PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

armin.m
18-02-2012, 15:17
اینم از اون مدل حرفا بودا...
مودم های کله قندی اینجوری بودن. همون 80 تومنیا البته الآن درست شدن
بعدش هم وقتی مبین نت شروع به کار کرد این تکنولژی انتقال اتوماتیک به اکانت رایگان هنور راه نیوفتاده بود و یه سری از مودم ها با این تکنولوژی سازگار نبودن

armin.m
18-02-2012, 15:33
سلام دوستان من مودم جیبی گرفتم یه سری مشکل داشتم با مودمم ممنونتون میشم یکم راهنماییم کنید
1- وقتی برای وایرلسم پسورد میزارم چراغ ایمکس ثابت نمیشه و مجبور میشم مودمو ریست کنم ( با دکمه )
2- یه موقع هایی وقتی ثبت هست مودم وایرلسش شناخته نمیشه و باید یه جا به حایی کوچیک داشته باشه مودم تا دوباره وایرلسش شناخته شه

مشکلاتم عمومی و طبیعیه ؟
دومیه طبیعیه ولی اولیه رو من نمی دونم!
راستش من رمز خیلی از مودم های جیبی رو اوض کردم و مشکلی پیش نیومده برام
یه زنگ بزن 09679 اولیه رو راهنمایی بگیر
اما سوال دوم:
مودم های جیبی از لحاظ دریافت آنتن از مودم های خونگی ضعیف ترن همینطور حتی یک دیوار و یا حتی پنجره هم می تونه روش تائیر بگذاره مودم های جیبی تو محیط های باز بهتر جواب می دن

alone one
18-02-2012, 15:59
دوستانیکه از مشترکای قدیمی مبین نتن
یه سوال
این طرح زمستونی که همه میدونید تغییراتی داشته و یکم مبلغا و محدودیت حجما تغییر کرده
حالا سوال اینجاس که مبین نت قبلا هم تو هر فصل تو حجمو هزینه تغییر داشته و یا نه،بعد مدتها این جدولش تو طرح زمستانی تغییر کرده؟
اگه تغییر داشته،چقد تو قیمت و حجم؟

old_snake1370
18-02-2012, 19:30
یه سوال
این طرح زمستونی که همه میدونید تغییراتی داشته و یکم مبلغا و محدودیت حجما تغییر کرده
حالا سوال اینجاس که مبین نت قبلا هم تو هر فصل تو حجمو هزینه تغییر داشته و یا نه،بعد مدتها این جدولش تو طرح زمستانی تغییر کرده؟

از اول آغاز به کار مبین نت هر فصل قیمت ها رو برد بالا و حجم ها رو کم کرد و ساعت رایگان جمعه رو کم کرد!
من که اون موقع گرفتم 512 رو با 30 گیگابایت حجم! میداد 40 تومن!:8: جمعه ها هم کلا مجانی بود. یعنی اگه روزی 1گیگ هم استفاده میکردی بازم آخر ماه حجم اضافه میومد:27: واسه من حکم نامحدود رو داشت.تازه پینگ هم از الآن خیلی بهتر بود. یادش بخیر!:41:
دیگه بقیه قیمت ها رو میخوای ببینی باید خودت زحمت بکشی از آرشیو همین تاپیک بکشیشون بیرون.

vahidmir2000
18-02-2012, 19:53
خب من دوباره اومدم. الان یک هفته است که مبین نت به رکورد جدیدی رسیده. در این یک هفته هر روز چندبار قطعی دارم. جی میل و جی تاک رو کلا فراموش کردم. سرعت چیز پی ان در نوسان کامل قرار داره و ...

خط مشی مبین نت احتمالا اینه: پیشرفت : هرگز...

Mojtaba.Alfa
18-02-2012, 19:59
آقا کسی از بچه های تو اورمیه یا شهر های دیگه از تعرفه نا محدود استفاده کرده یا نه؟
اصلاً پینگش خوبه یا نه؟
اصلا اندازه ی0 512 هستش یا بازم نه؟:دی
در کل وضع اینترنت نامحدود مبین نت چه جوریاست؟

alimail3248
18-02-2012, 20:51
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مال امروزه سرویس 1مگ یک ساله سرعت و پینگش چطوره؟

hajoo
18-02-2012, 21:19
دوستان من امروز نمی تونم از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنم شما میتونید؟

qatreh
18-02-2012, 22:17
سرعتهای دانلود در مبین نت هنوز هم استاندارده یا رفته بالا؟
مثلا 128 چه سرعتی در روز و شب داره؟

alone one
19-02-2012, 01:13

والا من 512 دارم،سرعتم از 65 بالاتر نمیره
128 هم فک نکنم از 16 بالاتر بره
کلا همونی که باید باشه بستن،پایینتر میاد اما بالاتر نمیره!:41:

payambar41
19-02-2012, 01:51
سلام دوستان !
من اینتر نت 1024 کیلوبایت با تعرفه ی قدیم ! 1 به 8 ماهی 60 گیگ !
میخواستم بدونم ایا واقعا ارژش داره برم 1024 یک به 4 بگیرم سرعتم میره بالا یا همش الکیه ؟ الان سرعتم 120 تا 130 هست و شبها هم 50 تا 70 ، 80 میخواستم بدونم واقعا ارزش داره 1024 ماهی 40 گیگ روبگیرم ؟ اونم 1 به 4 ؟
اهواز هستیم ما !
ممنون میشم راهنماییم کنید !

adcomputer
19-02-2012, 02:19

مال امروزه سرویس 1مگ یک ساله سرعت و پینگش چطوره؟
عادیه .

---------- Post added at 02:19 AM ---------- Previous post was at 02:14 AM ----------

دوستان من امروز نمی تونم از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده کنم شما میتونید؟
برای من هم بسته است.

adcomputer
19-02-2012, 02:26
بقیه ی سرویس ها رو نمیدونم اما یک به چهار یک ماهه 512 که من دارم سرعت واقعیش در ساعات عادی تا 95 میره. در ساعات رایگان هم به غیر از دانلود با تعداد کانکشن بالا تقریباً هیچ کار دیگری نمیتوان با اینترنت انجام داد.

adcomputer
19-02-2012, 02:39
یه سوال
مبین نت به عکس اکثر شرکت ها که معمولاً تعرفه هایشان را ارزان یا ترافیک آنها را بیشتر میکنند، از زمان شروع به کارش هر فصل یا تعرفه ها با افزایش قیمت مواجه بوده یا ترافیک آن ها کاهش یافته است. مثلاً قبلاً سرویس یک مگابیت یک ماهه‌اش هشتاد هزار تومان قیمت داشت.

qatreh
19-02-2012, 07:09
بقیه ی سرویس ها رو نمیدونم اما یک به چهار یک ماهه 512 که من دارم سرعت واقعیش در ساعات عادی تا 95 میره. در ساعات رایگان هم به غیر از دانلود با تعداد کانکشن بالا تقریباً هیچ کار دیگری نمیتوان با اینترنت انجام داد.

البته من منظورم سرعت معمولی و میانگین هست نه سرعتهای حداکثری که ممکنه لحظاتی داشته باشید.
در ساعات رایگان یعنی وبگردی ساده هم نمیتونید انجام بدید؟پینگتون با 4.2.2.4 در چه وضعیه در ساعات رایگان و غیر رایگان؟

مبین نت به عکس اکثر شرکت ها که معمولاً تعرفه هایشان را ارزان یا ترافیک آنها را بیشتر میکنند، از زمان شروع به کارش هر فصل یا تعرفه ها با افزایش قیمت مواجه بوده یا ترافیک آن ها کاهش یافته است. مثلاً قبلاً سرویس یک مگابیت یک ماهه‌اش هشتاد هزار تومان قیمت داشت.

آره قبلا اگه 9 ماه میگرفتی 3 ماه رایگان بود الان شده 5 ماه 1 ماه رایگان بعدا هم خودتون حدس بزنید چی میشه

*Forgotten*
19-02-2012, 11:10

من سرویس جدیدمو یک هفتست که فعال کردم 512 رو

وقتی تماس گرفته بودم که سرویسو تعویض کنم بهم گفت کیفیت سرعت های ما بالا رفته معنی این حرفشو خوب نفهمیدم

ولی این مدت که دانلود شبانه دارم احساس میکنم سرعت دانلودم تا 92 تا 100 میره ولی خوب توجه نکرده بود
امشب رو کنترل میکنم ببینم سرعت دانلودش چطوره

adcomputer
19-02-2012, 11:57
البته من منظورم سرعت معمولی و میانگین هست نه سرعتهای حداکثری که ممکنه لحظاتی داشته باشید.
در ساعات رایگان یعنی وبگردی ساده هم نمیتونید انجام بدید؟پینگتون با 4.2.2.4 در چه وضعیه در ساعات رایگان و غیر رایگان؟
- من هم سرعت میانگین رو گفتم که در حالت عادی 95 کیلوبایت به راحتی قابل دریافته.
- از تونستن وبگردی در شب که میتونم اما به شدت کم سرعت میشه. الان پینگ 4.2.2.4 حدود 300 است.

adcomputer
19-02-2012, 12:06
شب ها نمیشه به راحتی 95 تا گرفت. اما حداقل به اندازه ی یک سرویس 512 میشه دانلود داشت.

*Forgotten*
19-02-2012, 12:11
پینگ من الان که گرفتم بالاست میانگین رو 345

برای بازی های آنلاین پینگ حداکثر رو چند باشه بهتره؟ البته بازی های نسبتا جدید

البته من به این شرکت امیدوارترم حدود یکساله که مبین نت استفاده میکنم تا حالا که راضی بودم

alone one
19-02-2012, 12:19
سلام دوستان !
میخواستم بدونم ایا واقعا ارژش داره برم 1024 یک به 4 بگیرم سرعتم میره بالا یا همش الکیه ؟ الان سرعتم 120 تا 130 هست و شبها هم 50 تا 70 ، 80 میخواستم بدونم واقعا ارزش داره 1024 ماهی 40 گیگ روبگیرم ؟ اونم 1 به 4 ؟
اهواز هستیم ما !

کیلو بیت نه کیلو بایت رفیق
تو حداکثر سرعت که نباید قانونا تغییری ایجاد بشه،اما حداقل سرعتت بجای 16 میشه 32
حالا یکی دوتا از دوستان ولی میگن سرعتا بالاتر از حد مجاز رفته:8:

من سرویس جدیدمو یک هفتست که فعال کردم 512 رو

وقتی تماس گرفته بودم که سرویسو تعویض کنم بهم گفت کیفیت سرعت های ما بالا رفته معنی این حرفشو خوب نفهمیدم

ولی این مدت که دانلود شبانه دارم احساس میکنم سرعت دانلودم تا 92 تا 100 میره ولی خوب توجه نکرده بود
امشب رو کنترل میکنم ببینم سرعت دانلودش چطوره

با 512؟؟؟!!:18:
اونم مبین نت!!!:18:
داداش اگه نشد فک کنم یه نرم افزار هس که میانگین سرعت دانلودو تو یه بازه نشون میده،اسمش یادم نی،سرچ کنی پیدا میشه،اونو نصب کن تا متوجه بشی آیا واقعا سرعت 512 کیلو بیت به بالای 64 کیلو بایت میرسه یا نه؟!
خدا کنه که سرعتا رفته باشه بالا:21:

آره قبلا اگه 9 ماه میگرفتی 3 ماه رایگان بود الان شده 5 ماه 1 ماه رایگان بعدا هم خودتون حدس بزنید چی میشه

ای بابا
اینجوری باشه که پاییز سال دیگه که تعرفه من تموم میشه من خیلی تو دردسر میوفتم!:41:

payambar41
19-02-2012, 13:52
کیلو بیت نه کیلو بایت رفیق
تو حداکثر سرعت که نباید قانونا تغییری ایجاد بشه،اما حداقل سرعتت بجای 16 میشه 32
حالا یکی دوتا از دوستان ولی میگن سرعتا بالاتر از حد مجاز رفته:8:

بله بله .. حق با شماست عذر میخوام کیلوبیت ! :46:

حالا به نظر شما ایا به صرفه هست من تغییر بدم یا همین سرویس قبلی بهتره !
اخه من 60 گیگو دانلود میکنم کامل !

دوستانی که 1024 کیلوبیت یک به 4 محدود گرفتن میشه یه تست سرعت بذارن من ببینم ! لطفا !
و یه سوال دیگه از دوستانی که 1024 یک به 4 گرفتن ( محدود ) سرعت شبونتون چند یعنی همون ساعات رایگان ) ؟

ممنون میشم پاسخ بدید !

*Forgotten*
19-02-2012, 15:01
اینجا یه چیزی درست در نمیاد

سرعت 512/kbs یعنی 512 تقسیم بر 8 میشه تقریبا 65 کیلو بایت بر ثانیه پس سرعت 512 ما واقعیه و ثباتش رو اینه

پس وقتی میگن 1/4 در این صورت یک خط 2024/kbs به چهار نفر میدن که به هر نفر 512 میرسه

من از این کلمه مسخره اشراکی 1/4 سر در نمیارم بنظرم این اشراکی نیست بلکه تقسیمیه
اگه اشراکی بود پس هر بار یک نفر از اینترنت بره بیرون پس سرعت اون بین 3 نفر دیگه تقسیم باید بشه که چنین چیزی اتفاق نمیفته
بلکه یه جور تقسیم بندی با مرز محدود هست

پس اگه همزمان 3 نفر از اینترنت برن بیرون پس سرعتم باید بشه 2000 مگ که بازم این اتفاق نمیفته

این کلمه اشتراک یجور پوشش هست و یه جور تبلیغ الکی

512 یعنی 65 کیلوبایت در ثانیه ازین بیشتر انتظار هم ندارم چون سرعت 512 رو خریداری کردم فقط باید رو 65 ثبات داشته باشه
و معنی اشراکی رو واقعا بهش عمل کنن
حالا میگن کیفیت سرعت مثلا 512 بالاتر رفته یعنی چی
این دو حالت داره :
1- به معنی واقعی اشتراکی 1/4 رو زنده کردن
2-دستو دلباز شدن و برای رضای خدا میبخشن

saeediranzad
19-02-2012, 15:15
سلام دوستان، همدردان، دلسوختگان!
این حساب کتاب مال وایمکس مبین نته؛ ایرانسل را نمیدونم. aDSL هم که کفش اون چیزیه که میخرید و سقفش ظاهراً بستگی به کرم شرکت ارائه کننده داره.
512megabit per second= 64kilobyte per second
اشتراک یک به چهار یعنی پهنای باند وعده داده شده را به چهار نفر میدهند.
پس اگه هرچهارتا همزمان شروع به دانلود یک فایل از یک سایت بکنند، (که چنین چیزی بندرت پیش میآد)
سرعت میانگین هر نفر 16 کیلوبایت بر ثانیه خواهد بود.
دوستان توجه کنند وقتی میخواهند سرعت دانلود را اینجا بنویسند، در هر دانلود منیجری سرعت میانگین در پایان دانلود و حتا در هر لحظه در نیمه کار مشخصه. مثلاً ممکنه در لحظاتی در دانلود یک فیلم 400 مگابایتی، سرعت شما به 90 هم برسد؛ ولی سرعت میانگین حداکثر 60کیلو بایت باشد.

armin.m
19-02-2012, 15:17
سلام دوستان !
اهواز هستیم ما !
راستش من اشتراکم 512 یک به چهاره با idm سرعتم در حالت عادی دورو بر 110kbph هس دیگه 1024 خودت قضاوت کن.

*Forgotten*
19-02-2012, 15:43
سلام دوستان، همدردان، دلسوختگان!
این حساب کتاب مال وایمکس مبین نته؛ ایرانسل را نمیدونم. aDSL هم که کفش اون چیزیه که میخرید و سقفش ظاهراً بستگی به کرم شرکت ارائه کننده داره.
512megabit per second= 64kilobyte per second
اشتراک یک به چهار یعنی پهنای باند وعده داده شده را به چهار نفر میدهند.
پس اگه هرچهارتا همزمان شروع به دانلود یک فایل از یک سایت بکنند، (که چنین چیزی بندرت پیش میآد)
سرعت میانگین هر نفر 16 کیلوبایت بر ثانیه خواهد بود.
دوستان توجه کنند وقتی میخواهند سرعت دانلود را اینجا بنویسند، در هر دانلود منیجری سرعت میانگین در پایان دانلود و حتا در هر لحظه در نیمه کار مشخصه. مثلاً ممکنه در لحظاتی در دانلود یک فیلم 400 مگابایتی، سرعت شما به 90 هم برسد؛ ولی سرعت میانگین حداکثر 60کیلو بایت باشد.

نه اینجوری نیست دوست عزیز سرعت ثباتش رو 65 هست چه دانلود چه وب گردی
اینا خطوط پایه ای دارن که اونو تقسیم میکنند

اینجا همشون دارن دانلود میکنند چطور به ندرت پیش میاد؟

بحث اینجاست که به معنی واقعی اشراکی رو پیاده نمیکنند

البته من فقط منظورم مبین نت نیست بلکه تمام شرکت ها اینو رعایت نمیکنند بلکه یه جور تبلیغه

من خودم اون سرویس 1024 40 گیگ یک ماه رو دو مرتبه خریداری کردم
کسی که چنین سرویسی خریداری میکنه پدر کامپیوتر در میاره تا شب و روز دانلود کنه نه وب گردی من به همچین چیزی بر نخوردم که سرعتم بیاد پایین سرعتم رو 120 130 ثبات داشت

old_snake1370
19-02-2012, 16:31

سرعت 512/kbs یعنی 512 تقسیم بر 8 میشه تقریبا 65 کیلو بایت بر ثانیه پس سرعت 512 ما واقعیه و ثباتش رو اینه

پس وقتی میگن 1/4 در این صورت یک خط 2024/kbs به چهار نفر میدن که به هر نفر 512 میرسه

اگه اشراکی بود پس هر بار یک نفر از اینترنت بره بیرون پس سرعت اون بین 3 نفر دیگه تقسیم باید بشه که چنین چیزی اتفاق نمیفته

پس اگه همزمان 3 نفر از اینترنت برن بیرون پس سرعتم باید بشه 2000 مگ که بازم این اتفاق نمیفته

512 یعنی 65 کیلوبایت در ثانیه ازین بیشتر انتظار هم ندارم چون سرعت 512 رو خریداری کردم فقط باید رو 65 ثبات داشته باشه
این دو حالت داره :

نخیر دوست عزیز 512 با اشتراک 1/4 یعنی هر پهنای باند 512 کیلوبیت حداکثر بین 4 نفر به اشتراک گذاشته شده یعنی حداکثر 64 کیلوبایت و حداقل 24 کیلوبایت در ثانیه. همه جای دنیا هم سرویس های عادی اشتراکیه. و سرویس های اختصاصی خیلی گرون ترند.
حالا اشتباهی که همه میکنند اینجاست که فکر میکنند هر پهنای باند مشخص دقیقا بین 3 نفر خاص به اشتراک گذاشته و تا یکی شروع به دانلود کرد باید سرعتشون کم بشه ولی اینطور نیست.
اینا میان به جای اینکه یک پهنای باند 512 رو بین 4 نفر به اشتراک بذارند پهنای باند 10240 کیلوبیت یا بیشتر رو بین 80 نفر به اشتراک میگذارند. اینطوری بازم حداقل سرعت همون 24 کیلوبایته که باید باشه ولی این کار چند تا حسن داره:
وقتی شما 4 نفر رو انتخاب میکنید احتمال اینکه مصرف هر 4 تاشون بالا باشه هست ولی امکان نداره بین 80 نفر هر 80 نفر همزمان در حال دانلود باشند!
وقتی بین 80 نفر به اشتراک گذاشته میشه اگر 20 نفر همزمان دانلود کنند بازم سرعتشون از 64 کیلوبایت کمتر نمیشه و در عمل در ساعت های عادی احتمالش خیلی کمه که از این 80 نفر هر 20 نفرشون در حال دانلود باشند. به خاطر همینه که سرعتتون در طول ماه پایین نمیاد.
در عمل شرکت میاد پهنای باند بیشتری رو بین تعداد بیشتر از 80 نفر به اشتراک میگذاره و احتمال اینکه سرعت کسی در ساعت عادی پایین بیاد کمتر میشه.
حالا یه سوالی اینجا باقی میمونه که چرا سرعت از 64 کیلوبایت بیشتر نمیشه؟
چون که به صورت سخت افزاری و یا نرم افزاری سرعت هرکس رو محدود میکنند.

old_snake1370
19-02-2012, 16:46
نه اینجوری نیست دوست عزیز سرعت ثباتش رو 65 هست چه دانلود چه وب گردی

اینجا همشون دارن دانلود میکنند چطور به ندرت پیش میاد؟

بحث اینجاست که به معنی واقعی اشراکی رو پیاده نمیکنند

البته من فقط منظورم مبین نت نیست بلکه تمام شرکت ها اینو رعایت نمیکنند بلکه یه جور تبلیغه

من خودم اون سرویس 1024 40 گیگ یک ماه رو دو مرتبه خریداری کردم
کسی که چنین سرویسی خریداری میکنه پدر کامپیوتر در میاره تا شب و روز دانلود کنه نه وب گردی من به همچین چیزی بر نخوردم که سرعتم بیاد پایین سرعتم رو 120 130 ثبات داشت

شما داری فقط هم سن و سال ها و دور و بری های خودت و کاربر های سایت هایی مثل p30world که همه خوره اینترنت هستند رو نگاه میکنی! ولی فقط اینا نیستند که از اینترنت پرسرعت استفاده میکنند. خیلی ها هستند تنها کاری که با اینترنت میکنند دیدن ایمیله و رفتن به f.b ! مثلا همسایه ی خودمون یه پیر مرده که روزی 4 تا ایمیلش رو چک میکنه و هفته ای یک بار با نوه اش با oovoo صحبت میکنه درماه حتی 1 گیگ هم مصرف نمیکنه.
شما چه باور بکنی یا نه تعداد کسایی که مصرفشون پایینه از خوره های اینترنت به مراتب بیشتره!
و این موضوع اشتراک از اول اجرا میشده و هنوز هم اجرا میشه. قبلا اشتراک ها بیشتر هم بود تازه الان یه سر و سامانی بهش دادند.

*Forgotten*
19-02-2012, 16:50
نخیر دوست عزیز 512 با اشتراک 1/4 یعنی هر پهنای باند 512 کیلوبیت حداکثر بین 4 نفر به اشتراک گذاشته شده یعنی حداکثر 64 کیلوبایت و حداقل 24 کیلوبایت در ثانیه. همه جای دنیا هم سرویس های عادی اشتراکیه. و سرویس های اختصاصی خیلی گرون ترند.
حالا اشتباهی که همه میکنند اینجاست که فکر میکنند هر پهنای باند مشخص دقیقا بین 3 نفر خاص به اشتراک گذاشته و تا یکی شروع به دانلود کرد باید سرعتشون کم بشه ولی اینطور نیست.
اینا میان به جای اینکه یک پهنای باند 512 رو بین 4 نفر به اشتراک بذارند پهنای باند 10240 کیلوبیت یا بیشتر رو بین 80 نفر به اشتراک میگذارند. اینطوری بازم حداقل سرعت همون 24 کیلوبایته که باید باشه ولی این کار چند تا حسن داره:
وقتی شما 4 نفر رو انتخاب میکنید احتمال اینکه مصرف هر 4 تاشون بالا باشه هست ولی امکان نداره بین 80 نفر هر 80 نفر همزمان در حال دانلود باشند!
وقتی بین 80 نفر به اشتراک گذاشته میشه اگر 20 نفر همزمان دانلود کنند بازم سرعتشون از 64 کیلوبایت کمتر نمیشه و در عمل در ساعت های عادی احتمالش خیلی کمه که از این 80 نفر هر 20 نفرشون در حال دانلود باشند. به خاطر همینه که سرعتتون در طول ماه پایین نمیاد.
در عمل شرکت میاد پهنای باند بیشتری رو بین تعداد بیشتر از 80 نفر به اشتراک میگذاره و احتمال اینکه سرعت کسی در ساعت عادی پایین بیاد کمتر میشه.

منم همینو میگم که اونا یک خطوط اولیه که به گفته شما 10240 رو به 80 نفر میدن

[/COLOR]

مشکل هم همینه که چرا قوانین مربوط به اشتراکی رو رعایت نمیکنند و میان به صورت عمد محدود میکنند

ممنون از پاسختون الان مطلب تا حد زیادی روشن شد

*Forgotten*
19-02-2012, 16:59
من الان تو سایت speedtest.net تست سرعت انجام دادم
نتیجه این شد :31: سرویس 512

دانلود رو 95 نشون میده:27:

عکس

vahidmir2000
19-02-2012, 18:11
دوستان من 12 اسفند اشتراک یک ساله ی 128 ی که داشتم تموم میشه. میخوام با یک نامه ی شرکتی سرعتم رو افزایش بدم. دوستی که اینکار رو کرده باشه ممنون میشم اگر توضیح بده چجوری؟

حالا اگر قید سرعت بالاتر رو بزنم و بخوام روی همین 128 بمونم چجوری میتونم حسابم رو شارژ کنم؟ از طریق پرداخت اینترنتی به صورت خودکار روی همین سرعت شارژ میکنن؟ یعنی در این حد میفهمن؟ D:

vahidmir2000
19-02-2012, 18:24
دوستان سلام. نمیدونم چرا پست چند لحظه ی قبلم پاک شده.

من طرح یک ساله ی 128 م تا چند روز دیگه تموم میشه. برای بالا بردن سرعتم یک نامه شرکتی گرفتم. حالا کجا باید اقدام کنم؟ کسی که این کار رو کرده لطفا راهنمایی کنه ممنون میشم.
اگر نخوام سرعتم رو تغییر بدم با پرداخت اینترنتی میشه هرکدوم از طرحهای 128 رو انتخاب کنم و توضیحات بنویسم؟ مرسی از راهنماییتون

qatreh
19-02-2012, 19:22
من طرح یک ساله ی 128 م تا چند روز دیگه تموم میشه
شما که تجربه یک ساله با این شرکت دارید سرعتتون معمولا در روز و شب به چه نحویه؟پینگتون با 4.2.2.4 چطوره معمولا؟

malavan.ehsan
19-02-2012, 19:33
سلام
دوستان عزیز حدود یه هفته هست که یه مشکلی دارم مبین نت یه سری از سایت هارو برام باز نمیکنه و وقتی زنگ می زنم همش بمی پیچونند و از این عجیب تر وقتی هر جا میرم مانند Speed test آیپی منو افرانت میشناسه نمونش توی این تست ببینید
دوستان عزیز اگه اطلاعی دارن لطفا راهنمایی کنید

vahidmir2000
19-02-2012, 20:02
شما که تجربه یک ساله با این شرکت دارید سرعتتون معمولا در روز و شب به چه نحویه؟پینگتون با 4.2.2.4 چطوره معمولا؟

پینگ بین 300 تا 400 هستش همین الان گرفتم. سرویسش خیلی اذیت میکنه. مخصوصا این روزا خیلی قطعی داره و نوسان و اینجور مسائل. ولی من چون به وایمکس احتیاج دارم و دو - سه تا انتخاب هم بیشتر وجود نداره مبین رو فقط و فقط برای شبانه ی رایگانش به بقیه ترجیح میدم.

---------- Post added at 08:02 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

سرعت هم تقریبا چیزیه که باید باشه

emprator_kochak
19-02-2012, 22:06
سلام، آقا من امروز به مبین نت پپیوستم
جایی که هستم اصلا اعلام نشده که راه افتاده اما یکی از آشنا ها نمایندگی مبین رو اینجا گرفته و بعد از یه هفته تست دو سه روزه که سبکه راه افتاده به صورت آزمایشی
آنتنم 2 تا روشنه
اینم وضعیتمون فعلاً

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 10:06 PM ---------- Previous post was at 10:05 PM ----------

سلام، آقا من امروز به مبین نت پپیوستم
جایی که هستم اصلا اعلام نشده که راه افتاده اما یکی از آشنا ها نمایندگی مبین رو اینجا گرفته و بعد از یه هفته تست دو سه روزه که سبکه راه افتاده به صورت آزمایشی
آنتنم 2 تا روشنه
اینم وضعیتمون فعلاً

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یادم رفت بگم
512 یساله

payambar41
19-02-2012, 22:35
کسی از دوستان هست اینجا 1024 کیلوبیت 1 به 4 گرفته باشه ؟ آیا راضیه ؟
میشه یه تست بذارید !؟ببینم سرعتتون چنده !؟
ممنون میشم !

SoluS
19-02-2012, 22:51
کسی از دوستان هست اینجا 1024 کیلوبیت 1 به 4 گرفته باشه ؟ آیا راضیه ؟
میشه یه تست بذارید !؟ببینم سرعتتون چنده !؟
ممنون میشم !

اینم دانلود هر روز من هست.

بیشتر این دانلود تو شبانه استفاده شده.:27:

البته من با برادرم دوتایی استفاده می کنیم.:10:

من در کل ازش راضی هستم.

old_snake1370
19-02-2012, 23:08
سلام
دوستان عزیز حدود یه هفته هست که یه مشکلی دارم مبین نت یه سری از سایت هارو برام باز نمیکنه و وقتی زنگ می زنم همش بمی پیچونند و از این عجیب تر وقتی هر جا میرم مانند Speed test آیپی منو افرانت میشناسه نمونش توی این تست ببینید

توی این یه هفته حتی یه بار هم ریست نکردی؟:18:
پست من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو که برات نوشته بودم رو خوندی؟

vahidmir2000
19-02-2012, 23:20
سلام

دوست عزیز هزگونه مشکلی تو مبین نت کاملا طبیعیه اصلا اعصاب خودتو خورد نکن. همین الان نه یاهو مسنجر من وصل میشه نه جی تاک. از این ساده تر؟ حتی دایال آپم این کارو انجام میده

malavan.ehsan
19-02-2012, 23:29
توی این یه هفته حتی یه بار هم ریست نکردی؟:18:
پست من ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو که برات نوشته بودم رو خوندی؟
سلام داداش اگه وقت داشتی مو های سرت رو بشماری موفق میشی که بدونی من چقدر ریست کردم:31:
برای شما هم اینطوری شده بعد چند وقت خوب شده؟:20:

parstech
19-02-2012, 23:35
سلام

من هم همین مشکل رو داشتم و فکر کردم ترافیک رو گاهی انتقال میدن روی افرانت. با پشتیبانی که تماس گرفتم گفتن این آی پی هم ماله ماست و علت این که به اسم افرانت هستش رو نمی دونست. یکبار disconnect کنید تا مجددن آی پی بگیره. اگر آی پی تون با 178.131 شروع بشه، معنی اش اینه که مشکلتون حله. با ای پی فعلی شما، سایت بانک ملت، عصر ایران، شفاف و... باز نمیشه.

malavan.ehsan
19-02-2012, 23:41
دوست عزیز هزگونه مشکلی تو مبین نت کاملا طبیعیه اصلا اعصاب خودتو خورد نکن. همین الان نه یاهو مسنجر من وصل میشه نه جی تاک. از این ساده تر؟ حتی دایال آپم این کارو انجام میده
سلام
جالب تر اینه که زنگ می زنم پشتیبانی 20 دقیقه پشت خط{ 2 تومن هزینه تلفنشه!} آخرش اینقدر می پیچوننت که یه بهونه ای قطع می کنند!

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

من هم همین مشکل رو داشتم و فکر کردم ترافیک رو گاهی انتقال میدن روی افرانت. با پشتیبانی که تماس گرفتم گفتن این آی پی هم ماله ماست و علت این که به اسم افرانت هستش رو نمی دونست. یکبار disconnect کنید تا مجددن آی پی بگیره. اگر آی پی تون با 178.131 شروع بشه، معنی اش اینه که مشکلتون حله. با ای پی فعلی شما، سایت بانک ملت، عصر ایران، شفاف و... باز نمیشه.
به نظرت چندین بار باز هم دیسکانکت کنم امکان داره درست بشه؟

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

دوستان من هر سری هم ریست میکنم آیپی ثابته اصلا حتی یک رقم هم تغییر نمیکنه!!!

yuzarsiff
20-02-2012, 00:21
من نمی دونم این سیستم پرداخت آنلاین کوفتی کی می خواد درست بشه !
ساعت 6 بعد از ظهر پول پرداخت کردم هنوز که هنوزه وصل نشده ... اَه گندشو در آوردید دیگه خب یه آدم شاید کار واجب داشته باشه ...

payambar41
20-02-2012, 00:52

اینم دانلود هر روز من هست.

بیشتر این دانلود تو شبانه استفاده شده.:27:

البته من با برادرم دوتایی استفاده می کنیم.:10:

من در کل ازش راضی هستم.
دوست عزیز بسیار ممنونم که پاسخ دادید ! ولی چند تا سوال دیگه تو ذهنم هست !

1- دانلود روزانتون چنده ؟!
2- میشه اسم این برنامه رو بگید خیلی باید جالب باشه !
3- یعنی سرعت شبانتون 100 هست اگه درست متوجه شده باشم ؟ یعنی شبها رایگان دانلود کردن 3 تا 4 گیگ میتونید دانلود کنید درسته ؟

از دوستان دیگه کسی هست بازم از 1024 که داره (1 به 4 ) تست بذاره ؟

alone one
20-02-2012, 00:53
بله بله .. حق با شماست عذر میخوام کیلوبیت ! :46:

حالا به نظر شما ایا به صرفه هست من تغییر بدم یا همین سرویس قبلی بهتره !
اخه من 60 گیگو دانلود میکنم کامل !
نمیدونم شما ماهانه طرحتو تمدید میکنی یا نه،منظورم اینه نمیدونم چقد تا آخر طرح شما مونده اما اگه خیلی مونده بهتره همین طرحو فعلا استفاده کنی به صورت معمول بعد اتمام این طرحت بری سراغ 1 به 4
اگه نه،ماهانه تمدید میکنی و یا آخرای طرحته بهتر از این دوستانی که 1 به 4 گرفتن مشاوره بگیری،بعد انتخاب کنی

alone one
20-02-2012, 01:02

این دو حالت داره :

من الان 512 دارم و خیلی موقعا سرعتم رو حداکثر یعنی 64،65 هس،حالا اگه الان هشت نفر دیگه ام بیان از اینترنت استفاده کنن(طرح 1 به 8 قدیم)سرعت میرسه به 8!
دیگه نمیفهمم شما به کجاش گیری؟!
اینم که میگن تو 1 به 4 سرعت بالا رفته احتمالا موقتی و برای جلب مشتری هس،مثه شرکتای adsl،البته بعید میدونم سرعت تو شبا واسه 512 دارا حتی اونا که تو طرح جدیدن بالای 65 بره
اینم درواقع یه سیاسته،هرچقد سرعتت تو روز بالاتره بره حتی تو باز کردن سایت،حجمت زودتر مصرف میشه،پس واسه اونا سودآورتره
پس درواقع هیچکدوم از اون دو شرایطی که شما گفتی رو شامل نمیشه متاسفانه

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

راستش من اشتراکم 512 یک به چهاره با idm سرعتم در حالت عادی دورو بر 110kbph هس دیگه 1024 خودت قضاوت کن.

چه ساعتی از شبانه روز؟

emprator_kochak
20-02-2012, 01:22
دوستان بهترین گزینه برای [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چیه ؟

84104
20-02-2012, 01:27
دوستان من وقتی با مودم 2-3 ساعت کار میکنم و یا مودمو از جایی به جای دیگه میبرم چراغ وایمکسم چشمک زن میمونه و ثابت نمیشه و مجبورم مودمو ریست کامل بکنم ( برگشتن به تنظیمات اولیه ) تا درست شه پ
مشکل چیه بنظرتون ؟

stratocaster
20-02-2012, 01:30
من نمی دونم این سیستم پرداخت آنلاین کوفتی کی می خواد درست بشه !
ساعت 6 بعد از ظهر پول پرداخت کردم هنوز که هنوزه وصل نشده ... اَه گندشو در آوردید دیگه خب یه آدم شاید کار واجب داشته باشه ...

جمعه پرداخت انلاین زدم 3 شنبه وصل شدم کجای کاری اقا تازه بعد از 2000 بار زنگ زدن :31:

saeediranzad
20-02-2012, 03:59
امشب واقعاً افتضاحه. مدتیه شبها فاجعه شده.
یاهو میل را نمیتونه باز کنه. اسپید تست را نمیتونه کامل باز کنه. نمیشه تست گرفت.
دوستانی که تست میگیرند،حتماً سرورش را هم مشخص کنند. دوستانی هم که سرعت دانلود را ذکر میکنند، لطف کنند سرعت میانگین بنویسند، نه حداکثر را.
شکایت فایده ای هم داره؟

old_snake1370
20-02-2012, 09:09
واسه من دیشب حدود 11:30 قطع شده بود:41: تا ساعت 12:05 که بیدار بودم وصل هم نشده.واسه کس دیگه اینطوری نشده بود؟

سلام
جالب تر اینه که زنگ می زنم پشتیبانی 20 دقیقه پشت خط{ 2 تومن هزینه تلفنشه!} آخرش اینقدر می پیچوننت که یه بهونه ای قطع می کنند!

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

به نظرت چندین بار باز هم دیسکانکت کنم امکان داره درست بشه؟

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

دوستان من هر سری هم ریست میکنم آیپی ثابته اصلا حتی یک رقم هم تغییر نمیکنه!!!

واسه من تا ریست کردم درست شد.
شما یه بار دیگه زنگ بزن ولی ایندفعه دیگه حرف ها قبلی رو نزن فقط بهشون بگو که اشتباها به من ip استاتیک دادید!چون ip استاتیک ماهانه 10 تومن خرجشه اینا به خاطر 10 تومن هم که شده یه فکری برات میکنند!:21:

cartesiba
20-02-2012, 11:28
من یاهو مسنجرم باز نمیشه یعنی دوباره شروع کردن

*Forgotten*
20-02-2012, 11:51
انتخابات که تموم بشه اینترنت میشه مثل هلو یکم صبر داشته باشید:41:

stratocaster
20-02-2012, 13:18
به نظر من دوستانی که امکانشو دارن adsl بگیرند حتی تو انتخاب شرکت هم دستشون یکمی بسته هست .. بهتره برند سراغ adsl چون وایمکس اصلا استیبل نیست .. نه برای انلاین گیمینگ .. نه ویدو کنفرانس ... خلاصه امواجه دیگه با این نویز هایی هم که رو ماهواره ها هست معلوم نیست چه بلایی سرشون میاد تا برسن دست ما .. ولی adsl کابل هست و خیال راحت

yuzarsiff
20-02-2012, 14:17
در حال حاضر چند ساعتی هست گوگل و جیمیل فیلتره !
جیمیل هم با هیچی باز نمیشه ..
دوستان راهی هست برای دسترسی به جیمیل ؟ تا امشب باید به یه ایمیل مهم که برام اومده دسترسی داشته باشم :41:

emprator_kochak
20-02-2012, 14:31
واسه من دیشب حدود 11:30 قطع شده بود:41: تا ساعت 12:05 که بیدار بودم وصل هم نشده.واسه کس دیگه اینطوری نشده بود؟

آره قطع بود طرفای 1 وصل شد

512 یه ساله، یه جا تو خونه پیدا کردم سه چراغه شدم

yoosef_st
20-02-2012, 14:36
در حال حاضر چند ساعتی هست گوگل و جیمیل فیلتره !
جیمیل هم با هیچی باز نمیشه ..
دوستان راهی هست برای دسترسی به جیمیل ؟ تا امشب باید به یه ایمیل مهم که برام اومده دسترسی داشته باشم :41:
با عرض سلام و ارادت خدمت خانواده و محترم جناب فیلترچی!
یکی از دوستان چند صفحه قبل این آدرس رو معرفی کرده بود برای جیمیل:
m.gmail.com
احتمال زیاد باید جواب بده.

yuzarsiff
20-02-2012, 14:57
با عرض سلام و ارادت خدمت خانواده و محترم جناب فیلترچی!
یکی از دوستان چند صفحه قبل این آدرس رو معرفی کرده بود برای جیمیل:
m.gmail.com
احتمال زیاد باید جواب بده.

برای من که کار نکرد ..

NINTENDO_DS
20-02-2012, 16:04
اون آدرس واسه موبایله نه کامپیوتر

adcomputer
20-02-2012, 18:23
به نظر من دوستانی که امکانشو دارن adsl بگیرند حتی تو انتخاب شرکت هم دستشون یکمی بسته هست .. بهتره برند سراغ adsl چون وایمکس اصلا استیبل نیست .. نه برای انلاین گیمینگ .. نه ویدو کنفرانس ... خلاصه امواجه دیگه با این نویز هایی هم که رو ماهواره ها هست معلوم نیست چه بلایی سرشون میاد تا برسن دست ما .. ولی adsl کابل هست و خیال راحت
دوست عزیز اون نویز های روی ماهواره تاثیری روی وایمکس نداره. من تا به حال ندیدم نویز، باد، بارون، سرما، گرما و ریزگردها تاثیر محسوسی روی سیگنال وایمکس بگذاره. این مشکلاتی که شما میگی مربوط به اختلالات اینترنت ایران یا سرویس دهنده اینترنت است.

emprator_kochak
20-02-2012, 19:59
من الآن با [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ها مشکل ندارم دیروز این موقع اینطور بود اما آخرشب مشکل پیدا کردند !

alone one
20-02-2012, 20:28
چیزی که از ساعت حدودا 11 تا 12.30 جالب بود این بود که هم اینترنت مبین نت خراب بود و هم خطوط ایرانسل(منظورم سیم کارتاش هس)!!!
نه اس ام اس میشد دادو نه زنگ میشد زد!!

hhh111
20-02-2012, 20:28

چه دلیل و علت های .... ! :|

officer
20-02-2012, 20:59
سلام ... ترافیک اضافه چجوری باید بخریم ازشون ؟ : دی

payambar41
20-02-2012, 21:37
[QUOTE=payambar41;6854535]دوست عزیز بسیار ممنونم که پاسخ دادید ! ولی چند تا سوال دیگه تو ذهنم هست !

1- دانلود روزانتون چنده ؟!
2- میشه اسم این برنامه رو بگید خیلی باید جالب باشه !
3- یعنی سرعت شبانتون 100 هست اگه درست متوجه شده باشم ؟ یعنی شبها رایگان دانلود کردن 3 تا 4 گیگ میتونید دانلود کنید درسته ؟

از دوستان دیگه کسی هست بازم از 1024 که داره (1 به 4 ) تست بذاره ؟[/QUOTE

??

emprator_kochak
20-02-2012, 23:20
چه دلیل و علت های .... ! :|

والا من هم adsl داشتم، ازشم راضی بودم اما به علت افتادن روی کافو دیگه پرید و به ناچار مبین گرفتم که هنوزم توی شهرستانمون به صورت رسمی راه نیوفتاده، اما چیزی که الآن دارم استفاده می کنم کیفیت بهتر نسبت به 512 adsl م هستش، تا ببینیم اینطور می مونه یا نه :23:

Mehrdad092000
20-02-2012, 23:32
میگم دوستان توی شهر ما تازه این سرویس اومده 512 دوستان میگن تا 120 تا هم شبها دانلود میده همهجا همینجوریه یا اینجا تازه اومده اینجوریه؟
راستی کدوم سرویس برای من مناسبه طبق این
کدوم نوع سرویسش خوبه قیمت هم مهمه برام با دانلود
من خودم الان Adsl دارم 128 نامحدود شبا 30 تا دانلود میده صبح ها هم 23تا ماهی هم 25 میدم
حالا به نظرتون کدوم خوبه؟

vahidmir2000
20-02-2012, 23:42
دوستان کسی جواب منو نداد؟ برای تغییر طرح از 128 به 512 نامه ی شرکتی گرفتم. حالا به هرکدوم از نمایندگی ها برم و نامه رو بدم قضیه رو درست میکنن؟

vahidmir2000
21-02-2012, 00:05
واسه من دیشب حدود 11:30 قطع شده بود[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] تا ساعت 12:05 که بیدار بودم وصل هم نشده.واسه کس دیگه اینطوری نشده بود؟

متاسفانه این مورد چند روزیه که به موارد مبین نت اضافه شده

adcomputer
21-02-2012, 00:45
دوستان کسی جواب منو نداد؟ برای تغییر طرح از 128 به 512 نامه ی شرکتی گرفتم. حالا به هرکدوم از نمایندگی ها برم و نامه رو بدم قضیه رو درست میکنن؟
من همین کار رو کردم.

vahidmir2000
21-02-2012, 01:23
من همین کار رو کردم.

رفیق مرسی از جوابت یعنی من برم نمایندگی نامه رو بدم و پول اشتراک رو هم بدم و تمام؟

adcomputer
21-02-2012, 01:40
میگم دوستان توی شهر ما تازه این سرویس اومده 512 دوستان میگن تا 120 تا هم شبها دانلود میده همهجا همینجوریه یا اینجا تازه اومده اینجوریه؟
من خودم الان Adsl دارم 128 نامحدود شبا 30 تا دانلود میده صبح ها هم 23تا ماهی هم 25 میدم
- 512 یک به چهار تا 95 تا در روز پهنای باند دانلود میده اما در شب ها تضمینی نیست.
- پیشنهاد میکنم تا زمانی که میتوانید ADSL تهیه کنید به سمت وایمکس نیایید.

---------- Post added at 01:40 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

رفیق مرسی از جوابت یعنی من برم نمایندگی نامه رو بدم و پول اشتراک رو هم بدم و تمام؟
پول اشتراک رو نمیدونم ولی نامه رو باید بگیرن. مراحل پیچیده‌ای نداره.

alone one
21-02-2012, 03:27
احتمالا چون اونجا تازه اومده و اینکه طرحشونم از 1 به 8 ،1 به 4 شده و برای جلب مشترک بیشتر اینجوری شده
من که طرح 1 به 8 رو دارم و ساکن منطقه 10 نهرانم سرعتم شب یا روز بالاتر از 65 نمیره(512 دارم)

*Forgotten*
21-02-2012, 09:57
من دیشب تو دانلود شبانه 1550 مگ تونستم دان کنم

در ضمن من 512 دارم ولی وقتی توجه به کیفیت سرعت کردم روی 110 تا سه دقیقه ثبات داشت البته این هر 3 تا 5 دقیقه تکرار میشد
که باعث شد حجم خیلی بالاتری بگیرم بنظرم خیلی عالی بود
امیدوارم همینجور ادامه بده

ساعت دانلودم 2:12 و توقف 7:50

CLP
21-02-2012, 10:36
سلام، من از کرجم و تعرفه 512 گرفتم 2 ساله و با 25 گیگ دانلود، با دانلود منیجر حداکثر تونستم با سرعت 70 تا 75 کیلوبایت بر ثانیه دانلود داشته باشم ، به نظرتون سرعت دانلودم کم نیست ؟؟

aliprince
21-02-2012, 12:18
سلام، من از کرجم و تعرفه 512 گرفتم 2 ساله و با 25 گیگ دانلود، با دانلود منیجر حداکثر تونستم با سرعت 70 تا 75 کیلوبایت بر ثانیه دانلود داشته باشم ، به نظرتون سرعت دانلودم کم نیست ؟؟

خیر دوست عزیز تازه زیادتر هم هست. سرعت دانلود 512 باید حداکثر 64 کیلوبایت بر ثانیه باشه که ماله شما 70 تا 75ه

alone one
21-02-2012, 14:58
من دیشب تو دانلود شبانه 1550 مگ تونستم دان کنم

در ضمن من 512 دارم ولی وقتی توجه به کیفیت سرعت کردم روی 110 تا سه دقیقه ثبات داشت البته این هر 3 تا 5 دقیقه تکرار میشد
که باعث شد حجم خیلی بالاتری بگیرم بنظرم خیلی عالی بود
امیدوارم همینجور ادامه بده

ساعت دانلودم 2:12 و توقف 7:50
طرح جدید یا قدیم رفیق؟
کدوم شهر؟

vahidmir2000
21-02-2012, 15:30
دوستان امروز منم موفق شدم از 128 به 512 کوچ کنم. میانگین سرعت روی 90 کیلوبایت هستش و تا 50 یه وقتایی پایین میاد ولی 90 نرمالش هست. اگر سوالی بود در خدمتم

CLP
21-02-2012, 15:36
دوستان امروز منم موفق شدم از 128 به 512 کوچ کنم. میانگین سرعت روی 90 کیلوبایت هستش و تا 50 یه وقتایی پایین میاد ولی 90 نرمالش هست. اگر سوالی بود در خدمتم

سلام، من تعرفه 512 گرفتم با دانلود منیجر حداکثر تونستم با سرعت 70 تا 75 کیلوبایت برثانیه دانلود کنم. بنظرتون سرعت دانلودم کمه؟

vahidmir2000
21-02-2012, 15:41
سلام، من تعرفه 512 گرفتم با دانلود منیجر حداکثر تونستم با سرعت 70 تا 75 کیلوبایت برثانیه دانلود کنم. بنظرتون سرعت دانلودم کمه؟

سرعت شما کم نیست. یه سرورهای مختلف و ساعات مختلف و لینک مستقیم و غیر مستقیم هم ربط داره. من با لینک مستقیم 90 دانلود کردم. البته هنوز در شرایط مختلف تست نکردم. توضیح کامل میدم به زودی چون الان یک ساعته که وصل شده

Majidson
21-02-2012, 15:49
سرعت شما کم نیست. یه سرورهای مختلف و ساعات مختلف و لینک مستقیم و غیر مستقیم هم ربط داره. من با لینک مستقیم 90 دانلود کردم. البته هنوز در شرایط مختلف تست نکردم. توضیح کامل میدم به زودی چون الان یک ساعته که وصل شده

وحید جان الان سیگنال و RSSI شما چنده !؟ ممنون میشم این اطلاعات بهم بگی.

vahidmir2000
21-02-2012, 16:00
وحید جان الان سیگنال و RSSI شما چنده !؟ ممنون میشم این اطلاعات بهم بگی.

سیگنال 22% و RSSI حدومد 80 هستش. ما آزادی-یادگار امام هستیم رفیق

saeediranzad
21-02-2012, 17:01
سلام
حتماً میدونید که مبین نت خودش سایت اختصاصی سنجش سرعت داره:
10.47.22.14/speedtest
دیشب که یه چند دقیقه قطع شد و زنگ زدم پشتیبانی و خلاصه گله کردم از وضع سرعت.
گفت که بروم تو این سایت و سرعت بگیرم؛ چون براشون ثبت میشه. حالا نکته جالب اینکه همین سایت لود نمیشه! :18:

armin.m
21-02-2012, 18:48
من الان 512 دارم و خیلی موقعا سرعتم رو حداکثر یعنی 64،65 هس،حالا اگه الان هشت نفر دیگه ام بیان از اینترنت استفاده کنن(طرح 1 به 8 قدیم)سرعت میرسه به 8!
دیگه نمیفهمم شما به کجاش گیری؟!
اینم که میگن تو 1 به 4 سرعت بالا رفته احتمالا موقتی و برای جلب مشتری هس،مثه شرکتای adsl،البته بعید میدونم سرعت تو شبا واسه 512 دارا حتی اونا که تو طرح جدیدن بالای 65 بره
اینم درواقع یه سیاسته،هرچقد سرعتت تو روز بالاتره بره حتی تو باز کردن سایت،حجمت زودتر مصرف میشه،پس واسه اونا سودآورتره
پس درواقع هیچکدوم از اون دو شرایطی که شما گفتی رو شامل نمیشه متاسفانه

---------- Post added at 01:02 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

چه ساعتی از شبانه روز؟
گفتم که در حالت عادی! یعنی صبح تا شب :D البته بعد از ساعت 7-8 سرعتم میاد رو 90

Bobby Sands
21-02-2012, 19:06
کسی میدونه طرح های مبین نت عوض شده یا نه؟
من قبلا سرویس یک مگ با ترافیک ماهانه 10 گیگ داشتم ، اسم سرویسش هم B33 بود .الان تو سایتش اصلا همچین سرویسی نیست بجاش زده B46 تازه اونم 8 گیگه قیمتشم 40 تومنه!!! از سرویس من که 10 گیگ بود 4 تومن هم گرونتره!!!
یعنی قیمتهاش رو برده بالا؟
الان من برای تمدید باید 40 تومن بدم با 2 گیگ کمتر؟!!!این دیگه چه مدلشه؟!
اگر ممکنه راهنمایی کنین اوضاع چطوریه من که گیج شدم.

adcomputer
21-02-2012, 20:00
مبارکه .

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 07:59 PM ----------

اگر تعرفه یک به چهار است بله. سرعتتان باید تا 95 بیاید.

---------- Post added at 08:00 PM ---------- Previous post was at 08:00 PM ----------

1-کسی میدونه طرح های مبین نت عوض شده یا نه؟
من قبلا سرویس یک مگ با ترافیک ماهانه 10 گیگ داشتم ، اسم سرویسش هم B33 بود .الان تو سایتش اصلا همچین سرویسی نیست بجاش زده B46 تازه اونم 8 گیگه قیمتشم 40 تومنه!!! از سرویس من که 10 گیگ بود 4 تومن هم گرونتره!!!
2- یعنی قیمتهاش رو برده بالا؟
الان من برای تمدید باید 40 تومن بدم با 2 گیگ کمتر؟!!!این دیگه چه مدلشه؟!
اگر ممکنه راهنمایی کنین اوضاع چطوریه من که گیج شدم.
1- بله خیلی وقته عوض شده
2- بله.

aliprince
21-02-2012, 21:27

سرعت 512 باید روی 64 کیلوبایت باشه. حالا اگر کمتر باشه، یعنی اون آی اس پی داره کم فروشی میکنه. اگر در بعضی آی اس پی ها بیشتر باشه، داره بیشتر از استاندارد میده . مثلا ممکنه روی 1 یا دو مگ ببنده. که اکثرا در سرویس های حجمی این اتفاق میفته. اما اگر یه مدت اینجوری باشه و بعد کم بشه، تا زیر 64 کیلو"بایت" نیاد، نمیتونید ازشون توقع داشته باشید
به طور کلی 512 باید 64کیلو"بایت" دانلود بده.

emprator_kochak
21-02-2012, 21:53
کسی یه pdf یی چیزی نداره از نحوه تنظیمات مودم مبین ؟

alone one
21-02-2012, 23:06
آقا این چه سایتیه؟
یوزرنیم ،پسوردو چی باید بدیم/
کلا هرکی از این سایتای مبین نت میشناسه،معرفی کنه لطفا

The Jok3r
21-02-2012, 23:39
آقا این چه سایتیه؟
یوزرنیم ،پسوردو چی باید بدیم/
کلا هرکی از این سایتای مبین نت میشناسه،معرفی کنه لطفا

این نیست!

سایتش اینه
Mobinnet.ir/ecare
با internetexplorer لاگین میشه
همون چیزایی که رو جعبه مودم نوشته رو

adcomputer
22-02-2012, 02:38
اسپید تستشون این بود که الان لود نمیشه:

Mehrdad092000
22-02-2012, 04:45
احتمالا چون اونجا تازه اومده و اینکه طرحشونم از 1 به 8 ،1 به 4 شده و برای جلب مشترک بیشتر اینجوری شده
من که طرح 1 به 8 رو دارم و ساکن منطقه 10 نهرانم سرعتم شب یا روز بالاتر از 65 نمیره(512 دارم)
خوب به نظر شما طبق اون چیزایی که گفتم بگیرم یا نه؟
مصلا 1mb یک ساله میدن 65 تومن با مجدودیت 10 گیگ بیگرم؟
این پست قبلیمه برای این کپی کردمبدونین وضعیتو
-------------------------------------------
_

*Forgotten*
22-02-2012, 09:33
طرح جدید یا قدیم رفیق؟
کدوم شهر؟

طرح جدید و جنوب کشورم

دیشب هم بقیه دانلودام رو ادامه دادم تا 1500 مگ دان کردم تا 7 صبح
1 ساعت هم وقت دان داشتم ولی فعلا رو 7 قطع کردم اگه تا 8 دانلودو ادامه میدادم احتمال زیاد تا 1700 مگ هم میگرفتم

dokhtarak_e_darya
22-02-2012, 12:12
تست از 1 مگابایت نامحدود این شرکت کلاه بردار مبین نت .اینترنت 1 مگ نامحدود مبین نت به قیمت 70 هزار تومن

vahidmir2000
22-02-2012, 13:53
تست از 1 مگابایت نامحدود این شرکت کلاه بردار مبین نت .اینترنت 1 مگ نامحدود مبین نت به قیمت 70 هزار تومن

کاش نمیگرفتی این طرحو. وقتی خود مبین هم گفته که کیفیت خوبی نداره دیگه ولقعا معلومه که چه افتضاحیه و متاسفانه الان هر اعتراضی هم بکنید شرکت میگه: ما که تو سایت گفته بودیم...

در اولین فرصا طرحتو حجمی کن که یه سرویس تقریبا نرمال داشته باشی

adcomputer
22-02-2012, 14:54
امروز اینترنت فاجعه‌تر شده. در آستانه‌ی انتخابات نارضایتی رو زیاد میکنند. این حرکتشون ضد ایران و در راستای اهداف دشمنان است. واقعاً کسانی که اینترنت رو به این وضع در آورده‌اند احمق هستند.

emprator_kochak
22-02-2012, 15:17

هی بابا....
خدا بهت صبر بده
اما از من میشنوی طرحت رو عوض کن ولا می شه جنگ اعصاب برات

mx_2dar
22-02-2012, 17:55
دوستان socks و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کار میکنه؟ برای من صفحات رو فیل تر نشون میده

*Forgotten*
22-02-2012, 18:04
دوستان socks و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کار میکنه؟ برای من صفحات رو فیل تر نشون میده

برای من که فیل نیست

alone one
22-02-2012, 18:26
اسپید تستشون این بود که الان لود نمیشه:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] dtest)
خو پس این چیه؟

alone one
22-02-2012, 18:45
خوب به نظر شما طبق اون چیزایی که گفتم بگیرم یا نه؟
مصلا 1mb یک ساله میدن 65 تومن با مجدودیت 10 گیگ بیگرم؟
این پست قبلیمه برای این کپی کردمبدونین وضعیتو
-------------------------------------------
_
والا اکثرا میگن adsl بهتر از وایمکسه،بهتره بیشتر تحقیق کنی که وایمکس تو منطقه شما دقیقا چطوره که یموقع خدایی نکرده پشیمون نشی
اما جدا از این درمورد وایمکس میتونم با توجه به حرفای دوستان بگم که طرح جدید که 1به4 شده،خیلی سرعتو بهتر کرده،من که طرح 1به8 رو دارم سرعتم حداکثر تا 65 میاد با 512 اما دوستانیکه از طرح جدید استفاده میکنن میگن خیلی موقعا سرعتشون دوبرابر حداکثر سرعت منه،یعنی 120 البته باهمون 512!!!
پس این از این،متوجه شدی که طرح جدید از طرح قدیم کیفیتش بهتره
حالا چیزی که هس باید برین با 512 adsl هم از نظر قیمت و هم سرعت و دانلود شبانه مقایسه کنین تا به جواب جامع تر برسی(اکثرا میگن adsl سرعت خوبی تو شب نداره و به مراتب پایین تره اما حداقل مبین نت خوبیش اینه که شب و روز تقریبا سرعت دانلود یکیه یا حداقل واسه من اینطوری بوده،البته یکمکی شبا سرعت میاد پایین و دقیقا اندازه روز نیس)
درمورد طرح یه مگ مبینم بگم که اگه تو روز زیاد استفاده نمیکنی و دانلود شب واست مهمه طرح خوبیه،والا نه چون قطعا مجبوری حجم اضافه بخری،چون اون حجم و اون پهنای باند باهم تناسب ندارن
ولی من محاسبه کردم واسه خودم،اگه اون طرحو بگیرم و ماهی 2 گیگم مصرفم کنم(البته مجبورم حجم بازم بخرم)بازم به نفع منه نسبت به سایر طرحا،البته واسه من که بیشتر از 2 گیگ مصرف نداره(دانلود شبانه رو حساب نکردما)
واسه اینکه تبلیغ اون تعرفه نشه بیشتر از این بازش نمیکنم

maxmen
22-02-2012, 20:35
بچه ها ای نامحدودش ارزش داره؟واسه یک مگ؟
اگه اینترنتی پرداخت کنم خودشون فعال میکنن دیگه احتیاجی به تماس گرفتن که نیست؟
سرعت 1مگ معمولی با نامحدود که فرقی نداره داره؟
زود جواب بدین

dokhtarak_e_darya
22-02-2012, 20:44
بچه ها ای نامحدودش ارزش داره؟واسه یک مگ؟
اگه اینترنتی پرداخت کنم خودشون فعال میکنن دیگه احتیاجی به تماس گرفتن که نیست؟
سرعت 1مگ معمولی با نامحدود که فرقی نداره داره؟
زود جواب بدین

دوست عزیز دورو بره نامحدود اصلا نرو که مفتش گرونه.اطلاعات بیشتر در لینک امضا

maxmen
22-02-2012, 20:56
اگه اینجوریه نخواستیم بابا مال خودشون همون 40 تومنو ریختم که بازم بیشتر از اونیه که باید بگیرن:13:

Mehrdad092000
22-02-2012, 22:30
والا اکثرا میگن adsl بهتر از وایمکسه،بهتره بیشتر تحقیق کنی که وایمکس تو منطقه شما دقیقا چطوره که یموقع خدایی نکرده پشیمون نشی
اما جدا از این درمورد وایمکس میتونم با توجه به حرفای دوستان بگم که طرح جدید که 1به4 شده،خیلی سرعتو بهتر کرده،من که طرح 1به8 رو دارم سرعتم حداکثر تا 65 میاد با 512 اما دوستانیکه از طرح جدید استفاده میکنن میگن خیلی موقعا سرعتشون دوبرابر حداکثر سرعت منه،یعنی 120 البته باهمون 512!!!
پس این از این،متوجه شدی که طرح جدید از طرح قدیم کیفیتش بهتره
حالا چیزی که هس باید برین با 512 adsl هم از نظر قیمت و هم سرعت و دانلود شبانه مقایسه کنین تا به جواب جامع تر برسی(اکثرا میگن adsl سرعت خوبی تو شب نداره و به مراتب پایین تره اما حداقل مبین نت خوبیش اینه که شب و روز تقریبا سرعت دانلود یکیه یا حداقل واسه من اینطوری بوده،البته یکمکی شبا سرعت میاد پایین و دقیقا اندازه روز نیس)
درمورد طرح یه مگ مبینم بگم که اگه تو روز زیاد استفاده نمیکنی و دانلود شب واست مهمه طرح خوبیه،والا نه چون قطعا مجبوری حجم اضافه بخری،چون اون حجم و اون پهنای باند باهم تناسب ندارن
ولی من محاسبه کردم واسه خودم،اگه اون طرحو بگیرم و ماهی 2 گیگم مصرفم کنم(البته مجبورم حجم بازم بخرم)بازم به نفع منه نسبت به سایر طرحا،البته واسه من که بیشتر از 2 گیگ مصرف نداره(دانلود شبانه رو حساب نکردما)
واسه اینکه تبلیغ اون تعرفه نشه بیشتر از این بازش نمیکنم
ممنون دوست عزیز والا Adsl هایه اینجا همه نماینگی رها نت هستن که همشون یکین اکثرا فرقی نداره
این مبین الان که داره اینجوریه میده بعد ها احتمال داره کم کنه؟
من مصرف توی روزم دارم مثل بازی تراوین یا استفاده از مسنجر کلا با این 128 توی ماه میانگین 20 تا 25 گیگ حداقل مصرف میکنم
اما میخوام ببینم اگه واقا 290 تا دانلود بده همون 1 میگ بگیرم دانلود هامو شب بزارم دیگه توی روز ندازم
بازم نمیدونم
الان ماهی 25 به Adsl میدن میشه سالی 300

alone one
23-02-2012, 00:03
ممنون دوست عزیز والا Adsl هایه اینجا همه نماینگی رها نت هستن که همشون یکین اکثرا فرقی نداره
این مبین الان که داره اینجوریه میده بعد ها احتمال داره کم کنه؟
من مصرف توی روزم دارم مثل بازی تراوین یا استفاده از مسنجر کلا با این 128 توی ماه میانگین 20 تا 25 گیگ حداقل مصرف میکنم
اما میخوام ببینم اگه واقا 290 تا دانلود بده همون 1 میگ بگیرم دانلود هامو شب بزارم دیگه توی روز ندازم
بازم نمیدونم
والا چی بگم،از بعد کسی خبر نداره،هر چیزی ممکنه
با این مواردی که گفتی قطعا حجم واسه یه سال کم میاری و باید بخری
قانونا یه مگ باید حداکثر سرعتش روی 128 کیلو بایت بر ثانیه باشه که فعلا مثه اینکه بالاتر این حرفا میره،مطمئن باش اگه به جز وبگردی کار دیگه ای با اینترنتت نکنی(یعنی دانلود)زیاد به مشکل بر نمیخوری،شبا میذاری واسه دالود و احتمالا 2.5 تا 3.5 گیگ یا شاید شاید شاید بیشترم دانلود میکنی،روزام هرکار دیگه ای که تو وب خواستی ولی میگم اگه با وبگردی بیشتر از 2 گیگ ماهی مصرف نداشتی(دانلودا جدا،چون اونارو میندازی شبا)این طرحش می صرفه البته باید 15گیگ به جز اون 9 گیگ بخری که در مجموع حدود 192400 هزار تومان با 24 گیگ حجم(البته فقط واسه وبگردی استفاده میکنی) و سرعت یه مگ خواهی داشت و احتمالا ماهی 90گیگم ئانلو خواهی داشت
به نظرم اینطوری بازم کمتر هزینه میکنی
این چیزیه که من بررسی کردم و به این نتیجه رسیدم که واسه من خوبه،حاالا شما نیازات بامن فرق میکنه،بازم خوب طرحاشو بررسی کن و ببین کدوم واست میصرفه

---------- Post added at 12:03 AM ---------- Previous post was at 12:01 AM ----------

راستی واسه چه سرویسی و با چه سرعتی؟
شبا رایگان داره؟
شبونه چقد سرعت داشتی؟

vahidmir2000
23-02-2012, 00:09
پیرو صحبتهای دوستان منم لازم دونستم نظر خودمو بگم. به نظر من تعرفه های مبین و طرحهایی که میگذاره خیلی محدودیت داره و خیلی مسخره است. مخصوصا طرحهای سه ماهه و شش ماهه و یک ساله ای که جدیدا گذاشته.

مثلا طرح B43 به نظر شما به چه دردی میخوره؟ یک مگابیت سرعت و در مقابل 9 گیگ حجم اون هم برای یک سال؟؟؟؟
یا طرح R43 که سرعت 128 هستش و 6 گیگ حجم برای یک سال؟؟؟

این طرحها حتی برای چت و چک کردن فیس بوک و ایمیل و .. هم کفاف نمیده.
نکته ی جالبتر اینه که مبین نت تو طرحهای حجمی سرعت 256 رو اصلا نداره و این هیچ توضیحی هم نداره.

به نظر من به جای اینهمه شاخه شاخه کردم مبین بباید بیاد و برای هر سرعتی دو طرح ماهانه بده (به جای طرح های سه و شش ماهه و یک ساله) مثلا برای 128 بیاد یک طرح 5 گیگ بده و یک طرح 10 گیگ و برای سرعتهای دیگه هم به همین منوال.

نکته ی دیگه اینه که مبین در سایتش هیچ توضیحی برای خرید حجم اضافه نداده و من به شخصه نمیدونم چجوری باید حجم اضافه بخرم. کلا سایت مبین یک سایت ناکارآمد هستش که فقط مشترک رو گیج میکنه.

adcomputer
23-02-2012, 01:12
خو پس این چیه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] eed%2Flogin)
نمیدونم. این هم لود نشد.

saeediranzad
23-02-2012, 08:10
نمیدونم. این هم لود نشد.

سایتش بگیر نگیر داره. میگیره، ول میکنه. فعلاً که درست شده. بالا میاد.

vahidmir2000
23-02-2012, 19:04
من چون همیشه از بدی های مبین گفتم ایندفعه اومدم که یه حرف متفاوت بزنم.

در این دو سه روزی که طرحم رو از 128 (یک به هشت) به 512 (یک به چهار) ارتقاء دادم این نتایج حاصل شده:

سرعت دانلود حدود 90 کیلوبایت در تمامی ساعات شبانه روز. (دیشب یک کارتون رو از سایتی ایرانی با سرعت 120 کیلوبایت ثابت دانلود کردم که واقعا شگفت انگیز بود)
سرعت آپلود خیلی پایینه. البته سرعت آپلود مبین کلا پایینه. برای سرویس من الان حدود 10 کیلوبایته که خیلی اذیت میکنه .
اما نکته شگفت انگیز این وسط پینگ خیلی خوبه این دو سه روزه. در تستهایی که گرفتم پینگ همیشه زیر 300 بوده و در بعضی اوقات حتی زیر 200 که این خیلی عالیه البته اگر همینطور بمونه.

در کل از سرویس جدید خیلی راضی تر از قبلی (128) هستم. نوسانش کمتره و سرعتش از استاندارد بالاتر. امیدوارم مبین کیفیتش رو حفظ کنه و ارتقاء همچنان ادامه داشته باشه.

ضمنا من ساکن بزرگراه یادگار امام / خیابان آزادی هستم

aliy2324
23-02-2012, 20:23
شب ها از ساع 7 تا 11 سرعت برای من خیلی کمه برای بقیه دوستان هم همین طوره ؟

vahidmir2000
23-02-2012, 23:17

برای من اینطور نیست، یعنی نوسان سرعت ساعت خاصی نداره و الان با طرح یک به چهار زیاد نوسانی در کار نیست

a.0611
24-02-2012, 00:45

واسه من هیچ وقت فرقی نمیکنه و صبح و شب هم نداره (گاهی شبا بهتر هم میشه)...
128 :

The Jok3r
24-02-2012, 13:40
سرعت الان واسه کسی افت داشته؟!

emprator_kochak
24-02-2012, 16:41
سرعت الان واسه کسی افت داشته؟!

دیشب سرعت زیاد جالب نبود
ساعت 4 هم تعطیل شد :5:

saeediranzad
24-02-2012, 17:37
من الآن (عصر جمعه) دارم یه فیلم 400 مگی از مدیا فایر میگیرم. سرعت میانگین حدود 60 کیلوبایت بر ثانیه.
سرویس 512 یکساله.

Tornado2800
24-02-2012, 17:49

برای منم همینطوره.

adcomputer
24-02-2012, 18:21
الان سرعت به شدت افت کرده. سایت های خارجی به زور باز میشن.

stratocaster
24-02-2012, 19:28
دوستانی که مودم OUTDOOR دارن RSSI رو چند دریافت میکنند

emprator_kochak
24-02-2012, 19:44
دوستان مودم Indoor WiFi احساس میکنم WiFi یش ضعیف هست در مقابل مودم ADSL ی که دارم برد کمتری داره
کسی مقایسه نکرده ؟

vahidmir2000
24-02-2012, 23:18
دوستان مودم Indoor WiFi احساس میکنم WiFi یش ضعیف هست در مقابل مودم ADSL ی که دارم برد کمتری داره
کسی مقایسه نکرده ؟

بله دوست عزیز. من مدل bm635 دارم و برد وای فایش به نسبت مودم adsl هایی که دیدم کمتره.
البته مشکل ساز نیست و ضعیف بودنش رو دز میزان درصدی که مثلا موبایلم دریافت میکنه متوجه شدم.

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:16 PM ----------

دیشب سرعت دانلود در ساعات رایگان تا ساعت حدود 5 صبح 40-45 بود ولی از 5 به بعد دور و بر 100 میچرخید.

512 - آزادی / یادگار امام

SaЁeD
24-02-2012, 23:21
تئتو ساری هم سرویسشون بد نیست.دوستام وایمکس مبین نت دارن تو شرکت منچند باری تست کردم سرعتش حول حوش 90 میچرخه.سرویس 256
البته بگم یه خورده قطعی هم داره

aliprince
25-02-2012, 00:49
تئتو ساری هم سرویسشون بد نیست.دوستام وایمکس مبین نت دارن تو شرکت منچند باری تست کردم سرعتش حول حوش 90 میچرخه.سرویس 256
البته بگم یه خورده قطعی هم داره

مبین نت که سرویس 256 نداره.

SaЁeD
25-02-2012, 01:31
والا تا اونجایی که من میدونم و ایشون خودش میگفت سرویسش 256 بود.شاید دوستم به اشتباه گفته باشه.حجمشم 4 گیگ هست ماهیانه و ماهی میگفت 18 تومن میده.شرکت بیمه دارن.البته اینم بگم تو ساری نماینده فروش دارن.شرکت خزرتارتن.اون نماینده فروشش هست.بازم دوباره رفتم میپرسم.ولی فکر کنم همون 256 باشه

emprator_kochak
25-02-2012, 01:33
راهنمای مودم DX-350 به صورت pdf
Download (datak.ir/static/downloads/manual_wimax_modem_setup.pdf)

SaЁeD
25-02-2012, 01:36
بفرمایید اینم عکس مودمش:

-----

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:34 AM ----------

چرا داره 256

خود سایت مبین نت برو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ولی خوب این سرویسی که من میگفتم نبود

aliprince
25-02-2012, 02:47
بفرمایید اینم عکس مودمش:

-----

---------- Post added at 01:36 AM ---------- Previous post was at 01:34 AM ----------

چرا داره 256

خود سایت مبین نت برو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی خوب این سرویسی که من میگفتم نبود

شما همین لینکی که گذاشتی با دقت بخون، فقط 128، 512 و یک مگ داره. این سرعت و حجمی هم که گفتی مربوط به سرویس 512 ماهیانه هست. این عکسی هم که گذاشتی مال مودم مبین نت نیست. چیز دیگه ایه.

maxmen
25-02-2012, 12:06
بچه ها ساعت دانلود شبانه عوض شده؟
من تنظیم کردم یاعت 2:10 دانلود شروع بشه اما 3 روزه چیزی دانلود نمیشه
زورم میاد بیدار بمونم ببینم از چیه

saeediranzad
25-02-2012, 12:24
بچه ها ساعت دانلود شبانه عوض شده؟
من تنظیم کردم یاعت 2:10 دانلود شروع بشه اما 3 روزه چیزی دانلود نمیشه
زورم میاد بیدار بمونم ببینم از چیه

یعنی چی که نمیشه؟ شاید لینکت باطل میشه. میدونی که سایتهای آپلود لینکشون اعتبار زمانی داره.البته این ربطی به ساعت رایگان نداره.
شما هر لینک معتبری که بدی، در هر ساعت چه رایگان، چه پولی، باید دانلود کنه.

*Forgotten*
25-02-2012, 12:38
دوستان مشکل اینترنت یه روز خوبه یه روز افتضاح به قول یارو گفتنی ایفتیضاح خودتونم میدونید انتخاتات نزدیکه همین جمه 12 اسفند تموم که بشه اینترنت به حالت قبل بر میگرده

دیشب که تو دانلود شبانه فاجعه انگیز بود بزور تا 8:5 1 گیگ دان کردم

امروز صبح هم ماشالا اینقدر سرعتش زیاد بود که کم مونده بود با کامپیوتر چپ کنم فکرشو بکنید 2 تا 5 کیلوبایت در ثانیه

hasanoooooooo
25-02-2012, 13:37
سلام دوتان بنده یک مودم bm632w دارم. مشکلم اینجاست که شبها بعضی مواقع خود به خود سرعت دانلود 0 میشه. و مجبورم مودم رو از برق بکشم بیرون و دوباره بزنم توی برق تا درست بشه با اینکه هر 5 تا انتن پر هست..... میخوام بدونم تنظیمی نداره که بتونم کار یکنم وقتی dc میشه دوباره وصل شه؟ مثل مودم های adsl ? ممنون میشم کمکم کنید....

adcomputer
25-02-2012, 13:46
والا تا اونجایی که من میدونم و ایشون خودش میگفت سرویسش 256 بود.شاید دوستم به اشتباه گفته باشه.حجمشم 4 گیگ هست ماهیانه و ماهی میگفت 18 تومن میده.شرکت بیمه دارن.البته اینم بگم تو ساری نماینده فروش دارن.شرکت خزرتارتن.اون نماینده فروشش هست.بازم دوباره رفتم میپرسم.ولی فکر کنم همون 256 باشه
دوست عزیز اون سرویس 512 است.

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

دوستان مشکل اینترنت یه روز خوبه یه روز افتضاح به قول یارو گفتنی ایفتیضاح خودتونم میدونید انتخاتات نزدیکه همین جمه 12 اسفند تموم که بشه اینترنت به حالت قبل بر میگرده

امروز صبح هم ماشالا اینقدر سرعتش زیاد بود که کم مونده بود با کامپیوتر چپ کنم فکرشو بکنید 2 تا 5 کیلوبایت در ثانیه
من دیشب 61 مگابایت دانلود داشتم. فکر نکنم بعد از انتخابات آنچنان بهتر بشه. کلاً چند ماهه مناسبت های پشت سر هم است و سرعت رو یکسره کم کردن.

stratocaster
25-02-2012, 14:24
شما همین لینکی که گذاشتی با دقت بخون، فقط 128، 512 و یک مگ داره. این سرعت و حجمی هم که گفتی مربوط به سرویس 512 ماهیانه هست. این عکسی هم که گذاشتی مال مودم مبین نت نیست. چیز دیگه ایه.

مودم OUTODOOR هست

SaЁeD
25-02-2012, 16:55
شما اصلا رفتی دیدی؟شما برو با دقت بخون.اینم یه عکس گرفتم ببینید.مبین نت 256 هم داره نامحدود.

این پس چیه؟

اصلا شما شرکت مبین نت کار میکنی؟ ای بابا
من هی میگم مبین نته شما میگی نه.مودمش هم شرکت مبین نت داده.
در ضمن وایمکس تو ساری یکی مبین نت ارائه میده و یکی هم ایرانسل.سرویس دهنده ی دیگه ای نیست.تازه اونوقتی هم که اینا سرویس گرفتن هنوز ایرنسل شهر ساری رو پوشش نداده بود

خود جعبه ی مودم اندازهی یه ساک دستی هست به رنگ تقریبا فکر کنم نقره ای و مال شرکت مبین نت هستت.حالا بعدا رفتم شرکت عکسشو واست میذارم.

اینجا رو هم ببین:
شرکت خزرتارتن که عامل مجاز فروش خدمات مبین نت تو ساریه.سرویسو ازن گرفتن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

بله این دوستمون درست میگن:
مودم بیرونی وایمکس یا Outdoor CPE که بالای ساختمون نصبه و با کابل اترنت به اونی که عکسشو گذاشتم وصله و اونم به پورت اترنت رو سیستم

حالا عکس جعبشو حتما واست میذارم ببینی
موفق باشی دوست من
:11:

emprator_kochak
25-02-2012, 17:59
من سرعت روزم خوبه اما شب 30 & 40 ک بیشتر نمیده بعضی وقتا هم 0 میشه !

stratocaster
25-02-2012, 18:15
دیشب سرعت از 10 کیلوبایت بالاتر نرفت .. در حد دیال اپ ... 4 BTS هم تست کردم 3 تا که اصلا کلان تایم اوت اون یکی هم افتضاح

Tornado2800
25-02-2012, 18:16
10 دقیقه شاهد قطعی بودیم
ساعت 5:45 دقیقه عصر.

aliprince
25-02-2012, 18:20

شما اصلا رفتی دیدی؟شما برو با دقت بخون.اینم یه عکس گرفتم ببینید.مبین نت 256 هم داره نامحدود.

این پس چیه؟

شما داری حرف از سرویس های محدود میزنی، 256 - 4 گیگ ماهی 18 تومن که من گفتم این سرویسی که شما میگی نیست و مشخصات فرموده شده توسط شما مربوط به طرح 512 (کد B41) هست.

در مورد عکس مودم هم بله بنده فقط حواسم به مودم های درونی بود و هنگام دیدن عکس مودم بیرونی رو مد نظر نداشتم.

حالا شما چرا دعوا داری؟ اینجا اومدیم دور هم جمع شیم با هم صحبت کنیم و تبادل اطلاعات کنیم نه بحث و جنگ و دعوا.

اصلا شما شرکت مبین نت کار میکنی؟ ای بابا
من هی میگم مبین نته شما میگی نه.مودمش هم شرکت مبین نت داده.

بنده عرض نکردم مبین نت نیست. گفتم مشخصات طرح شما همونطور که adcomputer هم گفت مربوط به 512 هست نه 256. این صحبتا کجاش نشون از این داره که من مبین نت کار میکنم؟
من هنوز اونقدر بی سواد و دزد نیستم برم همچین شرکتی کار کنم و بهشون تو خالی کردن جیب مردم کمک کنم!
1.5 ماه پیش درخواست تبدیل مودم ایرانسلم رو دادم دیروز اومدن تبدیل کردن گفتن "حداکثر" تا امروز ظهر فعال میشه زنگ زدم میگم چی شد میگه دارم سعی میکنم کارتون رو انجام بدم امروز!

از طریق عاملیت همراه گستر کوروش که خیلی مزخرف عمل کرده توی این قضیه تبدیل. فکر میکنم اگر از طریق سیب سرز اقدام میکردم بهتر بود چون به نظر پیگیر تر و فعال تر میان!

alimail3248
25-02-2012, 19:03

من نمیدونم چرا همه سرعت رو ربط میدین به انتخابات ؟ اولا چه ربطی داره به انتخابات ؟ثانیا بر فرض که ربط داشته باشه در این صورت چرا همیشه کند نیست ؟یه روز خوبه یه روز بد تازه اونم تو ساعات مختلف....

emprator_kochak
25-02-2012, 19:40
من نمیدونم چرا همه سرعت رو ربط میدین به انتخابات ؟ اولا چه ربطی داره به انتخابات ؟ثانیا بر فرض که ربط داشته باشه در این صورت چرا همیشه کند نیست ؟یه روز خوبه یه روز بد تازه اونم تو ساعات مختلف....

نظر منم اینه که فک نمی کنم ربطی داشته باشه اما وقتی اینطور مناسبت ها که روزشون می رسه شاهد اختلالات میشیم !!!

alirezaaaa4
25-02-2012, 20:29
سلام به بزرگان.وو. من یه سوال داشتم... من چند مورد شنیدم می خواستم از شماها بپرسم:
1 : این که میگن باید ساعت 2 به بعد اگه می خای رایگان حساب شه باید یه بار خاموش روشن کنم.
2 : اینکه آیا جمعه ها روزهای تعطیل رسمی دانلود رایگان یا نه؟
3 : آیا درسته که روزهای خاص گیگ هدیه می ده؟؟؟؟؟

emprator_kochak
25-02-2012, 21:51
سلام به بزرگان.وو. من یه سوال داشتم... من چند مورد شنیدم می خواستم از شماها بپرسم:
1 : این که میگن باید ساعت 2 به بعد اگه می خای رایگان حساب شه باید یه بار خاموش روشن کنم.

1- نیاز نیست خودش اتوماتیک رایگان میشه
2- برای مبین نت فکر نمی کنم، خیر
3- نشنیدم :5:

*Forgotten*
25-02-2012, 22:23

مشکلی نداره من هر شب دان میکنم خودش خودکار رایگان میشه ولی ساعت مبین نت 10 دقیقه عقب هست
شما ساعت دانلود رو 2:12 صبح دقیقه شروع کنید و 8:9 صبح قطع کنید
شما ساعت کامپیوتر رو با ساعت رسمی کشور یکی کنید در سایت time.ir

در مورد سوال دوم باید بگم که اون اوایل که تازه در امده بود جمعه ها کلا رایگان بود ولی ای طرح رو چند ماه بعد برداشت

برای هدیه اگه چنین چیزی باشه تو سایتش اعلام میکنه

vahidmir2000
25-02-2012, 23:42
سرعت من همچنان نرماله. دیشب از یک سایتی دانلود داشتم سرعت از 20 بالاتر نمیرفت فکر کردم مبین خرابه اما فایل بعدی رو از یک سایت دیگه با سرعت 90 دانلود کردم. واقعا امیدوارم مبین به ثبات برسه (هرچند اینترنت ایران کلا ثبات نداره.)

در مورد مناسبتها هم نمیشه گفت ربطی نداره ، چرا که همیشه در مناسبتهای خاص افت و نوسان رو داریم اما کاش فقط در مناسبتها مشکل بود...

alirezaaaa4
26-02-2012, 00:21
ممنون از راهنمایی هایتان.

hasanoooooooo
26-02-2012, 00:41
دوستان برای شما پیش نمیاد که سرععتون یکباره 0 شه؟ با اینکه تمام انتنها روشن هستن! متاسفانه حتما باید مودم ریست بشه تا این مشکل دیگه پیش نیاد! ممنون میشم کمکم کنید

cartesiba
26-02-2012, 00:46
جدا 2:12 دقیقه رایگان میشه اما انگار حساب میشه از کجا بفهمم رفته روی رایگان

aliprince
26-02-2012, 04:36
دوستان برای شما پیش نمیاد که سرععتون یکباره 0 شه؟ با اینکه تمام انتنها روشن هستن! متاسفانه حتما باید مودم ریست بشه تا این مشکل دیگه پیش نیاد! ممنون میشم کمکم کنید

اگر بلدی کانفیگ کنی، یک بار مودمت رو از پشت ریست کن، اگر مربوط به مودم باشه اینجوری حل میشه.

payambar41
26-02-2012, 11:19
بلاخره منم طرحمو عوض کردم کردمش 1024 ماهی 40 گیگ 1 به 4 ! اما زیاد نسبت به 1 به 8 قدیم تغییری من حس نمیکنم ! فکر میکردم سرعتم میره روی 200 اما هیچ چیزی نشد !
چرا اینطوریه !؟

aliprince
26-02-2012, 11:30
بلاخره منم طرحمو عوض کردم کردمش 1024 ماهی 40 گیگ 1 به 4 ! اما زیاد نسبت به 1 به 8 قدیم تغییری من حس نمیکنم ! فکر میکردم سرعتم میره روی 200 اما هیچ چیزی نشد !
چرا اینطوریه !؟

خوب شما که سرعتت قبلا هم همینقدر بود بهتر بود تغییر ندی

payambar41
26-02-2012, 12:21
خوب شما که سرعتت قبلا هم همینقدر بود بهتر بود تغییر ندی
درسته حق با شماست ! من در صفحات قبل گفتم هرکی 1024 یک به 4 داره بذاره ! ولی کسی نذاشت ! دیگه منم مجبور شدم بخرم ! حالا اگه شبا افت سرعت نداشته باشه بازم راضی هستم !

vahidmir2000
26-02-2012, 17:12

تست سرعت 512 سرویس یک به چهار
سرور آنکارا
ساعت 5 عصر

MILIN3M
26-02-2012, 19:46
سلام بچه ها یه سوال من تازه گرفتم...... میرم تو سایت موبین نت قسمت صفحه مشترکین هرچی رو ادرسی که داده میزنم باز نمیشه.. با فایر فاکس اینترنت اکسپلورر امتحان کردم اصلا باز نمیشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnser)

سرویسم 128 دوساله با 12 گیگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliprince
26-02-2012, 20:40
درسته حق با شماست ! من در صفحات قبل گفتم هرکی 1024 یک به 4 داره بذاره ! ولی کسی نذاشت ! دیگه منم مجبور شدم بخرم ! حالا اگه شبا افت سرعت نداشته باشه بازم راضی هستم !

کاش یکم بیشتر صبر میکردی! مال من همین امروز صبح فعال شد!

payambar41
26-02-2012, 20:59
کاش یکم بیشتر صبر میکردی! مال من همین امروز صبح فعال شد!

انقدر صبر کردم زیر صندلی کامپیوترم علف سبز شد ! :31:

مبارک باشه حالا سرعت شما چنده !

emprator_kochak
26-02-2012, 21:54
سلام بچه ها یه سوال من تازه گرفتم...... میرم تو سایت موبین نت قسمت صفحه مشترکین هرچی رو ادرسی که داده میزنم باز نمیشه.. با فایر فاکس اینترنت اکسپلورر امتحان کردم اصلا باز نمیشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %2Fnser)

سرویسم 128 دوساله با 12 گیگ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برا من مشکل نداره، فقط اینترنت اکسپلولر جواب میده
این تست سرعت مال 128 هست ؟ :18:

MILIN3M
27-02-2012, 00:28
اره من 128 گرفتم.......... امروزم زنگ زدم پشتیبانی گفتم اقا سرعتم چنده گفت 128.................... همیشه از سایت دانلود میکنم با 150 هم میگیره!!!

اینم یه تست با یه سرور مل نمیدونم کجا هلولول :دی

aliprince
27-02-2012, 05:22
انقدر صبر کردم زیر صندلی کامپیوترم علف سبز شد ! :31:

مبارک باشه حالا سرعت شما چنده !

1 مگ سالیانه

اینم تست سرعت

saeediranzad
27-02-2012, 08:17
آنکارا، 8:15 صبح.
نیوکسل، همون موقع. سرویس512 یکساله. جالب نیست.
اون دوستی که 128 داره و یه مگ میزنه، فکر کنم تو قرعهکشی بانک هم شرکت کنه جایزه اول را برنده بشه.

aliprince
27-02-2012, 11:47
آنکارا، 8:15 صبح.
نیوکسل، همون موقع. سرویس512 یکساله. جالب نیست.
اون دوستی که 128 داره و یه مگ میزنه، فکر کنم تو قرعهکشی بانک هم شرکت کنه جایزه اول را برنده بشه.

آره، حتما برنده میشه!
اما سرویس شما دقیقا 512 ه درسته رو یک مگ نیست ولی دقیقا 512ه

MILIN3M
27-02-2012, 12:18
دوستان من تا قبل adsl داشتم با کامپیوتر و ایپد مشکلی با برنامه های مسنجر نداشتم اما با وایمکس که گرفتم نه با کام نه با ایپد نه یاهو مسنجر نه اسکایپ نه نیم باز انلاین نمیشن چرا؟؟ چیکار کنم

adcomputer
27-02-2012, 13:55
دوستان من تا قبل adsl داشتم با کامپیوتر و ایپد مشکلی با برنامه های مسنجر نداشتم اما با وایمکس که گرفتم نه با کام نه با ایپد نه یاهو مسنجر نه اسکایپ نه نیم باز انلاین نمیشن چرا؟؟ چیکار کنم
من با یاهو مشکلی ندارم اما اسکایپ کارنمیکنه. کلاً هر نرم افزاری که از پروتکل های امن استفاده کنه درست کار نمیکنه. یاهو رو خبر ندارم چرا کار میکنه. کار خاصی هم نمیتونی بکنی. مگر نرم افزاری که از روشی مخصوص این اینترنت استفاده کنه.

emprator_kochak
27-02-2012, 14:38

منم باشون مشکلی ندارم
البته اونایی که فیلن رو باسوسکس باز می کنم !

vahidmir2000
27-02-2012, 15:01

کلا مبین نت میونه ی خوشی با مسنجرها و سرویس دهنده های ایمیل نداره. شاید برات جالب باشه که من انقدر سرعت جی میلم پایینه وقتی کسی فایلی برام میل میکنه فورواردش میکنم رو یاهو و از اونجا دانلود میکنم.

===

راستی دوستان دیشب اولین تجربه ویدئو آنلاینم رو با دیدن مراسم اسکار به صورت آنلاین پشت سر گذاشتم. یک قطع و وصل میشد که فکر میکنم اونهم به دلیل بار زیادی بود که روی سرور پخش کننده وجود داشت. در کل خیلی چسبید و مخصوصا لحظه ی دریافت اسکار خیلی غرورآمیز بود. به همه تبریک میگم.

---------- Post added at 03:01 PM ---------- Previous post was at 02:58 PM ----------

این دوستمون فکر کنم الان رو حالت دمو هستن. مگه میشه سرعت 128 رو از 512 هم بیشتر بسته باشن؟

MILIN3M
27-02-2012, 16:43
سلام جزیان دمو چیه .... اگه این جوره که شما میگی تا کی سرعت من بالا میمونه؟؟

vahidmir2000
27-02-2012, 19:33
سلام جزیان دمو چیه .... اگه این جوره که شما میگی تا کی سرعت من بالا میمونه؟؟

دوست من اگر مثل قدیم باشه (یعنی حدود یک سال پیش که من و خیلی از دوستان سرویس گرفتیم) قبل از فعال شدن سرویس اصلیتون، مبن نت یک سرویس محدود با سرعت خیلی بالا رو بهتون برای تبلیغ میده که البته حجم چندانی نداره و فقط برای کیف کردن خوبه :31:

البته میتونید در بخش کنترل اینترنتی ببینید که سوریس فعلیتون چیه و جریان از چه قراره. شایدم واقعا شانس آوردین و 128 رو براتون اتقدر بالا بستند. فعلا کیف کنید تا بعد.

emprator_kochak
27-02-2012, 22:41
من از ساعت 1 ظهر به بعد همش اختلال توی شبکم هست
سرعت میاد میره
برا کس دیگه ای هم اینطوریه ؟

vahidmir2000
28-02-2012, 04:20
من از ساعت 1 ظهر به بعد همش اختلال توی شبکم هست
سرعت میاد میره
برا کس دیگه ای هم اینطوریه ؟

ساعات رایگان امشب اصلا خوب نیست و سرعت حتی به استاندارد هم نمیرسه.

emprator_kochak
28-02-2012, 08:08
صبح ساعت 7 بلند شدم قطع بود ! :41:

MILIN3M
28-02-2012, 09:58
دوست من اگر مثل قدیم باشه (یعنی حدود یک سال پیش که من و خیلی از دوستان سرویس گرفتیم) قبل از فعال شدن سرویس اصلیتون، مبن نت یک سرویس محدود با سرعت خیلی بالا رو بهتون برای تبلیغ میده که البته حجم چندانی نداره و فقط برای کیف کردن خوبه :31:

البته میتونید در بخش کنترل اینترنتی ببینید که سوریس فعلیتون چیه و جریان از چه قراره. شایدم واقعا شانس آوردین و 128 رو براتون اتقدر بالا بستند. فعلا کیف کنید تا بعد.
نگاه کردم زده 128 12گیگ........... من این مودمو با خرید ال سی دی سامسونگ دادن بهم 2 ساله 12 گیگ بازم خوبه

jafarr
28-02-2012, 11:11
بابا بخیال این حرفا شین وقتی قرار باشه یه چیزی به دست شما نرسه حالا هی شما بیا از کیفیتش ایراد بگیر . کلا اینترنت یه چیزی هست به خاطر مسایل سیاسی امکان پذیر نیست سرعت خوب دست من و شما برسه وگر نه زیر ساخت های ایران الان واقعا عالی هست . او چیزی هم که فعلان داریم رو حساب اینه که نگیم نداریم . ( دوستان سانسورچی بدو بیا پست منو delete کن)

vahidmir2000
28-02-2012, 14:59
او چیزی هم که فعلان داریم رو حساب اینه که نگیم نداریم .

با این جمله ی شما در مورد خیلی از امکانات در ایران کاملا موافقم. ما اینترنت پرسرعت داریم که فقط داشته باشیم، موبایل داریم که فقط داشته باشیم، MMS داریم که فقط داشته باشیم و الان هم که نسل سوم خواهیم داشت ولی در حد اسم و با شرط و شزوط مسخره.

B.J.U
28-02-2012, 19:28
بابا شما چتونه ؟؟؟
من که کوچیکترین مشکلی ندارم...

vahidmir2000
28-02-2012, 19:59
بابا شما چتونه ؟؟؟

تبریک دوست من

میشه سرعت و منظقه تونو بنویسید

jafarr
28-02-2012, 20:37
بابا شما چتونه ؟؟؟

شما احتمالا بدنتون گرمه هنوز

Fate2646
28-02-2012, 20:47
کسی میدونه برای عید طرح ویژه ایمی خوان اعلام کنند ؟

84104
28-02-2012, 23:47
اینم برای من :
موپم جیبی طرح ۲ساله ---- البته من زیاد استفاده ندارم امروز adsl قطع بود اجبارا استفاده میکنم ولی بازم راضیم

mx_2dar
29-02-2012, 00:20
من که راضیم سرعت خدا :31:

84104
29-02-2012, 09:16
امروز صبح پینگ عالیهههه
ولی از لحاظ سرعت ماشالله یه ذره هم بالاتر نمیره

expanium
29-02-2012, 11:26
سلام دوستان

امروز داشتم سایت مبین نت رو میدیدم ولی معنی این جمله رو نفهمیدم : ضریب اشتراک پهنای باند در این طرح ها یک به چهار میباشد.

یکی منو روشن کنه. مرسی.

emprator_kochak
29-02-2012, 12:48
سلام دوستان

امروز داشتم سایت مبین نت رو میدیدم ولی معنی این جمله رو نفهمیدم : ضریب اشتراک پهنای باند در این طرح ها یک به چهار میباشد.

یکی منو روشن کنه. مرسی.

512 تقسیم به 8 بشه سرعت میشه 64
512 تقسیم به 4 بشه سرعت میشه 128
توی طرح های تشویقی این سرعت رو بهتون می ده و اگر شبکه ok باشه به این سرعتم خواهی رسید

alone one
29-02-2012, 13:18
آقا من مدتیه گوگل واسم ف.لتره!
سایت اصلیو میگم
واس شمام همینطوره؟

B.J.U
29-02-2012, 13:57
مال من خیلی وقته

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

تبریک دوست من

میشه سرعت و منظقه تونو بنویسید
تهران منطقه عباس آباد طرفای سید خندان(خخیابان خرمشهر اگه بلد باشین)
512 30 گیگ در 6 ماه البته با مودم بیرونی

شما احتمالا بدنتون گرمه هنوز

خیلی هم خنکه 2 ساله دارم اصلا تغیر نکرده...

emprator_kochak
29-02-2012, 14:17
سایت اصلیو میگم
واس شمام همینطوره؟

خیر
برا من مثل فرفره کار می کنه

alone one
29-02-2012, 14:25
خیر
برا من مثل فرفره کار می کنه

مال من خیلی وقته
ای بابا
نمیشه که واسه یکی قطع باشه،یکی استفاده کنه که:41:

CLP
29-02-2012, 14:28
این سرویس مبین نت چرا چند هفته ای هی قطع و وصل میشه ؟ چیکار دارن میکنن؟؟

vahidmir2000
29-02-2012, 15:13
ای بابا
نمیشه که واسه یکی قطع باشه،یکی استفاده کنه که:41:

دوست عزیز تازه حالت سومی هم وجود داره و اون منم. برای من کلا سرویسهای مربوط به گوگل سرعتش از دایال آپم پایین تره. مثلا جی میل رو با محیط اصلیش اصلا لود نمیکنه و فقط محیط ساده اش وصل میشه. اگر فایلی برام فرستاده باشن اصلا نمیشه از طریق جی میل دانلود کنم چون سرعتش واقعاپایینه. برای همین فوروارد میکنم رو یاهو و از اونجا دانلود میکنم. مورد بعدی جستجوی گوگله که اونم سرعتش خیلی پایینه و من قیدشو زدم.

خلاصه این است دیگه:31:

old_snake1370
29-02-2012, 16:12
دوست عزیز تازه حالت سومی هم وجود داره و اون منم. برای من کلا سرویسهای مربوط به گوگل سرعتش از دایال آپم پایین تره. مثلا جی میل رو با محیط اصلیش اصلا لود نمیکنه و فقط محیط ساده اش وصل میشه. اگر فایلی برام فرستاده باشن اصلا نمیشه از طریق جی میل دانلود کنم چون سرعتش واقعاپایینه. برای همین فوروارد میکنم رو یاهو و از اونجا دانلود میکنم. مورد بعدی جستجوی گوگله که اونم سرعتش خیلی پایینه و من قیدشو زدم.

من الآن چند ماهه دارم میگم همین مشکلو دارم. کلا سرعت ssl پایینه( به غیر از بانک های ایران)
این مشکل هم فقط برای مبین نته و بقیه جاها هیچ مشکلی ندارن.
ولی یه روش هست که میشه راحت دورش زد و به ریش مبین نت و ... خندید:21:

512 تقسیم به 8 بشه سرعت میشه 64
512 تقسیم به 4 بشه سرعت میشه 128
توی طرح های تشویقی این سرعت رو بهتون می ده و اگر شبکه ok باشه به این سرعتم خواهی رسید

سلام دوستان

یکی منو روشن کنه. مرسی.

اون تقسیم به هشتی که شما میگی تبدیل بیت به بایته! اون تقسیم به 4 هم مربوط به ضریب اشتراکه!
توی ضریب اشتراک 1 به 4 یعنی حداقل سرعت شما باید باشه 16 کیلوبایت بر ثانیه(128 کیلوبیت برثانیه)
و در حداکثر سرعت هیچ تغییری ایجاد نمیشه.
اما...
مبین نت برای تبلیغ میاد 512 با ضریب اشتراک 1 به 4 رو روی 768 میبنده که حداکثر سرعتش میشه 96 کیلوبایت برثانیه.

alone one
29-02-2012, 16:30

oh my god...:18:
حالا خوبه همه داریم از یه شرکت خدمات میگیریم:41:
چی بگم والا ......

hhh111
01-03-2012, 01:29
برای من عالی کار میکنه
ADSL هم گرفتم ولی وایمکس بهتر جواب یده

adcomputer
01-03-2012, 02:17
کلا مبین نت میونه ی خوشی با مسنجرها و سرویس دهنده های ایمیل نداره. شاید برات جالب باشه که من انقدر سرعت جی میلم پایینه وقتی کسی فایلی برام میل میکنه فورواردش میکنم رو یاهو و از اونجا دانلود میکنم.
راستی دوستان دیشب اولین تجربه ویدئو آنلاینم رو با دیدن مراسم اسکار به صورت آنلاین پشت سر گذاشتم. یک قطع و وصل میشد که فکر میکنم اونهم به دلیل بار زیادی بود که روی سرور پخش کننده وجود داشت. در کل خیلی چسبید و مخصوصا لحظه ی دریافت اسکار خیلی غرورآمیز بود. به همه تبریک میگم.

سرعت جیمیل پایینه چون از پروتکل امن SSL استفاده میکند (از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] آدرسش قابل تشخیص است) و سرعت یاهو هم به این خاطر خوب است که از پروتکل امن استفاده نمیکند، رمز‌نگاری نشده و مثل همین صفحه http است؛ در واقع دوستان ناظر اینترنت به راحتی میتوانند محتوی ایمیل شما را مشاهده کنند.
در مورد اون فیلم هم باید بگم فیلم خوبی نبود و جایزه‌اش هم سیاسی بود.

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:14 AM ----------

این سرویس مبین نت چرا چند هفته ای هی قطع و وصل میشه ؟ چیکار دارن میکنن؟؟
چند ماهه اینطوریه. معمولاً به طور منظم قطع و وصل میشه.

adcomputer
01-03-2012, 02:25
سایت اصلیو میگم
واس شمام همینطوره؟
برای من ف*یلتر نیست. مثل اینکه فیلتری&نگ منطقه ای انجام میشه.

---------- Post added at 02:25 AM ---------- Previous post was at 02:22 AM ----------

من الآن چند ماهه دارم میگم همین مشکلو دارم. کلا سرعت ssl پایینه( به غیر از بانک های ایران)
این مشکل هم فقط برای مبین نته و بقیه جاها هیچ مشکلی ندارن.

اکثر ISP های دیگه هم این مشکل رو دارن مثلاً شاتل چند وقت پیش پیغام داده بود که سرعت SSL کم شده و...

vahidmir2000
01-03-2012, 05:08
بعد از چند وقت امشب گذرم به تورنت افتاد و گفتم یک گزارش کوتاه بدم. با سرعت میانگین 30 کیلوبایت در حال دانلود هستم در ساعات رایگان

saeediranzad
01-03-2012, 06:17
فاجعه!
سرویس 512؛ ساعت 6 صبح. چه باید کرد؟

cartesiba
01-03-2012, 09:55
باز که سایت مبین نت خرابه باید چکار کنیم برای پول ریختن حتما باید بریم بیرون

B.J.U
01-03-2012, 11:32
اینم تست سرعت من تو فرانکفورت و برلین و تهران
512
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[

*Forgotten*
01-03-2012, 14:53
مشکل کند بود جی میل عمدی هست زیاد دنبال دلیل های دیگه نگردید بسازید و بسوزید

payambar41
01-03-2012, 16:24
دیشب در ساعات رایگان سرعتم 35 بود میانگینش ! :41:

سرویسمم 1 مگ یک به 4 هست !

emprator_kochak
01-03-2012, 18:18
اینم تست سرعت من تو فرانکفورت و برلین و تهران
512
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[

منظورتون ip شون هست دیگه ؟

nhajis
01-03-2012, 18:33
اینترنت 1024K یکساله 9 گیگ
ساعت 18

B.J.U
01-03-2012, 18:39
منظورتون ip شون هست دیگه ؟
هااا؟ یعنی چی من نفهمیدم منظروتون چیه

adcomputer
01-03-2012, 22:13
مشکل کند بود جی میل عمدی هست زیاد دنبال دلیل های دیگه نگردید بسازید و بسوزید
نه تنها کندی سرعت اینترنت در حال حاضر بلکه قطعاً مشکل قطعی، کندی سرعت جیمیل، SSL و سایت‌های مبتنی بر آن عمدی و کاملاً احمقانه است.
حالا باید ببینیم فردا چه بلایی سر اینترنت می‌آید.

emprator_kochak
02-03-2012, 01:06
هااا؟ یعنی چی من نفهمیدم منظروتون چیه

شما نوشتین تست سرعت 512 در فلان شهر ها
تاریخ تست گرفتن مال یه روزه با اختلاف چند دقیقه
گفتم با ip اون شهر ها اومدی و تست گرفتی شاید ؟

hasanoooooooo
02-03-2012, 02:30
سرویس من که امشب قطع شده!!!!!!!!

MILIN3M
02-03-2012, 10:51
سرعت 128...12گیگ
اپلود چرا اینجوری شده

vahidmir2000
02-03-2012, 13:05
بامداد روز جمعه حد فاصل ساعت 2 تا 3:15 مبین نت کاملا قطع شد ولی بعد از وصل شدن سرعت تقریبا نرمال بود و من تونستم یک فیلم از تورنت به طور کامل بگیرم :31:

البته هیچکدوم از اینا نه تقصیر مبینه و نه اینترنت کشورمون مشکل داره ، به انتخابات هم ربطی نداره حتما، من دنبال دلیلشم:5:

B.J.U
02-03-2012, 16:06
شما نوشتین تست سرعت 512 در فلان شهر ها
تاریخ تست گرفتن مال یه روزه با اختلاف چند دقیقه
گفتم با ip اون شهر ها اومدی و تست گرفتی شاید ؟
نه بابا مال خودمه

jafarr
02-03-2012, 19:21
اقا برای اینکه یه سرویسی بگیرم که کمتر share باشه باید چی بگیرم ؟ الان که 512 سه ماهه دارم فعلا پینگ فضا هست . (یعنی بالا ) البته همین 512 روزای اول واسم خیلی خوب بود تا اینکه یه تغییراتی اتفاق افتاد اینجوری شد . واسه دانلود کردن نمیخوام . میخوام باهاش online بازی کنم (world of warcraft) . بالاخره اینجور که من احساس میکنم یه صد نفری دارن با این اکانت من share هستن البته خالی از لطف نباشه ( پ ا ر ا ز ی ت ) هم این چند وقته کولاک کرده .

adcomputer
02-03-2012, 21:46
اقا برای اینکه یه سرویسی بگیرم که کمتر share باشه باید چی بگیرم ؟ الان که 512 سه ماهه دارم فعلا پینگ فضا هست . (یعنی بالا ) البته همین 512 روزای اول واسم خیلی خوب بود تا اینکه یه تغییراتی اتفاق افتاد اینجوری شد . واسه دانلود کردن نمیخوام . میخوام باهاش online بازی کنم (world of warcraft) . بالاخره اینجور که من احساس میکنم یه صد نفری دارن با این اکانت من share هستن البته خالی از لطف نباشه ( پ ا ر ا ز ی ت ) هم این چند وقته کولاک کرده .
- به ادعای خودشون سرویس های محدودشون در حال حاضر یک به چهار است.
- پارازیت اصلاً ربطی به وایمکس نداره.
- پینگ مبین نت همینطوری خودش بالا است. اما یک چند ماهی است که روتر های جدید (با تریس پیداست) اضافه شده که باعث پایین آمدن کیفیت شده؛ گرچه پینگ رو معمولاً مثل قدیم نشون میده اما از آن به بعد تقریباً بازی آنلاین غیر ممکن شد (به دلیل پینگ بالا برای بازی نسبت به قبل). اینکه میگم به دلیل مناسبت های س#یاس%ی پشت سر هم اختلالات رو یکسره کرده‌اند اینه.

aliprince
03-03-2012, 00:30
دیشب که موقع شروع ساعت رایگان مودم رو روشن کردم که تست بزارم دیدم اصلا آنتن نداره. یکی دو ساعت بعد آنتن اومد که هی با دیوار مودم تمرین کوهنوردی میکرد (هی به ترتیب کم و زیاد میشد) اما سرعت خوب بود. الانم که به جای 5 تا،2 و 3 تا چراغ داره بینشون تاب میخوره! اینم تست سرعت قبل از ساعت رایگان. ساعت رایگانم اگر بیدار بودم میزارم

1 مگ یک به چهار:

اینم مال همین زمان همین سرور با ایرانسل 1 مگ:

خودتون پینگ و ... رو مقایسه کنید

jafarr
03-03-2012, 01:18
- به ادعای خودشون سرویس های محدودشون در حال حاضر یک به چهار است.
- پارازیت اصلاً ربطی به وایمکس نداره.
- پینگ مبین نت همینطوری خودش بالا است. اما یک چند ماهی است که روتر های جدید (با تریس پیداست) اضافه شده که باعث پایین آمدن کیفیت شده؛ گرچه پینگ رو معمولاً مثل قدیم نشون میده اما از آن به بعد تقریباً بازی آنلاین غیر ممکن شد (به دلیل پینگ بالا برای بازی نسبت به قبل). اینکه میگم به دلیل مناسبت های س#یاس%ی پشت سر هم اختلالات رو یکسره کرده‌اند اینه.

پس نظرت اینه که کلا بخیال مبین نت شم ؟ اخه من دارم یه پولی هم به بازی میدم اگه قراره اینجوری مبین نت اذیت کنه از دو طرف ... شدم . نظر شما چیه ؟
شانس منه 2-3 روز اول خیلی خوب بود یه دفه اینجوری شد .
اوضاع ایرانسل چه طوریی ؟ اخه تلفن فعلا امکانش نیست . فیبر نور مخابرات (ع)
دیگه امکانش نیست مثل قبلا بشه ؟

aliprince
03-03-2012, 03:02
پس نظرت اینه که کلا بخیال مبین نت شم ؟ اخه من دارم یه پولی هم به بازی میدم اگه قراره اینجوری مبین نت اذیت کنه از دو طرف ... شدم . نظر شما چیه ؟

من هم ایرانسل دارم هم مبین نت ثبات و اوضاع پینگ ایرانسل بهتره اما آپلود مبین نت پایدار تره اما اگه پینگ برات مهمه ایرانسل بهتره.

---------- Post added at 03:02 AM ---------- Previous post was at 02:58 AM ----------

اینم تست ساعت رایگان
1 مگ یک به چهار

همین ساعت همین سرور
ایرانسل یک مگ

aliprince
03-03-2012, 04:12
4.07 دقیقه صبح

malavan.ehsan
03-03-2012, 23:47
سلام دوستان اون برنامه ای که نشون میده ساعت به ساعت چقدر دانلود کرده رو میشه بهم بگید ممنون:20:

Zeitgeist
04-03-2012, 00:45
واسه سرعت بالاتر از 128Kbps، نامه و متن خاصی رو خود مبین نت تنظیم کرده یا هر چی توی نامه نوشته بشه فرقی نمیکنه؟

مثلاً بگیم برای منظور کاری نیازمند سرعت بالاتر از 128 هستش و فلان...

adcomputer
04-03-2012, 01:19
مبین نت به غیر از چند ماه اول کیفیتش روز به روز در حال بدتر شدن و تعرفه هایش هم در حال گران‌تر شدن (به نسبت ترافیکش) است. امکان دارد بعدها تغییرات اندکی در کیفیت سرویس ایجاد شود اما من مسیر پیشرفتی در این شرکت نمیبینم.

---------- Post added at 01:17 AM ---------- Previous post was at 01:16 AM ----------

واسه سرعت بالاتر از 128Kbps، نامه و متن خاصی رو خود مبین نت تنظیم کرده یا هر چی توی نامه نوشته بشه فرقی نمیکنه؟

مثلاً بگیم برای منظور کاری نیازمند سرعت بالاتر از 128 هستش و فلان...
فقط یک نامه ساده باید بنویسی در سربرگ سازمان یا شرکت مربوطه که به طور مثال اینترنت با سرعت بالای 128 نیاز داری.

---------- Post added at 01:19 AM ---------- Previous post was at 01:17 AM ----------

سلام دوستان اون برنامه ای که نشون میده ساعت به ساعت چقدر دانلود کرده رو میشه بهم بگید ممنون:20:
BWMeter .

Bobby Sands
04-03-2012, 15:15
دوستان يكي ميتونه بگه الان كه ضريب شده يك به چهار سرعتها تغييري كرده يا نه؟
امروز از مبين نت بهم زنگ زدن . من سرويسي كه داشتم 1024 با ترافيك 10 گيگ بود كه ميگن 1 به 8 ضريبش. زنه بهم گفت هم ميتونيم همين سرويس رو براتون تمديد كنيم هم ميتونيم 1024 با 8 گيگ ترافيك با ضريب 1 به 4 بهتون بديم. من گفتم چه فرقي دارن. گفت سرعت اين يكي دو برابر قبليه ! ايا راست گفته؟ سرعت دو برابر ميشه؟!!

aliprince
04-03-2012, 18:53
امروز از مبين نت بهم زنگ زدن . من سرويسي كه داشتم 1024 با ترافيك 10 گيگ بود كه ميگن 1 به 8 ضريبش. زنه بهم گفت هم ميتونيم همين سرويس رو براتون تمديد كنيم هم ميتونيم 1024 با 8 گيگ ترافيك با ضريب 1 به 4 بهتون بديم. من گفتم چه فرقي دارن. گفت سرعت اين يكي دو برابر قبليه ! ايا راست گفته؟ سرعت دو برابر ميشه؟!!

