PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

sei_pm
18-08-2010, 09:49
اینطوری نیست که نخواستید پول ندین بهشون. اینا قبل اینکه اصلا بیان برای نصب گولشو تمام و کمال می گیرن ازتون. من پرسیدم ازشون.

آخه وقتی پول مودم داخلی رو میدید نمیشه که به زور به شما مودم خارجی بفروشند. باز هم ایشون ابید زنگ بزنه و بپرسه چون ممکنه پول نصب رو کم کنند و باقی پول رو بدهند. بهتره باهاشون شرط کنه که اگر مودم داخلی جواب نداد چون شما گفتید جواب میده من پول رو تمام و کمال میگیرم.

hamijoon
18-08-2010, 12:53
اينم چندتا عكس از پنلم ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sei_pm
18-08-2010, 13:21

خیلی ممنون کدوم Ip رو زدی تو مرورگر؟ پسورد و یوزر همون admin بود؟

hamijoon
18-08-2010, 13:39
آره همون Admin بود ...

asemonee
18-08-2010, 15:52
سلام دوستان
من امروز میخواستم برای وایمکس ایرانسل اقدام کنم ولی یه تاپیکی دیدم که پشیمون شدم و فعلا از همون جی پی ار اس ایرانسل استفاده میکنم که اونم سرعتش فرقی با دیال آپ نداره و حتی بعضی ساعتها کمتره
دوستانی که از مبین نت استفاده کردن لطف کنن راهنمایی کنن که کدوم کمپانی برای وایمکس بهتره
در ضمن میخواستم بدونم اصلا وایمکس بهتره یا ای دی اس ال
و اگه ای دی اس ال کدوم شرکت تو تهران بهتره
من این سرویس رو فقط برای 3 ماهی که ایران هستم میخوام. آیا میشه برای این مدت محدود اشتراک گرفت

با عرض پوزش من نتونستم تاپیک بزنم مجبور شدم سوالمو اینجا مطرح کنم

lurenzo
18-08-2010, 16:58

سلام!
آقا بالاخره معلوم شد سرعت سرویسی که شما استفاده میکنی ، چنده؟
کدوم شهری؟ سرویست ثبات سرعت داره؟ قطعی هاش چطوره؟
من میخوام 1 مگ نامحدود بگیرم!

mohalls
18-08-2010, 17:17
hamijoon " واسه این سرعت چقدر پرداخت می کنی!!محدوده یا نامحدود !!
ازت هم مدرکی گرفتن واسه این سرعت ؟ کارت دانشجویی معرفی نامه ای چیزی!

دوستان باید کارت دانشجویی یا معرفی نامه از دانشگاه باشه !! همینجوری نمیشه گرفتی ( یعنی هیچ راهی نداره :21: منظورم ....) ها ؟

kamran2000
19-08-2010, 00:05
من هرچی گشتم لیست قیمت ها رو ندیدم . لیست قیمت های مبین نت رو از کجا پیدا کنم؟

lurenzo
19-08-2010, 00:28
من هرچی گشتم لیست قیمت ها رو ندیدم . لیست قیمت های مبین نت رو از کجا پیدا کنم؟

برو به این آدرس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

reza-ps3
19-08-2010, 06:38
سلام دوستان ایا وایمکس مبین نت برای بازیهای لایو مثل psn و xbox live مناسب یا نه:rolleye:

sei_pm
19-08-2010, 08:26
سلام دوستان ایا وایمکس مبین نت برای بازیهای لایو مثل psn و xbox live مناسب یا نه:rolleye:

ip سرورهایی که میخوای باهاشون بازی کنی بگو تا برات پینگ کنیم.
بستگی داره با کدوم سرور می خوای بازی کنی.

Mr.Pooya
19-08-2010, 09:27
کسی تا حالا گرفته بگه چطوره ؟ لود صفحات ؟ سرعت دانلود ؟ پینگش ؟ قطعی هاش چطوره ؟؟؟

mahanramzi
19-08-2010, 11:48
سلام دوستان
من امروز میخواستم برای وایمکس ایرانسل اقدام کنم ولی یه تاپیکی دیدم که پشیمون شدم و فعلا از همون جی پی ار اس ایرانسل استفاده میکنم که اونم سرعتش فرقی با دیال آپ نداره و حتی بعضی ساعتها کمتره
دوستانی که از مبین نت استفاده کردن لطف کنن راهنمایی کنن که کدوم کمپانی برای وایمکس بهتره
در ضمن میخواستم بدونم اصلا وایمکس بهتره یا ای دی اس ال
و اگه ای دی اس ال کدوم شرکت تو تهران بهتره
من این سرویس رو فقط برای 3 ماهی که ایران هستم میخوام. آیا میشه برای این مدت محدود اشتراک گرفت

با عرض پوزش من نتونستم تاپیک بزنم مجبور شدم سوالمو اینجا مطرح کنم

دوست عزیز خیلی کار خوبی کردی که از ایرانسل نگرفتی چون خدماتش کیفیت نداره، من به شما پیشنهاد داتک رو برای وایمکس می دم چون که مودم هاش اجاره ای و می تونی بعد از سه ماه راحت پسش بدی و کیفیتش خیلی خوبه فقط چند تا ایراد داره قیمتش به نسبت بالا است و یکی دیگه هم اگه خواستی، اینترنت نا محدودش رو بگیر چون تو محاسبه حجم مصرفی مشکل دارند لا اقل سر من درست محاسبه نمی کردند و من مجبور به گرفتن نا محدود شدم اما به خاطر هزینه بالای اینترنت نامحدودش مبین نت ثبت نام کردم که هنوز تماسی با من نگرفتن باید ببینیم این چجوری در می یاد چون به نظر من که قیمتش خیلی خوبه

mahanramzi
19-08-2010, 11:55
آقا من که 4 روزه اینترنتی مبین نت ثبت نام کردم فعلا که خبری نیست... امید وارم با قیمت خوبی که داره سرویسش خوب باشه.
اگه از دوستان کسی از مبین نت اینترنت گرفته تو تهران به ما هم یه خبری بده ببینیم چه جوریاست؟؟

mahanramzi
19-08-2010, 11:59
من از داتک سرویس وایمکس گرفتم کیفیتش خیلی خوبه ولی حجم مصرفی رو درست حساب نمی کنند....:13:
نمی دونم کسی دیگه هم این مشکل رو داره از جای که اینترنت حجمی می گیره!!!؟؟

من به همه دوستان که با محدودیت حجمی اینترنت می گیرن پیشنهاد می کنم حتما برنامه DU meter رو نصب کنند چون کم فروشی سر من که اومده سر شما نیاد

hamijoon
19-08-2010, 12:05

آره داداش مناسبه مناسبه . من از صبح تا شي تو لايوم . بدونه يه لگ

electronic0nt
19-08-2010, 12:18
سلام دوستان

ما برای یک آپارتمان 8 طبقه (30 واحد) می خواهیم وایمکس بگیریم

حالا اگه یه مودم بیرونی بخریم یا وایرلس

تمام 30 واحد می تونن استفاده کنن؟

amin-g
19-08-2010, 12:28
با سلام چند تا سوال داشتم
1-آیا این مودم outdoor را میشه داخل اتاق نصب کنیم؟
2- من شنیدم وقتی مودم outdoor بگیری یه cpe کوچک هم میدهند که کنار کامپیوتر قرار میگیره کسی میدونه این cpe چه پورتها و امکاناتی داره؟
3-اگر منطقمون تحت پوشش indoor باشه ولی مودم outdoor بگیریم آیا سرعت و کیفیت اینترنتمون بهتر میشه؟
4- آیا برای کانکت شدن وایمکس مبین نت هم مثل وایمکس ایرانسل باید برای هربار کانکت شدن ابتدا وارد پورتالی شویم و یوزرنیم وپسورد وکد امنیتی وارد کنیم یا نه در واقع منظورم اینه که میشه کانکشن را مستقیم روی مودم ست کنیم؟ با تشکر

sei_pm
19-08-2010, 12:37
سلام دوستان

ما برای یک آپارتمان 8 طبقه (30 واحد) می خواهیم وایمکس بگیریم

حالا اگه یه مودم بیرونی بخریم یا وایرلس

تمام 30 واحد می تونن استفاده کنن؟

نه یک مودم بیرونی میگیرید و 8 تا اکسس پوینت هم میگیرید و اینترنت رو میدید به یکی و به وسیله wds اکسس پوینتها رو به هم وصل میکنید و پوشش رو زیاد میکنید. ولی به این فکر کردید چه سرویسی می خواهید بگیرید که جواب 30 واحد رو بده؟

mahanramzi
19-08-2010, 12:40
به نظر من برا ی 30 واحد بهتر آنتن وایرلس بگیرید و برای هر واحد اکانت جدا بگیرید، به صرفه تره .

reza-ps3
19-08-2010, 14:34
خیلی ممنون از پاسخ سریعتون:8:

reza-ps3
19-08-2010, 14:38
ip سرورهایی که میخوای باهاشون بازی کنی بگو تا برات پینگ کنیم.
بستگی داره با کدوم سرور می خوای بازی کنی.
اگر با امریکا و انگلیس تست کنید ممنون میشم:11:

mohsen121
19-08-2010, 15:18
دوستاني كه از سرويس هاي مبين نت استفاده مي كنند آنتن دهي و قطعيش چه جوريه ؟

sei_pm
19-08-2010, 15:39
دوستاني كه از سرويس هاي مبين نت استفاده مي كنند آنتن دهي و قطعيش چه جوريه ؟

یک نفر بیشتر تو این فروم مثل اینکه فقط سرویس داره اون هم hamijoon هست.
فکر نکنم در مورد آنتن دهی بتونه نظر بده چون مودمش از نوع بیرونی هست.

hamijoon
19-08-2010, 17:17
اگر با امریکا و انگلیس تست کنید ممنون میشم:11:

reza-ps3
19-08-2010, 17:26

سپاس گذارم دوست عزیز کمک بزرگی به من کردید :11: برای انلاین بازی کردن عالیه:8:

lurenzo
19-08-2010, 18:50
دوستان ثبت نام اينتونتى فرقى با ثبت نام در نمايندگى ها داره؟ ( به غير از تلف نشدن وقت توى ترافيك!)

mosipishi
19-08-2010, 22:11
بابا چرا انقدر از ایرانسل بد میگید ؟ من مشترکشم ! نمیدونم چرا ازش بد میگید !
همه چیش خوبه بیچاره!

=CYBER=
20-08-2010, 00:49
hamijoon سرعت سرویس خریداری شده شما چنده ؟
چند سوال دیگه :
چند روزه تحویل دادن بهتون ؟
پشتیبانی ؟
مودم شما in یا out هست ؟
وضعیت آنتن دهی شما ؟
در مورد سرعت بالا نسبت به وضعیت نرمال از خودشون سوال کردید که چرا بالا هست و میاد پایین یا نه ؟
منتظرم ، یا علی.

sei_pm
20-08-2010, 01:11
hamijoon سرعت سرویس خریداری شده شما چنده ؟
چند سوال دیگه :
چند روزه تحویل دادن بهتون ؟
پشتیبانی ؟
مودم شما in یا out هست ؟
وضعیت آنتن دهی شما ؟
در مورد سرعت بالا نسبت به وضعیت نرمال از خودشون سوال کردید که چرا بالا هست و میاد پایین یا نه ؟
منتظرم ، یا علی.

با اجازشون من میگم
خیلی زود بهش تحویل دادن فکر کنم برادرش نصب کرده قبل از اینکه شبکه تو تهران آپ بشه.
خبر ندارم
مودمش بیرونیه
این رو نمی دونه چون مودمش بیرونیه
این رو هم چون ایشون سرویسش تسته یعنی مبین نت به کارمنداش سرویس تست داده از قبیل همین برادرشون سرعتش بالاست که اگر کم شد شاکی شن زود اطلاع بدن:31:
:34:ایشون فکر کنم اولین و تنها دارنده مبین نت در کل فروم P30world باشند:8: واسه خودش غنیمتیه:11:

hamijoon
20-08-2010, 01:18
من متعلق به همم :دي

مرسي كه جواب دادين ... من بيشترين كمكي كه ميتونم بكنم گذاشتن تست چون خودم اطلاعي ندارم . هرچي بود و نبود و گفتم .

باز اگه كمكي از دستم بر بياد حتما انجام ميدم تا راحتتر تصميم بگيرين :11:

sei_pm
20-08-2010, 01:36
من متعلق به همم :دي

مرسي كه جواب دادين ... من بيشترين كمكي كه ميتونم بكنم گذاشتن تست چون خودم اطلاعي ندارم . هرچي بود و نبود و گفتم .

باز اگه كمكي از دستم بر بياد حتما انجام ميدم تا راحتتر تصميم بگيرين :11:

آقا شما هم این وقت شب بیدارید پس راسته میگن همه تا صبح روزه خوری میکنند پنهای باند کشور پر شده:31:
حیف مودم شما بیرونیه نمی تونی کاتالوگ این مودم های داخلی wifi رو گیر بیاری آپلود کنی ببینیم قسمت voip تنظیماتش چجوریه؟
خیلی ممنون:10:

hamijoon
20-08-2010, 01:46
من تا صبح بيدارم باو ...:31:

بزار ببينم داداشم رفت شركتشون ميتونه يكي بگيره بياد ...

بگم دفترچه مودم داخليو بياره؟؟؟

sei_pm
20-08-2010, 02:16
من تا صبح بيدارم باو ...:31:

بزار ببينم داداشم رفت شركتشون ميتونه يكي بگيره بياد ...

بگم دفترچه مودم داخليو بياره؟؟؟

معمولا تو CD نصب که همراه مودمه کاتالوگش هم به صورت فایل PDF هست. مودمت CD نصب نداره.
اگر بخواد دفترچه شو بیاره اونوقت زحمت اسکنش هم میافته پات:31:
فقط مودم داخلی از نوع WI FI چون اون یکی مودم ها قابلیت voip نداره.

hamijoon
20-08-2010, 02:21
چرا مودم من CD داره . اما واسه نصب نيست يسري اطلاعات توشه كه نخوندمش فكر كنم اطلاعات عمومي باشه :31:

باشه ميگم يا CD شو بياره يا كاتالوگشو...

مودم WIFI . ميگم كه يادم نره

sei_pm
20-08-2010, 02:37
چرا مودم من CD داره . اما واسه نصب نيست يسري اطلاعات توشه كه نخوندمش فكر كنم اطلاعات عمومي باشه :31:

باشه ميگم يا CD شو بياره يا كاتالوگشو...

مودم WIFI . ميگم كه يادم نره

کارت :5: درسته آقا حامد. ببین اگر داخل مودمت چیز بدرد بخوری هست و جنبه عمومی داره آپلود کن بزنیم پست یک.

hamijoon
20-08-2010, 02:40
كوچيكتم .:10:
والا چيزه بدرد بخوري نداره اما باز نگاه ميكنم ميزارم :11:

adcomputer
20-08-2010, 11:06
به فکر فروش مودم 200 تومنی نیستن. از بسکه مودم های داخلی آنتن دهی ندارن و دردسر هستند مودم بیرونی میخوان بدن. البته پشتیبانی شون خوب نیست (83869999)

adcomputer
20-08-2010, 11:31
من یک 128 GB 6 با مودم wifi توی اهواز گرفتم که (دو روزه) پنجشنبه اومدن نصب کردن اما سرویس هنوز وصل نشده گفت شنبه میام ردیفش میکنم یه مورم بیرونی هم میارم تست کنم.
البته گفت چون تو اولین نفری بودی که سفارش دادی طول کشید
قبل از خریدن زنگ زدم به یکی از سه نمایندگی اهواز (رفاتک) گفتم سرویس میدین الان گفت آره . گفتم اینترنتی نمیشه ثبت نام کرد گفت اگه اینترنتی ثبت نام کردی پس گرفتن پولت سخته. بیا اینجا ثبت نام کن اگه از سرویس نا راضی بودی یا اصلا آنتن نداد پولت رو پس میدیم. حالامودم توی خونه که اصلاً خوب آنتن نمیده رفتم بیرون یکی دو تا آنتن میداد رفتم روی پله سه و حتی چهار تاهم میداد البته ما توی مرز ایندور هستیم.( با فایل گوگل ارتی که توس سایتشون گذاشتن اما توی نمایندگی فایلش کامل تر بود و ما توی قسمت نارنجی (مودم wifi ) بودیم).ببینیم چی میشه!

=CYBER=
20-08-2010, 11:39
من یک 128 GB 6 با مودم wifi توی اهواز گرفتم که (دو روزه) پنجشنبه اومدن نصب کردن اما سرویس هنوز وصل نشده گفت شنبه میام ردیفش میکنم یه مورم بیرونی هم میارم تست کنم.
قبل از خریدن زنگ زدم به یکی از سه نمایندگی اهواز (رفاتک) گفتم سرویس میدین الان گفت آره . گفتم اینترنتی نمیشه ثبت نام کرد گفت اگه اینترنتی ثبت نام کردی پس گرفتن پولت سخته. بیا اینجا ثبت نام کن اگه از سرویس نا راضی بودی یا اصلا آنتن نداد پولت رو پس میدیم. حالامودم توی خونه که اصلاً خوب آنتن نمیده رفتم بیرون یکی دو تا آنتن میداد رفتم روی پله سه و حتی چهار تاهم میداد البته ما توی مرز ایندور هستیم.( با فایل گوگل ارتی که توس سایتشون گذاشتن اما توی نمایندگی فایلش کامل تر بود و ما توی قسمت نارنجی (مودم wifi ) بودیم).ببینیم چی میشه!
اون یه حرفی زده شما بری از اون بگیری :31:
تا از کسی امضا نگرفتی به حرفش اعتماد نکن .

porya_spy
20-08-2010, 11:50

سلام همشهری لطف کن اگه سرویست وصل شد بیا توی تاپیک شهرمون یه ندایی بده . :40::46:

kamran2000
20-08-2010, 12:13
این مودم بیرونی با داخلی چه فرقی دارن؟
اگر در محدوده درونی باشیم و بیرونی بزاریم چه مزیتی داره؟

porya_spy
20-08-2010, 12:26
این مودم بیرونی با داخلی چه فرقی دارن؟
اگر در محدوده درونی باشیم و بیرونی بزاریم چه مزیتی داره؟

دوست عزیز سیگنال دهی مودم بیرونی خیلی قوی تر از درونی . تنها فرفشون توی همین سیگنال . درونی ضعیف تر . ولی بیرونی فوی تر .

سوالی بود در خدمتم . :40:

adcomputer
20-08-2010, 13:00
اون یه حرفی زده شما بری از اون بگیری :31:
تا از کسی امضا نگرفتی به حرفش اعتماد نکن .

قبلاً خواستم adsl بگیرم نشد پولمرو کامل پس داد رفاتک

adcomputer
20-08-2010, 13:10
سلام همشهری لطف کن اگه سرویست وصل شد بیا توی تاپیک شهرمون یه ندایی بده . :40::46:

حتماً اگر وصل شد یا حتی وصل نشد جریانی که اتفاق افتاد رو چه خوب چه بد به اطلاع میرسونم. :)

porya_spy
20-08-2010, 13:14
حتماً اگر وصل شد یا حتی وصل نشد جریانی که اتفاق افتاد رو چه خوب چه بد به اطلاع میرسونم. :)

دوست عزیز رفتی پیش رفاتک برای وایمکس یا رفتی پیش نیماد نت ؟ نقشه اونجا کامل تره ؟ ندیدی که منطقه باهنر هم پوشش داخلی یا نه ؟ اگه مودم انتن نده پول کامل پس میدن ؟ :40::40: راستی آیدیمو برات پیغام خصوصی میکنم . لطف کن ادش کن . :40:

mohalls
20-08-2010, 13:52
دوستان اگه بخوایم این سرویس مبین نت بگیریم همین یک مگابیت چقدر هزینه ی ماهیانه ش هست؟ نامحدود! به کاربر خانگی هم می دن؟

sei_pm
20-08-2010, 13:54

الان مودم wi fi دستتونه میشه بری داخل کانفیگش از قسمت voip عکس بگیرید. یا میشه اگر تو CD راهنمای نصب رو داره آپلود کنید . ممنون

Mahdi/s
20-08-2010, 14:11
سلام....شماره مبین نت رو میخواستم توی سایتش پیدا نکردم...ممنون..میشم....بدید..

lurenzo
20-08-2010, 14:25
دوستان اگه بخوایم این سرویس مبین نت بگیریم همین یک مگابیت چقدر هزینه ی ماهیانه ش هست؟ نامحدود! به کاربر خانگی هم می دن؟

دوست عزیز به کاربر خونگی بالای 128 نمیدن!
ولی اگر بتونی از دانشگاه یا از یه شرکت معرفی نامه بگیری ، میتونی از سرعت های بالاتر استفاده کنی!

هزینه 1 مگابیت نامحدود برای یکماه 80 تومن هستش که اگر 6 ماهه بگیری (400 تومن میشه) برات میفته ماهی تقریبا 67 تومن!
قیمتاش عالیه ، حالا باید کیفیتش رو ببینیم!

sei_pm
20-08-2010, 15:34
دوست عزیز به کاربر خونگی بالای 128 نمیدن!
ولی اگر بتونی از دانشگاه یا از یه شرکت معرفی نامه بگیری ، میتونی از سرعت های بالاتر استفاده کنی!

هزینه 1 مگابیت نامحدود برای یکماه 80 تومن هستش که اگر 6 ماهه بگیری (400 تومن میشه) برات میفته ماهی تقریبا 67 تومن!
قیمتاش عالیه ، حالا باید کیفیتش رو ببینیم!

یکساله هم با تخفیف درمیاد 60 تومن . مناسبه به شرطی که یهو اینترنت ارزون نشه که آدم خیلی ضد حال میخوره.

kamran2000
20-08-2010, 15:46
برای 256 مهر شرکت و سربرگ ببرم قبول می کنن؟

=CYBER=
20-08-2010, 15:47
خبر جدید :
مودم های هر دو شرکت ایرانسل و مبین نت از یه شرکت چینی خریداری میشه که قیمت خرید مودم بیرونی 25 هزار تومان هست !!!!
حالا 25 هزار چطوری شده 200 هزار برید از خودشون بپرسید :دی

=CYBER=
20-08-2010, 16:02
سایت شرکت چینی :

maasen
20-08-2010, 16:17
خبر جدید :
مودم های هر دو شرکت ایرانسل و مبین نت از یه شرکت چینی خریداری میشه که قیمت خرید مودم بیرونی 25 هزار تومان هست !!!!
عجب!، از کجا فهمیدی 25 هزار تومنه ؟
هیچ فروشگاه اینترنتی ای می شناسی بفروشه ؟

porya_spy
20-08-2010, 17:17
دوستان این صفحه مودم معمولی : الیته هیچ کدوم از سایت ها قیمت نزدن !!

این هم صفحه مودم wi-fi :

مودم بیرونی رو هم بعدا براتون میزارم . :40:

sei_pm
20-08-2010, 17:54
خبر جدید :

این رو تایید میکنم منتها مبین نت اومده گفته واسش آرم خودش رو توی فیرم ور ست کنند .

عجب!، از کجا فهمیدی 25 هزار تومنه ؟
هیچ فروشگاه اینترنتی ای می شناسی بفروشه ؟

این مورد رو تایید نمیکنم. پس یعنی این مودم چینی های Tplink رو ما میگیریم 20 تومن تو چین :18: 5 تومنه عجب کلاهی .......

دوستان این صفحه مودم معمولی : الیته هیچ کدوم از سایت ها قیمت نزدن !!

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداین هم صفحه مودم wi-fi :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمودم بیرونی رو هم بعدا براتون میزارم . :40:

یعنی این همه زور زدن واسه وایمکس حداکثر سرعتش اینه:

and delivers an access rate up to 15Mbps downlink and 5Mbps uplink

مودم های مختلف:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدباز مودم بیرونی حداکثر سرعتش بیشتره.

اگر بتونند پوشش شبکه رو انقدر افزایش بدند که بشه از اون :18: دانگلها استفاده کرد خیلی خوب میشه

hamijoon
20-08-2010, 18:08
این مورد رو تایید نمیکنم. پس یعنی این مودم چینی های Tplink رو ما میگیریم 20 تومن تو چین :18: 5 تومنه عجب کلاهی .......

چرا تاييد كنيد . برادر من خيلي وقت پيش اينو گفته بود ... و ميگفت بيشتر سعي ميكنن به همه مودم Out بدن ...

اينو يادم رفت بگم قيمت اصليش 19 يورو هست

sei_pm
20-08-2010, 18:24
چرا تاييد كنيد . برادر من خيلي وقت پيش اينو گفته بود ... و ميگفت بيشتر سعي ميكنن به همه مودم Out بدن ...

خیلی ممنون یعنی گفته بود مودم بیرونی رو میخرند 25 تومن؟ آقا این رو زودتر میگفتید یعنی یک مودم از چین میاد ایران میشه 900 :18:درصد میره رو قیمتش؟ خوب باید صبر کرد بازاری ها دست بکار بشن بلکه مودم ارزون بشه که بعید می دونم این وسط دستها یاری می طلبند.
مثل اینکه مبین نت خودش مستقیم از ZTE چین پهنا میگیره و بقیه شرکتها هم از زیرساخت.
آدم حالش بهم میخوره وقتی میبینه گوگل خلیج همیشه فارس رو خالی گذاشته فقط نمی دونم چرا این نقشه یکم جابه جا اپراتورها رو نشون داده ولی محض اطلاع همه اپراتورها طبق این نقشه به جز داتک و لایزر از وایمکس متحرک یعنی 802.16e پشتیبانی می کنند منتها باید مجوزش:2: صادر بشه:27:

maasen
20-08-2010, 18:25
اينو يادم رفت بگم قيمت اصليش 19 يورو هست

اگه واقعاً اینجوری باشه نباید زیاد نگران بود چون اینجا ایرانه ! تا چند هفته دیگه قاچاقچیان محترم این مودم رو به قیمت 30 تومن توی بازار می فروشن !!! :31:

adcomputer
20-08-2010, 18:32
دوست عزیز رفتی پیش رفاتک برای وایمکس یا رفتی پیش نیماد نت ؟ نقشه اونجا کامل تره ؟ ندیدی که منطقه باهنر هم پوشش داخلی یا نه ؟ اگه مودم انتن نده پول کامل پس میدن ؟ :40::40: راستی آیدیمو برات پیغام خصوصی میکنم . لطف کن ادش کن . :40:

1- رفاتک 2- بله، نقشه اونجا و فکر کنم نقشه کل نمایندگی ها از سایت مبین نت کامل تره. نقشه گوگل ارت سایتشون فقط 2 تا قسمت داره اما مال اونا 3 - 4 قسمت داره. 3- خیر ندیدم بهتره خودت بری با گوگل ارت خونتونو پیدا کنی بعد بری اونجا بهش نشون بدی. اما اگه منظورت سه راه با هنره، خودم الان نگاه کردم لب مرزی فکر کنم یا باید وای فای بگیری یا بیرونی البته خودت بری اونجا خیالت راحت تره 4- این حرفیه که به من گفتن. من قبلاً هم که خواستم adsl بگیرم روی فیبر نوری برای همه وصل شد(روی کافوی خودم 44) اما برای خط من مشکل پیش اومد. پولمو کامل پس دادن. بازم میل باخودت!

hamijoon
20-08-2010, 18:35
بله اينم كاملا درسته از Zte پهنايه باند ميگيرن . آره به احتماله زياد ميشه چند وقت ديگه ارزونش رو پيدا كرد .

Mahdi/s
20-08-2010, 18:38
میشه سوال منم جواب بدید....چند صفحه قبل بود..پرسیدم شماره مبین نت چنده توی سایت پیداش نکردم...

sei_pm
20-08-2010, 18:41
بله اينم كاملا درسته از Zte پهنايه باند ميگيرن . آره به احتماله زياد ميشه چند وقت ديگه ارزونش رو پيدا كرد .

آقا این خبرهای دست اول رو شما باید بدید:11:
میگم اینترنت نامحدود با سرعت بالا هم قدغن :31:

میشه سوال منم جواب بدید....چند صفحه قبل بود..پرسیدم شماره مبین نت چنده توی سایت پیداش نکردم...

اگر برای تهران رو می خوای همه چیز حتی آدرسشون با نقشه اینحاست:

porya_spy
20-08-2010, 19:04
دوستان میگم حالا که مبین نت از Zte پهنا میگیره . پس ایرانسل از کجا پهنا میگیره ؟

حالا که از Zte پهنا میگیره کیفیت میره بالا ؟ :40:

sei_pm
20-08-2010, 20:01
دوستان میگم حالا که مبین نت از Zte پهنا میگیره . پس ایرانسل از کجا پهنا میگیره ؟

حالا که از Zte پهنا میگیره کیفیت میره بالا ؟ :40:

ایرانسل از زیرساخت یا مخابرات پهنای باندشو میگیره.
نمیدونم دقیقا تفاوتش چیه این رو دیگه باید hamijoon بپرسه وبگه.

adcomputer
20-08-2010, 21:03
الان مودم wi fi دستتونه میشه بری داخل کانفیگش از قسمت voip عکس بگیرید. یا میشه اگر تو CD راهنمای نصب رو داره آپلود کنید . ممنون

فکر کنم سرویس voip هنوز راه نیفتاده - cd هم نداره تازه سرویس من هنوز وصل نشده و کانفیگ نیست

A100000000000000A
20-08-2010, 21:07
با من تماس گرفتن گفتن فردا باید برم پولو بریزم :دی

adcomputer
20-08-2010, 21:11
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عدد هر چقدر نزدیک به صفر باشه کیفیت بهتر. پیشنهاد نصاب بین 50-70 بود!

maasen
20-08-2010, 21:11
با من تماس گرفتن گفتن فردا باید برم پولو بریزم :دی
به محض اینکه سرویست فعال شد، تست سرعت بگیر بزار توی سایت !

A100000000000000A
20-08-2010, 21:14
چشم حتما :11:

sei_pm
20-08-2010, 21:22
[[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عدد هر چقدر نزدیک به صفر باشه کیفیت بهتر. پیشنهاد نصاب بین 50-70 بود!

خوب شما که دسترسی دارید بالای wimax نوشته voip یک عکس از همون قسمت بگیرید کافیه.
خیلی ممنون

maasen
20-08-2010, 21:28
بچه ها یه چیز جالب پیدا کردم !
اول برید به این سایت :

می بینید که اینجا نوشته مودم Huawei EchoLife BM635 CPE که همون مودم wifi مبین نت و ایرانسل هست قیمتش در روسیه به 5500 روبل (هر روبل 45 تومن هست به عبارتی میشه 247500 تومان!!) کاهش پیدا کرده!

این هم یک فروشگاه دیگه که میده 7210 روبل

adcomputer
20-08-2010, 21:33
خوب شما که دسترسی دارید بالای wimax نوشته voip یک عکس از همون قسمت بگیرید کافیه.
خیلی ممنون

maasen
20-08-2010, 21:34
خیلی ممنون

این فایل pdf کانفیگ مودم هست. توش در مورد voip هم نوشته :

adcomputer
20-08-2010, 21:47
در مورد پشتیبانی روی خط مبین نت باید بگم همیشه آفلاینه. وقتی هم با 83869999 تماس میگیری اگه 2 رو بزنیدمشغوله باید 1 رو بزنید!

adcomputer
20-08-2010, 21:55
باید دید اگه قطع شد باید با نمایندگی شهرمون (اهواز) تماس بگیریم یا به تهران. البته من که چشمم آب نمی خوره سرویس بگیرم چون آنتن ندارم مگر outdoor بگیرم. گفته فردا یک outdoor هم برات میارم چک میکنم ببینم جواب میده یا نه در صورتی که منطقه ما توی پوشش wifi است و باید وای فای میگرفت!(البته توی حیاط آنتنش بهتر بود اما کامپیوتر نبود که چک کنم. )توی خونه که حدود منفی صد دارم که اصلا یک دونه آنتن هم نمیده.

sei_pm
20-08-2010, 22:20
بچه ها یه چیز جالب پیدا کردم !
اول برید به این سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمی بینید که اینجا نوشته مودم Huawei EchoLife BM635 CPE که همون مودم wifi مبین نت و ایرانسل هست قیمتش در روسیه به 5500 روبل (هر روبل 45 تومن هست به عبارتی میشه 247500 تومان!!) کاهش پیدا کرده!

این هم یک فروشگاه دیگه که میده 7210 روبل

من هم که میگم 25 تومن مودم نمی دن

ممنون ولی این قسمت رو می خواتستم:

Choose Basic > VoIP

این فایل pdf کانفیگ مودم هست. توش در مورد voip هم نوشته :

راهنمای کامل تصویری نداره؟
آقا مطمئنی این همون مودمه اگر این باشه خیلی خوبه اون چیزی رو می خوام داره ولی امیدوارم پورت voip رو نبسته باشند که می دونم 100 درصد بستند.
خیلی خوبه میشه دو تا تلفن بهش وصل کرد.

maasen
20-08-2010, 23:15
راهنمای کامل تصویری نداره؟
آقا مطمئنی این همون مودمه اگر این باشه خیلی خوبه اون چیزی رو می خوام داره ولی امیدوارم پورت voip رو نبسته باشند که می دونم 100 درصد بستند.
خیلی خوبه میشه دو تا تلفن بهش وصل کرد.

راهنمای تصویری که پیدا نکردم.
خیالت راحت، خودِ خودِشه.

farzad02
20-08-2010, 23:27
سلام دوستان

من adsl صبانت دارم و واقعا کلافه شدم.وایمکس مبین نت رو هم از گوشه کنار شنیدم خوبه

الان دوستان این تاپیک که وایمکس دارن راضی هستن؟

یه چیز دیگه هم شنیدم اونم اینه که هر جا مودمت رو ببری و یک کامپیوتر یا لپتاپ داشته باشی می تونی به اینترنت وصل بشی! درسته؟

ممنون از دوستان

lurenzo
20-08-2010, 23:45
سلام دوستان

من adsl صبانت دارم و واقعا کلافه شدم.وایمکس مبین نت رو هم از گوشه کنار شنیدم خوبه

الان دوستان این تاپیک که وایمکس دارن راضی هستن؟

یه چیز دیگه هم شنیدم اونم اینه که هر جا مودمت رو ببری و یک کامپیوتر یا لپتاپ داشته باشی می تونی به اینترنت وصل بشی! درسته؟

ممنون از دوستان

سلام.
والا هنوز هیچ کس بصورت درست و حسابی از مبین نت سرویس نگرفته!
الان فقط توی این تایپیک یک نفر اکانت داره که اونم داداشش توی مبین نت کار میکنه و اکانت تست دادن بهش!
بله! اگر جایی که تشریف میبرید تحت پوشش آنتن های مبین نت باشه میتونید از وایمکس استفاده کنید! ولی یادتون باشه که مودم باید در یک جا ثابت قرار داده بشه و در حال حرکت نباشه!

sei_pm
20-08-2010, 23:52
راهنمای تصویری که پیدا نکردم.
خیالت راحت، خودِ خودِشه.

همینجوری نمی فروشند باید حتما ازشون سرویس بگیری؟ مودم داخلی چنده ؟
کسی تا حالا نپرسیده اینها که مشترک ایرانسل هستند اون کله قند رو می توانند تو مبین نت استفاده کنند و آیا مبین نت قبول میکنه یا نه

farzad02
20-08-2010, 23:53
راستی دقت کرده بودید دفتر مرکزی مبین نت و صبانت خیلی به هم نزدیکه ؟ امیدوارم هیچ ربطی به هم نداشته باشن

amin-g
21-08-2010, 00:19
2- من شنیدم وقتی مودم outdoor بگیری یه cpe کوچک هم میدهند که کنار کامپیوتر قرار میگیره کسی میدونه این cpe چه پورتها و امکاناتی داره؟
3-اگر منطقمون تحت پوشش indoor باشه ولی مودم outdoor بگیریم آیا سرعت و کیفیت اینترنتمون بهتر میشه؟
4- آیا برای کانکت شدن وایمکس مبین نت هم مثل وایمکس ایرانسل باید برای هربار کانکت شدن ابتدا وارد پورتالی شویم و یوزرنیم وپسورد وکد امنیتی وارد کنیم یا نه در واقع منظورم اینه که میشه کانکشن را مستقیم روی مودم ست کنیم؟ با تشکر
کسی ميتونه جواب مارو بده ؟

rezamasoom
21-08-2010, 00:29
منم می خوام بگیرم اهوازم .. خیابون 6 کیانپارس پوشش میده ایندورو ؟

amin-g
21-08-2010, 01:25
کسی هست لطف کنه جواب سوالهای مارو بده

dj_mm
21-08-2010, 08:58
سلام خدمت دوستان.

درمورد مودم و خریداری اون باید بگم فعلا نمیشه از جای دیگه مودم خرید چون تنها مودم هایی که مک آدرشون تو سیستم مبین ثبت شده

قابل استفاده هستند (مودم هایی که خود مبین میفروشه ).

در مورد مودم outdoor هم اینکه نمیشه داخل اتاق گذاشت البته تا اونجایی که من میدونم چون از اسمش مشخصه . باید روی بام یا

تراس نصب بشه بستگی به آنتن دهی داره

sei_pm
21-08-2010, 09:10
راستی دقت کرده بودید دفتر مرکزی مبین نت و صبانت خیلی به هم نزدیکه ؟ امیدوارم هیچ ربطی به هم نداشته باشن

آقا استدلال :18: خیلی باحالی کردی :39: مثلا دو بانک مختلف شما ندیدی تو یک خیابون باشند:8:ولی به هم هیچ ربطی نداشته باشند.
افتضاحات جدید صبانت باعث شده خیلیها بدبین بشن.

lurenzo
21-08-2010, 12:09
منم بالاخره ثبت نام اینترنتی کردم برای 1 مگابیت نامحدود!
حالا دو چیز در آینده معلوم میشه :

1. چند هفته دیگه باهام تماس میگیرن؟!!!
2. آیا دستی دستی خودمو بدبخت کردم یا نه؟!!!

نکته جالب هم اینکه توی فرم ثبت نام اسم چند تا شهر رو نوشته که تهران توشون نیست و گفته وایمکس فعلا توی این شهر ها فعاله و بقیه شهر ها پش از ثبت نام میرن توی لیست انتظار! ولی وقتی تهران رو انتخاب میکنی و ثبت نام میکنی ، اعلام میکنه که حداکثر تا 24 ساعت آینده با شما تماس حاصل میشه! چقدر هموشمند!!!:27:

maasen
21-08-2010, 12:39
سلام خدمت دوستان.

درمورد مودم و خریداری اون باید بگم فعلا نمیشه از جای دیگه مودم خرید چون تنها مودم هایی که مک آدرشون تو سیستم مبین ثبت شده

قابل استفاده هستند (مودم هایی که خود مبین میفروشه ).

در مورد مودم outdoor هم اینکه نمیشه داخل اتاق گذاشت البته تا اونجایی که من میدونم چون از اسمش مشخصه . باید روی بام یا

تراس نصب بشه بستگی به آنتن دهی داره

در مورد مودم مطمئنی ؟ آخه توی فرم سفارش مبین نت نوشته اگه از قبل مودم دارید مک آدرسش رو اعلام کنید!

در این بخش در صورت موجود بودن مودم نزد متقاضی نیاز است آدرس فیزیکی دوازده کاراکتری را که در اصطلاح به آدرس MAC معروف است را جهت فعالسازی اعلام نمایید

sei_pm
21-08-2010, 12:43
منم بالاخره ثبت نام اینترنتی کردم برای 1 مگابیت نامحدود!
حالا دو چیز در آینده معلوم میشه :

1. چند هفته دیگه باهام تماس میگیرن؟!!!
2. آیا دستی دستی خودمو بدبخت کردم یا نه؟!!!

نکته جالب هم اینکه توی فرم ثبت نام اسم چند تا شهر رو نوشته که تهران توشون نیست و گفته وایمکس فعلا توی این شهر ها فعاله و بقیه شهر ها پش از ثبت نام میرن توی لیست انتظار! ولی وقتی تهران رو انتخاب میکنی و ثبت نام میکنی ، اعلام میکنه که حداکثر تا 24 ساعت آینده با شما تماس حاصل میشه! چقدر هموشمند!!!:27:

چرا خودت رو بدبخت کرده باشی؟ سرویست نامحدود هر چقدر بخوای می تونی دانلود کی.
احتمالا اون قسمت رو هنوز آپدیت نکردن هنوز که پول نریختی؟ خوب حتما زنگ میزنند تا مدارک رو ببری نمایندگی.

darksider
21-08-2010, 12:57
من امر