PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

emprator_kochak
10-04-2012, 00:37
وایمکس مبین نگیییییییرین

dokhtarak_e_darya
10-04-2012, 02:47
دوستان ایا میشه مودم مبین نت رو به یکی دیگه توی یه شهر دیگه فروخت یا نمیشه؟

کسی نمیدونه؟

محمود2008
10-04-2012, 02:57
وایمکس مبین نگیییییییرین

من که ازش راضیم، با اینکه طرح 512 گرفتم اما حداقل سرعت دانلودم 90KB/s است بیشتر موقع ها هم سرعت دانلودش صده
هر شب حدود 1.8 گیگابایت دانلود میکنم (رایگان) که از این لحاظ از وایمکس ایرانسل بهتره

تست سرعت طرح 512 ساعت 3:44 شب از دو سرور کرج و برلین:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم سرعت دانلود با IDM:

saeediranzad
10-04-2012, 06:44
ADSL بهتره، البته اونم بستگی داره چه سرویسی و از کدام شرکت انتخاب کنی
من چون امکان استفاده از ADSL رو ندارم از وایمکس استفاده میکنم

اینم سرعت دانلود 512 ساعت 9:00 صبح:

102KB/s

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg

عزیز! البته این سرعت لحظه ایه. شما میگذاشتی فایلت کامل دانلود میشد، بعد سرعت میانگین میگرفتی.
البته دانلود منیجرها همه، سرعت میانگین میدهند. ولی خوب این کویک تایمه که خوش داره دانلود میکنه.
من که تا حالا نتونستم فایل مثلاً 400 مگابایتی فیلم را با سرعت بیش از 70 بگیرم.

emprator_kochak
14-04-2012, 15:35
من که ازش راضیم، با اینکه طرح 512 گرفتم اما حداقل سرعت دانلودم 90KB/s است بیشتر موقع ها هم سرعت دانلودش صده
هر شب حدود 1.8 گیگابایت دانلود میکنم (رایگان) که از این لحاظ از وایمکس ایرانسل بهتره

تست سرعت طرح 512 ساعت 3:44 شب از دو سرور کرج و برلین:

اینم سرعت دانلود با IDM:

دوستان شاهدن که اوایل اسفند ماه که منم گرفته بودم اینطور می گفتم ولی الآن....

وایمکس مبین نت نگییییییریییییییین

zamanphp
14-04-2012, 15:44
با سلام خدمت کلیه کاربران مبین نت
همانطور که اطلاع دارید صفحه ورود به بخش مشترکین مبین نت فقط روی مرورگر IE کار می کنه
متاسفانه این مشکل برای مشترکین و بخصوص شخص حقیر که سیستم عاملم مک هست و IE ندارم خیلی عذاب آور هست
تا به حال چندین باز مکاتبه کردم که بخش مشترکین رو با مرورگرهای مدرن هم سازگار کنید که خبری نشد
لذا چون شغلم طراحی و برنامه نویسی وب هست ، دست به کار شدم و یه صفحه ورود به بخش مشترکین درست کردم که با تمامی مرورگرها سازگار هست و به راحتی می تونید وارد محیط کابری خود بشید
فایل لازم رو از مسیر زیر دانلود نمایید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
پ.ن :
بعد از ورود یه صفحه سفید میاد که کافی هست که رفرش نمایید تا صفحه مشترکین براتون باز بشه

hajoo
14-04-2012, 16:23
بچه ها شما هم مشکل دارین؟من تقریبا از مهر سال پیش تا حالا اینترنت بسیار بی کیفیتی داشتم.خیر سرم 1mb دارم.بخدا بعضی موقع مجبور میشم با gprs ایرانسل پیج باز کنم.
خیلی از پورت ها رو هم که بستن.
مودم out door دارم. سیگنال گیری هم کامله. هر وقت هم زنگ میزنم 60 نفر تون نوبتن. به نظرتون مشکل از منه یا اینا کم فروشن؟

yasaroj
14-04-2012, 16:32
با سلام خدمت همه دوستان
من از دیشب یه مشکل عجیب پیدا کردم که اگه لطف کنید و بتونید راهنماییم کنید ممنون می شم

من مودم بیرونی دارم که روی پشت بام نصب هست اوایل به مدت 6-7 ماه چراغ 4 مودم همیشه روشن بود (یعنی سیگنال عالی) بعد تقریبا به مدت یکسال فقط چراغ شماره 2 روشن میشد و بالاتر نمیومد :41:

حالا از دیشب هیچ کدوم از چراغها روشن نمی شوند حتی چراغ 0 که نشانگر عدم سیگنال هست هم روشن نمیشه. :18:
در ضمن به مودم یک اکسس پوینت هم وصل هست که از وقتی چراغ ها همه خاموش هستند (دیشب) دیگه نمی شه باهاش به اینترنت وصل شد.
تا اینکه امروز به پشتیبانی زنگ زدم و گفت بدون اکسس و با LAN به کامپیوتر وصل کنم و جالب اینجاست که با کابل LAN به اینترنت وصل شد. اما باز هم همه چراغ ها خاموش هستند که پشتیبانی گفت احتمالا آداپتور مودم که روش چراغ ها هستند دچار مشکل شده و گفت می تونه اسمم را توی لیست بزاره که برام یکی بفرستند ولی پیشنهاد کرد به دلیل اینکه این کار زمانبر هست خودم اگر خواستم از بازار تهیه اش کنم.:18:
بعد از اینکه تلفن را قطع کردم دیدم باز هم با اکسس پوینت وصل نمیشه ولی باLAN وصله :13:

حالا من 2 تا سوال دارم که اگه لطف کنید جواب بدید ممنون میشم
1- اینکه به نظرتون واقعا مشکل چراغ ها از آداپتوره و اگر اینجوریه از کجا میشه گیرش آورد وقیمتش چنده؟ (پشتیبانی گفت نمیدونه قیمتش چنده ولی گفت زیاد نیست)
2-به نظر شما عمل نکردن صحیح اکسس پوینت می تونه ربطی به روشن نشدن چراغ های آداپتور داشته باشه یا مشکل دیگه ای برای اکسس پوینت هست؟

=CYBER=
14-04-2012, 17:13
در کل مبین نت به هیچ وجه توصیه نمیشه .
در حال حاضر تنها کاری که می کنن پول گرفتن از مردم هست و هیچ گونه پشتیبانی نداره .

چند مگابایت پهنای باند خریدن چند ساله دارن می فروشن .
400 هم شد آخه پینگ ؟!!!
سرویس 1 مگ هم که داریم خیر سرمون شب ها به زور 1.5 گیگ دانلود می کنه .

این دوستانی که وضعشون خوب هست باید بگم که دکل هایی که اونا استفاده می کنن یوزر کمی دارن به همین خاطر راضی هستن .
به احتمال زیاد هم تو شهرهای کم جمعیت این سرعت ها موجوده .

کلا سراغ اینا نرید که خودشون هم نمی دونن دارن چیکار می کنن !!!

saeediranzad
14-04-2012, 17:22
با سلام خدمت همه دوستان
من مودم بیرونی دارم که روی پشت بام نصب هست اوایل به مدت 6-7 ماه چراغ 4 مودم همیشه روشن بود (یعنی سیگنال عالی) بعد تقریبا به مدت یکسال فقط چراغ شماره 2 روشن میشد و بالاتر نمیومد :41:

بعد از اینکه تلفن را قطع کردم دیدم باز هم با اکسس پوینت وصل نمیشه ولی باLAN وصله :13:

1- اینکه به نظرتون واقعا مشکل چراغ ها از آداپتوره و اگر اینجوریه از کجا میشه گیرش آورد وقیمتش چنده؟ (پشتیبانی گفت نمیدونه قیمتش چنده ولی گفت زیاد نیست)
2-به نظر شما عمل نکردن صحیح اکسس پوینت می تونه ربطی به روشن نشدن چراغ های آداپتور داشته باشه یا مشکل دیگه ای برای اکسس پوینت هست؟

عزیز! یه بار مودم را ریست کن. تنظیمات را ازنو انجام بده، ببین درست میشه؟ ضرر نداره.

alone one
14-04-2012, 18:02
آقا ساعت مبین الان چنده؟
شبا باید از کی تا کی بذاریم واس دانلود؟

سرعت شمام پایین اومده؟

siavashsiavash
14-04-2012, 20:10
سلام
دوستان این مودم های جیبی را کسی گرفته؟؟؟البته در تهران؟؟؟؟
سرعت دانلودش حدود چند هست؟؟؟؟البته با idm؟؟؟128kو256k؟؟؟؟در حال حرکت قطع میشه یا نه؟؟؟؟
کلا راضی کننده هست؟؟؟؟
با تشکر فراوان

*Forgotten*
14-04-2012, 20:29
آقا ساعت مبین الان چنده؟
شبا باید از کی تا کی بذاریم واس دانلود؟

سرعت شمام پایین اومده؟

ساعت که فعلا تغییری نکرده و نسبت به ساعت رسمی 40 ثانیه جلو هست

من دو تا مودم دارم با سرویس های b42 و b43
سرعت 512 خوبه و شب رو 1500 رو میگیره

ولی سرویس 1024 سرعت دانلود شبانش افتضاح سرعت عمل نزدیک 25 تا 30 حتی کمتر میشه

momo
14-04-2012, 20:43
سلام دوستان من میخام اینترنت بگیرم به نظرتون وایمکس بگیرم یا ADSL در شهر اصفهان هستم
اصلا به صورت کلی از لحاظ سرعت و کیفیت باه فرقی دارن و کدوم بهتره؟
و وایمکس اگه خاستم از مبین بگیرم یا ایرانسل؟

alone one
14-04-2012, 22:13
ساعت که فعلا تغییری نکرده و نسبت به ساعت رسمی 40 ثانیه جلو هست

من دو تا مودم دارم با سرویس های b42 و b43
سرعت 512 خوبه و شب رو 1500 رو میگیره

ولی سرویس 1024 سرعت دانلود شبانش افتضاح سرعت عمل نزدیک 25 تا 30 حتی کمتر میشه
آخه قبلا 10 مین عقب بود،واس همین گفتم
ممنون

شما کدوم شهرو منطقه این؟
من منطقه 10 تهرانم
همین الانم سرعتم کلی اومده پایین
شبم 1000مگ دانلود دارم تقریبا
نمیدونم چرا اینجوری شده

alone one
14-04-2012, 22:44
آقا من میخوام با گوشیم وصل شم به مودم
نمیتونم
با یه لپ تاب به راحتی وصل میشم اما با گوشیم نمیتونم
به چه آیتمایی باید توجه کنم تو وصل شدن گوشی به مودم؟

saeediranzad
15-04-2012, 02:45
سلام دوستان من میخام اینترنت بگیرم به نظرتون وایمکس بگیرم یا ADSL در شهر اصفهان هستم
اصلا به صورت کلی از لحاظ سرعت و کیفیت باه فرقی دارن و کدوم بهتره؟
و وایمکس اگه خاستم از مبین بگیرم یا ایرانسل؟

اگر نیاز به جابجایی ندارید، وایمکس نگیرید. ولی اگر وایمکس میخواهید، تا آنجا که من میدونم در اصفهان گزینه سومی هم دارید: اسپادان
برای ADSL در اصفهان در فورمها و در منطقه تون پرس و جو کنید، ببینید کدوم بهتره. فوروم ADSL اصفهان باید یه جایی باشه.

---------- Post added at 03:45 AM ---------- Previous post was at 03:41 AM ----------

آقا من میخوام با گوشیم وصل شم به مودم
نمیتونم
با یه لپ تاب به راحتی وصل میشم اما با گوشیم نمیتونم
به چه آیتمایی باید توجه کنم تو وصل شدن گوشی به مودم؟

خوب باید پسوردی که برای مودم گذاشتید، وارد کنید.
مودم بطور پیشفرض روی 32 وسیله از طریق وایرلس تنظیم شده.
میتونید برای اطمینان این عدد را روی2 یا حتا 1 بگذارید تا اغیار نتونند استفاده کنند.
گوشیتون چیه؟ اکسس پوینت را پیدا میکنه؟

kami786
15-04-2012, 07:54
با سلام
آقا يكي بگه ما چجوري بايد اين مصرف شارژ را چك كنيم. من يه دو ماهي هست كه ديگه سايت مشتركين ecare ديگه برام باز نميشه. تو را خدا يكي كمك كنه.
ممنون

adcomputer
15-04-2012, 14:13
با سلام خدمت همه دوستان
من از دیشب یه مشکل عجیب پیدا کردم که اگه لطف کنید و بتونید راهنماییم کنید ممنون می شم

حالا از دیشب هیچ کدوم از چراغها روشن نمی شوند حتی چراغ 0 که نشانگر عدم سیگنال هست هم روشن نمیشه. :18:
در ضمن به مودم یک اکسس پوینت هم وصل هست که از وقتی چراغ ها همه خاموش هستند (دیشب) دیگه نمی شه باهاش به اینترنت وصل شد.
تا اینکه امروز به پشتیبانی زنگ زدم و گفت بدون اکسس و با LAN به کامپیوتر وصل کنم و جالب اینجاست که با کابل LAN به اینترنت وصل شد. اما باز هم همه چراغ ها خاموش هستند که پشتیبانی گفت احتمالا آداپتور مودم که روش چراغ ها هستند دچار مشکل شده و گفت می تونه اسمم را توی لیست بزاره که برام یکی بفرستند ولی پیشنهاد کرد به دلیل اینکه این کار زمانبر هست خودم اگر خواستم از بازار تهیه اش کنم.:18:

- سیگنال مودم وایمکس را چک کن ببین در حدی است که چراغ روشن بشه. شاید توی دفترچه نوشته باشه هر چقدر سیگنال چند تا چراغ روشن میشه.
- چراغ های وایمکس و اکسس پوینت ربطی به هم ندارند. از خراب نبودن و تنظیم بودن اکسس پوینت مطمئن شوید.

MaysamMaysam
15-04-2012, 14:32
سلام
دوستان این مودم های جیبی را کسی گرفته؟؟؟البته در تهران؟؟؟؟
سرعت دانلودش حدود چند هست؟؟؟؟البته با idm؟؟؟128kو256k؟؟؟؟در حال حرکت قطع میشه یا نه؟؟؟؟
کلا راضی کننده هست؟؟؟؟
با تشکر فراوان

حرف نداره این مودم جیبی ها، اگه اکسترنال آنتنشم بگیری که دیگه عالیه.
تو حرکت زیر سرعت 50 هم فقط موقع جابجایی به محدوده یه سایت دیگه چند ثانیه قطع میشه.
سرعت دانلودشم بستگی به سرویست داره، مثلا 256 حداکثر 32kByte بهت میده.
اگه کلی حساب کنی الان بهترین مودم موجود همینه.

vahidmir2000
15-04-2012, 14:47
دیشب از ساعت حدود 1 تا 2:30 مبین قطع بود و بعد از وصل شدن هم تا حدود نیم ساعت سرعت از 7-8 کیلوبایت (در حال دانلود) بالاتر نمیومد ولی بعدش درست شد. من تقریبا تمام وقت به نت وصل هستم و از این جهت روزی حداقل 2-3 بار شاهد قطعی های لحظه ای و طوالانی مبین جون هستم. واقعا شاهکاره. بعضی از دوستان میپرسن که ADSL بگیرم یا وایمکس. حالا من یه پیشنهاد میدم و اون اینکه حتی از اینترنت هوشمند دایال آپ استفاده کنید ولی از وایمکس خیر...............

