PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

adcomputer
19-09-2011, 00:51
دوستان من چند روز پيش داشتم با پشتيباني در مورد پينگ حرف ميزديم گفتش مسعولان ما در تلاشند كه طي روز هاي اينده پينگ رو بين ١٢٠ تا ٢٠٠ برسونند
اميدوارم كه حرفش صحت داشته باشه و طي روز هاي اينده پينگ مبين نت هم درست شه....
31:
من که بدم نمیاد پینگ کم بشه اما پشتیبانی حرف بی پایه و اساس زیاد میزنه.

sei_pm
19-09-2011, 06:28
داشتم پسنهای ارسالیتونو میدیدم به این نتیجه رسیدیم که شما کلا خودتو وقف سرکوبــــــی مبین نت کردی.
بده که بده ! دیکه اینقدر گفتن نداره !!!!!
ماه دیگه نگیر ! مودمتو بفروش !
یا شایدم کسب درآمد میکنی در این راه ؟! :دی ؟؟

هر چند کار ایشون درست نیست ولی شما حس کاربری که از سرویس دهنده نا راضی هست و در کشوری زندگی میکنه که حقوق مصرف کننده یعنی هیچ و دستش به هیچ جا بند نیست رو ندارید که این حرف رو میزنید.

aliy2324
19-09-2011, 11:32
من که بدم نمیاد پینگ کم بشه اما پشتیبانی حرف بی پایه و اساس زیاد میزنه.

حرف های بی پایه اساس پشتیبانی مبین نت کم بود حرف های بازاریاب های مبین نت هم توی این تاپیک هم بهش اضافه شده

اینم تست سرعت اشتراک 512 مبین نت ما دورغ میگیم speedtest که دروغ نمی گه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

---------- Post added at 11:32 AM ---------- Previous post was at 11:29 AM ----------

شما هم مثل اینکه از مبین نت کسب در آمد میکنی چندبارم به من و بقیه کسایی که از سرویسشون راضی نیستند این حرفو زدی، و بازم جوابت:

مثل اینکه مسئولین مبین نت پس از ساعت ها گفت و گو بجای بهبود کیفیت سرویس مشترکان تصمیم به استخدام چند تا بازاریاب توی نت گرفتن تا می تونه ازشون تعریف کنه که شاید فرجی شد .

Imanhjp
19-09-2011, 12:26
شما وبلاگ مبین نتو ببین، مسابقه گذاشته بود برای وبلاگ نویسا که تبلیغ مبین نتو بکنند!! و بهشون سرویس مجانی بده.
این بابا یا خود وبلاگ نویسست یا یکی از نوچه های همون وبلاگ نویسه، کسی که از سرویسش راضی باشه هم مثل این آقا اینقدر بیکار نیست که هرروز بیاد اینجا به به و چه چه کنه. جالبه این آقا روزایی که سرویس همه افتضاح میشه سرو کلش پیدا نمیشه که بیاد عکس اسپید تست مبین نتو بزاره

قضیه ی اون مسابقه وبلاگ نویسی دروغ بود و حیله ی مبین نت بود.
بنده تو اون مسابقه شرکت کردم با آدرس وبلاگ wi-max.blogfa.com و الکی تبلیغ مبین نت رو کردم و اسم وبلاگم رو هم توی برنده ها زده بودن. زنگ زدم بهشون گفتم که اسمم در اومده باید چی کار کنم؟ مودم باید بخرم؟ گفتند مگه مشترک ما نیستی؟ گفتم نه
گفت آدرس وبلاگت چیه. من هم دادم گفتند نه شما برنده نیستی برنده اسم وبلاگش شبیه شماست (در حالی که آدرس نزده بودن)
من هم گفتم پس آدرس اون چیه ؟ گفت به دلایل امنیتی نمیتونیم بگیم (انگار میخواستم هکش کنم) آخرش هم قطع کردم.
توی توضیحات مسابقه زده بود 40 نفر برنده داره که زمان اعلام نتایج به دلیل بالا بردن سطح کیفی (!) 17 نفر برنده شدند و آخرش هم تو 3 روز از روی وبلاگشون حذف شد. یعنی دروغ و دزدی در حد ... (محمود الف.نون)
شرکتی که به طور مستقیم توسط ارگان ها و ... اداره بشه از این بهتر نمیشه و مجبوره بازاریاب بفرسته تو فروم ها!

and-roid2
19-09-2011, 12:40
1مگ مبين نت
پينگ بهتر شده..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Imanhjp
19-09-2011, 12:45
1مگ مبين نت
پينگ بهتر شده..

من با این speedtest اندروید تست میکنم خیلی تخیلی میده. پینگ همیشه 700-800 میده !!!!

and-roid2
19-09-2011, 13:03
من با این speedtest اندروید تست میکنم خیلی تخیلی میده. پینگ همیشه 700-800 میده !!!!

در مورد اندرويد خيلي وقته باهاش كار نكردم اما من در pc و ايفون قبلا تست زدم پينگشون باهم تفاوتي نداشته تقريبا...
و اينو مطمين هستم اسپيد تست در ايفون و pc پينگ رو مثل هم نشون ميده(مبين نت):27:
اما اسپيد تست ايفون پينگ پارس افلاين رو ٩٨ تا٧٥ نشون ميده اما در pc چيزي بين ٣٥٠ تا ٩٠٠:31:

adcomputer
19-09-2011, 14:04
داشتم پسنهای ارسالیتونو میدیدم به این نتیجه رسیدیم که شما کلا خودتو وقف سرکوبــــــی مبین نت کردی.
بده که بده ! دیکه اینقدر گفتن نداره !!!!!
ماه دیگه نگیر ! مودمتو بفروش !
یا شایدم کسب درآمد میکنی در این راه ؟! :دی ؟؟
من از 10- 11 ماه پیش در این تاپیک هستم. زمانی که مبین نت خوب بود با ارائه دلیل و توضیحات از مبین نت تعریف میکردم. الان هم که راضی نیستم و میگم بده با ارائه دلیل و توضیحاته. من فقط اطلاع رسانی و راهنمایی میکنم و پای صحبتام هم هستم.
در مورد اون جمله ی آخرت هم با اینکه دوستان جوابت رو دادن اما لازم میدونم جوابت رو بدم.
شما داری فرافکنی میکنی.

اصطلاح فرافکنی در روان‌کاوی کاربرد دارد؛ در آن فرافکنی یکی از ساز و کارهای پدافندی(دفاعی) در برابر نگرانی به شمار می‌رود. در این معنی خواسته‌ها و انگیزه‌های ناپذیرفتنی که بازشناخت آنها در «خود»، ممکن است موجب ناراحتی شود، به دیگران نسبت داده می‌شود. «این وسیله پدافندی به طور کامل در جهت عکس درون‌فکنی می‌باشد و اساس آن از این قرار است که فرد می‌کوشد تا تمایلات نامناسب و ناپسند خویش را به دیگران نسبت دهد و در نتیجه خود را عاری از هرگونه عیب و نقص بداند و خود را از احساس گناه، برهاند. با این وسیله پدافندی، فرد در مورد دیگران با مقیاس خویش قضاوت می‌کند.
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدویکی‌پدیا فارسی

و در آخر یک جمله میگم: كافر همه را به كيش خود پندارد

ma68
19-09-2011, 17:49
یه سوال ! افت سرعت در سرویس وایمکس ، به علت کاهش سیگنال دریافتی است یا به علت فشار زیاد روی آنتن BTS مبین نت ؟
مثلا اونایی که مودم out door دارن هم با مشکل افت سرعت و افزایش پینگ مواجه میشن یا اینکه فقط این مشکل برای اونایی هست که از مودم indoor استفاده می کنند ؟

Majidson
19-09-2011, 18:00
متاسفانه مبین نت تو بحث پوشش شبکه و توسعه آنتن BTS در شهرها بسیار ضعیف عمل کرده و این خود 1 دلیل برای افزایش یوزرها برروی یک BTS و در نتیجه ایجاد مشکل برای مشترکین می گردد.

1نکته جالب قبلاً تو وبلاگ مبین نت نظرات مردم ثبت می کردن و به صورت رندوم جواب هم می دادن، ولی از وقتی مدیرعامل قبلی استعفا کرد و رفت خیلی جالب شده دیگه نظرات مردم ثبت نمی کنن و جواب هم نمیدن...!!! کلاً وبلاگ مبین نت شده محلی برای کپی کردن اخبار از سایت های خبری IT :41:

sourena
19-09-2011, 18:27
خوب من همچنان اولم این هم از اولین پستم
کسی میدونه وب سایت شرکت مبین نت با گدابازی تمام ساخته شده:41:
این وب سایت از اسکریپت مدیریت محتوای E107 استفاده میکنه که یک اسکریپت مجانی هست
و درواقع یه قرون هم خرج سایتشون نکردند ! خدا به داد وضعیت اینترنتشون برسه
البته شاید من زود قضاوت میکنم ولی کسی که اینجوری کارشو پیش میبره بعدا معلوم نیست چه کیفیتی برای محصولاتش در نظر مییگره
میترسم صبانت2 افتتاح بشه.....:41:

من در خصوص وب اطلاعات چندانی ندارم ... ولی بخش کنترل پنل مبیــن نت رو یه نگاهی بندازیـــن ...! حتی زحمت یه طراحــی ســاده رو هم به خودشون ندادن! جــالبه که این دوستمون توی پست دوم تاپیــک ... به آینده تاریک این سرویس اشاره کردن! :20:

j2df
19-09-2011, 18:45
برای من خیلی خوبه جی پی ان

vahidmir2000
19-09-2011, 19:35
امروز هم سرویس افتضاحه. یاهو مسنجر رو که کلا بی خیال شدم. سرعت داغون. نوسان هم که دیگه هیچی... انقدر این حرفای من و دوستان تکراری شده که الان از نوشتن این جملات حال خودمم بد شد.

aliy2324
19-09-2011, 19:36
یه سوال ! افت سرعت در سرویس وایمکس ، به علت کاهش سیگنال دریافتی است یا به علت فشار زیاد روی آنتن BTS مبین نت ؟
مثلا اونایی که مودم out door دارن هم با مشکل افت سرعت و افزایش پینگ مواجه میشن یا اینکه فقط این مشکل برای اونایی هست که از مودم indoor استفاده می کنند ؟

من مودم outdoor با حداکثر سیگنال دهی دارم فاصله هم از bts 1 کیلومتری بیشتر نیست
ولی سرعت دانلودم بودن دانلود منیجر 10kB/s هست برای اشتراک 512
اینم تست سرعت تا حالا همچین پینکی توی عمرتون دیدین :41:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

j2df
19-09-2011, 20:03
سرعت اپلودم! با چیز پی ان

---------- Post added at 09:03 PM ---------- Previous post was at 08:59 PM ----------

SoluS
19-09-2011, 20:04
سلام و خسته نباشید خدمت همه:20:

منم گفتم چون مبین نت دارم بیام بگم که من زیاد مشکل نداشتم باهاش خیلی کم قطع شده برای من به نسبت دوستانم که ADSL دارن و همیشه از قطعی هاش ناله می کنن من خوش شانسترم:21: و اینکه هر شب چیزی در حدود یک گیگ و 200 مگ دانلود دارم و جمعه هام که مال من کل روز رایگانه:21: (چون من سرویس سالیانه‌ی زمستان سال گدشته رو خریدم) حدود 5.2 تا 5.5 گیگ دانلود دارم :8:
البته سرویس های اینترنتیش خیلی گرونه:19: البته کلا همه جا گرونه:19: و نسبت به پشتیبانی هم بد نیست من خودم به شخصه یه بار از مقدار حجمی که ازم کم شده بود شکایت داشتم و یک خانمی که خودش تو کار دانلود فیلم و سریال بود:18::21: باهام تماس گرفت و باهم بحث کردیم.:27:

در کل من می گم بد نیست...

e.khafan!
19-09-2011, 20:21
من مودم outdoor با حداکثر سیگنال دهی دارم فاصله هم از bts 1 کیلومتری بیشتر نیست
ولی سرعت دانلودم بودن دانلود منیجر 10kB/s هست برای اشتراک 512
اینم تست سرعت تا حالا همچین پینکی توی عمرتون دیدین :41:

خب سرعتتون که معلومه زياد جالب نيست،ولي براي پينگ فک کنم اشتباه نشون ميده، شما احتمالا ويپيانت روشنه مگرنه نميرفت سروره سئول که!
پينگ من گاهي به 1000 هم ميرسه،زياد خودتو ناراحت نکن

zed2
19-09-2011, 22:39
کاربران عزیز لازم است این موارد رو مجدد در این تاپیک بگم که در اینده باز برخورد مدیریتی با دوستان شد نگن اطلاع ندارن:
قوانین بخش

7. مشاجرات و کدرورتهای خود را در داخل اين انجمن به ميان نياورديد و در صورت نياز از طريق پيغام خصوصی مشکل را بين خود حل کنيد در صورت دیدن این موارد با خاطیان برخورد خواهد شد

12- نظر تمام کاربران محترم است و هر کس حق دارد نظر خود رو در رابطه با هر مسئله ای بدهد .
در صورتی که کاربران دیگر نظر یک کاربر را به مسخرگی بگیرد یا در تلاش برای حال گیری و برچسب زدن و.... بر امده باشد برخورد مدیریتی خواهد شد.

قوانین زیر بخش

5- کاربران عزیز توجه داشته باشن این بخش برای اطلاع رسانی در مورد وضعیت سرویس دهنده های اینترنت پر سرعت و راهنمایی کاربران و ارائه راه حل بی طرفانه است.

6- کاربرانی که تاپیک هارو تبدیل به دادگاه می کنند و یا به دیگر کاربران برچسب فروشنده بزنن و یا توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی بکنن و ..... به شدت باهاشون برخورد خواهد شد و محدودیت دسترسی به بخش اینترنت خواهند داشت.لطفا مسائل حقوقی خودتون رو با تماس با شرکت خدمات دهنده یا مراجع قضایی مرتبط مثل سازمان تنظیم مقررات پیگیری کنید. و تاپیک های بخش رو باسه اطلاع رسانی قرار بدهید.

کاربران عزیز لطفا رعایت کنید

and-roid2
20-09-2011, 09:27

1مگ

and-roid2
20-09-2011, 10:04

از دیروز تا الان پینگم عالیه...:21::31:

j2df
20-09-2011, 10:27

j2df
20-09-2011, 10:28

and-roid2
20-09-2011, 10:38

adcomputer
20-09-2011, 11:46
سرویس 512 کیلوبیت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MehranVB
20-09-2011, 14:10
واقعاً توی این چند روزه سرعت افتضاح بوده و چندین بار قطعی طولانی مدت داشتم. (512)

and-roid2
20-09-2011, 14:22
واقعاً توی این چند روزه سرعت افتضاح بوده و چندین بار قطعی طولانی مدت داشتم. (512)

عزيز اين سروري كه شما انتخاب كرديد)kefan city( اگر من هم انتخاب كنم دانلود بسيار پايين و پينگي بالا برام نشون ميده..!!
شما بهتر هست سرور هاي اروپايي از قبيل لندن،پاريس يا بارسلونا انتخاب كنيد تا نتيجه تستتان خوب باشد!!:46::10:

hgfg
20-09-2011, 16:37

yuzarsiff
20-09-2011, 18:28
از همه ی اینا گذشته چرا این قدر قطع و وصلی زیاد شده ... رفته رو اعصاب

and-roid2
20-09-2011, 18:38
از همه ی اینا گذشته چرا این قدر قطع و وصلی زیاد شده ... رفته رو اعصاب

من احتمال ميدم بخاطر گسترش شبكه و افزايش پهناي باند باشه...

mazdak_121
20-09-2011, 19:46
بازم پینگ رفته بالا 4.2.2.4 شده 380 تا 400 میره ....دوستان شما هم این مشکل دارید؟؟؟

ahmadreza12
21-09-2011, 01:14
دوستان يه سوال داشتم اين راسته كه مبين نت تمام شهرهاي ايران رو ساپورت مي كنه

and-roid2
21-09-2011, 01:20
دوستان يه سوال داشتم اين راسته كه مبين نت تمام شهرهاي ايران رو ساپورت مي كنه

بله
تنها اپراتور سراسري وايمكس تو ايران مبين نت هست

saeed9009
21-09-2011, 12:07
این وضعیت سرویس یک مگابیت هست.

هر روز بدتر از دیروز

B.J.U
21-09-2011, 14:46
خب وقتی از یه سروری که تاحالا اسمش رو هم نشنیدیم تست بگیری همین میشه
بیا این از یه سرور که نمیدونم کجاس هست اصن:
اینم از سرور فرانفورت آلمان که همه میدونن چه قدر قویه
البته مال 512 هست و توی idm اگه 16 قسمت گنه رو 65-70 هست دیگه پایین تر نمیاد

---------- Post added at 03:46 PM ---------- Previous post was at 03:42 PM ----------

برای من اولیش لود نشد

اینم لینک دومی:

e.khafan!
21-09-2011, 14:54
پينگم رفته بالا، بالاي 700 .
چرا اينجوري شده؟

saeed9009
21-09-2011, 15:58
خب وقتی از یه سروری که تاحالا اسمش رو هم نشنیدیم تست بگیری همین میشه

بفرمایید این هم از سرور فرانکفورت. سرویس یک مگابیت

hgfg
21-09-2011, 16:16

kiaelectro
21-09-2011, 22:52
سلام
من مودم wimax مبین نت را همراه یوزر وپسوورد بعنوان هدیه خرید تیوی سامسونگ دریافت کرده ام سوال من این است که آیا خودم می توانم آن را نصب و راه اندازی کنم . اگر جواب مثبت است لطفا راهنمایی کنید البته در حال حاضر adsl صبا نت دارم که آن را هم خودم نصب وکانفیگ کردم و فقط از طریق اینترنت پول اشتراک را پرداخت کردم آیا در مورد مبین نت نیز خودم می توانم فعال نمایم

hhh111
22-09-2011, 02:53
sساعت رایگان بدون v پی ان

با V پی ان

kiaelectro
22-09-2011, 11:24
سلام
من مودم wimax مبین نت را همراه یوزر وپسوورد بعنوان هدیه خرید تیوی سامسونگ دریافت کرده ام سوال من این است که آیا خودم می توانم آن را نصب و راه اندازی کنم . اگر جواب مثبت است لطفا راهنمایی کنید البته در حال حاضر adsl صبا نت دارم که آن را هم خودم نصب وکانفیگ کردم و فقط از طریق اینترنت پول اشتراک را پرداخت کردم آیا در مورد مبین نت نیز خودم می توانم فعال نمایم
اساتید لطفا راهنمایی فرمایند

saeed9009
22-09-2011, 12:02
اساتید لطفا راهنمایی فرمایند

مدل مودم؟؟ اگه مدل USB نیست

مودم رو روشن کنید و وارد کنسول مودم بشین . RSSI و CINR رو اینجا بگذارین که ببینم سیگنال شما چقدر قوی هست. اگه رنج خوبی داشت می تونید با یوزر و پسورد مودم رو فعال کنید و تا 128 مگابایت حجم استفاده کنید برای تست و بعد از تست باید شارژ کنید.

yuzarsiff
22-09-2011, 13:01
دیشب هم دوباره یک ساعت قطعی داشتم اما بعد از وصل شدن سیگنال خیلی خوبی دریافت می کردم ... معلوم نیست چه خبره ...

sourena
22-09-2011, 13:39
دیشب هم دوباره یک ساعت قطعی داشتم اما بعد از وصل شدن سیگنال خیلی خوبی دریافت می کردم ... معلوم نیست چه خبره ...

من هم دیشب مشکل داشتم!

امروز هم از ساعت 10 تا 1 مشکل داشت .... سرعت به شدت افت داشت

alex_love
22-09-2011, 14:23
سلام خدمت دوستان
برادران ! این مبین نت نرخ اشتراکش چنده ؟ سرعت دانلودتون چنده ؟
من الان تو سایتش خوندم نوشته بود نرخ اشتراک یک به هشت ! در این صورت که اصلا ارزش نداره 1 مگ بخرم ...
ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنن
پیروز باشید

albous
22-09-2011, 22:55
توی وبلاگشون نوشته بودن برای تنظیم ساعت بوده

ولی پینگ من هم خیلی خوب شده کلا بعد از قطعی پینگ خیلی خوب میشه چرا خدا عالم است:10:

kiaelectro
22-09-2011, 23:02
مدل مودم؟؟ اگه مدل USB نیست

مودم رو روشن کنید و وارد کنسول مودم بشین . RSSI و CINR رو اینجا بگذارین که ببینم سیگنال شما چقدر قوی هست. اگه رنج خوبی داشت می تونید با یوزر و پسورد مودم رو فعال کنید و تا 128 مگابایت حجم استفاده کنید برای تست و بعد از تست باید شارژ کنید.
مدل مودم از نوع WIFIداخلی BM632w می باشد
وارد کنسول مودم شدمRSSI وCINR صفر بود وهمینطور جراغهای wimax مودم هم خاموش هستند یعنی فکر می کنید دلیل آن عدم پوشش است.نباید فعال سازی صورت بگیرد.اگر پوشش مناسب باشد آیا با روشن کردن مودم بدون آن که فعال سازی صورت گرفته باشد RSSI و CINR باید عدد نشان دهند وچراغهای wimax مودم روشن شوند؟

e.khafan!
22-09-2011, 23:12
بعد از قطعی دیشب من سیگنالم هم خیلی عالی شد! تنها دلیلش اینه که دانلودر ها با قطعی از کار افتادن و شبکه خلوت شده، الان وضع مثل دیشبه

saeed9009
22-09-2011, 23:18
مدل مودم از نوع WIFIداخلی BM632w می باشد
وارد کنسول مودم شدمRSSI وCINR صفر بود وهمینطور جراغهای wimax مودم هم خاموش هستند یعنی فکر می کنید دلیل آن عدم پوشش است.نباید فعال سازی صورت بگیرد.اگر پوشش مناسب باشد آیا با روشن کردن مودم بدون آن که فعال سازی صورت گرفته باشد RSSI و CINR باید عدد نشان دهند وچراغهای wimax مودم روشن شوند؟

خب اگه یکی دو دقیقه بعد از روشن شدن مودم RSSI و CINR رو به شما صفر نشون میده بهتره که صبر کنید تا نصاب بیاد. به نظرم از دو حالت خارج نیست. یا منطقه شما جزء مناطقی که با مودم داخلی جواب بده نیست یا اینکه فرکانس ها رو وارد نکردن. چون اگه اکانت غیر فعال هم باشه باید دستگاه قدرت گیرندگی رو نشون بده.
یه نکته اینکه مودم رو حتما کنار پنجره تست کنید.

and-roid2
22-09-2011, 23:19
بعد از قطعی دیشب من سیگنالم هم خیلی عالی شد! تنها دلیلش اینه که دانلودر ها با قطعی از کار افتادن و شبکه خلوت شده، الان وضع مثل دیشبه

سيگنالتون چند بود و چند شد؟؟

kiaelectro
23-09-2011, 00:08
خب اگه یکی دو دقیقه بعد از روشن شدن مودم RSSI و CINR رو به شما صفر نشون میده بهتره که صبر کنید تا نصاب بیاد. به نظرم از دو حالت خارج نیست. یا منطقه شما جزء مناطقی که با مودم داخلی جواب بده نیست یا اینکه فرکانس ها رو وارد نکردن. چون اگه اکانت غیر فعال هم باشه باید دستگاه قدرت گیرندگی رو نشون بده.
یه نکته اینکه مودم رو حتما کنار پنجره تست کنید.
همه جا تست کردم در گزینه wimax همه چیز صفر است فرکانس اتصال هم صفر است.برای نصب با چه شماره ای باید تماس بگیرم

saeed9009
23-09-2011, 09:01
همه جا تست کردم در گزینه wimax همه چیز صفر است فرکانس اتصال هم صفر است.برای نصب با چه شماره ای باید تماس بگیرم

021-83869999

maziarb
23-09-2011, 11:34
سرعت من به شدت پایین اومده با1 مگ سرعتم 50کیلوبایت هستش!

and-roid2
23-09-2011, 11:36
سرعت من به شدت پایین اومده با1 مگ سرعتم 50کیلوبایت هستش!

جمعه ها تا ساعت 4 تقریبا همه مشکل دارن بع علت شلوغی شبکه و ترافیک رایگان:20:

and-roid2
23-09-2011, 12:00

sh68_sari
23-09-2011, 12:44
سلام دوستان من تازه دیروز گرفتم وایمکس مبین نتو تو ساری... چند تا سوال داشتم
اول اینکه مودم 80 تومانی گرفتم، این مودم وایرلس هم میشه؟ مودم 80 تومانی با 110 تومانی تو سرعت تاثیر داره؟
و اینکه یک چراغش روشن باشه با دو تا از 3 چراغ تاثیری تو سرعت داره؟
اینم بگم دیروز غروب با یه چراغ سرعت دانلودم 70 ، 80 بود الانم که جمعه شلوغه 30،40 50 هم میشه..512 دارم
آخرین سوالمم اینه جمعه دانلود رایگانه؟؟ اینو یادم رفت بپرسم

sh68_sari
23-09-2011, 12:48
جمعه ها الان رایگانه؟

and-roid2
23-09-2011, 13:14
سلام دوستان من تازه دیروز گرفتم وایمکس مبین نتو تو ساری... چند تا سوال داشتم
اول اینکه مودم 80 تومانی گرفتم، این مودم وایرلس هم میشه؟ مودم 80 تومانی با 110 تومانی تو سرعت تاثیر داره؟
و اینکه یک چراغش روشن باشه با دو تا از 3 چراغ تاثیری تو سرعت داره؟
اینم بگم دیروز غروب با یه چراغ سرعت دانلودم 70 ، 80 بود الانم که جمعه شلوغه 30،40 50 هم میشه..512 دارم
آخرین سوالمم اینه جمعه دانلود رایگانه؟؟ اینو یادم رفت بپرسم

سلام دوست عزیز
در مورد سوال اولتون باید بگم نه!!چون فقط از طریق کابل لن میتونی به pc متصل بشید
در سرعت اصلا تاثیری ندارد و تنها فرق مودم 80 و110 در وایرلس بودن ان است...
توجه کنید با وترد کردن ادرس زیر:
192.168.1.1
و نوشتن user در هر 2قسمت میتونید سیگنال دریافتیتونو ببینید و هر چه این سیگنال بهتر باشد کیفیت سرویستون بیشتره....
توجه کنید چراغ مودم ربطی به سرعت ندارد..
جمعه که من 1مگ دارم سرعت دانلودم تا 30 40 هست
اونم بخاطر ساعت رایگان و شلوغی شبکه

alex_love
23-09-2011, 13:18
سلام خدمت دوستان
برادران ! این مبین نت نرخ اشتراکش چنده ؟ سرعت دانلودتون چنده ؟
من الان تو سایتش خوندم نوشته بود نرخ اشتراک یک به هشت ! در این صورت که اصلا ارزش نداره 1 مگ بخرم ...
ممنون میشم دوستان راهنمایی بکنن
پیروز باشید

کسی نیست جواب مارو بده ! سرعت دانلودتون چنده ؟ برای 1 مگ مثلا ... 10 کیلو بایت یا 120 کیلوبایت ؟
ممنون

j2df
23-09-2011, 14:06
1mg !

sourena
23-09-2011, 14:35
جمعه ها الان رایگانه؟

برای من که رایگان نیـــست !

and-roid2
23-09-2011, 15:01
برای من که رایگان نیـــست !

شما طرح دي دي كيت داريد؟؟

hesam,sh
23-09-2011, 15:28
من هم تازه مبین گرفتم ، خداییش خیلی مزخرفه !!
ایرانسل هم دارم ، واقعا ایرانسل عالیه ، تازه اخیرا بهتر هم شده!!
جفتشون هم آنتن دهیشون عالیه تو منطقه ما ولی مبین واقعا داغونه !!!

hesam,sh
23-09-2011, 15:28
جفتشون هم آنتن دهیشون عالیه تو منطقه ما ولی مبین واقعا داغونه !!!

gorzdaran
23-09-2011, 15:29
طرح های پاییزه رو کسی خبر داره ؟ سایت که فعلا اپدیت نشده

hesam,sh
23-09-2011, 15:29
جفتشون هم آنتن دهیشون عالیه تو منطقه ما ولی مبین واقعا داغونه !!!!

and-roid2
23-09-2011, 16:17
طرح های پاییزه رو کسی خبر داره ؟ سایت که فعلا اپدیت نشده

طرح هاي هر فصل معمولا از ١٥ روز اول ماه در سايت قرار ميگيرند 

MehranVB
23-09-2011, 19:01
ساعتا یه ساعت عقب رفتن، الان دانلود از چه ساعتی تا چه ساعتی رایگانه؟

sh68_sari
23-09-2011, 21:39
سلام دوست عزیز
در مورد سوال اولتون باید بگم نه!!چون فقط از طریق کابل لن میتونی به pc متصل بشید
در سرعت اصلا تاثیری ندارد و تنها فرق مودم 80 و110 در وایرلس بودن ان است...
توجه کنید با وترد کردن ادرس زیر:
192.168.1.1
و نوشتن user در هر 2قسمت میتونید سیگنال دریافتیتونو ببینید و هر چه این سیگنال بهتر باشد کیفیت سرویستون بیشتره....
توجه کنید چراغ مودم ربطی به سرعت ندارد..
جمعه که من 1مگ دارم سرعت دانلودم تا 30 40 هست
اونم بخاطر ساعت رایگان و شلوغی شبکه

عزیز مرسی از توضیحاتت ولی رو مودم 80 تومانی هم یه جا سوکت واسه وایرلس داره اون چیه؟

hhh111
24-09-2011, 00:57
واسه من همیشه جمعه ها رایگان بــــــــــــــــــــود
ولی وثل اینکه تا 10 شب رایگان بود ! 250مگ ازم کم کرد

albous
24-09-2011, 01:43
ساعتا یه ساعت عقب رفتن، الان دانلود از چه ساعتی تا چه ساعتی رایگانه؟
توی ساعت رایگان به وقت جدید از من حجم کم نکرده:46:
دیگه مسولیتش با خودتون:31:

and-roid2
24-09-2011, 07:30
1مگ من در ساعت رایگان:27:

and-roid2
24-09-2011, 07:57
512 در ساعات رایگان

aryan_60
24-09-2011, 12:28
inam pinge mane

Haniiii
24-09-2011, 13:22
دوستان تو تهران راضی هستین ؟! ... نمیدونم ADSL بگیرم یا این ... طرح 1 ساله 200 تومنش به نظرتون میارزه ؟! ... مودمش خوب هست ؟! ...

hesam,sh
25-09-2011, 02:07
سلام دوستان
من وقتی میخوام با IDM دانلود کنم باید حتما تعداد کانکشن ها رو روی 16 بذارم تا سرعت کامل رو بهم بده (تازه با نوسان!!!) در حالیکه با ایرانسل همچین مشکلی نداشتم و ایرانسل حتی با یک کانکشن هم سرعت کامل و ثابتی میداد.
کسی دیگه از دوستان هم همچین مشکلی داره؟
آیا مشکل از منه یا کلا اینترنت مبین نت داغونه؟!!!

mrmostafa
25-09-2011, 08:24
سلام دوستان
من وقتی میخوام با IDM دانلود کنم باید حتما تعداد کانکشن ها رو روی 16 بذارم تا سرعت کامل رو بهم بده (تازه با نوسان!!!) در حالیکه با ایرانسل همچین مشکلی نداشتم و ایرانسل حتی با یک کانکشن هم سرعت کامل و ثابتی میداد.

همه از سمت مبين نت دارن ميرن ايرانسل شما برعكس عمل ميكني:46:

aliy2324
25-09-2011, 08:36
سلام دوستان

منم همین مشکل دارم
تازه جمعه ها هرچی دانلود میکنم مشکل داره یعنی ناقص دانلود میشن ولی همون فایل ها شنبه دانلود کردم کاملا سالم بودن

h.yazdani67
25-09-2011, 12:13
با اینکه مبین نت دروغگو اعلام کرد که مشکل جمعه ها حل شده، ولی این جمعه سرعت دانلود یک مگ من انقدر نوسان داشت که کلا از دانلود کردن پشیمون شدم و شنبه اون فایلو دانلود کردم،
اول که گفتند مشکل از ساعات رایگان بخاطر تعداد زیاد کاربر، بعد جمعه رو از رایگان خارج کردند تا حدود زیادی!! 2 هفته سرعت دانلود چمعه خوب شد، ولی بازدوباره از این هفته شاهد اون افت سرعت ها هستیم. خوب شما به این کارا جی میگید؟؟؟

j2df
25-09-2011, 12:36
ولی برای من اصلا نوسان نداره رو 132 دانلود می کنه شمال تهران هستم

j2df
25-09-2011, 14:54
دوستان میشه برای سریه جدید که می خوام تمدید کنم حجم پایین تری بگیرم؟
الان 40گیگ هست مثلا 20 گیگ تمدید کنم؟

h.yazdani67
25-09-2011, 15:01
دوستان میشه برای سریه جدید که می خوام تمدید کنم حجم پایین تری بگیرم؟
الان 40گیگ هست مثلا 20 گیگ تمدید کنم؟

بله، راحته! کافیه تماس بگیرید. بخش فروششون خیلی خوب عمل میکنه و کاملا برتری دارند نسبت به پشتیبانی.
شما زنگ بزنید براتون طرح جدید ثبت میکنند و پولشو که واریز کردید اکتیو میشه

j2df
25-09-2011, 15:31
ببخشید منظورتون از طرح جدید چیه؟ میشه توضیح بدین بهم ممنونم

e.khafan!
25-09-2011, 19:36
دوستان تو تهران راضی هستین ؟! ... نمیدونم ADSL بگیرم یا این ... طرح 1 ساله 200 تومنش به نظرتون میارزه ؟! ... مودمش خوب هست ؟! ...

بجاي طرح يکساله، شما ميتوني ۲تا طرح شيش ماهه 512 بگيري، که به اضافه ي قيمت مودم ، 250تومن درمياد، با حج يکسال 30 گيگ، دقيقا عين طرح يکسالست، يني اگر اون 10 گيگ رو شما رو يه ساله بگيري کلش250 درمياد! تنها فرقش اينه که هزينه هر گيگ اضافه هزارتومن کمتر از طرح ويژست!

and-roid2
25-09-2011, 19:56

Mr.Mazmamfi
25-09-2011, 20:03
سلام به رفیق ها گلم
بچه ها سرویس 512 مبین نت شب ها دانلود رایگان داره ؟؟؟؟؟
سرعت دانلود چنده ؟ واقعیه ؟
ممنون

and-roid2
25-09-2011, 20:13
سلام به رفیق ها گلم
بچه ها سرویس 512 مبین نت شب ها دانلود رایگان داره ؟؟؟؟؟
سرعت دانلود چنده ؟ واقعیه ؟
ممنون

سلام دوست عزیز
من هم 1مگ دارم هم 512
من که شب ها مشکلی ندارم و تنها مشکل کندی سرعتم جمعه هاست....

h.yazdani67
25-09-2011, 20:20
مبین نت واقعا خودتی؟؟؟
1 مگ:

and-roid2
25-09-2011, 20:27
مبین نت واقعا خودتی؟؟؟
1 مگ:

:18::18::18:

دهنش سرویس!!:31:
مبین نت که 1 مگ بیشتر به ما نمیده:10:

saeed9009
25-09-2011, 21:20
بعضی مناطق سرعت خوبی دارند ولی واسه من نزدیک دو ماهه که خیلی افتضاحه.

یک مگابیت

Mr.Mazmamfi
25-09-2011, 21:52
سلام دوست عزیز
من هم 1مگ دارم هم 512
من که شب ها مشکلی ندارم و تنها مشکل کندی سرعتم جمعه هاست....

دمت گرم رفیق .
ولی من جوابامو نگرفتم !!!:13:

and-roid2
25-09-2011, 22:37
بعضی مناطق سرعت خوبی دارند ولی واسه من نزدیک دو ماهه که خیلی افتضاحه.

یک مگابیت

سلام
عزیز اون bts ای که شما ازش تغذیه میکنید شلوغه و پهنای باندش کمه!!باید زنگ بزنید به پشتیبانی اطلاع بدید
من همین جمعه کلا مشکل کندی سرعت داشتم زنگ زدم مشکلمو گفتم بعد بهم گفت اون bts که ازش تغذیه میکنید شلوغه و ما اون bts هایی که مشکل پهنای باند دارن رو شناسایی میکنیم و مشکلشونو حل میکنیم....:46:

and-roid2
25-09-2011, 23:34
دمت گرم رفیق .
ولی من جوابامو نگرفتم !!!:13:

بله شبا هم دانلود رايگان داره!!از ساعت ٢ الي ٨ صبح
من ١ مگم در شب وروز ١٣٦ و ٥١٢ ٦٤تا ٧٠ ميره!!
تقريبا ميشه گفت سرعتم در دانلود شبانه مثل روز هست فقط يكم نوسان داره
ولي من دانلود شبانه ندارم

golmohammadi
26-09-2011, 00:50
سلام بروبچ
میبینم که وضعیت مبین نت نسبت به 8 ماه پیش بهتر شده
این پینگهای زیر 300 واقعا مال وایرلس مبین نت هستند ؟
بچه ها این مبین نت قطعیهاش چطوریه ؟
میشه براحتی بازی آنلاین کرد ؟

gorzdaran
26-09-2011, 03:05
اینها ساعت هاشون رو جابجا کردند ؟ من حس می کنم ترافیک بیشتر از چیزه که باید داره مصرف میشه

hajoo
26-09-2011, 11:15
منم مشکل دارم.
سرعت 1مگ

hgfg
26-09-2011, 12:36

aliy2324
26-09-2011, 12:59
سلام بروبچ
میبینم که وضعیت مبین نت نسبت به 8 ماه پیش بهتر شده
این پینگهای زیر 300 واقعا مال وایرلس مبین نت هستند ؟
بچه ها این مبین نت قطعیهاش چطوریه ؟
میشه براحتی بازی آنلاین کرد ؟

سلام
در مورد مبین نت بگم از 8 ماه پیش بهتر نشده بلکه بخاطر زیاد شدن مشترک ها خیلی هم بدتر شده
من توی این 6 ماهی که اشتراک 512 مبین نت دارم از سرعت بسیار پایین دانلود ناراضی هستم تا پینک بالا ولی پینک اکثر مواقع برای من بین 300 تا 400 هستش

Mr.Mazmamfi
26-09-2011, 13:44
سلام
در مورد مبین نت بگم از 8 ماه پیش بهتر نشده بلکه بخاطر زیاد شدن مشترک ها خیلی هم بدتر شده
من توی این 6 ماهی که اشتراک 512 مبین نت دارم از سرعت بسیار پایین دانلود ناراضی هستم تا پینک بالا ولی پینک اکثر مواقع برای من بین 300 تا 400 هستش

سلام
مگه سرعت دانلود شما چنده ؟
کدوم شهر و کدوم منطقه هستید ؟

masoudboy
26-09-2011, 14:06
دوستان برای تمديد سرويس مبين نت چطور بايد اقدام كرد ؟
آن قسمت پرداخت اينترنتی تو سايت هم مثل اينكه مشكل داره ...

hajoo
26-09-2011, 16:38
دوستان چه جوری میشه وایمکس روشیر کرد.مودم من outdoor هست.
وقتی از طریق lan به مودم adsl (که acces point هم هست) وصلش میکنم فقط یه pc میتونه بهش وصل بشه.بقیه نمیتونن.چیکار کنم؟

aliy2324
26-09-2011, 17:07
سلام
مگه سرعت دانلود شما چنده ؟
کدوم شهر و کدوم منطقه هستید ؟

سلام
سرعت دانلود وقط در حالتی کانله که 16 تا کانکشن توی دانلود منیجر بسازم با یک کانکشن یا لینک غیر مستقیم حدود 7-8 kB/s هست
من کرمان هستم

and-roid2
26-09-2011, 18:04

Majidson
26-09-2011, 19:24
دوستان اینترنت من الان 1 ساعت قطع شده! جالبه که آنتن هیچی ندارم. در صورتی که من همیشه فول آنتن داشتم.

تهران ،برای شما هم قطع شده. پشتیبانی هم هرچی میزنگم اشغاله.

and-roid2
26-09-2011, 19:31
دوستان اینترنت من الان 1 ساعت قطع شده! جالبه که آنتن هیچی ندارم. در صورتی که من همیشه فول آنتن داشتم.

تهران ،برای شما هم قطع شده. پشتیبانی هم هرچی میزنگم اشغاله.

بخاطر گسترش شبکه{نصب bts} و پهنای بانده!!
ماه رمضون 2بار اینطوری شدم

Mr.Mazmamfi
27-09-2011, 00:02
بچه ها رفیق من رفته طرح ویژه 512 با ترافیک 20 گیگ رو گرفته (P942) .
اول با اینترنت مخابرات مقایسم کردیم ، و خدایشم سر بود . (چند روز پیش )
ولی امروز رفتم تو سایت مبین نت ببینم تعرفه هاش چجوریه . الان هر جور حساب میکنم انگار فقط اسمش طرح ویژس . تفاوت آنچنانی با تعرفه های معمولیش ندیدم . (یه جورایی کردن تو پاچه این رفیق ما ) :13:
درسته ؟

mahdimp5
27-09-2011, 09:34
پول مودم رو می‌کشن روی تعرفه سرویس بعد میگن "طرح ویژه با مودم رایگان"!:2:

March1987
27-09-2011, 11:25
بچه ها چیز پی ان قطع ؟ از دیشب نمیتونم استفاده کنم .

aliy2324
27-09-2011, 12:59
بچه ها چیز پی ان قطع ؟ از دیشب نمیتونم استفاده کنم .

برای من که مشکلی نداره

h.yazdani67
27-09-2011, 13:07
نه من مطمئنم، دارم خواب میبینم:
1مگ:
مبین میشه همیشه همین باشی!؟؟

aliy2324
27-09-2011, 13:11
1مگ:

فکر کنم خواب میبینی
:31:

h.yazdani67
27-09-2011, 13:15
فکر کنم خواب میبینی
:31:

آره فکر میکنم!! مبین نت دیروز قطع شد حدود یک ساعت بعد اون سرویس یکم بهتر شد و حالا که تست گرفتم دیدم دیگه کلا مبین نت منقلب شده!

and-roid2
27-09-2011, 15:06
1مگ:

دوستان يادتونه من تو يكي از پستام گفتم:
پشتيباني بهم گفت مسعولين ما در تلاشن پينگ رو بين ١٢٠ تا ٢٠٠ بيارن؟؟!!
بمرماييد اينم نتيجش كه روز به روز داره بهتر ميشه خداروشكر:20::31:

adcomputer
27-09-2011, 21:24

برای من هم پینگ بهتر شده

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

بخاطر گسترش شبکه{نصب bts} و پهنای بانده!!
ماه رمضون 2بار اینطوری شدم
شما این خبر ها رو از کجا میاری؟

adcomputer
27-09-2011, 21:29
آره فکر میکنم!! مبین نت دیروز قطع شد حدود یک ساعت بعد اون سرویس یکم بهتر شد و حالا که تست گرفتم دیدم دیگه کلا مبین نت منقلب شده!

امیدوارم همینطور بمونه چون همیشه وقتی سرویس خوب میشه بعد چند ماه کم کم کیفیتش میاد پایین و باز هم افتضاح میشه. امیدوارم اینطور نباشه.

h.yazdani67
27-09-2011, 21:34
امیدوارم همینطور بمونه چون همیشه وقتی سرویس خوب میشه بعد چند ماه کم کم کیفیتش میاد پایین و باز هم افتضاح میشه. امیدوارم اینطور نباشه.

دقیقا رفیق همینطوره که میگی مبین نت یک ماه خوب میشه بعد روز به روز بد تر میشه تا جاییکه دیگه نمیشه تحملش کرد و مجبور میشیم میایم اینجا و از بدی های مبین میگیم. امیدوارم مبین نت خوب بمونه هرچند میدونم که اینطور نمیشه.

and-roid2
27-09-2011, 21:43

برای من هم پینگ بهتر شده

---------- Post added at 09:24 PM ---------- Previous post was at 09:19 PM ----------

شما این خبر ها رو از کجا میاری؟

چون برا من دقیقا اینطوری شد و همین حرفو زدن:20:

yuzarsiff
28-09-2011, 00:21
الان که دوباره وضعیت برگشته ...
سرعت و&ی پ&ی ا&ن ها هم شدید اومده پایین !

Sn@pe
28-09-2011, 01:35
افتضاح شده سرعت

---------- Post added at 02:35 AM ---------- Previous post was at 02:32 AM ----------

همین الان بهتر شد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

j2df
28-09-2011, 02:46
1mg npv

j2df
28-09-2011, 02:46
1mg npv

Tornado2800
28-09-2011, 17:03
بندرعباس

---------- Post added at 01:33 PM ---------- Previous post was at 01:32 PM ----------

بندرعباس

Tornado2800
28-09-2011, 17:13
از کجا میشه دید چه قدر از پهنای باند استفاده یا مونده
؟

Iceboy_LOVE
28-09-2011, 19:33
سلام میخواستم ببینم اینترنت وایمکس مبین نت تو تهران چطوره کیفیتش و قیمت مودمش کمترین هاش چنده
برای یکی ز دوستام میخوام

mehdi2222
28-09-2011, 22:51
ازدوستانیکه مودم اوت دور دسته دوم وایمکس مبین دارند برای فروش سالم وتمیز توافقی پی ام بدید خریدارم باتشکر

yuzarsiff
29-09-2011, 11:24
من نمی دونم چرا به هیچ و&ی پ&ی ا&نی نمی تونم کانکت شم !!!!

hhh111
29-09-2011, 12:09
اینترنت ها دارن ملی میشن و همه وی پی ان ها برای همیشه قطع شدند !

and-roid2
29-09-2011, 12:57
اینترنت ها دارن ملی میشن و همه وی پی ان ها برای همیشه قطع شدند !

به درك بذار هر غلطي كه ميخوان بكنن انجام بدن وقتي اينترنت چمداني اومد كلشون ميخوابه....

March1987
29-09-2011, 13:03
وی پی من هم چند روز از کار افتاده , کسی میدونه با چه سیستمی تونستند از کار بندازنشون . اکثر سایتهای بدرد بخور هیلتر , اینطوری اینترنت مفت هم نمی ارزه .

hajoo
29-09-2011, 13:09
تو ایران همه پروتکل های چیز پی ان از کار افتادن.ملت حجوم آورده به اولترا:31:

---------- Post added at 01:09 PM ---------- Previous post was at 01:05 PM ----------

آیا میدانید اینترنت چمدانی،یه اینترنت تو چمدون نیست؟اصلا بحث سخت افزاری نیست.فکر کنم یکی از وزرای شیطان بزرگ بود که میگفت یه چیزی تو مایه های چیز شکنه.:31:

March1987
29-09-2011, 13:10
تو ایران همه پروتکل های چیز پی ان از کار افتادن.ملت حجوم آورده به اولترا:31:

من از CProxy استفاده میکنم , دم به ساعت هم قطع میشه :2: . دوستان آیا امیدی هست وی پی ها برگرده .

hajoo
29-09-2011, 13:17
من از Traffic compressor استفاده میکنم.قطعی نداره این.

دوستان آیا امیدی هست وی پی ها برگرده .
بزارین چند روز بگذره ببینیم چی میشه

March1987
29-09-2011, 13:24
اصلا این بحث اینترنت ملی چقدر جدیه ؟ یعنی امکان این وجود داره که دسترسی به اینترنت برای همیشه قطع بشه ؟

j2df
29-09-2011, 13:43
نه بابا مگه الکیه اگه اینجوری بشه که دیگه کسی اینترنت نمی خواد اصلا

hp980
29-09-2011, 14:09
اصلا این بحث اینترنت ملی چقدر جدیه ؟ یعنی امکان این وجود داره که دسترسی به اینترنت برای همیشه قطع بشه ؟

نه فكر نميكنم كلا قطع بكنن اما اگه بانكها و .. كه از و ي پ ي ان استفاده ميكنن برن روي اين اينترنت ملي چون ديگه مشكلي براي اونها پيش نمياد احتمالا و ي پ ي ان ها رو روي اينترنت نه اينترنت ملي كلا ميبندن و عملا ديگه نميشه ف ي ل ت ر ي ن گ رو دور زد.

mrmostafa
29-09-2011, 14:57
برای وی پی ان فقط باید از پورت SSTP استفاده کنید و در حال حاضر هم داره کار میکنه و مخابارت نمیتونه ببنده.

h.yazdani67
29-09-2011, 15:10
بچه ها توروخدا شایعه نکنید!! اینترنت ملی؟؟ مگه خبری جدیدا منتشر شده ؟؟

and-roid2
29-09-2011, 17:28
512 مبین نت

aliy2324
29-09-2011, 19:46
برای وی پی ان فقط باید از پورت SSTP استفاده کنید و در حال حاضر هم داره کار میکنه و مخابارت نمیتونه ببنده.

خدا مرگشون بده
ممکنه یه سایت که ژورت sstp رایگان بده به من معرفی کنید :41:

e.khafan!
29-09-2011, 19:50
آقا مال من ویپی انم قطع نشده! همه جا زدن ویپی انا قطعه ولی مال من هم L2TP هم SSTP وصله، شما مطمئنید ویپی ان سراسری قطع شده ؟؟؟

aliy2324
29-09-2011, 20:07
آقا مال من ویپی انم قطع نشده! همه جا زدن ویپی انا قطعه ولی مال من هم L2TP هم SSTP وصله، شما مطمئنید ویپی ان سراسری قطع شده ؟؟؟

پورت pptp بستن
اکثر سایت هایی هم که وی پی رایگان میدن پورت pptp هستن :41:

mrmostafa
29-09-2011, 21:07
خدا مرگشون بده
ممکنه یه سایت که ژورت sstp رایگان بده به من معرفی کنید :41:

والا من رایگان سراغ ندارم و دنبالش نگرد نیستش. باید هزینه کنی یا از tor Browser استفاده کنی که اونم فقط برای وب گردی جواب میده برای دانلود با دانلود منیجر جوابگو نیست.

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

دوست عزیز شانسیه. من هم صبح تا ظهر وصل بودم الان قطع شده تا الان وصل نمیشه. تمام سرویس دهنده های وی پی ان این مشکل رو دارن جز اونائی که پروتکول SSTP ارائه میدن مشکلی ندارن. در ضمن در ویندوز 7 و ایکس پی هم فرق میکنه این پورت

e.khafan!
29-09-2011, 21:25
والا من رایگان سراغ ندارم و دنبالش نگرد نیستش. باید هزینه کنی یا از tor Browser استفاده کنی که اونم فقط برای وب گردی جواب میده برای دانلود با دانلود منیجر جوابگو نیست.

---------- Post added at 09:07 PM ---------- Previous post was at 09:05 PM ----------

دوست عزیز شانسیه. من هم صبح تا ظهر وصل بودم الان قطع شده تا الان وصل نمیشه. تمام سرویس دهنده های وی پی ان این مشکل رو دارن جز اونائی که پروتکول SSTP ارائه میدن مشکلی ندارن. در ضمن در ویندوز 7 و ایکس پی هم فرق میکنه این پورت
پورت pptp که ازون اول براي من بسته بود، البته تست نکردم ولي پرسيدم گفتش که وايمکسا بستس اين پرت، اما بابت شانسي بودن من با گوشي هميشه وصلم با وين 7 هم گاهي، تا حالا مشکل نداشتم، منکر قطعيه ويپي ان شما هم نميشم، بام عجيب بود که چرا اينهمه ميگن ويپي قطع شده مال من قطع نيست (تو بالاترين خوندم) بعد اومدم اينجا ديدم بعله، مبيني ها هم همين مشکلو دارن ولي من ...
در هر صورت ممنون از شما

مبين نت هيچجوري حجم اضافي هد يه نميده؟ :دي وضع حجمم خيلي خرابه، اين فاميلامون شاتل دارن هي دم به دم سه گيگ سه گيگ حجم ميگيرن!

yuzarsiff
29-09-2011, 21:31
من با کلی گشتن sstp رایگان گیر آوردم و استفاده کردم اما بیخیالش شدم چون سرعت اون هم شدید اومده پایین به زور با 20 دان می کردم ...
پیشنهاد می کنم از نرم افزار alkasir استفاده کنید تا اوضاع برگرده به قبل ...

MrDevil
29-09-2011, 21:48

tor خیلی خوبه.مشکلی با دانلود منیجر هم نداره

BursT
29-09-2011, 22:02
کسی از اصفهان هست که مبین نت داشته باشه؟
سرعتش خوب هست؟
کیفیتش چه طور؟(مدت زمانی که سرویس قطع هست زیاده؟کمه؟)
سرعتش شبانه اش خوبه؟
latency چه طوره؟

Pejmana1
29-09-2011, 22:36
من از وايمكس مبين نت براي گوشي آيفون استفاده ميكنم. ميشه راهنماييم كنين از چه وي پي اني استفاده كنم كه هم رو اين گوشي كار كنه و هم با مبين نت جواب بده. آخه ميگن مبين نت جلو وي پي انُ گرفته. البته با توجه به بحثاتون شايد به دليل همين قطعي هاي اخير باشه. بهرحال خواهشمندم كسي اگه ميدونه و يا وضعيت منو داره راهنماييم كنه. اگه مطمئن شم هيچ وي پي اني رو مبين نت كار نكنه پسش ميدم.

albous
29-09-2011, 23:25
کسی از اصفهان هست که مبین نت داشته باشه؟
سرعتش خوب هست؟
کیفیتش چه طور؟(مدت زمانی که سرویس قطع هست زیاده؟کمه؟)
سرعتش شبانه اش خوبه؟
latency چه طوره؟
سرعت من با سرویس 512 بین 67 تا 70 در نوسان هست
قطعی از دید من کم است به غیر از دو باری که برای کارهای سرور اینترنت را قطع کردند (اعلام قبلی شده بود) سروقت اینترنت را وصل کردن
خیلی جزئی قطعی داشتم یک بار 30 دقیقه (تماس گرفتم گفتن مشکل از طرف مخابرات پیش آمده)
3 یا 4 بار هم 5 دقیقه ای
سرعت شبانه هم با روزانه فرقی نمیکنه
البته پینگ زیاد بالا پایین میشود

h.yazdani67
29-09-2011, 23:44
مبين نت هيچجوري حجم اضافي هد يه نميده؟ :دي وضع حجمم خيلي خرابه، اين فاميلامون شاتل دارن هي دم به دم سه گيگ سه گيگ حجم ميگيرن!

من پول ریختم به حسابشون بعد فرداش خود زنه زنگ زد یک سری چرت و پرت گفت من نفهمیدم ولی یک چیزشو خیلی برام جالب بود دوبار پرسیدم. داشت همینطور که زر میزد گفت که 20 گیگ حجم خودتونه و 1.5 گیگ هم هدیتونه...من گفتم ببخشید!! هدیه؟؟ یعنی چی؟ گفت بله مبین نت به کاربراش 1.5 گیگ هدیه میده. گفتم خانوم مطمعنید گفت بله آقاااا!!! من رفتم تو صفحه ecare خودم رو زیرو رو کردم دیدم خدا هیچ 1.5 گیگی من نمیبینم همون 20 گیگ خودمه!! خلاصه نمیدونم این بخش فروش مبین نت این حرفارو از کجاشون در میارن ولی به هر حال حرفیه که به من زدند!! یه بخش فروششون عاقل بودند که اینام خل و چل شدند. شما میتونید زنگ بزنید بپرسید. زنه که خیلی مطمعن بود به حرفش

e.khafan!
30-09-2011, 09:33
من پول ریختم به حسابشون بعد فرداش خود زنه زنگ زد یک سری چرت و پرت گفت من نفهمیدم ولی یک چیزشو خیلی برام جالب بود دوبار پرسیدم. داشت همینطور که زر میزد گفت که 20 گیگ حجم خودتونه و 1.5 گیگ هم هدیتونه...من گفتم ببخشید!! هدیه؟؟ یعنی چی؟ گفت بله مبین نت به کاربراش 1.5 گیگ هدیه میده. گفتم خانوم مطمعنید گفت بله آقاااا!!! من رفتم تو صفحه ecare خودم رو زیرو رو کردم دیدم خدا هیچ 1.5 گیگی من نمیبینم همون 20 گیگ خودمه!! خلاصه نمیدونم این بخش فروش مبین نت این حرفارو از کجاشون در میارن ولی به هر حال حرفیه که به من زدند!! یه بخش فروششون عاقل بودند که اینام خل و چل شدند. شما میتونید زنگ بزنید بپرسید. زنه که خیلی مطمعن بود به حرفش

آره، اون قسمت خرکيه، وقتي اولين بار سرويسو ميگيري خرکي يه چيزي بهت ميدن، به من فقط 300مگ اضافه داده بود، ولي يه بنده خدايي گرفته بود حدود 900مگ اضافه داشت.
منظور من برا تولد و مناسب ها و ... است، بعدم شاتل برا هر دفعه قطعي کمتر از دو روز فک کنم کم ه کم گيگ حجم رايگان به همه اضافه ميکنه، ولي مبين که هفته اي سه بار قطع ميشه...

Pejmana1
30-09-2011, 10:36
من از وايمكس مبين نت براي گوشي آيفون استفاده ميكنم. ميشه راهنماييم كنين از چه وي پي اني استفاده كنم كه هم رو اين گوشي كار كنه و هم با مبين نت جواب بده. آخه ميگن مبين نت جلو وي پي انُ گرفته. البته با توجه به بحثاتون شايد به دليل همين قطعي هاي اخير باشه. بهرحال خواهشمندم كسي اگه ميدونه و يا وضعيت منو داره راهنماييم كنه. اگه مطمئن شم هيچ وي پي اني رو مبين نت كار نكنه پسش ميدم.
خواهش ميكنم دوستان عزيز راهنماييم كنن

Haniiii
30-09-2011, 10:57
دوستان کدوم نمایندگی برم ؟ (تهران ) ... اونی که اصلی هست کدومه ؟!! ... 2 تا نمایندگی چک کردم ... یکشیون میگفت شکوفه سبز نیست ... اون یکی میگفت 3 روزه آنتن گذاشتن و سبز شده ! ... تو سایت هم هنوز نقشه قدیمی رو گذاشتن .. نمایندگی اصلی مبین نت کجا هاست ؟! ....

دوستانی که 512 دارن شبانه رایگان چقدر میشه سرعت ؟! ... چقدر میشه دانلود کرد ؟!

ctxmonitor123
30-09-2011, 12:06
من یه دو هفته ای هست موبین دارم . راضی نیستم سرعت دانلودش به زور به ۴۰ میرسید.
اومدن دوباره چکش کردن سرعتش شد ۱۳۰ ولی امروز جمعه باز دوباره برگشته رو ۴۰!
راهی به نظرتون میرسه یا اینکه امروز دوباره خبری شده سرعتش اومده پایین

yuzarsiff
30-09-2011, 12:16
من یه دو هفته ای هست موبین دارم . راضی نیستم سرعت دانلودش به زور به ۴۰ میرسید.
اومدن دوباره چکش کردن سرعتش شد ۱۳۰ ولی امروز جمعه باز دوباره برگشته رو ۴۰!
راهی به نظرتون میرسه یا اینکه امروز دوباره خبری شده سرعتش اومده پایین

جمعه ها همیشه سرعت میاد پایین طبیعیه ...

ctxmonitor123
30-09-2011, 12:23
چرا؟
پس فکر می کنی فردا درست میشه؟

vahidmir2000
30-09-2011, 14:57
چرا؟
پس فکر می کنی فردا درست میشه؟

احتمالا بهتر از امروز خواهد بود ولی مبین ثابت کرده که میشه در طول یک 24 ساعت چندین بار افت کیفیت و قطعی داشت و فعلا به نظر من بدترین سرویس دهنده اینترنت در ایرانه

fardin0007
30-09-2011, 15:09
من از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم .اگه بخواهم مشترک مبین نت بشم میتونم از همین مودمی که از ایرانسل گرفتم استفاده کنم؟

and-roid2
30-09-2011, 15:37
اینهم سرعت دانلود سرویس 512 در روز جمعه ساعت 15:30

---------- Post added at 03:37 PM ---------- Previous post was at 03:35 PM ----------

من از وایمکس ایرانسل استفاده میکنم .اگه بخواهم مشترک مبین نت بشم میتونم از همین مودمی که از ایرانسل گرفتم استفاده کنم؟

نه
هر شرکتی مودم هاش مخصوص خودش است..

arashtn
30-09-2011, 16:22
دوستان کسی نمیدونه طرح پاییز کی میاد>!!!داره میشه زمستون دیگه!!!

adcomputer
30-09-2011, 17:42
برای من هم که فقط l2tp رو بسته بودن الان pptp رو هم بستن. فقط sstp باز است.

hhh111
30-09-2011, 17:58
مگه برای من و شما داره ! یه پورت سراسری هست دیگه ! اگه تا حالا باز بوده پورتت سرور وی پی ان از الگوریتم متفاوتی استفاده میکرده ! من الان با l2tp کانکت میشمولی با pre-shared code که باید سرور سرویس دهنده راه اندازی کنه رو سرور ویندوز

IQBoy
30-09-2011, 19:28
طرح پاییز:

اینا درست بشو نیستن دائم دارن حرص می زنن.
هر فصل که میاد بدتر میشه که بهتر نمیشه.
مبین شش ماه پیش چی بود مبین الان چیه، گندشون بزنن.

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

ده هزار تومن ناقابل هم که جدیدا مد کردن برای فعال سازی و از این مدل مزخرفات.
دزد جیب بر شرف داره به اینا.

h.yazdani67
30-09-2011, 20:15
طرح پاییز:

اینا درست بشو نیستن دائم دارن حرص می زنن.
هر فصل که میاد بدتر میشه که بهتر نمیشه.
مبین شش ماه پیش چی بود مبین الان چیه، گندشون بزنن.

---------- Post added at 07:28 PM ---------- Previous post was at 07:24 PM ----------

ده هزار تومن ناقابل هم که جدیدا مد کردن برای فعال سازی و از این مدل مزخرفات.
دزد جیب بر شرف داره به اینا.

جالبه جمعه ها رو اینطور که از این عکس معلوم هست از حالت رایگان خارج کردند. 1 مگ 20 گیگ 45 هزار تومن رو هم که برداشتند.

2 مگ هم که نمیدن.

یعنی کدام آدم احمقی میاد 1 مگ نامحدود ایرانسل ماهیانه 80 هزار تومن رو ول کنه بیاد 1 مگ 60 گیگ ماهیانه 80 هزار تومن پول بده؟؟

arashtn
30-09-2011, 20:34
چقدر بد شد!!!!!!اقا انگار ایرانسل بهتر کسی نیست عوض کنیم من نامحدود میخوام1!!!!

yuzarsiff
30-09-2011, 20:57
این عکس رو شما از کجا آوردید ؟!

arashtn
30-09-2011, 21:14
دوستان من یک مودم اوت دور دارم میخوام با یک اوت دور ایرانسل عوض کنم برایه نامحدودش کسی خواست پی ام بده×××

luches
30-09-2011, 23:47
اگر مبین نت یک خرد قضیه رقابت با ایرنسل رو سفت تر میگرفت ایرانسل هم از اون ور مجبور میشد قیمت ها رو کمتر کنه. ماشلله ایرانسل که پدر تبلیغات رو در اورده و اینقدر طرح وایمکس داده که عین سیم کارتاش 1 ساعت باید یک نفر طرح ها رو برات توضیح بده ^^. از نظر قیمتی هم معمولا تا حاشیه رقابت رو حس کنه قیمتها رو میاره پایین ولی با این اوضاع مبین نت این یکه تازی اdرانسل تو قیمتهای سرویسه 1 و 2 مگ نامحدودش همچنان ادامه داره و قیمتها رو پایین نمیاره .

hhh111
01-10-2011, 01:28
این عکس که گذاشتید تا موقعی که مبین نت خودش نزاده بی اعتباره

saeed0611
01-10-2011, 02:41
اقا من اینترنت 1 مگ مبین نت دارم 6 ماهه گرفتم 60 گیگ. خیلی ازش راضی هستم درسته بعضی وقتها قعطی داره اما سرعتش به غیر از جمعه ها خوبه من روزی 12 گیگ دانلود دارم باهاش

Pejmana1
01-10-2011, 03:07
من يك هفته پيش ٥١٢ از مبين نت گرفتم شد ٢٠٨ هزار تمن، ٨ تمنش هم بخاطر ماليات بر ارزش افزودست، بابت نصب و اياب ذهابم پولي نگرفتن.سرعتشم همين الان يعني ساعت ٣ صبح كه تست كردم بين ٤٠ تا ٨٠ متغيره. البته من با گوشي آيفون و واي فاي استفاده ميكنم. از حق نگذريم بعض اوقات سرعتش به ٤٠٠ هم رسيده كه ازش عكس هم گرفتم(نرم افزار speedtest) و تو اين يه هفته قطعي هم نداشتم ، فقط وي پي ان روش كار نميكنه كه ازتون خواهش ميكنم راهنماييم كنيد كه از كجا تهيه كنم كه اولاً روي گوشي آيفون و ثانياً روي مبين نت جواب بده، ممنون ميشم... 

IQBoy
01-10-2011, 04:50
این عکس رو شما از کجا آوردید ؟!

چند روز پیش یه نمایشگاه رفتم که یه غرفه مبین نت اونجا بود.
چند تا سوال در مورد شارژ کردن داشتم که میل منو گرفت و گفت تعرفه های جدید رو برام میفرسته.

mrmostafa
01-10-2011, 10:00
اون آقايي كه همش سنگ مبين نت رو به سينه ميزد بياد دوباره از مبين نت تعريف كنه ببينم چه صحبتي داره :31:

Haniiii
01-10-2011, 13:29
دوستان کدوم نمایندگی برم ؟ (تهران ) ... اونی که اصلی هست کدومه ؟!! ... 2 تا نمایندگی چک کردم ... یکشیون میگفت شکوفه سبز نیست ... اون یکی میگفت 3 روزه آنتن گذاشتن و سبز شده ! ... تو سایت هم هنوز نقشه قدیمی رو گذاشتن .. نمایندگی اصلی مبین نت کجا هاست ؟! ....

کسی جواب منو نمیده ؟! !!!

karbist
01-10-2011, 14:10
اقا من اینترنت 1 مگ مبین نت دارم 6 ماهه گرفتم 60 گیگ. خیلی ازش راضی هستم درسته بعضی وقتها قعطی داره اما سرعتش به غیر از جمعه ها خوبه من روزی 12 گیگ دانلود دارم باهاش
با سرویس 1 مگ محدود روزی 12 گیگ دانلود میکنی؟ فکر کنم یکم تو محاسباتت اشتباه کردی. :31:

luches
01-10-2011, 14:23
اون آقايي كه همش سنگ مبين نت رو به سينه ميزد بياد دوباره از مبين نت تعريف كنه ببينم چه صحبتي داره :31:

مطمئن باشید به محض درست شدن دوستمون سریعا برمیگرده و کارشو از سر میگیره ^^

saeed0611
01-10-2011, 15:10
با سرویس 1 مگ محدود روزی 12 گیگ دانلود میکنی؟ فکر کنم یکم تو محاسباتت اشتباه کردی. :31:

نه دوست عزیز اشتباه کجا بود من سرعتم از 140 پایین تر نمیاد قشنگ حساب کردم هر12 ساعت 5 گیگ خورده ای دانلود میکنم. مبین نت پسر خالم نیست ازش تعریف کنم دارم حقیقت رو میگم. من شبها 2تا 8 صبح میزارم دانلود کنه صبح که میبینم 3 گیگ دانلود کرده. همین جمعه از 12 شب پنجشنبه روشن بود تا 12 شب جمعه دقیق 12 گیگ گرفته بود

sourena
01-10-2011, 15:18
نه دوست عزیز اشتباه کجا بود من سرعتم از 140 پایین تر نمیاد قشنگ حساب کردم هر12 ساعت 5 گیگ خورده ای دانلود میکنم. مبین نت پسر خالم نیست ازش تعریف کنم دارم حقیقت رو میگم. من شبها 2تا 8 صبح میزارم دانلود کنه صبح که میبینم 3 گیگ دانلود کرده. همین جمعه از 12 شب پنجشنبه روشن بود تا 12 شب جمعه دقیق 12 گیگ گرفته بود

درست میــگی ... منم همینطورم! ولــی .... حتما باید با IDM 16 تکه کنم ... وگرنه اندازه 128 میــگیــره! :13:

karbist
01-10-2011, 16:02
جالبه, من قبلا یک مگ نا محدود از مبین نت داشتم روزی دقیق 10 گیگ دانلود میکرد. مثل اینکه جدیدا یک خورده شیر فلکه رو باز کرده.

arashtn
01-10-2011, 16:41
جالبه, من قبلا یک مگ نا محدود از مبین نت داشتم روزی دقیق 10 گیگ دانلود میکرد. مثل اینکه جدیدا یک خورده شیر فلکه رو باز کرده.
از کی نامحدود داده مبین نت ما نفهمیدیم>؟؟؟

Tornado2800
01-10-2011, 17:51
اینجا مبین نت مال بابای کسی نیست که کسی بیاد سنگشو به سینه بزنه
فکر میکنم همه دارن اینجا بحث میکنند تا به یه نتیجه ای برسند

karbist
01-10-2011, 17:54
از کی نامحدود داده مبین نت ما نفهمیدیم>؟؟؟
یک سال پیش که سرویسشون تازه راه افتاده بود. :rolleye:

and-roid2
01-10-2011, 18:52

اگه منظورتون منم هنوز كه هنوزه از مبين نت راضيم و اينكه كم تر ميام تست سرعت و از اين جور قضايا ميذارم بخاطر اينه كه دسترسي. به پي سي ندارم و عمده كارم با ايفون هست كه با مبين كار ميكنم...

اينم يه تست از سرويس ٥١٢ كه با ايفون دانلود كردم برات ميذارم كه يه وقت فكر نكني كيفيت مبين پايين اومده خودمو قايم كردم و از اين جور مسايل...:

MehranVB
01-10-2011, 20:09

مرکز اصلیش که زنگ بزنی، اسمت رو توی نزدیکترین نمایندگی به خونت ثبت میکنه.
آدرس و شماره تلفن مرکز و همینطور همه نمایندگیا توی سایت مبین نت هست.

hp980
01-10-2011, 20:14
جالبه جمعه ها رو اینطور که از این عکس معلوم هست از حالت رایگان خارج کردند. 1 مگ 20 گیگ 45 هزار تومن رو هم که برداشتند.

2 مگ هم که نمیدن.

یعنی کدام آدم احمقی میاد 1 مگ نامحدود ایرانسل ماهیانه 80 هزار تومن رو ول کنه بیاد 1 مگ 60 گیگ ماهیانه 80 هزار تومن پول بده؟؟

خب ايرانسل كه همه ايران نميتونه سرويس بده اكثرا مجبورن اگه وايمكس خواستن از مبين نت بگيرن !!!:41:

shamsoddin
01-10-2011, 20:48
کسی جواب منو نمیده ؟! !!!

شما اینترنت میخوای چیکار ؟
شما باید شروع به مطالعه ریاضی 1 و اینا کنید توی امیر کبیر کم نیارید:31:

سرعت دانلود 512 خوبه روی :5:67

hhh111
01-10-2011, 20:54
به نظر من اگه بخوایم به صورت علمی نظر بدیم باید یه حقی به provider های WiMax بدیم، چون اگه از نظر نسل های ارتباطات بی سیم به موضوع نگاه کنیم اتوماتیک و به صورت خیلی منطقی خوب پینگ به یه حدی میره بالا ، حالا این حد هم یه میزانی داره، به طور مثال میتونم سرور صبانت که دیروز تست گرفتم رو بگم ، دیروز google.com پینگش رو 230ms بود امروز مبین نت رو 240-290ms هست ، خوب از نظر تغییر نسل ها (ارتباط بی سیم و سیمی) یه سری تفاوت هایی هم هست.
عوامل طبیعی مثل ( باران ، رطوبت ، آب و هوا ، فاصله ها ، میزان انبوه بودن ساختمان ها ) هزار تا چیز دیگه رو این ارتباط بی سیم تاثیر میزاره ! (حالا وایمکس سطح فرکانس بالا داره و در این مورد مقاومت بالایی داره)
برای مثلا میتونید شما سرور 192.168.1.1 Wifi رو تست کنید. پینگش از 2ms شروع میشه تا 20ms (عکس میزارم)، این مشکل که پینگ local زیاده از مودم های wimax هست که بخاطر ترافیک درونی بالا هست که اگه میخواهید این مشکل برطرف بشه باید دنبال یه مودم wimax که پردازشگر بالاتری داشته باشه استفاده کنید. (این امر برای کم شدن هزینه های مودم امری طبیعی است)
اگه یه Access Point اضافی خونه دارید میتونید به LAN مودم وصل کنید دیگه این مشکل نیست :دی
حالا speedtest.net هم همین میزان پینگ هم میاد تو result اندازه گیری میکنه و ارائه میده !
خوب نسل های ارتباطات بی سیم یه تفاوتهایی نسبت به ارتباطات سیمی داره که اگه از نظر علمی دنبالش کنیم خیلی منطقی و خیلی کم هست.
میتونید برای اطلاعات بیشتر به سایت Wikipedia.com مراجعه کنید.

behzad2482
01-10-2011, 21:39
مثل اینکه قیمتهایی که اینجا گذاشته متاسفانه صحت داره !
فروم وایمکس نیوز هم گذاشت این قیمتهارو.

behzad2482
01-10-2011, 22:39

توی سایت مبین نت هر استانی که میری اولین نماینده ای که نوشته هم نماینده اصلیه و هم معمولا عامل فنی اون استانه
برای پشتیبانیتون و احبانا تعویض مودمتون وقتی خراب میشه اگر از اونها بگیرید خیلی راحتید

File not found
01-10-2011, 22:43

Tornado2800
01-10-2011, 22:48
این طرح جدید پائیزیه؟
خیلی بده !

Cyber-PC
01-10-2011, 23:56
از 40 گیگ ماهی 55 تومان رسید به 30 گیگ 45 تومن اگه اشتباه نکنم طرح بهاره همین بود (برای پر مصرف 1 مگ)
تفریح میکنن دیگه هر فصل میگن تنوع تولید کنیم !:13:
پارسال این موقع ها هنوز پدیده ای به نام نامحدود هم وجود داشت . یادش گرامی ! :11:

and-roid2
02-10-2011, 00:12
صد رحمت به طرح هاي تابستون!!
اولن طرح هاي ويژشون با طرح هاي ويژه تابستون اصلا فرقي نكرده
ثانيا طرح ٤٠ گيگ ١ مگ رو بردوشتن كه ٦٠ گيگ برام خيلي زياده و طرح جالبي براي ١ مگ لصلا ندادن

h.yazdani67
02-10-2011, 00:24
یعنی واقعا نفهمیدید چرا اینا سعی دارن کاری کنند که دیگه کاربرا 1 مگ نگیرن!!!! بچه شدید؟؟؟!! بنظرتون دلیلش چیه که قیمت 1 مگ هاشون رو اینقدر بردن بالا (به خصوص برای کاربرای پر مصرف خیلی وضعیت نامناسبی فراهم کردند) .
دلیلش چیزی نیست جز مشکل کمبود پهنای باند.

hhh111
02-10-2011, 00:52
یعنی واقعا نفهمیدید چرا اینا سعی دارن کاری کنند که دیگه کاربرا 1 مگ نگیرن!!!! بچه شدید؟؟؟!! بنظرتون دلیلش چیه که قیمت 1 مگ هاشون رو اینقدر بردن بالا (به خصوص برای کاربرای پر مصرف خیلی وضعیت نامناسبی فراهم کردند) .
دلیلش چیزی نیست جز مشکل کمبود پهنای باند.

اینو بدونید که با این ماجرای لیمیت کردن حجم ها و سرعت 128 ایران مشکل پهنای باند نداره !
این ها از بی برنامه ای و بی نظارتی هست.
هر کی هر تعرفه ای میخواد میده به مردم !!!!!!
وگرنه سرعت 1مگ مگه سرعته ؟؟؟؟
اینترنت ماهواره ای 5مگ الکی ریخته ، همه میگن سرعتش پایینه نمیرن سراغش. :دی (منظور اینه که 1مگ و 10مگ که برای دیتا سنتر ها اونم 1 به 8 سرعت نیست ! )
وگرنه چرا بیشتر provider ها شبها اینترنتشون رایگانه ؟ چون اینقدر حجم سر ماه زیاد مییارن که اگه استفاده نشه پرت میشه. اگه دقت کنید هم آخر ماه ها کیفیت بهتر میشه.

yuzarsiff
02-10-2011, 01:07
من تماس گرفتم هم با خود مبین نت هم نمایندگی از چنین تعرفه ای بی خبر بودن !

h.yazdani67
02-10-2011, 01:11
اینو بدونید که با این ماجرای لیمیت کردن حجم ها و سرعت 128 ایران مشکل پهنای باند نداره !
این ها از بی برنامه ای و بی نظارتی هست.
هر کی هر تعرفه ای میخواد میده به مردم !!!!!!
وگرنه سرعت 1مگ مگه سرعته ؟؟؟؟
اینترنت ماهواره ای 5مگ الکی ریخته ، همه میگن سرعتش پایینه نمیرن سراغش. :دی (منظور اینه که 1مگ و 10مگ که برای دیتا سنتر ها اونم 1 به 8 سرعت نیست ! )
وگرنه چرا بیشتر provider ها شبها اینترنتشون رایگانه ؟ چون اینقدر حجم سر ماه زیاد مییارن که اگه استفاده نشه پرت میشه. اگه دقت کنید هم آخر ماه ها کیفیت بهتر میشه.

آره دقیقا همیشه ماه آخر سرویس خوب میشه. ولی نمیدونم، آخه یک چیزی با عقل جور در نمیاد. شما میگی آخر ماه حجم اضافه میارن . نمیتونن کاری کنند که این حجم اضافشونو از اول ماه تقسیم کنند. خداییش قبول کنید که مبین نت تابستون بدی داشت غیر از این 20-30 روز اخیر که واقعا خوب شد. خودشونم میگقتند که مشکل پهنای باند دارند. بنظر من هیچ شرکتی بدش نمیاد مشتریاش همیشه راضی باشند و تعریفشو بکنند تا 4 نفر دیگم از اون شرکت اشتراک بگیرند. به قول شما اگر واقعا اینقدر اینا آخر ماه حجم اضافه میارند و یا باز به قول خودتون 1 مگ و 2 مگ ، 10 مگ و .. برای اینا چیزی نیست.
پس کجاس اون اینترنت 2 مگ؟؟ کجاست اون 1 مگ نا محدود. اصلا کلا کجاس سرویس نامحدود مبین نت.
پس جرا مبین نت جمعه ها 2-3 هفته مشکل نداره ولی اکثر هفته ها مثل همین هفته در اکثر نقاط بازدوباه مشکل پیدا کرده است؟؟ من هیچ جوابی پیدا نمیکنم به جز اینکه مبین نت مشکل مالی داره، مشکل پهنای باند داره و فقط میخواد مشتری اضافه کن تا مشکلات مالیشو برطرف کنه. اینکه مبین نت نمیخواد کاربراش 1 مگ داشته باشند ولی حاضره 30 گیگ ترافیک بده ولی با سرعت 512 !! یعنی مشکلش پهنای بانده.
نظرت چیه؟؟
راستی اینم تست سرعت مبین نت ،
lاوضاع نسبت به 2.5 ماه پیش اصلا قابل قیاس نیست اینقدر که خوب شده ولی چه فایده با این تعرفه های قشنگشون دیگه کاربر های پر مصرف باید با یک مگ خداحافظی کنند و برن سمت 512. (کاهش پهنای باند)

hhh111
02-10-2011, 01:26
آره دقیقا همیشه ماه آخر سرویس خوب میشه. ولی نمیدونم، آخه یک چیزی با عقل جور در نمیاد. شما میگی آخر ماه حجم اضافه میارن . نمیتونن کاری کنند که این حجم اضافشونو از اول ماه تقسیم کنند. خداییش قبول کنید که مبین نت تابستون بدی داشت غیر از این 20-30 روز اخیر که واقعا خوب شد. خودشونم میگقتند که مشکل پهنای باند دارند. بنظر من هیچ شرکتی بدش نمیاد مشتریاش همیشه راضی باشند و تعریفشو بکنند تا 4 نفر دیگم از اون شرکت اشتراک بگیرند. به قول شما اگر واقعا اینقدر اینا آخر ماه حجم اضافه میارند و یا باز به قول خودتون 1 مگ و 2 مگ ، 10 مگ و .. برای اینا چیزی نیست.
پس کجاس اون اینترنت 2 مگ؟؟ کجاست اون 1 مگ نا محدود. اصلا کلا کجاس سرویس نامحدود مبین نت.
پس جرا مبین نت جمعه ها 2-3 هفته مشکل نداره ولی اکثر هفته ها مثل همین هفته در اکثر نقاط بازدوباه مشکل پیدا کرده است؟؟ من هیچ جوابی پیدا نمیکنم به جز اینکه مبین نت مشکل مالی داره، مشکل پهنای باند داره و فقط میخواد مشتری اضافه کن تا مشکلات مالیشو برطرف کنه. اینکه مبین نت نمیخواد کاربراش 1 مگ داشته باشند ولی حاضره 30 گیگ ترافیک بده ولی با سرعت 512 !! یعنی مشکلش پهنای بانده.
نظرت چیه؟؟
راستی اینم تست سرعت مبین نت ،
lاوضاع نسبت به 2.5 ماه پیش اصلا قابل قیاس نیست اینقدر که خوب شده ولی چه فایده با این تعرفه های قشنگشون دیگه کاربر های پر مصرف باید با یک مگ خداحافظی کنند و برن سمت 512. (کاهش پهنای باند)

حرف شما درسته ولی اگه قرار بود من و شما از سیاستشون سر در بیاریم که نمیشد سیاست گذاری :دی
ولی من احتمال میدم مشکل زیرساخت داشته باشن !
موضوع احتمال قوی پهنای باند نیست ، احتمالا مشکل زیرساخت هست که نمیتونه از ترافیک شبکه بربیاد! ولی اینا همش حدس و گمانه یه ریالم اعتبار نداره :دی ولی مطمئنم که مشکل پهنای باند نداریم تو ایران ! اگه داشتیم سرورهای عمومی ایران برای میزبانی و یا دانشگاهها با سرعت فوق العاده 40-50-100 مگابیت نداشتیم ! ( البته بعضی دانشگاه ها این سرعتو عمومی میکنند و بعضی ها برای میزبانی سایت دانشگاه ها استفاده میکننه (خوره بازی) دانشگاه رودهن 100مگابیت رو داده بود به دانشجوها مثلا ) )

---------- Post added at 01:26 AM ---------- Previous post was at 01:23 AM ----------

512

sei_pm
02-10-2011, 07:13
مثل اینکه قیمتهایی که اینجا گذاشته متاسفانه صحت داره !
فروم وایمکس نیوز هم گذاشت این قیمتهارو.

نمی دونم این عوامل مبین نت چه سیاستی هست در پیش گرفتند ولی وقتی قیمتهای جدید از چند جا میزنه بیرون ولی هنوز سایت مبین نت این رو نگذاشته واسه مشتری تداعی میکنه این سایت به روز نیست و ارزش نداره.

hp980
02-10-2011, 08:27
من تماس گرفتم هم با خود مبین نت هم نمایندگی از چنین تعرفه ای بی خبر بودن !

اينا قيمتهاي خودشونه ، من با يكي از نمايندگيها كه حرف زدم گفت از 15 اين ماه اجرا ميشه.:31:

---------- Post added at 08:27 AM ---------- Previous post was at 08:26 AM ----------

صد رحمت به طرح هاي تابستون!!
اولن طرح هاي ويژشون با طرح هاي ويژه تابستون اصلا فرقي نكرده
ثانيا طرح ٤٠ گيگ ١ مگ رو بردوشتن كه ٦٠ گيگ برام خيلي زياده و طرح جالبي براي ١ مگ لصلا ندادن

اگه از طرحهاي تابستون خوشتون مياد فعلا ميتونيد بگيريد ، يك سرويس 3 ماهه بخريد و اين فصل رو هم رد كنيد.:27:

arashtn
02-10-2011, 11:04
از 40 گیگ ماهی 55 تومان رسید به 30 گیگ 45 تومن اگه اشتباه نکنم طرح بهاره همین بود (برای پر مصرف 1 مگ)
تفریح میکنن دیگه هر فصل میگن تنوع تولید کنیم !:13:
پارسال این موقع ها هنوز پدیده ای به نام نامحدود هم وجود داشت . یادش گرامی ! :11:
بله به احترامش 2 ثانیه سکوت میکنیم!!!!

gorzdaran
02-10-2011, 11:32
واقعا این قیمت هاشون مسخره ست

hamed malekpour
02-10-2011, 13:25
آیا این اینترنت بی سیم برای شهرستان ها هم اینترنت اراییه می دهد برای شهرستان ما شهرستان مرند 70کیلومتری تبریز؟

Tornado2800
02-10-2011, 13:37
در حال حاضر مراکز استان هارو داره طبق گفته ی خودشون پوشش میده

=CYBER=
02-10-2011, 15:25
وضعیت چطوره ؟
من می خوام بخرم .

arashtn
02-10-2011, 15:45
دوستان کسی میدونه با مودم اوت دور مبین نت میشه بیای ایرانسل؟>

Sn@pe
02-10-2011, 15:50
512[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
پینگم خیلی خوب شده

Tornado2800
02-10-2011, 16:37
ماموریت هایی که بندرعباس- تهران بودم و هستم
بسیار عالی جواب داره میده.

hp980
02-10-2011, 16:58
وضعیت چطوره ؟
من می خوام بخرم .

من امروز سرويس 1 مگ گرفتم دانلودش در حدود 120-125 البته از يك لينك اينقدر نميتونه بگيره .اما پينگش زياد جالب نيست بعدا تست هم ميزارم.

File not found
02-10-2011, 18:17
پینگش بین 300تا 400هست

and-roid2
02-10-2011, 20:30
یکی از دلایلی که شرکت 2 مگ ارایه نمیده اینه که چون در کل کشور داره سرویس میده پهنای باند کم میاره ودر نتیجه مشترکان ناراضی میشن از سرعت کم!!و اینکه تعرفه های پاییز رو برای سرویس 1مگ بسیار بد دادن بخاطر اینه که تعادل بوجود بیاد و پهنای باند کم نیارن!!
این تجریه من از سیاست شرکت هست....:31:

m_anb
02-10-2011, 20:56
من که برگشتم به پارس آنلاین با این وضعیت پینگ و جمعه ها و قیمت ها نمی صرفه

vahidmir2000
02-10-2011, 23:49
همچنان افتضاحه. امروز دو مورد قطعی نیم ساعته داشتم. الان هم با سرعت دایال آپ وصله

adcomputer
03-10-2011, 01:30
من هم قطعی داشتم.

aryan_60
03-10-2011, 01:41

---------- Post added at 01:41 AM ---------- Previous post was at 01:40 AM ----------

MehranVB
03-10-2011, 08:44
دیشپ افتضاح بود، اینم مال 8.5 صبح 512:

hajoo
03-10-2011, 11:52
من هم قطعی داشتم.

منم قطعی داشتم.
راستی امضا رو تصحیح کن.ایران آخر شد. بعدش هم بولیوی و فکر کنم ساحل عاج

hajoo
03-10-2011, 12:01
الان زنگ زدم پشتیبانی فنی گفتم که هم سرعتم خوب نیست و هم پینگم بالاست.گفت یه فایل بزار برا دانلود. دانلود کردم از شانس بد ما برا اولین بار تو 1ماه گذشته سرعتش رو 140 بود.گفت بیشتر از حد مجاز سرعت داری الان اطلاع میدم، سرعتت رو بیارن پایین تر!

hosseinboss
03-10-2011, 12:08
الان زنگ زدم پشتیبانی فنی گفتم که هم سرعتم خوب نیست و هم پینگم بالاست.گفت یه فایل بزار برا دانلود. دانلود کردم از شانس بد ما برا اولین بار تو 1ماه گذشته سرعتش رو 140 بود.گفت بیشتر از حد مجاز سرعت داری الان اطلاع میدم، سرعتت رو بیارن پایین تر!
به این میگن شانس تخ..ی

h.yazdani67
03-10-2011, 13:12

عجب حرفی بهت زده!!! 140 که ثابت نمیمونه. میاد رو همون 130 ! طرف .. کرده رفیق که دیگه زنگ نزنی!! :11:
اصلا وایمکس اینطوری نیست که سرعت از اونی که بهت دادن بیشتر بشه

j2df
03-10-2011, 17:09

kautuver
03-10-2011, 17:26
سلام دوستان من تو کانکشن وايرلس مودم مبين نت مشکل دارم ، وقتی ميخوام روش پسورد بزارم کانکت نميشه اما بدون پسورد کار ميکنه

yuzarsiff
03-10-2011, 19:49
بچه ها تو اسپید تست دیدم سرور تهران اضافه شده !!!
پینگ رو ببینید
:16:

hp980
03-10-2011, 19:58
بچه ها تو اسپید تست دیدم سرور تهران اضافه شده !!!
پینگ رو ببینید
:16:

اين هم از تست من:

hajoo
03-10-2011, 20:04
چه جالب.تهران هم سرور داره!

yuzarsiff
03-10-2011, 20:04
جدیدا اومده انگاری .... من که قبلا ندیده بودم ...

hp980
03-10-2011, 20:15
جدیدا اومده انگاری .... من که قبلا ندیده بودم ...

فكر ميكنم همين امروز اومده باشه!!!

hhh111
03-10-2011, 20:27
همه شهر ها دیتا سرور دارن ! تعجبی نیست که !!!

and-roid2
03-10-2011, 20:32
همه شهر ها دیتا سرور دارن ! تعجبی نیست که !!!

جونم عجب پینگی!!ببینیم رقیبی برای مبین نت :40: عزیزمون پیدا میشه یا نه؟؟!!!:21::27::31:

عاليه
03-10-2011, 20:56
بچه‌ها به نظر مياد پينگ با اين سرور جديد توي تهران، بهتر شده. من وايمكس ايرانسل 512 دارم، قبلا پينگش بالاي 300 بود، اما الان حول و حوش 100 شده. براي شمام همين طوره؟

راستي يه سوال ديگه. چرا وايمكس ايرانسل، براي هر دوي 256 و 512 سرعت آپلودش 128 هست؟ چرا براي مبين‌نت براي 512 آپلودش 512 هست؟ يعني چي؟ ما با دانلود 512 بايد آپمون 128 باشه؟ مسخره نيست‌ آخه؟ با اين هزينه‌ سرسام آور واقعا سرمون كلا ميره با اين سرعت آپلود. نميشه يه جور اين ايرانسل رو مجاب كرد حق ما رو تو آپلود بده؟

hhh111
03-10-2011, 21:06
جونم عجب پینگی!!ببینیم رقیبی برای مبین نت :40: عزیزمون پیدا میشه یا نه؟؟!!!:21::27::31:

این پینگ لوکال هست ! فایده نداره ! ولی خوبه.
مثل پینگ 217.218.155.155 که لوکاله یا azmoon.net mci.ir سرورش تو ایرانه ! پینگ پایینه !
ولی سرعت آپلود و دانلود رو سرور لوکال حقیقی هست . من دقیقا این اسپید رو دارم و سرورهای WWW !

Majidson
03-10-2011, 21:42
512 شاتل:

512 مبین نت:

hajoo
03-10-2011, 22:09
بله درسته.دلتون رو خوش نکنید به این پینگ.هر چی فاصله بیشتر باشه پینگ بالاتر میره.قبلا چون تو نهران سرور نداشت تو یه سرور دیگه تست میگرفت و پینگ بالا بود.ولی حالا از تهران تست میگیره.

Mohammad_Asus
03-10-2011, 23:27

عزیز دلم صبانت :27:

hhh111
03-10-2011, 23:49

عزیز دلم صبانت :27:

من قبلا صبا داشتم بنظرم عالیه ! دیتا سنتر خیلی خوبی داره

hhh111
03-10-2011, 23:55
بله درسته.دلتون رو خوش نکنید به این پینگ.هر چی فاصله بیشتر باشه پینگ بالاتر میره.قبلا چون تو نهران سرور نداشت تو یه سرور دیگه تست میگرفت و پینگ بالا بود.ولی حالا از تهران تست میگیره.

نمیشه گفت نسبت به فاصـــــله !
مثلا سرور لندن که از سرور دبـــــی دورتره ! ولی پینگ متعادل تری داره.
پینگ سرور به تعداد هاب ها و روترهـــــــــای موجود در مسیر بـــرمیـــگرده.
مثلا من یه چیز پی ان دارم که وقتی کانکت میکنم پینگم عوض اینکه بره بالا ، پایین مییاد، از سرور لندن هست !

yuzarsiff
04-10-2011, 00:20
ولی آدم این تستا رو میبینه حال میاد :31:

hhh111
04-10-2011, 00:31
512kbps
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/URL]

hhh111
04-10-2011, 01:33
به این میگن پینگ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

j2df
04-10-2011, 12:30

mokhlesi30
04-10-2011, 19:41
توی کشور ماخیلی چیزها فدای سیاست شده که اینترنت کوچیکشه

hamedsaba
04-10-2011, 22:14
سلام . اینجا چه خبره یک دفعه سرور ایران توی تهران راه اندازی شده دوستان میدونید داستان چیه ؟
من 512 مبین نت .

hosseinttt
04-10-2011, 22:19
دوستانی که 512 دارن شبانه< رایگان> چقدر میشه سرعت ؟! ... چقدر میشه دانلود کرد ؟!
ایا شبانه سرعت افت و خیز داره
در ضمن من اهوازم

Ezhdeha999
04-10-2011, 22:23
به نظر من مبين نت هم بد نيست

adcomputer
04-10-2011, 22:55

سرعت وایمکس مبین نت ثابته و هیچ وقت بیشتر نمیشه. اون نرم افزار ها دقیق نیستند.

adcomputer
04-10-2011, 23:01

احتمالاً رتبه ی ایران توی netindex بهتر میشه چون سرور ایران گزاشتن ولی واقعیت تغییر نمیکنه.

j2df
04-10-2011, 23:43
برا منو باا چیز پی ان

---------- Post added at 01:42 AM ---------- Previous post was at 01:41 AM ----------

---------- Post added at 01:43 AM ---------- Previous post was at 01:42 AM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید برا قبلا هستش

Tornado2800
05-10-2011, 00:02
موقعیت موقتی زنجان ، جایی که اصلا جز پوشش نیست و اصلا انتن نمیده مگر مودم ببرم تو بالکون یکی بده
پینگ: 300 200 !

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

ولی آدم این تستا رو میبینه حال میاد :31:
این چی؟:31:

hhh111
05-10-2011, 00:40
موقعیت موقتی زنجان ، جایی که اصلا جز پوشش نیست و اصلا انتن نمیده مگر مودم ببرم تو بالکون یکی بده
پینگ: 300 200 !

---------- Post added at 08:32 PM ---------- Previous post was at 08:32 PM ----------

این چی؟:31:

locale
لوکاله

arman4459
05-10-2011, 09:59
با عرض پوزش از تمامی دوستان اگر امکان داره به طور ساده توضیح بدید که منظور از پینگ چیست؟ این عدد بالاتر باشه بهتره یا پایین تر باشه

File not found
05-10-2011, 12:45
با تهران پینگ نگیرید، آیا شما google yahoo p30world یا... که باز میکنید روی سرورهای ایران هستند؟ اینطوری پینگ واسه سایتهایی مثل sanjesh رو میگیرین

luches
05-10-2011, 14:32
دوست عزیز منظور از پینگ مدت زمانی هست که اون پکت اطلاعاتی که شما به سرور میفرستی به خودتون برگرده . مسلما هر چه این مدت زمان کمتر باشه اطلاعات سریعتر و با تاخیر کمتری رد و بدل میشه و زمانش هم بر حسب میلی ثانیه ms حساب میشه.