PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

shahrouz77
15-01-2013, 20:37
ممنون از این عزیزان بابت پاسخشون.من تنها کاربر استفاده کننده ازمبین نت تو منزل هستم.واز همون ابتدا توسط کابل مودم رو به کامپیوتر وصل کردم.وباتوجه به فرمایش دوستمون یعنی توسط کابل دیگه امکان سواستفاده نیست؟خیالمون راحت باشه؟

.:Bardia:.
15-01-2013, 20:39
سلام دوستان .
کسی از مودم های طرح دار استفاده کرده ؟
مثلا اگه 512 شو بگیری سرعت دانلود همون 90 هست ؟

امیر انصاری
15-01-2013, 21:13
ممنون از این عزیزان بابت پاسخشون.من تنها کاربر استفاده کننده ازمبین نت تو منزل هستم.واز همون ابتدا توسط کابل مودم رو به کامپیوتر وصل کردم.وباتوجه به فرمایش دوستمون یعنی توسط کابل دیگه امکان سواستفاده نیست؟خیالمون راحت باشه؟

کابل دیگه؟ خب مودم که پیش خودتونه. چه جوری کابل دیگه ای بهش وصل بشه؟:n02:
تنها راه سرقت همون وایرلسه! بازم میگم، اگر زیاد کانکت میشین، این حجم طبیعیه.

mohammad_87
15-01-2013, 21:53
من کارم وبگردی و چارتا ایمیل رد و بدل کردنه، در مجموع حداکثر ماهی یک و نیم گیگ مصرف کنم... برای من میصرفه خوب! ماهی 15 تومن حتی 20 تومن!! ( کلن هم با این مساله که بشینی پشت نت دانلود کنی مشکل دارم... چیزی میخوای برو بخر، تو این شرایط دانلود کردن فقط طلف کردن وقت خودمون و دیگرانه، چون یواش یواش آیسپی ها حریس میشن، ترافیک میره بالا ... و و و تا وقتی مملکت اینه نباید دانلود کرد!!)
...
خب اگه کارت بیرون باشه درسته اما اگه این کارهارو در منزل انجام میدی،با زیر 20تومن سرویسهای بهتری میتونی پیدا اکنی.(اگه مودم داشته باشی)

.........کلا این سیاسته سرویس دهنده ایرانیه که تلفیقی از سرویس حجمی و زمانی رو ارایه میدن.اگه پول سرویس حجمی رو میدی باید تا بیت آخر رو هر زمان که بخوای بتونی مصرف کنی نه اینکه بیان برای مصرف حجمی که خریدی محدودیت زمانی قرار بدن.اگرم داری پول سرویس زمانی رو میدی باید بتونی تا آخرین ثانیه ازش استفاده کنی. میشه به من بگین کدوم سرویس دهنده در ایران اینطوری سرویس میده؟!
............

دقیقا درسته.سرویس یا باید حجمی باشه یا زمانی.مثل همین وایمو.اما سرویس میدن 80 گیگ یکماهه خیلی باحاله واقعا

bastami
15-01-2013, 23:09

بله البته به شرطی که وای فای تون خاموش باشه

ارسال شده از GT-I9100G با استفاده از تپاتالک 2

bastami
15-01-2013, 23:14
خب اگه کارت بیرون باشه درسته اما اگه این کارهارو در منزل انجام میدی،با زیر 20تومن سرویسهای بهتری میتونی پیدا اکنی.(اگه مودم داشته باشی)

دقیقا درسته.سرویس یا باید حجمی باشه یا زمانی.مثل همین وایمو.اما سرویس میدن 80 گیگ یکماهه خیلی باحاله واقعا

البته در وایمو هم شما گرفتار یه محدودیت دیگه هستی مکان!!!!! خیلی خوش شانس باشی دیوار به دیوارت یه شعبه بانک پاسارگادی،فرهنگسرایی،کتاب خونه ای چیزی باشه که عضو وایمو باشه

officer
16-01-2013, 00:32
من قبلا مودمم سیگنالش کامل بود ، الان همون جای قبلیه ولی RSSI رسیده به -70 ... چیکار کنم ؟

در موردت انتخاب دستی بی تی اس پست های قبلی منو نگاه کنید آموزشششو گذاشتم

دوستا ن در مورد اموز کاهش پینگ عذر میخوام میزارم بزودی

گشتم پستاتون رو جز اون وصل کردن فویل و اینا چیزی پیدا نکردم ...

saeediranzad
16-01-2013, 03:56
سلام
1- اینکه دوستان میگن سرعت بالا به سود فروشنده است؛ خیلی برام عجیبه.
مگه مصرف شما دست خودتون نیست؟
من که اگه سرعتم بالا باشه و قطعی نداشته باشم، نیم ساعته ایمیلهام را میخونم و فوروم را هم سر میزنم و بعد میتونم با خیال راحت وبگردی کنم.
در ساعت رایگان هم همه چیز را آپدیت میکنم.
2- خواندن ایمیل و سرزدن به فوروم و کمی وبگردی، حدود ماهی 2 گیگ برای من تموم میشه.
اگه به یوتوب و سایتهای ویدیویی سربزنم، حجم بیشتری مصرف میشه.
این ماه 5 گیگ دارم که نمیدونم چه کارش کنم. مگه برم سراغ گوگل ارث.

mehrshadmmm
16-01-2013, 08:05
سلام
1- اینکه دوستان میگن سرعت بالا به سود فروشنده است؛ خیلی برام عجیبه.
مگه مصرف شما دست خودتون نیست؟
من که اگه سرعتم بالا باشه و قطعی نداشته باشم، نیم ساعته ایمیلهام را میخونم و فوروم را هم سر میزنم و بعد میتونم با خیال راحت وبگردی کنم.
در ساعت رایگان هم همه چیز را آپدیت میکنم.
2- خواندن ایمیل و سرزدن به فوروم و کمی وبگردی، حدود ماهی 2 گیگ برای من تموم میشه.
اگه به یوتوب و سایتهای ویدیویی سربزنم، حجم بیشتری مصرف میشه.
این ماه 5 گیگ دارم که نمیدونم چه کارش کنم. مگه برم سراغ گوگل ارث.

خوب دو تا چيز هست.يکي پروسه هايي که اپليکيشن ها دور از چشم شما انجام ميدن که فقط با برنامه هاي مديريت ترافيک ميشه ازشون اطلاع کسب کرد.
دوما اين که با افزايش سرعت شما ترغيب ميشيد که سايت هاي بيشتري رو باز کنيد ( که اين خودش ميتونه عاملي باشه که نتونيد بفهميد چقدر مصرف کرديد)
اگه گيگ اضافه آورديد ميتونيد بديد به من يا بقيه بچه هاي فروم :دي :دي

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

alimail3248
16-01-2013, 10:10
دوستان این طرح حای ویژه یک ساله یا دوساله هم سرعتشون اینقدر داغونه یا اونا درستن؟

bina22
16-01-2013, 11:20
دوستان پرشین گیگ با مبین نت مشکل داره؟ 2 روزه باز نمیشه !!!!

bastami
16-01-2013, 12:31

گه فقط تو باز کردن سایت خاصی مشکل دارید باکالسنتر تماس بگیرید یه سری تنظیمات آی پی هست که راهنمایی تون میکنند باید انجام بدید. من همین هفته گذشته هر کاری میکردم سایت دانشگاهم باز نمیشد ساعت کلاس هم رسیده بود و جلسه آخر بود خلاصه هر طوری بود باید آن میشدم جالب بود که فقط نمیتونستم سایت های مختلفی رو که مربوط به دانشگاه بود رو باز کنم. کالسنتر یه سری آی پی بهم گفت که دستی زدم مشکلم حل شد

bastami
16-01-2013, 12:54
دوستان این طرح حای ویژه یک ساله یا دوساله هم سرعتشون اینقدر داغونه یا اونا درستن؟
متوجه نمیشم مگه میشه سرعت رو برای طرح های مختلف دستکاری کرد؟! سیستم تسهیم سرعت بین کاربران مختلف بر اساس تنظیم فرکانس انجام میشه. یعنی هر آنتن که میتونه تو رنج خاصی از فرکانس که برای وایمکس تعریف شده اقدام به ارسال و دریافت سیگنال کنه میاد اون رنج خاص رو به چند محدوده کوچکتر تقسیم بندی میکنه. برای هر سرعت یه محدوده خاص رو تعریف میکنن یعنی مثلا میگن سرعت 128 از رنج فرکانسی آ میتونه ارسال و دریافت داشته باشه و سرعت 512 از محدوده فرکانسی ب و... دیگه این امکان نداره که بیان بگن مثلا سرعت 128 یک ساله ها تو یه فرکانس خاص کار کنن سرعت128 دوساله ها تو فلان فرکانس که بعد بیان فرکانس یه طرح خاص رو مخدوش کنن که مشتری مجبور بشه طرح کوتاه ندت رو بخره. با حرف شما از اساس مخالفم. این امکان هست که بین سرعت های مختلف تبعیض قایل بشن مثلا بیان محدوده فرکانسی سرعت 512 رو با اختلال ارایه بدن تا مشتری وقتی میببنه سرعت دیگه ای بدون اختلاله ترغیب بشه به سنت اون بره

امیر انصاری
16-01-2013, 12:54
من به دامنه ی دات کام دسترسی ندارم، اما دامنه ی دات نت به راحتی باز میشه :)

امیر انصاری
16-01-2013, 12:57
متوجه نمیشم مگه میشه سرعت رو برای طرح های مختلف دستکاری کرد؟! سیستم تسهیم سرعت بین کاربران مختلف بر اساس تنظیم فرکانس انجام میشه. یعنی هر آنتن که میتونه تو رنج خاصی از فرکانس که برای وایمکس تعریف شده اقدام به ارسال و دریافت سیگنال کنه میاد اون رنج خاص رو به چند محدوده کوچکتر تقسیم بندی میکنه. برای هر سرعت یه محدوده خاص رو تعریف میکنن یعنی مثلا میگن سرعت 128 از رنج فرکانسی آ میتونه ارسال و دریافت داشته باشه و سرعت 512 از محدوده فرکانسی ب و... دیگه این امکان نداره که بیان بگن مثلا سرعت 128 یک ساله ها تو یه فرکانس خاص کار کنن سرعت128 دوساله ها تو فلان فرکانس که بعد بیان فرکانس یه طرح خاص رو مخدوش کنن که مشتری مجبور بشه طرح کوتاه ندت رو بخره. با حرف شما از اساس مخالفم. این امکان هست که بین سرعت های مختلف تبعیض قایل بشن مثلا بیان محدوده فرکانسی سرعت 512 رو با اختلال ارایه بدن تا مشتری وقتی میببنه سرعت دیگه ای بدون اختلاله ترغیب بشه به سنت اون بره

چرا برادر امکان داره! کسانی که سرویس 1 ساله یا 2 ساله میخرن سرعتشون فرق داره. مثلاً 1 مگ ماهانه سرعت آپلودش 380 کیلوبیته، اما سالانه 250 کیلوبیت (یکی از دوستان تستشو گذاشته بود). یا مثلاً 128 سالانه در حقیقت 512 کیلوبیته! اینایی که گفتم تجارب خودم نیست، کسانی که داشتن تو این انجمن مطرح کردن.

bastami
16-01-2013, 13:22
چرا برادر امکان داره! کسانی که سرویس 1 ساله یا 2 ساله میخرن سرعتشون فرق داره. مثلاً 1 مگ ماهانه سرعت آپلودش 380 کیلوبیته، اما سالانه 250 کیلوبیت (یکی از دوستان تستشو گذاشته بود). یا مثلاً 128 سالانه در حقیقت 512 کیلوبیته! اینایی که گفتم تجارب خودم نیست، کسانی که داشتن تو این انجمن مطرح کردن.

سرعت وایمکس کاملا نوسانیه !!! نمیشه با چند تا تست نتیجه گرفت باید توی یه جامعهآماری نسبتا بزرگ برای دوره زمانی خاص و تحت شرایط یکسان آمار گرفته بشه و نتایج مقایسه بشه.چیزی که گفتم بحث فنیه قصیه است شما وقتی محدوده فرکانسیت برای سرعت خاصی تنظیم شده تا یه حدی اجازه نوسان سرعت رو بسته به بار شبکه داری نه اینکه هر طرحی هر سرعتی که دلش بخواد بگیره. حرف شما از نظر فنی به این معنیه که آنتن به تعداد بسیار زیادی فرکانس برای هر سرعت تقسیم بندی شده مثل سرعت های 128؛129؛130؛.....؛510؛511؛512؛513....
و شما یه عنوان یه یوزر مدام بین این سرعت ها و در نتیجه بین محدوده فرکانسی مختلف پرش کنی!! که این کاملا غیرممکن و غیرمنطقیه. اگر که یه کاربر با یه مودم از نطر فنی امکان پرش بین محدوده های فرکانسی مختلف رو داشته باشه به راحتی میتونه یه طرح 128 بخره با دستکاری مودم بپره به محدوده فرکانسیه مربوط به بالاترین سرعت ممکن. باید دقت داشته باشید که محدوده فرکانسی قبل از فروش سرویس روی مودم مورد نطر ست میشه و در واقع تنظیمات فروشنده روی مودم هست که نوع (سرعت)سرویس رو مشخص میکنه. جالبه بدونید که قبلا شما در انتخاب نوع مودم حق انتخاب داشتی و میتونستی هر مودم دلخواهی رو انتخاب کنی. فرووشنده محدوده فرکانسی مجاز برای سرویس انتخابی شما رو برای مودم تعریف میکرد و مودم رو به شما میداد. ولی اخییرا مبین نت حق انتخاب مودم رو به مشتری نمیده دلیلش هم ساده است چون هواوی (سازنده مودم) دیگه امکان تغییر تنظیمات فرکانسی مودم رو به مبین نت نمیده. بپرسید کسانی که اخیرا خریده یاشن حرف من رو تایید خواهند کرد. و احتمالا اگر اختلاف بین هوواوی و مبین نت ادامه داشته باشه اگر شما بخواین سرعتتونو تغییر بدید باید مودمتونو تحویل بدید و یه نوع دیگه بگیرید

bastami
16-01-2013, 13:58
سرعت وایمکس کاملا نوسانیه !!! نمیشه با چند تا تست نتیجه گرفت باید توی یه جامعهآماری نسبتا بزرگ برای دوره زمانی خاص و تحت شرایط یکسان آمار گرفته بشه و نتایج مقایسه بشه.چیزی که گفتم بحث فنیه قصیه است شما وقتی محدوده فرکانسیت برای سرعت خاصی تنظیم شده تا یه حدی اجازه نوسان سرعت رو بسته به بار شبکه داری نه اینکه هر طرحی هر سرعتی که دلش بخواد بگیره. حرف شما از نظر فنی به این معنیه که آنتن به تعداد بسیار زیادی فرکانس برای هر سرعت تقسیم بندی شده مثل سرعت های 128؛129؛130؛.....؛510؛511؛512؛513....
و شما یه عنوان یه یوزر مدام بین این سرعت ها و در نتیجه بین محدوده فرکانسی مختلف پرش کنی!! که این کاملا غیرممکن و غیرمنطقیه. اگر که یه کاربر با یه مودم از نطر فنی امکان پرش بین محدوده های فرکانسی مختلف رو داشته باشه به راحتی میتونه یه طرح 128 بخره با دستکاری مودم بپره به محدوده فرکانسیه مربوط به بالاترین سرعت ممکن. باید دقت داشته باشید که محدوده فرکانسی قبل از فروش سرویس روی مودم مورد نطر ست میشه و در واقع تنظیمات فروشنده روی مودم هست که نوع (سرعت)سرویس رو مشخص میکنه. جالبه بدونید که قبلا شما در انتخاب نوع مودم حق انتخاب داشتی و میتونستی هر مودم دلخواهی رو انتخاب کنی. فرووشنده محدوده فرکانسی مجاز برای سرویس انتخابی شما رو برای مودم تعریف میکرد و مودم رو به شما میداد. ولی اخییرا مبین نت حق انتخاب مودم رو به مشتری نمیده دلیلش هم ساده است چون هواوی (سازنده مودم) دیگه امکان تغییر تنظیمات فرکانسی مودم رو به مبین نت نمیده. بپرسید کسانی که اخیرا خریده یاشن حرف من رو تایید خواهند کرد. و احتمالا اگر اختلاف بین هوواوی و مبین نت ادامه داشته باشه اگر شما بخواین سرعتتونو تغییر بدید باید مودمتونو تحویل بدید و یه نوع دیگه بگیرید

بازم تاکید میکنم این یه بحث فنیه و نتیجه گیری برای اون بایید از طریق بررسی مسایل فنی انجام بشه.باز اگه اصرار دارید از طریق غیرفنی اثبات کنین حداقل جامعه آماریتونو ببرین بالا اینکه یکی از دوستان لینک تستش رو گذاشته که دلیل نمیشه. خودتونم خوب میدونید که وقتی میگیم سرعت کاملا نوسانیه یعنی چی حالا چه سرعت آپلود رو بحث کنید چه دانلود. فرقی نمیکنه. اگه میخواین اثبات کنین باید تعداد زیادی داوطلب پیدا کنین که هر کدوم دوبدو همسایه باشند(تقریبا) بعد تو زمان های یکسان تست کنن بعد بیایدید نتایج رو ببرید تو یه توزیع آماری ببینید به چه نتیجه لی می رسید شرایطی که گفتم برای حذف عامل نوسان در بررسی است

bina22
16-01-2013, 15:18
من به دامنه ی دات کام دسترسی ندارم، اما دامنه ی دات نت به راحتی باز میشه :)

برای من net. هم باز نمیشه! شما مطمئنید؟
:( از کار انداخته مارو

bastami
16-01-2013, 15:57
برای من net. هم باز نمیشه! شما مطمئنید؟
:( از کار انداخته مارو

اگر دامنه خاصی رو باز میکنه ولی دامنه دیگه ای رو باز نمیکنه به خلطر اینه که سرور ر کدوم تو جاهای مختلفی هست. که به خاطر آپدیتی که مبین نت انجام داده و اعمال تنظیمات خاص باعث شده شما دستزسی به برخی از اونا رو از دست داده باشید. همونطور که گفتم با کالسنتر تماس بگیرید اونا از شما می خوان که پینگ و تریس سایت هایی رو که بهشون دسترسی ندارید انجام بدید بسته به جواب شما تنظیمات خاصی رو بهتون میگن ست میکنین و مشکل حل خواهد شد.

