PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در paypal

kinder
28-12-2009, 21:06
سلام من میخوام برم تو این سایت اما هر چی میزنم نمیره چند دقیقه لودینگ هست و بعد مینویسه که نمیتونه سایت رو بیاره شما هم امتحان بکنین ببینین همین طوریه؟

قاهر - Gahir
28-12-2009, 21:13
سلام من میخوام برم تو این سایت اما هر چی میزنم نمیره چند دقیقه لودینگ هست و بعد مینویسه که نمیتونه سایت رو بیاره شما هم امتحان بکنین ببینین همین طوریه؟
سلام .
شاید همون بلایی بر سرش اومده که بر سر این سایت ها (میل Google و میل Yahoo) اومدن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

KING_DESIGNER
28-12-2009, 22:20
به به میبینم که قاهرخان هم اینجاست
بعله ظاهرا این چند روزه !! معلوم ینست چرا اینترنت اینجوری شده ؟
حق با قاهرخان است

DrXoX
28-12-2009, 22:31
سایت Paypal قبلا که مشکلی هم وجود نداشت فـــیـلتـر بود الان که دیگه ....!

p30room
28-12-2009, 22:33
الان من هم تست کردم و این مشکل رو من هم دارم

SAMCRO
29-12-2009, 13:14
مال من که تو خود سایتش رفت !! حالا نمی دونم مشکل شما چیه ! یعنی لوگ این نمی شه ؟

قاهر - Gahir
29-12-2009, 13:25
سلام دوست عزیز ،

انگار مشکل همزمان با برطرف شدن مشکل Yahoo میل و Gmail برطرف شده !
الان به راحتی میتونید وارد سایت PayPal بشید !

مال من که تو خود سایتش رفت !! حالا نمی دونم مشکل شما چیه ! یعنی لوگ این نمی شه ؟

مشکلشون همونی بود که در این پست نوشتم .

totayma
05-01-2010, 15:07
دقت کن ببین توی ادرس سایت Http میزنه یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟؟؟ یبار بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببین درست میشه یا نه؟اگه نشد مشکل از سرویس اینترنته...اگه --- داری با اون تست کن اگه نه با P-R-O-X-Y ببین چی میشه؟ شاید با Internet Explorer 6 میری؟؟؟؟؟ چون من قبلا همچین اتفاقی واسم افتاد بعد با Firefox و Internet Explorer 8 تست کردم درست شد...اخه Paypal هر چند وقت یبار سیستم های امنیتیشو با مرورگر های جدید ست میکنه:8:

Colton
05-01-2010, 15:52
شرکت Paypal به ایرانی ها سرویس نمی دهد. به عبارت دیگر امکان استفاده از سرویس های این شرکت با آی پی ایرانی به هیچ وجه وجود ندارد. مگر اینکه آی پی خودتون رو تغییر بدید که در این صورت هم به مشکلات دیگری بر می خورید. برای مثال برای استفاده از سرویس های این شرکت به یک کارت اعتباری یا حساب بانکی غیر ایرانی نیاز دارید.

چندین مشکل بزرگ و کوچک دیگر هم وجود دارد که استفاده از سرویس های این شرکت را برای ایرانی ها تقریبا غیر ممکن می کند.

قاهر - Gahir
05-01-2010, 19:30
دقت کن ببین توی ادرس سایت Http میزنه یا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]؟؟؟؟ یبار بزن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ببین درست میشه یا نه؟اگه نشد مشکل از سرویس اینترنته...اگه --- داری با اون تست کن اگه نه با P-R-O-X-Y ببین چی میشه؟ شاید با Internet Explorer 6 میری؟؟؟؟؟ چون من قبلا همچین اتفاقی واسم افتاد بعد با Firefox و Internet Explorer 8 تست کردم درست شد...اخه Paypal هر چند وقت یبار سیستم های امنیتیشو با مرورگر های جدید ست میکنه:8:
دوست عزیز ، الان دیگه مشکلش بر طرف شده !

totayma
06-01-2010, 14:36
خوب خدا رو شکر:20:

قاهر - Gahir
06-01-2010, 14:46
شرکت Paypal به ایرانی ها سرویس نمی دهد. به عبارت دیگر امکان استفاده از سرویس های این شرکت با آی پی ایرانی به هیچ وجه وجود ندارد. مگر اینکه آی پی خودتون رو تغییر بدید که در این صورت هم به مشکلات دیگری بر می خورید. برای مثال برای استفاده از سرویس های این شرکت به یک کارت اعتباری یا حساب بانکی غیر ایرانی نیاز دارید.

چندین مشکل بزرگ و کوچک دیگر هم وجود دارد که استفاده از سرویس های این شرکت را برای ایرانی ها تقریبا غیر ممکن می کند.
خوب البته ، ولی موضوع این تاپیک این نیست !

مشکل از تحریم‌های اقتصادی شدیده که فکر نکنم حالا حالاها (چند قرن دیگه) درست بشه !

باید بسوزیم و بسوزانیم ! :دی....