PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

Majidson
15-11-2011, 22:13
دوستان الان یکی از دوستای من که تو خ پاتریس لومومبا هستش. گفت از دیروز وایمکس قطع شده. زنگ زده مبین نت اونا گفتن آنتن BTS اون منطقه قطع شده و فردا میرن برای حل مشکل BTS

1. کسانی که تو این منطقه هستن این مشکل دارن !!!؟
2. یعنی اینقدر بی خیال هستن که فردا تازه می خوان بررسی کنن که مشکل BTS چی هستش؟
3. یعنی اگر تعطیلات نوروز بود مشترکین بیچاره باید تا 13 روز صبر می کردن تا مهندسین لطف کنن برن BTS درست کنن!!! :31:

File not found
15-11-2011, 22:52
.//.........

hheadshoter
16-11-2011, 14:18
برای پرداخت اینترنتی به بخش مورد نظر در سایت مبین نت به آدرس زیر مراجعه کنید و باید شناسه پرداخت اینترنتی رو که یک عدد هشت رقمی است رو وارد کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام !! ممنون از راهنماییتون
ولی من حدود 2 ساعت پیش پرداخت کردم !! الان هم مودم رو خاموش روشن کردم !! ولی سرویسم وصل نشده !! الان باید چی کار کنم؟/

namgo
16-11-2011, 16:53
دوستان سلام
ایا مودم مودم بیرونی وایمکس یا Outdoor CPEکه تو سایت مبین هست خروجی لن هم داره

توضیحاتی در مورد مودم ندیدم چه امکاناتی داره بغیر از وایرلس بودنش

h.yazdani67
16-11-2011, 17:31
دوستان الان یکی از دوستای من که تو خ پاتریس لومومبا هستش. گفت از دیروز وایمکس قطع شده. زنگ زده مبین نت اونا گفتن آنتن BTS اون منطقه قطع شده و فردا میرن برای حل مشکل BTS

1. کسانی که تو این منطقه هستن این مشکل دارن !!!؟
2. یعنی اینقدر بی خیال هستن که فردا تازه می خوان بررسی کنن که مشکل BTS چی هستش؟
3. یعنی اگر تعطیلات نوروز بود مشترکین بیچاره باید تا 13 روز صبر می کردن تا مهندسین لطف کنن برن BTS درست کنن!!! :31:

از یک شرکت خصوصی adsl اینترنت گرفتم، از نظر هزینه اشتراک و غیره مثل مبین نت هست. تازه بد بختا هزینه نصب و راه اندازی هم نصف مبین نت! کلا هم فکر نکنم تو شرکتشون بیشتر از 10 نفر آدم باشن. ولی خداییش ساعت 8:30 شب زنگ زدم بهشون گفتم آقا اینترنت من نیم ساعته قطعه گفت بله برق مرکز مخابراتتیون رفته و یک نفر مامور با موتور فرستادیم تا مشکل اون مرکزو حل کنه. مشکلتون بزودی برطرف میشه! بعد هم خداییش وصل شد.
منظورم از این حرفا اینه که مبین نت n تا پشتیبان داره، n تا آدم اونجا بیکار و مفت خور نشستن. هر مشکلی هم که پیش میاد فقط میگن مودمتو جابجا کن. این به جهنم اصلا میگیم اینا انقد آدم ندارند که برای هر کسی که مشکل داره یک مامور بفرستند ولی دیگه وقتی BTS یکجا قطع میشه مشکل از شخص نیست که ت..مشونم نیست مشکل از خودشونه!

این نشون میده که مبین نت مشتریهاشو به هیچ جاش حساب نمیکنه. به قول شما اگر 2 روزم تعطیلی بود بینش دیگه اون بی تی اس رو حال حالاها بیخیال میشدند، شاید هم هم فراموشش میکردند.
ولی در کل من امید دارم مبین نت بهتر میشه تا 3-4 ماه دیگه!
مثل ایرانسل ، اول چندماه خوب بود، بعد از معروف شدن افتضاح شد و خیلی از مشتریهاشو از دست داد و هرچی سایت نظرسنجی و بحث در مورد وایمکس ایرانسل رو که باز میکردیم ضد ایرانسل بودند، ولی الان چندوقتیه میبینیم که میزان نارضایتی از ایرانسل کاهش یافته و کیفیت سرویسش داره قابل قبول میشه.
مبین نت هم همین روند رو داره طی میکنه.

hosseinhajian
16-11-2011, 17:46
سلام.من امروز 1mb گرفتم ثابت 260-270 دانلود میکنه!
باورم نمیشه.3تا چراغ مودم هم روشنه.منطقه نارمک تهران میشینم

hhh111
16-11-2011, 18:57
دوستان سلام

فقط خروجی LAN داره

ehsanerica
16-11-2011, 18:58
دوستان سلام

سلام دوست عزیز مودم بیرونی مبین هیچ امکاناتی نداره فقط فقط یک مودم بیش نیست من از مجبوری دارمش چون در محدوده پوشش بیرونی هستم.

and-roid2
16-11-2011, 19:29
512

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hosseinhajian
16-11-2011, 20:16
1مگ گرفتم 270 دانلود میکنم عااااااااااااااااالیه

yuzarsiff
16-11-2011, 20:17
الان چند ساعته پول رو واریز کردم و دارم تماس می گیرم برای تمدید طرح اما هر چی چه با بخش فروش و چه پشتیبانی تماس میگیرم هیچ آدم نسبتا محترمی اونجا نیست ... بیش از چندین بار تماس گرفتم و بعد از انتقال مکالمه فقط آهنگ شنیدم ... چه وضعشه آخه خب یهو آدم یه کار واجب داشت با اینترنتش ... اااااااااااااااه

mojtaba_14
16-11-2011, 21:41
از یک شرکت خصوصی adsl اینترنت گرفتم، از نظر هزینه اشتراک و غیره مثل مبین نت هست. تازه بد بختا هزینه نصب و راه اندازی هم نصف مبین نت! کلا هم فکر نکنم تو شرکتشون بیشتر از 10 نفر آدم باشن. ولی خداییش ساعت 8:30 شب زنگ زدم بهشون گفتم آقا اینترنت من نیم ساعته قطعه گفت بله برق مرکز مخابراتتیون رفته و یک نفر مامور با موتور فرستادیم تا مشکل اون مرکزو حل کنه. مشکلتون بزودی برطرف میشه! بعد هم خداییش وصل شد.
منظورم از این حرفا اینه که مبین نت n تا پشتیبان داره، n تا آدم اونجا بیکار و مفت خور نشستن. هر مشکلی هم که پیش میاد فقط میگن مودمتو جابجا کن. این به جهنم اصلا میگیم اینا انقد آدم ندارند که برای هر کسی که مشکل داره یک مامور بفرستند ولی دیگه وقتی BTS یکجا قطع میشه مشکل از شخص نیست که ت..مشونم نیست مشکل از خودشونه!

این نشون میده که مبین نت مشتریهاشو به هیچ جاش حساب نمیکنه. به قول شما اگر 2 روزم تعطیلی بود بینش دیگه اون بی تی اس رو حال حالاها بیخیال میشدند، شاید هم هم فراموشش میکردند.
ولی در کل من امید دارم مبین نت بهتر میشه تا 3-4 ماه دیگه!
مثل ایرانسل ، اول چندماه خوب بود، بعد از معروف شدن افتضاح شد و خیلی از مشتریهاشو از دست داد و هرچی سایت نظرسنجی و بحث در مورد وایمکس ایرانسل رو که باز میکردیم ضد ایرانسل بودند، ولی الان چندوقتیه میبینیم که میزان نارضایتی از ایرانسل کاهش یافته و کیفیت سرویسش داره قابل قبول میشه.
مبین نت هم همین روند رو داره طی میکنه.

تمام حرفهایی که دوستمون زده درسته درسته!منم دیدم که مشکلاتش دیگه غیر قابل تحمله؛دارم دنبال adsl می گردم....10 بار زنگ زدم پشتیبانی مبین نت،بعد از 10-15 دقیقه که بلاخره وصل میشی،2 تا پیشنهاد خفن می دن بهت،یا مودمو جا به جا کنید یا مودمو خاموش روشن کنید!!!
من تو 2 ماه اخیر،هر بار که خواستم ایمیل بفرستم و یه چیزی به ایمیل اتچ بشه،مجبور شدم برم کافی نت!!!!

and-roid2
16-11-2011, 22:23
1مگ گرفتم 270 دانلود میکنم عااااااااااااااااالیه

نگران نباش 200مگ طرح دموت تموم شه 136 میشی!!:31::39::16::34:
مال من تا 300 هم میرفت..:3:

namgo
17-11-2011, 00:03
فقط خروجی LAN داره

ممنون دوست عزیز
ببین مگه از طریق وایرلس مگه نمیشه وصل شد من میخواهم بخرم که هم از طریق وایرلس و هم پورت لنش استفاده کنم میشه

---------- Post added at 02:03 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------

سلام دوست عزیز مودم بیرونی مبین هیچ امکاناتی نداره فقط فقط یک مودم بیش نیست من از مجبوری دارمش چون در محدوده پوشش بیرونی هستم.
ممنون دوست عزیز مگه نمیشه هر جا که پوشش داره ازش استفاده کنی یعنی ببریش یک شهر یا جای دیگه
لطفا بیشتر توضیح دهید

o457
17-11-2011, 00:04
سلام دوستان. من مشترک مبین نت نیستم و از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم، خدائیش عجب گرفتاری شدین همه شماها، اما انصافا ما که هر موقع زنگ میزنیم به ایرانسل اولا که مجانی هستش و اینکه خوب به حرف هامون گوش میدن بعدش همزمان راهنمائی میکنن که یک سری تنظیمات مودم را عوض کنیم و اگه نهایتا درست نشد ارجاع میدن به بخش فنی البته یکبار هم از بخش فنی با من تماس گرفتن اون کارشناس ده دقیقه و مو به مو یک سری چیزهایی رو چک کرد و منو راهنمایی کرد تا سرانجام مشکل حل شد. خلاصه اینکه فکر کنم پشتیبانی ایرانسل بهتره و توصیه میکنم اگه منطقه تون پوشش ایرانسل داره از این اپراتور استفاده کنید اتفاقا به تازگی تلفن اینترنتی هم راه اندازی کرده اما حیف و صد حیف که پوشش شبکه اش مثل مبین نت وسیع نیست و فقط مربوط به چند استان و شهرهای خاصی هستش.

ساحل 1
17-11-2011, 01:27
من تو 2 ماه اخیر،هر بار که خواستم ایمیل بفرستم و یه چیزی به ایمیل اتچ بشه،مجبور شدم برم کافی نت!!!!

دقیقــــــــا!! منم این چند روزه هروقت خواستم با ایمیلم یه چیز 2 مگابایتی یا حتی 300 کیلوبایتی اتچ کنم،بیچاره شدم.واقعا مسخره است البته سرعت دانلودشون خدایی خوبه.اما این چند روزه سرعت اپلود از دایال اپ هم پایین تر اومده و افتضاح شده!!!!

mahdi_206
17-11-2011, 09:32
ممنون دوست عزیز
ببین مگه از طریق وایرلس مگه نمیشه وصل شد من میخواهم بخرم که هم از طریق وایرلس و هم پورت لنش استفاده کنم میشه
---------- Post added at 02:03 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------
ممنون دوست عزیز مگه نمیشه هر جا که پوشش داره ازش استفاده کنی یعنی ببریش یک شهر یا جای دیگه
لطفا بیشتر توضیح دهید
مودم بیرونی wifi نداره. اون مودمی که wifi داره یکی از دو نوع مودم داخلی هست.
میتونی هر جا که میخوای ببری (البته جاهایی که پوشش داشته باشه) ولی اگه مودم بیرونی بگیری دردسر جابجایی اش زیاد میشه.

سلام دوستان. من مشترک مبین نت نیستم و از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم، خدائیش عجب گرفتاری شدین همه شماها، اما انصافا ما که هر موقع زنگ میزنیم به ایرانسل اولا که مجانی هستش و اینکه خوب به حرف هامون گوش میدن بعدش همزمان راهنمائی میکنن که یک سری تنظیمات مودم را عوض کنیم و اگه نهایتا درست نشد ارجاع میدن به بخش فنی البته یکبار هم از بخش فنی با من تماس گرفتن اون کارشناس ده دقیقه و مو به مو یک سری چیزهایی رو چک کرد و منو راهنمایی کرد تا سرانجام مشکل حل شد. خلاصه اینکه فکر کنم پشتیبانی ایرانسل بهتره و توصیه میکنم اگه منطقه تون پوشش ایرانسل داره از این اپراتور استفاده کنید اتفاقا به تازگی تلفن اینترنتی هم راه اندازی کرده اما حیف و صد حیف که پوشش شبکه اش مثل مبین نت وسیع نیست و فقط مربوط به چند استان و شهرهای خاصی هستش.
البته درسته که پشتیبانی ایرانسل خیلی بهتر شده ولی کل زمان تماس رایگان نیست. یک دقیقه اول رو حساب میکنن و بقیه زمان تماس رایگان حساب میشه.

hhh111
17-11-2011, 14:11
ممنون دوست عزیز

لطفا بیشتر توضیح دهید

شما میتونید برای وایرلس شدن مودم های out Door از یه Access Point با قیمت از حدود 50تومان به بالا استفاده کنید
به این صورت که access point رو Config میکنید و کابل LAN که از مودم اومدرو به Access point وصل میکنید و وایرلس استفاده میکنید.
------------------------------
بله میشه هر جایی استفاده کنی، فرقی از نظر جابجایی نداره فقط یکم حجمش نسبت به نقیه بزرگتره دیگه.

hosseinhajian
17-11-2011, 15:24
سلام.دوستان این ساکس ------ چیه؟از وی پی ان بهتره؟سرعت رو کم نمیکنه؟

hosseinhajian
17-11-2011, 15:39
سلام خدمت تمامی دوستان
از دوسنان مبین نتی هرکس سرویسش نوسان داره میتونه با اتصال به س*ا*ک*س پ*روک*سی که ارایه میدیم نوسان سرعتشو تا حد قبولی بیاره پایین و سرعت باز کردن صفحات وب رو بالا ببره...
من اینو تضمین میکنم
حتی جمعه این هفته که مم تست زدم سرعتم از 30 به 130 رسید(1مگم)
هرکس خواست اکانت تست بهش میدم ببینه چطوره

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزیز میشه یه اکانت تست و طرز استفاده رو برام پ خ کنین؟
من فعلا پ خ نمیتونم بزنم

namgo
17-11-2011, 19:41
مودم بیرونی wifi نداره. اون مودمی که wifi داره یکی از دو نوع مودم داخلی هست.
میتونی هر جا که میخوای ببری (البته جاهایی که پوشش داشته باشه) ولی اگه مودم بیرونی بگیری دردسر جابجایی اش زیاد میشه.

البته درسته که پشتیبانی ایرانسل خیلی بهتر شده ولی کل زمان تماس رایگان نیست. یک دقیقه اول رو حساب میکنن و بقیه زمان تماس رایگان حساب میشه.
ممنون مهدی جان که جواب دادی
میشه در مورد جابجایی کمی بیشتر توضیح بدی چرا دردسر میشه و مشکلاتش چی هست

Tornado2800
17-11-2011, 20:14
ممنون مهدی جان که جواب دادی
میشه در مورد جابجایی کمی بیشتر توضیح بدی چرا دردسر میشه و مشکلاتش چی هست

جا به جایی آنتن !

hosseinhajian
17-11-2011, 23:49
این تست من با استفاده از برنامه س.ا.ک.س - پ.ر.و.ک.س.ی ...( البته اکانتم رو از جای دیگه گرفتم )
128 speed :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم بدون برنامه :

یه اختلاف عددی بین پینگ هام هست .. اما من توی کار کردن با نت احساس افت نمیکنم...

دوست عزیز میتونم بپرسم از کجا گرفتی و چند؟
من تستشو از یه سایت گرفتم عالی بود ولی قیمتش یه کم بالا بود

GAmystyle
18-11-2011, 11:23
امروز مجانیه؟؟؟؟؟

a.0611
18-11-2011, 11:53
دوست عزیز میتونم بپرسم از کجا گرفتی و چند؟
من تستشو از یه سایت گرفتم عالی بود ولی قیمتش یه کم بالا بود

عزیز اگه اجازه بدن اینجا اعلام میکنم از کجا گرفتم که تبلیغ نشه... قیمتش هم عالیه ... شما فقط اکانت چیز پی ان میخرید در کنارش اکانت برنامه سا ... پرو.. رو هم میده... در واقع فقط پول چیز پی ان رو میدید... پشتیبانی و تعداد سرورهاش هم عالیه...

hosseinhajian
18-11-2011, 13:07
عزیز اگه اجازه بدن اینجا اعلام میکنم از کجا گرفتم که تبلیغ نشه... قیمتش هم عالیه ... شما فقط اکانت چیز پی ان میخرید در کنارش اکانت برنامه سا ... پرو.. رو هم میده... در واقع فقط پول چیز پی ان رو میدید... پشتیبانی و تعداد سرورهاش هم عالیه...

اگه میشه پ خ کنین برام.من از یه جا تست گرفتم خیلی ردیفه.بعد دو روز هنوزم قطع نشده

hosseinhajian
18-11-2011, 13:16
امروز مجانیه؟؟؟؟؟

متاسفانه نه.امروز از پشتیبانی پرسیدم گفت جمعه هم تا همون 8 مجانیه

Tornado2800
18-11-2011, 13:17
امروز سرعت چندان خوب نیست

hosseinhajian
18-11-2011, 13:20
امروز سرعت چندان خوب نیست

صبح جمعه اصلا خوب نیست.البته من دیشب با 1 مگ،3 گیگ دانلود کردم ولی باید 3-4 تا فایل با هم راه مینداختم تا مجموعشون به حدود 135 برسه

Tornado2800
18-11-2011, 13:49
دیشب تا امروز صبح قطع وصلی های لحظه ای داشت
الانم سرعت برای ما یک مگ دارها برای منطقه ای که من درونش الا هستم
50 کیلو هست

hosseinhajian
18-11-2011, 14:47
جالبه که هنوز خیلی ها فکر میکنن تا ساعت 2 جمعه مجانیه ولی دیگه نیست.تا 2 سرعتا داغونه سر 2 ردیف میشه

hhh111
18-11-2011, 20:16
واسه من که کلا جمعه ها رایگانه

a.0611
18-11-2011, 21:22
اینم تست روز جمعه قابل توجه کسایی که از جمعه شاکین : سرویس 128 :

and-roid2
19-11-2011, 18:03
512

rezanew
19-11-2011, 18:42
خط ما هم PCM در اومد!! مجبوریم بریم وایمکس، دوستان شما سرویس 1 مگ مبین نت رو پیشنهاد میدید یا سرویس 512 ایرانسل رو؟

hesam_q&q
19-11-2011, 19:14
سلام دوستان این لینک رو برید ببینید خیلی جالبه سرعت اینترنت به ترتیب شهرها رده بندی شهرها و کشورها

Zeitgeist
19-11-2011, 21:29
مبین نت سرویسای محدود حجمی رو سرعتشونو بالاتر میبنده؟

مثلاً 128 میخری چند میبنده (مثل برخی شرکتای ADSL که 125 میخری ولی 512 یا 1024 میبندن)...

سرعت و پایداری شبانه رایگان چطوره و در چه حدودیه؟

and-roid2
19-11-2011, 22:41

مثلاً 128 میخری چند میبنده (مثل برخی شرکتای ADSL که 125 میخری ولی 512 یا 1024 میبندن)...

نه!!اونایی که سرعتشون بیشتر از حد معمول هست بخاطر خلوت بودن شبکه هست
من شبانه رو تست نکردم ولی چند روز پیش 7صبح سرعت خوب بود

hosseinhajian
19-11-2011, 23:14

فکر نکنم بالاتر ببنده.من 1 مگ دارم همیشه دانلودم رو 136 ه.
شبانه هم خوبه فقط شب جمعه باید چند تا فایل راه بندازی تا حداکثر سرعتو بگیری

rezanew
20-11-2011, 09:31
خط ما هم PCM در اومد!! مجبوریم بریم وایمکس، دوستان شما سرویس 1 مگ مبین نت رو پیشنهاد میدید یا سرویس 512 ایرانسل رو؟

دوستان نظرتون چیه؟

hhh111
20-11-2011, 11:15
دوستان نظرتون چیه؟

مبین نت هیچ مشکلی نداره به خدا
من 5ماهه خریدم یه بار نشده بشینم پای لپ تاپم قطع باشه ، من روزانه 8 تا 10 ساعت از اینترنت استفاده میکنم

hesam,sh
20-11-2011, 11:58
دوستان نظرتون چیه؟

به نظر من همچین اشتباهی نکن
واقعا مزخرفه
اگر حتما وایمکس می خوای بگیری و ایرانسل هم تو منطقه شما هست ، واقعا کیفیت ایرانسل بهتره و اصلا با مبین قابل مقایسه نیست
من جفتشو دارم که اینو میگم
حالا باز نظر خودته

rezanew
20-11-2011, 12:58
به نظر من همچین اشتباهی نکن
واقعا مزخرفه
اگر حتما وایمکس می خوای بگیری و ایرانسل هم تو منطقه شما هست ، واقعا کیفیت ایرانسل بهتره و اصلا با مبین قابل مقایسه نیست
من جفتشو دارم که اینو میگم
حالا باز نظر خودته

مبین نت هیچ مشکلی نداره به خدا
من 5ماهه خریدم یه بار نشده بشینم پای لپ تاپم قطع باشه ، من روزانه 8 تا 10 ساعت از اینترنت استفاده میکنم

ممنون دوستان،

جالبه 2 تا نظر کاملاً مخالف؟ این میتونه ربطی به نوع سرویس و منطقه هم داشته باشه؟!

منطقه ما نزدیکهای پیچ شمرون (آخرهای طالقانیه)..... فکر کنم 2تاشونم اینجا پوشش داشته باشن...

and-roid2
20-11-2011, 13:08
دوست من کیفیت سرویس بستگی به منطقه و خلوت یا شلوغی منطقتون داره..
من الان از وضعیت سرویسم راضیم و تنها جمعه ها خیلی ازارم میده ولی در کل از مبین راضیم...
قطعی من حدودا 3 بار بیشتر نداشتم و اونم تو وبلاگ مبین اعلام کردند..و در ماه رمضان قطع کردند اونم بخاطر گسترش شبکه 4ساعت

sourena
20-11-2011, 13:30
مبین نت واقعا مشکل داره ... من بارها تو این تاپیک گفتم! ناراضی هستم به شدت!

ایرانسل داشتم ... واقعا خوب کار میــکرد!

hesam,sh
20-11-2011, 13:31
ممنون دوستان،

جالبه 2 تا نظر کاملاً مخالف؟ این میتونه ربطی به نوع سرویس و منطقه هم داشته باشه؟!

منطقه ما نزدیکهای پیچ شمرون (آخرهای طالقانیه)..... فکر کنم 2تاشونم اینجا پوشش داشته باشن...

اگر هم از ایرانسل و هم از مبین نت استفاده کرده باشید ، به حرف من میرسید

hesam,sh
20-11-2011, 14:02
ممنون دوستان،

برای من فرق نمی کنه که دوستان از چه شرکتی سرویس بگیرن و من فقط تجربه شخصی خودم رو گفتم که از جفت شرکتای ایرانسل و مبین نت دارم استفاده می کنم.
چون خودم روی کیفیت اینترنتی که ازش استفاده می کنم خیلی حساسم ، به جرات می گم که مبین نت در زمینه اینترنت خیلی ضعیف عمل کرده ( حد اقل تا الان که اینجوری بوده !! ) و تنها حرف این شرکت پوشش سراسری هست (پوشش سراسری بی کیقیت!!! و همون اصطلاح معروف کیفیت رو فدای کمیت کردن برای این شرکت کاملا صادقه!!!) ، ولی ایرانسل هر جا که استقاده کردم ، عالی بوده.
بازم دوستان اگر خودشون براشون امکان داره ، می تونن امتحان کنن

and-roid2
20-11-2011, 15:03
اینهم تست خط 1مگم

maxmen
20-11-2011, 15:17
بچه ها دیروز از مبین نت اومدن مدم رو نصب کردن 3 تا چراغشم روشن شد گفت عالیه دیگه
امروز که وصل شدم اولش همو 3 تا چراغ روشن شد اما 3-4 ساعته فقط یکی از چراغاش روشنه
یعنی چی دیروز نشون میداد الکی بود؟

and-roid2
20-11-2011, 15:21
بچه ها دیروز از مبین نت اومدن مدم رو نصب کردن 3 تا چراغشم روشن شد گفت عالیه دیگه
امروز که وصل شدم اولش همو 3 تا چراغ روشن شد اما 3-4 ساعته فقط یکی از چراغاش روشنه

جای مودم رو عوض کردید؟
برید به ادرس زیر و CINR و RSSI رو بگید؟
192.168.1.1

به اب و هوا و ترافیک شبکه هم مربوط میشه..

adcomputer
20-11-2011, 15:25
مبین نت به خاطر ترافیک شبانه رایگان برای تعرفه های با محدودیت حجمی برای دانلود خوبه اما از نظر وبگردی، پینگ و کیفیت خیلی ضعیفه.
اگر هم بخواهید سرویس نامحدود ایرانسل بگیرید که دیگه اون یک مورد برتری مبین نت برای دانلود شبانه معنی نداره.
در کل به نظر من ایرانسل بهتره.

maxmen
20-11-2011, 15:28
نه جاش همون جای دیروزه البته همین الان 3 تاشم روشن شد
میترسم بیشتر رو یکی بمونه
الان 3 تاشم روشنه
اینم:
-65.56dBm
-65.56dBm

adcomputer
20-11-2011, 15:32
شاید امروز به یک bts دیگه وصل شده. میتونی از داخل پنل مودم با پاک کردن فرکانس ها و تست هر کدوم بفهمی کدوم bts خوبه و بقیه رو پاک کنی.
در مورد آب و هوا هم من حدود یک سال است که مبین نت دارم و در گرد و غبار بسیار شدید، گرمای شدید(اهواز) ، سرما و باران شدید هیچ مشکلی مثل نوسان یا کم شدن سرعت و افت سیگنال نداشتم.

maxmen
20-11-2011, 15:58
bts که گفتی دقیقا کجای تنظیمات مودم هست؟
من تازه گرفتم دیگه یه سوال در مورد مودم دارم
سمت چپ مودم دوتا فیش مثل تلفن هست اونا برای چه کاری هستن؟

esfahanweb
20-11-2011, 20:10
سلام

کسی توی بخش فروش مبین نت آشنا نداره؟؟ حدود 100 مودم طرحدار می خواهم

MAHDI_SOS
20-11-2011, 21:08
اقا من می خواهم از شاتل منتقل بشوم این شرکت (اگر در اصفهان باشد)می خواستم ببینم سرعت دانلودشبانه حدود چند است بعد از چه ساعتی تا کی و دیگر قیمت ها
لطفا یک راهنمایی عالی کنید ببخشید چون صفحات تایپیک زیاد است مجبورم بپرس

maxmen
20-11-2011, 23:01
ببخشید این پیغام چیه؟
یهو اومد اینترنت هم قطع شد

and-roid2
20-11-2011, 23:10
ببخشید این پیغام چیه؟
یهو اومد اینترنت هم قطع شد

بخاطر اینه که از 200 مگ طرح دموتون(ازمایش وایمکس) استفاده کردید و فردا باید درخواست فعال سازی سرویس بدید..

maxmen
21-11-2011, 01:05
پس هنوز فعال نشدم من؟
عجیبه من کلا امروز 50 مگ هم دانلود نکردم.
الان بیدار موندم تا ساعت 2 بشه از شبانش استفاده کنم شبانش چی فعاله واسم؟

a.0611
21-11-2011, 10:25
اقا من می خواهم از شاتل منتقل بشوم این شرکت (اگر در اصفهان باشد)می خواستم ببینم سرعت دانلودشبانه حدود چند است بعد از چه ساعتی تا کی و دیگر قیمت ها
لطفا یک راهنمایی عالی کنید ببخشید چون صفحات تایپیک زیاد است مجبورم بپرس

کدوم منطقه اصفهان هسنی؟ من که سمت وحید و رودکی هستم سرویسم خیلی عالیه و خیلی راضیم... سرویسم 128 اما دارم 1m استفاده میکنم...

aliy2324
21-11-2011, 13:19
512

adcomputer
21-11-2011, 15:46
bts که گفتی دقیقا کجای تنظیمات مودم هست؟

بخش وایمکس.

maryumaa
21-11-2011, 16:55
یک عدد مودم مبین outdoor برای فروش دارم. حدودا 6 ماه استفاده شده. کسی هست اینجا بخواد؟ قیمت توافقیه

and-roid2
21-11-2011, 17:18
بخش وایمکس.
عزیز محبت کنید واضح تر توضیح بدید..:11:

maxmen
21-11-2011, 17:31
منظورش اینجاست:

and-roid2
21-11-2011, 17:39
متل من نداره:20:
بعدشم چطور عوض کنم؟؟

hhh111
21-11-2011, 17:52
متل من نداره:20:
بعدشم چطور عوض کنم؟؟

username : admin
password : admin

maxmen
22-11-2011, 13:32
بچه ها دشت اول دیش گذاشتم دانلود
1500 تا گرفت
من که راضیم:27:

o457
22-11-2011, 14:06
سلام. خوش به حال شما مبین نتی ها، چون چند شهر مهم مازندران هم به شبکه مبین نت اضافه شد، اما ما ایرانسلی ها همش تو چندتا شهر پوشش داریم.

hosseinhajian
22-11-2011, 15:04
بچه ها دشت اول دیش گذاشتم دانلود
1500 تا گرفت
من که راضیم:27:

میشه بگی از کجا؟چند گرفتی؟هر کسی میتونه بگیره؟

hesam,sh
22-11-2011, 16:20
سلام. خوش به حال شما مبین نتی ها، چون چند شهر مهم مازندران هم به شبکه مبین نت اضافه شد، اما ما ایرانسلی ها همش تو چندتا شهر پوشش داریم.

اگر کیفیت مبین نت رو تجربه می کردی ، دیگه این حرفو نمی زدی !!!
:2:

o457
22-11-2011, 17:10
والا چی بگم. آخه من موندم چرا به مبین نت مجوز گسترش داده میشه اما ایرانسل باید تقلا کنه و آخرش هم مجوز شهری بهش میدن که اصلا مهم نیست. اما من فکر کنم که به زودی مشکل کیفیت شبکه مبین نت هم حل بشه. بعدشم بده شما بری توی بابلسر برای استراحت از اونور هم با مودم جیبی یا داخلی وای فای دار به اینترنت پر سرعت متصل بشی؟

and-roid2
22-11-2011, 17:57
سلام دوستان
سایت اسپید تست مبین نت برای شما باز میشه؟؟
چندروزه اینطوری شده

hhh111
22-11-2011, 18:56
میشه بگی از کجا؟چند گرفتی؟هر کسی میتونه بگیره؟

منم قبلاداشتم ! چند روز دیگه از ایترنت متنفر میشی دوستم:19:

hesam,sh
22-11-2011, 20:03
والا چی بگم. آخه من موندم چرا به مبین نت مجوز گسترش داده میشه اما ایرانسل باید تقلا کنه و آخرش هم مجوز شهری بهش میدن که اصلا مهم نیست. اما من فکر کنم که به زودی مشکل کیفیت شبکه مبین نت هم حل بشه. بعدشم بده شما بری توی بابلسر برای استراحت از اونور هم با مودم جیبی یا داخلی وای فای دار به اینترنت پر سرعت متصل بشی؟

فعلا که وضع همینه و هر روز و هر هفته داره بدتر می شه !!

mahdi_206
23-11-2011, 09:27
اینجا کسی هست که مودم جیبی رو گرفته باشه و استفاده کرده باشه؟

e.khafan!
23-11-2011, 11:27
چجوری میشه طرح رو عوض کرد؟ من الان یکساله ام ولی شارژم تموم شد، میخوام یه شیش ماهه 512 بگیرم رو همین مودم. میشه؟

Tornado2800
23-11-2011, 14:55
پینگ به گوگل الا : 800 ....
همراه با تایم اوت

adcomputer
23-11-2011, 17:22
امروز چندین ساعت قطع بود.

adcomputer
23-11-2011, 17:40

hhh111
23-11-2011, 18:08

منطقه شما کلا با مشکل مواجه هست ، فکر کنم ISP خودتون رو عوض کنید بهتر باشه
کجا ساکن هستید ؟

hhh111
23-11-2011, 23:19

عالی ی ی ی ی ی ی ی ی

hasanoooooooo
24-11-2011, 00:03
دوستان من به صفحه مشتکرین که میرم وقتی ازم uri , پسورد رو میخواد همون حروفی که با برچسب کوچک بر روی کارتن مودم هست رو وارد میکنم اما وفتی روی دکمه login کلیک میکنم اتفاقی نمیفته؟؟؟؟؟؟؟ مشکل از کجاستپ؟

Arman_gh
24-11-2011, 00:06
سلام دوستان، من مودمی یکی از دوستام رو آوردم خونه دو خط آنتن میده. متاسفانه این مودم هنوز وصل نیست چون این مودم رو به همراه تلویزیون دادن هنوز برای نصبش نیامدن. حالا میخواستم بدونم با این دو خط کیفیت سرویس‌دهی چگونه است میارزه بخوام با این وضعین آنتن دهی سرویس بگیرم از مبین نت. در ضمن من ساکن اهواز هستم کوی جواهری میشینم(حد فاصل بین زیتون کارمندی و کوروش) کسی از دوستان در این منطقه یا حوالی هست؟ اگر هست کیفیت سیگنال و کیفیت مبین نو این مناطق چجوره؟

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:33 PM ----------

عالی ی ی ی ی ی ی ی ی
شما سرور انتخابیت تهران.اگر زحمتی نیست اینو عوض کنید ببینیم سرویس چطوره

Majidson
24-11-2011, 02:02
دوستان من به صفحه مشتکرین که میرم وقتی ازم uri , پسورد رو میخواد همون حروفی که با برچسب کوچک بر روی کارتن مودم هست رو وارد میکنم اما وفتی روی دکمه login کلیک میکنم اتفاقی نمیفته؟؟؟؟؟؟؟ مشکل از کجاستپ؟

با سلام
دوست عزیز صفحه Ecare فقط با بروزر اینترنت اکسپلورر کار می کند.

IE (Internet Explorer

yuzarsiff
24-11-2011, 12:58
پینگ الان با مشکل مواجه شده شدید
روی 700 800 سیر می کنه و تایم اوت هم زیاد میده ...

aliy2324
24-11-2011, 12:59

512

masood.ashoori789
24-11-2011, 14:40
سلام دوستان، من مودمی یکی از دوستام رو آوردم خونه دو خط آنتن میده. متاسفانه این مودم هنوز وصل نیست چون این مودم رو به همراه تلویزیون دادن هنوز برای نصبش نیامدن. حالا میخواستم بدونم با این دو خط کیفیت سرویس‌دهی چگونه است میارزه بخوام با این وضعین آنتن دهی سرویس بگیرم از مبین نت. در ضمن من ساکن اهواز هستم کوی جواهری میشینم(حد فاصل بین زیتون کارمندی و کوروش) کسی از دوستان در این منطقه یا حوالی هست؟ اگر هست کیفیت سیگنال و کیفیت مبین نو این مناطق چجوره؟
کیفیت گیرندگی وایمکس به تعداد خط نمایش داده شده روی مودم نیست . با یک لپ تاپ که به مودم وصل شده از طریق یک مرور گر به بخش تنظیمات مودم برو . در قسمت status از منوی wimax مولفه ی RSSI که یک عدد منفی هست ( هرچی کمتر باشه قوی تره ) رو بررسی کن . با جابجا کردن مودم ( کنار پنجره - ارتفاع از زمین - حالت قرار گرفتن مودم ) این عدد رو به بیشترین مقدار ممکن برسون . برای مودم های indoor عددی بین -40 تا -80 اینترنت قابل قبولی رو دریافت میکنه . موفق باشی . :46:

maxmen
24-11-2011, 15:10
بچه ها شبانه دقیقا ساعت چند تا چنده؟
من تنظیم کردم ساعت 2:10 دقیقه شروع کنه 7:59 دقیقه سیستم خاموش بشه
2 روزه حس میکنم ازحجمم کم میشه دیشب رفتم دیدم حجمم 350مگ هست
صبح دیدم زده 540 مگ یعنی چی؟

hosseinhajian
24-11-2011, 15:30
سلام.دوستان من ریز مصرفم رو که میخام ببینم حتما باید مودم رو خاموش روشن کنم که ثبت بشه.الان 4 روزه مودم روشنه اصلا ریز مصرف ننداخته با اینکه حداقل 2 گیگ مصرف کردم.
راهی برای درست شدنش هست؟

masood.ashoori789
24-11-2011, 15:35
سلام.دوستان من ریز مصرفم رو که میخام ببینم حتما باید مودم رو خاموش روشن کنم که ثبت بشه.الان 4 روزه مودم روشنه اصلا ریز مصرف ننداخته با اینکه حداقل 2 گیگ مصرف کردم.
راهی برای درست شدنش هست؟

راهی نداره . چون ریز مصرف نسبت به زمان استفاده مطرح میشه . یعنی یک سیکل استفاده از اینترنت . که این روند نیاز به یک زمان وصل و یک زمان فطع داره . با استفاده از نرم افزار های جانبی مقدار مصرفت رو کنترل کن .

hosseinhajian
24-11-2011, 15:59
راهی نداره . چون ریز مصرف نسبت به زمان استفاده مطرح میشه . یعنی یک سیکل استفاده از اینترنت . که این روند نیاز به یک زمان وصل و یک زمان فطع داره . با استفاده از نرم افزار های جانبی مقدار مصرفت رو کنترل کن .

میشه یه نرم افزار خوب معرفی کنی؟

and-roid2
24-11-2011, 20:34
اپلودم الان بشدت افت پیدا کرده...و جراغ مودم از 3تا به یکی رسیده وRSSI هم-95 هست

منطقه ما واقعا شلوغ شده

masood.ashoori789
25-11-2011, 00:18
میشه یه نرم افزار خوب معرفی کنی؟

پس این آپلود فایل کی فعال میشه . :19:

hhh111
25-11-2011, 00:24
رایگان من از الان شروع شد

---------- Post added at 12:24 AM ---------- Previous post was at 12:22 AM ----------

a.0611
25-11-2011, 01:06
رایگان من هم از الان شروع شده.. همیشه از این موقع ها شروع میشه... مودم هم رست کردم... (سرویس 128)

aliy2324
25-11-2011, 12:12
چند روزه مبین نت برای من خیلی داغون شده
یه سرچ ساده توی گوگل 20-30 ثانیه طول می کشه بالا بیاره

maxmen
25-11-2011, 14:04
جمعه ها رایگان از ساعت چند تا چنده؟
یا اصلا جمعه ها رایگان هست؟

=CYBER=
25-11-2011, 14:19
وضعیت مبین نت ؟

hhh111
25-11-2011, 14:26
وضعیت مبین نت ؟

عــــــــــــــــــــالی مثل همیشــــــــــــــــــــه (برای من)

maxmen
25-11-2011, 15:20
تو این میون که دارین با هم حرف میزنین جواب منم بدین اگه جمعه ها دانلود هست از دست ندیم.

and-roid2
25-11-2011, 17:13
تو این میون که دارین با هم حرف میزنین جواب منم بدین اگه جمعه ها دانلود هست از دست ندیم.
جمعه ها از ساعت 2شب الی 7 یا8صبح فقط رایگان هست..

hesam,sh
25-11-2011, 17:24
وضعیت مبین نت ؟

افتضاح افتضاح افتضاح !!!

and-roid2
25-11-2011, 18:11
افتضاح افتضاح افتضاح !!!
عالی عالی عالی
جمعه ها باهات موافقم:31:

maxmen
25-11-2011, 20:02
جمعه ها از ساعت 2شب الی 7 یا8صبح فقط رایگان هست..
خب روزای عادی هم همینجوریه دیگه

hesam,sh
25-11-2011, 23:26
عالی عالی عالی
جمعه ها باهات موافقم:31:

جمعه ها و آخر شب ها واقعا افتضاحه!!
هزینه برقی که مودم مصرف می کنه ، بیشتر از اینترنتی هست که استفاده می کنیم !!!
در همین حدش اگر حساب کنی ، نزدیک به 40 درصد این شرکت داره تو ماه کم فروشی می کنه !!
تازه اکثر ساعتای روزهای عادی هم چنگی به دل نمی زنه !!
این دزدی نیست ؟؟!!

mehrdadonline
25-11-2011, 23:39
سلام. میخواستم ببینم مودم های این شرکت با سرویس ایرانسل هم کار میکنن؟

A2D3D
25-11-2011, 23:57
دوستان سرویس یک مگ برای کرمان چطوره ؟
بخرم ؟

hhh111
26-11-2011, 00:58
جمعه ها و آخر شب ها واقعا افتضاحه!!
هزینه برقی که مودم مصرف می کنه ، بیشتر از اینترنتی هست که استفاده می کنیم !!!
در همین حدش اگر حساب کنی ، نزدیک به 40 درصد این شرکت داره تو ماه کم فروشی می کنه !!
تازه اکثر ساعتای روزهای عادی هم چنگی به دل نمی زنه !!
این دزدی نیست ؟؟!!

اووووووووووووف ، اگه قرار بود هزینه برق مصرفی مودم هم حساب کنیم که ....... :)))))))))))))))))))))))))
هزینه شارژ باطری لپ تاپ هم حساب کن...

aliy2324
26-11-2011, 08:12
دوستان سرویس یک مگ برای کرمان چطوره ؟
بخرم ؟

من 512 کرمان دارم بگیر نگیر داره یه روز خوبه یه روز افتضاحه
من توصیه می کنم اگه با مودم داخلی آنتن داشتین بد نیست که بگیرین ولی پول بابت مودم خارجی ندین با پولی (200 هزار) که بابت مودم خارجی می دین می تونین سرویس 2 مگ شرکت های دیگه بگیرین

hhh111
26-11-2011, 12:31
مثل همیشه عالی

hhh111
26-11-2011, 14:50
خیابان پیامبر ، غرب تهران ، سیگنالم تقویت شده !!!

A.IvI.I.N
26-11-2011, 17:44
دوستان من امروز از طریق سایت 512 1 ساله 20 گیگ سفارش دادم و مدارک رو هم براشون میل زدم.
چند روز طول میکشه تا سفارشم رو بررسی کنن..؟؟؟
این نقشه پوشش مبین نت هم که اصلا معلوم نیست چی به چیه:2:حالا نمیدونم سمت مغازه ما پوشش خوبه یا نه...!!!
ما سمت بازار هستیم کسی اون طرفا از مبین نت نگرفته...؟؟؟

and-roid2
26-11-2011, 18:18

whitewolf
26-11-2011, 19:16
سلام
کسی مبین نت تبریز نگرفته؟ چه جوریه یک مگش؟

adcomputer
26-11-2011, 21:31
سرویس یک مگابیت

---------- Post added at 09:31 PM ---------- Previous post was at 09:30 PM ----------

برای من یکی دو روزه سرعت وبگردی خوب شده.

minabiyan
26-11-2011, 21:35
مبین نت ام ازکجا بوددلت خوشه

Cpt.Soroush
27-11-2011, 03:37
سلام
من هفته پیش یه Samsung Smart TV گرفتم و همراهش یه مودم مبین نت بهم دادن و خودم با دادن SMS به مبین نت فعالش کردم و الان هم دارم استفاده میکنم اما فروشنده گفت بعد از فعالسازی ، کپی کارت ملی و شناسه اشتراک و شناسه پرداخت و شماره مک و User ID و PID مودم رو بهش بدم تا اینارو همراه با فرم خرید TV به مبین نت فکس کنن تا اشتراک به نامم بشه، من هم امروز رفتم و فقط کپی کارت ملیم و شناسه اشتراک رو بهش دادم اما گفت باید همه اون چیزایی رو که گفتم بهم بدی ، حالا این همه توضیح دادم و قصه گفتم که اینو بگم :31: :
امکانش هست کسی با دونستن همه این اطلاعات از مودم و اشتراک من بتونه با یه مودم مبین نت به غیر از مودم خودم از اشتراک من استفاده بکنه ، آخه مشکوک میزنه :worried:
فکر نکنم لزومی به دونستن این همه اطلاعات برای فروشنده باشه!؟
( یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه نمیتونم برم توی E Care تا وضعیت اشتراکم رو چک کنم ، به عبارتی توی صفحه مربوطه میرم اما وقتی موار لازم رو برای ورود که میدم و روی دگمه Login که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته ، مشکل چیه؟ )

ممنون:46:

mahdi_206
27-11-2011, 08:12
سلام
من هفته پیش یه Samsung Smart TV گرفتم و همراهش یه مودم مبین نت بهم دادن و خودم با دادن SMS به مبین نت فعالش کردم و الان هم دارم استفاده میکنم اما فروشنده گفت بعد از فعالسازی ، کپی کارت ملی و شناسه اشتراک و شناسه پرداخت و شماره مک و User ID و PID مودم رو بهش بدم تا اینارو همراه با فرم خرید TV به مبین نت فکس کنن تا اشتراک به نامم بشه، من هم امروز رفتم و فقط کپی کارت ملیم و شناسه اشتراک رو بهش دادم اما گفت باید همه اون چیزایی رو که گفتم بهم بدی ، حالا این همه توضیح دادم و قصه گفتم که اینو بگم :31: :
امکانش هست کسی با دونستن همه این اطلاعات از مودم و اشتراک من بتونه با یه مودم مبین نت به غیر از مودم خودم از اشتراک من استفاده بکنه ، آخه مشکوک میزنه :worried:
( یه سوال دیگه هم داشتم اونم اینکه نمیتونم برم توی E Care تا وضعیت اشتراکم رو چک کنم ، به عبارتی توی صفحه مربوطه میرم اما وقتی موار لازم رو برای ورود که میدم و روی دگمه Login که میزنم هیچ اتفاقی نمیفته ، مشکل چیه؟ )

اینکه طرف مشکوک رو میزنه رو میتونی زنگ بزنی و از خود مبین نت بپرسی تا از صحت حرفهای فروشنده مطمئن بشی.
در مورد e-care فکر کنم مشکل از مرورگر باشه. با IE هم تست کردید؟

adcomputer
27-11-2011, 15:56
سلام

Ecare فقط با IE کار میکنه.

Bobby Sands
27-11-2011, 17:01
دوستان يه سوال.
اين مودمهاي وايمكس كه مبين نت داره فقط ميشه از خود مبين نت گرفت؟ يعني هيچ جاي ديگه نميفروشن؟
آخه من كرج رفتم ثبت نام كردم هفته پيش گفتن مودمهامون تموم شده صبر كن تا هفته ديگه مودم بياد . الان زنگ زدم ميگه هنوز مودم نيامده. گفتم نميشه مودم خودم بگيرم ، ميگه نه مودمهاي ما انحصاريه خودمونه!!! آيا اين درسته يا سر كارم گذاشتن؟
ممنون ميشم راهنماييم كنين . الان يك هفته است كه منتظرم اما خبري نشده.

metal0003
27-11-2011, 17:38
سلام

من هم مثل شما یک چند ماهمیشه یک tv گرفتم 4 تومن برام اب خورد این کار هارو هم خودم انجام دادم تا مودم وصل شد اگر فکس نکنی مودمت یک هفتی غیر فعال میکنن از مودم شما کس دگی نمی تونه استفاده کنه چون مک ادرس مودم سیو تو اکانت مودم دیگه نمی تونه کانک بشه

hhh111
27-11-2011, 19:09
مثل همـــــــــــــــــــــــ ـــــیشه عــــالــــــــــــــــــ ـــــی

and-roid2
27-11-2011, 19:56
اپلود برا ما 1مگی ها پایینه

barcaboy10
27-11-2011, 20:29
واسه من 512 دارم اينجوريه :

ehsaaaan
27-11-2011, 22:50
سلام دوستان
دیروز کارشناس اومد مودم رو وصل کرد و امروز بعد از ظهر طرح دمو (با حجم 128 مگابایت )فعال شد
الان 128 مگابایت حجم دمو تموم شد و دیگه دسترسی به اینترنت قطع شد و فقط میره تو E-care مبین نت
از کی طرح خودم(B33) سرعت 1 مگابیت با 10 گیگ حجم ماهیانه فعال میشه؟؟؟؟(هزینش رو هم دیروز پرداخت کردم)

maxmen
27-11-2011, 23:18
زنگ بزن بهشون بگو منو وصل کنین واسه منم همینجوری شد
زنگ زدم 3 ساعت دیگه وصل شد

aliy2324
28-11-2011, 08:13
دوستان يه سوال.
اين مودمهاي وايمكس كه مبين نت داره فقط ميشه از خود مبين نت گرفت؟ يعني هيچ جاي ديگه نميفروشن؟
آخه من كرج رفتم ثبت نام كردم هفته پيش گفتن مودمهامون تموم شده صبر كن تا هفته ديگه مودم بياد . الان زنگ زدم ميگه هنوز مودم نيامده. گفتم نميشه مودم خودم بگيرم ، ميگه نه مودمهاي ما انحصاريه خودمونه!!! آيا اين درسته يا سر كارم گذاشتن؟
ممنون ميشم راهنماييم كنين . الان يك هفته است كه منتظرم اما خبري نشده.

درست گفتن شما باید حتما از خودشون مودم بخرین یا یه مودم دسته دو مبین نت از کسی بخرین

ehsaaaan
28-11-2011, 12:12
سرویس من هم بالاخره وصل شد.فعلا که خیلی راضیم

masood.ashoori789
28-11-2011, 13:27
سلام
من هفته پیش یه Samsung Smart TV گرفتم و همراهش یه مودم مبین نت بهم دادن و خودم با دادن SMS به مبین نت فعالش کردم و الان هم دارم استفاده میکنم اما فروشنده گفت بعد از فعالسازی ، کپی کارت ملی و شناسه اشتراک و شناسه پرداخت و شماره مک و User ID و PID مودم رو بهش بدم تا اینارو همراه با فرم خرید TV به مبین نت فکس کنن تا اشتراک به نامم بشه، من هم امروز رفتم و فقط کپی کارت ملیم و شناسه اشتراک رو بهش دادم اما گفت باید همه اون ......
شناسه ی کاربری و رمز فقط با MAC مودم شما کار میکنه و امکان سو استفاده نیست . دادن تمام اطلاعات برای ثبت درخواست اینترنت الزامی هست . در صورت ناقص بودن اطلاعات اشتراک قطع میشه .

adcomputer
28-11-2011, 16:01
اپلود برا ما 1مگی ها پایینه
نه. برای همه سرویس های جدید اینطوریه. ایشون (hhh111) احتمالاً طرح قدیمی دارن که جمعه ها هم براش رایگانه و سرعت آپلودش هم کامله.

Tornado2800
28-11-2011, 19:18
سلام
من سرویسم رو انلاین تمدید کردم
باید بهشون مشخصات رو ایمیله م بزنم؟
به کدام ادرس؟

File not found
28-11-2011, 21:04
سلام
به کدام ادرس؟

درحقیقت اون کاری که میکنید فقط واریز پول هستش.. باید باهاشون تماس بگیرین و درخواست بدین حالا

hhh111
28-11-2011, 21:42
نه. برای همه سرویس های جدید اینطوریه. ایشون (hhh111) احتمالاً طرح قدیمی دارن که جمعه ها هم براش رایگانه و سرعت آپلودش هم کامله.

طرح من قدیمی است برای برج 4

adcomputer
28-11-2011, 22:39
سلام
به کدام ادرس؟

میتونستی هنگام پرداخت اینترنتی در همان بخش توضیحات درخواست سرویس مورد نظرت رو بدی. در غیر اینصورت باید با پشتیبانی تماس بگیری ولی راه اول آسانتره.

aliy2324
29-11-2011, 09:02
لیچ کردن یه فایل توی ویستا آپلود و گرفتن لینک مستقیمش ودیدن صفحه ی اول tv world چقدر حجم داره
مبین نت بابت این 35 مگ از حساب من کم کرده !!!!!! این که می گم مطمین هستم

نکنه ساعات رایگان 2 تا 7 شده

zizo10
29-11-2011, 10:51
سلام.
من ميخوام امروز طرح يكسال شو ثبت نام كنم كسي نظري پيشنهادي نداره؟
كلا از سرويس دهيش راضي هستين؟

hesam,sh
29-11-2011, 11:29
سلام.

نه !!!!
واقعا نه !!
اگر کیفیت برات مهمه ، ایرانسل بگیر

zizo10
29-11-2011, 12:42
نه !!!!
واقعا نه !!

شما تو كدوم شهري؟ اگه تو تهران كدوم محل؟ ممكنه اون محلي كه شما استفاده مي كني خوب نباشه؟

Bobby Sands
29-11-2011, 13:45
دوستان يه سول. من ديشب از نمايندگي اومدن برام مودم رو نصب كردن . اوني كه اومده بود گفتش فعلا موقتا سرعتتون روي 2 مگه تا سرويس اصلي وصل بشه . اما من يه فايل گذاشتم واسه دانلود سرعت تا 190 بيشتر نرفت. مگه 2 مگ نبايد سرعت 256 باشه؟
نكنه منطقه ما مشكل داره براي وايمكس؟ اون يا رو كه اومده بود چك كرد گفت كيفيت و قدرت سيگنال خوبه مشكلي نيست. نظر شما چيه؟ ممكنه اين سرويسي كه گرفتم هم همنيطوري همينقدر افت داشته باشه؟

yuzarsiff
29-11-2011, 14:11
از دیروز تا حالا مشکل دارم یه بار پینگ میره روی 150 یه بار تایم اوت میده یه بار میره روی 500 معلوم نیست چه غلطی دارن می کنند ...

Tornado2800
29-11-2011, 14:52
دوستان يه سول. من ديشب از نمايندگي اومدن برام مودم رو نصب كردن . اوني كه اومده بود گفتش فعلا موقتا سرعتتون روي 2 مگه تا سرويس اصلي وصل بشه . اما من يه فايل گذاشتم واسه دانلود سرعت تا 190 بيشتر نرفت. مگه 2 مگ نبايد سرعت 256 باشه؟
نكنه منطقه ما مشكل داره براي وايمكس؟ اون يا رو كه اومده بود چك كرد گفت كيفيت و قدرت سيگنال خوبه مشكلي نيست. نظر شما چيه؟ ممكنه اين سرويسي كه گرفتم هم همنيطوري همينقدر افت داشته باشه؟
پلن 2 مگ مگه دارن؟

hesam,sh
29-11-2011, 15:21
شما تو كدوم شهري؟ اگه تو تهران كدوم محل؟ ممكنه اون محلي كه شما استفاده مي كني خوب نباشه؟

من تهران هستم
منطقه قلهک
من برای کیفیت ، ایرانسل رو پیشنهاد می کتم.
مبین نت اصلا ثبات کیفیت نداره ، یه ساعت خوبه ، 10 ساعت افتضاح !!!
هیچ وقت هم عالی نیست ولی ایرانسل کل روز سرعتش ثابت و عالیه ، چون خودم ایرانسل هم دارم و استفاده میکنم.
حالا باز تصمیم با خودتونه

File not found
29-11-2011, 16:36
پلن 2 مگ مگه دارن؟

سرویس demo دارند..اولش 100مگ فک کنم.دقیق یادم نیست میدن.
سرعت منم به 256نمیرسید..همین 190و اینا بودش

Bobby Sands
29-11-2011, 16:49
سرویس demo دارند..اولش 100مگ فک کنم.دقیق یادم نیست میدن.
سرعت منم به 256نمیرسید..همین 190و اینا بودش
آره 128 مگه حجمش . واسه شما وقتي سرويس اصليتون وصل شده مشكلي نداشتين؟ يعني با همون سرعت سرويستون دانلود ميكردين يا اونم افت داشت؟

File not found
29-11-2011, 17:26
آره 128 مگه حجمش . واسه شما وقتي سرويس اصليتون وصل شده مشكلي نداشتين؟ يعني با همون سرعت سرويستون دانلود ميكردين يا اونم افت داشت؟

1مگ دارم و بااینکه سیگنالم تقریبا ضعیفه 136کیلوبایت دانلود دارم.گاهی اوقات تا 10کیلوبایت نوسان داره کمتر میشه.بعضیها میگن واسشون کاملاً ثابته.اما شماهم صبرکن سرویس اصلیت رو بررسی کن سرعتش را

a.0611
29-11-2011, 19:20

سلام عزیز...واسه من که سرویس اصلی و دمو فرقی نکرد... سرعت سرویسم بیش از اونیه که باید باشه... ( سرویس 128)

Tornado2800
29-11-2011, 19:21
درحقیقت اون کاری که میکنید فقط واریز پول هستش.. باید باهاشون تماس بگیرین و درخواست بدین حالا
سلام
حالا حتما باید تماس بگیرم ؟
خودشون شارژ نمی کنند ؟

File not found
29-11-2011, 19:30
سلام
حالا حتما باید تماس بگیرم ؟
خودشون شارژ نمی کنند ؟

آره.چون اونها نمیدونند شما چه سرویسی رو میخواین تمیدیدکنید با 09679تماس بگیرین.فوری انجام میدن:40:

hhh111
29-11-2011, 20:12
نه !!!!
واقعا نه !!
عــــــــــــــــــــــــ ـــــــالیه ه ه ه ه ه ه ه ه

Tornado2800
29-11-2011, 20:23
آره.چون اونها نمیدونند شما چه سرویسی رو میخواین تمیدیدکنید با 09679تماس بگیرین.فوری انجام میدن:40:
شناسه پرداخت رو موقع پرداخت هم وارد کردم

File not found
29-11-2011, 21:01
شناسه پرداخت رو موقع پرداخت هم وارد کردم
شناسه پرداخت مشخص میکنه که پول به حساب چه کسی بره..مثل حساب بانکی هستش که شرکت به شما داده باشه.

Tornado2800
29-11-2011, 21:07
مبلغ تو اکانتم apply میشه؟

Cpt.Soroush
29-11-2011, 23:09
سلام
من هر کاری میکنم نمیتونم تو e care.
توی URI و Password باید چی بنویسم؟

ممنون

yasaroj
29-11-2011, 23:20
سلام
من الان بالای 1 سال و 3 ماه هست که مشترک مبین نت هستم که با تجربه ای که از روند کیفیت اینترنت مبین نت بدست آوردم قطعا یکی از بدترین ارائه کنندگان اینترنت کشوره!
تو این 1 سال و 3 ماه فقط افت کیفیت و خدمات را شاهد بودم که شامل موارد ذیل بود:

1- کاهش زمان ترافیک رایگان جمعه ها
2- حذف ترافیک رایگان جمعه ها
3- افت هر روزه کیفیت که آخرینش اینه که من با اینکه اینترنت 512 دارم ولی به تازگی کلا سرعت آپلودم 128 شده!!! :18:
اکثر شرکت ها سرعت واقعیشون از سرعت اسمی که به مشتری می فروشند یه مقداری بالاتره ولی این شرکت متقلب سرعت واقعیش نه تنها بیشتر نیست که پایین تر هم هست (اونم به میزان %25 سرعتی که پولش را گرفته!!!!!)
4- سرعت دانلود هم داغون شده به شکلی که من الان 10 دقیقه هست پای کامپیوتر نشستم سایت speedtest.net را به هیچ وجه نمی تونم به طور کامل لود کنم!!! تا بتونم یه تست بگیرم ببینم اصلا سرعت 512 الانم در حد 56K دایل آپ هم هست یا نه!!!! :19:

حیف که خط تلفن ما pcm و هیچ راه امیدی نیست (وگرنه اصلا از اولش هم سراغش نمیرفتم)
ولی اگه به همین منوال پیش بره بهتره برم سراغ همون دایل آپ یا GPRS (اینجوری دیگه خیالم راحته اسمش پر سرعت!!! :2: نیست)

hhh111
30-11-2011, 00:34
سلام

ممنون

Using IE Browser

mohammad_87
30-11-2011, 01:39
سلام.
بستگی داره خودتون چقدر راضی باشید.تا حالا هرجوری بوده همونطور خواهد بود چون ثبات داره.
من یکماه 512 داشتم بجز چندتا قطعی که تکرار نشد دیگه هیچ مشکلی نداشتم.دانلودم هم 67 بود گاهی بالاتر هم میرفت.الان یک مگ گرفتم بعد بین این دو برای یکساله تصمیم میگیرم.اینم وضعیتم:

من تهران هستم
منطقه قلهک
من برای کیفیت ، ایرانسل رو پیشنهاد می کتم.
مبین نت اصلا ثبات کیفیت نداره ، یه ساعت خوبه ، 10 ساعت افتضاح !!!
هیچ وقت هم عالی نیست ولی ایرانسل کل روز سرعتش ثابت و عالیه ، چون خودم ایرانسل هم دارم و استفاده میکنم.
حالا باز تصمیم با خودتونه
من هردو رو در جاهای مختلف تست کردم.ایرانسل هم مشکلات خودش رو داره.در ساعات اوج مصرف،اصلا نمیشه از وی پی ان استفاده کرد.ضمنا هرجایی هم آنتن نمیده(نسبت به مبین نت)
این 10 ساعت افتضاح هم شاید در منطقه شما وجود داشته باشه.من و خیلی از دوستان راضی هستیم.

سلام

ممنون
از ie استفاده کنید.اونها رو هم روی جعبه مودم نوشته.
----------------------------------------------------------------
دوستان در رابطه با سرعت آپلود من پرسیدم گفتند 1/4 میبندیم تا ترافیک دانلودها بالا نره و مشکلات بعدی پیش نیاد.البته کمی پیشگیری می کنند ولی در کل عدم رعایت حق مشتریه.چون فکر کنم ضوابط ،سرعت آپلود رو نصف اعلام کرده.الان برای من حدود 1/3 هست.

hp980
30-11-2011, 08:53
من سرویس 1 مگ دارم ، اما شدیداً سرعتش نوسان داره بعضی وقتها خیلی خوبه اما بعضی وقتها از دیال آپ هم بدتر میشه !!!:41:

hajoo
30-11-2011, 11:51
بچه من با مشکل بزرگی روبرو شدم.پول به حسابشون واریز کردم.هر وقت زنگ می زنم که برام تمدید کنن میگه ترافیک بالاست.نمیشه خودم تمدید کنم؟(پول رو از طریق سایت خودشون به حساب واریز کردم)

adcomputer
30-11-2011, 18:46
سلام.
خیر. بنده راضی نیستم.

adcomputer
30-11-2011, 18:54
یک چند روزی سرعت کانکت شدن به لینک ها خوب شده بود و به طور مثال وقتی آدرس سایتی را میزدم با تاخیر کم به سایت وصل می شد و شروع به لود شدن میکرد اما دو روزه کیفیت به شدت پایین اومده و بدتر از قبل شده. البته این مورد بیشتر برای دانلود به وجود آمده. همچنین سرعت تمام پورت های غیر معمول و همچنین ssl به شدت پایین آمده. البته قبلاً هم پایین بود ولی الان خیلی بدتر شده.

hhh111
30-11-2011, 19:19
یک چند روزی سرعت کانکت شدن به لینک ها خوب شده بود و به طور مثال وقتی آدرس سایتی را میزدم با تاخیر کم به سایت وصل می شد و شروع به لود شدن میکرد اما دو روزه کیفیت به شدت پایین اومده و بدتر از قبل شده. البته این مورد بیشتر برای دانلود به وجود آمده. همچنین سرعت تمام پورت های غیر معمول و همچنین ssl به شدت پایین آمده. البته قبلاً هم پایین بود ولی الان خیلی بدتر شده.

اینها که میگید به اینترنت کشور بر میگرده ، که همه چیزو لیمیت کردن

hp980
30-11-2011, 19:59
بچه من با مشکل بزرگی روبرو شدم.پول به حسابشون واریز کردم.هر وقت زنگ می زنم که برام تمدید کنن میگه ترافیک بالاست.نمیشه خودم تمدید کنم؟(پول رو از طریق سایت خودشون به حساب واریز کردم)

از طریق سایتشون همیشه همین مشکل هست ، از طریق بانک خیلی راحته - من امروز صبح واریز کردم در کمتر از 2 ساعت به حسابم اضافه شده بود.

امین1356
30-11-2011, 21:05
در خصوص سرعت تمام پورت های غیر معمول ظاهرا" به غیر از پورت 80 (HTTP) بر روی سایر پورت ها محدودیت سرعت اعمال شده چون من نتونستم پورتی رو پیدا کنم که سرعتش خوب باشه!
با تشکر

File not found
30-11-2011, 21:12
از طریق سایتشون همیشه همین مشکل هست ، از طریق بانک خیلی راحته - من امروز صبح واریز کردم در کمتر از 2 ساعت به حسابم اضافه شده بود.

بعدش لازم بود بهشون زنگ بزنین یا خودش وصل شد بدون اینکه خبربدین؟ :11:

Cpt.Soroush
30-11-2011, 23:38
الان از IE استفاده میکنم
میدونم که رو مودم نوشته اما من هر کدوم که میزنم نمیشه!
اینا رو مودمم هست : شناسه پرداخت و شناسه اشتراک و PID و mob... AT mobinnet.net
باید کدوم رو کجا بنویسم تا برم تو ECare ?
URI : ?
Password : ?

hhh111
01-12-2011, 03:03
به دورترین BTS وصل شدم
512

Socks Proxy

mohammad_87
01-12-2011, 07:03
[/URL]
به دورترین BTS وصل شدم
[URL=[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
چجوری bts رو انتخاب میکنید؟

hajoo
01-12-2011, 12:44
الان از IE استفاده میکنم
میدونم که رو مودم نوشته اما من هر کدوم که میزنم نمیشه!
اینا رو مودمم هست : شناسه پرداخت و شناسه اشتراک و PID و mob... AT mobinnet.net
باید کدوم رو کجا بنویسم تا برم تو ECare ?
URI : ?
Password : ?
یه برچسبی رو مودم هست.
url همون ایمیله هست. و عدد پایینی هم پسوورد.

Tornado2800
01-12-2011, 13:04
من انلاین واریز کردم
بهم ایمیل زدند
و سفارشم رو فعال کردند
به همین راحتی.

hp980
01-12-2011, 14:04

نه خودشون تمدید کردن اگه طرحتون رو عوض بکنید باید زنگ بزنید

File not found
01-12-2011, 17:10
نه خودشون تمدید کردن اگه طرحتون رو عوض بکنید باید زنگ بزنید

خیلی ممنون:
قابل توجه دوستی که صفحه ی قبل پرسیدن و اشتباه جواب دادم :11:

hosseinhajian
02-12-2011, 08:12
دیشب با اینکه شب جمعه بود سرعت دانلود خوب بود.ثابت رو 136

adcomputer
02-12-2011, 12:58
این هم سرویس یک مگابیت

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:57 PM ----------

واقعاً بی کیفیته.

Aeronaut
02-12-2011, 13:27
با اینکه جمعه اس سرعت بدک نیست:46:
سرویس512

hhh111
02-12-2011, 14:44
سرویس512

BTS تو خونتونه ؟

adcomputer
02-12-2011, 15:20
سرویس512

سرور های خارجی هم خوبه؟
من که همون موقع که سرعت افتضاح بود سایت های داخلی رو راحت با سرعت بالا باز میکردم مثل سایت بانک پارسیان.

mohammad_87
02-12-2011, 15:35
به دورترین BTS وصل شدم

چجوری bts رو خودتون انتخاب می کنید؟

سرویس512

این اعداد در چه رنجی باشند خوبه؟البته بدون توجه به گراف سیگنال.

hhh111
02-12-2011, 15:38
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مثل همیشه خــــــــــوب
ولی دیشب بخاطر برف فوق شدید قطعی داشتم 3-4 ساعت

hhh111
02-12-2011, 16:36
چجوری bts رو خودتون انتخاب می کنید؟

با یوزر پسورد admin , admin وارد شید
بعت تو قیمت wimax فرکانس ها رو کم و زیاد کنید ! اگه BTS دیگه وجود داشته باشه بجز اون فرکانش فعلی وصل میشید

masood.ashoori789
03-12-2011, 00:54
با یوزر پسورد admin , admin وارد شید
بعت تو قیمت wimax فرکانس ها رو کم و زیاد کنید ! اگه BTS دیگه وجود داشته باشه بجز اون فرکانش فعلی وصل میشید

عزیز این چه راهنماییه میکنی شما ؟ مودم بعد از روشن شدن خودش بهترین دکل رو انتخاب میکنه . از دست کاری فرکانس ها خودداری کنید .

File not found
03-12-2011, 01:12
صحبت شما کاملاً درسته اما گاهی اوقات ممکنه آنتنی بهتر جواب بده. من نمیدونم مودم برچه اساسی(مثلاً cinr یا rssi اینتخاب میکنه bts رو) اما بنابر صحبتهای که اینجا شده. معلوم میشه بعضی وقتا آنتنی که اعداد پایینتری داره سرعت بیشتری میده(که باز معمولاً سرعت برابره اما واسه من احساس کردم یکیشون سرعت دانلود ثابت تر بود و نوسان کمتر داشت) که اونهم ممکنه بخاطر خلوتتر بودن یا چیزهای دیگه ای باشه که من اطلاعی ندارم!

البته به منطقه هم ربط داره بعضی جاها کلاً تمام آنتنهاش هم کیفیت و عالی هستین اما بعض ی جاهاکه ضعیفتره مشکلات و تفاوتهایی وجود داره

hhh111
03-12-2011, 01:53
عزیز این چه راهنماییه میکنی شما ؟ مودم بعد از روشن شدن خودش بهترین دکل رو انتخاب میکنه . از دست کاری فرکانس ها خودداری کنید .

:)))) بله ، بله ، شما خودداری نمائید

masood.ashoori789
03-12-2011, 02:01
صحبت شما کاملاً درسته اما گاهی اوقات ممکنه آنتنی بهتر جواب بده. من نمیدونم مودم برچه اساسی(مثلاً cinr یا rssi اینتخاب میکنه bts رو) اما بنابر صحبتهای که اینجا شده. معلوم میشه بعضی وقتا آنتنی که اعداد پایینتری داره سرعت بیشتری میده(که باز معمولاً سرعت برابره اما واسه من احساس کردم یکیشون سرعت دانلود ثابت تر بود و نوسان کمتر داشت) که اونهم ممکنه بخاطر خلوتتر بودن یا چیزهای دیگه ای باشه که من اطلاعی ندارم!

البته به منطقه هم ربط داره بعضی جاها کلاً تمام آنتنهاش هم کیفیت و عالی هستین اما بعض ی جاهاکه ضعیفتره مشکلات و تفاوتهایی وجود داره

قدرت گیرندگی دقیقا به دو CINR و RSSI مربوطه . ممکنه تعداد خط آنتن دهی در بعضی نقاط بیشتر باشه ولی سرعت اینترنت پایین تری رو به کاربر بده . معمولا مودم به طور مستقیم امواج رو دریافت میکنه ولی در بعضی مواقع موقعیت جغرافیایی باعث میشه انعکاس امواج از ساختمون ها دریافت بشه . تغییر مکان - ارتفاع و زاویه ی مودم میتونه در هرچه بهتر گرفتن سیگنال مفید باشه .

hhh111
03-12-2011, 02:09

شما چه 1خط آنتن داشته باشید چه فول فول ، هیچ ربطی به سرعتتون نداره چون پهنای باند وایمکس اینقدر بالاست که 512 و 1مگابیت واسش چیزی نیست ولی هرچی RSSI به سمت مثبت بیشتر باشه ، پینگتون رو کمتر میکنه
هرچه مقدار R1 CINR بالاتر باشه آپلودتونم بهتره.
وگرنه کم و زیاد بودن سیگنال بر دریافت اطلاعات تاثیری نداره.
برای BTS هم یه BTS خلوته و ترافیکش پایینه یه BTS شلوغه که شما با عوض کردن میتونید تست کنید

masood.ashoori789
03-12-2011, 02:15
:)))) بله ، بله ، شما خودداری نمائید

جهت اطلاع عرض کنم بنده نمایندگی وایمکس مبین نت رو دارم و صرفا جهت راهنمایی دوستان به سوالات پاسخ میدم . اگه احساس میکنید اطلاعات شما جامع تر هست خوشحال میشم به اطلاعاتم افزوده بشه . موفق باشید .

hhh111
03-12-2011, 02:19
جهت اطلاع عرض کنم بنده نمایندگی وایمکس مبین نت رو دارم و صرفا جهت راهنمایی دوستان به سوالات پاسخ میدم . اگه احساس میکنید اطلاعات شما جامع تر هست خوشحال میشم به اطلاعاتم افزوده بشه . موفق باشید .

نمایندگی که همه میتونن بگیرن ! مدرکتون چیه ؟:8::5::31:

---------------

شما چه 1خط آنتن داشته باشید چه فول فول ، هیچ ربطی به سرعتتون نداره چون پهنای باند وایمکس اینقدر بالاست که 512 و 1مگابیت واسش چیزی نیست ولی هرچی RSSI به سمت مثبت بیشتر باشه ، پینگتون رو کمتر میکنه
برای BTS هم ، یه BTS خلوته و ترافیکش پایینه یه BTS شلوغه که شما با عوض کردن میتونید تست کنید

---------------------------------------------

dvd2010
03-12-2011, 10:09
اينترنت بي‌سيم در ناباروري مردان موثر است

يافته‌هاي پژوهشي حاكيست: استفاده از اينترنت بي‌سيم (WiFi) در ناباروري مردها نقش دارد.
به گزارش ايسنا منطقه کرمانشاه، پژوهشگران آرژانتيني طي يك پژوهش، نمونه اسپرم مردان را به دو گروه تقسيم کردند.
نيمي از نمونه‌ها در معرض فعاليت لپ تاپهاي متصل به اينترنت بي سيم براي ۴ ساعت قرار گرفت، اما گروه دوم در معرض لپ تاپ با ويژگي‌هاي ياد شده قرار نگرفت. در گروه اول، اينترنت بي سيم منجر به کاهش حرکت و قطعه قطعه شدن دي ان اي شد.
بر اساس نتايج اين تحقيق که در مجله «Fertility and Sterility» منتشر شده است، اسپرم مرداني که در معرض لپ تاپهاي متصل به اينترنت بي سيم قرار مي‌گيرند، دچار قطعه قطعه شدن و کاهش حرکت مي‌شوند.
در اين پژوهش تفاوتي در سطح مرگ اسپرم‌ها در هر دو گروه مشاهده نشد.
پژوهشگران تاکيد دارند که قرار دادن لپ تاپهاي متصل به اينترنت بي سيم نزديک ارگان‌هاي توليد مثلي مي‌تواند در ناباروي مردان نقش داشته باشد

hhh111
03-12-2011, 13:40

يافته‌هاي پژوهشي حاكيست: استفاده از اينترنت بي‌سيم (WiFi) در ناباروري مردها نقش دارد.
به گزارش ايسنا منطقه کرمانشاه، پژوهشگران آرژانتيني طي يك پژوهش، نمونه اسپرم مردان را به دو گروه تقسيم کردند.
نيمي از نمونه‌ها در معرض فعاليت لپ تاپهاي متصل به اينترنت بي سيم براي ۴ ساعت قرار گرفت، اما گروه دوم در معرض لپ تاپ با ويژگي‌هاي ياد شده قرار نگرفت. در گروه اول، اينترنت بي سيم منجر به کاهش حرکت و قطعه قطعه شدن دي ان اي شد.
بر اساس نتايج اين تحقيق که در مجله «Fertility and Sterility» منتشر شده است، اسپرم مرداني که در معرض لپ تاپهاي متصل به اينترنت بي سيم قرار مي‌گيرند، دچار قطعه قطعه شدن و کاهش حرکت مي‌شوند.
پژوهشگران تاکيد دارند که قرار دادن لپ تاپهاي متصل به اينترنت بي سيم نزديک ارگان‌هاي توليد مثلي مي‌تواند در ناباروي مردان نقش داشته باشد

اگه با 4ساعت ینطوری میشه که نسل ما که منقرض شد به سلامتی، نسل 60-70% مردم کره زمینم منقرض میشه ! چون خیلیا واسه فقط 4 ساعتم که شده با اینترنت WIFI کار کردن :19::19::19::13::13:

Aeronaut
03-12-2011, 14:47
BTS تو خونتونه ؟
نه دیگه اینقدر:31: ولی چون طبقه بالای برج هستیم حداقل موانع رو داریم.

Aeronaut
03-12-2011, 14:54
سرور های خارجی هم خوبه؟
من که همون موقع که سرعت افتضاح بود سایت های داخلی رو راحت با سرعت بالا باز میکردم مثل سایت بانک پارسیان.

سرورهای خارجی هم بد نیست

Aeronaut
03-12-2011, 15:06

RSSI نمایشگر قدرت سیگنال دریافتی است عددش بین 40- تا 80- و بر حسب dbm است (چون یک المان توانی است) هر چه این عدد بیشتر باشد یعنی منفی آن کمتر باشد توان درفتی بیشتر و سیگنال قویتر است. بنابراین 40- قویترین و 80- ضعیف ترین سیگنال دریافتی است.

CINR نیز یک نسبت است .نسبت سیگنال مطلوب(carrier) به نویز (noise) و تداخل (interference) و در واقع همان سیگنال به نویز است که دوستانی که مخابرات خوندند میدونند. این عدد بر حسب دسی بل است و طبیعتا هر چه بیشتر باشد بهتر است.
البته توضیحش مفصله ولی امیدوارم منظور رو رسونده باشم.
:46:

mahi58
03-12-2011, 21:22
دوستان من با مودم خارجی مبین نت وایمکس دارم (منطقه مون فقط این رو پوشش می داد). امکان ADSL هم نداریم. حالا دوستم که هم خونه ای منه هم اینترنت می خواد و میگه همین مبین نت رو با همدیگه شریک بشیم.

متاسفانه همونطور که می دونید مودم خارجی فقط یک پورت لن داره که خودم استفاده اش می کنم. فکر می کنم اگر بخوایم ایشون هم استفاده کنه باید اکسس پوینت بگذاریم و وایرلسش کنیم، درسته؟

ما اصراری نداریم که حتما وایرلس باشه (در واقع بهتره نباشه). وسیله دیگه ای نیست که بتونه با سیم هم این کار رو بکنه (سوئیچی چیزی)؟

اگر اکسس پوینت هم بگیریم امکانش هست که دوستم مثلا وایرلس استفاده کنه و خودم با کابل؟

ممنون. :20:

File not found
03-12-2011, 21:46
اگر اکسس پوینت هم بگیریم امکانش هست که دوستم مثلا وایرلس استفاده کنه و خودم با کابل؟

بله میشه..منم مودم bm8301 دارم که الان از مودم adsl به عنوان اکسس پوینت دارم استفاده میکنم.. سیستم خودم با کابل-دو تا کامپیوتر و موبایل و.. با وایرلس! :11:

mohammad_87
03-12-2011, 22:07

اینی که شما میگین رو قبلا در مورد خود لپتاپ عنوان می کردند اون هم در حالتیکه برای مدت طولانی دستگاه روی رانها قرار بگیره.
کلا نمیشه گفت امواج کاملا پاک هستند ولی این وسایل که استفاده می کنیم از هزارتا آزمایش و استانداردهای جهانی سربلند بیرون میاد تا بره تو بازار.اگه بخوایم بخاطر احتمالات و یا مضرات نا محسوس تکنولوژی رو کنار بذاریم که الان همون عصر حجر بود.به تکنولوژی و عصر ارتباطات ایمان داشته باشیم(چیزی که در ایران از نگاه مسئولان فقط سیاسی و کوته فکرانه بهش نگاه میشه متاسفانه)
--------------------------------------------------------------

برای BTS هم ، یه BTS خلوته و ترافیکش پایینه یه BTS شلوغه که شما با عوض کردن میتونید تست کنید

RSSI نمایشگر قدرت سیگنال دریافتی است عددش بین 40- تا 80- و بر حسب dbm است (چون یک المان توانی است) هر چه این عدد بیشتر باشد یعنی منفی آن کمتر باشد توان درفتی بیشتر و سیگنال قویتر است. بنابراین 40- قویترین و 80- ضعیف ترین سیگنال دریافتی است.

CINR نیز یک نسبت است .نسبت سیگنال مطلوب(carrier) به نویز (noise) و تداخل (interference) و در واقع همان سیگنال به نویز است که دوستانی که مخابرات خوندند میدونند. این عدد بر حسب دسی بل است و طبیعتا هر چه بیشتر باشد بهتر است.
البته توضیحش مفصله ولی امیدوارم منظور رو رسونده باشم.
:46:
ممنون از توضیحات دوستان.حالا مقدار CINR در چه رنجی باشه خوبه و آیا فقط روی آپلود موثره یا در دریافت اطلاعات هم تاثیر داره؟
جایی خوندم که نوشته بود bts ها بصورت مخروطی سیگنال میدن و ممکنه هرچقدر به bts نزدیکتر باشیم قدرت سیگنال کمتر باشه.من سرچ کردم نتونستم عکسی پیدا کنم.شکل فرضی این سیگنال دهی چجوریه؟یعنی مثل خود آنتنها قاعده روی زمین قرار داره و سطح زمین بیشتر در پوشش هستشش یا دریافت در ارتفاع بالاتر بهتره؟

کسی می تونه نقشه bts های مبین نت رو بذاره تا حداقل بدونیم در اطرافمون چندتا bts و در چه فواصلی هست؟
---------------------------------
این مودمهای wifi رو که با کابل وصل هستن چجوری میشه از حالت اتوکانکت خارج کرد؟یعنی یک کانکشن بسازم و با اون هر وقت خواستم کانکت بشم.

hhh111
03-12-2011, 23:08
اینی که شما میگین رو قبلا در مورد خود لپتاپ عنوان می کردند اون هم در حالتیکه برای مدت طولانی دستگاه روی رانها قرار بگیره.
کلا نمیشه گفت امواج کاملا پاک هستند ولی این وسایل که استفاده می کنیم از هزارتا آزمایش و استانداردهای جهانی سربلند بیرون میاد تا بره تو بازار.اگه بخوایم بخاطر احتمالات و یا مضرات نا محسوس تکنولوژی رو کنار بذاریم که الان همون عصر حجر بود.به تکنولوژی و عصر ارتباطات ایمان داشته باشیم(چیزی که در ایران از نگاه مسئولان فقط سیاسی و کوته فکرانه بهش نگاه میشه متاسفانه)
--------------------------------------------------------------

ممنون از توضیحات دوستان.حالا مقدار CINR در چه رنجی باشه خوبه و آیا فقط روی آپلود موثره یا در دریافت اطلاعات هم تاثیر داره؟
جایی خوندم که نوشته بود bts ها بصورت مخروطی سیگنال میدن و ممکنه هرچقدر به bts نزدیکتر باشیم قدرت سیگنال کمتر باشه.من سرچ کردم نتونستم عکسی پیدا کنم.شکل فرضی این سیگنال دهی چجوریه؟یعنی مثل خود آنتنها قاعده روی زمین قرار داره و سطح زمین بیشتر در پوشش هستشش یا دریافت در ارتفاع بالاتر بهتره؟

کسی می تونه نقشه bts های مبین نت رو بذاره تا حداقل بدونیم در اطرافمون چندتا bts و در چه فواصلی هست؟
---------------------------------
این مودمهای wifi رو که با کابل وصل هستن چجوری میشه از حالت اتوکانکت خارج کرد؟یعنی یک کانکشن بسازم و با اون هر وقت خواستم کانکت بشم.

زیاد جدید نیست ولی کار راه اندازه
از دوستم که تو مبین نت بود گرفتم

metal0003
04-12-2011, 11:44

128

hhh111
04-12-2011, 13:38
دورترین BTS که میتونم وصل شم

mahi58
05-12-2011, 09:12
بله میشه..منم مودم bm8301 دارم که الان از مودم adsl به عنوان اکسس پوینت دارم استفاده میکنم.. سیستم خودم با کابل-دو تا کامپیوتر و موبایل و.. با وایرلس! :11:

ممنونم از کمک تون. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------------------------------------------------------
بچه ها دارم فکر می کنم که راه دیگه ای که اصلا سیستم وایرلس نباشه هم وجود داره؟

وایرلس اولا یه پول حسابی به خرجی که باید بکنیم اضافه می کنه و دوما امواجش برای تماس 24 ساعته مناسب نیست، یعنی البته دلیل قطعی برای خطرناک بودنش هم وجود نداره، ولی یه جورایی دلم نمی خواد به طور غیرضروری در تماس با این جور چیزها باشم.

چون هر دو تامون عمدتا با PC داریم اینترنت استفاده می کنیم دارم فکر می کنم به یه چیزی مثل سوئیچ و ... که فقط یک سیم واردش بشه و از اون ور دو تا سیم ازش خارج بشن که یکی بره اتاق من و یکی اتاق ایشون.

Tornado2800
05-12-2011, 09:53
زیاد جدید نیست ولی کار راه اندازه
از دوستم که تو مبین نت بود گرفتم

با چی باز میشه این فایل؟

hhh111
05-12-2011, 12:20
با چی باز میشه این فایل؟

Google Earth دیگــــــــــــــــــــــ ـــــه

T_E_X_A_S
05-12-2011, 13:15
دوستم یه تلوزیون سامسونگ خریدن یه مودم مبین نت اشتراک دو ساله 128 دوازده گیگ بهشون دادن خونه خودشون اصلا آنتن نمی داد اورد داد من اینجا آنتن داد :دی
یه چند تا سوال داشتم اول اینکه چرا میری تو حسابت Ecare چرا اینقدر تخ..ه :دی من خودم وایمکس ایرانسل دارم Ecare خیلی بهتر از مبین نت ، زبونشو نمیشه فارسی کرد ؟ اصلا معلوم نیست چی به چیه بعد این اکانت دوستم شامل دانلود رایگان شبانه میشه دیگه 2 تا 8 صبح ؟

dimoos
05-12-2011, 23:08
با سلام آقا من یه مودم وایمکس bm632w دارم که مال مبین نت هستش.. این قضیه پورت تلفن روش چیه؟به چه دردی میخوره؟

saeediranzad
06-12-2011, 07:12
با سلام آقا من یه مودم وایمکس bm632w دارم که مال مبین نت هستش.. این قضیه پورت تلفن روش چیه؟به چه دردی میخوره؟

مال تلفن بیسیمه. یه چیزی مثل اینترنت وایمکس، ولی برای تلفن.
بدرد امثال من نمیخوره. برای کسانی خوبه که میخواهند یه شماره تلفن ثابت قابل دسترسی از هرجا با خودشون داشته باشند. من که همین موبایل هم برام زیادیه.
البته فکر نکنی که میتونی استفاده کنی. حق اشتراکش جدای از اینترنته و باید ثبتنام کنی.

vahidmir2000
07-12-2011, 12:13
خب بعد از یک غیبت طولانی در این تاپیک امروز اومدم که با افتخار اعلام کنم هنوز مبین نت همون مبین نته سابقه و در بی کیفیتی حرف اول رو میزنه. درود به مبین نت که گند زد به باور مردم در مورد تکنولوژی وایمکس.

A.IvI.I.N
07-12-2011, 13:50
خب بعد از یک غیبت طولانی در این تاپیک امروز اومدم که با افتخار اعلام کنم هنوز مبین نت همون مبین نته سابقه و در بی کیفیتی حرف اول رو میزنه. درود به مبین نت که گند زد به باور مردم در مورد تکنولوژی وایمکس.

والا من براي مغازم 512 گرفتم با idm تا 70 ميره و پينگش هم خيلي خوبه و در كل راضيم حالا شايد چون ما مركز تهرانيم اينجوريه بقيه جاها رو نميدونم.
راستي اين مودم جيبي قيمتش چنده...؟؟؟
ميتونم روي همين سرويس يه مودم جيبي هم بگيرم...؟؟؟

hhh111
07-12-2011, 13:58

مبین نت عــــــــــــالی هست !!!!!!!!!!

hajoo
07-12-2011, 18:58
من بعد از 3 ماه adslم مشکل پیدا کرد.گفتم یه ماه وایمکسمو تمدید کنم. دیدم افتضاح شده.هر روز بدتر از دیروز

hhh111
07-12-2011, 19:42
من بعد از 3 ماه adslم مشکل پیدا کرد.گفتم یه ماه وایمکسمو تمدید کنم. دیدم افتضاح شده.هر روز بدتر از دیروز

احتمال خیلی زیاد منطقه شما با مشکل مواجه هست ، مبین نت مشکلی نداره واسه من و خیلیای دیگه خیلی عالی جواب میده
پس بنا بر مشکل خودتون ، کل مبین نت رو زیرسوال نبرید !!!!!

mrmostafa
07-12-2011, 20:35
این وایمکس یه چیزه شانسیه واقعا. الان تو اقدسیه جای که مبین نت خودش اعلا کرد که لب مرز هست و تو پوشش نیست درست الان برای کسی مبین نت گرفتیم که داره با سرعت 1 مگابیت روی 160 دانلود میکنه ثابت و خیلی راضیه. من خودم وایمکس ایارنسل دارم تو طرشت سرعت 512 روی 67 هستش خوبه. بستگی به دکل ها داره و غیره

mahdimp5
08-12-2011, 00:51
دوستانی که مبین نت دارن ... تا حالا کسی برای مکالمه تصویری با اسکایپ ازش استفاده کرده؟ صدا و تصویر تاخیر نداره؟ کیفیتش خوبه؟

hp980
08-12-2011, 08:52
احتمال خیلی زیاد منطقه شما با مشکل مواجه هست ، مبین نت مشکلی نداره واسه من و خیلیای دیگه خیلی عالی جواب میده

برای من هم مشکل داره ، بعضی ساعتها سرعتش درسته اما بعضی وقتها شدیدا سرعتش نوسان داره و تا حد دیال آپ پایین میاد !!!:41:

BEBETO1
08-12-2011, 21:50
کسی میدونه چطور میشه براوصل شدن به وایمکس چطور میشه کانکشن ساخت?
یعنی مثل adsl که به صورت دستی کانکت میشی؟

albous
09-12-2011, 00:26
شما با کابل شبکه یا کارت شبکه وایرلس به مودم وصل می شوی اگر کارت شبکه وایرلس استفاده کنید که گزینه ی کانکت و دیسکانکت دارید
اگر با کابل شبکه وصل شوید فکر می کنم با غیر فعال کردن کارت شبکه اتصال قطع می شود تا جایی که من میدونم کانکشن نیاز نیست.

BEBETO1
09-12-2011, 07:27
من الان بدون کانکشن وصل هستم
می خوام کاری کنم که دستی وصل بشم؟
یعنی تو network conection یه آیکون براش داشته باشم؟

fareed
09-12-2011, 08:29
من پسورد اتصال به شبکه را فرامش کردم الان اگه بخوام ویندوز عوض کنم به مشکل بر میخورم پشتیبانی مبین نت هم که قربونش برم میگه ترافیک مکالمات زیاده باید دوباره زنگ بزنی. به نظر شما چکار بکنم؟

saeediranzad
09-12-2011, 08:43
من پسورد اتصال به شبکه را فرامش کردم الان اگه بخوام ویندوز عوض کنم به مشکل بر میخورم پشتیبانی مبین نت هم که قربونش برم میگه ترافیک مکالمات زیاده باید دوباره زنگ بزنی. به نظر شما چکار بکنم؟

عزیز! منظورت چیه که فراموش کردی؟ کافیه یکبار وارد کنی، در کامپیوترت ذخیره میشه.
مگه اینکه خودت تغییرش بدی.
یه properties از کانکشنت بگیری و در security قسمت show characters را کلیک کنی، پسوردت را نشون میده.
یا درسته یا در مودم تغییرش دادی و باید اینجا هم عوضش کنی.

fareed
09-12-2011, 09:17
عزیز! منظورت چیه که فراموش کردی؟ کافیه یکبار وارد کنی، در کامپیوترت ذخیره میشه.
مگه اینکه خودت تغییرش بدی.
یه properties از کانکشنت بگیری و در security قسمت show characters را کلیک کنی، پسوردت را نشون میده.
یا درسته یا در مودم تغییرش دادی و باید اینجا هم عوضش کنی.

مرسی از جواب شما. الان که مشکلی ندارم و رمز وارد شده و دارم استفاده میکنم ولی میخوام ویندوز را عوضش کنم اون بابایی که اومد سرویس را راه اندازی کرد یه رمز درست کرد با شماره موبایلم یک عدد کم و زیاد کرد یادم نیست دقیقا چی بود . تو کانکشن هم رفتم رمز را دیدم کلا یک چیز نامربوطی بود یه عدد 13 رقمی یعنی اگه اون را داشته باشم مشکل حله؟

adcomputer
09-12-2011, 11:14
دوستانی که مبین نت دارن ... تا حالا کسی برای مکالمه تصویری با اسکایپ ازش استفاده کرده؟ صدا و تصویر تاخیر نداره؟ کیفیتش خوبه؟

کیفیت؟
اسکایپ کلاً قطعه. یاهومسنجر هم بعضی مواقع قطع میشه و با ایمیل هم مشکل داریم.

adcomputer
09-12-2011, 11:20
اکثر پورت ها هم سرعتشون کمه. البته اینکه میکم اکثر به خاطر اینکه همه رو تست نکردم اما در کل به غیر از 80 من پورتی پیدا نکردم که سرعتش رو محدود و بی‌کیفیت نکرده باشن. محدود و بی‌کیفیت در حدی که نتوان با آن هیچ کاری کرد و از استفاده آن پشیمان می‌شوید.

mohammad_87
09-12-2011, 11:37
من چندبار سوال کردم کسی جوابی نداد.از پشتیبانی سوال کردم گفت اگه با کابل وصل بشین نمیتونی کانکشن بسازی و اتوماتیک هستش.
اما من اینجوری فکر نمی کنم.حتما یه راهی براش هست.

کیفیت؟
اسکایپ کلاً قطعه. یاهومسنجر هم بعضی مواقع قطع میشه و با ایمیل هم مشکل داریم.
اسکایپ رو تست نکردم.مسنجر تا 95% هیچ مشکلی برای من نداشته در باقی موارد هم تاخیر داشته.یاهو میل و جی میل هم استفاده می کنم.بدون هیچ مشکلی.

این وایمکس یه چیزه شانسیه واقعا. الان تو اقدسیه جای که مبین نت خودش اعلا کرد که لب مرز هست و تو پوشش نیست درست الان برای کسی مبین نت گرفتیم که داره با سرعت 1 مگابیت روی 160 دانلود میکنه ثابت و خیلی راضیه. من خودم وایمکس ایارنسل دارم تو طرشت سرعت 512 روی 67 هستش خوبه. بستگی به دکل ها داره و غیره
من 512 داشتم روی همون 67-70 دانلود می کردم.الان یک مگا دارم سرعتم 135-140 هستش فقط گاهی موقتا بالاتر میره.کدوم سرویس رو دوستتون گرفته؟ممکنه بالاتر هم ببندن؟

B.J.U
09-12-2011, 14:58
ما بالاخره نفهمیدیم این ساعات رایگان این مبین نت لعنتی کی ها هست؟
آخریدن بار 3 بعد از نصف شب حجمم تموم شد

mohammad_87
09-12-2011, 15:13
ما بالاخره نفهمیدیم این ساعات رایگان این مبین نت لعنتی کی ها هست؟
آخریدن بار 3 بعد از نصف شب حجمم تموم شد
2 نیمه شب تا 8 صبح.کلیه روزهای هفته.ضمنا قبل از مراجعه به e-care مودم رو یکبار خاموش روشن کنید تا آپدیت بشه.

yuzarsiff
09-12-2011, 18:20
امروز که سرعت من افتضاح بود هنوز هم البته هست ...

aliy2324
09-12-2011, 20:05
جمعه ها اصلا نمی شه وب گردی کرد . خیلی طول می گشه سایت ها بالا بیاره گاهی وقت ها هم اصلا بالا نمیاره سایت ها .
با اینکه جمعه های رایگان برداشتن هنوز جمعه وضعیت خرابه !!!!!!!!!!!

juventus_1985
09-12-2011, 20:26
بابا گند بزنن به این وایمکس! کلی هزینه کردیم سرعتمون در حد دایل آپ هم نیست
دارم دان می کنم با سرعت 4 kb/s آخه این چه وضعشه!!

hajoo
09-12-2011, 21:57

دوست عزیز.بیشتر افرادی که اینجا هستن از مبین نت راضی نیستن.شما هم شانسی کیفیتت خوبه زیاد خوشحال نشو.اگه پستهای 1 سال پیش منو بخونی میبنی همش تعریف کردم و تست هام faster than 99% iranian بود!
ولی حالا ...

hhh111
09-12-2011, 22:33
دوست عزیز.بیشتر افرادی که اینجا هستن از مبین نت راضی نیستن.شما هم شانسی کیفیتت خوبه زیاد خوشحال نشو.اگه پستهای 1 سال پیش منو بخونی میبنی همش تعریف کردم و تست هام faster than 99% iranian بود!
ولی حالا ...

معمولا کسانی اینجا جمع میشوند که ناراضی هستند و با هم جهت رفعش گفتگو کنند. :19::10::10:

hhh111
09-12-2011, 22:44
512

Cpt.Soroush
09-12-2011, 22:59
سلام
توی حالت Demo آیا حجم ترافیکم رایگانه یا اینکه کم میشه؟ چه روز چه شب؟

hajoo
09-12-2011, 23:07
معمولا کسانی اینجا جمع میشوند که ناراضی هستند و با هم جهت رفعش گفتگو کنند. :19::10::10:
اسم تاپیک بررسی وایمکس مبین نته. من 1 سال پیش که میومدم اکثریت راضی بودن(از جمله خودم) ولی حالا اینطوری شده.

hhh111
09-12-2011, 23:37
اسم تاپیک بررسی وایمکس مبین نته. من 1 سال پیش که میومدم اکثریت راضی بودن(از جمله خودم) ولی حالا اینطوری شده.
ولی محتوا ، کسانی جمع شدند که ناراضی هستند
من خودم وقتی میخواستم بگیرم همین 5ماه پیش دیدم همه ناراضی هستند و به این نتیجه رسیدم که ناراضیها ایتجا جمع شدند ، و توجه نکردم و خریدم و بسیار راضی هستم

amihs
09-12-2011, 23:49
من الان وایمکس ایرانسل دارم! با سرعتش مشکلی ندارم! 512 دارم و سرعت دانلودم معمولا بین 62 تا 66 e! اما از پشتیبانیش راضی نیستم و هم اینکه مث مبین نت تایم رایگان نداره! امروز تو نمایشگاه الکامپ با یکی از فروشنده ها ی مبین نت صحبت کردم و خیلی تعریف کرد از وایمکسشون (هرچند که هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه!) در کل وسوسه شدم که برم سراغ مبین نت! اما اومدم و بعضی از پستای این تاپیکو خوندم مردد شدم! بیشتریا ناراضین! کسی هست اینجا بتونه راهنماییم کنه که در مقایسه با ایرانسل ارزش داره 110 تومن هزینه ی مودم بدم و سرویس دهندمو تغییر بدم یا بچسبم به همون ایرانسل؟

maxmen
09-12-2011, 23:52
این که چند نفر بگن ای بده نگیرین که دلیل نمیشه منم گرفتم پس چرا راضی هستم؟

masood.ashoori789
10-12-2011, 01:58
سلام
توی حالت Demo آیا حجم ترافیکم رایگانه یا اینکه کم میشه؟ چه روز چه شب؟

حالت demo ترافیک 128 مگابایت و سرعت 1 مگابیت رو داره و صرفا برای تست شبکه توسط نصاب گذاشته شده ولی کاربر میتونه تا زمان فعال شدن طرح اصلی از اون استفاده کنه .
با ارسال مدارک اولیه مودم و طرح demo فعال میشه . پس از ارسال فرم گزارش نصب و مدارک مورد نیاز برای داشتن اینترنت با سرعتی بیشتر از 128 ( در صورت درخواست ) طرح اصلی فعال میشه .

masood.ashoori789
10-12-2011, 02:25

کانکشن های وایمکس 3 مولفه ای هسنتد . من فقط مبین رو اطلاع دارم . به همین دلیل نمیشه اون ها رو در حالت bridge کانفیگ کرد و برای اتصال کانکشن ساخت .

masood.ashoori789
10-12-2011, 02:31

سوکت های تلفن روی مودم برای سرویس VoIP هست که فعلا امکان استفاده از اون وجود نداره . شبکه وایمکس مبین نت کشور برای ارائه ی این سیستم بستر سازی شده . اما به زودی با هماهنگی با سازمان تنظیم مفررات رادیویی راه اندازی میشه .

mirmahdimo
10-12-2011, 02:53
راستی قیمت این مودم های جیبی چنده؟

ashitaka
10-12-2011, 04:12
سرویس من از نوع 512 یک ساله هست
مشکل اینجاست وقتی یه فایل را دانلود می کنی فایل کاملا درست دانلود نمیشه و فایل مشکل داره اما اندازه فایل دقیقا درسته.
یه فایل رو دو بار دانلود کردم و با یه ابزار مقایسه فایل مقایسشون کردم، اندازه فایل حدودا 12 مگ بود و در کل 8 جا با هم تفاوت داشتن. اندازه هر تفاوت هم حدود 2 یا 3 بایت بود.

مشکل از لپ تاپم یا تنظیماتش نیست چون سرکار یا جاهای دیگه مشکلی ندارم.

چه کار باید کنم؟

saeediranzad
10-12-2011, 06:38
مرسی از جواب شما. الان که مشکلی ندارم و رمز وارد شده و دارم استفاده میکنم ولی میخوام ویندوز را عوضش کنم اون بابایی که اومد سرویس را راه اندازی کرد یه رمز درست کرد با شماره موبایلم یک عدد کم و زیاد کرد یادم نیست دقیقا چی بود . تو کانکشن هم رفتم رمز را دیدم کلا یک چیز نامربوطی بود یه عدد 13 رقمی یعنی اگه اون را داشته باشم مشکل حله؟

خب آره دیگه. البته اگه منظورت پسورد باشه. همون برای اتصال به شبکه کافیه.

amirrez4
10-12-2011, 11:49
سلام
دوستان من عضو صبانت هستم و به خاطر مشکلاتی که شبانه صبانت پیدا کرده میخوام انصراف بدم و بیام مبین نت .
چند تا سئوال داشتم که خواهش میکنم دوستانی که در زمینه دانلود شبانه تجربه دارن لطف کنند و جواب بدن .

1- سرعت شبانه مبین نت در کل چطوره ؟ چند مگ دانلود میکنید هر شب ؟

2- توی همین تاپیک خوندم برای اینکه به اکانت شبانه وصل بشیم ؛ باید مودم را خاموش و روشن کنیم ؛ آیا از پنل مودم (192.168.1.1) امکان این کار نیست و حتماً باید سخت افزاری انجام بشه ؟ ( چون اگر از پنل بشه اینکار را کرد میشه برایش برنامه نوشت و نیازی نیست آدم بیدار بمونه)

3-مبین نت با حجم دانلود شبانه مشکلی نداره ؟ مثل نامحدود ایرانسل یا شاتل که اگر زیادی دانلود کنی میری توی بلک لیست ؟

ممنونم دوستان

hhh111
10-12-2011, 12:52
سلام
دوستان من عضو صبانت هستم و به خاطر مشکلاتی که شبانه صبانت پیدا کرده میخوام انصراف بدم و بیام مبین نت .
چند تا سئوال داشتم که خواهش میکنم دوستانی که در زمینه دانلود شبانه تجربه دارن لطف کنند و جواب بدن .

1- سرعت شبانه مبین نت در کل چطوره ؟ چند مگ دانلود میکنید هر شب ؟

2- توی همین تاپیک خوندم برای اینکه به اکانت شبانه وصل بشیم ؛ باید مودم را خاموش و روشن کنیم ؛ آیا از پنل مودم (192.168.1.1) امکان این کار نیست و حتماً باید سخت افزاری انجام بشه ؟ ( چون اگر از پنل بشه اینکار را کرد میشه برایش برنامه نوشت و نیازی نیست آدم بیدار بمونه)

3-مبین نت با حجم دانلود شبانه مشکلی نداره ؟ مثل نامحدود ایرانسل یا شاتل که اگر زیادی دانلود کنی میری توی بلک لیست ؟

ممنونم دوستان

1-با 512 شبی 1 گیگ و 200 مکابایت ، سرعت تفاوتی ندارد، اصلا افت ندارد
2-اصلا نمیخواد کاری انجام بدید ساعت که 2 میشه خودش میفهمه و کانتر نمیندازه
3-خیر مشکلی ندارد ، هر شب دانلود کن

March1987
10-12-2011, 13:58
شرکت هواوی ( سازنده مودمهای وایمکس مبین نت ) داره بازار ایران رو ترک میکنه , نمیدونم این به نفع کاربراست یا نه ولی من هیچ وقت احساس خوبی نسبت به شرکت های چینی نداشتم , بخاطر پول همه کار میکنند , این که دارند بازار ایران رو ترک میکنند خیلی عجیبه !!

adcomputer
10-12-2011, 20:20
ولی حالا ...
درسته. من هم قبلاً راضی بودم و همیشه هم از مبین نت تعریف میکدم اما الان که افتضاح شده...

---------- Post added at 08:20 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

سرویس من از نوع 512 یک ساله هست
مشکل اینجاست وقتی یه فایل را دانلود می کنی فایل کاملا درست دانلود نمیشه و فایل مشکل داره اما اندازه فایل دقیقا درسته.
یه فایل رو دو بار دانلود کردم و با یه ابزار مقایسه فایل مقایسشون کردم، اندازه فایل حدودا 12 مگ بود و در کل 8 جا با هم تفاوت داشتن. اندازه هر تفاوت هم حدود 2 یا 3 بایت بود.

مشکل از لپ تاپم یا تنظیماتش نیست چون سرکار یا جاهای دیگه مشکلی ندارم.

چه کار باید کنم؟
این مربوط به کیفیت سرویسه و کار زیادی نمیشه کرد. اگر با تعداد کانکشن بالا دانلود میکنی کانکشن ها رو کم کن و در ساعتی که کیفیت بهتره دانلود کن شاید بهتر شد.

adcomputer
10-12-2011, 20:29
شرکت هواوی ( سازنده مودمهای وایمکس مبین نت ) داره بازار ایران رو ترک میکنه , نمیدونم این به نفع کاربراست یا نه ولی من هیچ وقت احساس خوبی نسبت به شرکت های چینی نداشتم , بخاطر پول همه کار میکنند , این که دارند بازار ایران رو ترک میکنند خیلی عجیبه !!

اگر اینطور باشه که بهتر. کیفیت مودم هاشون اصلاً خوب نیست. ایرانسلی ها که با یک مدلش مشکل داشتند. برای خودم هم اصلاً پورت فوروارد نمیشه. اوت دور هاش درست bridge نمیشن. پنل مودم های اوت دورش هم بعضی مواقع پاسخ نمیده و هنگ میکنه و...

yasaroj
11-12-2011, 00:30
1-با 512 شبی 1 گیگ و 200 مکابایت ، سرعت تفاوتی ندارد، اصلا افت ندارد
2-اصلا نمیخواد کاری انجام بدید ساعت که 2 میشه خودش میفهمه و کانتر نمیندازه
3-خیر مشکلی ندارد ، هر شب دانلود کن

والا نمی دونم بعضی مواقع شک می کنم از پست های شما (نکنه کارمند تبلیغاتچی مبین نت هستی:21:) چون به قول خودت اونایی که ناراضین میان اینجا (شما که کیفت کوکه اینجا چی کار داری که همش اینجایی دیگه خدا می دونه :27:) چون من با اینترنت 512 به زور سرعتم از 14 الی 15 بالا تر می ره و اصلا 5 ماهه که نمی صرفه کامپیوتر را روشن بزاریم برای دانلود شبانه

(اصلا دانلود شبانش را با 512 در حد 100 تا 150 مگ می شه دانلود کرد)

من الان 1 سال و 5 ماه که اینترنت مبین نت دارم اوایل خیلی برام خوب بود (البته از اولش هم به پای ADSL بقیه شرکت ها نمی رسید) ولی در کل همون مقداری که پول می دادیم استفاده داشتیم
ولی به تدریج سرعت و کیفیت به شدت افت پیدا کرده :2:

من به شخصه به عنوان کسی که مدت زیادی هست مبین نت دارم به کلیه کسایی که می خوان مبین نت بگیرن به شدت توصیه می کنم تا وقتی که هیچ راه دیگه ای ندارن اصلا دور و بر این شرکت نرند که بد جور پشیمون می شند

hhh111
11-12-2011, 00:56
والا نمی دونم بعضی مواقع شک می کنم از پست های شما (نکنه کارمند تبلیغاتچی مبین نت هستی:21:) چون به قول خودت اونایی که ناراضین میان اینجا (شما که کیفت کوکه اینجا چی کار داری که همش اینجایی دیگه خدا می دونه :27:) چون من با اینترنت 512 به زور سرعتم از 14 الی 15 بالا تر می ره و اصلا 5 ماهه که نمی صرفه کامپیوتر را روشن بزاریم برای دانلود شبانه

(اصلا دانلود شبانش را با 512 در حد 100 تا 150 مگ می شه دانلود کرد)

من الان 1 سال و 5 ماه که اینترنت مبین نت دارم اوایل خیلی برام خوب بود (البته از اولش هم به پای ADSL بقیه شرکت ها نمی رسید) ولی در کل همون مقداری که پول می دادیم استفاده داشتیم
ولی به تدریج سرعت و کیفیت به شدت افت پیدا کرده :2:

من به شخصه به عنوان کسی که مدت زیادی هست مبین نت دارم به کلیه کسایی که می خوان مبین نت بگیرن به شدت توصیه می کنم تا وقتی که هیچ راه دیگه ای ندارن اصلا دور و بر این شرکت نرند که بد جور پشیمون می شند

شما اگه شکی دارید بیایید بهتون ریموت بدم با وایمکس من کار کنید که باورتون شه ! شما با هر کس دیگیی !!!
((نکنه کارمند تبلیغاتچی مبین نت هستی:21:) حرفتون خیلی زشته

hhh111
11-12-2011, 02:19
قابل کسانی که حرف پرت میزنن !!!

saeediranzad
11-12-2011, 04:55
من هم دوسه ماهی هست که مبین نت گرفتم. راضی هستم.
البته من زیاد دانلود ندارم. فقط ماه اول دوسه تا فیلم و نرم افزار دانلود کردم. حالا فقط ویندوز و آنتی ویروس و نرم افزارهام را آپدیت میکنم.
سرعتش خوبه. 512>65-70kb
\پشتیبانیش هم خوبه. حالا شاید مشکلش منطقه ای باشه. شاید هم تنظیمات مودم دستکاری شده باشه.

aliy2324
11-12-2011, 09:40
من دیروز برای تمدید ترافیک به صورت انلاین پول ریختم به حساب مبین نت امروز اینترنتم وصل شده ولی ترافیکی به حسابم اضافه نشده
ایمیلی هم بهم نزدن
مگه نباید ترافیکی خریدم به حسابم اضافه بشه ؟