PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [آرشیو] Wimax Mobin net / شرکت مبین نت

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88

vahidmir2000
10-06-2011, 23:29
اینترنت شما هم مشکل پیدا کرده؟

من الان و امروز تنها مشکلم در یاهو مسنجر هست که وصل نمیشه. امروز نسبتا جمعه بهتری بود. البته بیشتر دانلود کردم تا وبگردی...

mohamad_beauty
10-06-2011, 23:30
من سرعت دانلود روز و شب و جمعه ام یکیه
سرعتم ثابته ثابته و اصلا نوسان نداره
پشتیبانی هم خوب بهم جواب داده غیر از بخش فروش که خیلی ازشون ناراحتم چون اصلا بر نمیدارن گوشی رو
در کل راضیه راضیم

vahidmir2000
10-06-2011, 23:31
والا من نمی دونم چی بگم ولی من تا الان اصلاً به پشتیبانی واسه مشکلات زنگ نزدم یعنی اصلاً مشکلی نداشته که زنگ بزنم ...
ولی قبلاً که ADSL داشتم همه این بلاهایی رو که سره شما در آوردن سرمن در می آوردن و هر روز 2-3 بار زنگ میزدم ... و از وقتی وایمکس گرفتم دیگه اعصابم راحته....!

منم تقریبا بی خیال هرگونه پشتیبانی در ایران شدم. چون همینطور که دوست بسیار خوبم AD Computer توضیح دادن مراکز پشتیبانی فقط و فقط جواب سربالا میدن و نهایتا با پر رویی میگن که مشکل یا از خود شماست یا از سیستم شما .... به نظر من دوستانی که میخوان وایمکس بگیرن با چشم باز و تحقیق کامل این کار رو بکنن و انتظار زیاد بالایی رو فعلا از وایمکس نداشته باشن.

aliy2324
11-06-2011, 09:15
منم دیروز جمعه بدی نداشتم با می=بین نت هرچند به سختی پیج باز میکرد ولی سرعت دانلود خوب بود من که 3 گیگ دانلود داشتم

hajoo
11-06-2011, 11:01
راستی دیروز جمعه بوده که سرعت پایین اومده:31: آخه من جمعه ها معمولا خونه نیستم. بدبختا این همه فحش خوردن:31:

vahidmir2000
12-06-2011, 01:53
امشب یاهو مسنجر باز نمیشه. جی میل مشکل اساسی داره و فایلهایی که برام میل کردن نمیتونم دانلود کنم. مبین واقعا شاهکار بزرگیه

vahidmir2000
12-06-2011, 01:59
امشب یاهو مسنجر باز نمیشه. جی میل مشکل اساسی داره و فایلهایی که برام میل کردن نمیتونم دانلود کنم. مبین واقعا شاهکار بزرگیه

حرفمو کامل میکنم. یاهو میل هم مشکل داره. کلا چند وقته یاهو و جی میل مشکل دارن. فکر کنم کم کم باید قید ایمیل رو هم بزنیم. گندش بالا آوردن دیگه

hamidnovin
12-06-2011, 03:04
دوستان سلام
یه سوال می پرسم در حد تیم ملی:31:
فقط خواهشا نخندین:31:
وای فای(wifi) چیه؟!

دوست عزیز پرسیدن هیچوقت عیب نیست
WIFI اتصال بی سیم و کابل است . برای مثال وقتی شما اینترنت و مودم Wifi داشته باشتید و لپ تاپ قابلیت وایرلس داشته باشه بدون سیم و کابل به اینترنت وصل میشوید

adcomputer
12-06-2011, 08:36
حرفمو کامل میکنم. یاهو میل هم مشکل داره. کلا چند وقته یاهو و جی میل مشکل دارن. فکر کنم کم کم باید قید ایمیل رو هم بزنیم. گندش بالا آوردن دیگه

این اواخر در کل ارتباط با سایت های [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] سخت و با تاخیر خاصی است. یا اینکه سایت اصلاً لود نمیشه. یا نصفه و نیمه و با تاخیر زیاد لود میشه (در اکثر اوقات)
قبلاً گفته بودم که وی. پی^ان sstp حتی در زمان هایی که افت سرعت شدید وجود دارد در بیشتر وقت ها سرعت دانلود کامل و کیفیت بهتری از اینترنت بدون وی پی *ان دارد اما الان کاملاً وضعیت عوض شده و سرعتی به مراتب کمتر از سرعت و کیفیت اصلی دارد.
وضعیت ftp و تورنت هم به همین شکل است(کیفیت و سرعت بسیار پایین). البته در روز چندین بار وضعیت عوض میشود اما در مجموع و در حال حاضر اینطور است.
نظر شخصی: به نظر میاد نوعی از فیلترین*گ و محدودیتهای عمدی است.

vahidmir2000
12-06-2011, 14:08
نظر شخصی: به نظر میاد نوعی از فیلترین*گ و محدودیتهای عمدی است.

دقیقا نظر منم همینه. نوسان در ارتباط یک چیزه و این اختلالات مسخره در باز شدن بعضی سایتها و سرویسها یک چیز دیگه...
واقعا وضعیت اینترنت در ایران جدا از سرعت بسیار پایینی که داره انقدر خنده داره که من فکر نمیکنم برای هیچکسی در دنیا بشه توضیح داد. حجم وسیعی از سایتها شیلتر هستن و اونهایی که باز هستن هم باز به نوعی در شیلتر نسبی به سر مبیرن و به طور لحظه ای تغییر وضعیت میدن.

d.b23
13-06-2011, 00:29
دوست عزیز یاهو مسنجر و یاهو میل و جی میل من که سالمه حالا برای شما چرا اینجوریه نمی دونم ....!!!!!!!!!!!!!!!
:10:

Hoborg
13-06-2011, 06:28
چرا دیگه این مبین نت تلاشی واسه افزایش پوشش شبکه ـش انجام نمیده...؟ :44:

Majidson
13-06-2011, 08:10
دوست عزیز یاهو مسنجر و یاهو میل و جی میل من که سالمه حالا برای شما چرا اینجوریه نمی دونم ....!!!!!!!!!!!!!!!
:10:

تایید میشه. من هم مشکلی ندارم.

Majidson
13-06-2011, 09:24
چرا دیگه این مبین نت تلاشی واسه افزایش پوشش شبکه ـش انجام نمیده...؟ :44:

فاز دوم پوشش شبکه را شروع کرده ولی متاسفانه خیلی کند پیش میرن. البته مشکلاتی مثل تحریم و نصب BTS و شهرداری هم تو این قضیه دخیل هستند.

vahidmir2000
13-06-2011, 14:40
تایید میشه. من هم مشکلی ندارم.

امیدوارم هیچ وقت مشکلی نداشته باشید. اما متاسفانه من در حال حاضر این مشکلات رو دارم و مخصوصا با جی میل خیلی درگیرم. البته در موارد عادی مثل ایمیلهای کم حجم متنی مشکل خاصی نیست. اما وقتی میخوام فایلی رو بفرستم یا دریافت کنم واقعا سرعت پایین هست که امیدوارم زودتر حل بشه. ممنون از اطلاع رسانیتون

mehdi 65
13-06-2011, 16:53
سلام می خواستم بدونم سرعت 128 با 512 روزانه و شبانش چقدره؟ دقیقاً به کیلو بایت(فاصله با دکل 20/30 متر) بعد اینا زدن مودم معمولی رایگان میدن(که 80 تومنه) من می تونم مابه التفاوتش رو بدم یه wifi بگیرم (که 110) تومنه؟ آیا میشه از مودم های ایرانسل هم استفاده کرد؟ هم از نظر فنی هم قوانین خود شرکت؟

hajoo
13-06-2011, 18:38

تنظیمات پروگسی Internet Explorer رو چک کن شاید مشکل از این باشه.

vahidmir2000
13-06-2011, 23:36
تنظیمات پروگسی Internet Explorer رو چک کن شاید مشکل از این باشه.

نه دوست عزیز. مشکل از مرورگر نیست. مرسی از توجه تون

adcomputer
14-06-2011, 12:31
سلام می خواستم بدونم سرعت 128 با 512 روزانه و شبانش چقدره؟ دقیقاً به کیلو بایت(فاصله با دکل 20/30 متر) بعد اینا زدن مودم معمولی رایگان میدن(که 80 تومنه) من می تونم مابه التفاوتش رو بدم یه wifi بگیرم (که 110) تومنه؟ آیا میشه از مودم های ایرانسل هم استفاده کرد؟ هم از نظر فنی هم قوانین خود شرکت؟
سلام. در بهترین حالت سرعت دانلود سرویسهای ذکر شده به ترتیب 16 و 64 کیلوبایت است. از نظر فنی امکان دارد اما شرکت ها اجازه استفاده از مودم همدیگر را نمیدهند.

adcomputer
14-06-2011, 13:38
سرعت در حال حاضر به شدت افت کرده و سرعت دانلود سرویس 1 مگابیت سایت های ایرانی حداکثر 25 کیلوبایت است. از مدیافایر سرعت دانلود با 8 کانکشن حدود 10 الی 20 کیلوبایت است.تورنت هم همانند مدیافایر. اما سرعت دانلود از مایکروسافت فوق العاده عجیب است. سرعت دانلود از این سایت با یک کانکشن در بهترین حالت ممکن است.(در کل کندی سرعت های عجیب ما روی سایت های بسیار معروف هیچ تاثیری ندارد) همچنین باز هم سرعت دانلود وی پی.. sstp کمتر از حالت معمولی شده. با 8 کانکشن حدود 10 کیلوبایت (شبیه به تورنت و مدیا فایر). ftp هم شبیه به اینها. وبگردی در حالت معمولی هم بسیار بد شده.

در مجموع سرعت دانلود از آدرسهای ناشناخته مثل مدیافایر و وی پی .. با سایت های معروف تفاوت خاصی دارد.
همچنین بر طبق تست هایی که انجام دادم به نظر میاد سرعت دانلود به غیر از http در باقی پروتکل ها همانند هم کم هستند.

یک نرم افزاری هست به نام PFPortChecker که باز بودن پورت را نشان میدهد که قبلاً بسیاری از پورت ها را با آن چک کرده بودم و نشان میداد که تمام آن پورت هایی که چک کردم باز بودند. این اواخر تمام پورت ها به غیر از پورت 80 (http) و 22 را بسته نشان میداد. حالا هم تمام پورت ها را در ساعاتی بسته نشان میدهد( او چند تا پورتی که چک کردم. البته پورت های رنج بالا مثلاً 17533 رو هم چک کردم و بسته نشان میداد)

البته یکی از کاربران به موردی شبیه به این اشاره کرده بود.

Tenhi
14-06-2011, 15:43
سلام اینجا کسی نمیدونه منطقه ۳ بالای پارک ملت (جام جم) کیفیت سرویسها چطوره؟ پسرداییم میخواد بگیره کمک خواسته.
فاصلشون تا BTS حدود ۵۰۰ متره.

پ.ن: اگه ممکنه یه تست اینجا Pingtest.net بگیرید تا ببینیم کیفیت سرویسا چطوره. (واسه بازی آنلاین و voice chat & video call & media streaming ‎ خیلی مهمه)

Tornado2800
14-06-2011, 16:13
ایا سرویس های مبیننت کیفیت خوبی دارن ؟
مخصوصا از لحاظ پینگ ؟

mrkasasi
14-06-2011, 17:17
سلام دوستان
يه سوال داشتم
اگه بهتون بگم يه شركت اينترتني اي دي اس ال خيلي خوب هست و اينترنت وايمكس مبين نت ، كدومش رو انتخاب مي كنين؟
آدم بعضي چيزها ميبينه كه بيشتر براش سوال پيش مياد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Tenhi
14-06-2011, 18:33
من DSL انتخاب میکنم، پایدار تره.

این مودما green packet که میدن مدلش DV250 or dv230?

adcomputer
14-06-2011, 19:05
سلام اینجا کسی نمیدونه منطقه ۳ بالای پارک ملت (جام جم) کیفیت سرویسها چطوره؟ پسرداییم میخواد بگیره کمک خواسته.
فاصلشون تا BTS حدود ۵۰۰ متره.

پ.ن: اگه ممکنه یه تست اینجا Pingtest.net بگیرید تا ببینیم کیفیت سرویسا چطوره. (واسه بازی آنلاین و voice chat & video call & media streaming ‎ خیلی مهمه)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
پینگش که خوب نیست.

تاره سرعتش برای دیدن فیلم آنلاین کمتر از سرعت خریداری شده است (چون چند وقته کیفیتش اومده پایین)
و جدیداً بعضی مواقع هم کلاً ارسال و دریافت برای چند ثانیه صفر میشود.(معمولاً هر چند دقیقه تا چند ساعت یک بار)
در بسیاری از مواقع تاخیر بسیار بیشتر از اون پینگ بالاست و در واقع بسته مسیر رو کامل تی نمیکند. در نتیجه مثلاً در حال وبگردی باید چندین بار تلاش کنید یک صفحه لود بشه. شاید هم نصفه لود شد.

---------- Post added at 08:03 PM ---------- Previous post was at 08:02 PM ----------

سلام دوستان
يه سوال داشتم
اگه بهتون بگم يه شركت اينترتني اي دي اس ال خيلي خوب هست و اينترنت وايمكس مبين نت ، كدومش رو انتخاب مي كنين؟

اول ADSL. اگر دیگه راهی نبود وایمکس.

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:03 PM ----------

ایا سرویس های مبیننت کیفیت خوبی دارن ؟
مخصوصا از لحاظ پینگ ؟

خیر. فقط وقتی وضعیت خوبه دانلود رایگانش و ترافیکش به دردمون میخوره.

tranceyou
15-06-2011, 09:21
از دوستان می خوام که طریقه شارژ مجدد رو کامل توضیح بدن از طریق سایت چه مراحلی رو باید طی کنم تا دوباره تمدید
کنم؟ 400 مگ از 5 گیگ بیشتر برام نمونده می ترسم تموم بشه.

isol13
15-06-2011, 12:39
من مبین نت دارم الان سرعت 512 گرفتم
9 ماه شارژ کردم 3 ماه هم مجانی بهم دادن
قرار بود 60 گیگ پهنای باند بهم بدن ولی 61 گیگ دادن (در کل همیشه یه مقداری بیشتر میریزن)مقدار بیشتر هم از ماه قبل نیست
چون همیشه صبر میکنم تموم تموم که شد بعد میرم شارژ میکنم(ایندفعه 1 ساله گرفتم که راحت باشم)
به هیج وجه مشکل دانلود ندارم
چه روز،چه شب،چه جمعه،چه دانلود،چه اپلود،چه ایمیل یاهو و چه جیمیل
مودمم 2-3 تا چراغ سبز بیشتر نداره ولی همیشه سرعت دانلودم روی 66 ایناست
تهرانی هستم ولی دانشجوی شهر مشهدم
مسلما برای من وایمکس بهتر از adsl هست
چون چه برم تهران چه برم مشهد چه جاهای دیگه من همیشه اینترنت دارم در حالی که adsl من رو محدود به اتاقم میکنه
قبل از مبین نت تو مشهد adsl صبانت داشتم سرعت 128
سرعت دانلودم 100 بیشتر بود شاید باور نکنید که بعضی وقت ها به 200 هم میرسید
ولی چه فایده ای زود پهنای باندم تموم میشد
از ساعت 3 هم مجانی بود ولی سرعتم به 6 اینا میرسید و افتضاح افتضاح بود
الان که از قیمت ها از دوستان میپرسم میبینم که از لحاظ قیمتی تفاوتی با هم ندارن
الان صبانت 3 ماه با پهنا باند9 گیگ داره 40 تومن میگیره تازه با سرعت 128 !!!!!!!!!!!
من بیشتر دانلود هام رو میزارم ساعت 2 شب به بعد و روز های جمعه
تا الان که 2 ماه از سر ویسم گذشته کلی شو، فیلم،کلیپ و یک سریال کامل رو دانلود کردم
نا گفته نماند که من تو تهران هم هیچ مشکلی ندارم و سرویس مثل تو مشهد هست برام
میدان گلها (نزدیک میدان فاطمی) میشینیم

isol13
15-06-2011, 12:39
قرار بود 60 گیگ پهنای باند بهم بدن ولی 61 گیگ دادن (در کل همیشه یه مقداری بیشتر میریزن)مقدار بیشتر هم از ماه قبل نیست
چون همیشه صبر میکنم تموم تموم که شد بعد میرم شارژ میکنم(ایندفعه 1 ساله گرفتم که راحت باشم)
چون چه برم تهران چه برم مشهد چه جاهای دیگه من همیشه اینترنت دارم در حالی که adsl من رو محدود به اتاقم میکنه
الان صبانت 3 ماه با پهنا باند9 گیگ داره 40 تومن میگیره تازه با سرعت 128 !!!!!!!!!!!
تا الان که 2 ماه از سر ویسم گذشته کلی شو، فیلم،کلیپ و یک سریال کامل رو دانلود کردم

vahidmir2000
15-06-2011, 13:41

دوست عزیز ممنون از گزارش جامع شما. لطفا هرچندوقت یکبار گزارش خود را تمدید کنید تا تمامی دوستان در جریان کم و کیف سرویس شما قرار بگیرند.

---------- Post added at 01:41 PM ---------- Previous post was at 01:37 PM ----------

از دوستان می خوام که طریقه شارژ مجدد رو کامل توضیح بدن از طریق سایت چه مراحلی رو باید طی کنم تا دوباره تمدید
کنم؟ 400 مگ از 5 گیگ بیشتر برام نمونده می ترسم تموم بشه.

دوست عزیز خلی ساده است.

به صفحه اصلی سایت مبین برو. در بالای صفحه سمت چپ روی دکمه " پرداخت اینترنتی" کلیک کن در صفحه ای که باز میشه فرم مربوطه رو پر کن و در قسمت توضیحات بنویس که مثلا این مبلغ رو به چه منظور داری واریز میکنی. بعد از این مرحله به سایت بانک وصل میشی که اونجا مشخصات حساب شما رو میخواد با دقت مشخصات رو بنویس و تمام.... معمولا بعد از این مراحل حساب شما نهایتا تا روز بعد شارژ میشه. اگر نشد با پشتیبانی تماس بگیر و شناسه پرداخت و دیگر مشخصات رو اعلام کن تا حسابتو شارژ کنن

موفق باشی

alivictor
15-06-2011, 23:05
دوستان سلام
من چند تا سوال داشتم
1- من میخواستم ببینم کسی تو جنت آباد یا شاهین شمالی (تهران) از مبین نت سرویس گرفته و از چه مودمی استفاده می کنه؟
2- آیا کسی جدیدا مودم معمولی رو با پرداخت مابااتفاوت عوض کرده؟ (منظورم همین طرحهای بهاریشونه) و اگر که این کار رو انجام داده لطفا اسم نمایندگی و طرح انتخابیشو بگه

با تشکر

vahidmir2000
16-06-2011, 01:12
خب با امشب شد سه شب که یاهو مسنجر من از ساعت 2 تا حدود 5 (البته امشب رو نمیدونم) صبح وصل نمیشه. ببینم امشب هم همینطوره....الان یاهو وصل نمیشه ببینیم تا کی طول میکشه.

sepand_salehi
16-06-2011, 09:11
با سلام
من به تازگی از مبین نت یک مودم خریدم. مارکش فکر کنم که TR-069 باشه. شکل مودم هم به قول فروشندگانش کوزه ای شکله
سیستم وصب شدن به مودم از طریق رمز نگاری WEP هست. می خواستم از کسانی که کار با این مودم را بلدند بپرسم که چگونه می توان نوع وصل شدن به این مودم را به صورت WPA یا WPA2 در آورد؟ (همون روشی که می گویند اگر یکی شبکه را -- کند ، تا وقتی که کد کارت دریافت وای فای اش به مودم داده نشود نمی تواند از ترافیک شبکه استفاده کند)
درضمن در قسمت تنظیمات مودم هم قسمتی به اسم Secerutiy وجود ندارد.

با تشکر

mrkasasi
16-06-2011, 09:36
سلام دوستان
يه سوال داشتم
اگه بهتون بگم يه شركت اينترنتي اي دي اس ال خيلي خوب هست و اينترنت وايمكس مبين نت ، كدومش رو انتخاب مي كنين؟
کد:

اول ADSL. اگر دیگه راهی نبود وایمکس.

ببخشيد ميتونم بپرسم چرا؟
در ضمن يكي بهم مي گفت سرعت وايمكس شايد الان از adsl بيشتر باشه اما 6 ماه يه سال ديگه كه مشتركينش بيشتر شد معلوم نيست اوضاع شركت چطوري بشه!
به نظر شما ميتونه حرفش درست باشه؟؟؟

my3160
16-06-2011, 11:41
سلام دوستان...
دو روز میشه که دارم از وایمکس مبین نت استفاده میکنم(512-5گیگ)! انصافا اون چیزی بوده که انتظار داشتم...
سرعتم متوسط 63 و قطعی هم نداشته البته همه اینا تا این لحظه ایه که دارم اینا رو تایپ میکنم...
یک سالی وایمکس ایرانسل داشتم! اما دیدم مبین شبا رایگان داره با اینکه مودمش گرونتره اما نسبت به ایرانسل بهتره!دیشب 1.2 گیگ دانلود داشتم

goody_good
16-06-2011, 13:16
سلام
من الان تو پیج های پیش یه چیزی خوندم که خیلی حالم گرفته شد

من پارسال 256 نامحدود - 6 ماهه ایرانسل با مودم رایگان گرفتم که البته از سرویش واقعاً راضی بودم غیر از چند دفعه (شاید کمتر از 4-5 بار) قطعی نداشت...سرعتش هم صابت بود و نوسان نداشت

ولی حالا سرویس نامحدودم تموم شده و چون 2 نفر هستیم که از اینترنت استفاده میکنیم به طور میانگین ماهی 5-6 گیگ ترافیک لازم دارم که سرویس های حجمی حال حاضر ایرانسل اصلاً جوابگو نیست و خرید گیگ اضافه هم اصلاً به صرفه نیست

حالا اومدم سرویس های محدود مبین رو خودنم خیلی برای من مناسب تر بودن ...ضمن اینکه گیگ اضافه اش هم 2000 تومان ارزون تر بود و اینکه شبانه و جمعه هم رایگانه که اینو هم ایرانسل نداره.....

ووووووووووووووولی قبلاً خونده بوودم که میتونی از ایرانسل به مبین و برعکس انتقال پیدا کنی .... یعنی رو مدومت ست میکنن تنظیماتشون رو..... واسه همین من پارسال با خیال راحت گرفتم ....گفتم اگه ناراضی بودم عوض میکنم

الان دیدم که نوشتن قبول نمیکنه؟؟؟؟؟ درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مودم WiFi داخلی ایرانسل رو دارم....همونی که 2 تا آنتن داره..... یعنی حالا نمیتونم از مبین سرویس بگیرم؟؟؟ باید دوباره مودم بخرم ازشون؟؟؟؟ خیلی مسخره است که ؟؟؟؟ :(((((((((((((( خیلی حالم گرفته میشه اگه این درست باشه....

یعنی گیر کردم تو ایرانسل و باید کلی پول الکی بدم؟؟؟؟؟؟؟؟ :41::41:

You Were Mine
16-06-2011, 15:51
بچه ها سلام خسته نباشین .
من از وایمکس مبین نت سرویس 1024-15گیگ گرفتم هم چیزش خوبه فقط اینکه تو صفحه e-care نوشته تا حالا من 2800 مگ استفاده کردم چطوری میتونم وضعیت روزانه را نگاه کنم مثلا امروز چقدر دانلود داشتم دیروز چقدر و ...
ممنون میشم کمک کنید

adcomputer
16-06-2011, 17:39
سلام
من الان تو پیج های پیش یه چیزی خوندم که خیلی حالم گرفته شد

من پارسال 256 نامحدود - 6 ماهه ایرانسل با مودم رایگان گرفتم که البته از سرویش واقعاً راضی بودم غیر از چند دفعه (شاید کمتر از 4-5 بار) قطعی نداشت...سرعتش هم صابت بود و نوسان نداشت

ولی حالا سرویس نامحدودم تموم شده و چون 2 نفر هستیم که از اینترنت استفاده میکنیم به طور میانگین ماهی 5-6 گیگ ترافیک لازم دارم که سرویس های حجمی حال حاضر ایرانسل اصلاً جوابگو نیست و خرید گیگ اضافه هم اصلاً به صرفه نیست

حالا اومدم سرویس های محدود مبین رو خودنم خیلی برای من مناسب تر بودن ...ضمن اینکه گیگ اضافه اش هم 2000 تومان ارزون تر بود و اینکه شبانه و جمعه هم رایگانه که اینو هم ایرانسل نداره.....

ووووووووووووووولی قبلاً خونده بوودم که میتونی از ایرانسل به مبین و برعکس انتقال پیدا کنی .... یعنی رو مدومت ست میکنن تنظیماتشون رو..... واسه همین من پارسال با خیال راحت گرفتم ....گفتم اگه ناراضی بودم عوض میکنم

الان دیدم که نوشتن قبول نمیکنه؟؟؟؟؟ درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
من مودم WiFi داخلی ایرانسل رو دارم....همونی که 2 تا آنتن داره..... یعنی حالا نمیتونم از مبین سرویس بگیرم؟؟؟ باید دوباره مودم بخرم ازشون؟؟؟؟ خیلی مسخره است که ؟؟؟؟ :(((((((((((((( خیلی حالم گرفته میشه اگه این درست باشه....

یعنی گیر کردم تو ایرانسل و باید کلی پول الکی بدم؟؟؟؟؟؟؟؟ :41::41:
معمولاً پشتیبانی به خاطر راحتی خودشون میگن مودم رو باید از خودمون بخری.
اما توی فرم ثبت نام در سایت مبین نت قسمتی برای وارد کردن مک آدرس وجود دارد.

شما باید با نمایندگی فروششون صحبت کنی و ثبت نام کنی. یا اینکه از آن فرم ثبت نام کن.

vahidmir2000
16-06-2011, 18:51
بچه ها سلام خسته نباشین .
من از وایمکس مبین نت سرویس 1024-15گیگ گرفتم هم چیزش خوبه فقط اینکه تو صفحه e-care نوشته تا حالا من 2800 مگ استفاده کردم چطوری میتونم وضعیت روزانه را نگاه کنم مثلا امروز چقدر دانلود داشتم دیروز چقدر و ...
ممنون میشم کمک کنید

در ecare و در قسمت query busines info و در بخش call history میتونی با وارد کرد یک بازه زمانی خاص کلیه ترافیک اون بازه رو ببینی

vahidmir2000
17-06-2011, 01:17
دیگه نوشتن درباره مبین نت و البته مشکلات مبین نت خیلی تکراری شده ولی برحسب وظیفه اومدم اعلام کنم که بعد از 5 دقیقه صفحه فروم باز شد و تونستم این پس رو بزنم. یاهو مسنجر همچنان مشکل داره و نمیشه وصل شد. خیلی از سایتها که کمی سنگین هستن هم باز نمیشن یا اگر باز بشن به سختی و به صورت به هم ریخته هستن. در این وضعیت حتما حدس میزنید که امکان استفاده از چی پی ان و شیلترشکن هم نیست و کلا مبین نت حتی اندازه دیال آپ هم کاربرد نداره.

واقعا باعث تاسفه که هیچ خبری از پیشرفت و یا حتی ثبات خدمات در مبین نت نیسن. البته شرکتی که هنوز انقدر برای مشتریکن ارزش قائل نیست که صفحه کنترل حسابش رو فارسی کنه دیگه بهتر از این نخواهد بود.

h.yazdani67
17-06-2011, 11:16
دیگه نوشتن درباره مبین نت و البته مشکلات مبین نت خیلی تکراری شده ولی برحسب وظیفه اومدم اعلام کنم که بعد از 5 دقیقه صفحه فروم باز شد و تونستم این پس رو بزنم. یاهو مسنجر همچنان مشکل داره و نمیشه وصل شد. خیلی از سایتها که کمی سنگین هستن هم باز نمیشن یا اگر باز بشن به سختی و به صورت به هم ریخته هستن. در این وضعیت حتما حدس میزنید که امکان استفاده از چی پی ان و شیلترشکن هم نیست و کلا مبین نت حتی اندازه دیال آپ هم کاربرد نداره.

واقعا باعث تاسفه که هیچ خبری از پیشرفت و یا حتی ثبات خدمات در مبین نت نیسن. البته شرکتی که هنوز انقدر برای مشتریکن ارزش قائل نیست که صفحه کنترل حسابش رو فارسی کنه دیگه بهتر از این نخواهد بود.
من هم دقیقا وضعیت مشابه شما رو دارم، واقعا افتضاح شده ، چرا یک فکری بحالش نمیکنن؟ بابا خسته شدم!نخواستم جمعه مجانی!

h.yazdani67
17-06-2011, 11:17

من هم دقیقا وضعیت مشابه شما رو دارم،

mahi58
17-06-2011, 14:54
مبین نت یزد هم بعد از چند جمعه که بد نبود الان امروز رسما نابود هستش! سرعت خیلی پایین و قطعی مکرر... :(

Mojtaba.Alfa
17-06-2011, 17:02
بله..... بعد از حدود 3 هفته ما هم به مشکلات شما دچار شدیم
الان بدون چیز پی ان حتی نمیشه سایت های خیلی سبک مثل Google رو هم وا کرد.......
الانم با بدبختی چیز پی ان رو وصل کردم......
این وضع جمعه ها برای من به کل ضرر چون کار من جوری که در اصل فقط جمعه ها می تونم به راحتی کار کنم....
نمیشه به مبین نت گفت که این جمعه ها رایگانم بردارن؟

mohammad_dj_kazin
17-06-2011, 17:39
والا ما که نفهمیدیم
یک سری میان میگن جمعه 2 گیگ دانلود کردیم کلی تعریف میکنن
یک سری میان میگن افتضاحه این مبین نت:20:
یعنی واقعا حالا ما چکار کنیم؟؟
مثلا اومدیدم راهنمایی بشیم اینجا:19:

vahidmir2000
17-06-2011, 19:09
والا ما که نفهمیدیم

دوست عزیز من در یک جمله بهت بگم: فعلا هرگز به فکر مبین نت نباش.

توضیح: ببین دوست من سرویس مبین نت به روز و ساعت و دقیقه و حتی ثانیه ها بستگی داره. مثلا ممکنه شما امروز سرویس بگیری و تا جدود یک ماه (مثل خود من) سرویستون واقعا عالی باشه اما بعد از اون یک ماه مثل خیلی از بچه های این تاپیک دچار انواع و اقسام مشکلات بشی. متاسفانه سرویس مبین حتی در یک 24 ساعت هم ثبا نداره و ممکنه در هر ساعتی از شبانه روز تغییر کیفیت پیدا کنه. فعلا بزرگترین معضل جمعه ها هست که مثل همین الان با زور وصل میشه و تقریبا 90 درصد سایت ها رو باز نمیکنه. در روزهای عادی هم با اینکه وضعیت بهتره ولی خبری از پایداری کیفیت نیست. حالا یه عده که مثل من فقط وبگردی میکنن و تا حدودی دانلود شاید کارشون راه بیفته ( که البته خود من هم الان دیگه خیلی شاکی هستم) ولی دوستانی که برای مصارف خاص مثل ویدئو کنفرانس و بازی آنلاین و ... میخوان سرویس بگیرن حتما به مشکل میخورن. اون اوایل بحث این بود که کیفیت سرویس به منطقه شما ربط داره ولی با شکایاتی که تقریبا از همه مناطق شنیدم میتونم بگم مبین نت مشکل اساسی داره و نمیدونم کی قراره حل بشه. مثلا الان 4-5 روزه که یاهو مسنجر من از ساعت 2 تا 5 صبح وصل نمیشه و عملا تعطیل هست. گاهی اوقات حتی چی پی ان و شیلترشکن هم وصل نمیشه.

در کل در وضعیت کنونی واقعا وجدانم اجازه نمیده که مبین نت رو به کسی توصیه کنم.

---------- Post added at 07:09 PM ---------- Previous post was at 07:08 PM ----------

والا ما که نفهمیدیم

دوست عزیز من در یک جمله بهت بگم: فعلا هرگز به فکر مبین نت نباش.

توضیح: بین دوست من سرویس مبین نت به روز و ساعت و دقیقه و حتی ثانیه ها بستگی داره. مثلا ممکنه شما امروز سرویس بگیری و تا جدود یک ماه (مثل خود من) سرویستون واقعا عالی باشه اما بعد از اون یک ماه مثل خیلی از بچه های این تاپیک دچار انواع و اقسام مشکلات بشی. متاسفانه سرویس مبین حتی در یک 24 ساعت هم ثبا نداره و ممکنه در هر ساعتی از شبانه روز تغییر کیفیت پیدا کنه. فعلا بزرگترین معضل جمعه ها هست که مثل همین الان با زور وصل میشه و تقریبا 90 درصد سایت ها رو باز نمیکنه. در روزهای عادی هم با اینکه وضعیت بهتره ولی خبری از پایداری کیفیت نیست. حالا یه عده که مثل من فقط وبگردی میکنن و تا حدودی دانلود شاید کارشون راه بیفته ( که البته خود من هم الان دیگه خیلی شاکی هستم) ولی دوستانی که برای مصارف خاص مثل ویدئو کنفرانس و بازی آنلاین و ... میخوان سرویس بگیرن حتما به مشکل میخورن. اون اوایل بحث این بود که کیفیت سرویس به منطقه شما ربط داره ولی با شکایاتی که تقریبا از همه مناطق شنیدم میتونم بگم مبین نت مشکل اساسی داره و نمیدونم کی قراره حل بشه. مثلا الان 4-5 روزه که یاهو مسنجر من از ساعت 2 تا 5 صبح وصل نمیشه و عملا تعطیل هست. گاهی اوقات حتی چی پی ان و شیلترشکن هم وصل نمیشه.

در کل در وضعیت کنونی واقعا وجدانم اجازه نمیده که مبین نت رو به کسی توصیه کنم.

sinaamini
17-06-2011, 20:39
امروز واقعا افتضاح بود!!!!

mahi58
17-06-2011, 21:15
والا ما که نفهمیدیم

بستگی به 1001 چیز داره! زمان استفاده، شلوغی شبکه، شهری که استفاده می کنید...

من یزد هستم، 4-3 جمعه اخیر خوب بود، ولی این هفته از ساعت 10 صبح تا حالا بسیار بدتر از اینترنت Dial-Up بوده برام.

برای من شخصا حتی یک بار هم پیش نیومده که شب ها بد باشه، ولی جمعه ها خیلی پیش اومده.

کلا شما جمعه ها رو خراب حساب کنید...

sepand_salehi
17-06-2011, 23:32
با سلام
من به تازگی از مبین نت یک مودم خریدم. مارکش فکر کنم که TR-069 باشه. شکل مودم هم به قول فروشندگانش کوزه ای شکله
سیستم وصب شدن به مودم از طریق رمز نگاری WEP هست. می خواستم از کسانی که کار با این مودم را بلدند بپرسم که چگونه می توان نوع وصل شدن به این مودم را به صورت WPA یا WPA2 در آورد؟ (همون روشی که می گویند اگر یکی شبکه را -- کند ، تا وقتی که کد کارت دریافت وای فای اش به مودم داده نشود نمی تواند از ترافیک شبکه استفاده کند)
درضمن در قسمت تنظیمات مودم هم قسمتی به اسم Secerutiy وجود ندارد.

با تشکر

سلام
جواب این سوالمو نمی دین؟؟؟!!! :41::41::41:

pdvhbr
17-06-2011, 23:51
با سلام...منم دقیقا چند وقته که مشکل پیدا کردم. این جمعه و 2 تا جمعه ی پیش تقریبا به طور کامل قطعی سرویس داشتم. روزهای عادی هم ساعات 2-6 اتوماتیک تمام پورت ها بسته می شه و فقط می شه صفحات وب اونم به سختی باز کرد. جالب اینجاست که دانلود مستقیم رو با سرعت کامل می گیره اما تورنت سرعتش نزدیک صفره. جمعه ها هم که اصلا فجعست. از دیشب ساعت 12 تا امشب حتی 1 بایت هم دانلود نشد.صفحات وب که 10 دقیقه طول می کشید که لود شه اونم با 10 بار ریفرش. حتی یاهو مسنجر هم وصل نمی شه. جالبه به پشتیبانی زنگ زدم چند بار جواباشون خیلی خنده داره. یبار گفتن مودمتون داغ کرده 2-3 ساعت خاموش کنین. یبار دیگه گفتن آنتنتون ضعیفه شنبه زنگ بزنین براتون نصاب بفرستن یعنی فقط می خوان یجوری بپیچونن. دیگه واقعا گندشو در آوردن...

ultrasahand
18-06-2011, 10:50
من تازه اینترنت مبین نت رو گرفتم (شاتل داشتم) و این جمعه اولین جمعه ای بود که استفاده کردم همان طوری که دوستان اشاره کردن اینترنت کلا قطع بود. پشتیبانی به من گفت که سیگنالم ضعیفه . من فقط خواستم بگم با مودم ور نرید و لازم نیست مرتب جابه جا کنید من مودم رو تقریبا از پنجره انداختم بیرون با طناب بستمش سیگنال عالی طوری که پشتیبانی خودش کم آورد که بگه ایراد از کجاست !!!! این ایراد ماله خود شرکت مبین نت است که روزه جمعه پهنای باند رو طوری کرده که کسی حجم بالا دانلود نکنه !!! من ۱۰۲۴ گرفتم سرعت دانلودم ۱۲۸ ک ب  روز جمعه داشتم با سرعت عالی می گرفتم که درست راس ساعت ۱۰ یکدفه به کل قطع شد ... راهش هم این نیست که روز جمعه رایگان نباشه کافیه سرعت دانلود نصف کنند تا همه استفاده کنند

mohamad_beauty
18-06-2011, 11:47
خیلی جالبه
آنتن مبین نت سر کوچه ما هست نمیدونم ربطی داره یا نه اما من از وقتی مبین نت گرفتم تا به حال یک بار هم قطعی نداشتم
و سرعت دانلودم از 60 پایینتر نیومده دیروز جمعه نزدیک 2 گیگ گرفتم و شب ها هم همین حدود دانلود دارم
واقعا عجیبه

adcomputer
18-06-2011, 14:55
سرویس من هم طبق روال همیشه مخصوصاً جمعه ها به شدت مشکل داشت و این مشکل اونقدر زیاد بود که به غیر از دانلود اون هم با کانکشن های زیاد و فقط از لینک مستقیم تقریباً کار دیگه ای نمیشد کرد. البته امروز هم سرعت کمه و به سختی هم میشه وبگردی کرد.

اینم تست امروز (شنبه)

تست های اسپید تست هم چند وقته هر چقدر سرعت بد باشه با بعضی سرور ها سرعت عالی میزنه.

سرعت دانلودم از مدیافایر با یک کانکش بین 0 تا 5 است. البته اکثر اوقات صفر یا بایت است.(سرویس 1 مگابیت) که نشون میده وضعیت چقدر بده.

تقریباً سرعت هر پروتکلی به غیر از http هم بسیار کم شده. تورنت ، وی پی ان (انواع آن) و ...

Majidson
18-06-2011, 19:04
کندی شدید سرعت شبکه در سراسر کشورشبکه وایمکس مبین نت در سراسر کشور با کندی شدید سرعت مواجه شده است که نارضایتی کاربران را فراهم آورده است . به اطلاع می رسانیم که مشکلات در دست بررسی است و این افت کیفیت دوامی نخواهد داشت .از همه کاربران عذر خواهی نموده و امیدواریم که بتوانیم جبران نماییم.

منبع: وبلاگ مبین نت

Majidson
18-06-2011, 19:25
تست سرعت:

vahidmir2000
19-06-2011, 00:40
تمامی مشکلات دست خودشونه. قشنگ واضحه که یه ساعتای مشخصی بعضی پورتها بسته میشه. مثلا یاهو مسنجر که من و یکی از دوستان گفتیم. یا تورنت که بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا بد. اصلا دست به مودم نزنید و خودتونو با زنگ زدن به پشتیبانی خسته نکنید چون هیچ راهنمایی و کمکی نمیکنن. فقط دعا کنید وضع اینترنت کشور درست بشه چون با این اوضاع حتی اینترنت گیگابیتی هم به درد نمیخوره

---------- Post added at 12:40 AM ---------- Previous post was at 12:39 AM ----------

خیلی جالبه
آنتن مبین نت سر کوچه ما هست نمیدونم ربطی داره یا نه اما من از وقتی مبین نت گرفتم تا به حال یک بار هم قطعی نداشتم
و سرعت دانلودم از 60 پایینتر نیومده دیروز جمعه نزدیک 2 گیگ گرفتم و شب ها هم همین حدود دانلود دارم
واقعا عجیبه

واقعا برای شانس خوبتون بهتون تبریک میگم. خواهش میکنم به عنوان یکی از کاربران راضی مبین هر چندوقت یکبار ما رو در جریان کم و کیف سرویستون قرار بدین

Majidson
19-06-2011, 09:30
تمامی مشکلات دست خودشونه. قشنگ واضحه که یه ساعتای مشخصی بعضی پورتها بسته میشه. مثلا یاهو مسنجر که من و یکی از دوستان گفتیم. یا تورنت که بعضی وقتا خوبه بعضی وقتا بد. اصلا دست به مودم نزنید و خودتونو با زنگ زدن به پشتیبانی خسته نکنید چون هیچ راهنمایی و کمکی نمیکنن. فقط دعا کنید وضع اینترنت کشور درست بشه چون با این اوضاع حتی اینترنت گیگابیتی هم به درد نمیخوره

شرمنده آقا وحید ولی این حرف شمارو قبول ندارم. چونکه اگر قرار بعضی از پورتها را ببندند پس باید برای همه این مشکل وجود داشت. ولی من در تمام مدتی که شما می گفتی با یاهو مشکل داری من براحتی از یاهو و ... استفاده می کردم،حتی روزهای جمعه
مشکل فقط روزهای جمعه هستش که سرعت خیلی افت می کنه و با اینترنت 512 سرعت دانلود به 20 میرسه.

adcomputer
19-06-2011, 11:05
اینکه مشکلات عمدی است حداقل برای من شکی نیست. مثالش همین دیشب ساعت 12 سرعت دانلود از مدیافایر عالی بود پس من لینک ها رو آماده دانلود کردم. اما بعد از ساعت 1.5 چک کردم و هر کاری کردم بالای 2 الی 3 کیلوبایت نمیرفت و در اقلب اوقات هم صفر میزد (یعنی ارتباط با سرورش قطع میشد) و حتی تمام کانکشن های دانلود هم نمی تونستند وصل شوند اما با وی p ان sstp با دو کانکشن سرعت کامل بدون هیچ نوسانی میداد. این و بسیاری از موارد دیگه رو به مرور اینجا گفتم یا اصلاً مربوط به اینجا نبوده و نگفتم.
به هر حال من فکر میکنم عمدی در کار است اما در اینکه کار سرویس دهنده است یا جای دیگر به نظر من مورد دوم محتمل تر است.

pdvhbr
19-06-2011, 11:47
شرمنده آقا وحید ولی این حرف شمارو قبول ندارم. چونکه اگر قرار بعضی از پورتها را ببندند پس باید برای همه این مشکل وجود داشت. ولی من در تمام مدتی که شما می گفتی با یاهو مشکل داری من براحتی از یاهو و ... استفاده می کردم،حتی روزهای جمعه
مشکل فقط روزهای جمعه هستش که سرعت خیلی افت می کنه و با اینترنت 512 سرعت دانلود به 20 میرسه.
دوست عزیز سرویس منم قبلا مثل شما بود. جمعه ها افت سرعت داشتم اما سرویس کاملا قابل استفاده بود. اما در حال حاضر پورت ها رو می بندن و سرویس کاملا غیر قابل استفاده می شه. انگار که من جمعه ها و شب ها بعد از ساعت 2 اینترنت ندارم.

ati68
19-06-2011, 12:04
با سلام
من میخوام وایمکس بگیرم نمیدونم از ایرانسل بگیرم یا مبین نت؟:45:
از طرفی من میخوام قابل جا به جایی باشه و اینطور که تو سایت مبین نت دیدم مودم مثل مودم usb ایرانسل دارن
هزینه هاش رو هم نمیدونم
خلاصه لطفا دوستان نظراتشونو بگن که من بخرم، نخرم؟ از کی بخرم؟ چند بخرم؟و....:31:
با تشکر فراوان
Ati68

hesam,sh
19-06-2011, 13:36
سلام دوستان
من مدتی است که یه مودم USB از ایرانسل گرفتم همراه با یه اکانت ولی خیلی مشتاق هستم بدونم که میشه با این مودم از شبکه مبین نت استفاده کرد یا نه.
مسلما از خودشون اگر بپرسین میگن نه!! ولی من تا خودم تست نکنم باورم نمیشه و خودم احساس میکنم که بشه!!
تنظیمات و کانفیگ مودمهای وایمکس رو بلدم ولی مشکل اینجاست که اکانت از مبین ندارم که بتونم وارد شبکه بشم.
اگر از دوستان مبین نتی کسی هست که تمایل داره که با هم یه همکاری کنیم که پی به این قضیه ببریم هم من اکانت و کانفیگ مودم ایرانسلم رو در اختیارشون بذارم و هم ایشون اکانت و کانفیگ مودمشون رو به من بگن ، یه پیغام به من بدید.

vahidmir2000
19-06-2011, 13:46

چاکرم majidson عزیز

ببین من دقیقا تجربه ام رو میگم. همین دیشب من حدود ساعت 1:50 دانلود یک تورنت رو شروع کردم و داشتم با سرعت تقریبا نرمال دانلود میکردم (حدود 14-15 کیلوبایت) باورت نمیشه ولی دقیقا سر ساعت 2 سرعت تورنت شد یک کیلوبایت و تا ساعت حدود 5 عملا با همون سرعت یک کیلوبایت مشغول دانلود بود . خب اسم این میشه چی؟ در حالیکه وضعیت فایل تورنت هم خیلی خوب بود و اصلا مشکل سید و پیر نداشتم. همین الان که دارم این پست رو میزنم با اینکه یاهو مسنجر وصل شده ولی جی میل اصلا و ابدا وصل نمیشه. اون چند شبی که یاهو مشکل داشت دقیقا هر شب در حدود ساعت 2:30 از یاهو مسنجر میپرید بیرون و دیگه وصل نمیشد تا حدود ساعت 5....

اینکه میگی اگر پورتی رو ببندن برای همه بسته میشه از نظر علمی درست نیست. برای یک سرویس دهنده اینترنت این اصلا کاری نداره که یک پورت یا تعدادی پورت رو برای یک گروه از مشترکین ببنده یا دقیقا راس یک ساعت خاص برای تعدادی از مشترکین افت کیفیت رو درنظر بگیره.

در کل در این تاپیک سعی همه ما بر اینه که اطلاع رسانی در مورد وضعیت مبین نت داشته باشیم و اتفاقا اگر اینترنت شما مشکلی نداشته باشه باور کن من خوشحال میشم چون میفهمم که حداقل این مشکل همه گیر نبوده و امیدی به بهبودش هست.

خواهش میکن اطلاع رسانی تونو ادامه بدین

hesam,sh
19-06-2011, 14:54
سلام دوستان
من مدتی است که یه مودم USB از ایرانسل گرفتم همراه با یه اکانت ولی خیلی مشتاق هستم بدونم که میشه با این مودم از شبکه مبین نت استفاده کرد یا نه.
مسلما از خودشون اگر بپرسین میگن نه!! ولی من تا خودم تست نکنم باورم نمیشه و خودم احساس میکنم که بشه!!
تنظیمات و کانفیگ مودمهای وایمکس رو بلدم ولی مشکل اینجاست که اکانت از مبین ندارم که بتونم وارد شبکه بشم.
اگر از دوستان مبین نتی کسی هست که تمایل داره که با هم یه همکاری کنیم که پی به این قضیه ببریم هم من اکانت و کانفیگ مودم ایرانسلم رو در اختیارشون بذارم و هم ایشون اکانت و کانفیگ مودمشون رو به من بگن ، یه پیغام به من بدید.

mohamad_beauty
19-06-2011, 15:09
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

blackspider
19-06-2011, 15:13
دوستان من هم مبین نت دارم، امکانش هست که پینگ رو برد بالا؟
این مشخصات سرعتمه از سایت speed گرفتم:
Download Speed: 403 kbps (50.4 KB/sec ) Upload Speed: 118 kbps (14.8 KB/sec )

Majidson
19-06-2011, 19:33
مدیرعامل شرکت مبین نت: با ایجاد ظرفیت جدید سرعت اینترنت افزایش می یابد. به گفته مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین نت عامل کندی سرعت وایمکس در روزهای تعطیل افزایش ترافیک به دلیل رایگان بودن سرویس است.

وایمکس نیوز - محمد تقی خاکی در گفت و گو با خبرنگار ما با بیان این مطلب گفت: در روزهای عادی و غیر تعطیل سرویس اینترنت وایمکس مبین نت برای مشترکین قابل قبول است اما از آنجا که در ایام تعطیل ارایه سرویس رایگان برای کاربران پیش بینی شده است همین عامل موجب شده تا در این روزها کندی سرعت در شبکه محسوس شود.
وی افزود: مبین نت براساس نیاز و پیش بینی قبلی برای خرید پهنای باند درخواست خود را به زیرساخت ارایه داده است که براساس مذاکرات انجام شده به زودی ظرفیت های جدید به شرکت تحویل خواهد شد.
خاکی گفت: ما تمامی تلاش خود را به کار گرفته ایم تا سرویسی با کیفیت در اختیار کاربران وایمکس قرار دهیم و با همکاری خوبی که زیرساخت در این بخش با ما دارد به زودی شاهد تحولی چشم گیر در سرعت اینترنت خواهیم بود.

hesam,sh
19-06-2011, 22:51
سلام دوستان

یعنی واقعا هیچکس نیست اینجا ؟!!!

vahidmir2000
20-06-2011, 01:26
معذرت میخوام از حرفای تکراری
از ساعت دو یاهو مسنجر وصل نمیشه
شیلتر شکن تعطیل
چیز پی ان تعطیل
گوگل باز نمیشه
تورنت دانلود نمیشه
معمولی ترین صفحات هم با زور باز میشن

vahidmir2000
20-06-2011, 01:31
وی افزود: مبین نت براساس نیاز و پیش بینی قبلی برای خرید پهنای باند درخواست خود را به زیرساخت ارایه داده است که براساس مذاکرات انجام شده به زودی ظرفیت های جدید به شرکت تحویل خواهد شد.

خنده دار تر از این این میشه حرفی زد؟
میگه براساس پیش بینی قبلی... این پیش بینی قبلی احتمالا منظورش دیروز بوده که یهو یادش افتاده پهنای باند بخره. از این مسخره تر حرفی نمیشه شنید. کار رو شروع کردن ولی نمیدونستن که ازش استقبال میشه.
جمعه ها و ساعات شبانه رو رایگان کردن ولی نمیدونستن که ممکنه ظرفیت شبکه کافی نباشه

توی این شرکت یعنی هیچ تکنسینی نبوده که یه پیش بینی هایی بکنه و نذاره کیفیت سرویس توی این منجلاب بیفته.

مجید جان بابت خبر مرسی

vahidmir2000
20-06-2011, 01:32

خنده دار تر از این این میشه حرفی زد؟
میگه براساس پیش بینی قبلی... این پیش بینی قبلی احتمالا منظورش دیروز بوده که یهو یادش افتاده پهنای باند بخره. از این مسخره تر حرفی نمیشه شنید. کار رو شروع کردن ولی نمیدونستن که ازش استقبال میشه.
جمعه ها و ساعات شبانه رو رایگان کردن ولی نمیدونستن که ممکنه ظرفیت شبکه کافی نباشه

توی این شرکت یعنی هیچ تکنسینی نبوده که یه پیش بینی هایی بکنه و نذاره کیفیت سرویس توی این منجلاب بیفته.

مجید جان بابت خبر مرسی

m_anb
20-06-2011, 02:25
خدا لعنتشون کنه !!!!
من تو ساعت های مجانی vpان دارم ولی سی سی کم و صفحه دیدن و اینا تعطیل مگه اینکه از vpان استفاده کنم
معلوم نیست چه غلطی کردن پکت لاست خیلی زیاده الان با mtr امتحان کردم سرور سی سی کم رو 100٪ پکت لاست داده
موندم برم مخابرات بگیرم یا نه !!! این محله سگ مصب ما فقط 3 تا راه داری یا شاتل :41: یا مبین نت :34: یا مخابرات :41:

Majidson
20-06-2011, 07:18
سلام دوستان

دوست عزیز امکان استفاده از مودم شرکت های دیگر در شبکه وایمکس امکان پذیر نیست. بدلیل اینکه باید شرکت ارائه کننده سرویس MAC ADD اون مودم در شبکه خودش فعال کنه. وتا زمانی که MAC ADD در شبکه فعال نشه به هیچ عنوان نمی توان از این مودم در شبکه های دیگر استفاده کرد. در حال حاضر هیچ کدام از شرکت های ایرانسل و مبین نت و داتک مودم های دیگری را قبول نمی کنند.

yusef
20-06-2011, 09:46
سلام
تا چند روز دیگه دارم به خونه جدیدی میرم.
مودم من outdoor ه حالا میخوام بدونم میشه این مودم رو داخل خونه یا دم پنجره گذاشت؟

hesam,sh
20-06-2011, 11:16
دوست عزیز امکان استفاده از مودم شرکت های دیگر در شبکه وایمکس امکان پذیر نیست. بدلیل اینکه باید شرکت ارائه کننده سرویس MAC ADD اون مودم در شبکه خودش فعال کنه. وتا زمانی که MAC ADD در شبکه فعال نشه به هیچ عنوان نمی توان از این مودم در شبکه های دیگر استفاده کرد. در حال حاضر هیچ کدام از شرکت های ایرانسل و مبین نت و داتک مودم های دیگری را قبول نمی کنند.

دوست خوبم ، شما خودت امتحان کردی که ببینی میشه یا نه؟
خب کاملا واضحه که حتی اگر هم بشه ، مسولین اوپراتورها برای اینکه مودم خودشون فروش بره ، میگن نمیشه !!!
من هم شنیدم که نمیشه ولی میخواستم خودم امتحان کنم تا مطمئن بشم بعد اگر لازم شد اقدامی برای ثبت MAC ADD مودمم بکنم.
البته اینم بگم که از جایی خوندم که گویا کسی تونسته بود این کارو بکنه برای همین خودم هم میخوام امتحان کنم

Tenhi
20-06-2011, 13:21
ﺟﻨﺎﺏ ﺁﻗﺎﯼ ﻣﻬﻨﺪﺱ ﺧﺎﮐﯽ ﻣﺪﯾﺮ ﻋﺎﻣﻞ
ﺷﺮ ﮐﺖ ﺍﺭﺗﺒﺎﻃﺎﺕ ﻣﺒﯿﻦ ﻧﺖ ﺍﻣﺮﻭﺯ ﺩﺭ
ﺑﺮﻧﺎﻣﻪ ﺯﻧﺪﻩ ﺻﻔﺮ ﻭ ﯾﮏ ﺷﺒﮑﻪ
ﺁﻣﻮﺯﺵ ﺩﺭ ﺳﺎﻋﺖ 17:45 ﺣﻀﻮﺭ
ﺧﻮﺍﻫﻨﺪ ﺩﺍﺷﺖ. ﺑﺪﻭﻥ ﺷﮏ ﺍﯾﻦ ﺣﻀﻮﺭ
ﭘﺎﺳﺨﮕﻮﯼ ﺑﺴﯿﺎﺭﯼ ﺍﺯ ﭘﺮﺳﺶ ﻫﺎﯼ
ﮐﺎﺭﺑﺮﺍﻥ ﻭ ﻋﻼﻗﻤﻨﺪﺍﻥ ﺩﺭﺑﺎﺭﻩ ﻭﺿﻌﯿﺖ
ﺍﻣﺮﻭﺯ ﻭ ﻓﺮﺩﺍﯼ ﺷﺒﮑﻪ ﻭﺍﯾﻤﮑﺲ ﻣﺒﯿﻦ
ﻧﺖ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻮﺩ.

Source: mobinnet blog

MasterGeek
20-06-2011, 13:30
دوستان وضعیت پوشش حین حرکت چه جوریه؟ (توی ترافیک و شهر...واسه تهران)

اگر وضعیت خوب باشه سعی میکنم یه سرویس ازشون بگیرم هرچند هنوز هیچ تحقیقی درین مورد نکردم.

در مورد مودم هم قطعا میشه استفاده کرد ولی باید تنظیمات کامل رو بهتون بگن...یکی دو سال اول شرکتها ازین گدابازیها در میارن بعد کم کم سر عقل میان.....

vahidmir2000
20-06-2011, 13:36
دوستان وضعیت پوشش حین حرکت چه جوریه؟ (توی ترافیک و شهر...واسه تهران)

اگر وضعیت خوب باشه سعی میکنم یه سرویس ازشون بگیرم هرچند هنوز هیچ تحقیقی درین مورد نکردم.
.

فعلا موبیلیتی سرویس وایمکس مجوز نداره و در حین حرکت امکان استفاده از سرویس رو ندارید

---------- Post added at 01:36 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

سلام
تا چند روز دیگه دارم به خونه جدیدی میرم.
مودم من outdoor ه حالا میخوام بدونم میشه این مودم رو داخل خونه یا دم پنجره گذاشت؟

شدن که میشه، فقط به دلیل قدرت گیرندگی بالای مودمهای اوت دور فکر میکنم برای آدم ضرر داشته باشه

Majidson
20-06-2011, 15:01
دوست خوبم ، شما خودت امتحان کردی که ببینی میشه یا نه؟
خب کاملا واضحه که حتی اگر هم بشه ، مسولین اوپراتورها برای اینکه مودم خودشون فروش بره ، میگن نمیشه !!!
من هم شنیدم که نمیشه ولی میخواستم خودم امتحان کنم تا مطمئن بشم بعد اگر لازم شد اقدامی برای ثبت MAC ADD مودمم بکنم.
البته اینم بگم که از جایی خوندم که گویا کسی تونسته بود این کارو بکنه برای همین خودم هم میخوام امتحان کنم

1. اولاً یوزر و پس برای وارد شدن به شبکه را از کجا آورده !!!!؟
2. مگر اون طرف به دیتا سنتر شرکت مورد نظر دسترسی داشته که تونسته MAC ADD را برای اون شبکه فعال کنه!!!؟
3. یوزر و پس و همچنین فرکانس های شبکه ایرانسل و مبین نت کاملاً با هم متفاوت هستند.
4. تو سایت مبین نت در قسمت ثبت نام نوشته شده که اگر شما دارای مودم هستید MAC ADD مودم را بنویسید تا در شبکه فعال گردد. ولی تا جایی که من اطلاع دارم این کارو انجام نمیدن.

hesam,sh
20-06-2011, 15:25
1. اولاً یوزر و پس برای وارد شدن به شبکه را از کجا آورده !!!!؟
2. مگر اون طرف به دیتا سنتر شرکت مورد نظر دسترسی داشته که تونسته MAC ADD را برای اون شبکه فعال کنه!!!؟
3. یوزر و پس و همچنین فرکانس های شبکه ایرانسل و مبین نت کاملاً با هم متفاوت هستند.
4. تو سایت مبین نت در قسمت ثبت نام نوشته شده که اگر شما دارای مودم هستید MAC ADD مودم را بنویسید تا در شبکه فعال گردد. ولی تا جایی که من اطلاع دارم این کارو انجام نمیدن.

یوزر و پس رو نیاز نیست از جای به خصوصی آورد ، کافیه که یه اشتراک از مبین داشته باشید !!!
اگر اولین پست منو خونده باشید ، خودم اونجا گفته بودم که مشکلم اینه که اکانت از مبین ندارم ، وگرنه اکانت و مودم از اوپراتور دیگر رو که دارم!!!
متاسفانه هیچ کس هم اطراف ما از مبین اشتراک نداره که ازش قرض بگیرم ، برای همین اومدم که از بچه های فروم کمک بگیرم که خدا رو شکر هیچکس اینجا خیرش به کسی نمیرسه!!!
اگر مبین نت اجازه بده که با مودم خودم از شبکه اش استفاده کنم ، حتما یه اشتراک ازش میگیرم.

adcomputer
20-06-2011, 18:26
امروز هم وضعیت خیلی بده. گوگل هم به زور باز میشه.

vahidmir2000
20-06-2011, 21:12
امروز هم وضعیت خیلی بده. گوگل هم به زور باز میشه.

سرویس منم تعریفی نداره. یعنی بگیر نگیر داره. در ساعات مختلف از صبح تا حالا هی خوب و بد میشه.

adcomputer
20-06-2011, 21:42
در تست سرعت مبین نت همه چیز نرمال است.

اما این تست رو با یکی از سرور های اینجا گرفتم:

سرعت دانلود من که سرویس 1 مگابیت دارم 10 کیلوبیت است یعنی بیشتر از 100 برابر کمتر از سرعت خریداری شده. توجه کنید که دیال آپ 56 یا حداقل 40 کیلوبیت است.

میانگین پینگ هم 3 ثانیه و بیشترین آن هم به 5 ثانیه(5530 میلی ثانیه) میرسد.
با توجه به تست ها برای بسیاری از افراد برتری دیال آپ! به این سرویس (در سرعت دانلود و کیفیت) کاملاً مشخص است.

vahidmir2000
21-06-2011, 00:27
در تست سرعت مبین نت همه چیز نرمال است.

اما این تست رو با یکی از سرور های اینجا گرفتم:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدسرعت دانلود من که سرویس 1 مگابیت دارم 10 کیلوبیت است یعنی بیشتر از 100 برابر کمتر از سرعت خریداری شده. توجه کنید که دیال آپ 56 یا حداقل 40 کیلوبیت است.

میانگین پینگ هم 3 ثانیه و بیشترین آن هم به 5 ثانیه(5530 میلی ثانیه) میرسد.
با توجه به تست ها برای بسیاری از افراد برتری دیال آپ! به این سرویس (در سرعت دانلود و کیفیت) کاملاً مشخص است.

اینترنت فوق کم سرعت مبین نت:31:

حالا من که اینترنت 128 دارم توقع ام خیلی کمتر از شماست از سرویسم ولی واقعا شما که یک مگابیت داری با این وضع افتضاح درکت میکنم. خدا به همه ما اهالی کارخانه ذغال سنگ مبین صبر بده...

hajoo
21-06-2011, 10:31
اینترنت من از دیشب تا امروز صبح مشکل داشت.شما هم مشکل داشتین؟

ultrasahand
21-06-2011, 10:57
آقا این اینتزنت مبین نت رو من تا دیروز تورنت رو با ۱۲۰ ک ب دانلود داشتم چرا الان این شکلیه؟؟
سرعتش ۵ ک ب شده

hesam,sh
21-06-2011, 11:22
یوزر و پس رو نیاز نیست از جای به خصوصی آورد ، کافیه که یه اشتراک از مبین داشته باشید !!!
اگر اولین پست منو خونده باشید ، خودم اونجا گفته بودم که مشکلم اینه که اکانت از مبین ندارم ، وگرنه اکانت و مودم از اوپراتور دیگر رو که دارم!!!
متاسفانه هیچ کس هم اطراف ما از مبین اشتراک نداره که ازش قرض بگیرم ، برای همین اومدم که از بچه های فروم کمک بگیرم که خدا رو شکر هیچکس اینجا خیرش به کسی نمیرسه!!!
اگر مبین نت اجازه بده که با مودم خودم از شبکه اش استفاده کنم ، حتما یه اشتراک ازش میگیرم.

دوستان ، یعنی واقعا هیچ کس اینجا نیست که بتونه اکانتشو فقط برای چند ساغت به ما قرض بده ؟!!
من خودم هم اکانتمو میدم.
اگر کسی تمایل داره ، یه پیام خصوصی بهم بده

adcomputer
21-06-2011, 13:34

ما که خیلی وقته مشکل داریم.

---------- Post added at 02:34 PM ---------- Previous post was at 02:33 PM ----------

آقا این اینتزنت مبین نت رو من تا دیروز تورنت رو با ۱۲۰ ک ب دانلود داشتم چرا الان این شکلیه؟؟
سرعتش ۵ ک ب شده

به غیر از وبگردی و دانلود معمولی که بعضی وقتها ممکنه بهتر بشه سرعت تمام پروتکل ها را به شدت کم کردند.

vahidmir2000
21-06-2011, 14:01
سرعتش ۵ ک ب شده

مشکل تورنت رو منم دارم. گاهی اوقات با 50 تا سیدر فعال سرعت از 6-7 کیلوبایت بالاتر نمیره.

---------- Post added at 02:01 PM ---------- Previous post was at 01:59 PM ----------

دیشب به نسبت چند شب اخیر حداقل در وبگردی و یاهو مسنجر مشکل کمتر بود ولی وجود داشت. تورنت شدیدا کند بود و نوسان بیداد میکرد. شیلتر شکن هم هی قطع و وصل میشد

Tenhi
21-06-2011, 18:48
این رفیقم چی میگه؟ با ۲۵۶ نا محدود ایرانسل همیشه 150KB/S کیلو بایت! جااان؟ اینجوریاس ‎:O ‎

mohammad_dj_kazin
21-06-2011, 18:53
سلام بچه ها
یه سوال داشتم
میخواستم بدونم اگه سرعت دانلود بالا باشه لزوما پینگ هم کمه؟
یا اگه سرعت دانلود پایین باشه پینگ بالاست؟
آخه من میخوام وایمکس رو برای بازی آنلاین بگیرم
مبین نت که تعطیله:31:
حالا بازم به ایرانسل
ممنون میشم راهمایی کنید

A2D3D
21-06-2011, 19:41
سلام
خوبید دوستان ؟
من میخوام برم مبین نت بگریم
پشتیبانیش گفت مودم wifi براتون خوبه و جواب میده
کسی هم نزدیکم برای تست ندارم
بگیرم به نظرتون ؟

hajoo
21-06-2011, 20:52
سلام بچه ها
یه سوال داشتم
میخواستم بدونم اگه سرعت دانلود بالا باشه لزوما پینگ هم کمه؟
یا اگه سرعت دانلود پایین باشه پینگ بالاست؟
آخه من میخوام وایمکس رو برای بازی آنلاین بگیرم
مبین نت که تعطیله:31:
حالا بازم به ایرانسل
ممنون میشم راهمایی کنید

نخیر.اگه سرعت دانلود بالا باشه لزوما پینگ پایین نیست.
وایمکس اصلا بدرد بازی نمیخوره.مخصوصا مبین نت.شنیدم وایمکس ایرانسل پینگش بهتره.ولی اگه تو کار دانلود باشی مبین نت بهتره
من خودم مبین نت 1مگ دارم ولی نمی تونم بازی آنلاین بکنم

adcomputer
21-06-2011, 21:26
این رفیقم چی میگه؟ با ۲۵۶ نا محدود ایرانسل همیشه 150KB/S‎ ‎

نه دوست عزیز. تا جایی که ما میدونیم سرعت ایرانسل هم مثل مبین نت معمولی(محدود) است. یعنی 256 - 32 کیلو بایت.

---------- Post added at 10:26 PM ---------- Previous post was at 10:22 PM ----------

سلام
خوبید دوستان ؟
من میخوام برم مبین نت بگریم
پشتیبانیش گفت مودم wifi براتون خوبه و جواب میده
کسی هم نزدیکم برای تست ندارم
بگیرم به نظرتون ؟

بله. میان برای نصب اگر آنتن نداد سرویس و مودم رو پس میگیرن(برای من اینطور بود). بهتره باهاشون این مورد رو شرط کنی تا مشکلی پیش نیاد.

A2D3D
21-06-2011, 22:29
ممنون
یه سوال دیگه :
الان adsl شاتل دارم . 128 نامحدود و ماهی 28 تومن میدم ( دانلود روی 16 هست )
مبین نت بگیرم ؟ 512 با مودم wifi که 10 گیگ در ماه میده و ماهی 30 تومن هست

vahidmir2000
22-06-2011, 02:48
ممنون
یه سوال دیگه :
الان adsl شاتل دارم . 128 نامحدود و ماهی 28 تومن میدم ( دانلود روی 16 هست )
مبین نت بگیرم ؟ 512 با مودم wifi که 10 گیگ در ماه میده و ماهی 30 تومن هست

به نظر من اول سعی کن از یک شرکت دیگه ADSL بگیری اگر نشد و چاره ای نداشتی به وایمکس فکر کن. وایمکس الان در مرحله آزمون و خطاست و نمیشه روش حساب کرد

Cyber-PC
22-06-2011, 04:42
در مقابل اینهمه شکایت و گلایه که دیدم منم بگم که تو این حدود 8 ماه که دارم از مبین نت استفاده میکنم بجز ماه اول دیگه مشکل قطعی و کاهش سرعت نداشتم (بجز 1-2 مورد که اونهم معلوم شد مشکل فنی بوده و خیلی سریع رفع کردن)
در کل ازش راضیم فقط کاش دوباره تعرفه های نا محدودش رو برگردونه :31:

A2D3D
22-06-2011, 10:41
به نظر من اول سعی کن از یک شرکت دیگه ADSL بگیری اگر نشد و چاره ای نداشتی به وایمکس فکر کن. وایمکس الان در مرحله آزمون و خطاست و نمیشه روش حساب کرد
چرا ؟
wifi که نیاز به خط تلفن نداره و بهتره که
هر شهری هم بری میگیره ( مرکزی )

maxmen
22-06-2011, 12:36
الان من تو پوشش بیرونی هستم در حال حاضر از gprs استفاده میکنم اینجا adsl ندارن
میسرفه وایمکس بگیرم؟ حالا که تو پوشش بیرونی هستم بگیرم یا نه؟
بعد کل هزینه چقدر میشه با مدمو اینا؟

vahidmir2000
22-06-2011, 14:28
چرا ؟
wifi که نیاز به خط تلفن نداره و بهتره که
هر شهری هم بری میگیره ( مرکزی )

روی کاغذ امکانات وایمکس خیلی جذاب و وسوسه کننده است (میبینید که چقدر آدم تا حالا وسوسه شدن:31:)

ولی این امکانات وقتی لذت بخشه که واقعا درست کار کنه. با پوشش فعلی شبکه و نوسانات و مشکلاتی که داره اصلا رو امکاناتی مثل جابه جایی و ... حساب نکنید. البته بی نیاز بودن به تلفن واقعا خوبه ولی ...

در کل اگر صبر و حوصله دارید و میتونید مشکلات فعلی شبکه رو تا رسیدن به یک نقطه ثبات (که نمیشه گفت کی هستش) تحمل کنید به دنیای وایمکس وارد بشید

---------- Post added at 02:28 PM ---------- Previous post was at 02:26 PM ----------

الان من تو پوشش بیرونی هستم در حال حاضر از gprs استفاده میکنم اینجا adsl ندارن
میسرفه وایمکس بگیرم؟ حالا که تو پوشش بیرونی هستم بگیرم یا نه؟
بعد کل هزینه چقدر میشه با مدمو اینا؟

خب وایمکس خیلی از GPRS بهتره. روی GPRS اصلا نمیشه حساب کرد. ولی وایمکس هم مشکلات خودش رو داره که در جواب دوست خوبم به بخشی از اون اشاره کردم. در کل اگر مثل من و بعضی از دوستان چاره ای ندارید وایمکس بگیرید و باهاش بسازید تا ببینیم چی میشه.

Mehrdad.R201
22-06-2011, 15:11
دوستان گزارش بدن
این هفته تا الان وضع چطور بوده ؟

ببینم پورتها باز هستند یا بسته !؟ یاهو و جیمیل و اوو وصل میشن ؟

ultrasahand
22-06-2011, 17:05
دوستان گزارش بدن

اوو استفاده نمی کنم بجز تورنت بقیه سایت ها در ساعات عادی روز خوب بالا می آن

B.J.U
22-06-2011, 17:08
آقا برای وایمکس مبین هم مودم وایرلس هست که بشه باهاش همزمالن 2 تا کامپیوتر اینترنت داشت؟
البته مودمم Outdoor هست

adcomputer
22-06-2011, 17:33
آقا برای وایمکس مبین هم مودم وایرلس هست که بشه باهاش همزمالن 2 تا کامپیوتر اینترنت داشت؟
البته مودمم Outdoor هست

بله. همون مودم های wifi .

adcomputer
22-06-2011, 18:08
دوستان گزارش بدن

هر ساعت یک جوریه و نمیشه اطلاعات دقیقی داد. مثلاً ftp که قبلاً بد بود الان عالیه و هیچ مشکلی در دانلود و آپلود نداره. تورنت مشکل داره اما با وی پ* ان سرعتش کامله (به شرطی که وی پی ان هم سرعتش کامل و بدون مشکل باشه). در کل اگر وی پی .. تون خوب باشه میتونید با تمام پروتکل ها و پورت ها به شرطی که از طرف سرویس دهنده وی پی .. محدود نشده باشه به راحتی کار کنید. البته الان اینطوریه ولی اگر وی پی .. هم محدود کنند که نمیشه. پورت ها هم به صورت random بسته شده اند!

Majidson
22-06-2011, 18:30
به اطلاع کلیه کاربران محترم شبکه می رسانیم که از تاریخ اول تیرماه، میزان 155مگابایت به پهنای باند شبکه وایمکس مبین نت افزوده شده است که امید می رود تا پانزده روز آینده پهنای باند بیشتری نیز جهت افزایش رضایتمندی کاربران گرامی تخصیص یابد.

mostafahyper
22-06-2011, 18:42
سلام .آقا من هرجه سریع تر باید نت بگیرم . خب برم سراغ کدوم شرکت ؟ راستی پارس آنلاین چطوره ؟

Milad_spyware
22-06-2011, 19:21
سلام به دوستان عزیزم ، آقا از عزیزانی که وایمکس مبین نت دارن چند سوال دارم لطف می کنید اگه یه سوالاتم جواب بدید

1- من میخوام وایمکس بگیرم و مودم یو اس بی میخوام بگیرم حالا قیمتشو نمیدونم چنده تو سایت مبین نت هم نیستش قیمتش از دوستانی که مودم یو اس بی گرفتن آیا آنتی دهیش خوبه
2- میخواستم ببینم فقط مودم یو اس بی هستش که نیازی به برق نداره یا اینکه مودم های دیگری هم در مبین نت هستن که به برق نیاز ندارن
3- آیا در حال حرکت در ماشین هم میشه از وایمکس استفاده کرد
ممنون میشم یه عزیزی به سوالاتم جواب بده

Majidson
22-06-2011, 20:23
سلام به دوستان عزیزم ، آقا از عزیزانی که وایمکس مبین نت دارن چند سوال دارم لطف می کنید اگه یه سوالاتم جواب بدید

1- من میخوام وایمکس بگیرم و مودم یو اس بی میخوام بگیرم حالا قیمتشو نمیدونم چنده تو سایت مبین نت هم نیستش قیمتش از دوستانی که مودم یو اس بی گرفتن آیا آنتی دهیش خوبه
2- میخواستم ببینم فقط مودم یو اس بی هستش که نیازی به برق نداره یا اینکه مودم های دیگری هم در مبین نت هستن که به برق نیاز ندارن
3- آیا در حال حرکت در ماشین هم میشه از وایمکس استفاده کرد
ممنون میشم یه عزیزی به سوالاتم جواب بده

1. مبین نت در حال حاضر مودم USB در تهران ارائه نمی کند.
2. بله
3. وایمکس فعلاً در زمان حرکت قابل استفاده نیست. هنوز دولت مجوز این را به شرکت ها نداده است. فقط در حالت ثابت قابل استفاده است.

Electronic-Arts
23-06-2011, 00:18
به اطلاع کلیه کاربران محترم شبکه می رسانیم که از تاریخ اول تیرماه، میزان 155مگابایت به پهنای باند شبکه وایمکس مبین نت افزوده شده است که امید می رود تا پانزده روز آینده پهنای باند بیشتری نیز جهت افزایش رضایتمندی کاربران گرامی تخصیص یابد.

خاک تو سر بیسوادشون کنن
ورداشتن یه دونه STM1 خریدن بعد میگن 155 مگابایت به جای اینکه بگن مگابیت
هنوز فرق بیت و بایت رو نمیدونن اون وقت اپراتور راه انداختن

vahidmir2000
23-06-2011, 04:15

مرسی مجید جان

پس بهبود نسبی حاصل شده در این یکی دو روز به خاطر این پهنای باند جدیده. اگر شرکت یکم زمانبدی و برنامه ریزی داشته باشه هیچوقت نمیذاره کار به یک فاجعه برسه بعد عمل کنه.

---------- Post added at 04:15 AM ---------- Previous post was at 04:12 AM ----------

سلام .آقا من هرجه سریع تر باید نت بگیرم . خب برم سراغ کدوم شرکت ؟ راستی پارس آنلاین چطوره ؟

اگه سوالتون کلی هست که پیشنهاد اول ADSL هستش ولی اگر وایمکس میخواید بگیرید چند صفحه آخر تاپیک مبین و ایرانسل راه گشای شماست

hp980
23-06-2011, 11:36
سلام
قيمتهاي جديد براي تابستان كي اعلام ميشه ؟

h.yazdani67
23-06-2011, 11:49

اول قبل از افزایش پهنای باند و نجات دادن ما از شر جمعه های شوم، کمی دستی به سر و روی سایت بزنید بد نیست بخدا!

یکم بخش پرداخت اینترنتی رو بهبودئ ببخشید. مثلا من تا حالا خیلی شده که یا حجم ترافیکم یا زمان ماهانم تموم شده و هیچ جوره دسترسی به اینترنت و آن پرداخت مسخره مبین نت رو ندارم
آخه شاتل رو ببینید یاد بگیرید .یه سایت ساختن واسه شرکت اینترنتی با اون همه متخصص که کاری نداره!!

حداقل یک کاری کنید سایت بانک طرف قرار دادتونو موقع تموم شدن حجم و .. باز کنه.

بانکداری بخدا پیشرفته شده اونم از نوع اینترنتیش ، چندتا در گاه دیگه و ..

=CYBER=
23-06-2011, 11:59
مودم داخلی جدید رو دیدید ؟ :31:

Cyber-PC
23-06-2011, 13:21
اول قبل از افزایش پهنای باند و نجات دادن ما از شر جمعه های شوم، کمی دستی به سر و روی سایت بزنید بد نیست بخدا!

یکم بخش پرداخت اینترنتی رو بهبودئ ببخشید. مثلا من تا حالا خیلی شده که یا حجم ترافیکم یا زمان ماهانم تموم شده و هیچ جوره دسترسی به اینترنت و آن پرداخت مسخره مبین نت رو ندارم
آخه شاتل رو ببینید یاد بگیرید .یه سایت ساختن واسه شرکت اینترنتی با اون همه متخصص که کاری نداره!!

حداقل یک کاری کنید سایت بانک طرف قرار دادتونو موقع تموم شدن حجم و .. باز کنه.

بانکداری بخدا پیشرفته شده اونم از نوع اینترنتیش ، چندتا در گاه دیگه و ..

100 درصد باهات موافقم هم مسله پرداخت اینترنتی و هم اینکه کنتر حجمشون برای من هفتگی بروز میشه و این خیلی آزار دهنده هستش

vahidmir2000
23-06-2011, 13:37
کلا سایت مبین نت پر از ایراده.
از طراحی سرد و بی روحش تا زبان انگلیسی بخش کنترل حساب و بروز شدن دیر به دیر میزان حجم مصرفی و امروز هم که وقتی میخواستم حساب رو چک کنم نوشت محدودیت تعداد یوزر داریم بعدا سر بزنید.

و همین نکته ای که دوستمون اشاره کرد و ایرانسل این ویژگی رو داره که در زمان قطع بودن سرویس هم دسترسی به سایت ایرانسل و چند بانک امکان پذیره که مبین هم باید این کار رو بکنه. در کل یک سایت دیگه باید طراحی کنن که بخش اخبار درست و حسابی داشته باشه که هی نخوایم به سایت سر بزنیم و هی به وبلاگ . اصلا به نظر من خیلی مسخره اس که یه شرکت بیاد و از یک سرویس دهنده رایگان وبلاگ بگیره. وبلاگ باید بخشی از خود سایت باشه به همراه یک صفحه guest book برای تبادل نظرات

---------- Post added at 01:37 PM ---------- Previous post was at 01:35 PM ----------

سرویس خوشبختانه فعلا مشکلی نداره. فقط سرعت تورنت خیلی پایینه. از دوستان دیگری که همراه من در چند روز قبل مشکل داشتن خواهش میکنم ااز وضعیت سرویسشون بگن.

این خرابی تورنت هم شانس منه. من زیاد طرف تورنت نمیرم ولی توی این یکی دو هفته چندتافیلم بود که جای دیگه گیر نیاوردم و خواستم تورنتشو بگیرم. چشمتون روز بد نبینه یکشون 4 روز طول کشید:31:

alivictor
23-06-2011, 13:40
سلام دوستان
می خواستم ببینم موقع نصب مودم outdoor نکته ای چیزی هست که به نصاب متذکر شد؟

vahidmir2000
23-06-2011, 16:30
سلام دوستان
می خواستم ببینم موقع نصب مودم outdoor نکته ای چیزی هست که به نصاب متذکر شد؟

نکته خاصی نیست. جز انتخاب یک جای مناسب که از گزند احتمالی گربه ها و ...در امان باشد

alivw71
23-06-2011, 18:48
سرعت دانلود 256 یا 128 چقدره. شبا با روزا فرق میکنه؟ یعنی 16 برای 128 و 32 برای 256 . یا هر دو شون رو 1 مگ میبندن.

ultrasahand
23-06-2011, 19:56
سلام به همگی
خواستم فقط بگم که تورنت رو دارم با ۶۰ ک ب می گیرم
مبینت ۱۰۲۴ دارم
باز کم هست ولی از ۵ ک ب خیلی بهتره

timsar jackson
23-06-2011, 21:03
مبین نت تو سایتش نوشته که به کاربر خانگی بیشتر از 128 نمیده..درسته؟ یا با کارت دانشجویی یا هیئت علمی بیشتر میده؟

سرعت دانلود سرویس 1 مگ چه قدره؟

ultrasahand
23-06-2011, 21:23
مبین نت تو سایتش نوشته که به کاربر خانگی بیشتر از 128 نمیده..درسته؟ یا با کارت دانشجویی یا هیئت علمی بیشتر میده؟

سرعت دانلود ۱۲۵ تا ۱۲۸ ک ب
من به اسم حقوقی گرفتم
۱ روزه هم بهم دادن

aliy2324
24-06-2011, 07:47

با کارت دانشجویی هم متونین هر سرعتی که بخواهید بگیرید
سرعت 1 مگ باید 128 باشه و چند وقتی هست که وضع خوب نیست و نوسان داره من خودم با 512 گاهی وقتا سرعتم زیر 20 هم میاد اونم توی ساعت های عادی نه رایگان

playboy
24-06-2011, 09:21
دوستان من این تاپیک رو امروز دیدم و کاشکی دیروز میدیدم

من تو مشهد ساکنم و 5 سال هست که مشترک صبانت بودم ولی به دلیل مشکل در سیم کشی های داخلی تلفن ، قطعی بسیار زیادی داشتم و دیروز به نمایندگی مبین نت در مشهد زنگ زدم و سرویس 6 ماهه اون رو با یک مودم wi fi به مبلغ 231 تومان سفارش دادم.نماینده فروش می گفت سرعت دانلود متوسط در سرویس 512 کیلوبایت ، 70 ک هست.ولی الان که این چند صفحه آخر فروم رو خوندم دیدم مثل اینکه واقعیت نداره این حرف.و سرعت کمتر از این حرفاست

آیا کسی تو مشهد میدونه اوضاع سرعت مبین نت چطوره؟

فردا میان واسم سرویس رو نصب می کنند

tranceyou
24-06-2011, 10:07
دوستان این دکمه ی WPS چیه میشه توضیح بدین؟؟

vahidmir2000
24-06-2011, 13:23
دوستان من این تاپیک رو امروز دیدم و کاشکی دیروز میدیدم

من تو مشهد ساکنم و 5 سال هست که مشترک صبانت بودم ولی به دلیل مشکل در سیم کشی های داخلی تلفن ، قطعی بسیار زیادی داشتم و دیروز به نمایندگی مبین نت در مشهد زنگ زدم و سرویس 6 ماهه اون رو با یک مودم wi fi به مبلغ 231 تومان سفارش دادم.نماینده فروش می گفت سرعت دانلود متوسط در سرویس 512 کیلوبایت ، 70 ک هست.ولی الان که این چند صفحه آخر فروم رو خوندم دیدم مثل اینکه واقعیت نداره این حرف.و سرعت کمتر از این حرفاست

آیا کسی تو مشهد میدونه اوضاع سرعت مبین نت چطوره؟

فردا میان واسم سرویس رو نصب می کنند

سرعت دانلود 512 در وضعیت نرمال شبکه 64 کیلوبایت هستش. چیزی که مشترکان مبین ازش گله دارند بیشتر روی نوسانات شبکه است و مشکلات بستن پورتهای مختلف و ... که امیدوارم شما باهاش برخورد نکنید.

---------- Post added at 01:23 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

سلام به همگی
خواستم فقط بگم که تورنت رو دارم با ۶۰ ک ب می گیرم
مبینت ۱۰۲۴ دارم
باز کم هست ولی از ۵ ک ب خیلی بهتره

سرعت 70 برای سرویس 1 مگ اگر سرعت میانگینتون باشه خوبه. معمولا سرعت تورنت طبق تجربه شخصی در بهترین حالت تقریبا نصف سرعت دانلود معمولی هستش. من با سرویس 128 اگر میانگین سرعت تورنت روی 8 باشه راضیم ولی در این چند روز میانگین روی 4-5 هستش که متاسفانه چون وسط دانلود چند فایل حجیم هستم دلم نمیاد قیدشو بزنم.

ultrasahand
24-06-2011, 13:48
دوستان این دکمه ی WPS چیه میشه توضیح بدین؟؟

فکر کنم تنظیمات رمز و نام شبکه وایرلس (ssid) رو ریست می کته

aliy2324
24-06-2011, 14:25
اینا که گفتن بهتر شده
برای من توی کرمان که افتضاحه شده جمعه های قبل وب گردی نمیشد کرد ولی از لینک مستقیم با سرعت متوسط 50 دانلود داشتم
ولی الان از 8 بالا تر نمیره وب گردی که اینقدر پینک بالا ست که بی خیال شدیم

vahidmir2000
24-06-2011, 16:45
افتضاحه. وصل هستم ولی بیشتر اوقات ترافیک صفر هست و نمیشه کاری کرد. تورنت هی قطع و وصل میشه و در بهترین حالت 5 کیلوبایت میگیره. هیچ بهبودی نسبت به جمعه قبل مشاهده نمیشه.

Majidson
24-06-2011, 18:08
متاسفانه با اینکه به قول خودشون پهنای باند خریداری کرده اند ولی (روز جمعه ) هیچ تفاوتی با هفته قبل نکرده :(

سرویس 512 مبین نت:

alireza128
24-06-2011, 23:02
با سلام به همه دوستان
4 روزه که سرویس 512 من وصل شده و برنامه کاریم جوریکه بیشتر استفادم از اینترنت روزهای تعطیل و جمعه است. اصلا باورم نمیشد سرعت دانلود 8 کیلیوبایت در ثانیه باشه اونم 9 صبح جمعه !!! یعنی داشتم دیوونه میشدم !!من سرویس adsl قطع کردم با کلی هزینه و پول مودم همچین سرویس مزخرفی گرفتم.
خلاصه 6 بار با پشتیبانی تماس گرفتم و اونام با پرروئی تمام میگفتن خوب مجانی پس همینه که هست تا اینکه آخریشون شماره مستقیم روابط عمومی داد و گفت بشون بگو این اکانت مجانی مسخره جمله ها رو کنسل کنند 83869684
تو رو خدا بچه ها شما هم زنگ بزنین به این دیوانه ها بگین این سرویس مجانی جمعه ها رو بردارند، واقعا با این وضعیت جمعه ها روز کلکل کردن با پشتیبانی و اعصاب خوردیه.
ممننون

hajoo
25-06-2011, 07:27
دوستانی که اهل تورنت هستن می تونن فایل های تورنت رو تو یه سایت لیچ کنند.این طوری هم هم با سرعت بالا می تونن دانلود کنن و هم کمتر از ترافیکشون کم میشه(چون دیگه آپلود نداره)
اینم تست امروز من:1mb

adcomputer
25-06-2011, 12:05
سرعت 70 برای سرویس 1 مگ اگر سرعت میانگینتون باشه خوبه. معمولا سرعت تورنت طبق تجربه شخصی در بهترین حالت تقریبا نصف سرعت دانلود معمولی هستش. من با سرویس 128 اگر میانگین سرعت تورنت روی 8 باشه راضیم ولی در این چند روز میانگین روی 4-5 هستش که متاسفانه چون وسط دانلود چند فایل حجیم هستم دلم نمیاد قیدشو بزنم.

من که تا چند ماه پیش سرعت دانلود از تورنت کامل بود 512 بین 60 تا 64 متغییر بود. عجیبه دانلود مستقیم خوب باشه و تورنت مشکل داشته باشه و احتمال داره به خاطر محدود کردن پروتکل ها و پورتها باشه.

توی جمعه سرعت منم بد بود. از همه نظر.

vahidmir2000
25-06-2011, 13:40
من که تا چند ماه پیش سرعت دانلود از تورنت کامل بود 512 بین 60 تا 64 متغییر بود. عجیبه دانلود مستقیم خوب باشه و تورنت مشکل داشته باشه و احتمال داره به خاطر محدود کردن پروتکل ها و پورتها باشه.

توی جمعه سرعت منم بد بود. از همه نظر.

مرسی. اتفاق همین الان هم در کمال تعجب سرعت دانلود تورنت من 14 هستش که از خوشحالی دارم بال در میارم. ولی حیف که شبها این سرعت رو ندارم.

aliy2324
25-06-2011, 16:15
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این سرعت 512 توی روز شنبه ساعت عادی

ultrasahand
26-06-2011, 12:23

vahidmir2000
26-06-2011, 13:46
امروز وضعیت کلی سرویس بد نیست. به جز تورنت که دیگه بهش عادت کردم بقیه موارد بدک نیست.

adcomputer
27-06-2011, 15:20
از دیشب حدود ساعت 2:15 چک کردم سرعت دانلود از اکثر سایت ها به یک باره حدود 1 الی 14 کیلوبایت شده اما با وی پ*ی ان سرعت کامل بود. الان هم سرعت دانلود بعضی از سایت ها کمه.

ultrasahand
27-06-2011, 16:44
مبین نت تو ایران دوازدهمین رتبه رو داره و سرعتش رو نمودار داره می یاد پایین :

jahadigit
27-06-2011, 18:09
سرعت از دیشب افتضاح شده
برای همه این جوریه یا فقط برای من؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aliy2324
27-06-2011, 20:29
من از جمعه بعد از ظهر مودمم مشکل پیدا کرد تا قبلش مودم outdoor چراغ شماره 4 روشن بود ولی از جمعه شد 1
زنگ زدم مبین گفتم گفت مودم سیگنال ظعیف میگیره تا 24 ساعت کارشناسامون میفرستیم بررسی کنن ولی خبری نشد کسی می تونه راهنمایی کنه

adcomputer
27-06-2011, 20:54
من از جمعه بعد از ظهر مودمم مشکل پیدا کرد تا قبلش مودم outdoor چراغ شماره 4 روشن بود ولی از جمعه شد 1
زنگ زدم مبین گفتم گفت مودم سیگنال ظعیف میگیره تا 24 ساعت کارشناسامون میفرستیم بررسی کنن ولی خبری نشد کسی می تونه راهنمایی کنه
اگر مودم رو جابه جا نکرده باشی
ممکنه به bts که همیشه وصل میشدی وصل نشده باشی.

vahidmir2000
28-06-2011, 03:08
یه خبر نسبتا خوب:

من یکی دو بار در وبلاگ مبین نت نظر دادم و ازشون خواستم که پهنای باند رو برای سرویسهاشون کمی بالاتر از استاندارد ببندن (یعنی سرعت دانلود بالاتر بره) و الان دیدم که در پاسخ به نظر من گفتن که در تابستان این کار رو میکنن. حالا باید دید که واقعا این موضوع عملی میشه که بتونیم سرعت دانلود بالاتری داشته باشیم یا نه

aliy2324
28-06-2011, 06:37
اگر مودم رو جابه جا نکرده باشی
ممکنه به bts که همیشه وصل میشدی وصل نشده باشی.
مودم جابه جا نکردم
از کجا می تونم بفهمم به چه bts وصلم و یا اون عوض کنم

mahi58
28-06-2011, 09:09
شرکت مبین نت توی وبلاگ شون گفتند که با برطرف شدن مشکلات سابق شون از این به بعد مشکل جمعه ها حل میشه.

جمعه هفته قبل برای من بسیار عالی و مثل روزهای دیگه بود.

امیدوارم به وعده شون عمل کنند. :20:

adcomputer
28-06-2011, 14:01
مودم جابه جا نکردم
از کجا می تونم بفهمم به چه bts وصلم و یا اون عوض کنم

در پنل مودم فرکانس ها رو یادداشت و یکی یکی اضافه کن تا ببینی کدوم بهتره.(هر بار یک فرکانس در لیست باشه)

adcomputer
28-06-2011, 14:07
من که دیشب به سختی یک گیگ دانلود داشتم( از حدود 2.7 گیگ).

aliy2324
28-06-2011, 15:28
در پنل مودم فرکانس ها رو یادداشت و یکی یکی اضافه کن تا ببینی کدوم بهتره.(هر بار یک فرکانس در لیست باشه)
چه جوری به پنل مودم دست رسی داشته باشم !
من هیچ آشنایی با عمل کرد این مودم ندارم اگه کامل تر راهنمایی کنید ممنون میشم

adcomputer
28-06-2011, 16:53
چه جوری به پنل مودم دست رسی داشته باشم !
من هیچ آشنایی با عمل کرد این مودم ندارم اگه کامل تر راهنمایی کنید ممنون میشم

اول میری

یوزر پسورد احتمالاً admin

از منوی بالا WiMAX
از سمت چپ Band

فرکانس ها رو یادداشت و یکی یکی اضافه کن تا ببینی کدوم بهتره.(هر بار یک فرکانس در لیست باشه)

راستی سیگنال تقریباً تاثیری روی کیفیت سرویس نداره.

ultrasahand
28-06-2011, 21:25
من دو تا سوال دارم
۱ . تورنت شما هم روی ۲۰ ک ب مو نده بالا نمی آد ؟؟؟
۲ . چرا فقط با فیژتر شکن میشه تو سایت اومد ؟؟؟

adcomputer
28-06-2011, 21:39
من دو تا سوال دارم
۱ . تورنت شما هم روی ۲۰ ک ب مو نده بالا نمی آد ؟؟؟
۲ . چرا فقط با فیژتر شکن میشه تو سایت اومد ؟؟؟

1- نه. سرعت مال من کمتره.
2- بعضی مواقع برای من ارور 504 میده.

lovely_killer
29-06-2011, 00:01
سلام دوستان

در کل اینترنت مبین نت رو چطور ارزیابی میکنید؟
سرعت های بالای 128 رو زده اداری. یعنی با اشتغال به تحصیل دانشجویی هم سرعت بالاتر نمیده؟:13:

vahidmir2000
29-06-2011, 01:11
سلام دوستان

در کل اینترنت مبین نت رو چطور ارزیابی میکنید؟
سرعت های بالای 128 رو زده اداری. یعنی با اشتغال به تحصیل دانشجویی هم سرعت بالاتر نمیده؟:13:

در کل یک سرویس کاملا متوسط با نوسان و قطعی و ...

با کارت دانشجویی سرعتهای بالا میشه گرفت

lovely_killer
29-06-2011, 01:59
در کل یک سرویس کاملا متوسط با نوسان و قطعی و ...

با کارت دانشجویی سرعتهای بالا میشه گرفت

ممنون عزیز :11:
اگه ممکنه این چند تا سئوال هم پاسخ بدین:

اگه قطعی داشته باشه ارزش نداره. همه جا قطعی داره یا ممکنه توی شهرهای مختلف متفاوت باشه؟

اگه ممکنه یه توضیح مختصر از مودم های وایمکس بدین که چطوری کار میکنه؟ شباهتی به مودم های wireless داره؟ چند تا سیستم میتونن با هم استفاده کنن؟

من الان شاتل دارم و فقط مشکل سرعت داره. 512 شاتل رو دارم. شبها حداکثر 70kb/s دانلود دارم. به نظرتون چطوره؟

vahidmir2000
29-06-2011, 14:07
اول بگم که سرعت فعلیتون خیلی خوبه. 512 مبین به 70 نمیرسه و همون حدود 64 و ایناس...

در مورد قطعی تقریبا تمام دوستان از نقاط مختلف تجربه شو داشتن. نمیشه گفت مثلا هرروز قطعی داری ولی بلاخره پیش میاد هفته ای یه بار یا گاهی در طول یک روز دو-سه بار(مخصوصا در ساعات رایگان)

مودمهای وایمکس خیلی کار باهاشون راحته. میزنی به برق و بعد از حدود یک دقیقه به اینترنت وصل میشه. انواع مختلف دارن برای من مدل وای فای Bm635 هستش که چهار تا سیستم با کابل لن میتونن وصل شن و خب با وای فای هم که تا هرچندسیستمی که باشه میتونه وصل شه. ولی مودمهای معمولی فقط یک سیستم میتونه وصل شه. اگر بازم سوالی بود بپرس.

behzad2482
29-06-2011, 19:47
فروم وایمکس نیوز اعلام کرده تا چند ساعت دیگه طرحهای تابستونی مبین نت رو اعلام میکنه
امیدوارم طرحهاش اینبار خوب باشه :(
wimaxnews.org

=CYBER=
29-06-2011, 23:49
اینطوری که من شنیدم ، تو طرح های تابستانی باز قرار هست قیمت بره بالا و دانلود رایگان جمعه برداشته بشه .
احتمال زیاد میدم قیمت بره بالا چون هر فصل قیمت رو بردن بالا .
دانلود رایگان رو نمی دونم ...

lovely_killer
30-06-2011, 02:04
اول بگم که سرعت فعلیتون خیلی خوبه. 512 مبین به 70 نمیرسه و همون حدود 64 و ایناس...

در مورد قطعی تقریبا تمام دوستان از نقاط مختلف تجربه شو داشتن. نمیشه گفت مثلا هرروز قطعی داری ولی بلاخره پیش میاد هفته ای یه بار یا گاهی در طول یک روز دو-سه بار(مخصوصا در ساعات رایگان)

مودمهای وایمکس خیلی کار باهاشون راحته. میزنی به برق و بعد از حدود یک دقیقه به اینترنت وصل میشه. انواع مختلف دارن برای من مدل وای فای Bm635 هستش که چهار تا سیستم با کابل لن میتونن وصل شن و خب با وای فای هم که تا هرچندسیستمی که باشه میتونه وصل شه. ولی مودمهای معمولی فقط یک سیستم میتونه وصل شه. اگر بازم سوالی بود بپرس.

خیلی ممنون از راهنماییت عزیز.

1-اگه 3 تا سیستم با هم استفاده کنن, سرعت به چه شکل هست؟ سرعت کل تقسیم بر 3 میشه؟ یا مجموع سرعت ها ممکنه بیشتر باشه؟

2-و اینکه برد مودم چطوریه؟ یک یا 2 طبقه بالاتر هم میشه استفاده کرد؟ هر چی از مودم دورتر بشین, سرعت کمتر میشه؟

3- از این مودم ها میشه برای isp های دیگه هم استفاده کرد یا نه؟

ممنون :11:

behzad2482
30-06-2011, 11:08
طرحهای تابستانی مبین نت اعلام شد تو فروم وایمکس نیوز
تنوع بیشتر شده ولی گرونتره یکجورایی

tranceyou
30-06-2011, 13:54
و امروز....

spiky
30-06-2011, 15:10
خیلی ممنون از راهنماییت عزیز.

1-اگه 3 تا سیستم با هم استفاده کنن, سرعت به چه شکل هست؟ سرعت کل تقسیم بر 3 میشه؟ یا مجموع سرعت ها ممکنه بیشتر باشه؟

2-و اینکه برد مودم چطوریه؟ یک یا 2 طبقه بالاتر هم میشه استفاده کرد؟ هر چی از مودم دورتر بشین, سرعت کمتر میشه؟

3- از این مودم ها میشه برای isp های دیگه هم استفاده کرد یا نه؟

ممنون :11:

1-هر سرعتی که خریداری شده تقسیم بر 3 میشه بین 3 تا کامپیوتر
2-بستگی به نوع دیوار ها و فاصله داره ولی وای فای تا 100 متر دید مستقیم و حدود 20 30 متر بدون دید مستقیم کار میکنه و بله هرچی دور تر بشین سرعت میاد پایین تر
3-میشه ولی هیچ کدوم مودم های هم دیگه رو قبول نمیکنن

gorzdaran
30-06-2011, 18:36
روزهای تعطیل مثل امروز ترافیک مجانی هست یا نه ؟

lovely_killer
30-06-2011, 19:55
1-هر سرعتی که خریداری شده تقسیم بر 3 میشه بین 3 تا کامپیوتر
2-بستگی به نوع دیوار ها و فاصله داره ولی وای فای تا 100 متر دید مستقیم و حدود 20 30 متر بدون دید مستقیم کار میکنه و بله هرچی دور تر بشین سرعت میاد پایین تر
3-میشه ولی هیچ کدوم مودم های هم دیگه رو قبول نمیکنن

ممنون. من الان شاتل 512 دارم. قطعی نداره. سرعتشم به گفته ی دوستان خوبه. ولی پینگم افتضاحه. توی speed test پینگ رو میزنه 460-480 . توی بازیهای آنلاین هم تا 650 میره. :2:

پینگ 512 مبین نت در چه حده؟

spiky
30-06-2011, 20:34
ممنون. من الان شاتل 512 دارم. قطعی نداره. سرعتشم به گفته ی دوستان خوبه. ولی پینگم افتضاحه. توی speed test پینگ رو میزنه 460-480 . توی بازیهای آنلاین هم تا 650 میره. :2:

پینگ 512 مبین نت در چه حده؟

پینگ 512 مبین نت حدود 400 500 هست و از 400 پایین تر نمیاد منم مبین نت رو پس دادم و الان واسه ایرانسل اسم نوشتم شاید اون بهتر باشه

saeed9009
30-06-2011, 21:11
طرحهای تابستانی مبین نت اعلام شد تو فروم وایمکس نیوز
تنوع بیشتر شده ولی گرونتره یکجورایی

اگه امکانش هست تعرفه ها رو اینجا هم بگذارین.

ممنون

=CYBER=
30-06-2011, 21:36
اگه امکانش هست تعرفه ها رو اینجا هم بگذارین.

ممنون
2 تا عکس خیلی کوچیک گذاشتن :
اگر شما چیزی دیدید به ما هم بگید !!! :13:

ehsanerica
30-06-2011, 22:10
سلام بر دوستان من مودم بیرونی سرعت 512 دارم حدودا 7 ماه هست از دیشب ساعت 22 تاریخ 89/04/08 قطع شده یعنی آنتن ندارد تا به امروز وصل نشده من از طریق ایرانسل الان به اینترنت متصل شدم کسی این مشکل واسش پیش آماده میدوند از چی هست.من زاهدان زندگی میکنم.

FerineFast
30-06-2011, 22:23
دوستان خواستم برای اونهایی که نمیدونن بگم که برای سرویس هایی که نیاز به تایید مدارک دارند معمولا یکی دو روز سرویس DEMO فعال میشه که حجمشم حساب نمیشه (بد نیست برای دانلود)

البته سرعتش خیلی جالب نیست :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]چ

و اینم صفحه confige شون :

پینگش هم توی سرور های گارنا خیلی جالب نیست حدودا 110 - 120

vahidmir2000
30-06-2011, 23:40
سلام بر دوستان من مودم بیرونی سرعت 512 دارم حدودا 7 ماه هست از دیشب ساعت 22 تاریخ 89/04/08 قطع شده یعنی آنتن ندارد تا به امروز وصل نشده من از طریق ایرانسل الان به اینترنت متصل شدم کسی این مشکل واسش پیش آماده میدوند از چی هست.من زاهدان زندگی میکنم.

من بیشترین زمان قطعی که تا حالا داشتم اگه اشتباه نکنم حدود 4 ساعت بود (در ساعات شبانه رایگان)

اگر زیاد طول کشید (حدود یک هفته) حتما پیگیری کنید.

---------- Post added at 11:40 PM ---------- Previous post was at 11:36 PM ----------

روزهای تعطیل مثل امروز ترافیک مجانی هست یا نه ؟

نه دوست عزیز. تعطیلات رسمی جزو روزهای رایگان نیستن.

behzad2482
30-06-2011, 23:58

alireza128
01-07-2011, 00:45
اگه این درست باشه تا حدودی مشکل کندی پنج شنبه (از 12 شب به بعد) و جمعه ها حل میشه چون جمعه فقط از 2 صبح تا 2 بعد از ظهر رایگان هست.

FerineFast
01-07-2011, 01:32
و البته اینم وضع اسف بار سرعت در ساعات دانلود رایگان البته با اکانت DEMO

ultrasahand
01-07-2011, 09:43

=CYBER=
01-07-2011, 12:57
جمعه ها رایگان تقریبا نصب شد :

جمعه ها از 2 صبح تا 2 بعد از ظهر رایگان شده .

vahidmir2000
01-07-2011, 13:56
سایت مبین که در خواب زمستانی به سر میبره. واقعا مسخره است که توی این شرکت یه نفر نیست که ماهی 100 تومان حقوق بگیره و هفته ای یکبار این سایت رو آپدیت کنه. هنوز طرحهای بهاری در سایت هست و تغییر نکرده

sepand_salehi
01-07-2011, 17:29
سلام
من قبلا هم این سوال رو پرسیده بودم. ولی جوابی نشنیدم.

می خواستم بپرسم که چجوری می شه نحوه ی استفاده از مودم وایمکس رو به این صورت تغییر داد که فقط از کد های کارت شبکه ای که قبلا برایش تعریف شده است اجازه ی استفاده از ترافیک را بدهد.
الان نحوه ی استفاده از مودم به صورت رمز پیش فرض است که من شنیده ام که این نحوه ی رمز نگاری به راحتی -- می شود. اما یه روش دیگه برای استفاده از مودم وجود دارد که با توجه به کد کارت شبکه ای که بهش وصل می شه ، اگه قبلا این کد برایش تعریف شده باشد اجازه ی استفاده از ترافیک اینترنت را می دهد.
می خواستم من رو راهنمایی کنید که چگونه می توانم این روش را فعال کنم؟ تو قسمت کانفیگ مودم هم اصلا قسمتی به نام Secutity وجود ندارد.
نوع مودم هم به قول خود نمایندگی ای که خریدم ، کوزه ای است.

ممنون می شم لگه راهنمایی ام کنید.

ultrasahand
01-07-2011, 17:46
سلام
من قبلا هم این سوال رو پرسیده بودم. ولی جوابی نشنیدم.

می خواستم بپرسم که چجوری می شه نحوه ی استفاده از مودم وایمکس رو به این صورت تغییر داد که فقط از کد های کارت شبکه ای که قبلا برایش تعریف شده است اجازه ی استفاده از ترافیک را بدهد.
الان نحوه ی استفاده از مودم به صورت رمز پیش فرض است که من شنیده ام که این نحوه ی رمز نگاری به راحتی -- می شود. اما یه روش دیگه برای استفاده از مودم وجود دارد که با توجه به کد کارت شبکه ای که بهش وصل می شه ، اگه قبلا این کد برایش تعریف شده باشد اجازه ی استفاده از ترافیک اینترنت را می دهد.
می خواستم من رو راهنمایی کنید که چگونه می توانم این روش را فعال کنم؟ تو قسمت کانفیگ مودم هم اصلا قسمتی به نام Secutity وجود ندارد.
نوع مودم هم به قول خود نمایندگی ای که خریدم ، کوزه ای است.

ممنون می شم لگه راهنمایی ام کنید.

شما اولا حتما و حتما با internet explorer یا firefox به ستینگ مودم بروید
قسمت security مودم من در مسیر زیر است

networking > wifi
user defualt را از auto به user defaul تبدیل کنید و next را بزنید
تمام قسمت security در آنجا می باشد

mahi58
01-07-2011, 22:58
عجب *%&$#$* هایی هستند ها! اگر جمعه رایگان شون حذف شده باشه باید به تمام مشتری های قبلی با اس ام اس اطلاع بدن که ترافیک شون نسوزه! اون وقت توی سایت هم نمی نویسن؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اتفاقا امروز به طور تصادفی متوجه شدم داره برام ترافیک می اندازه (چون زمزمه هایی شنیده بودم که قراره جمعه ها رو ساعت رایگانش رو عوض کنند با در اوردن آداپتور از برق تست کردم)، البته کامل به اندازه ای که دانلود کردم برام ننداخته بودند، ولی یه مقداری افزایش پیدا کرده بود.

aliy2324
02-07-2011, 05:25
این جه کاریه که جمعه های رایگان حذف کردن
وقتی که ما قرار داد بستیم جمعه ها رایگان بود پس بر این اساس تا انتهای قراردادمون شرایط زمان قرارداد و مندرج در قرارداد باید پا برجا باشه
از همه دوستان خواهش می کنم به این مورد اعتراض کنند
به جایی بیان شبکه شون درست کنن میان ...

hp980
02-07-2011, 07:46
عجب *%&$#$* هایی هستند ها! اگر جمعه رایگان شون حذف شده باشه باید به تمام مشتری های قبلی با اس ام اس اطلاع بدن که ترافیک شون نسوزه! اون وقت توی سایت هم نمی نویسن؟!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من اتفاقا امروز به طور تصادفی متوجه شدم داره برام ترافیک می اندازه (چون زمزمه هایی شنیده بودم که قراره جمعه ها رو ساعت رایگانش رو عوض کنند با در اوردن آداپتور از برق تست کردم)، البته کامل به اندازه ای که دانلود کردم برام ننداخته بودند، ولی یه مقداری افزایش پیدا کرده بود.

اصولاً كه براي مشترياي قبلي نبايد ترافيك بندازه شما تو وبلاگشون بگيد بلكه جواب دادن

ultrasahand
02-07-2011, 10:14
سایت مبین نت هم بروز شد
قیمت های جدید رو نوشتن
مشتری های قبیلی نیز دیروز جمعه تماما دانلود رایگان داشتند

aliy2324
02-07-2011, 14:56
سرعت طرح 512
مال همه این قدر افتضاحه یا شانسه منه

adcomputer
02-07-2011, 16:50
امروز افتضاح شده. دیروز بهتر از امروز بود.
تست های امروز.

به تست دوم دقت کنید. متاسفانه با سرعت دانلود 24.8 و آپلود 85.9 کیلوبایت و پینگ 354 میلی ثانیه نوشته سرعت من از 99% ایرانی ها بیشتره.

jahadigit
02-07-2011, 17:03
امروز خیلی سرعت بد شده

jahadigit
02-07-2011, 17:09
امروز خیلی سرعت بد شده

h.yazdani67
02-07-2011, 17:32
امروز برای من هم بد شده،
سرعت 1 مگ دارم و تهران هستم.

بخدا روم نمیشه اسپید تست رو براتون اینجا لینک کنم، بخدا شرمندم، والاه روم نمیشه بگم اینترنتم 1 مگه.
بچه ها شرمنده

---------- Post added at 06:32 PM ---------- Previous post was at 06:32 PM ----------

امروز برای من هم بد شده،
سرعت 1 مگ دارم و تهران هستم.

بخدا روم نمیشه اسپید تست رو براتون اینجا لینک کنم، بخدا شرمندم، والاه روم نمیشه بگم اینترنتم 1 مگه.
بچه ها شرمنده

ultrasahand
02-07-2011, 21:20

بجز تورنت بقیه سایت ها خوب هستن

alireza128
03-07-2011, 00:12
دوستان سلام.
مودم من وای فای ix350 یا dx350 شرکت greenpacket هست. تو قسمت status و جاهای دیگه وضعیت مدولاسیون رو نشون نمیده.
دوستان دیگه که از این مدل دارند همینطوریه؟
فریمور شو میشه اپگرید کرد ؟

vahidmir2000
03-07-2011, 00:14
امروز یکم مشکل داشت موقع وصل شدن. الان بدک نیست.

جالبه با برداشتن ساعات رایگان جمعه عملا مبین نت صورت مساله رو پاک کرد. یعنی به جای افزایش ظرفیت و پهنای باند شبکه اومد و امتیازی که به مشترکین داده بود ازشون گرفت. البته مبین نت داره ثابت میکنه که شرکت رو به رشدی نیست. سایت شرکت گویای همه چیز است

aliy2324
03-07-2011, 07:12
واقعا هم واقعا مسخره است من خودم بخاطر همین جمعه ها رایگان مبین گرفتم وقتی گرفتم دیدم جمعه هاش به درد خوودشون می خوره حلا هم که برداشتنش
ولی این کارشون بر خلاف قرارداد و قانونن حق چنین کاری ندارن

IQBoy
03-07-2011, 09:05
واقعا هم واقعا مسخره است من خودم بخاطر همین جمعه ها رایگان مبین گرفتم وقتی گرفتم دیدم جمعه هاش به درد خوودشون می خوره حلا هم که برداشتنش
ولی این کارشون بر خلاف قرارداد و قانونن حق چنین کاری ندارن

چــــــــــــــــــــــــ ـــــی مـــــــــــــــــیگی؟!!
یعنی جمعه ها دانلود رایگان بی دانلود رایگان؟؟:18:
همینطوری کشکی!!! مگه صاحاب نداره هر کی هر کاری خواست بکنه؟
من هنوز حدود چهار ماه از اعتبارم مونده اگه اینطوری باشه می رم اونجا رو بر روی سر مبارکشان خراب می کنم.

=CYBER=
03-07-2011, 09:56
چــــــــــــــــــــــــ ـــــی مـــــــــــــــــیگی؟!!
یعنی جمعه ها دانلود رایگان بی دانلود رایگان؟؟:18:
همینطوری کشکی!!! مگه صاحاب نداره هر کی هر کاری خواست بکنه؟
من هنوز حدود چهار ماه از اعتبارم مونده اگه اینطوری باشه می رم اونجا رو بر روی سر مبارکشان خراب می کنم.
برای طرح های با حجم محدود استفاده در ساعات دو الی هشت صبح و جمعه ها دو صبح الی دو بعد از ظهر رایگان می باشد (حجم اطلاعات ارسالی و دریافتی در این محدوده های زمانی محاسبه نخواهد گشت.)

jahadigit
03-07-2011, 14:12
به نظر من که خیلی کاره خوبی کردن طرح رایگان رو از جمعه ها حذف کردن
عملا جمعه ها نمیشد اینترنت استفاده کرد

jahadigit
03-07-2011, 14:19
کاره خوبی کردن طرح رایگان رو از جمعه ها حذف کردن
عملا جمعه ها اینترنت قابل استفاده نبود

vahidmir2000
03-07-2011, 14:22
برای طرح های با حجم محدود استفاده در ساعات دو الی هشت صبح و جمعه ها دو صبح الی دو بعد از ظهر رایگان می باشد (حجم اطلاعات ارسالی و دریافتی در این محدوده های زمانی محاسبه نخواهد گشت.)

به خدا سایت مبین رو یه بچه 2 ساله آپدیت میکنه. آخه مهندس مگه شما سرویس نامحدودم داری که اینجا نوشتی برای طرح محدود...؟؟؟؟؟ اینا حتی یه بار نگاه هم نمیکنن ببینن چی تو سایت نوشتن...

saeed9009
03-07-2011, 16:14
دوستان سلام.
مودم من وای فای ix350 یا dx350 شرکت greenpacket هست. تو قسمت status و جاهای دیگه وضعیت مدولاسیون رو نشون نمیده.
دوستان دیگه که از این مدل دارند همینطوریه؟
فریمور شو میشه اپگرید کرد ؟

من هم از همون مودم دارم . تو همون صفحه ای که بعد از login کردن نشون میده .. اونجا وسط های صفحه ! زده مدولاسیون رو .

اگه همچین چیزی نیست لطفا یه اسکرین شات از اون صفحه اول بگذارین.

bbknzn
03-07-2011, 20:03
دوستان من میخوام بدونم با استفاده از مودم وایمکس ایرانسل میشه از مبین نت خدمات گرفت؟؟
لطفا اگر شدنی هست و کسی این کار رو انجام داده کمی توضیح بده در موردش. با تشکر

mrkingari
03-07-2011, 21:31
دوستان من الان 1mb مبین نت ثبت نام کردم چون هیچ شرکت دیگه منطقه من رو ساپورت نمی کرد فقط ماهان نت بود که تحقیق کردم خوب نیست الان هم از مخابرات 128 یک و نیم سال هست گرفتم نامحدود واقعا آشغاله هیچ کار نمی شه باهاش کرد . من هدف اصلیم آنلاین بازی کردن (از طریق PSN) اولویت دوم دانلود است. کسی می دونه پینگ وایمکس موبین نت چه قدره؟

mrkingari
03-07-2011, 21:35
دوستان کسی نمی دونه پینگ 1mb موبین نت چه قدره من ثبت نام کردم الان. برا بازی کردن می خوام

mrkingari
03-07-2011, 21:55
nدوستان پینگ وایمکس ایرانسل چه قدره؟ من الان 1mb ثبت نام کردم

alireza128
03-07-2011, 21:59
من هم از همون مودم دارم . تو همون صفحه ای که بعد از login کردن نشون میده .. اونجا وسط های صفحه ! زده مدولاسیون رو .

اگه همچین چیزی نیست لطفا یه اسکرین شات از اون صفحه اول بگذارین.

سلام، من با اکانت user وارد شدم ولی وقتی امتحانی با admin وارد شدم منوهای جدید اضافه شده بود ( مثل فرکانس شبکه .....) و مدولاسیون رو هم میشد دید .

vahidmir2000
04-07-2011, 01:35
دوستان کسی نمی دونه پینگ 1mb موبین نت چه قدره من ثبت نام کردم الان. برا بازی کردن می خوام

پینگ مبین حدود 400 هست در حالت عادی که فکر نکنم برای بازی مناسب باشه. کلا مبین فعلا برای هیچ کاری مناسب نیست و نمیشه روش حساب کرد

pdvhbr
04-07-2011, 10:08

پینگ فکر کنم تا یه حدی بستگی به منطقتون داره. برای من پینگم به گوگل بین 250 تا 300 متغیره. اگه برای بازی های FPS بخواین بعید می دونم بتونین استفاده کنین اما برای بازی های mmorpg و غیره که پینگ زیر 100 نمیخوان فکر می کنم قابل استفاده باشه.

adcomputer
04-07-2011, 12:03
دوستان من الان 1mb مبین نت ثبت نام کردم چون هیچ شرکت دیگه منطقه من رو ساپورت نمی کرد فقط ماهان نت بود که تحقیق کردم خوب نیست الان هم از مخابرات 128 یک و نیم سال هست گرفتم نامحدود واقعا آشغاله هیچ کار نمی شه باهاش کرد . من هدف اصلیم آنلاین بازی کردن (از طریق PSN) اولویت دوم دانلود است. کسی می دونه پینگ وایمکس موبین نت چه قدره؟
پینگش به هیچ وجه خوب نیست و بعضی مواقع حتی در وبگردی هم مشکل ساز میشه.
طرفای 350 - 400 است.(سرور های خارجی اسپیدتست)
اگر بخواید p2p بازی کنید مثل گیم رنجر بهتره اما معمولاً بالای 100
حتی در سرور های اینترانت هم پینگ طرفای 80 است که برای همچین سروری خوب نیست.

jahadigit
04-07-2011, 13:52
کلا طرف مبین نت و ایرانسل نیاین که ضرر می کنین

vahidmir2000
04-07-2011, 16:21

با اینکه صحبت دوستمون خیلی کلی هستش ولی متاسفانه باید تاییدش کرد چون هیچکدوم از این دو شرکت برخلاف هیاهو و ادعاهایی که داشتن و دارن نتونستن تصویر خوشایندی از اینترنت پرسرعت در ذهن مشتریکنشون بسازن.

yasaroj
04-07-2011, 18:26

100% تایید میشه
روز به روز افت کیفیت و خدمات رسانی (حداقل مبین نت را که خودم دارم مطمئنم)
اصلا من به خاطر شبانه و جمعه رایگان مبین نت گرفتم :17: (با اینکه تو منطقه مون ایرانسل مودم وای فای نصف قیمت میداد و آنتن دهیش هم کامل بود) حالا 200 تومن مودم خارجی خریدم ترافیک رایگان که قبلا هم سراب بود :2: و الان هم که زمانش را نصف کردن :41: (جالبه که تو نقششون من تو منطقه سبز بودم و مودم داخلی و wifi آنتن نمی داد :18: و خارجی گرفتم و جالبتر اینکه بعد از گذشت 2 ماه آنتن مودمم (مودم خارجی تو منطقه سبز اونم تو مرتفع تربن نقطه از پشت بوم نسبت به بقه ساختمونا) از 4 به 2 رسیده) :19:

ultrasahand
04-07-2011, 18:50
با سلام به دوستان کسی پسورد و یوزر دیفالت مودم EchoLife BM635 WiMAX CPE رو می داند‌؟؟؟

reza41
04-07-2011, 19:21
دوستان سلام
من کارم جوری هست که باید بین مشهد و قم رفت و آمد کنم بنابراین به اینترنت وایمکس احتیاج دارم. خوب توی قم که ایرانسل آنتن نداره بنابراین فقط می مونه مبین نت.
البته الان توی قم پرسرعت پارس آنلاین دارم و ازش راضی هستم.
خلاصه دوستان لطف کنید و نظرتون رو بدین که واقعا ارزش داره از مبین نت سرویس بگیرم برای اینکه تو هر دو تا شهر استفاده کنم؟
اذیتم نمی کنه؟
سرعتش خوبه؟

alireza128
04-07-2011, 22:17
مبین نت برای یوزرهایی خوبه که اصلا سراغ speedtest و ping نمیرن و اهل دانلود و تورنت و این جور چیزا نیستن ،نهایت توقعشون از اینترنت باز شدن صفحه و ایمیل و شبکه اجتماعی هستش و یا اینکه گزینه دیگه ای ندارند.
منزل ما نزدیک دیباجی هست و 550 متر با دکل فاصله داریم تازه طبقه 3 هستیم !!! و جالبه بازهم مشکل rssi , cinr داریم و تازه وقتی تو ساعتهای پیک ،که اکثراً از 6 تا 12 بیشتر پای نت هستنتد، ازش استفاده میکنید با دو روش داغونت میکنه هم بدلیل کاربر بیشتر سهم کمتری از پهنای باند نصیبت میشه و هم سیگنال دریافتی دچار افت شدید میشه .
دو هفته هست سرویس گرفتم ولی واقعاً پشیمونم عجب شکری خوردم عجب ....
خلاصه روانیت میکنه!!!

vahidmir2000
04-07-2011, 23:44
با سلام به دوستان کسی پسورد و یوزر دیفالت مودم EchoLife BM635 WiMAX CPE رو می داند‌؟؟؟

بله دوست عزیز

هر دو admin هستن هم یوزر و هم پس

esyo
04-07-2011, 23:45
دوستان من یک طرح زمستانه دارم که از اسفند 89 فعال شده و الان این سوال برام پیش امده که :
آیا جمعه ها کاملا برای من رایگانه هست یا فقط از ساعت 2 صبح تا 2 بعداز ظهر هست؟

- در هر کدام از طرح های فوق مصرف در ساعات 2 الی 8 صبح و جمعه ها 2 صبح الی 2 بعد از ظهر رایگان می باشد.

vahidmir2000
04-07-2011, 23:51
مبین نت برای یوزرهایی خوبه که اصلا سراغ speedtest و ping نمیرن و اهل دانلود و تورنت و این جور چیزا نیستن ،نهایت توقعشون از اینترنت باز شدن صفحه و ایمیل و شبکه اجتماعی هستش و یا اینکه گزینه دیگه ای ندارند.
منزل ما نزدیک دیباجی هست و 550 متر با دکل فاصله داریم تازه طبقه 3 هستیم !!! و جالبه بازهم مشکل rssi , cinr داریم و تازه وقتی تو ساعتهای پیک ،که اکثراً از 6 تا 12 بیشتر پای نت هستنتد، ازش استفاده میکنید با دو روش داغونت میکنه هم بدلیل کاربر بیشتر سهم کمتری از پهنای باند نصیبت میشه و هم سیگنال دریافتی دچار افت شدید میشه .
دو هفته هست سرویس گرفتم ولی واقعاً پشیمونم عجب شکری خوردم عجب ....
خلاصه روانیت میکنه!!!

کاملا درسته. من یکی از لذتهای بزرگی که در اینترنت بهش نیاز دارم تورنت هست که با مبین عملا باید قیدشو بزنم چون در ساعات رایگان سرعت تورنت به زور به 4 یا 5 کیلوبایت میرسه که خودتون میدونین با این سرعت فیلم دانلود کردن چقدر وقت گیره. چند روز پیش اجبارا 2 تا تورنت رو در ساعات معمول روز که سرعت خوب بود دانلود کردم و الکی 2 گیگ از حجمم رفت. اگر تورنتها واجب نبود هرگز این کار رو نمیکردم. ولی متاسفانه با سیاست مبین که دقیقا سر ساعت 2 صبح سرعت تورنت میخوابه واقعا قیدشو زدم. همونطور که دوستمون میگن فقط باید باهاش پیج یاز کرد. همین...

---------- Post added at 11:51 PM ---------- Previous post was at 11:48 PM ----------

دوستان من یک طرح زمستانه دارم که از اسفند 89 فعال شده و الان این سوال برام پیش امده که :

منم همدرد شما هستم. این جمعه که رایگان بود حالا در ادامه نمیدونم

Cyber-PC
05-07-2011, 00:09

برای اطمینان از خودشون بپرس (2-3 بار هم از اپراتور های مختلف تا مطمئن بشی)
ولی من %99 احتمال میدم برای شما تمام روز رایگان باشه

--

به سلامتی همینطور داره از ساعت های رایگان کم میشه
من به این میگم گدا بازی و پس رفت !

spiky
05-07-2011, 00:44
کاملا درسته. من یکی از لذتهای بزرگی که در اینترنت بهش نیاز دارم تورنت هست که با مبین عملا باید قیدشو بزنم چون در ساعات رایگان سرعت تورنت به زور به 4 یا 5 کیلوبایت میرسه که خودتون میدونین با این سرعت فیلم دانلود کردن چقدر وقت گیره. چند روز پیش اجبارا 2 تا تورنت رو در ساعات معمول روز که سرعت خوب بود دانلود کردم و الکی 2 گیگ از حجمم رفت. اگر تورنتها واجب نبود هرگز این کار رو نمیکردم. ولی متاسفانه با سیاست مبین که دقیقا سر ساعت 2 صبح سرعت تورنت میخوابه واقعا قیدشو زدم. همونطور که دوستمون میگن فقط باید باهاش پیج یاز کرد. همین...

لینک مستقیم تو ساعات رایگان سرعت دانلودش خوبه؟

vahidmir2000
05-07-2011, 13:36
لینک مستقیم تو ساعات رایگان سرعت دانلودش خوبه؟

بله بدک نیست. در ساعات رایگان تورنت تقریبا تعطیله ولی لینکهای مستقیم تقریبا خوبه

mojtaba_14
05-07-2011, 14:34
من یک ماه پیش اینجا یه پستی دادم که اینترنتم تو محدوده پاسدارن،خیلی سرعتش پایینه.با اینکه سرویس 512 هست،ولی کاملاً یه پا دایال آپه!
بعد از یک ماه استفاده بازم نظرم اینه!!
سرعت دانلود خیلی پایینه.خیلی وقتها هم تو باز کزدن صفحات خیلی سبک و ایمیلهایی که فقط متن هستند هم اشک آدم رو در میاره.اما بزرگترین مشکلش آپلود هست که افتضاح افتضاح افتضاحه!!!!
همین امروز برای آپلود کردن 5 مگ فایل حدود یک ساعت معطلم کرد.
توصیه دوستانه به همه دوستان فروم که سراغ این شرکت نرن.اذیت میشن!
بخصوص که وقتی که نیاز به سرعت دارن،بد جور جاشون می ذاره.

vahidmir2000
05-07-2011, 21:01
شاید این جزو معدود پستهایی باشه که در اون میخوام از یک پیشرفت در مورد مبین حرف بزنم. همین الان متوجه شدم که چراغهای سیگنال مودم از یک و دو چراغ که معمولا داشتم رسیده به 4 چراغ و قدرت سیگنال هم از 30 درصد به حدود 60 درصد افزایش پیدا کرده. فکر کنم آنتن جدیدی در محدوده ما نصب شده(آزادی-شادمان) امیدواریم به آینده...امیدوار

saeed9009
05-07-2011, 21:35
من یک ماه پیش اینجا یه پستی دادم که اینترنتم تو محدوده پاسدارن،خیلی سرعتش پایینه.با اینکه سرویس 512 هست،ولی کاملاً یه پا دایال آپه!
بعد از یک ماه استفاده بازم نظرم اینه!!
سرعت دانلود خیلی پایینه.خیلی وقتها هم تو باز کزدن صفحات خیلی سبک و ایمیلهایی که فقط متن هستند هم اشک آدم رو در میاره.اما بزرگترین مشکلش آپلود هست که افتضاح افتضاح افتضاحه!!!!
همین امروز برای آپلود کردن 5 مگ فایل حدود یک ساعت معطلم کرد.
توصیه دوستانه به همه دوستان فروم که سراغ این شرکت نرن.اذیت میشن!
بخصوص که وقتی که نیاز به سرعت دارن،بد جور جاشون می ذاره.

سلام
من منطقه غرب تهران هستم . واسه من که کیفیت خیلی خوبه. همین الان هم تست گرفتم با speedtest . الان که ساعت 10:30 سه شنبه شب هست این وضعیت سرویس هست که عالیه .

من شش ماه سرویس ایرانسل هم داشتم . در یک کلام در مقایسه با مبین نت افتضاح بود. تمام دوست و آشناهام هم همگی ایرانسل دارن و ناراضی. کلا هر شرکتی که سرویس های نامحدود به قیمت ارزون بده یه روزی سرویسش به گند کشیده میشه.

aluminum
05-07-2011, 22:04
دوستان یکی از رفقای ما وایمکس ایرانسل گرفته ولی چند روزی هست که انتنش کم و زیاد میشه
به همین خاطر ریستش کرده مودم رو
الان هم که با توجه به تنظیماتی که توی سایتش هست تنظیم میکنیم ولی مودم هنوز کمو زیاد نشون میده انتن رو و وصل نمیشه
مشکل از کجاست

stratocaster
06-07-2011, 03:38
دوستان من اسفند 89 یک ساله 512 گرفتم ترافیک جمعه ها شده 2 تا 2 ؟ یا برای کسانی که جدید اکانت میگیرن 2 تا 2 محاسبه میشه ؟

mojtaba_14
06-07-2011, 06:33
سلام
من منطقه غرب تهران هستم . واسه من که کیفیت خیلی خوبه. همین الان هم تست گرفتم با speedtest . الان که ساعت 10:30 سه شنبه شب هست این وضعیت سرویس هست که عالیه . .

مثه اینکه خیلی به منطقه بستگی داره،یکی از دوستام هم کرجه و خیلی راضیه.ولی مثه اینکه سمت شرق و شمال شرق تعطیله و سرویسش جالب نیست.

mrkingari
06-07-2011, 10:41
پینگش به هیچ وجه خوب نیست و بعضی مواقع حتی در وبگردی هم مشکل ساز میشه.
طرفای 350 - 400 است.(سرور های خارجی اسپیدتست)
اگر بخواید p2p بازی کنید مثل گیم رنجر بهتره اما معمولاً بالای 100
حتی در سرور های اینترانت هم پینگ طرفای 80 است که برای همچین سروری خوب نیست.

پینگ فکر کنم تا یه حدی بستگی به منطقتون داره. برای من پینگم به گوگل بین 250 تا 300 متغیره. اگه برای بازی های FPS بخواین بعید می دونم بتونین استفاده کنین اما برای بازی های mmorpg و غیره که پینگ زیر 100 نمیخوان فکر می کنم قابل استفاده باشه.

پینگ مبین حدود 400 هست در حالت عادی که فکر نکنم برای بازی مناسب باشه. کلا مبین فعلا برای هیچ کاری مناسب نیست و نمیشه روش حساب کرد

مرسی از پاسختون. الان می خوام از شرکت ماهان نت adsl 512 20gb بگیرم کسی اطلاعی از کیفیت این شرکت و پینگی که می ده نداره؟ باتشکر.

vahidmir2000
06-07-2011, 13:48
دوستان من اسفند 89 یک ساله 512 گرفتم ترافیک جمعه ها شده 2 تا 2 ؟ یا برای کسانی که جدید اکانت میگیرن 2 تا 2 محاسبه میشه ؟

دوست عزیز اساس کار اینه که با هرکسی همونطور که قرار داد بسته شده عمل بشه. من و شما جمعه هامون رایگانه چون تو قرارداد ذکر شده

Imanhjp
06-07-2011, 14:09
دوستان کسی جدیدا از این مودم های جدید مبین نت استفاده نکرده؟
همین WiFi جدیده که یه کم بدقواره هست
میخوام ببینم عین FBR-105 ایرانسل از چه استانداردی استفاده میکنه

e.khafan!
06-07-2011, 14:29
برای سرویس بالای 128 باید چیکار کنیم ؟
اگر کارمند شرکت باشیم یا شرکت داشته باشیم ، چجوری میشه 512 گرفت ؟

mojtaba_14
06-07-2011, 16:44
یه نامه می نویسی،تو سربرگ شرکت،که از طرف شرکت گواهی می کنه آقا یا خانم فلانی،جهت کارهای تحقیقاتی نیازمند استفاده از اینترنت پرسرعت در منزل می باشد!!!!
مهر و امضای رئیس شرکت هم لازمه.

maxmen
06-07-2011, 16:49
سلام من تو پوشش بیرونی هستم کلا چقدر خرجش میشه وایمکس بگیرم؟
با مودمو هزینه نصبو همه چی؟
راستی با جواز کسب میتونم سرعت بالاتر بگیرم؟

saeediranzad
06-07-2011, 16:59
سلام دوستان!
من میخواهم در اهواز وایمکس بگیرم. نمیدونم ایرانسل بگیرم یا مبین نت. کسانی که اهواز هستند لطف کنند اطلاع بدهند.
شهرهای دیگر هم اگر میدانند کدام بهتره لطف کنند بگویند.
ممنون

tranceyou
06-07-2011, 18:30
دوستان اگه ما بخواییم مودم outdoor داشته باشیم و بخوایم اون رو روی سیستم اصلی نصب کنیم و بخواییم اون رو با سوییچ به کامپیوتر های دیگه share کنیم باید چه کار کنیم؟؟؟؟؟

Toranj_mhg
06-07-2011, 19:35
دوستان ،تو منطقه ی پاسداران کسی نداره ؟
کلا می خواستم بدونم از ایرانسل بهتره یا نه ؟
دیروز رفتم یه دفترش گفت ما یا یه ساله می دیم 150 تومن با مودم رایگان معمولی ولی گفتم وای فای می خوام نمیشه 180 تومن بدم یه ساله مودم wifi بگیرم گفت: نه!
حالا می خواستم بدونم دوستانی که از این شرکت گرفتند هر دفعه حتما باید یه ماهه شارژ کرد یا خیر؟

mojtaba_14
06-07-2011, 21:45
دوستان ،تو منطقه ی پاسداران کسی نداره ؟

من دارم!!:31:
یه 2 صفخه قبل کلی شکایت کردم و غر زدم!!!اگه از خوشون بپرسی،می گن سیگنالمون تو پاسداران عالیه!بشنو ولی باور نکن.
سرویس من 512ه که خیلی بده.
من نمی دونم ماله ایرانسل اینجا بهتره یا نه.ولی واسه شرکتمون که تو خیابون دولته اینترنت از پتیاک گرفتیم،از زمین تا آسمون فرق می کنه.یه 100 تومن واسه آنتن و مودم بیشتر میدی ولی باور کن بهتره!!هم سرویس و پاسخگویی عالی دارن،هم سرعتشون واقعیه.
من یک ماه پیش طمع کردم و گفتم 100 تومن ارزونتره،از این می گیرم.الان مثله چی پشیمونم .......

ehsanerica
06-07-2011, 22:10
سلام بر دوستان عزیز
آیا کسی تونسته روی مودم outdorخودش رمزی بزارد یا راه حلی است واسه اینکار آخه نمیخوام هرکی بیاد خونه کابل لن وصل کند به لپ تاپش فورا بره داخل اینترنت چون که حجم من 10 الی 15 روز زودتر تمام میشود میخوام با اینکار صرفه جوئی کنم.

alireza128
07-07-2011, 00:25
اینم وضعیت اینترنت 512 امشب ما. محشره...

Toranj_mhg
07-07-2011, 01:03
یه 2 صفخه قبل کلی شکایت کردم و غر زدم!!!اگه از خوشون بپرسی،می گن سیگنالمون تو پاسداران عالیه!بشنو ولی باور نکن.
من نمی دونم ماله ایرانسل اینجا بهتره یا نه.ولی واسه شرکتمون که تو خیابون دولته اینترنت از پتیاک گرفتیم،از زمین تا آسمون فرق می کنه.یه 100 تومن واسه آنتن و مودم بیشتر میدی ولی باور کن بهتره!!هم سرویس و پاسخگویی عالی دارن،هم سرعتشون واقعیه.
من یک ماه پیش طمع کردم و گفتم 100 تومن ارزونتره،از این می گیرم.الان مثله چی پشیمونم .......
آقا دمت گرم که جواب دادی
این پنتاک چیه ؟ adsl یا وایرلس؟

شما دقیقا کجاهی پاسدارانی ؟ من امروز فهمیدم یکی از آشناهامون که خونشون ته خیابون گیلانه دارند و کم و بیش راضین ! ما خودمون طرفای برج سفیدیم
ضمن این که من کلا اهل دانلود زیاد نیست نهایتا روزی 50 مگ ،واسه همین زورم میاد پول بیشتر بدم

یه سوال دیگه : اگه این مودماشون رو بگیریم ،حالا یا معمولی یا وای فای ، جز این شرکت هیچ جا دیگه نمی شه ازش استفاده کرد؟

saeed9009
07-07-2011, 10:08

زنگ بزن بخش پشتیبانی.معمولا کسانی که تو بخش پشتیبانی کار میکنن هیچ چیزی از اینترنت نمی دونن! به بخش پشتیبانی باید بگین که خیلی وقته مشکل سرعت داری بگو مشکلت رو ارجاع بدن به بخش فتی. بعدش بخش فنی با شما تماس میگیره ... اگه متوجه بشن که مشکل پهنای باند برای آنتنی که شما وصل میشید رو دارن تو یکی دو هفته مشکل رو رفع میکنن.

mojtaba_14
07-07-2011, 12:27
شما دقیقا کجاهی پاسدارانی ؟ من امروز فهمیدم یکی از آشناهامون که خونشون ته خیابون گیلانه دارند و کم و بیش راضین ! ما خودمون طرفای برج سفیدیم
ضمن این که من کلا اهل دانلود زیاد نیست نهایتا روزی 50 مگ ،واسه همین زورم میاد پول بیشتر بدم

یه سوال دیگه : اگه این مودماشون رو بگیریم ،حالا یا معمولی یا وای فای ، جز این شرکت هیچ جا دیگه نمی شه ازش استفاده کرد؟

من گلستان سومم،یه جورایی نزدیکیم.
منم اهل دانلود نیستم،اصولاً به جز دانلود و آپلود فایلهای کاری که هیچ وقت هم بالای 20 مگ نیست،اینترنت گرفتم تو خونه.ولی چون پولم رو دادم و چیزی گرفتم که بود و نبودش خیلی فرق نمی کنه کلاً شاکیم!:13:

حسن وایمکس تو اینه که مودم wifi رو می شه همه جاهایی که تحت پوشش شبکه هست ببری و استفاده کنی.

پتیاک هم از این اینترنتا که میرن آنتن رو پشت بوم نصب می کنن میده.مثه اینکه بهش می گن اینترنت رادیویی یا بیسیم.... .

---------- Post added at 01:27 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

زنگ بزن بخش پشتیبانی.معمولا کسانی که تو بخش پشتیبانی کار میکنن هیچ چیزی از اینترنت نمی دونن! به بخش پشتیبانی باید بگین که خیلی وقته مشکل سرعت داری بگو مشکلت رو ارجاع بدن به بخش فتی. بعدش بخش فنی با شما تماس میگیره ... اگه متوجه بشن که مشکل پهنای باند برای آنتنی که شما وصل میشید رو دارن تو یکی دو هفته مشکل رو رفع میکنن.

ممنون،باشه.اینکارو رو می کنم و نتیجه رو همینجا می گم.امیدوارم حل بشه.

my3160
07-07-2011, 13:16
سلام دوستان!
من میخواهم در اهواز وایمکس بگیرم. نمیدونم ایرانسل بگیرم یا مبین نت. کسانی که اهواز هستند لطف کنند اطلاع بدهند.
شهرهای دیگر هم اگر میدانند کدام بهتره لطف کنند بگویند.
ممنون

سلام
تنها مزیت مبین نت ارایه خدمات بهتر مثل ترافیک رایگان میباشد من تا 1 ماه پیش ایرانسل داشتم اما به خاطر ترافیک رایگان مبین نت ایرانسلو گذاشتم کنار!
الانم از مبین نت راضی هستم.

Cyber-PC
07-07-2011, 14:04
سلام
تنها مزیت مبین نت ارایه خدمات بهتر مثل ترافیک رایگان میباشد من تا 1 ماه پیش ایرانسل داشتم اما به خاطر ترافیک رایگان مبین نت ایرانسلو گذاشتم کنار!
الانم از مبین نت راضی هستم.

حواست باشه که جمعه ها دیگه نصف زمان سابق رایگان هست (از 2 صبح تا 2 بعد از ظهر9)

maxmen
07-07-2011, 14:50
بچه ها به منم جواب بدین دیگه
من تو پوشش بیرونی هستم کلا چقدر خرجش میشه وایمکس بگیرم؟با مودمو هزینه نصبو همه چی
با جواز کسب میتونم سرعت بالاتر بگیرم؟چون adsl با جواز کسب گرفتم قبلا

e.khafan!
07-07-2011, 15:02
یه نامه می نویسی،تو سربرگ شرکت،که از طرف شرکت گواهی می کنه آقا یا خانم فلانی،جهت کارهای تحقیقاتی نیازمند استفاده از اینترنت پرسرعت در منزل می باشد!!!!
مهر و امضای رئیس شرکت هم لازمه.

واقعا همینو بنویسم کافیه ؟ همون اول این مدارکو میخوان یا بعد مدتی ؟

spiky
07-07-2011, 15:29
بچه ها به منم جواب بدین دیگه
من تو پوشش بیرونی هستم کلا چقدر خرجش میشه وایمکس بگیرم؟با مودمو هزینه نصبو همه چی
با جواز کسب میتونم سرعت بالاتر بگیرم؟چون adsl با جواز کسب گرفتم قبلا
خوب باید مشخص کنید که چه سرویسی میخواید؟

Cyber-PC
07-07-2011, 15:36
واقعا همینو بنویسم کافیه ؟ همون اول این مدارکو میخوان یا بعد مدتی ؟

همین کافی هست . از من همون اول خواستن

ultrasahand
07-07-2011, 15:43
من زنگ زدم پشتیبانی گفت فردا جمعه کاملا رایگان و ترافیک مثل سابق در روز جمعه حساب نمی شه !!!!
کسی می تواند اینه تایید کنه؟
کسه دیگه ای زنگ زده بپرسه ؟

tranceyou
07-07-2011, 16:18
من میخوام پسورد ورودی به صفحه ورود مشتریکنم رو عوض کنم باید چیکار کنم؟

ehsanerica
07-07-2011, 16:52
سلام بر دوستان عزیز
آیا کسی تونسته روی مودم outdorخودش رمزی بزارد یا راه حلی است واسه اینکار آخه نمیخوام هرکی بیاد خونه کابل لن وصل کند به لپ تاپش فورا بره داخل اینترنت چون که حجم من 10 الی 15 روز زودتر تمام میشود میخوام با اینکار صرفه جوئی کنم.

Cyber-PC
07-07-2011, 18:02
سلام بر دوستان عزیز

راستش من زیاد به این موضوع وارد نیستم ولی تو مودم های داخلی از کنترل پنل مودم میشه dc کرد
خب اگه یوزر - پسورد خودت برای ورود به کنترل پنل رو چیزی بزاری که بقیه ندونندباید مشکل حل بشه

maxmen
07-07-2011, 18:30
خوب باید مشخص کنید که چه سرویسی میخواید؟

512 میخوام

saeed22s
07-07-2011, 18:36
دوستان من زمانی که میخوام پسورد پیش فرض wifi رو عوض کنم با ارور زیر مواجه میشم کسی میدونه مشکل از کجاست؟

ultrasahand
07-07-2011, 19:27
پست من نیومد ... فردا رایگان کلا یا نه‌؟؟؟
پشتیبانی که میگه هنوز کلا رایگانه !!

ehsanerica
07-07-2011, 21:00
راستش من زیاد به این موضوع وارد نیستم ولی تو مودم های داخلی از کنترل پنل مودم میشه dc کرد
خب اگه یوزر - پسورد خودت برای ورود به کنترل پنل رو چیزی بزاری که بقیه ندونندباید مشکل حل بشه

نه دوست عزیز یوزر و پسورد فقط برای دونستن مقدار پهنای باند است و ... من یک راه حلی میخوام که بشود رو اینترنت پسورد گذاشت و هرکی نیاد فورا کابل وصل کند بره داخل اینترنت.بخواد کانکت بشود ازش پسوورد بخواد.

spiky
07-07-2011, 22:38
512 میخوام
512 با 5 گیگ حجم ماهانه 20 تومن
+
هزینه راه اندازی اولیه 10 تومن
+
مودم 200 تومن
=
230 تومن
+
4 درصد مالیات 9200 تومن