PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

mohalls
27-08-2010, 16:44
دوستان معلوم نیست این مبین نت کی بقیه شهرها رو پوشش می ده ؟:20:

---------- Post added at 04:44 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

اگه کسی هم شماره ی خود شرکت مبین نت داره بهم بده :20: ممنون میشم:46:

arminjahanshahr
27-08-2010, 18:20
dongle usb مبین نت به اندازه قوطی کبریت
قابلیت حمل داره و برای لپ تاپ به کار می ره از برق usb استفاده می کنه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sydsina
27-08-2010, 18:28
حالا باید توضیحات بیشتری راجع به این USB داده بشه ولی بحث مهم تر اینکه مبین اول خدمات گسترده ترش رو کامل کنه و بعد سراغ اینجور ریزه کاری ها بره

شما که پدرتون اونجا هستن ، ایا مبین وابسته به سپاه هست یا این فقط یک تشابه اسمی هست ؟
هر چند که جواب شما هر چه باشه چندان فرقی هم نخواهد کرد

من همچنان منتظر زنگ این نصاب گرامی هستم ...

Electronic-Arts
27-08-2010, 18:31

خب مبین نت سیم کارت هم برای موبایل برودبند میفروشه که بتونیم از اینا استفاده کنیم؟

sei_pm
27-08-2010, 18:47

آقا اینا مودم وایمکس مارک هاوایی هستش فکر کنم. فعلا هم نیومده ایران با این پوششی که اینها دارند مودم داخلی به زور جواب میده چه برسه به اینها. بعد هم هنوز پروانه وایمکس متحرک رو به کسی ندادن .

Mostajab
27-08-2010, 20:56
شما کدوم منطقه بودید ؟
و اینکه چند روز بعد از اینکه مودمت رو گرفتی ، نصاب اومد ؟
به شماره ثابتت زنگ زد یا موبایلت ؟ چون من با شماره ثابتی که دادم اکثرا به نت وصل میشم و ممکنه برای نصاب همش اشغال بزنه

مرسی
پایین پارک شهر
3 روزه ولی وصل نشد چون گفت منطقه شما تا فردا مشکل داره
به موبایل

فکر کردم با ماشین گشت زدید. این هم مثل اون یکی مودم داخلی چراغ برای نشون دادن آنتن داره؟
نمیشه بدون اینکه به نمایندگی رفت فهمید تو نارنجی هستیم یا نه؟

چراغ داره 5 تا
نه متاسفانه نمی شه حالا زنگ بزن بهشون به اونا بگو تو منطقه چه رنگی هستم نارنجی یا سبز یا ابی ببین جی می گه

mahanramzi
27-08-2010, 21:09
آقا اینا مودم وایمکس مارک هاوایی هستش فکر کنم. فعلا هم نیومده ایران با این پوششی که اینها دارند مودم داخلی به زور جواب میده چه برسه به اینها. بعد هم هنوز پروانه وایمکس متحرک رو به کسی ندادن .

مودم های usb به درد کاربرانی می خوره که می خوان در جا ها ی مختلف که البته تحت پوشش هست استفاده کنند البته نه در حال حرکت چون هنوز مجوز آن صادر نشده ، چرا من هنوز نمی دونم......:18: و برای اونایی که مثلا هم محل کارشون هم خونشون پوشش خوب داره استفاده کنند و برق هم لازم نداره، اما چندتا مشکل هست اگه فقط همین مودم رو تهیه کنید با یک سیسستم بیشتر نمی تونی و صل بشید، دیگه این که اگه سیستم عامل شما مکینتاش باشه درایورش هنوز موجود نیست، و نمی شه ازش استفاده کرد .
من الان از این مودم ها دارم که از داتک دارم وایمکس می گیرم ، ولی به دو تا دلیل می خوام از مبین نت بگیرم یکی اینکه تو محاسبه سرویس حجمیش کم فروشی می کنه به من گفتن مشکل نرم افزاری دارند از این صحبتا که خلاصه نتونستن حلش کنند که امید وارم مبین نت کم فروشی تو محاسبه حجم نداشته باشه:13: بعد از اون سرویس نامحدودش رو گرفتم که خیلی گرونه ارزش نداره ( البته من از کیفیتش راضی بودم) حال منتظرم ببینم این مبین نت بالا خره به ما اینترنت بده هست یا نه.... الان 10 روزی هست اینترنتی ثبت نام کردم ولی خبری نیست هنوز :thumbsdow

Firebirds
27-08-2010, 21:19

حداکثر پهنای باند قابل اریه روی این dongle usb چقدر هست ؟

sei_pm
27-08-2010, 21:39
مودم های usb به درد کاربرانی می خوره که می خوان در جا ها ی مختلف که البته تحت پوشش هست استفاده کنند البته نه در حال حرکت چون هنوز مجوز آن صادر نشده ، چرا من هنوز نمی دونم......:18: و برای اونایی که مثلا هم محل کارشون هم خونشون پوشش خوب داره استفاده کنند و برق هم لازم نداره، اما چندتا مشکل هست اگه فقط همین مودم رو تهیه کنید با یک سیسستم بیشتر نمی تونی و صل بشید، دیگه این که اگه سیستم عامل شما مکینتاش باشه درایورش هنوز موجود نیست، و نمی شه ازش استفاده کرد .
من الان از این مودم ها دارم که از داتک دارم وایمکس می گیرم ، ولی به دو تا دلیل می خوام از مبین نت بگیرم یکی اینکه تو محاسبه سرویس حجمیش کم فروشی می کنه به من گفتن مشکل نرم افزاری دارند از این صحبتا که خلاصه نتونستن حلش کنند که امید وارم مبین نت کم فروشی تو محاسبه حجم نداشته باشه:13: بعد از اون سرویس نامحدودش رو گرفتم که خیلی گرونه ارزش نداره ( البته من از کیفیتش راضی بودم) حال منتظرم ببینم این مبین نت بالا خره به ما اینترنت بده هست یا نه.... الان 10 روزی هست اینترنتی ثبت نام کردم ولی خبری نیست هنوز :thumbsdow
حق با شماست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی چرا تو بازار هیچ مودمی پیدا نمیشه. مگه انحصاری هستش؟ مبین نت که مودم های دیگه رو قبول میکنه.
شما چقدر پول مودم دادی؟
اگر کاتالوگی داخل CD مودم هست ممنون میشم آپلود کنید.

mahanramzi
27-08-2010, 21:57
حق با شماست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی چرا تو بازار هیچ مودمی پیدا نمیشه. مگه انحصاری هستش؟ مبین نت که مودم های دیگه رو قبول میکنه.
شما چقدر پول مودم دادی؟
اگر کاتالوگی داخل CD مودم هست ممنون میشم آپلود کنید.

فعلا این شرکت ها ظاهرا انحصاریش کردند، البته به نظر من اولش اینا می خوان جیبشونو پر کنند ، رقابت بیشتر شه از این حالت در می آید ، اینم مثل بقیه چیزا تو این مملکته دیگه...
داتک مودمش رو امانی می ده من 100 هزار تومان دادم هر موقع پس بدم پولش رو به من بر می گردونند ، البته این هم یه جور شگرده دیگه چون تو صورت حسابت بستگی به سرویسی که می گیری ازت اجاره مودم می گیرند:13: مثلا برای نا محدود 128 پانزده هزار تومان فقط اجاره مودم می گیرند بی انصافا :19: که اصلا اولش حرفی از اجاره مودم تو قرار داد نیست ... ای بابا ای بابا
البته اولش خیلی با حال بود مثلا تو خیابون وصل می کردم به لب تاپ کلی تفریح داشت، تازه بود دیگه :31:

petr-cech
28-08-2010, 00:38
مودم WIFI چندتا پورت داره میشه با این پورت هایی که تو عکسا گذاشتیدچند تا کامپیوتر(بدون تهیه کارت وایرلس) رو وصل کرد
یا فقط یکی رو می تونیم وصل کنیم؟؟

Mostajab
28-08-2010, 08:21
مودم WIFI چندتا پورت داره میشه با این پورت هایی که تو عکسا گذاشتیدچند تا کامپیوتر(بدون تهیه کارت وایرلس) رو وصل کرد
یا فقط یکی رو می تونیم وصل کنیم؟؟

مودم indoor wifi چهار تا پورت داره و 4 تا سیستم رو به اینترنت وصل می کنه

alijoon_60
28-08-2010, 08:39
یکی نیست جواب منو بده ؟
محل ما شهرک اکباتان ، تا دیروز نمی گرفت مودم من هم Indoor هستش، یعنی کلاً قطع شده ؟:41:

ab.mahmoodi
28-08-2010, 08:52
دوستان من ديروز مفصل با مبين نت صحبت كردم البته با مسئول بخش خدمات وايمكس. اينها ميگن با مودمهاي indoor خيلي مشكل داريم و تعداد زيادي از اينها را مشتريا بخاطر كانكت نشدن مرجوع كردند. در حال حاضر هم مودم indoor به مشتري نميديم. البته اين آقا ادعا ميكرد تا 2 ماه آينده با اضافه كردن تقويت كننده هاي متعدد در سطح شهر تهران اين مشكلات حل ميشود. ميگفت در بخش هايي از مناطقي كه نارنجي هستند نيز با اين مودمها مشكل كانكت داريم. بخاطر همين بمن گفت شما مودم outdoor بايد بگيريد. گفت: اگر مودم indoor بگيريد هيچ تضميني در كانكت شدن وجود ندارد.
كسي تا حالا تونسته با indoor تو تهران كانكت بشه؟

Mostajab
28-08-2010, 09:02
دوستان من ديروز مفصل با مبين نت صحبت كردم البته با مسئول بخش خدمات وايمكس. اينها ميگن با مودمهاي indoor خيلي مشكل داريم و تعداد زيادي از اينها را مشتريا بخاطر كانكت نشدن مرجوع كردند. در حال حاضر هم مودم indoor به مشتري نميديم. البته اين آقا ادعا ميكرد تا 2 ماه آينده با اضافه كردن تقويت كننده هاي متعدد در سطح شهر تهران اين مشكلات حل ميشود. ميگفت در بخش هايي از مناطقي كه نارنجي هستند نيز با اين مودمها مشكل كانكت داريم. بخاطر همين بمن گفت شما مودم outdoor بايد بگيريد. گفت: اگر مودم indoor بگيريد هيچ تضميني در كانكت شدن وجود ندارد.
كسي تا حالا تونسته با indoor تو تهران كانكت بشه؟

عجب داستانی
گفته تو مناطق نارنجی خوب وصل نمی شه؟مگه می شه
این منطقه که نارنجی هست یعنی به دکل نزدیک نزدیک هست
من خودم نارنجی هستم خیلی راحت سیگنال هاش پر می شه
اگر نارنجی خوب نگیره فاتحه کل پوشش تهران خونده است که

ab.mahmoodi
28-08-2010, 09:11
البته شايد اينها ميخوان مودمهاي outdoor را زودتر بفروشن چون بنفعشونه. بخاطر همين دارن مشتريو ميترسونن و ترغيب ميكنن كه outdoor ببره.

Cyber-Dude
28-08-2010, 09:13
پس با این حساب همین الان مرجوعش کنیم بره این مودمو،ما که نزدیک مرزیم خودمونو الاف کردیم

ab.mahmoodi
28-08-2010, 09:36
دوستان اگر كسي تا بحال در تهران تونسته با استفاده مودم indoor از وايمكس مبين نت استفاده كنه به ما هم اطلاع بده.

متشكرم.

Mostajab
28-08-2010, 09:36
خوب بچه ها آخرین خبر

الان از مبین نت یه ایمیل برام اومد که اکانت شما اماده هست تو از این جور چیزا

بعد که تو سربرگ ورود مشترکین سایت مبین نت رفتم و یوزر و پسوردم رو زدم و وارد شدم گزنینه ی Active رو برام آورد و از امروز اکانت من فعال شد
ولی کانکت نشدم
زنگ زدم 1868 گفت اگر تازه اکتیو کردین باید صبر کنید تا فعال بشید

خدا داند:41:

ab.mahmoodi
28-08-2010, 09:53
خوب بچه ها آخرین خبر

الان از مبین نت یه ایمیل برام اومد که اکانت شما اماده هست تو از این جور چیزا

بعد که تو سربرگ ورود مشترکین سایت مبین نت رفتم و یوزر و پسوردم رو زدم و وارد شدم گزنینه ی Active رو برام آورد و از امروز اکانت من فعال شد
ولی کانکت نشدم
زنگ زدم 1868 گفت اگر تازه اکتیو کردین باید صبر کنید تا فعال بشید

خدا داند:41:

دوست عزيز اگر تونستي كانكت بشي سرعت دانلودتو چك كن ببين چقدره؟ و بما هم اطلاع بده. ممنونم.

alijoon_60
28-08-2010, 09:59
من 3 یا 4 روز پیش با مودم Indoor کانکت شده بودم سرعتمم 15 kb بود .

ab.mahmoodi
28-08-2010, 10:04
من 3 یا 4 روز پیش با مودم Indoor کانکت شده بودم سرعتمم 15 kb بود .

خيلي خوبه.
كدوم منطقه هستيد؟ سبز يا نارنجي؟ يا اينكه كجا هستيد؟
الان چطور؟ در حال حاضر كانكت نيستيد؟ پيگيري كرديد يا خير؟

alijoon_60
28-08-2010, 10:29
شهرک اکباتان . سبز یا نارنجی شو نمی دونم.
3 روز که قطع شده . بله 5 شنبه زنگ زدم بعد از 1000 بار تماس گرفتن بلاخره با اپراتور صحبت کردم گفت تا شنبه که امروز باشه، کارشناساشونو می فرسته .

Mostajab
28-08-2010, 10:34
بچه ها من وصل شدم
آخ جون منتظر تست ها باشید

Mostajab
28-08-2010, 10:40
این یه تست سرعت دانلود
از speedtest هم می زارم

lurenzo
28-08-2010, 10:42
بچه ها من وصل شدم

آقا مبارک باشه!

زودتر یه تست از speedtest.net بذار که بدجور تو کفیم ببینیم سرعتش چطوره!!!

---------- Post added at 11:42 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

این یه تست سرعت دانلود
از speedtest هم می زارم

بابا ایول!!!!:26:

سرعتش ثبات داره؟ کم و زیاد نمیشه؟

Ghasem.M
28-08-2010, 10:49
این یه تست سرعت دانلود
از speedtest هم می زارم

مبارکه! عزیز لطف کنید تو ساعات رایگان هم یه تست از سرعتش بزارید. :11:

Microsoft24
28-08-2010, 10:50
بچه ها من وصل شدم

شما از کدوم پلان مبین نت استفاده می کنید ؟؟؟

128 ؟؟؟

یا ؟؟؟

maasen
28-08-2010, 10:52
این یه تست سرعت دانلود
از speedtest هم می زارم

آقا همین الآن اعلام کن چه سرویسی داری (سرعتت چنده) که ملت مثل من کف نکنن! :18:

ab.mahmoodi
28-08-2010, 10:52
این یه تست سرعت دانلود
از speedtest هم می زارم

تبريك ميگم. شما سرويس يك مگا بيت راداريد. درسته؟ خيلي عاليه. اميدوار كننده بود. پس ما هم ميريم تا بگيريم.

lurenzo
28-08-2010, 10:57
ایشون سرویسشون 1 مگابیت هست!

Mostajab
28-08-2010, 10:58
سرعت من 1 مگ نا محدود هست.
این یه عکس برای دوستم که گفت ثبات داره یا نه
لینک مستقیم مستقیم رو اینجوری دانلود می کنه
سمت راست خط دانلود هست که یک لحظه هم پایین نمیاد

اینم از speedtest

در مورد وصل شدن هم یه موضوع مهم باید بگم صبر کنید تا پستش رو بزنم

Mostajab
28-08-2010, 11:09
این پست خیلی مهم هست برای کسانی که می خوان سفارش بدهند

بنده تو منطقه نارنجی هستم یعنی سیگنال قدرتش خیلی زیاد هست
وقتی تو اتاق خودم می زارم چراغ های مودم که 5 تا هست 3 تا و 4 تا روشن می شه.یعنی می ره و میاد
هر کاری کردم وصل نشد
البته خیلی گیر ندادم بهش که وصل بشه اما نشد به هر حال
رفتم تو یه اتاق دیگه که سیگنال 5 تا داشت(بعضی لحظه ها 4 هم می شه) اونجا وصل شد
منی که تو این محدوده هستم اگر اینجوری وصل بشه دیگه تکلیف بقیه دوستان معلوم هست
من نمی دونم مبین نت کی پوشش خودش رو کامل و قدرسست سیگنال رو زیاد می کنه ولی از من می پرسید فکر مودم داخلی رو از سرتون بیرون کنید مخصوصا کساین که لب مرز و اینا هستند

این تجربه من هست
پس درهنگام خرید مودم دقت کنید

سوالی یا تستی بود در خدمتم

lurenzo
28-08-2010, 11:10

اینم از speedtest

وای!!!!:18: عالییییییییییییه!!!:8:

منم 1 مگابیت نامحدود ثبت نام کردم که مثل اینکه آنتن منطقه ما هم مشکل داره و باید صبر کنم!:41:

آقا اگر همش اینجوری باشه که خدااااااست! آقا کل نت رو دانلود نکنی ها !!! :31: واسه ما هم بذار!:27:

lurenzo
28-08-2010, 11:18
این یه تست سرعت دانلود
از speedtest هم می زارم

آقا شما اکانت رپیدشیر داری یه تست بزنی؟

ببینم اگر روی رپیدشیر خوب جواب میده ، اکانتشو بگیرم!

Mostajab
28-08-2010, 11:23
وای!!!!:18: عالییییییییییییه!!!:8:

منم 1 مگابیت نامحدود ثبت نام کردم که مثل اینکه آنتن منطقه ما هم مشکل داره و باید صبر کنم!:41:

آقا اگر همش اینجوری باشه که خدااااااست! آقا کل نت رو دانلود نکنی ها !!! :31: واسه ما هم بذار!:27:

شما وارد قسمت مشترکین مبین نت می شی گزینه ی Active آورده؟

آقا شما اکانت رپیدشیر داری یه تست بزنی؟

ببینم اگر روی رپیدشیر خوب جواب میده ، اکانتشو بگیرم!

اینی که من دارم می گیرم از این اکانت ها مثل رپیدباز هست مطمئنا خود رپیدشیر هم به این خوبی می گیره

sinaamini
28-08-2010, 11:27
دوست عزیز شما چه سرعتی رو گرفتی؟؟؟

این یه تست سرعت دانلود
از speedtest هم می زارم

lurenzo
28-08-2010, 11:31
شما وارد قسمت مشترکین مبین نت می شی گزینه ی Active آورده؟

اینی که من دارم می گیرم از این اکانت ها مثل رپیدباز هست مطمئنا خود رپیدشیر هم به این خوبی می گیره

نه ، من زنگ میزنم نمایندگی میگه سرور مرکزی مشکل داره مک آدرس مودمتو فعال نمیکنن! بهمین خاطر نصاب نمیتونه بیاد!:13:
زنگ زدم مرکز تماس گفتن آنتن منطقه شما مشکل داره باید صبر کنید تا مشکلش حل بشه!:41:

بعضی از شرکت ها رپیدشیر رو معلوم نیست چه بلایی سرش میارن که وقتی ازش دانلود میکنی ، سرعت میاد پایین!

arminjahanshahr
28-08-2010, 11:50
حالا باید توضیحات بیشتری راجع به این USB داده بشه ولی بحث مهم تر اینکه مبین اول خدمات گسترده ترش رو کامل کنه و بعد سراغ اینجور ریزه کاری ها بره

شما که پدرتون اونجا هستن ، ایا مبین وابسته به سپاه هست یا این فقط یک تشابه اسمی هست ؟
هر چند که جواب شما هر چه باشه چندان فرقی هم نخواهد کرد

من همچنان منتظر زنگ این نصاب گرامی هستم ...

نه دوست عزیز وابسته به سپاه نیست
مال ستاد اجرایی فرمان امام هست

karbist
28-08-2010, 11:51

دوست عزیز میشه یک پینگ از سایت tehran.ir بزاری, ممنون.

arminjahanshahr
28-08-2010, 11:52
خب مبین نت سیم کارت هم برای موبایل برودبند میفروشه که بتونیم از اینا استفاده کنیم؟

بله اما فعلا به یوزر های معمولی نمیده چون هنوز شبکه کامل نشده و مجوز موبیلیتی رو نداره

Mostajab
28-08-2010, 12:14
دوست عزیز شما چه سرعتی رو گرفتی؟؟؟

1 مگ نامحدود

نه ، من زنگ میزنم نمایندگی میگه سرور مرکزی مشکل داره مک آدرس مودمتو فعال نمیکنن! بهمین خاطر نصاب نمیتونه بیاد!:13:
زنگ زدم مرکز تماس گفتن آنتن منطقه شما مشکل داره باید صبر کنید تا مشکلش حل بشه!:41:

بعضی از شرکت ها رپیدشیر رو معلوم نیست چه بلایی سرش میارن که وقتی ازش دانلود میکنی ، سرعت میاد پایین!

ایشاالله هر چه زودتر مشکل حل بشه

دوست عزیز میشه یک پینگ از سایت tehran.ir بزاری, ممنون.
بفرمایید

Paradise_human
28-08-2010, 12:31
1 مگ نامحدود

ایشاالله هر چه زودتر مشکل حل بشه

بفرمایید
آقا یک مگ نا محدود قیمتش چقدره ؟
من هرچی تو سایتش گشتم جایی برای معرفی تعرفه هاش پیدا نکردم!

Mostajab
28-08-2010, 12:34
آقا یک مگ نا محدود قیمتش چقدره ؟
من هرچی تو سایتش گشتم جایی برای معرفی تعرفه هاش پیدا نکردم!

بفرمایید

sinaamini
28-08-2010, 12:44
شما سرویست نامحدود،فکر کنم اگه از سرویسهای حجمی مثلا 512 سرعتش بالاتر باشه چون حجم شون کمه!!!
تو سایتش هم نوشته در بعضی ساعات در سرویسهای حجمی سرعت بالاتر میره!!!
حالا کسی حجمی نداره تست سرعت بگیره؟؟؟

=CYBER=
28-08-2010, 12:57
دوستان با چیز پی ان که مشکلی نداره این وایمکس ؟!!!
بعدش من مطمعنم این مودم هارو ارزون می کنن ، الان دارن جیب خودشون رو پر می کنن :13:
من می خوام سرویس بگیرم اما پول مفت نمی خوام بدم به اینا :19:

Mostajab
28-08-2010, 13:06
دوستان با چیز پی ان که مشکلی نداره این وایمکس ؟!!!
بعدش من مطمعنم این مودم هارو ارزون می کنن ، الان دارن جیب خودشون رو پر می کنن :13:
من می خوام سرویس بگیرم اما پول مفت نمی خوام بدم به اینا :19:

نه مشکل نداره
اره خوب امکان داره مودم ها ارزون بشه
ولی من می ترسم مثل ADSL تعرفه هاش زیاد بشه(البته اولش که نمی شه)

=CYBER=
28-08-2010, 13:28
Mostajab یه پینگ از یاهو میگیری ؟
:11:

Mostajab
28-08-2010, 14:08
Mostajab یه پینگ از یاهو میگیری ؟

بفرما:

PhrenetiC
28-08-2010, 14:09
لطفا هر موقع وقت کردین یه تست از Pingtest با سرورهای New York و London و Baku بذارین بی زحمت :11:

sydsina
28-08-2010, 14:10
دوست عزیز اولا مبارکه
دوما جان عزیزت تو دل مارو خالی نکن ، من Indoor هستم و در منطقه سبز البته ( فک کنم همون نارنجی شما باشه ، کلا وقتی طرف میگه مودم Indoor ساپورت میکنه یعنی منطقه قوی هستم)
اکثرا 2 چراغ هست و لحظه ای هم میشه 3 چراغ ولی عموما 2 چراغ هست !

برای منم امروز یه ایمیل اومد ، برم اکتیوش کنم ، اگر شد اینجا خبر میدم
با مدیر نصابها هم صحبت کردم گفت پرونده من جلوشو ولی چون هنوز از بانک استعلامم نیومده نمیشه بیان برا نصب !
یکی نیست که بگه بنده خدا شماها که پولو درسته از مشتری میگیرید دیگه دردتون چیه

سرویس من 512 25G هست .... تا فردا انشاا... وصل شه به شما هم خبر بدم ...

دوست عزیز از دانلود منیجر Flash get اگر حوصلشو داری یه چیزی دانلود کن و عکسشو بزار بیبنیم سرعتش تو اون نرم افزار چطوره
اگرم حوصلشو نداری فدا سرت

برو حالشو ببر منم به زودی بهت ملحق میشم :)
مرسی

sydsina
28-08-2010, 14:21
همین الان روی دکمه Active کلیک کردم و پیغام Successful داد و گفت Logout کن تا ردیف بشه !

همین کافیه Mostajab جان ؟ البته من هنوز سرویسم راه نیوفتاده ولی با توجه به ایمیلی که برام اومد گفتم عجالتاً اکتیو کنم تا بعد

ab.mahmoodi
28-08-2010, 14:23
دوست عزیز اولا مبارکه
دوما جان عزیزت تو دل مارو خالی نکن ، من Indoor هستم و در منطقه سبز البته ( فک کنم همون نارنجی شما باشه ، کلا وقتی طرف میگه مودم Indoor ساپورت میکنه یعنی منطقه قوی هستم)
اکثرا 2 چراغ هست و لحظه ای هم میشه 3 چراغ ولی عموما 2 چراغ هست !

برای منم امروز یه ایمیل اومد ، برم اکتیوش کنم ، اگر شد اینجا خبر میدم
با مدیر نصابها هم صحبت کردم گفت پرونده من جلوشو ولی چون هنوز از بانک استعلامم نیومده نمیشه بیان برا نصب !
یکی نیست که بگه بنده خدا شماها که پولو درسته از مشتری میگیرید دیگه دردتون چیه

سرویس من 512 25G هست .... تا فردا انشاا... وصل شه به شما هم خبر بدم ...

دوست عزیز از دانلود منیجر Flash get اگر حوصلشو داری یه چیزی دانلود کن و عکسشو بزار بیبنیم سرعتش تو اون نرم افزار چطوره
اگرم حوصلشو نداری فدا سرت

برو حالشو ببر منم به زودی بهت ملحق میشم :)
مرسی

دوست عزيز اگه ممكنه بفرماييد كدام منطقه هستيد. و وقتي كانكت شديد خبرشو به ما هم بديد. ممنونم

sydsina
28-08-2010, 14:34
دوست عزيز اگه ممكنه بفرماييد كدام منطقه هستيد. و وقتي كانكت شديد خبرشو به ما هم بديد. ممنونم
اگر منطقه سیگنالی منظورتون هست که گفتم ، به من گفت منطقه سبز ( همون نارنجی شما ) هستم و سیگنال باید عالی باشه
اگر منطقه شهری منظورتون هست من پاسداران هستم (عراقی)

حتما ...

Firebirds
28-08-2010, 14:40
لطفا هر موقع وقت کردین یه تست از Pingtest با سرورهای New York و London و Baku بذارین بی زحمت :11:

آره دوست عزیز یه از این جا چند تا تست برمامون بزارید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ab.mahmoodi
28-08-2010, 14:49
دوستانيكه مودم داخلي گرفتن چطوري اقدام كردن؟
از طريق 1868 يا مبين نت؟

Firebirds
28-08-2010, 14:52
Mostajab جان زحمت اینم را میکشید ؟

یه نرم افزار خوب بهتون معرفی میکنم که تست هاش هم به درد گیمر ها میخوره چون میتونند پینگ لتنسی یا همون لگ داشتن را باهش چک کنند و هم به درد شبکه کار ها )

در مواقعی که سرعت اینترنت شما کاهش می یابد، بهترین راه برای یافتن مشکلات موجود، اجرای برنامه ای برای ردگیری مسیر مبداً تا مقصد وPing کردن هر نقطه میانی در مسیر است. با نتایج بدست آمده از این بررسی خواهید توانست ISP خود را در رفع ایراد یاری کنید. نرم افزار Ping Plotter این کار را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد. کافی است که یک آدرس IP را به برنامه بدهید و بقیه کار را به خودش بسپارید

Whether you're a user of an ASP, an online gamer, a VoIP user, user of some other network/Internet application or an administrator, at some point it's likely you'll encounter problems with your network or Internet connection(s). PingPlotter helps you pinpoint where the problems are in an intuitive graphical way, and to continue monitoring your connection long-term to further identify issues.
PingPlotter offers some unique value for network monitoring and troubleshooting:

Graphically display performance metrics about the route your data takes to a server.
Monitor network performance over time, capturing the moments when problems surface.
Zoom in on a problem period and construct a compelling case to have someone help you solve a problem.
Get notified when there is a network problem.
Save data or images, and send to others for review.
Troubleshoot without having to call your ISP, allowing you to know about problems before they do

لینک دانلود :

کد:
بی زحمت یه تست با این نرم افزار ای پی های 4.2.2.4
8.8.8.8
iran.ir
tehran.ir
را بگیرید و عکس تست ها رو این جا برامون بزارید

sydsina
28-08-2010, 14:55
دوستانيكه مودم داخلي گرفتن چطوري اقدام كردن؟
از طريق 1868 يا مبين نت؟
من شخصا اول از طریق سایت اقدام کردم ، بعد از یک هفته که خبری نشد زنگ زدم به 83869999 ، اون ها هم منو ارجاع دادن به 1868 و اقای میری که فوق العاده جوون باحال و خوبی هست

با ایشون صحبت کردم ، همون روز مودم رو فرستاد و بعدش هم که منتظر نصب هستم

اصلا و ابدا از طریق اینترنت اقدام نکنید ، فقط تلفنی یا حظوری

Mostajab
28-08-2010, 15:18

از باکو که صفحه های قبل هست
این برای لندن

اینم نیویورک

همین الان روی دکمه Active کلیک کردم و پیغام Successful داد و گفت Logout کن تا ردیف بشه !

همین کافیه Mostajab جان ؟ البته من هنوز سرویسم راه نیوفتاده ولی با توجه به ایمیلی که برام اومد گفتم عجالتاً اکتیو کنم تا بعد

بله تمام هست
حالا فقط باید بری یه جایی که سیگنال خوب باشه و بعد وصل می شی

porya_spy
28-08-2010, 15:18
دوستان پس با این حساب فکر کنم سرعت ها واقعی باشه !! مثلا 128 با همون 16 دانلود میکنه !!

sei_pm
28-08-2010, 15:21

اگر راه نیافتاده با این کار حساب میشه بدون اینکه استفاده کنید.. چون سرویس رو اکتیو کردید.

sydsina
28-08-2010, 15:42
اگر راه نیافتاده با این کار حساب میشه بدون اینکه استفاده کنید.. چون سرویس رو اکتیو کردید.
اشکال نداره ، یکی 2 روز اینور اونور خیلی مهم نیست ، ممنون از راهنماییت
حالا اگر تونستم دیسکانکتش کنم که بهتر

petr-cech
28-08-2010, 17:10
دوستان امروز به نمایندگی مبین نت در شهر مشهد رفتم.

گفتن شما دقیقاً تو مرز مودم Indoor هستید و سه تا خانه آن طرف تر داخل پوشش Indoor هستند.

من ثبت نام کردم و گفتن ما کارشناس می فرستیم اگه با Indoor گرفت که میایم براتون نصب می کنیم.

و یک نکته ای رو گفتن ایشون :" هنوز مبین نت در مشهد شروع به کار نکرده"

این بود سخنان امروز تنها نمایندگی مبین نت در مشهد.

Howard24
28-08-2010, 19:23
Mostajab جان شما که یه مگ گرفتید میشه بگید مبین نت برای ارائه سرویس یک مگ چه مدارکی میخواد ؟

sei_pm
28-08-2010, 20:24
کسانی که سرویسشون وصل شده. در حالتی که از پهنای باندشون استفاده نمی کنند دستور زیر رو داخل cmd بزنند و Enter کنند و از نتیجه عکس بندازند.
ping 208.67.220.220 -n 20

lurenzo
28-08-2010, 20:48
Mostajab جان شما که یه مگ گرفتید میشه بگید مبین نت برای ارائه سرویس یک مگ چه مدارکی میخواد ؟

دوست عزیز چیز خاصی نمیخواد!
فقط شما یه معرفی نامه از دانشگاه یا از یه شرکت گیر بیاری که سرعتی که میخوای توش قید شده باشه ، کافیه!

mahanramzi
28-08-2010, 21:08
Mostajab جان اولا تبریک ، فکر کنم جز اولین مشترکای مبین نت تو تهرانی:10: دوم این که شما از وا فای مودم استفاده کردی ؟
چطوریاست ؟

ziz0u0
28-08-2010, 21:14
Mostajab ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
سلام دوست عزيز با سرويس 1مگابيت دانلود 1مگابايت داري؟
كسي از دوستان سرويس 128 نامحدود داره؟ سرعت دانلودتون چنده؟
ممنون

sydsina
28-08-2010, 21:29
سلام دوستان
لجظایت پیش به طرز مضحکی نت من وصل شد
یعنی کشکی گفتم مودم رو وصل کنم تا فردا پس فردا که طرف میاد الکی روشن باشه
روشنکه شد بازم الکی گفتم بزار فایر رو باز کنم ببیبنم چی میشه !
بع ظرز عجیبی سایت رو باز کرد و سرویس من راه افتاده بدون اینکه نصاب بیاد !!

20 هزار تومن برا چی دادم ، خودمم برام سواله ! فک کنم فقط اکتیو کردنش مهم بود و بس !

این هم اسپید تست من

sydsina
28-08-2010, 21:34
پینگ سات های مختلف :

hamidsed
28-08-2010, 21:38
سلام دوستان

20 هزار تومن برا چی دادم ، خودمم برام سواله ! فک کنم فقط اکتیو کردنش مهم بود و بس !

این هم اسپید تست من

سرعتی هم گرفتی میگی دوست عزیز ؟
برای دانلود هم تا چند کیلو بایت میکتونی دانلود کنی ؟

sei_pm
28-08-2010, 21:38
سلام دوستان

این هم اسپید تست من

سرویستون چیه؟
میشه با سرور باکو هم تست بگیری؟

Firebirds
28-08-2010, 21:41
پینگ سات های مختلف :

پینگ tehran.ir چرا این قدر بالاست ؟

برای من معمولا زیر 40 هست

sydsina
28-08-2010, 21:41
دوستان یه لینک مستقیم بدید تا من با دانلود منیجر خودم (Orbit Download manager) بتونم یه تست درست از سرعت دانلودش بگیرم

ولی حس میکنم میزون نیست ، انگار باید تنظیم بشه ، البته اینو بگم که 2 چراغه وصل هستم ؛ 3 چراغ نیست

maasen
28-08-2010, 21:42
سلام دوستان

این هم اسپید تست من

امشب تست کن ببین اینترنت رایگانش وضعش چه جوریه ؟!

sydsina
28-08-2010, 21:57
برای لندن

پینگ نیویورک

پینگ باکو

دوستان به نظرتون پینگش خیلی زیاد نیست ؟
متاسفانه یه لینک دانلود کردم سرعتش رو 40 45 بود ! قاعدتا باید روی 60 به بالا باشه ! البته شایدم غیر مستقیم بود

سرویس من 512 25G هست

mahanramzi
28-08-2010, 22:02
برای لندن

پینگ نیویورک

پینگ باکو

دوستان به نظرتون پینگش خیلی زیاد نیست ؟
متاسفانه یه لینک دانلود کردم سرعتش رو 40 45 بود ! قاعدتا باید روی 60 به بالا باشه ! البته شایدم غیر مستقیم بود

سرویس من 512 25G هست

با وا فای مودمتون کار کردین؟
یه سوال دیگه دارم شما که اینترنتون حجمی تو سایت مصرفتونو چجوری نشون می ده؟

sydsina
28-08-2010, 22:03
این هم تست از سایت Ping test

بهترین سرور رو برای من کویت شناسایی کرد
حالا Mostajab هم بیاد یه ذره توضیحات بده بیبنیم چقدر فرق داریم

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

با وا فای مودمتون کار کردین؟
یه سوال دیگه دارم شما که اینترنتون حجمی تو سایت مصرفتونو چجوری نشون می ده؟
مودم من Indoor هست
متاسفانه خودم هم نمیدونم

باید نصابش بیاد تمام این سوالات رو بپرسم
ولی تو رابط مشترکین که چیزی ندیدم

PhrenetiC
28-08-2010, 22:03
دوستان ممکنه پینگ بالایِ این دوستمون مربوط به همون 2 چراغ مودمش باشه ؟ یعنی اگه 3 تاش روشن بشه ممکنه بهتر بشه ؟
شایدم هنوز منطقتون کاملا بهینه سازی نشده و تو چند روز آینده بهتر بشه ...

sydsina
28-08-2010, 22:10
شایدم هنوز منطقتون کاملا بهینه سازی نشده و تو چند روز آینده بهتر بشه ...
احتمال این کمه چون منطقه ما سبز بود ، اگر 50 50 بودیم شاید حق با شما بود ولی اینقدر سیگنال داشتیم که خود اپراتور با تمام شامورتی بازیش ، میگه Indoor ساپورت هست

ولی بحث چراغ به نظرم باید اثر گذار باشه

حالا اگر دوستان یه لینک مستقیم بدم ، سرعت رو هم براشون میزارم

mahanramzi
28-08-2010, 22:20
این هم تست از سایت Ping test

بهترین سرور رو برای من کویت شناسایی کرد
حالا Mostajab هم بیاد یه ذره توضیحات بده بیبنیم چقدر فرق داریم

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

مودم من Indoor هست
متاسفانه خودم هم نمیدونم

باید نصابش بیاد تمام این سوالات رو بپرسم
ولی تو رابط مشترکین که چیزی ندیدم

لطفا هر موقع از روش محاسبه حجم مصرفی مطلع شدی به ما خبر بده
من از اینترنت حجمی خاطره خوش ندارم...
یهو می گن حجم مصرفی شما تموم شده بدون اینکه حد اقل ،مصرف روزانه رو بگن . تو داتک که این بلا رو سر من اوردن، البته من dumeter رو سیستم نصب کردم دقیق حجم مصرفی رو می دونم پیشنهاد می کنم شما هم این برنامه رو نصب کن . داتک که سره حجم مصرفی گند زده،

sydsina
28-08-2010, 22:33
نوسانش در حد تیم ملی !!

sei_pm
28-08-2010, 23:04
نوسانش در حد تیم ملی !!

احتمال داره به خاطر اون 2 چراغه بودن باشه.
زنگ بزن به پشتیانی بگو.

Firebirds
29-08-2010, 00:26
احتمال این کمه چون منطقه ما سبز بود ، اگر 50 50 بودیم شاید حق با شما بود ولی اینقدر سیگنال داشتیم که خود اپراتور با تمام شامورتی بازیش ، میگه Indoor ساپورت هست

ولی بحث چراغ به نظرم باید اثر گذار باشه

حالا اگر دوستان یه لینک مستقیم بدم ، سرعت رو هم براشون میزارم

اگه شما با نرم افزار pingPlotter که توی صفحه 50 معرفیش کردم یه تست بزاری کاملا معلوم میشه چرا پینگ شما بالاست و معلوم هم میشه این مشکل ماله مبین نت یا از جای دیگه آب میخوره .

Firebirds
29-08-2010, 00:31
نوسانش در حد تیم ملی !!

دوست عزیز این نرم افزار DUmeter که یکی از دوستان توی 2 پست بالا تر هم بهش اشاره کردن برای نشون دادن همین نوسانه ( البته به شکلی کاملا دقیق تر ) و از دیگر فواید این نرم افزار کشیدن گراف حجم مصرفی تون در شبانه روز و ماهانه و سالانه .

لینک دانلود هم برات میزارم تا برامون با این تست سرعت بزاری.

sydsina
29-08-2010, 07:31
ساعت 8.30 صبح هست که نصاب محترم بدون در نظر گرفتن خواب مردم زنگ زده و من بنده خدارو با چشمانی قرمز از خواب بیدار کرده ، میخواد تا یک ساعت دیگه بیاد

حالا من واقعا .... واقعا نباید فحش بدم به این سیستم ؟!

حالا باید مشکلات رو بهش بگم ببنم چی میشه

sydsina
29-08-2010, 09:35
نصاب محترم همین الان رفت

3 چراغ رو کامل گرفتم ، گفت شبا ردیف میشه ولی صبحهام بالاخره کژدار مریض رفتار کن

جالبه تست میگیرم سرعت اپلودم از سرعت دانلود میزنه بالاتر !!
ولی پینگش بهتر شده
حالا عکس های جدید میزارم بیبنید

ولی الان سیگنال بین 90 % تا 100 % هست ... ، یعنی 3 چراغ روشن

sydsina
29-08-2010, 09:45
از بهترین سروری که جست و جو کرده ، کویت

سرور باکو هم هی ارور میده !

پینگ یاهو

پینگ گوگل

پینگ Tehran.ir که از دیشب خیلی بهتر شده

mahanramzi
29-08-2010, 10:06
sydsina جان راجع به حجم مصرفی سوال کردین؟ تو پورتال تو سایتش جایی برا ی نشان دادن حجم مصرفی گذاشتن؟ روزانه نشان می ده یا نه؟
مرسی

Ghand-e asal
29-08-2010, 10:08
خیلی سعی کردم جلوی خودمو بگیرم اما نشد! چند تا عکس می زارم حال کنید.
درضمن من وایرلس دارم.

Ghand-e asal
29-08-2010, 10:18
درضمن پینگم نسبت به ping 208.67.220.220 -n 20 -----140
به yahoo----260
به google-----250
به4.2.2.4------160
البته الان نمیدونم چرا این قدر بد میده.
تو xbox live وقتی mw2 بازی می کنم منو host ایرانی ها می کنه وبعضی موقع ها منو host خارجی ها:31:

mahanramzi
29-08-2010, 11:09
به yahoo----260
به google-----250
به4.2.2.4------160
تو xbox live وقتی mw2 بازی می کنم منو host ایرانی ها می کنه وبعضی موقع ها منو host خارجی ها:31:

آقا ما هیانه چقدر هزینه می دی؟

Ghand-e asal
29-08-2010, 11:14
من 1m 10g دارم ماهی 80 .اگهفکر می کنید که عکس ها ومطالب بالا خالی بندیه می تونید از دوستاتون که تو xbox live هستند سوال کنید. gamertag من تو live همین ghandeasal هست.

Ghand-e asal
29-08-2010, 11:17
اینم بگم که signal من 68- هست که خیلی بده هر چه به0 نزدیک باشه بهتره

sydsina
29-08-2010, 11:40
sydsina جان راجع به حجم مصرفی سوال کردین؟ تو پورتال تو سایتش جایی برا ی نشان دادن حجم مصرفی گذاشتن؟ روزانه نشان می ده یا نه؟

بله رفیق ، در پنلت حجم ترافیک مصرفی رو میتونی ببینی ، خیالت راحت

خیلی سعی کردم جلوی خودمو بگیرم اما نشد! چند تا عکس می زارم حال کنید.
درضمن من وایرلس دارم.

عزیزم حال کردن نداره ، به هر حال هر کس با یه سرعتی کانکت میشه ، بچه های اینجام سرعت بالاتر از اینم دیدم

electrobaghery
29-08-2010, 11:41
به yahoo----260
به google-----250
به4.2.2.4------160

از کدوم شرکت وایرلس گرفتی ، چه پهنای باندی ، و هزینه ماهانه چقدر است ؟
چون من هم می خواهم وایرلس بگیرم

sei_pm
29-08-2010, 11:44
بله رفیق ، در پنلت حجم ترافیک مصرفی رو میتونی ببینی ، خیالت راحت

نوع سرویس هم میزنه میتونی یک عکس بگیری از اون قسمت پنل که نوع سرویس و حجم رو میزنه .
این hamijoon مشخص نشد آخرش سرویسش چیه بلکه اینجوری بفهمیم.

mahanramzi
29-08-2010, 11:46
بله رفیق ، در پنلت حجم ترافیک مصرفی رو میتونی ببینی ، خیالت راحت[QUOTE]

لطف می کنی از پنلت عکس بگیری . :11:

Ghand-e asal
29-08-2010, 11:47
من از آواگستر می گیرم.
avagostar.net

sydsina
29-08-2010, 12:04
نوع سرویس رو فقط تو رابط مشترکین از خود سایت مشخص میکنه متاسفانه من در حال حاضر نمیتونم براتون عکسی بزارم

ولی این خود رابط کاربر هست :

کادر قرمز رنگ سیگنال دریافتی هست که مال من 3 چراغ و 100% هست
کادر زرد رنگ هر چی عددش بالاتر باشه بهتره ولی نرمش 12 به بالا هست
و کادر سبز رنگ هم هر چه ععدی نزدیک 0 رو نشون بده بهتر هست ولی در بهترین حالت زیر -50 نمیاد

اون کادر اخر اون پایین هم ترافیک مصرفی هست

فعلا اوضاع من جزء خوب هاست تا شب فک کنم 2 برابر بهتر بشه

چند تا نکته هم راجع به مدمهاش بگم که یه سری توضیحات کلی رو mostajab داد

مودم Indoor فقط و فقط با 2 چراغ کانکت میشه و فوق العاده ضعیف ، یعنی 2 چراغ من بجای سرعت 512 ، 128 بود !
حالا اگر سرویسم 128 بود احتمالال زیر دایال اپ میشد !!

بهترین نوع مودم وای فای هست که همه تاییدش میکنن
مودمتون فوق العاده گاگول هست ! یعنی ممکنه به سمت دیوار بگیرید 2 چراغ باشه و به سمت در بگیرید 3 چراغش پر بشه !
دقیقا چیزی که برای من اتفاق افتاد
رو به خودم که بود یک چراغ هم میشد ، الان روش به دیواره شده 3 چراغ ! :blink:

sei_pm
29-08-2010, 12:29
نوع سرویس رو فقط تو رابط مشترکین از خود سایت مشخص میکنه

آقا عکس لود نمیشه لطفا تو سایت زیر آپلود کنید:

mahanramzi
29-08-2010, 12:31
نوع سرویس رو فقط تو رابط مشترکین از خود سایت مشخص میکنه

و کادر سبز رنگ هم هر چه ععدی نزدیک 0 رو نشون بده بهتر هست ولی در بهترین حالت زیر -50 نمیاد

مودم Indoor فقط و فقط با 2 چراغ کانکت میشه و فوق العاده ضعیف ، یعنی 2 چراغ من بجای سرعت 512 ، 128 بود !

مودمتون فوق العاده گاگول هست ! یعنی ممکنه به سمت دیوار بگیرید 2 چراغ باشه و به سمت در بگیرید 3 چراغش پر بشه !
لطفا از رابط کاربری تو سایت اگه می تونی عکس بگیر . می خوام بدونم روش دقیق درج اطلاعات ترافیک چجوریه ، مرسی

mahanramzi
29-08-2010, 13:11
نوع سرویس رو فقط تو رابط مشترکین از خود سایت مشخص میکنه متاسفانه من در حال حاضر نمیتونم براتون عکسی بزارم

ولی این خود رابط کاربر هست :

یه توضیحی راجع به CINR و RSSI می دم:

هرچه CINR بالا تر باشه و RSSI پایین تر باشه کیفیت سیگنال دریافتی شما بهتر می شه

hamijoon
29-08-2010, 13:40
بچه ها كسي نميدونه تنظيمات Nat تو روتر مودم Out چطوريه ؟؟ من همشو Enable ميكنم اما باز تو Xbox live ايراد ميگيره .

PhrenetiC
29-08-2010, 13:49
پینگ چرا انقدر بالاست ؟ از هر جا میخوایم اینترنت بگیریم یه مشکلی داره.... :2:
بالا بودن پینگ ممکنه به مودم ربط داشته باشه ؟ مثلا اگه مودم Outdoor بگیریم پینگ بهتری داشته باشیم :31:

Ghand-e asal
29-08-2010, 13:54
بچه ها كسي نميدونه تنظيمات Nat تو روتر مودم Out چطوريه ؟؟ من همشو Enable ميكنم اما باز تو Xbox live ايراد ميگيره .
من وایرلس دارم همین مشکلو داشتم برایوایمکس نمی دونم مثل وایرلس یا نه.
اگه username,pass توی خود آنتن می زنی پاکش کن به جاش توی خود xbox وارد کن.یعنی تنظیمات مودمتو از روتر به bridge تغییر بده.
اگه مشکلت حل شد بگو که بقیه هم استفاده کنند. gamertag من ghandeasal هست اگه خواستی منو add کن.اگه friend list من پر بود message بده

=CYBER=
29-08-2010, 13:58
من هنگ کردم بابا !!!
الان ما مودم indor بگیریم یا out.
تو هر دو تو ناحیه سبز هستم من.

ab.mahmoodi
29-08-2010, 14:00
پینگ چرا انقدر بالاست ؟ از هر جا میخوایم اینترنت بگیریم یه مشکلی داره.... :2:
بالا بودن پینگ ممکنه به مودم ربط داشته باشه ؟ مثلا اگه مودم Outdoor بگیریم پینگ بهتری داشته باشیم :31:

آيا پينگ تو سرعت تاثيري داره؟
از پينگ چه چيزي را ميشه فهميد؟

ab.mahmoodi
29-08-2010, 14:14
دوستانيكه وايمكس مبيننت را دارن تا الان مشكلي تو سرعت يا قطعي نداشتند؟

mahanramzi
29-08-2010, 14:17
من هنگ کردم بابا !!!
الان ما مودم indor بگیریم یا out.
تو هر دو تو ناحیه سبز هستم من.

به نظر من تلفنی از خود مبین نت بپرس ، آدرس دقیق رو بده خودشون می گن کدوم بهتره

ab.mahmoodi
29-08-2010, 14:22
به نظر من تلفنی از خود مبین نت بپرس ، آدرس دقیق رو بده خودشون می گن کدوم بهتره

اگر از خودشون بپرسي مطمئنا ميگن outdoor بگير. بخصوص اگر سبز باشي. من تو منطقه سبز هستم ميگن اصلا مودم indoor فروش نداريم.

mahanramzi
29-08-2010, 15:49
اگر از خودشون بپرسي مطمئنا ميگن outdoor بگير. بخصوص اگر سبز باشي. من تو منطقه سبز هستم ميگن اصلا مودم indoor فروش نداريم.

الان با من تماس گرفتن گفتن تا اول هفته دیگه قرار کارشناس بفرستن بگن Indoor یا Out door به درد من می خوره....
تو ی عکسی که گذاشتن خونه ما کا ملا تو منطقه سبزه ،اولش هم به من گفتن مودم Indoor می تونم بگیرم حالا چه خبره ؟ باید ببینم این کارشناسی که قرار برای من بفرستن چی می گه...
البته اگه کارشون مغرضانه برای فروش مودم Outdoor نباشه:15: خوبه چون اول کارشناس میاد محیط رو می بینه بهترین گزینه رو به آدم می گه

sydsina
29-08-2010, 16:22
با توجه به حرف نصاب و اینکه وقتی ادارات تعطیل میشه ، سرعت هم بالاتر میره ، من باز هم تست گرفتم که رو این موضوع صحه میزاره

ساعت 5 بعد از ظهر

تستی که امروز ساعت 10 صبح انجام دادم

خوب دیگه سرویس من مشکلش حل شد ... من بازم میام اینجا سر میزنم
اگر مشکل یا سوالی بود که در خدمتم اگر نه ، ممنونم از کسایی که این تاپیک رو زدن و خیلی به من کمک شد تو این موضوع

مرسی

karbist
29-08-2010, 16:39
خب ضریب شیرینگ یک به هشت همین میشه دیگه, روز ها سرعت افت میکنه. فقط امیدوارم بعدا که شلوغ شد افت فجیع نداشته باشه.

mahanramzi
29-08-2010, 16:56
با توجه به حرف نصاب و اینکه وقتی ادارات تعطیل میشه ، سرعت هم بالاتر میره ، من باز هم تست گرفتم که رو این موضوع صحه میزاره

ساعت 5 بعد از ظهر

تستی که امروز ساعت 10 صبح انجام دادم

خوب دیگه سرویس من مشکلش حل شد ... من بازم میام اینجا سر میزنم
اگر مشکل یا سوالی بود که در خدمتم اگر نه ، ممنونم از کسایی که این تاپیک رو زدن و خیلی به من کمک شد تو این موضوع

مرسی

مصرف شبانه و جمعه ها که مجانی هست هم از نظر سرعت و روش حجم مصرفی به ما خبر بده لطفا :12:
یه سوال دیگه شما از طریق نقشه ای که تو سایت گذاشتن فهمیدی Indoor می تونی بگیری ؟ چون تو نقشه ،من کاملا تو قسمت سبزم ، الان که با من تماس گرفتن گفتن تو مرزم :18: باید کارشناس اول بیاد جا رو ببینه

mahanramzi
29-08-2010, 17:00
sydsina جان لطف مصرف شبانه و جمعه ها که مجانی هست هم از نظر سرعت و روش حجم مصرفی به ما خبر بده لطفا :12:
یه سوال دیگه شما از طریق نقشه ای که تو سایت گذاشتن فهمیدی Indoor می تونی بگیری ؟ چون تو نقشه ،من کاملا تو قسمت سبزم ، الان که با من تماس گرفتن گفتن تو مرزم :18: باید کارشناس اول بیاد جا رو ببینه

arman1133
29-08-2010, 19:52
اینجا کسی سرویس 128 داره یا نه ؟خواهشن سرعت دانلود توی این سریس را بنویسید.ممنون میشم.

saman_dolore
30-08-2010, 01:23
سلام دوستان.
من ای دی اسل 512 دارم، باهاش مشکلیم ندارم، فقط این یک ماهه یکم شبا مشکل داره، و اینکه 3گیگ ترافیک ماهیانه که واقعا کمه!
دیگه خواستم وایمکس بگیرم، ولی شک دارم، یکی از دوستانم از ایرانسل داشت که واقعا ناراضی بود، میگفت همش قطع میشه و سرعتش خیلی کمتر از سرعت واقعیش، یکم شک کردم، حالا نمی دونم که مبین نت هم خوبه یا مثل ایرانسل هستش! یه تاپیک زدم که بیان بچه ها مقایسه کنن که زیاد سر نزد کسی، تو امضام هستش،
حالا می خوام بپرسم که شماها اسکایپ می تونین باز کنین؟ و وضعیت فیلترینگش چطوره؟ اسکایپ اگه باز میشه، می تونین با کسی هم حرف بزنین یا نه؟ شبا افت سرعت داره یا نداره؟ چقدر قطع میشه؟ اصلا قطع میشه یا نمی شه؟ اصلا کار درستی می خوام کنم که بجای ای دی اس الم بیام وای مکس بگیرم یا نه؟
من می خوام 1ساله 1مگ نامحدود مبین نت بگیرم، شرکت هم گفته که منطقه ما مودم فضای بیرونی باید نصب بشه.
در کل به نظر شما ارزشش رو داره که اینهمه هزینه بخوام کنم؟
سوال بعدیمم اینه که، شماها وقتی که از 2 یا 3تا سیستم هم زمان استفاده میکنین از نت با وایمکس، افت سرعت دارین یا نه؟
ممنون میشم که جواب سوالامو بدین. :8:

hamijoon
30-08-2010, 13:00
داداش منم خودم ADSL داشتم صبا نت . اما از رانژه درش آوردم . واسه من كه اكانت تست هست اما با چندتا از دوستان كه گرفتن و واسم تست گذاشتن ميگفتن كه خيلي راضين . Skype رو هم واست تست ميكنيم ميگيم .

خيلي ها اين همه هزينه كردن راضي هم بودن .
ايرانسل هم نداشتم كه بتونم نظر بدم اما از اين راضييم . شما هم تحقيقاتو بكن بچه ها هم كمكت ميكنن كه بهترين تصميم رو بگيري ...

old_snake1370
30-08-2010, 13:01
سلام
می خاستم بدونم اگه مودم داخلی وایمکس رو از طریق lan وصل کنم به مودم adsl که wifi هم داره میتونم اینترنت رو share کنم؟
چون من چند تا pc دارم که هم زمان استفاده میکنم و مودم وایمکس wifi هم برام نمیصرفه. اگه بشه از ترکیب این 2 تا مودم استفاده کرد خیلی خوب میشه.

ممنون میشم اگه جوابمو بدین

sydsina
30-08-2010, 13:50
سلام
می خاستم بدونم اگه مودم داخلی وایمکس رو از طریق lan وصل کنم به مودم adsl که wifi هم داره میتونم اینترنت رو share کنم؟
چون من چند تا pc دارم که هم زمان استفاده میکنم و مودم وایمکس wifi هم برام نمیصرفه. اگه بشه از ترکیب این 2 تا مودم استفاده کرد خیلی خوب میشه.

اره عزیزم به احتمال 80% میشه ، چون حرف شما دقیقا همون Access Point یا همون روتر میشه فک کنم
و اینکار شدنی هست ، اتفاقا کمی هم سیگنال رو تقویت میکنه با این کار

ولی اگر کسی 100% اطلاع داره بگه

بیبنم حمید هنوزم دانلودت رو 600 هست یا اومده پایین ؟ و اینکه تو قسمت Network در پنجره Task Manager چقدر ثبات داره ؟

arman1133
30-08-2010, 14:06
اینجا کسی سرویس 128 داره یا نه ؟خواهشن سرعت دانلود توی این سریس را بنویسید.ممنون میشم

Electronic-Arts
30-08-2010, 16:48
اینجا کسی سرویس 128 داره یا نه ؟خواهشن سرعت دانلود توی این سریس را بنویسید.ممنون میشم
اگر چند صفحه قبل رو نگاه میکردی میدیدی یکی از دوستان 128 گرفته دانلودش 100 کیلوبایت هست ولی نمیدونم نامحدود بود یا 6 گیگ

mahanramzi
30-08-2010, 16:50

من چند روزه تو این بخش می یام ندیدم کسی هنوز 128 مبین نت گرفته باشه تازه برای 2 تا از بچه ها که یکیشون تست هست وصل شده باید یه چند روزی صبر کنی :5:

lurenzo
30-08-2010, 17:47
دوستان سرویس من هم امروز وصل شد!

سرویس : 1 مگابیت نامحدود
مودم : Outdoor
مکان مودم : توی خونه - بغل کامپیوتر
تعداد چراغ آنتن دهی : بازی کردن بین چراغ سوم و چهارم از بین پنج چراغ

تست از Speedtest.net

سرور کویت :

سرور لندن:

سرور نیویورک :

سرور باکو :

تست سرعت با IDM از سرور رپیدشیر :

ali_gamer
30-08-2010, 18:53
شما کدودم شهر هستید ؟

Bs_panzer
30-08-2010, 19:07
اوووف حال کردم باهاش :دی

من خیلی وقته ثبت نام کردم مودم wi-fi گفتم میخوام گفت فقط خارجی داریم !

گفت 2 ماه دیگه زنگ میزنیم که الان 1 ماهش گذشته

karbist
30-08-2010, 19:14

دوست عزیز میشه یک فایل هم توی رپیدشیر آپلود کنی ببینی با چه سرعتی آپلود میکنه.
این مودم Outdoor رو که گذاشتی کنار خودت, یک وقت تشعشعش کار دستت نده! :blink:

lurenzo
30-08-2010, 19:30
شما کدودم شهر هستید ؟

من تهران هستم!

---------- Post added at 08:30 PM ---------- Previous post was at 08:28 PM ----------

دوست عزیز میشه یک فایل هم توی رپیدشیر آپلود کنی ببینی با چه سرعتی آپلود میکنه.
این مودم Outdoor رو که گذاشتی کنار خودت, یک وقت تشعشعش کار دستت نده! :blink:

چشم مواظبم!:31:
آخه دیدم چراغ چهارمش از پنج تا چراغ روشنه ، دیگه دلم نیومد بذارمش زیر نور آفتاب و بعدش هم باد و بارون!
حالا شایدم جاشو عوض کردم فعلا دارم شراسط رو تست میکنم!

mahanramzi
30-08-2010, 19:42
اوووف حال کردم باهاش :دی

من خیلی وقته ثبت نام کردم مودم wi-fi گفتم میخوام گفت فقط خارجی داریم !

گفت 2 ماه دیگه زنگ میزنیم که الان 1 ماهش گذشته

شما کجا هستید؟

amin-g
30-08-2010, 20:22

تست از Speedtest.net

سرور کویت :

سرور لندن:

سرور نیویورک :

سرور باکو :

تست سرعت با IDM از سرور رپیدشیر :

سلام این مودم outdoor باهاش یه روتر میدن که کنار کامپیوتر قرار میگیره میشه بگی این روتره چه پورتهایی داره؟
یه سوال دیگه وقتی چراغ مودمت 4 یا 5 تا است سرعت یا پینگت نسبت به وقتی که چراغ مودمت 2 یا 3 تا است بهتر میشه یا تفاوتی حس نمیکنی؟ با تشکر

karbist
30-08-2010, 20:42
چشم مواظبم!:31:
آخه دیدم چراغ چهارمش از پنج تا چراغ روشنه ، دیگه دلم نیومد بذارمش زیر نور آفتاب و بعدش هم باد و بارون!
حالا شایدم جاشو عوض کردم فعلا دارم شراسط رو تست میکنم!
وقت کردی این نتیجه آپلود به رپیدشیر رو هم بزار, دستت درد نکنه.

lurenzo
30-08-2010, 21:26
سلام این مودم outdoor باهاش یه روتر میدن که کنار کامپیوتر قرار میگیره میشه بگی این روتره چه پورتهایی داره؟
یه سوال دیگه وقتی چراغ مودمت 4 یا 5 تا است سرعت یا پینگت نسبت به وقتی که چراغ مودمت 2 یا 3 تا است بهتر میشه یا تفاوتی حس نمیکنی؟ با تشکر

سلام.

فقط دو تا پورت شبکه داره که بالای یکیش نوشته DATA IN (که وصل میشه به کامپیوتر) و بالای اون یکی نوشته DATA OUT (که وصل میشه به مودم).
والا الان که روی چراغ چهارم ثابته! تک و توک میره روی چراغ سوم و سرعت خوبی داره! (البته یک ساعت پیش ثبات سرعت خوب نبود!)

والا تا حالا شرایطی پیش نیومده که قدرت سیگنال دریافتی ضعیفتر بشه.اگر در آینده این اتفاق افتاد خبر میدم!

lurenzo
30-08-2010, 21:37
وقت کردی این نتیجه آپلود به رپیدشیر رو هم بزار, دستت درد نکنه.

والا نمیدونم چرا روی رپیدشیر آپلود نمیکنه؟؟؟!!:41:
کسی میدونه مشکل چیه؟

lurenzo
30-08-2010, 21:46
به کمک دوست خوبمون XSS و آموزشی که دادن خیلی راحت تونستم مودم وایمکس رو به مودم ADSL ام که WiFi داشت (مدل Linksys WAG54G2) وصل کنم و اینترنت رو توی خونه بصورت وایرلس داشته باشم!
بازم از این دوستمون بابت آموزش خوبش تشکر میکنم...:11:

karbist
30-08-2010, 22:05
والا نمیدونم چرا روی رپیدشیر آپلود نمیکنه؟؟؟!!:41:
کسی میدونه مشکل چیه؟

ممکنه بخش پرمیوم مشکل داسته باشه. همون صفحه اول رپید شیر رو امتحان کن یا میتونی اینجا آپلود کنی:

lurenzo
30-08-2010, 23:32
ممکنه بخش پرمیوم مشکل داسته باشه. همون صفحه اول رپید شیر رو امتحان کن یا میتونی اینجا آپلود کنی:

آره مثل اینکه بخش پرمیوم مشکل داشت.
اینم آپلود از صفحه اول رپیدشیر :

spy_kid
31-08-2010, 04:51
این مبین نتم که سرعتش پایین :13:
آقا اونایی که 128 گرفتن سرعت دانلودشون چقدر ؟ اگه 13-14 باشه که پول دور ریختنه :41:

ali_gamer
31-08-2010, 10:19
پینگ وایمکس در بهترین حالت از 300 پایین تر نمیاد

mahanramzi
31-08-2010, 10:28
دوستانی که با محدودیت حجمی از مبین نت گرفتند، خبر دارند ترافیک شبانه و جمعه ها چجوری محاسبه می شه ...
یعنی چجوری مثلا جز ترافیک 5 gb به حساب نمی یاد؟

---------- Post added at 11:28 AM ---------- Previous post was at 11:27 AM ----------

پینگ وایمکس در بهترین حالت از 300 پایین تر نمیاد

شما چه سرویس داری؟

Firebirds
31-08-2010, 10:41
آره مثل اینکه بخش پرمیوم مشکل داشت.
اینم آپلود از صفحه اول رپیدشیر :

با تورنت مشکل نداره ؟

lurenzo
31-08-2010, 11:30
با تورنت مشکل نداره ؟

والا من تا حالا فقط یه بار از تورنت استفاده کردم که اون هم برای ترمیم یه فایلی بود.زیاد ازش سر در نمیارم!
ولی اینو بخاطر شما انجام دادم.عکسشو میذارم دیگه خودتون ببینید چیز هایی که میخواید توی عکس هست یا نه!

darksider
31-08-2010, 13:14
سلام جناب lurenzo شما با مودم خارجی بهتون cpe دیگه ای هم دادن؟
یه سوال دیگه هم اینکه سرعتتون همیشه همینجوره؟شبا کم نمیشه؟
ممنون

ab.mahmoodi
31-08-2010, 14:02

در پك مودم خارجي علاوه بر خود مودم دستگاه كوچكي وجود دارد كه به آن cpe adapter ميگن و رابط بين مودم و كامپيوتر است. قدرت سيگنلها در اين دستگاه نشان داده ميشود.

lurenzo
31-08-2010, 14:05
یه سوال دیگه هم اینکه سرعتتون همیشه همینجوره؟شبا کم نمیشه؟
ممنون

سلام.
سوال اولتون رو که دوستمون جواب دادن!
در مورد سوال دومتون باید بگم اتفاقا دیشب هم سرعت خوب بود و هم ثبات سرعت!
ولی در طول روز شاهد نوسان سرعت در برخی ساعات هستم!

amin-g
31-08-2010, 20:35
سلام...
آیا کسی از دوستان که مودم outdoor مبین نت داره تونسته از شرینگ سیسیکم استفاده کنه؟اصلا میشه چون انگار پورت لن اضافی نداره؟

lurenzo
31-08-2010, 21:46
سلام...
آیا کسی از دوستان که مودم outdoor مبین نت داره تونسته از شرینگ سیسیکم استفاده کنه؟اصلا میشه چون انگار پورت لن اضافی نداره؟

اره يه پورت لن بيشتر نداره.توى كامپيوتر ميتونى استفاده كنى ولى اگه بخواى به رسيور وصل كنى احتياج به يه اكسس پوينت دارى كه چندتا پورت لن هم داشته باشه!
من خودم يه مودم ADSL دارم كه WiFi هم داره و چهار تا هم پورت لن داره كه خيلى راحت اينترنت رو از مودم وايمكس به اين مودم رسوندم! به كمك اموزش عالى دوست خوبمون جناب XSS!

darksider
31-08-2010, 22:47
اره يه پورت لن بيشتر نداره.توى كامپيوتر ميتونى استفاده كنى ولى اگه بخواى به رسيور وصل كنى احتياج به يه اكسس پوينت دارى كه چندتا پورت لن هم داشته باشه!
من خودم يه مودم ADSL دارم كه WiFi هم داره و چهار تا هم پورت لن داره كه خيلى راحت اينترنت رو از مودم وايمكس به اين مودم رسوندم! به كمك اموزش عالى دوست خوبمون جناب XSS!

وقتی مودمو به این مودم adsl wifi وصل کردی سرعت تغییری نکرد؟
لینک اموزشش رو میزاری اینجا.
ممنون

=CYBER=
31-08-2010, 23:32
مودم out خیلی گرونه !
چه خبره 200 تومان ! منتظر می مانیم تا ارزان شود :دی
البته اگه مثل بنزین نشه !

darksider
31-08-2010, 23:36
مودم out خیلی گرونه !
چه خبره 200 تومان ! منتظر می مانیم تا ارزان شود :دی
البته اگه مثل بنزین نشه !

برای خیلیها این تنها راهشونه خودمم همینجور منم سرویس 1mb گرفتم 5شنبه وصل میشه
تازه با این وضع دکل هاشون فعلا خیلی جاها با مودم های داخلی مشکل دارن

lurenzo
31-08-2010, 23:37
وقتی مودمو به این مودم adsl wifi وصل کردی سرعت تغییری نکرد؟
لینک اموزشش رو میزاری اینجا.
ممنون

نه سرعت تغییری نکرد.البته زیاد ازش استفاده نکردم.فقط تست کردم ببینم میشه یا نه که خیلی راحت ارتباط برقرار شد!

اینم لینک آموزش :

saeed0611
01-09-2010, 00:03
سلام بچه ها من دوشنبه 8/6/89 به يكي از دفترهاي نمايندگي مبين نت تو اهواز رفتم(رفاتك) وثبت نام كردم ومبلغ 151000هزارتومان دادم وگفتن 2يا3روز اگه دير بشه نهايتا5 روز طول ميكشه. من سرويس 128 گرفتم با مودم wifi اما مودمي به من ندادن گفتن وقتي يوزر وپسوردت فعال شد بهت زنگ ميزنيم كه بياي مودم رو ببري البته فعال شدش ونكته جالب اينجاست گفتن نصاب خونتون نمياد همينجا اموزشهاي لازم رو ميديم بهت وفعالش ميكنيم تو فقط برو بزن تو برق وكابلش رو وصل كن گفتم پس اين 20 تومان براي چي هست گفتم براي همين فعال سازيش واموزش هست. البته خانه ما تو منطقه تحت پوشش كامل indoorهست كه خودشون گفتن و گفتن نميخواد پشت پنجره بزاري چون منطقه خوبي هستي همينطوري رو ميز كامپيوترت 3چراغ راحت روشن ميشن. من تو منطقه پاداشهر اهواز هستم وقتي كامل فعال شد تست سرعت ميزارم.

mahanramzi
01-09-2010, 14:24
دوستانی که اینترنت شون حجم محدود هست لطفا راجع به کیفیت ترافیک شبانه و نحوه محاسبه آن توضیح بدن ، مرسی:20:

saeed0611
01-09-2010, 15:00
دوستان اگر كسي سرويس 128 گرفته يا فعال شده بگه سرعت دانلود چقدر است تا الكي به دلمون صابون نزنيم منتظر سرعت بالا باشيم. ممنون

Electronic-Arts
01-09-2010, 17:08
من از arminjahanshahr یه سوال دارم این قیمت ها همین طور میمونه یا وقتی که کاربراش زیاد شد قیمت 10 برابر زیاد میشه و کیفیت 10 برابر پایین میاد؟

saman_dolore
01-09-2010, 17:19
دوست عزیزم hamijoon
مرسی از راهنماییت، آقا اسکایپ رو تست گرفتین ؟ چی شد ؟ با وایمکس مبین نت ویدیو کال میشه کرد؟
بعد چقدر قطع و وصلی داره؟ وقتی که share می کنین، افت سرعتش مثل ای دی اس ال یا نه؟
ممنون میشم این سوالاتمم جواب بدین.
با تشکر

arminjahanshahr
01-09-2010, 18:40
من از arminjahanshahr یه سوال دارم این قیمت ها همین طور میمونه یا وقتی که کاربراش زیاد شد قیمت 10 برابر زیاد میشه و کیفیت 10 برابر پایین میاد؟

نه دوست عزیز بنا نیست قیمتها بالا بره یا سرعت ها بیاد پایین
این شرکت یک شرکت کوچک معمولی نیست که بخواد کم بزاره .
قیمت ها پایین تر می یاد ولی به هیچ وجه بالاتر نمی ره
کیفیت هم باید صبر کرد تا شبکه کامل بشه

sydsina
01-09-2010, 21:34
آقا اونایی که 128 گرفتن سرعت دانلودشون چقدر ؟ اگه 13-14 باشه که پول دور ریختنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]خدا پدرت رو بیامرزه من که 512 دارم 80% مواقع روی 17-18 هست !

متاسفانه نوسان فوق العاده بالاست
من تو این تقریبا یک هفته ای که سرویسم فعال شده شاید 2 بار تونسته باشم به سرعته 60 برسم اون هم شاید سرجمع 1 ساعت نشد ! در یک هفته من 1 ساعت سرعت درست داشتم که نصفش 2 شب به بعد بود !!

در طول روز بعضا سرعت به 2 و 3 (!!) KB میرسید ! یعنی دایال آپ هم بیشتر از من میشد ! گاها روی 8-11 ثابت میموند و در بهترین شرایطش ثابت روی 18 - 20 !!

متاسفانه ثبات فوق العاده پایین هست
نمره تا الان 2/5 من بهش میدم !

فوق العاده ضعیف تر از اون چیزی که بود عمل کرد

حتی این دوستمون که 1 مگ گرفته و مودم خارجی هم داره با اطمینان از ثبات حرف نمیزنه
من که خیلی تو ذوقم خورد ، فکر میکردم مبین نت با بقیه فرق داره

اگر قرار بود من با سرعت 18-19 به عرش برسم برای چی ماهی 40 هزارتومن باید بدم که به سرعت 50-60 برسم ؟!

اصلا جالب عمل نکردن ، تازه این در صورتی هست که سیگنال من 100% هست ، اگر سیگنال اینقدر نبود معلوم نبود چه بلایی سر سرعت میومد !!

خط ثباتش در قسمت Network روی هرچی نمودار سینوسی هست رو کم کرد !!

آقا اسکایپ رو تست گرفتین ؟
بنده به شخصه برای ساخت یک یوزر جدید حتی نتونستم به سرورش وصل بشم چه برسه به اینکه بخوام ویدئو کال رو تست کنم !!

کیفیت هم باید صبر کرد تا شبکه کامل بشه ایا تاریخی برای کامل شدن در تهران گفته شده ؟
یا مراحل در چه وضعیتی هست ؟

mahanramzi
01-09-2010, 21:53
ای بابا آقا تو دل ما رو که حساب خالی کردی. پس هی می گفتن ارایه سرویس طول کشیده برای بالا بردن کیفیت فقط حرف بود!
با شرکت تماس گرفتی ؟

darksider
01-09-2010, 22:04
خدا پدرت رو بیامرزه من که 512 دارم 80% مواقع روی 17-18 هست !

متاسفانه نوسان فوق العاده بالاست
من تو این تقریبا یک هفته ای که سرویسم فعال شده شاید 2 بار تونسته باشم به سرعته 60 برسم اون هم شاید سرجمع 1 ساعت نشد ! در یک هفته من 1 ساعت سرعت درست داشتم که نصفش 2 شب به بعد بود !!

در طول روز بعضا سرعت به 2 و 3 (!!) KB میرسید ! یعنی دایال آپ هم بیشتر از من میشد ! گاها روی 8-11 ثابت میموند و در بهترین شرایطش ثابت روی 18 - 20 !!

متاسفانه ثبات فوق العاده پایین هست
نمره تا الان 2/5 من بهش میدم !

فوق العاده ضعیف تر از اون چیزی که بود عمل کرد

حتی این دوستمون که 1 مگ گرفته و مودم خارجی هم داره با اطمینان از ثبات حرف نمیزنه
من که خیلی تو ذوقم خورد ، فکر میکردم مبین نت با بقیه فرق داره

اگر قرار بود من با سرعت 18-19 به عرش برسم برای چی ماهی 40 هزارتومن باید بدم که به سرعت 50-60 برسم ؟!

اصلا جالب عمل نکردن ، تازه این در صورتی هست که سیگنال من 100% هست ، اگر سیگنال اینقدر نبود معلوم نبود چه بلایی سر سرعت میومد !!

خط ثباتش در قسمت Network روی هرچی نمودار سینوسی هست رو کم کرد !!

بنده به شخصه برای ساخت یک یوزر جدید حتی نتونستم به سرورش وصل بشم چه برسه به اینکه بخوام ویدئو کال رو تست کنم !!

ایا تاریخی برای کامل شدن در تهران گفته شده ؟
یا مراحل در چه وضعیتی هست ؟

فقط برای تهران اینجوری هست سرعت؟

sydsina
01-09-2010, 22:30
ای بابا آقا تو دل ما رو که حساب خالی کردی. پس هی می گفتن ارایه سرویس طول کشیده برای بالا بردن کیفیت فقط حرف بود!
با شرکت تماس گرفتی ؟
چکار کنم عزیزم !؟ الکی بیام به به و چه چه کنم که چی بشه ؟

تو کل این سایت اگر کسی یک دقیقه هم با پشتیبانی تونسته حرف بزنه لطفا منم روشن کنه !!

darksider
01-09-2010, 22:39
تا اونجایی که من فهمیدم پشتیبانی هر شهرشون جداست یا حداقل اینجا که جدا بود و جوابگو بودن تا من اونجا بودم:46:

lurenzo
01-09-2010, 22:43
جناب sydsina میگن حدود یک هفته هست که سرویسشون فعال شده ولی برای من الان دو شبانه روزه که فعال شده! بنابراین شاید زود باشه که نظر بدم!
من تقریبا توی این دو شبانه روز ، روزی حدود 19 الی 20 ساعت دانلود داشتم.روزی حدود 7.5 گیگ دانلود داشتم! به جرات میتونم بگم توی اکثر قریب به اتفاق ساعات سرعت ثابت بین 130 تا 140 بوده. ولی در بعضی ساعات که بیشتر در ساعات اداری این اتفاق میفته ، سرعت دچار نوسان میشه ولی توی حجم دانلود اونقدر ها هم تاثیر گذار نبوده ، یعنی میخوام بگم من خیلی از بی ثباتی سرعت ناراحت نشدم!
بازم میگم برای نتیجه گیری من از کیفیت سرویسم یکم زوره. ایشالا زمان که بگذره گزارش کیفیت سرویسم رو میدم!

mahanramzi
01-09-2010, 22:55
چکار کنم عزیزم !؟ الکی بیام به به و چه چه کنم که چی بشه ؟

تو کل این سایت اگر کسی یک دقیقه هم با پشتیبانی تونسته حرف بزنه لطفا منم روشن کنه !!

والا ظا هرا شما جز اولین نفرات هستی که وصل شدی، من کس دیگه ای رو سراغ ندارم که شما رو روشن کنم عزیز.
اگه تونستی با پشتیبانی صحبت کنی جواب دادن مارم در جریان بذار.
بعدم نیازی به ، به به چه چه شما نیست ... مال من هم قرار بیان هفته دیگه وصل کنند اگه خوب بود خبرتون می کنم به به و چه چه شو شما بکن :13:

luches
02-09-2010, 01:17
دوستان لطف کنن عجولانه قضاوت نکنن . حداقل 1 ماه باید بگذره تا سرویسشون جا بیافته و اگر تو شبکه مشکلی هست 1 مقدار زمان میخواد تا برطرف بشه. با 1 هفته هیچ چیز معلوم نمیشه. باید 1 مقدار صبر کرد و دید بعدا چی میشه.

به قول معروف با 1 گل بهار نمیشه ! حلا اگر بر عکس به موضوع نگاه کنی حالا چون 1 نفر گفت بده دلیل نمیشه که برای همه بده !

sydsina
02-09-2010, 09:26
اگه تونستی با پشتیبانی صحبت کنی جواب دادن مارم در جریان بذار.
دوست من ب اپشتیبانی هر کسی میتوهه حرف بزنه
شما همین الان با 83869999 صحبت کن ، تلفن گویا هست ، برو بخش پشتیبانی اگر وصل شدی و تونستی با طرف بعد از 1 ساعت پشت خط موندن حرف بزنی من از کرده خودم توبه میکنم

دوستان لطف کنن عجولانه قضاوت نکنن . حداقل 1 ماه باید بگذره تا سرویسشون جا بیافته و اگر تو شبکه مشکلی هست 1 مقدار زمان میخواد تا برطرف بشه. با 1 هفته هیچ چیز معلوم نمیشه. باید 1 مقدار صبر کرد و دید بعدا چی میشه.

به قول معروف با 1 گل بهار نمیشه ! حلا اگر بر عکس به موضوع نگاه کنی حالا چون 1 نفر گفت بده دلیل نمیشه که برای همه بده !

اصلا بحث عجله نیست
من مشتری که سرویس نمیگیرم که آیا میخواد یه ماه دیگه رو روال باشه آیا نباشه
من وقتی یه سرویسی رو از یه ISP یا هر چیز دیگه ای میگیرم موظف هست زا روز اول با تمام قدرت به من سرویس بده ، مگه اونها برای چند هفته اول از من پول کمتری میگیرند که من هم با سرویس بی کیفیتشون سر بکنم ؟

قطعا نه ! وقتی توی اخذ پول اونقدر رعد آسا عمل میکنن ، موظف هستند در سرویس دادن هم هونقدر کوشا باشن
اگر سرویسشون مشکل داشت اصلا نباید عرضه میکردن

sydsina
02-09-2010, 10:03
خوب همین الان بزرگترین لحظه زندگی من رقم خورد و من تونستم بالاخره با بخش پشتیبانی حرف بزنم !
باور نمیکنید الان اشک تو چشام جمع شده !!

و با کمال خونسردی بعد از اینکه گفتن برو فایر وال رو خاموش کن و از ماکروسافت به عنوان یک دانلود سنتر معتبر نام بردن ! و خواستن که من از اونجا براشون یه چیزی دانلود کنم ، بر من مشتبه شد که ، هان ای فلان بیدار شو که در خواب غفلت بودی و باید تا چند لحظه دیگه بابت وقتی که از بخش پشتیبانی گرفتی عذر خواهی کنی

ولی وقتی یه چیزی دانلود کردم و سرعت دانلود روی 8 ثابت شد (!!) تازه انواع و اقسام دلایلی که تا بحال نشنیده بودم رو به من گفتن که قابل قبول تر و منطقی ترش این بود که روز تعطیل هست و ترافیک شبکه بالاست !!

حالا یعنی منظورش این بود که من پس اصلا روزای 5شنبه جمعه نباید بیام نت !
وقتی گفتم روز معمولیش هم اینطوری هست گفت لطفا شنبه زنگ بزنید تا بتونید مشکلتون رو با بخش پشتیبانی مطرح کنید (؟!)
گفتم پس شما بخش چیچی هستین ؟ گفتن ما سوال شمارو ارجاع میدیم بخش پشتیبانی ... به به

حالا شنبه اگر خدا طلبید و بازم گوشی تلفن رو روی من برداشتن ، مشکلم رو مطرح میکنید

فعلا با سرعت 512 از یک دایال آپ هم بیشتر معطل باز شدن صفحه ها هستم ، حالا منهای اینکه بعضی صفحات رو اصلا باز نمیکنه !

p3yman_xl
02-09-2010, 10:26
دوستان من قصد سرویس گیری از مبین نت رو دارم ...
کیفیت سرویس Wi Fi چطور هست؟
من بیشتر میخوام از وای فای به عنوان اکسس پوینت و برای کنسول هام استفاده بکنم ... خوبه ؟

mahanramzi
02-09-2010, 12:09
ولی وقتی یه چیزی دانلود کردم و سرعت دانلود روی 8 ثابت شد (!!) تازه انواع و اقسام دلایلی که تا بحال نشنیده بودم رو به من گفتن که قابل قبول تر و منطقی ترش این بود که روز تعطیل هست و ترافیک شبکه بالاست !!
این دیگه خیلی مسخرست که بگن روز تعطیل ترافیک بالاست اینقدر افت سرعت داشته باشید، باید ببینیم شنبه جواب شما رو چی میدن :thumbsdow

ab.mahmoodi
02-09-2010, 13:45
دوستان من مودم outdoor گرفتم. هنوز براي نصب نيامدند. خودم مودم را پشت پنجره گداشتم و كانكت شدم البته بدون هيچ مشكلي. جالب اينجاست هيچكدام از چراغهاي سيگنال روشن نميشه ولي سرعتم الان خيلي فوق العاده است. من 256Kb هستم ولي سرعت دانلودم در حال حاضر بين 40 تا 60 كيلوبايت متغير است.

ab.mahmoodi
02-09-2010, 13:58
آپديت آنتي ويروس:

joe_satriani
02-09-2010, 14:00
دوستان من قصد سرویس گیری از مبین نت رو دارم ...
کیفیت سرویس Wi Fi چطور هست؟
من بیشتر میخوام از وای فای به عنوان اکسس پوینت و برای کنسول هام استفاده بکنم ... خوبه ؟

با سلام
دوست عزيزم خوب كه خوبه، اما فعلا نوسان و قطعي به نظر ميرسه سرويس وايمكس زياد داره
اكثر كاربران ازش ناراضي هستن

موفق باشيد.

saeed0611
02-09-2010, 14:39
من ديشب سا عت 11:30 با اين شماره 02183868 تماس گرفتم البته با موبايل و سريع به اپراتور صحبت كردم . گفتم كي سرويس من فعال ميشه گفتن هفته اي ديگه از طريق نمايندگي تون باهاتون تماس ميگيرن. اما من سريع به اپراتور وصل شدم كه براي اولين بارم بود. اما اگه اينطوري كه شما ميگيد پشتيبانيشون ضعيفه اين كه خيلي بده. ديگه نبايد از ايرانسل توقعي داشت.

reza-ps3
02-09-2010, 15:52
سلام به تمام دوستان منهم امروز سرویسم وصل شد خداوکیلی سرعت عمل مبین نت خیلی بالاست 4 روز نشد که سرویسم وصل شد :8: فقظ اگر میخواهید ثبت نام کنید مودم داخلی نگیرید منظقه ما تحت پوشش مودم داخلی بود یعنی تو نقشه وسظ منظقه نارنجی بودیم منم ( مودم داخلی وای فای ) گرفتم اما هر کاری کردیم کانکت نمیشد با اینکه پنج تا انتنم پر بود :18: امروز زنگ زدم نمایندگی بهارستان به اقای محمدی جریانو گفتم یک ساعت نشد که یه مودم خارجی فرستاد تو اطاق طبقه همکف سیگنالش تا ته چسبیده :26::7::8::33:

lurenzo
02-09-2010, 16:21
منم بعد از سه روز از وصل شدن سرویسم گذرم به پشتیبانی خورد!
همون بار اول که زنگ زدم خیلی سریع به اپراتور وصل شدم!
بهش گفتم امروز خصوصا از ساعت 2 بعد از ظهر به بعد چرا سرعت اومده پایین ، گفت این دو روز اینجوریه و شنبه درست میشه! ( حق دارن دیگه الان مم لکت اوضاعش ا م ن ی ت ی شده!)

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

سلام به تمام دوستان منهم امروز سرویسم وصل شد خداوکیلی سرعت عمل مبین نت خیلی بالاست 4 روز نشد که سرویسم وصل شد :8: فقظ اگر میخواهید ثبت نام کنید مودم داخلی نگیرید منظقه ما تحت پوشش مودم داخلی بود یعنی تو نقشه وسظ منظقه نارنجی بودیم منم ( مودم داخلی وای فای ) گرفتم اما هر کاری کردیم کانکت نمیشد با اینکه پنج تا انتنم پر بود :18: امروز زنگ زدم نمایندگی بهارستان به اقای محمدی جریانو گفتم یک ساعت نشد که یه مودم خارجی فرستاد تو اطاق طبقه همکف سیگنالش تا ته چسبیده :26::7::8::33:

مبارک باشه!
برای منم روز پنجم کاری بعد از ثبت نامم توی نمایندگی ، نصاب اومد و سرویسم وصل شد!
جالبه برای منم توی اتاق با مودم خارجی سیگنال داد ، دیگه نبردمش بیرون!
کدوم سرویس رو گرفتی؟
تا روز شنبه ممکنه یخورده سرویست دچار اختلال باشه که از روز شنبه بعد درست میشه! بخاطر همین بهت نمیگم که از سرویست تست بذار!

mahanramzi
02-09-2010, 16:33
آپديت آنتي ويروس:

شما کدوم مودم رو گرفتی ؟ و چه سرعتی رو گرفتی؟

WWEIRAN
02-09-2010, 16:34
من امروز مودم اوت دور گرفتم قرار که تا چند روز دیگه بیان وصل کنم
نا گفته نمونه که خودم برای گرفتن تست آنتن مودم بردم بالا پشت بوم اما جالبه که چراغهای روی آدپتور که از 0 تا 4 هست یکبار روی 1 یکبار روی 2 یکبار روی 3 یکبارم روی چهار 4 روشن و خاموش میشه ولی ثابت نمیشه در صورتی که منطقه ما روی نقشه خودشون سبزه می خواستم بدونم اگر چنین وضعیتی باشه یعنی اشکال گیرندگی دارم؟

hamijoon
02-09-2010, 16:37
نا گفته نمونه که خودم برای گرفتن تست آنتن مودم بردم بالا پشت بوم اما جالبه که چراغهای روی آدپتور که از 0 تا 4 هست یکبار روی 1 یکبار روی 2 یکبار روی 3 یکبارم روی چهار 4 روشن و خاموش میشه ولی ثابت نمیشه در صورتی که منطقه ما روی نقشه خودشون سبزه می خواستم بدونم اگر چنین وضعیتی باشه یعنی اشکال گیرندگی دارم؟

نه عزيز مشكل از مودم و اين چيزا نيست ميان فركانس ميدن واست بعد ثابت ميشه رو يكي از اعداد ...

اگه ميخواي تست كني پ.خ بده فركانساشو بهت بگم ...

reza-ps3
02-09-2010, 16:38
منم بعد از سه روز از وصل شدن سرویسم گذرم به پشتیبانی خورد!
همون بار اول که زنگ زدم خیلی سریع به اپراتور وصل شدم!
بهش گفتم امروز خصوصا از ساعت 2 بعد از ظهر به بعد چرا سرعت اومده پایین ، گفت این دو روز اینجوریه و شنبه درست میشه! ( حق دارن دیگه الان مم لکت اوضاعش ا م ن ی ت ی شده!)

---------- Post added at 04:21 PM ---------- Previous post was at 04:16 PM ----------

مبارک باشه!
برای منم روز پنجم کاری بعد از ثبت نامم توی نمایندگی ، نصاب اومد و سرویسم وصل شد!
جالبه برای منم توی اتاق با مودم خارجی سیگنال داد ، دیگه نبردمش بیرون!
کدوم سرویس رو گرفتی؟
تا روز شنبه ممکنه یخورده سرویست دچار اختلال باشه که از روز شنبه بعد درست میشه! بخاطر همین بهت نمیگم که از سرویست تست بذار!
سپاس دوست عزیز :11:

ab.mahmoodi
02-09-2010, 16:44
سرويس من 256 با حجم 5 گيگ است سرعت من در حال حاضر:

---------- Post added at 05:44 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

دوست عزيز مودمت را بيار تو خونه وصل كن به كامپيوتر و دانلودت را تست كن. اينطوري مشخص نميشه

mahanramzi
02-09-2010, 17:12

---------- Post added at 05:44 PM ---------- Previous post was at 05:41 PM ----------

دوست عزيز مودمت را بيار تو خونه وصل كن به كامپيوتر و دانلودت را تست كن. اينطوري مشخص نميشه

ترافیک شبانه و جمعه ها رو چجوری حساب می کنند؟ با تشکر

---------- Post added at 06:12 PM ---------- Previous post was at 06:08 PM ----------

منم 256 5 g سفارش دادم. البته من مودم Indoor خواستم ، حالا ببینیم چی در میاد....
دوستانی که مودم Indoor و وای فای دارن ! کسی هست راضی باشه؟؟

mahanramzi
02-09-2010, 17:21
دوستانی که مودم outdoor شون رو داخل اتاق گذاشتن یه تحقیق بکنند، چون تا اونجایی که من می دونم سرطان زاست و ضرر داره:exclamati

h.yazdani67
02-09-2010, 17:25
یک مشکل جدید جالب دیگه از مبین نت: مبین از امروز دیگه با چیز پی ان( V*P*N) کار نمی کند!! یعنی کانکت میشید ولی هیچ سایتی رو نمی تونه باز کنه. کلا انگار اینترنتت تعطیل شده!!
شیلتر شکن و چیز پی ان بی چیز پی ان. تعطیللل!!!

darksider
02-09-2010, 17:26
دوستان این speedtest چرا واسه من قسمت نقشه هاش نمیاد؟الان سرویسم وصله اما نمیتونم تست بگیرم:41:

mahanramzi
02-09-2010, 17:32
یک مشکل جدید جالب دیگه از مبین نت: مبین از امروز دیگه با چیز پی ان( V*P*N) کار نمی کند!! یعنی کانکت میشید ولی هیچ سایتی رو نمی تونه باز کنه. کلا انگار اینترنتت تعطیل شده!!

شما مبین نت دارین؟

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

از امروز یسری مشکل مخابراتی و این حرفا تا شنبه برای همه هست ;)

lurenzo
02-09-2010, 17:56
دوستان این speedtest چرا واسه من قسمت نقشه هاش نمیاد؟الان سرویسم وصله اما نمیتونم تست بگیرم:41:

اگر از فایرفاکس استفاده میکنی ، با اینترنت اکسپلورر هم امتحان کن!

دوستان فعلا تا شنبه چیزی از کیفیت سرویس ها نگید که ملاک نیست!

darksider
02-09-2010, 18:03

اصلا قسمت وسط نمیاد که فلش هست

mohammad_87
02-09-2010, 18:06
شما مبین نت دارین؟

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

از امروز یسری مشکل مخابراتی و این حرفا تا شنبه برای همه هست ;)

درسته.من سرویس یکروزه gprs ایرانسل رو دو ساعت پیش فعال کردم باید تا فردا غروب اعتبار داشته باشه.ولی الان برام اس اومد که فقط تا ساعت 24 امشب اعتبار داره!!!اولش جا خوردم بعد یادم اومد که فردا روز قدسه!!:31::31:و راهپیمایی ها...

lurenzo
02-09-2010, 18:31
اصلا قسمت وسط نمیاد که فلش هست

آخه برای منم امروز ظهر با فایرفاکس همین مشکل شما رو داشت. ولی با IE که امتحان کردم سریع آوردش!

hosseintdk775
02-09-2010, 20:11
ببين عزيز، حوصله كل كل كردن با تو يكي رو ندارم. اگه جرعت داشتي تو روم اين حرف رو مي زدي اونوقت مي دونستم باهات چيكار كنم. نشستي پشت pc توهين مي كني؟! ما به اين پولا احتياج نداريم شما و خونوادتون هستيد كه داريد با طرفداري يكطرفه از مبين نت خرجتون رو در مياريد.
اين كه گفتم اولا بودش. دوما من از كاربراي مبين نت هستم سرويس 256 پنج گيگ دارم. اگه شك داري دوستاني مثل hamijoon و mostajab در جريان كامل تهيه سرويسم هستند . مي توني از اونا بپرسي! اگه خيلي احساس مسئوليت نسبت به مبين نت مي كني. سوما اون موقعي كه شما داشتي دو دوتا 4تا مي كردي كه مبين بگيري يا نگيري من تو سايتشون بدون هيچ تحقيقي اين سرويس رو برگزيدم و در تهران جز اولين نفرا بودم. از سرويسشم راضيم فقط گفتم كه امروز سيستم كانكت شدن به سرور V*P*N تعطيل بوده!!
بازم بگم جيييگر؟؟

بسم الله الرحمن الرحیم
سلام
این موضوع که چندان مهم نیست؟
وقتی به یه مناسبتی می رسیم کلا ISP ها/مخابرات یا پورت v p n رو می بندن که نشه بهش کانکت شد و یا محدود می کنن که سرعت کم شه که بعد این مناسبت مطمپن باش حل می شه / از اینتخابات به اینور که اینطور بود ...

sydsina
02-09-2010, 20:40

دارم کم کم فکر میکنم علاوه بر اشکالات مبین نت ، منم انگار بی اشکال نیستم
چطور شما با سرعت 256 با این ثبا دانلود ارید در حالی که من با 512 همش روی 18-25 هست ، البته اگر روی 8-10 نیاد !

روز شنبه به حالت عادی بر میگرده

یه نکته ای راجع به مودم Indoor بگم
شاید دوستان بعد از صحبت های من تو دلشون خالی شده باشه
من خودم از طرفداران نسبی مبین نت هستم
سعی هم میکنم منطقی انتقاد کنم ، این 2 روز کمی عصبی بودم و شاید تند رفتار کردم

اینقدر ها هم بد نیست ، میتونه بخش عمده این کم بودن سرعت بخاطر مسائل فردا و روز قدس باشه
حالا تا چند روز دیگه من بازم تست میکنم که مشکل برطرف شده یا خیر

armin_software
02-09-2010, 22:06
شهرهای
چابهار
قشم
کیش

به تازگی تحت پوشش شرکت مبین نت قرار گرفتن

darksider
02-09-2010, 23:22
دوستان lurenzo ,haminjoon و بقیه که مبین دارن همه سرعتتون کم شده؟من تا غروب خوب بود اما الان به زحمت تا 30 میرسه

lurenzo
02-09-2010, 23:32
دوستان lurenzo ,haminjoon و بقیه که مبین دارن همه سرعتتون کم شده؟من تا غروب خوب بود اما الان به زحمت تا 30 میرسه

براى من الان خوبه و با نوسان خيلى كمى دارم دانلود ميكنم!
ولى دو سه ساعت بعد از ظهر افت شديد سرعت داشتم كه سرعتم نصف شده بود!

darksider
02-09-2010, 23:49
براى من الان خوبه و با نوسان خيلى كمى دارم دانلود ميكنم!
ولى دو سه ساعت بعد از ظهر افت شديد سرعت داشتم كه سرعتم نصف شده بود!
الان دقیقا میشه بگی با چه سرعتی هستی؟

saeed0611
03-09-2010, 00:00
سلام دوستان شما ها همتون ميگيد براتون نصاب امده اما نمايندگي رفاتك تو اهواز كه نمايندگي مبين نت هست به من گفت نصاب نمياد خونتون چون خودمون اينجا برات تنظيمش ميكنيم من مودم واي فاي سفارش دادم گفت فقط براي مودم خارجي ميان براي نصب اما مودم هاي خارجي نصبش به عهده خود مشتركه حالا من چكار كنم؟ در ضمن ما تو منطقه مودم داخلي هستيم اگه يه وقت انتن نداد چكار كنم بايد حتما بايد مودم خارجي بگيرم اگه نخواهيم مودم خارجي نگيريم چكار كنيم؟ منو راهنمايي كنيد:41::19:

M A R S H A L L
03-09-2010, 00:36
منم فكر كنم ناچار شدم رو بيارم به وايمكس چون خطم pcm داره و adsl نميتونم وصل كنم،
من صفحه 60 به بعد پستا رو خوندم( با دايل آپ بهتر از اين نميشه اونم امروز) اما چند تا سوال پيش اومد برام:

1.من يه كاربر خونگيم كامل كامل !اما نديدم اينجا كسي 128 گرفته باشه.همگي اين دوستان شركت دارن يا محدوديت 128 < برداشته شده؟

2.كسي هست غير از تهران آزمايش كرده باشه به جز اون دوست اهوازيمون؟مثلاً اروميه خراب شده؟

3. قراره دانلود باwimax128 بيشتر از 128 adsl باشه ؟

reza-ps3
03-09-2010, 00:47
برامنم افت پیدا کرده:41:

reza-ps3
03-09-2010, 00:59
دوستان عزیز لطف کنید یه راهنمایی کنید بگید با چه دستگاهی میتونم مودم بیرونیو تبدیل به وای فای کنم :8:

h.yazdani67
03-09-2010, 01:08
یکی یک تست از مبین نت بزاره لطفا!

lurenzo
03-09-2010, 01:26
الان دقیقا میشه بگی با چه سرعتی هستی؟

ببخشید که دیر جواب دادم!
سرعت که با IDM ثابت نمیمونه ولی اینو بگم که توی 3 ساعت گذشته 1100 مگ دانلود داشتم! که با احتساب شرایط کنونی عالیه!

lurenzo
03-09-2010, 01:32
منم فكر كنم ناچار شدم رو بيارم به وايمكس چون خطم pcm داره و adsl نميتونم وصل كنم،
من صفحه 60 به بعد پستا رو خوندم( با دايل آپ بهتر از اين نميشه اونم امروز) اما چند تا سوال پيش اومد برام:

1.من يه كاربر خونگيم كامل كامل !اما نديدم اينجا كسي 128 گرفته باشه.همگي اين دوستان شركت دارن يا محدوديت 128 < برداشته شده؟

2.كسي هست غير از تهران آزمايش كرده باشه به جز اون دوست اهوازيمون؟مثلاً اروميه خراب شده؟

3. قراره دانلود باwimax128 بيشتر از 128 adsl باشه ؟

1. نه کسی شرکت نداره ولی همگی یه معرفی نامه از دانشگاه یا شرکت تهیه کردن! خودشون میگن که به کاربر خونگی سرعت بالای 128 نمیدیم و برای سرعت بالاتر باید معرفی نامه داشته باشید!
2. فعلا که ظاهرا کسی توی این تایپیک نیست!
3. نه همچین قراری نیست. به احتمال زیاد سرعت 128 همون ماکزیمم 16 کیلو باشه! چون دوستمون که 256 گرفته میگه سرعتش روی 34-35 هستش!

lurenzo
03-09-2010, 01:37
دوستان عزیز لطف کنید یه راهنمایی کنید بگید با چه دستگاهی میتونم مودم بیرونیو تبدیل به وای فای کنم :8:

شما اگر از قبل مودم ADSL داری که WiFi هم داشته باشه که راحت میتونی مودم Outdoor رو بهش وصل کنی و اینترنت رو بصورت وایرلس داشته باشی!(مثل من)
و اگر هم نداری ، میتونی یه اکسس پوینت بخری و باز همون کار رو بکنی یعنی ایندو رو به هم وصل کنی و اینترنت رو وایرلس کنی که لینک آموزشش توی صفحات قبل هست!

reza-ps3
03-09-2010, 02:17
خیلی ممنون دوست عزیز از پاسخ سریعتون

darksider
03-09-2010, 06:07
ببخشید که دیر جواب دادم!
سرعت که با IDM ثابت نمیمونه ولی اینو بگم که توی 3 ساعت گذشته 1100 مگ دانلود داشتم! که با احتساب شرایط کنونی عالیه!
منم سرویسم 1مگ نامحدوده و از غروب تا ساعت 12:30 اومد تا 30-40 بعد باز الان خدارو شکر عالی شده برگشت روی 140-150:8:

mahanramzi
03-09-2010, 09:47
جالبه امروز كه خيليا از بروبچه ها مي گفتن افت سرعت داشتن من اصلا افت نداشتم و يا حداقل من متوجه مشدم. ولي از ظهر كه انتخاب واحد داشتم يكبند كانكتم و سرعتم افتي نداشته. در ضمن من 256 دارم. سرعتم هميشه روي 34 هست. الانم دارم فيلم prince of persia رو دانلود مي كنم. سرعتم بدون كوچكترين نوساني روي 33-34 فيكسه. البته اينم بگم كه تو منطقه ما فعلا خلوته.
راستي من مي خوام از همين الان تا 12 شب فردا كه شنبه شروع مي شه فقط دانلود كنم ببينم راسته كه جمعه ها كاملا مجاني و حجم ترافيك مصرفي در اين روز حساب نميشه!!! (قابل توجه سرويس هاي حجمي) نامحدودا كه خوش بحالشون :31:
يكچيزيم بگم در مورد اونايي كه indoor رو شك دارند بگيرن. من الان indoor دارم، سيگنالم روي 67-75 در صده، rssi 73% و در كل بگم تو خونه 1 سيگنال بيشتر نداشتم حتي منطقه ما توي منطقه مرزي و ديگه آخراي پوشش indoor بود. ولي خوشبختانه الان با دوتا چراغ و مواردي كه بهش اشاره كردم خيلي راحت دارم استفاده مي كنم از سرويسم.
يك راهنمايي: بزارينش رو بلندي(كمدي جايي) توري اصلا جلوش نباشه. دور و برش پنجرم باشه كه بهتر!!
ولي اگه پولشو داريد outdoor تهيه كنيد، ديگه خيالتونو راحت مي كنه.ولي نصابه كه اومده بود مي گفت« من خودم indoor گلدونيرو دارم و گذاشتمش روي پشت بام ، عايق بنديش كردم و سيم كشيدم به اتاقم. درست كار خزيه ولي جواب مي ده و ديگه لازم نيست 120 تومان بيشتر پول مودم بدين. مخصوصا كه سرويس حجمي بخواهيد بگيريد.
قابل توجه دوستمون كه به من گفته بود: چقدر از ايرانسل گرفتي كه زد مبين نت حرف مي زني!!؟؟

آقا این وضعیت دانلود شبانه و جمعه ها رو فهمیدی چجوری محاسبه می کنند ما رم در جریان بذار لطفا

saeed0611
03-09-2010, 14:16
اگر يه كپي از جواز كسب يه مغازه بياري ميشه سرعت بالاتر بدن البته براي خانه؟

=CYBER=
03-09-2010, 14:19
ببين عزيز، حوصله كل كل كردن با تو يكي رو ندارم. اگه جرعت داشتي تو روم اين حرف رو مي زدي اونوقت مي دونستم باهات چيكار كنم. نشستي پشت pc توهين مي كني؟! ما به اين پولا احتياج نداريم شما و خونوادتون هستيد كه داريد با طرفداري يكطرفه از مبين نت خرجتون رو در مياريد.
اين كه گفتم اولا بودش. دوما من از كاربراي مبين نت هستم سرويس 256 پنج گيگ دارم. اگه شك داري دوستاني مثل hamijoon و mostajab در جريان كامل تهيه سرويسم هستند . مي توني از اونا بپرسي! اگه خيلي احساس مسئوليت نسبت به مبين نت مي كني. سوما اون موقعي كه شما داشتي دو دوتا 4تا مي كردي كه مبين بگيري يا نگيري من تو سايتشون بدون هيچ تحقيقي اين سرويس رو برگزيدم و در تهران جز اولين نفرا بودم. از سرويسشم راضيم فقط گفتم كه امروز سيستم كانكت شدن به سرور V*P*N تعطيل بوده!!
بازم بگم جيييگر؟؟

باشه حالا عصبی نشو ، ترسیدم :18::27:
از ایرانسل نمیگیری از مبین نت می گیری ؟!
بعدش شما که جزء اولین نفرات هستی که وایمکس تو تهران ثبت نام کردی ، تو اون حد فکر نداری که بدونی قبل از تظاهرات همه چی قطع میشه :21: بعد پاشدی اومدی میگی امکان وصل شدن به --- قطع شده:5:
مبین نت به من روزی 50 هزار تومان میده بیام آدمایی مثل تورو خراب کنم ، می خوای بیا به تو هم میدیم :40:
بعدش آدم با 2 پست مستقیم بیاد تاپیک مبین نت ، مشکوک میزنه .
حالا حرف داری بگو جوابتو بدم :22:

h.yazdani67
03-09-2010, 14:43

lurenzo
03-09-2010, 14:47
اگر يه كپي از جواز كسب يه مغازه بياري ميشه سرعت بالاتر بدن البته براي خانه؟

دوست عزيز زنگ بزن مركز تماس دقيقا بپرس!
ولى من فكر نميكنم بدن ، چون اينا ميگن بايد معرفى نامه باشه و سرعتى كه ميخواى بگيرى هم توش قيد شده باشه.

darksider
03-09-2010, 17:10
میگم انگار مبین نت کمو بیش با فلش تو سایتا مشکل داره کلن دیروز تا حالا که اینجوریه

karbist
03-09-2010, 17:47
آقای lurenzo تو این چند روز که سرویستون راه افتاده, تا حالا مودمتون قطع و وصل هم شده؟ میخوام بدونم کلا ارتباط شما با BTS چقدر ثبات داره و در طول روز قطع و وصل میشه یا نه, ممنون.

masoud_ccna
03-09-2010, 18:06
سلام
من اولین پستم تو این تاپیکه
خداییش یه 10 15 صفحه از مطالبو خوندم ولی خسته شدم، چون همش داشتین به همدیگه توهین می کردین و ...
البته خیلیا هم نه
2 تا سوال دارم
1. شبانه مبین نت که رایگانه سرعت دانلودش رو چه حدیه و دوستانی که شبا دانلود می کنند، چند مگابایت یا گیگابایت دانلود دارند هر شب
2. این مودم وای فای با اسمارت فون ها هم کار می کنه، کلا می خوام بدونم من می تونم با خرید مودم وای فای بر روی اسمارت فون هم استفاده کنم، اگه بلی هست! برد مودم چقدره؟؟؟؟

=CYBER=
03-09-2010, 18:13
مثل اینکه عادت داری زیاد حرف بزنی ! من قبل این دو تا پستم 20 تا شایدم بیشتر پست داده بودم ، قبلا گفتم بازم می گم برو از بقیه بچه ها mostajab و hamijoon بپرس.اونا کاملا در جریانند. اون پستای قبلیمو خودم به مدیریت فروم ایمیل زدم که پاکشون کنند.
می دونی چرا خوشگله؟؟ چون که همش ضد مبین نت بود و نظر کاربرا رو کاملا نسبت به این شرکت عوض می کرد،از اون موقع ثبت نام تو سایتشون که 11 روز منو سر کار گذاشتن و مشکلات نمایندگیشون و ..! بعد که وصل شد دیدم سرویسشون خوبه حالا اولاشه یکم طولش دادن و از اینجور حرفا.او موقغ عصبانی بودم اومدم پست دادم ولی حالا نه. با خودم گفتم یکی دیگه آدم حسابی نه مثل تو! میاد تو این فروم ممکنه سردرگم بشه و با خودش فکر کنه این مبین نت عجب چیز مزخرفیه و از تهیه سرویسش پشیمون بشه بخاطر همین هم از مدیریت فروم خواستم تمام پست های قبلی منو پاک کنه. قبل اینکه جنابعالی سر از تخم در بیاری من و خیلی دیگه از دوستان اینجا سر مبین نت کلی بحث کرده بودیم. تو از اول پیگیر نبودی حالا اومدی یک پست چرت و پرت ول دادی ،منم جوابتو یکبار دادم دیگم ادامش نده خودتو بیشتر از این کوچیک نکن.

چشم برادر ، فقط زیاد عصبی نشو ، ضرر داره برات :10:
دعوا که نداریم ، جمع برادرانس.:11:

lurenzo
03-09-2010, 18:18
آقای lurenzo تو این چند روز که سرویستون راه افتاده, تا حالا مودمتون قطع و وصل هم شده؟ میخوام بدونم کلا ارتباط شما با BTS چقدر ثبات داره و در طول روز قطع و وصل میشه یا نه, ممنون.

والا توی این 4 شبانه روزی که گذشته ، مودمم همش روشن بوده و با اینکه مودمم کنار کامپیوتره هیچ مشکلی از لحاظ قطعی نداشتم و فقط دیروز به مدت یکساعت و شاید هم کمتر ارتباطم قطع شد که اونم بی ارتباط با روز ق.د.س نبوده!

old_snake1370
03-09-2010, 18:38
1. نه کسی شرکت نداره ولی همگی یه معرفی نامه از دانشگاه یا شرکت تهیه کردن! خودشون میگن که به کاربر خونگی سرعت بالای 128 نمیدیم و برای سرعت بالاتر باید معرفی نامه داشته باشید!
2. فعلا که ظاهرا کسی توی این تایپیک نیست!
3. نه همچین قراری نیست. به احتمال زیاد سرعت 128 همون ماکزیمم 16 کیلو باشه! چون دوستمون که 256 گرفته میگه سرعتش روی 34-35 هستش!

سلام
این معرفی نامه از دانشگاه رو کسی تا بحال گرفته؟
تو دانشگاه کدوم بخش باید بریم؟
بگیم چی میخایم؟
واسه چی میخایم؟ ( این از همه مهمتره)

منکه از خودشون پرسیدم درست حسابی جواب ندادن.

ab.mahmoodi
03-09-2010, 20:43
سلام
این معرفی نامه از دانشگاه رو کسی تا بحال گرفته؟
تو دانشگاه کدوم بخش باید بریم؟
بگیم چی میخایم؟
واسه چی میخایم؟ ( این از همه مهمتره)

منکه از خودشون پرسیدم درست حسابی جواب ندادن.

در اين مورد زياد سخت نميگيرن فقط يك معرفينامه كه مشخص كنه شما دانشجوي آن دانشگاه بوده و مشغول تحصيل هستيد و اينكه نوع سرعت مشخص بشه كافيه.

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:40 PM ----------

دوستان من هم دو روزه دارم استفاده ميكنم اصلا قطعي نداشته و تو اين دو روز نيز سرعتش خيلي خوب و با ثباته.
فقط بخاطر روز قدس وي پي ان درست كار نميكنه و سايت هايي فلش دارند نيز دچار مشكل هستن كه طبيعيه چون با adsl هم همينطوره.

wichidika
03-09-2010, 22:29
مشکلات اینترنت در این چند روز از شرکت زیر ساخت صادر می شود

saeed0611
04-09-2010, 03:00
من پرسيدم براي سرعت بالاتر گفتن به فروشگاهها يا كارهاي ازاد كه اينترنت پر سرعت بخوان با جواز كسب مغازه ميدن. بعد بهشون گفتم اگه يه كپي از جواز كسب يك مغازه بياريم ميشه براي خانه استفاده كرد؟ گفت تو يه كپي از جواز كسب مغازه به ما بده بقيش حله البته گرفتن جواز كسب هم اسون نيست اگر يه اشنا يا فاميل نزديك داريد كه كار ازاد داره يه كپي ازش بگيريد حله مشكلي نداره

darksider
04-09-2010, 03:19
اینم تست سرویس من:
[
[
[
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

darksider
04-09-2010, 03:44
یک نفر به من بگه لینک forum رو باید چجوری کپی کنم؟

sydsina
04-09-2010, 09:46
یک نفر به من بگه لینک forum رو باید چجوری کپی کنم؟

شما فقط ادرس عکس رو از Directory کپی کنید تو قسمت درج عکس
کد اضافی نمیخواد

Mostajab
04-09-2010, 11:06
سلام به دوستان

بعد از یک هفته ای که از سیستم من گذشته گفتم یک سری موارد رو بگم.

سرویس هایی که می ده انصافا الان بهترینه
از اون روزی که من سرویس ازش گرفتم حتی یک بار هم قطع نشده
مودم وای فای هم اصلا داغی نکرده که بخواد خاموش بشه و از این جور حرف ها
سرعتش هم به جز دو روز پیش که همه جا سرعتش کم شده بود مشکل سرعت نداشت

فقط می شه گفت کاشکی قیمت هاش هم واقعی تر بود:13:

اینم چند تا تست

و

و

خیلی برام عجیبه که ping هاش بهتره شده:18:

amin-g
04-09-2010, 14:31
سلام...
من زنگ زدم نمایندگی مبین نت در اهواز برای گرفتن مودم outdoor و گفتن فقط یه مودمه که بیرون نصب میشه در صورتیکه من شنیده بودم یه cpe هم میدن که کنار کامپیوتر قرار میگیره میخواستم ببینم این 200000 تومان که میدیم ففط پول مودم outdoor است و پول این cpe یا روتری که میدن جدا حساب میکنن یا نه روهمه؟

Mostajab
04-09-2010, 14:55
سلام...
من زنگ زدم نمایندگی مبین نت در اهواز برای گرفتن مودم outdoor و گفتن فقط یه مودمه که بیرون نصب میشه در صورتیکه من شنیده بودم یه cpe هم میدن که کنار کامپیوتر قرار میگیره میخواستم ببینم این 200000 تومان که میدیم ففط پول مودم outdoor است و پول این cpe یا روتری که میدن جدا حساب میکنن یا نه روهمه؟

مودم های outdoor یه آنتن داره که بالای پشت بام وصل می شه و بعد که دستگاه کوچیک هم پایین کنار سیستمت وصل می شه
عکس :
200 تومن پول هر دو هست دیگه

karbist
04-09-2010, 14:58
اون چیزی که کنار کامپیوتر میزارن, آداپتور برق مودم هست که برق مورد نیاز مودم رو از طریق کابل شبکه به مودم میفرسته. مثل آنتن گردون تلویزیون که برق موتور آنتن رو از طریق همون کابل آنتن میفرسته رو پشت بوم.

daryosh999
04-09-2010, 16:57
اقا فرق بین وایمکس با adsl چیه؟ مثلا اگه من یه وایمکس با سرعت 256 از مبین نت بگیرم فرقش با یه adsl با همین سرعت چیه (فرض بر اینکه حجم دانلود هر دو طرح دو تا برابر باشه)

Firebirds
04-09-2010, 17:34
اقا فرق بین وایمکس با adsl چیه؟ مثلا اگه من یه وایمکس با سرعت 256 از مبین نت بگیرم فرقش با یه adsl با همین سرعت چیه (فرض بر اینکه حجم دانلود هر دو طرح دو تا برابر باشه)

در عمل هیچی !

ولی شما در وایمکس احتیاج به خط تلفن ندارید ولی داشتن دو سیم مسی اختصاصی ( بخوانید : سیم تلفن ) از مرکز مخابراتی تا خانه تان در ADSL الزامی است .

در کل به نظر میرسه وایکمس آینده دار تره :46:

fujitsu.siemens
04-09-2010, 21:24

البته ADSL کمی پایدارتره. در ارتباط از نوع وایمکس شرایط جوی و آب و هوایی قدری روی سرعت ارتباط تاثیر گذاره.ساختمان سازی در اطراف شما ممکنه تاثیر نامطلوب روی سیگنال دریافتی بذاره.با تغییر موقیت مکانی شما نیز میزان سیگنال تغییر میکنه.و باقی قضایای مربوط به علم مخابرات.که البته این موارد در کشورهای پیشرفته تر و سرویس دهنده های قویتر حل شده است.
اما معمولاً ارتباط سیمی پایدارتره و این مشکلات رو نداره و فعلاً ارزانتر هم هست.

mahanramzi
04-09-2010, 22:36
دوستانی که اینترنت شون حجمش نامحدود نیست راجع به چگونگی محاسبه حجم شبانه و جمعه ها مجانی هست ما رو در جریان بذارن لطفا:8:

=CYBER=
05-09-2010, 00:26
البته ADSL کمی پایدارتره. در ارتباط از نوع وایمکس شرایط جوی و آب و هوایی قدری روی سرعت ارتباط تاثیر گذاره.ساختمان سازی در اطراف شما ممکنه تاثیر نامطلوب روی سیگنال دریافتی بذاره.با تغییر موقیت مکانی شما نیز میزان سیگنال تغییر میکنه.و باقی قضایای مربوط به علم مخابرات.که البته این موارد در کشورهای پیشرفته تر و سرویس دهنده های قویتر حل شده است.
اما معمولاً ارتباط سیمی پایدارتره و این مشکلات رو نداره و فعلاً ارزانتر هم هست.
ببخشید ارتباط سیمی کدوم شرکت سرعت 1Mbps نامحدود رو میده 80 تومان ؟

fujitsu.siemens
05-09-2010, 01:39
ببخشید ارتباط سیمی کدوم شرکت سرعت 1Mbps نامحدود رو میده 80 تومان ؟

با توجه به اینکه سوال دوستمون از نظر فنی بود بنده هم یکی از تفاوتهای بنیادی رو بیان کردم.قصد مقایسه ی قیمت و ارزش افزوده ی سرویسهای داخل ایران رو نداشتم. البته در خارج از ایران سرویس های مبتنی بر کابل سرعت بالاتر و هزینه کمتری دارند.همون رویای ADSL هشت مگابیت و ... چیزی که ما هیچ وقت ندیدیم و امیدواریم حداقل وایمکس بتونه با سرعت مناسب و تعرفه بسیار بهتر جای ADSL رو بگیره.

saeed0611
05-09-2010, 01:40
يكي بگه چرا نمايندگي از من 20هزار تومان پول گرفته اما ميگه نصاب نمياد براتون نصب كنه چون مودمتون داخلي تو خود شركت تنظيمش ميكنيم نصبش تو خونه به عهده خودتونه ما فقط براي مودم خارجي نصاب ميفرستيم. حالا من عزا گرفتم كه 2-3 روز ديگه كه مال من فعال ميشه چطوري مودم رو تو خونه نصب كنم يكي منو راهنمايي كنه لطفا (مودم واي فاي سفارش دادم)

sydsina
05-09-2010, 08:02
يكي بگه چرا نمايندگي از من 20هزار تومان پول گرفته اما ميگه نصاب نمياد براتون نصب كنه چون مودمتون داخلي تو خود شركت تنظيمش ميكنيم نصبش تو خونه به عهده خودتونه ما فقط براي مودم خارجي نصاب ميفرستيم. حالا من عزا گرفتم كه 2-3 روز ديگه كه مال من فعال ميشه چطوري مودم رو تو خونه نصب كنم يكي منو راهنمايي كنه لطفا
اینی که شما میگی مصداق واقعی کلمه ای هست که ترجیح میدم بکار نبرم
ولی در کل زیاد مهندسی هم نمیخواست و برای کسایی که صناب هم اومد ، من جمله خود من ؛ طرف هیچ سوپر من بازی در نیورد
مودمت رو باید تو اطاقت به 4 جهت بچرخونی بیبنی کجا میتونه بین 5 تا 10 دقیقه یک سیگنال نسبتا ثابت و خوب بگیری ، همونطرفی باید بزاری بمونه

دوستانی که مبین نت دارن ، یه سوالی مطرح هست اینکه گفته شده بود از 2 تا 8 و روز های جمعه هیچ تعرفه ای برای ترافیک حساب نمیشه
ولی روز جمعه من هر چی دانلود کردن تو قسمت ترافیک اضافه شد !
البته پنل کاربری خیلی ضعیفی داریم که من صحبت کردم میخوان تا چند روز دیگه کلا عوضش کنن ولی صرف کم شدن ترافیک در روز جمعه اصلا عادی نیست
دوستان دیگه ارزیابیشون چیه ؟

masa_1379
05-09-2010, 08:14
من هر کاری می کنم نمی تونم برم تو پنل کاربری چه کار باید کرد؟؟

ab.mahmoodi
05-09-2010, 08:27
دوستانی که مبین نت دارن ، یه سوالی مطرح هست اینکه گفته شده بود از 2 تا 8 و روز های جمعه هیچ تعرفه ای برای ترافیک حساب نمیشه
ولی روز جمعه من هر چی دانلود کردن تو قسمت ترافیک اضافه شد !
البته پنل کاربری خیلی ضعیفی داریم که من صحبت کردم میخوان تا چند روز دیگه کلا عوضش کنن ولی صرف کم شدن ترافیک در روز جمعه اصلا عادی نیست
دوستان دیگه ارزیابیشون چیه ؟

در قسمت call history براي من ميزان استفاده روز جمعه صفر وارد شده.

adcomputer
05-09-2010, 14:09
سلام دوستان شما ها همتون ميگيد براتون نصاب امده اما نمايندگي رفاتك تو اهواز كه نمايندگي مبين نت هست به من گفت نصاب نمياد خونتون چون خودمون اينجا برات تنظيمش ميكنيم من مودم واي فاي سفارش دادم گفت فقط براي مودم خارجي ميان براي نصب اما مودم هاي خارجي نصبش به عهده خود مشتركه حالا من چكار كنم؟ در ضمن ما تو منطقه مودم داخلي هستيم اگه يه وقت انتن نداد چكار كنم بايد حتما بايد مودم خارجي بگيرم اگه نخواهيم مودم خارجي نگيريم چكار كنيم؟ منو راهنمايي كنيد:41::19:

برای من نصاب اومد!دو سه بارم اومد راستی دیروز سرویسم وصل شد. داستانی داره حالا میگم بهتون!

adcomputer
05-09-2010, 14:19
سلام...

نه رو همه تازه کابل شبکه و یک میله هم برای پشت بام آوردن نصب کردن

=CYBER=
05-09-2010, 14:49
نه رو همه تازه کابل شبکه و یک میله هم برای پشت بام آوردن نصب کردن
سرعتت خوبه ؟

adcomputer
05-09-2010, 16:06
به نام خدا
این هم به خاطر روی گل بچه های p30world مخصوصاً اهوازی ها.
دو سه هفته پیش قول دادم اگر وصل شد یا نشد بیام گزارش بدم که خوشبختانه وصل شد!:
منطقه: نارنجی (wifi 110,000 Tomans)
سرویس: RP_R1_128_6GB_1_Month
مودم مورد استفاده: (outdoor 200,000 Tomans)
نمایندگی: رفاتک
دو سه هفته پیش قول داده بودم بیام و اتفاقاتی که افتاد رو بهتون بگم:
مودم وا فای که گرفتم توی خونه درست آنتن نمیداد( نصاب اومد)
بعد مودم رو پس دادم و هزینه رو کامل گرفتم.(کمتر از پنج دقیقه)پس خیالتون بابت استرداد پولتون راحت باشه فقط توجه کنید که اگه میخواهید پولتون راحت استرداد بشه (مثل من) تا حد امکان به صورت اینترنتی ثبت نام نکنید(اینرو خود نمایندگی مبین نت-رفاتک گفت)خداییش راست گفت!
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ
گزارش!:
بعد از دو هفته برای خرید مودم بیرونی 200,000 T اقدام کردم. بعد از 4 روز اومدن برای نصب ولی آنتن نمیداد. فرداش یک بار دیگه اومد.اما مشکل حل نشد. اون روز گفت که الان وایمکس ما تو شرکت هم قطعه. فهمیدم که به دلایلی اینترنت کشور با مشکل مواجه شده و تا شنبه وصل نمیشه.( تا بعد از روز جهانی ق-.دس)(به نظر میرسه مشکل از مبین نت نیست).
بعد شنبه که دیروز باشه 2 نفری اومدن ده دقیقه ای ردیفش کردن.
- از نظر نوع برخورد مسئولینش که همه خانم بودند عالی نبود
- توی قرارداد نوشته بود حداکثر 48 ساعته وصل میشه که 4 روزه اومدن ولی به دلیل مشکل اینترنت کشور وصل نشد!
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
آزمایشات!:(تجربات شخصی)
- مودمتان را به سمت آنتن های همراه اول بچرخوانید تا سیگنال بهتری داشته باشید.
- مثل ماه-. واره دقیق نیست و میتوانبد به راحتی تنظیمش کنید.
ابتدا RSSI حدود -65 بود بعد که رفتن رفتم دقیق تنظیمش کردم شد حدود -55
- هر چقدر RSSI نزدیک به صفر باشد بهتر است.
- اگرحدود -54 باشد سیگنال روی بهترین حالت است یعنی آخرین چراغ (چراغ شماره 4)
- به نظر میاد قدرت سیگنال روی پینگ تاثیر داشت اما روی سرعت دانلودم تاثیر محسوسی نداشت.
سرعت دانلود با ویندوز حدود 16KB و با نرم افزار دانلود منیجر فرقی نمیکنه. ابته بعضی مواقع هم روی 15 و یا تا 18 هم میره ولی اکثراً 16 است.
Ping الان خوب نیست 4.2.2.4 قبلاً حدود 200 تا 300 الان 300 تا 400 .
speedtest.ir:
خوشحال میشم کمکتون کنم!

mahanramzi
05-09-2010, 17:22
adcomputer جان تبریک که اینترنت شما وصل شد. یه سوالی دارم ازت می دونی ترافیک شبانه و جمعه ها که مجانی هست چجوری محاسبه می کنند ؟

saeed0611
05-09-2010, 20:58
با سلام خدمت دوستان من از اهوازم يكي منو كمك كنه!!!!! من امروز يعني 1شنبه مودم من رو اوردن وپسورد ويوزر هم فعال بود سيگنال مودم واي فاي من هم روي 3چراغ هست نصاب امد ونصبش كرد و LAN فعال شد اما هيچ سايتي رو باز نميكنه حتي سايت مبين نت و پينگش هم ميزنه timed out (تايم اوت) خوده نصاب هم گفت عيب از مودم ودستگاه تو نيست فردا با خود شركت مبين نت درستش ميكنم. حالا اگه كسي ميدونه منو راهنمايي كنه

Cyber-Dude
05-09-2010, 21:04
به نام خدا
بعد مودم رو پس دادم و هزینه رو کامل گرفتم.(کمتر از پنج دقیقه)پس خیالتون بابت استرداد پولتون راحت باشه فقط توجه کنید که اگه میخواهید پولتون راحت استرداد بشه (مثل من) تا حد امکان به صورت اینترنتی ثبت نام نکنید(اینرو خود نمایندگی مبین نت-رفاتک گفت)خداییش راست گفت!
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــ
گزارش!:
بعد از دو هفته برای خرید مودم بیرونی 200,000 T اقدام کردم. بعد از 4 روز اومدن برای نصب ولی آنتن نمیداد. فرداش یک بار دیگه اومد.اما مشکل حل نشد. اون روز گفت که الان وایمکس ما تو شرکت هم قطعه. فهمیدم که به دلایلی اینترنت کشور با مشکل مواجه شده و تا شنبه وصل نمیشه.( تا بعد از روز جهانی ق-.دس)(به نظر میرسه مشکل از مبین نت نیست).
- توی قرارداد نوشته بود حداکثر 48 ساعته وصل میشه که 4 روزه اومدن ولی به دلیل مشکل اینترنت کشور وصل نشد!
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــ
- به نظر میاد قدرت سیگنال روی پینگ تاثیر داشت اما روی سرعت دانلودم تاثیر محسوسی نداشت.
سرعت دانلود با ویندوز حدود 16KB و با نرم افزار دانلود منیجر فرقی نمیکنه. ابته بعضی مواقع هم روی 15 و یا تا 18 هم میره ولی اکثراً 16 است.
speedtest.ir:
خوشحال میشم کمکتون کنم!

دنیا و بچه های اهواز :10:
خیلی ممنون از اطلاع رسانیت همشهری
با منم مثل شما برخورد کردن یعنی اول گفتن واسه شما wifi جواب میده بیا ببر، بعدش پیچوندن یعنی به خاطر کمبود سیگنال گفتن باید outdoor ببری، اینجور یه خرج روتر هم انداختن رو دستمون. ولی این وسط 2 هفته ای الاف شدیم.البته به خاطر اینکه اکثر اوقات اهواز نیستم هنوز وقت نکردم مودمو بگیرم. ایشالا آخر هفته میگیرمش، فقط اگه میتونستی نامه بگیری واسه سرعت بالاتر حداقل 256 که قیمتش همونه خیلی بهتر بود.سرعت دانلود توی شبا هم همون 16 میمونه؟
ممنون....

arman405
05-09-2010, 21:46
به نام خدا
گزارش!:
speedtest.ir:
خوشحال میشم کمکتون کنم!

مرسی از اطلاع رسانی همشهری

چقدر سرعت دانلودش پایین هست. اصلا نمیارزه این همه هزینه بدی واسه سرعت 16

adcomputer
05-09-2010, 22:06
adcomputer جان تبریک که اینترنت شما وصل شد. یه سوالی دارم ازت می دونی ترافیک شبانه و جمعه ها که مجانی هست چجوری محاسبه می کنند ؟

پنل درست و حسابی ندارند چند تا عکس میگذارم خودتون ببینید:

adcomputer
05-09-2010, 22:08
دنیا و بچه های اهواز :10:
خیلی ممنون از اطلاع رسانیت همشهری
با منم مثل شما برخورد کردن یعنی اول گفتن واسه شما wifi جواب میده بیا ببر، بعدش پیچوندن یعنی به خاطر کمبود سیگنال گفتن باید outdoor ببری، اینجور یه خرج روتر هم انداختن رو دستمون. ولی این وسط 2 هفته ای الاف شدیم.البته به خاطر اینکه اکثر اوقات اهواز نیستم هنوز وقت نکردم مودمو بگیرم. ایشالا آخر هفته میگیرمش، فقط اگه میتونستی نامه بگیری واسه سرعت بالاتر حداقل 256 که قیمتش همونه خیلی بهتر بود.سرعت دانلود توی شبا هم همون 16 میمونه؟
ممنون....

- اگر میتونستم نامه گیر بیارم حتماً اینکارو میکردم
- توی شبا و ساعت 2 تا 8 هم سرعتش کم نشد

maasen
05-09-2010, 22:12
توی شبا و ساعت 2 تا 8 هم سرعتش کم نشد
امیدوارم با بیشتر شدن تعداد مشترکینشون سرعت شبانه پائین نیاد.

adcomputer
05-09-2010, 22:14
مرسی از اطلاع رسانی همشهری

چقدر سرعت دانلودش پایین هست. اصلا نمیارزه این همه هزینه بدی واسه سرعت 16

متاسفانه سرعت بالا تر ندادن. باید حتماً یه نامه بهشون بدیم.

mohammad_87
05-09-2010, 22:15
سلام دوتا سوال:
1.کی کل تهران تحت پوشش قرار میگیره؟منطقه ما حتی در منطقه مودم outdoor هم نیست!!
2.به لیسانس تا سرعت چند سرویس میدن؟فوق لیسانس چی؟؟
از شرکت کسی بخواهد نامه بیاره،همین که شرکت تایید کنه فلانی به اینترنت بالاتر از 128 نیاز داره کافیه؟

adcomputer
05-09-2010, 22:33
تست ساعت 11:26 دقیقه یکشنبه 89/6/14