PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

old_snake1370
26-03-2012, 08:52
متاسفم برای این کشور با این وضعیت اینترنتش
4 هزار تومان بیشتر می گیرن 2 گیگ هم حجم رو کم می کنه تازه سرعتت هم کم می کنن بعد می گه ضریب اشتراک 1 به 4
این هم از سرویس جدیدشون :41:

سلام

میشه یک تست سرعت از اسپیدتست بزارید؟
هم سرور داخلی و هم خارجی.

aliy2324
26-03-2012, 10:33
ادرس صفحه تنظیمات مودم چیه؟

ananda
26-03-2012, 10:51
ممنون وحیدمیر جان. یه سوال دیگه:
من میرم هیستوری شب رو تو ecare میبینم. واسه ساعت نزدیکای هشت (یعنی قبل از هشت) هم حساب کرده.
1391-01-07 07:43:27 07:52:26 5.87 MB
تازه من ساعت 7 قطع کرده بودم. شما هم اگه با مورد مشابهی روبرو شدید بگید.

adcomputer
26-03-2012, 10:54
ادرس صفحه تنظیمات مودم چیه؟
tracert 4.2.2.4
را توی CMD بنویس.
IP اولی مودمته.
آیپی و پسورد اولیه ی پنل مودم رو بهتره عوض کنی.

aliy2324
26-03-2012, 15:33
نه این نمی گم همون آدرسی با 19. شروع می شد ویندوز عوض کردم پاک شده یادم هم نیست

saeediranzad
26-03-2012, 16:02
یه سؤال: شما بعد از پایان وبگردی مودمتون را از برق میکشید یا نه؟

maxmen
26-03-2012, 16:20
یه سؤال: شما بعد از پایان وبگردی مودمتون را از برق میکشید یا نه؟

مودم من 3 ماه میشه همینجوری روشن مونده مشکلی هم پیش نیومده
اصلا رنگ خاموشی بیشتر از 1 ساعت رو ندیده:27:

mx_2dar
26-03-2012, 16:56
؟ واقعاً؟ من اهواز هستم. نزدیک نادری، گاهی سه چراغه میشم، ولی معمولاً پنجتا روشنه. همین الان هم بله.
یکی از دوستان گفته بود درو پنجره های آلمینیومی جاذب امواج رادیویی است و سبب کاهش آنتن دهی میشه.
انگار راست میگه؛ چون هروقت من سه چراغه هستم، پنجره را که باز میکنم 4تایی میشم.
حالا میشه از همین پنجره ها بعنوان آنتن استفاده کرد؟ یعنی یک سیم از پنجره به مودم وصل کنیم.
قطعی و نوسانش زیاد بود ولی خوب اینترنت داشتن تو مسافرت خیلی فاز میده :31:
شما باید تو دید آنتن وایمکس باشید بنابراین سیگنال خوب میشه. برای تقویت سیگنال وایمکس فقط باید تعداد آنتن ها در سطح شهر زیاد بشه و برای کاهش تضعیفش باید موانع در دید آنتن حذف بشه

SAHANDE3
26-03-2012, 17:47
سلام

میشه یک تست سرعت از اسپیدتست بزارید؟
هم سرور داخلی و هم خارجی.

فعلا که باز نمی شه اگر شد چشم
کلا همه ی شرکت ها ازهم دزدترند

louxman
27-03-2012, 02:32
آنتن دهیم خیلی عالیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

saeed0611
27-03-2012, 04:20
تـــــــــــــــنها مشکل که مبین نت که بزرگترین مشکلش هم هست.... تو کل روز سرعت خوبه, همین که ساعت 2 شب به بعد میشه سرعت افتضاح میشه.... من 1 مگ دارم اونم 1به4 شبها سرعت دانلودم از50 بیشتر نمیشه.. هیچ تفاوتی هم بین 1به8 نسبت 1 به 4 احساس نکردم.. همون بود که بود

a.0611
27-03-2012, 04:31
سلام دوستان.. حتما بعضی از عزیزان قدیمیتر این تاپیک من رو بشناسن ( کاربر سرویس 128 اما با سرعت 1 میگ مبین نت)

راستش توی این 6/7 ماهی که دارم استفاده میکنم خیلی دنبال دلیله اینکه چطور سرویسم اینطوره بودم ...
بعضی ها گفتن که بخاطر ترافیکه منطقه ایه که توشم.. اما اینجور نیست و من دائم بین 3 تا شهر در مسافرتم و جاهای دیگه هم همینجوره...
بعضی هم گفتن مبین نت اشتباه بهت سرویس 1 رو بجای 128 داده...اما اونم همونطور که تو عکس میبینید درسته و 128 است..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما خودم درست یا غلط به این فکر میکنم که همش بخاطر مودممه و شایدتنظمیات روش رو به اشتباه یکارایی کردن که اینجوریاس... ( عزیزان متخصص بهتر میدونن فقط یه نظره )
حالا یه سوال دارم و اون اینکه تازگیا مودمم ضربه خورده و شکسته.. میخوام درخواست مودم بدم... اول اینکه باید چیکار کنم برای تعویض مودم ؟.. دوم به نظرتون اگه اینکارو کنم دیگه نمیتونم از این امکان استفاده کنم؟

در ضمن نکته عجیبتر اینکه همیشه چه روز عادی... چه تعطیل و جمعه... و چه طرح رایگان شبانه سرعتم همینه و تکون نمیخوره و حتی ساعاتی هم بوده که توی منطقه خودمون که مین نت افت سرعت داشته و اذیت کرده ( یکی دیگه از دوستانم هم مبین نت داره و یه کوچه بالاتر) سرعت اون افت داشته اما از من هیچ تکون نخورده و همیشه با همین تسته...
(این دانلواد شبانست )

delgarm2008
27-03-2012, 10:43
آنتن دهیم خیلی عالیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )

سلام
چند تا سوال داشتم

با این آنتن دهی الان پینگ تایم شما چنده ؟
مکان مودم شما کجاست نزدیک به دکل نزدیک هست است ، توی ساختمان یا بالای پشتبام هستش ؟
اتصال مودم به رایانه بوسیله کابل شبکه هست یا وایرلس ؟

mx_2dar
27-03-2012, 11:02
اگر کلیه مشخصات یه اکانت دیگه رو داشته باشیم میشه رو مودم ستش کرد؟ یا باید مودم طرف رو هم داشته باشم؟ :27:

adcomputer
27-03-2012, 14:48
به دوستان توصیه میکنم نام‌کاربری و کلمه‌ی عبور پیش‌فرض مودم را حتماً عوض کنند چون امکان دسترسی به پنل مودم توسط دیگران از طریق اینترنت به راحتی وجود دارد.

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

نه این نمی گم همون آدرسی با 19. شروع می شد ویندوز عوض کردم پاک شده یادم هم نیست
راه حل همینه که گفتم:

tracert 4.2.2.4
را توی CMD بنویس.
IP اولی مودمته.

bia2sms
27-03-2012, 15:35
سلام

من وایمکس ایرانسل دارم الان جایی هستم که فقط مبین نت انتن داره توی این منطقه

آیا روشی هستش که بتونم تست کنم که ببینم میزان آنتن دهی مبین نت با مودم ایرانسل چقدره ؟ آیا روشی داره برای تست ؟

old_snake1370
27-03-2012, 17:35
اگر کلیه مشخصات یه اکانت دیگه رو داشته باشیم میشه رو مودم ستش کرد؟ یا باید مودم طرف رو هم داشته باشم؟ :27:
هر اکانت روی یک مک آدرس قفل هست. باید زنگ بزنید به مبین نت و مک مودم خودتون رو بدید تا روی اون اکانت ست بشه.
البته راهی هم هست که میشه مک مودم های huawei رو عوض کرد ولی امکان سوختن مودم هم هست و اصلا پیشنهاد نمیشه!

به دوستان توصیه میکنم نام‌کاربری و کلمه‌ی عبور پیش‌فرض مودم را حتماً عوض کنند چون امکان دسترسی به پنل مودم توسط دیگران از طریق اینترنت به راحتی وجود دارد.

---------- Post added at 03:48 PM ---------- Previous post was at 03:45 PM ----------

راه حل همینه که گفتم:
مطمئنی روی مودم های huawei هم میشه از طریق اینترنت به کنترل پنل دسترسی داشت؟
من چند تا مودم رو تست کردم و این مشکل رو فقط روی tp link دیدم و روی huawei همچین چیزی ندیدم. با telnet هم امتحان کردم ولی باز نشد. راه به خصوصی برای huawei هست؟
راه برای بستنش هم هست به خصوص tp link ؟

cartesiba
27-03-2012, 17:44
به نظرتون برای آنتن دهی بهتر مودم کله قندی مبین نت اگه اکسس پوینت بگیرم خوبه؟

Mo5tafa
27-03-2012, 20:40
سلام
فردا می خوام برای این طرح یکساله 512 یک به چهار اقدام کنم.
نمی دونم می صرفه 50 تومن بیشتر بدم اختصاصی بگیرم، عاملیت اش که خیلی تبلیغ اختصاصی اش رو می کرد!!
توی منطقه ما مبین نت تازه امده، حدس می زنم اوضاع اش خوب باشه چون کاربراش کمه نه؟
اینکه توی این طرح بهت مودم رایگان میدن، فکر کنم می تونی مودم جیبی هم بگیری، با این حساب بهتر نیس جای مودم رومیزی، جیبی بگیرم؟ البته مودم جیبی غیر WIFI کابل شبکه بهش می خوره؟ آخه کامپیوتر دستکتاپ خونمون که WIFI نداره، لپ تاپ و گوشیم داره.

اصلا شما که دارید استفاده می کنید، پیشنهادتون چیه؟ چه طرحی رو بگیرم، من دیدم این طرح یکساله چون پول مودم نمی دم به صرفه اس اما دانلود اش خیلی کمه، گفتم خوب 5 صبح تا 8 صبح دنلودامو انجام میدم، هان؟

adcomputer
27-03-2012, 21:13
مطمئنی روی مودم های huawei هم میشه از طریق اینترنت به کنترل پنل دسترسی داشت؟
من چند تا مودم رو تست کردم و این مشکل رو فقط روی tp link دیدم و روی huawei همچین چیزی ندیدم. با telnet هم امتحان کردم ولی باز نشد. راه به خصوصی برای huawei هست؟
راه برای بستنش هم هست به خصوص tp link ؟
بله. مطمئن هستم. برای جلوگیری از این کار هم پسورد مودم و رنج آیپی رو هم میتونی عوض کنی. برای رنج مثلاً 192.168.1.10 رو تغییر میدی به 192.168.5.10. البته اصلش همون پسورده و این آیپی رنج هم قابل دور زدنه. میتونی پورت های مودم رو هم عوض کنی به طور مثال WWW Port Setting به طور پیش‌فرض روی 80 است که میتونید روی پورت دیگری بگذارید و در هنگام دسترسی به پنل مودم بعد از آیپی دونقطه و سپس پورت تنظیم شده را بنویسی تا بتوانی به پنل دسترسی پیدا کنی؛ که البته این هم قابل شناسایی است. حالا ممکنه کسی که میخواد به مودم دسترسی پیدا کنه از راهکاری استفاده کنه که به طور خودکار پسورد های مختلف رو امتحان کنه تا پسورد پیدا بشه که در صورت قوی بودن پسورد ممکنه این روش سال ها طول بکشه و کلاً خیلی بعیده یا شاید هم بخواد اختلال ایجاد کنه که معمولاً روتر ها فایروال دارن و جلوی این گونه موارد را میتوانند با روش های مختلف به صورت خودکار بگیرند.

---------- Post added at 10:13 PM ---------- Previous post was at 10:11 PM ----------

به نظرتون برای آنتن دهی بهتر مودم کله قندی مبین نت اگه اکسس پوینت بگیرم خوبه؟
نه. این دو تا اصلاً ربطی به هم ندارند.

ali1497
27-03-2012, 21:23
کلا این طرح برای شرکت ها خوبه و برای غیره :31::31: نمیصرفه

دلیل اولش اینه که هر گیگ رو 5000 تومان محاسبه میکنن با این حال میشه 100 تومن 100 تومن هم چو شرکت داری و چون هر گیگ اضافه رو 5000 تومان حساب میکنن میکشن روش :31:

کلا طرح های یکساله و با مصرف خیلی کم رو گرونتر میدن البته موقع خرید اولت

ولی برای شارژ ازت 200 نمیگیرن چون قیمت هر گیگابات اضافه رو 5000 تومن حساب میکنن پس قبل از تموم کردن همه گیگ هات دوباره شارژ کنی نزار کلا طرح قطع بشه

برای خرید شارژ اضافه اول پولو بریز به حسابشون بعد زنگ بزن به قسمت فروش بگو برام شارژ کن

ولی اگه بخای طرح رو عوض کنین برعکس بالا عمل کن

سلام
یعنی مثلاً, اگر من 100 هزار تومان به حساب مبین نت واریز کنم مقدار 20 گیگابایت برام منظور میشود؟
و مدت اعتبار این حجم اضافه خریداری شده تا چه زمان می باشد؟ و آیا با اتمام دوره یکساله طرح, مقدار 20 گیگ از پیش خریداری شده نیز از بین میرود؟
و همچنین آیا این مقدار خرید سبب تمدید اعتبار حق اشتراک مجدد تا سال آینده نیز میشود؟

adcomputer
27-03-2012, 21:24
سلام
نمی دونم می صرفه 50 تومن بیشتر بدم اختصاصی بگیرم، عاملیت اش که خیلی تبلیغ اختصاصی اش رو می کرد!!
توی منطقه ما مبین نت تازه امده، حدس می زنم اوضاع اش خوب باشه چون کاربراش کمه نه؟
اینکه توی این طرح بهت مودم رایگان میدن، فکر کنم می تونی مودم جیبی هم بگیری، با این حساب بهتر نیس جای مودم رومیزی، جیبی بگیرم؟ البته مودم جیبی غیر WIFI کابل شبکه بهش می خوره؟ آخه کامپیوتر دستکتاپ خونمون که WIFI نداره، لپ تاپ و گوشیم داره.

اصلا شما که دارید استفاده می کنید، پیشنهادتون چیه؟ چه طرحی رو بگیرم، من دیدم این طرح یکساله چون پول مودم نمی دم به صرفه اس اما دانلود اش خیلی کمه، گفتم خوب 5 صبح تا 8 صبح دنلودامو انجام میدم، هان؟
اگر واقعاً به مودم جیبی احتیاج نداری وای‌فای معمولی بهتره.
طرح رو هم باید خودت ببینی نیازت چقدر است.

louxman
27-03-2012, 22:15
سلام
چند تا سوال داشتم

با این آنتن دهی الان پینگ تایم شما چنده ؟
مکان مودم شما کجاست نزدیک به دکل نزدیک هست است ، توی ساختمان یا بالای پشتبام هستش ؟
اتصال مودم به رایانه بوسیله کابل شبکه هست یا وایرلس ؟

سلام من از همون مودم کله قندیا دارم داخلی طبقه سومم پینگم حدود 80 یا 70

شهر ما یه دکل داره اونم بالای بلندترین کوهه ومکان مودمم هم نزدیک نیست

اتصال بوسیله هر دو یعنی هم کابل و هم وایرلس

old_snake1370
27-03-2012, 22:26
سلام

گول مودم مجانی رو نخورید دارن دقیقا پول مودم رو از شما میگیرن!
اگر منظورت این طرح 20 گیگ 512 یکسال هست به نظر من واسه 90% کاربرا اصلا به صرفه نیست! این طرح بدرد کسی میخوره که فقط بخواد ایمیل چک کنه!و اصلا وبگردی نکنه در یکسال!
اکثر کاربرای معمولی حدود 4 گیگ در ماه مصرف دارن (من خودم در ماه 10 گیگ مصرف میکنم) حالا اگر در نظر بگیریم کسی در ماه 3-4 گیگ مصرف کنه و بخواد این طرح رو بگیره براش در یک سال در میاد:
هزینه طرح که مودم هم شاملش میشه و 5 ماه بیشتر نمیتونه استفاده کنه: 200تومن
+
7 ماه طرح 512 با 4 گیگ حجم: 7*18= 126تومن
=
مجموع= 326 تومن در یکسال

حالا اگر نخواد طرح ویژه بگیریه:
مودم وای فای: 110
+
12 ماه طرح 512 با 4 گیگ حجم:12*18= 216تومن
=
مجموع= 326 تومن در یکسال

نه 1 تومن کمتر نه 1 تومن بیشتر!:27:

تا اینجا نه ضرر میکنی نه سود ولی اگر مصرفت در ماه از 4 گیگ بیشتر باشه کلاه بزرگی سرت رفته!:18:
اکثر کسایی که برای بار اول اینترنت پرسرعت میگیرن چون هیچ ایده ای ندارن که در ماه چه قدر مصرف دارن فکر میکنن که میتون با 20 گیگ ، یک سال دوام بیارن و با حساب کتاب خودشون خیلی به صرفه در میاد براشون ولی بعدا میفهمن که اصلا این طور نیست.

مودم جیبی که lan نداره ولی فکر کنم usb داشته باشه( مطمئن نیستم). اگر مصرفت فقط در خونه است اصلا پیشنهاد نمیکنم جیبی بگیری.

---------- Post added at 11:26 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

سلام من از همون مودم کله قندیا دارم داخلی طبقه سومم پینگم حدود 80 یا 70

شهر ما یه دکل داره اونم بالای بلندترین کوهه ومکان مودمم هم نزدیک نیست

اتصال بوسیله هر دو یعنی هم کابل و هم وایرلس

سلام
میتونی یک تست از اسپیدتست با سرور توی لندن بزاری؟

louxman
27-03-2012, 23:51
الان که من خونه نیستم اینجا 2 چراغم روشنه صبر کنید بزارم البته نمیدونم سرور لندن چطور میزارن من همون began test رو زدم

kapitan-ali
28-03-2012, 00:23
---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:21 AM ----------

اگر کار میکنه که دیگه به dhcp دست نزن.
فقط یه نکته میمونه!
اگر رمز کنترل پنل مودم رو عوض نکردی حتما عوض کن. چون یه قابلبتی که این مودم های tp link دارن اینه که اگر رمز کنترل پنل رو عوض نکرده باشی و هر چه قدر هم رمز قوی برای وایرلس گذاشته باشی، رمز وایرلس یعنی کشک!:20:
من بلد نیستم بگو باید چیکار کنم.

saeed0611
28-03-2012, 03:58
دوستان از بچه ها کسی 512 یک به چهار داره؟؟ که ببینه سرعت شبانه چطوره!! اخه انگار فقط برای سرعت 1 مگ شبها افت سرعت داره اما 512 انگار شبها سرعتش خوبه و افت نداره... من که دهنم سرویس شد اشتراک 1 مگ یک به چهار دارم اما شبها بیشتر 800 مگ نمی تونم دانلود کنم!!! واسه بقیه بچه ها هم افت سرعت وجود داره تو ساعات رایگان؟؟

Mo5tafa
28-03-2012, 09:33
گول مودم مجانی رو نخورید ...کسی در ماه 3-4 گیگ مصرف کنه و بخواد این طرح رو بگیره ...
مجموع= 326 تومن در یکسال
...
نه 1 تومن کمتر نه 1 تومن بیشتر!:27:

تا اینجا نه ضرر میکنی نه سود ولی اگر مصرفت در ماه از 4 گیگ بیشتر باشه کلاه بزرگی سرت رفته!:18:

مرسی مرسی که خیلی خوب برام حساب کردید و وقت گذاشتید.
من ید طولایی توی استفاده از اینترنت با محدودیت های سنگین دارم:31:
راستش یه برادر دارم که توی خونه می خوام هزینه رو باهاش نصف کنم، اگر ماهیانه بگیرم سر 1-2 ماه ممکنه بفهمه سرش کلاه گذاشتم دیگه همکاری نکنه، من یکساله بگیرم اونو توی عمل انجام شده قرار بدم :27: بعد فرت و فرت حجم رو چک می کنیم که آهای حواست باشه سهمیه این ماهو تموم نکنی :38:

با این حساب از خیر اون مودم جیبی گذشتم، همون رو میزی بهتره.

چند هفته دیگه عربستان صعودی (:2:) تشریف دارم انشاالله، اگر لپ تاپ ببرم توی هتل یه snapshot از دانلودم می گیرم ببینید شتر سوارها چه سرعتی دارند :13:

adcomputer
28-03-2012, 09:40
نه. 512 یک به چهار هم به همین شکله. من 32 تا کانکشن دانلود همزمان میگذارم تا سرعت کامل (95) بگیرم.

meaho
28-03-2012, 10:57
نه. 512 یک به چهار هم به همین شکله. من 32 تا کانکشن دانلود همزمان میگذارم تا سرعت کامل (95) بگیرم.

اقا منظورتون از 32تا کانکشن چیه ؟

میشه لطف کنین یه توضیح بدین

adcomputer
28-03-2012, 13:22
اقا منظورتون از 32تا کانکشن چیه ؟

میشه لطف کنین یه توضیح بدین
منظور تعداد کانکشن ها در نرم افزار مدیریت دانلود است. فایل را به چند قسمت تقسیم میکند و هر قسمت را جدا دانلود میکند. من دو تا 16 کانکشنی برای دانلود گذاشتم که میشه 32.

adcomputer
28-03-2012, 13:28
سرعت وبگردی چند روزه کم تر از حالت عادی شده.

cartesiba
28-03-2012, 18:16
من مودم کله قندی دارم از 3 تا خط وایمکس فقط یکیش روشنه به نظرتون برای تقویت آنتن مودم اکسس پوینت بگیرم یا طرح ویژه مبین نت دکل آنتن مبین نت 6 تا کوچه با ما فاصله داره

old_snake1370
28-03-2012, 19:06
من مودم کله قندی دارم از 3 تا خط وایمکس فقط یکیش روشنه به نظرتون برای تقویت آنتن مودم اکسس پوینت بگیرم یا طرح ویژه مبین نت دکل آنتن مبین نت 6 تا کوچه با ما فاصله داره

اکسس پوینت یا طرح ویژه چه جوری میخواد آنتن شما رو زیاد کنه؟!

---------- Post added at 01:23 AM ---------- Previous post was at 01:21 AM ----------

من بلد نیستم بگو باید چیکار کنم.

باید بری توی کنترل پنل مودم و رمزش رو عوض کنی. من الآن مودم tp link ندارم نمیتونم کمکت کنم. توی تاپیک مودم ها مطرح کن اونجا حتما کمکت میکنند.

Mo5tafa
28-03-2012, 20:38
بچه ها من یه مودم گرفتم برای تست، به من گفتن تا 5 مگابایت اینرتنت داره، بعد باید طرح رو فعال کنن.
اما من بیشتر استفاده کردم و اینترنتم قطع نشده!!
رفتم قسمت ecare اونجا همه چیزو نوشته بود DEMO
بعدا شر نشه برام؟ دانلود کنم؟
توی قسمت ecare دقیقا کجاش نوشته سرعتت چنده و چقدر از حجم ات مونده؟ من که پیدا نکردم، جلو همه چیز DEMO بود

yuzarsiff
28-03-2012, 20:44
چند روزه سرویس من به شدت دچار افت میشه
پینگ شاید به مدت نیم ساعت میپره و تایم اوت میده یا اگه نده نوسان شدید داره ... کلا توی عید سرویس خیلی بدیه ..

cartesiba
29-03-2012, 00:28
منظورم این بود آیا اکسس پوینت باعث میشه آنتن تقویت بشه بفیه خط هاش پر بشه یا برم طرح ویژه بخرم شاید مودم اونا بهتر باشه

aliprince
29-03-2012, 01:55
منظورم این بود آیا اکسس پوینت باعث میشه آنتن تقویت بشه بفیه خط هاش پر بشه یا برم طرح ویژه بخرم شاید مودم اونا بهتر باشه

هیچ کدوم ز اینا آنتنت رو تقویت نمیکنه. برای تقویت 2 راه داری:

1- یا مودمت رو توی خونه جابجا کنی تا یه جای خوب پیدا کنی
2- مودم بیرونی بگیری که به نظر من اصلا به صرفه نیست

meaho
29-03-2012, 02:10
منظور تعداد کانکشن ها در نرم افزار مدیریت دانلود است. فایل را به چند قسمت تقسیم میکند و هر قسمت را جدا دانلود میکند. من دو تا 16 کانکشنی برای دانلود گذاشتم که میشه 32.

چه جوری میشه تو نرم افزار تعداد کانکشنارو تغییرداد؟

saeed0611
29-03-2012, 05:07

یه کم واضح تر توضیح بده. چطور 32 تا کانکشن همزمان میگیری؟؟ من با idm دانلود می کنم تعداد ساخت کانکشن هم بیشتر 16 تا بیشتر نمیشه. الان شبها چقدر حجم دانلود میکنه؟؟

rshafiiy
29-03-2012, 12:04
سلام بچه ها وایمکس تازه اومده اینجا و من می خوام بگیرم چند تا سوال دارم:
۱- آنتنی که نصب کردن تا خونه ما حدودا ۱ کیلومتر فاصله داره آنتن خوب میده واسه مودم جیبی؟
۲- مودم جیبی رو همینجوری هم میشه خرید؟ یا حتما باید طرح یک ساله یا دو ساله انتخاب کرد؟
۳- من الان adsl دارم واسه ۴ گیگ ۳۰ تومان میدم بدون دانلود شبانه البته سرعتم ۱۱۰ هست واسه دانلود. به نظر شما همین adsl بهتره یا بیام سراغ وایمکس؟
۴- مودم جیبی پورت تلفن و شبکه هم داره؟

adcomputer
29-03-2012, 12:53
چه جوری میشه تو نرم افزار تعداد کانکشنارو تغییرداد؟
Options
Connection

---------- Post added at 01:51 PM ---------- Previous post was at 01:50 PM ----------

یه کم واضح تر توضیح بده. چطور 32 تا کانکشن همزمان میگیری؟؟ من با idm دانلود می کنم تعداد ساخت کانکشن هم بیشتر 16 تا بیشتر نمیشه. الان شبها چقدر حجم دانلود میکنه؟؟
این رو توی همین صفحه گفتم:

من دو تا 16 کانکشنی برای دانلود گذاشتم که میشه 32.

---------- Post added at 01:53 PM ---------- Previous post was at 01:51 PM ----------

در مورد میزان دانلود هم چندوقته دانلود درست و حسابی نگذاشتم.

cartesiba
29-03-2012, 13:16
از شانس بد من همه جای خونه گذاشتم اما فقط 1 خط میده این مودم بیرونی امکان وای فای هم داره؟

---------- Post added at 02:13 PM ---------- Previous post was at 02:09 PM ----------

این آدرس MAC را از کجا باید پیدا کنم من برگه را گم کردم حالا از کجا باید پیدا کنم

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

خودشون آنتن برای مودم کله قندی نمیفروشن اینقدر پول ندیم

emprator_kochak
29-03-2012, 15:51
وضعیت نت خرابه
دانلود شبانه رو 15&10 می پلکه
صبح خوبه اما تا شب سیر نزولی می گیره و کم کم افتضاح می شه

fitness2008
29-03-2012, 16:16
دوستان به نظرتون مودم dx350 بهتره یا bm632w ?

a.0611
29-03-2012, 17:48
دوستان من نمیدونم چرا در حالی که هیچ پیجی باز نیست اما توی قسمت استاتوس توی تنظیمات مودم دانلود و آپلود دارم به طوری که اگه مودم رو خاموش نکنم میانگین هر ساعت 50 میگ دانلود داره.. به نظرتون چه باید کنم ...
در ضمن برنامه ها رو چک کردم .. هیچ کدوم رو آپدیت نیستن...
ویندوز آپدیت هم خاموشه...

ata.royalfalcon
29-03-2012, 19:52
دوستان من نمیدونم چرا در حالی که هیچ پیجی باز نیست اما توی قسمت استاتوس توی تنظیمات مودم دانلود و آپلود دارم به طوری که اگه مودم رو خاموش نکنم میانگین هر ساعت 50 میگ دانلود داره.. به نظرتون چه باید کنم ...
در ضمن برنامه ها رو چک کردم .. هیچ کدوم رو آپدیت نیستن...
ویندوز آپدیت هم خاموشه...

سلام
پیشنهادم اینه که نرم افزار net limiter رو نصب کنید تا دقیقاً معلوم بشه چه برنامه ای به اینترنت دسترسی داره .

bigbang001
29-03-2012, 19:59
دوستانی که مودم جبیبی دارن ایا حداکثر سرعتی که مبین رو این مودم میده ۱۲۸ هست؟ اگر دسته سرعت دانلود به طور متوسط چقدره؟
باطری این مودم چه مقدار زمان جواب میده؟

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.0.1)

Tornado2800
29-03-2012, 20:14
دوستانی که مودم جبیبی دارن ایا حداکثر سرعتی که مبین رو این مودم میده ۱۲۸ هست؟ اگر دسته سرعت دانلود به طور متوسط چقدره؟
باطری این مودم چه مقدار زمان جواب میده؟

Sent from my iPad2 using Tapatak (IOS 5.0.1)
توصیه میشه مودم جیبی اصلا نخرید

ra.ha
29-03-2012, 20:48
سلام دوستان
مدت 1 ماه هست كه وايمكس مبين نت گرفته ام ولي يك مشكلي هست كه اميدوارم راهنماييم كنيد.
مي خواستم بدونم مودم هاي مبين نت با چه آنت...ي فيل...ت...ر هايي ست هستند؟حتما بايد از وي...پي...ان استفاده بشه؟من از U....11 02 استفاده ميكنم ولي نميتونم في س بووك رو باز كنم
ممنون ميشم از راهنماييتون

ELDORAMO
29-03-2012, 21:16
واسه شاتل و آسیاتک نظرسنجی گذاشتن
دوستان شما هم یه همتی کنید پیگیر بشید واسه مبین نت یک نظرسنجی ایجاد کنید :46:

louxman
29-03-2012, 21:23
سلام دوستان
مدت 1 ماه هست كه وايمكس مبين نت گرفته ام ولي يك مشكلي هست كه اميدوارم راهنماييم كنيد.
مي خواستم بدونم مودم هاي مبين نت با چه آنت...ي فيل...ت...ر هايي ست هستند؟حتما بايد از وي...پي...ان استفاده بشه؟من از U....11 02 استفاده ميكنم ولي نميتونم في س بووك رو باز كنم

وی پی ....... که کلا تعطیله باید از س*ا*ک*س استفاده کنی جواب میده

fitness2008
30-03-2012, 03:31

jafarr
30-03-2012, 09:06
واسه شاتل و آسیاتک نظرسنجی گذاشتن
دوستان شما هم یه همتی کنید پیگیر بشید واسه مبین نت یک نظرسنجی ایجاد کنید :46:

نظر سنجی از چی ؟ از اینترنت ایران ؟ نظر من همشون ریدن

emprator_kochak
30-03-2012, 10:31
دوستان من نمی دونم شب ها که دانلود رایگانه چرا برا من رایگان نیست یا اگه هست چرا تو این لیست نیست ؟

old_snake1370
30-03-2012, 11:38
دوستان من نمی دونم شب ها که دانلود رایگانه چرا برا من رایگان نیست یا اگه هست چرا تو این لیست نیست ؟

این لیست چیز خاصی رو نشون نمیده. شما شب قبل از خواب بعد از اینکه آخرین استفاده رو کردید مودم رو ریستارت کنید ، دوباره صبح قبل از اینکه از اینترنت استفاده کنید مودم رو خاموش روشن کنید بعد برید لیست رو ببینید.

adcomputer
30-03-2012, 11:41

خوب این ساعتهایی که ثبت شده دقیقاً در ساعات رایگان نیست و بنابرین مقدار استفاده در ساعات غیر رایگان هم در آن محاسبه شده. مثلاً از ساعت 11 دهم تا ساعت 6 یازدهم 138 مگابایت محاسبه شده که اگر دانلود رایگان میخواست حساب بشه باید خیلی بیشتر میشد.
البته ممکنه ساعتشون به مرور زمان جلو یا عقب بیوفته که ممکنه چند دقیقه رو حساب کنه.

emprator_kochak
30-03-2012, 11:50
خوب این ساعتهایی که ثبت شده دقیقاً در ساعات رایگان نیست و بنابرین مقدار استفاده در ساعات غیر رایگان هم در آن محاسبه شده. مثلاً از ساعت 11 دهم تا ساعت 6 یازدهم 138 مگابایت محاسبه شده که اگر دانلود رایگان میخواست حساب بشه باید خیلی بیشتر میشد.
البته ممکنه ساعتشون به مرور زمان جلو یا عقب بیوفته که ممکنه چند دقیقه رو حساب کنه.

ممنون

این شماره پشتیبانی مبین من هر وقت زنگ می زنم هنوز وصل نشده بوق مشغول می زنه نمیدونم چرا !!!

adcomputer
30-03-2012, 15:01
ممنون

این شماره پشتیبانی مبین من هر وقت زنگ می زنم هنوز وصل نشده بوق مشغول می زنه نمیدونم چرا !!!
معمولاً اگر هم وصل بشه باید خیلی منتظر بمانید و در اکثر موارد هم در صورتی که قطعی و... داشته باشید آن را به شما، مودم و سیستمتان نسبت میدهند و کار خاصی نمی‌کنند.

saeediranzad
30-03-2012, 15:25
سلام دوستان

من از چیزشکن cocoon که روی فایرفاکس سوار میشه استفاده میکنم.
برای بقیه مرورگرها هم از Your Freedom استفاده میکنم که البته این یکی فقط با سرعت بالا جواب میده.
اولی هم همیشه کار نمیکنه؛ ولی خیلی وقتها کار راه اندازه.

amin18n
30-03-2012, 16:32
با سلام
من اینترنت 512 مبین نت با محدودیت حجمی 20 گیگ یک ساله گرفتم.
می خواستم بدونم این محدودیت حجمی برای یک ماه است یا برای یک سال؟؟؟؟
با تشکر

saeediranzad
30-03-2012, 16:46
با سلام
من اینترنت 512 مبین نت با محدودیت حجمی 20 گیگ یک ساله گرفتم.
می خواستم بدونم این محدودیت حجمی برای یک ماه است یا برای یک سال؟؟؟؟
با تشکر

سلام
عزیز! برای یکسال ! خودت میگی یکساله گرفتم.
البته شبها که از 2 تا 8 صبح رایگانه؛ یعنی هرچی آپلود یا دانلود داشته باشی، حساب نمیشه.

fitness2008
30-03-2012, 18:32

imanparsa
30-03-2012, 23:46
سلام دوستان. سرعت دانلود سرویس 1مگ مبین نت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نوشته 1 به 4 یعنی 150 تا رو باید بده حداقل.

zzr_r
31-03-2012, 00:19
سلام دوستان. برای استفاده ساعت های رایگان 2 تا 8 حتما باید مودم قبلش یه بار خاموش روشن کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zzr_r
31-03-2012, 00:21
سلام دوستان. سرعت دانلود سرویس 1مگ مبین نت چنده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نوشته 1 به 4 یعنی 150 تا رو باید بده حداقل.
من 512 دارم سرعت دانلودم 100 هستش:26:

fitness2008
31-03-2012, 01:36

old_snake1370
31-03-2012, 09:05

مبین نت که یک مدل وای فای بیشتر نداره!

دوست عزیز چه جوری حساب کردین به 150 رسیدین؟ بیت رو تقیسم بر 8 میکنیم بایت به دست میاد که میشه 128 کیلوبایت. سرعت 1مگ مبین نت هم همین قدره.
فقط جدایدا 512 رو میاد روی 768 میبنده. بقیه طرح همون سرعت واقعیه.

سلام دوستان. برای استفاده ساعت های رایگان 2 تا 8 حتما باید مودم قبلش یه بار خاموش روشن کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خیر لزومی نداره. فقط 10 دقیقه دیرتر بزار دانلود رو شروع کنه یعنی 2:10

imanparsa
31-03-2012, 10:04
دوست عزیز چه جوری حساب کردین به 150 رسیدین؟ بیت رو تقیسم بر 8 میکنیم بایت به دست میاد که میشه 128 کیلوبایت. سرعت 1مگ مبین نت هم همین قدره.
فقط جدایدا 512 رو میاد روی 768 میبنده. بقیه طرح همون سرعت واقعیه.

عزیزم گفتم که حداقل 150 تا باید بده. وگرنه اگر واقعا 1024 رو بین 4 نفر تقسیم کنن 256 تایی در میاد. حالا من دست پایینه پایینش رو گرفتم 150 تا . اما شما میگید حتی 150 تا هم نمیده. پس این خیلی بده.
از اون طرف 512 رو روی 768 بسته و اینم از 1مگ.

delgarm2008
31-03-2012, 10:31
این هم سرعت بنده با سرویس 128 محدود مبین نت
اتصال با وایر لس به مودم
سیگنال مودم %100
سیگنال وایرلس %85
سرعت در دانلود منیجر = 33 کیلو بایت در ثانیه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

zzr_r
31-03-2012, 10:59
دیشب 2:05 گذاشتم دانلود 800mb دانلود کردم 400mb ازم کم کرده! چه جوریاس؟؟؟؟ :41:

fitness2008
31-03-2012, 11:51
جدیدآ دو مدل مودم wifi داره

malavan.ehsan
31-03-2012, 11:58
سلام
دوستان من دیروز رمز 192.168.1.1 مودمو عوض کردم الان هر کاری میکنم لاگ این نمیشه لطفا کمک کنید

fitness2008
31-03-2012, 16:00
دقت کن به زبان کیبوردت
ببین نکنه داری فارسی تایپ میکنی یا اینکه رمز رو فارسی گذاشتی

adcomputer
31-03-2012, 17:02
عزیزم گفتم که حداقل 150 تا باید بده. وگرنه اگر واقعا 1024 رو بین 4 نفر تقسیم کنن 256 تایی در میاد. حالا من دست پایینه پایینش رو گرفتم 150 تا . اما شما میگید حتی 150 تا هم نمیده. پس این خیلی بده.
از اون طرف 512 رو روی 768 بسته و اینم از 1مگ.
اصلاً حساب و کتاب اینطوری اشتباهه. سرویس یک مگابیت باید 128 کیلوبایت بده. 512 هم 64 کیلوبایت. یعنی باید بیت رو با تقسیم کردن به هشت تبدیل به بایت کنی و ربطی به ضریب اشتراک نداره. البته 512 رو روی سرعت بالاتری میبنده که این هم اصلا ربطی به ضریب اشتراک نداره.

emprator_kochak
31-03-2012, 21:03
دوستان سرعت نت من افتضاحه میره بالا میاد پایین صفر می شه خیلی بده
پشتیبانی هم همش برام بوق مشغول می زنه
مال شما اینطور نیست سرعت ؟

Bobby Sands
31-03-2012, 21:30
دوستان امکانش هست سرویسمون رو برگردونیم به حالت قبل؟ من قبلا B33 داشتم این ماه خر شدم کردمش B46 اما سرعتم هیچ تغییری نکرد!(منظورم حد اقل سرعته) اگر میشه که دیگه این دوره بیخودی 4 تومن پول اضافه ندم تازه 2 گیگ هم کمتر داره. همون B33 خیلی بهتر بود.

louxman
31-03-2012, 21:39
در حالت کلی بهترین سرویس مبین نت توی 512 کدومه ؟ که سرعتش و .. هم افت نداشته باشه من از 1 به چهار اینها سر در نمیارم فقط بگین بهترین کدومه :31:

*Forgotten*
01-04-2012, 07:57
با سلام
رفقا من دو تا مودم دارم هر دو ایندور
یکی سرویس 512 سه ماه مودمش هم مال یکسال پیش که 160 هزار تومن خریدم با 4 پورت برای 4 تا کامپیوتر که الان از این نمونه مبین نمیفروشه
و اون یکی 12 ماه سرعتش 1 مگ از این 110 هزارتومنی ها هست که توسایتش هم موجوده

مودم با 512 و 1 مگ رو باهم وصل کردم برای دان شبانه ولی سرعت 1 مگ واقعا افتضاح بود و پرش هم زیاد داره

من با 512 1500 مگ دان کردم
ولی با این بظاهر 1 مگ 500 مگ بزور دان کرده بود سرعت هم دیدم بین 33 تا 50 نوسان داشت چند بار دانلود رو قطع و دوباره ادامه دادم ولی بزور به 80 تا 90 میرسید

ولی مودمم با سرویس 512 تا 100 یا 120 هم میرسید

کسی نظری نداره

آنتن دهی هر دوشون هم فول بود

=CYBER=
01-04-2012, 09:10
سرویس 1 مگابیت ، دانلود شبانه 600 مگابایت :|

old_snake1370
01-04-2012, 09:31
با سلام
رفقا من دو تا مودم دارم هر دو ایندور
یکی سرویس 512 سه ماه مودمش هم مال یکسال پیش که 160 هزار تومن خریدم با 4 پورت برای 4 تا کامپیوتر که الان از این نمونه مبین نمیفروشه
و اون یکی 12 ماه سرعتش 1 مگ از این 110 هزارتومنی ها هست که توسایتش هم موجوده

مودم با 512 و 1 مگ رو باهم وصل کردم برای دان شبانه ولی سرعت 1 مگ واقعا افتضاح بود و پرش هم زیاد داره

من با 512 1500 مگ دان کردم
ولی با این بظاهر 1 مگ 500 مگ بزور دان کرده بود سرعت هم دیدم بین 33 تا 50 نوسان داشت چند بار دانلود رو قطع و دوباره ادامه دادم ولی بزور به 80 تا 90 میرسید

ولی مودمم با سرویس 512 تا 100 یا 120 هم میرسید

کسی نظری نداره

آنتن دهی هر دوشون هم فول بود

من از اسفند تا الآن اکثر شب ها دارم میزارم دانلود و خیلی راحت 2.5 گیگ رو دانلود میکنم. شاید تنها چیز بدردبخوری که مبین نت برای من داشته همین دانلود شبانه اش بوده!:31:
شاید شما ها یک فایل میزارید برای دانلود! من هر شب سه تا فایل میزارم هرکدوم هم 8تا کانکشن.
با یک فایل من امتحان کردم و به طرز فجیعی مقدار دانلود میاد پایین.
*من 1 مگ با ضریب 1 به 8 دارم.

*Forgotten*
01-04-2012, 11:34

منظورت چیه عزیز ؟؟
یعنی همین قدر فقط میتونی دانلود کنی؟؟

من تا همین اسفند با 1 مگ 3000 مگ رو در دانلود شبانه رکورد زدم

من از اسفند تا الآن اکثر شب ها دارم میزارم دانلود و خیلی راحت 2.5 گیگ رو دانلود میکنم. شاید تنها چیز بدردبخوری که مبین نت برای من داشته همین دانلود شبانه اش بوده!:31:
شاید شما ها یک فایل میزارید برای دانلود! من هر شب سه تا فایل میزارم هرکدوم هم 8تا کانکشن.
با یک فایل من امتحان کردم و به طرز فجیعی مقدار دانلود میاد پایین.
*من 1 مگ با ضریب 1 به 8 دارم.

منظورتون 1 به 4 هست دیگه

من تا اسفند با سرویس 1 مگ شبی 3 گیگ رو دانلود میکردم ولی از لینک ها مستقیم شده پولی

البته من چنتا لینک از سایت میهن دانلود برای برای دانلود شبانه دیشب استفاده کردم
فکر کنم همون تعداد کانکشنشون افتضاع بوده و کلا از لینک ها دان لود مجانی نباید انتظار بیشتر داشته باشید
در ضمن یک فایل چیه من 6 گیگ میزار رو دانلود تا ظرف 2 تا 3 روز آینده هر شب دانلدشون کنم

فکر کنم بدونم چی شده سایت مورد ذکر احتمال زیاد دانلودو محدود میکرده

*Forgotten*
01-04-2012, 11:44
در حالت کلی بهترین سرویس مبین نت توی 512 کدومه ؟ که سرعتش و .. هم افت نداشته باشه من از 1 به چهار اینها سر در نمیارم فقط بگین بهترین کدومه :31:

512 سه ماه با 1 به 4 من دارم ازش راضیم و محدودیتش هم 10 گیگ
فک کنم 50000 تومن قیمت سرویس

MehranVB
01-04-2012, 13:01
Firmware رو چطور میتونم آپدیت کنم؟

تاثیری روی مودم داره؟ مودم من مدل وایرلس (اونی که پایینش پهنتره) هست و الان خیلی قطعی داره. الان طوریه که یه نفر که تازه ثبت نام کرده بود و بهش مودم وایرلس (اونی که شبیه کتابه!) داده بودن راحت وصل میشد، اما من توی همون نقطه نتونستم وصل شم!
در کل الان خیلی قطعی دارم، مثلاً چهار روز اول عید همش قطع بود!

louxman
01-04-2012, 15:13
اینجا گفتین که معمولا یکم بالاتر میبندن سرویس رو پس من که 128 گرفتم چرا سرعت دانلود از 16 بالاتر نمیره ؟

hajoo
01-04-2012, 16:22
از طرح جدیدش خبری نشده هنوز؟

maziarb
01-04-2012, 16:52
از طرح جدیدش خبری نشده هنوز؟

1یا 2گیگ کم کن. 3-4تومن بزار روش، طرح جدید میشه
:13:

adcomputer
01-04-2012, 17:39
اینجا گفتین که معمولا یکم بالاتر میبندن سرویس رو پس من که 128 گرفتم چرا سرعت دانلود از 16 بالاتر نمیره ؟
تا جایی که من میدونم فقط 512 رو بالاتر میبندند.

old_snake1370
01-04-2012, 20:13
منظورت چیه عزیز ؟؟
یعنی همین قدر فقط میتونی دانلود کنی؟؟

من تا همین اسفند با 1 مگ 3000 مگ رو در دانلود شبانه رکورد زدم

منظورتون 1 به 4 هست دیگه

من تا اسفند با سرویس 1 مگ شبی 3 گیگ رو دانلود میکردم ولی از لینک ها مستقیم شده پولی

البته من چنتا لینک از سایت میهن دانلود برای برای دانلود شبانه دیشب استفاده کردم
فکر کنم همون تعداد کانکشنشون افتضاع بوده و کلا از لینک ها دان لود مجانی نباید انتظار بیشتر داشته باشید
در ضمن یک فایل چیه من 6 گیگ میزار رو دانلود تا ظرف 2 تا 3 روز آینده هر شب دانلدشون کنم

فکر کنم بدونم چی شده سایت مورد ذکر احتمال زیاد دانلودو محدود میکرده
نه همون 1 به 8 . من 3-4 ماه پیش تمدید کردم 6 ماهه.
شما 512 داری 3 گیگ دانلود میکنی؟!
مگه سرعت دانلودت چه قدره؟

Tornado2800
01-04-2012, 20:15
e-care‌خرابه ببینیم چی به چیه

malavan.ehsan
01-04-2012, 22:23
دقت کن به زبان کیبوردت
ببین نکنه داری فارسی تایپ میکنی یا اینکه رمز رو فارسی گذاشتی
سلام
هر کاری کردم نشد لطفا یه نفر راهنمایی کنه بد جوری گیرم:11:

old_snake1370
01-04-2012, 23:06
سلام

اگه خیلی کنترل پنل مودم برات مهمه و هیچ طوری هم رمز یادت نمیاد باید فکتوری ریست کنی!
یه دکمه کوچک هست چند ثانیه نگه داری فکتوری ریست میشه. برای مودم های مختلف فرق میکنه که باید دفترچه راهنمای مودم رو نگاه کنی.
بعد از فکتوری ریست هم باید مودم رو دوباره کانفیگ کنی.

*Forgotten*
01-04-2012, 23:07
نه همون 1 به 8 . من 3-4 ماه پیش تمدید کردم 6 ماهه.
شما 512 داری 3 گیگ دانلود میکنی؟!
مگه سرعت دانلودت چه قدره؟

140 تا البته با لینک های premium

که میشه ساعتی 500 مگ و 6 ساعت میشه 3 گیگ

MehranVB
02-04-2012, 07:38

تاثیری روی مودم داره؟ مودم من مدل وایرلس (اونی که پایینش پهنتره) هست و الان خیلی قطعی داره. الان طوریه که یه نفر که تازه ثبت نام کرده بود و بهش مودم وایرلس (اونی که شبیه کتابه!) داده بودن راحت وصل میشد، اما من توی همون نقطه نتونستم وصل شم!

نبود؟؟!‌‌‌‌

jafarr
02-04-2012, 09:19
اقا من 512 داشتم و کم کم داره شارجش تموم میشه . میخام بدونم 1mb یا بالاتر داره ؟ اگه داره چی طوری خودم شارج کنم ؟ حوصله نمایندگی ندارم خدایی

adcomputer
02-04-2012, 11:48

green packet است؟ برای اون قدیمی ها firmware گذاشته بودن نه اینها. خیلی ها دارن استفاده میکنند. فکر نمیکنم مشکل با آپدیت firmware حل بشه.

---------- Post added at 12:48 PM ---------- Previous post was at 12:46 PM ----------

سلام
اگر صفحه میاد و پسورد رو اشتباه میزنید و یادتون نیست میتونید مودم رو ریست و دوباره تنظیم کنید.

adcomputer
02-04-2012, 11:54
اقا من 512 داشتم و کم کم داره شارجش تموم میشه . میخام بدونم 1mb یا بالاتر داره ؟ اگه داره چی طوری خودم شارج کنم ؟ حوصله نمایندگی ندارم خدایی
هزینه رو به حسابشون میریزی و قبل از این که طرح قبلی تموم بشه درخواست طرح جدید رو میدی تا دوباره قبلی تمدید نشه.
تعرفه‌ها هم در سایتشون هست.
مثلاً اگر 1024 8 گیگابایت بخواید 40000 + 4% مالیات که میشه 41600 میریزی به حسابشان.

technokhafan
02-04-2012, 13:17
سلام.
چند تا سوال داشتم.
تا چقدر فاصله از دکل خوب جواب میده برای آنتن داخلی؟
توی حرکت کردن هم جواب میده؟
اگه مثلا یه تپه یا کوهی سر راه باشه بازم جواب میده؟
راهی برای تقویت سیگنال هست؟

adcomputer
02-04-2012, 13:48
سلام.
چند تا سوال داشتم.
تا چقدر فاصله از دکل خوب جواب میده برای آنتن داخلی؟
اگه مثلا یه تپه یا کوهی سر راه باشه بازم جواب میده؟
راهی برای تقویت سیگنال هست؟
فاصله مهم نیست. میزان سیگنال مودم و قطع و وصل نشدن است. پینگ را هم باید توجه کنید که به صورت غیر طبیعی بالا نباشد. (مثلا 1000 نباشد). من با RSSI -85 مشکلی نداشتم. CINR هم بالای 15 باشد بهتر است.

reza2kn
02-04-2012, 14:40
سلام به همه دوستان عزیز :40:
من دنبال یه اینترنت نسبتا ارزون و بی دردسر تو شیراز هستم که ترجیحا قابل حمل هم باشه. زیاد هم دانلود ندارم.
تو بعضی جاها از وایمکس مبین نت حرف های خیلی بدی زدن که کلاه بردار هستن و سرویس ها به درد نمی خورن و پشتیبانی اصلا وجود نداره و ... بعضی جاها تعریف کردن. در مورد وایمکس ایرانسل هم دقیقا همینطور.
میخواستم بدونم این طرح یک ساله 200 تومن با مودم جیبی مبین نت می ارزه؟ طرح بهتری هست که خودم یه مودم USB کوچیک بگیرم و با اون استفاده کنم و بیشتر به صرفه باشه؟ قیمت این مودم های USB کوچیک رو کسی داره؟
ایرانسل هم گویا طرح اینترنت نامحدود ماهیانش رو که 10 تومن بود برداشته دیگه و نمیشه از اون هم استفاده کرد.
ممنون.
موفق باشید :11:

erf45
02-04-2012, 14:55
سلام
من می خوام وایمکس مبین نت بگیرم که بتونم با گوشی موبایلم از اینترنت استفاده کنم . آیا از gprs کیفیت سرویسش بهتره ؟
چه مودمی بگیرم ؟ وقتی میان مودم در محل من نصب کنن نیازی به کامپیوتر که نیست ؟ بعد از وصل شدن اینترنت با چند تا دستگاه می شه بهش وصل شد مثلا با دو تا گوشی از اینترنتش همزمان استفاده کرد ؟ مرسی

New-P30world
02-04-2012, 15:04
سلام به همه دوستان عزیز :40:
من دنبال یه اینترنت نسبتا ارزون و بی دردسر تو شیراز هستم که ترجیحا قابل حمل هم باشه. زیاد هم دانلود ندارم.
تو بعضی جاها از وایمکس مبین نت حرف های خیلی بدی زدن که کلاه بردار هستن و سرویس ها به درد نمی خورن و پشتیبانی اصلا وجود نداره و ... بعضی جاها تعریف کردن. در مورد وایمکس ایرانسل هم دقیقا همینطور.
میخواستم بدونم این طرح یک ساله 200 تومن با مودم جیبی مبین نت می ارزه؟ طرح بهتری هست که خودم یه مودم USB کوچیک بگیرم و با اون استفاده کنم و بیشتر به صرفه باشه؟ قیمت این مودم های USB کوچیک رو کسی داره؟
ایرانسل هم گویا طرح اینترنت نامحدود ماهیانش رو که 10 تومن بود برداشته دیگه و نمیشه از اون هم استفاده کرد.
ممنون.
موفق باشید :11:

سلام

مودم usb که سیم کارت میخوره پس میشه gprs و دیگه وایمکس و اینترنت پر سرعت و... نیست.. :13:

قبلا همینجا تبلیغش بود نزدیک 70 - 80 تومن، کلا واسه جنس خوبش ااای 100 بزار کنار..

آهان ایناهاش! البته نوشته موجود نیست!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

خوش باشید/ :8:

technokhafan
02-04-2012, 15:04
فاصله مهم نیست. میزان سیگنال مودم و قطع و وصل نشدن است. پینگ را هم باید توجه کنید که به صورت غیر طبیعی بالا نباشد. (مثلا 1000 نباشد). من با RSSI -85 مشکلی نداشتم. CINR هم بالای 15 باشد بهتر است.
منظورم همون کیفیت بود به چه عواملی بستگی داره و اگه میشه به بقیه سوال هام هم پاسخ بدید.
ممنون.

New-P30world
02-04-2012, 15:08
سلام
من می خوام وایمکس مبین نت بگیرم که بتونم با گوشی موبایلم از اینترنت استفاده کنم . آیا از gprs کیفیت سرویسش بهتره ؟
چه مودمی بگیرم ؟ وقتی میان مودم در محل من نصب کنن نیازی به کامپیوتر که نیست ؟ بعد از وصل شدن اینترنت با چند تا دستگاه می شه بهش وصل شد مثلا با دو تا گوشی از اینترنتش همزمان استفاده کرد ؟ مرسی

سلام

هزینه کنی وایمکس بگیری که بعد با گوشی ازش استفاده کنی.. :13:

نظر شخصی من :

وایمکس، مناسب برای لب تاب و تبلت.. (البته قابل حمل بودن این دو دستگاه مد نظرم هست)

خوش باشید/ :8:

reza2kn
02-04-2012, 15:26
سلام

مودم usb که سیم کارت میخوره پس میشه gprs و دیگه وایمکس و اینترنت پر سرعت و... نیست.. :13:

قبلا همینجا تبلیغش بود نزدیک 70 - 80 تومن، کلا واسه جنس خوبش ااای 100 بزار کنار..

آهان ایناهاش! البته نوشته موجود نیست!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدخوش باشید/ :8:
نه دوست عزیز
منظورم مودم وایمکس کوچیک بود!
یه چیزی مثل مودم وایمکس ایرانسل که شبیه فلش هست...

موفق باشید:11:

ساحل 1
02-04-2012, 15:36
چرا نمیشه وارد ecare شد؟ ارورر میده.چند روزه میخوام برم مصرفمو ببینم نمیشه نه با اکسپلورر نه با فایر فاکس

emprator_kochak
02-04-2012, 16:05
سرعتم که خیلی پایین بود و هست با تلفن ثابت هرچی زنگ میزدم مشغول می زد تا با همراه زدم و بعد کلی برسی و 15 دقیقه مکالمه طرف می گه طبق قوانین مبین برا 512 باید بین 17 تا 64 k بده و من عملاً کاری براتون نمی تونم بکنم یعنی کشک

به دوستانی که قصد خرید وایمکس دارن توسیه می کنم فکرشم نکنن فقط 10 روز اول رو بتون حال می ده

یه سوال :
مودم green packet با این مودم کتابی فرقشون چیه ؟ کدومش جدیدتره ؟

می خوام ببینم اگه مشکلم از مودم هست برم تعویض کنم ؟

reza2kn
02-04-2012, 16:13
حالا از دوستانی که تو شیراز از مبین نت استفاده میکنن ، ازش راضی هستن؟

موفق باشید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

imanparsa
02-04-2012, 17:41
سرویس 1مگ مبین نت توی اهواز سرعتش چطوره ؟؟؟؟؟ شبها با چه سرعتی دانلود میکنه ؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن

alimail3248
02-04-2012, 19:08
چرا نمیشه وارد ecare شد؟ ارورر میده.چند روزه میخوام برم مصرفمو ببینم نمیشه نه با اکسپلورر نه با فایر فاکس

سلام

دوست عزیز اولا از توی سایت مبین وارد کنترل حساب بشین چون لینکش تغییر کرده ثانیا فقط با اینترنت مبین نت باز میشه و با بقیه سرویس دهنده ها نمیشه واردش شد.

adcomputer
02-04-2012, 20:21
سرویس 1مگ مبین نت توی اهواز سرعتش چطوره ؟؟؟؟؟ شبها با چه سرعتی دانلود میکنه ؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن
شب ها سرعت فاجعه است و باید کلی دانلود همزمان بگذارید، تا شاید سرعت قابل قبولی داد.

adcomputer
02-04-2012, 20:44
سلام
چه مودمی بگیرم ؟
وقتی میان مودم در محل من نصب کنن نیازی به کامپیوتر که نیست ؟
بعد از وصل شدن اینترنت با چند تا دستگاه می شه بهش وصل شد مثلا با دو تا گوشی از اینترنتش همزمان استفاده کرد ؟ مرسی

- کیفیتش خوب نیست. اما معمولاً از GPRS بهتر است.
- مودم وای‌فای 110 تومنی.
- بهشون بگو شاید همانجا مودم رو تنظیم کردن بهت دادن.
- با خیلی بیشتر از دو تا دستگاه میشه وصل شد.

---------- Post added at 09:44 PM ---------- Previous post was at 09:44 PM ----------

منظورم همون کیفیت بود به چه عواملی بستگی داره و اگه میشه به بقیه سوال هام هم پاسخ بدید.
ممنون.

راهی برای تقویت سیگنال هست؟ - شاید کار بکنه اما در هنگام وصل شدن به BTS های جدید قطع و وصل خواهد شد.
- امواج وای‌فای مودم را می‌شود اما وایمکس را فکر نکنم به این راحتی بشود.

adcomputer
02-04-2012, 21:05
مودم green packet با این مودم کتابی فرقشون چیه ؟ کدومش جدیدتره ؟

می خوام ببینم اگه مشکلم از مودم هست برم تعویض کنم ؟
اگر منظورتون فرق بین مودم‌های موسوم به وای‌فای و مودم جیبی است که در کل وای‌فای بهتره و مزیت مودم جیبی فقط همان جیبی بودنش است.

erf45
02-04-2012, 21:22
مرسی adcomputer ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه سوال دیگه اگه بخوام از 128 ارتقا بدم به 512 باید مودم عوض بشه ؟ و دردسر زیاد داره یا راحته ؟

malavan.ehsan
02-04-2012, 21:33
اگه خیلی کنترل پنل مودم برات مهمه و هیچ طوری هم رمز یادت نمیاد باید فکتوری ریست کنی!
یه دکمه کوچک هست چند ثانیه نگه داری فکتوری ریست میشه. برای مودم های مختلف فرق میکنه که باید دفترچه راهنمای مودم رو نگاه کنی.
بعد از فکتوری ریست هم باید مودم رو دوباره کانفیگ کنی.
سلام
مودمم از مدل Bm632 هست لطفا راهنمایی کنید که چطور ریستش کنم مشکلی برای کانفیگ ندارم چون یاد گرفتم

ata.royalfalcon
02-04-2012, 21:44
یه سوال دیگه اگه بخوام از 128 ارتقا بدم به 512 باید مودم عوض بشه ؟

نه نیازی به تعویض مودم نیست .

و دردسر زیاد داره یا راحته ؟
بستگی داره شرکت مبین نت تا چه حد همکاری کنه . چون سرعتهای بالاتر از 128 رو به هر کسی نمیدن مگر اینکه شرکت داشته باشید یا معرفینامه ای فراهم کنید .

vahidmir2000
02-04-2012, 21:59
یه سوال دیگه اگه بخوام از 128 ارتقا بدم به 512 باید مودم عوض بشه ؟ و دردسر زیاد داره یا راحته ؟

زیاد سخت نیست. به یکی از نمایندگی ها بروید و یک نامه ی شرکتی یا یک کارت دانشجویی ببرید و همانروز معمولا ارتقاع صورت میگیره چون کار پیچیده ای نیست.

delgarm2008
02-04-2012, 22:08
اینترنت الان زیاد قطعی داره صفحه کاربری مبین نت هم باز نمیشه ؟؟

old_snake1370
02-04-2012, 23:17
سلام
مودمم از مدل Bm632 هست لطفا راهنمایی کنید که چطور ریستش کنم مشکلی برای کانفیگ ندارم چون یاد گرفتم

از این کله قندیاست؟
یه دکمه کوچک روی مودم هست که باید با خودکار یا چیز دیگه ای فشارش بدی.
اگر یک بار فشار بدی مودم فقط ریستارت میشه ولی اگه چند ثانیه (فکر کنم 10 ثانیه) نگه داری مودم بر میگرده به تنظیمات کارخانه.
توی دفترچه مودم دقیق نوشته باید چه کار کرد.

imanparsa
03-04-2012, 00:36
شب ها سرعت فاجعه است و باید کلی دانلود همزمان بگذارید، تا شاید سرعت قابل قبولی داد.

توی شب با چند نا دانلود همزمان به چه سرعتی میرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟
توی روز چطوره ؟؟؟؟؟

emprator_kochak
03-04-2012, 06:07
اگر منظورتون فرق بین مودم‌های موسوم به وای‌فای و مودم جیبی است که در کل وای‌فای بهتره و مزیت مودم جیبی فقط همان جیبی بودنش است.

منظورم این دوتا مودم هستش

green pack یا dx-350

bm-632

jafarr
03-04-2012, 08:23
هزینه رو به حسابشون میریزی و قبل از این که طرح قبلی تموم بشه درخواست طرح جدید رو میدی تا دوباره قبلی تمدید نشه.
تعرفه‌ها هم در سایتشون هست.
مثلاً اگر 1024 8 گیگابایت بخواید 40000 + 4% مالیات که میشه 41600 میریزی به حسابشان.

اینجا که 1mb فقط یه ماه داره . کسی از دوستان نمیدونه چه طور میشه مثلا 3 ماه 1mb گرفت با حجم 8gb مثلا

old_snake1370
03-04-2012, 08:33
من همیشه شب قبل خواب و صبح بعد از این که از خواب بیدار میشم مودم رو ریستارت میکنم. اوایل فکر میکردم چون برادرم زودتر از من بیدار میشه از اینترنت استفاده میکنه الان فهمیدم که داره الکی از حساب کم میکنه!
دوستان یه چک بکنند دانلود شبانه داره 60-70 مگ از حساب کم میکنه! تازه من 2:10 میزارم دانلود. یعنی کسی 2 بزاره 120 مگ از حسابش میپره!

h.yazdani67
03-04-2012, 09:40
این مبین نت هم که شده سرطان جون من! از بس حرص خوردم از دستش با این قطعیاش و نامردیاش دارم کچل میشم.

همین مونده بود بشه مثل صبا نت و پارس آنلاین و شبها سرعت دانلودشو ببنده که این کار رو هم کرد ! خیلی کیفیت سرویسش خوبه این رو هم بهش باید اضافه کرد که دیگه شبها سرعت دانلود کامل نداریم، مگر دانلود 3 فایل همزمان (برای 1 مگ) . البته همینشم کم کم یکاری میکنند که با دانلود همزمان هم سرعت بسته بشه روی 20-30 .

*Forgotten*
03-04-2012, 10:28
متاسفانه من از طرف خودم اعلام میکنم مبین نت رسما سال 1391 هجری شمسی رو با د-زدی شروع کرد مبارکا مبارکا!!

فعلا د-زدی که من دیدم دزدی سرعت هست, نسبت به adsl ها که د-زدی حجمی میکنند وضعش بهتره

البته این د-زدی از 2 تا 8 صبح صورت میگیره که من در اکانت 12 ماهه با سرعت 1024 شاهدش هستم که دقیقا سرعت در این ساعات نصف میرسه و میشه مثل یک سرویس 512 که من از خواب چند شبی زدم و مچ ایشون رو گرفتم

البته من روزانه رو بررسی نکردم زیاد ولی یه 10 دقیقه در ساعت 9 صبح امتحان کردم دیدم سرعت رو 140 ثبات خوبی داره
ولی چه فایده این گیگ های نازنین فدا میشن

من نمیدونم چرا سر به د-زدی میزنن خوب قیمتاشونو بالا ببرن نه اینکه د-زدی بکنند با ملت عین کف دست باشن

ما که هارد 50 تومنی رو الان 200 میخریم خوب اینم روش حالا این د-زدی از اینترنت چه کاریه قیمتاشونو بالا ببرن و این همه مردم رو اذیت نکنن

خا-ک بر سر-شون

hitman908
03-04-2012, 10:30
سلام دوستان لطفا راهنمایی بفرمایید
امروز صبح یه پیامک اومد از طرف مبین نت زنگ زدم گفت وایمکس یکساله سرعت 512 با 20 گیگ دانلود و مودم قابل حمل رایگان 210 هزار تومن
نظرتون چیه بگیرم در حال حاضر 256 مخابرات دارم

hesam,sh
03-04-2012, 10:39
توی شب با چند نا دانلود همزمان به چه سرعتی میرسه ؟؟؟؟؟؟؟؟
توی روز چطوره ؟؟؟؟؟

چه روز و چه شب افتضاحه در حد ....:2:
واقعا خسته شدم از مبین ، نه به درد دانلود میخوره نه وبگردی

---------- Post added at 11:39 AM ---------- Previous post was at 11:35 AM ----------

امروز صبح یه پیامک اومد از طرف مبین نت زنگ زدم گفت وایمکس یکساله سرعت 512 با 20 گیگ دانلود و مودم قابل حمل رایگان 210 هزار تومن

اگر میخوای مثل من خودتو گرفتار کنی ، آره حتما برو بگیر ، حتما هم یکساله بگیر که یک سال سرت با پشتیبانی گرم باشه !!
همون اینترنی که داری واقعا از 512 مبین بهتره ، چون من خودم جفتشونو دارم

hesam,sh
03-04-2012, 10:50
متاسفانه من از طرف خودم اعلام میکنم مبین نت رسما سال 1391 هجری شمسی رو با د-زدی شروع کرد مبارکا مبارکا!!

فعلا د-زدی که من دیدم دزدی سرعت هست, نسبت به adsl ها که د-زدی حجمی میکنند وضعش بهتره

البته این د-زدی از 2 تا 8 صبح صورت میگیره که من در اکانت 12 ماهه با سرعت 1024 شاهدش هستم که دقیقا سرعت در این ساعات نصف میرسه و میشه مثل یک سرویس 512 که من از خواب چند شبی زدم و مچ ایشون رو گرفتم

البته من روزانه رو بررسی نکردم زیاد ولی یه 10 دقیقه در ساعت 9 صبح امتحان کردم دیدم سرعت رو 140 ثبات خوبی داره

من نمیدونم چرا سر به د-زدی میزنن خوب قیمتاشونو بالا ببرن نه اینکه د-زدی بکنند با ملت عین کف دست باشن

ما که هارد 50 تومنی رو الان 200 میخریم خوب اینم روش حالا این د-زدی از اینترنت چه کاریه قیمتاشونو بالا ببرن و این همه مردم رو اذیت نکنن

خا-ک بر سر-شون

برو خدا رو شکر کن که شما سرعتت 1 مگابیت هست ، شب نصف میشه 512 !!
من چی بگم که سرویسم 512 هست و بدون اغراق سرعتم شبها میره زیر 1 کیلویایت !!
تازه در طول روز هم سرعتم اکثرا حدود 8 کیلوبایته !!
اینهمه گفتن قابلیت جابجایی داره ، عید بردمش شمال ، با اینکه سیگنال کامل بود ولی باور کن یا قطع بود یا سرعتم در حد 700 بایت بود !!! (یعنی زیر 1 کیلوبایت....یعنی 100 رحمت به دیال آپ !! ))

---------- Post added at 11:50 AM ---------- Previous post was at 11:49 AM ----------

اگر میخوای مثل من خودتو گرفتار کنی ، آره حتما برو بگیر ، حتما هم یکساله بگیر که یک سال سرت با پشتیبانی گرم باشه !!
همون اینترنی که داری واقعا از 512 مبین بهتره ، چون من خودم جفتشونو دارم

*Forgotten*
03-04-2012, 10:56

من فکر نکنم ایرانی ها زیاد بخان تو خیابون یه لپتاب دستشون باشه یا تو اتوبوس که طف خودش جا نمیشه چه برسه به لپتابش :31:

و یا تو مترو طرف استخوناش خورد میشه چه برسه به لپتاب ظریفش با صفحه نیم سانتی led یا دیدی لپتابت یهو از جلو چشات غیب شد:31:

همون برقی رو بخر بهتره هر جا هم رفتی بزن به برق خیالت هم راحت

hitman908
03-04-2012, 11:02
من فکر نکنم ایرانی ها زیاد بخان تو خیابون یه لپتاب دستشون باشه یا تو اتوبوس که طف خودش جا نمیشه چه برسه به لپتابش :31:

و یا تو مترو طرف استخوناش خورد میشه چه برسه به لپتاب ظریفش با صفحه نیم سانتی led یا دیدی لپتابت یهو از جلو چشات غیب شد:31:

همون برقی رو بخر بهتره هر جا هم رفتی بزن به برق خیالت هم راحت

ممنون
من آیپد دارم کمتر لب تاپ بیرون میبرم بنظرتون سرعتش برای آیپد یا همون تبلت مناسبه
یعنی جدا 512 میصرفه بابتش پول بدم
256 مخابرات که فقط خوبیش اینه محدودیت دانلود نداره
وگرنه سرعت که در حد فرقون

*Forgotten*
03-04-2012, 11:18
ممنون
من آیپد دارم کمتر لب تاپ بیرون میبرم بنظرتون سرعتش برای آیپد یا همون تبلت مناسبه

من از وضعیت سرعت جیبی ها خبر ندارم ولی من یه 512 با مودم معمولی دارم و ازش راضیم البته سرعتش حتی تا 100 هم میرسه

ولی روی 1024 جدیدا ادا بازی هاش شروع شده تو دانلود شبانه سرعت رو کم میکنه

ولی برای شما اگه مصرف بالایی ندارید خوبه

دیگه خودتون باید ببینید کدوم مناسبتره

adcomputer
03-04-2012, 11:25
اگر ADSL داری سمت وایمکس نیا و شرکت های دیگر رو امتحان کن.

hitman908
03-04-2012, 11:33
اگر ADSL داری سمت وایمکس نیا و شرکت های دیگر رو امتحان کن.

