PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه برنامه مي خوام كه با اون كدهاي php برام نمايش بده

hassan-2005
25-03-2006, 19:41
سلام
من يه برنامه مي خوام كه با اون كدهاي phpبرام نمايش بده مثل برنامه front page
هركي بلده لطفا كمك كنه
مرسي
باي

mahdy2021
25-03-2006, 21:06
من يه برنامه مي خوام كه با اون كدهاي phpبرام نمايش بده مثل برنامه front page
خوب مگه فرانت پيج مشكلي داره؟

hassan-2005
26-03-2006, 08:14
سلام دوست عزيز
بايد به عرض شما برسانم كه برنامه front page كدهاي php رو ساپورت نمي كنه
مرسي
باي
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mahdy2021
26-03-2006, 13:45
پس اين چيه؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wisdom
26-03-2006, 14:04
شما اگه بخواي فقط كدهاي PHP رو نمايش بده ، فايل PHP رو توي ويرايشگر سورس كد ( DreamWeaver ، DzSoft php Editor و ZendStudio بهترين هستند ولي از Notepad هم حتي ميتونيد استفاده كنيد )
ويرايشگرDzSoft php Editor رو بدليل سهولت عملكرد ميشه گفت خوبه ، ولي اگه هيچ كدوم رو نداشتي با Notepad هم ميشه

ولي اگه بخواي همون دستورات رو توي كامپيوتر خودت اجر كني و نمايشش رو ببيني ، تا اون جا كه من ميدونم شما بايد نرم افزار شبيه ساز سرور آپاچي Easyphp1-7 رو داشته باشي
حالا شما میخواهید سیستمی را بروی دستگاهتون اجرا کنید که مخصوصا Server ها است ، دستگاه شما بعنوان یک Client بخودی خود قادر به چنین کاری نیست

بنابراین شما میبایست از نرم افزاری برای این کار استفاده کنید تا عملکرد Server را شبیه سازی کنه ، به نحوی که سیستم مورد نظر ، تصور کند که در Server در حال اجراست
اصطلاح Local Host از همینجا ناشی شده است ، به معنی میزبان محلی ...
Server ها عملکردی مخصوص به خود دارند که همه آن اعمال توسط این نرم افزارهای شبیه ساز ، قابل دسترسی میباشد ...
قضیه به همینجا ختم نمیشود
متداول ترین Server هایی که در دنیای مجازی موجود هستند عمدتا مبتنی بر Windows و Linux هستند
ویندوزهای با ساختار NT ( مثل ویندوز XP ) از نرم افزاری مخصوص خود مایکروسافت برای این کار استغاده میکنند
نرم افزاری بنام ( IIS ( Internet Information Service که نسخه های متفاوتی دارد ما ما در مورد php با ویندوز کاری نداریم و میبایست محیط Linux را برای اجرای آن فراهم کنیم
دقیقاَ به این دلیل مجبور به استفاده از EasyPHP هم هستیم

hassan-2005
26-03-2006, 18:46
مرسي از كمك شما