=CYBER=
15-04-2012, 15:07
ابتکاری جالبی هست از طرف مبین نت !!!
شب ها که دانلود رایگان شروع میشه سرعت سرویس های 1 مگابیت میشه سرعت سرویس 512 کیلوبیت !
و برعکس سرعت سرویس های 512 میشه سرعت دانلود سرویس های 1 مگابیت !!

یعنی اونایی که 512 دارند با سرعت 128 کیلوبایت دانلود می کنن و اونایی که سرویس 1 مگابیت دارند با سرعت میانگین 60 !!!!

چی بگم دیگه !

alone one
15-04-2012, 15:53
خوب باید پسوردی که برای مودم گذاشتید، وارد کنید.
مودم بطور پیشفرض روی 32 وسیله از طریق وایرلس تنظیم شده.
میتونید برای اطمینان این عدد را روی2 یا حتا 1 بگذارید تا اغیار نتونند استفاده کنند.
گوشیتون چیه؟ اکسس پوینت را پیدا میکنه؟
عزیز همین کارو میکنم دیگه
گوشیمم اومنیا 2 سامسونگ هس
چجوری میشه اون تعداد نفر استفاده کننده رو محدود کرد؟

راستی این multiple BSSID Number کارش چیه؟

---------- Post added at 04:53 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

ابتکاری جالبی هست از طرف مبین نت !!!
شب ها که دانلود رایگان شروع میشه سرعت سرویس های 1 مگابیت میشه سرعت سرویس 512 کیلوبیت !
و برعکس سرعت سرویس های 512 میشه سرعت دانلود سرویس های 1 مگابیت !!

یعنی اونایی که 512 دارند با سرعت 128 کیلوبایت دانلود می کنن و اونایی که سرویس 1 مگابیت دارند با سرعت میانگین 60 !!!!

چی بگم دیگه !
نه برادر من
من 512 دارم دیشب 750 مگ دانلو داشتم
از 1گیگم بیشتر نمیتونم دانلود داشته باشم شبا

majid123a
15-04-2012, 16:13
سرعتم رو از 512 بردم به 1024
اینم تست در ساعت 17.00

من راضیم

momo
15-04-2012, 16:23
یه سوال در کل وایمکس بهتره یا مبین نت

cartesiba
15-04-2012, 16:42
سلام میخواستم بپرسم چجوری اکسس پوینت را به مودم کله قندی وصل کنم اکسس پوینتم tp -link هست

yasaroj
15-04-2012, 17:08
- سیگنال مودم وایمکس را چک کن ببین در حدی است که چراغ روشن بشه. شاید توی دفترچه نوشته باشه هر چقدر سیگنال چند تا چراغ روشن میشه.
- چراغ های وایمکس و اکسس پوینت ربطی به هم ندارند. از خراب نبودن و تنظیم بودن اکسس پوینت مطمئن شوید.

سلام دوست عزیز
یک پیام خصوصی براتون گزاشتم لطفا بخونین

MaysamMaysam
15-04-2012, 21:18
با سلام
این ورژن غیر رسمی جدید firmware مودم Green Packet مدل DX350. مشکل کرش کردن مودم بر طرف شده.
توجه کنید که فایل نباید unzip شود.

yourfiles.persiangig.com/Software/web_update-3_5G.tar.gz

---------- Post added at 09:18 PM ---------- Previous post was at 09:14 PM ----------

سلام میخواستم بپرسم چجوری اکسس پوینت را به مودم کله قندی وصل کنم اکسس پوینتم tp -link هست

1. DHCP اکسس پوینت رو خاموش کن.
2. مودم رو رو حالت route قرار بده و چک کن که DHCP روشن باشه.
3. با کابل مودمو به اکسس پوینت وصل کن.

malavan.ehsan
15-04-2012, 22:15
با سلام
این ورژن غیر رسمی جدید firmware مودم Green Packet مدل DX350. مشکل کرش کردن مودم بر طرف شده.
توجه کنید که فایل نباید unzip شود.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ig.com%2FSoft...te-3_5G.tar.gz)
.
سلام
لینک دانلود مشکل دارد منظور از این مدل مودم های green pack هست؟

meaho
15-04-2012, 22:32
دوستان می خواستم بپرسم مزیت اپدیت کردن مودم چیه ؟

اصلا برا چی باید اپدیتش کنیم؟

cartesiba
15-04-2012, 23:47
چجوری dhcp اکسس پوینت را خاموش کنم فقط یه lan داره و یه adsl همین

The Jok3r
16-04-2012, 00:39
چجوری dhcp اکسس پوینت را خاموش کنم فقط یه lan داره و یه adsl همین

چه مدلیه؟...

=CYBER=
16-04-2012, 00:41
یه سوال در کل وایمکس بهتره یا مبین نت

مبین نت یک شرکتی هست که سرویس وایمکس ارائه میده !!!

این 2 تا چیز جدا از هم نیستن !!! :18:

The Jok3r
16-04-2012, 00:47

پس یعنی وایمکس همون adsl هست و مبین نت همون شرکت at&t هستش؟؟
:31:

cartesiba
16-04-2012, 00:59
یعنی چجوری اکسس پوینت را خاموش کنم بچه ip را عوض کردم حالا که درست کردم به حالت قبل وارد صفحه نمیشه میگه پسورد اشتباه است

momo
16-04-2012, 01:57

ببخشید منظورم وایمکس ایرانسل یا مبین نت

MaysamMaysam
16-04-2012, 08:49
سلام
لینک دانلود مشکل دارد منظور از این مدل مودم های green pack هست؟

آره عزیزم همون گرین پکه. ضمنا لینک سالمه دوباره امتحان کن.

MaysamMaysam
16-04-2012, 08:56
دوستان می خواستم بپرسم مزیت اپدیت کردن مودم چیه ؟

اصلا برا چی باید اپدیتش کنیم؟

معمولا تو ورژن های جدید یه سری از ایرادها برطرف میشه. البته برعکسشم به ندرت پیش میاد. ولی راجع به ورژن قدیمی باید بگم که یه مشکل فنی در حالت Idle Mode (حالتی که مودم بعد از یه زمان مشخصی از بیکاری وارد اون میشه) داره که باعث میشه مودم کرش کنه. این مشکل تو این ورژن برطرف شده.
یه جورایی هم مثل تعویض ویندوز میمونه. در کل اگه شما مشکلی ندارید آپگرید نکنید چون مبین خودش تا ماه آینده همه گرین پک هارو به صورت ریموت به ورژن جدید رسمی آپگرید می کنه.

kami786
16-04-2012, 09:42
با سلام
آقا يكي بگه ما چجوري بايد اين مصرف شارژ را چك كنيم. من يه دو ماهي هست كه ديگه سايت مشتركين ecare ديگه برام باز نميشه. تو را خدا يكي كمك كنه.
ممنون

دوستان كسي جواب ما رو نمي ده؟!

The Jok3r
16-04-2012, 09:53
دوستان كسي جواب ما رو نمي ده؟!

ناراحت نباش، واسه منم باز نمیشه! :18:

cartesiba
16-04-2012, 11:14
مدل اکسس پوینته مودم tp-link مدل td-w8151n

adcomputer
16-04-2012, 12:18
منظورم وایمکس ایرانسل یا مبین نت
ایرانسل اگر با تعرفه هایش مشکلی نداشته باشید اکثر اوقات کیفیتش بهتره.
البته ADSL در اولویت باشد.

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:17 PM ----------

با سلام
ممنون
آدرس جدید:

sei_pm
16-04-2012, 13:58
ناراحت نباش، واسه منم باز نمیشه! :18:
ناراحت نباش من دوباره لینک رو قرار میدم :46::

massna
16-04-2012, 14:22
سلام دوستان من مودم bm 632 ایرانسل دارم یه مشکل دارم خواستم ببینم برای کسی پیش اومده یا نه
مودم من وقتی با لن وصل می کنم network notification مثل حالت unplog میشه یعنی درواقع مثل حالتی که کابل قطع باشه. این مشکلو حدود یک هفتست که دارم کابل هم عوض کردم روی سیستم های دیگه هم امتحان کردم کارت شبکه هم enable ,disableکردم اما بازهم نشد.مساله اینه که این قطعی دائمی نیست و مثلاً یک ربع وصل میشه و بعد قطع میشه اما در تمام مدتی که قطعه wifi دارم اما لن قطعه!!و برعکس در حالات کمی که لن دارم وایفای قطع میشه !به ایرانسل خیابان اناهیتا هم مراجعه کردم اما از بخت بد اون موقع لن وصل شد و چراغش روشن .هرچیم گفتم که قطعو وصل میشه گفتند الان نمیشه کاری کرد موقعی که قطعه باید بیارید!!به هر حال بعد از برگشت از ایرانسل یه ربع لن داشتم اما بازهم قطع شد کلاً
ببخشید که طولانی شد اگر کمک کنید ممنون میشم

*Forgotten*
16-04-2012, 15:34
برای من گوگل و پی سی ورد در این لحظه فیل تر شدند

کسی این مشکلو داره؟؟

=CYBER=
16-04-2012, 16:16
برای من گوگل و پی سی ورد در این لحظه فیل تر شدند

کسی این مشکلو داره؟؟

گوگل که نه ولی پی سی بله .

Mr.Mazmamfi
16-04-2012, 23:25
سلام بچه ها

یکی از دوستان من میگه میخواد اینترنت یک مگ مبین نت بگیره :18: من گفتم والا نداره ها و به خونگی ها نمیدن .
بعد این پیام رو برام فرستاد و گفت باهاشون صحبت کرده که بهش یه مگ میدن .

متن پیام :
""""""""""""""""
طرح طلایی مبین نت
1 مگ یکساله 190ت با مودم وای فای
22118538
"""""""""""""""""""""""

این قضیش چیه ؟
خودش میگه بهش گفتن ترافیک یک سالش 8 تومنه ، و به اضای هر ترافیک 8 هزار میگیرن .

ممنون میشم راهنماییم کنید .

---------- Post added at 12:25 AM ---------- Previous post was at 12:24 AM ----------

راستی من این طرح رو تو سایت مبین نت ندیدم !!!

The Jok3r
16-04-2012, 23:28
با کارت دانشجویی میدن، اما 1مگ هم همچین سرعتی نیست، معمولیه

Mr.Mazmamfi
16-04-2012, 23:46
با کارت دانشجویی میدن، اما 1مگ هم همچین سرعتی نیست، معمولیه

ممنون دوست عزیز ، ولی رفیقم میگه که بهش گفتن بدون کارت دانشجویی و . . . میدن !!!

من خودم اگه باشم ، نمیگیرم ، چون یه مگ در مقابل حجم پایین ، کاربردی نداره ، مگر دانلود رایگان شبانه برای این طرح هم باشه .
در ضمن ترافیک آزاد برای طرح های ویژه 5 تومنه ، ولی برای این طرح 8 تومنه !!!

cartesiba
17-04-2012, 00:07
آقا من تونستم وای فای کنم اونم فقط لپ تاپ شد اما توی اتاق کناری کامپیوتر اصلا اینترنت وای فای را نمیگیره و چجوری روی وایرلس رمز بزارم الان ip مودم و وایرلس یکیه وقتی میزنم فقط صفحه مودم میاد نه وایرلس

alone one
17-04-2012, 02:35
عزیز همین کارو میکنم دیگه
گوشیمم اومنیا 2 سامسونگ هس
چجوری میشه اون تعداد نفر استفاده کننده رو محدود کرد؟

راستی این multiple BSSID Number کارش چیه؟
کسی جواب سوالات مارو نمیدونه؟

saeediranzad
17-04-2012, 06:35
کسی جواب سوالات مارو نمیدونه؟
راستش خواستم جوابتون را مستند بدم، ولی متأسفانه پسورد تنظیمات مودم را خودم عوض کردم و حالا یادم رفته.
باید بروید در تنظیمات (همون سایت ادمین)، در همون قسمتی که پسورد وایرلس را تغییر میدهید، یکی از گزینه ها مربوط به تعداد وسایلی است که میتونند از طریق وایرلس وصل بشوند. عددش را به دلخواه تغییر بدهید.

MaysamMaysam
17-04-2012, 07:24
سلام دوستان من مودم bm 632 ایرانسل دارم یه مشکل دارم خواستم ببینم برای کسی پیش اومده یا نه
مودم من وقتی با لن وصل می کنم network notification مثل حالت unplog میشه یعنی درواقع مثل حالتی که کابل قطع باشه. این مشکلو حدود یک هفتست که دارم کابل هم عوض کردم روی سیستم های دیگه هم امتحان کردم کارت شبکه هم enable ,disableکردم اما بازهم نشد.مساله اینه که این قطعی دائمی نیست و مثلاً یک ربع وصل میشه و بعد قطع میشه اما در تمام مدتی که قطعه wifi دارم اما لن قطعه!!و برعکس در حالات کمی که لن دارم وایفای قطع میشه !به ایرانسل خیابان اناهیتا هم مراجعه کردم اما از بخت بد اون موقع لن وصل شد و چراغش روشن .هرچیم گفتم که قطعو وصل میشه گفتند الان نمیشه کاری کرد موقعی که قطعه باید بیارید!!به هر حال بعد از برگشت از ایرانسل یه ربع لن داشتم اما بازهم قطع شد کلاً
ببخشید که طولانی شد اگر کمک کنید ممنون میشم

شما یه بار مودمتو reset factory کن ایشالا حل میشه. اگرم نشد میتونی یه بار فریمور بزنی.
اینم لینک دانلود فریمور و آموزشش:

wimax_s2
17-04-2012, 10:05
سلام دوستان عزیز / من از بر و بچ مبین نت / ایرانسل و داتک هستم / اگه واسه خرید - فروش مودم و اشتراک کاری داشتید من در خدمتم / مودم وایمکس هر کی داره و ناراضیه من ازش می خرم 09373823729

*Forgotten*
17-04-2012, 18:02
دوستانی که این سرویس هارو دارن لطفا پاسخ بدن:

*سرویس هایی که در عکس مشخص شده میانگین، بالاترین و کمترین سرعتشون دانلود شبانه( 2 تا 8) چنده ؟

*نوع مودمتون چیه؟

میخاستم مقایسه ای انجام بدم
از همکاریتون سپاسگذارم

alone one
17-04-2012, 22:26
راستش خواستم جوابتون را مستند بدم، ولی متأسفانه پسورد تنظیمات مودم را خودم عوض کردم و حالا یادم رفته.
باید بروید در تنظیمات (همون سایت ادمین)، در همون قسمتی که پسورد وایرلس را تغییر میدهید، یکی از گزینه ها مربوط به تعداد وسایلی است که میتونند از طریق وایرلس وصل بشوند. عددش را به دلخواه تغییر بدهید.

همون رفیق کجاش مهمه دیگه
اونو نمیدونم
بازم ممنون که جواب دادی حداقل

=CYBER=
17-04-2012, 22:42
فروردین تموم شد اینا برا بهار طرح جدید نمیدن ؟

amirlovely
17-04-2012, 23:46
سلام

تو فرم ثبت نام میشه تعرفه 512 با مودم جیبی گرفت ؟؟
چه من تست کرم میشه ثبت نام کرد

saeediranzad
18-04-2012, 09:30
همون رفیق کجاش مهمه دیگه
اونو نمیدونم
بازم ممنون که جواب دادی حداقل
سلام. پسوردم را پیدا کردم. خدمت شما:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

officer
18-04-2012, 13:59
کسی این روزا افت سیگنال داشته تو رشت یا شهر دیگه ؟ مودم من 3 چراغش روشن بود ولی الان همونجای قبلی حتی چراغش ثابت هم نمیشه ! کنار پنجره به زور 1 چراغ روشن میده !

MaysamMaysam
18-04-2012, 14:47
کسی این روزا افت سیگنال داشته تو رشت یا شهر دیگه ؟ مودم من 3 چراغش روشن بود ولی الان همونجای قبلی حتی چراغش ثابت هم نمیشه ! کنار پنجره به زور 1 چراغ روشن میده !

2 روز پیش شبکه رشت از شرکت هواوی به سامسونگ تحویل داده شده. دارن روش کار می کنن الان. تا آخر هفته معلوم میشه که چی میشه.
اگه سامسونگ نتونه به کیفیت قبلی برسه دوباره سایت های هواوی روشن میشه.
ضمنا یه مشکل اساسی تو رشت هست. اونم اینه که طرفای سبزه میدون رشت داره از فرکانس چهارم مبین 3559000 استفاده غیر قانونی میشه که باعث تداخل میشه و CINR به شدت پایین میاد. اگه مودمتون الان رو این فرکانس وصله فعلا برید و این فرکانسو از مودم حذف کنید ببینید بهتر میشه یا نه.

MaysamMaysam
18-04-2012, 15:00
همین الان رشت برگشت به هواوی:31:

old_snake1370
18-04-2012, 15:01
2 روز پیش شبکه رشت از شرکت هواوی به سامسونگ تحویل داده شده. دارن روش کار می کنن الان. تا آخر هفته معلوم میشه که چی میشه.
اگه سامسونگ نتونه به کیفیت قبلی برسه دوباره سایت های هواوی روشن میشه.
ضمنا یه مشکل اساسی تو رشت هست. اونم اینه که طرفای سبزه میدون رشت داره از فرکانس چهارم مبین 3559000 استفاده غیر قانونی میشه که باعث تداخل میشه و CINR به شدت پایین میاد. اگه مودمتون الان رو این فرکانس وصله فعلا برید و این فرکانسو از مودم حذف کنید ببینید بهتر میشه یا نه.
سلام

فرکانس جدید به مبین نت اضافه نشده؟
به غیر از این 4 تا چیز دیگه ای نیست؟
3559000
3549000
3449000
3459000

MaysamMaysam
18-04-2012, 16:16
سلام

فرکانس جدید به مبین نت اضافه نشده؟
به غیر از این 4 تا چیز دیگه ای نیست؟
3559000
3549000
3449000
3459000

نه فقط همین چهار تاست فعلا

officer
18-04-2012, 18:02
اه خدای من ، دوباره 3 تا چراغ سبز :دی

=CYBER=
18-04-2012, 20:24
میگم طرح های قدیمی 1 به 8 تو سرعت با طرح های جدید 1 به 4 تو دانلود شبانه فرقی دارن ؟

yuzarsiff
18-04-2012, 23:30
به شدت پینگ چند وقته افتضاح شده
دیگه هم 3 تا چراغ مودم رو نمی تونم بگیرم 2 تا بیشتر روشن نمیشه
تماس هم که میگیرم برای پینگ بهونه ی خوبی دارن آقا سیگنال شما به شدت ضعیفه !

vahidmir2000
19-04-2012, 14:22
خب به سلامتی این فروم هم شیلتر شد. حتما دلیل محکمی براش دارن. و نکته ی بعدی اینکه پورتهای تورنت هم در ساعات دانلود رایگان بسته شده. الان چند شبه که من در ساعات رایگان نمیتونم تورنت دانلود کنم ولی همین الان با سرعت نرمال دانبود میکنه. مبین نت انگار قراره فقط پسرفت داشته باشه و هرروز یکی از ایرادها و شاهکارهاش بزنه بیرون.

alone one
19-04-2012, 16:09
سلام. پسوردم را پیدا کردم. خدمت شما:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
متاسفانه اصلا واس من این شکلی نیس!
چرا؟

این چیه؟
multiple BSSID Number

*Forgotten*
19-04-2012, 18:12
واقعا این شرکت ها ظرفیت سرورهاشون چقدره ؟ چون روز به روز به مشتریانشون اضافه میشه ولی کیفیت پس رفت میکنه

اگه واقعا نمیتونن این همه مشتری رو جواب بدن پس این ثبت نام ها برای چی متوقف نمیشه

اگه قراره همینجوری مشتری جمع کنند و پول بگیرن و سرور هاشون رو درست نکنن آخرش یه فاجعه دایلاپی رخ خواهد داد

نمونش همین دانلود شبانست که روز به روز مشتریا اضافه میشن و دانلود رایگان انجام میدن ولی با تعجب میبینیم که فقط به فکر پولند و با کم کردن سرعت دانلود رایگان میخان فشار سرور رو کم کنند که بزودی ناراض بودن مشتریانش رو به دنبال خواهد داشت

من نمیدونم هیچ ارگانی نیست که روی اینها نظارت داشته باشه ببینن وضعیت و کیفیت خدماتشون در چه حدیه ؟؟

فقط بلدن همین قانون محدودیت خانگی رو روی یه برگ کپی کنن و بدن دستشون بگن هر کار دیگه ای دوست داشتین با مشتریانتون بکنید

البته من فقط مبین نت رو نمیگم

FC.Barcelona
19-04-2012, 19:14
ایرانه دیگه کاریش نمیشه گرد

hpt1988
19-04-2012, 20:18
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من میخوام یه مودم وایمکس جیبی بخرم.
بین مبین نت و ایرانسل مرددم.
برای تهران میخوام.
شما کدوم یکی رو توصیه میکنید و به چه دلیل؟

MaysamMaysam
19-04-2012, 20:55
واقعا این شرکت ها ظرفیت سرورهاشون چقدره ؟ چون روز به روز به مشتریانشون اضافه میشه ولی کیفیت پس رفت میکنه

اگه واقعا نمیتونن این همه مشتری رو جواب بدن پس این ثبت نام ها برای چی متوقف نمیشه

اگه قراره همینجوری مشتری جمع کنند و پول بگیرن و سرور هاشون رو درست نکنن آخرش یه فاجعه دایلاپی رخ خواهد داد

نمونش همین دانلود شبانست که روز به روز مشتریا اضافه میشن و دانلود رایگان انجام میدن ولی با تعجب میبینیم که فقط به فکر پولند و با کم کردن سرعت دانلود رایگان میخان فشار سرور رو کم کنند که بزودی ناراض بودن مشتریانش رو به دنبال خواهد داشت

من نمیدونم هیچ ارگانی نیست که روی اینها نظارت داشته باشه ببینن وضعیت و کیفیت خدماتشون در چه حدیه ؟؟

فقط بلدن همین قانون محدودیت خانگی رو روی یه برگ کپی کنن و بدن دستشون بگن هر کار دیگه ای دوست داشتین با مشتریانتون بکنید

البته من فقط مبین نت رو نمیگم

مشکل اصلی شرکت زیر ساخته که نمیتونه پهنای باند بیشتر بده، البته اپراتورها هم بی توجه به این مسئله یوزر جدید میگیرن. وقتی اینترنت ملی بشه و ماها بیچاره شیم این مشکل حل میشه:41:

MaysamMaysam
19-04-2012, 20:58
خب به سلامتی این فروم هم شیلتر شد. حتما دلیل محکمی براش دارن. و نکته ی بعدی اینکه پورتهای تورنت هم در ساعات دانلود رایگان بسته شده. الان چند شبه که من در ساعات رایگان نمیتونم تورنت دانلود کنم ولی همین الان با سرعت نرمال دانبود میکنه. مبین نت انگار قراره فقط پسرفت داشته باشه و هرروز یکی از ایرادها و شاهکارهاش بزنه بیرون.

من الان چک کردم از پیلتر در اومدههههههههههه:31:

MaysamMaysam
19-04-2012, 21:02
اه خدای من ، دوباره 3 تا چراغ سبز :دی

البته هفته دیگه دوباره شبکه میره رو سامسونگ، البته با کیفیت بهتر. :5:

MaysamMaysam
19-04-2012, 21:11
سلام خدمت همه دوستان عزیز
من میخوام یه مودم وایمکس جیبی بخرم.
بین مبین نت و ایرانسل مرددم.
برای تهران میخوام.
شما کدوم یکی رو توصیه میکنید و به چه دلیل؟

ایرانسل الان تو تهران پوشش بهتری داره ولی مبین نت تو شهرای بیشتری پوشش داره، تقریبا سراسریه.
سیستم ایرانسل 5مگا هرتز ولی مبین نت 10 مگا هرتز در نتیجه مشکل پر شدن ظرفیت سایتهای ایرانسل شدیدتر از مبین نته.
مودم جیبی مبین نتم من تست کردم حرف نداره ولی از مودم جیبی ایرانسل خبری ندارم.
کلا اگه تو منطقه تحت پوشش مبین هستی من مبین رو پیشنهاد میکنم.

yuzarsiff
19-04-2012, 21:44
بعد مدت ها الان e-care برام باز شد
سیستم پرداخت نسبت به قبل تغییر کرده الان که پرداخت کردم ، همین لحظه پول رفت به حسابم .. قبلا اینطوری نبود
حالا که e-care باز شده کلا همه چی رو اشتباه نوشته من که یه ماه 10 گیگ داشتم نوشته 20480 Amount این ماهت هست :31:

areeza821
19-04-2012, 22:51
سلام دوستان من 512 دارم تقریبا یه هفته است که سرعت تو زاهدان خیلی کم شده قبلا دانلود با دانلود منیجر تا 100 می داد ولی حالا به زور تا 40 میرسه میدونید دلیلش چیه؟

a.0611
20-04-2012, 04:15
دانلود شبانه سرویس 128 ...
همه چی آرومه ...:8:

majidli
20-04-2012, 06:18
سلام به همه مبین نتی ها/دیروز زنگ زدم شرکت مبین نت یکم برا خرید سوال کردم بعد بش گفتم اگه اینجوری باشه پارس انلاین adslبهتره که،بعد یارو برگشت گفت نه من الان دارم اینجا از پارس انلاین استفاده.... اینو که گفت همینجوری موند به یارو گفتم آقا دیگه سوتی رو دادی ادامه بده.:31:خودشون از adslپارس انلاین استفاده میکنند ولی وایمکس میفروشند خیلی زشته

Tornado2800
20-04-2012, 11:55
ایرانسل الان تو تهران پوشش بهتری داره ولی مبین نت تو شهرای بیشتری پوشش داره، تقریبا سراسریه.
سیستم ایرانسل 5مگا هرتز ولی مبین نت 10 مگا هرتز در نتیجه مشکل پر شدن ظرفیت سایتهای ایرانسل شدیدتر از مبین نته.

در مورد مودم های جیبی که نوشته بودند اصلا نمیگیرن به راحتی

saeediranzad
20-04-2012, 11:58
من موندم که قضیه چیه؟ اگه این که ما داریم مبین نته، پس اون که دیگران دارند چیه؟
سرویس 512 یکساله: سرور تهران
این هم یه سرور خارجی
تازه، این روز خوشیمونه؛ شب ناخوشیمون که مصیبته:2:

=CYBER=
20-04-2012, 12:16
برادران عزیز امروز همه مشکل دارن ؟
برا من سایت به زور باز میشه !!!

پینگ هم رو 450 با تایم آوت :(

amirlovely
20-04-2012, 12:53
تبریز از ساعت 12 مبین نت قطع هست

MaysamMaysam
20-04-2012, 12:57
[QUOTE=Tornado2800;6959988]در مورد مودم های جیبی که نوشته بودند اصلا نمیگیرن به راحتی[/QU

من که تست کردم خوب بود، ضمنا به این مودم ها اکسترنال آنتن وصل میشه که می تونید تهیه کنید.

Tornado2800
20-04-2012, 13:16
[QUOTE=Tornado2800;6959988]در مورد مودم های جیبی که نوشته بودند اصلا نمیگیرن به راحتی[/QU

من که تست کردم خوب بود، ضمنا به این مودم ها اکسترنال آنتن وصل میشه که می تونید تهیه کنید.

فکر کنم فعلا فقط طرحی که دادند میشه فقط استفاده کرد و مثلا 1 مگ نمیشه

imanparsa
20-04-2012, 15:34
دوستان این روزا دانلود شبانه خیلی خراب شده خیلی
راستی راهی نیست آدم بفهمه امشب چقدر دانلود شبانه داشته ؟ از طریق حساب کاربری ؟؟؟

old_snake1370
20-04-2012, 15:54
دوستان این روزا دانلود شبانه خیلی خراب شده خیلی
راستی راهی نیست آدم بفهمه امشب چقدر دانلود شبانه داشته ؟ از طریق حساب کاربری ؟؟؟

از طریق برنامه du meter میشه اینکارو کرد. برنامه های دیگه ای هم هستن البته!
اینم یه اسکرین شات که دانلود پریشب منو نشون میده:

*Forgotten*
20-04-2012, 16:01
دوستانی که این سرویس هارو دارن لطفا پاسخ بدن:

*سرویس هایی که در عکس مشخص شده میانگین، بالاترین و کمترین سرعتشون دانلود شبانه( 2 تا 8) چنده ؟

*نوع مودمتون چیه؟

میخاستم مقایسه ای انجام بدم
از همکاریتون سپاسگذارم

دوستان میخام بدونم سرویس های مختلف 1024 در دانلود شبانه سرعتشون و کیفیتشون باهم فرق دارند یانه ؟

همچنین در مورد سرویس های 512 در دانلود شبانه سرعتشون و کیفیتشون باهم فرق دارند یانه ؟

لطفا جواب بدید

aliprince
20-04-2012, 16:33
میگم طرح های قدیمی 1 به 8 تو سرعت با طرح های جدید 1 به 4 تو دانلود شبانه فرقی دارن ؟

به نظر من که بعید میدونم سیستم اکانتینگ مبین نت اصلا در کل قابلیت اشتراک گذاری پهنای باند رو داشته باشه. با این گدا بازی ای که توی طراحی سایت و پرداخت آنلاین کردن، معلوم نیست از چه نرم افزار آشغالی برای اکانتینگ استفاده کردن که حتی فارسی هم نداره. چندین میلیارد خرج شبکه کردن، زورشون اومده یه 2-3 میلیون هم خرج اکانتینگ کنن. الان حتی آی اس پی های شهرستان های کوچیک اکانتینگ بهتری دارن..این 1 به چهار شدن فقط بهونه بوده برای گرون شدن سرویس و کم کردن ترافیک. اونایی که تغییر دادن تفاوتی ندیدن، و اگرم دیدن موقتی بوده.

cartesiba
20-04-2012, 16:33
چجوریه تبلت و گوشی اینترنت که توی خونه پخشه پیدا میکنه و وصل میشه اما کامپیوتر نه کجای کامپیوتر باید برم تا وایرلس جستجو کنه یا قطعه ای کم داره؟

imanparsa
20-04-2012, 17:03
دوستان من نمیدونم چرا ترافیکم مثل چی کم میشه در صورتی که توی روز زیاد استفاده نمیکنم.
روزی 250مگ از من کم میشه. من اینقدر استفاده نمیکنم. برنامه دی یو متر نصب است و هیچ چیزی آپدیت نمیشه از ویندوزم. به نظر شما همین که مودم هم روشن باشه ترافیک کم میکنه ؟؟؟؟؟

MaysamMaysam
20-04-2012, 17:54
دوستان من نمیدونم چرا ترافیکم مثل چی کم میشه در صورتی که توی روز زیاد استفاده نمیکنم.
روزی 250مگ از من کم میشه. من اینقدر استفاده نمیکنم. برنامه دی یو متر نصب است و هیچ چیزی آپدیت نمیشه از ویندوزم. به نظر شما همین که مودم هم روشن باشه ترافیک کم میکنه ؟؟؟؟؟

شاید واسه اینه که شبا دانلود میکنی، آخه من شنیدم دیگه شبا رایگان نیست.

=CYBER=
20-04-2012, 18:38
وضع امروز ما :|
حدود 1 ماه هم هست که دانلود شبانه زیر 1500 مگابایت شده ( سرویس 1 مگابیت )
قبلا سرعت فیکس بود هرشب 2200 مگابایت دانلود می کردم :(

تست ها رو همین الان گرفتم فکر نکنید مال دانلود شبانه هست :(

:2::2::2::41:

Tornado2800
20-04-2012, 18:54
نه احتمال اینو بدید کسی داره استفاده میکنه ازش

ata.royalfalcon
20-04-2012, 18:57

اگر مودمتان وای فای دارد یا روتر وای فای دارید پیشنهادم اینه که پسورد رو عوض کنید و پسورد قویتری انتخاب کنید .

imanparsa
20-04-2012, 20:47

جدا !!!!! میخوان دانلود رایگان رو بردارن ؟؟؟؟؟؟؟؟

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

اگر مودمتان وای فای دارد یا روتر وای فای دارید پیشنهادم اینه که پسورد رو عوض کنید و پسورد قویتری انتخاب کنید .

بله مودم bm632 دارم که همیشه روشنه (همیشه)
پسورد رو عوض کردم اما چاره نکرد!
بنظر شما ممکنه حجم دزدی کنن ؟
و آیا میوان دانلود رایگان رو بردارن ؟؟؟؟؟؟؟

MaysamMaysam
20-04-2012, 20:57

---------- Post added at 09:47 PM ---------- Previous post was at 09:45 PM ----------

من راجع به جمعه ها مطمئنم که دیگه رایگان نیست، راجع به شباهم نظرم اینه که امتحان کنید یه شب.

*Forgotten*
20-04-2012, 20:58
وضع امروز ما :|
حدود 1 ماه هم هست که دانلود شبانه زیر 1500 مگابایت شده ( سرویس 1 مگابیت )
قبلا سرعت فیکس بود هرشب 2200 مگابایت دانلود می کردم :(

تست ها رو همین الان گرفتم فکر نکنید مال دانلود شبانه هست :(

:2::2::2::41:

شما اسم سرویستون چیه؟

---------- Post added at 08:58 PM ---------- Previous post was at 08:54 PM ----------

فعلا که رایگانه من دیشب دان داشتم

در ضمن اگه این طرح رایگانو بردارن تو سایتشون اعلام میکنند فعلا تو سایت زده همه سرویسا دارای دانلود رایگان هست

hpt1988
20-04-2012, 21:00

دوست عزیز خیلی برام جالبه که شما میگی مودم جیبی مبین نت حرف نداره.
اصلا بحث مودم جیبی به کنار؛ آیا مبین نت کلا وایمکس خوبی داره؟
آخه من خیلی افرادی رو دیدم که ناراضی اند و خیلی ها هم راضی اند.
من در هر حال مجبورم وایمکس بخرم با مودم جیبی. میخوام ببینم ارزششو داره یا نه!
آخه امکان استفاده از ADSL ندارم

مرسی از راهنماییتون

*Forgotten*
20-04-2012, 21:03

شما ساعت کامپوتر رو با سایت time.ir تنظیم کنید

ساعت دانلود رو بزارید 2:5 تا 7:59

hpt1988
20-04-2012, 21:09
در مورد مودم های جیبی که نوشته بودند اصلا نمیگیرن به راحتی

آقا شما کجا تست کردی که مودم جیبی نمیگرفته؟
تهران یا بندر عباس؟
تو چه منطقه ای؟ سبز پررنگ تو نقشه؟ سبز کم رنگ یا ...
مرسی از توجهت به سوال من

MaysamMaysam
20-04-2012, 21:25
دوست عزیز خیلی برام جالبه که شما میگی مودم جیبی مبین نت حرف نداره.
اصلا بحث مودم جیبی به کنار؛ آیا مبین نت کلا وایمکس خوبی داره؟
آخه من خیلی افرادی رو دیدم که ناراضی اند و خیلی ها هم راضی اند.
من در هر حال مجبورم وایمکس بخرم با مودم جیبی. میخوام ببینم ارزششو داره یا نه!
آخه امکان استفاده از ADSL ندارم

مرسی از راهنماییتون

دوست عزیز من کیفیت مودم رو گفتم حرف نداره، این مسئله جداست از کیفیت اینترنت. راجع به اینترنت مبین هم در مقایسه با ایرانسل برای شرایطی که من دارم بهتره ولی این به این معنی نیست که کیفیتش رو تایید کنم.
یه هر حال امیدوارم چراغ آنتنش برات فوووول باشه:31:

MaysamMaysam
20-04-2012, 21:42
یه خبر جدید:
مبین نت داره یه سری مودم جیبی وارد میکنه که سیمکارت هم میخوره. یعنی میشه باهاش به GPRS هم وصل شد.
ظاهرش مثل همین جیبیاست فقط یکم قطرش بیشتره. نمیدونم حالا واقعا کسی که پول میده وایمکس میخره بازم میره پول بده برای استفاده از GPRS !!!!!!!!!؟؟
ولی اگه قیمت مودمش زیاد تفاوت نداشته باشه بنظرم می ارزه که آدم گذری تو جاده هم GPRS استفاده کنه. الان همه میگن عجب خوره اینترنتی هستیا:5:

Lord Farshad
20-04-2012, 21:46
درود

نمیدونم حالا واقعا کسی که پول میده وایمکس میخره بازم میره پول بده برای استفاده از GPRS !!!!!!!!!؟؟
!!! & !!!

ولی اگه قیمت مودمش زیاد تفاوت نداشته باشه بنظرم می ارزه که آدم گذری تو جاده هم GPRS استفاده کنه. الان همه میگن عجب خوره اینترنتی هستیا:5:

:31: :18: :31: :18: :31:

پس نتیجتا خوره های اینترنت !!! میرند میگیرند :31: :27:

شاد و پیروز و سربلند باشید

*Forgotten*
20-04-2012, 21:53
یه خبر جدید:
مبین نت داره یه سری مودم جیبی وارد میکنه که سیمکارت هم میخوره. یعنی میشه باهاش به GPRS هم وصل شد.
ظاهرش مثل همین جیبیاست فقط یکم قطرش بیشتره. نمیدونم حالا واقعا کسی که پول میده وایمکس میخره بازم میره پول بده برای استفاده از GPRS !!!!!!!!!؟؟

فعلا این سرویس های فوق العادشو با اون شاهکار دانلود رایگانشو درست کنه بعد هی مودم بده بیرون

مردومو داره مودم باران میکنه به جای اینکه سرویساشو سرو سامون بده

amirlovely
20-04-2012, 23:10
از ساعت 12 صبح تا الان 12 شب مبین نت تو تبریز قطع هست پشتیبانی هم میگه اختلال هست یه نفر پیدا نمیشه که بگه اخه 12 ساعت هم قطعی

aliprince
20-04-2012, 23:11
فعلا این سرویس های فوق العادشو با اون شاهکار دانلود رایگانشو درست کنه بعد هی مودم بده بیرون

مردومو داره مودم باران میکنه به جای اینکه سرویساشو سرو سامون بده

تقصیر مردمه که میرن این سرویس داغونو برای استفاده دایم میخرن و هر ماه پول میدن و هر روز هم به تعدادشون اضافه میشه. اگه تحریمش میکردن تا الان صد بار درست شده بود و پشتیبانی با وقاحت به مردم نمیگفت سیگنالتون ضعیفه! جوری میگن که انگار ضعف سیگنال به عهده مشترکه! انگار نه انگار که وظیفه اوناست بعد از فروش سیگنال خوبی ارایه بدن حتی اگر شده یه دکل اختصاصی دم خونه مشترک بزارن یا اینکه پولو پس بگیرن.

Tornado2800
21-04-2012, 00:11
آقا شما کجا تست کردی که مودم جیبی نمیگرفته؟
تهران یا بندر عباس؟
تو چه منطقه ای؟ سبز پررنگ تو نقشه؟ سبز کم رنگ یا ...
مرسی از توجهت به سوال من

یه نفر فید بک تو اینتر نت داده بود که شدیدا تصیه میکرد نخرید
تهران بود
میگفت باور نمیکنید 100 متری دکل میرم میگیره.

miladi88
21-04-2012, 02:59
سلام دوستان عزیز / من از بر و بچ مبین نت / ایرانسل و داتک هستم / اگه واسه خرید - فروش مودم و اشتراک کاری داشتید من در خدمتم / مودم وایمکس هر کی داره و ناراضیه من ازش می خرم 09373823729

سلام. تنظیمات مودم جیبی مبین رو واردین؟ متن یا pdf در مورد نحوه تنظیمات لطفا.

imanparsa
21-04-2012, 07:32
سلام دوستان موبین قرار نیست سرعت 2 مگ یا 4مگ ارائه بده ؟؟؟؟؟
کسی خبر داره ؟

*Forgotten*
21-04-2012, 08:44
تقصیر مردمه که میرن این سرویس داغونو برای استفاده دایم میخرن و هر ماه پول میدن و هر روز هم به تعدادشون اضافه میشه. اگه تحریمش میکردن تا الان صد بار درست شده بود و پشتیبانی با وقاحت به مردم نمیگفت سیگنالتون ضعیفه! جوری میگن که انگار ضعف سیگنال به عهده مشترکه! انگار نه انگار که وظیفه اوناست بعد از فروش سیگنال خوبی ارایه بدن حتی اگر شده یه دکل اختصاصی دم خونه مشترک بزارن یا اینکه پولو پس بگیرن.

والا سرویس 512 من تا 1 ماه پیش قبل از سال 91 دانلود شبانش عالی بود هر چهار تا چراغ سیگنالش فول هست

دقیقا بعد از سال 90 یکدفعه همه چی چپه شد

دیگه مودمم چراغ اضافه نداره تا روش بشه خوب چرا هنوز من سرعتم شبا حدود 30 هست و بالاتر نمیره؟

The Jok3r
21-04-2012, 08:53
تهران بود

بنظر من سیم کارت 3g رایتل واسه بیرون بهتره البته فعلا فقط تهران میگیره

MaysamMaysam
21-04-2012, 09:00
تهران بود

به نظر میاد مشکل از سایت بوده نه از مودم.

saeediranzad
21-04-2012, 10:58
یه خبر جدید:

داره وارد میکنه؟ مگه تا حالا مودم سیمکارت خور ندیدی؟ تو بازار پُره.
همین هایی که شبیه usb fhash memory است. منتها سه تا اپراتور موبایل داریم که فقط یکیش میتونه با ADSl و وایمکس رقابت کنه: رایتل که تازه اونهم هنوز فراگیر نشده و تازه محدودیت سرعت هم داره.

saeediranzad
21-04-2012, 11:04

سلام دوستان
توصیه میکنم علاوه بر عوض کردن پسورد همونطور که پیشتر توضیح دادم، در تنظیمات مودم تعداد وسایلی که میتونند به وایرلس مودم وصل بشوند روی یک 1 بگذارید.
اینجوری من خودم هم نمیتونم با وسیله دومی وصل بشوم. مثلاً حتماً باید با لپتاپ دیسکانکت بشم تا با گوشی بتونم کانکت بشم.

arashtn
21-04-2012, 11:06
سلام دوستان کسی از طرح های بهاری خبری نداره امده یا نه؟؟

old_snake1370
21-04-2012, 11:59
داره وارد میکنه؟ مگه تا حالا مودم سیمکارت خور ندیدی؟ تو بازار پُره.
همین هایی که شبیه usb fhash memory است. منتها سه تا اپراتور موبایل داریم که فقط یکیش میتونه با ADSl و وایمکس رقابت کنه: رایتل که تازه اونهم هنوز فراگیر نشده و تازه محدودیت سرعت هم داره.

چون از "هم" استفاده کرده منظورش این بوده که به غیر از اینکه مودم وایمکسه، سیم کارت هم میخوره! که فعلا همچین چیزی تو ایران نیست.

سلام دوستان
توصیه میکنم علاوه بر عوض کردن پسورد همونطور که پیشتر توضیح دادم، در تنظیمات مودم تعداد وسایلی که میتونند به وایرلس مودم وصل بشوند روی یک 1 بگذارید.
اینجوری من خودم هم نمیتونم با وسیله دومی وصل بشوم. مثلاً حتماً باید با لپتاپ دیسکانکت بشم تا با گوشی بتونم کانکت بشم.
میتونید مک آدرس دستگاه هایی که میخواید اجازه وضل شدن داشته باشن رو توی وایت لیست قرار بدید. دیگه به غیر از این دستگاه ها هیچ دستگاه دیگه ای نمیتونه به مودم وصل بشه. این روش دیگه اون دردسر هایی هم که گفتید نداره.
در ضمن اگه یک پسوردwpa2 قوی شامل عدد و حروف استفاده کنید امکان -- شدنش فعلا وجود نداره و به هیچ کدوم از این کارها هم احتیاجی نیست.

فعلا که طرح بهاره ای در کار نیست تا چند روز پیش هم که صحبت کردم باهاشون خبری نبود!

vahidmir2000
21-04-2012, 12:17
سلام دوستان موبین قرار نیست سرعت 2 مگ یا 4مگ ارائه بده ؟؟؟؟؟
کسی خبر داره ؟

وقتی سرویس استاندارد نباشه حالا هر سرعتی هم باشه فرقی نمیکنه دوست من. فعلا که از مبین هیچ دیگی گرم نمیشه. ارائه ی سرویسهای جدید که پیش کش مبین همین سرویسهای فعلی رو اگر بتونه به طور نرمال بده شاهکار کرده. الان من 512 دارم. دیشب خواستم یک فایل 5 مگی رو ایمیل کنم نیم ساعت طول کشید. سرعت آپلود سرویسهاشو انقدر پایین میبنده که هیچ کاری نمیشه کرد. دانلودم که نوسان کامل. تورنت رو بسته ، اون از پرداخت اینترنتیش. اون کنترل حسابش و ... مبین هنوز انگار در دوره ی آزمایشی به سر میبره. این رویه ی یک شرکت به ثبات رسیده نیست.

barcaboy10
21-04-2012, 13:30
آقا من براي اين كه بفهمم تا چه تاريخي شارژ دارم بايد رو كدوم گزينه صفحه مشتركينم انتخاب كنم؟؟

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

الان زير اين گزينه كه خط كشيدم همينه؟؟ يعني تا 5 ارديبهشت شارژم تموم ميشه؟؟؟؟

malavan.ehsan
21-04-2012, 14:30
سلام
اومده توی چند روزه آینده اعلام میشه

meaho
21-04-2012, 15:40
دوستان امروز داشتم یکی از این مجله های تبلیغاتی رو می خوندم دیدم

مبین نت تبلیغ 2 مگ کرده . فک کنم تو طرحهای جدیدش می خواد 2 مگ ارائه کنه .

البته مطمئنم تبلیغ واسه خود شرکتشه

=CYBER=
21-04-2012, 16:18
امیدوارم تو طرح های بهار دوباره مثل همیشه حجم کاهش پیدا نکنه و قیمت ها بالا نره .

imanparsa
21-04-2012, 16:21
وقتی سرویس استاندارد نباشه حالا هر سرعتی هم باشه فرقی نمیکنه دوست من. فعلا که از مبین هیچ دیگی گرم نمیشه. ارائه ی سرویسهای جدید که پیش کش مبین همین سرویسهای فعلی رو اگر بتونه به طور نرمال بده شاهکار کرده. الان من 512 دارم. دیشب خواستم یک فایل 5 مگی رو ایمیل کنم نیم ساعت طول کشید. سرعت آپلود سرویسهاشو انقدر پایین میبنده که هیچ کاری نمیشه کرد. دانلودم که نوسان کامل. تورنت رو بسته ، اون از پرداخت اینترنتیش. اون کنترل حسابش و ... مبین هنوز انگار در دوره ی آزمایشی به سر میبره. این رویه ی یک شرکت به ثبات رسیده نیست.

دقیقا حالا دوستان میگن میخواد 2مگ بده بیرون.

راستی دوستان این موبین نت نامرد تورنت رو به طور کلی توی ساعت رایگان بسته. ولی توی ساعت معمولی فول دانلود میکنه.
کسی امتحان کرده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توی ساعت رایگان من از تارکرهای خصوصی با سید بالا هم که در حد لینک مستقیم هستند نمیتونم دانلود کنم.

کسی اینو امتحان کرده ؟؟؟؟؟؟
و یه سوال دیگه : طرح های بهاری کی میان ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

barcaboy10
21-04-2012, 17:24
آقا من براي اين كه بفهمم تا چه تاريخي شارژ دارم بايد رو كدوم گزينه صفحه مشتركينم انتخاب كنم؟؟

---------- Post added at 02:30 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

الان زير اين گزينه كه خط كشيدم همينه؟؟ يعني تا 5 ارديبهشت شارژم تموم ميشه؟؟؟؟

آقا جواب ما رو نميدين؟؟؟

Tornado2800
21-04-2012, 17:35
سلام
یعنی نیمه شب تموم میشه

---------- Post added at 02:05 PM ---------- Previous post was at 02:05 PM ----------

دوستان امروز داشتم یکی از این مجله های تبلیغاتی رو می خوندم دیدم

مبین نت تبلیغ 2 مگ کرده . فک کنم تو طرحهای جدیدش می خواد 2 مگ ارائه کنه .

البته مطمئنم تبلیغ واسه خود شرکتشه

بیشتر توضیح بده چه محدودیت هایی داشت ؟

*Forgotten*
21-04-2012, 18:03
آقا جواب ما رو نميدين؟؟؟

اول به این مسیر میری

Query Business Info » Summary Usage Record

حالا طبق عکس زده Expiration Date تو اون تاریخ اکانتت تموم میشه و غیر فعال

*Forgotten*
21-04-2012, 18:38
امیدوارم تو طرح های بهار دوباره مثل همیشه حجم کاهش پیدا نکنه و قیمت ها بالا نره .

این که دیگه طرح بهاره نمیشه میشه طرح دزدانه

malavan.ehsan
21-04-2012, 19:28
اونطور که گفته شده تو این طرح اگه اشتباه نکنم مثل اینکه قراره 512 با حجم 2 گیگ با قیمت 11 ، 12 تومن هست.

imanparsa
21-04-2012, 22:47
مشکل عجیب:18:
دوستان خواهش میکنم این رو بخونید و اگر کسی اطلاع داره به من بگه. ممنون

دوستان من از مودم بی ام 632 استفاده میکنم.
وقتی که پی سی رو به وسیله کابل شبکه به مودم وصل میکنم چراغ کارت شبکه رو مودم مدام چشمک میزنه. همش چشمک میزنه. در صورتی که من از اینترنت استفاده نمیکنم.برنامه دی یو متر هم نصبه. هیچ چیزی ارسال یا دریافت نمیکنه پی سی اما چراغ کارت شبکه که روی مودم است همش چشمک میزنه و آخر میبینی 250 مگ واسه امروزم کم کرده در صورتی که این مقدار استفاده نکردم/
حالا این چشمک زدن چراغ کارت شبکه نشانه ی چیه ؟؟؟ تند تند چشمک میزنه و مثلا 3ثانیه ثابته و دوباره تند تند چشمک میزنه

omid.o.r
21-04-2012, 22:58
دوستان میخام بدونم سرویس های مختلف 1024 در دانلود شبانه سرعتشون و کیفیتشون باهم فرق دارند یانه ؟

همچنین در مورد سرویس های 512 در دانلود شبانه سرعتشون و کیفیتشون باهم فرق دارند یانه ؟

لطفا جواب بدید

salaam be hame.
ino migam jahate etelae hameye dustan.
man az sherkat haye ziadi ta hala service gereftam (datak:tehran,mokhaberat:esfahan ,sepanta:tehran,Sharif:tehran,va ...)
hitch kodum be mozakhrafie mobinnet nabude. aslan soratesh khub nist. uplink ke IFTIZAAAH!!!
az man be shoma nasihat: az in sherkat nakharid.
man service 1mb/s mahdud daram. poshtibani ham beshun yad dadan faghat began signaletun zaife.

SoluS
21-04-2012, 23:24

وقتی که پی سی رو به وسیله کابل شبکه به مودم وصل میکنم چراغ کارت شبکه رو مودم مدام چشمک میزنه. همش چشمک میزنه. در صورتی که من از اینترنت استفاده نمیکنم.برنامه دی یو متر هم نصبه. هیچ چیزی ارسال یا دریافت نمیکنه پی سی اما چراغ کارت شبکه که روی مودم است همش چشمک میزنه و آخر میبینی 250 مگ واسه امروزم کم کرده در صورتی که این مقدار استفاده نکردم/
حالا این چشمک زدن چراغ کارت شبکه نشانه ی چیه ؟؟؟ تند تند چشمک میزنه و مثلا 3ثانیه ثابته و دوباره تند تند چشمک میزنه

سلام.

می تونی از برنامه Resource Monitor که داخل خود ویندوز هست هم یه استفاده ای بکنی. این برنامه تمام برنامه های در حال استفاده از شبکه رو بهت نمایش می ده.

فقط کافیه در قسمت Run بنویسی.

بعد در داخل برنامه تب Network.

منم همچین مشکلی داشتم بعد با استفاده از این فهمیدم که برنامه جانبی Pandora که همزمان با KMPlayer نصب میشه همیشه داره با اینترنت ارتباط برقرار می کنه.

:11::11:

amirlovely
22-04-2012, 00:04
سلام

اگه وسط ماه حجم تموم شد بخوام حجم اضافی برنم باید از همون درگاه پرداخت اینترنتی مبلغ 1 گیگ رو بزنم؟؟

SoluS
22-04-2012, 00:31
سلام

اگه وسط ماه حجم تموم شد بخوام حجم اضافی برنم باید از همون درگاه پرداخت اینترنتی مبلغ 1 گیگ رو بزنم؟؟

بله باید به همین صورت انجام بشه.

البته مبلغ یک گیگ در هر طرح متفاوته که باید بسته به نوع طرح تون مبلغ رو واریز کنید. (مبالغ هر گیگ در انتهای ستون طرح نوشته شده)

imanparsa
22-04-2012, 05:36
سلام.

می تونی از برنامه Resource Monitor که داخل خود ویندوز هست هم یه استفاده ای بکنی. این برنامه تمام برنامه های در حال استفاده از شبکه رو بهت نمایش می ده.

فقط کافیه در قسمت Run بنویسی.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بعد در داخل برنامه تب Network.

منم همچین مشکلی داشتم بعد با استفاده از این فهمیدم که برنامه جانبی Pandora که همزمان با KMPlayer نصب میشه همیشه داره با اینترنت ارتباط برقرار می کنه.

ممنونم.سوال من اینه وقتی اون چراغ روی مودم چشمک میزنه به چه معنی است ؟؟؟؟؟؟

محمود2008
22-04-2012, 05:49
ممنونم.سوال من اینه وقتی اون چراغ روی مودم چشمک میزنه به چه معنی است ؟؟؟؟؟؟

یعنی اینکه داره از اینترنت استفاده میشه (وقتی که چراغ چشمک میزنه یعنی اینکه مودم در حال تبادل اطلاعاته)

MaysamMaysam
22-04-2012, 06:51
طبق آخرین خبر مبیننت دیشب پهنای باند کلی اینترنتشو از 2.5 گیگ به 4 گیگ افزایش داده. تو این هفته هم قراره این افزایش ظرفیت رو تو شبکه اعمال کنه. حالا باید وایسیم ببینیم تغییری به چشم ما میاد یا نه!!!

=CYBER=
22-04-2012, 07:00
طبق آخرین خبر مبیننت دیشب پهنای باند کلی اینترنتشو از 2.5 گیگ به 4 گیگ افزایش داده. تو این هفته هم قراره این افزایش ظرفیت رو تو شبکه اعمال کنه. حالا باید وایسیم ببینیم تغییری به چشم ما میاد یا نه!!!

پهنای باند بیشتر خریدن تا بیشتر کلاه برداری کنن .
برا ما سودی نداره :2:

majid123a
22-04-2012, 07:12
اینم یه تست دیگه در ساعت 7 صبح

MaysamMaysam
22-04-2012, 07:43
اینم یه تست دیگه در ساعت 7 صبح

این افرانته؟
تست مبین نداری ببینیم تغییری کرده یا نه؟

majid123a
22-04-2012, 08:44
این افرانته؟
تست مبین نداری ببینیم تغییری کرده یا نه؟

این تست مبین نت

نمیدونم چرا افرانت میزنه

h.yazdani67
22-04-2012, 09:25
salaam be hame.
ino migam jahate etelae hameye dustan.
man az sherkat haye ziadi ta hala service gereftam (datak:tehran,mokhaberat:esfahan ,sepanta:tehran,Sharif:tehran,va ...)
hitch kodum be mozakhrafie mobinnet nabude. aslan soratesh khub nist. uplink ke IFTIZAAAH!!!
az man be shoma nasihat: az in sherkat nakharid.
man service 1mb/s mahdud daram. poshtibani ham beshun yad dadan faghat began signaletun zaife.

دوست عزیز تایید میکنم حرفتو !

من یک سال تمام سرویس شدم ! الان از یجای دیگه سرویس گرفتم خداوکیلی تست رو ببینید ، 1 ثانیه هم توی این 20 روز قطعی نداشته !

جالبه ساعات رایگان این شرکت بجای اینکه مثل مبین نت سرعتو کم کنه بجاش بیشتر میکنه و من که 1 مگ دارم رو روی 2 مگ میبنده.

لعنت بر مبین نت ! یک سال تموم سرویس آشغال به ما داد هر موقع هم قطع می شد میگفتن سراسریه دروغگو های .. ! حالا هی برید پول بریزین تو شیکم این شرکت و کارمندهای حرومخورش .

old_snake1370
22-04-2012, 09:38

وقتی که مودم با کامپیوتر اطلاعات سند و رسیو میکنه چشمک میزنه حتی اگه این اطلاعات 1 کیلو بایت باشه.
این اطلاعات هم میتونه هرچیزی باشه صرفا فقط اینترنت نیست. برای اینکه کامپیوتر و مودم بفهمن که وصل هستن همیشه یه مقدار کم با هم سند و رسیو دارند.
میشه لطف کنی بگی توی du meter در روز چه قدر حجم رو نشون میده که مبین نت 250 مگ کم میکنه؟

=CYBER=
22-04-2012, 09:53

من یک سال تمام سرویس شدم ! الان از یجای دیگه سرویس گرفتم خداوکیلی تست رو ببینید ، 1 ثانیه هم توی این 20 روز قطعی نداشته !

جالبه ساعات رایگان این شرکت بجای اینکه مثل مبین نت سرعتو کم کنه بجاش بیشتر میکنه و من که 1 مگ دارم رو روی 2 مگ میبنده.

لعنت بر مبین نت ! یک سال تموم سرویس آشغال به ما داد هر موقع هم قطع می شد میگفتن سراسریه دروغگو های .. ! حالا هی برید پول بریزین تو شیکم این شرکت و کارمندهای حرومخورش .

برادر از کجا سرویس گرفتی شما ؟

alone one
22-04-2012, 11:11
آقایون جدیدترین کلاهبرداری مبین نتم یافتم
البته اگه بقیه زودتر نیافته باشنش
من بعد عید باتوجه به اینکه مبین ساعتشو درست کرده بود دوباره دانلودمو از 2:10 آورده بودم رو 2،البته 2:02 واسه اطمینان منتها میدیدیم که وحشتناک از حجمم هرو کم میشه،تقریبا روزی 140 150 مگ کم میشد،خلاصسش میکنم دیشب درحالی که کامپوترم خاموش بود،مودمو ساعت 1 یه خاموش روشن کردم ،ساعت 2 ام که کامپیوترمو روشن کردم،انقد سرعت مسخره بود یا بهتر بگم اصن قطع بود مجبورشدم دوباره خاموش روشن کنم،بعد که رفتم ecare با کمال تعجب فهمیدم از 2 که کامپیوترو روشن کردم و دانلودو از 2:7 شروع کردم تا 2:17 دقیقه که مودمو خاموش کردم 30m واسم مصرف زده:18:
مگه این ساعت رایگان نیس؟:41:
بقیه دوستانم چک کنن که سرشون کلاه نره
دیگه خسته شدم،یه اینترنت گرفتیم یاید مصائب مسیح رو تحمل کنیم،قطعی،سرعت پایین و ... حالام دزدی!:41:
تو اون سایت سازمان رادیویی بود،چی بود،اونجام شکایت کردم،3ماه پیش اما ...
اونام دزدن
نمیدونم از دس مبین باید به کجا شکایت کنم:41:

*Forgotten*
22-04-2012, 12:02
من بعد عید باتوجه به اینکه مبین ساعتشو درست کرده بود دوباره دانلودمو از 2:10 آورده بودم رو 2،البته 2:02 واسه اطمینان منتها میدیدیم که وحشتناک از حجمم هرو کم میشه،تقریبا روزی 140 150 مگ کم میشد،خلاصسش میکنم دیشب درحالی که کامپوترم خاموش بود،مودمو ساعت 1 یه خاموش روشن کردم ،ساعت 2 ام که کامپیوترمو روشن کردم،انقد سرعت مسخره بود یا بهتر بگم اصن قطع بود مجبورشدم دوباره خاموش روشن کنم،بعد که رفتم ecare با کمال تعجب فهمیدم از 2 که کامپیوترو روشن کردم و دانلودو از 2:7 شروع کردم تا 2:17 دقیقه که مودمو خاموش کردم 30m واسم مصرف زده:18:
دیگه خسته شدم،یه اینترنت گرفتیم یاید مصائب مسیح رو تحمل کنیم،قطعی،سرعت پایین و ... حالام دزدی!:41:
اونام دزدن

من مرتب مقدار مصرف رو چک میکنم فعلا و خوشبختانه مشکل شما رو ندارم از حجمم در ساعات رایگان کم نکرده

من مشکلم فقط سرعت مسخرش در ساعات رایگانه

دیشب هم که دانلود داشتم سرعتم دوباره بالا رفته بود رو 105 110 ولی مبین نت دیشب از ساعت اگه اشتباه نکنم 4 قطع بود تا 7 دانلودم ناتمام مونده بود

بعضی وقتا ساعت کامپیوتر خودشو با سرور های خارجی آپدیت میکنه که بهتره تنظیماتشو غیر فعال بکنی
من زمانی که ساعت ها جلو رفته بود ساعت کامپیوتر رو جلو کشیدم ولی دیدم خود به خود دوباره 1 ساغت به عقب میرفت چند مرتبه همین جوری بود بعد تنظیمات ساعت رو از حالت آپدیت اتوماتیک در آوردم درست شده

*Forgotten*
22-04-2012, 12:10

خوب حالا اسم این شرکت فراتر از تصور چیه؟؟:31:

اگه جدید باشه که همه بخاطر تبلیغات و کم بودن مشتری سرعتشون عالی میشه ولی بعد از مدتی همه چی بهم میخوره این مبین نت یه زمانی کل جمعه رو رایگان کرده بود ولی الانو ببین

---------- Post added at 12:10 PM ---------- Previous post was at 12:08 PM ----------

خبر خیلی خوبی هست امید وار کنندست بلاخره روی سرور هم دستی میکشن همین جور ادامه بدن شاید به یه ثباتی برسن
مشتری ها هم دیگه زیاد ناراضی نباشن امیدوارم ادامه پیدا کنه

shahab_f
22-04-2012, 12:21
دوستان سرعت سرویس B43 (سرعت 1024kbps) در عمل چند کیلوبایت در ثانیه است؟ کاربر خونگی میتونه بگیره؟(یعنی راهی داره؟)
این چند صفحه رو نگاه کردم ظاهرا از سرویس راضی نیستید درسته؟

*Forgotten*
22-04-2012, 12:27
دوستان سرعت سرویس B43 (سرعت 1024kbps) در عمل چند کیلوبایت در ثانیه است؟ کاربر خونگی میتونه بگیره؟(یعنی راهی داره؟)

راه حل زیاده کارت دانشجویی-کارت بازرگانی-سند مغازه-نامه از یک شرکت ....

---------- Post added at 12:27 PM ---------- Previous post was at 12:24 PM ----------

این تست مبین نت

نمیدونم چرا افرانت میزنه

یه ریست میخاد

aliprince
22-04-2012, 13:55

نه اصلا راضی نیستیم اگه میخای بگیری تجدید نظر کن.

aliy2324
22-04-2012, 15:21
اونام دزدن

ساعت مبین نت از ساعت رسمی کشور حدود 10 تا 15 دقیقه عقب تره . یعنی 2 ساعت رسمی هنوز 1.45 مبین نت

alone one
22-04-2012, 15:24
من مرتب مقدار مصرف رو چک میکنم فعلا و خوشبختانه مشکل شما رو ندارم از حجمم در ساعات رایگان کم نکرده

من مشکلم فقط سرعت مسخرش در ساعات رایگانه

دیشب هم که دانلود داشتم سرعتم دوباره بالا رفته بود رو 105 110 ولی مبین نت دیشب از ساعت اگه اشتباه نکنم 4 قطع بود تا 7 دانلودم ناتمام مونده بود

بعضی وقتا ساعت کامپیوتر خودشو با سرور های خارجی آپدیت میکنه که بهتره تنظیماتشو غیر فعال بکنی
من زمانی که ساعت ها جلو رفته بود ساعت کامپیوتر رو جلو کشیدم ولی دیدم خود به خود دوباره 1 ساغت به عقب میرفت چند مرتبه همین جوری بود بعد تنظیمات ساعت رو از حالت آپدیت اتوماتیک در آوردم درست شده
دادا شما دقیق ساعت چن میذاری رو دانلود؟1مگ داری؟

دوستان شماره تلفن سازمان تنظیم مقررات رادیویی رو ندارین که تلفنی شکایت کنم؟

The Jok3r
22-04-2012, 15:26

alone one
22-04-2012, 15:27
ساعت مبین نت از ساعت رسمی کشور حدود 10 تا 15 دقیقه عقب تره . یعنی 2 ساعت رسمی هنوز 1.45 مبین نت
مطمئنی دادا؟
پس گفتن بعد عید دقیق شده که:41:

old_snake1370
22-04-2012, 15:33
اونام دزدن
برا شما 512 ست؟

برای منم دقیقا همینطوره شب قبل خواب مودم رو ریست میکنم صبح که بیدار شدم دوباره ریست میکنم بعد میرم میبینم دقیقا 65 مگ ازم کم شده. تا قبل از عید اصلا همچین چیزی سابقه نداشت!
چند وقت پیش یک اسکریپت نوشتم که خودش مودم رو سر ساعت 2 ریست کنه. وقتی تست کردم دیدم همه چیز درسته :18:!!
جالبش اینجاست که هروقت از این اسکریپت استفاده نمیکنم تو بازه ای که خوابم 65 مگ کم میشه ولی وقتی استفاده میکنم توی همین بازه هیچی کم نمیشه!!!:18:

در ضمن ساعت رو هم اتوماتیک با ساعت اتمی سینک میکنم تا بحال هم مشکلی با ساعت نداشتم.

حالا بگرد پیدا کن پرتغال فروش رو!!!

دیروز رفتم 512 نامحدود از مخابرات گرفتم دانلود 55 آپلود 16 پینگ هم نصف مبین نت. قیمتش هم دقیقا نصف اون طرحیه که من از مبین نت باید بگیرم. یه هفته تست میکنم اگه خوب بود کلا از مبین میکشم برون. دیگه اعصاب واسه من نزاشته این مبین نت!

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

با ساعت رسمی کمتر از 1 دقیقه اختلاف داره.

*Forgotten*
22-04-2012, 17:13

512

2:5 تا 7:55

*Forgotten*
22-04-2012, 17:19

این مال قبل سال جدید بود الان فقط 40 ثانیه جلوتره

*Forgotten*
22-04-2012, 17:24
برا شما 512 ست؟

برای منم دقیقا همینطوره شب قبل خواب مودم رو ریست میکنم صبح که بیدار شدم دوباره ریست میکنم بعد میرم میبینم دقیقا 65 مگ ازم کم شده. تا قبل از عید اصلا همچین چیزی سابقه نداشت!
چند وقت پیش یک اسکریپت نوشتم که خودش مودم رو سر ساعت 2 ریست کنه. وقتی تست کردم دیدم همه چیز درسته :18:!!
جالبش اینجاست که هروقت از این اسکریپت استفاده نمیکنم تو بازه ای که خوابم 65 مگ کم میشه ولی وقتی استفاده میکنم توی همین بازه هیچی کم نمیشه!!!:18:

در ضمن ساعت رو هم اتوماتیک با ساعت اتمی سینک میکنم تا بحال هم مشکلی با ساعت نداشتم.

دیروز رفتم 512 نامحدود از مخابرات گرفتم دانلود 55 آپلود 16 پینگ هم نصف مبین نت. قیمتش هم دقیقا نصف اون طرحیه که من از مبین نت باید بگیرم. یه هفته تست میکنم اگه خوب بود کلا از مبین میکشم برون. دیگه اعصاب واسه من نزاشته این مبین نت!

---------- Post added at 04:33 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

والا نمیدونم چی بگم منم دوباره دقیق چک میکنم ببینم اوضاع چطوره

منم تو فکر adsl هستم ولی اینجا شهرستان مثل تهران شرکت های مختلف نیست یه پارس آنلاین هست و یکی دوتا شرکت دیگه نمیدونم شرکتی بخرم یا مخابرات

cartesiba
22-04-2012, 20:34
سلام چرا دیگه س-ک-ا-س و وی- پی - ان کار نمیکنه؟

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

س-ا-ک-س کار نمیکنه دیگه؟

MaysamMaysam
22-04-2012, 20:51

---------- Post added at 09:34 PM ---------- Previous post was at 09:33 PM ----------

س-ا-ک-س کار نمیکنه دیگه؟

فکر میکنم این مسئله به مبین ربطی نداره، سراسریه.

aliprince
22-04-2012, 22:00

س-ا-ک-س کار نمیکنه دیگه؟
من با هیچ کدوم مشکلی ندارم.

old_snake1370
22-04-2012, 22:23

س-ا-ک-س کار نمیکنه دیگه؟

تایید میشه برا من هم س-ا-ک-س کار نمیکنه.

فکر میکنم این مسئله به مبین ربطی نداره، سراسریه.
الان با مخابرات تست کردم هیچ مشکلی نداشت. مبین نت هم شده کاسه داغ تر از آش.

من با هیچ کدوم مشکلی ندارم.

یک بار مودم رو خاموش روشن کن بعد با یه سایت که فیل ـه تست کن ببین بازم مشکل نداری؟

*Forgotten*
22-04-2012, 23:02
مال منم کار نمیکنه

Sn@pe
22-04-2012, 23:02
من 20 گیگ شارژ داشتم که تموم شد دوباتره 10 گیگ شارژ کردم ولی الان چجوری میتونم حجمی که باقیمونده دارم ببینم تو صفحه شخصیم ؟ همون حجم قبلیو زده

Sn@pe
22-04-2012, 23:03
برا منم کار نمیکنه از امروز صبح

محمود2008
22-04-2012, 23:42
نوشته شده توسط cartesiba [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

س-ا-ک-س کار نمیکنه دیگه؟

مال من کار میکنه، هم صبح هم الان

نوشته شده توسط alone one [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
من بعد عید باتوجه به اینکه مبین ساعتشو درست کرده بود دوباره دانلودمو از 2:10 آورده بودم رو 2،البته 2:02 واسه اطمینان منتها میدیدیم که وحشتناک از حجمم هرو کم میشه،تقریبا روزی 140 150 مگ کم میشد،خلاصسش میکنم دیشب درحالی که کامپوترم خاموش بود،مودمو ساعت 1 یه خاموش روشن کردم ،ساعت 2 ام که کامپیوترمو روشن کردم،انقد سرعت مسخره بود یا بهتر بگم اصن قطع بود مجبورشدم دوباره خاموش روشن کنم،بعد که رفتم ecare با کمال تعجب فهمیدم از 2 که کامپیوترو روشن کردم و دانلودو از 2:7 شروع کردم تا 2:17 دقیقه که مودمو خاموش کردم 30m واسم مصرف زده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مگه این ساعت رایگان نیس؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای منم پیش اومده، من بعدازظهر تا شب خوابیدم، اما شب که بیدار شدم دیدم 9 مگابایت از حجمم کم شده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6%20%D9%86%D8%AA.jpg

alone one
22-04-2012, 23:51
512

2:5 تا 7:55
ولی از من میشنوی تست کن ببین

برا شما 512 ست؟

چقد دزدن اینا
کاری واسه این دزدیشون نکردی؟

دوستان بنظرتون سازمان تنظیم مقررات رادیویی کاری میکنه؟کسی شکایت کرده تاحالا؟

adcomputer
23-04-2012, 00:06
برای من هم س#اکس و پ#راکسی h#ttps دیگر از ف#یلترینگ عبور نمیکنه.

---------- Post added at 01:06 AM ---------- Previous post was at 01:04 AM ----------

چقد دزدن اینا

خیلی طول میکشه اینترنتی جواب بدن. در ساعت‌های اداری به تلفنشون زنگ بزن.

payambar41
23-04-2012, 00:39
برا منم س.ا.ک..س مشکل داره ! کسی خبر نداره چرا ؟:19:

alone one
23-04-2012, 01:09
س.ا.ک.س هم ازمون گرفتن:41:

mx_2dar
23-04-2012, 01:34
سا*کس منم قطع شد عمه ننه ها

---------- Post added at 02:34 AM ---------- Previous post was at 02:31 AM ----------

ولی وی پی ان وصله

IMANKGB
23-04-2012, 03:47
منم هر کاری کردم نتونستم از v پی n استفاده کنم.

old_snake1370
23-04-2012, 08:42

چقد دزدن اینا

من اون اسکریپت رو نوشتم برای اینکه مچشون رو بگیرم ولی وقتی از اسکریپت استفاده میکنم همه چیز درسته.

سا*کس منم قطع شد عمه ننه ها

---------- Post added at 02:34 AM ---------- Previous post was at 02:31 AM ----------

ولی وی پی ان وصله

سلام نوع v b m چیه دوست عزیز؟
sstp
l2tp
pptp
?

*Forgotten*
23-04-2012, 10:09
من با سرویس دیگم یعنی 1024 دیشب از 2 تا 8 تونستم 500 مگابایت بگیرم باورتون میشه :31::39:

IMANKGB
23-04-2012, 10:12
به منارور 807 رو میده و کانکت نمیشه من هر سه تا رو امتحان کردم pptp sstp , l2tp هر سه تاش مشکل داره.

cartesiba
23-04-2012, 10:50
پس چرا مبین نت ؟ بقیه وصلن فقط مبین نت مگه شرکت خصوصی نیست

=CYBER=
23-04-2012, 11:03

تو اسم بله خصوصی هست ولی ... :27::18::21:

alone one
23-04-2012, 11:08
من اون اسکریپت رو نوشتم برای اینکه مچشون رو بگیرم ولی وقتی از اسکریپت استفاده میکنم همه چیز درسته.
منم دیشب ساعت 2 خاموش روشن کردم،کم نکرده بود
اینجوری نمیشه شاکی بود حرفمونو قبول نمیکنن،میگن کنترل حسابتون از ساعت 2 تا 8 نیس که!
هرچند ما اونموقع پی سی رو روشن کنیم:41:

The Jok3r
23-04-2012, 12:32
گفته بودن میخوان شبکه رو پهنای باندش رو ارتقا بدن شاید واسه این قطع شده

majid123a
23-04-2012, 13:01
ساکس و ویپیی من هم کانکت نمیشه
همین الان روی اینترنت صبا نت تست کردم کانکت شد

مشکل از مبین نته ، شاید هم دیگه بازش نکنن
کسی با پشتیانی تماس نگرفته ؟

من تماس گرفتم گفت از دیروز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با مشکل مواجه شده و تا فردا حل میشه

yuzarsiff
23-04-2012, 13:13
منم از دیروز ساکسم قطع شده .. فکر کردم مشکل از منه
اما الان وی پی ان وصله برام با سرعت خوب اما قطع و وصلی داره
اما ساکس یه چی دیگست .. دارن چی کار می کنند یعنی ؟!
یه عده شایعه کردن مبین نت و صبا نت و شاتل فاز اول نت ملی رو راه اندازی کردند و به همین خاطره !

old_snake1370
23-04-2012, 13:29
ساکس و ویپیی من هم کانکت نمیشه
همین الان روی اینترنت صبا نت تست کردم کانکت شد

مشکل از مبین نته ، شاید هم دیگه بازش نکنن
کسی با پشتیانی تماس نگرفته ؟

من تماس گرفتم گفت از دیروز [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] با مشکل مواجه شده و تا فردا حل میشه

توی تاپیک شاتر هم هم ملت این مشکلو دارن. من با داتک و مخابرات تست کردم مشکلی نداشت.

به احتمال زیاد فعلا از این 2تا شرکت به عنوان موش آزمایشگاهی استفاده کردند تا بعدا سراسری اجراش کنند.:2:

محمود2008
23-04-2012, 13:30
یه عده شایعه کردن مبین نت و صبا نت و شاتل فاز اول نت ملی رو راه اندازی کردند و به همین خاطره !

شما از چه وی بی انی استفاده میکنید؟
آخه وی بی ان بقیه قطع شده

adcomputer
23-04-2012, 14:38
میگن خصوصیه اما قسمتی از سهامش رو یکی از سازمان های زیرشاخه سپاه داره. مثل مخابرات. به نظر من که نه مخابرات واقعاً خصوصیه نه این.

adcomputer
23-04-2012, 14:52
در مورد شبکه ملی اطلاعات هم یکی از دلایل راه اندازی این شبکه این بود که در اینترنت برای ارسال کردن اطلاعات به سرور داخلی اطلاعات از خارج کشور عبور نکند؛ که الان اگر از یک سرور داخلی تریس بگیرید متوجه میشوید که اطلاعات به خارج از کشور نمیرود و این مورد را عملی کرده‌اند.

malavan.ehsan
23-04-2012, 16:19
طرح های بهاره اپراتورسراسری وایمکس اعلام شد

دسترسی به اینترنت پرسرعت 1024kbps با فناوری وایمکس ، در قالب طرح بهاره اپراتورسراسری این فناوری ممکن شد.

وایمکس نیوز - شرکت ارتباطات مبین نت با اعلام طرحهای ویژه بهاره وایمکس ، امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت با سرعت و حجمهای مختلف را برای کاربران و متقاضیان این فناوری فراهم کرده است .

طرح بهاره وایمکس مبین نت از سرعتهای 1024kbpsو 512kbps بامودم رایگان برای مصارف خانگی و سازمانی و سرعتهای 128 و 512kbps با مودم حیبی رایگان برای مصارف شخصی تشکیل شده است .

مودمهای تعریف شده در طرح بهاره وایمکس مبین نت دارای قابلیت wi-fi و مودمهای روی میزی آن دارای پورت تلفن می باشند.

شبکه وایمکس مبین نت ، مرداد ماه سال 89 در 34 شهر بزرگ کشور را ه اندازی شد و بنا به اعلام سایت رسمی شرکت ارتباطات مبین نت در حال حاضر بیش از یکصد شهر کشور تحت پوشش این شبکه قراردارد.

yuzarsiff
23-04-2012, 18:41

من یه ساکس با پورت 8080 داشتم اون رو وارد وی بی ان کردم و الان با پورت pptp وصل هستم ..

DariushGreat
23-04-2012, 18:54

دسترسی به اینترنت پرسرعت 1024kbps با فناوری وایمکس ، در قالب طرح بهاره اپراتورسراسری این فناوری ممکن شد.

وایمکس نیوز - شرکت ارتباطات مبین نت با اعلام طرحهای ویژه بهاره وایمکس ، امکان دسترسی به اینترنت پرسرعت با سرعت و حجمهای مختلف را برای کاربران و متقاضیان این فناوری فراهم کرده است .

طرح بهاره وایمکس مبین نت از سرعتهای 1024kbpsو 512kbps بامودم رایگان برای مصارف خانگی و سازمانی و سرعتهای 128 و 512kbps با مودم حیبی رایگان برای مصارف شخصی تشکیل شده است .

مودمهای تعریف شده در طرح بهاره وایمکس مبین نت دارای قابلیت wi-fi و مودمهای روی میزی آن دارای پورت تلفن می باشند.

شبکه وایمکس مبین نت ، مرداد ماه سال 89 در 34 شهر بزرگ کشور را ه اندازی شد و بنا به اعلام سایت رسمی شرکت ارتباطات مبین نت در حال حاضر بیش از یکصد شهر کشور تحت پوشش این شبکه قراردارد.

با این همه اقتدار و بزرگی هنوز در تهران از محدوده اتوبان شهید باکری به سوی غرب رو پوشش ندادن بعد 2 سال!!! :31:

شاد باشین

=CYBER=
23-04-2012, 19:17

احتمالا به اونا اعلام شده دیگه ؟!! :31:
چون هیچ جا از طرح های جدید خبری نیست .

hesam 63
23-04-2012, 21:20
سلام
این ضریب یک به چهار یعنی دو برابر ایرانسل ... درست می گم ؟
یعنی 512 مبین نت ، یک مگ ایرانسل حساب می شه.
من خونم محدوده منطقه 11 هست. الان ایرانسل دارم. مبین نت این جا رو خوب ساپورت می کنه؟

mahsmahs
23-04-2012, 21:30

توی تاپیک شاتر هم هم ملت این مشکلو دارن. من با داتک و مخابرات تست کردم مشکلی نداشت.

به احتمال زیاد فعلا از این 2تا شرکت به عنوان موش آزمایشگاهی استفاده کردند تا بعدا سراسری اجراش کنند.:2:

من یه ساکس با پورت 8080 داشتم اون رو وارد وی بی ان کردم و الان با پورت pptp وصل هستم ..

شاید پورت ۸۰۸۰ که برای پر وکسی ساکس استفاده می کنید فعلا بسته شده و نه پروتکل :rolleyes:

Sent from my XPERIA S

malavan.ehsan
23-04-2012, 21:32
دوستان اینم تعرفه بهار به نظر من که عالیه:20:

adcomputer
23-04-2012, 21:36
سلام
این ضریب یک به چهار یعنی دو برابر ایرانسل ... درست می گم ؟
یعنی 512 مبین نت ، یک مگ ایرانسل حساب می شه.
من خونم محدوده منطقه 11 هست. الان ایرانسل دارم. مبین نت این جا رو خوب ساپورت می کنه؟
ضریب اشتراک ربطی به پهنای باند نداره. فقط سرویس 512 رو کمی بالا تر بستند. بقیه ی سرعت‌ها واقعی است. 512 >> 64 کیلوبایت در ثانیه سرعت دانلود دارد.

aliprince
23-04-2012, 23:26
مال من هم وصله pptp و l2tp

imanparsa
23-04-2012, 23:33

شاهزاده خانوم
23-04-2012, 23:43
من ی مدت از وایمکس ایرانسل استفاده میکردم ولی مبین نت خیلی از نظر سرعت سره.

amirlovely
24-04-2012, 00:20
تو قیمت جدید بعضی طرح ها گرون شدن مثلا 512 4 گیگ در ماه که 18 تومن بود برداشته به جاش 2 گیگ رو میده در ماه 10 تومن

*Forgotten*
24-04-2012, 00:27
دوستان اینم تعرفه بهار به نظر من که عالیه:20:

من که روز ها زیاد این سرعت های بالا بدردم نمیخوره 5 مگ هم بده

فعلا این دانلود شبانه رو درست کنه شاهکار کرده

در ضمن این دانلود شبانه رو برداره برشکست میکنه میدونی چرا چون میشه گفت 90 درصد کاربرا سرعت بالا میخرن تا دانلود کنن روزا زیاد به کارشون نمیاد وگرنه همون 128 هم از سرمون زیاده

imanparsa
24-04-2012, 01:13
دوستان 2تا سوال مهم.
512 موبین چند کی در ثانیه میده؟ آخه میگن بیشتر میبندنش.
و این طرح نامحدود جدیدی که ساعت محدودیتش 8الی20است این 8 الی 20 به چه معنی است؟ مگه اینا نامحدود نیستن ؟

vahidmir2000
24-04-2012, 01:16
تمام مشکلات دوستان رو تایید میکنم. منم دو سه روزه که با عبور از شیلترینگ مشکل دارم. با همه ی روشها هم مشکل دارم. در این دو سه روز تقریبا مبین شاهکار کرده. روزی 5-6 بار قطعی دارم. شبا بیشتر و طولانی تر....

دیگه اشتراک مبین رو شارژ نمیکنم. تمامی طرحهاش بیخ ریش خودش....

تورنت رو بسته...
نصف سایتهای حتی ایرانی رو باز نمیکنه....
کیفیت سرویس تقریا هر دقیقه نوسان داره...
اسمشم اینترنت پر سرعت سراسریه...

احتمالا اگر بشه و پوشش داشته باشه از داتک وایمکس میگیرم یا کلا بی خیال اینترنت پر سرعت میشم...

p30worlduser2012
24-04-2012, 01:46
بچه ها سلام. من امروز عضو شدم. تا حالا فقط خواننده مطالب خوب شما بودم... منم از مبین نت سرویس می گیرم و دو شبه شیلترینگ اصلا عمل نمی کنه. یعنی وصل میشه و سایتهای عادی رو میره اما سایتهایی که بسته است با شیل.تر هم بسته اس!

ابنا به کار... دو شبه بهیچوجه جی میل و هات میل و یاهو (اما بخصوص جی میل) با مبین نت برای من The Page Cannot be displayed... میاد!!!!! برای شما هم همینطوره؟ یعنی چی؟ چرا؟:41:

برای چک کردن ایمیل هام همش باید به Dial-up وصل بشم و قطع بشم. خسته شدم... کسی میدونه جریان چیه؟؟؟؟

vahidmir2000
24-04-2012, 02:26
دوستان 2تا سوال مهم.
512 موبین چند کی در ثانیه میده؟ آخه میگن بیشتر میبندنش.
و این طرح نامحدود جدیدی که ساعت محدودیتش 8الی20است این 8 الی 20 به چه معنی است؟ مگه اینا نامحدود نیستن ؟

دوست من سرویس 512 مبین سرعت دانلودش از استاندارد بالاتره و در شرابط خوب تا 100 کیلوبایت در ثانیه دانلود میده. در مورد سرویسهای جدید هم که گفتی اون دو سرویس محدودیت زمانی دارن یعنی فقط در بین ساعات 8 تا 20 فعال هستن.

vahidmir2000
24-04-2012, 02:31
مسخره بازیهای مبین تمومی نداره. سرویس 2 مگ فقط در طرحهای کم مصرف ارائه شده. کارشناسای مبین فکر کنم هنوز ذهنیت درستی از سرعت و حجم و ... ندارن. سرویس 2 مگ با 2 گیگ حجم... همش دلهره داری که یک روزه تموم نشه:31:

=CYBER=
24-04-2012, 06:20
مسخره بازیهای مبین تمومی نداره. سرویس 2 مگ فقط در طرحهای کم مصرف ارائه شده. کارشناسای مبین فکر کنم هنوز ذهنیت درستی از سرعت و حجم و ... ندارن. سرویس 2 مگ با 2 گیگ حجم... همش دلهره داری که یک روزه تموم نشه:31:

این دانلود شبانه درست بشه حال میده 2 مگ بگیری شب ها دانلود کنی فقط :31:

saeediranzad
24-04-2012, 06:36
سلام
شما میتونید صفحه حساب را باز کنید؟ من نمیتونم.
نمیدونم مشکل از IE9 است یا خود مبین نت؟

hp980
24-04-2012, 07:58
سلام
شما میتونید صفحه حساب را باز کنید؟ من نمیتونم.
نمیدونم مشکل از IE9 است یا خود مبین نت؟

مشكل از مبين نته !!!

p30worlduser2012
24-04-2012, 09:27
با این لینک برو

MILIN3M
24-04-2012, 09:36
من که شانس باهام یار بود سرویسم 128...دانلودو تا 120 هم میره...حالا یه سوال...این اکانت من دو ساله هست....حالا بعدا که تموم شه بگم همینو تمدید کنن..سرعتم همینه یا کم میشه؟

hamijoon
24-04-2012, 09:51
آقايون يه مشكل واس من پيش اومده . من با س ا ك س آن ميشم . سايتهايي كه ف ي ل ت ر شدن رو باز نميكنه چرا ؟؟؟

يعني از مبين بستن ؟؟

p30worlduser2012
24-04-2012, 10:21
دوستان غیر از مشکل س ا ک س... من همینطوری عادی هم دو روزه جی میل برام باز نمیشه... مبین نت جی میل را بسته؟؟؟؟؟

cartesiba
24-04-2012, 11:45
باید زنگ برنید به پشتیبانی من زنگ زدم دیروز گفتن درست میشه بعد دوباره زدم همش مشغول بود

MaysamMaysam
24-04-2012, 12:08
الان وی p ان pptp من جواب داد بعد از عمری. من فکر میکنم اینا دارن تست میکنن یه چیزاییرو که اگه جواب داد سراسری اعمال کنن.
آخه من قبلا هم وصل میشدم ولی هیچ سایتی نمیرفت.

vahidmir2000
24-04-2012, 13:04
الان سا ک س منم درست شده. در جواب دوستانی که در مورد جی میل پرسیدن باید بگم بله مبین کلا با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل داره و جی میل رو با مشکل باز میکنه. میتونید از محیط ساده ی جی میل استفاده کنید که سریع تر لود میشه یا در تنظیماتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو غیر فعال کنید که مثل یاهو باز شه.

البته راه حل قطعی اینه که یا وارد مبین نت نشین یا مثل من تصمیم بگیرین که ترکش کنید. :31:

MaysamMaysam
24-04-2012, 13:31
الان سا ک س منم درست شده. در جواب دوستانی که در مورد جی میل پرسیدن باید بگم بله مبین کلا با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مشکل داره و جی میل رو با مشکل باز میکنه. میتونید از محیط ساده ی جی میل استفاده کنید که سریع تر لود میشه یا در تنظیماتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو غیر فعال کنید که مثل یاهو باز شه.

البته راه حل قطعی اینه که یا وارد مبین نت نشین یا مثل من تصمیم بگیرین که ترکش کنید. :31:

من از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنم و خیلی وقته که با جیمیل مشکلی ندارم.

cartesiba
24-04-2012, 15:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] را بستن باید از ساکس توی تنظیماتش socks 5 را بزنید

hamijoon
24-04-2012, 15:55
واسه من كلا تعطيله ... نه س ا ك س ، نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ...

از كجا س اك س گرفتين ؟

The Jok3r
24-04-2012, 16:25
میگم این طرح بهاره رو الانم میفروشه؟

محمود2008
24-04-2012, 16:37
من که شانس باهام یار بود سرویسم 128...دانلودو تا 120 هم میره...حالا یه سوال...این اکانت من دو ساله هست....حالا بعدا که تموم شه بگم همینو تمدید کنن..سرعتم همینه یا کم میشه؟

120 کیلو بیت نه کیلوبایت (یعنی حدود 15 کیلوبایت)
من 512 دارم بعضی وقتا سرعتش به 800 کیلوبیت هم میرسه (یعنی 100 کیلوبایت)

alireza.h
24-04-2012, 16:43
سرویس جدید 2 مگ یک ماهه 2 گیگ:20:
دانلود شبانه هم امشب تست می کنم خبر میدم چقدر تونستم دانلود کنم.در ضمن این سرویس رو هم مثل 512 بالاتر میبندن:
downlink:3072000
Uplink:524288

imanparsa
24-04-2012, 17:14
دانلود شبانه هم امشب تست می کنم خبر میدم چقدر تونستم دانلود کنم.در ضمن این سرویس رو هم مثل 512 بالاتر میبندن:

ای ولله بابا
2.21 مگابیت میشه 275کیلو بایت در ثانیه:20:
داداش سرعتت خیلی خوبه
حتما شب به ما خبر بده ببینیم با چند دانلود میکنی
منتظریم

imanparsa
24-04-2012, 17:20
اگر با این سرعتی که من دیدم شب خوب دانلود کنی میتونی ساعتی 950مگابایت دانلود کنی و توی 6ساعت رایگان 5.7 گیگابایت دانلود میشه کرد.
البته همه اینا فقط در صورتی است که بشه با 270کیلوبایت دانلود کرد. مثل تست بالا که قرار دادید

MaysamMaysam
24-04-2012, 17:26

مثل اینکه افزایش پهنای باند مبین از 2.5 گیگ به 4 گیگ جواب داده واسه بعضیا:31:

*Forgotten*
24-04-2012, 17:43
مثل اینکه افزایش پهنای باند مبین از 2.5 گیگ به 4 گیگ جواب داده واسه بعضیا:31:

حالا چرا بعضیا ؟
دیشب که دانلود داشتم سرعت خوب بود امیدوارم ادامه داشته باشه

تو سایتشون که هنوز طرح های جدید بهاره رو نزدن

پس اگه تلفنی بهشون اسم طرح جدید رو بگیم برامون فعال میکنن درسته؟؟

MaysamMaysam
24-04-2012, 18:09
حالا چرا بعضیا ؟

---------- Post added at 05:43 PM ---------- Previous post was at 05:38 PM ----------

تو سایتشون که هنوز طرح های جدید بهاره رو نزدن

پس اگه تلفنی بهشون اسم طرح جدید رو بگیم برامون فعال میکنن درسته؟؟

اینجوری گفتم چون یهو کلی آدم نیان بگن بابا چرت نگو وضع ما بدتر هم شده.
آخه مطمئنا برای خیلیها تغییری نکرده چون بحث سرعت تو وایمکس به سه نوع محدودیت در لایه ارتباطی یا لینک بستگی داره.

1. محدودیت در لایه َAccess یا AIR. یعنی لینک ارتباطی از "مودم" تا "سایت"(R1)

2. محدودیت در لینکی که از "سایت مورد نظر" هست تا "gateway مبیننت" که اکثرا از لینک مایکرو ویو(برای درون شهری) + لینک خریداری شده از شرکت زیر ساخت(برای بین شهری) استفاده میشه تو ایران، البته به ندرت فیبر هم استفاده میشه(R6).

3. محدودیت در لینکی که از "Gateway مبیننت" هست تا "اینترنت" که همون پهنای باند خریداری شده از شرکت زیر ساخت هست(این لینکو میگم جدیدن به 4 گیگ تغییر کرده)

خوب حالا اگه تو هر کدوم از این سه مسیر لینک پر بشه سرعت محدود میشه برای یوزرها.
نتیجه اینکه وابسته به منطقه یا شهری که از سرویس استفاده میکنید لینک شماره 1و 2 شما ممکنه فرق فوکوله و اگه یکیشون پر شده باشه شما افزایش پهنای باند اینترنت که در شماره 3 هست رو رو احساس نمی کنید یا کم احساس میکنید.
امیدوارم واضح و قابل فهم گفته باشم:20:

p30worlduser2012
24-04-2012, 18:37
بچه ها راهی نیست که بشه سایتهای شیلتر را با همون سرعت سا.ک س باز کرد؟ من الان حتی هات میل هم برام باز نمیشه اینکه دیگه معنی نداره که! چه کار کنم؟؟؟؟؟؟؟ خواهشا یکی کمکم کنه.

*Forgotten*
24-04-2012, 18:39
س ا ک س چرا هنوز مشکلش حل نشده ؟؟

p30worlduser2012
24-04-2012, 18:44
من دارم بیچاره میشم. یک سری از کارام فقط همین دو سه روز باید انجام بشه. هم سا.کس دارم هم چیز فلان ان... هیچکدوم کار نمی کنه (وصل میشه اما باز نمی کنه) از اون ضایع تر ایمیلمه... مثلا همین هات میل؟ این چرا باز نمیشه؟ بچه ها جدا اگر کسی راهی بلده دریغ نکنه تا اخر عمر مدیونتون میشم.

hamijoon
24-04-2012, 19:06
داداش نميشه از صبح دارم 1000 تا راهو تست ميكنم . نامردا از بيخ و بن زدن :دي

cartesiba
24-04-2012, 19:14
همه شرکت ها وصل شده به غیر از مبین نت یه راه هست که فکر نکنم اینجا بشه گفت

hamijoon
24-04-2012, 20:14
و P ان هم جواب نميده كه ... چيكارش كنم

p30worlduser2012
24-04-2012, 20:21
پس من چه کار کنم؟ هنوز پستهام 10 تا نشده بتونم خصوصی بزنم. شما میتونید به من خصوصی بزنید... البته نهایت لطفتونه...:41:

MaysamMaysam
24-04-2012, 20:22
کسی IP?? SEC یا SS~TP تست نکرده؟

hamijoon
24-04-2012, 20:27
کسی IP?? SEC یا SS~TP تست نکرده؟

من الان دارم با همين Ip Sec پست ميدم اما تو سايت هاي ف ي ل ت ر نميره

pedramgolchin
24-04-2012, 20:39
دوستان ساکس منم قطع شده الان سه روزه
یعنی دیگه فیل تر شکن روی مبین نت جواب نمیده؟؟؟

*Forgotten*
24-04-2012, 20:45
مبین نت اینترنت م ل ی رو پیاده کرده

خدا بایمرزد فیل تر اشکن رو:18:

hamijoon
24-04-2012, 20:47
خير فعلا با هيچي نميشه جز يه نرم افزار به اسم F r ee Dom كه اونم خيلي سرعتش پايينه

محمود2008
24-04-2012, 21:57
بچه ها جدا اگر کسی راهی بلده دریغ نکنه تا اخر عمر مدیونتون میشم.

و P ان هم جواب نميده كه ... چيكارش كنم

دوستان ساکس منم قطع شده الان سه روزه
یعنی دیگه فیل تر شکن روی مبین نت جواب نمیده؟؟؟

مبین نت اینترنت م ل ی رو پیاده کرده
خدا بایمرزد فیل تر اشکن رو[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خير فعلا با هيچي نميشه جز يه نرم افزار به اسم F r ee Dom كه اونم خيلي سرعتش پايينه

سلام دوستان، من هم پروگسی دارم هم وی بی ان، اما فقط وی بی ان کار میکنه اونم فقط با پروتکل pptp
هنوزم میشه از فیلنرینگ عبور کرد، فقط باید روش ها رو عوض کرد

adcomputer
24-04-2012, 22:13
free#g*ate هم کار میکنه. سرعتش بد نیست.

aliprince
24-04-2012, 22:29
برای من l2tp و pptp خوب و راحت با سرعت فول جواب میده. یعنی چی؟ چرا مال بعضیا کار نمیکنه؟ منطقه ایه یا اینکه مشکل از چیز پیزشونه؟ اونایی که کار میکنه و کار نمیکنه لطفا بگن چیز پیزشون مال کدوم کشوره. مال من آمریکاست.

aliprince
24-04-2012, 22:42
ااااا سوسک من دوباره به کار افتاد! باز و بسته شم کردم و بازم کار میکنه!

*Forgotten*
24-04-2012, 22:49
ااااا سوسک من دوباره به کار افتاد! باز و بسته شم کردم و بازم کار میکنه!

شما با یه سایت فیل تر شده امتحان کردید سایت باز میشه؟؟؟؟؟؟

alireza.h
25-04-2012, 00:16
سرویس 2مگ ساعت 1:15 بامداد:19:
حدود 1 ساعت دیگه دانلود شبانه رو تست میکنم.حتما خبر رو به دوستان میدم.
راجع به مشکل سوسک هم باید بگم که پورت 7080 رو بستن و باید منتطر باشین تا سرویس دهنده ی سوسکتون پورت رو عوض کنه.
بدرود

aliprince
25-04-2012, 00:28
شما با یه سایت فیل تر شده امتحان کردید سایت باز میشه؟؟؟؟؟؟

بله با سایت شیلتر شده تست کردم و درست بود یه 10 دقیقه ای اما دوباره از کار افتاد.

---------- Post added at 12:28 AM ---------- Previous post was at 12:23 AM ----------

راجع به مشکل سوسک هم باید بگم که پورت 7080 رو بستن و باید منتطر باشین تا سرویس دهنده ی سوسکتون پورت رو عوض کنه.
بدرود
کدوم شهر و منطقه هستید؟
سرویستون رو حالت دمو نیست؟
با سرور های خارجی هم تست کنید بهتره چون ملاک اونان
خبر ساعات رایگان رو هم بدید
ممنون

alireza.h
25-04-2012, 00:38
من تهران هستم.منطقه پایین شهر!این هم تست با سرور اربیل...کاملا متفاوت!
:13:
ولی برای من نه اون 3.03 مگ ملاکه نه این 0.77!واسه من دانلود شبانه مهمه.همین و بس...:20:

imanparsa
25-04-2012, 00:54
بدرود

این سرویس روی 3مگ بسته شده به جای دو مگ. خیلی خوبه . ساعت رایگانش رو بگو.
این تستی که من میبینم حدود 375 کیلو بایت در ثانیه است . این خیلی زیاده . شما ممکنه دمو باشید

alireza.h
25-04-2012, 00:56
نه عزیز دلم.دمو نیست.سرویس active هست.

imanparsa
25-04-2012, 01:06
نه عزیز دلم.دمو نیست.سرویس active هست.
خیلی خوبه شما روی 3مگ بسته شدی.
شبی8گیگ میتونی بزنی.
دقیقا چه سرویسی رو گرفتید؟ کدوم شهر؟
تست شما رتبه آ رو گرفته و نوشته سریعترین توی ایران:10:

Apollo
25-04-2012, 01:26
من اکانت یک ساله دارم حجمم تموم شده ولی اکانتم تموم نشده.
میخوام شبانه دانلود کنم ارور میده میگه باید حجم بخرید
چرا ؟؟؟؟
یعنی نمیتونم دانلود رایگان شبانه داشته باشم ؟؟؟

imanparsa
25-04-2012, 01:40
من اکانت یک ساله دارم حجمم تموم شده ولی اکانتم تموم نشده.
میخوام شبانه دانلود کنم ارور میده میگه باید حجم بخرید
چرا ؟؟؟؟
یعنی نمیتونم دانلود رایگان شبانه داشته باشم ؟؟؟

نه نمیشه.
باید حد اقل 30مگابایت از حجمت رو میزاشتی تا شبانه رونبندن واست.
شما کلش رو مصرف کردی واسه همین دیگه شبانه هم ندااری

Apollo
25-04-2012, 02:28
نه نمیشه.
باید حد اقل 30مگابایت از حجمت رو میزاشتی تا شبانه رونبندن واست.
شما کلش رو مصرف کردی واسه همین دیگه شبانه هم ندااری
امکانش نیست 30 40 مگابایت از یه حساب منتقل کرد ؟؟ :41: