PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

adcomputer
11-12-2011, 13:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 01:57 PM ---------- Previous post was at 01:55 PM ----------

این هم از ایران:

aliy2324
11-12-2011, 21:33
من دیروز برای تمدید ترافیک به صورت انلاین پول ریختم به حساب مبین نت امروز اینترنتم وصل شده ولی ترافیکی به حسابم اضافه نشده
ایمیلی هم بهم نزدن
مگه نباید ترافیکی خریدم به حسابم اضافه بشه ؟

کسی جوابی نمیده :19:

saeediranzad
12-12-2011, 15:18
کسی جوابی نمیده :19:

چرا. البته که باید به حسابت اضافه شده باشه. با خود مبین یا نمایندگیش در اهواز که ازش گرفتی تماس بگیر.

h_starboy
12-12-2011, 16:38
من دیروز برای تمدید ترافیک به صورت انلاین پول ریختم به حساب مبین نت امروز اینترنتم وصل شده ولی ترافیکی به حسابم اضافه نشده
ایمیلی هم بهم نزدن
مگه نباید ترافیکی خریدم به حسابم اضافه بشه ؟

منم امروز حجم خریدم و اینترنتم وصل شده دوباره ولی مثل شما به حجمم چیزی اضافه نشده . حالا نمیدونم چطوریه .
البته اینترنتی نخریدم . مگه اینترنتی هم میشه ؟ چطوری ؟

البته اون مقدار پولی که ریختم و تو قسمت rechage payable amount نوشته .

urcu
12-12-2011, 16:53
سلام
کسی از دوستان شیرازی از وایمکس مبین نت استفاده میکنه؟ وضعیتش چطوره؟ سرعت دانلود در روز و شب و نوع سرویس را بگه و محله اش را...

دوستان میشه خودت مودم را تنظیم کنی تا دیگه نخواهد هزینه نصب داد؟ کسی تنظیماتش را داره؟

کارت های تخفیف و یا هدیه شبکه کسی داره بهم بده؟

mohammad_87
12-12-2011, 21:00
حجم اکانتها بصورت روزانه کم میشه؟یعنی کل حجم تقسیم بر سی میشه و روزانه اینقدر کم میشه حتی اگه استفاده نکنی؟یا اینکه فقط محدودیت یکماهه دارن و مثلا اگه 3 گیگ داشته باشی و اصلا استفاده نکنی در روز آخر هم همون 3 گیگ رو داری؟

aliy2324
12-12-2011, 21:17
منم امروز حجم خریدم و اینترنتم وصل شده دوباره ولی مثل شما به حجمم چیزی اضافه نشده . حالا نمیدونم چطوریه .
البته اینترنتی نخریدم . مگه اینترنتی هم میشه ؟ چطوری ؟

البته اون مقدار پولی که ریختم و تو قسمت rechage payable amount نوشته .

آره منم همین جوریه زنگ زدم پرسیدم گفت حجم جدید خریداری شده به حجم تون اضافه نمی شه بلکه مبلغ واریزی می ره توی recharge paybale amount
توی صفحه اصلی مبین نت همون بالا لینک خرید اینترنتی هم هست باید شناسه پرداخت که روی جعبه مودم هست وارد کنید و توی توضیحات بنویسید برای چی پول پرداخت می کنید بعدش منتقل می شین به سایت بانک ملت

hesam,sh
13-12-2011, 00:01
سلام دوستان
کسی می دونه جای این فیش آنتن خارجی که پشت مودم BM-632w هست ، برای چیه؟
جای آنتن تقویت کننده برای گیرندگی خود وایمکس هست یا تقویت وای فای ؟
چقدر تاثیر داره؟
از کجا می شه تهیه کرد؟

urcu
13-12-2011, 01:11
سلام دوستان
کسی می دونه جای این فیش آنتن خارجی که پشت مودم BM-632w هست ، برای چیه؟
جای آنتن تقویت کننده برای گیرندگی خود وایمکس هست یا تقویت وای فای ؟
چقدر تاثیر داره؟
از کجا می شه تهیه کرد؟
تاپیک ایرانسل همسایه هست! مگه با مودم ایرانسل هم میشه مبین نت گرفت شما گرفتی؟
برای گیرندگی خود وایمکس
میگن گیر نمیاد

saeediranzad
13-12-2011, 10:59
حجم اکانتها بصورت روزانه کم میشه؟یعنی کل حجم تقسیم بر سی میشه و روزانه اینقدر کم میشه حتی اگه استفاده نکنی؟یا اینکه فقط محدودیت یکماهه دارن و مثلا اگه 3 گیگ داشته باشی و اصلا استفاده نکنی در روز آخر هم همون 3 گیگ رو داری؟

فکر کنم اشتراک ماهانه داری. اگه اینظوره گمون کنم باهرشارژ، حجم باقیمانده به ماه بعد اضافه بشه.
مطمئن نیستم.
من که اشتراک سالانه دارم، میتونم همه اش را یکماهه مصرف کنم و بعد گیگ اضافه بخرم ویا مصرفش نکنم که در پایان سال مطمئناً حجم باقیمانده خواهد سوخت.

Highbury
13-12-2011, 12:14
سلام.
من ساکن گرگانم
قصد خرید مبین نت دارم، استفاده عادی دارم اما دوست ندارم سرعتش پایین باشه. دانلود کم میکنم و بیشتر استفاده ی من شاید دیدن فوتبال از طریق نت باشه.

به نظر شما از کدام تعرفه مبین نت استفاده کنم؟ قیمتش چقدره و آیا پول مودم هم باید بدم؟

و اینکه آیا برای استفاده خانگی سرعت 512 و حتی 1 مگ به من میدهند؟

hajoo
13-12-2011, 12:16

روزشمار نيست.محدوديت براي يك ماهه

urcu
13-12-2011, 22:59
سلام
کسی از دوستان شیرازی از وایمکس مبین نت استفاده میکنه؟ وضعیتش چطوره؟ سرعت دانلود در روز و شب و نوع سرویس را بگه و محله اش را...

دوستان میشه خودت مودم را تنظیم کنی تا دیگه نخواهد هزینه نصب داد؟ کسی تنظیماتش را داره؟

کارت های تخفیف و یا هدیه شبکه کسی داره بهم بده؟

این کارت تخفیف را باید از کی گرفت ؟ و چند تخفیف میدن؟ و ثبت نام از طریق سایت برای شهرستانها امکانش هست یعنی ترتیب اثر میدن؟

سوالهای بالا کسی بلد نیست؟

ساحل 1
14-12-2011, 20:41
من 9 ماه پیش مبین نت گرفتم512.که خدایی تا همین یک ماه پیش انتن دهی مودمم خیلی خوب بود و 4 تا انتن داشت و به طور متوسط با 60 به بالا دانلود میکردم.اما الان یک ماه هست که وضعیتم افتضاح شده و کار به یک انتن و دو انتن میرسه و تاسوعا هم که کلا نصف روز قطع شده بود.سرعت دانلودمم با idm رسیده به 13-14.
موم تو همون جاییکه همیشه 4 تا انتن داشت الان به زور 2 تا انتن میده. چرا؟؟؟!!!
rssi هم نهایتش میرسه به -78 و cinr به 10.درحالیکه قبلا اصلا از این خبرا نبود.چرا اینقدر یهو مسخره شده!!
میخواستم ببینم امکان داره یوقت مودمم ضربه خورده باشه افت سرعت پیدا کرده باشه یا ربطی نداره؟
به پشتیبانی هم بگیم rssi اینا از میزان استانداردی که خودشون میگن کمتر شده ،اصلا قبول می کنند؟
این روشی که میگن bts رو عوض کنیم جواب میده؟

ali_fu
14-12-2011, 20:45
برای تغییر تعرفه باید مودم جدید گرفت؟؟

naim697
15-12-2011, 00:03
یه سوالی داشتم این دکلهای مبین نت چه شکلی هستن ؟

ایا مودم خارجی که وصب میکنیم تا شعاع 1 کیلیومتری جواب میده ؟ فقط نمیشه بردشو زیادتر کردش ؟

adcomputer
15-12-2011, 10:45
امروز سرعت افتضاح(تر) شده.

hesam,sh
15-12-2011, 11:59
چرا امروز سرعت اینجوری شده؟
به خدا حالم داره از این شرکت مزخرف به هم میخوره ، کار هر روزم شده زنگ زدن به پشتیبانی و حرفای مزخرف شنیدن.
نمیدونم کی میخوان یکم به فکر کیفیت شبکه و رضایت مشترکاشون باشن !

hhh111
16-12-2011, 15:47
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
512

adcomputer
16-12-2011, 17:13
اگر اینترانت خریده بودم این تست حساب بود:

اما حالا که اینترنت خریدم این تست ها ملاکه: (سرویس یک مگابیت)

saeediranzad
16-12-2011, 17:22
سرعت 512 مبین نت در اهواز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hesam,sh
16-12-2011, 20:37
سرعت 512 مبین نت در اهواز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان ، چرا به این مساله اصلا توجه نمی کنید که این تستهایی که با سرور تهران یا کرج میذارید ، سرعت اینترنت نیست؟
این سرعت اینترانته ، هیچ ربطی به سرعت اینترنتی که شرکت داره به ما میده نداره !!!
این بازی رو شرکتهای اینترنت در آوردن که مثلا بگن ما کم فروشی نمی کنیم ، در حالیکه سرعت واقی اینترنتی که ما میدن شاید گاهی خیلی پایینتر از این حرفا باشه!!

adcomputer
16-12-2011, 21:18
اضافه شدن دو مسیریاب جدید. فلش های سبز رنگ مسیریاب های همیشگی و قرمز رنگ نشان دهنده ی مسیر یاب های جدید می باشد.

adcomputer
16-12-2011, 21:43
درمورد کاربرد این مسیر یاب ها صحبت نمیکنم. دوستان خودشان میتوانند حدس بزنند. اما هر چه است بار پردازشی این مسیر یاب ها آنقدر است که باعث کندی سرعت شده است.

ساحل 1
16-12-2011, 21:57
من 9 ماه پیش مبین نت گرفتم512.که خدایی تا همین یک ماه پیش انتن دهی مودمم خیلی خوب بود و 4 تا انتن داشت و به طور متوسط با 60 به بالا دانلود میکردم.اما الان یک ماه هست که وضعیتم افتضاح شده و کار به یک انتن و دو انتن میرسه و تاسوعا هم که کلا نصف روز قطع شده بود.سرعت دانلودمم با idm رسیده به 13-14.
موم تو همون جاییکه همیشه 4 تا انتن داشت الان به زور 2 تا انتن میده. چرا؟؟؟!!!
rssi هم نهایتش میرسه به -78 و cinr به 10.درحالیکه قبلا اصلا از این خبرا نبود.چرا اینقدر یهو مسخره شده!!
میخواستم ببینم امکان داره یوقت مودمم ضربه خورده باشه افت سرعت پیدا کرده باشه یا ربطی نداره؟
به پشتیبانی هم بگیم rssi اینا از میزان استانداردی که خودشون میگن کمتر شده ،اصلا قبول می کنند؟
این روشی که میگن bts رو عوض کنیم جواب میده؟

کسی جواب نمیده؟!!!!
میخوام ببینم برای بقیه هم شده که انتن مودمشون دیگه کاملا کم شده باشه یا فط برا من از 4 تا رسیده به 2 تا؟

mohammad_87
16-12-2011, 22:18
درمورد کاربرد این مسیر یاب ها صحبت نمیکنم. دوستان خودشان میتوانند حدس بزنند. اما هر چه است بار پردازشی این مسیر یاب ها آنقدر است که باعث کندی سرعت شده است.
توضیح بدید ممنون میشیم...

omidrasool
16-12-2011, 22:32
سلام
لطفا یکی کامل اموزش عوض کردن bts بزاره.
باتشکر

saeediranzad
17-12-2011, 09:22
سرور کویت
سرور لندن

adcomputer
17-12-2011, 13:48
سرور کویت
سرور لندن

سرعت آپلود شما زیاده. طرح قدیمی دارید؟

adcomputer
17-12-2011, 13:55
دیشب پیامک هم نمیتونستم بفرستم و بعد از 45 دقیقه پیغام ناموفق میداد.

hhh111
17-12-2011, 14:02
دیشب پیامک هم نمیتونستم بفرستم و بعد از 45 دقیقه پیغام ناموفق میداد.

احتمالا مشکل از مبین نت هست :31::31::31::31::18::18::8::10::10::10::11:

tranceyou
17-12-2011, 14:19
سلام اقا این افت سرعت در مبین نت که این یک هفته برای من بوده واسه شما هم بوده؟؟؟؟

hhh111
17-12-2011, 14:32
سلام اقا این افت سرعت در مبین نت که این یک هفته برای من بوده واسه شما هم بوده؟؟؟؟

سرعت من که فوق العاده است ! واقعا خوبه ! یعنی از اون روز اولی که گرفتم ! تو این 5ماهه اصلا افت سرعت نداشتم ! ولی تو این 2هفته جمعا 1ساعتی قعطی داشتم !

adcomputer
17-12-2011, 15:20
احتمالا مشکل از مبین نت هست :31::31::31::31::18::18::8::10::10::10::11:
دوست عزیز این نرفتن اس ام اس ها رو به عمد گفتم چون نشون میده فقط مبین نت مشکل نداره و احتمال داره مشکل از طرف ISP ها نباشه.

hp980
17-12-2011, 17:54

سلام
برای من هم ، افت سرعت هست:41:

maxmen
17-12-2011, 18:01
بچه ها 4 روز دیگه زمان این ماهم تموم میشه 6 گیگ هم اضافه حجم دارم
الان برم اینترنتی خودمو شارژ کنم چقدر میکشه دوباره شارژ بشم؟

adcomputer
17-12-2011, 19:30
بله من هم افت سرعت دارم و دو - سه روزه که خیلی شدید تر شده.

and-roid2
17-12-2011, 20:36
عدالت برا ما 1مگی ها اصلا رعایت نمیشه و تو این چند وقته باید یه خسته نباشید بهش بگیم...
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hesam,sh
17-12-2011, 20:52

برای من هم افتضاح بود این هفنه
هنوز هم هست

omidrasool
18-12-2011, 00:10
سلام
ببخشید این مودم های مبین نت مثل مودم ADSL هست که بشه وقتی مودم روشن بشه اتوماتیک به اینترنت وصل بشه؟
یا مثل ایرانسل اول باید یه برنامه نصب کرد؟؟

masood.ashoori789
18-12-2011, 01:15
سلام
ببخشید این مودم های مبین نت مثل مودم ADSL هست که بشه وقتی مودم روشن بشه اتوماتیک به اینترنت وصل بشه؟
یا مثل ایرانسل اول باید یه برنامه نصب کرد؟؟

تمام مودم های مبین نت auto connect هست و نیاز به انجام کار خاصی نداره . اگه مشکلی پیش اومد با خاموش و روشن کردن مودم حل میشه .

masood.ashoori789
18-12-2011, 01:47
کسی جواب نمیده؟!!!!
میخوام ببینم برای بقیه هم شده که انتن مودمشون دیگه کاملا کم شده باشه یا فط برا من از 4 تا رسیده به 2 تا؟

مودم in هست یا out ؟ جابجا کردی مودم رو ؟ اینکه جای دیگه از خونه امتحان کنی ؟ نزدیک پنجره یا هر جای دیگه . ارتفاع مودم خیلی تاثیر داره . از منوی wimax status نگاه کن گیرندگی رو ببین . به چراغ های روی مودم توجه نکن .

hhh111
18-12-2011, 02:11
دوست عزیز این نرفتن اس ام اس ها رو به عمد گفتم چون نشون میده فقط مبین نت مشکل نداره و احتمال داره مشکل از طرف ISP ها نباشه.

البته اینو هم مد نظرتون باشه که سرویس SMS سرورهای لوکال داره و هیچ ربطی به ISP ها نداره !:10:

saeediranzad
18-12-2011, 08:06
سرعت آپلود شما زیاده. طرح قدیمی دارید؟

نه عزیز! امسال گرفتم. طرح یکساله. مگه فرقی هم میکنه؟
آنتن و تشکیلات که برای همه یکیه.

rezaeipes
18-12-2011, 12:34
با سلام

هر کی میگه سرعتش خوب نیست یا هست اسم شهرش (در تهران و کرج نام منطقه)رو هم بگه ممنون میشم .چون با این کار به دیگران لطف بزرگی میکنین

adcomputer
18-12-2011, 15:31
نه عزیز! امسال گرفتم. طرح یکساله. مگه فرقی هم میکنه؟
آنتن و تشکیلات که برای همه یکیه.
بله خیلی فرق میکنه. سرعت آپلود سرویس های جدید کمه اما برای شما کامله. جالب اینکه شما و hhh111 که از سرویس راضی هستید طرح های قدیمی دارید.

majid1700
18-12-2011, 15:35
سلام منم راهنمايي كنيد

File not found
18-12-2011, 19:12
...................

aliy2324
18-12-2011, 20:02
برای من بیشتر وقتها سرعت آپلود ار دانلود بیشتره :31:

ali_fu
18-12-2011, 21:09
دوستان برای تغییر تعرفه نیاز به مودم جدید هست؟؟؟

vahidmir2000
18-12-2011, 21:09
سلام به همه دوستان.
اومدم تا دوباره بررسی اجمالی داشته باشم بر وضعیت شاهکار مبین نت.
عرض کنم که حدود دو هفته است که ما نقل مکان کردیم از خیابان شادمان به
محله ی زنجان (یادگار امام، پایینتر از خیابان آزادی) . با افتخار اعلام میکنم
که در منزل جدید و در بهترین نقطه ی ممکن سیگنال دریافتی حدود 10 درصد
قدر ت داره. وصل شدن سرویس با خداست. هر دو-سه ساعت قطعی های نیم
ساعته داره، نوسان که دیگه اصلا گفتنی نیست. شیلتر شکن مدام قطع و وصل میشه. الان این متن رو دارم جداگانه تایپ میکنم تا اگر قسمت شد در فروم قرار بدم. یادم میاد اولین روزهایی که این سرویس رو گرفته بودم یکی از دوستان که
در محله ی کنونی ما بود از خرابی وضع اینترنتش گله داشت و جالبه که با گذشت حدود 10 ماه از این قضیه هیچ بهبودی در وضعیت سرویس این منطقه
حاصل نشده. جالبه که ما تقریبا وسط شهر تهران هستیم و وضعیت تنها سرویس دهنده ی سراسری وایمکس در این منطقه اینجوریه. امیدوارم به زودی بتونم به
ای دی اس ال کوچ کنم تا کمی از مشکلاتم حل بشه.

در ضمن این پست رو ساعت 12 ظهر نوشتم و الان قسمت شد که در سایت بگذارم. چون نتم قطع بود

File not found
18-12-2011, 21:42
سلام به همه دوستان.
اومدم تا دوباره بررسی اجمالی داشته باشم بر وضعیت شاهکار مبین نت.
عرض کنم که حدود دو هفته است که ما نقل مکان کردیم از خیابان شادمان به
محله ی زنجان (یادگار امام، پایینتر از خیابان آزادی) . با افتخار اعلام میکنم
که در منزل جدید و در بهترین نقطه ی ممکن سیگنال دریافتی حدود 10 درصد
قدر ت داره.........

مودم خارجی یا داخلی

Mr.Mazmamfi
18-12-2011, 22:42
سلام به بروبتچس P30

آقا یکی از رفقای ما وایمکس مبین نت داره ، ولی نمیدونه از کجا میتونه مقدار حجم باقیمانده رو چک کنه .
اگر یه راهنمایی خوشگل بکنید ، ممنون میشم . :11:

metal0003
19-12-2011, 00:47
سلام به بروبتچس P30

آقا یکی از رفقای ما وایمکس مبین نت داره ، ولی نمیدونه از کجا میتونه مقدار حجم باقیمانده رو چک کنه .
اگر یه راهنمایی خوشگل بکنید ، ممنون میشم . :11:

سایت مبین نت بالای صفحه سمت چپ زده ورد مشترکین بزنید بعد وارد یکه صفحه دیگه می شید یک لینک کذاشته وسط صفحه رو اون کلید کنید یکی دیگه باز میشه مشخصات بزنید وارد شید بعد برید
Home ---- Query Business Info --- Summary Usage Record

این هم لینک

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahidmir2000
19-12-2011, 02:36
مودم خارجی یا داخلی

مودم داخلی رفیق

---------- Post added at 02:36 AM ---------- Previous post was at 02:35 AM ----------

دوستان برای تغییر تعرفه نیاز به مودم جدید هست؟؟؟

خیر دوست من

File not found
19-12-2011, 05:29
مودم داخلی رفیق

پس راه حل نهاییت خرید مودم خارجی هست.منم یه منطقه ی کور(ضعیف) از اصفهان هستم روی پشت بوم ساختمان 4طبقه مودم رو به میله ی 3متری بستم.

sourena
19-12-2011, 08:52
دیروز آنتن سید خندان خراب شده بود!

10 دقیقه وصل میشد ..... 3-4 ساعت قطع بود !

نمیدونم چه غلطی میکردن!!!

File not found
19-12-2011, 09:15
دیروز آنتن سید خندان خراب شده بود!
10 دقیقه وصل میشد ..... 3-4 ساعت قطع بود !
نمیدونم چه غلطی میکردن!!!

اصفهان هم مشکل داشت.بعضی اوقات وصل میشد.ipهم میگرفت ولی سایتی باز نمیکرد

File not found
19-12-2011, 13:37
خروج چيني‌ها و اختلال در وايمكس مبين‌نت؟

شبکه وایمکس اپراتور مبین نت که امروز صبح برای چندمین بار دچار اختلال شده است تا هنگام مخابره این خبر همچنان قطع است که این امر به گفته برخی کارشناسان اولین آثار خروج هواوی پیمانکاری چینی این شرکت از ایران است.
صبح امروز شبکه وایمکس مبین نت در تهران و چند شهر دیگر دچار اختلال شد که مدیر روابط عمومی این شرکت اختلال این شبکه را در تهران تایید کرد. چهره قانی مدیر روابط عمومی این شرکت علت این اختلال را مشکلات فنی ذکر کرد و خاطرنشان کرد تا ساعت 15 امروز این اختلال پایان می یابد.
ولی با وجود پیگیریهای خبرنگار ما این اختلالات که از صبح امروز آغاز شده است تا هنگام مخابره این خبر و تا ساعت 16 همچنان ادامه داشته و رفع نشده است.
به گزارش موبنا برخی از کارشناسان این حوزه اظهار می دارند که این مشکلات به دلیل خروج نیروهای شرکت هووای از ایران است چرا که بخش اعظمی از بار فنی مبین نت بر دوش شرکت هواوی بوده است. شرکت هواوی هفته پیش برخی از تحریمهای بین المللی علیه ایران را بهانه قرار داد و اعلام کرد که از بازار مخابراتی ایران خارج می شود. از این رو برخی اظهار داشته اند که اختلالات امروز مبین نت به این دلیل است.
مبین نت یکی از چهار اپراتوری است که سال 88 مجوز فعالیت در حوزه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم را در 30 استان از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت کرده است. این شرکت بخش اعظمی از بار فنی شرکت خود را بر عهده شرکت هواووی که یک یک پیمانکار چینی است قرار داده بود.
شبکه وایمکس مبین نت باز هم مختل شد
شبکه وایمکس اپراتور مبین نت باز هم برای چندمین بار در دوماه اخیر دچار اختلال شد.
شبکه این شرکت در تهران و چند شهر دیگر امروز دچار اختلال شد و این امر باعث سردرگمی هزاران مشترک این شبکه شده است.
چهره قانی مدیر روابط عمومی این شرکت در گفت و گو با خبرنگار سازمان خبری موبنا ضمن تایید این مطلب اظهار داشت: شبکه وایمکس مبین نت از ساعت 11:59 دقیقه در تهران دچار اختلال شده است که به سرعت هم در حال رفع است و امیدواریم تا ساعت 15 امروز این اختلال پایان یابد.
وی دلیل این مشکل را فنی اعلام کرد و گفت: این اختلال فقط به دلیل مشکلات فنی است که کارشناسان ما در حال رفع آن در سریعترین زمان ممکن هستند. شبکه ارتباطی مبین نت برای سومین بار طی دو ماه اخیر دچار اختلالات شده است. در دو بار اول این شبکه در شهرهای بابل، کیش، چابهار، تبریز، شهرکرد، بندرعباس و ایلام دچار قطعی‌های مکرر وایمکس شده بود که در بار اول روابط عمومی این شرکت دلیل این اختلالات را انجام امور فنی ذکر کرده بود.
در زمان دوم شرکت ارتباطات مبین نت اختلالات گسترده خود را متوجه شرکت زیر ساخت دانسته بود و اعلام کرد: علت آن اختلال در شبکه زیرساخت ارتباطات کشور بوده است. این شرکت اعلام کرد که شبکه مبین نت در هیچ یک از شهرهای تحت پوشش مشکلی ندارد و این اشکالات از شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت ناشی می‌شود.
اما شرکت ارتباطات زیر ساخت ضمن رد این ادعا تاکید کرد که طی روزهای اخیر هیچگونه اعلان خرابی و قطعی از سوی شرکت مبین نت به مراکز نگهداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت درباره قطع اینترنت اعلام نشده چرا که شرکت ارتباطات مبین نت به هیچ وجه اینترنت خود را در شهرهای یاد شده از شرکت ارتباطات زیرساخت دریافت نمی کند .
دفتر روابط عمومی و امور بین الملل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: طبیعی است که شرکت مبین نت به دلیل نوپا بودن غالبا در طراحی و مهندسی شبکه خود دچار اشکالات اولیه باشد، از همین رو شرکت ارتباطات زیرساخت آمادگی خود را در راستای بهبود طراحی شبکه شرکت مبین نت با عرضه خدمات فنی و مهندسی و سرویسهای مختلف و به روز خود اعلام کرده است.
گفتنی است، در هنگام تماس با مرکز پشتیبانی این شبکه بعد از ساعتها وقت گذاشتن برای گرفتن خط، بعد از این که به پشتیبانی شبکه هم متصل می شوی، یک صدای بی روح به کاربر یادآوری می کند که مرکز تماس از ترافیک سنگینی برخوردار است و باید یا صبر کنید و یا پیغام بگذارید که متاسفانه بعد از مدت زمان طولانی منتظر بودن این خط خود به خود قطع می شود. و این بدین معنا است که مرکز پشتیبانی این اپراتور وایمکس پاسخگوی کاربران خود نیست.
مبین نت یکی از چهار اپراتوری است که سال 88 مجوز فعالیت در حوزه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بی سیم را در 30 استان از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت کرده است. علاوه بر مبین نت، ایرانسل، اسپادان و رایانه دانش گلستان نیز مجوز فعالیت در حوزه وایمکس را دریافت کرده اند که در این میان دو اپراتور اسپادان و رایانه دانش گلستان تاکنون موفق به ارائه سرویس دهی وایمکس نشده اند.

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:36 PM ----------

اختلالات در شبکه مبین نت

ايتنا - این اختلالات که از صبح امروز آغاز شده است تا هنگام مخابره این خبر و تا ساعت ۱۶ همچنان ادامه داشته و رفع نشده است.

شبکه وایمکس اپراتور مبین نت که امروز صبح برای چندمین بار دچار اختلال شده است تا هنگام مخابره این خبر همچنان قطع است که این امر به گفته برخی کارشناسان اولین آثار خروج هواوی پیمانکاری چینی این شرکت از ایران است.

به گزارش ايتنا از موبنا، صبح امروز شبکه وایمکس مبین نت در تهران و چند شهر دیگر دچار اختلال شد که مدیر روابط عمومی این شرکت اختلال این شبکه را در تهران تایید کرد.
چهره‌قانی مدیر روابط عمومی این شرکت علت این اختلال را مشکلات فنی ذکر کرد و خاطرنشان کرد تا ساعت ۱۵ امروز این اختلال پایان می یابد. ولی با وجود پیگیری‌های خبرنگار ما این اختلالات که از صبح امروز آغاز شده است تا هنگام مخابره این خبر و تا ساعت ۱۶ همچنان ادامه داشته و رفع نشده است.
برخی از کارشناسان این حوزه اظهار می‌دارند که این مشکلات به دلیل خروج نیروهای شرکت هواوی از ایران است چرا که بخش اعظمی از بار فنی مبین نت بر دوش شرکت هواوی بوده است.

شرکت هواوی هفته پیش برخی از تحریم‌های بین‌المللی علیه ایران را بهانه قرار داد و اعلام کرد که از بازار مخابراتی ایران خارج می شود.
از این رو برخی اظهار داشته‌اند که اختلالات امروز مبین نت به این دلیل است.

مبین نت یکی از چهار اپراتوری است که سال ۸۸ مجوز فعالیت در حوزه ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم را در ۳۰ استان از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی دریافت کرده است.
این شرکت بخش اعظمی از بار فنی شرکت خود را بر عهده شرکت هواوی که یک یک پیمانکار چینی است قرار داده بود.

اختلالات پياپي
همچنين مطابق گزارش موبنا شبکه ارتباطی مبین نت برای سومین بار طی دو ماه اخیر دچار اختلالات شده است.
در دو بار اول این شبکه در شهرهای بابل، کیش، چابهار، تبریز، شهرکرد، بندرعباس و ایلام دچار قطعی‌های مکرر وایمکس شده بود که در بار اول روابط عمومی این شرکت دلیل این اختلالات را انجام امور فنی ذکر کرده بود.
در زمان دوم شرکت ارتباطات مبین نت اختلالات گسترده خود را متوجه شرکت زیرساخت دانسته بود و اعلام کرد: علت آن اختلال در شبکه زیرساخت ارتباطات کشور بوده است.
این شرکت اعلام کرد که شبکه مبین نت در هیچ یک از شهرهای تحت پوشش مشکلی ندارد و این اشکالات از شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت ناشی می‌شود.

اما شرکت ارتباطات زیر ساخت ضمن رد این ادعا تاکید کرد که طی روزهای اخیر هیچگونه اعلان خرابی و قطعی از سوی شرکت مبین نت به مراکز نگهداری و مدیریت شبکه شرکت ارتباطات زیرساخت در باره قطع اینترنت اعلام نشده چرا که شرکت ارتباطات مبین نت به هیچ وجه اینترنت خود را در شهرهای یاد شده از شرکت ارتباطات زیرساخت دریافت نمی‌کند.

دفتر روابط عمومی و امور بین‌الملل شرکت ارتباطات زیرساخت اعلام کرد: طبیعی است که شرکت مبین نت به دلیل نوپا بودن غالبا در طراحی و مهندسی شبکه خود دچار اشکالات اولیه باشد، از همین رو شرکت ارتباطات زیرساخت آمادگی خود را در راستای بهبود طراحی شبکه شرکت مبین نت با عرضه خدمات فنی و مهندسی و سرویس‌های مختلف و به روز خود اعلام کرده است.

گفتنی است در هنگام تماس با مرکز پشتیبانی این شبکه بعد از ساعت‌ها وقت گذاشتن برای گرفتن خط، بعد از این که به پشتیبانی شبکه هم متصل می‌شوی، یک صدای بی روح به کاربر یادآوری می کند که مرکز تماس از ترافیک سنگینی برخوردار است و باید یا صبر کنید و یا پیغام بگذارید که متاسفانه بعد از مدت زمان طولانی منتظر بودن این خط خود بخود قطع می‌شود. و این بدین معنا است که مرکز پشتیبانی این اپراتور وایمکس پاسخگوی کاربران خود نیست.

alone one
19-12-2011, 15:15
دوستان من از 14 آذر 512 مبین نتو گرفتم
آنتنم دوتا چراغش روشنه چون تو اتاق خواب گذاشتم و یکاری که یکی از دوستان تو چندین صفحه قبل گذاشتن فهمیدم درصد گیرندگیم 57% هست(اگه ببرم کنار پنجره 3 تا چراغش روشن میشه)
سرعت دانلودمم بین 60 تا 70 هس
خونمونم منطقه 10 نرسیده به یادگار بین خیابونای طوس و دامپزشکی
میخواسنم ببینم این سرعت دانلود واس این طرح و با این شرایط که گفتم خوبه؟
ببرم کنار پنجره سرعتم بالاترم میره؟
پینگ اصلا چی هس؟
من مشکل عمده ام با مبین تو حجم محاسبه شدش هس!تاالان واس من یک گیگ مصرف زده!!وبگردیم زیاد بوده اما فک میکنم غیر منطقی داره حساب میکنه،چیکا کنم؟
مرورگرم فایرفاکس و دانلود منیجرم IDM هس
از cfosSpeed هم استفاده میکنم (البته کار حرفه ای باهاشو بلد نیستم)

arashtn
19-12-2011, 15:55
دوستان کسی از طرح زمستانه خبری نداره؟

adcomputer
19-12-2011, 15:55
آنتنم دوتا چراغش روشنه چون تو اتاق خواب گذاشتم و یکاری که یکی از دوستان تو چندین صفحه قبل گذاشتن فهمیدم درصد گیرندگیم 57% هست(اگه ببرم کنار پنجره 3 تا چراغش روشن میشه)
پینگ اصلا چی هس؟
من مشکل عمده ام با مبین تو حجم محاسبه شدش هس!تاالان واس من یک گیگ مصرف زده!!وبگردیم زیاد بوده اما فک میکنم غیر منطقی داره حساب میکنه،چیکا کنم؟
سرعت دانلودتون خوبه.

ساحل 1
19-12-2011, 15:56
کسی جواب نمیده؟!!!!
میخوام ببینم برای بقیه هم شده که انتن مودمشون کم شده باشه یا فقط برا من از 4 تا رسیده به 2 تا؟

..........؟؟:13:

adcomputer
19-12-2011, 18:43
کسی جواب نمیده؟!!!!

شاید به BTS همیشگی وصل نشدید. معمولا کاهش کیفیت اینترنت تا حدودی باعث افت سیگنال میشود.

akhtaten
19-12-2011, 18:49
من از مبین نت 1 مگ گرفتم تازه امروز بعد از 48 ساعت از نصب مودم سرویس فعال شد.تهران حسن اباد زرگنده طبقه اول و تراکم ساختمان بالا
مشخصات سیگنال دریافتی با 3 چراغ روشن از 3 چراغ
RSSI:-72.82dBm
CINR:28dBm
نتایج تست
سرور تهران:
سرور اروپا-بلاروس
سرور اروپا-انگلستان
دانلود لینک مستقیم با دانلود منیجر
من بازم سیستم تست میکنم و نظراتمو میگم

alone one
19-12-2011, 19:39
پینگ اصلا چی هس؟
آقا اینم اطلاعات دیگه:
RSSI: -83.77dBm
CINR: 14.74/10.74(R3/R1)dB

Tornado2800
19-12-2011, 20:11
میزان time out به شدت بالا رفته

aliy2324
19-12-2011, 20:35
امروز برای من خیلی داغون بود
512 کرمان

hesam,sh
19-12-2011, 22:04
من از مبین نت 1 مگ گرفتم تازه امروز بعد از 48 ساعت از نصب مودم سرویس فعال شد.تهران حسن اباد زرگنده طبقه اول و تراکم ساختمان بالا
مشخصات سیگنال دریافتی با 3 چراغ روشن از 3 چراغ
RSSI:-72.82dBm
CINR:28dBm
نتایج تست
سرور تهران:
سرور اروپا-بلاروس
سرور اروپا-انگلستان
دانلود لینک مستقیم با دانلود منیجر
من بازم سیستم تست میکنم و نظراتمو میگم

دوست خوبم
ممنون که نتیجه تست رو گذاشتی
یه لطف بکن باز هم با همون برنامه IDM تست بگیر ولی از توی تنظیمات برنامه ، تعداد Connention رو روی 1 بذار بعدببین نتیجه چی میشه
ممنون

arashtn
19-12-2011, 23:24
اقا کسی از طرح زمستان خبری نداره؟

naim697
19-12-2011, 23:36
ایا مودم خارجی که وصب میکنیم تا شعاع 1 کیلیومتری جواب میده ؟ فقط نمیشه بردشو زیادتر کردش
:19:

یه سوالی داشتم این دکلهای مبین نت چه شکلی هستن ؟

ایا مودم خارجی که وصب میکنیم تا شعاع 1 کیلیومتری جواب میده ؟ فقط نمیشه بردشو زیادتر کردش ؟

yuzarsiff
20-12-2011, 00:19
چقدر امروز سرعت اومده پایین .. چند روز بود خوب شده بودا ..

adcomputer
20-12-2011, 02:32
ایا مودم خارجی که وصب میکنیم تا شعاع 1 کیلیومتری جواب میده ؟ فقط نمیشه بردشو زیادتر کردش
:19:
بله جواب میده.

manutd2009
20-12-2011, 02:42
باسلام

تغییرمودم وایمکس ایرانسل به مبین نت

مدل 632 , 635

اطلاعیه در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان تهرانی لطف کنن در صورت تمایل پیگیری کنند وصحت این پیام را بررسی کنن

تماس همبااین شرکت وهم با پشتیبانی مبین نت

لطفا نتیجه را در تاپیک اعلام نمایید با تشکر

amirakhavan
20-12-2011, 11:34
با سلام خدمت دوستان ...
بنده از مشهد میخوام این سرویس رو خریداری کنم ...
کاری که باهاش دارم در حد روزانه چک کردن کارهام و وب گردی هست تقریبا ولی شبها دانلود دارم و شبی تا یک گیگ و نیم بگیرم خوبه. همچنین چون این سرویس هم روی مشهد و هم روی قم ساپورت میشه و هم تایم رایگان داره برای من ایده‌آل هست

۱. پینشهادتون چیه بابت خرید؟ از کدوم سرویس بگیرم که شرایط فوق برام خوب باشه؟
۲. دوستانی که از مشهد هستن و یا دیگر صاحب نظران اعلام بکنن که مودم داخلی بگیرم یا خارجی؟

vahidmir2000
20-12-2011, 11:51
با سلام خدمت دوستان ...
کاری که باهاش دارم در حد روزانه چک کردن کارهام و وب گردی هست تقریبا ولی شبها دانلود دارم و شبی تا یک گیگ و نیم بگیرم خوبه. همچنین چون این سرویس هم روی مشهد و هم روی قم ساپورت میشه و هم تایم رایگان داره برای من ایده‌آل هست

۲. دوستانی که از مشهد هستن و یا دیگر صاحب نظران اعلام بکنن که مودم داخلی بگیرم یا خارجی؟

دوست نازنین من پیشنهاد من اینه که برای کارهای ثابت روزانه در منزل یک سرویس ای دی اس ال بگیر و برای کارهای ضروری یک مودم جی اس ام بگیر و از اینترنت سیم کارتت استفاده کن. مبین نت اصلا ثبات کیفیت نداره و نمیشه روش حتی برای چک کردم ایمیل حساب کرد. اعصاب خودت رو خرد نکن و سمت مبین نیا

adcomputer
20-12-2011, 14:20
باسلام

تغییرمودم وایمکس ایرانسل به مبین نت

مدل 632 , 635

اطلاعیه در سایت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددوستان تهرانی لطف کنن در صورت تمایل پیگیری کنند وصحت این پیام را بررسی کنن

تماس همبااین شرکت وهم با پشتیبانی مبین نت

لطفا نتیجه را در تاپیک اعلام نمایید با تشکر

حتماً فریم ویرشو آپدیت میکنن. به احتمال زیاد درصورتی که فریم ویر ایرانسل را هم داشته باشیم از مبین نت به ایرانسل هم امکان پذیر است.

adcomputer
20-12-2011, 14:28
با سلام خدمت دوستان ...

1- از نظر کیفیت همه به یک شکل هستند اما اگر دانلود شبانه را در نظر بگیرم سرویس 512 در شرایط خوب(که خیلی وقته نداریم) 1.3 گیگابایت دانلود میکنه.
در کل مبین نت فقط برای دانلود شبانه خوبه و برای وبگردی کیفیت مناسبی نداره. برای ایمیل و دیگر کارها هم چون پورت های مختلف محدود شده است دراستفاده از سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، نرم افزار های کار با ایمیل و در کل هر کاری که به پورتی به غیر از 80 نیاز داشته باشد دچار مشکل میشوید.

aliy2324
20-12-2011, 15:36
1- از نظر کیفیت همه به یک شکل هستند اما اگر دانلود شبانه را در نظر بگیرم سرویس 512 در شرایط خوب(که خیلی وقته نداریم) 1.3 گیگابایت دانلود میکنه.
در کل مبین نت فقط برای دانلود شبانه خوبه و برای وبگردی کیفیت مناسبی نداره. برای ایمیل و دیگر کارها هم چون پورت های مختلف محدود شده است دراستفاده از سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، نرم افزار های کار با ایمیل و در کل هر کاری که به پورتی به غیر از 80 نیاز داشته باشد دچار مشکل میشوید.

با شما موافقم با اینکه از دانلود شبانه مبین نت راضی هستم ولی وب گردی اصلا با مبین نت جواب نمیده
سرچ کردن توی کوکل برای من خیلی طول می کشه ... سرویس ایمیل zoho و yahoo هم خیلی کند بالا میاره

maxmen
20-12-2011, 17:42
پرداخت اینترنتی مبین نت مشکل داره؟
هرکاری میکنم این پیغامو میده:

گفتم شاید مشکل از منه از جای دیگه خرید کردم انجام شد.
چرا؟

File not found
20-12-2011, 18:28
شما شناسه پرداخت کننده رو خب نزدی. نگاه کن کادرش هم قرمز شده

MILIN3M
20-12-2011, 22:08
سلام دوستان یه چنتا سوال داشتم....ما رفتیم تلویزیون سامسونگ خریدیم بهمراهش یه مودم وایمکس مبین نت ازون دور سبز ها دادن.. منطقه نیرو هوایی ..توی خونه مودمو هر جا میزارم یکی یا دوتا از 5تا خط سیگنال پر میشه و بزور صفحه رو باز میکنه
1: راهکارتون چیه؟ به نظرتون با خرید انتن اضافی میشه سرعتشو درست کرد؟
2: من یه خط ADSL هم دارم میشه ازین مودم استفاده کرد جای مودم ADSL و از امکانات وای فایش استفاده کرد؟

maxmen
20-12-2011, 23:51
شما شناسه پرداخت کننده رو خب نزدی. نگاه کن کادرش هم قرمز شده
خب این شناسه پرداخت کننده چیه؟
اگه همونیه که مبین نت بهم داده اونم وارد میکنم بازم همینجوری میشه اخه

File not found
21-12-2011, 00:03
خب این شناسه پرداخت کننده چیه؟
اگه همونیه که مبین نت بهم داده اونم وارد میکنم بازم همینجوری میشه اخه

شناسه پرداخت رو در پنل کاربری

Query Business Info

وبعد

Recharge Payable
اونجا نوشته

maxmen
21-12-2011, 00:11
شناسه پرداخت رو در پنل کاربری

Query Business Info

وبعد

Recharge Payable
اونجا نوشته

دمت گرم درست شد
میدونی اون شناسه پرداختی که من تو PC ذخیره کردم با اینی که الان گفتی رفتم دیدم فرق میکرد
واسه همین بود که نمیشد.
به هرحال درست شد مرسی

alone one
21-12-2011, 00:26
پینگ اصلا چی هس؟
خواهشن اساتید راهنماییم کنند:42:
ماکه خیر ندیدیم از مبین،حداقل کاربرا یه خیری برسونن

File not found
21-12-2011, 00:45
میتونین با speedtest تست بگیرین و با تست دوستان توصفحات قبل مقایسه کنین.محاسبه ی حجمش مشکلی نداره.شاید ویندوز یا برنامه ها آپدیت گرفتن.

خواهشن اساتید راهنماییم کنند[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ماکه خیر ندیدیم از مبین،حداقل کاربرا یه خیری برسونن

adcomputer
21-12-2011, 12:44
پینگ اصلا چی هس؟

سرعت دانلودتون خوبه و حداکثر ممکن است. بردن کنار پنجره برای تقویت سیگنال زمانی نیاز است که آنقدر سیگنال کم باشد که سرویس به خاطر آن قطع و وصل شود. الان که شرایط دانلودتون خوبه نیازی نیست. با این حال اگر خواستی از speedtest.net از سرور های ایرانی و خارجی چند تست قرار بده تا ببینم وضعیت چطوره.

hajoo
21-12-2011, 15:42
دمت گرم درست شد
میدونی اون شناسه پرداختی که من تو PC ذخیره کردم با اینی که الان گفتی رفتم دیدم فرق میکرد
واسه همین بود که نمیشد.
به هرحال درست شد مرسی

دوتا شناسه داريم.شناسه پرداخت و شناسه اشتراك

cartesiba
21-12-2011, 16:44
من نمیدونستم لود عکس هم از حجم کم میکنه باید چکار کنم کمتر مصرف میشه فکر کنم به همین خاطره 1 ماه تموم نشده حجم تموم میشه

omidrasool
21-12-2011, 23:20
سلام من شارژم تموم شده.چطوری باید ترافیک بخرم؟؟چندیه؟

T_E_X_A_S
22-12-2011, 00:14

همین الان تست زدم

cartesiba
22-12-2011, 00:22
با سلام من حجمم تموم شد نوشته طرخ یاقوت هر مگابایت چهل ریال مثلا من بخوام 5 یا 10 گیگ بخرم چند میشه؟

mohammad_87
22-12-2011, 00:41
با سلام خدمت دوستان ...

اینطور که مشخصه،کیفیت مبین نت در هر شهر و حتی در هر محل نسبت به محل دیگه متفاوته.وتا از دوستان که اکثرا نظر منفی دادن نسبت به مبین نت تاحدود زیادی شما رو ممکنه مایوس کرده باشند اما تا خودتون تست نکردید تصمیم نگیرید.میان براتون تست میکنن خوب نبود نگیرید خب!
یکی میاد میگه من سرویس یک مگ دارم 12 کیلوبایت دانلود دارم.یکی میگه من adsl دارم فلانه.خب مجبورت نکردن یا اگه ترافیک محلتون یاده استفاده نکن!
البته من نمی خوام طرفداری کنم.هر شرکتی باید طبق قوانین به مشتریهاش سرویس بده اما گاهی میام اینجا نظرات بقیه رو می خونم به سرویس خودم شک میکنم میرم یه دانلود میذارم بعد یه نفس راحت میکشم.
در کل در کنار نظرات منفی،نظرات مثبت هم هست.من تا الآن مشکل خاصی نداشتم.دانلودم در همه ساعات روی بالاترین سرعت بوده و در وبگردی و بخصوص جی میل با سرعت زیاد کارم رو انجام میدم.

alone one
22-12-2011, 00:59
میتونین با speedtest تست بگیرین و با تست دوستان توصفحات قبل مقایسه کنین.محاسبه ی حجمش مشکلی نداره.شاید ویندوز یا برنامه ها آپدیت گرفتن.
نه
ویندوزو و همه برنامه هارو آپدیتشو بستم فقط svchost که یه فایل سیستم عاملیه به اینترنت کانکت میشه

سرعت دانلودتون خوبه و حداکثر ممکن است. بردن کنار پنجره برای تقویت سیگنال زمانی نیاز است که آنقدر سیگنال کم باشد که سرویس به خاطر آن قطع و وصل شود. الان که شرایط دانلودتون خوبه نیازی نیست. با این حال اگر خواستی از speedtest.net از سرور های ایرانی و خارجی چند تست قرار بده تا ببینم وضعیت چطوره.
البته سرعت ثابت نیستا
جدیدا یهو تا 40 هم نوسان میکنه

این speedtest.net چجوری میشه باهاش امتحان کرد؟میشه یه راهنمایی کنین

adcomputer
22-12-2011, 01:37
اینطور که مشخصه،کیفیت مبین نت در هر شهر و حتی در هر محل نسبت به محل دیگه متفاوته.وتا از دوستان که اکثرا نظر منفی دادن نسبت به مبین نت تاحدود زیادی شما رو ممکنه مایوس کرده باشند اما تا خودتون تست نکردید تصمیم نگیرید.میان براتون تست میکنن خوب نبود نگیرید خب!
یکی میاد میگه من سرویس یک مگ دارم 12 کیلوبایت دانلود دارم.یکی میگه من adsl دارم فلانه.خب مجبورت نکردن یا اگه ترافیک محلتون یاده استفاده نکن!
البته من نمی خوام طرفداری کنم.هر شرکتی باید طبق قوانین به مشتریهاش سرویس بده اما گاهی میام اینجا نظرات بقیه رو می خونم به سرویس خودم شک میکنم میرم یه دانلود میذارم بعد یه نفس راحت میکشم.
در کل در کنار نظرات منفی،نظرات مثبت هم هست.من تا الآن مشکل خاصی نداشتم.دانلودم در همه ساعات روی بالاترین سرعت بوده و در وبگردی و بخصوص جی میل با سرعت زیاد کارم رو انجام میدم.
شما چه سرویسی (طرحی) از مبین نت رو استفاده میکنید؟

---------- Post added at 01:37 AM ---------- Previous post was at 01:35 AM ----------

نه
ویندوزو و همه برنامه هارو آپدیتشو بستم فقط svchost که یه فایل سیستم عاملیه به اینترنت کانکت میشه

البته سرعت ثابت نیستا
جدیدا یهو تا 40 هم نوسان میکنه

این speedtest.net چجوری میشه باهاش امتحان کرد؟میشه یه راهنمایی کنین
فلش پلیر نصب کن و بعد روی begin test کلیک کن و بگذار اینجا بعدش هم یک سرور خارجی انتخاب کن.

cartesiba
22-12-2011, 12:12
با سلام من حجمم تموم شد نوشته طرخ یاقوت هر مگابایت چهل ریال مثلا من بخوام 5 یا 10 گیگ بخرم چند میشه؟

Doctor.Freeman
22-12-2011, 12:13
دوستان عزیز من میخوام مبین نت بگیرم میخواستم ببینم سرعت دانلود 128ش چنده ؟

در کل راضی هستین ؟

Lord Farshad
22-12-2011, 12:44

درود.
خب دوست عزیز خودت یه حساب سر انگشتی بکن دیگه. هر گیگ میشه 1024 مگ. یعنی وقتی هر مگ 4 تومن باشه، قیمت یک گیگ میشه 4096 تومن.

sydsina
22-12-2011, 17:27
سلام

دوستان من مودم indoor طرح کله قندی دارم :-دی که البته اینش مهم نیست .
میخواستم بدونم روشی که میشه مودم رو به روتر ( Router ) متصل کرد و موج وایمکس رو بصورت وایرلس درآورد چطوریه . ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن یا اگر قبلاً در مورد این بحث صحبت شده منو لینک کنن به اون مبحث . مرسی ...

adcomputer
22-12-2011, 20:55

واقعاً کیفیت پایینه. صفحه ها به زور لود میشن.

IQBoy
22-12-2011, 23:32
بلاخره از شر وایمکس خلاص شدم منطقه مون adsl مخابرات فعال شد، رفتم سرویس 256 دانلود رایگان گرفتم حالشو میبرم!!!
:5:

mohammad_87
23-12-2011, 15:54
شما چه سرویسی (طرحی) از مبین نت رو استفاده میکنید؟

اول یک ماه 512 داشتم حالا یک مگا دارم.یک هفته دیگه همینو تمدید میکنم. D:

Cyber-PC
23-12-2011, 16:56
از تعرفه زمستان خبری نیست ؟
نکنه همین شبانه رایگان رو هم بخوان حذف کنن یا چه میدونم ی شب در میونش کنن !! :13:

old_snake1370
23-12-2011, 20:56
سلام

دوستان من مودم indoor طرح کله قندی دارم :-دی که البته اینش مهم نیست .
میخواستم بدونم روشی که میشه مودم رو به روتر ( Router ) متصل کرد و موج وایمکس رو بصورت وایرلس درآورد چطوریه . ممنون میشم دوستان راهنمایی کنن یا اگر قبلاً در مورد این بحث صحبت شده منو لینک کنن به اون مبحث . مرسی ...

به طور کلی:
1. در روتر DHCP رو غیر فعال کن.( باعث میشه که دستگاه هایی که وصل میشن از کله قند:31: IP بگیرن!)
2. اگر Default gateway روتر مثل کله قنده تغییرش بده. برای کله قند 192.168.1.1 هست پس اگر روتر هم مثل کله قند بود عوضش کن بزار مثلا: 192.168.2.1
3. کله قندو به با کابل به روتر وصل کن.
4. با دستگاه به روتر وصل شو واز اینترنت استفاده کن!
تمام

فقط یک نکته:بعد از اینکه DHCP رو در روتر غیر فعال کردی خواستی وارد تنظیمات روتر بشی دیدی دیگه وصل نمیشه، به صورت دستی IP ها رو توی تنظیمات ویندوز بده بعدش وصل میشه.

من روی 2تا مودم مختلف تست کردم جواب داده

HOPE666
23-12-2011, 23:22
سلام

بچه ها این مبین نت چطور است ؟ خوبه من موندم اینترنت روی خط فیبر نوری بگیرم یا یک طرح یکساله مبین نت با مودم رایگان بگیرم؟

لطفا راهنمایی کنید ؟ سرعت چطوره ؟ مشکلات خاصی داره

File not found
24-12-2011, 00:21
سرعتش واقعیه. شبانه داره.lیعنی سرویس 512با64کیلوبایت برثانیه دانلود دارین یه برتری وایمکس اینه اگه جابجا بشین میتونین مودم رو ببرین
نمیدونم مشخصات سرویس مخابراتتون چطوریه تا مقایسه کنم اما مبین نت چون سراسری هستش تعهد بیشتری داره

برتری adsl اگه از نوح محدود باشه اینه که وقتی 128بخرین تا 2مگابیت هم سرعت گاهاً میرسه اما مخابرات احتمالش کمه،نمیدونم

mohammad_87
24-12-2011, 00:24
سلام

بچه ها این مبین نت چطور است ؟ خوبه من موندم اینترنت روی خط فیبر نوری بگیرم یا یک طرح یکساله مبین نت با مودم رایگان بگیرم؟

مگه روی فیبر نوری adsl میدن به خانگی؟شما کجا هستید؟

hesam,sh
24-12-2011, 01:30
سلام

اگر میتونی ADSL بگیری ، شک نکن که از وایمکس بهتره.
اگر هم حتما میخوای وایمکس بگیری ، اگر ایرانسل تو منطقه شما پوشش داره ، کیفیتش از مبین نت خیلی بهتره.
خلاصه بگم که وایمکس مبین نت رو بذار به عنوان آخرین انتخاب
موفق باشی

Sorena_777
24-12-2011, 15:20
سلام به دوستان گل و بلبل
يه سوالي داشتم :
من ميخوام تا عيد يه اينترنت بر سرعت داشته باشم سرعت 128- 256 كافي هستش برام
ولي مسله دانلود برام از صفحه بازكردن مهمتره برام
من فقط ميخوام سريال و فيلم دانلود بكنم
شنيدم كه مبين نت شبا رايگان ميتونيم دانلود بكينم درسته؟؟
ميتونين تعرفه هاش رو بهم بگين چجوري هستش از 128 تا 512 هم محدود و هم نامحدود و اينكه عر گيگ اضافه چه قدر مايفته بام؟
اصلا اينو بگيرم بهتره يا ايرانسل يا برم وايرلس بگيرم؟؟(ADSL ) كه نميتونم بگيرم چون كنطقه ي ما ندارددد

ممون ميشم راهنمايم بكنيد دوستان عزيز

HOPE666
24-12-2011, 17:25
مگه روی فیبر نوری adsl میدن به خانگی؟شما کجا هستید؟

با هنر اره میگن ساپورت میکنه .

اگر میتونی ADSL بگیری ، شک نکن که از وایمکس بهتره.
اگر هم حتما میخوای وایمکس بگیری ، اگر ایرانسل تو منطقه شما پوشش داره ، کیفیتش از مبین نت خیلی بهتره.
خلاصه بگم که وایمکس مبین نت رو بذار به عنوان آخرین انتخاب
موفق باشی

ممنون

abbas13677_2005
24-12-2011, 20:08
من از بس شاتل مشکل پیدا کرد امروز مبین نت گرفتم. فقط الان نمیدونم چرا سردرد گرفتم. اون وای فای رو فکر کنم خاموش کردم و لامپ زردش هم خاموش شد اما هنوز سردرد دارم. از چی میتونه باشه ؟ اصلا حالم خوب نیست. احساس میکنم خیلی امواج مضری داره اصلا حالم خوب نیست

MehranVB
24-12-2011, 20:38
من از بس شاتل مشکل پیدا کرد امروز مبین نت گرفتم. فقط الان نمیدونم چرا سردرد گرفتم. اون وای فای رو فکر کنم خاموش کردم و لامپ زردش هم خاموش شد اما هنوز سردرد دارم. از چی میتونه باشه ؟ اصلا حالم خوب نیست. احساس میکنم خیلی امواج مضری داره اصلا حالم خوب نیست

حالت تهوع هم داری؟
تب چطور؟
اگه گلوت هم درد میکنه احتمالاً آنفولانزا گرفتی! :دی

شوخی بود دوست من، ناراحت نشی!
ولی این امواج از نوع فرکانس بالا هست و مضرات زیادی دارن، اما اونقدر هم که فکر میکنید تاثیر نمیذاره؛ نگران نباشید:46:

Sorena_777
24-12-2011, 20:54
كسي نبود جواب سوالم رو بده؟؟

يه سوالي داشتم :
ميتونين تعرفه هاش رو بهم بگين چجوري هستش از 128 تا 512 هم محدود و هم نامحدود و اينكه عر گيگ اضافه چه قدر مايفته بام؟
اصلا اينو بگيرم بهتره يا ايرانسل يا برم وايرلس بگيرم؟؟(ADSL ) كه نميتونم بگيرم چون كنطقه ي ما ندارددد

alone one
25-12-2011, 00:38
اوووووووووووووووو داداش چه سخت گرفتی
اگه انقد تاثیرش واضح بود که منکه مودم نیم متریم هس باید سرم بترکه!!!:31:

adcomputer
25-12-2011, 00:44
سلام به دوستان گل و بلبل
يه سوالي داشتم :

این تعرفه های مبین نت. نامحدود هم نداره:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] se.aspx%3FCatID%3D2%26ContentID%3D21)
در صورتی که میتونی هزینه کنی ایرانسل نامحدود بگیر در غیر این صورت مبین نت برای دانلود شبانه بگیر.

alone one
25-12-2011, 00:55
سلام به دوستان گل و بلبل
يه سوالي داشتم :

این تعرفه های عادیش
اینم طرح ویژش
اینم مودماش
بله از ساعت 2 تا 8 رایگان هس و سرعت دانلودشم بین 60 تا 70 به صورت معمول(بیشتر یا کمتر هم میشه)
البته واس من که خونم تو دامپزشکی و منطقه 10 تهران هس
مبین نتو بگیری یا از یه شرکت دیگه اشتراک بگیری بستگی به منطقه ای که هستین داره
باید خوب درمورد سرویسی که شرکتای دیگه تو محل زندگیتون میدن تحقیق کنین
ایرانسلم ساعت رایگان نداره
یه مورده دیگه ام بگم اینه که همه شرکتا تقریبا یه جورا تو سرعت و باقیه مشکلات
اینو باتوجه به سرکی که هرازچنگاهی به تاپیکای بقیه شرکتا میزنم میگم و این ضعفم برمیگرده به سرعت کلی اینترنت ایران و همینطور عدم نظارت خوب روی شرکتای ارائه دهنده خدمات اینترنت پرسرعت
امیدوارم بدردت بخوره:11:

hhh111
25-12-2011, 01:20

حاجی فامیل ما اینطوری شد ! خدا بیامرزتش ، فـــوت کرد :31::31::31::31::31:
خیلی جدی گرفتیا ! ! پس خونه ما که بیشتر از 50 تا وایرلس پیدا میکنه ! الان باید همه فوت کرده باشیم دیگخ :10::27::27::27::31::31::31::31::31::31::31::31::3 1::31::31:

cartesiba
25-12-2011, 12:33
فقط یه چیزیش بده اونم اینه که اگه وسط 1 ماه تموم بشه اگه بخواهی گیگ بخری خیلی پات در میاد باز همون 1 ماه را باید بخری

freedls
25-12-2011, 13:21
سلام.من از ایرانسل مودم وایمکس خریدم و از 5 تا 4 تا انتن میده و سرعت دانلودش هم 16 است ولی اینترنت شبانه نیاز دارم در ضمن ماهانه ایرانسل 5000 تومن ابونمان می گیره.می خواستم بدونم که میشه از مودم ایرانسل استفاده کرد ولی از سرویس مبین نت بگیرم؟اگه بگید ایا مبین نت هم آبونمان می گیره یا نه خیلی ممنون میشم.
با تشکر

=CYBER=
25-12-2011, 21:28
از طرح های زمستانه کسی خبر داره ؟

sourena
25-12-2011, 21:32

اگر اینجوری بود که مغز همه باید از اینهمه امواج موبایل و پارازیت اندازی ماهواره منفجر میــشد! :46:

alone one
25-12-2011, 22:31
سلام.من از ایرانسل مودم وایمکس خریدم و از 5 تا 4 تا انتن میده و سرعت دانلودش هم 16 است ولی اینترنت شبانه نیاز دارم در ضمن ماهانه ایرانسل 5000 تومن ابونمان می گیره.می خواستم بدونم که میشه از مودم ایرانسل استفاده کرد ولی از سرویس مبین نت بگیرم؟اگه بگید ایا مبین نت هم آبونمان می گیره یا نه خیلی ممنون میشم.
با تشکر
از مودم هر اپراتور فقط میشه واس گرفتن اشتراک از همون اپراتور استفاده کرد
دقیقا منظورتو از آبونمان نفهمیدم اما اگه منظورت همون دادن حجم هس،مبین نتم مثه بقیه شرکتا یه سری طرح داره که میتونی فعالش کنی
چنتا پست قبل آدرسشو گذاشتم

mohammad_87
25-12-2011, 23:00
با تشکر
آبونمان که نه.ولی مالیات و عوارص داره که مثلا روی سرویس 35 تومنی،1400 تومن میاد روش...
مودم هم چون شماره آی پی می خواد و باید اون آی پی در شرکت مربوطه ثبت شده باشه،امکان نداره.

hhh111
26-12-2011, 01:48
آبونمان که نه.ولی مالیات و عوارص داره که مثلا روی سرویس 35 تومنی،1400 تومن میاد روش...
مودم هم چون شماره آی پی می خواد و باید اون آی پی در شرکت مربوطه ثبت شده باشه،امکان نداره.

