PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اینترنت استان مرکزی

صفحه ها : [1] 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

bigman
28-12-2009, 15:44
سلام
دیدم جای این تاپیک توی سایت خالیه .

اینجا دوستانی که توی اراک adsl دارند بیان و نوع سرویس و شرکتی که ازش سرویس گرفتند را معرفی کنند.

و در رابطه با سرعت و کیفیت سرویسها نظر بدن تا دوستان دیگری که قصد دارن تا ADSL بگیرن اطلاعاتشون کامل بشه.

من به مرور سعی میکنم که کلیه شرکتهایی که توی اراک سرویس میدن را معرفی کنم .

از بقیه دوستان هم دعوت میکنم تا کمک کنند تا این تاپیک پربارتر بشه......

:10::10::10::10::10::10::10::10::10:

bigman
28-12-2009, 15:51
اول از ساتیا شروع میکنم که یکی از شرکتهای قدیمی هست و ظاهرا یکی از دو نماینده فن آوا توی اراک محسوب میشه.

آدرس :

خیابان شهید رجائی (ملک)، روبروی بانک سپه سرپرستی کوچه معاد1 پلاک 4173 ساختمان ساتیا

سایت :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ایمیل :

لینک تعرفه خدمات ADSL :

bigman
28-12-2009, 15:58
شرکت بعدی گذرگاه جهانی هست که این یکی هم از شرکتهای قدیمی شهر هست .

آدرس :

خیابان شهید رجائی (ملک)، نبش کوچه معاد یک ساختمان گذرگاه جهانی

سایت :

ایمیل :

لینک تعرفه ADSL :

البته این لینک فقط قیمتهای نامحدود را داره و برای سرویسهای محدود باید با دفتر فروش تماس بگیرید.

kortol
29-12-2009, 12:30
سلام من هم از اراک هستم و از شرکت گذرگاه ADSL 128 نامحدود دارم..اولش شاتل 512 محدود ماهی سه گیگ داشتم اما اینقدر بد کیفیت بود که قیدش رو زدم و الان دارم از گذرگاه میگیرم ............با این که گرون تره ولی الان دارم روزی تقریبا 1.3 گیگ دانلود می کنم .البته بعضی از روزها نیز کامپتر رو خاموش می کنم که مشکلی پیش نیاد ولی در کل خیلی ازش راضیم............شاتل منو 10 روز معطل کرد تا پورتم رو در مخابرات درست کنه و اینترنت رو برقرار کنه و لی گذرگاه صبح بهش زنگ زدم و غروب ساعت 7 اینترنتم وصل شد و خیلی راحت الان دارم باهاش کار می کنم ................
در ضمن گذرگاه یکی از قدیمی ترین شرکتهای خدمات اینترنت در اراک است .....فکر کنم از ساتیا هم قدیمی تر باشه ........

bigman
29-12-2009, 21:05
شرکت بعدی جهان نما هست که نمایندگی پارس آنلاین را داره .

آدرس :

خیابان هفده متری ملک ،شرکت جهان نما ( پارسیان ایده پرداز )

لینک سایت :

ایمیل :

لینک تعرفه :

bigman
29-12-2009, 21:12
شرکت بعدی برنامه کاوان سبز هست که اون هم نماینده فن آوا محسوب میشه .

و متاسفانه سایتی ازشون اعلام نشده .

و نرخ تعرفه هم تقریبا مثل فن آوا هستش.

bigman
29-12-2009, 21:17
و اما شاتل

نمایندگی شاتل رو شرکت پاسارگاد رسانه سپنتا برعهده داره .

آدرس :

اراک، خیابان امام خمینی، اول خیابان دکتر حسابی، ابتدای کوچه اردیبهشت، پلاک 8754

تعرفه اون هم دقیقا مثل سایت هست .

bigman
29-12-2009, 21:19
ضمنا شرکت گذرگاه نماینده داتک هست.

bigman
29-12-2009, 21:25
دوستان نظر بدید تا به یک جمع بندی برسیم .

kortol
30-12-2009, 14:39
دوستان نظر بدید تا به یک جمع بندی برسیم .

.................................................. .................................................. ......................
من که خودم بچه اراکم گذرگاه و ساتیا رو از همه بیشتر قبول دارم ............. خداییش گذرگاه و ساتیا هم از لحاظ کیفیت اینترنتشون و هم از لحاظ پشتیبانی شرکتشون یه سرو گردن از بقیه شرکت ها بالاترند.....تبلیغشون نیست ولی اگه کسی بخواد اینترنت توی اراک استفاده کنه اگه ازین دو تا شرکت بگیره مشکلی براش پیش نمیاد ..........

kortol
30-12-2009, 14:41
شرکت بعدی برنامه کاوان سبز هست که اون هم نماینده فن آوا محسوب میشه .

و متاسفانه سایتی ازشون اعلام نشده .

و نرخ تعرفه هم تقریبا مثل فن آوا هستش.

.................................................. .................................................. .....................
آدرس این کاروان سبز کجاست من تا حالا ازش چیزی نشنیدم ؟؟؟

Macushla
30-12-2009, 20:11
من يه مدت اراك بودم ، تقريبا همه شركت ها رو امتحان كردم ، به نظرم بهترين سرويس دهنده تو اراك گذرگاه جهانيه ، درسته هزينه سرويس هاش يه كم بالاست ولي در عوض كيفيتش عاليه و از نظر پشتيباني هم حرف نداره .
راستي اگر سرويس هايي كه تو سايت گذاشته واستون مناسب نيست ميتونيد با شركت تماس بگيريد تا از ساير سرويس ها هم مطلع بشيد . قبلا كه اينطور بود كه ميتونستيد نوع سرويس رو خودتون تعريف كنيد ، فكر ميكنم هنوز هم اين امكان وجود داشته باشه .

موفق باشيد :11:

kortol
31-12-2009, 00:29
من يه مدت اراك بودم ، تقريبا همه شركت ها رو امتحان كردم ، به نظرم بهترين سرويس دهنده تو اراك گذرگاه جهانيه ، درسته هزينه سرويس هاش يه كم بالاست ولي در عوض كيفيتش عاليه و از نظر پشتيباني هم حرف نداره .

.................................................. .................................................. .......
منم با شما کاملا موافقم ...........گذرگاه توی اراک به نظر من حرف اول رو میزنه.................(زنده باد هشترودی و هاکوپیان ) :31::31::31::31: ( پاچه خاری )

شما مگه الان کجایی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

bigman
01-01-2010, 01:52
kortol عزیز لطفا بیشتر راجع به سرعت دانلودت توضیح بده .

گذرگاه شبها رایگانه ؟؟؟ اگه هست از ساعت چند تا چند؟؟

شرکت کاروان سبز هم توی خیابان ملک بالاتر از بانک ملی هستش.

bigman
01-01-2010, 16:58
دوستانی که شاتل دارند هم نظری بدن بد نیستا !!!!!!!!!!!!

:31::31::31::19:

kortol
01-01-2010, 18:10
kortol عزیز لطفا بیشتر راجع به سرعت دانلودت توضیح بده .

گذرگاه شبها رایگانه ؟؟؟ اگه هست از ساعت چند تا چند؟؟

شرکت کاروان سبز هم توی خیابان ملک بالاتر از بانک ملی هستش.
.................................................. .................................................. .........................
من از گذرگاه اکانت 128 نا محدود دارم که ماهی 25 تمن براش پول میدم و اصلا محدودیت دانلود نداره و در بد ترین حالت هم دیگه سرعتش از 13--14 پایین تر نمیاد و در کل تقریبا 95 % داره با سرعت 16 دانلود می کنه .......... روزانه و شبانش هم فرقی نداره............هیچ محدودیتی نداره ....

من گفتم که اولش شاتل 512 ماهی 19 هزار تومنی داشتم که روزا خوب بود و لی شبها که رایگان بود اصلا سرعت نداشت و بعضی مواقع هم اصلا شبها ساعت 1 به بعد دریافت نداشتم برای همین با یکی از آشناهامون صحبت کردم و گفت که هشترودی ( مدیر بخش اینترنت گذرگاه ) رو راضی می کنه تا به من اکانت نامحدود بده ولی ارزون تر ........

اگه یکی بره پیشش و راحت باهاش حرف بزنه می تونه 128 رو ماهی 30 تومن ازش بگیره منتها باید سه ما سه ما پولو بده که میشه سه ماهی 90 تومن..خیلی کیفیتش خوبه و تا حالا حم قطعی نداشته ..اگه پورتت توی مرکز مخابرات هم باز باشه برای یه روزه اینترنت رو راه اندازی می کنن.

bigman
02-01-2010, 13:10
ولی فکر نمیکنم بصرفه باشه
با این قیمت بالا
:41::41::41:

bigman
02-01-2010, 13:12
برای من شاتل هست 512 اکو

روزها سرعتش حدودا 62 هست ولی شبها تقریبا 20 میشه :27:

اگه سرعت شبانه شون درست بشه فوق العاده است .

قیمت هم ماهی 13 تومان

kortol
02-01-2010, 17:08
برای من شاتل هست 512 اکو

روزها سرعتش حدودا 62 هست ولی شبها تقریبا 20 میشه :27:

اگه سرعت شبانه شون درست بشه فوق العاده است .

قیمت هم ماهی 13 تومان

.................................................. ...........................
حد اکثر سرعت دانلود شما بر مبنای 64 کیلو باید در ثانیه :
6 ساعت در هر شب رایگان
30 روز ماه
3600 ثانیه به ازای هر ساعت
64 کیلو بایت در هر ثانیه
در نتیجه میشه 3600*6*30*64 = 41472000 کیلو بایت که میشه در حدود 41/472گیگ در ماه ( در حالت آرمانی 64 دانلود در شب ) به علاوه سه گیگ ترافیک مصرفی در هر ماه = 44/472 گیگ در ماه
........................
حالا به سرعت معمولی 20 که خودتون گفتید :
3600*6*30*20 =12960000 کیلو بایت دانلود که میشه حدود 12/96 گیگ دانلود در ماه به علاوه 3 گیگ ترافیک مصرفی در ماه که میشه 15/96 گیگ در ماه ............تا اینجا درست
.................................................. .........................................
سرعت دانلود من 16 کیلوبات در ثانیه هست ، محدودیت ندارم ( یعنی شب و روز رو می تونم دانلود کنم بدن هیچ محدودیتی برای دانلود و پهنای باند و... )
در نتیجه کل ماه رو من می تونم دانلود کنم بدون ترسی از این که اکانتم تموم بشه ..........
3600* ( هر روز هستش 24 ساعت ) *30*16 =41472000 کیلو بایت در هر ماه دانلود که میشه حدودا 41/472 گیگ در ماه
.................................................. ....حالا مال کدوم بهتره ....128 گذرگاه من یا اکو 512 شاتل شما

نکته : شما هیچ وقت به حالت آرمانی دست پیدا نمی کنید چون شبها ترافیک دانلود به شدت بالاست.ok

bigman
03-01-2010, 18:45
خوب مشکل اینجاست که اگه بخای وبگردی کنی

مثل من که با برنامه opera حدودا 100 تا سایت را با هم میخوام وبگردی کنم . این سرعت 16 کیلوبایت پرپر میشه .....

این سرعت زمانی خوبه که شما فقط بخوای دانلود کنی و بیخیال وبگردی بشی ....

kortol
04-01-2010, 13:57
خوب مشکل اینجاست که اگه بخای وبگردی کنی

مثل من که با برنامه opera حدودا 100 تا سایت را با هم میخوام وبگردی کنم . این سرعت 16 کیلوبایت پرپر میشه .....

این سرعت زمانی خوبه که شما فقط بخوای دانلود کنی و بیخیال وبگردی بشی ....
.................................................. .................................................. .....................
خوبی این سرعت اینه که من هم زمان که دانلود می کنم می تونم وب گردی هم بکنم...........یعنی دانلودم با سرعت محدود تعیین شده انجام می دم و وب گردی هم می کنم...........

نگرانی هم برای اینکه پهنای باندم تموم شه ندارم.............فکر کنید صد تا صفحه باز کردی و دینگ !!!!!!!!! اکانت شما تموم شه ...چه ضد حالی می شه !!!!!!!!!!!!!!!!!

mj360
04-01-2010, 21:59
سلام بر همشهریان اراکی.من از پارس آنلاین سرویس میگیرم.سرویسم هم..... هستش.سرعت دانلودم هم بدک نیستش.گر چه اصلا ثابت نیست.بعضی وقت ها خیلی کم میشه و بعضی وقت ها دیگه از شدت زیاد بودن میترکه.البته قبلا اصلا اینطوری نبود و کاملا stable بود ولی این یکی دو ماهه اینطوری شده!
ضمنا به نظر من به غیر از شاتل تو اراک بقیه ی ispها به طور نسبی خوبن.حالا بعضی ها یه خورده بهتر و بعضی ها یه خورده کم تر.دوستام که شاتل دارن اصلا راضی نیستن.

موفق باشین.

bigman
05-01-2010, 16:35
سلام بر همشهریان اراکی.من از پارس آنلاین سرویس میگیرم.سرویسم هم..... هستش.سرعت دانلودم هم بدک نیستش.گر چه اصلا ثابت نیست.بعضی وقت ها خیلی کم میشه و بعضی وقت ها دیگه از شدت زیاد بودن میترکه.البته قبلا اصلا اینطوری نبود و کاملا stable بود ولی این یکی دو ماهه اینطوری شده!
ضمنا به نظر من به غیر از شاتل تو اراک بقیه ی ispها به طور نسبی خوبن.حالا بعضی ها یه خورده بهتر و بعضی ها یه خورده کم تر.دوستام که شاتل دارن اصلا راضی نیستن.

موفق باشین.

دوست عزیز خواهشن راجه به نوع اکانت و سرعت دانلود و کیفیت دانلود در شب توضیح بده .

ضمنا آیا اینترنت شبانه اون رایگان هست اگه جوابت مثبته ساعتش رو دقیقا اعلام کن .

مرسی
:10:

mj360
05-01-2010, 18:28
دوست عزیز خواهشن راجه به نوع اکانت و سرعت دانلود و کیفیت دانلود در شب توضیح بده .

مرسی

درباره ی سرویس که 512 هستش.سرعت دانلود من که تو روز و شب تفاوتی نداره.شبا هم از ساعت 2 تا 6 رایگانه.البته دوستم میگفت جدیدا مثل سرویس های تهران کردنش از 1 تا 6.که البته خودم مطمئن نیستم.سرعتم دانلودم قبلا رو 52 قفل بود.ولی حدود 1 ماهی میشه که سرعت دانلود average من همه جور عددی رو به خودش دیده.از 40-50 بگیر تا 180.البته این حالت طبیعی نیستش.ولی خوب اینترنت کشور ریخته به هم.تو همین فروم و فرومهای دیگه به مراتب دبدم که طرف با یه سرویس فوق العاده معمولی سرعت دانلود فوق العاده ای داشته.یا با یه سرویس خیلی خفن سرعتش از حد عادی کم تر بوده .من این چند وقته حتی سرعت دانلود 7-8 کیلوبایت رو هم تجربه کردم!!!:41:
نمیدونم شاید نسبت به پولی که دارم میدم خیلی باید سرویسم بهتر از این باشه و شاید تعرفه ها و سرویس های سایر ispها بهتر باشه(چون الآن دارم ماهی 100 و خورده ای پول میریزم تو شکم این نامردا) ولی به هر حال حوصله ی عوض کردن isp رو ندارم.

mj360
05-01-2010, 18:34

مرسی
درباره ی سرویس که 512 هستش.سرعت دانلود من که تو روز و شب تفاوتی نداره.شبا هم از ساعت 2 تا 6 رایگانه.البته دوستم میگفت جدیدا مثل سرویس های تهران کردنش از 1 تا 6.که البته خودم مطمئن نیستم.سرعتم دانلودم قبلا رو 52 قفل بود.ولی حدود 1 ماهی میشه که سرعت دانلود average من همه جور عددی رو به خودش دیده.از 40-50 بگیر تا 180.البته این حالت طبیعی نیستش.ولی خوب اینترنت کشور ریخته به هم.تو همین فروم و فرومهای دیگه به مراتب دبدم که طرف با یه سرویس فوق العاده معمولی سرعت دانلود فوق العاده ای داشته.یا با یه سرویس خیلی خفن سرعتش از حد عادی کم تر بوده .من این چند وقته حتی سرعت دانلود 7-8 کیلوبایت رو هم تجربه کردم!!!:41:
نمیدونم شاید نسبت به پولی که دارم میدم خیلی باید سرویسم بهتر از این باشه و شاید تعرفه ها و سرویس های سایر ispها بهتر باشه(چون الآن دارم ماهی 100 و خورده ای پول میریزم تو شکم این نامردا) ولی به هر حال حوصله ی عوض کردن isp رو ندارم.

