PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

ham33d
11-10-2012, 08:04
:sq_16::sq_19:

*Forgotten*
11-10-2012, 08:08
من انگار اینترنتم دوباره به روال عادی برگشته ولی آنتن دهی افتضاح تر شده قبلا 4 چراغ روشن میشد ولی الان بزور به 3 تا میرسه

دیشب برا دانلود گذاشته بودم ولی هیچی دانلود نکرده بررسی کردم انگار کلا اینترنت از 2 به بعد قطع شده بود (آیپی دوباره تغییر کرده یا...) مودم رو خاموش روشن کردم دیدم دوباره اینترنت وصل شد

همونطور که قبلا گفتم............................

تمام این مسائل یک نقشه شوم هست تا جلوی دانلود شبانه رو بگیرن یا نیمه فلج کنن بدون اینکه دانلود شبانه رو بردارن

اگه همین مسائل رو کنار هم بزاری مثل:

آپی عوض شدن در ساعت رایگان..
قرار دادن فایروال برای فرمت های قابل دانلود ..
نصف شدن سرعت دانلود در ساعت رایگان یا کلا دایلاپ شدن..
............

بقیشه میتونی خودت حدس بزنی

arash59b
11-10-2012, 08:10
مال من هم قطع بود همون 2 گیگ هر شب رو تونستم بگیرم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

*Forgotten*
11-10-2012, 08:14
دوست من سلام

اون کاربر مبین نت دیگه چند ماهی هست اینطرفا نمیاد بیچاره دید کاری از دستش برنمیاد و باید جواب بعضی از .... بده.

مین نت هم یه شرکت ظاهرا خصوصی و باطنا دولتیه و به غیر از این تو ایران هر شرکتی که رقیب نداشته باشه واسه همه تاقچه بالا میزاره و منتش رو هم باید بکشی نمونش صنعت خصوصی خودرو، شرکت خصوصی مخابرات و ........................................ تا شرکت دیگه

زیاد هم نگران نباش بعد از یه مدت بلا نسبت مثل ما مخت هنگ می کنه اروم میشی و به قضا و قدر الهی تن میدی و شکر هم می کنی.

وقتی مبین نت میگیری و قطع میشه اولش اینطوری هستی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش میگی زنگ میزنم و حقم رو می گیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش یه چند مدت اینترنت وصل میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد دوباره قطع میشه بعد وصل میشه بعد.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخرش تسلیم سرنوشت میشی ارتباط با دنیای خارج اینطوری میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مبین نت هم میگه به به چه کاربر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوبی

اگر یکماهی کل کاربرا باهم شارژ نکنن اونوقت حساب کار دستش میاد که کی حرف اول رو میزنه

مبین نت
11-10-2012, 10:38
راستش تعداد زیادی از صفحات این تاپیک بالای هزار صفحه‌ای رو خوندم. تقریباً بجز عده‌ای خیلی معدود و البته کاربر مبین‌نت که نماینده خود شرکت هست، الباقی از خدمات این شرکت راضی نیستن.
به نظر شرکت مبین‌نت یه شرکت خصوصی هست و قاعدتاً بایستی از میزان رضایت مشتریانش خوشحال بشه. درست که مدتی هست رسماً اون رو زیرمجموعه شرکت مخابرات می‌بینیم، اما قاعدتاً بایستی قوانین رایج دنیای تجارت و نه قوانین دولتی در اون حاکم باشه.
سئوالی که از مبین‌نت عزیز داشتم این هست که چرا عملاً اینطور نیست؟ یعنی تا اینجا که هر وقت شرکت مبین‌نت به مشکل می‌خوره بجای بسط امکانات که مشکلات اساساً سر همین قضیه هست، فوری سعی به محدود کردن کاربرانش می‌گیره (مشابه بحث ایجاد محدودیت عمدی برای سرعت یک مگابیت). این وسط بجای شفاف بودن و بهبود وضعیت بخش پشتیبانی، اونجا هم مشابه خود وایمکس‌شون روز به روز بدتر و شلوغ‌تر و جوابها نامربوط‌تر می‌شه.

البته من تمام پست‌های شما که سیستم فوروم نشون می‌داد رو خوندم و متاسفانه جایی مشخصاً ندیدم این صحبت محدود کردن سرعت رو کجا گفتین و قضیه چی هست.‌ آیا یه خبر عمومی و رسمی هست یا اینکه یه خبر در گوشی و غیرقابل استناد؟

درضمن من که شخصاً توی این ۴-۵ ماه اخیر اینقدر به پشتیبانی زنگ زدم و ساعتها برای تماس با کارشناسها سعی کردم که دست آخر یه مودم دایال‌آپ و بعد بخاطر گرونی قبض اون، یه مودم سیم‌کارتی گرفتم که توی قطعی‌های مکرر و مشابه امروز بالای ۱۶ ساعت مبین‌نت، از اینترنت دور نمونم.
متاسفانه کارشناسها هم هر بار یه چیزی می‌گن. اما دو بار بودن آدمهای باانصافی که رسماً گفتن منطقه زندگی من و کلاً غرب تهران با ترافیک شدید مواجه هست و قطعی‌های مکرر و ساعتها پشت در تماس موندن سر همین قضیه هست.

منتهی سئوالی که از شما داشتم این هست که آیا این قضیه واقعاً و خداوکیلی در حال رفع اشکال هست یا مبین‌نت مشابه مثل چاه رو نکنده، منار رو دزدیده بدون امکانات، مشتری جذب کرده و حالا توی دادن خدمات گیر کرده؟
یعنی ما که ساکن غرب تهران هستیم آیا باید مهاجرت کنیم یا راه‌ حل منطقی برای این مشکل هست؟

اگه جواب واقعی بدید ممنون می‌شم.

خبر خوش برای ساکنان غرب تهران: به لطف تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران ما در واحدهای گوناگون شرکت ارتباطات مبین‌نت، در چند روز گذشته تعداد زیادی فرستنده‌‌ی وایمکس مبین‌نت در مناطق غرب تهران برپا شدند تا مشکلات آنتن‌دهی مشترکان عزیز در این مناطق به کلی برطرف شود و چندین هزار مشترک جدید بتوانند با وصل شدن به شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت، از اینترنت پرسرعت بی‌سیم لذت ببرند. آن‌چه در شرکت ارتباطات مبین‌نت بیش‌ترین اهمیت را دارد، کیفیت ارایه‌ی خدمات است. به همین دلیل، همکاران ما در بخش‌های گوناگون مبین‌نت همواره در تلاش برای شناسایی و برطرف کردن مشکلات، ارایه‌ی راهکارهای جدید برای بهبود خدمات و در نهایت جلب کردن رضایت مشترکان عزیز هستند. همکاران ما هر روز در گوشه‌ و کنار کشور نیز فرستنده‌های وایمکس جدیدی برپا می‌کنند تا دسترسی مشترکان به شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت را بهبود بخشند یا امکان دسترسی به شبکه در نقاط جدید کشور را فراهم کنند. استقبال غیرقابل‌ پیش‌بینی و گسترده‌ی هم‌وطنان در سراسر کشور از خدمات اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت، وظیفه‌ی ما را برای جلب رضایت تمام مشترکان گران‌قدرمان بسیار دشوار کرده است، اما امیدواریم با تلاش شبانه‌روزی همکاران، همواره بتوانیم خدمات وایمکس مبین‌نت را با کیفیت مورد نظر مخاطبان‌مان ارایه دهیم. در ادامه، فهرستی از مناطق قرارگیری دکل‌های جدید غرب تهران را مشاهده می‌کنید:
- بزرگراه آزادگان، بالاتر از صدرا
- شهران شمالی
- تقاطع شهران با آبشناسان
- انتهای بلوار تعاون
- شهران جنوبی
- بلوار لاله نرسیده به بزرگراه باکری
- جنت‌آباد مرکزی
- محمودآباد
- بزرگراه ستاری، تقاطع ۳۵ متری گلستان
- بزرگراه ستاری، تقاطع میرزا بابایی
- تقاطع سردار جنگل و میرزا بابایی
- المهدی، انتهای ۲۴ متری
- اندیشه، انتهای حسین مرادی
- تقاطع بزرگراه ستاری و بزرگراه حکیم
- حسن‌آباد شمالی
- اشرفی اصفهانی، امام حسن(ع)
- شهرک هما
- تقاطع اشرفی اصفهانی و میرزا بابایی
- انتهای سیمون بولیوار
- تقاطع بزرگراه همت و بزرگراه یادگار امام
- تقاطع بزرگراه یادگار امام و بزرگراه نیایش
- تقاطع بزرگراه یادگار امام و دادمان
- فرحزاد
- ابتدای کوهستان
- ابتدای بلوار ایوانک
- تقاطع اشرفی اصفهانی و بزرگراه همت
- تقاطع بزرگراه حکیم و بزرگراه باکری
- تقاطع بزرگراه کاشانی و بلوار شقایق
- تقاطع بلوار جنت‌آباد و انصار المهدی
- آبشناسان، شقایق
- تقاطع بلوار جنت‌آباد و آبشناسان
- تقاطع بزرگراه همت و سردار جنگل
- تقاطع بلوار جنت‌آباد و بزرگراه همت
- شهرک پرواز
- اواسط بلوار لاله

این تعداد بی تی اس مخصوص غرب تهران در تیرماه اضافه شده و حدود 80 بی تی اس هم طی ماههای مرداد و شهریور که کلی بوده و مربوط به یک منطقه خاص نمیشده ...

M0RTEZA_R
11-10-2012, 10:51
سلام
من میخوام بگیرم ولی نمایندگی ها میگن مودم نداریم.اگه از سایت ثبت نام کنم مودم دارن؟
بعد از سایت چند روزه وصل میشه؟

ali_z051
11-10-2012, 10:55
یه ترفند بلدم میزنم ترافیک کم نمی‌کنه

فقط خدا بخیر کنه عاقبتمو

خوراک این چیزام !! :31:

arash59b
11-10-2012, 13:20
خبر خوش برای ساکنان غرب تهران: به لطف تلاش‌های شبانه‌روزی همکاران ما در واحدهای گوناگون شرکت ارتباطات مبین‌نت، در چند روز گذشته تعداد زیادی فرستنده‌‌ی وایمکس مبین‌نت در مناطق غرب تهران برپا شدند تا مشکلات آنتن‌دهی مشترکان عزیز در این مناطق به کلی برطرف شود و چندین هزار مشترک جدید بتوانند با وصل شدن به شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت، از اینترنت پرسرعت بی‌سیم لذت ببرند. آن‌چه در شرکت ارتباطات مبین‌نت بیش‌ترین اهمیت را دارد، کیفیت ارایه‌ی خدمات است. به همین دلیل، همکاران ما در بخش‌های گوناگون مبین‌نت همواره در تلاش برای شناسایی و برطرف کردن مشکلات، ارایه‌ی راهکارهای جدید برای بهبود خدمات و در نهایت جلب کردن رضایت مشترکان عزیز هستند. همکاران ما هر روز در گوشه‌ و کنار کشور نیز فرستنده‌های وایمکس جدیدی برپا می‌کنند تا دسترسی مشترکان به شبکه‌ی وایمکس مبین‌نت را بهبود بخشند یا امکان دسترسی به شبکه در نقاط جدید کشور را فراهم کنند. استقبال غیرقابل‌ پیش‌بینی و گسترده‌ی هم‌وطنان در سراسر کشور از خدمات اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت، وظیفه‌ی ما را برای جلب رضایت تمام مشترکان گران‌قدرمان بسیار دشوار کرده است، اما امیدواریم با تلاش شبانه‌روزی همکاران، همواره بتوانیم خدمات وایمکس مبین‌نت را با کیفیت مورد نظر مخاطبان‌مان ارایه دهیم. در ادامه، فهرستی از مناطق قرارگیری دکل‌های جدید غرب تهران را مشاهده می‌کنید:

مبین نت عزیز ایران همش تهران نیست

وضع خیلی جاها مخصوصا اهواز خوب نیست دلیل نمیشه تو کلان شهری مثل اهواز 3-4 تا دکل بزنید (که یک چهارم شهر رو هم پوشش نمیده) بعد تبلیغ کنید اهواز وایمکس داره همینطور تو شهرهای دیگه مثل........................

مسولین شما که به اندازه .... بازاریابی سرشون نمیشه. تهران صد تا شرکت و ISP داره رفتید واسش 40 تا دکل زدید ولی مثلا شهرک نفت اهواز به دلیل مسائلی دسترسی به اکثر انواع اینترنت ندارند ولی حتی 1 دکل هم نزاشتید......

سلام
من میخوام بگیرم ولی نمایندگی ها میگن مودم نداریم.اگه از سایت ثبت نام کنم مودم دارن؟
بعد از سایت چند روزه وصل میشه؟

ثبت نام شما بالاخره به نزدیک ترین نمایندگی ارجاع میشه

خودشون که از دفتر مرکزی پانمیشن بیان واستون نصب کنن

666hamed666
11-10-2012, 15:37
سلام دوستان. من میخوام اشتراک 1024 یک ساله از مبین نت بگیرم. یه چندتا صفحه اخر از تاپیک رو خوندم یه خورده دو دل شدم. میخوام بدونم کیفیت این سرویس چجوری مخصوصآ تو غرب تهران و شهرک اکباتان. لطفآ راهنمایی بفرمایید.

timemachine2029
11-10-2012, 16:09
سلام دوستان. من میخوام اشتراک 1024 یک ساله از مبین نت بگیرم. یه چندتا صفحه اخر از تاپیک رو خوندم یه خورده دو دل شدم. میخوام بدونم کیفیت این سرویس چجوری مخصوصآ تو غرب تهران و شهرک اکباتان. لطفآ راهنمایی بفرمایید.

فقط 512 ش پایداره رو 1 مگ و 2 مگ اصلا توصیه نمیشه اگر برای دانلود شبانه می خواهید.

stratocaster
11-10-2012, 16:16
فقط 512 ش پایداره رو 1 مگ و 2 مگ اصلا توصیه نمیشه اگر برای دانلود شبانه می خواهید.

تایید میشه

farhad_swk
11-10-2012, 16:51
با سلام به همه دوستان
من الان حدود 1.5 سال هستش که اشتراک مبین 1024 دارم با یک مودم مدل IX350
اما به خاطر اینکه سر کار هم نیاز به اینترنت دارم و این مودم برای جابجایی بزرگ هستش حدود 7 ماه پیش رفتم یه مودم جیبی هم خریدم. تا 4-5 ماه این مودم یدون هیچ مشکلی کار میداد اما بعد از اون این مودم جیبی سیگنال نمیگرفتت و من مطمئن بودم که مودم خراب شده (البته بدون هیج دلیل خاصی)
از اون روز مشکلات من شروع شد. هرچی به مرکز خدمات زنگ میزدم، میگفت مودم جیبی سیگنال ضعیفی میگیره و همه جا آنتن نمیده و مشکل از مودم نیست. من میگفتم باشه قبول من نمیگم همه جا آنتن بده شما فقط یک جا ببریدش که آنتن بده، من قبول میکنم. خلاصه من رفتم به نمایندگی که ازش خریده بودم و اونم بعد از کلی معطل کردن و چند 10 بار ریست کردن مودم به این نتیجه رسید که مودم مشکل داره و این دفه منو حواله داد به یه مرکز ذیگه که گفت اون باید مودم تو رو عوض کنه. این دفه رفتم اون مرکز و خلاصه بعد از کلی داستان تعریف کردن برای اونا مودم رو تحویل گرفتن و بعد از حدود 2 هفته تماس گرفتن که آقا مودم جدیدت رسیده. منم خوشحال رفتم تحویل گرفتم، دقیقا مودم جدید تحویلی ایشون 2 روز کار داد و بازم چراغ وایمکس در حالت چشمک زن باقی موند (این دفه با وجود اینکه سیگنال دریافت میگرد و سیگنال دربافتیش هم نسبتا قوی بود اما بازهم کانکت نمیشد) و دوباره روز از نو و روزی از نو. من برای اطمینان بیشتر مودم جیبی دوستم زو ازش گرفتم و تو جاهای مختلف هر 2 مودم رو امتحال میکردم که مودم اون وصل میشد و مودم من نه! خلاصه من که دیگه به خاطر پشتیبانی بسیار ضعیف و پاسخگو نبودن شرکت مبین نت عطای این مودم بی کیفت رو به لقاش بخشیدم . حیف اون همه پولی که بابت این مودم دادم.
(
خلاصه با این مقدمه طولانی که گفتم، میخواستم بگم که تصمیم گرفتم که حالا که مودم جیبی مشکل منو حل نکرد. مودم رو میزی خودم رو جیبی کنم! نتیجه کار رو در زیر میبینید. (ارتفاع این مودم جدید 5 سانتیمتر شده)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیر انصاری
11-10-2012, 19:08
راستش تعداد زیادی از صفحات این تاپیک بالای هزار صفحه‌ای رو خوندم. تقریباً بجز عده‌ای خیلی معدود و البته کاربر مبین‌نت که نماینده خود شرکت هست، الباقی از خدمات این شرکت راضی نیستن.
به نظر شرکت مبین‌نت یه شرکت خصوصی هست و قاعدتاً بایستی از میزان رضایت مشتریانش خوشحال بشه. درست که مدتی هست رسماً اون رو زیرمجموعه شرکت مخابرات می‌بینیم، اما قاعدتاً بایستی قوانین رایج دنیای تجارت و نه قوانین دولتی در اون حاکم باشه.
سئوالی که از مبین‌نت عزیز داشتم این هست که چرا عملاً اینطور نیست؟ یعنی تا اینجا که هر وقت شرکت مبین‌نت به مشکل می‌خوره بجای بسط امکانات که مشکلات اساساً سر همین قضیه هست، فوری سعی به محدود کردن کاربرانش می‌گیره (مشابه بحث ایجاد محدودیت عمدی برای سرعت یک مگابیت). این وسط بجای شفاف بودن و بهبود وضعیت بخش پشتیبانی، اونجا هم مشابه خود وایمکس‌شون روز به روز بدتر و شلوغ‌تر و جوابها نامربوط‌تر می‌شه.

البته من تمام پست‌های شما که سیستم فوروم نشون می‌داد رو خوندم و متاسفانه جایی مشخصاً ندیدم این صحبت محدود کردن سرعت رو کجا گفتین و قضیه چی هست.‌ آیا یه خبر عمومی و رسمی هست یا اینکه یه خبر در گوشی و غیرقابل استناد؟

درضمن من که شخصاً توی این ۴-۵ ماه اخیر اینقدر به پشتیبانی زنگ زدم و ساعتها برای تماس با کارشناسها سعی کردم که دست آخر یه مودم دایال‌آپ و بعد بخاطر گرونی قبض اون، یه مودم سیم‌کارتی گرفتم که توی قطعی‌های مکرر و مشابه امروز بالای ۱۶ ساعت مبین‌نت، از اینترنت دور نمونم.
متاسفانه کارشناسها هم هر بار یه چیزی می‌گن. اما دو بار بودن آدمهای باانصافی که رسماً گفتن منطقه زندگی من و کلاً غرب تهران با ترافیک شدید مواجه هست و قطعی‌های مکرر و ساعتها پشت در تماس موندن سر همین قضیه هست.

منتهی سئوالی که از شما داشتم این هست که آیا این قضیه واقعاً و خداوکیلی در حال رفع اشکال هست یا مبین‌نت مشابه مثل چاه رو نکنده، منار رو دزدیده بدون امکانات، مشتری جذب کرده و حالا توی دادن خدمات گیر کرده؟
یعنی ما که ساکن غرب تهران هستیم آیا باید مهاجرت کنیم یا راه‌ حل منطقی برای این مشکل هست؟

اگه جواب واقعی بدید ممنون می‌شم.

رضایت از اینرنت نت تو ایران خیلی مفهمومی نداره! هر شرکتی باشی بازم مشکل هست.

امیر انصاری
11-10-2012, 20:13
مبین نت عزیز ایران همش تهران نیست

وضع خیلی جاها مخصوصا اهواز خوب نیست دلیل نمیشه تو کلان شهری مثل اهواز 3-4 تا دکل بزنید (که یک چهارم شهر رو هم پوشش نمیده) بعد تبلیغ کنید اهواز وایمکس داره همینطور تو شهرهای دیگه مثل........................

مسولین شما که به اندازه .... بازاریابی سرشون نمیشه. تهران صد تا شرکت و ISP داره رفتید واسش 40 تا دکل زدید ولی مثلا شهرک نفت اهواز به دلیل مسائلی دسترسی به اکثر انواع اینترنت ندارند ولی حتی 1 دکل هم نزاشتید......

کاملاً موافقم. اون زمانی که این مطلب (نصب کلی بی تی اس جدید برای غرب تهران) تو وبلاگ مبین نت قرار گرفت، من نظر گذاشتم پس ما چی؟ شهر ما از همون اول همین تعداد بوده و هیچ تغییری نکرده! اما مسئولین وبلاگ لطف کردن نظر من رو پاک کردن!

persianboy2000
11-10-2012, 20:34
استقبال غیرقابل‌ پیش‌بینی و گسترده‌ی هم‌وطنان در سراسر کشور از خدمات اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت، وظیفه‌ی ما را برای جلب رضایت تمام مشترکان گران‌قدرمان بسیار دشوار کرده است، اما امیدواریم با تلاش شبانه‌روزی همکاران، همواره بتوانیم خدمات وایمکس مبین‌نت را با کیفیت مورد نظر مخاطبان‌مان ارایه دهیم.

جناب مبین نت عزیز نظرتون رو به چند نکته جلب می کنم:

1- کشور ایران در حال حاضر با جمعیت بالای جوان مواجه هست که اکثر آنها از دورافتاده ترین نقاط کشور تا امثال من نوعی که در شهرهای بزرگی مثل تهران می باشند از کامپیوتر استفاده می کنند.

2-دنیای مجازی روز به روز خودش رو بیشتر در بین نسل های جدید پیدا کرده و استفاده از اینترنت در حال گسترش سریع است.

3- بخش عمده ای از فعالیت های دانشگاهی در کشور ما از تحقیق و homework گرفته تا تعامل با استاد و ارتباط با دانشگاه مانند ثبت نام و انتخاب واحد و پرداخت شهریه و غیره در چند سال اخیر به طور فزاینده ای بر پایه اینترنت انجام می شود.

4- خیلی از افراد برای ارتباط با همکاران خود در سراسر شهرها و حتی کشور های دیگر از بستر اینترنت استفاده می کنند.

5-رشد فناوری ریزپردازده ها و کوچک شدن ابعاد آنها، کاهش بهای کامپیوترها البته با فاکتور گرفتن از یکی دو سال اخیر، گسترش استفاده از کامپیوتر و افزایش خدمات الکترونیکی از موارد دیگر استفاده از اینترنت می باشند.

حال با توجه به این موارد و خیلی از موارد دیگر مبنی بر گسترش اینترنت که باعث بقول شما استقبال غیرقابل‌ پیش‌بینی و گسترده‌ی هم‌وطنان در سراسر کشور شده بنظر شما نقش شرکت مبین نت و دیگر شرکت های isp این وسط بغیر از اینکه یک بازار مفت و مجانی خدا انداخته تو دامنشون و روز به روز با تبلیغات رنگارنگ و وسوسه انگیز که متاسفانه اکثرا تو خالی هستن چیز بیشتری هست؟

شما نباید این استقبال رو تفسیر به رای بکنید و فکر کنید هموطنان عاشق چشم و ابروی شما هستند! حتما مستحضر هستید مخابرات چه مقدار از کابل های مسی اماکن رو جمع کرده و مثلا فیبر کرده که روش ای دی اس ال هم نمیدن و خیلی ها مجبورند از خدمات بیسیم استفاده کنند!

متاسفانه سیاست گذاران مبین نت کیفیت رو فدای کمیت خدمات کرده اند و در حالیکه تعداد زیادی از مشترکان کنونی از عدم کیفیت و کاهش سرعت در ساعات شلوغ و افزایش قطعی ها و هزار مشکل جانبی نالان هستند به گسترده تر کردن تبلیغات و افزایش مشترکان اهتمام ورزیده اند که سودجویی و متاسفانه سواستفاده از فضای بوجود آمده رو تداعی می کنه و هرچه هم اعتراض کنیم البته آنچه در این هیاهو به جایی نرسد فریاد است.

من نمیخوام اینجا زحمات مبین نت رو انکار کنم ولی شما ببینید این همه نارضایتی از خدمات رو چه کسی بلاخره باید سروسامان بدهد؟ من کاری به شرکت های دیگه ندارم که کیفیت خدماتشون خوبه یا در پیته! من چون الان اشتراک مبین نت دارم این انتقادات رو می کنم. امیدوارم این آقایون مسئول به طور واقعی رضایت مصرف کننده و نه فقط منافع خود را ملاک سیاست گذاری هایشان قرار دهند.

یک سری سوال هم داشتم که در پست های قبل بی حواب موند :

1- علت اینکه کانکت شدن به اینترنت این قدر طول می کشد چیست با توجه به اینکه سیگنال دریافتی خوب می باشد؟ چراغ وایمکس آبی بصورت چشمک زن تا نیم ساعت بعد روشن بصورت ثابت و وصل می شود. CINR/RSSI= 19/-68
2- استفاده طولانی مدت از مودم جیبی باعث ریست شدن تنظیمات به پیشفرض می شود؟
3-چرا دقیقا شب هایی که دانلود شبانه میکنم از فرداش افت شدید سرعت پیدا می کنم بطوری که باعث شده دیگه قید دانلود شبانه رو بزنم که مبادا در طول روز با مشکل مواجه شوم. آیا این رو باید یک تهدید از مبین نت برای پرهیز از دانلود شبانه بدانم؟

اگه جناب مبین نت یا کارکنانی از شرکتشان جواب دهند لطف بزرگی کرده اند.

bina22
11-10-2012, 21:22
جناب مبین نت عزیز نظرتون رو به چند نکته جلب می کنم:

1- کشور ایران در حال حاضر با جمعیت بالای جوان مواجه هست که اکثر آنها از دورافتاده ترین نقاط کشور تا امثال من نوعی که در شهرهای بزرگی مثل تهران می باشند از کامپیوتر استفاده می کنند.

2-دنیای مجازی روز به روز خودش رو بیشتر در بین نسل های جدید پیدا کرده و استفاده از اینترنت در حال گسترش سریع است.

3- بخش عمده ای از فعالیت های دانشگاهی در کشور ما از تحقیق و homework گرفته تا تعامل با استاد و ارتباط با دانشگاه مانند ثبت نام و انتخاب واحد و پرداخت شهریه و غیره در چند سال اخیر به طور فزاینده ای بر پایه اینترنت انجام می شود.

4- خیلی از افراد برای ارتباط با همکاران خود در سراسر شهرها و حتی کشور های دیگر از بستر اینترنت استفاده می کنند.

5-رشد فناوری ریزپردازده ها و کوچک شدن ابعاد آنها، کاهش بهای کامپیوترها البته با فاکتور گرفتن از یکی دو سال اخیر، گسترش استفاده از کامپیوتر و افزایش خدمات الکترونیکی از موارد دیگر استفاده از اینترنت می باشند.

حال با توجه به این موارد و خیلی از موارد دیگر مبنی بر گسترش اینترنت که باعث بقول شما استقبال غیرقابل‌ پیش‌بینی و گسترده‌ی هم‌وطنان در سراسر کشور شده بنظر شما نقش شرکت مبین نت و دیگر شرکت های isp این وسط بغیر از اینکه یک بازار مفت و مجانی خدا انداخته تو دامنشون و روز به روز با تبلیغات رنگارنگ و وسوسه انگیز که متاسفانه اکثرا تو خالی هستن چیز بیشتری هست؟

شما نباید این استقبال رو تفسیر به رای بکنید و فکر کنید هموطنان عاشق چشم و ابروی شما هستند! حتما مستحضر هستید مخابرات چه مقدار از کابل های مسی اماکن رو جمع کرده و مثلا فیبر کرده که روش ای دی اس ال هم نمیدن و خیلی ها مجبورند از خدمات بیسیم استفاده کنند!

متاسفانه سیاست گذاران مبین نت کیفیت رو فدای کمیت خدمات کرده اند و در حالیکه تعداد زیادی از مشترکان کنونی از عدم کیفیت و کاهش سرعت در ساعات شلوغ و افزایش قطعی ها و هزار مشکل جانبی نالان هستند به گسترده تر کردن تبلیغات و افزایش مشترکان اهتمام ورزیده اند که سودجویی و متاسفانه سواستفاده از فضای بوجود آمده رو تداعی می کنه و هرچه هم اعتراض کنیم البته آنچه در این هیاهو به جایی نرسد فریاد است.

من نمیخوام اینجا زحمات مبین نت رو انکار کنم ولی شما ببینید این همه نارضایتی از خدمات رو چه کسی بلاخره باید سروسامان بدهد؟ من کاری به شرکت های دیگه ندارم که کیفیت خدماتشون خوبه یا در پیته! من چون الان اشتراک مبین نت دارم این انتقادات رو می کنم. امیدوارم این آقایون مسئول به طور واقعی رضایت مصرف کننده و نه فقط منافع خود را ملاک سیاست گذاری هایشان قرار دهند.

یک سری سوال هم داشتم که در پست های قبل بی حواب موند :

1- علت اینکه کانکت شدن به اینترنت این قدر طول می کشد چیست با توجه به اینکه سیگنال دریافتی خوب می باشد؟ چراغ وایمکس آبی بصورت چشمک زن تا نیم ساعت بعد روشن بصورت ثابت و وصل می شود. CINR/RSSI= 19/-68
2- استفاده طولانی مدت از مودم جیبی باعث ریست شدن تنظیمات به پیشفرض می شود؟
3-چرا دقیقا شب هایی که دانلود شبانه میکنم از فرداش افت شدید سرعت پیدا می کنم بطوری که باعث شده دیگه قید دانلود شبانه رو بزنم که مبادا در طول روز با مشکل مواجه شوم. آیا این رو باید یک تهدید از مبین نت برای پرهیز از دانلود شبانه بدانم؟

اگه جناب مبین نت یا کارکنانی از شرکتشان جواب دهند لطف بزرگی کرده اند.

دادا اینجا ایرانه ها:cool:
پول در بیارن فقط
Sent from my Galaxy note using Tapatalk 2

emad1t2002
11-10-2012, 21:51
ظرح قسطی سالیانه تمام شده
چطوری میتوانم بگیرم

mohammad_87
12-10-2012, 03:25
باز هم قطعی....
توی 24 ساعت گذشته جمعا 3 دقیقه هم کانکت نبودم.وقتی وصل میشد تا موزیلا باز یکردم قطع میشد.من شهرری هستم.کسی این مشکل رو روز 5 شنبه داشته که کل روز مدام قطع بشه؟(البته پشتیبانی گفت دیشب قطعی سراسری داشتیم)

GHOST RECON
12-10-2012, 08:23
باز هم قطعی....
توی 24 ساعت گذشته جمعا 3 دقیقه هم کانکت نبودم.وقتی وصل میشد تا موزیلا باز یکردم قطع میشد.من شهرری هستم.کسی این مشکل رو روز 5 شنبه داشته که کل روز مدام قطع بشه؟(البته پشتیبانی گفت دیشب قطعی سراسری داشتیم)

من شهرری هستم
۵ شنبه روز قطعی نداشتم
ولی دیشب نمیدونم قطع و وصل شده یا سرعت کم بوده چون صبح دیدم 400 مگ بیشتر دانلود نکرده

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

*Forgotten*
12-10-2012, 08:32
دوستان من وارد صفحه gmail میشم ولی وقتی روی signin کلیک میکنم تا وارد ایمیلم شم صفحه یه خورده لود میشه و بعد متوقف میشه و هیچ اتفاقی نمیفته و وارد ایمیل نمیشه

دیگر دوستان هم که جیمیل دارند چک کنن این مشکل سرتاسری هست یا نه

persianboy2000
12-10-2012, 11:20
دوستان من وارد صفحه gmail میشم ولی وقتی روی signin کلیک میکنم تا وارد ایمیلم شم صفحه یه خورده لود میشه و بعد متوقف میشه و هیچ اتفاقی نمیفته و وارد ایمیل نمیشه

خیر سرتاسری نیست و من وارد شدم.
شما بروزرت رو عوض کن احتمالا از تو کش لود می کنه.
اگه حل نشد با حالت basic وارد شو.

karbar200
12-10-2012, 11:26
من شهرری هستم
۵ شنبه روز قطعی نداشتم
ولی دیشب نمیدونم قطع و وصل شده یا سرعت کم بوده چون صبح دیدم 400 مگ بیشتر دانلود نکرده

سلام دوست عزیز من هم شهرری هستم شما 128 دارید یا بالاتر اسپیدتان چنده در روز و شب و مدل مودم چیه و چند چراغ سیگنال دارید معمولا؟؟

arash59b
12-10-2012, 11:58
دیشب اولین شبی بود که قطعی نداشتم ولی سرعت متوسط دانلود پایین بود

احتمالا به خاطرلینک ها و سرورهای شلوغی بود که ازشون استفاده می کردم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamijoon
12-10-2012, 12:09

سلام دوستان . لطف كنين اين عكس رو ببينين .

من 2سال پيش وايمكس مبين گرفتم . خودشون اومدن نصب كردن . كلا زياد قطع و وصل ميشه . الان 2 3 روزه افتضاحه . مودم هم Outdoor هست . چراغ روتر هم رو 3 هست اما خيلي قطع ميشه . ميخوام ببينم اينا اصن خوب وصل كردن يا ميشه بهتر هم پيدا كرد .

غرب تهران هم هستيم .

Dead Space
12-10-2012, 12:25
بچه ها نت تو کرج 1 ساعتی هست قطعه. من با دیتای رایتل اومدم بالا.

arash59b
12-10-2012, 12:38

سلام دوستان . لطف كنين اين عكس رو ببينين .

من 2سال پيش وايمكس مبين گرفتم . خودشون اومدن نصب كردن . كلا زياد قطع و وصل ميشه . الان 2 3 روزه افتضاحه . مودم هم Outdoor هست . چراغ روتر هم رو 3 هست اما خيلي قطع ميشه . ميخوام ببينم اينا اصن خوب وصل كردن يا ميشه بهتر هم پيدا كرد .

غرب تهران هم هستيم .

خوب یا بد بودنش بستگی به منطقه خودتون داره پارامترهاتون خیلی خوب نیست ولی شاید همین کیفیت برای شما بهترین بوده. کجای تهران هستید؟

بهترین کار اینه که همونطور که دیش ماه.واره رو تنظیم می کنید خودتون برید و جا و جهت رادیو رو تغییر بدید تا بهترین کیفیت رو بدست بیارید.

hamijoon
12-10-2012, 13:51
ما آزادي هستيم . جيحون .

كدوم پارامترش بايد مد نظرم باشه كه بفهمم بهتر ميشه يا نه ؟

يعني مودم رو هي تكون بدم تا پارامتر مورد نظر كم و زياد بشه ؟

FerineFast
12-10-2012, 13:52
بچه ها نت تو کرج 1 ساعتی هست قطعه. من با دیتای رایتل اومدم بالا.

تهران هم قطع هست

asal_b
12-10-2012, 13:56
من برادرم کرج کافی نت داره. اگه قطع میشد در همون ثانیه های اول به من زنگ میزد برای کمک :))

arash59b
12-10-2012, 14:19
ما آزادي هستيم . جيحون .

كدوم پارامترش بايد مد نظرم باشه كه بفهمم بهتر ميشه يا نه ؟

4 پارامتر اخری باید تغییر کنند

از همه مهمتر rssi باد کمتر بشه (عدد منفی بزرگتر)

ارور هم باید کم بشه

يعني مودم رو هي تكون بدم تا پارامتر مورد نظر كم و زياد بشه ؟

اره. یه لپتاپ و یه کابل شبکه ببر با خودت

karbar200
12-10-2012, 14:54
سلام دوست عزیز من هم شهرری هستم شما 128 دارید یا بالاتر اسپیدتان چنده در روز و شب و مدل مودم چیه و چند چراغ سیگنال دارید معمولا؟؟

کسی نیست از شهرری جواب بده؟

hamijoon
12-10-2012, 16:21
4 پارامتر اخری باید تغییر کنند

از همه مهمتر rssi باد کمتر بشه (عدد منفی بزرگتر)

ارور هم باید کم بشه

ديگه بهترين جاي پشت بوم همين بود . چراغ 4 هم روشنه .

خيلي بهتر شد .

مرسي :40:

FerineFast
12-10-2012, 17:10
ديگه بهترين جاي پشت بوم همين بود . چراغ 4 هم روشنه .

خيلي بهتر شد .

مرسي :40:

طبق تجربه میگم، دو مورد آخر رو اگر بالای 20 ببری سرویس تازه واقعی میشه

DariushGreat
12-10-2012, 17:12
سلام دوستان
من الان 3 شبه که فقط 100 مگ تونستم دانلود کنم؟! :sq_14:
یکی بهم بگه چه خبره؟!

cartesiba
12-10-2012, 17:53
سلام من زنگ زدم مبین نت گفتم از ماه قبلی 4 گیگ دارم اما گفتن دیگه گیگ انتقال نمیدیم به ماه بعد چرا ؟ برای همه اینطوریه؟

*Forgotten*
12-10-2012, 19:30
سلام من زنگ زدم مبین نت گفتم از ماه قبلی 4 گیگ دارم اما گفتن دیگه گیگ انتقال نمیدیم به ماه بعد چرا ؟ برای همه اینطوریه؟

تا جایی که میدونم از همون اول گیگ باقی مانده رو منتقل نمیکردن با تموم شدن دوره کل سرویس میپرید

*Forgotten*
12-10-2012, 19:32
خیر سرتاسری نیست و من وارد شدم.
شما بروزرت رو عوض کن احتمالا از تو کش لود می کنه.
اگه حل نشد با حالت basic وارد شو.

با بقیه بروزر ها هم همینه

احتمالا منطقه ای هست

کسی این مشکل رو نداره؟

*Forgotten*
12-10-2012, 19:35
سلام دوستان
من الان 3 شبه که فقط 100 مگ تونستم دانلود کنم؟! :sq_14:
یکی بهم بگه چه خبره؟!

3 شب !
من کلا از اوایل مهر قطع بودم یا سرعتش در حد دایل بود تازه اوضاعم روبراه شده

GHOST RECON
12-10-2012, 20:04

من سرویسم 512 هست
تو روز سرعتم بین 90 تا 110 هست
شب هم بین 50 تا 90
مدل مودمم DX350 هست و از ۳ چراغ فقط ۲تاش روشنه

---------------------------------------------
جای همه دوستان خالی امروز از صبح تو یه بیمارستان بودم دست بر قضا پسورد وایرلسشو داشتم
میدونید سرعت دانلودم با گوشی با برنامه FASTER download. که برای آندرویده چند بود. : 1608 KB/s
کف و خون قاطی کرده بودم نمیدونستم چی دانلود کنم فقط:confused::eek::D

ham33d
12-10-2012, 20:17
سلام وقتی با پشتبانی تماس میگیری که میگی قطع هست به هر نفر یه جوابی میده مثال 1سراسری قطع است2مشکل از شهر شماست3مشکل فنی داریم4کمبود دکل داریم5شبکه قطع است با دوستان امتحان کردیم تماس گرفتیم دارن ما را بازی میدن فکر کردن مخسره اونها هستیم_من سرعتم2mbهست دیشب فقط تونستم50mbدان کنیم واقعا چی بگم از دست مبین نت اشغال

mohammad_87
12-10-2012, 20:30

من سرویسم 512 هست
تو روز سرعتم بین 90 تا 110 هست
شب هم بین 50 تا 90
مدل مودمم DX350 هست و از ۳ چراغ فقط ۲تاش روشنه

سرعت شما خیلی خوبه.من یک مگ دارم در روز 130-140 دارم.شب هم 6 به بعد خوبه.قبلش زیر 64 هست.

m3hrd4d
12-10-2012, 21:18
دوستان اینترنت منو -- کردن!!!!!!:sq_3:
چند وقت پیش اومدم اینجا گفتم اینترنتم قطع شده و. بدم نمایندگی و زنگ زدم پشتیبانی مبین نت ولی وصل نشد الان رفتم صفحه مشترکین دیدم همه ترافیکم مصرف شده .!!!!!!!!!:sq_3:
در حالی من وقتی تعرفه جدید رو وصل کردم اصلا ازش استفاده نکرده بودم و قطع بود !!!!!
حالا من چی کار کنم !!!!:sq_3:

arash59b
12-10-2012, 21:57
دوستان اینترنت منو -- کردن!!!!!!:sq_3:
چند وقت پیش اومدم اینجا گفتم اینترنتم قطع شده و. بدم نمایندگی و زنگ زدم پشتیبانی مبین نت ولی وصل نشد الان رفتم صفحه مشترکین دیدم همه ترافیکم مصرف شده .!!!!!!!!!:sq_3:
در حالی من وقتی تعرفه جدید رو وصل کردم اصلا ازش استفاده نکرده بودم و قطع بود !!!!!
حالا من چی کار کنم !!!!:sq_3:

تا اونجا كه يادمه شما مودم اوت دور داشتيد. چطور ممكنه؟

شايد مدت زمان طرحتون تموم شده؟ ريز اتصالات خودتون رو نگاه كنيد.

Computer 01
12-10-2012, 22:35
من مبين نت استفاده ميكنم..
1 مگ گرفتم با مودم داخلی.. خوبه.. من كه راضيم.. با اينكه اينجاييكه من هستم سه خط آنتنش هم پر نيس..

hmahmoudi
12-10-2012, 22:46

تو خود سایتش گفته که ترافیک به دوره بعد منتقل نمیشه، باید دقت میکردید

arash59b
12-10-2012, 23:00
والا خوبه كه بعضي ها گيگ اضافه ميارن

من كه هرچي سعي مي كنم كمتر خرج كنم نميشه :31:

alipezhman
12-10-2012, 23:13
دوستان به نظر میاد حجم کم نمیکنه من تو حسابم 1400 تومن بیشتر ندارم ولی تا حالا نزدیک یه گیگ دانلود کردم!!

arash59b
12-10-2012, 23:39
دوستان به نظر میاد حجم کم نمیکنه من تو حسابم 1400 تومن بیشتر ندارم ولی تا حالا نزدیک یه گیگ دانلود کردم!!

اون پول كه تو حساب تون هست؛ اعتبار ذخيره حساب است و ربطي به مصرف شما نداره

مقدار كم شدن از حساب تون رو بايد از حجم گيگ مصرف شده و باقي مونده چك كنيد.

hmahmoudi
13-10-2012, 02:11
دوستان امشب سرعت من به شدت افت کرده، کسی این مشکل رو نداره؟
از حدود ساعت 10 شب به بعد، تهران

ninipc
13-10-2012, 02:54
دوستان امشب سرعت من به شدت افت کرده، کسی این مشکل رو نداره؟
از حدود ساعت 10 شب به بعد، تهران

باز خوبه مال شما فقط الان اینطوری شده. من که امروز (دقیقتر جمعه) دو بار صبح و بعد از ظهر خواستم از اینترنت استفاده کنم و هر بار هم دیدم که کار نمی‌کنه. یعنی آنتن هست و تماس با شرکت برقرار هست، اما برنامه رفع اشکال ویندوز خطا می‌گیره که سیستم DNS سرور کار نمی‌کنه. به زبون ساده اتصال هست اما اینترنت رو خودشون از طرف شرکت قطع کردن. مثل اینکه لوله‌کشی آب انجام شده باشه، اما آبی توی لوله‌ها نباشه و نهایت هر از گاهی یه کم آب گل‌آلود زنگ‌زده بیاد بیرون.

نمی‌دونم واقعاً دارن چیکار می‌کنن. آیا جداً دارن کار مثبت انجام می‌دن یا هدف اذیت کردن و به قولی دلسرد کردن کاربران هست.

ninipc
13-10-2012, 02:57
مبین‌نت عزیز از راه‌اندازی کلی آنتن جدید در شمال‌غرب تهران خبر دادین. اما وضعیت غرب بخصوص منطقه بین ستارخان و آزادی چطور می‌شه. متاسفانه این منطقه هم پر از شرکت و واحدهای تجاری هست و برخلاف شمال‌غرب که بیشتر مسکونی هست، مصرف‌کننده بیشتری هم داره. برای این بخش هم قراره فکری بشه؟

shaahinnn
13-10-2012, 05:44
سلام به همگی من به شدت سرعتم افت کرده