PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

alone one
06-03-2012, 23:45
آقا من یه مشکل دارم
گوگل واسه من فیلتر بود،یعنی حداقل از کامپوتر من،اما با یه لب تاپ که به صورت wifi به مودم وصل شدم،فیلتر نبود!!!!درحالی که یه مدمه و یه خط اینترنت مبین نت!
جالبتر اینکه وقتی google.com میزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لود میشه که فیلتره!
مشکل از کجاس؟

malavan.ehsan
07-03-2012, 00:34
سلام دوستان من این برنامه Dwmeter رو دانلبود کردم فقط روش کارش رو بلد نیستم اگه میشه دوستان یه توضیح کوچیکی بده ممنون میشم

parstech
07-03-2012, 08:07
آقا من یه مشکل دارم
گوگل واسه من فیلتر بود،یعنی حداقل از کامپوتر من،اما با یه لب تاپ که به صورت wifi به مودم وصل شدم،فیلتر نبود!!!!درحالی که یه مدمه و یه خط اینترنت مبین نت!
جالبتر اینکه وقتی google.com میزنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لود میشه که فیلتره!
مشکل از کجاس؟

سایر پسوندهای گوگل نظیر de. .es .ae و... فیلتر هستند. با این آدرس مشکل شما رفع میشه: google.com/ncr و دیگه به پسوندهای جانبی ارجاع نمیشید.
شما از چه مرورگری استفاده میکنید؟ شاید با دستکاری در تنظیمات مرورگر مشکل حل بشه. به آدرس زیر مراجعه کنید به طور مفصل در مورد حل این مشکل توضیح داده:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jo_jumper
07-03-2012, 10:44
آقا من یه مشکل دارم
مشکل از کجاس؟

دوست گرامی alone one عزیز،
شما احتمالا قبلا از وی P ان استفاده می کردید و بخاطر همینه که وقتی google.com میزنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] لود میشه چون بصورت دیفات اون آدرس براش تعریف میشه. برای رفع این مشکل به قسمت Network مرورگرتون برید و بعد قسمت Connections و LAN settings رو انتخاب کنید، بعدش تیک Use proxy server رو بردارید.
موفق باشید.

adcomputer
07-03-2012, 14:48
والا دوستان یه چیزو توجه کنن:
توی تاپیک های ADSL که بری می نالند
وایمکس ایرانسل بری می نالند
وایمکس مبین نت بری می نالند
و عضو جدیدمون 3G رایتل بری می نالند

بابا وضعیت اینترنت کشور ما اینه، اینا سرویس دهندن، فک نمی کنم هم بهتر از این بشه، دی....
ایرانسل چند وقته اینطوریه. مبین نت خیلی وقته.

---------- Post added at 02:48 PM ---------- Previous post was at 02:43 PM ----------

خب پس باید منتظر بمونم خودش درست شه درسته ؟
سیگنال تاثیر محسوسی روی سرویس نداره، مگر اینکه شما خودت حس کرده باشی.
میتونی توی پنل مودم فرکانس مورد نظر رو پیدا کنی و بقیه رو پاک کنی و اگر دکمه پاک کردن History هم توی اون صفحه داره بزنی و ریبوت کنی تا فقط به همون BTS که میخوای وصل بشه.

jo_jumper
07-03-2012, 15:05
با سلام و خسته نباشید؛
آیا ممکنه مودم بعد از یک مدت استفاده ، 2 تا فرکانس برای دریافت سیگنال پیدا کنه و باعث بشه که اینترنت نداشته باشی؟؟

alone one
07-03-2012, 16:35
دوست گرامی alone one عزیز،
شما احتمالا قبلا از وی P ان استفاده می کردید و بخاطر همینه که وقتی google.com میزنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) لود میشه چون بصورت دیفات اون آدرس براش تعریف میشه. برای رفع این مشکل به قسمت Network مرورگرتون برید و بعد قسمت Connections و LAN settings رو انتخاب کنید، بعدش تیک Use proxy server رو بردارید.
موفق باشید.

سایر پسوندهای گوگل نظیر de. .es .ae و... فیلتر هستند. با این آدرس مشکل شما رفع میشه: google.com/ncr و دیگه به پسوندهای جانبی ارجاع نمیشید.
شما از چه مرورگری استفاده میکنید؟ شاید با دستکاری در تنظیمات مرورگر مشکل حل بشه. به آدرس زیر مراجعه کنید به طور مفصل در مورد حل این مشکل توضیح داده:

ممنون دوستان
جفت روشهای شما جواب داد و مشکلم حل شد،بینهایت ممنون
یه مشکل دیگه
این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که واسه مبین هس،صفحه اولش میاد اما لوگین نمیشه!
واسه بقیه دوستانم همینطوره؟

nhajis
07-03-2012, 17:47
اینترنت 1024 مبین نت---منطقه زرگنده ساعت 17:45
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Pouya-HP
07-03-2012, 19:41
bayad az ie estefade konin na chrome na firefox!!!
ممنون دوستان
یه مشکل دیگه
این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که واسه مبین هس،صفحه اولش میاد اما لوگین نمیشه!

adcomputer
07-03-2012, 20:57
با سلام و خسته نباشید؛
آیا ممکنه مودم بعد از یک مدت استفاده ، 2 تا فرکانس برای دریافت سیگنال پیدا کنه و باعث بشه که اینترنت نداشته باشی؟؟
خیر. خودش به یکیشون وصل میشه.

---------- Post added at 08:57 PM ---------- Previous post was at 08:57 PM ----------

ممنون دوستان
یه مشکل دیگه
این آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] n.php) که واسه مبین هس،صفحه اولش میاد اما لوگین نمیشه!
اینکه باید صفحه پنل مودمت باشه. دقت کن که نام کاربری و کلمه عبور مودم رو باید بزنی نه اونی که توی Ecare میزنی.

alone one
08-03-2012, 00:50
bayad az ie estefade konin na chrome na firefox!!!
مدتهاست با فایرفاکس بازش میکردم،جدیدا اینطوری شده

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

اینکه باید صفحه پنل مودمت باشه. دقت کن که نام کاربری و کلمه عبور مودم رو باید بزنی نه اونی که توی Ecare میزنی.
من همون کلمه user تو یوزرنیم و هم پسورد میزدم و وارد میشدم اما الان متاسفانه وقتی لوگین میزنم فقط صفحه لود میشه اما وارد نمیشه

tow600
08-03-2012, 03:08
دوست عزیز نمیدونم تا الان گرفتی یا نه ولی اگه هنوز نگرفتی طرف مبین نت نرو که پشیمونی مالی و روانی برات میاره . مودم های اشغال و ارزونش رو هم به قیمت خدا تومن اجبارا بهت میفروشن که بعدا اگه بخوای از جای دیگه اشتراک بگیری بدردت نمیخورن

84104
08-03-2012, 03:29
ایرانسل ۱۲۸ کیلوبیت مودم یو اس بی سیگنال ۲۴٪ :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مبین نت مودم جیبی با آنتن قرمز ( یک پنجم آنتن داره ) زمان مصرف رایگان :

اگر از قطعی های امشب مبین نت و اعصاب بهم ریختن های دایمش چشم پوشی کنیم خدارو شکر بدک نیست فعلا وضعیت

vahidmir2000
08-03-2012, 14:03
دوستان من یک تجربه جدید رو لازم میدونم که به اشتراک بذارم. دو سه شب پیش ساعت حدود 3 بود (اگه اشتباه نکنم ) که نت من قطع شد و حدود دو روز این قطعی ادامه داشت. به پشتیبانی هم زنگ زدم ولی جواب درستی نگرفتم. در طی این دو روز یه وقتایی خیلی کوتاه ( حدود 2-3 دقیقه) وصل میشد ولی به زور پیج باز مییکرد که میومدم و اینجا گزارش میدادم ( پستهای قبلی منو بخونید) دیگه وقعا کلافه شده بودم. حدود 40% سیگنال داشتم، BTS رو پیدا میکرد ولی وصل نمیشد. همه ی شرایط نرمال بود و این اعصاب منو خورد کرده بود. دیشب بطور اتفاقی جای مودم رو تغییر دادم ( جایی که حدود 4 ماه ثابت بود و مشکلی نداشت) و بردمش حدود یک متر اونطرف تر، در کمال تعجب همون لحظه نتم وصل شد و سرعتش مثل زمانهای نرمال شد. خواسنم به دوستانی که احتمالا این مشکل براشون پیش میاد از قبل اطلاع رسانی کرده باشم. جالبه که در میزان سیگنال و مشخصات گیرندگی هیچ تغییری ایجاد نشده ولی دیگه در محل قبلی (یک متر اونطرف تر ) به شبکه وصل نمیشد و جالب تر اینکه در محل جدید هم به همون آنتن قبلی وصل میشه. این هم از عجایب مبین نت کبیر.

mx_2dar
08-03-2012, 17:18
من مودم رو همیشه طوری جابجا میکنم که دانلود به 100 برسه بعد دیگه ثابتش میکنم

ممنون دوستان
یه مشکل دیگه

وی پی ان یا ساکس بزنی نمیتونی بری داخل مودم باید دی سی بشی :20:

ساحل 1
08-03-2012, 19:45
سلام.من چند روز پیش طرح یکساله 512 ام تموم شد که کلی با جمعه های مجانیش حال کردم و مشکلی باهاش نداشتم.
دیروز یه طرح شش ماهه 512 گرفتم اما در کمال ناباوری یکسری از سایت ها اصلا باز نمیشه چه با فایرفاکس چه با اکسپلورر از وی پی هم استفاده نمیکنم باورم نمیشه این دیگه چه بدبختی هست!!!!!
مثلاً سایت varzesh3.com رو اصلا باز نمیکنه.یا تو گوگل که سرچ میکنم یکسری پیج ها رو هرچقدر ریلود کنم اررور میده و باز نمیکنه.
تو این یکسال اصلا همچین مشکلی نداشتم .یعنی چـــــی؟!!! چیکار کنم؟بقیه که جدید گرفتن این مشکلو ندارن؟

adcomputer
08-03-2012, 20:40
من همون کلمه user تو یوزرنیم و هم پسورد میزدم و وارد میشدم اما الان متاسفانه وقتی لوگین میزنم فقط صفحه لود میشه اما وارد نمیشه
منظورت چیه که فقط صفحه لود میشه؟ یعنی فیلد هایی میاد که بتونی یوزر و پسورد رو وارد کنی یا نه؟

vahidmir2000
08-03-2012, 22:07
سلام.من چند روز پیش طرح یکساله 512 ام تموم شد که کلی با جمعه های مجانیش حال کردم و مشکلی باهاش نداشتم.
دیروز یه طرح شش ماهه 512 گرفتم اما در کمال ناباوری یکسری از سایت ها اصلا باز نمیشه چه با فایرفاکس چه با اکسپلورر از وی پی هم استفاده نمیکنم باورم نمیشه این دیگه چه بدبختی هست!!!!!
مثلاً سایت varzesh3.com رو اصلا باز نمیکنه.یا تو گوگل که سرچ میکنم یکسری پیج ها رو هرچقدر ریلود کنم اررور میده و باز نمیکنه.
تو این یکسال اصلا همچین مشکلی نداشتم .یعنی چـــــی؟!!! چیکار کنم؟بقیه که جدید گرفتن این مشکلو ندارن؟

دوست من شاید مشکلت مشابه مشکل من باشه. یک مودم رو جا به جا کن. پست قبلی منو بخون

old_snake1370
08-03-2012, 22:51
مدتهاست با فایرفاکس بازش میکردم،جدیدا اینطوری شده

---------- Post added at 12:50 AM ---------- Previous post was at 12:47 AM ----------

دلیلش اینه که اسکریپت غیرفعاله. جدیدا no script یا چیزی مثل اون رو نصب نکردی؟

قبلا توضیح دادم. یکی یا چندتا از ip های مبین نت مشکل داره و اگر بری توی speedtest.net نگاه کنی میبینی isp رو یک جای دیگه زده!تنها راهش هم اینه که مودم رو ریستارت کنی تا ip عوض بشه. البته یکی بود که صد دفعه ریستارت کرد ولی ip ـش عوض نشد!!! دیگه نمیدونم چی کار کرد!
حالا قرعه به نام شما افتاده!

malavan.ehsan
08-03-2012, 22:52
دوست من شاید مشکلت مشابه مشکل من باشه. یک مودم رو جا به جا کن. پست قبلی منو بخون
مشکل این دوستمون رو من هم داشتم یه آیپی میداد که 100 بار هم پشتیبانی تماس گرفتم به نتیجه نرسیدم تا شارژم تموم شد و سرویس جدید شارژ کردم این مشکل حل شد مشکل اینطوریاست که مشکلی مبین نت پیدا کرده آیپی بعضی ها مثل من ثابته و تغییر نمیکنه الان من یه آیپی یه هفتست که 20 بار هم خاموش روشن کردم تغییر نکرد در حقیقت آیپیم ثابته! اون زمان هم دقیقا اینطوری بود اون آیپی که میداد اگه این دوستمون بره تو ساینی که Isp آیپیش رو بشناسه مثل Speedtest نشون میده آیپیشو افرانت نه مبین نت که یه سری از سایت ها که varzesh3.com هم شامل میشه باز نمیکنه و این هست شاهکار مبین نت:27:
پ.ن:به این دوستمون بگم الکی با مبین نت تماس نگیر هزار تا راه بهت میگن جواب نمیده بعدش برای اینکه میخوان ردت کنن میگن باهاتون توی یک ساعت اینده تماس میگیریم که مشکلتون حل بشه ولی دیگه خبری ازشون نمیشه من حدود 8 تومن شارژم سره صحبت با اینا رفت خودت صبر کن تا مشکلت حل بشه سعی کن تو این مدت از S o c k s یا V p n استفاده کنی.

alone one
08-03-2012, 23:16
من مودم رو همیشه طوری جابجا میکنم که دانلود به 100 برسه بعد دیگه ثابتش میکنم

وی پی ان یا ساکس بزنی نمیتونی بری داخل مودم باید دی سی بشی :20:
وی پی ان ندارم عزیز

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

منظورت چیه که فقط صفحه لود میشه؟ یعنی فیلد هایی میاد که بتونی یوزر و پسورد رو وارد کنی یا نه؟
آره اون صفحه میاد اما وقتی اون login که پایین یوزر پسورد هستو میزنم صفحه لود میشه اما چیزی باز نمیشه،البته این اتفاق رو فایرفاکس میفته و رو ie اینطوری نیس!

دوستان مدیافایر واسه شمام ف.لتره یا مثل گوگل فقط واسه من فقط اینجوریه؟

alone one
08-03-2012, 23:22
دلیلش اینه که اسکریپت غیرفعاله. جدیدا no script یا چیزی مثل اون رو نصب نکردی؟
نه اما الان با ie امتحان کردم باز شد
فک کنم از همون وی پی ان باشه
من فقط یه روز ازش استفاده کردم کل تنظیماتمو خراب کرده
دوستان راه حلی چیزی ندارن؟
مدیا فایرم ف.لتره!
مرورگرم فایر فاکسه

old_snake1370
08-03-2012, 23:41
مدیا فایرم ف.لتره!
مرورگرم فایر فاکسه

توی فایر فاکس کلا صفحه لود نمیشه؟ یا صفحه لود میشه ولی دکمه ها کار نمیکنه؟

old_snake1370
09-03-2012, 10:24
سلام دوستان
دیشب بعد از ساعت رایگان کلا برای من قطع شد!:41: فقط توستم 150مگ دانلود کنم.
کس دیگه ای مشکل نداشت؟ من تهرانم

juventus_1985
09-03-2012, 10:27
عزیزان جمعه ها حجم رایگانه یا نه؟!
من دانلود می کنم حجم رو چک می کنم تغییری نمی کنه
ولی شنیدم جمعه ها حجم رایگان نداره!؟

cartesiba
09-03-2012, 10:35
چرا بابا سراسری بوده دوباره همیشه اینطوری میشه نمیدونم چکار پشتیبانی هم نمیدونم برای چی گذاشتن درست جواب نمیدن

=CYBER=
09-03-2012, 12:16

yuzarsiff
09-03-2012, 12:34
دیشب قرار بوده ساعت 2 تا 6 صبح قطع شه ..
من داشتم ساعت 1 و 20 دقیقه با شتیبانی صحبت می کردم همون لحظه قطع شد و یارو گفت تا 6 هم وصل نمیشه .. حالا نمی دونم 6 هم وصل شده یا نه !
پینگ به طور فجیعی بالا رفته ، دوستان برای شما هم همینطوره ؟

alone one
09-03-2012, 12:39
وی پی ان ندارم عزیز

---------- Post added at 11:16 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

آره اون صفحه میاد اما وقتی اون login که پایین یوزر پسورد هستو میزنم صفحه لود میشه اما چیزی باز نمیشه،البته این اتفاق رو فایرفاکس میفته و رو ie اینطوری نیس!

مدیا فایرم ف.لتره!
مرورگرم فایر فاکسه

توی فایر فاکس کلا صفحه لود نمیشه؟ یا صفحه لود میشه ولی دکمه ها کار نمیکنه؟
مشکلم حل شد
یه افزونه که حجم عکسارو میگرفت باعث همچین اتفاقی شده بود ولی مدیافیر هنو ف.لتره
ببخشید وقت دوستانو گرفتم

helyaaa
09-03-2012, 13:22
دوست من مبین نت نگیر مخصوصا مودم های داخلی حالا چه جیبی چه وای فای همشون ضعییفن
اگر دسترسی به هیچ ADSL نداری بیا سمت مبین ولی در هر صورت سگ ADSL شرف داره به این ارتباط ناپایدار

ADSL بگیر. خودت را دچار عذاب وایمکس نکن. و اگر اصرار داری وایمکس بگیری و نیازی به دانلود مجانی نداری، ایرانسل بگیر.
یعنی حالا که می خوام وایمکس بگیرم به نظر شما ایرانسل بهتره؟

1- وقتی میان تست ار روی چراغ های مودم میتونی بفهمی. اگه سه چراغ یا بیشتر بود خوبه.

2- مودم جیبی ضعیفه و در بهترین حالت و بهترین سیگنال میتونه بهت 512 بده و من که اصلا توصیه اش نمیکنم.

3- مودم رومیزی از جیبی بهتره. ترافیک فقط دانلود نیست و هر کاری با اینترنت کردن جزو ترافیک حساب میشه. به نظر من استفاده معمولی حداقل 2 گیگ در ماه لازم داره.

4- در کل ایرانسل سرویس بهتری داره. من و خیلی از دوستانم در منطقه زرده ایرانسلیم و مشکلی هم نداریم و 3 یا 4 چراغ از 5 چراغ مودم روشنه. در کل سرویس ایرانسل از نظر بنده بهتر و پایدار تره و قطعی هاش کمتره. چون من هر دو رو دارم و استفاده میکنم.

در مورد موذم جیبی منصرف شدم همه نظر شما رو دارن
اره منم استفادم معمولا همون ماهی 2 گیگه
جالبه اکثرا وقتی می پرسی میگن مبین نت ولی من تو اینحا حدود 40-50 صفحه هم از تاپیک ایرانسل خوندم هم مبین نت احساس رصایت از ایرانسل به نظرم بیشتر بود

از ساعت 4 صبح تا همین الان (ساعت2 بعد از ظهر) مبین نت قطع بود.

یک توصیه کلی به عزیزان تازه وارد: انتخاب اولتون ADSL باشه، اگر خواستین وایمکس بگیرین انتخاب اولتون ایرانسل باشه، چون ایرانسل حداقل کمی پیشرفت رو در مسیر فعالیتش حس میکنی ولی مبین نت انگار اصلا هیچ فکر خلاقی پشتش نیست و مثل یک شرکت ورشکسته داره به فعالیت ننگینش ادامه میده. از سایت شرکت میشه فهمید داخلش چه خبره. سایتی که بعد از گذشت بیشتر از یک سال از فعالیتش حتی نتونسته صفحه کنترل حسابشو فارسی کنه.

دوست عزیز نمیدونم تا الان گرفتی یا نه ولی اگه هنوز نگرفتی طرف مبین نت نرو که پشیمونی مالی و روانی برات میاره . مودم های اشغال و ارزونش رو هم به قیمت خدا تومن اجبارا بهت میفروشن که بعدا اگه بخوای از جای دیگه اشتراک بگیری بدردت نمیخورن
مودم های ایرانسل بهترن؟

من الان شدیدا به نت احتیاج دارم ولی هنوز نتونستم تصمیم بگیرم!

ولی کم کم احساس می کنم ایرانسل بگیرم و سرعت هم حداقل باید 512 باشه چون سرعت وایمکس 128 از adsl 128 اینجوری که شنیدم کمتره؟

matarsaak
09-03-2012, 13:24
دیروز منم وایمکس گرفتم با مودم بیرونی
یه مشکلی دارم
شناسه اشتراک و شناسه پرداخت رو جعبه مودم با شناسه اشتراک و شناسه پرداخت روی پیش فاکتور من یکی نیست

منم وقتی خواستم هزینه طرح رو پرداخت کنم از شناسه پرداخت روی فاکتور استفاده کردم که هشت رقمه
حالا چطوری برم توی کنرتل حساب اینترنتی
از روی جعبه که وارد میکنم میگه demo هست
روی فاکتور هم uri نداره که برم چک کنم
در ضمن یک مگ گرفتم ولی سرعتش مثل 128 هست.
چکار کنم

vahidmir2000
09-03-2012, 13:31
از ساعت یک تا چهار صبح کاملا قطع بود و وقتی وصل شد سیگنال از 40 % به 60% ارتقاء پیدا کرده بود و چراغ مودم هم از سه چراغ به چهار چراغ رسید. منکه باورم نمیشه یک بار قطعی ممکنه برای ارتقاء شبکه بوده:31: ولی انگار اینجوری بوده ایندفه.

آزادی/یادگار امام

a.0611
09-03-2012, 15:15
تست 128 روز جمعه :

ساحل 1
09-03-2012, 15:22
مشکل این دوستمون رو من هم داشتم یه آیپی میداد که 100 بار هم پشتیبانی تماس گرفتم به نتیجه نرسیدم تا شارژم تموم شد و سرویس جدید شارژ کردم این مشکل حل شد مشکل اینطوریاست که مشکلی مبین نت پیدا کرده آیپی بعضی ها مثل من ثابته و تغییر نمیکنه الان من یه آیپی یه هفتست که 20 بار هم خاموش روشن کردم تغییر نکرد در حقیقت آیپیم ثابته! اون زمان هم دقیقا اینطوری بود اون آیپی که میداد اگه این دوستمون بره تو ساینی که Isp آیپیش رو بشناسه مثل Speedtest نشون میده آیپیشو افرانت نه مبین نت که یه سری از سایت ها که varzesh3.com هم شامل میشه باز نمیکنه و این هست شاهکار مبین نت:27:
پ.ن:به این دوستمون بگم الکی با مبین نت تماس نگیر هزار تا راه بهت میگن جواب نمیده بعدش برای اینکه میخوان ردت کنن میگن باهاتون توی یک ساعت اینده تماس میگیریم که مشکلتون حل بشه ولی دیگه خبری ازشون نمیشه من حدود 8 تومن شارژم سره صحبت با اینا رفت خودت صبر کن تا مشکلت حل بشه سعی کن تو این مدت از S o c k s یا V p n استفاده کنی.

خدا رو شکر مشکل من حل شد و با ریست کردن حل شد.ولی این چه مدلشه ممکنه یکدفعه دیگه که ریست کنم دوباره این مشکل پیش بیاد واقعاً مسخرست.دیگه اینطوریشو نه دیده بودم نه شنیده بودم.
بله.قبل از اینکه ریستارت کنم تو speedtest سرور رو نوشته بود افرانت اما بعد از اینکه ریست کردم شد مبین نت و ای پی ام هم عوض شد.
پشتیبانی هم که هیچی گیر یه ادمی افتادم که بهم گفت یکسری چیزها رو برم تو تنظیمات مودم عوض کنم اما بعد از اون هرکاری میکردم دیگه مودم اصلا کار نمیکرد و یک انتن هم نداشت 20 دقیقه یارو پای تلفن بود تا مودم انتن بگیره که نشد .بعدا که دوباره زنگ زدم فهمیدم اون پشتیبان قبلیه اصلا درست بلد نبوده !!! و بهم نگفته بود که باید یکسری فرکانس هم وارد میکردم.فهمیدم پشتیباناشون هم هیچی حالیشون نیست.

adcomputer
09-03-2012, 17:08
سلام دوستان
دیشب بعد از ساعت رایگان کلا برای من قطع شد!:41: فقط توستم 150مگ دانلود کنم.
کس دیگه ای مشکل نداشت؟ من تهرانم
آره قطع شد.

juventus_1985
09-03-2012, 17:12
کسی اطلاعی نداره؟

adcomputer
09-03-2012, 17:18
اگر طرح جدید هستی 2 تا 8 صبح رایگانه. اگر طرح یک ساله یا چند ماهه قدیمی داری ممکنه ساعات رایگان بیشتر باشه.

adcomputer
09-03-2012, 17:31
دیروز منم وایمکس گرفتم با مودم بیرونی
یه مشکلی دارم
شناسه اشتراک و شناسه پرداخت رو جعبه مودم با شناسه اشتراک و شناسه پرداخت روی پیش فاکتور من یکی نیست

منم وقتی خواستم هزینه طرح رو پرداخت کنم از شناسه پرداخت روی فاکتور استفاده کردم که هشت رقمه
حالا چطوری برم توی کنرتل حساب اینترنتی
از روی جعبه که وارد میکنم میگه demo هست
روی فاکتور هم uri نداره که برم چک کنم
در ضمن یک مگ گرفتم ولی سرعتش مثل 128 هست.
چکار کنم
تا چند روز دمو است. بعدش اکانت اصلی فعال میشه. دمو باید سرعتش بالا باشه.
توجه کنید که طرح های نامحدود سرعتشون بسیار پایینه. اگر نامحدود گرفتید تلاش کنید طرح رو تغییر بدید.
در مورد مغایرت شناسه ی روی جعبه مودم و فاکتور هم توی همون ecare نگاه کنید ببینید نام و نام خانوادگی رو درست زده یا نه. طرحی که میخواد فعال بشه رو هم همونجا میتونی ببینی.

---------- Post added at 05:30 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

بله. فٍیلتره.

---------- Post added at 05:31 PM ---------- Previous post was at 05:30 PM ----------

من که به سه دلیل برای دانلود از پرا#$کسی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده میکنم.
1- اگر بخوام از مدیا فایر دانلود کنم ف%^یلتره.
2- به خاطر اینکه شب ها ممکنه قطع بشه و IP عوض بشه در نتیجه نتونم دانلود کنم.
3- با پرا#$کسی سرعت بیشتره. اما بدون آن حتی کانکت شدن به سرور دانلود هم خیلی طول میکشه و موقع دانلود هم گیر میکنه و سرعت دانلود کم و زیاد میشه. اواخر دانلود هم که فایل به قطعات کوچکتر تقسیم میشه و کانکشن های جدید ساخته میشه، به خاطر اینکه سرعت کانکت شدن پایینه دانلود بیشتر طول میکشه. این مشکل هم ناشی از نظارت شدید روی اینترنت و بسته هایی که رد و بدل میشوند است.

helyaaa
09-03-2012, 17:43
دوست من مبین نت نگیر مخصوصا مودم های داخلی حالا چه جیبی چه وای فای همشون ضعییفن
اگر دسترسی به هیچ ADSL نداری بیا سمت مبین ولی در هر صورت سگ ADSL شرف داره به این ارتباط ناپایدار

ADSL بگیر. خودت را دچار عذاب وایمکس نکن. و اگر اصرار داری وایمکس بگیری و نیازی به دانلود مجانی نداری، ایرانسل بگیر.

1- وقتی میان تست ار روی چراغ های مودم میتونی بفهمی. اگه سه چراغ یا بیشتر بود خوبه.

2- مودم جیبی ضعیفه و در بهترین حالت و بهترین سیگنال میتونه بهت 512 بده و من که اصلا توصیه اش نمیکنم.

3- مودم رومیزی از جیبی بهتره. ترافیک فقط دانلود نیست و هر کاری با اینترنت کردن جزو ترافیک حساب میشه. به نظر من استفاده معمولی حداقل 2 گیگ در ماه لازم داره.

4- در کل ایرانسل سرویس بهتری داره. من و خیلی از دوستانم در منطقه زرده ایرانسلیم و مشکلی هم نداریم و 3 یا 4 چراغ از 5 چراغ مودم روشنه. در کل سرویس ایرانسل از نظر بنده بهتر و پایدار تره و قطعی هاش کمتره. چون من هر دو رو دارم و استفاده میکنم.

[QUOTE=vahidmir2000;6885585]از ساعت 4 صبح تا همین الان (ساعت2 بعد از ظهر) مبین نت قطع بود.

یک توصیه کلی به عزیزان تازه وارد: انتخاب اولتون ADSL باشه، اگر خواستین وایمکس بگیرین انتخاب اولتون ایرانسل باشه، چون ایرانسل حداقل کمی پیشرفت رو در مسیر فعالیتش حس میکنی ولی مبین نت انگار اصلا هیچ فکر خلاقی پشتش نیست و مثل یک شرکت ورشکسته داره به فعالیت ننگینش ادامه میده. از سایت شرکت میشه فهمید داخلش چه خبره. سایتی که بعد از گذشت بیشتر از یک سال از فعالیتش حتی نتونسته صفحه کنترل حسابشو فارسی کنه.

با توجه به این ها یعنی من ایرانسل بگیرم؟
تصمیم این شد که مودم رو میزی بگیرم ولی رو شرکت هنوز شک دارم

matarsaak
09-03-2012, 18:06
تا چند روز دمو است. بعدش اکانت اصلی فعال میشه. دمو باید سرعتش بالا باشه.
توجه کنید که طرح های نامحدود سرعتشون بسیار پایینه. اگر نامحدود گرفتید تلاش کنید طرح رو تغییر بدید.
در مورد مغایرت شناسه ی روی جعبه مودم و فاکتور هم توی همون ecare نگاه کنید ببینید نام و نام خانوادگی رو درست زده یا نه. طرحی که میخواد فعال بشه رو هم همونجا میتونی ببینی.[COLOR=Silver]
.

تا چند روز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
نا محدود نگرفتم
Firest name و last name
همگی دمو زده
اون مورد هم مغایرت نداشت.
ولی از سرعتش راضی نیستم
یک مگ کجا و این کجا
اصلا توی e-care اکثر چیزا رو زده دمو و از اسم خودم خبری نیست
بعد کجای e-car طرح رو زده این که همش انگلیسه فارسی نداره؟

B.J.U
09-03-2012, 18:45
تا چند روز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نا محدود نگرفتم
Firest name و last name
همگی دمو زده
ولی از سرعتش راضی نیستم
یک مگ کجا و این کجا
ممکنه تا 2 روز کاری طول بکشه
بعدش اسم رو نشون میدم ولی در مورد سرعت نیمدونم
ولی باید ردست بشه

yuzarsiff
09-03-2012, 18:54
خیلی جالبه امروز گندترین سرویس رو دارم .. پینگ روی 500 ! س-ا-ک-س کار نمیده !
نمی دونم چرا اینجوری شده ..

matarsaak
09-03-2012, 19:12
جاش نیست ولی چی پی ان قبلیم رو وایمکس جواب نداد
کدوم رو شما توسه میکنید که بخرم؟

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

old_snake1370
09-03-2012, 20:11

---------- Post added at 07:12 PM ---------- Previous post was at 07:11 PM ----------

کلا چی پی ان رو مبین تعطیله!!!:18:
از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پلوکسی استفاده کن.:21:

Tornado2800
09-03-2012, 20:43
خیلی جالبه امروز گندترین سرویس رو دارم .. پینگ روی 500 ! س-ا-ک-س کار نمیده !
نمی دونم چرا اینجوری شده ..

فکر کنم امروز هرچی دانلود کنی مجانیه
یعنی چی؟
یعنی ملت شهید پرور در حال ترکوندن هستند:D

adcomputer
09-03-2012, 23:05
تا چند روز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18:
نا محدود نگرفتم
Firest name و last name
همگی دمو زده
ولی از سرعتش راضی نیستم
یک مگ کجا و این کجا
- فارسی نداره
سرعت دانلودت باید حدود 128 کیلوبایت باشه.

matarsaak
10-03-2012, 00:25
این وایمکس چرا اینحوریه چرا چیز پی ان هام روش جواب نمیده
دوستان از چی استفاده میکنن؟ لطفا توی پیام خصوص یه راههنمایی کنید

84104
10-03-2012, 00:56
اقایون لطفا در مورد مودم جیبی نظر اشتباه ندهید

مودم جیبی بستگی به منطقه داره که چه سرعتی میده
من توی بیشتر نقاط تهران سرعت دانلودم زیر ۴۰ نیومده
تقریبا همیشه سرعتم ۵۱۲ هست

چندین بار هم همین جا تست گزاشتم

---------- Post added at 12:56 AM ---------- Previous post was at 12:56 AM ----------

اقایون لطفا در مورد مودم جیبی نظر اشتباه ندهید

مودم جیبی بستگی به منطقه داره که چه سرعتی میده
من توی بیشتر نقاط تهران سرعت دانلودم زیر ۴۰ نیومده
تقریبا همیشه سرعتم ۵۱۲ هست

چندین بار هم همین جا تست گزاشتم

aliprince
10-03-2012, 09:05
کلا چی پی ان رو مبین تعطیله!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پلوکسی استفاده کن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این وایمکس چرا اینحوریه چرا چیز پی ان هام روش جواب نمیده
دوستان از چی استفاده میکنن؟ لطفا توی پیام خصوص یه راههنمایی کنید

برای من نه چیز پیز مشکل داره نه سوسک! هردوش راحت جواب میده

old_snake1370
10-03-2012, 09:54
برای من نه چیز پیز مشکل داره نه سوسک! هردوش راحت جواب میده

با چیز پیز میتونی با سرعت بالا توی یوتوپ ویدیو ببینی؟

h.yazdani67
10-03-2012, 11:49
گندش بزنن این مبین رو دیشب 90 مگ بزور دانلود کرد سرویس 1 مگ چرا جدیدا انقدر قطع میشه.

طرح های بهار رو کسی خبر نداره ؟؟

louxman
10-03-2012, 15:52
من کلا ناراضی نیستم شاید فقط تهران اینجوریه

128 کیلوبایت 20 گیگ 3 ماهه

meaho
10-03-2012, 16:34
سلام دوستان یه سوال

اینکه از کجا با ید BTS ای که بهش وسیلیم رو ببینیم ؟

واینکه ip رو به غیر از اسپید تست از کجا دیگه میتونیم ببینیم ؟

vahidmir2000
10-03-2012, 21:11
سلام دوستان یه سوال

اینکه از کجا با ید BTS ای که بهش وسیلیم رو ببینیم ؟

آنتن رو از کنترل پنل مودم و از روی گزینه BSID به صورت یک کد مخلوط از عدد و حروف میشه دید.

jafarr
10-03-2012, 23:34
512
10GB سه ماه

adcomputer
10-03-2012, 23:42
سلام دوستان یه سوال

واینکه ip رو به غیر از اسپید تست از کجا دیگه میتونیم ببینیم ؟

توی گوگل بنویس ip اون بالا مینویسه.

meaho
11-03-2012, 00:02
اقا ممنون

ففط اگه بخوایم این دو تا رو تغییر بدیم باید چیکار کنیم؟ اصلا میتونیم ؟

aliprince
11-03-2012, 00:38
با چیز پیز میتونی با سرعت بالا توی یوتوپ ویدیو ببینی؟

آره، با همون سرعت 130 کیلوبایت بر ثانیه پخش آنلاین میکنه

vahidmir2000
11-03-2012, 01:57
اقا ممنون

ففط اگه بخوایم این دو تا رو تغییر بدیم باید چیکار کنیم؟ اصلا میتونیم ؟

برای تغییر آی پی از چیز پی ان و برنامه هایی که برای این منظور هسست میتونی استفاده کنی. برای تغییر آنتن هم باید مودم رو جا به جا کنی و تست کنی که به کدوم آنتن وصل میشه.

Bobby Sands
11-03-2012, 09:57
مبين نت يك دزد به تمام معناست . من سرويس يك مگ با 10 گيگ ترافيك داشتم زنگ زدن گفتن سرويس يك مگ با 8 گيگ ترافيك داريم كه ضريب 1 به 4 داره و سرعتش بيشتره . من خر شدم و اونو گرفتم براي اين ماه با 2 گيگ ترافيك كمتر و 4 تومن پول بيشتر. هيچ تغييري كه تو سرعتم ايجاد نشد هيچ، سرعت در اكثر مواقع كمتر از يك مگه و از سرويس قبليم هم سرعتش پايين تره!!!
پينگ هم قربونش برم زير 450 نمياد.
من قبلا شاتل بودم و فكر ميكردم اونا دزدن چون قطعي زياد داشت اما حالا ميبينم صد رحمت به شاتل . اگر قطعي داشت حداقل سرعت و پينگش خوب بود!
من كرج هستم نميدونم بقيه شهرا چطوريه اما اكيدا به دوستاني كه قصد گرفتن سرويس از اين شركت دزد رو دارن توصيه ميكنم جدا توي تصميمشون تجديد نظر كنن كه بدجور كلا سرشون ميره
---------------
پ.ن : دوستان اگر امكان داره يه سرويس دهنده خوب تو كرج معرفي كنن كه حداقل پينگش خوب باشه .اين برام خيلي مهمه.

zer0oo
11-03-2012, 12:24
سلام خشته نباشید کسی هست که دستوارت مودم dx - 350 رو داشته باشه مثل مودم tp-link که وقتی بزنی show all اطلاعات مودم رو بهتون میگه حالا این دستور توی مودم وایمکس کار نمیده کسی میدونی چی باید بزنم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zer0oo
11-03-2012, 12:38
512
7گیگ
:27:

barcaboy10
11-03-2012, 19:08
اينم هردفعه يه ژچي ميگه بار اول پينگ ميزنه 60 بعد 78 الانم 90

سرعتمم مثل قبل 65 ولي ميزنه 53

512 سه ماه 10 گيگ

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

old_snake1370
11-03-2012, 21:08
اينم هردفعه يه ژچي ميگه بار اول پينگ ميزنه 60 بعد 78 الانم 90

سرعتمم مثل قبل 65 ولي ميزنه 53

512 سه ماه 10 گيگ

---------- Post added at 09:08 PM ---------- Previous post was at 09:06 PM ----------

این طبیعیه پینگ متغیر باشه.کلا پینگ تابع یه سری شرایطه.
سرعتتون هم درسته 65 واحدش کیلو بایته و 51 مگا بیت.

kapitan-ali
11-03-2012, 23:21
سلام دوستان من یک سوال داشتم اگر پاسخ بدید خیلی ممنون میشم . من مودم خارجی دارم که به وسیله سیم که وصل میکنم به لب تاپ به اینترنت وصل میشم . اما الان یک لبتاپ دیگه خریدم یعنی دو تا کامپیوتر هست دیگه نمیخوام برای وصل شدن به نت مجبور باشم هر دفعه سیم رو برای اتصال به نت وصل کنم به کامپیوتر آیا راهی هست من همین مودم رو وایرلسی کنم یا کلا منظورم اینه که کل خونه مثل وای فای هر دستگاهی باشه بشه بدون اتصال به اون سیم کانکت بشم. ؟

vahidmir2000
11-03-2012, 23:25
سلام دوستان من یک سوال داشتم اگر پاسخ بدید خیلی ممنون میشم . من مودم خارجی دارم که به وسیله سیم که وصل میکنم به لب تاپ به اینترنت وصل میشم . اما الان یک لبتاپ دیگه خریدم یعنی دو تا کامپیوتر هست دیگه نمیخوام برای وصل شدن به نت مجبور باشم هر دفعه سیم رو برای اتصال به نت وصل کنم به کامپیوتر آیا راهی هست من همین مودم رو وایرلسی کنم یا کلا منظورم اینه که کل خونه مثل وای فای هر دستگاهی باشه بشه بدون اتصال به اون سیم کانکت بشم. ؟

بله دوست من . شما باید یک Access Point بخرید که در بازار با قیمت 40-50 هزار تومن به بالا موجوده. به این ترتیب اینترنت شما به صورت وای فای در خانه منتشر میشه

kapitan-ali
11-03-2012, 23:28
با تشکر از وحید عزیز یک سوال دیگه خودتون کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟ کدوم رو بگیرم؟؟؟ آیا برای نصب اکسس پوینت باید تنظیماتی انجام بشه یا خیر.

old_snake1370
11-03-2012, 23:36
با تشکر از وحید عزیز یک سوال دیگه خودتون کدوم رو پیشنهاد میکنید ؟؟؟ کدوم رو بگیرم؟؟؟ آیا برای نصب اکسس پوینت باید تنظیماتی انجام بشه یا خیر.

dhcp رو باید غیرفعال کنی که از خود مودم وایمکس ip بگیره. مسلما تنظیمات مربوط به wifi رو هم باید انجام بدی.(اسم و رمز و...)

*Forgotten*
11-03-2012, 23:44
512
7گیگ
:27:

این که چیزی نیست 512 من به یک مگ هم میرسه دانلودم رو 110 تا 120

Mehrdad092000
12-03-2012, 00:08
سلام
دوستان من یکی از دوستام توی یه شرکت مبین نت هست گفت مودم ایرانسل بگیر روی اینم جواب میده همچین کاری میشه ؟

aliprince
12-03-2012, 01:38
سلام
دوستان من یکی از دوستام توی یه شرکت مبین نت هست گفت مودم ایرانسل بگیر روی اینم جواب میده همچین کاری میشه ؟

آره
25 تومن میگیرن برای تبدیل مودم!

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:36 AM ----------

من مارک tplink رو پیشنهاد میکنم که خودم هم دارم و استفاده میکنم. هم تنظیماتش راحته هم بردش بالاست قیمتش هم از بقیه کمتر هست. 3 سال گارانتی تعویض معتبر داره که تاحالا 1 بار کارت شبکه وایرلسم سوخت به خاطر حرارت بالای لپتاپ قدیمی ای که بهش وصل کرده بودم که همونجا در جا برام تعویض کردن. خیلی بی آزاره که ممکنه ماهی یکبار یکم قاطی کنه که با یه خاموش و روشن کردن درست میشه.

---------- Post added at 01:38 AM ---------- Previous post was at 01:38 AM ----------

مبين نت يك دزد به تمام معناست . من سرويس يك مگ با 10 گيگ ترافيك داشتم زنگ زدن گفتن سرويس يك مگ با 8 گيگ ترافيك داريم كه ضريب 1 به 4 داره و سرعتش بيشتره . من خر شدم و اونو گرفتم براي اين ماه با 2 گيگ ترافيك كمتر و 4 تومن پول بيشتر. هيچ تغييري كه تو سرعتم ايجاد نشد هيچ، سرعت در اكثر مواقع كمتر از يك مگه و از سرويس قبليم هم سرعتش پايين تره!!!
پينگ هم قربونش برم زير 450 نمياد.
من قبلا شاتل بودم و فكر ميكردم اونا دزدن چون قطعي زياد داشت اما حالا ميبينم صد رحمت به شاتل . اگر قطعي داشت حداقل سرعت و پينگش خوب بود!
من كرج هستم نميدونم بقيه شهرا چطوريه اما اكيدا به دوستاني كه قصد گرفتن سرويس از اين شركت دزد رو دارن توصيه ميكنم جدا توي تصميمشون تجديد نظر كنن كه بدجور كلا سرشون ميره
---------------
پ.ن : دوستان اگر امكان داره يه سرويس دهنده خوب تو كرج معرفي كنن كه حداقل پينگش خوب باشه .اين برام خيلي مهمه.

ایرانسل اوضاع سرعت و پینگش به مراتب از مبین نت بهتره. همچنین پشتیبانیش.

jafarr
12-03-2012, 11:39
اقا 100 هزار مرتبه رحمت به دزد .
امروز زنگ زدم مبین نت 4000 تومان هم پول شارج گوشی دادم کلا جواب نگرفتم .
ما که این مودم رو 200 تومان پول دادیم به درک فقط میخام بدونم ایا امکانش هست با این مودم outdoor از ایرانسل اینترنت گرفت یا نه ؟ یا دوباره اونجا باید 200 تومان دیگه درست شیم ؟
قربان مسعولین من بشم ماشالا نظارت دارن در حد بندیسلیگا

vahidmir2000
12-03-2012, 13:35
اقا 100 هزار مرتبه رحمت به دزد .
امروز زنگ زدم مبین نت 4000 تومان هم پول شارج گوشی دادم کلا جواب نگرفتم .
ما که این مودم رو 200 تومان پول دادیم به درک فقط میخام بدونم ایا امکانش هست با این مودم outdoor از ایرانسل اینترنت گرفت یا نه ؟ یا دوباره اونجا باید 200 تومان دیگه درست شیم ؟
قربان مسعولین من بشم ماشالا نظارت دارن در حد بندیسلیگا

ایرانسل مودمهای مبین رو قبول نمیکنه. در کل وقتی مودم رو به دو برابر قیمت واقعی اش میفروشن باید همین بازی ها رو هم در بیارن دیگه....

jafarr
12-03-2012, 13:37
اینم وضعیت ADSL . خودتون رو دچار خفت وایمکس نکنید

در ضمن این تست زمانی گرفته شده که 25 عدد سیستم دیگر در حال بازی انلاین با همین adsl بوده

adcomputer
12-03-2012, 14:27
سلام
باید بشه اما شرکت ها خوش ندارن از مودم های همدیگر استفاده کنند. اگر خودش گفته که میشه دیگه. برای تبدیلش هم فریمویر مبین نت رو میگیری و با اون مودم رو آپدیت میکنی. البته ممکنه به آپدیت هم نیازی نباشه.

old_snake1370
12-03-2012, 16:32
مودم های مبین نت و ایرانسل از لحاظ سخت افزار و نرم افزار تفاوتی با هم ندارند. مساله اصلی اینجاست که هر اکانت روش فقط یک مک آدرس تعریف میشه. اینها هم فقط مک آدرس مودم های خودشون رو قبول میکنند. حالا شما اگر پارتی داری میتونی مک مودمت رو بهش بدی تا روی اکانتت فعال کنن. بعدش هم تنظیمات فرکانس و... روی مودم انجام بدی.

cartesiba
12-03-2012, 17:31
ماله من قطع بود مبین نت درسته بقیه هم قطع بود

Cyber-PC
12-03-2012, 19:14
الان برای من ecare باز نمیشه الان
شما تلفنشونم بوق شماره اشتباه میزنه
چه خبره اونحا ؟! :31:

louxman
12-03-2012, 19:30
تو 15 روز 1.5 گیگ مصرف داشتم فکر کنم دانلود شبانه ام مشکل داره از حجمم حساب میکنه

Tenacious
12-03-2012, 19:56
یه سوال از دوستای عزیزی که از وایمکس مبین نت استفاده می‌کنن، آقا در یک کلام، آیا از وایمکس مبین نت راضی هستید؟ یا برم سراغ وایمکس ایرانسل؟!

mx_2dar
12-03-2012, 20:27
یه سوال از دوستای عزیزی که از وایمکس مبین نت استفاده می‌کنن، آقا در یک کلام، آیا از وایمکس مبین نت راضی هستید؟ یا برم سراغ وایمکس ایرانسل؟!

سیگنال منطقه ات رو تو نقشه ای که از گوگل مپ میده چک کن اگه فوله که دیگه مشکلی نداره
من راحت شبی دو گیگ دانلود میزنم . تا حالا هم دو دفعه قطعی داشته که با تجربه های قبلی من برایم راضی کننده اس، ایرانسل دانلود رایگان نداره از این جهت زیاد جالب نیست

louxman
12-03-2012, 21:27
با توجه به این که من سرویسم کم سرعته شبی 300 مگ دانلود دارم اما در کل خیلی راضیم ایرانسل توی شهر ها سیگنال خوبی داره و پوشش سراسری نیست به همین خاطر مثلا وقتی توی یکی از شهرستان ها بودی یا خواستی بری به یکی از شهرستان ها دیگه ایرانسل نداری ولی مبین نت همیشه هست من هم تا حالا 1 بار قطعی داشتم بمدت 1 ساعت در کل خیلی راضیم

zer0oo
12-03-2012, 22:43
سلام خشته نباشید کسی هست که دستوارت مودم dx - 350 رو داشته باشه مثل مودم tp-link که وقتی بزنی show all اطلاعات مودم رو بهتون میگه حالا این دستور توی مودم وایمکس کار نمیده کسی میدونی چی باید بزنم ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

zer0oo
12-03-2012, 23:00

:27::27::27::27::27::27::27::27::27::27:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جالبه نه :21::21::21:
:18:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahidmir2000
12-03-2012, 23:35

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]جالبه نه :21::21::21:

لطفا نوع سرویستونو ذکر کنید

alimail3248
12-03-2012, 23:40
این مبین نت چرا سرعت اپلودش اینقدر کمه ایرانسل 1 مگ رو 512 میبنده اونوقت مبین نت 1 مگ رو روی 256 خیلی جالبه

zer0oo
13-03-2012, 00:05
لطفا نوع سرویستونو ذکر کنید
512
7 گیگ :27::27::21:

old_snake1370
13-03-2012, 00:08

منظورتون رو متوجه نمیشم دوست عزیز. توی کنترل پنل مودم اکثر اطلاعات مودم رو نوشته که آدرسش اینه:
192.168.1.1

اگر واقعا سرعتت 340 بود زمانت میشد:

تازه وقتی سرعتت رو 100 در نظر بگیریم جالبتر هم میشه::8:

به خاطر خطای idm هست که سرعتت رو برای چند لحظه بالاتر نشون میده. در صورتی که حتی 1 لحظه هم سرعتت از اونچه که باید باشه بالاتر نرفته.

:5:

The Jok3r
13-03-2012, 00:25

aliprince
13-03-2012, 02:36
من هر دو رو دارم و به نظرم ایرانسل بهتر و پایدار تر هست و سرویس های نا محدودش واقعا نا محدوده

محمود2008
13-03-2012, 03:42
داشتم از اینترنت مبین نت استفاده میکردم همین که ساعت رایگان (2 شب) شروع شد، یهو اینترنتم قطع شد، با پشتیبانی تماس گرفتم، میگه اختلال سراسریه تا چند ساعت دیگه هم وصل نمیشه
اینم از ساعت رایگانش

The Jok3r
13-03-2012, 10:14
داشتم از اینترنت مبین نت استفاده میکردم همین که ساعت رایگان (2 شب) شروع شد، یهو اینترنتم قطع شد، با پشتیبانی تماس گرفتم، میگه اختلال سراسریه تا چند ساعت دیگه هم وصل نمیشه
اینم از ساعت رایگانش

اره از منم قطع شد! جالبه در طول روز مشكلي نداره فقط شبها

MehranVB
13-03-2012, 11:47
الان وضعیت ساعات رایگان چطوره؟ جمعه ها رایگانه؟ کلاً چه ساعاتی رایگانه؟

The Jok3r
13-03-2012, 14:41
الان وضعیت ساعات رایگان چطوره؟ جمعه ها رایگانه؟ کلاً چه ساعاتی رایگانه؟

ساعت 2شب تا 8 (جمعه ها هم همینطور)

hesam,sh
13-03-2012, 15:03

در یک کلام
خودتو گرفتار نکن
من الان از وضع مبین به سازمان تنظیم مقررات شکایت کردم
ولی ایرانسل واقعا عالیه

The Jok3r
13-03-2012, 17:23
این مودم ببینید چه خوشگله. حیف ازینا نیوردن

مودم مبین نت

vahidmir2000
13-03-2012, 18:02
دیشب از ساعت 2:20 دقیقه تا 3:30 قطع بود. مبین نت پیشرو در قطعی اینترنت در ایران.

alisahaf70
13-03-2012, 19:14
بچه ها کسی می دونه این مشکل از چیه وایرلس مودم کار نمی کنه ولی اینترنت داره با لن

matarsaak
13-03-2012, 21:13
آقا ما سرعت 1024 گرفتیم
ولی سرعت دانلودش خیلی پایینه بین 1 کیلو تا30 متغیره
مودم هم بیرونی استفاده میکنم و چراغ 4 روشنه یعنی سیگنال فوله
RSSI : -44.88 dBm
CINR : 38.12 dB
دو روزه تماس گرفتم پشتیبانی یه سری چرت و پرت میگن بعدم هیچی
با speed test گرفتم پینگ 123 ms بود
چکار کنم؟ مودم رو جابجا کردم بازم همینجوریه
تنظیمات مودم چیز خاصی نیست تغیر بدم؟
چطوری میتونم این پینک رو کم کنم؟
یه راهنمایی کنید لطفا

vahidmir2000
13-03-2012, 23:49
آقا ما سرعت 1024 گرفتیم
یه راهنمایی کنید لطفا

دوست عزیز با زنگ زدن به پشتیبانی فقط خودت رو خسته میکنی. اگر سرویس نامحدود گرفتی این وضعیت نرماله، چون در مورد سرویسهای نامحدود خود مبین هم در سایتش هشدار داده ولی اگر سرویس حجمی هستی هرگز نباید اینجوری باشه. اگر ادامه پیدا کرد فقط بفروش و خودتو راحت کن

alimail3248
13-03-2012, 23:50
آقا ما سرعت 1024 گرفتیم
یه راهنمایی کنید لطفا

با سلام به شما :
ایا سرویس نامحدوده ؟ اگر نا محدوده که طبیعی هست ولی اگر حجمی و 1 به 4 هست احتمالا مشکل فنی داره دلیلش قوی بودن سیگنال هم میتونه باشه.یعنی هر چه به دکل مربوطه نزدیکتر باشید کیفیت و سرعت پایین تر است .شما فرکانس ها رو تغییر بده تا rssi بشه حول وحوش -65 تا -70 ببین اگه بیشتر نشد تماس بگیر درستش کنن.

matarsaak
13-03-2012, 23:51
اینم تست از سرور باکو

matarsaak
14-03-2012, 00:02
چند تا فرکانس دیگه اضافه کردم چراغ چهار خاموش و سه روشن شد
سرعت دانلودش رفت روی 100
ولی بازم میدونم نسبت به بک مگ کمه
روی چند بیاد خوبه؟
حجمی گرفتم

alimail3248
14-03-2012, 00:08
من که گفتم مشکل از نزدیک بودن شما به دکل یا شلوغ بودن اون دکل هست.سرعت باید 128 یا 130 باشه ولی کمتر از 100 دیگه نباید بشه.شما تک تک فرکانس ها رو پاک کن تا ببینی کدوم بیشترین سرعت رو بهت میده وبعد یک تست با سرور تهران بزار ببینم .پینگ سرور داخلی باید کمتر از 80 و حداکثر 104 باشه..

ardalan_farzin
14-03-2012, 01:08
با سلام
دوست عزیز برد مودم شما سوخته
با شماره 096790 تمس بگیرین و اعلام سوختگی مودم رو بدهید تا براتون تیکت پر کنن و مودم شما توسط عاملی فنی شهرتون تعویض بشه لطفاً بگین اینترنت دارین یا فقط wifi مودمتون قطع شده؟
چون 90% وقتی برد wifi میسوزه کلاً برد وایمکس هم میسوزه
ولی اینطوری که توی عکس نشون میده آنتن دریافت می کنه

یک بار دکمه wps بغل مود رو فشار دهید ببینین رفع می شود یا نه
این عمل هم بین 1 تا 2 هفته طول میکشد

لطفاً بگین تو کدوم شهرین تا اگه نمایندگی های ما اونجا بودن واستون کارتون رو راه بندازم

شرکت راستین ارقام

بچه ها کسی می دونه این مشکل از چیه وایرلس مودم کار نمی کنه ولی اینترنت داره با لن

ardalan_farzin
14-03-2012, 01:19
باید بشه اما شرکت ها خوش ندارن از مودم های همدیگر استفاده کنند. اگر خودش گفته که میشه دیگه. برای تبدیلش هم فریمویر مبین نت رو میگیری و با اون مودم رو آپدیت میکنی. البته ممکنه به آپدیت هم نیازی نباشه.

بله
این قابلیت هست که مودم های ایرانسل به مودم های مبین نت تبدیل بشه
مودم BM632w و BM635w و BM631a این ها قابلیت تبدیل از ایرانسل به مبین نت رو دارن
هزینه تبدیل 25،000 تومان هست
فعلاً هم انحصار این تبدیل دست شرکت سیب سبز به مدیریت آقای خانی هست که این تبدیل رو انجام میدن

البته به زودی تمامی نماینده هایی که عاملیت فنی هستن می تونن این عمل رو انجام بدن

ardalan_farzin
14-03-2012, 02:33

سرعت 1024 ماهانه (1به4)
NOT Unlimited

و اسکرین شات های جالب از این تست

alisahaf70
14-03-2012, 06:20
با سلام
دوست عزیز برد مودم شما سوخته
با شماره 096790 تمس بگیرین و اعلام سوختگی مودم رو بدهید تا براتون تیکت پر کنن و مودم شما توسط عاملی فنی شهرتون تعویض بشه لطفاً بگین اینترنت دارین یا فقط wifi مودمتون قطع شده؟
چون 90% وقتی برد wifi میسوزه کلاً برد وایمکس هم میسوزه
ولی اینطوری که توی عکس نشون میده آنتن دریافت می کنه

یک بار دکمه wps بغل مود رو فشار دهید ببینین رفع می شود یا نه
این عمل هم بین 1 تا 2 هفته طول میکشد

بله امواج وایمکس رو می گیره البته نه همیشه قطع و وصل می شه که قبلا نمی شد من واقعا موندم مشکل از چیه من آذر سرویسمو گرفتم و تا الان این دومین باره مودم می سوزه دفعه ی قبل وایفای کار می کرد وایمکس سوخته بود الان بر عکس موندم چرا اینحوری می شه کاملا ازش محافظت می شه برقش با برق هزار تا دستگاه دیگه هم یکیه و کلا از جاشم تکون نمی خوره که بگم ضربه خورده برق و همه چیشم با مودم ADSL قبلیم یکیه که اون 2 سال کار کرد و هیچییش نشد تا مخابرات فیبر نوری کرد و مجبور شدم وایمکسش کنم دفعه قبل یک ماه پروسه تعویض طول کشید تو تهرانم هستم
WPS هم تاثیری نداشت
خیلی ممنون دوست عزیز

ویرایش WPS مثل اینکه تاثیر داشت اون موقع درست نشد یک ساعت بعد درست شد خیلی ممنون
این دکمه ی WPS کار دقیقش چیه؟

louxman
14-03-2012, 07:31
این فرکانسی که میگین از کجا باید تغییرش داد ؟

در ضمن خبر ندارین مودم وایمکس جیبی چنده ؟

saeediranzad
14-03-2012, 15:57
سلام
من اول که مبین گرفتم، سرعت انتقال وایرلسش 130 بود. ولی الآن شده 65 !
چطوری خودبخود تغییر کرده؟ مال شما چنده؟

sei_pm
14-03-2012, 18:24
اینم تست از سرور باکو

اگر 1024 نامحدود گرفته باشید این کار خود مبین نت هست که شما رو محدود میکنه.

sei_pm
14-03-2012, 19:42
بله
فعلاً هم انحصار این تبدیل دست شرکت سیب سبز به مدیریت آقای خانی هست که این تبدیل رو انجام میدن

البته به زودی تمامی نماینده هایی که عاملیت فنی هستن می تونن این عمل رو انجام بدن

گویا به همین صورت هست که می فرمایید . ولی هزینه خیلی زیادی هست .

تبدیل مودم های ایرانسل به مبین نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

old_snake1370
14-03-2012, 20:03
بله امواج وایمکس رو می گیره البته نه همیشه قطع و وصل می شه که قبلا نمی شد من واقعا موندم مشکل از چیه من آذر سرویسمو گرفتم و تا الان این دومین باره مودم می سوزه دفعه ی قبل وایفای کار می کرد وایمکس سوخته بود الان بر عکس موندم چرا اینحوری می شه کاملا ازش محافظت می شه برقش با برق هزار تا دستگاه دیگه هم یکیه و کلا از جاشم تکون نمی خوره که بگم ضربه خورده برق و همه چیشم با مودم ADSL قبلیم یکیه که اون 2 سال کار کرد و هیچییش نشد تا مخابرات فیبر نوری کرد و مجبور شدم وایمکسش کنم دفعه قبل یک ماه پروسه تعویض طول کشید تو تهرانم هستم
WPS هم تاثیری نداشت
خیلی ممنون دوست عزیز

ویرایش WPS مثل اینکه تاثیر داشت اون موقع درست نشد یک ساعت بعد درست شد خیلی ممنون
این دکمه ی WPS کار دقیقش چیه؟

این دکمه کارش اینه که وایرلس رو خاموش و روشن کنه

سلام
من اول که مبین گرفتم، سرعت انتقال وایرلسش 130 بود. ولی الآن شده 65 !
چطوری خودبخود تغییر کرده؟ مال شما چنده؟
یعنی طرح رو تغییر ندادید ولی سرعت تغییر کرده؟واسه من که همون 130 هست. به احتمال زیاد مشکل فقط مختص به شماست.حتما مشکلتون رو با پشتیبانی در میون بگذارید.

تبدیل مودم های ایرانسل به مبین نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Findex.php%3Fcategoryid%3D1%26p2_articleid%3D9)
جالب اینجاست که عملا این هزینه زیاد فقط صرف ثبت مک مودم در سیستم مبین نت میشه!:18:

The Jok3r
14-03-2012, 22:30
جالب اینجاست که عملا این هزینه زیاد فقط صرف ثبت مک مودم در سیستم مبین نت میشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آره فکر کنم این قضیه هم مثل adsl باشه که شرکتها میگن فقط مودمهایی که خودمون میفروشیم کار میکنن باشه

matarsaak
14-03-2012, 22:31
نه من 1024 با 8 گیگ ماهانه گرفتم
با IDM از سافت گذر زدم واسه دانلود سرعت دانلود 23 تا 33 متغیر هست
مودمم هم سیگنالش فوله

louxman
14-03-2012, 22:59
مگه همین چند پست پیش نگفتی سرعتش رسید به 100

matarsaak
15-03-2012, 00:16
اره ولی الان دوباره شده 18 تا 30 و بیشتر هم نمیشه
از شما رو کدوم فرکانس ست هست
از من رو 3449000 و Bandwidth 10000

alone one
15-03-2012, 03:24
دوستان شبا سرعتتون رو چقد هس؟
منکه 512 دارم،سرعتم متوسط رو 40 هس
دانلود هرشبم از 800 مگ تا 1 گیگه،که بعضی شبا کمتر از اینم میشه

شما فرکانس ها رو تغییر بده تا rssi بشه حول وحوش -65 تا -70 ببین اگه بیشتر نشد تماس بگیر درستش کنن.
رفیق چطوری فرکانسو تغییر میدن؟
اصلا این rssi و cinr و tx power چی هس؟

saeediranzad
15-03-2012, 07:35
یعنی طرح رو تغییر ندادید ولی سرعت تغییر کرده؟واسه من که همون 130 هست. به احتمال زیاد مشکل فقط مختص به شماست.حتما مشکلتون رو با پشتیبانی در میون بگذارید.

نه، منظورم وایرلس مودم به لپتاپ بود؛ نه سرعت طرح.
البته بعذ از نوشتن این پست دوباره درست شد؛ حتماً کار اجنه است!
-------------------------------------------------------------
این را ببینید. دیگران زندگی دارند، ما هم زنده ایم![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

=CYBER=
15-03-2012, 07:40
نه من 1024 با 8 گیگ ماهانه گرفتم
با IDM از سافت گذر زدم واسه دانلود سرعت دانلود 23 تا 33 متغیر هست
مودمم هم سیگنالش فوله

v*p*n رو قطع کن درست میشه :31::8:

Bobby Sands
15-03-2012, 09:43

تبدیل مودم های ایرانسل به مبین نت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Findex.php%3Fcategoryid%3D1%26p2_articleid%3D9)
آیا برعکسش هم وجود داره ؟یعنی میشه مودم مبین نت رو به ایرانسل تبدیل کرد؟

aliy2324
15-03-2012, 11:19
مبین نت برای ایام نوروز طرح ویژه ای چیزی نداره ؟

yuzarsiff
15-03-2012, 13:14

چرا الان یه طرح بهاره برای 1024 میده حجم رو می کنه 6 قیمت رو می بره روی 50 ..

h.yazdani67
15-03-2012, 14:57
چرا الان یه طرح بهاره برای 1024 میده حجم رو می کنه 6 قیمت رو می بره روی 50 ..

دقیقا! بعد شاید از اونجاییکه خیلی پیشرفت رو دوس داره دانلود رایگان شب تا صبح رو هم برداره.

B.J.U
15-03-2012, 15:07
آقا پشتیبانی رو حال کنید:
سییم اینترنت کلا پاره شد بعد زنگ زدم اونجا.بعد از 15 دقیقه یه نفر گوشی رو برداشت گفت خب خودتون درستش کنید دیگه...
شما اصلا یکم به عمق پشتیبانی قوی دقت کنید!!!

louxman
15-03-2012, 15:44
دوستان کسی نمی دونه این مودم ها تا سرعت چند میکشن یعنی تا سرعت چند بیت می تونن سرعت رو ساپورت کنن

m2d1
15-03-2012, 16:04
با سلام دوستان من یه مودم OUTDOOR دارم میخام از اینترنت به صورت وایرلس استفاده کنم بعضیا میگن باید accesspoint بگیرم .حالا این access point چی هست ؟چه قیمت داری؟سرعت کم میکنه یا نه؟

old_snake1370
15-03-2012, 16:19
دوستان کسی نمی دونه این مودم ها تا سرعت چند میکشن یعنی تا سرعت چند بیت می تونن سرعت رو ساپورت کنن
منظورتون سرعت اینترنته یا شبکه داخلی؟در هر صورت:
وایمکس:
75 مگابیت
وایرلس:
g:
54 مگابیت
n:
150 مگابیت

با سلام دوستان من یه مودم OUTDOOR دارم میخام از اینترنت به صورت وایرلس استفاده کنم بعضیا میگن باید accesspoint بگیرم .حالا این access point چی هست ؟چه قیمت داری؟سرعت کم میکنه یا نه؟
آره اکسس پوینت باید بگیری اگر مودم adsl که وایرلس هم داره داشته باشی همونم میشم.
قیمتش هم از 30-40 تومن شروع میشه. بستگی به خودت داره که چه قدر میخوای هزینه کنی و برای چه کارهایی میخوای.
توی سرعت هم هیچ تاثیری نداره.

m2d1
15-03-2012, 17:26
منظورتون سرعت اینترنته یا شبکه داخلی؟در هر صورت:
وایمکس:
75 مگابیت
وایرلس:
g:
54 مگابیت
n:
150 مگابیت

آره اکسس پوینت باید بگیری اگر مودم adsl که وایرلس هم داره داشته باشی همونم میشم.
قیمتش هم از 30-40 تومن شروع میشه. بستگی به خودت داره که چه قدر میخوای هزینه کنی و برای چه کارهایی میخوای.
توی سرعت هم هیچ تاثیری نداره.
تا 50-60تومان خوبه .چه مارکی خوبه؟
منظورتون چیه که برای چه کاری میخوام؟

old_snake1370
15-03-2012, 19:22
تا 50-60تومان خوبه .چه مارکی خوبه؟
منظورتون چیه که برای چه کاری میخوام؟

مثلا اگر بخوای در شبکه داخلی فایل ترنسفر کنی و مدیا سرور راه بندازی و بُرد زیاد و سرعت زیاد برات مهمه باید بیشتر از اینا خرج کنی. ولی اگر فقط برای استفاده اینترنت میخوای همین مقدار هزینه فکر کنم کافی باشه.
کلا پیشنهاد میکنم که ختما n رو ساپورت کنه چون هم سرعتش بیشتره و هم بردش(البته مودم های جدید همشون ساپورت میکنند.) دیگه tv های جدید همشون وایرلس دارند و مثلا اگر بخوای یک فیلم hd رو توی tv پخش کنی با 2 تا کلیک توی pc فیلم توی tv پخش میشه.در صورتی که اگر n ساپورت نباشه سرعتش کمه و امکان این کار نیست.
یه پیشنهاد دیگه دارم : به نظر من بجا اکسس پوینت مودم adsl بگیر. اینطوری اگر پس فردا خواستی به جا وایمکس adsl بگیری خیالت راحته و فقط یه سیم تلفن وصل میکنی به مودم.