osta_ali
16-01-2013, 18:07
یه سوال داشتم:من برای اینکه به اینترنت وصل بشم با مبین نت(مودم داخلی) به کارت شبکه یا کارت وای فای برا کامپیوتر نیاز دارم یا نه مستقیم میتونم مودم روبه کامپیوترم وصل کنم؟(چون کامپیوترم کارت شبکه و وای فای نداره)اگه اره هزینش چقدر در میاد؟

parara
16-01-2013, 18:11
persiangig که بدرد نمیخوره، داغونه
واسه آپلود فایل mediafire عالیه
واسه آپلود عکس هم سایتهای که لینک مستقیم میدن، سایت up.vbiran.ir رو هم واسه عکس و هم فایل پیشنهاد میکنم، تضمین میکنم تا چند سال آینده مشکلی واسش پیش نمیاد

bina22
16-01-2013, 22:15
دوستان من هرکاری میکنم پرشین گیگ نمیره!!!!!!!!!
تورو خدا کسی دسترسی داره؟ میتونه فایلاشو ببینه؟
من فقط چند دقیقه وقت میخوام فایلامو بردارم

parara
16-01-2013, 22:28
دوستان من هرکاری میکنم پرشین گیگ نمیره!!!!!!!!!
تورو خدا کسی دسترسی داره؟ میتونه فایلاشو ببینه؟
من فقط چند دقیقه وقت میخوام فایلامو بردارم

درست ميشه صبر كنيد

bina22
16-01-2013, 22:38
درست ميشه صبر كنيد

آخه 2 روزه!!! خیلی فایلام مهمن :(((

alimail3248
16-01-2013, 23:25

ممنون از توضیحات کامل شما ولی ای کاش زیر دیپلم حرف میزدید تا ما هم بفهمیم.منظورم این بود که همه دارن از داغونی سرعتش مینالن ولی اونایی که طرح ویزه دارن من جمله منطقه خودمون تا حالا ندیدم کسی افت سرعت داشته باشه یعنی یه جورایی تو مایه های اختصاصی هستند ..

alimail3248
16-01-2013, 23:36

من هم با حرف جناب bastami مخالفم چون از نظر من حداقل و حداکثر سرعت توی سرور بر روی یوزرنیم یا مک ست میشه و ربطی به مودم نداره ولی جدیدا فقط یه فرکانس روی مودمم کار میده در صورتی که قبلا هر چهار فرکانس کانکت میشدن با درصدهای مختلف ولی الان فقط یکیشون کار میده..ولی مطمئنم کسایی که سرویس ویژه گرفتن مثل ما افت سرعت ندارن و اشتراکی بودن پهنای باند باعث کم شدن سرعتشون نمیشه و ثابته..

bina22
16-01-2013, 23:39
ممنون از توضیحات کامل شما ولی ای کاش زیر دیپلم حرف میزدید تا ما هم بفهمیم.منظورم این بود که همه دارن از داغونی سرعتش مینالن ولی اونایی که طرح ویزه دارن من جمله منطقه خودمون تا حالا ندیدم کسی افت سرعت داشته باشه یعنی یه جورایی تو مایه های اختصاصی هستند ..
زیر دیپلم یعنی اینکه از دماغ آدمایی مثل ما میارن تا بریم سرویسی رو بگیریم که به نفعشونه!!!!!!!!

alimail3248
16-01-2013, 23:44
بازم تاکید میکنم این یه بحث فنیه و نتیجه گیری برای اون بایید از طریق بررسی مسایل فنی انجام بشه.باز اگه اصرار دارید از طریق غیرفنی اثبات کنین حداقل جامعه آماریتونو ببرین بالا اینکه یکی از دوستان لینک تستش رو گذاشته که دلیل نمیشه. خودتونم خوب میدونید که وقتی میگیم سرعت کاملا نوسانیه یعنی چی حالا چه سرعت آپلود رو بحث کنید چه دانلود. فرقی نمیکنه. اگه میخواین اثبات کنین باید تعداد زیادی داوطلب پیدا کنین که هر کدوم دوبدو همسایه باشند(تقریبا) بعد تو زمان های یکسان تست کنن بعد بیایدید نتایج رو ببرید تو یه توزیع آماری ببینید به چه نتیجه لی می رسید شرایطی که گفتم برای حذف عامل نوسان در بررسی است

الان من و همسایه دیوار به دیوارمون هر دو همزمان مودم خریدیم الان من 2 مگ دارم که معمولا از 300 کیلوبیت بالاتر نمیره و گاهی از 128 هم کمتر میشه ولی توی همون لحظه 1مگ اون که طرح ویژه هست همیشه 1.1 مگابیته و هیچ وقت از این مقدار کمتر نشده .من هم چون فکر میکردم یک تعرفه اینطوریه رفتم 1مگ یک ماهه گرفتم دیدم باز 512 کیلوبیت بود بعد به این نتیجه رسیدم که طرح های ویزه سرعتشون ثابت و پایداره..

bastami
17-01-2013, 00:30
الان من و همسایه دیوار به دیوارمون هر دو همزمان مودم خریدیم الان من 2 مگ دارم که معمولا از 300 کیلوبیت بالاتر نمیره و گاهی از 128 هم کمتر میشه ولی توی همون لحظه 1مگ اون که طرح ویژه هست همیشه 1.1 مگابیته و هیچ وقت از این مقدار کمتر نشده .من هم چون فکر میکردم یک تعرفه اینطوریه رفتم 1مگ یک ماهه گرفتم دیدم باز 512 کیلوبیت بود بعد به این نتیجه رسیدم که طرح های ویزه سرعتشون ثابت و پایداره..

ولی من طرح b1114 شش ماهه 512 کیلوبیت رو خریدم 90000تومان.همیشه تست سرعتم حدود 700-750 کیلوبیته و سرعت دانلودمنیجرم حدودا دوروبر 70-80 کیلوبایت میچرخه ولی به هرحال سرعتم ثابت و پایدار نیست.مدام در نوسانه البته نه به ضررم بلکه سرعتم در محدوده ای بالاتر از سرعت قراردادیم نوسان میکنه. این که سرعت من معمولا بیشتر از چیزیه که خریدم یعنی مال منم ویژه است؟! اگه صحبت از سرویس ویژه میکنید احتمالا منظورتون سرویس اختصاصیه که ضریب اشتراک نداره و فکر میکنم برای 512 ماهی 400000 تومنه اگه اشتباه نکنم. اگه منظورتون اونه تفاوتش فقط تو ضریب اشتراکه. پیشنهاد میکنم این یکی دو روزه تمام پستای منو از اول به ترتیب دقیق بخونید اونوقت منظور منو میگیرید

alimail3248
17-01-2013, 09:23
ولی من طرح b1114 شش ماهه 512 کیلوبیت رو خریدم 90000تومان.همیشه تست سرعتم حدود 700-750 کیلوبیته و سرعت دانلودمنیجرم حدودا دوروبر 70-80 کیلوبایت میچرخه ولی به هرحال سرعتم ثابت و پایدار نیست.مدام در نوسانه البته نه به ضررم بلکه سرعتم در محدوده ای بالاتر از سرعت قراردادیم نوسان میکنه. این که سرعت من معمولا بیشتر از چیزیه که خریدم یعنی مال منم ویژه است؟! اگه صحبت از سرویس ویژه میکنید احتمالا منظورتون سرویس اختصاصیه که ضریب اشتراک نداره و فکر میکنم برای 512 ماهی 400000 تومنه اگه اشتباه نکنم. اگه منظورتون اونه تفاوتش فقط تو ضریب اشتراکه. پیشنهاد میکنم این یکی دو روزه تمام پستای منو از اول به ترتیب دقیق بخونید اونوقت منظور منو میگیرید

بابا برادر منظورم اینه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من میگم یه مگی که توی این صفحه هست هیچ وقت سرعتش از یه مگ پایین تر نمیاد ولی اون یه مگ معمولی که توی صفحه تعرفه ها هست بین 200 تا 800 کیلوبیت نوسان داره و هیچ وقت به 1024 نمیرسه به خصوص این که توی مودم میزنه 512000 کاملا مشخصه لیمیت شده.حالا متوجه شدید؟

bastami
17-01-2013, 12:56
بابا برادر منظورم اینه:

من میگم یه مگی که توی این صفحه هست هیچ وقت سرعتش از یه مگ پایین تر نمیاد ولی اون یه مگ معمولی که توی صفحه تعرفه ها هست بین 200 تا 800 کیلوبیت نوسان داره و هیچ وقت به 1024 نمیرسه به خصوص این که توی مودم میزنه 512000 کاملا مشخصه لیمیت شده.حالا متوجه شدید؟

مستندات تون موثق یا کافی نیستند. از نظر فنی امکان تبعیض بین دو سرویس با سرعت یکسان وجود نداره اما به راحتی میشه در کیفیت سرویسهای با سرعت خاص اختلال ایجاد کرد و تبعیض بین دو سرویس با سرعت متفاوت قایل شد تا مشتریا به سمت سرویسی که برای فروشنده به صرفه تره جلب بشن

امیر انصاری
17-01-2013, 14:32
مستندات تون موثق یا کافی نیستند. از نظر فنی امکان تبعیض بین دو سرویس با سرعت یکسان وجود نداره اما به راحتی میشه در کیفیت سرویسهای با سرعت خاص اختلال ایجاد کرد و تبعیض بین دو سرویس با سرعت متفاوت قایل شد تا مشتریا به سمت سرویسی که برای فروشنده به صرفه تره جلب بشن

چطور امکان نداره؟ یعنی مثلاً 1 مگ 1 به ده یا 1 مگ 1 به 4 یکیه؟ خب حتماً طرح های ویژه هم یه تفاوتی با طرح های عادی دارن دیگه! حالا هی شما بگو از نظر فنی امکان نداره! فعلاً که واقعیت داره چیز دیگه ای رو نشون میده!

alimail3248
17-01-2013, 19:44
چطور امکان نداره؟ یعنی مثلاً 1 مگ 1 به ده یا 1 مگ 1 به 4 یکیه؟ خب حتماً طرح های ویژه هم یه تفاوتی با طرح های عادی دارن دیگه! حالا هی شما بگو از نظر فنی امکان نداره! فعلاً که واقعیت داره چیز دیگه ای رو نشون میده!

دقیقا حرفتون تایید میشه ومن این مورد رو به صورت عینی دیدم و شرایط هم یکسان بوده بنابراین هیچ شکی توش باقی نمیمونه.این حرف ها هم که مبین نت پهنای باند کافی نداره با ترافیک توی یه منطقه زیاده باعث کاهش سرعت میشه همش حرف بیخوده وگرنه من توی منطقه خودمون که به گفته نمایندگی ترافیک روی bts زیاده و سرعتم پایینه همسایمون با طرح ویژه هیچ گونه افت سرعتی نداره.نتیجه اینکه مبین نت برای پیچوندن مردم این مضخرفات رو سرهم میکنه و هیچ مشکل زیر ساختی وجود نداره...

ham33d
17-01-2013, 20:52
تست همین حالا با سرعت 2 مگ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bastami
17-01-2013, 20:53
دقیقا حرفتون تایید میشه ومن این مورد رو به صورت عینی دیدم و شرایط هم یکسان بوده بنابراین هیچ شکی توش باقی نمیمونه.این حرف ها هم که مبین نت پهنای باند کافی نداره با ترافیک توی یه منطقه زیاده باعث کاهش سرعت میشه همش حرف بیخوده وگرنه من توی منطقه خودمون که به گفته نمایندگی ترافیک روی bts زیاده و سرعتم پایینه همسایمون با طرح ویژه هیچ گونه افت سرعتی نداره.نتیجه اینکه مبین نت برای پیچوندن مردم این مضخرفات رو سرهم میکنه و هیچ مشکل زیر ساختی وجود نداره...

البته بگما من هیچ ربطی به مبین نت ندارما!!!!در مورد ایرانسل هم همینا رو میگم

medax
17-01-2013, 21:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرح ویژه 1 مگ دو ساله، ساعت 9:30 شب
RSSI= -65
CINR1=16

alimail3248
17-01-2013, 21:53
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

طرح ویژه 1 مگ دو ساله، ساعت 9:30 شب
RSSI= -65
CINR1=16

اقا شما همیشه سرعتت اینقدره یا از یه مگ کمتر هم میشه؟

medax
17-01-2013, 22:11
اقا شما همیشه سرعتت اینقدره یا از یه مگ کمتر هم میشه؟

تقریبا همیشه سرعت 1 مگ رو داشتم. خیلی کم پیش اومده کمتر بشه. صفحات قبلی چندین بار نتایج تست در ساعات مختلف شبانه روز رو گذاشتم.
این هم عکسی از چند تست اخیر که از سایت speedtest گرفتم

امیر انصاری
17-01-2013, 22:26
تقریبا همیشه سرعت 1 مگ رو داشتم. خیلی کم پیش اومده کمتر بشه. صفحات قبلی چندین بار نتایج تست در ساعات مختلف شبانه روز رو گذاشتم.
این هم عکسی از چند تست اخیر که از سایت speedtest گرفتم

بفرمایید! اینم یه نمونه دیگه! 1 مگ طرح ویژه داره، سرعت آپلودش تقریباً همیشه 250 کیلوبیته، در حالی که 1 مگ ماهانه آپلود 380 کیلوبیت داره!

alimail3248
18-01-2013, 00:13
بفرمایید! اینم یه نمونه دیگه! 1 مگ طرح ویژه داره، سرعت آپلودش تقریباً همیشه 250 کیلوبیته، در حالی که 1 مگ ماهانه آپلود 380 کیلوبیت داره!

و مهمتر از همه اینکه سرعتش ثابته .حالا اگر این سرویس رو تبدیل به 2 مگ بکنه سرعتش بین 350 تا 3.5 مگ متغیر خواهد یود...کاش میشد طرح ویژه گرفت متاسفانه فقط با مودم ارائه میشن..الان من تست سرعت گرفتم با دو مگ 480 کیلوبیت بود ولی همسایمون یه مگش همون یه مگ بود.فقط طرح های ویژه خوبن بقیه دیگه افتضاح هستند..

saeediranzad
18-01-2013, 03:35
البته سرعتش زیاد نوسان نداره؛ چون همه را بعدازظهر گرفته.
مثلاً 12 ظهر یا بین 2 تا 8 صبح نگرفته.
معلوم هم نیست اهل کدوم شهره. متأسفانه همه تستها را هم با سرور تهران گرفته. یه لندن هم بگیره ببینیم چطوره.
(البته منظورم بحث جاری نیست)

fanii
18-01-2013, 12:04
سلام دوسوال داشتم
من دو روز دیگه اعتبارم تموم میشه و باید تمدید کنم و 1 گیگ حجم برام مونده.
و می خواستم بدون که وقتی تمدید کنم این دو گیگ میپره یا باز هستش؟
و برای دانلود شبانه رسته که مثلا از 7 صبح تا 8:20 دقیقه بذاری برای دانلود اون وقت کل اون حجم از حسابت کم میشه یا اون 20 دقیقه ای که توی دانلود پولی دانلود کردی؟
ممنون

Max.Pain
18-01-2013, 14:41
اینترنت من مدام قطع میشه پیغام مشکل در DNS میده باید چند بار موردم رو روشن خاموش کنم تا درست بشه. کسی همچین مشکلی نداره؟:n13:

usislami
18-01-2013, 14:45

yuzarsiff
18-01-2013, 21:05
اینترنت 1 مگ من شده 128 !
عمه ی مبین نت را .................

alimail3248
18-01-2013, 21:30
من وقتی سرویس رو خریدم پینگم از سرور داخلی 75 بود ولی الان از همون دکل پینگم با سرور تهران شده 137 کسی میدونه دلیلش چیه؟

mr_exir
18-01-2013, 21:34
من وقتی سرویس رو خریدم پینگم از سرور داخلی 75 بود ولی الان از همون دکل پینگم با سرور تهران شده 137 کسی میدونه دلیلش چیه؟

گند کاری خود مبین نته

parara
19-01-2013, 08:35
..................

fifa_mw3
20-01-2013, 00:12
Google من جند دقيقه هست شيلتر شده.واسه شما نشده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!لطفا بكيد:)

fifa_mw3
20-01-2013, 00:49
Google من جند دقيقه هست شيلتر شده.واسه شما نشده؟؟؟؟؟؟؟؟!!!لطفا بكيد:)
رفع شد...اشتباه شده بود فکر کنم

hamed m2m
21-01-2013, 14:08
سلام دوستان
مبین نت ADSL هم ارائه میده؟!!!
چند دفه بهم زنگ زدن گفتن اگه میخوایین,برین تو سایت ثبت نامتون رو تکمیل کنین!!!تعرفه هاش هم توی سایت هست!!!!یه یوزرنیم پسوردهم بم دادن که کار نمیکنه!!
خلاصه بعد چندبار که بم زنگ زدن بهش گفتم هیچ جای سایت وجود نداره همچین چیزی,یوزر و پسوردی هم که بم دادین اشتباست!
گفت که نه!وجود داره!!بالای سایت شماره منزلتون رو وارد کنیدو ثبت نامتون رو کامل کنید!!

واسه کسی پیش اومده چنین چیزی؟

jafarr
21-01-2013, 17:15
خدا رو شکر بلاخره تونستم ADSL بگیرم و از مبین نت راحت شدم . نمی دونین چه دورانی بعدی با این مبین نت داشتم . اگه واقعا میتونی ADSL بگیری اینترنت wimax رو اخرین گزینه قرار بده . خلاصه گفتم نگین چرا نگفتی من که گرفتم دچار بیماری های اعصاب روان شدم با اون همه timeout . در ضمن پشتبانی بسیار بسیار بسیار ضعیف هست .

امیر انصاری
21-01-2013, 17:23
سلام دوستان
مبین نت ADSL هم ارائه میده؟!!!
چند دفه بهم زنگ زدن گفتن اگه میخوایین,برین تو سایت ثبت نامتون رو تکمیل کنین!!!تعرفه هاش هم توی سایت هست!!!!یه یوزرنیم پسوردهم بم دادن که کار نمیکنه!!
خلاصه بعد چندبار که بم زنگ زدن بهش گفتم هیچ جای سایت وجود نداره همچین چیزی,یوزر و پسوردی هم که بم دادین اشتباست!
گفت که نه!وجود داره!!بالای سایت شماره منزلتون رو وارد کنیدو ثبت نامتون رو کامل کنید!!

واسه کسی پیش اومده چنین چیزی؟

آقا سر کارتون گذاشتن! مبین نت فقط خدمات وایمکس ارائه میده!

parara
22-01-2013, 00:57
نه جديد اومده، dslmax تركيب adsl و وايمكس هست كه شركت مبين نت موفق به توليدش شده
قيمتش هم كمه پيشنهاد ميكنم

alimail3248
22-01-2013, 08:33
نه جديد اومده، dslmax تركيب adsl و وايمكس هست كه شركت مبين نت موفق به توليدش شده
قيمتش هم كمه پيشنهاد ميكنم

اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم در اختیار من و دوستان قرار دهید.لینک تعرفه ها و سخت افزار مورد نیاز و......

parara
22-01-2013, 09:47
اگر اطلاعاتی در این زمینه دارید ممنون میشم در اختیار من و دوستان قرار دهید.لینک تعرفه ها و سخت افزار مورد نیاز و......

نه شوخی کردم، adsl و وایمکس 2تا چیز کاملاً جدا هست، فرقش روش دسترسی به اینترنته

farid0077
22-01-2013, 11:40
با سلام . من تازه وایمکس مبین نت گرفتم اما ایلتر شکن هام باهاش کار نمیکنه ایا باید تنظیم خاصی انجام بدم تا کار کنه؟

Aloneboy
22-01-2013, 11:53
باسلام دوستان میشه بگید آیا مودمی که گرفتم و استفاده کردم رو میشه به کسی دیگه فروخت؟ تقریبا 6 ماه کار کرده

saeediranzad
22-01-2013, 13:54
باسلام دوستان میشه بگید آیا مودمی که گرفتم و استفاده کردم رو میشه به کسی دیگه فروخت؟ تقریبا 6 ماه کار کرده
بــــله
مودم وایمکس بهتر از مودم adsl فروش میره. ولی اگه به پولش نیاز نداری، نگهش دار. یه روز به کار میآد.

hamed m2m
22-01-2013, 14:09
آقا سر کارتون گذاشتن! مبین نت فقط خدمات وایمکس ارائه میده!

والا چی بگم.
ولی اسم و فامیلمو میدونست و اینکه مشترک مبینم
بعدم یجورایی مشخصه از شرکتی جایی دارن زنگ میزنن
شاید اون نمایندگی که من ازش مبین نت گرفتم,adslهم ارائه میده!:n13:

saeediranzad
22-01-2013, 14:31
والا چی بگم.
ولی اسم و فامیلمو میدونست و اینکه مشترک مبینم
بعدم یجورایی مشخصه از شرکتی جایی دارن زنگ میزنن
شاید اون نمایندگی که من ازش مبین نت گرفتم,adslهم ارائه میده!:n13:
اگه اشتباه نکنم همراه اول و مبین نت و Adsl مخابرات، هرسه وابسته به مخابرات سابق دولتی هستند. (عزیزان خدمتگزار سابق)
اینکه به شما زنگ زده شاید یه بازاریاب بوده که فرق وایمکس مبین نت و ADSL مخابرات را نمیدونسته.

sadra73
22-01-2013, 16:32
سلام.

تقرییا سرعت دانلود سرویس های 1kb چقدر هست؟ شبانه که رایگان هست چی؟

parara
22-01-2013, 17:00
اره اکثر نمایندگی های مبین نت قبلش نمایندگی یه شرکت دیگه هم هستند جایی که من گرفتم adsl یه جایی رو هم میفروخت

arash_7
22-01-2013, 18:19
بــــله
مودم وایمکس بهتر از مودم adsl فروش میره. ولی اگه به پولش نیاز نداری، نگهش دار. یه روز به کار میآد.سلام داداش سایتی سراغ دارین که مودم ها رو خرید فروش کنن؟جواب رو اگه میشه خصوصی بزارید ممنون

Mo5tafa
22-01-2013, 19:22
من یه شب لپ تاپ رو روشن گذاشتم تا صبح تنظیم کردم سر ساعت 2 شروع به دانلود کنه، صبح دیدم error داده و هیچی دانلود نکرده
چند شب پیش خودم بیدار موندم، از ساعت 1:30 داشتم استفاده می کردم، سرعت عالی بود، همین که ساعت شد 2:05 دقیقه دیدم بعله کلا از سرویس خارج شد، تا وقتی که بطور دستی مودم رو خاموش و روشن نکردم اینترنت ام وصل نشد!!
انگار این ترفند مبین نته که نزاره دانلود شبانه انجام بشه!
شما چطور؟

alipezhman
23-01-2013, 01:55
شما چطور؟
خیلی عجیبه ...واسه من نیازی به ریست کردن نداره حال چرا واسه شما اینجوریه واسم عجیبه

saeediranzad
23-01-2013, 06:52
من یه شب لپ تاپ رو روشن گذاشتم تا صبح تنظیم کردم سر ساعت 2 شروع به دانلود کنه، صبح دیدم error داده و هیچی دانلود نکرده
چند شب پیش خودم بیدار موندم، از ساعت 1:30 داشتم استفاده می کردم، سرعت عالی بود، همین که ساعت شد 2:05 دقیقه دیدم بعله کلا از سرویس خارج شد، تا وقتی که بطور دستی مودم رو خاموش و روشن نکردم اینترنت ام وصل نشد!!
شما چطور؟
بله. البته من زیاد دانلود ندارم.
ولی از هر چهار شب که خواستم دانلود کنم، سه شب همینطور بوده. همین الآن مجبور شدم مودم را روشن و خاموش کنم.
معمولاً بین 3 تا 3.5 این اتفاق میافته.
این دیگه اشکال فنی نیست. اشکال روانی کارکنان مبین نته.

parara
23-01-2013, 12:50
سلام داداش سایتی سراغ دارین که مودم ها رو خرید فروش کنن؟جواب رو اگه میشه خصوصی بزارید ممنون

توی گوگل سرچ کنید: فروش مودم مبین نت
سایتی که دومین نتیجه میاد واسه فروش خوبه

شما چطور؟

بله منم دقیقاً این مشکل رو دارم و فک میکنم از قصد هست، خصوصاً وقتی تعداد دانلودهای همزمان بالاتر باشه سریعتر قطع میشه، من فعلاً بیحیال شبانه شدم، هم وقتمو میگیره، درست نمیخوابم،عمرکامپیوترهم میادپایین

Mo5tafa
23-01-2013, 15:06
این نامردیه!
من به سختی راضی میشم لپ تاپ ام روتا صبح روشن بزارم و بخوابم، بعد از یه سال وقتی بخوام یه فایل حجیم رو دانلود کنم این کار رو می کنند!
اینها به تعهداتشون اصلا پایبند نیستند!
اگر گفته میشه دانلود از 2 تا 8 صبح رایگان، حتما کسی که ثبت نام می کنه روی این موضوع هم حساب باز کرده!
متاسفانه جایی هم پاسخگو نیست!
و البته ما توی ایران عادت کردیم به این جور حق خوری هامون!

sharpy
23-01-2013, 15:54
دوستان عزیز میشه سرعت دانلود ساعت ۲ شب به بعد که رایگانه رو گذارش بدند ببینیم چی به چیه.
سرعت اکانتتون هم ذکر کنید
برا من ۱ مگ سرعتش ۳۰

Sent from my NOVO7 Tornados using Tapatalk 2

farid0077
24-01-2013, 09:24
من تازه وایمکس مبین نت گرفتم اما فیلتر شکن هام باهاش کار نمیکنه ایا باید تنظیم خاصی انجام بدم تا کار کنه؟

مهدی75
24-01-2013, 12:00
سلام.
مهدی هستم ساکن اهواز.
من اشتراک 512 یکساله مبین نت دارم امابا مشکل افت سرعت مواجه هستم.
سرعت دانلود و آلود و بازکردن پیج ها نسبت به شاتل خیلی پایینه
لطفا راهنمایی کنید

Milad4171
24-01-2013, 13:12
من تازه وایمکس مبین نت گرفتم اما فیلتر شکن هام باهاش کار نمیکنه ایا باید تنظیم خاصی انجام بدم تا کار کنه؟

نخیر.
کلا وایمکس نوع کنترلش با سیستم های دیگه متفاوتی و یه سری برنامه های این مدلی روی وایمکس خیلی بد کار میکنه
شما اول اینکه باید از شرکت توزیع کننده این نوع سرویس ها بپرسید که روی وایمکس کار میکنه یا نه.

سلام.
مهدی هستم ساکن اهواز.
من اشتراک 512 یکساله مبین نت دارم امابا مشکل افت سرعت مواجه هستم.
سرعت دانلود و آلود و بازکردن پیج ها نسبت به شاتل خیلی پایینه
لطفا راهنمایی کنید

سلام. در مرحله ای اول شما باید برید آپدیتی که تو سایت مبین نت وجود داره رو روی مودمتون نصب کنید که تا حدودی سرعت رو بهتر میکنه
بعد هم شما بعد از این کار
برید وارد قسمت مودم بشید و وارد بخش استاتوس.
مدم رو انقدر حرکت بدین که در بهترین حالت سیگنال دهی قرار بگیره. و همونجا ثابتش کنید.

alimail3248
24-01-2013, 14:21
اقای ناظم من یک مودم اوت دور دارم از ورزن جدید اپدیت راضی نیستم فایل قدیمی تر داری؟ تو پیج های قبل یکی پیدا کردم ولی لینک دانلودش ارور میداد.لطفا اگر دارید بزارید .ممنونم از شما

parara
24-01-2013, 19:40
آپدیت کردن مودم تقریباً هیچ تاثیری تو سرعتش نداره، معمولاً یه جایی آپدیت میزارند یه توضیحات هم از تغییرات یا changelog میزارن ولی اینجا نداره
آپدیت 2تا قبلتر توی یه سایتی گفته بودش مشکل هنگ کردن مودم رو حل میکنه

اقای ناظم من یک مودم اوت دور دارم از ورزن جدید اپدیت راضی نیستم فایل قدیمی تر داری؟ تو پیج های قبل یکی پیدا کردم ولی لینک دانلودش ارور میداد.لطفا اگر دارید بزارید .ممنونم از شما
چرا راضی نیستید؟ اونقدفرق نداره که متوجه بشین!
شما سیگنال با کیفیت داشته باشین دیگه تمام مشکلات از سمت مبین نت هست

medax
24-01-2013, 21:15
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرعت 1 مگ طرح ویژه، ساعت 9 شب، شرق تهران
تست سرعت با سرورهای مختلف، تهران، لندن، دیترویت، ناگویا ژاپن
RSSI = -60
CINR1= 16

personal_68
24-01-2013, 22:04
سرویس 128 مبین نت سرعت دانلود چند میده؟

سرویس 512 چطور؟

آیا شبا رایگان داره همه سرویس هاش؟ اگه داره شبی چند گیگ میشه گرفت

alimail3248
24-01-2013, 22:16
آپدیت کردن مودم تقریباً هیچ تاثیری تو سرعتش نداره، معمولاً یه جایی آپدیت میزارند یه توضیحات هم از تغییرات یا changelog میزارن ولی اینجا نداره
آپدیت 2تا قبلتر توی یه سایتی گفته بودش مشکل هنگ کردن مودم رو حل میکنه

چرا راضی نیستید؟ اونقدفرق نداره که متوجه بشین!
شما سیگنال با کیفیت داشته باشین دیگه تمام مشکلات از سمت مبین نت هست

چرا خیلی فرق داره از وقتی که اپدیت کردم کیفیت سیگنال اومده پایین مودم هر چند ساعت یه بار dc میشه و گاهی فقط با ریست مودم درست میشه فقط هم روی یه فرکانس سیگنال میده ولی قبلی اصلا اینطور نبود..

medax
25-01-2013, 02:59

سرعت 1 مگ طرح ویژه، ساعت 2:30- 3 شب، شرق تهران

RSSI = -60
CINR1= 16

saeediranzad
25-01-2013, 03:27
چرا خیلی فرق داره از وقتی که اپدیت کردم کیفیت سیگنال اومده پایین مودم هر چند ساعت یه بار dc میشه و گاهی فقط با ریست مودم درست میشه فقط هم روی یه فرکانس سیگنال میده ولی قبلی اصلا اینطور نبود..
بنظر من هم تفاوت نداره. ولی اگه اصرار دارید، ریست فاکتوری کنید. نوک خودکار را برای 10-20 ثانیه تو سوراخ پشتش نگهدارید. (بی ادبیه!)
البته بعد باید با کابل وصل بشوید تا دوباره تنظیمش کنید.

Milad4171
25-01-2013, 09:43
آپدیت شدن مودمها ربطی به قطع و وصل شدن های یا کم شدن سرعت نداره. شما باید این موضوع رو با اپراتور درمیون بذارید
اصولا آپدیت کردن مودمها برای هماهنگ سازی مودمها با BTS هایی هست که ارتقا پیدا میکنن و برای استفاده از حداکثر کیفیت و کارایی فرستنده ها باید مودم رو باید به روز رسانی کنیم!

این آپدیت دقیقا مثله آپدیت خیلی از سرویس های دیگه هست که شما را به استفاده حداکثری از امکانات اضافه شده جدید ، هدایت میکنه.

شما مدم رو ریست کن. تنظیمات رو دوباره انجام بده ( اگه بلد نیستین برین و PDF تنظیمات مودم ها رو دانلود کنین که تو سایتش هست) باتوجه به تنظیمات جدید مودم رو راه اندازی کنین!
مطمعنا مشکل حل میشه!

.:Bardia:.
25-01-2013, 10:01
سلام دوستان .
من قبلا وایمکس داشتم ولی چون به کارم نمیومد مودم رو فروختم .
الان میخوام دوباره بخرم .
درباره سرعت شبانه سوال داشتم .
میخواستم بدون با سرویس 2 مگ شبی چه قد میشه دان کرد ؟ اینکه میگن سرعت رو پایین میارن راسته ؟
وسط دانلود قطع که نمیشه ؟

saeid 22
25-01-2013, 21:29
سلام
می خواستم بدونم چرا با وایمکس مبین نت نمی تونم به یاهو وصل شم حتی ف ی لتر شکن هم کار نمیکنه چیکار کنم؟باتشکر

faramobile
25-01-2013, 21:45
سلام دوستان .
من قبلا وایمکس داشتم ولی چون به کارم نمیومد مودم رو فروختم .
الان میخوام دوباره بخرم .
درباره سرعت شبانه سوال داشتم .
میخواستم بدون با سرویس 2 مگ شبی چه قد میشه دان کرد ؟ اینکه میگن سرعت رو پایین میارن راسته ؟
وسط دانلود قطع که نمیشه ؟

والا این دقیقا به آنتن دهی وایمکس تو منطقه شما ربط داره ،
من که تو تهران سمت میدون حسن آباد خیلی عالی دانلود میکنم شبانه روز ، یعنی روزا بالای ۴۰۰ شبا هم دقیقا همین شکل هست ، با فیلتر شکن هم اصلا مشکلی ندارم ، خودم اول که گرفتم فکر میکردم ۲ مگ که خریدم باید تا ۲۲۰ سرعت دانلود بده ولی با تعجب فراوان دیدم ۴۰۰ تا ۵۰۰ سرعت دانلودم هست ، البته بعضی شبا شده به ۳۸۰ رسیده ولی دیگه کمتر از این ندیدم
من که راضیم :D

Aloneboy
25-01-2013, 22:57
سلام دوستان
من سرعت 1 مگ خریدم سرعت روزانه 30 در بهترین شرایط بهم میده و شبانه که اصلا در حد قعطی کامل هست.روز اول که اومدن مودم رو تست کردن با سرعت 1 مگ حداقل 130 تا سرعت داشتم ولی حالا.... بدبختی اینجاست که من 6 ماهه تمدید کردم و تا اردیبهشت 92 منقضی میشه نه میشه پول پس گرفت نه سرعت زیاد میشه :n03:به پشتیبانی که هم زنگ می زنم میگه مودم تو کل خونتون جا به جا کن اولا جا به جا کردم تو مقدار سیگنال تاثیری نداشت دوما من سیستم دسکتاپ دارم لپ تاپ ندارم که بتونم جا به جا کنم اصلا با عقل جور درمیاد روز اول راحت کارکنه از فردا بگن برو تو حیاط خونتون بشین اینترنت کار کن که سیگنال میده :n24::n22:

faramobile
25-01-2013, 23:18
سلام دوستان
من سرعت 1 مگ خریدم سرعت روزانه 30 در بهترین شرایط بهم میده و شبانه که اصلا در حد قعطی کامل هست.روز اول که اومدن مودم رو تست کردن با سرعت 1 مگ حداقل 130 تا سرعت داشتم ولی حالا.... بدبختی اینجاست که من 6 ماهه تمدید کردم و تا اردیبهشت 92 منقضی میشه نه میشه پول پس گرفت نه سرعت زیاد میشه :n03:به پشتیبانی که هم زنگ می زنم میگه مودم تو کل خونتون جا به جا کن اولا جا به جا کردم تو مقدار سیگنال تاثیری نداشت دوما من سیستم دسکتاپ دارم لپ تاپ ندارم که بتونم جا به جا کنم اصلا با عقل جور درمیاد روز اول راحت کارکنه از فردا بگن برو تو حیاط خونتون بشین اینترنت کار کن که سیگنال میده :n24::n22:

مبین نت ناراضی زیاد داره ، ولی من به شخصه با این که روش زیاد حساب نکرده بودم ، الان ۴ ماهه دارم استفاده میکنم مودمم bm632w هست و عالی هست ، شبی هم حدودا ۸ گیگ یکم بیشتر دانلود میکنم

خدا خیرشون بده کلا ۸۴ تومن دادم ۶ ماهه ، اینترنتم متحول شد :thumbup:

yasin 1362
25-01-2013, 23:55
مبین نت ناراضی زیاد داره ، ولی من به شخصه با این که روش زیاد حساب نکرده بودم ، الان ۴ ماهه دارم استفاده میکنم مودمم bm632w هست و عالی هست ، شبی هم حدودا ۸ گیگ یکم بیشتر دانلود میکنم

شبی 8 گیگ یا ابوالفضل..من یک مگ دارم دیشب 200 مگ گرفتم

faramobile
26-01-2013, 00:14
شبی 8 گیگ یا ابوالفضل..من یک مگ دارم دیشب 200 مگ گرفتم

آره من اینترنت ۲۵۶ مخابرات هم دارم با اون یکی کامپوترم هم شبی ۱ گیگ دانلود میکنم ، که با ۸ گیگ مبین نت میشه ۹ گیگ شبی

saeid 22
26-01-2013, 01:17
سلام
می خواستم بدونم چرا با وایمکس مبین نت نمی تونم به یاهو وصل شم حتی ف ی لتر شکن هم کار نمیکنه چیکار کنم؟باتشکر

لطفا یه نفر جواب مارو هم بده شما با فی لتر شکن و یاهو مشکل ندارید

ham33d
26-01-2013, 01:44
سلام-دوستانی که مبین نت دارن میتوند با فیلتر شکن وغیره یوتیوبyou tubeرا باز کند---من خودم باsocks-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تست کردم ولی باز نشد

faramobile
26-01-2013, 02:04
لطفا یه نفر جواب مارو هم بده شما با فی لتر شکن و یاهو مشکل ندارید

بله عزیز میشه چرا باز نشه
شما این کارو که میگم بکن ببین حل میشه ؟
برو تو یاهو مسنجر ،
اون بالاش نوشته messenger بزن
بعد connection preferences
اونجا اون نقطه رو بزار روی گزینه دوم یعنی connect via a proxy server بعد اون قسمت پایین نوشته internet connection :
بزار روی broadband
حالا اوکی کن و تست کن ببین وصل میشه ؟

faramobile
26-01-2013, 02:06
سلام-دوستانی که مبین نت دارن میتوند با فیلتر شکن وغیره یوتیوبyou tubeرا باز کند---من خودم باsocks-[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تست کردم ولی باز نشد

با وی پی ان براحتی میره توی یو. تیوب ، با ساک.س هم میشه فقط باید آخرین ورژن گوگل کروم نصب کنی و به جای http ,بزنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

saeid 22
26-01-2013, 02:22
بله عزیز میشه چرا باز نشه
شما این کارو که میگم بکن ببین حل میشه ؟
برو تو یاهو مسنجر ،
اون بالاش نوشته messenger بزن
بعد connection preferences
اونجا اون نقطه رو بزار روی گزینه دوم یعنی connect via a proxy server بعد اون قسمت پایین نوشته internet connection :
بزار روی broadband
حالا اوکی کن و تست کن ببین وصل میشه ؟
بازم وصل نشد

faramobile
26-01-2013, 04:42
بازم وصل نشد

به من پیام خصوصی بزن آیدی یاهو و ساعتی که آنلاین میشی رو بگو تا بهت بگم چیکار کنی درست شه

ham33d
26-01-2013, 07:29
با وی پی ان براحتی میره توی یو. تیوب ، با ساک.س هم میشه فقط باید آخرین ورژن گوگل کروم نصب کنی و به جای http ,بزنی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دوست عزیز شما کی تست کردن از دیروز تا حالا توی یوتیوب نمیره

faramobile
26-01-2013, 14:31
دوست عزیز شما کی تست کردن از دیروز تا حالا توی یوتیوب نمیره

من همین الان که دارم اینو میزنم بازم تست کردم و باز شد

gorzdaran
26-01-2013, 20:29
نیم ساعته دارم یک جیمیل باز می کنم

Joaquin
26-01-2013, 21:53
اصلن امروز از 5 عصر به بعد تا الان افتضااااااااااااااحه.:sq_7:
10 دقیقس یه جیمیل میخوام باز کنم...

mehdi700007
26-01-2013, 22:04
از ساعت 5 بعد ظهر امروز پینک تایم به شدت بالا رفته چیزی بین 450 تا 550 میلی ثانیه هستش یه سرچ داخل گوگل 10 دقیقه طول میکشه واقعا گند بزنن به این کشور

امیر انصاری
27-01-2013, 00:00
از ساعت 5 بعد ظهر امروز پینک تایم به شدت بالا رفته چیزی بین 450 تا 550 میلی ثانیه هستش یه سرچ داخل گوگل 10 دقیقه طول میکشه واقعا گند بزنن به این کشور

مثل اینکه باز مختلش کردن! مستقیم باز نمیشه! از روش های دور زدن استفاده کنید.

ali_z051
27-01-2013, 02:30
امشب دیگه افتضاح شده واقعا :n27:

seetherali
27-01-2013, 13:29
دوستان ديروز طرحم رو از 128 به دو مگ ارتقا دادم و ثبت هم شده توي پنل ! ولي سرعتم همون سرعت 128 عه ! با اسپيد تست هم تست گرفتم . سرعت 0.65MB . قبلا هم يه مگ دو مگ داشتم ولي هيچوقت اين مشكل پيش نيومده !

ham33d
27-01-2013, 14:08

1mb

italodance
27-01-2013, 14:57
اصلن امروز از 5 عصر به بعد تا الان افتضااااااااااااااحه.:sq_7:
10 دقیقس یه جیمیل میخوام باز کنم...

SSL همه جا بلوک شده سرعت دریافتیش 2 کیلو باینه......

Viren
27-01-2013, 15:12
دیگه واقعا ر**ده

الان 1 هفته هست اینترنت هر 15 دقیقه قطع میشه بعد از 30 ثانیه وصل میشه.گندشو در آوردین:n21::n21:

ehsan62534207
27-01-2013, 15:29
میانگین سرعتم تو این چند ماه که وایمکس دارم
سرعت شبانه روزانم فرقی ندره
128 = 35kb
512 = 90kb
1mb = 128kb
2mb = 250kb
pingm beyne 80 ta 120

REZAt1980
27-01-2013, 19:59
سلام من یه سرویس 2 مگ برای شرکت خریداری کردم، اما واقعا مشکل دارم باهاش.

سیگنالی که وای فای مودمش میده، خیلی ضعیفه . اطاق بغل دستی ام، که اصلا پیداش نمیکنه،
روی میز خودم هم که هست، کلا 3 تا خط داره وایرلسم !!!
مودمم اینه:

---------------------------

در حالی که طبقه بالای ما که یه مودم ضعیف تر دارن از مبین نت،
آنتش با سیستم من پره !!
این مودم:

چه کارش کنم من؟

Cpt.Soroush
28-01-2013, 12:30
از ۳روز پیش تا الان افتضاحه. روز سرعت نوسان داره.
طی این دو شب هم هیچی نتونستم دانلود کنم. سریعا لینکا خراب میشه، به عبارتی زود به زود قطع و وصل میشه(مختص شب)
سرعت وی p ن و sاکs هم که با قطعی اینترنت هیچ تفاوتی نداره. بعد ۲ ساعت یادش میاد که باید صفحه رو باز کنه.

:n25:

مبین نت
28-01-2013, 13:13
سلام من یه سرویس 2 مگ برای شرکت خریداری کردم، اما واقعا مشکل دارم باهاش.

سیگنالی که وای فای مودمش میده، خیلی ضعیفه . اطاق بغل دستی ام، که اصلا پیداش نمیکنه،
روی میز خودم هم که هست، کلا 3 تا خط داره وایرلسم !!!
مودمم اینه:

---------------------------

در حالی که طبقه بالای ما که یه مودم ضعیف تر دارن از مبین نت،
آنتش با سیستم من پره !!
این مودم:

چه کارش کنم من؟

3آنتن مودم وصله ؟!

از لحاظ کیفیت مودم های وایمکس باوجود قدیمی بودن هنوز مودمی به کیفیت DX350 تولید و عرضه نشده ... درسته از لحاظ ظاهری شاید خوب نباشه اما کیفیت آن به مراتب بالاتر است و حتی در مناطق با پوشش ضعیف یا بدون پوشش بجای مودم خارجی استفاده و جواب گرفته شده است ...

Electronic-Arts
28-01-2013, 13:15
3آنتن مودم وصله ؟!

از لحاظ کیفیت مودم های وایمکس باوجود قدیمی بودن هنوز مودمی به کیفیت DX350 تولید و عرضه نشده ... درسته از لحاظ ظاهری شاید خوب نباشه اما کیفیت آن به مراتب بالاتر است و حتی در مناطق با پوشش ضعیف یا بدون پوشش بجای مودم خارجی استفاده و جواب گرفته شده است ...
جناب مبین نت ما قبلا هم سوال پرسیدیم ولی جوابی نگرفتیم
چه جوابی برای افزایش بسیار زیاد پینگ (در حدود 100 میلی ثانیه) که از حدود 10 15 روز پیش به وجود اومده دارید؟

REZAt1980
28-01-2013, 18:32
3آنتن مودم وصله ؟!

بله. سه تا آنتن هم وصله.
اما خیلی افتضاحه.

امروز به همه جا زنگ زدم و گفتن ضعف سیگنال خروجی مودم به ما ربطی نداره!!
الان من چکار کنم ؟!

برم یه مودم DX350 بگیرم که بالای 200 هزار میشه ؟؟

یکی از دوستان میگه میشه یک access point بخرم و با یک LAN بدون هیچ تنظیماتی سیگنال وای فای قوی بگیرم که این هزینه اش میشه حدود 100 هزار تومن ... مثلا مدل Tp-link WA701ND N Access point .

لطفا راهنمایی بفرمایید.

parara
28-01-2013, 19:07
بله اکسس پوینت هم میشه خرید و مودم وایمکس رو بهش وصل کنی و خودت به اکسس پوینت وصل بشی، اگه ممکنه در آینده adsl بخری میتونی یه مودم وایرلس بخری و همینکارو باش بکنی

یکی از دوستان میگه میشه یک access point بخرم و با یک LAN بدون هیچ تنظیماتی سیگنال وای فای قوی بگیرم که این هزینه اش میشه حدود 100 هزار تومن ... مثلا مدل Tp-link WA701ND N Access point .

REZAt1980
28-01-2013, 21:50
بله اکسس پوینت هم میشه خرید و مودم وایمکس رو بهش وصل کنی و خودت به اکسس پوینت وصل بشی، اگه ممکنه در آینده adsl بخری میتونی یه مودم وایرلس بخری و همینکارو باش بکنی

ممنون. فقط میخوام بدونم، که تنظیمات که دیگه نمیخواد ؟!

مثلا این مدلهای پایین، همشون میشن؟

Linksys WAG120N Wireless-N ADSL2 Modem

Tp-link WA701ND N Access point

Alimohammadi71
29-01-2013, 00:34
دوستان یه مودم مبین گرین پاکت دارم واسه فروش کسی خواست pm بده

parara
29-01-2013, 10:57
ممنون. فقط میخوام بدونم، که تنظیمات که دیگه نمیخواد ؟!

مثلا این مدلهای پایین، همشون میشن؟

Linksys WAG120N Wireless-N ADSL2 Modem

Tp-link WA701ND N Access point

مودم یه تنظیم کوچیک میخواد که اینکاررو بکنه، آموزشش هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما اکسس پوینت چون مخصوص اینکارهست اتومات انجام میده، اما هردستگاهی خریدی قبلش تحقیق کن که وایرلسش به اندازه کافی جواب(پوشش) بده

amiva
29-01-2013, 11:39
سلام دوستان
شما هم مثل من برای استفاده از گوگل دچار مشکل هستید؟

alirezaveis
29-01-2013, 13:57
سلام دوستان
شما هم مثل من برای استفاده از گوگل دچار مشکل هستید؟
منم مشکل دارم

faramobile
29-01-2013, 14:24
منم مشکل دارم

تایید میشه مشکل وجود داره

yasaroj
29-01-2013, 16:31
من که تو تهران سمت میدون حسن آباد خیلی عالی دانلود میکنم شبانه روز ، یعنی روزا بالای ۴۰۰ شبا هم دقیقا همین شکل هست ، با فیلتر شکن هم اصلا مشکلی ندارم ، خودم اول که گرفتم فکر میکردم ۲ مگ که خریدم باید تا ۲۲۰ سرعت دانلود بده ولی با تعجب فراوان دیدم ۴۰۰ تا ۵۰۰ سرعت دانلودم هست ، البته بعضی شبا شده به ۳۸۰ رسیده ولی دیگه کمتر از این ندیدم

آره من اینترنت ۲۵۶ مخابرات هم دارم با اون یکی کامپوترم هم شبی ۱ گیگ دانلود میکنم ، که با ۸ گیگ مبین نت میشه ۹ گیگ شبی

عجب آدم هایی پیدا میشن!!:n04:
آخه برادر یه چیزی بگو تو عقل بگنجه!:n15:

اولا مبین نت به غیر از سرویس 512 هیچ کدوم از سرویس هاش را بالاتر از نرخ واقعی نمی بنده (حداقل من که از وقتی مبین نت اومده تا حالا اجبارا از اینترنتش استفاده کردم و تقریبا به غیر از 128 و 256 بقیه را داشتم از این موضوع مطمئنم و تازه سرویس 512 را هم همین چند ماهه فقط بالاتر می بنده)

دوما به غیر از 1 سال و نیم اول که اومده بود و شبانه افت سرعت نداشت دیگه همیشه افت سرعت تا نزدیک به یک چهارم هم عادی هست و امکان نداره همیشه سرعت یکنواخت اسمی خودتون را هم داشته باشید چه برسه به سرعت نزدیک به 2 برابر سرعت اسمیتون که همون اوایل اومدن مبین نت هم از این ولخرجی ها نمی کرد.:n21:

سوما شما با سرعت 2Mb در هر ثانیه 256 کیلوبایت و در هر دقیقه 15 مگابایت و در هر ساعت نهایتا 900 مگابایت و در 6 ساعت شبانه 5.4 گیگابایت میتونین دانلود کنید که عمرا هم نمی تونید.:n10: حالا شما چطور می تونید 8 گیگ دانلود کنید خدا داند!

یکم وجدان هم خوبه. حداقل دوست داری برای مبین نت تبلیغ کنی یجوری تبلیغ کن به شعور بقیه توهین نشه.:n09:

SHAHAB-P30
29-01-2013, 16:46
من حجمم تموم شده ولی نمیخوام دوباره گیگ اضافه داشته باشم میخوام دوباره این سرویس رو تمدید کنم . باید چی کار کنم ؟

fanoostalaei
29-01-2013, 17:00
دوستان کیفیت پینگ شما کم نشده ؟؟؟؟

faramobile
29-01-2013, 17:09

اولا مبین نت به غیر از سرویس 512 هیچ کدوم از سرویس هاش را بالاتر از نرخ واقعی نمی بنده (حداقل من که از وقتی مبین نت اومده تا حالا اجبارا از اینترنتش استفاده کردم و تقریبا به غیر از 128 و 256 بقیه را داشتم از این موضوع مطمئنم و تازه سرویس 512 را هم همین چند ماهه فقط بالاتر می بنده)

دوما به غیر از 1 سال و نیم اول که اومده بود و شبانه افت سرعت نداشت دیگه همیشه افت سرعت تا نزدیک به یک چهارم هم عادی هست و امکان نداره همیشه سرعت یکنواخت اسمی خودتون را هم داشته باشید چه برسه به سرعت نزدیک به 2 برابر سرعت اسمیتون که همون اوایل اومدن مبین نت هم از این ولخرجی ها نمی کرد.:n21:

سوما شما با سرعت 2Mb در هر ثانیه 256 کیلوبایت و در هر دقیقه 15 مگابایت و در هر ساعت نهایتا 900 مگابایت و در 6 ساعت شبانه 5.4 گیگابایت میتونین دانلود کنید که عمرا هم نمی تونید.:n10: حالا شما چطور می تونید 8 گیگ دانلود کنید خدا داند!

یکم وجدان هم خوبه. حداقل دوست داری برای مبین نت تبلیغ کنی یجوری تبلیغ کن به شعور بقیه توهین نشه.:n09:

عزیز دلم کاش یکم اونطرف قضیه که شاید من درست گفته و شما اشتباه میکنی هم در نظر میگرفتی ، چون من گفتم که اگه خواستین بگین از سرعت دانلود که با IDM میکنم برای شما فیلم بگیرم و نشونتون بدم ، والا مبین نت نه واسه منه نه واسه بابام که بخوام براش تبلیغ کنم ، اصلا هم از اینترنت این مملکت راضی نیستم چون خودم ۸ ماه هست که برگشتم ایران و دبی بودم اونجا سرعت اینترنتم ۳۲ مگ بود نامحدود و سرعت دانلودم ۴ مگ بود و این سرعتای ۳۰۰ ، ۴۰۰ برای من مثل dialup میمونه ، اتفاقا اون موقع که داشتم میخریدم ۹۹ درصد نظراتی که دیده بودم همه ناراضی بودن و منم گفتم فوقش میگیرم و بعدش خوب نبود دیگه تمدید نمیکنم ، من چون کارم فروش دیتای فیلم و سریال و کارتون با کیفیت خوب روی هارد هست و توی انجمن پرشین تولز میفروشم با همین نام کاربری ، باید همیشه فیلم های روز که میاد رو دانلود کنم و از روزی که مبین نت گرفتم واقعا کارم راه افتاده چون واقعا میگم سرعت دانلودم زیر ۳۸۰ نبوده و امشب فیلم میگیرم براتون تا خودتون ببینید ، البته اگه بخواین الانم میتونم از سرعت روزانش فیلم بگیرم که ببینید چقدره و تبلیغی در کار نیست
همیشه هم گفتم واسه من فرقی نمیکنه که مبین نت چیکار میخواد کنه ، واسه من خوب بوده و دانلود منو به خوبی جواب داده و هر کدوم از دوستام اومده خونمون واقعا از این سرعت بالای دانلود تعجب کرده !

faramobile
29-01-2013, 17:13
من حجمم تموم شده ولی نمیخوام دوباره گیگ اضافه داشته باشم میخوام دوباره این سرویس رو تمدید کنم . باید چی کار کنم ؟

نمیشه عزیز تمدید کنی منم همین مشکل شمارو دارم و حجم ۸ گیگ ۶ ماهه ۲ مگ رو تقریبا تموم کردم و ۲ گیگ بیشتر نمونده و بهشون زنگ زدم گفتم ، بهم گفتن اگه میخوای تمدید کنی باید صبر کنی تا ۶ ماه تموم شه که ۲ ماهش مونده حدودا ، ولی میتونی یه طرح دیگه بگیری جاش اونو بزاریم جای این ، مثلا ۱ مگ بگیری ۶ ماهه ، یا اگه همین ۲مگ میخوای باشه و میخوای زودتر تمدید کنی باید ۱ سالشو تمدید کنی و ۶ ماهه نمیشه چون الان ۶ ماهه داری و تموم نشده ...

faramobile
29-01-2013, 17:14
دوستان کیفیت پینگ شما کم نشده ؟؟؟؟

پینگ من الان از سرور داخل ایران ۷۰ هست و سرور خارج توی آمریکا ۳۸۰ !

fanoostalaei
29-01-2013, 17:25
پینگ من الان از سرور داخل ایران ۷۰ هست و سرور خارج توی آمریکا ۳۸۰ !

پینگ شما خوبه پس مال من خراب هست :n02:

faramobile
29-01-2013, 18:18
پینگ شما خوبه پس مال من خراب هست :n02:

چندتا آنتن داری ؟
سعی کن جای مودمتو عوض کنی ، من روزایی که بارونییه سرعت و پینگم بد میشه حالا نمیدونم چه ربطی داره که اینجوری میشه ،
من همیشه جای مودمو تغییر میدم تا آنتن برگرده و با وایرلس ازش استفاده میکنم

mehdi700007
29-01-2013, 20:05
سلام دوستان من میخوام طرح نامحدود یک به چهار بگیریم به نظر شما 512 بگیرم یا 1024 تو دانلود اختلاف سرعت دانلودشون چقدر هستش؟

faramobile
29-01-2013, 20:30
سلام دوستان من میخوام طرح نامحدود یک به چهار بگیریم به نظر شما 512 بگیرم یا 1024 تو دانلود اختلاف سرعت دانلودشون چقدر هستش؟

اگه جایی که هستی آنتن خوب نداره کلا بیخیال ۱ مگ باش چون سرعت خوبی بهت نمیده و فقط پولتون رو دور میریزین ، ولی اگه آنتن خوبی میده حداقل ۴ تا چراغ روشن باشه بگیر خوبه

SAH-IE
29-01-2013, 20:56
سلام دوستان.
ببخشید من چند روزی هست نمیتونم جیمیل و جی پلاس رو باز کنم.سرعتش خیلی پایین اومده.ف ب رو هم به سختی میشه باز کرد.ولی سایتای دیگه مثل فروم پی سی ورلد خودمون و یا سایت مبین نت خیلی سریع بالا میاد.
کسی میدونه مشکل از چیه و چطور میشه حلش کرد؟برای شما هم اینجوری شده؟
ممنونم

mehdi700007
29-01-2013, 21:27
سلام دوستان.
ببخشید من چند روزی هست نمیتونم جیمیل و جی پلاس رو باز کنم.سرعتش خیلی پایین اومده.ف ب رو هم به سختی میشه باز کرد.ولی سایتای دیگه مثل فروم پی سی ورلد خودمون و یا سایت مبین نت خیلی سریع بالا میاد.
کسی میدونه مشکل از چیه و چطور میشه حلش کرد؟برای شما هم اینجوری شده؟
ممنونم
منم چند روز این مشکل دارم ظاهرا ssl رو بستن برای رفع مشکل از روش های دور زدن استفاده کنید.

parara
29-01-2013, 21:29
با عرض سلام وخسته نباشید

اینترنت مبین نت ریده

باتشکر

saman_come_on
30-01-2013, 02:13

اسمش سرویس 2Mb هست ولی در واقع بیشتره، حداقل برای من اینجوریه، سرعت دانلود حدود 330 kb/s است، چه روز چه شب.

faramobile
30-01-2013, 02:24
اسمش سرویس 2Mb هست ولی در واقع بیشتره، حداقل برای من اینجوریه، سرعت دانلود حدود 330 kb/s است، چه روز چه شب.

چه عجب یکی پیدا شد که مبین نت مثل من توی سرعت بهش حال داده باشه !
عزیز یه فیلم بگیر ازش ، منم الان میخوام فیلم بگیرم فقط گذاشتم یکم بگذره وسطای دانلود مجانی باشه که دیگه نگن اولش بوده بعدش میاد پایین !

saeediranzad
30-01-2013, 04:33
نمیشه عزیز تمدید کنی منم همین مشکل شمارو دارم و حجم ۸ گیگ ۶ ماهه ۲ مگ رو تقریبا تموم کردم و ۲ گیگ بیشتر نمونده و بهشون زنگ زدم گفتم ، بهم گفتن اگه میخوای تمدید کنی باید صبر کنی تا ۶ ماه تموم شه که ۲ ماهش مونده حدودا ، ولی میتونی یه طرح دیگه بگیری جاش اونو بزاریم جای این ، مثلا ۱ مگ بگیری ۶ ماهه ، یا اگه همین ۲مگ میخوای باشه و میخوای زودتر تمدید کنی باید ۱ سالشو تمدید کنی و ۶ ماهه نمیشه چون الان ۶ ماهه داری و تموم نشده ...
شما هر طرحی که داشته باشی و حجمت تموم بشه ِ میتونی یه طرح جدید بخری و نیازی به خرید حجم اضافه نیست.

faramobile
30-01-2013, 05:24
شما هر طرحی که داشته باشی و حجمت تموم بشه ِ میتونی یه طرح جدید بخری و نیازی به خرید حجم اضافه نیست.

نه عزیز من زنگ زدم به خود مبین نت و گفتن نمیتونی طرحی که الان داری رو قبل از تموم شدن مدتش تمدید کنی ، مثلا میتونی به جای ۶ ماهه ، ۱ ساله تمدید کنی تا بشه ، وگرنه اگه ۶ ماهه دارین نمیتونین همون طرح رو دوباره ۶ ماهه تمدید کنید تا وقتی که ۶ ماه تموم بشه

saeediranzad
30-01-2013, 06:28
نه عزیز من زنگ زدم به خود مبین نت و گفتن نمیتونی طرحی که الان داری رو قبل از تموم شدن مدتش تمدید کنی ، مثلا میتونی به جای ۶ ماهه ، ۱ ساله تمدید کنی تا بشه ، وگرنه اگه ۶ ماهه دارین نمیتونین همون طرح رو دوباره ۶ ماهه تمدید کنید تا وقتی که ۶ ماه تموم بشه
تمدید به معنی خرید دوباره همان طرح و تغییر به معنی خرید طرح دیگر است. حالت۲

parara
30-01-2013, 10:48
اتفاقاً درهمین رابطه من خیلی مواقع تراقیکم زودتر تمام میشد و تلفنی میگفتم 1ماه دوباره اضافه کنین، معمولاً هم یکماهه میخرم چون به سرعتشهاش و.. نمیشه اعتماد کرد

مبین نت
30-01-2013, 11:49
بله. سه تا آنتن هم وصله.
اما خیلی افتضاحه.

امروز به همه جا زنگ زدم و گفتن ضعف سیگنال خروجی مودم به ما ربطی نداره!!
الان من چکار کنم ؟!

برم یه مودم DX350 بگیرم که بالای 200 هزار میشه ؟؟

لطفا راهنمایی بفرمایید.

قدرت سیگنال دریافتیتون چقدره ؟!

مبین نت
30-01-2013, 11:55

خیر ، سرعت دانلود تعرفه 2 مگ 300 تا 460 متغیر می باشد و درصورت دریافت سیگنای قوی و عدم مشکل با سرعت ثابت 400 امکان دانلود دارید ...

مبین نت
30-01-2013, 11:56

خیر ، امکان تمدید مجدد طرح در هر زمانی وجود داره ...

amir989
30-01-2013, 12:38
آقا نخرین این مبین نت رو. اولا عالی بود اما الان افتضاهه. سرعت شبش داغونه. در حد دایال آپ. همون adsl رو بگیرین از parsonline هم ارزونه هم عالی. نامحدودش 60گیگ در ماه میتونید دانلود داشته باشین. اما مبین نت الان دیگه بدرد نمی خوره پول تونو دور نریزین که پاسخ گو هم نیستن و فقط میگن حق با شماست. اگه اعصابتونو دوست دارین طرف مبین نت نرین.

مبین نت
30-01-2013, 12:47
سرعت اینترنت، همواره یکی از دغدغه‌های کاربران اینترنت در کشور ما بوده است و یکی از مهم‌ترین عواملی که کاربران هنگام انتخاب خدمات‌‌دهنده‌ی اینترنت به آن توجه می‌کنند، سرعت واقعی دریافت اینترنت از شرکت‌های گوناگون است.
چند سالی هست که سایت «متما» زیر نظر سازمان فناوری اطلاعات ایران در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مشغول به کار شده است و یکی از پرطرفدارترین بخش‌های آن، آزمون‌های شبکه‌ی سنجش سرعت اینترنت این سایت است. «متما» هر ماه سرعت اینترنت مهم‌ترین خدمات‌دهندگان اینترنت کشور را بررسی و نتایج آزمون را مقایسه می‌کند تا فهرستی از برترین خدمات‌دهندگان اینترنت از نظر سرعت اینترنت تهیه شود.
جدیدترین آزمون سرعت این سایت که به تازگی منتشر شده است، مربوط به دی ماه ۱۳۹۱ می‌شود. شرکت ارتباطات مبین‌نت در این آزمون جایگاه بسیار خوبی را به دست آورده است که در ادامه، نتایج بخش اینترنت ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه‌ی این آزمون را مشاهده می‌کنید.

بازه‌ی زمانی ۸ صبح تا ۱۶

نام خدمات‌دهنده

متوسط سرعت دریافت (Kbps)

متوسط کیفیت دریافت (%)

متوسط سرعت ارسال (Kbps)

متوسط کیفیت ارسال (%)

ارتباطات مبین‌نت

۵۱۰٫۷۳

۸۵٫۱۸

۳۴۰٫۹۱

۸۴٫۹۱

ارتباطات فن آوا

۵۰۱

۹۷

۲۳۴

۰

ایرانسل

۴۹۶

۹۹

۷۷

۷

داتک

۴۹۳٫۵

۹۸٫۵

۲۱۴

۳۶٫۵

ندا گستر صبا

۴۷۸٫۰۷

۲۸٫۵۹

۴۱۲٫۲۱

۲۳٫۲۱

آریانا گستر اسپادانا

۴۴۱

۴۵

۳۸۰٫۱۷

۷۱٫۱۷

پارس آنلاین

۴۳۵

۸۹

۷۹۱

۵۷

افرا نت

۴۱۰

۴۱

۶۶۹

۵۹

عصر انتقال داده ها (عصر تلکام)

۳۶۳

۰

۱۴۱

۱۷

شاتل

۳۲۶٫۹۴

۸۰٫۸

۳۴۳٫۸۲

۷۸٫۵۱

نتایج تست برای سرعت دریافت Kbps 512 است.

بازه‌ی زمانی ۱۶ تا ۲۴

نام خدمات‌دهنده

متوسط سرعت دریافت (Kbps)

متوسط کیفیت دریافت (%)

متوسط سرعت ارسال (Kbps)

متوسط کیفیت ارسال (%)

داده پردازی فن آوا

۵۲۰

۲۷

۱۳۰۶

۰

ارتباطات مبین‌نت

۵۱۲٫۷۷

۸۴٫۳۶

۳۷۴٫۰۵

۹۴

پارس آنلاین

۴۸۸٫۷۵

۵۵٫۵

۲۴۹٫۷۵

۰

ایرانسل

۴۷۹٫۷۱

۸۳٫۱۴

۱۱۰٫۷۱

۴۹٫۴۳

شبکه ارتباط شبدیز

۴۷۶٫۶۷

۷۷٫۱۱

۴۵۴٫۷۸

۶۴٫۱۱

ندا گستر صبا

۴۷۰٫۹۶

۶۳٫۵۷

۴۰۳٫۰۴

۵۶٫۷۸

پیشگامان توسعه ارتباطات

۴۳۴٫۵

۵۳

۳۲۷

۵۴٫۵

آریانا گستر اسپادانا

۴۱۸

۶۷

۲۵۶٫۵

۹۰٫۵

ارتباطات فن آوا

۴۰۹

۶۷

۴۲۲٫۵

۹۵

شاتل

۳۲۸٫۵

۷۷٫۹۵

۳۵۷٫۸

۹۰٫۴۸

بازه‌ی زمانی ۱ تا ۸ صبح

نام خدمات‌دهنده

متوسط سرعت دریافت (Kbps)

متوسط کیفیت دریافت (%)

متوسط سرعت ارسال (Kbps)

متوسط کیفیت ارسال (%)

آریانا گستر اسپادانا

۵۲۸

۳۴

۳۱۰

۵۶

شبکه ارتباط شبدیز

۵۰۵

۵۲٫۵

۴۸۶٫۵

۹۶٫۵

ندا گستر صبا

۴۸۹

۲٫۵۵

۴۳۷٫۷

۲٫۹۱

ایرانسل

۴۸۹

۹۸

۱۲۴

۳۴

ارتباطات مبین‌نت

۴۰۴٫۶۷

۵۷٫۵

۲۲۷٫۸۳

۶۶٫۱۷

پیشگامان توسعه ارتباطات

۳۹۷

۵۸٫۷۵

۴۰۸٫۶۲

۷۹٫۱۲

پارس آنلاین

۳۷۳

۲۷

۶۲۲

۳۶٫۵

شاتل

۳۳۱٫۹۷

۸۰٫۶۶

۳۴۱٫۳۹

۸۷٫۳۶

saeediranzad
30-01-2013, 15:35
جناب مبین نت
من نمیدونم این آمار را چطور گرفته اند.
ولی من هم مبین دارم و هم ADSLمخابرات که یکی از بدترین adsl های کشور است.
ولی همین مخابرات همیشه سرعتش از وایمکس مبین بیشتره. شبها که فقط ۴ ساعت رایگان دارهِ به اندازه یک هفته شب رایگان مبین دانلود میکنم.
دیگه شاتل و پارس آنلاین که در جدول شما رده پایین دارند که خیلی از وایمکس مبین بهترند.
قطعاْ در این آمارگیری چیزی از قلم افتاده. من اسپیدتستهایی را که خودم میگیرم باور میکنم. چون سایتش خارجیه و مبین و شاتل و پارس و مخابرات براش فرقی نداره.
مبین با سرور لندن هرگز پینگ زیر ۳۵۰ نداشته ام. ولی با مخابرات زیر ۲۵۰ دارم.

faramobile
30-01-2013, 15:44
عزیزان اینکه میگید سرعتتون پایینه درسته ولی این دلیل نمیشه اونایی هم که میگن سرعتشون خوبه دروغ بگن , سرعت مبین نت دقیقا به سیگنال و آنتن دریافتی مربوطه و اگه آنتن کامل بده تو منطقه شما مطمئن باشین سرعت بسیار خوبی خواهید داشت

طبق قولی که داده بودم دیشب ( با اینکه هوا بارونی بود و 1 آنتن کمتر از شبای دیگه داشتم ) سرعت دانلودم با IDM رو براتون فیلم گرفتم که ببینید سرعت دانلود روی 400 هست , حجمی هم نداره این فیلم

saeediranzad
30-01-2013, 15:58
من سیگنالم همیشه ۱۰۰، هست. ارسال ۱۰۰٪ِ دریافت ۹۵−۱۰۰٪
RSSIبالای ۳۲
CINR کمتر از ۵۲
شبها درحد دایال آپ
خوزستان همه چیزش خرابه. الان یه پینگ لندن با مخابرات گرفتم۳۷۷. اگه مبین را روشن کنم الآن پینگ بالای۴۰۰ بهم میده.

faramobile
30-01-2013, 16:03
من سیگنالم همیشه ۱۰۰، هست. ارسال ۱۰۰٪ِ دریافت ۹۵−۱۰۰٪
RSSIبالای ۳۲
CINR کمتر از ۵۲
شبها درحد دایال آپ
خوزستان همه چیزش خرابه. الان یه پینگ لندن با مخابرات گرفتم۳۷۷. اگه مبین را روشن کنم الآن پینگ بالای۴۰۰ بهم میده.

درسته متاسفانه بعضی جاها خیلی بد آنتن میده ، منم مخابرات دارم و روزا از اون استفاده میکنم و شبا برای دانلود از مبین که خیلی هم واسه من خوب بوده و تقریبا هر چی خواستم زود دانلود کردم ، اتفاقا اون فایلی که داشتم دانلود میکردم توی فیلم از سرور انگلیس لندن بود که با سرعت ۴۰۰ دانلود شبانه میکرد

REZAt1980
30-01-2013, 17:22
قدرت سیگنال دریافتیتون چقدره ؟!

سلام

معمولا 4 چراغ روشنه.

-----------------------------

حالا من گیج شدم، باید روتر بخرم، یا اکسز پوینت ؟

alipezhman
30-01-2013, 17:26
نمیدونم چرا الان 2-3 شبه که سرعت افتضاحه...صبحها که پا میشم میبینم هیچی دانلود نشده انگار کلا قطع میشه...کسی دیگه ای هم این مشکلو داره؟؟

yasaroj
30-01-2013, 17:52
عزیزان اینکه میگید سرعتتون پایینه درسته ولی این دلیل نمیشه اونایی هم که میگن سرعتشون خوبه دروغ بگن , سرعت مبین نت دقیقا به سیگنال و آنتن دریافتی مربوطه و اگه آنتن کامل بده تو منطقه شما مطمئن باشین سرعت بسیار خوبی خواهید داشت

طبق قولی که داده بودم دیشب ( با اینکه هوا بارونی بود و 1 آنتن کمتر از شبای دیگه داشتم ) سرعت دانلودم با IDM رو براتون فیلم گرفتم که ببینید سرعت دانلود روی 400 هست , حجمی هم نداره این فیلم

دوست عزیز
شما یا بقیه دوستان که میگن سرعتشون تو روز به 400 و توی شب هم نزدیک به همین میزان هست لطف کنید یک تست سرعت از سایت اسپید تست هم توی روز و هم زمانه تایم شبانه به صورت لینک مستقیم به خود سایت اسپید تست بزارید چون فیلم گرفتن از یک فایل در حال دانلود هیچ چیزی را اثبات نمیکنه (به چند دلیل: 1-شما ممکن هست ساعت کامپیوترتون را تغییر داده باشید که بقیه به اشتباه فکر کنن توی زمان شبانه دارید دانلود می کنید 2-اصلا امکانش هست که دارید از سرویس اینترنت شرکت دیگری استفاده می کنید و بقیه را به اشتباه می اندازید:n10:)
به هر حال من از روز قبل که این موضوع را مطرح کردم با اینکه 3 نفر کامنت دادند که سرعتشون خوبه ولی جالب اینجاست هیچ کس با مدرک قابل قبول نیومده این موضوع را نشون بده.

پس دوست عزیز شما لطف کن یه تست از سرعتتون توی روز و یکی هم توی شب بگیر و به این صورت بزار (من همین الان با سرعت 512 تست گرفتم از سرور تهران خود مبین نت):
همون طور که می بینید اسم ISP من مبین نت نوشته شده تاریخ به میلادی امروز و زمان به وقت گرینویچ هست (سه ساعت و نیم اختلاف با ایران که می شه زمان 5:34 pm ) و مهم تر از همه لینک بودن خود عکس از سایت speedtest.net (عکس از خود سایت اسپید تست لود میشه روی کامپیوترتون نه جای دیگه!!!!)
اینم تست من از سرور لندن (به سرعت و میزان پینگ توجه کنید):
و در ضمن دوست عزیز سرعت شما هیچ ارتباطی به میزان آنتن دهی نداره. بلکه وضعیت آنتن دهی فقط روی کیفیت سیگنالتون تاثیر داره چون من همین الان با مودم اوت دور توی منطقه سبز نشستم و جلو خونمون هم هیچ ساختمونی نیست (حتی تا 100 متر اصلا ساختمون نیست جون فقط خیابون و پارک هست) پس باید سرعتم مثل موشک باشه:n02: ولی خودتون که می بینید
در ضمن اون جدولی هم که اون دوست مبین نتمون زدن خیلی عجیب هست برام چون من خودم حداقل کیفیت اینترنت صبانت را از نزدیک دیدم که برای 2 تا از دوستام با اینکه سرعت اسمی شون 128kb هست (حتی معرفی نامه هم ندادند) سرعتشون را روی 2 مگ بهشون ارائه دادند (یعنی 16 برابر سرعتی که خرید کردن دارن استفاده می کنند:n04:)
ولی اون جدول به نظر میرسه از زمین تا آسمون با واقعیت اختلاف داشته باشه
امیدوارم جوابی داشته باشید
موفق باشد:n06:

faramobile
30-01-2013, 18:14
دوست عزیز
شما یا بقیه دوستان که میگن سرعتشون تو روز به 400 و توی شب هم نزدیک به همین میزان هست لطف کنید یک تست سرعت از سایت اسپید تست هم توی روز و هم زمانه تایم شبانه به صورت لینک مستقیم به خود سایت اسپید تست بزارید چون فیلم گرفتن از یک فایل در حال دانلود هیچ چیزی را اثبات نمیکنه (به چند دلیل: 1-شما ممکن هست ساعت کامپیوترتون را تغییر داده باشید که بقیه به اشتباه فکر کنن توی زمان شبانه دارید دانلود می کنید 2-اصلا امکانش هست که دارید از سرویس اینترنت شرکت دیگری استفاده می کنید و بقیه را به اشتباه می اندازید:n10:)
به هر حال من از روز قبل که این موضوع را مطرح کردم با اینکه 3 نفر کامنت دادند که سرعتشون خوبه ولی جالب اینجاست هیچ کس با مدرک قابل قبول نیومده این موضوع را نشون بده.

پس دوست عزیز شما لطف کن یه تست از سرعتتون توی روز و یکی هم توی شب بگیر و به این صورت بزار (من همین الان با سرعت 512 تست گرفتم از سرور تهران خود مبین نت):
همون طور که می بینید اسم ISP من مبین نت نوشته شده تاریخ به میلادی امروز و زمان به وقت گرینویچ هست (سه ساعت و نیم اختلاف با ایران که می شه زمان 5:34 pm ) و مهم تر از همه لینک بودن خود عکس از سایت speedtest.net (عکس از خود سایت اسپید تست لود میشه روی کامپیوترتون نه جای دیگه!!!!)
و در ضمن دوست عزیز سرعت شما هیچ ارتباطی به میزان آنتن دهی نداره. بلکه وضعیت آنتن دهی فقط روی کیفیت سیگنالتون تاثیر داره چون من همین الان با مودم اوت دور توی منطقه سبز نشستم و جلو خونمون هم هیچ ساختمونی نیست (حتی تا 100 متر اصلا ساختمون نیست جون فقط خیابون و پارک هست) پس باید سرعتم مثل موشک باشه:n02: ولی خودتون که می بینید
در ضمن اون جدولی هم که اون دوست مبین نتمون زدن خیلی عجیب هست برام چون من خودم حداقل کیفیت اینترنت صبانت را از نزدیک دیدم که برای 2 تا از دوستام با اینکه سرعت اسمی شون 128kb هست (حتی معرفی نامه هم ندادند) سرعتشون را روی 2 مگ بهشون ارائه دادند (یعنی 16 برابر سرعتی که خرید کردن دارن استفاده می کنند:n04:)
فعلا اینو داشته باش تا شب هم از سرعت شبانه برات بزارم که دیگه نیای اینجا بگی فقط هر چی من میگم راسته بقیه دروغ میگن !!

mehdi700007
30-01-2013, 18:18
نمیدونم چرا الان 2-3 شبه که سرعت افتضاحه...صبحها که پا میشم میبینم هیچی دانلود نشده انگار کلا قطع میشه...کسی دیگه ای هم این مشکلو داره؟؟
من دیشب با سرعت 512 از ساعت 3 تا 7 صبح 1500 مگ دان کردم فقط یه مقدار افت سرعت داشت

faramobile
30-01-2013, 18:32
دوست عزیز

اینم جفتش هم از ایران هم از لندن , امیدوارم جوابتون رو گرفته باشین :n06:

rzabgy
30-01-2013, 20:06
اعتراف میکنم بعد از دوماه استفاده از مبین نت فهمیدم چه اشتباهی کردم...سرعت واقعا پایینه و خدمات بعد از فروش مضخرف...به نمایندگی هم مراجعه میکنم میگه بدلیل بالا رفتن دلار اینها دارن پهنای باند رو گرون تر میخرن و بجای اینکه خیلی گرونش کنن(که همین الانم گرونه) پهنای باند رو بین تعداد بیشتری از افراد تقسیم کردن....
سرعت افتضاحه...پشیمونم

rzabgy
30-01-2013, 20:13
سرعت اینترنت، همواره یکی از دغدغه‌های کاربران اینترنت در کشور ما بوده است و یکی از مهم‌ترین عواملی که کاربران هنگام انتخاب خدمات‌‌دهنده‌ی اینترنت به آن توجه می‌کنند، سرعت واقعی دریافت اینترنت از شرکت‌های گوناگون است.
چند سالی هست که سایت «متما» زیر نظر سازمان فناوری اطلاعات ایران در وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات مشغول به کار شده است و یکی از پرطرفدارترین بخش‌های آن، آزمون‌های شبکه‌ی سنجش سرعت اینترنت این سایت است. «متما» هر ماه سرعت اینترنت مهم‌ترین خدمات‌دهندگان اینترنت کشور را بررسی و نتایج آزمون را مقایسه می‌کند تا فهرستی از برترین خدمات‌دهندگان اینترنت از نظر سرعت اینترنت تهیه شود.
جدیدترین آزمون سرعت این سایت که به تازگی منتشر شده است، مربوط به دی ماه ۱۳۹۱ می‌شود. شرکت ارتباطات مبین‌نت در این آزمون جایگاه بسیار خوبی را به دست آورده است که در ادامه، نتایج بخش اینترنت ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه‌ی این آزمون را مشاهده می‌کنید.

بازه‌ی زمانی ۸ صبح تا ۱۶

نام خدمات‌دهنده
متوسط سرعت دریافت (Kbps)
متوسط کیفیت دریافت (%)
متوسط سرعت ارسال (Kbps)
متوسط کیفیت ارسال (%)

ارتباطات مبین‌نت
۵۱۰٫۷۳
۸۵٫۱۸
۳۴۰٫۹۱
۸۴٫۹۱

ارتباطات فن آوا
۵۰۱
۹۷
۲۳۴
۰

ایرانسل
۴۹۶
۹۹
۷۷
۷

داتک
۴۹۳٫۵
۹۸٫۵
۲۱۴
۳۶٫۵

ندا گستر صبا
۴۷۸٫۰۷
۲۸٫۵۹
۴۱۲٫۲۱
۲۳٫۲۱

آریانا گستر اسپادانا
۴۴۱
۴۵
۳۸۰٫۱۷
۷۱٫۱۷

پارس آنلاین
۴۳۵
۸۹
۷۹۱
۵۷

افرا نت
۴۱۰
۴۱
۶۶۹
۵۹

عصر انتقال داده ها (عصر تلکام)
۳۶۳
۰
۱۴۱
۱۷

شاتل
۳۲۶٫۹۴
۸۰٫۸
۳۴۳٫۸۲
۷۸٫۵۱

بازه‌ی زمانی ۱۶ تا ۲۴

نام خدمات‌دهنده
متوسط سرعت دریافت (Kbps)
متوسط کیفیت دریافت (%)
متوسط سرعت ارسال (Kbps)
متوسط کیفیت ارسال (%)

داده پردازی فن آوا
۵۲۰
۲۷
۱۳۰۶
۰

ارتباطات مبین‌نت
۵۱۲٫۷۷
۸۴٫۳۶
۳۷۴٫۰۵
۹۴

پارس آنلاین
۴۸۸٫۷۵
۵۵٫۵
۲۴۹٫۷۵
۰

ایرانسل
۴۷۹٫۷۱
۸۳٫۱۴
۱۱۰٫۷۱
۴۹٫۴۳

شبکه ارتباط شبدیز
۴۷۶٫۶۷
۷۷٫۱۱
۴۵۴٫۷۸
۶۴٫۱۱

ندا گستر صبا
۴۷۰٫۹۶
۶۳٫۵۷
۴۰۳٫۰۴
۵۶٫۷۸

پیشگامان توسعه ارتباطات
۴۳۴٫۵
۵۳
۳۲۷
۵۴٫۵

آریانا گستر اسپادانا
۴۱۸
۶۷
۲۵۶٫۵
۹۰٫۵

ارتباطات فن آوا
۴۰۹
۶۷
۴۲۲٫۵
۹۵

شاتل
۳۲۸٫۵
۷۷٫۹۵
۳۵۷٫۸
۹۰٫۴۸

بازه‌ی زمانی ۱ تا ۸ صبح

نام خدمات‌دهنده
متوسط سرعت دریافت (Kbps)
متوسط کیفیت دریافت (%)
متوسط سرعت ارسال (Kbps)
متوسط کیفیت ارسال (%)

آریانا گستر اسپادانا
۵۲۸
۳۴
۳۱۰
۵۶

شبکه ارتباط شبدیز
۵۰۵
۵۲٫۵
۴۸۶٫۵
۹۶٫۵

ندا گستر صبا
۴۸۹
۲٫۵۵
۴۳۷٫۷
۲٫۹۱

ایرانسل
۴۸۹
۹۸
۱۲۴
۳۴

ارتباطات مبین‌نت
۴۰۴٫۶۷
۵۷٫۵
۲۲۷٫۸۳
۶۶٫۱۷

پیشگامان توسعه ارتباطات
۳۹۷
۵۸٫۷۵
۴۰۸٫۶۲
۷۹٫۱۲

پارس آنلاین
۳۷۳
۲۷
۶۲۲
۳۶٫۵

شاتل
۳۳۱٫۹۷
۸۰٫۶۶
۳۴۱٫۳۹
۸۷٫۳۶

دورغه دروغه دوستان...من 512 مخابرات داشتم و 512 پارس انلاین ..هر دو از مبین نت بهتر بودن..هم سرعت دانلود هم پینگ..اگه این خط تلفن لعنتی دچار نویز نمیشد طرف مبین نت نمیرفتم اما...
یک ماه 128 داشتم بعد گول خوردم 6 ماهه 512 گرفتم و الان پینگ و سرعت دانلود از اون یکماه بدتر شده در حالیکه پول بیشتری پرداختم!!!

shahab.hiro
30-01-2013, 21:12
فعلا اینو داشته باش تا شب هم از سرعت شبانه برات بزارم که دیگه نیای اینجا بگی فقط هر چی من میگم راسته بقیه دروغ میگن !!

آقای برادر شما کدوم شهری؟سرویست چنده؟

امیر انصاری
30-01-2013, 21:18

ایشون کاملاً درست میگن. سرعت 2 مگ مبین نت در اصل حدود 3 مگ تا 3.5 مگابیته. البته اون زمان که من داشتم، شبا افتضاح بود، الانو نمیدونم.
اینم تست 2 مگ اون زمان من:

امیر انصاری
30-01-2013, 22:01
دوست عزیز

خوبه شما کارآگاه نشدید! وگرنه همه رو به اتهامات واهی بازداشت میکردین.
یعنی واقعاً هر کسی از شرکتی تعریف کنه دروغ میگه و نماینده ی اون شرکته؟
من نمی دونم این چه رسمیه که تو انجمن های مختلف جا افتاده! انگار همه باید معترض باشن. تا یکی تعریف کنه، فوری متهم میشه!

yasin 1362
31-01-2013, 00:07
الان چند شبه سرعت افتضاح شده 512 دارم حداکثر سرعتم 15 س دو شب خوبه یک هفته خراب

faramobile
31-01-2013, 00:47
من نمی دونم این چه رسمیه که تو انجمن های مختلف جا افتاده! انگار همه باید معترض باشن. تا یکی تعریف کنه، فوری متهم میشه!

فعلا با مدرک هایی که نشون دادم خورده تو حالش دیگه آفتابی نشد بگه بازم فلانه یا یه بهانه دیگه بیاره !! فقط میاد پست مخالفا رو لایک میکنه !!

parara
31-01-2013, 01:59
مال منم شبانش سرعتش بالا بود ولی الان نه تنها سرعتش به زیر 10kB میرسه بلکه کلی قطعی هم داره، الان واسه اکثراً همین وضعه و این برمیگرده به بی کیفیتی کارشرکت که فقط مشتری هاش رو افزایش داده وبزودی باریزش کاربرمواجه میشه،واسه مثال خود مودمم که بیرونی بودش از پشت بوم اوردمش پایین فعلاً جمعش کردم تا چندوقت دیگه هم نظرات کاربرارو میخونم اگه همینطورباشه میفروشمش بره
یه سوال هم داشتم:میگم مبین نت نمیتونه بجای وایمکس تکنولوژی 4g lte رو راه بندازه؟

arash59b
31-01-2013, 08:06
من شب ها بالای 3 گیگ دانلود داشتم ولی چند شب اخیر واقعا سرعت افتضاح شده.

کسایی که تست سرعت های خوب می زارن اگه راست می گن تو ساعات شبانه تست کنن تو روز که معلومه سرعت خوبه اما به درد دانلود نمی خوره.

اینم سرعت تست من به فاصله 3 دقیقه قبل و بعد از ساعت 8 صبح

جالبه که در هر مورد بهتر از 97 تا 99 درصد مردم ایران بودم(خاک عالم بر مخابرات مملکتی که سرعت 512 بهترین سرعت 97% مردمش باشه)

faramobile
31-01-2013, 08:13

کسایی که تست سرعت های خوب می زارن اگه راست می گن تو ساعات شبانه تست کنن تو روز که معلومه سرعت خوبه اما به درد دانلود نمی خوره.

جالبه که در هر مورد بهتر از 97 تا 99 درصد مردم ایران بودم(خاک عالم بر مخابرات مملکتی که سرعت 512 بهترین سرعت 97% مردمش باشه)

باشه داداش امشب از سرعت شبانه هم برای شما تست میزارم که دیگه نگی اگه راست میگن فلان ساعت هم بزارن چون همین چند ساعت پیش تو دانلود شبانه هم سرعت دانلودم روی ۴۰۰ بود

مبین نت
31-01-2013, 09:55
جناب مبین نت
من نمیدونم این آمار را چطور گرفته اند.
ولی من هم مبین دارم و هم ADSLمخابرات که یکی از بدترین adsl های کشور است.
ولی همین مخابرات همیشه سرعتش از وایمکس مبین بیشتره. شبها که فقط ۴ ساعت رایگان دارهِ به اندازه یک هفته شب رایگان مبین دانلود میکنم.
دیگه شاتل و پارس آنلاین که در جدول شما رده پایین دارند که خیلی از وایمکس مبین بهترند.
قطعاْ در این آمارگیری چیزی از قلم افتاده. من اسپیدتستهایی را که خودم میگیرم باور میکنم. چون سایتش خارجیه و مبین و شاتل و پارس و مخابرات براش فرقی نداره.
مبین با سرور لندن هرگز پینگ زیر ۳۵۰ نداشته ام. ولی با مخابرات زیر ۲۵۰ دارم.

این مقایسه بین سرعتهای اسمی شرکتها نبوده بلکه بین سرعتهای واقعیشون بوده وگرنه تعرفه 512 که رو 2مگ بسته شده باشه برای محاسبه لحاظ نمیشه ... سرعت با پهنای واقعی

مبین نت
31-01-2013, 09:56
دورغه دروغه دوستان...من 512 مخابرات داشتم و 512 پارس انلاین ..هر دو از مبین نت بهتر بودن..هم سرعت دانلود هم پینگ..اگه این خط تلفن لعنتی دچار نویز نمیشد طرف مبین نت نمیرفتم اما...
یک ماه 128 داشتم بعد گول خوردم 6 ماهه 512 گرفتم و الان پینگ و سرعت دانلود از اون یکماه بدتر شده در حالیکه پول بیشتری پرداختم!!!

سلام، پاسخ دوست قبلی شامل حال شمام میشه ...

siavashjal
31-01-2013, 11:16
من برادرم مبین نت داره با سرعت 2 مگ دیروز سرعت دانلودش رو تست کردم 350-400 بود. دانلود شبانه هم زیاد واسه من مهم نیست. من هم می خوام مبین نت بگیرم. البته من الان خودم آسیاتک 2 مگ دارم ولی می خوایم تغییر موقعیت بدیم و دیگه آسیاتک اونجا پورت خالی نداره.
البته الان می بینم که سرعت لود صفحات تو مبین نت به خصوص وقتی از v p n استفاده می کنی کم می شه ولی بازم خوبه.

faramobile
31-01-2013, 11:32
من برادرم مبین نت داره با سرعت 2 مگ دیروز سرعت دانلودش رو تست کردم 350-400 بود. دانلود شبانه هم زیاد واسه من مهم نیست. من هم می خوام مبین نت بگیرم. البته من الان خودم آسیاتک 2 مگ دارم ولی می خوایم تغییر موقعیت بدیم و دیگه آسیاتک اونجا پورت خالی نداره.
البته الان می بینم که سرعت لود صفحات تو مبین نت به خصوص وقتی از v p n استفاده می کنی کم می شه ولی بازم خوبه.

قبل از اینکه بگیری قبلش مودم برادرتو ببر اونجا تست کن ببین سرعت چطوره ، اگه خوب بود بگیر وگرنه پولتو میریزی دور

yasaroj
31-01-2013, 12:05
فعلا با مدرک هایی که نشون دادم خورده تو حالش دیگه آفتابی نشد بگه بازم فلانه یا یه بهانه دیگه بیاره !! فقط میاد پست مخالفا رو لایک میکنه !!