MAC Address منظورتونه دیگه!
که محدوده فرکانسی هم متفاوت هست!
که جدیدا از ایرانسل به مبین نت امکان پذیر شده ! sibesabzit.com

alone one
26-12-2011, 02:50
MAC Address منظورتونه دیگه!
که محدوده فرکانسی هم متفاوت هست!
که جدیدا از ایرانسل به مبین نت امکان پذیر شده ! sibesabzit.com
جدا؟:18:
اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه اما من از پشتیبانی پرسیدم ولی اونا گفتن نه،نمیشه(البته با یه لحن خاص)!
برعکسشم میشه؟
یعنی با مودم مبین،اشتراک ایرانسل بگیری؟

freedls
26-12-2011, 15:01
ما آخر نفهمیدیم میشه یا نمیشه ولی تو تنظیمات میشه MAC Adress و شناسه رو تغییر داد

adcomputer
26-12-2011, 15:09
در حالت عادی مسیریاب ها سه عدد بود.
چند وقت پیش دو عدد اضافه شد و روی هم رفته پنج عدد شدند که همان وقت گفتم که سرعت خیلی کم شده:

بعد تا همین امروز یکی از آن ها کم شد و چهار تا شدند.

اما امروز دوباره تعدادشان زیاد شده و به شش عدد رسیده اند که باعث شده فقط بعضی سایت های داخلی آن هم با کیفیت بسیار پایین باز شوند و بقیه غیر قابل استفاده شوند:

تفاوت آن نسبت به قبل(که پنج عدد شده بود) اضافه شدن یک مسیریاب دیگر است که ابتدای آیپی آن 78 است.روی هم دو مسیریاب که ابتدای آیپی آنها 78 است.
تا قبل از این که سایت باز نمیشد. الان که این پست رو میزنم مسیریاب های داخل کشور باز هم به چهار عدد کاهش یافته‌اند.

hhh111
26-12-2011, 15:30
جدا؟:18:
اگه اینطوری باشه که خیلی خوبه اما من از پشتیبانی پرسیدم ولی اونا گفتن نه،نمیشه(البته با یه لحن خاص)!
برعکسشم میشه؟
یعنی با مودم مبین،اشتراک ایرانسل بگیری؟

برعکس نه
ولی از ایرانسل به مبیننت ، احتمال زیاد فریمور را آپگرید میکنند ! که یه چیز منطقی هست ! شدنیه !!

arashtn
26-12-2011, 16:20
از طرح های زمستانه کسی خبر داره ؟
تا چند روز دیگه اعلام میکنند

=CYBER=
26-12-2011, 18:19
برادران عزیز پسورد وایرلس مودم رو از کجا عوض کنم ؟
هرچی تو تنظیمات مودم میگردم نیست !!

sourena
26-12-2011, 18:27
امروز مودم من هر 10 دقیقه قطع و وصل میـــشد! منتطقه سید خندان!

بار چندمه که اینجوری میــشه! توی جای خوبی هم هستیــم! سه تا چراغ مودم روشنه.

maxmen
26-12-2011, 19:37
برادران عزیز پسورد وایرلس مودم رو از کجا عوض کنم ؟
هرچی تو تنظیمات مودم میگردم نیست !!

برو اینجا بعد رو نکست کلیک کن:

اینجا تو کادر سبز سمت چپی اسمشو هرچی دلت خواست میزاری تو کادر سبز سمت راست هم پسورد:

Payman-m
26-12-2011, 21:38
دیگه حالم داره از این مبین نت مزخرف بهم میخوره کاشکی ایرانسل گرفته بودم. من احمق اونروز رفته بودم که ایرانسل بگیرم ولی ازبسکه فروشنده گفت مبین نت منم خر شدم گرفتم(رو دستش باد کرده بودن دیگه!) اهواز

=CYBER=
26-12-2011, 23:11
دوستان عزیز اکانت دمو دانلود رایگان شبانه داره ؟ :دی

aliarya
28-12-2011, 03:08
سلام بچه ها دو سوال داشتم بسیار برام مهمه :
من اراکم از مبین نت بگیرم یا نه ؟
سرعت دانلود اکانت 1 مگ چنده؟ بعضی ها میگن 512 تا 120 سرعت داره درسته ؟

barcaboy10
28-12-2011, 12:00
بچه واسه من الان 3 روزه كه دو تا چراغ روشن ميشه

تو منطقه خوبي هم هستيم قبلا هر 3 تا روشن ميشد مشكل از خود مبين نته يا .....؟؟

تو مازندران هم هستم بابل

barcaboy10
28-12-2011, 16:03
.................

Tornado2800
28-12-2011, 18:54
طرح های جدیدخبری در دست نیست؟

alone one
28-12-2011, 22:37

تو مازندران هم هستم بابل
قطعا مشکل ازما مشترکا نیس،ما خوبیم:31:
خوب یه زنگ به پشتیبانی بزن ببین چی میگه
منکه هرموقع صفحه مرورگرم ارور بده پشتیبانیرو میگیرم:31:

=CYBER=
28-12-2011, 23:25
برادران عزیز شب ها قبل از دانلود رایگان باید مودم رو روشن خاموش کنیم ؟!!!!!!!
من دیروز استفاده خاصی نکردم زده 550 مگابایت استفاده کردی ، از حجم کم کرده !!!

فقط شب حدود 1 گیگ دانلود داشتم .

Tornado2800
29-12-2011, 00:00
منکه هرموقع صفحه مرورگرم ارور بده پشتیبانیرو میگیرم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بهتره همیشه در مواقعی که واقعا نیازه اینکار انجام بشه نه هر لحظه . اینطوری میشه که کسی واقعا نیاز داره پشت خط بیشتر میمونه
پشتیبانان فکر نکنید خبره هایی هستند که نشستند، چیزی که بهشون ابلاغ بشه اعلام می کنند.

mohammad_87
29-12-2011, 00:05
سلام بچه ها دو سوال داشتم بسیار برام مهمه :
من اراکم از مبین نت بگیرم یا نه ؟
سرعت دانلود اکانت 1 مگ چنده؟ بعضی ها میگن 512 تا 120 سرعت داره درسته ؟
دانلود 512 برای من 67-70 بود.دانلود یک مگ 130-140 هستش

تو مازندران هم هستم بابل
برای من هم اول سه تا بود شد دوتا.ده سانت بردمش بالاتر دوباره شد سه تا :31:

نه لازم نیست.ولی برای چک کردن حسابتون اول باید مودم رو خاموش روشن کنید تا آپدیت بشه.

cartesiba
29-12-2011, 01:32
برای استفاده از دانلود رایگان هنگام ساعت 2 شب حتما باید مودم را خاموش و دوباره روشن کنی منم قبلا همینطوری میشد

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

اگه وسط ماه حجم تموم بشه به نظرتون بهتر حجم بخریم یا از پول کلی را بدیم مثل سرعت 1 مگ

=CYBER=
29-12-2011, 08:03

ببینید ، در حالی که هیچ دانلودی نداشتم 60 مگابایت کم کرده .
مشکل چیه ؟

aliy2324
29-12-2011, 10:24

مشکل چیه ؟

برای من هم گاهی وقت ها توی ساعت های رایگان 50 -60 مگی کم می کنه فکر نکنم کاریش بشه کرد .
مثلا یه بار ساعت 3.5 صبح شارژم تموم شده

File not found
29-12-2011, 11:20
برای من هم گاهی وقت ها توی ساعت های رایگان 50 -60 مگی کم می کنه فکر نکنم کاریش بشه کرد .

اگه واقعاً این مورد باشه. حجم دزدی محسوب میشه!لطفاً بیشتر بررسی کنید و اعلام دقیق کنید تا گزارش کنیم

=CYBER=
29-12-2011, 11:50
اگه واقعاً این مورد باشه. حجم دزدی محسوب میشه!لطفاً بیشتر بررسی کنید و اعلام دقیق کنید تا گزارش کنیم

بررسی لازم نیست . عکس هایی که بالا گذاشتم رو نگاه کن .
راحت متوجه میشی .

barcaboy10
29-12-2011, 13:31
برای من هم اول سه تا بود شد دوتا.ده سانت بردمش بالاتر دوباره شد سه تا :31:

اقا من مودم رو همون جا كه بود ( روي ميز) به حالت خوابونده گذاشتمش شده 3 تا:8:

اينجوري كه اشكال نداره؟؟

albous
29-12-2011, 16:26
این تصویری که شما گذاشتید از 23:28 روز 10/7
تا 7:1 روز 10/8
بین ساعت 23:28 روز 10/7 تا تا 02:00 روز 10/8 65 مگ مصرف کردید و بقیه را محاسبه نکرده است
حداقل از تصویر اینجور میشه فهمید

mohammad_87
29-12-2011, 18:05
برای استفاده از دانلود رایگان هنگام ساعت 2 شب حتما باید مودم را خاموش و دوباره روشن کنی منم قبلا همینطوری میشد

---------- Post added at 01:32 AM ---------- Previous post was at 01:31 AM ----------

اگه وسط ماه حجم تموم بشه به نظرتون بهتر حجم بخریم یا از پول کلی را بدیم مثل سرعت 1 مگ
من فقط قبل از چک کردن e-care مودم رو خاموش می کنم تا آپدیت بشه.برای دانلود رایگان اصلا لازم نیست.شما 2 نصفه شب پاشو مودم رو خاموش کن.

اقا من مودم رو همون جا كه بود ( روي ميز) به حالت خوابونده گذاشتمش شده 3 تا:8:

اينجوري كه اشكال نداره؟؟
فکر نمیکنم چون سیگنال رو دریافت می کنید.

مشکل چیه ؟
شما روی کامپیوتر اکانت دیگه دارید که ممکنه با این برنامه ست نشده باشه؟
باز هم تاکید میکنم قبل از مشاهده ecare باید مودم رو خاموش کنید تا آپدیت بشه.
اگه اینطور هست که میگید حتما به پشتیبانی زنگ بزنید.

qeshmkids
29-12-2011, 23:21
سلام دوستان .

یه مودم Wifi سالم و تمیز که قدیم عرضه میشد خریدارم . فوری فوری .

این مدل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

alone one
29-12-2011, 23:55
بهتره همیشه در مواقعی که واقعا نیازه اینکار انجام بشه نه هر لحظه . اینطوری میشه که کسی واقعا نیاز داره پشت خط بیشتر میمونه
پشتیبانان فکر نکنید خبره هایی هستند که نشستند، چیزی که بهشون ابلاغ بشه اعلام می کنند.
شوخی کردم بابا
میخواستم پیاز داغشو زیاد کنم،وگرنه بیکار نیستم که هی تو صف انتظار بمونم!!:41:

alone one
30-12-2011, 00:04

مشکل چیه ؟

این تصویری که شما گذاشتید از 23:28 روز 10/7
تا 7:1 روز 10/8
بین ساعت 23:28 روز 10/7 تا تا 02:00 روز 10/8 65 مگ مصرف کردید و بقیه را محاسبه نکرده است
حداقل از تصویر اینجور میشه فهمید
من تو اخبار شنیدم که وزارت ارتباطات درمورد کم فروشی به اپراتورها هشدار داده و گفته میتونن به راحتی بفهمن و اگه مشترکی شکایت داشته باشه حتما رسیدگی میکنن(البته معلوم نیس چقد ...:41:)
اگه واقعا فک میکنین که حقی داره ازتون ضایع میشه حتما پی گیری کنید:13:
خوب شرکتا میبینن دارن حق ملتو میخورن،کسیم شاکی نیس پس مصر تر کارشونو ادامه میدن:41:(البته اگه ضایع شدن حقی باشه ها)

saeediranzad
30-12-2011, 18:06
من که از روز اولی که گرفتم، هروقت چک کردم درست بوده.
میدونم خودتون استادید؛ فقط محض یادآوری:
پیش از پایان کار و خاموش کردن مودم یه status از کانکشنتون بگیرید. حجم ترافیک مصرف شده را نشون میده.

adcomputer
30-12-2011, 18:56
امروز هم فاجعه بود.

hhh111
30-12-2011, 20:12
مثل همیشه عالــــــــــــــــی

DVBS
30-12-2011, 20:52
دوستان ببنید برای شما هم چی پی ان ها کنده ؟ شیلتر شکن ها چی ؟ چند روزه که این مشکل رو دارم کانکت میشه ولی سرعت اینقدر پایینه که صفحه باز نمیشه.

qeshmkids
30-12-2011, 21:38
سلام دوستان .

این مدل : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پیدا نشد ؟

o457
30-12-2011, 21:57
سلام دوستان، من مشترک وایمکس ایرانسل هستم، میخواستم بگم که پوشش شبکه وایمکس مبین نت در بیشتر شهرهای مازندران گسترش پیدا کرده، مثل بابلسر رامسر محمدآباد دقیقا جاهایی که بیشتر تهرانی ها به اونجا میرن، یعنی اگه کسی مشترک وایمکس مبین نت در تهران باشه به راحتی میتونه در اونجا از اینترنت استفاده کنه واقعا خوش به حالتون. ما ایرانسل ها فقط در چند شهر که زیاد هم مهم نیستن و شاید هیچ موقع هم گذرمون اونجا نیفته میتونیم از اینترنتمون استفاده کنیم. خلاصه قدر شبکه مبین نت بدونید.

mohammad_87
31-12-2011, 01:38
دوستان ببنید برای شما هم چی پی ان ها کنده ؟ شیلتر شکن ها چی ؟ چند روزه که این مشکل رو دارم کانکت میشه ولی سرعت اینقدر پایینه که صفحه باز نمیشه.

کند بودن ویپی ان ها و سا.س بروکسی ها سراسریه.اما چند روزیه که بهتر شده.الان من با کانکشن ویپی ان کانکت میشم کمی سرعت پایین میاد(بسیار بسیار کم)ولی دانلود رو 135-140 دارم(سرویس یک مگا).
یه نکته مهم اینه که ممکنه سروری که شما از اون برای ویپی ان استفاده می کنید ضعیف باشه یعنی مهمه که شما از کجا ویپی ان گرفته اید....

