PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

leo_dej
06-08-2012, 11:02
دوستان قدیمی مبین نتی چند تا سوال در مورد واریز پول داشتک لطفا جواب بدین
1. شماها چطوری به پشتیبانی وصل میشید؟ یا کسی جواب نمیده یا میگه شبکه ریده
2.میشه تو 1 ماه 1 طرخ رو دوبار استفاده کرد؟منظور بطور مثال منی که 512 2 گیگ دارم بعد از تمام شدن حجم همون طرح رو میتونم تو همین ماه دوباره بگیرم؟
3.من واسه گیگ اضافه 8400 ریختم به حساب اما آزاد جساب میکنه؟مثل ماست داره کم میکنه قضیش چیه؟
لطفا کمک کنید:42:

amirhosien_007
06-08-2012, 11:16
دوستان شرمنده من 2 تا سوال ديگه هم داشتم

1- من هرچي از نت استفاده ميكنم تو حسابم مقدار ترافيك مصرف شده رو 640 مگ نشون ميده چرا اينجوريه ؟ صفحه باز كردن از ترافيك كم نميكنه مگه ؟ يا شايد سايت رو هر صد سال يه بار به روز ميكنن ؟
2- تو قسمتي كه براي واي فاي مودم پسورد انتخاب ميكنيم به جز WEP چند مدل ديگه پسوردگذاري هم وجود داره كدوم يكي قويتره و احتمال هك شدنش كمتر ؟

بازم شرمنده و ممنون از پاسخگويي تون

چند مدتی سایت Ecar خیلی دیر به دیر آپدیت می شد، شاید هم خودسایت مشکل داشته و ب همین دلیل حجم مصرفی خیلی درست نشون نمی داد. البته بگم اینصور نیست که حساب از دستشون در بره حتما حتما حتما تمام حجم مصرف شده رو به حسابتون مزنن. پس ممکنه مشکل از سایت باشه و راه حل دوم هم یک بار مودم رو خاموش و روشن کنید.
برای سوال 2 هم : به همون ترتیبی که گزینه ها چیده شده، از کم به زیاد امنیت و احتمال -- شده کمتره.

milad_takjoo
06-08-2012, 12:05
بچه ها این وایمکس نامحدود 512 که یک به چهار هست سرعت دانلودش متوسط چنده؟

shahab.hiro
06-08-2012, 13:31
الهم صل علی محمد و آل محمد بالاخره پی سی درست شد:31:

shahab.hiro
06-08-2012, 13:33
عزیز جان، اون جایی که من دارم از مودمم استفاده می کنم سیگنال فوله و قبلا هم در اون منطقه با سرعت و سیگنال بالا استفاده می کردم که مشکلی نداشت. اما الان دو تا چراغ چشمک زن روشن میشن بعد به بافصله چند ثانیه خاموش و این اتفاق بارها تکرار می شه و همونطوری در حالت چشمک زن باقی نمی مونند و مدام قطع و وصل میشن.
پس مودمت خرابه.ببرش گارانتی

shahab.hiro
06-08-2012, 13:37
دوستان شرمنده من 2 تا سوال ديگه هم داشتم

1- من هرچي از نت استفاده ميكنم تو حسابم مقدار ترافيك مصرف شده رو 640 مگ نشون ميده چرا اينجوريه ؟ صفحه باز كردن از ترافيك كم نميكنه مگه ؟ يا شايد سايت رو هر صد سال يه بار به روز ميكنن ؟
2- تو قسمتي كه براي واي فاي مودم پسورد انتخاب ميكنيم به جز WEP چند مدل ديگه پسوردگذاري هم وجود داره كدوم يكي قويتره و احتمال هك شدنش كمتر ؟

بازم شرمنده و ممنون از پاسخگويي تون
مشکلت با ecare حل شد؟
سایت رو دیر آپ میکنن بعد یهو میبینی ترافیک سوزوندی خفن!
فک نکنم به جز WEP رو بقیه بتونی پسورد بذاری

shahab.hiro
06-08-2012, 13:47
دوستان قدیمی مبین نتی چند تا سوال در مورد واریز پول داشتک لطفا جواب بدین
1. شماها چطوری به پشتیبانی وصل میشید؟ یا کسی جواب نمیده یا میگه شبکه ریده
2.میشه تو 1 ماه 1 طرخ رو دوبار استفاده کرد؟منظور بطور مثال منی که 512 2 گیگ دارم بعد از تمام شدن حجم همون طرح رو میتونم تو همین ماه دوباره بگیرم؟
3.من واسه گیگ اضافه 8400 ریختم به حساب اما آزاد جساب میکنه؟مثل ماست داره کم میکنه قضیش چیه؟
لطفا کمک کنید:42:
واسه وصل شدن به پشتیبانی باید صبور باشی و همش کلید 2 رو بزنی!!