kortol
06-01-2010, 10:58
.................................................. .................................................. ..
مگه قیمت این سرویسی که میگیری چنده.که ماهی 100 میریزی توی شکم اون نامردا!!!!!!!!!!!!!!!

bigman
06-01-2010, 22:16
دیروز توسایتشون زده بود که ساعت دانلود از ساعت 1تا 7 شده

bigman
08-01-2010, 17:05
این هم از نمایندگی لایزر :

شرکت کاوشگران جوان

آدرس : اراک - خیابان شهیدرجائی(ملک)-روبروی سرپرستی بانک سپه - مجتمع دنیای کامپیوتر - طبقه 1 -واحد سمت چپ

ایمیل :

kortol
08-01-2010, 17:23
من نمی دونم این اراکی ها چه علاقه ای به این اینترنت محدود پیدا کردن.در صورتی که با کمی پرداخت بیشتر پول بهترین کیفیت و در اختارشون قرار می گیره...........آخه چرا ما همیشه کیفیت رو فدای کمیت می کنیم.......( نقد رو ول می کنیم به نصیه می چسبیم ) ............. کیفیت اینترنت محدود با نامحدود اصلا قابل مقایسه نیست .ولی فقط به خاطر سرعت بیشتر ماکیفیت رو فدای کمیت می کنیم......یه چیزی که من در اون مدت یه ماهی که مشترک شاتل بودم فهمیدم اینهکه..اونادر طول روز پهنای باند دانلود رو باز می زارن تا با سرعا بیشتری دانلود ها صورت بگیره...مثلا یکی که 128داره با سرع 50دانلود میکنه..به خیال خودش هم خیلی خوبه و داره لذت می بره .این در حالی هست که با سرعت 50 دانلود کردن باعث میشه که پهنای باند مصرفی زود تر تموم شمه ..و چون سرعت زیر دندون کاربرا مزه کرده و نمی تونن یه روز هم بدون اینترنت پر سرعت سر کنن مجبور میشنکه برن و اکانتشون را شارژ کنن که این یعنی پول ریختن توی جیب شرکت های اراه دهنده اینترنت ..........
در حالی که شبها دقیقا از ساعت 1 شب به بعد سرعت به شدت افت میکنه به طوری که زیر 5کیلوبایت در هر ثانیه هم میرسه.. خوب چرا اینجوری میشه.....همونایی که شب دانلود میکنن روز هم به اینترنت وصل هستند دیگه .پس چرا روز اینقدر عالیه ولی شب اینقدر مزخرف............. اینا همش سیاست شرکت های ارائه دهندهخدمات هستش......تا پول بیشتری به جیب بزنن

amirhossssein
10-01-2010, 12:08
سلام ببخشید من میخوام یه adsl بخرم که بتونم راحت باهاش world of warcraft بازی کنم نمی خوام زیادم گروون باشه ترافیکه ماهیانه 2 gig هم بسمه !! میشه راهنماییم کنید که کدوم یکی از این شرکت ها باری این کار بهتره؟؟
یه سوال دیگه! مثلا از یه شرکت سرویسی رو میخوای بگیری 20000 تومان هزینه راه اندازی 40000 مودم بعد باید هزینه ماهیانه هم همون اول پرداخت کنم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید

sei_pm
10-01-2010, 19:27
سلام ببخشید من میخوام یه adsl بخرم که بتونم راحت باهاش world of warcraft بازی کنم نمی خوام زیادم گروون باشه ترافیکه ماهیانه 2 gig هم بسمه !! میشه راهنماییم کنید که کدوم یکی از این شرکت ها باری این کار بهتره؟؟
یه سوال دیگه! مثلا از یه شرکت سرویسی رو میخوای بگیری 20000 تومان هزینه راه اندازی 40000 مودم بعد باید هزینه ماهیانه هم همون اول پرداخت کنم؟؟؟ لطفا راهنماییم کنید
هزینه هر ماه رو همون اول می گیرند بستگی به نویز خط و مرکزتون پینگتون فرق میکنه. آسیاتک 512 با 2 گیگ 13500 و ترافیک اضاقه گیگی 3000 و شاتل 13900 128 با 3 گیگ ترافیک اضافه گیگی 9200 . پاری آنلاین 128 3 گیگ ماهانه حدود 17 و گیگ اضافه 5000

kortol
10-01-2010, 19:48

.................................................. .................................................. ..............................
من نظر جامعی ندارم باید بری به سایت های معرفی شده در پست اول و ببینی کدومشون با بودجه تو سازگاره.....برای بازی آنلاین هم دیگه از128 پایین تر نباید بگیری ..در ضمن به شرایط خرید هم توجه کن.......به طور مثال :

1.بعضی از شرکت ها برای هر گیگ اضافه پول بیشتری می گیرن مثل شاتل ولی پول ماهانشون کمتره ( 128 ماهی 14 تومن ولی برای هر گیگ اضافه 9200 باید پول بدی .!!!!.........)
2. قبل از اینکه بری از شرکت خاصی اکانت بگیری ببین اون شرکت اینجا فرومی نداره که در بارش بحث کنن ( اگه هست به بحث ها یه نگاهی بنداز و از احوال دیگر کاربرای اون شرکت مطلع شو )
3.به کیفیت اینترنتی که میگیری توجه کن .......یه اینترنت کم سرعت تر بهتر از اینه که اینترنت پرسرعت بگیری ولی یا قطع باشه یا اینکه دریافت نداشته باشی...
4. بعضی از شرکت ها کاربران رو مجبور می کنن که از خودشون مودم بگیرن در حالی که هیچ اجباری برای این کار نیست و ممکنه که همون مدل مودم در بازار به قیمت کمتری هم پیدا بشه پس قبل از خرید مودم از قیمتش مطمئن شو
5. هزینه راه اندازی فقط برای بار اول هستش و ازماه دوم به بعد فقط باید پول شارژ ماهیانه رو بدی نه بیشتر.....
6.اگه از دوستات کسی اینترنت پر سرعت داره ازش سوال کن ببین از کجا میگیره و آیا راضیه یا نه ( بهتره از تجربه دیگران استفاده کنی تا اینکه اول بخری بعد بفهمی که یه ماه پولتو دور ریختی )
...
موفق باشی ..............

در ضمن من نامحدود از گذرگاه سرعت 128 رو ماهی 30 تومن می گیرم ..اگه بری پیش هشترودی و یه کم باهاش صحبت کنی بهت همین قیمت میده .منتها قراردادهای اونجا 3 ماه 3ماهه ( یعنی باید برای سه ماه رو یک جا بدی ) ..............یه نکته اگه ازت پرسید که از کجا می دونی که ما ماهی 30 تومن میدیم بگو که یکی از دوستام فامیلشون استاد دانشگاه هستش .از اون شنیدم .منتها گفته اسمی ازش نبرم ..... .......... سوتی ندی یه موقع .....ok

kortol
11-01-2010, 20:30
کسی نرخ بقیه شرکت ها رو نداره انجا بزاره.....تورانیان هم جدیدا ADSL می ده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kortol
13-01-2010, 16:03
کسی نبود جوابمو بده؟

Macushla
13-01-2010, 21:20
کسی نرخ بقیه شرکت ها رو نداره انجا بزاره.....تورانیان هم جدیدا ADSL می ده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

قيمت هاي تورانيان رو از لينك زير ببين :

bigman
15-01-2010, 03:01
با این قیمتهای وحشتناک کسی هم ازشون خرید میکنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

amin_g_p
20-01-2010, 15:09
خوب فک کنم من از شاتل اراک راضی هستم خوب درسته 6 روز طول کشید تا وصل شد ولی دو ماه اولش که سرعت روزانه 60 بود شبانه هم 50 تا 60 یعنی شبی یک گیگ و خرده ای به جز چند شب. خوب به طور واقعی ماه اول 25 گیگ دانلود رایگان و ماه دوم 29 گیگ البته ماه دوم در27 شب این میزان. خوب این یعنی خوب البته خط من نویز هم داره اگه نداشت چی می شد !!!!

kortol جان حالا شاتل می صرفه یا اینکه گذرگاه بگیری 24 ساعت کامپیوترت روشن باشه باسه دانلو یک چیز 4 برابر وقت بذاری . می دونی که وقت طلاست.:31:

bigman
21-01-2010, 23:48
خوب فک کنم من از شاتل اراک راضی هستم خوب درسته 6 روز طول کشید تا وصل شد ولی دو ماه اولش که سرعت روزانه 60 بود شبانه هم 50 تا 60 یعنی شبی یک گیگ و خرده ای به جز چند شب. خوب به طور واقعی ماه اول 25 گیگ دانلود رایگان و ماه دوم 29 گیگ البته ماه دوم در27 شب این میزان. خوب این یعنی خوب البته خط من نویز هم داره اگه نداشت چی می شد !!!!

kortol جان حالا شاتل می صرفه یا اینکه گذرگاه بگیری 24 ساعت کامپیوترت روشن باشه باسه دانلو یک چیز 4 برابر وقت بذاری . می دونی که وقت طلاست.:31:

شما کدوم منطقه هستی ؟؟؟

برای ما که این چند روزه افتضاح بوده ...............

kortol
22-01-2010, 12:56

.................................................. ......................................
وقت طلاست !!!؟!؟!!؟!؟ برو بابا دلت خوشه .... فکر کن یه چیزی گذاشتی برای دانلود تا 90 درصد هم رفته یه دفه می بینی فرت !!!! اکانتت تموم شد ...اونوقت برای وقتی که گذاشتی پاش حسرت میخوری و میگی وقت طلاست !!!!!! ..دارم با گذرگاه حال می کنم .نه می ترسم اکانتم تموم بشه و نه ناراحتی اینکه چرا دیشب 1 گیگ دانلود داشتم امشب شده 10 مگ ....!!!! روزی متوسط یه گیگ دانلود دارم میشه ماهی 30 گیگ تضمین شده ...ببینم شما هم تضمین میکنی که ماهی 25 گیگ دانلود داشته باشی....!!!!!

به قول معروف آب باریکه باشه همیشگی باشه

شما هم موفق باشی ..

amin_g_p
22-01-2010, 14:30
شما کدوم منطقه هستی ؟؟؟

برای ما که این چند روزه افتضاح بوده ...............

مرکز : پاگلی

تا به حال مشکل خاصی نداشتم البته دیروز یکم مشکل داشتم که جزیی بود

amin_g_p
22-01-2010, 14:44
.................................................. ......................................
وقت طلاست !!!؟!؟!!؟!؟ برو بابا دلت خوشه .... فکر کن یه چیزی گذاشتی برای دانلود تا 90 درصد هم رفته یه دفه می بینی فرت !!!! اکانتت تموم شد ...اونوقت برای وقتی که گذاشتی پاش حسرت میخوری و میگی وقت طلاست !!!!!! ..دارم با گذرگاه حال می کنم .نه می ترسم اکانتم تموم بشه و نه ناراحتی اینکه چرا دیشب 1 گیگ دانلود داشتم امشب شده 10 مگ ....!!!! روزی متوسط یه گیگ دانلود دارم میشه ماهی 30 گیگ تضمین شده ...ببینم شما هم تضمین میکنی که ماهی 25 گیگ دانلود داشته باشی....!!!!!

به قول معروف آب باریکه باشه همیشگی باشه

شما هم موفق باشی ..

خوب من که دعوا ندارم طرفداری هم نمی کنم. شما ماهی 30 تومن می دی من ماهی 14 تومن. من شبی (6 ساعت) حدود یک گیگ دانلود دارم شما هر 20 ساعتی یک گیگ. خوب پول برق شبانه هم که کنتور سه زمانه نصف قیمته. خوب ماه قبل من در 27 شب 29 گیگ دانلود داشتم راضیم. نمی گم شاتل عالیه می گم راضی کنندست. تو این قیمت بهترین گزینه هست. چرا ساتیا هم تو این رنج ها کمی بالاتر داره ولی ترافیک ماهیانش کمه یک گیگ (شایدم دو گیگ)!!! بعدشم شاتل اراک نمایندگی فروش هست قیمتش ثابته ولی بقیه تحت لیسانس یک شرکت تهرانی هستند قیمت هم دست خودشونه به قول خود شما می شه با چونه زدن قیمت را نصف و بلکه کمتر کرد چون پول الکی دارن می گیرن من کمتر از این قیمت شما را می شناسم که به افرادی دادن سالیانه 70 هزار تومن !!!!! ولی به من چی ماهی فوقش 25 تومن!!!!

در ضمن دیشب که سرعت به نظرم خوب بود هم راحت وب می گشتم هم 4 تا دانلود همزمان. (شاید اینجا باسه من خوب باشه تازه نویز رو خطم فراموش نشه که شدید دارم)

در هر حال دانلود های خوبی داشته باشی. در مورد 90 درصد و بعدش فرت من موقعی که ببینم محدود هست دانلودم محدود عمل می کنم (خوب شما می تونستی آرت 128 شاتل بگیری و مطمئنا نمی تونستی تو اون مدت ترافیکت را تموم کنی البته بعضی جاها سرعت را بالاتر آپ می کنه که می شه ولی شبا که رایگان 5شنبه و جمعه هم همین طور. البته شما کلا ناراضی بودی. کدوم منطقه بودی؟)

kortol
23-01-2010, 16:21
البته شما کلا ناراضی بودی. کدوم منطقه بودی؟)
.................................................. ..........................................
من منطقه شهید باهنر بودم ...............به من گفتن که تو تولین مشترک ما توی اون منطقه هستی و 10 روزی علافمون کردند :41::41:
..بعد که رفتم قرار داد رو فسخ کنم گفتن مرسی که آمدی فسخ کنی تو چهلمین نفر انجا هستی :18::18::18: ما خوشحالیم که تو می خوای فسخ کنی چون اونجا دیگه پورت خالی نداریم مشتریهامون بلا تکلیفن ( نیست که ما هم اصلا سر در نمی یاریم ....خودمون ذغال فروشیم !!!!! ) و خلاصه اینکه ما توی اون یک ماه یه حرف راست ازینا نشنیدیم .......اون حرفا رو هم خور همون مرده که پول به حسابش میریزیم .....آقای مجتبی کوشکی ورنوسفادرانی به من گفت ..منم با اینکه یه ماه هدیه استفاده رایگان داشتم فقط به خاطر این رفتارشون و کیفیت بد خدماتشون قیدش رو زدم و قرار داد رو فسخ کردم ...........

mahdi17
25-01-2010, 15:14
سلام
تعرفه های شاتل را در کدام سایت می شود دید؟

kortol
27-01-2010, 23:07
سلام
تعرفه های شاتل را در کدام سایت می شود دید؟
.................................................. ............................................
از خود سایت شاتل میشه تعرفه هارو دید ..

kortol
31-01-2010, 13:43
سلام یه چند شبیه که شاتل داره به کاربراش حال میده و دانلود شبانه خوبی براشون گذاشته و سرعت ها بد نیست .از دوستانی که شاتل استفاده می کنن کسی هست بگه که آیا این وضعیت دائمیه یا نه به خاطر دهه فجر و فروش و تبلیغات بیشتره که دارن به کاربراشون سرعت دانلود شبانه بالا میدن..............

amin_g_p
31-01-2010, 14:43
قبلا هم خوب بود یکم بد شده بود که درست شده 3، 4 شبی که درست شده یکی دو شب بد بود

kortol
04-02-2010, 12:42
سلام به همه اراکی ها ..یه 2 یا 3 روزی که کیفیت اینترنت گذرگاه پایین اموده و می گن که از مخابراته ...ایا بقیه هم به همچین موردی برخورد کردند یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ دقیقا بعد از اون روزی که اینترنت قطع شد..

amin_g_p
04-02-2010, 15:32
من که کیفیتم همونی که بوده ولی قطعی چند باری داشتم

keivanpro
06-03-2010, 05:22
سلام دوستان
من دو سال در اراک از شرکت فناوا سرویس می گیرم با سرعت 128 جدیدا هر شب سر ساعت 4 صبح قطع میشه من دانلود زیاد می کنم و این برام مهمه بقیه دوستانی که اینجا با فناوا کار می کنند مشکل مشابه دارند
من به خاطر همنین مساله می خوام اشتراک فناوا را قطع کنم با یک شرکت دیگه بگیرم و می خوام دانلود هم نامحدود باشه این طور که شنیدم گذرگاه توئ اراک از همه بهتره
اون زمانی که من سرویس گرفتم گذرگاه سرویس که می داد خوب نبود و نسبت به بقیه خیلی گرون بود الان هزینه هاش چطوریه؟ کسانی که کار کردند با این سرویس لطفا راهنمایی کنند
من مودمم زیمنسه شرکت گذرگاه با این مودم مشکلی نداره؟

