PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

adcomputer
08-07-2011, 01:04
امشب بعد از ساعت 12 اینترنت قطع شد و وقتی وصل شده سرعتش و کیفیتش که قبلش هم تعریفی نداشت افتضاح شده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پینگ را مشاهده کنید.

جالبه که سایتی مثل تبیان به هیچ وجه وضعیتش بد نشده و سرعتش عالیه.

esyo
08-07-2011, 02:16
خوبه برای شما وصل شد
برای من دقیقا سر 12:05 دقیقه قطع شد و تا الان که 3:14 دقیقه هست خبری از اینترنت نشده!
من هم ای دی اس ال دارم الان و هم وایمکس
خیلی گند زدن به همه چیز
الان هم شهرستان هستم

vahidmir2000
08-07-2011, 02:25
پست من نیومد ... فردا رایگان کلا یا نه‌؟؟؟
پشتیبانی که میگه هنوز کلا رایگانه !!

دوست عزیز جمعه ها برای من و شما که از قبل قرارداد داریم (نمیدونم شما چه طرحی رو استفاده میکنید) همون روال قدیمه.

---------- Post added at 02:25 AM ---------- Previous post was at 02:23 AM ----------

دوستان من زمانی که میخوام پسورد پیش فرض wifi رو عوض کنم با ارور زیر مواجه میشم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

ارور مفهومش اینه که تعداد حروف یا اعدادی که برای رمز انتخاب کردی کم یا زیاده.

saeed22s
08-07-2011, 10:51
ارور مفهومش اینه که تعداد حروف یا اعدادی که برای رمز انتخاب کردی کم یا زیاده.

ممنون از پاسخ شما ولی بنده هر ترکیبی رو که انتخاب میکنم اگه 10 تا کاراکتر باشه که پیغام زیر رو میده اگه کمتر هم باشه پیغام بالا رو میده.

rezamasoom
08-07-2011, 11:11
سلام . می خوام با مودم ایرانسل اکانت مبیننت بگیرم .. امکان پذیره ؟؟؟

vhd33
08-07-2011, 12:00
من کارم با مبین نته اگه کاری از دستم بر بیاد انجام میدم چند تا نکته : 1- استفاده رایگان از طرح جمعه و 2-8 کلیه روزها معتبره فقط باید دستگاه در زمان ورود به طرح ریستارت بشه دقت کنید ریستارت تا شما رو بعنوان کاربر طرح رایگان تایید کنه چون ممکنه از همان ترافیک خودتون کم کنه 2. پسورد گذاری بروی LAN جهت مودم 631 کله قندی و 8301 بیرونی مقدور نیست و فقط رمز ورود به صفحه رابط مودمهای مذکور قابل تغییر است و لی برای 350 WIFI هم تغییر SSID و هم تغییر WEP یا رمز کانکت شدن مقدوره 3- بعلت ازدیاد کاربر مبین نت دچار کمبود پهنای باند شده مضاف براینکه تعداد BTS یا همون انتنهاش در کل تهران ناقص بوده و مناطقی کلا تحت پوشش نیستند به همین علت مبین نت در حال گسترش پهنای بانده که گویا شهریور به بعد عملی میشه و آنتنهاش رو هم به تدریج در حال افزایش دادنه 3- برای استفاده بهینه و داشتن سرعت مطلوب باید حتما دو الی سه چراغ روشن جهت دریافت مطلوب سیگنال داشته باشید این چراغها نمایانگر نویز محیط بوده و هرچه نویز کمتر باشد کیفیت بهتر و سرعت واقعی تر میباشد ین چراغها معرف RSSI مودم بوده که باید بیشتر از -75 باشد یعنی هر چه به صفر نزدیکتر باشد بهتر است علاوه بر این باید CINR مودم بالاتر از 15 باشد تا بهترین کیفیت دریافت را داشته و قطعی حداقل ممکن باشد مقادیر فوق با تغییر محل مودم تغییر کرده و شما باید بهترین موقعیت جهت دریافت سیگنال مطلوب را برای مودم خود پیدا نمایید بغیر از مودم بیرونی که کار تکنسین مربوطه میباشد موفق باشید
ضمنا کاستیهای زیادی وجود داره که به ترتیب در حال رفع اون هستند شاید به مرور اونها رفع بشند و شاید اضافه بشند اینده معلوم میکنه. شرکت موفق باید مشتری مدار باشه نه مشتری شرکتمدار

ultrasahand
08-07-2011, 12:31
اینترنت مبین نت نگیرید آشغاله .
من که ۱۰۲۴ دارم اعصابم رو داره خورد می کنه ...

Cyber-PC
08-07-2011, 12:50
من 2 بار با قسمت فروش تماس گرفتم گفتن برای همه از این به بعد جمعه ها تا ساعت 2 بعد از ظهر رایگان هست

ultrasahand
08-07-2011, 13:01
من 2 بار با قسمت فروش تماس گرفتم گفتن برای همه از این به بعد جمعه ها تا ساعت 2 بعد از ظهر رایگان هست

یهنی الان استاب بزنم ؟؟؟ امروز چی؟؟

saeed9009
08-07-2011, 13:46

بله. امروز ساعت رایگان از 2 شب تا 2 بعد از ظهر هست. و این برای تمام یوزرهاست .

Cyber-PC
08-07-2011, 13:51
من تصور میکنم با این وضع برای طرح پاییزه جمعه با روز های دیگه فرق نکنه و در طرح زمستانه هم کلا ساعت های رایگان از بین بره !

alireza128
08-07-2011, 15:12
منم با دو سه بار با تماس گرفتم ساعت رایگان جمعه ها فقط از 2 تا 2 هست برای همه یوزرها. ولی باید این و sms کنند تا همه بدونند داره از اکانتشون کم میشه.

karbist
08-07-2011, 15:51
این مصاحبه با مدیر عامل مبین نت هم جالبه, طرف از زمین و زمان طلبکاره. کم مونده یک کاری دست خبرنگاره بده! :2:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vahidmir2000
08-07-2011, 16:31
منم با دو سه بار با تماس گرفتم ساعت رایگان جمعه ها فقط از 2 تا 2 هست برای همه یوزرها. ولی باید این و sms کنند تا همه بدونند داره از اکانتشون کم میشه.

من تو این چندماه کلا هیچ اطلاع رسانی با sms و یا ایمیل از مبین نداشتم. فقط یکبار مژده بهم داد که مالیات ارزش افزوده شده 4% که کلی روحیه بخش بود:31:

کلا در دنیای امروز که میشه به ساده ترین شکلها اطلاع رسانی کرد مبین نت داره انقدر بد عمل میکنه که یوزرهایی مثل ما همیشه از روی حدس و گمان باید مسائل رو بفهمن. همین ساعات رایگان جمعه که در قرارداد من و افراد مشابه هم ذکر شده جدا از اینکه برداشتنش خلاف قرارداده باز هم حتی اطلاع رسانی از سمت شرکت نمیشه که بگه بابا ما داریم حقتونو میخوریم مطلع باشید....

سال 2011 هستش ولی خب اینجا هم جهان سوم هستش...

Cyber-PC
08-07-2011, 16:35
البته اینکارشون رسما کلاه برداریه
شما با احتساب رایگان بودن جمعه ها (طبق گفته خودشون) ازشون اکانت خریدی و حالا دبه کردن و زدن زیر حرف خودشون
اگه مملکت صاحاب داشت 1000 سال نمی تونستن اینکارو بکنن !

mojtaba_14
08-07-2011, 19:26
این مصاحبه با مدیر عامل مبین نت هم جالبه, طرف از زمین و زمان طلبکاره. کم مونده یک کاری دست خبرنگاره بده! :2:

اینم مثله بقیه مدیرهای این مملکته،تا وقتی امثال این آقا با این طرز تفکر مدیریت می کنن،وضع همینه.

فقط ببین چطوری جواب می ده،معلومه که این که رئیس باشه،مجموعه زیر دست هم همینطوره و پاسخگو نیست.

alireza128
08-07-2011, 23:35
اینم مثله بقیه مدیرهای این مملکته،تا وقتی امثال این آقا با این طرز تفکر مدیریت می کنن،وضع همینه.

فقط ببین چطوری جواب می ده،معلومه که این که رئیس باشه،مجموعه زیر دست هم همینطوره و پاسخگو نیست.

این مصاحبه برای حدود 5 ماه پیش هست و الان چند روزی هست که دیگه خاکی مدیر عامل نیست مدیر عامل جدید آقای ناصر اصفهانی هست.

adcomputer
09-07-2011, 00:34
وضعیت مبین نت در ساعات عادی هم افتضاح شده. سرعت و پینگ سرویس یک مگابیت را مشاهده کنید.

کاملاً نوسان داره.

vahidmir2000
09-07-2011, 00:58
آقا اون خبر چهار چراغ شدن منو ندید بگیرید فقط یک روز طول کشید و الان دوباره با یک چراغ به شبکه وصلم

aliy2324
09-07-2011, 07:32
من تو این چندماه کلا هیچ اطلاع رسانی با sms و یا ایمیل از مبین نداشتم. فقط یکبار مژده بهم داد که مالیات ارزش افزوده شده 4% که کلی روحیه بخش بود:31:

کلا در دنیای امروز که میشه به ساده ترین شکلها اطلاع رسانی کرد مبین نت داره انقدر بد عمل میکنه که یوزرهایی مثل ما همیشه از روی حدس و گمان باید مسائل رو بفهمن. همین ساعات رایگان جمعه که در قرارداد من و افراد مشابه هم ذکر شده جدا از اینکه برداشتنش خلاف قرارداده باز هم حتی اطلاع رسانی از سمت شرکت نمیشه که بگه بابا ما داریم حقتونو میخوریم مطلع باشید....

کاملا موافقم این کار اونا خلاف قرارداد هست .......

ultrasahand
09-07-2011, 07:46
یک سوال : مبیننت می نونه قدرت فرکانس دکل هاشو بیاره پایین تا ییوزرها با ۱۰۰٪ سرعت از اینترنت استفاده نکنن ؟؟
چون این اتفاق اینجا افتاده من که ۳ چراغه بودم هر کاری می کنم ۱ چراغ بیشتر ندارم

در ضمن دیروز من ۹۹ مگ بیشتر نداشتم که تو ساعت رایگان از بین رفت ولی اینترنت قطع نشد و من تا اخر شب رایگان دانلود کردم
سیستم شون باگ داره !!!

vahidmir2000
09-07-2011, 13:07
یک سوال : مبیننت می نونه قدرت فرکانس دکل هاشو بیاره پایین تا ییوزرها با ۱۰۰٪ سرعت از اینترنت استفاده نکنن ؟؟

100% میتونه هرکاری دلش خواست بکنه. من هر روز یک تجربه متفاوت از روز پیش با مبین دارم. یک روز یک چراغ یک روز 4 چراغ یک روز دیر وصل میشه یک روز یاهو مشکل داره یک روز چیز پی ان مشکل داره یک روز کلا مشکل داره و...

اینترنت در ایران متاسفانه بحث غم انگیزیه

adcomputer
09-07-2011, 15:23
چون این اتفاق اینجا افتاده من که ۳ چراغه بودم هر کاری می کنم ۱ چراغ بیشتر ندارم

در ضمن دیروز من ۹۹ مگ بیشتر نداشتم که تو ساعت رایگان از بین رفت ولی اینترنت قطع نشد و من تا اخر شب رایگان دانلود کردم
سیستم شون باگ داره !!!

هر وقت کیفیت اینترنت پایین بیاد قدرت سیگنال هم کم میشه.

---------- Post added at 04:23 PM ---------- Previous post was at 04:18 PM ----------

سرعت دانلود سرویس یک مگابیت 33 کیلوبایت است.
الان حتی با وبگردی هم مشکل دارم.

vahidmir2000
09-07-2011, 18:54
افتضاح....امروز هم از اون روزهای شاهکار مبین هست. طرحم که تموم شد مودم رو میبرم شرکت و میندازم رو میزشون....

meisam_629
09-07-2011, 19:02
یه سوال. من طرح سه ماهه بهاره رو گرفتم. حالا تقریبا آخراشه. واسه شارژش باید چیکار کنم؟ منظورم اینه که باید هزینه سه ماه رو پرداخت کنم یا باید یکی از طرح ها رو انتخاب کنم و هزینه اونو بدم.
ممنون

adcomputer
09-07-2011, 21:08
یه سوال. من طرح سه ماهه بهاره رو گرفتم. حالا تقریبا آخراشه. واسه شارژش باید چیکار کنم؟ منظورم اینه که باید هزینه سه ماه رو پرداخت کنم یا باید یکی از طرح ها رو انتخاب کنم و هزینه اونو بدم.
ممنون

باید یکی از این طرح ها رو انتخاب کنی.

meisam_629
09-07-2011, 22:10
باید یکی از این طرح ها رو انتخاب کنی.

طرح B21 رو انتخاب کردم و 21 تومن واریز کردم. کی فعال میشه؟ الان تو حساب کاربریم این مبلغ نوشته شده. وقتی حجم باقی موندم تموم بشه ، فعال می شه یا وقتی زمانش تموم بشه؟

Cyber-PC
09-07-2011, 22:16
دوستان من فعلا ساکن کرج هستم و بغیر از گدا بازی های مبین نت مشکل دیگه ای باهاش ندارم (چشمش نزنم هم روز هم شب سرعت نرمال هست ! )
بنظر من شما دوستانی که مشکل کیفیت سیگنال یا سرعت پایین و پینگ بالا دارید و انتخاب دیگه ای مثل adsl براتون مقدور هست از مبین نت خدمات نگیرید چون معلومه بهتون پوشش خوب و کافی نمیده (کاری که دوستمون vahidmir2000 میخوان انجام بدند )
در کل میخوام بگم اینقدر اعصاب خودتون رو با این اعداد و ارقام داغون نکنید.
موفق باشید

IQBoy
09-07-2011, 22:19

واقعا مسخرست، غیر از اینجا هیچ جوره نمیشد فهمید که اینا ساعات رایگان رو پیچوندن، از اون سایت بی در و پیکرشون هم که به زور میشه چیزی فهمید.
شکایت هم که تو سرزمین عدالت محور ما کاربرد نداره.
بگیم در شهر بیاد :16:

Vo1demort
09-07-2011, 23:27
من مودمه 512 از اینایی که کنارشون سبزه و WIFI دارن گرفتم ....
می خوام از طریق WIFI با PC وصل شم به اینترنت ولی پیدا نمیکنه چیزیو ......
باید یه قطعه ای بخرم ؟؟؟؟؟ راهنمایی کنین دوستان:41: :41:

Imanhjp
09-07-2011, 23:36
سلام من از ایرانسل میخوام کوچ کنم به مبین نت.... چون هزینه های اشتراکش بهتره. می خواستم ببینم کسی از این مودم WiFi جدید مبین نت اطلاعاتی داره؟ مثلا برندش چیه نوع WiFi اش چه نوعیه و بردش چقدره خوب آنتن میده و اینجور چیزا
متشکرم اگر اطلاعاتی بدهید

ali6635
10-07-2011, 00:19
سلام دوستان ، خواهش میکنم به سوالاتم پاسخ دهید :
1.چراغ قرمز مودم وای فای روشن خاموش میشه ، این نشونه چیه؟
2.آیا با استفاده ار این نوع ارتباط میتوان از وی پی ان برای دسترسی به مطالبی که برای آی دی ایران بسته است استفاده کرد؟
3.در رابطه با امنیت این ارتباط هم اگر میتوانید کمی توضیح کاربردی بدهید
مرسی

vahidmir2000
10-07-2011, 02:32
واقعا مسخرست، غیر از اینجا هیچ جوره نمیشد فهمید که اینا ساعات رایگان رو پیچوندن، از اون سایت بی در و پیکرشون هم که به زور میشه چیزی فهمید.
شکایت هم که تو سرزمین عدالت محور ما کاربرد نداره.
بگیم در شهر بیاد :16:

خب میدونی این خبررسانی نکردن خودش بهترین راه دله دزدیه دیگه. یه روز دیرتر یه خبری بیاد بیرون به نفع شرکته. همین جمعه ببین چقدر حجم خوردن اینا...

سایت مبین نت رو که کلا فراموش کنید...انگار کنید که اصلا آپدیت نمیشه

saeed9009
10-07-2011, 08:58

نه دوست عزیز . چیزی نیاز نیست بخرید . باید config کنید مودم رو.

اگه نصاب براتون مودم رو آورده باید کانفیگ میگرد و تحویل میداد. اگه بلد نیستید کانفیگ کنید زنگ بزنین پشتیبانی . کمکتون میکنن.

تلفن : 83869999

saeed9009
10-07-2011, 09:04
سلام من از ایرانسل میخوام کوچ کنم به مبین نت.... چون هزینه های اشتراکش بهتره. می خواستم ببینم کسی از این مودم WiFi جدید مبین نت اطلاعاتی داره؟ مثلا برندش چیه نوع WiFi اش چه نوعیه و بردش چقدره خوب آنتن میده و اینجور چیزا
متشکرم اگر اطلاعاتی بدهید

من هم از ایرانسل کوچ کردم مبین نت.
مارک مودم Greenpacket هست . وای فای 802.11n هست. برد وای فایش خوبه . مثل huawei جدید ایرانسل هست . فقط سایزش نسبتا بزرگتره. مشکلات Huawei رو هم به هیچ وجه نداره که خود به خود ریست بشه و ...

اگه منظورت آنتن دهی وایمکس هست که ربطی به مودم نداره . بستگی به منتطقتون داره.

Imanhjp
10-07-2011, 12:38
من هم از ایرانسل کوچ کردم مبین نت.
مارک مودم Greenpacket هست . وای فای 802.11n هست. برد وای فایش خوبه . مثل huawei جدید ایرانسل هست . فقط سایزش نسبتا بزرگتره. مشکلات Huawei رو هم به هیچ وجه نداره که خود به خود ریست بشه و ...

اگه منظورت آنتن دهی وایمکس هست که ربطی به مودم نداره . بستگی به منتطقتون داره.

منظور شما از Huawei جدید ایرانسل کدومه؟
من الان FBR-105 دارم که جدیدترین مودمه اما Huawei نیست و اصلا معلوم نیست برندش چیه و فقط زده Irancell CPE
تازه 802.11g هم هست و به شدت ضعیفه و سایز بزرگی هم داره

vahidmir2000
10-07-2011, 12:56
سلام دوستان ، خواهش میکنم به سوالاتم پاسخ دهید :
1.چراغ قرمز مودم وای فای روشن خاموش میشه ، این نشونه چیه؟
2.آیا با استفاده ار این نوع ارتباط میتوان از وی پی ان برای دسترسی به مطالبی که برای آی دی ایران بسته است استفاده کرد؟
3.در رابطه با امنیت این ارتباط هم اگر میتوانید کمی توضیح کاربردی بدهید
مرسی

سلام. چراغ قرمز مودم منظورتون چیه؟ جلوی اون چراغ چی نوشته؟ اگر جزو چراغهای سگنال هست و روشن خاموش میشه خب اختلال در شبکه رو نشون میده.

در مورد استفده از وی پی ان شما با هر نوع اتصالی _دایال آپ، وایمکس، دی اس ال و ...) میتونید از وی پی ان استفاده کنید مشروط به اینکه سرویس دهنده شما پورت وی پی ان رو مسدود نکرده باشه.

اگه منظور از امنیت در مورد وایمکس هست این تکنولوژی به سبب پیشرفته بودن و جدید بودنش دارای امنیت نسبتا بالایی است (اگر از دی اس ال بالاتر نباشه پایین تر هم نیست)

---------- Post added at 12:56 PM ---------- Previous post was at 12:53 PM ----------

دوست عزیز اگر آداپتور وای فای( از همینا که شبیه فلش مموری هست) برای PC داشته باشید هیچ چیز دیگری نیاز نیست. فقط کافیه مودم رو روشن کنید و قابلیت وای فای مودم رو فعال کنید و از طریق نرم افزار آداپتور وای فای جستجو کنید و مودمتون رو با هر اسمی که روش گذاشتید پیدا کنید و احیانا اگر رمزی هم داره وارد کنید و تمام...

Kingarr
10-07-2011, 13:38
سلام ، می خواستم بدونم مبین نت الان اون مودم 85 تومنیش کار میده اصلا ؟ برا من که صفره !!! خداییش منطقم را هم حتی تحت پوشش زده ولی بازم مشکل داره اه

saeed9009
10-07-2011, 14:33
منظور شما از Huawei جدید ایرانسل کدومه؟
من الان FBR-105 دارم که جدیدترین مودمه اما Huawei نیست و اصلا معلوم نیست برندش چیه و فقط زده Irancell CPE
تازه 802.11g هم هست و به شدت ضعیفه و سایز بزرگی هم داره

منظورم Huawei BM632W است. Wifi این مدل و Greenpacket به لحاظ سیگنال تقریبا مثل هم هستند.
در مقایسه با اکسس پوینت Dlink که 802.11g هست Huawei و Greenpacket خیلی بهتر از Dlink هستند.

سایز گرین پکت در مقایسه با BM632w بزرگتره. مبین نت تو اکثر مناطق تهران نمایندگی داره. میتونید برید اونجا و سایزش رو قبل از خرید از نزدیک ببینید.

IQBoy
10-07-2011, 22:29
خب میدونی این خبررسانی نکردن خودش بهترین راه دله دزدیه دیگه. یه روز دیرتر یه خبری بیاد بیرون به نفع شرکته. همین جمعه ببین چقدر حجم خوردن اینا...

سایت مبین نت رو که کلا فراموش کنید...انگار کنید که اصلا آپدیت نمیشه

حالا شانس آوردم این جمعه خونه نبودم!!! :31:

lurenzo
10-07-2011, 23:05
دوستان این مودم های WiFi جدید به برق هم باید وصل بشن یا برق رو از طریق کابل USB از کامپیوتر میگیره؟

vahidmir2000
10-07-2011, 23:46
دوستان این مودم های WiFi جدید به برق هم باید وصل بشن یا برق رو از طریق کابل USB از کامپیوتر میگیره؟

بله به برق احتیاج دارن.

ultrasahand
11-07-2011, 01:10
بسلامتی همه ی دوستایی که تا ساعت ۲ بیدارن تا مودم رو ریست کنند
:31:

hajoo
11-07-2011, 10:53
بسلامتی همه ی دوستایی که تا ساعت ۲ بیدارن تا مودم رو ریست کنند
:31:

چرا مودمو ریست میکنن؟

IQBoy
11-07-2011, 12:26
چرا مودمو ریست میکنن؟

مودم که احتیاجی به ریست نداره،
کلا از ساعت دو به بعد محاسبه فضای کاربران غیر فعال میشه.

ultrasahand
11-07-2011, 13:01
مودم که احتیاجی به ریست نداره،
کلا از ساعت دو به بعد محاسبه فضای کاربران غیر فعال میشه.

مرگ من راست میگی ؟ یعنی بگیرم بخوابم ؟ به من گفتن که مودم رو بعد ساعت دو دوباره بزنم به برق

aliy2324
11-07-2011, 13:17
سلام بچه ها الان 2 هفته هست برای من توی ساعت رایگان سرعتم از 12 بالا تر نمیره با اینکه طرح 512 دارم
شما هم همین مشکل دارین

vahidmir2000
11-07-2011, 14:45
مرگ من راست میگی ؟ یعنی بگیرم بخوابم ؟ به من گفتن که مودم رو بعد ساعت دو دوباره بزنم به برق

سلام دوست من... راحت بگیر بخواب. من خودم این موضوع رو تست کردم و تا به حال از حجمم کم نشده

adcomputer
11-07-2011, 16:42
به غیر از کیفیت افتضاح تعداد قطعی ها هم خیلی زیاد شده. دیشب یک بار امروز هم بیشتر از نیم ساعت قطع بود.

h.yazdani67
11-07-2011, 19:18
امروز که خیلی اینترنت مبین وضع خرابی داشت

Majidson
11-07-2011, 20:35
امروز که خیلی اینترنت مبین وضع خرابی داشت

دوستان مشکل امروز اینترنت سراسری و مربوط به مخابرات بود.

my3160
11-07-2011, 21:12
نصب یک سیستم فیلترینگ جدید در اینترنت کشور ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

یک منبع آگاه در وزارت ارتباطات و فن‌آوری‌ اطلاعات در گفتگو با «نسیم»، علت کندی سرعت اینترنت و قطع شدن آن در برخی از ساعات امروز را 'نصب و تست یک سیستم فیلترینگ جدید برای موتورهای جستجوی گوگل و یاهو' اعلام کرد.

vahidmir2000
11-07-2011, 22:01
امروز ساعت حدود 3 تا 6 منم مشکل داشتم. وصل میشد ولی انگار نه انگار ترافیک صفر بود. الان بدک نیست...ولی یک ساعت دیگه رو هیشکی نمیدونه:31:

WWEIRAN
12-07-2011, 10:20
با سلام
دوستانی که سرعت 1 مگ دارن لطفا تست کنن و ببینن آیا سرعت آپلودشو پایین اومده؟

The Rover
12-07-2011, 11:12
درود به شما
یکی از دوستام چندتا سوال داشت
از ADSL پارس راضی نیس واسه چند نفره بازی کردن(قطع و وصل میشه و اذیت می کنه)
می خواد وایمکس مبین (به گفته خودش 1 مگ) بگیره
سوالش این بود که آیا مناسبه،فرقی داره تو ثبات شبکه با پارس؟
و این که معمولا پینگ مبین چطوره
ممنونم

adcomputer
12-07-2011, 13:09
درود به شما
یکی از دوستام چندت اسوال داشت
از ADSL پارس راضی نیس واسه چند نفره بازی کردن(قطع و وصل میشه و اذیت می کنه)
می خواد وایمکس مبین (به گفته خودش 1 مگ) بگیره
سوالش این بود که آیا مناسبه،فرقی داره تو ثبات شبکه با پارس؟
و این که معمولا پینگ مبین چطوره
ممنونم

پینگ افتضاح است. نزدیک به 400 سرورهای خارجی.

یک عکس هم براتون میزارم از همین امروز پینگ گوگل جالب شده:

پینگ هم جدیداً افتضاح تر شده.

adcomputer
12-07-2011, 13:20
با سلام

سرعت از همه نظر کم شده.
سرویس یک مگابیت.

saeed9009
12-07-2011, 13:44
با سلام

arashtn
12-07-2011, 15:50
من از یک مگ استفاده میکنم اصفهان هستم واقعا دیروز افتضاح بود زنگ زدم گفتم همه اینجورین تا شب یا قطع میشد یا سرعت 0 میشد!!!!

این تستم ماله امروز>؟!!!

arashtn
12-07-2011, 15:58
دوستان نمیدونید که تعرفه تابستانی کی میاد>؟داره میشه پاییز!!!

mohammad1983
12-07-2011, 17:28
سلام
من قصد خرید سرویس 512 چهل گیگ رو دارم برای 6 ماه که میشه 150 تومان.
ابن جور که دوستان میگنند خیلی کیفیت ها خرابه.
با نماینده مبین نت صحبت کردم گفت نه مودم ما به ایرانسل می خوره نا مال اونا به مال ما.آیا اگر از بازار هم مودم وایمکس تهیه بشه همین داستان هست ؟؟

mojtaba_14
12-07-2011, 21:06
مثل اینکه این مودمها رو نمی تونید از بازار تهیه کنید،انحصاراً دست خودشونه.

saeed9009
12-07-2011, 23:33
من از یک مگ استفاده میکنم اصفهان هستم واقعا دیروز افتضاح بود زنگ زدم گفتم همه اینجورین تا شب یا قطع میشد یا سرعت 0 میشد!!!!

اون مشکل سراسری بود

دوستان نمیدونید که تعرفه تابستانی کی میاد>؟داره میشه پاییز!!!

تعرفه تابستانی یکی دو هفته ای هست که اعلام شده .

Imanhjp
13-07-2011, 00:32
مثل اینکه این مودمها رو نمی تونید از بازار تهیه کنید،انحصاراً دست خودشونه.

من امروز از نمایندگی مستقر در بازار رضا ی ولیعصر این سوال رو پرسیدم نمیدونست چی بگه
اما این مودم ها تو ایران نمایندگی دارن و هم داتک و الان هم مبین نت دارن ازشون استفاده میکند
احتمالا میشه از بازار تهیه کرد

landa | mamad
13-07-2011, 07:04
سلام دوستان من یک وایمکس مبیننت گرفتم که 20 GIG برای یک سال ترافیک بهم دادن.
تو سایت مبین نت دیدم جمعه ها کامل و روز های دیگر از 2تا8 رایگان منم فقط تو ساعت های رایگان دانلود میکنم
حالا که میرم حسابم رو چک میکنم میبینم بدبخت شدم و تمام دانلود های ساعات رایگان رو در حسابم از 20 GIG کم کرده الان به شدت ناراحتم میخوام هم خودم رو بکشم هم رئیس شرکت مبین نت رو :41: :13::41:

ultrasahand
13-07-2011, 08:39
سلام دوستان من یک وایمکس مبیننت گرفتم که 20 GIG برای یک سال ترافیک بهم دادن.
تو سایت مبین نت دیدم جمعه ها کامل و روز های دیگر از 2تا8 رایگان منم فقط تو ساعت های رایگان دانلود میکنم
حالا که میرم حسابم رو چک میکنم میبینم بدبخت شدم و تمام دانلود های ساعات رایگان رو در حسابم از 20 GIG کم کرده الان به شدت ناراحتم میخوام هم خودم رو بکشم هم رئیس شرکت مبین نت رو :21: :41: :13::41:

چمعه ها دیگر تماما رایگان نیست و اگه با پشتیبانی تماس بگیری شماره ای بهت می دن که می تونی مشکلت رو حل کنن ....

isbn
13-07-2011, 13:55
سلام
کسی هست اینجا تو تهرانپارس وایمکس مبین نت داشته باشه ؟ وضعیت چطور؟ من خیابان فرجام هستم ! ولی تو نقشه اصلا تهرانپارس و منطقه 4 تحت پوشش نبود

arashtn
13-07-2011, 15:42
اون مشکل سراسری بود

تعرفه تابستانی یکی دو هفته ای هست که اعلام شده .

ممنون یعنی 50 گیگ 1 مگ نمیدن دیگه حتما باید 60 گیگ انتخاب کنیم؟

---------- Post added at 04:42 PM ---------- Previous post was at 04:40 PM ----------

چمعه ها دیگر تماما رایگان نیست و اگه با پشتیبانی تماس بگیری شماره ای بهت می دن که می تونی مشکلت رو حل کنن ....
مطمئنی واسه من که کم نمیکنه>؟!!تو سایتم که همینو گفتن رایگانه!!

arashtn
13-07-2011, 15:47
همانگونه که مشاهده می شود خدمات اینترنت پرسرعت مبین نت بصورت حجم ترافیک ارسال و دریافت محدود در یک بازه زمانی مشخص ارائه می گردد. برای طرح های با حجم محدود استفاده در ساعات دو الی هشت صبح و جمعه ها دو صبح الی دو بعد از ظهر رایگان می باشد (حجم اطلاعات ارسالی و دریافتی در این محدوده های زمانی محاسبه نخواهد گشت.) در ضمن در کلیه طرح های فوق پس از برقراری ارتباط CPE با شبکه یک آدرس IP نامشخص معتبر، به مشترک اختصاص داده می شود.؟؟؟؟؟؟؟

دوستان من که یک مگ دارم یعنی رایگان نیست واسم جمعه ها؟

isbn
13-07-2011, 21:31
سلام
کسی هست اینجا تو تهرانپارس وایمکس مبین نت داشته باشه ؟ وضعیت چطور؟ من خیابان فرجام هستم ! ولی تو نقشه اصلا تهرانپارس و منطقه 4 تحت پوشش نبود

کسی نیست مرا یاری دهد ؟
دوستان وضع مبین نت چطور هست ؟ 1 مگابیتش!

saeed9009
13-07-2011, 22:58
دوستان من که یک مگ دارم یعنی رایگان نیست واسم جمعه ها؟

از دو صبح تا دو ظهر رایگان هست برای تمام طرح ها.

---------- Post added at 11:54 PM ---------- Previous post was at 11:51 PM ----------

کسی نیست مرا یاری دهد ؟

یک مگابیتش واسه من خوبه . ولی این دلیل نمیشه که تو منطقه شما خوب باشه. کلا کیفیت وایمکس ارتباط مستقیم با تعداد یوزرهای اون آنتن داره و فاصله شما تا آنتن.

بهتره قبل از خرید مودم رو از دوستی آشنایی واسه چند ساعت بگیرین و خودتون به شخصه تست کنید.

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

من امروز از نمایندگی مستقر در بازار رضا ی ولیعصر این سوال رو پرسیدم نمیدونست چی بگه
اما این مودم ها تو ایران نمایندگی دارن و هم داتک و الان هم مبین نت دارن ازشون استفاده میکند
احتمالا میشه از بازار تهیه کرد

مودم ها رو فقط باید از خودشون خریداری کنید.فرقی هم بین مبین نت و داتک و ایرانسل نداره. اگه به فرض هم بتونید مودم رو از بازار تهیه کنید این شرکتها مک آدرس مودم رو وارد سیستمشون نمی کنن بنابراین نمی تونید استفاده کنید.

arashtn
14-07-2011, 10:33
خیلی دارن افتضاحش میکنند چرا شرکت داره اینجوری میکنه>؟2 مگ کسی خبر نداره کی ارائه میدن>؟

ultrasahand
14-07-2011, 11:26
خیلی دارن افتضاحش میکنند چرا شرکت داره اینجوری میکنه>؟2 مگ کسی خبر نداره کی ارائه میدن>؟

آقا من هم ۲ مگ می خوام . زنگ زدم گفت این فصل که نمی دن مگر پاییز

shamsoddin
14-07-2011, 11:53
دوستان خواهشا اگه کسی تو اصفهان مبین نت داره بگه کیفیتش چطوریه من میخواهم512 بگیرم میگن تو اصفهان کیفیتش بده و شهرداری همکاری نمیکنه ...

babialex
14-07-2011, 14:58
دوستان اوضاع فعلی مبین نت در کیفیت و خدمات چطوریه ؟

قصد دارم وایمکس بگیرم و میخام بین گزینه های مبین نت و ایرانسل و داتک یکی رو انتخاب کنم

از مبین نت راضی هستید ؟ کیفیت سرویس هاش ؟ در ساعات رایگانش افت سرعت داره ؟

ممنون

adcomputer
14-07-2011, 15:07

قصد دارم وایمکس بگیرم و میخام بین گزینه های مبین نت و ایرانسل و داتک یکی رو انتخاب کنم

ممنون

الان حتی با وبگردی هم مشکل داره. برای دانلود هم به غیر از لینک مستقیم http تقریباً با بقیه یه پروتکل ها مشکل داره.

aliy2324
14-07-2011, 16:00
برای من تا 7.59 سرعت دانلود 15 هست 8 که میشه سرعت میشه 64
عجب نامردایی هستن ...........

WWEIRAN
14-07-2011, 16:27
وضعیت مبین نت بسیار خرابه
1 مگ

ultrasahand
14-07-2011, 18:02
از خدمات پس از فروش مبین نت چه می دانید
دکراسیون داخلی مبین نت

دوستم موفق شد ۲ چراغ روشن بگیره !!!

vahidmir2000
14-07-2011, 18:19

ممنون

ببین دوست من اگر واژه ای بدتر از افتضاح هم در ادبیات ایران موجود بود باز هم برای توصیف وضعیت مبین کم بود. من چند ماهه که مشترک سرویس 128 هستم و در طول روز چندبار به شبکه کانکت میشم. شاید باورت نشه ولی هردفعه که به شبکه کانکت میشم وضعیت یکجور خاص خودشه (باور کن غلو نمیکنم) مثلا یکبار وصل نمیشه، دفعه بعد وصل میشه ولی ترافیک صفره، دفعه بعد وصل میشه ولی جی میل مشکل داره، یه بار یاهو مشکل داره، تورنت که تقریبا همیشه مشکل داره، یه وقتایی با چیز پی ان مشکل داره، یه وقتایی با شیلرتشکن مشکل داره. تازه در مواقعی هم که ظاهرا مشکلی نداره فقط و فقط برای وبگردی میشه ازش استفاده کرد. سرعت دانلود در هر صدم ثانیه نوسان داره و از 16 هی میاد پایین، پایینتر، صفر میشه ، میره بالاو...

دوست عزیز به خاطر خدوتم که شده اصلا سراغ مبین نت نیا. باور کن من الان دایال آپ رو به مبین ترجیح میدم. چون اون انقدر آدم رو حرص نمیداد...

saeed9009
14-07-2011, 18:38
برای من تا 7.59 سرعت دانلود 15 هست 8 که میشه سرعت میشه 64
عجب نامردایی هستن ...........

واسه من ساعت های رایگان سرعت یک مگابیت دانلود میکنم.

فقط این رو در نظر داشته باشید که باید با دانلود منیجر دانلود کنید.واسه هر فایل تعداد کانکشن رو 5 تا بگذارید.
بهترین برنامه رایگان به نظرم Jdownloader هست. اگه اکانت سایتهای مثل رپیدشیر و فایل سونیک و ... داشته باشید تو اون وارد می کنید .فایلتون هم که دانلود شد خود برنامه براتون فایل های زیپ یا rar رو extract میکنه و آماده تحویل شما میده !

saeed9009
14-07-2011, 18:48
ببین دوست من اگر واژه ای بدتر از افتضاح هم در ادبیات ایران موجود بود باز هم برای توصیف وضعیت مبین کم بود. من چند ماهه که مشترک سرویس 128 هستم و در طول روز چندبار به شبکه کانکت میشم. شاید باورت نشه ولی هردفعه که به شبکه کانکت میشم وضعیت یکجور خاص خودشه (باور کن غلو نمیکنم) مثلا یکبار وصل نمیشه، دفعه بعد وصل میشه ولی ترافیک صفره، دفعه بعد وصل میشه ولی جی میل مشکل داره، یه بار یاهو مشکل داره، تورنت که تقریبا همیشه مشکل داره، یه وقتایی با چیز پی ان مشکل داره، یه وقتایی با شیلرتشکن مشکل داره. تازه در مواقعی هم که ظاهرا مشکلی نداره فقط و فقط برای وبگردی میشه ازش استفاده کرد. سرعت دانلود در هر صدم ثانیه نوسان داره و از 16 هی میاد پایین، پایینتر، صفر میشه ، میره بالاو...

من فکر میکنم این قطع شدن شما به خاطر مودمتون هست. نمی دونم کدوم مدل رو دارید .موقعی که ایرانسل داشتم مودم bm635 رو داشتم . خیلی مشکل قطعی داشتم. یکی دو ماه با پشتیبانی ایرانسل درگیر بودم! آخرش مودم رو برام عوض کردن با مدل جدید Huawei و مشکلم حل شد.
البته تو این سه چهار ماهه که مبین نت داشتم تا بحال یکبار هم قطعی نداشتم.

یه پیشنهاد
اگه مودمتون گارانتی داره حتما زنگ بزنین پشتیبانی و بهشون بگین مشکلتون رو . اونقدر باید بهشون گیر بدین که بیان عوض کنن.

vahidmir2000
14-07-2011, 19:55
من فکر میکنم این قطع شدن شما به خاطر مودمتون هست. نمی دونم کدوم مدل رو دارید .موقعی که ایرانسل داشتم مودم bm635 رو داشتم . خیلی مشکل قطعی داشتم. یکی دو ماه با پشتیبانی ایرانسل درگیر بودم! آخرش مودم رو برام عوض کردن با مدل جدید Huawei و مشکلم حل شد.
البته تو این سه چهار ماهه که مبین نت داشتم تا بحال یکبار هم قطعی نداشتم.

یه پیشنهاد
اگه مودمتون گارانتی داره حتما زنگ بزنین پشتیبانی و بهشون بگین مشکلتون رو . اونقدر باید بهشون گیر بدین که بیان عوض کنن.

دوست عزیز جوابتون یکم شبیه جواب پشتیبانی مبین بود. :31:
نه دوست عزیز من. شما به پست من اصلا توجه نکردید. وقتی به یاهو وصل نمیشه ایراد مودمه؟ یا وقتی تورنت سرعتش پایینه؟ قصد من بازگو کردن گوشه ای از ایرادهای هر روزه شبکه بود که تقریبا همه دوستان باهاش دست و پنجه نرم میکنند.

saeed9009
14-07-2011, 20:08
دوست عزیز جوابتون یکم شبیه جواب پشتیبانی مبین بود. :31:
نه دوست عزیز من. شما به پست من اصلا توجه نکردید. وقتی به یاهو وصل نمیشه ایراد مودمه؟ یا وقتی تورنت سرعتش پایینه؟ قصد من بازگو کردن گوشه ای از ایرادهای هر روزه شبکه بود که تقریبا همه دوستان باهاش دست و پنجه نرم میکنند.

من اون مورد رو فقط در مورد قطع شدن مودم عرض کردم. بقیه مشکل ها میتونه از مبین نت باشه به جز تورنت . فکر نکنم تورنت یا امثال تورنت (peer-to-peer file sharing protocol) معیار خوبی برای مقایسه کیفیت و سرعت اینترنت باشه.

arashtn
14-07-2011, 21:20
دوستان خواهشا اگه کسی تو اصفهان مبین نت داره بگه کیفیتش چطوریه من میخواهم512 بگیرم میگن تو اصفهان کیفیتش بده و شهرداری همکاری نمیکنه ...
خوبه بد نیست تو این هفته یکم قطعی 2 ساعتع داشته

shamsoddin
14-07-2011, 21:47
خوبه بد نیست تو این هفته یکم قطعی 2 ساعتع داشته
ببخشید شما کجای اصفهان هستید ؟ شبا با idm از میهن دانلود و سایت هایی که لینک مستقیم میزارن چقدر سرعت داره؟ سرعت شما هم 512 کیلوبیته؟

IQBoy
14-07-2011, 23:17
آیا ساعت 12 شب تا 2 هم از فضای رایگان برداشته شده؟؟
یعنی سرجمع فقط 12 ساعت فضای رایگان داریم؟:13:

vahidmir2000
14-07-2011, 23:39
آیا ساعت 12 شب تا 2 هم از فضای رایگان برداشته شده؟؟
یعنی سرجمع فقط 12 ساعت فضای رایگان داریم؟:13:

فضای رایگان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟:31:

طبق فرموده خود سایت از 2 صبح تا دو ظهر رایگانه ترافیک...

arashtn
15-07-2011, 09:45
کسی نیست مرا یاری دهد ؟
دوستان در ین مورد باید کسی که تو منطقه هست ج بده من تو اصفهانم خوبه بد نیست

---------- Post added at 10:45 AM ---------- Previous post was at 10:42 AM ----------

ببخشید شما کجای اصفهان هستید ؟ شبا با idm از میهن دانلود و سایت هایی که لینک مستقیم میزارن چقدر سرعت داره؟ سرعت شما هم 512 کیلوبیته؟

شمال اصفهان هستم من قبلا سرعت 512 داشتم 60-70 میچرخید به نظر من یه مگ خوبه

M3hr4n
15-07-2011, 10:24
خوب منم اصفهانم و حدود 3 روزه از مخابرات لعنتی مهاجرت کردم به WiMax.
توی منطقه ما، فقط و فقط مخابرات آشغال سرویس میده و حدود 2 ساله دارم پول بی زبون رو میریزم توی حلقشون و دریغ از 1 روز سرویس خوب! برای دوستان اصفهانی عرض میکنم که توی خیابون شریف واقفی هستم و پوشش اینجا خوبه.
حدود 3 هفته بود که از قطعی لینک مداوم و افت سرعت شدید رنج میبردم و نهایتا تصمیم گرفتم یه وایکمس مبین بگیرم.
یه طرح ویژه 1 ساله هاشون رو گرفتم (که مثلا مودمش رایگانه!!! که البته نیست! سرویس 512) و از پایدار بودن سرعتش راضیم. مخابرات لعنتی رو ازش سرویس 1 مگ داشتم و چند وقته سرعتم از 50 کیلوبایت بیشتر نمیشه. همچنین از 10:30 صبح قطعی های من شروع میشه و حدود 2 دقیقه یکبار (عین تلفن سکه ای) قطع میشه و هر بار 2 دقیقه طول میکشه وصل شه.

تنها مشکلی که تا الان بهش برخوردم، Torrent ئه!
تورنت رو این خسیس ها بستن؟؟ خیلی مسخره س. کلا من خیلی تورنت استفاده میکنم و همیشه بعد از اینکه تورنت هام تموم میشه، تا چند هفته سید میکنم. (البته در ساعتهای رایگان!) این الان اصلا نه سید میکنه و نه میشه باهاش دانلود کرد. چه در روز و چه در ساعتهای رایگان!
راهی نداره بشه دور زد این قضیه رو؟
البته همونطوری که گفتم همینکه 1 دقیقه یکبار قطع نشه، برای من کافیه!
احتمالا منو توی این تاپیک زیاد میبینین!
:D

ultrasahand
15-07-2011, 10:43
خوب منم اصفهانم و حدود 3 روزه از مخابرات لعنتی مهاجرت کردم به WiMax.
توی منطقه ما، فقط و فقط مخابرات آشغال سرویس میده و حدود 2 ساله دارم پول بی زبون رو میریزم توی حلقشون و دریغ از 1 روز سرویس خوب! برای دوستان اصفهانی عرض میکنم که توی خیابون شریف واقفی هستم و پوشش اینجا خوبه.
حدود 3 هفته بود که از قطعی لینک مداوم و افت سرعت شدید رنج میبردم و نهایتا تصمیم گرفتم یه وایکمس مبین بگیرم.
یه طرح ویژه 1 ساله هاشون رو گرفتم (که مثلا مودمش رایگانه!!! که البته نیست! سرویس 512) و از پایدار بودن سرعتش راضیم. مخابرات لعنتی رو ازش سرویس 1 مگ داشتم و چند وقته سرعتم از 50 کیلوبایت بیشتر نمیشه. همچنین از 10:30 صبح قطعی های من شروع میشه و حدود 2 دقیقه یکبار (عین تلفن سکه ای) قطع میشه و هر بار 2 دقیقه طول میکشه وصل شه.

تنها مشکلی که تا الان بهش برخوردم، Torrent ئه!
تورنت رو این خسیس ها بستن؟؟ خیلی مسخره س. کلا من خیلی تورنت استفاده میکنم و همیشه بعد از اینکه تورنت هام تموم میشه، تا چند هفته سید میکنم. (البته در ساعتهای رایگان!) این الان اصلا نه سید میکنه و نه میشه باهاش دانلود کرد. چه در روز و چه در ساعتهای رایگان!
راهی نداره بشه دور زد این قضیه رو؟
البته همونطوری که گفتم همینکه 1 دقیقه یکبار قطع نشه، برای من کافیه!
احتمالا منو توی این تاپیک زیاد میبینین!
:D

درباره ی دور زدن تورنت تنها راهش اینه که از torrent leach استفاده کنید ... هزینه اضافیه ولی چاره ای نیست .

ultrasahand
15-07-2011, 11:50
پارامتری هست به اسم کیفیت که مبین نت موفق شد به حد اشغال برسوندش
سرعت تورنت صفر
سرعت لینک مستقیم از نصف هم کمتر
نگیرید این اینترنت مزخرف رو از این شرکت {...}

سرویس ۱ مگ رو ملاحضه کنید :

M3hr4n
15-07-2011, 12:16
شما مطمئن باش هر چقدر هم مبین آشغال باشه، از مخابرات اصفهان آشغال تر نیست...
بد تر از اینکه 3 هفته اصلا نتونی از ADSL ت استفاده کنی و مجبور شی بری کافی نت و خونه فامیل؟!
بدتر از اینکه به پشتیبانی زنگ بزنی، همیشه اشغال باشه و وقتی آزاده کسی گوشی رو بر نداره؟!
بد تر از اینکه 2 سال تموم همیشه مشکل داشته باشی و هیچ راه حل دیگه ای هم نداشته باشی!؟

ultrasahand
15-07-2011, 12:21
شما مطمئن باش هر چقدر هم مبین آشغال باشه، از مخابرات اصفهان آشغال تر نیست...
بد تر از اینکه 3 هفته اصلا نتونی از ADSL ت استفاده کنی و مجبور شی بری کافی نت و خونه فامیل؟!
بدتر از اینکه به پشتیبانی زنگ بزنی، همیشه اشغال باشه و وقتی آزاده کسی گوشی رو بر نداره؟!
بد تر از اینکه 2 سال تموم همیشه مشکل داشته باشی و هیچ راه حل دیگه ای هم نداشته باشی!؟

هرکی از مخابرات اینترنت می گیره توقعی هم نباید داشته باشه
یه مخابرات هم ماهی ۴۶ تومان نمی دی
مودم مخابرات ۱۱۰ تومان نمی شه

h.yazdani67
15-07-2011, 12:36
ریال ریالی که جمعه هامون میره تو پاچمون و هر نوع نامردی دیگه ای مثل از رایگان خارج کردن جمعه ها سرطان بشه از گلوشون بره پایین.
این آخر حرومخوریه.
من که راضی نیستم. ریال ریالش حرومشون

Rooh1368
15-07-2011, 13:21
سلا م دوستان من می خوام سرویس وایمکس مبین نت بگیرم می خوام ببینم نسبت به شرکت های ذیگه اینترنتش چطوره پشتیبانیش چه جوره سرعت 128 kb اش ترانسفرش چه جوریه در کل چه جوریه یک راهنمایی درست کنید ممنون میشم

M3hr4n
15-07-2011, 13:29

همچین اینطوری نبود که «توقع» داشته باشیم یا نداشته باشیم!
اصفهان بر خلاف جاهای دیگه خیلی خیلی مسخره س!
ببین، خط ما از سال 85 فیبر نوری شد. (DLC) و این یعنی هیچ سرویس دهنده ای به ما نمیتونست سرویس بده.
این قضیه تا سال 88 به همین منوال بود. صبانت و فن آوا، میتونستن سرویس بدن، ولی نمیذاشتن و چوب لای چرخش میذاشتن.
یهو از سال 88 مخابرات اصفهان به صورت انحصاری شروع کرد به سرویس دادن. این یعنی اینکه ما بد بختا، به جز مخابرات هیچ چیزی نمیتونستیم استفاده کنیم! یعنی یا باید قید اینترنت رو میزدیم، یا همون مخابرات رو میگرفتیم.
2 سال رو که گفتم مشکل داره، مشکل داره! عمرا این تیپ مشکل رو توی عمرت دیده باشی که هر روز مجبور شی به خاطر یه کار مسخره، از خونه بری بیرون و بیرون از اینترنت استفاده کنی! :2:

الان بحث من این نیست که مبین خوبه! الان بین بد و بد تر، من بد تر رو کنار گذاشتم و هیچ وقت هم سراغش نمیرم دیگه.

مودمی که برای مخابرات خریدم، یه لینکسیس بود که اون سال 85 پولشو دادم! فقط به خاطر اینکه هی نگن مودمت مشکل داره!
به مخابرات واسه سرویسی که Uptimeش از 40% در ماه هم کمتر بود، ماهی 22 تومن پول میدادم!
بماند که سال اول اصلا و ابدا شبانه رایگان نداشت...
فقط از این خوشحالم که هرچقدر هم مبین اذیتم کنه، امکان نداره بتونه به اندازه 2 سالی که مخابرات اذیتم کرد، عصبانیم کنه...

ultrasahand
15-07-2011, 13:50
این ها که دانلود رایگان رو از ساعت ۲ به بعد حذف کردن پس چرا سرعت هنوز اینه؟؟؟؟؟
چه فرقی کرد؟؟؟؟ جز اینکه حقمون رو دارن می خورن ؟؟؟
من از این پست خداحافظی می کنم چون فردا می رم مودم رو پرت کنم صورتشون پولمو بگیرم تا بیشتر بالا نکشیدن

ultrasahand
15-07-2011, 13:56
سلا م دوستان من می خوام سرویس وایمکس مبین نت بگیرم می خوام ببینم نسبت به شرکت های ذیگه اینترنتش چطوره پشتیبانیش چه جوره سرعت 128 kb اش ترانسفرش چه جوریه در کل چه جوریه یک راهنمایی درست کنید ممنون میشم

نگیر آقا نگیر
مگر مثل دوستمون اینترنت مخابرات داری !! که در اون صورت 56 دایلاپ بگیری سبک تری !!!!

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

من موفق شدم speed test بگیرم بعد ۱۰ بار ریفرش
سرویس ۱ مگا بیت مبین نت در ساعات عادی
.
.

vahidmir2000
15-07-2011, 14:19
ریال ریالی که جمعه هامون میره تو پاچمون و هر نوع نامردی دیگه ای مثل از رایگان خارج کردن جمعه ها سرطان بشه از گلوشون بره پایین.
این آخر حرومخوریه.
من که راضی نیستم. ریال ریالش حرومشون

دوستانی که قرارداد قدیمی دارتن (مثل طرح زمستان89) هنوز جمعه ها کاملا رایگانه. من همین الان تست کردم و از حجمم کم نشد . ولی در مورد کیفیت و آشغال بودن سرویس تمامی حرفها تایید میشه. یک دایال آپ خوب و درست و حسابی خیلی بهتر از این وایمکس مسخره است...

در ایران تکنولوژی رو به گند میکشن و ذهنیت مردم رو خراب میکنن. باور کنید اگر روزی اینترنت کابلی هم در ایران رواج پیدا کنه انقدر خدماتش آشغاله که حال آدم رو بهم بزنه

M3hr4n
15-07-2011, 14:32
نگیر آقا نگیر
مگر مثل دوستمون اینترنت مخابرات داری !! که در اون صورت 56 دایلاپ بگیری سبک تری !!!!

---------- Post added at 02:56 PM ---------- Previous post was at 02:53 PM ----------

من موفق شدم speed test بگیرم بعد ۱۰ بار ریفرش
سرویس ۱ مگا بیت مبین نت در ساعات عادی
.
.

یعنی الان این تستهاتو که میبینم، دقیقا یاد وضعیت خودم با مخابرات می افتم! :41:
ببینم شما از کدوم مودم ها داری؟

ادیت: یه پست دیگه هم دادم که گفت باید تایید بشه و از این حرفا، الان اصلا نیستش!
گفته بودم که توی منطقه ما، به جز مخابرات هیچ کس و هیچ کس سرویس نمیداد! پس گزینه دیگه ای نداشتیم... واقعا شرم آوره که برداشتن خطهای فیبر نوری (DLC) اصفهان رو انحصاری کردن برای مخابرات!

=CYBER=
15-07-2011, 15:04
شما که مشکل دارید چرا با پشتیبانی تماس نمی گیرید ؟!!
تو ارومیه اکثرا راضی هستن و سرعت افتی نداره ، حتی از ADSL هم بهتر هست .
آنتن ندارید مودم رو بگردونید تو خونه درست میشه ، نشد با پشتیبانی تماس بگیرید حتما جواب میدن .

M3hr4n
15-07-2011, 15:15
خوب شاید پشتیبانی اینا هم مثل مخابرات هست و هیچ کاری نمیکنه!

راستی یه سوال.
این Usage record مبین نت، در لحظه به روز میشه یا بعد از مدتی به روز میشه؟ مصرف میکنیم همون موقع مینویسه یا اینکه طول میکشه تا آپدیت کنه میزان مصرفی رو؟

adcomputer
15-07-2011, 15:21
سرویس یک مگابیت - جمعه و در ساعات غیر رایگان:

لازم میدونم چند نکته رو بگم:

به غیر از دانلود معمولی(http) بیشتر پروتکل ها و پورت ها محدود، بی کیفیت و تقریباً بسته شده. فقط سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و vpn های sstp که بانک ها و سایت های مهم از آن استفاده میکنند صبح ها سرعت بهتر و معمولاً کامل را دارند و میتوانید تورنت را اینطور دانلود کنید که البته این پروتکل ها را هم در ساعات غیر کاری مثل بقیه میشوند و در جمعه ها هم کاملاً سرعت اینترنت کم میشود. یک نکته ی مهم اینکه در تست هایی که همین الان از اسپید تست مبین نت گرفتم سرعت دانلود 1 مگابیت و سرعت آپلود به 512 کیلوبیت محدود شده بود. (همیشه سرعت را کامل نشان میداد با این تفاوت که این بار سرعت آپلود دقیقاً نصف سرعت دانلود شده است)

arashtn
15-07-2011, 15:55
اصقهان یک مگ هستم سرعتم 60-70
هست واقعا گندش بزنه

---------- Post added at 04:55 PM ---------- Previous post was at 04:51 PM ----------

کاش یه شرکت بهتر میومد ما کارمون فقط دانلود به مشکل برخوردیم تازه ای دی اس الم اینجا جواب نمیده

M3hr4n
15-07-2011, 15:59

راستی یه سوال.
این Usage record مبین نت، در لحظه به روز میشه یا بعد از مدتی به روز میشه؟ مصرف میکنیم همون موقع مینویسه یا اینکه طول میکشه تا آپدیت کنه میزان مصرفی رو؟

یه جورایی مهمه زودتر بدونم... :11:

راستی اونایی که اصفهانن، چرا سراغ اسپادان نمیرن؟!
پوشش خیلی وسیعه و فقط و فقط منطقه ما توی وسط شهر توش ضعیفه! من اگه میتونستم از اونا میگرفتم...
ولی چون پوششون توی منطقه ما جالب نبود، ندادن بهم :41:

WWEIRAN
15-07-2011, 16:39
با سلام
از روز سه شنبه بود که متوجه شدم سرعت دانلود و آپلود که حدود یکسال همسان بود با هم دیگه فرق می کنه، به عبارت بهتر سرعت آپلود از سرعت دانلود کمتر شده یعنی از 1 مگ به 512 کاهش پیدا کرده.
مبین نت به جمع کم فروشان اینترنتی پیوست.
متاسفم برای اینترنت ممکلتمون

FerineFast
15-07-2011, 17:21
اگر نسبت به قیمت(داخل ایران) به خواهیم مقایسه کنیم فکر کنم یکم بی انصافیه بگیم آشغاله.
من که 512 دارم تا الان مشکلی جدی ازش ندیدم تقریبا 100% uptime داشته - .. پی ان هم براحتی وصل میشه(حتی خودشون میفروشن!) - تورنت بستگی به seed هاش داره ولی با سید بالا من 40-50 دان دارم.
سرعتش هم میشه گفت کاملا متوسط و در واقع همون 8 / 512 هست که share شده و افت سرعت هم تا حالا جز یه شب نداشتم

البته من نمیدونم شاید برای سرعت های پایین تر سرویس دهی بدتری داشته باشن ولی در یک جمله و در مقایسه با سایر سرویس هایی که داخل ایران هست میشه گفت : یک سرویس کاملا متوسط

ultrasahand
15-07-2011, 17:35
من امروز اعصابم زیاد خرد شد چون شدیدن به یه فایل ۳۰ مگ احتیاج داشتم از سرور های مختلف امتحان می کردم تا وسط می رفت قطع می شد . چیزی که حالت عادی ۴ دقیقه طول می کشید ... آخر با چیز پی ان با سرعت ۴ ک ب گرفتم (۱ و نیم ساعت طول کشید)

مودم من ۲ چراغ داشت همیشه خداییش زیر تخت بود هیچ وقت نگاه هم نمی کردم انتن میده یا کم می ده چون سرعتش سر راست ۱۰۲۴ بود ولی امروز افتضاح ....

به پشتیبانی زنگ زدم گفت انتنت ضعیفه (می خواست مودم بیرونی رو بکنه پاچم) ... مودم رو گذاشتم لبه پنجره همه چراغاش روشن شد زنگ زدم چیزی برا گفتن نداشت چرت و پرت می گفت چون دیگه نمی تونست بندازه گردن آنتن

اومدیم بگیم جمعه ها رایگان رو ور دارن اون رو که حذف کردن هیچ چشمش رو هم کور کردن

موضوع اینکه می دونن مشتری یه پول زیاد برای مودم داده سرویس های همه ی شرکت ها مشکل داره خیلی جاها سرویس اینترنت نمی دن با خیال راحت هر کاری که بخوان می کنن ...

ultrasahand
15-07-2011, 17:37

راستی یه سوال.

برای من مودم رو از برق بگش بیرون دوباره بزن usage record بروز می شه

M3hr4n
15-07-2011, 18:45
برای من مودم رو از برق بگش بیرون دوباره بزن usage record بروز می شه

مرسي دوست عزيز.
آخه اين کارو کردم ولي بازم بروز نميشه. مگه جمعه ها تا ۲ بهعد از ظهر رايگان نيست؟ پس چرا استفاده بعدش رو حساب نکرده؟

Rooh1368
15-07-2011, 19:02
سرویس تو تهران جه جوریه من تهرانم منطقه مخابراتی تندگویان که شرکتهای اینترنتی خوب پوشش نمی دند تو تهران کسی داشته شاید تو شهرستان بد بوده

my3160
15-07-2011, 19:16
سلام
دوستان معمولا چقدر طول میکشه تا انتقال وجه به حسابتون نوشته بشه؟؟الان 2 روزه 18000 تومن از طریق اینترنت به ریختم براشون اما تو صفحه اشتراکم هنوز درج نشده!!!
ممنون میشم جواب بدین

adcomputer
15-07-2011, 19:34
سرعت آپلود از سرعت دانلود کمتر شده یعنی از 1 مگ به 512 کاهش پیدا کرده.

در پست قبلی اشاره کردم. برای من هم دقیقاً سرعت آپلود نصف سرعت دانلود است.

adcomputer
15-07-2011, 19:56
اگر نسبت به قیمت(داخل ایران) به خواهیم مقایسه کنیم فکر کنم یکم بی انصافیه بگیم آشغاله.
من که 512 دارم تا الان مشکلی جدی ازش ندیدم تقریبا 100% uptime داشته - .. پی ان هم براحتی وصل میشه(حتی خودشون میفروشن!) - تورنت بستگی به seed هاش داره ولی با سید بالا من 40-50 دان دارم.
سرعتش هم میشه گفت کاملا متوسط و در واقع همون 8 / 512 هست که share شده و افت سرعت هم تا حالا جز یه شب نداشتم

البته من نمیدونم شاید برای سرعت های پایین تر سرویس دهی بدتری داشته باشن ولی در یک جمله و در مقایسه با سایر سرویس هایی که داخل ایران هست میشه گفت : یک سرویس کاملا متوسط

طبق صحبت های دوستان در همین تاپیک به نظر میاد مشکلات و اختلالاتی مثل قطعی ایمیل و وی پی .ا.ن، کیفیت و سرعت عجیب و ... سراسری نیست مثلاً برای یکی از دوستان زمانی که ایمیلها و یاهو مشکل پیدا میکنه برای کاربران دیگر اینطور نیست که این مورد هیچ ربطی به سرعت اینترنت ندارد. یا برای خود من پیش آمده که سرعت دانلود از یک سایت بسیار پایین است اما با وی پی ان عالی است. که در صورتی که مشکلات سراسری نباشد احتمال اینکه کار isp باشد کمتر است.(خود مبین نت رفته پهنای باند خریده در صورتی که این مشکلات عجیب ربطی به پهنای باند ندارد)

landa | mamad
15-07-2011, 21:21
1mb هم داره؟؟؟ اگه بخوام بگیرم باید مودمم رو هم عوض کنم؟؟ (الان 512 دارم)

landa | mamad
15-07-2011, 22:32
aghayoon baraye daryaft 1mb bayad modemamo avaz konam??? alan 512 daram

ultrasahand
16-07-2011, 00:33
1mb هم داره؟؟؟ اگه بخوام بگیرم باید مودمم رو هم عوض کنم؟؟ (الان 512 دارم)

نه ... در حد یک تماس تلفن و چندتا مدرک

arashtn
16-07-2011, 09:48
شرکته جدیدی بیاد حتما مبین نتو پرت میکنم اونور روز به روز داره بد تر میشه!!!

h.yazdani67
16-07-2011, 14:52
شرکته جدیدی بیاد حتما مبین نتو پرت میکنم اونور روز به روز داره بد تر میشه!!!
داتک هم وایمکس میده جدیدا
ببینید می تونید آمار بگیرید مثل Adsl بعضی ساعات سرعتش بالا میره یا نه؟
قیمتاش یکم بالاست منتهی!:

arashtn
16-07-2011, 16:20
داتک هم وایمکس میده جدیدا
ببینید می تونید آمار بگیرید مثل Adsl بعضی ساعات سرعتش بالا میره یا نه؟
قیمتاش یکم بالاست منتهی!:

ترافیک سرویس‌های WiMAX حجمی از ساعت ۱:۰۰ الی ۷:۰۰ بامداد رایگان است.
باید ببینم تو منطقه ما جواب میده!!

adcomputer
16-07-2011, 18:54
سرعت افتضاح - پینگ افتضاح

IQBoy
17-07-2011, 09:29
من همیشه سرعتم فول بود اما الان حدود یه هفته میشه که دائم بالا پایین میشه.

h_starboy
17-07-2011, 10:45
دوستان من از طرح های یکساله زمستانی سال پیش گرفتم . میخواستم ببینم جمعه ها برای ما هنوز کامل رایگانه ؟ یا اینکه تا 2 بعد از ظهر شده واسه ما هم ؟؟؟؟؟؟

mehryar1973
17-07-2011, 10:54
ترافیک سرویس‌های WiMAX حجمی از ساعت ۱:۰۰ الی ۷:۰۰ بامداد رایگان است.
باید ببینم تو منطقه ما جواب میده!!

قیمت هاش خفنه :31:

ultrasahand
17-07-2011, 12:25
مودم های وایمکس داتک کپی مودم های مبین نته !!!
به هم می خورن ؟؟؟

arashtn
17-07-2011, 12:41
قیمت هاش خفنه :31:
سرعتش خوبه ولی واسه دانلود اصلا خوب نیست!!!!کاش ترافیک بیشتر میدادن یا نامحدود کسی نمیدونه مبین نت میکنه این کارو؟

stratocaster
17-07-2011, 14:49
به هم می خورن ؟؟؟

خیر چون اینها هر کدوم فریمور خودشون رو روش میریزند و فریمور هم دست خودشون هست

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

دوستان من مشکلی واقعا با مبین ندارم .. خیلی استیبل هست و همیشه تورنت رو 60 دانلود میکنم .ولی پدر سوخته ها تورنتو محدود کردن ولی راه داره باید یک چیز پی ان بگیرید که سرعتش خوب باشه اونوقت تورنت حله

hajoo
17-07-2011, 16:51
دوستان در مورد تورنت من تعجب می کنم که مبین نت چنین سیاستی داره؟آخه چرا باید سرعتش رو بیاره پایین.اونا که به نفعشونه دانلود و آپلود با هم به صورت فول به کار گرفته بشن:31: چیزی ترافیک خورتر از تورنت هم هست؟:27:

ultrasahand
17-07-2011, 17:44
خیر چون اینها هر کدوم فریمور خودشون رو روش میریزند و فریمور هم دست خودشون هست

---------- Post added at 03:49 PM ---------- Previous post was at 03:46 PM ----------

دوستان من مشکلی واقعا با مبین ندارم .. خیلی استیبل هست و همیشه تورنت رو 60 دانلود میکنم .ولی پدر سوخته ها تورنتو محدود کردن ولی راه داره باید یک چیز پی ان بگیرید که سرعتش خوب باشه اونوقت تورنت حله

خیلی راحت می تونم فریم ور مودم رو آپدیت کنم
تو ستینگ جایی هست برای این کار

WWEIRAN
17-07-2011, 19:24
آقا مبین نت نگیرید متاسفانه خیلی آشغاله

ultrasahand
17-07-2011, 21:14
میریم تو پیج داتک می بینیم اون ها هم می خوان بیان مبین نت

adcomputer
17-07-2011, 21:29
در پست های قبلی گفتم که با توجه به مشکلات مختلفی که برای بعضی از کاربران در مناطق و یا شهر های مختلف برای سرویس های مختلف ایجاد میشود و در عین حال بعضی از کاربران دیگر آن مشکلات و در موارد نادری هیچ مشکلی ندارند به نظر نمی آید که این مشکلات از طرف ISP باشد.
طی تماسی که با پشتیبانی مبین نت داشتم و از مشکل در استفاده از سرویس های تورنت، کندی سرعت و قطعی های ایمیل (و یاهو مسنجر) گفتم، پاسخ پشتیبانی مبین نت اینطور بود که ما هیچ سرویسی را محدود نکرده ایم و کاربر این اختیار را دارد که از سرویس اینترنت و پهنای باند خود به هر نحوی که مایل است استفاده کند. اگر هم مشکلاتی به این صورت وجود دارد این موارد به ما مربوط نمیشود.
همانطور که قبلاً گفتم، من فکر میکنم این موارد به مبین نت مربوط نمیشود و به احتمال زیاد ناشی از نوعی سیستم ف*یلترینگ بوده و خارج از محدوده ی مبین نت است.

karbist
17-07-2011, 22:48
به هم می خورن ؟؟؟
فرکانسی که داتک استفاده میکنه و مجوزش رو گرفته, 2.5 گیگاهرتزه و برای مبین نت و ایرانسل 3.5 گیگاهرتز.
مودم هاشون ممکنه ظاهرا یکی باشن ولی اصلا به هم نمیخورن چون فرکانسشون کاملا فرق میکنه.

arashtn
18-07-2011, 09:34
یه شرکت باشه که واسه دانلود ترافیک قیمتش بهتر باشه کسی سراغ نداره؟!!!

gorzdaran
18-07-2011, 12:42
تورنت رو ۱۰۰٪‌خودشون محدود کردند.

smk1981
18-07-2011, 12:45
فرکانسی که داتک استفاده میکنه و مجوزش رو گرفته, 2.5 گیگاهرتزه و برای مبین نت و ایرانسل 3.5 گیگاهرتز.
مودم هاشون ممکنه ظاهرا یکی باشن ولی اصلا به هم نمیخورن چون فرکانسشون کاملا فرق میکنه.

در حال حاضر داتک داره سرویسایی رو که میفروشه رو 3.5 گیگاهرتزه قدیما رو 2.5 گیگاهرتز خدمات میداد.

e.khafan!
18-07-2011, 13:58
آقا این نمایندگی سیب سبز پدر منو در آورد ، یک هفتست دارن میپیچونن میگن مودم نداریم ، هی امروز فردا میکنن ، امروزم رسما گفت تا شنبه خبری نیست ! شرکت پرند هم اصلا گوشی رو بر نمیداره، یک نمیاندگی خوب و کار بلد نمیشناسید همین امروز برم دفترش بگیرم مودمو ؟ ( سمت ولیعصر جمهوری )

Imanhjp
18-07-2011, 14:05
آقا این نمایندگی سیب سبز پدر منو در آورد ، یک هفتست دارن میپیچونن میگن مودم نداریم ، هی امروز فردا میکنن ، امروزم رسما گفت تا شنبه خبری نیست ! شرکت پرند هم اصلا گوشی رو بر نمیداره، یک نمیاندگی خوب و کار بلد نمیشناسید همین امروز برم دفترش بگیرم مودمو ؟ ( سمت ولیعصر جمهوری )

چهارراه ولیعصر - بازار رضا
نمایندگی مستقر مبین نت تو اونجا مودم WiFi داره میتونید از اون خرید کنید

e.khafan!
18-07-2011, 14:10
چهارراه ولیعصر - بازار رضا
نمایندگی مستقر مبین نت تو اونجا مودم WiFi داره میتونید از اون خرید کنید

دستت درد نکنه عزیز. شمارشو نداشتی ؟ توی لیست خود شرکت که نیست؟

h.yazdani67
18-07-2011, 15:06
دوستان من مدمم رو میفروشم هر کی خواست بگه.
مودم indoor کله قندی + سرویس 1 مگ( مدارک لازم برای دریافت سرویس های سرعت بالا تحویل مبین نت داده شده)
ایمیلی که مربوط به مبین نتم هست رو هم بهتون میدم.
قیمت: 110 هزار تومان
فقط تهران
-----------------------------------------------------
دلیل فروش: گرفتن سرویس adsl شاتل

pooria_k2
18-07-2011, 16:05
واقعا که خیلی اشغاله.من که میخوام بفروشم adsl بگیرم.توصیه میکنم که نگیرین.چون به درد
عمشون میخوره

e.khafan!
18-07-2011, 19:19
بچه ها منم گرفتم یک ساله 512، اینم از تستم با 2خط آنتن :
البته یه جا تو ساختمون پیدا کردم که 3تاش فیکس میشه .
یک مشکل بزرگ دارم، این یوزر نیم پسورد کجاست ؟ چجوری میتونم برم داخل تنظیمات مودم ؟ ده تا شماره روی جعبه هست هیچ کدومم کار نمیکنه !

ایمان جان دستت درد نکنه ، از همون جا گرفتم ممنون.

=CYBER=
18-07-2011, 20:24
بچه ها منم گرفتم یک ساله 512، اینم از تستم با 2خط آنتن :
البته یه جا تو ساختمون پیدا کردم که 3تاش فیکس میشه .
یک مشکل بزرگ دارم، این یوزر نیم پسورد کجاست ؟ چجوری میتونم برم داخل تنظیمات مودم ؟ ده تا شماره روی جعبه هست هیچ کدومم کار نمیکنه !

ایمان جان دستت درد نکنه ، از همون جا گرفتم ممنون.
تو مرورگر آدرس زیر رو وارد کن :

یوزرنیم : admin
پسورد : admin
باید بره داخل تنظیمات مودم ! :27:

mosfet
19-07-2011, 08:52
منم سرعت 512 گرفتم یک ساله !!
الانم پشیمونم:41:
یه وقتایی سرعتش انقدرمیاد پایین که هیچ صفحه ای باز نمیشه!(با آنتن فول!!)
مث دیشب که اخر مجبور شدم از gprs گوشیم استفاده کنم
زمان خرید این سرویس بهم گفتن سرعتش اصلا پایین نمیاد
جدا که مزخرفه:grrr:

ultrasahand
19-07-2011, 09:22
دیشب سرعت دانلودش مزخرف شده بود ساعت رایگان دقیقا سرعتش نصف شده بود

pooria_k2
19-07-2011, 11:17
خوش به سعادت شما که سرعت رایگانش نصفه. مال ما سر ساعت 1 میره لالا.
به نظرتون اشکال از شرکتیه که ازش گرفتم؟ یا مثلا ماله کل شهر اینجوریه؟
ممنون

arashtn
19-07-2011, 15:26
به نظر من از نظر دانلود خوبه مبین نت ولی سرعت کمه!!!!

e.khafan!
19-07-2011, 16:40
دیشب اگر سرعت کم شده بود بخاطر من بوده :)))

دو سوال :
1- الان حالت دوموی من سرعتش همون 512ست دیگه ؟ آخه قبلنا میگفتن حالت دوم 2مگه ولی الان مال من فیک 512 دانلوده 60 آپلود ، بعد دمو ضایع نشیم ؟

2- من مشکل آنتن دهی وایفای دارم، فوق العاده ضعیفه وایفای این مدم هیچ سوکتیم برای آنتن مجزا نذاشتن! کسی تاحالا مودمشو به اکسس پوین وصل کرده ؟ یا یه ریپیتر سیگنال گذاشته ؟ اگر جواب میده بخرم ؟

e.khafan!
19-07-2011, 16:40

دو سوال :
1- الان حالت دوموی من سرعتش همون 512ست دیگه ؟ آخه قبلنا میگفتن حالت دوم 2مگه ولی الان مال من فیک 512 دانلوده 60 آپلود ، بعد دمو ضایع نشیم ؟

2- من مشکل آنتن دهی وایفای دارم، فوق العاده ضعیفه وایفای این مدم هیچ سوکتیم برای آنتن مجزا نذاشتن! کسی تاحالا مودمشو به اکسس پوین وصل کرده ؟ یا یه ریپیتر سیگنال گذاشته ؟ اگر جواب میده بخرم ؟

ultrasahand
19-07-2011, 19:37
بزن کفه مرتب رو برای سرویس ۱ مگ
.

h.yazdani67
19-07-2011, 22:55
امروز زنگیدم به داتک بخش وایمکس گفتم وایمکس میخوام ؛گفت هیچ مشکلی نیست. برای خونتونن مدم usb داخلی منسابه.
طرح 3 ماهه بگیری یک مدمم رایگان بهت میدیم. مدم کانفیگ شدست همین الان با پیک برات مدمو میفرستیم و 3 صوت وصل میشه به اینترنت خیلی حال کردک خداییش. 3 صوته مدم میفرستند خودش میگفت اصلا افت سرعت و قطعی نداره سرویسشون. سریعم تا مودمو روشن میکنیم تو اینترنتیم. مدم رایگان!!!
ایول خداییش. راستی بچه ها با یک access point میتونم مدم usb رو یا استفاده از یک سوییچ مبدل usb to lan وایرلس کنم؟؟
تا اینجا لقب سریعترین وصل شدن اینترنت به داتک تعلق میگیره. یکی از بچه های بیاد بگه ببینیم کیفیتش چجوریه. میخوام اگه خوب باشه بخرم

arashtn
20-07-2011, 09:58
امروز زنگیدم به داتک بخش وایمکس گفتم وایمکس میخوام ؛گفت هیچ مشکلی نیست. برای خونتونن مدم usb داخلی منسابه.
طرح 3 ماهه بگیری یک مدمم رایگان بهت میدیم. مدم کانفیگ شدست همین الان با پیک برات مدمو میفرستیم و 3 صوت وصل میشه به اینترنت خیلی حال کردک خداییش. 3 صوته مدم میفرستند خودش میگفت اصلا افت سرعت و قطعی نداره سرویسشون. سریعم تا مودمو روشن میکنیم تو اینترنتیم. مدم رایگان!!!
ایول خداییش. راستی بچه ها با یک access point میتونم مدم usb رو یا استفاده از یک سوییچ مبدل usb to lan وایرلس کنم؟؟
تا اینجا لقب سریعترین وصل شدن اینترنت به داتک تعلق میگیره. یکی از بچه های بیاد بگه ببینیم کیفیتش چجوریه. میخوام اگه خوب باشه بخرم

بله خوبه ولی واسه ترافیک اصلا خوب نیست مبین نت خیلی بهتر کجا 50 گیگ میده 70 تومان ؟>>>>به نظر من فقط سرعت دانلودش کمه که کاش بهتر میشد

arashtn
20-07-2011, 10:05
سرعت 1 مگ اصفهان

ah.hooman
20-07-2011, 11:53

دو سوال :

من که بیخیال وای فای شدم رفتم یه روتر بیسیم خریدم (ASUS N16) روشم لینوکس نصب کردم (DD-WRT) ترکوندم قابلیتاش خیلی خیلی زیاده خودتون برید بخونید و لی چند از مهم هاش NAS, DDNS, FTP SERVER, Printer server, v#pn server & client ,WDM,Statefull firewall، میتونید کلاینت تورنت و یا مدیریت دانلود روش نصب کنید وقتی کامپیوتر خاموشه دانلود کنه و البته 4 تا پورت lan و 1 پورت wan گیگابیت و شبکه بیسیم 300 mbit,
کل قضیه برام 150000 در اومد فردا هم از مبین خواستم برم رو dsl یا اوپراتور دیگه فقط کافیه ارزونترین مودم رو تهیه کنم و به پورت wan وصل کنم ، به نظر من خرید مودم وای فای از اوپراتورها اشتباهه.
اگرم تجربه کار با لینوکس رو ندارید و حوصله تنظیم روتر حرفه ای رو ندارید میتونید یکی از رو ترهای زیر رو بخرید همشون تو رنج 200000 هستند من خیلی دربارشون تحقیق کردن از نظر امکانات و کارایی عالی هستند.
asus -n56u black diamond
linksys-wrt e3000
d link dir 825

TimeWarp
20-07-2011, 13:49
اینجا عزیزی داریم که تو رشت ، منطقه ی 4 مخابراتی باشه و از مبین نت خدمات بگیره . آخه زنگ زدم به نمایندگیش ، میگه منطقه ی شما ( فلکه گاز به سمت لاکانی ) مودم بیرونی می خواد ( 200 هزار تومن ) . می خوام بدونم سرعت دانلودتون چنده ؟ قطعی دارین یا نه و در کل مشکلاتش چیه ؟

الان adsl 256 نامحدود دارم سرعت از 40 بالاتر نمیره .:41:

ultrasahand
20-07-2011, 14:13
اینجا عزیزی داریم که تو رشت ، منطقه ی 4 مخابراتی باشه و از مبین نت خدمات بگیره . آخه زنگ زدم به نمایندگیش ، میگه منطقه ی شما ( فلکه گاز به سمت لاکانی ) مودم بیرونی می خواد ( 200 هزار تومن ) . می خوام بدونم سرعت دانلودتون چنده ؟ قطعی دارین یا نه و در کل مشکلاتش چیه ؟

الان adsl 256 نامحدود دارم سرعت از 40 بالاتر نمیره .:41:

مگه می خوای سرعت چند باشه ؟؟؟
سرعتت باید ۳۲ باشه
اگه از مبین نت ۲۵۶ هم بگیری سرعتت از ۳۲ بیشتر هم نمی ره

h.yazdani67
20-07-2011, 14:33
مگه می خوای سرعت چند باشه ؟؟؟
سرعتت باید ۳۲ باشه
اگه از مبین نت ۲۵۶ هم بگیری سرعتت از ۳۲ بیشتر هم نمی ره

راست میگه 32 بیشتر که نمیشی هیچ!! تازه جمعه ها از 16 بالاترم نمیره!!

این همه داریم میگیم مبین نت افتضاحه بعد واسم خنده دار بعضیا میگن آقا طرح یکساله خوبه؟
فلان طرح خوبه؟ بگیرم؟

بابا میگیم بده باور کنید من از ماه اولی که اینا سرویس میدادن ازشون 256 گرفتم تا به الان 1 مگ!
خداییش اولا خوب بودن ، جمعه ها عالی بود. ولی الان دیگه کلا هم زدن زیر حرفشون و هم کیفیت روزهای عادی هم بد شده است.
نگیرید

arashtn
20-07-2011, 16:05
دوستان اگه دانلود زیادی ندارن بهتر برن طرف ای دی اس ال چون اصلا خوب نیست ضرر میکنید

pdvhbr
20-07-2011, 20:30
امروز زنگ زدم پشتیبانی، خانومه برداشته میگم خانوم برای چی تورنت هارو بستین؟ میگه بجا اینکه اسم سایت رو بزنین آی پی رو وارد کنین. میگم خانوم مثکه شما نمی دونین تورنت چی هست! بعد قطع کرد تلفن رو! دوباره زنگ زدم یه خانوم دیگه برداشت. ایشون هم معلوم شد نمی دونست تورنت چیه. بعد از اینکه واسش توضیح دادم رفت از همکارش پرسید اومده میگه بله تورنت رو بستیم. میگم خوب برای چی؟ میگه دلیلشو نمیدونم! میگم خوب گوشیو بدین به یکی که دلیلشو می دونه! بعد گفت شمارتونو بدین میگم باهاتون تماس بگیرن! شمارمو گرفت اما تماس نگرفت. یعنی رسما پیچوندن! یعنی واقعا نمی دونم چی بگم!
دوستان لطفا تمام کسایی که این مشکل رو دارن مدام تماس بگیرین و باهاشون دعوا کنین تا این کار مسخرشونو تموم کنن. استفاده از تورنت بر خلاف هیچ قانونی نیست که اینا بتونن بی دلیل ببندنش! منم از فردا هر روز زنگ می زنم تا وقتی که مشکل رو حل کنن!

ultrasahand
20-07-2011, 21:13
امروز زنگ زدم پشتیبانی، خانومه برداشته میگم خانوم برای چی تورنت هارو بستین؟ میگه بجا اینکه اسم سایت رو بزنین آی پی رو وارد کنین. میگم خانوم مثکه شما نمی دونین تورنت چی هست! بعد قطع کرد تلفن رو! دوباره زنگ زدم یه خانوم دیگه برداشت. ایشون هم معلوم شد نمی دونست تورنت چیه. بعد از اینکه واسش توضیح دادم رفت از همکارش پرسید اومده میگه بله تورنت رو بستیم. میگم خوب برای چی؟ میگه دلیلشو نمیدونم! میگم خوب گوشیو بدین به یکی که دلیلشو می دونه! بعد گفت شمارتونو بدین میگم باهاتون تماس بگیرن! شمارمو گرفت اما تماس نگرفت. یعنی رسما پیچوندن! یعنی واقعا نمی دونم چی بگم!
دوستان لطفا تمام کسایی که این مشکل رو دارن مدام تماس بگیرین و باهاشون دعوا کنین تا این کار مسخرشونو تموم کنن. استفاده از تورنت بر خلاف هیچ قانونی نیست که اینا بتونن بی دلیل ببندنش! منم از فردا هر روز زنگ می زنم تا وقتی که مشکل رو حل کنن!

دعای من هم پشتته !!!
آخرین جوابی که گرفتم این بود که داره بررسی می شه
.

adcomputer
20-07-2011, 21:52
سرویس 1 مگابیت

isbn
20-07-2011, 22:50
این نقشه مبین نت چرا اینجوری هست من آخر نفهمیدم تحت پوشش داخلی هستم یا نه ؟ من تهران پارسم خیابان فرجام غربی - خیابان گلشنی جنوبی ولی تو نقشه پوشش داخلی اصلا معلوم نیست اون دایره سبز تو تهران پارس بلاخره منو پوشش میده یا نه:31:

ultrasahand
21-07-2011, 00:29
این نقشه مبین نت چرا اینجوری هست من آخر نفهمیدم تحت پوشش داخلی هستم یا نه ؟ من تهران پارسم خیابان فرجام غربی - خیابان گلشنی جنوبی ولی تو نقشه پوشش داخلی اصلا معلوم نیست اون دایره سبز تو تهران پارس بلاخره منو پوشش میده یا نه:31:

این مواقع که روی مرزی معمولا مودم ۲۰۰ تومانی میره تو پاچت
من که وسط دایره سبزهام طیقه پنجم ام ۲ چراغ به زور می گیرم
.

ultrasahand
21-07-2011, 01:21
۱ مگ دارم
بدون چیز پی ان با ۳۰ ک ب دانلود می کنم
با چیز پی ان با ۱۱۰ ک ب دانلود می شه
لینک هم از ------------- و ------------- هستش
کسه دیگه ای هم این شکلی شده ؟؟؟
این چه جورشه؟؟؟

h.yazdani67
21-07-2011, 08:31
۱ مگ دارم
این چه جورشه؟؟؟
برای منم دیشب اینطوری بود بدون پیز پی ان 30 کیلوبایت بزور با چیز پی پینگ که کاهش پیدا کرد هیچ سرعت رسید به 120 کیلوبایت.
این نوع جدید از نوع مبین نتیش هست. البته این برای دیشب بود و مطمئنم تا یکی دو روز دیگه با چیز و بدون چیزش هم فرقی نمیکنه و با همون 30 کیلوبایت دانلود میشه.

Imanhjp
21-07-2011, 12:03

شما بهتره فایل KMZ رو از مبین نت برای Google Earth دانلود کنی و اونطوری میتونی دقیقا خونه خودتون رو پیدا کنید و ببینید چه رنگیه

adcomputer
21-07-2011, 12:54
۱ مگ دارم
این چه جورشه؟؟؟
آره. بعضی مواقع اینطوری است که با وی پی ا.ن حل میشه
بعضی مواقع هم سرعت وی پی ا.ن کمتره

March1987
21-07-2011, 15:49
من adsl شاتل دارم , خونومون رو چند روزه دیگه عوض میکنیم و خونه جدیدمون تازه ساخته و تلفن نداره , می خواستم بدونم ارزش داره از وایمکس مبین نت استفاده کنم , توی نقشه چک کردم وسط اون دایره سبزه بودیم . اگه ارزش داره سرویس 128 سر جمع چقدر برام هزینه بر میداره ؟

h.yazdani67
21-07-2011, 16:46
بچه ها خودتون رو برای یک جمعه شوم دیگه آماده کنید. دانلوداتون رو الان انجام بدید که ساعات رایگان مبین تعطیل میشه. ماهم یک استراحتی بکنیم.

ultrasahand
21-07-2011, 19:39
بچه ها خودتون رو برای یک جمعه شوم دیگه آماده کنید. دانلوداتون رو الان انجام بدید که ساعات رایگان مبین تعطیل میشه. ماهم یک استراحتی بکنیم.

من هم جمعه ی خوبی رو برایتون آرزو می کنم ... شنبه اول وقت همه اینجا جمع می شیم تا به مبین نت فحش بدیم

aliqq
21-07-2011, 21:39
سلام

از سید خندان کسی هست که مبین نت یا وایمکس ایرانسل داشته باشه؟

میخوام بدونم کدوم سرویسشو بگیرم ؟کیفیتش چطوره ؟!

فقط وب گردی دارم،دانلود در حد ناچیز !

نظرتونو در مورد سرویس 1 سالش چیه ؟!(مبین نت یا وایمکس ایرانسل!)

h.yazdani67
21-07-2011, 21:49
من هم جمعه ی خوبی رو برایتون آرزو می کنم ... شنبه اول وقت همه اینجا جمع می شیم تا به مبین نت فحش بدیم

ما که از بهبود کیفیت مبین نت چیزی ندیدیم ولی کاش میشد حداقل سیستم پرداختش یکم بهتر میشد. یعنی مثلا بجای اینکه 48 ساعت طول بکشه پول بره تو حسابمون بعد زنگ بزنیم به خانوم های بخش فروش تا سرویسمون رو تغییر بدیم( تازه اگر 5 شنبه جمعه و روزهای تعطیل نباشه که مبین تعطیل باشه) میتونیستیم بصورت اینترنتی مثل شاتل کارهای مالیمون رو انجام میدادیم هم خوب میشد. گور بابای سرویس خوب بابا حداقل کاش این یچزیو درست میکردند.

خدمت دوستان عرض کنم از روز اولی که مبین گرفتم(10-11 ماه پیش) تا کنون این تغییرات حاصل شده:
1- پوشش در تهران خیلی خوب شده. اکثر نقاط مدم درونی جواب میده.
2- کیفیت بسیار افت کرده
3- سرویس ها گرانتر شدند
4- روز های جمعه دیگر کاملا رایگان نیست
5- ساعات رایگان بقدری سرعتتان میاد پایین که بگیرید بخوابید بهتره
6- از اون اول بخش فروش مشکل داشت تا به الان سرویستون قطع بشه دیگه وصل شدنش با خداست. 1 روز طول میکشه پول بره تو حسابشون و ...بعد جمعه باشه نیستند ، 5 شنبه ها نیستند .روزهای تعطیل نیستند. کلا بخش واریز وجه بسیار ضعیف است باید حتما زنگ بزنید به شرکت و با یک مسئول بخش فروش هماهنگ کنید. رحم تو کارشون نیست پولتونو دیر بدید یا حجمتون تموم بشه مثل شاتل بهتون فرجه نمیدهند و درجا سرویست قطع میشه
7- بخش فنیشون اوایل با سواد ر بودند ولی الان در حد همان سلام الیک جوابتو میدن و از ایرانسل یاد گرفتند میگن بررسی میشه باهاتون تماس میگیریم.
8- پینگ سرویسش افتضاح و از همه مهمتر نمیدونم چرا ولی سرویسشون با هیچ مودم وایرلسی و روتری با idevice ها سازگاری ندارد فکر میکنم این مشکل بخاطر سرعت پایین از یک کانکشن باشه
9- جدیدا قطعی زیاد داره
10- تورنت رو به کلی بستن و محدودش کردند
پیشرفت چشم گیری کردند باریکلا!!!

aliy2324
22-07-2011, 08:41
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سرعت طرح 512 مبین حال میکنین
کاشکی سرعت آپلود و دانلودم جابجا میشد

isol13
22-07-2011, 09:45
من مبین نت دارم الان سرعت 512 گرفتم
9 ماه شارژ کردم 3 ماه هم مجانی بهم دادن
قرار بود 60 گیگ پهنای باند بهم بدن ولی 61 گیگ دادن (در کل همیشه یه مقداری بیشتر میریزن)مقدار بیشتر هم از ماه قبل نیست
چون همیشه صبر میکنم تموم تموم که شد بعد میرم شارژ میکنم(ایندفعه 1 ساله گرفتم که راحت باشم)
به هیج وجه مشکل دانلود ندارم
چه روز،چه شب،چه جمعه،چه دانلود،چه اپلود،چه ایمیل یاهو و چه جیمیل
مودمم 2-3 تا چراغ سبز بیشتر نداره ولی همیشه سرعت دانلودم روی 66 ایناست
تهرانی هستم ولی دانشجوی شهر مشهدم
مسلما برای من وایمکس بهتر از adsl هست
چون چه برم تهران چه برم مشهد چه جاهای دیگه من همیشه اینترنت دارم در حالی که adsl من رو محدود به اتاقم میکنه
قبل از مبین نت تو مشهد adsl صبانت داشتم سرعت 128
سرعت دانلودم 100 بیشتر بود شاید باور نکنید که بعضی وقت ها به 200 هم میرسید
ولی چه فایده ای زود پهنای باندم تموم میشد
از ساعت 3 هم مجانی بود ولی سرعتم به 6 اینا میرسید و افتضاح افتضاح بود
الان که از قیمت ها از دوستان میپرسم میبینم که از لحاظ قیمتی تفاوتی با هم ندارن
الان صبانت 3 ماه با پهنا باند9 گیگ داره 40 تومن میگیره تازه با سرعت 128 !!!!!!!!!!!
من بیشتر دانلود هام رو میزارم ساعت 2 شب به بعد و روز های جمعه
تا الان که 2 ماه از سر ویسم گذشته کلی شو، فیلم،کلیپ و یک سریال کامل رو دانلود کردم
نا گفته نماند که من تو تهران هم هیچ مشکلی ندارم و سرویس مثل تو مشهد هست برام
میدان گلها (نزدیک میدان فاطمی) میشینیم

من این پست رو دادم و همچنین هیچ مشکلی ندارم باهاش
اتفاقا الان تهران هستم و باز هیچ مشکلی از نظر دانلود ندارم
ولییییییییییییی
واقعا از اینکه جمعه ها دیگه کلا رایگان نیست ناراحت شدم و براشون متاسف هستم
که مثل یک انسان پای حرف و قرار دادی که با من بستن نموندن
وقتی هم که زنگ میزنی مسئول فروش میگه همینی که هست
حتی یک اطلاع رسانه ای کوچک هم نکردن
واقعا کلاه بردار هستن
مثل بقیه ارگان ها دزد هستن

B.J.U
22-07-2011, 18:27
آقا شما هم حس میکنید سرعت دانلود چند وقتیه نصب شده؟!
مثلا مال من 62 بوده الن 30 هستش

ultrasahand
22-07-2011, 22:37
آقا شما هم حس میکنید سرعت دانلود چند وقتیه نصب شده؟!
مثلا مال من 62 بوده الن 30 هستش

من هم دارم با ۳۰ دانلود می کنم همیشه روز عادی روی ۱۲۰ ته‌!

M3hr4n
22-07-2011, 23:00
یهو اینجا پکید نمیدونم چرا!؟
داشت مثل آدم کار میکرد، یه چند دقیقه ای قطع و وصل شد، حالا کلا دیگه قطعه. مودمم از همون سبزهاس که عکسش تو سایتشونه. الان یکی از چراغهاش چشمک زنه. لاگهای مودم رو هم که توی تنظیمات مودم چک میکنم، نوشته No channel found!
خب مگه میشه؟! یهو دیگه اینجا فرکانس وایمکس رفت؟!؟؟!
ممکنه مودم مشکلی پیدا کرده باشه؟! 2 روزه روشنه و داره کار میکنه. کلی خاموش روشن و اینا هم کردم، بازم چیزی پیدا نکرد...

B.J.U
22-07-2011, 23:57
من میگم یه زمان خاصی همگی یه فایل رو بزاریم دانلود به سرور های مبین نت فشار بیاد ببینیم چی میشه شاید ساعات رایگان برگشت
(یعنی 2-8 هم دیگه رایگان نیست؟؟)

adcomputer
23-07-2011, 00:51
فقط یک چیزی رو نگفتید اینکه سرعت آپلود رو بدون اشاره در سایت و اطلاع رسانی نصف کردند و این کار کاملاً خلاف قانون است.

سرویس 1 مگابیت

این هم اسپید تست خود مبین نت که دقیقاً میتونید این مورد رو بفهمید.

M3hr4n
23-07-2011, 08:15
فقط یک چیزی رو نگفتید اینکه سرعت آپلود رو بدون اشاره در سایت و اطلاع رسانی نصف کردند و این کار کاملاً خلاف قانون است.

سرویس 1 مگابیت

مبین نت فکر کرده داره به ملت ADSL میده که سرعت آپلود و دانلود اگه یکی نباشه، اشکالی نداره...
واقعا آدم دیگه چی میتونه بگه؟ قانون کیلو چنده؟

h.yazdani67
23-07-2011, 10:09

سرویس 1 مگابیت

این آدرس اسپید تست مبین نت رو از کجا آوردید؟تو سایتش نیست؟

ultrasahand
23-07-2011, 19:10
اینجا دوتا رعد و برق زد انتن مودم رفت ...
این اتفاقا می افته ؟؟ کی درست می شه ؟؟

ultrasahand
23-07-2011, 21:50
سرویس ۱ مگ

adcomputer
23-07-2011, 22:46
مبین نت فکر کرده داره به ملت ADSL میده که سرعت آپلود و دانلود اگه یکی نباشه، اشکالی نداره...
واقعا آدم دیگه چی میتونه بگه؟ قانون کیلو چنده؟

اگر سرعت آپلود شرکت های دیگه کمتر از سرعت دانلود باشه و در تعرفه هاشون به سرعت دانلود و آپلود اشاره کرده باشند، مشخصه که خلافی مرتکب نشده اند.
نمونه اش همین ایرانسل:

اما مبین نت به اسم سرویس یک مگابیت سرویسی با سرعت آپلود 512 رو ارائه میکنه که کاملا کم فروشی و خلاف قانون است.
و توجه کنید که کم شدن سرعت آپلود به خاطر کندی سرعت و مشکلاتی از این دست نیست و کاملاً عمدی محدود شده است.

adcomputer
23-07-2011, 23:13
این آدرس اسپید تست مبین نت رو از کجا آوردید؟تو سایتش نیست؟

مبین نت که سایت درست و حسابی نداره. از پشتیبانی گرفتم. (گرچه پشتیبانی درست و حسابی هم نداره)
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
این مبین نت واقعاً شرکت بی بند و بار و بی در و پیکری است که پشتیبانی و حتی اون مدیر وبلاگش هم از وضعیت سرویسشون و محدودیت هایی که اعمال کرده اند خبر ندارند.(شاید هم وانمود میکنند که خبر ندارند)

M3hr4n
24-07-2011, 08:32
اینجا دوتا رعد و برق زد انتن مودم رفت ...
این اتفاقا می افته ؟؟ کی درست می شه ؟؟

اون بالا هم که من نوشتم آنتم رفت، فکر کنم همینطوری شد...
یه 2 ساعت آنتن نداشتم...

Mostajab
24-07-2011, 08:34
سلام
یه سوال از دوستان داشتم
ایا می شه یک سرویس مبین نت رو روی دوتا مودم خود مبین نت تنظیم کرد؟
اخه من قبلا سرویس مبین نت داشتم که دیگه شارژ نکردم الان می خوام تنظیمات مودم دوستم رو بزارم تو مودمم ببینم چه جوری شده کیفیت و انتن ولی نمی شه
دلیلی داره؟

karbist
24-07-2011, 11:57
احتمالا یوزر نیم و مک آدرس رو چک میکنه که مربوط به یک مودم باشه.

pdvhbr
24-07-2011, 14:14
دوستان من با سازمان تنظیم مقررات رادیویی تماس گرفتم برای شکایت از مبین نت. در مورد تورنت گفتن که از سمت فیلترینگ اصلی فیلتر شده و اگه یک ISP تورنتش باز باشه داره تخلف می کنه واسه همین کاری نمی شه کرد. در مورد برداشتن جمعه های مجانی هم گفتن که چون توی قراردادتون ذکر نشده، این مجانی بودن جمعه یجور جایزه است که شرکت داره به شما می ده و بدون هیچ دلیل خاصی می تونه برش داره.
واقعا دیگه نمی دونم چی بگم...

h.yazdani67
25-07-2011, 00:17
دوستان من با سازمان تنظیم مقررات رادیویی تماس گرفتم برای شکایت از مبین نت. در مورد تورنت گفتن که از سمت فیلترینگ اصلی فیلتر شده و اگه یک ISP تورنتش باز باشه داره تخلف می کنه واسه همین کاری نمی شه کرد. در مورد برداشتن جمعه های مجانی هم گفتن که چون توی قراردادتون ذکر نشده، این مجانی بودن جمعه یجور جایزه است که شرکت داره به شما می ده و بدون هیچ دلیل خاصی می تونه برش داره.

در مورد کیفیت چی؟ افت سرعت چی؟ نگفتی اینارو؟؟

ultrasahand
25-07-2011, 00:19

مشکل ما مبین نت نیست ... مشکل ما ایرانه
مبین نت لطف میکنه به ما اینترنت بین المللی میده وگر نه ما فقط سایت پیوندها را باید ببینیم .

pdvhbr
25-07-2011, 00:44
در مورد کیفیت چی؟ افت سرعت چی؟ نگفتی اینارو؟؟

نه ترسیدم مونیتور کنن دیتامو...آخه مثکه این سازمانه به اطلاعات وصله یه جوری. اون اول ازم فامیلمو پرسید بعد اطلاعات شخصیمو تا خشتک در آورد: اسمم، آدرس خونمون، شناسه کاربریم تو میبن نت، بعدم بدون هیچ مشکلی لاگین کرد تو e-care ام (حتی رمز هم نپرسید) و سرویس هایی که استفاده کردمو نگاه کرد. البته نه اینکه چیزی واسه قایم کردن ازشون داشتم باشم اما طبق قوانین اینها استفاده از فیلتر شکن هم جرمه. ترجیح دادم ریسک نکنم...
این مبین نت یک کلکی که به ما زده اینه که هیچ قرارداد درست حسابی ای نداده دستمون واسه امضا. یادمه 2 سال پیش برای 1 ماه از داتک سرویس وایرلس گرفتم یه قرار داد 2 صفحه آ4 پر گذاشت جلوم گفت بخون امضا کن. اما اینجا فقط ازمون یه سری اطلاعات اولیه می گیرن سرویس میدن. واسه همین هر بامبولی بخوان سرمون در میارن و چون وضعیت سرویس جایی مکتوب نشده، تغییر واسشون تخلف محسوب نمی شه. مثل همین نصف کردن سرعت آپلود و غیره...

مشکل ما مبین نت نیست ... مشکل ما ایرانه
مبین نت لطف میکنه به ما اینترنت بین المللی میده وگر نه ما فقط سایت پیوندها را باید ببینیم .

آره والا

adcomputer
25-07-2011, 00:54
ای کاش نصف بودن سرعت آپلود بدون اشاره در تعرفه ها رو هم میگفتی.

h.yazdani67
25-07-2011, 01:05
ای کاش نصف بودن سرعت آپلود بدون اشاره در تعرفه ها رو هم میگفتی.

رفیق واسه اونم یک دلیل میاوردش خوب!! فکر کردی واسش کاری داره؟؟ بابا مبین نت از خودشونه..فکر کردی شاتله یا پارس آنلاین.
خداییش پشتیبانی شاتل یا پارس آنلاینو برو ببین!!. کیف میکنی. بهشون ایمیل زدم اینقدر قشنگ کارمو پیگیری کردند که همینطوری خشکم زده بود. مبین نت قانونش و کلا هزینه سرویساشو همه چیش سوای از سایر شرکت های ارائه دهندست. با خودش میگه 512 با این قیمت میدم ولی در عوض تو سرشون هم بزنم حق شکایت ندارند. بخواین هم شکایت کنید باید به کجا بکنید؟؟ و چه جوابی میشنوید؟؟؟
امروز رسما 1 مگ من در حد 128 مخابرات از یک کانکشن دانلود داشت. این نامردیه ولی قانونا همینیه که هست ... قانون مبین نت = میدونیم که سرویسمون بده و زیر حرفمون هم میزنیم ولی همینیه که هست چی میخوای بگی!!

ultrasahand
25-07-2011, 12:48
دیگه نمیشه یوتوپ نگاه کرد ... شما هم همین مشکل رو دارید ؟؟ اونایی که ۱ مگ دارن ؟!؟
سرعتش خیلی اومده پایین
من که ۱ مگ دارم چرا اینجا نوشته

مشترک گرامی شما در حال حاضر از 0% پهنای باند 512 kbps خود استفاده می کنید

در ضمن
من چند بار تست گرفتم بالاتر از این هم نمی ره

adcomputer
25-07-2011, 13:55
دیگه نمیشه یوتوپ نگاه کرد ... شما هم همین مشکل رو دارید ؟؟ اونایی که ۱ مگ دارن ؟!؟
سرعتش خیلی اومده پایین
من که ۱ مگ دارم چرا اینجا نوشته

در ضمن
من چند بار تست گرفتم بالاتر از این هم نمی ره

برای منم همینو نوشته.

مبین نت دیگه فقط برای دانلود مستقیم با تعداد کانکشن بالا خوبه.

ultrasahand
25-07-2011, 14:07
مبین نت دیگه فقط برای دانلود مستقیم با تعداد کانکشن بالا خوبه.
کاملا درسته از هر سایتی که بخوام دانلود کنم دیگه بالاتر از ۲۰ سرعتم نمی ره

Amir.K010
25-07-2011, 22:38
با سلام
ببخشید من تهران م.رسالت - خ. نیرو دریایی می شینم کسی هست این طرفا وایمکس نگرفته ؟؟؟
من 1مگ سفارش دادم از شاتل خسته شدم با این نوسان هایی که داره پینگ برای من مهم هست که پینگ اینجا 300 هست . دوستان با سرور های مختلف تست می گیرن نمیشه با یه سرور 3 تا تست بگیرید!!!
و اینکه دوستانی که فکر می کنند پینگ 300 برا بازی خوب نیست یه تست از سی.ام.دی با ای.پی 87.107.120.115 بگیرن و نتیجه رو بگن . TNQ:40:

my3160
25-07-2011, 22:52
سرویس 512

ultrasahand
25-07-2011, 23:47
با سلام
ببخشید من تهران م.رسالت - خ. نیرو دریایی می شینم کسی هست این طرفا وایمکس نگرفته ؟؟؟
من 1مگ سفارش دادم از شاتل خسته شدم با این نوسان هایی که داره پینگ برای من مهم هست که پینگ اینجا 300 هست . دوستان با سرور های مختلف تست می گیرن نمیشه با یه سرور 3 تا تست بگیرید!!!
و اینکه دوستانی که فکر می کنند پینگ 300 برا بازی خوب نیست یه تست از سی.ام.دی با ای.پی 87.107.120.115 بگیرن و نتیجه رو بگن . TNQ:40:

PING 87.107.120.115 (87.107.120.115): 56 data bytes
64 bytes from 87.107.120.115: icmp_seq=0 ttl=118 time=78.629 ms
64 bytes from 87.107.120.115: icmp_seq=1 ttl=118 time=87.334 ms
64 bytes from 87.107.120.115: icmp_seq=2 ttl=118 time=65.829 ms
64 bytes from 87.107.120.115: icmp_seq=3 ttl=118 time=84.407 ms
64 bytes from 87.107.120.115: icmp_seq=4 ttl=118 time=73.363 ms
64 bytes from 87.107.120.115: icmp_seq=5 ttl=118 time=141.859 ms
64 bytes from 87.107.120.115: icmp_seq=6 ttl=118 time=135.509 ms
64 bytes from 87.107.120.115: icmp_seq=7 ttl=118 time=74.605 ms
64 bytes from 87.107.120.115: icmp_seq=8 ttl=118 time=63.960 ms
64 bytes from 87.107.120.115: icmp_seq=9 ttl=118 time=92.697 ms
64 bytes from 87.107.120.115: icmp_seq=10 ttl=118 time=96.536 ms

ultrasahand
25-07-2011, 23:57

parstech
26-07-2011, 02:11
سرویس 1 مگابیت، ساعت 2:53 بامداد

1- در مرور سایت ها به یک نکته باید توجه داشت و اونم اینه که سرور اون سایت نیز باید توان پاسخگویی با سرعت بالا رو داشته باشه (البته تا حدی هم نباید از نقش نرم افزار سایت هم غافل شد). بعضی سایتها روی سرورهایی قرار دارند که به علت ازدحام زیاد (Overselling) دامنه ها و تعداد زیاد بازدیدکننده سرعت پاسخگویی سرور به درخواستها به شدت پایین میاد. به عنوان نمونه سرور سایت wikimapia.org رو تست کنید. فوق العاده پرقدرته و به طور متوسط سرعت دریافت داده از این سرور بین 70 تا 110 کیلوبایت هستش.

2- در تست سرعت با speedtest.net ، انتخاب سرور تست کننده در اندازه گیری سرعت تاثیر داره. مثلن همین سرور کویت 3 گزینه داره. که به تجربه ثابت شده که سرعت Um Al Haiman نسبت به دو گزینه دیگه یعنی Kefan و Shuwaikh بیشتره.

MehranVB
26-07-2011, 10:53
دوستان یه سئوال:
از اینکه دانلود از 2 شب تا 8 صبح Free هست مطمئن هستین آیا؟ از کجا میتونم بفهمم که از اکانتم کم میشه یا نه؟
و اینکه وضعیت دانلود روز جمعه چطوره دقیقاً؟ هم روز و هم شب، چه موقع Free هست؟

ultrasahand
26-07-2011, 11:54
سرویس ۱ مگ

من ساعت به ساعت تست نمی گیرم که ببینم کی سرعتش کمه تا پست کنم
وقتی حتی یک آهنگ رو نمی تونه آنلاین پخش کنه اون وقته که داغ می کنم
این همون سرور شما ست که تست گرفتید !!!

aliy2324
26-07-2011, 11:57
دوستان یه سئوال:
از اینکه دانلود از 2 شب تا 8 صبح Free هست مطمئن هستین آیا؟ از کجا میتونم بفهمم که از اکانتم کم میشه یا نه؟
و اینکه وضعیت دانلود روز جمعه چطوره دقیقاً؟ هم روز و هم شب، چه موقع Free هست؟

سلام
دانلود از ساعت 2 تا 8 صبح رایگانه روز های جمعه هم از 2 صبح تا 2 عصر رایگانه

از صفحه مشترکین حجم باقی مونده قبل از اینکه بزارین برای دانلود چک کنید روز بعد هم چک کنید

IQBoy
26-07-2011, 12:45
خیر سرمون پاشدیم دو روز بریم شمال، وایمکسم رو هم با خودم برده بودم،
از شانس ما اونجا اینترنت لازم شدم گفتم بذار مودم رو چک کنم ببینم آنتن میده یا نه که واضحه، نه، آنتن نداد.
گفتیم خب اشکال نداره موبایل رو بزنم به لپ تاپ وصل شم که بعد از کلی تقلا وصل شد... که اونم به زور بعد از 5 دقیقه گوگل رو آورد. بعد از اینکه بی خیال این روش هم شدیم گفتیم چی کنیم چی نکنیم ... بریم کافی نت که بعد فهمیدیم تا شعاع ده کیلومتری کافی نت که هیچی نت خالیش هم نمی دادن!!!
دست از پا درازتر برگشتیم و نتیجه های زیر را گرفتیم:

1-فهمیدیم چرا رتبه اینترنت ما در جهان اون ته مهاست است.
2-در شهر های توریستی برای اینکه از دیدنیهای شهر استفاده کامل رو ببرید براتون هر گونه ارتباط با اینترنت رو قطع کردن که تمام وقتتون رو برید بگردید.
3-واژه وایمکس بی معنی است و سعی کنید مثل مودم ADSL بزارید یه جا بمونه چون فقط همون جا که هست آنتن میده.

aliy2324
26-07-2011, 16:16
خیر سرمون پاشدیم دو روز بریم شمال، وایمکسم رو هم با خودم برده بودم،
از شانس ما اونجا اینترنت لازم شدم گفتم بذار مودم رو چک کنم ببینم آنتن میده یا نه که واضحه، نه، آنتن نداد.
گفتیم خب اشکال نداره موبایل رو بزنم به لپ تاپ وصل شم که بعد از کلی تقلا وصل شد... که اونم به زور بعد از 5 دقیقه گوگل رو آورد. بعد از اینکه بی خیال این روش هم شدیم گفتیم چی کنیم چی نکنیم ... بریم کافی نت که بعد فهمیدیم تا شعاع ده کیلومتری کافی نت که هیچی نت خالیش هم نمی دادن!!!
دست از پا درازتر برگشتیم و نتیجه های زیر را گرفتیم:

1-فهمیدیم چرا رتبه اینترنت ما در جهان اون ته مهاست است.
2-در شهر های توریستی برای اینکه از دیدنیهای شهر استفاده کامل رو ببرید براتون هر گونه ارتباط با اینترنت رو قطع کردن که تمام وقتتون رو برید بگردید.
3-واژه وایمکس بی معنی است و سعی کنید مثل مودم ADSL بزارید یه جا بمونه چون فقط همون جا که هست آنتن میده.

من مودم outdoor دارم توی خونه جابه جاش می کنم انتنش میره فقط روی پشت بام آنتن داره
این وایمکس نیست adsl با قیمته وایمکسه

iLive
26-07-2011, 19:27
با سلام.
دوستان من یه مدت وایمکس ایرانسل داشتم الان سرویسمون تموم شده و تصمیم دارم که از ایرانسل به مبین نت مهاجرت کنم. مبین نت 6 ماهه 512 رو با 15 گیگ میده 70 تومن در حالیکه ایرانسل 256 رو با 18 گیگ میده 70 تومن و نکته مهم اینه که مبین نت شبا ترافیکش رایگانه :دی. مشکل من اینه که دیگه نمی خوام دوباره پول مودم بدم و این مودمم بی مصرف بمونه. می خواستم بدونم تا حالا کسی تونسته با مودم ایرانسل (وای فای) از وایمکس مبین نت استفاده کنه؟ یکی از بچه ها رو دیدم تو همین فروم تو تاپیک ایرانسل نوشته بود تونسته با مودم usb این کار رو بکنه ولی نمیدونم با مودم وای فای هم میشه یا نه؟ یه سوال دیگه، اینکه ایرانسل میگه بعد 90 روز مودم بلااستفاده میشه و از سیستم خارج میشه چجوریه؟ اگر در حال استفاده از مبین نت باشم به نظرتون میتونه مشکلی ایجاد کنه؟

در ضمن اگه این کار نشد حاضرم مودمم رو هم اگه امکانش باشه بفروشمش، به اسم شخص حقوقی هم ثبت شده (یعنی می تونید بدون دردسر هر سرعتی خواستید بگیرید.) اگر خواستید بهم پ.خ بدید.

iLive
26-07-2011, 22:29
پست تکراری.

mrmostafa
27-07-2011, 11:08
دوستان دوست من وايمكس ايرانسل داشت 6ماه با قيمت خود مودم خوب بود و راضي بود حالا مبين نت ميگه سرعت ما خيلي خوبه و اينكه 2روزه مياد وصل ميكنه در كل اينترنت وايكمس مبين نت خوب هست يا نه؟؟؟ البته قيمتهاش كه خوبه و اينكه ا مگابايت رو خوب ميده حالا شاتل بهتره يا مبين نت؟؟ البته هر گيگ اضافي رو هم 4000 ميده و خوبه شاتل خيلي گرونه. ولي قرار باشه مثل هم باشن ترجيح ميدم مبين نت كه ارزون تر هست رو بگيرم. من الان اينترنت مخابارت دارم و سرعت زياد راضي كننده نيست حالا اگر با مخابرات هم فرقي نكنه عوض نكنم. چون من 128 نامحدود فن آوا داشتم با مخابرات يكي بود ولي بابت فن آوا 30 هزار تومان ميدادم. مخابارت فقط ياهو رو خوب وصل نميكنه كه حتما بايد با و ي پ ي ان استفاده كرد. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
در ضمن مودم اين شركت بهتره يا خود ايرانسل مودم يو اس بي كه داره بهتره؟؟؟
indoor و outdoor‌چه فرقي دارن؟؟؟ منظورش چيه؟؟؟ اينكه خونه استفاده كني جايي هم داخل خود تهران ميري استفاده كني چي خوبه؟؟؟؟

pdvhbr
27-07-2011, 22:02
تورنت هارو باز کردن...هوراااا :| (چقدر بدبخت شدم که از پس گرفتن حق مسلمم خوشحال می شم)

aliy2324
28-07-2011, 08:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

برای من که توی ساعات عادی هم خرابه

اخه این سرعت 512 هست که اینا میدن

MehranVB
28-07-2011, 08:39
512 ساعت 9.5 صبح

ultrasahand
28-07-2011, 11:20
من چقدر دلم برای تورنت تنگ شده بود ... ۳ تا فایل داشتم رو ۹۰ ٪ مونده بود

DECENT
28-07-2011, 21:03
256 ساعت 22

مودم خارجی دارم
یه مودم linksys120n هم دارم میتونم ار روتر وایرلسش استفاده کنم؟؟؟

shervin95
30-07-2011, 07:58
بچه ها چقدر وقت هست که دیگه کل ساعات جمعه رایگان نیست؟؟؟؟؟؟؟
من کلی از حجمم پرید

M3hr4n
30-07-2011, 21:06
256 ساعت 22

مودم خارجی دارم
یه مودم linksys120n هم دارم میتونم ار روتر وایرلسش استفاده کنم؟؟؟

آره من با مدل مشابه همین مودم امتحان کردم!
شانسیه... گاهی درست راوت میکنه و اینترنت داری، گاهی نداری... بهترین حالت اینه که یه روتر حسابی بگیری.
ولی خوب وقتی راوت کرد، عالی کار میکنه... اینا چون پورت WAN ندارن، خوب طبیعیه اینطوری باشن.

---------- Post added at 09:06 PM ---------- Previous post was at 09:04 PM ----------

من چقدر دلم برای تورنت تنگ شده بود ... ۳ تا فایل داشتم رو ۹۰ ٪ مونده بود

خوب با چیز پی ان که اون موقع ها راحت دانلود میشد!
به هر حال خیلی خوشجالم که تورنت ها رو باز کردن! :20:

mehryar1973
30-07-2011, 21:27
تورنت هارو باز کردن...هوراااا :| (چقدر بدبخت شدم که از پس گرفتن حق مسلمم خوشحال می شم)

خوب با چیز پی ان که اون موقع ها راحت دانلود میشد!
به هر حال خیلی خوشجالم که تورنت ها رو باز کردن! :20:

الانه دیگر اکثر سرویس های چیز پی ان تورنت رو ممنوع کردن چون یا پهنای باندشون میاد پایین ویا
دلایل دیگه ای داره
اگرم هم نشه ای پی تون بن میشه، بهترین راه حل استفاده از تورنت باکسه

ultrasahand
30-07-2011, 22:39
من هر چی بگم از این اینترنت ناز کم گفتم
چی میشه تو همین حالت نگرش دارن تغیرش ندن
خدایی دمشون گرم

MehranVB
31-07-2011, 18:54
512 ساعت 20

HotGoal
31-07-2011, 21:04
دوستان موبین نتی یه کمکی بکنن من ظاهرا از این عکس که من میبینم اکانتم Active شده ! ولی اینترنتی ندارم چراغ مودم ( Greenpacket Wifi دار ) اونی که سیگنال ضعیفی نشون میده چراغ به صورت ممتد خاموش و روشن میشه ! الان این یعنی چی !؟ تو User Guide ش نوشته که در حال پیدا کردن سیگنال هست !

الان یوزر من با توجه به این عکس اکتیو شده اما مودم چیز دیگه ای میگه !! جالب اینه که اسم و فامیل و اکثر اطلاعاتم زده DEMO !

M3hr4n
01-08-2011, 11:40
وقتی چشمک میزنه، یعنی قطع شده... مال منم چند روز پیش قطع شده بود، زنگ زدم گفتن امروز اینترنت تا عصر قطعه، عصر درست شد.
برای منم همه ش رو نوشته Demo

hhh111
01-08-2011, 17:34
وضعیت در سمت غرب تهران چطوره ؟ میدونید ؟

BioHazard
01-08-2011, 20:04
بچه ها اکه ممکنه یک نمونه پینگ از اروپا(مثلا آلمان) از speedtest بزارید ، ممنون میشم!!!

MehranVB
01-08-2011, 21:55
بچه ها اکه ممکنه یک نمونه پینگ از اروپا(مثلا آلمان) از speedtest بزارید ، ممنون میشم!!!

512 ساعت 23

e.khafan!
01-08-2011, 22:15
بچه ها من از همه چيه سرويسم راضيم، سرعتشم از پونصد کمتر نميشه، به جز جمعه ها، فق مشکلم تو آچلوده ! سرويسه پونصد و دوازده، آپلودش حداکثر هفتاده، چرا ؟

hhh111
01-08-2011, 22:29
پینگ سرور سویس رو بزارید

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:28 PM ----------

من چه کار منم هرچه سریعتر سرویسم وصل شه ؟

---------- Post added at 11:29 PM ---------- Previous post was at 11:29 PM ----------

آیا تست داره ؟ ببینینم راضی هستیم یا نه بعد بگیریم ؟؟

pooria_k2
02-08-2011, 00:15
بچه ها این دان شبانه کار میده؟ یعنی یه فایلو باید ساعت 2 از اول دان کرد یا اگه وستاش باشه بعد بشه 2 بازم رایگهانه؟
کلن یه توضیحی بدین
ممنون

m_anb
02-08-2011, 03:18

MehranVB
02-08-2011, 08:20
بچه ها این دان شبانه کار میده؟ یعنی یه فایلو باید ساعت 2 از اول دان کرد یا اگه وستاش باشه بعد بشه 2 بازم رایگهانه؟
کلن یه توضیحی بدین
ممنون

بعد از ساعت 2 هر کاری که دوست داری انجام بده چیزی کم نمیشه. از اول از وسط از آخر فرقی نداره.
گرچه جدیداً مال من به طرز مشکوکی کم میشه، روزی 300 400 مگ کم میشه، در حالی روزا فقط وارد سایت میشم و به هیچ این مقدار مصرف نمیکنم!

Imanhjp
02-08-2011, 12:37
دوستان این مودم جدیده که مبین نت داره میده از WiFi 802.11 N هم پشتیبانی میکنه؟

zarbang
02-08-2011, 14:28
سلام دوستایِ وای مکسی

بچه ها من سرویسِ 1 مگ دارم. سرعتِ دانلودم 130

rssi هم -65 خیلی بده؟

saeed9009
02-08-2011, 15:57
سلام دوستایِ وای مکسی

بچه ها من سرویسِ 1 مگ دارم. سرعتِ دانلودم 130

rssi هم -65 خیلی بده؟

Rssi بین منفی چهل تا منفی هفتاد خوبه. که منفی چهل بهترین حالت هست.

Tornado2800
02-08-2011, 22:59
سلام
1- سرعت دانلود اکانت 128 که در طرح تابستان داده چه قدر هستش و در کل کشور متفاوته سرعت مثل بعضی پروایدر های ای دی اس ال ؟
2- پینگش به سایتی مثل گوگل چنده ؟
3- نسبت به ADSL ارزش داره بگیریم ؟
لطفا یکی محبت کنه وقت بزاره به این سوالات جواب بده که انتخابم درست باشه

Tornado2800
02-08-2011, 23:06
بچه ها من از همه چيه سرويسم راضيم، سرعتشم از پونصد کمتر نميشه، به جز جمعه ها، فق مشکلم تو آچلوده ! سرويسه پونصد و دوازده، آپلودش حداکثر هفتاده، چرا ؟

شما چه سرویسی دارید که کمتر از 500 کیلو به شما سرعت نمیده ؟

IQBoy
03-08-2011, 01:29
سلام
1- سرعت دانلود اکانت 128 که در طرح تابستان داده چه قدر هستش و در کل کشور متفاوته سرعت مثل بعضی پروایدر های ای دی اس ال ؟
2- پینگش به سایتی مثل گوگل چنده ؟
3- نسبت به ADSL ارزش داره بگیریم ؟
لطفا یکی محبت کنه وقت بزاره به این سوالات جواب بده که انتخابم درست باشه

سرعت دانلودت اگه به 16 کیلو برسه بیشتر از 16 نمیشه.(در صورتی که آنتن دهی خوب باشه.)
برای اینکه ببینید منطقه ی شما آنتن داره باید تو سایت خود مبین ببینید.
اگر ADSL داری (با فضای رایگان)، بهش بی وفایی نکن و نگهش دار که نمی ارزه وایمکس بگیری.

shamsoddin
04-08-2011, 14:02
دوستان بالاخره بعد از زیر و رو کردن فرومهای مبین و ایرانسل مبینو انتخاب کردم :31:
تست زیر با یه چراغ انتن

ولی با توجه به اینکه توی پوشش بیرونی ام یه کم افت داره

mrmostafa
04-08-2011, 17:51
دوستان دوست من وايمكس ايرانسل داشت 6ماه با قيمت خود مودم خوب بود و راضي بود حالا مبين نت ميگه سرعت ما خيلي خوبه و اينكه 2روزه مياد وصل ميكنه در كل اينترنت وايكمس مبين نت خوب هست يا نه؟؟؟ البته قيمتهاش كه خوبه و اينكه ا مگابايت رو خوب ميده حالا شاتل بهتره يا مبين نت؟؟ البته هر گيگ اضافي رو هم 4000 ميده و خوبه شاتل خيلي گرونه. ولي قرار باشه مثل هم باشن ترجيح ميدم مبين نت كه ارزون تر هست رو بگيرم. من الان اينترنت مخابارت دارم و سرعت زياد راضي كننده نيست حالا اگر با مخابرات هم فرقي نكنه عوض نكنم. چون من 128 نامحدود فن آوا داشتم با مخابرات يكي بود ولي بابت فن آوا 30 هزار تومان ميدادم. مخابارت فقط ياهو رو خوب وصل نميكنه كه حتما بايد با و ي پ ي ان استفاده كرد. ممنون ميشم راهنمايي كنيد.
در ضمن مودم اين شركت بهتره يا خود ايرانسل مودم يو اس بي كه داره بهتره؟؟؟
indoor و outdoor‌چه فرقي دارن؟؟؟ منظورش چيه؟؟؟ اينكه خونه استفاده كني جايي هم داخل خود تهران ميري استفاده كني چي خوبه؟؟؟؟

دوستان کسی جواب من رو در مورد وایمکس نمیده؟؟؟ در غرب تهران سرویس دهیش چطوره؟ از اینترنت مخابرات بهتره؟؟ توضیحات بیشتر بدین ممنون میشم

zarbang
04-08-2011, 19:02
دوستان جمعه ها یه 24 ساعت free داریم یا 2 صبح تا 2 ظهر؟

pooria_k2
04-08-2011, 21:02
این دان شبانه که واسه من کم میکنه!

yuzarsiff
04-08-2011, 23:20
دوستان عزیز من موندم مبین انتخاب کنم یا ایرانسل ...
مبین سرویس نامحدود هم داره یا نه ؟
سرویس های محدودش شبانه رایگان داره ؟
تعرفه هاشو کجا نوشته من که سایتشو یه نگاهی انداختم چیزی نبود ...

pooria_k2
05-08-2011, 00:45
برای تعرفه ها باید بری تو اینترنت پرسرعت بیسیم که میتونی پایین صفحه پیدا کنی.جواب بقیه ی سوالاتتم اونجا میتونی پیدا کنی

yuzarsiff
05-08-2011, 13:22
به هیچ طریقی به مشترکین خانگی بالای 128 سرویس نمیدن ؟!

MehranVB
05-08-2011, 16:01
این دان شبانه که واسه من کم میکنه!
برای من هم کم میکنه، لطفاً بقیه هم چک کنین ببینین چند چنده اوضاع؟؟

shamsoddin
05-08-2011, 22:17
به هیچ طریقی به مشترکین خانگی بالای 128 سرویس نمیدن ؟!
به من با کارت دانشجویی دادن بهتره زنگ بزنید به شرکت های فروشنده و ازشون بپرسین:46:

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

بچه ها بهترین راه برای دیسکانکت شدن چیه ؟ من فقط کابل lan رو در میارم طوری نیست...

yuzarsiff
05-08-2011, 22:31
به من با کارت دانشجویی دادن بهتره زنگ بزنید به شرکت های فروشنده و ازشون بپرسین:46:

---------- Post added at 10:17 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

بچه ها بهترین راه برای دیسکانکت شدن چیه ؟ من فقط کابل lan رو در میارم طوری نیست...

خب منم دانشجو هستم پس به منم میدن ...

لئا
06-08-2011, 03:30
من اولش که گرفتم خوب بود.بهد 1 روز قطع شد زنگ زدم یارو 1 ساعت داشت باهام حرف میزد که چطوری درستش کن.الانم سرعت دانلودش از 5 شروع میشه میره تا 80 دوباره میاد 5 .وحشتناکه

mrmostafa
06-08-2011, 08:10
مبين نت ADSL هم داره؟؟ دوستم گفت adsl گرفته من تو سايتش اينترنت بي سيم ديدم در ضمن اينترنت بي سيم همون وايمكس هستش؟؟؟ تو غرب تهران سمت‌آزادي اينا كسي داره راضي هستش ؟؟؟؟ سرويس 128 رو چنده؟؟؟
در ضمن مودم اين شركت بهتره يا خودمون از بازار تهيه كنيم كه براي همه سرويس ها هم خوب باشه؟؟؟؟

aliy2324
06-08-2011, 08:28

الان چند وقته وضع اینترنت 512 توی روز اینه حالا شب دیگه خودتون حدس بزنید 10 بار هم به مبین نت زنگ زدم میگه speedtest ما مشکلی نشون نمیده ...:41:

وایمکس مبین نت مفت گرونه اصلا براشون مهم نیست