PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 [52] 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

mansell
13-11-2012, 16:32
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مبارکت باشه،حالا برو برا win8:46:
منم یه تست نا محدود 1 به 4 میزارم دوستانی که دوستانی که تردید دارند راحت تر تصمیم بگیرند.خودشون ببینن حدود 15 تومن اضافه برا 1 مگ میارزه یا نه!!!
البته برا شما بیشتر هم میشه،اگه دوباره تست بگیرید.سرعت ثابت رو چند تقریبا؟

saeediranzad
13-11-2012, 16:36
سرویس 512 اهواز.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]این بهترین پینگیه که تا حالا از مبین نت گرفته ام. نمیدونم بخاطر بارونه یا چیز دیگه. یکسال و نیمه که 512 مبین دارم؛ این بهترین تست من بوده.

bina22
13-11-2012, 16:48
مبارکت باشه،حالا برو برا win8:46:
منم یه تست نا محدود 1 به 4 میزارم دوستانی که دوستانی که تردید دارند راحت تر تصمیم بگیرند.خودشون ببینن حدود 15 تومن اضافه برا 1 مگ میارزه یا نه!!!
البته برا شما بیشتر هم میشه،اگه دوباره تست بگیرید.سرعت ثابت رو چند تقریبا؟

مرسی داداش.... دانلود بین 90 تا 110 هست.... اره اول باید وین 8 رو بگیرم :)

سرویس 512 اهواز.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این بهترین پینگیه که تا حالا از مبین نت گرفته ام. نمیدونم بخاطر بارونه یا چیز دیگه. یکسال و نیمه که 512 مبین دارم؛ این بهترین تست من بوده.

داداش اونجا هم بارون میاد؟؟؟؟؟ من تاحالا 24 ساعت بارون ندیده بودم :| خیلی کیف داد

mansell
13-11-2012, 16:55
مرسی داداش.... دانلود بین 90 تا 110 هست.... اره اول باید وین 8 رو بگیرم :)

داداش اونجا هم بارون میاد؟؟؟؟؟ من تاحالا 24 ساعت بارون ندیده بودم :| خیلی کیف داد

به نظرم 512 نسبت به یک مگ هنوز جلوتره.ماه بعد شاید 512 گرفتم
اینجا هم بله ،از دیروز داره میباره،فقط بدی بارون تو این شهر دربه دری برای رفتن به یه نقطه دیگه شهره ،ترافیکش دوبل میشه!!!:20:

ham33d
13-11-2012, 17:57
CB1101

512Kbps

یک به چهار

8 الی 20

400.000

منظور از 20الی 8 یعنی چه میشه توضیح بدید

mansell
13-11-2012, 18:03
CB1101

512Kbps

یک به چهار

8 الی 20

400.000

منظور از 20الی 8 یعنی چه میشه توضیح بدید

یعنی شما تنها از ساعت 8 صبح تا 8 شب مجاز به استفاده هستید و غیر از این ساعات سیگنال مودم قطع میشه و در حالت چشمک زن قرار میگیره تا 8 صبح روز بعد.کلا 12 ساعته اس اما با کیفیت قابل قبول.

bina22
13-11-2012, 18:37
یعنی شما تنها از ساعت 8 صبح تا 8 شب مجاز به استفاده هستید و غیر از این ساعات سیگنال مودم قطع میشه و در حالت چشمک زن قرار میگیره تا 8 صبح روز بعد.کلا 12 ساعته اس اما با کیفیت قابل قبول.
همین که هی فکر اعتبار نیستی و لم میدی جلو pc خودش کافیه :)

ham33d
13-11-2012, 18:39
میخام برای دانلود بگیرم ارزش داره فعالش کنم

babriman
13-11-2012, 18:48
سلام
دوستان راهنمایی در مورد اینترنت مبین نت می خواستم.
می خواستم در مورد سرعت دانلود، قطعی سرویس و افت سرعت در شب(اگر قطعی سرویس و افت سرعت دارد)، امنیت و ... سرویس های کم مصرف، یک ساله و نام B1105 و B1109 کامل کامل مرا راهنمایی کنید(برای اطلاعات بیش تر به این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بروید.).
می خواستم این نکته را هم بدانم که 1 گیگابایت محدودیت ماهانه فقط برای وبگردی کافی است یا نه؟
مثلاٌ هر صفحه با باز شدن چقدر حجم مصرف می کند؟ آیا در یاهو مسنجر هم با چت کردن از حجم کم می شود؟اگر کم می شود، چقدر کم می شود؟
هر کسی اطلاعی دارد، راهنمایی کند.
با تشکر.

کسی جواب نمیده؟

bina22
13-11-2012, 18:59
اگه پوشش منظقتون خوبه 100 درصد داره

کسی جواب نمیده؟
داداش کلی جواب میدم اگه مبین بازی در نیاره اره خوبه ... امنیت یعنی چطور؟؟؟؟ امنیتو دیگه باید خودتون تامین کنید دی:
نه داداش 1 گیگ هیچ 5 گیگ واسه وبگردی 1 ماه کافی نیست
اره هر کاری کنی حتی یاهو مسنجر کم میشه ولی نه خیلی زیاد... وبگردی هم بسته به سایتیه که میری

mansell
13-11-2012, 19:03

من تقریبا همه سرویس های مبین از 128 تا 2 مگ رو داشتم و امتحان کردم و به نظرم سرویس نامحدود 4 به 1 از همه به صرفه تره ،به خصوص برای کسایی که دانلود زیاد دارند.
محاسن:
-سرعت بالا و تقریبا ثابت(هم در 512 و هم در یک مگ)
-نداشتن نگرانی از بابت نداشتن یا نگذاشتن فایلی برای دانلود شبانه.
-دانلود از تورنت در روز باسرعت خیلی خوب که در شب محدوده
-و از همه مهمتر داشتن خواب منظم و رسیدن به کارهای روزانه ومدیریت بهتر زمان

معایب:
قطعی در ساعت 8 شب تا 8 صبح خواه نا خواه محدودیتیه که ممکنه کمی آزاردهنده باشه،تصور کنید ساعت 10 شب قراره مثلا ایمیلی براتون بیاد یا یک مطلبی بخونید و مجبورید برید سراغ دایال آپ و ایرانسل و ...

نتیجه:(نظر شخصی)

با هزینه ها و تعرفه های گرون مبین نت برای کسانی که دانلود متوسط و رو به بالا دارند گزینه منطقی تریه!!!

امیر انصاری
13-11-2012, 19:21
نه داداش 1 گیگ هیچ 5 گیگ واسه وبگردی 1 ماه کافی نیست

ضمن تأیید، در تکمیل اضافه میکنم که نفری 5 گیگ. یعنی اگر مثل من اشتراکتون دو کاربر نسبتاً پرمصرف داره، باید ماهی 10 گیگ داشته باشین (فقط برای وبگردی). در ضمن باید دید روزی چند ساعت وبگردی دارین و چه سایت هایی مد نظر هست. برای مثال مصرف فیس بوک (به دلیل عکس های فراوان) نسبت به سایت های دیگه بیشتره. حالا اگر اهل دانلود و این حرفا هم باشید که دیگه بدتر.

bina22
13-11-2012, 19:28
ضمن تأیید، در تکمیل اضافه میکنم که نفری 5 گیگ. یعنی اگر مثل من اشتراکتون دو کاربر نسبتاً پرمصرف داره، باید ماهی 10 گیگ داشته باشین (فقط برای وبگردی). در ضمن باید دید روزی چند ساعت وبگردی دارین و چه سایت هایی مد نظر هست. برای مثال مصرف فیس بوک (به دلیل عکس های فراوان) نسبت به سایت های دیگه بیشتره. حالا اگر اهل دانلود و این حرفا هم باشید که دیگه بدتر.
کاملا .... داداش احیانا شما سایت نداری؟؟؟؟!!!!
اسمتون اشنا اومد !

salavan
13-11-2012, 19:48
سلام
البته باید تقسیم میکردید. 0.75Mb/8=93-4Kilobyte/sec
اشتراک یک به چهار را هم درنظر داشته باشید. پس93 بالاترین سرعت میشه و معمولاً کمتر از این.
البته شما با سرور تهران تست گرفته اید. با خارج بگیرید، باز هم کمتر میشه. با فیـــــــــــلترشکن بازهم کمتر.

سرور لندن :

با فیلتر شکن :

من چک کردم اون آخرین عددی که باید چک کنی ببینی اپدیت شده مال من همون بود دیگه آپدیت نکردم شما چک کردی قبل از آپدیت؟
خونه شما و دوستت یه منطقس؟؟؟؟؟؟ !!!!

بله برای من آخرش 10 بود چدیدش 11 شد
نه منطقه دیگه ای هستن

امیر انصاری
13-11-2012, 19:53
کاملا .... داداش احیانا شما سایت نداری؟؟؟؟!!!!
اسمتون اشنا اومد !

سایت که دیگه تو این زمونه هر کسی میتونه داشته باشه. دارم، اما فعالیت من هیچ ربطی به اون نداره. در واقع انقدر سرم شلوغه که تقریباً متروک شده:46:

bina22
13-11-2012, 19:59
سایت که دیگه تو این زمونه هر کسی میتونه داشته باشه. دارم، اما فعالیت من هیچ ربطی به اون نداره. در واقع انقدر سرم شلوغه که تقریباً متروک شده:46:
آره والا کی وقت میکنه... دیدم زیاد اپلود دارید گفتم شاید سایت دانلود داشته باشید

PCGamespot
13-11-2012, 20:02
اگر کسی از دوستان جواب بده ممنون میشم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام
من قبلا سوال بالا رو پرسیده بودم که دوستان گفتن تماس بگیرم و مبین نت طرح رو بر میداره!تماس گرفتم و طرح 512 ماهانه رو در انتظار قرار دادن تا من پرداخت کردم و فعال شد دوباره به مدت 1 ماه اما هنوز اون طرح ناخواسته توی مودم هستش و با اینکه گفتم حذفش کنید اینکارو نکردن!
سوالم اینه که وقتی این 1 ماه تمام بشه ایا لازمه تماس بگیرم که دوباره 512 1 ماهه رو در لیست انتظار بزارن تا من پرداخت کنم یا اینکه کافیه حسابمو 10500 شارژ کنم و اتومات انجام میشه(چون تا قبل از تماس حالت انتظار وجود نداشت و فکر کنم اونطوری 10500 شارژ کنم اتفاقی نیفته و باید 87 تومن شارژ بشه تا از حساب اتومات کم بشه)

و اینکه از امروز که تا 23 ماه دیگه در بخش وضعیت کارکرد و اشتراک زده من شارژ شدم اما کماکان میزان حجم مصرفی رو 2 گیگ میزنه و میزان باقیمانده رو 0 نشون میده مگه نباید دوباره میزان باقیمانده واسه ماه جدید عدد 2 گیگ بشه؟

مرسی

salavan
13-11-2012, 20:18
سلام
من قبلا سوال بالا رو پرسیده بودم که دوستان گفتن تماس بگیرم و مبین نت طرح رو بر میداره!تماس گرفتم و طرح 512 ماهانه رو در انتظار قرار دادن تا من پرداخت کردم و فعال شد دوباره به مدت 1 ماه اما هنوز اون طرح ناخواسته توی مودم هستش و با اینکه گفتم حذفش کنید اینکارو نکردن!
سوالم اینه که وقتی این 1 ماه تمام بشه ایا لازمه تماس بگیرم که دوباره 512 1 ماهه رو در لیست انتظار بزارن تا من پرداخت کنم یا اینکه کافیه حسابمو 10500 شارژ کنم و اتومات انجام میشه(چون تا قبل از تماس حالت انتظار وجود نداشت و فکر کنم اونطوری 10500 شارژ کنم اتفاقی نیفته و باید 87 تومن شارژ بشه تا از حساب اتومات کم بشه)

و اینکه از امروز که تا 23 ماه دیگه در بخش وضعیت کارکرد و اشتراک زده من شارژ شدم اما کماکان میزان حجم مصرفی رو 2 گیگ میزنه و میزان باقیمانده رو 0 نشون میده مگه نباید دوباره میزان باقیمانده واسه ماه جدید عدد 2 گیگ بشه؟

مرسی

میتونید اینجا ببنید رو pending یا نه
با IE برو به e-care قبلی از آدرس زیر :

اینجا
Home » Query Business Info » Product Order

State رو می نویسه Pending

از e-care قبلی چقدر رایگان مصرف کردی هم میشه دید! وقتی حجم اضافه میگیری هم اون حجم باقیمانده اضافه نمیشه نمی دونم چرا ! یعنی داری 2 گیگو اما اونجا نمی نویسه نمی دونم چرا!

امیر انصاری
13-11-2012, 20:18
اگر کسی از دوستان جواب بده ممنون میشم
نیازی به تماس نیست. فقط مبلغ ذکر شده رو واریز کنید، خود به خود تمدید میشه. برای کنترل حساب هم بهتره از قدیمیه استفاده کنید. کنترل پنل فارسی هنوز در مرحله ی بتاس و مشکلاتی داره.

babriman
13-11-2012, 20:53
سلام
شما کدام سرویس مبین نت را به من پیشنهاد می کنید که هم ارزان باشد و هم بتوانم زیاد دانلود کنم و هم حجم کافی برای وبگردی داشته باشد؟

امیر انصاری
13-11-2012, 20:56
همچین چیزی تقریباً وجود نداره. مگر اینکه از سرویس های نامحدود 1 به 4 استفاده کنی که از 8 صبح تا 8 شب فعاله و 512 کیلوبیتش بدون احتساب مالیات 40 تومنه. اگر سرویس 24 ساعته با حجم بالا میخواید، ارزون به دست نمیاد.
نمی دونم ارزون حساب میشه یا نه، اما فکر میکنم تو سرویس های 24 ساعته، B1116 هم قیمت مناسبی داره.
دوستان من الان دقت کردم، دیدم دیگه کلاً 1 مگ پرمصرف رو حذف کردن! انتظار داشتم 2 مگ پرمصرف یا متوسط مصرف اضافه کنن، اما 1 مگ رو هم حذف کردن!

amir9000amir
14-11-2012, 11:22
بپه ها نظرتون در مورد این چیه؟
خط من 512 هست

bina22
14-11-2012, 11:52
بپه ها نظرتون در مورد این چیه؟
خط من 512 هست

عالیه :)......

bina22
14-11-2012, 15:06
انصافا نامحدودم لذت بخشه ها : )

cartesiba
14-11-2012, 16:01
من که دیگه میخوام مبین نت را ول کنم بچسبم به adsl انگار 1 یا 2 مگ بعضیاشون میدن بدون محدودیت راحتره

seetherali
14-11-2012, 21:09
اهواز چند روزیه هم سرعت روزانه و شبانه افت شدیدی داشته. کسی این مشکلو پیدا کرده؟

PCGamespot
14-11-2012, 23:19

اینجا

از e-care قبلی چقدر رایگان مصرف کردی هم میشه دید! وقتی حجم اضافه میگیری هم اون حجم باقیمانده اضافه نمیشه نمی دونم چرا ! یعنی داری 2 گیگو اما اونجا نمی نویسه نمی دونم چرا!
خیلی ممنون بابت جواب
والی متاسفانه این ecare قدیمی واسه من با IE هم باز نشد!و حالا واسه حجم باقیمانده نمیدونم با ecare آزمایشی چیکار باید کرد!
بعد از چند روز مودم در نقطه ای که بود همیشه 3 چراغ سیگنال داشت تبدیل به 1 چراغ شده و دوروزه که هاینطوری شده و همون 1 چراغ هم چشمک میزنه با اینکه هیچ استفاده ای نمیشه تو یه سایت خوندم این حالت استندبای یا به روز رسانی خودکار مبین نت هستش ایا صحت داره؟بعد از اون مودم رو تو هر جای همون اتاق که همیشه 3 چراغه بود چرخوندم فقط 1 چراغ فعاله و انگار سیگنال به طرز عجیبی کم شده واسه همین خواستم به ورزن 1.5.2 اپدیت کنم dx350 رو شاید بهبودی حاصل بشه

نیازی به تماس نیست. فقط مبلغ ذکر شده رو واریز کنید، خود به خود تمدید میشه. برای کنترل حساب هم بهتره از قدیمیه استفاده کنید. کنترل پنل فارسی هنوز در مرحله ی بتاس و مشکلاتی داره.

خیلی ممنون از پاسختون!جسارتا اگر نظری در مورد سوالی که یک خط بالاتر پرسیدم دارید ممنون میشم

yasaroj
14-11-2012, 23:36
اهواز چند روزیه هم سرعت روزانه و شبانه افت شدیدی داشته. کسی این مشکلو پیدا کرده؟

بله دوست عزیز
من که با سرعت 2 مگ سرعت دانلودم نهایتا به 32 می رسه و اکثرا 16 هست
البته برای ما اهوازیا این مسائل دیگه عادی شده همیشه حقمون را می خورن و هیچ کس هم پاسخگو نیست

hooss128
14-11-2012, 23:42

بله درسته منم توی اهواز یه چند روزی هست که خیلی سرعتم پایین اومده! نمی دونم چرا حتی تایم اوت هام هم زیاد نشده و تفاوتی توی پینگ هم نبوده اما سرعت پایین اومده !

ham33d
15-11-2012, 00:31
تائید می شه من هم اهوازی هستم

saeediranzad
15-11-2012, 07:20
سلام
نمیخواستم بگم؛ از ترس اینکه دوباره خراب نشه. من دو سه روزه که سرعتم خیلی خوب شده.
فکر کنم خطهاشون قاطی کرده. الآن در ساعت رایگان دارم با سرعت بالا دانلود میکنم.
قبلاً تو این ساعت حکم دایال آپ را داشت.

PCGamespot
15-11-2012, 14:06

اینجا

خیلی ممنون
فقط اینکه ecare قدیمی متاسفانه واسه من هیچ رقمه باز نمیشه!واسه شما باز میشه؟

خیلی ممنون (مثل اینکه دوباره وارد لیست تایید پست شدم!دو پست قبلیم بدون تایید رویت شد ولی از دیروز پست اخرم تایید نشده چرا؟)

فقط یه مورد من ساکن اهوازم مودم الان 3 روزه درجای قبلیش که 3 چراغه بود تبدیل به 1 چراغ شده و با جابه جایی هم تغییری نمیکنه و معمولا بدون استفاده 1 چراغش شروع به چشمک زدن میکنه!ایا این کم شدن خود به خودی سیگنال در مبین نت عادیه و پیش میاد؟
همچنین شدت سیگنال -82 هستش و 75 و بهتر نیست و نویز هم 19 هستش میخواستم ببینم فرق مثلا -82 با 75 یا 70 چقدره؟روی پینگ تاثیر میزاره یا تایم اوت رو بالا میبره یا سرعت نوسانی میشه؟
مرسی

bbbobo2002
15-11-2012, 14:07
سلام دوستان
من خطم فیبر نوری هستش میخواستم وایمکس بگیرم، دانلودر هم نیستم، ولی سرعت برام خیلی مهمه، چه سرویسی بگیرم بهتره که باهاش بشه oovoo و skpype به راحتی انجام داد؟
اصولا سرویس بالای 128 به خونه میدن؟
مرسی

امیر انصاری
15-11-2012, 14:18
سلام دوستان
من خطم فیبر نوری هستش میخواستم وایمکس بگیرم، دانلودر هم نیستم، ولی سرعت برام خیلی مهمه، چه سرویسی بگیرم بهتره که باهاش بشه oovoo و skpype به راحتی انجام داد؟
اصولا سرویس بالای 128 به خونه میدن؟
مرسی

فکر میکنم سرویس 1 مگ با ماهی 4 گیگ ترافیک (به قیمت 25200 تومن) مناسب باشه. البته برای تماس های صوتی 128 هم کافیه، اما برای تماس ویدئویی بهتره حداقل 1 مگ بگیرید. قیمت هر گیگ ترافیک اضافی این سرویس 8 تومنه. 2 مگ ماهانه هم با ترافیک دو گیگ به قیمت حدود 17 تومن ارائه میشه که خیلی ترافیکش کمه اما سرعتش به حدود 3.5 مگ هم میرسه. قیمت ترافیک اضافی این سرویس هم 12 تومنه که خیلی بالاس.
سرعت های بالای 128 هم به راحتی قابل تهیه س. کافیه یک کارت دانشجویی، جواز کسب یا نامه ی شرکت ارائه کنید.

امیر انصاری
15-11-2012, 15:48
خیلی ممنون

خیلی ممنون (مثل اینکه دوباره وارد لیست تایید پست شدم!دو پست قبلیم بدون تایید رویت شد ولی از دیروز پست اخرم تایید نشده چرا؟)

فقط یه مورد من ساکن اهوازم مودم الان 3 روزه درجای قبلیش که 3 چراغه بود تبدیل به 1 چراغ شده و با جابه جایی هم تغییری نمیکنه و معمولا بدون استفاده 1 چراغش شروع به چشمک زدن میکنه!ایا این کم شدن خود به خودی سیگنال در مبین نت عادیه و پیش میاد؟
همچنین شدت سیگنال -82 هستش و 75 و بهتر نیست و نویز هم 19 هستش میخواستم ببینم فرق مثلا -82 با 75 یا 70 چقدره؟روی پینگ تاثیر میزاره یا تایم اوت رو بالا میبره یا سرعت نوسانی میشه؟
مرسی

از آدرس زیر استفاده کنید. مشکلی نداره:
نوسان سیگنال طبیعی نیست (در صورت ثابت بودن مودم)، مگه اینکه در مرز پوشش باشید که تو این مناطق نوسان زیاده. برای تقویت سیگنال از فویل آلومینیوم استفاده کنید. مؤثره. اگر بالکن دارید، مودم رو تو بالکن بزارید.
قدرت سیگنال تأثیر چندانی روی پینگ نداره، ولی به شدت بر روی سرعت آپلود اثرگذاره (تجربه ی شخصی من اینه).

seetherali
15-11-2012, 18:12
بچه های اهواز سرعتتون بهتر نشد؟ الان روز سومیه که سرعت افتضاحه. دیشب هم رفتم رو دو مگ ولی سرعت روزانه به زور به 50 میرسه

bina22
15-11-2012, 18:46
بچه های اهواز سرعتتون بهتر نشد؟ الان روز سومیه که سرعت افتضاحه. دیشب هم رفتم رو دو مگ ولی سرعت روزانه به زور به 50 میرسه
اقا با 2 مگ چجوری سر میکنید.... گیگی 12 تومنه.... سخته به خدا.... نا محدود بهتره

salavan
15-11-2012, 18:56
خیلی ممنون

اون موقع که پست رو زدم باز می شد الان برای من هم باز نمیشه

نوسان سیگنال طبیعی نیست (در صورت ثابت بودن مودم)، مگه اینکه در مرز پوشش باشید که تو این مناطق نوسان زیاده. برای تقویت سیگنال از فویل آلومینیوم استفاده کنید. مؤثره. اگر بالکن دارید، مودم رو تو بالکن بزارید.
قدرت سیگنال تأثیر چندانی روی پینگ نداره، ولی به شدت بر روی سرعت آپلود اثرگذاره (تجربه ی شخصی من اینه).

برای شما باز میشه این آدرس؟ فکر کنم اصلاحش کردن باز نمیشه دیگه

امیر انصاری
15-11-2012, 19:04
باز میشه دوست عزیز، مگر اینکه آی پی شما ایرانی نباشه. همین الانم مجدداً تست کردم.

PCGamespot
15-11-2012, 19:29

باز میشه دوست عزیز، مگر اینکه آی پی شما ایرانی نباشه. همین الانم مجدداً تست کردم.

خیلی ممنون از پاسختون!سعی کردم توی بالکن بزارمش به 2 یا 3 چراغ میرسه ولی ثابت نیست!تو نقشه مبین نت هم قبل از خرید چک کردم و من در مرکز پوشش هستم ولی از 3 چراغ الان مدتیه رسیده به 1 چراغ در اتاق که فکر میکنم از سیگنال دهی دکل ها باشه!
پینگ من با داخل ایران 150 هست حدودا و با خارج از ایران 450!فکر کنم رنج پینگ شما بهتر باشه درسته؟

ecare باز هم باز نشد واسه من حتی با یه خط adsl هم تست کردم نشد نمیدونم چرا

Alimohammadi71
15-11-2012, 19:32
دوستان مودم dx350 خوبه یا bm632 ?

seetherali
15-11-2012, 19:32
اقا با 2 مگ چجوری سر میکنید.... گیگی 12 تومنه.... سخته به خدا.... نا محدود بهتره

والا من یک مگ بودم همیشه و تا چند روز پیش همیشه شبی دو گیگ رو دانلود میکردم. دیدم این مدت استفاده روزانه ام از اینترنت کمه گفتم یه دو مگ بگیرم ازمایشی شبی 4 گیگ دانلود کنم که مبین نت ترکیده این روزا از شانس ما :دی

امیر انصاری
15-11-2012, 19:42
خیلی ممنون از پاسختون!سعی کردم توی بالکن بزارمش به 2 یا 3 چراغ میرسه ولی ثابت نیست!تو نقشه مبین نت هم قبل از خرید چک کردم و من در مرکز پوشش هستم ولی از 3 چراغ الان مدتیه رسیده به 1 چراغ در اتاق که فکر میکنم از سیگنال دهی دکل ها باشه!
پینگ من با داخل ایران 150 هست حدودا و با خارج از ایران 450!فکر کنم رنج پینگ شما بهتر باشه درسته؟

ecare باز هم باز نشد واسه من حتی با یه خط adsl هم تست کردم نشد نمیدونم چرا
با این حساب احتمالاً در نقطه ی کور قرار دارید.
پینگ وایمکس در حالت عادی با سرور ایران بین 100 تا 50 نوسان داره. مال شما بدتر از حد مطلوبه.
Ecare انگلیسی فقط برای مشترکین مبین نت باز میشه، اما نسخه ی فارسی رو مشترکین همه ی شرکت ها میتونن باز کنن.

امیر انصاری
15-11-2012, 19:45

فکر نمی کنم تفاوت چندانی داشته باشن. هرچند بعضی میگن سیگنال دهی یکی از اون یکی بهتره، اما تفاوت مهم در اینه که مدل DX350 دو پورت شبکه داره، اما BM632 تک پورته.

amin-g
15-11-2012, 20:02
چطور میشه تو تنظیمات مودم مبین نت فایروالو روی LOW گذاشت؟

DariushGreat
15-11-2012, 20:21
بالاخره سرویسم تموم شد
اومدم یه ماهه 2 مگ گرفتم واسه تست
به به! به همه چیز شبیهه جز اینترنت 2 مگ!!!
:|

shahab.hiro
16-11-2012, 00:19
سرویس یک مگ:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شدیم گله ی بی چوپان و گرگها واسه خودشون جولان میدن

mohammad_87
16-11-2012, 01:15
چجوری میشه برای wifi محدودیت استفاده از پهنای باند بذاریم؟

مديريت
16-11-2012, 12:33
سلام
شك نكن قدرت سيگنال و زيبايي dx350 بيشتره اگر گير آوردي بخر چون نيست تو بازار

مديريت
16-11-2012, 12:34
چجوری میشه برای wifi محدودیت استفاده از پهنای باند بذاریم؟
با خوده مودم كه نميتوني بايد از نرم افزرهاي جانبي روي سيستم مقصد استفاد كني مثل bwmeter

timemachine2029
16-11-2012, 12:55
سلام
شك نكن قدرت سيگنال و زيبايي dx350 بيشتره اگر گير آوردي بخر چون نيست تو بازار
برادر هست شما خبر نداری:sq_25:
چند تا نمایندگی میخوای بهت آدرس بدم داشته باشن.

yuzarsiff
16-11-2012, 15:29
کم کم سرعت دانلود روزانم داره میشه مثل دانلود شبانه م .. 30 40 کیلوبایت ! .. (سرویس 1 مگ )
چی بگم .............

amin-g
16-11-2012, 19:04
من با دانلودمننجر که دانلود میکنم، دانلودم هر 15 یا 20 ثانیه یه بار به اندازه 4 یا 5 ثانیه استپ میشه بعد دوباره شروع به دانلود میکنه!!!!!
کسی میدونه چرا اینطوری میشه؟

ali_z051
16-11-2012, 19:24
اقا من ٢مگ دارم با سرعت متغير بين ٣٨٠ تا ٤٠٠ دانلود ميكردم الان ١ ٢ روز هست با ٢٥٦ دان ميكنه !!! مشكل چيه اي بابا

salavan
16-11-2012, 19:25

بله باز میشه پرووکسی فایر وصل بود دقت نکردم ;)

تهران 512 :(

mohammad_87
16-11-2012, 19:29
با خوده مودم كه نميتوني بايد از نرم افزرهاي جانبي روي سيستم مقصد استفاد كني مثل bwmeter
من می خوام از این طرف محدود کنم.مقصد ممکنه گوشی باشه.باید راهی داشته باشه

امیر انصاری
16-11-2012, 20:18
اقا من ٢مگ دارم با سرعت متغير بين ٣٨٠ تا ٤٠٠ دانلود ميكردم الان ١ ٢ روز هست با ٢٥٦ دان ميكنه !!! مشكل چيه اي بابا

مشکلی نیست. اون موقع سرعت بالاتر از حد استاندارد بوده، حالا همونی شده که باید باشه. تازه تا 64 (با توجه به 1 به 4 بودن اشتراک) هم پایین بیاد شما حق اعتراض نداری.

samboliya
16-11-2012, 22:01
دوستان من برای یکی از همکارا که دائم تو مسیره می خوام اینترنت بگیرم اول اینکه به نظرتون ایرانسل یا مبین نت بعد کسی از این مودم های جیبی استفاده کرده خوب جواب میده؟این طرحی که داره یکساله 220 تومن همراه با مودم رایگان هستش؟
سوال بعدی اینکه از لحاظ آنتن دهی مودم جیبی بهتره یا مودم usb

imanparsa
16-11-2012, 23:56
کم کم سرعت دانلود روزانم داره میشه مثل دانلود شبانه م .. 30 40 کیلوبایت ! .. (سرویس 1 مگ )
چی بگم .............

مگه شبانه شما با چند دانلود میکنید؟؟؟؟؟؟

ehsan62534207
17-11-2012, 00:58
سلام
من اشتراک اینترنت 3 ماهم که 1mb هست داره تموم میشه و 5 GB حجم داره! میخوام این بار 2mb یک ماهه بگیرم حالا حجمم مپره؟

amir9000amir
17-11-2012, 08:28
سلام
من اشتراک اینترنت 3 ماهم که 1mb هست داره تموم میشه و 5 GB حجم داره! میخوام این بار 2mb یک ماهه بگیرم حالا حجمم مپره؟

اگه طرح ویژه باشه میپره در غیر این صورت خیر ....

amir9000amir
17-11-2012, 08:32

میگن 350 خوبه اما من 632 دارم راضیم ..مشکلی نداره سایزش هم کوچیکتره و حمل و نقل جا به جاییش راحتتر!

yuzarsiff
17-11-2012, 08:34
مگه شبانه شما با چند دانلود میکنید؟؟؟؟؟؟
گاهی 30 گاهی 40 کلا در نوسانه حتی روی 20 هم میره ..

emaz
17-11-2012, 15:53
1 مگ - رشت

princeofpersia_7
17-11-2012, 16:26
B1110

این مدل 512 سرعتش در تهران چه طور هست؟ بچه هایی که استفاده کردن میشه یه توضیحی بدید.؟

mansell
17-11-2012, 19:08
B1110

این مدل 512 سرعتش در تهران چه طور هست؟ بچه هایی که استفاده کردن میشه یه توضیحی بدید.؟

سلام.سرعتش خوبه.بهتر بگم تمام طرح های 512 فعلی نسبت به طرح های دیگه تا الان تشون داده بهتره نسبت به قیمتش.اما 6 گیگ برا یک ماه کمه به نظرم.مگر اینکه خیلی اهل دانلود نباشید.اگر هستید 512 نامحدود 4 به 1خیلی به صرفه تره چون شما با سرعت 512 حدود 4 گیگ روزانه میتونید دانلود کنید.متوسط سرعت حدود 110 تا 90 هست (البته به شرایط مکانی خودتونم یه مقدار بستگی داره)

mansell
17-11-2012, 19:28
سلام

شما تو روزای باقیمونده طرحتون این 5 گیگ رو حتما استفاده کن،یه نکته رو هم طبق تجربه بگم.شما برا گرفتن 2مگ زیاد عجله نکن(مگر برا تست اگر تا حالا نگرفتید)چون همش باید تو درگاه پرداخت ایترنتی بانک ملت باشید.برا وب گردی هم باید همیشه نگران باشید چون تعرفه ش خیلی گرونه و 2 گیگ ماهیانه ش تو همون چند روز اول تموم میشه و تمام امیدتون میشه دانلود شبانه که اونم ممکنه گاهی ممکنه خوب و گاهی خیلی بد باشه!!!به قدری زود حجمتون و پولتون تموم میشه که اصلا خودتون باور نمیکنید!!!

arman4459
17-11-2012, 20:02
برای کسی که میخواد تازه مشتری بشه طرح ویژه بصرفه تره یا طرح معمولی که ده ماه رو بجای 12 ماه پولش میدی؟

ehsan62534207
17-11-2012, 22:14
اگه طرح ویژه باشه میپره در غیر این صورت خیر ....
خوب طرح ویژه نیست ولی یعنی حجم 1mb که 6 تومن هست میمونه واسه 2 mb که 12 تومن هست؟

alirezaveis
18-11-2012, 00:18
درود دوستان. واسه تمدید طرح اشتراکی باید چکار کرد ؟ سیستمش عوض شده ؟ قبلا وقتی مدت زمان یا حجم ماهیانم تموم میشد اینترنی پرداخت میکردم خودش طرحو تمدید میکرد ولی الان طرحو که هیچ تمدید نکرده داره از پولی که واریز کردم کم میکنه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.
من از طرح RP_B1107_2048_2GB_1_month استفاده میکنم

salavan
18-11-2012, 00:44
درود دوستان. واسه تمدید طرح اشتراکی باید چکار کرد ؟ سیستمش عوض شده ؟ قبلا وقتی مدت زمان یا حجم ماهیانم تموم میشد اینترنی پرداخت میکردم خودش طرحو تمدید میکرد ولی الان طرحو که هیچ تمدید نکرده داره از پولی که واریز کردم کم میکنه. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

دقیقا مشکلیه که برا من پیش اومد

حجمه طرحم تموم شد اما 5 روز زمان داشت طرح تموم بشه
پول کامل طرح رو ریختم که 5 روزو کنسل کنن و از اول طرحو تمدید کنند اما خودکار این پول رو برای حجم استفاده کرد و هر قدر مصرف کنی به همون میزان از پول تو حسابت کم میشه

اگه حجمت تموم شده و زمانت نه و میخای طرح رو تمدید کنی نه حجم بخری حتما باید زنگ بزنی تا این کار برات انجام بدن

salavan
18-11-2012, 00:45

دقیقا مشکلیه که برا من پیش اومد

حجمه طرحم تموم شد اما 5 روز زمان داشت طرح تموم بشه
پول کامل طرح رو ریختم که 5 روزو کنسل کنن و از اول طرحو تمدید کنند اما خودکار این پول رو برای حجم استفاده کرد و هر قدر مصرف کنی به همون میزان از پول تو حسابت کم میشه

اگه حجمت تموم شده و زمانت نه و میخای طرح رو تمدید کنی نه حجم بخری حتما باید زنگ بزنی تا این کار برات انجام بدن

پ.ن : البته اگه زمان سرویست تموم شده باشه برای تمدیدش نیاز به زنگ زدن نیست

samboliya
18-11-2012, 09:23
دوستان من برای یکی از همکارا که دائم تو مسیره می خوام اینترنت بگیرم اول اینکه به نظرتون ایرانسل یا مبین نت بعد کسی از این مودم های جیبی استفاده کرده خوب جواب میده؟این طرحی که داره یکساله 220 تومن همراه با مودم رایگان هستش؟
سوال بعدی اینکه از لحاظ آنتن دهی مودم جیبی بهتره یا مودم usb

دمتون گرم یعنی کسی پست منو ندید؟

مبین نت
18-11-2012, 11:49
برای کسی که میخواد تازه مشتری بشه طرح ویژه بصرفه تره یا طرح معمولی که ده ماه رو بجای 12 ماه پولش میدی؟

باتوجه به مصرف خودتون باید حساب کنید ... اگر میانگین مصرف ماهانتون تا 2 گیگ در ماهه طرحهای ویژه در غیر اینصورت طرحهای معمولی متوسط مصرف و پرمصرف ...

مبین نت
18-11-2012, 11:50
دمتون گرم یعنی کسی پست منو ندید؟

مودم جیبی از لحاظ کیفیت دریافت سیگنال به مراتب از مودم یو اس بی قوی تر است ...

Alimohammadi71
18-11-2012, 13:29
دوستان کسی مودم دست دوم مبین واسه فروش نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟

ehsan62534207
18-11-2012, 15:33
طرح ویژه نیستم طرح 3 ماهم تموم بشه بخوام 2m بگیرم یعنی حجم 1mb که 6 تومن هست میمونه واسه 2 mb که 12 تومن هست میمونه؟

PCGamespot
18-11-2012, 15:57
سلام
دوستان عزیز ایا این کابل LAN که همراه مودم هست بی کیفیته!؟و اینکه طولش چند متره؟

امیر انصاری
18-11-2012, 15:59
طرح ویژه نیستم طرح 3 ماهم تموم بشه بخوام 2m بگیرم یعنی حجم 1mb که 6 تومن هست میمونه واسه 2 mb که 12 تومن هست میمونه؟

خیر
با پایان طرح فعلی و انتخاب طرح جدید، حجم باقیمانده (اگر داشته باشید) باطل میشه و هزینه ی حجم اضافی هم مطابق تعرفه جدید محاسبه میشه.

ali2067
18-11-2012, 21:12
سلام دوستان مودم Dx350 وقتی آنتنش میاد وای فای قطع میشه و فقط با لن وصل میشه؟؟
مشکل از کجاست؟

hamed1282
18-11-2012, 22:20
با سلام اینترنت رایگان شبانه مبین نت از چه ساعتیه تنظیمات خاصی داره ممنون میشم راهنمایی کنید

salavan
19-11-2012, 01:19
با سلام اینترنت رایگان شبانه مبین نت از چه ساعتیه تنظیمات خاصی داره ممنون میشم راهنمایی کنید

2 تا 8

ساعت 2 شد مودم رو یکبار از Maintenance > Device > Reset ریبوت کنید و چند دیقه قبل از 8 هم دانلود رو متوقف کنید.

برا اینکه چک کنید که حجمتون کم نشده بهتره اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشخصات رو بزنید (سیستم قبلیش دقیقتر و زودتر یعنی بلافاصله بعد از ریبوت حجم مصرفی و باقیمونده رو نشون میده نسبت به E-care جدید)

از اینجا چک کنید حجمو Home » Query Business Info » Summary Usage Record

mohammad_87
19-11-2012, 02:04
2 تا 8

ساعت 2 شد مودم رو یکبار از Maintenance > Device > Reset ریبوت کنید و چند دیقه قبل از 8 هم دانلود رو متوقف کنید.

برا اینکه چک کنید که حجمتون کم نشده بهتره اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مشخصات رو بزنید (سیستم قبلیش دقیقتر و زودتر یعنی بلافاصله بعد از ریبوت حجم مصرفی و باقیمونده رو نشون میده نسبت به E-care جدید)

از اینجا چک کنید حجمو Home » Query Business Info » Summary Usage Record
هیچ نیازی به ریبوت نیست.تمام حجم 2 تا 8 حجم رایگان حساب میشه.

Viren
19-11-2012, 14:51
برای دریافت سرعت بالاتر از 128
می خوام کارت دانشجویی تحویل بدم.حالا حتما باید مال خودم باشه یا مال اعضای خانواده هم قبوله؟(برای مثال برادر.خواهر) ضمن این که سرویس به نام منه

.:Bardia:.
19-11-2012, 18:17
برای دریافت سرعت بالاتر از 128
می خوام کارت دانشجویی تحویل بدم.حالا حتما باید مال خودم باشه یا مال اعضای خانواده هم قبوله؟(برای مثال برادر.خواهر) ضمن این که سرویس به نام منه

بله قبوله .....

Alimohammadi71
19-11-2012, 20:17
اقا من مودم dx-350 گرفتم اما هرچی میخوام اسم و رمز وای فای عوض کنم نمیشه چی کار کنم

amiva
19-11-2012, 21:15
چرا دیگه اونجوری نمیشه؟!!؟؟ :sq_25: من باید دانلود کنم :sq_3:

amiva
19-11-2012, 23:12
اقا کسی امتحان کرده ببینه اگه مودم رو ساعت 2 ریست نکنیم چی میشه؟! همه دانلود دو به بعد پامون میوفته؟!

ghadeer
19-11-2012, 23:46
اقا کسی امتحان کرده ببینه اگه مودم رو ساعت 2 ریست نکنیم چی میشه؟! همه دانلود دو به بعد پامون میوفته؟!

باسمه تعالی
سلام
خیر ، من هیچوقت ریست نمیکنم .

alipezhman
20-11-2012, 01:41
دوستان عزیز هیچ نیازی نیست مودم رو ریست کنید از ساعت 2 ش