ارادتمند

amin_g_p
06-03-2010, 11:29
سلام دوستان
من دو سال در اراک از شرکت فناوا سرویس می گیرم با سرعت 128 جدیدا هر شب سر ساعت 4 صبح قطع میشه من دانلود زیاد می کنم و این برام مهمه بقیه دوستانی که اینجا با فناوا کار می کنند مشکل مشابه دارند
من به خاطر همنین مساله می خوام اشتراک فناوا را قطع کنم با یک شرکت دیگه بگیرم و می خوام دانلود هم نامحدود باشه این طور که شنیدم گذرگاه توئ اراک از همه بهتره
اون زمانی که من سرویس گرفتم گذرگاه سرویس که می داد خوب نبود و نسبت به بقیه خیلی گرون بود الان هزینه هاش چطوریه؟ کسانی که کار کردند با این سرویس لطفا راهنمایی کنند
من مودمم زیمنسه شرکت گذرگاه با این مودم مشکلی نداره؟

ارادتمند

گذرگاه کلا گرون هست چون سرویس هاش همشون نامحدوده البته صحبت باید باهاشون بکنی من خودم شاتل دارم با چند تن از دوستان

keivanpro
06-03-2010, 20:40
سلام دوست عزیز
همه که از شاتل شاکی اند شما چه سرعتی گرفتید که شبانه با 60 دانلود می کنید؟ چقدر هزینه ماهیانه می دید؟
من یکی از دوستان از گذرگاه نامحدود 128 گرفته با ماهی 25 تومن اللبته باید پولشو سه ماه بریزه ولی توی سایت گذرگاه که رفتم این تعرفه را نداشت این سرویس را به مهم می دن؟ یا فقط به آشنا ها می دن ؟
ممنون می شم راهنمایی کنید

ارادتمند

amin_g_p
06-03-2010, 23:46
سلام دوست عزیز
همه که از شاتل شاکی اند شما چه سرعتی گرفتید که شبانه با 60 دانلود می کنید؟ چقدر هزینه ماهیانه می دید؟
من یکی از دوستان از گذرگاه نامحدود 128 گرفته با ماهی 25 تومن اللبته باید پولشو سه ماه بریزه ولی توی سایت گذرگاه که رفتم این تعرفه را نداشت این سرویس را به مهم می دن؟ یا فقط به آشنا ها می دن ؟

ارادتمند

شرکت هایی که مال خود اراک هستند باید بری حضوری چونه بزنی مثلا من خودم ساتیا رفتم برای یکی کلی تخفیف گرفتیم بد نشد سرعتشم با شاتل یکی بود. گذرگاه هم باید آشناباشی تخفیف می دن 128 همون 25 تومن یا 30 تومن.
من اکو 512 دارم شبی حدود 1200000 کیلو بایت ماه گذشته با اوضاع قطعی 27.5 گیگ رایگان دانلود داشتم این از من یا شانسم خوب بوده (که برای سه نفر دیگه از دوستام هم خوب بوده و یک نفر هم همین جا اراکی شاکی بود) در کل با خودته می تونی تست کنی هر کدوم هتر بود بگیری :31: پارس آنلاین هم سرویس های جالبی گذاشته اراک فقط چند تومنی از شاتل گرونتره تازه 3 ماهه هم گذاشته. در این حجم و سرعت و ارزون ترین شاتل هست.

Blue_66goola
07-03-2010, 15:56
آقا ما که منطقه منزل خودمون ADSL نداره و معلوم نیست کی سرویسش دایر خواهد شد.
تا کی باید اراک صنعتی و پر درآمد پولش بره تو دفاتر تهران بعد ما اراکی ها ADSL هم نداشته باشیم.
ولی خب پارس آنلاین خوبه گذرگاه هم پیشنهاد میکنم. اونم خوبه.

Blue_66goola
07-03-2010, 16:01
پارس آنلاین الان ویژه نوروز سرویس میدن 128 رو با سه گیگ واسه سه ماه میفروشن 21 تومن.حدود 6900 ماهانه.
و با ترافیک نه گیگ همین سرویس ویژه رو دارن. به سایت جهان آنلاین سر بزنید اطلاعات بدست بیارید در موردش
ولی من خودم بیشتر به گذرگاه اعتقاد دارم . گرون هست اما میارزه.

kortol
07-03-2010, 16:13
سلام دوست عزیز

ارادتمند
والا من 25 تومن گرفتم ولی خوب کلی پیش هشترودی فک زدیم و با این که سه سال مشترکش بودیمو و برای شرکتمون اینترنت از گذرگاه گرفته بودیم راضی شد که به ما ماهی 25 تومن بده...........من قبلش شاتل 512 داشتم که روزا سرعتش توپ بود ( البته که توپ بود چون اینجوری اکانتمون زودتر تموم می شد دوباره باید شارج می کردیم ) ولی خداییش شبا به بایت هم می رسید و من به زحمت تونستم توی یه ماه 10 گیگ دانلود شبانه داشته باشم ولی الان با 128 گذرگاه دارم حال می کنم و COD 4 آن لاین می زنم .........

mojtaba_sa
09-03-2010, 18:58
سلام
من امروز از رز نت 256 با 2GB گرفتم 12900 تا حالا که سرعتش خوب بوده !!
ولی میگن شبا افتضاح میشه . تا ببینیم
راستی سرعتشو از کجا می تونم بفهمم چون این کامپیوترای گوشه راست میزنه 100 mbps یعنی چند ؟؟:31:

amin_g_p
09-03-2010, 20:22
سلام
راستی سرعتشو از کجا می تونم بفهمم چون این کامپیوترای گوشه راست میزنه 100 mbps یعنی چند ؟؟:31:

با استفاده از نرم افزار du meter یا سایت speedtest.net اون سرعتی هم که گفتی سرعت شبکه هست نه اینترنت

bigman
16-03-2010, 00:07
براي من هم سرعتش يكي دوماه هست كه خوب شده

تقريبا 65 هست شبانه !!!!!!!!!!!!:18::31:

براي تست سرعت هم موقعي كه با idm دانلود ميكنيد سرعت را ميزنه ...

پيشنهادم اينه كه بيش از دو فايل رو هم زمان دانلود كنيد تا از تمام پهناي باندتون استفاده كنيد .

keivanpro
19-03-2010, 01:08
سلام

گذرگاه برای عید سرویس نامحدودش شرایط ویژه مثل تخفیف و ...نداره ؟ من شنیدم برای تابستون ماهانه سرویس 128 نامحدودو 20000 تومن می ده این خبر صحت داره؟

ارادتمند

Doublex
30-03-2010, 15:56
سلام .. منم مثل سایرین که مطلب دادن اراکی هستم ....

نکته جالبی که می خواستم بگم اینه که زمانی که شاتل هنوز اراک نیومده بود من از سرویس هاش و سرعتاش اطلاع داشتم البته در شهر دیگه ای بود ...

دوستم تو اون شهر سرعت دانلودش با 512 کیلو بایت روی 110 بود !

خلاصه شاید باورتون نشه من سومین نفر در اراکم که از شاتل گرفتم ... (یعنی شاید بجز خودشون اولی باشم , چون احتمالا اون دو نفر دیگه همونایی بودن که تو دفتر شاتل کار میکردن بودن ...) این از اکانتم کاملا مشخصه ...

وقتی رفتم مودم رو ازشون بگیرم محسن کوشکی کف کرده بود بهم میگفت میدونین شما از نفرات اول ما هستین ...:19:

خلاصه من هم گفتم حتما میترکونه با این پهنا باند باید سرور آمریکارو بکشم تو اتاقم ...

اصلا اون چیزی که فکر میکردم نبود از اون روز اول راضی نیستم ...

ضمن این که ترافیکش واقعا گرونه ...

جالبیش اینکه هر روز بدتر از دیروز ... هر شب مقدار دانلود رایگانم کمتر از شب دیگست ...بطوریکه چند شب پیش همش 800 تا دانلود کردم ...

نا سلامتش من اولین کسی هستم که تو اراک ازشون سرویس گرفتم و ثبت نام کردم ...

راستی کسانی که تو اراک از شاتل گرفتن شماره اکانتشونو بدن ببینیم چندمین نفر هستن که از شاتل گرفتن ...

.....

fantasialive
05-04-2010, 13:01
من از پارس آنلاين اكانت 128 دارم، دانلودم Burst داره و معمولاً 24-25 هست . از اكانتم هم راضي ام.
تا اونجايي كه تعرفه‌ها رو ديدم پارس آنلاين از بقيه ارزونتره و كيفيتش هم نسبت به بقيه كه دوستام دارن و ديدم، خوبه

bigman
05-04-2010, 13:12
من از پارس آنلاين اكانت 128 دارم، دانلودم Burst داره و معمولاً 24-25 هست . از اكانتم هم راضي ام.
تا اونجايي كه تعرفه‌ها رو ديدم پارس آنلاين از بقيه ارزونتره و كيفيتش هم نسبت به بقيه كه دوستام دارن و ديدم، خوبه

چند گرفتي سه ماهه را ؟؟؟

دانلود رايگان شبانه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

fantasialive
06-04-2010, 06:43
چند گرفتي سه ماهه را ؟؟؟

دانلود رايگان شبانه داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3 ماهه 3 گيگ 20700
3 ماهه 9 گيگ 32700

دانلود شبانه رايگان هم از 1 تا 6 صبح داره

ho3in0861
06-04-2010, 13:44
سلام من میخواستم 128 پارس آنلاین بگیرم 4 رقم اول شماره تلفن هم 4032 پشتیبانی میکنه؟
سرعت دانلودش چنده؟
اگه بخوام تابستون 512 بگیرم باید دوباره پول نصب بدم؟
چند روزه وصل میشه؟
هر گیگ ترافیک اضافی بخوام مصرف کنم چند تومن باید بدم؟

keivanpro
06-04-2010, 19:10
سلام
شرکت گذرگاه آکانت 25000 تومن 3 ماهه را نمی ده من باشون صحبت کردم این افسانه ای بیش نیست احتمالا کسانی که می خوان برای این شرکت تبلیغ کنن می یان اینجا و پست می دن
بهترین کار اینه که صبر کنیم تا خود مخابرات اراک سرویس بده از نظر قیمت خیلی بهتر از این شرکت هاست
الان مخابرات تهران داره 128 با دانلود نامحدود را ماهیانه 9700 تومن میده

ho3in0861
08-04-2010, 16:59
امروز رفتم adsl بگیرم گفتن خط هایی که اولشون 4 هست ساپورت نمیکنن حالا چیکار باید کنم:41:

kortol
08-04-2010, 23:51
امروز رفتم adsl بگیرم گفتن خط هایی که اولشون 4 هست ساپورت نمیکنن حالا چیکار باید کنم:41:
.................................................. .................................................. ........................
سلام همشهری عزیز یکی از دوستان من هم که در منطقه گردو ساکن بود و اول شمارشون 4 بود همین مشکل رو داشت .........چون پیش شماره 4 ها فیبر نوری هستند و شرکت های اینترنتی و مخابرات هنوز تجهیزات اینترنت پر سرعت برای خطوط فیبر نوری رو تهیه نکردن برای همین هم خدمات اینترنت پر سرعتشون رو روی این خطوط ارائه نمی دن .........
شما یه راه داری اونم اینه که یه نامه ( درخواست ) برای اداره مخابرات منطقطون ببری و بگی که می خواهی خطوط تلفنتون رو به همون خط قدیم و سنتی تغییر بدی یه مبلغ کمی می گیرن و پیش شمارتون رو روی خطوط قدیمی می زارن که بشه اینترنت پر سرعت هم استفاده کرد با اون خطوط ....فکر کنم تنها راهش همینه .چون دوستم هم یه هفته ای رفت و مخابرات و اومد تا براش درست کردن........

Doublex
09-04-2010, 17:55

به مخابرات مراجعه کن ... بهتره یه آشنا اونجا داشته باشی ... چون اگه درخواست بدی فرداش میاد خونتون تبدیل میکنن به زوج سیم ....

موفق باشی

ho3in0861
10-04-2010, 12:24
ببخشید نمیدونید هزینش چقدر میشه؟

kortol
10-04-2010, 17:33
ببخشید نمیدونید هزینش چقدر میشه؟
.................................................. .................................................. ....................
باید بپرسی فکر نکنم از 15 هزار تومن بیشتر بشه ........توی همین مایه ها هستش...........

keivanpro
11-04-2010, 20:24
سلام
مخابرات اراک خودش قصد نداره سرویس adsl بده مثل تهران؟

arash1981
12-04-2010, 14:37
من هم میگم فقط گذرگاه یه کم گرونه ولی ارزششو داره

arash1981
12-04-2010, 14:43

ho3in0861
12-04-2010, 20:19
ببخشید مطمئنین اگه برم مخابرات درخواست بدم خط رو عوض میکنن؟نپیچونن؟راستی کدو مرکز برم؟

keivanpro
14-04-2010, 15:57
سلام
دوستان من می خوام سرویسمو عوض کنم می خوام از پارس آنلاین سرویس بگیرم
کسی اینجا هست که تجربه کار با این سرویس را داشته باشه؟ یکی از دوستام می گفت کگه سرعت دانلود شبانش با آکانت 128 همون 128 این واقعیت داره؟
از نظر هزینه ماهیانه چطوره؟ شنیدم ماهیانه آکانت 128 با 3 گیگ 11 هزار تومنه این درسته؟
پارس آنلاین موقع دانلود شبانه مرتب قطع نمی شه مثل فناوای دزد؟
آدرس اصلی پارس آنلاین خیابون ملکه ؟

ho3in0861
14-04-2010, 18:16
سلام
کسی اینجا هست که تجربه کار با این سرویس را داشته باشه؟ یکی از دوستام می گفت کگه سرعت دانلود شبانش با آکانت 128 همون 128 این واقعیت داره؟
از نظر هزینه ماهیانه چطوره؟ شنیدم ماهیانه آکانت 128 با 3 گیگ 11 هزار تومنه این درسته؟

آدرسش 17 متری ملک رو به روی مسجد ایت الله سلطان
128 سه ماهه با سه گیگ ترافیک 21000 تومن
برای دیدن بقیه تعرفه ها به سایتش برو از سرعتش هم خبر ندارم چون میخواستم بگیرم ولی خط تلفنمون adsl ساپورت نمیکنه

kortol
14-04-2010, 19:05
ببخشید مطمئنین اگه برم مخابرات درخواست بدم خط رو عوض میکنن؟نپیچونن؟راستی کدو مرکز برم؟
.................................................. .................................................. ...................

مرکز مخابراتی رو باید از روی شماره تلفنتون پیدا کنید .............احتمالا روی قبض تلفن هم می نویسند ...........

در مورد نپیچوندن هم دیگه خدا می دونه طرفت کی باشه.!؟!!!؟ ولی این کار انجام میشه یعنی مال دوست من که گردو ساکن بودند انجام شد .....متاسفانه الان رفته سربازی و من دسترسی بهش ندارم وگرنه ازش می پرسیدم مراحل کار رو و به شما هم می گفتم ......................ولی محض اطمینان اولش یه سر برو دفاتر خدمات ارتباطی یه سری بزن ........

---------- Post added at 08:05 PM ---------- Previous post was at 08:01 PM ----------

.................................................. .................................................. ..............

تایید می شه خداییش گرون می دن ولی کیفیتش توی اراک حرف اول رو می زنه من دارم 128 استفاده می کنم وبا اینکه گرون هم هست و من پول زیادی میدم ولی خداییش سگش شرف داره به شاتل....من یه ماه شاتل داشتم کلا از اینترنت بریدم ولی الان گذرگاه دارم حال می کنم ..........جدیدا سرویسهای محدود و شبانه هم آوردن که قیمت هاشون مناسبه ............

ho3in0861
14-04-2010, 21:37
سلام خیلی ممنونم ازتون من تو هپکو هستم اول رفتم مرکز شهید رضایی بهم گفت برو شهید پاگلی تو حافظیه اونجا رفتم گفت ما امکان فنیشو نداریم ولی تو برو مخابرات خیابون مخابرات یه درخواست بده ببین چی میشه حالا فردا میرم

حالا اینجا اگه کسی این کارو کرده ممنون میشم اگه راهنماییم کنه

Quentin
14-04-2010, 22:33
سلام
خوب ما امروز با دوستم رفتیم ADSL بگیریم...

رفتیم نمایندگی پارس آنلاین (کافی نت جهان نما) اول از همه بگم که برخورد جالبی نداشتن!

مهمترین مسئله هزینه نصب و راه اندازی بود! چون ما مودم داریم و میخواستیم خودمون نصب کنیم و هزینه نصب ندیم. خود سایت پارس آنلاین تهران توی سایتش نوشته در صورتی که مشتری بخواد خودش سرویس را نصب کنه فقط 5000 تومن بابت پشتیبانی تلفنی میگیریم حالا اینا میگفتن حتی اگه خودتون نصب کنید باید 20 تومن برای سرویس 128/256 و 30 تومن برای سرویس 512 بدین![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا دوستان اراکی هم بیان اینجا نظر بدن ببینیم کدوم شرکت بهتر هستش من خودم سعی میکنم جاهای دیگه هم برم ببینم چه طوری هست و میام همینجا براتون دربارش توضیح میدم به نظر میاد هر کدوم از شرکتها یه مشکلی دارن بعضی هاشون سرعت پایین، بعضی ها هزینه نصب و قیمت بسیار بالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

keivanpro
15-04-2010, 05:34
سلام
دوستان کسی هست که تو اراک تجربه کار با پارس آنلاین را داشته باشه؟
مرکز مخابراتی ما شهید علیزاده است ( همون خیابون مخابرات ) از بچه های خیابون ملک کسی با این شرکت سرویس داشته؟
من یکی از دوستام تو شهرک مهاجران داره از پارس آنلاین سرویس 128 با 3 گیگ می گیره قیمت ماهانه 110000 تومن که نسبت به شرکت های دیگه مفته
نکته جالب اینه که با سرعت نزدیک 120 دانلود می کنه که محشره و شبی نزدیک 1 گیگ دانلود داره
می خوام بدونم مراکز مخابراتی دیگه هم همینطوریه سرعتش یا نه ؟

kortol
15-04-2010, 08:51
خوب ما امروز با دوستم رفتیم ADSL بگیریم... کلا یه جورایی از وضعیت ADSL توی اراک ناامید شدیم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رفتیم نمایندگی پارس آنلاین (کافی نت جهان نما) اول از همه بگم که اینقدر برخورد بد و زننده ای با مشتری دارن که نگو![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] طرف میخواست ما را بزنه در صورتی که برخورد ما بسیار محترمانه بود.

اولین مشکلی که ما با اینها پیدا کردیم مسئله هزینه نصب و راه اندازی بود! چون ما مودم داریم و میخواستیم خودمون نصب کنیم و هزینه نصب ندیم. خود سایت پارس آنلاین تهران توی سایتش نوشته در صورتی که مشتری بخواد خودش سرویس را نصب کنه فقط 5000 تومن بابت پشتیبانی تلفنی میگیریم حالا اینا میگفتن حتی اگه خودتون نصب کنید باید 20 تومن برای سرویس 128/256 و 30 تومن برای سرویس 512 بدین![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و به دروغ میگفتن فقط 10 تومن پول رانژه کردن از سوی مخابرات گرفته میشه! حالا جالبه رفتیم یه جای دیگه که گفتش اگه خودتون نصب کنید هزینه نصب صفر هستش و فقط باید پول شارژ ماهیانه را بدید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] که البته اینجا هم دوستم میگفت سرعتش خوب نیست و تقریبا شبها قطعه!

نهایتا برای ما معلوم نشد چرا ما باید 30 هزار تومن بابت هزینه نصب به این نمایندگی پارس آنلاین بدیم در صورتی که خودمون میخوایم سرویس را نصب کنیم! تنها هزینه ای هم که مخابرات میگیره همون هزینه آبونمان ماهی 1000 تومن هست! جالبه که اون قیمتهای مصوب پارس آنلاین را هم رعایت نمیکنن و دوباره 20 درصد به بهانه مالیات میکشن روی مبلغ اصلی. یعنی شما یه سرویسی که توی تعرفه هاشون نوشته 20 تومن را بخوای بگیری باید 24 تومن بدی! قیمتهای مودم هم که سر به فلک میکشه مودم معمولی را که توی بازار 25 الی 30 تومن هست میدن 49 تومن مودم وایرلس هم 95 تومن![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همه اینها بماند آخرش گفتن یه سری پیش شماره ها مثل 223 224 366 را اصلا سرویس 128 بیشتر نمیدیم (مرکز علیزاده و مرکز پاگلی) تازه اگر هم بدیم فقط باید مجوز شرکتی بیارید و گواهی از دانشگاه هم قبول نیست![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا دوستان اراکی هم بیان اینجا نظر بدن ببینیم کدوم شرکت بهتر هستش من خودم سعی میکنم جاهای دیگه هم برم ببینم چه طوری هست و میام همینجا براتون دربارش توضیح میدم به نظر میاد هر کدوم از شرکتها یه مشکلی دارن بعضی هاشون سرعت پایین، بعضی ها هزینه نصب و قیمت بسیار بالا[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.................................................. .................................................. ..........
منم اولش مشکل شما رو داشتم ..اما بعدش دیدم هر جوری کنم باید اون 10 -----15 هزار تومن هزینه راه اندازی رو بدم و هیچ راه فراری نداره که آدم از زیرش در بره .....با اینکه من خودم همه کار های راه اندازی رو میکنم ولی بازم اون 15 تومن ها رو دارم ............من اولش شاتل بودم ولی الان گذرگاه هستم و در مجموع 30 تومن هزینه راه اندازی دادم ....فکر می کنم یه مقداری از این هزینه برای مخابراته جهت آماده سازی پورت...............
در هر حال فکر کنم همون بهترین جاه ها گذرگاه و ساتیا هستند که دفترشون در اراکه و تجهیزاتشون در اراک وجو داره...بقیه شرکت ها فقط نمایندگی هستند و کارهای اصلی رو از تهران انجام میدن .............ولی این دوتا تمام کارهاشون در اراک انجام میشه و هر وقت که اعتراضی داشته باشین یکی هست که جوابتون رو بده .........
الان هم گذرگاه یه سری اکانت های محدود شبانه م روزانه گذاشته که فکر کنم قیمت هاشون مقرون به صرفه باشه ..........شبانه ها رو من دیدم محدودیت دانلود ندارند ولی فقط از ساعات 7 شب تا 7 صبح می تونید ازشون استفاده کنید و قیمتشون هم فکر کنم زیر 20 تومن هستش .............

موفق باشید

behnambazi
15-04-2010, 09:18
دوستان این سرویس ها ساتیا سرعت دانلود شده 253؟؟؟ یکی از بچه ها سرعتش این بود

keivanpro
15-04-2010, 19:38
سلام
دوستان کسی هست که تو اراک تجربه کار با پارس آنلاین را داشته باشه؟
مرکز مخابراتی ما شهید علیزاده است ( همون خیابون مخابرات ) از بچه های خیابون ملک کسی با این شرکت سرویس داشته؟
من یکی از دوستام تو شهرک مهاجران داره از پارس آنلاین سرویس 128 با 3 گیگ می گیره قیمت ماهانه 110000 تومن که نسبت به شرکت های دیگه مفته
نکته جالب اینه که با سرعت نزدیک 120 دانلود می کنه که محشره و شبی نزدیک 1 گیگ دانلود داره
می خوام بدونم مراکز مخابراتی دیگه هم همینطوریه سرعتش یا نه ؟

دوستان راهنمایی کنید ( مخصوصا بچه های ملک خیابون ملک که از پارس آنلاین سرویس دارند ) من سرعت دانلود شبانه برام خیلی مهمه با فناوا که بیشتر از 15 نمی تونم دانلود کنم

kortol
16-04-2010, 19:37
دوستان راهنمایی کنید ( مخصوصا بچه های ملک خیابون ملک که از پارس آنلاین سرویس دارند ) من سرعت دانلود شبانه برام خیلی مهمه با فناوا که بیشتر از 15 نمی تونم دانلود کنم
.................................................. .................................................. ............................

دوست عزیز من پارس آن لاین ندارم و از قیمت هاش و سرعت های شبانش هم سر در نمیارم ولی تجربه اینو به من گفته که توی اینترنت دنبال ارزون ها نباش .........یه کم پول بیشتر بده ولی کیفیت کار رو ببر بالا ....مطمئن باش وقتی میری یه سرویس 512 می گیری ماهی 11 هزار تومن و برای شارج ماهانه باید به ازای هر گیگ نصف این مبلغ رو بپردازی خوب چرا نمی ری یه سرویس بهتر از یه جای معتبر تر بگیری ............
برو یه سر به این سایت که برای گذرگاه هستش

تازه ترافیک به ماه بعدی هم انتقال پیدا میکنه...........که این خودش نکته مهمیه ........سرعت 512 شبانه که خودت گفتی برات مهمه رو با قیمت مناسب ماهی 19 هزار تومن زده برات که هیچ محدودیت دانلودی هم نداره .......

tahoori
16-04-2010, 19:39
گذر گاه جهانی دیگه پورت 512 شبانه ارائه نمیده

bigman
16-04-2010, 19:59
دوست عزيز اگر با سرعت 120 دانلود كنه كه بايد شبي 2.5 گيگ فايل يگيره .

من با شاتل و سرعت شبانه 60 به سختي 1.2 گيگ شبي دانلود دارم . به اين حرفا گوش نده اگر هم يه همچسن سرعتي باشه
موقتي هست و فقط براي جلب مشتري ..................

kortol
16-04-2010, 21:07
گذر گاه جهانی دیگه پورت 512 شبانه ارائه نمیده
.................................................. .................................................. ................

درسته و دلیل اونم اینه که دیگه پهنای باندشون به حداکثر رسیده و نمی خوان که همین مشتری هایی که گرفتن به خاطر سرعت دانلود پایین سرویس ها شونو ترک کنند برای همین هم دیگه پورت ها شونو واگذار نمی کنند تا بروز رسانی بعدی سیستم هاشون و بالا بردن پهنای باندشون برای دانلود شبانه.............اینا مثل شاتل نیستند که فقط مشتری بگیرن و به فکر کیفیت نباشند ...... من رفته بودم اکانتم رو 4شنبه شارژ کنم دیدم که به شخصه هشترودی داشت با کارمنداش صحبت می کرد که دیگه یه سری از پورت های شبانه رو نفروشند تا سرعت دانلود بقیه از یه حدی پایین تر نیاد ...................

مثلا شبانه هستند دیگه این اکانت ها نمیشه که سرعتشون از سرعت معمولی و متوسط پایین تر باشه..........

keivanpro
17-04-2010, 01:36

من با شاتل و سرعت شبانه 60 به سختي 1.2 گيگ شبي دانلود دارم . به اين حرفا گوش نده اگر هم يه همچسن سرعتي باشه

سلام دوست عزیز
یکی از دوستای من تو شهرک مهاجران با سرویس 128 پارس آنلاین شبی در حد گیگ دانلود می کنه من با 128 فناوا 150 مگ هم نمی تونم دانلود کنم
سرویس های گذرگاه هم گرونه ارزش نداره شبانش هم به درد من نمی خوره
از شاتل هم که همه عالم و آدم ناراضی اند دیگه کسی سمت شاتل نمی ره

kortol
17-04-2010, 14:11
سلام دوست عزیز
یکی از دوستای من تو شهرک مهاجران با سرویس 128 پارس آنلاین شبی در حد گیگ دانلود می کنه من با 128 فناوا 150 مگ هم نمی تونم دانلود کنم
سرویس های گذرگاه هم گرونه ارزش نداره شبانش هم به درد من نمی خوره
از شاتل هم که همه عالم و آدم ناراضی اند دیگه کسی سمت شاتل نمی ره
.................................................. .................................................. .................
شما خوب برو از همون پارس آنلاین بگیر دیگه ....می گی که دوستت هم راضیه......دیگه چرا دس دس می کنی .برو بگیر فوقش اینه که خوشت نمیاد و ناراضی می شی بعدش میری از یه جای دیگه اینترنت میگیری..........

keivanpro
18-04-2010, 03:10

سلام دوست عزیز
شما سرعت سرویستون چنده که با 60 دانلود می کنید؟ هزینه ماهیانه سرویستون چقدره؟
من شنیدم شاتل خیلی برای دانلود شبانه اذیت می کنه این حقیقت داره؟ اذیتش چطوریه یعنی قطع و وصل می شه در طول شب؟ یا مثل فناوا سر ساعت خاصی قطع می کنه ؟
در کل شما راضی هستید ؟

majidwww
18-04-2010, 10:14
با سلام
من چند روزه 128-20g از شرکت ساتیا گرفتم.سرعت دانلودش تو روز بین 170-120 است و شبها هم سرعتش کم میشه ولی نه خیلی و شبانه راحت دارم 1.5 گیگ دانلود رایگان میکنم.
یه سوالی داشتم : آیا این سرویس به خاطر اینکه حجمش محدوده سرعتش بالاست و مثلا 128 نا محدود سرعت دانلودش چنده.

kortol
18-04-2010, 13:44
سلام دوست عزیز
من شنیدم شاتل خیلی برای دانلود شبانه اذیت می کنه این حقیقت داره؟ اذیتش چطوریه یعنی قطع و وصل می شه در طول شب؟ یا مثل فناوا سر ساعت خاصی قطع می کنه ؟
در کل شما راضی هستید ؟
.................................................. .................................................. ...................

معمولا سرویس ها ی 512 هستند که با این سرعت دانلود می کنند...........ولی شاتل یه مشکلی که داره اینه که گویا پهنای باند دانلود شبانش محدودهو نمایندگی اراکم بیش از حد پورت واگذار کرده ......برای همین هم بعضی کاربرا هستند که خوب دانلود می کنند .....ولی سرعت دانلود شبانه برای بعضی ( اکثر ) کاربرا در شب خیلی افتضاح هستش ..........من شنیدم سرعت به 500 بایت هم رسیده .........چه برسه به 10 یا 20 کیلو بایت...در کل نمی شه به این شبانه ها زیاد اطمینان کرد...

ho3in0861
19-04-2010, 18:58
رفتم خیابون مخابرات یه درخواست دادم 2000 تومن هم ریختم حساب مخابرات گفتن ظرف مدت یه هفته تلفنتو عوض میکنیم شانس آوردم گفتن آخرین نفری هستی که میتونستی عوض کنی از شما هم ممنونم

ho3in0861
19-04-2010, 18:59
راستی از معاون رئیس مخابرات پرسیدم گفتم کی خود مخابرات adsl میده گفت 2-3 ماه دیگه

kortol
20-04-2010, 09:20
با سلام
من چند روزه 128-20g از شرکت ساتیا گرفتم.سرعت دانلودش تو روز بین 170-120 است و شبها هم سرعتش کم میشه ولی نه خیلی و شبانه راحت دارم 1.5 گیگ دانلود رایگان میکنم.
یه سوالی داشتم : آیا این سرویس به خاطر اینکه حجمش محدوده سرعتش بالاست و مثلا 128 نا محدود سرعت دانلودش چنده.
.................................................. .................................................. ................................

ببینید دوست عزیز......در اینترنت های محدود سرعت های شما بیشتر از اون چیزی هست که تصور می کنید ...........مثلا قاعدتا باید با 128 در هر ثانیه حداکثر 16 کیلیبویت دانلود داشته باشید اما میان این محدودیت رو بر می دارن و سرعت رو خیلی بالاتر از پهنای باند اسمیش می زارن .......تا کاربر ها پهنای باند ( مثلا همون 20 گیگ ) رو زود تر مصرف کنند تا مجبور بشن برن و پهنای باند اضافه بخرن و پول اضافه بدن ............در مورد شب ها هم دیگه بستگی داره به انصاف شرکت و تعداد پورت ها ، چون یه پهنای باند مثلا 5 گیگ میزارن و بین همه شیر می کنند حالا هر چی کاربر زیاد تر باشه سهمش از این 5 گیگ کمتر میشه........مثل اینکه یه لوله آب رو بخوای به 5 تا خونه ببری یا به 50 تا......معلومه که به اون آخری ها در 50 تا هیچی نمی رسه..................شما هم که اینجور سرعتی داری..بهتره هر چی نیاز داری سریع دانلود کنی ......چون معلوم نیست فردا چی میشه وسرعتت به همین منوال می مونه یا نه..............................

سرعت واقعی 128 باید 16 باشه..........
هر سرعتی که داری رو به 8 تقسیم کن تا سرعت دانلودت به دست بیاد ..........128/8 = 16

موفق باشید

Quentin
20-04-2010, 16:23
فعلا مثل اینکه گذرگاه از همه بهتره

Quentin
20-04-2010, 16:42
بهتره اینجوری رتبه بندی کنیم:

گذرگاه
ساتیا
شاتل
پارس آنلاین

Quentin
20-04-2010, 18:30
قراره مخابرات هم سرویس جدید بده

Quentin
20-04-2010, 18:32
سلام

راستی آدرس سایت رزنت برای چک کردن اعتبار باقیمانده را نداری؟

Quentin
20-04-2010, 20:05
خودم آدرس این رزنت را پیدا کردم

kortol
21-04-2010, 09:26
منم مجبور شدم برم از همین رزنت یه 256 بگیرم خطم هم یکی دو روز پیش بعد 7 روز بالاخره راه افتاد اما الان مثل سگ پشیمونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] شبها سرعت به زیر یک کیلوبایت هم میرسه و اصلا نمیشه یه فایل 5 مگابایتی MP3 را هم دانلود کرد سایت هم که تقریبا بالا نمیاره[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میشه گفت شبها کلا قطعه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] حرومشون باشه اون پولی که از ما میگیرن، من که دیگه حاضر نیستم تمدید کنم! رفیقم گفت سرعت شبها افتضاحه من گوش نکردم روزها هم که محدودیت یک گیگ در ماه داره و اصلا شما نمیتونی دانلود کنی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] به طور کلی طرف رزنت هم نرید که پشیمون میشید و اعصابتون مثل من نابود میشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] در ضمن روزها هم سرعت آنچنان خوب نیست، من خودم قطعی زیاد دارم حالا نمیدونم از ISP هست یا اینکه مخابرات خوب خط را رانژه نکرده و خط نویز داره!؟ در کل من به شدت ناراضی هستم از این رزنت! یه سایت درست و حسابی هم که ندارن[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
.................................................. .................................................. .........................

