PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد پارس اتوماتیک

titanium_zarin
28-12-2009, 20:49
سلام...
امکانات پارس اتوماتیک رو میخواستم....همینطور قیمت ...و تفاوت با ELX در چی هست....اگه لینکی هم دارید بزارید واسم...

تشکر...

saeidsmxo
05-01-2010, 19:19
پارس اتومات ؟؟؟

titanium_zarin
11-01-2010, 00:17
پارس اتومات ؟؟؟

صبح بخیر آره دیگه کلی خوشحال شدم فکر کردم جواب دارید

Bob
12-01-2010, 00:01
یکی از دوستان سفیدشو خریده.براش تقریبا 19 تومن تموم شده.موتور و گریبکس مال 206 تیپ 6 هست.اما گریبکسش نسل قدیمه.تیپترونیک نداره.فقط دنده ی 1 و 2 رو میتونی تو این حالت استفاده کنی.ترمز abs و ebd داره.بقیه ی مشخصات و امکانات پرشیاس.راستی سوییچ رو هم تغییر دادن.

yassin_car
26-01-2010, 23:19
من فکر نمیکنم گیرباکس خودکار رو پارس جواب بده.تازه پارس کیفیتش پایینه و زود خراب میشه.206 تیپ6 ویا206 sd v9
خیلی بهتره.

rgh2
29-09-2010, 10:04
اگه موتور و گيربكس 206 باشه كه زياد جالب از آب در نمياد
پلت فرمشون خيلي فرق داره

shifter
29-09-2010, 12:08
ما هم چند وقت پيش رفتيم دنبال خريدش اما بعد منصرف شديم...خريد اين ماشين شانسيه! يكي بود خيلي ازش راضي بود و ميگفت تعويض دنده رو اصلا حس نميكني و شتابش خوبه و ...
اما اون يكي ميگفت تو 1 به 2 و 2 به 3 بدجور ميكوبه وقتي دنده رو عوض ميكنه!:41:

من فکر نمیکنم گیرباکس خودکار رو پارس جواب بده.تازه پارس کیفیتش پایینه و زود خراب میشه
نه...اين ماشين 2 نكته داره:
- گیربکس این خودرو غیر تیپ ترونیک میباشد که بخاطر عدم سازگاری ضرایب گیربکس تیپ ترونیک با ساختار خودرو پژو پارس از این گیربکس استفاده شده است که باز ضرایب گیربکس کنونی به سفارش ایران خودرو در کمپانی پژو اصلاح شده است . پس هدف از جا گذاری این گیر بکس بخاطر تخلیه انبار گیربکس ایران خودرو نیست .
2- تفاوت قابلیتهای موتور این خودرو نسبت به V9 در ECU هستش که در پژو پارس اتوماتیک از ای سی یو 7-4-4 استفاده شده ولی در اس دی از ای سی یوی 7-4-5 استفاده شده است که این عمل باعث شتاب بیشتر و مصرف کمتر در پژو پارس اتومات شده است
موتور tu5 رو پارس ادمو خيلي وسوسه ميكنه:31:
اينم چند تا عكس:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 12:08 PM ---------- Previous post was at 12:06 PM ----------

پشت امپرش خيلي قشنگ شده:40::

اين عكس حجمش زياد بود:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

irinn65
30-09-2010, 03:54
گیربکس اتوماتیک بخرج بیفته دیگه ...........اما بنظرم V9 خیلی بهتره چون تمامی امکانات از جمله ایربگ کامپیوتر سفری و...هم داره و بروزتره دوره ی پرشیا 405تموم شد 20تومان اصلا نمیصرفه حتی اگه اتوماتیک باشه!

RED-LINE
08-10-2010, 23:07
دوست عزیز آرش.
اینکه شما عکس های ماشین بنده رو جهت راهنمائی بقیه دوستان قرار دادید هیچ مشکلی نیست،ولی بهتر بود منبع رو هم ذکر میکردید..

منبع تمامی عکس ها+اطلاعات

hamid090
03-01-2011, 18:37
مشخصات فنی 206اس.دی وی.9 بر اساس شرکت ایران خودرو در لینک :

مشخصات پارس اتوماتیک هم در این لینک:

به مقدار وزن 2 ماشین با موتور یکسانی که دارن حتما توجه کنید...
ایربگ و به روزتر بودن اس.دی هم مسئله مهمیه!!!

mohamad skystar
12-01-2011, 01:00
متاسفانه ایران خودرو دوباره شیرین کاری کرد.این بار موتور و گیربکس 206 اتوماتیک رو گذاشت رو پارس.
اصلا کاری به این نداره که بابا فرانسه این موتور و گیربکس رو واسه اتاق 206 طراحی کرده کی می خوای بفهمی ایرام خودرو جون!!!!!!!!!!!!!!

Johan lopez
03-02-2011, 08:12
متاسفانه ایران خودرو دوباره شیرین کاری کرد.این بار موتور و گیربکس 206 اتوماتیک رو گذاشت رو پارس.
اصلا کاری به این نداره که بابا فرانسه این موتور و گیربکس رو واسه اتاق 206 طراحی کرده کی می خوای بفهمی ایرام خودرو جون!!!!!!!!!!!!!!

اولا موتور 206 اتومات N6A یا TU5 هست که با موتور پارس TU5JP4L4 خیلی فرق میکنه
دوما گیربکس 206 تیپ ترونیک هست و گربکس پارس AL4 هست که هر کدومشون بدرد خودشون می خوره
پس خواهش مکنم بدون اطلاعات حرف نزنید :4:

mohamad skystar
03-02-2011, 20:06
اولا موتور 206 اتومات N6A یا TU5 هست که با موتور پارس TU5JP4L4 خیلی فرق میکنن
دوما گیربکس 206 تیپ ترونیک هست و گربکس پارس AL4 هست که هر کدومشون بدرد خودشون می خوره
پس خواهش مکنم بدون اطلاعات حرف نزنید :4:

با تشکر از شما.
رفتم دیدم مشخصات رو.
صرفه به 206 اتوماتیک هست چون قیمت پارس الکی بالاست.
بازم ممنون.

Johan lopez
05-03-2011, 18:46
دوستان به نظر شما 206 تیپ 6(بی صندوق) بهتره یا پارس اتومات ؟؟؟؟

farshad bugatti
05-03-2011, 21:09
دوستان به نظر شما 206 تیپ 6(بی صندوق) بهتره یا پارس اتومات ؟؟؟؟
بستگی به انتظارات شما داره!
پارس گیربکس زیاد جالب نیست! امکاناتش کمتره و قیمتش بیش از حد گرونه!
اما در عوض جادار تره!
من بودم تیپ 6 میگرفتم!

mojtabaaskari
02-10-2011, 10:17
با سلام خدمت دوستان
من 3ماه پیش خواستم یه ماشین اتونات بگیرم خیلی تحقیق کردم و از چند متخصص و حتی تعمیرکارهای ایرانخودرو صحبت کردم اکثریت گفتند پرشیا بگیر
اونهایی که گفتند 206 فقط دلیلشون این بود که 206 بروزتره (بروزتر از نظر و امکانات داخل اتاق) که البته امکانات چندان زیادی نسبت به پارس نداره ولی اونهایی که گفتند پارس بگیرم (که البته تعدادشون هم خیلی بیشتر بود) دلیلشون اتاق مقاومتر با تعادل خیلی بیشتر در ضمن اینکه گفتند 206 را ایران صندوقدار کرد و تعادل ماشین رو به هم زده که تعادل خیلی مهمه !
در ضمن از 3 متخصص گیربکس سوال کردم هر سه گفتند گیربکس پارس هرچند تیپ ترونیک نداره اما امکانات رانندگی بصورت تیپ ترونیک رو داره و ضرایب گیربکس به سفارش ایران خودرو برای پارس بروز شده و در کل خرابیش کمتر و مقاومتره !

2000mehr
06-11-2011, 12:50
من هم دنبال خرید پارس اتومات هستم از دوستان می خوام که بیشتر در مورد مشکلات فنی و گریبکسش نظر بدن
با تشکر

sinasalar2007
14-11-2011, 19:35
من هم دنبال خرید پارس اتومات هستم از دوستان می خوام که بیشتر در مورد مشکلات فنی و گریبکسش نظر بدن
با تشکر

پارس اتومات ارزش خرید نداره ، اول این که تیپ ترونیک نداره و مشکل حاد تره اون اینه که ترمزش در سرعت های پایین چوب میکنه :13:این مشکل زمان پارک کردن خودش رو نشون میده ، در مورد شتاب هم که ماشین دنده اتومات هیچ وقت به پای ماشین دنده ای نمیرسه ولی واقعا شتاب پارس اتومات از 206 اتومات کمتره :13:
206 اتومات از هر نظر از این سرتر هست

MaJiiD.H
15-11-2011, 22:21
پارس اتومات از نظر امکانات خیلی ضعیفه... عینه پارس معمولیه... حتی یه ایربگ نداره...
تنها نقطه قوتش گیربکس اتوماتشه... اما بازم 20 تومن اصلا نمی ارزه

پژو پارس اتوماتيك
26-11-2011, 23:13
يايا منم داشتم پس چرا اينقدر خوب بود خيلي پشيمونم فروختمش كاش نگهش ميداشتم بابا اونايي كه ندارن حرف نزنن چرانظراي الكي ميدين بابا مگه چشه چون تيپ ترونيك نيست فقط آشغاله/آشغال اون پرايد و سمند هستش/206 و 207 تو راحتي به پارس اتوماتيك نميرسن من كه رفتم باهاش مشهد 3 بار و بر گشتم راحت بودم شما كه تو شهرين ناراحتين/ اه اه اه فقط تعصب!!!!!!!!!!!

paket
06-12-2011, 12:55
با ۱۶ میلیون چی میشه خرید ؟؟؟الان ۴۰۵ دوگانه سوز مدل ۸۹ دارم راضیم تقریبا.اما نظرتون برام مهمه .چون مشتری داره اگه بشه بدم یه پارس اتومات بخرم جادارباشه مثل پارس که بکارم بیاد.لطفا نظر بدین ممنون.

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

mohamad skystar
06-12-2011, 17:48
با ۱۶ میلیون چی میشه خرید ؟؟؟الان ۴۰۵ دوگانه سوز مدل ۸۹ دارم راضیم تقریبا.اما نظرتون برام مهمه .چون مشتری داره اگه بشه بدم یه پارس اتومات بخرم جادارباشه مثل پارس که بکارم بیاد.لطفا نظر بدین ممنون.

{سند ازایفون 4 ورژن 5}

دوست من بهتر بود تو بخش مشاوره خرید خودرو مطرح میکردین:

به هر حال من جواب میدم که وقتت تلف نشه:
با 16 میلیون تومان میتونید پژو پارس اتوماتیک مدل 87 بخرید البته اگر بتونی پیدا کنی
پژو 405 دوگانه سوز مدل 89 رو هم اگر الان بخوای بفروشی حدود 13 میلیون تومان

RED-LINE
01-10-2012, 10:10
پارس اتومات مدل٨٧توليد نشده كلا
يه سري ٨٨داره و بيشترش ٨٩به بعد هست
٨٨ها هم از ١٩تومن شروع ميشه

Sent from my iPhone 4s using Tapatalk

shadows_funeral
01-10-2012, 10:52

{سند ازایفون 4 ورژن 5}
با 16 تومن پارس اتومات گیرت نمیاد دوست عزیز اگه هم گیرت بیاد یا تصادفیه، یا ایرادی داره یا گیربکسش مشکل داره. پس اصلا نرو سراغش. همون 405 خودتو نگه دار