PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

Joaquin
19-08-2012, 11:47
میگن اهواز وضعش خوب نیست؟؟!!
من 512 6 گیگ 1 ماهه گرفتم (تو اهواز) تو روز سرعت دانلودم حداقل 55 هست و تو بعضی ساعات تا 130 هم میرسه بعضی وقت ها هم رو 100 ثابت میمونه دانلود شب هم به غیر از ماه رمضون (که چه خوب شد تموم شد) تا 50 میرسه و حداقلش 30 هست.

به نظرم برای اهواز بد نیست. نمیدونم دوستان چه طور میگن تو اهواز افتضاحه؟؟!!

پینگم هم همیشه حدود 30-40 هست:20:

farhad200
19-08-2012, 12:07
دوست عزیز gorjy من هم اهوازم 1 مگ با ترافیک 40 گرفتم........سرعت دانلود توی روز 20...10...4 ...شب به بایت میرسه یعنی زیر 1 کیلوبایت.....یعنی این همه ادم از اهواز دارن میان میگن مشکل دارن با سرعت حرفشون قبول نیست فقط تو راست میگی؟

shahab.hiro
19-08-2012, 12:08
من استان هرمزگان ، شهرستان میناب !
یعنی پس مودم وای فای بگیریم تا بهتر باشه؟

اگه تو خونه تون خوب آنتن میده مودم داخلی وای فای بگیر اگر هم که آنتن دهیش اونجا کمه مودم بیرونی بگیر

shahab.hiro
19-08-2012, 12:15
قم-ساعت 13-سرویس 1مگ:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
چرا پینگی که از Dos میگیرم 300 هستش ولی اسپید تست 65 نشون میده؟کدوم درسته؟

GHOST RECON
19-08-2012, 12:19
دوست عزیز gorjy من هم اهوازم 1 مگ با ترافیک 40 گرفتم........سرعت دانلود توی روز 20...10...4 ...شب به بایت میرسه یعنی زیر 1 کیلوبایت.....یعنی این همه ادم از اهواز دارن میان میگن مشکل دارن با سرعت حرفشون قبول نیست فقط تو راست میگی؟
براي اينكه كاربر مبين نت هزار دفعه گفت سرويس 1 مگ ليميت شده
سرويس اين دوستمون 512 هست

----------------------------

خداییش شما هم مثل کاربر مبین نت حرف می زنید. تقصیر ماست که کل اقتصاد کشور از خوزستان تامین میشه اما امکانات اینجا به صفر هم نمیرسه. تقصیر ماست که بندر ماهشهر دومین قطب صنعتی ایران باید همچین وضعیتی داشته باشه و کیف و حالش رو شما تهرانی ها ببرید. همه اینا تقصیر ماست. دوست عزیز اگر شما بخواهید ما سکوت میکنیم چون خون شما از ما رنگین تر است.
اينم از همشهري خودتون

من 512 6 گیگ 1 ماهه گرفتم (تو اهواز) تو روز سرعت دانلودم حداقل 55 هست و تو بعضی ساعات تا 130 هم میرسه بعضی وقت ها هم رو 100 ثابت میمونه دانلود شب هم به غیر از ماه رمضون (که چه خوب شد تموم شد) تا 50 میرسه و حداقلش 30 هست.

ببين دوست عزيز محل تولد هيچكس دست خودش نيست
سياست فعلي ميگه شهر مرزي امكاناتش كمتر باشه كه اگه جنگ شد ، زدنش خسارت مالي كم باشه
ولي ديگه مهم نيست خسارت جاني اي كه طي اين چند سال به مردم اين مناطق وارد ميشه چقدره
هيچ انساني حتي حاظر نيست دشمنش تو اين شرايط زندگي كنه چه برسه هموطنش منم يكي از همونا ولي چكار ميتونم بكنم ؟ ( تازه همين پستمم به خاطر زدن حرف سياسي ميان حذف ميكنن)
بحث ما سر وايمكسه من ميگم اگه وضعيت وايمكس تو شهر شما خرابه وقتي كسي سوال ميكنه بگو وضعيتش تو شهر ما كه داغونه ولي ديگه نگو همه جا افتضاحه

new_folder
19-08-2012, 12:58
یعنی 18 کیلوبایت

شما اهوازی؟؟؟
چه مودم و تعرفه ای داری؟؟

تعرفه 1 مگ >>>> ماهشهر

بخیال خودم سرعتش خوبه

در ضمن این چه عکسیه برای آواتارت گذاشتی، عکس شیطان میذاشتی خیلی بهتر بود

infernalboy
19-08-2012, 13:26
سلام
بچه ها بین تهران اصفهان و کاشان در حرکتم.نمیدونم تنها گزینه مبین نته یا نه.بعد این جیبی هاش خوب جواب میده یا اوم مدلش که برق میخواد بهتر جواب میده؟

mostafa1325
19-08-2012, 13:37
سلام کسی هست بخواد مودمش رو بفروشه؟ لطفا پیام خصوصی بدین

emprator_kochak
19-08-2012, 14:13
خوزستان اندیمشک
512 سرعت توی ساعاتی که استفاده میکنم ظهر و سر شب 20 10 5
دانلود شب هم دیال آپ میشه
خدا لعنتشون کنه
از پشتیبانیشون برای نظر سنجی زنگ زدن هرچی از دهنم در اومد بهشون گفتم
کلاه بردارا

Amir ShamsAbadi
19-08-2012, 14:49
دقیقا همینه ساعت 3:30 به بعد سرعت دانلود من به 150 میرسه- 2مگ گرگان

saeediranzad
19-08-2012, 15:10
سلام
واجب شد که من هم وضعیتم را بگم:
اهواز،512 یکساله (درحال اتمام طرح): سرعت دانلود میانگین در بهترین ساعت 64، در ساعت شبانه خوب >میانگین 15-20 ؛ بد >زیر 0-5 کیلوبایت
در این یکسال فقط از جمعه ها راضی بودم؛ چم مجانی بود و هم سرعت خوب بود. بخصوص همین جمعه آخری.
الان هم یکماهه تمدید میکنم؛ چون وضعیتم مشخص نیست؛ خیلی حیف میشه که دیگه جمعه مجانی نیست.

M.R.S.
19-08-2012, 15:46
کسی نیست از بندرعباس سرویس داشته باشه؟
شبانه اش چطوره؟

مبین نت
19-08-2012, 16:49
دوستان مشکل عجیبی پیدا کردم با dx350
وای فایش که اصلا روشن نمیشه با کابل لن هم همینطور!
البته من شیراز هستم
مشکل از مودمه آره؟

با پشتیبانی تماس بگیرید ، مودمتونم روشن باشه ... احتمالا درقسمت وای فای با مشکل insert wifi dongle to enable مواجه هستید ... مشکل خاصی نیست فقط باید تیکت زده بشه 24 تا 72 ساعت مرتفع میشه ...

مبین نت
19-08-2012, 16:54
دوستان ممنون میشم بگید چجوری میشه رمز 1234567890 رو عوض کرد + همچچنین اسمش رو که همون اسمه مودم رو میندازه.
مرسی

در آدرس بار مرورگرتون تایپ کنید 192.168.1.1
اگه مودمتون از نوع bm632 هست در قسمت basic سپس wlan هم اسم و هم پسوورد قابل تغییر است ...

مبین نت
19-08-2012, 17:00
خداییش شما هم مثل کاربر مبین نت حرف می زنید. تقصیر ماست که کل اقتصاد کشور از خوزستان تامین میشه اما امکانات اینجا به صفر هم نمیرسه. تقصیر ماست که بندر ماهشهر دومین قطب صنعتی ایران باید همچین وضعیتی داشته باشه و کیف و حالش رو شما تهرانی ها ببرید. همه اینا تقصیر ماست. دوست عزیز اگر شما بخواهید ما سکوت میکنیم چون خون شما از ما رنگین تر است.

خیر دوست عزیز اما هفته گذشته واستون چک کردم و از مسئولین پرسیدم تقریبا از استانهایی هستید که عوامل فروشتون فقط نقش فروششونو بخوبی اجرا میکنن و تابحال گزارش مبنی بر مشکلات و ... ارسال نشده ... کمی باید مسئولین شهرتونم به فکر باشن ...

یکی از دوستان بنده در همون اهواز سال گذشته از شاتل داشتن اما امسال بدلیل مشکلات مخابراتی اومدن مبین نت گرفتن که راضی هستند ... از معدود کسایی که شاید اهواز راضی هستند ...

مبین نت
19-08-2012, 17:02
سلام
بچه ها بین تهران اصفهان و کاشان در حرکتم.نمیدونم تنها گزینه مبین نته یا نه.بعد این جیبی هاش خوب جواب میده یا اوم مدلش که برق میخواد بهتر جواب میده؟

مودمهای جیبی باید به بی تی اس نزدیک باشن تا کیفیت مطلوبی داشته باشن وگرنه توصیه نمیشه ...

shahab.hiro
19-08-2012, 17:39
قم-ساعت 13-سرویس 1مگ:

کسی نمیدونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟

مبین نت
19-08-2012, 17:55

اسپیدتست ... در ضمن درزمان تست تمامی برنامه های جانبی مربوط به اینترنت بایستی غیرفعال باشد ...

تست مودم یو اس بی مبین نت :

ice-man
19-08-2012, 18:30
سلام. من وایمکس ایرانسل مدم bm632w دارم
میخواستم مودمم رو به خاطر یه سری مشکلات ریست کنم .
باید چه اطلاعاتی رو از کانفیگی که الان دارم یادداشت کنم تا بتونم بعد ریست شدن خودم کانفیگش کنم و نیاز به کارشناس ایرانسل نداشته باشم

Joaquin
19-08-2012, 18:40
سلام. من وایمکس ایرانسل مدم bm632w دارم
میخواستم مودمم رو به خاطر یه سری مشکلات ریست کنم .
باید چه اطلاعاتی رو از کانفیگی که الان دارم یادداشت کنم تا بتونم بعد ریست شدن خودم کانفیگش کنم و نیاز به کارشناس ایرانسل نداشته باشم
اینجا تاپیک مبین نته

esmaelnz
19-08-2012, 20:29
من توی تهران به جز چند روز ماه رمضون که واقعا مزخرف بود سرعتم همیشه از 60 پایین نمیاد و اشتراکم هم 512 هست و راضیم

shahab.hiro
19-08-2012, 21:11
دقیقا همینه ساعت 3:30 به بعد سرعت دانلود من به 150 میرسه- 2مگ گرگان

شهرهای شمالی که رتبه اول رو تو کیفیت اینترنت دارن.هرچی به سمت جنوب کشور میایم اوضاع خراب میشه

shahab.hiro
19-08-2012, 21:13
من توی تهران به جز چند روز ماه رمضون که واقعا مزخرف بود سرعتم همیشه از 60 پایین نمیاد و اشتراکم هم 512 هست و راضیم

اکثرا از 512 و 2 مگ راضی هستن.مشکل اصلی مال 1 مگی هاست که سرشون کلاه رفته

mehdixp
19-08-2012, 21:50
یه مشکل عجیبی که من دوروزه با مبین نت دارم اینه که با گوشی اندرویدی و اپلیکیشنهای خود گوگل مثل تاک یا گوگل ریدر یا جیمیل نمی تونم وارد اکانت گوگلم بشم.ولی با مرورگر گوشی مشکلی نداره.روی پی سی هم مشکلی نداره.اول فکر کردم مشکل از گوشیه.کلی باهاش ور رفتم و اخرش ریست فکتوری کردم درست نشد.بعد با جی پی ار اس خود گوشی تست کردم دیدم همه جا میره و تو اکانتها هم وارد میشه ولی با مبین نت مشکل داره.

کسی همچین مشکلی داره؟

mostafa1325
19-08-2012, 22:19
سلام کسی هست بخواد مودم رو بفروشه؟

kamran2000
20-08-2012, 00:52
براي شبانه بايد ساعت 2 مودم رو روشن خاموش كنيم يا اتومات ميره رو شبانه؟
البته شبانه كه چه عرض كنم...... ديشب سرعت بيشتر از 10 نشد.

T_L_O_T_D
20-08-2012, 01:16
کیفیت مودم جیبیش چه طوره؟ کسی داره؟ ارزش داره اصلا؟

seetherali
20-08-2012, 01:47
دوستانه مدافع حقوق مبين نت كلاهبردار بگن وقتي به قول شما توي بعضي از شهر ها سرويسشون افتضاحه پس چرا خدمات اراعه ميدن ؟! و اينكه يك مگ ليميت شده هست مشكل منه واقعا ؟!‌ اينجا همسايمون شاتل گرفته, سرعت روزانه بالاي 200 كيلوبايت, شبانه هم ثابت 60-70 .. خودم امتحان كردم. اي كاش يه ماه صبر ميكردم و شاتل ميگرفتم يا حداقل اونقدر پول داشتم كه مودم مبين نت رو خوردش كنم برم سراغ شاتل . اين عكس رو هم ديشب گرفتم كه دورهمي بخنديم :

البته مبين نت امشب تركونده و روي 10 كيلوبايت هست ! كلا مبين نت براي من فقط همون بيست روز اول خوب بود و بس.

saeediranzad
20-08-2012, 02:41
قم-ساعت 13-سرویس 1مگ:

شما با Dos کجا را پینگ میکنی؟ با اسپید تست که سرور تهران را پینگ کردی.

farhad200
20-08-2012, 03:09
خدا رو شکر 5 روز مونده تا تموم شه....بعدش مودم رو پرت میکنم تو خیابون...میرم adsl میگیرم

new_folder
20-08-2012, 03:45
یه سوال داشتم که اگه کاربر مبین نت جواب بده بهتره

چرا با وی پی ان سرعت دانلودم بیشتره؟ خیلی برام عجیبه وقتی وی پی ان رو قطع میکنم سرعت دانلود منیجر به شدت افت میکنه. لینک های دانلود مال هر سایتی باشه فرقی نمیکنه. سوال شده برام. اگه کسی میدونه جواب بده.

امروز سرعت دانلود بین 120-130 چسپونده بود باورم نمیشد (با وی پی ان). اما بدون وی پی ان بین 30 تا حدود 60 سرعت میده

shahab.hiro
20-08-2012, 06:00
شما با Dos کجا را پینگ میکنی؟ با اسپید تست که سرور تهران را پینگ کردی.

با Dos آی پی 4.2.2.4 رو که دوستان دادن پینگ کردم.مگه میشه با اسپید تست سرور قم رو هم پینگ کرد؟

shahab.hiro
20-08-2012, 07:32

چرا با وی پی ان سرعت دانلودم بیشتره؟ خیلی برام عجیبه وقتی وی پی ان رو قطع میکنم سرعت دانلود منیجر به شدت افت میکنه. لینک های دانلود مال هر سایتی باشه فرقی نمیکنه. سوال شده برام. اگه کسی میدونه جواب بده.

امروز سرعت دانلود بین 120-130 چسپونده بود باورم نمیشد (با وی پی ان). اما بدون وی پی ان بین 30 تا حدود 60 سرعت میده

آره واسه منم با free gate سرعت دانلودم بهتره البته 120----130 نمیرسه.بهترین حالتش 70-----80 بود

*Forgotten*
20-08-2012, 08:31
دوستان من از دانلود شبانه زیاد دانلود میکنم قبل از رمضان اوضاع دانلود بهتر بود و تا الان هم که اوضاع فاجعه بار هست

مشکلی که من دارم اینه که 95 درصد از دانلود هام همیشه مشکل دارن
مثلا همین چند وقت پیش یه بازی دانلود کردم که 10 پارت هست به صورت rar بود ولی 9 پارتش دچار مشکل شده بود و باز نمیشد یا باید repair ميكرىم و يا دانلود دوباره
ولی موضوع به اینجا ختم نمیشه من الان هرچی دانلود میکنم توی extract كرىن فايل ها هميشه فايلا بيشترشون دچار خرابي و مشكل هستند
بیشتر این مشکلات بنظرم از نوسانات زیاد مبین نت هست
در ضمن از لیچر های پولی استفاده میکنم از نظر کیفیت خدمات و کانشن در حد عالی هستند
دیشب دانلودم تموم شده بود ولی از 6 گیگ دانلود 4 گیگش extract نميشد
فقط اوضاع تورنت برام خیلی بهتره و مجبورم بیشتر به سمت تورنت برم
میخاستم ببینم دوستان دیگه که دانلود شبانه دارن اوضاع دانلودشون چطوره احتمال خرابی در فایلاشون چطوره ؟؟؟؟؟

shahab.hiro
20-08-2012, 09:41
دوستان من از دانلود شبانه زیاد دانلود میکنم قبل از رمضان اوضاع دانلود بهتر بود و تا الان هم که اوضاع فاجعه بار هست

مشکلی که من دارم اینه که 95 درصد از دانلود هام همیشه مشکل دارن
مثلا همین چند وقت پیش یه بازی دانلود کردم که 10 پارت هست به صورت rar بود ولی 9 پارتش دچار مشکل شده بود و باز نمیشد یا باید repair ميكرىم و يا دانلود دوباره
ولی موضوع به اینجا ختم نمیشه من الان هرچی دانلود میکنم توی extract كرىن فايل ها هميشه فايلا بيشترشون دچار خرابي و مشكل هستند
بیشتر این مشکلات بنظرم از نوسانات زیاد مبین نت هست
در ضمن از لیچر های پولی استفاده میکنم از نظر کیفیت خدمات و کانشن در حد عالی هستند
دیشب دانلودم تموم شده بود ولی از 6 گیگ دانلود 4 گیگش extract نميشد
فقط اوضاع تورنت برام خیلی بهتره و مجبورم بیشتر به سمت تورنت برم
میخاستم ببینم دوستان دیگه که دانلود شبانه دارن اوضاع دانلودشون چطوره احتمال خرابی در فایلاشون چطوره ؟؟؟؟؟

من که تابحال همچین مشکلاتی نداشتم.شاید سایتهایی که ازشون دانلود میکنی لینک هاشون مشکل دارن

T_L_O_T_D
20-08-2012, 09:53

فرقش اینه که شما سرور داخل رو با speedtest تست می کنی و با dos 4.2.2.4 خارج از کشوره. پینگ داخل کشوری شما چیزی حدود 90. و با سرور های خارجی در بهتین حالت 300.

GHOST RECON
20-08-2012, 09:55
دوستانه مدافع حقوق مبين نت كلاهبردار بگن وقتي به قول شما توي بعضي از شهر ها سرويسشون افتضاحه پس چرا خدمات اراعه ميدن ؟! و اينكه يك مگ ليميت شده هست مشكل منه واقعا ؟!‌ اينجا همسايمون شاتل گرفته, سرعت روزانه بالاي 200 كيلوبايت, شبانه هم ثابت 60-70 .. خودم امتحان كردم. اي كاش يه ماه صبر ميكردم و شاتل ميگرفتم يا حداقل اونقدر پول داشتم كه مودم مبين نت رو خوردش كنم برم سراغ شاتل . اين عكس رو هم ديشب گرفتم كه دورهمي بخنديم :

البته مبين نت امشب تركونده و روي 10 كيلوبايت هست ! كلا مبين نت براي من فقط همون بيست روز اول خوب بود و بس.

نه مشكل شما نيست كلاهبرداريه مبين نته ( بحث ما كلا يه چيز ديگه بود حداقل زحمت خوندنشو ميكشيدي )
شاتل ؟؟؟؟؟؟؟ ( يه شركتي رو ميگفتي كه زير 99 درصد كاربرا به دزد بودنش اعتقاد داشته باشن نه شاتل )

---------------------------------------------------------------------------------
من ديشب نميدونم سرعت چند بوده ولي از دانلود هايي كه داشتم دانلود منيجر 1.2 گيگ دانلود كرده صبح كه بيدار شدم انرژي مضاعف گرفتم
اينم عكسش ( اونايي كه دورش خط قرمز كسيدم واسه ديشبه )

x.violet
20-08-2012, 10:10
آخه کسی اینجا از استان هرمزگان هست که منو راهنمایی کنه؟ من از شهر میناب هستم. توی یه پانسیونم که خط تلفن نداره و نمیتونم ای دی اس ال داشته باشم! اگه مبین نت کفایت کنه برام که خیلی عالی میشه ولی اگه خوب نباشه باید برم دنبال خط تلفن! و خلاصه دردسر داره!!!! راستی فروشنده ی مبین نت اینجا، به من گفت دکلشون اتفاقا نزدیک به همون محلیه که من زندگی میکنم. حالا با این وجود احتمالش هست که از سرعتش راضی باشم؟ بازم میگم من استفاده ی دانلودی زیادی ندارم و فقط واسه پیج باز کردن میخوام در حد فیس بوک مثلا. البته با استفاده از وی پی ان وفیلتر شکن و اینا! راستش من یه بار رفتم نمایندگیش طرح هایی که معرفی کرد یکیش بود که 512 بود و یک ساله و باید 200 هزارتومن پرداخت میکردیم، به نظرم اون برام مناسب اومد تا اگه راضی هم نبودم حداقل زیاد ضرر نکرده باشم! حالا این طرح کسی میدونه مودمش چه مدلیه و آیا خوبه و آیا میشه با تبلت هم ازش استفاده کرد؟ اخه دیگه وقت نکردم برم از نمایندگی باز بپرسم اینارو! اصلا یادم نیس بقیه طرحاش چه جوری بود!!!! حالا کسی هست منو راهنمایی کنه؟ زیر یک سال نداره؟ مثلا یک ماه! تا اگه نخواستیم یا سرعتش خوب نبود، دیگه ولش کنیم بریم سراغ یه چیز دیگه؟ !!! به نظرم باید یه امکان تست کردن سرعت رو میداد این شرکت!

در مورد طرح های زیر یک سال و کوتاه مدتش منو راهنمایی کنین لطفاً! مخصوصا شما جناب مبین نت. ممنونم.

my3160
20-08-2012, 10:25

کدوم منطقه سکونت داری عزیز؟
منم 512 دارم اما پینگم خیلی خوب باشه بالای 100 و سرعت شبانه هم زیر 10 کیلو بایت- سرعت روز خوبه
قبلا سرعت شبانه حداقل 50 بود!!!منظورم 4 ماه پیش

sei_pm
20-08-2012, 10:29
داخل پنل کاربری سایت گزینه تغییر پسورد وجود نداره ؟!!!!

جناب مبین نت میشه پاسخ این سوال رو هم بدید ؟

my3160
20-08-2012, 10:38
براي اينكه كاربر مبين نت هزار دفعه گفت سرويس 1 مگ ليميت شده
سرويس اين دوستمون 512 هست

----------------------------

اينم از همشهري خودتون

ببين دوست عزيز محل تولد هيچكس دست خودش نيست
سياست فعلي ميگه شهر مرزي امكاناتش كمتر باشه كه اگه جنگ شد ، زدنش خسارت مالي كم باشه
ولي ديگه مهم نيست خسارت جاني اي كه طي اين چند سال به مردم اين مناطق وارد ميشه چقدره
هيچ انساني حتي حاظر نيست دشمنش تو اين شرايط زندگي كنه چه برسه هموطنش منم يكي از همونا ولي چكار ميتونم بكنم ؟ ( تازه همين پستمم به خاطر زدن حرف سياسي ميان حذف ميكنن)
بحث ما سر وايمكسه من ميگم اگه وضعيت وايمكس تو شهر شما خرابه وقتي كسي سوال ميكنه بگو وضعيتش تو شهر ما كه داغونه ولي ديگه نگو همه جا افتضاحه

این حرفا هم نیست!مگه تبریز یا مشهد گوشه کنار ایران نیستن اما امکاناتشون نسبت به اهواز خیلی خیلی بهتره.بهرحال جای بحث زیاده
اما اگه اینجا فعال بوده باشی ،حتما دیدی اکثر کاربرای اهوازی اعلام مشکل کردن
6 ماه آقایون میخان دکل بزنن!حتما باز مشکل تحریم ها رو مطرح میکنن

yuzarsiff
20-08-2012, 11:51
من نمی دونم بعضیا چه سودی می برن میان اینجا متعصبانه از مبین نت دفاع می کنند !
امیدوارم به زودی به وضعیت ما دچار شدید تا بفهمید مبین نت واقعی یعنی چی ...

GHOST RECON
20-08-2012, 12:16
این حرفا هم نیست!مگه تبریز یا مشهد گوشه کنار ایران نیستن اما امکاناتشون نسبت به اهواز خیلی خیلی بهتره.بهرحال جای بحث زیاده
اما اگه اینجا فعال بوده باشی ،حتما دیدی اکثر کاربرای اهوازی اعلام مشکل کردن
6 ماه آقایون میخان دکل بزنن!حتما باز مشکل تحریم ها رو مطرح میکنن
دونه دونه شهرا رو برات نام ببرم
از تايباد بگير بيا پايين تا برسي به سيستان و بلوچستان همه شهر هاي مرزي هستند و امكاناتشون در حداقل هست حتي كمتر از مرز غربي
توي غرب هم كه خودتون هستيد ميدونيد چه خبره علاوه بر شهر شما شهر هاي مرزي ديگه اي هم هستند

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
در كل من ديگه حرفي ندارم بشينيد هي اعصابتونو خورد كنيد فحش بديد به مبين نت و ديگران مطمئن باشيد با همين روش ميان و به تمام مشكلاتتون رسيدگي ميكنن
مبين نت هم به خاطر طرفداري هاي من بهم پول نميده كه هر روز بيام اينجا بحث كنم

خداحافظ

shahab.hiro
20-08-2012, 12:21
:11: آقایون این چند روزه دارید خیلی به هم میپرید بابا بیخیال ارزش اعصاب خوردی رو نداره :11:

mostafa1325
20-08-2012, 12:30
سلام هزینه انتقال مودم ایرانسل به مبین نت چقدر درمیاد؟

farhad200
20-08-2012, 16:55
اقای gost خواهشن اسپم ندید اینجا مشکلات رو مطرح میکنن...شما که مشکلی ندارین خدا رو شکر...پس دیگه بیخودی از چیزی که اطمینان نداری دفاع نکن

aliprince
20-08-2012, 17:11
آخه کسی اینجا از استان هرمزگان هست که منو راهنمایی کنه؟ من از شهر میناب هستم. توی یه پانسیونم که خط تلفن نداره و نمیتونم ای دی اس ال داشته باشم! اگه مبین نت کفایت کنه برام که خیلی عالی میشه ولی اگه خوب نباشه باید برم دنبال خط تلفن! و خلاصه دردسر داره!!!! راستی فروشنده ی مبین نت اینجا، به من گفت دکلشون اتفاقا نزدیک به همون محلیه که من زندگی میکنم. حالا با این وجود احتمالش هست که از سرعتش راضی باشم؟ بازم میگم من استفاده ی دانلودی زیادی ندارم و فقط واسه پیج باز کردن میخوام در حد فیس بوک مثلا. البته با استفاده از وی پی ان وفیلتر شکن و اینا! راستش من یه بار رفتم نمایندگیش طرح هایی که معرفی کرد یکیش بود که 512 بود و یک ساله و باید 200 هزارتومن پرداخت میکردیم، به نظرم اون برام مناسب اومد تا اگه راضی هم نبودم حداقل زیاد ضرر نکرده باشم! حالا این طرح کسی میدونه مودمش چه مدلیه و آیا خوبه و آیا میشه با تبلت هم ازش استفاده کرد؟ اخه دیگه وقت نکردم برم از نمایندگی باز بپرسم اینارو! اصلا یادم نیس بقیه طرحاش چه جوری بود!!!! حالا کسی هست منو راهنمایی کنه؟ زیر یک سال نداره؟ مثلا یک ماه! تا اگه نخواستیم یا سرعتش خوب نبود، دیگه ولش کنیم بریم سراغ یه چیز دیگه؟ !!! به نظرم باید یه امکان تست کردن سرعت رو میداد این شرکت!

در مورد طرح های زیر یک سال و کوتاه مدتش منو راهنمایی کنین لطفاً! مخصوصا شما جناب مبین نت. ممنونم.

خوب شما اگه خط تلفن نداری چاره دیگه ای هم نداری
مشکلات مبین نت و افت سرعت هاش مال کمبود پهنای باندشه نه فاصله دکل. البته فاصله زیاد دکل مشکلاتت رو بیشتر میکنه!
طرح حای یک ماهه هم دارن میتونی بری توی سایتشون ببینی ولی باید مودم رو ازشون بخری که قیمت اونم تو سایت هست. اما اگر این 1 ساله 200 تومنی رو بگیری یک مودم رایگان میدن. البته ماهانه به نظر من بهتره چون 110ت مودم + 20ت اشتراک میشه 130ت و اگر بد باشه 70ت کمتر ضرر میکنی. تعرفه های کامل رو تو سایت میتونی بگیری. به نظر من یکساله نگیر چون اگر بد باشه بیخ ریشت میمونه. اگر مودم وای فای بگیری میتونی با تبلت هم (اگر تبلتت مودم بی سیم داشته باشه) وصل بشی.

لیست تعرفه ها:

mobinnet.ir/browse.aspx?CatID=2&ContentID=21

لیست و قیمت مودم ها

adcomputer
20-08-2012, 18:30

تایید میشه. البته خیلی وقته vp@n برای من کار نمیکنه اما قبلاً اینطور بود. در مورد اینکه چرا اینطوریه هم باید از خودشون بپرسی.

ashkan8819
20-08-2012, 18:48
يه سوال دوستان موقع ثبت نام كارت دانشجوي كافيه براي ثبت نام سرعت ٥١٢ يا نامه هم ميخواد ؟؟؟

arman4459
20-08-2012, 20:00
دوست عزیز مبین نت
اولا سپاسگزارم که بالاخره یک جوابی میدید و بهتر از اینه که دوستان با خودشون بحث کنند.
دوماً من سمنان هستم و جمله جاهایی که در زمینه شماست.میخواستم سرویس بگیرم با توجه به اینکه هیچ انتخاب دیگری فعلا موجود نیست.منظقه ما شنا شهر سمنان به نام شهرک روزیه است .میخواستم بدونم دقیقا آنتن بی تی اس کجا به ما نزدیک و ایا اون منطقه که هستیم سرعت قابل قبول یا ناپایدار.اگر خواستید مشخصات منزل دقیق براتون پیام خصوصی کنم.

shahab.hiro
20-08-2012, 21:55
يه سوال دوستان موقع ثبت نام كارت دانشجوي كافيه براي ثبت نام سرعت ٥١٢ يا نامه هم ميخواد ؟؟؟

نه نامه نمیخواد

my3160
20-08-2012, 22:48
بچه ها این خبر رو که تو سایت خبری انتخاب امده رو بخونید، جالبه!

S_ALI_A
21-08-2012, 00:03
اقا میدونم اینجا جاش نیس. لطفا کمک کنید. یه برنامه میخام ک بهش لیست بدم که چه برنامه هایی از اینترنت استفاده کنن. مرسی

مبین نت
21-08-2012, 09:16

دوست عزیز اگه میذاشتین یه دقیقه بعد از شروع دانلود عکس میگرفتید خیلی بهتر بود ... شما دانلودو که استارت کردید عکس گرفتید ...

مبین نت
21-08-2012, 09:22

فعلا برای طرحهای سالیانه 3 مودمو ختصاص دادن ، هر3 مودم مجهز به وای فای هستند و با تبلتتون میتونید ازش استفاده کنید ... تعرفه های ماهانه هم هست ، سرعت 512 با حجم 2 گیگابایت 105.000 ریال + مودم 1.155.000 ریال + 80.000 ریال هزینه نصب و تحویل ...

مبین نت
21-08-2012, 09:25

این موردو چک کنید ، ضمنا سرعتتون میتونه بسته به آی پی که دریافت میکنه متغیر باشه به مثابه وی پی انهای رایگانی که شاید ازش استفاده میکنید و با شلوغ شدن و تعدد کاربر افت سرعت دارند ...

مبین نت
21-08-2012, 09:27
جناب مبین نت میشه پاسخ این سوال رو هم بدید ؟

تغییر پسوورد چی ؟ لاگین برای ورود به صفحه مشترکین ؟! وای فای ؟!

مبین نت
21-08-2012, 09:29
سلام هزینه انتقال مودم ایرانسل به مبین نت چقدر درمیاد؟

از 15 تا 25 هزار تومن ...

مبین نت
21-08-2012, 09:41
دوست عزیز مبین نت
اولا سپاسگزارم که بالاخره یک جوابی میدید و بهتر از اینه که دوستان با خودشون بحث کنند.
دوماً من سمنان هستم و جمله جاهایی که در زمینه شماست.میخواستم سرویس بگیرم با توجه به اینکه هیچ انتخاب دیگری فعلا موجود نیست.منظقه ما شنا شهر سمنان به نام شهرک روزیه است .میخواستم بدونم دقیقا آنتن بی تی اس کجا به ما نزدیک و ایا اون منطقه که هستیم سرعت قابل قبول یا ناپایدار.اگر خواستید مشخصات منزل دقیق براتون پیام خصوصی کنم.

سلام
شما در منطقه انتهایی پوشش داخلی هستین ، بعد از میدان جهاد سمنان فکر کنم ...
در بلوار بسیجتون مشترک داریم حتی مشترک یو اس بی !! بازم برای اطمینان بیشتر مودم یکی از دوستاتونو میتونید بگیرید و تست کنید با وجود اینکه بنظر میاد در محدوده میدان گلستان تا شهرک روزیه شما برج و ساختماانهای بلند آنچنانی نیست ...

مبین نت
21-08-2012, 09:42

کارت دانشجویی کافیست ...

KING iMAN
21-08-2012, 11:20
انتخاب بهترین اپراتور اینترنت پرسرعت(کلیک کنید) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %203c6MQ)

M.R.S.
21-08-2012, 12:06
بچه ها این خبر رو که تو سایت خبری انتخاب امده رو بخونید، جالبه!

اینطور که پیداست خیلی ها از مبین نت شاکین......منو بگو که می خواستم از پارس آفلاین بیام مبین نت

hesam_q&q
21-08-2012, 12:29
بعد از چند وقت باید بگم مبین نت خیلی خوب شده من در ساعات رایگان قشنگ 6
-7 گیگ دانلود میکنم خیلی سرعتش خوب شده البته من سرویس 2مگ دارم توی روز هم با 350_400 دانلود میکنه

kamran2000
21-08-2012, 12:47
-7 گیگ دانلود میکنم خیلی سرعتش خوب شده البته من سرویس 2مگ دارم توی روز هم با 350_400 دانلود میکنه
شما كجاي ايران هستين؟
من كه 1مگ گرفتم . روز ها حداكثر 125-130 (با نوسان از 130 ميره 80-90 دوباره ميره 130 ) . شب ها 2 به بعد حداكثر 15 بعضي موقع ها 5-4-3-2-1-0.........قطع ميشه و مودم تكون ميدم دو تا فحش ميدم و خاموش ميكنم ميخوابم.

hesam_q&q
21-08-2012, 13:44
شما كجاي ايران هستين؟
من كه 1مگ گرفتم . روز ها حداكثر 125-130 (با نوسان از 130 ميره 80-90 دوباره ميره 130 ) . شب ها 2 به بعد حداكثر 15 بعضي موقع ها 5-4-3-2-1-0.........قطع ميشه و مودم تكون ميدم دو تا فحش ميدم و خاموش ميكنم ميخوابم.

من قشم هستم

tasmin
21-08-2012, 14:40

حالا خوبه تونستی بعد از چند وقت به حداقل سرعتی که پولش رو دادی برسی، به نظر من کلا مبین نت سرویس درست حسابی نمیده و هیچ تعهدی هم نداره

rezamaldinii
21-08-2012, 14:56
سلام

کیفیت سرویس مبین نت تو شهرهای جنوبی چطوره ؟ مثلا تو آبادان ؟

farhad200
21-08-2012, 15:05
سلام

توی خوزستان خیلی خیلی خیلی افتضاحه...من دارم روز شماری میکنم فقط این ماهم تموم بشه برم از جای دیگه اینترنت بگیرم

arash59b
21-08-2012, 15:07
سلام

خوب نیست

یه زحمتی بکش قبل از دادن پست حداقل نگاهی به چند صفحه اخیر بنداز

new_folder
21-08-2012, 16:01
این موردو چک کنید ، ضمنا سرعتتون میتونه بسته به آی پی که دریافت میکنه متغیر باشه به مثابه وی پی انهای رایگانی که شاید ازش استفاده میکنید و با شلوغ شدن و تعدد کاربر افت سرعت دارند ...

ببخشید من چیرو باید چک کنم؟ لابد چک کردم که میگم. یکی از دوستان تو این تاپیک هم همین مشکل رو دارند. من شاید همیشه نتونم از وی پی ان استفاده کنم. و این یعنی افت سرعت. دلیلش چی میتونه باشه آقای مبین نت؟؟؟؟ خیلی ضروریه خواهشها یه راهنمایی درست بفرمایید. در ضمن با اینکه وی پی ان من رایگانه اما سرعت خوبی داره.

mostafa1325
21-08-2012, 16:14
سلام هرکسی قصد فروش مودم indoor مبین نت رو داره به ادرس زیر یه ایمیل بزنه
mostafa1325@yahoo.com

M.R.S.
21-08-2012, 16:17
سلام

کسی اگه بندرعباس سرویس داره هم نظرشو بگه لطفا

arash59b
21-08-2012, 16:18
ببخشید من چیرو باید چک کنم؟ لابد چک کردم که میگم. یکی از دوستان تو این تاپیک هم همین مشکل رو دارند. من شاید همیشه نتونم از وی پی ان استفاده کنم. و این یعنی افت سرعت. دلیلش چی میتونه باشه آقای مبین نت؟؟؟؟ خیلی ضروریه خواهشها یه راهنمایی درست بفرمایید. در ضمن با اینکه وی پی ان من رایگانه اما سرعت خوبی داره.

اگه از سا*کس استفاده می کنی این افزایش سرعت طبیعی و برای همه همینطوره

ekf2000
21-08-2012, 16:29
یه نصیحت دوستانه
فعلا نگیر که کلا کیفیت بده
بدتر از اون اینه که یک روز میری حجمت روچک میکنی کاری هم نکردی میبینی یک گیگ دو گیگ ازحسابت حجم کم شده هرچی هم بگی میگن مصرف کردی
یکی دوستان میگفت طی یک هفته اینترنتش قطع شده چک کرده دیده 14گیگ حجمش رو زده مصرف کرده
تازه سرعتش هم رو دویست باشه چه جور میشه 14گیگ رو تو ده ساعت اتصال هفتگی مصرف کرد

IVAN
21-08-2012, 17:52
خبر جدید در ارتباط با مبین نت:

=CYBER=
21-08-2012, 18:01
خبر جدید در ارتباط با مبین نت:
دوستانی که مشکل دارن لطفا تو نظرات بگن که چقدر مشکل دارن و شاکی هستن از این شرکت .

saeediranzad
21-08-2012, 18:04
سلام
دوستان! کسی تا حالا به فکر افتاده برای مودم کتابی BM632w پکیج باتری درست کنه؟
اگه بشه، با توجه به انتن دهی خوب این مودم؛ خیلی بهتر از مودم جیبی عمل میکنه.
مثلاً دو تا باتری لیتیومی مال دوربین عکاسی را کنار هم بگذاریم شاید تا سه چهار ساعت قابل استفاده باشه.

M.R.S.
21-08-2012, 18:08
یه نصیحت دوستانه
بدتر از اون اینه که یک روز میری حجمت روچک میکنی کاری هم نکردی میبینی یک گیگ دو گیگ ازحسابت حجم کم شده هرچی هم بگی میگن مصرف کردی
یکی دوستان میگفت طی یک هفته اینترنتش قطع شده چک کرده دیده 14گیگ حجمش رو زده مصرف کرده
تازه سرعتش هم رو دویست باشه چه جور میشه 14گیگ رو تو ده ساعت اتصال هفتگی مصرف کرد

با خوندن این انجمن که کلا از مبین نت منصرف شدم
فکر کنم مخابرات بهترین گزینم باشه

aliprince
21-08-2012, 18:19
آورین! کار درستی کردی.

amiva
21-08-2012, 19:15
سلام دوستان من استباه کردم وای مکس ایرانسل گرفتم، افتضاحه! (گفتم اشتباه کردما) حالا چه کنم؟ با این مودم نمیشه تنظیماتش رو دستکاری کرد مبین نت یا اگه سراغ دارید چیز بهتری گرفت؟! یعنی این مودم تا ابد بیخ ریش خودمه؟!

مبین نت
21-08-2012, 19:28
سلام دوستان من استباه کردم وای مکس ایرانسل گرفتم، افتضاحه! (گفتم اشتباه کردما) حالا چه کنم؟ با این مودم نمیشه تنظیماتش رو دستکاری کرد مبین نت یا اگه سراغ دارید چیز بهتری گرفت؟! یعنی این مودم تا ابد بیخ ریش خودمه؟!

بله امکانش هست و قابل تبدیل به مودمهای مبین نت میباشد ... با Call Center تماس حاصل نمائید ...

مبین نت
21-08-2012, 19:29
یه نصیحت دوستانه

این مورد امکان نداره دوست عزیز ...

shahab.hiro
21-08-2012, 20:25
سلام
دوستان! کسی تا حالا به فکر افتاده برای مودم کتابی BM632w پکیج باتری درست کنه؟
اگه بشه، با توجه به انتن دهی خوب این مودم؛ خیلی بهتر از مودم جیبی عمل میکنه.
مثلاً دو تا باتری لیتیومی مال دوربین عکاسی را کنار هم بگذاریم شاید تا سه چهار ساعت قابل استفاده باشه.

آره من تو فکرش بودم.همچین کار شاقی نیست.با هم