من که گفتم .از تجربه من استفاده ( سوء استفاده ) می کردید.......................اگر می خواد اینترنت محدود بگیرید حداقل از گذرگاه یا ساتیا بگیرید که دفترشون توی اراکه......حالا اگه سایت بسته باشه یا نمی دونم پشتیبا نشون جواب نداه.....یه سر می رید ملک ( هم فال هم تماشا ) دفترشون رو روی سرشون خراب می کنید...........

تازه گذرگاه من یادمه موقع سال تحویل اکثر اینترنت ها قطع شد .من ساعت 8:30 زنگ زدم دفترشون یکی اونجا بود !!!!!!!!گفت کلی هستش و بعد از سال تحویل به حالت عادی بر می گرده........!!!!!!!!!!

این رز نت ..شاتل .....پار آنلاین.هم نمایندگی و در واقع دفتر هستند و کاری از شون برنمیاد.(( بخار ندارند ))

پارس آن لاین که یه کافی نته شده دفتر نمایندگی:18::18:......رز نت رو نرفتم.........شاتل هم که همه شاکین ازش.خودم هم یک ماه کاربر 512 بودم مثل بگم چی پشیمون شدم:2::2::2: !!!

Quentin
21-04-2010, 10:53
کلا سرویس ADSL توی اراک گرونه...

kortol
21-04-2010, 14:31
خدائیش اشتباه کردم! باید از تجربه شما استفاده میکردم! شبها که کاملا تعطیله! 3 مگابایت هم نمیتونی دانلود کنی! الان دیگه اعصابم واقعا داغون شده جدیدا روزها هم که دیگه جواب نمیده! از امروز صبح دیگه گوگل و یاهو هم به زور بالا میاد! یک ساعت هم که کلا قطع بود! باید صد بار دکمه اینتر را بزنم تا یه سایت بالا بیاد!!!

آشغال ترین و مزخرف ترین سرویس دهنده اراک=رزنت
.................................................. ......................
.................................................. .................................................. ..........
می تونی بروی سرویست رو عوش کنی و از ساتیا یا گذرگاه بگیری.......!!!!!!!!! ولی خوب دوباره باید هزینه رو بدی دیگه.کاریش نمی شه کرد یا اینکه با همین بسوزی و بسازی!!!!!!!!!!!

من که رفتم و دوباره هزینه اتصال و چیزای دیگه رو دادمو با یه آشنای توپ رفتم گذرگاه و 128 نا محدود گرفتم 30 تمومن.آشنام رفیق فاب هشترودی بود...حیف که الان سربازه و اراک نیست وگرنه 256 می کردم سرویسمو...............الن روزی 1 گیگ دانلود دارم....افت پینگ ندارم.....مشکلی هم از نظر قعطی نداره.!!!!!!!!!!!!

Doublex
21-04-2010, 20:49
دوستان من یه راهنمایی لازمه اینجا بکنم که اتمام حجتی از طرف من نسبت به سروسی دهنده ها باشه :

1. شاتل یک سرویس دهنده معتبره که مثل بسیاری از این سرویس دهنده ها هرکی به هرکی نیست . البته اینم به جهت پوشش سراسریشه ... ولی مسله مهم اینه شاتل آیا خوبه یا بد ؟
.
.
.
شاتل زمانی خوب بود که ابتدای امر وارد اراک شده بود و از طریق یه سری نیازمندی ها کاربر جلب کرد ...طبیعتا اینا افراد اولی بودن که میگرفتن و پهنای باند مناسبی داشتن و البته پورت های بهتر
با بالاگرفتن تبلیغات و موج افرادی که از قیمت های بالا سرگیجه گرفته بودن نماینده شاتل اراک طمع کرد و هرکی میومد سرویس (اونم با سرعت های بالا) میداد ...
تا جایی که الان له له میزنن واسه پورت چون تا اونجایی که من اطلاع دارم در بسیاری از مناطق اراک پورتاشون تموم شده ... بلاخره حدی هم داره ...
سرتونو درد نیارم ... این شاتل کار خودشو خراب کرد .. و یک دو دسته گی جالبی ایجاد کرد ... یکی الان رو عرش یکی ته جدول فاضلاب ..

به عینه دیدم کسی با سرویس 512 سرعت دانلودش 110 بوده ... یه کسی رو هم دیدم با همین سرویس سرعت دانلودش 10-15 بوده ...
نتیجه گیری :

در یک کلام شاتل دیگه با گذشت زمان اصلا به درد نمیخوره ... اگر تا الان از شاتل نگرفتین دیگه از شاتل نگیرین ... چون پورت هاشون پر شده سرعت ها مخصوصا تو شبها افتضاحه اونم با معنای کامل ...

درباره بقیه سرویس دهنده ها هم گزارشی میدم ...

منتظر باشید ...

kortol
21-04-2010, 21:09
در یک کلام شاتل دیگه با گذشت زمان اصلا به درد نمیخوره ... اگر تا الان از شاتل نگرفتین دیگه از شاتل نگیرین ... چون پورت هاشون پر شده سرعت ها مخصوصا تو شبها افتضاحه اونم با معنای کامل ...

منتظر باشید ...

موافقم.............تازه امروز یه تبلیغ ازشون توی پاساژ طلا دیدم که ویژه بهار هستش......
128 رو با 3 گیگ پهنای باند میدن ماهی 3900 تومان
512 رو با 3 گیگ پهنای باند میدن ماهی 8900 تومان.........ترکوندن دیگه.......پاک به گند کشیدن اینترنت رو توی اراک!!!!!!

من موندم 3900 میدی برای 3 گیگ بعد می خوای 1 گیگ دوباره شارژ کنی باید 10 هزار تومان بدی.........خوب این چه کاریه!؟!!!؟!؟

Quentin
21-04-2010, 23:45
دوستان من یه راهنمایی لازمه اینجا بکنم که اتمام حجتی از طرف من نسبت به سروسی دهنده ها باشه :

1. شاتل یک سرویس دهنده معتبره که مثل بسیاری از این سرویس دهنده ها هرکی به هرکی نیست . البته اینم به جهت پوشش سراسریشه ... ولی مسله مهم اینه شاتل آیا خوبه یا بد ؟
.
.
.
شاتل زمانی خوب بود که ابتدای امر وارد اراک شده بود و از طریق یه سری نیازمندی ها کاربر جلب کرد ...طبیعتا اینا افراد اولی بودن که میگرفتن و پهنای باند مناسبی داشتن و البته پورت های بهتر
با بالاگرفتن تبلیغات و موج افرادی که از قیمت های بالا سرگیجه گرفته بودن نماینده شاتل اراک طمع کرد و هرکی میومد سرویس (اونم با سرعت های بالا) میداد ...
تا جایی که الان له له میزنن واسه پورت چون تا اونجایی که من اطلاع دارم در بسیاری از مناطق اراک پورتاشون تموم شده ... بلاخره حدی هم داره ...
سرتونو درد نیارم ... این شاتل کار خودشو خراب کرد .. و یک دو دسته گی جالبی ایجاد کرد ... یکی الان رو عرش یکی ته جدول فاضلاب ..

به عینه دیدم کسی با سرویس 512 سرعت دانلودش 110 بوده ... یه کسی رو هم دیدم با همین سرویس سرعت دانلودش 10-15 بوده ...
نتیجه گیری :

منتظر باشید ...
من اگه اکانت این ماهم تموم بشه ممکنه تغییرش بدم...

keivanpro
22-04-2010, 20:23
سلام

دوستان ساتیا دانلود شبانه رایگان داره؟ سرعت دانلودش در شب ها چطوریه؟ شب ها قطعی داره؟
من شنیدم پارس آنلاین به مرکز شهید علیزاده بالاتر از 128 نمی ده می خواستم بدونم ساتیا از این مرکز 512 می ده؟

imanf64
23-04-2010, 13:21
بچه ها من بعد از بررسی هایی که توی این تاپیک انجام دادم میخوام از فن آوا بکشم بیرون
نظرم بیشتر روی پارس آنلاین هست و گذرگاه
مرکز پاگلی هم هستم
سرویس نامحدود نمیخوام بلکه ماهی 3 گیگ ترافیک واسم کافی هست
حالا :
پارس آنلاین 128 رو با سه گیگ میده 15900 (بعلاوه 3 درصد مالیت و هزارتومن آبونمان)
گذرگاه 128 رو با 3 گیگ میده14900 بدون مالیت و عوارض و آبونمان
دوستانی که سرویسهای مشابه دارند میخوام بدونم:
اولا سرعت دانلود توی روز چقدر هست؟
و ثانیا مهمتر اینکه شب ها سرعت دانلودشون توی چقدر هست؟

keivanpro
23-04-2010, 15:08
دوستان این خبر که قراره مخابرات اراک خودش سرویس با دانلود نامحدود بده واقعیت داره؟

kortol
23-04-2010, 17:59
دوستان این خبر که قراره مخابرات اراک خودش سرویس با دانلود نامحدود بده واقعیت داره؟
.................................................. .................................................. ........................
منم شنیدم ولی هنوز معلوم نیست ..احتمالا قیمتش نباید زیاد فرق کنه وگرنه که مشتری های شرکت های خصوصی می پرند و این خلاف قوانین خصوصی سازی و اصل 44 در کشوره.........

keivanpro
23-04-2010, 18:23
منم شنیدم ولی هنوز معلوم نیست ..احتمالا قیمتش نباید زیاد فرق کنه وگرنه که مشتری های شرکت های خصوصی می پرند و این خلاف قوانین خصوصی سازی و اصل 44 در کشوره.........

سلام

دوست عزیز قیمتش که مفته تو تهران 128 با دانلود نامحدود را خود مخابرات با قیمت 9900 تومن میده برای همین پرسیدم واقعا قیمتش نسبت به شرکت های خصوصی معرکه است
همین سرویس را ( 128 نامحدود ) تو اراک گذرگاه داره 55000 تومن می ده با پارتی بازی و کلی منت گذاشتن 30000 تومن می ده ( که تازه به خیلی ها نمی ده باید آشتاشون باشی ) که تازه بازم نسبت به مخابرات گرونه

Quentin
23-04-2010, 19:12
مثل این که توی این تاپیک دوستان هنوز به نتیجه نرسیدن! تازه 2نفر هم برای من PM زدن و پرسیدن که کدوم شرکت بهتره؟

خوب من همین جا نتیجه تحقیقاتم را توضیح میدم تا جای شک و شبه باقی نمونه:

اگه وضع مالی تون خوبه و فقط سرعت براتون مهمه برید سراغ پارس آنلاین (گرون ترین سرویس دهنده اراک)!!! بهترین سرعت را

چه توی روز و چه توی شب در شهر اراک داره! علتش هم واضحه: این قدر هزینه سرویس و نصب و مالیات گرونه که کاربراش

خیلی کم هستن در نتیجه سرعتش بالاست ولی اگه میخواید به نسبت پولی که میدید یه سرویس خوب بگیرید برید سراغ گذرگاه

البته ساتیا هم نسبتا خوبه ولی گذرگاه قیمتهای بهتری داره نسبت به ساتیا و معتبرتر هم هستش

شاتل هم قیمتاش خوبه اما سرعتش پایینه به خصوص شبها و برای دانلودرها توصیه نمیشه

در نهایت من گذرگاه را توصیه میکنم و بعدش پارس آنلاین و بعد هم ساتیا!

Quentin
23-04-2010, 19:25
لینک مستقیم تعرفه شرکتها:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kortol
23-04-2010, 22:36
سلام

دوست عزیز قیمتش که مفته تو تهران 128 با دانلود نامحدود را خود مخابرات با قیمت 9900 تومن میده برای همین پرسیدم واقعا قیمتش نسبت به شرکت های خصوصی معرکه است
همین سرویس را ( 128 نامحدود ) تو اراک گذرگاه داره 55000 تومن می ده با پارتی بازی و کلی منت گذاشتن 30000 تومن می ده ( که تازه به خیلی ها نمی ده باید آشتاشون باشی ) که تازه بازم نسبت به مخابرات گرونه
.................................................. .................................................. ............................
والا من که چشمم آب نمی خوره.....ببخشیدا ولی کدوم یکی از قیمت های ما با تهران یکی بوده که اینم باهاش یکی باشه...........در هر صورت تا وقتی که فروششون و واگذاری پورت ها آغاز نشه نمیشه نظری داد.........

در ضمن من از گذرگاه 128 نامحدود رو ماهی 30 می گیرم و دوستم ماهی 20 می گیره.....یکی رو دیدم که 256 رو ماهی 20 میگیره:18::18::18::18::18:!!!!!!!!!!!!

اینترنت توی ایران مثل خرید شلوار لی میمونه.........توی پاساژ اسلامی می خری 50 تومن........دور باغ ملی می خری 30 تومن.....بازار می خری 15 تومن..........هر کی یه قیمت می زاره.. .دلیلش هم معلوم نیست!!!!!!!!!

مملکت گل و بلبل هستش دیگه!؟!؟!!

imanf64
24-04-2010, 12:25
خوب اگر مخابرات تا یه ماه دیگه سرویس میده ما بیخود آی اس پی عوض نکنیم روی فن آوا بمونیم تا مخابرات سرویس بده واسه یکماه بیخودی کلی هزینه نصب هم پیاده میشیم اینجوری

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:21 PM ----------

این هم نظرم در مورد فن آوا که برای یکی از دوستان فرستادم اینجا هم میزارم بلکه به کار بقیه بیاد:

منم مثل شما سرویس 128 رو گرفتم با یه گیگ حدودا در میاد 18 و بابت هر گیگابایت 3500 میدم
ماهانه حدودا 2 گیگ مصرف دارم شایدم کمتر
من حدودا 2 ساله از فن آوا استفاده میکنم که 6 ماهشو یه گیگ داشتم
مرکز پاگلی هم هستم
ببین فن آوا توی سرعتای بالا نسبت به قیمت تو اراک معرکست
من یه گیگ رو ماهی 31 میدادم و گیگا بایتی 7500 و دانلودامو میذاشتم شب هر شب 1.7 گیگ میگرفتم یعنی سرعت متوسط دانلودم 120 بود
روزا هم سرعتم خوب بود
اما 128 رو که گرفتم بعلت کمبود بودجه میبینم جدیدا روزا اذیت میکنه و شبا هم یکم قطعی دانلود داره
سرعت دانلود شبا افت نمیکنه البته ولی قطعی زیاد داره جدیدا
میخوام برم سراغ گذرگاهی جایی
گرچه توی این شهر همشون دارند از مشتری هاشون سو استفاده میکنند

imanf64
24-04-2010, 12:53
اینم نظر یکی از دوستام که در حال حاضر رز نت داره که ازش راضیه:

اولین آی اس پی که ازش اشتراک گرفتم فن آوا بود که نمیدونم چرا ولی اصلا خوب نبود و 7 روز هفته 8 روزشو مشکل داشت!
رفتم سراغ پارس آنلاین که خداییش خوب بود ولی از لحاظ قیمت بالا... مشکل خیلی کم داشتم و سرعتش ثابت بود 128 رو با 3 گیگ میگرفتم 17 تومن و هر گیگ اضافه 7 تومن که الان نمیدونم چند شده
یک سالی مشترک پارس بودم که یکی از بچه ها رز نت رو بهم معرفی کرد که راستش قیمتاش وسوسم کرد
512 با 3 گیگ گرفتم 16 تومن روزا خوبه بین 50 تا 70 بهم میده و شبا افت میکنه و بین 20 تا 30 دانلود میکنم
قاعدتا بین 128 با 17 تومن و 3 گیگ که نهایتا 25 بهم میداد و 512 با 3 گیگ به قیمت 16 تومن که روزا 50-70 و شبا 20-30 دانلود میده رزنت انتخاب بهتری هست ضمن اینکه هر گیگ اضافه در زرنت 3 تومنه
اینم بگم که مرکز پاگلی هستم

Quentin
24-04-2010, 18:18
اولین آی اس پی که ازش اشتراک گرفتم فن آوا بود که نمیدونم چرا ولی اصلا خوب نبود و 7 روز هفته 8 روزشو مشکل داشت!
رفتم سراغ پارس آنلاین که خداییش خوب بود ولی از لحاظ قیمت بالا... مشکل خیلی کم داشتم و سرعتش ثابت بود 128 رو با 3 گیگ میگرفتم 17 تومن و هر گیگ اضافه 7 تومن که الان نمیدونم چند شده
یک سالی مشترک پارس بودم که یکی از بچه ها رز نت رو بهم معرفی کرد که راستش قیمتاش وسوسم کرد
512 با 3 گیگ گرفتم 16 تومن روزا خوبه بین 50 تا 70 بهم میده و شبا افت میکنه و بین 20 تا 30 دانلود میکنم
قاعدتا بین 128 با 17 تومن و 3 گیگ که نهایتا 25 بهم میداد و 512 با 3 گیگ به قیمت 16 تومن که روزا 50-70 و شبا 20-30 دانلود میده رزنت انتخاب بهتری هست ضمن اینکه هر گیگ اضافه در زرنت 3 تومنه
اینم بگم که مرکز پاگلی هستم

این قضیه مال چه موقعی هست؟ سرعت شبانه رزنت الان حدود چند وقته که افت کرده و نوسان داره...

سرعت دانلود از رپیدشیر هم که شبها خیلی پایینه: (احتمالا خودشون محدود کردن!)

Quentin
24-04-2010, 18:19
امیدوارم مخابرات خودش ADSL بده...

Quentin
24-04-2010, 23:40
اینترنت رزنت ساعت 12.05 صبح 5/2/89 قطع شد.

imanf64
25-04-2010, 00:11
راستش این دوست ما اینجوریی میگفت!
حالا شاید شانسی واسه این اینطوری در اومده
میگم مگه پارس انلاین با گذرگاه چقدر اختلاف قیمت داره که همه میگن پارس سرویسش خوبه اما قیمتاش بالاست؟!

Quentin
25-04-2010, 06:59
اینترنت رزنت ساعت 12.05 صبح 5/2/89 قطع شد

خب الان وصل شده! خدا را شکر...

راستش این دوست ما اینجوریی میگفت!
حالا شاید شانسی واسه این اینطوری در اومده
میگم مگه پارس انلاین با گذرگاه چقدر اختلاف قیمت داره که همه میگن پارس سرویسش خوبه اما قیمتاش بالاست؟!

خودت می تونی تعرفه ها - هزینه نصب و مالیات را مقایسه کنی:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] refe-adsl-parsonlin&catid=2:khadamat-internet-adsl&Itemid=75

imanf64
25-04-2010, 08:58
خوب پارس در مقابل گذرگاه نمیشه گفت گرونه!
مکزیمم برای سرویس 128 هزار تومن حدودا بیشتر بشه
اما در مقابل رزنت معلومه وقتی رزنت 512 رو میده 16 تومن از هر آی اس پی ارزونتر خواهد بود
اما باید ببینیم کسی که میخواد از رزنت بگیره دانلود شبانه میخواد یا نه؟ و میتونه با قطعی های گاه و بیگاهش کنار بیاد؟!

Quentin
25-04-2010, 12:51
رزنت دوباره قطع شد! (حدود ساعت 12.5 ظهر)

Quentin
25-04-2010, 12:56
خوب پارس در مقابل گذرگاه نمیشه گفت گرونه!
مکزیمم برای سرویس 128 هزار تومن حدودا بیشتر بشه
اما در مقابل رزنت معلومه وقتی رزنت 512 رو میده 16 تومن از هر آی اس پی ارزونتر خواهد بود
اما باید ببینیم کسی که میخواد از رزنت بگیره دانلود شبانه میخواد یا نه؟ و میتونه با قطعی های گاه و بیگاهش کنار بیاد؟!

البته 512 قیمتش 17 تومنه. در ضمن رزنت سرعت شبانه جالبی نداره...

سرعت دانلود از رپیدشیر از ساعت 2 صبح به بعد خیلی پایینه: (فکر کنم خودشون سرعت را پایین آوردن...)

imanf64
25-04-2010, 12:58
من از دوستم پرسیدم گفت توی این نزدیک دو ماه فقط دو بار در حد دو سه ساعت قطعی داشته!

Quentin
25-04-2010, 13:39
همین الان ساعت 2.5 وصل شد

wiliam.wallace
25-04-2010, 14:03
سلام دوستان

من تقریبآ همه ی پست ها رو خوندم و برداشتم این بود که شرکت بدون مشکل نداریم

حتی گذرگاه با اون قدمتش که قطعی های گاه و بی گاهش امان آدم می بره

من مشترک شاتل شدم چند ماهی هست و سرویس ART1 دارم یهنی 128 با 12 گیگ دانلود ،واقعآ هم ازش راضی هستم

مزایای زیادی داره مثلا:

قیمیت هر گیگ اضافه 3000 تومان ولی گذرگاه 8500

به غیر از اینکه 1 شب تا 7 صبح رایگانه 5شنبه و جمعه هم فول تایم رایگان هست

یه چیز توپ دیگه ای هم که داره اینه که سرعتش ART ها 1 مگ Up می شه

من چه شب چه روز زیر 110 سرعت دانلود ام نمی یاد

حساب کن تو پنجشنبه جمعه چه کولاکی می تونی بکنی

البته دوستانم که تو مرکز باهنر هستند می گن شب ها افت سرعت دارن که شاتلی ها گفتند وفقط مرکز باهنر به خاطر تجهیزات خود مخابرات محدودیت پهنای باند داره ولی باقی مراکز هیچ مشکلی ندارن

یکی از فامیل ها تو مخابرات گفت که تا 1 ماه دیگه ADSL مخابرات میاد ولی پشتیبانی ضعیفی داره بخاطره کمبود نیروی متخصص

فکر نکنم از نظر پشتیبانی مخابرات خوب عمل کنه،اینا یه تلفن قطع می شه جواب آدم رو نمی دن

من الان خداییش از پشتیبانی شاتل راضی هیتم چه اراک چه تهران

خوبیه دیگه شاتل اینه که هزینه ی نصب تمامه سرویس هاش یکسانه یعنی 15000 تومان

بعد فقط شاتل 1000 تومان آبونمان مخابرات رو خودش حساب می کنه بقیه شرکت ها اونو تو قبض مشترک میارن

به حال آدم باید تمامه جوانب رو نگاه کنه و بهترین رو انتخاب کنه

فعلا به نظر شخصی من شاتل بهترینه بدون هیچ تعصبی می گم:20:

keivanpro
25-04-2010, 15:39
سلام دوستان

من مشترک شاتل شدم چند ماهی هست و سرویس ART1 دارم یهنی 128 با 12 گیگ دانلود ،واقعآ هم ازش راضی هستم

مزایای زیادی داره مثلا:

البته دوستانم که تو مرکز باهنر هستند می گن شب ها افت سرعت دارن که شاتلی ها گفتند وفقط مرکز باهنر به خاطر تجهیزات خود مخابرات محدودیت پهنای باند داره ولی باقی مراکز هیچ مشکلی ندارن

یکی از فامیل ها تو مخابرات گفت که تا 1 ماه دیگه ADSL مخابرات میاد ولی پشتیبانی ضعیفی داره بخاطره کمبود نیروی متخصص

فکر نکنم از نظر پشتیبانی مخابرات خوب عمل کنه،اینا یه تلفن قطع می شه جواب آدم رو نمی دن

بعد فقط شاتل 1000 تومان آبونمان مخابرات رو خودش حساب می کنه بقیه شرکت ها اونو تو قبض مشترک میارن

سلام دوست عزیز
خیلی عجیبه زمین و زمان از شاتل ناراضی اند شما تعریف می کنید؟
شما چقدر هزینه همین سرویستونو می دید؟
مرکز مخابراتیتون کدومه؟

B3HZ@D
25-04-2010, 18:48
از دوستان کسی هست که از پارس آنلاین برای مهاجران اشتراک گرفته باشه؟!
اگه هست سرعت دانلود دوستان ماکزیمم چقدره؟!
برای من از 30 بالاتر نمیره...

Quentin
25-04-2010, 19:03
قیمتهای شاتل:

سرویس 128 سه ماهه: هر ماه 9.900
سرویس 256 سه ماهه: هر ماه 11.900
سرویس 512 سه ماهه: هر ماه 13.900

Doublex
25-04-2010, 22:42
سلام دوستان

مزایای زیادی داره مثلا:

میدونی صحبت شما منو یاد چی انداخت ؟

یه تبلیغی تو شبکه شب خیز خیلی وقته پیش بود میگفت :

(( هه هه هه خندم میگیره هه هه هه خندم میگیره ...))

آره , منم از صحبت های شما خندم گرفت ... من خودم مشترک شاتلم اگر صفحه های پیش رو خونده باشین گفتم از اولین مشترکین تاریخ شاتل در اراک هستم ...

من با سرویس 512 از شاتل یک چهارم سرعتی که شما میگین اونم با سرویس 128 رو ندارم ...

من به پشتیبانی شاتل کاری ندارم ... ولی به قدری ترافیک پهنای باندشون زیاد شده که اون سه تا دختری که گذاشتن تو دفترشون که هیچ سی تا هم بزارن هیچ کاری نمیتونن بکنن ..

ضمنا شما این حرفی که فرمودین : با ART سرعتتون 120 هست !!! باید خدمتتون عرض کنم سرویس های EQU با ART شاتل هیچ تفاوتی از نظر سرعت ندارن .... تنها تفاوت در مقدار حجمشون هست و لا غیر .....

miladddd
26-04-2010, 21:09
آقا من یه سوال دارم
نمی دونم جاش اینجاست یا نه، ولی لطفا راهنمایی کنید
من اراکم
شمارمم اولش 477 که adsl لعنتی رو ساپورت نمیکنه
البته جدیدا مخابرات عوضش کرده!

چه راه حلی رو برای حل مشکل اینترنت پر سرعت من پیشنهادمی کنید؟!

kortol
27-04-2010, 08:59
آقا من یه سوال دارم
من اراکم

.................................................. .................................................. ................

دوست عزیز مشکل رو نگفتی.........

اگه خط تلفن با پیش شماره 477 داری که برو مخابرات در خواست بده برات عوض می کنند ( خط های 477 یا کلا با پیش شماره 4 فیبر نوری هستند و تجهیزات اینترنت هنوز روشون نصب نشده )

حالا مشکل اینرنت پر سرعت شما چیه ؟؟؟؟؟

imanf64
27-04-2010, 13:01
من امروز زنگ زدم پارس آنلاین گفتش هزینه نصب رو باهم کنار میایمو...
با توجه به کیفیت بهتر پارس و اینکه شبا افت سرعت نداره و خودم به شخصه نیاز به 2 گیگ ترافیک بیشتر در ماه ندارم بنظر میاد انتخاب بهتری باشه واسه من
البته این دوستم که از رز نت گرفته و نظرش رو صفحه قبل گفتم سرعتش واقعا خوبه و میگه روزا 50 تا 70 و شبا 20 تا 30 رو با 512 ماهی 16 تومن داره چون مرکز پاگلی هست یکم وسوسم کرد برم لاقل یکماه رزنت رو امتحان کنم چون هزینه نصب هم نمیگیرن
حالا ببینیم چطور میشه امروز عصر یه سر میریم ملک نمایندگی جفتشون توی 17 متری هست

imanf64
27-04-2010, 21:08
بچه ها زنگ زدم به ساتیا امروز
میگفت ما نماینده فن آوا نیستیم و هرچی پرسیدم نماینده کدوم آی اس پی تهران هستید گفت ما دی اس ال خودمون رو داریم
تعرفه هاش رو از اینجا میتونید ببینید:

قیمتاش یکسانه تقریبا با پارس آنلاین
ساتیا قبل از اینکه نمایندگی فن آوا رو بگیره نماینده پارس آنلاین بود تقریبا 3 یا 4 سال پیش
خودش میگفت کیفیت خطوط ما از تمام آی اس پی های دیگه بالاتر هست
کسی از بچه ها نداره ببینیم چطور هست کیفیتش؟
ماکه گیج شدیم درخواست جمع آوری مون رو از فن آوا زدیم احتمالا فردا لینکم قطع میشه اونوقت باید برم سراغ یه آی اس پی دیگه

Quentin
27-04-2010, 22:19
بچه ها زنگ زدم به ساتیا امروز
میگفت ما نماینده فن آوا نیستیم و هرچی پرسیدم نماینده کدوم آی اس پی تهران هستید گفت ما دی اس ال خودمون رو داریم
تعرفه هاش رو از اینجا میتونید ببینید:

قیمتاش یکسانه تقریبا با پارس آنلاین
ساتیا قبل از اینکه نمایندگی فن آوا رو بگیره نماینده پارس آنلاین بود تقریبا 3 یا 4 سال پیش
خودش میگفت کیفیت خطوط ما از تمام آی اس پی های دیگه بالاتر هست
کسی از بچه ها نداره ببینیم چطور هست کیفیتش؟
ماکه گیج شدیم درخواست جمع آوری مون رو از فن آوا زدیم احتمالا فردا لینکم قطع میشه اونوقت باید برم سراغ یه آی اس پی دیگه
این قدر وسواس به خرج نده از همون ساتیا یا پارس آنلاین بگیر دیگه.

cyber861
28-04-2010, 00:32
آقا من خودم رز دارم.سه نفر هستیم که تو رز دانلودمون بالا هست.یکی من .یکی آقای فتحی و یکی که اسمشو فراموش کردم.
پهنایه باندش کمه اما هر روز میبینی تو روزنامه داره تبلیغ میکنه!!
اگه از دوستان این شرکت کسی اینو میخونه خواهشن بابا یا پهنای باندو بیشتر کنید و یا تبلیغ نکنید.چون داره همون مشتری های قبلیتون هم میپره!!
دوستم رفته ساتیا 128 گرفته.شبا با 130 دان داره!!
والا نمی دونم چرا ما که 512 داریم سرعتمون اینقدر نمیره؟!

imanf64
28-04-2010, 12:29
این قدر وسواس به خرج نده از همون ساتیا یا پارس آنلاین بگیر دیگه.

درخواست جمع اوری رو توی سایت فن آوا دیروز زدم حالا منتظرم لینکم قطع بشه برم درخواست بدم
اگر ساتیا پول نصب نگیره میرم از ساتیا میگیرم بالاخره اگر بد بود بیخیال میشم میرم سراغ پارس آنلاین
اما چیزی که واضحه شرکت ها یه مقدار خاصی پهنای باند دارند اما تا میتونند کاربر جدید میگیرن و در نتیجه بعد یه مدت سرعتاشون افت میکنه

keivanpro
28-04-2010, 15:48
آقا من خودم رز دارم.سه نفر هستیم که تو رز دانلودمون بالا هست.یکی من .یکی آقای فتحی و یکی که اسمشو فراموش کردم.
پهنایه باندش کمه اما هر روز میبینی تو روزنامه داره تبلیغ میکنه!!
اگه از دوستان این شرکت کسی اینو میخونه خواهشن بابا یا پهنای باندو بیشتر کنید و یا تبلیغ نکنید.چون داره همون مشتری های قبلیتون هم میپره!!
دوستم رفته ساتیا 128 گرفته.شبا با 130 دان داره!!
والا نمی دونم چرا ما که 512 داریم سرعتمون اینقدر نمیره؟!

سلام دوست عزیز
مرکز مخابراتی دوستتون که ساتیا گرفته کدومه؟
چون شنیدم مرکز مخابراتی روی سرعت دانلود تاثیر زیادی داره فقط مربوط به شرکت نمی شه

miladddd
28-04-2010, 18:54
دوست عزیز مشکل رو نگفتی.........

اگه خط تلفن با پیش شماره 477 داری که برو مخابرات در خواست بده برات عوض می کنند ( خط های 477 یا کلا با پیش شماره 4 فیبر نوری هستند و تجهیزات اینترنت هنوز روشون نصب نشده )

حالا مشکل اینرنت پر سرعت شما چیه ؟؟؟؟؟

ممنون از اینکه پاسخ دادی

مشکل اینه که گفتن هیچ راهی نداره که شمارتونو عوض کنیم

بعدشم از 5 ماه پیشه که همش میگن تا چند روز دیگه درست میشه

شما برا عوض کردن شماره راه حلی دارین؟

kortol
28-04-2010, 19:27
ممنون از اینکه پاسخ دادی

مشکل اینه که گفتن هیچ راهی نداره که شمارتونو عوض کنیم

بعدشم از 5 ماه پیشه که همش میگن تا چند روز دیگه درست میشه

شما برا عوض کردن شماره راه حلی دارین؟
.................................................. .................................................. ....................
برای تعویض شمارتون باید برید مرکز مخابراتی و یه درخواست مبنی بر اینکه خواهان اینترنت پر سرعت هستید و امکاناتش روی خط شما موجود نیست ارائه می دید و می گید که می خواهید خط شما از حالت فیبر نوری به حالت قدیمی برگرده..یه مقدار پول می پردازید و منتظر می مونید تا خطتون رو به حالت قدیمی برگردونند....................100 سال اولش یه کم خسته کننده و سخته !!!:41::41::41::41::18::18::18:

miladddd
28-04-2010, 20:35
یعنی امکانش هست؟
آخه اون باباهه که تو مخابرات مسئول این کار بود رو کچل کردم، ولی باز گفت که نمیشه!
شخص خاصی که بشه یه جوری باهاش کنار اومد نمیشناسی؟

kortol
28-04-2010, 21:18
یعنی امکانش هست؟
آخه اون باباهه که تو مخابرات مسئول این کار بود رو کچل کردم، ولی باز گفت که نمیشه!
شخص خاصی که بشه یه جوری باهاش کنار اومد نمیشناسی؟
.................................................. .................................................. ..........................

