PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

adcomputer
19-09-2011, 00:51
دوستان من چند روز پيش داشتم با پشتيباني در مورد پينگ حرف ميزديم گفتش مسعولان ما در تلاشند كه طي روز هاي اينده پينگ رو بين ١٢٠ تا ٢٠٠ برسونند
اميدوارم كه حرفش صحت داشته باشه و طي روز هاي اينده پينگ مبين نت هم درست شه....
31:
من که بدم نمیاد پینگ کم بشه اما پشتیبانی حرف بی پایه و اساس زیاد میزنه.

sei_pm
19-09-2011, 06:28
داشتم پسنهای ارسالیتونو میدیدم به این نتیجه رسیدیم که شما کلا خودتو وقف سرکوبــــــی مبین نت کردی.
بده که بده ! دیکه اینقدر گفتن نداره !!!!!
ماه دیگه نگیر ! مودمتو بفروش !
یا شایدم کسب درآمد میکنی در این راه ؟! :دی ؟؟

هر چند کار ایشون درست نیست ولی شما حس کاربری که از سرویس دهنده نا راضی هست و در کشوری زندگی میکنه که حقوق مصرف کننده یعنی هیچ و دستش به هیچ جا بند نیست رو ندارید که این حرف رو میزنید.

aliy2324
19-09-2011, 11:32
من که بدم نمیاد پینگ کم بشه اما پشتیبانی حرف بی پایه و اساس زیاد میزنه.

حرف های بی پایه اساس پشتیبانی مبین نت کم بود حرف های بازاریاب های مبین نت هم توی این تاپیک هم بهش اضافه شده

اینم تست سرعت اشتراک 512 مبین نت ما دورغ میگیم speedtest که دروغ نمی گه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 11:32 AM ---------- Previous post was at 11:29 AM ----------

شما هم مثل اینکه از مبین نت کسب در آمد میکنی چندبارم به من و بقیه کسایی که از سرویسشون راضی نیستند این حرفو زدی، و بازم جوابت:

مثل اینکه مسئولین مبین نت پس از ساعت ها گفت و گو بجای بهبود کیفیت سرویس مشترکان تصمیم به استخدام چند تا بازاریاب توی نت گرفتن تا می تونه ازشون تعریف کنه که شاید فرجی شد .

Imanhjp
19-09-2011, 12:26
شما وبلاگ مبین نتو ببین، مسابقه گذاشته بود برای وبلاگ نویسا که تبلیغ مبین نتو بکنند!! و بهشون سرویس مجانی بده.
این بابا یا خود وبلاگ نویسست یا یکی از نوچه های همون وبلاگ نویسه، کسی که از سرویسش راضی باشه هم مثل این آقا اینقدر بیکار نیست که هرروز بیاد اینجا به به و چه چه کنه. جالبه این آقا روزایی که سرویس همه افتضاح میشه سرو کلش پیدا نمیشه که بیاد عکس اسپید تست مبین نتو بزاره

قضیه ی اون مسابقه وبلاگ نویسی دروغ بود و حیله ی مبین نت بود.
بنده تو اون مسابقه شرکت کردم با آدرس وبلاگ wi-max.blogfa.com و الکی تبلیغ مبین نت رو کردم و اسم وبلاگم رو هم توی برنده ها زده بودن. زنگ زدم بهشون گفتم که اسمم در اومده باید چی کار کنم؟ مودم باید بخرم؟ گفتند مگه مشترک ما نیستی؟ گفتم نه
گفت آدرس وبلاگت چیه. من هم دادم گفتند نه شما برنده نیستی برنده اسم وبلاگش شبیه شماست (در حالی که آدرس نزده بودن)
من هم گفتم پس آدرس اون چیه ؟ گفت به دلایل امنیتی نمیتونیم بگیم (انگار میخواستم هکش کنم) آخرش هم قطع کردم.
توی توضیحات مسابقه زده بود 40 نفر برنده داره که زمان اعلام نتایج به دلیل بالا بردن سطح کیفی (!) 17 نفر برنده شدند و آخرش هم تو 3 روز از روی وبلاگشون حذف شد. یعنی دروغ و دزدی در حد ... (محمود الف.نون)
شرکتی که به طور مستقیم توسط ارگان ها و ... اداره بشه از این بهتر نمیشه و مجبوره بازاریاب بفرسته تو فروم ها!

and-roid2
19-09-2011, 12:40
1مگ مبين نت
پينگ بهتر شده..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Imanhjp
19-09-2011, 12:45
1مگ مبين نت
پينگ بهتر شده..

من با این speedtest اندروید تست میکنم خیلی تخیلی میده. پینگ همیشه 700-800 میده !!!!

and-roid2
19-09-2011, 13:03
من با این speedtest اندروید تست میکنم خیلی تخیلی میده. پینگ همیشه 700-800 میده !!!!

در مورد اندرويد خيلي وقته باهاش كار نكردم اما من در pc و ايفون قبلا تست زدم پينگشون باهم تفاوتي نداشته تقريبا...
و اينو مطمين هستم اسپيد تست در ايفون و pc پينگ رو مثل هم نشون ميده(مبين نت):27:
اما اسپيد تست ايفون پينگ پارس افلاين رو ٩٨ تا٧٥ نشون ميده اما در pc چيزي بين ٣٥٠ تا ٩٠٠:31:

adcomputer
19-09-2011, 14:04
داشتم پسنهای ارسالیتونو میدیدم به این نتیجه رسیدیم که شما کلا خودتو وقف سرکوبــــــی مبین نت کردی.
بده که بده ! دیکه اینقدر گفتن نداره !!!!!
ماه دیگه نگیر ! مودمتو بفروش !
یا شایدم کسب درآمد میکنی در این راه ؟! :دی ؟؟
من از 10- 11 ماه پیش در این تاپیک هستم. زمانی که مبین نت خوب بود با ارائه دلیل و توضیحات از مبین نت تعریف میکردم. الان هم که راضی نیستم و میگم بده با ارائه دلیل و توضیحاته. من فقط اطلاع رسانی و راهنمایی میکنم و پای صحبتام هم هستم.
در مورد اون جمله ی آخرت هم با اینکه دوستان جوابت رو دادن اما لازم میدونم جوابت رو بدم.
شما داری فرافکنی میکنی.

اصطلاح فرافکنی در روان‌کاوی کاربرد دارد؛ در آن فرافکنی یکی از ساز و کارهای پدافندی(دفاعی) در برابر نگرانی به شمار می‌رود. در این معنی خواسته‌ها و انگیزه‌های ناپذیرفتنی که بازشناخت آنها در «خود»، ممکن است موجب ناراحتی شود، به دیگران نسبت داده می‌شود. «این وسیله پدافندی به طور کامل در جهت عکس درون‌فکنی می‌باشد و اساس آن از این قرار است که فرد می‌کوشد تا تمایلات نامناسب و ناپسند خویش را به دیگران نسبت دهد و در نتیجه خود را عاری از هرگونه عیب و نقص بداند و خود را از احساس گناه، برهاند. با این وسیله پدافندی، فرد در مورد دیگران با مقیاس خویش قضاوت می‌کند.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویکی‌پدیا فارسی

و در آخر یک جمله میگم: كافر همه را به كيش خود پندارد

ma68
19-09-2011, 17:49
یه سوال ! افت سرعت در سرویس وایمکس ، به علت کاهش سیگنال دریافتی است یا به علت فشار زیاد روی آنتن BTS مبین نت ؟
مثلا اونایی که مودم out door دارن هم با مشکل افت سرعت و افزایش پینگ مواجه میشن یا اینکه فقط این مشکل برای اونایی هست که از مودم indoor استفاده می کنند ؟

Majidson
19-09-2011, 18:00
متاسفانه مبین نت تو بحث پوشش شبکه و توسعه آنتن BTS در شهرها بسیار ضعیف عمل کرده و این خود 1 دلیل برای افزایش یوزرها برروی یک BTS و در نتیجه ایجاد مشکل برای مشترکین می گردد.

1نکته جالب قبلاً تو وبلاگ مبین نت نظرات مردم ثبت می کردن و به صورت رندوم جواب هم می دادن، ولی از وقتی مدیرعامل قبلی استعفا کرد و رفت خیلی جالب شده دیگه نظرات مردم ثبت نمی کنن و جواب هم نمیدن...!!! کلاً وبلاگ مبین نت شده محلی برای کپی کردن اخبار از سایت های خبری IT :41:

sourena
19-09-2011, 18:27
خوب من همچنان اولم این هم از اولین پستم
کسی میدونه وب سایت شرکت مبین نت با گدابازی تمام ساخته شده:41:
این وب سایت از اسکریپت مدیریت محتوای E107 استفاده میکنه که یک اسکریپت مجانی هست
و درواقع یه قرون هم خرج سایتشون نکردند ! خدا به داد وضعیت اینترنتشون برسه
البته شاید من زود قضاوت میکنم ولی کسی که اینجوری کارشو پیش میبره بعدا معلوم نیست چه کیفیتی برای محصولاتش در نظر مییگره
میترسم صبانت2 افتتاح بشه.....:41:

من در خصوص وب اطلاعات چندانی ندارم ... ولی بخش کنترل پنل مبیــن نت رو یه نگاهی بندازیـــن ...! حتی زحمت یه طراحــی ســاده رو هم به خودشون ندادن! جــالبه که این دوستمون توی پست دوم تاپیــک ... به آینده تاریک این سرویس اشاره کردن! :20:

j2df
19-09-2011, 18:45
برای من خیلی خوبه جی پی ان

vahidmir2000
19-09-2011, 19:35
امروز هم سرویس افتضاحه. یاهو مسنجر رو که کلا بی خیال شدم. سرعت داغون. نوسان هم که دیگه هیچی... انقدر این حرفای من و دوستان تکراری شده که الان از نوشتن این جملات حال خودمم بد شد.

aliy2324
19-09-2011, 19:36
یه سوال ! افت سرعت در سرویس وایمکس ، به علت کاهش سیگنال دریافتی است یا به علت فشار زیاد روی آنتن BTS مبین نت ؟
مثلا اونایی که مودم out door دارن هم با مشکل افت سرعت و افزایش پینگ مواجه میشن یا اینکه فقط این مشکل برای اونایی هست که از مودم indoor استفاده می کنند ؟

من مودم outdoor با حداکثر سیگنال دهی دارم فاصله هم از bts 1 کیلومتری بیشتر نیست
ولی سرعت دانلودم بودن دانلود منیجر 10kB/s هست برای اشتراک 512
اینم تست سرعت تا حالا همچین پینکی توی عمرتون دیدین :41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

j2df
19-09-2011, 20:03
سرعت اپلودم! با چیز پی ان

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

SoluS
19-09-2011, 20:04
سلام و خسته نباشید خدمت همه:20:

منم گفتم چون مبین نت دارم بیام بگم که من زیاد مشکل نداشتم باهاش خیلی کم قطع شده برای من به نسبت دوستانم که ADSL دارن و همیشه از قطعی هاش ناله می کنن من خوش شانسترم:21: و اینکه هر شب چیزی در حدود یک گیگ و 200 مگ دانلود دارم و جمعه هام که مال من کل روز رایگانه:21: (چون من سرویس سالیانه‌ی زمستان سال گدشته رو خریدم) حدود 5.2 تا 5.5 گیگ دانلود دارم :8:
البته سرویس های اینترنتیش خیلی گرونه:19: البته کلا همه جا گرونه:19: و نسبت به پشتیبانی هم بد نیست من خودم به شخصه یه بار از مقدار حجمی که ازم کم شده بود شکایت داشتم و یک خانمی که خودش تو کار دانلود فیلم و سریال بود:18::21: باهام تماس گرفت و باهم بحث کردیم.:27:

در کل من می گم بد نیست...

e.khafan!
19-09-2011, 20:21
من مودم outdoor با حداکثر سیگنال دهی دارم فاصله هم از bts 1 کیلومتری بیشتر نیست
ولی سرعت دانلودم بودن دانلود منیجر 10kB/s هست برای اشتراک 512
اینم تست سرعت تا حالا همچین پینکی توی عمرتون دیدین :41:

خب سرعتتون که معلومه زياد جالب نيست،ولي براي پينگ فک کنم اشتباه نشون ميده، شما احتمالا ويپيانت روشنه مگرنه نميرفت سروره سئول که!
پينگ من گاهي به 1000 هم ميرسه،زياد خودتو ناراحت نکن

zed2
19-09-2011, 22:39
کاربران عزیز لازم است این موارد رو مجدد در این تاپیک بگم که در اینده باز برخورد مدیریتی با دوستان شد نگن اطلاع ندارن:
قوانین بخش

7. مشاجرات و کدرورتهای خود را در داخل اين انجمن به ميان نياورديد و در صورت نياز از طريق پيغام خصوصی مشکل را بين خود حل کنيد در صورت دیدن این موارد با خاطیان برخورد خواهد شد

12- نظر تمام کاربران محترم است و هر کس حق دارد نظر خود رو در رابطه با هر مسئله ای بدهد .
در صورتی که کاربران دیگر نظر یک کاربر را به مسخرگی بگیرد یا در تلاش برای حال گیری و برچسب زدن و.... بر امده باشد برخورد مدیریتی خواهد شد.

قوانین زیر بخش

5- کاربران عزیز توجه داشته باشن این بخش برای اطلاع رسانی در مورد وضعیت سرویس دهنده های اینترنت پر سرعت و راهنمایی کاربران و ارائه راه حل بی طرفانه است.

6- کاربرانی که تاپیک هارو تبدیل به دادگاه می کنند و یا به دیگر کاربران برچسب فروشنده بزنن و یا توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی بکنن و ..... به شدت باهاشون برخورد خواهد شد و محدودیت دسترسی به بخش اینترنت خواهند داشت.لطفا مسائل حقوقی خودتون رو با تماس با شرکت خدمات دهنده یا مراجع قضایی مرتبط مثل سازمان تنظیم مقررات پیگیری کنید. و تاپیک های بخش رو باسه اطلاع رسانی قرار بدهید.

کاربران عزیز لطفا رعایت کنید

and-roid2
20-09-2011, 09:27

1مگ

and-roid2
20-09-2011, 10:04

از دیروز تا الان پینگم عالیه...:21::31:

j2df
20-09-2011, 10:27

j2df
20-09-2011, 10:28

and-roid2
20-09-2011, 10:38

adcomputer
20-09-2011, 11:46
سرویس 512 کیلوبیت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MehranVB
20-09-2011, 14:10
واقعاً توی این چند روزه سرعت افتضاح بوده و چندین بار قطعی طولانی مدت داشتم. (512)

and-roid2
20-09-2011, 14:22
واقعاً توی این چند روزه سرعت افتضاح بوده و چندین بار قطعی طولانی مدت داشتم. (512)

عزيز اين سروري كه شما انتخاب كرديد)kefan city( اگر من هم انتخاب كنم دانلود بسيار پايين و پينگي بالا برام نشون ميده..!!
شما بهتر هست سرور هاي اروپايي از قبيل لندن،پاريس يا بارسلونا انتخاب كنيد تا نتيجه تستتان خوب باشد!!:46::10:

hgfg
20-09-2011, 16:37

yuzarsiff
20-09-2011, 18:28
از همه ی اینا گذشته چرا این قدر قطع و وصلی زیاد شده ... رفته رو اعصاب

and-roid2
20-09-2011, 18:38
از همه ی اینا گذشته چرا این قدر قطع و وصلی زیاد شده ... رفته رو اعصاب

من احتمال ميدم بخاطر گسترش شبكه و افزايش پهناي باند باشه...

mazdak_121
20-09-2011, 19:46
بازم پینگ رفته بالا 4.2.2.4 شده 380 تا 400 میره ....دوستان شما هم این مشکل دارید؟؟؟

ahmadreza12
21-09-2011, 01:14
دوستان يه سوال داشتم اين راسته كه مبين نت تمام شهرهاي ايران رو ساپورت مي كنه

and-roid2
21-09-2011, 01:20
دوستان يه سوال داشتم اين راسته كه مبين نت تمام شهرهاي ايران رو ساپورت مي كنه

بله
تنها اپراتور سراسري وايمكس تو ايران مبين نت هست

saeed9009
21-09-2011, 12:07
این وضعیت سرویس یک مگابیت هست.

هر روز بدتر از دیروز

B.J.U
21-09-2011, 14:46
خب وقتی از یه سروری که تاحالا اسمش رو هم نشنیدیم تست بگیری همین میشه
بیا این از یه سرور که نمیدونم کجاس هست اصن:
اینم از سرور فرانفورت آلمان که همه میدونن چه قدر قویه
البته مال 512 هست و توی idm اگه 16 قسمت گنه رو 65-70 هست دیگه پایین تر نمیاد

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

برای من اولیش لود نشد

اینم لینک دومی:

e.khafan!
21-09-2011, 14:54
پينگم رفته بالا، بالاي 700 .
چرا اينجوري شده؟

saeed9009
21-09-2011, 15:58
خب وقتی از یه سروری که تاحالا اسمش رو هم نشنیدیم تست بگیری همین میشه

بفرمایید این هم از سرور فرانکفورت. سرویس یک مگابیت

hgfg
21-09-2011, 16:16

kiaelectro
21-09-2011, 22:52
سلام
من مودم wimax مبین نت را همراه یوزر وپسوورد بعنوان هدیه خرید تیوی سامسونگ دریافت کرده ام سوال من این است که آیا خودم می توانم آن را نصب و راه اندازی کنم . اگر جواب مثبت است لطفا راهنمایی کنید البته در حال حاضر adsl صبا نت دارم که آن را هم خودم نصب وکانفیگ کردم و فقط از طریق اینترنت پول اشتراک را پرداخت کردم آیا در مورد مبین نت نیز خودم می توانم فعال نمایم

hhh111
22-09-2011, 02:53
sساعت رایگان بدون v پی ان

با V پی ان

kiaelectro
22-09-2011, 11:24
سلام
من مودم wimax مبین نت را همراه یوزر وپسوورد بعنوان هدیه خرید تیوی سامسونگ دریافت کرده ام سوال من این است که آیا خودم می توانم آن را نصب و راه اندازی کنم . اگر جواب مثبت است لطفا راهنمایی کنید البته در حال حاضر adsl صبا نت دارم که آن را هم خودم نصب وکانفیگ کردم و فقط از طریق اینترنت پول اشتراک را پرداخت کردم آیا در مورد مبین نت نیز خودم می توانم فعال نمایم
اساتید لطفا راهنمایی فرمایند

saeed9009
22-09-2011, 12:02
اساتید لطفا راهنمایی فرمایند

مدل مودم؟؟ اگه مدل USB نیست

مودم رو روشن کنید و وارد کنسول مودم بشین . RSSI و CINR رو اینجا بگذارین که ببینم سیگنال شما چقدر قوی هست. اگه رنج خوبی داشت می تونید با یوزر و پسورد مودم رو فعال کنید و تا 128 مگابایت حجم استفاده کنید برای تست و بعد از تست باید شارژ کنید.

yuzarsiff
22-09-2011, 13:01
دیشب هم دوباره یک ساعت قطعی داشتم اما بعد از وصل شدن سیگنال خیلی خوبی دریافت می کردم ... معلوم نیست چه خبره ...

sourena
22-09-2011, 13:39
دیشب هم دوباره یک ساعت قطعی داشتم اما بعد از وصل شدن سیگنال خیلی خوبی دریافت می کردم ... معلوم نیست چه خبره ...

من هم دیشب مشکل داشتم!

امروز هم از ساعت 10 تا 1 مشکل داشت .... سرعت به شدت افت داشت

alex_love
22-09-2011, 14:23
سلام خدمت دوستان
برادران ! این مبین نت نرخ اشتراکش چنده ؟ سرعت دانلودتون چنده ؟
من الان تو سایتش خوندم نوشته بود نرخ اشتراک یک به هشت ! در این صورت که اصلا ارزش نداره 1 مگ بخرم ...
ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنن
پیروز باشید

albous
22-09-2011, 22:55
توی وبلاگشون نوشته بودن برای تنظیم ساعت بوده

ولی پینگ من هم خیلی خوب شده کلا بعد از قطعی پینگ خیلی خوب میشه چرا خدا عالم است:10:

kiaelectro
22-09-2011, 23:02
مدل مودم؟؟ اگه مدل USB نیست

مودم رو روشن کنید و وارد کنسول مودم بشین . RSSI و CINR رو اینجا بگذارین که ببینم سیگنال شما چقدر قوی هست. اگه رنج خوبی داشت می تونید با یوزر و پسورد مودم رو فعال کنید و تا 128 مگابایت حجم استفاده کنید برای تست و بعد از تست باید شارژ کنید.
مدل مودم از نوع WIFIداخلی BM632w می باشد
وارد کنسول مودم شدمRSSI وCINR صفر بود وهمینطور جراغهای wimax مودم هم خاموش هستند یعنی فکر می کنید دلیل آن عدم پوشش است.نباید فعال سازی صورت بگیرد.اگر پوشش مناسب باشد آیا با روشن کردن مودم بدون آن که فعال سازی صورت گرفته باشد RSSI و CINR باید عدد نشان دهند وچراغهای wimax مودم روشن شوند؟

e.khafan!
22-09-2011, 23:12
بعد از قطعی دیشب من سیگنالم هم خیلی عالی شد! تنها دلیلش اینه که دانلودر ها با قطعی از کار افتادن و شبکه خلوت شده، الان وضع مثل دیشبه

saeed9009
22-09-2011, 23:18
مدل مودم از نوع WIFIداخلی BM632w می باشد
وارد کنسول مودم شدمRSSI وCINR صفر بود وهمینطور جراغهای wimax مودم هم خاموش هستند یعنی فکر می کنید دلیل آن عدم پوشش است.نباید فعال سازی صورت بگیرد.اگر پوشش مناسب باشد آیا با روشن کردن مودم بدون آن که فعال سازی صورت گرفته باشد RSSI و CINR باید عدد نشان دهند وچراغهای wimax مودم روشن شوند؟

خب اگه یکی دو دقیقه بعد از روشن شدن مودم RSSI و CINR رو به شما صفر نشون میده بهتره که صبر کنید تا نصاب بیاد. به نظرم از دو حالت خارج نیست. یا منطقه شما جزء مناطقی که با مودم داخلی جواب بده نیست یا اینکه فرکانس ها رو وارد نکردن. چون اگه اکانت غیر فعال هم باشه باید دستگاه قدرت گیرندگی رو نشون بده.
یه نکته اینکه مودم رو حتما کنار پنجره تست کنید.

and-roid2
22-09-2011, 23:19
بعد از قطعی دیشب من سیگنالم هم خیلی عالی شد! تنها دلیلش اینه که دانلودر ها با قطعی از کار افتادن و شبکه خلوت شده، الان وضع مثل دیشبه

سيگنالتون چند بود و چند شد؟؟

kiaelectro
23-09-2011, 00:08
خب اگه یکی دو دقیقه بعد از روشن شدن مودم RSSI و CINR رو به شما صفر نشون میده بهتره که صبر کنید تا نصاب بیاد. به نظرم از دو حالت خارج نیست. یا منطقه شما جزء مناطقی که با مودم داخلی جواب بده نیست یا اینکه فرکانس ها رو وارد نکردن. چون اگه اکانت غیر فعال هم باشه باید دستگاه قدرت گیرندگی رو نشون بده.
یه نکته اینکه مودم رو حتما کنار پنجره تست کنید.
همه جا تست کردم در گزینه wimax همه چیز صفر است فرکانس اتصال هم صفر است.برای نصب با چه شماره ای باید تماس بگیرم

saeed9009
23-09-2011, 09:01
همه جا تست کردم در گزینه wimax همه چیز صفر است فرکانس اتصال هم صفر است.برای نصب با چه شماره ای باید تماس بگیرم

021-83869999

maziarb
23-09-2011, 11:34
سرعت من به شدت پایین اومده با1 مگ سرعتم 50کیلوبایت هستش!

and-roid2
23-09-2011, 11:36
سرعت من به شدت پایین اومده با1 مگ سرعتم 50کیلوبایت هستش!

جمعه ها تا ساعت 4 تقریبا همه مشکل دارن بع علت شلوغی شبکه و ترافیک رایگان:20:

and-roid2
23-09-2011, 12:00

sh68_sari
23-09-2011, 12:44
سلام دوستان من تازه دیروز گرفتم وایمکس مبین نتو تو ساری... چند تا سوال داشتم
اول اینکه مودم 80 تومانی گرفتم، این مودم وایرلس هم میشه؟ مودم 80 تومانی با 110 تومانی تو سرعت تاثیر داره؟
و اینکه یک چراغش روشن باشه با دو تا از 3 چراغ تاثیری تو سرعت داره؟
اینم بگم دیروز غروب با یه چراغ سرعت دانلودم 70 ، 80 بود الانم که جمعه شلوغه 30،40 50 هم میشه..512 دارم
آخرین سوالمم اینه جمعه دانلود رایگانه؟؟ اینو یادم رفت بپرسم

sh68_sari
23-09-2011, 12:48
جمعه ها الان رایگانه؟

and-roid2
23-09-2011, 13:14
سلام دوستان من تازه دیروز گرفتم وایمکس مبین نتو تو ساری... چند تا سوال داشتم
اول اینکه مودم 80 تومانی گرفتم، این مودم وایرلس هم میشه؟ مودم 80 تومانی با 110 تومانی تو سرعت تاثیر داره؟
و اینکه یک چراغش روشن باشه با دو تا از 3 چراغ تاثیری تو سرعت داره؟
اینم بگم دیروز غروب با یه چراغ سرعت دانلودم 70 ، 80 بود الانم که جمعه شلوغه 30،40 50 هم میشه..512 دارم
آخرین سوالمم اینه جمعه دانلود رایگانه؟؟ اینو یادم رفت بپرسم

سلام دوست عزیز
در مورد سوال اولتون باید بگم نه!!چون فقط از طریق کابل لن میتونی به pc متصل بشید
در سرعت اصلا تاثیری ندارد و تنها فرق مودم 80 و110 در وایرلس بودن ان است...
توجه کنید با وترد کردن ادرس زیر:
192.168.1.1
و نوشتن user در هر 2قسمت میتونید سیگنال دریافتیتونو ببینید و هر چه این سیگنال بهتر باشد کیفیت سرویستون بیشتره....
توجه کنید چراغ مودم ربطی به سرعت ندارد..
جمعه که من 1مگ دارم سرعت دانلودم تا 30 40 هست
اونم بخاطر ساعت رایگان و شلوغی شبکه

alex_love
23-09-2011, 13:18
سلام خدمت دوستان
برادران ! این مبین نت نرخ اشتراکش چنده ؟ سرعت دانلودتون چنده ؟
من الان تو سایتش خوندم نوشته بود نرخ اشتراک یک به هشت ! در این صورت که اصلا ارزش نداره 1 مگ بخرم ...
ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنن
پیروز باشید

کسی نیست جواب مارو بده ! سرعت دانلودتون چنده ؟ برای 1 مگ مثلا ... 10 کیلو بایت یا 120 کیلوبایت ؟
ممنون

j2df
23-09-2011, 14:06
1mg !

sourena
23-09-2011, 14:35
جمعه ها الان رایگانه؟

برای من که رایگان نیـــست !

and-roid2
23-09-2011, 15:01
برای من که رایگان نیـــست !

شما طرح دي دي كيت داريد؟؟

hesam,sh
23-09-2011, 15:28
من هم تازه مبین گرفتم ، خداییش خیلی مزخرفه !!
ایرانسل هم دارم ، واقعا ایرانسل عالیه ، تازه اخیرا بهتر هم شده!!
جفتشون هم آنتن دهیشون عالیه تو منطقه ما ولی مبین واقعا داغونه !!!

hesam,sh
23-09-2011, 15:28
جفتشون هم آنتن دهیشون عالیه تو منطقه ما ولی مبین واقعا داغونه !!!

gorzdaran
23-09-2011, 15:29
طرح های پاییزه رو کسی خبر داره ؟ سایت که فعلا اپدیت نشده

hesam,sh
23-09-2011, 15:29
جفتشون هم آنتن دهیشون عالیه تو منطقه ما ولی مبین واقعا داغونه !!!!

and-roid2
23-09-2011, 16:17
طرح های پاییزه رو کسی خبر داره ؟ سایت که فعلا اپدیت نشده

طرح هاي هر فصل معمولا از ١٥ روز اول ماه در سايت قرار ميگيرند 

MehranVB
23-09-2011, 19:01
ساعتا یه ساعت عقب رفتن، الان دانلود از چه ساعتی تا چه ساعتی رایگانه؟

sh68_sari
23-09-2011, 21:39
سلام دوست عزیز
در مورد سوال اولتون باید بگم نه!!چون فقط از طریق کابل لن میتونی به pc متصل بشید
در سرعت اصلا تاثیری ندارد و تنها فرق مودم 80 و110 در وایرلس بودن ان است...
توجه کنید با وترد کردن ادرس زیر:
192.168.1.1
و نوشتن user در هر 2قسمت میتونید سیگنال دریافتیتونو ببینید و هر چه این سیگنال بهتر باشد کیفیت سرویستون بیشتره....
توجه کنید چراغ مودم ربطی به سرعت ندارد..
جمعه که من 1مگ دارم سرعت دانلودم تا 30 40 هست
اونم بخاطر ساعت رایگان و شلوغی شبکه

عزیز مرسی از توضیحاتت ولی رو مودم 80 تومانی هم یه جا سوکت واسه وایرلس داره اون چیه؟

hhh111
24-09-2011, 00:57
واسه من همیشه جمعه ها رایگان بــــــــــــــــــــود
ولی وثل اینکه تا 10 شب رایگان بود ! 250مگ ازم کم کرد

albous
24-09-2011, 01:43
ساعتا یه ساعت عقب رفتن، الان دانلود از چه ساعتی تا چه ساعتی رایگانه؟
توی ساعت رایگان به وقت جدید از من حجم کم نکرده:46:
دیگه مسولیتش با خودتون:31:

and-roid2
24-09-2011, 07:30
1مگ من در ساعت رایگان:27:

and-roid2
24-09-2011, 07:57
512 در ساعات رایگان

aryan_60
24-09-2011, 12:28
inam pinge mane

Haniiii
24-09-2011, 13:22
دوستان تو تهران راضی هستین ؟! ... نمیدونم ADSL بگیرم یا این ... طرح 1 ساله 200 تومنش به نظرتون میارزه ؟! ... مودمش خوب هست ؟! ...

hesam,sh
25-09-2011, 02:07
سلام دوستان
من وقتی میخوام با IDM دانلود کنم باید حتما تعداد کانکشن ها رو روی 16 بذارم تا سرعت کامل رو بهم بده (تازه با نوسان!!!) در حالیکه با ایرانسل همچین مشکلی نداشتم و ایرانسل حتی با یک کانکشن هم سرعت کامل و ثابتی میداد.
کسی دیگه از دوستان هم همچین مشکلی داره؟
آیا مشکل از منه یا کلا اینترنت مبین نت داغونه؟!!!

mrmostafa
25-09-2011, 08:24
سلام دوستان
من وقتی میخوام با IDM دانلود کنم باید حتما تعداد کانکشن ها رو روی 16 بذارم تا سرعت کامل رو بهم بده (تازه با نوسان!!!) در حالیکه با ایرانسل همچین مشکلی نداشتم و ایرانسل حتی با یک کانکشن هم سرعت کامل و ثابتی میداد.

همه از سمت مبين نت دارن ميرن ايرانسل شما برعكس عمل ميكني:46:

aliy2324
25-09-2011, 08:36
سلام دوستان

منم همین مشکل دارم
تازه جمعه ها هرچی دانلود میکنم مشکل داره یعنی ناقص دانلود میشن ولی همون فایل ها شنبه دانلود کردم کاملا سالم بودن

h.yazdani67
25-09-2011, 12:13
با اینکه مبین نت دروغگو اعلام کرد که مشکل جمعه ها حل شده، ولی این جمعه سرعت دانلود یک مگ من انقدر نوسان داشت که کلا از دانلود کردن پشیمون شدم و شنبه اون فایلو دانلود کردم،
اول که گفتند مشکل از ساعات رایگان بخاطر تعداد زیاد کاربر، بعد جمعه رو از رایگان خارج کردند تا حدود زیادی!! 2 هفته سرعت دانلود چمعه خوب شد، ولی بازدوباره از این هفته شاهد اون افت سرعت ها هستیم. خوب شما به این کارا جی میگید؟؟؟

j2df
25-09-2011, 12:36
ولی برای من اصلا نوسان نداره رو 132 دانلود می کنه شمال تهران هستم

j2df
25-09-2011, 14:54
دوستان میشه برای سریه جدید که می خوام تمدید کنم حجم پایین تری بگیرم؟
الان 40گیگ هست مثلا 20 گیگ تمدید کنم؟

h.yazdani67
25-09-2011, 15:01
دوستان میشه برای سریه جدید که می خوام تمدید کنم حجم پایین تری بگیرم؟
الان 40گیگ هست مثلا 20 گیگ تمدید کنم؟

بله، راحته! کافیه تماس بگیرید. بخش فروششون خیلی خوب عمل میکنه و کاملا برتری دارند نسبت به پشتیبانی.
شما زنگ بزنید براتون طرح جدید ثبت میکنند و پولشو که واریز کردید اکتیو میشه

j2df
25-09-2011, 15:31
ببخشید منظورتون از طرح جدید چیه؟ میشه توضیح بدین بهم ممنونم

e.khafan!
25-09-2011, 19:36
دوستان تو تهران راضی هستین ؟! ... نمیدونم ADSL بگیرم یا این ... طرح 1 ساله 200 تومنش به نظرتون میارزه ؟! ... مودمش خوب هست ؟! ...

بجاي طرح يکساله، شما ميتوني ۲تا طرح شيش ماهه 512 بگيري، که به اضافه ي قيمت مودم ، 250تومن درمياد، با حج يکسال 30 گيگ، دقيقا عين طرح يکسالست، يني اگر اون 10 گيگ رو شما رو يه ساله بگيري کلش250 درمياد! تنها فرقش اينه که هزينه هر گيگ اضافه هزارتومن کمتر از طرح ويژست!

and-roid2
25-09-2011, 19:56

Mr.Mazmamfi
25-09-2011, 20:03
سلام به رفیق ها گلم
بچه ها سرویس 512 مبین نت شب ها دانلود رایگان داره ؟؟؟؟؟
سرعت دانلود چنده ؟ واقعیه ؟
ممنون

and-roid2
25-09-2011, 20:13
سلام به رفیق ها گلم
بچه ها سرویس 512 مبین نت شب ها دانلود رایگان داره ؟؟؟؟؟
سرعت دانلود چنده ؟ واقعیه ؟
ممنون

سلام دوست عزیز
من هم 1مگ دارم هم 512
من که شب ها مشکلی ندارم و تنها مشکل کندی سرعتم جمعه هاست....

h.yazdani67
25-09-2011, 20:20
مبین نت واقعا خودتی؟؟؟
1 مگ:

and-roid2
25-09-2011, 20:27
مبین نت واقعا خودتی؟؟؟
1 مگ:

:18::18::18:

دهنش سرویس!!:31:
مبین نت که 1 مگ بیشتر به ما نمیده:10:

saeed9009
25-09-2011, 21:20
بعضی مناطق سرعت خوبی دارند ولی واسه من نزدیک دو ماهه که خیلی افتضاحه.

یک مگابیت

Mr.Mazmamfi
25-09-2011, 21:52
سلام دوست عزیز
من هم 1مگ دارم هم 512
من که شب ها مشکلی ندارم و تنها مشکل کندی سرعتم جمعه هاست....

دمت گرم رفیق .
ولی من جوابامو نگرفتم !!!:13:

and-roid2
25-09-2011, 22:37
بعضی مناطق سرعت خوبی دارند ولی واسه من نزدیک دو ماهه که خیلی افتضاحه.

یک مگابیت

سلام
عزیز اون bts ای که شما ازش تغذیه میکنید شلوغه و پهنای باندش کمه!!باید زنگ بزنید به پشتیبانی اطلاع بدید
من همین جمعه کلا مشکل کندی سرعت داشتم زنگ زدم مشکلمو گفتم بعد بهم گفت اون bts که ازش تغذیه میکنید شلوغه و ما اون bts هایی که مشکل پهنای باند دارن رو شناسایی میکنیم و مشکلشونو حل میکنیم....:46:

and-roid2
25-09-2011, 23:34
دمت گرم رفیق .
ولی من جوابامو نگرفتم !!!:13:

بله شبا هم دانلود رايگان داره!!از ساعت ٢ الي ٨ صبح
من ١ مگم در شب وروز ١٣٦ و ٥١٢ ٦٤تا ٧٠ ميره!!
تقريبا ميشه گفت سرعتم در دانلود شبانه مثل روز هست فقط يكم نوسان داره
ولي من دانلود شبانه ندارم

golmohammadi
26-09-2011, 00:50
سلام بروبچ
میبینم که وضعیت مبین نت نسبت به 8 ماه پیش بهتر شده
این پینگهای زیر 300 واقعا مال وایرلس مبین نت هستند ؟
بچه ها این مبین نت قطعیهاش چطوریه ؟
میشه براحتی بازی آنلاین کرد ؟

gorzdaran
26-09-2011, 03:05
اینها سا