PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

vahidmir2000
10-06-2011, 23:29
اینترنت شما هم مشکل پیدا کرده؟

من الان و امروز تنها مشکلم در یاهو مسنجر هست که وصل نمیشه. امروز نسبتا جمعه بهتری بود. البته بیشتر دانلود کردم تا وبگردی...

mohamad_beauty
10-06-2011, 23:30
من سرعت دانلود روز و شب و جمعه ام یکیه
سرعتم ثابته ثابته و اصلا نوسان نداره
پشتیبانی هم خوب بهم جواب داده غیر از بخش فروش که خیلی ازشون ناراحتم چون اصلا بر نمیدارن گوشی رو
در کل راضیه راضیم

vahidmir2000
10-06-2011, 23:31
والا من نمی دونم چی بگم ولی من تا الان اصلاً به پشتیبانی واسه مشکلات زنگ نزدم یعنی اصلاً مشکلی نداشته که زنگ بزنم ...
ولی قبلاً که ADSL داشتم همه این بلاهایی رو که سره شما در آوردن سرمن در می آوردن و هر روز 2-3 بار زنگ میزدم ... و از وقتی وایمکس گرفتم دیگه اعصابم راحته....!

منم تقریبا بی خیال هرگونه پشتیبانی در ایران شدم. چون همینطور که دوست بسیار خوبم AD Computer توضیح دادن مراکز پشتیبانی فقط و فقط جواب سربالا میدن و نهایتا با پر رویی میگن که مشکل یا از خود شماست یا از سیستم شما .... به نظر من دوستانی که میخوان وایمکس بگیرن با چشم باز و تحقیق کامل این کار رو بکنن و انتظار زیاد بالایی رو فعلا از وایمکس نداشته باشن.

aliy2324
11-06-2011, 09:15
منم دیروز جمعه بدی نداشتم با می=بین نت هرچند به سختی پیج باز میکرد ولی سرعت دانلود خوب بود من که 3 گیگ دانلود داشتم

hajoo
11-06-2011, 11:01
راستی دیروز جمعه بوده که سرعت پایین اومده:31: آخه من جمعه ها معمولا خونه نیستم. بدبختا این همه فحش خوردن:31:

vahidmir2000
12-06-2011, 01:53
امشب یاهو مسنجر باز نمیشه. جی میل مشکل اساسی داره و فایلهایی که برام میل کردن نمیتونم دانلود کنم. مبین واقعا شاهکار بزرگیه

vahidmir2000
12-06-2011, 01:59
امشب یاهو مسنجر باز نمیشه. جی میل مشکل اساسی داره و فایلهایی که برام میل کردن نمیتونم دانلود کنم. مبین واقعا شاهکار بزرگیه

حرفمو کامل میکنم. یاهو میل هم مشکل داره. کلا چند وقته یاهو و جی میل مشکل دارن. فکر کنم کم کم باید قید ایمیل رو هم بزنیم. گندش بالا آوردن دیگه

hamidnovin
12-06-2011, 03:04
دوستان سلام
یه سوال می پرسم در حد تیم ملی:31:
فقط خواهشا نخندین:31:
وای فای(wifi) چیه؟!

دوست عزیز پرسیدن هیچوقت عیب نیست
WIFI اتصال بی سیم و کابل است . برای مثال وقتی شما اینترنت و مودم Wifi داشته باشتید و لپ تاپ قابلیت وایرلس داشته باشه بدون سیم و کابل به اینترنت وصل میشوید

adcomputer
12-06-2011, 08:36
حرفمو کامل میکنم. یاهو میل هم مشکل داره. کلا چند وقته یاهو و جی میل مشکل دارن. فکر کنم کم کم باید قید ایمیل رو هم بزنیم. گندش بالا آوردن دیگه

این اواخر در کل ارتباط با سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سخت و با تاخیر خاصی است. یا اینکه سایت اصلاً لود نمیشه. یا نصفه و نیمه و با تاخیر زیاد لود میشه (در اکثر اوقات)
قبلاً گفته بودم که وی. پی^ان sstp حتی در زمان هایی که افت سرعت شدید وجود دارد در بیشتر وقت ها سرعت دانلود کامل و کیفیت بهتری از اینترنت بدون وی پی *ان دارد اما الان کاملاً وضعیت عوض شده و سرعتی به مراتب کمتر از سرعت و کیفیت اصلی دارد.
وضعیت ftp و تورنت هم به همین شکل است(کیفیت و سرعت بسیار پایین). البته در روز چندین بار وضعیت عوض میشود اما در مجموع و در حال حاضر اینطور است.
نظر شخصی: به نظر میاد نوعی از فیلترین*گ و محدودیتهای عمدی است.

vahidmir2000
12-06-2011, 14:08
نظر شخصی: به نظر میاد نوعی از فیلترین*گ و محدودیتهای عمدی است.

دقیقا نظر منم همینه. نوسان در ارتباط یک چیزه و این اختلالات مسخره در باز شدن بعضی سایتها و سرویسها یک چیز دیگه...
واقعا وضعیت اینترنت در ایران جدا از سرعت بسیار پایینی که داره انقدر خنده داره که من فکر نمیکنم برای هیچکسی در دنیا بشه توضیح داد. حجم وسیعی از سایتها شیلتر هستن و اونهایی که باز هستن هم باز به نوعی در شیلتر نسبی به سر مبیرن و به طور لحظه ای تغییر وضعیت میدن.

d.b23
13-06-2011, 00:29
دوست عزیز یاهو مسنجر و یاهو میل و جی میل من که سالمه حالا برای شما چرا اینجوریه نمی دونم ....!!!!!!!!!!!!!!!
:10:

Hoborg
13-06-2011, 06:28
چرا دیگه این مبین نت تلاشی واسه افزایش پوشش شبکه ـش انجام نمیده...؟ :44:

Majidson
13-06-2011, 08:10
دوست عزیز یاهو مسنجر و یاهو میل و جی میل من که سالمه حالا برای شما چرا اینجوریه نمی دونم ....!!!!!!!!!!!!!!!
:10:

تایید میشه. من هم مشکلی ندارم.

Majidson
13-06-2011, 09:24
چرا دیگه این مبین نت تلاشی واسه افزایش پوشش شبکه ـش انجام نمیده...؟ :44:

فاز دوم پوشش شبکه را شروع کرده ولی متاسفانه خیلی کند پیش میرن. البته مشکلاتی مثل تحریم و نصب BTS و شهرداری هم تو این قضیه دخیل هستند.

vahidmir2000
13-06-2011, 14:40
تایید میشه. من هم مشکلی ندارم.

امیدوارم هیچ وقت مشکلی نداشته باشید. اما متاسفانه من در حال حاضر این مشکلات رو دارم و مخصوصا با جی میل خیلی درگیرم. البته در موارد عادی مثل ایمیلهای کم حجم متنی مشکل خاصی نیست. اما وقتی میخوام فایلی رو بفرستم یا دریافت کنم واقعا سرعت پایین هست که امیدوارم زودتر حل بشه. ممنون از اطلاع رسانیتون

mehdi 65
13-06-2011, 16:53
سلام می خواستم بدونم سرعت 128 با 512 روزانه و شبانش چقدره؟ دقیقاً به کیلو بایت(فاصله با دکل 20/30 متر) بعد اینا زدن مودم معمولی رایگان میدن(که 80 تومنه) من می تونم مابه التفاوتش رو بدم یه wifi بگیرم (که 110) تومنه؟ آیا میشه از مودم های ایرانسل هم استفاده کرد؟ هم از نظر فنی هم قوانین خود شرکت؟

hajoo
13-06-2011, 18:38

تنظیمات پروگسی Internet Explorer رو چک کن شاید مشکل از این باشه.

vahidmir2000
13-06-2011, 23:36
تنظیمات پروگسی Internet Explorer رو چک کن شاید مشکل از این باشه.

نه دوست عزیز. مشکل از مرورگر نیست. مرسی از توجه تون

adcomputer
14-06-2011, 12:31
سلام می خواستم بدونم سرعت 128 با 512 روزانه و شبانش چقدره؟ دقیقاً به کیلو بایت(فاصله با دکل 20/30 متر) بعد اینا زدن مودم معمولی رایگان میدن(که 80 تومنه) من می تونم مابه التفاوتش رو بدم یه wifi بگیرم (که 110) تومنه؟ آیا میشه از مودم های ایرانسل هم استفاده کرد؟ هم از نظر فنی هم قوانین خود شرکت؟
سلام. در بهترین حالت سرعت دانلود سرویسهای ذکر شده به ترتیب 16 و 64 کیلوبایت است. از نظر فنی امکان دارد اما شرکت ها اجازه استفاده از مودم همدیگر را نمیدهند.

adcomputer
14-06-2011, 13:38
سرعت در حال حاضر به شدت افت کرده و سرعت دانلود سرویس 1 مگابیت سایت های ایرانی حداکثر 25 کیلوبایت است. از مدیافایر سرعت دانلود با 8 کانکشن حدود 10 الی 20 کیلوبایت است.تورنت هم همانند مدیافایر. اما سرعت دانلود از مایکروسافت فوق العاده عجیب است. سرعت دانلود از این سایت با یک کانکشن در بهترین حالت ممکن است.(در کل کندی سرعت های عجیب ما روی سایت های بسیار معروف هیچ تاثیری ندارد) همچنین باز هم سرعت دانلود وی پی.. sstp کمتر از حالت معمولی شده. با 8 کانکشن حدود 10 کیلوبایت (شبیه به تورنت و مدیا فایر). ftp هم شبیه به اینها. وبگردی در حالت معمولی هم بسیار بد شده.

در مجموع سرعت دانلود از آدرسهای ناشناخته مثل مدیافایر و وی پی .. با سایت های معروف تفاوت خاصی دارد.
همچنین بر طبق تست هایی که انجام دادم به نظر میاد سرعت دانلود به غیر از http در باقی پروتکل ها همانند هم کم هستند.

یک نرم افزاری هست به نام PFPortChecker که باز بودن پورت را نشان میدهد که قبلاً بسیاری از پورت ها را با آن چک کرده بودم و نشان میداد که تمام آن پورت هایی که چک کردم باز بودند. این اواخر تمام پورت ها به غیر از پورت 80 (http) و 22 را بسته نشان میداد. حالا هم تمام پورت ها را در ساعاتی بسته نشان میدهد( او چند تا پورتی که چک کردم. البته پورت های رنج بالا مثلاً 17533 رو هم چک کردم و بسته نشان میداد)

البته یکی از کاربران به موردی شبیه به این اشاره کرده بود.

Tenhi
14-06-2011, 15:43
سلام اینجا کسی نمیدونه منطقه ۳ بالای پارک ملت (جام جم) کیفیت سرویسها چطوره؟ پسرداییم میخواد بگیره کمک خواسته.
فاصلشون تا BTS حدود ۵۰۰ متره.

پ.ن: اگه ممکنه یه تست اینجا Pingtest.net بگیرید تا ببینیم کیفیت سرویسا چطوره. (واسه بازی آنلاین و voice chat & video call & media streaming ‎ خیلی مهمه)

Tornado2800
14-06-2011, 16:13
ایا سرویس های مبیننت کیفیت خوبی دارن ؟
مخصوصا از لحاظ پینگ ؟

mrkasasi
14-06-2011, 17:17
سلام دوستان
يه سوال داشتم
اگه بهتون بگم يه شركت اينترتني اي دي اس ال خيلي خوب هست و اينترنت وايمكس مبين نت ، كدومش رو انتخاب مي كنين؟
آدم بعضي چيزها ميبينه كه بيشتر براش سوال پيش مياد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tenhi
14-06-2011, 18:33
من DSL انتخاب میکنم، پایدار تره.

این مودما green packet که میدن مدلش DV250 or dv230?

adcomputer
14-06-2011, 19:05
سلام اینجا کسی نمیدونه منطقه ۳ بالای پارک ملت (جام جم) کیفیت سرویسها چطوره؟ پسرداییم میخواد بگیره کمک خواسته.
فاصلشون تا BTS حدود ۵۰۰ متره.

پ.ن: اگه ممکنه یه تست اینجا Pingtest.net بگیرید تا ببینیم کیفیت سرویسا چطوره. (واسه بازی آنلاین و voice chat & video call & media streaming ‎ خیلی مهمه)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پینگش که خوب نیست.

تاره سرعتش برای دیدن فیلم آنلاین کمتر از سرعت خریداری شده است (چون چند وقته کیفیتش اومده پایین)
و جدیداً بعضی مواقع هم کلاً ارسال و دریافت برای چند ثانیه صفر میشود.(معمولاً هر چند دقیقه تا چند ساعت یک بار)
در بسیاری از مواقع تاخیر بسیار بیشتر از اون پینگ بالاست و در واقع بسته مسیر رو کامل تی نمیکند. در نتیجه مثلاً در حال وبگردی باید چندین بار تلاش کنید یک صفحه لود بشه. شاید هم نصفه لود شد.

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

سلام دوستان
يه سوال داشتم
اگه بهتون بگم يه شركت اينترتني اي دي اس ال خيلي خوب هست و اينترنت وايمكس مبين نت ، كدومش رو انتخاب مي كنين؟

اول ADSL. اگر دیگه راهی نبود وایمکس.

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

ایا سرویس های مبیننت کیفیت خوبی دارن ؟
مخصوصا از لحاظ پینگ ؟

خیر. فقط وقتی وضعیت خوبه دانلود رایگانش و ترافیکش به دردمون میخوره.

tranceyou
15-06-2011, 09:21
از دوستان می خوام که طریقه شارژ مجدد رو کامل توضیح بدن از طریق سایت چه مراحلی رو باید طی کنم تا دوباره تمدید
کنم؟ 400 مگ از 5 گیگ بیشتر برام نمونده می ترسم تموم بشه.

isol13
15-06-2011, 12:39
من مبین نت دارم الان سرعت 512 گرفتم
9 ماه شارژ کردم 3 ماه هم مجانی بهم دادن
قرار بود 60 گیگ پهنای باند بهم بدن ولی 61 گیگ دادن (در کل همیشه یه مقداری بیشتر میریزن)مقدار بیشتر هم از ماه قبل نیست
چون همیشه صبر میکنم تموم تموم که شد بعد میرم شارژ میکنم(ایندفعه 1 ساله گرفتم که راحت باشم)
به هیج وجه مشکل دانلود ندارم
چه روز،چه شب،چه جمعه،چه دانلود،چه اپلود،چه ایمیل یاهو و چه جیمیل
مودمم 2-3 تا چراغ سبز بیشتر نداره ولی همیشه سرعت دانلودم روی 66 ایناست
تهرانی هستم ولی دانشجوی شهر مشهدم
مسلما برای من وایمکس بهتر از adsl هست
چون چه برم تهران چه برم مشهد چه جاهای دیگه من همیشه اینترنت دارم در حالی که adsl من رو محدود به اتاقم میکنه
قبل از مبین نت تو مشهد adsl صبانت داشتم سرعت 128
سرعت دانلودم 100 بیشتر بود شاید باور نکنید که بعضی وقت ها به 200 هم میرسید
ولی چه فایده ای زود پهنای باندم تموم میشد
از ساعت 3 هم مجانی بود ولی سرعتم به 6 اینا میرسید و افتضاح افتضاح بود
الان که از قیمت ها از دوستان میپرسم میبینم که از لحاظ قیمتی تفاوتی با هم ندارن
الان صبانت 3 ماه با پهنا باند9 گیگ داره 40 تومن میگیره تازه با سرعت 128 !!!!!!!!!!!
من بیشتر دانلود هام رو میزارم ساعت 2 شب به بعد و روز های جمعه
تا الان که 2 ماه از سر ویسم گذشته کلی شو، فیلم،کلیپ و یک سریال کامل رو دانلود کردم
نا گفته نماند که من تو تهران هم هیچ مشکلی ندارم و سرویس مثل تو مشهد هست برام
میدان گلها (نزدیک میدان فاطمی) میشینیم

isol13
15-06-2011, 12:39
قرار بود 60 گیگ پهنای باند بهم بدن ولی 61 گیگ دادن (در کل همیشه یه مقداری بیشتر میریزن)مقدار بیشتر هم از ماه قبل نیست
چون همیشه صبر میکنم تموم تموم که شد بعد میرم شارژ میکنم(ایندفعه 1 ساله گرفتم که راحت باشم)
چون چه برم تهران چه برم مشهد چه جاهای دیگه من همیشه اینترنت دارم در حالی که adsl من رو محدود به اتاقم میکنه
الان صبانت 3 ماه با پهنا باند9 گیگ داره 40 تومن میگیره تازه با سرعت 128 !!!!!!!!!!!
تا الان که 2 ماه از سر ویسم گذشته کلی شو، فیلم،کلیپ و یک سریال کامل رو دانلود کردم

vahidmir2000
15-06-2011, 13:41

دوست عزیز ممنون از گزارش جامع شما. لطفا هرچندوقت یکبار گزارش خود را تمدید کنید تا تمامی دوستان در جریان کم و کیف سرویس شما قرار بگیرند.

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

از دوستان می خوام که طریقه شارژ مجدد رو کامل توضیح بدن از طریق سایت چه مراحلی رو باید طی کنم تا دوباره تمدید
کنم؟ 400 مگ از 5 گیگ بیشتر برام نمونده می ترسم تموم بشه.

دوست عزیز خلی ساده است.

به صفحه اصلی سایت مبین برو. در بالای صفحه سمت چپ روی دکمه " پرداخت اینترنتی" کلیک کن در صفحه ای که باز میشه فرم مربوطه رو پر کن و در قسمت توضیحات بنویس که مثلا این مبلغ رو به چه منظور داری واریز میکنی. بعد از این مرحله به سایت بانک وصل میشی که اونجا مشخصات حساب شما رو میخواد با دقت مشخصات رو بنویس و تمام.... معمولا بعد از این مراحل حساب شما نهایتا تا روز بعد شارژ میشه. اگر نشد با پشتیبانی تماس بگیر و شناسه پرداخت و دیگر مشخصات رو اعلام کن تا حسابتو شارژ کنن

موفق باشی

alivictor
15-06-2011, 23:05
دوستان سلام
من چند تا سوال داشتم
1- من میخواستم ببینم کسی تو جنت آباد یا شاهین شمالی (تهران) از مبین نت سرویس گرفته و از چه مودمی استفاده می کنه؟
2- آیا کسی جدیدا مودم معمولی رو با پرداخت مابااتفاوت عوض کرده؟ (منظورم همین طرحهای بهاریشونه) و اگر که این کار رو انجام داده لطفا اسم نمایندگی و طرح انتخابیشو بگه

با تشکر

vahidmir2000
16-06-2011, 01:12
خب با امشب شد سه شب که یاهو مسنجر من از ساعت 2 تا حدود 5 (البته امشب رو نمیدونم) صبح وصل نمیشه. ببینم امشب هم همینطوره....الان یاهو وصل نمیشه ببینیم تا کی طول میکشه.

sepand_salehi
16-06-2011, 09:11
با سلام
من به تازگی از مبین نت یک مودم خریدم. مارکش فکر کنم که TR-069 باشه. شکل مودم هم به قول فروشندگانش کوزه ای شکله
سیستم وصب شدن به مودم از طریق رمز نگاری WEP هست. می خواستم از کسانی که کار با این مودم را بلدند بپرسم که چگونه می توان نوع وصل شدن به این مودم را به صورت WPA یا WPA2 در آورد؟ (همون روشی که می گویند اگر یکی شبکه را -- کند ، تا وقتی که کد کارت دریافت وای فای اش به مودم داده نشود نمی تواند از ترافیک شبکه استفاده کند)
درضمن در قسمت تنظیمات مودم هم قسمتی به اسم Secerutiy وجود ندارد.

با تشکر

mrkasasi
16-06-2011, 09:36
سلام دوستان
يه سوال داشتم
اگه بهتون بگم يه شركت اينترنتي اي دي اس ال خيلي خوب هست و اينترنت وايمكس مبين نت ، كدومش رو انتخاب مي كنين؟
کد:

اول ADSL. اگر دیگه راهی نبود وایمکس.

ببخشيد ميتونم بپرسم چرا؟
در ضمن يكي بهم مي گفت سرعت وايمكس شايد الان از adsl بيشتر باشه اما 6 ماه يه سال ديگه كه مشتركينش بيشتر شد معلوم نيست اوضاع شركت چطوري بشه!
به نظر شما ميتونه حرفش درست باشه؟؟؟

my3160
16-06-2011, 11:41
سلام دوستان...
دو روز میشه که دارم از وایمکس مبین نت استفاده میکنم(512-5گیگ)! انصافا اون چیزی بوده که انتظار داشتم...
سرعتم متوسط 63 و قطعی هم نداشته البته همه اینا تا این لحظه ایه که دارم اینا رو تایپ میکنم...
یک سالی وایمکس ایرانسل داشتم! اما دیدم مبین شبا رایگان داره با اینکه مودمش گرونتره اما نسبت به ایرانسل بهتره!دیشب 1.2 گیگ دانلود داشتم

goody_good
16-06-2011, 13:16
سلام
من الان تو پیج های پیش یه چیزی خوندم که خیلی حالم گرفته شد

من پارسال 256 نامحدود - 6 ماهه ایرانسل با مودم رایگان گرفتم که البته از سرویش واقعاً راضی بودم غیر از چند دفعه (شاید کمتر از 4-5 بار) قطعی نداشت...سرعتش هم صابت بود و نوسان نداشت

ولی حالا سرویس نامحدودم تموم شده و چون 2 نفر هستیم که از اینترنت استفاده میکنیم به طور میانگین ماهی 5-6 گیگ ترافیک لازم دارم که سرویس های حجمی حال حاضر ایرانسل اصلاً جوابگو نیست و خرید گیگ اضافه هم اصلاً به صرفه نیست

حالا اومدم سرویس های محدود مبین رو خودنم خیلی برای من مناسب تر بودن ...ضمن اینکه گیگ اضافه اش هم 2000 تومان ارزون تر بود و اینکه شبانه و جمعه هم رایگانه که اینو هم ایرانسل نداره.....

ووووووووووووووولی قبلاً خونده بوودم که میتونی از ایرانسل به مبین و برعکس انتقال پیدا کنی .... یعنی رو مدومت ست میکنن تنظیماتشون رو..... واسه همین من پارسال با خیال راحت گرفتم ....گفتم اگه ناراضی بودم عوض میکنم

الان دیدم که نوشتن قبول نمیکنه؟؟؟؟؟ درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مودم WiFi داخلی ایرانسل رو دارم....همونی که 2 تا آنتن داره..... یعنی حالا نمیتونم از مبین سرویس بگیرم؟؟؟ باید دوباره مودم بخرم ازشون؟؟؟؟ خیلی مسخره است که ؟؟؟؟ :(((((((((((((( خیلی حالم گرفته میشه اگه این درست باشه....

یعنی گیر کردم تو ایرانسل و باید کلی پول الکی بدم؟؟؟؟؟؟؟؟ :41::41:

You Were Mine
16-06-2011, 15:51
بچه ها سلام خسته نباشین .
من از وایمکس مبین نت سرویس 1024-15گیگ گرفتم هم چیزش خوبه فقط اینکه تو صفحه e-care نوشته تا حالا من 2800 مگ استفاده کردم چطوری میتونم وضعیت روزانه را نگاه کنم مثلا امروز چقدر دانلود داشتم دیروز چقدر و ...
ممنون میشم کمک کنید

adcomputer
16-06-2011, 17:39
سلام
من الان تو پیج های پیش یه چیزی خوندم که خیلی حالم گرفته شد

من پارسال 256 نامحدود - 6 ماهه ایرانسل با مودم رایگان گرفتم که البته از سرویش واقعاً راضی بودم غیر از چند دفعه (شاید کمتر از 4-5 بار) قطعی نداشت...سرعتش هم صابت بود و نوسان نداشت

ولی حالا سرویس نامحدودم تموم شده و چون 2 نفر هستیم که از اینترنت استفاده میکنیم به طور میانگین ماهی 5-6 گیگ ترافیک لازم دارم که سرویس های حجمی حال حاضر ایرانسل اصلاً جوابگو نیست و خرید گیگ اضافه هم اصلاً به صرفه نیست

حالا اومدم سرویس های محدود مبین رو خودنم خیلی برای من مناسب تر بودن ...ضمن اینکه گیگ اضافه اش هم 2000 تومان ارزون تر بود و اینکه شبانه و جمعه هم رایگانه که اینو هم ایرانسل نداره.....

ووووووووووووووولی قبلاً خونده بوودم که میتونی از ایرانسل به مبین و برعکس انتقال پیدا کنی .... یعنی رو مدومت ست میکنن تنظیماتشون رو..... واسه همین من پارسال با خیال راحت گرفتم ....گفتم اگه ناراضی بودم عوض میکنم

الان دیدم که نوشتن قبول نمیکنه؟؟؟؟؟ درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مودم WiFi داخلی ایرانسل رو دارم....همونی که 2 تا آنتن داره..... یعنی حالا نمیتونم از مبین سرویس بگیرم؟؟؟ باید دوباره مودم بخرم ازشون؟؟؟؟ خیلی مسخره است که ؟؟؟؟ :(((((((((((((( خیلی حالم گرفته میشه اگه این درست باشه....

یعنی گیر کردم تو ایرانسل و باید کلی پول الکی بدم؟؟؟؟؟؟؟؟ :41::41:
معمولاً پشتیبانی به خاطر راحتی خودشون میگن مودم رو باید از خودمون بخری.
اما توی فرم ثبت نام در سایت مبین نت قسمتی برای وارد کردن مک آدرس وجود دارد.

شما باید با نمایندگی فروششون صحبت کنی و ثبت نام کنی. یا اینکه از آن فرم ثبت نام کن.

vahidmir2000
16-06-2011, 18:51
بچه ها سلام خسته نباشین .
من از وایمکس مبین نت سرویس 1024-15گیگ گرفتم هم چیزش خوبه فقط اینکه تو صفحه e-care نوشته تا حالا من 2800 مگ استفاده کردم چطوری میتونم وضعیت روزانه را نگاه کنم مثلا امروز چقدر دانلود داشتم دیروز چقدر و ...
ممنون میشم کمک کنید

در ecare و در قسمت query busines info و در بخش call history میتونی با وارد کرد یک بازه زمانی خاص کلیه ترافیک اون بازه رو ببینی

vahidmir2000
17-06-2011, 01:17
دیگه نوشتن درباره مبین نت و البته مشکلات مبین نت خیلی تکراری شده ولی برحسب وظیفه اومدم اعلام کنم که بعد از 5 دقیقه صفحه فروم باز شد و تونستم این پس رو بزنم. یاهو مسنجر همچنان مشکل داره و نمیشه وصل شد. خیلی از سایتها که کمی سنگین هستن هم باز نمیشن یا اگر باز بشن به سختی و به صورت به هم ریخته هستن. در این وضعیت حتما حدس میزنید که امکان استفاده از چی پی ان و شیلترشکن هم نیست و کلا مبین نت حتی اندازه دیال آپ هم کاربرد نداره.

واقعا باعث تاسفه که هیچ خبری از پیشرفت و یا حتی ثبات خدمات در مبین نت نیسن. البته شرکتی که هنوز انقدر برای مشتریکن ارزش قائل نیست که صفحه کنترل حسابش رو فارسی کنه دیگه بهتر از این نخواهد بود.

h.yazdani67
17-06-2011, 11:16
دیگه نوشتن درباره مبین نت و البته مشکلات مبین نت خیلی تکراری شده ولی برحسب وظیفه اومدم اعلام کنم که بعد از 5 دقیقه صفحه فروم باز شد و تونستم این پس رو بزنم. یاهو مسنجر همچنان مشکل داره و نمیشه وصل شد. خیلی از سایتها که کمی سنگین هستن هم باز نمیشن یا اگر باز بشن به سختی و به صورت به هم ریخته هستن. در این وضعیت حتما حدس میزنید که امکان استفاده از چی پی ان و شیلترشکن هم نیست و کلا مبین نت حتی اندازه دیال آپ هم کاربرد نداره.

واقعا باعث تاسفه که هیچ خبری از پیشرفت و یا حتی ثبات خدمات در مبین نت نیسن. البته شرکتی که هنوز انقدر برای مشتریکن ارزش قائل نیست که صفحه کنترل حسابش رو فارسی کنه دیگه بهتر از این نخواهد بود.
من هم دقیقا وضعیت مشابه شما رو دارم، واقعا افتضاح شده ، چرا یک فکری بحالش نمیکنن؟ بابا خسته شدم!نخواستم جمعه مجانی!

h.yazdani67
17-06-2011, 11:17

من هم دقیقا وضعیت مشابه شما رو دارم،

mahi58
17-06-2011, 14:54
مبین نت یزد هم بعد از چند جمعه که بد نبود الان امروز رسما نابود هستش! سرعت خیلی پایین و قطعی مکرر... :(

Mojtaba.Alfa
17-06-2011, 17:02
بله..... بعد از حدود 3 هفته ما هم به مشکلات شما دچار شدیم
الان بدون چیز پی ان حتی نمیشه سایت های خیلی سبک مثل Google رو هم وا کرد.......
الانم با بدبختی چیز پی ان رو وصل کردم......
این وضع جمعه ها برای من به کل ضرر چون کار من جوری که در اصل فقط جمعه ها می تونم به راحتی کار کنم....
نمیشه به مبین نت گفت که این جمعه ها رایگانم بردارن؟

mohammad_dj_kazin
17-06-2011, 17:39
والا ما که نفهمیدیم
یک سری میان میگن جمعه 2 گیگ دانلود کردیم کلی تعریف میکنن
یک سری میان میگن افتضاحه این مبین نت:20:
یعنی واقعا حالا ما چکار کنیم؟؟
مثلا اومدیدم راهنمایی بشیم اینجا:19:

vahidmir2000
17-06-2011, 19:09
والا ما که نفهمیدیم

دوست عزیز من در یک جمله بهت بگم: فعلا هرگز به فکر مبین نت نباش.

توضیح: ببین دوست من سرویس مبین نت به روز و ساعت و دقیقه و حتی ثانیه ها بستگی داره. مثلا ممکنه شما امروز سرویس بگیری و تا جدود یک ماه (مثل خود من) سرویستون واقعا عالی باشه اما بعد از اون یک ماه مثل خیلی از بچه های این تاپیک دچار انواع و اقسام مشکلات بشی. متاسفانه سرویس مبین حتی در یک 24 ساعت هم ثبا نداره و ممکنه در هر ساعتی از شبانه روز تغییر کیفیت پیدا کنه. فعلا بزرگترین معضل جمعه ها هست که مثل همین الان با زور وصل میشه و تقریبا 90 درصد سایت ها رو باز نمیکنه. در روزهای عادی هم با اینکه وضعیت بهتره ولی خبری از پایداری کیفیت نیست. حالا یه عده که مثل من فقط وبگردی میکنن و تا حدودی دانلود شاید کارشون راه بیفته ( که البته خود من هم الان دیگه خیلی شاکی هستم) ولی دوستانی که برای مصارف خاص مثل ویدئو کنفرانس و بازی آنلاین و ... میخوان سرویس بگیرن حتما به مشکل میخورن. اون اوایل بحث این بود که کیفیت سرویس به منطقه شما ربط داره ولی با شکایاتی که تقریبا از همه مناطق شنیدم میتونم بگم مبین نت مشکل اساسی داره و نمیدونم کی قراره حل بشه. مثلا الان 4-5 روزه که یاهو مسنجر من از ساعت 2 تا 5 صبح وصل نمیشه و عملا تعطیل هست. گاهی اوقات حتی چی پی ان و شیلترشکن هم وصل نمیشه.

در کل در وضعیت کنونی واقعا وجدانم اجازه نمیده که مبین نت رو به کسی توصیه کنم.

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

والا ما که نفهمیدیم

دوست عزیز من در یک جمله بهت بگم: فعلا هرگز به فکر مبین نت نباش.

توضیح: بین دوست من سرویس مبین نت به روز و ساعت و دقیقه و حتی ثانیه ها بستگی داره. مثلا ممکنه شما امروز سرویس بگیری و تا جدود یک ماه (مثل خود من) سرویستون واقعا عالی باشه اما بعد از اون یک ماه مثل خیلی از بچه های این تاپیک دچار انواع و اقسام مشکلات بشی. متاسفانه سرویس مبین حتی در یک 24 ساعت هم ثبا نداره و ممکنه در هر ساعتی از شبانه روز تغییر کیفیت پیدا کنه. فعلا بزرگترین معضل جمعه ها هست که مثل همین الان با زور وصل میشه و تقریبا 90 درصد سایت ها رو باز نمیکنه. در روزهای عادی هم با اینکه وضعیت بهتره ولی خبری از پایداری کیفیت نیست. حالا یه عده که مثل من فقط وبگردی میکنن و تا حدودی دانلود شاید کارشون راه بیفته ( که البته خود من هم الان دیگه خیلی شاکی هستم) ولی دوستانی که برای مصارف خاص مثل ویدئو کنفرانس و بازی آنلاین و ... میخوان سرویس بگیرن حتما به مشکل میخورن. اون اوایل بحث این بود که کیفیت سرویس به منطقه شما ربط داره ولی با شکایاتی که تقریبا از همه مناطق شنیدم میتونم بگم مبین نت مشکل اساسی داره و نمیدونم کی قراره حل بشه. مثلا الان 4-5 روزه که یاهو مسنجر من از ساعت 2 تا 5 صبح وصل نمیشه و عملا تعطیل هست. گاهی اوقات حتی چی پی ان و شیلترشکن هم وصل نمیشه.

در کل در وضعیت کنونی واقعا وجدانم اجازه نمیده که مبین نت رو به کسی توصیه کنم.

sinaamini
17-06-2011, 20:39
امروز واقعا افتضاح بود!!!!

mahi58
17-06-2011, 21:15
والا ما که نفهمیدیم

بستگی به 1001 چیز داره! زمان استفاده، شلوغی شبکه، شهری که استفاده می کنید...

من یزد هستم، 4-3 جمعه اخیر خوب بود، ولی این هفته از ساعت 10 صبح تا حالا بسیار بدتر از اینترنت Dial-Up بوده برام.

برای من شخصا حتی یک بار هم پیش نیومده که شب ها بد باشه، ولی جمعه ها خیلی پیش اومده.

کلا شما جمعه ها رو خراب حساب کنید...

sepand_salehi
17-06-2011, 23:32
با سلام
من به تازگی از مبین نت یک مودم خریدم. مارکش فکر کنم که TR-069 باشه. شکل مودم هم به قول فروشندگانش کوزه ای شکله
سیستم وصب شدن به مودم از طریق رمز نگاری WEP هست. می خواستم از کسانی که کار با این مودم را بلدند بپرسم که چگونه می توان نوع وصل شدن به این مودم را به صورت WPA یا WPA2 در آورد؟ (همون روشی که می گویند اگر یکی شبکه را -- کند ، تا وقتی که کد کارت دریافت وای فای اش به مودم داده نشود نمی تواند از ترافیک شبکه استفاده کند)
درضمن در قسمت تنظیمات مودم هم قسمتی به اسم Secerutiy وجود ندارد.

با تشکر

سلام
جواب این سوالمو نمی دین؟؟؟!!! :41::41::41:

pdvhbr
17-06-2011, 23:51
با سلام...منم دقیقا چند وقته که مشکل پیدا کردم. این جمعه و 2 تا جمعه ی پیش تقریبا به طور کامل قطعی سرویس داشتم. روزهای عادی هم ساعات 2-6 اتوماتیک تمام پورت ها بسته می شه و فقط می شه صفحات وب اونم به سختی باز کرد. جالب اینجاست که دانلود مستقیم رو با سرعت کامل می گیره اما تورنت سرعتش نزدیک صفره. جمعه ها هم که اصلا فجعست. از دیشب ساعت 12 تا امشب حتی 1 بایت هم دانلود نشد.صفحات وب که 10 دقیقه طول می کشید که لود شه اونم با 10 بار ریفرش. حتی یاهو مسنجر هم وصل نمی شه. جالبه به پشتیبانی زنگ زدم چند بار جواباشون خیلی خنده داره. یبار گفتن مودمتون داغ کرده 2-3 ساعت خاموش کنین. یبار دیگه گفتن آنتنتون ضعیفه شنبه زنگ بزنین براتون نصاب بفرستن یعنی فقط می خوان یجوری بپیچونن. دیگه واقعا گندشو در آوردن...

ultrasahand
18-06-2011, 10:50
من تازه اینترنت مبین نت رو گرفتم (شاتل داشتم) و این جمعه اولین جمعه ای بود که استفاده کردم همان طوری که دوستان اشاره کردن اینترنت کلا قطع بود. پشتیبانی به من گفت که سیگنالم ضعیفه . من فقط خواستم بگم با مودم ور نرید و لازم نیست مرتب جابه جا کنید من مودم رو تقریبا از پنجره انداختم بیرون با طناب بستمش سیگنال عالی طوری که پشتیبانی خودش کم آورد که بگه ایراد از کجاست !!!! این ایراد ماله خود شرکت مبین نت است که روزه جمعه پهنای باند رو طوری کرده که کسی حجم بالا دانلود نکنه !!! من ۱۰۲۴ گرفتم سرعت دانلودم ۱۲۸ ک ب  روز جمعه داشتم با سرعت عالی می گرفتم که درست راس ساعت ۱۰ یکدفه به کل قطع شد ... راهش هم این نیست که روز جمعه رایگان نباشه کافیه سرعت دانلود نصف کنند تا همه استفاده کنند

mohamad_beauty
18-06-2011, 11:47
خیلی جالبه
آنتن مبین نت سر کوچه ما هست نمیدونم ربطی داره یا نه اما من از وقتی مبین نت گرفتم تا به حال یک بار هم قطعی نداشتم
و سرعت دانلودم از 60 پایینتر نیومده دیروز جمعه نزدیک 2 گیگ گرفتم و شب ها هم همین حدود دانلود دارم
واقعا عجیبه

adcomputer
18-06-2011, 14:55
سرویس من هم طبق روال همیشه مخصوصاً جمعه ها به شدت مشکل داشت و این مشکل اونقدر زیاد بود که به غیر از دانلود اون هم با کانکشن های زیاد و فقط از لینک مستقیم تقریباً کار دیگه ای نمیشد کرد. البته امروز هم سرعت کمه و به سختی هم میشه وبگردی کرد.

اینم تست امروز (شنبه)

تست های اسپید تست هم چند وقته هر چقدر سرعت بد باشه با بعضی سرور ها سرعت عالی میزنه.

سرعت دانلودم از مدیافایر با یک کانکش بین 0 تا 5 است. البته اکثر اوقات صفر یا بایت است.(سرویس 1 مگابیت) که نشون میده وضعیت چقدر بده.

تقریباً سرعت هر پروتکلی به غیر از http هم بسیار کم شده. تورنت ، وی پی ان (انواع آن) و ...

Majidson
18-06-2011, 19:04
کندی شدید سرعت شبکه در سراسر کشورشبکه وایمکس مبین نت در سراسر کشور با کندی شدید سرعت موا