اینایی که گفتم همه به عنوان پیشنهاد بود و خودت دو دو تا چهارتا کن ببین چی به صلاحته.

asus و linksys(cisco) و d-link و ... همه مارک های معتبری هستند و زیاد فرقی نمیکنه چی بگیری. سعی کن دنبال برند های متفرقه نری.

louxman
15-03-2012, 20:25
بجای اکسس پوینت میشه از مودم وایرلس ای دی اس ال استفاده کر د ؟

من مودم ای دی اس ال لینک سیس دارم چطور می تونم بعنوان اکسس پوینت ازش استفاده کنم ؟

m2d1
15-03-2012, 20:26
مثلا اگر بخوای در شبکه داخلی فایل ترنسفر کنی و مدیا سرور راه بندازی و بُرد زیاد و سرعت زیاد برات مهمه باید بیشتر از اینا خرج کنی. ولی اگر فقط برای استفاده اینترنت میخوای همین مقدار هزینه فکر کنم کافی باشه.
کلا پیشنهاد میکنم که ختما n رو ساپورت کنه چون هم سرعتش بیشتره و هم بردش(البته مودم های جدید همشون ساپورت میکنند.) دیگه tv های جدید همشون وایرلس دارند و مثلا اگر بخوای یک فیلم hd رو توی tv پخش کنی با 2 تا کلیک توی pc فیلم توی tv پخش میشه.در صورتی که اگر n ساپورت نباشه سرعتش کمه و امکان این کار نیست.
یه پیشنهاد دیگه دارم : به نظر من بجا اکسس پوینت مودم adsl بگیر. اینطوری اگر پس فردا خواستی به جا وایمکس adsl بگیری خیالت راحته و فقط یه سیم تلفن وصل میکنی به مودم.

اینایی که گفتم همه به عنوان پیشنهاد بود و خودت دو دو تا چهارتا کن ببین چی به صلاحته.

asus و linksys(cisco) و d-link و ... همه مارک های معتبری هستند و زیاد فرقی نمیکنه چی بگیری. سعی کن دنبال برند های متفرقه نری.
خیلی ممنون که جواب سوالام دادید فقط یه سوال دیگه میمونه. n یعنی چی؟

old_snake1370
15-03-2012, 20:35
بجای اکسس پوینت میشه از مودم وایرلس ای دی اس ال استفاده کر د ؟
مودم وایرلس ای دی اس ال خودش اکسس پوینت هم هست.

خیلی ممنون که جواب سوالام دادید فقط یه سوال دیگه میمونه. n یعنی چی؟
802.11n
یه استاندارده برای وایرلس که نسبت به 802.11b/g جدیدتره و سرعت و برد بالاتری دارد. البته وقتی بخواین استفاده کنید هم اکسس پوینت و هم دستگاه باید این استاندارد رو پشتیبانی کنه.

The Jok3r
15-03-2012, 20:46
mobinnet the only national wimax service in iran :5:

louxman
15-03-2012, 20:51
مودم وایرلس ای دی اس ال خودش اکسس پوینت هم هست.

802.11n
یه استاندارده برای وایرلس که نسبت به 802.11b/g جدیدتره و سرعت و برد بالاتری دارد. البته وقتی بخواین استفاده کنید هم اکسس پوینت و هم دستگاه باید این استاندارد رو پشتیبانی کنه.
من مودمم لینک سیس هست اینکارو چطوری انجام بدم ؟

sei_pm
15-03-2012, 22:04
آیا برعکسش هم وجود داره ؟یعنی میشه مودم مبین نت رو به ایرانسل تبدیل کرد؟

نمی دونم ولی خوب چه کاری هست ایرانسل بشتر وقتها مودم هاشو حراج میکنه و با 40000 تومان میشه مودم گرفت.

آقا پشتیبانی رو حال کنید:
سییم اینترنت کلا پاره شد بعد زنگ زدم اونجا.بعد از 15 دقیقه یه نفر گوشی رو برداشت گفت خب خودتون درستش کنید دیگه...
شما اصلا یکم به عمق پشتیبانی قوی دقت کنید!!!

سیم اینترنت چیه؟ منظور کابل شبکه هست ؟
خوب چه انتظاری دارید پشتیبانی سخت افزاری که نیستند البته باید راهنمایی میکرد از کجا تهیه کنید که خدمات کامپیوتری ها دارند. از لحاظ گارانتی هم بخواهید حساب کنید شام مودم میشه نه متعلقات.

alone one
16-03-2012, 00:18
دوستان شبا سرعتتون رو چقد هس؟
منکه 512 دارم،سرعتم متوسط رو 40 هس
دانلود هرشبم از 800 مگ تا 1 گیگه،که بعضی شبا کمتر از اینم میشه

رفیق چطوری فرکانسو تغییر میدن؟
اصلا این rssi و cinr و tx power چی هس؟
کسی جواب سوال منو نمیدونه؟

استاد منم میخواپم یه کارت شبکه یو اس بی بگیرم
بنظرتون چه مارکو مدلی بگیرم
نظرم رو tp-link tl-wn 822 n و linlsys wusb 600 n هس،نظر شما چیه؟کدوم یکیشون؟یا یه مدل دیگه رو پیشنهاد میدین؟

old_snake1370
16-03-2012, 13:26
کسی جواب سوال منو نمیدونه؟

استاد منم میخواپم یه کارت شبکه یو اس بی بگیرم
بنظرتون چه مارکو مدلی بگیرم
نظرم رو tp-link tl-wn 822 n و linlsys wusb 600 n هس،نظر شما چیه؟کدوم یکیشون؟یا یه مدل دیگه رو پیشنهاد میدین؟

من اکثر اوقات با 1مگابیت ، ثابت ساعتی 449 مگ دانلود میکنم. این عکس برای دیشب هست.

من درباره ی اینکه چه مارکی و چه مدلی بگیرید و اینکه قیمتش چنده اطلاعات ندارم. ولی تاپیک مخصوص برای این کار هست میتونی اونجا سوالت رو مطرح کنی.

برای تغییر فرکانس هم میری توی کنترل پنل مودم.که برای مودم های جدید با قدیم جاش فرق میکنه. اینم عکسش:

فرکانس هم این 4 تاست:
3559000
3549000
3449000
3459000

من مودمم لینک سیس هست اینکارو چطوری انجام بدم ؟
1. اگر رنج ip ـش مثل مودم وایمکسه یعنی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتغییرش بده به مثلا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید2. dhcp رو غیرغعال کن.
3.مودم وایمکس رو با کابل لن وصل کن به مودم adsl
4. استفاده کن!!:8:

The Jok3r
16-03-2012, 14:21
Wusb600n دارم و واقعا راضيم
شيكم هست ظاهرش

adcomputer
16-03-2012, 14:57
بله

این مبین نت دیگه شورش رو درآورده.
واقعاً که این حرکت بسیار کثیف و زننده است که برای کاری به این آسانی، این مقدار پول طلب میکنند.
یک آپدیت فریمویر که با چند کلیک انجام میشه و یک ثبت مک آدرس و مشخصات که به مانند ثبت نام در یک سایت است. نصف پول مودم رو که ایرانسل در روز های خاص 40000 میفروشه باید برای یک آپدیت ساده بدن. متاسفانه با هر بهانه‌ای میخوان از مردم پول بگیرن. بیایید من خودم اینجا آپدیت فریمویر را توضیح میدم. گرچه ساده است و خیلی ها بلد هستند. ثبت کردن مک هم وقتی که در سایت مبین نت ثبت نام میکنی امکان پذیر است. گرچه ممکن است قبول نکنند تا پولی به جیب بزنند اما نمیتوانند که پولتان را بخورند. از آن ور هر فصل طمع میکند و سرویس هایش را گران‌تر میکند، از طرفی سرویس یک مگابیت نامحدودش هم روی 128 میبندد؛ در صورتی که باید یک مگابیت به اشتراک بگذارد.
کمی تلاش کنید و جلوی این‌ها بایستید. اسم این حرکت را چه میشود گذاشت؟ مفت خواری، سوء استفاده از امکانات و انحصار، رانت خواری به واسطه‌ی کم اطلاعی مردم و بی‌توجهی مسئولین...
این مبین‌نت هم پسر همین مخابرات انحصار طلب طمع‌کار است.
این عملکرد مبین‌نت من را یاد بانک و بورس و بیمه و اوراق قرضه می‌اندازه؛ حرام خواری بر پایه‌ی طمع.
انشاالله هر چه زودتر دوران جدیدی برسه که دنیا از شر هر چه ظلم و ظالم و طمع و طمع کار خلاص بشه.

Mostajab
16-03-2012, 15:57
سلام
من بعد از مدت ها مودم برادرم رو گرفتم برای دانلود یه فایل حجیم
امروز هر چی دانلود می کنم از حجم باقی مانده کم نمی کنه
می خواستم بدونم ایا واقعا جمعه ترافیک رایگان هست یا فقط دیر تو سیستم اعمال می شه؟

old_snake1370
16-03-2012, 16:06
سلام
من بعد از مدت ها مودم برادرم رو گرفتم برای دانلود یه فایل حجیم
امروز هر چی دانلود می کنم از حجم باقی مانده کم نمی کنه
می خواستم بدونم ایا واقعا جمعه ترافیک رایگان هست یا فقط دیر تو سیستم اعمال می شه؟

تا وقتی که از شبکه دیسکانکت نشید آپدیت نمیشه. برای دیسکانکت شدن هم میتونید از کنترل پنل مودم اقدام کنید یا اینکه مودم رو از برق بکشید.
رسما جمعه ها مجانی نیست ولی برای بعضی ها تا ساعت 14 برای بعضی هام تا 20 مجانیه!شما باید خودت چک کنی ببینی وضعیتت چه جوریه!

Mostajab
16-03-2012, 16:13
تا وقتی که از شبکه دیسکانکت نشید آپدیت نمیشه. برای دیسکانکت شدن هم میتونید از کنترل پنل مودم اقدام کنید یا اینکه مودم رو از برق بکشید.
رسما جمعه ها مجانی نیست ولی برای بعضی ها تا ساعت 14 برای بعضی هام تا 20 مجانیه!شما باید خودت چک کنی ببینی وضعیتت چه جوریه!
اره منم همین حدس رو زدم
چند بار دیسکانکت کردم و چند بار از برق کشیدم ولی باز هم ترافیک کم نشد
احتمالا تا ساعت 20 هست دیگه.دی....

aminskate
16-03-2012, 20:12
درود بر همه ی اعضای سایت
یه پیشنهاد برای مبین نتی ها که میخوان سرویس 512شون رو یه مگ کنن
من اول 512 داشتم ساعات رایگان یعنی 2تا8 شبی 1.5گیگ دانلود میکردمولی الان که یه مگ گرفتم به امید شبی 2یا2.5گیگ میدونید شده700مگابایت البته سرعتم غیر از ساعت رایگان خوبه ولی خدا نجات بده از ساعات رایگان
به قول معروف خودم کردم که لعنت بر خودم باد:41:

louxman
16-03-2012, 23:31
دوستان یه سوال فنی

من مودم رو میزی رو چطور میتونم تو ماشین روشن کنم : دی

در واقع یه فکری دارم از این مبدل ها که برق باتری ماشین رو به 220 تبدیل می کنه میگیرم بعد آداپتور رو بهش وصل میکنم ولی میخوام بدونم راه دیگه ای هم داره

مودم های جیبی بردشون خیلی کمتر ازرو میزیاست واسه همین میخوام اینکارو بکنم

ardalan_farzin
17-03-2012, 00:51

از 15 فروردین طرح ها رو نمایی می شود.
انشالله ما هم طرح های اختصاصی خودمون رو از 20 فروردین رونمایی خواهیم کرد:46:

Cyber-PC
17-03-2012, 03:24
سرعت شبانه من :
با IDM سه فایل همزمان مجموع سرعت 35 کیلوبایت ! (اشتراک 1 مگابیت با حجم 41 گیگ)

saeediranzad
17-03-2012, 15:15
دوستان یه سوال فنی

من مودم رو میزی رو چطور میتونم تو ماشین روشن کنم : دی

در واقع یه فکری دارم از این مبدل ها که برق باتری ماشین رو به 220 تبدیل می کنه میگیرم بعد آداپتور رو بهش وصل میکنم ولی میخوام بدونم راه دیگه ای هم داره

مودم های جیبی بردشون خیلی کمتر ازرو میزیاست واسه همین میخوام اینکارو بکنم

سلام
یعنی میخواهی برق 12 ولت را تبدیل کنی به 220 ولت که دوباره ترانس مودم آن را تبدیل کنه به 12 ولت؟
فکر کنم یه رابط بدون ترانس بیشتر بدردت بخوره.کاش جایی بود که تخصصی جواب میداد. فکر نکنم کار سختی باشه.

vahidmir2000
17-03-2012, 16:00
سرعت شبانه من :
با IDM سه فایل همزمان مجموع سرعت 35 کیلوبایت ! (اشتراک 1 مگابیت با حجم 41 گیگ)

منم با 512 بعضی شبها بین ساعت 2 تا 3 سرعت بین 20 تا 30 کیلوبایت میچرخه اما تقریبا همیشه از ساعت 4 تا 8 صبح سرعت دانلودم روی 100 هستش. در طول روزم همیشه بین 80 تا 100 هستش. البته این گزارشها بدون در نظر گرفتن قطعی ها و نوسانات و ... است.

برای دانلود تورنت هم تقریبا شرایط بالا برقراره (منظور یک تورنت با شرایط خوب هستش). مثلا همین دیشب یک تورنت خوب رو با سرعت حدود 80 کیلوبایت در ساعت 4 صبح دانلود کردم.

alone one
17-03-2012, 20:05
من اکثر اوقات با 1مگابیت ، ثابت ساعتی 449 مگ دانلود میکنم. این عکس برای دیشب هست.

پس باید من نصف شما دانلود داشته باشم اما تو ساعت رایگان حداکثر 190 تا مگ دانلود دارم،حداکثر:41:

برای تغییر فرکانس هم میری توی کنترل پنل مودم.که برای مودم های جدید با قدیم جاش فرق میکنه. اینم عکسش:

واس من این شکلی نیس،همچین گزینه هاییم پیدا نکردم توش
این اطلاعات کمک میکنه
Current firmware version:v2.8.8.1-g1.4.4-mobinnet

فرکانس هم این 4 تاست:
3559000
3549000
3449000
3459000
Frequency: 3459000

old_snake1370
17-03-2012, 20:19
پس باید من نصف شما دانلود داشته باشم اما تو ساعت رایگان حداکثر 190 تا مگ دانلود دارم،حداکثر:41:

واس من این شکلی نیس،همچین گزینه هاییم پیدا نکردم توش
این اطلاعات کمک میکنه
Current firmware version:v2.8.8.1-g1.4.4-mobinnet

Frequency: 3459000

من مودم جدیدا ندارم و نمیدونم قسمت تنظیم فرکانس کجاست. ولی پیدا کردنش سخت نیست. یه ذره بگرد. ;)

maxmen
17-03-2012, 20:28
سلام چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز نمیشه؟

louxman
17-03-2012, 21:07
سلام
یعنی میخواهی برق 12 ولت را تبدیل کنی به 220 ولت که دوباره ترانس مودم آن را تبدیل کنه به 12 ولت؟
فکر کنم یه رابط بدون ترانس بیشتر بدردت بخوره.کاش جایی بود که تخصصی جواب میداد. فکر نکنم کار سختی باشه.
من یدونه شارژر فندکی 12 ولت 1 آمپر مستقیم همونطور که پشت آداپتور نوشته بود خریدم و جواب داد

malavan.ehsan
17-03-2012, 21:07
دوستان مبین نت 512 رو 768 میبنده بعدش 1مگ رو روی چند می بنده؟

emprator_kochak
17-03-2012, 22:08
من یدونه شارژر فندکی 12 ولت 1 آمپر مستقیم همونطور که پشت آداپتور نوشته بود خریدم و جواب داد

میشه اطلاع دقیق تری از این شارژر بدین ؟
چه برندی ؟ مال چه گوشی بود و ...

vahidmir2000
17-03-2012, 23:37

حدودا روی 1.5 مگابیت

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

سلام چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnser) باز نمیشه؟

این یکی از مسخره ترین ایرادهای مبین نته که هنوز رفع نشده و پیش میاد. چند دقیقه بعد درست میشه

old_snake1370
18-03-2012, 00:06
حدودا روی 1.5 مگابیت

این یکی از مسخره ترین ایرادهای مبین نته که هنوز رفع نشده و پیش میاد. چند دقیقه بعد درست میشه

برچه اساس میگید؟ تا الان که هر کی تست گذاشته 1 مگابیت هم نبوده!

louxman
18-03-2012, 00:46
میشه اطلاع دقیق تری از این شارژر بدین ؟
چه برندی ؟ مال چه گوشی بود و ...
کلا شارژر مال گوشی نیست نمیدونم شما چه شهری هستین ولی من آداپتور رو بردم به بازار نشونشون دادم یه شارژر فندکی دادن بعدش وصلش کردم به ماشین و کار کرد درون شهری در حین حرکت هم اینترنت دارم ولی برون شهری رو هنوز امتحان نکردم

اگر ولتاژ پایین به مودم ضرر نرسونه که فکر کنم نمی رسونه برای ولتاژ بالا فیوز داره پس لازم نیست نگران نوسان برق ماشین باشیم !!!

alimail3248
18-03-2012, 08:35

روی 1080 میبنده

saeed22s
18-03-2012, 13:13
سلام چرا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) باز نمیشه؟
درسته از دیروز تا حالا باز نمیشه هنوزم مشکل رو حل نکردن.