4-5 پست بالاتر تست سرعت گذاشتم از 1 مگ یک به چهار خودم. شما یه تست سرعت بگیر اگر با این فرقی نداشت بیخودی تعرفه تو گرونتر و حجمت رو کمتر نکن. یه تست سرعت بگیر اینجا هم بزار تا بهتر راهنماییت کنم

B.J.U
04-03-2012, 23:11
نه عزیز
نهایت سرعت همون 128 یا حد اکثر 10 کیلوبایت بالاتر میهش (سرعت دانلود) ولی کمترین سرعت یه کمی بیشتر از قبل میشه
فقط بگم سرعتتون زیاد نمیشه فقط در کم سرعت ترین حالت سرعتتون 2 برابر کم سرعت ترین حالت 1 به 8 هست

malavan.ehsan
04-03-2012, 23:28
سلام یه مشکلی پیش اومده برام که با کابل لن مودم به سیستم آیپی نمیده هم رو وایمکس هم رو Adsl اگه میشه یکی راهنماییم کنه که چیکار میتونم کنم ممنون

aliprince
05-03-2012, 00:36
سلام یه مشکلی پیش اومده برام که با کابل لن مودم به سیستم آیپی نمیده هم رو وایمکس هم رو Adsl اگه میشه یکی راهنماییم کنه که چیکار میتونم کنم ممنون

چک کنید که آی پی کارت شبکه روی اتوماتیک باشه
اگر نشد درایور کارت شبکه رو به روز برسونین.

rahmank750
05-03-2012, 00:40
دوستان عزیز (مخصوصا ساکنین رشت) یه مودم وایمکس مبین نت دارم از شرکت سیب سامانه تازه خریدم متاسفانه تو منطقه ما آنتن نمیده

فردا پس فردا هم 128 4 گیگ روش اکتیو میشه کسی هم بخواد میتونم نامه ببرم 1 مگ ببندم کسی خواهانش هست ؟ به پولش نیاز دارم الکی ضرر کردم

malavan.ehsan
05-03-2012, 01:05
چک کنید که آی پی کارت شبکه روی اتوماتیک باشه
اگر نشد درایور کارت شبکه رو به روز برسونین.
سلام این کارو کردم بازم جواب نداد نه روی ADsl نه روی وایمکس زنگ زدم پشتیبانی بهم آیپی داد زدم بازم درست نشد با یه کابل دیگه امتحان کردم بازم نتیجه نداد فقط میتونم با USB اونم روی ADSL کانکت بشم:41:

مديريت
05-03-2012, 01:33
سلام این کارو کردم بازم جواب نداد نه روی ADsl نه روی وایمکس زنگ زدم پشتیبانی بهم آیپی داد زدم بازم درست نشد با یه کابل دیگه امتحان کردم بازم نتیجه نداد فقط میتونم با USB اونم روی ADSL کانکت بشم:41:
كارت شبكه شما مشكل داره اول از ماي كامپيوتر ببين اصلا سيستم ميشناسه اگر ميشناسه unistall كن و درايور جديدش دانلود و مججد به سيستم بشناسونش

iceweek
05-03-2012, 12:09
منطقه پشتیبانی همونی هست که توی سایتش هست؟بیشتر نیست؟

yuzarsiff
05-03-2012, 12:23
من که همیشه 3 تا چراغ داشتم و مدتی بود RSSI به 69 و 68 رسیده بود الان به 80 و خورده ای رسیده و دو تا چراغ بیشتر ندارم هر چقدر هم جا به جا می کنم بی فایدست ..
دوستان احتمال داره به خاطر وضعیت جوی باشه ؟

malavan.ehsan
05-03-2012, 13:31
كارت شبكه شما مشكل داره اول از ماي كامپيوتر ببين اصلا سيستم ميشناسه اگر ميشناسه unistall كن و درايور جديدش دانلود و مججد به سيستم بشناسونش
سلام داداش این کارو کردم بازم بی فایده بود حتی با کارت شبکه بی سیم هم تست کردم درست نشد:41:

zer0oo
05-03-2012, 14:27
سلام خشته نباشید کسی هست که دستوارت مودم dx - 350 رو داشته باشه مثل مودم tp-link که وقتی بزنی show all اطلاعات مودم رو بهتون میگه حالا این دستور توی مودم وایمکس کار نمیده کسی میدونی چی باید بزنم ؟:41:

vahidmir2000
05-03-2012, 14:41
من که همیشه 3 تا چراغ داشتم و مدتی بود RSSI به 69 و 68 رسیده بود الان به 80 و خورده ای رسیده و دو تا چراغ بیشتر ندارم هر چقدر هم جا به جا می کنم بی فایدست ..

بله دوست عزیز، تغییرات جوی روی میزان گیرندگی امواج - از هر نوعی- تاثیر داره. حتی در طول شبانه روز اگر میزان گیرندگی رو چک کنید مقداری کم و زیاد میشه. من گاهی دو چراخ دارم، گاهی سه تا و سیگنال از حدود 25 تا 45 در رفت و آمده، البته تغییری در سرعت ایجاد نمیشه ولی طبیعیه.

adcomputer
05-03-2012, 15:43
اگر اینقدر سیگنال جا به جا شده احتمالاً به یک BTS دیگه غیر از قبلی وصل میشه.

مديريت
05-03-2012, 18:24
سلام داداش این کارو کردم بازم بی فایده بود حتی با کارت شبکه بی سیم هم تست کردم درست نشد:41:
وارد بخش تنظيمات مادر بردت بشو و از اونجا كارت شبكه رو غير فعال كن ريستارت و دوباره برو و فعالش كن
اگر درست نشه دو امكان من بيشتر نميدم
اول مادربردت نياز به فلش بايوس داره
دوم شايدم كارت شبكه مادربردت تركيده
جزوه hardware سيستمت ميشناستش ؟

malavan.ehsan
05-03-2012, 19:40
وارد بخش تنظيمات مادر بردت بشو و از اونجا كارت شبكه رو غير فعال كن ريستارت و دوباره برو و فعالش كن
اگر درست نشه دو امكان من بيشتر نميدم
اول مادربردت نياز به فلش بايوس داره
دوم شايدم كارت شبكه مادربردت تركيده
جزوه hardware سيستمت ميشناستش ؟
سلام داداش ممنون تونستم درستش کنم:11:

malavan.ehsan
05-03-2012, 21:25
سرویس 512 یک به چهار -بندرانزلی
بعد از مدت ها انگار پینگ خوب شده!

مديريت
06-03-2012, 00:32
سلام داداش ممنون تونستم درستش کنم:11:
سلام به روي ماهت
مشكل چي بود ؟
راه حل چي بود ؟

helyaaa
06-03-2012, 02:19
سلام
من میخواستم وایمکس بگیرم یه چند تا سوال دارم

1) منطقه ای که زندگی می کنم تو سایت مبین نب جز پوشش داخلیه ولی نمایندگی ها میگن تو این منطقه یه کم مشکل داریم ولی میایم تست میگیریم احتمالا چون دوره خونتون بازه جواب میده در مورد چند تا سوال دارم اگه تو سایت جز پوشش داخلیه پس چرا مشکل هست؟
و مورد بعدی اینکه وقتی میان تست از کجا بفهمم واقعا جواب میده یا سرم کلاه میذارن الکی میگن خوبه؟

2) مدم جیبی از مدم وای فای ضعیف تره؟یعنی اگه منطقه مشکل دار باشه بهتره جیبی نگیرم؟

3) من خیلی اهل دانلود نیستم برای استفاده معمولی می خوام 1 ساله بگیرم بهتره 128 یگیرم با مودم جیبی؟ یا 512 با مودم رو میزی؟
من اگه مودم جیبی سرعت یا مشکل آنتن دهی نداشته باشه چون کوچتره و شازژی و باطری خوره بیشتر دوست دارم

4)منطقه ما تو ایرانسل زرده یا توجه به اینکه دانلود شبانه هم مهم نیست برام اصلا ایرانسل بهتره یا مبین نت؟چون 128 ایرانسل با گیگ بیشتر 60 تومن ارزون تره از مبین نت

stratocaster
06-03-2012, 03:16
دوست من مبین نت نگیر مخصوصا مودم های داخلی حالا چه جیبی چه وای فای همشون ضعییفن
اگر دسترسی به هیچ ADSL نداری بیا سمت مبین ولی در هر صورت سگ ADSL شرف داره به این ارتباط ناپایدار

saeediranzad
06-03-2012, 08:29
ADSL بگیر. خودت را دچار عذاب وایمکس نکن. و اگر اصرار داری وایمکس بگیری و نیازی به دانلود مجانی نداری، ایرانسل بگیر.

jafarr
06-03-2012, 08:54
دیروز زنگ زدم پشتبانی مبین نت تقریبا یه ربعی منتظر شدم پشته خط . بعد بهشون گفتم من چون بازی online میکنم پینگش واسم خیلی مهمه ولی نمیدونم چرا الان خراب شده اخه تا هفته پیش خوب بود الان خراب شده . طرف راحت گفت وامکس بدرد بازی نمیخوره بدون اینکه خودش رو به زحمت بندازه جواب منو بده گفتم اگه میخای وایمکس بگیری پشتبانیش اصلا جالب نیست . من خودم دارم تو فک فامیل میگردم مودمی رو که 210 تومان خریدم نصف قیمت رد کنم خودم رو خلاص کنم و پشته دستم رو داغ کنم که دیگه دنبال اینجور نت های شر برم .

---------- Post added at 08:54 AM ---------- Previous post was at 08:49 AM ----------

ADSL بگیر. خودت را دچار عذاب وایمکس نکن. و اگر اصرار داری وایمکس بگیری و نیازی به دانلود مجانی نداری، ایرانسل بگیر.

گفتی ADSL
ADSL مغازم 4.2.2.4 همیشه 120-150 و 4.2.2.3 110-140 بسیار عالی هست . کلا اگه امکان گرفتن adsl هست وایمکس یه انتخاب بسیار غلط هست . حالا رفتم اونجا screenshot میزارم .

emprator_kochak
06-03-2012, 11:19
ما که داریم استفاده می کنیم مشکلیم باش نداریم
دوستان لطفاً ذکر کنن کجا تشریف دارن و خوب نیست

aliprince
06-03-2012, 12:41
سلام
من میخواستم وایمکس بگیرم یه چند تا سوال دارم

1) منطقه ای که زندگی می کنم تو سایت مبین نب جز پوشش داخلیه ولی نمایندگی ها میگن تو این منطقه یه کم مشکل داریم ولی میایم تست میگیریم احتمالا چون دوره خونتون بازه جواب میده در مورد چند تا سوال دارم اگه تو سایت جز پوشش داخلیه پس چرا مشکل هست؟
و مورد بعدی اینکه وقتی میان تست از کجا بفهمم واقعا جواب میده یا سرم کلاه میذارن الکی میگن خوبه؟

2) مدم جیبی از مدم وای فای ضعیف تره؟یعنی اگه منطقه مشکل دار باشه بهتره جیبی نگیرم؟

3) من خیلی اهل دانلود نیستم برای استفاده معمولی می خوام 1 ساله بگیرم بهتره 128 یگیرم با مودم جیبی؟ یا 512 با مودم رو میزی؟
من اگه مودم جیبی سرعت یا مشکل آنتن دهی نداشته باشه چون کوچتره و شازژی و باطری خوره بیشتر دوست دارم

4)منطقه ما تو ایرانسل زرده یا توجه به اینکه دانلود شبانه هم مهم نیست برام اصلا ایرانسل بهتره یا مبین نت؟چون 128 ایرانسل با گیگ بیشتر 60 تومن ارزون تره از مبین نت

1- وقتی میان تست ار روی چراغ های مودم میتونی بفهمی. اگه سه چراغ یا بیشتر بود خوبه.

2- مودم جیبی ضعیفه و در بهترین حالت و بهترین سیگنال میتونه بهت 512 بده و من که اصلا توصیه اش نمیکنم.

3- مودم رومیزی از جیبی بهتره. ترافیک فقط دانلود نیست و هر کاری با اینترنت کردن جزو ترافیک حساب میشه. به نظر من استفاده معمولی حداقل 2 گیگ در ماه لازم داره.

4- در کل ایرانسل سرویس بهتری داره. من و خیلی از دوستانم در منطقه زرده ایرانسلیم و مشکلی هم نداریم و 3 یا 4 چراغ از 5 چراغ مودم روشنه. در کل سرویس ایرانسل از نظر بنده بهتر و پایدار تره و قطعی هاش کمتره. چون من هر دو رو دارم و استفاده میکنم.

---------- Post added at 12:41 PM ---------- Previous post was at 12:40 PM ----------

ما که داریم استفاده می کنیم مشکلیم باش نداریم
دوستان لطفاً ذکر کنن کجا تشریف دارن و خوب نیست

این پینگ که مال سرور داخلی ایرانه باید دور و بره 50 باشه الان حدود 2.5 برابر بیشتره.

officer
06-03-2012, 12:46
سرور تهران که ملاک نمیشه ، با سرور باکو تست بگیرین ...

بچه ها یه سوال ... طرح دلخواه نمیشه بگیریم ؟ مثلا بگیم 1 مگ میخوایم با ماهی 4 گیگ !؟ طرح های 1 مگ مسخره ای داره !

vahidmir2000
06-03-2012, 14:05
از ساعت 4 صبح تا همین الان (ساعت2 بعد از ظهر) مبین نت قطع بود.

یک توصیه کلی به عزیزان تازه وارد: انتخاب اولتون ADSL باشه، اگر خواستین وایمکس بگیرین انتخاب اولتون ایرانسل باشه، چون ایرانسل حداقل کمی پیشرفت رو در مسیر فعالیتش حس میکنی ولی مبین نت انگار اصلا هیچ فکر خلاقی پشتش نیست و مثل یک شرکت ورشکسته داره به فعالیت ننگینش ادامه میده. از سایت شرکت میشه فهمید داخلش چه خبره. سایتی که بعد از گذشت بیشتر از یک سال از فعالیتش حتی نتونسته صفحه کنترل حسابشو فارسی کنه.

emprator_kochak
06-03-2012, 14:16
والا دوستان یه چیزو توجه کنن:
توی تاپیک های ADSL که بری می نالند
وایمکس ایرانسل بری می نالند
وایمکس مبین نت بری می نالند
و عضو جدیدمون 3G رایتل بری می نالند

بابا وضعیت اینترنت کشور ما اینه، اینا سرویس دهندن، فک نمی کنم هم بهتر از این بشه، دی....

malavan.ehsan
06-03-2012, 15:27
سلام به روي ماهت
مشكل چي بود ؟
راه حل چي بود ؟
سلام
مشکل این بود که خوب unistallنمیکردم:46:

vahidmir2000
06-03-2012, 16:34
والا دوستان یه چیزو توجه کنن:
توی تاپیک های ADSL که بری می نالند
وایمکس ایرانسل بری می نالند
وایمکس مبین نت بری می نالند
و عضو جدیدمون 3G رایتل بری می نالند

بابا وضعیت اینترنت کشور ما اینه، اینا سرویس دهندن، فک نمی کنم هم بهتر از این بشه، دی....

درسته دوست من، اینترنت در ایران کلا مشکل داره، ولی این یک سر قضیه است و مشکلات مربوط به هر سرویس دهنده هم یک سر دیگه، ماشالله مبین نت دیگه هیچ نقطه روشنی در روند فعالیتهاش دیده نمیشه. همینطور که در پست قبلی گفتم انگار یک شرکت ورشکسته و ناامیده که از سر اجبار داره به فعالیتهاش ادامه میده.

امروز دیگه شاهکار کرده، چند ساعت که قطع بود الانم با سرعت لاک پشت به نت وصله

SamGun
06-03-2012, 17:15
درسته دوست من، اینترنت در ایران کلا مشکل داره، ولی این یک سر قضیه است و مشکلات مربوط به هر سرویس دهنده هم یک سر دیگه، ماشالله مبین نت دیگه هیچ نقطه روشنی در روند فعالیتهاش دیده نمیشه. همینطور که در پست قبلی گفتم انگار یک شرکت ورشکسته و ناامیده که از سر اجبار داره به فعالیتهاش ادامه میده.

امروز دیگه شاهکار کرده، چند ساعت که قطع بود الانم با سرعت لاک پشت به نت وصله

من از دیشب تا الان وصلم مشکل نداشتم

شما کجا هستی ؟

vahidmir2000
06-03-2012, 18:46
من از دیشب تا الان وصلم مشکل نداشتم

شما کجا هستی ؟

من آزادی/یادگار امام هستم، الان هم با سرعت کمتر از دایال آپ به نت وصلم و ...

امیدوارم هیچوقت مشکل نداشته باشی دوست خوبم.

SamGun
06-03-2012, 19:04
من آزادی/یادگار امام هستم، الان هم با سرعت کمتر از دایال آپ به نت وصلم و ...

امیدوارم هیچوقت مشکل نداشته باشی دوست خوبم.

مرسی عزیزم , مطمئنا مشکل شما منطقه ای هست

شما با پشتیبانی تماس بگیر ببین مشکل از کدوم نقطه دسترسی هست.

تابستان طی تماسی که با شرکت داشتم گفتن تا حدود 1 الی 1.5 سال دیگه اگه موردی جلوی پروژه رو نگیره حدود 400 تا آنتن BTS رو نصب میکنیم که این مقدار مورد نیاز Modem های USB هست .

yuzarsiff
06-03-2012, 21:03
اگر اینقدر سیگنال جا به جا شده احتمالاً به یک BTS دیگه غیر از قبلی وصل میشه.
خب پس باید منتظر بمونم خودش درست شه درسته ؟

vahidmir2000
06-03-2012, 21:23
از صبح تا الان کمتر از یک ساعت اینترنت وصل بوده و اونهم با سرعت افتضاح، نمیدونم چی بگم.