PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

امیر انصاری
22-12-2012, 22:01
دوستان مبین نتی آیا میتونین سایت یوتیوب رو با چیز پی ان (PPTP/L2TP) باز کنید؟ یرای من باز نمیشه! خیلی عجیبه!
با تشکر

من ازینایی که شما میگی ندارم، اما با فری گیت به شدت باز میشه.

mosi_alfa
22-12-2012, 22:44
دوستان تغيير طرح اينترنتي مبين نت کار ميکنه و ديگه مجبور نيستيد علاف پشتيباني بشيد
داخل ايکر به بخش تغيير طرح بريد، طرح رو انتخاب و تاييد کنيد، بعد پول رو واريز کنيد، در عرض چند دقیقه فعال میشه.
واسه واریز پول هم نیازی به پرداخت اینترنتی یا تلفنی یا رفتن به بانک نیست
میتونید از سامانهussd پرشین سوئیچ استفاده کنید
یعنی با داشتن رمز دوم کارت بانکی و وارد کردن شماره #733* در گوشیتون وارد یکی از خدمات این سامانه که پرداخت وایمکس هست بشید
سریع و مطمئن، امتحان کنید!
:n05:

hichkas
23-12-2012, 02:26
با درود بر تمامی خوانندگان این مطلب
بنده بعد از 10 سال تجربه استفاده از اینترنت دایل اپ با خط عادی تا دایل اپ با خط E1 و اکنون بعد از 22 ماه استفاده از مبین نت دقیقا میتونم بهتون بگم در طی 5 ماه اخیر فاجعه ترین شبکه اینترنتی در نوع خودش بوده که تا به حال در اختیار داشتم . البته کیفیت مبین نت در تهران که بنده ساکن هستم در اوایل سال 90 بسیار عالی بود هم سرعت مناسب و دقیقا به میزان پهنای باند. هم جمغه هاش رایگان بود . خلاصه سنگ تموم گذاشته بودن اوایل .
اما میدونید همیشه توی مملکت ما بعد از یک اتفاق خوب هزاران اما و اگر و ای کاش و... حسرت به وجود میاد. نمیدونم چرا!!! ولی هر بار دلمون رو به هرچی خوش کردیم . بعدا یه کاری کردن که ازش متنفر بشیم .
همین مبین نت بارها باهاشون تماس گرفتم شکایت کردم اعتراض کردم تهدید کردم . باور کنید شما گوش دادید اونها ندادند جدیدا هم هر وقت قطعی دارن پشیبانی اشون هم خراب میشه;) و اصلا نمیشه تماس گرفت . من موندم این آدمین ها توی مبین نت حقوق بابت چی میگیرن?!! خب اگر نمیتونند دوباره بدین به همون مهندس های شرکت هووای که از اول مبین نت رو راه انداختن.
خلاصه به عنوان یه ادم که کارش شبکه هستش و یه چیزهایی میفهمه بهتون میگم اگه وافعا راهکاری بجز وایمکس ندارید که هیچ ، ولی اگه گزینه دیگه ای مثل ADSL در اختیار دارید اصلا سمت مبین نت نرید که بجز قطعی مفرط و عدم پاسخگویی چیزی نصیبتون نمیشه .
من تقریبا دارم وارد 2سال تجربه اجباری مبین نت میشم . شما این تجربه رو در صورت امکان تکرار نکنید.
مبین نت بدون حضور کارشناس های حرفه ای که دست کم بلد باشن کارشون رو بدون ازمایش و خطا انجام بدن همین طوری خواهد موند. و صد البته در همه جای دنیا رسم بر این هستش که نظارت بی طرفانه بر شرکت های ارائه دهنده خدمات باشد مثلا ما در ایران سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی داریم که بجز چندتا بخش نامه برای خالی نبودن عریضه باشه فقط دریک حالت اون هم زمانیکه فشار از سمت اشخاص با نفوذ باشد میان و بازرسی میکنند
در نتیجه چون نه شرکت ها اهمیت به مشتری مداری میدن و فقط در ظاهر چند تا گزینه مثل صدای شما و صدای مشتری برای روز مبادا میگذارند و همچنین به دلیل عدم نظارت صحیح بر روی شرکت های همچون مبین نت که با قطعی و کیفیت پایین شبکه فقط خودشون رو فربه میکنند و شما رو هم متضرر صادقانه بهتون میگم تنها راهکار خودتون هستید و تنها روش اینه که واقعیت رو به دوستانتون بگید که بعدا شرمسارشون نشید و خودتون هم سعی کنید در صورت امکان از مشترک شدن و پول دادن به اینها دوری کنید .
یا حق.

mansell
23-12-2012, 03:55
دوستان مبین نتی آیا میتونین سایت یوتیوب رو با چیز پی ان (PPTP/L2TP) باز کنید؟ یرای من باز نمیشه! خیلی عجیبه!
با تشکر

این یکی دو هفته ای برای من وی پی ... قطع و وصل زیاد میشد.از یه جای دیگه هم تهیه کردم بی مشکل نبود اما الان وصله ولی گاهی دیسکانکت میکنه.سا ک س هنوزام فکر کنم یوتیوب رو باز نمی کنه ولی با وی پی .. راحت باز میشه.

alirezaveis
23-12-2012, 13:54
بله، سرعت وایفای را میگم که برای من تغییر میکنه.
دوست عزیز واسه منم همین جوری بود اخرشم هرچی زنگ زدم پشتیبانی راه به جایی نبردم. در نهایت مجبور شدم از مودم تا pc رو سیم بکشم.

Viren
23-12-2012, 16:49
دوستان تغيير طرح اينترنتي مبين نت کار ميکنه و ديگه مجبور نيستيد علاف پشتيباني بشيد
داخل ايکر به بخش تغيير طرح بريد، طرح رو انتخاب و تاييد کنيد، بعد پول رو واريز کنيد، در عرض چند دقیقه فعال میشه.
یعنی با داشتن رمز دوم کارت بانکی و وارد کردن شماره #733* در گوشیتون وارد یکی از خدمات این سامانه که پرداخت وایمکس هست بشید

Ecare که همچین بخشی نداره؟!

Viren
23-12-2012, 16:49

medax
23-12-2012, 20:08
دوست عزیز واسه منم همین جوری بود اخرشم هرچی زنگ زدم پشتیبانی راه به جایی نبردم. در نهایت مجبور شدم از مودم تا pc رو سیم بکشم.

1. وای فای رو فعال کنید
2. از طریق 192.168.1.1 وارد مودم بشید
3. از قسمت basic وارد WLAN بشید
4. گزینه سوم یعنی channel رو روی مقدار 6 بگذارید و apply نمایید

medax
23-12-2012, 20:14
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرعت 1 مگ با idm و dumeter

mosi_alfa
23-12-2012, 21:03

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_z051
24-12-2012, 00:31
از تاریخ ۵/۲۸ تا امروز ۱۰/۴ بنده ۷۱۲ تومن فقط هزینهٔ اینترنت مبین‌نت دادم!!
الان واقعا نمی‌دونم واسه خودم تاسف بخورم یا پاشم مودم رو خورد کنم یا عمه مبین‌نت رو یادی کنم ؟! :n29:

sepand_salehi
24-12-2012, 00:40
سلام
یه سوال داشتم. مبین نت مودم های جیبی خود رو با طرح های پیشفرض می ره. مثلا 512 یک ساله 15 گیگ. می خواستم بپرسم که آیا مودم رو بدون طرح نیز می فروشد؟ چون تو ی سایت خوندم که مدیرعامل مبین نت گفته که از اول سال 91 مودم جیبی خام هم می فروشیم ولی تو سایتش برای خرید این مودم چیزی با این عنوان ندیدم.
با تشکر

مبین نت
24-12-2012, 11:33
سلام
یه سوال داشتم. مبین نت مودم های جیبی خود رو با طرح های پیشفرض می ره. مثلا 512 یک ساله 15 گیگ. می خواستم بپرسم که آیا مودم رو بدون طرح نیز می فروشد؟ چون تو ی سایت خوندم که مدیرعامل مبین نت گفته که از اول سال 91 مودم جیبی خام هم می فروشیم ولی تو سایتش برای خرید این مودم چیزی با این عنوان ندیدم.
با تشکر
بله موجود هست 200 هزار تومان

مهرسا1
24-12-2012, 13:55
بچه ها عکس از مودم جیبی میذارین پلیز

امیر انصاری
24-12-2012, 17:36
دوستان یه مقدار تنبلی میکنن. جواب خیلی از سؤالات عمومی تو سایت مبین نت هست :)
مودم های مبین نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

nix
24-12-2012, 19:00
درود

آیا امکانش هست که اعتبار اشتراکم را فبل از به پایان رسیدن زمان 6ماهه آن , تمدید کنم؟
حدود 20 روز دیگه تا اتمام اشتراک 6 ماهه مونده , میخوام مشکل قطعی نداشته باشم , چطور میشه تمدید کرد؟ از طریق لینک " شارژ حساب " امکان پذیره؟
چون اونجا 3 ، 4 مورد را نوشته ولی هیچکدام به تمدید اعتبار اشاره ای نکرده .
از طرفی , چون اشتراکم را از طریق یکی از نماینده های مین نت گرفتم , آدرس ایمین اون ثبت شده , یعنی وقتی شارژ حساب را میزنم , آدرس میل ایشون میاد تو فیلد آدرس , که البته قابل تغییر هست و می تونم بجاش آدرس میل خودم را بنویسم ,
حالا اگر از این طریق پرداخت داشته باشم , شارژم را افزایش میده , یا بر اساس آدری میل پیشفرض عمل می کنه و شارژ را به حساب اون نماینده اضافه می کنه؟
اگر اعتبار 6 ماهه تموم بشه , بلافاصله یوزرم حذف میشه یا اینکه مدتی اجازه افزایش اعتبار و تمدید میده ؟

ممنون از جواب های شما

امیر انصاری
24-12-2012, 19:18
درود

آیا امکانش هست که اعتبار اشتراکم را فبل از به پایان رسیدن زمان 6ماهه آن , تمدید کنم؟
حدود 20 روز دیگه تا اتمام اشتراک 6 ماهه مونده , میخوام مشکل قطعی نداشته باشم , چطور میشه تمدید کرد؟ از طریق لینک " شارژ حساب " امکان پذیره؟
چون اونجا 3 ، 4 مورد را نوشته ولی هیچکدام به تمدید اعتبار اشاره ای نکرده .
از طرفی , چون اشتراکم را از طریق یکی از نماینده های مین نت گرفتم , آدرس ایمین اون ثبت شده , یعنی وقتی شارژ حساب را میزنم , آدرس میل ایشون میاد تو فیلد آدرس , که البته قابل تغییر هست و می تونم بجاش آدرس میل خودم را بنویسم ,
حالا اگر از این طریق پرداخت داشته باشم , شارژم را افزایش میده , یا بر اساس آدری میل پیشفرض عمل می کنه و شارژ را به حساب اون نماینده اضافه می کنه؟
اگر اعتبار 6 ماهه تموم بشه , بلافاصله یوزرم حذف میشه یا اینکه مدتی اجازه افزایش اعتبار و تمدید میده ؟

ممنون از جواب های شما

1- اگر پیش از اتمام طرح بدون هماهنگی با اپراتور هزینه واریز کنی، اعتبارت طرح فعلی زیاد میشه. اگر بخوای تمدید کنی باید زنگ بزنی طرح فعلی ابطال بشه، بعد تمدید کنی. البته شنیدم جدیداً حتماً باید تا پایان طرح صبر کنی.
2- آدرس ایمیل اهمیت نداره، مهم شناسه مشتری و شناسه ی پرداخته، پس هزینه ی شما به حساب کسی دیگه ای نمیره.
3- بعد از اتمام 6 ماه یوزر شما حذف نمیشه. من خودم یکبار با یکماه تأخیر تمدید کردم و مشکلی هم پیش نیومد.

mosi_alfa
25-12-2012, 08:24
شب هم همینه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mrmostafa
25-12-2012, 09:09
جريان چيه هم به مبين نت زنگ ميزني هم ايرانسل كه ميخواي مودم بگيري ميگن مودم هاي جيبي اصلا خوب نيستن و آنتن دهي قوي ندارن. بعد از كساني هم كه داشتن پرسيدم بعضي راضي نيستن.

ham33d
25-12-2012, 20:18
بازم قاتی کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی مکان داره رایگان شده باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ali_z051
25-12-2012, 20:28
از اون ساعت که من گذاشتم برا دانلود اصلا تمام نشد موشکل ندارم من یکه خیلیم عالی‌....... اصن مبین‌نت و به من نیشان بده تو..!!

medax
25-12-2012, 21:28

گوش شیطون کر!!

امیر انصاری
25-12-2012, 22:38
جريان چيه هم به مبين نت زنگ ميزني هم ايرانسل كه ميخواي مودم بگيري ميگن مودم هاي جيبي اصلا خوب نيستن و آنتن دهي قوي ندارن. بعد از كساني هم كه داشتن پرسيدم بعضي راضي نيستن.

جریانی نداره. خوب نیست دیگه!

امیر انصاری
25-12-2012, 22:39
بازم قاتی کرده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
یعنی مکان داره رایگان شده باشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما به نسخه ی انگلیسی زبون مراجعه کن، هم کار میکنه، هم به زیبایی کم میکنه:n10:

امیر انصاری
25-12-2012, 22:40

گوش شیطون کر!!

احتمالاً آنتن دهی کامل نداری. اگر اینطوره سعی کن بهتر تنظیمش کنی. در اینصورت آپلودت باید به حدود 380 برسه.

medax
26-12-2012, 00:54
احتمالاً آنتن دهی کامل نداری. اگر اینطوره سعی کن بهتر تنظیمش کنی. در اینصورت آپلودت باید به حدود 380 برسه.

ممنون از راهنماییتون

این عکس بهترین وضعیت گیرندگی رو برا من نشون میده. با توجه به اینکه دوربرمون ساختمون بلند هست و من طبقه اول هستم. نظرتون چیه؟ سرعتی که خریدم 1 مگ، 2 ساله با مودم رومیزی هست. و فکر کنم (مطمئن نیستم) موقع خرید بهم گفتن که سرعت اپلود این طرح 256 کیلو بیت می باشد.

ali_z051
26-12-2012, 01:20
ممنون از راهنماییتون

این عکس بهترین وضعیت گیرندگی رو برا من نشون میده. با توجه به اینکه دوربرمون ساختمون بلند هست و من طبقه اول هستم. نظرتون چیه؟ سرعتی که خریدم 1 مگ، 2 ساله با مودم رومیزی هست. و فکر کنم (مطمئن نیستم) موقع خرید بهم گفتن که سرعت اپلود این طرح 256 کیلو بیت می باشد.

CINR کمه, باید بیشتر باشه هرچی‌ بیشتر بهتر بر خلاف RSSI
الان شما نویز داری ببین دوروبرت جسم فلزی یا موبایل یا هرچی‌ که نویز تولید می‌کنه نباشه

امیر انصاری
26-12-2012, 02:08
همونطور که دوستمون گفت CINR شما کمه. RSSI من 72 هست، ولی CINR1 و CINR3 من به ترتیب بالای 20 و 25 هستند. در مورد شما با این RSSI باید هر دو حدود 30 باشن.
البته شما طرح سالانه خریدی و ظاهراً سرعت آپلود 1 مگ سالانه کمتر از 1 مگ ماهانه تعیین شده و الان شما دقیقاً همون سرعتی رو که اپراتور گفته داری. پس مشکلی نیست.
380 کیلوبیت، سرعت 1 مگابیت ماهانه س.

officer
26-12-2012, 17:49
Service Flow چیه و واسه طرح مثلا 512 چنده ؟!

yahyaqazmis3
26-12-2012, 22:25
با سلام خدمت دوستان .
من تا حالا تجربه وایمکس رو نداشتم میخواستم ببینم اگه قسمت شد سرویس 1 یا 2 مگی بگیرم(یک یا دوماهه)ایا ارزش داره پول نصاب بدم؟توی نقشه گوگل که میبینم منزل تحت پوشش هست.
ایا همون کافیه؟یا نصاب بیاد بهتره تا تست کنه؟
اصلا چیز خاصی برای نصب کردن نیاز هست یا خودم میتونم بدون دادن هزینه اضافی انجامش بدم؟

در ضمن بین BM632W یا DX350 ایا فرقی هست؟چون قیمتشون یکسان بود پرسیدم.من کدوم رو تهیه کنم؟

کسی پیشنهادی نداری ، که اصلا بگیرم نگیرم؟؟

با تشکر:n16:

امیر انصاری
26-12-2012, 23:50
با سلام خدمت دوستان .
من تا حالا تجربه وایمکس رو نداشتم میخواستم ببینم اگه قسمت شد سرویس 1 یا 2 مگی بگیرم(یک یا دوماهه)ایا ارزش داره پول نصاب بدم؟توی نقشه گوگل که میبینم منزل تحت پوشش هست.
ایا همون کافیه؟یا نصاب بیاد بهتره تا تست کنه؟
اصلا چیز خاصی برای نصب کردن نیاز هست یا خودم میتونم بدون دادن هزینه اضافی انجامش بدم؟

در ضمن بین BM632W یا DX350 ایا فرقی هست؟چون قیمتشون یکسان بود پرسیدم.من کدوم رو تهیه کنم؟

کسی پیشنهادی نداری ، که اصلا بگیرم نگیرم؟؟

با تشکر:n16:

سلام
به نظر من به 2 مگ فکر نکن، مگه اینکه خیلی مصرفت کم باشه و تنها کاربر باشی. اگر مصرف زیاده و یا چند کاربر هستین، 2 مگ اصلاً به صرفه نیست. ترافیکت زود تموم میشه، بعدش باید برای هر گیگ 12 تومن بدی.
نصبش مشکلی نداره . به کمک فایل های راهنمای موجود در این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، میتونی هر مدلی که بخوای رو نصب کنی.
به تازگی یکی از دوستانم یه مودم اوت دور خرید، خودش نصب کرد. فقط این وسط یه سری ناهماهنگیا پیش اومد که تقصیر نمایندگی بود و اینترنت دوست من دیر فعال شد، اما تو نصبش مشکلی نداشت. الانم کاملاً راضیه. اما تضمینی وجود نداره که برای شما هم به همین نحو باشه. ممکنه شما هم بعد خرید به خیل شاکیان بپیوندید. در نتیجه با توجه به هزینه ی بالای راه اندازی (نسبت به ADSL)، بهتره بیشتر تحقیق کنی. اگر سیار بودن برات مهم نیست و امکان دسترسی به ADSL داری، شاید انتخاب بهتر همون باشه.
مهم ترین تفاوت مودم های مورد اشاره در تعداد پورت لن هست (2 پورت در مدل DX350 در مقابل یک پورت در مدل BM632).

yahyaqazmis3
27-12-2012, 01:25
سلام
به نظر من به 2 مگ فکر نکن، مگه اینکه خیلی مصرفت کم باشه و تنها کاربر باشی. اگر مصرف زیاده و یا چند کاربر هستین، 2 مگ اصلاً به صرفه نیست. ترافیکت زود تموم میشه، بعدش باید برای هر گیگ 12 تومن بدی.
نصبش مشکلی نداره . به کمک فایل های راهنمای موجود در این صفحه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، میتونی هر مدلی که بخوای رو نصب کنی.
به تازگی یکی از دوستانم یه مودم اوت دور خرید، خودش نصب کرد. فقط این وسط یه سری ناهماهنگیا پیش اومد که تقصیر نمایندگی بود و اینترنت دوست من دیر فعال شد، اما تو نصبش مشکلی نداشت. الانم کاملاً راضیه. اما تضمینی وجود نداره که برای شما هم به همین نحو باشه. ممکنه شما هم بعد خرید به خیل شاکیان بپیوندید. در نتیجه با توجه به هزینه ی بالای راه اندازی (نسبت به ADSL)، بهتره بیشتر تحقیق کنی. اگر سیار بودن برات مهم نیست و امکان دسترسی به ADSL داری، شاید انتخاب بهتر همون باشه.
مهم ترین تفاوت مودم های مورد اشاره در تعداد پورت لن هست (2 پورت در مدل DX350 در مقابل یک پورت در مدل BM632).

دوست عزیز بابت راهنماییتون ممنون.
والا چون نمیتونم پیغام خصوصی بدم مجبورم اینجا بپرسم.
والا من الان شوتل دارم و محدودم (یعنی اگه دانلود کنم میرم تو لیست سیاه) دانلود که زیاد دارم وب گردی هم خیلی نیست نهایت روزی 50-100 مگ .البته میشه روزهایی که اصلا پای نت نیستم و هیچی مصرف نمیکنم.
برام راستشو بخوای دانلود شبانه مهمه.یعنی عقده پیدا کردم یه شب بتونم مثل ادم 5 گیگ دانلود کنم.در ماه هم نهایت بشه 50-60 گیگ (هر چی بیشتر بهتر)/
الان خدا شاهده شبی 400 مگ هم دانلود نمیکنم.چون ارزشی نداره.:n08:(یه زمانی ماهی 55 گیگ دانلود داشتم)الان اگه بیشتر از 12 گیگ بشه :n28:.....

یه زمانی اکو 512 شاتل خیلی خوب بود.الان خیلی مضخرف شده.برای همین میخوام یه سرویسی بگیرم که بتونم از دانلود شبانش استفاده کنم.
به خدا به شبی 2-3 گیگش هم راضیم

شما خودتون چی پیشنهاد میدین؟در ماه تا 20000-30000 میتونم هزینه کنم.

دانلودم ارزوست...................................... ....

امیر انصاری
27-12-2012, 09:38
دوست عزیز بابت راهنماییتون ممنون.
والا چون نمیتونم پیغام خصوصی بدم مجبورم اینجا بپرسم.
والا من الان شوتل دارم و محدودم (یعنی اگه دانلود کنم میرم تو لیست سیاه) دانلود که زیاد دارم وب گردی هم خیلی نیست نهایت روزی 50-100 مگ .البته میشه روزهایی که اصلا پای نت نیستم و هیچی مصرف نمیکنم.
برام راستشو بخوای دانلود شبانه مهمه.یعنی عقده پیدا کردم یه شب بتونم مثل ادم 5 گیگ دانلود کنم.در ماه هم نهایت بشه 50-60 گیگ (هر چی بیشتر بهتر)/
الان خدا شاهده شبی 400 مگ هم دانلود نمیکنم.چون ارزشی نداره.:n08:(یه زمانی ماهی 55 گیگ دانلود داشتم)الان اگه بیشتر از 12 گیگ بشه :n28:.....

یه زمانی اکو 512 شاتل خیلی خوب بود.الان خیلی مضخرف شده.برای همین میخوام یه سرویسی بگیرم که بتونم از دانلود شبانش استفاده کنم.
به خدا به شبی 2-3 گیگش هم راضیم

شما خودتون چی پیشنهاد میدین؟در ماه تا 20000-30000 میتونم هزینه کنم.

دانلودم ارزوست...................................... ....

خب از لحاظ دانلود شبانه که اصلاً نمیشه با قطعیت حرف زد. اونم برای 2 مگ. اکثر کسایی که دو مگ دارن، شبا افت سرعت دارن. من یه بار امتحان کردم، شبانه ش در حد 512 و حتی کمتر بود. البته شاید برای شما اینطور نشه، ولی به هر حال احتمالش هست. الان البته مشکل شبانه ی مبین نت (در مورد من ) برطرف شده.
.فکر نکنم جایی وجود داشته باشه که بشه با اطمینان ازش سرویس بگیری و شبانه شم مشکلی نداشته باشه. بهتره تو منطقه ی خودتون تحقیق کنید، ببینید کاربرا چی میگن.

saeediranzad
27-12-2012, 11:21
اگه شما میتونید ADSL داشته باشید، اصلاً به وایمکس فکر نکنید.
برای دانلود رایگان همه شرکتهای adsl را بررسی کنید و بهترین را انتخاب کنید.
به هرحال همه دارند رایگان را محدود میکنند.

FerineFast
27-12-2012, 17:02

تست سرعت وايمو طرح حجمي

Sent from my iPad using Tapatalk HD

me.amin
27-12-2012, 21:33
جون مادرتون نامحدود مبین نت نگیرین!!:n30::n30::n30:
پولتونو بدین سگ بخوره،بهتره..
این سرعت 512 با مودم بیرونیه!!!!!!!!!!!!!!

مهرسا1
27-12-2012, 21:58
جون مادرتون نامحدود مبین نت نگیرین!!:n30::n30::n30:
پولتونو بدین سگ بخوره،بهتره..
این سرعت 512 با مودم بیرونیه!!!!!!!!!!!!!!

یعنی در حد چنده سرعتش؟مثل دیال آپه؟

me.amin
27-12-2012, 22:23
اره در حد دیال اپ..
من با اکانت VIP با IDM با 16 پارت دانلودی،سرعتم 8 الی 11 KB/S هست..
50000 هم پولشو دادام.
مبین نت فقط محدودش خوبه.
میشه شبی 1.5GB دان کرد،ولی واسه من کمه.:n02:

darkeliden
28-12-2012, 01:07
دوستان از ۲ شروع میشه دانلود رایگان یا باید ریست کرد؟ من مطمین نیستم رایگان باشه فک کنم از حجمم میره :(

در ضمن با اینکه آنتنم پره هر نیم ساعت قطع میشه دوباره وصل میشه

me.amin
28-12-2012, 11:28
دوستان از ۲ شروع میشه دانلود رایگان یا باید ریست کرد؟ من مطمین نیستم رایگان باشه فک کنم از حجمم میره :(

در ضمن با اینکه آنتنم پره هر نیم ساعت قطع میشه دوباره وصل میشه

داداش خیالت راحت،مجانیه
از حجمت کم نمیکنه!
فقط IDM رو از ساعت 2:10 به بعد تنظیم کن،واسه پایانش هم بزار رو 7:50 ،
اینجوری عمرا کم نمیکنه..
مشکل آنتن رو نمیدونم،واسه من که 2 تا پره،ولی اصلا قطع نمیشه.

ham33d
28-12-2012, 16:09
ساعات رایگان چی فایده داره سرعت دان بالا 20 kbنمیره سیگناله مودم هم خوبه:n22:

ekf2000
28-12-2012, 21:24
سلام
بستگی به منطقه داره من خودم از ساعت 5 شروع میکنم سرعتم زیر 70 نمیاد
اما چرا دروغ بگم تا حالا از ساعت دو شروع نکردم دانلود
به خاطر قطع و وصل شدنش هم کامپیوتر رو اکثرا باید نیم ساعت یک بار چک کنی دانلود قطع نشده باشه

ali1400
28-12-2012, 22:16
من یه مودم کله قندی سری اول دارم که وای فای نداره. وسیله ای هست که بشه اینترنت رو بصورت وایرلس پخش کنم؟
اگه همچین چیزی هست نیاز به این داره که کامپیوتر هم روشن باشه؟ وسیله ای هست که کابل مودم بهش وصل بشه و اینترنت بصورت وایرلس پخش بشه؟

ببخشید زیاد شد.

امیر انصاری
28-12-2012, 22:21
من یه مودم کله قندی سری اول دارم که وای فای نداره. وسیله ای هست که بشه اینترنت رو بصورت وایرلس پخش کنم؟
اگه همچین چیزی هست نیاز به این داره که کامپیوتر هم روشن باشه؟ وسیله ای هست که کابل مودم بهش وصل بشه و اینترنت بصورت وایرلس پخش بشه؟

ببخشید زیاد شد.

تشریف ببرید بازار، یک عدد روتر بخرید. با کابل وصلش کنید به مودم. نیازی هم به روشن بودن کامپوتر نداره.

ali_z051
29-12-2012, 01:58
آقا اینا قصد ارزون کردنشو ندارن ؟؟
اصلا بصرفه نیس... از ناچاریه :(

mostafadc
29-12-2012, 02:02
سلام. من در اصفهان هستم و چند سوال داشتم..لطفا پاسخ فرماييد:
1)ميخواستم بدونم كه آيا مودم USB مبين نت, در مناطقي كه پوشش شبكه همراه اول با آنتن دهي كامل هست و تا دكل BTS همراه اول بين 500 تا 900 متر فاصله هست, اين مودم جواب ميدهد؟ (طرح تشويقي مبين نت: مودم USB با سرعت 1024 و حجم 12 گيگ)
2) آيا اين مودم را ميتوان به روتر وصل كرد, تا اينترنت آن را بصورت وايرلس Share كنيم؟
3) آيا به همراه اين مودم از طرف شركت مبين نت, سامانه تقويت كننده اي مثل مودم USB ايرانسل داده ميشود؟
4) آيا اين مودم قابليت اتصال به تبلت و استفاده اينترنت آن در تبلت وجود دارد؟
5) اگر هر اطلاعات مفيد ديگري در مورد اين مودم داريد, لطفا بگذاريد.
با تشكر فراوان

SomeOne.Like.You
29-12-2012, 10:16
بچه ها سلام من پارسال می خواستم از مبین نت سرویس بگیرم آنتن نداشت خونمون ، طرفای سهروردی شمالی هستیم کسی میدونه اونجا آنتناش قوی شده یا نه ؟

FerineFast
29-12-2012, 15:32
سلام. من در اصفهان هستم و چند سوال داشتم..لطفا پاسخ فرماييد:
1)ميخواستم بدونم كه آيا مودم USB مبين نت, در مناطقي كه پوشش شبكه همراه اول با آنتن دهي كامل هست و تا دكل BTS همراه اول بين 500 تا 900 متر فاصله هست, اين مودم جواب ميدهد؟ (طرح تشويقي مبين نت: مودم USB با سرعت 1024 و حجم 12 گيگ)
2) آيا اين مودم را ميتوان به روتر وصل كرد, تا اينترنت آن را بصورت وايرلس Share كنيم؟
3) آيا به همراه اين مودم از طرف شركت مبين نت, سامانه تقويت كننده اي مثل مودم USB ايرانسل داده ميشود؟
4) آيا اين مودم قابليت اتصال به تبلت و استفاده اينترنت آن در تبلت وجود دارد؟
5) اگر هر اطلاعات مفيد ديگري در مورد اين مودم داريد, لطفا بگذاريد.
با تشكر فراوان

1- باید نقشه پوشش دهی رو ببینید، روی همه دکل های همراه اول سیستم wimax نصب نیست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
2- خیر، مشکل شناسایی دارند.
3- فکر نکنم بقیه دوستان که اطلاع دارند بگند.
4- باز هم مشکل Driver وجود داره و خیر شناسایی نمیشه.
5- CPE ساخت شرکت کره ای هست و کیفیت خوبی داره ولی از لحاظ آنتن دهی قوی نیست و می تونید با نزدیک ترین عامل فنی در مورد آنتن دهی منطقتون صبحت کنید.

mehrdad sm
29-12-2012, 23:52
سلام امروز رفتم و مبین نت ثبت نام کردم ولی هنوز چند تا سوال دارم :
1 . از بعد از ظهر که خریدم تا حالا فقط صفحه مشترکین رو بالا میاره چرا؟
2 . اشتراک اصلی منظورم اکانت یا همون یوزر و پسورد با دمو یکیه یا فرق داره؟
3 . من هنوز هیچ طرحی رو فعال نکردم بین دو تا شک دارم 1 مگ نامحدود 12 ساعته یا 512 بیست گیگ 24 ساعته به نظر شما کدومش بهتره ؟

mosi_alfa
30-12-2012, 00:17
دومی خیلی بهتر است

medax
30-12-2012, 01:22
3 . من هنوز هیچ طرحی رو فعال نکردم بین دو تا شک دارم 1 مگ نامحدود 12 ساعته یا 512 بیست گیگ 24 ساعته به نظر شما کدومش بهتره ؟

سلام
در مورد سوال اول: اون نمایندگی که ازش خرید کردید هنوز اکانت شمارو فعال نکرده. مغمولا 48 ساعت طول میکشه که مدارک شما رو مبین نت تایید کنه و فغال بشه
سوال 2: بله فرق میکنه
سوال 3: گزینه دوم یعنی 512 بهتره. چ.ن سرویسهای نامحدود ضریب 1 به 10 دارند و در واقع پهنای باند بین 10 نفر تقسیم میشه و سرعت پایین میاد
اگه از قبل مودم نداشتید و بار اول بود به نظرم از طرحهای ویژه میخریدید بهتر بود

امیر انصاری
30-12-2012, 01:47
سوال 3: گزینه دوم یعنی 512 بهتره. چ.ن سرویسهای نامحدود ضریب 1 به 10 دارند و در واقع پهنای باند بین 10 نفر تقسیم میشه و سرعت پایین میاد

ایشون نامحدود 12 ساعته (8 صبح تا 8 شب) مد نظرشون هست که ضریب اشتراک 1 به 4 دارن ( نه 1 به 10) و کیفیت مناسبی هم دارن، تنها مشکل عدم دسترسی 24 ساعته س.

Aloneboy
30-12-2012, 06:36
یه چند روزیه سرعت اینترنت بسیار زیاد اومده پایین و حتی در هر ساعت یکی دو دفعه قطع میشه چه خبر بابا این چه شرکتیه من اگه با همین هزینه adsl گرفته بودم سرعتم رو 250 کیلو بود ولی حالا تا 130 هم نمیره
اشتراکم تموم بشه میرم adsl می گیرم لطفا راهنمایی کنید مودم هم میخره شرکت از من یا نه ؟ یا می تونم به یه نفر دیگه بفروشمش؟

مبین نت
30-12-2012, 09:51

حجم ترافیک دمو تمام شده ... در ضمن در سیستم جدید مبین نت، فعالسازی مودم پس از تائید مدارک صورت میگیره که عوامل از ساعت 8 صبح تا 23 میتونن مدارکو آپلود کنن تا بصورت آنی یا درنهایت طی 30 دقیقه تائید و مودم فعال بشه

mehrdad sm
30-12-2012, 09:57
دومی خیلی بهتر است
آخه 512 نصف 1024 هستش و شبا هم که 6 ساعت رایگانه نهایتا میشه 1.25 گیگ گرفت که در طول ماه میشه 37.5 گیگ که با 20 گیگ میشه 57.5 گیگ ولی 1024 روزی 12 ساعته که میشه 5 گیگ که ماهیانه میشه 150 گیگ که تقریبا میشه سه برابر دانلود که اگه نخوای 24 ساعته وصل شی عملا سه برابر دانلود داری .

ایشون نامحدود 12 ساعته (8 صبح تا 8 شب) مد نظرشون هست که ضریب اشتراک 1 به 4 دارن ( نه 1 به 10) و کیفیت مناسبی هم دارن، تنها مشکل عدم دسترسی 24 ساعته س.
منم با نظر شما موافقم ولی خانوادم میگن 24 ساعته بگیری بهتره .

سلام
در مورد سوال اول: اون نمایندگی که ازش خرید کردید هنوز اکانت شمارو فعال نکرده. مغمولا 48 ساعت طول میکشه که مدارک شما رو مبین نت تایید کنه و فغال بشه
سوال 2: بله فرق میکنه
اگه از قبل مودم نداشتید و بار اول بود به نظرم از طرحهای ویژه میخریدید بهتر بود
طرح های ویژه ترافیک خوبی ندارند و عملا برای دانلود مناسب نیستند .

m3hrd4d
30-12-2012, 10:07
پس چرا وقتی یوزر و پسورد رو وارد می کنم میگه اشتباس .:n03:
دیشب زنگ زدم گفت هنوز فعال نشده در ضمن من از ترافیکش استفاده نکردم .:n28:

مبین نت
30-12-2012, 12:49
منتظر افزایش قیمت مودمهای وایمکس باشید ... باتوجه به افزایش نرخ خدمات پهنای باند و محدودشدن ارز دولتی قیمت جدید مودمهای وایمکس بزودی اعلام می گردد

شایان ذکر است پیش از این شرکت ایرانسل نسبت به افزایش 2 برابری مودمهای داخلی خود ( 210000 تومان ) اقدام کرده است

مبین نت
30-12-2012, 12:50
پس چرا وقتی یوزر و پسورد رو وارد می کنم میگه اشتباس .:n03:
دیشب زنگ زدم گفت هنوز فعال نشده در ضمن من از ترافیکش استفاده نکردم .:n28:

مشخصات مودم خودتونو برام پیغام خصوصی کنید ...

Aloneboy
30-12-2012, 13:53
چرا اینقدر اپلودش نسبت به دانلود پایینه؟

alipezhman
30-12-2012, 15:52
بروبکس چرا دیگه مثل قبل رایگان نمشه ؟؟ یه خرده دانلود کنیم مجانی در بیاد!! :) آخرین باری که اینجوری شد 2-3 ماه پیش بود

medax
30-12-2012, 18:44
آخه 512 نصف 1024 هستش و شبا هم که 6 ساعت رایگانه نهایتا میشه 1.25 گیگ گرفت که در طول ماه میشه 37.5 گیگ که با 20 گیگ میشه 57.5 گیگ ولی 1024 روزی 12 ساعته که میشه 5 گیگ که ماهیانه میشه 150 گیگ که تقریبا میشه سه برابر دانلود که اگه نخوای 24 ساعته وصل شی عملا سه برابر دانلود داری .

منم با نظر شما موافقم ولی خانوادم میگن 24 ساعته بگیری بهتره .

طرح های ویژه ترافیک خوبی ندارند و عملا برای دانلود مناسب نیستند .

من تقریبا 1 ماهه طرح 1 مگ 2 ساله با ترافیک 24 گیگ گرفتم( قیمت گیگ اضافه 5 تومن). قبول دارم که این حجم برا دو سال کمه. اما میدونید که 2 تا 8 صبح رایگانه. IDM رو تنظیم میکنم و و ساعات رایگان دانلود میکنم. تو همین 1 ماه 10 گیگ دانلود رایگان داشتم. با همون سرعت واقعی! که تو صفحات قبل عکسهایی از تست سرعت گذاشتم. سختیش اینکه کامپیوترت شب روشن میمونه (که الیته به نظر من مشکلی نیست).

saeediranzad
31-12-2012, 08:32
سلام
خوش بحال آنهایی که سرعت روز شبشون یکیه. من یکسال و نیمه که 512 دارم؛ ولی شبها در حد دایال آپ هست.

DariushGreat
31-12-2012, 14:03
مثل این که دوباره باید شکایت کنم به سازمان تنطیم مقررات رادیویی
مبین نت ر....ده با این خدمات دهیش! شب هم که زنگ می زنیم پشتیبانیش بر نمی داره

roxan
01-01-2013, 11:16
امروز از ساعت شش صبح ، سه ساعتی برای من قطع بود.

مبین نت
01-01-2013, 11:24
نوع
قیمت (ریال)
تصویر

مودم جیبی وایمکس با باتری قابل شارژ
2.600.000

مودم داخلی وایمکس با پورت تلفن و امکان WiFi و یا Indoor

VOIP-WiFi CPE

BM632W

2.200.000

مودم داخلی وایمکس با پورت تلفن و امکان WiFi و یا Indoor VOIP-WiFi CPE
SWC9200

2.200.000

VOIP-WiFi CPE
DX350

2.200.000

مودم بیرونی وایمکس یا Outdoor CPE
4.000.000

قیمت‌های فوق بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده (5 درصد) هستند.

مبین نت
01-01-2013, 11:33
محدودیت زمانی طرح
نام طرح
نوع مودم

پهنای باند تا
محدودیت حجم
هزینه یکساله (ریال)

گیگابایت اضافه (ریال)

یک ساله
P1101
داخلی WiFi

128Kbps
30GB
3.000.000
50.000

P1102

داخلی WiFi

512Kbps

20GB

3.000.000

60.000

P1103

داخلی WiFi

1024Kbps

25GB

3.500.000

80.000

U1101

USB

1024Kbps

12GB

1.000.000

80.000

MJ1101

جیبی WiFi

128Kbps

15GB

3.200.000

60.000

دو ساله
MJ1102
جیبی WiFi

512Kbps
30GB
4.200.000
60.000

mostafadc
01-01-2013, 13:31
كاربر مبين نت, لطفا جواب پيام خصوصي بنده را بفرماييد..با تشكر

kh_mona
01-01-2013, 14:04
سلام من حدود دوماه اشتراک مبین نت گرفتم.مودمم هم BM632W هستش روزای اول اصلا مشکلی نداشتم ولی الان یه چند روزی هست مودم چراغش 5 تا کامل روشن میشه بعد چند ثانیه دوباره خاموش!اطراف خونه ما ساختمون بلند هم زیاد ،من چی کار کنم؟ راه حلی هست؟توروخدا راهنمایی کنید اصلا با مبین نمیتونم آن شم برعکس روزای اول که اصلام مشکلی نداشتم

DariushGreat
02-01-2013, 00:35
محدودیت زمانی طرح
نام طرح
نوع مودم
پهنای باند تا
محدودیت حجم
هزینه یکساله (ریال)
گیگابایت اضافه (ریال)

یک ساله
P1101
داخلی WiFi
128Kbps
30GB
3.000.000
50.000

P1102
داخلی WiFi
512Kbps
20GB
3.000.000
60.000

P1103
داخلی WiFi
1024Kbps
25GB
3.500.000
80.000

U1101
USB
1024Kbps
12GB
1.000.000
80.000

MJ1101
جیبی WiFi
128Kbps
15GB
3.200.000
60.000

دو ساله
MJ1102
جیبی WiFi
512Kbps
30GB
4.200.000
60.000

مصداق کامل کم فروشی و گران فروشی و عدم ارائه امکانات تضمین شده در هنگام فروش و تعیین شده در قرارداد
این پول هایی که از مردم میکنید، از گوشت سگ هم حرومتره! لطفا این رو به بالا دستی ها اطلاع بدید کاربر عزیز آقا/خانم "مبین نت"
:n15::n22:

yahyaqazmis3
02-01-2013, 10:13
نوع

قیمت (ریال)

تصویر

مودم جیبی وایمکس با باتری قابل شارژ

2.600.000

VOIP-WiFi CPE

BM632W

2.200.000

مودم داخلی وایمکس با پورت تلفن و امکان WiFi و یا Indoor VOIP-WiFi CPE
SWC9200

2.200.000

VOIP-WiFi CPE
DX350

2.200.000

مودم بیرونی وایمکس یا Outdoor CPE

4.000.000

قیمت‌های فوق بدون احتساب مالیات بر ارزش افزوده (5 درصد) هستند.

دوست عزیز سلام.

من که یکشنبه ثبت نام کردم چی؟165 باید بدم یا 220؟اقا من قلبم ضعیفه ها .
اوضاعی داریم اساسی:n02:.
تنها چیزی که فعلا گرون نکرده شارژ ایرانسله.باز دمش گرم.
دوووشواری؟>تو به من نی شان بده کی گیران نکرده؟

me.amin
02-01-2013, 14:44
طرح 2mb یک ماهه با 2gb ترافیک.!!
منطقه اقدسیه.
مفت نمی ارزه!!
البته تو speedtest ثبت نام کردم؛واحده سنجش سرعتو گذاشتم k bayte/s!!
نه k bite/s حواستون باشه.
بهتره بقیه دوستان هم این کارو بکنن،مقایسش راحتره.

pesar_tanha
02-01-2013, 21:46
مت دو سه روزه میخواستم از مبین نت سرویس بگیرم

ولی با این افزایش قیمت مودم ها
باید بیخیال شم و برم سراغ ایرانسل

ham33d
02-01-2013, 23:55
دیگه حالم داره از مبین نت بهم میخوره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
512kb

امیر انصاری
03-01-2013, 14:26
مت دو سه روزه میخواستم از مبین نت سرویس بگیرم

ولی با این افزایش قیمت مودم ها
باید بیخیال شم و برم سراغ ایرانسل

شما گویا خبر نداری، ایرانسلم گرون کرده!

shahab.hiro
03-01-2013, 16:09
1mb[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

javid_hector
03-01-2013, 21:43
الان یه مدتی میشه کلا مبین واسه من یکی که رییده(ببخشیدا)
پینگ ب طور شگفت انگیزی رفته بالا :n04:
دان شبانه با 512 زیر 300مگ:n27:
یادش بخیر یه زمانی 6/7 گیگ دان شبانه داشتیم...

alimail3248
03-01-2013, 21:53
اقا یه اصلی هست که میگه دنبال اینترنت خوب نباش چون وجود نداره مگر با هزینه گزاف و تحت شرایط خاص

mehrdad_joon
03-01-2013, 22:11
ماله منم همینطور...:n27:

mehdi700007
04-01-2013, 16:33
مبین نت کی میخواد تعرفه های زمستان ارائه کنه تعرفه های الانش خیلی بد هستن

mosi_alfa
05-01-2013, 14:31
در داغون شدن سرعت همین بس که مجبورم جیمیل رو basic html بالا بیارم

mehrdad2
05-01-2013, 15:56
مبین نت کی میخواد تعرفه های زمستان ارائه کنه تعرفه های الانش خیلی بد هستن

توی این چند ماهه گذشته طرحی نداشته و با این همه مشتری به نطر نمیاد طرحی بزاره

ahh1373
06-01-2013, 07:56
آقا منم طرح یه مگ دارم سرعت اوایلش خوب بود تازه مثلن کیفیت سیگنال هم کم بود ! که دورو ور 140کیلوبایت سرعت دانلودم بود.
الان حدودا یه ماهه که سرعتم رسیده به 40-50 کیلوبایت!
چند وقته میخوام زنگ بزنم بگم اینطوری شده! ولی میدونم چرتو پرت جوابمو میدن....

*Saman*
06-01-2013, 08:20
آقا منم طرح یه مگ دارم سرعت اوایلش خوب بود تازه مثلن کیفیت سیگنال هم کم بود ! که دورو ور 140کیلوبایت سرعت دانلودم بود.
الان حدودا یه ماهه که سرعتم رسیده به 40-50 کیلوبایت!
چند وقته میخوام زنگ بزنم بگم اینطوری شده! ولی میدونم چرتو پرت جوابمو میدن....

منم يك مگ دارم دقيقا الان حدود يك ماه سرعت منم شده 512 اگه خوش شانس باشم حداكثر تا 80 كيلو بايت بره وگرنه اكثرا 40-50 كيلو بايت تايم مجاني كه بماند در حد 128 هم نيست تازه زنگ بزني ميگن خطها شلوغه سرعت شما كه خوبه تقسيم بر 4 از اين حرفها.

alimosaieby
06-01-2013, 17:02
دوستان با یوزر و پسورد مبین نتم نمیتونم با وایمکس پسرعموم وصل شم اونم مبین نت وقتی مشخصاتمو میزنم آنتن مودمش میادو میره!!!!

امیر انصاری
06-01-2013, 18:20
دوستان با یوزر و پسورد مبین نتم نمیتونم با وایمکس پسرعموم وصل شم اونم مبین نت وقتی مشخصاتمو میزنم آنتن مودمش میادو میره!!!!

خب نبایدم بشه! پسورد و یوزر نیم شما مختص مک آدرس مودم خودتونه.

salam kon
06-01-2013, 19:40
در داغون شدن سرعت همین بس که مجبورم جیمیل رو basic html بالا بیارم

دقیقا منم الان حدود 3 هفته است سرعتم (512 )داغون شده(تهران منطقه 4) ، مثل اینکه همه گیره چون پسر عموم هم این مشکل رو داره!!
یک هفته دیگه طرحم تموم میشه، میخوام 2 مگ بگیرم ولی اگه اونم این جوری باشه ...:sq_10:

salam kon
06-01-2013, 19:47
راستی طرح های یکساله رو هم حذف کردن چون گرون شدن تعرفه ها مصوبش اومده ، حالا خوبه 6 ماهه رو برنداشتن بخاطر تعرفه های جدید ، امروز داشتم در مورد این طرح نسبتا جدید گوگل میخوندم 1000مگابیت بر ثانیه ! با گوگل فایبر و با اینترنت خودمون مقایسه میکردم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(((فایبر گوگل چیست ؟ سرویسی که گوگل معرفی کرده ، گوگل فایبر ( Google Fiber ) نام داره . یه سرویس جامع که شامل اینترنت پرسرعت 1گیگابیتی ( آپلود و دانلود ) میشه + سرویس تلویزیون گوگل + مودم مخصوص + فاقد هرگونه محدودیت حجم و ترافیک + تی وی باکس و یک ترابایت فضای مجازی تحت عنوان گوگل درایو برای شما . اونم با ماهیانه فقط 120 دلار !
حالا اگه نیاز به سیستم تلویزیون گوگل نداشته باشید ، میتونید موارد بالا رو با ماهی فقط 70$ داشته باشید . شاید 70$ به ارز ما آنچنان معقولانه نباشه ، اما در خود آمریکا که این سرویس ارائه میشه ، 70$ بسیار بسیار ارزون محسوب میشه در قبال سرویسی که دریافت میکنید . اما اگه باز هم نمیتونید 70$ پرداخت کنید ، گوگل یک سرویس رایگان برای شما داره ! اینترنت با سرعت 5 مگابیت دانلود و 1 مگابیت آپلود کاملاً رایگان ! فقط کافیه 300 دلار هزینه نصب اولیه گوگل فایبر رو پرداخت کنید و تمام . گوگل حتی این 300 دلار رو هم بصورت 12 ماه 25$ از شما میگیره . این 300 دلار شامل هزینه نصب و راه اندازی اینترنت و مودم میشه . حالا تصور کنید که همچین سرعتی بدون هیچ محدودیتی در اختیار داشتید . تقریبا میشه گفت با این سرعت ، Download چیزی بی معنی محسوب میشه . وقتی میتونید فیلم ها و کلیپ ها و برنامه های تلویزیونی و موسیقی رو هر وقت که خواستید با بالاترین سرعت و کیفیت اچ دی ببینید ، دیگه چه نیازی به دانلود اون روی سیستم دارید ؟ همه میدونیم که با خوشبینی و جدیدترین تکنولوژی ها ، سرعت ADSL ( که همیشه در ایران میشنویم از بهترین و جدیدترین تکنولوژی های دستیابی به اینترنته ) به نهایتاً 24 مگابیت برثانیه محدود میشه . پس گوگل چطوری سرعت 1گیگابیت رو ارائه میکنه ؟ جواب سادست . فیبر نوری ! همونطور که از اسم این سرویس هم میشه متوجه شد ، گوگل از فیبر نوری استفاده میکنه . این سرویس فعلا در کانزاس آمریکا شروع شده ولی مطمئناً گوگل شرکتی نیست که شکست بخوره ! مطمئناً فکر همه چی شده قبلاً !
درسته که دریافت این سرویس کمی دردسر داره ، ولی گوگل تا چندین سال و حتی چند دهه اینترنت آمریکا رو تامین خواهد کرد و هیچ نیازی به تکنولوژی های جدید و دردسر هاش نیست . یک بار برای همیشه (حداقل چند دهه ؛ مگه اینکه انقلابی در تکنولوژی رخ بده ) گوگل این زحمت رو میکشه و سالها همه ازش استفاده میکنند . . . . )))[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

medax
07-01-2013, 00:57

1 مگ ساعت 1 شب

Joaquin
07-01-2013, 01:08
امیدوارم روزی برسه که این تاپیک سوت و کور بشه!:n16:

مبین نت
08-01-2013, 10:42
دوست عزیز سلام.

من که یکشنبه ثبت نام کردم چی؟165 باید بدم یا 220؟اقا من قلبم ضعیفه ها .
اوضاعی داریم اساسی:n02:.
تنها چیزی که فعلا گرون نکرده شارژ ایرانسله.باز دمش گرم.
دوووشواری؟>تو به من نی شان بده کی گیران نکرده؟

بستگی به عامل فروش داره اما فاکتور 220 تومنی صادر میشه ...

مبین نت
08-01-2013, 11:13
مصداق کامل کم فروشی و گران فروشی و عدم ارائه امکانات تضمین شده در هنگام فروش و تعیین شده در قرارداد
این پول هایی که از مردم میکنید، از گوشت سگ هم حرومتره! لطفا این رو به بالا دستی ها اطلاع بدید کاربر عزیز آقا/خانم "مبین نت"
:n15::n22:

مقایسه کنید با تعرفه های جدید سایر شرکتها ... می بینید که فقط قیمت مودم در وایمکس گرونه که اونم چون وارداتیه و مشکل ارز وجود داره امکان کاهش نیست وگرنه تعرفه های جدید ابلاغ شده به شرکتها برای مثال سرعت 512 و حجم 3 گیگ ماهانه 17600 تومنه که به مراتب بالاتر از تعرفه های فعلیه وایمکس میباشد ...

new_folder
08-01-2013, 11:35
مقایسه کنید با تعرفه های جدید سایر شرکتها ... می بینید که فقط قیمت مودم در وایمکس گرونه که اونم چون وارداتیه و مشکل ارز وجود داره امکان کاهش نیست وگرنه تعرفه های جدید ابلاغ شده به شرکتها برای مثال سرعت 512 و حجم 3 گیگ ماهانه 17600 تومنه که به مراتب بالاتر از تعرفه های فعلیه وایمکس میباشد ...

آقای مبین نت خودتون جواب خودتون رو دادید. وقتی مبین نت مودماشو گرون میده به مشتری یعنی اینکه پول تعرفه هاشو میکشه رو مودم. اینم مصداق مردم فریبی مبین نت دزد هست که میخواد به ظاهر ارزان فروش و منصف جلوه بده...

درحالی که قیمت این مودم ها برای خود شرکت مبین نت کلاهبردار بین 10 تا 20 دلار آب میخوره

Koosha_Raisi
08-01-2013, 12:53
آقای مبین نت خودتون جواب خودتون رو دادید. وقتی مبین نت مودماشو گرون میده به مشتری یعنی اینکه پول تعرفه هاشو میکشه رو مودم. اینم مصداق مردم فریبی مبین نت دزد هست که میخواد به ظاهر ارزان فروش و منصف جلوه بده...

درحالی که قیمت این مودم ها برای خود شرکت مبین نت کلاهبردار بین 10 تا 20 دلار آب میخوره

شما که خودتون یه پا کارشناسید !

اگر می دونید چند آب می خوره خودتون وارد کنید چطوره ؟

feri2009
08-01-2013, 13:02

دوست عزیز مثل اینکه شما از بازار و قیمت قطعات بی خبری , مودم ساده و پیزوری ADSL الان قیمتش ده برابر شده وایمکس که جای خود دارد. اگر هم واقعا اینطور باشه دستشون درد نکنه که تعرفه ها رو زیاد نکردن و کشیدن روی مودم ,حداقل اینطوری هوای مشترکین فعلیشون رو دارن, مشترکین جدید هم مثل شما اگر ناراحتن میتونن نگیرن چرا تاوانشو ما بدیم

darkdragon
08-01-2013, 13:40
تعرفه ها هیچ ربطی به مودم نداره. هر وقت که وقتش بشه میکشن روی تعرفه ها و برای اون موقع هم یه توضیحی میدن.

yuzarsiff
08-01-2013, 15:10
آخه یکی نیس به این الدنگ ها بگه وقتی نمی تونید این همه مشترک رو ساپورت کنید چرا بازم دارید پشت سر هم جذب مشتری می کنید ! والا تو هفته دو سه روز خوبه بقیش گند زده میشه توش .. یه سایت بالا نمیاد دیگه دانلود که ولش کن ...

Koosha_Raisi
08-01-2013, 16:45
آخه یکی نیس به این الدنگ ها بگه وقتی نمی تونید این همه مشترک رو ساپورت کنید چرا بازم دارید پشت سر هم جذب مشتری می کنید ! والا تو هفته دو سه روز خوبه بقیش گند زده میشه توش .. یه سایت بالا نمیاد دیگه دانلود که ولش کن ...
من به كساني كه پينگ زير ٤٠٠ براشون مهم هست پيشنهاد مي كنم طرف مبين نيان. در ضمن به ضريب اشتراك به نظرم خيلي بالاتر از ١ به ٤ هست چون ٨ صبح پينگ حتي زير ٢٠٠ هم ميره ١ ساعت بعد پر پكت لاس ميشه با پينگ بالا! و امكان نداره ضريب اشتراك همچين تغييري ايجاد كنه چون نامحدود كه نيست همه در حال دان باشند! اين يعني فروختن زياد

officer
08-01-2013, 18:58

صبح ها که حداقل سرعت رو ارائه میدید !
شب ها هم در حد دایل آپ هست و دائم قطعی داره و از کاربر انتظار دارید درکـتون کنه چون فشار روی سیستمتون ِ ...
جای عذر خواهی و برطرف کردن مشکلاتتون ؛ طلبکار هم هستین و شرکتتون رو خیلی مشتری مدار میدونین !

الان 512 دو گیگ دارید 10 تومن میدین ، حجم اضافه هم هر گیگ 8 تومنه دیگه ! اون 3 گیگ رو 17 تومن ابلاغ کرده !
واسه چی الکی با اعداد و ارقام بازی میکنی !؟

مبین نت
08-01-2013, 19:31
صبح ها که حداقل سرعت رو ارائه میدید !
شب ها هم در حد دایل آپ هست و دائم قطعی داره و از کاربر انتظار دارید درکـتون کنه چون فشار روی سیستمتون ِ ...
جای عذر خواهی و برطرف کردن مشکلاتتون ؛ طلبکار هم هستین و شرکتتون رو خیلی مشتری مدار میدونین !

الان 512 دو گیگ دارید 10 تومن میدین ، حجم اضافه هم هر گیگ 8 تومنه دیگه ! اون 3 گیگ رو 17 تومن ابلاغ کرده !
واسه چی الکی با اعداد و ارقام بازی میکنی !؟

هیچ اجباری به خرید حجم اضافه نیست ، شما میتونید با 21000 تومن 4 گیگ داشته باشید ...

مبین نت
08-01-2013, 19:38

آمار بقیه اجناس تو بازارم دارید ؟! الان ماشین 30 میلیونی با زمان 15 میلیونی فرقی داره ؟! 6 تا چرخ واسش میذارن ؟! اگه شما جایی سراغ دارید با 20 دلار مودم میدنتون معرفی کنید تا همه از اونجا بخرن ...

Koosha_Raisi
08-01-2013, 19:56
آمار بقیه اجناس تو بازارم دارید ؟! الان ماشین 30 میلیونی با زمان 15 میلیونی فرقی داره ؟! 6 تا چرخ واسش میذارن ؟! اگه شما جایی سراغ دارید با 20 دلار مودم میدنتون معرفی کنید تا همه از اونجا بخرن ...

هر گیگ اضافه 8400 تومن...

officer
08-01-2013, 20:37
هیچ اجباری به خرید حجم اضافه نیست ، شما میتونید با 21000 تومن 4 گیگ داشته باشید ...
طرح 21 تومنی 4 گیگ من نمیبینم تو سایتتون ...

همکاراتون و مهندساتون زحمت بکشن یه کاری کنن سرعت شبانه حداقل کمتر از تعهدی که توی قراردادتون هست نیاد و انقدر قطعی نداشته باشه !
همه هم میدونند که این ماه نه ، ماه دیگه نه ، عید تعرفه هاتون رو بالا میبرید خلاصه ، پس این مدت الکی پول و وقت مردم رو با کیفیت و خدمات نامطلوب هدر ندید ...

این کمتر نگه داشتن تعرفه روش خوبی واسه جذب مشتری نیست سیستمتون هم که ضعف داره به قول خودتون ؛ درست نیس این کار !

hamed m2m
08-01-2013, 22:04
سلام دوستان
من توی حسابم هنوز اعتبار دارم ولی تاریخ پایان اعتبارزد 10/21
امروز19.نمیخوام قط شه.
باید چکارش کنم؟؟مرسی:n18:

mohammad.asghari
08-01-2013, 22:08
جالب اینجاست میگن وایمکس سراسری من تو مشهد زنگی میکنم منطقه فرامرز عباسی که به حساب جای خوب مشهده دیگه چراغ آنتن قرمزه تو منطقه طبرسی هم امتحان کردم اونجا هم قرمز درسته سراسری ولی همجا ضعیفه

Joaquin
09-01-2013, 00:24
مگیم این رایتل چجوریاس؟؟
از مبین نت بهتره؟

seetherali
09-01-2013, 00:30
آقا سوسك كار ميكنه واسه شما ؟ دو ساعته كار نميكنه روي مبين نت

seetherali
09-01-2013, 00:40
در ضمن چند وقتيه پينگ افتضاح شده , بالاي 300 هست.

kamygame
09-01-2013, 02:00
سلام منم 1 مگ یک ساله با 24 گیگ حجم دارم و باید بگم که اصلا راضی نیستم تا یک هفته پیش سرعت دانلودم 130 بودش الان اومده رو 30-40 . شبها هم که از دایال اپ سرعت پایینتره . از اقای مبین نت خواهش میکنم که پاسخگو باشه

.:Bardia:.
09-01-2013, 10:19
مگیم این رایتل چجوریاس؟؟
از مبین نت بهتره؟

رایتل الان خیلی خوبه ...
ولی همه ISP ها تو ایران اول خوبن،بعد تا کاربراشون زیاد میشن بجای اینکه سطح خدمات شون رو ببرن بالا بدتر میشن !
نمونش همین مبین نت .

:n10:

امیر انصاری
09-01-2013, 10:41
اصلاً گیرم که رایتل عالی، شما حاضری برای 512 با 1.5 گیگ ترافیک ماهی 21 تومن بدی؟ اونم بدون دانلود رایگان!

مبین نت
09-01-2013, 11:10
طرح 21 تومنی 4 گیگ من نمیبینم تو سایتتون ...

همکاراتون و مهندساتون زحمت بکشن یه کاری کنن سرعت شبانه حداقل کمتر از تعهدی که توی قراردادتون هست نیاد و انقدر قطعی نداشته باشه !
همه هم میدونند که این ماه نه ، ماه دیگه نه ، عید تعرفه هاتون رو بالا میبرید خلاصه ، پس این مدت الکی پول و وقت مردم رو با کیفیت و خدمات نامطلوب هدر ندید ...

این کمتر نگه داشتن تعرفه روش خوبی واسه جذب مشتری نیست سیستمتون هم که ضعف داره به قول خودتون ؛ درست نیس این کار !

با اتمام حجم، طرحتونو مجدد تمدید کنید ، حتما نبایست گیگ مازاد بگیرید ... تعرفه های جدیدم ابلاغ شده اما تا نهایی شدن و تصویب توسط سازمان تنظیم حداقل 2ماه زمان میبره وگرنه تمامی شرکتها برای افزایش قیمت و بهبود وضعیت فعلی آماده هستن ولی از سوی سازمان تنظیم هیچ مجوزی صادر نشده و شرکتها در حال حاضر حق افزایش قیمتهارو ندارند ...

مبین نت
09-01-2013, 11:12
جالب اینجاست میگن وایمکس سراسری من تو مشهد زنگی میکنم منطقه فرامرز عباسی که به حساب جای خوب مشهده دیگه چراغ آنتن قرمزه تو منطقه طبرسی هم امتحان کردم اونجا هم قرمز درسته سراسری ولی همجا ضعیفه

با مودم جیبی بله، درضمن به هنگام فروش اطلاع داده میشه مودمهای جیبی در بعضی مناطق آنتن دهی خوبی ندارند ویا اصلا آنتنی ندارند و تعهد شرکت برای ارائه خدمات فقط در مواردیست که مودم حداقل آنتن را داشته باشد ...

مبین نت
09-01-2013, 11:13
آقا سوسك كار ميكنه واسه شما ؟ دو ساعته كار نميكنه روي مبين نت

مشکلی ندارن ، پورتها بازه ...

hamed m2m
09-01-2013, 13:20
سلام دوستان
من توی حسابم هنوز اعتبار دارم ولی تاریخ پایان اعتبارزد 10/21
امروز19.نمیخوام قط شه.
باید چکارش کنم؟؟مرسی:n18:
.................

sharpy
09-01-2013, 13:37
۳۰۰ تومان دادم برای فقط هفته اول دیگه نمیشه استف کرد.
حالا بگذریم که سر قظیه دانلود رایگان حجم هم میخوره

Sent from my NOVO7 Tornados using Tapatalk 2

bina22
09-01-2013, 13:45
عرفه های جدیدم ابلاغ شده اما تا نهایی شدن و تصویب توسط سازمان تنظیم حداقل 2ماه زمان میبره وگرنه تمامی شرکتها برای افزایش قیمت و بهبود وضعیت فعلی آماده هستن ولی از سوی سازمان تنظیم هیچ مجوزی صادر نشده و شرکتها در حال حاضر حق افزایش قیمتهارو ندارند ...
دستشون درد نکنه خدا عمرشون بده! واسه 1 گیگ 8 تومن پول میگیرن حالا میخوان بیشترم کنن ،کیفیتو افزایش بدن؟؟؟؟؟!!!!!!!!
از طرف ما از این عزیزان تشکر کنید که اینترنت فوق پرسرعت 512 رو با 4 نفر به اشتراک میذارن انقدر براش پول میگیرن حالا منتم میذارن سرمون که میخوایم قیمتاشو زیاد کنیم کیفیتو ببریم بالا!!!!
میخوام 100 سال نبرن ! این پولا خوردنش حلاله؟ اینجا کسی هست که بگه حلاله؟ انقدر ادعای بهترین بهترین میکنید همین ترکیه داره مفت اینترنت میده شما ها اینجوری میکنید.
البته بگم که همین الان که متنو تایپ میکنم 2 ساعته که مبین قطعه!!!!!!!!!!!

Viren
09-01-2013, 14:09
تمامی شرکتها برای افزایش قیمت و بهبود وضعیت فعلی آماده هستن

من که فکر نمی کنم.اگه شما هر گیگ رو 20 هزار تومن بفروشید.این پینگ لعنتی شما درست نمیشه

ahh1373
09-01-2013, 14:29
آقا دوست من اینترنتش پارس آنلاین هست ، طرح 256 ، 3 ماهی حدودن 27 تومن میده! 2 گیگ ترافیک در ماه شبا هم 2-7 مجانی!
سرعت دانلودش 345کیلوبایت در ثانیه هست !!!!:n28:
حالا ما که طرح 1 مگ یکساله داریم ماهی 2 گیگ درماه داریم ماهی 25 تومنمیدیم اینم وضع ماست! سرعت 40 کیلوبایت! در ضمن اون موقع هم که خوب 130 کیلوبایت بود. آقایی که تو این تاپیک از مبین نت دفاع میکنی خودت ببین سرویس دهی کدوم خوبه ! من که یکسالم تموم شه میرم اینترنت مخابرات 512 میگیرم سرعت 64 کیلوبایت همیشه ثابت در ضمن ماهی 20 تومن ! که حجمتم نامحدوده!
واسه این که فکر نکنید خالی میبندم عکسی هم که رفیقم از سایت speedtest.net گرفته رو میزارم.

سرور پاریس!
تو پست بعدی مال خودمم آپلود میکنم که ببینید !

ahh1373
09-01-2013, 14:41
اینم ماله موقعی که سرویس دهی اولین اپراتور سراسری وایمکس ایران:n08::n09:، مثلا خوب بود !

Electronic-Arts
09-01-2013, 15:03
آقا/خانم مبین نت یه سوالی هست که مدت زیادیه ذهن من رو مشغول کرده و اونم اینه که چرا پینگ های شما و سرویس های ADSL انقدر افتضاحه؟ اگر مشکل از ایران و فیلترینگ هست پس چرا پینگ های اینترنت های وایرلس P2P انقدر عالی هست؟ پس مشکل از مخابرات و زیرساخت های ایران نیست بلکه مشکل هر چی که هست زیر سر خود شماست!!!

Koosha_Raisi
09-01-2013, 15:35
آقا/خانم مبین نت یه سوالی هست که مدت زیادیه ذهن من رو مشغول کرده و اونم اینه که چرا پینگ های شما و سرویس های ADSL انقدر افتضاحه؟ اگر مشکل از ایران و فیلترینگ هست پس چرا پینگ های اینترنت های وایرلس P2P انقدر عالی هست؟ پس مشکل از مخابرات و زیرساخت های ایران نیست بلکه مشکل هر چی که هست زیر سر خود شماست!!!

همون PTP هم عالی نیست عزیزم :)
اون ور آب با کابل و دی اس ال پینگ زیر 50 و معمولا زیر 30 می گیرند..

mohammad.asghari
09-01-2013, 17:07
با مودم جیبی بله، درضمن به هنگام فروش اطلاع داده میشه مودمهای جیبی در بعضی مناطق آنتن دهی خوبی ندارند ویا اصلا آنتنی ندارند و تعهد شرکت برای ارائه خدمات فقط در مواردیست که مودم حداقل آنتن را داشته باشد ...
خیلی جابه اگه ضعیفه چرا میدن به مردم جنش بدو تازه این از گرون ترین مودماتونه بعد میگید ضعیفه...مودم های ایرانسل همش خوبه مثل شما نیستن..

Electronic-Arts
09-01-2013, 18:15
همون PTP هم عالی نیست عزیزم :)
اون ور آب با کابل و دی اس ال پینگ زیر 50 و معمولا زیر 30 می گیرند..
دوست عزیز من خودم یه مدت وایرلس داشتم و پینگم بالای 160 نمیرفت , تو کشوری که هر گونه اینترنتش چه دیال آپ چه ADSL چه وایمکس پینگ هاشون زیر 300 نمیاد پینگ 160 بسیار بسیار هم عالی هست
بله اگه میخواید با کشورهای خارجی مقایسه کنید قیمت اونا رو هم باید بگیم که با 50 دلار ماهیانه تو آمریکا فیبر 150 مگابیتی میدن و اینجا 2 مگابیتی

Koosha_Raisi
09-01-2013, 18:34
دوست عزیز من خودم یه مدت وایرلس داشتم و پینگم بالای 160 نمیرفت , تو کشوری که هر گونه اینترنتش چه دیال آپ چه ADSL چه وایمکس پینگ هاشون زیر 300 نمیاد پینگ 160 بسیار بسیار هم عالی هست
بله اگه میخواید با کشورهای خارجی مقایسه کنید قیمت اونا رو هم باید بگیم که با 50 دلار ماهیانه تو آمریکا فیبر 150 مگابیتی میدن و اینجا 2 مگابیتی

اینطوری هم نیست...من الان پینگم 123 هست و پارس آنلاین دارم. در مرکزی بسیار شلوغ هستم.
زیر 300 نمیاد هم فکر کنم مال سال 84 اینا بود ..!! مگز اینکه دارید در مورد وایمکس حرف می زنید. دیگه الان همه زیر 300 هستند و خیلی از آس اس پی های خوب زیر 250.

حق با شماست اما شما هم خیلی زیاد توقعتون پایین است..160 الان خیلی کم نیست. حتی مخابرات زاغارت هم خیلی مراکز پینگ میده 111... مثل مرکز آزادی.

PTP باید زیر 120 باشه وگرنه پول مفتهو مثلا شرکت رسانه زیر 100 هست پینگش.

mohammad_87
09-01-2013, 19:37
دو دلیل داره،نمی ذارن و نمی خواهند سرویس مطلوب بدند.نمی ذارن مربوط میشه به سیاسیتهای کلی شرکت زیرساخت،و نمی خواهند هم مربوط میشه به خود isp ها تا بهترین خدماتشون رو به سرویسهای خصوصی ارائه بدن.
خیلی از پشتیبانی ها مشکل تحریم رو بهانه میکنن که این مسئله تا حدودی درسته ولی جوری میگن تحریم که انگار قبلش با بهترین غولهای اینترنتی قرارداد داشتند و حالا تحریم شده اند.اکثرا قبلا قراردادهای ترکمنچای با شرکتهای چینی داشته اند که حالا همونها هم بخاطر تحریم دیگه نیستند(نمونش همین huawei )
اما همین ظرفیتی که الان هستش خیلی با کیفیت تر و بهتر از چیزی هست که به ما ارائه میشه.فقط کافیه به شرکتهای دولتی یا خصوصی بزرگ یا دانشگاهها مراجعه کنید و یه تست بگیرید اونوقت میبینید که این مشکلات فقط برای کاربران خانگی هست و بس که اونم هزارویک دلیل سیاسی داره.

officer
09-01-2013, 21:04
با اتمام حجم، طرحتونو مجدد تمدید کنید ، حتما نبایست گیگ مازاد بگیرید ... تعرفه های جدیدم ابلاغ شده اما تا نهایی شدن و تصویب توسط سازمان تنظیم حداقل 2ماه زمان میبره وگرنه تمامی شرکتها برای افزایش قیمت و بهبود وضعیت فعلی آماده هستن ولی از سوی سازمان تنظیم هیچ مجوزی صادر نشده و شرکتها در حال حاضر حق افزایش قیمتهارو ندارند ...
عزیز جان انتظار نداشته باش با این سرویس دهی افتضاح ؛ ماهی 21 تومن بدم بابت همچین اینترنتی !
همین 512 رو هم واسه این گرفتم که کارای روزمره رو بگذرونم ...
ثانیا ، خب آدم طرح 1 مگ 4 گیگ رو میگیره !

اینجور حساب کتاب کردن های شما هم برای ما سرعت مطلوب و کیفیت قابل قبول نمیشه ؛ بحث اصلی سر یه چیز دیگست که ازش فرار میکنید دائما !
حالا چون اجازه افزایش تعرفه رو ندارید ، سر کاربر تلافی میکنین ...

یادتون باشه که قرارداد دارین با کاربر ها و این مدل زرنگ بازی های شرکتتون ممکنه دردسر درست کنه.

Electronic-Arts
09-01-2013, 21:39
اینطوری هم نیست...من الان پینگم 123 هست و پارس آنلاین دارم. در مرکزی بسیار شلوغ هستم.
زیر 300 نمیاد هم فکر کنم مال سال 84 اینا بود ..!! مگز اینکه دارید در مورد وایمکس حرف می زنید. دیگه الان همه زیر 300 هستند و خیلی از آس اس پی های خوب زیر 250.

حق با شماست اما شما هم خیلی زیاد توقعتون پایین است..160 الان خیلی کم نیست. حتی مخابرات زاغارت هم خیلی مراکز پینگ میده 111... مثل مرکز آزادی.

PTP باید زیر 120 باشه وگرنه پول مفتهو مثلا شرکت رسانه زیر 100 هست پینگش.
پینگی که من دارم میگم با سرورهای اروپا هست و فکر میکنم این پینگ 123 که شما میگید با سرور تهران منظورتونه چون ADSL با پینگ 123 با سرور اروپایی من تو ایران تا به حال ندیدم
وایمکس هم من 3 ساله که دارم و پینگش بهتر که نشده بدتر هم شده
ADSL هم تا پارسال داشتم از صبانت که معروفه که بهترین پینگ رو داره و اونم پینگش در بهترین شرایط 220 210 بود
اون وایرلسی هم که داشتم حدود 6 سال پیش بود که اون موقع پینگ 150 160 یعنی معادل 60 70 الان
حیف که نقل مکان کردیم به مشهد و توی این خراب شده هیچ شرکت وایرلسی وجود نداره وگرنه بازم وایرلس میگرفتم

naeini89
09-01-2013, 22:05
وایمکس همه جا انتن میده؟

basketball
09-01-2013, 22:30
آقا این داماد ما مودمش وایمکسش رو آورده امشب من دانلود کنم، ماهیانه برای 4 گیگ 20 تومن میده
نمیدونم کدوم طرحش هست، ساعت شبانه چند تا چند هست؟

راستش این طرح 4 گیگ 20 تومن رو تو سایت ندیدم

usislami
09-01-2013, 22:45
وایمکس همه جا انتن میده؟ اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کلیک کن تا بفهمی کجا انتن میده:n27: ولی نخری بهتره :n11:

Xo0oX
09-01-2013, 23:20
دوستان من شهر اصفهان هستم و می خواستم مودم جیبی مبین نت رو بگیرم.
منطقه هم سبز هست خیابان بزرگمهر هستم.
فقط یه سوال کلی داشتم ازش راضی هستین یا حیف پوله ؟
با وی پـــی ان مشکلی نداره ؟؟ کانکت میشه ؟
ممنون

mosi_alfa
09-01-2013, 23:32
دوستان من شهر اصفهان هستم و می خواستم مودم جیبی مبین نت رو بگیرم.
منطقه هم سبز هست خیابان بزرگمهر هستم.
فقط یه سوال کلی داشتم ازش راضی هستین یا حیف پوله ؟
با وی پـــی ان مشکلی نداره ؟؟ کانکت میشه ؟
ممنون

بطور کلی بهت بگم مسئول دفتر اصلی پشتیبانی مبین نت واسه تست مودم مشتری، جلوی خودم پاشد رفت دم در!
ریسک بزرگی هست،
با وی پی ان مشکلی نداره.

mosi_alfa
09-01-2013, 23:38
آقا این داماد ما مودمش وایمکسش رو آورده امشب من دانلود کنم، ماهیانه برای 4 گیگ 20 تومن میده
نمیدونم کدوم طرحش هست، ساعت شبانه چند تا چند هست؟

راستش این طرح 4 گیگ 20 تومن رو تو سایت ندیدم

B1102: یک مگ یک ماهه، 4گیگ. ولی هزینش با مالیات 25200 میشه
2 تا 8 رایگان

usislami
09-01-2013, 23:58
[دوستان اگه میخواید پینگ بگیرید باید وی پی ان و فندق شکن باید غیرفعال باشند وگر نه پینگش سرش از تو آسمونا در میاد

usislami
10-01-2013, 00:06
دوستان یک سوالی داشتم کسی تاحالا به مودم بیرونی اکسس پوینت وصل کرده اگه کرده از چه مارکی استفاده کرده:n13:

officer
10-01-2013, 00:57
نمیشه به صورت دستی یه BS رو انتخاب کنم و بهش وصل بشم ؟ :n02:

Mo5tafa
10-01-2013, 08:03
256 نامحدود مخابرات از قزوین خدایی سرعتو ببینید حال کنید اونم نامحدود :n09:

اتفاقی بوده برادر، شما ماه بعدم اگر همین عکس رو انداختی قبوله!
اونم کی، مخابرات!

usislami
10-01-2013, 09:52
:n28:طرح یک مگابایت مبین نت دارم الان سرعتم 5 کیلوبایت هست:n28:

kamygame
10-01-2013, 13:17
دیشب از ساعت 11 شب تا 12 ظهر الان قطع بود واقعا دستشون درد نکنه . نمیگن یکی که سایت داره شب باید قالب ایناش رو تنظیم کنه چیکار کنه؟ سرعت دانلود من هم الان 20 هستش 1 مگ

mostafadc
10-01-2013, 16:24
اشكال بزرگ مبين نت و ايرانسل ميدونيد چيه؟ اينه كه مودم هاي انحصاري براي راه اندازي وايمكس دارن...و مثلا اگر كسي يك مودم وايمكس از هر مارك ديگري داشته باشد و بخواهد روي آن وايمكس داشته باشد, قبول نميكنند و ميگويند بايد مودم هاي خود ما را اجبارا بخريد...
اين كارشون به نوعي كلاه برداري ميباشد..به اين دليل كه خودشان تعداد بسيار زيادي مودم ارزان قيمت از شركت هاي نه چندان خوشنام خريداري كرده اند, ولي به قيمت بسيار گران تر به مردم بدبخت غالب ميكنند!!!!!
جمع كنيد بريد, اين كاري كه شما 2 تا شركت ميكنيد , از صد تا دزيدي هم بدتره.

ham33d
10-01-2013, 17:43
دیشب از س 11 تا 6 صبح قطع بود دیگه حالم از نت ایران بهم میخوره کره جنوبی کجا و ایران کجا:n04::44::sad:
قبول دارین مبین نت هر روز بدتر از دیروز

امیر انصاری
10-01-2013, 18:04
256 نامحدود مخابرات از قزوین خدایی سرعتو ببینید حال کنید اونم نامحدود :n09:

اتفاقاً من الان قزوین هستم و بستگان من که از مخابرات سرویس دارن، میگن مدتیه که سرویس افتضاح شده. حتی مخابرات زنگ زده ازشون پوزش خواسته، گفته برای جبران مدتی مجانی سرویس میدن. حالا نمیدونم شما کجای قزوینی که اینجوریه!

sharpy
10-01-2013, 18:37
دیشب از س 11 تا 6 صبح قطع بود دیگه حالم از نت ایران بهم میخوره کره جنوبی کجا و ایران کجا:n04::44::sad:
قبول دارین مبین نت هر روز بدتر از دیروز

اره ساعت ۶بیدار شدم دیدم یک انتن داره زدم دانلود با سرعت ۱۳۰ دانلود میکرد تا ۸ کلی دانلود کردم
کاشکی همشه یکم قطع شه بعد اینجوری وصل شه
الان دوباره برگشته به سرعت قبل ۶۰ به زور
اکانت ۱ مگ

Sent from my NOVO7 Tornados using Tapatalk 2

ham33d
10-01-2013, 18:41
تست با سرور فرانسه:n04:

hamidcivil
10-01-2013, 19:28
یک هفته دیگه شارژ یک ساله من تموم میشه

میخام یه 6 ماهه بخرم یباید حتما برم نمایندگی یا نه از طریق سایت مبین نت میشه این کار را کرد؟

اگر از طریق سایت میشه شارژ جدید خرید از کدوم قسمت سایت باید اینکار را انجام داد

alipezhman
10-01-2013, 20:14
دیشب قطعی سراسری بوده ظاهرا

امیر انصاری
10-01-2013, 20:15

میخام یه 6 ماهه بخرم یباید حتما برم نمایندگی یا نه از طریق سایت مبین نت میشه این کار را کرد؟

با استفاده از پسورد و یوزرنیم روی جعبه ی مودم وارد Ecare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بشید، خیلی راحت طرحتونو انتخاب کنید و پرداخت کنید!

arash59b
10-01-2013, 21:45
چند روزی هست که نمی تونم سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو باز کنم کسی از این مشکل ها داره؟؟؟

به همین دلیل نمی تونم جیمیل و... وصل بشم

fanoostalaei
11-01-2013, 00:40
128 یه ساله من با گیگی 6 تومن

البته چند روزه پینگا بالا رفته ولی پینگش معمولا متوسطه

ham33d
11-01-2013, 01:08
128 یه ساله من با گیگی 6 تومن

البته چند روزه پینگا بالا رفته ولی پینگش معمولا متوسطه
شما از مبین نت استفاده می کنی

*Saman*
11-01-2013, 01:13
128 یه ساله من با گیگی 6 تومن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) البته چند روزه پینگا بالا رفته ولی پینگش معمولا متوسطه آقا پستهاتو تو تاپيك تست سرعت ديدم شما مبين نتي يعني الان قيافم علامت تعجب چجوري شما 140 كيلوبايت ميگيري با 128 فكر كنم از دستشون در رفته قدر سرعت سرويستو بدون من 1 مگ دارم قبلا سرعتم يك ذره از شما كمتر بود 130كيلوبايت الان كه 1 ماه خراب شده 50-60 كيلوبايت . شايد هم 128 قديمي هستين؟

kamygame
11-01-2013, 02:22
اقا میشه بگید چجوری میتونم سرویسم رو پس بدم و پولم رو دریافت کنم ؟؟
الان دارم با اکانت vip از ایران فیلم دانلود میکنم سرعتم روی 15 هستش
1 مگ

alimail3248
11-01-2013, 10:29
سلام بچه ها مبین نت اپدیت شده:

1- سرویس های معمولی یک ساله رو برداشته و فقط تا 6 ماهه داره با همون قیمت ها

2- صفحه تست سرعت از سرور خودشون گذاشته.

3- پهنای باند اختصاصی تا 20 مگ ارائه میده حدودا ماهی بالای 400 هزار تومان ..

برین سایت رو نگاه کنید ..

fanoostalaei
11-01-2013, 10:52
شما از مبین نت استفاده می کنی

بله ۱۲۸ یه ساله

fanoostalaei
11-01-2013, 10:53
آقا پستهاتو تو تاپيك تست سرعت ديدم شما مبين نتي يعني الان قيافم علامت تعجب چجوري شما 140 كيلوبايت ميگيري با 128 فكر كنم از دستشون در رفته قدر سرعت سرويستو بدون من 1 مگ دارم قبلا سرعتم يك ذره از شما كمتر بود 130كيلوبايت الان كه 1 ماه خراب شده 50-60 كيلوبايت . شايد هم 128 قديمي هستين؟

حدود ۱٫۵ سال هست که دارم (البته تا چند ماههه گرفتم قبل اون دوستم استفاده میکرد):n02:

امیر انصاری
11-01-2013, 12:44
سلام بچه ها مبین نت اپدیت شده:

1- سرویس های معمولی یک ساله رو برداشته و فقط تا 6 ماهه داره با همون قیمت ها

2- صفحه تست سرعت از سرور خودشون گذاشته.

3- پهنای باند اختصاصی تا 20 مگ ارائه میده حدودا ماهی بالای 400 هزار تومان ..

برین سایت رو نگاه کنید ..

این قیمتا در ازای هر مگابیته! یعنی 20 مگ بخوای باید 20 در 300000 تومن معادل 6 میلیون تومن پول بدی!

ham33d
11-01-2013, 13:36
بله ۱۲۸ یه ساله
ما 1mbداریم بیشتر از 100 نمیره یه حرفی میزنی که اصلا مکان نداره:n04:

fanoostalaei
11-01-2013, 14:23
از خودم که در نیاوردم :n02:
اسپید تست های دیشب(که وضعیت خیلی خراب بود البته سه هفته است که نت ریخته به هم)

e.khafan!
11-01-2013, 14:27
اصلا خنده داره! تست سرعت از خود سرور مبین نت، دیگه در بدترین شرایط سیگنال دهی و بدتری ترافیک شبکه از کیفیت استفاده از خود سرور سرویس نباید از 1/2 استاندارد کمتر بشه !

پینگ بالای 100 !!!! (سرویس 1 مگ)

این وایمو قضیش چیه؟ چقدر سایتش ناقصه!!

alimail3248
11-01-2013, 15:34

امیر انصاری
11-01-2013, 15:39

به نظر منم عجیب نیست. تا اونجا که اطلاع دارم، سرویس های یکساله (مثل این سرویس هایی که با خرید ال سی دی ارائه میشه) سرعتی بالاتر از حد اسمی دارن.

parara
11-01-2013, 15:42
سایتشو آپدیت کرده، پهنای باند اختصاصی و اینترنت بیسیم wimoراه اندازی کردن، اما یه اینترنت شبانه نمیتونه درست بده یعنی مفت نمی ارزه :n21: دارم دانلود میکنم یدفعه سرعت 0 میشه، خب این از شبش اما روزش که یعنی 2مگابیت هست یعنی. این نتیجه تست از سرور آمریکا

پینگ هم معمولاً بین 400 تا 500

--------

آخه من دارم ماهیانه پول میدم، هیچ کجای دنیا سرعت اینترنت رایگانشون هم اینطوری نیست،

parara
11-01-2013, 17:16
...........

shahab.hiro
11-01-2013, 17:20

kamygame
11-01-2013, 17:54
سرویس 1mb ما رو نگا :n03:

usislami
11-01-2013, 18:22

دوست عزیز بهترین راه تماس با شرکت مبین نت هست اگه هم بخای سرعتت رو از 512 ب 2 مگابایت افزایش بدی تو3 ثانیه عوضش میکنند قبلن اصلان جوای نمیدادن ولی چند ماه اخیر خیلی خوب شده واز ساعت 6 تا 12 صبح زنگ بزن چون شیفت خانوم هاست وتجربه به من نشون داده خانوما مشکل رو سریع تر حل میکنند

usislami
11-01-2013, 18:30
با استفاده از پسورد و یوزرنیم روی جعبه ی مودم وارد Ecare ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بشید، خیلی راحت طرحتونو انتخاب کنید و پرداخت کنید! منم همین کار رو کردم حساب من رو مسدود کردن نمیدونم چرا رفتم نمایندگی گفت کاربر ها اجازه ندارن خودشون طرح انتخاب کنند بهم گفت خودت خرابش کردی خودت هم درستش کن رفتم زنگ زدم کال سنتر مبین نت درستش کردن در کل 2 روز اینترنتم خوابید:n27:

mohammad_87
11-01-2013, 18:46

بعضی طرحها اینجوری هستند.قبلا هم یکی بود که مثل شما 128 داشت تستهاش با یک مگ برابری میکرد.هرچی حجم کمتر باشه سرعت بالاتره تا زودتر تموم بشه.
--------
این طرح WiMo یعنی آخرشه.البته بعضی جاها که آدم یه کارهای کوچک اینترنتی داره بکار میاد فقط بدرد همین میخوره وگرنه حتی چک میل هم باید بیخیال شد. در سرویسهای حجمیش هر گیگ ده هزارتومان درمیاد.یه سرویس رایگان داره با سرعت 32 کیلوبیت!!!!!!!!!!!!!یعنی چی آخه؟
دنیا خدمات رایگان وایرلس میده به مردمش،اینجا با هزار منت سرویسی میدن که گاهی به شعور مشتری واقعا بی احترامی میشه.سرویس 32 کیلوبیت :n04:

fanoostalaei
11-01-2013, 19:26
بعضی طرحها اینجوری هستند.قبلا هم یکی بود که مثل شما 128 داشت تستهاش با یک مگ برابری میکرد.هرچی حجم کمتر باشه سرعت بالاتره تا زودتر تموم بشه.
--------
این طرح WiMo یعنی آخرشه.البته بعضی جاها که آدم یه کارهای کوچک اینترنتی داره بکار میاد فقط بدرد همین میخوره وگرنه حتی چک میل هم باید بیخیال شد. در سرویسهای حجمیش هر گیگ ده هزارتومان درمیاد.یه سرویس رایگان داره با سرعت 32 کیلوبیت!!!!!!!!!!!!!یعنی چی آخه؟
دنیا خدمات رایگان وایرلس میده به مردمش،اینجا با هزار منت سرویسی میدن که گاهی به شعور مشتری واقعا بی احترامی میشه.سرویس 32 کیلوبیت :n04:

کاملا با جمله اخرتون موافقم
ولی من خیلی کم از مبین استفاده میکنم چون که هم خونمون به روز 1 آنتن میده (در حالیکه همسایه بغلیمون 3 تا انتن فول تو زیر زمین داره)
دوم اینکه پینگش برای گیم خوب نیس

mehdi700007
11-01-2013, 19:31
دوستان هنوز تعرفه های جدیدش رو اعلام نکرده

marzar
11-01-2013, 19:53
ای خدا.... ای فلک!! آخه شما کدوم سایتی که باز میکنین رو سرور ایرانه که همش تست از سرورایران یا جالبتر از خود مبین نت میزارین؟ میدونین تست از سرور مبین نت به چه دردی میخوره؟فقط بدرد اینکه ببینین اینترنتتون وصله یا نه(این کلک جدید مبین نت هست)
پلاگین flag fox واسه مرورگرتون نصب کنید تا بدونین سایتهایی که باز زمیکنین تو چه کشوری هستن

چیزی که واسه من جالب و عجیبه اینه که آخه یه شرکت با این همه دفتر و دستک و هزارتا منشی و پاسخگو و نمایندگی در کلی از شهرها و انواع مودم و اینترنت، و با وجودیکه اینترنتش محدودیت حجمی داره، چرا نمیتونه سرعت قرارداد رو به مشتری بده!!؟ :n04:

mohammad.asghari
11-01-2013, 20:18
سلام به همگی اقا من رفتم تو تنظیمات مودم بعد رمزم رو عوض کردم بعد حالا خواستم برم اینترنت این پیغام رو داد چه کار کنم میشه با عکس توضیح بدید خواهشا

alimail3248
11-01-2013, 20:21
کسی میدونه وایمو تا چه سرعتی هست ؟ چون حرفی از پهنای باند نزده فقط گفته پرسرعت؟

امیر انصاری
11-01-2013, 20:46
کسی میدونه وایمو تا چه سرعتی هست ؟ چون حرفی از پهنای باند نزده فقط گفته پرسرعت؟

فکر میکنم نهایت سرعتش 2 مگابیت باشه. البته یک ساعت اول که رایگانه. بعد این زمان یا شارژ میخرین یا سرعتتون به 32 کیلوبیت (64 کیلوبیت هم گفته شده) افت پیدا میکنه.

امیر انصاری
11-01-2013, 20:48
منم همین کار رو کردم حساب من رو مسدود کردن نمیدونم چرا رفتم نمایندگی گفت کاربر ها اجازه ندارن خودشون طرح انتخاب کنند بهم گفت خودت خرابش کردی خودت هم درستش کن رفتم زنگ زدم کال سنتر مبین نت درستش کردن در کل 2 روز اینترنتم خوابید:n27:

خیلی ببخشید نمایندگی غلط کرد. اگر از این طریق نمیشه، پس مرض داشتن این امکان رو اونجا فراهم کردن؟
من که از این طریق طرحمو عوض کردم، چند دقیقه بعدشم فعال شد.

امیر انصاری
11-01-2013, 20:50
سلام به همگی اقا من رفتم تو تنظیمات مودم بعد رمزم رو عوض کردم بعد حالا خواستم برم اینترنت این پیغام رو داد چه کار کنم میشه با عکس توضیح بدید خواهشا

منظورتون رمز وایرلسه؟ اگر اینطوره پروپرتیز کانکشن مورد نظر رو باز کنید، اونجا پسورد جدید رو وارد کنید.

mohammad.asghari
11-01-2013, 21:24
ببخشید اینجا باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم میشه یک توضیح جامع بدید

e.khafan!
11-01-2013, 21:33
ای خدا.... ای فلک!! آخه شما کدوم سایتی که باز میکنین رو سرور ایرانه که همش تست از سرورایران یا جالبتر از خود مبین نت میزارین؟ میدونین تست از سرور مبین نت به چه دردی میخوره؟فقط بدرد اینکه ببینین اینترنتتون وصله یا نه(این کلک جدید مبین نت هست)
پلاگین flag fox واسه مرورگرتون نصب کنید تا بدونین سایتهایی که باز زمیکنین تو چه کشوری هستن

چیزی که واسه من جالب و عجیبه اینه که آخه یه شرکت با این همه دفتر و دستک و هزارتا منشی و پاسخگو و نمایندگی در کلی از شهرها و انواع مودم و اینترنت، و با وجودیکه اینترنتش محدودیت حجمی داره، چرا نمیتونه سرعت قرارداد رو به مشتری بده!!؟ :n04:

الان راه چاره چی هست؟ با این کیفیت خوب معلومه سرور امریکا و آلمان و کاناادا و حتی کشور های عربی همسایه چی در میان! کسی تست سرور داخلی نذاشت که بعدش تعریف کنه، همه میذاریم که عمق فاجعرو نشون بدیم. مخصوصا این مبین نتی که من گذاشتم ...

پینگ محلی باید تک رقمی باشه! حتی برای سرویس های موبایل ( تریجی ال تی ای) تو دنیا رقم های محلی حول و حوش پینگ 3 4 میگرده :n09:

آره اینطوریاست! اینجا ایرانه

usislami
11-01-2013, 21:48
خیلی ببخشید نمایندگی غلط کرد. اگر از این طریق نمیشه، پس مرض داشتن این امکان رو اونجا فراهم کردن؟
من که از این طریق طرحمو عوض کردم، چند دقیقه بعدشم فعال شد.
من و چند تا از دوستام چند بار از نمایندگی شهرمون (چابهار) پیش مبین نت شکایت کردیم ولی هیچ اقدامی انجام ندادن:n03: ولی کالسنتر مشکل رو سریع تر حل میکنه و هم لازم نیست این همه راه تا نمایندگی بری:n11:

امیر انصاری
11-01-2013, 21:49
الان راه چاره چی هست؟ با این کیفیت خوب معلومه سرور امریکا و آلمان و کاناادا و حتی کشور های عربی همسایه چی در میان! کسی تست سرور داخلی نذاشت که بعدش تعریف کنه، همه میذاریم که عمق فاجعرو نشون بدیم. مخصوصا این مبین نتی که من گذاشتم ...

پینگ محلی باید تک رقمی باشه! حتی برای سرویس های موبایل ( تریجی ال تی ای) تو دنیا رقم های محلی حول و حوش پینگ 3 4 میگرده :n09:

آره اینطوریاست! اینجا ایرانه

در مورد پینگ 3G و LTE باهاتون موافق نیستم. اطلاعات غلط ندین. حتی LTE هم پینگ بالایی داره چه برسه به 3G.

kamygame
11-01-2013, 21:53
وای چه یهو سرعتم رفت بالا ایول :n20:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیر انصاری
11-01-2013, 21:54
ببخشید اینجا باید کدوم گزینه رو انتخاب کنم میشه یک توضیح جامع بدید

ببیند همون پایین سمت راست تو لیست کانکشن های موجود، روی کانکشن مورد نظر خودتون راست کلیک کنید و پروپرتیز رو بزنید. اونجا پسورد فعلی به صورت نقطه چین نشون داده شده. اونو پاک کنید، با پسورد جدید عوض کنید.
اینکه شما آوردی پروپرتیز وایرلس سیستمه و نه کانکشن مورد نظر. امیدوارم روشن گفته باشم.

امیر انصاری
11-01-2013, 21:54
وای چه یهو سرعتم رفت بالا ایول :n20:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یادت رفته US رو با IR عوض کنی.

fanoostalaei
11-01-2013, 22:09

من ایراد هاشو میگم شما درستش کن
1 : سریعتر از 99 درصد امریکا با این سرعت پیزوری
2: پینگ تهران 19 که با وایمکس کمی تا قسمتی ابری باور نکردنی است
3: ادرس عکس باید از خود سایت اسپید تست باشه که نیست :n02:

usislami
11-01-2013, 22:21
در مورد پینگ 3G و LTE باهاتون موافق نیستم. اطلاعات غلط ندین. حتی LTE هم پینگ بالایی داره چه برسه به 3G.

وقتی بچه بودیم دبیرمون همیشه میگفت ایران 15 سال از دنیا عقبه ولی حالا با دیدن این عکسا چه نیجه ای میتونیم بگیریم :n26:نتیجه میگیریم ایران 150 سال از دنیا عقبه:n27:

officer
11-01-2013, 22:30
سـرویس 512 ...

حالا ایــنو : ))))))

مشکلشون معلوم نیست چیه !
راستی من سوالمو تکرار کنم : امکان انتخاب BS به صورت دستی وجود نداره ؟!

alimail3248
11-01-2013, 22:57

مطمئنا یه کمبودی داری که اینکار رو میکنی و تا حالا سرعت بالا ندیدی که برات عقده شده شاید هم ادم مبین نت هستی به هرحال هر وقت لینک اسپید تست رو گذاشتی حرفت رو باور میکنم و ازت عذرخواهی میکنم..

ham33d
11-01-2013, 22:58
1mb

alimail3248
11-01-2013, 23:09
دوستان به نظر شما 128 بگیریم بهتر نیست؟ چون ظاهرا همه سرعت پایینا روی 1مگ هستند دیگه چرا پول اضافه بدیم ها؟

usislami
11-01-2013, 23:25
دوستان به نظر شما 128 بگیریم بهتر نیست؟ چون ظاهرا همه سرعت پایینا روی 1مگ هستند دیگه چرا پول اضافه بدیم ها؟دوست عزیز از نظر من 512 بهترین گزینه هست

usislami
11-01-2013, 23:31
1mb ارزشش رونداره باسرعت 512 یکی هست 10kbبیشتر یاکمتر تعرفه هاش هم گرونه منم یک مگابایت داشتم عوضش کردم 512 گرفتم

kamygame
11-01-2013, 23:35
مطمئنا یه کمبودی داری که اینکار رو میکنی و تا حالا سرعت بالا ندیدی که برات عقده شده شاید هم ادم مبین نت هستی به هرحال هر وقت لینک اسپید تست رو گذاشتی حرفت رو باور میکنم و ازت عذرخواهی میکنم..
اگر ادم یه ذره عقل داشته میفهمه که این واقعی نیستش . اینم من برای مسخره کردن مبین نت درست کردم

mohammad_87
11-01-2013, 23:50
1mb ارزشش رونداره باسرعت 512 یکی هست 10kbبیشتر یاکمتر تعرفه هاش هم گرونه منم یک مگابایت داشتم عوضش کردم 512 گرفتم
من 512 داشتم اصلا اونجوری که میگفتند نبود.شایدم منطقه ما شلوغه.

usislami
12-01-2013, 00:50
من 512 داشتم اصلا اونجوری که میگفتند نبود.شایدم منطقه ما شلوغه. مبین نت حساب کتاب نداره من طرح یک میگ گرفتم سرعتش 130kb بود 512 گرفتم سرعتش 100kb بود من الان پسر عموم ADSL گرفته که اگه آدم سرعت و قیمت اون رو با مبین نت مقایسه کنه مغزش سوت میکشه اون 512 گرفته با سرعت 350KB دانلود میکنه یعنی همون 2MB مبین نت اون برای هر 4 گیگ دانلود 10000 تومن میده و ما برای 2 گیگ 10000 تومن باید بدیم من برای تعرفه و سیم کشی و خرید مودم 350000 تومن دادم اون 100 هزار تومن داد اخه این انصافه:n27:

arash_7
12-01-2013, 01:08
سلام مبین نت دارم مودم و رو واگذار میکنم model bw.....لطفا خصوصی پیغام بدین شهر کرمان

kamygame
12-01-2013, 01:45
روسها اینترنت ایران را قطع کردند !

حدود 2 هفته می شود که کاربران ایرانی اینترنت از کاهش شدید سرعت و در برخی موارد قطعی کامل اینترنت به شدت رنج می برند...
بقیه خبر در

parara
12-01-2013, 02:14
عزيزي كه عكس اديت شده ميزاري، توجه كن اگه اون سرعت رو داشته باشي كه با چند دقيقه دانلود ترافيك حجمي يك ماهت رو ميتوني تمام كني، منظورم اينه سرعت بالا به خودي خود فايده اي نداره!
البته من معذرت ميخوام اگه پست منفي ميزارم،مبين نت ممكنه در بعضي شرايط يا مكانها خوب باشه(كلا تاپيكهاي اين بخش واسه بيان مشكلات هست)

parara
12-01-2013, 04:18
:n19:
مبین نت ساعت 4 صبح
خوب به عکس دقت کنید و نظرتون رو بگید :n08:

:n14: :n15:

feri2009
12-01-2013, 06:01
جناب پشتیبان این سرعت شبانه کی می خواد درست بشه؟ اسرویس 2 مگ سرعت شبانه شده 30kb با فرمول های خودتون (ضریب اشتراک و...) هم حساب کنید میبینید با عقل جور در نمیاد هر روز بهتر که نمیشه افتضاح ترهم میشه

gigabyte2052
12-01-2013, 06:21
سـرویس 512 ...

حالا ایــنو : ))))))

مشکلشون معلوم نیست چیه !
راستی من سوالمو تکرار کنم : امکان انتخاب BS به صورت دستی وجود نداره ؟!

در موردت انتخاب دستی بی تی اس پست های قبلی منو نگاه کنید آموزشششو گذاشتم

دوستا ن در مورد اموز کاهش پینگ عذر میخوام میزارم بزودی:n16:

mohsen.2268
12-01-2013, 09:27
سلام دوستان.یه اتفاق باور نکردنی برای وایمکس من افتاده اینکه تستایی که با سایت مبین نت و speedtest.net انجام دادم با هم همخوانی دارن و جدای از اینا اینکه این تستا جفتشون با طرحم که 512 هستش جور در نمیاد یعنی تست بالاتر نشون میده و جالبتر اینکه سرعت دانلود من تو روز بین 90 تا 110 و شب بین 40 تا 70 هستش. کسی نظظری نداره که من اشتباه میکنم یا لبتابم یا دستگاه وایمکسم یا سایت مبین نت یا سایت speedtest.net ؟ یا لبتابم:n14:؟

shahab.hiro
12-01-2013, 10:06
سلام دوستان.یه اتفاق باور نکردنی برای وایمکس من افتاده اینکه تستایی که با سایت مبین نت و speedtest.net انجام دادم با هم همخوانی دارن و جدای از اینا اینکه این تستا جفتشون با طرحم که 512 هستش جور در نمیاد یعنی تست بالاتر نشون میده و جالبتر اینکه سرعت دانلود من تو روز بین 90 تا 110 و شب بین 40 تا 70 هستش. کسی نظظری نداره که من اشتباه میکنم یا لبتابم یا دستگاه وایمکسم یا سایت مبین نت یا سایت speedtest.net ؟ یا لبتابم:n14:؟

فک کنم شما وقت تست از شیلتر شکن استفاده کردید درسته؟وقت تست گرفتن باید شیلتر شکن رو غیرفعال کنید تا نتیجه حقیقی رو ببینید

shahab.hiro
12-01-2013, 10:11
نمیدونم پینگ من تو این تستا چرا انقد فرق دارن

eshge-man
12-01-2013, 10:15
دوستان عزیز مبین نت توی کرج پوشش چطوری هست ؟ سرویس دهی اش قابل قبول هست ؟

ekf2000
12-01-2013, 18:09
سلام
دوستان من تو شیرازم
ایا سرعت اینترنت شما هم از هفته پیش کم شده؟
سرعت ما که داغون شده قبلش از تابستون به بعد خوب بود. اما چند روزه که یک دفعه سرعت کم شده
به قول معروف لهه لهه شده

alimail3248
12-01-2013, 19:00
2 مگ مبین زرت

وقتی از سرور داخل انقدره وای به حال سرور اجنبی

bina22
12-01-2013, 19:18
امروز اصلا وضع هیچ نتی خوب نیست!!!! سایتا هم اصلا درست لود نمیشن!!!!

Joaquin
12-01-2013, 19:36
2 مگ مبین زرت

وقتی از سرور داخل انقدره وای به حال سرور اجنبی
واقعا زززززززززززرررررررررت

parara
12-01-2013, 19:41
2 مگابیت مبین نت من

یادش بخیر با dial up چه دوران خوشی داشتیم

Koosha_Raisi
12-01-2013, 20:55
امروز اصلا وضع هیچ نتی خوب نیست!!!! سایتا هم اصلا درست لود نمیشن!!!!

تایید می شه !
منم امروز به صورت رندوم این مشکل رو داشتم....حتی گوگل باز نمیشد.:n01:

Electronic-Arts
12-01-2013, 21:04
مبین نت چرا گم و گور شدی؟ وقتی که سرعتا خوبه میای وقتی خراب میشه میری قایم میشی؟
بیا در مورد پینگ افتضاحتون توضیح بده

ekf2000
12-01-2013, 21:09
سلام
واقعا که اینترنت ایران به چندتا نخ وصل هرروز هم پاره میشه
هربارم که گرش میزنن سرعتش کمتر میشه
تا دیروز کابل دریایی خلیج فارس پاره میشد حالا کابل روسیه پاره شده
احتمالا فردا کابل افغانستان پاره میشه

اینقدر گیر کابل هستن حداقل اینترنت ماهواره ای رو آزاد کنن

من میگم اینا همش زیر سر انتخابات هست دارن کم کم کابلا رو پاره میکنن تا بعد از عید کلا قطعش کنن تا بعد از انتخابات
ازحالا دارن فکر اختشاشات جدید رو میکنن

parara
12-01-2013, 21:35
تست الان

عوض اینکه تو هرخراب شده ای یه دکل بزنید، کیفیت اینترنت مراکز استان رو بالا ببرید

این رو هم گزاشتم تا ثابت بشه اوضاع انتن دهی واسم بد نیست

mohammad_87
13-01-2013, 00:18
سلام
واقعا که اینترنت ایران به چندتا نخ وصل هرروز هم پاره میشه
هربارم که گرش میزنن سرعتش کمتر میشه
تا دیروز کابل دریایی خلیج فارس پاره میشد حالا کابل روسیه پاره شده
احتمالا فردا کابل افغانستان پاره میشه

اینقدر گیر کابل هستن حداقل اینترنت ماهواره ای رو آزاد کنن

من میگم اینا همش زیر سر انتخابات هست دارن کم کم کابلا رو پاره میکنن تا بعد از عید کلا قطعش کنن تا بعد از انتخابات
ازحالا دارن فکر اختشاشات جدید رو میکنن
:n08::n08::n08:
کابل کجا بود دوست عزیز...
شما اصل جریان کابل رو می دونی از کجا اومد؟یادت هست یه روزی از اون روزها کل اینترنت قطع بود...علتش رو بگم که سریع پاک میشه ولی از اون موقع این بهانه راه افتاد

m-batista
13-01-2013, 00:22
من هم مبین نت دارم. با ریموت سرور کار میکنم. اصلا ریموت باز نمیشه. باز هم میشه سرعت کند و هر 5 دقیقه 5دقیقه قطع میشه. فکر نکم دیگه تمدید کنم

JackSoNN
13-01-2013, 08:03
2 مگ من :

reza-hhh
13-01-2013, 12:46
سلام.

من سرعتم 1 مگ هست ولی شبا 2 تا 8 به زور 500 مگ دان میکنم!!!
اولا 1.75 گیگ دان می کردم.
مشکل از چی می تونه باشه!؟

piishii
13-01-2013, 13:13
سلام
از دوستان مشهدی کسانی که مبین نت دارند و میخوان مودمشون رو بفروشند یک پیغامی به من بدند

shahab.hiro
13-01-2013, 13:34
:n24::n24::n24::n24::n24:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alimail3248
13-01-2013, 14:01
:n08::n08::n08:
کابل کجا بود دوست عزیز...
شما اصل جریان کابل رو می دونی از کجا اومد؟یادت هست یه روزی از اون روزها کل اینترنت قطع بود...علتش رو بگم که سریع پاک میشه ولی از اون موقع این بهانه راه افتاد

تو پیغام خصوصی بفرست منم میخوام بدونم .مرسی

reza-hhh
13-01-2013, 14:13
سلام.

usislami
13-01-2013, 16:40
سلام.

دادا مشکل از خود مبین نت هست چند روزه که اینترنت من و چند تا از دوستام به هم ریخته ما توی روز به زور صفحه گوگل رو باز میکنیم ماشاالله به تو داداش 500 میگ اونم رایگان اونم تو شب دانلود میکنی خوش به حالت :n27: ولی سیستان بلوچستان همیشه محروم بوده و هست

medax
13-01-2013, 23:21

سرعت 1 مگ ساعت 11:30 شب

javid_hector
14-01-2013, 03:21
با سلام.این واسه همین الانه:
اگه میبینید زیاد باز کردم واسه اینه ک تکی تکی سرعتشون پایینه کاریشم نمیشه کرد.{ولی از فایل تست پارس انلاین راحت 400ک رو میگرفت}

*Forgotten*
14-01-2013, 09:01
سلام.

همه این مشکلو دارن
علتش سادست خودشون محدود میکنن

یعنی سرعتتون یه مینیمم داره و یه ماکزیمم که به قول خودشون این سرعت رو تضمین میکنن

اگر سرعتتون از میمنیم سرعت کمتر نشه حق اعتراض ندارید که برای سرعت 1 مگ مینیمم 32 کیلوبایت در ثانیه هست که تقریبا همون 500 مگ دانلود ، اگه سرعت از این کمتر نیست پس حق اعتراض ندارید

mohammad_87
14-01-2013, 12:09

سرعت 1 مگ ساعت 11:30 شب
شما کدوم شهرو منطقه هستید؟پینگتون عالیه

e.khafan!
14-01-2013, 17:30
امروز از جایی رد میشدم سرویس "وایمو" داشت.
با گوشی وصل کردم متاسفانه فقط تونستم سرور تهران رو تست کنم و باطریم تموم شد، اسکرین شات هم نشد بگیرم!
پینگ 66 / دانلود 2.8 مگابیت / آپلود 1.6 مگابیت.

اگر نزدیک خونمون این سرویس بود حتما ازین استفاده میکردم، گیگی 10 تومن چیزی نیست وقتی کیفیت خوب باشه...

.:Bardia:.
14-01-2013, 19:51
با گوشی وصل کردم متاسفانه فقط تونستم سرور تهران رو تست کنم و باطریم تموم شد، اسکرین شات هم نشد بگیرم!

اگر نزدیک خونمون این سرویس بود حتما ازین استفاده میکردم، گیگی 10 تومن چیزی نیست وقتی کیفیت خوب باشه...

بزار کاربراش زیاد بشه ...
اگه رکورد سرویس وایمکس شون رو نزد :n05::n02:

mohammad_87
14-01-2013, 20:20

اگه گیگی ده تومن برات چیزی نیست خب برو سرویس اختصاصی بگیر از همین مبین نت یه روزه کل اینترنت رو میتونی دانلود کنی.
وایمو اولین ساعت برای همه رایگانه و با سرعت بالا.بعدش باید طبق تعرفه ها شارژ کنی.سرعت در تعرفه ها مهمه.

alimail3248
14-01-2013, 21:45
الان دو مگ مبین نت سرعت دانلودش 27 کیلوبایت هست از تمام سرورها روی اسپیدتست هم میمونه و پنجره تست نمیاد واسه همین نتونستم تست بزارم.واقعا اشغاله .تروخدا بیای به خاطر 27 کیلوبایت گیگی 12000 تومن پول بدی؟

masoud hard
14-01-2013, 23:00
آقایون خانوما من اینترنت 512 مبین نت دارم و پینگم به شدت بالاست از 200 بگیر تا 700 هم میرسه و نمیزاره بازی کنم :n14:
در حالیکه پینگ بقیه دور و ورای 70 هستش من چیکار کنم ؟

javid_hector
15-01-2013, 00:00
دوستان اگه میخواید اخر سرعت دانلودتونو ببینید از این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید :n18:

parara
15-01-2013, 00:04
دوستان اگه میخواید اخر سرعت دانلودتونو ببینید از این فایل ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کنید :n18:

ارزش نداره، این فایل مثل خود سایت پارس انلاین روی سرور ایران یا به اصطلاح اینترانت هست
این اینترنت داخلی خیلی از اینترنت جهانی جدا شده، همون تستهایی که دوستان از سایت خود مبین نت یا سایت speedtest.netسرور تهرانش میگیرن هم ارزشی نداره، به چیزشکن وصل بشین اونوقت همین فایل رو دانلود کنید یا با چیزشکن از سرور ایران تست بگیرین تا سرعت اینترنت رو ببینین نه اینترانت

e.khafan!
15-01-2013, 09:27
اگه گیگی ده تومن برات چیزی نیست خب برو سرویس اختصاصی بگیر از همین مبین نت یه روزه کل اینترنت رو میتونی دانلود کنی.
وایمو اولین ساعت برای همه رایگانه و با سرعت بالا.بعدش باید طبق تعرفه ها شارژ کنی.سرعت در تعرفه ها مهمه.

من کارم وبگردی و چارتا ایمیل رد و بدل کردنه، در مجموع حداکثر ماهی یک و نیم گیگ مصرف کنم... برای من میصرفه خوب! ماهی 15 تومن حتی 20 تومن!! ( کلن هم با این مساله که بشینی پشت نت دانلود کنی مشکل دارم... چیزی میخوای برو بخر، تو این شرایط دانلود کردن فقط طلف کردن وقت خودمون و دیگرانه، چون یواش یواش آیسپی ها حریس میشن، ترافیک میره بالا ... و و و تا وقتی مملکت اینه نباید دانلود کرد!!)
سرعتشم با اضافه شدن کاربرا کم نمیشه، چند نفر میخوان همزمان به یه وایرلس وصل شن که حداکثر بردش 70 80 متره؟! مگر اینکه مبین نت پولشو در بیاره و بره رو حالت سودبری، که کیفیت رو کاهش میده...

ولی فکر میکنم کم شدن سرعت اینروزای مبین نت، بجز دست کاری آقایون، بی ارتباط باراه اندازی این سرویسم نباشه، چون ترافیکشو از خود وایمکس میگیره...

parara
15-01-2013, 11:55
مبین نت 2مگابیت:

اینترانت:

اینترنت:

bastami
15-01-2013, 13:52

سلام.نه مشکلی وجود نداره. وقتی شما یه سرویس حجمی میخری بدیهیه که سرویس دهنده مایله که شما زودتر حجمتو مصرف کنی تا مجبور بشی دوباره حجم بخیری کلا این سیاسته سرویس دهنده ایرانیه که تلفیقی از سرویس حجمی و زمانی رو ارایه میدن.اگه پول سرویس حجمی رو میدی باید تا بیت آخر رو هر زمان که بخوای بتونی مصرف کنی نه اینکه بیان برای مصرف حجمی که خریدی محدودیت زمانی قرار بدن.اگرم داری پول سرویس زمانی رو میدی باید بتونی تا آخرین ثانیه ازش استفاده کنی. میشه به من بگین کدوم سرویس دهنده در ایران اینطوری سرویس میده؟! مبین نت.ایرانسل یا هر سرویس دهنده دیگری که اینطوری سرویس میده خب معلومه که براش میصرفه سرعت مشتری رو تا حدی بالا ببره که بدون اینکه مشتری متوجه بشه حجمش زودتر استفاده بشه. در حالی که مثلا در مورد مبین نت که ضریب اشتراکش یک به چهار هست قاعتا باید سرویس 512 رو بین 4 نفر تقسیم کنه(توجه داشته باشید که در وایمکس برخلاف ای دی اس ال) همواره این اشتراک باید اعمال بشه چون آنتن های وایمکس با آنتنهای موبایل و جی پی آز اس متفاوت هستند و بردی حدود 30 تا 40 کیلومتر دارن بنابراین خیلی خیلی بعیده که در این محدوده کاربر دیگه ای وجود نداشته باشه.پس همواره سرعت شما باید128 کیوبیت برثانیه باشه.اما آیا واقعا و در عمل اینطوره ؟!نه اکثر اوقات سرعت ما حتی بیشتر از سرویسی است که خریداری کردیم و این نتیجه همین سیاست سرویس دهندگان است سرعت رو بالا ببر حجم مشتری زودتر تموم بشه و در واحد مشخصی از زمان درآمد بیشتری کسب کن و مشتری هم که مجبوره دوباره سرویس بخره و این روند دوباره تکرار خواهد شد. پس اینکه سرعت تون زیاده اصلا جای تعجب نداره. حداقل تا زمانی که اینطوری سرویس میفروشند

ارسال شده از GT-I9100G با استفاده از تپاتالک 2

reza-hhh
15-01-2013, 14:39
سلام بچه ها
دیشب من دوباره 1.5 گیگ رایگان دان کردم

:n19:

امیر انصاری
15-01-2013, 14:49
دوستان یه مطلب جالبی دیدم، مستقیماً به بحث مبین نت مربوط نیست، اما حیفم اومد مطرحش نکنم، اونم تعرفه ی سرویس ADSL استرالیاس:

همونطور که می بینید قیمت 500 گیگ ترافیک ماهانه، 50 دلاره، که البته 250 گیگ از این 500 گیگ ترافیک شبانه س که از ساعت 2:30 تا 8:30 صبح محاسبه میشه.
نکته ی دیگه اینکه در کلیه ی این سرویس ها، آپلود جز ترافیک محاسبه نمیشه.
سرعت سرویس ها تا سقف 20 مگابیته.
سرویس نامحدود ماهی 60 دلار هزینه داره.
اطلاعات بیشتر در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
حالا اینارو با قیمتای خودمون مقایسه کنید، بعدش سر به بیابون بزارید :n09:

bastami
15-01-2013, 15:16
دوستان یه مطلب جالبی دیدم، مستقیماً به بحث مبین نت مربوط نیست، اما حیفم اومد مطرحش نکنم، اونم تعرفه ی سرویس ADSL استرالیاس:

همونطور که می بینید قیمت 500 گیگ ترافیک ماهانه، 50 دلاره، که البته 250 گیگ از این 500 گیگ ترافیک شبانه س که از ساعت 2:30 تا 8:30 صبح محاسبه میشه.
نکته ی دیگه اینکه در کلیه ی این سرویس ها، آپلود جز ترافیک محاسبه نمیشه.
سرعت سرویس ها تا سقف 20 مگابیته.
سرویس نامحدود ماهی 60 دلار هزینه داره.
اطلاعات بیشتر در اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
حالا اینارو با قیمتای خودمون مقایسه کنید، بعدش سر به بیابون بزارید :n09:

بله البته شما دارید در مورد استرالیا صحبت میکنید که اگر سگ یک تبعه اش تو هر جای دنیا عطسه کنه مورد حمایت و پشتیبانی هست نه در مورد جایی که دیپلماتش رو شش سال پابند میزنن بعد هم سر دعوای خودشون آزادش میکنن بدون اینکه اون کشور مورد بحث قدمی برداشته باشه. باز گلی به مرام و جمال او دیپلمات که به جای هر جای دیگه تو دنیا باز آب و خاکش رو ترجیح داد !!

bastami
15-01-2013, 15:17
بله البته شما دارید در مورد استرالیا صحبت میکنید که اگر سگ یک تبعه اش تو هر جای دنیا عطسه کنه مورد حمایت و پشتیبانی هست نه در مورد جایی که دیپلماتش رو شش سال پابند میزنن بعد هم سر دعوای خودشون آزادش میکنن بدون اینکه اون کشور مورد بحث قدمی برداشته باشه. باز گلی به مرام و جمال او دیپلمات که به جای هر جای دیگه تو دنیا باز آب و خاکش رو ترجیح داد !!

تورو خدا نگید س.ی.ا.س.ی. و... که ناراحت میشما!!!!

mehrshadmmm
15-01-2013, 15:59
سلام...بابا چرا اينقدر زود تموم ميشه اين حجم؟؟اين گزارش کارکرد هم که اصلا معلوم نيست چي نوشته...دوستان نکنه اين ساعت رايگانو دوباره تغيير دادن؟شما همچين مشکلي نداريد؟

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

masoud hard
15-01-2013, 16:15
سلام...بابا چرا اينقدر زود تموم ميشه اين حجم؟؟اين گزارش کارکرد هم که اصلا معلوم نيست چي نوشته...دوستان نکنه اين ساعت رايگانو دوباره تغيير دادن؟شما همچين مشکلي نداريد؟

بله من هم همین مشکل رو دارم

bastami
15-01-2013, 17:05
بله من هم همین مشکل رو دارم

همونطور که تو همین پست و در پاسخ به یکی از دوستان گفتم حجم شما زود تموم میشه چون سرویس دهنده شما به همین منظور سرعت شما رو زیادتر میکنه مثلا اگه قراردادتون 512 باشه اغلب اوقات بیشتر از این سرعت بهتون اارایه میشه مثلا من اغلب اوقات سرعتم 640 تا 700 یا حتی 800 هستش. [سرعت بیشتر=مصرف یشتر حجم=اجبار به خرید حجم زودتر از موعدی که پیش بینی کردین=درآمد بیشتر برای سرویس دهن]ده حالا این آکولاد رو بذارید تو یه حلقه بینهایت تا تکرار بشه!!!!

mehrshadmmm
15-01-2013, 17:09
به نظر شما علاوه بر اين خودشون هم کم نمي کنن؟:-؟

امیر انصاری
15-01-2013, 17:15
به نظر شما علاوه بر اين خودشون هم کم نمي کنن؟:-؟

شما آپدیت ویندوزتو خاموش کردی؟ آپدیت ویندوز خیلی حجم کم میکنه، بدون اینکه متوجه بشی، همچنین برنامه های دیگه مثل آنتی ویروس. اینا همه چیزایی هستن که لازمن، اما کسی که حجمش کمه به ناچار باید ازشون بگذره.

mehrshadmmm
15-01-2013, 17:49
بله هم آپديت ويندوز هم آنتي ويروس هم برنامه ها...همه ست شدن ٣ به بعد دان کنن...

shahrouz77
15-01-2013, 18:45
سلام به عزیزان:n16:.من زیاد اشنا به این جزییات مودم های مبین نت نیستم اگه دوستان امکان داره راهنماییم کنند ممنون میشم .اینکه میگن رمز وایمکستون رو تغییر بدید تا کسی نتونه از وایمکس شما استفاده کنه منظورشون همون 2تا adminکه موقع لاگین شدن به مودم وارد میکنیم.؟اگه نیست راهنماییم کنید تو کدوم قسمت باید رمزو پسورد رو عوض کنم.(چون من طی یک ماه 7گیگ از 20گیگ داشتم مصرف شده که باتوجه به دانلود هایی که داشتم این مقدار زیاده:n13:(.مودمم swc_9200)

امیر انصاری
15-01-2013, 19:37
سلام به عزیزان:n16:.من زیاد اشنا به این جزییات مودم های مبین نت نیستم اگه دوستان امکان داره راهنماییم کنند ممنون میشم .اینکه میگن رمز وایمکستون رو تغییر بدید تا کسی نتونه از وایمکس شما استفاده کنه منظورشون همون 2تا adminکه موقع لاگین شدن به مودم وارد میکنیم.؟اگه نیست راهنماییم کنید تو کدوم قسمت باید رمزو پسورد رو عوض کنم.(چون من طی یک ماه 7گیگ از 20گیگ داشتم مصرف شده که باتوجه به دانلود هایی که داشتم این مقدار زیاده:n13:(.مودمم swc_9200)

خیر منظور اونی که شما میگی نیست. شما باید با اون دو تا ادمین وارد تنظیمات مودم بشی و اونجا قسمت تنظیمات امنیتی رو پیدا کنی (یه چیزی شبیه WPA Pre-Shared Key). متأسفانه راهنمای این مودم هنوز ارائه نشده، منم تصویری ندارم که بتونم کمکت کنم، اما به نظرم 7 گیگ برای 1 ماه زیاد نیست، مشروط بر اینکه به طور مداوم کانکت باشین و تعداد کاربراتون بیشتر از یک نفر باشن (در اینصورت کمم هست). اما اگر تنها کاربر هستین و روزی چند ساعت بیشتر کانکت نیستین، احتمال سرقت ترافیک هست.

bastami
15-01-2013, 20:13
خیر منظور اونی که شما میگی نیست. شما باید با اون دو تا ادمین وارد تنظیمات مودم بشی و اونجا قسمت تنظیمات امنیتی رو پیدا کنی (یه چیزی شبیه WPA Pre-Shared Key). متأسفانه راهنمای این مودم هنوز ارائه نشده، منم تصویری ندارم که بتونم کمکت کنم، اما به نظرم 7 گیگ برای 1 ماه زیاد نیست، مشروط بر اینکه به طور مداوم کانکت باشین و تعداد کاربراتون بیشتر از یک نفر باشن (در اینصورت کمم هست). اما اگر تنها کاربر هستین و روزی چند ساعت بیشتر کانکت نیستین، احتمال سرقت ترافیک هست.

خاموش کردن مودم در ساعاتی که نیاز بهش ندارید هم یه نکته است که خیلی ها ازش غفلت میکنن ضمنا اگه بخواین بدون تغییرات در تنظیمات خاصی بفهمین که مورد سرقت قرار گرفتین یه راه جالب وجود داره برای مدت یک هفته(یا هر دوره بخصوص که ترجیح میدید. طبق یه روال مشخص از اینترنت استفاده کنین مثلا خیلی دانلود نکنین و...
بعد کل ترافیکتونو طی اون دوره از گزارش عملکرد محاسبه کنید. بعد یه دوره جدید رو شروع کنید ولی تو این مرحله با استفاده از دکمه پشت مودم وای فای رو خاموش کنین و خودتون با کابل لن وصل بشید. و مجددا مثل حالت قبل از اینترنت استفاده کنین لزومی ندارره که دقیقا مثل قبل باشید فقط سعی کنید رفتارتون تو هر دو دوره تقریبا شبیه باشه. بعد از پایان دوره دوم کل ترافیک مصرفی تونو محاسبه کنین. حالا با مقایسه دو دوره میتونید بفهمید که آیا مورد سرقت قرار گرفتین یا نه. چون امکان سرقت از کابل و زمانی که وای فای خاموشه وجود نداره. ضمنا یه روشهایی وجود داره که میتونین برد مودمتونو تغییر بدید. یه جایی دیدم ولی الان یادم نیست. اگه پیدا کردم حتما اینجا میذارمش با محدود کردن برد مودم وای فای به راحتی میشه امکان سرقت رو کم کرد.

medax
15-01-2013, 20:26

سرعت 1 مگ ، طرح 2 ساله
شرق تهران، نزدیک میدان شهدا
8:30 شب
RSSI = -68
CINR 1= 16