سلام دوستان، من مشترک وایمکس ایرانسل هستم، میخواستم بگم که پوشش شبکه وایمکس مبین نت در بیشتر شهرهای مازندران گسترش پیدا کرده، مثل بابلسر رامسر محمدآباد دقیقا جاهایی که بیشتر تهرانی ها به اونجا میرن، یعنی اگه کسی مشترک وایمکس مبین نت در تهران باشه به راحتی میتونه در اونجا از اینترنت استفاده کنه واقعا خوش به حالتون. ما ایرانسل ها فقط در چند شهر که زیاد هم مهم نیستن و شاید هیچ موقع هم گذرمون اونجا نیفته میتونیم از اینترنتمون استفاده کنیم. خلاصه قدر شبکه مبین نت بدونید.
ما که قدرشو میدونیم.:20:
سرور کرج:

سرور باکو:(این که دیگه اینترانت نیست)ولی پینگ کمی بالاست...
منچستر:

adcomputer
31-12-2011, 13:34
امروز هم فاجعه است. سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هم باز نمی شوند یا به زور باز می شوند.

qeshmkids
31-12-2011, 14:55
سلام دوستان .

UP .................. UP

Tornado2800
31-12-2011, 19:39
UP .................. UP
هم استانی عزیز و محترم اینجا بازارچه و... که نیست !
حتما کسی نداره یا نمی فروشه که همش داری اسپم می فرستی !
:exclamati

m2d1
31-12-2011, 19:41
با سلام
من چند هفته ای میشه که مبین 512 گرفتم تا حالا هم راضی بودم البته زیاد دانلود ندارم
میخاستم بدونم اگه ویندوزم رو عوض کنم نتظیمات مودمم تغییری میکنه؟یا بعد عوض کردن ویندوز دوباره راحت میتونم استفاده کنم؟
مودم Outdoor دارم

Majidson
31-12-2011, 20:16
سرویس 512 مبین نت:

aliy2324
01-01-2012, 09:04
با سلام
من چند هفته ای میشه که مبین 512 گرفتم تا حالا هم راضی بودم البته زیاد دانلود ندارم
میخاستم بدونم اگه ویندوزم رو عوض کنم نتظیمات مودمم تغییری میکنه؟یا بعد عوض کردن ویندوز دوباره راحت میتونم استفاده کنم؟
مودم Outdoor دارم

مشکلی پیش نمیاد . با عوض کردن ویندوز تنضیمات مودم تغییری نمیکنه

behzad2482
01-01-2012, 12:53
شاهکار جدید مبین نت
مسخره کردن با این تعرفه هاشون !

طرحهای زمستانی مبین :

yuzarsiff
01-01-2012, 14:29
شاهکار جدید مبین نت
مسخره کردن با این تعرفه هاشون !

طرحهای زمستانی مبین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] owthread.php%3Fp%3D3173%23post3173)

حالا این معتبره یعنی ؟
یعنی چی هر دوره بد تر از دوره ی قبل
دو گیگ از 1024 یک ماهه کم کردن 5 تومن رو هزینه اش اومده !!!
اینجوری فکر کنم پیش بره 1024 با حجم 1 گیگ میدن 100 تومن ... چه وضعشه آخه

omidrasool
01-01-2012, 14:35
با سلام
میخواستم بدونم 128 مبین نت با چه سرعته واقعی میده؟

albous
01-01-2012, 15:50
یک مدته گوگل ریدر را هیچ رقمه باز نمی کند برای بقیه هم به همین شکل است؟

o457
01-01-2012, 17:53
اما خوش به حالتون که شبکه وایمکسی دارین که تو بیشتر نقاط ایران آنتن میده مخصوصا شهرهای توریستی مازندران.

Majidson
01-01-2012, 21:26
اما خوش به حالتون که شبکه وایمکسی دارین که تو بیشتر نقاط ایران آنتن میده مخصوصا شهرهای توریستی مازندران.

آقا من یک سوال دارم از شما!!! خداوکیلی از خود مبین نت نیستی :31:
آخه هر چند تا پست در میان میای میگی خوش به حالتون که شمال آنتن میده! ولی نمیگی خوش به حال ایرانسل که تو تهران 95% پوشش داره انوقت مبین نت تو تهران هنوز پوشش کامل نیست.
البته این رو هم بگم که بنده هم هیچ مشکلی با مبین نت ندارم، ولی نوع پست دادن شما برام جالبه. :31:

o457
01-01-2012, 21:59
دوست عزیز من در چند پست قبلی گفتم که من مشترک وایمکس ایرانسل هستم. اما این هم بگم که من از سرویسم که 512 هستش خیلی خیلی راضی هستم همچنین پوشش وایمکس خونه ما خیلی هم خوبه و چهارتا چراغ از پنج تا چراغ مودم من روشن هستش. خلاصه من از سرویس اینترنتم راضی هستم اما از اینکه ایرانسل فقط در چند شهر پوشش داره خیلی خیلی ناراضی هستم. در نمایشگاه تله کام هم به سراغ روابط عمومی هم رفتم و اونا گفتن ما به شدت پیگیر این مسئله هستیم که پوشش وایمکس را در شهرهای دیگه و استان های دیگه گسترش بدیم اما رگلاتوری به ما مجوز نمیده و یا خیلی دیر میده اما به مبین نت به راحتی مجوز میده که ما هم نمیدونیم چرا این سیاست را دنبال میکنه. جواب سوالتونو گرفتین؟

ali_fu
01-01-2012, 22:01
ضریب اشتراک یک به چهار یعنی چه؟
سرعت شبانه طرح 1مگ یکساله باید خوب باشه یابد؟؟

maziarb
01-01-2012, 22:25
اشکال نداره یکم تحمل کنید. کشور داره نابود میشه. دلار 1600شده .. تحریمها قیمت اینترنت رو بالاتر میبرن ومشکلات دیگه
البته با عوض شدن رییس جمهور ممکنه. اوضاع اینترنت خیلی بهتر بشه، این یکی آخه اینترنت نمیدونه چیه :13:
البته اینم که مبین نت داره بدتر میشه به خوشم ربط بیشتر داره. قبلاً adsl داشتم. اومدم wimax فکر کنم بزدی باید برم wireless

امین1356
01-01-2012, 22:57
دوست عزیز من در چند پست قبلی گفتم که من مشترک وایمکس ایرانسل هستم. اما این هم بگم که من از سرویسم که 512 هستش خیلی خیلی راضی هستم همچنین پوشش وایمکس خونه ما خیلی هم خوبه و چهارتا چراغ از پنج تا چراغ مودم من روشن هستش. خلاصه من از سرویس اینترنتم راضی هستم اما از اینکه ایرانسل فقط در چند شهر پوشش داره خیلی خیلی ناراضی هستم. در نمایشگاه تله کام هم به سراغ روابط عمومی هم رفتم و اونا گفتن ما به شدت پیگیر این مسئله هستیم که پوشش وایمکس را در شهرهای دیگه و استان های دیگه گسترش بدیم اما رگلاتوری به ما مجوز نمیده و یا خیلی دیر میده اما به مبین نت به راحتی مجوز میده که ما هم نمیدونیم چرا این سیاست را دنبال میکنه. جواب سوالتونو گرفتین؟
دوست عزیز طبق برگزاری مزایده واگذاری پروانه وایمکس در سال 87 توسط سازمان تنظيم مقررات، شرکتهای زیر مجوز واگذاری وایمکس گرفتن:
1. مبین نت: کل ایران
2. ایرانسل: 7 استان
3. اسپادان: فقط استان اصفهان
4. رايانه دانش گلستان: فقط استان گلستان
علاوه بر 4 شرکت فوق شرکتهای PAP داتک و لایزر و فن آوا قبل از برگزاری این مزایده مجوز ارایه وایمکس داشتن و مشغول سرویس دهی بودن که پس از برگزاری مزایده فوق این سه شرکت نیز موظف شدن با پرداخت هزینه ای سنگین مجوز جدید بگیرن که داتک قبول کرد و هزینه رو پرداخت کرد و مجوز وایمکس فقط برای استان تهران گرفت ولی لایزر پرداخت هزینه رو قبول نکرد و تجهیزاتش پلمب شد (دیگه خبر ندارم نتیجش چی شد). فن آوا هم فکر کنم کلا" بیخیال شد. جهت اطلاعات بیشتر دو لینک زیر رو مطالعه فرمائید:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%A7%D9%86%D9%87%E2%80%8C%D9%87%D8%A7%D9%8A%D9%88% D8%A7%D9%8A%D9%85%D9%83%D8%B3+%D8%A8%D9%87+%DA%86% D9%87%D8%A7%D8%B1+%D8%B4%D8%B1%D9%83%D8%AA+%D8%A8% D8%B1%D9%86%D8%AF%D9%87+%D8%AF%D8%B1+%D9%85%D8%B2% D8%A7%D9%8A%D8%AF%D9%87.htm ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %25D9%25BE%25D8%25B1%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%2586 %25D9%2587%25E2%2580%258C%25D9%2587%25D8%25A7%25D9 %258A%25D9%2588%25D8%25A7%25D9%258A%25D9%2585%25D9 %2583%25D8%25B3%2B%25D8%25A8%25D9%2587%2B%25DA%258 6%25D9%2587%25D8%25A7%25D8%25B1%2B%25D8%25B4%25D8% 25B1%25D9%2583%25D8%25AA%2B%25D8%25A8%25D8%25B1%25 D9%2586%25D8%25AF%25D9%2587%2B%25D8%25AF%25D8%25B1 %2B%25D9%2585%25D8%25B2%25D8%25A7%25D9%258A%25D8%2 5AF%25D9%2587.htm)

با تشکر

alone one
01-01-2012, 23:00
آقا اینا چین؟
بعضیاشون متحرکن،چقد باشن نرمال و چقد باشن عالین؟
RSSI ؟
CINR ؟
TX power ؟
Uptime ؟
Mac State ؟
BSID ؟
Bandwidth ؟
Frequency ؟

Imanhjp
02-01-2012, 00:33
آقا اینا چین؟
بعضیاشون متحرکن،چقد باشن نرمال و چقد باشن عالین؟
RSSI ؟
CINR ؟
TX power ؟
Uptime ؟
Mac State ؟
BSID ؟
Bandwidth ؟
Frequency ؟

اون ها که ثابته هیچی. متغیرها رو از اینجا ببین:

adcomputer
02-01-2012, 00:57
ضریب اشتراک یک به چهار یعنی چه؟
سرعت شبانه طرح 1مگ یکساله باید خوب باشه یابد؟؟

یعنی یک سرویس بین چهار نفر share میشه. قبلاً یک به هشت بود.
- با سرویس های دیگه فرقی نمیکنه.

Cyber-PC
02-01-2012, 02:21
8 گیگ دیگه خیلی کمه واقعا باید رسما جغد بشیم !
البته اینم بگم همین ساعت رایگانش هم ممکنه برای طرح بهار از بین بره یا یک روز در میان بشه
اگه اشتباه نکنم پارسال طرح زمستانی 60 یا 80 گیگ بود با قیمت 56 تومان و کل جمعه ها هم رایگان بود (حالا بگذریم از پاییزش که طرح نا محدود داشتن)
به چشم شکوفایی کشور رو شاهد هستیم !!
ایرانی میتواند (همیشه تا همینجا میگن دیگه نمیگن ایرانی میتواند #### به هر کاری ! )

saeediranzad
02-01-2012, 05:40
با سلام، دوستان دوتا پرسش دارم:
1- من معمولاً هر وقت مودم را روشن میکنم تا کمتر از پنج دقیقه مشکلی ندارم، ولی بعد وایرلس لپتاپم چراغ زرد میده و مجبور میشم مودم را روشن و خاموش کنم تا دوباره وصل بشه که للبته دیگه مشکل پیش نمیاد. ولی تقریباً همیشه این دردسر را دارم. علت؟
2-حالت امنیتی مودم(security mode) روی WPA-PSK هست. جایی خوندم که حالت WPA2 امنیت بالاتری داره. ولی از آنجا که قبلاً با دستکاری تنظیمات مودم ارتباطم قطع شدو مجبور شدم دست به دامن پشتیبانی بشم، میترسم تغییرش بدم.
کسی میدونه میشه اینکار را کرد یا نه؟

omidrasool
02-01-2012, 13:24
تو رو خدا بگین سرعتی که مبین نت 128 میده چنده ؟حیاتیه

mazdak_121
02-01-2012, 14:38

دوست عريز سرعت واقعي يعني 128با سرعت دانلود 16kbs

parstech
02-01-2012, 17:54
با سلام، دوستان دوتا پرسش دارم:
1- من معمولاً هر وقت مودم را روشن میکنم تا کمتر از پنج دقیقه مشکلی ندارم، ولی بعد وایرلس لپتاپم چراغ زرد میده و مجبور میشم مودم را روشن و خاموش کنم تا دوباره وصل بشه که للبته دیگه مشکل پیش نمیاد. ولی تقریباً همیشه این دردسر را دارم. علت؟
2-حالت امنیتی مودم(security mode) روی WPA-PSK هست. جایی خوندم که حالت WPA2 امنیت بالاتری داره. ولی از آنجا که قبلاً با دستکاری تنظیمات مودم ارتباطم قطع شدو مجبور شدم دست به دامن پشتیبانی بشم، میترسم تغییرش بدم.
کسی میدونه میشه اینکار را کرد یا نه؟

wpa نسبت به wep و wpa2 نسبت به هر دو از امنیت بالاتری برخوردار هستش. این پروتکل از سال 2006 عرضه شده و در اغلب تجهیزات شبکه جدید پشتیبانی میشه و تنها نقصش نسبت به wpa پایین تر بودن سرعتش (به علت پردازش های بیشتر) هستش که البته برای کارهای معمولی و محیط تک کاربره اصلن محسوس نیست. با خیال راحت پروتکل رو عوض کنید اگر با مشکل روبرو شدید از طریق کابل به مودم وصل بشید و مجددن به حالت قبل برگردونیدش یا حتا با زدن دکمه ریست میتونید تنظیمات رو به حالت اولیه برگردونید.

a.0611
02-01-2012, 18:26

عزیزم سرعتی که مبین نت برای سرویس 128 میده اینه ... 4 ماه دارم استفاده میکنم اصلا کم نشده.. همه اینایی هم که میگن دمو و از این حرفا چرته....

Tornado2800
02-01-2012, 20:51
یک خبر خیلی بد شایعه نیست !
قیمت های طرح های زمستانی مبین نت به شدت 2 برابر گرونتر شده به زودی تو سایت میزارن
مثلا یک مگ با 8 گیگ محدودیت در ماه شده 40 تومان !!!
یک مگ 40 گیگ محدودیت شده 85 تومان !!!!

meaho
02-01-2012, 21:10
سلام دوستان
من می خوام مبین نت 512 تو منطقه شریعتی تقاطع طالقانی بگیرم
می خوام بدونم کسی یا اطرافیانش این اطراف سرویس گرفته
تا آمارش دراد
مرسی:20:

omidrasool
02-01-2012, 22:46
دوست عريز سرعت واقعي يعني 128با سرعت دانلود 16kbs

نه.من سرعتی میخوام که تو IDM نشون میده؟

mazdak_121
02-01-2012, 23:10
دوست عزيرم سرعت دانلود در 16KB IDMهست.

meaho
02-01-2012, 23:30
سلام دوستان
من می خوام مبین نت 512 تو منطقه شریعتی تقاطع طالقانی بگیرم
می خوام بدونم کسی یا اطرافیانش این اطراف سرویس گرفته
تا آمارش دراد
مرسی:20:

اقا اگه میشه زودتر جواب بدین چون من ثبت نام کردم

hajoo
02-01-2012, 23:34
هر روز بدتر از دیروز ✔
تا طرح های زمستونه نیومده بریم تمدید کنیم

a.0611
02-01-2012, 23:51
نه.من سرعتی میخوام که تو IDM نشون میده؟

دوست عزيرم سرعت دانلود در 16KB IDMهست.

با IDM هم بین 100 تا 140 متغیره...

meaho
02-01-2012, 23:56
اقا یه سوال
این طرح زمستون اشون که میگن یک به چاهار بهتر از ماهاس که
یک به هشته ؟؟؟؟ یا اینکه چرته؟؟؟

behzad2482
03-01-2012, 00:25
اقا یه سوال
این طرح زمستون اشون که میگن یک به چاهار بهتر از ماهاس که
یک به هشته ؟؟؟؟ یا اینکه چرته؟؟؟
چرته !
ری...ن با قیمتهای جدیدشون

File not found
03-01-2012, 01:52
پست بالا بشدت تایید میشه

طرح زمستانی = [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

aliy2324
03-01-2012, 08:43
سلام
یه چیزی کشف کردم اونم اینکه ساعت مبین نت از ساعت رسمی کشور 10 دقیقه عقب تره یهنی اینکه اگه شما ساعت 2 بزارید دانلود مبین نت هنوز ساعت یک و پنجاه دقیقه بامداده احتمالا حجمی که دوستان و همچنین خودم می گیم که توی ساعات رایگان کم می کنه به این دلیل باشه
اینم یه جور زرنگیه که مبین نت داره
برای امتحانشم می تونین مودم از برق بکشین بعد که مودم وصل کردین از طریق call history چک کنید ببینید که مودم چه ساعتی خاموش شده برای من که از ساعت رسمی کشور 10 دقیقه عقب تره

saeediranzad
03-01-2012, 09:52
سلام
یه چیزی کشف کردم اونم اینکه ساعت مبین نت از ساعت رسمی کشور 10 دقیقه عقب تره یهنی اینکه اگه شما ساعت 2 بزارید دانلود مبین نت هنوز ساعت یک و پنجاه دقیقه بامداده احتمالا حجمی که دوستان و همچنین خودم می گیم که توی ساعات رایگان کم می کنه به این دلیل باشه
برای امتحانشم می تونین مودم از برق بکشین بعد که مودم وصل کردین از طریق call history چک کنید ببینید که مودم چه ساعتی خاموش شده برای من که از ساعت رسمی کشور 10 دقیقه عقب تره

درسته، تأیید میشه. ولی بهتر؛ چون شما اگه صبح زود پاشی، میتونی ده دقیقه بیشتر استفاده کنی!

paperstar
03-01-2012, 09:53
سلام بچه ها من اشتراک یک ساله گرفتم با سرعت 512 و بعد دو ماه مثل این که تمام حجم دانلودم که 20 گیگ بوده را مصرف کردم حالا برای پرداخت اینترنتی، وقتی به قسمت Recharge by Voucher Card می رسم، توی قسمت Card PIN Number: باید چی وارد کنم؟؟؟!!!!!
یه سوال دیگه این که وقتی هر سایتی باز میشه یا حتی استفاده از ایمیل یا مسنجرها، حجم دانلود کم میشه؟؟؟؟

saeediranzad
03-01-2012, 10:01
سلام بچه ها من اشتراک یک ساله گرفتم با سرعت 512 و بعد دو ماه مثل این که تمام حجم دانلودم که 20 گیگ بوده را مصرف کردم حالا برای پرداخت اینترنتی، وقتی به قسمت Recharge by Voucher Card می رسم، توی قسمت Card PIN Number: باید چی وارد کنم؟؟؟!!!!!
یه سوال دیگه این که وقتی هر سایتی باز میشه یا حتی استفاده از ایمیل یا مسنجرها، حجم دانلود کم میشه؟؟؟؟

20گیگ، دوماهه؟ چه کردی؟ چرا از ساعات مجانی استفاده نکردی؟
1-نمیدونم؛ 2- شما همین که وصل بشی، از شارژت کم میشه. برای دانستن حجم کم شده، هروقت که کارت تموم میشه و میخوای مودم را خاموش کنی، (البته اگه اصلاً خاموش میکنی) یه status از کانکشنت بگیر. هم ارسال(یا آپلود) را نشون میده و هم دریافت(یا دانلود). جمع این دو حجم ترافیک مصرف شده است.

paperstar
03-01-2012, 10:39
راستش ساعت مجانی اینجا سرعت خیلییی کم میشه!!! در حدی که دیگه منصرف شدم اصلا!
یعنی اگه همین طور PC روشن باشه و connect باشه ولی هیچ سایتی هم باز نشه بازم از شارژم کم میشه؟؟؟ نه راستش مودم رو خاموش نمی کنم هیچ وقت! یعنی نمی دونستم!
الان رفتم صفحه پرداخت اینترنتی مبین نت و منتقل شدم به درگاه بانک ملت..... از کارت بانک ملی فعلا 5000 تومان واریز کردم. بعدم پیغام اومد که موفقیت آمیز بودو کد پیگیریو این حرفا...
حالا چقدر طول می کشه تا این شارژ بشه و دوباره وایمکس وصل بشه؟؟؟

sinaamini
03-01-2012, 10:54
و اما طرح هاي زمستان 90 مبين نت :

---------- Post added at 10:52 AM ---------- Previous post was at 10:50 AM ----------

ضريب اشتراك 1 به 10

---------- Post added at 10:53 AM ---------- Previous post was at 10:52 AM ----------

طرح تشويقي:

---------- Post added at 10:54 AM ---------- Previous post was at 10:53 AM ----------

قبلا ضريب اشتراك مبين نت 1 به 8 بود!!!
حالا بايد ديد با 1 به 4 شدن كيفيت سرويس ها افزايش مي يابد يا خير!!!

gorzdaran
03-01-2012, 11:20
واقعا تاسف آوره قیمت ها خیلی بد شدند

mazdak_121
03-01-2012, 12:33
جالبه كيفيت روز به روز پايين مياد و قيمت بالا ميره!!!!!!! دوستان از ماست كه بر ماست............

تست امروز سرويس 1مگ خودتون قضاوت كنيد ؟؟؟

meaho
03-01-2012, 13:05
:41::41::41::41:

sourena
03-01-2012, 13:11
سرعت ما هم امروز پایین بود!

ولی شانسی حدود 1 ساعت خوب شد فوری سریالم رو گرفتم !

ولی کیفیتش واقعا بد شده! حیف 600هزار تومانی که دادیم !

meaho
03-01-2012, 13:16
ممنون دوستان،

جالبه 2 تا نظر کاملاً مخالف؟ این میتونه ربطی به نوع سرویس و منطقه هم داشته باشه؟!

منطقه ما نزدیکهای پیچ شمرون (آخرهای طالقانیه)..... فکر کنم 2تاشونم اینجا پوشش داشته باشن...

اقا بلاخره شما چیکار کردین ؟؟

مبین گرفتین یا ایرانسل ؟؟
اگه مبین گرفتین چه جوریاس؟؟

paperstar
03-01-2012, 14:57
یه سوال
وقتی از اینترنت استفاده نمی کنیم، مودم رو باید خاموش کنیم؟؟؟

File not found
03-01-2012, 15:05
یه سوال
وقتی از اینترنت استفاده نمی کنیم، مودم رو باید خاموش کنیم؟؟؟

نه دادا، اصولاً مودمهای adsl یا وایمکس واسه استفاده 24ساعته ساخته شدن. اگه نگاه کن روی بیشترشون هم دکمه ی power نیست و گاهی اوقات خاموش و روشن کردن ضررش بیشتر از روشن بودن مداوم هست. مگر اینکه بخواین واسه صرفه جویی خاموش کنین که اینم مصرفی نداره

hajoo
03-01-2012, 15:07
قیمت که بالا رفت.حداقل کاش سرعت ۲مگ هم میدادن.

barcaboy10
03-01-2012, 15:41
بابا اين چه وضيعه؟ هر دفعه قيمت رو ميبرن بالا تر :2:

File not found
03-01-2012, 15:46
کی بشه بساط این دزدا جمع بشه؟ منظورم کل کشور هست، الحق که فقط دارن میچاپن، سگ صفتا

mazdak_121
03-01-2012, 16:09
اينا چي فكر كردن؟؟ اي كاش سرويسي كه ارايه ميدادن لااقل كيفبت داشت دلمون نمي سوخت .....از همش مهمتر با اعصاب و روان همه بازي ميكنن

aliy2324
03-01-2012, 16:47
درسته، تأیید میشه. ولی بهتر؛ چون شما اگه صبح زود پاشی، میتونی ده دقیقه بیشتر استفاده کنی!

ولی من هر شب 2:05 می زاشتم دانلود اینجوری هر دفعه 20-30 مگ از حجم کم میشد .... بدون شک مخصوصا ای کار کردن

---------- Post added at 04:47 PM ---------- Previous post was at 04:44 PM ----------

سلام

کس دیگه این موضوع بررسی کرد ؟

adcomputer
03-01-2012, 16:51

بله. کم میشه. به نسبت حجم سایت و ...

o457
03-01-2012, 18:02
کی بشه بساط این دزدا جمع بشه؟ منظورم کل کشور هست، الحق که فقط دارن میچاپن، سگ صفتا
یعنی خودت؟

File not found
03-01-2012, 18:21
یعنی خودت؟

منظورم کل دولت و رییس .. و تمام ispها نه فقط این

o457
03-01-2012, 23:07
خوب استفاده نکن و بورو پس بده.

alone one
03-01-2012, 23:29
یک خبر خیلی بد شایعه نیست !
قیمت های طرح های زمستانی مبین نت به شدت 2 برابر گرونتر شده به زودی تو سایت میزارن
مثلا یک مگ با 8 گیگ محدودیت در ماه شده 40 تومان !!!
یک مگ 40 گیگ محدودیت شده 85 تومان !!!!

آقا منبعت از کجاست؟
قلب ملتو نیار تو شو...:31:

8 گیگ دیگه خیلی کمه واقعا باید رسما جغد بشیم !
البته اینم بگم همین ساعت رایگانش هم ممکنه برای طرح بهار از بین بره یا یک روز در میان بشه
اگه اشتباه نکنم پارسال طرح زمستانی 60 یا 80 گیگ بود با قیمت 56 تومان و کل جمعه ها هم رایگان بود (حالا بگذریم از پاییزش که طرح نا محدود داشتن)
به چشم شکوفایی کشور رو شاهد هستیم !!
ایرانی میتواند (همیشه تا همینجا میگن دیگه نمیگن ایرانی میتواند #### به هر کاری ! )
اگه رایگان شباشم که بردارن واقعا مفت بدرد نمیخوره:41:
دیگه به چه امیدی میخوان مشترک جمع کنن؟!!!:13:

File not found
03-01-2012, 23:31
عزیز من ناچارم. وگرنه نمیگرفتم وایمکس :2:
تهران یه جا اجاره کردیم اونجا adsl گرفتم جداً راضیم! اما جایی که اکثراً هستم مخابرات فیبرنوری کرده راهی ندارم. اما هنوز ویرلس رو بررسی نکردم اگر بتونم وایرلس خوب پیدا کنم حتماً میگیرم

شما ببین توی طرح زمستان چه چیز خوبی هست جز اینکه
مثلاً سرویس 1مگابیت 10گیگابایت 36تومنی
شده 1مگابیت 8گیگابایت 40تومنی و سایر سرویسها هم بهمین ترتیب :13:

خوب استفاده نکن و بورو پس بده.

alone one
03-01-2012, 23:45
آقا حالا که انقد مسخره دارن قیمتا رو میبرن بالا بهتره ماهم یه کاری کنیم
نمیشه که ساکت بمونیم
به سازمان تنظیم مقررات رادیویی شکایت کنیم یا یجوری نارضایتیمونو به گوش مبین نت برسونیم،شاید که نه حتما قیمتا برنمیگرده به حالت قبل اما قطعا از شیب صعودی قیمتا و شیب نزولی خدمات حداقل تا حدی جلوگیری میکنه،خواهشم از دوستان اینه همراهی کنن و باهم درمورد راههای مقابله با این حروم خورا بحث کنیم!
نظرتون چیه؟

alone one
03-01-2012, 23:51
عزیز من ناچارم. وگرنه نمیگرفتم وایمکس :2:
تهران یه جا اجاره کردیم اونجا adsl گرفتم جداً راضیم! اما جایی که اکثراً هستم مخابرات فیبرنوری کرده راهی ندارم. اما هنوز ویرلس رو بررسی نکردم اگر بتونم وایرلس خوب پیدا کنم حتماً میگیرم
آقا این وایرلس یعنی چی؟
این دیگه چجوریه؟
منظورم اینه ADSL با کابل و WIMAX با امواجه،حالا این وایرلس چطوریه؟میشه یکی کامل توضیح بده؟
بعد شما از چه ADSL استفاده میکنید؟یعنی واقعا ADSL خیلی از وایمکس بهتره؟

File not found
04-01-2012, 01:12
آقا این وایرلس یعنی چی؟
این دیگه چجوریه؟
منظورم اینه ADSL با کابل و WIMAX با امواجه،حالا این وایرلس چطوریه؟میشه یکی کامل توضیح بده؟
بعد شما از چه ADSL استفاده میکنید؟یعنی واقعا ADSL خیلی از وایمکس بهتره؟

وایرلس هم بیسیم هست اما فرستندش قوی هست تا چند کیلومتر میفرسته.مثلاً تهران شرکت i-net هست که توی بعضی مناطق آنتن داره.تاپیکش توی همین بخش هست اما .در کل کمترهستش.بیشتر اطلاع ندارم

alone one
04-01-2012, 09:18
آقا منم امروز ساعت 9 صبح مودمو خاموش روشن کردم دیدم 10 دقیقه ساعت مبین عقبه
از یه جام مطمئن شدم که از قصد عقب کشیدم،چون وقتی اون قسمت Call History ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میریم و میخوایم تاریخو انتخاب کنیم،بالای تاریخ،یعنی بالای اون صفحه کوچیک که باز میشه و تاریخم هس ،یه ساعت داره که درسته اما Call History ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ...:41:

alone one
04-01-2012, 09:24
وایرلس هم بیسیم هست اما فرستندش قوی هست تا چند کیلومتر میفرسته.مثلاً تهران شرکت i-net هست که توی بعضی مناطق آنتن داره.تاپیکش توی همین بخش هست اما .در کل کمترهستش.بیشتر اطلاع ندارم
مرسی که جواب دادی
اما اساتید یعنی وایرلس،از وایمکس قوی تر و بهتر هس؟
بعد یه سوال دیگه،البته دقیقا به این تاپیک مربوط نمیشه اما شاید به جنس مودمی که داریم بخوره
من pc دارم،اگه بخوام به صورت wifi اینترنتمو بگیرم،میتونم از این گیرنده های usb استفاده کنم؟با مودم مشکلی نداره؟(از نظر ساختو ...،چمیدونم زیاد وارد نیستم)کدوم مارک با مودممون مچ هس؟درکل کدوم مارک توپه؟

=CYBER=
04-01-2012, 09:39
ضریب اشتراک 1 به 4 چی هست ؟

meaho
04-01-2012, 10:24
ضریب اشتراک 1 به 4 چی هست ؟

یعنی مثلا یک خط اینترنتی که میدن برا 4 نفر و بین این 4 نفر تقسیم میشه
مثلا اگر 512 بگیری سرعت دانلودت قاعدتا باید 128 باشه
البته الان تا قبل از این طرح زمستون اشون ضریب اشتراکا 1 به 8 بوده ...