old_snake1370
18-03-2012, 13:56
زیاد دلتون رو به طرح های بهار خوش نکنید!
با این وضعیتی که ایرانسل طرح داده مبین نت هم طرح هاش رو گرون میکنه!:2:

vahidmir2000
18-03-2012, 13:59
دوستانی که از BW Meter استفاده میکنن یه سوالی داشتم. پرا وقتی به چیز پی ان وصل میشم دیگه حجم مصرفی محاسبه نمیشه؟ آیا راهی یا تنظیمی براش هست؟ ممنون میشم اگر جواب بدین.

louxman
18-03-2012, 14:01
الان من تو ماشین با مودم رومیزی وصلم به اینترنت آنتن دهی عالیه :31:

sei_pm
18-03-2012, 14:13
الان من تو ماشین با مودم رومیزی وصلم به اینترنت آنتن دهی عالیه :31:

تو خیابون یا پارکینگ ؟ :31: با مودم bm632w ؟ اگر بیرون هستید از inverter استفاده می کنید واسه برق ؟ اینهایی که ارزون هستند شکل موجی که تولید میکنه روی وسایل برقی حساس اثر بد میگذاره بیشتر برای روشنایی ازش استفاده میشه ولی اگر سینوسی باشه یا شبه سینوسی مشکلی نداره.

saeediranzad
18-03-2012, 14:55
سرور تهران؛ پینگ را حال میکنید؟ :41:

adcomputer
18-03-2012, 15:28

قبلاً پینگ سرورهای ایران نزدیک 80 بود.

vahidmir2000
18-03-2012, 15:43

سرور تهران 3:40

majidli
18-03-2012, 16:21
سلام/کسی میتونه در مورد مبین نت سرویس 512 یه راهنمایی کنه؟از خرید گرفته تا سرعت و ...
مبین نت از ایرانسل بهتره؟

barcaboy10
18-03-2012, 17:30
بچه ها شما هم نميتونيد وارد صفحه مشتركين بشين؟؟؟ يا فقط برراي من اينجوريه؟؟؟؟؟

louxman
18-03-2012, 19:13
تو خیابون یا پارکینگ ؟ :31: با مودم bm632w ؟ اگر بیرون هستید از inverter استفاده می کنید واسه برق ؟ اینهایی که ارزون هستند شکل موجی که تولید میکنه روی وسایل برقی حساس اثر بد میگذاره بیشتر برای روشنایی ازش استفاده میشه ولی اگر سینوسی باشه یا شبه سینوسی مشکلی نداره.
در حال حرکت بودم (بله با همون مودم ) نه از شارژر فندکی استفاده می کردم فقط سعی می کردم که سیستم صوتی و جی پی اس و اینا روشن نباشه که باتری نوسان نداشته باشه

بعضی وقتا آنتن هر سه خطش می پرید بعد دوباره پر میشه فکر کنم به یه پایانه دیگه وصل میشد واسه همین اینطوری می کرد

sf25
18-03-2012, 20:11
ايرانسل بهتره تا موبين نت

barcaboy10
18-03-2012, 21:33
آقا لطفا يكي جواب بده من نميتونم وارد صفحه اختصاصي مبين نتم بشم مشكل از سايتشه؟؟

ادرس زير براي شما باز ميشه:؟؟؟؟؟؟؟؟؟

178.131.3.1:9080/nser

adcomputer
18-03-2012, 23:24
آقا لطفا يكي جواب بده من نميتونم وارد صفحه اختصاصي مبين نتم بشم مشكل از سايتشه؟؟

بعضی مواقع خراب میشه.

vahidmir2000
18-03-2012, 23:46
دوستانی که با سرعت کم Gmail مشکل دارن (مثل خود من) یک راهی هست که جی میل خیلی بهتر میشه. در inbox به بخش setting برین و در قسمت Browser connection گزینه dont always use [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو انتخاب کنید. با این کار جی میل از طریق http لود میشه و خیلی بهتر میتونید باهاش کار کنید. البته قطعا امنیتش میاد پایین ولی فکر نمیکنم زیاد خطرناک باشه. چون خود جی میل این گزینه رو قرار داده.

emprator_kochak
19-03-2012, 00:21
در حال حرکت بودم (بله با همون مودم ) نه از شارژر فندکی استفاده می کردم فقط سعی می کردم که سیستم صوتی و جی پی اس و اینا روشن نباشه که باتری نوسان نداشته باشه

بعضی وقتا آنتن هر سه خطش می پرید بعد دوباره پر میشه فکر کنم به یه پایانه دیگه وصل میشد واسه همین اینطوری می کرد

عجیبه
در حال حرکت که مجوز اراعه ندارن ! چطور شد ؟

adcomputer
19-03-2012, 00:33
دوستانی که از BW Meter استفاده میکنن یه سوالی داشتم. پرا وقتی به چیز پی ان وصل میشم دیگه حجم مصرفی محاسبه نمیشه؟ آیا راهی یا تنظیمی براش هست؟ ممنون میشم اگر جواب بدین.
من که هیچ مدل وی پ$ی N کار نمیکنه که تست کنم اما توی options تنظیمات قسمت interfaces to monitor رو تغییر بده، شاید درست شد.

adcomputer
19-03-2012, 00:38
دوستانی که با سرعت کم Gmail مشکل دارن (مثل خود من) یک راهی هست که جی میل خیلی بهتر میشه. در inbox به بخش setting برین و در قسمت Browser connection گزینه dont always use [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو انتخاب کنید. با این کار جی میل از طریق http لود میشه و خیلی بهتر میتونید باهاش کار کنید. البته قطعا امنیتش میاد پایین ولی فکر نمیکنم زیاد خطرناک باشه. چون خود جی میل این گزینه رو قرار داده.
بستگی داره امنیت رو در چی بدونی. اینطور دیگه ناظران اینترنت به راحتی میتونند وارد حریم شخصیتون بشوند و ایمیل هاتون رو بخونند. به خاطر این htt@#ps رو مختل کردنند که نمیتونند روش نظارت کنند.

sei_pm
19-03-2012, 01:13

دقیقا همینطوره به خاطر اینکه مجوز وایمکس در حال حرکت رو به اپراتورها ندادن بنابراین اتصال پیوسته ندارید.

vahidmir2000
19-03-2012, 02:41
بستگی داره امنیت رو در چی بدونی. اینطور دیگه ناظران اینترنت به راحتی میتونند وارد حریم شخصیتون بشوند و ایمیل هاتون رو بخونند. به خاطر این htt@#ps رو مختل کردنند که نمیتونند روش نظارت کنند.

با اینکار تقریبا جی میل تبدیل به یاهو میشه :31:

ArashMiniStar
19-03-2012, 12:30
سلام.دوستان کیفیت سرویس مبین نت چطور هست؟؟
سرویس 128 و 512 با هم فرق دارن از نظر سرعت؟؟ سرعتشون در ثانیه چقدره وقتی با IDM دانلود میکنی؟؟
سرعت شبانه چطوره؟ :11:

Fate2646
19-03-2012, 13:14
این مبین نت که ضریب اشتراک پهنای باند رو یک به چهار گذاشته یعنی با 128 تا 32 میشه دانلود کرد؟

vahidmir2000
19-03-2012, 13:56
این مبین نت که ضریب اشتراک پهنای باند رو یک به چهار گذاشته یعنی با 128 تا 32 میشه دانلود کرد؟

به اعداد و ارقام زیاد توجه نکن. چیزی که مشخصه در اشتراکهای جدید (همون یک به چهار) سرعت دانلود بهتر شده و حداقل سرعت هم بالاتر از قبله. ولی همچنان مشکلات نوسان و قطعی و ... پابرجاست

saeediranzad
19-03-2012, 13:59

نه خیر؛ با 128 که بر اساس مگابیت بر ثانیه است میشه تا 16 کیلوبایت برثانیه دانلود کرد که البته بطور میانگین کمی بیشتر میشه.
و اشتراکش هم به اینصورته که اگه همزمان هر چهارنفر باهم شروع به دانلود کنند، هرکی زورش بیشتره ، سرعتش بیشتره!
که این هم بستگی به فایل و سایت دانلود داره.

majidli
19-03-2012, 16:10
سلام/کسی میتونه در مورد مبین نت سرویس 512 یه راهنمایی کنه؟از خرید گرفته تا سرعت و ...
مبین نت از ایرانسل بهتره؟

این همه کاربر مبین نت کسی نبود یه راهنمایی کنه/بابا دمتون گرم

vahidmir2000
19-03-2012, 18:07

دوست عزیز من حدود یک ماهه که از 128 به 512 کوچ کردم. با توجه به اینکه ضریب اشتراک 512 یک به چهاره و ضریب 128 که داشتم یک به هشت بود الان حداکثر سرعتم نسبت به حداکثر سرعت 128 بالاتر از استاندارده. کلا سرویسهای جدید مبین نت سرعت حداقل و حداکثرشون بیشتر از قبلی هاست. برای گرفتن این سرعت باید یک نامه ی خیلی ساده شرکتی، کارت داشنجویی یا هرمدرک دیگه ای که نشون بده شما به این سرعت برای مصارف حرفه ای احتیاج دارین ارائه بدین. اصلا سخت گیری در کار نیست و خود مبین هم میدونه که این قضیه ی نامه فرمالیته است. برای خرید سرویس هم اگر حضوری به دفاتر فروش مراجعه کنی بهتر نتیجه میگیری و سریعتر . مودم در همون روز ثبت نام حضوری به شما داده میشه و یک سرویس دموی موقت روش فعال میشه و نهایتا بعد از 2یا3 روز هم سرویس اصلی فعال میشه. برای پیدا کردن آدرس و شماره ی نمایندگی ها هم میتونی به سایت مبین سر بزنی. اگر سوال دیگه ای هم بود در خدمتم

---------- Post added at 06:07 PM ---------- Previous post was at 06:06 PM ----------

ضمنا تنها حسن مبین نسبت به ایرانسل دانلود شبانه ی رایگانه که البته حسن بزرگیه

kapitan-ali
19-03-2012, 18:28
بالاخره خریدم . تی پی لینک . اصلا به اون سختی که فکر میکردم نبود کاتالوگ هاش کارای وحشتناکی رو قرار داده بود .... . من تنها کاری که کردم این بود که سیم کانکت رو که به لب تاپ میزدم زدم به اکسس پوینت بعدش از من به صورت اتوماتیک سریال رو خواست و بعد از وارد کردن سریال چند تا گزینه داشت sharing ... home همه اینها رو انجام دادم یه pass هم براش گذاشتم و تمام .نه نیاز به سی دی شد !!!! الان هم .... .

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

دوستی در مورد dhcp گفتن این رو راهنمایی کنید ؟؟؟ بچه ها اگر کاری مونده اگر چیزی مونده که چک کنم حتما بگید. عید شما مبارک.

teenager227
20-03-2012, 09:42

من 512 مبین نت دارم
یکساله 512 با مودم 200 تومن گرفتم.
حجم دانلود تو یه سال 20gb
سرعت دانلود من تقریبا 70 ولی تو طرحهای جدیدش حداقل 100kbps . چندتا از دوستام گرفتن.
من 6 ماهه دارم قطعیه اونچنانی ندیدم.
شبا از 2 تا 8 صبح رایگان.
جمعه ها هم تا 2 ظهر رایگانه. سرعت دانلودشم تو ساعت های free کم نمیشه. من که تا الان راضی بودم
هر 1GB حجم دانلود اضافی هم بخوای بگیری 5000 تومن هستش.
فکر کنم همشو گفتم.
در ضمن جدیدا مودمو یه روزه میارن حداکثر فرداش وصل میشه.
البته واسه من تقریبا یه ماه طول کشید بیارن :-)

---------- Post added at 10:42 AM ---------- Previous post was at 10:41 AM ----------

بعضی مواقع خراب میشه.

با INTERNET EXPLORER برو با چیزای دیگه اذیت میشی

ali1497
20-03-2012, 19:38

سلام.
بله تائید میشه. من هم چند روزی هست که نمیتونم وارد Ecare مبین نت بشم!!

saeed22s
20-03-2012, 21:17
سلام.
بله تائید میشه. من هم چند روزی هست که نمیتونم وارد Ecare مبین نت بشم!!
مشکل حل شده با آدرس زیر وارد بشید.

adcomputer
20-03-2012, 22:24
نه خیر. شما سرعت رو که به کیلوبیت هست بر هشت تقسیم میکنی تا سرعت به کیلوبایت به دست بیاد. آن ضریب اشتراک مربوط به این نیست. بعضی سرویس ها هم مثل 512 را روی سرعت بالاتری میبندند که آن هم ربطی به ضریب اشتراک ندارد.
یک نکته مهم این است که زمانی که یک به هشت بود کیفیتش بهتر از الان بود. قطعاً یک به چهار باید از یک به هشت بهتر باشد اما معلوم نیست اون موقع چطور و الان چطور تقسیم کردند که آن موقع از الان بهتر بود. همانطور که سرویس 128 نامحدود را به جای یک مگابیت نامحدود به کاربر میدهند، بعید نیست در این سرویس های به گفته خودشان یک به چهار هم از روشی غیر منطقی و غلط، مثل روشی که در ارائه سرویس های نامحدود در پیش گرفته‌اند استفاده کنند.

Mehrdad092000
21-03-2012, 01:18
سلام
دوستان یه سوالی
من یه مودم از دوستم گرفتم
محدوده خونه ما توی نقشه پوشش هست حتی مرکز پوشش هستیم اما انتن اصلا نداره کاری باید بکنم ؟
حتی بردمش توی حیاط اما انتن نداد !
مشکل چیه؟
مودم bm632

old_snake1370
21-03-2012, 09:41
بالاخره خریدم . تی پی لینک . اصلا به اون سختی که فکر میکردم نبود کاتالوگ هاش کارای وحشتناکی رو قرار داده بود .... . من تنها کاری که کردم این بود که سیم کانکت رو که به لب تاپ میزدم زدم به اکسس پوینت بعدش از من به صورت اتوماتیک سریال رو خواست و بعد از وارد کردن سریال چند تا گزینه داشت sharing ... home همه اینها رو انجام دادم یه pass هم براش گذاشتم و تمام .نه نیاز به سی دی شد !!!! الان هم .... .

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:26 PM ----------

دوستی در مورد dhcp گفتن این رو راهنمایی کنید ؟؟؟ بچه ها اگر کاری مونده اگر چیزی مونده که چک کنم حتما بگید. عید شما مبارک.

اگر کار میکنه که دیگه به dhcp دست نزن.
فقط یه نکته میمونه!
اگر رمز کنترل پنل مودم رو عوض نکردی حتما عوض کن. چون یه قابلبتی که این مودم های tp link دارن اینه که اگر رمز کنترل پنل رو عوض نکرده باشی و هر چه قدر هم رمز قوی برای وایرلس گذاشته باشی، رمز وایرلس یعنی کشک!:20:

ata.royalfalcon
21-03-2012, 10:04
سلام
دوستان یه سوالی
من یه مودم از دوستم گرفتم
محدوده خونه ما توی نقشه پوشش هست حتی مرکز پوشش هستیم اما انتن اصلا نداره کاری باید بکنم ؟
حتی بردمش توی حیاط اما انتن نداد !
مشکل چیه؟
مودم bm632

سلام
بردن به حیاط کافی نیست ، اگر اطراف منزل شما ساختمانهای بلند قرار گرفته باید در جای مرتفع قرار بگیره . برو پشت بام تست کن ، البته منظور من از جای مرتفع پشت بام یه خونه 5 یا 6 طبقه هست ، نه برج .
اگر در جای مرتفع جواب داد باید مودم outdoor بخری .

*Forgotten*
21-03-2012, 20:56
قبلش یه جوک براتون بگم که سایت رسمی اعلام تاریخ و ساعت کشور یادش رفته ساعت ها 1 ساعت جلو کشیده شده :31:
و تا ساعت 6 بعد از ظهر امروز که چک کردم دیدم با کمال تعجب ککش هم نمیگیزه ساعتو اصلا جلو نمیکش:31:
الان هم که دارم چک میکنم سایت اصلا قابل دسترس نیست :18:
همین کاره مسخرش منو تو اشتباه انداخته

دیشب داشتم برای دانلود شبانه آماده میشدم که رفتم تو اکانتم تا ساعت مبین نت رو بررسی کنم دیدم ساعتشونو جلو کشیدن کارشون درسته
بعد همزمان سایت time.ir رو بررسی کردم دیدم ساعتشونو جلو نکشیدن گفتم اینجا چه خبره حالا کدوم راست میگن:31:

تو گوگل سرچ کردم 300 تا سایت در اومد که ساعتو جلو بکشین بعد با خودم گفتم به کدومشون اعتماد کنم
برای همین به همون سایت بظاهر رسمی کشور time.ir اعتماد کنم تا ضرر نکنم تا ساعت 1 دانلود رو شروع نکنم

الانم که از صبح هر کاری میکنم به Ecare مبین نت دسترسی ندارم کلا not found میزنه من نمیدونم کی میخان این Ecare دره پیتی رو درست کنم با هیچ کدوم از مرورگرها بجز internet explorer اونم ورژن 7 سازگار نیست

حالا از دوستان دیگه تقاضا دارم این Ecare رو بررسی کنن که مشکل داره چرا واردش نمیتونم بشم میخام اکانتمو بررسی کنم

دیوانه کرد مارو

louxman
21-03-2012, 21:29
من الان ترکیه ام اسپید رو ببینید حال کنید فقط خواستم با مبین نت مقایسه کنید

old_snake1370
21-03-2012, 21:57
قبلش یه جوک براتون بگم که سایت رسمی اعلام تاریخ و ساعت کشور یادش رفته ساعت ها 1 ساعت جلو کشیده شده :31:
و تا ساعت 6 بعد از ظهر امروز که چک کردم دیدم با کمال تعجب ککش هم نمیگیزه ساعتو اصلا جلو نمیکش:31:
الان هم که دارم چک میکنم سایت اصلا قابل دسترس نیست :18:
همین کاره مسخرش منو تو اشتباه انداخته

دیشب داشتم برای دانلود شبانه آماده میشدم که رفتم تو اکانتم تا ساعت مبین نت رو بررسی کنم دیدم ساعتشونو جلو کشیدن کارشون درسته
بعد همزمان سایت time.ir رو بررسی کردم دیدم ساعتشونو جلو نکشیدن گفتم اینجا چه خبره حالا کدوم راست میگن:31:

تو گوگل سرچ کردم 300 تا سایت در اومد که ساعتو جلو بکشین بعد با خودم گفتم به کدومشون اعتماد کنم
برای همین به همون سایت بظاهر رسمی کشور time.ir اعتماد کنم تا ضرر نکنم تا ساعت 1 دانلود رو شروع نکنم

الانم که از صبح هر کاری میکنم به Ecare مبین نت دسترسی ندارم کلا not found میزنه من نمیدونم کی میخان این Ecare دره پیتی رو درست کنم با هیچ کدوم از مرورگرها بجز internet explorer اونم ورژن 7 سازگار نیست

حالا از دوستان دیگه تقاضا دارم این Ecare رو بررسی کنن که مشکل داره چرا واردش نمیتونم بشم میخام اکانتمو بررسی کنم

دیوانه کرد مارو

مبین نت کودن ترین اپراتور سراسری وایمکس دنیاست.
باور نمیکنی؟ واست دلیل میارم:

1. آی پی ecare رو تغییر دادن ولی:
هنوز آی پی جدید رو روی دامنه mobinnet.ir/ecare ست نکردن و همون آی پی قبلی میاد که باز نمیشه! در صورتی که در سایتش هنوز mobinnet.ir/ecare هست! باید بری تو سایتش و روی mobinnet.ir/ecare کلیک کنی تا آی پی جدید بیاد!!!

2. یک حرکت انتحاری زدن و برای ورود به ecare آی پی های خارجی رو بلاک کردن. یعنی فیل کش رو باید قطع کنی تا بتونی وارد ecare بشی!!!

3. اینا سیستمشون با تغییر ساعت مشکل داره!!! و وقتی ساعت رسمی کشور تغییر میکنه کلا میان اینترنت رو منهدم میکنن! به جای اینکه به فکر چاره باشن صورت مسئله رو پاک میکنن. اگر 6 ماه پیش هم یادتون باشه 1:15 اینترنت رو بخاطر تغییر ساعت قطع کردن. عقلشون بیشتر از این کار نمیکنه! نمیفهمن توی این یک ساعت شاید یکی کار مهم داشته باشه!

بعد اسم خودشون رو هم گذاشتن تنها اپراتور سراسری کشور! اپراتور سراسری که به خاطر تغییر ساعت بیاد یک ساعت اینترنت رو قطع کنه باید ر.....

*Forgotten*
21-03-2012, 22:22
متاسفانه اصلا ecare قابل دسترسی نیست حتی من تو سایت مبین نت روی آدرس کلیک میکنم اصلا باز نمیشه

در ضمن نمیدونم چرا سایت time.ir کلا قابل دسترس نیست حالا نمیدونم ممکنه این دو بهم مرتبطند

بنظر میاد دارن یه کارایی میکنن فک نکنم فقط تغییر ساعت باشه باید فراتر از اینا باشه

vahidmir2000
21-03-2012, 22:50
دیشب مبین نت اولین عیدی رو به مشترکینش داد. 2 ساعت قطعی در شب اول سال در نوع خودش بی نظیر بود مرسی مبین نت:31:

*Forgotten*
21-03-2012, 22:59
احتمالا کل سرور رو دونه دونه پیچاشو باز کردن که گریس کاری کنن و یه خونه تکونی کلی بکونن یه یک هفته وقت میخان تا یه سایت رو درست کنن و ساعت رو جلو بکشن بزودی وارد 3 فروردین میشن خداون موفقشون بکنن تا ای وظیفه خطیر رو تا هفته آینده به پابان برسونن:34:

old_snake1370
21-03-2012, 23:06
متاسفانه اصلا ecare قابل دسترسی نیست حتی من تو سایت مبین نت روی آدرس کلیک میکنم اصلا باز نمیشه

در ضمن نمیدونم چرا سایت time.ir کلا قابل دسترس نیست حالا نمیدونم ممکنه این دو بهم مرتبطند

بنظر میاد دارن یه کارایی میکنن فک نکنم فقط تغییر ساعت باشه باید فراتر از اینا باشه

من الآن تست کردم کار میکنه.این آدرسشه:

شما حتما فیل کش رو قطع نکردی!!:31:

*Forgotten*
21-03-2012, 23:16
من الآن تست کردم کار میکنه.این آدرسشه:

شما حتما فیل کش رو قطع نکردی!!:31:

فیل کش مه اصلا وصل نیست

از این آدرسی هم که گذاشتید نتونستم وارد ecare شم احتمالا منطقه ای قطع هست
من با فایر فاکس 11 و اینترنت اکسپلورر 9 و گوگل کروم 17 تست کردم اصلا بازنمیشه

میشه بگید مرورگر شما چیه و چه ورژنیه؟؟

old_snake1370
21-03-2012, 23:30
فیل کش مه اصلا وصل نیست

از این آدرسی هم که گذاشتید نتونستم وارد ecare شم احتمالا منطقه ای قطع هست
من با فایر فاکس 11 و اینترنت اکسپلورر 9 و گوگل کروم 17 تست کردم اصلا بازنمیشه

میشه بگید مرورگر شما چیه و چه ورژنیه؟؟

من 2باره امتحان کردم و باز شد. هم با ie9 و هم firefox 11

شاید اینبار اون ip کذایی به شما افتاده!ببین سایت هایی که سرورشون تو ایرانه مثل تابناک باز میشن؟

*Forgotten*
21-03-2012, 23:40
من 2باره امتحان کردم و باز شد. هم با ie9 و هم firefox 11

شاید اینبار اون ip کذایی به شما افتاده!ببین سایت هایی که سرورشون تو ایرانه مثل تابناک باز میشن؟

عجیبه سایت خبری تابناک هم باز نمیشه مشکل از کجاست؟

old_snake1370
21-03-2012, 23:44
عجیبه سایت خبری تابناک هم باز نمیشه مشکل از کجاست؟

الآن بری اسپیدتست ببینی، isp رو یه جا دیگه زده!:31:
یه ریست به مودم بده درست میشه.
اینم یکی دیگه از دلایل!:2:

*Forgotten*
21-03-2012, 23:47

دقیقا باید چجوری ریست دم
در ضمن اکانتم یک دفه نپره

اگه ریست بدم دوباره باید خودم تنظیم کنم؟؟

*Forgotten*
22-03-2012, 00:16

دقیقا باید چجوری ریست دم

ممنون ازت دوست عزیز

ولی نیاز به ریست نداشتم
یه بار خودم مودم رو از برق کشیدم + کابل شبکه رو بعد از 1 دقیقه صبر کردن دوباره وصل کردم دیدم وارد ecare شدم و باز شد:31:

سایت time.ir هم باز شد ولی هنوز این لامصب ساعتو جلو نکشیده :27::16:
ساعت الان 1:10 صبح ولی time.ir میزنن 0:10 صبح:31:

الان ساعت مبین نت رو دوباره چک کردم ساعت مبین نت درسته و یک ساعت کشیده جلو
ولی از این time.ir سرد در نمیارم عجب شیر تو شیری:31:

*Forgotten*
22-03-2012, 00:27
در ضمن دوستان ساعت مبین نت الان که دقیق چک کردم عقب یا جلو نیست

قبلا 10 دقیقه عقب بود که الان دیدم ساعت رو دقیق تنظیم کردن و یه 10 تا 15 ثانیه بیشتر اختلاف نداره

گوشزد دوستانی که میخان دانلود شبانه انجام بدن

delgarm2008
22-03-2012, 00:53
سلام
بنده هم جدیدا به جمع وایمکس داران مبین پیوسته ام

saeediranzad
22-03-2012, 02:45
سلام
بنده هم جدیدا به جمع وایمکس داران مبین پیوسته ام

مبارکه، خدا بهت صبر بده.
---------------------------------------
آن آدرس دوم حساب الکترونیک درسته. ولی آدرس اصلیه انگار لغو شده.

Mehrdad092000
22-03-2012, 03:53
سلام
بردن به حیاط کافی نیست ، اگر اطراف منزل شما ساختمانهای بلند قرار گرفته باید در جای مرتفع قرار بگیره . برو پشت بام تست کن ، البته منظور من از جای مرتفع پشت بام یه خونه 5 یا 6 طبقه هست ، نه برج .
اگر در جای مرتفع جواب داد باید مودم outdoor بخری .
چیز مسخره ای پس اخه توی نقشه هستیم 2تا انتنش به زور پر شد گذاشتم پیش پنجره اکثرا هم 1 انتنس

حالا یه سوال سرعت چرا اینقدر پایینه ؟512 از این 20 گیگ توی سال هستش اما سرعت دانلود که تست میزنم الان روی 12 ایناس بکشه خودشو چند ثانیه 30 شد
این برای دوستمه میخواستم یه 1 میگ بگیرم گفتم اینو تست کنم

old_snake1370
22-03-2012, 09:00
دقیقا باید چجوری ریست دم

ممنون ازت دوست عزیز

ولی نیاز به ریست نداشتم
یه بار خودم مودم رو از برق کشیدم + کابل شبکه رو بعد از 1 دقیقه صبر کردن دوباره وصل کردم دیدم وارد ecare شدم و باز شد:31:

سایت time.ir هم باز شد ولی هنوز این لامصب ساعتو جلو نکشیده :27::16:
ساعت الان 1:10 صبح ولی time.ir میزنن 0:10 صبح:31:

الان ساعت مبین نت رو دوباره چک کردم ساعت مبین نت درسته و یک ساعت کشیده جلو
ولی از این time.ir سرد در نمیارم عجب شیر تو شیری:31:

خب منم از ریست منظورم همین بود دیگه!:31:

خوب شد گفتی فک کنم امروز یه 10 دقیقه اضافه تر دانلود کردم!

soha sohrevardi
22-03-2012, 12:46
سلام
من وایرلس دارم راضی نیستم
چون باد که بیاد آنتن تکون میخوره قطع میشه. آنتن رو پشت بام هست. توی وایرلس دید مهم هست. باد آنتن را میچرخونه هی باید برم آنتن را بچرخونیم
مشکل دیگه هم قیمت هست که زیاد شده. یک مگ با 5 گیگ ترافیک را 38 تومن میدهد

برای همین خواستم وایمکس بگیرم. توی نقشه در منطقه خارجی هستم. یعنی خط مرز از ساختمون بقلی رد شده ما افتادیم توی منطقه خارجی

حالا به نظر شما وایمکس بگیرم یا نه
قیمت مبین نت خوب هست؟
یک مگ هشت گیگ را توی سایتش زده 40 تومان. درسته؟
بعد اگر آنتن را باد تکون بده قطع میشه مثل وایرلس؟
malavan.ehsan
22-03-2012, 14:34
سلام
من وایرلس دارم راضی نیستم
چون باد که بیاد آنتن تکون میخوره قطع میشه. آنتن رو پشت بام هست. توی وایرلس دید مهم هست. باد آنتن را میچرخونه هی باید برم آنتن را بچرخونیم
مشکل دیگه هم قیمت هست که زیاد شده. یک مگ با 5 گیگ ترافیک را 38 تومن میدهد

برای همین خواستم وایمکس بگیرم. توی نقشه در منطقه خارجی هستم. یعنی خط مرز از ساختمون بقلی رد شده ما افتادیم توی منطقه خارجی

حالا به نظر شما وایمکس بگیرم یا نه
قیمت مبین نت خوب هست؟
یک مگ هشت گیگ را توی سایتش زده 40 تومان. درسته؟
بعد اگر آنتن را باد تکون بده قطع میشه مثل وایرلس؟
دوست من شما به نقشه پوشش توجه نکن چون بستگی داره محلی که هستین با دکل فرستنده چقدر فاصله داره و مانع زیادی نباشه اینجا تو منطقه ما دوست من آپارتمانشون 1 کیلومتر خارج منطقه پوشش بود ولی چون طبقه سوم بود سیگنال خوبی گرفت! پس اول تست کن از یکی از دوستان یا آشناها بگیر یا عامل وایمکس تو منطقتون بیاد منزل شما تست کنه که جواب میده یا نه

soha sohrevardi
22-03-2012, 16:21
برای سرعت 500 به بالا باید نامه داشته باشی
این یه خورده غیر طبیعی هست
خود ایرانسل سرعت یه مگ میده به همه

Imanhjp
22-03-2012, 17:33
برای سرعت 500 به بالا باید نامه داشته باشی
این یه خورده غیر طبیعی هست
خود ایرانسل سرعت یه مگ میده به همه

یه بار دیگه جمله خودت رو بخون :18:
برای سرعت 128 به بالا نامه میخواد
بعدش شما کجا دیدی و شنیدی که ایرانسل به همه سرعت 1 مگ بده؟

personal_68
22-03-2012, 18:21
آقا من می خوام مبین نت بگیرم دیدم همه ناله می کنن ایا بده سرویسش؟

شبا رایگان داره؟

مودم outdoor همی می خوام بگیرم

maxmen
22-03-2012, 19:33
بچه ها این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا باز نمیشه
نمیدونم کی شارژم تموم میشه چیکار کنم؟

adcomputer
22-03-2012, 20:23
Announcement letter: WiMAX Outdoor CPE end products BM8X01 stop the sale announcement

No.: EOS-of WN-2011-360-Global
Date: June 30, 2011
Subject: WiMAX Outdoor CPE end products BM8X01 stop the sale announcement
Dear Customer:
Huawei solemn notice: officially stop selling the end products of Huawei WiMAX BM8201/BM8301/BM8501 outdoor CEP will be held June 30, 2012. After that date no longer accept new bureau point of order, please reference the attached "Huawei WiMAX Outdoor CPE end products and spare parts list".
As the replacement of the product, Huawei provides the following products and exit of products with similar features and capabilities, better performance
Products: HES-319M (3.5G), HES-309M (2.5G), HES-339M (2.3G), HES-319M2W (3.5G + WiFi)
Key to terminate the time point

Huawei hopes that this notice will help you plan the future of networks, the measures will not affect the existing service relationship with the quality of service, we will continue to provide you with quality products and services. There are any questions, please contact sales representatives at your service.
Huawei Technologies Co., Ltd.
June 30, 2011

ترجمه شده از سایت چینی huawei

یعنی فروش مودم های اوت‌دور متوقف میشه و به‌جاشون مودم های جدید با کیفیت بهتر اومده.

barcaboy10
22-03-2012, 21:32
یه بار دیگه جمله خودت رو بخون :18:
برای سرعت 128 به بالا نامه میخواد
بعدش شما کجا دیدی و شنیدی که ایرانسل به همه سرعت 1 مگ بده؟

آدرس جديدش اينه:

*Forgotten*
22-03-2012, 23:06
بچه ها این [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا باز نمیشه
نمیدونم کی شارژم تموم میشه چیکار کنم؟

اول مودم رو از برق دربیار و کابل رو همچنین بعد از چند دقیقه وصل کنید

بعد برو توسایت مبین نت روی آدرس ecare کلیک کن کپی پیست نکن

*Forgotten*
22-03-2012, 23:13
آقا یه چیزه دیگه من امروز صبح که چک کردم ساعت مبین نت 1:40 دقیقه جلو رفت از ساعت رسمی

بهر حال قبل از دانلود شبانه چک کنید تا یک دفعه 2 تا 3 گیگ نپره سر ماه

amirlovely
22-03-2012, 23:33
سلام
کسی مودم جیبی داره ؟

کیفیت گیرندگیش خوبه؟

mahdi_ctr
22-03-2012, 23:59
دوستان عزیز میشه یه مقداری در مورد این سرویس برام توضیح بدید!
سرعتش خوبه؟
توی ساعات مختلف شبانه روز تفاوتی داره یا نه؟
من الان از ADSL استفاده میکنم
روزا سرعت خوبه ولی شبا سرعت فاجعه میشه!
قیمتش چجوریاس؟ منظورم اینه که قیمتش خوبه نسبت به DSL یا نه؟

من دقیقا آشنایی ندارم با وایمکس! این مودمی که بهم میدن خودش وای فای هم داره که با دستگاه های دیگه بهش وصل شم یا نه فقط کابل داره؟

مودم جیبی رو الان دیدم قیمتش انگاری بالاست!
به نظرتون ارزش داره؟

jamisem
23-03-2012, 10:21
سلام بچه ها
میگما سرعت دانلود وایمکس 128 با idm چنده؟؟

delgarm2008
23-03-2012, 15:38
سرعت 128 تقسیم شده به 4 هست که میشود 32 ولی سرعت واقعی از 25 تا نهایت 35 هست.

saeediranzad
23-03-2012, 18:13
سرعت 128 تقسیم شده به 4 هست که میشود 32 ولی سرعت واقعی از 25 تا نهایت 35 هست.

نه عزیز! سرعت به کیلوبیت هست که باید به کیلوبایت تبدیل بشه؛ تقسیم بر8= 16
یعنی سرعت داده شده دانلود توسط سرویس دهنده باید حدود 16 کیلوبایت باشه که گاهی میتونه بالاتر هم بره.
ولی از آنجا که اشتراک یک به چهار داره، این 16 کیلوبایت به نسبت فایل و سایتی که چهار نفر دارند میبینند یا دانلود میکنند تقسیم میشه. حالا ممکنه در یک ساعتی فقط شما درحال استفاده باشید که همه پهنای 128 مال شماست.

metal0003
23-03-2012, 21:44
این مبین نت نه سایتش یک هفته بالا میاد نه میشه فهمید ساعت دقیقش چند شده فکنم یک خواب دیده برا ملت و کلی از حجم ها بپره :2:

cartesiba
23-03-2012, 23:29
من حدود 1 ماه هست از 3 چراغ وایمکس یکیش روشن میشه زنگ زدم گفتن حتما آنتن بد میده مودم من کله قندیه میشه تقویتش کرد یا نه ؟ یا باید مودم را عوض کنم از این 110 هزار تومانیا بخرم نمیشه مودم را بدم جاش مابه التفاوت را بدم

aliprince
24-03-2012, 00:42
من حدود 1 ماه هست از 3 چراغ وایمکس یکیش روشن میشه زنگ زدم گفتن حتما آنتن بد میده مودم من کله قندیه میشه تقویتش کرد یا نه ؟ یا باید مودم را عوض کنم از این 110 هزار تومانیا بخرم نمیشه مودم را بدم جاش مابه التفاوت را بدم

اگر تهران هستی مودمت رو ببر داتک واست رایگان تنظیم میکنن رو شبکه خودشون و کیفیتشون و آنتن دهیشون بهتره و ساعات رایگانشم افت سرعت نداره. قیمتشم 5 تومن اختلاف داره.

aliprince
24-03-2012, 00:45
دوستان این ساعت مبین نت رو کجا چک میکنید؟

ali1497
24-03-2012, 00:45
آقا یه چیزه دیگه من امروز صبح که چک کردم ساعت مبین نت 1:40 دقیقه جلو رفت از ساعت رسمی

بهر حال قبل از دانلود شبانه چک کنید تا یک دفعه 2 تا 3 گیگ نپره سر ماه

سلام.
ساعت مبین نت را کدام قسمت میشه چک کرد؟

با تشکر

ali1497
24-03-2012, 00:52
با سلام.
دوستان من مشترک طرح یک ساله ویژه زمستان (20 GB + مودم رایگان) که به قیمت 200 هزار تومان است, میباشم.
آیا در موقع شارژ مجدد باید همان 200 تومان را به حساب مبین نت واریز نمایم؟

saeediranzad
24-03-2012, 06:18
با سلام.
دوستان من مشترک طرح یک ساله ویژه زمستان (20 GB + مودم رایگان) که به قیمت 200 هزار تومان است, میباشم.

سلام
من هم مثل شما. ولی گمون نکنم که بشه طرح را تمدید کرد. یعنی به صرفه نیست. شما بادادن پول یکسال یکجا در واقع مودم را هم میخرید.
پس احتمالاً باید یکی از طرحهایی که هزینه مودم روش نیست را انتخاب کنید.
البته اگه امسال گرفتید که خیالی نیست. حالا کو تا سال دیگه.

old_snake1370
24-03-2012, 12:01
سرعتش خوبه؟

من دقیقا آشنایی ندارم با وایمکس! این مودمی که بهم میدن خودش وای فای هم داره که با دستگاه های دیگه بهش وصل شم یا نه فقط کابل داره؟

به نظرتون ارزش داره؟

شب و روز تفاوتی نداره سرعت. سرعت هم همونیه که باید باشه. فقط 512 رو روی 768 میبندن ولی 1 مگابیت رو نه!
قیمتش هم توی سایتش هست که تا چند روز دیگه تغییر میکنه! به احتمال زیاد گرون تر میشه!!
اگر مودم وای فای دار بگیرید وای فای هم داره!!!

با سلام خدمت همگي دوستان،بنده از هميارنت اينترنت گرفته بودم نميدونم چي شد زد زير دلمون يا فريب چرب زبوني فروشنده هاي ديتانت رو خوردم و به هميارنت گفتم که خطمو قطع کنن و وقتي با تواضع کامل پرسيدن مشکلتونو بگين تا حلش کنيم با هزار ناز و عدا گفتم سرعتتون کمه گفتن هر چند قانع نشديم ولي مشکلي نيست سرويستونو قطع ميکنيم.وقتي بعد از 14 روز اينترنت از طريق شرکت گور به گور شده ديتانت برقرار شد تازه فهميدم که بلانصبت شما چه غلتي کردم سرعت روزانه که اصلا با هميارنت قابل مقايسه نبود شبانه هم يک ساعت کمتر بود اونم از ساعت3تا7
تازه از 3:15 سرعت به شدت کم ميشد تا 6:45.من که تا قبلا حتي تو شبانه رايگان1.5گيگ دانلود کرده بودم حالا بايد برا دانلود 100مگابايت از شب تا صبح سيستم رو با اين برق گروني روشن ميذاشتم تا ساعت 8 تموم بشه تازه بعدشم همشو جزو حجم دانلودم حساب ميکردن.خلاصه با توپ پر رفتم سراغ شرکت کلاهبردار ديتانت گفتم سرويسو قطعش کنين و پولمو پس بدين نميخام بعد از چند روز دوندگي گفتن يکماه ديگه پولتونو ميديم برا قطع کردن سرويس هم مخابرات گفته چون کابل نداريم قطع نميکنيم.زنگ زدم به هميارنت گفتن دروغ ميگن ميخان قطعش نکنن که استفاده کني و بعدش بگن بعلت استفاده پولتونو پس نميديم الان مجبور شدم از طريق سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات ازشون شکايت کنم چون راضي شدم قيد پولمو بزنم ولي حتي سرويس رو هم قطعش نميکنن.اين تجربه تلخ منه ولي ديگه قدر شرکتهاي خوبي مثل هميارنت رو ميدونم

این همیارنت و دیتانت اصلا نمایندگی کدوم شرکت هستند؟

این مبین نت نه سایتش یک هفته بالا میاد نه میشه فهمید ساعت دقیقش چند شده فکنم یک خواب دیده برا ملت و کلی از حجم ها بپره :2:
اگه یه نگاهی به چند صفحه قبل مینداختین چند بار سوال شده بود. سایتش تغییر کرده. فیل کش هم باید قطع باشه!

فرق چندانی نمیکنه آنتن دهیشون. شما جای مودم رو عوض کن. اون 4 تا فرکانس هم دونه دونه چک کن ببین کدومش کیفیت بهتری داره.

دوستان این ساعت مبین نت رو کجا چک میکنید؟

سلام.
ساعت مبین نت را کدام قسمت میشه چک کرد؟

با تشکر

سر یک ساعت معین مودم رو از برق بکش و دوباره وصل کن بعد برو ecare ببین چه ساعتی زده.

با سلام.
خیر. باید یک طرح بسته به نیازتون انتخاب کنید و پول رو بریزید بعد زنگ بزنید مبین طرح رو فعال کنند.

aliprince
24-03-2012, 12:53
سرعتش خوبه؟

به نظرتون ارزش داره؟

من 1 مگ یک به چهار دارم سرعت از حدود 11 شب تا 4 صبح افت میکنه خصوصا با شروع ساعت رایگان که دیگه زور میزنه تا یه سایت باز کنه اما 4 به بعد که جزو ساعت رایگان هم هست خوب میشه

*Forgotten*
24-03-2012, 18:32
با سلام.

کلا این طرح برای شرکت ها خوبه و برای غیره :31::31: نمیصرفه

دلیل اولش اینه که هر گیگ رو 5000 تومان محاسبه میکنن با این حال میشه 100 تومن 100 تومن هم چو شرکت داری و چون هر گیگ اضافه رو 5000 تومان حساب میکنن میکشن روش :31:

کلا طرح های یکساله و با مصرف خیلی کم رو گرونتر میدن البته موقع خرید اولت

ولی برای شارژ ازت 200 نمیگیرن چون قیمت هر گیگابات اضافه رو 5000 تومن حساب میکنن پس قبل از تموم کردن همه گیگ هات دوباره شارژ کنی نزار کلا طرح قطع بشه

برای خرید شارژ اضافه اول پولو بریز به حسابشون بعد زنگ بزن به قسمت فروش بگو برام شارژ کن

ولی اگه بخای طرح رو عوض کنین برعکس بالا عمل کن

faridtabasi
24-03-2012, 23:04
سلام
دوستان یه سوال داشتم در مورد این طرح مودم جیبی
بنده الان adsl شاتل دارم و واقعا ازش راضی ام. اما خوب خوبی این مودم های جیبی هم اینه که همیشه همراهه.
و اما سوالاتم
آیا واقعا به این خوبی که به نظر میاد هست؟
از لحاظ آنتن دهی
سرعت
پایداری
ضمنا ساکن قم هستم
می ارزه adsl ام رو قطع کنم و از این استفاده کنم؟
ممنون می شم راهنمایی کنید

adcomputer
25-03-2012, 10:45
سلام
دوستان یه سوال داشتم در مورد این طرح مودم جیبی
بنده الان adsl شاتل دارم و واقعا ازش راضی ام. اما خوب خوبی این مودم های جیبی هم اینه که همیشه همراهه.
و اما سوالاتم
آیا واقعا به این خوبی که به نظر میاد هست؟
از لحاظ آنتن دهی
سرعت
پایداری
ضمنا ساکن قم هستم
می ارزه adsl ام رو قطع کنم و از این استفاده کنم؟
ممنون می شم راهنمایی کنید
مبین نت قطعی زیاد و پینگ بدی داره.
اولویت با ADSL باشد. شما هم که از سرویستان راضی هستید؛ پس سمت وایمکس نیایید.

delgarm2008
25-03-2012, 11:17
سلام دوستان
یک سوال :
بنده مودم وایمکس مبین گرفته ام و در فاصله 20 متری رایانه گذاشته ام و یک عدد دستگاه وایرلس هم که به یواس بی وصل میشود جهت ارتباط وصل نموده ام.
اولا که الان پینگ تایم روی 220 تا 250 هست
2 - بدلیل این فاصله 20 متری قطعی اتصال بین مودم و وایرلس زیاد است
میخواستم بپرسم که اگر یکی از کابلهای شبکه 20 متری که در بازار میفروشند بگیرم و بین مودم و رایانه وصل کنم آیا سرعت اینترنت و پینگ درست میشود و دیگر قطعی ندارد ؟؟؟
یا با همان وای فای کار کنم بهتره ؟؟؟
ضمنا قیمت کابل شبکه 20 متری 11000 تومان میباشد آیا به صرفه هست یا نه ؟

با تشکر

yuzarsiff
25-03-2012, 11:49
من از دیشب تا الان مشکل دارم .. پینگ اصلا ندارم و اگه داشته باشم روی 2000 ..
کسی مشکل داره ؟

cartesiba
25-03-2012, 12:12
من یه مودم کله قندی دارم که یه خط وایمکس بیشتر نمیده به نظرتون آنتن تقویت کننده برای این مودم هست که وصل کنم؟

louxman
25-03-2012, 12:23
البته که هست و می تونی وصل کنی ولی من یه جا پرسیدم 30 تومن گقت که به ظرم نمی ارزید

ببین پینگت چطوره بعد ش برو بخر اگه خوب نیست برو بخر

old_snake1370
25-03-2012, 15:37
سلام دوستان
یک سوال :
بنده مودم وایمکس مبین گرفته ام و در فاصله 20 متری رایانه گذاشته ام و یک عدد دستگاه وایرلس هم که به یواس بی وصل میشود جهت ارتباط وصل نموده ام.
اولا که الان پینگ تایم روی 220 تا 250 هست
2 - بدلیل این فاصله 20 متری قطعی اتصال بین مودم و وایرلس زیاد است
میخواستم بپرسم که اگر یکی از کابلهای شبکه 20 متری که در بازار میفروشند بگیرم و بین مودم و رایانه وصل کنم آیا سرعت اینترنت و پینگ درست میشود و دیگر قطعی ندارد ؟؟؟
یا با همان وای فای کار کنم بهتره ؟؟؟
ضمنا قیمت کابل شبکه 20 متری 11000 تومان میباشد آیا به صرفه هست یا نه ؟

با تشکر

پینگت که واسه وایمکس مبین نت خیلی عالیه! کلا مبین نت پینگش بالاست اکثر اوقات بالا 250 است!
فاصله 20 متری هم برای و ایرلس زیاد نیست و تاثیر چندانی هم روی پینگ نداره. فوقش 10ms
میتونی کنترل پنل مودم رو پینگ بگیری ببینی پینگت چه قدره.برای من که 15 متر فاصله داره و 2 تا دیوار بینشه 1ms بیشتر نبود!

SAHANDE3
25-03-2012, 16:15
متاسفم برای این کشور با این وضعیت اینترنتش
4 هزار تومان بیشتر می گیرن 2 گیگ هم حجم رو کم می کنه تازه سرعتت هم کم می کنن بعد می گه ضریب اشتراک 1 به 4
این هم از سرویس جدیدشون :41:

esmaelnz
25-03-2012, 21:12
[QUOTE=teenager227;6916219]من 512 مبین نت دارم
یکساله 512 با مودم 200 تومن گرفتم.
حجم دانلود تو یه سال 20gb
شبا از 2 تا 8 صبح رایگان.
جمعه ها هم تا 2 ظهر رایگانه.

داداش مطمئنی جمعه ها هم تا 2 رایگان هست آخه منم این اکانتو دارم

mr6768
25-03-2012, 21:34
جریان این ضریب اشتراک یک به چهار چیه ؟!
بعد یه سوال دیگه :
الان اگه من وایمکس داشته باشم با این مودم جیبی های جدید ، میتونم تو هر شهری که مبین نت پوشش میده استفاده کنم ؟!

ananda
25-03-2012, 22:23
سلام
من یه وایمکس مبین نت از این بسته های 200 هزار تومنی یه ساله (20 گیگ - 512) گرفتم. اوایل سرعت همونی بود که گفته بودن و حدود 60-70 کیلوبایت بود اما الان تقریبا یه هفتست سرعت پایین اومده و خیلی خوب بشه میشه 20 کیلوبایت.
علتش چیه؟ اگه کسی میدونه لطفا توضیح بده.
یه سوال دیگه اینکه من شبها واسه دانلود میزارم. قبلا دیدم ساعت مبین نت مشکل داره حدودا از سه و نیم میذاشتم تا هفت و نیم. اما الان که میگید ساعتش درست شده باید چیکار کنم. یعنی از چند تا چند بزارم.
ممنون.

mx_2dar
25-03-2012, 23:42
من مودمم رو تو چند شهر بردم هیچ جا مثل تهران سه آنتنش فول نبود

vahidmir2000
26-03-2012, 02:58
سلام
من یه وایمکس مبین نت از این بسته های 200 هزار تومنی یه ساله (20 گیگ - 512) گرفتم. اوایل سرعت همونی بود که گفته بودن و حدود 60-70 کیلوبایت بود اما الان تقریبا یه هفتست سرعت پایین اومده و خیلی خوب بشه میشه 20 کیلوبایت.
علتش چیه؟ اگه کسی میدونه لطفا توضیح بده.
یه سوال دیگه اینکه من شبها واسه دانلود میزارم. قبلا دیدم ساعت مبین نت مشکل داره حدودا از سه و نیم میذاشتم تا هفت و نیم. اما الان که میگید ساعتش درست شده باید چیکار کنم. یعنی از چند تا چند بزارم.
ممنون.

ساعت مبین نت الان ظاهرا دقیقه و از 2 تا 8 دانلود رایگانه

---------- Post added at 02:58 AM ---------- Previous post was at 02:54 AM ----------

متاسفم برای این کشور با این وضعیت اینترنتش
4 هزار تومان بیشتر می گیرن 2 گیگ هم حجم رو کم می کنه تازه سرعتت هم کم می کنن بعد می گه ضریب اشتراک 1 به 4
این هم از سرویس جدیدشون :41:

در خیلی از کشورهای دنیا (حتی عربستان) اینترنتهایی که ما باهاشون کار میکنیم و گاهی لذت هم میبریم رایگانه و همه ی تلاش دولت و شرکتها برای توسعه ی اینترنت بین مردم هستش. اونوقت اینجا برای ما کاملا طبیعیه که شرکتها هر فصل قیمتها رو بالا ببرن و از کیفیت کاسته بشه.

saeediranzad
26-03-2012, 05:09
من مودمم رو تو چند شهر بردم هیچ جا مثل تهران سه آنتنش فول نبود

؟ واقعاً؟ من اهواز هستم. نزدیک نادری، گاهی سه چراغه میشم، ولی معمولاً پنجتا روشنه. همین الان هم بله.
یکی از دوستان گفته بود درو پنجره های آلمینیومی جاذب امواج رادیویی است و سبب کاهش آنتن دهی میشه.
انگار راست میگه؛ چون هروقت من سه چراغه هستم، پنجره را که باز میکنم 4تایی میشم.
حالا میشه از همین پنجره ها بعنوان آنتن استفاده کرد؟ یعنی یک سیم از پنجره به مودم وصل کنیم.