PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

arash59b
27-08-2012, 15:27
من مودم رو پشت پنجره گذاشتم برای گرفتن سیگنال بیشتر ولی مشکلی که هست اینکه کل روز زیر نور آفتاب هست. می خواستم بپرسم ممکنه مشکلی برا مودم پیش بیاد یا بیش از حد داق کنه که در طولانی مدت باعث بشه گیرندگی مودم کمتر بشه؟؟

در طولانی مدت مشکل زا میشه

کیفیت ساخت و مواد بکار رفته در بدنه مودم های داخلی و خارجی خیلی فرق می کنه

امیر انصاری
27-08-2012, 15:41
قبلا پرسیده شده و گفتن لیمیت نیست

من 2 مگ دارم و لیمیت هست.

arash59b
27-08-2012, 16:13
من 2 مگ دارم و لیمیت هست.

من نقل قول مبین نت رو هم واست گذاشتم

دلیل شما چیه؟

امیر انصاری
27-08-2012, 17:12
من نقل قول مبین نت رو هم واست گذاشتم دلیل شما چیه؟آرش جان عجب سؤالی میکنی :Dچون شبا سرعتم کم میشه. البته دیشب زیر 1 مگ نیومد, اما دو سه شب پیش حتی به 128ام می رسید. قبلنا که 512 بودم شبا اصلا افت نداشت.

arash59b
27-08-2012, 17:38
آرش جان عجب سؤالی میکنی :Dچون شبا سرعتم کم میشه. البته دیشب زیر 1 مگ نیومد, اما دو سه شب پیش حتی به 128ام می رسید. قبلنا که 512 بودم شبا اصلا افت نداشت.

خودشون که میگن فقط 1 مگ لیمیت شده (نه 512 و 2 مگ)

اگه 2 مگ هم بود خوب می گفتن، دلیلی هم نداره یکی رو بگن یکی رو نگن

افت سرعت شما هم دلایل زیادی می تونه داشته باشه مخصوصا شب ها

اگه لیمیت شده بود شب و روز سرعتت پایین بود از کی اینطور شده ؟ بهتره تنظیمات مودمت رو چک کنی

می تونی دوباره از مبین نت هم بپرسی.

امیر انصاری
27-08-2012, 18:24
خودشون که میگن فقط 1 مگ لیمیت شده (نه 512 و 2 مگ) اگه 2 مگ هم بود خوب می گفتن، دلیلی هم نداره یکی رو بگن یکی رو نگن افت سرعت شما هم دلایل زیادی می تونه داشته باشه مخصوصا شب ها اگه لیمیت شده بود شب و روز سرعتت پایین بود از کی اینطور شده ؟ بهتره تنظیمات مودمت رو چک کنی می تونی دوباره از مبین نت هم بپرسی.نه آرش جان مشکل فقط کمبود پهنای باند مبین نته. فکر نمی کنم کسی از کاربران مبین نت اونطور که شما میگی در طول روز مشکل داشته باشه (حداقل من ندارم). من یک ماهه در ساعات رایگان افت دارم, اونم تا حدود ساعت 4. 4 تا 8 چندان مشکل ندارم. البته شبای پرسرعتم داشتم. با پشتیبانی ام تماس گرفتم. میگن طبیعیه, به خاطر ترافیک شدیده ساعات رایگانه. به هر حال قبلا اینجوری نبود و مسلما مشکل کمبود پهنای بانده و از سمت من نیست :)

moon_city
27-08-2012, 18:57
امروز از طرف مبین نت یه ایمیل برام رسید با این متن
با سلام
لینک شبکه در ماهشر به صورت موقت دچار مشکل گردیده است که حاکثر تا 1 هفته آینده لینک های جدید به شبکه اضافه خواهد شد
با سپاس
البته همین طور که میبینید اسم شهر رو اشتباه نوشتن و اینکه از همون ابتدا که مبین نت اومد لینکشون مشکل داشت رو ذکر نکردن
ولی امید وارم که مشکلشون رو تو ماهشهر و شهرهای دیگه برطرف کنند

vahidmir2000
27-08-2012, 19:31
صفحه ی کنترل حساب مبین نت فارسی شد :) اولین حرکت تقریبا مثبت این شرکت

smk1981
27-08-2012, 19:34
الان زنگ زدم پشتیبانی(بعد یک ساعت موسیقی) که سرویسم رو زودتر از موعد تمدید کنم گفت سیستم از دیروز عوض شده و نمی تونه و باید حجم اضافه بگیرم بعد هم آدرس جدید ecare رو داد گفت خودت برو ببین البته فارسی هم شده که سر در بیارن مردم به هر حال برای مبین نت متاسفم آدرس جدید رو براتون میذارم شاید بدرد کسی خورد چون به کار من نیومد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مبین نت
27-08-2012, 19:51
گارانتی مودمها مبین نت به چه صورتی است؟؟
مودم DX350 من از صبح روشن نمیشه ، نمایندگی هم نتونست کمکی بکنه:41:

با پشتیبانی تماس بگیرید مشکل خاصی نباید باشه ... این مودمها در هنگام تغییر آی پی بعضی مواقع مشکل ساز میشن و ...

مبین نت
27-08-2012, 19:52
امکان داره یه اکانت بگیری با چند مودم مثلا دو تا مودم یکی داخلی و یکی جیبی داشته باشی یا چند تا داخلی که جاهای مختلف بذاری و از همون اکانت اصلی استفاده کنی

فرموده بودید میشه 5 تا مودم با 5 آی پی گرفت این اجباریه یا با یه مودم هم میشه چند آی پی داشت

خیر ممکن نیست ...

مبین نت
27-08-2012, 19:52
من مودم رو پشت پنجره گذاشتم برای گرفتن سیگنال بیشتر ولی مشکلی که هست اینکه کل روز زیر نور آفتاب هست. می خواستم بپرسم ممکنه مشکلی برا مودم پیش بیاد یا بیش از حد داق کنه که در طولانی مدت باعث بشه گیرندگی مودم کمتر بشه؟؟

همونطور که دوستان گفتن بله تاثیرگذاره ...

مبین نت
27-08-2012, 19:54
من الان زنگ زدم گفتن که مودم جیبی اصلا انتن نمی ده داخل خونه! اگه بخواین می فرسیتم برای تست که بعد مودمو پس بفرستن می گفتن فقط بعضی جاها انتن می ده 90 درصد نمی ده!
کسی تست کرده مودم جیبی مبین نتو؟ یعنی فقط تو خیابون انتن داره؟!

دراکثر مناطق اینگونست بخاطر همین توصیه نمیشه ... حتما قبل خرید تست بگیرید چون مودمهای جیبی پس از فروش غیرقابل برگشت هستند مگراینکه عامل باهاتون راه بیاد ...

ekf2000
27-08-2012, 19:57
حاضرم بيخيال يك گيگ بشم ولي چند ساعت پشت خط مبين نت نمونم كه اعصابم خورد بشه

سلام
لازم نیست بیخیال بشی
من جمعه ها صبح ساعت هشت تا ده هروقت زنگ میزنم مبین نت سریع وصل میشه
اما روزهای دیگه کلا اشغال هست وباید تو صف انتظار باشی
فکر کنم شماره83869999بهتر جواب میده
بدنیست توهم یه امتحانی کنی

مبین نت
27-08-2012, 20:00
الان زنگ زدم پشتیبانی(بعد یک ساعت موسیقی) که سرویسم رو زودتر از موعد تمدید کنم گفت سیستم از دیروز عوض شده و نمی تونه و باید حجم اضافه بگیرم بعد هم آدرس جدید ecare رو داد گفت خودت برو ببین البته فارسی هم شده که سر در بیارن مردم به هر حال برای مبین نت متاسفم آدرس جدید رو براتون میذارم شاید بدرد کسی خورد چون به کار من نیومد

الان کار خودتون راحت تر شده ... بجای حجم اضافه راحت میتونید تعرفه انتخابی یا همون طرحتونو اعمال کنید و ازش استفاده کنید ...

مبین نت
27-08-2012, 20:09
امروز از طرف مبین نت یه ایمیل برام رسید با این متن
با سلام
لینک شبکه در ماهشر به صورت موقت دچار مشکل گردیده است که حاکثر تا 1 هفته آینده لینک های جدید به شبکه اضافه خواهد شد
با سپاس
البته همین طور که میبینید اسم شهر رو اشتباه نوشتن و اینکه از همون ابتدا که مبین نت اومد لینکشون مشکل داشت رو ذکر نکردن
ولی امید وارم که مشکلشون رو تو ماهشهر و شهرهای دیگه برطرف کنند

ما اینو 2-3هفته پیش خدمتتون عرض کردیم که اگه سیگنالتون خوب باشه احتمالا مشکل از لینکه و باید بهتون لینک اضافه کنن اما اون موقع گوش شنوایی نبود ...

smk1981
27-08-2012, 20:13
الان کار خودتون راحت تر شده ... بجای حجم اضافه راحت میتونید تعرفه انتخابی یا همون طرحتونو اعمال کنید و ازش استفاده کنید ...

خوب نکته همین جاست طرح های توی لیست با طرح من (2 مگ) و خیلی طرح های دیگه نمی خونه

smk1981
27-08-2012, 20:15

خوب نکته همین جاست طرح های توی لیست با طرح من (2 مگ) و خیلی طرح های دیگه نمی خونه

مبین نت
27-08-2012, 20:20

2مگ فعلا تو لیست انتخابی نیست ... اضافه میشه ... قیمتام مشاهده کنید شاید سراغ 2مگ نرفتید ... سرعت 1024 بردارید با حجم بیشتر و قیمت پائین تر ...

امیر انصاری
27-08-2012, 21:22
2مگ فعلا تو لیست انتخابی نیست ... اضافه میشه ... قیمتام مشاهده کنید شاید سراغ 2مگ نرفتید ... سرعت 1024 بردارید با حجم بیشتر و قیمت پائین تر ...برادر مبین نت سؤالی دارم:تو کنترل پنل جدید طرح و قیمت های هست که باورکردنی نیستن! اینا واقعی هستن؟مثلا 1 مگ با 25 گیگ ترافیک 3 ماهه حدود 90 تومن یا 1.5 مگ با ترافیک 60 گیگ 6 ماهه حدود 140. اینا اداری هستن یا 24 ساعته؟

mehrdad2
27-08-2012, 22:32
صفحه فارسییش اشکال داره

saeed22s
27-08-2012, 22:42
میزان حجم مصرف شده و میزان حجم باقیمانده در صفحه جدید مشترکین نمایش داده نمیشه.

hp-world
27-08-2012, 22:44
سلام

ترافیک رایگان شبانه از ساعت 2 تا 8 هست ؟ برای استفاده از اون ، از همین یوزری که میدن باید استفاده کرد یا باید چیزی به اون اضافه کرد ؟ چون من یک ماهه مودمم رو گرفتم و 12 گیگ حجم دارم ، الان 3 گیگ حجم مصرف شده ، در حالیکه دانلود های سنگینم شب ها و در ساعت گفته شده است.

arash jahani
27-08-2012, 23:25
چطوری میشه ببینم چقدر از طرحم رو (گیگابایتم رو) مصرف کردم؟

farhad200
27-08-2012, 23:40
اقای مبین نت شما که علنی هی میگی اهواز مشکل داره....پس چرا بازم دارید از اهواز یوزر میپذیرید؟
واقعا اسم این کار رو چی میشه گذاشت؟ خب دیگه از اهواز نگیرید تا مشکلش بر طرف بشه. گناه اون بنده خداهایی که این همه هزینه مودم و طرح میکنن اخر سر هم اینجوری میره تو پاچشون چیه؟ ....و فکر هم نمیکنم شرکتتون به فکر رفع مشکل اهواز باشه...چون حد اقل تا حالا باید یه قول خشک و خالی بر طرف کردن مشکل رو میداد.

مديريت
27-08-2012, 23:56
آقا تو تهرانپارس خوب آنتن ميده ؟ م ميخام بخرم بگيرم بنظرتون

arash jahani
27-08-2012, 23:59
چطوری میشه بفهمم چقدر از گیگابایتمو مصرف کردم؟
آخه من تازه واردم.

مديريت
28-08-2012, 00:10
چطوری میشه بفهمم چقدر از گیگابایتمو مصرف کردم؟
آخه من تازه واردم.
داداش صفحات قبل وقت بذار بخون متوجه ميشي اسپم نكن

arash jahani
28-08-2012, 00:30
تقریبا 10 صفحه رو خوندم ولی پیدا نکردم به خود سایتم که میرم میگه برو به صفحه مشترکین که اونجا هم هر چند یوزر نیم و پسورد(admin) رو میزنم میگه اشتباهه البته ا فارسیشو میگم که متوجه بشم انگلیسیش با همون ادمین میاد.
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

FerineFast
28-08-2012, 00:53
یوزر و پسورد شما روی مودم و یا جعبه اش هست
اونی که شما میزنی مال جای دیگست.
نمونه
یوزر
mob7545765@mobinnet.net
پسورد
123456

arash jahani
28-08-2012, 01:11
مرسی دستتون درد نکنه فقط یه سوال دیگه ترافیک مصرفی رو چطوری میتونم بر حسب میگابایت تبدیل کنم؟ یا اون ترافیک مصرفی بر چه حسبی هستش؟

امیر انصاری
28-08-2012, 01:22
سلامترافیک رایگان شبانه از ساعت 2 تا 8 هست ؟ برای استفاده از اون ، از همین یوزری که میدن باید استفاده کرد یا باید چیزی به اون اضافه کرد ؟ چون من یک ماهه مودمم رو گرفتم و 12 گیگ حجم دارم ، الان 3 گیگ حجم مصرف شده ، در حالیکه دانلود های سنگینم شب ها و در ساعت گفته شده است.شما اگر مداوم به اینترنت وصل باشی و فقطم وبگردی بکنی, دو ماهه 12 گیگت تمومه!برای دانلود شبانه هم هیچ کاری نباید بکنی, فقط محض احتیاط ساعت 2 شب مودمتو خاموش روشن کن یا از تنظیمات مودم اینترنتو قطع و وصل کن.

FerineFast
28-08-2012, 01:29
فکر کنم توی این سایت جدیدشون بایت هست
مقیاس ها :
1 کیلوبایت = 1024 بایت
1 مگابابت = 1024 کیلوبایت
1 گیگابایت = 1024 مگابایت

برای سادگی همون 1000 حساب کن یعنی هر گیگابایت بگیر 1000 مگابایت.

arash jahani
28-08-2012, 01:41
من امروز گیگابایت اضافه گرفتم هیچ دانلودی هم نکردم فقط تو وب ها چرخ زدم و یکم چت کردم الان که نگاه میکنم در طی تقریبا 10 ساعت 1 گیگابایت مصرف کردم چرا اینقدر زیاده؟
واقعا از ساعت دو تا هشت صبع رایگانه ؟

seetherali
28-08-2012, 03:06
جناب مبين نت يك نگاه به اين بندازيد كه اگه به نظرتون مشكل از مبين نت هست و حل شدنيه من وقت بزارم زنگ بزنم پشتيباني. توي عكس مشخصه همه چيز , من 26 مرداد طرح اشتراكم رو شارژ كردم پس بايد تا 26 شهريور دوره ام باشه ولي اينجا زده 10 شهريور و اين تاريخ بايد مربوط به پايان دوره قبلي كه 10 مرداد شارژ كردم باشه.

seetherali
28-08-2012, 03:39
بچه ها نظرتون درباره صفحه مشتركين جديد چيه ؟ به نظرم خيلي خوب شده و بالاخره اين مبين نت يه تكوني به خودش داد , فقط مشكلش اينه كه ترافيك مصرفي رو نشون نميده . بهترين قسمتش هم "تغيير طرح اشتراكي" هست كه هروقت خواستي ميتوني عوض كني . طرح من كه توشون نبود ولي احتمالا 5 گيگ 512 رو بردارم اين ماه.

metman1
28-08-2012, 07:36
سلام

آقا کسی به ما نگقت آیا میشه با یه مودم برای اداره چند ip ثابت گرفت؟

=CYBER=
28-08-2012, 08:08
دوستان لطفا تو این نظرسنجی شرکت کنید و بگید که راضی هستید یا ناراضی :

مبین نت
28-08-2012, 08:41
برادر مبین نت سؤالی دارم:تو کنترل پنل جدید طرح و قیمت های هست که باورکردنی نیستن! اینا واقعی هستن؟مثلا 1 مگ با 25 گیگ ترافیک 3 ماهه حدود 90 تومن یا 1.5 مگ با ترافیک 60 گیگ 6 ماهه حدود 140. اینا اداری هستن یا 24 ساعته؟

فعلا 24 ساعته ... اما این تعرفه ها قطعی نیست چون تا اواسط مهر یا نهایتا ابتدای آبانماه تعرفه های جدید ابلاغ میشه ...

مبین نت
28-08-2012, 08:43
میزان حجم مصرف شده و میزان حجم باقیمانده در صفحه جدید مشترکین نمایش داده نمیشه.

بله ... اوکی خواهد شد ...

مبین نت
28-08-2012, 08:48
اقای مبین نت شما که علنی هی میگی اهواز مشکل داره....پس چرا بازم دارید از اهواز یوزر میپذیرید؟
واقعا اسم این کار رو چی میشه گذاشت؟ خب دیگه از اهواز نگیرید تا مشکلش بر طرف بشه. گناه اون بنده خداهایی که این همه هزینه مودم و طرح میکنن اخر سر هم اینجوری میره تو پاچشون چیه؟ ....و فکر هم نمیکنم شرکتتون به فکر رفع مشکل اهواز باشه...چون حد اقل تا حالا باید یه قول خشک و خالی بر طرف کردن مشکل رو میداد.

عاملای فروشتون مسئول ایناست و اونا مودم سفارش میدن .... ضمنا خدمتتان عرض کردیم برای مشکلاتتون به عامل فروش مراجعه کنید تا از اونجا برای پشتیبانی ایمیل ارسال کنن تا رسیدگی بشه ...

مبین نت
28-08-2012, 08:49
آقا تو تهرانپارس خوب آنتن ميده ؟ م ميخام بخرم بگيرم بنظرتون

بله و مشکلی نداریم ...

arash59b
28-08-2012, 08:51
سلام

آقا کسی به ما نگقت آیا میشه با یه مودم برای اداره چند ip ثابت گرفت؟

دوست من چرا تاپیک رو به دقت نمی خونی

هم من و هم مبین نت جواب شما رو دادیم

برای بار سوم

به هیچ عنوان امکانش نیست

لطفا به قوانین احترام بزارید

مبین نت
28-08-2012, 08:53
تقریبا 10 صفحه رو خوندم ولی پیدا نکردم به خود سایتم که میرم میگه برو به صفحه مشترکین که اونجا هم هر چند یوزر نیم و پسورد(admin) رو میزنم میگه اشتباهه البته ا فارسیشو میگم که متوجه بشم انگلیسیش با همون ادمین میاد.
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

admin واسه ورود به صفحه تنظیمات مودمه نه صفحه مشترکین
برای ورود به صفحه مشترکین به URI و PASS نیاز دارید ... که هردو مورد خدمتتون هست ...

URI : mob*****@mobinnet.net
Pass : عددی شش رقمی که جلوی URI برروی مودم یا جعبه اون درج شده ...

مبین نت
28-08-2012, 08:58
جناب مبين نت يك نگاه به اين بندازيد كه اگه به نظرتون مشكل از مبين نت هست و حل شدنيه من وقت بزارم زنگ بزنم پشتيباني. توي عكس مشخصه همه چيز , من 26 مرداد طرح اشتراكم رو شارژ كردم پس بايد تا 26 شهريور دوره ام باشه ولي اينجا زده 10 شهريور و اين تاريخ بايد مربوط به پايان دوره قبلي كه 10 مرداد شارژ كردم باشه.

برای حجم اضافه براتون لحاظ شده و درسته ... از اون تاریخم تا الان حدود 3 گیگ دانلود داشتید ...

CLP
28-08-2012, 09:05
عاملای فروشتون مسئول ایناست و اونا مودم سفارش میدن .... ضمنا خدمتتان عرض کردیم برای مشکلاتتون به عامل فروش مراجعه کنید تا از اونجا برای پشتیبانی ایمیل ارسال کنن تا رسیدگی بشه ...

زکی، حالا داری میگی مشکل از عامل فروشه ؟؟؟!!!! خوب شما و اون مدیراتون که تو دفتر مرکزی هستید و میدونید اهواز مشکل داره ، چرا بازم برای نمایندگی های فروش اهوازتون مودم میفرستید. پس دیدی شما و اون مبین نت برای سود خودتون دارید کار میکنید. الان به جای اینکه تو اهواز وضعیت سرویس دهی رو بهتر کنید بازم دارید مشترک میگیرید.

seetherali
28-08-2012, 09:07
برای حجم اضافه براتون لحاظ شده و درسته ... از اون تاریخم تا الان حدود 2.1 گیگ دانلود داشتید ...
درسته اتفاقا همين الان داشتم فكرش رو ميكردم كه 3 گيگ ميشه 24 تومن با ماليت ميشه 25200 كه دقيقا ميشه هم قيمت با طرح من , پس احتمالا فكر كردن ترافيك اضافه ميخوام .... 3 گيگ رو تموم كردم . اون اعتباري كه الان ميبينيد چند روز پيش گرفتم
پس شما لطفا بگين كه چطوري بايد موقع پرداخت اينترنتي اعلام كرد كه قصد شارژ ماهانه رو دارم؟ بار اولي كه خواستم شارژ كنم توي قسمت توضيحات نوشتم و مشكلي نداشت, بار دوم هم نوشتم ولي اينبار ترافيك اضافه رد كردن.
يه سوال ديگه هم داشتم, حتما بايد مبلغ يك گيگ رو پرداخت كنم تا وصل بشه يا با هزار تومن هم امكانش هست؟

=CYBER=
28-08-2012, 09:11
برادر ما بخوایم شب ها دانلود کنیم کی رو باید ببینیم ؟!!!

مبین نت
28-08-2012, 09:18
زکی، حالا داری میگی مشکل از عامل فروشه ؟؟؟!!!! خوب شما و اون مدیراتون که تو دفتر مرکزی هستید و میدونید اهواز مشکل داره ، چرا بازم برای نمایندگی های فروش اهوازتون مودم میفرستید. پس دیدی شما و اون مبین نت برای سود خودتون دارید کار میکنید. الان به جای اینکه تو اهواز وضعیت سرویس دهی رو بهتر کنید بازم دارید مشترک میگیرید.

برای بار سوم طی 20صفحه اخیر اینو واستون میذارم ... ابلاغیست به تمامی عوامل ... ضمنا خوبه جمله هارو کامل بخونیم ... وقتی عامل فروش میاد نصب میکنه و گزارش مشکل نمیده ما چیکار کنیم ؟!

عوامل محترم فروش

با سلام و احترام ؛

به استحضار می رساند برای تسریع در بررسی درخواست مشترکینی که امکان برقراری تماس با مرکز خدمات شرکت مبین نت را نداشته اند و به عامل فروش خود مراجعه نموده اند ، عاملیت فروش می تواند درخواست مشترک را از طریق ایمیلsupport@mobinnet.ir (support@mobinnet.ir) را به مرکز خدمات مبین نت ارسال نماید . خواهشمند است تا در ارسال ایمیل موارد زیر قید شود تا امکان رسیدگی فراهم شود.

1. نام و نام خانوادگی مشترک

2. شناسه اشتراک

3. شماره همراه مشترک

4. شرح درخواست

گفتن شما چرا میفروشید گفتیم ما به مشتری نمیدیم و اونجا نیستیم که تست کنیم .... ضمنا بنده فکر کنم هزارباری گفتم اهواز در شهرهای گروه ما C نیست و امکان رسیدگی با بچه ها در واحد دیگست ... لطفا مراجعه کنید تا ایمیلای اهواز حداقل 2رقمی بشه ... ما که داریم میگیم عوامل فروش ایمیل بزنن تا رسیدگی بشه که تا الان یا مراجعه ای صورت نگرفته !!! یا عامل ایمیلی ارسال نکردن !!!

در تاریخ 28 مردادم واسه برگشت از فروش مجدد به همه عوامل ابلاغ شده :

عوامل محترم فروش با سلام و احترام ؛ به استحضار مي رساند در روال برگشت از فروش کيفيت نامطلوب پس از صدور تيکت فني توسط مرکز خدمات و اعزام و تاييد کارشناس فني مبين نت، در صورتيکه بقيه مراحل فرآيند برگشت از فروش قابل انجام است که مودم نزد مشترک به آدرس ثبت شده در سيستم باشد در غير اينصورت شرکت ارتباطات مبين نت هيچ تعهدي در قبال مودم هاي معيوب که در محل عامل فروش است نخواهد داشت و برگشت از فروش انجام نخواهد شد. لطفا اين موضوع به مشترکين اطلاع رساني شود ...

مبین نت
28-08-2012, 09:21
درسته اتفاقا همين الان داشتم فكرش رو ميكردم كه 3 گيگ ميشه 24 تومن با ماليت ميشه 25200 كه دقيقا ميشه هم قيمت با طرح من , پس احتمالا فكر كردن ترافيك اضافه ميخوام .... 3 گيگ رو تموم كردم . اون اعتباري كه الان ميبينيد چند روز پيش گرفتم
پس شما لطفا بگين كه چطوري بايد موقع پرداخت اينترنتي اعلام كرد كه قصد شارژ ماهانه رو دارم؟ بار اولي كه خواستم شارژ كنم توي قسمت توضيحات نوشتم و مشكلي نداشت, بار دوم هم نوشتم ولي اينبار ترافيك اضافه رد كردن.
يه سوال ديگه هم داشتم, حتما بايد مبلغ يك گيگ رو پرداخت كنم تا وصل بشه يا با هزار تومن هم امكانش هست؟

برای تمدید طرح باید با مرکز خدمات تماس بگیرید و اطلاع بدید که هزینه واسه تمدید ریخته شده تا از همون تاریخ واستون تمدید کنن وگرنه برای حجم اضافه لحاظ میشه ... البته سعی براینه تو سیستمه جدید دیگه نیازی به تماسم نباشه و مشتری از صفحه مشترکین خودش این کارارو انجام بده ...

seetherali
28-08-2012, 09:30
ممنون فقط سوال دوم(حتما بايد مبلغ يك گيگ رو پرداخت كنم تا وصل بشه يا با هزار تومن هم امكانش هست؟) رو جواب نداديد.
دو تا سوال ديگه هم دارم :31:
1.تاريخ پايان اعتبار من سه روز ديگه هست , اعتبار موجود در حسابم 7500 هست, بعد از پايان طرح صفر ميشه يعني ؟ چون اين ترافيك رو اضافه خريدم.

2.من حواسم نبود توي قسمت "تغيير طرح اشتراكي" طرحم رو عوض كردم, و الان زده "وضعيت آخرين پيش فاکتور:منتظر دريافت وصولي" نميشه كنسلش كردي ؟

مبین نت
28-08-2012, 09:38
ممنون فقط سوال دوم(حتما بايد مبلغ يك گيگ رو پرداخت كنم تا وصل بشه يا با هزار تومن هم امكانش هست؟) رو جواب نداديد.
دو تا سوال ديگه هم دارم :31:
1.تاريخ پايان اعتبار من سه روز ديگه هست , اعتبار موجود در حسابم 7500 هست, بعد از پايان طرح صفر ميشه يعني ؟ چون اين ترافيك رو اضافه خريدم.

2.من حواسم نبود توي قسمت "تغيير طرح اشتراكي" طرحم رو عوض كردم, و الان زده "وضعيت آخرين پيش فاکتور:منتظر دريافت وصولي" نميشه كنسلش كردي ؟

خیر با هزارتومنم امکانش هست ...

اعتبارتونم باتوجه به مصرفتون کم میشه و درنهایت اگه طی این سه روز کمتر از مبلغ موجودیتون مصرف کرده باشید مابقی هزینه تو موجودی حسابتون می مونه ...

تاهزینه طرحیو که انتخاب کردید واریز نکنید هیچ اتفاقی نمیفته ...

seetherali
28-08-2012, 10:05
تاهزینه طرحیو که انتخاب کردید واریز نکنید هیچ اتفاقی نمیفته ...
بله متوجه ام ولي بالاخره ميخوام واريز كنم كه ...
هرچند طرح 1 مگ با 4 گيگ در ماه برداشته شده توي سيستم جديد.

mohsenking
28-08-2012, 10:06
سعادت آباد از مناطقیست که پوشش داخلیش مشکلی نداره ... اما بازم توصیه میشه مودم داخلی (رومیزی) بردارید ...

یعنی مودم همراه خوب نیست ؟ یا بد آنتن میده ؟
شنیدم شارژم کم نگه میداره درسته ؟!

abas.1740
28-08-2012, 10:41
با سلام...تو این صفحه مشترکین جدید چی ها رو به عنوان یوزر پسورد باید وارد کرد؟؟؟ اولش فکر کردم همون URI و PASS روی جعبه رو میخواد مثل قبلا...ولی اونا رو قبول نمیکنه میگه اشتباهه

adcomputer
28-08-2012, 11:16

دوست عزیز عامل فروش هیچ کاری نمیکنه و مثل پشتیبانی فقط به دنبال توجیه کردن است نه حل مشکل. خود پشتیبانی هم معمولاً مشکل رو از خود مشترک و مودم مشترک و سیگنالش میداند و میگن که ما در اهواز هیچ مشکلی و قطعی نداریم در صورتی که "غیر ممکن است" که روزی چندین بار سرویس قطع نشود. کیفیت سرویس که دیگر بماند. من با دو سال تجربه ی مشترک مبین نت بودن این رو میگم.

amirhosien_007
28-08-2012, 11:35

الان شما مسئول جواب گویی کدام شهر ها هستید، اصلا فامیلی تون چیه و تو کدوم بخش مبین نت کار میکنید شماره تلفن دفتر مبین نت رو بده تا باهاتون صحبت کنیم، خوب شما دارید میگید پشتیبانی اهواز با یه شخص دیگه است . خوب فامیلی و شماره تلفن اون بابا رو بده تا باهاش صحبت کنیم، مگه همکار شما نیست؟؟؟

arash59b
28-08-2012, 11:59
.... ضمنا بنده فکر کنم هزارباری گفتم اهواز در شهرهای گروه ما C نیست و امکان رسیدگی با بچه ها در واحد دیگست ... لطفا مراجعه کنید تا ایمیلای اهواز حداقل 2رقمی بشه ... ما که داریم میگیم عوامل فروش ایمیل بزنن تا رسیدگی بشه که تا الان یا مراجعه ای صورت نگرفته !!! یا عامل ایمیلی ارسال نکردن !!! ...

گیریم مشکل از عدم اطلاع رسانی عوامل فروش تو اهواز بوده

حالا که شما از طریق مشتری هاتون و این تاپیک متوجه شدید که اهواز واقعا مشکلات زیادی داره و تقریبا همه ناراضی هستند و با این وجود هیچ ایمیلی از عوامل فروشتون (که این نواقص رو اطلاع بده) دریافت نکردید

یعنی اینکه این عوامل فروش مشکل دار هستند و در عین حالی که هیچی سرشون نمیشه فقط به فکر کلاه بردای از مردم اهواز هستند

حالا که فهمیدید می خوام ببینم چطور باهاشون برخورد می کنید؟؟؟؟!!!!!

چقدر توبیخشون می کنید؟؟؟؟!!!!

البته از الان تقریبا میدونم آب از آب تکون نمی خوره و هیچ کاری باهاشون نمی کنید

hesam_q&q
28-08-2012, 12:52
گیریم مشکل از عدم اطلاع رسانی عوامل فروش تو اهواز بوده

حالا که شما از طریق مشتری هاتون و این تاپیک متوجه شدید که اهواز واقعا مشکلات زیادی داره و تقریبا همه ناراضی هستند و با این وجود هیچ ایمیلی از عوامل فروشتون (که این نواقص رو اطلاع بده) دریافت نکردید

یعنی اینکه این عوامل فروش مشکل دار هستند و در عین حالی که هیچی سرشون نمیشه فقط به فکر کلاه بردای از مردم اهواز هستند

حالا که فهمیدید می خوام ببینم چطور باهاشون برخورد می کنید؟؟؟؟!!!!!

چقدر توبیخشون می کنید؟؟؟؟!!!!

البته از الان تقریبا میدونم آب از آب تکون نمی خوره و هیچ کاری باهاشون نمی کنید

حالا این بنده خدا لطف کرده امده اینجا جواب سوال های شما رو میده ازش که تلبکار نیستین ایشون هم یه کارمند هست داره وظیفه شو انجام میده مبین نت هم مال باباش نیست که هی بهش میگین دزد
داره بهتون میگه که اقا شما از هر کجا خریدی برو همونجا شکایت کن یا کلا با کابرهای دیگه با هم دسته جمعی برید مجبور میشن کارتون رو راه بندازن

MOHSEN CHAVOSHI
28-08-2012, 12:57
آقا این طرحهایی که توی صفحه مشترکین جدید هستند، بعضا ارزونتر از طرح های توی سایت هست! اگر تغییر بدیم و بعدا تعرفه ها عوض بشه مشکلی پیش نمیاد؟

بعد اینکه جدول کامل این تعرفه های جدید جایی هست بشه دید؟ اونجوری انتخاب راحتتره! الان یه کم گیج کننده و وقت گیره...

بعضی از طرح ها هم یکیه اونجا! مثلا B21و B31 فرقی دارند؟

mafiasos
28-08-2012, 13:05
سلام دوستان
من میخواستم یه اشتراک وایمکس بگیرم . من کرج هستم گوهردشت . بلوار انقلاب کنار ورزشگاه انقلاب . می خواستم کسانی که تو این نزدیکی ها هستن . بگن مبین نت چطوره تو این منطقه .

ممنون

arash59b
28-08-2012, 13:36
حالا این بنده خدا لطف کرده امده اینجا جواب سوال های شما رو میده ازش که تلبکار نیستین ایشون هم یه کارمند هست داره وظیفه شو انجام میده مبین نت هم مال باباش نیست که هی بهش میگین دزد
داره بهتون میگه که اقا شما از هر کجا خریدی برو همونجا شکایت کن یا کلا با کابرهای دیگه با هم دسته جمعی برید مجبور میشن کارتون رو راه بندازن

اگه نگاه کنید تو صفحات گذشته به اندازه کافی از ایشون دفاع کردم

درضمن فقط جمله شون رو نقل قول کردم و اصلاطرف صحبتم ایشون نیست بلکه مبین نت هست

امیدوارم که این مطلب رو نیز به افراد مربوطه در مبین نت انتقال بدند تا با این عوامل فروش برخورد بشه

مديريت
28-08-2012, 13:53
بله و مشکلی نداریم ...
سلام داداش
پس تهرانپارس خوبه وضعش ؟ نگيرم بد باشه سرعتش براي خودم نيست براي كسي هست سر در ننمياره گفته آمار بگيرم حالا بد نباشه
من كارمند شركت هستم ولي نامه بهم نميدن ميتونم 1 مگ بگيرم يا هيچ راهي نداره ؟ بعد ضمنا الان يكسال 25 گيگ قيمتش 250 تومنه طرح تخفيفي چيزي نداريد براي اول مهر

alimail3248
28-08-2012, 13:59
دوستان اون تعرفه هایی که توی کنترل حساب هست مال سال 90 هست و احتمالا یک به هشت هستند.من یکی تعرفه 1024 رو انتخاب کردم و مشکل کندی سرعت حل شد.2 مگ داشتم همیشه کمتر از 512 بود اما 1024 طرح قدیم رو الان فعال کردم سرعت 1085 کیلوبیته و خوشبختانه افت سرعت نداشته و لیمیت هم نیست.(اهواز) ... امتحان کنید ببینید برای شماها هم همینطوره؟

امیر انصاری
28-08-2012, 14:20
دوستان اون تعرفه هایی که توی کنترل حساب هست مال سال 90 هست و احتمالا یک به هشت هستند.من یکی تعرفه 1024 رو انتخاب کردم و مشکل کندی سرعت حل شد.2 مگ داشتم همیشه کمتر از 512 بود اما 1024 طرح قدیم رو الان فعال کردم سرعت 1085 کیلوبیته و خوشبختانه افت سرعت نداشته و لیمیت هم نیست.(اهواز) ... امتحان کنید ببینید برای شماها هم همینطوره؟

فکر نکنم بین یک به هشت و یک به چهار فرقی داشته باشه. انگار فقط بازی با کلماته. من قبلاً 512 یک به هشت داشتم. خیلی راضی تر بودم تا زمانی که 1 مگ یک به چهار داشتم.

ekf2000
28-08-2012, 14:51
سلام
بازم میگم
انگاری زیادی داره حجم کم میشه
اقای مبین نت پیگیری کنید
ممنون میشیم

alimail3248
28-08-2012, 14:54
فکر نکنم بین یک به هشت و یک به چهار فرقی داشته باشه. انگار فقط بازی با کلماته. من قبلاً 512 یک به هشت داشتم. خیلی راضی تر بودم تا زمانی که 1 مگ یک به چهار داشتم.

منم که گفتم مشکل افت سرعت حل شد.مشخص شد که اهواز مشکل نداره اکانت های جدیدی که مبین زرت میده مشکل دارن.کسانی که میخواهند طرح تمدید کنن بهتره از طرح های قدیمی استفاده کنن.

abas.1740
28-08-2012, 15:01
با سلام...تو این صفحه مشترکین جدید چی ها رو به عنوان یوزر پسورد باید وارد کرد؟؟؟ اولش فکر کردم همون URI و PASS روی جعبه رو میخواد مثل قبلا...ولی اونا رو قبول نمیکنه میگه اشتباهه
یکی نیست جواب مارو بده....خواهر مادر مبین نت رو یکی کردین بس که تعریف میکنید ازش....یکی از اساتید هم جواب ما رو بدن بیزحمت

saeediranzad
28-08-2012, 15:07
یکی نیست جواب مارو بده....خواهر مادر مبین نت رو یکی کردین....یکی از اساتید هم جواب ما رو بدن بیزحمت
همون درسته. یوزر و پسورد روی مودم باید باشه. کارمند عامل فروش بصورت برچسب چسبوند روی پایه مودم.
mob012345@mobinnet.net
123456

arash59b
28-08-2012, 15:18
سلام
بازم میگم
انگاری زیادی داره حجم کم میشه
اقای مبین نت پیگیری کنید
ممنون میشیم

در این مورد زیاد بحث شده

از برنامه های نشون دهنده پهنای باند مصرفی استفاده کن ببین با هم می خونن یا نه

seetherali
28-08-2012, 15:34
یکی نیست جواب مارو بده....خواهر مادر مبین نت رو یکی کردین بس که تعریف میکنید ازش....یکی از اساتید هم جواب ما رو بدن بیزحمت
همون URI و Pass هست , احتمالا اشتباه وارد كردي , به كد امنيتي هم دقت كن كه حروف كوچيك و بزرگ رو رعايت كني.
براي من كه راحت باز ميشه.

امیر انصاری
28-08-2012, 17:46
دوستان اون تعرفه هایی که توی کنترل حساب هست مال سال 90 هست و احتمالا یک به هشت هستند.من یکی تعرفه 1024 رو انتخاب کردم و مشکل کندی سرعت حل شد.2 مگ داشتم همیشه کمتر از 512 بود اما 1024 طرح قدیم رو الان فعال کردم سرعت 1085 کیلوبیته و خوشبختانه افت سرعت نداشته و لیمیت هم نیست.(اهواز) ... امتحان کنید ببینید برای شماها هم همینطوره؟قربون دستت, امشب دانلود رایگانشم تست کن. همینجا اعلام کن :)

farhad200
28-08-2012, 21:09

شما اگه واقعا به فکر مشتری هستید میتونید مودم بهشون ندید تا مشکل اهواز بر طرف بشه... در ضمن وقتی خودتون میدونید اهواز مشکل داره وعلنی هم میگید دیگه چی نیازی هست که عاملهای فروش بهتون اعلام کنن؟

vahid_crab708
28-08-2012, 21:12
سلام بچه ها به نظرتون مودم وای فا بگیرم یا وایمکس مبین نت بیشتر خانه هستم ؟آیا زیر زمین آنتن می دهد؟

arash59b
28-08-2012, 21:36
سلام بچه ها به نظرتون مودم وای فا بگیرم یا وایمکس مبین نت بیشتر خانه هستم ؟آیا زیر زمین آنتن می دهد؟

!!!!!!!!!!!!!!

برو به سایت مبن نت و از مودم ها انتخاب کن

بهتره از همه BM632 هست که داخلیه

اگه زیر زمین کاملا بسته باشه سیگنال نداری (باید تست بگیری)

alimail3248
28-08-2012, 22:20
قربون دستت, امشب دانلود رایگانشم تست کن. همینجا اعلام کن :)

والا من شبا زود میخوابم قبل از ساعت 12 توی ساعت رایگان نمیتونم تست کنم ولی هنوز که هنوزه سرعت افت نکرده و بدون دانلود منیجر با 129 تا 130 تا دانلود دارم ولی دیگه فکر نکنم ماه بعد بتونم از این تعرفه استفاده کنم چون دوباره از توی قسمت طرح ها حذفش کردن و فقط طرح های جدید موندند. دوباره باید این طرح های جدید اشغالشو بگیرم.عه

امیر انصاری
28-08-2012, 22:43
!!!!!!!!!!!!!!برو به سایت مبن نت و از مودم ها انتخاب کن بهتره از همه BM632 هست که داخلیهاگه زیر زمین کاملا بسته باشه سیگنال نداری (باید تست بگیری)من قبلا تو زیرزمین امتحان کردم. پشت پنجره با تمام قدرت آنتن میداد. البته در فاصله ی 200 متری از بی تی اس.

امیر انصاری
28-08-2012, 22:47
والا من شبا زود میخوابم قبل از ساعت 12 توی ساعت رایگان نمیتونم تست کنم ولی هنوز که هنوزه سرعت افت نکرده و بدون دانلود منیجر با 129 تا 130 تا دانلود دارم ولی دیگه فکر نکنم ماه بعد بتونم از این تعرفه استفاده کنم چون دوباره از توی قسمت طرح ها حذفش کردن و فقط طرح های جدید موندند. دوباره باید این طرح های جدید اشغالشو بگیرم.عهشما این طرحو تا هر وقت بخوای میتونی تمدید کنی. من خودم تا همین یک ماه پیش 512 ماهانه 5 گیگ قدیم داشتم. تا حالا که اینجوری بوده.

adcomputer
28-08-2012, 22:57
سلام داداش
پس تهرانپارس خوبه وضعش ؟ نگيرم بد باشه سرعتش براي خودم نيست براي كسي هست سر در ننمياره گفته آمار بگيرم حالا بد نباشه
من كارمند شركت هستم ولي نامه بهم نميدن ميتونم 1 مگ بگيرم يا هيچ راهي نداره ؟ بعد ضمنا الان يكسال 25 گيگ قيمتش 250 تومنه طرح تخفيفي چيزي نداريد براي اول مهر

پیشنهاد میکنم قبل از تهیه ی سرویس شرط کنی که اگر خوب نبود پس بگیرن و بتونی در صورت بد بودن، قبل از فعال شدن سرویس، پسش بدی.

مديريت
28-08-2012, 23:16
پیشنهاد میکنم قبل از تهیه ی سرویس شرط کنی که اگر خوب نبود پس بگیرن و بتونی در صورت بد بودن، قبل از فعال شدن سرویس، پسش بدی.
مگه شرطي ميفروشن ؟
نگم به اپراتورهاش بخندن بهم داداش

my3160
28-08-2012, 23:58
من که با کلی درد سر بالاخره تونستم خطمو از pcm در بیارم ....:46:
از فردا هم میرم واسه اشتراک adcl ثبت نام کنم...:27:
اهواز چند ماه که ساعات رایگانو به عمد قفل میکنن... من که چشمم آب نمیخوره درست شه! تازه قطعی هم زیاد داره

FerineFast
29-08-2012, 00:14
مگه شرطي ميفروشن ؟

از داخل سایت مبین نت نزدیک ترین نمایندگی رو پیدا کن بهشون بگو برات 1 هفته تست بیارن، اینقدر نمایندگی زیاد هست برای بازاریابی هم شده این کارو میکنن.

seetherali
29-08-2012, 01:17
اي بابا عجب شانسيه من دارم , دو روز ديگه طرح ام عوض ميشه . حالا همين طرحي كه دارم سرعت شبانه داره ثابت 120 ميده !

Master89
29-08-2012, 01:33
سلام
من شاتل 128 دارم و روزها 300 تا 350 کیلوبایت دانلود دارم. خوبه
اما الان میخوام یک وایمکس بگیرم که هم توی مغازم و هم توی خونه هر دو در یک زمان استفاده بشه. (خانواده در منزل استفاده کنند بنده در مغازه)
میشه 2 نفر هم زمان متصل بشن ؟
و اینکه اگر 1 مگ بگیرم. چند دانلود میده ؟
و آیا باید 2 مودم بگیرم ؟

FerineFast
29-08-2012, 02:26
به طور عادی که فقط یک مودم می تونه به یک اکانت وصل باشه و در صورت اتصال دیگری قبلی قطع میشه و خود شرکت هم برای هر مودم طرح جدا میده یعنی نمی تونید دوتا مودم با یک طرح بگیرید.
1 مگ تا 130 هم میده ولی به موقعیت و آنتن دهی هم هست و شلوغی.

shaahinnn
29-08-2012, 03:41
خسته نباشید به همه دوستان
یه سئوال داشتم
من تا پایان امروز یعنی 6/8 طرحم تموم میشه میتونم اینترنتی همین طرح یک ماهمو تمدید کنم؟؟؟؟؟
باید اندازم پوله یه ماهو تو حسابم بریزم بعد چطوری بگم همین طرحو یک ماه دیگه تمدید کنم؟؟؟؟
چقدر طول میکشه تمدید کنند؟؟؟
لطفاراهنماییم کنید چون همین امروز طرحم تموم میشه
مر30000000000000

mohammad_87
29-08-2012, 04:45
1.یکی توضیحی که درمورد سرویسهای مگابیت اعمال شده رو لینک میده یا دوباره توضیح میدید؟
2.پوشش دهی چابکسر چجوریه؟
------------
یکی یه جواب بده

ekf2000
29-08-2012, 05:26
در این مورد زیاد بحث شده

از برنامه های نشون دهنده پهنای باند مصرفی استفاده کن ببین با هم می خونن یا نه

سلام
من باگوشی همراه کار میکنم
خودش میزان داده های مصرفی رو محاسبه میکنه
همیشه 15 تا20 درصد کمتر مقدارتو سایت هست
چند بار هم رست کردم و دوباره محاسبه کردم

arash59b
29-08-2012, 06:04
من که با کلی درد سر بالاخره تونستم خطمو از pcm در بیارم ....:46:
از فردا هم میرم واسه اشتراک adcl ثبت نام کنم...:27:
اهواز چند ماه که ساعات رایگانو به عمد قفل میکنن... من که چشمم آب نمیخوره درست شه! تازه قطعی هم زیاد داره

چطور این کار رو کردی؟

کدوم منطقه اهواز هستی؟

سلام
من باگوشی همراه کار میکنم
خودش میزان داده های مصرفی رو محاسبه میکنه
همیشه 15 تا20 درصد کمتر مقدارتو سایت هست
چند بار هم رست کردم و دوباره محاسبه کردم

همه شرکت ها همینه ماله منم که از وایرلس استفاده می کنم یه مقداری با چیزی که تو سایت می زنه فرق داره اما نه اینقدر

اون برنامه جمع کل مطرفی رو نشون می ده؟ یعنی اپ+دون

shaahinnn
29-08-2012, 06:15
کسی نیست منو راهنمایی بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:41:

FerineFast
29-08-2012, 06:46
یه سئوال داشتم
من تا پایان امروز یعنی 6/8 طرحم تموم میشه میتونم اینترنتی همین طرح یک ماهمو تمدید کنم؟؟؟؟؟
باید اندازم پوله یه ماهو تو حسابم بریزم بعد چطوری بگم همین طرحو یک ماه دیگه تمدید کنم؟؟؟؟
مر30000000000000

داخل بخش کاربران به پرداخت اینترنتی برید و اونجا مبلغ شماره اشتراک رو وارد کنید مبلغ باید مالیاتش هم روش باشه(5درصد) توی توضیحات هم بنویسید سرویس فعلی تمدید بشه به صفحه بانک برید و با کارت و رمز دوم پرداخت کنید

اگر همه چیزش درست باشه معمولا تا حداکثر 1 ساعت تمدید میشه، البته مودم رو هم بهتره ریست کنید

adcomputer
29-08-2012, 07:32
مگه شرطي ميفروشن ؟

شرط رو با عامل فروش بگذار که با اکانت دمو (که قبل از فعال شدن سرویس اصلی فعال است) تست بگیری و اگر خوب نبود قبل از فعال شدن سرویس اصلی بتونی پس بدی. این باعث میشه ضرر نکنی.

legend761
29-08-2012, 07:51
سلام دوستان من هرکاری میکنم حجم استفاده شده و باقی مانده رو صفر میزنه :

legend761
29-08-2012, 08:08
سرعت دانلود همین الآن من 1مگ جزیره قشم :

تا

البته تا 240 اومد بالا ولی خیلی نوسان داشت از 90 تا 240 میومد ولی وقتی از p-r-o-x-y fier ستفاده کردم روی 133 134 135 فیکس ثبات داشت .

FerineFast
29-08-2012, 08:09
سلام دوستان من هرکاری میکنم حجم استفاده شده و باقی مانده رو صفر میزنه :

مشکل سیستم هست هنوز کامل تنظیم نشده فعلا می تونید در بخش گزارش گیری حجم ها مصرفی رو جمع بزنید (خروجی اکسل هم داره)

امیر انصاری
29-08-2012, 08:34
داخل بخش کاربران به پرداخت اینترنتی برید و اونجا مبلغ شماره اشتراک رو وارد کنید مبلغ باید مالیاتش هم روش باشه(5درصد) توی توضیحات هم بنویسید سرویس فعلی تمدید بشه به صفحه بانک برید و با کارت و رمز دوم پرداخت کنیداگر همه چیزش درست باشه معمولا تا حداکثر 1 ساعت تمدید میشه، البته مودم رو هم باید ریست کنیدریست مودم واسه چی؟من که مبلغ مورد نظر رو واریز میکنم خودش تمدید میشه. نه پیامی میزارم نه ریست میکنم!

FerineFast
29-08-2012, 08:44
بعضی CPE ها فرق میکنه من جهت اطمینان گفتم

مبین نت
29-08-2012, 08:58
مگه شرطي ميفروشن ؟

شرطی نه اما تست بهتون میدن ... عامل با مودم مراجعه میکنه قدرت سیگنال و سرعت دانلود و ... براتون تست میکنن ...

مبین نت
29-08-2012, 09:00
یه سئوال داشتم
مر30000000000000

هزینه طرح + 5درصد مالیات واریز تا طرح بصورت خودکار تمدید بشه ...

legend761
29-08-2012, 09:25
آقا یه سوال . همه 1 مگا به 512 لیمیت شدن یا بستگی به منطقه داره . اگه همه 1 مگا لیمیت شدن پس من که الان دارم با 1 مگ تو روز 135 تا می گیرم وشبا هم 80 الی 110 پس وقتی 512 گرفتم هم باید وضع به همین صورت باشه درسته ؟؟؟

alimail3248
29-08-2012, 10:17
تست سرعت 2 مگ اهواز

سرویس 1 مگ طرح قدیم که دیروز گرفتم

این کاملا نشون میده که طرح های جدید مشکل دارن .من پشیمونم که طرح قدیم گرفتم چون قیمت خیلی بالاست یه مگ 8 گیگ 43000 تومان.ولی مشکل کندی سرعت در پیج باز کردن همچنان وجود داره چون پینگ بالاست..

amirhosien_007
29-08-2012, 10:49
آقا یه سوال . همه 1 مگا به 512 لیمیت شدن یا بستگی به منطقه داره . اگه همه 1 مگا لیمیت شدن پس من که الان دارم با 1 مگ تو روز 135 تا می گیرم وشبا هم 80 الی 110 پس وقتی 512 گرفتم هم باید وضع به همین صورت باشه درسته ؟؟؟

سرعت دانلود با تعرفه 512 روی 65 نا 75 نواسان داره و به ندرت روی 90 نا 95 هم میاد.
ببین سرعت دانلود اینطوری حساب میشه و چون اشتراک 1 به 8 هست اینطوریه:

64 = 8 / 512
128 = 8 / 1024 برای سرویس 1 مگ

امیر انصاری
29-08-2012, 11:40
تست سرعت 2 مگ اهواز

سرویس 1 مگ طرح قدیم که دیروز گرفتم

این کاملا نشون میده که طرح های جدید مشکل دارن .من پشیمونم که طرح قدیم گرفتم چون قیمت خیلی بالاست یه مگ 8 گیگ 43000 تومان.ولی مشکل کندی سرعت در پیج باز کردن همچنان وجود داره چون پینگ بالاست..

من 1 مگ جدید داشتم، سرعت آپلودش کمتر از 350 کیلوبیت نمیشد. پینگشم بین 70 تا 90 بود.
2 مگ هم که الان دارم، آپلودش خیلی نوسان داره، از 200 تا 480، دانلودشم معمولاً بین 2.5 تا 3 مگ. پینگشم بین 70 تا 100. اینم تستی که الان گرفتم:

امیر انصاری
29-08-2012, 12:14
سرعت دانلود با تعرفه 512 روی 65 نا 75 نواسان داره و به ندرت روی 90 نا 95 هم میاد.

64 = 8 / 512

دوست عزیز داری اطلاعات غلط میدی :)
اولاً اشتراک های فعلی 1 به 4 هست. دوماً بر فرض که اشتراک 1 به 8 هم باشه، سرعت دانلود به هیچ وجه به نسبت اشتراک ربط نداره. اشتراک 1 به 2 باشه، 1 به 10 باشه، 1 به n باشه فرقی نمیکنه. سرعت دانلود برابره با سرعت اتصال که بر حسب کیلوبیت یا مگابیت سنجیده میشه، تقسیم بر 8. تقسیم بر 8 میشه چون هر 8 بیت میشه یک بایت (نه به دلیل اشتراک 1 به 8). خب حالا در مورد 1 مگ: سرعت اتصال ما 1 مگابیت هست که اگر تقسیم بر 8 بکنیم، حدوداً میشه 125 کیلوبایت. یعنی در شرایط عادی سرعت دانلود این سرویس 125 خواهد بود. حالا بر فرض اگر اشتراک 1 به 4 باشه و هر 4 کاربر همزمان با هم در حال استفاده باشند، این سرعت تقسیم بر 4 میشه یعنی حدود 31 کیلوبایت یا 256 کیلوبیت.

amirhosien_007
29-08-2012, 12:26
اولاً اشتراک های فعلی 1 به 4 هست. دوماً بر فرض که اشتراک 1 به 8 هم باشه، سرعت دانلود به هیچ وجه به نسبت اشتراک ربط نداره. اشتراک 1 به 2 باشه، 1 به 10 باشه، 1 به n باشه فرقی نمیکنه. سرعت دانلود برابره با سرعت اتصال که بر حسب کیلوبیت یا مگابیت سنجیده میشه، تقسیم بر 8. تقسیم بر 8 میشه چون هر 8 بیت میشه یک بایت (نه به دلیل اشتراک 1 به 8). خب حالا در مورد 1 مگ: سرعت اتصال ما 1 مگابیت هست که اگر تقسیم بر 8 بکنیم، حدوداً میشه 125 کیلوبایت. یعنی در شرایط عادی سرعت دانلود این سرویس 125 خواهد بود. حالا بر فرض اگر اشتراک 1 به 4 باشه و هر 4 کاربر همزمان با هم در حال استفاده باشند، این سرعت تقسیم بر 4 میشه یعنی حدود 31 کیلوبایت یا 256 کیلوبیت.

مطمئنی داری درست میگی این رو بخاطر این می گم چون من خودم به پشتیبانی مبین نت زنگ زدم و اینطوری برام توضیح داد. و حتی خودش گفت که اشتراک ها 1 به 8 است.

Be$t m@$ter
29-08-2012, 12:54
سلام من میخوام مبین نت بگیرم میخواستم بدونم وقتی نصاب اومد وصلش کنه چطوری بفهمم آنتن دهیش چجوریه اگه میشه یک عکس یا توضیحی در موردش بدید:46:

امیر انصاری
29-08-2012, 12:56
مطمئنی داری درست میگی این رو بخاطر این می گم چون من خودم به پشتیبانی مبین نت زنگ زدم و اینطوری برام توضیح داد. و حتی خودش گفت که اشتراک ها 1 به 8 است.

اینکه میگم 1 به چهاره رو اینجا نوشته:
تعرفه های اینترنت پر سرعت بی سیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اما در مورد سرعت دانلود: سرعتی که به شما میدن بر حسب بیته و نه بایت. شما دقت کرده باشی، هیچ وقت نمیگن اینترنت با سرعت 1 مگابایت یا 512 کیلوبایت، میگن 1 مگابیت یا 512 کیلوبایت. تو همین صفحه ی تعرفه های مبین نت اگر دقت کنید نوشته: مشترکین خانگی مجاز به دریافت خدمات با سرعت بالاتر از 128 کیلوبیت بر ثانیه نمی باشند.
حالا اگر 1 به هشت هم باشه، 512 کیلوبیت تقسیم بر 8 باید بشه 64 کیلوبیت نه کیلوبایت که شما میفرمایین. حالا برای تبدیل بیت به بایت، 64 رو تقسیم بر 8 میکنیم که میشه 8 کیلوبایت. یعنی 512 1 به 8 در صورتی که هر 8 کاربر در حال دانلود باشن، سرعت دانلودش 8 کیلوبایته. امیدوارم نوشته هام مفهوم باشن.
رو حرف پشتیبانم حساب نکن :)

امیر انصاری
29-08-2012, 13:02
سلام من میخوام مبین نت بگیرم میخواستم بدونم وقتی نصاب اومد وصلش کنه چطوری بفهمم آنتن دهیش چجوریه اگه میشه یک عکس یا توضیحی در موردش بدید:46:

رو بدنه ی مودم مثل موبایل نشانگر آنتن دهی داره. از 5 تا چراغ 2 تاشم روشن بمونه کافیه. منتهی نباید به صرف اینکه 2 تا چراغ روشن بود فکر کنی همه چی درسته و بری بخری. باید تست هم بکنی که مطمئن بشی.
من مودم رو جایی برده بودم که 4 تا 3 تا چراغ روشن میشد، ولی صفحه باز نمی کرد. رفتم تو تنظیمات دیدم فقط قدرت سیگنال داره، کیفیت نداره. پس دقت کن که حتماً کیفیت سیگنالم داشته باشی.

alimail3248
29-08-2012, 13:42
من 1 مگ جدید داشتم، سرعت آپلودش کمتر از 350 کیلوبیت نمیشد. پینگشم بین 70 تا 90 بود.
2 مگ هم که الان دارم، آپلودش خیلی نوسان داره، از 200 تا 480، دانلودشم معمولاً بین 2.5 تا 3 مگ. پینگشم بین 70 تا 100. اینم تستی که الان گرفتم:

کدوم شهری عزیز؟

esnaashari
29-08-2012, 13:48
سلام
یک سوال داشتم از آقای مبین نت
من مودم جیبی با طرح 2 ساله گرفتم که 30 گیگ حجم داره 2 سرعت 512
میخواستم بدونم اگه 30 گیگ زود تر از موعد تموم شد میتونم طرح دیگه انتخاب کنم؟ مثلا 2 مگ؟
ممنون

esnaashari
29-08-2012, 14:15
یک سوال دیگه و خیلی مهم
ما شهرک صنعتی خوارزمی هستیم ، بعد از پلیس راه شریف آباد تو جاده امام رضا.
تا نزدیکی های پاکدشت هم مبین نت آنتن داره البته ضعیف ولی بعدش آنتن نداره تا سمنان.
بعد شریف آباد 5 تا شهرک صنعتی بزرگ هست با حداقل بالای 5000 تا کارخونه که همشونم به اینترنت نیاز دارن ، بیشترشون دوربین دارن و میخوان از دفتر مرکزی کارخونه بگیرن.
چرا مبین نت با این همه مشتری بلقوه این منطقه آنتن نداره؟
اگه بیاد اینجا کلی مشتری با حجم های بالا پیدا میکنه

ekf2000
29-08-2012, 14:33

64 = 8 / 512

با سلام
جهت اطلاع میگم
اینجور که شما حساب کردید حداقل سرعت زمانی هست که همه هشت مشترک در یک زمان دانلود یا اپلود داشته باشند
در ضمن موقع خرید اشتراک ها یک به چهار بود بنا بر این سرعت شما در طرح 512 همواره باید بالای 130 تو بدترین حالت باشه
در غیر اینصورت دارن سرعت کمتر به شما میدهند
من بعید میدونم همیشه همه ی افراد مشترک باهم دانلود کنند در غیر اینصورت
سرعت باید برای یک بار هم شده بالای 200 بره بنابر این نتیجه میگیریم تمام شرکای شما در تمام ساعات روز دارن دانلود میکنند واین محاله بنا براین شما همواره رو یک سرعت بسیار کمتر به بهانه اشتراک محدود شده اید

به این میگن کم فروشی که قابل دفاع نیست

ekf2000
29-08-2012, 14:43

سلام
دوست عزیز تو تبلیغات مینویسند مگا بیت درسته ولی باز هم برنامه ها اکثرا با همون بیت محاسبه میکنند و کاری به بایت ندارند بنا براین موضوع بر سر این نیست که بایت درسته یا بیت
اسپید تست هم برحسب بیت هست
در ضمن بنا بر این تمام شرکت های دیگه میان سرویس چهار مگا بیت ارایه میدن تا بشه با 512 همون 512 رو دانلود کرد
من دوستانم 512 adsl دارن تو روز گاهی 512یا بیشتر دانلود میکنن
تازه اگر تو ایران سرعت 4مگ باشه بازهم محاله یک شرکت دست به این دیوانگی بزنه
این در حالی هست که با محاسبه شما دو مگ باید توسط اون شرکت 16 مگ ارایه بشه بر حسب اشتراک یک به هشت شرکت هاکه اون سرعت هم تو کره جنوبی وجود نداره چه برسد ایران
وگر نه همه میرین 512 میگیرن و کسی دیگه 1مگ و2مگ نمیگیره مگه اینکه اون ها هم با سرعت اسمیشون ارایه بشوند
و همان قدر دانلود داشته باشن

امیر انصاری
29-08-2012, 15:02
سلام
دوست عزیز تو تبلیغات مینویسند مگا بیت درسته ولی باز هم برنامه ها اکثرا با همون بیت محاسبه میکنند و کاری به بایت ندارند بنا براین موضوع بر سر این نیست کا بایت درسته یا بیت
در ضمن بنا بر این تمام شرکت های دیگه میان سرویس چهار مگا بیت ارایه میدن تا بشه با 512 همون 512 رو دانلود کرد
این در حالی هست که با محاسبه شما دو مگ باید توسط اون شرکت 16 مگ ارایه بشه که اون هم تو کره وجود نداره چه برسد ایران

من نمی دونم شما چه اصراری داری اطلاعات غلط بدی. بله هستند کسانی که 512 کیلوبیت دارند ولی با سرعت 300 کیلوبایت (حدود 2.5 مگابیت) دانلود می کنند، ولی این فقط سیاست شرکته که ترافیک حجمی این عزیزان زودتر تموم بشه. از اکثر برنامه ها ام نمی دونم منظورتون چیه. مشهورترینشون که آی دی ام باشه بر حسب کیلوبایت سرعت دانلود نشون میده (KB یعنی کیلوبایت در مقابل Kb یعنی کیلوبیت). حالا شما هر جور راحتی فکر کن. من اصراری ندارم شما قبول کنی.

Be$t m@$ter
29-08-2012, 15:17
چند سوال دارم خواهشا جواب بدید:
آیا روی وایمکس مبین نت وی .. ان یا ساکس کار میکند ؟
آیا مسود با وایمکس مبین نت کارهای بانکی انجام داد؟

امیر انصاری
29-08-2012, 15:20

1- بله میشه.
2- دقیقاً منظورت از کار بانکی چیه؟ چرا نشه؟

saeediranzad
29-08-2012, 15:47
سلام
تا آنجا که من میدونم همه شرکتهای ADSL پهنای باند فروخته شده را (که مثلاً بین 4 تا 10 نفر به اشتراک میگذارند) جوری میبندند که حداقل سرعت از آنچه وعده داده اند، کمتر نباشه.
ولی وایمکس مبین نت، بیشترین سرعت فروخته شده را درنظر میگیره.
یعنی مثلاً شما 512 کیلوبیت میخرید، با ADSL اسپیدتست تا 1.30Mb هم نشون میده؛ ولی با وایمکس از 0.65Mb بالاتر نمیره.
512 مبین؛ 16:35 بعدازظهر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

امیر انصاری
29-08-2012, 16:01
سلام
تا آنجا که من میدونم همه شرکتهای ADSL پهنای باند فروخته شده را (که مثلاً بین 4 تا 10 نفر به اشتراک میگذارند) جوری میبندند که حداقل سرعت از آنچه وعده داده اند، کمتر نباشه.
ولی وایمکس مبین نت، بیشترین سرعت فروخته شده را درنظر میگیره.
یعنی مثلاً شما 512 کیلوبیت میخرید، با ADSL اسپیدتست تا 1.30Mb هم نشون میده؛ ولی با وایمکس از 0.65Mb بالاتر نمیره.
512 مبین؛ 16:35 بعدازظهر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آقا همیشه همینجوریه یا موقته؟
پینگت که افتضاحه، تازه سرور تهرانم هست. بعد آپلودت چرا انقد بالاس؟ آپلود 512، 128 کیلوبیته. این چرا اینقدر بالاس؟

saeediranzad
29-08-2012, 16:03
نه، نه. من یکساله که این سرویس را دارم؛ آپلود همیشه یا بیشتر بوده یا همون حدود دانلود.

مبین نت
29-08-2012, 16:39
سلام
یک سوال داشتم از آقای مبین نت
من مودم جیبی با طرح 2 ساله گرفتم که 30 گیگ حجم داره 2 سرعت 512
میخواستم بدونم اگه 30 گیگ زود تر از موعد تموم شد میتونم طرح دیگه انتخاب کنم؟ مثلا 2 مگ؟
ممنون

بلمه ممکنه ...

مبین نت
29-08-2012, 16:44
یک سوال دیگه و خیلی مهم
ما شهرک صنعتی خوارزمی هستیم ، بعد از پلیس راه شریف آباد تو جاده امام رضا.
تا نزدیکی های پاکدشت هم مبین نت آنتن داره البته ضعیف ولی بعدش آنتن نداره تا سمنان.
بعد شریف آباد 5 تا شهرک صنعتی بزرگ هست با حداقل بالای 5000 تا کارخونه که همشونم به اینترنت نیاز دارن ، بیشترشون دوربین دارن و میخوان از دفتر مرکزی کارخونه بگیرن.
چرا مبین نت با این همه مشتری بلقوه این منطقه آنتن نداره؟
اگه بیاد اینجا کلی مشتری با حجم های بالا پیدا میکنه

حتما درخواستی از اون سمت نبوده ... مثه استان سمنانی که خودتون گفتید درحالی که میتونه کامل تحت پوشش باشه اما از سمنان به طرف مشهدش تحت پوششه و گرمسار و ... بدلیل عدم تقاضا یا تقاضای پائین تحت پوشش نیستند ...

مبین نت
29-08-2012, 16:44

هردو مورد بله ...

امیر انصاری
29-08-2012, 17:25
نه، نه. من یکساله که این سرویس را دارم؛ آپلود همیشه یا بیشتر بوده یا همون حدود دانلود.
که اینطور. پس سرویستون متقارنه. متأسفانه سرویسای ماهانه آپلودای پایینی دارن. مثلاً 2 مگ آپلودش حدود 500 کیلوبیته(در بهترین حالت) یا 1 مگ که 380 کیلوبیته. 512 ماهانه ام که داشتم آپلودش 128 کیلوبیت بود که یه مقدار اذیت می کرد.

arash59b
29-08-2012, 17:28
با سلام
جهت اطلاع میگم
اینجور که شما حساب کردید حداقل سرعت زمانی هست که همه هشت مشترک در یک زمان دانلود یا اپلود داشته باشند
در ضمن موقع خرید اشتراک ها یک به چهار بود بنا بر این سرعت شما در طرح 512 همواره باید بالای 130 تو بدترین حالت باشه
در غیر اینصورت دارن سرعت کمتر به شما میدهند
من بعید میدونم همیشه همه ی افراد مشترک باهم دانلود کنند در غیر اینصورت
سرعت باید برای یک بار هم شده بالای 200 بره بنابر این نتیجه میگیریم تمام شرکای شما در تمام ساعات روز دارن دانلود میکنند واین محاله بنا براین شما همواره رو یک سرعت بسیار کمتر به بهانه اشتراک محدود شده اید

به این میگن کم فروشی که قابل دفاع نیست

سلام
دوست عزیز تو تبلیغات مینویسند مگا بیت درسته ولی باز هم برنامه ها اکثرا با همون بیت محاسبه میکنند و کاری به بایت ندارند بنا براین موضوع بر سر این نیست که بایت درسته یا بیت
این در حالی هست که با محاسبه شما دو مگ باید توسط اون شرکت 16 مگ ارایه بشه بر حسب اشتراک یک به هشت شرکت هاکه اون سرعت هم تو کره جنوبی وجود نداره چه برسد ایران
وگر نه همه میرین 512 میگیرن و کسی دیگه 1مگ و2مگ نمیگیره مگه اینکه اون ها هم با سرعت اسمیشون ارایه بشوند
و همان قدر دانلود داشته باشن

مشکل شما اینه که نمی دونید مبین نت دقیقا داره چکار می کنه !

خودشون قبلا گفتن که سرعت رو بین کاربرها تقسیم می کنند نه share

یعنی سرعت 512 بین مثلا 4 نفر تقسم میشه که به هر یوزر 128 کیلو بیت یا 16 کیلوبایت میرسه

یعنی هر نفر حداکثر می تونه با سرعت 16 کیلوبایت دانلود داشته باشه چه 3 بقیه درحال دانلود باشند چه نباشند

esnaashari
29-08-2012, 18:56
حتما درخواستی از اون سمت نبوده ... مثه استان سمنانی که خودتون گفتید درحالی که میتونه کامل تحت پوشش باشه اما از سمنان به طرف مشهدش تحت پوششه و گرمسار و ... بدلیل عدم تقاضا یا تقاضای پائین تحت پوشش نیستند ...

خوب باید چطور درخواست داد؟ میشه لطفا راهنمایی کنید ، ما برای شرکت اینترنت با پهنای باند اختصاصی میخوایم ، آیا امکان داره
لطفا بیشتر راهنمایی کنید
ممنون

امیر انصاری
29-08-2012, 20:05
مشکل شما اینه که نمی دونید مبین نت دقیقا داره چکار می کنه !

خودشون قبلا گفتن که سرعت رو بین کاربرها تقسیم می کنند نه share

یعنی سرعت 512 بین مثلا 4 نفر تقسم میشه که به هر یوزر 128 کیلو بیت یا 16 کیلوبایت میرسه

یعنی هر نفر حداکثر می تونه با سرعت 16 کیلوبایت دانلود داشته باشه چه 3 بقیه درحال دانلود باشند چه نباشند

پس بفرمایید من چطور همیشه با حداکثر سرعت دانلود می کنم؟ (فقط ساعات رایگانه که گاهی افت دارم)

Master89
29-08-2012, 20:10
سلام
این مدم ها رو با این قیمت های بالا باید بخریم یا شرایت هم داره ؟

arash59b
29-08-2012, 20:42
پس بفرمایید من چطور همیشه با حداکثر سرعت دانلود می کنم؟ (فقط ساعات رایگانه که گاهی افت دارم)

این مربوط به سرویس هایی است که لیمیت شده

امیر انصاری
29-08-2012, 20:43
سلام
اگر سیم کارت دائمی همراه اول داشته باشید، اقساطی هم میدن.

arash59b
29-08-2012, 20:43
سلام

مودم رو تکی نمیفروشن

باید همراه با یکی از طرح های یک ساله بگیری

امیر انصاری
29-08-2012, 20:44
این مربوط به سرویس هایی است که لیمیت شده
نمی دونم والا. من که تو این یکسال تو ساعات عادی افت نداشتم یا به قول شما لیمیت نشدم.

امیر انصاری
29-08-2012, 20:45
مودم رو تکی نمیفروشن

باید همراه با یکی از طرح های یک ساله بگیری

من تکی خریدم. با 512 ماهانه شروع کردم. البته الانشو نمی دونم.

arash59b
29-08-2012, 20:48
نمی دونم والا. من که تو این یکسال تو ساعات عادی افت نداشتم یا به قول شما لیمیت نشدم.

مگه سرویس 1 مگ استفاده می کنی؟

بقیه لیمیت نشدن

Master89
29-08-2012, 20:55
من تکی نمیخوام ، میخوای یک سرویس بگیرم و با 2 مودم از 2 مکان همزمان متصل بشیم. اول بگید آیا امکان داره ؟
آخه توی طرح های یک ساله سرویس 1 مگ نداره و اگر هم داشته که ترافیکش خیلی کم بوده برای من. من ماهانه 5 گیگ مصرف دارم حدودا..
چه ربطی به سیمکارت همراه اول داره دوست من ؟

amiras_13
29-08-2012, 21:00
سلام می خواستم بدونم تو جنت اباد مودم همراه خوب انتن می ده؟ بعدا برای مودم همراه باید کسی بیاد خونتون برات نثب کنه یا این که بدون نصب از نمایندگی می تونی بگیری؟ مرسی

امیر انصاری
29-08-2012, 21:00
مگه سرویس 1 مگ استفاده می کنی؟

بقیه لیمیت نشدن
الان نه، ولی ماه گذشته 1 مگ بودم. فقط بعضی از شبا افت داشتم که میرسید به 512.

امیر انصاری
29-08-2012, 21:03
من تکی نمیخوام ، میخوای یک سرویس بگیرم و با 2 مودم از 2 مکان همزمان متصل بشیم. اول بگید آیا امکان داره ؟
آخه توی طرح های یک ساله سرویس 1 مگ نداره و اگر هم داشته که ترافیکش خیلی کم بوده برای من. من ماهانه 5 گیگ مصرف دارم حدودا..

ربط دقیقشو من نمی دونم، ولی خب همراه اول سهامدار مبین نته. شما پیش قسط میدی (حدود 60 تومن برای 512 و 110 تومن برای 1 مگ)، اقساطشم میاد رو قبض موبایلت. نه چک میخواد، نه سفته و نه ضامن. یک سرویس و دو مودمو نمی دونم ولی یک مگ 4 گیگ داره 25200 تومن، 8 گیگ داره 42000 تومن.

arash59b
29-08-2012, 21:33

امکانش نیست که با دو مودم به یک اکانت وصل شد

اون طرح ویژه همراه اول هم اصلا توصیه نمیشه

کلی روش سود می کشند

legend761
29-08-2012, 22:20
دوستان من هنوز جواب سوالم رو نگرفتم

همه 1 مگا به 512 لیمیت شدن یا بستگی به منطقه داره . اگه همه 1 مگا لیمیت شدن پس من که الان دارم با 1 مگ تو روز 135 تا می گیرم وشبا هم 80 الی 110 پس وقتی 512 گرفتم هم باید وضع به همین صورت باشه درسته ؟؟؟

آقای مبین نت لطفا جواب بنده رو بدهید .

امیر انصاری
29-08-2012, 23:13
امکانش نیست که با دو مودم به یک اکانت وصل شد

اون طرح ویژه همراه اول هم اصلا توصیه نمیشه

کلی روش سود می کشند

در مورد عدم توجیه اقتصادی خرید قسطی موافقم. البته مودمی که تو این طرح میدن، ظاهراً خارج از طرح قابل تهیه نیست. ظاهراً مودمش کره ایه و قدرت بیشتری ام داره.
مشخصات مودم طرح فروش قسطی. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد یک اکانت و دو مودم هم اینو دیدم:
ده دلیل برای خریدن وایمکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته نوشته نباید همزمان با هم روشن باشند.

Ali-ss
29-08-2012, 23:19
قراره یه بی اس مبین نت نزدیک ما راه بیفته با گوگل ارتز و خط مستقیم که اندازه گرفتم دقیقا 980 متر با خونه ما فاصله داره به نظرتون پاسخگو نیازهای یه کاربر معتاد به اینترنت هست؟
توضیح اینکه من سرعت برام مهم نیست بیشتر پینگ و نداشتن تایم اوت مهمه در مناطقی که پوشش مناسبه تایم اوت کم هست؟ پینگ به سرور اروپا هم زیر 500 هست دیگه انشا ا...؟

راستی این طرح مودم رایگان چیه؟ 200 می دیم برا 20 گیگ اشتراک یکساله همراه با مودم؟ خوب این کجاش مودم رایگان در می یاد هم پول مود م رو می گیرن هم پول حجم رو حالا شاید 30 تومی به نفع باشه درسته؟

farhad200
29-08-2012, 23:20
اهوازیا مبین نت نخرید...مثل من و خیلی از اهوازیای دیگه پشیمون میشید

امیر انصاری
29-08-2012, 23:48
قراره یه بی اس مبین نت نزدیک ما راه بیفته با گوگل ارتز و خط مستقیم که اندازه گرفتم دقیقا 980 متر با خونه ما فاصله داره به نظرتون پاسخگو نیازهای یه کاربر معتاد به اینترنت هست؟
توضیح اینکه من سرعت برام مهم نیست بیشتر پینگ و نداشتن تایم اوت مهمه در مناطقی که پوشش مناسبه تایم اوت کم هست؟ پینگ به سرور اروپا هم زیر 500 هست دیگه انشا ا...؟

راستی این طرح مودم رایگان چیه؟ 200 می دیم برا 20 گیگ اشتراک یکساله همراه با مودم؟ خوب این کجاش مودم رایگان در می یاد هم پول مود م رو می گیرن هم پول حجم رو حالا شاید 30 تومی به نفع باشه درسته؟

من در حال حاضر در فاصله ی 4 کیلومتری از بی تی اس هستم و با دو سرور پاریس و لیدز امتحان کردم، پینگم زیر 300 (حدود 260) بود.
مودم و رایگان و این حرفا فقط بازی با کلماته. 200 تومن میدی برای 20 گیگ 512. 20 گیگ ماهی حدود 1.7 گیگ میشه. 512 2 گیگ ماهی 10 تومنه. خب 12 تا 10 تومن میشه 120 تومن. 80 تومن بقیه ش چی شد؟ همون پول مودم رایگانه!

seetherali
30-08-2012, 02:43
اين شب هاي آخر مبين نت داره حال ميده , ديشب 2.5 گيگ گرفتم, امشبم كه سرعت مثه ديشب بدون نوسان هست.

1 مگ - اهواز

alimail3248
30-08-2012, 11:00
حالا که سرعت ما درست شد این دفعه دکل پکیده لعنت به مبین زرت

shahab.hiro
30-08-2012, 11:04
دوستان این نتیجه برای سرویس 1 مگ چطوره؟

jaido
30-08-2012, 11:36
دوستان منظور از شارژ از طریق پین کارت چیست؟
ایا کارت شارژ همراه اول؟

alimail3248
30-08-2012, 12:04
دوستان منظور از شارژ از طریق پین کارت چیست؟
ایا کارت شارژ همراه اول؟

خیر -کارت شارز مخصوص داره

adslali
30-08-2012, 12:14
سلام
آقا يه نفرميتونه ما را راهنمايي كنه ..
من سه ساله اينترنت مخابرات كاشان دارم .، اصلا هم ازش راضي نيستم چون شبانه نداره، در كل به درد من كه دانلودم بالاست نميصرفه ،.. چند وقته ميخوام مبين نت بگيرم ، نميدنم چه كنم ، ميترسم اينقدر پول بدم باز هم ضرر كنم.... به خاطر همين دو دلم ك چه كار كنم ميخوام بدونم سرعتش بيشتر تو شب كه رايگانه چجوري ؟؟ الان رفتم سايت مبين نت ديدم كه خونه مون سر مرز منطقه پوشش داخليه ... شانس كه نداريم ...به خاطر همين ميترسم ضرر كنم . دوستان اگه ميتونند راهنمايي كنن ممنون ميشم ازشون ..

امیر انصاری
30-08-2012, 13:01
دوستان این نتیجه برای سرویس 1 مگ چطوره؟

نرمال 1 مگابیت همینه. البته پینگت بهتر از نرماله.

vahidmir2000
30-08-2012, 13:09
خب امروز تونستم بدون مشکل و با سیستم فارسی مبین نت طرحمو عوض کنم. شیرین ترین تجربه ی مبین نتی در طی این دو سال بود برام :) دوستان همه امتحان کنید. پول بریزین، طرح انتخاب کنید و تمام :)

erfan-97
30-08-2012, 13:09
شما اصلا به نقشه سایت نگاه نکن اون نقشه دو سال هیچ تغییری نکرده

vahidmir2000
30-08-2012, 13:10
خیر -کارت شارز مخصوص داره

بله دوستان ، مثل من اشتباه نکنید و کارت شارژ همراه اول بخرین که در نهایت مجبور شین خط موبایلتونو باهاش شارژ کنید :)

seetherali
30-08-2012, 13:12
سلام
من سه ساله اينترنت مخابرات كاشان دارم .، اصلا هم ازش راضي نيستم چون شبانه نداره، در كل به درد من كه دانلودم بالاست نميصرفه ،.. چند وقته ميخوام مبين نت بگيرم ، نميدنم چه كنم ، ميترسم اينقدر پول بدم باز هم ضرر كنم.... به خاطر همين دو دلم ك چه كار كنم ميخوام بدونم سرعتش بيشتر تو شب كه رايگانه چجوري ؟؟ الان رفتم سايت مبين نت ديدم كه خونه مون سر مرز منطقه پوشش داخليه ... شانس كه نداريم ...به خاطر همين ميترسم ضرر كنم . دوستان اگه ميتونند راهنمايي كنن ممنون ميشم ازشون ..
عزيز به نظر من كه نبايد ريسك كني , مخصوصا وقتي كه نميخواي ضرر كني و براي دانلود ميخواي بگيري. شخصا چون مجبور بودم و عجله داشتم مبين نت گرفتم . سرعت دانلود شبانه متوسط 70 بوده به جز ماه رمضون كه زير 10 بود. اين دو شب اخير متوسط با 120 ميگيرم.
البته براي خيلي از بچه هاي همينجا سرعت شبانه واقعا افتضاحه پس خوب فكراتو بكن كه پشيمون نشي . من تعريف سرعت شبانه شاتل رو زياد شنيدم.

امیر انصاری
30-08-2012, 13:15
سلام
مخابرات که نامحدود داره، دیگه دانلود شبانه معنی نداره!
در مورد دانلود شبانه ش که نمیشه با قطعیت نظر داد. منطقه به منطقه فرق میکنه. اما در مورد نقشه زیاد به نقشه های مبین نت اعتماد نکن. من حتی از پوشش خارجی هم بیشتر از 1000 متر فاصله دارم، ولی چون توی طبقات بالا ساکنیم، دارم با مودم داخلی استفاده می کنم، هیچ مشکلی ام نیست.

adslali
30-08-2012, 16:50
مخابرات که نامحدود داره، دیگه دانلود شبانه معنی نداره!
در مورد دانلود شبانه ش که نمیشه با قطعیت نظر داد. منطقه به منطقه فرق میکنه. اما در مورد نقشه زیاد به نقشه های مبین نت اعتماد نکن. من حتی از پوشش خارجی هم بیشتر از 1000 متر فاصله دارم، ولی چون توی طبقات بالا ساکنیم، دارم با مودم داخلی استفاده می کنم، هیچ مشکلی ام نیست.

داداش به خاطر راهنماييت ممنون .. و اينكه مخابرات اصفهان مثل تهران و مشهد سرويس نا محدود و شبانه رايگان نداره ؛ البته قبلا شبانه رايگان يه مدت بود بدش جمع كردند

arash59b
30-08-2012, 17:46
اينكه مخابرات اصفهان مثل تهران و مشهد سرويس نا محدود و شبانه رايگان نداره ؛ البته قبلا شبانه رايگان يه مدت بود بدش جمع كردند

مخابرات که دیگه یه شرکته، چرا تو هر استان و شهری هرکس ساز خودش رو میزنه

مسخرش رو دراوردن

واسه یه اینترنت هفت جد آدم رو میارن جلو چشمش، انگار زورشون میاد از یه چیز ساده استفاده بشه

اخه مگه دارید مجانی اینترنت میدید که منت هم باید بکشیم

اونم از رایتل که نیومده شروع کرده

vahidmir2000
30-08-2012, 18:25
دوستان یه سوال :

من مودم وای فای مبین دارم و با لن سیستم وصل کردم و استفاده میکنم. مشکلی که هست تو خونه ی ما چند نفر دیگه هم به صورت وای فای از نت من استفاده میکنن و اشتهاشونم زیاده :) میخوام بدونم روش یا برنامه ای هست که من سرعت اتصال وای فای روی روی یه سرعت کمتر تنظیم کنم که انقدر زود به زود حجم من خورده نشه؟ در تنظیمات کنترل پنل مودم گزینه ی QoS وجود داره ولی من هیچ تاثیری ندیدم و فکر کنم تاثیرش زمانی باشه که من وصل باشم و دوستان هم با وای فای وصل باشن که مثلا در اون صورت سرعت من بالاتر باشه. من میخوام سرعت وای فای مودم رو مثلا روی 64 یا 128 فیکس کنم که بالاتر نره ، خیلی حرف زدم بخشید منتظر جوابهای شما هستم

*Forgotten*
30-08-2012, 18:56
خب امروز تونستم بدون مشکل و با سیستم فارسی مبین نت طرحمو عوض کنم. شیرین ترین تجربه ی مبین نتی در طی این دو سال بود برام :) دوستان همه امتحان کنید. پول بریزین، طرح انتخاب کنید و تمام :)

سیستم فارسی مبین نت دیگه چیه؟

میشه دقیق تر توضیح بدید باید کدو بخشش بریم ؟

mohammad_87
30-08-2012, 19:14
قبل از اینکه فارسی بشه هم امکانش بود که آنلاین پرداخت کنی و یکساعت بعد سرویس فعال بشه.ولی امکان تغییرش نبود.امیدوارم مشکلاتی مثل عدم نمایش حجم مصرفی و باقیمانده هم توی پنل جدید درست بشه.

سیستم فارسی مبین نت دیگه چیه؟

میشه دقیق تر توضیح بدید باید کدو بخشش بریم ؟
همون قسمت صفحه مشترکین هست که حالا فارسی شده.
-----------------------------
کاربر مبین نت اگه اطلاع دارید می تونید بگید که سرویسهای تلفن داخلی و تلفن اینترنتی کی راه اندازی میشه؟

*Forgotten*
30-08-2012, 19:22
قبل از اینکه فارسی بشه هم امکانش بود که آنلاین پرداخت کنی و یکساعت بعد سرویس فعال بشه.ولی امکان تغییرش نبود.امیدوارم مشکلاتی مثل عدم نمایش حجم مصرفی و باقیمانده هم توی پنل جدید درست بشه.

کاربر مبین نت اگه اطلاع دارید می تونید بگید که سرویسهای تلفن داخلی و تلفن اینترنتی کی راه اندازی میشه؟

این قسمت که از اول بوده تو بخش quary اگه انگلسیشو درست نوشته باشم ساعات مصرف و مقدار مصرف

پس فارسی شد من جدیدا تو بخش مشترکین نرفتم

arash59b
30-08-2012, 20:00
دوستان یه سوال :

من مودم وای فای مبین دارم و با لن سیستم وصل کردم و استفاده میکنم. مشکلی که هست تو خونه ی ما چند نفر دیگه هم به صورت وای فای از نت من استفاده میکنن و اشتهاشونم زیاده :) میخوام بدونم روش یا برنامه ای هست که من سرعت اتصال وای فای روی روی یه سرعت کمتر تنظیم کنم که انقدر زود به زود حجم من خورده نشه؟ در تنظیمات کنترل پنل مودم گزینه ی QoS وجود داره ولی من هیچ تاثیری ندیدم و فکر کنم تاثیرش زمانی باشه که من وصل باشم و دوستان هم با وای فای وصل باشن که مثلا در اون صورت سرعت من بالاتر باشه. من میخوام سرعت وای فای مودم رو مثلا روی 64 یا 128 فیکس کنم که بالاتر نره ، خیلی حرف زدم بخشید منتظر جوابهای شما هستم

فکر نکنم با این نوع مودم بشه

یا باید مودم میکروتک بگیری که این کار رو انجام میده

یا از برخی برنامه های مخصوص این کار رو نصب کنی مثل
ccproxy و TMG

*Forgotten*
30-08-2012, 20:46
دوستان من دوتا مودم ایندور مبین دارم که فاصلشون از هم 30 سانتیمتر بیشتر نیست و وایفای هر دوشون هم خاموشه

میخام بدونم زمانی که دانلود سنگین انجام میدم با هردوشون و هم زمان ، احتمال اختلال توشون و خراب شدن دانلود ها چقدر هست؟؟ و یا اصلا مشکلی نیست کنار هم باشن ؟؟

من چند وقته دانلودام خیلی خراب میشه و فایلای رار بعد از کامل شدن دانلود ها زمان استراکت خیلی پیغام میدن یعنی باید بگم 90 تا 95 درصد دانلودام همیشه ارور زمان استراکت فایل های رار میدم نمیدونم مشکل چیه فعلا به این قضیه دو تا مود کنار هم شک کردم

نظرتون چیه؟؟

*Forgotten*
30-08-2012, 20:46
حذف...................

arash59b
30-08-2012, 21:15
دوستان من دوتا مودم ایندور مبین دارم که فاصلشون از هم 30 سانتیمتر بیشتر نیست و وایفای هر دوشون هم خاموشه

میخام بدونم زمانی که دانلود سنگین انجام میدم با هردوشون و هم زمان ، احتمال اختلال توشون و خراب شدن دانلود ها چقدر هست؟؟ و یا اصلا مشکلی نیست کنار هم باشن ؟؟

من چند وقته دانلودام خیلی خراب میشه و فایلای رار بعد از کامل شدن دانلود ها زمان استراکت خیلی پیغام میدن یعنی باید بگم 90 تا 95 درصد دانلودام همیشه ارور زمان استراکت فایل های رار میدم نمیدونم مشکل چیه فعلا به این قضیه دو تا مود کنار هم شک کردم

نظرتون چیه؟؟

خیلی بعید مشکلی پیش بیاد ولی اگه مشه از هم فاصله شون بدید

در ان واحد از یکی از مودم ها استفاده می کنید دیگه

امیر انصاری
30-08-2012, 21:44

نظرتون چیه؟؟

منم میخواستم این سؤالو مطرح کنم، ولی با کمی تفاوت: منم مشکل این دوستمونو دارم، منتهی فقط یک مودم دارم. خیلی از فایلای زیپ و راری که دانلود میکنم خراب دانلود میشن. کسی راه حلی نداره؟

arsenal_4
30-08-2012, 22:37
سلام دوستان
صبح جمعه هم مبین نت دانلود دایگان میده ؟؟؟

metal0003
30-08-2012, 22:38
دوستان از کجا میشه فهمید که این دکل که بهش وصل هستی سرعت 2 مگ هم روش میشه گرفت چون بیشتر شرکتهای شهر ما خیلی هاشون سرعت بیشتر از 1 مگ ندارن adsl شون

و اینکه چرا تو سایت mobinnet دیگه حجم باقی مونده نمی زنه

مبین نت
30-08-2012, 23:45
دوستان من هنوز جواب سوالم رو نگرفتم

همه 1 مگا به 512 لیمیت شدن یا بستگی به منطقه داره . اگه همه 1 مگا لیمیت شدن پس من که الان دارم با 1 مگ تو روز 135 تا می گیرم وشبا هم 80 الی 110 پس وقتی 512 گرفتم هم باید وضع به همین صورت باشه درسته ؟؟؟

آقای مبین نت لطفا جواب بنده رو بدهید .

تعرفه 512 درصورت عدم مشکل آنتن دهی و ترافیک منطقه بین 90 تا 120 بهتون دانلود میده ...

مبین نت
30-08-2012, 23:46
در مورد عدم توجیه اقتصادی خرید قسطی موافقم. البته مودمی که تو این طرح میدن، ظاهراً خارج از طرح قابل تهیه نیست. ظاهراً مودمش کره ایه و قدرت بیشتری ام داره.
مشخصات مودم طرح فروش قسطی. ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

در مورد یک اکانت و دو مودم هم اینو دیدم:
ده دلیل برای خریدن وایمکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

البته نوشته نباید همزمان با هم روشن باشند.

مودم طرح اقساطی در بازار و دست عوامل فروشم هست ... در ابتدا نبود ولی 2هفته ای هست برای فروش به هر صورتی گذاشته شده ...

*Forgotten*
30-08-2012, 23:48
منم میخواستم این سؤالو مطرح کنم، ولی با کمی تفاوت: منم مشکل این دوستمونو دارم، منتهی فقط یک مودم دارم. خیلی از فایلای زیپ و راری که دانلود میکنم خراب دانلود میشن. کسی راه حلی نداره؟

دوست عزیز شما از دانلود های پولی استفاده میکنید؟
اگه اینطوره اسم leecher که ازش استفاده میکنید چیه؟

من به همین دلیل کل ویندوزو عوض کردم ، ویندوزم آپدیت هست، آخرین ورژن idm رو نصب کردم ، آنتی ویروس نود 32 دارم با آخرین آپدیت ها خلاصه همه چی آحرشه ولی آمار خراب شدن دانلودام خیلی بالا رفته

فقط یکی از کامپیوتر هایی که برای دانلود استفاده میکنم قدیمیه مثلا ram با باس 400 2 گیگ روشه و .... cpu هم core2du قدیمی ..

الان به همه چی شک دارم نمیدونم یقه کی رو بگیرم

کلافم کرده

جدیدا به لیچر م شک دارم

:2:

مبین نت
30-08-2012, 23:48

زمان قطعی اعلام نشده ... فعلا افزایش نواحی تحت پوشش در دستور کاره ...

مبین نت
30-08-2012, 23:51
دوستان از کجا میشه فهمید که این دکل که بهش وصل هستی سرعت 2 مگ هم روش میشه گرفت چون بیشتر شرکتهای شهر ما خیلی هاشون سرعت بیشتر از 1 مگ ندارن adsl شون

و اینکه چرا تو سایت mobinnet دیگه حجم باقی مونده نمی زنه

تعرفه 2 مگ مشکلی نداریم ...

صبرکنید درست میشه به مانند تعرفه ها که تعرفه های قدیمی بود و تعرفه های جدید جایگزین شد ...

مبین نت
30-08-2012, 23:52
سلام دوستان
صبح جمعه هم مبین نت دانلود دایگان میده ؟؟؟

خیر حذف شده ...

*Forgotten*
31-08-2012, 00:03
خیلی بعید مشکلی پیش بیاد ولی اگه مشه از هم فاصله شون بدید

در ان واحد از یکی از مودم ها استفاده می کنید دیگه

میخام یکی از مودم ها رو چند روزی خاموش کنم و فقط با یکی دان کنم ببینم اوضاع بهتر میشه

مديريت
31-08-2012, 00:18
داداش من تعرفم 128 هست ميتونم پول بريزم بدون ارائه مدرك 512 بردارم ؟

مديريت
31-08-2012, 00:32
اين تعرفه هايي كه براي سرويس در بخش فروش اقساطي داده چطور كمتر از اونيه كه تو سايتش داده نكنه مودم ا ينا راگيان نيست ؟
الان تعرفه b1106 يكساله با سرعت 1024 و حجم 18 گيگ خيلي ارزونتر از اونيه كه تو سايت خوده مبين نت زده 250 تومن 20 گيگ
اين ارزوني بخاطر چيه ؟ آيا اينا مودم رايگان نداره و پول مودم جدا ميگيرن ؟

امیر انصاری
31-08-2012, 00:34

من به همین دلیل کل ویندوزو عوض کردم ، ویندوزم آپدیت هست، آخرین ورژن idm رو نصب کردم ، آنتی ویروس نود 32 دارم با آخرین آپدیت ها خلاصه همه چی آحرشه ولی آمار خراب شدن دانلودام خیلی بالا رفته

فقط یکی از کامپیوتر هایی که برای دانلود استفاده میکنم قدیمیه مثلا ram با باس 400 2 گیگ روشه و .... cpu هم core2du قدیمی ..

کلافم کرده

جدیدا به لیچر م شک دارم

نه آقاجان. از همین سایتای رایگان ایرانی دانلود می کنم. یه بارم یه فایل ایزو از مایکروسافت دانلود کردم، 3.5 گیگ، اونم خراب بود. باز اگر دانلود پولی بود، به قول شما میگفتیم شاید مشکل از لیچره. حتی شده فایل 30 مگابایتی زیپ دانلود کردم، اونم خراب بوده. حجمای بالا که دیگه خیلی درصد خرابیش بیشتره. فکر می کردم فقط من این مشکلو دارم.

vahidmir2000
31-08-2012, 02:48
نه آقاجان. از همین سایتای رایگان ایرانی دانلود می کنم. یه بارم یه فایل ایزو از مایکروسافت دانلود کردم، 3.5 گیگ، اونم خراب بود. باز اگر دانلود پولی بود، به قول شما میگفتیم شاید مشکل از لیچره. حتی شده فایل 30 مگابایتی زیپ دانلود کردم، اونم خراب بوده. حجمای بالا که دیگه خیلی درصد خرابیش بیشتره. فکر می کردم فقط من این مشکلو دارم.

خرابی فایل دانلود شده فکر نمیکنم ربطی به مودم و سرویس اینترنت داشته باشه ٫ احتمالات دیگه رو در نظر بگیرین.

داداش من تعرفم 128 هست ميتونم پول بريزم بدون ارائه مدرك 512 بردارم ؟

امتحان نکردم ولی اگر یک بار بصورت حضوری مراجعه کنی و نامه ی شرکتی یا مدرک دانشجویی ارایه کنی دیگه راحت میشی٫ دردسر خاصی نداره

arash59b
31-08-2012, 05:58

کلافم کرده

جدیدا به لیچر م شک دارم

خرابی فایل دانلود شده فکر نمیکنم ربطی به مودم و سرویس اینترنت داشته باشه ٫ احتمالات دیگه رو در نظر بگیرین.

احتمالش خیلی کمه از مودم باشه بیشترین احتمال از سیستم شماست منم زیاد دانلود می کنم ولی این مشکل رو ندارم

البته قبلا که سرعت دانلودم خیلی کم بود از این مشکلات داشتم

IDM های جدید می تونن فایل ها رو ترمیم کنه

این مطلب رو بخونید شاید کمکی بکنه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
Forgotten عزیز اگه از هر دو مودم رو یک کامپیوتر بطور همزمان استفاده می کنید می تونه مشکل از اون باشه

arsenal_4
31-08-2012, 09:04
سلام
این سایت مبین نت مثل اینکه تغییراتی توش انجام شده واسه اینکه از بدونم چقد از حجمم مونده کجا باید برم ؟؟

مبین نت
31-08-2012, 10:08
اين تعرفه هايي كه براي سرويس در بخش فروش اقساطي داده چطور كمتر از اونيه كه تو سايتش داده نكنه مودم ا ينا راگيان نيست ؟
الان تعرفه b1106 يكساله با سرعت 1024 و حجم 18 گيگ خيلي ارزونتر از اونيه كه تو سايت خوده مبين نت زده 250 تومن 20 گيگ
اين ارزوني بخاطر چيه ؟ آيا اينا مودم رايگان نداره و پول مودم جدا ميگيرن ؟

تعرفه 18 گیگ برای یکسال میشه 151200 تومن که باید مودمم تهیه کنید ... قیمت مودم 115500 + هزینه نصب بین 8تا 12 هزارتومن که هزینه کلی چیزی حدود 275 تا 280 میشه درحالیکه طرح یکساله 25 گیگ حجم دارید (یعنی 7 گیگ بیشتر) و هزینه کلی بالای 275000 تومن نمیشه ...

seetherali
31-08-2012, 10:59
دوستان لينك صفحه مشتركين قبلي رو لطفا بدين . يادمه اولش 198 بود.

smk1981
31-08-2012, 11:07
دوستان لينك صفحه مشتركين قبلي رو لطفا بدين . يادمه اولش 198 بود.

مديريت
31-08-2012, 11:48
تعرفه 18 گیگ برای یکسال میشه 151200 تومن که باید مودمم تهیه کنید ... قیمت مودم 115500 + هزینه نصب بین 8تا 12 هزارتومن که هزینه کلی چیزی حدود 275 تا 280 میشه درحالیکه طرح یکساله 25 گیگ حجم دارید (یعنی 7 گیگ بیشتر) و هزینه کلی بالای 275000 تومن نمیشه ...

1. با اين تفاسير كه شما فرموديد يعني اين طرح هاي اقساطي مودم همراهش نيست و بايد مودمش جدا تهيه بشه درسته ؟
2. حالا من مثلا مودم از بيرون بخرم ميتونم اين طرح هارو فقط بردارم و استفاده كنم ؟
3. يه نكته مهم اونم اينكه اگر مودم از كسي بخرم كه سرعتش 128 بوده من نامه براي 512 داشته باشم ميتونم اقدام كنم يا بايد خوده اون فرد حتما نامه بنام خودش ببره ؟
4. هزينه نصب چيه ؟ من خودم 7 ساله Adsl دارم وايمكسم دوستام دارن مگه مودم فعلا تحويل نميدن هزينه نصب چه صيغه اي داره ؟

MEEA499
31-08-2012, 12:46
کسی تو آستارا مین نت گرفته؟وضعیت مبین نت تو آستارا چطوریه؟
اگه کسی گرفته لطفا نوع سرویسو نوع مدمش رو بگه:31:

mehrshadmmm
31-08-2012, 13:50
سلام
الان من اگه بخوام تمدید بکنم کدوم طرح هستش که کیفیتش بهتر باشه؟
یک ساله 512 داشتم که آخرشه و کیفیتش هم خوب بود.
الان بهتر اینه که دیگه سالیانه نگیرم دیگه؟؟
فکر کنم 1 به 8 بود .الام دیگه ننوشته چیه ( می گفتن 1 به 8 ش بهتر از 1 به 4 بود :39: ) تو لیستشون که نگاه کردم خیلی مسخره بود...دیگه 512 4 گیگ نداره :41: !

seetherali
31-08-2012, 14:10
عجب اشتباهي كردم ... سرويسم يك مگ بود اشتباهي 512 رو توي تغيير طرح اشتراكي انتخاب كردم. به صد كيلوبايت هم نميرسه , 70-80 . خير سرمون خواستيم اين يه ماه آخر تابستون دانلود كنيم شبا بازم, حالا بايد صبر كرد تا اين دوره تموم شه.

mehrdad2
31-08-2012, 15:11
توسرعت شب سرعت 128و512و1024و2048 همه روی یه پایه هست.
عجب اشتباهي كردم ... سرويسم يك مگ بود اشتباهي 512 رو توي تغيير طرح اشتراكي انتخاب كردم. به صد كيلوبايت هم نميرسه , 70-80 . خير سرمون خواستيم اين يه ماه آخر تابستون دانلود كنيم شبا بازم, حالا بايد صبر كرد تا اين دوره تموم شه.

arash jahani
31-08-2012, 15:28
با عرض سلام وخسته نباشید.
من چطوری میتونم پسورد و اسم وایفای (wifi) خودمو عوض کنم . ممنون میشم با جزییات واسم بگید.

arash59b
31-08-2012, 15:50
با عرض سلام وخسته نباشید.
من چطوری میتونم پسورد و اسم وایفای (wifi) خودمو عوض کنم . ممنون میشم با جزییات واسم بگید.

تو مرورگر تون تایپ کنید 192.168.1.1 تا وارد تنظیمات مودم بشید

همونجا می تونید تغییرات رو اعمال کنید فکر کنم تو قسمت general هست

ariaei_tabar
31-08-2012, 16:19
اینترنت من با سیم از پریز تلفن به مودم و بعد به کامپیوتر وصل میشه.3تا سوال...
1_
می تونم مودم بیسیم بگیرم؟ هم زمان یکی با کامی یکی با لپ تاپ و یکی هم با موبایل ، وصل بشیم و استفاده کنیم؟
2_
wifi چی میشه؟
3_
چه مدلی بگیرم؟

seetherali
31-08-2012, 16:24
توسرعت شب سرعت 128و512و1024و2048 همه روی یه پایه هست.
درسته, من 2 مگ رو امتحان كردم در حد 1 مگ بود ولي 512 رو بعيد ميدونم شبا 120 دانلود بده چون من با يك مگ شبا 120 ميگرفتم گاهي اوقات

FerineFast
31-08-2012, 16:30
اینترنت من با سیم از پریز تلفن به مودم و بعد به کامپیوتر وصل میشه.
1_می تونم مودم بیسیم بگیرم؟ هم زمان یکی با کامی یکی با لپ تاپ و یکی هم با موبایل ، وایر لس وصل بشیم و استفاده کنیم؟
په مدلی بگیرم؟
دوست عزیز تاپیک رو اشتباه اومدی ولی بله مودم وایرلس میشه هم زمان با چند دستگاه به اینترنت متصل بود
مدلش هم با توجه به پیشنهاد ISP خودت بگیر که سازگار باشه و مشکلی نداشته باشی.

ariaei_tabar
31-08-2012, 16:39
مرسی.
کدوم تایپیک برم؟

ariaei_tabar
31-08-2012, 17:03
دوست عزیز تاپیک رو اشتباه اومدی ولی بله مودم وایرلس میشه هم زمان با چند دستگاه به اینترنت متصل بود
مدلش هم با توجه به پیشنهاد ISP خودت بگیر که سازگار باشه و مشکلی نداشته باشی.

مرسی.
کدوم تایپیک برم؟

arash59b
31-08-2012, 17:32
مرسی.
کدوم تایپیک برم؟

مشاوره در مورد خرید مودم وایرلس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

مبین نت
31-08-2012, 17:34
1. با اين تفاسير كه شما فرموديد يعني اين طرح هاي اقساطي مودم همراهش نيست و بايد مودمش جدا تهيه بشه درسته ؟
2. حالا من مثلا مودم از بيرون بخرم ميتونم اين طرح هارو فقط بردارم و استفاده كنم ؟
3. يه نكته مهم اونم اينكه اگر مودم از كسي بخرم كه سرعتش 128 بوده من نامه براي 512 داشته باشم ميتونم اقدام كنم يا بايد خوده اون فرد حتما نامه بنام خودش ببره ؟
4. هزينه نصب چيه ؟ من خودم 7 ساله Adsl دارم وايمكسم دوستام دارن مگه مودم فعلا تحويل نميدن هزينه نصب چه صيغه اي داره ؟

فروش اقساطی بهمراه مودمه ... دوتا طرحم بیشتر نداره ... 512 سالانه با حجم 20 گیگ و 1024 با حجم 25 گیگ
هزینه نصب تو شرکتهای دیگه بین 10 تا 15 هزارتومنه (البته بعضیا واسه جذب مشتری رایگانم انجام میدن) در وایمکس اگه تهران باشید 12 و در شهرستان 8 هزار تومن ...

مبین نت
31-08-2012, 17:38
سلام
الان من اگه بخوام تمدید بکنم کدوم طرح هستش که کیفیتش بهتر باشه؟
یک ساله 512 داشتم که آخرشه و کیفیتش هم خوب بود.
الان بهتر اینه که دیگه سالیانه نگیرم دیگه؟؟
فکر کنم 1 به 8 بود .الام دیگه ننوشته چیه ( می گفتن 1 به 8 ش بهتر از 1 به 4 بود :39: ) تو لیستشون که نگاه کردم خیلی مسخره بود...دیگه 512 4 گیگ نداره :41: !

میتونید 3ماه 12 گیگ بردارید که میشه همون ماهی 4 گیگ با قیمت 58800 تومن ... 4گیگم قبلا ماهی 18900 بود که 3ماهش میشد 56700 ...

farhad200
31-08-2012, 17:45
این قسمت صغحه مشترکین اشتباه میکنه...من 7 روزه از طرح 20 گیگم میگذره نوشته ميزان اعتبار موجود در حساب:2,490 ريال

*Forgotten*
31-08-2012, 17:53

lمن تو فایلای کوچک و پارت های 100 مگ یا 200 مشکلی ندارم مشکل اصلی من با پارت های 1 گیگ هست و گاها 500 مگ

احتمالش خیلی کمه از مودم باشه بیشترین احتمال از سیستم شماست منم زیاد دانلود می کنم ولی این مشکل رو ندارم

البته قبلا که سرعت دانلودم خیلی کم بود از این مشکلات داشتم

IDM های جدید می تونن فایل ها رو ترمیم کنه

این مطلب رو بخونید شاید کمکی بکنه

Forgotten عزیز اگه از هر دو مودم رو یک کامپیوتر بطور همزمان استفاده می کنید می تونه مشکل از اون باشه

من برای هر مودم یه کامپیوتر دارم یعنی دو کامپیوتر جدا برای هر مودم

سرعتم یکی 2 مگ و یکی 512

از نظر سخت افزاری با نرم افزار های مخصوص چک کردم کامپیوتر قدیمی سالمه از نظر بد سکتور روی هارد هم چیزی پیدا نکرد

باید تست کنم ببینم مشکل از دو مودم کنار هم نباشه و همچنین لیچر

ممنون بابت راهنمایی

seetherali
31-08-2012, 18:17
این قسمت صغحه مشترکین اشتباه میکنه...من 7 روزه از طرح 20 گیگم میگذره نوشته ميزان اعتبار موجود در حساب:2,490 ريال
پولي كه توي حسابت مونده رو نشون ميده اگه اشتباه نكنم

مبین نت
31-08-2012, 18:20

خیر این قسمت درسته ... این میزان اعتبار حساب شما یعنی مبلغ 249 تومن بیش از هزینه طرح یا حجم اضافه بحساب مبین نت منظور شده و بخاطر همین تو حسابتون مونده ...

farhad200
31-08-2012, 18:29
خیر این قسمت درسته ... این میزان اعتبار حساب شما یعنی مبلغ 249 تومن بیش از هزینه طرح یا حجم اضافه بحساب مبین نت منظور شده و بخاطر همین تو حسابتون مونده ...

من که نفهمیدم....یعنی چند گیگ دیگه دارم؟

مبین نت
31-08-2012, 18:33
من که نفهمیدم....یعنی چند گیگ دیگه دارم؟

این میزان اعتبار موجود درحسابی که شما گفتید یعنی هزینه یک طرح اگه 1000 تومن بوده شما 1249 تومن واریز کردید و 1000 تومن هزینه طرح از حسابتون کسر و 249 تومنی که زیاد ریختین تو حسابتون مونده ...

farhad200
31-08-2012, 18:40
یعنی 249 تومن اضاف دارم؟ غیر از اون مبلغ اشتراک 1 ماهم؟

مبین نت
31-08-2012, 18:42
یعنی 249 تومن اضاف دارم؟ غیر از اون مبلغ اشتراک 1 ماهم؟

بله ... مثلا اگه طرح یک ماه شما با سرعت 512 و حجم 2 گیگ 10500 بوده شما 10749 ریختید و اون 249 تومن اضافه تو حسابتون هست ...

farhad200
31-08-2012, 18:43
پس میزان حجمی که مصرف کردم رو کجا میشه دید و چقدر دیگه حجم واسم مونده؟

erfan-97
31-08-2012, 18:52
سلام کسی تو شهرری مبین نت داره بگه وضعیت چطوریه واز همه بچه ها میخوام بهم بگن بهترین مودم داخلیه مبین نت چیه ؟؟

arash jahani
31-08-2012, 20:20
جمعه ها از ساعت چند تا چند رایگانه؟

GHOST RECON
31-08-2012, 21:38
سلام من چند روزي مسافرت بودم و مودم هم دست يكي از دوستام بود و فقط شبانه ازش استفاده ميكرد
الان رفتم حسابمو چك كنم ديدم صفحه كنترل حساب عوض شده
رفتم به بخش گزارش مصرف اينترنت ميزان اعتبار باقيمانده رو نوشته موجود نيست ولي به اينترنت متصله
آخه مگه ميشه 19 گيگ ترافيك رو تو 5 روز مصرف كرد ؟
به خدا نميشه - 24 ساعته هم در حال دانلود بوده باشه بازم 19 گيگ نميشه
مشكل چيه ؟ سايت خرابه يا بازم شاهد يه دزديه ديگه هستيم؟ اين ترافيكي كه نوشته بر اساس چه واحدي هست بايت يا كيلو بايت يا مگا بايت ؟
اينم عكسش

*Forgotten*
31-08-2012, 21:49
سلام من چند روزي مسافرت بودم و مودم هم دست يكي از دوستام بود و فقط شبانه ازش استفاده ميكرد
رفتم به بخش گزارش مصرف اينترنت ميزان اعتبار باقيمانده رو نوشته موجود نيست ولي به اينترنت متصله
مشكل چيه ؟ سايت خرابه يا بازم شاهد يه دزديه ديگه هستيم؟

شما از طریق زیر وارد حساب کاربری خودتون بشید و ببینید اونجا حجم باقی ماندتون چقد هست

GHOST RECON
31-08-2012, 21:58
شما از طریق زیر وارد حساب کاربری خودتون بشید و ببینید اونجا حجم باقی ماندتون چقد هست

يعني هر دفه كه بخوام حسابمو چك كنم بايد برم به اين آدرس ؟
اين چه سيستم آشغاليه ديگه بابا
اگه ميخواين صفحه مشتركين رو تغيير بدين خوب عين آدم تغيير بدين ديگه
يه مشت ...... واسه من جمع شدن نظر خواهي هم گزاشتن
آدم ميخواد سياسيش نكنه نميشه يعني نميزارن كه بشه

GHOST RECON
31-08-2012, 22:00
سلام کسی تو شهرری مبین نت داره بگه وضعیت چطوریه واز همه بچه ها میخوام بهم بگن بهترین مودم داخلیه مبین نت چیه ؟؟
من شهرري هستم دوست عزيز مودم داخلي مدل DX-350 دارم و تو خونه پشت پنجره 2 خط آنتن داره
سرويسم 512 هست سرعت دانلودم تو روز بين 100 تا 120 هست و در شب بين 50 تا 90 متغيره

*Forgotten*
31-08-2012, 22:01
مشكل چيه ؟ سايت خرابه يا بازم شاهد يه دزديه ديگه هستيم؟ اين ترافيكي كه نوشته بر اساس چه واحدي هست بايت يا كيلو بايت يا مگا بايت ؟
اينم عكسش

عکستون الان برام لود شد کجا زده شما 19 گیگ مصرف کردید؟؟؟؟

arash59b
31-08-2012, 22:09
عکستون الان برام لود شد کجا زده شما 19 گیگ مصرف کردید؟؟؟؟

منظورشون اینه که قبل از اینکه برن مسافرت 19 گیگ تو حسابشون بوده ولی حالا نیست :46:

*Forgotten*
31-08-2012, 22:12
منظورشون اینه که قبل از اینکه برن مسافرت 19 گیگ تو حسابشون بوده ولی حالا نیست :46:

اگه منظورشون اونجاست که زده موجود نیست در واقع این صفحه مشتریک فارسی هنوز کامل نشده و فعلا بهتره از قدیمیه استفاده بشه

amirlovely
31-08-2012, 22:25
سلام

واسیه خرید اقساطی من 10 روز هست ثبت نام کردم تماس نگرفتن تو سایت نوشته 3 روز

تو توضیحات سایت واسیه شهرستان شماره تماس 89369 نوشته ولی 021 و یا با صفر اول هم میگیرم شماره اشتباه هست این شماره رو چطور میشه گرفت

مرسی

GHOST RECON
31-08-2012, 22:28
اگه منظورشون اونجاست که زده موجود نیست در واقع این صفحه مشتریک فارسی هنوز کامل نشده و فعلا بهتره از قدیمیه استفاده بشه

براي خريد ترافيك چي ؟ اين سيستم اين قسمتشم ناكامله يا درسته ؟ نريم پول بريزيم پولمونو بگيرن بدن به اون مهموناي خارجي بگن پول ندادي

امیر انصاری
31-08-2012, 22:38
براي خريد ترافيك چي ؟ اين سيستم اين قسمتشم ناكامله يا درسته ؟ نريم پول بريزيم پولمونو بگيرن بدن به اون مهموناي خارجي بگن پول ندادي

نه آقا جان مشکل نداره، من با همین سیستم تعرفه عوض کردم. اگر ترافیک اضافی ام منظورتونه، هر چقد مد نظر دارید واریز کنید، تقریباً بلافاصله تو حسابتون نمایش داده میشه.

mehrshadmmm
31-08-2012, 23:27
این صفحه مشترکین از کجا اومده ؟؟؟ چطور واردش شدین ؟؟ :18: جدیده رو میگما

FerineFast
31-08-2012, 23:38
اينم عكسش
نگران نباش این موجود نیست یعنی سیستم به این مولفه در بانک داده دسترسی نداره (فعلا) حجمت هم 19 گیگش سرجاشه

GHOST RECON
01-09-2012, 00:05
اگه 19 گيگم پريده بود با بيل مكانيكي مبين نت و صاف ميكردم:3:

esnaashari
01-09-2012, 00:17
سلام
چطور میشه جایی که مبین نت آنتن نداره درخواست داد آنتن نصب کنن...همونطور که گفته بودم ما شهرک صنعتی نزدیک سمنان هستیم.
میشه لطفا راهنمایی کنید ، ما برای شرکت اینترنت با پهنای باند اختصاصی میخوایم ، آیا امکان داره؟
لطفا بیشتر راهنمایی کنید
ممنون

GHOST RECON
01-09-2012, 00:44
دوستان يه سوالي داشتم وقتي پول واريز ميكنيم براي ترافيك اضافي اين ترافيك اضافي كه خريداري شده رو به همون حجم باقيمانده اضافه ميكنه يا تو يه جاي ديگه نشون ميده ؟

FerineFast
01-09-2012, 00:57
فکر کنم میره تو اعتبار موجود

MEEA499
01-09-2012, 05:11
تو این 50 صفحه ای که خوندم همش از آقای مبین نت و شرکت مبین نت بد گفته شده بود مشکلی هم باشه مربوط به مشکلات معمول اینترنته لطفا و خواهشا از لحن تند و کلماتی مانند مبین زرت استفاده نکنین ما ایرانی ها یاد گرفتیم به جای اینکه باهم برای هدفمون تلاش کنیم هم دیگرو نردبان قرارد بدیم آقای مبین نتم مثل من و شما خیلی دوست داره اینترنت پیشرفت کنه اما چی کار میونه بکنه فقط میتونه اطلاع رسانی کنه حالا یکی هست سوالاتونو جوای میده و کمکتون میکنه خوب نیست تهمت ناروا بزنین و بگین دز.. و ... که واقعا شرم داره تازه حتی اگه مبین نت بخوادم نمییتونه اینترنت رو درست کنه
1-وضعیت اینترنت در ایران که همه بهتر می دونین با چه قانونایی
2-مبین نت چطوری میتونه به دکل بفهمونه تا کجا آنتن بده -دکل آنتن دهیش محدوده !!!!!!من حتی بعضی جاهای تهران به gps و gprs نمیتونم وصل یشم :41:چه برسه وایمکس(البته با تقویت و گذاشتن آنتن بیشتر میتونه اما هر شرکتی اید سودی ببره)
و یه مشکلی که کاربرا دارن پایین بودن سرعت سرویسای جدیده که من از مبین نت خواهش میکنم بگن چرا ؟؟؟؟
و حرف آخر این که اگه متحد باشیم هرگز شکست نمیخوریم این وضع تایپیک دقیقا همون چیزیه که اونا میخوان

seetherali
01-09-2012, 06:09
دوستان يه سوالي داشتم وقتي پول واريز ميكنيم براي ترافيك اضافي اين ترافيك اضافي كه خريداري شده رو به همون حجم باقيمانده اضافه ميكنه يا تو يه جاي ديگه نشون ميده ؟
نه , اصلا به حجمت اضافه نميشه. از اعتبارت كم ميشه.

erfan-97
01-09-2012, 08:18
بچه ها نظرتون در مورد مودم داخلیه DX-350 {یه اگر مودم با مدل بهتر میشناسید به من بگید

مبین نت
01-09-2012, 09:09
جمعه ها از ساعت چند تا چند رایگانه؟

ترافیک رایگان جمعه ها حذف شده ...

مبین نت
01-09-2012, 09:17
سلام

تو توضیحات سایت واسیه شهرستان شماره تماس 89369 نوشته ولی 021 و یا با صفر اول هم میگیرم شماره اشتباه هست این شماره رو چطور میشه گرفت

مرسی

شماره مشکلی نداره ... تماس بگیرید و مشخصاتتونو اعلام کنید تا پیگیری بشه و براتون بفرستن ...

مبین نت
01-09-2012, 09:18
سلام
چطور میشه جایی که مبین نت آنتن نداره درخواست داد آنتن نصب کنن...همونطور که گفته بودم ما شهرک صنعتی نزدیک سمنان هستیم.
میشه لطفا راهنمایی کنید ، ما برای شرکت اینترنت با پهنای باند اختصاصی میخوایم ، آیا امکان داره؟
لطفا بیشتر راهنمایی کنید
ممنون

نامه نگاری کنید دوست عزیز ...

m.diadem
01-09-2012, 12:43
سلام

من تازه اشتراک گرفتم...توی e-care واسه نام کاربری و رمز عبور چی باید وارد کنیم؟؟؟

arash59b
01-09-2012, 12:57
سلام

من تازه اشتراک گرفتم...توی e-care واسه نام کاربری و رمز عبور چی باید وارد کنیم؟؟؟

یوزر و پسورد روی مودم

hellpatrol
01-09-2012, 14:46
دوست عزیز باید به خود خدمات اول تماس بگیری.شما اینترنتت رو از اونا گرفتی و با اونا طرفی . به 1868 اگه تهرانی و 89369 تماس بگیر یه ذره هم سه پیچ شو,همون لحظه اقدام می کنن.بهتم میگن مودمتو خاموش و روشن کن و نیم ساعت دیگه واقعا وصل میشه.واسه اقساط هم به همون شماره کارت تو قراردادت واریز کن و فقط برای تمدید و تغییر طرحت برو تو خود سایت مبین نت . حتی برای پشتیبانی هم باید به خدمات اول تماس بگیری.

------------------------------------------------------------------

نقل قول نوشته شده توسط amirlovely مشاهده تاپيک
سلام

مرسی

hellpatrol
01-09-2012, 14:52

بهترین مودم الان swc -9200 که مودمهای وارد شده به این شرکته.چون من دو مدل داخلی قبلی رو هم داشتم.به وضوح کیفیت آنتن دهی و ثبات آنتنش بهتره. با

اینکه حتی الان تعداد کاربرانشم کیلویی رفته بالا

hellpatrol
01-09-2012, 14:59
درسته, من 2 مگ رو امتحان كردم در حد 1 مگ بود ولي 512 رو بعيد ميدونم شبا 120 دانلود بده چون من با يك مگ شبا 120 ميگرفتم گاهي اوقات

دوست عزیز دلیلشو نمی دونم ولی چندین روزه از عمد این امتحان انجام دادم در تهران ( با چندین مشترک در جاهای مختلف ) با اشتراک 512 از ساعات 5 - 8 صبح
که رایگانه بدون قطعی و افت سرعت به راحتی سرعت دانلود با idm بین 100 -120 راحت میمونه.آخ هم نمی گه.به دوستان هم پیشنهاد میکنم استفاده کنن.( البته که اینطور نشد حتما یکبارdisconnet بشید بعد )

hellpatrol
01-09-2012, 15:09

1 - همراهش هست
2 - بله می تونید.البته بگم مودم جدید swc -9200 به وضوح کیفیت بهتری داره
3 - بله می تونید.این روزا مبین نت برای کل کل با ایرانسل هم که شده اصلا کاری به مدرک برای سرعت بیشتر نداره.فقط پولشو می خواد.البته مودم جدید فعلا برای طرح قسطی هستش
4 - بین 12000 - 14000 تومان .تا سفارش بدی گوله میان ( همون دلیل بالا ) این هزینه برای یه configue الکیه خیلی راحته .البته اینو بگم که اگه این هزینه رو نپردازید و خودتون مودمتون رو راه اندازی کنید دیگه مودمتون گارانتی نداره. ( نکته پرداخت این پول همینه و تو قرارداد هم نوشته )

hellpatrol
01-09-2012, 15:15
همه دوستان عزیزی که برای جوابگویی بخش پشتیبانی شاکی هستید.بهترین زمان برای تماس برای اینکار از ساعت 5 عصر تا 9 شب می باشد.بارها اینو امتحان کردم.حداقل خیلی خیلی کمتر منتظر می مونید.من هر چی زنگ زدم نهایتش 2-3 دقیقه پشت خط موندم . ( من تهرانم ) :12:

morteeza
01-09-2012, 15:25
سلام.تورو خدا یکی حقیقتو بگه دارم دیونه میشم!
من 5شنبه یه وایمکس جیبی خریدم که تو دفترچش توضیحی درباره باتری و نحوه ی شارژش ننوشته بود.بعد اومدم تو گوگل یه سرچ کوچولو کنم دیدم یه صفحه هایی باز شد که واقعا منو تا همین الان وحشت زده کرده! از ترکیدگی مودم بگیر تا آنتن دهی خیلی خیلی ضعیف و پیدا کردن این تاپیک که اکثر بچه هاش ناراضی هستن! میخواستم از کسایی که مودم جیبی دارن بپرسم چقدر این حرفا واقعا حقیقت داره؟ این مطالب مال چند ماه پیشه یا هنوزم واقعیت داره؟
مال من قرار شد امروز وصل بشه. صبح که تماس گرفتم گفتن پیگیری میکنیم تا بعد از ظهر وصلش میکنیم.
راستی الان چراغ wifi آبیه. چراغ wimax سبز ثابته و اصلا چشمک نمیزنه. ولی چراغ wimax rssi کاملا خاموشه. با توجه به اینکه هنوز مودم فعال نشده این طبیعیه یا باید wimax rssi همین الانم روشن باشه؟!

m.diadem
01-09-2012, 16:03
یوزر و پسورد روی مودم

اونو زدم میگه اشتباهه که

hellpatrol
01-09-2012, 17:25
سلام.تورو خدا یکی حقیقتو بگه دارم دیونه میشم!
من 5شنبه یه وایمکس جیبی خریدم که تو دفترچش توضیحی درباره باتری و نحوه ی شارژش ننوشته بود.بعد اومدم تو گوگل یه سرچ کوچولو کنم دیدم یه صفحه هایی باز شد که واقعا منو تا همین الان وحشت زده کرده! از ترکیدگی مودم بگیر تا آنتن دهی خیلی خیلی ضعیف و پیدا کردن این تاپیک که اکثر بچه هاش ناراضی هستن! میخواستم از کسایی که مودم جیبی دارن بپرسم چقدر این حرفا واقعا حقیقت داره؟ این مطالب مال چند ماه پیشه یا هنوزم واقعیت داره؟
مال من قرار شد امروز وصل بشه. صبح که تماس گرفتم گفتن پیگیری میکنیم تا بعد از ظهر وصلش میکنیم.
راستی الان چراغ wifi آبیه. چراغ wimax سبز ثابته و اصلا چشمک نمیزنه. ولی چراغ wimax rssi کاملا خاموشه. با توجه به اینکه هنوز مودم فعال نشده این طبیعیه یا باید wimax rssi همین الانم روشن باشه؟!

دوست عزیز چرا اینقدر نگرانی...اولا ترکیدنو این چیزا به هزار و یک پیش زمینه نیاز داره و تازه اگه فرض بگیریم همشم حقیقت باشه.تنها مشکل مودم جیبی فقط آنتن دهی ضعیفشه که اونم منطقیه. حداکثر بردش 500 متر از دکل bts شماست.هم چراغ wifi هم wimax شما امکانش هست در بعضی زمانها روشن و خاموش بشن.به خصوص چراغ wimax شما که دلیلشم اینه شبکه و یا فرکانس شما ضعیفه و یا با اختلال مواجه.در مورد چراغ wifi شما هم چون مودم شما یک فرستنده wifi حساب میشه به دلایل محیطی و دیگر دلایل ممکن در چند لحظه روشن و خاموش بشه.مگر اینکه این چشمک زدن همیشگی باشه.که اولین دلیل باز هم محل شماست و در نهایت خرابی مودم شما می باشد.پس اینهمه نگران نباشید.
این طبیعیه دوست من و شما حتی زمانی که مودم روشنه هم باید این اطلاعات رو به شما بدهد.
کاشکی مودم جیبی نمی گرفتید.دیگر مودمها جوری نیستن که نشه حملشون کرد.ارزش داره چون واقعا قویترن

hellpatrol
01-09-2012, 17:38
اونو زدم میگه اشتباهه که

دوست عزیز اگه هنوز اکانت شما فعال نشده و پس از وارد کردن یوزر و پستون وارد اون صفحه سبز معروف فعال نبودن اکانت میشه که این کاملا منطقیه ( همون صفحه ای که توش تصویر یه سرعت سنجه البته چه ربطی یه این صفحه داره والا من نمیدونم.فکر کنم فقط واسه پر کردن صفحس )
البته میگم اگه اکانت شما فعال نباشه فقط یه دلیل دیگه هم هست که اون نصاب هنوز اون صفحه قبلی انگلیسی کاربری رو به شما داده که اونم فقط با IE میشه ازش استفاده کرد.
دوست عزیز صفحه کاربری به بزرگ و کوچکی حروف حساسه.:46:
اگه ابهام دیگری بود در خدمتم

morteeza
01-09-2012, 17:50
دوست عزیز چرا اینقدر نگرانی...اولا ترکیدنو این چیزا به هزار و یک پیش زمینه نیاز داره و تازه اگه فرض بگیریم همشم حقیقت باشه.تنها مشکل مودم جیبی فقط آنتن دهی ضعیفشه که اونم منطقیه. حداکثر بردش 500 متر از دکل bts شماست.هم چراغ wifi هم wimax شما امکانش هست در بعضی زمانها روشن و خاموش بشن.به خصوص چراغ wimax شما که دلیلشم اینه شبکه و یا فرکانس شما ضعیفه و یا با اختلال مواجه.در مورد چراغ wifi شما هم چون مودم شما یک فرستنده wifi حساب میشه به دلایل محیطی و دیگر دلایل ممکن در چند لحظه روشن و خاموش بشه.مگر اینکه این چشمک زدن همیشگی باشه.که اولین دلیل باز هم محل شماست و در نهایت خرابی مودم شما می باشد.پس اینهمه نگران نباشید.
این طبیعیه دوست من و شما حتی زمانی که مودم روشنه هم باید این اطلاعات رو به شما بدهد.
کاشکی مودم جیبی نمی گرفتید.دیگر مودمها جوری نیستن که نشه حملشون کرد.ارزش داره چون واقعا قویترن

مرسی از توضیحاتتون کاش قبلا دقیقتر تحقیق میکردم:41:
الان با کلی دردسر وصلش کردیم. اونم با چراغ آبی:( سرعتشم با اینکه 1 مگ خریدم بدون اغراق در حد دیال آپه. میگن مشکل از منطقه ی شماست به زودی درست میشه. یعنی فکر کنم یکی از بزرگترین اشتباهات زندگیمو انجام دادم.

GHOST RECON
01-09-2012, 18:09
اونو زدم میگه اشتباهه که

دوست عزیز در قسمت نام کاربری باید URI, رو که زیر مودم نوشته وارد کنی
پسورد هم که زیر مودم نوشته فقط باید روش رو خراش بدی تا عددش معلوم شه ( مثل کارت شارژ ایرانسل دقیقا )

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

morteeza
01-09-2012, 18:32
ببخشید کسی میتونه اینو واسه من تفسیر کنه:

سه ماه 128 دمو؟ من که یه مگ گرفتم؟ چرا هنوز وصل نشده؟ بخاطر اینه سرعتم در حد دیال آپه؟:grrr:

mehrshadmmm
01-09-2012, 18:48
ببخشید کسی میتونه اینو واسه من تفسیر کنه:

سه ماه 128 دمو؟ من که یه مگ گرفتم؟ چرا هنوز وصل نشده؟ بخاطر اینه سرعتم در حد دیال آپه؟:grrr:

ای بابا چرا کسی به من نمیگه این صفحه مشترکین از کجا اومده؟؟آدرسش چیه؟؟؟؟ :37:

morteeza
01-09-2012, 19:04
ای بابا چرا کسی به من نمیگه این صفحه مشترکین از کجا اومده؟؟آدرسش چیه؟؟؟؟ :37:

stratocaster
01-09-2012, 19:09
دوستان اگر پنل هنوز مشکل داره ترافیک رو حساب نمیکنه بزاریم دانلود

hellpatrol
01-09-2012, 20:02
دوستان اگر پنل هنوز مشکل داره ترافیک رو حساب نمیکنه بزاریم دانلود

دوست عزیز این هنوز نشون نمیده ولی قبلی رو برید هنوز هم نشون میده.اون انگلیسی کار میکنه