PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

saeed0611
21-09-2010, 03:19
همون. دقیقا میخواستم ببینم فرم پیگیری واست پر کردن یا نه!
خیلی دوست داشتم بدونم وقتی فرم پیگیری پر میکنی دقیقا چه اتفاقی میفته و چقدر زمان میبره تا اصلا اتفاقی بیفته!
دوست عزیز لطف کن ما رو همینطور در جریان مشکلت قرار بده! ببینیم بالاخره ماهیت این فرم پیگیری چیه؟
براي من 2بار فرم پيگيري پر كردن به خاطر اين 6 روز قعطي هي گفتن بچه ها باهاتون تماس ميگيرن اما هيچ خبري نشد تا سرويس سر دل خودش وصل شد يعني بعد از 6روز قعطي

---------- Post added at 03:19 AM ---------- Previous post was at 03:17 AM ----------

سلام :46:
خوب بعد از استفاده بیش از 20 روز از این شرکت باید بگم که اصلا اعتماد منو به خودش جلب نکرد:41:
بالاخره وقتی آدم یک سرویس یک مگ می گیره با ماهی 80 تومن ازش کلی انتظار داره
تو این 20 روز هفته های اول که خوب بود انصافا ولی بعدش افتضاح شد
توی روز سرویس من باید 128 KB بزنه اما یهو به 30 KB می رسه.خوب تو نگاه اول می گی حتما ترافیک زیاد شده می ره بالا و پایین
اما تو اون سرعت ثابت ثابت می شه و خط صاف با همون سرعت دانلود می کنه
تو این 20 روز سرویس من 3 بار قطع شد دوبار اول یه 3 ساعتی می شد
اما روز سوم که امروز هست 1 روز کامل هست که سرویس قطعه
من که اصلا خوشم نیومد از سرویس دادنش
احتمال اینکه سرویسم رو شارژ کنم خیلی کمه:13:

دوست عزيز خوش به حالت كه براي تو 3بار قطع شده اخريش هم 1روز كامل طول كشيد.براي من توي اين 15 روزي كه سرويس گرفتم 7بار قطع شده هر كدوم هم1يا2ساعت طول كشيد اخريش هم كه بعد از 6روز وصل شد

parsams
21-09-2010, 04:47
آدمای عاقل و مردمدار وقتی نقطه ضعفی پیدا می کنن مثلا چکشون برگشت میخوره روابطشون رو با طلبکارشون بیشتر می کنن ، تلفنشو جواب میدن ، اصلا خودشون زنگ می زنن و عذر خواهی می کنن و مدام حضور خودشون رو نشون می دن ، اینکار به طلبکارشون دلگرمی میده و باعث میشه اونم ته دلش قرص بشه و به وصول شدن پولش امیدوار باشه و آبرو ریزی نکنه .
حالا توی مدیریت یک شرکت هم به همین شکل، مهمترین عامل ارتباط داشتن با مشتریه ، اونم شرکتی با ادعا و شعاری گنده (تنها اپراتور سراسری وایمکس در ایران) که مدام و به شکلی خسته کننده اونو تکرار میکنه .
این ارتباط حتی از داشتن محصول خوب و مرغوب هم مهمتره . اگر این شرکت یک سیستم پاسخ گویی و ارتباط خوب با مشتری داشت آدم اینقدر استرس و درگیری نداشت . الان بیشتر از اضطراب اتمام پروژه دانشگاه و انجام سفارش مشتری و ترس از بد قول شدن پیش مردم و .... اون چیزی که آزارت میده اینه که یه حسی دایم میگه سرت کلاه رفت . هالو گیرت آوردن.
طبیعتا برای من دانشجوی کم بضاعت که خوب اونقدر هم مال و منال ندارم و برای پول دادن کلی حساب و کتاب می کنم که از کدوم خرج و هزینه بزنم که به این برسه و سر ماه کم نیارم و گرفتار نشم و فکر می کنم بیشتر افراد مصرف کننده اینترنت یک همچین محدودیتهایی دارند، اگر یک آدم یخورده وارد، پشت تلفن نشسته بود و بجای اونهمه معطلی با اولین تماس جواب می داد و بجای اینکه بگه همه چی عالیه و ما حرف نداریم و ... می گفت نه ما نقص زیاد داریم ولی یواش یواش رفع میشه ، نگران نباشید درست میشه و از اینجور حرفا ... حداقل استرس و مشغولیت ذهنی آدم کم میشد. اینجوری انگار یه کار نا تمام داری که تا تمومش نکنی نمیتونی به بقیه کارات برسی ....:41:

adcomputer
21-09-2010, 11:38
براي من 2بار فرم پيگيري پر كردن به خاطر اين 6 روز قعطي هي گفتن بچه ها باهاتون تماس ميگيرن اما هيچ خبري نشد تا سرويس سر دل خودش وصل شد يعني بعد از 6روز قعطي

---------- Post added at 03:19 AM ---------- Previous post was at 03:17 AM ----------

دوست عزيز خوش به حالت كه براي تو 3بار قطع شده اخريش هم 1روز كامل طول كشيد.براي من توي اين 15 روزي كه سرويس گرفتم 7بار قطع شده هر كدوم هم1يا2ساعت طول كشيد اخريش هم كه بعد از 6روز وصل شد

من هم مثل شما کلاً یک هفته مشکل داشت و 5-6 روز هم قطع بود
من که تا حالا دو تا جمعه گذشته و نتونستم کامل سرویس رایگان استفاده کنم و قطع شده. باید دید چی میشه

saeed0611
21-09-2010, 17:11
راستي بچه ها اين روز جمعه كه ميگه رايگانه همش كلكه فقط شبها از ساعت 2تا 8صبح مجاني براي من جمعه مقدار مصرفم رو زده بود اما شبها نميزنه گول نخوريد به هواي اينكه جمعه مجاني همه ترافيكتون بره

h.yazdani67
21-09-2010, 18:04
راست میگه تازشم من دیشب 5 گیگم گویا تموم شد و رفت تو صفحه ecare الان رفتم تو قسمت call history دونه دونه جمع کردم اعدادو تازه با اینگه بعضی ساعات جمعرم حساب کرده بود دقیقا شد 4813.056640625 مگابایت. یعنی چی؟؟ یعنی نه تنها جمعرو کردن تو پاچم بلکه 200 مگابایت دیگم کردن تو پاچم هنوز به 5 گیگ نرسیدم که زد اکانت شما تموم شده و الان که تماس گرفتم گفت که اکانتتون تموم شده و از این به بعد تا آخر مهلتتون مصرف آزاد که هر گیگش می کنه 10000 تومان براتون حساب می شود!!! آقا یه قلدر گولاخ بیاد جلو ما ها پشتش بریم حقمون رو ازشون پس بگیریم. ای خداااااا

reza-ps3
21-09-2010, 21:47
دوستان عزیز لطف کنبن یه توضیح در مورد نتطیمات nat و jon مودم وایمکس مبین نت بدین من هر کاری که می کنم نمیتونم pes 2010 رو با 3 playstation لایو بازی کنم البته با بعضی از بازیها خیلی راهت به لایو وصل میشه - دوستان خواهش میکنم منو راهنمایی کیند چجوری مودمو تنظیم کنم

karbist
21-09-2010, 22:28
برو به قسمت Polciy و DMZ رو فعال کن, پایینش هم آی پی PS3 رو وارد کن و تغییرات رو save کن. اینجوری همه پورتهای مودم باز میشه.

adcomputer
22-09-2010, 11:41
راست میگه تازشم من دیشب 5 گیگم گویا تموم شد و رفت تو صفحه ecare الان رفتم تو قسمت call history دونه دونه جمع کردم اعدادو تازه با اینگه بعضی ساعات جمعرم حساب کرده بود دقیقا شد 4813.056640625 مگابایت. یعنی چی؟؟ یعنی نه تنها جمعرو کردن تو پاچم بلکه 200 مگابایت دیگم کردن تو پاچم هنوز به 5 گیگ نرسیدم که زد اکانت شما تموم شده و الان که تماس گرفتم گفت که اکانتتون تموم شده و از این به بعد تا آخر مهلتتون مصرف آزاد که هر گیگش می کنه 10000 تومان براتون حساب می شود!!! آقا یه قلدر گولاخ بیاد جلو ما ها پشتش بریم حقمون رو ازشون پس بگیریم. ای خداااااا

دوست عزیز. این ها رو به بایت محاسبه میکنن و وقتی شما به مگابایت تبدیل میکنی مثلا میزنه 4813 اما درسته

adcomputer
22-09-2010, 11:58
در مورد جمعه ها هم من چک کردم کم نشده بود به مثال زیر توجه کنید!!!

مثلا شما از پنجشنبه 18 1389 ساعت 22 دانلود را شروع کردی تا 12 ساعت بعد یعنی 10 صبح جمعه بعد تو call history برای شما زده 9 صبح جمعه 150456214 استفاده کردی اما این در واقع از ریپورت قبلی تا زمانی که رایگان نیست حساب شده مثلاً ریپورت قبلی 22:30 پنجشنبه بوده پس برای شما از 22:30 تا 12 رو توی ریپورت بعدی نمایش داده
امیدوارم تفهیم شده باشید
اگه نه بگید تا براتون تصویری بگذارم

=CYBER=
22-09-2010, 12:20
مگه بچه بازی هست جمعه هم حساب می کنه ؟!!!!!!!!!!!!!

amin-g
22-09-2010, 12:43
جمعه ها پینگش چطوره؟ از نظر پینگ با روزهای عادی خیلی تفاوت میکنه؟

karbist
22-09-2010, 14:32
این فرم پیگیری هم کشک بود, توش نوشتن که سیگنال و سرعت دانلود خوبه و مشکلی نیست. بهش میگم اگه مشکلی نیست پس چرا الان سرعت من از 10 کیلو بالاتر نمیره؟ میگه شما نصف شب تو یک ساعت خلوت اگه سرعت دانلودت پایین بود به ما خبر بده تا پیگیری کنیم!!! منم گوشی رو قطع کردم که این حرفش اصلا ارزش جواب دادن هم نداشت. از اولش هم تقصیر خودم بود که زود واسه سرویس گرفتن اقدام کردم, حداقل باید یک ماه صبر میکردم. :41:

=CYBER=
22-09-2010, 14:44
شما بهشون بگو من سرعت مثلا 512 کیلوبیت خریداری کردم ، مودم رو هم شما تنظیم کردید ، الان سرعت من از 10 KB بالا نمیره ، شما یک کارشناس بفرستید که اگر مشکل از من هست من هزینه کارشناس رو میدم اگر هم مشکل از شما بود خسارت من رو میدید.
فرستادن که هیچ نفرستاد پاشو برو شرکت بگیر از گوشش بیار خونه.
پ.ن : تو سایت مبین نت تازگی ها سرعت رو نوشه :
سرعت تا !!!
قبلا سرعت بود الان سرعت تا . یعنی نوسان وجود داره ، حداکثر یعنی سرعتی که خریداری کردید.
من که موندم بخرم یا نخرم .

yusef
22-09-2010, 15:16
اگه ممکنه بگید شماها در چه شهر هایی هستید که اینقدر کیفیت پایینه.

h.yazdani67
22-09-2010, 17:26
در مورد جمعه ها هم من چک کردم کم نشده بود به مثال زیر توجه کنید!!!

مثلا شما از پنجشنبه 18 1389 ساعت 22 دانلود را شروع کردی تا 12 ساعت بعد یعنی 10 صبح جمعه بعد تو call history برای شما زده 9 صبح جمعه 150456214 استفاده کردی اما این در واقع از ریپورت قبلی تا زمانی که رایگان نیست حساب شده مثلاً ریپورت قبلی 22:30 پنجشنبه بوده پس برای شما از 22:30 تا 12 رو توی ریپورت بعدی نمایش داده
امیدوارم تفهیم شده باشید
اگه نه بگید تا براتون تصویری بگذارم
جوابتون بسيار مفيد بود ،حق با شماست.
متشكرم
يك سوال ديگه دارم و اونم اينه كه از كجا ميشه محاسبه آزاد رو ديد؟؟ تو call history كه چيزي نديدم. اگه جواب اين سوال رو بهم بگي ممنون مي شم برادر!

parsams
22-09-2010, 18:25
بالاخره بعد از ده بار تماس و صحبت، دیروز مودم indoor منو با outdoor عوض کردن. نصاب هم امروز اومد و توی خونه نتونست سیگنال بگیره و رفت روی پشت بوم بعد از حدود یک ساعت چرخوندن مودم در تمام جهات و چند بار تماس با شرکت بازهم نتونست سیگنال بگیره و نکته خیلی جالب اینجاست که آنتنشون در حدود 300 متری خونه ماست و توی نقشه شرکت هم دقیق مشخص بود یعنی آنتن روبروی ما دیده میشد اما نمی تونستن ازش سیگنال پایدار و ثابت بگیرن و نوسان خیلی شدید بود آخرش گفت شاید مودم اکتیو نباشه ؟؟؟؟ اما در مکالمه ای که با شرکت داشت به اونا می گفت که BTS اذیت می کنه خلاصه قرار شد یک روز دیگه بیاد شاید بتونه نصب کنه.

lurenzo
22-09-2010, 19:00
واقعا صحبت های اخیر بچه ها رو که میخونم ، خدا رو صد هزار مرتبه شکر میکنم که من تا حالا چنین مشکلاتی نداشتم!
از سرعتم هم تا الان راضیم.نمیگم سرعتم عالیه ولی نسبت به هزینه ای که برای سرویس 1 مگابیت نامحدود توی ایران کردم ، تا الان واقعا راضیم!
حالا کی بشه که منم بیام و از مبین نت بنالم ، نمیدونم!!!

yusef
22-09-2010, 19:17
یه سوال
اگر سرویس خوب نباشه امکان پس دادن مودم هست؟

parsams
22-09-2010, 19:26
lurenzo جان
با این حجم فروشی که مبین در روز داره خیلی سریع در تمام مناطق افت کیفیت و کمبود پهنای باند رو شاهد خواهیم بود. بطور منطقی هم اونها نمی تونن این کمبود رو با خرید پهنای باند اضافی فورا جبران کنن . چون
اولا مبین مجبوره صبر کنه تا تعداد یوزرها به اندازه ثابت و مشخصی برسه و ببینه چندتا از اینها برای ماههای بعد هم تمدید می کنن و متوسط مصرفشون چقدره.
ثانیا بطور طبیعی قسمتی از مصرف فعلی کاذبه و یوزرهای جدید میخوان کیفیت رو تست کنن و از پولی که دادن حداکثر بهره رو ببرن و اینا در ماههای بعد اگر تمدید کنن یواش یواش مصرفشون تعدیل میشه و بعضیهاشون حتی هفته ای یکبار هم مودم رو روشن نمی کنن
ثالثا خرید پهنای باند بیشتر، نیاز به طی مراحل اداری و همینطور سرمایه گذاری اضافی داره و یک کار زمانبر و کنده
و خلاصه مثل اولای کار ایرانسل نیاز به حداقل دو سه ماه زمان هست برای پایدار شدن و درست شدن تدریجی سرعت و از طرف دیگه با ضعف مدیریت و بی نظمیی که ما تو این چند هفته از مبین دیدیم به احتمال قوی این مساله بیش از اینها طول میکشه.

parsams
22-09-2010, 21:13
[/COLOR]
یه سوال
اگر سرویس خوب نباشه امکان پس دادن مودم هست؟

اینجوری که اپراتور فروش روز اول به من گفت ظاهرا باید کارشناس نصب بیاد و کندی سرعت رو تایید کنه بعد میتونی کل خریدت رو (مودم + هزینه نصب + شارژ ماهانه ) مرجوع کنی البته با کسر روزهای مصرف شده.

petr-cech
22-09-2010, 23:45
دوستانی که مبین نت دارن تاییدیه نهایی رو شما ها بدین من هم میتونم ADSL بگیرم هم Wimax با مودم خارجی شما کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟؟

ممنون

reza-ps3
23-09-2010, 00:12
دوستانی که مبین نت دارن تاییدیه نهایی رو شما ها بدین من هم میتونم ADSL بگیرم هم Wimax با مودم خارجی شما کدوم رو پیشنهاد می کنید ؟؟

ممنون

دوست عزیز من خودم از شاتل سرویس 1 مگ کرفته بودم - و الان هم حدود یک ماه که از مبین نت سرویس ا مگ دارم خداییش خیلی بهتر از ADSL - اگر هم خواستی از مبین نت سرویس بگیری مودم out door بگیر منم اول مودم in door wifi گرفته بودم با اینکه منطقه ما داخل نقشه نارنجی بود اصلا کانکت نمی شد با اینکه 5 تا انتنم پر بود :20:

karbist
23-09-2010, 00:22
اینم از تست 12 شب:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صد رحمت به دیال آپ, عوضش سرعت آپلودش توپه!

lurenzo
23-09-2010, 00:31
اینم از تست 12 شب:

صد رحمت به دیال آپ, عوضش سرعت آپلودش توپه!

یه عمر دیگران آپلود کردن شما دانلود کردی ، حالا یه مدت هم شما آپلود کن تا دیگران دانلود کنن!:31:
شوخی بود!!!:10:

barslona2006
23-09-2010, 01:21
دوستان اگر من نخوام دیگه از این سرویس مبین نت استفاده کنم مودم رو ازم میگرن پولی به ما میدن یا نه؟؟
دهنمون رو سرویس کردم الان 3 روزه حی قطع میکنند چند ساعت بعد وصل میشه

darksider
23-09-2010, 01:30
دوستان اگر من نخوام دیگه از این سرویس مبین نت استفاده کنم مودم رو ازم میگرن پولی به ما میدن یا نه؟؟
دهنمون رو سرویس کردم الان 3 روزه حی قطع میکنند چند ساعت بعد وصل میشه
شما کدوم شهری؟

barslona2006
23-09-2010, 01:42
شما کدوم شهری؟

ایلام هستم
جالب اینجاست که من الان 3 روزه که دارمش
یک ماه علاف شدیم واسه مودم و دو روزه واسه نصب که خودم رفتم نصاب رو اوردم که چیزی نداشت یه بچه هم میتونه نصب کنه

darksider
23-09-2010, 01:59
ایلام هستم
جالب اینجاست که من الان 3 روزه که دارمش
یک ماه علاف شدیم واسه مودم و دو روزه واسه نصب که خودم رفتم نصاب رو اوردم که چیزی نداشت یه بچه هم میتونه نصب کنه
واقعا من موندم چرا تو بعضی جاها خوبه بعضی جاها نه.من خودم نزدیک 20 روز دارم استفاده میکنم و عالی هست سرویسشون من توی اصفهانم

saeed0611
23-09-2010, 03:14
واي خدا ديگه دارم كفرم در مياد متاسفم براي همچين شركتي با اين همه ادعا.اخه شما تا وقتي كه مطمعا نشديد از كيفيت سرويستون چرا توي اون شهر سرويس ميديد فعلا.بعد از اينكه 6روز (واقعا راست ميگم 6روز) تو اهواز قطع بود والان 3روزه وصل شده هر دقيقه سيگنال ميادو ميره يا روزي 2ساعت قطع ميشه. شبها هم كه الان 3روزه از ساعت 12 به بعد سيگنال ميادو ميره ودر حال حاضر كلا قطع شده نميدونم زرنگ بازيشونه كه نذارن از سرويس رايگان استفاده كنيم يا نه. زنگ هم زدم پشتيباني با كمال پريويي بهم ميگه اهواز فعلا مشكل داره معلوم هم نيست كي درست بشه. تا هم زنگ ميزني سريع ميگه فرم پيگيري پر كنم برات پرم كنيم اخرش هيچي نميشه چون دوبار واسم پر كردن الكي بود. ديگه خسته شدم

parsams
23-09-2010, 03:16
یه نکته ای رو توجه کردین : در موقع تحویل مودم تنها یک برگ کاغذ تمام پرینت ، بدون سربرگ و اسم و رسم رنگی و چاپ شده و بدون فرم قرارداد و ... به ما تحویل دادن؟ حداقل بین شرکتای اینترنتی دیگه اینجور چیزا رعایت میشه و هر چقدرهم که افتضاح باشن ، یک کاغذ چاپ شده با سربرگ رسمی شرکت به شما میدن که در چند نسخه هست و چند رنگ. و یکی دو برگ فرم شرایط و قرارداد و .... هم میدن که باید امضا کنید و کل اینارو میذارن توی یک پوشه ای، پاکتی، چیزی یه چند تا هم پوستر و بروشور و اینا میذارن کنارش ... اینا دیگه مینیموم استانداردهای یک شرکته. همین شرکت زپرتی خدمات آسانسور ساختمون ما ، دک و پزش بیشتر از مبینه. سر سال یه سر رسیدی میده ، فاکتور و سر برگ و ایناشم براس. اینا بخودی خود مهم نیست اما نشون دهنده نظم وسلیقه و مدیریته.

تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل

آقا نکنه اینم مثل اون شرکتای مضاربه ای که سود حسابی میدادن به مردم و.... مودمارو که فروخت و یکی دو ماهی هم سرویسی داد یهویی فراری بشه ؟ :31::41:

بابا شوخی کردم نترسید. حتما یکی پیدا میشه این حرفای مارو بخونه و بهشون بگه

اما جدی! بنظر میاد عجله در رقابت با ایرانسل و در دست گرفتن بازار داره کار دستشون میده.

alpha007
23-09-2010, 08:36
اینطور که پیداست وایمکس تو ایران با این اوضاع معلوم الحالی که میبینیم جای رضایت و رضایت مندی مشتری برای خودش نذاشته.
تو یه منطقه که قاعدتا indoor باید جوابگو باشه outdoor ش به زور آنتن میده یا بر عکس...
نهایتش هم چیزی که عاید ملت میشه سرعت پر نوسان و اعصاب خورد کنه
نوسان سرعت آدم رو بیچاره میکنه اینو کسانی که تو کار دانلود و این صحبتهان خیلی خوب درک میکنن
....

ab.mahmoodi
23-09-2010, 08:49
یه نکته ای رو توجه کردین : در موقع تحویل مودم تنها یک برگ کاغذ تمام پرینت ، بدون سربرگ و اسم و رسم رنگی و چاپ شده و بدون فرم قرارداد و ... به ما تحویل دادن؟ حداقل بین شرکتای اینترنتی دیگه اینجور چیزا رعایت میشه و هر چقدرهم که افتضاح باشن ، یک کاغذ چاپ شده با سربرگ رسمی شرکت به شما میدن که در چند نسخه هست و چند رنگ. و یکی دو برگ فرم شرایط و قرارداد و .... هم میدن که باید امضا کنید و کل اینارو میذارن توی یک پوشه ای، پاکتی، چیزی یه چند تا هم پوستر و بروشور و اینا میذارن کنارش ... اینا دیگه مینیموم استانداردهای یک شرکته. همین شرکت زپرتی خدمات آسانسور ساختمون ما ، دک و پزش بیشتر از مبینه. سر سال یه سر رسیدی میده ، فاکتور و سر برگ و ایناشم براس. اینا بخودی خود مهم نیست اما نشون دهنده نظم وسلیقه و مدیریته.

من خودم در تهران مسئول شبكه در يك شركت هستم و تا بحال از 4 يا 5 جاي مختلف adsl گرفتيم و تا بحال همچين چيزي نديدم. حتي اخيرا يك شركتي، ثبت نام و همه كارهاش اينترنتي انجام ميشد و هيچ مراجعه اي هم صورت نميگرفت. و جالب اينجاست با همه اين شركتها مشكل كندي سرعت داشتيم. اين مساله در 2 سال اخير بود. من كه از ADSL خيري نديدم. الان براي منزل خودم wimax گرفتم و هيچ مشكلي تابحال نداشتم. البته فقط يكبار حدود 2 ساعت قطع شد .

dr_data_13
23-09-2010, 09:35
اونایی که تو تهران دارن ازش راضین؟من که تهرانم موندم ایرانسل بهتره یا مبین نت ؟چون مثکه تو هر شهری فرق میکنه یکیش خوبه اون یکی بده
تو تهران چجوریه؟
من میخوام مودم indoor wifi سفارش بدم چون میخوام با وایرلس لپ تاپ همیشه استفاده کنم نه lan
ایرانسلو اکثرا میگن خوب نیست حالا نمیدونم تو تهران وضعیت چجوریه؟

mehdi-sh
23-09-2010, 11:18
دوستان تو تهران از هر کجا که میگیرید از خدمات اول نگیرید واقعا شیر تو شیره و اگر مشکلی پیدا کنید موقع خرید پیدا کنید هر اپراتوری برای خودش یک جوابی میده و مشکلتون اصلا حل نمبشه.

adcomputer
23-09-2010, 11:22
جوابتون بسيار مفيد بود ،حق با شماست.
متشكرم
يك سوال ديگه دارم و اونم اينه كه از كجا ميشه محاسبه آزاد رو ديد؟؟ تو call history كه چيزي نديدم. اگه جواب اين سوال رو بهم بگي ممنون مي شم برادر!

اگر منظورتون از محاسبه آزاد جمع مقدار مصرفیتونه باید بگم چنین چیزی وجود نداره و بهترین راه که هر روز بتونی مصرفت رو ببینی و اشتباه هم نشه ریختن اعداد call history توی excel است.اگه درستش کنی دیگه با یک کپی می تونی مصرفت رو ببینی

---------- Post added at 11:22 AM ---------- Previous post was at 11:21 AM ----------

بالاخره بعد از ده بار تماس و صحبت، دیروز مودم indoor منو با outdoor عوض کردن. نصاب هم امروز اومد و توی خونه نتونست سیگنال بگیره و رفت روی پشت بوم بعد از حدود یک ساعت چرخوندن مودم در تمام جهات و چند بار تماس با شرکت بازهم نتونست سیگنال بگیره و نکته خیلی جالب اینجاست که آنتنشون در حدود 300 متری خونه ماست و توی نقشه شرکت هم دقیق مشخص بود یعنی آنتن روبروی ما دیده میشد اما نمی تونستن ازش سیگنال پایدار و ثابت بگیرن و نوسان خیلی شدید بود آخرش گفت شاید مودم اکتیو نباشه ؟؟؟؟ اما در مکالمه ای که با شرکت داشت به اونا می گفت که BTS اذیت می کنه خلاصه قرار شد یک روز دیگه بیاد شاید بتونه نصب کنه.

دوستان لطفاً شهرتون رو هم بگید

adcomputer
23-09-2010, 11:28
واي خدا ديگه دارم كفرم در مياد متاسفم براي همچين شركتي با اين همه ادعا.اخه شما تا وقتي كه مطمعا نشديد از كيفيت سرويستون چرا توي اون شهر سرويس ميديد فعلا.بعد از اينكه 6روز (واقعا راست ميگم 6روز) تو اهواز قطع بود والان 3روزه وصل شده هر دقيقه سيگنال ميادو ميره يا روزي 2ساعت قطع ميشه. شبها هم كه الان 3روزه از ساعت 12 به بعد سيگنال ميادو ميره ودر حال حاضر كلا قطع شده نميدونم زرنگ بازيشونه كه نذارن از سرويس رايگان استفاده كنيم يا نه. زنگ هم زدم پشتيباني با كمال پريويي بهم ميگه اهواز فعلا مشكل داره معلوم هم نيست كي درست بشه. تا هم زنگ ميزني سريع ميگه فرم پيگيري پر كنم برات پرم كنيم اخرش هيچي نميشه چون دوبار واسم پر كردن الكي بود. ديگه خسته شدم

همشهری عزیز. من هم توی اهوازم و مشکلات شما رو دارم. اما مشکل از اینترنت اهوازه نه مبین نت چون کاربران سرویس های دیگه از جمله ADSL هم راضی نیستند

parsams
23-09-2010, 11:28
من خودم در تهران مسئول شبكه در يك شركت هستم و تا بحال از 4 يا 5 جاي مختلف adsl گرفتيم و تا بحال همچين چيزي نديدم. حتي اخيرا يك شركتي، ثبت نام و همه كارهاش اينترنتي انجام ميشد و هيچ مراجعه اي هم صورت نميگرفت. و جالب اينجاست با همه اين شركتها مشكل كندي سرعت داشتيم. اين مساله در 2 سال اخير بود. من كه از ADSL خيري نديدم. الان براي منزل خودم wimax گرفتم و هيچ مشكلي تابحال نداشتم. البته فقط يكبار حدود 2 ساعت قطع شد .

دوست عزیز صدور فاکتور سه برگی با سربرگ رسمی چاپ شده و مهر شرکت و اعلام مکتوب شرایط قرارداد در باره خدمات ارایه شده از وظایف قانونی و اجباری هر شرکت طبق قانون تعزیرات حکومتی و همینطور مالیات بر شرکتها هست و تخلف ازون جرم محسوب میشه و هنوز قانون امضای دیجیتالی که صدور فاکتور کتبی رو غیر ضروری می کنه به تصویب نرسیده .
صدور فاکتور رسمی به مصرف کننده کمک میکنه که سندی برای پیگیری مطالباتش در دست داشته باشه و شاید دلیل اینکه چنین فاکتوری صادر نمیشه همینه.
ممکنه بگین بابا کدوم قانون و ... با شما موافقم اما مساله اینه که چطور این آقایون دریافت اون سه درصد ارزش افزوده رو که اونم قانونی هست یادشون نمیره و خوب رعایت می کنن. از طرفی این چیزها حداقل نشونه نظم و ترتیب و سلیقه شرکت که هست.

adcomputer
23-09-2010, 11:30

تو خود حدیث مفصل بخوان ازین مجمل

آقا نکنه اینم مثل اون شرکتای مضاربه ای که سود حسابی میدادن به مردم و.... مودمارو که فروخت و یکی دو ماهی هم سرویسی داد یهویی فراری بشه ؟ :31::41:

بابا شوخی کردم نترسید. حتما یکی پیدا میشه این حرفای مارو بخونه و بهشون بگه

اما جدی! بنظر میاد عجله در رقابت با ایرانسل و در دست گرفتن بازار داره کار دستشون میده.

وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خیلی روش نظارت داره
خیالت تخت!

adcomputer
23-09-2010, 11:35
اینطور که پیداست وایمکس تو ایران با این اوضاع معلوم الحالی که میبینیم جای رضایت و رضایت مندی مشتری برای خودش نذاشته.
تو یه منطقه که قاعدتا indoor باید جوابگو باشه outdoor ش به زور آنتن میده یا بر عکس...
نهایتش هم چیزی که عاید ملت میشه سرعت پر نوسان و اعصاب خورد کنه
نوسان سرعت آدم رو بیچاره میکنه اینو کسانی که تو کار دانلود و این صحبتهان خیلی خوب درک میکنن
....

دوست عزیز بعضی از شهر ها هم مشکل ندارن چون اینترنت اون شهر مشکل نداره.
دوستان حتما اگر راضی هستند یا نیستند شهرشون رو بگن چون مبین نت هم مثل بقیه شرکت ها از مخابرات اینترنتشو تهیه میکنه(هیچ شرکتی نمیتونه خودش مستقیماً اینترنت رو تهیه کنه)

karbist
23-09-2010, 11:36
امروز داره 80 -90 کیلو سرعت میده, حالا نمیدونم ربطی به باز شدن مدارس داره یا اینکه پهنای باند رو اضافه کردن.

اونایی که تو تهران دارن ازش راضین؟من که تهرانم موندم ایرانسل بهتره یا مبین نت ؟چون مثکه تو هر شهری فرق میکنه یکیش خوبه اون یکی بده
تو تهران چجوریه؟
من میخوام مودم indoor wifi سفارش بدم چون میخوام با وایرلس لپ تاپ همیشه استفاده کنم نه lan
ایرانسلو اکثرا میگن خوب نیست حالا نمیدونم تو تهران وضعیت چجوریه؟
دوست عزیز کاملا بستگی به منطقتون داره, اگه همه مبین نت گرفته باشن و bts شلوغ شده باشه, سرویستون نوسان خواهد داشت. مودم indoor هم اگه به bts نزدیک باشید و در طبفات بالایی ساخنمان باشید جواب میده و گرنه باید outdoor بگیرید.

دوستان لطفاً شهرتون رو هم بگید
من و جناب parsams تهران هستیم.

dr_data_13
23-09-2010, 11:51
امروز داره 80 -90 کیلو سرعت میده, حالا نمیدونم ربطی به باز شدن مدارس داره یا اینکه پهنای باند رو اضافه کردن.

دوست عزیز کاملا بستگی به منطقتون داره, اگه همه مبین نت گرفته باشن و bts شلوغ شده باشه, سرویستون نوسان خواهد داشت. مودم indoor هم اگه به bts نزدیک باشید و در طبفات بالایی ساخنمان باشید جواب میده و گرنه باید outdoor بگیرید.

من و جناب parsams تهران هستیم.
من طرف پونکم غرب تهران میشه یعنی
اگه مودم outdoor بگیرم میشه مودم وایرلس بهش وصل کنم؟

ab.mahmoodi
23-09-2010, 11:54
دوست عزیز صدور فاکتور سه برگی با سربرگ رسمی چاپ شده و مهر شرکت و اعلام مکتوب شرایط قرارداد در باره خدمات ارایه شده از وظایف قانونی و اجباری هر شرکت طبق قانون تعزیرات حکومتی و همینطور مالیات بر شرکتها هست و تخلف ازون جرم محسوب میشه و هنوز قانون امضای دیجیتالی که صدور فاکتور کتبی رو غیر ضروری می کنه به تصویب نرسیده .
صدور فاکتور رسمی به مصرف کننده کمک میکنه که سندی برای پیگیری مطالباتش در دست داشته باشه و شاید دلیل اینکه چنین فاکتوری صادر نمیشه همینه.
ممکنه بگین بابا کدوم قانون و ... با شما موافقم اما مساله اینه که چطور این آقایون دریافت اون سه درصد ارزش افزوده رو که اونم قانونی هست یادشون نمیره و خوب رعایت می کنن. از طرفی این چیزها حداقل نشونه نظم و ترتیب و سلیقه شرکت که هست.

دوست عزيز شما مثل اينكه شما فراموش كرديد كه تو ايران داريد زندگي ميكنيد جاييكه معمولا قوانين درست اجرا نميشه.

karbist
23-09-2010, 12:08
من طرف پونکم غرب تهران میشه یعنی
اگه مودم outdoor بگیرم میشه مودم وایرلس بهش وصل کنم؟
باید زنگ بزنی نمایندگی, اونا بهت میگن تو منطقه indoor هستی یا نه. برای outdoor باید یک روتر وایرلس یا یک access point خالی بگیری.

pouyanh
23-09-2010, 12:13
وايمكس من هم وصل شد. (يك مگ نا محدود). از ديروز هم سرعتم رو درست كردن و دانلودم حدوداً 125 هست. ولي آپلود ي ذره ضعيفِ . اين ي روز رو كه راضي بودم و اميدوارم همچنان سرعت خوب بمونه.

lurenzo
23-09-2010, 14:45
وايمكس من هم وصل شد. (يك مگ نا محدود). از ديروز هم سرعتم رو درست كردن و دانلودم حدوداً 125 هست. ولي آپلود ي ذره ضعيفِ . اين ي روز رو كه راضي بودم و اميدوارم همچنان سرعت خوب بمونه.

سلام.
مبارک باشه!
شما کدوم شهری؟
بعد از یه هفته هم تونستی بیا از وضعیت سرویست توی اون یک هفته بگو!

hasti
23-09-2010, 22:39
امروز smsمبین تو گوشیم اومد .من هم سریع زنگ زدم 1868و بعد از 15 دقیقه معطلی یه خانمی جواب داد و بعد راهنمایی ادرس منطقه رو گرفت و گفت که اونجا انتن میده و خلاصه سرتون رو درد نیارم ...ما ثبت نام شدیم و با پیک موتوری بعد از2 ساعت برام مودم رو اوردن و بابت 256kbو5گیگ دانلود و مودم indoorمبلغ1236000ریال از ما گرفت بعد زنگ زدمبه خانمه گفتم نصاب کی میاد گفت امروز 5 شنبه هست نمیشه روز شنبه میاد بعد گفتم من باید هزینه دیگه ای هم بدم گفت به هیچ عنوان هزینه ای ندهید..الان اومدم خونه مودم رو زدم به برق و شبکه کامپیوتر ..روشن کردم چراغ lan روشنه ..3 تا چراغ دیگه یکیش روشن خاموش میشه ..تا شنبه ببینم . اقای به اصطلاح نصاب چی میگه...راستی به خانمه گفتم اگه جواب نداد پس میگیرین با قاطعیت گفت اره ...فعلا شما دست نگه دارید تا من ببینم چیکار میکنم...

karbist
23-09-2010, 23:27
خدا رو شکر مثل اینکه مشکل کمبود پهنای باند حل شده, از عصر تا حالا ثابت 129 کیلو داره دانلود میکنه, :31:

امروز smsمبین تو گوشیم اومد .من هم سریع زنگ زدم 1868و بعد از 15 دقیقه معطلی یه خانمی جواب داد و بعد راهنمایی ادرس منطقه رو گرفت و گفت که اونجا انتن میده و خلاصه سرتون رو درد نیارم ...ما ثبت نام شدیم و با پیک موتوری بعد از2 ساعت برام مودم رو اوردن و بابت 256kbو5گیگ دانلود و مودم indoorمبلغ1236000ریال از ما گرفت بعد زنگ زدمبه خانمه گفتم نصاب کی میاد گفت امروز 5 شنبه هست نمیشه روز شنبه میاد بعد گفتم من باید هزینه دیگه ای هم بدم گفت به هیچ عنوان هزینه ای ندهید..الان اومدم خونه مودم رو زدم به برق و شبکه کامپیوتر ..روشن کردم چراغ lan روشنه ..3 تا چراغ دیگه یکیش روشن خاموش میشه ..تا شنبه ببینم . اقای به اصطلاح نصاب چی میگه...راستی به خانمه گفتم اگه جواب نداد پس میگیرین با قاطعیت گفت اره ...فعلا شما دست نگه دارید تا من ببینم چیکار میکنم...

شما تو اینترنت اکسپلورر ادرس 192.168.0.10 رو بزن تا بری تو منوی مودم. برو تو قسمت status بعد wimax حالا مودم رو بردار اینقدر اینور و اونور اطاق ببرش تا جایی رو که بالاترین CINR رو میده پیدا کنی.

amirardallan
24-09-2010, 02:02
من به زور CINR به ۹ میرسه . هر چی هم بهشون زنگ میزنم که یا بیا این رو درست کن یا بیا پس بگیر انگار نه انگار !!!
طرح برلیان . منطقه جردن . خلاصه خیلی شاکیم . ۲ هفته است که سر کارم .....

saeed0611
24-09-2010, 04:15
امروز چشمش نزني قعطي نداشت دوست عزيزمون راست ميگه مخابرات اهواز يه كم مشكل داره اما انگار ميخواد هر چي مشكلش رو روي وايمكس بريزه.اما انگار مدارس باز شده پهناي باند بيشتر شده چون من امروز از ظهر ساعت 3تاساعت6عصر سرعت دانلودم با اينكه سرويسم 128 هست ثابت روي 58بود اما شب افت كرد امد روي 16تا20 خودش. حالا ما نخواستيم58 رو قطع نشه همون 16 هم راضي هستيم

hasti
24-09-2010, 10:43
خدا رو شکر مثل اینکه مشکل کمبود پهنای باند حل شده, از عصر تا حالا ثابت 129 کیلو داره دانلود میکنه, :31:

شما تو اینترنت اکسپلورر ادرس 192.168.0.10 رو بزن تا بری تو منوی مودم. برو تو قسمت status بعد wimax حالا مودم رو بردار اینقدر اینور و اونور اطاق ببرش تا جایی رو که بالاترین CINR رو میده پیدا کنی.

از من یوزر و پسورد میخاد....چی بزنم

hasti
24-09-2010, 10:57
پیدا کردم مرسی
Connect Frequency 3549000KHz
Upload Data Rate 0 bytes/sec
Download Data Rate 0 bytes/sec
Signal Strength 0%
Link Quality(CINR Reuse1) 0%
Link Quality(CINR Reuse3) 0%
CINR Reuse1 -1.60dB
CINR Reuse3 2.04dB
RSSI -96.71dBm
UL_FEC -
DL_FEC -
BSID 00:00:00:00:00:00
POWER -43.29dBm

Statistics Upload Download
Ethernet Bytes
اینا اخریت اعداد هستن شما منظورت کدوم بود

karbist
24-09-2010, 11:43
مودم شما به جای CINR نوشته Signal Strength که سیگنال رو به درصد نشون میده. RSSI شما الان -96 هست که خیلی کمه این عدد منفی هرچی به صفر نزدیک تر باشه بهتره. شما اگه میتونی مودم رو ببر رو پشت بوم ببین RSSI رو میتونی برسونی به 70 -80 . فکر کنم آخرش باید outdoor بگیری.
در ضمن الان چون سیگنال شما ضعیفه به هیچ btsی نتونسته وصل بشه (BSID صفر هستش) وقتی که وصل میشه جلوی BSID, آی دی bts رو می نویسه.

foxyjanam
24-09-2010, 13:48
مبین نت واقعا مثل این که پینگش عالیه
مرسی از کسایی که تستاشونو گذاشتن

amin-g
24-09-2010, 15:40
سلام...
کسی از دوستان فایل آموزشی فارسی pdf با هرچیزه دیگری همراه با عکس درباره تنظیمات کامل مودم های outdoor مبین نت داره که شامل نصب اولیه و تنظیمات تصویریش باشه؟

reza-ps3
24-09-2010, 17:39
سلام...
کسی از دوستان فایل آموزشی فارسی pdf با هرچیزه دیگری همراه با عکس درباره تنظیمات کامل مودم های outdoor مبین نت داره که شامل نصب اولیه و تنظیمات تصویریش باشه؟

سلام دوست عزیز ایتم کل عکس های داخل پنل مودم CPE - Out Door در یک فایل زیپ خدمت شما :10:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

lurenzo
24-09-2010, 18:22
دوست عزیز کار خوبی کردی که از تمام صفحات عکس گرفتی.ممنون
ولی اگر میتونی پستت رو ویرایش کن و همه عکس ها رو بریز توی یه فولدر و rar ش کن و یه جایی آپلود کن و لینکش رو بذار توی پستت!
اینجوری اونایی که با دایال آپ میان بالا هم بهتر میتونن این صفحه رو ببینن!
بازم تشکر...

pouyanh
24-09-2010, 18:46
چشم دوست عزيز. حتماً.
من تهرام هستم منطقه ونك پارك. (بالاتر از ساختمانهاي آ اس پ)

تو اين دو روزي كه باهاش كار كردم سرعت دانلود كه خوب بوده. (چه با رپيدشير چه با تورنت) ولي وقتي ميخوام تو سايتي برم باهاش، احساس مي كنم از اينترنت قبليم (512َ ADSL بود اون) سرعتش كمتره و ي ذره طول ميكشه كه بياره. كسي ميتونه راهنمايي كنه چرا ؟ آيا ميتونه به خاطر سرعت كم آپلودم باشه ؟؟؟ اصلاً چرا سرعت آپلودم نسبت به تست هايي كه دوستان ديگه گذاشتن اينقدر پايينه ؟؟؟
اين تست هم الان گرفتم :

>> البته سرعت آپلودم نسبت به تست قبلي بهتر شده.

سلام.
مبارک باشه!
شما کدوم شهری؟
بعد از یه هفته هم تونستی بیا از وضعیت سرویست توی اون یک هفته بگو!

lurenzo
24-09-2010, 20:12
چشم دوست عزيز. حتماً.

تو اين دو روزي كه باهاش كار كردم سرعت دانلود كه خوب بوده. (چه با رپيدشير چه با تورنت) ولي وقتي ميخوام تو سايتي برم باهاش، احساس مي كنم از اينترنت قبليم (512َ ADSL بود اون) سرعتش كمتره و ي ذره طول ميكشه كه بياره. كسي ميتونه راهنمايي كنه چرا ؟ آيا ميتونه به خاطر سرعت كم آپلودم باشه ؟؟؟ اصلاً چرا سرعت آپلودم نسبت به تست هايي كه دوستان ديگه گذاشتن اينقدر پايينه ؟؟؟
اين تست هم الان گرفتم :

شما حین دانلود که احیانا اون سایت ها رو باز نمیکنی؟:31:
سرعت آپلود اینترنت 512 قبلی شما فکر نمیکنم از 512 بیشتر بوده باشه!
اینو هم در نظر بگیر که این تست بعضی مواقع با اون چیزی که شما استفاده میکنی فرق میکنه.مثلا الان من با ADSL ام دانلود که میکنم تقریبا سرعتش 1 مگابیته ولی تست که میگیرم میزنه 512 کیلوبیت!

pouyanh
24-09-2010, 21:04
نه بابا. من هر سايتي كه بخوام برم Pause ميكنم دانلودام رو .اصلاً بدون Pause كردم هيچ سايتي رو باز نميكنه چون كل Bandwidth گرفته شده.

آره مشكل همينه. قبلاً كه 512 داشتم ADSL قاعدتاً سرعت آپلود نمي بايست 512 باشه. ولي نكته همينه كه سريع اطلاعات رو ميفرستاد به سايت درخواستي و از اون طرف خيلي سريعتر باز ميشد سايت و سايت هاي سنگين راحت باز مي شد. ولي الان با اينكه سرعت دانلودم دو برابر شده و اينو به عينه دارم ميبينم ، ولي فقط واسه دانلود اون حس رو دارم و براي باز كردن سايت احساس مي كنم طول ميكشه به خصوص وقتي چند تا صفحه با هم باز مي كنم. (پيشاپيش اينم بگم كه ----- شكن اينا خاموشه ها ، Direct وصل مي شم به سايتي كه مي خوام برم.) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما حین دانلود که احیانا اون سایت ها رو باز نمیکنی؟:31:
سرعت آپلود اینترنت 512 قبلی شما فکر نمیکنم از 512 بیشتر بوده باشه!
اینو هم در نظر بگیر که این تست بعضی مواقع با اون چیزی که شما استفاده میکنی فرق میکنه.مثلا الان من با ADSL ام دانلود که میکنم تقریبا سرعتش 1 مگابیته ولی تست که میگیرم میزنه 512 کیلوبیت!

lurenzo
24-09-2010, 21:23
نه بابا. من هر سايتي كه بخوام برم Pause ميكنم دانلودام رو .اصلاً بدون Pause كردم هيچ سايتي رو باز نميكنه چون كل Bandwidth گرفته شده.

آره مشكل همينه. قبلاً كه 512 داشتم ADSL قاعدتاً سرعت آپلود نمي بايست 512 باشه. ولي نكته همينه كه سريع اطلاعات رو ميفرستاد به سايت درخواستي و از اون طرف خيلي سريعتر باز ميشد سايت و سايت هاي سنگين راحت باز مي شد. ولي الان با اينكه سرعت دانلودم دو برابر شده و اينو به عينه دارم ميبينم ، ولي فقط واسه دانلود اون حس رو دارم و براي باز كردن سايت احساس مي كنم طول ميكشه به خصوص وقتي چند تا صفحه با هم باز مي كنم. (پيشاپيش اينم بگم كه ----- شكن اينا خاموشه ها ، Direct وصل مي شم به سايتي كه مي خوام برم.) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

والا من که دیگه نمیدونم مشکل از چی میتونه باشه ، وقتی همه شرایط برابره!!؟

حالا من خودم هیچوقت نشده با مبین نت بدون اینکه در حال دانلود نباشم ، وبگردی کرده باشم! همیشه در حال دانلوده!
جالب اینجاست که بعضی اوقات اینقدر صفحات رو زود باز میکنه که فکر میکنم دانلود قطع شده بعد که نگاه میکنم میبینم نه بابا با سرعت 130 هم در حال دانلوده!:8:

pouyanh
24-09-2010, 22:23
دستت درد نكنه. حالا شايد ي زنگي زدم به پشتيباني ببينم اونا چيزي ميدونن كه مشكل حل شه يا نه .

والا من که دیگه نمیدونم مشکل از چی میتونه باشه ، وقتی همه شرایط برابره!!؟

حالا من خودم هیچوقت نشده با مبین نت بدون اینکه در حال دانلود نباشم ، وبگردی کرده باشم! همیشه در حال دانلوده!
جالب اینجاست که بعضی اوقات اینقدر صفحات رو زود باز میکنه که فکر میکنم دانلود قطع شده بعد که نگاه میکنم میبینم نه بابا با سرعت 130 هم در حال دانلوده!:8:

reza-ps3
24-09-2010, 22:23
دوست عزیز کار خوبی کردی که از تمام صفحات عکس گرفتی.ممنون
ولی اگر میتونی پستت رو ویرایش کن و همه عکس ها رو بریز توی یه فولدر و rar ش کن و یه جایی آپلود کن و لینکش رو بذار توی پستت!
اینجوری اونایی که با دایال آپ میان بالا هم بهتر میتونن این صفحه رو ببینن!
بازم تشکر...

سلام دوست من پست قبل وارایش شد:20:

adcomputer
24-09-2010, 22:27
چشم دوست عزيز. حتماً.

اين تست هم الان گرفتم :

اگه ping بالا باشه صفحات دیر تر باز میشند اما تو دانلود تاثیر ندارد(بسیار نامحسوس است) پینگت رو با اون زمان مقایسه کردی؟

آنتی ویروس و فایروال هم ping رو بالا میبره(همچنین امنیت رو!)اگر هم از اون وقتی که adsl داشتی نرم افزاری نصب نکردی که هیچ.

=CYBER=
24-09-2010, 22:48
دوستان لطفا یه پینگ از tehran.ir میگیرید ؟ ممنون.

Firebirds
24-09-2010, 22:54
اگه ping بالا باشه صفحات دیر تر باز میشند اما تو دانلود تاثیر ندارد(بسیار نامحسوس است) پینگت رو با اون زمان مقایسه کردی؟

آنتی ویروس و فایروال هم ping رو بالا میبره(همچنین امنیت رو!)اگر هم از اون وقتی که adsl داشتی نرم افزاری نصب نکردی که هیچ.

دقیقا دوستمون درست میگه هرچه ping time / Ping latency شما بالا تر باشه سرعت پیچ باز کردن شما کند تر میشه

نورم پینگ تایم ip های 4.2.2.4 باید زیر 170 باشد
و ip های داخلی هم زیر 50 ( مثل tehran.ir )

reza-ps3
24-09-2010, 22:59
دوستان لطفا یه پینگ از tehran.ir میگیرید ؟ ممنون.

خدمت شما دوست گرامی :10:

reza-ps3
24-09-2010, 23:22
بچه ها امرروز سرعت دانلود شما هم خوب بود یا نه برای من که خیلی خوبه روی 140 تا 145 ثابت مونده

سرویسمم 1 مگه

adcomputer
24-09-2010, 23:47
با اینکه اینترنت اهواز مشکل داره اما امشب سرعت معمولیه (نسبت به قبل خوبه)

lurenzo
25-09-2010, 00:12
منم طی 24 ساعت گذشته 9.5 گیگ دانلود کردم.:8:
با توجه به اینکه روز جمعه بود ولی حجم دانلودی عالی بود.:27:
کمتر روزی تونسته بودم اینقدر دانلود کنم!:5:

adcomputer
25-09-2010, 11:54
بچه ها من دنبال یک کرک میگشتم رفتم سایت crack s .am دیدم باز نمیشه ( صفحه فی - لتری نگ هم نمیاد) در صورتی که ف ی لتر نبود پیغام cannot display the webpage میده جالبه که با فی ل ت ر ش کن هم نمیاد. از اون جالبتر که با فی لت ر شکن twi ter هم نمیاد فی س بوک هم نمیومد که امروز یک بار زدم اومد خیلی عجیبه و مشکوکه! برا تویت ر پیغام میده
Error: Page cannot be displayed. Please contact service provider for more details. (5) حالا جالبه من که تویتر رو میزنم میره به یک سایتی به نام سرچ دیزکاورد وصل میشه. خیلی سایت های دیگه هم زده بودم کنات کانکت یا وب پیج نات فاند یا پیغام عجیب میداد. جالبه که یک بار سایت فی س بوک رو زدم یک پاپ آپ میخواست بیاد بالا که من هم گزینه تمپورری رو زدم بعدهنوز نوار پاپ آپ بودش یک بار دیگه زدم گفت میخواید از آیپی ده ده ...(بقیش یادم نیست) کوکی دریافت کنید؟(فکر کنم گفت کوکی) منم نه رو زدم اما از اون به بعد فیس بوک با ف ی ل تر ش کن باز میشه! history رو پاک کردم اما هنوز هم باز میشه مشکوکه! کامپیوترم ویروش هم نداره آدرس سایت ها رو هم درست زدم تازه این پاپ آپه فقط برای اینترنت اکسپلورر اومد. حالا میخوام مودم رو ریست کنم آیپیم عوض بشه ببینم چی میشه. لطفاً بررسی کنید خیلی مهمه

saeed0611
25-09-2010, 14:34
اخر كسي جواب سوال ما رو نداد پرسيم اگه مودم وايمكس 7يا8 ساعت روشن باشه خراب نميشه يا بسوزه؟

fujitsu.siemens
25-09-2010, 14:55
اخر كسي جواب سوال ما رو نداد پرسيم اگه مودم وايمكس 7يا8 ساعت روشن باشه خراب نميشه يا بسوزه؟

سلام

معمولاً سوختن قطعات الکترونیکی به کیفیت ساخت قطعه ، نویز برق ، نوسان برق ، الکتریسیته ساکن ، خاک ، رطوبت و شانس! بستگی دارد.

روشن گذاشتن مداوم نمی تواند دلیل قطعی برای سوختن باشد. مودم ADSL بنده 4 ساله که مدام روشنه! اما مشکلی نداره. البته اگر مودمتون داغ میکنه بهتره در مواقع غیر ضروری خاموش باشه.

من جای شما باشم روشن میگذارم.

ab.mahmoodi
25-09-2010, 15:18

اگر قرار باشه به اين سادگي خراب بشه يا بسوزه كه ديگه اسمش مودم نيست. من كه بعيد ميدونم براحتي بسوزه مگر اينكه در شرايط خاصي قرار بگيره.
البته من خودم مودم outdoor دارم كه اكثر اوقات روشنه. و مشكلي هم نداشته.

pouyanh
25-09-2010, 18:46
پس نسبت به عددي كه شما ميگي Ping من خيلي بيشتره. برنامه جديدي هم نريختم ولي آنتي ويروس دارم كه اونو قبلاً هم داشتم و چيز جديدي نيست. كاري نميشه كرد كه Ping كمتر بشه و سرعت باز كردن سايتم بيشتر بشه ؟؟

دقیقا دوستمون درست میگه هرچه ping time / Ping latency شما بالا تر باشه سرعت پیچ باز کردن شما کند تر میشه

نورم پینگ تایم ip های 4.2.2.4 باید زیر 170 باشد
و ip های داخلی هم زیر 50 ( مثل tehran.ir )

Firebirds
25-09-2010, 21:06

نبابا دوست من شما نگران چه چیزایی هستی یا

6 تا اکسس پوینت / روتر توی ساختمان 15 ماه روشنه هیچ چیزشم نشده ( البته بزنم به تخته برای AP خودم و مودم های بقیه :31: )

Firebirds
25-09-2010, 21:39
پس نسبت به عددي كه شما ميگي Ping من خيلي بيشتره. برنامه جديدي هم نريختم ولي آنتي ويروس دارم كه اونو قبلاً هم داشتم و چيز جديدي نيست. كاري نميشه كرد كه Ping كمتر بشه و سرعت باز كردن سايتم بيشتر بشه ؟؟

با سلام

بین دوست من اگه بخوام خیلی ساده بهت بگم
اینترنت چیزی جور خیابون های یک شهر بزرگ نیست که همون جوری هم که شما انتظار داری توی یک شهر اتوبان و خیابان و کوچه و چهار راه وجود داشته باشه توی اینترنت هم ما دقیقا مسیر های ارتباطی را با عنواین دیگه داریم
حالا یه سوال به نظرت چی میشه در سطح شهر شاهد ترافیک میشیم ؟
جواب : یا مسیر خیابون هامون گنجایش این حجم ماشین ها رو نداره و یا چهار راه مون میلنگه
حالا از این بحث خیابون و ماشین و اینا بیا بیرون که برسیم به سوال شما که چرا ping شما بالاست :

جواب : یا شرکت مبین نت پهنای باند کم آورده ( خیابوناش باریکه ) و یا روتر ها {مسیر یاب} هاش مشکل داره ( چهار راهاش مشکل داره )

خوب حالا شما چی کار میتونی بکنی که پینگت درست شه ؟
جواب هیچی این از عهده شما خارجه و وظیفه مسئول شبکه مبین نت که Ping را درست کنه ولی خدا غور زدن را که از شما نگرفته ؟ تجربه نشون داده توی ایران تا وقتی غور زدن ما کاربران نباشه سنگ از روی سنگ به خودی خود تکون نمی خوره
آیا فقط با غور زدن من و فورم پشتیبانی پر کردن کار درست میشه و ادمین شبکه میفهمه مشکل دقیقا از کجا بوده ؟
جواب خیر !
حالا چه طوری غور بزنیم تا حرف مون خریدار داشته باشته ؟
شما باید یه گراف از وضیعت چهار راه های جایی که میخواهید بهش وصل بشید را برای مدیر شبکه مبین نت بفرستید ( به همراه تیکت پشتیبانی ) تا اون بتون مشکل تون را برطرف کنه

حالا چه طور ؟

به وسیله نرم افزار زیر
شما به این نرم افزار یه تست بگیر ( چند تا IP داخلی و خارجی را تست کن ) و عکسش را برام بزار تا من بهت بگم کجای کار میلنگه

البته قبلش این ها رو توی نرم افزار تنظیم کن :

# of time Tracer : Ulimited
Trace Interval 1 Sec
Sample Include 300
و برای خروجی عکس میتونی از تب File => Save as Image را انتخاب کنی

امیدوارم کامل تونسته باشم جا بندازم مطلبو برای همه مشرکینی که مدتی هست با پینگ تایم بالا سر میکنند

نرم افزار pingplotter
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مواقعی که سرعت اینترنت شما کاهش می یابد، بهترین راه برای یافتن مشکلات موجود، اجرای برنامه ای برای ردگیری مسیر مبداً تا مقصد وPing کردن هر نقطه میانی در مسیر است. با نتایج بدست آمده از این بررسی خواهید توانست ISP خود را در رفع ایراد یاری کنید. نرم افزار Ping Plotter این کار را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد. کافی است که یک آدرس IP را به برنامه بدهید و بقیه کار را به خودش بسپارید

Whether you're a user of an ASP, an online gamer, a VoIP user, user of some other network/Internet application or an administrator, at some point it's likely you'll encounter problems with your network or Internet connection(s). PingPlotter helps you pinpoint where the problems are in an intuitive graphical way, and to continue monitoring your connection long-term to further identify issues.
PingPlotter offers some unique value for network monitoring and troubleshooting:

Graphically display performance metrics about the route your data takes to a server.
Monitor network performance over time, capturing the moments when problems surface.
Zoom in on a problem period and construct a compelling case to have someone help you solve a problem.
Get notified when there is a network problem.
Save data or images, and send to others for review.
Troubleshoot without having to call your ISP, allowing you to know about problems before they do

لینک نسخه کرک شده

h.yazdani67
25-09-2010, 23:52
دوستای گلم من از اعداد زیر چیزی نمی فهمم، سرویسم 512 هست بنظرتون این اعداد و ارقام خوبن؟؟
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fujitsu.siemens
26-09-2010, 00:01
دوستای گلم من از اعداد زیر چیزی نمی فهمم، سرویسم 512 هست بنظرتون این اعداد و ارقام خوبن؟؟
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگر همین ثابت بمونه بله خوبه. سرعت دانلود 0.52 مگابیت میشه تقریباً همون 512 کیلوبیت که گرفتید.
سرعت آپلودتون هم ماشالله خوبه.
پینگ هم خوبه.

الان با این سرعت باید در حدود 55K در ثانیه دانلود داشته باشید.

saeed0611
26-09-2010, 02:35
ند هفته اي بود هر وقت زنگ ميزدي پشتيباني مبين نت تو هر ساعتي سريع جواب ميدادن.الان من 5ساعته قطع شده زنگ هم ميزنم ميگه خط شلوغهوخلاصه بگم من توي اين 20روز از مبين نت چيزي به جز قعطي نديدم اما مجبورم استفاده كنم وبري ماه بعدي شارژ كنم چون adsl بهم نميدن و فقط همين وايمكس ميشه استفاده كرد

amin-g
26-09-2010, 12:42
ند هفته اي بود هر وقت زنگ ميزدي پشتيباني مبين نت تو هر ساعتي سريع جواب ميدادن.الان من 5ساعته قطع شده زنگ هم ميزنم ميگه خط شلوغهوخلاصه بگم من توي اين 20روز از مبين نت چيزي به جز قعطي نديدم اما مجبورم استفاده كنم وبري ماه بعدي شارژ كنم چون adsl بهم نميدن و فقط همين وايمكس ميشه استفاده كرد
سلام...
دوست عزیز وقتی دوباره وصل شد تو تاپیک اعلام کن. منم ساکن اهوازم دو هفته است پولو ریختم ولی نمایندگیش هنوز نیومده برام وصل کنه و میگه شبکه اشکال داره.

masa_1379
26-09-2010, 12:48
اهواز مبین نت اقتضاح کرده دیگه اگر شبکه مشکل دارد چرا به مشتری اکانت می فروشید ؟یا قطع است یا پینگ تایم بالای 1100

amin-g
26-09-2010, 14:53
اهواز مبین نت اقتضاح کرده دیگه اگر شبکه مشکل دارد چرا به مشتری اکانت می فروشید ؟یا قطع است یا پینگ تایم بالای 1100
واقعا پینگش اینقدر بالاست.مارو بگو که فقط برای استفاده از سیسیکم رفتم از مبین نت اینترنت گرفتم که اونم بسیار به پینگ پایین وابسته است.تازه هنوزم نیومدن وصل کنن.بدبختانه من فقط میتونم از وایمکس استفاده کنم.
آیا حالا که من مودم مبین نت دارم میتونم باهاش از وایمکس ایرانسل استفاده کنم؟

adcomputer
26-09-2010, 15:47

برای منم قطع بود تازه وصل شد. من هم فعلا مجبورم استفاده کنم
راستی ما یک سوال پرسیدیم انگار کسی بلد نبود جواب بده!

---------- Post added at 03:47 PM ---------- Previous post was at 03:44 PM ----------

واقعا پینگش اینقدر بالاست.مارو بگو که فقط برای استفاده از سیسیکم رفتم از مبین نت اینترنت گرفتم که اونم بسیار به پینگ پایین وابسته است.تازه هنوزم نیومدن وصل کنن.بدبختانه من فقط میتونم از وایمکس استفاده کنم.

معمولاً برای من که 128 6gb توی اهواز دارم پینگ روز های اول 200-300 بود الان وصل که میشه دو ساعت میگذره پینگ میره بالای هزار بعد اگه مودم رو ریبوت کنی دیگه وصل نمیشه البته الان پینگ شده 283 به 4.2.2.4

Quantum2012
26-09-2010, 18:52

برای کارهای حساس به هیچ وجه از مودم های داخلی استفاده نکنید!!! چون به دلیل دید غیر مستقیم پینگ بالایی دارید... اگه هم سیگنال خوبی داشته باشید باز هم به دلیل دید غیر مستقیم نوسان پینگ و سرعت دارید.

بهتره مودم اوت دور (خارجی) تهیه کنید و مطمعا باشید سیگنال خوبی دریافت میکنید...

این تازه اول کاره اگه شرکت طرف قرار داد دستگاه های سمت AP رو روی اصول نصب کرده باشه پبنگ شما باید زیر 190ms باشه.

pouyanh
26-09-2010, 19:31
ممنون دوست عزيز از توضيحاتت و وقتي كه گذاشتي. من ديروز كلاً هر 5 دقيقه يا قطع بودم و هيچ سايتي رو باز نميكرد دوباره 5 دقيقه درست مي شد. به طوري كه سرعت دانلودم 5 دقيقه 130 بود بعد به صفر هم ميرسيد. زنگ زدم پشتيباني و گفتن CINR چنده كه مال من بين 12.5 تا 13.5 بود. گفت برو مودم رو تكون بده تا اين عدد بياد بالاي 15 كه من اين كارو نكردم. گفتم حالا بعد از دوبار نصاب اومدن، بزنم بدتر خرابش كنم. گفت دليلش اينه كه ممكنه تكون خورده باشه و اومده باشه زير 15 (خود نصاب كه تنظيم كرده بود حدوداً ي ذره بالاتر از 15 بود). ولي كاملا مودم سفت و پيچ شده بود كه بعيد ميدونم تكون خورده باشه. واسه همين ديگه دستش نزدم و حدس ميزنم خودشون نويز دارن و مشكل از خودشونه. الان ي جورايي به غلط كردن افتادم كه ADSL 512 داشتم و قدرشو ندونستم. يحتمل بيخيال اين پول مودم و نصب و يكماه اكانت نا محدود بشم و تا ASDL ام رو از دست ندادم دوباره برگردم به همون.

در مورد نرم افزاري كه معرفي كردي، دانلودش كردم و Ping هم گرفتم ازش كه دو تا عكس ازش ميذارم اين زير. راستش من كه خودم هيچي سر در نياوردم. الان به كند كار كردن ديگه كاري ندارم، همين كه قطع نباشه و كار كنه راضيم !!!

بازم ي بار ديگه ازت تشكر مي كنم بابت وقتي كه ميذاري.

با سلام

به وسیله نرم افزار زیر
شما به این نرم افزار یه تست بگیر ( چند تا IP داخلی و خارجی را تست کن ) و عکسش را برام بزار تا من بهت بگم کجای کار میلنگه

hasti
26-09-2010, 22:09
بالاخره افای به اصطلاح نصاب اومد و بعد از این که کل خونه رو برای انتن دادن زیر پا گذاشت گفت که با مودم داخلی نمیتونی(indoor)و باید مودم out doorبگیری با اون میشه... گفتم چنده گفت ناقابل 200تومن حالا موندم بگیرم نگیرم به نظر شما باون دیگه جواب میده یا نه و بعدش به نظر شما این مودمها ارزون تر میشه بعد مدتی... یا نه و اینکه از پشت بام ما اونقدر سیم اومده پایین که مادرم نمیذاره سیم بیاد ایا نمیشه مودم وایرلسی چیزی که سیم نداشته باشه استفاده کرد

Quantum2012
26-09-2010, 22:14
بالاخره افای به اصطلاح نصاب اومد و بعد از این که کل خونه رو برای انتن دادن زیر پا گذاشت گفت که با مودم داخلی نمیتونی(indoor)و باید مودم out doorبگیری با اون میشه... گفتم چنده گفت ناقابل 200تومن حالا موندم بگیرم نگیرم به نظر شما باون دیگه جواب میده یا نه و بعدش به نظر شما این مودمها ارزون تر میشه بعد مدتی... یا نه و اینکه از پشت بام ما اونقدر سیم اومده پایین که مادرم نمیذاره سیم بیاد ایا نمیشه مودم وایرلسی چیزی که سیم نداشته باشه استفاده کرد

دوست عزیز میشه بگی با دکل مبین نت چقدر فاصله دارید؟ نصاب توضیح نداد؟

این وظیفه ی خودشونه که اول بیان و با مودم out door تست بزنند و اگه جواب داد تحویل شما بدهند...

راهی نیست و حتما باید سیم کشی بشه .. حتی هم اگه همچین مودمی باشه باز هم برای برق رسانی نیاز به کابل کشی هست.

یا حق

pouyanh
26-09-2010, 22:39
زياد هم اعتماد نكن. به منم گفتن مودم outdoor جواب ميده و خلاصه مارو پياده كردن 200 تومن ناقابل + پول نصب و خود اينترنت و ماليات و كوفت و درد ،الانم كه كلي مشكل دارم و قطعش كردم با كلي عصبانيت . الانم با همون اينترنت قبليم هستم خدمت دوستان !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ديشب هم كه قطع شده بود، زنگ زدم ساپورت ، طرف آنچنان اوه اوهي گفت وقتي گفتم آدرس خونمون كجاست كه من گفتم حالا چي شده ، واسه طرف ي آب قندي چيزي ببرم پس نيفته !! جالب اينه كه موقعي كه ميخوان بفروشن (به قولي سرويس رو بندازن به مردم) از اين موارد چيزي نميگن ، تازه ظاهراً اين مودم outdoor هم مثل استامينوفن شده كه همه دكترا تجويز مي كنن. محلت هر جا كه باشه ميگن بهت Outdoor ! خوب البته حق هم دارن ، قيمت outdoor كجا و Indoor كجا !!!!
ي چيزي كه خيلي واسه من جالبه و عجيب ، وقتي سرويس رو برات نصب مي كنن ، 64 بيشتر نيست و بعد از چند روز سرويس درخواستيت كه مال من مثلا 1 مگابايت بوده رو فعال ميكنن. بعد طرف قبل اينكه فعال كنه زنگ ميزنه ميپرسه كه راضي بودي يا نه ؟!!!! آخه مرد مومن، من با 64 چي رو تست كنم ؟؟ از كجا بدونم خوبه يا بد؟ از كجا بدونم سرعت دانلودم Stable هست يا نه !!! بعد كه سرويس اصلي رو ميكنن تو پاچه ملت ، اونوقت بيفت دنبالشون كه آقا من مشكل دارم و جواب هم كه معلومه : شما محلتون توي مرز واقع شده و آنتن نميده و ... !! انگار ميخوان موشك هوا كنن. توي دنياي تكنولوژي ، ما بايد لنگ ي ذره سرعت و آنتن دهي سرويس گل و بلبل اينا باشيم !!
خلاصه سرتون رو درد نيارم ، ي تحقيق بكن ، ي تضميني بگير كه اگه بد بود و جواب نداد سرويس بتوني پسش بدي كه ي وقتي خدايي نكرده مثل من 300 تومن نره تو پاچت !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشي ....

lurenzo
26-09-2010, 22:47

2 تا پست قبلی بعد از تایید مدیر بخش ظاهر شدن بخاطر همین زمانیکه من این پست رو دادم ، پست های دوستان نبود!!!

اینو اول باید بگم که تا الان سرویس مبین نت برای بعضی ها خیلی بد بوده مثل این دوستمون که پست قبلی رو دادن و مجبور شدن سرویس رو کامل پس بدن! برای بعضی ها هم مثل من هیچ مشکلی الحمد ا... نداشته و در پنجمین روز کاری پس از ثبت نامم توی نمایندگی سرویسم وصل شد و از همون ثانیه اول هم سرعتم 1 مگابیت بود و از اکانت تست خبری نبود.

فقط خواستم بگم که کیفیت سرویس شما اصلا قابل پیش بینی نیست!

حالا برسیم به جواب این دوستمون :

دوست عزیز همونطور که برای بعضی از دوستان هم اتفاق افتاده با وجودیکه در منطقه تحت پوشش مودم داخلی بودن ، ولی بدلیل ضعیف بودن سیگنال دریافتی مجبور شدن که از مودم فضای باز استفاده کنن! برای بعضی هم حتی مودم فضای باز هم بخوبی جواب نداده!
حالا من نمیخوام ته دل شما رو خالی کنم ، فقط میخوام بگم که اگر تصمیم به خرید مودم فضای باز کردید حتما باهاشون شرط کنید که نصاب بیاد و تست کنه ببینه شما با مودم فضای باز نتیجه میگیرید یا نه! بعد اگر نتیجه گرفتید و نصاب تایید کرد اقدام به خرید مودم بکنید!
مودم ها که به احتمال خیلی زیاد ارزون تر خواهند شد ولی کی این اتفاق میفته رو فقط خدا میدونه!
شما اگر بخواهید از مودم فضای باز استفاده کنید ، قطعا مجبورید که آنتی رو که بالای پشت بوم میذارید با کابل شبکه به آداپتوری که در منزل قرار میگیره متصل کنید.ولی میتونید یه اکسس پوینت بخرید و کابل شبکه ای که از آداپتور بیرون میاد رو به اکسس پوینت وصل کنید و اینترنت رو در منزل بصورت وایرلس داشته باشید.اکسس پوینت رو هم هرجا که بخواید میتونید قرار بدید و فقط احتیاج به برق داره همونطور که آداپتور مودم فضای باز به برق احتیاج داره!
البته اگر سیگنال دریافتی توسط مودم فضای باز در منزل شما بالا باشه میتونید مودم فضای باز رو توی خونه و کنار کامپیوترتون قرار بدید که اینجری از شر سیم هم خلاص میشید.(مثل من!!!)

amin-g
26-09-2010, 23:23
سلام...
آیا از جایی یا سایتی میشه تعداد و محل دقیق آنتن های bts مبین نت را در هر شهری فهمید؟

Quantum2012
26-09-2010, 23:38
سلام...
آیا از جایی یا سایتی میشه تعداد و محل دقیق آنتن های bts مبین نت را در هر شهری فهمید؟

تا اونجایی که من شنیدم بعضی از دکل های همراه اول رو اجاره کرده:20:

parsams
27-09-2010, 00:46

اگر خواستی مودم outdoor بگیری موقعی که نصاب اومد برای نصبش دقت کن که مشخصات مودم مثل CINR, ... زیاد نوسان نداشته باشه و به نصاب هم بگو من کارم حساسه و میخوام سرعتم ثابت باشه و ... با دقت پیگیری کن و اگر دیدی نوسان داره یا خود نصاب در مورد کیفیت سیگنال شک داره، بگو توی اون فرم ثبت نام بنویسه که سیگنال نوسان داره و مشکل نصب داریم. چون اگر نصاب اینو بنویسه بعد می تونی در صورت مشکل داشتن مودم رو مرجوع کنی.
مشکلی که گریبانگیر من هم شد همینه . خونه ما با اینکه در فاصله کمی از آنتن مبین هست ظاهرا (اونجور که نصاب می گفت) بخاطر وجود پارازیت و نویزهای مزاحم مشکل داره و سیگنال شدیدا نوسان داره. اما چون این مطلب رو توی فرم من ننوشت باید یک نصاب دیگه بیاد و یک مودم جدید بیاره و اینو تایید کنه و من از سه شنبه پیش معطل نصاب دوم هستم و هر چی هم تماس می گیرم امروز فردا می کنن.

آقا یه مطلب عجیب اینکه این آقای نصاب می گفت باید RSSI بالاتر از84 باشه تا سرعت دانلود 128 بشه.:41:

adcomputer
27-09-2010, 01:05
زياد هم اعتماد نكن. به منم گفتن مودم outdoor جواب ميده و خلاصه مارو پياده كردن 200 تومن ناقابل + پول نصب و خود اينترنت و ماليات و كوفت و درد ،الانم كه كلي مشكل دارم و قطعش كردم با كلي عصبانيت . الانم با همون اينترنت قبليم هستم خدمت دوستان !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ديشب هم كه قطع شده بود، زنگ زدم ساپورت ، طرف آنچنان اوه اوهي گفت وقتي گفتم آدرس خونمون كجاست كه من گفتم حالا چي شده ، واسه طرف ي آب قندي چيزي ببرم پس نيفته !! جالب اينه كه موقعي كه ميخوان بفروشن (به قولي سرويس رو بندازن به مردم) از اين موارد چيزي نميگن ، تازه ظاهراً اين مودم outdoor هم مثل استامينوفن شده كه همه دكترا تجويز مي كنن. محلت هر جا كه باشه ميگن بهت Outdoor ! خوب البته حق هم دارن ، قيمت outdoor كجا و Indoor كجا !!!!
ي چيزي كه خيلي واسه من جالبه و عجيب ، وقتي سرويس رو برات نصب مي كنن ، 64 بيشتر نيست و بعد از چند روز سرويس درخواستيت كه مال من مثلا 1 مگابايت بوده رو فعال ميكنن. بعد طرف قبل اينكه فعال كنه زنگ ميزنه ميپرسه كه راضي بودي يا نه ؟!!!! آخه مرد مومن، من با 64 چي رو تست كنم ؟؟ از كجا بدونم خوبه يا بد؟ از كجا بدونم سرعت دانلودم Stable هست يا نه !!! بعد كه سرويس اصلي رو ميكنن تو پاچه ملت ، اونوقت بيفت دنبالشون كه آقا من مشكل دارم و جواب هم كه معلومه : شما محلتون توي مرز واقع شده و آنتن نميده و ... !! انگار ميخوان موشك هوا كنن. توي دنياي تكنولوژي ، ما بايد لنگ ي ذره سرعت و آنتن دهي سرويس گل و بلبل اينا باشيم !!
خلاصه سرتون رو درد نيارم ، ي تحقيق بكن ، ي تضميني بگير كه اگه بد بود و جواب نداد سرويس بتوني پسش بدي كه ي وقتي خدايي نكرده مثل من 300 تومن نره تو پاچت !! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
موفق باشي ....
دوست عزیز کدوم شهر؟ من که تا حالا اینجا اکثراً دیدم اهوازی ها مشکل داشتن

---------- Post added at 01:05 AM ---------- Previous post was at 01:03 AM ----------

اگر خواستی مودم outdoor بگیری موقعی که نصاب اومد برای نصبش دقت کن که مشخصات مودم مثل CINR, ... زیاد نوسان نداشته باشه و به نصاب هم بگو من کارم حساسه و میخوام سرعتم ثابت باشه و ... با دقت پیگیری کن و اگر دیدی نوسان داره یا خود نصاب در مورد کیفیت سیگنال شک داره، بگو توی اون فرم ثبت نام بنویسه که سیگنال نوسان داره و مشکل نصب داریم. چون اگر نصاب اینو بنویسه بعد می تونی در صورت مشکل داشتن مودم رو مرجوع کنی.
مشکلی که گریبانگیر من هم شد همینه . خونه ما با اینکه در فاصله کمی از آنتن مبین هست ظاهرا (اونجور که نصاب می گفت) بخاطر وجود پارازیت و نویزهای مزاحم مشکل داره و سیگنال شدیدا نوسان داره. اما چون این مطلب رو توی فرم من ننوشت باید یک نصاب دیگه بیاد و یک مودم جدید بیاره و اینو تایید کنه و من از سه شنبه پیش معطل نصاب دوم هستم و هر چی هم تماس می گیرم امروز فردا می کنن.

آقا یه مطلب عجیب اینکه این آقای نصاب می گفت باید RSSI بالاتر از84 باشه تا سرعت دانلود 128 بشه.:41:

عدد هر چقدر به صفر نزدیک باشه بهتره

نکته دیگه اینکه وقتی شبکشون مشکل داره سیگنال و همه چیز خراب میشه.

nickcarter
27-09-2010, 04:01
سلام

دوستانی که قصد تهیه سرویس از مبین نت را دارند دست نگه دارند

من سرویس اینترنت 1 مگا بایت تهیه کردم با مودم outdoor

روز نصب مودم, متاسفانه نصاب مودم را با سیگنال بد در پشت بام گرفت که این باعث شد بنده 5 روز با اینترنت 40 کیلو بایت دانلود داشته باشم

یعد از 100 بار زنگ زدن به پشتیانی بعد از 5 روز
نصاب برای نصب فرستاده شد

متاسفانه نصاب های مین نت افراد اما تور هستند کم سن مثلا 18 ساله و کم سواد

بعد از نصب پول کابل را از بنده گرفتند
سرویس بعد از نصب دوم به 124kb/s تا 130 kb/s رسید یعنی عالی
به من گفتن در 5 روز که اینترنت شما سرعتش پایین هست به اینترنت شما افزوده میشود بعدن زیرش زدن

بعد از 1 هفته در تاریخ 3 مهر ماه روز شنبه ساعت 3 بعد اظهر اینترنت من قطع شد 2 روز قطع هست

5 بار زنگ زدم میگن مشکل داره جواب درستی ندارن

دوستان به هیچ وجه از مین نت اینترنت نگیرید پول و وقت خودتان را دور میرزید

فرم پیگیری در مبین نت یعنی پیچوندن شما

در ضمن من منطقه سید خندان هستم

saeed0611
27-09-2010, 05:29
امروز بلا اخره وصل شد وقعطي نداشت الان هم چشمش نزني از 12 شب به بعد هم داره خوب كار ميكنه اما ميدونم فردا شب دوباره غات ميزنه.من مودم indoor wifi دارم وپينگش خيلي بالاست بيشتر وقتها ميزنه 1900يا 1200 اما الان يه چهار ساعتي هست كه بين 200 تا 500پايداره خواستم بگم اونايي كه تو اهواز مودم خارجي دارن پينگشون بالاست يا من كه مودم داخلي دارم اينطوري؟ درباره اينكه نمايندگي ها مودم ميندازن بگم كه تا ميري اشتراك بگيري از غيب ميگن بايد خارجي بگيري مثل خودم من تو منطقه پادادشهر هستم كه خودشون ميگفتن تو اين منطقه خوب انتن ميده اما هي ميخواستن بهم مودم خارجي بندازن اما من گير دادم گفتم فقط مودم واي فاي ميخوام حالا هم از 5 تا چراغ سيگنالش 3تاش روشنه وسيگنالش خوبه فقط پينگش خيلي بالاست كه فكر كنم براي همه تو اهواز اينطوري هستش ربطي به مودم نداره

reza-ps3
27-09-2010, 07:34
سلام

روز نصب مودم, متاسفانه نصاب مودم را با سیگنال بد در پشت بام گرفت که این باعث شد بنده 5 روز با اینترنت 40 کیلو بایت دانلود داشته باشم

نصاب برای نصب فرستاده شد

به من گفتن در 5 روز که اینترنت شما سرعتش پایین هست به اینترنت شما افزوده میشود بعدن زیرش زدن

بعد از 1 هفته در تاریخ 3 مهر ماه روز شنبه ساعت 3 بعد اظهر اینترنت من قطع شد 2 روز قطع هست

دوست عزیز نباید پول کابلو از شما میگرفت - 20 هزار تومانی که برای هزینه راه اندازی سرویس از شما گرفته پول کابل هم شاملش میشه - از ما که پولی بابت کابل نگرفت با اینکه خودم ازش پرسیدم چقدر بابت کابل باید تقدیم کنم :47:

reza-ps3
27-09-2010, 10:21
بچه ها تست بگیرید ببینیم برای شماها هم سرعتتون انقدر بالاست یا نه :18: :8: :26:

این چرا اینجوریی شده :33:

karbist
27-09-2010, 11:31
ما از این شانس ها نداریم.

=CYBER=
27-09-2010, 11:32
خبر جدید :
بسته نامحدود 512 از پکیج های مبین نت حذف شد.
پکیج جدید : سرعت 512 با محدودیت 40 GB
هزینه هم 50 هزارتومان.

lurenzo
27-09-2010, 11:35

حالا با چه سرعتی دانلود میکنی؟:18:
لحظه ای بود یا هنوز ادامه داره؟

pouyanh
27-09-2010, 11:40
من تهران هستم. منطقه ونك پارك. (بين ساختمانهاي آ اس پ و ونك پارك)

دوست عزیز کدوم شهر؟ من که تا حالا اینجا اکثراً دیدم اهوازی ها مشکل داشتن

.

lurenzo
27-09-2010, 11:40
خبر جدید :
بسته نامحدود 512 از پکیج های مبین نت حذف شد.
پکیج جدید : سرعت 512 با محدودیت 40 GB
هزینه هم 50 هزارتومان.

بنظرم کار اشتباهی کرد.:41:
چون ایرانسل هنوز داره 512 نامحدود ماهی تقریبا 60 تومن رو میده! خوب خیلی ها 10 تومن بیشتر میدن ولی در عوض میتونن 40 50 گیگ بیشتر دانلود کنن!:8:

mohammad20ali20
27-09-2010, 12:11

:18:

یک عکس از دانلود منیجر بگیر ببینیم چطوریاس :31:

این پینگش که خیلی عالیه فکر میکردم کمتر از اینا باشه

hamijoon
27-09-2010, 12:29
من خيلي وقته اينجا پست نزدم يعني قرار بود ديگه نزنم اما ميبينم بعضي ها دارن الكي ميگن مبين بيخوده . من شهرهاي ديگرو نميدونم اما تهران از اين بهتر نميشه . تا حالا يكبار هم قعطي نداشتم .
بعضي ها ميگن اومده پول كابل گرفته . خوب شما نميدادي .
من كه تاحالا 7 8 تا از دوستايه خودم تو محل گرفتن اصلا يارو حرفي از پول كابل نزده بنده خدا . تو همين سايت هم هيچكس نگفت كه پول كابل ازم گرفتن . اوني هم كه واسم نصب كرد سنش بالا بود نه 18 سال .

خلاصه بازم تحقيقاتونو بكنين بعد از سرويسايه مبين يا هر سرويسي استفاده كنين چون يه عده شايد بخوان يه شركت رو خراب كنن ...
رو حرفايه منم حساب نكنين خودتون تحقيق كنين ...

huti_421
27-09-2010, 12:49
آقا این الان خوبه یا بده ؟

CINR Reuse1 22.79dB
CINR Reuse3 26.72dB

مودم داخلی Wi-Fi + VoIP

nickcarter
27-09-2010, 12:57
من خيلي وقته اينجا پست نزدم يعني قرار بود ديگه نزنم اما ميبينم بعضي ها دارن الكي ميگن مبين بيخوده . من شهرهاي ديگرو نميدونم اما تهران از اين بهتر نميشه . تا حالا يكبار هم قعطي نداشتم .
من كه تاحالا 7 8 تا از دوستايه خودم تو محل گرفتن اصلا يارو حرفي از پول كابل نزده بنده خدا . تو همين سايت هم هيچكس نگفت كه پول كابل ازم گرفتن . اوني هم كه واسم نصب كرد سنش بالا بود نه 18 سال .

خلاصه بازم تحقيقاتونو بكنين بعد از سرويسايه مبين يا هر سرويسي استفاده كنين چون يه عده شايد بخوان يه شركت رو خراب كنن ...

سلام دوست عزیز
برای بار دوم نصب بخاطر کابل کشی مجدد از من پول سیم گرفته شد

در کل سرویس مبین نت و ایرانسل در پیت ترین سرویس وایمکس در حال حاضر هست

به پیر به پیغمبر نگیرید وقت پولتون را هدر میدید

سرویس وایمکس در حال حاضر اصلا زیر ساخت هاش اماده نیست از adsl استفاده کنید

اگر هم مایل به پول هدر دادن هستید استفاده کنید

پشتیبانی مبین نت صفر کیفیت صفر

adcomputer
27-09-2010, 13:05
سلام

نصاب برای نصب فرستاده شد

اینا مال خود مبین نت که نیستن. نمایندگی مبین نت هستند (خود مبین آموزششون نداده). تازه برا من یک میله برای مودم و کابل آوردن هیچ دو سه بار هم اومدن هیچی پول نگرفتن.

---------- Post added at 01:02 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

امروز بلا اخره وصل شد وقعطي نداشت الان هم چشمش نزني از 12 شب به بعد هم داره خوب كار ميكنه اما ميدونم فردا شب دوباره غات ميزنه.من مودم indoor wifi دارم وپينگش خيلي بالاست بيشتر وقتها ميزنه 1900يا 1200 اما الان يه چهار ساعتي هست كه بين 200 تا 500پايداره خواستم بگم اونايي كه تو اهواز مودم خارجي دارن پينگشون بالاست يا من كه مودم داخلي دارم اينطوري؟ درباره اينكه نمايندگي ها مودم ميندازن بگم كه تا ميري اشتراك بگيري از غيب ميگن بايد خارجي بگيري مثل خودم من تو منطقه پادادشهر هستم كه خودشون ميگفتن تو اين منطقه خوب انتن ميده اما هي ميخواستن بهم مودم خارجي بندازن اما من گير دادم گفتم فقط مودم واي فاي ميخوام حالا هم از 5 تا چراغ سيگنالش 3تاش روشنه وسيگنالش خوبه فقط پينگش خيلي بالاست كه فكر كنم براي همه تو اهواز اينطوري هستش ربطي به مودم نداره

درسته منم پینگم میره بالا مودم بیرونی دارم سیگنال و بقیه چیزها هم خوبه. هروقت شما اومدی اینجا مشکلاتت رو گفتی من هم داشتم! البته یک روزه پینگش درست شده(تا الان)فکر نکنم درست بمونه! البته خداییش یک هفته اول برای من عالی بود.

---------- Post added at 01:05 PM ---------- Previous post was at 01:02 PM ----------

آقا این الان خوبه یا بده ؟

CINR Reuse1 22.79dB
CINR Reuse3 26.72dB

مودم داخلی Wi-Fi + VoIP

خوبه- rssi چنده؟

adcomputer
27-09-2010, 13:25
من تهران هستم. منطقه ونك پارك. (بين ساختمانهاي آ اس پ و ونك پارك)

از تهرانی ها وضعیت رو بپرس چون چند نفر دیدم مشکل داشتند ببین برطرف شده یا نه. سیگنال و.. رو چک کردی؟
به هر حال مبین نت و هر isp از خداشونه که سرویس خوب بدن اما اینترنت بعضی از شهرها مشکل داره.
مثلاً من اصفهانی ندیدم بیاد بگه مشکل داره فقط یکی دو نفر اومدن گفتن رضایت کامل داریم.(اگه اینطور نیست بیاید بگید و شهرتون رو هم بگید که همشهری ها ضرر نکنند!)
به هر حال به نظر من یکی از بهترین ارائه دهندگان وایمکس مبین نت خواهد بود.

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:23 PM ----------

به نوشته روزنامه دنیای اقتصاد شرکت تعاونی «پیشگامان کویر یزد» به همراه «کنسرسیوم توسعه اعتماد مبین» خریدارانی هستند که آخرین روز معاملاتی هفته آینده برای تصاحب کرسی‌های مدیریتی اپراتور اول به رقابت می‌پردازند.
کنسرسیوم «توسعه اعتماد مبین» که ترکیبی از دو شرکت سرمایه‌گذاری و یک شرکت فعال در زمینه مخابراتی است، روز گذشته به طور رسمی به عنوان متقاضی خرید بلوک مطرح شد.
شرکت‌های سرمایه‌گذاری «توسعه اعتماد» و «شهریار مهستان» به همراه شرکت «گسترش الکترونیک مبین ایران»، سه شرکتی هستند که با بررسی وضعیت آنها مشخص شد که 2 شرکت از زیرمجموعه‌های بنیاد تعاون سپاه و شرکت سوم نیز متعلق به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است.
بر اساس اطلاعاتی که در سایت «روزنامه رسمی» منتشر شده، شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه اعتماد و شهریار مهستان متعلق به بنیاد تعاون سپاه و شرکت گسترش الکترونیک مبین ایران نیز مربوط به ستاد اجرایی فرمان امام (ره) است.

huti_421
27-09-2010, 13:31
RSSI -63.97dBm

Quantum2012
27-09-2010, 13:44
RSSI -63.97dBm

اگه نوسان سیگنال نداشته باشی با این لینک میشه 75مگ رو آپ کرد:31:

adcomputer
27-09-2010, 13:57
RSSI -63.97dBm

خوبه- راستی اگه سرعت کم شد(خدایی نکرده!) زیاد به این اعداد توجه نکن و مودمت رو جابه جا نکن! چون شبکشون که خراب بشه سیگنال و... هم بد میشه.

adcomputer
27-09-2010, 14:23
بنظرم کار اشتباهی کرد.:41:
چون ایرانسل هنوز داره 512 نامحدود ماهی تقریبا 60 تومن رو میده! خوب خیلی ها 10 تومن بیشتر میدن ولی در عوض میتونن 40 50 گیگ بیشتر دانلود کنن!:8:

شاید شبکشون نکشیده! شاید هم چون میخوان محدودیت سرعت رو بردارن اینطور کردن.( ابته اطلاع ندارم آخرش چی شد).یه جورایی برای کسایی که دانلود زیاد دارن گرون شده.

gtairani
27-09-2010, 16:55
سلام دوستان
من توی شرکت مبین نت اشنا دارم سرعت کل کشور رو گفتم یه چند روزی ببره بالا
من خودم با 300 دانلود می کنم
راستی... تشکر یادتون نره :46:

gtairani
27-09-2010, 17:15
من نمیدونم چرا با Speedtest.net سرعت رو کم می زنه؟؟؟؟
من الان دارم با سرعت 400 دانلود می کنم :31:
اینم تست:

پینگ رو حال می کنید؟؟؟!!! :31:
پارتی وقتی باشه همه چی هست :21:

payymon
27-09-2010, 17:16
با سلام ...
5 دقیقه بعد از رفتن نصاب ها رفتم و اشتراک ADSL ام رو دوباره تمدید کردم!!!

حالم از هر چی وایمکسه بهم خورد... 512 با سرعت آشغال پینگ افتضاح پشتیبانی مزخرف ... ببین چیه که دیال آپ ازش بهتره.

Tx Power :
-0.03 dBm

Current FEC-CODE :
qpsk-ctc-3/4

HCS Error :
28

WiMAX CRC Error :
39

RSSI :
-62.10 dBm

CINR :
24.44 dB

CINR Reuse 1 :
7.29 dB

mehrdad_hidden
27-09-2010, 17:36
آقا سلام عليک...
من از شيراز هستم...قبلاً وايمکس ايرانسل گرفتم ولی به دليل نداشتن سيگنال نتونستم کار کنم وپس دادم
حالا ميخوام اگه ميشه از مبين بگيرم...کسی هست منو راهنمايی کنه؟
اگه قطع ميشه...يا سرعت پايين هست بم بگيد...

payymon
27-09-2010, 17:42
Tx Power مودمم وقتی میره بالای 10 dBm سرعت محشر میشه ولی اکثرا میره زیر صفر و منفی میشه...که باعث میشه پینگم بره بالا

کسی میتونه کمک کنه ببینم چه جوری باید درستش کنم؟

adcomputer
27-09-2010, 17:58
با سلام ...
5 دقیقه بعد از رفتن نصاب ها رفتم و اشتراک ADSL ام رو دوباره تمدید کردم!!!

حالم از هر چی وایمکسه بهم خورد... 512 با سرعت آشغال پینگ افتضاح پشتیبانی مزخرف ... ببین چیه که دیال آپ ازش بهتره.

Tx Power :
-0.03 dBm

Current FEC-CODE :
qpsk-ctc-3/4

HCS Error :
28

WiMAX CRC Error :
39

RSSI :
-62.10 dBm

CINR :
24.44 dB

CINR Reuse 1 :
7.29 dB

سلام دوست عزیز کدوم شهرید؟
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
ای کاش دوستان شهرشون رو توی مشخصاتشون میگذاشتند که هردفعه لازم به پرسیدن نباشه

---------- Post added at 05:58 PM ---------- Previous post was at 05:53 PM ----------

آقا سلام عليک...
من از شيراز هستم...قبلاً وايمکس ايرانسل گرفتم ولی به دليل نداشتن سيگنال نتونستم کار کنم وپس دادم
حالا ميخوام اگه ميشه از مبين بگيرم...کسی هست منو راهنمايی کنه؟
اگه قطع ميشه...يا سرعت پايين هست بم بگيد...

از همشهری هاتون بپرس چون شهر با شهر فرق میکنه( سرعت-پینگ)
- از نظر پشتیبانی که زیاد خوب نیست. یه جورایی هیچی بلد نیستند!
از نظر نصب و حرفه ای بودن نصاب هم برمیگرده به نمایندگی مبین نت توی شهرتون.
البته میتونی امتحان کنی اگه راضی نبودی پس بدی

pouyanh
27-09-2010, 18:04
ببين دوست عزيز، اولا فكر نميكنم كسي مرض داشته باشه كه بياد وقت بذاره تعريف الكي بكنه يا بد و بيراه الكي بگه !! دوماً اينكه چون سرويس شما خوب بوده دليل نميشه همه سرويسشون خوب بوده باشه. من از روز اولي كه ميخواستم مبين رو بگيرم اينجا پست زدم تا حالا. پستهام هم هست كه 2 روز اول خوب بود و الان اينقدر افتضاح شد كه برگشتم به ADSL خودم. دو بار هم برام نصاب اومده. نميشه كه ي روز در ميون يكي بياد هي تنظيم كنه و سرعت خوب بشه و فرداش دوباره همين آش و همين كاسه !
ولي اينم بگم كه واسه بعضي ها هم واقعاً خوب بوده كه اين بر مي گرده به محل خونشون و همچنين ي نمه شانس كه ظاهراً من نداشتم !!
من خودم پيگير هم هستم كه همينو درست كنم و در صورت امكان دوباره برام نصاب بفرستن كه اگه خوب بشه و راضي كننده بازم ميام مينويسم كه خوبه و خداست ! ولي فعلاٌ كه خيري نديديم ازش.
سرعت دانلودم هم اون دو روزي كه خدا بود واقعاً خوب بود ولي سرعت سايت باز كردن نه كه دوستان ظاهراً نظرشون رو اين بود كه واسه من Ping بالا بوده و سايت ديرتر باز مي شده.
در مجموع با اين حرفت موافقم كه رو حرف كسي حساب نكنين ، آزمايشي بگيرين ، تمام جوانب رو بسنجين و بعد بگيرين.

karbist
27-09-2010, 19:27
کسی با رپیدشیر مشکلی نداره؟ سایتش رو هم باز نمیکنه. با داتک امتحان کردم مشکلی نداشت.

ادیت :
مودم رو خاموش روشن کردم درست شد! :31:

parsams
27-09-2010, 20:27
امروز بالاخره بعد از یکهفته امروز و فردا کردن نصاب برای نصب مجدد اومد. کلا کوچکترین واحد زمانی اینها هفته است. همونطور که دوستمون گفتن یک پسر حدود 20 ساله و البته کم اطلاع بود.
دوباره رفتیم روی پشت بوم و حدود یک ساعت چرخید و یک نقطه رو پیدا کرد که ظاهرا CINR بالا وحدود 26 نوسان میکرد. بود اما RSSI بازم نوسان زیادی داشت. بهش گفتم با این نوسان مطمئنی که سرعت دانلود ثابت میشه گفت خیالت راحت باشه و نصاب قبلی بلد نبوده و من بلدم و ....
مودم رو بستیم و کارها که انجام شد سرعت رو با سایت Speedtest.ir چک کرد سرعت دانلود روی 30 کیلو بود. گفتم این سرعت که خیلی کمه گفت نه این سرعت تسته و شما الان در حالت تست 64 کیلو هستید . هرچی گفتم بابا سرعت دانلود با طرح 64 کیلوبیت که 32 کیلوبایت نمیشه قبول نکرد و گفت نه طرح شما اکتیو نشده و رفت.
به مبین زنگ زدم و بعد از کلی منتقل شدن از یک نفر به نفر بعد، آخرش یک نفر گفت که توی طرح آزمایشی سرعت دانلود حدود 7 - 8 کیلو هست و نصاب اشتباه گفته بعدش اکانتمو چک کرد و گفت این اکانت از 30 ام اکتیو شده بوده. یعنی فردای تحویل مودم در هفته پیش و امروز هم 5 مهر هست. یعنی7 روز از اکانت من قبل از نصب و تایید کارشناس پریده. خلاصه اون آقا گفت که اگر سرعت دانلودتون این بوده اصلا نصاب نباید تایید میکرده و دوباره یک فرم پیگیری پر کرد.
الان که دوباره سرعت رو چک کردم بین 15 تا 25 نوسان میکنه و CINR هم اومده حدود 18 - 19 :41:

بنظر میاد مشکل اصلی مبین کمبود آنتن در مناطق مختلفه و اگر دوستان بتونن قبل از خرید، از یکنفر دوست یا آشنا مودم امانت بگیرن و در محل تست کنن مشکلی براشون پیش نمیاد. البته این کاری هست که خود مبین باید انجام بده یعنی نصاب باید یک مودم تست اکتیو شده با خودش داشته باشه و با اون مودم خودش پینگ بگیره و دانلود کنه و بعد به شما تاییدیه نصب بده.

payymon
27-09-2010, 23:11
[QUOTE=adcomputer;5460304]سلام دوست عزیز کدوم شهرید؟
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
از اراک

saeed0611
28-09-2010, 05:01
دوستان سايت مبين نت براي شما هم باز نميشه؟ از صبح تا حالا هي ميخوام حسابمو چك كنم سايتش باز نميشه

subtittelmehdi
28-09-2010, 05:38
منم همین مشکل دوستمون دارم برای من هم باز نمی شه . هر کاری می کنم :41:

عليرضا خان
28-09-2010, 09:20
دوستان آيا وايمكس هم شبانه رايگان دارد؟

yusef
28-09-2010, 09:33
دوستان آيا وايمكس هم شبانه رايگان دارد؟

مبین نت
2 تا 8
و جمعه ها

yusef
28-09-2010, 09:55
راستی اگر در تنظیمات idm فایل رو 8 تیکه کنیم مبین نت حجم بیشتری کم میکنه؟
محض احتیاط پرسیدم.

adcomputer
28-09-2010, 10:18
امروز بالاخره بعد از یکهفته امروز و فردا کردن نصاب برای نصب مجدد اومد. کلا کوچکترین واحد زمانی اینها هفته است. همونطور که دوستمون گفتن یک پسر حدود 20 ساله و البته کم اطلاع بود.
دوباره رفتیم روی پشت بوم و حدود یک ساعت چرخید و یک نقطه رو پیدا کرد که ظاهرا CINR بالا وحدود 26 نوسان میکرد. بود اما RSSI بازم نوسان زیادی داشت. بهش گفتم با این نوسان مطمئنی که سرعت دانلود ثابت میشه گفت خیالت راحت باشه و نصاب قبلی بلد نبوده و من بلدم و ....
مودم رو بستیم و کارها که انجام شد سرعت رو با سایت Speedtest.ir چک کرد سرعت دانلود روی 30 کیلو بود. گفتم این سرعت که خیلی کمه گفت نه این سرعت تسته و شما الان در حالت تست 64 کیلو هستید . هرچی گفتم بابا سرعت دانلود با طرح 64 کیلوبیت که 32 کیلوبایت نمیشه قبول نکرد و گفت نه طرح شما اکتیو نشده و رفت.
به مبین زنگ زدم و بعد از کلی منتقل شدن از یک نفر به نفر بعد، آخرش یک نفر گفت که توی طرح آزمایشی سرعت دانلود حدود 7 - 8 کیلو هست و نصاب اشتباه گفته بعدش اکانتمو چک کرد و گفت این اکانت از 30 ام اکتیو شده بوده. یعنی فردای تحویل مودم در هفته پیش و امروز هم 5 مهر هست. یعنی7 روز از اکانت من قبل از نصب و تایید کارشناس پریده. خلاصه اون آقا گفت که اگر سرعت دانلودتون این بوده اصلا نصاب نباید تایید میکرده و دوباره یک فرم پیگیری پر کرد.
الان که دوباره سرعت رو چک کردم بین 15 تا 25 نوسان میکنه و CINR هم اومده حدود 18 - 19 :41:

بنظر میاد مشکل اصلی مبین کمبود آنتن در مناطق مختلفه و اگر دوستان بتونن قبل از خرید، از یکنفر دوست یا آشنا مودم امانت بگیرن و در محل تست کنن مشکلی براشون پیش نمیاد. البته این کاری هست که خود مبین باید انجام بده یعنی نصاب باید یک مودم تست اکتیو شده با خودش داشته باشه و با اون مودم خودش پینگ بگیره و دانلود کنه و بعد به شما تاییدیه نصب بده.

نصاب من توی اهواز یک مودم وای فای داشت با یک لپ تاپ کوچیک ایسر!
نباید قبول میکردی چون توی E-Care وضعیت اکانتت رو نوشته.

adcomputer
28-09-2010, 10:25
راستی اگر در تنظیمات idm فایل رو 8 تیکه کنیم مبین نت حجم بیشتری کم میکنه؟
محض احتیاط پرسیدم.

نه خیر. مهم اینکه چقدر دانلود و آپلود میکنی(از نظر حجمی)

adcomputer
28-09-2010, 10:36
Oops! Google Chrome could not find
Opera:Could not locate remote server
Internet Explorer:The address is not valid

این مشکل الان برای سایت مبین نت پیش اومده. من با خیلی از سایت های خارجی این مشکل رو دارم:

adcomputer
28-09-2010, 10:50
شما فکرش رو بکن: The address is not valid
یعنی اینترنت اکسپلورر داره میگه:مبین نت کیه؟ ما سایت مبین نت نداریم!

parsams
28-09-2010, 11:29
نصاب من توی اهواز یک مودم وای فای داشت با یک لپ تاپ کوچیک ایسر!
نباید قبول میکردی چون توی E-Care وضعیت اکانتت رو نوشته.

نه عزیزم من که وضعیت اکانتم رو نمی دونستم . بحرف نصاب اعتماد کردم نمی دونستم داره میپیچونه.آخه وقتی گفتم با سرعت 64 نمیشه 32 کیلوبایت دانلود کرد بعد از کلی بحث گفت مبین سرعت طرح تست رو عوض کرده. بعد که رفت اومدم چک کنم ببنیم مشخصاتم ثبت شده یا نه دیدم اکانتم 7 روزه که فعاله.

yusef
28-09-2010, 11:36
منم امروز وایمکس دار شدم.
512 محدود
اصفهان
فعلا که همه چی آرومه و ما هم خوشبختیم:31:

gtairani
28-09-2010, 11:58
منم امروز وایمکس دار شدم.
512 محدود
اصفهان
فعلا که همه چی آرومه و ما هم خوشبختیم:31:
خدا کنه همیشه راضی باشی :21:
میشه لطفا یه تست از
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزارید؟
ممنون :11:

yusef
28-09-2010, 12:30
اینم از تست

pioneer60
28-09-2010, 15:45
سلام دوستان ؛

من توي گوهردشت كرج هستم . يه چندتا سوال داشتم اگه ممكنه دوستاني كه ميدونن جوابمو بدن .

1- ميخواستم بدونم ميتونم از مودم indoor استفاده كنم - يعني تحت پوشش indoor هستم يا نـه؟

2- اخيرا يه BTS نزديك خونه ما نصب شده ، از ظاهرش چطور ميشه فهميد مال ايرانسله يا همراه اول ؟

3- مودم Indoor -WIFI بردش چقدره ؟ يعني اگه اونو داخل آپارتمان بذاري لپ تاپ رو تا چه فاصله اي

پوشش ميده ؟

4- نمايندگيش توي گوهردشت ( يا كـرج) رو كسي ميدونه آدرسش كجاست ؟

مـمـنــون

nickcarter
28-09-2010, 16:35
سلام

اینم سرعت تست در یک وزارت بهداشت ودرمان شهرک غرب که من کار میکنم گرفتم گفتم حالشو ببرید از مبین نت :8:

yusef
28-09-2010, 16:49
برای اینکه بفهمم چند گیگ استفاده کردم باید کجای قسمت مشترکین برم؟
هر جا رفتم نشد.یه قسمت history داره که هرچی تاریخ میزنم ارور میده

karbist
28-09-2010, 18:06
سلام

اینم سرعت تست در یک وزارت بهداشت ودرمان شهرک غرب که من کار میکنم گرفتم گفتم حالشو ببرید از مبین نت :8:

عکس که لینکش از speedtest نباشه دو زار اعتبار نداره. در ضمن الان ساعت به وقت گرینویچ 2:30 بعدازظهره, شما ماشین زمان داشتی رفتی ساعت 6:49 بعدازظهر تست گرفتی!! :laughing:

برای اینکه بفهمم چند گیگ استفاده کردم باید کجای قسمت مشترکین برم؟
هر جا رفتم نشد.یه قسمت history داره که هرچی تاریخ میزنم ارور میده
در همون قسمت call history کنار هر کادر یک تقویم کوچیک گذاشته, روش کلیک کن و تاریخ رو از همون جا انتخاب کن.

lurenzo
28-09-2010, 19:10
سلام

از ساعت تابلو تر ، فاصله ایشون که در تهران هستن تا باکو هست!:18:
مثل اینکه تهران جدیدا به 50 مایلی باکو رسیده!:31:

Electronic-Arts
28-09-2010, 19:32
از ساعت تابلو تر ، فاصله ایشون که در تهران هستن تا باکو هست!:18:
مثل اینکه تهران جدیدا به 50 مایلی باکو رسیده!:31:

عکس که لینکش از speedtest نباشه دو زار اعتبار نداره. در ضمن الان ساعت به وقت گرینویچ 2:30 بعدازظهره, شما ماشین زمان داشتی رفتی ساعت 6:49 بعدازظهر تست گرفتی!! :laughing:

یک نکته دیگه هم این که بالاترین سرعت رو مودم outdoor داره با سرعت 25 مگابیت بعد چه طور شده 89 مگابیت؟:16:

payymon
28-09-2010, 19:39
می ترسم اگه با speedtest.net پینگ بگیرم مودم بترکه

آخه مبین نت تست سرعت هم می خواد؟

دیال آپ دیدی؟ اسمشو عوض کن میشه وایمکس

athryal
28-09-2010, 19:46
من امروز زنگ زدم پشتیبانی سرعتم خیلی کم بود (یک مگ سرعتم بود 40!) که آقای پشتیبان گفت سرعتش شما خوبه و ما اشتراکمون یک به 16 هست!!!! یعنی حتی 1 به 10 هم نه به 16!!!
بعد هم که گفتم من موقعه خرید بهم گفتن که ما یک به هشت هستیم و سرعت شما رو تضمین میکنم گفت که نه و شلوغ شده و اینا بعد هم گوشی رو روی من گذاشت

armin_software
28-09-2010, 20:12
این خبر رو تو انجمن خبرهای it دیدم گفتم که بزارم

عرضه‌ي مودم وايمكس رايگان در سراسر ايران

مودم وايمكس در سراسر كشور و به صورت رايگان عرضه مي‌شود.

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، شركت ارتباطات مبين‌نت - ارائه كننده خدمات وايمكس - به دنبال استقبال متقاضيان سرويس وايمكس از طرح ويژه تابستاني و ارايه مودم داخلي رايگان به مشتركان، با ارايه بسته‌هاي تشويقي به برگزاري طرح ويژه پاييز براي متقاضيان وايمكس در سراسر ايران اقدام كرده است.

روابط عمومي مبين‌نت اعلام كرد كه در طول اين طرح، علاقه‌مندان به استفاده از هر يك از طرح‌هاي تعرفه با سرعت‌هاي 128 و 512 كيلوبيت بر ثانيه و دريافت اشتراك 6 ماهه به صورت يك‌جا هنگام ثبت نام، از تخفيف ويژه در هزينه اشتراك ماهيانه و دريافت يك مودم داخلي به صورت رايگان بهره‌مند مي‌شوند.

بنا بر اعلام در صورتي كه نياز به استفاده مودم ديگري باشد، مابه‌التفاوت هزينه مودم از متقاضي دريافت مي‌شود، در اين طرح هزينه اوليه فعال‌سازي و تحويل در قالب طرح ديده شده است و نمايندگي‌هاي شركت حق دريافت هيچ گونه مبلغي را از مشترك از بابت فعال‌سازي سرويس ندارند.

بنا بر اعلام، مبين‌نت طرحه‌هاي ديگري هم براي مشتركان كم مصرف و براي مشتركان مصرف متوسط و پرمصرف در اين طرح ارايه كرده است.

براساس اين گزارش، استفاده مشتركان از سرويس وايمكس در تمامي طرح‌هاي پاييزه با حجم محدود مصرف در ساعات 2 الي 8 و جمعه‌ها رايگان است.

payymon
28-09-2010, 20:33
مودم داخلی رو مجانی میده...

بیرونیش که اینه وای به حال اون یکی...

adcomputer
28-09-2010, 20:57
من امروز زنگ زدم پشتیبانی سرعتم خیلی کم بود (یک مگ سرعتم بود 40!) که آقای پشتیبان گفت سرعتش شما خوبه و ما اشتراکمون یک به 16 هست!!!! یعنی حتی 1 به 10 هم نه به 16!!!
بعد هم که گفتم من موقعه خرید بهم گفتن که ما یک به هشت هستیم و سرعت شما رو تضمین میکنم گفت که نه و شلوغ شده و اینا بعد هم گوشی رو روی من گذاشت

توی سایتشزده 1به 8 -کدوم شهر؟

hasti
28-09-2010, 21:33
بالاخره بعد 4 بار زنگ زدن اومدن مودم من رو بردن و پولم رو دادن ....خیلی خیلی عجیبه ...فقط موقع زنگ زدن باهاشون محکم صحبت کنید اگه گفتن خط اشغاله بگین من برای بار 100 زنگ میزنم هر جور شده منو وصل کنید ...تا ببینید چه جوری به تقلا کردن میفتن تا کارتون رو راه بیندازن ....

emasalari
28-09-2010, 22:30
سلام
میشه لطفا یکی از بچه های اهواز واسه من شماره تماس بذاره تا باهاش تماس بگیرم.آخه کلی سوال دارم که اینطوری توی سایت نمیشه پیغام گذاشت.
من مودم وای فای مبین نت رو گرفتم و از 2 مهر هم اشتباها سرویسم رو توی حساب شخصی فعال کردم ولی هنوز
نیومدند واسه نصب.

barslona2006
28-09-2010, 23:19
دوستان من اشتراکم ماهیانه هست وقتی سر ماه تموم شد ودیگه نخوام اشتراک بگیرم مودمoutdoor رو پس میگیرن ؟؟؟

reza-ps3
28-09-2010, 23:24
سلام دوستان اینم از تست امروز :27:

lurenzo
28-09-2010, 23:34

حالا با چه سرعتی دانلود میکنی؟:18:
لحظه ای بود یا هنوز ادامه داره؟

سلام دوستان اینم از تست امروز :27:

شما که آخر نگفتی با IDM با چه سرعتی دانلود میکنی؟
از اون موقع اینجوریه یا بعضی مواقع اینجوری میشه؟

شما هم تو کار فتوشاپ که نیستی؟!!:31:

Fusi0n
28-09-2010, 23:37
سلام دوستان این بسته ویژه پاییز اون حجم 40 گیگ برای هر ماه یا برای کل 6 ماه ؟!
راستی پینگ ها چقدر عالی من ADSL معمولا دور بر 300 !! اینا مال تهران اون مودم داخلی خارجی تاثیر بر پینگ داره بعد موقیت چی ؟

lurenzo
28-09-2010, 23:52
سلام دوستان این بسته ویژه پاییز اون حجم 40 گیگ برای هر ماه یا برای کل 6 ماه ؟!
راستی پینگ ها چقدر عالی من ADSL معمولا دور بر 300 !! اینا مال تهران اون مودم داخلی خارجی تاثیر بر پینگ داره بعد موقیت چی ؟

40 گیگ برای کل 6 ماه هست!!!

کلا قدرت دریافت سیگنال روی پینگ تاثیر داره! یعنی هر چی سیگنال رو با قدرت و کیفیت بالاتری دریافت کنی ، پینگ پایینتر میاد!
اصولا قدرت دریافت سیگنال در مودم خارجی بالاتر از داخلی است.ولی توی بعضی مناطق همون مودم داخلی کار رو راه میندازه و نیازی به صرف هزینه اضافی نیست!

payymon
29-09-2010, 01:28
RSSI و CINR و CINR Reuse 1 و Tx Power روی چه اعدادی باشه بهترینه؟

reza-ps3
29-09-2010, 10:00
شما که آخر نگفتی با IDM با چه سرعتی دانلود میکنی؟
از اون موقع اینجوریه یا بعضی مواقع اینجوری میشه؟

شما هم تو کار فتوشاپ که نیستی؟!!:31:

1-سلام دوست عزیز حتما هر وقت که سرعت رفت بالا یه عکس از IDM میزارم :10:
2-سرعت بصورت ثابت که اینجوری نیست بعضی وقتا ایجوریه :19:
3-با فتوشاپ هم تابحال کار نکردم بلد نیستم :37:

yusef
29-09-2010, 10:11
هر وفت میخوام کارکردم رو ببینم میزنه
No CDR can be obtained.
باید چی کار کنم؟

ab.mahmoodi
29-09-2010, 11:16
هر وفت میخوام کارکردم رو ببینم میزنه
No CDR can be obtained.
باید چی کار کنم؟

دوست عزيز شما بايد تاريخهاي روزهاي گذشته رو وارد كنيد

nickcarter
29-09-2010, 13:19
سلام

دوستان من از روز شنبه اینترنتم قطع شده

متاسفانه 100 بار زنگ زدم اخر گفتن مشکل از منطقه هست تعداد یوزرها بالا هست

درخواست من اینترنت 1 مگا بیت هست
در حال حاضر سرعت من 15 تا 30 کیلو بیت هست

در خواست پهنای باند میدیم که همش خالی بندی

به من گفتن مودم خاموش نکنید تا مسول شبکه هم بهش ثابت بشه که مشکل دارید

الان دو رور هم گذشته

تلفن پشتبانی هم دیگه کار نمیکنه 83869999

1868 هم جواب حسابی نداره

سر کار سرکار

بنده یک عدد مودم موبین نت دارم outdoor کسی خواست حاضرم بفروشم

09124305797

پیام خصوصی بدید با زنگ بزنید

lurenzo
29-09-2010, 13:34
امروز کامپیوترم رو گذاشته بودم داشت دانلود میکرد که اومدم دیدم ساعت 11 صبح اینترنت قطع شده بوده!:41:
بعد از دو بار ریستارت کردن کامپیوتر و دو بار هم خاموش روشن کردن مودم که سر جمع یکساعت طول کشید ، بالاخره اینترنتم وصل شد!:8:
حالا نفهمیدم مشکل از چی بوده!!!:19:

yusef
29-09-2010, 13:36
امروز کامپیوترم رو گذاشته بودم داشت دانلود میکرد که اومدم دیدم ساعت 11 صبح اینترنت قطع شده بوده!:41:
بعد از دو بار ریستارت کردن کامپیوتر و دو بار هم خاموش روشن کردن مودم که سر جمع یکساعت طول کشید ، بالاخره اینترنتم وصل شد!:8:
حالا نفهمیدم مشکل از چی بوده!!!:19:

اینترنت من هم همینطور

nickcarter
29-09-2010, 15:02
سلام

بعد از کلی دعوا با مبین الان اینترنت من در حال حاضر درست شد :5:

reza-ps3
29-09-2010, 15:30
بچه ها خواهشا یه تست از باکو و منچستر بگیرید ببینیم برای شماها هم خرابه یا نه :thumbsdow

pioneer60
29-09-2010, 15:38
سلام دوستان ؛

من توي گوهردشت كرج هستم . يه چندتا سوال داشتم اگه ممكنه دوستاني كه ميدونن جوابمو بدن .

1- ميخواستم بدونم ميتونم از مودم indoor استفاده كنم - يعني تحت پوشش indoor هستم يا نـه؟

2- اخيرا يه BTS نزديك خونه ما نصب شده ، از ظاهرش چطور ميشه فهميد مال ايرانسله يا همراه اول ؟

3- مودم Indoor -WIFI بردش چقدره ؟ يعني اگه اونو داخل آپارتمان بذاري لپ تاپ رو تا چه فاصله اي

پوشش ميده ؟

4- نمايندگيش توي گوهردشت ( يا كـرج) رو كسي ميدونه آدرسش كجاست ؟

مـمـنــون

آقـا كسـي اينجـآ نيست جـواب مـا رو بـده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ /

lurenzo
29-09-2010, 16:11
بچه ها خواهشا یه تست از باکو و منچستر بگیرید ببینیم برای شماها هم خرابه یا نه :thumbsdow

بفرما :

فکر کنم پینگ بیشتر شده!

از منچستر قبلا تست نگرفته بودم ولی آمارش جالب نیست!

amin-g
29-09-2010, 16:14
سلام...
1-کسی از بچه های اهواز میدونه اینترنت مبین نت الان در اهواز قعطه یا نه؟
2-من نصاب اومد برام وصل کرد سیگنال گرفت و به دکل بی تی اس وصل شد و اکانتمم فعال کرد ولی هرکاری کرد از مبین نت IP نمیگرفت و داخل قسمت status>WAN روبروی گزینه هاش عدد صفر بودکسی نمیدونه مشکل چیه؟خودش میگفت احتمالا مبین نت الان قعطه. با پشتیبانی هم که تماس میگیرم به اپراتور وصل نمیشه؟:41:

Firebirds
29-09-2010, 16:22
ممنون دوست عزيز از توضيحاتت و وقتي كه گذاشتي. من ديروز كلاً هر 5 دقيقه يا قطع بودم و هيچ سايتي رو باز نميكرد دوباره 5 دقيقه درست مي شد. به طوري كه سرعت دانلودم 5 دقيقه 130 بود بعد به صفر هم ميرسيد. زنگ زدم پشتيباني و گفتن CINR چنده كه مال من بين 12.5 تا 13.5 بود. گفت برو مودم رو تكون بده تا اين عدد بياد بالاي 15 كه من اين كارو نكردم. گفتم حالا بعد از دوبار نصاب اومدن، بزنم بدتر خرابش كنم. گفت دليلش اينه كه ممكنه تكون خورده باشه و اومده باشه زير 15 (خود نصاب كه تنظيم كرده بود حدوداً ي ذره بالاتر از 15 بود). ولي كاملا مودم سفت و پيچ شده بود كه بعيد ميدونم تكون خورده باشه. واسه همين ديگه دستش نزدم و حدس ميزنم خودشون نويز دارن و مشكل از خودشونه. الان ي جورايي به غلط كردن افتادم كه ADSL 512 داشتم و قدرشو ندونستم. يحتمل بيخيال اين پول مودم و نصب و يكماه اكانت نا محدود بشم و تا ASDL ام رو از دست ندادم دوباره برگردم به همون.

در مورد نرم افزاري كه معرفي كردي، دانلودش كردم و Ping هم گرفتم ازش كه دو تا عكس ازش ميذارم اين زير. راستش من كه خودم هيچي سر در نياوردم. الان به كند كار كردن ديگه كاري ندارم، همين كه قطع نباشه و كار كنه راضيم !!!

بازم ي بار ديگه ازت تشكر مي كنم بابت وقتي كه ميذاري.

با سلام دوست عزیز

هموجوری که گفتم از دسته شما کاری بر نمایید در این مورد چون اصلا این مشکل از جانب شما نیست از جانب شرکت هست

این خط های قرمزی توی گراف های پایین میبینی در واقع در آن موقعه ها ارتباط شما قطع شده و دقیقا این قطع و وصل شدن ها رو شما نتیجه اش را در هنگام دانلود میبینی همون جوری که خودت گفتی

شما باید زنگ بزنی به پشتبانی شرکت بگی من پینگ تایم IP های روتر های ( 10.47.41.14 و 10.47.33.2 ) هر شرکت هرکدام روی 90ms چرا این جوریه در صورتی که پینگ تایم این دو IP باید زیر 20ms باشه فکر کردیم ما هیچی حالیمون نیست و از این حرف ها

من دو عکس برات میزام که با این دو عکس مقایسه اش کنی همه چی دست بیاد

reza-ps3
29-09-2010, 16:49
بفرما :

فکر کنم پینگ بیشتر شده!

از منچستر قبلا تست نگرفته بودم ولی آمارش جالب نیست!

خیلی ممنون دوست عزیز :7::11:

Firebirds
29-09-2010, 16:55

فکر کنم فهمیدن شما چند وقتی با سرعت فضایی حال کردی ... :20:

nickcarter
29-09-2010, 17:01
اینم از منچستر
البته این 89mb/s سرعت وزارت بهداشت نه سرعت من

من در بخش خدمات اینترنت وزارت کار میکنم

:5::5::5::5::5::5::5::5::5::5:

حریف نبود

reza-ps3
29-09-2010, 17:26

این چرا یهو سکته کرد:19::9:

pouyanh
29-09-2010, 17:35
من كه اين چند روز بيخيال شده بودم و از ADSL خودم استفاده مي كردم. امروز دوباره وايمكس رو وصل كردم ديدم همون آش و همون كاسه. الانم زنگ زدم 1868 گفتم وصل كنن قسمت خدمات وايمكس ، طرف گفت جلسه هستن همه !!! ساعت 5:30 جلسن ، اونم همه !!! از مدير بگير تا كارمند ! ملت رو چي فرض كردن نميدونم !
پرسيد مشكل دارين ، گفتم آره ي چند روزه وصل شده ، همش مشكل بوده تا حالا ! گفت ي ذره مشكلات هست كه مركزيه !!! (باز خدا پدرشو بيامرزه نگفت همه چي ايده آل ِ و مشكل از خودتونه !!!) . حالا بازم بايد پيله كنم يا درستش كنن يا كلا ً پول سرويس و مودم رو پس بدن ما بريم پي زندگيمون !!
Firebird جان دستت درد نكنه بابت توضيحاتت. مشكل من فكر كنم ي پينگ و ايناي ساده نيست. از پاي بست ويران است !! :20:

reza-ps3
29-09-2010, 17:41
من كه اين چند روز بيخيال شده بودم و از ADSL خودم استفاده مي كردم. امروز دوباره وايمكس رو وصل كردم ديدم همون آش و همون كاسه. الانم زنگ زدم 1868 گفتم وصل كنن قسمت خدمات وايمكس ، طرف گفت جلسه هستن همه !!! ساعت 5:30 جلسن ، اونم همه !!! از مدير بگير تا كارمند ! ملت رو چي فرض كردن نميدونم !
پرسيد مشكل دارين ، گفتم آره ي چند روزه وصل شده ، همش مشكل بوده تا حالا ! گفت ي ذره مشكلات هست كه مركزيه !!! (باز خدا پدرشو بيامرزه نگفت همه چي ايده آل ِ و مشكل از خودتونه !!!) . حالا بازم بايد پيله كنم يا درستش كنن يا كلا ً پول سرويس و مودم رو پس بدن ما بريم پي زندگيمون !!
Firebird جان دستت درد نكنه بابت توضيحاتت. مشكل من فكر كنم ي پينگ و ايناي ساده نيست. از پاي بست ويران است !! :20:

منم ساعت 5:20 تماس گرفتم به منم هیمین دروغو گفت :47:

mehdi-sh
29-09-2010, 17:55
منم ساعت 5:20 تماس گرفتم به منم هیمین دروغو گفت :47:

شدیدا پرهیر کنید خرید از 1868 چون همشون بک مشت دروغگو و شیاد هستند از احمدی سرپرستشون و اقایان مهر اذر و ....

ab.mahmoodi
29-09-2010, 18:14
شدیدا پرهیر کنید خرید از 1868 چون همشون بک مشت دروغگو و شیاد هستند از احمدی سرپرستشون و اقایان مهر اذر و ....

دوست عزيز فكر ميكنم عجولانه داريد قضاوت ميكنيد. چونكه من و خيلي از دوستان ديگه از طريق 1868 اقدام كرديم و خيلي سريع اينترنت ما وصل شده و مشكلي هم نداشيم. من خودم از طريق خانم مديري اقدام كردم.

amin-g
29-09-2010, 18:18
سلام...
2-من نصاب اومد برام وصل کرد سیگنال گرفت و به دکل بی تی اس وصل شد و اکانتمم فعال کرد ولی هرکاری کرد از مبین نت IP نمیگرفت و داخل قسمت status>WAN روبروی گزینه هاش عدد صفر بودکسی نمیدونه مشکل چیه؟خودش میگفت احتمالا مبین نت الان قعطه. با پشتیبانی هم که تماس میگیرم به اپراتور وصل نمیشه؟:41:
سلام...
درست شد...
ولی پینگ من که با 4.2.2.4 گرفتم بین 1300 تا 2100 نوسان داره.:18:
RSSI:59 CINR:7.86 CINR REUSE1:8.45
آیا روز اول نصب پینگش اینطوریه؟
سرعت دانلودم روز اول نصب بین 4 تا22 در نوسانه بیشتر بین 4 تا12 است.
سرویسم 256 است.

reza-ps3
29-09-2010, 18:47

بچه ها تست بگیرید ببینید برای شما هم اینجویه یا نه :18:

yusef
29-09-2010, 19:05
این جمعه ها از 12 شب پنجشنبه تا 12 شب جمعه اس؟(برای طرح شبانه)

emasalari
29-09-2010, 19:59
ویرایش شد . . . .

emasalari
29-09-2010, 20:08
هیچکس که به من کمک نکرد ولی خودم راه انداختمش و به نصاب هم نیازی نبود ( یعنی هنوز هم نیومده)
سرویس من 256K با محدودیت 5GB هستش
این تست سرعت از سرور منچستر

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم پینگم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا یکی بگه اینا خوبه یا نه!

lurenzo
29-09-2010, 21:04
هیچکس که به من کمک نکرد ولی خودم راه انداختمش و به نصاب هم نیازی نبود ( یعنی هنوز هم نیومده)
سرویس من 256K با محدودیت 5GB هستش
این تست سرعت از سرور منچستر

این هم پینگم

حالا یکی بگه اینا خوبه یا نه!

سرعت دانلود 256 ماکزیمم همین عددی هست که به شما داده! پس عالیه!
فقط پینگت 100 میلی ثانیه از مال من بیشتره ( که امروز تست گرفته بودم) و زیاد تعریفی نداره.

adcomputer
29-09-2010, 21:08
سلام...

فعلا کلاً عصر ها پینگ بسیار بالاست و قطعه

gtairani
29-09-2010, 21:13
مبین نت نیست گهین نت هست!!!
دیروز رفتم 2 گیگ ریختم میگه حساب 0 هست!!!!
100 بار زنگ زدم میگه وصله!!! :18:
جمش کنید این اینترنت ....... رو!!!!
یا اینترنت درست بدین یا اصلا شما ها که نمیتونید اینترنت بدین ندین!!!

mehdi-sh
29-09-2010, 21:18
دوست عزيز فكر ميكنم عجولانه داريد قضاوت ميكنيد. چونكه من و خيلي از دوستان ديگه از طريق 1868 اقدام كرديم و خيلي سريع اينترنت ما وصل شده و مشكلي هم نداشيم. من خودم از طريق خانم مديري اقدام كردم.

یعنی از 6/21 تا الان وصل نشده خیلی زوده خود نصابشون دیگه از دستشون شاکی هستش.

emasalari
29-09-2010, 21:48
سلام...

من که الان وصلم
پینگ و تست سرعت هم گذاشتم

yusef
29-09-2010, 21:53
این جمعه ها از 12 شب پنجشنبه تا 12 شب جمعه اس؟(برای طرح شبانه)

نبود؟
فقط میخوام اطمینان پیدا کنم.

barslona2006
30-09-2010, 00:13
این مبین نت دهنم رو سرویس کرد از صبح تا حالا سرعت از دایل اپ هم کمه بابا چه غلطی کردیم
کسی این مودم رو از ما نمیخره؟؟؟

reza-ps3
30-09-2010, 08:33
بچه ها فکر کنم وضعیت پینگ و سرعت دانلود امروز بهتر شده - اینم از تست امروز :46:

athryal
30-09-2010, 11:30
امروز هم برای من افتضاحه

karbist
30-09-2010, 11:45
از صبح یک دفعه پنچر شد!

reza-ps3
30-09-2010, 11:50

lurenzo
30-09-2010, 12:01
درسته!
امروز اصلا سرعت خوب نیست!:41:
برای من که سرعت دانلود تقریبا نصف شده!

nickcarter
30-09-2010, 12:06
سلام

سرعت امروز من 50 kb/s
من درخواست سرعت 128 kb/s داشتم

بابا این چه وضع اینترنت هست دیگه مبین نت حال یوزرارو بهم میزنه :19::19::19::19::19::19::19:

کسانی که مودم پس دادن بگن با چه شمارهای تماس گرفتن مودم من outdoor هست

با چه کسی حرف زدن مودم کجا بردن

با من یک تماس بگیرند لطفا

پشیبانی صفر کیفیت صفر :2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2::2:

دوستان که تمایل به پس دادن مودم دارند تلفن هاشون بزارند با هم تماس بگیریم بریم چند نفری سراغشون

یک حرکتی کنیم

reza-ps3
30-09-2010, 13:57
سلام

سرعت امروز من 50 kb/s

بابا این چه وضع اینترنت هست دیگه مبین نت حال یوزرارو بهم میزنه :19::19::19::19::19::19::19:

دوستان که تمایل به پس دادن مودم دارند تلفن هاشون بزارند با هم تماس بگیریم بریم چند نفری سراغشون

یک حرکتی کنیم

منم شاید پس بدم :thumbsdow
پ خ تونو چک کنید:5:

reza-ps3
30-09-2010, 14:15
من که الان میخوام برم دفتر خدمات اول 1868 یه حالی ازشون بگیرم هرچی زنگ میزنم مر.ت..ی.که میگه تلفن بخش پشتیبانی مبین نت خرابه اصلا یه چرتو پرت های میگن ادم شاخ در میاره :4:

nickcarter
30-09-2010, 15:14
reza-ps3
من که الان میخوام برم دفتر خدمات اول 1868 یه حالی ازشون بگیرم هرچی زنگ میزنم مر.ت..ی.که میگه تلفن بخش پشتیبانی مبین نت خرابه اصلا یه چرتو پرت های میگن ادم شاخ در میاره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

barslona2006
30-09-2010, 15:21
دوستان من شهرستانم باید چی کار کنم؟؟ وایسم این ماه تموم بشه بعد ؟؟ ماله من 128 نامحدوده الان دو روزه سرعت در حد یک خر تو گل گیر کرده هست
دوستان کسی مودمو پس داده؟؟؟ اگر داده اونا چی گفتند چقدر پولو پس دادن؟؟
ممنون

nickcarter
30-09-2010, 17:20
دوستان من شهرستانم باید چی کار کنم؟؟ وایسم این ماه تموم بشه بعد ؟؟ ماله من 128 نامحدوده الان دو روزه سرعت در حد یک خر تو گل گیر کرده هست
دوستان کسی مودمو پس داده؟؟؟ اگر داده اونا چی گفتند چقدر پولو پس دادن؟؟
ممنون

زود مودم پس بده اینترنت زغالی مبین نت بدرد کسی نخورده

من درخواست سرعتم 1 مگا هست الان دام با 20 کیلو بایت دانلود میکنم :19::19::19::19::19::19:

صدا وسیما هم دستشون با اینا یکی

karbist
30-09-2010, 18:15
مثل اینکه درست شد:

payymon
30-09-2010, 18:24
جای تحیر داره که سرعتم الان درسته!

الان ساعت 18:24 دقیقه هستش هر چند که این آرامشه قبل از طوفانه

nickcarter
30-09-2010, 18:27
مثل اینکه درست شد:

درست شد ولی نه واسه همیشه واسه 1 ساعت :19:

سرعت من 8 کیلو بایت درثانیه
در واقع باید 128 کیلو بایت باشه

اینترنت در پیت با مبین نت

h.yazdani67
30-09-2010, 18:47
زود مودم پس بده اینترنت زغالی مبین نت بدرد کسی نخورده

من درخواست سرعتم 1 مگا هست الان دام با 20 کیلو بایت دانلود میکنم :19::19::19::19::19::19:

صدا وسیما هم دستشون با اینا یکی

پیغام خصوصیت رو چک کن! شاید بتونم بهت کمکی بکنم.

pouyanh
01-10-2010, 14:17
من كه هر چي زنگ زدم 1868 طرف ميگفت شماره هاشون عوض شده و ملت همينجور دارن به ما فحش ميدن و ما خودمون هم دنبالشونيم. خلاصه زنگ زدم خود مبين (83869999) . ي خانومي بود ، ي نيم ساعتي غر غر زدم و گفتم ميخوام پس بدم و اين ي هفته همش قطع بوده و افتضاحه و ملت همه شاكين و ....
آخرش اين شد كه برام ي فرم پيگيري پر كرد ، گفت شنبه ي زنگ بزن يكي رو ميفرستيم بياد چك كنه. اگه درست كنه كه هيچي اگه اشكال از مركز باشه و خودمون، كه مرجوع مي كنيم !! حالا ببينيم تا شنبه چي ميشه و چند روز ميخوان ما رو سركار بذارن تا يكي رو بفرستن بياد. تو اين چند روز كه مال من همش قطع ِ. الانم با همون ADSL پدربيامرزم كانكت شدم !! اين همه پول داديم حالا بايد بيفتيم دنبالشون جان مادرتون غلط كرديم ، بياين پس بگيرين پول مارو بدين ، نخواستيم !!!

سلام

سرعت امروز من 50 kb/s

یک حرکتی کنیم

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

از دوستان اگه كسي مودم رو پس داده و تونسته پولشو پس بگيره ي خبري بده ببينيم چي جوري و چي كار كرده كه ما هم همون كارو بكنيم و بيشتر از اين خودمون رو مچل اين سرويس مزخرف اينا نكنيم !!!

pirouz3
01-10-2010, 15:19
من اهوازیم!
rssi: -67..69 dbm
CINR:17.09 dbm
ping: 1903 ms
صفحه سرچ گوگل رو به زور بالا میاره!!!!!
چی بگم!!!!!!!!!!!!!!!!! بابا اصلا اینا خدمت بلد نیستن! حاضر نیستن به اندازه خدماتشون پول بگیرن!
وقتی تو هر کاری، از متخصصین اون کار استفاده نمیشه همینه دیگهههههههههههههههههههههه ! اعصاب ندارماااااااااااااااااااا ااااااااا!

nickcarter
01-10-2010, 17:21
من كه هر چي زنگ زدم 1868 طرف ميگفت شماره هاشون عوض شده و ملت همينجور دارن به ما فحش ميدن و ما خودمون هم دنبالشونيم. خلاصه زنگ زدم خود مبين (83869999) . ي خانومي بود ، ي نيم ساعتي غر غر زدم و گفتم ميخوام پس بدم و اين ي هفته همش قطع بوده و افتضاحه و ملت همه شاكين و ....
آخرش اين شد كه برام ي فرم پيگيري پر كرد ، گفت شنبه ي زنگ بزن يكي رو ميفرستيم بياد چك كنه. اگه درست كنه كه هيچي اگه اشكال از مركز باشه و خودمون، كه مرجوع مي كنيم !! حالا ببينيم تا شنبه چي ميشه و چند روز ميخوان ما رو سركار بذارن تا يكي رو بفرستن بياد. تو اين چند روز كه مال من همش قطع ِ. الانم با همون ADSL پدربيامرزم كانكت شدم !! اين همه پول داديم حالا بايد بيفتيم دنبالشون جان مادرتون غلط كرديم ، بياين پس بگيرين پول مارو بدين ، نخواستيم !!!

---------- Post added at 04:17 PM ---------- Previous post was at 04:14 PM ----------

از دوستان اگه كسي مودم رو پس داده و تونسته پولشو پس بگيره ي خبري بده ببينيم چي جوري و چي كار كرده كه ما هم همون كارو بكنيم و بيشتر از اين خودمون رو مچل اين سرويس مزخرف اينا نكنيم !!!

شما هم گذاشتن سر کار با عرض پوزش :41:

من هم همینحوری شدم یعدا میگن نمیشه یک جوری میپچونند :5:

حواستون باشه اینا ترفند های زیادی دارند برای سر کار گذاشتن دارند :4:

ترفندهای مبین جهت پیچوندن کاربران

1.فرم پیگیری, پشتیبانی اصرار به پر کردن این فرم دارد

2.پاس دادن به 1868 مخابرات همراه اول :2:
نکته:همراه اول هم 2 تا بچه 18 سال میفرسته واسه نصب
دوباره
بعد از 4 روز

این نصاب ها هم سرشون با ک......... بازی میکنه اصلا نمیدونند وایمکس چیه

نصب به جای نمیرسه
شما باز زنگ میزنید

3. این ترفند مبین نت از هم کارای تر است بهتون میگن دکل مخابرات با تعداد یوزر های بال مواجه هست از شما شماره مک ادرس مگیرن میگن 2 روز مودم روشن بزارید تا درخواست پهنای باند برای منطقه شما انجام شود ولی سر کار سرکار

نکته یک کاری میکنند شما به 1ماه برسید و اکانت تمام بشه
لعنت به مبین نت :2:

yusef
01-10-2010, 17:59
سلام
یه سوال
از صبح تا حالا این چند شماره که روی آداپتور هست هیچی نشون نمیده و بخش status هم همش صفره
یعنی چه مرگش شده؟

h.yazdani67
01-10-2010, 18:12
من به شماها یه توصیه دارم، چند نفری جمع بشید (اونایی که تهرانند و ناراضی) برید دفتر مرکزی مبین نت با خود خاکی مدیر و مسئول شرکت مبین نت صحبت کنید. مشکلاتتون را بگید. حتی تونستید از بچه های ناراضی همینجا که توی شهرستان هستند هم نامه ای چیزی بگیرید ببرید نشون مدیر عامل شرکت یا مسئول شبکه ، مسئول روابط عمومی یا .. نشون بدین و اونجا نارضیاتیتون رو اعلام کنید تا انشاالله کارتون درست بشه. با نشستن پشت کامپیوتر و با اعصاب خورد در این سایت کامنت گذاشتن 100 سال دیگم. کارتون راه نمیفته که هیچ!! بد تر اعصابتون داغونتر هم میشه. من خودم فعلا با اینکه بعضی موقعها افت سرعت دارم ولی کلا بخاطر منطقه یا آنتن BTS یا هزار تا دلیل دیگه خوشبختانه مشکل خیلی جدی ای مثل شما ها باهاشون ندارم وگرنه پیشقدم می شدم.

golmohammadi
01-10-2010, 18:12
سلام
در حالی بررسی برای خرید مبین نت بودم
ظاهرا هیچ کسی راضی نیست

gtairani
01-10-2010, 18:15
یعنی انتن نداره.
احتمالن مشکل از دکل هست

A R E S
01-10-2010, 18:38
واقعا جالب هست که شرکت هایی میان آخرین تکنولوژی های روز رو در دست می گیرن که تازه در ابتدای کار هستند. شرکتهای بزرگتر هنوز جرات ندارن روی سرویس های جدید تر سرمایه گذاری کنن اونوقت شرکت نوپایی مثل مبین نت میاد...:41:

mehdi2222
01-10-2010, 19:02
نه عزیزان امروز زنگ زدم ومنشی بخش پشتیبانی یک چیزایی بهم گفت که کف کردم بااینکه خودم ودوستام کلی کار شبکه میکنیم ولی باخودم فکرکردم ودیدم بعید ودوراز ذهن هم شاید نباشه مودمهای اینها ساخت چینه مانند مودمهایی میمونه که اویل سالهای 78تا 82از چین میمومد قیمت تمام شده این مودمها بااحتساب یورو میگیم 30تومن درمیاد ولی شرکت مبین نت که جیرخوار مخایراته باید بکفته یکی نمایندکیهاش که جانباز بود وتوراس کار اینها بود به مخابرات جییره بده یعنی اسکونت بابت گرفتن امتیاز خودتون میدونید که شرکت ارتباطاات سیار توی تلفن همراه اول ودائمی چقدر بابت پالسهای تو پاچه ملت میکنه ومیخوره ویاایرانسل که هرانتنش روی 72میلیتون تومن کاسبی براش داره نتیجه گیری اینکه یارو میگفت سیایت کاری شرکت اینکه فعلا مودمها روهرجوری شده توپاچه ملت کنند بهر ترفندی اینها یک مکادرسی داره که طرف میگفت اگرسخت افزار ضعیفی داشته باشه ممکنه دچار اختلال فرکانس وضربه به تیونر بشه حالا اینها بهونست که ظزقیت بالا چون بیتیاسها وقتی نتونند جوابگو باشند امواج معکوس به شبکه میدند درست ممکنه ترافیک بالا باشه نه اونقدر که همش مودم جوابگو نباشه تعدادی دیگه از دوستان توفورمهای دیگه دچار این مسئله شدند اول خوب کارکرده بعدا دچار مختل شدن حالا ما میگیم یک جا بی تی اس مشکل داره ولی کلا یا از بی تی اسها هستش یاهم از سخت افزار ضعیف مودم در مجموع چیزیکه بیشتراز 3ماه مداوم کار نده روش نمیشه حساب کرد

mohalls
01-10-2010, 19:17
بابا چه خبره اینجااا دعوا راه انداختین :31:

به قول دوست عزیز برین شرکت یقه ی یارو ( مسئول) بگیرین بگین بابا این چه وضعیه !!!