shahab.hiro
06-08-2012, 13:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

shahab.hiro
06-08-2012, 14:00

shahab.hiro
06-08-2012, 14:01

h4d11
06-08-2012, 14:26
کدام یکی ازاینا بهتره؟
پارس آنلاین
شاتل
مخابرات
وایمکس مبین نت
میخام بخرم ، تاحالا نداشتم ، اذیت نکردن از همه مهم تره و سرعتش هم.........
ممنون

S_ALI_A
06-08-2012, 14:57
کدام یکی ازاینا بهتره؟
پارس آنلاین
شاتل
مخابرات
وایمکس مبین نت
میخام بخرم ، تاحالا نداشتم ، اذیت نکردن از همه مهم تره و سرعتش هم.........
ممنون

اول از همه اگه دانلود نداري edgeايرانسل. اگه دانلود داري مبين نت. با جفتشون كار كردم و ميكنم و راضي بودم و هستم

saeediranzad
06-08-2012, 16:17
سلام
تا حالا هزاربار اینجا گفته شده: adslاز وایمکس بهتره، از هر نظر. بجز اینکه امکان جابجایی ندارید.
در تاپیکهای مختلف بگردید و ببینید در شهر شما کدوم شرکت بهتره.

farhad200
06-08-2012, 16:37
سلام
تا حالا هزاربار اینجا گفته شده: adslاز وایمکس بهتره، از هر نظر. بجز اینکه امکان جابجایی ندارید.
در تاپیکهای مختلف بگردید و ببینید در شهر شما کدوم شرکت بهتره.

من از مبین نت میخوام برم adsl
به نظر شما بهترین سرویس Adsl تو اهواز کدومه؟

alimail3248
06-08-2012, 16:42
من از مبین نت میخوام برم adsl
به نظر شما بهترین سرویس Adsl تو اهواز کدومه؟

adsl اهواز فقط فن اوا و مخابرات بقیه رو بگیری صد در صد پشیمون میشی.

masoud hard
06-08-2012, 17:21
این چه حرفیه میزنین؟ هیچ موقع ای دی اس ال به پای وایمکس نمیرسه اگه اون شرکت ایرانی خوب سرویس نداره یا شما موقعیت بدی از نظر انتن دهی قرار گرفتین دلیل نمیشه ای دی اس ال بهتر باشه.تا چند سال بعد ای دی اس ال بدردتون نمیخوره مجبورین دوباره وایمکس بگیرین ولی اگه واقعا این جوری مفت میخورن ای دی اس ال بگیرین من تو زنجان زندگی میکنم 512 / 20 گیگ دارم تو مودم دو تا از چراغا روشنه یعنی انتن دهیم ضعیفه و تو تنظیمات مودم قدرت سیگنال 20 درصده ولی سرعتم خوبه روزها هم سرعت دانلود از 80 پایین تر نمیره و تا 120 130 هم میره شبا بستگی داره از کدوم سایت دانلود کنی بعضی موقع ها 30 / 50 ولی امروز صبح فیلم بتل شیپ رو دان میکردم سرعتم واسه نیم ساعت رو 250 بود:26: به خدا داشتم ذوق مرگ میشدم

Open-minded
06-08-2012, 17:34
مسعود جان ، من الان وایمکسمبین نت دارم و تو موقعیت وبی از نظر آنت دهی هستم ولی یهو قطع میشه.اصلا مسخرشو درآوردند.اینم شد وایمکس.اینم شد اینترنت؟

saeediranzad
06-08-2012, 17:34
من یکساله که 512 دارم. هرگز، هرگز سرعتم از 70 بالاتر نرفته؛ همیشه هم 4 یا 5 چراغ داشته ام. سیگنال 100% و یکبار حتا ISSR رسید زیر 50؛ ولی سرعت از سقفش که 64-70 باشه بالاتر نرفت.
این که میگین وایمکس بهتر از ADSL هست، نه برای ایران، بلکه برای کشورهای درست و حسابیه.
ما وقتی قوانین محدود کننده داریم و شرکت وایمکس یه پهنای باند را برای 4 تا 8 نفر مشترک میکنه، دیگه چه جای حرف باقی میماند؟
منتظر چند سال دیگه میشیم، ببینیم چی میشه. ولی فعلاً ترجیح دادن وایمکس به ADSL به صلاح نیست.

shahab.hiro
06-08-2012, 18:04
من 1 مگ دارم.روزا دانلودم رو 130 هستش ولی شبا میره رو10

shahab.hiro
06-08-2012, 18:05
مسعود جان ، من الان وایمکسمبین نت دارم و تو موقعیت وبی از نظر آنت دهی هستم ولی یهو قطع میشه.اصلا مسخرشو درآوردند.اینم شد وایمکس.اینم شد اینترنت؟
کدوم شهری رفیق؟

yuzarsiff
06-08-2012, 18:54
اینجا اصفهان .. یک روز کامل می باشد بعد از افت سرعت شدید این چند روزه در قطعی به سر می برم
لعنت بر مبین نت ...

farhad200
06-08-2012, 20:58
adsl اهواز فقط فن اوا و مخابرات بقیه رو بگیری صد در صد پشیمون میشی.

فن اوا همون لقمان رایانه هست؟ که تو خیابون طالقانیه؟
اگه اونه که من تا پارسال مشترکشون بودم و از دستشون ذله شدم و به مبین نت پناه اوردم که اوایلش عالی بود مبین نت....حالا تعرفه های همین فن اوا رو داری؟

my3160
06-08-2012, 21:15
سلام به همگی به خصوص اهوازی های عزیز
مبین نت یه کلاه بردار بیشتر نیست!(مثل خیلی از شرکت های دیگه)
اینکه کیفیت وایمکس بهتره یا adcl اصلا تو این شرایط اهمیتی نداره، مهم اینه کدوم شرکت ازرش بیشتری برای مشترکینش قائل هست
قبلا مبین تو اهواز خوب بود... احتمالا به خاطر بازار یابی کیفیت شو خوب نگه داشته بود اما الان چند ماهی هست که شبها ساعت 2 به بعد اصلا اینترنتی وجود نداره که بخوای دان کنی حتی پیج هم با پینگ بالا باز میشه!
مشخصه که عمدا اینکار رو انجام میدن وگرنه برای من که 512 دارم باید حداقل 30 دان کنم
قبلا شبی 1 گیگ رو دان میکردم اما میگم احتمالا فقط نیتشون بازار یابی بوده

=CYBER=
06-08-2012, 21:25
سرویس یک مگابیت از صبح تا شب که به زور سایت ها رو باز می کنه شب ها هم تو ساعات رایگان سرعت دانلود 20KB :|

چی بگم دیگه ؟

GHOST RECON
06-08-2012, 21:31
من چند روزي ميشه سرويس 512 - 20 گيگ گرفتم
با اين حال از سرعتم راضي هستم نميدونم شما چجوري ميگين سرعتتون انقدر پايينه من موقعيتم خيلي افتضاحه چراغ سيگنال 2 تاش بيشتر روشن نميشه مودم اونور خونه هست و منم اون يكي سر خونه كه بينمون 2 تا ديوار فاصله هست كه با عث ميشه سيگنال واي فاي كه دريافت ميكنم هم كاهش داشته باشه كه اين هم افت سرعت مضاعف ميده با اين حال سرعتم 90 تا 120 هست
شبا رو تا حالا امتحان نكردم ولي ديروز صبح ساعت 6 صبح كه جزو مهلت شبانه حساب ميشه سرعت دانلودم 80 بود

من كه راضيم
تنها بدي اي كه داره اينه كه قيمت سرويساش يكم گرون تره مثلا بيشتر جاها هر گيگ ترافيك اضافه بين 5 تومن تا 6 تومنه ولي مبين نت 8 تومنه

alimail3248
06-08-2012, 22:27
فن اوا همون لقمان رایانه هست؟ که تو خیابون طالقانیه؟
اگه اونه که من تا پارسال مشترکشون بودم و از دستشون ذله شدم و به مبین نت پناه اوردم که اوایلش عالی بود مبین نت....حالا تعرفه های همین فن اوا رو داری؟

بله همون هست.

من نگفتم فن اوا خوبه گفتم غیر از این دو از هر شرکتی که بگیرید پشیمون میشید.مخابرات از هر نظر کیفیت سرویس هاش خوب و قیمت پایین هست اما سرعت ها رو مثل فن اوا باز نمیزاره و تازه معمولا کمتر از اون چیزی میشه که میده اما سرعت شبانه و روزانش یکسانه.فن اوا هم تقریبا کیفیت سرویس هاش خوبه فقط باید بیخیال سرویس شبانه اش بشید....اگر پهنای باند بالای 512 از مخابرات بگیرید راضی خواهید بود.

alimail3248
06-08-2012, 22:29
با اين حال از سرعتم راضي هستم نميدونم شما چجوري ميگين سرعتتون انقدر پايينه من موقعيتم خيلي افتضاحه چراغ سيگنال 2 تاش بيشتر روشن نميشه مودم اونور خونه هست و منم اون يكي سر خونه كه بينمون 2 تا ديوار فاصله هست كه با عث ميشه سيگنال واي فاي كه دريافت ميكنم هم كاهش داشته باشه كه اين هم افت سرعت مضاعف ميده با اين حال سرعتم 90 تا 120 هست
شبا رو تا حالا امتحان نكردم ولي ديروز صبح ساعت 6 صبح كه جزو مهلت شبانه حساب ميشه سرعت دانلودم 80 بود

من كه راضيم
تنها بدي اي كه داره اينه كه قيمت سرويساش يكم گرون تره مثلا بيشتر جاها هر گيگ ترافيك اضافه بين 5 تومن تا 6 تومنه ولي مبين نت 8 تومنه

خودت داری میگی 512 .فعلا مشکل اصلی روی 1024 و 2048 هست که کیفیتش از 512 خیلی پایینتره.کمتر کسی با 512 مشکل داشته...

=CYBER=
06-08-2012, 22:34
من نمی دونم اینا کجا درس خوندن ، اصلا خوندن یا نه !
منی که بیشتر از سرویس 512 برای سرویس 1 مگابیت هزینه پرداخت می کنیم سرعتم نصف 512 هست ولی سرعت سرویس 512 دو برابر حد معمول !!!

shahab.hiro
06-08-2012, 22:52
تو ایران بیشتر از این نمیشه توقع داشت.نمردیم و معنی آزادی رو هم فهمیدیم

salam kon
07-08-2012, 00:59
سلام دوستان از طرح دموی من نصفش باقی مونده زمانش هم هنوز تموم نشده ولی موقع استفاده ازحجم اصلیم کم میکنه و اون 70مگ باقی مونده از دمو همین جور مونده ، چرا؟

salam kon
07-08-2012, 01:00
سلام دوستان از طرح دموی من نصفش باقی مونده زمانش هم هنوز تموم نشده ولی موقع استفاده ازحجم اصلیم کم میکنه و اون 70مگ باقی مونده از دمو همین جور مونده ، چرا؟

arash59b
07-08-2012, 03:14
سلام

لطفا اين بحث بي معني رو تموم كنيد كه هر كي سرعتش بالاي 200 هست از مبين نت دفاع (بخونيد ستايش) كنه يا اونو رد كنه

همون قدر كه (تقريبا) مسخرس كسي بياد كيفيت adsl مثلا اهواز رو با تهران مقايسه كنه نميشه سرعت وايمكس تون رو به اين سادگي با هم مقايسه كنيد

درسته كه مبين نت يه شركته ولي مسلما كيفت كارش تو نواحي مختلف كشور فرق ميكنه و از طرف ديگه تعداد يوزر ها هم تو هر هرجايي متفاوته

(هرجند اين كم كاري مبين نت رو تاييد نمي كنم و قبول ندارم ولي فعلا واقعيت همينه كه هست)

پس اون كسي كه حالا به دلايلي مثل كم بود يوزرهاي اون منطقه از ايران يا كيفيت خوب وايمكس يا ...... سرعتش بالاست؛

نمي تونه بقيه رو دروغگو خطاب كنه چون اصلا قياس مع الفارق هست.

بعدش هم اين كه كلا تو ايران بهترين نوع اينترنت از نظر كيفيت اول adsl هست و بعد وايمكس (گفتم كلا نه 100%)

اما اهواز :40: :18:

من خودم چند ساله از نزديك با خدمات اينترنت تو سه شهر اهواز(وايمكس ايرانسل؛ وايرلس )؛ تهران(adsl (شاتل)؛ مبين نت) و مشهد (adsl مخابرات) اشنا هستم

يه جرات مي تونم بگم كه اشغال ترين و بي حساب ترين نوع اينترنت و خدمات و برخورد و مخابرات مال اهواز هست

پس تو اهواز نميشه به اين راحتي گفت كدوم نوع اينترنت بهتره (چون بايد يه معادله چند مجهولي رو حل كنيد)

به نظر من تو اهواز مهم ترين پارامتر اينترنت؛ سرعت و قيمت و پينگ و غيره نيست

بلكه مهم ترين پارامتر؛ كيفيت و عدم نوسان سرويس اينترنت شماست يعني هر زمان اين اطمينان رو داشته باشي

كه همون كيفيت اينترنتي رو كه خريدي بتوني استفاده كني نه اينكه يه روز قطع باشه؛ يه روز به زور سايت ها رو باز كنه و هزار ويك مشكل ديگه.

واسه همين تو اهواز شما بايد تقريبا از همه isp ها شناخت داشته باشيد چون هر كدومشون يه برداشت از اينترنت دارند يعني مثلا به تعداد ispهاي اهواز تعريف متفاوت از اينترنت 512 كيلو بيت وجود داره !!!

البته خبر خوب هم اينه كه isp خوب هم تو اهواز هست (خودم بيشتر از 3 ساله دارم ازش وايرلس مي گيرم)

ولي همين isp هم مزايا و خوبيش در مقايسه با ispهاي اهواز هست نه جاي ديگه :27:

shahab.hiro
07-08-2012, 04:14
شاید باورتون نشه,امشب که داشتم از سایت وبگردی اخبار 20و30 دانلود میکردم سرعت دانلودم رسیده بود به 130 کیلو درحالی که شبهای دیگه از 10 کیلو بالاتر نمیرفت.پهنای باندم هم چسبیده بود به 1 مگ:18:

saeediranzad
07-08-2012, 06:22
البته خبر خوب هم اينه كه isp خوب هم تو اهواز هست (خودم بيشتر از 3 ساله دارم ازش وايرلس مي گيرم)

سلام
اگه میشه نام این isp خوبه را بگو؛ بلکه من هم مشتری بشم. من تا چند روز دیگه مبینم تموم میشه. البته با مودم 110 تومنی حیفم میاد اشتراک را عوض کنم. ولی چاره چیه؟

masoud hard
07-08-2012, 09:27
واقعا اینم شد اینترنت؟

masoud hard
07-08-2012, 09:32
من یکساله که 512 دارم. هرگز، هرگز سرعتم از 70 بالاتر نرفته؛ همیشه هم 4 یا 5 چراغ داشته ام. سیگنال 100% و یکبار حتا ISSR رسید زیر 50؛ ولی سرعت از سقفش که 64-70 باشه بالاتر نرفت.
این که میگین وایمکس بهتر از ADSL هست، نه برای ایران، بلکه برای کشورهای درست و حسابیه.
ما وقتی قوانین محدود کننده داریم و شرکت وایمکس یه پهنای باند را برای 4 تا 8 نفر مشترک میکنه، دیگه چه جای حرف باقی میماند؟
منتظر چند سال دیگه میشیم، ببینیم چی میشه. ولی فعلاً ترجیح دادن وایمکس به ADSL به صلاح نیست.
بازم میگم تو نمیدونی چه قدرتی داری نمیدونی چه عظمتی دار(ایرانی ها رو میگم)چون اگه میدونستی الان کره ی زمین تو جیبت بود تقصیرم نداری اونیکه اونوره و واسه 60 سال بعدت برنامه ریخته(یهودی ها رو میگم میگم) که نذاره تو بفهمی چیکاره ای چون ازت میترسه نمیزاره بفهمی کشور درست و حسابی یعنی چی که تو ایران رو کشور درست و حسابی نمیدونی .داداش تو کدوم شهر میشی؟این مبین نت یجوری فعالیت میکنه انگار هر شهر واسه خودش یه شرکت جداگانست که فقط اسمشون یکیه

barcaboy10
07-08-2012, 10:31

من كه راضيم

خب تو روز كه طبيعي برا من هم حدود 90-110 بو هميناست

ولي تو شب ساعت 2 بدترين افت سرعت رو داريم هر چقدر هم به 8 نزديك ميشيم سرعت ميرله بالاتر

احتمالا سرعت 80 شمخا هم ثابت نبوده

abas.1740
07-08-2012, 10:46
چرا هرچی پول واریز میکنم به حسابم منظور میشه ولی حجمم زیاد نمیشه!!!!!! مگه خرید حجم اضافه قبل از پایان دوره چجوریه پس؟

abas.1740
07-08-2012, 11:02
مگه هر قدر پول بریزی همون قدر حجم نمیدن؟ حتما باید مقدار ثابت و مشخصی پول ریخته بشه؟

abas.1740
07-08-2012, 11:18
میشه لطف کنین بگین خرید حجم اضافی چجوری انجام میشه؟تا حالا انجام ندادم

dooman553
07-08-2012, 12:06
با سلام من رمزعبوربراي اتصال به صورت واي فاي مودم خودم را فراموش كرده ام چطور ميتونم انرا بدست بيارم

mehrdad2
07-08-2012, 12:24
با سلام من رمزعبوربراي اتصال به صورت واي فاي مودم خودم را فراموش كرده ام چطور ميتونم انرا بدست بيارم

زنگ بزن پشتیبانی

DariushGreat
07-08-2012, 13:20
دوستان با افزایش مشترک توی منطقه مون کم کم داره سرعت دانلود شبانه افت می کنه ( قبلا شبی 1.5 گیگ دانلود داشتم امشب به زور شد 1.02 گیگ )
تصمیم گرفتم سرعتم رو از 1 مگ به 2 مگ ارتقا بدم. شرکت هم پذیرفته؛ این کار رو بکنم؟

Amir ShamsAbadi
07-08-2012, 13:33
2 مگ گرگان 14:30

DariushGreat
07-08-2012, 13:39
2 مگ گرگان 14:30

شبانه تون چطوریاست؟
سرعتتون روی چند هست؟

Amir ShamsAbadi
07-08-2012, 13:52
دیشب 2.8 گیگ دان لود داشتم ، شب قبلش 3.7 و شب قبل ترش 2.6
سرعت تو این شبا بین 120-170 در نوسان بوده.

DariushGreat
07-08-2012, 13:57
با سپاس از آقا امیر گل
------------------------

دوستان سلام
در راستای عدم نظارت کامل و درست سازمان تنظیم مقررات رادیویی بر شرکت ها، مراتب شکایت رو به سایت خبری 20:30 اعلام کنید.
محض اطلاعتون باید بگم که پهنای باندی که سازمان تنظیم مقررات رادیویی در اختیار شرکت ها قرار داده به شکلیه که کل سرعت مورد تقاضای مشترک رو به شکل 1/1 و کاملا ثابت در روز و شب و با حجم دانلود نامحدود در اختیارش قرار بدن؛ این در حالیه که شرکت های به ظاهر معتبر نه سرعت واقعی رو بهمون می دن نه حجم درست و حسابی... بهانشون برای سرعت کمبود پهنای باند و اشتراک 1/4 و 1/10 هست و برای حجم هم که هر کدومشون یه حرف بی سر و ته می زنن!
من که خودم شکایت کردم و ازونجایی که از مبین نت سرویس دارم، مسائل مبین نت رو گفتم؛ اما در عین حال هم از شرکتای دیگه مثل دزدی شاتل و کم فروشی آسیاتک هم گفتم.
از شما دوستان تقاضا دارم که شما هم علاوه بر گفتن بدی ها و مسائل شرکتتون به طور کلی از همه شرکت ها به خاطر این کم فروشی و دزدی شکایت کنید.
اینترنت با سرعت طی شده در قرارداد به شکل ثابت و بدون محدودیت حق مسلم همه ماست

این هم لینک سایت خبری:
بخش تماس با ما - سایت وبگردی 20:30 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم لینک سازمان تنظیم مقررات رادیویی:
سامانه اعلام و رسیدگی به شکایات مشترکین
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خلاصه این که دوستان در این یه مورد با هم متحد باشیم پشت این دله دزدا به خاک مالیده می شه

شاد باشید

saeediranzad
07-08-2012, 14:46
البته اعتراض کردن؛ آن هم آنلاین چندان خرج و زحمتی نداره. ولی آن قدر تو این کشور صداها گم میشه و به جایی نمیرسه که بنوعی آب در هاون کوبیدنه.
یه جورایی حس میکنیم داریم خودمون را بازیچه میکنیم.
20:30 که سوپاپ فشاره و اون سازمان هم یه جاییه برای استخدام دوست و آشناهاشون.

arash59b
07-08-2012, 14:59
سلام
اگه میشه نام این isp خوبه را بگو؛ بلکه من هم مشتری بشم. من تا چند روز دیگه مبینم تموم میشه. البته با مودم 110 تومنی حیفم میاد اشتراک را عوض کنم. ولی چاره چیه؟

خودم به دليل مشكلات خط تلفن از adsl استفاده نكردم و فقط دورادور از وضعيت شون اطلاع دارم

فعلا از وايرلس استفاده مي كنم و بعد از استفاده از خدمات چند شركت مختلف فعلا از راصد مارال؛ اينترنت مي گيرم

خوبي اين شركت كيفيت حدودا خوب سرويس شون هست (خودشون ميگن بزرگترين تو خوزستان هستند)

تو اين مدت كم پيش اومده كه قطعي و افت سرعت مواجه بشم البته برخي مواقع هم دست خودشون نيست و مقصر مخابرات هست.

قبلا ازشون 128 نامحدود مي گرفتم كه سرعت دانلود هميشه بين 15-16 بود

حالا هم كه 512 حجمي دارم و سرعت دانلودم تو روز بالاي 1.5 مگ و شبها از 512ت تا 1 مگ متغير هست.( چون قيمت شب يك سوم ميشه)

اينطور كه تو اكانتم نشون ميده اشتراك شون 1به 7 هست (البته براي سرويس هاي حجمي نه نامحدود)

ولي به نظر من باز هم ADSL نسبت بهش اولويت داره (از نظر هزينه هاي اوليه و ثانويه)

saeediranzad
07-08-2012, 15:09
ممنون آقا آرش. سایتی آدرسی دارند؟
تعرفه هاشون چطوریه؟ شرایط اشتراک؟
راستی؛ آن جایی هم که داریوش کبیر گفتند؛ من هردو جا شکایت فرستادم. (با اینکه امیدی ندارم)

arash59b
07-08-2012, 17:09
ممنون آقا آرش. سایتی آدرسی دارند؟
تعرفه هاشون چطوریه؟ شرایط اشتراک؟
راستی؛ آن جایی هم که داریوش کبیر گفتند؛ من هردو جا شکایت فرستادم. (با اینکه امیدی ندارم)

تو گوگل سرچ كني راصد مارال سايتش مياد و تعرفه هاش هم هست

خوبيش اينه كه پشتيباني شون واقعا قوي و پاسخ گو هستند و مي تونيد از طريق اكانت تون همه كاراتون مثل پرداخت؛ نمودارهاي سرعت و پهناي باند؛حجم مصرفي ؛ اتصالات و ... رو انجام بديد

تقريبا همه جاي اهواز رو پوشش ميده؛ شب ها هم از 12-6 قيمت ترافيك حدودا يك سوم روزانه ميشه.

شركت نيمادنت هم هست ولي تو سايتش تعرفه هاش رو نزده و پول رو بايد واريز كنيد و بعد تماس بگيريد بهشون اطلاع بديد

تعرفه هاش هم خيلي بالا تر هست (512 ماهيانه 29 تومن و هر گيگ اضافه هم 9 تومن !!!)

اما مزيتش اينه كه شب ها 12-7 مجاني هست ولي از كيفيتش تو شب خبر ندارم

پ.ن : من خودم معمولا سراغ سرويس هاي شبانه مجاني نمي روم چون دوست ندارم يه شب سرعت بالا داشته باشم يه شب اينترنتم قطع باشه

آرامش اعصاب وخيالم از همه چيز مهم تره

shahab.hiro
07-08-2012, 22:01
شما باید آدرس IP خودت رو تو مرورگر وارد کنی و وارد قسمت تنطیمات وای فای خودت بشی و از اونجا راحت رمزت رو عوض کنی

shahab.hiro
07-08-2012, 22:03
دوستان با افزایش مشترک توی منطقه مون کم کم داره سرعت دانلود شبانه افت می کنه ( قبلا شبی 1.5 گیگ دانلود داشتم امشب به زور شد 1.02 گیگ )
تصمیم گرفتم سرعتم رو از 1 مگ به 2 مگ ارتقا بدم. شرکت هم پذیرفته؛ این کار رو بکنم؟

با دو مگ هم هیچ فرقی به حالت نمیکنه جز اینکه پول بیشتری رو حیف کنی

Hidden-Hunter
07-08-2012, 22:15
خواستم بپرسم کیفیت مبین نت بهتر از ایرانسل هست؟

shahab.hiro
07-08-2012, 22:36
منم شکایت کردم

shahab.hiro
07-08-2012, 22:37
خواستم بپرسم کیفیت مبین نت بهتر از ایرانسل هست؟
آره بهتر از ایرانسله

DariushGreat
07-08-2012, 23:17
با دو مگ هم هیچ فرقی به حالت نمیکنه جز اینکه پول بیشتری رو حیف کنی

نگووووووووووووووو....
پس من چه کار کنم؟
:19:

amirlovely
08-08-2012, 00:22
سلام

من 2 مگ ماهانه دارم 25 این ماه تموم میشه می خوام به 512 کاهش بدم باید به نمایندگی که از ان گرفتم مراجعه کنم با به پشتیبانی زنگ بزنم انا به 512 تبدیل می کنن ؟؟/

ممنون

shahab.hiro
08-08-2012, 01:22
نگووووووووووووووو....
پس من چه کار کنم؟
:19:

برو یه کشور اروپایی زندگی کن تا از این مشکلات نداشته باشی:8:

shahab.hiro
08-08-2012, 01:47
اینی که تو سایت مبین نت نوشته یعنی چی؟

- در هر کدام از طرح های فوق یک IP معتبر غیرثابت به مشترک در زمان اتصال اختصاص داده می شود. جهت دریافت IP ثابت در مدت زمان اشتراک می توانید درخواست خود را با مراجعه به بخش پشتیبانی و با تکمیل نمودن فرم درخواست IP ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رائه فرمایید تا همکاران در واحد پشتیبانی فروش پس از بررسی مستندات اشتراک اقدام به تخصیص IP نمایند.

saeediranzad
08-08-2012, 02:58
سلام
میدونم ربطی به تاپیک نداره. ولی خوب از اینجا شروع شد. راصد مارال فقط به شرکتها اینترنت میده؛ نه به اشخاص.
باید شرکت داشته باشیم؟

arash59b
08-08-2012, 05:04
اینی که تو سایت مبین نت نوشته یعنی چی؟

- در هر کدام از طرح های فوق یک IP معتبر غیرثابت به مشترک در زمان اتصال اختصاص داده می شود. جهت دریافت IP ثابت در مدت زمان اشتراک می توانید درخواست خود را با مراجعه به بخش پشتیبانی و با تکمیل نمودن فرم درخواست IP ا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رائه فرمایید تا همکاران در واحد پشتیبانی فروش پس از بررسی مستندات اشتراک اقدام به تخصیص IP نمایند.

يعني مثل همه جا درحال حاضر ip شما ديناميك هست

و باز مثل همه جا اگه IP استاتيك بخواي بايد هزينه اش رو بپردازي

البته فكر نكنم ip استاتيك به كار شما بياد:13:

arash59b
08-08-2012, 05:43
سلام
میدونم ربطی به تاپیک نداره. ولی خوب از اینجا شروع شد. راصد مارال فقط به شرکتها اینترنت میده؛ نه به اشخاص.
باید شرکت داشته باشیم؟

كي گفته؟؟ !!!

هم خودم و هم خيلي هاي ديگه رو ميشناسم كه كاربر خانگي هستند (مگه جديدا اينطور شده باشه)

شايد منظورش سرعت بالاي 128 بوده؛ كه همه جا همينطوره و بايد يه نامه از شركتي يا ... داشته باشيد.

shahab.hiro
08-08-2012, 05:55
يعني مثل همه جا درحال حاضر ip شما ديناميك هست

و باز مثل همه جا اگه IP استاتيك بخواي بايد هزينه اش رو بپردازي

البته فكر نكنم ip استاتيك به كار شما بياد:13:
این ای پی استاتیک به چه دردی میخوره و معمولا چه کسایی میگیرن؟

arash59b
08-08-2012, 06:26
وقتي شما بخوايد هميشه يه ادرس معتبر تو اينترنت داشته باشي بايد ip تون استاتيك باشه

يه مثال خيلي ساده:

IP استاتيك مثل اين مي مونه شما يه شماره موبايل هميشگي براي خود داري كه هر كس در هر زمان مي تونه شمارو پيدا كنه و با شما صحبت كنه

ولي ip ديناميك مثل اين مي مونه كه شما هر روز كه موبايلت رو روشن مي كني مخابرات يه شماره جديد به شما بده و شما مجبوري كه هر روز به همه اطلاع بديد كه شماره تلفن جديد شما چي هست.

چون تو اينترنت معمولا اكثر كاربرها مهم نيستند (و كسي كاري باهاشون نداره) پس ip شما ديناميك هست

ولي بعضي ها به دليل كارشون نياز دارند كه ip شون استاتيك باشه :cool:

مبین نت
08-08-2012, 11:34
بچه ها این وایمکس نامحدود 512 که یک به چهار هست سرعت دانلودش متوسط چنده؟

یک به چهارمون 90 تا 120 در وضعیت مطلوب ... البته توصیه میشه سراغ تعرفه های نامحدود نرین ، حجم دانلودتون بالا باشه سرویستون غیرفعال میشه ...

farhad200
08-08-2012, 12:21
یک به چهارمون 90 تا 120 در وضعیت مطلوب ... البته توصیه میشه سراغ تعرفه های نامحدود نرین ، حجم دانلودتون بالا باشه سرویستون غیرفعال میشه ...

شما واقعا از طرف مبین نت هستی؟
اهواز چرا اینقدر داغونه؟؟ چرا من که 40 گیگ 1mb دارم باید الان با سرعت 12 دانلود کنم؟

saeediranzad
08-08-2012, 12:51
كي گفته؟؟ !!!

هم خودم و هم خيلي هاي ديگه رو ميشناسم كه كاربر خانگي هستند (مگه جديدا اينطور شده باشه)

شايد منظورش سرعت بالاي 128 بوده؛ كه همه جا همينطوره و بايد يه نامه از شركتي يا ... داشته باشيد.

من فرم قراردادش را دانلود کردم که اینجور نوشته بود. تو سایتش هم هست.البته شاید منظورش فقط وایرلس باشه و ADSL را به همه بده.
تعرفه هاش هم میگه 512؛ آبونمان و یک گیگ ترافیک 19800 و هر گیگ روزانه 4800 و شبانه 1800 و ترافیک اضافه هرسه گیگ 12800. این یعنی چی؟
مثلاْ من ماهانه سه گیگ بخوام میشه 19800+1800+4800=26400 یا باید اشتراک را با بسته سه گیگی بخرم:19800+12800=32600؟

Kasra 91
08-08-2012, 13:32
سرویس 1 مگ نامحدود سرعت دانلودش چنده ؟

amirhosien_007
08-08-2012, 13:45
من یه مودم مبین دارم که برای سری اول سرویس 512 یک ساله رو گرفتم. حالا مبخوام برای شرکتمون بازم از مبین سرویس بگیرم ولی 1 مگ نامحدود ، به نظر شما می تونم برای یک مودم 2 تا سرویس بگیرم و هر زمان که خواستم ID , Pass رو از تو کنسول تغییر بدم و از 1 مگ یا 512 استفاده کنم. اینطوری پول یه مودم اضافه رو هم نمی دم.؟؟؟

DariushGreat
08-08-2012, 14:18

این قضیه برای سرویس های حجمی هم هست؟

arash59b
08-08-2012, 15:11
من فرم قراردادش را دانلود کردم که اینجور نوشته بود. تو سایتش هم هست.البته شاید منظورش فقط وایرلس باشه و ADSL را به همه بده.
تعرفه هاش هم میگه 512؛ آبونمان و یک گیگ ترافیک 19800 و هر گیگ روزانه 4800 و شبانه 1800 و ترافیک اضافه هرسه گیگ 12800. این یعنی چی؟
مثلاْ من ماهانه سه گیگ بخوام میشه 19800+1800+4800=26400 یا باید اشتراک را با بسته سه گیگی بخرم:19800+12800=32600؟

فرم رو ولش كن

براي اشتراك بالاي 128 هم مثل همه جا بايد يكي از موارد مثل نامه از شركت؛ دانشگاه يا جواز كسب يا كارت نظام پزشكي يا مهندسي داشته باشي

تعرفه هم اين جور هست كه شما مثلا براي 512 ماهي 19800 ميدي كه همراهش 1 گيگ حجم هم هست

در صورتي كه 1گيگ تو ماه واست كم باشه اونوقت مي توني حجم اضافي هم بخري كه هر گيگ مي شه 4800 تومن

ولي اگه بجاي 1 گيگ حجم اضافي بياي يه جا 3يا 5 يا10 گيگ بخري تخفيف بهت مي خوره يعني حدودا هر گيگ پات 530 تومن ارزون تر ميافته

مثلا براي 3 گيگ حجم يكجا شما بجاي اينكه 3 تا 4800 پرداخت كنيد كه ميشه 14400 با تخفيف 12800 پرداخت مي كنيد

اما تعرفه روزانه و شبانه:

هر يك گيگ كه قيمتش 4800 هست تو روز به اينقيمت حساب مي شه ولي تو شب قيمتش براي شما تبديل مي شه به 1800 تومن

بعني اگه شما مثلا تعرفه 512 رو پرداخت كنيد (كه همراه باخودش 1 گيگ هم هست)