File not found
04-01-2012, 11:23
مرسی که جواب دادی
اما اساتید یعنی وایرلس،از وایمکس قوی تر و بهتر هس؟
بعد یه سوال دیگه،البته دقیقا به این تاپیک مربوط نمیشه اما شاید به جنس مودمی که داریم بخوره
من pc دارم،اگه بخوام به صورت wifi اینترنتمو بگیرم،میتونم از این گیرنده های usb استفاده کنم؟با مودم مشکلی نداره؟(از نظر ساختو ...،چمیدونم زیاد وارد نیستم)کدوم مارک با مودممون مچ هس؟درکل کدوم مارک توپه؟

نه دادا، وایرلسش مثل همینی هست که توی خونه داریم اما میگم فرستندش قوی هست. منظورم این بود که از وایرلس توی خونه خیلی قویتره . از وایمکس نه ضعیفتره
اگه منطتقتون پوشش شرکتی رو داشته باشه.آره میتونی از گیرنده usb استفاده کنی
اگه همه چی آماده بود وخواستی بخری. مارک dlink و linksys خوبه بنظرم. اون موقع مودم لازم نداری سر هر سیستم یا دستگاهی گیرنده فقط لازم هست.

barcaboy10
04-01-2012, 11:43
یعنی مثلا یک خط اینترنتی که میدن برا 4 نفر و بین این 4 نفر تقسیم میشه
مثلا اگر 512 بگیری سرعت دانلودت قاعدتا باید 128 باشه
البته الان تا قبل از این طرح زمستون اشون ضریب اشتراکا 1 به 8 بوده ...

اقا من الان 512 دارم سرعتم 60-70 اون زمانم كه ميخواستم بخرم طرف گفت سرعت همينه

الان اگه دو باره تو زمستون شارژ كنم سرعتم عوض ميشه؟

File not found
04-01-2012, 11:49
اگه سرعت عوض شه. کمتر میشه. بهتر نمیشه

hajoo
04-01-2012, 12:06
من که امروز تمدید کردم.تا طرح زمستونه نیومده!

mohammad_87
04-01-2012, 12:12
ﺍﯾﻦ ﻗﯿﻤﺘﻬﺎ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﺳﺎﯾﺖ ﻣﺒﯿﻦ ﻧﺖ ﺗﻐﯿﯿﺮﯼ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺩﻋﻮﺍ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ.ﯾﮑﯽ ﯾﻪ ﻟﯿﻨﮏ ﻏﯿﺮ ﻣﻌﺘﺒﺮ ﻣﯽ‌ﺩﻩ ﺑﻘﯿﻪ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﻭ ﻧﺴﻨﺠﯿﺪﻩ ﻫﻤﻮﻧﻮ ﻗﺒﻮﻝ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ.ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺭﺳﻤﺎ ﻗﯿﻤﺘﻬﺎ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﮐﺮﺩ ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺑﺤﺚ ﻭ ﺟﺪﻝ ﺭﺍﻩ ﺑﻨﺪﺍﺯﯾﺪ
ﻣﻦ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﭘﯿﺶ ﺑﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﺮﺥ ﺟﺎﺭﯼ ﺳﺮﻭﯾﺴﻢ ﺭﻭ ﺗﻤﺪﯾﺪ کردم

meaho
04-01-2012, 12:35
اقا من الان 512 دارم سرعتم 60-70 اون زمانم كه ميخواستم بخرم طرف گفت سرعت همينه

الان اگه دو باره تو زمستون شارژ كنم سرعتم عوض ميشه؟

الان که سرعتتون خوبه
ولی برا طرح زمستونه قاعدتا باید سرعتتون تقریبا 2 برابر شه ولی ....

hhh111
04-01-2012, 14:27
الان که سرعتتون خوبه
ولی برا طرح زمستونه قاعدتا باید سرعتتون تقریبا 2 برابر شه ولی ....

چه ربطی داره که سرعت بیشتر شه؟:31:
شیرینگ 1 به 8 بود قبلا الان شده 1 به 4 یعنی چی ؟
یعنی یه سرویس 512 کیلوبیت رو قبلا به 8 نفر شیر میکردند الان به 4 نفر ، قاعدتا باید نوسان کمتر شه :10:

alone one
04-01-2012, 15:45
اگه منطتقتون پوشش شرکتی رو داشته باشه.آره میتونی از گیرنده usb استفاده کنی
اگه همه چی آماده بود وخواستی بخری. مارک dlink و linksys خوبه بنظرم. اون موقع مودم لازم نداری سر هر سیستم یا دستگاهی گیرنده فقط لازم هست.
منظورم از گیرنده اینه که اینترنتو به صورت WIFI از مودم خودم بگیرما!مثه همون کارت شبکه میگن،نمیدونم
اصلا بزا منظورمو اینطوری برسونم
اگه یه PC بلوتوث نداشته باشه،میشه یه USB بلوتوث کوچیک پشتش زدو فایلارو به هر دستگاهی بلوتوث کرد
حالا PC اگه مثه نوت بوکا WIFI نداشته باشه هم میشه بایه وسیله حالا مثل همون USB اینترنتو گرفت؟
نمیدونم منظورمو رسوندم؟

alone one
04-01-2012, 15:59
ﺍﯾﻦ ﻗﯿﻤﺘﻬﺎ ﮐﻪ ﺗﻮﯼ ﺳﺎﯾﺖ ﻣﺒﯿﻦ ﻧﺖ ﺗﻐﯿﯿﺮﯼ ﻧﮑﺮﺩﻩ ﺩﺍﺭﯾﺪ ﺩﻋﻮﺍ ﻣﯿﮑﻨﯿﺪ.ﯾﮑﯽ ﯾﻪ ﻟﯿﻨﮏ ﻏﯿﺮ ﻣﻌﺘﺒﺮ ﻣﯽ‌ﺩﻩ ﺑﻘﯿﻪ ﻧﺪﯾﺪﻩ ﻭ ﻧﺴﻨﺠﯿﺪﻩ ﻫﻤﻮﻧﻮ ﻗﺒﻮﻝ ﻣﯽ‌ﮐﻨﻨﺪ.ﻫﺮ ﻭﻗﺖ ﺭﺳﻤﺎ ﻗﯿﻤﺘﻬﺎ ﺗﻐﯿﯿﺮ ﮐﺮﺩ ﺍﻭﻧﻮﻗﺖ ﺑﺤﺚ ﻭ ﺟﺪﻝ ﺭﺍﻩ ﺑﻨﺪﺍﺯﯾﺪ
ﻣﻦ ﭼﻨﺪ ﺭﻭﺯ ﭘﯿﺶ ﺑﺎ ﻫﻤﯿﻦ ﻧﺮﺥ ﺟﺎﺭﯼ ﺳﺮﻭﯾﺴﻢ ﺭﻭ ﺗﻤﺪﯾﺪ کردم
منم سایتشو چک کردم
هنو طرح پاییزو زده بودم و خبری از طرح زمستونشون نبود:41:

بلاخره اگه ضریب اشتراک 1 به 4 بشه سرعت بهبود پیدا میکنه یا نه؟
اصلا اصل این خبر از کجا اومده؟

=CYBER=
04-01-2012, 16:08
منم سایتشو چک کردم

wimaxnews.org

تاپیک مدیریت کل وبسایت .

a.0611
04-01-2012, 16:44
من که اصلا دلیل این همه شاکی رو نمیفهمم.. دمه مبین گرم با این سرویس دهیش.. البته زیاد نیست اما توی وضع نت الآنه کشور این عالیه... صبح و شب هم نداره.. همیشه همینه...

arashtn
04-01-2012, 18:35
اگه سرعت دانلود بهتر بشه خوبه ولی اگه نه بیخیال کاش یکی از وضعیت وایمکس ایرانسل میگفت؟!!!:10:

barcaboy10
04-01-2012, 19:11
الان سرعتو تست كردم اينه:

ديروز سرعت دانلودم رو زده بود 37 وقتي دانلود ميكردم سرعتم 60 - 70 بود

الانم همينه:18:

---------- Post added at 09:11 PM ---------- Previous post was at 09:08 PM ----------

به فاصله 5 دقيقه شد اين :

File not found
04-01-2012, 20:04
منظورم از گیرنده اینه که اینترنتو به صورت WIFI از مودم خودم بگیرما!مثه همون کارت شبکه میگن،نمیدونم
اگه یه PC بلوتوث نداشته باشه،میشه یه USB بلوتوث کوچیک پشتش زدو فایلارو به هر دستگاهی بلوتوث کرد
حالا PC اگه مثه نوت بوکا WIFI نداشته باشه هم میشه بایه وسیله حالا مثل همون USB اینترنتو گرفت؟
نمیدونم منظورمو رسوندم؟

جناب من اینکارو نکردم، نمیخوام جوابی بدم که سردرگم بشین یا اشتباه بشه
اما فکر میکنم با روتر میشه اینکارو کرد یا اکسس پوینت
----
آره میشه وسیلش هست

SoluS
04-01-2012, 21:36
نمیدونم منظورمو رسوندم؟

فکر کنم منظور شما همون کارت شبکه بدون سیم هستش. که قابلیت WIFI (مثل لپ‌تاپ) رو به سیستم های خانگی اضافه می کنه.

در واقع شما یه کارت شبکه بی سیم دارید که می تونید ازش استفاده بکنید.
--------
دوستان کسی از شما تازه طرحی رو خرید کرده؟

من الان می خواستم یه B33 بگیرم (مثل همیشه) گفتش اگه بخواهید تمدید کنید همون 36400 (با مالیات). اگر هم می خواستید که یک جدید بگیرید قیمت ها تغییر کرده و گفت شده 40 یا 50 تومن تازه با ترافیک 8 گیگ؟؟؟؟!!!!!:18:

والا تو سایت که هیچ تغییری نکرده قیمت ها!!!!!!!:18::18::18::18:

این سایت مبین نت هم اصلا بدرد نمی خوره. کلا عقبه از همه جا!!!!:31::31:

behzad2482
04-01-2012, 23:47
منم سایتشو چک کردم

اصل خبر از اینجا اومده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرعت که خیلی بهبود پیدا نمیکنه . فقط نوسان کمتر میشه .
مثلا ضریب 1 به 8 سرعت 512 که باید 64 بده نوسانش در 1 به 8 میتونه تا 8 هم برسه ولی در 1 به 4 از 16 پایینتر نمیتونه بیاد !

alone one
05-01-2012, 00:17
wimaxnews.org

تاپیک مدیریت کل وبسایت .

اصل خبر از اینجا اومده :[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] owthread.php%3Fp%3D3175%23post3175)
سرعت که خیلی بهبود پیدا نمیکنه . فقط نوسان کمتر میشه .
مثلا ضریب 1 به 8 سرعت 512 که باید 64 بده نوسانش در 1 به 8 میتونه تا 8 هم برسه ولی در 1 به 4 از 16 پایینتر نمیتونه بیاد !
درسته
حق با شماست اما هنو به صورت رسمی اعلام نکردن که!یعنی سایت خودشم از خبرای منتصب به خودش عقبه؟!:18:
فقط باید امیدوار بود اینجوری نشه
البته اون ضریب اشتراک کم بشه که خیلی خوبه:31:

alone one
05-01-2012, 00:25
فکر کنم منظور شما همون کارت شبکه بدون سیم هستش. که قابلیت WIFI (مثل لپ‌تاپ) رو به سیستم های خانگی اضافه می کنه.

در واقع شما یه کارت شبکه بی سیم دارید که می تونید ازش استفاده بکنید.
بله دقیقا
منتها usb شو میخوام،کارتو باید داخل کیس زد(درسته دیگه نه؟)
همچین وسیله ای هس؟
اگه هس کدوم مارکش خوبه؟
اصلا نوع مارکش از این نظر که با مودم هماهنگی داشته باشه مهمه؟

jolan57
05-01-2012, 01:38
آقا مبین نت شبانه رایگان داره ؟ ببخشید اگه سوالم تکراری بود دیگه 500 صفحه تاپیک رو نخوندم :31:
بعد اگر داره سرعتش چطوره ؟

saeediranzad
05-01-2012, 04:24
بله دقیقا
همچین وسیله ای هس؟
اگه هس کدوم مارکش خوبه؟

اگه درست فهمیده باشم، شما یه چیزی مثل مودم usb ایرانسل میخواهی.
بله، مبین هم داره، ولی وقتی من میخواستم اشتراک مبین بگیرم، خودشون گفتند این مودمها زیاد خوب نیست و من کتابی گرفتم.
تازگی هم که مودم همراه را با طرحهای جدیدش میده. عکسش را که دیدم، شبیه هارد اکسترناله، ولی نمیدونم وایرلس هست یا نه.

---------- Post added at 04:24 AM ---------- Previous post was at 04:22 AM ----------

آقا مبین نت شبانه رایگان داره ؟ ببخشید اگه سوالم تکراری بود دیگه 500 صفحه تاپیک رو نخوندم :31:
بعد اگر داره سرعتش چطوره ؟

بــــــــــله، 2 تا 8 صبح؛ و جمعه ها تا 2 بعدازظهر رسماً مجانیه، ولی من امتحان کردم تا 8شب رایگان بود.

Arman_gh
05-01-2012, 06:06
چه ربطی داره که سرعت بیشتر شه؟:31:
شیرینگ 1 به 8 بود قبلا الان شده 1 به 4 یعنی چی ؟
یعنی یه سرویس 512 کیلوبیت رو قبلا به 8 نفر شیر میکردند الان به 4 نفر ، قاعدتا باید نوسان کمتر شه :10:

چرا کم میشه به 1/4 هم کم میشه مثلا اگر با سرویس 128 کیلو« بیت» 16 کیلو« بایت» در IDM دانلود میکردی بعد از اشتراک 1 به 4 تنها با سرعت 4 کیلو بایت دانلود میکنی. اکثرا فکر میکنن این خطهای که دارن 1 به 8 شیر هست میان 128 رو تقسیم بر 8 میکنن و میگن میشه 16 پس خط ما 1 به 8 شیر خیر. این روش برای تبدیل بیت به بایت بکار میره. هر هشت بیت یک بایت. سرعت خطوط اینترنتی را با بیت اندازه میگیرن در صورتی که اکثرا دانلود منیجرها سرعت رو با بایت اندازه میگیرن.

behzad2482
05-01-2012, 11:37
درسته
حق با شماست اما هنو به صورت رسمی اعلام نکردن که!یعنی سایت خودشم از خبرای منتصب به خودش عقبه؟!:18:
فقط باید امیدوار بود اینجوری نشه
البته اون ضریب اشتراک کم بشه که خیلی خوبه:31:

والا من این سایت wimaxnews.org رو دنبال میکنم
هر فصل زودتر از خود سایت مبین اعلام میکنه و تا الان همه خبرهاش درست بوده متاسفانه .

SoluS
05-01-2012, 11:48
بله دقیقا
همچین وسیله ای هس؟
اگه هس کدوم مارکش خوبه؟

من کارتی شو فقط دیدم. ولی احتمال داره که USB هم داشته باشه. فقط باید بپرسید از بازار.

---------- Post added at 11:48 AM ---------- Previous post was at 11:44 AM ----------

بــــــــــله، 2 تا 8 صبح؛ و جمعه ها تا 2 بعدازظهر رسماً مجانیه، ولی من امتحان کردم تا 8شب رایگان بود.

من فکر کنم که دیگه جمعه ها تا 2 بعدازظهر نباشه.:41: فقط برای کسانی که طرح های قدیمی داشتن تا 2 بعداز ظهر هستش.:19:
تو سایت که دیگه در مورد جمعه ها نزده.:13:
یه بار هم من گذاشته بودم ازم کم کرد و تمام ترافیکم رو تموم کرده بود.:18:
زنگ هم زدم گفتن که دیگه جمعه ها نیستش.:18: