PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار یاهو مسنجرو چندین بازی برای گوشی چینی تلوزیون دار k900

kaka200640
29-12-2009, 18:43
از گوشی خودتون به قسمت زیر بروید:
منو....بازی وسرگرمی...مرکز بازی....در اینجا گذینه تجدید فهرست (شایدم مال شما بروز شدن)را انتخاب میکنیم وبعد از چند ثانیه لیست بروز میشود ومشاهده میکنید که چندین بازی به همراه یاهو مسنجر اضافه شده برای دانلود هرکدام ان گزینه را انتخاب میکنیم پس ازمدت کوتاهی دانلود کامل میشود
لیست به شرح زیر میباشد:
KING OF DEVILL DOM
Hero of the ace
Bubble
Speed kart
Special force
Raiden 1944
Ice fall
MSN
البته اگر زبان گوشی شما فارسی باشد در مرکز بازی گزینه جدید (game center)به صورت انگلیسی ایجاد میشود که این لیست در ان قرار دارد
توجه:شما میتوانید هرچندماه یکبار لیست رابروز کنیدتاازجدیدترینها باخبر شوید
توجه2-برای بروزشدن لیست شمابایداینترنت داشته باشید(سیمکارت ایرانسلودرتهران ازدولتی هم میشه)
توجه3-مخصوص کنسها هجم بازی ونرم افزارها کم وهزینه نیزبرای دانلود کم است
توجه بسیارمهم4********یک یاهودرقسمت (dsm)وجد دارد بصورت پیش فرض که باانتخاب ان به سایت یاهو میروید نه مسنجر پس انرا با مسنجر اشتبا نگیرید****************
یه توجه بسیار مهم دیگه*************تشکر فراموش نشه حتی اگه سیمکارتتون اینترنت نداره و نتونین دانلود کنین شاید خودم واستون آپلود کردم که از اینجا بتونین دانلود کنین ونیاز به اینترنت گوشی نداشته باشین):10:

mahdi_mbi
22-01-2010, 14:38
سلام مرسی من طبق دستور جلو رفتم و بازی های ذکر شده به علاوه چند بازی اضافه تر اومد ولی یاهو توش نبود

far2009
22-01-2010, 16:06
از گوشی خودتون به قسمت زیر بروید:
منو....بازی وسرگرمی...مرکز بازی....در اینجا گذینه تجدید فهرست (شایدم مال شما بروز شدن)را انتخاب میکنیم وبعد از چند ثانیه لیست بروز میشود ومشاهده میکنید که چندین بازی به همراه یاهو مسنجر اضافه شده برای دانلود هرکدام ان گزینه را انتخاب میکنیم پس ازمدت کوتاهی دانلود کامل میشود
لیست به شرح زیر میباشد:
KING OF DEVILL DOM
Hero of the ace
Bubble
Speed kart
Special force
Raiden 1944
Ice fall
MSN
البته اگر زبان گوشی شما فارسی باشد در مرکز بازی گزینه جدید (game center)به صورت انگلیسی ایجاد میشود که این لیست در ان قرار دارد
توجه:شما میتوانید هرچندماه یکبار لیست رابروز کنیدتاازجدیدترینها باخبر شوید
توجه2-برای بروزشدن لیست شمابایداینترنت داشته باشید(سیمکارت ایرانسلودرتهران ازدولتی هم میشه)
توجه3-مخصوص کنسها هجم بازی ونرم افزارها کم وهزینه نیزبرای دانلود کم است
توجه بسیارمهم4********یک یاهودرقسمت (dsm)وجد دارد بصورت پیش فرض که باانتخاب ان به سایت یاهو میروید نه مسنجر پس انرا با مسنجر اشتبا نگیرید****************
یه توجه بسیار مهم دیگه*************تشکر فراموش نشه حتی اگه سیمکارتتون اینترنت نداره و نتونین دانلود کنین شاید خودم واستون آپلود کردم که از اینجا بتونین دانلود کنین ونیاز به اینترنت گوشی نداشته باشین):10:
کارت عالی بود. شاید همین مسئله کمک بزرگی به نرم افزار این گوشی ها بکند. 2 تا خواهش دارم :

1- اگر ممکن هست خودت نرم افزار را آپلود کن چون من سیمکارت اینترنت باز باشه ندارم.

2- فرمت فایل نرم افزار چی هست ؟

مسیب7
22-01-2010, 19:13
گوشیم اینترنت نداره
کمکم کن:46:

mohammad450
19-04-2010, 23:19
گوشیم اینترنت نداره
کمکم کن
مدل گوشیتونو میگفتید شاید میشد کمکی کرد

من گوشی K600 دارم
این گزینه که شما فرمودید توی گوشی من نیست
لطفا بیشتر راهنمایی کنید
ممنون

گوشیتون باید فلش بشه مثل گوشی من

masoud.mahsa
09-05-2010, 18:49
سلام خسته نباشید من یه گوشی K900چینی دارم ولی قسمت مرکز بازی(Game center) نداره منو راهنمایی کنید

mortezaon
12-05-2010, 21:31
من ات حالا 10 -12 تا گوشي چيني عوض كردم ولي نتونستم تو هيچ كدوم بازي نصب كنم

masaffary
10-06-2010, 16:19
سلام
آقا دست شما درد نکنه
من این بازیها رو دانلود کردم و روی گوشیم ریختم.........اما نمیدونم چطور بازشون کنم!!!
توی game & funny که میرم فقط لیست بازیهای دانلود شده از طریق گوشی رو نشون میده و لیست این بازیها توش نیست
لطفا کمکم کن و برام کامل توضیح بده
ممنون

ali reyhani
30-07-2010, 09:17
سلام گوشی من k900چینی و در قسمت بازی وسرگرمی گزینه ی مرکز بازی را ندارد لطفا من را راهنمایی کنید که چکار کنم:41:

hamraze_shab
16-08-2010, 19:44
سلام گوشی من k900چینی و در قسمت بازی وسرگرمی گزینه ی مرکز بازی را ندارد لطفا من را راهنمایی کنید که چکار کنم:41:

وبلاگ تخصصی k600-k900-k1000:18:

دانلود بازی:31:

دانلود نرم افزار:27:

پاسخ به سوالات شما:10:

فقط و فقط در
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hamraze_shab
16-08-2010, 19:46
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید