PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

Fusi0n
02-05-2012, 21:08
سلام کسی مشکل اتصال نداره ؟!
چراغ مودم همین جوری چشمک زنه و اتصال برقرار نمیشه با اینکه سیگنال میگیره ولی داده نیست ؟!

=CYBER=
02-05-2012, 21:10
خوب دوستان ... اون اتفاقی رو که واسم افتاد و یه هفته پیش گفتم بهتون رو الآن میخوام تعریف کنم .
راستش اون هفته جایی بودم و در حین این که اصلا هواسم به شارژم نبود یهو تموم کردم و موندم که چه کنم و چون کار مهمی با نت داشتم.. از اونجایی که دسترسی به بانک نداشتم و فقط 2000 تومان تو کارتم بود تصمیم گرفتم که با همین کارم رو راه بندازم تا بعد که تپل شارژ کنم...(گفتم از 2000 تومان 1900 بریزم که یه چیزی هم ته کارتم بمونه)
آقا سرتون رو درد نیارم ما این پول رو ریختیم (البته با GPRS) و بعد از اینکه صفحه پرداخت موفقیت آمیز مبین رو بهم داد و گفت چقدر تو شارژم اومده از GPRS دیسکانکت کردم و همون موقع با مبین وصل شدم و یهو صفحه پرداختم قطع شد... قصه از اینجا شروع شد که ما یه رفرش دادیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه بقیشو تو عکسا ببینید خودتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته از این جاش عکس گرفتم چون تا اینجاش هنوز باورم نمیشد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اینجا به بعد هم دیدم حالا که داره حال میده 200 / 300 بار F5 زدم :دی ..

این هم مدارکش... فقط دیگه از صفحه گوشی نتونستم عکس بگیرم با اون همه اس ام اس که داد...
صفحه ECARE :

صفحه تاریخچه پرداخت :

صفحه ایمیلم :

دلیل اینکه هم الآن این رو گذاشتم اینه که تا دیروز که نگاه کردم دیدم باقیمانده شارژم تا 240000 تومان مونده ... اما طرافای ظهر بود که یه شماره بهم زنگ زد و من نتونستم جواب بدم(شماره تهران بود) بعد که زنگیدم بهش دیدم سخن گوی مبین نته...من هم بیخیالش شدم ... تا امروز ظهر که یهو دیدم شارژم صفر شده...
اما خدایی یه هفته حال کردما با دانلود روزانه و با سرعت روز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله سیستم داغونی دارن :27:

*Forgotten*
02-05-2012, 21:21
چراغ مودم همین جوری چشمک زنه و اتصال برقرار نمیشه با اینکه سیگنال میگیره ولی داده نیست ؟!

برای من مبین نت امروز بعد ظهر نیم ساعت قطع بود

ولی چند روزه که روزا سرعت خیلی نوسان داره یا به طور کلی باید بگم سرعت روزا داره شبیه ساعت رایگان میشه

البته باید دور دوم انتخاتات مجلس رو هم در نظر گرفت و هم چنین فکر کنم زیادی ثبت نام کردن سرور داره میترکه روزا هم جواب گو نیست

Fusi0n
02-05-2012, 21:34
برای من مبین نت امروز بعد ظهر نیم ساعت قطع بود

ولی چند روزه که روزا سرعت خیلی نوسان داره یا به طور کلی باید بگم سرعت روزا داره شبیه ساعت رایگان میشه

البته باید دور دوم انتخاتات مجلس رو هم در نظر گرفت و هم چنین فکر کنم زیادی ثبت نام کردن سرور داره میترکه روزا هم جواب گو نیست

بله سیستم داغونی دارن
تو همه موارد Noob هستن واقعا این چه وضعیت من باورم نمیشه تا اخر شکایت میرم :41:

old_snake1370
02-05-2012, 21:55
خوب دوستان ... اون اتفاقی رو که واسم افتاد و یه هفته پیش گفتم بهتون رو الآن میخوام تعریف کنم .
راستش اون هفته جایی بودم و در حین این که اصلا هواسم به شارژم نبود یهو تموم کردم و موندم که چه کنم و چون کار مهمی با نت داشتم.. از اونجایی که دسترسی به بانک نداشتم و فقط 2000 تومان تو کارتم بود تصمیم گرفتم که با همین کارم رو راه بندازم تا بعد که تپل شارژ کنم...(گفتم از 2000 تومان 1900 بریزم که یه چیزی هم ته کارتم بمونه)
آقا سرتون رو درد نیارم ما این پول رو ریختیم (البته با GPRS) و بعد از اینکه صفحه پرداخت موفقیت آمیز مبین رو بهم داد و گفت چقدر تو شارژم اومده از GPRS دیسکانکت کردم و همون موقع با مبین وصل شدم و یهو صفحه پرداختم قطع شد... قصه از اینجا شروع شد که ما یه رفرش دادیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دیگه بقیشو تو عکسا ببینید خودتون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
البته از این جاش عکس گرفتم چون تا اینجاش هنوز باورم نمیشد...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

از اینجا به بعد هم دیدم حالا که داره حال میده 200 / 300 بار F5 زدم :دی ..

این هم مدارکش... فقط دیگه از صفحه گوشی نتونستم عکس بگیرم با اون همه اس ام اس که داد...
صفحه ECARE :

صفحه تاریخچه پرداخت :

صفحه ایمیلم :

دلیل اینکه هم الآن این رو گذاشتم اینه که تا دیروز که نگاه کردم دیدم باقیمانده شارژم تا 240000 تومان مونده ... اما طرافای ظهر بود که یه شماره بهم زنگ زد و من نتونستم جواب بدم(شماره تهران بود) بعد که زنگیدم بهش دیدم سخن گوی مبین نته...من هم بیخیالش شدم ... تا امروز ظهر که یهو دیدم شارژم صفر شده...
اما خدایی یه هفته حال کردما با دانلود روزانه و با سرعت روز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نوش جانت:27:
یه مو از مبین کندن غنیمته چه برسه به 600 هزار تومن!:21:

yusef
02-05-2012, 22:23
فکر کنم به خاطر همین کاره دوستمون الان رفتم که پرداخت اینترنتی انجام شدم نوشته:
در حال حاضر به دلیل مشکلات امنیتی در ارتباطات با بانک امکان پرداخت اینترنی میسر نمی باشد

saeed22s
02-05-2012, 23:05
بنده هم همین مشکل رو دارم علاوه بر اینکه مرکز تماس مبین نت هم اشغال هستش و سیگنال دریافتی هم بشدت افت کرده.

*Forgotten*
03-05-2012, 07:58
در حال حاضر به دلیل مشکلات امنیتی در ارتباطات با بانک امکان پرداخت اینترنی میسر نمی باشد

اینجا هم ج ا س و س صد در صد هست و وضعیت رو چک میکنند :27:
شاید این دوستمون اگه این ضعف رو اینجا تو فروم نمیگفت و لو نمیداد عمرا مبین میفهمید شاید تا ابد حال میکرد :31:

*Forgotten*
03-05-2012, 08:12
دیشب دانلود داشتم سرعت دانلودم 110 بود :18:
ما راضی بودیم همین سرعت روی 40 تا میبود ولی یه دفعه دیشب زد به سیم آخر دانود رفت روی 110 که نزدیک 1600 مگ دیشب دان کردم

من چند وقته که چک میکنم این مبین 1 روز حال میده 6 روز حال گیری میکنه برای دانلود:31:

ولی مبین پنج شنبه جمعه سرعت روی وحشتناک میاره پایین امشب هم ببینیم سرعت چطوریاست
شاید این همه شیون و ناله های ما تو این فروم به جایی برسه:31:

512
3ماه
10گیگ

=CYBER=
03-05-2012, 08:59
شاید این دوستمون اگه این ضعف رو اینجا تو فروم نمیگفت و لو نمیداد عمرا مبین میفهمید شاید تا ابد حال میکرد :31:

اونا تو پنل مدیریت تمامی خریدها رو هر روز بررسی می کنند .
این دوستمون تو هر 1 ثانیه حتی کمتر از 1 ثانیه هم پرداخت داشتن اونم پشت سر هم :دی
اینطوری تابلو هست زود می فهمن .

احتمالا با ایشون تماس میگیرن و درخواست هزینه مصرفی رو از ایشون خواهند داشت .
در غیر این صورت کار به شکایت هم کشیده میشه .

چون نوعی دور زدن سیستم حساب میشه ( همون -- ! )

*Forgotten*
03-05-2012, 10:51
این دوستمون تو هر 1 ثانیه حتی کمتر از 1 ثانیه هم پرداخت داشتن اونم پشت سر هم :دی

این مشکل به خاطر قدیمی بودن سیستمشون هست
همین ecare فقط تو اینترنت اکسپلورر بالا میاد اصلا تو فایر فاکس و مرورگرهای دیگه بالا نمیاد معلومه دیگه با یه f5 ردیف میشه

a.0611
03-05-2012, 11:28

اولش آره و همین قصد رو داشتم و نمیخواستم بگم تا موقعی که بفهمند .. اما گفتم که بهم هم زنگ زدن و ولی من اون لحظه نمیتونستم جواب بدم... شمارش ناشناس بود برام اما بعد که زنگ زدم دیدم سخن گوی مبین نته پیگیرش نشدم که چیکارم دارن (شک کردم که در رابطه با این کار باشه) تا روز بعدش که سر از خود ما بقیه پولی که توی حسابم(حدود دویستو سی چهل هزار ) بود رو 0 کرذن... یعنی اینکه بعد از یک هفته متوجه شدن و هر روز هم چک نمیکنن.. اما اگه هر روز چک میکردن که همون روز اول میفهمیدن...:31:

AbKhiar
03-05-2012, 12:57
دوستان من میخام طرح 1 ساله 512 رو بگیرم
این طرح یه مودم داخلی هم روش داره
حالا مسئله اینجاست که
من میتونم به جای این مودم داخلی
مودم خارجی رو بگیرم
و ما به التفاوتش (90 ت)رو پرداخت کنم؟

و سوال دیگه ای که فکر علما رو مغشوش کرده
اینه که
جایی که آنتن خوبه - و مودم داخلی با سرویس 512 مثلا 60ک ب دانلود داره
مودم خارجی 100 تا دانلود میکنه مثلا؟
یعنی سرعتش به حداکثری که با توجه به سرویس میتونی دان کنی نزدیکتره یا نه؟

meaho
03-05-2012, 14:21
سلام دوستان

امروز من رفتم نمایشگاه کتاب دیدم مبین اونجا غرفه داره

رفتم پیششونو هر چی دلم خواست به خانم گفتم اونم یه فرم پر کرد

حلا میگم میخواین شمام برین و تمام مشکلاتو بگین بلکه حضوری یه جوابی بدن به این مشکلاتشون

*Forgotten*
03-05-2012, 16:50
سلام دوستان

امروز من رفتم نمایشگاه کتاب دیدم مبین اونجا غرفه داره

رفتم پیششونو هر چی دلم خواست به خانم گفتم اونم یه فرم پر کرد

حلا میگم میخواین شمام برین و تمام مشکلاتو بگین بلکه حضوری یه جوابی بدن به این مشکلاتشون

فروم به این بزرگی رو نمی بینن:31:
این همه تلفن به پشتیبانی رو نمیشنون:31:

aliprince
03-05-2012, 17:39

شکایت نمیکنه. غلط کرده شکایت کنه. مشکل خودشه میخواست از اول از اسکریپت های آدمی زادی استفاده کنه. تازه باید دست این دوستمون رو هم ببوسن که متوجه اشکال سیستمشون کردشون و این مطلب رو تو نت پخش نکرد تا همه استفاده کنن. الان هر جای دنیا بود بهش پاداش هم میدادن

اگر هم شکایتی بشه تعداد شکات علیه مبین بیشتره و این دوست ما میتونه ازشون شکایت متقابل کنه. من که پششتتم دوست من

mohammad_87
03-05-2012, 18:31
طرح من امشب تموم میشه.می خواستم برم تمدید کنم که احتمالا بخاطر این کارهای دوستمون فعلا امکان پرداخت اینترنتی نیست.چجوری می تونم تمدید کنم که سرویسم قطع نشه؟یه شب تعطیلی داریم اونم قطع بشه که دیگه هیچ....تماس بگیرم خودشون می تونن پرداخت کنن!

*Forgotten*
03-05-2012, 18:40
طرح من امشب تموم میشه.می خواستم برم تمدید کنم که احتمالا بخاطر این کارهای دوستمون فعلا امکان پرداخت اینترنتی نیست.چجوری می تونم تمدید کنم که سرویسم قطع نشه؟یه شب تعطیلی داریم اونم قطع بشه که دیگه هیچ....تماس بگیرم خودشون می تونن پرداخت کنن!

شاید سیستم پرداختشون تا حالا درست شده

ولی تنها راه حل اینه که از سایت خود بانک ملت پولو به حساب مورد نظر بریزی همراه با شناسه پرداخت ولی باید قبلا حسابت تو سایت بانک ملت فعال شده باشه (فرم پر کرده باشی) وگرنه راه حلی نداره

البته من خودم تو دستگاهای عابر بانک توجه کردم که یه گزینه انتقال به شماره حساب معمولا دارن ولی نمیدونم فقط حساب های متصل خودتونه یا میشه به حساب های غیره هم پرداخت کرد من خودم تست نکردم ولی باید تست کنید ولی باید گزینه وارد کردن شناسه پرداخت هم داشته باشه

yusef
03-05-2012, 19:10
شاید سیستم پرداختشون تا حالا درست شده

ولی تنها راه حل اینه که از سایت خود بانک ملت پولو به حساب مورد نظر بریزی همراه با شناسه پرداخت ولی باید قبلا حسابت تو سایت بانک ملت فعال شده باشه (فرم پر کرده باشی) وگرنه راه حلی نداره

البته من خودم تو دستگاهای عابر بانک توجه کردم که یه گزینه انتقال به شماره حساب معمولا دارن ولی نمیدونم فقط حساب های متصل خودتونه یا میشه به حساب های غیره هم پرداخت کرد من خودم تست نکردم ولی باید تست کنید ولی باید گزینه وارد کردن شناسه پرداخت هم داشته باشه

شماره حساب مبین نت رو داری؟
حالا ببین به چه روزی افتادیم:31:

Fusi0n
03-05-2012, 19:38
بنده هم همین مشکل رو دارم علاوه بر اینکه مرکز تماس مبین نت هم اشغال هستش و سیگنال دریافتی هم بشدت افت کرده.
اخر شب وصل شد ولی دوباره صبح پوکید :mellow:و بعد ظهر دوباره برگشت که بعد کلا ترکید مودم :jealous:اصلا ثابت مونده بود هرکاری کردم درست نشد 10 دقیقه کار میکرد بعد داغ میکرد همین طوری ثابت میموند چراغاش :hmm:
پشتیبانی :15: زنگ زدم گفت مشکل داره برو عوضش کن :grrr::thumbsdow
باید افتخار کنن این شرکت به خودشون خدایش این مطالب اول فروم بزنید بقیه این بلاها سرشون نیان اشتراک تمام بشه امرن دیگه سمتش بیام :2:
یه حکایت نامه باهاش میشه نوشت :27:

84104
03-05-2012, 21:15
آقا من که مودم جیبی دارم خیلی راضیم
البته استفادم 24 ساعته نیست
روز 3-4 ساعت گاهی تو حرکت گاهیم شرکت
اوایل با وای فای مشکل داشتم که باید میچسبیدم به مودم تا بگیره که بصورت عجیبی این مشکل حل میشه یعنی اگر وای فای شناخته نشد یه تکون بخوره درست میشه :)) !!!!!!!!
سرعت دانلودم هم بین 30-60 متغره ولی انصافا بیشتر مواقع سرعت نتم 512 هست
الان یه مشکل دارم ... ذث هیج عنوان نمیتونم وارد صفحه مشترکن شم ... اصلا وارد نمیشه با اکسپلورر

arman4459
03-05-2012, 21:28
دوستان من تقریبا کل صفحات رو خوندم در کل رضایت بین 40 تا 50 درصد بود.حالا با این تفاسیر منی که بیشتر میخوام یک چرخی تو فیس بوک بزنم چند تا سایتهای خبر داخلی .و اگر شد نهایتا یک فیلم از فارس کیدز بخوام دانلود کنم مبین نت آیا انتخاب خوبی است یا خیر؟

yuzarsiff
03-05-2012, 23:47
الان من یه هفتس مودمم به زور آی پی می تونه بگیره .. دوساعت باید مودم رو روشن بذارم بلکه یه فرجی بشه چراغ ها ثابت شه و آی پی بتونه بگیره .. به پشتیبانی احمق که میگم میگه طبیعیه شلوغ شده مودم رو بشین هی خاموش و روشن کن درست میشه خودش !

adcomputer
03-05-2012, 23:47
دوستان من تقریبا کل صفحات رو خوندم در کل رضایت بین 40 تا 50 درصد بود.حالا با این تفاسیر منی که بیشتر میخوام یک چرخی تو فیس بوک بزنم چند تا سایتهای خبر داخلی .و اگر شد نهایتا یک فیلم از فارس کیدز بخوام دانلود کنم مبین نت آیا انتخاب خوبی است یا خیر؟
اگر میتونی حتماً ADSL بگیر. اگر ADSL نمیتونی و به دانلود شبانه هم احتیاج نداری وایمکس ایرانسل. دانلود شبانه مبین نت هم بسیار کم سرعت است. اگر هم انتخاب دیگری نداری مبین نت بگیر.

adcomputer
03-05-2012, 23:58
شماره حساب مبین نت رو داری؟
حالا ببین به چه روزی افتادیم:31:
شرکت ارتباطات مبین نت 1845569428
بانک ملت

sharpy
04-05-2012, 01:56
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ﭼﻨﺪ ﺗﺎ ﺳﻮﺍﻝ ﺩﺭ ﻣﻮﺭﺩ ﻣﻮﺩﻡ ﺑﯿﺮﻭﻧﯽ داشتم
ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﻧﺼﺒﺶ ﺍﺳﻮﻧﻪ ﯾﻌﻨﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﻪ ﻣﺴﺎﻓﺮﺕ ﺑﺒﺮﻡ ﻭ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﺜﻞ ﻣﻮﺩﻡ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻢ .؟؟
ﻭ ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﻭﺍﯼ ﻓﺎﯼ ﻧﺪﺍﺭﻩ ﺑﺎﯾﺪ ﭘﻨﺞ ﻃﺒﻘﻪ ﺍﺯ ﺭﻭ ﭘﺸﺘﻪ ﺑﻮﻡ ﮐﺎﺑﻞ ﻟﻦ ﺑﮑﺸﻢ ؟؟؟؟

---------- Post added at 03:56 AM ---------- Previous post was at 03:55 AM ----------

ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ
ﺍﯾﻦ ﮐﻪ ﻧﺼﺒﺶ ﺍﺳﻮﻧﻪ ﯾﻌﻨﯽ ﻣﯿﺘﻮﻧﻢ ﺑﺎ ﺧﻮﺩﻡ ﺑﻪ ﻣﺴﺎﻓﺮﺕ ﺑﺒﺮﻡ ﻭ ﺭﺍﺣﺖ ﻣﺜﻞ ﻣﻮﺩﻡ ﺩﺍﺧﻠﯽ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﻢ .؟؟

imanparsa
04-05-2012, 09:28
سلام
دیشب توی ساعت رایگان موبین اهواز کاملا قطع بود.
دوستان دیگه اعلام وضعیت کنن

aliprince
04-05-2012, 09:38

چرخ توی فی*س ب و ک مستلزم شیلتر بشکنه و روی مبین نت شیلتر بشکنا زیاد به مشکل میخورن نسبت به سایر ISP ها. میل خودته. من بودم نمیگرفتم. رضایت هم در کل به نظر من توی این صفحات 5 درصده نه 50 درصد. برای استفاده موقت مثل اونایی که سفر میدن یا روزی 2-3 ساعت کار دارن بد نیست ولی اگه به عنوان نت اصلیت بخواد باشه بیچاره ات میکنه.

84104
04-05-2012, 09:52
دوستان من نمیتونم به صفحه مشترکین برم :(((((((((( کممممک

adcomputer
04-05-2012, 10:16
سلام
دیشب توی ساعت رایگان موبین اهواز کاملا قطع بود.
دوستان دیگه اعلام وضعیت کنن
قطع و وصل شد.

---------- Post added at 11:16 AM ---------- Previous post was at 11:12 AM ----------

ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ

به خاطر امواج نباید کنار خودتون بگذارید. وای فای هم ندارد. تا جایی که میتونید به دنبال مودم وای‌فای باشید که بهترین مودمش است.

=CYBER=
04-05-2012, 11:36
اینجا ارومیه سرویس 1 مگابیت سرعت دانلود 40 کیلوبایت !!!

hm1365
04-05-2012, 11:40
سلام دوستان
بعضی جمعه ها مبین نت 1 مگ رایگانه میشه
یعنی هیچی از حسابم کم نمیشه، یعنی واقعا رایگانه یا مشکلی پیش اومده
من راحت دانلود کنم نکنه یه باره کلش رو از شارژم کم کنن
مرسی دوستان

yuzarsiff
04-05-2012, 11:54
اینجا ارومیه سرویس 1 مگابیت سرعت دانلود 40 کیلوبایت !!!

من چی بگم که از دیشب تا حالا نمی تونم کانکت شم .. چراغ همچنان در حال چشمک زدنه و هیچ اتفاقی هم نمیفته
تماس هم که گرفتم تنها کاری که کرد این بود که یه فرم پیگیری پر کرد و گفت تا 48 ساعت آینده باهاتون تماس میگیرن
خب حالا کارشناس هم اومد چه غلطی می خواد بکنه مثلا ؟!

adcomputer
04-05-2012, 12:41
امروز هم کیفیت فاجعه‌تر است.
سرویس 512

majid123a
04-05-2012, 13:00
منم امروز با سرعت 1 مگ 40k بیشتر دانلود نمیده

benaam
04-05-2012, 13:01
باز ساکس کار نمیکنه!

yuzarsiff
04-05-2012, 14:24
نتم که کانکت شد فرقی با دیسکانکت بودن نداشت سرعت از افتضاح هم یه چی اون طرف تر ..
س^اکس هم از کار افتاده ..

saeediranzad
04-05-2012, 14:26
سلام
بله، دیشب اهواز قطع شد و من خوابیدم. ولی انگار ساعت 4:30 تا 7:50 دوباره وصل شده.
جالب اینکه شماره مبین را که میگرفتم، میگفت در شبکه موجود نیست. این شماره عوض شده؟83869999

aliprince
04-05-2012, 16:24
سوسک من کار میکنه.

hamijoon
04-05-2012, 17:15

albous
04-05-2012, 18:18
میشه روی مودم های DX350 چیز پی ان تنظیم کرد؟

abas.1740
04-05-2012, 21:40
سلام آقا خداوکیلی اینقد که اینجا همه مینالن مبین نت افتضاحه؟؟؟؟ میخواستم بخرم اما اینجا رو که امروز دیدم ناجور تو ذوقم خورد.... یعنی شما میگید نخرم؟؟؟adsl دسترسی ندارم به دلیل فیبرنوری بودنم...من دانلود ندارم واسه دانلود هم نمیخوامش واسه سیسیکم میخوام فقط1- آنلاین بودن همیشگی 24 ساعته بدون قطعی واسم مهمه 2-با حداقل سرعت دانلود 20 کیلو بایت برثانیه...یعنی با سرویس 1 مگ سالانه که قصد خریدشو دارم حتی این 2 خواسته ام هم براورده نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Tornado2800
04-05-2012, 22:42
سلام آقا خداوکیلی اینقد که اینجا همه مینالن مبین نت افتضاحه؟؟؟؟ میخواستم بخرم اما اینجا رو که امروز دیدم ناجور تو ذوقم خورد.... یعنی شما میگید نخرم؟؟؟adsl دسترسی ندارم به دلیل فیبرنوری بودنم...من دانلود ندارم واسه دانلود هم نمیخوامش واسه سیسیکم میخوام فقط1- آنلاین بودن همیشگی 24 ساعته بدون قطعی واسم مهمه 2-با حداقل سرعت دانلود 20 کیلو بایت برثانیه...یعنی با سرویس 1 مگ سالانه که قصد خریدشو دارم حتی این 2 خواسته ام هم براورده نمیشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

والا برای ما اینقدرها هم که میگن خراب نیست
و عادیه

*Forgotten*
04-05-2012, 22:45

روزا که سرعت بالاتر میبندن مثلا سرویس 512 خود روزا با سرعت 110 تا دانلود میکنه

دانلود مجانیش قبلنا خوب بود ولی چند وقته نوسان بالاست ...

خودم برای سیسیکم دارم استفاده میکنم مشکل خاصی ندارم ولی مبین نت شانسیه چون واسه سیسیکم میخاید نباید پینگ زیاد بالا باشه

اگه کسی رو دارید که مبین داشته باشه تو منطقتون پینگ رو چک کنید تا مشکل خاصی نباشه

aliprince
04-05-2012, 23:23

کدوم شهری؟

imanparsa
05-05-2012, 08:56
بچه ها این سرویس 512 از ساعت 8صبح تا 8شب رایگان رو کی گرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چطوره ؟
سرعتش تو روز خوبه ؟

arman4459
05-05-2012, 09:06
دوستان عزیز این مشکلات رو میگید مربوط به قطعی کندی سرعت سراسری است یا منطقه ای ؟ بعدم این مشکلات همیشگی اتفاق می افته یا گاهی دچار مشکل میشه

cartesiba
05-05-2012, 10:24
انگار دوباره ساکس بسته شد

abas.1740
05-05-2012, 11:19
کدوم شهری؟
اهواز هستم

alireza.h
05-05-2012, 12:53
بچه ها این سرویس 512 از ساعت 8صبح تا 8شب رایگان رو کی گرفته ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چطوره ؟
سرعتش تو روز خوبه ؟

بفرما:31:

adcomputer
05-05-2012, 14:13
سرویس مبین نت روزی چند بار قطعی داره و پینگش هم فاجعه است. اگر خواستین تهیه کنید حتماً از نمایندگی بگیرید و شرط کنید که در حالت دمو امکان پس دادن سرویس وجود داشته باشد.

---------- Post added at 03:09 PM ---------- Previous post was at 03:07 PM ----------

دوستان عزیز این مشکلات رو میگید مربوط به قطعی کندی سرعت سراسری است یا منطقه ای ؟ بعدم این مشکلات همیشگی اتفاق می افته یا گاهی دچار مشکل میشه
قطعی شب ها زیاد اتفاق میفته و روز ها هم معمولاً اتفاق میفته اما لحظه‌ای است و خیلی ها متوجه نمیشوند.

---------- Post added at 03:13 PM ---------- Previous post was at 03:09 PM ----------

انگار دوباره ساکس بسته شد
منطقه‌ای است و فعلاً که برای من [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pro#xy کار میکنه.

MaysamMaysam
05-05-2012, 14:42
ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ

---------- Post added at 03:56 AM ---------- Previous post was at 03:55 AM ----------

ﺳﻼﻡ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ

اگه نخای رو پشتبام نصب کنی راحته ولی امواجش خیلی قویه، مراقب باش مقطوع النسل نشی:31:.
بله باید کابل لن بکشی.

abas.1740
05-05-2012, 18:17
مودم بیرونی فرقش چقده با مودم داخلی؟ منظورم اینه که با مودم بیرونی کیفیت رضایت بخشی بم میده نسبت به مودم داخلی؟
در ضمن اینو بگید من اینترنتی میخوام 24 ساعته آنلاین باشم بدون قطعی حداقل سرعت دانلود 20 کیلو به ثانیه و پینگ حداقل زیر250.......با سرویس 1 مگ به خواسته ام نمیرسم.... با یه مودم بیرونی و اشتراک 1 مگ چقد فاصله دارم با این انتظاری که از اینترنتم میخوام سطر بالا توضیح دادم؟؟؟
یعنی اوضاع اینترنت اینقد افتضاحه تو کشور؟؟؟:18:

reza41
05-05-2012, 19:14
سلام
من تازه مبین نت گرفتم سرعت 512 دو ساله با 30 گیگا بایت حجم و مودم جیبی.
از وقتی گرفتم که حدودا چهار روز میگذره صفحه مشترکین رو نمی تونم باز کنم تا بتونم از جزئیات حسابم مطلع بشم. نه فقط با خود مبین نت بلکه با ای دی اس ال خونه هم باز نمیشه. کسی دیگه تو باز کردن این صفحه مشکل داره؟

=CYBER=
05-05-2012, 19:29
سلام
من تازه مبین نت گرفتم سرعت 512 دو ساله با 30 گیگا بایت حجم و مودم جیبی.
از وقتی گرفتم که حدودا چهار روز میگذره صفحه مشترکین رو نمی تونم باز کنم تا بتونم از جزئیات حسابم مطلع بشم. نه فقط با خود مبین نت بلکه با ای دی اس ال خونه هم باز نمیشه. کسی دیگه تو باز کردن این صفحه مشکل داره؟

سلام ،
فقط با مبین نت می تونید باز کنید + نباید از v*p*n یا هر ابزار دیگری استفاده کنید .

alirezaveis
05-05-2012, 19:55
سلام دوستان. من سرویس 1 مگ ماهیانه گرفتم. قبلا با 512 شبی 1.2 گیگ دانلود داشتم ولی الان با این سرویس به زور به 1.9 گیگ میرسه در صورتی که باید 2.4 گیگ باشه. دوستانی هستن که همچین مشکلی داشته باشن ؟ میشه لطف کنید بگید متوسط سرعت توی سرویس 1 مگ از ساعت 2 شب به بعد چقدره ؟
مرسی

karabajon
05-05-2012, 20:01
اقا کسی این 2 مگ رو گرفته ؟؟؟ روز سرعتش چقدره ؟؟؟شب سرعتش چقدره ؟؟ شب تا صبحش مجانیه یا نه ؟؟؟

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

سلام دوستان. من سرویس 1 مگ ماهیانه گرفتم. قبلا با 512 شبی 1.2 گیگ دانلود داشتم ولی الان با این سرویس به زور به 1.9 گیگ میرسه در صورتی که باید 2.4 گیگ باشه. دوستانی هستن که همچین مشکلی داشته باشن ؟ میشه لطف کنید بگید متوسط سرعت توی سرویس 1 مگ از ساعت 2 شب به بعد چقدره ؟
مرسی

من یک مگ دارم هر شب 2.5 گیگ دانلود میکنم . شاید سروری که ازش دانلود میکنی مشکل داره . از یک سرور مطمئن استفاده کن . کسی 2 مگ رو تست کرده ؟؟؟

alirezaveis
05-05-2012, 20:10
اقا کسی این 2 مگ رو گرفته ؟؟؟ روز سرعتش چقدره ؟؟؟شب سرعتش چقدره ؟؟ شب تا صبحش مجانیه یا نه ؟؟؟

---------- Post added at 09:01 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

من یک مگ دارم هر شب 2.5 گیگ دانلود میکنم . شاید سروری که ازش دانلود میکنی مشکل داره . از یک سرور مطمئن استفاده کن . کسی 2 مگ رو تست کرده ؟؟؟
مرسی از پاسختون. دیشب شب اول دانلودم بود شاید دیشب مشکلی وجود داشته امیدوارم امشب همین جوری باشه که شما گفتید. شما دقیقا از چه ساعتی استارت میزنید ؟ چون قبلا که 512 داشتم از 2 تا هشت صبح که دان میکردم هر دفعه 50 تا 70 مگ از حسابم کم میشد الان از ساعت 2:15 تا 7:55 دان میکنم.

arman4459
05-05-2012, 20:23
دوستان مبین با برنامه تور برووزر چطور عمل میکنه چ.ن خیلی برنامه قوی برای رد شدن از سده.تا حالا کسی باهاش کار کرده؟آیا این برنامه هم مثل ساسک و دی پی ان مشک قطعی داره؟

karabajon
05-05-2012, 21:07
مرسی

مرسی از پاسختون. دیشب شب اول دانلودم بود شاید دیشب مشکلی وجود داشته امیدوارم امشب همین جوری باشه که شما گفتید. شما دقیقا از چه ساعتی استارت میزنید ؟ چون قبلا که 512 داشتم از 2 تا هشت صبح که دان میکردم هر دفعه 50 تا 70 مگ از حسابم کم میشد الان از ساعت 2:15 تا 7:55 دان میکنم.
من هیچ وقت چک نکردم ببینم کم میشه یا نه ولی یک سالی هست که از 2 تا 8 دانلود میکنم . شاید ساعت کامپیوترت تنظیم نیست :31:

djrajab
05-05-2012, 21:21
سلام این یک تبلیغات نیست یک کیفیت است
من الان وایمکس مبین نت را دارم خیلی خوبه ارزان شلوغ پلوغی سیم ها نداره درد سر نداره همه جا تو خانه تو بیرون تو فروشگاه استفاده می شه نه ایرانسل می خواد نه مخابرات راحت و سریع
با سرعت دانلود 70kbs استفاده میشه
من طرح یک ساله اشتراک گرفتم با یک مودم رایگان حدود 000/200 تومن شد خیلی خوبه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yuzarsiff
05-05-2012, 21:39
آقا کسی مشکل سیگنال نداره ؟
دهنم آسفالت شده این یه هفته ..

aliprince
05-05-2012, 23:44
اهواز هستم

مودم بیرونی فرقش چقده با مودم داخلی؟ منظورم اینه که با مودم بیرونی کیفیت رضایت بخشی بم میده نسبت به مودم داخلی؟
در ضمن اینو بگید من اینترنتی میخوام 24 ساعته آنلاین باشم بدون قطعی حداقل سرعت دانلود 20 کیلو به ثانیه و پینگ حداقل زیر250.......با سرویس 1 مگ به خواسته ام نمیرسم.... با یه مودم بیرونی و اشتراک 1 مگ چقد فاصله دارم با این انتظاری که از اینترنتم میخوام سطر بالا توضیح دادم؟؟؟
یعنی اوضاع اینترنت اینقد افتضاحه تو کشور؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز: از اونجایی که نمیتونی و مجبوری وایمکس بگیری، ذکر چند نکته رو ضروری میدونم:
1- مشکلات مبین نت فاجعه است و افت سرعت های فجیعش علاوه بر شبانه به روزانه هم رسیده. من که تو تهران هستم کلی مشکل دارم، دیگه شهرستان بماند. مخصوصا اهواز که تازه تاسیس هم نیست اگر اونجا شبکه تازه راه افتاده بود میشد گفت تا یه مدت که خلوته مینونی راحت استفاده کنی که باز هم موقت بود. مشکلات مبین نت مربوط به کیفیت سیگنال نیست که با مودم بیرونی حل بشه، بلکه مربوط به خود شبکه اس بنابر این یه آنتن به اندازه برج میلاد هم داشته باشی و یشگنال 3000000000 درصد! هم که بگیری باز هم به مشکلاتی مثل بقیه میخوری. به علاوه اینکه فلسفه وایمکس اینه که قابل حمل باشه و بتونی با خودت اینور اونور و شهرهای دیگه هم ببری ولی مودم بیرونی یه جا فیکس میشه.
2- سرعتی که شما میخوای میشه 256 که 32 کیلو دانلود میده
3- مبین اکثر مواقع با سرویس های ایمیل و میز شکن ها مشکل داره
4- پینگ زیر 250 پینگ خیلی ایده آلی هست و حتی توی ای دی اس ال هم کم پیش میاد چه برسه به وایمکس که همیشه پینگش بالاتره و 350 توش پینگ منسب به حساب میاد، البته تو ایران
5- حالا که مجبوری وایمکس بگیری و در اهواز هم هستی، ایرانسل بگیر هم ثبات سرویسش بیشتره هم پشتیبانی بهتری داره هم پینگش کمتره. کمتر هم به مشکل قطعی و افت سرعت بر میخوره. هرچی باشه یه شرکت خارجی توش دخیله اما مبین نت عین همراه اوله فقط ایرانیه و کیفیتش هم مثل سیمکارتاش مدام نوسان داره. البته تمام سرویس ها با اختلال مواجه میشن اما اختلالات ایرانسل از مبین خیلی کمتره درست عین سیمکارتاشون!

امیدوارم بعد از این همه تایپ، نری مبین بگیری ! :D

adcomputer
06-05-2012, 00:16
دوستان مبین با برنامه تور برووزر چطور عمل میکنه چ.ن خیلی برنامه قوی برای رد شدن از سده.تا حالا کسی باهاش کار کرده؟آیا این برنامه هم مثل ساسک و دی پی ان مشک قطعی داره؟
این برنامه کار نمیکنه. بسیاری از برنامه‌های مشابه هم یا کار نمیکنند یا بسیار کم سرعت هستند.

mamal-5105
06-05-2012, 08:41
داداش ایرانسل خیلی خوبه چون ارسال امواجش بصورت دندانه ریز میباشد یا به اصطلاح فرکانس بالاست که نسبت به همراه اول بهتره .ضمنا بدون هزینه اضافی میتونی با بلوتوث گوشی هم کار وایمکس روانجام بدی .ضمنا تور هم کارمیکنه

arman4459
06-05-2012, 08:52
این برنامه کار نمیکنه. بسیاری از برنامه‌های مشابه هم یا کار نمیکنند یا بسیار کم سرعت هستند.

حالا یک سوال دیگه دارم اگر از طریق وای فای به گوشی وصل بشیم و با برنامه ای مثل یوسی بروز که سدشکنه استفاده کنیم بازم این مشکل هست یا خیر؟

saeediranzad
06-05-2012, 12:36
سلام
من با گوشی به وایفای وصل میشم و با اپرا مینی از پیلتر رد میشم. خیلی هم سرعتش خوبه.

hooss128
06-05-2012, 13:17
سلام چند تا سوال دارم :
1- من سرویس 1 مگ قدیمی (یعنی ضریب اشتراک 1به 8 دارم ) سرعت توی روزم خیلی خوبه اما شب ها یه چند هفته ای هست سرعت شبش 25 کیلوبایت میشه اعصابم رو خورد کرده مال بقیه دوستان هم همین طوره ؟ من اهواز هستم .
2- این عکس زیر رو نگاه کنید ببینید اینایی که نوشته چی هستن و درست ست کردن برای من ؟

3- احتیاجی هست Firmware رو آپدیت بکنم ؟ توی چی تاثیر داره این آپدیت ؟

Fusi0n
06-05-2012, 15:14
سلام
خوبید دوستان
جدیدا توجه کردید یوزر جدید چقدر زیاد شده :31: اینجا؟!
میخوام حکایت نامه بنویسم :21:
حکایت 1 شنیدید که چطوری مودم جیبی کردن تو پاچه ما بعد گفتن نوش جونت خوش بگزره :34: بعد چند روزم مشخص شد مودم کلا مشکل داره ..
زنگ زدیم پشتیبانی عنوان کردیم مودم مشکل داره و شماره یکی از نماینگی مجاز فروش دادن رفتیم اونجا
نمایندگی سیب سبز :بعدا نیم ساعت ور فتن ... مرده اومد بیرون گفت اقا این مشکل داره باید عوض بشه :18: برو نماینگی سیوند تا تعویض بشه (در ضمن ما نه ادرس داریم نه شماره برو داخل اینترنت :31: پیداش میکنی :18:)
یکی نیست بگه مرد حسابی مارو گذاشتین سر کار خوب منم میدونستم مشکل داره این همه راه من اوردی اینجا که چی بشه ؟!:jealous::mellow:
زنگ زدیم نماینگی سیوند: گفتم برای تعویض مودم زنگ بزنم به شما و... گفت نداریم نمیشه! تب! :ohno:
دوباره پشتیبانی زنگ زدیم ماجرا رو گفتیم چند لحظه سوکت کرد بعد جواب داد :mellow:
سه جا رو داد گفتن اینا فقط تعویض میکنن مودم جیبی؟!:mellow: (حالا جریان چی که فقط اینا و چرا الان به من میگن دیگه مشخص نیست )
سه جا داد اولی نمایندگی شبدیز بود ،بلاخره ما در این خراب شده ها یکجا پیدا کردیم با بقیه متفاوت باشه یک اقای با احترام گفت فعلا امروز تمام شده مودم جیبی ،گفتم برای فردا چی گفت فردا احتمال نمیدم ولی شما شمارت بده
که باهاتون تماس بگیریم :20:
بقیه حکایت نامه بعدا تعریف میکنم.... :27:

کلا این ماجرا تجربه میشه برای دوستان دیگه که میخوان بخرن موارد داشته باشید ...:21:

*Forgotten*
06-05-2012, 16:48
سلام
خوبید دوستان
جدیدا توجه کردید یوزر جدید چقدر زیاد شده :31: اینجا؟!
میخوام حکایت نامه بنویسم :21:
حکایت 1 شنیدید که چطوری مودم جیبی کردن تو پاچه ما بعد گفتن نوش جونت خوش بگزره :34: بعد چند روزم مشخص شد مودم کلا مشکل داره ..
زنگ زدیم پشتیبانی عنوان کردیم مودم مشکل داره و شماره یکی از نماینگی مجاز فروش دادن رفتیم اونجا
نمایندگی سیب سبز :بعدا نیم ساعت ور فتن ... مرده اومد بیرون گفت اقا این مشکل داره باید عوض بشه :18: برو نماینگی سیوند تا تعویض بشه (در ضمن ما نه ادرس داریم نه شماره برو داخل اینترنت :31: پیداش میکنی :18:)
یکی نیست بگه مرد حسابی مارو گذاشتین سر کار خوب منم میدونستم مشکل داره این همه راه من اوردی اینجا که چی بشه ؟!:jealous::mellow:
زنگ زدیم نماینگی سیوند: گفتم برای تعویض مودم زنگ بزنم به شما و... گفت نداریم نمیشه! تب! :ohno:
دوباره پشتیبانی زنگ زدیم ماجرا رو گفتیم چند لحظه سوکت کرد بعد جواب داد :mellow:
سه جا رو داد گفتن اینا فقط تعویض میکنن مودم جیبی؟!:mellow: (حالا جریان چی که فقط اینا و چرا الان به من میگن دیگه مشخص نیست )
سه جا داد اولی نمایندگی شبدیز بود ،بلاخره ما در این خراب شده ها یکجا پیدا کردیم با بقیه متفاوت باشه یک اقای با احترام گفت فعلا امروز تمام شده مودم جیبی ،گفتم برای فردا چی گفت فردا احتمال نمیدم ولی شما شمارت بده
که باهاتون تماس بگیریم :20:
بقیه حکایت نامه بعدا تعریف میکنم.... :27:

کلا این ماجرا تجربه میشه برای دوستان دیگه که میخوان بخرن موارد داشته باشید ...:21:

مودم جیبی برای کسانی که زیاد بیرون میرن خوبه حتی برای مسافرت هم زیاد مناسب نیست تا جایی که فهمیدم تا 400 متری دکل جواب میده

خرید اون به عنوان مودم داخل خونه و دانلود های سنگین اشتباه بزرگیه

Fusi0n
06-05-2012, 18:14
مودم جیبی برای کسانی که زیاد بیرون میرن خوبه حتی برای مسافرت هم زیاد مناسب نیست تا جایی که فهمیدم تا 400 متری دکل جواب میده

خرید اون به عنوان مودم داخل خونه و دانلود های سنگین اشتباه بزرگیه
حالا به من گفتن 400 متری بعضی که میگفتن 100 متری :31:
جالب شدیدا انتن های BTS روش تاثیر داره این خود نمایندگی گفت یعنی محدود که انتن BTS زیاد باشن ...:19:
البته شاید کلی باشه مودم جیبی که توان درستی نداره ....

SAHANDE3
06-05-2012, 18:42
سرعت من که تو چند روزه فاجعه بوده ولی شبها خوبه

aliprince
06-05-2012, 19:10
سلام چند تا سوال دارم :
1- من سرویس 1 مگ قدیمی (یعنی ضریب اشتراک 1به 8 دارم ) سرعت توی روزم خیلی خوبه اما شب ها یه چند هفته ای هست سرعت شبش 25 کیلوبایت میشه اعصابم رو خورد کرده مال بقیه دوستان هم همین طوره ؟ من اهواز هستم .
2- این عکس زیر رو نگاه کنید ببینید اینایی که نوشته چی هستن و درست ست کردن برای من ؟

آقا نری سوار خر شیطون شی تعرفه تو عوض کنی ربطی به 1 به 4 یا 1 به 8 یا یک مگ و نیم مگ نداره. همه همینن روزا خوبه شبا بده بچسب به همین طرح که از همه ارزون تره و ترافیکش بیشتر

adcomputer
06-05-2012, 20:37
حالا یک سوال دیگه دارم اگر از طریق وای فای به گوشی وصل بشیم و با برنامه ای مثل یوسی بروز که سدشکنه استفاده کنیم بازم این مشکل هست یا خیر؟
این مرورگر فعلاً کار میکنه اما ممکنه بعدها سرورهاش مسدود بشه.

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:36 PM ----------

این هم پینگ بد مبین‌نت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:37 PM ----------

سلام چند تا سوال دارم :
2- احتیاجی هست Firmware رو آپدیت بکنم ؟ توی چی تاثیر داره این آپدیت ؟
1- سرعت شب کم است و راه حلش هم این است که با تعداد کانکشن بالا دانلود کنید.
2- مشکل هنگ کردن در مودم اوت‌دور رو برطرف میکنه و یک سری منوها رو هم حذف میکنه. روی سرعت و سیگنال و ... تاثیر نداره. اگر مشکلی نداری آپدیت نکن.

84104
06-05-2012, 20:50
آقا من جیبی دارم راضی هستما ... من توی نیاوران و بهارستان زیاد استفاده دارم که اینجاها بنظرم عالیه سرعتم 512 میده راحتت

yuzarsiff
06-05-2012, 21:41
سرعت این چند روزه به شدت افت کرده تو طول روز
پینگ من که تا 2000 3000 هم گاهی میره و سایت باز نمیشه و time out هم زیاد
وضعیت سیگنال هم داغون ..
از کسایی که جدیدا می خوان به مبین نت بپیوندند خواهش می کنم یه رحمی به خودشون و ما بکنند چون هم خودشون پشیمون میشند و هم وضعیت ما رو بدتر می کنند ... باور کنید دیگه نمیتونند این همه یوزر رو پوشش بدند !

alone one
06-05-2012, 22:35
واااااااااااااااااااااای خدا
میخوام با سر برم تو دیوار از دست این سرعت
واقعا اعصابمو بهم ریخته
زنگ میزنی سازمان مقررات رادیوییم که هی اینور اونور پاست میدن
این 09679 چرا قطعه؟

yuzarsiff
06-05-2012, 23:17
واااااااااااااااااااااای خدا
میخوام با سر برم تو دیوار از دست این سرعت
واقعا اعصابمو بهم ریخته
زنگ میزنی سازمان مقررات رادیوییم که هی اینور اونور پاست میدن
این 09679 چرا قطعه؟

09679 شده 096790
تماس گرفتن هم فایده نداره فقط یه فرم پیگیری برات پر می کنند همین ..

hooss128
07-05-2012, 01:29
آقا نری سوار خر شیطون شی تعرفه تو عوض کنی ربطی به 1 به 4 یا 1 به 8 یا یک مگ و نیم مگ نداره. همه همینن روزا خوبه شبا بده بچسب به همین طرح که از همه ارزون تره و ترافیکش بیشتر

یعنی همه سرعتشون کم شده ؟!!!!!!!

---------- Post added at 02:29 AM ---------- Previous post was at 02:24 AM ----------

1- سرعت شب کم است و راه حلش هم این است که با تعداد کانکشن بالا دانلود کنید.
2- مشکل هنگ کردن در مودم اوت‌دور رو برطرف میکنه و یک سری منوها رو هم حذف میکنه. روی سرعت و سیگنال و ... تاثیر نداره. اگر مشکلی نداری آپدیت نکن.

منظور از تعداد کانکشن بالا چی هست ؟ یعنی چکار کنم ؟

سلام چند تا سوال دارم :

آقا این عکس رو هم یه نگاه بنداز ببین این پارامتر ها مال چی هستن ؟ یه توضیح مختصر بدین لطفاً
و اینکه آیا درست هستن ؟ کمن ؟ زیادن ؟
لطفا توضیح بدین

=CYBER=
07-05-2012, 06:36
سرویس 1 مگابیت دانلود شبانه 500 مگابایت :|

*Forgotten*
07-05-2012, 07:41
سرویس 1 مگابیت دانلود شبانه 500 مگابایت :|

شما که خودتون صاحب لیچرید
پس این کانکشن بالا هم جوابگو نیست انگار

=CYBER=
07-05-2012, 08:28
شما که خودتون صاحب لیچرید
پس این کانکشن بالا هم جوابگو نیست انگار

مبین نت متاسفانه مشکل پهنای باند داره .
سرعت کانکشن فقط تو کانکشن اول محدود شده رو 15-20 کیلوبایت .

Tornado2800
07-05-2012, 10:52
سرعت این چند روزه به شدت افت کرده تو طول روز
پینگ من که تا 2000 3000 هم گاهی میره و سایت باز نمیشه و time out هم زیاد
وضعیت سیگنال هم داغون ..
از کسایی که جدیدا می خوان به مبین نت بپیوندند خواهش می کنم یه رحمی به خودشون و ما بکنند چون هم خودشون پشیمون میشند و هم وضعیت ما رو بدتر می کنند ... باور کنید دیگه نمیتونند این همه یوزر رو پوشش بدند !

سلام
گیرندگی قوی داره جیبی؟

alimosaieby
07-05-2012, 11:42
سلام...
من میخام با یوزر نیم و پسورد وارد بشم...چیکار باید بکنم ؟ اصلا میشه ؟
یعنی وقتی مودم رو به برق میزنم نره تو اینترنت تا یوزر و پسورد رو وارد نکردم .

adcomputer
07-05-2012, 13:07
[COLOR=Silver]
منظور از تعداد کانکشن بالا چی هست ؟ یعنی چکار کنم ؟

آقا این عکس رو هم یه نگاه بنداز ببین این پارامتر ها مال چی هستن ؟ یه توضیح مختصر بدین لطفاً
و اینکه آیا درست هستن ؟ کمن ؟ زیادن ؟
لطفا توضیح بدین
- یعنی توی نرم افزار مدیریت دانلود تعداد کانکشن‌ها رو ببر بالا و چند تا دانلود همزمان بگذار. کمی تاثیر داره. همچنین مبین نت یک مشکلی داره که کانکشن ها طول میکشه تا وصل بشه و چون تعداد کانکشن ها بالاست مشکل جدی توی دانلود ایجاد میکنه. مخصوصاً شب‌ها. اما با pro&xy [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مشکل هم حل میشه.
با تمام این کارها سرعت دانلودت بهتر میشه ولی نه زیاد.
- من مودمم رو آپدیت کردم و این منو رو ندارم.

alimosaieby
07-05-2012, 13:27
چطوری میشه با یوزر و پسورد دوستم وصل بشم ؟

saeediranzad
07-05-2012, 13:32
چطوری میشه با یوزر و پسورد دوستم وصل بشم ؟

خوب، البته که میشه. یعنی همه با پسورد به مودم وایرلسشون وصل میشوند.
منظور شما دقیقاً چیه؟

Mahdi/s
07-05-2012, 13:36
ســلام و خسته نباشید...
برای سرایه دار ساختمون میخوام اینترنت بگیرم چون موقت هست به نظرتون مبین نت خوبه یا ایرانسل....از هر لحاظ..قیمت ...و سرعت ..

alimosaieby
07-05-2012, 14:00
خوب، البته که میشه. یعنی همه با پسورد به مودم وایرلسشون وصل میشوند.
منظور شما دقیقاً چیه؟
منظورم اینه که تو 192.168.1.1 چیکار کنم که با اکانت دوستم وصل شم ...
یوزر و پسورد رو جایگزین میکنم ولی بعد آنتنم پرش میگیره !!
با ایرانسل راحت کار میکرد ولی مبین نت نمیدونم باید چیکار کنم !.؟

payambar41
07-05-2012, 14:20
یادمه اوایل که مبین نت گرفته بودم شبانه با سرعت 1 مگ حد عقل 3 گیگ میگفرتم اما دیشب با نهایت زورش 500 مگ گرفتم ! اخه این چه وضعشه ؟
گفتن سرویسارو کردیم 1 به 4 سرعت بره بالاتر اما هیچ تغییری نکرد !

حالا واقعا ارزش داره بری سرعت 2 مگ بگیری ؟:13:

Fusi0n
07-05-2012, 14:24
مثل اینکه نمیشه 2 تا مودم ست کرد برای استفاده مثلا کنار جیبی با یک عدد داخلی ؟!درست ؟!:13:

MaysamMaysam
07-05-2012, 14:30
منظورم اینه که تو 192.168.1.1 چیکار کنم که با اکانت دوستم وصل شم ...
یوزر و پسورد رو جایگزین میکنم ولی بعد آنتنم پرش میگیره !!
با ایرانسل راحت کار میکرد ولی مبین نت نمیدونم باید چیکار کنم !.؟

تو مبین نمیشه اینکارو کرد چون اکانت شما با مک آدرس مودم خودتون شناخته میشه فقط.

alimosaieby
07-05-2012, 14:33
تو مبین نمیشه اینکارو کرد چون اکانت شما با مک آدرس مودم خودتون شناخته میشه فقط.
خب اگه مک آدرس مودم دوستمو بزنم بازم نمیشه ؟

hooss128
07-05-2012, 14:44
سلام چند تا سوال دارم :

دوستان اینا چی هستن ؟
Uplink
Uplink Throughput:
Downlink
Downlink Throughput:
چون دیدم چندین صفحه عقب تر بحث سرشون بود اما متوجه نشدم مال چی هستن !؟ و باید چه مقداری باشن .
فقط اینطوری که متوجه شدم اینا از طرف خود مبین نت ست میشن
لطفا بگید دقیقا چی هستن و برای من چه مقدار باید باشن

hooss128
07-05-2012, 14:54
- یعنی توی نرم افزار مدیریت دانلود تعداد کانکشن‌ها رو ببر بالا و چند تا دانلود همزمان بگذار. کمی تاثیر داره. همچنین مبین نت یک مشکلی داره که کانکشن ها طول میکشه تا وصل بشه و چون تعداد کانکشن ها بالاست مشکل جدی توی دانلود ایجاد میکنه. مخصوصاً شب‌ها. اما با pro&xy [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این مشکل هم حل میشه.
با تمام این کارها سرعت دانلودت بهتر میشه ولی نه زیاد.
- من مودمم رو آپدیت کردم و این منو رو ندارم.

پس من آخرش چکار کنم ؟ شما میگید تعداد کانکشن ها رو بالا ببرم بعدش میگید که چون تعداد کانکشن ها بالاست مشکل جدی توی دانلود ایجاد میکنه ؟؟؟!!!
خوب اینطوری یعنی توی دانلود اذیت می کنه ؟
پس بهتره بالا ببرم یا همون تعداد بزارم ؟

aliprince
07-05-2012, 15:50
ســلام و خسته نباشید...
برای سرایه دار ساختمون میخوام اینترنت بگیرم چون موقت هست به نظرتون مبین نت خوبه یا ایرانسل....از هر لحاظ..قیمت ...و سرعت ..

صد در صد ایرانسل

aliprince
07-05-2012, 15:55
یادمه اوایل که مبین نت گرفته بودم شبانه با سرعت 1 مگ حد عقل 3 گیگ میگفرتم اما دیشب با نهایت زورش 500 مگ گرفتم ! اخه این چه وضعشه ؟
گفتن سرویسارو کردیم 1 به 4 سرعت بره بالاتر اما هیچ تغییری نکرد !

حالا واقعا ارزش داره بری سرعت 2 مگ بگیری ؟:13:

باور کن اینا عمـــــــــــــــــــــــ ــرا سیستم اکانتینگشون قابلیت اشتراک دهی داشته باشه. اینا یه پهنای باند کلی رو بین همه کاربرا شیر کردن.
دو مگ رو فرمالیته داده، اگر زورش به دومگ میرسید با ترافیک های بالاتر هم میداد. قیمت گیگ اضافه رو هم یه چیزی گذاشته که کسی نره طرفش!

MaysamMaysam
07-05-2012, 16:32
خب اگه مک آدرس مودم دوستمو بزنم بازم نمیشه ؟

دوست عزیز آدرس مک تو چیپست مودم ذخیره میسه و شما نمیتونی همینجوری تغییرش بدی.

*Forgotten*
07-05-2012, 19:12
پس من آخرش چکار کنم ؟ شما میگید تعداد کانکشن ها رو بالا ببرم بعدش میگید که چون تعداد کانکشن ها بالاست مشکل جدی توی دانلود ایجاد میکنه ؟؟؟!!!

برای تعداد کانکشن بالا کار خاصی نیاز نیست

یه لیچر پولی پیدا کنید و ازش اکانت بخرید بعد لینک هاتو به لیچر تا مستقیم کنه بعد از اون لینکا دانلود کن با کانکشهاش هم بالاست

لینک های مستقیم شده رو تو دانلود منجر لود کن شب بزار برا دانلود همین

ultrasahand
07-05-2012, 20:01
سرعت دانلودتون با کانکشن بالا چنده؟
من 1 مگ دارم تا دیروز با 8 تا کانکشن 120 ک ب دانلود داشتم الان هر کاری می کنم بالایه 40 ک ب نمیره !!!!

abas.1740
07-05-2012, 20:07
خیلی عجیبه...یعنی اینقددددددددددددددددد........ ....مبین نت افتضاحه که انتظارات به این ناچیزی منو براورده نمیکنه...(آنلاین بودن 24 ساعته و حداقل سرعت 15الی 20 کیلو بر ثانیه و پینگ حداکثر 400یا نهایتا 450) این طور که شما عاجزانه التماس و قسم پشت سرهم که مبین نخر همین انتظاراتی هم که دارم براورده نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی اوضاع اینقددددددد داغونه؟؟؟؟ خوبه سرعت نجومی و دانلود نمیخوام اینجوری میگین نخر.... واسه یه سیسیکم که gprs ایرانسل (معمولی نه با اتصال ازطریق فن آوری فوق پیشرفته edge) هم راهش میندازه ....خوب وقتی میگین مبین افتضاحه نمیخرم دیگه....باشه

mohammad_87
07-05-2012, 21:36
من 1 مگ دارم تا دیروز با 8 تا کانکشن 120 ک ب دانلود داشتم الان هر کاری می کنم بالایه 40 ک ب نمیره !!!!
تایید میشه.منم یک مگ دارم سرعت بیشتر لینکها پایینه.البته سرکارم adsl شهراد دارم اون هم چند روزیه که افت کاملا محسوسی داشته.مشکل سراسریه ولی مبین نت نشون داده تو خیلی چیزها پیش قدمه.مثل همون قطعی س.اکس

خیلی عجیبه...یعنی اینقددددددددددددددددد........ ....مبین نت افتضاحه که انتظارات به این ناچیزی منو براورده نمیکنه...(آنلاین بودن 24 ساعته و حداقل سرعت 15الی 20 کیلو بر ثانیه و پینگ حداکثر 400یا نهایتا 450) این طور که شما عاجزانه التماس و قسم پشت سرهم که مبین نخر همین انتظاراتی هم که دارم براورده نمیشه!!!!!!!!!!!!!!!!!! یعنی اوضاع اینقددددددد داغونه؟؟؟؟ خوبه سرعت نجومی و دانلود نمیخوام اینجوری میگین نخر.... واسه یه سیسیکم که gprs ایرانسل (معمولی نه با اتصال ازطریق فن آوری فوق پیشرفته edge) هم راهش میندازه ....خوب وقتی میگین مبین افتضاحه نمیخرم دیگه....باشه
ببین دوست عزیز من نظرات دیگر دوستان رو ندیدم.اما بهترین راه اینه که به نزدیکترین عامل فروش مبین نت بری.اگه خیلی بهتون نزدیک بود می تونی سرعت خودشو چک کنی یا اینکه درخواست بدی بیان برات تست کنن.اگه راضی نبودی خوب نگیر.من اکثر مشکلاتم وقتی بوده که مشکلات از زیرساخت بوده یعنی سراسری.وایمکس خیلی سرتر از adsl هست اما تو ایران چون همه چیزبرعکسه اینم اینجوریه.cccam هم خیلی خوب جواب میده.برای من خیلی سریعتر و بهتر ازedge داره کار میکنه.
-----------------------------------
دوستانی که سرویس یک مگ یا 512جدید دارن (یعنی با اشتراک 1 به 4) سرعت دانلودتون در روز و شب به چند میرسه؟

reza41
07-05-2012, 21:55
سلام
من رفتم یه سرویس ویژه مبین نت گرفتم. با مودم جیبی
دوساله با 30 گیگا بایت ترافیک. طرف گفت این سرویس قبلا با سرعت 128 بوده ولی الان دو ساله ها شده با سرعت 512 و اطلاعیه رو هم نشونم داد.
تو سایت مبین نت هم همین رو نوشته.
اما حالا من وقتی میرم توی مشخصات حسابم برام نوشته 128. به پشتیبانی زنگ زدم میگه نه این همون 512 است. میگم بابا نوشتین 128 تازه من مدارک برای 512 هم ارائه کردم ولی هیچ جوابی دیگه نداد.
به نظر شما یعنی کلاه گذاشته سرم؟

alirezaveis
07-05-2012, 21:57
تایید میشه.منم یک مگ دارم سرعت بیشتر لینکها پایینه.البته سرکارم adsl شهراد دارم اون هم چند روزیه که افت کاملا محسوسی داشته.مشکل سراسریه ولی مبین نت نشون داده تو خیلی چیزها پیش قدمه.مثل همون قطعی س.اکس

ببین دوست عزیز من نظرات دیگر دوستان رو ندیدم.اما بهترین راه اینه که به نزدیکترین عامل فروش مبین نت بری.اگه خیلی بهتون نزدیک بود می تونی سرعت خودشو چک کنی یا اینکه درخواست بدی بیان برات تست کنن.اگه راضی نبودی خوب نگیر.من اکثر مشکلاتم وقتی بوده که مشکلات از زیرساخت بوده یعنی سراسری.وایمکس خیلی سرتر از adsl هست اما تو ایران چون همه چیزبرعکسه اینم اینجوریه.cccam هم خیلی خوب جواب میده.برای من خیلی سریعتر و بهتر ازedge داره کار میکنه.
دوستانی که سرویس یک مگ یا 512جدید دارن (یعنی با اشتراک 1 به 4) سرعت دانلودتون در روز و شب به چند میرسه؟
من قبلا 512 داشتم سرعت دانلودش توی روز 67 تا 68 کیلو بود توی شب هم نوسان زیاد داشت ولی 2 تا هشت صبح 1200 مگ تضمینی میگرفتم. الان 1 مگ دارم توی روز سرعتش 134 کیلو هستش ولی شب باز نوسان زیاد داره ولی 2 تا 8 صبح 2.4 تا 2.5 گیگ فایل میگیرم.

adcomputer
07-05-2012, 22:11
سلام
دوساله با 30 گیگا بایت ترافیک. طرف گفت این سرویس قبلا با سرعت 128 بوده ولی الان دو ساله ها شده با سرعت 512 و اطلاعیه رو هم نشونم داد.
اما حالا من وقتی میرم توی مشخصات حسابم برام نوشته 128. به پشتیبانی زنگ زدم میگه نه این همون 512 است. میگم بابا نوشتین 128 تازه من مدارک برای 512 هم ارائه کردم ولی هیچ جوابی دیگه نداد.
سرعت دانلود باید 64 کیلوبایت باشه.

---------- Post added at 11:07 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

در همین محدوده(بعضی مواقع بیشتر) است. (512)

---------- Post added at 11:10 PM ---------- Previous post was at 11:07 PM ----------

چون تعداد کانکت شدن های مجدد زیاد میشه؛ دانلود کند میشه. مخصوصاً اواخر آن. اما باز هم تعداد کانکشن بالا بهتر است.

---------- Post added at 11:11 PM ---------- Previous post was at 11:10 PM ----------

(آنلاین بودن 24 ساعته و حداقل سرعت 15الی 20 کیلو بر ثانیه و پینگ حداکثر 400یا نهایتا 450)
24 ساعت آنلاین نیست اما پینگ سرورهای مختلف معمولاً زیر 450 است.

aliprince
07-05-2012, 22:26

اون چند دقیقه که میاد خونه تست کنه ملاک خوبی نیست چون ممکنه در اوت لحظه سرعت خوبی بده خصوصا با اکانت نمایندگی ها که به خاطر تبلیغ اکثرا روی 2 مگ بستن

در مورد سوالت در مورد سرویس، من 1 مگ 1 به 4 دارم، تا ظهر بدک نیست بعد از ظهر میرسه به 60 شبا هم اکثرا قطعه یا دور و بر 10-20 کیلوبایت.

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:21 PM ----------

در حال حاضر الان ساعت 23.24 دقیقه 18 اردیبهشت 91 سرعت صفحه باز کردن من 10 کیلوبایت بر ثانیه اس!

*Forgotten*
07-05-2012, 22:27
سلام

این مودم جیبی چی داره که همه میگیرن اگه اینقد خوبه منم بخرم:31:

در مورد سرویستون باید بگم برای جیبی ها دو سرویس 128 و 512 میدن احتمال اشتباه زیاده سرعت اون یکی زدن

ولی باید سرعتتون روی 65 64 حداقل در روز ثبات کامل داشته باشه وگرنه 128 بستن از یه لینک مستقیم دانلود کنین راحت میشه فهمید

reza41
07-05-2012, 22:43
این مودم جیبی چی داره که همه میگیرن اگه اینقد خوبه منم بخرم:31:

در مورد سرویستون باید بگم برای جیبی ها دو سرویس 128 و 512 میدن احتمال اشتباه زیاده سرعت اون یکی زدن

ولی باید سرعتتون روی 65 64 حداقل در روز ثبات کامل داشته باشه وگرنه 128 بستن از یه لینک مستقیم دانلود کنین راحت میشه فهمید

خوبی مودم جیبی اینه که دیگه بدون احتیاج به برق مثل یه موبایل همیشه همراهت هست و خیلی راحتی.
با امتحانی هم که من کردم (آخه از اون یکی مودم های رومیزی هم دارم) تفاوت چندانی هم در آنتن دهی نمی کنن.

yoosef_st
07-05-2012, 23:40
بچه ها، از این طرحهای مودم رایگان مبین شما کدومش رو بهتر میدونید؟
512 20 گیگ 212600 تومن
1024 25 گیگ 265500 تومن

officer
08-05-2012, 00:20
هم اکنون بدون فـیلترشکن و جوراب در حال گشت و گذار در فیسبوک هستم ... مبین نت - رشت ! : دی

stratocaster
08-05-2012, 02:58
دوستان کسی 2 مگ گرفته ؟
من الان 512 4 گیگ دارم 96 kbs دارم

saeediranzad
08-05-2012, 06:42
512 20 گیگ 212600 تومن
1024 25 گیگ 265500 تومن

سلام
ADSL را ترجیح میدم. ولی تو این دوتا یک مگ 25 گیگ.

---------- Post added at 07:42 AM ---------- Previous post was at 07:40 AM ----------

هم اکنون بدون فـیلترشکن و جوراب در حال گشت و گذار در فیسبوک هستم ... مبین نت - رشت ! : دی

سلام
نکنه دوباره میرزا کوچک خان انقلاب کرده؟ مگه میشه؟

*Forgotten*
08-05-2012, 07:46
512 20 گیگ 212600 تومن
1024 25 گیگ 265500 تومن

من خودم 1 مگ هم دارم هم 512 البته نه این طرح هایی که گفتید

ولی 1 مگ من و چنتا از دوستان کلا با دانلود شبانه مشکل دارن تا همین 10 روز پیش روی 32 بود شبا دوباره تستش نکردم
کلا بیخیالش شدم دارم با همون 512 دان میکنم
کیفیتش از این 1 مگا خیلی بالاتره :31:

512 سه ماه 10 گیگ طرح قدیم :31:

kb24s
08-05-2012, 09:22
سلام به برو بچه های پی سی ورلد
آقا من یه سوال داشتم
با کدوم یکی از اکانتهای مبین نت میشه بیشترین حجم ممکن رو تو یه روز دانلود کرد؟
بعدش این قضیه 20-8 محدودیت ساعت چیه ؟ یعنی از 8 صبح تا 20 شب فقط میتونی دانلود کنی یا برعکس ؟ 12 ساعت دیگه قطعه؟

afsharcj
08-05-2012, 09:32
من از بعد عید سرعت دانلودم یهو از 100 رسید به 15 پس از پی گیری الان دوباره حدود 80 هست نکته این که وقتی به 096790 میزنگی شانسته که کی گوشی رو بگیره . یا یه خانوم با صدای گرم و مهربون و ... که فقط آینده ای روشن!رو بهت قول میده یا یه آقا مهندس مسلمون که تلاشش رو برات می کنه . جا داره از آقای زرینی و آقای مطلق تشکر کنم که خرابکاری بالایی هارو یکم بهتر میکنن
من 512 دارم از آمل

officer
08-05-2012, 09:59
سلام
نکنه دوباره میرزا کوچک خان انقلاب کرده؟ مگه میشه؟

مگه اینکه میرزا یه کاری بکنه ! یه 40 دقیقه ای باز بود ، بعد به حالت عادیش برگشت : دی

cartesiba
08-05-2012, 10:52
1 مگ 25 گیگ کجاس ؟

imanparsa
08-05-2012, 12:09
سلام به برو بچه های پی سی ورلد
آقا من یه سوال داشتم
با کدوم یکی از اکانتهای مبین نت میشه بیشترین حجم ممکن رو تو یه روز دانلود کرد؟
بعدش این قضیه 20-8 محدودیت ساعت چیه ؟ یعنی از 8 صبح تا 20 شب فقط میتونی دانلود کنی یا برعکس ؟ 12 ساعت دیگه قطعه؟

سلام.
اگر میخوای توی روز دانلود کنی طرحی که خودتون گفتین از همه بهتره. یعنی از ساعت 8صبح تا 8شب فقط میشه دانلود کرد و 12ساعت دیگه اینترنت نداری. این طرح رو مخصوص شرکت ها زدن که توی روز مصرف بالایی دارن و توی شب استفاده ای ندارن.سرعتش باید خوب باشه چون 1به4 نوشته. یعنی مثل توی روز دانلود کردن ماها که خیلی سرعت خوبه

payambar41
08-05-2012, 12:20
دوستان ساکس من از کار افتاده ! :41::19:

WOLF PACK
08-05-2012, 13:02
دوستان من خودم ADSL صبا دارم ولی دارم جابه جا میشم می خوام یه سرویس جدید بگیرم به نظرتون ADSL بگیرم یا وایمکس مبین نت؟؟
مبین نت سرعتش خوبه؟مشکل نداره؟

elli66
08-05-2012, 14:15
سلام روز همه گی بخیر
کسی میدونه برای اینکه ببینم چقدر از شارژم استفاده کردم چی کار باید بکنم؟
ممنون میشم کمکم کنید..:11:
از طرح ویژه مبین نت استفاده میکنم با حجم محدود 20 گیگ..

aliprince
08-05-2012, 14:18
سوسک منم از کار افتاده.

saeediranzad
08-05-2012, 14:31
سلام روز همه گی بخیر
کسی میدونه برای اینکه ببینم چقدر از شارژم استفاده کردم چی کار باید بکنم؟
ممنون میشم کمکم کنید..:11:
از طرح ویژه مبین نت استفاده میکنم با حجم محدود 20 گیگ..

سلام
موقع نصب باید توضیح میدادند و یا شما میپرسیدید. از IE استفاده کنید و به این آدرس بروید:
حالا URI و پسورد را وارد کنید.
URI: mob123456@mobinnet.net
password:123456
البته بجای 456123، شماره خودتان را وارد کنید. بعد به صفحه Query Business info بروید و سپس Call History.
در اینجا تاریخ را انتخاب میکنید و حجم مصرف شده از تاریخ تا تاریخ انتخاب شده نشان داده میشود.
برای دیدن کل حجم مصرف شده و حجم باقی مانده، بر روی Summary Usage Record کلیک کنید.

imanparsa
08-05-2012, 15:29
دوستان کسی سرویس 2042 یا همون 2مگ رو گرفته ؟؟؟؟
سرعتش توی روز چنده ؟؟؟؟؟

adcomputer
08-05-2012, 17:00
پشتیبان مبین نت:
با سلام واحترام
مشترک گرامی پینگ تایم وایمکس معمولا نسبت به پینگ تایم ADSL بالاتر می باشد، پینگ تایم وایمکس با توجه به شرایط آب و هوایی و با توجه به سایتی که پینگ می کنید تا 350-400 متغیر و وضعیت نرمالی محسوب می شود.
باتشکر
شرکت ارتباطات مبین نت
--------------------------
نه شرایط آب و هوا روی وایمکس تاثیر داره و نه وایمکس باید پینگش بالا باشه. کیفیت سرویسشون اومده پایین به گردن آب و هوا و فناوری وایمکس میندازن.

adcomputer
08-05-2012, 17:08
یک بار دیگر هم برای کندی سرعت بهشون ایمیل زدم و طبق معمول کندی رو به گردن کاربر و سیستم کاربر و مودم او می‌اندازد.

hooss128
08-05-2012, 17:37
یک بار دیگر هم برای کندی سرعت بهشون ایمیل زدم و طبق معمول کندی رو به گردن کاربر و سیستم کاربر و مودم او می‌اندازد.

آقا میشه این ایمیل رو هم به من بدی ؟ ایمیل کدوم قسمتشون هست ؟ چون منم چند تا ایمیل ازشون دام

hooss128
08-05-2012, 18:03
adcomputer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز این لینکی که توی امضات گذاشتی رو رفتم و نوشته باید یه کد 17 رقمی اون شرکت بهت بده.
اما برای من کدی نفرستادن
اون کد رو از کجا بگیرم ؟
توی اون صفحه شکایت مبین نت یه شکایت بهشون کردم اما در جوابیه کدی نبود

adcomputer
08-05-2012, 18:37
adcomputer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز این لینکی که توی امضات گذاشتی رو رفتم و نوشته باید یه کد 17 رقمی اون شرکت بهت بده.
اما برای من کدی نفرستادن
اون کد رو از کجا بگیرم ؟
توی اون صفحه شکایت مبین نت یه شکایت بهشون کردم اما در جوابیه کدی نبود
حتماً گزینه ها رو اشتباه انتخاب کردی. من که کدی ندیدم.

adcomputer
08-05-2012, 18:44
آقا میشه این ایمیل رو هم به من بدی ؟ ایمیل کدوم قسمتشون هست ؟ چون منم چند تا ایمیل ازشون دام
support@mobinnet.ir
توی بخش صدای مشتری هم میتونی پیام بگذاری.

alone one
08-05-2012, 18:44
دوستان همه مثه من با مشکل سرعت روبه رو هستن یا فقط مشکل منه؟
سرعت دیال آپی شده واسم

yuzarsiff
08-05-2012, 18:57
دوستان همه مثه من با مشکل سرعت روبه رو هستن یا فقط مشکل منه؟
سرعت دیال آپی شده واسم

من الان این پست رو دارم با دیال آپ می فرستم .. دیگه اصن پینگی ندارم که بخوام پیج باز کنم .. در این حد حساب کن ... باید منتظر باشم این کارشناس مربوطه را بفرستند ببینم چه چرت و پرتی می خواد سر هم کنه ..

old_snake1370
08-05-2012, 19:17
پشتیبان مبین نت:
با سلام واحترام
مشترک گرامی پینگ تایم وایمکس معمولا نسبت به پینگ تایم ADSL بالاتر می باشد، پینگ تایم وایمکس با توجه به شرایط آب و هوایی و با توجه به سایتی که پینگ می کنید تا 350-400 متغیر و وضعیت نرمالی محسوب می شود.
باتشکر
شرکت ارتباطات مبین نت
--------------------------
نه شرایط آب و هوا روی وایمکس تاثیر داره و نه وایمکس باید پینگش بالا باشه. کیفیت سرویسشون اومده پایین به گردن آب و هوا و فناوری وایمکس میندازن.

الآن من تو خونه هم مبین نت دارم هم مخابرات. همین الآن از هردو پینگ گرفتم. اینم نتیجه اش:
مبین نت:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمخابرات تهران:

اگه اختلاف در حد 5% تا 10 % بود قابل قبوله ولی دیگه اینکه 2 برابر باشه واقعا مسخره است. :18:
در ضمن مسئله دیگه اینه که پینگ مبین نت شدیدا نوسان داره در صورتی که در adsl اختلاف پینگ ها از یک سرور کمتر از 10ms هست!

imanparsa
08-05-2012, 19:23
سلام
دوستان وقتی دوره سرویسم تمام بشه و صفحه شارژ کردن رو بیاره آیا باز هم میتونم با اینترنت قطع به صفحه پرداخت بانک متصل بشم ؟
کسی امتحان کرده ؟

old_snake1370
08-05-2012, 19:55
سلام
دوستان وقتی دوره سرویسم تمام بشه و صفحه شارژ کردن رو بیاره آیا باز هم میتونم با اینترنت قطع به صفحه پرداخت بانک متصل بشم ؟
کسی امتحان کرده ؟
قبلا که نمیشد من امتحان کردم. ولی الان که سیستمشون رو جدید کردن امتحان نکردم. خبر ندارم.

imanparsa
08-05-2012, 20:03
سلام
کسی امتحان کرده ؟

دوستان کسی جدیدا امتحان کرده؟؟؟؟؟؟ آخه این موضوع مهمه و همه با شارژ اینترنتی سروکار داریم

hooss128
08-05-2012, 21:17
حتماً گزینه ها رو اشتباه انتخاب کردی. من که کدی ندیدم.

نه دوست من اینو یه نگاه بکن :

سامانه ثبت شكايات در پايگاه اينترنتي سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي

راهنماي استفاده از سامانه پاسخگويي به شكايات از اپراتورهاي ارائه دهنده سرويسهاي ارتباطي و فنآوري اطلاعات :

مشتركين سرويس هاي فوق الذكر درصورت عدم رضايت، و شكايت از اپراتورهاي ارئه دهنده خدمات ارتباطي و فنآوري اطلاعات مي بايست بر اساس مفاد پروانه هاي صادره در وهله ي نخست به سايت اپراتور مراجعه نموده و پس از درج شكايت يك كد پيگيري 17 رقمي دريافت كنند. چنانچه مراحل فوق الذكر را انجام داده ايد و اپراتور ظرف مدت 14 روز به شما پاسخي نداده يا پاسخ قانع كننده نبوده است مي توانيد جهت درج شكوائيه به لينك زير مراجعه فرماييد.
- سازمان پس از بررسي شكايات، مواردي را كه قابل بررسي و پيگيري مي باشند را به اپراتور يا مناطق هفتگانه سازمان ارجاع داده و نسبت به استيفاي حقوق مشتركين اقدام مي نمايد.
- شما مي توانيد جهت پيگيري شكايت، با استفاده از كد پيگيري به صورت الكترونيكي مشاهده نماييد كه شكايت در چه مرحله اي از انجام مي باشد.
- سازمان در قسمت پيگيري شكايت با ارائه كد پيگيري نتايج اقدامات و بررسي ها را به شما اعلام مي نمايد.

راهنماي استفاده از سامانه پاسخگويي به شكايات از دكل ها و تشعشعات آنتن هاي تلفن همراه و وايمكس:

در صورت شكايت از وضعيت آنتن هاي تلفن همراه و وايمكس از نظر ميزان تشعشعات و يا بررسي استحكام ساختمان ، سازه ، دكل ، مهار و ... در سراسر كشور و رفع هر گونه نگراني مردمي در اين خصوص ، با ورود به صفحه شكايات و تكميل فيلدهاي تاريخ ، استان و شهر مي توانند در قسمت نوع شكايت ، گزينه تشعشعات را انتخاب و شكايت خود را ثبت و ارسال نمايند و موضوع را از طريق دفتر نظارت بر سرويس هاي راديويي سازمان ( شماره تماس:88112902) ، تا حصول نتيجه پيگيري نمايند.

ورود به سامانه شكايات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] al%2FView%2FViewer.aspx%3FDashboardId%3D4794416e-9737-419c-9c75-e758b10ebf8f)

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

تازه وقتی توی سامانه شکایت میریم اسم مبین نت نیست !!!!!؟؟؟؟؟

mohammad_87
08-05-2012, 21:52
سلام
کسی امتحان کرده ؟

دوستان کسی جدیدا امتحان کرده؟؟؟؟؟؟ آخه این موضوع مهمه و همه با شارژ اینترنتی سروکار داریم
نخیر حتما باید آنلاین باشید چون برای ما هم اتفاق افتاد.من دیشب سرویس دوستم رو با عابر بانک تمدید کردم بعد هم زنگ زد پشتیبانی.

=CYBER=
08-05-2012, 21:55
سرعت دانلود با 1 کانکشن تو آیتونز 7 کیلوبایت ! :2:

=CYBER=
08-05-2012, 21:56
سرعت دانلود با 1 کانکشن تو آیتونز 7 کیلوبایت ! :2:

aliprince
09-05-2012, 00:30

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:13 PM ----------

برای تهران داره مبین نت رو

adcomputer
09-05-2012, 00:42

سایتشون از آن موقع که من شکایت کردم عوض شده. بهتره باهاشون تماس بگیری.

Mo5tafa
09-05-2012, 04:59
512 گرفتم
من موقع تست سرعتم خوب بود، دانلودم روی 70-80 بود، سرویس رو که گرفتم در حد 30-40 شد!! توی E-care رفتم دیدم 512 ثبت کردن مشکلی نیس!
الان نزدیک 6 صبحه شدم در حد dial-up پینگ تایمم بالای 600 میره!
یه تست سرعت گرفتم واقعا 56k بودم!

دیروز زتگ زدم پشتیبانی میگه RSSI ات چنده، میگم: 80- میگه باید بالای 70- باشه، مشکل از خودته اینجوری که سیگنالت ضعیفه 1 مگ هم بگیری همینه!!! راستی CINR Reuse1 من 15 بود، سیگنالمم 35% ، بچه ها برای شما چنده؟
خوب اگر ضعیفه چرا قبلا روی 70-80 دانلود میداد؟!

سرعت سراسری به گل نشسته؟

imanparsa
09-05-2012, 07:29
نخیر حتما باید آنلاین باشید چون برای ما هم اتفاق افتاد.من دیشب سرویس دوستم رو با عابر بانک تمدید کردم بعد هم زنگ زد پشتیبانی.

اینجوری که خیلی بده.
یعنی حتما باید دوره ی شما تمام نشده باشه تا بتونید وصل بشید به سیستم پرداخت بانک.
اگر دوره تمام شده باشه اینترنتی به هیچ عنوان نمیشه پرداخت کرد:2: هیچ جایی رو ندیدم اینجوری باشه.
معمولا سیستم بانک و سایت خود شرکت رو آزاد میزارن/.
دوستانه دیگه براشون این اتفاق افتاده که دوره تمام بشه بعد با اینترنتش بخواد پرداخت اینترنتی کنه؟

*Forgotten*
09-05-2012, 07:49
اینجوری که خیلی بده.
یعنی حتما باید دوره ی شما تمام نشده باشه تا بتونید وصل بشید به سیستم پرداخت بانک.
اگر دوره تمام شده باشه اینترنتی به هیچ عنوان نمیشه پرداخت کرد:2: هیچ جایی رو ندیدم اینجوری باشه.
دوستانه دیگه براشون این اتفاق افتاده که دوره تمام بشه بعد با اینترنتش بخواد پرداخت اینترنتی کنه؟

باید سرویس فعال باشه
من خودم هم اینترنتی پول ریختم و هم از داخل بانک

ولی پیشنهاد میشه پول رو از داخل بانک بریزی چون خیلی زودتر سرویس شارژ میشه
ولی نیازی به تماس نیست چون پولو بریزی همون سرویست خود به خود شارژ میشه

imanparsa
09-05-2012, 08:17
512 گرفتم
من موقع تست سرعتم خوب بود، دانلودم روی 70-80 بود، سرویس رو که گرفتم در حد 30-40 شد!! توی E-care رفتم دیدم 512 ثبت کردن مشکلی نیس!

دیروز زتگ زدم پشتیبانی میگه RSSI ات چنده، میگم: 80- میگه باید بالای 70- باشه، مشکل از خودته اینجوری که سیگنالت ضعیفه 1 مگ هم بگیری همینه!!! راستی CINR Reuse1 من 15 بود، سیگنالمم 35% ، بچه ها برای شما چنده؟

سرعت سراسری به گل نشسته؟
چون سرعت سراسری به گل نشسته هرچقدر کیفیت سیگنالتون بالاتر باشه بیشتر میشه از پهنای باند استفاده کرد.البته بعضی وقتا اینقدر شبکه شلوغه که تاثیر نداره.
مال من rssi -69 است و کیفیت سیگنالم 82% تا 85% در حال تغییره/.
شما مودم رو جابجه کنید و rssi رو نگاه کنید ببینید کی میاد بالا یا پایین. چون 35% واقعا کمه.

Mo5tafa
09-05-2012, 08:18
الان پینگ تایمم 379 هست!
ساعت 9:17 صبح، یعنی خارح از زمان دانلود آزاد، شنیده بودم مبین نت زمان دانلود شبانه سرعت ها رو پائین نمیاره! :(

alireza.h
09-05-2012, 08:42
این هم تست سرعت 512 نامحدود 8 صبح تا 8 شب
هیچی دیگه.ما اینجا شدیم موش آزمایشگاهی:31:

*Forgotten*
09-05-2012, 09:28
این هم تست سرعت 512 نامحدود 8 صبح تا 8 شب
هیچی دیگه.ما اینجا شدیم موش آزمایشگاهی:31:

مگه شما 2 مگ نگرفته بودید ؟ سرویستونو تعویض کردید ؟:31:

alireza.h
09-05-2012, 09:39
مگه شما 2 مگ نگرفته بودید ؟ سرویستونو تعویض کردید ؟:31:

بله تعویض کردم شده این.خسته شدم از شب زنده داری و هیچی دانلود نکردن.توی 12 ساعت راحت میشه 2 گیگ الی 2.2 گیگ دانلود کرد.3روز در هفته هم کامل اختصاص دادم به دانلود.یعنی هفته ای تقریبا 6.5 گیگ.حدودا در ماه 25 گیگ اگر بخوای هزینه دانلود رو حساب کنی،اگر گیگی 4 تومن هم در نظر بگیریم میشه 100 تومن!چون تو روزه و سرعت ثبات داره.4 روز در هفته هم کارامو (وب گردی،تماشای وبدئو و ...) با سرعت خوب انجام میدم.یعنی چون در روزه سرعت خوبه.خلاصه هیچ اپراتوری ندیدم همچین طرح با حالی بده.من که حسابی دارم باهاش حال می کنم:31:

Mo5tafa
09-05-2012, 10:40
چون سرعت سراسری به گل نشسته هرچقدر کیفیت سیگنالتون بالاتر باشه بیشتر میشه از پهنای باند استفاده کرد.البته بعضی وقتا اینقدر شبکه شلوغه که تاثیر نداره.
مال من rssi -69 است و کیفیت سیگنالم 82% تا 85% در حال تغییره/.
شما مودم رو جابجه کنید و rssi رو نگاه کنید ببینید کی میاد بالا یا پایین. چون 35% واقعا کمه.

مودم رو جاهای مختلف امتحان کردم، این بهترین حالته!

اینجا رو: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

imanparsa
09-05-2012, 11:10

اینجا رو: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پس چرا موبین نت گرفتید.
آخه سیگنال 35% که جالب نیست.
شما باید مودم بیرونی میگرفتید که سیگنال بهتری بده.
اینجوری فایده نداره

imanparsa
09-05-2012, 11:15
بله تعویض کردم شده این.خسته شدم از شب زنده داری و هیچی دانلود نکردن.توی 12 ساعت راحت میشه 2 گیگ الی 2.2 گیگ دانلود کرد.3روز در هفته هم کامل اختصاص دادم به دانلود.یعنی هفته ای تقریبا 6.5 گیگ.حدودا در ماه 25 گیگ اگر بخوای هزینه دانلود رو حساب کنی،اگر گیگی 4 تومن هم در نظر بگیریم میشه 100 تومن!چون تو روزه و سرعت ثبات داره.4 روز در هفته هم کارامو (وب گردی،تماشای وبدئو و ...) با سرعت خوب انجام میدم.یعنی چون در روزه سرعت خوبه.خلاصه هیچ اپراتوری ندیدم همچین طرح با حالی بده.من که حسابی دارم باهاش حال می کنم:31:

این سرویسی که گرفتی خوبیش اینه که میشه توی اون 12 ساعت از تورنت به راحتی دانلود کرد.
ولی 12 ساعت دیگه قطعه.
علیرضا گفته بودی 2مگ توی روز سرعتت چقدر بود ؟؟؟؟

kb24s
09-05-2012, 11:42

من هم میخوام مثل طرحی که شما انتخاب کردین رو بگیرم
فقط میخواستم بدونم سرعت دانلود 512 تو این طرح چقدره (1 به 4)؟ کمترین و بیشترین سرعت دانلود چقدره؟ آخه 512 یک به 10 که افتضاحه
ممنون

kb24s
09-05-2012, 11:49
این سرویسی که گرفتی خوبیش اینه که میشه توی اون 12 ساعت از تورنت به راحتی دانلود کرد.
ولی 12 ساعت دیگه قطعه.
علیرضا گفته بودی 2مگ توی روز سرعتت چقدر بود ؟؟؟؟

ببخشید پریدم وسط گفتوگوی شما , گفتم شاید به دردتون بخوره
من خودم 2 مگ دارم
سرعت تو روز 200 تا 220 کیلوبایت برای من

alireza.h
09-05-2012, 12:00
من خودم 2 مگ دارم

بلهههههه.دوستمون فرمودن.البته واسه من معمولا دور و بر 260 بود ولی گاهی رو 400 هم ثابت می شد.

kb24s
09-05-2012, 12:50
بلهههههه.دوستمون فرمودن.البته واسه من معمولا دور و بر 260 بود ولی گاهی رو 400 هم ثابت می شد.

اگه میشه به سوال من هم جواب بدید در مورد سرویس 512 نامحدود 8 تا 20 که طرح انتخابیه شما بود پرسیدم
پست شماره 7654 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
ممنون

hamedchtsz
09-05-2012, 12:59
دوستان من 512 محدود داشتم شبها با 100 دانلود مي كرد. الان واسه ماه جديد مي خوام شارژ كنم اگه 1 مگ بگيرم سرعت دانلودش شب ها دو برابره؟
پينگ هم 80 هست

imanparsa
09-05-2012, 13:13
من هم میخوام مثل طرحی که شما انتخاب کردین رو بگیرم
فقط میخواستم بدونم سرعت دانلود 512 تو این طرح چقدره (1 به 4)؟ کمترین و بیشترین سرعت دانلود چقدره؟ آخه 512 یک به 10 که افتضاحه
ممنون
اون 1به10رو که حرفش رو نزن. مفتش هم گرونه.
این 512 1به4 سرعتش خوبه . توی روز مثل 512 های معمولی موبین نت میمونه/.
سرعتش باید حدود 60 تا 90 متغییر باشه/.
ولی 12ساعت کلا اینترنت نداری و باید ماهی 40هزار تومان بدی که روزی 2گیگ دانلود کنی و سیستمت هم 12 ساعت روشن باشه.

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

دوستان من 512 محدود داشتم شبها با 100 دانلود مي كرد. الان واسه ماه جديد مي خوام شارژ كنم اگه 1 مگ بگيرم سرعت دانلودش شب ها دو برابره؟
پينگ هم 80 هست
قانونا باید 130 تا دانلود کنی با 1مگ/.
اما از اونجا که شبا شلوغ میشه سرعت دانلود میاد پایین و هیچ تضمینی نیست که شبا با 130 دانلود کنید.
من خودم 1مگ 8گیگ در ماه دارم شبا سرعتم از ساعت 2شب تا5 صبح روی 60 تا 70 است از 5 صبح میره بالا حدود 120

Mo5tafa
09-05-2012, 13:13
پس چرا موبین نت گرفتید.
آخه سیگنال 35% که جالب نیست.
شما باید مودم بیرونی میگرفتید که سیگنال بهتری بده.
اینجوری فایده نداره
خب توی منطقه ما ADSL و وایمکس ایرانسل نیست، مجبورم دیگه! 3 کیلومتر اونورتر بودیم بودا :31:
یه آب باریکه باشه کارم راه بیوفته، باز بهتر از این مودم های GSM هست که با سیم کارت ایرانسل وصل می شدم.

imanparsa
09-05-2012, 13:21
من خودم 2 مگ دارم

خواهش میکنم دوست عزیز
200 تا 220 برای 2مگ کمه. علیرضا میگه تا 400 هم میرفت. و به همین خاطر من فکر کردم 2مگ رو روی 3مگ میبندن
2مگ استانداردش 250 است.
البته سرعت روز واسم مهمه. شما شبا با 200 استفاده میکردید یا روز ؟؟

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:18 PM ----------

اون 1به10رو که حرفش رو نزن. مفتش هم گرونه.
این 512 1به4 سرعتش خوبه . توی روز مثل 512 های معمولی موبین نت میمونه/.
سرعتش باید حدود 60 تا 90 متغییر باشه/.
ولی 12ساعت کلا اینترنت نداری و باید ماهی 40هزار تومان بدی که روزی 2گیگ دانلود کنی و سیستمت هم 12 ساعت روشن باشه.

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:08 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقانونا باید 130 تا دانلود کنی با 1مگ/.
اما از اونجا که شبا شلوغ میشه سرعت دانلود میاد پایین و هیچ تضمینی نیست که شبا با 130 دانلود کنید.
من خودم 1مگ 8گیگ در ماه دارم شبا سرعتم از ساعت 2شب تا5 صبح روی 60 تا 70 است از 5 صبح میره بالا حدود 120 __________________

adcomputer
09-05-2012, 15:04
512 گرفتم

سرعت سراسری به گل نشسته؟
وقتی قبلاً سرعت خوب بوده یعنی سیگنال مودمتون مشکلی نداره. من خودم با rssi -85 هم راحت کار کردم مشکلی نبوده. کیفیت سرویسشون کلاً پایینه و ربطی به سیگنال و مودم شما نداره. معمولاً ابتدا مودم و سیگنال را عامل کندی سرعت معرفی میکنند و بعدش هم بهانه های دیگر. تماس گرفتن هم چندان فایده‌ای نداره چون همیشه به دنبال اشکال‌یابی از کاربر هستند.

adcomputer
09-05-2012, 15:18
اینجوری که خیلی بده.
دوست عزیز اون اون سیستم کنترل حساب اینترنتی در شبکه داخلیشونه و ربطی به اینترنت نداره و قرار نیست بعد از اتمام طرح هنوز بتوان از بعضی از سایت‌های اینترنتی استفاده کرد.

imanparsa
09-05-2012, 15:58
دوست عزیز اون اون سیستم کنترل حساب اینترنتی در شبکه داخلیشونه و ربطی به اینترنت نداره و قرار نیست بعد از اتمام طرح هنوز بتوان از بعضی از سایت‌های اینترنتی استفاده کرد.
من منظورم اینه که اگر ترافیک تمام شده باشه و یا دوره تمام شده باشه آیا میشه رفت توی سایت موبین نت و بعد از اونجا پرداخت اینترنتی رو انتخاب کنیم و بعد به سرور همون بانکی که موبین اونجا حساب داره و صل بشیم و پرداخت رو انجام بدیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من منظورم اینه
چون توی شاتل میشه این کار رو کرد توی پارس آنلاین میشه توی آسیاتک میشه توی وایمکس ایرانسل میشه.
اما موبین رو نمیدونم.
که دوستان گفتن نمیشه.

lord69
09-05-2012, 16:20
یکی ممکنه به من بگه که چرا کانکشن من که مثلا 2 مگ هست سرعتش اینقدر کمه؟

یعنی دانلود نهایتش به ۴۰-۴۵ میرسه......

پشتیبانی هم که میگه سیگنال ضعیفه ....آخه اگه ضعیفه اون کسی که برای نصب میاد چرا میگه سیگنال خوبه؟

با این وضع من که دیگه نیستم....

arman4459
09-05-2012, 16:39
دوستان از کجا میشه فهمید که آنتن بی تی اس تو کجاهای شهر نصبه؟ضمنا فاصله آنتن تا محل مودم چقدر باشه خوبه و قابل قبول و کلا یک آنتس تا چند متری اطرف خودش پوشش میده

Mo5tafa
09-05-2012, 17:19

دقیقا، انداخت گردن خودم!
گفت آنتن تو ضعیفه 1 مگ هم بگیری فرقی نداره!!

alireza.h
09-05-2012, 17:25
آقا حالا اومدیم این همه پست دادیم بذار یه سوال هم بپرسیم.من می خوام طرح 512 نامحدود 8 صبح تا 8 شب رو تغییر بدم به 1 مگ 8 صبح تا 8 شب.ولی...می خوام این طرحو فقط یک ماه شارژ کنم و استفاده کنم که برام بمونه.بعد می خوام بعد این یه ماه از ADSL استفاده کنم.طوری که مثلا در سال 10 ماه ADSL استفاده کنم و 2 ماه(نه صرفا پشت سر هم) از این طرح استفاده کنم.یعنی مثلا 5 ماه ADSL استفاده کنم و بعد 5 ماه که مبین نتم بی استفاده مونده یک ماه مبین شارژ کنم و حسابی دانلود کنم.ایجاش جای سواله که میشه یه همچین کاری کرد؟که مودم 5 ماه بدون استفاده بمونه و بعد همون طرح 5 ماه پیش رو پول بریزی و فعال کنی؟
دوستان ممنون می شم جواب بدین.

amin7x
09-05-2012, 17:57
سلام دوستان من به دلیل اینکه تلفن خونمون بی سیم است نمیتونم ADSL بگیرم. برای همین وایمکس مبین نت رو انتخاب کردم. و شهر بندرعباس هستم و ایرانسل پوشش ندارم. تا اونجایی که من این تایپک رو خوندم همش بد گفته شده یعنی برای من که میخواهم فایل های 10 مگی یا 20 مگی دانلود کنم خوب نیست؟؟؟ بعد آخر ماه هم میخواهم حجمم رو کلا استفاده کنم. چون نمایندگان فروش اون طوری که میگفتند این ماه 2 گیگ بخری و استفاده نکی واسه ماه بعدی این 2 گیگ دیگه نیست و اضافه نمیشه روی اشتراکت ماه بعدی. من میخواهم اشتراک 2 مگ رو بگیرم با یه مودم Out Door. خوب میخواستم بدونم هزینه نصب و ... روی این قیمت ها کشیده شده؟؟ یا نه؟؟ و دکل مبین نت هم 20 متری خونمون هست. و اونایی که 2 مگ ضریب 1 به 4 دارند سرعت دانلودشون در روز و شب چه طوری هست؟ ممنون میشم جوابم رو بدید

WOLF PACK
09-05-2012, 18:14
دوستانی که مبین نت دارید راضی هستید خوبه بخوام بگیرم؟؟؟

Farhad 8904
09-05-2012, 18:21
دوستان از کجا میشه فهمید که آنتن بی تی اس تو کجاهای شهر نصبه؟ضمنا فاصله آنتن تا محل مودم چقدر باشه خوبه و قابل قبول و کلا یک آنتس تا چند متری اطرف خودش پوشش میده

اکثرا آنتن های وایمکس روی آنتن های BTS نصب میشن!
برای مبین نت تا اونجایی که من در شهر ها دیدم بیشتر روی آنتن BTS همراه اول نصب شده و ایرانسل هم رو آنتن های شبکه خودش نصب کرده!
آنتن های وایمکس به رنگ خاکستری هستند و پایین تر از سکتور های BTS نصب شدند و یا بصورت مجزا هستند!
برد آنتن ها در فضای باز به 50 کیلومتر میرسه اما در شهر چنین چیزی امکان نداره!
در هشر برد آنتن ها به نسبت تراکم ساختمان های موجود در اون محل بین 300 تا 1 کیلومتر هست.

Fusi0n
09-05-2012, 19:19
الان کسی هست اینجا کاملا چراغ مودمش برای 1 هفته کاملا سبز باشه ؟!
کدوم محدود اعلام کنه ؟!

اکثرا آنتن های وایمکس روی آنتن های BTS نصب میشن!
واقعا ؟! مطمئن هستید این ؟! نمایندگی صحبت میکردم می گفت شدیدا رو سیگنال وایمکس تاثیر داره یعنی ضعیف میکنه ؟!

Farhad 8904
09-05-2012, 19:29
الان کسی هست اینجا کاملا چراغ مودمش برای 1 هفته کاملا سبز باشه ؟!
کدوم محدود اعلام کنه ؟!

واقعا ؟! مطمئن هستید این ؟! نمایندگی صحبت میکردم می گفت شدیدا رو سیگنال وایمکس تاثیر داره یعنی ضعیف میکنه ؟!

بله مطمئن هستم!

اپراتور اشتباه کرده!

سیگنال شبکه GSM یا همون شبکه موبایل هیچ تاثیری روی وایمکس ندارند! اصلا فرکانس و نسل این دو ششبکه کاملا مجزا هست! اگر اینطور بود الان باید وایمکس ایرانسل نویز شدیدی داشته باشه و یا سیگنالش ضعیف باشه چون بیش از 90% آنتن های وایمکس ایرانسل روی BTS های شبکه خودش نصب شده! در صورتی که اینطور نیست.

amin7x
09-05-2012, 19:57
سلام دوستان

من به دلیل اینکه تلفن خونمون بی سیم است نمیتونم ADSL بگیرم.

برای همین وایمکس مبین نت رو انتخاب کردم. و شهر بندرعباس هستم و ایرانسل پوشش ندارم.

تا اونجایی که من این تایپک رو خوندم همش بد گفته شده یعنی برای من که میخواهم فایل های 10 مگی یا 20 مگی دانلود کنم خوب نیست؟؟؟

بعد آخر ماه هم میخواهم حجمم رو کلا استفاده کنم. چون نمایندگان فروش اون طوری که میگفتند این ماه 2 گیگ بخری و استفاده نکی واسه ماه بعدی این 2 گیگ دیگه نیست و اضافه نمیشه روی اشتراکت ماه بعدی.

من میخواهم اشتراک 2 مگ رو بگیرم با یه مودم Out Door. خوب میخواستم بدونم هزینه نصب و ... روی این قیمت ها کشیده شده؟؟ یا نه؟؟

و دکل مبین نت هم 20 متری خونمون هست. و اونایی که 2 مگ ضریب 1 به 4 دارند سرعت دانلودشون در روز و شب چه طوری هست؟

ممنون میشم جوابم رو بدید

lord69
09-05-2012, 20:56
یکی لطف میکنه بگه این سیگنال رو از کجا میشه خوند؟میزان خوبش باید رو چند باشه؟

و این که از کجا میشه فهمید تا الان چقدر حجم مصرف کردم؟

mehrankhanhoy
09-05-2012, 21:07
سلام دوستان میشه تعرفه های مبین نت رو بزارید ؟ :20:

adcomputer
09-05-2012, 21:34
سلام دوستان میشه تعرفه های مبین نت رو بزارید ؟ :20:

mehrankhanhoy
09-05-2012, 21:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] se.aspx%3FCatID%3D2%26ContentID%3D21)

ممنون داداش :11:

malavan.ehsan
09-05-2012, 22:14
بله مطمئن هستم!

اپراتور اشتباه کرده!

سیگنال شبکه GSM یا همون شبکه موبایل هیچ تاثیری روی وایمکس ندارند! اصلا فرکانس و نسل این دو ششبکه کاملا مجزا هست! اگر اینطور بود الان باید وایمکس ایرانسل نویز شدیدی داشته باشه و یا سیگنالش ضعیف باشه چون بیش از 90% آنتن های وایمکس ایرانسل روی BTS های شبکه خودش نصب شده! در صورتی که اینطور نیست.
سلام
تائید میشه
خود نماینده مبین نت تو شهر گفت که مبین نت روی BTS های همراه اول وصله تو شهر ما که 6 تا BTS که من اطلاع دارم روی دکل همراه اول وصله اینطوری براشون بصرفه تره

hooss128
09-05-2012, 22:17
سلام دوستان

برای همین وایمکس مبین نت رو انتخاب کردم. و شهر بندرعباس هستم و ایرانسل پوشش ندارم.

تا اونجایی که من این تایپک رو خوندم همش بد گفته شده یعنی برای من که میخواهم فایل های 10 مگی یا 20 مگی دانلود کنم خوب نیست؟؟؟

بعد آخر ماه هم میخواهم حجمم رو کلا استفاده کنم. چون نمایندگان فروش اون طوری که میگفتند این ماه 2 گیگ بخری و استفاده نکی واسه ماه بعدی این 2 گیگ دیگه نیست و اضافه نمیشه روی اشتراکت ماه بعدی.

من میخواهم اشتراک 2 مگ رو بگیرم با یه مودم Out Door. خوب میخواستم بدونم هزینه نصب و ... روی این قیمت ها کشیده شده؟؟ یا نه؟؟

و دکل مبین نت هم 20 متری خونمون هست. و اونایی که 2 مگ ضریب 1 به 4 دارند سرعت دانلودشون در روز و شب چه طوری هست؟

ممنون میشم جوابم رو بدید

ببین دوست من اگه فاصلت تا دکل 20 متر بیشتر نیست و مطمئن هستی که تجهیزات وایمکس روی اون دکل نصب هست می تونی از مودم داخلی استفاده کنی چون خیلی از bts های همراه اول روشون تجهیزات وایمکس نیست اما بازم برای خاطر جمعی می تونی هون مودم خارجی رو بخری.
در ضمن در مورد سرعت باید بگم که منطقه به منطقه فرق داره حتی ممکنه توی خونه شما خوب باشه اما یه کوچه اونطرف تر سرعت افتضاح باشه که بستگی به مسائل مختلفی داره اما حتما با عامل فروش شرط کنید که اگه توی روز نصب کیفیت نداشت تحویل نمی گیرید و تمام پول رو برگردونم، حتما شرط کنید

old_snake1370
09-05-2012, 22:29
سلام دوستان

ممنون میشم جوابم رو بدید
من نفهمیدم تلفن بی سیم چه ربطی به adsl داره؟!
با 2 گیگ درماه فقط میتونی ایمیل هات رو چک کنی و روزی 4 تا سایت باز کنی. به دانلود فایل نمیرسه. از این 2 گیگ اصلا چیزی نمیمونه که بخواد به ماه بعد انتقال پیدا کنه.
مودم out door اصلا پیشنهاد نمیشه. چون قیمت بسیار بالایی داره و نسبت به قیمتش کیفیتش پایینه. و پس فردا اگر خواستی از جای دیگه بگیری به هیچ دردی نمیخوره.( حداقل مودم های وایرلس رو میشه به عنوان روتر استفاده کرد!) در ضمن اگر چند تا دستگاه توی خونه از اینترنت استفاده کنند باید روتر هم تهیه کنی که هزینه ات سر به فلک میکشه!
اگر دیدی جایی که هستی indoor جواب نداد کلا بیخیال مبین شو.
کیفیت که منطقه به منطقه فرق میکنه واسه من که نسبت به بقیه دوستان وضعیتم بهتره و شبی 2.5 گیگ دانلود میکنم مبین نت رو گذاشتم کنار و الان دارم از adsl مخابرات استفاده میکنم و چون هنوز 10 روز از اکانتم مونده فقط شبا باهاش دانلود میکنم.
پینگ به طرز وحشتناکی بالاست به طوری که به هیچ عنوان نمیشه آنلاین بازی کرد حتی سرور های داخلی! و توی این 1.5 سال ماه به ماه پینگ بالاتر رفته! چند صفحه قبل من مقایسه پینگ adsl با مبین نت رو گذاشتم که میتونی بری وضعیت رو ببینی.

aliprince
09-05-2012, 22:40
سلام دوستان من به دلیل اینکه تلفن خونمون بی سیم است نمیتونم ADSL بگیرم. برای همین وایمکس مبین نت رو انتخاب کردم. و شهر بندرعباس هستم و ایرانسل پوشش ندارم. تا اونجایی که من این تایپک رو خوندم همش بد گفته شده یعنی برای من که میخواهم فایل های 10 مگی یا 20 مگی دانلود کنم خوب نیست؟؟؟ بعد آخر ماه هم میخواهم حجمم رو کلا استفاده کنم. چون نمایندگان فروش اون طوری که میگفتند این ماه 2 گیگ بخری و استفاده نکی واسه ماه بعدی این 2 گیگ دیگه نیست و اضافه نمیشه روی اشتراکت ماه بعدی. من میخواهم اشتراک 2 مگ رو بگیرم با یه مودم Out Door. خوب میخواستم بدونم هزینه نصب و ... روی این قیمت ها کشیده شده؟؟ یا نه؟؟ و دکل مبین نت هم 20 متری خونمون هست. و اونایی که 2 مگ ضریب 1 به 4 دارند سرعت دانلودشون در روز و شب چه طوری هست؟ ممنون میشم جوابم رو بدید

تلفن بیسیم که ربطی به ADSL نداره

arman4459
09-05-2012, 23:46
اگر میتونی حتماً ADSL بگیر. اگر ADSL نمیتونی و به دانلود شبانه هم احتیاج نداری وایمکس ایرانسل. دانلود شبانه مبین نت هم بسیار کم سرعت است. اگر هم انتخاب دیگری نداری مبین نت بگیر.

تلفن بیسیم که ربطی به ADSL نداره

دوستان منظور این دوستمون تلفن بیسیم خونه نیست.منظورشون خط تلفن خونه است.جاهایی که امکان کابل کشی زمینی وجود نداره از سیستم بیسیم ستفاده می کنند یعنی به عبارت یک آنتن پشت بام نصب میشه و از اون طریق ارتباط برقرار میشه و به این دلیل که خط زمینی نیستی امکان استفاده از ADSL وجود نداره.

Mo5tafa
10-05-2012, 07:19

اون دیروز بود، حالا این از امروز صبح:
خب اگر آنتن من ضعیفه چرا الان خوبه؟ من که مودمم رو تغییر ندادم!
یعنی چی! :13: من یه سرویس stable میخوام، چیزی که بشه رو حساب کرد نه اینکه هر وقت خواستن کیفیت رو بیارن پایین، هروقت سر شبکه خلوته کیفیت درست شه!
حالا کیه اینها رو به اون اپراتور مبین نت توضیح بده:41:

saeediranzad
10-05-2012, 07:30
سرور لندن، ساعت 8:30 صبح. یعنی بهترین ساعت روز؛ چه مصیبتی گرفتار شدیم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tranceyou
10-05-2012, 12:02
دوستان من سرویس 2 مگ با 2 گیگ ترافیک خریداری کردم اما همش 100 ک دانلود داره حتی کمتر هم میشه چرا؟؟؟

=CYBER=
10-05-2012, 12:15
دوستان من سرویس 2 مگ با 2 گیگ ترافیک خریداری کردم اما همش 100 ک دانلود داره حتی کمتر هم میشه چرا؟؟؟

مبین نت چند روزی هست مشکل پهنای باند داره .
من سرویس 1 مگابیت دارم تو روز سرعت دانلود 70-90 شب 10-40 :2:

hajoo
10-05-2012, 13:24
باز مال شما خوبه.من 2 مگ دارم.دانلود زیر 70.
راستی دوستانی که 2 مگ دارن یه وقت نرن حجم بخرنا.اینجوری اگه 2 گیگ شارژ کنی 26 تومن میشه.کافیه طرحتون رو تمدید کنید.یعنی حجمتون که تموم شد بگین طرح تون رو تمدید کنن.اینجوری هزینه میشه 16800 !

Mo5tafa
10-05-2012, 13:49
بابا اومدم اینجا هوار بکشم، انگر اوضعا شمام همینه خیر سرم 512 گرفتم!
آصاب واسه آدام نمی زارن که :31:
رجعت کردیم به دوران سیاه دیال آپ! 818 بایت در ثانیه!!

kb24s
10-05-2012, 13:51

آره منم همین مشکل رو دارم
3 4 روزی هست که همینطوریه,
پشتیبانی=0
درست حسابی هم جواب نمیدن که هرچی میشه تقصیر ماست , من میگم سیگنال قویه (سه چراغ سیگنال روشنه) و rssi هم 68 یا 67 بعدش به من که میگه امکان داره سیستم عاملتون مشکل داشته باشه...:18:

adcomputer
10-05-2012, 15:52
بابا اومدم اینجا هوار بکشم، انگر اوضعا شمام همینه خیر سرم 512 گرفتم!
آصاب واسه آدام نمی زارن که :31:
رجعت کردیم به دوران سیاه دیال آپ! 818 بایت در ثانیه!!

دیشب بدون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چک کردم وضعیت همین بود. در نرم افزار آنالیز اینترنت استفاده رو نشون میده اما در عمل چیزی دانلود نمیشه اما با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وضعیت بهتر میشه.

mehrdadn86
10-05-2012, 17:53
سلام
دوستان یکی از دوستای من سمت تهران پارس از مبین نت وایمکس گرفته منتهی چند وقته با ساکس و وچی ان و اچ تی تی پی اس نمیتونه وارد سایتهای فیسبوک و یوتوب بشه...
کسی میدونه چه جوری میشه مشکلو حل کرد
یعنی میخواد که وارد بشه صفحه فیلترینگ یا همون پیوندها میاد براش...
تورو خدا کمک کنین این بنده خدا مونده تو کف خودشم از چیزی سر در نمیاره

Šepehr
10-05-2012, 18:04
صفحه ecare مبین نت باز نمیشه؟

Mo5tafa
10-05-2012, 18:28
صفحه ecare مبین نت باز نمیشه؟

نه باز میشه، مشکلی نیس.

imanparsa
10-05-2012, 18:47
دیشب بدون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چک کردم وضعیت همین بود. در نرم افزار آنالیز اینترنت استفاده رو نشون میده اما در عمل چیزی دانلود نمیشه اما با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وضعیت بهتر میشه.

سلام
دوست من چطوری از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنید ؟
لینک هایی که مستقیم هستن و از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه لینک ها استفاده نکردن شما چطوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میزارید روی لینک ها؟
با v..p..n ????

Tornado2800
10-05-2012, 19:06

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):31::31::31:

matarsaak
10-05-2012, 19:42
دوستان
توی تاریخ 1391-02-22 یک ماه از اینترنم تموم میشه و بقول معروف Expiration میشه
من میخوام برای ماه بعد هم فعالش کنم
در ماه های (دوره های) قبلی متاسفانه بعد از تموم شدن دورش اصلا قسمت پرداخت اینترنتی مبین نت رو باز نمیکرد یا اگرم باز میکرد
خیلی سرعتش پایین بود و اصلا به درگاه پرداخت نمیرفت و همیشه از دوستام میخواستم که واسم با اینترنت خودشون واریز نن تا فعال بشه
سوالم اینه که اگه الان (هنوز تموم نشده) که فقط تا 12 امشب فرصت داره این پولو از طریق پرداخت اینترنتی مبین نت واریز کنم اتوماتیک برای ماه بعد فعال میشه یا نه؟ میترسم یه موقع پول رو به عنوان خرید حجم اضافه حساب نکنه
اخه موقعی که ADSL مخابرات داشتم زود تر که پول رو پرداخت کردم برد واسه حجم استافده کن و نه سرویس ماه بعد
سول دومم : اینترنتم تا پایان روز 22 ادامه داره؟ یا امشب که 21 هست تموم میشه؟

pesar_tanha
10-05-2012, 20:14
سلام
دوستان من میخام پکیج 128 ک با 4 گیگ محدودیت رو بخرم
سرعت دانلودش چطوره ؟
کلا" میخام شب ها دانلود کنم و در ضمن خواستم بدونم این مودم های 110 تومانی که برای فروش گذاشته خروجی لن هم داره یا خیر ؟

adcomputer
10-05-2012, 20:49
سلام
دوست من چطوری از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنید ؟
لینک هایی که مستقیم هستن و از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] واسه لینک ها استفاده نکردن شما چطوری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میزارید روی لینک ها؟
با v..p..n ????
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pr#oxy

---------- Post added at 09:45 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

دوستان
توی تاریخ 1391-02-22 یک ماه از اینترنم تموم میشه و بقول معروف Expiration میشه
من میخوام برای ماه بعد هم فعالش کنم
در ماه های (دوره های) قبلی متاسفانه بعد از تموم شدن دورش اصلا قسمت پرداخت اینترنتی مبین نت رو باز نمیکرد یا اگرم باز میکرد
خیلی سرعتش پایین بود و اصلا به درگاه پرداخت نمیرفت و همیشه از دوستام میخواستم که واسم با اینترنت خودشون واریز نن تا فعال بشه
سوالم اینه که اگه الان (هنوز تموم نشده) که فقط تا 12 امشب فرصت داره این پولو از طریق پرداخت اینترنتی مبین نت واریز کنم اتوماتیک برای ماه بعد فعال میشه یا نه؟ میترسم یه موقع پول رو به عنوان خرید حجم اضافه حساب نکنه
اخه موقعی که ADSL مخابرات داشتم زود تر که پول رو پرداخت کردم برد واسه حجم استافده کن و نه سرویس ماه بعد

اگر اعتبار(پول) به اندازه کافی توی حسابت باشه، طرح کنونی تمدید میشه.

---------- Post added at 09:48 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] pr#oxy هم دوباره از کار افتاده اما برای دانلود خوبه.

---------- Post added at 09:49 PM ---------- Previous post was at 09:48 PM ----------

سلام
دوستان من میخام پکیج 128 ک با 4 گیگ محدودیت رو بخرم
سرعت دانلودش چطوره ؟
کلا" میخام شب ها دانلود کنم و در ضمن خواستم بدونم این مودم های 110 تومانی که برای فروش گذاشته خروجی لن هم داره یا خیر ؟
- اگر وضعیت خوب باشه 16 کیلوبایت در ثانیه. روی شب ها نمیتونی آنقدر حساب کنی.

tranceyou
10-05-2012, 21:03
من یه سوال دیگه هم دارم بالاخره نفهمیدم که این دوتا باید چقدر باشه که نشون دنده خوب بودن سیگناله؟؟
RSSI و CINR آیا RSSI باید منفیش پایین باشه یا بالا؟ و CINR هم باید بالا باشه یا پایین؟

||SIAVASH||
10-05-2012, 23:21
دوستان من مودم جیبی مبین نت دارم ! اول ها کار میکرد ! 4 روزه همش قطع هست ! کل شهر هم گشتم باهاش باز چراغ وایمکس ثابت نمیشه !! تو تنظیمات مودم هم چیز خاصی نداره !! شما ایده ای دارید ؟

در ضمن ecare هم باز نمیشه برام

84104
11-05-2012, 00:39
دوستان من مودم جیبی مبین نت دارم ! اول ها کار میکرد ! 4 روزه همش قطع هست ! کل شهر هم گشتم باهاش باز چراغ وایمکس ثابت نمیشه !! تو تنظیمات مودم هم چیز خاصی نداره !! شما ایده ای دارید ؟

در ضمن ecare هم باز نمیشه برام

دوست عزیز منم جیبی دارم
این مشکل طبیعی هست
با اون دکمه ی ریست بقل شارژر مودمو ریست کم ( با یه سوزنی چیزی 30 ثانیه نگه دار )
درست میشه 100%

SAHANDE3
11-05-2012, 01:59
من اومدم از اینترنت خودم بنالم وضعیت شما رو که دیدم تصمیم گرفتم یک دقیقه سکوت کنم

Mo5tafa
11-05-2012, 04:53
من اومدم از اینترنت خودم بنالم وضعیت شما رو که دیدم تصمیم گرفتم یک دقیقه سکوت کنم

ای بابا، 512 من چیزی بین 128 و 256 هست، همششششش هم ایراد از خودمو دستگاهمو خونمونو ایناس:46:

Mo5tafa
11-05-2012, 07:07
بچه ها جمعه ها دانلود آزاد تا ساعت 14 هست دیگه آره؟
توی سایت که ننوشته اما، تا جایی که یادم میومد فکر می کنم پنج شنبه و جمعه ها تا ساعت 14 دانلود آزاد بود، هوم؟

*Forgotten*
11-05-2012, 09:31
بچه ها جمعه ها دانلود آزاد تا ساعت 14 هست دیگه آره؟
توی سایت که ننوشته اما، تا جایی که یادم میومد فکر می کنم پنج شنبه و جمعه ها تا ساعت 14 دانلود آزاد بود، هوم؟

یه طرح تبلیغاتی بود که بر چیده شد مثل بقیه روزاست 2 تا 8 صبح فقط

jetext
11-05-2012, 10:18
سلام
دوستان خواهشا یک همفکری کنید من از شک در بیام
یک تلویزیون سامسونگ گرفتم که یک اینترنت مبین نت روش بود. این هم وضعیت همین الانم

خودم یه adsl شاتل دارم که دورم داره تموم میشه. صلاح میبینید شاتل رو بذارم کنار بچسبم به مبین نت؟ چون با وای فای مودم شاتلم مشکل دارم ولی این مودم مبین نت خیلی خفن آنتن میده.
این هم عکس مودمش. تو سایتشون مودم این شکلی نیست! جریان چیه؟

البته اون آنتن رو خودم بستم

zamanphp
11-05-2012, 10:42
سلام
یک تلویزیون سامسونگ گرفتم که یک اینترنت مبین نت روش بود. این هم وضعیت همین الانم

خودم یه adsl شاتل دارم که دورم داره تموم میشه. صلاح میبینید شاتل رو بذارم کنار بچسبم به مبین نت؟ چون با وای فای مودم شاتلم مشکل دارم ولی این مودم مبین نت خیلی خفن آنتن میده.

آنتن رو از کجا میشه خرید؟

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

دوستان تو مناطقی که وایمکس مبین نت محدود سبز کم رنگ هست امیدی به اینترنت هست؟

jetext
11-05-2012, 10:46
آنتن رو از کجا میشه خرید؟

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

این آنتن ماله مودم ASUS N10 ای هست که به ای دی اس الم وصله. البته میتونی تو دی جی کالا آنتن پیدا کنی

m2d1
11-05-2012, 10:56
با سلام دوستان من وایمکس 512 دارم مودمم هم outdoor هست ولی ریت دانلودم از 50 تا 70 متغیر در صورتیکه با تعرفه 1به 4 باید ریت دانلود 128 باشه
این مشخصات مودم اگه کسی مودم outdoor داره یا تجربه ای داره کمک کنه لطفا.
RSSI : -59.14
dBm CINR : 24.80
24.76 dB CINR Reuse 1 :
dB Current Frequency 3449000 :
KHz WiMAX CRC Error7 :
HCS Error
17

hooss128
11-05-2012, 12:17
سلام

دوست عزیز این آنتنی رو که وصل کریدی بهش تا جایی که من اطلاع دارم هیچ تاثیری روش نداره و صرفا جهت تزئین هستش ، چون فرکانسش با هم فرق داره

jetext
11-05-2012, 12:33
دوست عزیز این آنتنی رو که وصل کریدی بهش تا جایی که من اطلاع دارم هیچ تاثیری روش نداره و صرفا جهت تزئین هستش ، چون فرکانسش با هم فرق داره

آره خودم هم به بی تاثیر بودنش پی برده بودم
فرکانس این مودم چقدره؟ یا از کجا میشه دیدش؟ (صرفا جهت اطلاع)

حالا خارج از این بحث کاری که میخوام بکنم رو تایید میکنید یا نه؟؟

imanparsa
11-05-2012, 12:48
بچه ها ماجراش چیه بعضی از جمعه ها موبین نت ترافیک کم نمیکنه تا ساعت 2 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته بعضی از جمعه ها !
برای شما هم پیش اومده ؟؟؟؟

saeediranzad
11-05-2012, 12:51
سلام
این مودم وایفایش خیلی خوبه. ولی مشکل در سرعت مبین نته. نمی ارزه که شما adsl را ول کنی و بیای وایمکس.
اگه حوصله داری، ببینی که با سرعت 512، باید برای باز شدن جیمیل صبر داشته باشی و شبها هم از دایال آپ کندتر وبگردی کنی، بیا وایمکس بگیر.

old_snake1370
11-05-2012, 13:03
با سلام دوستان من وایمکس 512 دارم مودمم هم outdoor هست ولی ریت دانلودم از 50 تا 70 متغیر در صورتیکه با تعرفه 1به 4 باید ریت دانلود 128 باشه
این مشخصات مودم اگه کسی مودم outdoor داره یا تجربه ای داره کمک کنه لطفا.
RSSI : -59.14
dBm CINR : 24.80
24.76 dB CINR Reuse 1 :
dB Current Frequency 3449000 :
KHz WiMAX CRC Error7 :
HCS Error
17
ضریب اشتراک چه ربطی داره به حداکثر سرعت دانلود؟
سرعت شما حداکثرش باید 64 کیلو بایت باشه ولی مبین نت جدیدا روی 768 کیلوبیت میبنده که تا 96 کیلو بایت هم سرعت بالا میاد.

بچه ها ماجراش چیه بعضی از جمعه ها موبین نت ترافیک کم نمیکنه تا ساعت 2 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
البته بعضی از جمعه ها !
برای شما هم پیش اومده ؟؟؟؟
برای من همه ی جمعه ها این طوریه!

imanparsa
11-05-2012, 13:13

:10: فکر میکردم واسه من اینجوریه !
دوست من تا ساعت چند جمعه واسه شما رایگانه ؟؟؟؟؟

old_snake1370
11-05-2012, 13:19
:10: فکر میکردم واسه من اینجوریه !
دوست من تا ساعت چند جمعه واسه شما رایگانه ؟؟؟؟؟
برای من 2:00 تا 14:00 رایگانه! برای بعضی ها تا 20:00 برای بعضی دیگه مثل بقیه روزا تا ساعت 8:00 !
چند دفعه درباره اش اینجا بحث شده بود

afsharcj
11-05-2012, 13:28
این طرح 512 یک ماهه 4 گیگ 18500 تومنی رد شد ؟ واقعا که ...الان من چی بگیرم ؟

Mo5tafa
11-05-2012, 13:49
برای من 2:00 تا 14:00 رایگانه! برای بعضی ها تا 20:00 برای بعضی دیگه مثل بقیه روزا تا ساعت 8:00 !
چند دفعه درباره اش اینجا بحث شده بود

برای من که از صبح کم نکرده، الانم از ساعت 14 گذشته،‌گوش شیطون کرررررررررر یه بار شانس آوردیم! :31:

hooss128
11-05-2012, 15:37
آره خودم هم به بی تاثیر بودنش پی برده بودم
فرکانس این مودم چقدره؟ یا از کجا میشه دیدش؟ (صرفا جهت اطلاع)

حالا خارج از این بحث کاری که میخوام بکنم رو تایید میکنید یا نه؟؟

ببین دوست من بستگی به نحوه استفاده خودت داره، اما خوب adsl ثبات بیشتری داره یا خوبه یا بده بسته به isp و منطقه مخابراتی و ....
اما مبین نت بسته به منطقه شما تغییر پیدا می کنه و نوسان بیشتری داره که البته یه چند وقتی هست اینطوری شده و اونم به خاطر زیاد شدن یوزر ها و عدم افزایش پهنای باند هست
اما اگه مرتب خابجا میشه بهتره همون وایمکس بگیری ، من خودم یه مودم outdoor دارم و بدلیل مسافرتهایی که میره قصد خرید یه مودم wifi رو دارم.
اگه نحوه استفادت رو مشخص کنی بهتر می تونم کمکت کنم

hooss128
11-05-2012, 15:44
برای من که از صبح کم نکرده، الانم از ساعت 14 گذشته،‌گوش شیطون کرررررررررر یه بار شانس آوردیم! :31:
خوب دوست عزیز شما مطمئت هستید که کم نکرده ؟ منظورم اینه که مودمتون رو قطع و وصل کردین ببینین که کم کرده یا نه ؟

adcomputer
11-05-2012, 18:19
امروز کلاً دیال آپ بود.

adcomputer
11-05-2012, 18:31

=CYBER=
11-05-2012, 20:33
بله امروز نت تبدیل شده به دایل آپ .

در مورد دوستانی که میگن حجم کم نکرده ، هفته پیش جمعه من رفتم پنل رو چک کردم حدود ساعت 11 صبح بود بعد از ریستارت مودم دیدم چیزی کم نمی کنه !
خلاصه نشستم دانلود کردم چند بار بین دانلود چک کردم که باز کم نکرده بود ، خلاصه آخر سر نمی دونم ساعت چند بود دیدم لاگ همه دانلود ها اومد تو پنل و 2 گیگ از حجم کم کرد :دی

hooss128
11-05-2012, 20:46
امروز کلاً دیال آپ بود.

بله امروز خیلی افتضاح بود، خیلی تایم اوت داشت

---------- Post added at 09:46 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

بله امروز نت تبدیل شده به دایل آپ .

در مورد دوستانی که میگن حجم کم نکرده ، هفته پیش جمعه من رفتم پنل رو چک کردم حدود ساعت 11 صبح بود بعد از ریستارت مودم دیدم چیزی کم نمی کنه !
خلاصه نشستم دانلود کردم چند بار بین دانلود چک کردم که باز کم نکرده بود ، خلاصه آخر سر نمی دونم ساعت چند بود دیدم لاگ همه دانلود ها اومد تو پنل و 2 گیگ از حجم کم کرد :دی
گفتم از مبین بعیدا از این ولخرجی ها بکنه!!!!:31:

imanparsa
11-05-2012, 21:25
تایید میشه امروز خیلی وضعیت خراب بود/.
دوستان امروز نت من تا ساعت 2 رایگان بود. دقیقا از ساعت 2 به بعد ترافیک کم کرد:46:

Karkas20
11-05-2012, 22:12
دوستانی که از این شرکت استفاده میکنند

لطفا چند خطی در مورد کارایی این شرکت لطف کنن و گزارش بدن

مرسی

*Forgotten*
11-05-2012, 22:21
تایید میشه امروز خیلی وضعیت خراب بود/.
دوستان امروز نت من تا ساعت 2 رایگان بود. دقیقا از ساعت 2 به بعد ترافیک کم کرد:46:

به حق چیزای نشنیده و ندیده :18:

اگه این جوریه من که از مشترکین خیلی قدیمیشم جمعه بعد تست میکنم:31:

mehrshadmmm
11-05-2012, 22:32
دوستانی که از این شرکت استفاده میکنند

لطفا چند خطی در مورد کارایی این شرکت لطف کنن و گزارش بدن

مرسی

سلام
همینطور که می بینین وضع هر کسی با کس دیگه فرق می کنه مثلا مال من امروز عالی بود و مدتی بود که به این خوبی نبود.مال دوستان دیگه امروز خیلی بد بوده.اگه بخواین مشکلاتش رو بدونین اینه که اولا پشتیبانیش اصلا جواب نمیده یعنی همیشه وقتی زنگ می زنین میگه با ترافیک سنگینی روبرو ست.دوم این که وقتی مودم رو روشن می کنین یه زمانی طول می کشه تا وصل بشه حالا این زمان بستگی به ساعتش داره.اگه اواسط روز باشه که خیلی خوبه ولی اگه ساعت حدود 8 شب باشه که دیگه اصلا وصل شدنش با خداست.اگه شلوغ باشه شبکه خودش قطع میشه و شروع به چشمک زدن می کنه که ممکنه از چند ساعت تا چند روز این زمان طول بکشه .به ارتفاع محل شما و فاصله با دکل هم بستگی داره. اما اگه بخواین خوبیاش رو بدونین اول قیمتشه(منظورم طرح یک ساله512 هستش که مودش رو مجانی میده )و اگه یه مدیریت تو دانلود داشته باشین می تونین حجم 20 گیگ رو تا 5-6 ماه شاید هم بیشتر برسونین که در این صورت شما سود کردین و اگه این 20گیگ تموم شد باید گیگ 5-6تومن بدین که بازم زمان تموم شدنش با خودتونه.از 2 تا 8 صبح هم به جز جمعه ها مجانی هستش.با این شرایط من شبی 1.5گیگ دان می کنم.اگه مبین نت از ظرفیتش بیشتر کاربر نگیره می تونه سرویس خوبی ارایه بده.

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk

mohammad_87
11-05-2012, 23:04
سلام
همینطور که می بینین وضع هر کسی با کس دیگه فرق می کنه مثلا مال من امروز عالی بود و مدتی بود که به این خوبی نبود.مال دوستان دیگه امروز خیلی بد بوده.اگه بخواین مشکلاتش رو بدونین اینه که اولا پشتیبانیش اصلا جواب نمیده یعنی همیشه وقتی زنگ می زنین میگه با ترافیک سنگینی روبرو ست.دوم این که وقتی مودم رو روشن می کنین یه زمانی طول می کشه تا وصل بشه حالا این زمان بستگی به ساعتش داره.اگه اواسط روز باشه که خیلی خوبه ولی اگه ساعت حدود 8 شب باشه که دیگه اصلا وصل شدنش با خداست.اگه شلوغ باشه شبکه خودش قطع میشه و شروع به چشمک زدن می کنه که ممکنه از چند ساعت تا چند روز این زمان طول بکشه .به ارتفاع محل شما و فاصله با دکل هم بستگی داره. اما اگه بخواین خوبیاش رو بدونین اول قیمتشه(منظورم طرح یک ساله512 هستش که مودش رو مجانی میده )و اگه یه مدیریت تو دانلود داشته باشین می تونین حجم 20 گیگ رو تا 5-6 ماه شاید هم بیشتر برسونین که در این صورت شما سود کردین و اگه این 20گیگ تموم شد باید گیگ 5-6تومن بدین که بازم زمان تموم شدنش با خودتونه.از 2 تا 8 صبح هم به جز جمعه ها مجانی هستش.با این شرایط من شبی 1.5گیگ دان می کنم.اگه مبین نت از ظرفیتش بیشتر کاربر نگیره می تونه سرویس خوبی ارایه بده.

2 تا 8 برای کلیه روزهای هفتست دیگه بجز جمعه نداره.اولا جعه ها کلا رایگان بود دیدند کسی دانلود نمی نه فقط جمعه دانلود می کنن گذاشتن کلیه روزهای هفته،ساعات 2 تا 8 بامداد که محدودیت دانلود داره که اولا نداشت.مثلا سرویس یک مگ من بالاتر از 64 نمیره.
در مورد مودم من ندیدم چند ساعت طول بکشه چه برسه به چند روز!فقط گاهی اوقات قطعی داره که اون هم در برخی ساعات مشخصه.مثلا من بیشتر ساعات 1-2 بامداد قطعی داشتم و در طول روز بجز چند مورد خاص اصلا نداشتم و ضمنا همونطور که شما هم اشاره کردید منطقه به منطقه فرق داره.وصل شدن مودم هم کاملا به فاصله شما با آنتن بستگی داره.کسی که در نواحی پوشش بیرونیه و بزور دوتا چراغ داره نباید توقع داشته باشه که مثل پوشش داخلی باشه.من خودم تست کردم و برخلاف اینکه برخی دوستان میگن فاصله مهم نیست من میگم که کاملا روی سیگنالها تاثیر داره.

zamanphp
11-05-2012, 23:11

mehrshadmmm
12-05-2012, 00:14
بله موافقم.ولی واسه منی که همیشه با سه تا آنتن وصل میشم یه روزایی اینقدر زور می زنه تا یه آنتن وصل کنه بعد دوباره قطع میشه.مثل روز 4 شنبه که تا دو روز اینطوری بود.ما که نفهمیدیم مشکل از کجاسD:
من شنیدم کلا جمعه ها رو برداشتن (اول که می گفتن 8 تا2 بعد از ظهر که بعد معلوم شد این هم دیگه نیست) . این که میگم پشتیبانی نداره یعنی همین هرکی یه چیزی میگه شرکت هم سکوت......

MaysamMaysam
12-05-2012, 09:31
بله موافقم.ولی واسه منی که همیشه با سه تا آنتن وصل میشم یه روزایی اینقدر زور می زنه تا یه آنتن وصل کنه بعد دوباره قطع میشه.مثل روز 4 شنبه که تا دو روز اینطوری بود.ما که نفهمیدیم مشکل از کجاسD:
من شنیدم کلا جمعه ها رو برداشتن (اول که می گفتن 8 تا2 بعد از ظهر که بعد معلوم شد این هم دیگه نیست) . این که میگم پشتیبانی نداره یعنی همین هرکی یه چیزی میگه شرکت هم سکوت......

مشکل از اینجاست که ظرفیت سایت پر شده و از 256 تا بیشتر نمیشه بهش وصل بشن.

MaysamMaysam
12-05-2012, 09:38

تاثیر داره دوست عزیز ، این آنتن مال فرکانس وایمکس 3.5 GHz . روی مودمهای BM635 که شاخکی میگفتن بهشون از همین آنتن وصل بود.

imanparsa
12-05-2012, 10:27
دوستان دانلود شبانه رو حسابی خراب کردن.
خیلی بد شده. خیلی.
من 1مگ داره واسه 1شب 700مگابایت خیلی کمه.:2:
شبکه شلوغ شده ناجور:41:

=CYBER=
12-05-2012, 10:29
دوستان دانلود شبانه رو حسابی خراب کردن.
خیلی بد شده. خیلی.
من 1مگ داره واسه 1شب 700مگابایت خیلی کمه.:2:
شبکه شلوغ شده ناجور:41:

تایید میشه :2:

MaysamMaysam
12-05-2012, 11:58

امید که هست حتما، بهترین راه اینه که یه مودم قرض کنی از دوستات و امتحان کنی

m2d1
12-05-2012, 12:16
ضریب اشتراک چه ربطی داره به حداکثر سرعت دانلود؟
سرعت شما حداکثرش باید 64 کیلو بایت باشه ولی مبین نت جدیدا روی 768 کیلوبیت میبنده که تا 96 کیلو بایت هم سرعت بالا میاد.

اخه توی speedtest.ir چند بار تست کردم سرعت من کمتر از 256 بود چه برسه 512

Šepehr
12-05-2012, 13:42
من یه نکته ای رو فهمیدم!
صفحه ecare فقط وقتی با اینترنت مبین نت هستم باز میشه
من معمولا از صبانت ام استفاده می کنم واسه همین باز نمیشه

saeediranzad
12-05-2012, 16:15
اخه توی speedtest.ir چند بار تست کردم سرعت من کمتر از 256 بود چه برسه 512

سلام
من هم برای اولین بار از این سایت تست گرفتم. سرویس512 یک به چهار
البته سایت سنجش سرعت خود مبین نت اینه که متأسفانه کار نمیکنه:10.47.22.14/speedtest
اگر شما دوسه بار تست کردید و سرعتتون خیلی با آنچه خریده اید اختلاف داره، حتماً پیگیرش باشید و با پشتیبانی تماس بگیرید.

yasaroj
12-05-2012, 16:48
مبین نت روز به روز قیمت هاش نجومی تر و کیفیتش نزولی تر میشه
من از اول فقط برای ساعات رایگان و جمعه ها بود که مبین نت گرفتم. الحق اوایل کیفیت سرویسشون هم خوب بود ولی الان از شب تا صبح میزاریم دانلود همش فقط 300 الی نهایتا خیلی زور بزنه 350 دانلود میشه جمعه را هم که به کل برداشتن.
برای دوره بعدم میریم نا محدود ایرانسل می گیرم هم به صرفه تره هم نباید کلی کامپیوتر را از شب تا صبح روشن بزارم صبحم فقط اعصابم خورد بشه.
قیمت های حجم های اضافش که دیگه غوغا کرده مبین نت

=CYBER=
12-05-2012, 17:19
واقعا برای این شرکت های ISP متاسفم که حتی توانایی ارائه سرویس های اینترنت با این سرعت های کم هم ندارن .

imanparsa
12-05-2012, 20:04
دانلود شبانه خیلی خراب شده. بدبختی اینجاست که ما تلفن خونمون فیبر نوری شده و نمیشه از دی اس ال استفاده کرد.
ای کاش روی فیبر میشد دی اس ال کشید از دست این وایمکس راحت بشیم/.

Šepehr
12-05-2012, 20:32
تفاوت بین ای دی اس ال و وایمکس من:

صبانت 128

مبین نت 1 مگ

سرور ها هم یکی هستن.
مبین نت طبق معمول افتضاحه.

hesam,sh
12-05-2012, 20:41
این هم تست سرعت 512 مبین نت !!!
سرویس 512 با 16 دانلود همزمان با سرعت 16 کیلوبایت بر ثانیه ، تازه تو روز ، نه شب !!!

malavan.ehsan
12-05-2012, 22:03
سلام
دوستانی که با کندی سرعت مواجه هستند و پشتیبانی سعی در پیچوندن داره با این قسمت
در میان بزارید من خودم پیغام دادم اینا بهتر از سازمان مقررات رادیویی پیگیری میکنند اگه تعداد پیام ها زیاد بشه زودتر پیگیریشن

imanparsa
12-05-2012, 22:12
سرویس 1مگ 8گیگ در ماه موبین نت :

aliy2324
12-05-2012, 22:33
مبین نت روز به روز قیمت هاش نجومی تر و کیفیتش نزولی تر میشه
من از اول فقط برای ساعات رایگان و جمعه ها بود که مبین نت گرفتم. الحق اوایل کیفیت سرویسشون هم خوب بود ولی الان از شب تا صبح میزاریم دانلود همش فقط 300 الی نهایتا خیلی زور بزنه 350 دانلود میشه جمعه را هم که به کل برداشتن.
برای دوره بعدم میریم نا محدود ایرانسل می گیرم هم به صرفه تره هم نباید کلی کامپیوتر را از شب تا صبح روشن بزارم صبحم فقط اعصابم خورد بشه.
قیمت های حجم های اضافش که دیگه غوغا کرده مبین نت

اشتباه در انتخاب تاپیک حذف شود!

p30worlduser2012
13-05-2012, 06:56
باز یکی دو ساعته سوسکه من وصل میشه اما سایتهای شیلتر را باز نمی کنه. این مبین واقعا که داره میره روی اعصاب!!!!!!!!!!!!!:2:

=CYBER=
13-05-2012, 08:12
سلام
دوستانی که با کندی سرعت مواجه هستند و پشتیبانی سعی در پیچوندن داره با این قسمت
در میان بزارید من خودم پیغام دادم اینا بهتر از سازمان مقررات رادیویی پیگیری میکنند اگه تعداد پیام ها زیاد بشه زودتر پیگیریشن

من ثبت کردم .
دوستان عزیز لطفا ارسال کنید تا حداقل این مسئولین به خودشون بیان .