PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

mansell
13-11-2012, 16:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مبارکت باشه،حالا برو برا win8:46:
منم یه تست نا محدود 1 به 4 میزارم دوستانی که دوستانی که تردید دارند راحت تر تصمیم بگیرند.خودشون ببینن حدود 15 تومن اضافه برا 1 مگ میارزه یا نه!!!
البته برا شما بیشتر هم میشه،اگه دوباره تست بگیرید.سرعت ثابت رو چند تقریبا؟

saeediranzad
13-11-2012, 16:36
سرویس 512 اهواز.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این بهترین پینگیه که تا حالا از مبین نت گرفته ام. نمیدونم بخاطر بارونه یا چیز دیگه. یکسال و نیمه که 512 مبین دارم؛ این بهترین تست من بوده.

bina22
13-11-2012, 16:48
مبارکت باشه،حالا برو برا win8:46:
منم یه تست نا محدود 1 به 4 میزارم دوستانی که دوستانی که تردید دارند راحت تر تصمیم بگیرند.خودشون ببینن حدود 15 تومن اضافه برا 1 مگ میارزه یا نه!!!
البته برا شما بیشتر هم میشه،اگه دوباره تست بگیرید.سرعت ثابت رو چند تقریبا؟

مرسی داداش.... دانلود بین 90 تا 110 هست.... اره اول باید وین 8 رو بگیرم :)

سرویس 512 اهواز.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این بهترین پینگیه که تا حالا از مبین نت گرفته ام. نمیدونم بخاطر بارونه یا چیز دیگه. یکسال و نیمه که 512 مبین دارم؛ این بهترین تست من بوده.

داداش اونجا هم بارون میاد؟؟؟؟؟ من تاحالا 24 ساعت بارون ندیده بودم :| خیلی کیف داد

mansell
13-11-2012, 16:55
مرسی داداش.... دانلود بین 90 تا 110 هست.... اره اول باید وین 8 رو بگیرم :)

داداش اونجا هم بارون میاد؟؟؟؟؟ من تاحالا 24 ساعت بارون ندیده بودم :| خیلی کیف داد

به نظرم 512 نسبت به یک مگ هنوز جلوتره.ماه بعد شاید 512 گرفتم
اینجا هم بله ،از دیروز داره میباره،فقط بدی بارون تو این شهر دربه دری برای رفتن به یه نقطه دیگه شهره ،ترافیکش دوبل میشه!!!:20:

ham33d
13-11-2012, 17:57
CB1101

512Kbps

یک به چهار

8 الی 20

400.000

منظور از 20الی 8 یعنی چه میشه توضیح بدید

mansell
13-11-2012, 18:03
CB1101

512Kbps

یک به چهار

8 الی 20

400.000

منظور از 20الی 8 یعنی چه میشه توضیح بدید

یعنی شما تنها از ساعت 8 صبح تا 8 شب مجاز به استفاده هستید و غیر از این ساعات سیگنال مودم قطع میشه و در حالت چشمک زن قرار میگیره تا 8 صبح روز بعد.کلا 12 ساعته اس اما با کیفیت قابل قبول.

bina22
13-11-2012, 18:37
یعنی شما تنها از ساعت 8 صبح تا 8 شب مجاز به استفاده هستید و غیر از این ساعات سیگنال مودم قطع میشه و در حالت چشمک زن قرار میگیره تا 8 صبح روز بعد.کلا 12 ساعته اس اما با کیفیت قابل قبول.
همین که هی فکر اعتبار نیستی و لم میدی جلو pc خودش کافیه :)

ham33d
13-11-2012, 18:39
میخام برای دانلود بگیرم ارزش داره فعالش کنم

babriman
13-11-2012, 18:48
سلام
دوستان راهنمایی در مورد اینترنت مبین نت می خواستم.
می خواستم در مورد سرعت دانلود، قطعی سرویس و افت سرعت در شب(اگر قطعی سرویس و افت سرعت دارد)، امنیت و ... سرویس های کم مصرف، یک ساله و نام B1105 و B1109 کامل کامل مرا راهنمایی کنید(برای اطلاعات بیش تر به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید.).
می خواستم این نکته را هم بدانم که 1 گیگابایت محدودیت ماهانه فقط برای وبگردی کافی است یا نه؟
مثلاٌ هر صفحه با باز شدن چقدر حجم مصرف می کند؟ آیا در یاهو مسنجر هم با چت کردن از حجم کم می شود؟اگر کم می شود، چقدر کم می شود؟
هر کسی اطلاعی دارد، راهنمایی کند.
با تشکر.

کسی جواب نمیده؟

bina22
13-11-2012, 18:59
اگه پوشش منظقتون خوبه 100 درصد داره

کسی جواب نمیده؟
داداش کلی جواب میدم اگه مبین بازی در نیاره اره خوبه ... امنیت یعنی چطور؟؟؟؟ امنیتو دیگه باید خودتون تامین کنید دی:
نه داداش 1 گیگ هیچ 5 گیگ واسه وبگردی 1 ماه کافی نیست
اره هر کاری کنی حتی یاهو مسنجر کم میشه ولی نه خیلی زیاد... وبگردی هم بسته به سایتیه که میری

mansell
13-11-2012, 19:03

من تقریبا همه سرویس های مبین از 128 تا 2 مگ رو داشتم و امتحان کردم و به نظرم سرویس نامحدود 4 به 1 از همه به صرفه تره ،به خصوص برای کسایی که دانلود زیاد دارند.
محاسن:
-سرعت بالا و تقریبا ثابت(هم در 512 و هم در یک مگ)
-نداشتن نگرانی از بابت نداشتن یا نگذاشتن فایلی برای دانلود شبانه.
-دانلود از تورنت در روز باسرعت خیلی خوب که در شب محدوده
-و از همه مهمتر داشتن خواب منظم و رسیدن به کارهای روزانه ومدیریت بهتر زمان

معایب:
قطعی در ساعت 8 شب تا 8 صبح خواه نا خواه محدودیتیه که ممکنه کمی آزاردهنده باشه،تصور کنید ساعت 10 شب قراره مثلا ایمیلی براتون بیاد یا یک مطلبی بخونید و مجبورید برید سراغ دایال آپ و ایرانسل و ...

نتیجه:(نظر شخصی)

با هزینه ها و تعرفه های گرون مبین نت برای کسانی که دانلود متوسط و رو به بالا دارند گزینه منطقی تریه!!!

امیر انصاری
13-11-2012, 19:21
نه داداش 1 گیگ هیچ 5 گیگ واسه وبگردی 1 ماه کافی نیست

ضمن تأیید، در تکمیل اضافه میکنم که نفری 5 گیگ. یعنی اگر مثل من اشتراکتون دو کاربر نسبتاً پرمصرف داره، باید ماهی 10 گیگ داشته باشین (فقط برای وبگردی). در ضمن باید دید روزی چند ساعت وبگردی دارین و چه سایت هایی مد نظر هست. برای مثال مصرف فیس بوک (به دلیل عکس های فراوان) نسبت به سایت های دیگه بیشتره. حالا اگر اهل دانلود و این حرفا هم باشید که دیگه بدتر.

bina22
13-11-2012, 19:28
ضمن تأیید، در تکمیل اضافه میکنم که نفری 5 گیگ. یعنی اگر مثل من اشتراکتون دو کاربر نسبتاً پرمصرف داره، باید ماهی 10 گیگ داشته باشین (فقط برای وبگردی). در ضمن باید دید روزی چند ساعت وبگردی دارین و چه سایت هایی مد نظر هست. برای مثال مصرف فیس بوک (به دلیل عکس های فراوان) نسبت به سایت های دیگه بیشتره. حالا اگر اهل دانلود و این حرفا هم باشید که دیگه بدتر.
کاملا .... داداش احیانا شما سایت نداری؟؟؟؟!!!!
اسمتون اشنا اومد !

salavan
13-11-2012, 19:48
سلام
البته باید تقسیم میکردید. 0.75Mb/8=93-4Kilobyte/sec
اشتراک یک به چهار را هم درنظر داشته باشید. پس93 بالاترین سرعت میشه و معمولاً کمتر از این.
البته شما با سرور تهران تست گرفته اید. با خارج بگیرید، باز هم کمتر میشه. با فیـــــــــــلترشکن بازهم کمتر.

سرور لندن :

با فیلتر شکن :

من چک کردم اون آخرین عددی که باید چک کنی ببینی اپدیت شده مال من همون بود دیگه آپدیت نکردم شما چک کردی قبل از آپدیت؟
خونه شما و دوستت یه منطقس؟؟؟؟؟؟ !!!!

بله برای من آخرش 10 بود چدیدش 11 شد
نه منطقه دیگه ای هستن

امیر انصاری
13-11-2012, 19:53
کاملا .... داداش احیانا شما سایت نداری؟؟؟؟!!!!
اسمتون اشنا اومد !

سایت که دیگه تو این زمونه هر کسی میتونه داشته باشه. دارم، اما فعالیت من هیچ ربطی به اون نداره. در واقع انقدر سرم شلوغه که تقریباً متروک شده:46:

bina22
13-11-2012, 19:59
سایت که دیگه تو این زمونه هر کسی میتونه داشته باشه. دارم، اما فعالیت من هیچ ربطی به اون نداره. در واقع انقدر سرم شلوغه که تقریباً متروک شده:46:
آره والا کی وقت میکنه... دیدم زیاد اپلود دارید گفتم شاید سایت دانلود داشته باشید

PCGamespot
13-11-2012, 20:02
اگر کسی از دوستان جواب بده ممنون میشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
من قبلا سوال بالا رو پرسیده بودم که دوستان گفتن تماس بگیرم و مبین نت طرح رو بر میداره!تماس گرفتم و طرح 512 ماهانه رو در انتظار قرار دادن تا من پرداخت کردم و فعال شد دوباره به مدت 1 ماه اما هنوز اون طرح ناخواسته توی مودم هستش و با اینکه گفتم حذفش کنید اینکارو نکردن!
سوالم اینه که وقتی این 1 ماه تمام بشه ایا لازمه تماس بگیرم که دوباره 512 1 ماهه رو در لیست انتظار بزارن تا من پرداخت کنم یا اینکه کافیه حسابمو 10500 شارژ کنم و اتومات انجام میشه(چون تا قبل از تماس حالت انتظار وجود نداشت و فکر کنم اونطوری 10500 شارژ کنم اتفاقی نیفته و باید 87 تومن شارژ بشه تا از حساب اتومات کم بشه)

و اینکه از امروز که تا 23 ماه دیگه در بخش وضعیت کارکرد و اشتراک زده من شارژ شدم اما کماکان میزان حجم مصرفی رو 2 گیگ میزنه و میزان باقیمانده رو 0 نشون میده مگه نباید دوباره میزان باقیمانده واسه ماه جدید عدد 2 گیگ بشه؟

مرسی

salavan
13-11-2012, 20:18
سلام
من قبلا سوال بالا رو پرسیده بودم که دوستان گفتن تماس بگیرم و مبین نت طرح رو بر میداره!تماس گرفتم و طرح 512 ماهانه رو در انتظار قرار دادن تا من پرداخت کردم و فعال شد دوباره به مدت 1 ماه اما هنوز اون طرح ناخواسته توی مودم هستش و با اینکه گفتم حذفش کنید اینکارو نکردن!
سوالم اینه که وقتی این 1 ماه تمام بشه ایا لازمه تماس بگیرم که دوباره 512 1 ماهه رو در لیست انتظار بزارن تا من پرداخت کنم یا اینکه کافیه حسابمو 10500 شارژ کنم و اتومات انجام میشه(چون تا قبل از تماس حالت انتظار وجود نداشت و فکر کنم اونطوری 10500 شارژ کنم اتفاقی نیفته و باید 87 تومن شارژ بشه تا از حساب اتومات کم بشه)

و اینکه از امروز که تا 23 ماه دیگه در بخش وضعیت کارکرد و اشتراک زده من شارژ شدم اما کماکان میزان حجم مصرفی رو 2 گیگ میزنه و میزان باقیمانده رو 0 نشون میده مگه نباید دوباره میزان باقیمانده واسه ماه جدید عدد 2 گیگ بشه؟

مرسی

میتونید اینجا ببنید رو pending یا نه
با IE برو به e-care قبلی از آدرس زیر :

اینجا
Home » Query Business Info » Product Order

State رو می نویسه Pending

از e-care قبلی چقدر رایگان مصرف کردی هم میشه دید! وقتی حجم اضافه میگیری هم اون حجم باقیمانده اضافه نمیشه نمی دونم چرا ! یعنی داری 2 گیگو اما اونجا نمی نویسه نمی دونم چرا!

امیر انصاری
13-11-2012, 20:18
اگر کسی از دوستان جواب بده ممنون میشم
نیازی به تماس نیست. فقط مبلغ ذکر شده رو واریز کنید، خود به خود تمدید میشه. برای کنترل حساب هم بهتره از قدیمیه استفاده کنید. کنترل پنل فارسی هنوز در مرحله ی بتاس و مشکلاتی داره.

babriman
13-11-2012, 20:53
سلام
شما کدام سرویس مبین نت را به من پیشنهاد می کنید که هم ارزان باشد و هم بتوانم زیاد دانلود کنم و هم حجم کافی برای وبگردی داشته باشد؟

امیر انصاری
13-11-2012, 20:56
همچین چیزی تقریباً وجود نداره. مگر اینکه از سرویس های نامحدود 1 به 4 استفاده کنی که از 8 صبح تا 8 شب فعاله و 512 کیلوبیتش بدون احتساب مالیات 40 تومنه. اگر سرویس 24 ساعته با حجم بالا میخواید، ارزون به دست نمیاد.
نمی دونم ارزون حساب میشه یا نه، اما فکر میکنم تو سرویس های 24 ساعته، B1116 هم قیمت مناسبی داره.
دوستان من الان دقت کردم، دیدم دیگه کلاً 1 مگ پرمصرف رو حذف کردن! انتظار داشتم 2 مگ پرمصرف یا متوسط مصرف اضافه کنن، اما 1 مگ رو هم حذف کردن!

amir9000amir
14-11-2012, 11:22
بپه ها نظرتون در مورد این چیه؟
خط من 512 هست

bina22
14-11-2012, 11:52
بپه ها نظرتون در مورد این چیه؟
خط من 512 هست

عالیه :)......

bina22
14-11-2012, 15:06
انصافا نامحدودم لذت بخشه ها : )

cartesiba
14-11-2012, 16:01
من که دیگه میخوام مبین نت را ول کنم بچسبم به adsl انگار 1 یا 2 مگ بعضیاشون میدن بدون محدودیت راحتره

seetherali
14-11-2012, 21:09
اهواز چند روزیه هم سرعت روزانه و شبانه افت شدیدی داشته. کسی این مشکلو پیدا کرده؟

PCGamespot
14-11-2012, 23:19

اینجا

از e-care قبلی چقدر رایگان مصرف کردی هم میشه دید! وقتی حجم اضافه میگیری هم اون حجم باقیمانده اضافه نمیشه نمی دونم چرا ! یعنی داری 2 گیگو اما اونجا نمی نویسه نمی دونم چرا!
خیلی ممنون بابت جواب
والی متاسفانه این ecare قدیمی واسه من با IE هم باز نشد!و حالا واسه حجم باقیمانده نمیدونم با ecare آزمایشی چیکار باید کرد!
بعد از چند روز مودم در نقطه ای که بود همیشه 3 چراغ سیگنال داشت تبدیل به 1 چراغ شده و دوروزه که هاینطوری شده و همون 1 چراغ هم چشمک میزنه با اینکه هیچ استفاده ای نمیشه تو یه سایت خوندم این حالت استندبای یا به روز رسانی خودکار مبین نت هستش ایا صحت داره؟بعد از اون مودم رو تو هر جای همون اتاق که همیشه 3 چراغه بود چرخوندم فقط 1 چراغ فعاله و انگار سیگنال به طرز عجیبی کم شده واسه همین خواستم به ورزن 1.5.2 اپدیت کنم dx350 رو شاید بهبودی حاصل بشه

نیازی به تماس نیست. فقط مبلغ ذکر شده رو واریز کنید، خود به خود تمدید میشه. برای کنترل حساب هم بهتره از قدیمیه استفاده کنید. کنترل پنل فارسی هنوز در مرحله ی بتاس و مشکلاتی داره.

خیلی ممنون از پاسختون!جسارتا اگر نظری در مورد سوالی که یک خط بالاتر پرسیدم دارید ممنون میشم

yasaroj
14-11-2012, 23:36
اهواز چند روزیه هم سرعت روزانه و شبانه افت شدیدی داشته. کسی این مشکلو پیدا کرده؟

بله دوست عزیز
من که با سرعت 2 مگ سرعت دانلودم نهایتا به 32 می رسه و اکثرا 16 هست
البته برای ما اهوازیا این مسائل دیگه عادی شده همیشه حقمون را می خورن و هیچ کس هم پاسخگو نیست

hooss128
14-11-2012, 23:42

بله درسته منم توی اهواز یه چند روزی هست که خیلی سرعتم پایین اومده! نمی دونم چرا حتی تایم اوت هام هم زیاد نشده و تفاوتی توی پینگ هم نبوده اما سرعت پایین اومده !

ham33d
15-11-2012, 00:31
تائید می شه من هم اهوازی هستم

saeediranzad
15-11-2012, 07:20
سلام
نمیخواستم بگم؛ از ترس اینکه دوباره خراب نشه. من دو سه روزه که سرعتم خیلی خوب شده.
فکر کنم خطهاشون قاطی کرده. الآن در ساعت رایگان دارم با سرعت بالا دانلود میکنم.
قبلاً تو این ساعت حکم دایال آپ را داشت.

PCGamespot
15-11-2012, 14:06

اینجا

خیلی ممنون
فقط اینکه ecare قدیمی متاسفانه واسه من هیچ رقمه باز نمیشه!واسه شما باز میشه؟

خیلی ممنون (مثل اینکه دوباره وارد لیست تایید پست شدم!دو پست قبلیم بدون تایید رویت شد ولی از دیروز پست اخرم تایید نشده چرا؟)

فقط یه مورد من ساکن اهوازم مودم الان 3 روزه درجای قبلیش که 3 چراغه بود تبدیل به 1 چراغ شده و با جابه جایی هم تغییری نمیکنه و معمولا بدون استفاده 1 چراغش شروع به چشمک زدن میکنه!ایا این کم شدن خود به خودی سیگنال در مبین نت عادیه و پیش میاد؟
همچنین شدت سیگنال -82 هستش و 75 و بهتر نیست و نویز هم 19 هستش میخواستم ببینم فرق مثلا -82 با 75 یا 70 چقدره؟روی پینگ تاثیر میزاره یا تایم اوت رو بالا میبره یا سرعت نوسانی میشه؟
مرسی

bbbobo2002
15-11-2012, 14:07
سلام دوستان
من خطم فیبر نوری هستش میخواستم وایمکس بگیرم، دانلودر هم نیستم، ولی سرعت برام خیلی مهمه، چه سرویسی بگیرم بهتره که باهاش بشه oovoo و skpype به راحتی انجام داد؟
اصولا سرویس بالای 128 به خونه میدن؟
مرسی

امیر انصاری
15-11-2012, 14:18
سلام دوستان
من خطم فیبر نوری هستش میخواستم وایمکس بگیرم، دانلودر هم نیستم، ولی سرعت برام خیلی مهمه، چه سرویسی بگیرم بهتره که باهاش بشه oovoo و skpype به راحتی انجام داد؟
اصولا سرویس بالای 128 به خونه میدن؟
مرسی

فکر میکنم سرویس 1 مگ با ماهی 4 گیگ ترافیک (به قیمت 25200 تومن) مناسب باشه. البته برای تماس های صوتی 128 هم کافیه، اما برای تماس ویدئویی بهتره حداقل 1 مگ بگیرید. قیمت هر گیگ ترافیک اضافی این سرویس 8 تومنه. 2 مگ ماهانه هم با ترافیک دو گیگ به قیمت حدود 17 تومن ارائه میشه که خیلی ترافیکش کمه اما سرعتش به حدود 3.5 مگ هم میرسه. قیمت ترافیک اضافی این سرویس هم 12 تومنه که خیلی بالاس.
سرعت های بالای 128 هم به راحتی قابل تهیه س. کافیه یک کارت دانشجویی، جواز کسب یا نامه ی شرکت ارائه کنید.

امیر انصاری
15-11-2012, 15:48
خیلی ممنون

خیلی ممنون (مثل اینکه دوباره وارد لیست تایید پست شدم!دو پست قبلیم بدون تایید رویت شد ولی از دیروز پست اخرم تایید نشده چرا؟)

فقط یه مورد من ساکن اهوازم مودم الان 3 روزه درجای قبلیش که 3 چراغه بود تبدیل به 1 چراغ شده و با جابه جایی هم تغییری نمیکنه و معمولا بدون استفاده 1 چراغش شروع به چشمک زدن میکنه!ایا این کم شدن خود به خودی سیگنال در مبین نت عادیه و پیش میاد؟
همچنین شدت سیگنال -82 هستش و 75 و بهتر نیست و نویز هم 19 هستش میخواستم ببینم فرق مثلا -82 با 75 یا 70 چقدره؟روی پینگ تاثیر میزاره یا تایم اوت رو بالا میبره یا سرعت نوسانی میشه؟
مرسی

از آدرس زیر استفاده کنید. مشکلی نداره:
نوسان سیگنال طبیعی نیست (در صورت ثابت بودن مودم)، مگه اینکه در مرز پوشش باشید که تو این مناطق نوسان زیاده. برای تقویت سیگنال از فویل آلومینیوم استفاده کنید. مؤثره. اگر بالکن دارید، مودم رو تو بالکن بزارید.
قدرت سیگنال تأثیر چندانی روی پینگ نداره، ولی به شدت بر روی سرعت آپلود اثرگذاره (تجربه ی شخصی من اینه).

seetherali
15-11-2012, 18:12
بچه های اهواز سرعتتون بهتر نشد؟ الان روز سومیه که سرعت افتضاحه. دیشب هم رفتم رو دو مگ ولی سرعت روزانه به زور به 50 میرسه

bina22
15-11-2012, 18:46
بچه های اهواز سرعتتون بهتر نشد؟ الان روز سومیه که سرعت افتضاحه. دیشب هم رفتم رو دو مگ ولی سرعت روزانه به زور به 50 میرسه
اقا با 2 مگ چجوری سر میکنید.... گیگی 12 تومنه.... سخته به خدا.... نا محدود بهتره

salavan
15-11-2012, 18:56
خیلی ممنون

اون موقع که پست رو زدم باز می شد الان برای من هم باز نمیشه

نوسان سیگنال طبیعی نیست (در صورت ثابت بودن مودم)، مگه اینکه در مرز پوشش باشید که تو این مناطق نوسان زیاده. برای تقویت سیگنال از فویل آلومینیوم استفاده کنید. مؤثره. اگر بالکن دارید، مودم رو تو بالکن بزارید.
قدرت سیگنال تأثیر چندانی روی پینگ نداره، ولی به شدت بر روی سرعت آپلود اثرگذاره (تجربه ی شخصی من اینه).

برای شما باز میشه این آدرس؟ فکر کنم اصلاحش کردن باز نمیشه دیگه

امیر انصاری
15-11-2012, 19:04
باز میشه دوست عزیز، مگر اینکه آی پی شما ایرانی نباشه. همین الانم مجدداً تست کردم.

PCGamespot
15-11-2012, 19:29

باز میشه دوست عزیز، مگر اینکه آی پی شما ایرانی نباشه. همین الانم مجدداً تست کردم.

خیلی ممنون از پاسختون!سعی کردم توی بالکن بزارمش به 2 یا 3 چراغ میرسه ولی ثابت نیست!تو نقشه مبین نت هم قبل از خرید چک کردم و من در مرکز پوشش هستم ولی از 3 چراغ الان مدتیه رسیده به 1 چراغ در اتاق که فکر میکنم از سیگنال دهی دکل ها باشه!
پینگ من با داخل ایران 150 هست حدودا و با خارج از ایران 450!فکر کنم رنج پینگ شما بهتر باشه درسته؟

ecare باز هم باز نشد واسه من حتی با یه خط adsl هم تست کردم نشد نمیدونم چرا

Alimohammadi71
15-11-2012, 19:32
دوستان مودم dx350 خوبه یا bm632 ?

seetherali
15-11-2012, 19:32
اقا با 2 مگ چجوری سر میکنید.... گیگی 12 تومنه.... سخته به خدا.... نا محدود بهتره

والا من یک مگ بودم همیشه و تا چند روز پیش همیشه شبی دو گیگ رو دانلود میکردم. دیدم این مدت استفاده روزانه ام از اینترنت کمه گفتم یه دو مگ بگیرم ازمایشی شبی 4 گیگ دانلود کنم که مبین نت ترکیده این روزا از شانس ما :دی

امیر انصاری
15-11-2012, 19:42
خیلی ممنون از پاسختون!سعی کردم توی بالکن بزارمش به 2 یا 3 چراغ میرسه ولی ثابت نیست!تو نقشه مبین نت هم قبل از خرید چک کردم و من در مرکز پوشش هستم ولی از 3 چراغ الان مدتیه رسیده به 1 چراغ در اتاق که فکر میکنم از سیگنال دهی دکل ها باشه!
پینگ من با داخل ایران 150 هست حدودا و با خارج از ایران 450!فکر کنم رنج پینگ شما بهتر باشه درسته؟

ecare باز هم باز نشد واسه من حتی با یه خط adsl هم تست کردم نشد نمیدونم چرا
با این حساب احتمالاً در نقطه ی کور قرار دارید.
پینگ وایمکس در حالت عادی با سرور ایران بین 100 تا 50 نوسان داره. مال شما بدتر از حد مطلوبه.
Ecare انگلیسی فقط برای مشترکین مبین نت باز میشه، اما نسخه ی فارسی رو مشترکین همه ی شرکت ها میتونن باز کنن.

امیر انصاری
15-11-2012, 19:45

فکر نمی کنم تفاوت چندانی داشته باشن. هرچند بعضی میگن سیگنال دهی یکی از اون یکی بهتره، اما تفاوت مهم در اینه که مدل DX350 دو پورت شبکه داره، اما BM632 تک پورته.

amin-g
15-11-2012, 20:02
چطور میشه تو تنظیمات مودم مبین نت فایروالو روی LOW گذاشت؟

DariushGreat
15-11-2012, 20:21
بالاخره سرویسم تموم شد
اومدم یه ماهه 2 مگ گرفتم واسه تست
به به! به همه چیز شبیهه جز اینترنت 2 مگ!!!
:|

shahab.hiro
16-11-2012, 00:19
سرویس یک مگ:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شدیم گله ی بی چوپان و گرگها واسه خودشون جولان میدن

mohammad_87
16-11-2012, 01:15
چجوری میشه برای wifi محدودیت استفاده از پهنای باند بذاریم؟

مديريت
16-11-2012, 12:33
سلام
شك نكن قدرت سيگنال و زيبايي dx350 بيشتره اگر گير آوردي بخر چون نيست تو بازار

مديريت
16-11-2012, 12:34
چجوری میشه برای wifi محدودیت استفاده از پهنای باند بذاریم؟
با خوده مودم كه نميتوني بايد از نرم افزرهاي جانبي روي سيستم مقصد استفاد كني مثل bwmeter

timemachine2029
16-11-2012, 12:55
سلام
شك نكن قدرت سيگنال و زيبايي dx350 بيشتره اگر گير آوردي بخر چون نيست تو بازار
برادر هست شما خبر نداری:sq_25:
چند تا نمایندگی میخوای بهت آدرس بدم داشته باشن.

yuzarsiff
16-11-2012, 15:29
کم کم سرعت دانلود روزانم داره میشه مثل دانلود شبانه م .. 30 40 کیلوبایت ! .. (سرویس 1 مگ )
چی بگم .............

amin-g
16-11-2012, 19:04
من با دانلودمننجر که دانلود میکنم، دانلودم هر 15 یا 20 ثانیه یه بار به اندازه 4 یا 5 ثانیه استپ میشه بعد دوباره شروع به دانلود میکنه!!!!!
کسی میدونه چرا اینطوری میشه؟

ali_z051
16-11-2012, 19:24
اقا من ٢مگ دارم با سرعت متغير بين ٣٨٠ تا ٤٠٠ دانلود ميكردم الان ١ ٢ روز هست با ٢٥٦ دان ميكنه !!! مشكل چيه اي بابا

salavan
16-11-2012, 19:25

بله باز میشه پرووکسی فایر وصل بود دقت نکردم ;)

تهران 512 :(

mohammad_87
16-11-2012, 19:29
با خوده مودم كه نميتوني بايد از نرم افزرهاي جانبي روي سيستم مقصد استفاد كني مثل bwmeter
من می خوام از این طرف محدود کنم.مقصد ممکنه گوشی باشه.باید راهی داشته باشه

امیر انصاری
16-11-2012, 20:18
اقا من ٢مگ دارم با سرعت متغير بين ٣٨٠ تا ٤٠٠ دانلود ميكردم الان ١ ٢ روز هست با ٢٥٦ دان ميكنه !!! مشكل چيه اي بابا

مشکلی نیست. اون موقع سرعت بالاتر از حد استاندارد بوده، حالا همونی شده که باید باشه. تازه تا 64 (با توجه به 1 به 4 بودن اشتراک) هم پایین بیاد شما حق اعتراض نداری.

samboliya
16-11-2012, 22:01
دوستان من برای یکی از همکارا که دائم تو مسیره می خوام اینترنت بگیرم اول اینکه به نظرتون ایرانسل یا مبین نت بعد کسی از این مودم های جیبی استفاده کرده خوب جواب میده؟این طرحی که داره یکساله 220 تومن همراه با مودم رایگان هستش؟
سوال بعدی اینکه از لحاظ آنتن دهی مودم جیبی بهتره یا مودم usb

imanparsa
16-11-2012, 23:56
کم کم سرعت دانلود روزانم داره میشه مثل دانلود شبانه م .. 30 40 کیلوبایت ! .. (سرویس 1 مگ )
چی بگم .............

مگه شبانه شما با چند دانلود میکنید؟؟؟؟؟؟

ehsan62534207
17-11-2012, 00:58
سلام
من اشتراک اینترنت 3 ماهم که 1mb هست داره تموم میشه و 5 GB حجم داره! میخوام این بار 2mb یک ماهه بگیرم حالا حجمم مپره؟

amir9000amir
17-11-2012, 08:28
سلام
من اشتراک اینترنت 3 ماهم که 1mb هست داره تموم میشه و 5 GB حجم داره! میخوام این بار 2mb یک ماهه بگیرم حالا حجمم مپره؟

اگه طرح ویژه باشه میپره در غیر این صورت خیر ....

amir9000amir
17-11-2012, 08:32

میگن 350 خوبه اما من 632 دارم راضیم ..مشکلی نداره سایزش هم کوچیکتره و حمل و نقل جا به جاییش راحتتر!

yuzarsiff
17-11-2012, 08:34
مگه شبانه شما با چند دانلود میکنید؟؟؟؟؟؟
گاهی 30 گاهی 40 کلا در نوسانه حتی روی 20 هم میره ..

emaz
17-11-2012, 15:53
1 مگ - رشت

princeofpersia_7
17-11-2012, 16:26
B1110

این مدل 512 سرعتش در تهران چه طور هست؟ بچه هایی که استفاده کردن میشه یه توضیحی بدید.؟

mansell
17-11-2012, 19:08
B1110

این مدل 512 سرعتش در تهران چه طور هست؟ بچه هایی که استفاده کردن میشه یه توضیحی بدید.؟

سلام.سرعتش خوبه.بهتر بگم تمام طرح های 512 فعلی نسبت به طرح های دیگه تا الان تشون داده بهتره نسبت به قیمتش.اما 6 گیگ برا یک ماه کمه به نظرم.مگر اینکه خیلی اهل دانلود نباشید.اگر هستید 512 نامحدود 4 به 1خیلی به صرفه تره چون شما با سرعت 512 حدود 4 گیگ روزانه میتونید دانلود کنید.متوسط سرعت حدود 110 تا 90 هست (البته به شرایط مکانی خودتونم یه مقدار بستگی داره)

mansell
17-11-2012, 19:28
سلام

شما تو روزای باقیمونده طرحتون این 5 گیگ رو حتما استفاده کن،یه نکته رو هم طبق تجربه بگم.شما برا گرفتن 2مگ زیاد عجله نکن(مگر برا تست اگر تا حالا نگرفتید)چون همش باید تو درگاه پرداخت ایترنتی بانک ملت باشید.برا وب گردی هم باید همیشه نگران باشید چون تعرفه ش خیلی گرونه و 2 گیگ ماهیانه ش تو همون چند روز اول تموم میشه و تمام امیدتون میشه دانلود شبانه که اونم ممکنه گاهی ممکنه خوب و گاهی خیلی بد باشه!!!به قدری زود حجمتون و پولتون تموم میشه که اصلا خودتون باور نمیکنید!!!

arman4459
17-11-2012, 20:02
برای کسی که میخواد تازه مشتری بشه طرح ویژه بصرفه تره یا طرح معمولی که ده ماه رو بجای 12 ماه پولش میدی؟

ehsan62534207
17-11-2012, 22:14
اگه طرح ویژه باشه میپره در غیر این صورت خیر ....
خوب طرح ویژه نیست ولی یعنی حجم 1mb که 6 تومن هست میمونه واسه 2 mb که 12 تومن هست؟

alirezaveis
18-11-2012, 00:18
درود دوستان. واسه تمدید طرح اشتراکی باید چکار کرد ؟ سیستمش عوض شده ؟ قبلا وقتی مدت زمان یا حجم ماهیانم تموم میشد اینترنی پرداخت میکردم خودش طرحو تمدید میکرد ولی الان طرحو که هیچ تمدید نکرده داره از پولی که واریز کردم کم میکنه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
من از طرح RP_B1107_2048_2GB_1_month استفاده میکنم

salavan
18-11-2012, 00:44
درود دوستان. واسه تمدید طرح اشتراکی باید چکار کرد ؟ سیستمش عوض شده ؟ قبلا وقتی مدت زمان یا حجم ماهیانم تموم میشد اینترنی پرداخت میکردم خودش طرحو تمدید میکرد ولی الان طرحو که هیچ تمدید نکرده داره از پولی که واریز کردم کم میکنه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دقیقا مشکلیه که برا من پیش اومد

حجمه طرحم تموم شد اما 5 روز زمان داشت طرح تموم بشه
پول کامل طرح رو ریختم که 5 روزو کنسل کنن و از اول طرحو تمدید کنند اما خودکار این پول رو برای حجم استفاده کرد و هر قدر مصرف کنی به همون میزان از پول تو حسابت کم میشه

اگه حجمت تموم شده و زمانت نه و میخای طرح رو تمدید کنی نه حجم بخری حتما باید زنگ بزنی تا این کار برات انجام بدن

salavan
18-11-2012, 00:45

دقیقا مشکلیه که برا من پیش اومد

حجمه طرحم تموم شد اما 5 روز زمان داشت طرح تموم بشه
پول کامل طرح رو ریختم که 5 روزو کنسل کنن و از اول طرحو تمدید کنند اما خودکار این پول رو برای حجم استفاده کرد و هر قدر مصرف کنی به همون میزان از پول تو حسابت کم میشه

اگه حجمت تموم شده و زمانت نه و میخای طرح رو تمدید کنی نه حجم بخری حتما باید زنگ بزنی تا این کار برات انجام بدن

پ.ن : البته اگه زمان سرویست تموم شده باشه برای تمدیدش نیاز به زنگ زدن نیست

samboliya
18-11-2012, 09:23
دوستان من برای یکی از همکارا که دائم تو مسیره می خوام اینترنت بگیرم اول اینکه به نظرتون ایرانسل یا مبین نت بعد کسی از این مودم های جیبی استفاده کرده خوب جواب میده؟این طرحی که داره یکساله 220 تومن همراه با مودم رایگان هستش؟
سوال بعدی اینکه از لحاظ آنتن دهی مودم جیبی بهتره یا مودم usb

دمتون گرم یعنی کسی پست منو ندید؟

مبین نت
18-11-2012, 11:49
برای کسی که میخواد تازه مشتری بشه طرح ویژه بصرفه تره یا طرح معمولی که ده ماه رو بجای 12 ماه پولش میدی؟

باتوجه به مصرف خودتون باید حساب کنید ... اگر میانگین مصرف ماهانتون تا 2 گیگ در ماهه طرحهای ویژه در غیر اینصورت طرحهای معمولی متوسط مصرف و پرمصرف ...

مبین نت
18-11-2012, 11:50
دمتون گرم یعنی کسی پست منو ندید؟

مودم جیبی از لحاظ کیفیت دریافت سیگنال به مراتب از مودم یو اس بی قوی تر است ...

Alimohammadi71
18-11-2012, 13:29
دوستان کسی مودم دست دوم مبین واسه فروش نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan62534207
18-11-2012, 15:33
طرح ویژه نیستم طرح 3 ماهم تموم بشه بخوام 2m بگیرم یعنی حجم 1mb که 6 تومن هست میمونه واسه 2 mb که 12 تومن هست میمونه؟

PCGamespot
18-11-2012, 15:57
سلام
دوستان عزیز ایا این کابل LAN که همراه مودم هست بی کیفیته!؟و اینکه طولش چند متره؟

امیر انصاری
18-11-2012, 15:59
طرح ویژه نیستم طرح 3 ماهم تموم بشه بخوام 2m بگیرم یعنی حجم 1mb که 6 تومن هست میمونه واسه 2 mb که 12 تومن هست میمونه؟

خیر
با پایان طرح فعلی و انتخاب طرح جدید، حجم باقیمانده (اگر داشته باشید) باطل میشه و هزینه ی حجم اضافی هم مطابق تعرفه جدید محاسبه میشه.

ali2067
18-11-2012, 21:12
سلام دوستان مودم Dx350 وقتی آنتنش میاد وای فای قطع میشه و فقط با لن وصل میشه؟؟
مشکل از کجاست؟

hamed1282
18-11-2012, 22:20
با سلام اینترنت رایگان شبانه مبین نت از چه ساعتیه تنظیمات خاصی داره ممنون میشم راهنمایی کنید

salavan
19-11-2012, 01:19
با سلام اینترنت رایگان شبانه مبین نت از چه ساعتیه تنظیمات خاصی داره ممنون میشم راهنمایی کنید

2 تا 8

ساعت 2 شد مودم رو یکبار از Maintenance > Device > Reset ریبوت کنید و چند دیقه قبل از 8 هم دانلود رو متوقف کنید.

برا اینکه چک کنید که حجمتون کم نشده بهتره اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشخصات رو بزنید (سیستم قبلیش دقیقتر و زودتر یعنی بلافاصله بعد از ریبوت حجم مصرفی و باقیمونده رو نشون میده نسبت به E-care جدید)

از اینجا چک کنید حجمو Home » Query Business Info » Summary Usage Record

mohammad_87
19-11-2012, 02:04
2 تا 8

ساعت 2 شد مودم رو یکبار از Maintenance > Device > Reset ریبوت کنید و چند دیقه قبل از 8 هم دانلود رو متوقف کنید.

برا اینکه چک کنید که حجمتون کم نشده بهتره اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشخصات رو بزنید (سیستم قبلیش دقیقتر و زودتر یعنی بلافاصله بعد از ریبوت حجم مصرفی و باقیمونده رو نشون میده نسبت به E-care جدید)

از اینجا چک کنید حجمو Home » Query Business Info » Summary Usage Record
هیچ نیازی به ریبوت نیست.تمام حجم 2 تا 8 حجم رایگان حساب میشه.

Viren
19-11-2012, 14:51
برای دریافت سرعت بالاتر از 128
می خوام کارت دانشجویی تحویل بدم.حالا حتما باید مال خودم باشه یا مال اعضای خانواده هم قبوله؟(برای مثال برادر.خواهر) ضمن این که سرویس به نام منه

.:Bardia:.
19-11-2012, 18:17
برای دریافت سرعت بالاتر از 128
می خوام کارت دانشجویی تحویل بدم.حالا حتما باید مال خودم باشه یا مال اعضای خانواده هم قبوله؟(برای مثال برادر.خواهر) ضمن این که سرویس به نام منه

بله قبوله .....

Alimohammadi71
19-11-2012, 20:17
اقا من مودم dx-350 گرفتم اما هرچی میخوام اسم و رمز وای فای عوض کنم نمیشه چی کار کنم

amiva
19-11-2012, 21:15
چرا دیگه اونجوری نمیشه؟!!؟؟ :sq_25: من باید دانلود کنم :sq_3:

amiva
19-11-2012, 23:12
اقا کسی امتحان کرده ببینه اگه مودم رو ساعت 2 ریست نکنیم چی میشه؟! همه دانلود دو به بعد پامون میوفته؟!

ghadeer
19-11-2012, 23:46
اقا کسی امتحان کرده ببینه اگه مودم رو ساعت 2 ریست نکنیم چی میشه؟! همه دانلود دو به بعد پامون میوفته؟!

باسمه تعالی
سلام
خیر ، من هیچوقت ریست نمیکنم .

alipezhman
20-11-2012, 01:41
دوستان عزیز هیچ نیازی نیست مودم رو ریست کنید از ساعت 2 شب به بعد خود به خود مجانیه

alipezhman
20-11-2012, 01:42
برو بچ دقت کردید یه ماهی میشه که دیگه مجانی حساب نمیشه حجم ها :) ....یادش بخیر یه زمانی خیلی اونجوری میشد :)

salavan
20-11-2012, 02:10
برو بچ دقت کردید یه ماهی میشه که دیگه مجانی حساب نمیشه حجم ها :) ....یادش بخیر یه زمانی خیلی اونجوری میشد :)

برا من که حجم نمیندازه

منم نمیگم که عین 6 ساعتو حجم میندازه ریست نکنی! طبق چیزی که خودشون گفتن یه ربع اول رو احتمال داره رایگان نندازه من ترجیح میدم این سی ثانیه رو انجام بدم و با خیال راحت دانلود کنم ه

mohammad_87
20-11-2012, 04:00
برا من که حجم نمیندازه

منم نمیگم که عین 6 ساعتو حجم میندازه ریست نکنی! طبق چیزی که خودشون گفتن یه ربع اول رو احتمال داره رایگان نندازه من ترجیح میدم این سی ثانیه رو انجام بدم و با خیال راحت دانلود کنم ه
منظورش حجم شبانه نبود.حجم کلی بود که آخرین بارش حدود یکماه پیش اتفاق افتاد

Yashar_128
20-11-2012, 09:02
سلام
ميخواستم بدونم سرعت دانلود شبانش چقدره ؟
اون وقت اينترنت نامحدودش چقدر سرعت داره ؟
بعد كلا اينترنت حجميش چقدر سرعت دانلود داره ؟ :sq_8:

mansell
20-11-2012, 09:55
سلام
سرعت دانلود حجمی تو روز نسبطا خوب و بالاست.اما دانلود شبانه سرعت جالبی نداره،ممکنه بعضی از شبها خوب باشه اما گاهی تا 50 درصد (شاید هم بیشتر) افت سرعت داشته باشه سرویس نامحدود 10 به 1 اصلا توصیه نمی شه اما 4 به 1 که خودم دارم روزی 5.5 گیگ دانلود میکنه(1مگ).512 نا محدود یک به چهار با قیمت مناسبتر و متوسط سرعت 110-90 هم گزینه خیلی خوبیه.کلا اگر دانلود زیاد دارید برید سمت نامحدود 12 ساعته،
لازمه اینم بگم که سرعت چیز کاملا نسبی هستش چون بیشتر به منطقه و یوزرها بستگی داره!!!

ali_z051
20-11-2012, 12:51
آقا من پشیموون شدم از ۲ مگابایت اومدم ۱ مگابایت نامحدود گرفتم :((( با اون ۴۰۰ دانلود می‌کردم با این ۱۳۰ :((

shahab.hiro
20-11-2012, 12:54

shahab.hiro
20-11-2012, 12:57
آقا من پشیموون شدم از ۲ مگابایت اومدم ۱ مگابایت نامحدود گرفتم :((( با اون ۴۰۰ دانلود می‌کردم با این ۱۳۰ :((

خیلی عالیه با نامحدود سرعتت130هستش
من 1مگ محدود دارم سرعتمو میتونی تو پست بالا ببینی که حد اکثر 125 هستش

mehran_286
20-11-2012, 12:59
سلام دوستان

مودم در چه فاصله ای باید باشه تا برای بدن خطر ناک نباشه ؟؟؟

mansell
20-11-2012, 14:12
سلام دوستان

مودم در چه فاصله ای باید باشه تا برای بدن خطر ناک نباشه ؟؟؟

این چیزی که میفرمایید در مورد مودمهای گیرنده داخلی مصداق نداره چون این امواج اونقدر قوی نیستند که به سلامتی بدن لطمه بزنه.یک مدت شایعه شده بود که این امواج مضرند ولی هنوز رسما در مورد خطرناک بودن این امواج چیزی منتشر نشده.شاید مجاورت در کنار آنتن ها و دکل های فرستنده احتمال بیشتری رو بده که در دراز مدت ممکنه خطرناک باشه که البته این هم حتمی نیست!!!

mehran_286
20-11-2012, 14:23
این چیزی که میفرمایید در مورد مودمهای گیرنده داخلی مصداق نداره چون این امواج اونقدر قوی نیستند که به سلامتی بدن لطمه بزنه.یک مدت شایعه شده بود که این امواج مضرند ولی هنوز رسما در مورد خطرناک بودن این امواج چیزی منتشر نشده.شاید مجاورت در کنار آنتن ها و دکل های فرستنده احتمال بیشتری رو بده که در دراز مدت ممکنه خطرناک باشه که البته این هم حتمی نیست!!!

آخه فک کنم تو توضیحات مودم یه همچین چیزی نوشته بود که با فاصله 1 متری باشه

DariushGreat
20-11-2012, 14:39
سلام
سرعت دانلود حجمی تو روز نسبطا خوب و بالاست.اما دانلود شبانه سرعت جالبی نداره،ممکنه بعضی از شبها خوب باشه اما گاهی تا 50 درصد (شاید هم بیشتر) افت سرعت داشته باشه سرویس نامحدود 10 به 1 اصلا توصیه نمی شه اما 4 به 1 که خودم دارم روزی 5.5 گیگ دانلود میکنه(1مگ).512 نا محدود یک به چهار با قیمت مناسبتر و متوسط سرعت 110-90 هم گزینه خیلی خوبیه.کلا اگر دانلود زیاد دارید برید سمت نامحدود 12 ساعته،
لازمه اینم بگم که سرعت چیز کاملا نسبی هستش چون بیشتر به منطقه و یوزرها بستگی داره!!!

من با 1 مگ اشتراک 1 به 4 شبی 1.4 گیگ میانگین دانلود می کردم با 2 مگ شبی 1.5 گیگ !!!!!!!!!! :blink:
خوشبحالت

PCGamespot
20-11-2012, 15:54
خدایی سوال از این ساده تر نمیشه اما نمیدونم چرا هیچکس به خودش حتی زحمت خوندنشو نمیده!فقط اقای انصاری و یک دوست دیگه بودن که تا اینجا به سوالات من پاسخ دادن با اینکه سوالاتیه که میدونم جوابش واسه کسی که مشترک هست سادست اما ایرانی هستیم دیگه وقتی به مشکل میخوریم در به در جوابیم اما وقتی مشکلی نداریم به هیچکسی هم کمک نمیکنیم

سلام
دوستان عزیز ایا این کابل LAN که همراه مودم هست بی کیفیته!؟و اینکه طولش چند متره؟

DariushGreat
20-11-2012, 16:14
خدایی سوال از این ساده تر نمیشه اما نمیدونم چرا هیچکس به خودش حتی زحمت خوندنشو نمیده!فقط اقای انصاری و یک دوست دیگه بودن که تا اینجا به سوالات من پاسخ دادن با اینکه سوالاتیه که میدونم جوابش واسه کسی که مشترک هست سادست اما ایرانی هستیم دیگه وقتی به مشکل میخوریم در به در جوابیم اما وقتی مشکلی نداریم به هیچکسی هم کمک نمیکنیم

خوبه
برای اینترنت جوابگو هست. ولی برای شبکه کردن و ازین دست کارا نه

mansell
20-11-2012, 16:21
آخه فک کنم تو توضیحات مودم یه همچین چیزی نوشته بود که با فاصله 1 متری باشه

راستش ندیدم، اما اگر هم نوشته یک متر فاصله باشه فکر میکنم اغلب به طور نا خوداگاه روی یک متر و بیشتر قرار میدیم.به هر حال فاصله ضرر نداره !!!:46:

ham33d
20-11-2012, 23:05
دوستان اهوازی شما هم از روزی بارون شروع شده سیگنال شما هم ضعیف شده

amiva
20-11-2012, 23:06
ویرایش شد ..

IMANKGB
21-11-2012, 00:19
نمیدونم چرا یک هفته هستش که با وایمکس(مدل مودم:BM632w) نمیتونم به اینترنت وصل بشم...دریافت سیگنال دستگاه خیلی کمه و اصلا ثابت نیست تا یادم نرفته تهران هستم.

ali_z051
21-11-2012, 12:21
۲ روز هست از ۲مگابایت اومدم به ۱ مگ نامحدود ۱ به ۴
اصن پشیمونم یه وضی.. کاش سرعت ۲ مگ ولی‌ ناامحدودشو داشتم :(((
1MB

2MB

آقا اگه بخوام برگردم به ۲مگ می‌شه بدون هیچ هزینه ی برگشت ؟؟
2 روز بیشتر نیست تغییر دادم..

sss638
21-11-2012, 12:25
سلام

دوستان کسی فریم ویر مخصوص مودم FMM130 ایرانسل رو برای مبین نت داره چون این ورژن مودم من با مبین نت همخونی نداره ممنون میشم راهنمایی کنید.

امیر انصاری
21-11-2012, 12:48
آقا اگه بخوام برگردم به ۲مگ می‌شه بدون هیچ هزینه ی برگشت ؟؟
2 روز بیشتر نیست تغییر دادم..

بدون هزینه نمیشه. اولاً هزینه ای که برای طرح فعلی پرداختین هدر میره، دوماً برای فعال کردن طرح 2 مگابیت باید مبلغشو پرداخت کنین. خیلی متضرر میشین. بهتره تا پایان این طرح صبر کنید.

ali_z051
21-11-2012, 19:13
آقا من برگشتم به ۲مگابایت ۵۷ تومن پول پخــ شد...
الان این وضعیت چی‌ میگه؟؟ هیچی‌ تو حساب نیست ۱۰ ساعت هم کانکت بودم تقریبا ۲گیگ هم مصرف شده..!!خنده داره.. ولی‌ ۱۰ دقیقه هم نیست فعال کردم... اعتبارم که ۰ هست ولی‌ باز می‌تونم دانلود کنم!!

yuzarsiff
21-11-2012, 19:54
سرعتم خیلی وقته شده دیال آپ .. پینگ گاهی هست گاهی نیست .. صفحات نصفه لود میشه .. سراغ دانلود هم که جرئت نمی کنم برم .. خیلی حرفه که سرعت بیخیال شبانه بشی ولی تو روزانه هم مشکل داشته باشی
نمی دونم برم سراغ مودم بیرونی یا نرم اگه بخواد بعد یه مدت اینجوری بشه دوباره که بخوره تو سرشون .. اگه ایرانسل شبانه رایگان اضافه میکرد یا یه کم قیمت هاش رو تعدیل می کرد عطای مبین نت رو به لقاش می بخشیدم ..

yasin 1362
21-11-2012, 20:52
سرعتم خیلی وقته شده دیال آپ .. پینگ گاهی هست گاهی نیست .. صفحات نصفه لود میشه .. سراغ دانلود هم که جرئت نمی کنم برم .. خیلی حرفه که سرعت بیخیال شبانه بشی ولی تو روزانه هم مشکل داشته باشی
نمی دونم برم سراغ مودم بیرونی یا نرم اگه بخواد بعد یه مدت اینجوری بشه دوباره که بخوره تو سرشون .. اگه ایرانسل شبانه رایگان اضافه میکرد یا یه کم قیمت هاش رو تعدیل می کرد عطای مبین نت رو به لقاش می بخشیدم ..

من 2مگ دارم الان سرعت شبانم ده روزی هست 25 ه دیشب که افتضاح 5 بود من قبلش 512 داشتم که حداقل شبانش 75 بود بنظرم 512 ثباتش بهتره من تموم کنم برمیگردم به 512....البته من کرمان هستم

امیر انصاری
21-11-2012, 21:32
اگه ایرانسل شبانه رایگان اضافه میکرد یا یه کم قیمت هاش رو تعدیل می کرد عطای مبین نت رو به لقاش می بخشیدم ..

ایرانسل در حال حاضر شبانه ی رایگان داره. از ساعت 2 تا 6 صبح.

امیر انصاری
21-11-2012, 21:33
آقا من برگشتم به ۲مگابایت ۵۷ تومن پول پخــ شد...
الان این وضعیت چی‌ میگه؟؟ هیچی‌ تو حساب نیست ۱۰ ساعت هم کانکت بودم تقریبا ۲گیگ هم مصرف شده..!!خنده داره.. ولی‌ ۱۰ دقیقه هم نیست فعال کردم... اعتبارم که ۰ هست ولی‌ باز می‌تونم دانلود کنم!!

به کنترل حساب فارسی اعتباری نیست. از Ecare قدیم استفاده کنید.

seetherali
22-11-2012, 03:16
من که دیشب 6 گیگ دانلود کردم با 2 مگ :sq_6:

saeediranzad
22-11-2012, 08:36
سلام
من 512 دارم. کی گفته سرغت شبانه اش روی 75؟
در حد دایال آپه. مصیبته.

Citrix Systems
22-11-2012, 10:21
عزیزان سرعت شما بسته به سیگنال شما هستش و از همه مهمتر جایی که هستید به شلوغی سکتورهای اون دکل بستگی داره ! خوب وقتی از حداکثر میگذره اجازه پهنای باند از یه حدی بیشتر رو به شما نمیده دیگه !

hamed m2m
22-11-2012, 13:27
عزیزان سرعت شما بسته به سیگنال شما هستش و از همه مهمتر جایی که هستید به شلوغی سکتورهای اون دکل بستگی داره ! خوب وقتی از حداکثر میگذره اجازه پهنای باند از یه حدی بیشتر رو به شما نمیده دیگه !

بیخود کرده شلوغه.مبین نت وظیفشه سرعت مطلوب بده چه شبانه چه روزانه

saeediranzad
22-11-2012, 15:37
دست کم وظیفه اش هست که تبلیغ دروغ نکنه.
اسپید تست میگذارید که سرعت روی 15 مگه. بعد یه بیچاره ای باور میکنه میره سرویس را میخره. دوماه که استفاده کرد مثل سگ پشیمون میشه.
ایها الناس! اگر میتونید adsl بخرید، هرگز سمت وایمکس نیایید.

sss638
22-11-2012, 23:24
من دو روزه دارم از وایمکس مبین نت استفاده میکنم قبلش هم ایرانسل داشتم اینو بگم خیلی بهتر از ایرانسل هست هم از نظز پشتیبانی هم از نظر کیفیت.
در این دو روز سرعت اینترنت 2 مگابیتش از سرعت 90 کیلوبایت داشته تا 200 کیلوبایت اصلا ثابت نیست و شبانه هم دیشب از ساعت 2 تا 8 فقط 650 مگابایت تونستم دانلود کنم ولی اجمالا از ایرانسل خیلی بهتره

hmahmoudi
22-11-2012, 23:55
من دو روزه دارم از وایمکس مبین نت استفاده میکنم قبلش هم ایرانسل داشتم اینو بگم خیلی بهتر از ایرانسل هست هم از نظز پشتیبانی هم از نظر کیفیت.
در این دو روز سرعت اینترنت 2 مگابیتش از سرعت 90 کیلوبایت داشته تا 200 کیلوبایت اصلا ثابت نیست و شبانه هم دیشب از ساعت 2 تا 8 فقط 650 مگابایت تونستم دانلود کنم ولی اجمالا از ایرانسل خیلی بهتره

این که اصلا خوب نیست! معلوم نیست ایرانسل چی بوده

Citrix Systems
23-11-2012, 00:19
بیخود کرده شلوغه.مبین نت وظیفشه سرعت مطلوب بده چه شبانه چه روزانه
بله وظیفشه اما کسی نمیگه که ایران تحریمه ! وقتی میخواد دکل بزاره نمیتونه وارد کنه تجهیزاتش رو باید به کی بگه ؟ مگه دسته مبین نت هستش ؟ دسته سران مملکته آقا نه مبین نت ... شما انگار خبر نداری دورت چی میگذره !

mohammad_87
23-11-2012, 00:50
دست کم وظیفه اش هست که تبلیغ دروغ نکنه.
اسپید تست میگذارید که سرعت روی 15 مگه. بعد یه بیچاره ای باور میکنه میره سرویس را میخره. دوماه که استفاده کرد مثل سگ پشیمون میشه.
ایها الناس! اگر میتونید adsl بخرید، هرگز سمت وایمکس نیایید.
آی گفتی....من آخرین راهم وایمکس بود هنوزم دنبال اینم که مشکل فیبر نوری منطقه ما حل بشه تو لیست انتظار مخابرات و چندین isp هستم.خدایا...

بله وظیفشه اما کسی نمیگه که ایران تحریمه ! وقتی میخواد دکل بزاره نمیتونه وارد کنه تجهیزاتش رو باید به کی بگه ؟ مگه دسته مبین نت هستش ؟ دسته سران مملکته آقا نه مبین نت ... شما انگار خبر نداری دورت چی میگذره !
تحریم رو که ما مردم داریم با روح و جانمون احساس میکنیم و همون سران هستند که براشون تاثیری نداره.اینترنت هم یه نمونش
--------------
دوستان راهی دارید که بتونم سرعت wifi رو محدود کنم؟

shahab.hiro
23-11-2012, 01:01
من اخیرا قطعی هام خیلی زیاد شده.مودم رو که خانوش روشن میکنم درست میشه.کسی همچین مشکلی داره؟راه حلی پیشنهادی؟

DariushGreat
23-11-2012, 05:19
من اخیرا قطعی هام خیلی زیاد شده.مودم رو که خانوش روشن میکنم درست میشه.کسی همچین مشکلی داره؟راه حلی پیشنهادی؟

بله این چند وقته من هم داشتم.
:sq_11:

saeediranzad
23-11-2012, 08:02
من همیشه این مشکل را دارم. انگار تا میآم روی خط، یه نفر میآد ایپی را عوض میکنه. بعد از 5 دقیقه مجبورم خاموش و روشن کنم.

ali_z051
23-11-2012, 08:43
آقا من از وقتی‌ که طرحمو تغییر دادم کم نمی‌کنه ۱ ماه ۲مگ داشتم با ترافیک ۲ گیگ
بد از کلی‌ استفاده و دانلود کم نکرده !!
یعنی‌ یه مقدار خیلی‌ کم...
از دیشبم واسه دانلود گذاشتم که ۸ خاموش شه
ولی‌ مثله اینکه قاطی‌ کرده بود خاموش نشده بود
همینجور داشت دانلود میکرد
حجم باقی‌ مونده رو نیگا کردم تکون نخورده بود
مودم هم یبار خاموش روشن کردم!!
خدا بده برکت.. اینجور که معلومه کم نکرده.. الانم دارم دانلود می‌کنم
:sq_8:

behzad1990
23-11-2012, 10:32
بابا اصلا معلوم نیست این مبین نت چه مرگش هست ، من حدودا 6 ماه هست که 1 مگ دارم ، سرعت روزانه من کاملا ثابت ولی شبانه بوده شبی 2 گیگ گرفتم و یا شبی 500 مگابایت گرفتم ... جای منم تغییر نکرده ، هی خوب میشه هی بد میشه ... خوب اگر میتونی با کیفیت خوب ارائه بدی خوب مرض داری ارائه نمیدی .... دیشبم که 950 مگ گرفت ، در صورتی که از همون سایت 1.8 گیگ هم گرفته بودم قبلا ....

Soroush-S
23-11-2012, 11:40
الان ارزونترین سرویس مبین نت چقدره ؟ یادم قبلا مودم USB داشت سابی 100 تومن - الانم داره؟

mosi_alfa
23-11-2012, 12:00

تو کنترل حساب" دریافت فایل اکسل " بزن احتمالا اونجا نشون میده:31:

amiva
23-11-2012, 12:41

داش نکن این کارو با خودت ... :sq_25:

hajoo
23-11-2012, 13:58
وقتى ازت کم ميکنه که ديگه دير شده :D

Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2

yuzarsiff
23-11-2012, 18:19

برادر من سیگنال کمترین تاثیر رو توی سرعت داره .. یادمه یه زمانی rssi من 87 بود و یه چراغ روشن ! اما پینگم 200 و سرعتم دانم از 135 جا به جا نمی شد ! حالا جا مودم رو تغییر دادم rssi برسه به 84 83 و دو چراغ روشن پینگم اکثرا روی 400 500 هست .. سرعتم هم به زور به 100 میرسه توی روزانه با سرویس 1 مگ شبانه هم کلا بیخیالم مگه اینکه یه قسمت سریال 200 300 مگ بخوام دان کنم .. از حداکثر بگذره اجازه ی پهنای باند بیشتر نمیده ؟! یعین در این حد که من برای سند کردن یه ایمیل باید متوسل شم به دیال آپ ؟!
دقیقا یجوری شده دقت کردم حدود دو هفته تو ماه من نتم درسته دو هفته خراب میشه .. نمی دونم چه سریه !

malavan.ehsan
24-11-2012, 01:53
سلام
دوستان من الان 24 ساعته که هزینه اشتراکم را واریز کردم حتی 2000 تومان بیشتر ولی هنوز فعال نشده توی سایت نوشته مبلغ تو حسابم اعمال شده ولی طرح فعال نشد ماه های قبل راحت فعال میشد!
کسی میدونه مشکل از چیه؟

gigabyte2052
24-11-2012, 03:19
سلام
دوستان من الان 24 ساعته که هزینه اشتراکم را واریز کردم حتی 2000 تومان بیشتر ولی هنوز فعال نشده توی سایت نوشته مبلغ تو حسابم اعمال شده ولی طرح فعال نشد ماه های قبل راحت فعال میشد!
کسی میدونه مشکل از چیه؟

تو ecare قدیمی فعال شده منم همینطوری شدم

MehranVB
24-11-2012, 09:51
دوستان خبری شده؟ توی این چند روز اخیر یه گیگ ازم کم شده. دانلود شبانه سرجاشه؟؟؟

salavan
24-11-2012, 12:17
سلام
من 512 دارم. کی گفته سرغت شبانه اش روی 75؟
در حد دایال آپه. مصیبته.

برای من که هر شب ثابت روی 80 تا 100

hamed m2m
24-11-2012, 12:52
برای من که هر شب ثابت روی 80 تا 100
خوبه
واسه من که مثلا 2مگ دارم.سرعت شبانه ام20تا بزور میرسه

khodadadeh
24-11-2012, 13:05
اینجا کسی هست با این صفحه برخورد کرده باشه؟
من از خابرات مشهد گرفتم و با این صفحه مواجه میشم:

ham33d
24-11-2012, 13:24
سلام من 512 نا محدود 4به1 گرفتم ولی سرعت دان بالای 50kb نمیره سیگنال مودم هم خوبه با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن باید 128kb باشه- بهشون گفتم نیست گفتن همینه دیگه دوستان کسی این طرح را گرفته که این مشکل را داشته باشه

24-11-2012, 13:38
اینجا کسی هست با این صفحه برخورد کرده باشه؟
من از خابرات مشهد گرفتم و با این صفحه مواجه میشم:

مربوط به آنتی ویروس شماست .
غیرفعالش کنید .
ولی مخابرات چه ربطی به مبین نت داره ؟؟

mosi_alfa
24-11-2012, 14:34
در هر ساعت ۵،۶ بار قطع میشه چه وضعشه
۵۱۲ دارم ولی واسه کارای مهم مثل انتخاب واحد و خرید اینترنتی از ترس قطع شدن وسط کار، نمیتونم استفاده کنم

GHOST RECON
24-11-2012, 14:53
بچه ها من شهرری هستم حدود ۱ هفته س کلا مبین نت برا من قطع شده یعنی مودم همش داره دنبال سیگنال میگرده ولی چیزی پیدا نمیکنه
جای مودم رو هم تغییر ندادم نمیدونم چرا اینجوری شده
از یکی از دوستام که اونم شهرری هست و مبین داره سوال کردم ولی اون گفت برا اون درسته

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

roxan
24-11-2012, 15:57
بچه ها من شهرری هستم حدود ۱ هفته س کلا مبین نت برا من قطع شده یعنی مودم همش داره دنبال سیگنال میگرده ولی چیزی پیدا نمیکنه
جای مودم رو هم تغییر ندادم نمیدونم چرا اینجوری شده
از یکی از دوستام که اونم شهرری هست و مبین داره سوال کردم ولی اون گفت برا اون درسته

به احنمال قوی تنظیمات درونی مودم به هم ریخته ،

khodadadeh
24-11-2012, 16:26
مربوط به آنتی ویروس شماست .
غیرفعالش کنید .
ولی مخابرات چه ربطی به مبین نت داره ؟؟

می دونم مخابرات ربطی به مبین نت نداره، فقط می خواستم ببینم مشکل از سرویس دهنده ماست یا مشکل کلیه
دوما این مشکل مال آنتی ویروس نیست، مشکل از سرویس دهندست

Viren
24-11-2012, 18:02
امروز خیلی وضع خرابه همش قطع میشه
راستی چرا روی سرویس 1 ماه متوسط خط کشیده شده؟

amiva
24-11-2012, 23:39
میگم نمیشه یه پیج فیسبوک درست کنیم از مبین نت حمایت کنیم برا "اونجوری شدن"؟؟ والا، من به شدت نیاز دارم :sq_2:

alipezhman
25-11-2012, 00:32
منم خیلی نیاز دارم "اونجوری بشه" ولی لامصب یه ماهی هست که خبری نیست!! :(

mosi_alfa
25-11-2012, 00:33
منظورتون اونجوری که گاهی خیرات می کنه؟:sq_1:

ali_z051
25-11-2012, 12:56
من طی‌ ۲ شب ۱۴/۵ گیگ دانلود کردم.. تقریبا بیشتر از اینا هم می‌تونستم دانلود کنم حدوداً ۱۶ ۱۵ گیگ میانگین شبی ۷ ۸ گیگ با ۲ مگبایت میشه دانلود کرد

ham33d
25-11-2012, 13:45
میخام از طریق سایت طرح را عوض کنم ولی نمیشه اصلا مکان داره طرح رو تغییر بدی این ارور رو میده
مشترک گرامی: وضعیت طرح اشتراکی شما در حال انتظار است، امکان تغییر طرح اشتراکی برای شما امکانپذیر نمی باشد.

mansell
25-11-2012, 14:23
میخام از طریق سایت طرح را عوض کنم ولی نمیشه اصلا مکان داره طرح رو تغییر بدی این ارور رو میده
مشترک گرامی: وضعیت طرح اشتراکی شما در حال انتظار است، امکان تغییر طرح اشتراکی برای شما امکانپذیر نمی باشد.

طرح جدید در حال تغییره ،شما یکبار مودم رو ریست کن بعد از 15دقیقه فعال میشه.ممکنه موجودی کافی نباشه،چک کنید که مبلغ کافی در حسابتون باشه.

ham33d
25-11-2012, 14:28
من چند روز پیش 42هزار تومان واریز کردم برای طرح 512 نامحدود حالا میخام تغییر بدم 1024-8گیگ این کار شدنی هست

mansell
25-11-2012, 14:45
من چند روز پیش 42هزار تومان واریز کردم برای طرح 512 نامحدود حالا میخام تغییر بدم 1024-8گیگ این کار شدنی هست

البته که شدنیه!! فقط شما ضرر میکنید.یه قول خودتون 42 تومن دادید حالا باز یه 40 تومن دیگه هم بدید.بهتره یک مقدار صبر کنید.8 گیگ هم اگر دانلود زیاد دارید نمیصرفه، من داشتم بعد از چند روز عوض کردم.حالا اگر اصرار دارید انجام بدید ولی حیفه استفاده کنید.

GHOST RECON
25-11-2012, 14:46
به احنمال قوی تنظیمات درونی مودم به هم ریخته ،

امروز درست شد

ham33d
25-11-2012, 15:01
البته که شدنیه!! فقط شما ضرر میکنید.یه قول خودتون 42 تومن دادید حالا باز یه 40 تومن دیگه هم بدید.بهتره یک مقدار صبر کنید.8 گیگ هم اگر دانلود زیاد دارید نمیصرفه، من داشتم بعد از چند روز عوض کردم.حالا اگر اصرار دارید انجام بدید ولی حیفه استفاده کنید.

یعنی اگه بخوام طرح را تغییر بدم بازم باید پول واریز کنم میشه واضع تر توضیح بدی رفیق با تشکر

mosi_alfa
25-11-2012, 15:10
به هیچ وجه مبلغ بر نمیگرده

mansell
25-11-2012, 15:12
یعنی اگه بخوام طرح را تغییر بدم بازم باید پول واریز کنم میشه واضع تر توضیح بدی رفیق با تشکر

خواهش میکنم
دوست عزیز شما اگه اقدام به تغییر طرح اشتراکیتون کنید وضعیت طرح قبلیتون (اون پولی که قبلا دادید) کاملا ابطال میشه و شما باید پول طرح جدید رو کامل پرداخت کنید حتی اگر 5 دقیقه از طرح 512 تون استفاده کرده باشید برای تغییر به 1 مگ باید کل پول طرح جدید رو بدید یعنی یه 42 تومن + یه 40 تومن دیگه!!! برا اینه که میگم شما ضرر میکنید.مبین نت فکر همه جاش رو کرده و آسون کردن تغییر طرح رو به همین جهت تو سایتش ممکن کرده که سود بیشتری کنه،چون همیشه وسوسه برای تغییر طرح وجود داره و اینجا تنها کسی که ضرر میکنه مشترکه نه شرکت!!!

ham33d
25-11-2012, 15:23
شرمنده اینقدر سوال می کنم؟؟؟

سلام من 512 نا محدود 4به1 گرفتم ولی سرعت دان بالای 50kb نمیره سیگنال مودم هم خوبه با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن باید 128kb باشه- بهشون گفتم نیست گفتن همینه دیگه دوستان کسی این طرح را گرفته که این مشکل را داشته باشه

mansell
25-11-2012, 15:46
شرمنده اینقدر سوال می کنم؟؟؟

متوجه شدم سرعتتون پایینه.چند تا دلیل ممکنه داشته باشه.یکی به منطقه و مشترکینی که باهاشون در پهنای باند سهیمید و دوم اینکه ممکنه سروری که ازش دانلود میکنید سرعت مناسبی نداشته باشه .128 به نظرم نمیتونه باشه.128 که من داشتم بیشتر از 30 نمی داد،512 نامحدود 4 به 1 باید حداقل 64 و حداکثر بین 110 تا 90 سرعت داشته باشه.همینطور که میدونید و توی تاپیک خوندید 512 نسبت به قیمتش سرعت خوبی داره.مودم رو یکبار ریست کن و از سایت دیگه دانلود کن ببین فرقی میکنه یا نه!!
امیدوارم مشکلت حل شه و پول اضافه ندی!!!

sss638
25-11-2012, 16:55

سلام این سرعت 512 بیت هست اول تقسیم بر 8 بکنید میشه 64 کیلوبایت بعد اینو تازه اگر تقسیم بر 4 کنی میشه 16 کیلوبایت یعنی اینها اینجوری حساب میکنن حالا اینها تو سایت نوشتن بیت و کسی هم دقت نمیکنه یعنی اگر سرعتتون 16 کیلوبایت هم باشه کاملا درسته و نمیتونید اعتراضی کنید

من خودم 2 مگ دارم سرعتم از 100 هست تا 200 اصلا ثابت نیست ...

javid_hector
25-11-2012, 21:49
سرویس 2 مگ یک ماهه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mi-ad
26-11-2012, 01:06
با سلام
دوستان من قست خرید وایمکس مبین نت را دارم و سرعت آپلود برای من بسیار مهم است
در شهر انزلی زندگی میکنم و از دوستانی که در این باره اطلاعات دارند خواستار راهنمایی ام

feri2009
26-11-2012, 05:31
دوستان واسه تمدید اشتراک ماهانه همین که مبلغ رو اینترنتی واریز کنم و حسابم رو شارژ کنم کافیه ؟خودش از اعتبار حساب کم میکنه؟یا باید تماس بگیرم:question:

mansell
26-11-2012, 08:17
با سلام
دوستان من قست خرید وایمکس مبین نت را دارم و سرعت آپلود برای من بسیار مهم است
در شهر انزلی زندگی میکنم و از دوستانی که در این باره اطلاعات دارند خواستار راهنمایی ام

سلام.
اگه دسترسی به ADSL دارید وایمکس رو برا سرعت آپلود فراموش کنید چون خیلی پایینه و نسبت به سرعت دانلود ناچیزه.در بهترین حالت زیر 0.50mb/s است با توجه به نیازتون خیلی جوایگو نیست!!!مثلا اگه شما با سرعت 400 مگا بیت بر ثانیه دانلود میکنید سرعت آپلود شما میشه چیزی نزدیک 512!!!

javid_hector
26-11-2012, 10:40
دوستان واسه تمدید اشتراک ماهانه همین که مبلغ رو اینترنتی واریز کنم و حسابم رو شارژ کنم کافیه ؟خودش از اعتبار حساب کم میکنه؟یا باید تماس بگیرم:question:

با سلام.
دوست عزیز شما حسابتو ب اندازه مبلغ مورد نظر شارج کن بعد مودمو خوموش کن یه ساعت برو یه دوری بزن بیا طرحت عوض شده.به تماس نیازی نیست.
البته مالیات بر ارزش افزودشم بریز حتما.

ali_z051
26-11-2012, 11:04
اقایون میگم بشینیم یه فکری کنیم راهو‌ چاره پیدا کنیم که از حساب کم نکنه سرویس کرد بس که ترافیک ۱۲ تومنی خریدیم
والا :|

ali_z051
26-11-2012, 11:08
ترافیک ۱ گیگ برا بقیه سرویس دهندهها چنده ؟
برا ۲ مگابایت

yusef
26-11-2012, 11:20
سلام
میخواستم بدونم امکانش هست که با یه کابل شبکه جداگانه یه کامپیوتر دیگه هم به اینترنت وصل کنم؟
مودم من outdoor هست و میتونم یه Hub بگیرم که یه ورودی و دو تا خروجی داشته باشه.

qeshmkids
26-11-2012, 13:14
میخواستم طرح 1 مگ نامحدود 1 به 10 رو بگیرم ، دوستانی که استفاده میکنن سرعتشون چطوره ؟
الان طرح 1 به 4 دارم سرعت هم خوبه .
یه سوال دیگه ، طرحهای قدیمی رو نمیشه فعال کرد مثل 1 مگ 40 گیگ یا ..... ؟

Mi-ad
26-11-2012, 14:19
دوستان سرعت آپلود سرویس 1 مگ با کابل بیشتر از 50 نمیشه یا با Wi-Fi ؟

mansell
26-11-2012, 15:21
میخواستم طرح 1 مگ نامحدود 1 به 10 رو بگیرم ، دوستانی که استفاده میکنن سرعتشون چطوره ؟
الان طرح 1 به 4 دارم سرعت هم خوبه .
یه سوال دیگه ، طرحهای قدیمی رو نمیشه فعال کرد مثل 1 مگ 40 گیگ یا ..... ؟
سرعت طرح نامحدود 10 به 1 خیلی پایینه.سمش نرید.همین 4 به 1 نامحدود خیلی بهتره.
طرح های قدیم رو نمیشه فعال کرد متاسفانه!!!

shermanpop
26-11-2012, 18:04
چطور میتونم مودم BM632w ایرانسل رو به مبین نت تبدیل کنم

mosi_alfa
26-11-2012, 18:47
دوستان من قبلا تهران بودم 4 چراغ بود مودم بدون قطعی کار می کرد، الان اومدم شهرستان 5 چرا ولی در ساعت 6،5 بار قطع میشه به مدت تقزیبا پنج دقیقه
چیکار کنم:sq_3:

Mi-ad
26-11-2012, 18:52
دوستان من قبلا تهران بودم 4 چراغ بود مودم بدون قطعی کار می کرد، الان اومدم شهرستان 5 چرا ولی در ساعت 6،5 بار قطع میشه به مدت تقزیبا پنج دقیقه

به احتمال خیلی زیاد مشکل قطعی از نوع اتصالت باید باشه و از طرف خودته

hamed m2m
26-11-2012, 19:57
چطور میتونم مودم BM632w ایرانسل رو به مبین نت تبدیل کنم
دفاتر مبین نت مراجعه کنید انجام میدن واستون
من تبدیل کردم.
مبلغشم 15تومن تو اهواز البته
پیشنهاد میکنم اگه ایرانسلتون آنتن دهی و کیفیتش خوبه جایی که هستین,تبدبل نکنین!
مبین نت سرعتش نوسان زیاد داره.بعضی وقتا هم قطعی.البته بعضی مناطق کیفیتش خوبه
اگه مطمئنی نزدیک دکل هستی و یا کلا کیفیت و آنتن دهی مبین نت تو منطقتون خوبه,اونوقت تبدبل کنین
خلاصه تصمیم با خودته.موفق باشید

shahab.hiro
26-11-2012, 21:11

به احتمال خیلی زیاد مشکل قطعی از نوع اتصالت باید باشه و از طرف خودته

نه آقا احتمالش ناچیزه از اتصالات باشه
مبین نت تو بعضی شهرا ازجمله شهر ما همینجوریه و خیلی قطع میشه مخصوصا روزای ابری

shahab.hiro
26-11-2012, 21:25
دوستان سرعت آپلود سرویس 1 مگ با کابل بیشتر از 50 نمیشه یا با Wi-Fi ؟

از لحاظ سرعت فرقی نداره اما از لحاظ امنیت کابل امن تره

salavan
26-11-2012, 21:40

البته اگه زمانه طرحت تموم شده میتونی بدون تماس تمدید کنی
اگه حجمت تموم شد و زمانت مونده تماس نگیری پول بریزی از پولت کم میکنه حجم میندازه تمدیدی هم در کار نیست!!!

mohammad_87
27-11-2012, 16:51
راهی پیدا نشد برای محدود کردن سرعت wifi ؟

Aloneboy
27-11-2012, 17:32
سرعت يك مگ گرفتم نهايت سرعت دانلود 140 كيلو بايت هستش اونم با قيمتي در حدود 23 هزار تومان در صورتي كه adsl سرعت در اين حد ماهي 10 تومان هم نميشه!!!!! آخه اين چه وضعشه

abas.1740
27-11-2012, 18:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اهواز اشتراک 512

abas.1740
27-11-2012, 18:35
عاشورا شب در ساعت رایگان تو اهواز با اکانت 512 سرعت دانلود از همون شروع ساعت رایگان تا صبح از 90 تا 110 کیلوبایت برثانیه متغیر بود....برای اولین بار یه لحظه سرعت 126 ک بر ثانیه هم تو عمرم دیدم....وای که چه شب تکرار نشدنی و رویایی بود.... تا صبح اشک شوق ریختم و برای پایداری ابر کمپانی مبین نت دعا کردم....شب بعد به خودم اومدم و دیدم دیگه خبری ازون رویا نیست....ولی خداییش هرشب سرعتم بین 30 تا 50 متغیره و واقعا این سرعت تو ساعات رایگان عالیه نسبت به چند وقت پیش....برم 7هشت 10 کیلو اسپند دودبدم امشب سرعت برنگرده دایال آپ

mohsen19871366
27-11-2012, 20:18
مبین نت سرعت شبانه رایگانش چطوره؟ کسی از سرویس یو اس بی مبین نت استفاده کرده؟

امیر انصاری
27-11-2012, 20:27

سرعت دانلود شبانه ظاهراً بر حسب منطقه متغیره. من در حال حاضر راضی هستم، اما مدتی پیش افتضاح بود. شما هم بهتره در منطقه ی خودتون تحقیق کنید.
تنها در صورتی که روی دکل ساکن هستید، از مودم یو اس بی استفاده کنید.

mohsen19871366
27-11-2012, 21:09
تنها در صورتی که روی دکل ساکن هستید، از مودم یو اس بی استفاده کنید.
منظور چه محدوده ایه؟ تا چقدر فاصله؟ من میخوام فقط از شبانه استفاده کنم و طرحی رو بگیرم که به نسبت نیاز من مقرون به صرفه باشه. به خاطر همین میخواستم یو اس بی بگیرم. یعنی اگر دور باشه از دکل اصلا قابل استفاده نیست؟ این مناطق تحت پوشش که تو سایت زده مال مودم های داخلیه یا برای یو اس بی هم فرقی نداره؟

امیر انصاری
27-11-2012, 21:13
منظور چه محدوده ایه؟ تا چقدر فاصله؟ من میخوام فقط از شبانه استفاده کنم و طرحی رو بگیرم که به نسبت نیاز من مقرون به صرفه باشه. به خاطر همین میخواستم یو اس بی بگیرم. یعنی اگر دور باشه از دکل اصلا قابل استفاده نیست؟ این مناطق تحت پوشش که تو سایت زده مال مودم های داخلیه یا برای یو اس بی هم فرقی نداره؟

من خودم شخصاً استفاده نکردم، اما خودشون میگن باید فاصله تا دکل کمتر از 500 متر باشه، اما در عمل گویا باید در 100 متری دکل قرار داشته باشین. مناطق تحت پوشش برای کلیه ی مودم هاست، اما مودم یو اس بی گیرندگیش خیلی ضعیفه. حالا باز دوستان میان تجربیاتشونو میگن، اما به نظر بنده یو اس بی رو فراموش کنید.

GHOST RECON
27-11-2012, 23:24
این مبین نت دیونه کرد منو
شبا که تا ۵ صبح قطعه روزا هم در کل ۴-۵ ساعت وصله
وقتی هم که بارون میاد که کلا میپره

hmahmoudi
28-11-2012, 00:15

من از دانلود شبانش راضیم، چون افت سرعت ندارم... اما خیلیا شاکین. کلاً بهتره یکی دو شب با مودم یکی از دوستات تسش کنی
یو اس بی هم خیلی به درد نمیخوره

hmahmoudi
28-11-2012, 00:22
اقایون میگم بشینیم یه فکری کنیم راهو‌ چاره پیدا کنیم که از حساب کم نکنه سرویس کرد بس که ترافیک ۱۲ تومنی خریدیم
والا :|

آقا از مرورگر اپرا، جدیدترین نسخش استفاده کن، یه مقدار تو مصرف بهت کمک میکنه

saeediranzad
28-11-2012, 04:42
عاشورا شب در ساعت رایگان تو اهواز با اکانت 512 سرعت دانلود از همون شروع ساعت رایگان تا صبح از 90 تا 110 کیلوبایت برثانیه متغیر بود....برای اولین بار یه لحظه سرعت 126 ک بر ثانیه هم تو عمرم دیدم....وای که چه شب تکرار نشدنی و رویایی بود.... تا صبح اشک شوق ریختم و برای پایداری ابر کمپانی مبین نت دعا کردم....شب بعد به خودم اومدم و دیدم دیگه خبری ازون رویا نیست....ولی خداییش هرشب سرعتم بین 30 تا 50 متغیره و واقعا این سرعت تو ساعات رایگان عالیه نسبت به چند وقت پیش....برم 7هشت 10 کیلو اسپند دودبدم امشب سرعت برنگرده دایال آپ
اگه توجه کرده باشی، تو این تاپیک بعضیها هرشبشون عاشوراست،
خدا ازشون قبول کنه!

FerineFast
28-11-2012, 04:48
سلام
میخواستم بدونم امکانش هست که با یه کابل شبکه جداگانه یه کامپیوتر دیگه هم به اینترنت وصل کنم؟
مودم من outdoor هست و میتونم یه Hub بگیرم که یه ورودی و دو تا خروجی داشته باشه.

اگه فقط LAN میخواهید یک Switch کارتون رو راه میندازه ولی اگه Wifi می خواهید Access Point باید بگیرید و مدل نت مبین نت هم NAT هست و مشکلی برای Share نداره.

mosi_alfa
28-11-2012, 13:25
دوستان سایت ایرانسل نوشته مودم وایرلسش 100تومنه
بنظرتون یه یکی بگیرم بعد تبدیل کنم مبیننت چطوره؟ میصرفه؟

Citrix Systems
28-11-2012, 16:12
میصرفه اما اگه مودمت خدای نکرده بسوزه از نظر مبین نت گارانتی نداره و باید خودت 300 تومن هزینه بدی تا تعویض کنن

MaysamMaysam
28-11-2012, 19:47
سرعت يك مگ گرفتم نهايت سرعت دانلود 140 كيلو بايت هستش اونم با قيمتي در حدود 23 هزار تومان در صورتي كه adsl سرعت در اين حد ماهي 10 تومان هم نميشه!!!!! آخه اين چه وضعشه
دوست عزیز سرعت اینترنت شما 1 مگا بیت یا 1024 کیلو بیت هست. در نتیجه حداکثر سرعت شما به بایت میشه 128 کیلو بایت.
1 بایت = 8 بیت

MaysamMaysam
28-11-2012, 19:51
من خودم شخصاً استفاده نکردم، اما خودشون میگن باید فاصله تا دکل کمتر از 500 متر باشه، اما در عمل گویا باید در 100 متری دکل قرار داشته باشین. مناطق تحت پوشش برای کلیه ی مودم هاست، اما مودم یو اس بی گیرندگیش خیلی ضعیفه. حالا باز دوستان میان تجربیاتشونو میگن، اما به نظر بنده یو اس بی رو فراموش کنید.
گین آنتن مودم یو اس بی 1/4 مودم های داخلیه.

MaysamMaysam
28-11-2012, 19:54
نقشه توی سایت مال مودم های داخلیه. ولی رو اونم نمیشه حساب کرد گاهی اوقات. من خودم تا دکل بیشتر از 2 کیلومتر فاصله داشتم ولی مودم یواس بی میزاشتم دم پنجره و وصل میشدم.

saeediranzad
29-11-2012, 03:47
دوست عزیز سرعت اینترنت شما 1 مگا بیت یا 1024 کیلو بیت هست. در نتیجه حداکثر سرعت شما به بایت میشه 128 کیلو بایت.
1 بایت = 8 بیت
البته حساب شما درسته. ولی ADSL را روی بیشتر میبندند. یعنی اون که 128 میخره گاهی بیش از 128 کیلوبایت سرعت دانلود داره. ولی وایمکس فلکزده اینطور نیست.
من خودم الان هم وایمکس مبین دارم و هم adsl مخابرات (که تازه چندان تحفه ای نیست). تفاوت کاملاً چشمگیره.

ham33d
29-11-2012, 18:59
واقعا که اشتباه کردم طرحه 512-نامحدود4به1 رافعال کردم ولی چه فایده ای داره صبح س7 میرم سر کار تا س 6 بعد ظهر استفاده من میشه روزه 1 ساعت چه ضد حالی خوردم

mansell
30-11-2012, 00:51
واقعا که اشتباه کردم طرحه 512-نامحدود4به1 رافعال کردم ولی چه فایده ای داره صبح س7 میرم سر کار تا س 6 بعد ظهر استفاده من میشه روزه 1 ساعت چه ضد حالی خوردم

یه طرح درست و حسابی تو این طرحهای مبین نت وجود نداره ،همه شون یه ایراد اساسی دارند،منم امروز از یک مگ نامحدود 4 به 1 تغییر دادم.و برگشتم به دو مگ !!!گرچه سرعتش خوب بود ولی نمیشه،آدم بعضی وقتها تو اون ساعتها که مودم قطع میشه یه کارهایی براش پیش میاد،ایمیلی چک کنه،دنبال مطلبی باشه و ...کاش مبین نت یه درایتی به خرج میداد و میدید که چقدر مشترک داره و از سود کلونی که میبره برا بهبود خدماتش استفاده میکرد!!!!

milad-1990
30-11-2012, 02:46
لعنت به مبین نت آقا من سرعتم با دو مگ 10 اه اخه به کی بگم دیگه خدا فقط باید به دادمون برسه اخه چرا اینقدر دزدی تو مملکته پول دادیم واسش ،واسه این 2 مگ اخه چه سرویس دهی آشغالیه ،بچه ها چیکار میشه کرد اصلا باید این تاپیک رو بست چون مبین نت حتی ارزش یکبار امتحان رو هم نداره

saeediranzad
30-11-2012, 03:30
نه عزیزان تقصیر مبین نت نبیست. من هم این را دارم هم adsl محابرات.
هردو در خراب کردن اعصاب مشتری باهم رقابت دارند.
ولی وضع اینترنت، مثل همه مشکلات دذیگه این کشور تقصیر دشمنه.
اگه مقررات فورم اجازه میداد، چنان فحشهایی نثار دشمن میکردم که از کرده خودش پشیمون بشه.

pouya_99999
30-11-2012, 11:14
شرایطی نداره مبین نت برای واگذاری مودم ها به صپرت اقساط یا شرایط دیگه ؟

Mi-ad
30-11-2012, 12:20
این مبین نت دیونه کرد منو
شبا که تا ۵ صبح قطعه روزا هم در کل ۴-۵ ساعت وصله
وقتی هم که بارون میاد که کلا میپره

پس این عکس اسپید تست که زدی تو امضات مال کیه ؟

Mi-ad
30-11-2012, 12:24
میصرفه اما اگه مودمت خدای نکرده بسوزه از نظر مبین نت گارانتی نداره و باید خودت 300 تومن هزینه بدی تا تعویض کنن
این عکسی که زدی تو امضات مال خودته ؟
2MB سرعت آپلود :sq_14:

mehdi700007
30-11-2012, 13:04
از بس طرح های مبین نت بده و هی مجبورم هی ترافیک 12 تومنی بخرم این ماه گفتم 128 رو امتهان کنم اینم تست سرعتش . با دانلود منیجر 35 تا میده

Mi-ad
30-11-2012, 13:50
تو یه کافی نت که مبین نت استفاده میکرد سرعت دانلود با سرویس 128 حدود 140 میشود

ham33d
30-11-2012, 13:56
تو یه کافی نت که مبین نت استفاده میکرد سرعت دانلود با سرویس 128 حدود 140 میشود

لبد کافی نت خلوت بوده

officer
30-11-2012, 15:45
واقعا مسخرست ... فاصله من تا دكل و آنتن 500 متر هم نيست ولى مودم داخلى فقط دو خط سيگنال داره ...
سرعت دانلود شبانه سرويس 1 مگ هم به 10 نميرسه ...

با پرويى تمام هم ميگن فشار رو سيستمشونه شبا ... انگار نه انگار قرارداد دارن !
ميخوام شكايت كنم ازشون !

Sent from my HTC Vision using Tapatalk 2

saeediranzad
30-11-2012, 16:27
سلام
من یه عکس از دکل مخابراتی تو تاپیک عکسهایی هوایی و طبیعت و آسمان و... گذاشته ام. ببینید و اگر میدونید پاسخ بدهید.
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hmahmoudi
30-11-2012, 16:38

به نظر من بد نیست، اما یکم صبر کن. ایرانسل برای مناسبت های مختلف تخفیف میذاره، همین مودم 100 تومنی رو 49 تومن میده معمولاً!
اونوقت خیلی به صرفه تر میشه

ham33d
30-11-2012, 17:04
سلام
من یه عکس از دکل مخابراتی تو تاپیک عکسهایی هوایی و طبیعت و آسمان و... گذاشته ام. ببینید و اگر میدونید پاسخ بدهید.
لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
از این دکل برای انداختن پارازیت بر روی کانالهای ماهواره استفاده میشود

Milad4171
30-11-2012, 17:06
بچه ها اينكه ميگيند 2مگ داريد يا 1 ولي سرعت دانلودتون پايين
مشكوكه قضيه
چون من با مبين تست كردم
با ايرانسل هم همينطور
سرعت دانلود فيكس رو حد قرارداديش بوده
شايد بخاطر وفايروال سرعت پايين اومده
من با مودم مبين كار نكردم ولي فكر كنم با آپديت اين مشكل به مراتب حل ميشه چون خيلي ها با آپديت مودم ها مشكل كم بودن سرعتشون حل شده...

GHOST RECON
30-11-2012, 17:08
پس این عکس اسپید تست که زدی تو امضات مال کیه ؟

مال خودمه در زمان قدیم!!!!!

Dead Space
30-11-2012, 17:12
سلام دوستان... آقا من از مبین نت تا 10 روز پیش خیلی راضی بودم، با 2 مگابیت بر ثانیه شبی 2 گیگ دانلود داشتم... جدیدا شبی 200 مگابایت هم دانلود نمی کنم. قضیه چیه آقا؟ چرا انقدر داغون شده؟ من که حجم 2 گیگابایتم تو 3 روز اول تموم شد، تو این 1 ماه فقط از رایتل 512 کیلوبیت بر ثانیه استفاده کردم که واقعا هم راضی بودم، مبین هم شبا فقط دانلود کردم. ولی چند دفعه هم که روز تست زدم انگار مثل قبل نبود!

mansell
30-11-2012, 17:54
با پرويى تمام هم ميگن فشار رو سيستمشونه شبا ... انگار نه انگار قرارداد دارن !
ميخوام شكايت كنم ازشون !

کاملا جهت گیری شده اس و طبق تنظیمات خودشون به محض اینکه دانلود شبانه شروع میشه سرعت اینجوری میشه تا ساعت 8 صبح.اگه شکایت هم زیاد باشه اینا راههای دور زدن قانون رو خوب بلدن.اول با هزار جور تبلیغات اومد مشتری جلب کرد بعد کیفیت رو انقدر آورد پایین که تو بعضی جاهها بعضی ها به دایال آپ برگشتن!!!

mansell
30-11-2012, 18:09
سلام دوستان... آقا من از مبین نت تا 10 روز پیش خیلی راضی بودم، با 2 مگابیت بر ثانیه شبی 2 گیگ دانلود داشتم... جدیدا شبی 200 مگابایت هم دانلود نمی کنم. قضیه چیه آقا؟ چرا انقدر داغون شده؟ من که حجم 2 گیگابایتم تو 3 روز اول تموم شد، تو این 1 ماه فقط از رایتل 512 کیلوبیت بر ثانیه استفاده کردم که واقعا هم راضی بودم، مبین هم شبا فقط دانلود کردم. ولی چند دفعه هم که روز تست زدم انگار مثل قبل نبود!

اگر چند تا کانکشن برا دانلود بزارید وضع کمی بهتر میشه.ولی قبول دارم که میفرمایید خیلی داغون شده.منم برگشتم به دو مگ به امید دانلود شبانه اش.دیگه پیج باز کردن و وب گردی آدم با این حجمای گرون باید مثل مصرف بهینه و صرفه جویی با وسولس خاصی صورت بگیره، حالا دیگه دانلود جای خود داره!!!!

alirezaveis
30-11-2012, 22:19
دوست عزیز چند شبی هست که سرعت دانلود به شدت پایین اومده. روزا سرعت دانلودم با سرویس 2 مگ تا 400 کیلو هم میرفت ولی الان به زور تا 200 میره. قبلا هم همچین مشکلی واسم پیش اومده بود ولی حداکثر یه شبانه روز ولی این دفعه سه روزه که افت سرعت دارم. امیدوارم هرچه زودتر مشکل حل بشه. این شرکت مسخره یه طناب انداخته دور گردن مصرف کننده و روز به روز داره گرشو تنگ تر میکنه. خدا ازشون نگذره

PCGamespot
01-12-2012, 00:59
متاسفانه تا وقتی توی این ایران زندگی میکنیم مجبوریم کنار بیاییم!همه میدونیم اشغاله همه میدونیم باید شکایت کرد اما به کی؟کجا؟تازه بعدش چی میشه مگه؟زیر ساختها اینطوریه تو کشور!

حالا یه سوال فنی بالاخره این مودم bm632 ایرانسل تبدیل میشه به مبین اونم بی دردسر؟هزینش چقدره؟کسی تو اهواز انجام داده؟

Milad4171
01-12-2012, 01:23

سلام. درسته سرعت خيلي اومده پايين من الان با وايمكس ايرانسل هم همين مشكل رو دارم يه ده روزي هست كه سرعت شديدا اومده پايين .البته مشكل من بيشتر به بالا بودن پينگ ربط داره سرعت دانلود خيلي تغييير نكرده. و اينكه يه توصيه من ميكنم واسه شما
اينكه بعد از اتمام كار بهتره مودم رو خاموش كنيد. چون مودمهاي وايمكس بدليل قابليت بي سيم بودنشون بايد دائما به BTS ارتباطي به مودم شما وصل باشن تا شبكه هميشه فعال باشه و اين به مراتب باعث مصرف ترافيك ميشه كه ممكنه قابل احساس نباشه ولي از قديم گفتن رفته رفته جمع گردن وانگهي دريا شود...
و البته كم شدن سرعت براي وايمكس ميتونه به شلوغ شدن بار ترافيكي اون منطقه باشه. شما سعي كن مودم رو جابه جا كني تا به يه BTS ديگه ارتباط پيدا كني...

کاملا جهت گیری شده اس و طبق تنظیمات خودشون به محض اینکه دانلود شبانه شروع میشه سرعت اینجوری میشه تا ساعت 8 صبح.اگه شکایت هم زیاد باشه اینا راههای دور زدن قانون رو خوب بلدن.اول با هزار جور تبلیغات اومد مشتری جلب کرد بعد کیفیت رو انقدر آورد پایین که تو بعضی جاهها بعضی ها به دایال آپ برگشتن!!!

نه دوست عزيز اينطور نيست. بار ترافيكي توي اين ساعت به قدري زياد ميشه كه باعث قفل كردن شبكه يا بعضي وقتا قطعي يا كم شدن و اينا ميشه...
شما خودت ببين
چند نفر اينجا دانلود شبانه دارن.
تازه كساني كه اينجا هستن 1/10 مردمي كه از اين سرويس استفاده ميكنن ،‌نيستن.
معلومه كه سرعت افت ميكنه.
من الان نامحدود دارم. دقيقه از ساعت 2 شب سرعت انقدر كم ميشه كه من اصن بيخيال سرچ كردن ميشم...
دانلود هم كه با قطعي زياد انجام ميشه.
همينه! پهناي باند خيلي كمه!

javid_hector
01-12-2012, 01:51
با سرویس 2 مگ ! دیشب 300 مگ دانلود داشتم :((
ببینیم امشب چی میشه...
2 روزه خراب شده،همین الان سرعت دانلود تا 400 میره ولی ساعت 2 با پتک میزنن تو سرش ....
همین الان:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

javid_hector
01-12-2012, 02:32
سرعت دانلود 10k :|
ای لعنت بر .....

Milad4171
01-12-2012, 02:37
با سرویس 2 مگ ! دیشب 300 مگ دانلود داشتم :((
ببینیم امشب چی میشه...
2 روزه خراب شده،همین الان سرعت دانلود تا 400 میره ولی ساعت 2 با پتک میزنن تو سرش ....
همین الان:

سرعت دانلود 10k :|
ای لعنت بر .....

شما با برنامه هاي دانلود منجبر كار ميكنيد؟‌يا به صورت معمولي ؟ يا با تورنت؟؟

officer
01-12-2012, 04:10
ميلاد عزيز ... شركت يه تعهد و قراردارى با كاربر داره , ترافيك سنگين شبكه و فشار روى سيستم هاى مبين نت مشكل خودشونه به من و بقيه هم مربوط نيست ... يه پولى گرفتن و وظيفشونه طبق تعهد خدمات بدن .

به جاى حرص پول زدن و كاربر گرفتن يكم شبكه رو توسعه ميدادن !

Citrix Systems
01-12-2012, 08:58
ميلاد عزيز ... شركت يه تعهد و قراردارى با كاربر داره , ترافيك سنگين شبكه و فشار روى سيستم هاى مبين نت مشكل خودشونه به من و بقيه هم مربوط نيست ... يه پولى گرفتن و وظيفشونه طبق تعهد خدمات بدن .

به جاى حرص پول زدن و كاربر گرفتن يكم شبكه رو توسعه ميدادن !

عزیزم تحریم هستیم امکان توسعه دادن شبکه وجود نداره

mansell
01-12-2012, 09:11
نه دوست عزيز اينطور نيست. بار ترافيكي توي اين ساعت به قدري زياد ميشه كه باعث قفل كردن شبكه يا بعضي وقتا قطعي يا كم شدن و اينا ميشه...
شما خودت ببين
چند نفر اينجا دانلود شبانه دارن.
تازه كساني كه اينجا هستن 1/10 مردمي كه از اين سرويس استفاده ميكنن ،‌نيستن.
معلومه كه سرعت افت ميكنه.
من الان نامحدود دارم. دقيقه از ساعت 2 شب سرعت انقدر كم ميشه كه من اصن بيخيال سرچ كردن ميشم...
دانلود هم كه با قطعي زياد انجام ميشه.
همينه! پهناي باند خيلي كمه!

سلام دوست عزیز.فرمایش شما درست،اما سرعت 400 اگر به 4 نفر هم تقسیم بشه دیگه نباید 40 30 بشه.من نمیدونم شما چند وقته مشترک مبین هستید،اما یادمه پارسال که 512 داشتم شبانه از 68 سرعتم پایین نمیومد،چه شب ،چه روز سرعت ثابت بود و قطعی خیلی کم.اما از اسفند پارسال ماجراهای مبین نت تو حجم کم کردن،قطعی های مکرر و طولانی،افت سرعت و ... بیشتر شد.الانم با قیمت به مراتب بالاتر داره خدمات میده به خصوص برای سرعتهای بالاتر.اینجا مطمئنا مصرف کننده متضرر میشه که برای اعصاب خوردی کمتر (با امکان راحت تغیییر طرح اشتراکی) مجبور به تغییر های گاه به گاه طرح میشه تا بلکه طرح جدیدش از قبلیه بهتر باشه که نیست متاسفانه!!!!

امین1356
01-12-2012, 12:54
سلام
من هم مبین نت دارم هم ایرانسل. هر دو مودم هم BM632w هست.
در کل ایرانسل خیلی بهتره دلیلشم واضجه: ایرانسل واقعا" شرکت قوی هست و نیازی به درآمد وایمکس نداره ولی مبین نت فقط وایمکس ارایه میده و درآمدش فقط از این راهه.
با تشکر

bina22
01-12-2012, 13:06
دوستان تمدید طرح چجوریه فقط پولو بریزم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

saeed22s
01-12-2012, 13:40
دوستان تمدید طرح چجوریه فقط پولو بریزم؟ممنون میشم راهنمایی کنیداگه که زمان طرحتون باقی مونده ولی حجمتون به پایان رسیده پول رو که ریختید زنگ بزنید پشتیبانی براتون طرح رو تمدید کنن در غیر اینصورت مبلغی که میریزید تا پایان اتمام طرح درصورت استفاده بصورت مصرف ازاد هزینه میشه اگه که هم زمان دارید هم حجم پول رو که بریزید بعد از اتمام طرح خودکار شارژ میشه.

amir9000amir
01-12-2012, 13:47

مگه مودم مبین نت گارانتی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!

bina22
01-12-2012, 13:57
تو ایران همه چی گارانتی داره ولی شامل هیچی نمیشه :|

Milad4171
01-12-2012, 14:15
شما يه نگاه به تاپيك GPRS بندازين. هم ايرانسل هم همراه اول
من اون اوللا كه من و يكي از دوستان تاپيك رو راه انداختيم حسابي مورد استقبال قرار گرفت و خودم از كساني بودم كه با سرعت 32 تا 47 دانلود ميكردم.
بعد كم كم سرعت ها افت كرد قطعي بوجود اومد. اكانتا محدود شد و...
اين بخاطر چيه؟؟
استفاده بيش از حد از اين سرويس.
همين مشكل براي 3G هم خواهد افتاد وقتي استفاده عاقلانه نكنن.
يه اينترنت يك مگ نامحدود توي كشور كانادا اشتراك ماهانه اش يه چيزي حدود 30 تا 50 دلاره.
بعد اين مسخره بازي هاي يك به چهار و اينا رو هم نداره.
ايران مشكل كم بودن پرت و پهناي باند كم رو داره
به سرورها فشار مياد
ريست ميشه
افت سرعت پيدا ميكنه و خيلي مشكل هاي ديگه
اگه ايران تحريم نبود ما اين مشكل رو نداشتيم.

تنها راه ارتباطي ما به خارج از ايران از طريق كابلهاي فيبر نوري جنوب كشوره.
ولي كشورهاي اروپايي و امريكايي در تمامي جهان بهمديگه ارتباط دارن..

داستان جداسازي مصرف دولتي و خصوصي به نام اينترنت ملي هم همين موضوعه. سبك تر كردن بار ترافيكي اين شبكه .

كاريش هم نميشه كرد.
غير اين اين خطوط ارتباطي هم همچنان قديمي هست (‌سيم مسي)‌ . سيم مسي توان انتقال ديتا رو بيش از 2 مگ رو نداره واسه همينه كه سالهاست دارن پروژه ي فيبر نوري رو پياده سازي ميكنن.

بايد صبر كرد ديد چي ميشه..

مبين نت قيمت هاش گرونه. قبول دارم . سرويس هاش هم خاصه بازم قبول دارم. ولي از اينكه كيفيت خوبي رو ارائه ميده من اصن قبول ندارم.
ايرانسل سالها زحمت كشيد كه به اينجا رسيد. نميشه توقعات زيادي از مبين نت داشت. مگه اينكه زير نظر بخش خصوصي بتونن يكم سرمايه گذاري كنن روش و يه تكوني بهش بدن...

Milad4171
01-12-2012, 14:20
راستي. مودمهاي مبين نت مگه گارانتي ندارن
تو فرمي كه واسه ايرانسل مي رفتن مودم ها هم گارانتي ميشن هم بيمه.(‌ هردوش يكي هست تقريبا)

والا من دو بار مودم ايرانسل رو دادم واسم عوض كردن. مودم هاي ايرانسل و مبين نت مال يه شركته فرقي نداره...

javid_hector
01-12-2012, 14:21
شما با برنامه هاي دانلود منجبر كار ميكنيد؟‌يا به صورت معمولي ؟ يا با تورنت؟؟

دوست عزیز با idm ، flash get ، uTorent و ... کار میکنم.
کلا چند روزه ساعت 2 ب بعد speedtest باز نمیشه. :|

Milad4171
01-12-2012, 14:23
دوست عزیز با idm ، flash get ، uTorent و ... کار میکنم.
کلا چند روزه ساعت 2 ب بعد speedtest باز نمیشه. :|

اگه تونستي حتما تست از اسپيد تست بذار...

دو بار بگير كه بشه ميانگين گرفت

bina22
01-12-2012, 14:24
من الان 3 هفتست 512 نا محدود گرفتم ... قبلا که 2 مگ داشتم شبانه داغون بود ولی الان تو 3 هفته که نا محدود دارم نه قطعی داشته نه افت سرعت

javid_hector
01-12-2012, 14:43
اگه تونستي حتما تست از اسپيد تست بذار...

دو بار بگير كه بشه ميانگين گرفت
همین طور که گقتم روزا عالیه ولی چه فایده شبا ....
شب اگه باز شد میزارم،فعلا اینا رو اللحساب داشته باش :)

bina22
01-12-2012, 15:16
پینگم خوب شده

01-12-2012, 15:33
پینگم خوب شده

چه سرویسی خریدید؟؟

bina22
01-12-2012, 15:40
512 نا محدود 1به4

alipezhman
01-12-2012, 16:30
دوستان من 128 چهار گیگ دارم....وی پینگم 74...دانلود 30...آپلود هم 10 هست...خوبه به نظرتون؟ با دانلود منیجر هم 35 الی 40

ham33d
01-12-2012, 17:05
512 نا محدود 1به4
اگه 24 ساعت فعال بود خوب میشد

ninipc
01-12-2012, 22:58
بچه ها اينكه ميگيند 2مگ داريد يا 1 ولي سرعت دانلودتون پايينمشكوكه قضيهچون من با مبين تست كردم با ايرانسل هم همينطورسرعت دانلود فيكس رو حد قرارداديش بودهشايد بخاطر وفايروال سرعت پايين اومدهمن با مودم مبين كار نكردم ولي فكر كنم با آپديت اين مشكل به مراتب حل ميشه چون خيلي ها با آپديت مودم ها مشكل كم بودن سرعتشون حل شده...قضیه مشکوک هست ولی از نه طرف کاربران که از طرف شرکت مبین‌نت. من خودم و هفت نفر از دوستان و اقواموشون که در سطح شهر تهران مبین‌نت داریم، توی چندین مدل کامپیوتر و ویندوزهای مختلف با مدلهای مختلف اینترنت‌سکوریتی چک کردیم و توی تمامشون در حال حاضر سرعت دانلود عادی هرگز با سرعت ادعا شده برابر نیست. گفتم سرعت عادی چون در برنامه‌هایی مثل IDM می‌شه کلک زد و بجای یه کانکشن تا ۱۶ تماس برقرار کرد و عملاً سرعت کم رو بیشتر کرد. اما اگه قرار باشه که دانلود رو خود ویندوز یا برنامه‌هایی که تنها یک کانکشن رو مجاز می‌دونن انجام بدن، کار به مصیبت دچار می‌شه.البته بسته به منطقه سرعت بالا و پائین هست و برای من که غرب‌نشین هستم بدترین حالت هست. اما حتی اونهایی که توی مناطق خلوت هم هستن باز سرعت راضی‌کننده نیست.درضمن مودمهای ماها قدیمی هستن و براشون آپدیتی نذاشتن. البته ایرانسل برای مدلهای ماها آپدیت داره، ولی می‌ترسم تنظیماتش مخصوص ایرانسل دستکاری شده باشه و آپدیت بدترش کنه.

ninipc
01-12-2012, 23:09

واقعاً اسفندی که گفتین رو دود کنید، چون اینترنت من از یه روز مونده به تاسوعا هی سرعتش کم و کمتر شده و الان که دارم این مطلب رو می‌نویسم در حد حتی دایال‌آپ هم نیست و بین ۵۰۰ تا دو کیلوبایت سرعتش هست. اینقدر کند شده که حتی سایت تست سرعت speedtest.net رو نتونستم باز کنم که یه تست سرعت بگیرم. فقط منتظرم که زمان اکانتم تموم بشه و مبین‌نت رو بذارم کنار و برم همون ADSL عادی بگیرم.

javid_hector
02-12-2012, 02:07
همین الان

از دیشب بهتره بین 40/30/50 متغیره شدید.

ویرایش : بعد یع قطعیه چند دقیقه ای سرعت از 350 رد کرده تو شبانه o: کاش همش اینچور باشه

mansell
02-12-2012, 02:53
همین الان

از دیشب بهتره بین 40/30/50 متغیره شدید.

ویرایش : بعد یع قطعیه چند دقیقه ای سرعت از 350 رد کرده تو شبانه o: کاش همش اینچور باشه

برا منم قطع شد اول فکر کردم مشکل از منه،بعد آنتن اومد ولی نمی دونم چرا یک خط داره!!!صفحه باز نمیشه اصلا!!!

Citrix Systems
02-12-2012, 10:18
مگه مودم مبین نت گارانتی داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!
کسی که مودم مبین نت بگیره گارانتی داره نه اینکه ایرانسل رو تبدیل کنه به مبین نت

Citrix Systems
02-12-2012, 10:20
راستي. مودمهاي مبين نت مگه گارانتي ندارن
تو فرمي كه واسه ايرانسل مي رفتن مودم ها هم گارانتي ميشن هم بيمه.(‌ هردوش يكي هست تقريبا)

والا من دو بار مودم ايرانسل رو دادم واسم عوض كردن. مودم هاي ايرانسل و مبين نت مال يه شركته فرقي نداره...
شما رو چه حسابی این حرف رو میزنی ؟ کی میگه گارانتی ندارن ؟ پس چطوری برای اینهمه ملت مودم عوض شد ؟ هرکسی مودم مبین نت داشته باشه خراب بشه تماس میگیره 096790 براش فرم پیگیری میزنن درجا میان خونه مودم رو تعویض میکنن