در ضمن یه نفری نرین ( 20 نفری جمع شین و برین ) لوتی های محل و جمع کنین !!! یه چنتا از اون هیکل گندها رو با خودتون ببرین :31:

ان شاء الله کارتون حله !!

pirouz3
01-10-2010, 19:30
دوستان تهرانی همه با هم بریزید سرشون! بابا اینجا تو اهواز زنگ میزنیم میگیم اینطوره میگن به ما ربطی نداره! با تهران تماس بگیرید! ما فقط فروشنده ایم! مرکز تهرانه! هرچند میدونم این قوم آدم بشو نیستن و این کارا فایده ای نداره!
یه طوری میان تبلیغ می کنن تو تلویزیون، یارو لپ تاپ خودش واسش پرواز می کنه، آدم فکر میکنه خدماتشون عالیه! پول پول! بچاپ بچاپ! حق خوری!

boy iran
01-10-2010, 20:46
سلام دوستان

لطفا شماره تلفن خودتون رو قرار ندید

میتونید تو پیام خصوصی با هم هماهنگ کنید

موفق باشید

lurenzo
01-10-2010, 23:55
نوع مودم : مودم خارجی
مکان مودم : توی خونه نزدیک کامپیوتر

من الان یکماهه که مودمم 24 ساعت روشنه.از این به بعد هم روشن میمونه.
تا الان هم مشکل سرعت بصورت حاد نداشتم.
اینجوری میشه فهمید کیفیت مودم هاشون چطوره!

barslona2006
01-10-2010, 23:59
والا 24 ساعته روشن میذارم برایه دان و میرم میخوابم128 نامحدود هست
اویل خوب بود الان زده به خاکی بد جور هم
دوستان کسی مودم رو پس داده یا نه
از دوستان کسی سرعت 1 مگا داره سرعتش چه جوریاست یک فایل 130 مگا بایتی چقدر طول میکشه
ممنون

lurenzo
02-10-2010, 01:06
والا 24 ساعته روشن میذارم برایه دان و میرم میخوابم128 نامحدود هست
اویل خوب بود الان زده به خاکی بد جور هم
دوستان کسی مودم رو پس داده یا نه
از دوستان کسی سرعت 1 مگا داره سرعتش چه جوریاست یک فایل 130 مگا بایتی چقدر طول میکشه
ممنون

من 1 مگ دارم!
از سرعت توی این یکماه واقعا راضی بودم!
من توی یکساعت حول و حوش 400 مگ میگیرم.(اکثر اوقات یخورده بالاتر و بعضی اوقات هم پایینتر)
130 مگ هم فکر کنم حدود 20 دقیقه طول بکشه!

athryal
02-10-2010, 09:01
کسی نمی دونه چجوری میشه این سرویس رو پس داد؟ برای من فقط 5 روز خوب کار کرد، الان نزدیک یک هفته است که افتضاحه
پشتیبانیش هم یک بار میگه سرعتتون خوبه، حتما با ------ دانلود می کنید!، تا سه ساعت دیگه درست میشه، تا شنبه درست میشه،تا فلان موقعه درست میشه........
تا الان کسی تونسته پس بده؟

reza-ps3
02-10-2010, 10:03
بچه ها همین الان زنگ بزنید بگید فورم پیگیری براتون پر کنند من که الان میخوام زنگ بزنم :21: اگر هممون با هم تو یه روز زنگ بزنیم خیلی بهتره :47:

reza-ps3
02-10-2010, 11:01
بچه ها من الان زنگ زدم پشتیبانی مرکزی مبین نت میگم خانوم لطفا فروم پیگیری برای من پرکنید میگه باشه حتما فقط برو داخل 192.168.0.10 قسمت Status > WiMAX سیگنال هارو بخون ببینم خوبه یا نه : بچه ها خوب توجه کنید :31: بعد از اینکه همه سیگنال هارو براش خوندم میگه rssi یت افتضاه میگم چتور مگه میگه rssi هرچی به منفی 100 نزدیک تر باشه بهتره زنیکه مارو خر حساب کرده

athryal
02-10-2010, 11:46
متاسفانه سرویس رو پس نمی گیرن.....من که سرم کلاه رفت.

athryal
02-10-2010, 12:04
اگر کسی تازه میخواد از مبین نت بگیره، اول بهتره چند ماهی صبر کنه ببینه تکلیف این شرکت چجوری میشه من منکر اینکه برای بعضی از افراد در بعضی از مناطق خیلی خوب بوده نیستم، اما بهتره عجله نکنید صبر کنید ببینید اگر BTS ها شلوغ بشن وضعیتش چجوری میشه، همین الان سرویس یک مگ برای من داره به زور با 5-6 دانلود میکنه! اینکه اگر سرویس خوب نبود مرجوع میکنند هم دروغه حداقل من که هنوز نتونستم پسش بدم، چون اول پول مودم و سرویس رو میگیرند بعد نصاب میاد و بعد از چند روز سرویس تازه راه میوفته و معلوم نیست خوب در بیاد یا نه. مثل تخم مرغ شانسی کاملا شانسیه!
پشتیبانیش هم افتضاحه، من یکبار 8 صبح اینترنتم قطع بود گفت ساعت 1 ظهر زنگ بزنید اون موقع تازه میان میگن که قطعی از آنتن هست یا فقط مشکل شماست!! یکبار هم که سرعتم خیلی کم بود طرف گفت همینه که هست و گوشی رو گذاشت.
کلا این شرکت از نظر کیفیت هنوز قابل اطمینان نیست. هر چند که بعضی ها ظاهرا راضین و در بعضی از مناطق خوب بوده، البته اگر این افراد خودشون کارمند های مبین نت نباشن! سرویس من دوم مهر راه افتاد یکی دو روز خوب بود الان در حد Dial up هم نیست و پسش نمی گیرن دیگه قضاوت انصاف این شرکت با شما! 310 هزار تومن هدر رفت.

در مجموع 200 هزار تومن پول مودم پول کمی نیست اگر سرویستون بد در بیاد پولتون رفته، به هیچ وجه هم چندین ماهه یا یکساله سرویس نگیرید حتما یک ماهه بگیرید چون دیگه واقعا گرفتار می شید،به امید مبین نت ADSL خودتون رو پس ندین. خلاصه خیلی احتیاط کنید، حتما با یکی از نزدیک میشناسیدش و این سرویس رو داره و خونه اش نزدیک شماست مشورت کنید ببینید راضیه یا نه؟ و سئوال کنید که اگر بخواین بگیرید شما هم به همون BTS وصل میشین یا نه.
البته تمام اینایی که گفتم برای تهران بود برای شهرستانها رو نمی دونم شاید اونجا ها خوب باشه، البته من اهواز رو دیدم که خیلیا اینجا ازش شاکی بودن.

karbist
02-10-2010, 12:58
بچه ها من الان زنگ زدم پشتیبانی مرکزی مبین نت میگم خانوم لطفا فروم پیگیری برای من پرکنید خوب باشه حتما برو داخل 192.168.0.10 قسمت Status > WiMAX سیگنال هارو بخون ببینم خوبه یا نه : بچه ها خوب توجه کنید
بعد از اینکه همه سیگنال هارو براش خوندم میگه rssi یت افتضاه میگم چتور مگه میگه rssi هرچی به منفی 100 نزدیک تر باشه بهتره زنیکه مارو خر حساب کرده

آقا این فرکانس 3459000 رو از تو مودم حذف کن , ببین میتونی به یک bts دیگه وصل بشی.
bts منطقه ما کاملا اشباع شده, من فرکانسش رو حذف کردم و الان به یک bts دیگه وصل شدم که کیفیتش خیلی خوبه. البته خود مودم رو هم زدم سر یک لوله 6 متری تا بتونه به اون bts دورتره وصل بشه.

reza-ps3
02-10-2010, 13:12
بچه ها بهترین راه شکایت کردن یه جور با هم هماهنگ شیم یه قراری بذاریم برای پیگیری کردن :47:

اینم از تست امروز

سرویسمم 1 مگه

reza-ps3
02-10-2010, 14:00
اینم از وضعیت پینگ:19:

reza-ps3
02-10-2010, 14:07

adcomputer
02-10-2010, 14:51
بچه ها من الان زنگ زدم پشتیبانی مرکزی مبین نت میگم خانوم لطفا فروم پیگیری برای من پرکنید خوب باشه حتما برو داخل 192.168.0.10 قسمت Status > WiMAX سیگنال هارو بخون ببینم خوبه یا نه : بچه ها خوب توجه کنید

بعد از اینکه همه سیگنال هارو براش خوندم میگه rssi یت افتضاه میگم چتور مگه میگه rssi هرچی به منفی 100 نزدیک تر باشه بهتره زنیکه مارو خر حساب کرده

آره هیچی بلد نیستند. تازه این که خوبه. چند روز پیش زنگ زدم گفتم پینگم بالاست گفت پینگ دیگه چیه؟ بعد از کلی توضیح میگه تو استاد شبکه ای؟ منم بهش گفتم احیاناً شما اونجا آبدارچی نیستی؟

reza-ps3
02-10-2010, 15:37
از دوستان هرکسی که میخواد شکایت کنه با دوست عزیزمون اقای nickcarter هماهنگ کنه :47:

mahanramzi
02-10-2010, 16:31
سرویس من هم 1 هفته است وصل کردن اولش خوب بود 256 kb رو بدون نوسان داشتم اما از روزه دوم افتضاح شده اینقدر سرعتش اومده پایین که در حد 2- 3 kb شده حتی یا هو رو به زور باز می کنه زنگ زدم پشتیبانی می گه فرم پیگریتون رو فرستادیم قسمت فنی باید صبر کنید به شما زنگ بزنن :13: من که موافق شکایتم . فقط به کجا می شه شکایت کرد .....

h.yazdani67
02-10-2010, 17:22
بچه ها منم خیلی افت سرعت دارم. پایه شکایت هستم!
یکی leader بشه!

mehdi2222
02-10-2010, 17:39
ما هی بگیم بیایم منبر شما هی بگید لیلی پسر بودیا دختر بابا ....اصلا بما چه خوبی نیومده

Fusi0n
02-10-2010, 19:04
خدایش برین شکایت زیاد باشین مطمئن 1 درصد تاثیر بزاره بازم خوب فکر کنم باید قسمت جرایم رایانه ای برید به احتمال ! :41:
چه بهتر بود کلا از تمامی سرویس دهنده بد سرویس میدن(فکر نکنم خوب وجود داشته باشه) شکایت میکردیم این جوری تعداد بیشتری بودیم میرفتیم حسابی میگرخیدن فکر میکردن چه خبر :31::27::18:

parsams
02-10-2010, 20:02
جرایم رایانه ای در مورد خلافهای اینترنتی و کلاهبرداری در داخل فضای مجازی و کپی غیر مجاز نرم افزار و فیلمهای سینما و جعل سند و مدرک با کامپیوتر و سرقت از حساب و کارت بانکی و ....هست و به سرعت اینترنت و سرویس دهنده ها ربطی نداره. متولی شرکتهای اینترنت و ISP ها سازمان تنظیم مقررات رادیویی و همینطور شرکت مخابرات هستن. برای پیگیری یکنفره و حتی با تلفن هم میشه پیگیری کرد و گاهی وقتا هم جواب میده.

من که دیگه بی خیال شدم مبین رو . رفتم و توی یه دفتر خدمات ایرانسل ثبت نام کردم ببینم این یکی چه جوری از آب در میاد.

reza-ps3
02-10-2010, 21:25
دوستان یه تست با
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگیرید و همینجا قراردهید - برای منو 209kbps رو نشون میده در صورتیکه باید 1024kbps باشه

nickcarter
02-10-2010, 22:52
سلام

من مودم امروز چند جهت چرخوندم در حال حاضر سرعت خوبه

reza-ps3
02-10-2010, 23:05
سلام

من مودم امروز چند جهت چرخوندم در حال حاضر سرعت خوبه

سلام اگه میتونی بدونه idm دانلود کن که سرعت واقععی دانلودت معلوم شه چیه:10:

reza-ps3
02-10-2010, 23:31
اینم از سرعت دانلود ما:31::8:

مثلا 1 مگه خیره سرش

nickcarter
02-10-2010, 23:59
سلام اینم از speedtest.ir

Fusi0n
03-10-2010, 00:15
این سرعت ها رو شما به چه شکل گرفتین راحت دادن این 512 40 گیگ میشه راحت گرفت ؟

lurenzo
03-10-2010, 00:52
اینم از سرعت دانلود ما:31::8:

مثلا 1 مگه خیره سرش

نه دیگه نشد!!!

فقط دانلود منیجر ها هستن که سعی میکنن از حداکثر پهنای باند برای دانلود استفاده کنن و مرور گر ها هیچوقت از حداکثر پهنای باند استفاده نمیکنن!

حالا منم یه نکته بگم :
همین الان درحال حاضر من سرعتم کمه و حدود 50-60 کیلوبایت شده! ولی با چیز پی ان که دانلود کنم سرعتم دوباره میشه 130 کیلوبایت!

reza-ps3
03-10-2010, 01:12
نه دیگه نشد!!!

فقط دانلود منیجر ها هستن که سعی میکنن از حداکثر پهنای باند برای دانلود استفاده کنن و مرور گر ها هیچوقت از حداکثر پهنای باند استفاده نمیکنن!

حالا منم یه نکته بگم :
همین الان درحال حاضر من سرعتم کمه و حدود 50-60 کیلوبایت شده! ولی با چیز پی ان که دانلود کنم سرعتم دوباره میشه 130 کیلوبایت!

نه دوست عزیز اینجوریاهم که شما میگی نیست من خودم با همین مبین نت همینجوری که عکسشو گذاشتم 125k سرعت دانلودم بود :41:
دانلود منیجر ها کارشون این است که سرعت رو ببرن بالاتر سرعت تعین شده:46:

lurenzo
03-10-2010, 02:21
نه دوست عزیز اینجوریاهم که شما میگی نیست من خودم با همین مبین نت همینجوری که عکسشو گذاشتم 125k سرعت دانلودم بود :41:

البته برای خودم هم بندرت اتفاق افتاده که با مرورگر با سرعت ماکزیمم دانلود کنم ولی اون چیزی رو که گفتم درش شک نکن!:10:
دانلود منیجر ها هم هیچ وقت سرعت رو بالاتر از پهنای باند اختصاص داده به شما نمیتونن ببرن!

barslona2006
03-10-2010, 03:26
دوستانی که 1مگ گرفتن چه طوری بهشون دادن نامه شرکتی چیزی دادین ؟؟ یه راهنمایی کنیدممنون

pirouz3
03-10-2010, 04:01
دوستانی که 1مگ گرفتن چه طوری بهشون دادن نامه شرکتی چیزی دادین ؟؟ یه راهنمایی کنیدممنون
از یه شرکتی! حالا خودتون یا دوستی یا فامیلی! یه نامه میگیری که میگه شرکت ما به اینترنت 1 مگ نیاز داره و اینا!

ab.mahmoodi
03-10-2010, 09:19

دوست عزيز اون سرعتي كه در دانلود منيجر به شما نشون ميده مطمئنا سرعت واقعي نيست بخاطر اينكه اگر شما

مدت زمان دانلود رو داشته باشيد و حجم دانلودتون هم در نظر بگيريد بعد حجم را تقسيم بر مدت زمان (به ثانيه) كنيد

سرعت واقعيتون بدست مياد. ميبينيد سرعت شما نسبت به اون چيزي كه تو دانلود منيجر نشون ميده خيلي پايينتره.

---------- Post added at 09:19 AM ---------- Previous post was at 09:18 AM ----------

يك معرفينامه از دانشگاه يا شركت كافيه.

reza-ps3
03-10-2010, 09:21
البته برای خودم هم بندرت اتفاق افتاده که با مرورگر با سرعت ماکزیمم دانلود کنم ولی اون چیزی رو که گفتم درش شک نکن!:10:
دانلود منیجر ها هم هیچ وقت سرعت رو بالاتر از پهنای باند اختصاص داده به شما نمیتونن ببرن!

شما یه تست با سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگیر ماکزیمم سرعت دانلودتو زده بعد با سرعت دانلود internet download manager مقایسه کن ببین چقدر سرعتت رفته بالا :31::7:

h.yazdani67
03-10-2010, 09:30
سلام اینم از speedtest.ir

nick karter دیدی گفتم مشکل از کجاسسس؟ دیدی مشکل از اون نصابه نه از چیز دیگه!!
حالا حالشو ببر!

reza-ps3
03-10-2010, 11:05
دوست عزیز جناب h.yazdani67 مشکل من تا حدودی حل شد مچکرم از راهنماییتون فقط نمیدونم چرا پینگم انقدر بالاست

karbist
03-10-2010, 11:39
آقا این راه حلتون رو پابلیک کنید بقیه هم استفاده کنند, ثواب داره. :31:

saman_dolore
03-10-2010, 11:55
دوستان عزیز که 1مگ نا محدود دارن، یا کلن وایمکس مبین نت دارن،
کسی از شماها تاحالا skype رو امتحان کرده که ببینه پارازیت داره یا نه؟
یا اصلا میشه call کرد باهاش یا نه؟ یا اینکه پی ام هاش send میشه یا نه ؟
خواهشن جواب سوالمو یکی بده، چندین بار تو همینجا پرسیدم و کسی جواب نداده

lurenzo
03-10-2010, 12:24
شما یه تست با سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بگیر ماکزیمم سرعت دانلودتو زده بعد با سرعت دانلود internet download manager مقایسه کن ببین چقدر سرعتت رفته بالا :31::7:

اینم از تست من :

دانلود منیجر هم با همین سرعت ماکزیمم دانلود میکنه دیگه! از این بیشتر نمیشه که!!!:20: