PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

hamedsaba
29-08-2011, 02:30
با سلام . بابا چرا مبين نت اهواز به ابن روز افتاده پينگشو ببنيد . سرعت دانلود خوبه ولي پينگ بهتربن حالت 500 . سرويس من512[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

gigabyte2052
29-08-2011, 04:11
سلام دوستان
در بندرعباس اوضاع مبين نت چطوره طرفاي چهارراه نخل ناخدا ?
‏ بعد من نقشه ديدم وسط منطقه سبزيم ولي طبقه همكف مودم داخلي جواب ميده?
از طريق سايت ثبت نام كنم ميتونم بدون مدركي سرعت بالاتر از ١٢٨ بگيرم?
ميخواستم برم فردا بگيرم

ممنون

gigabyte2052
29-08-2011, 04:15
سلام دوستان
تو بندرعباس وضعيت مبين نت چطوره? طرف محله نخل ناخدا و رسالت
بعد ما وسط منطقه سبزيم ولي طبقمون همكفه ساختمونم يك چندتايي هست مودم داخلي جواب ميده?
اگه از طريق سايت ثبت نام كنم بدون مدرك ميشه بالاتر از ١٢٨ گرفت?
ممنون ميشم سريعتر جواب بدين

and-roid2
29-08-2011, 09:58
دوستان قمی تو این چند روزه افت سرعت داشتن؟؟؟؟
بخدا از هر شرکتی باید یه دردی بکشیم.............:13::41:

Ship Storm
29-08-2011, 10:08
دوست عزیز مهم اینجاست که اکثر اینها از خودشون هستن به من و شما مجوز نمیدون جدا اینکه سال دیگه کل شرکتهای پپ رو رد صلاحیت میکنن و به کل مخابرات به دست میگیره و سه شرکت پارس آنلاین- صبانت و شاتل میمونه که پارس آنلاین کلا سپاهی هستن و صبانت هم همینطور. ما به خاطر شغلمون با همه اینها کار کردیم با مدیر فروش هاشونم آشنا هستم و اینکه صبانت یع تغییری در مدیریتش شد و تمام پرسنلش رفتن ون با مدیریت سپاهی نمیخواستن کار کنن. الانم که بحث شبکه ملی داغ داغ شده و معلوم نیست واقعا میخوان چه بلایی سر ما بیارن در دنیای ارتباطات میخوان دست ما رو از ارتباطات قطع کنن. اگر یه کمی اطلاعات هم داریم در هر زمینه ای به خاطر همین اینترنت هست. الان من میخوام یه اینترنت بگیرم با وجود این همه شرکت واقعا نمیدونم چیکار کنم؟؟؟ اکثر شرکتها رو تست کردم و راضی نبودم. بین وایمکس هم که مبین نت و ایرانسل و شاتل هستن که از همشون نا رضایتی زیاده. خیلی جالبه که یه اینترنت نتونی انتخاب کنی.

والا من از اعضا و اینکه چکاره بودن قبلا و الان مدیر عامل و یا هر کاره ای شدن توشرکت خبر ندارم ولی این رو میدونم که سیاست مخابرات اینه که اینترنت رو دست خودش بگیره و کم کم شرکت های ارائه دهنده رو از مسیر خارج کنه

shamsoddin
29-08-2011, 12:24
دوستان سرعت داغون شده:2:
چرا سرورهای اسپید تست مث shuwaikh um alheyman رو نشون نمیده

512k

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

profeshnal
29-08-2011, 13:02
آقا تو اهواز همین شرکت خوب مونده بود که اونم داره خراب میشه...من همه شرکتها رو تست کردم و انصافا هیچکدوم به خوبی مبین نبودن تا 1 هفته پیش...جالبه که من طی 7-8 ماهی که از مبین نت سرویس 1 مگ گرفتم کلا دو بار اونم حدود 10 دقیقه قطعی داشتم...ولی ظرف یک هفته گذشته بیش از 30 بار قطعی یک ساعته و بیشتر داشتم که یه بارش صبح تا شب بود !!!:19:
پینگ هم رفته رو 500 :41:
امروز هم که TimeOut زیاد میداد...
امیدوارم مقطعی باشه و درستش کنن...

pooria_k2
29-08-2011, 13:04
سلام سرعت شما هم افت کرده؟ دان من از 140 رسیده به 30!! زنگ هم که زدم میگه مودمو جابه جا کن.
میگم باغت اباد همیشه همین جا بوده و مشکلی نداشته ولی به خرجش نمیره.
حالا مال شما هم این جوریه؟

GAmystyle
29-08-2011, 13:38
از ارومیه کسی نیست؟ 2 روزه سرعت داغونه اینجا..البته اینجا باید طبیعی باشه به خاطر اطفاقای این چن روز..پس همه جا اوضا قرو قاتیه
امیدوارم زودتر درست شه!

yuzarsiff
29-08-2011, 14:06
افت سرعت کلیه
سرعت دانلود من از 135 رسیده به 40 گاهی هم 30 و در بهترین حالت 70
چند بار تماس گرفتم با چند نفرشون صحبت کردم فقط یکیشون مثه اینکه اطلاع داشت و گفت افت سرعتتون طبیعیه و سه چهار روزه مشکل پیدا شده و فردا یا پس فردا درست میشه بقیشون میگفتند مودم رو جابه جا کن و از این حرفا ...
البته من سه چهارروزه مشکل نداشتم فقط دیروز بود که مشکل پیدا کردم و تا الان ادامه داره . پینگ 4.2.2.4 رفته روی 500.
من تنها امیدم به وایمکسه امیدوارم اونم خراب نشه :41: خیلی راضی بودم این چندوقته...
مشترکین قدیمی اطلاع دارید این جور وضعیت ها که پیش میومده معمولا چه مدتی بعد درست میشده ؟!

---------- Post added at 03:06 PM ---------- Previous post was at 03:02 PM ----------

سلام دوستان
تو بندرعباس وضعيت مبين نت چطوره? طرف محله نخل ناخدا و رسالت
بعد ما وسط منطقه سبزيم ولي طبقمون همكفه ساختمونم يك چندتايي هست مودم داخلي جواب ميده?
اگه از طريق سايت ثبت نام كنم بدون مدرك ميشه بالاتر از ١٢٨ گرفت?
ممنون ميشم سريعتر جواب بدين

باید خود کارشناس بیاد چک کنه .. به من هم می گفتن ممکنه جواب نده اما اومد و سیگنال گرفت ..
برای سرعت 128 به بالا باید مجوز داشته باشی مثلا کپی کارت دانشجویی ...

saeed9009
29-08-2011, 14:33
این وضعیت سرویس یک مگ هست

دوستانی که میخوان ثبت نام کنن بهتره فعلا دست نگه دارن. دیال آپ شرف داره به این سرویس.

Cyber-PC
29-08-2011, 14:46
کاهش سرعت از 5 شنبه هفته پیش مربوط به مبین نت نیست .از زحمات بی دریغ مخابرات برای هرچه مزخرف تر کردن اینترنت هست .

yuzarsiff
29-08-2011, 14:54
کاهش سرعت از 5 شنبه هفته پیش مربوط به مبین نت نیست .از زحمات بی دریغ مخابرات برای هرچه مزخرف تر کردن اینترنت هست .

مخابرات معلوم نیست چه بلایی می خواد سر اینترنت بیاره .
روز به روز اینترنت کشور باید بهتر بشه داره بدتر میشه . داریم پسرفت می کنیم .
این وزیر ارتباطات هم فرمالیتس همینجوری یه نفر رو گذاشتند جاش خالی نباشه و گرنه عملا هیچ کارست.
البته فکر کنم پای اینترنت ملی هم وسط باشه چون مثه اینکه گفته بودند از اول شهریور طرحش شروع میشه ...

my3160
29-08-2011, 15:07
سلام
ظاهرا همه جا مشکل افت سرعت وکیفیت رو داریم! بنظرم مخابرات داره یه کارایی میکنه

Majidson
29-08-2011, 15:12
این وضعیت سرویس یک مگ هست

دوستانی که میخوان ثبت نام کنن بهتره فعلا دست نگه دارن. دیال آپ شرف داره به این سرویس.

دوست عزیز
مشکل از مبین نت نیست، اینترنت بطور سراسری و از طرف مخابرات مشکل دارد. در تمامی ISPها هم اکنون این مشکل وجود دارد.

h.yazdani67
29-08-2011, 16:23
دوستان نگیرید از این مبین نت ، این 3 صفحه آخر تاپیک رو بخونید گزارش فقط از دیروز تاحالاش هست!! نگیرید که عین ما کچل میشین... ما کاربرهای قدیمی تنها کاری که میتونیم برای اون بدبختایی که تازه میخوان تهیه کنند سرویس رو همینه که به شما ها از کیفیت مزخرف اینترنت این شرکت برای شما گزارش بدیم. من 8-9 ماهی هست که مبین نت دارم. چیزی جز سردرد برام نداشته.
سرویس 1 مگ:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jahadigit
29-08-2011, 17:37
مبین نت افتضاح

yuzarsiff
29-08-2011, 17:50
دوستان اینجوری که من فهمیدم افت سرعت مختص مبین نیست . وضعیت کلا بهم ریخته ...

h.yazdani67
29-08-2011, 17:53
دوستان اینجوری که من فهمیدم افت سرعت مختص مبین نیست . وضعیت کلا بهم ریخته ...

آخه چطور رفیقهای من از شاتل و پارس آنلاین دارند ، مشکلی ندارن. فقط مشکل مبین نت..درسته که مشکل کلی هست ولی بهرحال مشکل مختص به مبین نت هست.

saeed9009
29-08-2011, 18:19
دوست عزیز
مشکل از مبین نت نیست، اینترنت بطور سراسری و از طرف مخابرات مشکل دارد. در تمامی ISPها هم اکنون این مشکل وجود دارد.

دوست عزیز درسته که مشکل این دو سه روزه از مبین نت نیست ولی قبل از اون هم تعریفی نداشت. هر وقت هم زنگ به پشتیبانی بزنید شما رو ارجاع میدن به speed test خودشون . هر کسی اگه یه ذره سواد کامپیوتری داشته باشه میدونه که اون سایت یک سایت لوکال هست. یعنی اون آدرس تو اینترنت وجود نداره.در واقع اون تست نشون دهنده سرعت شما تو شبکه داخلی مبین نت هست و ربطی به اینترنت نداره. اون قدر وقیح هستند که اصرار دارن که اون سایت بهترین مرجع برای تشخیص وضعیت اینترنت شماست.

milad.vista
29-08-2011, 18:31
سلام به دوستان عزیز منم وایمکس 512 ایرانسل دارم از دیشب حدود ساعت 3 تا الان سرعت فوق العاده پایین اومده و تا الان که حدود ساعت 6.28 دققه بعد از ظهر هستش سرعت فقط مقداری تغییر کرده من قبل از این یعنی تا دیشب ساعت 12 شب سرعت دانلودم روی 66 کیلوبایت بود ولی از ساعت 3 سرعتم روی 20 اومده دوستان من یه چیزی شنیدم به نظر شما حقیقت داره یا نه کمبود سرعت مبین نت ربطی به شرکت خودش نداره به مخابرات مربوطه بر باعث و بانیش نفری یه لعنت بفرستین
(رعد و برق بر روی کابل های وایمکس تاثیر داره و میتونه رو روند اون تاثیر بذاره )
اینم تست سرعت من :

وایمکس ایرانسل 512 ساعت 6:37 بعد از ظهر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](40).gif

h.yazdani67
29-08-2011, 18:55
دوست عزیز درسته که مشکل این دو سه روزه از مبین نت نیست ولی قبل از اون هم تعریفی نداشت. هر وقت هم زنگ به پشتیبانی بزنید شما رو ارجاع میدن به speed test خودشون . هر کسی اگه یه ذره سواد کامپیوتری داشته باشه میدونه که اون سایت یک سایت لوکال هست. یعنی اون آدرس تو اینترنت وجود نداره.در واقع اون تست نشون دهنده سرعت شما تو شبکه داخلی مبین نت هست و ربطی به اینترنت نداره. اون قدر وقیح هستند که اصرار دارن که اون سایت بهترین مرجع برای تشخیص وضعیت اینترنت شماست.

دقیقا همینطوره!! اون سایت تست خودشون سرعت 1 مگ مارو نشون میده که بگن بفرمایید شما مشکلی ندارید ، این کار بخش پشتیبانیشون بسیار زشت و زننده هست و من خودم دارم یک راهی پیدا میکنم تا این حرکت مبین نت رو به مدیریتشون ثابت کنم که بخش پشتیبانیشون داره دروغ به ما تحویل میده. من حاضرم یک نفر از پشتیبانی بیاد خونه ما از هر سروری که خواست با idm دانلود کنه تا بهش ثابت بشه که اون سایت اسپید تست مبین نت دروغی بیش نیست

lمن بزودی ایمیل مدیریت و روسای مبین نت رو پیدا میکنم و همینجا قرار میدم تا مشکلاتمون با بخش فنی و پشتیبانیشون رو از این به بعد به خودشون مستقیم گزارش کنیم . مطمئن باشید اینکارو میکنم. بخش فنی با اون اسپید تست دروغینش فقط قصد آرام کردن مارو دارند نه حل کردن مشکلمون رو ،بهتر بود بجای اون افراد مثلا فنی شون یک سری روانشناس میاوردند تا جواب ماهارو بدن

pooria_k2
29-08-2011, 19:06
به نظر من باید به جای لعنت های بیهوده و خون خودمونو کثبف کردن یه کاری کرد.مثلا تشکیل انجمن مبارزه با مبین نت!!

aliy2324
29-08-2011, 19:10
من می گم امشب بریم شیشه ها شرکتشون بشکنیم دلمون خنک بشه :31:

vahidmir2000
29-08-2011, 19:31
مبین به سلامتی انگار اسکایپ رو هم خودش فیلتر کرده از دیروز.. هرکاری میکنم وصل نمیشه دوستان دیگه با سرویسهای دیگه همه وصل میشن

and-roid2
29-08-2011, 19:34
دقیقا همینطوره!! اون سایت تست خودشون سرعت 1 مگ مارو نشون میده که بگن بفرمایید شما مشکلی ندارید ، این کار بخش پشتیبانیشون بسیار زشت و زننده هست و من خودم دارم یک راهی پیدا میکنم تا این حرکت مبین نت رو به مدیریتشون ثابت کنم که بخش پشتیبانیشون داره دروغ به ما تحویل میده. من حاضرم یک نفر از پشتیبانی بیاد خونه ما از هر سروری که خواست با idm دانلود کنه تا بهش ثابت بشه که اون سایت اسپید تست مبین نت دروغی بیش نیست

lمن بزودی ایمیل مدیریت و روسای مبین نت رو پیدا میکنم و همینجا قرار میدم تا مشکلاتمون با بخش فنی و پشتیبانیشون رو از این به بعد به خودشون مستقیم گزارش کنیم . مطمئن باشید اینکارو میکنم. بخش فنی با اون اسپید تست دروغینش فقط قصد آرام کردن مارو دارند نه حل کردن مشکلمون رو ،بهتر بود بجای اون افراد مثلا فنی شون یک سری روانشناس میاوردند تا جواب ماهارو بدن

عزيز به لينك دانلودت هم خيلي بستگي داره!!من برام بارها پيش اومده وقتي يه لينك ضعيف يا شلوغ باسه به شركــت زنگ زدم و گفتن برو اسپيد تست بگير اما تست همون سرعت معمول رو نشون ميده..
اما من بعدش رفتم از يه لينك مستقيم و عالي دانلود زدم(رپيدباز) كه عضوشم،سرعتم معمولي و خوب بود....:10:
لينك خيلي تأثير داره :11:

Hi5
29-08-2011, 19:34
سلام.

من میخام برای محل کار وایمکس بگیرم دوستانی که مبین نت دارند؟چطوره خوبه؟راضی اند؟روزانه اش چطوره؟
میخام پلان B23 شش ماهشو بگیرم.

h.yazdani67
29-08-2011, 19:36
عزيز به لينك دانلودت هم خيلي بستگي داره!!من برام بارها پيش اومده وقتي يه لينك ضعيف يا شلوغ باسه به شركــت زنگ زدم و گفتن برو اسپيد تست بگير اما تست همون سرعت معمول رو نشون ميده..
اما من بعدش رفتم از يه لينك مستقيم و عالي دانلود زدم(رپيدباز) كه عضوشم،سرعتم معمولي و خوب بود....:10:
لينك خيلي تأثير داره :11:

:31: عزیزم هم رپیدباز و هم سافت گذر و هم از لینک خود فایرفاکس خواستم برنامشو دانلود کنم. اولین بار نیست که میخوام دانلود کنم، از همشون سرعت دانلود 50-60 بزور ،حتی 30 !! این همه آدم اینجا میگن مشکل دارن

spiky
29-08-2011, 20:10
مبین به سلامتی انگار اسکایپ رو هم خودش فیلتر کرده از دیروز.. هرکاری میکنم وصل نمیشه دوستان دیگه با سرویسهای دیگه همه وصل میشن
خیر دوست عزیز به مبین نت ربطی نداره از مخابرات هست اون دوستان دیگه هم اگر 1 در میلیارد بتونن لاگین بشن نمیتونن تماس برقرار کنن (برقرار میشه ولی صدا نمیاد)

milad.vista
29-08-2011, 20:15
سلام.

من میخام برای محل کار وایمکس بگیرم دوستانی که مبین نت دارند؟چطوره خوبه؟راضی اند؟روزانه اش چطوره؟
میخام پلان B23 شش ماهشو بگیرم.

سلام دوست عزیز من به شما وایمکس ایرانسل رو پیشنهاد میکنم بگیرین جدیدا مبین نت سرعتش خیلی افت پیدا کرده من به شما 512 ایرانسل با مودم usb بگیرین پولش جمعا با مودم میشه 111000 تومن و ماهی هم با 4 گیگ محدودیت 20 هزار تومن هستش من الان چند وقته دارم وراضی هستم ولی هرر موقع میام تو تاپیک مبین نت همه شاکی هستن از من گفتن بود بعدا پشیمون نشی که چرا مبین نت گرفتی تازه اگه به نقشه پوشش مناطق ایرانسل و مبین نت هم بری ایرانسل تهران رو بهتر پشتیبانی میکنه مبین نت محدودش کمتره و من با مودم یو اس بی ایرانسل خونه عموم تو خاوران ، خونه اقوام در اطراف پیروزی و خونه اقوام پدرم در نزدیکی سرآسیاب تو اینترنت رفتم و خیلی راضیم از من میشنوی ایرانسل بگیر بعدا پشیمون نشی اگه اطلاعات دیگه ای خواستی بپرس به سوالاتت سریع جواب میدم :31:

yuzarsiff
29-08-2011, 21:12
از من وضعیت یه ذره بهتر شده
سرعت دانلودم هم تو idm به 130 میرسه اما مشکل پینگ هنوز هست و آپلود هم که می بینید خیلی کمه قبلا روی 40 بود تو اسپید تست . تو باز کردن صفحات هم مشکل دارم که مربوط به پینگ هست .
امیدوارم مشکل هر چه زودتر برطرف شه ...

pejman87
29-08-2011, 21:46
سلام دوستان ؛
سرعت وی پی چرا اینقدر پایین اومده . تو یک ساعتهایی قطع میشه. از مبین هست یا از ارائه دهندست؟؟؟
وی پی دهنده میگه از روز قدس به اینور رو ليميت بردن !!!! میگه سراسری هستش !!!!؟؟:41:

Majidson
29-08-2011, 22:03
آخه چطور رفیقهای من از شاتل و پارس آنلاین دارند ، مشکلی ندارن. فقط مشکل مبین نت..درسته که مشکل کلی هست ولی بهرحال مشکل مختص به مبین نت هست.

دوست عزیز
من خودم هم شاتل دارم و هم مبین نت تو این مدت شاتل هم مشکل داشت.من با شاتل هم که صحبت کردم تایید کرد که مشکل از طرف مخابرات هستش. پس موضوع مشکل این هفته ارتباطی به مبین نت نداره.
شما چرا اطلاعات دروغ میدی..!
در ضمن من طرفداره مبین نت هم نیستم ولی انصاف هم چیزه خوبیه.
کافیه یه نگاه به تاپیک شاتل بندازی بدک نیست.

Majidson
29-08-2011, 22:12

سلام وحید جان چندوقته کم پیدا شدی داداش.

من الان با شاتل تست کردم لاگین نشد، متاسفانه مخابرات دوباره SKYPE بسته. :41:

h.yazdani67
29-08-2011, 22:24
دوست عزیز
من خودم هم شاتل دارم و هم مبین نت تو این مدت شاتل هم مشکل داشت.من با شاتل هم که صحبت کردم تایید کرد که مشکل از طرف مخابرات هستش. پس موضوع مشکل این هفته ارتباطی به مبین نت نداره.
شما چرا اطلاعات دروغ میدی..!
در ضمن من طرفداره مبین نت هم نیستم ولی انصاف هم چیزه خوبیه.
کافیه یه نگاه به تاپیک شاتل بندازی بدک نیست.

کدوم اطلاعاتم دروغ بوده؟؟؟ کی میاد غیر از شما بگه که دروغه!!
سابقه شما در اینجا کاملا نشان دهنده جیره خور بودن شما از مبین نت هستش. فعلا شما داری اطلاعات دروغ میدی.
موفق باشید

and-roid2
30-08-2011, 05:58
سلام دوستان
كسي ميدونه مبين نت كي ميخواد سرعت ٢مگ آرائه بـــده؟؟
خسته شدم از ١مگ:31:

mrmostafa
30-08-2011, 08:44
سلام دوستان ؛
سرعت وی پی چرا اینقدر پایین اومده . تو یک ساعتهایی قطع میشه. از مبین هست یا از ارائه دهندست؟؟؟
وی پی دهنده میگه از روز قدس به اینور رو ليميت بردن !!!! میگه سراسری هستش !!!!؟؟:41:

دوست عزيز كلا سراسري سرعت وي پي ان رو آوردن پايين البته براي من الان بهتر شده من اينترنتم مخابرات هست. به خاطذ مسائلي هست كه اخيرا در شهرستانها اتفاق افتاده.

دوستان اشتراك مبين نت 1 ساله با مودم رايگان خوبه؟؟؟؟ در منطقه طرشت كسي مبين نت داره؟؟؟ سرعتش خوبه؟؟؟ 128 بگيريم بعدا ميشه سرويس بالاتر گرفت؟؟؟ مودمش مثل ايرانسل يو اس بي و تقويت كننده هم داره ميشه مثل مودم هاي 3 جي هر جا رفتم با خودم ببرم و استفاده كنم و مودم بزرگه رو نبريم مثل همون ايرانسل.
سرعت 128 بيشتر اوقات ثابت روي چند هست؟؟؟ من الان مخابرات دارم يه چيزي دانلود ميكنم ديگه سايتي باز نميشه. ميخواستم اينترنت لايزر بگيرم ديدم كه بي سيم بگيرم بهتره چون مخابرات احتمالا اذيت كنه براي پورت.

pejman87
30-08-2011, 10:38
دوست عزيز كلا سراسري سرعت وي پي ان رو آوردن پايين البته براي من الان بهتر شده من اينترنتم مخابرات هست. به خاطذ مسائلي هست كه اخيرا در شهرستانها اتفاق افتاده.

دوستان اشتراك مبين نت 1 ساله با مودم رايگان خوبه؟؟؟؟ در منطقه طرشت كسي مبين نت داره؟؟؟ سرعتش خوبه؟؟؟ 128 بگيريم بعدا ميشه سرويس بالاتر گرفت؟؟؟ مودمش مثل ايرانسل يو اس بي و تقويت كننده هم داره ميشه مثل مودم هاي 3 جي هر جا رفتم با خودم ببرم و استفاده كنم و مودم بزرگه رو نبريم مثل همون ايرانسل.
سرعت 128 بيشتر اوقات ثابت روي چند هست؟؟؟ من الان مخابرات دارم يه چيزي دانلود ميكنم ديگه سايتي باز نميشه. ميخواستم اينترنت لايزر بگيرم ديدم كه بي سيم بگيرم بهتره چون مخابرات احتمالا اذيت كنه براي پورت.

یعنی تا کی ادامه داره ؟؟!! امیدوارم زودتر درست بشه.
من 512 مبین دارم - فعلاً راضی هستم .میخواستم اول adsl بگیرم اما همه جا پورت خالی نداره باید 50 روز منتظر بمونی تا نوبتت بشه. من مبین نت رو در عرض 4 ساعت خریدم و برام نصبش کردن نصب سریعش از محسناتشه.در مورد منطقه هم به مبین زنگ بزنی نصاب میاد تو محل اگه آنتن داشته باشی تحویلت میده در غیر اینصورت بر میگردونه. من منطقه شمال تهرانم خوبه.مودم یو اس بی هم فقط تا شعاع 100 متری از دکل رو پوشش میده بخاطر همین هر جایی آنتن نمیده.سرویس 128 با 512 مبین از لحاظ قیمت برابری میکنه صلاح بر این است که 512 بگیری. من سرعت دانلودم بین 63 تا 68 هستش. جمعه ها هم که رایگان هست با توجه به ترافیک کاربران سرعت دانلودش از 54پایین تر نمیاد.

maedeh65
30-08-2011, 13:04
سلام من میخوام وایمکس مبین نت بگیرم ولی با مودم indoor . اگه ساپورت نکنه چی؟ایا این طرح ویِژه یکساله خوبه؟ می صرفه؟

yuzarsiff
30-08-2011, 14:14
سرعت شما تغییر کرده ؟!
از من بهتر شده اما هنوز مشکل داره .. پینگ 4.2.2.4 هم بالاست و یه جورایی سرعت کنده ...

Cyber-PC
30-08-2011, 15:41
مشکل من از دیشب حل شد و سرعت دانلود با وی p ان به 132 برگشت

hamidcivil
30-08-2011, 15:56
یه سوال عجیب:
اگه کسی تا موعد مقرر ترافیکش تموم نشده باشه چی میشه؟

pejman87
30-08-2011, 16:58
سلام من میخوام وایمکس مبین نت بگیرم ولی با مودم indoor . اگه ساپورت نکنه چی؟ایا این طرح ویِژه یکساله خوبه؟ می صرفه؟

مبین نت به شرط آنتن دهی مودم رو تحویل میده. جواب دادن وایمکس بسته به منطقه جغرافیایت داره.
طرحش که خیلی استقبال شده مخصوصاً که جمعه ها و شبها طرح رایگان هم داره. طرح تابستانه هم آخر شهریور تمومه . وایمکس چند سال دیگه جای adsl را خواهد گرفت.

Cyber-PC
30-08-2011, 17:18
یه سوال عجیب:
اگه کسی تا موعد مقرر ترافیکش تموم نشده باشه چی میشه؟

به ماه بعد منتقل نمیشه از بین میره

yuzarsiff
30-08-2011, 21:26
دوستان میشه یه لطفی بکنید از 4.2.2.4 پینگ بگیرید و بگید تایم شما چقدره ؟
چون من بعد از این جریان افت سرعت 4.2.2.4 رفته روی 400 و خورده ای و تماس هم که گرفتم گفتند مشکل به طور کامل حل شده و کاربر دیگه ای مشکل پینگ نداره و به نرم افزارهای روی سیستم من مربوط میشه !
اگه شما هم یه تست بگیرید ممنون میشم ...

and-roid2
30-08-2011, 21:50
سلام دوستان
كسي ميدونه مبين نت كي ميخواد سرعت ٢مگ آرائه بـــده؟؟
خسته شدم از ١مگ:31:

كسي نيس جواب مارو بـــده؟؟؟؟

adcomputer
30-08-2011, 23:28
سلام دوستان ؛

معمولاً نزدیک مناسبت های سیاس*ی که میشه اینترنت با اختلال مواجه میشه و بعدش کم کم درست میشه.

hhh111
31-08-2011, 02:15
پوشش جدید تهران

hhh111
31-08-2011, 02:15
پوشش جدید تهران

hhh111
31-08-2011, 02:16
پوشش جدید تهران

hhh111
31-08-2011, 02:16
پوشش جدید تهران

j2df
31-08-2011, 03:54

mrmostafa
31-08-2011, 19:43
دوستان کسی در منطقه طرشت-آزادی مبین نت داره ؟؟؟ سرعتش چطوره؟؟؟؟ من میخوام سرویس 512 ا ساله بخرم طرح ویپه. مودمش محانیه؟؟؟ مودمش کیفیتش خویه؟؟ چون ایارنس مودمش تقویت کننده داره. در ضمن من میخوام همزمان با نوت بوک و پی سی استفاده کنم باید وای فای بگیرم؟؟؟ مودم بیرونی و داخلیش چه فرقی دارن؟؟ من طرح ویپه میخوام بگیرم مودم رو زده Indoor من میخوام outdoor بگیرم که بیرونم میرم راحت باشم چیکار باید بکنم؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
البته من شرکتم برای سرویس بالا نامه میده. مشکلی ندارم.

hamidak25
31-08-2011, 19:44
دوتا سوال داشتم. اول اینکه سرعت دانلود وایمکس 128 مبین نت الان حدوداً چقدره. دوم اینکه آیا روزهای تعطیل هم برای نصب میان؟
ممنون میشم اگه جواب بدین.

farhad07
31-08-2011, 21:05
دوستان سرعت سند 512 چنده رسیوشم بنویسید درضمن من از مخابرات تونستم 512 با مدارک بگیرم ایا مبین نت هم میده ؟

parstech
01-09-2011, 05:54
دوستان کسی در منطقه طرشت-آزادی مبین نت داره ؟؟؟ سرعتش چطوره؟؟؟؟ من میخوام سرویس 512 ا ساله بخرم طرح ویپه. مودمش محانیه؟؟؟ مودمش کیفیتش خویه؟؟ چون ایارنس مودمش تقویت کننده داره. در ضمن من میخوام همزمان با نوت بوک و پی سی استفاده کنم باید وای فای بگیرم؟؟؟ مودم بیرونی و داخلیش چه فرقی دارن؟؟ من طرح ویپه میخوام بگیرم مودم رو زده Indoor من میخوام outdoor بگیرم که بیرونم میرم راحت باشم چیکار باید بکنم؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
البته من شرکتم برای سرویس بالا نامه میده. مشکلی ندارم.

1- شما احتمالن در اون منطقه به آنتنی که تقریبن سر خیابان دکتر حبیب اللهی هست وصل میشید و مدتی میشه که بار روی اون آنتن زیاد شده. البته غیر از بار موجود روی آنتن فاکتورهای زیاد دیگه ای روی سرعت تاثیر میذاره از پارازیت برای امواج ماهواره ای (که من در منطقه ستارخان مدتی باهاش مشکل داشتم) گرفته تا نحوه نصب. اگر کمی صفحات قبل همین پست رو مطالعه بفرمایید حال و هوای مبین نت دستتون میاد.
2- کلیه هزینه ها اعم از مودم و نصب و... در این اشتراک محاسبه شده (البته به غیر از مالیات بر ارزش افزوده). بنابراین مودم رایگانه.
3- منظور از مودم outdoor مودمی هست که در محیط آزاد (معمولن بام منزل) نصب میشه و تا حدودی میشه گفت خاصیت موبایل و پرتابل بودن این سرویس از بین میره و بیشتر مناسب کسانی هستش که با مودم های داخلی (به دلیل نداشتن سیگنال) مشکل دارند. در ضمن برای طرح های فصلی این مودم ارائه نمیشه و برای شما بهترین گزینه مودم داخلی وای فای است.

adcomputer
01-09-2011, 13:04
دوستان سرعت سند 512 چنده رسیوشم بنویسید درضمن من از مخابرات تونستم 512 با مدارک بگیرم ایا مبین نت هم میده ؟
در بهترین حالت دانلود حدود 64 کیلوبایت بر ثانیه و آپلود نصف آن است. البته خیلی وقته کیفیتش اومده پایین و اعداد خیلی کمتر از اینهاست.(هر روز هم پایین تر میاد)

j2df
01-09-2011, 14:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
سرعت دانلود نسبتا خوبه ولی پینگ بالا!

aliy2324
01-09-2011, 15:43
من تا دیروز به ساختی با چند بار امتحان کردن به وی*پی*ان وصل می شدم ولی از امروز اصلا وصل نمی شه مشکل از مبین نت ؟

mrmostafa
01-09-2011, 17:51
1- شما احتمالن در اون منطقه به آنتنی که تقریبن سر خیابان دکتر حبیب اللهی هست وصل میشید و مدتی میشه که بار روی اون آنتن زیاد شده. البته غیر از بار موجود روی آنتن فاکتورهای زیاد دیگه ای روی سرعت تاثیر میذاره از پارازیت برای امواج ماهواره ای (که من در منطقه ستارخان مدتی باهاش مشکل داشتم) گرفته تا نحوه نصب. اگر کمی صفحات قبل همین پست رو مطالعه بفرمایید حال و هوای مبین نت دستتون میاد.
2- کلیه هزینه ها اعم از مودم و نصب و... در این اشتراک محاسبه شده (البته به غیر از مالیات بر ارزش افزوده). بنابراین مودم رایگانه.
3- منظور از مودم outdoor مودمی هست که در محیط آزاد (معمولن بام منزل) نصب میشه و تا حدودی میشه گفت خاصیت موبایل و پرتابل بودن این سرویس از بین میره و بیشتر مناسب کسانی هستش که با مودم های داخلی (به دلیل نداشتن سیگنال) مشکل دارند. در ضمن برای طرح های فصلی این مودم ارائه نمیشه و برای شما بهترین گزینه مودم داخلی وای فای است.

دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی. من بین مبین نت و ایرانسل بدجوری گیر کردم. مبین نت سرویس شبانه داره و اینکه 1 ساله رو با سرویس 512 میده 200 هزار ولی ایرانسل سرویس 3 ماه 128 رو میده 200 هزار. مبین نت رو انتخاب کردم تو درخواست اشتراک دیدم که مودم رو خودش انتخاب کرده از کجا بدونم وای فای هست یا نه؟؟ چون من میخوام همزمان استفاده کنم مودم وای فای میخوام.
من صفحات رو خوندم ولی خوب چند نفر میگن خوبه چند نفر میگن بده اصلا نمیشه متوجه شد واقعا چطوریه. یه دوستانی که فنی بودن و کسانی که در هر منطقه هستن واقعا اطلاعات مفید رو میزاشتن آدم بهتر میتونست انتخاب کنه. خود پشتیبانی هم زنگ میزنی که نمیگه جنس ما بده.

yuzarsiff
01-09-2011, 18:51
سرعت آپلود خیلی اومده پایین پینگ خیلی رفته بالا و سرعت دانلود هم نوسان داره
من فکر کنم این مسئله افت سرعت هنوز به طور کامل حل نشده
جالبتر اینکه از پنجشنبه ی هفته ی پیش که افت سرعت شروع شد من RSSi ام روی 71 و 72 بود اما الان اومده روی 79 و گاهی 80 !
جای مودم هم هیچ تغییری نکرده ... فکر کنم افت سرعت که پیش میاد افت سیگنال هم پیدا می کنیم ...

j2df
01-09-2011, 19:10
من تهران هستم پینگ بالا رفته اپلود هم پایین اومده

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

j2df
01-09-2011, 20:12
یکم بهتر شده

parstech
01-09-2011, 21:08
دوست عزیز ممنونم بابت راهنمایی. من بین مبین نت و ایرانسل بدجوری گیر کردم. مبین نت سرویس شبانه داره و اینکه 1 ساله رو با سرویس 512 میده 200 هزار ولی ایرانسل سرویس 3 ماه 128 رو میده 200 هزار. مبین نت رو انتخاب کردم تو درخواست اشتراک دیدم که مودم رو خودش انتخاب کرده از کجا بدونم وای فای هست یا نه؟؟ چون من میخوام همزمان استفاده کنم مودم وای فای میخوام.
من صفحات رو خوندم ولی خوب چند نفر میگن خوبه چند نفر میگن بده اصلا نمیشه متوجه شد واقعا چطوریه. یه دوستانی که فنی بودن و کسانی که در هر منطقه هستن واقعا اطلاعات مفید رو میزاشتن آدم بهتر میتونست انتخاب کنه. خود پشتیبانی هم زنگ میزنی که نمیگه جنس ما بده.

همون طور که خودتون فرمودید میزان رضایتمندی از وایمکس (چه مبین و چه ایرانسل) کاملن نسبی بوده و به هیچ وجه نمیشه در موردش نظر قطعی داد. اما چند نکته در مورد مبین نت قطعی و مورد اجماع اکثر کاربران هستش:
1- پینگ سرویس های مبین بالاست .
2- نوسان سرعت مدتیه که زیاد شده
3- با توجه به رایگان بودن دانلود شبانه در مقایسه با ایرانسل مقرون به صرفه تره.
4- سرعت آپلود خیلی پایین تر از دانلود هستش. (به نتایج تست سرعت دوستان توجه کنید)
5- نصب درست CPE خیلی در سرعت تاثیر داره

دستگاه های موجود در طرح بهاره از WiFi پشتیبانی میکنه. رجوع کنید به آدرس ذیل:

mrmostafa
02-09-2011, 12:29
همون طور که خودتون فرمودید میزان رضایتمندی از وایمکس (چه مبین و چه ایرانسل) کاملن نسبی بوده و به هیچ وجه نمیشه در موردش نظر قطعی داد. اما چند نکته در مورد مبین نت قطعی و مورد اجماع اکثر کاربران هستش:
1- پینگ سرویس های مبین بالاست .
2- نوسان سرعت مدتیه که زیاد شده
3- با توجه به رایگان بودن دانلود شبانه در مقایسه با ایرانسل مقرون به صرفه تره.
4- سرعت آپلود خیلی پایین تر از دانلود هستش. (به نتایج تست سرعت دوستان توجه کنید)
5- نصب درست CPE خیلی در سرعت تاثیر داره

دستگاه های موجود در طرح بهاره از WiFi پشتیبانی میکنه. رجوع کنید به آدرس ذیل:

خيلي سپاسگزارم. البته ايرانسل 512 نامحدود رو سه ماهه ميده 180 با مودم رايگان ولي اگه مودم usb قابليت واي فاي هم داشت عالي ميشد چون من همزمان با 2 تا سيستم استفاده ميكنم و نياز به واي فاي دارم. ولي كسي بود كه از هر دوي اينها همزمان استفاده كرده بود راحت ميشد فهميد ايرانسل به صرفه تر هست و بهتره يا مبين نت. خيلي سخته كدوم رو انتخاب كنم. عجب وظعيتي شده. اگه ميومدن درست حسابي روي همون سيم كارت اينترنت ميدادن با سرعت خيلي بالا ديگه نيازي به اين چيزا نبود يه مودم جي پي آر اس هم هست داخل همون قرار ميدادي هر جا كه هستي از اينترنت پرسرعت استفاده ميكردي. دنيا داره به جايي پيش ميره كه الان ديگه ماهواره رو جمع ميكنن از طريق اينترنت اراده ميدن كانال ها رو و الان هم تمام ال سي دي هاي جديد ارائه ميشه اينترنت داره و داخل سايت يوتوب ميره به ر احتي زنده نشون ميده. ما كه در باستان از همه پيشي داشتيم حالا .....
ممنونم از راهنمايي دوستان 2 تاپيك كمك كنن من يه تصميم بگيرم كه كدوم رو بگيرم. حداقل مودم در بازار موجود بود يه مودم خوب ميگرفتم بعد از هر شركت ايرانسل يا مبين نت ميگيرفتم تست ميكردم.

dashakol_basafa
02-09-2011, 13:05
من فقط یه سؤال دارم این سرویسی که مبین نت به من داده اسمش سرویس 512 هست خودش فقط یه دروغ بزرگه و بوی گند میده.
نگاه کنید
download 0.12
upload 0.03
ping 551

سؤال من اینه که الان یه هفته هم نشده که این سرویس رو گرفتم چطوری میتونم از لحاظ قانونی از اینا شکایت کنم و سرویس رو پس بدم و پولم رو پس بگیرم چون واقعاً حس بدی دارم اگه بخوام یه سال دیگه با ین سرویس سر کنم. همه چیز با این پینگ مسخره کند پیش میره . دیشب داشتم با یه 512 پارس آنلاین مقایسه میکردم تو شیراز، وبگردی بدون وقه و اینکه میتونستی ویدیو ها رو بدون وقفه نگاه کنی. فقط چون هیچ سرویس adsl خوب تو بوشهر نبود مجبور شدم مبین نت رو بگیرم اما حالا دارم می بینم در حد همونهاست و یا ح