PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوایس منجر

join me
29-12-2009, 21:22
سلام دوستان
با اینکه تمام قطعات سیستم من به درستی نصب و شناسایی شده ولی دوایس منجرم اینطوریه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
:5:

cdp
29-12-2009, 22:26
علیک السلام :20:

در مورد PCI Simple Communications Controller باید بگم که مال منم این مورد رو داره... تا اونجایی که من دنبالش گشتم درایور مودم 56Kb م هست که روی سیستمم نصب نیست.... :worried:

join me
29-12-2009, 22:45

در مورد PCI Simple Communications Controller باید بگم که مال منم این مورد رو داره... تا اونجایی که من دنبالش گشتم درایور مودم 56Kb م هست که روی سیستمم نصب نیست.... :worried:

مودمم اسمارت اسپرینت 3 چیپ شرکت زولتریکسه و در xp خود ویندوز بطور اتوماتیک نصب میشد
در ضمن من adsl دارم و از این مودم استفاده میکنم

join me
29-12-2009, 22:46

مودمم اسمارت اسپرینت 3 چیپ شرکت زولتریکسه و در xp خود ویندوز بطور اتوماتیک نصب میشد

cdp
30-12-2009, 00:43
مودمم اسمارت اسپرینت 3 چیس شرکت زولتریکسه و در xp خود ویندوز بطور اتوماتیک نصب میشد

مودم بنده هم زولتریکس 3 چیپ هست ودر xp به طور اتوماتیک نصب میشد ولی از ویستا به بعد من هیـــــــــــــــــچ درایوری براش پیدا نکردم ... :41: اگه کسی درایورش رو داره بگه!!! :11:
در ضمن من adsl دارم واز این مودم استفاده نمی کنم چون درایورش نصب نیست!!!:13:

ببخشید یکم پستامون شبیه هم شد.. :31: