PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

arash59b
03-10-2012, 00:48
پسورد رو جعبه رو نمی تونید

فقط می تونید پسورد Wifi و ورود به مودم رو تغییر بدید

saeed_2007r
03-10-2012, 01:56
پسورد رو جعبه رو نمی تونید

فقط می تونید پسورد Wifi و ورود به مودم رو تغییر بدید

داداش من هم همىنو مىخوام.
چطورى مىطوتم؟

arash59b
03-10-2012, 02:05
داداش من هم همىنو مىخوام.
چطورى مىطوتم؟

ببخشید هر سه تاشو می تونید تغییر بدید

وقتی به مودم وصل هستید تو مرورگرتون تایپ کنید 192.168.1.1

بعد یوزر و پس رو که هر دوش admin هست وارد کنید تا برید تو تنظیمات مودم

از قسمت wimax و WLAN و Account می تونید به ترتیب پسورد وایمکس، وای فای و ورود به مودم رو تغییر بدید

arash59b
03-10-2012, 08:51
بالاخره با هزار ترفند دیشب تونستم رکورد بشکونم و 3 گیگ دانلود کنم اونم تو اهواز

هر کس می خواد از مبین نت تست خفن بگیره بهترین موقعش چند دقیقه بعد از ساعت 8 هست

فکرش رو بکن یدفعه چند میلیون IDM باهم خاموش میشه :27:

یه تستی گرفتم که که به اون یکی خطم گفته زکی!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bina22
03-10-2012, 09:10
من با 512 2گیگ گرفتم...بدک نبود.درسته هنوز پیج باز کردن مشکل داره ولی خوب دان میکنه

behzad1990
03-10-2012, 09:40
آقا مسخرمون کردین ، یک بار سرعت خوب میده ، یک بار بد میده .... خوب چرا اینجوریه ه ه ه ... من دیشب فقط 800 مگ با سرعت 1 مگ دانلود کردم .... گند بزنه به این سیستم

bina22
03-10-2012, 09:47
آقا مسخرمون کردین ، یک بار سرعت خوب میده ، یک بار بد میده .... خوب چرا اینجوریه ه ه ه ... من دیشب فقط 800 مگ با سرعت 1 مگ دانلود کردم .... گند بزنه به این سیستم

داداش ایرانه دیگه.بساز...به خدا خیلیلا همون 800 رو هم نمیتونن بگیرن

behzad1990
03-10-2012, 10:02
من یک سوال دارم .... من از 1 آبان دیگه نیستم که از اینترنت استفاده کنم به مدت 2 ماه ... خواستم بدونم باید کاره خاصی کنم ؟ باید چی کار کنم که بعد از اشتراکم از بین نره ؟؟؟؟؟؟

bina22
03-10-2012, 10:11
شما بیشتر از 2 ماه اشتراکت مونده؟؟؟ اگه مونده باشه قطع نمیشه.اگه 1 سالم داشته باشید استفاده نکنید قطع نمیشه.
البته من شنیدم مطمئن نیستم.ولی فک نمی کنم قطع شه.شما مودمو با خودت ببر یه جا یه چن دقیقه استفاده کن.

امیر انصاری
03-10-2012, 10:16
من حدود یک و ماه خورده ای بدون اینکه طرحی داشته باشم یا پولی تو حساب باشه استفاده نکردم، مشکلی ام پیش نیومد. اما بهتر از پشتیبانی بپرسی.

behzad1990
03-10-2012, 10:16
داداش ایرانه دیگه.بساز...به خدا خیلیلا همون 800 رو هم نمیتونن بگیرن

آخه یک بار 2 گیگ میگیره ... یکبار اصلا وصل نمیشه ، یکبار 100 مگ میگیره ، یکبار 1 گیگ میگیره ... همشم از یک سایت هست که بگم سرورم هم فرق داره .... یه حد متعادل و توش رعایت کنن تا همه راضی باشن دیگه ... وقتی میگن ضریب 1 به 4 منظورشون یعنی چی ؟؟؟ 1024 / 4 = 256 کیلو بیت باید سرعت بده که میشه 32 کیلوبایت که من شیراز که هستم به زوووووووووووووووووور به 15 تا میرسه یعنی ضریب 1 به 10 هست نه 1 به 4 .... بعد میاد تو سایتش میزنه : البته واضح است که به اشتراک گذاردن پهنای باندی مشخص، به عنوان مثال 512 کیلوبیت بر ثانیه، بین ده نفر، با ارزش‌های مبین‌نت که همانا ارایه‌ی خدمات با کیفیت مطلوب است، مغایرت دارد. ..... دنیا داره رو انتقال اطلاعات روی گیگ کار میکنه ما تو بیت موندیم تازه بین 10 نفرم تقسیمش میکنیم ...

behzad1990
03-10-2012, 10:18
شما بیشتر از 2 ماه اشتراکت مونده؟؟؟ اگه مونده باشه قطع نمیشه.اگه 1 سالم داشته باشید استفاده نکنید قطع نمیشه.
البته من شنیدم مطمئن نیستم.ولی فک نمی کنم قطع شه.شما مودمو با خودت ببر یه جا یه چن دقیقه استفاده کن.

نه من اشتراکم ماه به ماه هست .... یعنی هر ماه شارژ میکنم ... 22 مهر هم این طرحم تموم میشه .... 2 ماه جایی هستم نمیشه مودم رو ببرم ... چی کار باید کرد ؟؟؟؟

bina22
03-10-2012, 10:30
آهان.نه بابا.مبین مثله adsl نیست.همیشه به صفحه خود mobinnet.ir وصل میشه.خیالت راحت

behzad1990
03-10-2012, 10:31
من یک مشکل دیگه با مبین نت دارم .... فرض کنید من یک اشتراک 1 ماه دارم ... به فرض تا تاریخ 20 مهر این طرح تموم میشه ... ولی من تو تاریخ 10 مهر ترافیکم و تموم میکنم ... و ترجیح میدم که به جایی اینکه حجم اضافه بخرم ، طرحمو 1 ماه دیگه تمدید کنم ... خوب یک گزینه میگذاشتیم که این پولی که من تو حسابم دارم بابت چه موضوعی خرج بشه ؟؟؟؟ که من نخوام 7 ساعت پشت خط پشتیبان بمونم که آقا این پول منو خرج ترافیک نکن ... 1 ماه دیگه نمدید کن ... فقط کافی 2 تا گزینه تو سایتش بگذاره

Glad Boy
03-10-2012, 10:43
سلام
آقا یکی از دوستان مبین نت گرفته اخیرا. بعد از اینکه واسش وصل کردن، میگه یکی دو ساعت استفاده کردم بعدش دیگه هرچی سایت باز می کنم میره تو سایت مبین نت ! هیچ سایتی رو براش باز نمیکنه ! در صورتی که تازه سرویسش راه افتاده و 20 گیگ حجم هنوز داره !
مشکل چیه !؟ پشتیبانی شونم که هرچی زنگ میزنی انقدر پشت خط می مونی تا اشغال میشه !

arash59b
03-10-2012, 11:32
من یک مشکل دیگه با مبین نت دارم .... فرض کنید من یک اشتراک 1 ماه دارم ... به فرض تا تاریخ 20 مهر این طرح تموم میشه ... ولی من تو تاریخ 10 مهر ترافیکم و تموم میکنم ... و ترجیح میدم که به جایی اینکه حجم اضافه بخرم ، طرحمو 1 ماه دیگه تمدید کنم ... خوب یک گزینه میگذاشتیم که این پولی که من تو حسابم دارم بابت چه موضوعی خرج بشه ؟؟؟؟ که من نخوام 7 ساعت پشت خط پشتیبان بمونم که آقا این پول منو خرج ترافیک نکن ... 1 ماه دیگه نمدید کن ... فقط کافی 2 تا گزینه تو سایتش بگذاره

فکر کنم عامل فروش هم بتونه واستون انجام بده با اونا تماس بگیر راحت تره

سلام
آقا یکی از دوستان مبین نت گرفته اخیرا. بعد از اینکه واسش وصل کردن، میگه یکی دو ساعت استفاده کردم بعدش دیگه هرچی سایت باز می کنم میره تو سایت مبین نت ! هیچ سایتی رو براش باز نمیکنه ! در صورتی که تازه سرویسش راه افتاده و 20 گیگ حجم هنوز داره !
مشکل چیه !؟ پشتیبانی شونم که هرچی زنگ میزنی انقدر پشت خط می مونی تا اشغال میشه !

شما هم با نمایندگی که ازش خریدی تماس بگیر احتمالا طرحش رو دمو گیر کرده و 128 مگ حجم دمو رو هم تموم کرده

hmahmoudi
03-10-2012, 12:11
منم 800 مگابایت دانلود کردم.... با همون سرعت

bina22
03-10-2012, 13:40
میگما شاتل 100 گیگ رو میده 220 تومن.1 تا 3 ماه هم رایگان میده.حیف تو شهر ما نیست.حیف.

hmahmoudi
03-10-2012, 14:19
سلام

تعدادی از کاربرا از روز دوشنبه عصر تا سه شنبه عصر قطع بودن، و به همین شکلی که گفتید میرفتن تو سایت مبین نت، مشکل از دیشب حل شده. شاید مشکل دوستتون هم حل شده باشه

Glad Boy
03-10-2012, 14:23
تعدادی از کاربرا از روز دوشنبه عصر تا سه شنبه عصر قطع بودن، و به همین شکلی که گفتید میرفتن تو سایت مبین نت، مشکل از دیشب حل شده. شاید مشکل دوستتون هم حل شده باشه

بله دوست عزیز. صبح بهم زنگ زد گفت دیشت حدود ساعت 11 اینا درست شده.

mohammad_87
03-10-2012, 14:24
در دانلود ساعات رایگان،و با idm کسی مشکل ریست شدن دانلود رو داشته؟یا اینکه دانلود روی 99% ارور timeout بده؟راه حلش رو کسی می دونه؟

امیر انصاری
03-10-2012, 14:59
در دانلود ساعات رایگان،و با idm کسی مشکل ریست شدن دانلود رو داشته؟یا اینکه دانلود روی 99% ارور timeout بده؟راه حلش رو کسی می دونه؟

منم داشتم. دقیقاً آخرای دانلود هم این مشکل پیش میومد. یه ورژن دیگه شو نصب کردم درست شد. البته قبلش ورژن مورد بحث رو با استفاده از یک برنامه آنینستالر پاک کردم.

arash59b
03-10-2012, 15:50

اره بعضی وقت ها بدلیل مشکلاتی IDM مسیر فایل منبع رو گم می کنه یا حتی ممکنه سرور فایل مبدا، مشکل قطعی یا هنگ داشته باشه و برای چند ساعت از دست رس خارج بشه

بهتره اول یکم صبر کنید تا اگه سرور سایت مورد نظر مشکلی داره برطرف بشه و دانلود ادامه پیدا کنه

بعضی وقت ها کافیه همون لینک رو از همون منبع یا از منابع دیگه بصورت دستی کپی کنید بعد تو IDM رو فایل مورد نظر کلیک راست کرده و propertis رو بزندی و لینک جدید رو توقسمت Adress پیست کنید

اگه لینک جدید عینا همون لینک قبلی باشه معمولا دانلود از همونجایی که قطع شده ادامه پیدا می کنه.

امیر انصاری
03-10-2012, 16:24
اره بعضی وقت ها بدلیل مشکلاتی IDM مسیر فایل منبع رو گم می کنه یا حتی ممکنه سرور فایل مبدا، مشکل قطعی یا هنگ داشته باشه و برای چند ساعت از دست رس خارج بشه

بهتره اول یکم صبر کنید تا اگه سرور سایت مورد نظر مشکلی داره برطرف بشه و دانلود ادامه پیدا کنه

بعضی وقت ها کافیه همون لینک رو از همون منبع یا از منابع دیگه بصورت دستی کپی کنید بعد تو IDM رو فایل مورد نظر کلیک راست کرده و propertis رو بزندی و لینک جدید رو توقسمت Adress پیست کنید

اگه لینک جدید عینا همون لینک قبلی باشه معمولا دانلود از همونجایی که قطع شده ادامه پیدا می کنه.

نه آرش جان اینطور که شما میگی نیست. من خودم این مشکلو داشتم. از هر سایتی دانلود میکردمم احتمالش بود اینجوری بشه و نه فقط از یک سایت خاص. در تمام موارد هم آخرای دانلود این اتفاق میفتاد. تایم اوت میداد، بعد با اینکه لینک ریزیوم ساپورت بود، اما وقتی ریزیوم میزدم میرفت از اول. من یکی از ورژنای قدیمی تر رو نصب کردم مشکل حل شد. البته الان آخرین ورژنو دارم و مشکلی ام نیست.

majid_sd2009
03-10-2012, 16:26
یکی به من بگه من برا دانلود شبانه چیکار کنم!
کلا از ساعت 2 شب تا 8 صبح روی هم یک مگابایت هم دانلود نداشته! با ساکـس که میرفتم دیگه قطعی نداشت و با تغییر ای پی دیگه قطع نمیشد ولی بی شرفها اونم قطع کردن و جایی هم که ازش خریدم فقط یه پورت داره اونم 1160 هست فک کنم. و میگه با چی پی ان برو که اونام برا من کار نمیکنه.تورنت هم سرعتش برا من خیلی پایینه چرا؟ مدام هم چیزی اپ میکنه.

arash59b
03-10-2012, 16:38
نه آرش جان اینطور که شما میگی نیست. من خودم این مشکلو داشتم. از هر سایتی دانلود میکردمم احتمالش بود اینجوری بشه و نه فقط از یک سایت خاص. در تمام موارد هم آخرای دانلود این اتفاق میفتاد. تایم اوت میداد، بعد با اینکه لینک ریزیوم ساپورت بود، اما وقتی ریزیوم میزدم میرفت از اول. من یکی از ورژنای قدیمی تر رو نصب کردم مشکل حل شد. البته الان آخرین ورژنو دارم و مشکلی ام نیست.

اره ممکنه مشکلش از دنلود منیجر هم باشه

گفتم که این روش ها رو هم امتحان کنند چون با یکم دستکاری معمولا میشه این نوع فایل ها رو دوباره راه انداخت

برای من که بیشتر اوقات جواب میده

بعضی از وقتها هم به قول شما برمی گرده از اول شروع می کنه

پ.ن
قبلاها که دانلود افلاین داشتم به علت دیسکنتکتی هایی که پیش میومد بعضی از قایل های RAR ناقص می شدند که با برنامه Segment Downloader میشد تا حدودی اونارو ترمیم کرد
خوبی این برنامه اینه که بهتون میگه کدوم قسمت های فایل ناقص هستند

mohammad_87
03-10-2012, 18:07

اره ممکنه مشکلش از دنلود منیجر هم باشه

گفتم که این روش ها رو هم امتحان کنند چون با یکم دستکاری معمولا میشه این نوع فایل ها رو دوباره راه انداخت

برای من که بیشتر اوقات جواب میده

بعضی از وقتها هم به قول شما برمی گرده از اول شروع می کنه

پ.ن
قبلاها که دانلود افلاین داشتم به علت دیسکنتکتی هایی که پیش میومد بعضی از قایل های RAR ناقص می شدند که با برنامه Segment Downloader میشد تا حدودی اونارو ترمیم کرد
خوبی این برنامه اینه که بهتون میگه کدوم قسمت های فایل ناقص هستند
نه مشکل از سرور نیست.چون وقتی لینک رو دستی میزدم اون گزینه که اگه قبلا بوده ریزوم کنه رو میزدم،ولی بازم میرفت از اول.حتی گاهی با یک کانکشن دانلود میکرد.
پس مشکل از idm هستش.من فکر میکردم مشکل از تغییرات آی پی باشه چون فقط در ساعات رایگان این مشکل رو داشتم.و توی این روزها که قطعی مبین نت زیاد شده این موارد بود و قبلش با همین ورژنی که دارم این مشکلات نبود!

hadi1258
03-10-2012, 19:56
سلام دوستان امروز وایمکس برای من مدام قطع و وصل میشه
این مشکل کلی هست ؟یا از طرف من هستش؟

shahab.hiro
03-10-2012, 21:19
دوستان میخواستم ببینم قابلیت روتر مودم یعنی چی؟ممنون میشم توضیح بدین

shahab.hiro
03-10-2012, 21:21
سلام دوستان امروز وایمکس برای من مدام قطع و وصل میشه
این مشکل کلی هست ؟یا از طرف من هستش؟

کلا آنتن مودم میره یا مودمت آنتن داره ولی دسترسی به اینترنت نداری؟

hadi1258
03-10-2012, 21:46
کلا آنتن مودم میره یا مودمت آنتن داره ولی دسترسی به اینترنت نداری؟
سلام دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انتن دارم
هر از گاهی هیچ صفحه ای برام باز نمیشه
بعد از گذشت زمان کمی درست میشه و کار میده تا چند دقیقه ای ( 15-10دقیقه یا...)
و بعد یهو اینطور میشه
جالبه امروز اینطور شده
مودم هم اسیبی ندیده فقط امروز یه خورده خواستم توسط وایرلس و یه پی سی برای انجام یه کار دو تا سیستم رو شبکه کنم که اخر هم نشد .
یعنی میتونه به این ربط داشته باشه ؟
قبلا هم اینطور میشد ولی نه در به شدت امروز
راستی من 3 خط انتن دارم

arash59b
03-10-2012, 21:51
دوستان میخواستم ببینم قابلیت روتر مودم یعنی چی؟ممنون میشم توضیح بدین

همانطورکه ازاسمشان پيداست ( Router=مسير ياب ) کارشان مسير يابی برای بسته ها (Packet)ی اطلاعات در شبکه می باشد

یه زبون ساده شما می تونیداطلاعات رو به اینترنت بفرستید و یا قابلیتی که چندتا دیوایس متفاوت می تونند به مودم بصورت وای فای وصل بشن و اطلاعات رو بینشون شیر کنید

یه حالت پیشرفته تر از اکسس پوینت هست

shahab.hiro
03-10-2012, 21:59
سلام دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انتن دارم
هر از گاهی هیچ صفحه ای برام باز نمیشه
بعد از گذشت زمان کمی درست میشه و کار میده تا چند دقیقه ای ( 15-10دقیقه یا...)
و بعد یهو اینطور میشه
جالبه امروز اینطور شده
مودم هم اسیبی ندیده فقط امروز یه خورده خواستم توسط وایرلس و یه پی سی برای انجام یه کار دو تا سیستم رو شبکه کنم که اخر هم نشد .
یعنی میتونه به این ربط داشته باشه ؟
قبلا هم اینطور میشد ولی نه در به شدت امروز
راستی من 3 خط انتن دارم

سلام
این مشکل بعد از اوایل مهر پیش اومده
منم چند شب پیش دقیقا همین مشکل رو داشتم و نتونستم هیچی دانلود کنم
من مودم رو روشن خاموش نکردم شما امتحان کن شاید موثر باشه

hmahmoudi
03-10-2012, 22:07
من افت شدید سرعت پیدا کردم، دوستان کسی مشکل نداره؟ تهران...

تا عصر خیلی خوب بود، اما الان شنیدم که پارازیت شدیدی روی ماهواره انداختن(به خاطر شلوغی های امروز)، فکر میکنم اثر داشته

bina22
03-10-2012, 23:50
من افت شدید سرعت پیدا کردم، دوستان کسی مشکل نداره؟ تهران...

تا عصر خیلی خوب بود، اما الان شنیدم که پارازیت شدیدی روی ماهواره انداختن(به خاطر شلوغی های امروز)، فکر میکنم اثر داشته

داداش قک کنم یه چن روزی قید نت رو توتهران باید بزنید!!!:13:

seetherali
04-10-2012, 00:17
ديشب كه كامپيوتر تركيد نشد دانلود كنيم , اما چون معتادم به دانلود لپ تاپ يكي رو كش رفتم, مثه يه مرد اول IDM رو نصب كردم :31:
يه مشكلي كه جديدا مبين نت پيدا كرده اينه كه توي سايت بانك ملت نميره براي پرداخت, دهنمون سرويس شد تا با اين سرعت طوفانيه GPRS ايرانسل شارژ كنيم

hmahmoudi
04-10-2012, 04:01
داداش قک کنم یه چن روزی قید نت رو توتهران باید بزنید!!!:13:

آقا درست شده ظاهراً، الان که مجانیه با 100تا دارم دانلود میکنم

ham33d
04-10-2012, 10:16
B1107
2048Kbps
2GB
160.000
120.000

این طرح سرعت دانلود چند میده با (دانلود منیجر )ایا کسی این طرح راگرفته

امیر انصاری
04-10-2012, 10:47
B1107
2048Kbps
2GB
160.000
120.000

این طرح سرعت دانلود چند میده با (دانلود منیجر )ایا کسی این طرح راگرفته

ساعات رایگان با خداس، ساعات عادی بین 250 تا 400 سرعت داشتم. البته در ساعات عادی با دو گیگ ترافیک بالا بودن سرعت نقطه ضعفه!

and-roid2
04-10-2012, 11:02
سلام
دوستان من سرویسم ۱ماهه که تموم شده زمانش
اما پریروز از صفحه Ecare ام تو قسمت تغییر طرح اشتراکی سرویس ۱مگ انتخاب کردم(اشتباهی) اما من ۵۱۲ میخواستم
حالا مبلغ ۳۵۰۰۰ ت بابت سرویس ۵۱۲ ریختم حساب هرچی زنگ میزنم (بخش فروش گفت سرویست تا دو ساعت دیگه راه میفته) سروسم فعال نمیشه!!!

انگار درانتظار سرویس ۱مگ هست که مبلغ۴۳۰۰۰ ت باید بریزم حساب!

حالا هرچی به بخش فروش و پشتیبانی تماس میگیرم:
میگم سرویسم رو اشتباهی انتخاب کردم غیر فعالش کنید و طرح ۵۱۲ یک ماهه ۶گیگ رو برام فعال کنید انگار خاک بر سرا نمیتونن کاری کنن!! میگن سیستم اجازه نمیده

بخش فروش میگه به پشتبانی بگو سرویست در حالت peyring مونده به اونا بگو حل کنن...

حالا وقتی به پشتیبانی(پس از دو ساعت انتظار موندن تا اینکه پاسخ بدن) میگم اونا هم میگن باید به یه بخش دیگه بگیم تا سرویس ۱مگ رو برات غیر فعال کنن!!!!!!!! حالا اون بخش پنجشنبه ها و جمعه ها تعطیله....

اخه اینا چرا انقدر ادمو اذیت میکنن؟

کسی راه حلی داره برام تا امروز اینترتم فعال بشه؟؟

خسته شدم بخدا بس که زنگ زدم مبین نت...

همش هم میگه:
در حال حاظر مرکز تماس با ترافیک سنگینی روبروست.......اه

امیر انصاری
04-10-2012, 11:20
سلام
اما پریروز از صفحه Ecare ام تو قسمت تغییر طرح اشتراکی سرویس ۱مگ انتخاب کردم(اشتباهی) اما من ۵۱۲ میخواستم
حالا مبلغ ۳۵۰۰۰ ت بابت سرویس ۵۱۲ ریختم حساب هرچی زنگ میزنم (بخش فروش گفت سرویست تا دو ساعت دیگه راه میفته) سروسم فعال نمیشه!!!

میگم سرویسم رو اشتباهی انتخاب کردم غیر فعالش کنید و طرح ۵۱۲ یک ماهه ۶گیگ رو برام فعال کنید انگار خاک بر سرا نمیتونن کاری کنن!! میگن سیستم اجازه نمیده

حالا وقتی به پشتیبانی(پس از دو ساعت انتظار موندن تا اینکه پاسخ بدن) میگم اونا هم میگن باید به یه بخش دیگه بگیم تا سرویس ۱مگ رو برات غیر فعال کنن!!!!!!!! حالا اون بخش پنجشنبه ها و جمعه ها تعطیله....

همش هم میگه:

ظاهراً شما هیچ راهی جز واریز 7 تومن دیگه نداری، یا باید صبر کنی تا شنبه که آقایون تشریف بیارن. توفیق اجباریه:27:

bina22
04-10-2012, 13:32
سلام

همش هم میگه:

خوب شما بقیه پول رو ( کمی بیشتر چون ارزش افزوده !!! داره ) بعد تو همون ecare یک مگ رو فعال کن.به همین راحتی!!!

MehranVB
04-10-2012, 22:37
دوستان از چه لینکی برای e-care استفاده میکنید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای من باز نمیشه،
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم ارور یوزر نادرست میده!

امیر انصاری
04-10-2012, 22:45
دوستان از چه لینکی برای e-care استفاده میکنید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای من باز نمیشه،
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم ارور یوزر نادرست میده!

لینک اول به تاریخ پیوست:41:. از لینک دوم.

DariushGreat
04-10-2012, 23:00
بچه ها سلام
هنوز این خاله سوسکه (S.O.C.K.S) برای عبور از قیلتر قطغه؟؟؟ :دی

bina22
04-10-2012, 23:20
بچه ها سلام

دادا پورتشو عوض کن.فک کنم 443 بود. دقیق یادم نیست

saminem
05-10-2012, 00:23
بچه ها سلام

پورت 443 . خودم الان دارم استفاده میکنم

ham33d
05-10-2012, 00:26
B1107

2048Kbps

2GB

160.000

120.000

سرعت دانلود ساعات رایگان شب چطوره ؟ارزش داره این طرح را بگیرم برای ساعات رایگان دانلود کنم

MehranVB
05-10-2012, 08:07
لینک اول به تاریخ پیوست:41:. از لینک دوم.

خوب مشکل اینه که توی لینک دوم هر چی یوزر و پسوردی که توی همون e-care قبلی که به تاریخ پیوست وارد میکنم، میگه نادرسته!!!!

arash59b
05-10-2012, 09:20
B1107
2048Kbps
2GB
160.000
120.000

سرعت دانلود ساعات رایگان شب چطوره ؟ارزش داره این طرح را بگیرم برای ساعات رایگان دانلود کنم

من واسه رایگان ازش استفاده می کنم

بستگی به منطقه تون داره ولی اگه بتونی از سا/کس یا پرو/کس/ی استفاده کنی سرعت دانلودت خیلی خوب میشه

خوب مشکل اینه که توی لینک دوم هر چی یوزر و پسوردی که توی همون e-care قبلی که به تاریخ پیوست وارد میکنم، میگه نادرسته!!!!

با IE امتحان کنید

ss7000
05-10-2012, 09:26
سلام دوستان يه سوال داشتم جديدا مثل كه مبين نت يه مدل مودم بيروني جديد اورده كه از مدل قبلي پهناي بيشتري داره كسي استفاده كرده يا فرقش رو با قبلي ميدونه؟
اينو مي خوام از كسي بخرم اشتراك روش نيست بعد چطوري ميتونم براش اشتراك بگيرم برم نمايندگي مبين نت بگم خودم مودم دارم اشتراك بهم ميدن؟

arash59b
05-10-2012, 09:46
سلام دوستان يه سوال داشتم جديدا مثل كه مبين نت يه مدل مودم بيروني جديد اورده كه از مدل قبلي پهناي بيشتري داره كسي استفاده كرده يا فرقش رو با قبلي ميدونه؟

تو سایتش که چیزی نیست

اسم مدلش چی هست؟

arash59b
05-10-2012, 10:19
سلام

کسی هست بدونه فریمورهای مودم مبین نت کجا هستند

الان اخرین اپدیتی که اومده چنده؟

با ورژن من مقایسه کنید ببینید مودم شما هم همینه یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ss7000
05-10-2012, 10:39
تو سایتش که چیزی نیست

اسم مدلش چی هست؟

مدلش اينه
zte.ox330p

m3hrd4d
05-10-2012, 13:54
آقا چرا من نمی تونم سرویسم رو عوض کنم و هر چی هم شارژ می کنم اینترنتم قطعه . مشکلش چیه ؟:41:

saeediranzad
05-10-2012, 15:01
سلام
نتیجه Speedtest.ir برای سرویس 512 یکماهه. ساعت 5 عصر جمعه.57194

amiva
05-10-2012, 15:10
اقا قضیه چیه؟؟ من دو شبی هست که نمیتونم دانلود کنم،
تورنت سرعتش خیلی کم شده، قبلا با 300 میگرفتم شده 70
لینک مستقیم ها هم از هر سایتی امتحان میکنم نمیشه، چه روز چه شب. آشوک فیلم، فارس کیدز، ... همه سایت ها رو امتحان کردم لینک مستقیم اصلا جواب نمیده این ارور رو میده:

شما هم به مشکلی برخوردید؟؟ نمیدونم چه کار کنم، استفاده کردن از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا نکردنش هم هیچ تاثیری نداشت تو مشکلات بالا

ممنون میشم یه جوون مردی راهنمایی کنه

راستی سرویسم دو مگه

arash59b
05-10-2012, 15:19
مدلش اينه
zte.ox330p

اطلاعات اولیه ثبت شده در ایران کد (واردات کالا):

مودم ديتا WIMAX مدل OX330P نام تجارتي ZTE CORPORATION كشور سازنده چين مرجع عرضه كننده ارتباطات مبين نت

اینم سایت شرکت سازنده

اگه اسم مودم روتو سایت شرکت سرچ کنید هیچ موردی پیدا نمی کنه احتمالا یعنی به سفارش مبین نت و احتمالا ایرانسل (چون این دوتا در ظاهر دو شرکت هستند و موقع چاپیدن پول و کم کردن هزینه ها میشت رفیق شفیق) است

جنس سفارشی یعنی به شرکت چینی گفتن یه چیزی بساز که کار کنه قیمتش هم (به تعداد زیاد) بیشتر از 3-4 دلار نشه.:27:

arash59b
05-10-2012, 15:21
لینک مستقیم ها هم از هر سایتی امتحان میکنم نمیشه، چه روز چه شب. آشوک فیلم، فارس کیدز، ... همه سایت ها رو امتحان کردم لینک مستقیم اصلا جواب نمیده این ارور رو میده:

شما هم به مشکلی برخوردید؟؟ نمیدونم چه کار کنم، استفاده کردن از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا نکردنش هم هیچ تاثیری نداشت تو مشکلات بالا

راستی سرویسم دو مگه

واسه من خوبه :13:

دیشب یه فیلم از اشوک دان کردم

bina22
05-10-2012, 16:13

راستی سرویسم دو مگه

من فک کردم فقط واسه من اینطوریه.به خدا واسه منم اینطوری شده.

bina22
05-10-2012, 16:20
واسه من خوبه :13:

دیشب یه فیلم از اشوک دان کردم

داداش من 3 -4 تا از آشوک گذاشته بودم.هیچکدومو نگرفت!!

arash59b
05-10-2012, 16:35
داداش من 3 -4 تا از آشوک گذاشته بودم.هیچکدومو نگرفت!!

اره درست می گید دوباره نگاه کردم دیدم فیلمی که از سایت شوک بود وسطش قطع شده

ولی دو تا فیلم که از persianuser1 و پی سی دی بوده رو دان کرده

کلا خط من هم مشکل داشت فکر کردم از ورژن جدید IDM هست که دیروز نصب کردم

ولی اتفاق عجیبی که واسه من داشت این بود وقتی داشتم از پرو.ک.سی استفاده می کردم برنامه های مانیتورینگ واسه من سرعت دانلود رو 150 تا 200 می زدن ولی idm سرعت 70-80 نشون میداد

مقدار حجم دانلودی idm و برنامه مانیتورینگ هم یکی نبود؟؟؟؟ اولش فکر کردم کسی اکانتم رو -- کرده ولی چک کردم اینطور نبود. کسی دلیلش رو می دونه؟؟؟

amiva
05-10-2012, 16:40
من فک کردم فقط واسه من اینطوریه.به خدا واسه منم اینطوری شده.

خب چاره چیه؟؟ :(

bina22
05-10-2012, 17:21
خب چاره چیه؟؟ :(

بسوزیم.:(((
وقتی رئیس میاد میگه 56kb برای دانلود 500 صفحه کافیه باید بریم خودمونو از برج میلاد پرت کنیم.

mohammad_87
05-10-2012, 18:56
اره درست می گید دوباره نگاه کردم دیدم فیلمی که از سایت شوک بود وسطش قطع شده

ولی دو تا فیلم که از persianuser1 و پی سی دی بوده رو دان کرده

کلا خط من هم مشکل داشت فکر کردم از ورژن جدید IDM هست که دیروز نصب کردم

ولی اتفاق عجیبی که واسه من داشت این بود وقتی داشتم از پرو.ک.سی استفاده می کردم برنامه های مانیتورینگ واسه من سرعت دانلود رو 150 تا 200 می زدن ولی idm سرعت 70-80 نشون میداد

مقدار حجم دانلودی idm و برنامه مانیتورینگ هم یکی نبود؟؟؟؟ اولش فکر کردم کسی اکانتم رو -- کرده ولی چک کردم اینطور نبود. کسی دلیلش رو می دونه؟؟؟
وقتی از wpn و امثالهم استفاده کنی توی برنامه هایی مثل du meter و غیره،حجم رو دوبرابر میزنه چون یکی حجمی که در اون شبکه خصوصی استفاده میشه محاسبه میشه یکی هم استفاده از اینترنت ولی در اصل هردو یکی هستن.

mehran_pqqp
05-10-2012, 20:32
سلام
دوستان من حدود یه هفته پیش تو همین تاپیک سوال پرسیده بودم یه مقدار تحقیق کردم راجع به ADSL در کرج ، الان بین آسیاتک و مبین نت میخوام یکی رو انتخاب کنم البته بیشتر نظرم روی مبین نت هست میدونم همه شرکت ها یه مشکلاتی دارن چون قبلا تهران بودم و چند تا از شرکتهای ADSL رو استفاده کردم کلا همشون مشکل دارن

فقط یه سوال: برای سرویس بالاتر از 128 چند نفر گفتن چیز خاصی نیاز نداره ؛ یعنی من الان 512 ثبت نام کنم از تو سایتش مشکلی نیست؟
چون تو فروم پرشین تولز هم از چند نفر که دارن مودم و سرویسشون رو میفروشن پرسیدم گفتن مشکلی نداره

ممنون

bina22
05-10-2012, 22:11
سلام
دوستان من حدود یه هفته پیش تو همین تاپیک سوال پرسیده بودم یه مقدار تحقیق کردم راجع به ADSL در کرج ، الان بین آسیاتک و مبین نت میخوام یکی رو انتخاب کنم البته بیشتر نظرم روی مبین نت هست میدونم همه شرکت ها یه مشکلاتی دارن چون قبلا تهران بودم و چند تا از شرکتهای ADSL رو استفاده کردم کلا همشون مشکل دارن

فقط یه سوال: برای سرویس بالاتر از 128 چند نفر گفتن چیز خاصی نیاز نداره ؛ یعنی من الان 512 ثبت نام کنم از تو سایتش مشکلی نیست؟
چون تو فروم پرشین تولز هم از چند نفر که دارن مودم و سرویسشون رو میفروشن پرسیدم گفتن مشکلی نداره

ممنون

شما یه 128 بگیر بعد تو سایت به 512 تغییر بده.

ss7000
05-10-2012, 22:38
اطلاعات اولیه ثبت شده در ایران کد (واردات کالا):

مودم ديتا WIMAX مدل OX330P نام تجارتي ZTE CORPORATION كشور سازنده چين مرجع عرضه كننده ارتباطات مبين نت

اینم سایت شرکت سازنده

اگه اسم مودم روتو سایت شرکت سرچ کنید هیچ موردی پیدا نمی کنه احتمالا یعنی به سفارش مبین نت و احتمالا ایرانسل (چون این دوتا در ظاهر دو شرکت هستند و موقع چاپیدن پول و کم کردن هزینه ها میشت رفیق شفیق) است

جنس سفارشی یعنی به شرکت چینی گفتن یه چیزی بساز که کار کنه قیمتش هم (به تعداد زیاد) بیشتر از 3-4 دلار نشه.:27:

دوست عزيز ولي مودم ساخت تايوان هست

arash59b
05-10-2012, 23:04
دوست عزيز ولي مودم ساخت تايوان هست

کحا نوشته؟ رو جعبه بوده؟

همونطور که نوشتم این جمله به نقل از سایت ایران کد هست که یه کالاهای وارد شده به کشور کد شناسایی میدن

شاید شرکت چینی یه شعبه اونجا دراه! الله علم

shahab.hiro
06-10-2012, 00:11
دوستان مشکل اینجاست:

'برخی فرمت‌های صوتی و تصویری در ایران ف*ی*ل*ت*ر شده است'کاربران اینترنتی ساکن ایران در شبکه‌های اجتماعی خبر از فی*لتر شدن برخی قالب‌های صوتی و تصویری در ایران می‌دهند.

توییت‌ها و نوشته‌های کاربران اینترنت و مدیران وب‌سایت‌ها حاکی از این است که برخی از گونه‌های فایل‌های صوتی و تصویری چون MP3، MP4، SWF و FLV در صورتی که روی سِرورهای خارج از ایران میزبانی شده باشند، در بخش‌هایی از این کشور قابل دسترس نیستند.

بر اساس این گزارش‌ها، اگر وب‌سایتی داشته باشید که سِرور آن در کشور کانادا قرار گرفته است، حتی اگر سایتتان در ایران فی*لتر نشده باشد، فایل صوتی با فرمت MP3 موجود در آن در بخش هایی از ایران قابل دریافت نیست. این موضوع در صورتی که سایتتان از طراحی Flash استفاده کرده باشد که از فایل‌هایی با فرمت SWF بهره می‌برد، با مشکلات بیشتری مواجه خواهد شد چرا که چنین سایتی به طور کامل دیده نمی‌شود.

به گفته کارشناسان، در چنین حالتی یکی از نخستین آسیب‌ها متوجه آگهی‌های آنلاینی خواهد بود که از قالب‌های فلش استفاده می‌کنند. این دسته از آگهی‌ها معمولاً تصاویری متحرک دارند و برای بینندگان یک وب‌سایت از جذابیت برخوردارند. به همین علت بسیاری از آگهی‌ها در این قالب ساخته می‌شوند.
فلش ویدیو چیست؟ Flash Video یک قالب رایج ارائه تصویر است که به وسیله شرکت ادوبی فلش تولید شده است. FLV نام اختصاری Flash Video است. این فرمت ممکن است درون SWF جاسازی شده باشد.

به علاوه بسیاری از پخش‌کننده‌ها یا Player های موسیقی و ویدئو در قالب فلش ساخته شده‌اند. وب‌سایت‌های زیادی برای نمایش تصاویر و پخش فایل‌های صوتی چون آهنگ، کتاب صوتی، رادیوی اینترنتی و پادکست از این پخش‌کننده‌ها استفاده می‌کنند که بر اساس گزارش ها، محدود شده‌اند.
به گفته کاربران اینترنتی ساکن ایران، امکان دریافت و ذخیره فایل‌هایی که قالب‌های فلش یا صوتی را دارند هم به همین ترتیب دچار مشکل شده و ممکن نیست؛ مگر آن که در سِرورهای داخل ایران میزبانی شده باشند.
شیوه های تازه محدودیت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تصوی بالا یک پخش‌کننده آهنگ در قالب فلش در را قبل از فیل*ترین*گ اخیر نشان می‌دهد و تصویر پایین تصویر همان سایت پس از فیل*ترین*گ است که پلیر مورد نظر ناپدید شده است.

نهادهای متولی فیل*ترین*گ در ایران در ماه‌های اخیر برای محدودسازی اینترنت دست به اقدام های تازه ای زده اند.

از جمله، چندی پیش سرویس تبلیغاتی Adwords گوگل نیز فیل*تر شد. هنگامی که کاربر روی یکی از آگهی‌های گوگل کلیک می‌کند، مرورگر به یک پیوند میانی و از آنجا به سایت مقصد هدایت خواهد شد. با فیل*تر شدن این پیوند میانی، کلیک روی هر آگهی، کاربر را به جای رفتن به سوی سایت آگهی‌دهنده، به صفحه فی*لترین*گ هدایت می‌کند.

به نظر می‌رسد هدف از ایجاد محدودیت برای فایل‌های صوتی و تصویری، جلوگیری از دسترسی به رادیوهای اینترنتی و پادکست‌هایی باشد که در سایت‌های مختلف بارگذاری می‌شوند. با این روش در تکثیر این گونه فایل‌ها یا عملکرد پخش‌کننده یا Player آن اخلال ایجاد می‌شود.
چندی پیش سرویس جی‌میل که به شرکت گوگل متعلق است در ایران فی*لتر شد که به گفته مسؤولان به علت اعتراض به حذف نشدن فیلم توهین‌آمیز به پیامبر اسلام از روی سایت یوت*یوب بود. یوت*یوب از وب‌سایت‌های زیرمجموعه شرکت گوگل است.

شرکت گوگل به بی‌بی‌سی فارسی گفته بود که از قطع دسترسی کاربران ایرانی به جی‌میل و دیگر سرویس‌هایش اطلاع دارد؛ اما مشکل از طرف گوگل نیست.
این مشکل پس از چند روز برطرف و جی‌میل دوباره در دسترس کاربران قرار گرفت.

shahab.hiro
06-10-2012, 00:18
البته اینجا بیشتر به فرمت فایل های فلش اشاره کرده ولی من احتمال میدم این محدودیت روی بسیاری از فرمتهای ویدیویی اعمال شده تا فیلم