PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 [43] 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

FerineFast
01-09-2012, 20:34
ببخشید کسی میتونه اینو واسه من تفسیر کنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سه ماه 128 دمو؟ من که یه مگ گرفتم؟ چرا هنوز وصل نشده؟ بخاطر اینه سرعتم در حد دیال آپه؟:grrr:

معمولا ۲ تا ۵ روز در حالت دمو میمونه تا شرکت تایید کنه فرم های نمایندگی رو

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

amiva
01-09-2012, 21:05
سلام دوستان . من مبین نت گرفتم. برخلاف دوستان زیاد ناراضی نیستم. سرعت دو مگ گرفتم اهل دانلود نیستم اما یه فایل بیست مگی رو با پانصد کیلو گرفت
ناگفته نمونه که فقط سه تا خونه انتن دارم
خواستم بگم زیاد هم بد نبوده برا من حداقل اینجا (شیراز-بلوار گلستان)

Sent from my GALAXY S using Tapatalk 2

FerineFast
01-09-2012, 21:07
سرویس 2 مگ تازه هست، کم کم خراب خواهد شد.

nooshin-h
01-09-2012, 21:33
با سلام خدمت تمامی دوستان من یکساله از مبین نت استفاده میکنم مودم آوت دور دارم سرویس قبلیم 512 بود . اخر برج 5 سرویسم تمام شد و در هیمن موقع ما جابجا شدیم . من اصفهان زندگی میکنم منزل جدید هم 4 کیلومتر از شهر دوره . با مبین نت تماس گرفتم گفتن جدیدا این منطقه بی تی اس سرویس میده . من هم با خیال راحت سرویس 1 مگ 6 ماهه گرفتم . چندروزی که توی اون خونه بودیم عالی بود سرعت دانلود تا 140 هم میرفت ولی الان 5 روزه اومدیم به این مکان دارم و دارم به این مودم لعنتی ور میرم . سرعتم در حد دایال آپه !! هرچقدر هم تماس با پشتیبانی میگیریم هر بار یه چرتی بهم میگن . آخرین تماس کارشناسشون گقت مودم اوت دور رو نباید جابجا کنین !!!! قرار شده توی این هفته کارشناس بفرستن . میخام ببینم کسی میتونه کمک کنه از این مشکل خارج بشم . 50 % کارم با اینترنت خیلی عصبی شدم نمیدونم چیکار کنم . ممنون کارهایی که انجام دادم : مودم رو از تراس به پشت بام بردم روی هر چهار جهت تست کردم آی پی دستی وارد کردم

امیر انصاری
01-09-2012, 21:39

سه ماه 128 دمو؟ من که یه مگ گرفتم؟ چرا هنوز وصل نشده؟ بخاطر اینه سرعتم در حد دیال آپه؟:grrr:

این سرویس دمو هست و تا فعال شدن سرویس اصلی میتونید ازش استفاده کنید. در ضمن 2 مگابیته نه 128 کیلوبیت. اون 128 مگابایت حجمشه. بعد فعال شدن سرویس اصلی، سرعت سرویس شما به 1 مگابیت کاهش پیدا میکنه.

FerineFast
01-09-2012, 23:17
با سلام خدمت تمامی دوستان من یکساله از مبین نت استفاده میکنم مودم آوت دور دارم سرویس قبلیم 512 بود . اخر برج 5 سرویسم تمام شد و در هیمن موقع ما جابجا شدیم . من اصفهان زندگی میکنم منزل جدید هم 4 کیلومتر از شهر دوره . با مبین نت تماس گرفتم گفتن جدیدا این منطقه بی تی اس سرویس میده . من هم با خیال راحت سرویس 1 مگ 6 ماهه گرفتم . چندروزی که توی اون خونه بودیم عالی بود سرعت دانلود تا 140 هم میرفت ولی الان 5 روزه اومدیم به این مکان دارم و دارم به این مودم لعنتی ور میرم . سرعتم در حد دایال آپه !! هرچقدر هم تماس با پشتیبانی میگیریم هر بار یه چرتی بهم میگن . آخرین تماس کارشناسشون گقت مودم اوت دور رو نباید جابجا کنین !!!! قرار شده توی این هفته کارشناس بفرستن . میخام ببینم کسی میتونه کمک کنه از این مشکل خارج بشم . 50 % کارم با اینترنت خیلی عصبی شدم نمیدونم چیکار کنم . ممنون کارهایی که انجام دادم : مودم رو از تراس به پشت بام بردم روی هر چهار جهت تست کردم آی پی دستی وارد کردم

ظاهرا تنظیم این مودم Outdoor ها تقریبا مثل تنظیم دیشه یعنی باید جهتش دقیق باشه که درست کیفیت بده! یعنی آنتنش جهت داره. اگه پشتیبانی میاد تنظیم می کنه که هیچ ولی یه عکس از صفجه سیگنال بزار ببینیم وضع در چه حده

nooshin-h
01-09-2012, 23:38
دوست عزیز FerineFast ممنون از جواب سریعتون من تمامی جهت هارو چک کردم نتیجه ای نداشت اینم درصد سیگنال : RSSI : -53.34 dBm CINR : 31.91 dB CINR Reuse 1 : 27.13 dB

seetherali
02-09-2012, 02:20

اگه الان سرعتت در حد ديال آپه كه فاتحت خوندس , چون الان اين دمو 2 مگ هست و قاعدتا بايد 270 تا سرعت دانلود بده. مداركت از طرف نمايندگي اصلي تاييد بشه اشتراكت فعال ميشه.

vahidmir2000
02-09-2012, 02:31
دوستان مبین نت پورتهای تورنت رو بسته؟ امشب هرچی تورنت میزارم برای دانلود جواب نمیده

مبین نت
02-09-2012, 09:37
سلام.تورو خدا یکی حقیقتو بگه دارم دیونه میشم!
من 5شنبه یه وایمکس جیبی خریدم که تو دفترچش توضیحی درباره باتری و نحوه ی شارژش ننوشته بود.بعد اومدم تو گوگل یه سرچ کوچولو کنم دیدم یه صفحه هایی باز شد که واقعا منو تا همین الان وحشت زده کرده! از ترکیدگی مودم بگیر تا آنتن دهی خیلی خیلی ضعیف و پیدا کردن این تاپیک که اکثر بچه هاش ناراضی هستن! میخواستم از کسایی که مودم جیبی دارن بپرسم چقدر این حرفا واقعا حقیقت داره؟ این مطالب مال چند ماه پیشه یا هنوزم واقعیت داره؟
مال من قرار شد امروز وصل بشه. صبح که تماس گرفتم گفتن پیگیری میکنیم تا بعد از ظهر وصلش میکنیم.
راستی الان چراغ wifi آبیه. چراغ wimax سبز ثابته و اصلا چشمک نمیزنه. ولی چراغ wimax rssi کاملا خاموشه. با توجه به اینکه هنوز مودم فعال نشده این طبیعیه یا باید wimax rssi همین الانم روشن باشه؟!

مناطقی که قصد استفاده از مودم جیبی دارید باید به بی تی اسها نزدیک باشه ...

چراغ وایمکس سبز و روشنه یعنی آی پی به خودش گرفته ... وای فای هم که آبی رنگه یعنی برای اتصال نیاز به کلمه عبوری نیست ... مورد سوم هم که مربوط به قدرت سیگناله (سبز : قوی - آبی : متوسط - قرمز : ضعیف) پس از فعالسازی باید ببینید سیگنال دریافتی درچه حده ...

مبین نت
02-09-2012, 10:46

128 مگابایت ترافیک رایگان ابتدایی شماست که از تاریخ فعالسازی مودم بمدت 3ماه منظور میشه ... تعرفه انتخابی شمام درحالت انتظار قرارگرفته و به محض واریز هزینه طرح توسط عامل فروش، طرحتون فعال و قابل استفادست ...

مبین نت
02-09-2012, 10:48
معمولا ۲ تا ۵ روز در حالت دمو میمونه تا شرکت تایید کنه فرم های نمایندگی رو

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk 2

خیر نیاز به تائید نیست ... پس از تکمیل ثبت نام توسط عامل و واریز هزینه، طرح فعال و قابل استفادست ...

MEEA499
02-09-2012, 14:35
امروز صبح رفتم مبین نت گرفتم با مودم داخلی فعلا رو حالت دمو هست فروشنده گفت بعد از ظهر زنگ بزن اکتیویت کنم چند تا سوال
1-رو حالت دمو با سرعت 2 مگ با 1چراغ روشن 180 دانلود میکنه تو سرویسای 2 مگ دیگه هم سرعتش همونه؟
2-رو دمو شبا رایگان هستش
واگه می خواین بدونین واقعا چرا صفحه ی لاگین مبین نت انگلیسی بود به لینک زیر مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] www . anvarionline . net /?p=757 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک رو به هم بچسبونین

seetherali
02-09-2012, 17:29
براي تغيير طرح اشتراكي بايد تاريخ اعتبار دوره قبلي به پايان رسيده باشه يا هروقت طرح جديد رو انتخاب كردم, طرحي كه الان دارم غير فعال ميشه ؟

ali_z051
02-09-2012, 17:39
سلام
بچه ها این 2 3 روز کسی سرعتش پایین اومده؟

GHOST RECON
02-09-2012, 20:01
سلام من فكر ميكنم مودمم خراب شده وقتي ميزنمش به برق اولين چراغ شروع به چشمك زدن ميكنه كه يعني داره دنبال سيگنال ميگرده بعد كه همه چراغا روشن شدن يهو همه خاموش ميشن و اين سيكل دوباره تكرار ميشه و براي درست شدنش بايد مودمو از برق بكشم دوباره وصل كنم كسي ميدونه مشكل كجاست ؟ ( مودمم DX350 هستش )

arash59b
02-09-2012, 20:28
سلام من فكر ميكنم مودمم خراب شده وقتي ميزنمش به برق اولين چراغ شروع به چشمك زدن ميكنه كه يعني داره دنبال سيگنال ميگرده بعد كه همه چراغا روشن شدن يهو همه خاموش ميشن و اين سيكل دوباره تكرار ميشه و براي درست شدنش بايد مودمو از برق بكشم دوباره وصل كنم كسي ميدونه مشكل كجاست ؟ ( مودمم DX350 هستش )

یه بار ریستش کن

MEEA499
02-09-2012, 22:42
شهر آستارا
برای 512 خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!
به نظر من افتضاحه
امام سرعت دانلودم با idm دوروبر 85 هست
سرویسای 512 قدیمی کدوما هستن؟
راستی مبین نت جان نگفتین چرا سرویسای قدیمی پر سرعت تر از جدیدان؟:18:

بزودی واسه ساعات رایگانم می ذارم

shahab.hiro
02-09-2012, 23:35

منم همچین بساطی داشتم با BM632W که بعد فهمیدم داشته خودشو آپدیت میکرده.آپدیتش حدود 15 دقیقه طول کشید

FerineFast
02-09-2012, 23:36
امروز صبح رفتم مبین نت گرفتم با مودم داخلی فعلا رو حالت دمو هست فروشنده گفت بعد از ظهر زنگ بزن اکتیویت کنم چند تا سوال
1-رو حالت دمو با سرعت 2 مگ با 1چراغ روشن 180 دانلود میکنه تو سرویسای 2 مگ دیگه هم سرعتش همونه؟
2-رو دمو شبا رایگان هستش
واگه می خواین بدونین واقعا چرا صفحه ی لاگین مبین نت انگلیسی بود به لینک زیر مراجعه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] www . anvarionline . net /?p=757 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
لینک رو به هم بچسبونین

1- بله تا 380 هم میره با آنتن خوب
2- فكر كنم دمو كلا رایگان باشه (تایید با آقای مبین نت)

شما ظاهرا زیاد در جریان اوضاع مملكت نیستی، صفحات اول همین تاپیك رو بخونید.

malavan.ehsan
03-09-2012, 07:42
شهر آستارا
برای 512 خوبه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ !!!!!!!
به نظر من افتضاحه
امام سرعت دانلودم با idm دوروبر 85 هست
سرویسای 512 قدیمی کدوما هستن؟
راستی مبین نت جان نگفتین چرا سرویسای قدیمی پر سرعت تر از جدیدان؟:18:

بزودی واسه ساعات رایگانم می ذارم
کلا تو گیلان سرعت مبین نت مدتیه خوب نیست خوش به حالت با 512 اینقدر سرعت داری برا من با 2 مگ بیشتر اوقات این سرعته!

=CYBER=
03-09-2012, 07:48
512 سرعت دانلود شبانه 25 کیلوبایت !

واقعا حسته نباشه مبین نت . از این ماه دیگه تمدید نمی کنم . شما هم که مشکل دارید تمدید نکنید .

Citrix Systems
03-09-2012, 07:53
جالبه همه نارضی هستن و تمدید می کنن...

*Forgotten*
03-09-2012, 08:38
2-رو دمو شبا رایگان هستش

لینک رو به هم بچسبونین

کلا این مودم ها مال شركت Huawei نیستند اصلا حتی یک نمونه از ایم مودم ها توی سایت Huawei وجود نداره یعنی اصلا این شرکت این مودم ها رو نمیشناسه

من کل اینترنت رو با بیل مکانیکی زیرو رو کردم ولی اصلا دفريمور این مودم ها توی سایت Huawei وجود نداره هیچ جایی دیگه ای هم وجود نداره حتی سایت های غیر رسمی که فريمور ا میزارن همچین چیزی توشون نیست

فقط یکی از مودم ها به نام dx350 که ظاهرا هر کسی میگه این مودم داره فريمور ا آپدیت میکنه ولی خدا میدونه که این مودم به کجا وصل میشه تا فريمور ا آپدیت کنه ؟

اگه مودم خراب بشه هیچ جا دستتون بند نیست حتی آنتن این مودم ها وجود خارجی نداره اصلا آنتن فابریکی براشون نیست

arash59b
03-09-2012, 09:37
کلا این مودم ها مال شركت Huawei نیستند اصلا حتی یک نمونه از ایم مودم ها توی سایت Huawei وجود نداره یعنی اصلا این شرکت این مودم ها رو نمیشناسه

من کل اینترنت رو با بیل مکانیکی زیرو رو کردم ولی اصلا دفريمور این مودم ها توی سایت Huawei وجود نداره هیچ جایی دیگه ای هم وجود نداره حتی سایت های غیر رسمی که فريمور ا میزارن همچین چیزی توشون نیست

فقط یکی از مودم ها به نام dx350 که ظاهرا هر کسی میگه این مودم داره فريمور ا آپدیت میکنه ولی خدا میدونه که این مودم به کجا وصل میشه تا فريمور ا آپدیت کنه ؟

اگه مودم خراب بشه هیچ جا دستتون بند نیست حتی آنتن این مودم ها وجود خارجی نداره اصلا آنتن فابریکی براشون نیست

این مودم ها رو معلوم نیست دادن کجا واسشون ساخته که ماله هر دو شرکت ایرانسل و مبین نت شبیه هم هست

اون شرکت هم احتمالا چون فقط سفارش ساخت رو گرفته دیگه به بقیهش و اپدیتش کاری نداره

مبین نت
03-09-2012, 09:51
براي تغيير طرح اشتراكي بايد تاريخ اعتبار دوره قبلي به پايان رسيده باشه يا هروقت طرح جديد رو انتخاب كردم, طرحي كه الان دارم غير فعال ميشه ؟

باتغییر طرح پس از واریز هزینه، طرحتون فعال میشه و طرح قبلی غیرفعال ...

مبین نت
03-09-2012, 09:52
1- بله تا 380 هم میره با آنتن خوب
2- فكر كنم دمو كلا رایگان باشه (تایید با آقای مبین نت)

شما ظاهرا زیاد در جریان اوضاع مملكت نیستی، صفحات اول همین تاپیك رو بخونید.

دمو فقط 128 مگابایته و ترافیک شبانشم رایگان نیست ...

m3hrd4d
03-09-2012, 10:22
سلام آقا چرا اینترنت من از صبح قطع شده و چراغاش روشن و خاموش میشه . من ساکن ایلام هستم . میخواستم بدونم مشکل از کامپیوتر من یا کلا قطع شده . ممنون .:11:

مبین نت
03-09-2012, 10:25
سلام آقا چرا اینترنت من از صبح قطع شده و چراغاش روشن و خاموش میشه . من ساکن ایلام هستم . میخواستم بدونم مشکل از کامپیوتر من یا کلا قطع شده . ممنون .:11:

اختلال شبکه سراسریست ... به همین دلیل ارتباطتون قطعه ...

m3hrd4d
03-09-2012, 10:28
کی درست میشه ؟:41:

مبین نت
03-09-2012, 10:34

مبین نت
03-09-2012, 10:44
کی درست میشه ؟:41:

زمان قطعی اعلام نشده ...

m3hrd4d
03-09-2012, 10:45
آقا درست شد !!!!!!:8:

مبین نت
03-09-2012, 10:46

seetherali
03-09-2012, 11:17
باتغییر طرح پس از واریز هزینه، طرحتون فعال میشه و طرح قبلی غیرفعال ...
پس اگه مثلا 2 گيگ از طرح قبلي باقي مونده باشه از بين ميره, درسته ؟

*Forgotten*
03-09-2012, 11:58
پس اگه مثلا 2 گيگ از طرح قبلي باقي مونده باشه از بين ميره, درسته ؟

بله منتقل نمیشه

MEEA499
03-09-2012, 12:34

برای منم دیشب از ساعت 3.5 قطع بود با اون سرعت افتضاح شبانه فقط تونستم 50مگ دانلود کنم

nooshin-h
03-09-2012, 12:45
با سلام خدمت تمامی دوستان من یکساله از مبین نت استفاده میکنم مودم آوت دور دارم سرویس قبلیم 512 بود . اخر برج 5 سرویسم تمام شد و در هیمن موقع ما جابجا شدیم . من اصفهان زندگی میکنم منزل جدید هم 4 کیلومتر از شهر دوره . با مبین نت تماس گرفتم گفتن جدیدا این منطقه بی تی اس سرویس میده . من هم با خیال راحت سرویس 1 مگ 6 ماهه گرفتم . چندروزی که توی اون خونه بودیم عالی بود سرعت دانلود تا 140 هم میرفت ولی الان 5 روزه اومدیم به این مکان دارم و دارم به این مودم لعنتی ور میرم . سرعتم در حد دایال آپه !! هرچقدر هم تماس با پشتیبانی میگیریم هر بار یه چرتی بهم میگن . آخرین تماس کارشناسشون گقت مودم اوت دور رو نباید جابجا کنین !!!! قرار شده توی این هفته کارشناس بفرستن . میخام ببینم کسی میتونه کمک کنه از این مشکل خارج بشم . 50 % کارم با اینترنت خیلی عصبی شدم نمیدونم چیکار کنم . ممنون کارهایی که انجام دادم : مودم رو از تراس به پشت بام بردم روی هر چهار جهت تست کردم آی پی دستی وارد کردم کسی نیست کمک کنه !!!!!! امروز دوباره اینارو چک کردم اینم نتایج : آر اس اس آی : -28 سی آی ان آر 33

m3hrd4d
03-09-2012, 13:34
برای منم دیشب از ساعت 3.5 قطع بود با اون سرعت افتضاح شبانه فقط تونستم 50مگ دانلود کنم

شما چه سرویسی داری ؟
آخه من از ساعت 8 صبح تا 8 شب اینترنت دارم و شبانه ندارم و خبر ندارم که دیشب قطع شده یا نه ولی صبح قطع شد .به نظر من سرویس نامحدود 12 ساعته ضریب اشتراک 1 به 4 بگیر . من که 3 ماهی میشه این سرویس رو گرفتم خیلی راضیم . ماهی 150 گیگ دانلود می کنم و اصلا افت سرعت نداره .

MEEA499
03-09-2012, 13:41
شما چه سرویسی داری ؟
آخه من از ساعت 8 صبح تا 8 شب اینترنت دارم و شبانه ندارم و خبر ندارم که دیشب قطع شده یا نه ولی صبح قطع شد .به نظر من سرویس نامحدود 12 ساعته ضریب اشتراک 1 به 4 بگیر . من که 3 ماهی میشه این سرویس رو گرفتم خیلی راضیم . ماهی 150 گیگ دانلود می کنم و اصلا افت سرعت نداره .

512 سرعتش روزا خوبه شبا افتضاحه.این تموم شد 2مگ شارز میکنم 2مگ سرعتش آستارا خوبه
منتظر نامحدود 24 ساعته 1-4 هستم اگه بیاد.
شما کدوم سرعت استفاده می کنین؟

stratocaster
03-09-2012, 15:09
داداش دو مگ شارژ نکن از چاله میافتی تو چاه ... من 512 داشتم دو مگ زدم به بد بختی افتادم تو شب سرعتش به 30 هم نمیرسه

arash jahani
03-09-2012, 16:22
آقا تو رو خدا تو صفحه مشترکین این قسمت میزان حجم مصرفی و میزان حجم باقیمانده رو هر چه سریعتر درستش کنید.
باتشکر

esnaashari
03-09-2012, 16:27
سلام من یک نامه فکس کردم به مبین نت برای منطقه که آنتن نداره درخواست کردم آنتن بزارن و خدمات بدن میخوام بدونم ترتیب اثر میدن یا نه؟

GHOST RECON
03-09-2012, 17:02

اينه احتمالا تصاوير بروشور مودم ها نيست ؟
اگه هست چرا از اين بروشور ها تو جعبه مودم نيست ؟

arash59b
03-09-2012, 17:12
اينه احتمالا تصاوير بروشور مودم ها نيست ؟
اگه هست چرا از اين بروشور ها تو جعبه مودم نيست ؟

به نظر بروشور تبلیغاتی و درحد تبلیغات مودم هست

حالا یکم اطلاعات هم قاطیش کردن

از نوشته زیر بروشور معلومه

اصلا معلومه دقیقه این مودم ها ماله چه شرکتی هستند؟

کسی نمیدونه این مودم ها دونه ای چند پای مبین نت می افتن که 110 میفروشه!!

GHOST RECON
03-09-2012, 18:03

خوب با همین یکم اطلاعاتی که قاطیش کردن یه بچه ۲ ساله هم میتونه مودمو راه بندازه
دیگه هزینه راه اندازی چیه پس ؟

ای خدا تا کی این همه دزدی تو روز روشن ، تا کی واقعا ؟

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

مبین نت
03-09-2012, 18:11
آقا تو رو خدا تو صفحه مشترکین این قسمت میزان حجم مصرفی و میزان حجم باقیمانده رو هر چه سریعتر درستش کنید.
باتشکر

مبین نت
03-09-2012, 18:15
خوب با همین یکم اطلاعاتی که قاطیش کردن یه بچه ۲ ساله هم میتونه مودمو راه بندازه
دیگه هزینه راه اندازی چیه پس ؟

ای خدا تا کی این همه دزدی تو روز روشن ، تا کی واقعا ؟

هزینه راه اندازی بحثش جداست و برای کار دیگست ... همه شرکتها میگیرن ... برای مثال شاتل 15 تا 25 هزار تومان و بقیم 15 تومن حداقل ...

timemachine2029
03-09-2012, 20:09

این مودم تولید Green Packet هست کیفیت ساختش از مودم های اشغال huawei خیلی بهتره
من هم مودم 350 گرین پکت رو دارم هم 632w و USB ایرانسل رو(632 و usb رو باید ببرم طبقه دوم لب پنجره ولی گرین پکت رو از تو اتاق طبقه پایین 3 تا چراغش رو پر میکنه) BTS جفتشون هم نزدیک خونست + بافت اون منطقه هم متراکمه.
مودم های WIXFBR-105 و WIXFMM-130 ماله گرین پکت هستن که ایرانسل داره استفاده میکنه.
از من گفتن بود سراغ این huawei اشغال نرید هم یزاد هنگ میکنه هم خوب انتن نمیده + کیفیت ساختش اشغاله.

matr!x_2008
03-09-2012, 20:47
سرویس نا محدود هم داره مبین؟ من میخوام سرویس بگیرم. کدوم بهتره؟ 512 سرعتش چنده؟ چقدر طول میکشه از وقتی ثبت نام کنی تا سرویس رو تحویل بدن ؟

seetherali
03-09-2012, 21:02
سرویس نا محدود هم داره مبین؟ من میخوام سرویس بگیرم. کدوم بهتره؟ 512 سرعتش چنده؟ چقدر طول میکشه از وقتی ثبت نام کنی تا سرویس رو تحویل بدن ؟
اصلام سراغ نامحدود مبين نت نرو . سرعت 1 مگش 16 كيلوبايت هست.

shayan2626
03-09-2012, 21:43
اقایون سلام!
ما 512 خریدیم خیلی بده سرعتش خیلی کمه! اینترنت قبلیم سریع سایتارو میوورد!سرعت دانلودشم 100 ولی باز دیرتر میاره ! چرا؟؟؟؟:24:
یه ساله هم هست . 2-3 خط هم میده؟؟؟:19:
شب ها هم که دیگه نگو........:22:

DariushGreat
03-09-2012, 22:28
دوباره مثل این که مبین نت داره خراب می کنه
امشب دومین شب می شه که سرعت پایینه...

GHOST RECON
04-09-2012, 00:18
هزینه راه اندازی بحثش جداست و برای کار دیگست ... همه شرکتها میگیرن ... برای مثال شاتل 15 تا 25 هزار تومان و بقیم 15 تومن حداقل ...

بله حق با شماست 12 تومن میگیرن اسم وای فای رو به اسم دلخواهت عوض میکنن
معلومه که بحثش جداست

مشتری هم اگه بگه نمیخوام خودم راه میندازم هم که .......

البته من ۵تومن دادم نمایندگی که 12 تومن ندم شرکت مشکل حل شد

vahid_crab708
04-09-2012, 00:24
بله حق با شماست 12 تومن میگیرن اسم وای فای رو به اسم دلخواهت عوض میکنن
معلومه که بحثش جداست

مشتری هم اگه بگه نمیخوام خودم راه میندازم هم که .......

البته من ۵تومن دادم نمایندگی که 12 تومن ندم شرکت مشکل حل شد

من مودم لینکسیسم بردم پارس آنلاین 3 هزار تومان گرفت کانفیگ کرد در واقع رایگان بود

seetherali
04-09-2012, 00:35
دوباره مثل این که مبین نت داره خراب می کنه
امشب دومین شب می شه که سرعت پایینه...

همدرديم, ديشب كه داغون بود , از امروز تا الان سرعت دانلود 30 هست چه برسه به 2 به بعد !

FerineFast
04-09-2012, 00:41
کسی نیست کمک کنه !!!!!! امروز دوباره اینارو چک کردم اینم نتایج : آر اس اس آی : -28 سی آی ان آر 33

قدرت و کیفیت سیگنالت خوبه، یک بار مودم رو فکتوری ریست کن و مثل صفحه زیر بخش سیگنال(WIMAX) رو تنظیم کن احتمالا حل میشه!

بخش Security هم اکانت و پسوردت رو وارد کن یکبار مودم رو ریست کن.

MEEA499
04-09-2012, 01:22
امشب با 2تا چراغ سرعتش خوبه توساعات رایگان 80 کیلوبایته دوستان آستارایی اگه خواستین مبین نت بخریت جاهایی که 2 تا چراغ داره سرعتش خوبه

صبح:100
ساعات رایگان:80

adslali
04-09-2012, 03:14
ميگم اون سرويس شرطي كه ميگيد مبين نت براي تست ميده ؛ چطوري ...!! منظورم اينه خودشون ميان تست ميكنند يا خودشون بهموم مودم شو ميدند ميگن نصب كن چجوري ؟؟ هزينه هم داره ؟؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد ...
روز به روز داره بيشتر اعصابم به خاطر اينترنت مخابرات خورد ميشه ... خدا ازشون نگذره

MEEA499
04-09-2012, 03:20
ميگم اون سرويس شرطي كه ميگيد مبين نت براي تست ميده ؛ چطوري ...!! منظورم اينه خودشون ميان تست ميكنند يا خودشون بهموم مودم شو ميدند ميگن نصب كن چجوري ؟؟ هزينه هم داره ؟؟ممنون ميشم راهنماييم كنيد ...روز به روز داره بيشتر اعصابم به خاطر اينترنت مخابرات خورد ميشه ... خدا ازشون نگذرهتست تا وقتی سرویسی که گرفتی فعال نشه یه عنوان شارز پیشفرض 128مگ با سرغت 2مگ هست به من که گفتن حتما اول خودم کانفیگ میکنم و یه خرده هزینه اضافه

saeediranzad
04-09-2012, 06:59
سلام
من سرویس یکساله ام تموم شد و سرویس یکماهه512گرفتم. این تست سرعته. میبینید که بهتر شده و آپلود و دانلود باهم خیلی تفاوت کرده. (قبلاً یک اندازه بود.)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته این هنوز تو ساعت مجانیه.

*Forgotten*
04-09-2012, 07:44
سلام
من سرویس یکساله ام تموم شد و سرویس یکماهه512گرفتم. این تست سرعته. میبینید که بهتر شده و آپلود و دانلود باهم خیلی تفاوت کرده. (قبلاً یک اندازه بود.)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته این هنوز تو ساعت مجانیه.

ظاهرا وضعیت پینگ خیلی بهتر شده
یه مودم رواینجا تست کردم تو ساعت غیر رایگان پینگش 78 بود قبلنا که 300 حتی 500 میرسید

دوستان دیگه هم یه تست بگیرن ساعت رایگان و غیر رایگان که وضعیت پینگشون چطوره (البته با سرور تهران)

MEEA499
04-09-2012, 08:02
ظاهرا وضعیت پینگ خیلی بهتر شده
یه مودم رواینجا تست کردم تو ساعت غیر رایگان پینگش 78 بود قبلنا که 300 حتی 500 میرسید

دوستان دیگه هم یه تست بگیرن ساعت رایگان و غیر رایگان که وضعیت پینگشون چطوره (البته با سرور تهران)

آپلودم نابوده:18:

shahab.hiro
04-09-2012, 09:54
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سرویس 1 مگ.ساعت 10:30 صبح قم

m3hrd4d
04-09-2012, 10:07
512 سرعتش روزا خوبه شبا افتضاحه.این تموم شد 2مگ شارز میکنم 2مگ سرعتش آستارا خوبه
منتظر نامحدود 24 ساعته 1-4 هستم اگه بیاد.
شما کدوم سرعت استفاده می کنین؟
من 12 ساعته نامحدود 1024 ضریب اشتراک 1 به 4 دارم .
خودمم منتظرم اون طرحی هستم که شما گفتی بیاد اولین خریدارش باشم .

m3hrd4d
04-09-2012, 10:13

سرویس نامحدود داره ولی اگه میخوای افت سرعت نداشته باشی به نظر من ضریب اشتراک 1 به 4 بگیر . من خودم دارم و در طول روز 1 کیلوبایت هم از سرعتش کم نمیشه ولی یه بدی که داره 12 ساعتس . از ساعت 8 صبح تا 8 شب و بقیش قطع میشه . ضریب اشتراک 1 به 10 نگیر که افت سرعتش زیاده .:27:

DariushGreat
04-09-2012, 13:06
بچه ها چیزترشکنم کار نمی کنه! دوباره ساکس رو زدن؟؟؟
:41:

MEEA499
04-09-2012, 13:16
بچه ها چیزترشکنم کار نمی کنه! دوباره ساکس رو زدن؟؟؟
:41:

برای من که کار میکنه .شاید پراکسی تون خرابه!

ali_z051
04-09-2012, 15:04
سلام
اقا من سرویس 2 مگ یک ساله گرفتم ضریب 1 به 4
الان زنگ زدم میگم سرعت دانلودم اینا پایینه میگه چنده ؟
میگم 170 میگه خیلیم خوبه !
میگم ضریب یک به چهاره باید 512 باشه
میگه نه حداکثر 256 باید باشه

3تا چراق فوله
چند روز پیش ک رشت بودم سرعت 450 بود در طول روز...
الان شهرستانم
اصن پیگیری نمیکنن :|

امیر انصاری
04-09-2012, 15:18
سلام
اقا من سرویس 2 مگ یک ساله گرفتم ضریب 1 به 4
الان زنگ زدم میگم سرعت دانلودم اینا پایینه میگه چنده ؟
میگم 170 میگه خیلیم خوبه !
میگم ضریب یک به چهاره باید 512 باشه
میگه نه حداکثر 256 باید باشه

3تا چراق فوله
چند روز پیش ک رشت بودم سرعت 450 بود در طول روز...
الان شهرستانم
اصن پیگیری نمیکنن :|

دوست عزیز
متأسفانه خیلیا به اشتباه فکر می کنند که برای به دست آوردن سرعت دانلود، باید سرعت اتصال رو تقسیم بر ضریب اشتراک کنند، اما اینطور نیست.
برای به دست آوردن سرعت دانلود (بر حسب کیلوبایت)، باید سرعت اتصال رو (بر حسب کیلوبیت) تقسیم بر 8 کنید، یعنی 2 مگابیت (تقریباً 2000 کیلوبیت) تقسیم بر 8 = 250 کیلوبایت.
توجه داشته باشید که این سرعت رو در شرایط عادی خواهید داشت، حالا اگر همزمان هر 4 نفر در حال استفاده باشند، این سرعت کمتر هم میشه.
مطلب دیگه اینکه اگر می بینید سرویس ها گاهی اوقات از سرعت معمول، سرعت دانلود بالاتری دارند، مثلاً با سرعت 1 مگابیت سرعت دانلود 400 دارن، این فقط برای زودتر تموم شدن ترافیکه و بس!
همونطور که 2 مگابیت مبین نت خیلی اوقات سرعتش به 3 و حتی 3.5 مگابیت هم میرسه که سرعت دانلودش میشه حدود 400.
مواقعی که سرعت دانلود شما به 450 کیلوبایت میرسه، سرعت اتصال شما برابر است با 450 ضربدر 8= 3600 کیلوبیت = 3.6 مگابیت. مواقعی که میفرمایین سرعت دانلود 450 دارین اگر از اسپید تست استفاده کنید، می بینید که سرعت اتصالتون یه چیزی مثل اینه:
در حالی که بر طبق معیار سنجش شما، باید 450 کیلوبایت رو ضربدر 4 کنیم که میشه 1800 کیلوبیت معادل 1.8 مگابیت.
امیدوارم واضح گفته باشم :)

saeediranzad
04-09-2012, 15:39
سلام
450kilobyte=460800 bytes=3686400bits=3.6-3.7Megabits
,وقتی اسپید تست میگیرید پهنای باند در اختیار شما را نشون میده (به بیت) نه کل پهنای باند اشتراکی را.

tasmin
04-09-2012, 15:59
دوست عزیز
متأسفانه خیلیا به اشتباه فکر می کنند که برای به دست آوردن سرعت دانلود، باید سرعت اتصال رو تقسیم بر ضریب اشتراک کنند، اما اینطور نیست.
برای به دست آوردن سرعت دانلود (بر حسب کیلوبایت)، باید سرعت اتصال رو (بر حسب کیلوبیت) تقسیم بر 8 کنید، یعنی 2 مگابیت (تقریباً 2000 کیلوبیت) تقسیم بر 8 = 250 کیلوبایت.
توجه داشته باشید که این سرعت رو در شرایط عادی خواهید داشت، حالا اگر همزمان هر 4 نفر در حال استفاده باشند، این سرعت کمتر هم میشه.
مطلب دیگه اینکه اگر می بینید سرویس ها گاهی اوقات از سرعت معمول، سرعت دانلود بالاتری دارند، مثلاً با سرعت 1 مگابیت سرعت دانلود 400 دارن، این فقط برای زودتر تموم شدن ترافیکه و بس!
همونطور که 2 مگابیت مبین نت خیلی اوقات سرعتش به 3 و حتی 3.5 مگابیت هم میرسه که سرعت دانلودش میشه حدود 400.
مواقعی که سرعت دانلود شما به 450 کیلوبایت میرسه، سرعت اتصال شما برابر است با 450 ضربدر 8= 3600 کیلوبیت = 3.6 مگابیت. مواقعی که میفرمایین سرعت دانلود 450 دارین اگر از اسپید تست استفاده کنید، می بینید که سرعت اتصالتون یه چیزی مثل اینه:
در حالی که بر طبق معیار سنجش شما، باید 450 کیلوبایت رو ضربدر 4 کنیم که میشه 1800 کیلوبیت معادل 1.8 مگابیت.
امیدوارم واضح گفته باشم :)

مرس از توضیح تون ولی میشه برای تعرفه 512 هم توضیح بدین چه جوریه؟؟

seetherali
04-09-2012, 19:13
ساعت 8 شب ! سرويس 512 . جالب اينجاست اگه به مبين نت ها بگي كه سرعت چرا پايينه با كمال پررويي ميگن چون الان ساعات پرمصرفه !‌ اگه قراره از ساعت 5 عصر تا 2 شب اينطوري باشه, 2 شب تا 8 صبح هم كه هيچ , پس كيا سرعتش خوبه !؟ البته بگم هميشه هم اينطوري نيست ولي معمولا سه چهار روز در هفته بساط همينه.

FerineFast
04-09-2012, 19:36
ساعت 8 شب ! سرويس 512 . جالب اينجاست اگه به مبين نت ها بگي كه سرعت چرا پايينه با كمال پررويي ميگن چون الان ساعات پرمصرفه !‌ اگه قراره از ساعت 5 عصر تا 2 شب اينطوري باشه, 2 شب تا 8 صبح هم كه هيچ , پس كيا سرعتش خوبه !؟ البته بگم هميشه هم اينطوري نيست ولي معمولا سه چهار روز در هفته بساط همينه.

یه عکس از صفحه سیگنالت هم میزاری لطفا؟

در ضمن با SpeedTest سرعت بگیر

imanparsa
04-09-2012, 19:47
سلام دوستان بهترین جایی که توی خونه ما آنتن میده مودم رو قرار دادم حداکثر تا 40 درصد سیگنال میده. به نظر شما چطوره ؟؟؟
اینم عکس :

MEEA499
04-09-2012, 20:00

سرعت من که خوبه با 512 دانلود بن 8 صبح تا 2 صبح 100-120 دانلود از 2صبح تا 8 صبح 60-90

FerineFast
04-09-2012, 20:21
سلام دوستان بهترین جایی که توی خونه ما آنتن میده مودم رو قرار دادم حداکثر تا 40 درصد سیگنال میده. به نظر شما چطوره ؟؟؟
اینم عکس :

جالب نیست.
مودمت BM631a هست؟
موج 3459000 رو امتحان کردی، بعضی جاها بهتر آنتن میده
صفحه WIMAX -> scanset بقیه سیگنال ها رو پاک کن و فقط بالایی بزار باشه.

seetherali
04-09-2012, 20:56
یه عکس از صفحه سیگنالت هم میزاری لطفا؟

در ضمن با SpeedTest سرعت بگیر

من كه چيزي سر در نميارم از اينا . بهترين جا 3 خط آنتش هست.

seetherali
04-09-2012, 20:58
سرعت من که خوبه با 512 دانلود بن 8 صبح تا 2 صبح 100-120 دانلود از 2صبح تا 8 صبح 60-90
واسه من در بهترين حالت 70 هست , چه روز چه شب.

FerineFast
04-09-2012, 21:04
شما هم مشکل سیگنال داری، به خصوص کیفیت CINR پایینه، همون روش پست بالایی من رو یه امتحان بکنید لطفا !

به زبان ساده برای حداکثر سرعت اگه مشکلی از طرف دکل و شرکت نباشه، باید در این حد سیگنال بدید :
CINR > 20
RSSI >-70

و DL_FEC یا ماژولیشن به ترتیب زیر بهترین هست :
64QAM 5/6
64QAM 3/4
64QAM 1/2
16QAM 5/6
16QAM 3/4
16QAM 1/2

و اگر QPSK بود بدونید سرعت بسیار پایین خواهد بود.

سیگنال های مبین نت :
3459MHz
3449MHz
3549MHz
3559MHz

یه چیزی که من فهمیدم اینه که در مواقعی که حجم درخواست از BTS زیاد میشه این اعداد و CINR و FEC خیلی بیشتر تاثیرشون رو نشون میدن.(برای مثال مواقع دانلود رایگان)

majid_sd2009
04-09-2012, 21:55
سلام من امروز سرویس 2 مگ رو ثبت نام کردم ولی مودم نداشتن گفت فردا یا پس فردا میاد برامون.
من کارت دانشجوییم تاریخ اعتبارش رد شده و تمدید نکردم! یعنی کلا تا حالا تمدید نشده . خواستم 128 بگیرم ،ماه بعد وقتی تمدید اعتبارکردم برم 2 مگ بگیرم که نمایندگیش گفت میفرستم همینجوری شاید قبول کردن. و میگفت زیاد روی مدارک سخت نمیگیرن!درسته؟
بعد اینکه مودم که آوردن همون لحظه میتونن برام اشتراک بسازن و تحویل بدن یا باید نمایندگی اصلی توی تهران این اکانت رو بسازه و براشون بفرسته؟
مودم رو هم میگفت از کسی نخرید که مشکل ساز میشه براتون؟! میگفت مودمی که برای ما مفرستن رو فقط ما میتونیم فعال کنیم و هیچ نمایندگی دیگه به جز نمایندگی اصلیش نمیتونه این کار رو بکنه ! درسته؟(میگفت برای جلوگیری از سرقته!)

matr!x_2008
04-09-2012, 22:01
اصلام سراغ نامحدود مبين نت نرو . سرعت 1 مگش 16 كيلوبايت هست.

پس چه سرویسی بگیرم که از نظر سرعت و حجم به مشکل نخورم؟ حجم خوب و سرعت بالا

MEEA499
04-09-2012, 23:54
پس چه سرویسی بگیرم که از نظر سرعت و حجم به مشکل نخورم؟ حجم خوب و سرعت بالا

1024نامحدود 12ساعته دوستان میگن سرعت خوبه

shaahinnn
05-09-2012, 03:40
سلام به همگی

اول بگم منم مثله بعضی از بچه ها 3شبه سرعت ناجور پایینه امیدوارم تداوم نداشته باشه

یه سئوال داشتم چطوری باید فهمید به کدام آنتن bts وصل هستم اصلا چجوری باید آنتن bts پیدا کرد نرم افزاری داره یا...
مرسی

Cpt.Soroush
05-09-2012, 04:02
سلام
تقریبا ۱ هفته پیش اینترنتم غیرفعال شد
رفتم نمایندگی(شیراز) و مشکل رو جویا شدم.
گفتن وصل نمیشه تا بعد از تعطیلات تهران(یکشنبه) وصل میشه.
اما من فداش هم یه سری زدم و یه نفر دیگه تو نمایندگی(خدا خیرش بده!!) سخت پیگیر کارم شد و بعد نیم ساعت تماس و پیگیری از تهران ، گفت که احتمال داره الان برات وصل کنن اما بعد از تعطیلات حتمیه.