دوست عزیز اولا شما مدرک به درد بخوری ارائه ندادید
شاکی شدن من به خاطر سرعتی که برای شبانه گفتین بود نه روزانه:

مسلما کسی اکانت 2M را برای دانلود تو روز نمی خره چون حجمش فقط 2 گیگ هست پس سرعت روزانه اش اصلا اهمیتی نداره (اصلا سرعت روزانه اش 10M اهمیتی نداره شما با 2 گیگ حجم به زور می تونین استفاده معمول اینترنت بکنید که لود شدن صفحات هم سرعت بالا نیاز نداره)

خوشبختانه این دوستمون تست سرعت قبل و بعد از ساعت 8 صبح گرفتن که خیلی از صحبت های شما را آشکار می کنه:

تازه ایشون تست سرعتشون تو آخرین ساعت رایگان شبانه هست که همیشه سرعت بالاتر از میانگین کل شبانه هست به دلیل اینکه خیلی از کسایی که دانلود می کنن تا اون موقع دانلودشون تموم شده و بالطبع سرعت سایرین بالا می ره و تو ساعات اول دانلود شبانه نصف همین هم نخواهد بود
تازه همین دوستمون هم اشاره کردن که قبلا که سرعتشون بهتر بوده می تونستن 3 گیگ دانلود کنن نه 8 گیگ شما:n09:

پس بهتره شم ااز سرعت شبانه تون تست بزارید و با الکی پست گزاشتن وقت بقیه را هدر ندید

yasaroj
31-01-2013, 12:06

دوست عزیز اینجا خیلی ها میان اینجا و تعریفات بیخودی برخی از دوستان را میبینن و با هزار تا امید تو این وضعیت بد اقتصادی مثلا میان 300 یا 400 تومان پول مودم میدن و سرویسشون را میگیرن و بعد از اون شاید دیگه راهی به غیر از ادامه دادن با همین وضعیت بد اینترنت براشون نمونه.
پس بهتره وجدانا بیایم و اطلاع رسانی کنیم و واقعیت هار ا بگیم تا حداقل تو اون دنیا حسابمون پاک باشه.
جدای از ان مسئله من نگفتم ایشون دارند دروغ می گن و همیشه تو همون صحبتم هم گفتم مثلا: ( ممکن هست ساعت کامپیوترتون را تغییر داده باشید) و هرگز نگفتم این کار را کردید
فقط برای اطلاع رسانی واقعی گفتم از speedtest تست بزارید و گرنه منم می تونم بگم سرعتم خیلی بالاست ولی آیا شما به حرف من می تونین اعتماد کیند؟:n06:

faramobile
31-01-2013, 12:19
دوست عزیز اولا شما مدرک به درد بخوری ارائه ندادید
شاکی شدن من به خاطر سرعتی که برای شبانه گفتین بود نه روزانه:

مسلما کسی اکانت 2M را برای دانلود تو روز نمی خره چون حجمش فقط 2 گیگ هست پس سرعت روزانه اش اصلا اهمیتی نداره (اصلا سرعت روزانه اش 10M اهمیتی نداره شما با 2 گیگ حجم به زور می تونین استفاده معمول اینترنت بکنید که لود شدن صفحات هم سرعت بالا نیاز نداره)

خوشبختانه این دوستمون تست سرعت قبل و بعد از ساعت 8 صبح گرفتن که خیلی از صحبت های شما را آشکار می کنه:

تازه ایشون تست سرعتشون تو آخرین ساعت رایگان شبانه هست که همیشه سرعت بالاتر از میانگین کل شبانه هست به دلیل اینکه خیلی از کسایی که دانلود می کنن تا اون موقع دانلودشون تموم شده و بالطبع سرعت سایرین بالا می ره و تو ساعات اول دانلود شبانه نصف همین هم نخواهد بود
تازه همین دوستمون هم اشاره کردن که قبلا که سرعتشون بهتر بوده می تونستن 3 گیگ دانلود کنن نه 8 گیگ شما:n09:

پس بهتره شم ااز سرعت شبانه تون تست بزارید و با الکی پست گزاشتن وقت بقیه را هدر ندید

اگه چشاتونو یکم باز کنید میبینید که گفتم سرعت شبانه هم امشب میزارم ،

تا دیروز که میگفتی کلا ما دروغ میگیم ، حالا شد سرعت شبانه منظورتون بوده ! ، اونم میزارم امشب ببینم دیگه چی میخوای بگی اونوقت فقط دوست دارم مثل دیروز غیبت نزنه جوابی نداشته باشی

yasaroj
31-01-2013, 12:25
ببخشید این اشتباه شده
پست آخر دوستمون را نخونده بودم

yes47
31-01-2013, 13:09
دوستان میشه از مودم BM632w ایرانسل برا مبین نت استفاده کرد؟ من شنیدم خیلی ها اینکارو انجام دادن ولی من زنگ زدم پشتیبانی گفتن نمیشه!

faramobile
31-01-2013, 13:20
دوستان میشه از مودم BM632w ایرانسل برا مبین نت استفاده کرد؟ من شنیدم خیلی ها اینکارو انجام دادن ولی من زنگ زدم پشتیبانی گفتن نمیشه!

میشه ، من خودم همینکارو کردم ، بردم دادم همین مدل رو تبدیل کردن به مبین نت

saeediranzad
31-01-2013, 13:48
شما حتما تو محل جدید خط تلفن دارید.
از یه شرکت دیگه ADSLبگیرید. وایمکس برای کسی خوبه که جا و مکان ثابتی نداره و در یکسال چندبار جاش را تغییر میده.

parara
31-01-2013, 17:33
faramobile احتمالاً ازکارمندان مبین نت هستش،
درسته جناب؟

faramobile
31-01-2013, 17:47
درسته جناب؟

بابا چرا شماها اینجوری هستین !!
من چیکار دارم با شرکت مبین نت !!
همون اول هم گفتم خودمم میخواستم بگیرم همه یعنی ۹۰ درصد اونایی که ازشون پرسیدم از مبین نت ناراضی بودن الانم هستن ، ولی من خودمو گفتم که راضیم سرعتمم که نشون دادم بهتون ! ولی اون دوست عزیز گفتن نه شما الکی میگی ، منم برای اینکه بفهمن که فقط تو دنیا ایشون راست نمیگن سرعت خودم رو گذاشتم که هی نگن الکیه ، منم یه کاربر مثل بقیه و اینجا هم دارم میگم سرعت ۹۰ درصد کابرای مبین مشکل داره ولی برای من عالیه ، اینو اون دوستمون و همینطور شما درک نمی کنید و فکر میکنید چون اون ۹۰ درصد مشکل دارن امکان نداره اون ۱۰ درصد سرعتشون خوب باشه که اینم مشکل شماهاست که اینقدر تک بعدی فکر میکنید نه من ، البته اینم بگم تقصیر شما نیست ، اینقدر سرعتتون پایین بوده تو مبین که سرعت بالا رو باور نمیکنید ، والا من کلا ۸ ماهه اومدم ایران و قبلا اینترنتم ۳۲ مگ بود و این سرعتا مثل dial up , میمونه واسه من ، حالا باز شانس اووردم که همین مبین نتم سرعتش واسه من خوب در اومده !
بقیه هم ایشالله سرعتشون خوب بشه بخیل که نیستیم ، ولی اینکه گفتن من الکی میگم منو مجبور به واکنش کرد که حرفمو ثابت کنم وگرنه به من چه که اصلا مبین میخواد چه سرویسی بده ، اصلا هرچی مشتریش کمتر به نفع من ، پهنای باند کمتری تقسیم میشه !

yes47
31-01-2013, 20:08
میشه ، من خودم همینکارو کردم ، بردم دادم همین مدل رو تبدیل کردن به مبین نت

تو شهرستانم این کارو انجام میدن؟ پس چرا به پشتیبانی(تهران)زنگ زدم گف نمیشه؟ شما کی اینکارو انجام دادی؟

faramobile
31-01-2013, 20:15
تو شهرستانم این کارو انجام میدن؟ پس چرا به پشتیبانی(تهران)زنگ زدم گف نمیشه؟ شما کی اینکارو انجام دادی؟

والا من تهران هستم اگه اینجا بودی تلفن اون نمایندگیشو میدادم خدمتتون که برین اینکارو انجام بدین ، واسه من که مجانی انجام دادن و هیچ هزینه ای نگرفتن ، بعدش ۸۴ تومن دادم واسه اکانت ۲ مگ ۶ ماهه فقط همین
بازم اگه اومدید تهران بگین تلفنشو براتون بفرستم

yasaroj
31-01-2013, 21:38

دوست عزیز بهتره در صورتی که می تونی توی محل جدید اینترنت ADSL بگیری (مشکل خط تلفن و pcm و ... نداشته باشه) حتما برو از یکی از سرویس دهنده های ADSL سرویس بگیر که هم قیمت اینترنتشون ارزون تره هم شما که مودم داری الکی پول مودم وایمکس که زیاد هم هست ندی و خودت را گیر نندازی.
به اون سرعت هم دلخوش نکن که با 2 گیگ حجم هیچ استفاده خاصی نمی تونی ببری (هزینه هر گیگ اضافه هم برای این طرح 12000 تومان هست :n04: که خیلی سر گردنه ای برات حساب می کنن) خلاصه هر سرعتی هم تو مبین نت حکمتی داره :n10:

امیر انصاری
01-02-2013, 00:07
درسته جناب؟

منم اضافه کن. آخه منم خیلی از سرویسم راضیم.

yes47
01-02-2013, 00:17
والا من تهران هستم اگه اینجا بودی تلفن اون نمایندگیشو میدادم خدمتتون که برین اینکارو انجام بدین ، واسه من که مجانی انجام دادن و هیچ هزینه ای نگرفتن ، بعدش ۸۴ تومن دادم واسه اکانت ۲ مگ ۶ ماهه فقط همین
بازم اگه اومدید تهران بگین تلفنشو براتون بفرستم

من تهران هستم اما وایمکسو برا شهرستان میخوام،میشه تو تهران تبدیلو انجام بدم و ببرم شهرستان ازش استفاده کنم؟ کسی که اینکارو براتون انجام داد از طرف خود شرکت مبین نت بود؟

faramobile
01-02-2013, 00:30
من تهران هستم اما وایمکسو برا شهرستان میخوام،میشه تو تهران تبدیلو انجام بدم و ببرم شهرستان ازش استفاده کنم؟ کسی که اینکارو براتون انجام داد از طرف خود شرکت مبین نت بود؟

آره میتونی انجام بدی ،
بله یکی از نمایندگی های مبین بود که بعد از زنگ زدن به چندتاشون که قیمت خون باباشون رو میگرفتن برای تبدیل ، اینو پیدا کردم مجانی اوکی کرد

Green_life
01-02-2013, 00:49
دوستان یه راهنمایی میخواستم
بنده میخوام اینترنت وایمکس بگیرم.بین ایرانسل و مبین نت موندم
برام دو تا چیز مهمه:
1-نوسان سرعت نداشته باشه و سرعت خوب و یکنواختی داشته باشه
2-دانلود شبانه رایگان داشته باشه(بدون محدودیت)
بنظرتون کدوم بهتره

parara
01-02-2013, 00:52
منم اضافه کن. آخه منم خیلی از سرویسم راضیم.

خدارو شکر....

rzabgy
01-02-2013, 03:39
دوستان یه راهنمایی میخواستم
بنده میخوام اینترنت وایمکس بگیرم.بین ایرانسل و مبین نت موندم
برام دو تا چیز مهمه:
1-نوسان سرعت نداشته باشه و سرعت خوب و یکنواختی داشته باشه
2-دانلود شبانه رایگان داشته باشه(بدون محدودیت)
بنظرتون کدوم بهتره
مبین نگیررررر..همون ای دی اس ال بهتره

faramobile
01-02-2013, 04:11
ساعت 4 صبح وسط دانلود شبانه فعلا یه تست زدم بزارم ببینه اون دوستمون !!!

mosi_alfa
01-02-2013, 04:12
سلام
یک سوال بی ربط
این سایته اکانت پریمیوم میده ولی وقتی روشون کلیک میکتنم یک فایل gif یک در یک نشون میده
کسی میدونه راهش جیه که اکانتو بده؟

faramobile
01-02-2013, 04:24
سلام
یک سوال بی ربط
این سایته اکانت پریمیوم میده ولی وقتی روشون کلیک میکتنم یک فایل gif یک در یک نشون میده
کسی میدونه راهش جیه که اکانتو بده؟

لینکی که میخوای رو کپی کن و بزار توی سایت زیر که لینک اصلی رو بده بهت اون لینک رو باز کن توش اکانت رو نوشته :
linkdecrypter.com

در ضمن این سایت فیک هست و همه لینکاش الکیه و تهش به جایی نمیرسه

yasaroj
01-02-2013, 11:49

یک تست هم از سرورهای خارج از کشور بزار تا 100% به ولخرجی مبین نت ایمان بیارم (نه از سرور خود مبین نت تو تهران) چون یه تفاوتهایی بینشون همیشه هست.

yasaroj
01-02-2013, 12:05
اینم تست از یک شرکت دیگه (اسم نمیارم تبلیغ نشه) به پینگ سرور لندن دقت کنید و با پینگ خودتون با مبین نت از همون سرور مقایسه کنید
اینم سرورهای بقیه کشورها:

amiva
01-02-2013, 12:54
برا من که قطع شده، شماها چی؟
حتی ecare هم بالا نمیاره

parara
01-02-2013, 13:27

خسته نباشی، تست از سرور خارجی بزار اقای مبین نتورک، از واشنگتن دی سی

faramobile
01-02-2013, 13:46

شما یه نفر لطف کن سکوت اختیار کن ، هیچ کاری نمیکنی میای یه کامنت ۴ کلمه ای میزاری فکر میکنی خیلی کارشناسی یا کاراگاه !

باز اون یکی دوستمون از اینترنت خودش تست سرعت گذاشت منم دارم جوابشو میدم ،
واسه روزانه که از ۲ تا سرور گذاشتم چشاتو خوب باز کن ببین
واسه شبانه هم از سرور ایران گذاشتم چون پیشفرض رو ایران میزاره و دیگه دیشب یادم رفت عوضش کنم
که امشب اگه بیدار موندم تا اون موقع حتما از سرور خارجی هم میزارم
یه نکته هم بگم وظیفه من نیست که بیام به تو ثابت کنم سرعتم چقدره ، مهم خودمم که دارم استفاده میکنم و میدونم سرعتم چقدره و خیلی هم راضی هستم ، شما ناراضی هستی میخواستی نگیری یا تمدید نکن کسی محبورت نکرده بود بری بگیری ، اصلا هم واسه من مهم نیست که مشتریای مبین بیشتر بشن یا کمتر ، مهم سرعت خودمه که هرچی مشتری مبین کمتر باشه پهنای باند کمتری تقسیم میشه و احتمال پایین اومدن سرعت منم کم میشه

yasin 1362
01-02-2013, 14:39
برا من که قطع شده، شماها چی؟
حتی ecare هم بالا نمیاره

اره قطع شده زنگ زدم گفتن سراسریه

arash59b
01-02-2013, 16:07
صفحه ecare من هم قطع شده

دوستان خواهشن احترام رو رعایت کنند و فضای تاپیک رو خراب نکنند، اگه کسی نظر متفاوتی با بقیه داره محترمه هر چند به نظر بعضی ها درست نباشه

سرعت دربعضی از نقاط کشور بهتر و در بعضی جاها بدتر هست، دوستان قدیمی تر یادشون هست که 6-7 ماه پیش بچه های شهر های شمالی سرعت بهتر و پایدارتری در تمام مدت نسبت به جاهای دیگه داشتند الان رو نمیدونم

واسه من دیشب سرعت دانلود خوب بود و تو دوساعت اخر تقریبا به 9 مگ بایت در دقیقه میرسید. البته سرعت دانلود به کیفیت لینک دانلود و سرور هم بستگی داره. وقتی لینک از سایت های معتبر و با پریمیوم استفاده می کنم اکثرا سرعت دانلود بالاست.

امیر انصاری
01-02-2013, 17:11
اینم تست از یک شرکت دیگه (اسم نمیارم تبلیغ نشه) به پینگ سرور لندن دقت کنید و با پینگ خودتون با مبین نت از همون سرور مقایسه کنید
اینم سرورهای بقیه کشورها:

وایمکس ذاتاً پینگش بالاتر از ADSLه. تا اونجا که میدونم حتی LTE هم نسبت به ADSL پینگ بالاتری داره. از این لحاظ شما یه کم انتظار زیادی داری:n01:

amiva
01-02-2013, 17:49
اره قطع شده زنگ زدم گفتن سراسریه

علاوه بر این مشکل چراغ اول آنتن مودم هم چشمک میزنه... جل الخالق!

کسی آدرس سیستم ecare قدیمی یادش هست؟
من از این استفاده میکنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amiva
01-02-2013, 18:08
شاید ecare باز نمیشه کم نمیکنه، اگه اینطوریه تا برونــــــــیمش!

امیر انصاری
01-02-2013, 19:11
من اصلاً قطعی نداشتم! احتمالاً من جزء سراسر نیستم. این صفحه ام باز میشه!

mehdi700007
01-02-2013, 20:01
منم اصلا قطعی نداشتم

grad2000
01-02-2013, 21:31
برای من صفحه ecare باز میشه اما login نمیشه کرد. ارور میده:
"بروز خطا در سیستم!!! لطفاً با پشتیبانی تماس بگیرید."
اگر کس دیگه ای هم این مشکل رو داره لطفا اعلام کنه تا ما از این سردرگمی در بیایم ممنون
در ضمن مبین نت تلفنی جواب نمیده نمیدونم چرا... :n13:

shahab.hiro
01-02-2013, 21:33
آقا واسه منم باز نمیشه
کسی آدرس ecare قدیمی رو داره عایا؟:n13:

SHAHAB-P30
01-02-2013, 21:36
برای من صفحه ecare باز میشه اما login نمیشه کرد. ارور میده:
"بروز خطا در سیستم!!! لطفاً با پشتیبانی تماس بگیرید."
اگر کس دیگه ای هم این مشکل رو داره لطفا اعلام کنه تا ما از این سردرگمی در بیایم ممنون
در ضمن مبین نت تلفنی جواب نمیده نمیدونم چرا... :n13:

آره منم همین مشکل رو دارم

ghadeer
01-02-2013, 21:46
باسمه تعالی

سلام

آدرس E-Care قدیمی :

امیر انصاری
01-02-2013, 21:48
برای منم Ecare فارسی وارد نمیشه، فقط باز میشه، اما نسخه ی قدیمی مشکلی نداره.

grad2000
01-02-2013, 22:01
باسمه تعالی

سلام

آدرس E-Care قدیمی :

دمت گرم جواب داد
اما از کدوم قسمتش میشه موجودی فعلی رو دید؟ منظورم مقدار پولی هست که توی حساب مونده؟

p30jps
01-02-2013, 23:15
دوستان فعلا از دیروز ایکیر فارسی مشکل داره لطفا فعلا صبر کنید اگر هم وضعیت مصرفتون خیلی مهمه به 096790 تماس بگیرید
مشکل تا فردا برطرف میشه

faramobile
02-02-2013, 05:50

این واسه تو که عشق واشنگتون دی سی داری ظاهرا !!

faramobile
02-02-2013, 05:51
یک تست هم از سرورهای خارج از کشور بزار تا 100% به ولخرجی مبین نت ایمان بیارم (نه از سرور خود مبین نت تو تهران) چون یه تفاوتهایی بینشون همیشه هست.

اینم واسه شما :

Amir ShamsAbadi
02-02-2013, 08:52
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه شبی بود دیشب

faramobile
02-02-2013, 09:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چه شبی بود دیشب

از سرور ایران گذاشتی الان میان میگن راست میگی از سرور خارج میزاشتی !

faramobile
02-02-2013, 09:02
و البته خارج از ساعت دانلود شبانه
منتظر نظراتی اینجوری باش

parara
02-02-2013, 09:16

بايد از سرور خارجي بزارين مثل faramobile که گزاشتش، از امريكا بهتر، واشنگتن دي سي، نيويورك سي تي
واسه من این اواخر سرعتش روز هم افت کرده بود و نوسان بود، توی روز هم بزار، البته الان یه هفتس جمعش کردم، یه چندروز دیگه دوباره وصلش میکنم، تست میزنم

مبین نت
02-02-2013, 10:39
ناراحت نشید دوستان ولی واقعا هر کسی که از مبین نت اینترنت گرفته و پولشو خورده حقشه
آخه با چه عقلی رفتید از این حروم خور های دزد کلاه بردار اینترنت گرفتید؟ مرتیکه ..... همش میاد تو تاپیک ولی جواب من رو که ازش پرسیدم چرا پینگ ها خرابه نمیده!!!! انتظار داره همش ازش تعریف و تمجید کنن اونم خوشش بیاد
تازه میاد پررو پررو جدول واسه ما میذاره که کیفیت مبین نت 98 درصد هست!!!!:n08: مرتیکه تو که اینترنتت تو طول این یکسالی که من داشتم یک دهم سرعتی که باید هم نبوده اون وقت نوشتی 98 درصد؟؟؟؟
ایرانسلی که دارم اگه پینگش هم خراب باشه سرعتش همونی هست که خریدم نه یک دهم
هر کی هم پست انتقادی میزنه اصلا جواب نمیده چون خودش میدونه که یه دزد و حروم خوری بیش نیست
جناب مبین نت این مودم آشغالت رو انداختم از پنجره بیرون با اجازتون دیگه هم تمدیدی در کار نیست گور بابات با اون شرکت آشغال دزدت!!!

با توهین و این در اون در زدن بجایی نمیرسید ... قبلا بارها ذکر شده مشکلاتتونو اگه در شهرهای خاص هستید اسم شهرم ذکر کنید ... موفق باشید

amir200812
02-02-2013, 11:49
سلام
من مودمم مدل DX350 هست.

در صفحه تنظیمات این مودم، در تب Networking یک بخشی هست به نام Firewall که پیش فرض هیچ تنظیماتی اعمال نشده.
این بخش کلا کاراییش چی هست؟ همون فایروال سخت افزاری برای جلوی از نفوذ هکر ها هست، یا کاربرد دیگه ای داره؟

کلا برای بالا بردن امنیت چه کارهایی میشه انجام داد؟

parara
02-02-2013, 12:56
.................................

faramobile
02-02-2013, 14:25
اصفهان اخيرا اوضاع خراب بود، البته يه هفتست امتحان نكردم، اگرچه قبلش 2-3هفته بود شبها سرعت 5كيلو روزها بين 50تا 150در نوسان اينترنتم 2مگ، درضمن من ميدونم شما پشتيبان نيستين بلكه يك كاربر از تهران هستيد چون توي سايت مبين نت هيچ جا صحبت از پشتيباني توي سايتي نشده
اگه يه صفحه facebook ميزدين بهتر بود اگرچه خودتون از پيشتازان فيلترين گ در سطح جهان هستيد و اولين شركتي بود كه socks رو بست و اكثر كاربرا رو هم كنترل ميكنيد كه برخلاف شرافت انساني هست

ساکس که باز هست ، واسه شما کار نمیکنه ؟

parara
02-02-2013, 14:46
ساکس که باز هست ، واسه شما کار نمیکنه ؟

کار میکنه اما سایت مهم youtube باز نمیشه، نمیدونم چکارش کردن، ولی اون 3-4ماه پیش که اول کلاً قطع شده بود که بعد پورتش رو فروشنده ها عوض کردن یادمه چندروز اول مبین نت تنها isp بود که ساکس روش کار نمیکرد

faramobile
02-02-2013, 15:04
کار میکنه اما سایت مهم youtube باز نمیشه، نمیدونم چکارش کردن، ولی اون 3-4ماه پیش که اول کلاً قطع شده بود که بعد پورتش رو فروشنده ها عوض کردن یادمه چندروز اول مبین نت تنها isp بود که ساکس روش کار نمیکرد

خب این که سراسریه توی همه isp ها ، فقط مبین نت نیست ، از طرف فیلترینگ این کار انجام شده و بعد از اون قضیه فیلم موهن توهین به پیامبر که تو یوتیوب بود ، یوتیوب ساکس مسدود شد ، و این در کل اینترنت کشور هست

راه حلشم ۲ تا مورد هست ،
۱- استفاده از و ی پی ا ن
۲- استفاده از همون ساکس به همراه آخرین نسخه گوگل کروم و باز کردن یوتیوب با آدرس زیر :

یعنی اولش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزارید
حتما هم از گوگل کروم آخرین نسخه استفاده کنید

fastfind
02-02-2013, 15:34
سلام... من یه سوال دارم خواهش میکنم دوستان راهنمایی کنید
من بنا به دلایلی باید از اینترنتی که نیاز به خط تلفن و مخابرات نداشته باشه استفاده کنم!
حالا میخوام وایمکس بگیرم... باید حتما شرایط زیر رو داشته باشه...
یکی اینک حتما باید پینگ با سرورهای داخلی مثل سایت varzesh3.com پینگ زیر 80 باشه!
یکی هم اینکه با speedtest.net که تست میگیری باید آپ و دانلود حدودای 1 مگ باشه!
حالا به نظرتون من وایمکس مبین نت رو بگیرم؟ مشکل پینگ با سرورهای ایرانی به خصوص تهران اصلا نباید
داشته باشه و همیشه باید زیر 80 باشه... مبین نت اینطوری هست؟!
راستی شهرستان هم زندگی میکنم

mehdi700007
02-02-2013, 15:43
من بنا به دلایلی باید از اینترنتی که نیاز به خط تلفن و مخابرات نداشته باشه استفاده کنم!
یکی اینک حتما باید پینگ با سرورهای داخلی مثل سایت varzesh3.com پینگ زیر 80 باشه!
حالا به نظرتون من وایمکس مبین نت رو بگیرم؟ مشکل پینگ با سرورهای ایرانی به خصوص تهران اصلا نباید
احتمال اینکه پینگ مبین نت زیر 80 باشه خیلی خیلی کم هستش ولی بازم بستگی به موقعیت جغرافیای شما داره در مورد سرعت آپ معمولا تو مبین نت یک - سوم سرعت دان هستش و یه مشکل دیگه مبین داستن نوسان زیاد تو سرعت هستش در کل با این خواسته های شما مبین نت به درد کار شما نمیخوره.

fastfind
02-02-2013, 15:44
احتمال اینکه پینگ مبین نت زیر 80 باشه خیلی خیلی کم هستش ولی بازم بستگی به موقعیت جغرافیای شما داره در مورد سرعت آپ معمولا تو مبین نت یک - سوم سرعت دان هستش در کل با این خواسته های شما مبین نت به درد شما نمیخوره

ممنون. وایمکس ایرانسل چی؟ اونم همینطوره؟ پینگ خوب نمیده؟

faramobile
02-02-2013, 15:46

پینگ با سرور ایرانی آره میشه زیر ۸۰ باشه ، ولی روی سرعت آپلود ۱ مگ اصلا حساب نکن چون نمیشه هیچوقت

fastfind
02-02-2013, 15:53
پینگ با سرور ایرانی آره میشه زیر ۸۰ باشه ، ولی روی سرعت آپلود ۱ مگ اصلا حساب نکن چون نمیشه هیچوقت

حالا 1 مگ کامل هم نه... سرعت آپلود در حد 50 (که بشه 512) هم باشه برام کافیه... فقط اون پینگه میخوام زیر 80 باشه و نوسان
نداشته باشه که مثلا یه 2 ساعت بره بالا 150... با این شرایط میشه رو مبین نت حساب کرد؟

saeediranzad
02-02-2013, 15:56
حالا 1 مگ کامل هم نه... سرعت آپلود در حد 50 (که بشه 512) هم باشه برام کافیه... فقط اون پینگه میخوام زیر 80 باشه و نوسان
نداشته باشه که مثلا یه 2 ساعت بره بالا 150... با این شرایط میشه رو مبین نت حساب کرد؟
سلام
شما ننوشتی کدوم شهر هستی. اگر پینگ و سرعت برات مهمه که پول خرج کنی، وایرلس P2Pبگیر.
تو بعضی شهرها هست.

fastfind
02-02-2013, 15:59
سلام
شما ننوشتی کدوم شهر هستی. اگر پینگ و سرعت برات مهمه که پول خرج کنی، وایرلس P2Pبگیر.
تو بعضی شهرها هست.

من کاشان هستم. وایرلس هم خیلی خوبه... اون آنتن و از این حرفها میخواد... درسته؟
گفتم اگه این وایمکسه بشه راحتتره دیگه انتن و اینا نمیخواد

saeediranzad
02-02-2013, 16:05
من کاشان هستم. وایرلس هم خیلی خوبه... اون آنتن و از این حرفها میخواد... درسته؟
گفتم اگه این وایمکسه بشه راحتتره دیگه انتن و اینا نمیخواد
آره. آنتن میخواد؛ ولی مودم نمیخواد.
من چندماه پیش برای اهواز پرسیدم حدود 160-200تومن هزینه نصب میشد.

amir200812
02-02-2013, 16:34

اگه برات ping مهم هست، کلا وایمکس مناسب نیست.
(دلیلش هم اینه که وایمکس و وایرلس HDX هست و FDX نیست!(ADSL بصورت FDX هست)

این وضعیت سیگنال من هست:

فکر کنم کمتر کسی همچین سیگنال با کیفیتی دریافت بکنه!(در CINR بالای 17 18 هر 3 چراغ مودم روشن میشه، ولی مال من 25 هست)
سرعت دانلود هم 380KBps ! شب و روز ثابت...
ولی پینگ از سایت ورزش 3 میانگین 116 هست!(پینگ 10 تایی زدم)
پینگ از تابناک هم میانگین 130 هست.
در حالی که با ADSL زیر 40 هست!

*Saman*
02-02-2013, 16:59
آقايون كساني كه سرعت 1 مگ دارن كسي هست به غير تايم مجاني مثل الان يا صبح ها يا اول شب مشكل سرعت داشته باشه من از حدود دو ماه پيش تا الان وضع 1 مگم خراب درست نميشه اما پينگم عالي سيگنالم خوبه يك مدت پيشم دوستان خاطرشون باشه كاربر مبين نت ميگفت 1 مگ هارو محدود كرديم ميخواستم بدونم مشكل از من يا از 1 مگ.

yasaroj
02-02-2013, 17:13
اینم واسه شما :

سلام
ممنون
حالا این شد دلیل و مدرک حسابی
شاید با این وضعیت برای ماه دیگه منم 2 مگ بگیرم قبلا که از 2 مگ خیری ندیده بودم حالا شاید بهتر شده
دوست عزیز دیدی منم با شما مشکلی ندارم فقط می خواستم مستند صحبت کنید که دیگه منم 100% صحبتتون را قبول کردم

faramobile
02-02-2013, 17:23
سلام
ممنون
شاید با این وضعیت برای ماه دیگه منم 2 مگ بگیرم قبلا که از 2 مگ خیری ندیده بودم حالا شاید بهتر شده
دوست عزیز دیدی منم با شما مشکلی ندارم فقط می خواستم مستند صحبت کنید که دیگه منم 100% صحبتتون را قبول کردم
بله بعد از .....
بگذریم ...
منم باشما مشکلی ندارم ولی اینکه طرز فکرتون اینه که چیزی که خودم مشکل دارم بقیه هم حتما مشکل دارن و اگه کسی بگه نه ، دروغ میگه مگر اینکه خلافش ثابت بشه ، اصلا جالب نیست
گاهی وقتا یکم هم اونطرف قضیه رو دیدن که شاید اونطرف هم درست میگه ، بد نیست

در کل با اینکه وظیفه من نبود که به کسی ثابت کنم سرعتم رو ولی خب برای روشن شدن قضیه اینارو گذاشتم که بحثی نباشه

rzabgy
02-02-2013, 19:52
این مبین نت خیلی مسخرست..512 دارم سرعت دانلود از ایمیل یاهو زیر 5 کیلوبیته...از speed test تست میگیرم سرعت دانلود 14 کیلوبیت ...زنگ زدم به پشتیبانی 096790 بعد از کلی پشت خط بودن و حدود 50 نفر جلوم بودن یارو برداشته میگه برو از speed.io تست بگیر ایمیل کن برامون بنویس مشکل سرعت...رفتم این سایته سرعت دانلود رو همین الان میزنه 565 کیلو بیت !!!! آخه مگه میشه؟؟برای دانلود یه فایل یک مگا بایتی من 10 دقیقه معطلم بعد سرعتم اینه؟؟؟

arash59b
02-02-2013, 21:01
سلام
ممنون

مبین نت زیاد تغییر نمی کنه من از اول تا الان فقط اشتراک 2 مگ داشتم همیشه هم کیفیتش واسم مثل روز اول بوده و دانلود شبانه دوروبره 3 گیگ میگرده

اگه قبلا سرعت 2 مگت بد بوده الانم احتمالا همونه

shahab.hiro
02-02-2013, 22:02
آقايون كساني كه سرعت 1 مگ دارن كسي هست به غير تايم مجاني مثل الان يا صبح ها يا اول شب مشكل سرعت داشته باشه من از حدود دو ماه پيش تا الان وضع 1 مگم خراب درست نميشه اما پينگم عالي سيگنالم خوبه يك مدت پيشم دوستان خاطرشون باشه كاربر مبين نت ميگفت 1 مگ هارو محدود كرديم ميخواستم بدونم مشكل از من يا از 1 مگ.

سلام دوست عزیز
من 6 ماه هست که سرویس 1 ساله 1 مگ دارم.نمیشه گفت همیشه خوبه یا همیشه بد اما تو دو ماه اخیر خیلی مشکلی باهاش نداشتم،شبهام سرعتش بهتر شده
البته من قم هستم

shahab.hiro
02-02-2013, 22:14
اما الان جالب نیست:

amin123
02-02-2013, 23:36
سلام دوستان....

من از کارشناس های فنی مبین نت هستم...

خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم....

مخصوصا دوستان اصفهانیمون را

این لینک هم میتونه کمکتون کنه...

در خدمتم

p30jps
02-02-2013, 23:40
دوست عزیز مشکل کندی سرعت سراسری هست اما نباید از سرویس وایمکس مثل سرویس adsl انتظار یک سرعت رو داشت

amin123
02-02-2013, 23:43
دوست عزیز مشکل کندی سرعت سراسری هست اما نباید از سرویس وایمکس مثل سرویس adsl انتظار یک سرعت رو داشت

به گفته مسولین مربوطه مشکل کندی سرعت مربوط به مشکل در خط ارتباطی اینترنت در ایران-گرجستان میباشد

در adsl بعضی از شرکت ها به اصطلاح پورت باز هستند یعنی سقف سرعتشون باز هست اما در مبین نت اینطور نیست

behzad2482
02-02-2013, 23:48
گل بود به سبزه نیز آراسته شد :n02::n24:

امیر انصاری
03-02-2013, 00:21
آقا اینو از کجا آوردی؟
باید دو دستی بچسبیم به طرح های فعلی! اینا خیلی بیخودن!

behzad2482
03-02-2013, 00:28
موافقم کیفیت که تعطیل قیمتم تعطیل :((

behzad2482
03-02-2013, 00:45
راستی تاریخ فعالسازی طرحهای جدید از شنبه دیگست

faramobile
03-02-2013, 01:13
راستی تاریخ فعالسازی طرحهای جدید از شنبه دیگست

خوب شد گفتی الان میرم واسه ۱ ساله قبل از گرون شدن رو تمدید میکنم ، این قیمتا فاجعس

faramobile
03-02-2013, 01:58
آقا من که الان زنگ زدم تمدید کنم ، از اون اپراتور پرسیدم چجوریاس قیمت داره میره بالا ؟
گفت تا عید افزایش قیمت روی اشتراک نداریم ، ولی مودم شاید همین فردا هم باز افزایش پیدا کنه
نزدیک بود پرداخت کنم ها الکی الکی !!

مبین نت
03-02-2013, 09:55

تعرفه 512 یکساله ؛ دوستانی که پینگ واسشون مهمه باید فقط تو منطقه خودشون تست بگیرن ...

alimail3248
03-02-2013, 09:56
ایا پینگ ربطی به فاصله از دکل داره ؟

یعنی من الان پینگم با -79 حدود 130 هست اگر بشه -65 پینگ میاد زیر صد؟

behzad2482
03-02-2013, 10:02
آقا من که الان زنگ زدم تمدید کنم ، از اون اپراتور پرسیدم چجوریاس قیمت داره میره بالا ؟
گفت تا عید افزایش قیمت روی اشتراک نداریم ، ولی مودم شاید همین فردا هم باز افزایش پیدا کنه
نزدیک بود پرداخت کنم ها الکی الکی !!

داداش نمیخواستم بگم ولی من نمایندگی هستم !
افزایش قیمت مودم تا قبل از عید نداریم ولی قیمتهای جدید رو از شنبه تو سایت میبینی .
از من گفتن بود :n02: خواستی بگو تلفنم رو پ.خ کنم که مطمئن شی بقیه دوستان بیخیال شن چون نباید میزاشتم ولی گذاشتم حوصله دردسر ندارم :n19:

yasaroj
03-02-2013, 14:44
افزایش قیمت مودم تا قبل از عید نداریم ولی قیمتهای جدید رو از شنبه تو سایت میبینی .
از من گفتن بود :n02: خواستی بگو تلفنم رو پ.خ کنم که مطمئن شی بقیه دوستان بیخیال شن چون نباید میزاشتم ولی گذاشتم حوصله دردسر ندارم :n19:

دوست عزیز اتفاقا قیمت ها از قرار معلوم اعمال شده الان هم تو سایت خود مبین نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قیمت های جدید را زده و دیگه از لیست قیمت های قبلی خبری نیست.
خوب دلیل افزایش سرعت مبین نت هم انگار داره رو میشه (حتما یه مدت داشته دون می پاشیده تا وقتی قیمت های جدید را اعلام کنه خیلی ناراحت نشید ):n02:

yasin 1362
03-02-2013, 14:44

شنبه کجا بود قیمت های جدید الان تو سایت اومدن

mehdi700007
03-02-2013, 15:26
چه خبر این همه افزایش قیمت خیلی کیفیت خدماتشون خوبه 4 گیگ 1024 سی هزار تومن لعنت به ...

faramobile
03-02-2013, 15:33
درسته آقا شما درست میگفتی ، ای تو روح اونیکه دیشب ببا من صحبت کرد گفت گرون نمیشه ،
چه اشتباهی کردم دیشب تمدید نکردم