PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

sei_pm
18-08-2010, 09:49
اینطوری نیست که نخواستید پول ندین بهشون. اینا قبل اینکه اصلا بیان برای نصب گولشو تمام و کمال می گیرن ازتون. من پرسیدم ازشون.

آخه وقتی پول مودم داخلی رو میدید نمیشه که به زور به شما مودم خارجی بفروشند. باز هم ایشون ابید زنگ بزنه و بپرسه چون ممکنه پول نصب رو کم کنند و باقی پول رو بدهند. بهتره باهاشون شرط کنه که اگر مودم داخلی جواب نداد چون شما گفتید جواب میده من پول رو تمام و کمال میگیرم.

hamijoon
18-08-2010, 12:53
اينم چندتا عكس از پنلم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sei_pm
18-08-2010, 13:21

خیلی ممنون کدوم Ip رو زدی تو مرورگر؟ پسورد و یوزر همون admin بود؟

hamijoon
18-08-2010, 13:39
آره همون Admin بود ...

asemonee
18-08-2010, 15:52
سلام دوستان
من امروز میخواستم برای وایمکس ایرانسل اقدام کنم ولی یه تاپیکی دیدم که پشیمون شدم و فعلا از همون جی پی ار اس ایرانسل استفاده میکنم که اونم سرعتش فرقی با دیال آپ نداره و حتی بعضی ساعتها کمتره
دوستانی که از مبین نت استفاده کردن لطف کنن راهنمایی کنن که کدوم کمپانی برای وایمکس بهتره
در ضمن میخواستم بدونم اصلا وایمکس بهتره یا ای دی اس ال
و اگه ای دی اس ال کدوم شرکت تو تهران بهتره
من این سرویس رو فقط برای 3 ماهی که ایران هستم میخوام. آیا میشه برای این مدت محدود اشتراک گرفت

با عرض پوزش من نتونستم تاپیک بزنم مجبور شدم سوالمو اینجا مطرح کنم

lurenzo
18-08-2010, 16:58

سلام!
آقا بالاخره معلوم شد سرعت سرویسی که شما استفاده میکنی ، چنده؟
کدوم شهری؟ سرویست ثبات سرعت داره؟ قطعی هاش چطوره؟
من میخوام 1 مگ نامحدود بگیرم!

mohalls
18-08-2010, 17:17
hamijoon " واسه این سرعت چقدر پرداخت می کنی!!محدوده یا نامحدود !!
ازت هم مدرکی گرفتن واسه این سرعت ؟ کارت دانشجویی معرفی نامه ای چیزی!

دوستان باید کارت دانشجویی یا معرفی نامه از دانشگاه باشه !! همینجوری نمیشه گرفتی ( یعنی هیچ راهی نداره :21: منظورم ....) ها ؟

kamran2000
19-08-2010, 00:05
من هرچی گشتم لیست قیمت ها رو ندیدم . لیست قیمت های مبین نت رو از کجا پیدا کنم؟

lurenzo
19-08-2010, 00:28
من هرچی گشتم لیست قیمت ها رو ندیدم . لیست قیمت های مبین نت رو از کجا پیدا کنم؟

برو به این آدرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza-ps3
19-08-2010, 06:38
سلام دوستان ایا وایمکس مبین نت برای بازیهای لایو مثل psn و xbox live مناسب یا نه:rolleye:

sei_pm
19-08-2010, 08:26
سلام دوستان ایا وایمکس مبین نت برای بازیهای لایو مثل psn و xbox live مناسب یا نه:rolleye:

ip سرورهایی که میخوای باهاشون بازی کنی بگو تا برات پینگ کنیم.
بستگی داره با کدوم سرور می خوای بازی کنی.

Mr.Pooya
19-08-2010, 09:27
کسی تا حالا گرفته بگه چطوره ؟ لود صفحات ؟ سرعت دانلود ؟ پینگش ؟ قطعی هاش چطوره ؟؟؟

mahanramzi
19-08-2010, 11:48
سلام دوستان
من امروز میخواستم برای وایمکس ایرانسل اقدام کنم ولی یه تاپیکی دیدم که پشیمون شدم و فعلا از همون جی پی ار اس ایرانسل استفاده میکنم که اونم سرعتش فرقی با دیال آپ نداره و حتی بعضی ساعتها کمتره
دوستانی که از مبین نت استفاده کردن لطف کنن راهنمایی کنن که کدوم کمپانی برای وایمکس بهتره
در ضمن میخواستم بدونم اصلا وایمکس بهتره یا ای دی اس ال
و اگه ای دی اس ال کدوم شرکت تو تهران بهتره
من این سرویس رو فقط برای 3 ماهی که ایران هستم میخوام. آیا میشه برای این مدت محدود اشتراک گرفت

با عرض پوزش من نتونستم تاپیک بزنم مجبور شدم سوالمو اینجا مطرح کنم

دوست عزیز خیلی کار خوبی کردی که از ایرانسل نگرفتی چون خدماتش کیفیت نداره، من به شما پیشنهاد داتک رو برای وایمکس می دم چون که مودم هاش اجاره ای و می تونی بعد از سه ماه راحت پسش بدی و کیفیتش خیلی خوبه فقط چند تا ایراد داره قیمتش به نسبت بالا است و یکی دیگه هم اگه خواستی، اینترنت نا محدودش رو بگیر چون تو محاسبه حجم مصرفی مشکل دارند لا اقل سر من درست محاسبه نمی کردند و من مجبور به گرفتن نا محدود شدم اما به خاطر هزینه بالای اینترنت نامحدودش مبین نت ثبت نام کردم که هنوز تماسی با من نگرفتن باید ببینیم این چجوری در می یاد چون به نظر من که قیمتش خیلی خوبه

mahanramzi
19-08-2010, 11:55
آقا من که 4 روزه اینترنتی مبین نت ثبت نام کردم فعلا که خبری نیست... امید وارم با قیمت خوبی که داره سرویسش خوب باشه.
اگه از دوستان کسی از مبین نت اینترنت گرفته تو تهران به ما هم یه خبری بده ببینیم چه جوریاست؟؟

mahanramzi
19-08-2010, 11:59
من از داتک سرویس وایمکس گرفتم کیفیتش خیلی خوبه ولی حجم مصرفی رو درست حساب نمی کنند....:13:
نمی دونم کسی دیگه هم این مشکل رو داره از جای که اینترنت حجمی می گیره!!!؟؟

من به همه دوستان که با محدودیت حجمی اینترنت می گیرن پیشنهاد می کنم حتما برنامه DU meter رو نصب کنند چون کم فروشی سر من که اومده سر شما نیاد

hamijoon
19-08-2010, 12:05

آره داداش مناسبه مناسبه . من از صبح تا شي تو لايوم . بدونه يه لگ

electronic0nt
19-08-2010, 12:18
سلام دوستان

ما برای یک آپارتمان 8 طبقه (30 واحد) می خواهیم وایمکس بگیریم

حالا اگه یه مودم بیرونی بخریم یا وایرلس

تمام 30 واحد می تونن استفاده کنن؟

amin-g
19-08-2010, 12:28
با سلام چند تا سوال داشتم
1-آیا این مودم outdoor را میشه داخل اتاق نصب کنیم؟
2- من شنیدم وقتی مودم outdoor بگیری یه cpe کوچک هم میدهند که کنار کامپیوتر قرار میگیره کسی میدونه این cpe چه پورتها و امکاناتی داره؟
3-اگر منطقمون تحت پوشش indoor باشه ولی مودم outdoor بگیریم آیا سرعت و کیفیت اینترنتمون بهتر میشه؟
4- آیا برای کانکت شدن وایمکس مبین نت هم مثل وایمکس ایرانسل باید برای هربار کانکت شدن ابتدا وارد پورتالی شویم و یوزرنیم وپسورد وکد امنیتی وارد کنیم یا نه در واقع منظورم اینه که میشه کانکشن را مستقیم روی مودم ست کنیم؟ با تشکر

sei_pm
19-08-2010, 12:37
سلام دوستان

ما برای یک آپارتمان 8 طبقه (30 واحد) می خواهیم وایمکس بگیریم

حالا اگه یه مودم بیرونی بخریم یا وایرلس

تمام 30 واحد می تونن استفاده کنن؟

نه یک مودم بیرونی میگیرید و 8 تا اکسس پوینت هم میگیرید و اینترنت رو میدید به یکی و به وسیله wds اکسس پوینتها رو به هم وصل میکنید و پوشش رو زیاد میکنید. ولی به این فکر کردید چه سرویسی می خواهید بگیرید که جواب 30 واحد رو بده؟

mahanramzi
19-08-2010, 12:40
به نظر من برا ی 30 واحد بهتر آنتن وایرلس بگیرید و برای هر واحد اکانت جدا بگیرید، به صرفه تره .

reza-ps3
19-08-2010, 14:34
خیلی ممنون از پاسخ سریعتون:8:

reza-ps3
19-08-2010, 14:38
ip سرورهایی که میخوای باهاشون بازی کنی بگو تا برات پینگ کنیم.
بستگی داره با کدوم سرور می خوای بازی کنی.
اگر با امریکا و انگلیس تست کنید ممنون میشم:11:

mohsen121
19-08-2010, 15:18
دوستاني كه از سرويس هاي مبين نت استفاده مي كنند آنتن دهي و قطعيش چه جوريه ؟

sei_pm
19-08-2010, 15:39
دوستاني كه از سرويس هاي مبين نت استفاده مي كنند آنتن دهي و قطعيش چه جوريه ؟

یک نفر بیشتر تو این فروم مثل اینکه فقط سرویس داره اون هم hamijoon هست.
فکر نکنم در مورد آنتن دهی بتونه نظر بده چون مودمش از نوع بیرونی هست.

hamijoon
19-08-2010, 17:17
اگر با امریکا و انگلیس تست کنید ممنون میشم:11:

reza-ps3
19-08-2010, 17:26

سپاس گذارم دوست عزیز کمک بزرگی به من کردید :11: برای انلاین بازی کردن عالیه:8:

lurenzo
19-08-2010, 18:50
دوستان ثبت نام اينتونتى فرقى با ثبت نام در نمايندگى ها داره؟ ( به غير از تلف نشدن وقت توى ترافيك!)

mosipishi
19-08-2010, 22:11
بابا چرا انقدر از ایرانسل بد میگید ؟ من مشترکشم ! نمیدونم چرا ازش بد میگید !
همه چیش خوبه بیچاره!

=CYBER=
20-08-2010, 00:49
hamijoon سرعت سرویس خریداری شده شما چنده ؟
چند سوال دیگه :
چند روزه تحویل دادن بهتون ؟
پشتیبانی ؟
مودم شما in یا out هست ؟
وضعیت آنتن دهی شما ؟
در مورد سرعت بالا نسبت به وضعیت نرمال از خودشون سوال کردید که چرا بالا هست و میاد پایین یا نه ؟
منتظرم ، یا علی.

sei_pm
20-08-2010, 01:11
hamijoon سرعت سرویس خریداری شده شما چنده ؟
چند سوال دیگه :
چند روزه تحویل دادن بهتون ؟
پشتیبانی ؟
مودم شما in یا out هست ؟
وضعیت آنتن دهی شما ؟
در مورد سرعت بالا نسبت به وضعیت نرمال از خودشون سوال کردید که چرا بالا هست و میاد پایین یا نه ؟
منتظرم ، یا علی.

با اجازشون من میگم
خیلی زود بهش تحویل دادن فکر کنم برادرش نصب کرده قبل از اینکه شبکه تو تهران آپ بشه.
خبر ندارم
مودمش بیرونیه
این رو نمی دونه چون مودمش بیرونیه
این رو هم چون ایشون سرویسش تسته یعنی مبین نت به کارمنداش سرویس تست داده از قبیل همین برادرشون سرعتش بالاست که اگر کم شد شاکی شن زود اطلاع بدن:31:
:34:ایشون فکر کنم اولین و تنها دارنده مبین نت در کل فروم P30world باشند:8: واسه خودش غنیمتیه:11:

hamijoon
20-08-2010, 01:18
من متعلق به همم :دي

مرسي كه جواب دادين ... من بيشترين كمكي كه ميتونم بكنم گذاشتن تست چون خودم اطلاعي ندارم . هرچي بود و نبود و گفتم .

باز اگه كمكي از دستم بر بياد حتما انجام ميدم تا راحتتر تصميم بگيرين :11:

sei_pm
20-08-2010, 01:36
من متعلق به همم :دي

مرسي كه جواب دادين ... من بيشترين كمكي كه ميتونم بكنم گذاشتن تست چون خودم اطلاعي ندارم . هرچي بود و نبود و گفتم .

باز اگه كمكي از دستم بر بياد حتما انجام ميدم تا راحتتر تصميم بگيرين :11:

آقا شما هم این وقت شب بیدارید پس راسته میگن همه تا صبح روزه خوری میکنند پنهای باند کشور پر شده:31:
حیف مودم شما بیرونیه نمی تونی کاتالوگ این مودم های داخلی wifi رو گیر بیاری آپلود کنی ببینیم قسمت voip تنظیماتش چجوریه؟
خیلی ممنون:10:

hamijoon
20-08-2010, 01:46
من تا صبح بيدارم باو ...:31:

بزار ببينم داداشم رفت شركتشون ميتونه يكي بگيره بياد ...

بگم دفترچه مودم داخليو بياره؟؟؟

sei_pm
20-08-2010, 02:16
من تا صبح بيدارم باو ...:31:

بزار ببينم داداشم رفت شركتشون ميتونه يكي بگيره بياد ...

بگم دفترچه مودم داخليو بياره؟؟؟

معمولا تو CD نصب که همراه مودمه کاتالوگش هم به صورت فایل PDF هست. مودمت CD نصب نداره.
اگر بخواد دفترچه شو بیاره اونوقت زحمت اسکنش هم میافته پات:31:
فقط مودم داخلی از نوع WI FI چون اون یکی مودم ها قابلیت voip نداره.

hamijoon
20-08-2010, 02:21
چرا مودم من CD داره . اما واسه نصب نيست يسري اطلاعات توشه كه نخوندمش فكر كنم اطلاعات عمومي باشه :31:

باشه ميگم يا CD شو بياره يا كاتالوگشو...

مودم WIFI . ميگم كه يادم نره

sei_pm
20-08-2010, 02:37
چرا مودم من CD داره . اما واسه نصب نيست يسري اطلاعات توشه كه نخوندمش فكر كنم اطلاعات عمومي باشه :31:

باشه ميگم يا CD شو بياره يا كاتالوگشو...

مودم WIFI . ميگم كه يادم نره

کارت :5: درسته آقا حامد. ببین اگر داخل مودمت چیز بدرد بخوری هست و جنبه عمومی داره آپلود کن بزنیم پست یک.

hamijoon
20-08-2010, 02:40
كوچيكتم .:10:
والا چيزه بدرد بخوري نداره اما باز نگاه ميكنم ميزارم :11:

adcomputer
20-08-2010, 11:06
به فکر فروش مودم 200 تومنی نیستن. از بسکه مودم های داخلی آنتن دهی ندارن و دردسر هستند مودم بیرونی میخوان بدن. البته پشتیبانی شون خوب نیست (83869999)

adcomputer
20-08-2010, 11:31
من یک 128 GB 6 با مودم wifi توی اهواز گرفتم که (دو روزه) پنجشنبه اومدن نصب کردن اما سرویس هنوز وصل نشده گفت شنبه میام ردیفش میکنم یه مورم بیرونی هم میارم تست کنم.
البته گفت چون تو اولین نفری بودی که سفارش دادی طول کشید
قبل از خریدن زنگ زدم به یکی از سه نمایندگی اهواز (رفاتک) گفتم سرویس میدین الان گفت آره . گفتم اینترنتی نمیشه ثبت نام کرد گفت اگه اینترنتی ثبت نام کردی پس گرفتن پولت سخته. بیا اینجا ثبت نام کن اگه از سرویس نا راضی بودی یا اصلا آنتن نداد پولت رو پس میدیم. حالامودم توی خونه که اصلاً خوب آنتن نمیده رفتم بیرون یکی دو تا آنتن میداد رفتم روی پله سه و حتی چهار تاهم میداد البته ما توی مرز ایندور هستیم.( با فایل گوگل ارتی که توس سایتشون گذاشتن اما توی نمایندگی فایلش کامل تر بود و ما توی قسمت نارنجی (مودم wifi ) بودیم).ببینیم چی میشه!

=CYBER=
20-08-2010, 11:39
من یک 128 GB 6 با مودم wifi توی اهواز گرفتم که (دو روزه) پنجشنبه اومدن نصب کردن اما سرویس هنوز وصل نشده گفت شنبه میام ردیفش میکنم یه مورم بیرونی هم میارم تست کنم.
قبل از خریدن زنگ زدم به یکی از سه نمایندگی اهواز (رفاتک) گفتم سرویس میدین الان گفت آره . گفتم اینترنتی نمیشه ثبت نام کرد گفت اگه اینترنتی ثبت نام کردی پس گرفتن پولت سخته. بیا اینجا ثبت نام کن اگه از سرویس نا راضی بودی یا اصلا آنتن نداد پولت رو پس میدیم. حالامودم توی خونه که اصلاً خوب آنتن نمیده رفتم بیرون یکی دو تا آنتن میداد رفتم روی پله سه و حتی چهار تاهم میداد البته ما توی مرز ایندور هستیم.( با فایل گوگل ارتی که توس سایتشون گذاشتن اما توی نمایندگی فایلش کامل تر بود و ما توی قسمت نارنجی (مودم wifi ) بودیم).ببینیم چی میشه!
اون یه حرفی زده شما بری از اون بگیری :31:
تا از کسی امضا نگرفتی به حرفش اعتماد نکن .

porya_spy
20-08-2010, 11:50

سلام همشهری لطف کن اگه سرویست وصل شد بیا توی تاپیک شهرمون یه ندایی بده . :40::46:

kamran2000
20-08-2010, 12:13
این مودم بیرونی با داخلی چه فرقی دارن؟
اگر در محدوده درونی باشیم و بیرونی بزاریم چه مزیتی داره؟

porya_spy
20-08-2010, 12:26
این مودم بیرونی با داخلی چه فرقی دارن؟
اگر در محدوده درونی باشیم و بیرونی بزاریم چه مزیتی داره؟

دوست عزیز سیگنال دهی مودم بیرونی خیلی قوی تر از درونی . تنها فرفشون توی همین سیگنال . درونی ضعیف تر . ولی بیرونی فوی تر .

سوالی بود در خدمتم . :40:

adcomputer
20-08-2010, 13:00
اون یه حرفی زده شما بری از اون بگیری :31:
تا از کسی امضا نگرفتی به حرفش اعتماد نکن .

قبلاً خواستم adsl بگیرم نشد پولمرو کامل پس داد رفاتک

adcomputer
20-08-2010, 13:10
سلام همشهری لطف کن اگه سرویست وصل شد بیا توی تاپیک شهرمون یه ندایی بده . :40::46:

حتماً اگر وصل شد یا حتی وصل نشد جریانی که اتفاق افتاد رو چه خوب چه بد به اطلاع میرسونم. :)

porya_spy
20-08-2010, 13:14
حتماً اگر وصل شد یا حتی وصل نشد جریانی که اتفاق افتاد رو چه خوب چه بد به اطلاع میرسونم. :)

دوست عزیز رفتی پیش رفاتک برای وایمکس یا رفتی پیش نیماد نت ؟ نقشه اونجا کامل تره ؟ ندیدی که منطقه باهنر هم پوشش داخلی یا نه ؟ اگه مودم انتن نده پول کامل پس میدن ؟ :40::40: راستی آیدیمو برات پیغام خصوصی میکنم . لطف کن ادش کن . :40:

mohalls
20-08-2010, 13:52
دوستان اگه بخوایم این سرویس مبین نت بگیریم همین یک مگابیت چقدر هزینه ی ماهیانه ش هست؟ نامحدود! به کاربر خانگی هم می دن؟

sei_pm
20-08-2010, 13:54

الان مودم wi fi دستتونه میشه بری داخل کانفیگش از قسمت voip عکس بگیرید. یا میشه اگر تو CD راهنمای نصب رو داره آپلود کنید . ممنون

Mahdi/s
20-08-2010, 14:11
سلام....شماره مبین نت رو میخواستم توی سایتش پیدا نکردم...ممنون..میشم....بدید..

lurenzo
20-08-2010, 14:25
دوستان اگه بخوایم این سرویس مبین نت بگیریم همین یک مگابیت چقدر هزینه ی ماهیانه ش هست؟ نامحدود! به کاربر خانگی هم می دن؟

دوست عزیز به کاربر خونگی بالای 128 نمیدن!
ولی اگر بتونی از دانشگاه یا از یه شرکت معرفی نامه بگیری ، میتونی از سرعت های بالاتر استفاده کنی!

هزینه 1 مگابیت نامحدود برای یکماه 80 تومن هستش که اگر 6 ماهه بگیری (400 تومن میشه) برات میفته ماهی تقریبا 67 تومن!
قیمتاش عالیه ، حالا باید کیفیتش رو ببینیم!

sei_pm
20-08-2010, 15:34
دوست عزیز به کاربر خونگی بالای 128 نمیدن!
ولی اگر بتونی از دانشگاه یا از یه شرکت معرفی نامه بگیری ، میتونی از سرعت های بالاتر استفاده کنی!

هزینه 1 مگابیت نامحدود برای یکماه 80 تومن هستش که اگر 6 ماهه بگیری (400 تومن میشه) برات میفته ماهی تقریبا 67 تومن!
قیمتاش عالیه ، حالا باید کیفیتش رو ببینیم!

یکساله هم با تخفیف درمیاد 60 تومن . مناسبه به شرطی که یهو اینترنت ارزون نشه که آدم خیلی ضد حال میخوره.

kamran2000
20-08-2010, 15:46
برای 256 مهر شرکت و سربرگ ببرم قبول می کنن؟

=CYBER=
20-08-2010, 15:47
خبر جدید :
مودم های هر دو شرکت ایرانسل و مبین نت از یه شرکت چینی خریداری میشه که قیمت خرید مودم بیرونی 25 هزار تومان هست !!!!
حالا 25 هزار چطوری شده 200 هزار برید از خودشون بپرسید :دی

=CYBER=
20-08-2010, 16:02
سایت شرکت چینی :

maasen
20-08-2010, 16:17
خبر جدید :
مودم های هر دو شرکت ایرانسل و مبین نت از یه شرکت چینی خریداری میشه که قیمت خرید مودم بیرونی 25 هزار تومان هست !!!!
عجب!، از کجا فهمیدی 25 هزار تومنه ؟
هیچ فروشگاه اینترنتی ای می شناسی بفروشه ؟

porya_spy
20-08-2010, 17:17
دوستان این صفحه مودم معمولی : الیته هیچ کدوم از سایت ها قیمت نزدن !!

این هم صفحه مودم wi-fi :

مودم بیرونی رو هم بعدا براتون میزارم . :40:

sei_pm
20-08-2010, 17:54
خبر جدید :

این رو تایید میکنم منتها مبین نت اومده گفته واسش آرم خودش رو توی فیرم ور ست کنند .

عجب!، از کجا فهمیدی 25 هزار تومنه ؟
هیچ فروشگاه اینترنتی ای می شناسی بفروشه ؟

این مورد رو تایید نمیکنم. پس یعنی این مودم چینی های Tplink رو ما میگیریم 20 تومن تو چین :18: 5 تومنه عجب کلاهی .......

دوستان این صفحه مودم معمولی : الیته هیچ کدوم از سایت ها قیمت نزدن !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم صفحه مودم wi-fi :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمودم بیرونی رو هم بعدا براتون میزارم . :40:

یعنی این همه زور زدن واسه وایمکس حداکثر سرعتش اینه:

and delivers an access rate up to 15Mbps downlink and 5Mbps uplink

مودم های مختلف:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباز مودم بیرونی حداکثر سرعتش بیشتره.

اگر بتونند پوشش شبکه رو انقدر افزایش بدند که بشه از اون :18: دانگلها استفاده کرد خیلی خوب میشه

hamijoon
20-08-2010, 18:08
این مورد رو تایید نمیکنم. پس یعنی این مودم چینی های Tplink رو ما میگیریم 20 تومن تو چین :18: 5 تومنه عجب کلاهی .......

چرا تاييد كنيد . برادر من خيلي وقت پيش اينو گفته بود ... و ميگفت بيشتر سعي ميكنن به همه مودم Out بدن ...

اينو يادم رفت بگم قيمت اصليش 19 يورو هست

sei_pm
20-08-2010, 18:24
چرا تاييد كنيد . برادر من خيلي وقت پيش اينو گفته بود ... و ميگفت بيشتر سعي ميكنن به همه مودم Out بدن ...

خیلی ممنون یعنی گفته بود مودم بیرونی رو میخرند 25 تومن؟ آقا این رو زودتر میگفتید یعنی یک مودم از چین میاد ایران میشه 900 :18:درصد میره رو قیمتش؟ خوب باید صبر کرد بازاری ها دست بکار بشن بلکه مودم ارزون بشه که بعید می دونم این وسط دستها یاری می طلبند.
مثل اینکه مبین نت خودش مستقیم از ZTE چین پهنا میگیره و بقیه شرکتها هم از زیرساخت.
آدم حالش بهم میخوره وقتی میبینه گوگل خلیج همیشه فارس رو خالی گذاشته فقط نمی دونم چرا این نقشه یکم جابه جا اپراتورها رو نشون داده ولی محض اطلاع همه اپراتورها طبق این نقشه به جز داتک و لایزر از وایمکس متحرک یعنی 802.16e پشتیبانی می کنند منتها باید مجوزش:2: صادر بشه:27:

maasen
20-08-2010, 18:25
اينو يادم رفت بگم قيمت اصليش 19 يورو هست

اگه واقعاً اینجوری باشه نباید زیاد نگران بود چون اینجا ایرانه ! تا چند هفته دیگه قاچاقچیان محترم این مودم رو به قیمت 30 تومن توی بازار می فروشن !!! :31:

adcomputer
20-08-2010, 18:32
دوست عزیز رفتی پیش رفاتک برای وایمکس یا رفتی پیش نیماد نت ؟ نقشه اونجا کامل تره ؟ ندیدی که منطقه باهنر هم پوشش داخلی یا نه ؟ اگه مودم انتن نده پول کامل پس میدن ؟ :40::40: راستی آیدیمو برات پیغام خصوصی میکنم . لطف کن ادش کن . :40:

1- رفاتک 2- بله، نقشه اونجا و فکر کنم نقشه کل نمایندگی ها از سایت مبین نت کامل تره. نقشه گوگل ارت سایتشون فقط 2 تا قسمت داره اما مال اونا 3 - 4 قسمت داره. 3- خیر ندیدم بهتره خودت بری با گوگل ارت خونتونو پیدا کنی بعد بری اونجا بهش نشون بدی. اما اگه منظورت سه راه با هنره، خودم الان نگاه کردم لب مرزی فکر کنم یا باید وای فای بگیری یا بیرونی البته خودت بری اونجا خیالت راحت تره 4- این حرفیه که به من گفتن. من قبلاً هم که خواستم adsl بگیرم روی فیبر نوری برای همه وصل شد(روی کافوی خودم 44) اما برای خط من مشکل پیش اومد. پولمو کامل پس دادن. بازم میل باخودت!

hamijoon
20-08-2010, 18:35
بله اينم كاملا درسته از Zte پهنايه باند ميگيرن . آره به احتماله زياد ميشه چند وقت ديگه ارزونش رو پيدا كرد .

Mahdi/s
20-08-2010, 18:38
میشه سوال منم جواب بدید....چند صفحه قبل بود..پرسیدم شماره مبین نت چنده توی سایت پیداش نکردم...

sei_pm
20-08-2010, 18:41
بله اينم كاملا درسته از Zte پهنايه باند ميگيرن . آره به احتماله زياد ميشه چند وقت ديگه ارزونش رو پيدا كرد .

آقا این خبرهای دست اول رو شما باید بدید:11:
میگم اینترنت نامحدود با سرعت بالا هم قدغن :31:

میشه سوال منم جواب بدید....چند صفحه قبل بود..پرسیدم شماره مبین نت چنده توی سایت پیداش نکردم...

اگر برای تهران رو می خوای همه چیز حتی آدرسشون با نقشه اینحاست:

porya_spy
20-08-2010, 19:04
دوستان میگم حالا که مبین نت از Zte پهنا میگیره . پس ایرانسل از کجا پهنا میگیره ؟

حالا که از Zte پهنا میگیره کیفیت میره بالا ؟ :40:

sei_pm
20-08-2010, 20:01
دوستان میگم حالا که مبین نت از Zte پهنا میگیره . پس ایرانسل از کجا پهنا میگیره ؟

حالا که از Zte پهنا میگیره کیفیت میره بالا ؟ :40:

ایرانسل از زیرساخت یا مخابرات پهنای باندشو میگیره.
نمیدونم دقیقا تفاوتش چیه این رو دیگه باید hamijoon بپرسه وبگه.

adcomputer
20-08-2010, 21:03
الان مودم wi fi دستتونه میشه بری داخل کانفیگش از قسمت voip عکس بگیرید. یا میشه اگر تو CD راهنمای نصب رو داره آپلود کنید . ممنون

فکر کنم سرویس voip هنوز راه نیفتاده - cd هم نداره تازه سرویس من هنوز وصل نشده و کانفیگ نیست

A100000000000000A
20-08-2010, 21:07
با من تماس گرفتن گفتن فردا باید برم پولو بریزم :دی

adcomputer
20-08-2010, 21:11
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عدد هر چقدر نزدیک به صفر باشه کیفیت بهتر. پیشنهاد نصاب بین 50-70 بود!

maasen
20-08-2010, 21:11
با من تماس گرفتن گفتن فردا باید برم پولو بریزم :دی
به محض اینکه سرویست فعال شد، تست سرعت بگیر بزار توی سایت !

A100000000000000A
20-08-2010, 21:14
چشم حتما :11:

sei_pm
20-08-2010, 21:22
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عدد هر چقدر نزدیک به صفر باشه کیفیت بهتر. پیشنهاد نصاب بین 50-70 بود!

خوب شما که دسترسی دارید بالای wimax نوشته voip یک عکس از همون قسمت بگیرید کافیه.
خیلی ممنون

maasen
20-08-2010, 21:28
بچه ها یه چیز جالب پیدا کردم !
اول برید به این سایت :

می بینید که اینجا نوشته مودم Huawei EchoLife BM635 CPE که همون مودم wifi مبین نت و ایرانسل هست قیمتش در روسیه به 5500 روبل (هر روبل 45 تومن هست به عبارتی میشه 247500 تومان!!) کاهش پیدا کرده!

این هم یک فروشگاه دیگه که میده 7210 روبل

adcomputer
20-08-2010, 21:33
خوب شما که دسترسی دارید بالای wimax نوشته voip یک عکس از همون قسمت بگیرید کافیه.
خیلی ممنون

maasen
20-08-2010, 21:34
خیلی ممنون

این فایل pdf کانفیگ مودم هست. توش در مورد voip هم نوشته :

adcomputer
20-08-2010, 21:47
در مورد پشتیبانی روی خط مبین نت باید بگم همیشه آفلاینه. وقتی هم با 83869999 تماس میگیری اگه 2 رو بزنیدمشغوله باید 1 رو بزنید!

adcomputer
20-08-2010, 21:55
باید دید اگه قطع شد باید با نمایندگی شهرمون (اهواز) تماس بگیریم یا به تهران. البته من که چشمم آب نمی خوره سرویس بگیرم چون آنتن ندارم مگر outdoor بگیرم. گفته فردا یک outdoor هم برات میارم چک میکنم ببینم جواب میده یا نه در صورتی که منطقه ما توی پوشش wifi است و باید وای فای میگرفت!(البته توی حیاط آنتنش بهتر بود اما کامپیوتر نبود که چک کنم. )توی خونه که حدود منفی صد دارم که اصلا یک دونه آنتن هم نمیده.

sei_pm
20-08-2010, 22:20
بچه ها یه چیز جالب پیدا کردم !
اول برید به این سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی بینید که اینجا نوشته مودم Huawei EchoLife BM635 CPE که همون مودم wifi مبین نت و ایرانسل هست قیمتش در روسیه به 5500 روبل (هر روبل 45 تومن هست به عبارتی میشه 247500 تومان!!) کاهش پیدا کرده!

این هم یک فروشگاه دیگه که میده 7210 روبل

من هم که میگم 25 تومن مودم نمی دن

ممنون ولی این قسمت رو می خواتستم:

Choose Basic > VoIP

این فایل pdf کانفیگ مودم هست. توش در مورد voip هم نوشته :

راهنمای کامل تصویری نداره؟
آقا مطمئنی این همون مودمه اگر این باشه خیلی خوبه اون چیزی رو می خوام داره ولی امیدوارم پورت voip رو نبسته باشند که می دونم 100 درصد بستند.
خیلی خوبه میشه دو تا تلفن بهش وصل کرد.

maasen
20-08-2010, 23:15
راهنمای کامل تصویری نداره؟
آقا مطمئنی این همون مودمه اگر این باشه خیلی خوبه اون چیزی رو می خوام داره ولی امیدوارم پورت voip رو نبسته باشند که می دونم 100 درصد بستند.
خیلی خوبه میشه دو تا تلفن بهش وصل کرد.

راهنمای تصویری که پیدا نکردم.
خیالت راحت، خودِ خودِشه.

farzad02
20-08-2010, 23:27
سلام دوستان

من adsl صبانت دارم و واقعا کلافه شدم.وایمکس مبین نت رو هم از گوشه کنار شنیدم خوبه

الان دوستان این تاپیک که وایمکس دارن راضی هستن؟

یه چیز دیگه هم شنیدم اونم اینه که هر جا مودمت رو ببری و یک کامپیوتر یا لپتاپ داشته باشی می تونی به اینترنت وصل بشی! درسته؟

ممنون از دوستان

lurenzo
20-08-2010, 23:45
سلام دوستان

من adsl صبانت دارم و واقعا کلافه شدم.وایمکس مبین نت رو هم از گوشه کنار شنیدم خوبه

الان دوستان این تاپیک که وایمکس دارن راضی هستن؟

یه چیز دیگه هم شنیدم اونم اینه که هر جا مودمت رو ببری و یک کامپیوتر یا لپتاپ داشته باشی می تونی به اینترنت وصل بشی! درسته؟

ممنون از دوستان

سلام.
والا هنوز هیچ کس بصورت درست و حسابی از مبین نت سرویس نگرفته!
الان فقط توی این تایپیک یک نفر اکانت داره که اونم داداشش توی مبین نت کار میکنه و اکانت تست دادن بهش!
بله! اگر جایی که تشریف میبرید تحت پوشش آنتن های مبین نت باشه میتونید از وایمکس استفاده کنید! ولی یادتون باشه که مودم باید در یک جا ثابت قرار داده بشه و در حال حرکت نباشه!

sei_pm
20-08-2010, 23:52
راهنمای تصویری که پیدا نکردم.
خیالت راحت، خودِ خودِشه.

همینجوری نمی فروشند باید حتما ازشون سرویس بگیری؟ مودم داخلی چنده ؟
کسی تا حالا نپرسیده اینها که مشترک ایرانسل هستند اون کله قند رو می توانند تو مبین نت استفاده کنند و آیا مبین نت قبول میکنه یا نه

farzad02
20-08-2010, 23:53
راستی دقت کرده بودید دفتر مرکزی مبین نت و صبانت خیلی به هم نزدیکه ؟ امیدوارم هیچ ربطی به هم نداشته باشن

amin-g
21-08-2010, 00:19
2- من شنیدم وقتی مودم outdoor بگیری یه cpe کوچک هم میدهند که کنار کامپیوتر قرار میگیره کسی میدونه این cpe چه پورتها و امکاناتی داره؟
3-اگر منطقمون تحت پوشش indoor باشه ولی مودم outdoor بگیریم آیا سرعت و کیفیت اینترنتمون بهتر میشه؟
4- آیا برای کانکت شدن وایمکس مبین نت هم مثل وایمکس ایرانسل باید برای هربار کانکت شدن ابتدا وارد پورتالی شویم و یوزرنیم وپسورد وکد امنیتی وارد کنیم یا نه در واقع منظورم اینه که میشه کانکشن را مستقیم روی مودم ست کنیم؟ با تشکر
کسی ميتونه جواب مارو بده ؟

rezamasoom
21-08-2010, 00:29
منم می خوام بگیرم اهوازم .. خیابون 6 کیانپارس پوشش میده ایندورو ؟

amin-g
21-08-2010, 01:25
کسی هست لطف کنه جواب سوالهای مارو بده

dj_mm
21-08-2010, 08:58
سلام خدمت دوستان.

درمورد مودم و خریداری اون باید بگم فعلا نمیشه از جای دیگه مودم خرید چون تنها مودم هایی که مک آدرشون تو سیستم مبین ثبت شده

قابل استفاده هستند (مودم هایی که خود مبین میفروشه ).

در مورد مودم outdoor هم اینکه نمیشه داخل اتاق گذاشت البته تا اونجایی که من میدونم چون از اسمش مشخصه . باید روی بام یا

تراس نصب بشه بستگی به آنتن دهی داره

sei_pm
21-08-2010, 09:10
راستی دقت کرده بودید دفتر مرکزی مبین نت و صبانت خیلی به هم نزدیکه ؟ امیدوارم هیچ ربطی به هم نداشته باشن

آقا استدلال :18: خیلی باحالی کردی :39: مثلا دو بانک مختلف شما ندیدی تو یک خیابون باشند:8:ولی به هم هیچ ربطی نداشته باشند.
افتضاحات جدید صبانت باعث شده خیلیها بدبین بشن.

lurenzo
21-08-2010, 12:09
منم بالاخره ثبت نام اینترنتی کردم برای 1 مگابیت نامحدود!
حالا دو چیز در آینده معلوم میشه :

1. چند هفته دیگه باهام تماس میگیرن؟!!!
2. آیا دستی دستی خودمو بدبخت کردم یا نه؟!!!

نکته جالب هم اینکه توی فرم ثبت نام اسم چند تا شهر رو نوشته که تهران توشون نیست و گفته وایمکس فعلا توی این شهر ها فعاله و بقیه شهر ها پش از ثبت نام میرن توی لیست انتظار! ولی وقتی تهران رو انتخاب میکنی و ثبت نام میکنی ، اعلام میکنه که حداکثر تا 24 ساعت آینده با شما تماس حاصل میشه! چقدر هموشمند!!!:27:

maasen
21-08-2010, 12:39
سلام خدمت دوستان.

درمورد مودم و خریداری اون باید بگم فعلا نمیشه از جای دیگه مودم خرید چون تنها مودم هایی که مک آدرشون تو سیستم مبین ثبت شده

قابل استفاده هستند (مودم هایی که خود مبین میفروشه ).

در مورد مودم outdoor هم اینکه نمیشه داخل اتاق گذاشت البته تا اونجایی که من میدونم چون از اسمش مشخصه . باید روی بام یا

تراس نصب بشه بستگی به آنتن دهی داره

در مورد مودم مطمئنی ؟ آخه توی فرم سفارش مبین نت نوشته اگه از قبل مودم دارید مک آدرسش رو اعلام کنید!

در این بخش در صورت موجود بودن مودم نزد متقاضی نیاز است آدرس فیزیکی دوازده کاراکتری را که در اصطلاح به آدرس MAC معروف است را جهت فعالسازی اعلام نمایید

sei_pm
21-08-2010, 12:43
منم بالاخره ثبت نام اینترنتی کردم برای 1 مگابیت نامحدود!
حالا دو چیز در آینده معلوم میشه :

1. چند هفته دیگه باهام تماس میگیرن؟!!!
2. آیا دستی دستی خودمو بدبخت کردم یا نه؟!!!

نکته جالب هم اینکه توی فرم ثبت نام اسم چند تا شهر رو نوشته که تهران توشون نیست و گفته وایمکس فعلا توی این شهر ها فعاله و بقیه شهر ها پش از ثبت نام میرن توی لیست انتظار! ولی وقتی تهران رو انتخاب میکنی و ثبت نام میکنی ، اعلام میکنه که حداکثر تا 24 ساعت آینده با شما تماس حاصل میشه! چقدر هموشمند!!!:27:

چرا خودت رو بدبخت کرده باشی؟ سرویست نامحدود هر چقدر بخوای می تونی دانلود کی.
احتمالا اون قسمت رو هنوز آپدیت نکردن هنوز که پول نریختی؟ خوب حتما زنگ میزنند تا مدارک رو ببری نمایندگی.

darksider
21-08-2010, 12:57
من امروز رفتم نمایندگی اصفهانشون گفتن که هنوز مودم ها به دستشون نرسیده که تست کنن :31:.بعدم مشخصاتمو نوشت که باهام تماس بگیره.اولین نفری هم بودم که تو اصفهان برای مبین نوشتم.واقعا اینا سرعت عملشون خیلی زیاده ها:8:

lurenzo
21-08-2010, 13:15
چرا خودت رو بدبخت کرده باشی؟ سرویست نامحدود هر چقدر بخوای می تونی دانلود کی.
احتمالا اون قسمت رو هنوز آپدیت نکردن هنوز که پول نریختی؟ خوب حتما زنگ میزنند تا مدارک رو ببری نمایندگی.

بدبختی رو واسه این گفتم که نمیدونم کیفیتش ، سرعتش ، قطعیش چجوریه؟!!!
نه دیگه کاری با نمایندگی ندارن! همون موقع که ثبت نام میکنی بهت میگه که یک تصویر خوانا از کارت ملیت واسشون میل کنی!
من قبلش با نمایندگی تماس گرفتم گفتم فرق ثبت نام اینترنتی با ثبت نام توی نمایندگی چیه؟ در کدوم حالت شرکت زودتر اقدام میکنه؟ نمیدونست چه خالی ای ببنده که منو راغب به ثبت نام توی نمایندگیشون بکنه!
تنها فرق ثبت نام توی نمایندگی اینه که همون موقع پول مودم رو میدی و میاریش خونه! (که وقتی سرویست فعال نیست به چه دردی میخوره!) حداقل مزیت ثبت نام اینترنتی اینه که بهت چند هفته فرصت فکر کردن میده!:31: اگه توی این مدتی که هنوز باهات تماس نگرفتن پشیمون شدی ، میتونی پولو واریز نکنی!

sei_pm
21-08-2010, 13:26
بدبختی رو واسه این گفتم که نمیدونم کیفیتش ، سرعتش ، قطعیش چجوریه؟!!!
نه دیگه کاری با نمایندگی ندارن! همون موقع که ثبت نام میکنی بهت میگه که یک تصویر خوانا از کارت ملیت واسشون میل کنی!
من قبلش با نمایندگی تماس گرفتم گفتم فرق ثبت نام اینترنتی با ثبت نام توی نمایندگی چیه؟ در کدوم حالت شرکت زودتر اقدام میکنه؟ نمیدونست چه خالی ای ببنده که منو راغب به ثبت نام توی نمایندگیشون بکنه!
تنها فرق ثبت نام توی نمایندگی اینه که همون موقع پول مودم رو میدی و میاریش خونه! (که وقتی سرویست فعال نیست به چه دردی میخوره!) حداقل مزیت ثبت نام اینترنتی اینه که بهت چند هفته فرصت فکر کردن میده!:31: اگه توی این مدتی که هنوز باهات تماس نگرفتن پشیمون شدی ، میتونی پولو واریز نکنی!

از نظر سرعت خیالت راحت باشه. از نظر قطعی بستگی به منطقه شما داره که پوشش خوب باشه یا بد.
تست سرعت هم یادت نره بندازی . میگم مگه واسه 1 مگ نامحدود مدرک نمی خوان اونها رو چجوری فرستادی نکنه جعلی :18: درست کردی؟ :31: ولی به احتمال مدارک رو برای تایید باید بدی به یکی از نمایندگی ها.

mahanramzi
21-08-2010, 13:38
من امروز با شرکت مبین نت تماس گرفتم گفتن سرویس تهران از 31 مرداد فعال میشه و از 31 یک هفته تا 10 روز دیگه با من تماس می گرن :8: قابل توجه دوستان تهرانی .

lurenzo
21-08-2010, 13:39
از نظر سرعت خیالت راحت باشه. از نظر قطعی بستگی به منطقه شما داره که پوشش خوب باشه یا بد.
تست سرعت هم یادت نره بندازی . میگم مگه واسه 1 مگ نامحدود مدرک نمی خوان اونها رو چجوری فرستادی نکنه جعلی :18: درست کردی؟ :31: ولی به احتمال مدارک رو برای تایید باید بدی به یکی از نمایندگی ها.

والا من که مودم بیرونی سفارش دادم ، دیگه نباید از نظر قدرت گیرندگی حرفی توش باشه!
بذار حالا ببینم تا اون موقع که این وصل میشه ، زنده هستم یا نه!:31: بعدش چشم! تست سرعت هم میگیرم!
من از شرکت معرفی نامه دارم! مدرک هم وقتی نصاب میاد برای نصب بهش تحویل میدی!

hamijoon
21-08-2010, 14:43
اينم 3 تا عكس از اون بيلبيلكه كه تو اتاقمه ...

lurenzo
21-08-2010, 15:25
اينم 3 تا عكس از اون بيلبيلكه كه تو اتاقمه ...

اقا شما تنظيمات رو توى مودم ست كردى و وقتى مودم رو روشن ميكنى مستقيم به اينترنت وصل ميشى يا مثل ايرانسل كد امنيتى داره؟

hamijoon
21-08-2010, 18:06
وقتي مودم روشن ميكنم وصل ميشم .

kaftare_bad
21-08-2010, 18:47
همینجوری نمی فروشند باید حتما ازشون سرویس بگیری؟ مودم داخلی چنده ؟
کسی تا حالا نپرسیده اینها که مشترک ایرانسل هستند اون کله قند رو می توانند تو مبین نت استفاده کنند و آیا مبین نت قبول میکنه یا نه
من مودم ايرانسل دارم اما وقتي از مركز تماس مبين نت پرسيدم ميشه از مودم ايرانسل استفاده كنم جواب منفي داد.

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:44 PM ----------

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:47 PM ----------

آقا استدلال :18: خیلی باحالی کردی :39: مثلا دو بانک مختلف شما ندیدی تو یک خیابون باشند:8:ولی به هم هیچ ربطی نداشته باشند.
افتضاحات جدید صبانت باعث شده خیلیها بدبین بشن.
جهت اطلاع ميگم در اهواز 2 تا از نمايندگي هاي مبين نت اهواز دفتر نيماد نت و پارس آنلاين در اهوازه

compund security
21-08-2010, 18:51
این که قیمتاش خیلی زیاده

reza-ps3
21-08-2010, 21:50
سلام دوستان ایا انتن دهی مودم در سرعت دانلود تاثیر داره یعنی اینکه مودم در مکانی باشه که سیگنال ضعیف باشه

=CYBER=
21-08-2010, 22:55
بچه ها سیستم نمایندگی ها اینطوریه که مودمو می فرستن دم در پولو کامل به پیکی میدیم، مودمو تحویل می گیریم و 2 روز بعد میان برای نصب؟ بنظرتون اینکار عاقلانست؟ انجام بدم اینکارو؟!
من الان 10 روز ثبت نام کردم هنوز از مبین نت هیچکسی باهام تماس نگرفته یا حتی یک ایمیل خشک و ساده.
شماها می دونید چرا اینقدر بیخیالن؟
برو نمایندگی بگیر از گوشش بگو بیا بریم وصل کن وایمکس منو :31:

sei_pm
21-08-2010, 23:15
من مودم ايرانسل دارم اما وقتي از مركز تماس مبين نت پرسيدم ميشه از مودم ايرانسل استفاده كنم جواب منفي داد.

جهت اطلاع ميگم در اهواز 2 تا از نمايندگي هاي مبين نت اهواز دفتر نيماد نت و پارس آنلاين در اهوازه

پس چرا داخل سایتش می خواید ثبتنام کنید نوشته اگر مودم از شرکت دیگه داری مک اون رو بگید؟
بعد شما ایشون نگفت نمایندگی . گفت خود صبانت. آخه شرکت pap رقیب شرکتهای وایمکسه سایه هم رو با تیر میزنند.:31:

lurenzo
22-08-2010, 00:31
بچه ها سیستم نمایندگی ها اینطوریه که مودمو می فرستن دم در پولو کامل به پیکی میدیم، مودمو تحویل می گیریم و 2 روز بعد میان برای نصب؟ بنظرتون اینکار عاقلانست؟ انجام بدم اینکارو؟!
من الان 10 روز ثبت نام کردم هنوز از مبین نت هیچکسی باهام تماس نگرفته یا حتی یک ایمیل خشک و ساده.
شماها می دونید چرا اینقدر بیخیالن؟

دوست من ، من تهرانم و با یکی از نمایندگی ها که صحبت کردم ، گفت که شما میای مودم رو از ما میخری و ما همون موقع مودم رو به شما تحویل میدیم! ولی در مورد نصبش جریان چیز دیگست! نمایندگی مشخصات شما رو ثبت میکنه همون کاری که شما خودت توی خونه هم میتونی انجام بدی! بعدش باید صبر کنی تا باهات تماس بگیرن که پول رو واریز کنی!( اینها دقیقا صحبت های نمایندگی هستش که دارم نقل میکنم! ) میتونی هم پول رو به نمایندگی بدی! ولی نمایندگی هیچ تضمینی نمیکنه که نصاب کی بیاد و سرویست کی وصل میشه! چون خود شرکت نصاب میفرسته نه نمایندگی!
بنابراین اگر میتونی ازشون تضمین بگیری که نصابش 2 روز بعد بیاد نصب کنه و به تبع اون سرویس شما یکی دو روز بعد از آمدن نصاب وصل بشه ، حتما اینکار رو بکن! در غیر اینصورت بدون نمایندگی فقط فکر جیب خودشو کرده!

A.N.A.P
22-08-2010, 00:49
سلام ...

میخواستم از کسانی که از این سرویس استفاده میکنن بپرسم که از مبیننت راضی هستین ؟؟؟

قیمتاش خوبه ؟؟؟

armin_software
22-08-2010, 02:20
سلام
مبین نت مودم رایگان می ده؟

lurenzo
22-08-2010, 03:12
سلام
مبین نت مودم رایگان می ده؟

بله میده!
منتها باید سرویس یکساله با سرعت 128 و محدودیت حجمی 100 گیگ بگیرید تا بهتون مودم داخلی رایگان بدن!
هزینه این سرویس 240 هزار تومنه!

lurenzo
22-08-2010, 09:56
سلام
بچه ها سرویس من تا آخر هفته وصل می شه و فردا صبح مودمم رو تحویل می گیرم. من دقیق دقیق 11 روز پیش فرمو از طریف سایت براشون فرستاده بودم. ولی با اینکه دیروز زنگ زدم بهم گفتن هنوز فرمتون دست ما نرسیده! سرشونم خیلی شلوغ بود. مثل اینکه کاربر زیاد دارن. فقط خداکنه مثل ایرانسل بخاطر شلوغی افت سرعت و قطعی و از اینجور قضیا رخ ندهد.

شما کدوم شهری؟
شما بالاخره از طریق نمایندگی کارتو راه انداختی یا نه؟
یعنی آخر سر خودت به شرکت مبین نت زنگ زدی و اونا بهت گفتن کی میان؟

Firebirds
22-08-2010, 10:21
جواب مبین نت در خوصوص شهر تهران :

پاسخ :
با پر کردن فرم اشتراک در شهر تهران، اطلاعات شما بررسی می شود و امکان دارد در حال حاضر نیز در مناطقی باشید که کیفیت خدمات مورد تایید باشد و اقدام به دایری درخواست شما شود. با این حال در شهریور ماه شبکه وایمکس مبین نت بطور کامل در شهر تهران بهره برداری می گردد.

lurenzo
22-08-2010, 11:31
من تهرانم،
از طریق نمایندگی کارمو راه انداختم. گفتم که خانومه بهم گفت که هنوز فرمت دست ما نرسیده. یعنی یجورایی پر کردن فرم از طریق سایت فعلا کشکه! خدا می دونه کی فرمت دست نمایندگی میرسه. بهر حال من مستقیم از طریق نمایندگی فرمو پر کردم و اما فرقش: هیچ فرقی نداره، فقط کارتون سریع تر انجام میشه. تو سایت هم که پر کنی اونا می فرستن برای نمایندگی و بعد که نمایندگی کارشو انجام داد( مودمو فرستاد یا رفتی شخصا ازشون گرفتی) نمایندگی ok میده ، زنگ می زنه به پشتیبانی و کارت میفته دست پشتیبانی( برای نصب و راه اندازی).
مودم indoor دارم می گیرم. خونه ما تو منطقه سبز بود ولی کمی مناطق نارنجی هم دوروبرمون بود. با احتساب مالیات و .. کلا 123600 تومان باید فردا که پیک اومد تحویلش بدم و یعد به قول ایرانسل در خانه بنشینید ، منتظر بمانید تا کارشناسان بیان سرویستون رو راه اندازی کنند.
گفت 2 روزه میان، یکی دیگه از نمایندگی ها گفت 3 یا 4 روزه میان. حالا دیگه بیان،نیان، دیربیانشو فقط خدا میدونه.
یک نکته دیگه: چون من دارم 256 میگیرم فردا که پیک میاد حتما باید نامه از شرکت، دانشگاه یا هرجای دیگه ای که اینا قبول دارند رو تحویلشون بدم.
حالا من دقیقه به دقیقه هر خبر جدیدی که شد رو اینجا براتون می نویسم. تست سرعت و پینگ و قطعی و ... هم خواستید براتون می زارم.

دستت درد نکنه!

صد در صد هر اتفاقی افتاد خبر بده.
میخوام ببینم رو حرف های نمایندگی چقدر میشه حساب کرد!!!؟
اگه کارت رو سریع راه انداختن ، منم برم سراغ نمایندگی!!!

karbist
22-08-2010, 12:21
همین دو تا نمایندگی رو تو تهران داره؟ یعنی واسه یه ثبت نام تا میدون بهارستان باید برم! :grrr:

lurenzo
22-08-2010, 13:13
همین دو تا نمایندگی رو تو تهران داره؟ یعنی واسه یه ثبت نام تا میدون بهارستان باید برم! :grrr:

درسته! نمایندگی هاش فعلا زیاد نیست!
مثلا من که زنگ زدم به مبین نت موقعیتم رو که گفتم سه تا نمایندگی بهم معرفی کرد که خیلی هم نزدیک نبودن!

hamijoon
22-08-2010, 13:40
تهران قعلا واسه تست دوست عزيز . يعني امكان داره يكم اولاش باهاش حال نكني . نكه هي قطع شه ها نه .

ديروز به من زنگ زدن از شركت گفتن الان سرويستون سرعت دانلودش چقدره ؟؟؟

من يه چيز واسه دانلود گذاشتم ديدم خدا شده اسپيد تا 1 مگ هم رسيد يهو . منم گفتم . بعد گفت امكان داره يه 2 3 ساعتي قطع بشه .

چون تهران بخش عمده اي از درآمد اين شركت رو به خودش اختصاص ميده اونم بيشتر به شركتها واسه همين آخرين استان به صورت كامل راه اندازي ميشه تا تسترها همه مشكلاتشو در بيارن بعد ...

mahanramzi
22-08-2010, 13:47
به نظر من دوستان خیلی عجله دارند ، مبین نت تازه از امروز سرویس دهی به تهران رو شروع کرده :19: فکر کنم برای تصمیم گیری راجع به سرویسش حد اقل چند هفته بهش باید وقت داد.
دوستانی که غیر از تهران ازش سرویس گرفتند اگه راجع به کیفیتش نظر بدن ممنون می شم.:20:

reza-ps3
22-08-2010, 18:05
سلام دوستان ایا انتن دهی مودم در سرعت دانلود تاثیر داره یعنی اینکه مودم در مکانی باشه که سیگنال ضعیف باشه
مثل اینکه کسی دلش نمیخواد جواب مار بده:41:

babialex
22-08-2010, 21:50
سرویس مبین نت کیفیتش چطوره ؟
قیمت هاش چطور ؟
پشتیبانی خوبی داره ؟
نسبت به ایرانسل بهتره یا بدتر ؟

Mahdi/s
22-08-2010, 22:11
همین دو تا نمایندگی رو تو تهران داره؟ یعنی واسه یه ثبت نام تا میدون بهارستان باید برم! :grrr:سلام..میشه بگیسد نمایندگیش کجای بهارستانه..؟؟

sei_pm
22-08-2010, 22:13
قیمت هاش چطور ؟
نسبت به ایرانسل بهتره یا بدتر ؟

قیمتها:

از لحاظ اینکه سرویسهای نامحدودش واقعا نامحدوده و مثل ایرانسل سقف نداره و نسبت به اینکه سرویسهای محدود ایرانسل شبانه ندارند ولی مبین نت داره فعلا مبین نت برتره.
اون دو مورد هم تا زمانی که کاربران مبین نت زیاد بشن مشخص نیست

Mahdi/s
22-08-2010, 23:09
سلام...غیر از سوال بالام یه سوال دیگه الان به ذهنم رسید اینکه.....من مودم دارم...بخوام از مبین نت سرویس بگیرم بازم باید مودم بخرم......
بعد قیمتاش بالاس که....

armin_software
22-08-2010, 23:35
مبین نت داره خیلی خوب پوشش می ده

babialex
23-08-2010, 01:39
برای منزلی که طبقه همکفه و دور ساختمانش ساختمان های بلنده کیفیت سیگنالش چطوری میشه ؟ چه نوع مودمی لازم داره ؟

مبین نت سرویس 256 اش که 5 گیگ در ماهه و شبها و روزهای جمعه تعطیله به قیمت ماهی 20 هزار تومن نمی ارزه ؟

mohalls
23-08-2010, 02:09
؟

مبین نت سرویس 256 اش که 5 گیگ در ماهه و شبها و روزهای جمعه تعطیله به قیمت ماهی 20 هزار تومن نمی ارزه ؟

:41:

واقعا فکر میکنی ارزش داره .. اگه یه جایی دور باشی که سیگنال نده مجبوری یک مودم 200 تومانی بخری که به قول دوستان بیشتر از 19 یورو پاشون در نمیاد! تازه بیشتر از 5mbit هم نمیکشه:41::41:شاید شاید شاید یه وقت واسه کاربر خانگی بیشتر از 128 دادن مثلا 20 مگابیت که تو اینترنت ملی واسه ما وعده دادن :31: دگه باید مودم و برنی کنار بحث این نیست اخه از 19 یورو( 24 تومان خودمون ) یهو میشه 200 تومان ادم شاخ که هیج بال در میاره !!
اونوقت واسه 256 محدود 5 گیگ باید 20 تومان پرداخت کنی ! ( ولا مجبوریم چه کار کنیم:20: )
تو دوبی شرکت اتصالات ( همون مخابراتی که ما داریم ) سرعت 8 مگابیت بر ثانیه نامحدود اعلام کرد که میده با 204 درهم یعنی چیزی حدود 55 هزار تومان خودمون ...!!! داد بزنم دلم خالی شه :19::19:
مگه ما چه کم داریم ! اونقدر هم رقابت دارن که یکیشون مفتی مفتی نت میده مثلا میگه بیا 5 ماه رایگان واسه تو !! مودم هم رایگان :18: حتی تو مترو اینترنت رایگان !!! ما باید واسه هر کیلوبایت قیمت خونمون بدیم !

منهم بودم میگرفتم چون مجبورم و گزینه ی بهتری ندارم :20:

petr-cech
23-08-2010, 04:08
بعد از یک هفته ثبت نام و ارسال مدارک هنوز تماس نگرفتن.:41:

Mr.Pooya
23-08-2010, 07:24
از تهران تا حالا کسی گرفته ؟ کیفیتش چطوره ؟ سرعت 512 مبین نت خوبه ؟؟ این بهتر یا ایرانسل ؟؟

یه speedtest هم بگیرید و قرار بدید ممنون میشم

hamedjanam
23-08-2010, 09:16
سلام دوستان من یه کافی نت دارم که از adsl شرکت پارس آنلاین استفاده میکنم 256 مگابایت و 30 گیگ محدود با قیمت 65 تومان . و وایمکس مبین نت هم با سرعت 512 و ترافیک نامحدود با قیمت 60 تومان ارائه میشه که رو کاغذ خیلی با صرفه تره .!
قصد دارم برا کافی نت وایمکس مبین نت بخرم میخواستم بپرسم آیا کسی تا به حال از وایمکس استفاده کرده ؟؟؟
ایا برای کافی نت میشه به وایمکس اعتماد کرد .مثل ا÷راتور دوم ایرانسل جان مشکل انتن وقطعی نداشته باشه ؟
در مورد وایمکس ایرانسل چیزای خوبی نشنیدم که همه بر میگرده به بدی خدماتش ولی ایا استفاده از تکنولوژی وایمکس هنوز زوده ؟؟؟
اگه کسی در این مورد (استفاده از وایمکس برای کافی نت )و اینکه خوبه یا نه اطلاعاتی داشته باشه بگه تا همه استفاده کنیم . قبلا از همکاریتون ممنونم بچه ها

hamijoon
23-08-2010, 14:09
از تهران تا حالا کسی گرفته ؟ کیفیتش چطوره ؟ سرعت 512 مبین نت خوبه ؟؟ این بهتر یا ایرانسل ؟؟

یه speedtest هم بگیرید و قرار بدید ممنون میشم

دوست جون من مبين دارم ديگه . چند صفحه قبل تست گرفتم . ببينيد . سرويساش خوبه .

مجبوريم ديگه ....:31:

lurenzo
23-08-2010, 14:15
بگذارید من دارم می گیرم فردا مودممو دارن میارم ، خبرشو بهتون می دم. تست ،مست همه چی ردیفه!! فقط دعا کنین زود وصلش کنن.

سلام
شما كه اينترنتى ثبت نام كرده بودى و يه شماره پيگيرى گرفته بودى ، وقتى رفتى نمايندگى دوباره از اول ثبت نام كردى؟ يعنى شماره پيگيرى قبليت رو كارى نداشتن؟

---------- Post added at 03:15 PM ---------- Previous post was at 03:12 PM ----------

اقا شما خب ندارى سرويس تهران فعال شده يا نه؟ دقيق دقيق كى فعال ميشه؟

alexy_xman
23-08-2010, 14:18
adsl یا وایمکس؟؟؟ کدام بهتره؟؟؟؟128 وایمکس یا 1 مگابایت adsl از شاتل یا پارس آنلاین؟

hamijoon
23-08-2010, 14:20
دقيقا دارن فعال ميكنن چون هي داره قطعو وصل ميشه . داداشم گفت دارن آخرين تغييراتو ميدن . كشتن مارو ...

Mr.Pooya
23-08-2010, 14:36

خوب اگه میشه یک تست از امروز بزارید

hamijoon
23-08-2010, 14:41
خيلي دلم ميخواد بزارم اما مثل اينكه امروز دارن تغييرات ميدن واسه همه قطع شده . وصل شد 3 سوت واست ميزارم :11:

Mahdi/s
23-08-2010, 14:47
کاش یکی هم جواب منو میداد...:41:

Mr.Pooya
23-08-2010, 14:58
سلام..میشه بگیسد نمایندگیش کجای بهارستانه..؟؟
نمایندگی هاش که تو سایتش هست !!!!

اینم صفحه نمایندگی هاش :

تو تهران 2 تا نمایندگی داره آدرس بهارستان هم می زارم :

م بهارستان - خ فخرآباد - پلاک 79

برو تو اون صفحه شماره تلفنش هم زده .

---------- Post added at 03:58 PM ---------- Previous post was at 03:55 PM ----------

سلام...غیر از سوال بالام یه سوال دیگه الان به ذهنم رسید اینکه.....من مودم دارم...بخوام از مبین نت سرویس بگیرم بازم باید مودم بخرم......
بعد قیمتاش بالاس که....

مودم را دقیق نمیدونم ولی تو سایتش بری برا ثبت نام یک قسمتی داره نوشته مودم دارم که میتونی تیک بزنی ولی یکی از دوستان همینجا گفت زنگ زد گفت مودم ایرانسل داره جواب منفی دادند شما خودت زنگ بزن بپرس . قیمت هاش هم خیلی خوبه که بالاس!!!!!!!!!! ADSL 25 گیگ شما چقدر میگیری ؟؟ اینجا میده 40 تومان . قیمت هاش به نظرم خوبه .

sei_pm
23-08-2010, 15:25
بعد قیمتاش بالاس که....

داخل سایتش که زده اگر مودم وایمکس داشتید مک آدرسش رو باد بهشون بدید.

Mahdi/s
23-08-2010, 16:31
مودم را دقیق نمیدونم ولی تو سایتش بری برا ثبت نام یک قسمتی داره نوشته مودم دارم که میتونی تیک بزنی ولی یکی از دوستان همینجا گفت زنگ زد گفت مودم ایرانسل داره جواب منفی دادند شما خودت زنگ بزن بپرس . قیمت هاش هم خیلی خوبه که بالاس!!!!!!!!!! ADSL 25 گیگ شما چقدر میگیری ؟؟ اینجا میده 40 تومان . قیمت هاش به نظرم خوبه .ممنون...من آسیاتک دارم....512......3ماه 6 گیگه.....40 تومن....شب هم رایگانه.....
من یه اشتباهی کردم..مودمم وایرلس هست.......اینطوری خدمات نمیدن...
========
یه سوال....بخوام اینترنت مرکزی بزارم باید چیکار کنم..؟/

Mr.Pooya
23-08-2010, 16:39
ممنون...من آسیاتک دارم....512......3ماه 6 گیگه.....40 تومن....شب هم رایگانه.....
========

منظورت از مرکزی چیه ؟ یعنی کل ساختمان با مودم وایرلس وصل بشند ؟؟

Mr.Pooya
23-08-2010, 16:42
ممنون...من آسیاتک دارم....512......3ماه 6 گیگه.....40 تومن....شب هم رایگانه.....
========

منظورت از اینترنت مرکزی چیه ؟اینترنت را شیر کنی برای همه با مودم وایرلس ؟

Mr.Pooya
23-08-2010, 16:44
منظورت از اینترنت مرکزی چیه ؟ یعنی اینترنت را در کل ساختمان با وایرلس شیر کنی ؟

Mr.Pooya
23-08-2010, 16:55
========

منظورت از اینترنت مرکزی چیه ؟ یعنی اینترنت را در کل ساختمان با وایرلس شیر کنی ؟

sei_pm
23-08-2010, 18:11
========

نه نمی دن مودم وایمکس می خواد.

Firebirds
23-08-2010, 21:20
دقيقا دارن فعال ميكنن چون هي داره قطعو وصل ميشه . داداشم گفت دارن آخرين تغييراتو ميدن . كشتن مارو ...

سلام

دوست عزیز من به عنوان یه مسول شبکه پست های شما را به طور مداوم دنبال میکنم

فقط یک سوال و یه درخواست ازتون دارم
بی زحمت از دادشتون بپرسید سیستم اکانتینگ مبین نت به چه صورت هست ( نوع کانکشنی که برای وصل شدن به اینترنت استفاده میکنند PPPoE یا --- ؟ )

یه نرم افزار خوبم بهتون معرفی میکنم که تست هاش هم به درد گیمر ها میخوره چون میتونند پینگ لتنسی یا همون لگ داشتن را باهش چک کنند و هم به درد شبکه کار ها )

در مواقعی که سرعت اینترنت شما کاهش می یابد، بهترین راه برای یافتن مشکلات موجود، اجرای برنامه ای برای ردگیری مسیر مبداً تا مقصد وPing کردن هر نقطه میانی در مسیر است. با نتایج بدست آمده از این بررسی خواهید توانست ISP خود را در رفع ایراد یاری کنید. نرم افزار Ping Plotter این کار را به بهترین شکل ممکن انجام خواهد داد. کافی است که یک آدرس IP را به برنامه بدهید و بقیه کار را به خودش بسپارید

Whether you're a user of an ASP, an online gamer, a VoIP user, user of some other network/Internet application or an administrator, at some point it's likely you'll encounter problems with your network or Internet connection(s). PingPlotter helps you pinpoint where the problems are in an intuitive graphical way, and to continue monitoring your connection long-term to further identify issues.
PingPlotter offers some unique value for network monitoring and troubleshooting:

Graphically display performance metrics about the route your data takes to a server.
Monitor network performance over time, capturing the moments when problems surface.
Zoom in on a problem period and construct a compelling case to have someone help you solve a problem.
Get notified when there is a network problem.
Save data or images, and send to others for review.
Troubleshoot without having to call your ISP, allowing you to know about problems before they do

لینک دانلود :

بی زحمت یه تست با این نرم افزار ای پی های 4.2.2.4
8.8.8.8
iran.ir
tehran.ir
را بگیرید و عکس تست ها رو این جا برامون بزارید

راستی تا الان با استفاده از نرم افزار های دانلود منجیر مثل IDM امتحان به دانلود یک فایل سنگین کرده اید بعد از مثلا 15 دقیقه سرعت دانلود شما افت نمی کند ؟ معمولا چند است ؟
این نرم هم برنامه بسیار خوبیه از نصب اون پشیمون نمیشید

با تشکر

r_22009
23-08-2010, 21:54
آقا از این 40 صفحه یکی نگفت این سرویس چه طوره؟
سرعتش چنده؟
می ارزه یا نه؟
....؟

lurenzo
23-08-2010, 22:01
سرعتش چنده؟
می ارزه یا نه؟
....؟

دوست عزیز هنوز کسی توی این تایپیک سرویسش فعال نشده!:41:
یکی از عزیزان اکانت تست داره که نمیشه روی سرعت اون حساب کرد چون اکانت تسته!
هفته دیگه فکر کنم توی این تایپیک خبرایی بشه!:27:
منتظر باش مثل من و بقیه....:31:

sei_pm
23-08-2010, 22:14
سرعتش چنده؟
می ارزه یا نه؟
....؟

آخه برای اینکه کسی نگرفته و همه در انتظار نصب هستند. فقط hamijoon داره که اون هم اکانت تسته مشخص نمیکنه و باید نسبت به سرویسی که میگره بسنجه.

Mahdi/s
23-08-2010, 23:00
منظورت از اینترنت مرکزی چیه ؟ یعنی اینترنت را در کل ساختمان با وایرلس شیر کنی ؟ دقیقا..یه آنتن پشت بام نصب میشه..بعد شرکت یه پهنای باندی میده......بعد واحد ها استفاده میکنن.......
اطلاعاتی داری شما..که چطوری هست..؟؟من یه جا پرسیدم گت 20 واحد به بالا میدن....بعد یه جا دیگه پرسیدم گفت نه هر تعدادی که بخوایین..مبین نت هم نمیتونم تماس بگیرم..همش اشغاله...

sei_pm
23-08-2010, 23:28
دقیقا..یه آنتن پشت بام نصب میشه..بعد شرکت یه پهنای باندی میده......بعد واحد ها استفاده میکنن.......
اطلاعاتی داری شما..که چطوری هست..؟؟من یه جا پرسیدم گت 20 واحد به بالا میدن....بعد یه جا دیگه پرسیدم گفت نه هر تعدادی که بخوایین..مبین نت هم نمیتونم تماس بگیرم..همش اشغاله...

خودتون راه بندازید بصرفه تره یک سرویس وایمکس میگیری از مبین نت بعد میدی به یک اکسس پوینت بعد اون رو با یک اکسس پوینت دیگه به وسیله wds وصل میکنی همینجوری هی زیاد میشن و برد وایرلس تو هر طبقه زیاد میشه. اصول کار اینجوریه. دیگه باید یک متخصص بهت جواب بده که هر طبقه چند متره خونه بتون آرمست یا تیراهنه خلاصه شرایط زیادی داره . من بیشتر از این بلد نیستم.

r_22009
24-08-2010, 10:58
آخه از مزایای وایمکس اینه که آنی وصل می شه
اما تو ایران انگار همه چی بر عکسه:31:

Mostajab
24-08-2010, 12:07
خوب
این جور که من بررسی کردم حرف دوستومن که می گفت ثبت نام اینترنتی کشک هست درست است.
من امروز رفتم نمایندگی تو بهارستان اول از همه منطقه های تحت پوشش رو دیدم نقشه ای که اونا دارند با نقشه تو سایت یه کم فرق داره برای اونا رنگ نارنجی هم داره که یعنی سیگنال خیلی زیاد هست و راحت با indoor می گیره
مودم ها رو هم دیدم خیلی کوچک تر از اونی هست که فکرش رو کنی مثلا همین indoor wifi اندازه در حد یه مودم ADSL هست
گفت اگر هم خیلی عجله داری باید با نمایندگی تماس بگیری و تلفنی ثبت نام کنی
من این کار رو کردم امروز هم مودم رو میاره سرویس هم تا 2 یا 3 روز دیگه وصل می شه
حالا از مودم براتون عکس می گیرم

maasen
24-08-2010, 12:18
خوب
این جور که من بررسی کردم حرف دوستومن که می گفت ثبت نام اینترنتی کشک هست درست است.
من امروز رفتم نمایندگی تو بهارستان اول از همه منطقه های تحت پوشش رو دیدم نقشه ای که اونا دارند با نقشه تو سایت یه کم فرق داره برای اونا رنگ نارنجی هم داره که یعنی سیگنال خیلی زیاد هست و راحت با indoor می گیره
مودم ها رو هم دیدم خیلی کوچک تر از اونی هست که فکرش رو کنی مثلا همین indoor wifi اندازه در حد یه مودم ADSL هست
شما کدوم منطقه هستید ؟
چه مودمی سفارش دادید ؟

sei_pm
24-08-2010, 12:21
آخه از مزایای وایمکس اینه که آنی وصل می شه
اما تو ایران انگار همه چی بر عکسه:31:
در مورد ایرانسا نمی دونم ولی مبین نت چون اول راحشه یکم محتاطانه عمل میکنه چون نمی خواد اسمش خراب بشه. تا 6 ماهی فکر کنم طول بکشه جوری بشه شما بری نمایندگی پول رو بدی و مودم رو بیاری خونه و کانکت بشی.

karbist
24-08-2010, 13:00
خوب
ممنون از اطلاع رسانیتون, پس این جور که معلومه باید پاشم برم میدون بهارستان! :11:

Mostajab
24-08-2010, 13:11
شما کدوم منطقه هستید ؟
چه مودمی سفارش دادید ؟
پایین تر از پارک شهر
indoor wifi

در مورد ایرانسا نمی دونم ولی مبین نت چون اول راحشه یکم محتاطانه عمل میکنه چون نمی خواد اسمش خراب بشه. تا 6 ماهی فکر کنم طول بکشه جوری بشه شما بری نمایندگی پول رو بدی و مودم رو بیاری خونه و کانکت بشی.
اگر تلفنی ثبت نام کنی حداکثر یک روزه مودم رو تحویل می دن(برای من که کمتر از 6 ساعت باید بشه)
در مورد وصل شدنش هم باید دید:13:

ممنون از اطلاع رسانیتون, پس این جور که معلومه باید پاشم برم میدون بهارستان! :11:
برای ثبت نام اونجا نرید چون حضوری انجام نمی دن
باید تلفنی انجام بدید

hamijoon
24-08-2010, 13:35
دوستان گلم طبق جديدترين اخبار كه هيچ ربطي هم به بحث نداره ( :دي ) شنيده شد كه مبين در حال نصب يه سيكوريت :31: يا همون Security System بر رويه سيستماشه و دليل قطعيش در تهران هم همين بيده .

پيشاپيش از صبر و شكيبايي شما ممنونم . :11:

مثل اينكه 2 3 روز ديگه هم طول ميكشه .من كه ديگه پير شدم با اين صبا ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mr.Pooya
24-08-2010, 14:07
دقیقا..یه آنتن پشت بام نصب میشه..بعد شرکت یه پهنای باندی میده......بعد واحد ها استفاده میکنن.......

به نظرم کار جالبی نیست . شرکت میاد پهنای باندی که به شما میده رو بین 20-30 نفر شیر می کنه دیگه درسته ؟؟؟ حالا اگه 10 نفر با هم استفاده کنن سرعت چی میشه ؟؟

lurenzo
24-08-2010, 14:45
بچه ها مودم داخلی نگیرید که عین من بدبخت می شین، تو خونه بیشتر از 2 تا آنتن نمیده با اینکه بهم گفتن تحت پوشش indoor هستم. الان عجله دارم. بر میگردم....

فقط وقتی اومدی بگو چقدر طول کشید سرویست وصل بشه؟ ( از زمانیکه توی نمایندگی ثبت نام کردی!)

sajad-tnt
24-08-2010, 17:34
آقا من الان با مبین وصلم.
چه سرعتی داره واییییییییییییییییییییییی یی روییییییییییییییایی .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تا کلیک کردم صفحه بالا اومد.
سرعت دانلود با 128 حدودا 99.98 هست واقعا عالیه نه ؟؟؟!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به به به عجب چیزیه این مبین ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
العان دارم یه فیلم آنلاین میبینم واقعا عالیه .20 .
تازه با این که دارم فیلم میبینم دانلود هم میکنم .... یه فایل 19GB هست... تو IDM نوشته 5 دقیقه تا اتمام دانلود...!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به به به دیگه چی میخوام ؟؟؟!!!!عالیه ...
[ خششش وششش : صدای ریختن آب سرد بروی صورتم ][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- اِ اِ اِ ... مامان چی شده ؟؟! داری چیکار میکنی؟
-در جواب : ساعت 12 ظهره لندهوووور ... نمیخوای پاشی از خواب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!

اینو نوشتم که یکم بخندیم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

petr-cech
24-08-2010, 17:52
چه سرعتی داره واییییییییییییییییییییییی یی روییییییییییییییایی .[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سرعت دانلود با 128 حدودا 99.98 هست واقعا عالیه نه ؟؟؟!!!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به به به عجب چیزیه این مبین ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
تازه با این که دارم فیلم میبینم دانلود هم میکنم .... یه فایل 19GB هست... تو IDM نوشته 5 دقیقه تا اتمام دانلود...!![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
[ خششش وششش : صدای ریختن آب سرد بروی صورتم ][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
- اِ اِ اِ ... مامان چی شده ؟؟! داری چیکار میکنی؟
-در جواب : ساعت 12 ظهره لندهوووور ... نمیخوای پاشی از خواب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!!!

اینو نوشتم که یکم بخندیم....[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز اینجا ما داریم بحث جدی می کنیم
برای شوخی که نیومدیم.

babialex
24-08-2010, 18:06
دوستان عزیزی که از مبین سرویس گرفتید

تعداد روزهایی که طول کشیده تا سرویستون کامل وصل شده
سرعت و کیفیت سرویس
سرعت دانلود
پشتیبانی
نوع مودم و همه اینارو برای ما هم توضیح بدید تا روشنتر بشیم برای انتخاب

Mostajab
24-08-2010, 18:16
سلام
خوب امروز مودم برای من اومد یعنی کمتر از 4 ساعت طول کشید تا مودم بیاد
سرویس ام هم چند روز دیگه وصل می شه
مودم رو همین جوری روشن می کنی 3 تا سیگنال داره در ضمن تو منطقه indoor هستم ولی یه گشتی تو خونه زدم نزدیک یه پنجره 5 تا سیگنال کامل شد(مودم wifi indor)حداکثر میزان هم 5 تا چراغ هست
البته با منطقه ای که هستم انتظار داشتم که همین جوری وسط اتاق و هر جایی از خونه کامل بشه سیگنال ها ولی یه کم گشتم
البته این موضوع ها اصلا ملاک نیست باید دید وقتی سرویس وصل می شه بالا و پایین رفتن سیگنال چه تفاوتی براش داره یهو می بینی اصلا 3 تا چراغ با 5 تا برات فرقی نداره

lurenzo
24-08-2010, 18:37
دوستان بلاخره منم رفتم نمایندگی و ثبت نام کردم!
هزینه مودم Outdoor و سرویس یکماهه 1 مگابیت نامحدود و نصب اولیه و 3% عوارض ارزش افزوده رو پرداخت کردم ، شد 309 هزار تومان!:20:
همونجا مودم Outdoor رو بهم دادن.
بهم گفتن دو روز دیگه فاکتور خریدت میاد به ایمیلت و از اون روز 3 4 روز طول میکشه تا نصاب بیاد و سرویست وصل بشه!
یعنی اوایل هفته آینده ، نهایت دوشنبه یا سه شنبه باید وصل بشه! حالا ببینیم و تعریف کنیم.....

Electronic-Arts
24-08-2010, 18:48

خب سرعتت اگر 100 کیلوبایته پس یعنی 1 مگه اولا با 1 مگ نمیتونی به راحتی فیلم آنلاین ببینی و همزمان هم دانلود کنی با ماکسیمم سرعت دوما اگر فایل 19 گیگابایتی رو بذاری برای دانلود با 1 مگ 43 ساعت طول میکشه و تنها با اینترنت 500 مگابیتی هست که 5 دقیقه و 15 ثانیه طول میکشه تا فایل 19 گیگی دانلود بشه و سوما مودمای وایمکس indoor تا 15 مگابیت و outdoor تا 25 مگابیت پشتیبانی میکنه نه 500 مگابیت

sei_pm
24-08-2010, 19:03
خب سرعتت اگر 100 کیلوبایته پس یعنی 1 مگه اولا با 1 مگ نمیتونی به راحتی فیلم آنلاین ببینی و همزمان هم دانلود کنی با ماکسیمم سرعت دوما اگر فایل 19 گیگابایتی رو بذاری برای دانلود با 1 مگ 43 ساعت طول میکشه و تنها با اینترنت 500 مگابیتی هست که 5 دقیقه و 15 ثانیه طول میکشه تا فایل 19 گیگی دانلود بشه و سوما مودمای وایمکس indoor تا 15 مگابیت و outdoor تا 25 مگابیت پشتیبانی میکنه نه 500 مگابیت

ایشون مزاح فرمودند آخر پستشون رو نگاه کنید. که البته اسپم میشه.

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

هزینه مودم Outdoor و سرویس یکماهه 1 مگابیت نامحدود و نصب اولیه و 3% عوارض ارزش افزوده رو پرداخت کردم ، شد 309 هزار تومان!:20:
بهم گفتن دو روز دیگه فاکتور خریدت میاد به ایمیلت و از اون روز 3 4 روز طول میکشه تا نصاب بیاد و سرویست وصل بشه!
یعنی اوایل هفته آینده ، نهایت دوشنبه یا سه شنبه باید وصل بشه! حالا ببینیم و تعریف کنیم.....

چرا مودم داخلی نگرفتی مگه تحت پوشش نبودی شما؟

sei_pm
24-08-2010, 19:22
مودمای داخلی خیلی چیزای جالبین! پشت پنجره سیگنالم 17 درصده توری رو که باز می کنید میشه 39-50 درصد می بندیش کم می شه. وسط حال صفره آشپزخونه و کلا هر نقطه ای با شرایط مختلف سیگنال خاص خودشو داره. کلا هر کی تجربه ای در زمینه این مودم های کله قندی indoor داره برای بهتر سیگنال گرفتن به من هم بگه!
و اما یک سوال دیگه» تو دفترچه همین مودم نوشته شده که می شه از آنتن های external که البته اختیاریه برای تقویت دریافت سیگنال استفاده کرد. کسی می دونه اینا چجور آنتن هایی هستن؟ چندن؟ چقدر تاثر دارن؟
مثلا می تونن 1 چراغ روشن رو به 3 تا افزایش بدن؟ یا بهتر بگم سیگنالو از 10-15 می تونن به 70 ارتقا بدن؟ جای این آنتن های external روی بدنه هست.

میشه دفترچش رو آپلود کنید؟
چرا مودم WiFI نگرفتی حداقل میگذاشتی گوشه پنجره با وایرلس کانکت میشدی. به نظرت الان این رو بر میگردونن اگر ببینند جواب نمیده؟

sei_pm
24-08-2010, 20:01
همین جواب بده با چسب نواری می چسبونمش به پنجره . یک روتر هم دارم از اون برای وایرلس کردنش استفاده می کنم. نمیدونم برگردوننش چون دیگه پولشو گرفتن. حالا پس باید کارشناسشون بیاد ببینم اون چی می گه

اگر خودت بازش نمیکردی و کارشناسش میومد نصب بهتر بود فوقش میگفتی من مودم داخلی وایمکس گرفتم که هر جا دوست داشتم بگذارم وگرنه Adsl میگرفتم.
دفترچش تو CD به صورت pdf نیست نمی تونی آپلود کنی؟ تا حالا هیچ کس یک دفترچه راهنما نگذاشته.

PhrenetiC
24-08-2010, 20:14

برای سرعت 1 مگابیت مدرکی هم ازتون خواستن ؟

Mostajab
24-08-2010, 20:38
اره دوست عزیز حتما مدرک می خواد
برای منم موقع تحویل مدرک تاییدیه رو خواست.

lurenzo
24-08-2010, 20:41
چرا مودم داخلی نگرفتی مگه تحت پوشش نبودی شما؟

نه، متاسفانه تحت پوشش نیستم! حالا اگر هم تحت پوشش بودم حوصله دردسر اینکه ببینم کجا آنتن میده یا نه رو ندارم!

صد در صد معرفی نامه میخواد!
جالبه از مرکز تماس مبین نت پرسیده بودم آیا هر سرعتی رو بخوام با معرفی نامه بهم میدن که جوابشون مثبت بود!
بعد که زنگ زدم به نمایندگی گفتن به ما گفتن سرعت بالاتر از 512 ندین!
دوباره زنگ زدم مرکز تماس مبین نت شاکی شدم که نمایندگی میگه سرعت 1 مگ نمیتونیم بدیم ، گفت که هر سرعتی که توی معرفی نامتون تایید شده باشه موظفن بهتون بدن! خودشون هم پیگیری کردن و به نمایندگی اطلاع دادن و بعد به من هم زنگ زدن که آقا شما مشکلی بابت دریافت سرویس 1 مگ به شرطی که توی معرفی نامتون قید شده باشه ، ندارید!
امیدوارم وقتی سرویس رو گرفتیم هم اینقدر پیگیر باشن!

Cyber-Dude
24-08-2010, 21:22
همین جواب بده با چسب نواری می چسبونمش به پنجره . یک روتر هم دارم از اون برای وایرلس کردنش استفاده می کنم. نمیدونم برگردوننش چون دیگه پولشو گرفتن. حالا پس باید کارشناسشون بیاد ببینم اون چی می گه

دوست عزیز کجای نقششون بودی؟
یعنی رو مرز بودی؟ وسط آنتن indoor بودی یا ...
منم سفارش دادم احتمالا فردا میدن مودمو، ماهم یه جاهایی نزدیک مرزیم ولی طرف گفت indoor جواب میده. منم گفتم به جهنم بنویس wifi. حالا با این حرفا شک کردم . یعنی اگه خود نصاب بیاد ببینه آنتن نداره وصل نمیشه عوض میکنه با outdoor یا باید به زور متوصل بشم؟
ممنون

Mostajab
24-08-2010, 21:28
دوست عزیز کجای نقششون بودی؟
یعنی رو مرز بودی؟ وسط آنتن indoor بودی یا ...
منم سفارش دادم احتمالا فردا میدن مودمو، ماهم یه جاهایی نزدیک مرزیم ولی طرف گفت indoor جواب میده. منم گفتم به جهنم بنویس wifi. حالا با این حرفا شک کردم . یعنی اگه خود نصاب بیاد ببینه آنتن نداره وصل نمیشه عوض میکنه با outdoor یا باید به زور متوصل بشم؟
ممنون
من که رفتم امروز بهارستان یه نقطه دقیقا مرزی رو بهش نشون دادم گفت آنتن نمی ده
شما به کجا زنگ زدی؟
خود مبین نت؟یا نمایندگی؟
چون نمایندگی درست می گه

Cyber-Dude
24-08-2010, 21:42
من که رفتم امروز بهارستان یه نقطه دقیقا مرزی رو بهش نشون دادم گفت آنتن نمی ده
شما به کجا زنگ زدی؟
خود مبین نت؟یا نمایندگی؟
چون نمایندگی درست می گه

والا به نظرم خود نمایندگیم چیز زیادی حالیش نیست. آخه از یه نمایندگی پرسیدم گفت outdoor میخواد منطقتون (کیانپارس اهواز) از دومی که پرسیدم گفتش indoor جواب میده. محلمون روی مرز نیست کامل، یه دندونه داخله
اگه بشه با آنتن تقویتش کرد که خوبه.کسی میدونه گیرندگی wifi با indoor کله قندیا فرق میکنه یا نه؟

sydsina
24-08-2010, 21:42
سلام دوستان
تاپیک خیلی خوبی زدید
من تقریبا همش رو خوندم و بعد اقدام کردم

من حدود یک هفته پیش از طریق سایتشون اقدام به ثبت نام کردم ولی چون طرحشون تو تهران تازه راه افتاده و یهو خیل عظیم متقاضیان ریختن سرشون ، از طریق اینترنتی خیلی کند کارتون پیش میره
بعد از یک هفته با شماره تماسشون تماس گرفتم ، شرح ماوقع دادم که یه هفتس ثبت نام اینترنتی کردم و عکس کارت ملی رو هم فرستادم ولی خبری از زنگ و مودم نیست
بنده خدا گفت اینقدر ما به این و اون باید زنگ بزنیم که گریه مون در اومده ، امروز فقط 2000 اسم دارم که باید بهشون زنگ بزنم

با این حساب ثبت نام اینترنتی رو فراموش کنید ؛ اگر هم کسی ثبت نام اینترنتی کرده ، با تلفن هم اینکارو انجام بده
خلاصه ، بعد از اینکه بهش گفتم چی شده ، گفت زنگ بزن 1868 ، ما هم زنگ زدیم و باز هم شرح یک هفته ای مون رو گفتیم ، مارو وصل کرد به اقای میری که بسیار ادم باحال و خوبی بود ، البته گاهی هم سرش شلوغه و خسته !
خلاصه به ایشون هم شرح دادیم که یه هفتس ثبت نام کردیم و هیچی نشده ، گفت خدا پدرت رو بیامرزه ما یه ماهه هم داشتیم که ثبت اینترنتی کرده !
یکم ترسیدم که نکنه منم به همین سرنوشت دچار شم ، خلاصه گفت بزار خودم ثبت نامت کنم که سریعتر کارت ردیف شه ، منم گفتم بکن !
اسم و مشخصات و سرویس رو پرسید (512 - 25G) یک ماهه ، گفت میشه 144200 ، گفتن اوکی ، گفت باشه پس امروز مودمت رو میگم پیک بیاره ، گفتم دستت درست ، فقط اگر میشه کار نصبشم تورو خدا نشه 1 ماهه دیگه ، گفت نه ما مثل ایرانسل یه ماهه نیستیم ، من قول میدم خون پرش 3 روزه بیان ردیف کنن برات ، مام گفتم دستت درد نکنه و خداحافظ
کی من زنگ زدم ؟ ساعت 11-12 ، ساعت 6.30 عصر یه خانومی به موبایلی که به اقای میری داده بودم زنگ و زد و گفت خونه اید مودم رو بفرستیم ؟ مام گفتیم ما خیلی وقته منتظریم ، بفرست !
ساعت 7.30 پیک اومد ، ما پولو دادیم ، معرفی نامه مون از شرکت پدر رو هم بهش دادیم به انضمام کپی مارت ملی مون
و من منتظرم که نصابش طبق قول اقای میری تا اخر هفته بیاد ، یعنی 3 روز دیگه

در ضمن بهتره ادرس ایمیلتون رو به شماره موبایلی که بهتون میدن اس ام اس کنید که اشتباه نشه ، هر چند بعید میدونم اصلا این ایمل چیز خاصی باشه چون نهایتا میخوان یه فاکتور بفرستن ، بعید میدونم چیز خاصی باشه

وقتی هم که نصب کردن میام از کیفیتش و چند و چونش میگم
راستی ما پاسداران(عراقی) هستیم و در منطقه Indoor قرار داریم
بعضی جاهای اتاق 3 چراغ هست بعضی جاها هم 1 چراغ چشمک زن ، ولی اینا قطعی نیست ، باید نصابش بیاد وصل کنه تا بیبنم چطوری و صحبتهای کارشناسشم بشنوم

پس تا اون موقع خدانگهدار ، البته من اینجا هستم و پست ها رو میخونم ، سوالی هم بود در خدمتم

Mostajab
24-08-2010, 21:49
والا به نظرم خود نمایندگیم چیز زیادی حالیش نیست. آخه از یه نمایندگی پرسیدم گفت outdoor میخواد منطقتون (کیانپارس اهواز) از دومی که پرسیدم گفتش indoor جواب میده. محلمون روی مرز نیست کامل، یه دندونه داخله
اگه بشه با آنتن تقویتش کرد که خوبه.کسی میدونه گیرندگی wifi با indoor کله قندیا فرق میکنه یا نه؟
والا توی نمایندگی تهران که هر چی می گفت درست بود و منطقی.
منطقه من نارنجی هست(نارنجی یعنی دکل خیلی بهت نزدیک هست-تو نقشه خود نمایندگی هم هست این رنگ)تو اتاق راحت آنتن پر نمی شه(یعنی 3تا) ولی نزدیک پنجره 4 تا هست و روی پشت بام 5 تا راحت می گیره به نظرم اونایی که نزدیک outdoor هستند خوب سیگنال نمی ده چون تو شهر ها تراکم ساختمان خیلی زیاد هست و من به شخصه پیشنهاد نمی کنم
حالا من فردا یه چرخی تو شهر می زنم مخصوصا نقاط مرزی بهتون می گم

sei_pm
24-08-2010, 22:06

شما اگر مودم داری در حال حاضر این کاتالوگ داخل CD رو آپلود کن ببینیم چه توضیحی راجع به آنتن نوشته.

arminjahanshahr
24-08-2010, 22:16
با سلام خدمت دوستان
پدر بنده یکی از مسئولان مبین نت هست
دوستانی که از مبین نت گله داشتند بدونند که مبین نت خیلی وقته شبکش راه افتاده و در حال تسته و اینی که میبینید به مردم هنوز سرویس ندادند این است که میخوان سرویس کاملا مطمئن و با کیفیت و بدون قطعی به مردم تحویل بدهند
من الان چند ماهه با سرعت 2 مگ در حال تست شبکه هستم که تا فردا پس فردا به سرعت فوق نجومی STM1 ارتقا پیدا می کنه
STM1 یک اصطلاح مخابراتی هست یعنی 64 تا 2mb یا 128 mb که البته مودم های ایندور تا 15 مگ بیشتر جواب نمیدهند
راستی اینم بدونید بد نیست که کل پهنای باند ایران 134 تا STM1 هست.
من با 2mb با سرعت 250 KB دانلود می کنم
مودم های indoor که با وای فای هست خیلی خوب هست ما تو خونه با 2 تا لپ تاپ و یک PC و 2 تا گوشی باهاش کانکتیم و میشه باهاش فیلم آنلاین دید.
موبایلیتی که فعلا برای عموم فعال نیست هم خیلی خوب جواب میده البته تا محدوده تحت پوشش
اگر دیدید از سرویستون راضی نیستید یا تحت پوشش شبکه نیستید میتونید مودم رو ببرید و پس بدهید و پولتون رو پس بگیرید
این خبر رو بهتون بگم که 40 % سهام این شرکت به همراه اول فروخته شده و از این به بعد تمام BTS های همراه اول در اختیار شرکت هست و شرکت می تونه به راحتی شبکه رو گسترش بده .
به نظرمن هر چه رقابت بین شرکتها بیشتر بشه تماما به نفع مشتری هست
من آینده خوبی رو پیش رو می بینم سرعتها زیاد و قیمت برای مصرف کننده به حداقل می رسه
دقیقا کاری که برای سیم کارت شد و دیدید که دست هر کسی هست وایمکس هم همینگونه میشه که در هر خانه باید حداقل یک وایمکس پر سرعت وجود داشته باشه.
ما برای اجرای دولت الکترونیک مجبوریم به این سمت بریم

lurenzo
24-08-2010, 22:22
با سلام خدمت دوستان
دوستانی که از مبین نت گله داشتند بدونند که مبین نت خیلی وقته شبکش راه افتاده و در حال تسته و اینی که میبینید به مردم هنوز سرویس ندادند این است که میخوان سرویس کاملا مطمئن و با کیفیت و بدون قطعی به مردم تحویل بدهند
من الان چند ماهه با سرعت 2 مگ در حال تست شبکه هستم که تا فردا پس فردا به سرعت فوق نجومی STM1 ارتقا پیدا می کنه
STM1 یک اصطلاح مخابراتی هست یعنی 64 تا 2mb یا 128 mb که البته مودم های ایندور تا 15 مگ بیشتر جواب نمیدهند
مودم های indoor که با وای فای هست خیلی خوب هست ما تو خونه با 2 تا لپ تاپ و یک PC و 2 تا گوشی باهاش کانکتیم و میشه باهاش فیلم آنلاین دید.
موبایلیتی که فعلا برای عموم فعال نیست هم خیلی خوب جواب میده البته تا محدوده تحت پوشش
اگر دیدید از سرویستون راضی نیستید یا تحت پوشش شبکه نیستید میتونید مودم رو ببرید و پس بدهید و پولتون رو پس بگیرید
این خبر رو بهتون بگم که 40 % سهام این شرکت به همراه اول فروخته شده و از این به بعد تمام BTS های همراه اول در اختیار شرکت هست و شرکت می تونه به راحتی شبکه رو گسترش بده .
من آینده خوبی رو پیش رو می بینم سرعتها زیاد و قیمت برای مصرف کننده به حداقل می رسه
دقیقا کاری که برای سیم کارت شد و دیدید که دست هر کسی هست وایمکس هم همینگونه میشه که در هر خانه باید حداقل یک وایمکس پر سرعت وجود داشته باشه.

خوش به حال شما دوست عزیز!

فقط بحث سر اینه که آیا با بیشتر شدن مشترکین کیفیت حفظ میشه؟ آیا زیرساخت های شبکه در ایران جوابگو هستن؟

sydsina
24-08-2010, 22:32
با سلام خدمت دوستان

در درجه اول خوشحالم که با مبین نت میتونیم یه ارتباط نزدیک تر داشته باشیم ، حالا پدر شما هر سمتی هم داشته باشه ، مهم نزدیکی بچه های این فروم با مبین نت هست
در مورد سرعت 128 مگ میخواستم بدونم وای فای ها این سرعت رو ساپورت میکنن یا Outdoor ها ؟
در ضمن پهنای باند کل ایران با این عددی که شما گفتی یعنی فقط 18Gig هست ؟ خیلی بعیده عزیزم

و اینکه با این صحبتی که شما کردی یعنی با هر آنتنی که همراه اول برای سیمکارت هاش نصب میکنه که عددش هم اصلا کم نیست ، یه انتن هم باید به حساب مبین نت اضافه کنیم ؟ با این وصف مبین نت خیلی زود مناطق سبز رنگ خودش رو تکمیل میکنه ، البته هنوز تو همین مناطق سبز رنگ فعلی کمی شبه هست که امیدوارم زودتر برطرف بشه

شما میگی با 2 مگ داری 250Kb دانلود میکنی در حالی که دوستانی در همین تاپیک گفتم با سرعت 512 تونستن حتی تا 600Kb هم دانلود کنن و عکش رو هم گذاشتن ، نهایتا منظورم اینکه این سرعت دانلود باید بستگی به منطقت داشته باشه و الا خود سرعت شاید حداقل فعلا اونقدر تاثیر گذار نیست

درمورد کیفیتش هم صحبت خوبی انجام شد ، الان با این حجم مشتری شاید مبین نت بتونه خیلی خوب پوشش بده ولی 6 ماه یا یک سال دیگه که مشترکین زیاد تهرانی هم اضافه شدن باید دید این سرویس همچنان کیفیت الان رو داره یا خیر

sei_pm
24-08-2010, 22:40
حذف شود اشتباهی

Cyber-Dude
24-08-2010, 22:48
با سلام خدمت دوستان

اگه اینجور باشه که خیلی خوبه هرچند که همراه اول هم نمیشه گفت که روز به روز بهتر شده.
در مورد کل پهنای باند ایران مطمئنید؟

hamidsed
24-08-2010, 23:16
دوستان منم میخوام از مین نت بگیرم . فقط یه سوال دارم . شرکت های اینترنت پر سرعت که adsl واگذار میکنند پهنای باند رو تا 1 یا 2 مگ باز میذارنند واسه دانلود میخواستم بدونم شرکت هایی که وایمکس ارائه میدهند هم همینطوری هست یا اینکه محدودش میکنند ؟
اگه قرار باشه این همه پول رو واسه اکانت 128 کیلو بدی بعد نهایتش بتونی با 16 کیلو دانلود کنی که بری از صبانت بگیری که بهتره .
چون من آلان دو سال هست که از adsl 128 شرکت هسا استفاده میکنم اوائل پهنای باند 1 مگ داشت ولی آلان محدودش کرده منم دیگه نمیخوام تمدیدش کنم . نظر دوستان رو میخواستم بدونم من چکار کنم ؟

Cyber-Dude
24-08-2010, 23:32
دوستان منم میخوام از مین نت بگیرم . فقط یه سوال دارم . شرکت های اینترنت پر سرعت که adsl واگذار میکنند پهنای باند رو تا 1 یا 2 مگ باز میذارنند واسه دانلود میخواستم بدونم شرکت هایی که وایمکس ارائه میدهند هم همینطوری هست یا اینکه محدودش میکنند ؟
اگه قرار باشه این همه پول رو واسه اکانت 128 کیلو بدی بعد نهایتش بتونی با 16 کیلو دانلود کنی که بری از صبانت بگیری که بهتره .
چون من آلان دو سال هست که از adsl 128 شرکت هسا استفاده میکنم اوائل پهنای باند 1 مگ داشت ولی آلان محدودش کرده منم دیگه نمیخوام تمدیدش کنم . نظر دوستان رو میخواستم بدونم من چکار کنم ؟

مبین نت که هنوز کسی درست و حسابی مشترک نشده ببینیم چطوره ولی وایمکس ایرانسل که همون 16 کیلو رو میده.کلا قضیه adsl فرق میکنه.مقایسه نمیشه کرد.وایمکس سرویسای نامحدودش بصرفه تره

lurenzo
24-08-2010, 23:36

دوست عزیز الان نمیشه نظر قطعی داد چون سرویس دوستان هنوز فعال نشده!
ولی فکر نمیکنم سرعت سرویس 128 بالاتر از 16 کیلوبایت بره چون تعرفه های سرویس های با سرعت بالاترش خیلی نسبت به ADSL ارزونتره! و این امکان رو فراهم کرده برای کسانی که مشکلی از بابت معرفی نامه ندارن بتونن با قیمت مناسب از سرعت بالاتر استفاده کنن!
البته فقط یه حدسه و تا وصل نشدن سرویس بچه ها نمیشه نظر قطعی داد!

hamidsed
24-08-2010, 23:49
یعنی اگه سرعت 1مگ رو خواسته باشم از adsl هم ارزونتر برام در میاد ؟ این معرفی نامه اگه از طرف دانشگاه هم باشه قبول میکنند ؟ نسبت به این معرفی نامه سخت گیری نمیکنند ؟

Cyber-Dude
25-08-2010, 00:04
یعنی اگه سرعت 1مگ رو خواسته باشم از adsl هم ارزونتر برام در میاد ؟ این معرفی نامه اگه از طرف دانشگاه هم باشه قبول میکنند ؟ نسبت به این معرفی نامه سخت گیری نمیکنند ؟

1مگ نامحدودش ماهی 80 تومنه که به نسبت از adsl ارزونتره. نامه از دانشگاه،نظام مهندسی،نظام پزشکی، نامه شرکت با سربرگ ...همه قبوله

sei_pm
25-08-2010, 00:39
1مگ نامحدودش ماهی 80 تومنه که به نسبت از adsl ارزونتره. نامه از دانشگاه،نظام مهندسی،نظام پزشکی، نامه شرکت با سربرگ ...همه قبوله

یعنی پزشک باید حتما بره از نظام پزشکی نامه بگیره؟ با مدارک خود طرف قبوا نمی کنند؟

VISION
25-08-2010, 00:46
سلام من تاحالا از هیچ سرویس وایمکسی استفاده نکردم (ایرانسل و مبین نت) ولی درمورد آنتن های بتی اس و امواج موبایل یه تجربه هایی دارم

مثلا همین آنتن های تلوزیون وتقویت کننده های معمولی تاثیر فوق العاده ای روی امواج موبایل داره میتونید خودتون تست کنید کافی کوشیتونو بزارید روی بوستر

اگه میخواید بصورت دقیق تر آزمایش کنید از برنامه fieldtest استفاده کنید

تصورم اینه که بشه مدم های indoor روهم با این روش تقویت کرد

یعنی خودم که فکر میکنم حتما میشه:20:

mohalls
25-08-2010, 02:09
با سلام خدمت دوستان

آقا از بابات بپرس معرفی نامه پیگری می کنند !! اخه من دانشگام تموم شده از کجا معرفی نامه بیارم :31:

mohalls
25-08-2010, 02:14
مثلا میتونم کارت دانشجویی بهشون بدیم ( کپی ) یا باید حتما" معذفی نامه باشه و سرعت هم توش قید باشه ؟:41:

PhrenetiC
25-08-2010, 03:57
مثلا میتونم کارت دانشجویی بهشون بدیم ( کپی ) یا باید حتما" معذفی نامه باشه و سرعت هم توش قید باشه ؟:41:

دوست عزیز شما در هر صورت باید معرفی نامه رو برای دریافت سرعت بالا ارائه بدین و سرعت هم توش قید شده باشه .

mahanramzi
25-08-2010, 10:05
دوست عزیز شما در هر صورت باید معرفی نامه رو برای دریافت سرعت بالا ارائه بدین و سرعت هم توش قید شده باشه .

من یه سوالی دارم تو معرفی نامه می شه فقط ذکر کرد سرعت بالای 128 که اگه مثلا خواستیم یه زمانی 256 رو به 512 تغییر بدیم بشه؟؟

ali_farnoosh
25-08-2010, 12:40
سلام وستان خوبم .
مي خواستم يه راهنمايي بكنم واسه دوستاني كه مي خوان كارشون سريعتر راه بيوفته و منتظر ثبت نام و تماس و .... اين حرفا نباشن .
من با يكي از نمايندگي ها آشنام . حالا هر كسي خواست كه اشتراك بگيره به اين دو شماره تماس بگيره :
02188065000
02188060606
خانوم هوشمند

اين نمايدگي مبين نت هست كه ميشه گفت بهترين هست و هم آشناي من
اگه خواستين زنگ بزنين و بگين چيت سازيان معرفي كرده تا انشالله سريعتر كارتون راه بيوفته (فقط لطف كنين بگين آشناي چيت سازيان هستيم) و اسمي از سايت نيارين .

سودي بمن نميرسه.... فقط خواستم دوستاني كه عجله دارن سريعتر كارشون راه بيفته.
يا علي:46:

hamijoon
25-08-2010, 14:20
آفرين به اين پشتيباني ... الان يه 2 ساعتي ميگذره كه قراره باهام تماس بگيرن . هنوز 5 دقيقه نشده ؟؟؟:31:

hamijoon
25-08-2010, 14:50
الان داداشم زنگيد گفت بايد مك آدرسو ثبت كنن . منم مك آدرسو دادم بهش . گفت چند دقيقه ديگه درست ميشه. :8:

arminjahanshahr
25-08-2010, 14:55
خوش به حال شما دوست عزیز!

فقط بحث سر اینه که آیا با بیشتر شدن مشترکین کیفیت حفظ میشه؟ آیا زیرساخت های شبکه در ایران جوابگو هستن؟

بله بنا بر این هست که کیفیت رو حفظ کنند

---------- Post added at 03:55 PM ---------- Previous post was at 03:54 PM ----------

آقا از بابات بپرس معرفی نامه پیگری می کنند !! اخه من دانشگام تموم شده از کجا معرفی نامه بیارم :31:

باید از همون دانشگاه معرفی نامه بگیری اگر ندهند که نمیشه کاری کرد

rezamasoom
25-08-2010, 15:05
میشه یه متن معرفی نامه بگین ..میخوام از یه شرکت معرفی نامه بگیرم ..

Cyber-Dude
25-08-2010, 15:41
یعنی پزشک باید حتما بره از نظام پزشکی نامه بگیره؟ با مدارک خود طرف قبوا نمی کنند؟

با کارت نظام مهندسی که قبول نکردن.بهشون گفتن فقط نامه.
مملکت گل و بلبله که میگن همینه.هم نامه هم گرون هم قیلتر

sydsina
26-08-2010, 08:53
سلام دوستان
من این پست رو چند صفحه قبل زدم ولی چون کاربر جدید هستم ، باید پستهام تایید بشه و تا تایید بشه این تاپیک چند صفحه جلو رفته و کسی نمیخونه
از اونجایی که برای کاربران ثبت نام نکرده چند نکته توش بود گفتم یک بار دیگه هم بزنم البته اگر اینبار هم دیر تایید نشه

تاپیک خیلی خوبی زدید

من حدود یک هفته پیش از طریق سایتشون اقدام به ثبت نام کردم ولی چون طرحشون تو تهران تازه راه افتاده و یهو خیل عظیم متقاضیان ریختن سرشون ، از طریق اینترنتی خیلی کند کارتون پیش میره
بعد از یک هفته با شماره تماسشون تماس گرفتم ، شرح ماوقع دادم که یه هفتس ثبت نام اینترنتی کردم و عکس کارت ملی رو هم فرستادم ولی خبری از زنگ و مودم نیست
بنده خدا گفت اینقدر ما به این و اون باید زنگ بزنیم که گریه مون در اومده ، امروز فقط 2000 اسم دارم که باید بهشون زنگ بزنم

با این حساب ثبت نام اینترنتی رو فراموش کنید ؛ اگر هم کسی ثبت نام اینترنتی کرده ، با تلفن هم اینکارو انجام بده
خلاصه ، بعد از اینکه بهش گفتم چی شده ، گفت زنگ بزن 1868 ، ما هم زنگ زدیم و باز هم شرح یک هفته ای مون رو گفتیم ، مارو وصل کرد به اقای میری که بسیار ادم باحال و خوبی بود ، البته گاهی هم سرش شلوغه و خسته !
خلاصه به ایشون هم شرح دادیم که یه هفتس ثبت نام کردیم و هیچی نشده ، گفت خدا پدرت رو بیامرزه ما یه ماهه هم داشتیم که ثبت اینترنتی کرده !
یکم ترسیدم که نکنه منم به همین سرنوشت دچار شم ، خلاصه گفت بزار خودم ثبت نامت کنم که سریعتر کارت ردیف شه ، منم گفتم بکن !
اسم و مشخصات و سرویس رو پرسید (512 - 25G) یک ماهه ، گفت میشه 144200 ، گفتن اوکی ، گفت باشه پس امروز مودمت رو میگم پیک بیاره ، گفتم دستت درست ، فقط اگر میشه کار نصبشم تورو خدا نشه 1 ماهه دیگه ، گفت نه ما مثل ایرانسل یه ماهه نیستیم ، من قول میدم خون پرش 3 روزه بیان ردیف کنن برات ، مام گفتم دستت درد نکنه و خداحافظ
کی من زنگ زدم ؟ ساعت 11-12 ، ساعت 6.30 عصر یه خانومی به موبایلی که به اقای میری داده بودم زنگ و زد و گفت خونه اید مودم رو بفرستیم ؟ مام گفتیم ما خیلی وقته منتظریم ، بفرست !
ساعت 7.30 پیک اومد ، ما پولو دادیم ، معرفی نامه مون از شرکت پدر رو هم بهش دادیم به انضمام کپی مارت ملی مون

در ضمن بهتره ادرس ایمیلتون رو به شماره موبایلی که بهتون میدن اس ام اس کنید که اشتباه نشه ، هر چند بعید میدونم اصلا این ایمل چیز خاصی باشه چون نهایتا میخوان یه فاکتور بفرستن ، بعید میدونم چیز خاصی باشه

بعضی جاهای اتاق 3 چراغ هست بعضی جاها هم 1 چراغ چشمک زن ، ولی اینا قطعی نیست ، باید نصابش بیاد وصل کنه تا بیبنم چطوری و صحبتهای کارشناسشم بشنوم

پس تا اون موقع خدانگهدار ، البته من اینجا هستم و پست ها رو میخونم ، سوالی هم بود در خدمتم

hamidsed
26-08-2010, 10:11
یعنی تا حالا هیچ کسی از دوستان از این شرکت نگرفتند که یه تست سرعتی هم بذارند ببینیم .؟

Firebirds
26-08-2010, 10:37
یعنی تا حالا هیچ کسی از دوستان از این شرکت نگرفتند که یه تست سرعتی هم بذارند ببینیم .؟

هنوز برای عموم عملیاتی نشده دوست عزیز !

mahanramzi
26-08-2010, 11:02
سلام دوستان
من این پست رو چند صفحه قبل زدم ولی چون کاربر جدید هستم ، باید پستهام تایید بشه و تا تایید بشه این تاپیک چند صفحه جلو رفته و کسی نمیخونه
از اونجایی که برای کاربران ثبت نام نکرده چند نکته توش بود گفتم یک بار دیگه هم بزنم البته اگر اینبار هم دیر تایید نشه

تاپیک خیلی خوبی زدید

من یه سوالی دارم ، تو معرفی نامه شرکت چه چیزی ذکرکردند، سرعت رو دقیق باید ذکر کرد یا می شه فقط مثلا گفت سرعت بالای 256 . با تشکر

ab.mahmoodi
26-08-2010, 11:10
سلام دوستان

تاپیک خیلی خوبی زدید

دوست عزيز من با نمايندگي صحبت كردم گفتند شركت مشكل نرم افزاري دارند و تا 10 روز ديگه نميتونن به هيچكس سرويس بدن مودم رو تو نمايندگي هم ميشه براحتي تحويل گرفت. باز هم پيگيري كنيد.

hamijoon
26-08-2010, 12:19
چرا ايميلو درست بديد... مشخصات اكانتتون رو به ايميلتون ميسندن . :11:

---------- Post added at 01:18 PM ---------- Previous post was at 01:16 PM ----------

من ديروز زنگ زدم كه گفتم سرويسم قطع شده گفت بايد مك آدرس مودمت رو ثبت كني ما هم كرديم . بعد برادرم اومد گفت فعلا دارن تغييرات ميدن قطعه .

---------- Post added at 01:19 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

sydsina
26-08-2010, 13:35
من یه سوالی دارم ، تو معرفی نامه شرکت چه چیزی ذکرکردند، سرعت رو دقیق باید ذکر کرد یا می شه فقط مثلا گفت سرعت بالای 256 . با تشکر
بنویس فلانی هستی فرزند ------ به شماره کد ملی ----- با توجه به قانون سازمان مقررات رادیویی مبنی بر عدم دسترسی کاربران خانگی به سرعت بیش از 128 با توجه به معرفی نامه ای که از شرکت ----- به مدیر عاملی اقای ---- داری خواستار اینترنت فلان سرعت هستی
تهش مهر و امضای شرکت و مدیر عامل باشه ، در ضمن تو سربرگ شرکت هم بادی اینا نوشته شده باشه

دوست عزيز من با نمايندگي صحبت كردم گفتند شركت مشكل نرم افزاري دارند و تا 10 روز ديگه نميتونن به هيچكس سرويس بدن مودم رو تو نمايندگي هم ميشه براحتي تحويل گرفت. باز هم پيگيري كنيد.
والا چه عرض کنم !
اینی که اقای میری پریروز به من گفت اینی بود که به شما گفتم
حالا اگر تو این 2 روز مبین نت کنفیکون شده دیگه من بی خبرم ، باید یه بار دیگه زنگ بزنم به اقای میری بپرسم که اونم تا فردا امکان پذیر نیست ، فردا اگر نصاب نیومد من شنبه بهش زنگ میزنم بیبنم اوضاع از چه قراره

من ديروز زنگ زدم كه گفتم سرويسم قطع شده گفت بايد مك آدرس مودمت رو ثبت كني ما هم كرديم . بعد برادرم اومد گفت فعلا دارن تغييرات ميدن قطعه
یعنی شما الان وایمکس نداری ؟
خوب نمیدونی مشکلشون دقیقا چی هست و کِی برطرف میشه ؟

lurenzo
26-08-2010, 13:36

دوست عزیز ، دقیق باید سرعت ذکر بشه!
اتفاقا خیلی روی این قضیه گیر هستن! چون من میخواستم سرعت 1 مگابیت بگیرم که نمایندگی گفت به ما گفتن سرعت بالا تر از 512 ندین! بعد زنگ زدم مرکز تماس مبین نت اونا گفتن هر سرعتی که توی نامتون تایید شده موظفن بهتون بدن.و نمایندگی هم 1 مگابیت رو داد!

sydsina
26-08-2010, 13:37
بنویس فلانی هستی فرزند ------ به شماره کد ملی ----- با توجه به قانون سازمان مقررات رادیویی مبنی بر عدم دسترسی کاربران خانگی به سرعت بیش از 128 با توجه به معرفی نامه ای که از شرکت ----- به مدیر عاملی اقای ---- داری خواستار اینترنت فلان سرعت هستی
تهش مهر و امضای شرکت و مدیر عامل باشه ، در ضمن تو سربرگ شرکت هم بادی اینا نوشته شده باشه

والا چه عرض کنم !
اینی که اقای میری پریروز به من گفت اینی بود که به شما گفتم
حالا اگر تو این 2 روز مبین نت کنفیکون شده دیگه من بی خبرم ، باید یه بار دیگه زنگ بزنم به اقای میری بپرسم که اونم تا فردا امکان پذیر نیست ، فردا اگر نصاب نیومد من شنبه بهش زنگ میزنم بیبنم اوضاع از چه قراره

من ديروز زنگ زدم كه گفتم سرويسم قطع شده گفت بايد مك آدرس مودمت رو ثبت كني ما هم كرديم . بعد برادرم اومد گفت فعلا دارن تغييرات ميدن قطعه
یعنی شما الان وایمکس نداری ؟
خوب نمیدونی مشکلشون دقیقا چی هست و کِی برطرف میشه ؟

sydsina
26-08-2010, 13:51
پیرو حرف شما منم حول ورم داشت و زنگ زدم 83869999
گفتم خانوم 2-3 روزه که برای من مودم رو اوردن ولی نصاب زحمت نکشیده بیاد ! گفت نمیدونه و باید با نمایندگی هماهنگ کنم چون نصبش دیگه دست اونا نیست ، گفتم یه شماره بده پس با نمایندگی حرف بزنم ، همون 1868 رو داد

با اینکه نمیخواستم زودتر از فردا/پس فردا زنگ بزنم 1868 ، ولی دل زدم دریا و زنگ زدم شرح دادم که 2-3 روزه مودم هست ولی نصب نیست ! گفت خون پورش دیگه 5 روزه میان برا نصب خیالت راحت ،
منم صحبت شما رو نقل قول کردم که یه نمایندگی به ما گفته مشکل نرم افزاری دارن و تا 10 روز نصب نمیکنن ،
اونم گفت نه ما با نمایندگی فرق داریم ! حالا چه فرقی منم نمیدونم

این نکته رو بگم که سامانه 1868 همون سامانه مخابرات یا همراه اول هست که وایمکس مبین نت رو هم پشتیبانی میکنه

البته من همون اولم از همین سامانه ثبت نام کردم ، و مودم خودم رو گرفتم ؛ حالا اگر کسی از طریق دیگه ای ثبت نام کرده دیگه اوضاعش شاید فرق بکنه

بازم اگر خبر جدیدی شد من میگم

mahanramzi
26-08-2010, 14:16
دوست عزیز ، دقیق باید سرعت ذکر بشه!
اتفاقا خیلی روی این قضیه گیر هستن! چون من میخواستم سرعت 1 مگابیت بگیرم که نمایندگی گفت به ما گفتن سرعت بالا تر از 512 ندین! بعد زنگ زدم مرکز تماس مبین نت اونا گفتن هر سرعتی که توی نامتون تایید شده موظفن بهتون بدن.و نمایندگی هم 1 مگابیت رو داد!

میشه تو نامه 1 مگ رو بنویسیم ، ولی 256 از شرکت در خواست کنیم که اگه خواستیم سرعت رو بالا ببریم، قبول می کنند؟
با تشکر

lurenzo
26-08-2010, 16:19
بچه ها 2 روز کامل گذشته ولی هیچکس زنگ نزد بیان برای نصب. در صورتیکه گفته بودن حداکثر 24-48 ساعت طول می کشه.
زنگ زدم دفتر مرکزیشون یک فرم پر کرد برام ، اسم ،فامیلی و mac adress و همه مشخصاتمو نوشت.یازدوباره گفت 24-48 ساعت دیگه میان برای نصب.
از برو بچه های مودم دار هنوز کسی بهش زنگ نزنگیده که بیاد برا نصب؟

منم سه شنبه رفتم نمايندگى ثبت نام كردم و مودمو گرفتم و گفتن اوايل هفته بعد ميان براى نصب!

Mostajab
26-08-2010, 16:47
منم امروز به نمایندگی زنگ زدم گفتند که 3 تا 4 روز طول می کشه تا زنگ بزند و بیان نصب کنند
(می گم نصب هم نخواستن نکنند فقط یوزر و پسورد اکانت رو بدندخودمون بلدیم:31:)

hamijoon
26-08-2010, 16:55
نصابايه باحاليم داره ... يارو به جايه اينكه كار كنه كليد كرده بود از چه ف ر ك ا نسي دانلود آ ف لاين داري ؟؟

همينجوري نصب كرد كه قطع شده :دي

lurenzo
26-08-2010, 17:03
نصابايه باحاليم داره ... يارو به جايه اينكه كار كنه كليد كرده بود از چه ف ر ك ا نسي دانلود آ ف لاين داري ؟؟

اقا حالا بالاخره سرويس شما قطعه يا كل تهران؟
چون زنگ زدم به مركز تماسشون ، منكر قطعى اينترنت در تهران شدن!

hamijoon
26-08-2010, 17:26
من كه از هر كي پرسيدم گفتن قطعه .

sei_pm
26-08-2010, 17:36

بالاخره مشخص نشد سرویس شما چند مگه ؟ حق دانلود داری یا نه؟ حجمیه یا نامحدود؟
تقصیر خودته حالا واسه چی بهش گفتی دانلود Offline می کنی؟
کلی کلاس داره:27:

قرار بود کاتالوگ بگذاری چی شد؟

hamijoon
26-08-2010, 17:43
من بهش نگفتم فهميد ديگه .. تابلو خوب W3 .

كلاس ؟؟ :دي

اصلا واسه ما هيچيش معلوم نيست . فقط معلومه نا محدوده . فعلا هم قطع شده .

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:40 PM ----------

ديدم بچه ها گرفتن ديگه . گفتم حتما ميزارن ..

sei_pm
26-08-2010, 17:57
کسانی که مودم داخلی Wi Fi رو گرفتن به من یک Pm بزنند تا بهشون یک ترفند خوب یاد بدم.
آپلود کردن دفترچه مودمشون

sei_pm
26-08-2010, 18:12
کسانی که مودم داخلی Wi Fi رو گرفتن به من یک Pm بزنند تا بهشون یک ترفند خوب یاد بدم.
آپلود کردن دفترچه مودمشون

فقط اگر غیر از این دو دفترچه زیر داخل CD مودمتون بود قبول می کنم:

Mostajab
26-08-2010, 18:31
این هم عکس از مودم indoor Wifi که قیمتش 110 تومن هست

این مودم ها CD نداره با شبکه کار می کنه
دفترچه اش هم همین لینک دومی هست که تو پست 481 اومده فقط زبون فارسی

از جعبه:

و
از دستگاه:

از بالا و چراغ ها:

از قسمت پشت و پورت ها:

=CYBER=
26-08-2010, 20:14
بعترین راه برای نصب سرویس بین 24 - 48 ساعت بعد از دریافت مودم :
مودم رو که گرفتی به تو میگن 2 روز دیگه میان نصب میکنن وایمکست رو ، حالا 2 روز دیگه اومدن که چه بهتر ،
نیومدن با 2 تا از بچه ها پا میشید میرید نمایندگی ( یکی میزنی رو میز ) میگی 2 روز گذشت چرا نصاب نیومده .
میگه چند لحظه صبر کنید الان به بخش فنی میگم یکی رو بفرستن با شما بیاد برای نصب .
به همین سادگی ، به همین مفتی ( اینترنت پرسرعت مبین نت ) :27:
اگر هم میترسی 1-2 هفته صبر کن میان نصب می کنن :5:
البته اینا هم گناه ندارن ، مشتری زیاده ، کار بلد کم.
یا علی.
توجه : برا این میگم با 2 تا از بچه ها ( بچه سوسول نه ها :31: ) برید چون وقتی میزنی رو میز آدم نباشه کنارت یکی می خوابونه دم گوشت حالت میاد سر جاش !
البته اگه خودت هیکل داری پاشو الان برو :10:

maasen
26-08-2010, 21:12
این هم عکس از مودم indoor Wifi که قیمتش 110 تومن هست

این مودم ها CD نداره با شبکه کار می کنه
دفترچه اش هم همین لینک دومی هست که تو پست 481 اومده فقط زبون فارسی

از جعبه:

و
از دستگاه:

از بالا و چراغ ها:

از قسمت پشت و پورت ها:

لوگوی مبین نت روی دستگاه و جعبه لیبل هست یا چاپ شده ؟

Mostajab
26-08-2010, 21:18

روی هر دوچاپ شده و پاک شدنی نیست

sei_pm
26-08-2010, 21:27

چاپیه باز خوبه مثل ایرانسل کل مودم رو رنگ نکرده.

sei_pm
26-08-2010, 22:40
اینجا همه می خوایم به همدیگه کمک کنیم، اطلاعات و اخبار روز درباره مبین نت، مشکلاتش و کلا همه چیزشو به هم بگیم. شما هم اگه چیزی می دونی که می تونه به ما کمک کنه لطفا بگو و موضوع رو شرطی نکن.

بعدا متوجه میشید من هم نیتم خیره . تا دفترچه رو نخواندم که نمی توانم کمک کنم.
نه منظور من شیوه نگهداری و اونها نبود چیزی که مثل اون دو دفترچه قبلی که گذاشتم مختصر نباشه بلکه به طور جامع باشه.

amin-g
26-08-2010, 23:05
با سلام این مودم outdoor را که میگیریم میگن یه cpe کوچک هم میدن که کنار کامپیوتر میزارن میشه بگین این cpe که کنار کامپیوتر قرار میگیره چه پورتهایی داره یا یه عکسی ازش بزارین. با تشکر

mohalls
27-08-2010, 01:24
حالا ترفند چی هستش؟؟:20:

alijoon_60
27-08-2010, 07:04
من بعد از 1000 بار تماس گرفتن با 83868 گفت کارشناس میفرستیم بررسی کنه.
ولی هنوز که قطع هستش.
خیلی خیلی خنده داره، --> WIMAX Mobinnet <--

mahanramzi
27-08-2010, 09:49
میشه تو معرفی نامه 1 مگ رو بنویسیم ، ولی 256 از شرکت در خواست کنیم که اگه خواستیم ، بتونیم سرعت رو بالا ببریم، قبول می کنند؟
با تشکر

water_lily_2012
27-08-2010, 10:19
اونهایی که می خواند از وایمکس استفاده کنند یه نگاهی هم به این صفحات بندازند.

sei_pm
27-08-2010, 10:30
اونهایی که می خواند از وایمکس استفاده کنند یه نگاهی هم به این صفحات بندازند.

آقا اینها رو قبلا زده بودن. در ضمن مربوط به ایرانسل میشه نه مبین نت.

lurenzo
27-08-2010, 11:08
میشه تو معرفی نامه 1 مگ رو بنویسیم ، ولی 256 از شرکت در خواست کنیم که اگه خواستیم ، بتونیم سرعت رو بالا ببریم، قبول می کنند؟
با تشکر

دوست عزيز به جاى اينكه اين سوال رو اينجا بپرسى كه معلوم نيست كسى بتونه جواب درست به شما بده ، يه زنگ بزن به ٨٣٨٦٩٩٩٩-٠٢١ و سوالت رو بپرس! موثق ترين منبع همينه!

sydsina
27-08-2010, 11:38
من دوباره با دفتر نمایندگی 1868 تماس گرفتم گفتم اقا شد 4 روز نصب چی شد ؟
گفت بزار تو دفترچم بیبنم چی نوشته
گفتم اوکی
گفت کی گرفتی مودمت رو ؟ گفتم سه شنبه بود ، گفت اقای ؟ گفتم فلانی .... یه خورده گشت گفت لیست شما رو دادیم به اقای جعفری که نصب کنندمون هست ، دیگه باید ضرف امروز و فردا باهاتون تماس بگیره ...

حالا منم منتظرم که امروز و فردا تماس میگیره بالاخره یا نه

راجع به معرفی نامه هم من صفحه 47 یا 48 یه توضیحی بهت دادم
شما اون اول باید توی معرفی نامه اون سرعتی که میخوای بگیری رو قید کنی

مثلا من 512 گرفتم ، قید کردم 512 ، ولی باهاش صحبت کردم گفتم اگر خواستم این 512 رو بکنمش مثلا 256 یا 1 مگ مشکلی هست ؟
گفت نه فقط مابه التفاوتش رو باید بدید و مشکلی نسیت ، اینی ایشون به من گفت این بود

ولی اینکه شما بنویسی 1 مگ ولی ازشون همون اول کار 256 بخوای شدنی نیست ، باید هرچی تو معرفی نامت قید شده برای دفعه اول همون رو بگیری

lurenzo
27-08-2010, 11:43
من دوباره با دفتر نمایندگی 1868 تماس گرفتم گفتم اقا شد 4 روز نصب چی شد ؟
گفت بزار تو دفترچم بیبنم چی نوشته
گفتم اوکی
گفت کی گرفتی مودمت رو ؟ گفتم سه شنبه بود ، گفت اقای ؟ گفتم فلانی .... یه خورده گشت گفت لیست شما رو دادیم به اقای جعفری که نصب کنندمون هست ، دیگه باید ضرف امروز و فردا باهاتون تماس بگیره ...

حالا منم منتظرم که امروز و فردا تماس میگیره بالاخره یا نه

شما همین سه شنبه 2 شهریور ثبت نام کردی؟
امروز زنگ زدی نمایندگی یا دیروز؟
فاکتور رو واست میل کردن؟

sydsina
27-08-2010, 12:06
شما همین سه شنبه 2 شهریور ثبت نام کردی؟
امروز زنگ زدی نمایندگی یا دیروز؟
فاکتور رو واست میل کردن؟
شرح ماوقع رو در این پست دادم

2 شهریور ثبت نام تلفنی خودم رو انجام دادم و الا یک هفته قبلش از طریق اینترنت اقدام کرده بودم
دیروز زنگ زدم و شرح حالش رو یک یا 2 صفحه قبل نوشتم

امروز هم باز زنگ زدم که در پست بالایی نوشتم چه اتفاقی افتاد

خیر با اینکه ایمیل من در فاکتور خریدی که پیک بهم داد درست درج شده ، منها هنوز ایمیلی برای من نیومده

mahanramzi
27-08-2010, 12:32
دوست عزيز به جاى اينكه اين سوال رو اينجا بپرسى كه معلوم نيست كسى بتونه جواب درست به شما بده ، يه زنگ بزن به ٨٣٨٦٩٩٩٩-٠٢١ و سوالت رو بپرس! موثق ترين منبع همينه!
دوست من ، من قبل از این که این سوال رو این جا مطرح کنم تلفن کردم و پرسیدم اپراتور جوابی که داد را جع به معرفی نامه این بود که لازم نیست حتما سرعت دقیق ذکر بشه درصورتی که دوستان در این جا می گن حتما باید سرعت رو ذکر کنید دلیل سوال من هم همینه حتما دوستان تجربه دارن که می گن حتما باید سرعت گفته بشه. خیلی رو حرف اینا حساب نکن اول یک چیز می گن موقع عمل یه چیز دیگه می خوان، من هم برای همین دارم تو این بخش از بقیه سوال می کنم.

sydsina
27-08-2010, 12:42
اینم چند تا عکس از مودم Indoor مبین نت من

lurenzo
27-08-2010, 12:49
دوست من ، من قبل از این که این سوال رو این جا مطرح کنم تلفن کردم و پرسیدم اپراتور جوابی که داد را جع به معرفی نامه این بود که لازم نیست حتما سرعت دقیق ذکر بشه درصورتی که دوستان در این جا می گن حتما باید سرعت رو ذکر کنید دلیل سوال من هم همینه حتما دوستان تجربه دارن که می گن حتما باید سرعت گفته بشه. خیلی رو حرف اینا حساب نکن اول یک چیز می گن موقع عمل یه چیز دیگه می خوان، من هم برای همین دارم تو این بخش از بقیه سوال می کنم.

دوست عزیز شک نکن مببع اصلی همین مرکز تماسشون هست!
این پست رو ببین :

اگه پست بالا رو دیدی باید بگم من وقتی این مشکل رو پیدا کردم به مرکز تماس زنگ زدم و گفتم جریان اینجوریه و اونها گفتن کدوم نمایندگی بوده و شماره تماس و اسم منو گرفتن! بعد از 10 دقیقه با من تماس گرفتن که آقای فلانی شما مشکلی نداری و ما با نمایندگی تماس گرفتیم.
تاکید مرکز تماس و نمایندگی جفتشون روی این قضیه بود که سرعتی که توی نامه هست بهتون داده میشه ، ولی بار اول که با نمایندگی صحبت کردم و گفتن سرعت بالاتر از 512 نمیدیم ، من گفتم توی نامم نوشته 1 مگابیت.اونا گفتن اشکالی نداره بیارش یه کاریش میکنیم!

Cyber-Dude
27-08-2010, 12:57
دوستان ماهم مودمو گرفتیم(یعنی 110 تومنو پیاده شدیم) البته 3 درصد هم مالیات گرفت-واسه شما هم اینجوری بود؟
حالا که نگا میکنم میبینم خیلیا قبل از ما تو صفن.
هی گفتم به این داداشه یه خورده صبر کن ببینیم اصلا اینا اینترنت دارن یا نه که دارن پیش فروش میکنن(مزاح)
منتظر دفترچه هم نباشید.احتمالا اینا بهش گفتن فقط از این توصیه های ایمنی مثل اینه مودمو رو بخاری نزارینو اینا به مردم بدین که زیاد یاد نگیرن.
بچه هایی که کیفیت سیگنالاشون قابل قبوله دوروبرشون ساختمون بلند زیاد؟ ما که وضعمون افتضاحه از این نظر

Mostajab
27-08-2010, 12:58
سلام مجدد
الان با من تماس گرفتند برای نصب
تا یک ساعت دیگه سرویسم وصل می شه:8:

lurenzo
27-08-2010, 13:10
سلام مجدد

سلام.
شما چه سرویسی رو سفارش دادی؟

Mostajab
27-08-2010, 13:12
آقا خوش بحالت، به این نصابه بگو امروز دیگه واسه کیارو نصب می کنی؟؟ ببین اسم منم تو لیستش هست؟ آخه زنگ زدم نمایندگی گفتن فرم من دست نصابه. آقایی دمت گرم. انشا الله که حالشو ببری. وصل شد نری مارو تنها بزاریاا

نام کاملت رو برام بفرست تا ببینم کیا امروز هستند:31:
نه بابا بزار وصل بشه بی خبر نمی زارمتون

سلام.
شما چه سرویسی رو سفارش دادی؟
من سرویس 1 مگ رو سفارش دادم

البته من یوزر و پسورد رو از نصابه گرفتم ولی نتونستم وصل بشم و گفتم بیا سریع نصب کنه

Cyber-Dude
27-08-2010, 13:16
سلام مجدد
بگو ایشالا :31:
دوست عزیز مبارکه.
مودمتون چی بود شما؟ کیفیت سیگنالو نوع محدوده که ساکنید هم بگید که صوابش تو این ماه 70 برابر بشه

alijoon_60
27-08-2010, 13:22
بچه ها الان شما وایمکس تون وصله ؟ :18:

Mostajab
27-08-2010, 13:29
بگو ایشالا :31:
دوست عزیز مبارکه.
مودمتون چی بود شما؟ کیفیت سیگنالو نوع محدوده که ساکنید هم بگید که صوابش تو این ماه 70 برابر بشه

سلامت باشی
مودم indoor wifi هست
سیگنالم خوبه چون نزدیک دکل هستم الان تو اتاق خودم چسبوندمش به شیشه سیگنالش 4 هست بعضی وقت ها هم 3 می شه ولی دوباره 4 می شه
البته تو یه اتاق دیگه سیگنال 5 تا کامل هست
اصولا هر چی فضای جلوی خونتون(جایی که مودم وصل می شه) باز باشه سیگنال بیشتره

راستی یه چیزی
من با مودم تو شهر گشتم تو تقطه های مرزی بین indoor وoutdoor سیگنال یا نداشت یا بد بود و اصلا پیشنهاد نمی کنم

Mostajab
27-08-2010, 13:53
خوب بچه ها دقایقی پیش نصاب محترم اومد
یه کم ور رفت و تنظیم کرد
بعدش هم گفت که BTS های منطقه شما مشکل داره و تا فردا ظهر مشکل حل می شه و کانکت می شی

:41:

sei_pm
27-08-2010, 13:56
سلامت باشی
مودم indoor wifi هست
سیگنالم خوبه چون نزدیک دکل هستم الان تو اتاق خودم چسبوندمش به شیشه سیگنالش 4 هست بعضی وقت ها هم 3 می شه ولی دوباره 4 می شه
البته تو یه اتاق دیگه سیگنال 5 تا کامل هست
اصولا هر چی فضای جلوی خونتون(جایی که مودم وصل می شه) باز باشه سیگنال بیشتره

راستی یه چیزی
من با مودم تو شهر گشتم تو تقطه های مرزی بین indoor وoutdoor سیگنال یا نداشت یا بد بود و اصلا پیشنهاد نمی کنم

مگه مودم با باطری کار میکنه:18:
دید مستقیم به دکل داری می تونی از CPE اونها که رو دکله عکس بندازی؟

sydsina
27-08-2010, 14:00
خوب بچه ها دقایقی پیش نصاب محترم اومد
یه کم ور رفت و تنظیم کرد
بعدش هم گفت که BTS های منطقه شما مشکل داره و تا فردا ظهر مشکل حل می شه و کانکت می شی
شما کدوم منطقه بودید ؟
و اینکه چند روز بعد از اینکه مودمت رو گرفتی ، نصاب اومد ؟
به شماره ثابتت زنگ زد یا موبایلت ؟ چون من با شماره ثابتی که دادم اکثرا به نت وصل میشم و ممکنه برای نصاب همش اشغال بزنه

مرسی

armin_software
27-08-2010, 14:14
مگه مودم با باطری کار میکنه
نمی دونم ولی فکر کنم برقش رو از USB می گیره

Mostajab
27-08-2010, 14:46
مگه مودم با باطری کار میکنه:18:
دید مستقیم به دکل داری می تونی از CPE اونها که رو دکله عکس بندازی؟

نه عزیز به برق زدم و تست کردم
نه دید ندارم ولی تو محدوده نارنجی هستم

ziz0u0
27-08-2010, 15:24
سلام خدمت دوستان عزيز
سرعت دانلودتون چنده اگه خوب باشه ما هم 128 نامحدود بگيريم
ممنون

sei_pm
27-08-2010, 15:33
نه عزیز به برق زدم و تست کردم
نه دید ندارم ولی تو محدوده نارنجی هستم

آخه شما خودت گفتی :

فکر کردم با ماشین گشت زدید. این هم مثل اون یکی مودم داخلی چراغ برای نشون دادن آنتن داره؟
نمیشه بدون اینکه به نمایندگی رفت فهمید تو نارنجی هستیم یا نه؟

sydsina
27-08-2010, 15:38
Mostajab جان اگر جواب پست صفحه قبل منو هم بدی ممنون میشم

نمیشه بدون اینکه به نمایندگی رفت فهمید تو نارنجی هستیم یا نه؟ زنگ بزنید 83869999 ادرس دقیق خونه رو بدید بهتون اطلاعات کامل رو میگه