PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اساتید سینمای خانگی لطفا کمک

omidnejat
28-12-2009, 16:15
من میخوام یه سینای خانگ مدل 3378 از برند فیلیپس بگیرم خواستم بدونم کیفیت تصویرش چه جوریه
اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه
صداشو خودم تست کردم عالیه

*Alucard*
30-12-2009, 06:14
من صدای این سینمارو شنیدم به رغم تعاریفی که از صدای این مدل شنیدم به نظرم چندان صدای خوبی نداره و بیشتر سازنده سعی کرده با تاکید بر تقویت treble و Bass ظاهر موزیک رو زیبا کنه ولی سازهای غیر ضربه ای به نظر من صدای زیاد واضح و دلچسبی ندارن و در برخی موارد حتی صداشون گم میشه البته من اصلا نتونستم منوی تنظیمات این HT رو دستکاری کنم فقط یه موزیک 5 دقیقه ای رو شنیدم و البته این نظر رو هم در قیاس با مدلهای هم قیمت این مدل ندادم من خودم یک HT پایونیر دارم شاید گوشم به صدای اون عادت کرده باشه!
کلا موزیک حیطه سختی برای نظر دادن هست بعضی HT ها هستن که روی موزیکهای با کیفیت و یا مستر شده به صورت 5.1ch قدرت واقعیشون رو نشون میدن بعضی ها هم مبدلهای قوی ای دارن و یا رو موزیکهای استریو خوب عمل میکنن ولی کیفیت تصویر این سینما به نظرم خیلی خوب بود یعنی میشه گفت برای یه DVD معمولی نمیشد نقصی روش گذاشت.

moriss
30-12-2009, 09:04
دوست عزیز این تاپیک هم در مورد سینمای خانگی صحبت میشه ببینید بد نیست
ضمنا من این مدلی رو که شما میگید خریدم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ata_webmaker
30-12-2009, 09:38
شمت کدام مدل پایونیر را دارید چون منم پایونیر دارم و صداش خیلی خوبه ولی تصویرش اصلا به دلم نمی چسبه یعنی کلا بی کیفیته مدل من 282 هست

omidnejat
30-12-2009, 15:22
من صدای این سینمارو شنیدم به رغم تعاریفی که از صدای این مدل شنیدم به نظرم چندان صدای خوبی نداره و بیشتر سازنده سعی کرده با تاکید بر تقویت treble و Bass ظاهر موزیک رو زیبا کنه ولی سازهای غیر ضربه ای به نظر من صدای زیاد واضح و دلچسبی ندارن و در برخی موارد حتی صداشون گم میشه البته من اصلا نتونستم منوی تنظیمات این HT رو دستکاری کنم فقط یه موزیک 5 دقیقه ای رو شنیدم و البته این نظر رو هم در قیاس با مدلهای هم قیمت این مدل ندادم من خودم یک HT پایونیر دارم شاید گوشم به صدای اون عادت کرده باشه!
کلا موزیک حیطه سختی برای نظر دادن هست بعضی HT ها هستن که روی موزیکهای با کیفیت و یا مستر شده به صورت 5.1ch قدرت واقعیشون رو نشون میدن بعضی ها هم مبدلهای قوی ای دارن و یا رو موزیکهای استریو خوب عمل میکنن ولی کیفیت تصویر این سینما به نظرم خیلی خوب بود یعنی میشه گفت برای یه DVD معمولی نمیشد نقصی روش گذاشت.

شما سینمای خانگی 800 ت 1000 وات که قیمتش حدود 400 تا 500 هزار باشه و تصویر خوب و صدای خوبی برای موزیک گوش دادن داشته باشه چی پیشنهاد میکنید

ata_webmaker
30-12-2009, 21:26
مثل اینکه واقعا این فیلیپسه خوبه راستشو بخواین من پایونیر دارم صداش واقعا محشره ولی تصویرش نمی دونم چرا به دلم نمی چسبه البته من وسواس شدید دارم ولی صدای این مدل فیلیپسو شنیدم ولی در حد این پایونیره نیست واقعا خوبه من قبل از این دو تا سینمای خانگی دیگه هم داشتم یکی سونی یود آشغال به تمام معنا و دیگری فقط باند بود با ورودی اپتیکال و کواکسیال با مارک چارزتون که اونم خیلی خیلی خوب بود

*Alucard*
30-12-2009, 22:43
شمت کدام مدل پایونیر را دارید چون منم پایونیر دارم و صداش خیلی خوبه ولی تصویرش اصلا به دلم نمی چسبه یعنی کلا بی کیفیته مدل من 282 هست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این عکسش هست مدلش هم XV-DV252 هست من از یک کابل کامپوننت درجه یک به TV وصلش کردم و از کیفیت تصویرش هم راضی هستم در حدود 3 سال و خورده ای پیش خریدمش و از نظر دوام لنز و قطعات هم خوب هست و سرعت لود و درایو قوی ای داره البته من برای موزیک گوش دادن از یک سیستم دیگه استفاده میکنم ولی کیفیت موزیک روی این سینما هم خیلی خوب هست به خصوص از نظر وضوح صدا در مورد کیفیت تصویرش نمیتونم قطعی نظر بدم چون فرصت نبوده روی یک TV اون رو با سینمای دیگه ای تست کنم ولی با توجه به تجربه ای که دارم میتونم بگم کیفیت تصویر این مدل فیلیپس و یک مدل از پاناسونیک در کل به نظر من بهتر میومدن که البته از این مدلی که من دارم جدیدتر هستن و طبیعی هست که باید هم بهتر باشن.

شما سینمای خانگی 800 ت 1000 وات که قیمتش حدود 400 تا 500 هزار باشه و تصویر خوب و صدای خوبی برای موزیک گوش دادن داشته باشه چی پیشنهاد میکنید

همین مدل فیلیپس به نظرم خوب هست.

*Alucard*
03-01-2010, 21:47
تنظیمات سینمای من ایناس البته بیشتر برای موزیکهای ایرانی:

Surround روی حالت Music
Sound :
Bass روی +1 و Treble ر روی +3 و Bass Mode ر روی Music
Setup :
CH LEVEL
L و R ر روی +6
SL و SR ر روی +3
C ر روی +4
SW ر روی +1 یا +2
-------------------------------------

pedramgolchin
04-01-2010, 20:13
من مدل 3378 رو خریدم و از صداش راضی هستم
شاید استاد عزیزمون aludcard از دید یه حرفه ای به صدا نگاه میکنن وگرنه من که کاملا از کیفیتش راضیم

*Alucard*
06-01-2010, 07:12
من مدل 3378 رو خریدم و از صداش راضی هستم
شاید استاد عزیزمون aludcard از دید یه حرفه ای به صدا نگاه میکنن وگرنه من که کاملا از کیفیتش راضیم

دوست عزیز طبیعی هست که از صداش راضی باشین من هم صداش رو شنیدم و به نظرم صدای خوبی داشت اون چیزیم که گفتم در قیاس با HTIB های پایونیر بود از نظر شخصی من.

ali_ab
07-01-2010, 14:20
با سلام به دوستان عزیز

با اجازه امید جان که مطلبم رو در تاپیک ایشون مطرح می کنم . دیدم مطلبم نزدیک به موضوع این تاپیک هست و نخواستم تاپیک جدیدی باز کنم

ممنون میشم بین دو مدل DAV-DZ777sony و پاناسونیک HTS-3378 از نظر کیفیت تصویر و صدا منو راهنمایی بفرمایند.گرچه پایونیر از نظر صدا سرتره ولی از نظر کیفیت تصویر ضعیف تر عمل می کنه .

با سپاس

موفق باشید

ata_webmaker
07-01-2010, 14:26
سونی نخر به نظر من یک آشغال به تمام معناست من داشتم ردش کردم البته با کلی ضرر

moriss
08-01-2010, 12:48
اناسونیک HTS-3378

منظورتون فیلیپس 3378 هست دیگه؟!

این دو مدل که نوشتین من صداشونو مقایسه کردم سونی از نظر قدرت و کیفیت صدا اصلا به پای فیلیپس نمیرسه

ali_ab
08-01-2010, 22:22
منظورتون فیلیپس 3378 هست دیگه؟!

این دو مدل که نوشتین من صداشونو مقایسه کردم سونی از نظر قدرت و کیفیت صدا اصلا به پای فیلیپس نمیرسه

با سلام

دوست عزیز ممنونم از راهنمایی و محبت شما .

از نظر کیفیت تصویر هم شما مقایسه ای داشتید بین این دو مدل ؟ شنیدم که از نظر پخش تصویر سونی برتره؟

با سپاس فراوان

موفق باشید

Ami R 940
09-01-2010, 15:57

با حرفای مهدی موافقم 100 درصد تایید میشه

چون خودمم تصمیم به خرید همین سینما خانگی داشتم مشخصات روی کاغذ و امکانات به خصوص با توجه به قیمت در سطح مطلوبی بود تصمیم گرفتم از نزدیک ببینمش و صداش رو محک بزنم.

چند روز پیش حدود نیم ساعت با این سینما ور رفتم با دی وی دی اورجینال خود فیلیپس که صدای dts داشت همچنین با گوش کردن چند آهنگ mp3 از روی فلش به نظرم جز باس بالا به قول معروف سفت و کوبنده فرسنگ ها با کیفیت صدای شفاف , باس فوق العاده نرم و تفکیک پذیری فوق العاده صدای سینما خانگی های پایونیر فاصله داشت.

وات 1000 اعلام شده فیلیپس هم به نظر من جعلی هستش ,من پایونیر با وات 360 داشتم حجم و بلندی صداش تقریبا دو برابر این مدل فیلیپس بود ! در کل تکیه کردن بر مشخصات کمپانی ها اشتباس .

بنابرین چون خودمم قبلا یه مدل پایونیر داشتم مدل(282) , مدلی دیگه از پایونیر به اسم 787 رو انتخاب کردم با قیمت 475 تومن . حدود یک هفته ای هم میشه این مدل کاهش قیمت خوبی داشته تا هفته پیش بالای 500 تومن بود .
الان هم کاملا از صداش راضی هستم به نظر من در یک کلام فوق العاده هست هیچ ضعفی نتونستم ازش بگیرم ! upscaling این پلیرش که واقعا این چند روزه هر فیلمی که گذاشتم توش لحظه ای نیست uspcalign معرکه اش منو به وج نیاره !

alireza1974
09-01-2010, 18:05

بنابرین چون خودمم قبلا یه مدل پایونیر داشتم مدل(282) , مدلی دیگه از پایونیر به اسم 787 رو انتخاب کردم با قیمت 475 تومن . حدود یک هفته ای هم میشه این مدل کاهش قیمت خوبی داشته تا هفته پیش بالای 500 تومن بود .

باسلام
اول اینکه مبارک باشه. دوم تفاوت مدل 777 پایونیر با این مدل که شما خریدید در چیه؟ قیمت 787 را 510 هزارتومان و 777 هم 550 هزار تومان اعلام کردند. میشه بگید شما با این قیمت از کجا گرفتید؟

farzadmaham
09-01-2010, 18:22

چون خودمم تصمیم به خرید همین سینما خانگی داشتم مشخصات روی کاغذ و امکانات به خصوص با توجه به قیمت در سطح مطلوبی بود تصمیم گرفتم از نزدیک ببینمش و صداش رو محک بزنم.

چند روز پیش حدود نیم ساعت با این سینما ور رفتم با دی وی دی اورجینال خود فیلیپس که صدای dts داشت همچنین با گوش کردن چند آهنگ mp3 از روی فلش به نظرم جز باس بالا به قول معروف سفت و کوبنده فرسنگ ها با کیفیت صدای شفاف , باس فوق العاده نرم و تفکیک پذیری فوق العاده صدای سینما خانگی های پایونیر فاصله داشت.

وات 1000 اعلام شده فیلیپس هم به نظر من جعلی هستش ,من پایونیر با وات 360 داشتم حجم و بلندی صداش تقریبا دو برابر این مدل فیلیپس بود ! در کل تکیه کردن بر مشخصات کمپانی ها اشتباس .

الان هم کاملا از صداش راضی هستم به نظر من در یک کلام فوق العاده هست هیچ ضعفی نتونستم ازش بگیرم ! upscaling این پلیرش که واقعا این چند روزه هر فیلمی که گذاشتم توش لحظه ای نیست uspcalign معرکه اش منو به وج نیاره !
سلام
مبارکه.
ممکنه مشخصات مدلهای پایونیر رو هرکدوم از عزیزان براش مقدور باشه بگذارید؟
ممنون میشم.:11:

Ami R 940
09-01-2010, 20:57
باسلام
اول اینکه مبارک باشه. دوم تفاوت مدل 777 پایونیر با این مدل که شما خریدید در چیه؟ قیمت 787 را 510 هزارتومان و 777 هم 550 هزار تومان اعلام کردند. میشه بگید شما با این قیمت از کجا گرفتید؟

سلام

نمایندگی پایونیر-زیر پل حافظ تهران

777 ؟ احتمال از قبل در انبار موجود بوده چون دیگه تولید نمیشه , و مدل 787 جایگزین آن شده با وجود مدل 787 خرید 777 به صلاح نیست. قدرت دو ساب ووفر مدل 777 در یک ساب ووفر در مدل 787 جایگزین شده برای کاهش هزینه ها .

اونجایی که قیمت گرفتی شما 777 رو بالاتر 787 قیمت داده , به دلیل داشتن دو ساب ووفر در مدل 777 خواسته از آب گل آلود به قول معروف ماهی بگیره! به خلق الله بگه چون دو ساب ووفر این مدل داره از مدل بالاترش که یک ساب ووفر داره بهتره !!

تا اونجا هم که حضوز ذهن دارم مدل 777 دو حالت line رو نداشت نسبت به 787.

همچنین مدل 777 با قدرت 360 وات هست اما مدل 787 با قدرت 600 وات واقعی نه صرفا یه عدد جعلی اعلام شده مانند فیلیپس و ال جی و...!

تفاوت 787 با مدل 282 که داشتم

1-ساب ووفر قوی تر می تونم بگم بیش از دو برابر مدل 282 قدرتش هست .

2-600 وات کاملا واقعی در برابر 360 وات مدل 282 (دو برابر حجم و قدرت بیشتر صدا)

3-upscaling بهتر

4- 2 حالت صدایی line 1 2 (پخش کردن صداهای استریو در همه باندا)

5-داشتن ورودی Optical

و......

سلام
مبارکه.
ممکنه مشخصات مدلهای پایونیر رو هرکدوم از عزیزان براش مقدور باشه بگذارید؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

teknek hassan
01-03-2011, 20:58
من تلویزیون 3dسامسونگ سری 7 دارم می خواهم سینمای خانگی پایونیر بخرم لطفا در مورد اینکه چه مدلی بخرم راهنمایی کنید ممنون

ata_webmaker
02-03-2011, 00:06
787 رو بخر صداش خیلی خوبه