سلام دوست عزیز
والا حقیقتا میخواستم بین 3جی رایتل و وایمکس جیبی یکی انتخاب کنم که بیرون از خونه هم بتونم از اینترنت استفاده کنم
رایتل که ثبت نام تموم شد که هیچ
میمونه وایمکس جیبی ایرانسل و مبین نت که این قیمت مبین نت خیلی منو وسوسه کرده
حالا دوستان بیشتر راهنمایی کنند ممنون میشم

*Forgotten*
03-04-2012, 11:37

خا-ک بر سر-شون

من همیشه شب قبل خواب و صبح بعد از این که از خواب بیدار میشم مودم رو ریستارت میکنم. اوایل فکر میکردم چون برادرم زودتر از من بیدار میشه از اینترنت استفاده میکنه الان فهمیدم که داره الکی از حساب کم میکنه!
دوستان یه چک بکنند دانلود شبانه داره 60-70 مگ از حساب کم میکنه! تازه من 2:10 میزارم دانلود. یعنی کسی 2 بزاره 120 مگ از حسابش میپره!

فک نکنم فعلا تا این سطح هنوز رسیده باشه

ولی شما قبلش ساعت کامپیوتر رو حتما با time.ir تنظیم کن

آپدیت ویندوز خودکار ویندوز رو بزار روی never

و برنامه ای برای کنترل ترافیک مثل BWMeter نصب کن تا هر برنامه ای که به اینترنت وصل میشه ازت اجازه بگیره
که من فقط بعضی نرم افزار های خاص رو اجازه دادم بقیه رو اجازه نمیدم
الان که داشتم اینو مینوشتم یه فایل به نام dl32 همچین چیزی میخاست به اینترنت وصل بشه که خارجش کردم

من که تازگی ها چک کردم مبین نت نسبت به time.ir فقط 40 ثانیه جلوتره

در ضمن من قبلا که ساعت کامپیوتر رو جلو برده بودم همش بعد از مدتی میرف عقب
آخر سر رفتم تو تنظیمات ساعت اونجا که میگه تنظیم اتوماتیک با سرور رو غیرفعال کردم درست شد

بعد از این کارا باز هم ببین مشکلی داره اگه آره یه خبری بده
منم امشب دقیق چک میکنم ببینم چطوریاست

sourena
03-04-2012, 11:58
دوستان . من میخوام تو هفته آینده یه سفر برم شمال کشور (ماموریت کاری) . هتلی که اینا رزرو کردن ، اینترنت نداره!

سمت نوشهر هستش گویا!

نقشه مناطق تحت پوشش باز نشد برام متاسفانه! خواستم بدونم اونجا آنتن داریم مودم رو ببریم؟

hitman908
03-04-2012, 12:07
میگن مودم جیبیش زیاد تو شمال خوب جواب نمیده

sourena
03-04-2012, 12:12
جیبی نیست ! البته بستگی داره جیب آدم چقدر باشه :دی

ازین گنده هاست :دی

*Forgotten*
03-04-2012, 13:45
دوستانی که سرویس 1024 دارند و دانلود شبانه استفاده میکنند لطفا وضعیت سرعت از 2 تا 8 صبح رو اعلام کنند و دقیقا هر شب چقدر دانلود دارند؟؟؟

چون من قبلا تو اسفند ماه هر شب نزدیک 3 گیگ دانلود داشتم ولی الان شده 1800 مگابات سرعتم هم رو 70 میچرخه البته از ساعت 2 تا 8 صبح اینجوریه
اگه مشکل از سرویسم هست به پشتیبانی زنگ بزنم ؟؟
بقیه مشکلی ندارند؟

سرویس من 12 ماهه 9 گیگ سرعت 1024 هست

emprator_kochak
03-04-2012, 13:48
ممنون

سلام دوست عزیز
والا حقیقتا میخواستم بین 3جی رایتل و وایمکس جیبی یکی انتخاب کنم که بیرون از خونه هم بتونم از اینترنت استفاده کنم
رایتل که ثبت نام تموم شد که هیچ
میمونه وایمکس جیبی ایرانسل و مبین نت که این قیمت مبین نت خیلی منو وسوسه کرده
حالا دوستان بیشتر راهنمایی کنند ممنون میشم

از نظر ما که نگیری سنگین تری
حالا اگه می خوای بگیری سعی کن اول یکیو پیدا کنی تست کنی اگه خوب بود اون موقع اقدام کن

ساحل 1
03-04-2012, 14:18
دوستان . من میخوام تو هفته آینده یه سفر برم شمال کشور (ماموریت کاری) . هتلی که اینا رزرو کردن ، اینترنت نداره!

سمت نوشهر هستش گویا!

نقشه مناطق تحت پوشش باز نشد برام متاسفانه! خواستم بدونم اونجا آنتن داریم مودم رو ببریم؟

سلام.اتفاقا من میخواستم این مطلب رو بگم که دیدم شما هم سوال کردی.
تو عید من مودم رو بردم با خودم رویان ( قبل از نوشهر ) و در کمال ناباوری تونستم به اینترنت متصل بشم خیلی خوشحال شدم و اصلا باورم نمی شد چون جایی که ما بودیم تو نقشه مبین تقریبا فاقد پوشش بود.مبین نت سال 89 گفته بود که قراره نوروز 91 شمال کشور رو تحت پوشش قرار بده ولی من اصلا باورم نشده بود و واقعا همیشه فک می کردم شاید 10 سال دیگه اونجا بتونم به اینترنت پرسرعت وصل شم.درهرصورت اینقدر همه میان اینجا از مبین بد میگن این خوبیش رو هم باید گفت که اینکه میگه الان در 100 شهر ایران پوشش داره دروغ نیست و این کارش خیلی خوبه که بسرعت داره شهرهای دیگه رو هم پوشش میده
تبلیغاتشون هم که خیلی زیاد شده و هم تو تی وی هم تو شمال حتی کلی دارن تبلیغ میکنن و انگار تازه از خواب دارن بیدار میشن
البته اینم بگم من اونجا با یک انتن و نهایتا دو انتن میتونستم وصل بشم و خیلی اوقات هم قطع بود اما برای شروع امیدوارکننده بود و از بی اینترنتی همیشه خیلی بهتر بود:27:

Tornado2800
03-04-2012, 15:14

سعی کن در طبقه ی بالا باشی
و لب پنجره
منم مثل شما ماموریت میرم و جاهای که حتی تو نقشه نیست با ارتفاعات که میرم تو هتل انتن میگیرم

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

منظورم این دوتا مودم هستش

green pack یا dx-350

bm-632

چرا از مودم دومی جایی ندیدم بفروشن از نماینده ها ؟
دومی خروجی انتن داره من دیدم و این خوبه
ولی مال منم اولیه
قضیش چیه؟

matr!x_2008
03-04-2012, 15:16
سرویس 512 نامحدود رو چند میده؟ دانلود رایگان شبانه هم داره مبین نت؟ از ساعت چند؟

aliprince
03-04-2012, 15:20
تو عید من مودم رو بردم با خودم رویان ( قبل از نوشهر ) و در کمال ناباوری تونستم به اینترنت متصل بشم خیلی خوشحال شدم و اصلا باورم نمی شد چون جایی که ما بودیم تو نقشه مبین تقریبا فاقد پوشش بود.مبین نت سال 89 گفته بود که قراره نوروز 91 شمال کشور رو تحت پوشش قرار بده ولی من اصلا باورم نشده بود و واقعا همیشه فک می کردم شاید 10 سال دیگه اونجا بتونم به اینترنت پرسرعت وصل شم.درهرصورت اینقدر همه میان اینجا از مبین بد میگن این خوبیش رو هم باید گفت که اینکه میگه الان در 100 شهر ایران پوشش داره دروغ نیست و این کارش خیلی خوبه که بسرعت داره شهرهای دیگه رو هم پوشش میده
تبلیغاتشون هم که خیلی زیاد شده و هم تو تی وی هم تو شمال حتی کلی دارن تبلیغ میکنن و انگار تازه از خواب دارن بیدار میشن
البته اینم بگم من اونجا با یک انتن و نهایتا دو انتن میتونستم وصل بشم و خیلی اوقات هم قطع بود اما برای شروع امیدوارکننده بود و از بی اینترنتی همیشه خیلی بهتر بود:27:

دوست عزیز من در همین منطقه ای که شما میگی هستم و از اینترنت پر سرعت از طریق ADSL استفاده میکنم که هم از مبین ارزونتره هم پرسرعت تر هم پایدارتر

hitman908
03-04-2012, 15:52
بچه ها این اپراتوره گیجه منظور رومیزی نه جیبی 128
الان با این شرایط وایمکس یکساله سرعت 512 با 20 گیگ دانلود و مودم رومیزی 210 هزار تومن و 30 تومن شارژ فندکی

amin2000
03-04-2012, 15:59
سلام دوستان میخوام اینترنت نا محدود 128 کیلوبایت از مبین نت بگیرم لطفا نظر بدید که این 128 در چه حدی هست؟
از نظر قطع و وصل شدنش در چه حدی هست؟
سرعتش خوبه؟
ممنون.

ساحل 1
03-04-2012, 16:35
دوست عزیز من در همین منطقه ای که شما میگی هستم و از اینترنت پر سرعت از طریق ADSL استفاده میکنم که هم از مبین ارزونتره هم پرسرعت تر هم پایدارتر

بله میدونم که adsl هم اونجا داره ولی برای مسافرت که مثلا میخوای چند روز باشی یا ماموریت کاری وایمکس خوبه.میتونین بگین شما اونجا از چه adsl ای استفاده میکنید و چقدر هزینه میکنید؟

a.0611
03-04-2012, 16:58
دوستانی که سرویس 1024 دارند و دانلود شبانه استفاده میکنند لطفا وضعیت سرعت از 2 تا 8 صبح رو اعلام کنند و دقیقا هر شب چقدر دانلود دارند؟؟؟

چون من قبلا تو اسفند ماه هر شب نزدیک 3 گیگ دانلود داشتم ولی الان شده 1800 مگابات سرعتم هم رو 70 میچرخه البته از ساعت 2 تا 8 صبح اینجوریه
اگه مشکل از سرویسم هست به پشتیبانی زنگ بزنم ؟؟
بقیه مشکلی ندارند؟

سرویس من 12 ماهه 9 گیگ سرعت 1024 هست

دوست عزیز من با سرعت 1میگ (سرویس اسمی 128:31: ) دارم شبانه 2.5 تا 3 گیگ دان میکنم... سرعتم هم بین 130 تا 160 در گردشه...

sourena
03-04-2012, 17:07

دمت گرم . همین هم امیدوار کنندست :10:
شبی 10 دقیقه بتونیم اعلام زنده بودن بکنیم توی دنیای مجازی کافیه برامون :8:

البته گوشی موبالم هم EDGE داره ....

erf45
03-04-2012, 17:11
سلام دوستان میخوام اینترنت نا محدود 128 کیلوبایت از مبین نت بگیرم لطفا نظر بدید که این 128 در چه حدی هست؟
سرعتش خوبه؟
ممنون.
لطفا اینو جواب بدید سوال من هم هست . سرعت دانلود توی روز و ساعات اداری چقدره با این سرویس ؟

louxman
03-04-2012, 17:32
سرعتش خوبه؟
ممنون.
من 128 20 گیگ 3 ماهه دارم دارم استفاده می کنم سرعت دانلود 16 افت ندارم شبانه هم همون 16 رو دارم دانلود می کنم

hitman908
03-04-2012, 17:52
بچه هاذخدا خواست (البته اونم خانوم اپراتوری هم کمک کرد:31:)ما هم به جمع مبین نت دارها بپیوندیم
512 با 20 گیگ ترافیک یکساله 210 تومن با مودم رومیزی رایگان

imanparsa
03-04-2012, 18:01
سلام
دوستان پنج شنبه شب ها از ساعت 2 بامداد جمعه تا ساعت 2 ظهر جمعه ترافیک مصرفی رایگانه ؟؟؟؟؟؟؟؟
یک جایی خوندم اینطوری نوشته بود!

imanparsa
03-04-2012, 18:06
بچه هاذخدا خواست (البته اونم خانوم اپراتوری هم کمک کرد:31:)ما هم به جمع مبین نت دارها بپیوندیم
512 با 20 گیگ ترافیک یکساله 210 تومن با مودم رومیزی رایگان

سلام.
سرعت دانلود شما چنده ؟؟؟؟؟؟ از کدوم شهر؟

old_snake1370
03-04-2012, 18:06
فک نکنم فعلا تا این سطح هنوز رسیده باشه

ولی شما قبلش ساعت کامپیوتر رو حتما با time.ir تنظیم کن

آپدیت ویندوز خودکار ویندوز رو بزار روی never

و برنامه ای برای کنترل ترافیک مثل BWMeter نصب کن تا هر برنامه ای که به اینترنت وصل میشه ازت اجازه بگیره
که من فقط بعضی نرم افزار های خاص رو اجازه دادم بقیه رو اجازه نمیدم
الان که داشتم اینو مینوشتم یه فایل به نام dl32 همچین چیزی میخاست به اینترنت وصل بشه که خارجش کردم

من که تازگی ها چک کردم مبین نت نسبت به time.ir فقط 40 ثانیه جلوتره

در ضمن من قبلا که ساعت کامپیوتر رو جلو برده بودم همش بعد از مدتی میرف عقب
آخر سر رفتم تو تنظیمات ساعت اونجا که میگه تنظیم اتوماتیک با سرور رو غیرفعال کردم درست شد

بعد از این کارا باز هم ببین مشکلی داره اگه آره یه خبری بده
منم امشب دقیق چک میکنم ببینم چطوریاست

ساعتم که مشکلی نداره خودش با ساعت اتمی سینک میشه.
توی خود ecare زده از ساعت 12 شب تا 8:30 صبح 65 مگ استفاده شده. در ضمن من کامپیوتر رو خاموش میکنم خودش اتوماتیک ساعت 2:07 روشن میشه و سر ساعت 8 هم خاموش میشه. یعنی ساعت های غیر رایگان pc کلا خاموشه. پس نمتیتونه دلیلش آپدیت ویندوز و ... باشه.
به تنها چیزی که من شک دارم همسایمونه! یه پیرمرده که از اینترنت من استفاده میکنه فقط ایمیل هاش رو چک می کنه و تا بحال هم استفاده آنچنانی نداشته بنده خدا.
کلا این برنامه قبلا هم بوده و تا الان مشکلی نداشتم ولی اینکه 2 روز پشت سرهم دقیقا 65 مگ از من کم کرده خیلی عجیبه!
شما هم اگه تونستی امشب یه تست کن. اگه مطمئن بشم داره دزدی میکنه دهنشو سرویس میکنم فردا!

hitman908
03-04-2012, 18:17
سلام.
سرعت دانلود شما چنده ؟؟؟؟؟؟ از کدوم شهر؟

تهران
والا هنوز که نصب نکرده قراره بیاد حالا بنظر شما خوبه یا سرم کلاه رفت؟

vahidmir2000
03-04-2012, 20:28
من از چیزشکن cocoon که روی فایرفاکس سوار میشه استفاده میکنم.

سعیدجان مرسی، پیشنهاد میکنم همه ی دوستان این افزونه ی فایرفاکس رو امتحان کنن. به نسبت اولترا سرعتش بالاتره و قطعی اش کمتر.

*Forgotten*
03-04-2012, 20:46
دوست عزیز من با سرعت 1میگ (سرویس اسمی 128:31: ) دارم شبانه 2.5 تا 3 گیگ دان میکنم... سرعتم هم بین 130 تا 160 در گردشه...

شما اسم سرویستون چیه ؟
در ضمن شما از چه لینک هایی دانلود میکنید منظورم استفاده از لیچر ها برای مستقیم کردن سرویس ها؟؟

چون من فعلا از سایت های ایرانی دانلود میکنم یک مدتی هست

hitman908
03-04-2012, 20:53
سعیدجان مرسی، پیشنهاد میکنم همه ی دوستان این افزونه ی فایرفاکس رو امتحان کنن. به نسبت اولترا سرعتش بالاتره و قطعی اش کمتر.

لطفا لینک دانلودشو بزار

omidrasool
03-04-2012, 20:55
دوستان من چند روزه میخوام برم تو کنترل حساب ولی اصلا باز نمیکنه.
من شارژم تموم شده و با dialup میرم.
برای شما هم همین طوره.

imanparsa
03-04-2012, 21:16
دوستان اگر ممکنه یک عکس از صفحه فرکانس کنسول مودمتون بزارید . من مودمم ایرانسله میخوام فرکانس های موبین نت رو بدم بهش
اینم صفحه فرکانس های کنسول مودمم

a.0611
03-04-2012, 21:31
شما اسم سرویستون چیه ؟
در ضمن شما از چه لینک هایی دانلود میکنید منظورم استفاده از لیچر ها برای مستقیم کردن سرویس ها؟؟

چون من فعلا از سایت های ایرانی دانلود میکنم یک مدتی هست

عزیز من هم از سایت های ایرانی دان میکنم و از سایت خاص و یا لینک خاصی استفاده نمیکنم...
راستی اسم دقیق سرویسم رو اگه بخوای اینجور که تو ecar زده :

imanparsa
03-04-2012, 22:01
دوستان اگر ممکنه یک عکس از صفحه فرکانس کنسول مودمتون بزارید . من مودمم ایرانسله میخوام فرکانس های موبین نت رو بدم بهش

aliprince
03-04-2012, 22:10

دوست عزیز تغییر فرکانس به تنهایی کافی نیست، هم باید فایل سرتیفیکیت مودم رو داشته باشید هم نشانی مک مودم روی شبکه مبین تنظیم شده باشه.

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

تهران
والا هنوز که نصب نکرده قراره بیاد حالا بنظر شما خوبه یا سرم کلاه رفت؟
به نظر من آره. من یک ساله یک مگ دارم و اصلا اصلا اصلا راضی نیستم نه سیستم کنترل حساب اینترنتیش درست حسابیه نه پرداخت آنلاینش. اگر فرصت پس دادن داری پس بده.
معلوم نیست چه نرم افزاری برای مدیریت اکانت ها استفاده کردن، احتمالا از تو لپ لپ درآوردن

hitman908
03-04-2012, 22:17
دوست عزیز تغییر فرکانس به تنهایی کافی نیست، هم باید فایل سرتیفیکیت مودم رو داشته باشید هم نشانی مک مودم روی شبکه مبین تنظیم شده باشه.

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

به نظر من آره. من یک ساله یک مگ دارم و اصلا اصلا اصلا راضی نیستم نه سیستم کنترل حساب اینترنتیش درست حسابیه نه پرداخت آنلاینش. اگر فرصت پس دادن داری پس بده.
معلوم نیست چه نرم افزاری برای مدیریت اکانت ها استفاده کردن، احتمالا از تو لپ لپ درآوردن

خب آخه چی بگیرم اونطرف دنبال 4جی ما تو این اینترنت ذغالی دست پا میزنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نظرتون راجع به ایرانسل چیه؟

vahidmir2000
03-04-2012, 22:47
لطفا لینک دانلودشو بزار

دوست من در قسمت ADD-on برنامه ی فایر فاکس کلمه ی cocoon رو سرچ کنید ، این افزونه رو بهتون میده و بعد نصبش کنید.

vahidmir2000
03-04-2012, 22:57
خب آخه چی بگیرم اونطرف دنبال 4جی ما تو این اینترنت ذغالی دست پا میزنیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرچیزی غیر از مبین بگیری کمتر اعصابت خورد میشه.

aliprince
03-04-2012, 23:03

من ایرانسل هم دارم و خیلی با کیفیت تر و با ثبات تر از مبین هست اما فکر نمیکنم مودم مبین نت رو قبول کنن باید زنگ بزنین ازشون بپرسین.
اما اگر تهران هستید و یک سرویس با کیفیت میخواین که پشتیبانی واقعی داشته باشه، داتک رو پیشنهاد میکنم که مودمتون رو ببرین شرکت همون لحظه به رایگان تبدیل میکنن و اکانت فعال رو هم همون موقع تحویل میدن

hitman908
03-04-2012, 23:17
هرچیزی غیر از مبین بگیری کمتر اعصابت خورد میشه.

پس واستم رایتل بیاد ببنیم اون چی
راستی این مودم مبین نت بیرون میبرید چطوره مخصوصا تو ماشین گفت شارژ فندکی داره ....

emprator_kochak
04-04-2012, 00:42
دوست من در قسمت ADD-on برنامه ی فایر فاکس کلمه ی cocoon رو سرچ کنید ، این افزونه رو بهتون میده و بعد نصبش کنید.

aligsm
04-04-2012, 04:47

Tornado2800
04-04-2012, 12:25
وایمکس قطع شد مبین نت

vahidmir2000
04-04-2012, 12:58
وایمکس قطع شد مبین نت

طبیعیه، خودش وصل میشه

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:56 PM ----------

پس واستم رایتل بیاد ببنیم اون چی
راستی این مودم مبین نت بیرون میبرید چطوره مخصوصا تو ماشین گفت شارژ فندکی داره ....

دوست من اگر منتظر رایتل میخوای بمونی همین مبین رو بگیر. چون رایتل که هنوز کاملا رو هواست و تازه در بهترین حالت یه چیزی میشه تو مایه های GPRS ایرانسل که باز هم ثباتش از وایمکس -حتی همین مبین- کمتره.

zzr_r
04-04-2012, 14:32
توی خود ecare زده از ساعت 12 شب تا 8:30 صبح 65 مگ استفاده شده.
مگه توی ecare ریز مصرف میزنه؟؟؟ اگه میزنه میشه بگید تو کدوم منوشه!!!!! :18:

nitro
04-04-2012, 15:22
بچه های من توی یکی از نمایندگی های مبین نت کار میکنم (شهر کرج)
اگر سوالی یود در خدمتم

h.yazdani67
04-04-2012, 15:27
دوستم زنگ زده به مبین نت میگه که شبا سرعت من میاد پایین، کارشناس مفت خور مبین نت هم بهش گفته که:

چه سرویسی دارید؟
دوستم: 1 مگ.
مفت خور: خوب شما باید یک مگ رو تقسیم بر 8 کنید ، میشه چند؟
دوستم: میشه 128.
مفت خور: حالا 128 رو تقسیم بر 8 کن باز دوباره میشه چند؟
دوستم: میشه 16 .
مفت خور: خوب، سرعت شما از 16 پایین تر هم میاد؟
دوستم : نه!
مفت خور: خوب پس شما هیچ مشکلی ندارید، خدانگهدار.
--------------------------------------------------------------
یکی نیست بگه چی شد؟ یک مرتبه قانون مند شدید ؟ چرا تا همین 20 روز پیش این مشکلا نبود؟ دزدی جدیده دیگه.
خلاصه که مبین نت در کنار همه نامردیهاش محدود کردن سرعت دانلود شبانه را هم بهش اضافه کرد. جالبه من نفر 128 ای بودم که از مبین نت همون هفته اول سرویس گرفتم. 1 سال و نیم پیش . خدا شاهده اولاش هم تعرفه هاش هم سرعت دانلودش و هم ساعات رایگانش عالی بود. یادش بخیر 512 با حجم 20 گیگ میگرفتیم 40 تومن ، شبا افت سرعت نداشتیم و جمعه ها کلا رایگان بود!
راهی که این شرکت در بر گرفته : اول مردم رو گول میزنیم ، 1 سالی بهشون حال میدیم و یک عالمه مشتری جمع میکنیم و بعد که اسمی در کردیم حسابی میتازونیم. این 1 سالی رو هم که بهشون حال دادیم بجاش زجرشون میدیم.
یه موقعی همه میگفتن ایرانسل فلان و .. الان میبینیم که هرجا میریم خونه دوست ، آشنا و .. میگن" ایرانسل عالیه! ما که راضی هستیم." مبین نت فقط یاد گرفته گرون کنه، سرعت کاهش بده و ساعات رایگانشو برداره. همین روند رو ادامه بده شک نکن راحت میتونی جیب خودتو با این پولای حروم پر کنی.

Tornado2800
04-04-2012, 16:20
بچه های من توی یکی از نمایندگی های مبین نت کار میکنم (شهر کرج)
اگر سوالی یود در خدمتم

سلام
سوالی بود من دارم از طرح 1 مگ 40 گیگ برج 7 استفاده میکنم با قیمت ؟= 57800 !‌ و الا شده 90 تومان !‌ولی برای من تا زمانی که تمدید کنم همون قیمت قبلی هستش
اگه ماه اینده شارژش نکنم !‌و 3 ماه اینده بخوام شارژش کنم ٰ‌ با همون قیمت قبلی محسوب میشه؟

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

دوستم زنگ زده به مبین نت میگه که شبا سرعت من میاد پایین، کارشناس مفت خور مبین نت هم بهش گفته که:

چه سرویسی دارید؟
یکی نیست بگه چی شد؟ یک مرتبه قانون مند شدید ؟ چرا تا همین 20 روز پیش این مشکلا نبود؟ دزدی جدیده دیگه.
خلاصه که مبین نت در کنار همه نامردیهاش محدود کردن سرعت دانلود شبانه را هم بهش اضافه کرد. جالبه من نفر 128 ای بودم که از مبین نت همون هفته اول سرویس گرفتم. 1 سال و نیم پیش . خدا شاهده اولاش هم تعرفه هاش هم سرعت دانلودش و هم ساعات رایگانش عالی بود. یادش بخیر 512 با حجم 20 گیگ میگرفتیم 40 تومن ، شبا افت سرعت نداشتیم و جمعه ها کلا رایگان بود!
راهی که این شرکت در بر گرفته : اول مردم رو گول میزنیم ، 1 سالی بهشون حال میدیم و یک عالمه مشتری جمع میکنیم و بعد که اسمی در کردیم حسابی میتازونیم. این 1 سالی رو هم که بهشون حال دادیم بجاش زجرشون میدیم.
یه موقعی همه میگفتن ایرانسل فلان و .. الان میبینیم که هرجا میریم خونه دوست ، آشنا و .. میگن" ایرانسل عالیه! ما که راضی هستیم." مبین نت فقط یاد گرفته گرون کنه، سرعت کاهش بده و ساعات رایگانشو برداره. همین روند رو ادامه بده شک نکن راحت میتونی جیب خودتو با این پولای حروم پر کنی.

من نمیخوام طرفداری کنم ولی وقتی که ملت میریزن به دانلود کردن نفس سرور میبره !‌باید یه سری محدودیت ها تا سرور منفجر نشده اعمال کنند.

h.yazdani67
04-04-2012, 16:33
من نمیخوام طرفداری کنم ولی وقتی که ملت میریزن به دانلود کردن نفس سرور میبره !‌باید یه سری محدودیت ها تا سرور منفجر نشده اعمال کنند.

من هم نمیخوام بد مبین نت رو بگم ، ولی دوست عزیز اصلا با حرفت موافق نیستم. همونطور که گفتم اوایل خیلی هم خوب بود. ولی الان که این همه مشتری جمع کرده با این محدودیت هایی که داره اعمال میکنه فقط میخواد پول خرج نکنه، مشکل از خساست مسئولای مبین نت هست چه ربطی به مردم داره. ایرانسل داره 512 نا محدود میده 60 تومن. 1 مگ نا محدود میده و 2 مگ نامحدود . این همه یوزر و شرکت هم دارن ازش این سرویس هارو میگیرن مثل چی دانلود میکنند. شما همچین میگین ملت که انگار فقط تو ایران هست که مردم زیاد دانلود میکنند! من خونه قبلیمون که خطم فیبر نوری نبود و راحت adsl داشتم سرویس نامحدود داشتم و هرروز صبح تا شب دانلود میکردم یک روز نشد افت سرعت داشته باشه. اینترنت برای دانلود، وبگردی و .. هست دیگه وقتی شبانه رایگان میکنه پس غلط هم میکنه سرعت رو میبنده. کم پول نمیدیم که تازه هرماه گرونتر هم میکنه.

imanparsa
04-04-2012, 17:47
من هم نمیخوام بد مبین نت رو بگم ، ولی دوست عزیز اصلا با حرفت موافق نیستم. همونطور که گفتم اوایل خیلی هم خوب بود. ولی الان که این همه مشتری جمع کرده با این محدودیت هایی که داره اعمال میکنه فقط میخواد پول خرج نکنه، مشکل از خساست مسئولای مبین نت هست چه ربطی به مردم داره. ایرانسل داره 512 نا محدود میده 60 تومن. 1 مگ نا محدود میده و 2 مگ نامحدود . این همه یوزر و شرکت هم دارن ازش این سرویس هارو میگیرن مثل چی دانلود میکنند. شما همچین میگین ملت که انگار فقط تو ایران هست که مردم زیاد دانلود میکنند! من خونه قبلیمون که خطم فیبر نوری نبود و راحت adsl داشتم سرویس نامحدود داشتم و هرروز صبح تا شب دانلود میکردم یک روز نشد افت سرعت داشته باشه. اینترنت برای دانلود، وبگردی و .. هست دیگه وقتی شبانه رایگان میکنه پس غلط هم میکنه سرعت رو میبنده. کم پول نمیدیم که تازه هرماه گرونتر هم میکنه.
دقیقا.
آقا من ایرانسل دارم.
سرویس 512 با 4گیگ در ما. بدون دانلود رایگان.
الان میخوام کوچ کنم مبین نت. به دلیل اینکه دانلود رایگان نداره.
ولی خداییش سرعتش روزو شب خوبه. یعنی 64 تا رو بهم میده.
بدیش اینه که به هیچ وج نمیتونم دانلود کنم.
نظر شما چیه ؟؟؟؟

*Forgotten*
04-04-2012, 18:05

چه سرویسی دارید؟

منم از اول فروردین وضعیت دانلود شبانم خرابه سرویسم هم 1 مگ هست 12 ماهه 9 گیگ 67000 تومن دادم

من یه چیزی رو نفهمیدم اینا توسایتشون زدن 1 به 4 اونوقت به 8 نفر میدن (یعنی دارن دروغ میگن)

چند روزه هی شک میکنم به مودمم گفتم شاید مودمم مشکلی داره یا لینک ها مشکلی دارن
که مطمئن شدم که سرعت عمدی از ساعت 2 تا 8 میارن پایین

دیشب که با سرعت 24 تا 32 دانلود میکردم :18:

منم میخاستم زنگ بزنم پشتیبانی
اگه قراره این جور جواب بدن زنگ نزنم ؟؟!

سلام

این دیگه چه حرفیه خب ملت فقط 6 ساعت دانلود میکنند 18 ساعت دیگه رو فقط یه سایت رو باز میکنند یا ایمیل چک میکنند

در ضمن اینا پل مفت زیاد میگیرن وظیفشونه که خدماتی که اعلام میکنند به درستی اعمال بشه

کسی نمیاد روزا 8 -9 گیگ ناقابل دو روزه بر باد بده

اونوقت ما چرا 50 60 هزار تومن بدیم که فقط یه ایمیل چک کنیم خوب باید دانلود کنیم

من همه نیاز های اینترنتی و نرم افزاری رو از اینترنتم برآورده میکنم چه نرمافزار چه بازی و ....

این روزا هم که یه نرمافزار ناقابل شده 5 -6 هزار تومن خب از اینترنت دانلود میکنم هزینه ای هم نمیدم

hitman908
04-04-2012, 18:21
من ایرانسل هم دارم و خیلی با کیفیت تر و با ثبات تر از مبین هست اما فکر نمیکنم مودم مبین نت رو قبول کنن باید زنگ بزنین ازشون بپرسین.
اما اگر تهران هستید و یک سرویس با کیفیت میخواین که پشتیبانی واقعی داشته باشه، داتک رو پیشنهاد میکنم که مودمتون رو ببرین شرکت همون لحظه به رایگان تبدیل میکنن و اکانت فعال رو هم همون موقع تحویل میدن

علی جان وایمکس داتک چطوره؟

hitman908
04-04-2012, 18:30

آقا وحید باید اکانت بسازیم من نصب کردم خوب بود و بعضی سایتها وا نمیکنه

hitman908
04-04-2012, 18:46
بچه ها این بهتر از مبین نیست
همون 512 با 24 گیگ یکساله 200 با مودم رایگان

vahidmir2000
04-04-2012, 22:59
بچه ها این بهتر از مبین نیست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FWebfiles%2FFiles%2Fimage%2FPromotion%2FNowruz%25 2091%2Ffa%2Fnowruz_table1_big_fa.jpg)
همون 512 با 24 گیگ یکساله 200 با مودم رایگان

دوست من خب دانلود رایگان نداره این. تنها دلیل انتخاب مبین توسط من و دیگر دوستان دانلود رایگانشه

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

داتک سرویساش گرونتره از مبین و ایرانسل

Hossein813
05-04-2012, 00:00
پاک شود لطفا ..

adcomputer
05-04-2012, 00:41
سلام دوستان،
بنده قصد دارم نمایندگی مبین نت رو بگیرم و می خوام بدونم شرایط پشتیبانی مرکزی مبین نت چطور هست و سرعت دانلودش شب ها تفاوتی داره یا نه و در کل ارزش داره نمایندگی بگیرم ؟؟ مشتری هست براش ؟
- پشتیبانی معمولاً مشغول است و اگر هم موفق به تماس شدید معمولاً پاسخ ها ناکارآمد و تکراری است.
- شبها میشه گفت وبگردی غیرممکن است و سرعت دانلود به شدت افت میکنه که باید تعداد زیادی کانکشن همزمان برای دانلود ایجاد کنید؛ شاید سرعت کامل را دریافت کردید.
- سیستم کنترل حساب اینترنتی ضعیف است و خرید اینترنتی و تغییر تعرفه فقط با تماس ممکن است.
- مشتری که هست اما در مورد ارزش نمایندگی گرفتن باید با توجه به شرایط خودتان، مشتری و شرکت طرف قرارداد، داشتن صرفه اقتصادی را محاسبه کنید.

hitman908
05-04-2012, 05:23
دوست من خب دانلود رایگان نداره این. تنها دلیل انتخاب مبین توسط من و دیگر دوستان دانلود رایگانشه

---------- Post added at 10:59 PM ---------- Previous post was at 10:57 PM ----------

داتک سرویساش گرونتره از مبین و ایرانسل

وحید جان ایرانسلم 4 گیگ دانلود بیشتر داره که میشه 20 تومن
راستی خانم گفت شارژر فندکیش 30 تومنه:18: چه خبر زیاد نیست
بین ایرانسل و مبین نت کدوم قطعیش کمتره
میگن مودم ایرانسل بهتره درسته؟

amirjamshid
05-04-2012, 06:12
سلام دوستان
1 چرا سايت مبين نت 2 تا 8 باز نميشه( حداقل برا من كه اينطوريه)
2 حجم استفاده شده از شبكه رو دقيق و با وجدان حساب ميكنه يا...
3 جمعه ها 8صبح تا 2 بعد از ظهر رايگان هست يا نه؟
خيلي ممنون!

*Forgotten*
05-04-2012, 08:06
متاسفانه سرویس 1 مگ 12 ماه 9 گیگ سرعت دانلودم دیشب هم 32 بود

اگه 128 رو بر چهار تقسیم کنیم میشه 32

اگه به پشتیبانی هم زنگ بزنم احتمالا میگن سرویس 1 به 4 و سرعت minimom شما همینه

تازه لینک ها دانلود مو با لیچر های پولی مستقیم میکنم یعنی لینک ها دیگه آخرشه

Tornado2800
05-04-2012, 10:47
مشکل اینه که همه میخوان دانلود کنند و وقتی کم میارن همه اینکارو می کنند:

که باید تعداد زیادی کانکشن همزمان برای دانلود ایجاد کنید؛ شاید سرعت کامل را دریافت کردید.
همه اینکارو کنند چه شود.
البته حق دارید خیلی ها گرفتند برای دانلود ٰ ولی اخه محدودیت هاشو ببینید اصلا می صرفه ؟‌ ADSL مخابرات چیزی بگیرید با صرفه تره به خدا هزینش الا شده دو برابر مبین نت
و هم اینکه این همه فشار همه دارن وارد میکنند
من که مبین نت رو برای دانلود نگرفتم درسته 1 مگ 40 گیگ دارم
فقط برای ماموریت هام و اطراف که میرم استفاده میکنم و دانلود هم میکنم !‌ ولی نه همیشه همیشه..
با غر زدن دوستان اینجا هیچ هیچ هیچییی فایده نداره
بیخود دلتون چرکین نکنید

Tornado2800
05-04-2012, 10:57

من فکر نمیکنم سرعت رو ببندند و محدودیت دانلود اعمال شده جایگزین بستن سرعت هستش .
که بتونند ترافیک رو تحت کنترل بگیرن !‌ چرا که احتمال میدم و حتما همینطور هستش که پهنای باند کم دارن و جوابگوی این همه مشتری نیست !
منم دقیقا همین رو میگم این سرویس به درد دانلود نمیخوره و وقتی همه برای دانلود بگیرن همه چیز همه کس میاد پایین ! ای دی اس ال بگیرید دوستان اگه میتونید
در مورد سرویس ای دی اس ال طبیعتا از نظر من تو ایران بازدهی ADSL‌بیشتر از وایمکسه !‌پهنای باند قوی داری داره چون یه شرکت نیست ! همه پخش هستند بین چندین ICP که هرچند فکر میکنم انگشت شماره تعدادشون اصلیشون تو ایران
ولی اینجا فشار روی یکی هست ! مبین نت
برای من سرعت نمیگم خوبه نمیگمم بده من هر موقع دانلود میکنم 130 120 کیلو در ثانیه دارم پینگمم 300 هستش و هیچ وقت تو این 8 ماه مشکلی نداشتم ولی اینجا میبینم ملت دارن میریزن توصیه میکنم اگه میتونند ADSL‌بگیرن
من خودم برای دانلود الا تو خونم ADSL‌دارم و درسته :
پینگ بهتری نسبت به مبین نت داره
سرعت دانلود بهتری داره
بازم میگم: من فکر نمیکنم که شرکت شیر فلکه سرعت رو شبها میبنده !‌بلکه این خود مشترکین هستند که دارن فشار میارن شرکت داره از راه سیاست حجم مصرفی جلوی مشتری ها میگیره
قوانینش رو بخونیدٰ گفته این سرویس نمیدونم بین 8 نفر یا 4 نفر اشتراکیه ٰ‌خوب .... وقتی حساب کنید خیلی از دوستان نوشتند بله سرعتی که اشتراکیه به ما میده (‌در واقع ناراحت هستند) شرکت تنها جواب منطقی که میتونه بده به زبون خودمونی اینه که:
قبل از خرید مگه نمیدونستید که سرعت به X‌نفر اشتراکیه ؟
خوب‌؟ چرا خریدید ؟
پس قبول کردید و مشتری ما شدید.

نکته : من اصلا طرفدار ایرانسل و مبین نت و... نیستم هرچا کیفیت باشه من اونجام.

---------- Post added at 07:27 AM ---------- Previous post was at 07:25 AM ----------

این دیگه چه حرفیه خب ملت فقط 6 ساعت دانلود میکنند 18 ساعت دیگه رو فقط یه سایت رو باز میکنند یا ایمیل چک میکنند

در ضمن اینا پل مفت زیاد میگیرن وظیفشونه که خدماتی که اعلام میکنند به درستی اعمال بشه

کسی نمیاد روزا 8 -9 گیگ ناقابل دو روزه بر باد بده

اونوقت ما چرا 50 60 هزار تومن بدیم که فقط یه ایمیل چک کنیم خوب باید دانلود کنیم

من همه نیاز های اینترنتی و نرم افزاری رو از اینترنتم برآورده میکنم چه نرمافزار چه بازی و ....

این روزا هم که یه نرمافزار ناقابل شده 5 -6 هزار تومن خب از اینترنت دانلود میکنم هزینه ای هم نمیدم
حق دارید که شبها دانلود کنید و طبق قرار داد باید بهتون اون سرعت رو بده
ولی سوالم اینه که شبها چه سرعتی میده :؟‌ یعنی اگه اکانت شما تقسیم بر 4 نفر شده باشه ٰ‌ اون سرعت تقسیم شد ه رو میده؟‌اگه اره که جای بحثی نیست
ولی ! اگه نه پایینتر از حد ممکنه و افتضاح بازاره باید جوابگو باشند چون ظاهرا پهنای باند دارن کم میارن در این صورت

nitro
05-04-2012, 11:02
سلام
سوالی بود من دارم از طرح 1 مگ 40 گیگ برج 7 استفاده میکنم با قیمت ؟= 57800 !‌ و الا شده 90 تومان !‌ولی برای من تا زمانی که تمدید کنم همون قیمت قبلی هستش
اگه ماه اینده شارژش نکنم !‌و 3 ماه اینده بخوام شارژش کنم ٰ‌ با همون قیمت قبلی محسوب میشه؟

---------- Post added at 12:50 PM ---------- Previous post was at 12:48 PM ----------

اینجوری قیمت جدید رو باید بدی دوست عزیز

nitro
05-04-2012, 12:23
سعی کن در طبقه ی بالا باشی
و لب پنجره
منم مثل شما ماموریت میرم و جاهای که حتی تو نقشه نیست با ارتفاعات که میرم تو هتل انتن میگیرم

---------- Post added at 11:44 AM ---------- Previous post was at 11:41 AM ----------

چرا از مودم دومی جایی ندیدم بفروشن از نماینده ها ؟
دومی خروجی انتن داره من دیدم و این خوبه
ولی مال منم اولیه
قضیش چیه؟

ما داریم :8:
یکی از نمایندگی های کرجیم

mx_2dar
05-04-2012, 14:54
گاهی وقت ها نمی تونم wifi مودم رومیزی رو ببینم یا پیدا کنم کسی به این مشکل برخورده؟ باید چندبار خاموش و روشن کنم که شانسی ببینمش
معمولا هم وقتی خاموش و روشن میکنی اینجوری میشه فعلا فقط رو لپتاپ های Dell تست کردم این مشکل وجود داشته
گوشی مشکلی تو دیدن wifi نداره

saeediranzad
05-04-2012, 15:10
سلام
ببینید، وقتی شبها دو نفر از 4 نفر که روی یک اتصال اشتراک دارند، با دانلود منیجر شروع به دانلود میکنند، دیگه پهنای باندی برای نفر سوم که فقط میخواد وبگردی کنه نمیمونه.
کاش میشد که پهنای ساعات رایگان را یکنفره کنند. یعنی مثلاً اگه من 512 گرفتم، در ساعات رایگان 128 اختصاصی و نه اشتراکی داشته باشم.
اینجوری عادلانه تره. گدشته از این، بنظر میاد پهنای باند ساعات رایگان بر بیش از 4 نفر تقسیم شده. یعنی شبها واقعاً سرعت افتضاح میشه.

imanparsa
05-04-2012, 15:24
وایمکس موبین نت. 1مگ - 8گیگ در ماه. اهواز. :
دوستان البته امروز ثبت نام کردم. و حساب من الان روی حالت دمو است. به نظر شما به این خاطره که سرعت بالاست؟
چطوری از دمو در میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟

*Forgotten*
05-04-2012, 15:29
دوستان البته امروز ثبت نام کردم. و حساب من الان روی حالت دمو است. به نظر شما به این خاطره که سرعت بالاست؟

کاملا طبیعی حدود 100 مگابایت دمو داره که اگه تا زمانی که اشتراکت فعال بشه میتونی استفاده کنی

سرعت هم برای همه میبرن 2 مگ تا هم تبلیغ بشه هم یجور ظاهر سازی هست

a.0611
05-04-2012, 19:11

شانست رو چه دیدی شاید تو هم مثل من دیگه هیچ وقت از دمو در نیاد :31::8:

سرویس 128 ...

aliprince
05-04-2012, 19:25
اینجا نفاوتاشونو میگم:
داتک 512 اش ماهی 5 تومن گرون تره اما:
1- شبانه اش که رایگانه افت سرعت نداره
2- قسمت فروش در ساعات اداری و پشتیبانی 24 ساعته هر موقع زنگ بزنی جواب میدن و واقعا پیگیری میکنن و لازم باشه کارشناس پشتیبانی رایگان میاد خونه (البته اگر مشکل از شرکت با مودمش باشه رایگان میاد)
3- سایتش واقعا درست و حسابی و روونه و پرداخت آنلاینش چه برای ترافیک چه تمدید سرویس همون موقع شارژ و پرداخت ر واعمال میکنه و اکانت فعال میشه
4- هر گیگ اضافه اش 4500 ه که قیمت خوبیه
5- مودم وایمکس داشته باشید ببرید شرکت همون موقع روی شبکه خودشون تنظیم میکنن و مودم فعال رو تحویلتون میدن میاین خونه از همون لجظه استفاده میکنید

پوشش هم توی تهران عالیه
مشکلش اینه که فعلا فقط تهران رو تحت پوشش داره ئ شهرای دیگه نمیگیره

pny8gb
05-04-2012, 19:29
oooooooooooooooooooook

aliprince
05-04-2012, 19:29
گاهی وقت ها نمی تونم wifi مودم رومیزی رو ببینم یا پیدا کنم کسی به این مشکل برخورده؟ باید چندبار خاموش و روشن کنم که شانسی ببینمش
معمولا هم وقتی خاموش و روشن میکنی اینجوری میشه فعلا فقط رو لپتاپ های Dell تست کردم این مشکل وجود داشته

تو تنظیمات وای فای مودم کانال (Channel) رو تغییر بده.

imanparsa
05-04-2012, 19:58
دوستان اگر rssi : 79 باشه به نظر شما آنتن دهی خوبه ؟ چند باشه خوبه ؟؟؟

adcomputer
05-04-2012, 21:47
دوستان اگر rssi : 79 باشه به نظر شما آنتن دهی خوبه ؟ چند باشه خوبه ؟؟؟
خوبه. عدد خاصی نمیشه گفت اما من با 85- هم مشکلی نداشتم. هر چقدر به صفر نزدیک تر باشه بهتره.

imanparsa
05-04-2012, 22:47
دوستان الان کلی به مودم ور رفتم تا همچین سیگنالی به من داد.
به نظر شما با همچین سیگنالی دیگه مشکل سیگنال ندارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

adcomputer
06-04-2012, 12:05
دوستان الان کلی به مودم ور رفتم تا همچین سیگنالی به من داد.
به نظر شما با همچین سیگنالی دیگه مشکل سیگنال ندارم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر وصل شده و پینگ هم غیر طبیعی نیست، سیگنال تاثیر محسوسی توی سرویس نمیگذاره.

delgarm2008
06-04-2012, 12:12
به نظر بنده اگر میخواهید با نهایت سرعت و خیال راحت دانلود داشته باشید یه چند متر کابل شبکه وصل کنید مودم را رویروی دکل مبین نت یا بی تی اس های همراه اول بگذارید
من خودم همین کار را کردم مودم راروبروی دکل گذاشتم الان سگنال 100 و دانلود با ریت سرعت 31 کیلوبایت را دارم

adcomputer
06-04-2012, 12:12
همچنین اگر میخواهید مطمئن بشید که به بهترین BTS وصل شده‌اید میتوانید بعد از یادداشت فرکانس ها، همه را پاک کرده و هرکدام را به تنهایی تنظیم، تنظیمات را ذخیره، مودم را ریبوت و سیگنال را بررسی کنید تا به یک BTS با بهترین شرایط متصل شوید.

amirakhavan
06-04-2012, 13:40
دوستان ما هم جدیدا به جرگه مبین نت داران پیوستیم. از ای‌دی‌اس‌ال پارس‌آنلاین راضی بودیم ولی برای این‌ور اون‌ور که میریم مجبوریم نت دیگه‌ای باشه که دیروز مبین‌نت اوکی شد.
بنظرتون با توجه به سرویس ۵۱۲ یه ساله ۲۰ گیگ ، با این مودم جدیدا BM632w این سرعت و پینگ معقوله؟ خوبه؟ ضرر نکرده باشیم :دی

*Forgotten*
06-04-2012, 14:10
با این مشخصات عالیه یچیزی اونورتر هم هست سرعت دانلود رو 102 هست

imanparsa
06-04-2012, 14:46
سلام دوستان
خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه
آیا جمعه ها موبین نت از ساعت 2 بامداد جمعه تا 2 بعد از ظهر جمعه(12ساعت) ترافیک مصرفی رو رایگان کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه تو سایت موبین نت چیزی ننوشته!!!!

cartesiba
06-04-2012, 15:26
دیگه جمعه ها که رایگان بود تموم شده بچه ها مودم بیرونی مبین نت امکان وای فای داره؟

amirakhavan
06-04-2012, 15:27
سلام دوستان
خواهش میکنم یکی راهنمایی کنه
آیا جمعه ها موبین نت از ساعت 2 بامداد جمعه تا 2 بعد از ظهر جمعه(12ساعت) ترافیک مصرفی رو رایگان کرده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آخه تو سایت مبین نت چیزی ننوشته!!!!

با اینکه کاربر جدید مبین نت هستم ولی از چند وقت پیش پیگیر خبرهاش بودم:
» اون اوایل جمعه‌ها کلا رایگان بود! توی وبلاگش (لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) نوشته بوده که جمعه‌ها رایگان! الان دیگه وبلاگشون رسمیت نداره مثکه!!
» بعد شد جمعه‌ها تا ساعت دو بعد از ظهر!
» الان ولی دیگه خبری نیست! (لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
» توی وبلاگینا هم مطلبی هست بابت همین موضوع ، که اغلب نظردهندگان ناراضی بودن و ... (لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

من روی همین سرویس جدیدم تست کردم فکر نمیکنم رایگان باشه!
در کل برای مشترکین قدیمی و یا اونایی طرح جدید نزدن هنوز رایگانه (یه سری تا ساعت دو بعدازظهر یه سری حتی تا هشت شب!) ولی کاربران جدید و یا اونایی که طرح جدید زدن دیگه رایگان نیست! همون از ساعت دو تا هشت صبحه برای جمعه‌ها مثل بقیه روزها ...

imanparsa
06-04-2012, 16:26
با اینکه کاربر جدید مبین نت هستم ولی از چند وقت پیش پیگیر خبرهاش بودم:
» اون اوایل جمعه‌ها کلا رایگان بود! توی وبلاگش (لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fpost-230.aspx)) نوشته بوده که جمعه‌ها رایگان! الان دیگه وبلاگشون رسمیت نداره مثکه!!
» بعد شد جمعه‌ها تا ساعت دو بعد از ظهر!
» الان ولی دیگه خبری نیست! (لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] se.aspx%3FCatID%3D2%26ContentID%3D21))
» توی وبلاگینا هم مطلبی هست بابت همین موضوع ، که اغلب نظردهندگان ناراضی بودن و ... (لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ticle%2Fmobinnet-users-rights%2F))

من روی همین سرویس جدیدم تست کردم فکر نمیکنم رایگان باشه!
در کل برای مشترکین قدیمی و یا اونایی طرح جدید نزدن هنوز رایگانه (یه سری تا ساعت دو بعدازظهر یه سری حتی تا هشت شب!) ولی کاربران جدید و یا اونایی که طرح جدید زدن دیگه رایگان نیست! همون از ساعت دو تا هشت صبحه برای جمعه‌ها مثل بقیه روزها ...
پس جمعه ها هم مثل روزهای دیگه ساعت 2 تا 8 صبح رایگانه.
خیلی بد شد. فکر میکردم ساعت 2 تا 2 رایگانه.

Sorena_777
06-04-2012, 16:37
دوستان من میخوام یه اینترنت پر سرعت بگیرم
دانلود شبانه اش برام مهمه که حداقل 60 و خورده ای باشه
تو طول روز هم میخوام WOW , LOL بزنم پس پینگ پایین برام مهمه
حالا نمیدونم ADSL ,وایمکس و... چی بگیرم ؟
تا 20-25 تومن هم بیشتر نمیخوام پول بدم
خیلی خیلی عذر میخوام که تو تایپیک جامعی پست ندادم
ممنون میشم راهنماییم بکنید

imanparsa
06-04-2012, 17:12
دوستان من میخوام یه اینترنت پر سرعت بگیرم
دانلود شبانه اش برام مهمه که حداقل 60 و خورده ای باشه
تو طول روز هم میخوام WOW , LOL بزنم پس پینگ پایین برام مهمه
حالا نمیدونم ADSL ,وایمکس و... چی بگیرم ؟
تا 20-25 تومن هم بیشتر نمیخوام پول بدم
خیلی خیلی عذر میخوام که تو تایپیک جامعی پست ندادم
ممنون میشم راهنماییم بکنید

توی اهواز سرویس شاتل 2 مگ بگیر روزا 280 تا میده شب ها هم بستگی به سروری داره که ازش دانلود میکنی.
ولی 60تا رو شک نکن بهت میده.
پینگ روز مناسبه.
قیمتشم ماهیانه 22 تومانه.
نماینده ها : شرکت ایرسانت - شرکت آپادانا. شماره : 4440007 - 0611

Sorena_777
06-04-2012, 17:41
ترافیکش چه قدره؟
توی روز که اگر محدود باشه که سرعت دان 2 مگ هم به دردم نمیخوره

یعنی تو اهواز شاتل از بقیه بهتره اره؟
از وایمکس و مخابرات هم بهتره؟
وایرلسش یا ADSL ؟

اگر برای بازی ها و پینگ پایین سرعت 512 یا 1 با 2 تفاوت نداشته باشه
بهتر نیست پایین تر بگیرم که پول کمتری بدم؟
میتونید قیمت بقیه سرعت ها رو بهم بدین؟؟
ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز

imanparsa
06-04-2012, 18:06
ترافیکش چه قدره؟
3گیگ در ماه
توی روز که اگر محدود باشه که سرعت دان 2 مگ هم به دردم نمیخوره
توی روز محدود نیست و 280 تا بهت میده. با پینگ مناسب
یعنی تو اهواز شاتل از بقیه بهتره اره؟
من شاتل داشتم-آسیاتک داشتم-ایرانسل داشتم-پارس داشتم- الان موبین هستم. شاتل پینگش مناسبه. کدوم مرکز هستید ؟ خونتون کجاست ؟
از وایمکس و مخابرات هم بهتره؟
از وایمکس از نظر سرعت و کیفیت بهتره.خرجش از وایمکس خیلی کمتره
وایرلسش یا ADSL ؟
100درصد منظور بنده adsl بود

اگر برای بازی ها و پینگ پایین سرعت 512 یا 1 با 2 تفاوت نداشته باشه
بهتر نیست پایین تر بگیرم که پول کمتری بدم؟
به نظر من 2 بگیر . آخه فرق پولی 3 تومان ارزش نداره. برای بازی 512 هم کفایت میکنه. اما 2مگ واسه دانلود به دردت میخوره. پس 2بگیر.

میتونید قیمت بقیه سرعت ها رو بهم بدین؟؟
توی سایت رسمی شاتل نوشته

ممنونم از راهنماییتون دوست عزیز
:20:

............

Sorena_777
06-04-2012, 19:19
توی روز محدود نیست و 280 تا بهت میده. با پینگ مناسب
نه منظور من اینه که از نظر حجمی محدوده که شما گفتین به 3 گیگ محدود هست

من شاتل داشتم-آسیاتک داشتم-ایرانسل داشتم-پارس داشتم- الان موبین هستم. شاتل پینگش مناسبه. کدوم مرکز هستید ؟ خونتون کجاست ؟

از وایمکس از نظر سرعت و کیفیت بهتره.خرجش از وایمکس خیلی کمتره

به نظر من 2 بگیر . آخه فرق پولی 3 تومان ارزش نداره. برای بازی 512 هم کفایت میکنه. اما 2مگ واسه دانلود به دردت میخوره. پس 2بگیر.

خونه هم که کوی پیروزی(سه راه فرودگاه ) هستش
من سرعت دانلود شب برام مهمه فقط
هر چی تو روز دارم میزارم تو لیست واسه شب ...که رایگان هم هست:31:
سرعتش از 40-50 هم نیاد پایین بازم خوبه
اگر با 512 و یا 1 مگ همچین سرعتی بشه داشت خوبه
تو روز هم بازی هایی مثل WOW,LOL میزنم که پینگ پایینی میخوان
و اگر گاهی هم از چیز استفاده کردم بتونم به راحتی صفحه ها رو باز بکنم
همین
و اصلا تو طول روز دانلودی ندارم:31:

imanparsa
06-04-2012, 19:52
نه منظور من اینه که از نظر حجمی محدوده که شما گفتین به 3 گیگ محدود هست

خونه هم که کوی پیروزی(سه راه فرودگاه ) هستش
من سرعت دانلود شب برام مهمه فقط
هر چی تو روز دارم میزارم تو لیست واسه شب ...که رایگان هم هست:31:
سرعتش از 40-50 هم نیاد پایین بازم خوبه
اگر با 512 و یا 1 مگ همچین سرعتی بشه داشت خوبه
تو روز هم بازی هایی مثل WOW,LOL میزنم که پینگ پایینی میخوان
و اگر گاهی هم از چیز استفاده کردم بتونم به راحتی صفحه ها رو باز بکنم
همین
و اصلا تو طول روز دانلودی ندارم:31:
دوستان لطفا ببخشید که توی تاپیک موبین از شاتل میگیم.
بهترین برای شما همون شاتله.
نماینده سمت شما ایرسانته که توی برج امپراتور هستش. 4440007
سمت وایمکس نیای که پشیمون میشی.
شما خط تلفنتون فیبر نوری نیست ؟
اخه یکی از دوستام کوی پیروزی هستن و خط فیبر نوریه.

Sorena_777
06-04-2012, 20:03
دوستان لطفا ببخشید که توی تاپیک موبین از شاتل میگیم.
راست میگی ایمان جان بچه ها ببخشید
بیا تایپیکی که زدم اونجا راهنماییم کن
من تا دو هفته ی دیگه میرم کوی پیروزی الان شهک نفت هستم
ممنون:46:

imanparsa
06-04-2012, 20:32
دوستان این مصرف ترافیک چرا اینقدر دیر به روز میشه.
من صبح نگاه کردم 249مگ مصرف کرده بودم. و کلی با نت کار کردم. الانم نگاه میکنم همون 249مگ هستش.
این کی آپدیت میشه ؟؟؟؟؟؟
نکنه روزی 1 بار آپدیت میشه ؟:18:

*Forgotten*
06-04-2012, 21:29
دوستان این مصرف ترافیک چرا اینقدر دیر به روز میشه.
من صبح نگاه کردم 249مگ مصرف کرده بودم. و کلی با نت کار کردم. الانم نگاه میکنم همون 249مگ هستش.
این کی آپدیت میشه ؟؟؟؟؟؟
نکنه روزی 1 بار آپدیت میشه ؟:18:

هر زمانی شما مودم رو کامل خاموش کنید و دوباره به برق بزنید اونوقت حجم مصرفی قبل از خاموش کردن مودم محاسبه میگردد

savej
06-04-2012, 23:36
با سلام خدمت تمامی سروان
مبین نت تازه توی شهر ما دکل زده و صحبتهایی جهت همکاری و گرفتن نمایندگی با مدیرش شده اونا هم بسیار مشتاق بودن موندم قبول کنم یا نه؟
صاحب نظرانی که البته بیزینس من هم هستن نظر بدن لطفا

mx_2dar
07-04-2012, 01:05

تو تنظیمات وای فای مودم کانال (Channel) رو تغییر بده.

کانال رو Auto هست رو چند بذارم ؟
من یه بار از رو Mix انداختم رو G پیدا کرد ولی بازم اینطوری میشه و wifi رو نمی بینه . چون اکثر لپتابا مدل G هستن من رو G ست کردم

aliprince
07-04-2012, 09:37

کانال رو Auto هست رو چند بذارم ؟
من یه بار از رو Mix انداختم رو G پیدا کرد ولی بازم اینطوری میشه و wifi رو نمی بینه . چون اکثر لپتابا مدل G هستن من رو G ست کردم

کانال رو از حالت اوتو در بیار و یکی دو بار امتحان کن رو عددای مختلف ببین جواب میگیری یا نه. من این مشکل برام پیش اومده بود بعضی دستگاها میشناختن بعضی نه. با این کار درست شد.

saze
07-04-2012, 12:55
سلام
سرعت سرویس 128 وایمکس نسبت به adsl بهتره؟قطعی داره؟سرعت دانلود؟چند روزه وصل میشه؟هزینه های راه اندازی وایمکس؟

imanparsa
07-04-2012, 18:08
دوستان وایمکس توی اهواز از ساعت 6 عصر تا 7 عصر آنتن نداشت. تازه درست شد

Bobby Sands
07-04-2012, 20:52
از دوستان کسی میدونه چرا سرویس مبین نت موقع نصب برنامه ها و بازی هایی که خودشون موقع نصب از سایت اصلی دانلود میکنن از کل پهنای باندش استفاده نمیکنه؟
من سرویس یک مگ دارم اما موقع نصب بازی بتل فیلد هیروز از سایت اصلی با سرعت حدود 6... 7 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میشه فایلها! اما وقتی یه چیزی میذارم واسه دانلود با IDM سرعت تا 140 هم میره!
من اینو روی لب تابم با اینترنت مخابرات امتحان کردم . رو لب تابم با اینترنت 512 مخابرات بازی رو با سرعت 60 دانلود میکرد اما با مبین نت 6 کیلو بایت بیشتر نمیشه!!! اشکال کار از کجاست؟!!

adcomputer
07-04-2012, 21:47
از دوستان کسی میدونه چرا سرویس مبین نت موقع نصب برنامه ها و بازی هایی که خودشون موقع نصب از سایت اصلی دانلود میکنن از کل پهنای باندش استفاده نمیکنه؟
من سرویس یک مگ دارم اما موقع نصب بازی بتل فیلد هیروز از سایت اصلی با سرعت حدود 6... 7 کیلوبایت بر ثانیه دانلود میشه فایلها! اما وقتی یه چیزی میذارم واسه دانلود با IDM سرعت تا 140 هم میره!
من اینو روی لب تابم با اینترنت مخابرات امتحان کردم . رو لب تابم با اینترنت 512 مخابرات بازی رو با سرعت 60 دانلود میکرد اما با مبین نت 6 کیلو بایت بیشتر نمیشه!!! اشکال کار از کجاست؟!!
چون کیفیت سرویس های مبین نت پایینه. اون اوایل فقط خوب بود و با یک کانکشن سرعت کامل میداد.

---------- Post added at 10:47 PM ---------- Previous post was at 10:46 PM ----------

دوستان وایمکس توی اهواز از ساعت 6 عصر تا 7 عصر آنتن نداشت. تازه درست شد
تایید میشه.

yasaroj
07-04-2012, 21:57
الان بعد از قطعی اینترنت تو اهواز سرعت اینترنت سرورهای خارج خیلی پایین و سایت های که سرورشون تو ایرانه خیلی خیلی زیاد شده

کم کم دارن این اینترنت ملی را پیاده سازی می کنن
:2:

---------- Post added at 09:57 PM ---------- Previous post was at 09:56 PM ----------

الان بعد از قطعی اینترنت تو اهواز سرعت اینترنت سرورهای خارج خیلی پایین و سایت های که سرورشون تو ایرانه خیلی خیلی زیاد شده

کم کم دارن این اینترنت ملی را پیاده سازی می کنن
:2:

adcomputer
07-04-2012, 21:59
الان هم کیفیت سرویس به شدت اومده پایین.
پینگ و وبگردی هم فاجعه است.

old_snake1370
07-04-2012, 22:25
خدا به دادمون برسه!
برید الآن تاپیک های شرکت های دیگه رو هم ببینید همه چند ساعته که سرعتشون اومده پایین پینگ رفته بالا!
باز زیرساخت فلان فلان شده پاش رو گذاشت روی سیم!

ویرایش: خدا رو شکر درست شد بالاخره

imanparsa
08-04-2012, 00:03
خدا به دادمون برسه!
برید الآن تاپیک های شرکت های دیگه رو هم ببینید همه چند ساعته که سرعتشون اومده پایین پینگ رفته بالا!
باز زیرساخت فلان فلان شده پاش رو گذاشت روی سیم!

ویرایش: خدا رو شکر درست شد بالاخره

معلوم نیست باز چه خبر شده. تایید میشه همه شرکت ها خراب کردن. مشکل از زیرساخته که اونم از جای دیگه آب میخوره:2:

stratocaster
08-04-2012, 02:01
دوستان سرعت دانلود شبانه همه نصف شده ؟

---------- Post added at 03:01 AM ---------- Previous post was at 03:00 AM ----------

تورنت هم چند روزه کلا کار نمیکنه

imanparsa
08-04-2012, 06:42
دوستان سرعت دانلود شبانه همه نصف شده ؟

---------- Post added at 03:01 AM ---------- Previous post was at 03:00 AM ----------

تورنت هم چند روزه کلا کار نمیکنه

دوست عزیزم من 1ماهه از تورنت خداحافظی کردم.
قبلش با وایمکس ایرانسل نامحدود مثل چی از تورنت دانلود میکردم.با تمام پهنای باند.
الان با موبین ساعت 2 به بعد میزارمش واسه دانلود میبینم 5کی در ثانیه به من میده.تازه این تورنت سید بالاست.
تارکرهای خصوصی هم که سرعتشون بالاست باز به همین شکله. اینم از شانسه ماست دیگه:41:

majid123a
08-04-2012, 08:36
سلام به همگی
منم به مبین نت پیوستم
اینم پینگ من با 512 محدود 1 ماهه
خوبه یا بد ؟

saeediranzad
08-04-2012, 11:48
سلام به همگی
منم به مبین نت پیوستم
خوبه یا بد ؟

برای 8:30 صبح خوبه، یعنی معمولیه. در ساعات مختلف و با سرورهای خارجی بگیر.

imanparsa
08-04-2012, 12:11
دیشب موبین نت 1لحظه قطع شد. هر چی لینک ساخته بودم پرید.

adcomputer
08-04-2012, 12:33
سلام به همگی
منم به مبین نت پیوستم
خوبه یا بد ؟
خیلی خوبه.
از سرور اروپایی هم بگذاری میشه کیفیت سرویستون رو بهتر سنجید.

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:29 PM ----------

دیشب موبین نت 1لحظه قطع شد. هر چی لینک ساخته بودم پرید.
با پرا*کسی htt#ps دانلود کن؛ هم سرعت کانکت شدنش بیشتره، هم آیپیت عوض نمیشه و این مشکل پیش نمیاد.

dokhtarak_e_darya
08-04-2012, 14:25
دوستان ایا میشه مودم مبین نت رو به یکی دیگه توی یه شهر دیگه فروخت یا نمیشه؟

majid123a
08-04-2012, 15:52
دیروز گرفتم 512 محدود ماهیانه

تست ساعت 5 عصر

سرعت دانلود با IDM بین 85 تا 110 متغیره

دوستان به نظرتون 1m محدود که بگیرم سرعت 2 برابر این میشه یا این نهایت سرعتشه ؟
آخه میخوام برای کافی نت بگیرم تا زمانی که قطعی داشتیم از اون استفاده کنم یا خدا رو چه دیدید شاید شد خط اصلی

اینم تنظیمات مودم و سیگنال

emadf64
08-04-2012, 17:58
دوستان من ميخام مودم جبيبي مبين نت بخرم تو تهران انتنش خوبه؟ سرعتش بيشتر از 128 نيست؟ واي فاي داره؟ ممنون اگه راهنمايي كنيد

imanparsa
08-04-2012, 19:08
با پرا*کسی htt#ps دانلود کن؛ هم سرعت کانکت شدنش بیشتره، هم آیپیت عوض نمیشه و این مشکل پیش نمیاد.

یعنی باید چیز پی ان بخریم ؟؟؟؟؟؟
یه تعریف یا آموززش کلی در این مورد به من میدید. خیلی مشکل دارم با این بحث.
ممنون

ICAROOS
08-04-2012, 20:03
سلام دوستان
چند تا سوال داشتم که ممنون میشم اگه پاسخ بدید : :46:
1- مهمترین سوالم اینه که وضعیت قطعی و dc مبین نت به چه صورت هست و در واقع اگر قطعی داره چند بار و چه مدت در شبانه روز (برای کسانی که توی محدوده هستند)
2-مودم رو حتما باید از مبین نت بخریم یا اگه خودمون مودم وایمکس داشته باشیم هم موردی نداره ؟
3-سرعت دانلود اکانت های 1 مگ در طول روز و همچنین در طول شب (ساعات رایگان) چقدره ؟
پی نوشت :
اگه امکان داره سوال 1 رو چند نفر از دوستان پاسخ بدن تا به یک برآورد کلی نسبت به وضعیت dc مبین نت برسم
با تشکر قبلی :11:

محمود2008
08-04-2012, 20:39
سلام دوستان
1- مهمترین سوالم اینه که وضعیت قطعی و dc مبین نت به چه صورت هست و در واقع اگر قطعی داره چند بار و چه مدت در شبانه روز (برای کسانی که توی محدوده هستند)
:11:

سلام، من 512 سالانه گرفتم، تو یک ماه اخیر سه بار قطع شده، البته فقط شب، بین 20 دقیقه تا 1.5 ساعت
ساعت 2:20 شب قطع شد با پشتیبانی تماس گرفت گفت مشکل سراسریه، که البته تا 3:30 وصل شد
تو نوروز هم پشتیبانی اصلاً جواب نداد

سرعت دانلود 512 من 90KB/sec است البته شبا (تا حدود ساعت 4) سرعتش تقریباً نصف میشه
حداکث سرعتش هم به 110 میرسه

در کل ازش راضیم

محمود2008
08-04-2012, 21:58
اینم تست سرعت، ساعت 21:50
512 سالانه با ضریب اشتراک 1 به 4

اول سرور کرج:

اینم سرور برلین:

aliprince
08-04-2012, 22:36
دوستان من ميخام مودم جبيبي مبين نت بخرم تو تهران انتنش خوبه؟ سرعتش بيشتر از 128 نيست؟ واي فاي داره؟ ممنون اگه راهنمايي كنيد

سمت مبین نیا اونایی که جیبی گرفتن راضی نیستن من اگر یه روز بخوام جیبی بگیرم ایرانسل میگیرم

---------- Post added at 10:36 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

سلام دوستان
2-مودم رو حتما باید از مبین نت بخریم یا اگه خودمون مودم وایمکس داشته باشیم هم موردی نداره ؟
3-سرعت دانلود اکانت های 1 مگ در طول روز و همچنین در طول شب (ساعات رایگان) چقدره ؟
پی نوشت :
اگه امکان داره سوال 1 رو چند نفر از دوستان پاسخ بدن تا به یک برآورد کلی نسبت به وضعیت dc مبین نت برسم
با تشکر قبلی :11:

1- قطعی و افت سرعت زیاد داره تعداد مشخصی نداره یه روز خیلی خوبه 3 روز افتضاح میشه
2- برخی مودم های ایرانسل و داتک رو قبول میکنن و 15 تومن هزینه تبدیل میگیرن و پروسه ثبت نامشم 2هفته تا 1 ماه طول میکشه. من این کارو کردم حدود 1 ماه و نیم شد
3- من یک مگ 1 به 4 دارم افت و خیز زیاد داره تو عید خوب نبود خیلی پریروز و دیروز افتضاح بود ولی امروز خوب شده. در روز 110-120 کیلو و شب 5 تا حداکثر 25-30

برآورد کلی من: به درد نمیخوره پولتو حروم مبین نکن.

استاکس نت
08-04-2012, 22:51
من اس دی اس ال دارم اما خیلی اذیتم میکنه میخوام وایمکس مبین نت بگیرم نظرتون چیه؟

stratocaster
09-04-2012, 02:06
نگی اقا مثل سگ پشیمونیم .. ADSL سگش میارزه گول تبلیغات هم نخور

saeediranzad
09-04-2012, 03:34
سلام
عزیزان! برای چندمین بار میگم:
1- اگر قرار نیست که جابجا بشیدو برای خونه یا محل کار اینترنت میخواهید، حتماً ADSL بگیرید و کلاً وایمکس را فراموش کنید.
2- اگر استفاده شما در ساعات روز است و نیازی به دانلود مجانی ندارید و دامنه سفر شما به همین چند شهر محدود میشود، ایرانسل بهتر از مبین نت است.
وایمکس ایرانی (بگو چینی) آش دهن سوزی نیست.[COLOR="Silver"]

محمود2008
09-04-2012, 08:18
من اس دی اس ال دارم اما خیلی اذیتم میکنه میخوام وایمکس مبین نت بگیرم نظرتون چیه؟

ADSL بهتره، البته اونم بستگی داره چه سرویسی و از کدام شرکت انتخاب کنی
من چون امکان استفاده از ADSL رو ندارم از وایمکس استفاده میکنم

اینم سرعت دانلود 512 ساعت 9:00 صبح:

102KB/s

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg