PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

arash59b
03-10-2012, 00:48
پسورد رو جعبه رو نمی تونید

فقط می تونید پسورد Wifi و ورود به مودم رو تغییر بدید

saeed_2007r
03-10-2012, 01:56
پسورد رو جعبه رو نمی تونید

فقط می تونید پسورد Wifi و ورود به مودم رو تغییر بدید

داداش من هم همىنو مىخوام.
چطورى مىطوتم؟

arash59b
03-10-2012, 02:05
داداش من هم همىنو مىخوام.
چطورى مىطوتم؟

ببخشید هر سه تاشو می تونید تغییر بدید

وقتی به مودم وصل هستید تو مرورگرتون تایپ کنید 192.168.1.1

بعد یوزر و پس رو که هر دوش admin هست وارد کنید تا برید تو تنظیمات مودم

از قسمت wimax و WLAN و Account می تونید به ترتیب پسورد وایمکس، وای فای و ورود به مودم رو تغییر بدید

arash59b
03-10-2012, 08:51
بالاخره با هزار ترفند دیشب تونستم رکورد بشکونم و 3 گیگ دانلود کنم اونم تو اهواز

هر کس می خواد از مبین نت تست خفن بگیره بهترین موقعش چند دقیقه بعد از ساعت 8 هست

فکرش رو بکن یدفعه چند میلیون IDM باهم خاموش میشه :27:

یه تستی گرفتم که که به اون یکی خطم گفته زکی!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

bina22
03-10-2012, 09:10
من با 512 2گیگ گرفتم...بدک نبود.درسته هنوز پیج باز کردن مشکل داره ولی خوب دان میکنه

behzad1990
03-10-2012, 09:40
آقا مسخرمون کردین ، یک بار سرعت خوب میده ، یک بار بد میده .... خوب چرا اینجوریه ه ه ه ... من دیشب فقط 800 مگ با سرعت 1 مگ دانلود کردم .... گند بزنه به این سیستم

bina22
03-10-2012, 09:47
آقا مسخرمون کردین ، یک بار سرعت خوب میده ، یک بار بد میده .... خوب چرا اینجوریه ه ه ه ... من دیشب فقط 800 مگ با سرعت 1 مگ دانلود کردم .... گند بزنه به این سیستم

داداش ایرانه دیگه.بساز...به خدا خیلیلا همون 800 رو هم نمیتونن بگیرن

behzad1990
03-10-2012, 10:02
من یک سوال دارم .... من از 1 آبان دیگه نیستم که از اینترنت استفاده کنم به مدت 2 ماه ... خواستم بدونم باید کاره خاصی کنم ؟ باید چی کار کنم که بعد از اشتراکم از بین نره ؟؟؟؟؟؟

bina22
03-10-2012, 10:11
شما بیشتر از 2 ماه اشتراکت مونده؟؟؟ اگه مونده باشه قطع نمیشه.اگه 1 سالم داشته باشید استفاده نکنید قطع نمیشه.
البته من شنیدم مطمئن نیستم.ولی فک نمی کنم قطع شه.شما مودمو با خودت ببر یه جا یه چن دقیقه استفاده کن.

امیر انصاری
03-10-2012, 10:16
من حدود یک و ماه خورده ای بدون اینکه طرحی داشته باشم یا پولی تو حساب باشه استفاده نکردم، مشکلی ام پیش نیومد. اما بهتر از پشتیبانی بپرسی.

behzad1990
03-10-2012, 10:16
داداش ایرانه دیگه.بساز...به خدا خیلیلا همون 800 رو هم نمیتونن بگیرن

آخه یک بار 2 گیگ میگیره ... یکبار اصلا وصل نمیشه ، یکبار 100 مگ میگیره ، یکبار 1 گیگ میگیره ... همشم از یک سایت هست که بگم سرورم هم فرق داره .... یه حد متعادل و توش رعایت کنن تا همه راضی باشن دیگه ... وقتی میگن ضریب 1 به 4 منظورشون یعنی چی ؟؟؟ 1024 / 4 = 256 کیلو بیت باید سرعت بده که میشه 32 کیلوبایت که من شیراز که هستم به زوووووووووووووووووور به 15 تا میرسه یعنی ضریب 1 به 10 هست نه 1 به 4 .... بعد میاد تو سایتش میزنه : البته واضح است که به اشتراک گذاردن پهنای باندی مشخص، به عنوان مثال 512 کیلوبیت بر ثانیه، بین ده نفر، با ارزش‌های مبین‌نت که همانا ارایه‌ی خدمات با کیفیت مطلوب است، مغایرت دارد. ..... دنیا داره رو انتقال اطلاعات روی گیگ کار میکنه ما تو بیت موندیم تازه بین 10 نفرم تقسیمش میکنیم ...

behzad1990
03-10-2012, 10:18
شما بیشتر از 2 ماه اشتراکت مونده؟؟؟ اگه مونده باشه قطع نمیشه.اگه 1 سالم داشته باشید استفاده نکنید قطع نمیشه.
البته من شنیدم مطمئن نیستم.ولی فک نمی کنم قطع شه.شما مودمو با خودت ببر یه جا یه چن دقیقه استفاده کن.

نه من اشتراکم ماه به ماه هست .... یعنی هر ماه شارژ میکنم ... 22 مهر هم این طرحم تموم میشه .... 2 ماه جایی هستم نمیشه مودم رو ببرم ... چی کار باید کرد ؟؟؟؟

bina22
03-10-2012, 10:30
آهان.نه بابا.مبین مثله adsl نیست.همیشه به صفحه خود mobinnet.ir وصل میشه.خیالت راحت

behzad1990
03-10-2012, 10:31
من یک مشکل دیگه با مبین نت دارم .... فرض کنید من یک اشتراک 1 ماه دارم ... به فرض تا تاریخ 20 مهر این طرح تموم میشه ... ولی من تو تاریخ 10 مهر ترافیکم و تموم میکنم ... و ترجیح میدم که به جایی اینکه حجم اضافه بخرم ، طرحمو 1 ماه دیگه تمدید کنم ... خوب یک گزینه میگذاشتیم که این پولی که من تو حسابم دارم بابت چه موضوعی خرج بشه ؟؟؟؟ که من نخوام 7 ساعت پشت خط پشتیبان بمونم که آقا این پول منو خرج ترافیک نکن ... 1 ماه دیگه نمدید کن ... فقط کافی 2 تا گزینه تو سایتش بگذاره

Glad Boy
03-10-2012, 10:43
سلام
آقا یکی از دوستان مبین نت گرفته اخیرا. بعد از اینکه واسش وصل کردن، میگه یکی دو ساعت استفاده کردم بعدش دیگه هرچی سایت باز می کنم میره تو سایت مبین نت ! هیچ سایتی رو براش باز نمیکنه ! در صورتی که تازه سرویسش راه افتاده و 20 گیگ حجم هنوز داره !
مشکل چیه !؟ پشتیبانی شونم که هرچی زنگ میزنی انقدر پشت خط می مونی تا اشغال میشه !

arash59b
03-10-2012, 11:32
من یک مشکل دیگه با مبین نت دارم .... فرض کنید من یک اشتراک 1 ماه دارم ... به فرض تا تاریخ 20 مهر این طرح تموم میشه ... ولی من تو تاریخ 10 مهر ترافیکم و تموم میکنم ... و ترجیح میدم که به جایی اینکه حجم اضافه بخرم ، طرحمو 1 ماه دیگه تمدید کنم ... خوب یک گزینه میگذاشتیم که این پولی که من تو حسابم دارم بابت چه موضوعی خرج بشه ؟؟؟؟ که من نخوام 7 ساعت پشت خط پشتیبان بمونم که آقا این پول منو خرج ترافیک نکن ... 1 ماه دیگه نمدید کن ... فقط کافی 2 تا گزینه تو سایتش بگذاره

فکر کنم عامل فروش هم بتونه واستون انجام بده با اونا تماس بگیر راحت تره

سلام
آقا یکی از دوستان مبین نت گرفته اخیرا. بعد از اینکه واسش وصل کردن، میگه یکی دو ساعت استفاده کردم بعدش دیگه هرچی سایت باز می کنم میره تو سایت مبین نت ! هیچ سایتی رو براش باز نمیکنه ! در صورتی که تازه سرویسش راه افتاده و 20 گیگ حجم هنوز داره !
مشکل چیه !؟ پشتیبانی شونم که هرچی زنگ میزنی انقدر پشت خط می مونی تا اشغال میشه !

شما هم با نمایندگی که ازش خریدی تماس بگیر احتمالا طرحش رو دمو گیر کرده و 128 مگ حجم دمو رو هم تموم کرده

hmahmoudi
03-10-2012, 12:11
منم 800 مگابایت دانلود کردم.... با همون سرعت

bina22
03-10-2012, 13:40
میگما شاتل 100 گیگ رو میده 220 تومن.1 تا 3 ماه هم رایگان میده.حیف تو شهر ما نیست.حیف.

hmahmoudi
03-10-2012, 14:19
سلام

تعدادی از کاربرا از روز دوشنبه عصر تا سه شنبه عصر قطع بودن، و به همین شکلی که گفتید میرفتن تو سایت مبین نت، مشکل از دیشب حل شده. شاید مشکل دوستتون هم حل شده باشه

Glad Boy
03-10-2012, 14:23
تعدادی از کاربرا از روز دوشنبه عصر تا سه شنبه عصر قطع بودن، و به همین شکلی که گفتید میرفتن تو سایت مبین نت، مشکل از دیشب حل شده. شاید مشکل دوستتون هم حل شده باشه

بله دوست عزیز. صبح بهم زنگ زد گفت دیشت حدود ساعت 11 اینا درست شده.

mohammad_87
03-10-2012, 14:24
در دانلود ساعات رایگان،و با idm کسی مشکل ریست شدن دانلود رو داشته؟یا اینکه دانلود روی 99% ارور timeout بده؟راه حلش رو کسی می دونه؟

امیر انصاری
03-10-2012, 14:59
در دانلود ساعات رایگان،و با idm کسی مشکل ریست شدن دانلود رو داشته؟یا اینکه دانلود روی 99% ارور timeout بده؟راه حلش رو کسی می دونه؟

منم داشتم. دقیقاً آخرای دانلود هم این مشکل پیش میومد. یه ورژن دیگه شو نصب کردم درست شد. البته قبلش ورژن مورد بحث رو با استفاده از یک برنامه آنینستالر پاک کردم.

arash59b
03-10-2012, 15:50

اره بعضی وقت ها بدلیل مشکلاتی IDM مسیر فایل منبع رو گم می کنه یا حتی ممکنه سرور فایل مبدا، مشکل قطعی یا هنگ داشته باشه و برای چند ساعت از دست رس خارج بشه

بهتره اول یکم صبر کنید تا اگه سرور سایت مورد نظر مشکلی داره برطرف بشه و دانلود ادامه پیدا کنه

بعضی وقت ها کافیه همون لینک رو از همون منبع یا از منابع دیگه بصورت دستی کپی کنید بعد تو IDM رو فایل مورد نظر کلیک راست کرده و propertis رو بزندی و لینک جدید رو توقسمت Adress پیست کنید

اگه لینک جدید عینا همون لینک قبلی باشه معمولا دانلود از همونجایی که قطع شده ادامه پیدا می کنه.

امیر انصاری
03-10-2012, 16:24
اره بعضی وقت ها بدلیل مشکلاتی IDM مسیر فایل منبع رو گم می کنه یا حتی ممکنه سرور فایل مبدا، مشکل قطعی یا هنگ داشته باشه و برای چند ساعت از دست رس خارج بشه

بهتره اول یکم صبر کنید تا اگه سرور سایت مورد نظر مشکلی داره برطرف بشه و دانلود ادامه پیدا کنه

بعضی وقت ها کافیه همون لینک رو از همون منبع یا از منابع دیگه بصورت دستی کپی کنید بعد تو IDM رو فایل مورد نظر کلیک راست کرده و propertis رو بزندی و لینک جدید رو توقسمت Adress پیست کنید

اگه لینک جدید عینا همون لینک قبلی باشه معمولا دانلود از همونجایی که قطع شده ادامه پیدا می کنه.

نه آرش جان اینطور که شما میگی نیست. من خودم این مشکلو داشتم. از هر سایتی دانلود میکردمم احتمالش بود اینجوری بشه و نه فقط از یک سایت خاص. در تمام موارد هم آخرای دانلود این اتفاق میفتاد. تایم اوت میداد، بعد با اینکه لینک ریزیوم ساپورت بود، اما وقتی ریزیوم میزدم میرفت از اول. من یکی از ورژنای قدیمی تر رو نصب کردم مشکل حل شد. البته الان آخرین ورژنو دارم و مشکلی ام نیست.

majid_sd2009
03-10-2012, 16:26
یکی به من بگه من برا دانلود شبانه چیکار کنم!
کلا از ساعت 2 شب تا 8 صبح روی هم یک مگابایت هم دانلود نداشته! با ساکـس که میرفتم دیگه قطعی نداشت و با تغییر ای پی دیگه قطع نمیشد ولی بی شرفها اونم قطع کردن و جایی هم که ازش خریدم فقط یه پورت داره اونم 1160 هست فک کنم. و میگه با چی پی ان برو که اونام برا من کار نمیکنه.تورنت هم سرعتش برا من خیلی پایینه چرا؟ مدام هم چیزی اپ میکنه.

arash59b
03-10-2012, 16:38
نه آرش جان اینطور که شما میگی نیست. من خودم این مشکلو داشتم. از هر سایتی دانلود میکردمم احتمالش بود اینجوری بشه و نه فقط از یک سایت خاص. در تمام موارد هم آخرای دانلود این اتفاق میفتاد. تایم اوت میداد، بعد با اینکه لینک ریزیوم ساپورت بود، اما وقتی ریزیوم میزدم میرفت از اول. من یکی از ورژنای قدیمی تر رو نصب کردم مشکل حل شد. البته الان آخرین ورژنو دارم و مشکلی ام نیست.

اره ممکنه مشکلش از دنلود منیجر هم باشه

گفتم که این روش ها رو هم امتحان کنند چون با یکم دستکاری معمولا میشه این نوع فایل ها رو دوباره راه انداخت

برای من که بیشتر اوقات جواب میده

بعضی از وقتها هم به قول شما برمی گرده از اول شروع می کنه

پ.ن
قبلاها که دانلود افلاین داشتم به علت دیسکنتکتی هایی که پیش میومد بعضی از قایل های RAR ناقص می شدند که با برنامه Segment Downloader میشد تا حدودی اونارو ترمیم کرد
خوبی این برنامه اینه که بهتون میگه کدوم قسمت های فایل ناقص هستند

mohammad_87
03-10-2012, 18:07

اره ممکنه مشکلش از دنلود منیجر هم باشه

گفتم که این روش ها رو هم امتحان کنند چون با یکم دستکاری معمولا میشه این نوع فایل ها رو دوباره راه انداخت

برای من که بیشتر اوقات جواب میده

بعضی از وقتها هم به قول شما برمی گرده از اول شروع می کنه

پ.ن
قبلاها که دانلود افلاین داشتم به علت دیسکنتکتی هایی که پیش میومد بعضی از قایل های RAR ناقص می شدند که با برنامه Segment Downloader میشد تا حدودی اونارو ترمیم کرد
خوبی این برنامه اینه که بهتون میگه کدوم قسمت های فایل ناقص هستند
نه مشکل از سرور نیست.چون وقتی لینک رو دستی میزدم اون گزینه که اگه قبلا بوده ریزوم کنه رو میزدم،ولی بازم میرفت از اول.حتی گاهی با یک کانکشن دانلود میکرد.
پس مشکل از idm هستش.من فکر میکردم مشکل از تغییرات آی پی باشه چون فقط در ساعات رایگان این مشکل رو داشتم.و توی این روزها که قطعی مبین نت زیاد شده این موارد بود و قبلش با همین ورژنی که دارم این مشکلات نبود!

hadi1258
03-10-2012, 19:56
سلام دوستان امروز وایمکس برای من مدام قطع و وصل میشه
این مشکل کلی هست ؟یا از طرف من هستش؟

shahab.hiro
03-10-2012, 21:19
دوستان میخواستم ببینم قابلیت روتر مودم یعنی چی؟ممنون میشم توضیح بدین

shahab.hiro
03-10-2012, 21:21
سلام دوستان امروز وایمکس برای من مدام قطع و وصل میشه
این مشکل کلی هست ؟یا از طرف من هستش؟

کلا آنتن مودم میره یا مودمت آنتن داره ولی دسترسی به اینترنت نداری؟

hadi1258
03-10-2012, 21:46
کلا آنتن مودم میره یا مودمت آنتن داره ولی دسترسی به اینترنت نداری؟
سلام دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انتن دارم
هر از گاهی هیچ صفحه ای برام باز نمیشه
بعد از گذشت زمان کمی درست میشه و کار میده تا چند دقیقه ای ( 15-10دقیقه یا...)
و بعد یهو اینطور میشه
جالبه امروز اینطور شده
مودم هم اسیبی ندیده فقط امروز یه خورده خواستم توسط وایرلس و یه پی سی برای انجام یه کار دو تا سیستم رو شبکه کنم که اخر هم نشد .
یعنی میتونه به این ربط داشته باشه ؟
قبلا هم اینطور میشد ولی نه در به شدت امروز
راستی من 3 خط انتن دارم

arash59b
03-10-2012, 21:51
دوستان میخواستم ببینم قابلیت روتر مودم یعنی چی؟ممنون میشم توضیح بدین

همانطورکه ازاسمشان پيداست ( Router=مسير ياب ) کارشان مسير يابی برای بسته ها (Packet)ی اطلاعات در شبکه می باشد

یه زبون ساده شما می تونیداطلاعات رو به اینترنت بفرستید و یا قابلیتی که چندتا دیوایس متفاوت می تونند به مودم بصورت وای فای وصل بشن و اطلاعات رو بینشون شیر کنید

یه حالت پیشرفته تر از اکسس پوینت هست

shahab.hiro
03-10-2012, 21:59
سلام دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
انتن دارم
هر از گاهی هیچ صفحه ای برام باز نمیشه
بعد از گذشت زمان کمی درست میشه و کار میده تا چند دقیقه ای ( 15-10دقیقه یا...)
و بعد یهو اینطور میشه
جالبه امروز اینطور شده
مودم هم اسیبی ندیده فقط امروز یه خورده خواستم توسط وایرلس و یه پی سی برای انجام یه کار دو تا سیستم رو شبکه کنم که اخر هم نشد .
یعنی میتونه به این ربط داشته باشه ؟
قبلا هم اینطور میشد ولی نه در به شدت امروز
راستی من 3 خط انتن دارم

سلام
این مشکل بعد از اوایل مهر پیش اومده
منم چند شب پیش دقیقا همین مشکل رو داشتم و نتونستم هیچی دانلود کنم
من مودم رو روشن خاموش نکردم شما امتحان کن شاید موثر باشه

hmahmoudi
03-10-2012, 22:07
من افت شدید سرعت پیدا کردم، دوستان کسی مشکل نداره؟ تهران...

تا عصر خیلی خوب بود، اما الان شنیدم که پارازیت شدیدی روی ماهواره انداختن(به خاطر شلوغی های امروز)، فکر میکنم اثر داشته

bina22
03-10-2012, 23:50
من افت شدید سرعت پیدا کردم، دوستان کسی مشکل نداره؟ تهران...

تا عصر خیلی خوب بود، اما الان شنیدم که پارازیت شدیدی روی ماهواره انداختن(به خاطر شلوغی های امروز)، فکر میکنم اثر داشته

داداش قک کنم یه چن روزی قید نت رو توتهران باید بزنید!!!:13:

seetherali
04-10-2012, 00:17
ديشب كه كامپيوتر تركيد نشد دانلود كنيم , اما چون معتادم به دانلود لپ تاپ يكي رو كش رفتم, مثه يه مرد اول IDM رو نصب كردم :31:
يه مشكلي كه جديدا مبين نت پيدا كرده اينه كه توي سايت بانك ملت نميره براي پرداخت, دهنمون سرويس شد تا با اين سرعت طوفانيه GPRS ايرانسل شارژ كنيم

hmahmoudi
04-10-2012, 04:01
داداش قک کنم یه چن روزی قید نت رو توتهران باید بزنید!!!:13:

آقا درست شده ظاهراً، الان که مجانیه با 100تا دارم دانلود میکنم

ham33d
04-10-2012, 10:16
B1107
2048Kbps
2GB
160.000
120.000

این طرح سرعت دانلود چند میده با (دانلود منیجر )ایا کسی این طرح راگرفته

امیر انصاری
04-10-2012, 10:47
B1107
2048Kbps
2GB
160.000
120.000

این طرح سرعت دانلود چند میده با (دانلود منیجر )ایا کسی این طرح راگرفته

ساعات رایگان با خداس، ساعات عادی بین 250 تا 400 سرعت داشتم. البته در ساعات عادی با دو گیگ ترافیک بالا بودن سرعت نقطه ضعفه!

and-roid2
04-10-2012, 11:02
سلام
دوستان من سرویسم ۱ماهه که تموم شده زمانش
اما پریروز از صفحه Ecare ام تو قسمت تغییر طرح اشتراکی سرویس ۱مگ انتخاب کردم(اشتباهی) اما من ۵۱۲ میخواستم
حالا مبلغ ۳۵۰۰۰ ت بابت سرویس ۵۱۲ ریختم حساب هرچی زنگ میزنم (بخش فروش گفت سرویست تا دو ساعت دیگه راه میفته) سروسم فعال نمیشه!!!

انگار درانتظار سرویس ۱مگ هست که مبلغ۴۳۰۰۰ ت باید بریزم حساب!

حالا هرچی به بخش فروش و پشتیبانی تماس میگیرم:
میگم سرویسم رو اشتباهی انتخاب کردم غیر فعالش کنید و طرح ۵۱۲ یک ماهه ۶گیگ رو برام فعال کنید انگار خاک بر سرا نمیتونن کاری کنن!! میگن سیستم اجازه نمیده

بخش فروش میگه به پشتبانی بگو سرویست در حالت peyring مونده به اونا بگو حل کنن...

حالا وقتی به پشتیبانی(پس از دو ساعت انتظار موندن تا اینکه پاسخ بدن) میگم اونا هم میگن باید به یه بخش دیگه بگیم تا سرویس ۱مگ رو برات غیر فعال کنن!!!!!!!! حالا اون بخش پنجشنبه ها و جمعه ها تعطیله....

اخه اینا چرا انقدر ادمو اذیت میکنن؟

کسی راه حلی داره برام تا امروز اینترتم فعال بشه؟؟

خسته شدم بخدا بس که زنگ زدم مبین نت...

همش هم میگه:
در حال حاظر مرکز تماس با ترافیک سنگینی روبروست.......اه

امیر انصاری
04-10-2012, 11:20
سلام
اما پریروز از صفحه Ecare ام تو قسمت تغییر طرح اشتراکی سرویس ۱مگ انتخاب کردم(اشتباهی) اما من ۵۱۲ میخواستم
حالا مبلغ ۳۵۰۰۰ ت بابت سرویس ۵۱۲ ریختم حساب هرچی زنگ میزنم (بخش فروش گفت سرویست تا دو ساعت دیگه راه میفته) سروسم فعال نمیشه!!!

میگم سرویسم رو اشتباهی انتخاب کردم غیر فعالش کنید و طرح ۵۱۲ یک ماهه ۶گیگ رو برام فعال کنید انگار خاک بر سرا نمیتونن کاری کنن!! میگن سیستم اجازه نمیده

حالا وقتی به پشتیبانی(پس از دو ساعت انتظار موندن تا اینکه پاسخ بدن) میگم اونا هم میگن باید به یه بخش دیگه بگیم تا سرویس ۱مگ رو برات غیر فعال کنن!!!!!!!! حالا اون بخش پنجشنبه ها و جمعه ها تعطیله....

همش هم میگه:

ظاهراً شما هیچ راهی جز واریز 7 تومن دیگه نداری، یا باید صبر کنی تا شنبه که آقایون تشریف بیارن. توفیق اجباریه:27:

bina22
04-10-2012, 13:32
سلام

همش هم میگه:

خوب شما بقیه پول رو ( کمی بیشتر چون ارزش افزوده !!! داره ) بعد تو همون ecare یک مگ رو فعال کن.به همین راحتی!!!

MehranVB
04-10-2012, 22:37
دوستان از چه لینکی برای e-care استفاده میکنید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای من باز نمیشه،
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم ارور یوزر نادرست میده!

امیر انصاری
04-10-2012, 22:45
دوستان از چه لینکی برای e-care استفاده میکنید؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برای من باز نمیشه،
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم ارور یوزر نادرست میده!

لینک اول به تاریخ پیوست:41:. از لینک دوم.

DariushGreat
04-10-2012, 23:00
بچه ها سلام
هنوز این خاله سوسکه (S.O.C.K.S) برای عبور از قیلتر قطغه؟؟؟ :دی

bina22
04-10-2012, 23:20
بچه ها سلام

دادا پورتشو عوض کن.فک کنم 443 بود. دقیق یادم نیست

saminem
05-10-2012, 00:23
بچه ها سلام

پورت 443 . خودم الان دارم استفاده میکنم

ham33d
05-10-2012, 00:26
B1107

2048Kbps

2GB

160.000

120.000

سرعت دانلود ساعات رایگان شب چطوره ؟ارزش داره این طرح را بگیرم برای ساعات رایگان دانلود کنم

MehranVB
05-10-2012, 08:07
لینک اول به تاریخ پیوست:41:. از لینک دوم.

خوب مشکل اینه که توی لینک دوم هر چی یوزر و پسوردی که توی همون e-care قبلی که به تاریخ پیوست وارد میکنم، میگه نادرسته!!!!

arash59b
05-10-2012, 09:20
B1107
2048Kbps
2GB
160.000
120.000

سرعت دانلود ساعات رایگان شب چطوره ؟ارزش داره این طرح را بگیرم برای ساعات رایگان دانلود کنم

من واسه رایگان ازش استفاده می کنم

بستگی به منطقه تون داره ولی اگه بتونی از سا/کس یا پرو/کس/ی استفاده کنی سرعت دانلودت خیلی خوب میشه

خوب مشکل اینه که توی لینک دوم هر چی یوزر و پسوردی که توی همون e-care قبلی که به تاریخ پیوست وارد میکنم، میگه نادرسته!!!!

با IE امتحان کنید

ss7000
05-10-2012, 09:26
سلام دوستان يه سوال داشتم جديدا مثل كه مبين نت يه مدل مودم بيروني جديد اورده كه از مدل قبلي پهناي بيشتري داره كسي استفاده كرده يا فرقش رو با قبلي ميدونه؟
اينو مي خوام از كسي بخرم اشتراك روش نيست بعد چطوري ميتونم براش اشتراك بگيرم برم نمايندگي مبين نت بگم خودم مودم دارم اشتراك بهم ميدن؟

arash59b
05-10-2012, 09:46
سلام دوستان يه سوال داشتم جديدا مثل كه مبين نت يه مدل مودم بيروني جديد اورده كه از مدل قبلي پهناي بيشتري داره كسي استفاده كرده يا فرقش رو با قبلي ميدونه؟

تو سایتش که چیزی نیست

اسم مدلش چی هست؟

arash59b
05-10-2012, 10:19
سلام

کسی هست بدونه فریمورهای مودم مبین نت کجا هستند

الان اخرین اپدیتی که اومده چنده؟

با ورژن من مقایسه کنید ببینید مودم شما هم همینه یا نه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ss7000
05-10-2012, 10:39
تو سایتش که چیزی نیست

اسم مدلش چی هست؟

مدلش اينه
zte.ox330p

m3hrd4d
05-10-2012, 13:54
آقا چرا من نمی تونم سرویسم رو عوض کنم و هر چی هم شارژ می کنم اینترنتم قطعه . مشکلش چیه ؟:41:

saeediranzad
05-10-2012, 15:01
سلام
نتیجه Speedtest.ir برای سرویس 512 یکماهه. ساعت 5 عصر جمعه.57194

amiva
05-10-2012, 15:10
اقا قضیه چیه؟؟ من دو شبی هست که نمیتونم دانلود کنم،
تورنت سرعتش خیلی کم شده، قبلا با 300 میگرفتم شده 70
لینک مستقیم ها هم از هر سایتی امتحان میکنم نمیشه، چه روز چه شب. آشوک فیلم، فارس کیدز، ... همه سایت ها رو امتحان کردم لینک مستقیم اصلا جواب نمیده این ارور رو میده:

شما هم به مشکلی برخوردید؟؟ نمیدونم چه کار کنم، استفاده کردن از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا نکردنش هم هیچ تاثیری نداشت تو مشکلات بالا

ممنون میشم یه جوون مردی راهنمایی کنه

راستی سرویسم دو مگه

arash59b
05-10-2012, 15:19
مدلش اينه
zte.ox330p

اطلاعات اولیه ثبت شده در ایران کد (واردات کالا):

مودم ديتا WIMAX مدل OX330P نام تجارتي ZTE CORPORATION كشور سازنده چين مرجع عرضه كننده ارتباطات مبين نت

اینم سایت شرکت سازنده

اگه اسم مودم روتو سایت شرکت سرچ کنید هیچ موردی پیدا نمی کنه احتمالا یعنی به سفارش مبین نت و احتمالا ایرانسل (چون این دوتا در ظاهر دو شرکت هستند و موقع چاپیدن پول و کم کردن هزینه ها میشت رفیق شفیق) است

جنس سفارشی یعنی به شرکت چینی گفتن یه چیزی بساز که کار کنه قیمتش هم (به تعداد زیاد) بیشتر از 3-4 دلار نشه.:27:

arash59b
05-10-2012, 15:21
لینک مستقیم ها هم از هر سایتی امتحان میکنم نمیشه، چه روز چه شب. آشوک فیلم، فارس کیدز، ... همه سایت ها رو امتحان کردم لینک مستقیم اصلا جواب نمیده این ارور رو میده:

شما هم به مشکلی برخوردید؟؟ نمیدونم چه کار کنم، استفاده کردن از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یا نکردنش هم هیچ تاثیری نداشت تو مشکلات بالا

راستی سرویسم دو مگه

واسه من خوبه :13:

دیشب یه فیلم از اشوک دان کردم

bina22
05-10-2012, 16:13

راستی سرویسم دو مگه

من فک کردم فقط واسه من اینطوریه.به خدا واسه منم اینطوری شده.

bina22
05-10-2012, 16:20
واسه من خوبه :13:

دیشب یه فیلم از اشوک دان کردم

داداش من 3 -4 تا از آشوک گذاشته بودم.هیچکدومو نگرفت!!

arash59b
05-10-2012, 16:35
داداش من 3 -4 تا از آشوک گذاشته بودم.هیچکدومو نگرفت!!

اره درست می گید دوباره نگاه کردم دیدم فیلمی که از سایت شوک بود وسطش قطع شده

ولی دو تا فیلم که از persianuser1 و پی سی دی بوده رو دان کرده

کلا خط من هم مشکل داشت فکر کردم از ورژن جدید IDM هست که دیروز نصب کردم

ولی اتفاق عجیبی که واسه من داشت این بود وقتی داشتم از پرو.ک.سی استفاده می کردم برنامه های مانیتورینگ واسه من سرعت دانلود رو 150 تا 200 می زدن ولی idm سرعت 70-80 نشون میداد

مقدار حجم دانلودی idm و برنامه مانیتورینگ هم یکی نبود؟؟؟؟ اولش فکر کردم کسی اکانتم رو -- کرده ولی چک کردم اینطور نبود. کسی دلیلش رو می دونه؟؟؟

amiva
05-10-2012, 16:40
من فک کردم فقط واسه من اینطوریه.به خدا واسه منم اینطوری شده.

خب چاره چیه؟؟ :(

bina22
05-10-2012, 17:21
خب چاره چیه؟؟ :(

بسوزیم.:(((
وقتی رئیس میاد میگه 56kb برای دانلود 500 صفحه کافیه باید بریم خودمونو از برج میلاد پرت کنیم.

mohammad_87
05-10-2012, 18:56
اره درست می گید دوباره نگاه کردم دیدم فیلمی که از سایت شوک بود وسطش قطع شده

ولی دو تا فیلم که از persianuser1 و پی سی دی بوده رو دان کرده

کلا خط من هم مشکل داشت فکر کردم از ورژن جدید IDM هست که دیروز نصب کردم

ولی اتفاق عجیبی که واسه من داشت این بود وقتی داشتم از پرو.ک.سی استفاده می کردم برنامه های مانیتورینگ واسه من سرعت دانلود رو 150 تا 200 می زدن ولی idm سرعت 70-80 نشون میداد

مقدار حجم دانلودی idm و برنامه مانیتورینگ هم یکی نبود؟؟؟؟ اولش فکر کردم کسی اکانتم رو -- کرده ولی چک کردم اینطور نبود. کسی دلیلش رو می دونه؟؟؟
وقتی از wpn و امثالهم استفاده کنی توی برنامه هایی مثل du meter و غیره،حجم رو دوبرابر میزنه چون یکی حجمی که در اون شبکه خصوصی استفاده میشه محاسبه میشه یکی هم استفاده از اینترنت ولی در اصل هردو یکی هستن.

mehran_pqqp
05-10-2012, 20:32
سلام
دوستان من حدود یه هفته پیش تو همین تاپیک سوال پرسیده بودم یه مقدار تحقیق کردم راجع به ADSL در کرج ، الان بین آسیاتک و مبین نت میخوام یکی رو انتخاب کنم البته بیشتر نظرم روی مبین نت هست میدونم همه شرکت ها یه مشکلاتی دارن چون قبلا تهران بودم و چند تا از شرکتهای ADSL رو استفاده کردم کلا همشون مشکل دارن

فقط یه سوال: برای سرویس بالاتر از 128 چند نفر گفتن چیز خاصی نیاز نداره ؛ یعنی من الان 512 ثبت نام کنم از تو سایتش مشکلی نیست؟
چون تو فروم پرشین تولز هم از چند نفر که دارن مودم و سرویسشون رو میفروشن پرسیدم گفتن مشکلی نداره

ممنون

bina22
05-10-2012, 22:11
سلام
دوستان من حدود یه هفته پیش تو همین تاپیک سوال پرسیده بودم یه مقدار تحقیق کردم راجع به ADSL در کرج ، الان بین آسیاتک و مبین نت میخوام یکی رو انتخاب کنم البته بیشتر نظرم روی مبین نت هست میدونم همه شرکت ها یه مشکلاتی دارن چون قبلا تهران بودم و چند تا از شرکتهای ADSL رو استفاده کردم کلا همشون مشکل دارن

فقط یه سوال: برای سرویس بالاتر از 128 چند نفر گفتن چیز خاصی نیاز نداره ؛ یعنی من الان 512 ثبت نام کنم از تو سایتش مشکلی نیست؟
چون تو فروم پرشین تولز هم از چند نفر که دارن مودم و سرویسشون رو میفروشن پرسیدم گفتن مشکلی نداره

ممنون

شما یه 128 بگیر بعد تو سایت به 512 تغییر بده.

ss7000
05-10-2012, 22:38
اطلاعات اولیه ثبت شده در ایران کد (واردات کالا):

مودم ديتا WIMAX مدل OX330P نام تجارتي ZTE CORPORATION كشور سازنده چين مرجع عرضه كننده ارتباطات مبين نت

اینم سایت شرکت سازنده

اگه اسم مودم روتو سایت شرکت سرچ کنید هیچ موردی پیدا نمی کنه احتمالا یعنی به سفارش مبین نت و احتمالا ایرانسل (چون این دوتا در ظاهر دو شرکت هستند و موقع چاپیدن پول و کم کردن هزینه ها میشت رفیق شفیق) است

جنس سفارشی یعنی به شرکت چینی گفتن یه چیزی بساز که کار کنه قیمتش هم (به تعداد زیاد) بیشتر از 3-4 دلار نشه.:27:

دوست عزيز ولي مودم ساخت تايوان هست

arash59b
05-10-2012, 23:04
دوست عزيز ولي مودم ساخت تايوان هست

کحا نوشته؟ رو جعبه بوده؟

همونطور که نوشتم این جمله به نقل از سایت ایران کد هست که یه کالاهای وارد شده به کشور کد شناسایی میدن

شاید شرکت چینی یه شعبه اونجا دراه! الله علم

shahab.hiro
06-10-2012, 00:11
دوستان مشکل اینجاست:

'برخی فرمت‌های صوتی و تصویری در ایران ف*ی*ل*ت*ر شده است'کاربران اینترنتی ساکن ایران در شبکه‌های اجتماعی خبر از فی*لتر شدن برخی قالب‌های صوتی و تصویری در ایران می‌دهند.

توییت‌ها و نوشته‌های کاربران اینترنت و مدیران وب‌سایت‌ها حاکی از این است که برخی از گونه‌های فایل‌های صوتی و تصویری چون MP3، MP4، SWF و FLV در صورتی که روی سِرورهای خارج از ایران میزبانی شده باشند، در بخش‌هایی از این کشور قابل دسترس نیستند.

بر اساس این گزارش‌ها، اگر وب‌سایتی داشته باشید که سِرور آن در کشور کانادا قرار گرفته است، حتی اگر سایتتان در ایران فی*لتر نشده باشد، فایل صوتی با فرمت MP3 موجود در آن در بخش هایی از ایران قابل دریافت نیست. این موضوع در صورتی که سایتتان از طراحی Flash استفاده کرده باشد که از فایل‌هایی با فرمت SWF بهره می‌برد، با مشکلات بیشتری مواجه خواهد شد چرا که چنین سایتی به طور کامل دیده نمی‌شود.

به گفته کارشناسان، در چنین حالتی یکی از نخستین آسیب‌ها متوجه آگهی‌های آنلاینی خواهد بود که از قالب‌های فلش استفاده می‌کنند. این دسته از آگهی‌ها معمولاً تصاویری متحرک دارند و برای بینندگان یک وب‌سایت از جذابیت برخوردارند. به همین علت بسیاری از آگهی‌ها در این قالب ساخته می‌شوند.
فلش ویدیو چیست؟ Flash Video یک قالب رایج ارائه تصویر است که به وسیله شرکت ادوبی فلش تولید شده است. FLV نام اختصاری Flash Video است. این فرمت ممکن است درون SWF جاسازی شده باشد.

به علاوه بسیاری از پخش‌کننده‌ها یا Player های موسیقی و ویدئو در قالب فلش ساخته شده‌اند. وب‌سایت‌های زیادی برای نمایش تصاویر و پخش فایل‌های صوتی چون آهنگ، کتاب صوتی، رادیوی اینترنتی و پادکست از این پخش‌کننده‌ها استفاده می‌کنند که بر اساس گزارش ها، محدود شده‌اند.
به گفته کاربران اینترنتی ساکن ایران، امکان دریافت و ذخیره فایل‌هایی که قالب‌های فلش یا صوتی را دارند هم به همین ترتیب دچار مشکل شده و ممکن نیست؛ مگر آن که در سِرورهای داخل ایران میزبانی شده باشند.
شیوه های تازه محدودیت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]تصوی بالا یک پخش‌کننده آهنگ در قالب فلش در را قبل از فیل*ترین*گ اخیر نشان می‌دهد و تصویر پایین تصویر همان سایت پس از فیل*ترین*گ است که پلیر مورد نظر ناپدید شده است.

نهادهای متولی فیل*ترین*گ در ایران در ماه‌های اخیر برای محدودسازی اینترنت دست به اقدام های تازه ای زده اند.

از جمله، چندی پیش سرویس تبلیغاتی Adwords گوگل نیز فیل*تر شد. هنگامی که کاربر روی یکی از آگهی‌های گوگل کلیک می‌کند، مرورگر به یک پیوند میانی و از آنجا به سایت مقصد هدایت خواهد شد. با فیل*تر شدن این پیوند میانی، کلیک روی هر آگهی، کاربر را به جای رفتن به سوی سایت آگهی‌دهنده، به صفحه فی*لترین*گ هدایت می‌کند.

به نظر می‌رسد هدف از ایجاد محدودیت برای فایل‌های صوتی و تصویری، جلوگیری از دسترسی به رادیوهای اینترنتی و پادکست‌هایی باشد که در سایت‌های مختلف بارگذاری می‌شوند. با این روش در تکثیر این گونه فایل‌ها یا عملکرد پخش‌کننده یا Player آن اخلال ایجاد می‌شود.
چندی پیش سرویس جی‌میل که به شرکت گوگل متعلق است در ایران فی*لتر شد که به گفته مسؤولان به علت اعتراض به حذف نشدن فیلم توهین‌آمیز به پیامبر اسلام از روی سایت یوت*یوب بود. یوت*یوب از وب‌سایت‌های زیرمجموعه شرکت گوگل است.

شرکت گوگل به بی‌بی‌سی فارسی گفته بود که از قطع دسترسی کاربران ایرانی به جی‌میل و دیگر سرویس‌هایش اطلاع دارد؛ اما مشکل از طرف گوگل نیست.
این مشکل پس از چند روز برطرف و جی‌میل دوباره در دسترس کاربران قرار گرفت.

shahab.hiro
06-10-2012, 00:18
البته اینجا بیشتر به فرمت فایل های فلش اشاره کرده ولی من احتمال میدم این محدودیت روی بسیاری از فرمتهای ویدیویی اعمال شده تا فیلم های شلوغی های اخیر تهران به راحتی پخش نشه.کاملا واضحه که بعد از تعطیلی ب*ا*ز*ا*ر تهران فایلهای ویدیویی یا اصلا دانلود نمیشن یا با سرعت بسیار کم و یا خراب دانلود میشن

bina22
06-10-2012, 00:32
البته اینجا بیشتر به فرمت فایل های فلش اشاره کرده ولی من احتمال میدم این محدودیت روی بسیاری از فرمتهای ویدیویی اعمال شده تا فیلم های شلوغی های اخیر تهران به راحتی پخش نشه.کاملا واضحه که بعد از تعطیلی ب*ا*ز*ا*ر تهران فایلهای ویدیویی یا اصلا دانلود نمیشن یا با سرعت بسیار کم و یا خراب دانلود میشن

به خاطره همین از اشوک نگرفته؟؟
من الان ماداگاسکارو از میهن دانلود گذاشتم دان شه.چون رار هست.در ضمن فرمت های flv هم برام پخش نمیشن!!!

arash59b
06-10-2012, 00:33
احتمالش هست یه دلیلی که شما ذکر کردید باشه

ولی من این دوشب فیلم هایی رو که تونستم دانلود کنم فرمت تصویری داشتند مثل mkv و mp4

در عوض در دانلود فیلم هایی که به حالت زیپ بودن با مشکل مواجه شدم

enzioaudio
06-10-2012, 00:42
سلام دوستان من وقتی با س------ا-------ک------س--- وارد اینترنت میشم فایلای فلش رو نشون نمیده.
ایراد از س----ا-----ک----سه یا خودشون کردن لطفا برام توضیح بدید ممنون

arash59b
06-10-2012, 00:46
سلام دوستان من وقتی با س------ا-------ک------س--- وارد اینترنت میشم فایلای فلش رو نشون نمیده.
ایراد از س----ا-----ک----سه یا خودشون کردن لطفا برام توضیح بدید ممنون

اون که خیلی وقته مشکل داره با پورت های دیگه (443) چک کن

----------------------------------------------------------------------------------

بچه ها شما با IDM 6.12 Build 20 مشکلی ندارید؟ بنظرم فایل کرکش یکم مشکل داره و idm موقع دانلود هر چند مگ چند لحظه حالت قفل شدگی پیدا می کنه و بعد ادامه میده

shahab.hiro
06-10-2012, 00:52
احتمالش هست یه دلیلی که شما ذکر کردید باشه

ولی من این دوشب فیلم هایی رو که تونستم دانلود کنم فرمت تصویری داشتند مثل mkv و mp4

در عوض در دانلود فیلم هایی که به حالت زیپ بودن با مشکل مواجه شدم

بالاخره اینام که بخوان جلوی فرمت های تصویری رو بگیرن به طور 100% نمیتونن این کارو بکنن فقط در حد خرابکاری یه کارایی میکنن

shahab.hiro
06-10-2012, 00:55
به خاطره همین از اشوک نگرفته؟؟
من الان ماداگاسکارو از میهن دانلود گذاشتم دان شه.چون رار هست.در ضمن فرمت های flv هم برام پخش نمیشن!!!

منم قبلا با اشوک مشکلی نداشتم ولی بعد همین جریانات چندتا فیلمی که درحال دانلود بودن،گیر کردن و منم با اینکه بالای 50% دان شده بودن مجبور شدم قیدشون رو بزنم

hmahmoudi
06-10-2012, 00:59
یهویی اینترنتم قاطی کرد، پینگام اکثرا تایم اوت میده!

bina22
06-10-2012, 01:02
منم قبلا با اشوک مشکلی نداشتم ولی بعد همین جریانات چندتا فیلمی که درحال دانلود بودن،گیر کردن و منم با اینکه بالای 50% دان شده بودن مجبور شدم قیدشون رو بزنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فعلا با این کار کنید.این آدرسش هیتلره ولی لینکای دانش نیست.چن روز دیگه ومپایر میاد.اینترنت قاط بزنه من میرم بازارو بهم میریزم!!!! دی:

ali_z051
06-10-2012, 01:41
آقا اگه ترافیک تموم شه بازم می‌تونی کانکت شی سر ساعت‌های که رایگان هست؟

arash59b
06-10-2012, 01:42
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فعلا با این کار کنید.این آدرسش هیتلره ولی لینکای دانش نیست.چن روز دیگه ومپایر میاد.اینترنت قاط بزنه من میرم بازارو بهم میریزم!!!! دی:

مطمئن هستی!!!، سایتش واسه من هیلتر نیست :sq_25:

چه جالب اینا کی اومدن :sq_16: :sq_11::sq_6::sq_22:

----------------------------------------------------------------------

اوه اوه اوه چند صفحه عوض کردم فهمید

فی.ل.تر شد:41:

m3hrd4d
06-10-2012, 11:01
آقا چرا من نمی تونم سرویسم رو عوض کنم و هر چی هم شارژ می کنم اینترنتم قطعه . مشکلش چیه ؟:41:
چرا کسی به من کمک نمی کنه من از اول مودم رو ریست کردم و خودم دوباره تنظیم کردم و ویندوز عوض کردم ولی فایده نداشت . نمایندگی هم زنگ زدم گفت مشکل از سیستم منه . حالا موندم چی کار کنم تو رو خدا یکی کمک کنه .:sq_3:

persianboy2000
06-10-2012, 11:30
سلام دوستان عزیز،

من چند وقته یه مودم وایمکس جیبی با طرح دوساله گرفتم، مشکلات زیادی داره ولی از دیروز تا حالا به دو مشکل مهم برخورد کردم:

من دو سه روز هست که مودم رو گذاشتم روشن بمونه و خاموشش نکردم، چون هر وقت میومدم وصل بشم یه نیم ساعتی اسیرم میکرد تا وصل بشه! منم گفتم بزارم همینجور وصل بمونه تا چند وقت.

1- چراغ وای فای از رنگ سبز به رنگ آبی عوض شده. دفترچه اش رو خوندم، نوشته عدم نیاز به پسورد چراغ وای فای رو آبی نشون میده. بررسی کردم دیدم آره پسوردش برداشته شده!

2- با یوزر system نمیتونم وارد تنظیمات بشم وفقط با یوزر ادمین میتونم وارد بشم. پسورد هردوشون رو همون روز اول عوض کرده بودم.

حالا سوالم این هست که آیا مودم از نظر نرم افزاری قاطی کرده یا یه نفر این وسط اومده و پسورد رو برداشته و پسورد یوزر system رو عوض کرده؟

اگه حالت دوم هست چطور این کار رو تونسته بکنه با توجه به پسورد 14 رقمی که من گذاشتم؟...

فعلا ریستش نکردم تا ببینم اوضاع چجوریاست.

ممنون

arash59b
06-10-2012, 11:53
چرا کسی به من کمک نمی کنه من از اول مودم رو ریست کردم و خودم دوباره تنظیم کردم و ویندوز عوض کردم ولی فایده نداشت . نمایندگی هم زنگ زدم گفت مشکل از سیستم منه . حالا موندم چی کار کنم تو رو خدا یکی کمک کنه .:sq_3:

سلام دوست عزیز

لطفا مشکل تون رو دقیق توضیح بدید. یعنی چی که نمی تونید سرویس تون رو عوض کنید؟ چه پیغامی میده؟ تا الان چکارهایی انجام دادین

سلام دوستان عزیز،

من چند وقته یه مودم وایمکس جیبی با طرح دوساله گرفتم، مشکلات زیادی داره ولی از دیروز تا حالا به دو مشکل مهم برخورد کردم:

من دو سه روز هست که مودم رو گذاشتم روشن بمونه و خاموشش نکردم، چون هر وقت میومدم وصل بشم یه نیم ساعتی اسیرم میکرد تا وصل بشه! منم گفتم بزارم همینجور وصل بمونه تا چند وقت.

1- چراغ وای فای از رنگ سبز به رنگ آبی عوض شده. دفترچه اش رو خوندم، نوشته عدم نیاز به پسورد چراغ وای فای رو آبی نشون میده. بررسی کردم دیدم آره پسوردش برداشته شده!

2- با یوزر system نمیتونم وارد تنظیمات بشم وفقط با یوزر ادمین میتونم وارد بشم. پسورد هردوشون رو همون روز اول عوض کرده بودم.

حالا سوالم این هست که آیا مودم از نظر نرم افزاری قاطی کرده یا یه نفر این وسط اومده و پسورد رو برداشته و پسورد یوزر system رو عوض کرده؟

اگه حالت دوم هست چطور این کار رو تونسته بکنه با توجه به پسورد 14 رقمی که من گذاشتم؟ و آیا راهی برای پیدا کردن این دله دزد هست یا نه؟

فعلا ریستش نکردم تا ببینم اوضاع چجوریاست.

ممنون

شما می تونید از برنامه های مانیتور کردن IP استفاده کنید و ببینیند کسی بغیر از ip شما یه مودم وصل شده یا نه. ریز حجم مصرفی تون رو هم چک کنید ببینید کم شدنش معقول هست یا بیشتر از انتظار شما ست

اون پسورد 14 رقمی که معمولا بر اساس سیستم WEP هست باز هم زیاد قابل اعتماد نیست و بعضی از برنامه ها و افراد آشنا یه کار می تونن راحت ه.کش کنند

شما اگه از یه سیستم به مودم لاگین کنید بعد همین کارو بخواین با یه سیستم دیگه انجام بدید امکان پذیر نیست تا وقتی که سیستم قبلی رو لاگ اوت کنید. (منظورتون رو از یوزر سیستم هم متوجه نشدم!!!؟منظورتون حساب کاربری تون هست؟)

bina22
06-10-2012, 11:58
خدارو شکر یه فایل رار گذاشته بودم.فرمت فیلم هیچی نگرفته!!

Sent from my Galaxy Note using Tapatalk 2

persianboy2000
06-10-2012, 12:30
شما می تونید از برنامه های مانیتور کردن IP استفاده کنید و ببینیند کسی بغیر از ip شما یه مودم وصل شده یا نه. ریز حجم مصرفی تون رو هم چک کنید ببینید کم شدنش معقول هست یا بیشتر از انتظار شما ست

اون پسورد 14 رقمی که معمولا بر اساس سیستم WEP هست باز هم زیاد قابل اعتماد نیست و بعضی از برنامه ها و افراد آشنا یه کار می تونن راحت ه.کش کنند

شما اگه از یه سیستم به مودم لاگین کنید بعد همین کارو بخواین با یه سیستم دیگه انجام بدید امکان پذیر نیست تا وقتی که سیستم قبلی رو لاگ اوت کنید. (منظورتون رو از یوزر سیستم هم متوجه نشدم!!!؟منظورتون حساب کاربری تون هست؟)

ممنون
ریز حجم مصرفی رو بررسی کردم و ترافیکش در حد انتظار بود. یوزر سیستم هم ظاهرا پسوردش برگشته به حالت دیفالت. با این حساب فکر کنم این مودم زمانی که در طولانی مدت روشن بمونه باگ نرم افزاری داشته باشه و تنظیماتش بپره!

این مودم دارای دو نام برای ورود به قسمت نتظیماتش هست. یکی با نام admin و پسورد پیشفرض admin و دیگری system و پسورد پیشفرض system. اگه با نام system وارد بشوید تنظیمات بیشتری رو در اختیارتون قرار میده.

m3hrd4d
06-10-2012, 12:43
لطفا مشکل تون رو دقیق توضیح بدید. یعنی چی که نمی تونید سرویس تون رو عوض کنید؟ چه پیغامی میده؟ تا الان چکارهایی انجام دادین
تعرفم رو عوض کردم یا همون سرویسم رو زنگ زدم خودشون عوض کردن . منظورم این بود که مثلا از 512 بشه 1 مگ .
ولی حالا اینترنتم قطعه . همون طور که گفتم همه چی درسته از تنظیمات مودم گرفته تا تنظیمات سیستم عامل فقط چند روز پیش کابل برق مودم اتصالی داشت عوضش کردم دیگه کار نمی کنه می تونه از کابل برق باشه .

MehranVB
06-10-2012, 13:08
E-care میگه یوزر پسورد من غلطه، با IE باز کردم مشکل نشد. E-care قدیمی این مشکل رو نداشت، اما توی سایت جدید تا حالا نتونستم وارد شم.
پشتیبانی هم که گوشی رو برنمیدارن.
کسی این مشکل رو نداره یا نداشته؟؟؟

no_p30
06-10-2012, 13:12
آقا این قدیمیه که کار نمیکنه توی این جدیده کجا برم بفهمم چقدر از اکانتم باقی مونده... من میرم داخل صفحه مشترکینش میگه اینقدر استفاده کردین ریزه ریز آمار میده ولی هیچ جمع بندیی نداره
من میخوام بدونم چقدر از اکانتم مونده کجا رو باید ببینم؟

امیر انصاری
06-10-2012, 13:12
E-care میگه یوزر پسورد من غلطه، با IE باز کردم مشکل نشد. E-care قدیمی این مشکل رو نداشت، اما توی سایت جدید تا حالا نتونستم وارد شم.
پشتیبانی هم که گوشی رو برنمیدارن.
کسی این مشکل رو نداره یا نداشته؟؟؟

شما هنوز موفق نشدی؟ خیلی عجیبه. کنترل پنل جدید به مرورگر حساس نیست. مشکل از مرورگر نمیتونه باشه. با کدوم شماره تماس میگیری؟

arash59b
06-10-2012, 13:14
تعرفم رو عوض کردم یا همون سرویسم رو زنگ زدم خودشون عوض کردن . منظورم این بود که مثلا از 512 بشه 1 مگ .
ولی حالا اینترنتم قطعه . همون طور که گفتم همه چی درسته از تنظیمات مودم گرفته تا تنظیمات سیستم عامل فقط چند روز پیش کابل برق مودم اتصالی داشت عوضش کردم دیگه کار نمی کنه می تونه از کابل برق باشه .

الان سوریس جدیدتون فعال شده؟

مودم چی، پارامترهای سیگنال و کیفیتش خوبه؟

arash59b
06-10-2012, 13:16
آقا این قدیمیه که کار نمیکنه توی این جدیده کجا برم بفهمم چقدر از اکانتم باقی مونده... من میرم داخل صفحه مشترکینش میگه اینقدر استفاده کردین ریزه ریز آمار میده ولی هیچ جمع بندیی نداره

برو به صفحه مشترکین -----> گزارشات---------> کارکرد اینترنت

امیر انصاری
06-10-2012, 13:27
واسه منم نشون نمیده، مجبورم اکسل کارکردمو دانلود کنم، ریز کارکرد رو جمع بزنم.

bina22
06-10-2012, 13:28
اگه یه بار دیس شید بعد کانکت شید نیازی به اینکارا نیست!!!!

امیر انصاری
06-10-2012, 13:29
خیلی بیشتر از یک بار این کار رو کردم. مشکل از جای دیگه س.

bina22
06-10-2012, 13:36
خیلی بیشتر از یک بار این کار رو کردم. مشکل از جای دیگه س.

ای بابا!!!
از این آدرس رفتی داداش ؟

امیر انصاری
06-10-2012, 13:38
ای بابا!!!
از این آدرس رفتی داداش ؟

دقیقاً برای چه کاری منظورته؟ اگر برای قط کردن اتصال منظورته، آره.

bina22
06-10-2012, 13:41
ای بابا.آخه واسه من درسته!!!شاید دوباره اعتبار کم نمیکنه ؟؟

arash59b
06-10-2012, 13:45
برای من همه چیز رو نشون میده (حجم مصرفی، باقی مانده و ریز اتصالات)

البته تا ساعت 8

emad1t2002
06-10-2012, 13:46
سلام من میخوام این طرح 1مگ بخرم مودم رایگانه چطوری خوبه 1مگش 1مگه ؟
یا برم ایرانسل بخرم

m3hrd4d
06-10-2012, 14:31
الان سوریس جدیدتون فعال شده؟

مودم چی، پارامترهای سیگنال و کیفیتش خوبه؟

سرویس جدید رو دیروز فعال کردن و به صفحه مشترکین هم سر زدم فعال شده بود .
کیفیت سیگنال خوبه و بهتر از اینم می تونه باشه ولی قبلا با بدتر از این سیگنالم کار کرده. اینو کلی روش کار کردم تازه مودم من بیرونیه و وصلش کردم روی میله 2 متری رو پشت بوم خونمون و به فرستندم دید مستقیم دارم .

mosili
06-10-2012, 14:42
ما توی شرکت داریم و سرعتش چیز ثابتی نیست . همش بالا پایین میشه . کلا خیلی اذیت میکنه !

باسکول ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

no_p30
06-10-2012, 14:43
واسه منم نشون نمیده، مجبورم اکسل کارکردمو دانلود کنم، ریز کارکرد رو جمع بزنم.

برو به صفحه مشترکین -----> گزارشات---------> کارکرد اینترنت

مشکل از سایتشون بود.... قبلآ هرکاری میکردم نشون نمیداد الان حل شده .... ممنون از توضیحتون

arash59b
06-10-2012, 15:05
سرویس جدید رو دیروز فعال کردن و به صفحه مشترکین هم سر زدم فعال شده بود .
کیفیت سیگنال خوبه و بهتر از اینم می تونه باشه ولی قبلا با بدتر از این سیگنالم کار کرده. اینو کلی روش کار کردم تازه مودم من بیرونیه و وصلش کردم روی میله 2 متری رو پشت بوم خونمون و به فرستندم دید مستقیم دارم .

عکس تون که فیل.تره دیده نمیشه

با این حساب الان ایکون اینترنت چه وضعیتی داره؟ نمی تونید هیچ صفحه ای باز کنید؟

به تنظیمات مودم دست زدید؟

m3hrd4d
06-10-2012, 15:11
عکس تون که فیل.تره دیده نمیشه

با این حساب الان ایکون اینترنت چه وضعیتی داره؟ نمی تونید هیچ صفحه ای باز کنید؟

به تنظیمات مودم دست زدید؟

بابا خودم رفتیم یه خونه ی دیگه خودم تنظیمش کردم و با تنظیماتش آشنا هستم .
زنگ زدم نمایندگی ایلام گفت داریم شبکه رو ارتقا میدیم منم الان میخوام مودمم رو بفروشم حدود یک ماه پیشم 4 روز قطع بود .
لعنت به من بعدش لعنت به این مبین نت .:sq_10:

MehranVB
06-10-2012, 15:14
شما هنوز موفق نشدی؟ خیلی عجیبه. کنترل پنل جدید به مرورگر حساس نیست. مشکل از مرورگر نمیتونه باشه. با کدوم شماره تماس میگیری؟

با شماره 096790.
از همون زمان که سایت جدید اومد نتونستم واردش بشم و همیشه از E-care قدیمی استفاده میکردم!

waltz
06-10-2012, 15:19
اساتید ممنون میشم راهنماییم کنید

من تازه خونمو عوض کردم و تلفن نداره،مودمی هم که از قبل داشتم تی پی لینک وایرلسه میشه از مبین نت استفاده کرد و ایا کیفیتش مثل adsl مخابراته ؟

arash59b
06-10-2012, 15:22
اساتید ممنون میشم راهنماییم کنید

من تازه خونمو عوض کردم و تلفن نداره،مودمی هم که از قبل داشتم تی پی لینک وایرلسه میشه از مبین نت استفاده کرد و ایا کیفیتش مثل adsl مخابراته ؟

نه نمیشه اسم هر دوشون مودم هست ولی مودم وایمکس و ADSL کلا باهم فرق می کنند

با مودم ADSL نمی تونید امواج رو دریافت کنید

امیر انصاری
06-10-2012, 15:32
با شماره 096790.
از همون زمان که سایت جدید اومد نتونستم واردش بشم و همیشه از E-care قدیمی استفاده میکردم!

اون شماره که تعطیله، با این تماس بگیر: 83869999

waltz
06-10-2012, 15:45
نه نمیشه اسم هر دوشون مودم هست ولی مودم وایمکس و ADSL کلا باهم فرق می کنند

با مودم ADSL نمی تونید امواج رو دریافت کنید

په کلا افتادم تو خرج مودم ایندورش که بدرد عمه ش میخوره اوتدورش که گرونه،تازه کیفیت و سرعتشم خوب نی

Cpt.Soroush
06-10-2012, 16:35

این هم از سرعت اینترنت دوستان کره ای...

shaahinnn
06-10-2012, 17:23
با شماره 096790.

دوسته عزیز منم دقیقا مشکله شمارو داشتم قدیمی رو که نمیاره این جدید هم با کروم میرفتم میگفت یوزراشتباس با IE رفتم دیگه خطا نداد این جدید هم ما بعضی مرورگرا مشکل داره واسه من که اینطوریه یه بار دیگه با IE امتحان کن

emad1t2002
06-10-2012, 17:40
یا برم ایرانسل بخرم

arash59b
06-10-2012, 17:48
یا برم ایرانسل بخرم

سلام دوست من

پست های قبلی رو نگاه کنی یکی از دوستان جوابتون رو داد

اولا که مودم مجانی نیست و پولش رو با طرح ازتون می گیرن

سرعت بستگی یه شهر و منطقه تون داره ولی معمولا تو ساعت های غیررایگان (روز) تقریبا سرعت پایدار هست

به نظرمن ایرانسل یه مقدارکی کیفیتش بهتره (چون یوزرهاش کمتره). بستگی به خودتون داره ولی مبین نت مزایای بیشتری نسبت به اون داره

*Saman*
06-10-2012, 20:05
سلام صفحه قبل ميخوندم ديدم دوستان نوشتن ecare حجم مصرفي و باقي مونده نشون ميده مال من نشون نميده بايد بشينم ريز گزارش مصرفي حساب كنم خواستم بدونم فقط واسه من اينجوري براي همه درست شده؟

arash59b
06-10-2012, 20:31
سلام صفحه قبل ميخوندم ديدم دوستان نوشتن ecare حجم مصرفي و باقي مونده نشون ميده مال من نشون نميده بايد بشينم ريز گزارش مصرفي حساب كنم خواستم بدونم فقط واسه من اينجوري براي همه درست شده؟

اون صفحه ecare گه دیگه وجود نداره ولی صفحه مشترکین که فارسی هست نشون میده (حداقل برای من کار میکنه)

شاید هم با گرفتن فرمت اکسل بهتون نشون بده

*Saman*
07-10-2012, 01:09
اون صفحه ecare گه دیگه وجود نداره ولی صفحه مشترکین که فارسی هست نشون میده (حداقل برای من کار میکنه)

شاید هم با گرفتن فرمت اکسل بهتون نشون بده

بله اطلاع دارم صفحه انگليسي برداشتن منظورم همون فارسي بود فايل اكسل هم براي من ريز گزارش نشون ميده كلي نشون نميده فكر كنم چون تازه راه افتاده واسه بعضي از كاربرها مثل من مشكل داره صبر ميكنم شايد تا چند وقت ديگه مال منم درست شه راحت شم از جمع و تفريق ممنون كه جواب دادين.

matarsaak
07-10-2012, 01:16
من هنوز نمیدونم الان میشه روی مبین از سوسک :sq_25: استفاده کرد؟ یا همچنان غیر فعاله؟ چی پی تن چی؟ :sq_25:
دوستانی که روی مبین نت الان دارن استفاده میکنن و خوب کار میکنه محل خرید سوسک یا چی پی انش رو بگن تا ما هم استفاده کنیم اخه یه ماه پیش بود که کلا سوسک قطع شد و منم دوباره تست نکردم.
ممنونم میشم pm بدید.

*Saman*
07-10-2012, 01:21
من هنوز نمیدونم الان میشه روی مبین از سوسک :sq_25: استفاده کرد؟ یا همچنان غیر فعاله؟ چی پی تن چی؟ :sq_25:
دوستانی که روی مبین نت الان دارن استفاده میکنن و خوب کار میکنه محل خرید سوسک یا چی پی انش رو بگن تا ما هم استفاده کنیم اخه یه ماه پیش بود که کلا سوسک قطع شد و منم دوباره تست نکردم.
ممنونم میشم pm بدید.

يك ماه كه هنوز فكر نكنم شده باشه اما چيز پي ان كار ميكنه سوسك هم شما بچه ها تو همين چند صفحه پيشم گفتن پورت عوض كنين بزارين 443 اگه اشتباه نكنم.

bina22
07-10-2012, 10:01
انگار فیلم دان کردن واسه من آرزو شد!!!

arash59b
07-10-2012, 10:14
انگار فیلم دان کردن واسه من آرزو شد!!!

اره هنوز دانلود فایل های تصویری مشکل داره. وقتی فرمت فایل تصویری باشه سرعت خیلی افت میکنه.

من شب ها غیر از عوض شدن IP یه مشکل دیگه هم دارم. تو دانلود شبانه disconnect یم زیاد میشه. هرچند سریع وصل میشه ولی همین باعث میشه IDM دچار مشکل بشه و فایل هارو نصفه دانلود کنه و بره سراغ فایل بعدی یا اینکه قفل میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیه هم این مشکل رو دارند؟ (تعجب می کنم چرا شبها اینطور میشه!!!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Aloneboy
07-10-2012, 10:19
با سلام دوستان من اون چراغ مقدار سيگنال دهي مودم فقط دو تاش روشنه الان طرح 128 كيلو دارم استفاده مي كنم سرعت حدودا 40 كيلو بايت ميده مي خواستم بپرسم اگه طرح 1 مگ بردارم سرعتم بيشتر ميشه يا به خاطر سيگنال كم مودم رو سرعت تاثير ميذاره و هيچ فرقي بين 128 و يك مگ نداره؟؟

arash59b
07-10-2012, 10:22
با سلام دوستان من اون چراغ مقدار سيگنال دهي مودم فقط دو تاش روشنه الان طرح 128 كيلو دارم استفاده مي كنم سرعت حدودا 40 كيلو بايت ميده مي خواستم بپرسم اگه طرح 1 مگ بردارم سرعتم بيشتر ميشه يا به خاطر سيگنال كم مودم رو سرعت تاثير ميذاره و هيچ فرقي بين 128 و يك مگ نداره؟؟

سرعتت که برای 128 خیلی خوبه. سرویست محدود هست یا نامحدود؟

سرعتت که بهتره میشه ولی سیگنال هم کمکی اثر خودش رو میزاره

امیر انصاری
07-10-2012, 10:24

دو چراغ کافیه. چراغ بیشتر روی سرعت تأثیر نداره، یه مقدار پینگ بهتر میشه. برای من که اینطوری بوده.

bina22
07-10-2012, 10:38
اره هنوز دانلود فایل های تصویری مشکل داره. وقتی فرمت فایل تصویری باشه سرعت خیلی افت میکنه.
پس الان چیکار کنیم آحه؟؟؟

arash59b
07-10-2012, 10:48
دو چراغ کافیه. چراغ بیشتر روی سرعت تأثیر نداره، یه مقدار پینگ بهتر میشه. برای من که اینطوری بوده.

درسته [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کلا مثل تمام وسایل دیگه (ماهواره، موبایل) همینکه سیگنال معمولی داشته باشی موضوع حله. مهم تر از سیگنال، کیفیت سیگنال (quality) است.

پس الان چیکار کنیم آحه؟؟؟

باید دنبال فیلم ها با فرمت فشرده بود

bina22
07-10-2012, 10:53
باید دنبال فیلم ها با فرمت فشرده بود
آخه این مدلیم فقط انیمیشنن.:sq_3:

hmahmoudi
07-10-2012, 11:02

من شب ها غیر از عوض شدن IP یه مشکل دیگه هم دارم. تو دانلود شبانه disconnect یم زیاد میشه. هرچند سریع وصل میشه ولی همین باعث میشه IDM دچار مشکل بشه و فایل هارو نصفه دانلود کنه و بره سراغ فایل بعدی یا اینکه قفل میکنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بقیه هم این مشکل رو دارند؟ (تعجب می کنم چرا شبها اینطور میشه!!!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

منم دیشب این مشکل تقریباً برام پیش اومد که IDM بعضی فایل ها رو نصفه میذاشت و فایل های دیگه رو دانلود میکرد، صبح که بیدار شدم دیدم برای 5-6 فایل این اتفاق پیش اومده...
فایل های من resumable هستن و خراب نمیشن..
البته دیشب بیشتر از 2 گیگ دانلود کردم که رکورد بود برام، با سرعت 1Mbs

arash59b
07-10-2012, 11:03
آخه این مدلیم فقط انیمیشنن.:sq_3:

اکثر سایت های معتبر لینک فیلم هاشون فشرده هستند

فقط مشکل اینه که باید مستقیمشون کنی

فایل های من resumable هستن و خراب نمیشن..

درست خراب نمیشن ولی 1 فیلم کامل بهتر از 3-4 تا فیلم نصفه است

m3hrd4d
07-10-2012, 11:26
آقا من رفتم adsl بگیرم 128 نامحدود ضریب اشتراک 1 به 7 40 تومن .:sq_14:
همون مبین نت کوفتی رو بباید تحمل کنیم .
امروز زنگ زدم نمایندگی گفت وصل شده ولی بازم من مشکل دارم .:sad:
تو رو خدا یکی کمک کنه .:sq_3:

arash59b
07-10-2012, 11:36
آقا من رفتم adsl بگیرم 128 نامحدود ضریب اشتراک 1 به 7 40 تومن .:sq_14:
همون مبین نت کوفتی رو بباید تحمل کنیم .
امروز زنگ زدم نمایندگی گفت وصل شده ولی بازم من مشکل دارم .:sad:
تو رو خدا یکی کمک کنه .:sq_3:

اینطور که بنظر میاد مشکل از طرف شما نیست. اگه مطمئن هستی زنگ بزن بیان واسط چک کنند.

در ضمن حواست به انتی ویروس ها و فایروال هم باشه شاید مشکل از اوناست !!!
اگه من می تونستم خط ADSL بگیرم یه لجظه هم تلف نمی کردم. معمولا سرعت های ADSL بهتر و بالاتر از مقدار اسمی شون هستند و یه مقدار هم قیمت از شرکت به شرکت دیگه فرق می کنه. شرکت های دیگه رو هم قیمت بگیر.

Aloneboy
07-10-2012, 11:43

محدود هستش
ضمناً اون چراغ دايره شكل كه پايين چراغ هاي بيضي شكل هست هم جزو چراغ انتن دهي حساب ميشه چون من با اون محاسبه كردم شده دو تا.

arash59b
07-10-2012, 12:04
تجزیه تحلیل دانلود شبانه من

باز هم یه مشکل همیشگی!!! هر شب افت سرعت من تو این ساعت هاست که با فلش قرمز نشون دادم.ساعت های اول و اخر خوبه وسطش افت شدیدی داره

بنظرم مربوط به زمانی هست که IP تغییر می کنه و مودم ور باید ریست کرد. انگار از عمد میزارن تو بدترین ساعت اینکار رو می کنند که مردم خواب هستند و نمیشه کاری کرد

با خودم میگم برم سرویس نامحدود بگیرم اینقدر خودم رو اذیت نکنم. کسی از این سرویس های نامحدود 8-8 (1 به 4) استفاده کرده ببینه کیفیت شون چطوره؟

محدود هستش
ضمناً اون چراغ دايره شكل كه پايين چراغ هاي بيضي شكل هست هم جزو چراغ انتن دهي حساب ميشه چون من با اون محاسبه كردم شده دو تا.

اره کلا چراغ سیگنال 5 خطه :27:

m3hrd4d
07-10-2012, 12:19
فکر کنم مک آدرسم رو بلاک کردن آخه چیزی دانلود کردم که نباید دانلود می کردم اولش زنگ زدم تهران گفتن مشکلی نداره بعد 5 دقیقه بعدش زنگ زدم گفتن شبکه رو ارتقا میدیم مگه میشه خودشون از کارهای هم خبر نداشته باشن . امروز هم گفت بیار برات درست کنم فکر کنم میخوان ما رو گیر بندازن .:sq_2:
فکر کنم باید دنبال یه اینترنت جدید باشم .

majid_sd2009
07-10-2012, 14:48
چه پشتیبانی مزخرفی داره مبین نت! بعد از نیم ساعت که خانومه صحبت میکنه اخرش میگه در حال حاضر کسی نیست جوابتون رو بده چند ساعت بعد تماس بگیرید!
26 تومن ریختم به حسابشون و توی توضیحات هم نوشتم طرح یک مگ با چهار گیگ ترافیک فعال کنید. الان باز دوباره همون طرح قبلی رو فعال کردن!!
تغییر طرح هم برا من اصلا کار نمیکنه و هی میگه به دلیل فرایند در حال انتظار نمیشه طرح فعال کرد.!
چرا وقتی شارژت تموم میشه نمیتونی از شبانه استفاده کنی؟

فکر کنم مک آدرسم رو بلاک کردن آخه چیزی دانلود کردم که نباید دانلود می کردم اولش زنگ زدم تهران گفتن مشکلی نداره بعد 5 دقیقه بعدش زنگ زدم گفتن شبکه رو ارتقا میدیم مگه میشه خودشون از کارهای هم خبر نداشته باشن . امروز هم گفت بیار برات درست کنم فکر کنم میخوان ما رو گیر بندازن .:sq_2:
فکر کنم باید دنبال یه اینترنت جدید باشم .
چیه زدی تو خط سیـاسـی؟!چی دانلود کرده بودی بده ما هم دانلود کنیم.:دی

m3hrd4d
07-10-2012, 14:53
چه پشتیبانی مزخرفی داره مبین نت! بعد از نیم ساعت که خانومه صحبت میکنه اخرش میگه در حال حاضر کسی نیست جوابتون رو بده چند ساعت بعد تماس بگیرید!
26 تومن ریختم به حسابشون و توی توضیحات هم نوشتم طرح یک مگ با چهار گیگ ترافیک فعال کنید. الان باز دوباره همون طرح قبلی رو فعال کردن!!
تغییر طرح هم برا من اصلا کار نمیکنه و هی میگه به دلیل فرایند در حال انتظار نمیشه طرح فعال کرد.!
چرا وقتی شارژت تموم میشه نمیتونی از شبانه استفاده کنی؟

چیه زدی تو خط سیـاسـی؟!چی دانلود کرده بودی بده ما هم دانلود کنیم.:دی
منو چه به سیاست از سر کنجکاوی یه فیلم دانلود کردیم دیگه وصل نمیشه . به نظر دوستان من برم نمایندگی .:31:

shaahinnn
07-10-2012, 17:20
من پریشب ترکوندم 7 گیگ دانلود کردم مخم ترکیده بود تا حالا سابقه نداشته بود

من همه فرمتهارو دانلود کردم mkv mp4 ,... مشکله دوستان از کجاست نمیتونن دانلود کنن فقط فرمت flv نمیتونم دان کنم

m3hrd4d
07-10-2012, 17:25
دلو به دریا زدمو و رفتم نمایندگی گفت هیچ مشکلی نیست و خودشم نتونست درست کنه . :31:یه بار دیگه هم خراب شد نتونست درست و زنگ زدم پشتیبانی مبین نت بعد 45 دقیقه درستش کرد . یه عکس از ارور اینترنت اکسپلورر گرفتم . به نظر شما مشکلش چیه ؟

arash59b
07-10-2012, 17:35
دلو به دریا زدمو و رفتم نمایندگی گفت هیچ مشکلی نیست و خودشم نتونست درست کنه . :31:یه بار دیگه هم خراب شد نتونست درست و زنگ زدم پشتیبانی مبین نت بعد 45 دقیقه درستش کرد . یه عکس از ارور اینترنت اکسپلورر گرفتم . به نظر شما مشکلش چیه ؟

میگه یا اشکال از مودم شماست یا ازمنبع اینترنت (سرور) ؟!!!

الان درست شده یا نه؟ بهترین کار اینه که مودمت رو به یه دیوایس دیگه مثل لپ تاپ یا موبایل چک کنی. اگه اونجا هم خط نداد مشکل از مودم یا از مبین نت هست.

حداقلش اینه که وقتت رو صرف این کامپیوتر نیم کنی

اگه مطمئن شدی از مودم هست از تنظیماتش عکس بزار ببینیم مورد خاصی می شه پیدا کرد!!!

m3hrd4d
07-10-2012, 18:01
یافتم یافتم!!!!!!!!!!
:31:
همون طور هم که توی پستای قبلی هم گفتم کابل برقش قطع شد و منم یکی دیگه بهش وصل کردم . الان دیدم آمپر کابل برقها یکی نیست و با هم فرق داره!!!!!!!!!!
چون اینترنت من کابلی هست هر موقع کابل رو وصل می کنی چراغش روشن میشه و الان بدون کابل هم چراغش روشن میشه . فکر کنم مودم و همه چی رو داغون کردم با آمپر زیاد .
حالااسیم رو عوض می کنم تا ببینم چی میشه .

بهزادlinux
07-10-2012, 18:08
سلام
من تازگی وایمکس مبین نت خریدم و هرچه گشتم تو سایتش شرایط اینترنت شبانه رایگانشو پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

bina22
07-10-2012, 18:26
سلام
من تازگی وایمکس مبین نت خریدم و هرچه گشتم تو سایتش شرایط اینترنت شبانه رایگانشو پیدا نکردم
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
از ساعت 2 تا 8 صبح دانلود رایگانه دوست عزیز

majid_sd2009
07-10-2012, 18:31
سلام
لطفا راهنمایی کنید
ممنون
شما ساعت دو شب مودم رو یه بار خاموش روشن کن و بعد بزار برا دانلود.تا ساعت 8 صبح. البته میگن ساعت 8 صبح هم یه بار مودم رو خاموش روشن کنید چون یه مقداری حجم کم میکنه.
خاموش روشن اولیه رو هم برا این گفتم که وقتی رفتی توی سایتش بفهمی ساعت دو تا 8 از حجمت کم شده یا نه!

تو فکرم یه رله 12 وصل کنم که هر وقت سیستم روشن شد مودم هم روشن بشه و هر وقت خاموش شد مودم خاموش بشه.
مشکلی نداره مودم زیاد خاموش روشن بشه؟

*Saman*
07-10-2012, 18:32
سلام
لطفا راهنمایی کنید
ممنون

سلام شما ساعت دو پنج دقيقه اينترنت ديسكانت كنيد دوباره كانكت كنيد يا مودم از برق بكشيد دوباره بزنيد تا ساعت 8 صبح . 7:59 مودم از برق بكشيد.

bina22
07-10-2012, 19:46
شما ساعت دو شب مودم رو یه بار خاموش روشن کن و بعد بزار برا دانلود.تا ساعت 8 صبح. البته میگن ساعت 8 صبح هم یه بار مودم رو خاموش روشن کنید چون یه مقداری حجم کم میکنه.
خاموش روشن اولیه رو هم برا این گفتم که وقتی رفتی توی سایتش بفهمی ساعت دو تا 8 از حجمت کم شده یا نه!

تو فکرم یه رله 12 وصل کنم که هر وقت سیستم روشن شد مودم هم روشن بشه و هر وقت خاموش شد مودم خاموش بشه.

داداش من 3 ماهی دان میکنم . نیازی به روشن خاموش کردن نیست.آخه کی حال داره . دی:
این یه ساعت اتوماتیکه که خودش 2 تا 8 حساب نمیکنه.ربطی به مودم نداره.

shahab.hiro
07-10-2012, 21:13

برادر نیازی به خاموش روشن کردن نداره سیستم گازوئیلی که نیس دیجیتاله:sq_13:

من که مودمم یکسره روشنه مگر اینکه 4یا5ساعتی قرار نباشه ازش استفاده کنم اونوقت خاموش میکنم

majid_sd2009
07-10-2012, 21:26
پس بیخیالش!
یعنی نیازی به خاموش روشن کردن نیست؟
اقا ارش (arash59b)این نرم افزاری که نصب کردین چیه؟ من از networx استفاده میکنم.میزان ساعتی رو داره ولی فک میکنم مشکل داره! چون توی این عکس که میبینید بالای بالای 4 گیگ دانلود داشته در صورتی که من کلا توی دانلود منیجر دو گیگ گذاشته بودم!بقیش معلوم نیست چیه!

arash59b
07-10-2012, 21:49
پس بیخیالش!
یعنی نیازی به خاموش روشن کردن نیست؟
اقا ارش (arash59b)این نرم افزاری که نصب کردین چیه؟ من از networx استفاده میکنم.میزان ساعتی رو داره ولی فک میکنم مشکل داره! چون توی این عکس که میبینید بالای بالای 4 گیگ دانلود داشته در صورتی که من کلا توی دانلود منیجر دو گیگ گذاشته بودم!بقیش معلوم نیست چیه!

اون عکس قبلی که گذاشته بودم، انتی ویروس و سیکیوریتی آواست هست. تو فایروالش یه قسمت داره که ترافیک روزانه و هفتگی .... رو نشون میده

الان رو سیستم سه تا برنامه مانیتورینگ گذاشتم هر کدومش یه مزیتی داره

Networks
Bandwidth Monitor
DU meter

اون برنامه نتورکس هم که شما دارین درست تنظیمش نکردین و داره علاوه بر ترافیک اینترنت، ترافیک کارت شبکه تون رو هم نشون میده. واسه همین عددش همیشه بالاست

seetherali
07-10-2012, 23:58
ولي از حق هم نگذريم كه مبين نت بيشترين ساعات رايگان رو داره با 6 ساعت . اكثرا 4 ساعت هستن . اگه يكم قيمت ها رو كاهش بدن بهتر هم ميشه . الان مخابرات خوزستان 4 گيگ با سرعت 2 مگ ميده 21 تومن و مهمتر از اون هر گيگ 3500 هست !

DariushGreat
07-10-2012, 23:59

سلام شما ساعت دو پنج دقيقه اينترنت ديسكانت كنيد دوباره كانكت كنيد يا مودم از برق بكشيد دوباره بزنيد تا ساعت 8 صبح . 7:59 مودم از برق بكشيد.

آقا اصن نیازی به خاموش و روشن کردن مودم نیست. هنگامی که از زمان آغاز دانلود رایگان بگذره دیگه حجم نمیندازه و همچنین به محض پایان زمان شروع می کنه به کم کردن حجم
این خاموش و روشن کردنای پیاپی مودم رو داغون می کنه؛ نکنید این کارو

arash59b
08-10-2012, 00:13
ولي از حق هم نگذريم كه مبين نت بيشترين ساعات رايگان رو داره با 6 ساعت . اكثرا 4 ساعت هستن . اگه يكم قيمت ها رو كاهش بدن بهتر هم ميشه . الان مخابرات خوزستان 4 گيگ با سرعت 2 مگ ميده 21 تومن و مهمتر از اون هر گيگ 3500 هست !

البته این قیمت ها مربوط به ADSL هست که تجهیزات خاصی نمی خواد و با وایمکس و وایرلس که هزینه تجهیزات دارن فرق می کنه

اگه مبین نت کیفیتش رو بهتر کنه والا بهتره

mohammad_87
08-10-2012, 00:38
این e-care کدومش بروزتره؟غروب روشن خاموش کردم چیزی هم اصلا دانلود نکردم.الان توی e-care قدیمی باقیمانده ام رو خیلی کمتر از باقی مانده توی e-care جدید زده(همونکه فارسیه)
ضمنا قبلا من وقتی چه از برق میکشیدم و چه نرم افزاری start/stop میزدم کمتر از دو سه دقیقه کانکت میشد.یکی دوماهه وقتی میخواد کانکت بشه چراغ اولش مدام در حال خاموش روشنه و بعد از چند ساعت تازه کانکت میشه.میشه کاریش کرد؟

arash59b
08-10-2012, 00:49
این e-care کدومش بروزتره؟غروب روشن خاموش کردم چیزی هم اصلا دانلود نکردم.الان توی e-care قدیمی باقیمانده ام رو خیلی کمتر از باقی مانده توی e-care جدید زده(همونکه فارسیه)
ضمنا قبلا من وقتی چه از برق میکشیدم و چه نرم افزاری start/stop میزدم کمتر از دو سه دقیقه کانکت میشد.یکی دوماهه وقتی میخواد کانکت بشه چراغ اولش مدام در حال خاموش روشنه و بعد از چند ساعت تازه کانکت میشه.میشه کاریش کرد؟

؟؟؟؟؟؟؟
مگه قديميه ( انگليسي) هنوز براي شما بالا مياد؟

مدل مودمت چيه؟ ٣ هفته پيش يه اپديت فريمور اومده شايد بهتر باشه اپديت كني

shaahinnn
08-10-2012, 02:24
دوستان من یه سوالی داشتم اولا من با سوسک همه سایت هارو باز میکنم ولی یوتیوب باز نمیشه واسه شمام اینجوریه؟؟؟
میگم شما هم نمیتونید ویدیوهای آنلاین نگا کنید یه راهی سراغ ندارید بتونیم مثله قبل فایل های flv دید یا دانلود کرد

*Saman*
08-10-2012, 05:56
دوستان من یه سوالی داشتم اولا من با سوسک همه سایت هارو باز میکنم ولی یوتیوب باز نمیشه واسه شمام اینجوریه؟؟؟
میگم شما هم نمیتونید ویدیوهای آنلاین نگا کنید یه راهی سراغ ندارید بتونیم مثله قبل فایل های flv دید یا دانلود کرد

تا اونجايي كه من اطلاع دارم براي همه يوتيوب باز نميشه واسه ويديو آنلاين يا همون fl.v من با چيز پي ان مشكلي ندارم باز ميكنه اما سوسك باز نميكنه.

صفحه انگليسي ecare برگشته خبر خوب براي دوستاني كه مثل من بودن صفحه فارسي حجم كلي نشون نميداد.

bina22
08-10-2012, 10:37
کلا قید فیلمو زدم.:sq_3:

Alimohammadi71
08-10-2012, 11:30
؟؟؟؟؟؟؟

دوست عزیز واسه منم اینطوریه,هرکاری میکنم با خودش اپدیت نمیشه
مدل مودمم اینهHUAWEI BM632w

ananda
08-10-2012, 11:31
سلام. من یه سوال دارم.
من الان از بسته ی یه ماهه استفاده میکنم و سه چهار روز دیگه تموم میشه. میخوام دوباره از همین نوع بگیرم. چی کار کنم؟
ماه پیش حجمم زودتر از موعد تموم شده بود و من تو مبین شارژ درخواست دادم که اونها منتظر موندند تا موعد ماهم برسه و بعد فعال کردن که حدودا یه هفته من اینترنت نداشتم. میخواستم بدونم از تو خود مبین نت هم میشه سریع همون بسته‌ی قبلی رو گرفت. یا کلا یه توضیحی یه پست از قبل نوشته ای ... .

bina22
08-10-2012, 12:58
شما از همون صفحه ecare هر طرحی میخوای فعال کن.خیلیم سریعه.فقط طرح رو فعال کردی یه بار دیس شو

Sent from my Galaxy note using Tapatalk 2

GHOST RECON
08-10-2012, 13:11

به جای شما من شدیدا دارم فیلم دان میکنم
( یه دو - سه روزی بیکارم دارم برا بیکاریم سرگرمی درست میکنم:D)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

bina22
08-10-2012, 13:19
به جای شما من شدیدا دارم فیلم دان میکنم
( یه دو - سه روزی بیکارم دارم برا بیکاریم سرگرمی درست میکنم:D)

داداش از کدوم سایت؟؟؟؟؟
من بیگ بنگ میخوام:sq_3:

arash59b
08-10-2012, 13:32
دوست عزیز واسه منم اینطوریه,هرکاری میکنم با خودش اپدیت نمیشه
مدل مودمم اینهHUAWEI BM632w

از سايت مبين نت اخرين فريمور رو دانلود و نصب كن

مراحل اپديت رو هم تو يه فايل پاور پوينت توضيح داده

من همه نوع فرمتي رو مي تونم دانلود كنم ولي با سرعت ديالوپ. ديشب فقط تونستم يه فيلم MKV دان كنم

تعجبم از اينه كه شب ها فرمت هاي فشرده رو يا سرعت بالا مي تونم دان كنم ولي فرمت هاي تصويري سرعتشون پايينه. اما تو روز همين فرمت تصويري هم سرعت دانلودش فول ميشه.

چرا اينطوريه رو نمي دونم!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

bina22
08-10-2012, 13:38
از سايت مبين نت اخرين فريمور رو دانلود و نصب كن

مراحل اپديت رو هم تو يه فايل پاور پوينت توضيح داده

من همه نوع فرمتي رو مي تونم دانلود كنم ولي با سرعت ديالوپ. ديشب فقط تونستم يه فيلم MKV دان كنم

تعجبم از اينه كه شب ها فرمت هاي فشرده رو يا سرعت بالا مي تونم دان كنم ولي فرمت هاي تصويري سرعتشون پايينه. اما تو روز همين فرمت تصويري هم سرعت دانلودش فول ميشه.

چرا اينطوريه رو نمي دونم!!!!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دقیقا واسه منم اینطوریه.روزا عالیه شبا هیچی میشن.

GHOST RECON
08-10-2012, 14:32
داداش از کدوم سایت؟؟؟؟؟
من بیگ بنگ میخوام:sq_3:

پ.خ کردم براتون:)

*Forgotten*
08-10-2012, 15:04
دوستان سلام

الان من 10 روزه نه روز نه شب اینترنت ندارم یا سرعت بسیار پایینه یا کلا قطه

مشکل از کجاست؟ از طرف منه؟ یا سرتا سریه؟ قبلا همچین چیزی سابقه نداشته

arash59b
08-10-2012, 15:14
دوستان سلام

نه مشكل سراسري نيست

كدوم شهر هستيد؟

albous
08-10-2012, 15:39
این فریمور D350 نسخه جدیدش چه فرقی کرده آپدیت کردنش تاثیر خاصی هم دارد؟
من مشکلی خاصی با این فریمور ندارم می خواهم ببینم اگر ارزش را دارد آپدین کنم کلا چه تغییری کرده؟

arash59b
08-10-2012, 15:54
این فریمور D350 نسخه جدیدش چه فرقی کرده آپدیت کردنش تاثیر خاصی هم دارد؟
من مشکلی خاصی با این فریمور ندارم می خواهم ببینم اگر ارزش را دارد آپدین کنم کلا چه تغییری کرده؟

هر شركتي وقتي يه برنامه رو اپديت مي كنه زيرش توضيح ميده كه اين اپديت چه تغييراتي داره و چه مواردي رو بهبود يا ارتقا ميده. اونوقت هر كسي مي تونه بفهمه با اين اپديت قراره چه مشكلاتي رفع بشن.

اما از نظر مبين نت كاربرها گاوهايي هستند كه فقط شير ميدن براي همين هيچ وقت نيازي نيست كه بهشون اطلاع رساني بكنه

همين كه واسمون بعد از مدتي يه فريمور جديد ميزاره از سرمون هم زياده. ديگه احتياج نيست ريز جزييات رو بنويسه. اصلا ما گاگول ها رو چه به اين حرف ها ما كه از نظرشون فرق اينترنت ديالوپ رو با 128 نمي فهميم.

به همين دليل نميشه جواب دقيقي به شما داد اگه مشكلي نداري اپديت نكن اگه دوست داري؛ بكن چون معلوم نيست اين اپديت واسه چيه؟

ولي كلا از اونجا كه بعد از مدتي فريمور جديد دادن بهتر كه اپديت كني اما قبلش اگه مي توني فريمور همين ورژن رو هم پيدا كن بزار دم دستت شايد فريمور جديد جواب نداد و مجبور بشي برگردي رو قبلي.

mohammad_87
08-10-2012, 16:31
؟؟؟؟؟؟؟

مودم من:
Modem:IX-350
Firmware:
v2.10.14-g1.5.2-mobinnet
فریمور توی سایت که قدیمی تره:
v2.10.14-g1.4.1-mobinnet
-------------------------------
بله.اون صفحه هم برای من باز میشه.حالا کدوم بروزتره بازم با هم فرق دارن؟!!
جدای توضیحاتی که درباره عدم اطلاع رسانی دادی،حتی ورژن آپدیت رو هم کنار فایل توی سایت اصلا ننوشتند.:sq_11:

arash59b
08-10-2012, 16:42
مودم من:
Modem:IX-350
Firmware:
v2.10.14-g1.5.2-mobinnet
فریمور توی سایت که قدیمی تره:
v2.10.14-g1.4.1-mobinnet
-------------------------------
بله.اون صفحه هم برای من باز میشه.حالا کدوم بروزتره بازم با هم فرق دارن؟!!
جدای توضیحاتی که درباره عدم اطلاع رسانی دادی،حتی ورژن آپدیت رو هم کنار فایل توی سایت اصلا ننوشتند.:sq_11:

بله.

ولي اون فايل پاورپوينت رو يه نگاه بنداز. تو اموزشش ورژن رو ميگه. البته اگه فايل پاورپوينت مخصوص همين ورژن باشه !!!!

__________________________________________________ __________________________________________________ _________________

درخواست مجدد:

دوستان خواهشا چك كنن ببينن كه دانلود شبانشون بين ساعت 3-5 مثل اين عكس افت شديد داره يا نه؟

(مثل اينكه مشكل فقط مربوط به مبين نت نيست)

saeediranzad
08-10-2012, 17:01
سلام
دانلود شبانه؟ افت که چه عرض کنم. آیپی عوض میکنه و دانلود قطع میشه. خیلی وقته دانلود شبانه ندارم. اگه صبح زود بیدار بشم، خودم میشینم چیزهای ضروری را دانلود میکنم.
آن هم با سرعت متوسط حدود15-20 کیلوبایت. (سرویس512)

ss7000
08-10-2012, 19:34
سلام دوستان كسي هست توضيح بده چطوري ميشه از طريق سايت اشتراكم رو تغيير بدم چون الان نميشه و اخطار زير رو ميده آيا بايد اين اشتراك تموم بشه بعد اقدام كنم؟

مشترک گرامی: وضعیت طرح اشتراکی شما در حال انتظار است، امکان تغییر طرح اشتراکی برای شما امکانپذیر نمی باشد.

m3hrd4d
08-10-2012, 20:09
دوستان سلام

داداش منم اينترنتم قطع شده رفتم نمايندگي هم نتونست درست كنه فكر كنم مشكل سراسري باشه . زنگ زدم پشتيباني گفت اينترنت قطع نشده ولي هر كاري كردم وصل نشد .:41:
من ايلام هستم شما چه كدوم شهري داداش .

bina22
08-10-2012, 20:22
سلام دوستان كسي هست توضيح بده چطوري ميشه از طريق سايت اشتراكم رو تغيير بدم چون الان نميشه و اخطار زير رو ميده آيا بايد اين اشتراك تموم بشه بعد اقدام كنم؟

مشترک گرامی: وضعیت طرح اشتراکی شما در حال انتظار است، امکان تغییر طرح اشتراکی برای شما امکانپذیر نمی باشد.
شما یه بار از تنظیمات مودم دیس شو.احتمالا درست شه.

داداش منم اينترنتم قطع شده رفتم نمايندگي هم نتونست درست كنه فكر كنم مشكل سراسري باشه . زنگ زدم پشتيباني گفت اينترنت قطع نشده ولي هر كاري كردم وصل نشد .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نه.سراسری نیست.شما همه چیو چک کردی؟ اعتبار، آنتن دهی.
یه بار از مودم دیس شو ببین درست میشه

m3hrd4d
08-10-2012, 20:38
تازه تعرفه جديد گرفتم و هنوز يك كيلوبايت هم ازش استفاده نكردم . عكس از قسمت آنتن دهيش گزاشتم در حد استاندارد نيست ولي قبلا هم با همينم كار مي كرده .:41:

yuzarsiff
08-10-2012, 21:16
سرعتم دو روزه خیلی خیلی افتضاح شده .. الان هم دیگه اصن هیچ سایتی باز نمیشه .....

sepid12ir
08-10-2012, 22:07
دوستان سلام...

میخواستم ببینم کسی از منطقه ی یوسف آباد تهران از مبین نت استفاده میکنه ؟
اگه آره کیفیتش در این منطقه چطوراست ؟!

مرسی

bina22
08-10-2012, 23:33
دوستان سلام...

میخواستم ببینم کسی از منطقه ی یوسف آباد تهران از مبین نت استفاده میکنه ؟
اگه آره کیفیتش در این منطقه چطوراست ؟!

مرسی
من که تهران نیستم.ولی شما تو تهران انتخابای زیادی دارید.مطمئنا از مبین نت بهتراش هست.مبین نت تازه گیا خیلی رو اعصابه به خدا

shahab.hiro
09-10-2012, 08:14
سلام دوستان من به یه مشکلی برخوردم:

یه فیلم از اشوک36 گذاشته بودم رو دانلود.الان حدود 70% دانلود شده اما لینکش منقضی شده و خود سایت هم ف*ی*ل*ت*ر شده حالا چجور میتونم لینک دانلود جدیدش رو بگیرم؟

shahab.hiro
09-10-2012, 08:16
من شبا نمیتونم فایل های زیپ رو دان کنم اما روز با 150تا دان میکنه علت چیه؟

mahdi_206
09-10-2012, 08:48
هر شركتي وقتي يه برنامه رو اپديت مي كنه زيرش توضيح ميده كه اين اپديت چه تغييراتي داره و چه مواردي رو بهبود يا ارتقا ميده. اونوقت هر كسي مي تونه بفهمه با اين اپديت قراره چه مشكلاتي رفع بشن.

اما از نظر مبين نت كاربرها گاوهايي هستند كه فقط شير ميدن براي همين هيچ وقت نيازي نيست كه بهشون اطلاع رساني بكنه

همين كه واسمون بعد از مدتي يه فريمور جديد ميزاره از سرمون هم زياده. ديگه احتياج نيست ريز جزييات رو بنويسه. اصلا ما گاگول ها رو چه به اين حرف ها ما كه از نظرشون فرق اينترنت ديالوپ رو با 128 نمي فهميم.

به همين دليل نميشه جواب دقيقي به شما داد اگه مشكلي نداري اپديت نكن اگه دوست داري؛ بكن چون معلوم نيست اين اپديت واسه چيه؟

ولي كلا از اونجا كه بعد از مدتي فريمور جديد دادن بهتر كه اپديت كني اما قبلش اگه مي توني فريمور همين ورژن رو هم پيدا كن بزار دم دستت شايد فريمور جديد جواب نداد و مجبور بشي برگردي رو قبلي.

البته این قضیه تا حد زیادی ربطی به مبین نت نداره و کلاً کاربران اینترنت در ایران از طرف اکثر سرویس دهنده ها همینطوری تلقی میشن!

iliafshar
09-10-2012, 09:13
سلام.من فردا طرح اشتراکی که دارم تموم میشه امروز که میخواستم از طریق اینترنت طرح اشتراکیمو عوض کنم این پیغام خطا رو میده : به دلیل وجود فرایند در حال انتظار امکان تغییر طرح وجود ندارد. کسی میدونه مشکل از کجاست؟! در ضمن مقدار کافی پول توی حسابم دارم طرح اشترکی فعلی B1113 و طرح جدید B1115 میباشد. با تشکر!

bina22
09-10-2012, 09:56
سلام.من فردا طرح اشتراکی که دارم تموم میشه امروز که میخواستم از طریق اینترنت طرح اشتراکیمو عوض کنم این پیغام خطا رو میده : به دلیل وجود فرایند در حال انتظار امکان تغییر طرح وجود ندارد. کسی میدونه مشکل از کجاست؟! در ضمن مقدار کافی پول توی حسابم دارم طرح اشترکی فعلی B1113 و طرح جدید B1115 میباشد. با تشکر!

شما یه بار از مودم دیس شو ببین درست میشه

bina22
09-10-2012, 09:58

یه فیلم از اشوک36 گذاشته بودم رو دانلود.الان حدود 70% دانلود شده اما لینکش منقضی شده و خود سایت هم ف*ی*ل*ت*ر شده حالا چجور میتونم لینک دانلود جدیدش رو بگیرم؟

شما روش کلیک راست کن refresh adres download رو بزن برو لینک جدیدشو اد کن

iliafshar
09-10-2012, 10:01
شما یه بار از مودم دیس شو ببین درست میشه
اگر منظورتون روشن خاموش کردن مودم اینکارو کردم ولی درست نشد!

arash59b
09-10-2012, 10:25

من شبا نمیتونم فایل های زیپ رو دان کنم اما روز با 150تا دان میکنه علت چیه؟

من با فایل های فشرده کلا مشکلی ندارم ولی واسه تصویری ها همینطوره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما یا باید از فیل.تز شکن یا WPN استفاده کنی و بقیه فیلم رو دانلود کنی یا تو نت بگردی یه فایل دیگه از این فیلم پیدا کنی و همین کاری که بینا گفت رو انجام بدی

والا واسه من هم همینطور بود

من پول رو ریختم و تو توضیحاتش هم کد سرویس جدید رو نوشتم. تغییر انجام شد (البته من طرحم تموم شده بود)

می تونی به عامل فروش زنگ بزنی تا اوناواست انجام بدن

hooss128
09-10-2012, 13:57
آقا منم یکم با این پنل جدید صفحه مشترکین مشکل دارم اگه همون طرح قبلی رو بخوام تمدید کنم مشکلی نیست اما اگه بخوام طرح جدیدی رو انتخاب بکنم مینویسه : به دلیل وجود فرایند در حال انتظار امکان تغییر طرح وجود ندارد.
نمی دونم مشکل چی هست ؟!

iliafshar
09-10-2012, 14:44
آقا منم یکم با این پنل جدید صفحه مشترکین مشکل دارم اگه همون طرح قبلی رو بخوام تمدید کنم مشکلی نیست اما اگه بخوام طرح جدیدی رو انتخاب بکنم مینویسه : به دلیل وجود فرایند در حال انتظار امکان تغییر طرح وجود ندارد.
نمی دونم مشکل چی هست ؟!
برای منم همین شکلی بود زنگ زدم به امور مشترکین خودشون عوض کردند !

iliafshar
09-10-2012, 14:51
سلام.امروز طرحم رو عوض کردم ولی توی صفحه مشترکین قسمت گزارش کارکرد اینترنتم به این صورته :
در صورتی که هنوز استفاده نکردم مقدار حجم باقی موندم زو زده صفر این عادیه یا برای من این شکلیه؟
با تشکر!

albous
09-10-2012, 15:39
این مشکل با فرمت های صوتی تصویری مربوط به مببین نت است یا بقیه شرکتها هم به همین شکله؟

GHOST RECON
09-10-2012, 16:31
من با فایل های فشرده کلا مشکلی ندارم ولی واسه تصویری ها همینطوره. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شما یا باید از فیل.تز شکن یا WPN استفاده کنی و بقیه فیلم رو دانلود کنی یا تو نت بگردی یه فایل دیگه از این فیلم پیدا کنی و همین کاری که بینا گفت رو انجام بدی

والا واسه من هم همینطور بود

من پول رو ریختم و تو توضیحاتش هم کد سرویس جدید رو نوشتم. تغییر انجام شد (البته من طرحم تموم شده بود)

می تونی به عامل فروش زنگ بزنی تا اوناواست انجام بدن

wpn نمیخواد وقتی اشوک36 فیلتر شده
ادرس بعدی یعنی اشوک 37 فعال میشه
تو همون لینک جدید رو پیدا کن

bina22
09-10-2012, 17:24
یعنی سایت پیدا کردم خدا:

arash59b
09-10-2012, 17:55
یعنی سایت پیدا کردم خدا:

دنبال سایت و لینک تازه و دست اول هستی اینجا معرفی میشن

HD-BB داره بسته میشه . بهترین سایت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yuzarsiff
09-10-2012, 18:28
دو روزه معلوم نیس دارن چه غلطی می کنند من اصن نمی تونم پیج کنم .. یا پینگ ندارم یا میرسه به 500 600 ! سیگنال هم تغییر نکرده .. یه مدت بود خوب شده بود داشتم راحت ازش استفاده می کردم باز دوباره گند زدن توش ... کاش یه فرجی می شد می تونستیم از دست این شرکت لعنتی رها شیم ...

bina22
09-10-2012, 18:33
دنبال سایت و لینک تازه و دست اول هستی اینجا معرفی میشن

HD-BB داره بسته میشه . بهترین سایت دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نه خواستم سایتو معرفی کنم.خیلی خوبه.دیشبم با 100 ازش دان کردم.بعد چن روز یه فیلمی دیدم.

*Forgotten*
09-10-2012, 21:38
نه مشكل سراسري نيست

كدوم شهر هستيد؟

داداش منم اينترنتم قطع شده رفتم نمايندگي هم نتونست درست كنه فكر كنم مشكل سراسري باشه . زنگ زدم پشتيباني گفت اينترنت قطع نشده ولي هر كاري كردم وصل نشد .:41:

من زاهدانم
آنتن هم سه تا روشن ولی احساس میکنم دایلاپ استفاده میکنم

دقیقا از اوایل مهر وضعیت اینجوری شد و با مسائل پیش اومده اینترنت مل ی و د-ل-ا-ر وضعیت بدتر شد
روزا که اصلا نمیشه چیزی دانلود کرد خیلی سرعت وحشتناک شده
به مبین نت زنگ زدم ولی میگه 6 نفر تو نوبتن و باید 3 دقیقه منتظر باشی منم منتظر شدم ولی یه دفعه بعد از 3 دقیقه انتظار سر کاری و خوردن شارژ پولی موبایلم قطع میشه دو سه باری تماس گرفتم ولی همینطوری شد

یکی نیست بگه شما حتی عرضه ندارید 6 نفر رو پاسخگو باشید اونوقت اگه کل ملت بهتون زنگ بزنن چی......

تو این 1 سالو 7-8 ماه که مشترک مبین نت بودم اینجوری نشده بود که کلا 10 15 روز قطع باشه کلی دانلود میکردم
الانم تکلیف خودمو نمیدونم باید بشینم خود به خود درست بشه؟

*Forgotten*
09-10-2012, 22:01
سلام
دانلود شبانه؟ افت که چه عرض کنم. آیپی عوض میکنه و دانلود قطع میشه. خیلی وقته دانلود شبانه ندارم. اگه صبح زود بیدار بشم، خودم میشینم چیزهای ضروری را دانلود میکنم.
آن هم با سرعت متوسط حدود15-20 کیلوبایت. (سرویس512)

تا جایی که میدونم آپی باید با خاموش روشن کردن مودم باید عوض بشه یا بعد از ساعت 24 نه اینکه هر وقت دلشون خواست اونم دست گذاشتن رو ساعات حساس مشتریاش
اگه یه خورده عقل داشتن با این ساعات بازی نمیکردن چون باعث میشه ضرر مالی شدیدی ببینن از سمت مشتری ها
این ماهم قصد دارم شارژ نکنم با این مسخره بازیاشون

arash59b
09-10-2012, 22:31
من زاهدانم

دقیقا از اوایل مهر وضعیت اینجوری شد و با مسائل پیش اومده اینترنت مل ی و د-ل-ا-ر وضعیت بدتر شد
به مبین نت زنگ زدم ولی میگه 6 نفر تو نوبتن و باید 3 دقیقه منتظر باشی منم منتظر شدم ولی یه دفعه بعد از 3 دقیقه انتظار سر کاری و خوردن شارژ پولی موبایلم قطع میشه دو سه باری تماس گرفتم ولی همینطوری شد

یکی نیست بگه شما حتی عرضه ندارید 6 نفر رو پاسخگو باشید اونوقت اگه کل ملت بهتون زنگ بزنن چی......

تو این 1 سالو 7-8 ماه که مشترک مبین نت بودم اینجوری نشده بود که کلا 10 15 روز قطع باشه کلی دانلود میکردم

حالا که اینطوره حداقل فریمور مودم رو اپدیت کن شاید افاقه کرد

seetherali
09-10-2012, 22:39
اونايي كه دانلودهاشون با لينك درست حسابي تو نت گير نمياد, شريكي يه vps بگيرن حال كنن . من يه مدت از ماله رفيقم استفاده ميكردم , كيلويي از تورنت دانلود ميكردمو روي مديافاير آپلود ميكردم توي روز , شب هم با خيال راحت ميذاشتم دانلود شن

جان بچه هاتون به اين چيزي كه ميگم توجه كنين امشب ببنيد سرعتتشون خوب نميشه :
شبا وقتي يه فايل ميزارم دانلود شه از بهترين سرور سرعت كمي ميده , در حد 30-40 ولي وقتي مثلا 5 تا فايل همزمان ميزارم , 130 تا فيكس ميده . از اول مهر تا الان هم هرشب بالاي دو گيگ رو دانلود دارم , فعلا مبين نت داره روي خوشش رو نشون ميده

arash59b
09-10-2012, 22:52
شبا وقتي يه فايل ميزارم دانلود شه از بهترين سرور سرعت كمي ميده , در حد 30-40 ولي وقتي مثلا 5 تا فايل همزمان ميزارم , 130 تا فيكس ميده . از اول مهر تا الان هم هرشب بالاي دو گيگ رو دانلود دارم , فعلا مبين نت داره روي خوشش رو نشون ميده

من این کار رو کردم سرعت فرقی نکرد

کلا مشکل من تو 2 ساعت وسط هست اول واخرش خوبه

امشب لینک هام رو مستقیم کردم ببینم بهتر میشه

mohammad_87
09-10-2012, 22:59
بله.

ولي اون فايل پاورپوينت رو يه نگاه بنداز. تو اموزشش ورژن رو ميگه. البته اگه فايل پاورپوينت مخصوص همين ورژن باشه !!!!

توی همون پاورپوینت اینرو نوشته بود.یه توضیحی هم ندادن که فایل دانلودی چه ورژنی داره.آپدیت نکردم چون معلوم نیست چه بلایی سر مودم بیاد

...
سرعت دانلود غیز ار isp به دانلود منیجر و آنتی ویروس و فایروال هم بستگی داره.

behzad1990
09-10-2012, 23:28
کسی هست جواب منو درست بده !!!! من از 1 آبان به مدت 2 ماه نمی تونم از اینترنتم استفاده کنم ( سروسمم 1 ماه شارژ میکنم ) ، آیا باید زنگ بزنم تا سروس منو فریز کنن مثل ADSL یا کار دیگه باید کرد ... چه جوریاست ؟؟؟؟؟ یکی راهنمایی کنه لطفا :sq_20:

r0ot$harp
09-10-2012, 23:53
سلام دوستان عزیز

می خواستم بدونم الان مبین نت چه مدلی از مودم های USB رو می ده؟؟؟؟ آیا کیفیتشون آنتن دهیشون خوبه؟؟؟؟

باتشکر احسان

GHOST RECON
10-10-2012, 01:13
نامردا معلوم نیست چکار کردن اکثر لینک فیلما که هیلتره اوناییم که نیست اگه فیلمش زیپ نباشه سرعت دایل آپ میشه

hmahmoudi
10-10-2012, 01:51
من این کار رو کردم سرعت فرقی نکرد

کلا مشکل من تو 2 ساعت وسط هست اول واخرش خوبه

امشب لینک هام رو مستقیم کردم ببینم بهتر میشه

منم مشکل خاصی ندارم، این چند شب میانگین دو و نیم گیگ دانلود کردم

shaahinnn
10-10-2012, 05:24
آقا اینا چیکارش کردن نه میتونیم فیلمو سریال دانلود کنیم نه فایل های زیپ نه فایلهای فلش

شما چیکار میکنید یه کمکیم به ما بکنید

roxan
10-10-2012, 08:19
منم مشکل خاصی ندارم، این چند شب میانگین دو و نیم گیگ دانلود کردم

سرویست چه سرعتی است ؟ یک مگ هستی ؟

m3hrd4d
10-10-2012, 08:35
من زاهدانم

من خودم مودم رو تنظیم کردم و فریمور رو آپدیت کردم حتی ویندوز عوض کردم ولی باز درست نشد به احتمال زیاد اینترنت ما رو قطع کردن( آش نخورده و دهن سوخته ):sq_10:
نمی دونم چی بگم ولی یه زنگ به نمایندگی شهرتون بزن ببین چی میگه این عاقلانه ترین کاریه که می تونی انجام بدی .

mehdi700007
10-10-2012, 09:23
سلام دوستان کسی از طرح های نامحدود مبین نت استفاده کرده میخاستم ببینم مثلا سرعت ا مگ نامحدود سرعت دانلودش جطوره اخه تو سایتش نوشته طرح های نامحدود اشتراکش 1 به 10 هستش ولی طرح های محدودش 1به 4 هست ارزش گرفتن داره یا نه؟

*Forgotten*
10-10-2012, 10:08
نامردا معلوم نیست چکار کردن اکثر لینک فیلما که هیلتره اوناییم که نیست اگه فیلمش زیپ نباشه سرعت دایل آپ میشه

تمام این مسائل یک نقشه شوم هست تا جلوی دانلود شبانه رو بگیرن یا نیمه فلج کنن بدون اینکه دانلود شبانه رو بردارن

اگه همین مسائل رو کنار هم بزاری مثل:

آپی عوض شدن در ساعت رایگان..
قرار دادن فایروال برای فرمت های قابل دانلود ..
نصف شدن سرعت دانلود در ساعت رایگان یا کلا دایلاپ شدن..
............

بقیشه میتونی خودت حدس بزنی[/B]

arash59b
10-10-2012, 13:09
سلام

من دیشب 2 گیگ دانلود کردم

یه رنج مختلف از فایل ها با فرمت های مختلف و از سایت های مختلف گذاشتم واسه دانلود. اتفاق هایی که افتاد بصورت زیر بود

فایل های فشرده در تمام مدت دانلود شبانه با حداکثر سرعت دانلود می شدن

فایل های تصویری که از سایت اشوک و Mydatir گذاشته بودم سرعت شون در حد دیالوپ افت کرد ولی همیشه بعد از ساعت 6 سرعتشون خوب میشه و به سقف سرویس میره

همین فایل های تصویری رو هم مستقیم کردم و گزاشتم رو سرور رپید باز که تونستم در تمام مدت ساعت رایگان اونهارو با بالاترین سرعت دانلود کنم

اینطور که معلومه مشکل از سرورهایی هست که این سایت های دانولد فیلم، باهاشون فایل های خودشون رو مستقیم می کنند و احتمالا محدودیت پهنای باند دارند.(بالاخره سرورهاشون الکی رایگان نیست) چون سایت های معروفی هستند

و اکثر ISP ها ساعت رایگانشون شب2-6 هست تعداد کسایی که این فیلم ها رو دانولد می کنند بالا میره و سرعت افت می کنه.

اما چون اکثر این شرکت ها ساعت رایگانشون 6 تموم میشه بعد از ساعت 6 سرعت برای ما خوب میشه.

بعضا کامنت هایی که در این سایت های دانلود فیلم میزارند از سرعت پایین شبانه گلایه دراند

tasmin
10-10-2012, 15:23
کلا مبین نت داغون شده نه سرویس درست و حسابی میده نه با پشتیبانیش میشه راحت تماس گرفت و اون 2 تا 8 شب که دانلود رایگان گذاشته فقط جنبه تبلیغاتی داره و اینقدر سرعت دانلود رو کم میکنن که به اندازه دیال آپ میشه . این هم یه جور کم فروشی مبین نت است.

parishangard
10-10-2012, 16:00
سلام هنوز برای خرید سرویس مبین نت مطمئن نیستم دوستانی که مبین نت دارن از سرویس و مودمش راضی هستن؟ مزایا شو که خود شرکت میگه معایبش رو میشه دوستان بفرمایند؟ مثلا مودم جیبی با سرعت 128 با چه سرعتی recive داره؟ در مناطقی که خود شرکت ادعای پوشش رو داره چقدر قطع و وصل اتفاق میفته؟

arisa
10-10-2012, 16:17
من هم یک سری سوال اضافه کنم و اینکه :

-مودمی که قبلا طرح اشتراکش 512 بوده آیا برای تجدید به 2 مگ نیاز به ارسال مدارک داره؟ مودم جزء بسته های رایگان خرید تلویزیون های سامسونگ بوده و حالا که طرح اشتراکش تموم شده تصمیم گرفتم به دو مگ ارتقاء ش بدم.

-در طرح دو مگ در دانلود شبانه آیا میشه امید به دانلود 200k داشت؟

-اگر ارسال مدارک برای ارتقاء نیاز هست آیا طبق گفته سایت از طریق ایمیل و ارسال اسکن امکانپذیر هست این ارتقاء؟

مرسی

timemachine2029
10-10-2012, 16:20
جناب یوزر مبین نت اپدیت مودم BM635 رو داری به ما بدی خیلی هنگ میکنه این 635 ها!
ورژن فریمور فعلیش اینه:V100R001IRNC15B016
توی سایتش هم فقط اپدیت 3 تا مودم هست مابقی مودم ها نیست

timemachine2029
10-10-2012, 16:26
سلام.امروز طرحم رو عوض کردم ولی توی صفحه مشترکین قسمت گزارش کارکرد اینترنتم به این صورته :
در صورتی که هنوز استفاده نکردم مقدار حجم باقی موندم زو زده صفر این عادیه یا برای من این شکلیه؟
با تشکر!
این صفحه بعضی وقت ها چند ساعت به چند ساعت اپدیت میشه و تغییرات رو میشه دید.
منم یبار دانلود میکردم 8 به بعد دیدم کم نمیکنه گذاشتم رو دانلود 2 ساعت بعد دیدم حجمم تموم شده( هزار تومن20 تومن پرید)

bina22
10-10-2012, 16:53
دوباره چه مرگش شد؟؟؟؟
من اعتبارم دیروز تموم شد.هیچ سایتیم باز نمیکرد ولی الان وصل شدم؟

parishangard
10-10-2012, 17:12
سلام هنوز برای خرید سرویس مبین نت مطمئن نیستم دوستانی که مبین نت دارن از سرویس و مودمش راضی هستن؟ مزایا شو که خود شرکت میگه معایبش رو میشه دوستان بفرمایند؟ مثلا مودم جیبی با سرعت 128 با چه سرعتی recive داره؟ در مناطقی که خود شرکت ادعای پوشش رو داره چقدر قطع و وصل اتفاق میفته؟دوستانی که میان اینجا مگه از مبین نت استفاده نمیکنن؟

bina22
10-10-2012, 17:23
دوستانی که میان اینجا مگه از مبین نت استفاده نمیکنن؟

من که اعتبار ندارم الان دارم دان میکنم!!! دی:
واسه من که تا حالا بد نبوده!!!:sq_5:

mohammad_87
10-10-2012, 17:55
سلام

من دیشب 2 گیگ دانلود کردم

یه رنج مختلف از فایل ها با فرمت های مختلف و از سایت های مختلف گذاشتم واسه دانلود. اتفاق هایی که افتاد بصورت زیر بود

فایل های فشرده در تمام مدت دانلود شبانه با حداکثر سرعت دانلود می شدن

فایل های تصویری که از سایت اشوک و Mydatir گذاشته بودم سرعت شون در حد دیالوپ افت کرد ولی همیشه بعد از ساعت 6 سرعتشون خوب میشه و به سقف سرویس میره

همین فایل های تصویری رو هم مستقیم کردم و گزاشتم رو سرور رپید باز که تونستم در تمام مدت ساعت رایگان اونهارو با بالاترین سرعت دانلود کنم

اینطور که معلومه مشکل از سرورهایی هست که این سایت های دانولد فیلم، باهاشون فایل های خودشون رو مستقیم می کنند و احتمالا محدودیت پهنای باند دارند.(بالاخره سرورهاشون الکی رایگان نیست) چون سایت های معروفی هستند

و اکثر ISP ها ساعت رایگانشون شب2-6 هست تعداد کسایی که این فیلم ها رو دانولد می کنند بالا میره و سرعت افت می کنه.

اما چون اکثر این شرکت ها ساعت رایگانشون 6 تموم میشه بعد از ساعت 6 سرعت برای ما خوب میشه.

بعضا کامنت هایی که در این سایت های دانلود فیلم میزارند از سرعت پایین شبانه گلایه دراند
به منطقه هم بستگی داره.منم از روی رپیدباز دانلود میکنم ولی ساعات شبانه سرعتم نصفه.تقریبا 6 به بعد تازه میاد بالا.
------------
e-care ها باز نمیشن ارور میده.الان کسی میتونه بره توی e-care ؟

seetherali
10-10-2012, 18:17
به منطقه هم بستگی داره.منم از روی رپیدباز دانلود میکنم ولی ساعات شبانه سرعتم نصفه.تقریبا 6 به بعد تازه میاد بالا.
------------
e-care ها باز نمیشن ارور میده.الان کسی میتونه بره توی e-care ؟

چند ساعتيه واسه منم باز نميشه E-care

bina22
10-10-2012, 19:40
چند ساعتيه واسه منم باز نميشه E-care

اعتبار کم نمیکنه.
من که هیچی نداشتم!!!
بازم رفتیم رو دانلود

hmahmoudi
10-10-2012, 19:44
آقا اینا چیکارش کردن نه میتونیم فیلمو سریال دانلود کنیم نه فایل های زیپ نه فایلهای فلش

شما چیکار میکنید یه کمکیم به ما بکنید

من از یه سایت حساب وی آی پی خریدم، فایل هاشو روی FTP میذاره، و هر شب با سقف سرعت دانلود میکنم.
اگه سرعت بالا برای فیلم و سریال میخواید یه حساب از سایت های دانلود فیلم بخرید.. ماهی 4-5 تومنه، اما خیالت راحت میشه.

سایت های دانلود رایگان عموماً در ساعات رایگان با افت سرعت زیادی مواجه میشن، برای همین یه درصد زیادی از مشکل شما به خاطر ترافیک بالای اون سایتاس

iliafshar
10-10-2012, 19:48
این صفحه بعضی وقت ها چند ساعت به چند ساعت اپدیت میشه و تغییرات رو میشه دید.
منم یبار دانلود میکردم 8 به بعد دیدم کم نمیکنه گذاشتم رو دانلود 2 ساعت بعد دیدم حجمم تموم شده( هزار تومن20 تومن پرید)
برای خودم هم همین اتفاق افتاده ولی این هنوز بعد از گذشت یک روز درست نشده زنگ میزنم پشتیبانی تلفن گویا میگه چند ساعت دیگه زنگ بزنید چند ساعت دیگه زنگ میزنم دوباره میگه چند ساعت دیگه زنگ بزنید.میترسم اخرش هم این 24 گیگ هاپولی بشه بره!

ali_z051
10-10-2012, 19:48
اعتبار کم نمیکنه.
من که هیچی نداشتم!!!
بازم رفتیم رو دانلود

داداش خوشم میاد از موقعیت‌ها استفاده میکنی‌
چقد ترافیک داشتی ؟

مطمئن منم بذارم روی دانلود؟؟:31:

منم که کلا دنبال همچین موقعیت‌ها میگیرم

اون سری نزدیک ۱۷ ۱۸ گیگ دانلود کردم :دی

bina22
10-10-2012, 19:54
داداش خوشم میاد از موقعیت‌ها استفاده میکنی‌
چقد ترافیک داشتی ؟

مطمئن منم بذارم روی دانلود؟؟:31:

منم که کلا دنبال همچین موقعیت‌ها میگیرم

اون سری نزدیک ۱۷ ۱۸ گیگ دانلود کردم :دی

آخه خوشم میاد من هر وقت اعتبار ندارم اینجوری میشه!!! دی:
دادا والا من نمیدونم اگه اعتبارت کمه بذار.ریسک داره.

arash59b
10-10-2012, 19:55
-مودمی که قبلا طرح اشتراکش 512 بوده آیا برای تجدید به 2 مگ نیاز به ارسال مدارک داره؟ مودم جزء بسته های رایگان خرید تلویزیون های سامسونگ بوده و حالا که طرح اشتراکش تموم شده تصمیم گرفتم به دو مگ ارتقاء ش بدم.

برو به 2 مگ اگه مدرک خواست برو بده. ولی بعید میدونم بخواد

تو روز اره و شب بستگی به شانست و شهرتون داره

-اگر ارسال مدارک برای ارتقاء نیاز هست آیا طبق گفته سایت از طریق ایمیل و ارسال اسکن امکانپذیر هست این ارتقاء؟

وقتی میگن میشه حتما میشه. مشکلش کجاست؟

مرسی

قابل نداشت

seetherali
10-10-2012, 19:56
اعتبار کم نمیکنه.
من که هیچی نداشتم!!!
بازم رفتیم رو دانلود

همين كه 25 تومن ريختم به حساب اينطوري شده , بازم به ريسكش نمي ارزه

ali_z051
10-10-2012, 20:00
آخه خوشم میاد من هر وقت اعتبار ندارم اینجوری میشه!!! دی:
دادا والا من نمیدونم اگه اعتبارت کمه بذار.ریسک داره.

دادا تو که اعتبارت کمه بذار واسه دانلود ببین چی‌ می‌شه خبرشو بده :د
من ۳, ۴ گیگ دارم فک کنم.. میترسم تموم شه :دی

اون سری که اینجوری شده ۵۰۰ ۶۰۰ مگ داشتم

bina22
10-10-2012, 20:40
تا حالا که 2 گیگ گرفتم.کلا 8 تومن خالی اعتبار دارم.

Sent from my Galaxy note using Tapatalk 2

alipezhman
10-10-2012, 22:06
دوستان از تورنت میتونید دانلود کنید؟ من دو روزه مشکل دارم ...سرعتش خیلی پایینه

tomriddle
10-10-2012, 22:17
دوستان من 20 گیگ شارژ دارم ولی میزارم واسه دانلود به نظرم به ریسکش می ارزه
ولی هر وقت تموم شد بگید که ما هم دیگه دانلود نکنیم

GHOST RECON
10-10-2012, 22:17
اعتبار کم نمیکنه.
من که هیچی نداشتم!!!
بازم رفتیم رو دانلود

یعنی آی حرصم گرفت
دیشب یه فیلم با فرمت mkv با حجم 600 مگ گزاشتم دانلود شه صبح میبینم 40% شو گرفته

یعنی خوش دارم یه کاری باهاشون بکنی تو این مدت که کم نمیکنه ،بیان تو تلویزیون بگن ما بلا نسبت گ... خوردیم
من 14 گیگ حجم داره حسابم اساسی ریسک داره
وگرنه خودم مدیرعامل مبین نت و دوباره با عمش آشنا میکردم

GHOST RECON
10-10-2012, 22:19
من هم یک سری سوال اضافه کنم و اینکه :

مرسی

وقتی طرح مودم 512 هست یعنی مدرک دادن که این سرعتو گرفتن پس دیگه برای بالاترش مدرک نمیخواد دوباره که

bina22
10-10-2012, 22:39
دوستان من 20 گیگ شارژ دارم ولی میزارم واسه دانلود به نظرم به ریسکش می ارزه
ولی هر وقت تموم شد بگید که ما هم دیگه دانلود نکنیم

دادا 20 گیگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به ریسکش نمی ارزه ها!!!!

arash59b
10-10-2012, 22:40
من 800 مگ تو حسابم مونده سرویس 2 مگ بنظرتون دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bina22
10-10-2012, 22:42
یعنی آی حرصم گرفت
دیشب یه فیلم با فرمت mkv با حجم 600 مگ گزاشتم دانلود شه صبح میبینم 40% شو گرفته

یعنی خوش دارم یه کاری باهاشون بکنی تو این مدت که کم نمیکنه ،بیان تو تلویزیون بگن ما بلا نسبت گ... خوردیم
من 14 گیگ حجم داره حسابم اساسی ریسک داره
وگرنه خودم مدیرعامل مبین نت و دوباره با عمش آشنا میکردم

بیا دادا.تضمینی دان کن.

tomriddle
10-10-2012, 22:43
دادا 20 گیگ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به ریسکش نمی ارزه ها!!!!

دفعه قبل که رایگان بود تازه خریده بودم 25 گیگ شارز داشتم حدود 15 گیگ گرفتم کم نکرد حالا این بار هم میزارم ببینم چی میشه
فقط تموم شد خبرم کنید که بدبخت نشم

arash59b
10-10-2012, 22:45
بچه ها مبین نت ترکید

bina22
10-10-2012, 22:49
من 800 مگ تو حسابم مونده سرویس 2 مگ بنظرتون دانلود کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دادا حساب کن ببین میصرفه!!!
من بازم میگم شاید واسه بقیه کم کنه.اگه بعدا خالی شه چی؟؟؟حال گیریه

ham33d
10-10-2012, 23:41
دوستان دان رایگانه کسی امتحان نکرده ببینه چه خبره

ham33d
11-10-2012, 00:02
بچه ها مبین نت ترکید

دانلود رایگان دوستان؟؟؟؟؟؟؟

ninipc
11-10-2012, 00:54
راستش تعداد زیادی از صفحات این تاپیک بالای هزار صفحه‌ای رو خوندم. تقریباً بجز عده‌ای خیلی معدود و البته کاربر مبین‌نت که نماینده خود شرکت هست، الباقی از خدمات این شرکت راضی نیستن.
به نظر شرکت مبین‌نت یه شرکت خصوصی هست و قاعدتاً بایستی از میزان رضایت مشتریانش خوشحال بشه. درست که مدتی هست رسماً اون رو زیرمجموعه شرکت مخابرات می‌بینیم، اما قاعدتاً بایستی قوانین رایج دنیای تجارت و نه قوانین دولتی در اون حاکم باشه.
سئوالی که از مبین‌نت عزیز داشتم این هست که چرا عملاً اینطور نیست؟ یعنی تا اینجا که هر وقت شرکت مبین‌نت به مشکل می‌خوره بجای بسط امکانات که مشکلات اساساً سر همین قضیه هست، فوری سعی به محدود کردن کاربرانش می‌گیره (مشابه بحث ایجاد محدودیت عمدی برای سرعت یک مگابیت). این وسط بجای شفاف بودن و بهبود وضعیت بخش پشتیبانی، اونجا هم مشابه خود وایمکس‌شون روز به روز بدتر و شلوغ‌تر و جوابها نامربوط‌تر می‌شه.

البته من تمام پست‌های شما که سیستم فوروم نشون می‌داد رو خوندم و متاسفانه جایی مشخصاً ندیدم این صحبت محدود کردن سرعت رو کجا گفتین و قضیه چی هست.‌ آیا یه خبر عمومی و رسمی هست یا اینکه یه خبر در گوشی و غیرقابل استناد؟

درضمن من که شخصاً توی این ۴-۵ ماه اخیر اینقدر به پشتیبانی زنگ زدم و ساعتها برای تماس با کارشناسها سعی کردم که دست آخر یه مودم دایال‌آپ و بعد بخاطر گرونی قبض اون، یه مودم سیم‌کارتی گرفتم که توی قطعی‌های مکرر و مشابه امروز بالای ۱۶ ساعت مبین‌نت، از اینترنت دور نمونم.
متاسفانه کارشناسها هم هر بار یه چیزی می‌گن. اما دو بار بودن آدمهای باانصافی که رسماً گفتن منطقه زندگی من و کلاً غرب تهران با ترافیک شدید مواجه هست و قطعی‌های مکرر و ساعتها پشت در تماس موندن سر همین قضیه هست.

منتهی سئوالی که از شما داشتم این هست که آیا این قضیه واقعاً و خداوکیلی در حال رفع اشکال هست یا مبین‌نت مشابه مثل چاه رو نکنده، منار رو دزدیده بدون امکانات، مشتری جذب کرده و حالا توی دادن خدمات گیر کرده؟
یعنی ما که ساکن غرب تهران هستیم آیا باید مهاجرت کنیم یا راه‌ حل منطقی برای این مشکل هست؟

اگه جواب واقعی بدید ممنون می‌شم.

albous
11-10-2012, 00:57
سایت آپارات برای من باز نمیشه برای بقیه هم به همین شکل است؟

arash59b
11-10-2012, 01:48
راستش تعداد زیادی از صفحات این تاپیک بالای هزار صفحه‌ای رو خوندم. تقریباً بجز عده‌ای خیلی معدود و البته کاربر مبین‌نت که نماینده خود شرکت هست، الباقی از خدمات این شرکت راضی نیستن.
به نظر شرکت مبین‌نت یه شرکت خصوصی هست و قاعدتاً بایستی از میزان رضایت مشتریانش خوشحال بشه. درست که مدتی هست رسماً اون رو زیرمجموعه شرکت مخابرات می‌بینیم، اما قاعدتاً بایستی قوانین رایج دنیای تجارت و نه قوانین دولتی در اون حاکم باشه.
سئوالی که از مبین‌نت عزیز داشتم این هست که چرا عملاً اینطور نیست؟ یعنی تا اینجا که هر وقت شرکت مبین‌نت به مشکل می‌خوره بجای بسط امکانات که مشکلات اساساً سر همین قضیه هست، فوری سعی به محدود کردن کاربرانش می‌گیره (مشابه بحث ایجاد محدودیت عمدی برای سرعت یک مگابیت). این وسط بجای شفاف بودن و بهبود وضعیت بخش پشتیبانی، اونجا هم مشابه خود وایمکس‌شون روز به روز بدتر و شلوغ‌تر و جوابها نامربوط‌تر می‌شه.

البته من تمام پست‌های شما که سیستم فوروم نشون می‌داد رو خوندم و متاسفانه جایی مشخصاً ندیدم این صحبت محدود کردن سرعت رو کجا گفتین و قضیه چی هست.‌ آیا یه خبر عمومی و رسمی هست یا اینکه یه خبر در گوشی و غیرقابل استناد؟

درضمن من که شخصاً توی این ۴-۵ ماه اخیر اینقدر به پشتیبانی زنگ زدم و ساعتها برای تماس با کارشناسها سعی کردم که دست آخر یه مودم دایال‌آپ و بعد بخاطر گرونی قبض اون، یه مودم سیم‌کارتی گرفتم که توی قطعی‌های مکرر و مشابه امروز بالای ۱۶ ساعت مبین‌نت، از اینترنت دور نمونم.
متاسفانه کارشناسها هم هر بار یه چیزی می‌گن. اما دو بار بودن آدمهای باانصافی که رسماً گفتن منطقه زندگی من و کلاً غرب تهران با ترافیک شدید مواجه هست و قطعی‌های مکرر و ساعتها پشت در تماس موندن سر همین قضیه هست.

منتهی سئوالی که از شما داشتم این هست که آیا این قضیه واقعاً و خداوکیلی در حال رفع اشکال هست یا مبین‌نت مشابه مثل چاه رو نکنده، منار رو دزدیده بدون امکانات، مشتری جذب کرده و حالا توی دادن خدمات گیر کرده؟
یعنی ما که ساکن غرب تهران هستیم آیا باید مهاجرت کنیم یا راه‌ حل منطقی برای این مشکل هست؟

اگه جواب واقعی بدید ممنون می‌شم.

دوست من سلام

اون کاربر مبین نت دیگه چند ماهی هست اینطرفا نمیاد بیچاره دید کاری از دستش برنمیاد و باید جواب بعضی از .... بده.

مین نت هم یه شرکت ظاهرا خصوصی و باطنا دولتیه و به غیر از این تو ایران هر شرکتی که رقیب نداشته باشه واسه همه تاقچه بالا میزاره و منتش رو هم باید بکشی نمونش صنعت خصوصی خودرو، شرکت خصوصی مخابرات و ........................................ تا شرکت دیگه

زیاد هم نگران نباش بعد از یه مدت بلا نسبت مثل ما مخت هنگ می کنه اروم میشی و به قضا و قدر الهی تن میدی و شکر هم می کنی.

وقتی مبین نت میگیری و قطع میشه اولش اینطوری هستی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش میگی زنگ میزنم و حقم رو می گیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بعدش یه چند مدت اینترنت وصل میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد دوباره قطع میشه بعد وصل میشه بعد.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اخرش تسلیم سرنوشت میشی ارتباط با دنیای خارج اینطوری میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مبین نت هم میگه به به چه کاربر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) خوبی

GHOST RECON
11-10-2012, 02:08
ساعت 2:06 تهران - ری
سرعت شبانه افتضاحه ۵۰ بالاتر نمیره
یا مبین پوکیده
یا سر قضیه کم نکردن حجم همه دارن دان میکنن سرعت اومده پایین

hmahmoudi
11-10-2012, 02:52
من قطع شدم....

seetherali
11-10-2012, 04:37
از ساعت 3 تا 4:15 اهواز قطع بود, اما سرعت همچنان در حد روزانه

ninipc
11-10-2012, 04:39
ساعت 2:06 تهران - ری
سرعت شبانه افتضاحه ۵۰ بالاتر نمیره
یا مبین پوکیده
یا سر قضیه کم نکردن حجم همه دارن دان میکنن سرعت اومده پایین

ممنون arash59b عزیز از اینکه گفتین اون شخص دیگه تعطیل کرده و دنبال جواب از طرفش نباشم.

در مورد قطعی هم بگم که قطع و وصل شدن مودم یکی دو ساعت هست که تبدیل به قطعی کامل شده. به قول arash59b عزیز چند دقیقه‌ای هم که وصل شد و خوشحالی بی‌جا داشتم دیدم که بخش Ecare هم گفتن خرابه و در حال تعمیر هستن. بماند که چند دقیقه خوشحالی هم زیاد دوام نیاورد و مجدد قطع شدم. باز هم صد رحمت به اینترنت سیم‌کارتی ایرانسل. این مخابرات نه مبین‌نت‌ش بدرد می‌خوره و نه اینترنت سیم‌کارتیش.

shahab.hiro
11-10-2012, 06:06
منم امشب حدود ساعت 3 قطع شدم.ظاهرا سراسری بوده