PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روش دانلود برنامه هایی که مایکروسافت به صورت جداگانه اون ها رو در سایتش گذاشته! ازجمله Movie Maker 14

cdp
29-12-2009, 12:49
سلام

اول یه چیزو همین اول بگم::21:

- دانلود آنلاین در مایکروسافت: ابتدا یک برنامه که حجمی حدود 1mb داره رو باید دانلود کنید و بعد از طریق اون برنامه میتونید برنامه هایی که در لینک زیر هست رو دانلود کنید
(از این به بعد به این برنامه میگم windows live setup )

شما میتونید لیست و مشخصات برنامه هایی که به صورت جداگانه برای دانلود آنلاین روی سایت microsoft.com هست رو از اینجا ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

یکی از بدی های این روش دانلود اینه که اگه حجم برنامه زیاد باشه خیلی طول میکشه تا دانلود کنه و قابلیت Pause هم نداره!!!! :41:

- دانلود آفلاین: در این روش شما میتونید به صورت معمولی بایک لینک دانلود برنامه مورد نظر خودتونو دانلود کنید...برای استفاده از این روش باید از سایت های دیگر کمک گرفت....

(من خودم چندا تا سایت رو امتحان کردم دانلود میکنه ولی برنامش در حال اجرا کردن مشکل داره..)

برای این کار در گوگل به صورت زیر سرچ کنید:

Windows Live offline download + نام برنامه

من توصیه میکنم در صورتی که سرعت اینترنت بالایی دارید از روش آنلاین استفاده کنید!

--------------------------------------------------------------------------------------------------

MOVIE MAKER 14 :
در مورد Movie Maker باید بگم که microsoft این برنامه رو هم به صورت جداگانه توی سایتش گذاشته:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Movie Maker 14 رو میتونید از اینجا به صورت Online دانلود کنید:

--------

روش کار با windows live setup :

1) اول این برنامه رو از لینک زیر دانلود کنید.. حجم 1mb

2) بعد در حالی که به اینترنت متصل هستید اونو اجرا کنید...

بعد چند لحضه ای صبر کنید تا برنامه سیستم شمارو چک کنه!

3) در اولین صفحه برنامه هایی که در سایت مایکروسافت وجود دارند نشون میده که میتونید اونها رو با علامت زدن، برای دانلود انتخاب کنید...

حجم برنامه هارو میتونید در سمت راست پایین صفحه ببینید در قسمت space need

(بازم میگم بعضی از برنامه هاش حجم بالایی دارند ازجمله Live Messenger حدود 66mb که برای دانلود زمان زیادی رو صرف میکنه!)

4) روی install کلیک کنید... کمی صبر کنید...

5) در این صفحه: Please close these program برنامه از شما میخواد که تمامی نرم افزار هایی که در زیر این جمله لیست کرده رو ببندید (برای دانلود سریع تر)

دوگزینه در این صفحه وجود داره:

(1) Close these programs for me: یا انتخاب این گزینه تمام نرم افزار ها توسط خود برنامه بسته میشن...( حتی explorer.exe ... بنابراین این گزینه را زمانی انتخاب کنید که با کامپیوترتون کاری ندارین ..مثلا شبها این کارو انجام بدید.)

(2) Ignore any open programs: با انتخاب این گزینه نرم افزارها به همان صورت باز ،باقی میمونن...

من توصیه میکنم از گزینه اول استفاده کنید...

بعد روی continue کلیک کنید و صبـــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــر کنید تا برنامه ها دانلود بشن...

نکته(درست مطمئن نیستم): بعضی این برنامه ها به صورت پرتابل هست که میتونید بعد از دانلود از آدرس زیر اونا رو بردارید:(من برنامه های movie maker ,photo Gallery رو که در پوشه Photo gallery در آدرس زیر هستند رو امتحان کردم...)

در ویندوز 64 بیتی

در ویندوز 32 بیتی

end

توصیه های منو جدی بگیرید!:31:

مشکلی بود همین جا مطرح کنید...شاید بتونم کمکتون کنم :20:

راستی اگه Setup این برنامه ها رو پیدا کردید(در روش offline ) وامتحان کردید ، اگه درست بود ممنون میشم همین جا لینک دانلودش رو بذارید...:11:

!GOOD LUCK

hasan206
05-03-2010, 16:27
سلام
من می خواستم ایمیج ویندوز ce رو که تو سایت مایکروسافت هست رو دانلو کنم ولی اول باید یه برنامه رو که خود مایکروسافت قرار داده دانلود کنم بعد بجای اینکه برنامه شروع به دانلود کنه مستقیما شروع به نصب میشه
حالا باید چه کارکنم مستقیما ایمیج ویندوز رو دانلود کنم.
ممنون میشم کسی راهنمای کنه
این لینک ویندوز ce
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]