نه راستش ......ولی یکی از همین بچه های اراکی توی همین فروم بود که این کارو کرده بود ... .یه سری به مطالب قدیمی و صفخات قبل تر بزنی پیداش می کنی 100 درصد... از اون بپرس بهت میگه..............

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

برو به این آدرس و از این شخص بپرس

از این جا هم می تونی بری

از حسین بپرس بهت میگه.ولی گویا آخرین نفر بوده !!!!!!!!!!!!

imanf64
28-04-2010, 21:39
میتونی بری یه خط جدید هم بگیری نهایت هزینش 50 تومنه 2 روزه هم تحویلت میدن تازه یه خط اختصاصی هم تو خونه واسه خودت داری:31:
منتها موقع درخواست خط جدید توی فرم مینویسی که برای اینترنت پر سرعت میخوای و یه خط با پیش شماره ای بهت میدن که اینترنت پر سرعت هم پشتیبانی بکنه

wiliam.wallace
28-04-2010, 22:20
خوب دوست عزیز در رابطه با اینکه اولی مشترک شاتل هستی که ما بحثی نداریم ولی دلیل نمی شه که شما همه چیزو بدونین
الان خودشون هم می گین که سرویس های ART داره 1 مگ up می شه
من از دوستانم تو شهر های دیگه که از شاتل دارن هم پرسیدم این قصیه رو تصدیق کردند، شاتل تو همه شهر ها داره ART رو 1 مگ up می کنه
ECO اگه قرار بود 1 مگ بشه که ترافیک اش 1 روزه تمام بود
به هر حال من راصیه ام از سرویس ام هر وقت ناراضی شدم سریس امو عوض می کنم
ساتیا هم از داده گستر عصر نوین داره تغذیه می شه
مگه مفته که از خودش سرویس بده
کلآ 13 تا شرکت اجازه دادن سرویس ADSL رو دارن که بهشون PAP می گن و باقیه شرکت ها لایسنس می پیرن یا نماینده فروش می شن

Doublex
29-04-2010, 15:50
خوب دوست عزیز در رابطه با اینکه اولی مشترک شاتل هستی که ما بحثی نداریم ولی دلیل نمی شه که شما همه چیزو بدونین
الان خودشون هم می گین که سرویس های ART داره 1 مگ up می شه
من از دوستانم تو شهر های دیگه که از شاتل دارن هم پرسیدم این قصیه رو تصدیق کردند، شاتل تو همه شهر ها داره ART رو 1 مگ up می کنه
به هر حال من راصیه ام از سرویس ام هر وقت ناراضی شدم سریس امو عوض می کنم
ساتیا هم از داده گستر عصر نوین داره تغذیه می شه
مگه مفته که از خودش سرویس بده
کلآ 13 تا شرکت اجازه دادن سرویس ADSL رو دارن که بهشون PAP می گن و باقیه شرکت ها لایسنس می پیرن یا نماینده فروش می شن

دوست گرام قصد من خدایی نکرده جسارت نبوده ...

من نمیدونم یا شما از هیچ چیز اطلاع ندارین یا انقدر اطلاعاتتون بالاست که ما باید به شما شک کنیم که مبادا رئیس شاتل باشین ..
.
این حرفی که من زدم کاملا درسته از نظر سرعت به هیچ عنوان سرویس آرت و اکو فرق نداره ...

ضمنا اگه شما به نوشته خودتون توجه کنین کاملا متوجه میشین :

اتفاقا شما شک نکنین اگر قرار بود سرعت بالاتری به یکی از دو سرویس اکو یا آرت بدن حتما به سرویس اکو سرعت بالاتر رو میدادن ...چرا ؟

- چون با سرعت بالاتر و محدود اکو سریعتر ترافیک سرویس اکو تموم میشد و کاربر مجبور میشد بره ترافیک اضافی از شاتل بگیره که این چیزی نیست جز سود به جیب شاتل .
ضمن این که شاتل خوب بلده از من و شما پول زور بگیره ... پس با این اوصاف شک نکن داری اشتباه میکنی ...

ali312money
30-04-2010, 10:02
سلام.من با گذرگاه تماس گرفتم.میخوام یک اکانت شبانه 512 بگیرم.میگن ما پورت شبانه فعلا نداریم.یعنی چی؟مگه مثلا میوه که تموم بشه؟قصدشون چیه؟و منظور از پورت نداریم یعنی چی؟آیا نداشتن پورت برای کسی است که تازه بخواهد ADSL سفارش دهد از این شرکت؟یعنی تازه بخواهد خط تلفنش را با این گذرگاه ست کنه؟یا اینکه منی که الان یک اکانت 128 دارم ازشون آیا برای منم باز پورت خالی نیست؟اصولا این وجود پورت برای چه افرادی است؟ اونا که تازه می خواهند درخواست ADSL بدهند؟ ما که مشتریش هستیم چی؟فرقی داره؟دوستان لطفا فنی جواب منو بدهید.و اینکه سیاستشون چیه؟من چیکار کنم؟مرسی.

kortol
30-04-2010, 11:39
سلام.من با گذرگاه تماس گرفتم.میخوام یک اکانت شبانه 512 بگیرم.میگن ما پورت شبانه فعلا نداریم.یعنی چی؟مگه مثلا میوه که تموم بشه؟قصدشون چیه؟و منظور از پورت نداریم یعنی چی؟آیا نداشتن پورت برای کسی است که تازه بخواهد ADSL سفارش دهد از این شرکت؟یعنی تازه بخواهد خط تلفنش را با این گذرگاه ست کنه؟یا اینکه منی که الان یک اکانت 128 دارم ازشون آیا برای منم باز پورت خالی نیست؟اصولا این وجود پورت برای چه افرادی است؟ اونا که تازه می خواهند درخواست ADSL بدهند؟ ما که مشتریش هستیم چی؟فرقی داره؟دوستان لطفا فنی جواب منو بدهید.و اینکه سیاستشون چیه؟من چیکار کنم؟مرسی.
.................................................. .................................................. .......................

سلام
ببینید دوست عزیز گذرگاه تعدادی پورت شبانه رو برای کاربراش به فروش گذاشت که از ساعت 7 سب تا 7 صبح می تونن از این نوع سرویس انترنتشون استفاده بکنند اما پهنای باند کمی گویا براشون تدارک دیده برای همین هم دیگه اکانت شبانه نمی ده چون سرعت دانلود بقیه افراد به شدت افت می کنه .........شما اینجوری فکر کن ..یه لوله آب رو گذرگاه تدارک دیده و به یه ساختمون 5 طبقه 10 واحده واگذار کده .همه تقریبا آب گیرشون میاد و کسی هم شاکی نسیت اما اگه بیاد همون لوله آب رو به یه ساختمون 10 طبقه بده خوب به اون بالایی ها دیگه آب نمی رسه......تقریبا می شه مثل شبانه شاتل.................

برای همین هم که فعلا پورت شبانه دیگه واگذار نمی کنه چون ظرفیت پهنای باند share شده بین سیستم هاشون پر شده و با اضافه کردن سیستم های دیگه دانلود بقیه به شدت افت میکنه.........ok

ali312money
30-04-2010, 11:56
خوب .ممنونم kortol جان.در این شرایط پیشنهاد شما چیست؟مثلا اگر به نحوی بتوانم تهیه کنم این سرویس رو، مثلا از 7 شب تا 7 صبح حداقل کمش در بدترین شرایط چقدر می تونم بگیرم؟1.5 گیگ را می تونم؟اینو میپرسم با توجه به شناختی که شما از کذرگاه داری.و آیا این برای شهرهای دیگه که گذرگاه نمایندگی در اونها داره چی صادقه؟آیا من مثلا اگر از یکی دیگر از شهرهای استان؛(یعنی در اون شهر باشم مثلا محلات) بگیرم باز با یوزهای اراک share میشم؟اصولا نحوه کار در شهرهای که گذرگاه در اون نمایندگی داره چطوریه.مرسی.
راستی این سرویس 512 شبانه گذرگاه در ثانیه عملا چقدر میگره؟

kortol
30-04-2010, 14:07
خوب .ممنونم kortol جان.در این شرایط پیشنهاد شما چیست؟مثلا اگر به نحوی بتوانم تهیه کنم این سرویس رو، مثلا از 7 شب تا 7 صبح حداقل کمش در بدترین شرایط چقدر می تونم بگیرم؟1.5 گیگ را می تونم؟اینو میپرسم با توجه به شناختی که شما از کذرگاه داری.و آیا این برای شهرهای دیگه که گذرگاه نمایندگی در اونها داره چی صادقه؟آیا من مثلا اگر از یکی دیگر از شهرهای استان؛(یعنی در اون شهر باشم مثلا محلات) بگیرم باز با یوزهای اراک share میشم؟اصولا نحوه کار در شهرهای که گذرگاه در اون نمایندگی داره چطوریه.مرسی.
راستی این سرویس 512 شبانه گذرگاه در ثانیه عملا چقدر میگره؟
مرسی از شما ..................من 128 نامحدود دارم وخوب ماهی خدا تومن هم براش می دم که البته با توجه به کارم نیازمه و موردی نداره.......................................
این سرویس های شبانه رو هم تا حالا با کسی از نزدیک برخورد نداشتم که ببینم ازش شاکی باشه ( به همون دلیلی که بهت گفتم گذرگاه مشتری هاش رو راضی نگه می داره ) .......
در شهر های دیگه هم من فقط شازند رو می دونم که نمایندگی گذرگاه رو داره که اونجا هم بیشتر ازدایل آپ استفاده نمی شه چون کشش و بازار لازم رو نداره........درباره محلات هم نمی دونم.......

ولی اینو میدونم که شما با یوزر های اراک share نمی شی چون هر شهری پورت ها و پهنای باند خدشو داره..البته اگه نمایندگی در اون شهرخودش یه مرکز ISP جدا داشته باشه هر مرکز مخابراتی خودش یه پهنای باند و پورت جدا می گیره ..... و گرنه که مثل شاتل از تهران یا دفتر اصلی براتون درست کنند اون وقت ممکنه که همه کاربرای اون شهر با هم از یه share استفاده کنند که خیلی افت سرعت پیدا می شه در این حالت ..........

کلا باید بری از خود هشترودی رئیس گذرگاه بپرسی . شاید بهت شبانه بده .البته یه موقع برو که عصبانی نباشه .......معمولا هم از ساعت 11 به بعد دفترشه و می شه باهاش صحبت کرد.....
سرویس شبانه 512 هم فکر نکنم دیگه از 30 کیلو بایت در ثانیه کمتر باشه ......هر سرعتی که گرفتی تقسیم بر 8 کن تا سرعت دانلود در ثانیه رو بدست بیاری........ مثلا ........512/8= 64
که البته ازین مقدار یه کمی کمتره به خاطره استفاده خود ویندوز و سرویس هاش که با دستکاری می تونی اون رو هم خودت استفاده کنی...........

ho3in0861
30-04-2010, 14:34
آقا من یه سوال دارم
من اراکم

منم شمارم اولش 4032 بود زنگ زدم مرکز مخابراتی منطقه خودمون گفتن دست ما نیست باید بری میدون حافظیه رفتم مرکز مخابراتی شهید پاگلی تو حافظیه گفتن امکان فنیشو نداریم ولی حالا یه درخواست بنویس ببر ساختمون اصلی مخابرات (تو خیابون مخابرات) بده به آقای باقری(فکر کنم معاون ریاست مخابرات استان باشه ) منم نوشتم بردم دادم به آقای باقری اونم زیرشو یه امضا کرد بعد درخواستم رو ارسال کردن به امور مشترکین بعد گفت برو به اون یکی ساختمون مخابرات (همونی که روبه روی پاساژ طلا هستش) طبقه ی دوم امور مشترکین تلفن ثابت پیش آقای آل طاها اگه امکانش باشه برات عوض میکنن منم رفتم پیش آقای آل طاها اونم درخواستمو که اونا براش ارسال کرده بودن خوند بعد زنگ زد به یه جایی از اونا پرسید بعد بهم گفت شانس آوردی فقط یه خط 313 مونده بود گفت 2000 تومن بریز به حساب مخابرات فیشش و کپی کارت ملی صاحب تلفن رو بیار برای من منم پول ریختم و کپی رو بردم بعد هفت هشت روز تلفنمون قطع شد بعد رفتم اونجا گفت باید آخرین پول تلفن رو بدی تا وصل بشه منم پول رو ریختم و قبض رو بردم اونجا گفتم تلفنمو وصل کنید که فرداش برام وصل شد .

ho3in0861
30-04-2010, 15:27
.................................................. .................................................. ..........................

نه راستش ......ولی یکی از همین بچه های اراکی توی همین فروم بود که این کارو کرده بود ... .یه سری به مطالب قدیمی و صفخات قبل تر بزنی پیداش می کنی 100 درصد... از اون بپرس بهت میگه..............

---------- Post added at 10:18 PM ---------- Previous post was at 10:14 PM ----------

برو به این آدرس و از این شخص بپرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز این جا هم می تونی بری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداز حسین بپرس بهت میگه.ولی گویا آخرین نفر بوده !!!!!!!!!!!!
البته شاید تو مرکز مخابراتی خودمون آخرین نفر بودم

ali312money
30-04-2010, 16:42
ممنونم جناب Kortol.عزیز واقعا راهنماییتان مفید بود.راستی این سرویس های ویندوز که گفتید کدام منظورتان هست؟می توانید کمی بیشتر دریاره شان توضیح بدهید؟و چگونه ترفندی سرشان ایجاد کنم.تا از اونم خودم استفاده کنم.الان با 128 عملا در ثانیه چقدر میگیرد؟افتش چقدره؟ و این نامحدودها هم همه Share میشن؟

bigman
30-04-2010, 17:58
سلام دوست عزیز
در کل شما راضی هستید ؟

من سرويس 512 eco دارم و سرعتم ثابت 60 هست چه روز چه شب

توي روز اصلا قطعي نداره ولي شبها گاهي قطع ميشه كه اگر شما تنظيمات كانكشن رو طوري قرار بدي كه بعد از قطع

شدن خودش دوباره وصل بشه مشكلي پيش نمياد .

ضمنا منطقه شهيد باهنر هستم .

در ضمن شك نكن كه از لحاظ پشتيباني توي اراك شاتل يه سرو گردن از بقيه بالاتره

:thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup::thumbsup:

kortol
30-04-2010, 20:04
ممنونم جناب Kortol.عزیز واقعا راهنماییتان مفید بود.راستی این سرویس های ویندوز که گفتید کدام منظورتان هست؟می توانید کمی بیشتر دریاره شان توضیح بدهید؟و چگونه ترفندی سرشان ایجاد کنم.تا از اونم خودم استفاده کنم.الان با 128 عملا در ثانیه چقدر میگیرد؟افتش چقدره؟ و این نامحدودها هم همه Share میشن؟

.................................................. .................................................. ...........................
اول از همه فایر وال ویندوز هستش که اینترنت دریافتی رو چک می کنه که خودش باعث کندی در باز شدن صفحات و دانلود ها میشه..........دوم از همه سرویس بروز رسانی اتوماتیک ویندوز هستش که مدام خودش رو برای بروز رسانی های جدید چک می کنه ..........بعد از همه اینها یه قسمتی از ویندوز هستش که 20% از پهنای باند دریافتی رو برای خودش به عنوان ذخیره نگه می داره .....................برای اینکه این تنظیمات رو دستکاری کنید نیاز به این هستش که در زمینه رجیستری و computer policy خبره باشید...
منتها نرم افزار های متنوعی برای این کار وجود داره............یکی از اون نرم افزار های tune up utility هستش که کمک زیادی به شما می کنه همچنین می تونید با برنامه net limiter نیز ورودی ها و خروجی های اینترنت تون رو کنترل کنید( اکثر برنامه های بهینه ساز این قابلیت ها رو دارند ) .....

چون اکثر برنامه های رایج تقریبا به صورت اتوماتیک به اینترنت وصل می شن ...مخصوصا برنامه هایی مثل CyberLink PowerDVD و Adobe Reader و آنتی ویروس ها و حتی مدیا پلیر خود ویندوز نیز در زمانی که در حال اجرا باشه به اینترنت وصل میشه...........پس باید مراقب این برنامه ها هم باشید.......

من با کنترل این برنامه ها و خاموش کردن تعداد زیادی از قابلیت های ویندوز که نیاز نبود.. دانلودم در ثانیه بین 14 الی 16 کیلو بایت در ثانیه هستش.....................128/8 = 16

یادتون باشه دستکاری رجیستری و computer policy می تونه آسیب جدی به ویندوز وارد کنه که ممکنه باعث بشه کلا ویندوز از اول نصب کنید پس اگه آشنایی ندارید از نرم افزار ها استفاده کنید...........

masoud1840
01-05-2010, 01:17
من بعد از مدتی تحقیق و بررسی در مورد شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت پرسرعت شرکت گذرگاه رو انتخاب کردم و الان 128 با 3 گیگ ترافیک ماهیانه استفاده میکنم تا الان که راضی بودم و سرعت دانلود بین 12 تا 18 در نوسان است ولی 90 درصد بین 15 تا 16 است . و این سرعت شب و روز یکسان است قطعی هم من نداشتم البته الان فقط یک هفته شده .
سئوالی که از دوستان داشتم اینه که من روزها عملا تا ساعت 7 منزل نیستم و فقط شبها از اینترنت استفاده می کنم بخاطر همین تصمیم گرفتم از سرویس شبانه 256 استفاده کنم و می خواستم بدونم کسی از سرعت دانلود سرویس های شبانه اطلاعی نداره؟ به خصوص 256 . ممنون میشوم راهنمایی کنید .

kortol
01-05-2010, 09:24
من بعد از مدتی تحقیق و بررسی در مورد شرکت های ارائه دهنده سرویس اینترنت پرسرعت شرکت گذرگاه رو انتخاب کردم و الان 128 با 3 گیگ ترافیک ماهیانه استفاده میکنم تا الان که راضی بودم و سرعت دانلود بین 12 تا 18 در نوسان است ولی 90 درصد بین 15 تا 16 است . و این سرعت شب و روز یکسان است قطعی هم من نداشتم البته الان فقط یک هفته شده .
سئوالی که از دوستان داشتم اینه که من روزها عملا تا ساعت 7 منزل نیستم و فقط شبها از اینترنت استفاده می کنم بخاطر همین تصمیم گرفتم از سرویس شبانه 256 استفاده کنم و می خواستم بدونم کسی از سرعت دانلود سرویس های شبانه اطلاعی نداره؟ به خصوص 256 . ممنون میشوم راهنمایی کنید .
سلام دوست عزیز..........
گویا گذرگاه ظرفیت پورت های شبانه اش تکمیل شده و دیگه پورت شبانه واگذار نمی کنه !!!

majidwww
01-05-2010, 10:12
سلام . دوست عزیز من چند تا سوال داشتم که اگه توضیح بدی ممنون میشم.
من الان از 128 حجمی ساتیا استفاده میکنم اما چون دانلودم زیاده میخوام 128 نامحدود بگیرم.
سوال اول اینکه شما در این تاپیک گفتید "من از گذرگاه اکانت 128 نا محدود دارم که ماهی 25 تمن براش پول میدم " اما در سایت گذرگاه 128 نامحدود را 55 تمن زده.
سوال بعدی : در مورد اکانت نامحدود شبانه قبل از ساعت 7 بعدازظهر کلا اینترنت قعطه یا اینکه اینترنت وصله فقط نمیتونی دانلود کنی.

سوال آخر : من که الان از ساتیا استفاده میکنم ومودمم نصبه اگه بخوام از گذر گاه اشتراک بگیرم دوباره باید هزینه نصب رو بدم یا نه.

kortol
01-05-2010, 11:51
سلام . دوست عزیز من چند تا سوال داشتم که اگه توضیح بدی ممنون میشم.
من الان از 128 حجمی ساتیا استفاده میکنم اما چون دانلودم زیاده میخوام 128 نامحدود بگیرم.
سوال اول اینکه شما در این تاپیک گفتید "من از گذرگاه اکانت 128 نا محدود دارم که ماهی 25 تمن براش پول میدم " اما در سایت گذرگاه 128 نامحدود را 55 تمن زده.
سوال بعدی : در مورد اکانت نامحدود شبانه قبل از ساعت 7 بعدازظهر کلا اینترنت قعطه یا اینکه اینترنت وصله فقط نمیتونی دانلود کنی.

سوال آخر : من که الان از ساتیا استفاده میکنم ومودمم نصبه اگه بخوام از گذر گاه اشتراک بگیرم دوباره باید هزینه نصب رو بدم یا نه.
جواب سوال 1 : من با یه آشنای گردن کلفت رفتم گذرگاه که رفیق صمیمی هشترودی بود .متاسفانه الان سربازه و اراک نیست.وگرنه که سرویسمو می کردم 256 :31::31::31::31::31:
کلا اگه آشنا داشته باشی می تونی 128 رو حتی 30 تومن هم بگیری .......چون من دیدم که حتی به اساتید دانشگاه ها هم 30 تومن می دن 128 ........ولی زیاد گیر نده و گرنه مثل من باید یک هفته بری و مخ بزنی و چند تا مشتری دیگه براشون جور کنی تا شاید راضی بشن ( البته آشنا و پارتی بازی یادت نره )

جواب سوال 2 : راستش نمی دونم ولی فکر کنم که اینترنت قطع باشه مثل اون کارت های شبانه هستش فکر کنم که تا قبل از ساعت مشخص نمی تونی به سرور وصل بشی و اینترنت رو دریافت کنی......باید سوال کنی از خودشون

جواب سوال 3 : بله من خودمم اول از شاتل داشتم و با اینکه با آشنا رفتم گذرگاه باز اون 15 هزار تومن هزینه راه اندازی رو از من گرفت .....حتی اون طرف آشنا هم پول راه اندازی رو ازش گرفتن !!!:18::18::18:

masoud1840
01-05-2010, 23:55
سلام دوست عزیز..........
گویا گذرگاه ظرفیت پورت های شبانه اش تکمیل شده و دیگه پورت شبانه واگذار نمی کنه !!!

سلام
خودم امروز تماس گرفتم و به بنده گفتند که دیگه پورت شبانه ارائه نمی دهیم
اینجا بود که حکایت آفتابه و لب دریا در ذهنم تداعی شد
چاره ای نیست

majidwww
02-05-2010, 19:04
امروز با گذرگاه تماس گرفتم گفت 128 نامحدود همون 55000 تومن است با این اوصاف چون ساتیا هم 55000 تومن میده فکر کنم از ساتیا بگیرم بهتره حداقل دیگه هزینه نصب دوباره نمیدیم.

wiliam.wallace
05-05-2010, 15:25
دوست گرام قصد من خدایی نکرده جسارت نبوده ...

من نمیدونم یا شما از هیچ چیز اطلاع ندارین یا انقدر اطلاعاتتون بالاست که ما باید به شما شک کنیم که مبادا رئیس شاتل باشین ..
.
این حرفی که من زدم کاملا درسته از نظر سرعت به هیچ عنوان سرویس آرت و اکو فرق نداره ...

ضمنا اگه شما به نوشته خودتون توجه کنین کاملا متوجه میشین :

اتفاقا شما شک نکنین اگر قرار بود سرعت بالاتری به یکی از دو سرویس اکو یا آرت بدن حتما به سرویس اکو سرعت بالاتر رو میدادن ...چرا ؟

- چون با سرعت بالاتر و محدود اکو سریعتر ترافیک سرویس اکو تموم میشد و کاربر مجبور میشد بره ترافیک اضافی از شاتل بگیره که این چیزی نیست جز سود به جیب شاتل .
ضمن این که شاتل خوب بلده از من و شما پول زور بگیره ... پس با این اوصاف شک نکن داری اشتباه میکنی ...

به هر حال با این اوصاف من دارم با ART1 سرعت 1 مگ می گیرم و به نظرم با توجه به شرایطش خیلی میصرفه
دوستان همه عاقل هستند و هوشمندانه انتخاب می کنن

keivanpro
13-05-2010, 17:10
سلام
دوستان یک خبر خوب
امروز یکی از معاونت های وزارت مخابرات اعلام کرده با سرمایه گذاری در زمینه اینترنت از شهریور ماه محدودیت سرعت اینترنت را بر می دارن
( احتمالا سرمایه گذاری در زمینه سیستم های کنترلی روی اینترنت کردن تا خیالشون راحت بشه بعد محدودیت سرعت را بردارن خواه ناخواه یک روز باید این کار را می کردن تا قیامت که نمی تونستن سرعت را در حد 128 نگه دارن مخصوصا تو دنیای امروز که همه چیز به صورت جهشی پیشرفت می کنه مثلا چند روز پیش تو اخبار بود که شرکت یوتل ست تا آخر سال 2010 یک ماهواره به نام کا ست به فضا می فرسته که کارش فقط تهیه پهنای باند اینترنت پرسرعت تا سرعت 100 مگا بایت بر ثانیه برای اروپاست و اولین ماهواره از این نوعه که کارش را اول سال 2011 شروع می کنه )

keivanpro
14-05-2010, 20:45
دوستان مخابرات اراک بالاخره adsl را آورد؟
(باید از کدوم بخش بپرسیم ؟)
تا اونجایی که می دونم مخابرات قم داره سرویس می ده

kortol
15-05-2010, 14:39
دوستان مخابرات اراک بالاخره adsl را آورد؟
(باید از کدوم بخش بپرسیم ؟)
تا اونجایی که می دونم مخابرات قم داره سرویس می ده
نه هنوز گویا چند تا استان دارن خدمات رو ارائه می دن و بقیه منتظزن ببینن که واکنش کاربرا چیه تا اونها هم اقدام کنند!!! فعلا باید منتظر موند.............

imanf64
16-05-2010, 15:58
سلام
دوستان یک خبر خوب
امروز یکی از معاونت های وزارت مخابرات اعلام کرده با سرمایه گذاری در زمینه اینترنت از شهریور ماه محدودیت سرعت اینترنت را بر می دارن

عزيز جان حالت خوبه؟!
مثه اينكه يادت رفته اينجا جمهوري اسلامي ايرانه!!

ali312money
16-05-2010, 21:41
سلام
آقا این سیستم Credit مربوط به ADSL گذرگاه جهانی چیه؟
آقا اصلا چرا اینجوری می زنه؟
من 6.80M مصرف کردم؛ بعد میاد جلوش می زنه 7.63 CREDIT USED?
یعنی چی؟
اینجوری که اعتبار آدم زود تموم میشه؟
یکی توضیح بده فرق Credit used با BYTES IN چی است؟(فقط در مورد سرویس گذرگاه جهانی) لطفا دوستانی راهنمایی فرمایند که خودشان ADSL گذرگاه دارند تا بتونم از تجربشون استفاده کنم.
آیا این کلک و حقه شرکت است تا زودتر اِکانت تموم شه؟
لطفا دقیق و کامل توضیح دهید چون خودشون که درست حسابی که جواب نمی دن.
مرسی.

kortol
16-05-2010, 21:48
سلام
آقا این سیستم Credit مربوط به ADSL گذرگاه جهانی چیه؟
آقا اصلا چرا اینجوری می زنه؟
من 6.80M مصرف کردم؛ بعد میاد جلوش می زنه 7.63 CREDIT USED?
یعنی چی؟
اینجوری که اعتبار آدم زود تموم میشه؟
یکی توضیح بده فرق Credit used با BYTES IN چی است؟(فقط در مورد سرویس گذرگاه جهانی) لطفا دوستانی راهنمایی فرمایند که خودشان ADSL گذرگاه دارند تا بتونم از تجربشون استفاده کنم.
آیا این کلک و حقه شرکت است تا زودتر اِکانت تموم شه؟
لطفا دقیق و کامل توضیح دهید چون خودشون که درست حسابی که جواب نمی دن.
مرسی.
.................................................. .................................................. .......................
این که میگی برای اینترنت های محدود هستش!؟؟؟؟ از همین پهنای باندی ها.؟؟؟ بیشتر توضیح میدی

ali312money
16-05-2010, 21:55
بله. 128 با 5 گیگ محدودیت.
مثلا با نرم افزار هم حجم دانلودیم همون BYTES IN که در لوگ اکانت نشون میده ولی CREDIT بیشتری می زنه.
ساده تر بگم ستون چپ یک کانکشن BYTES IN زده 6.80 ولی CREDIT USED را زده 7.63.
؟؟؟؟

imanf64
17-05-2010, 09:41
بله. 128 با 5 گیگ محدودیت.
مثلا با نرم افزار هم حجم دانلودیم همون BYTES IN که در لوگ اکانت نشون میده ولی CREDIT بیشتری می زنه.
ساده تر بگم ستون چپ یک کانکشن BYTES IN زده 6.80 ولی CREDIT USED را زده 7.63.
؟؟؟؟

دوست عزيز منظور از credit مصرفي شما مجموع بايت هاي ورودي و خروجي شماست يعني Bytes in , Bytes out
شما فقط حجم ورودي به سيستم خود را در نظر گرفتيد اما بايد مقدار اطلاعات ارسالي را نيز به آن اضاف كنيد

ali312money
17-05-2010, 10:03
دوست عزيز منظور از credit مصرفي شما مجموع بايت هاي ورودي و خروجي شماست يعني Bytes in , Bytes out
شما فقط حجم ورودي به سيستم خود را در نظر گرفتيد اما بايد مقدار اطلاعات ارسالي را نيز به آن اضاف كنيد

آخه چرا باید به خاطر Bytes out اعتبار کم بشه؟
اصلا ADSL مگه نامش به خاطر این نیست که میزان ارسال اطلاعات که یوزر می فرسته خیلی ناچیز تر از پهنای بانده. تازه اینجوری که خیلی نامردیا.همه جا دنیا اینتطوریه؟بقیه isp ها چی؟و اکانت اینطوری زود تموم میشه.
آیا راهی است مثلا وقتی یک فایل 200 مگابایتی دانلود می کنم send را کم کنم؟یعنی به حداقل برسانم.
یا اصلا یه چیز الان همه نرم افزار های محاسبه پهنای باند میزان دانلود یعنی bytes in رو حساب میکنن که شاید نشون میده باید فقط پول اون را گرفت نه پول send رو.عجب.اصلا شما نرم افزار میشناسید مه send و receive رو جمع کنه؟
راستی این برای تمامی سرویس ها انجام میشه در گذرگاه؟ در شاتل چی چطوریه؟
مرسی.

kortol
17-05-2010, 10:08
.................................................. .................................................. ....
کاملا درسته !!
ممنون

imanf64
17-05-2010, 20:35
همه جا همين طوريه عزيز جان فقط نرخ ها يكم اون ور آب فرق ميكنه مثلا اينترنت پهناي باند 10 مگ رو ميدن ماهي 10 دلار!!
دقت كن فقط يكم اختلاف قيمت داريما!

keivanpro
18-05-2010, 02:08
دوستان امروز چراغ مودم من فیکس نمی شد
اصلا اینترنت نداشتم الانم با هوشمند اومدم
با نمایندگیش ( فناوا) تماس گرفتم گفت الان تو مخابراتم دارن تو مرکز شهید علیزاده کابل برگردون می زنن
این کابل برگردون همون تعویض کابل هاست دیگه ( کابل مسی به فیبر نوری) ؟
نتیجه این کارشون روی اینترنت ما چیه ؟ چند روز طول می کشه که اینترنت وصل بشه ؟
( من که از نمایندش پرسیدم گفت دو ساعت دیگه وصله ولی خبری نشد)

---------- Post added at 03:08 AM ---------- Previous post was at 03:08 AM ----------

با نمایندگیش ( فناوا) تماس گرفتم گفت الان تو مخابراتم دارن تو مرکز شهید علیزاده کابل برگردون می زنن

kortol
18-05-2010, 09:57

---------- Post added at 03:08 AM ---------- Previous post was at 03:08 AM ----------

سلام جانم........

اگه منظورت از چراغ مودم چراغ Status هستش که مربوط به خط تلفنه و نویز و اینجور چیزها....عادی ماله من هم ثابت نیست و همیشه چشمک می زنه..
اگه هم منظورت چراغ DSL هستش که یعنی دریافت و یا ارسال داری.....

نه کابل برگردون یعنی اینکه کابل های قدیمی رو با جدید تعویض می کنن اگه فیبر نوری بندازن که دیگه اینترنت نخواهی داشت چون تجهیزاتش رو برای پورت ها هنوز ندارند و در ضمن شماره تلفن شما هم عوش میشه ...پس خیالت راحت فیبر نوری نیست!!!

بستگی به کارشون داره.........کلا مرکزمخابراتی علیزاده چون خیلی قدیمیه هر 2 ماه یک بار ازین برنامه ها داره و تجهیزاتش رو بروز می کنه احتمالا یک یا 2 روز طول میکشه..........

تاثیری روی اینترنت دریافتی شما نداره شاید یه کم نویز خط شما کم بشه.........

imanf64
18-05-2010, 21:12
مركز پاگلي هم چند وقت پيش كابل برگردون داشتن
زنگ زدم تهران نمايندگي فن آوا گفت تا فردا وصل ميشه!! بلافاصله زنگ زدم رضايي نماينده فن آوا تو اراك گفت نه بابا من الان مخابراتم دو ساعت ديگه رديف ميشه و شد!
خداييش رضايي تا جايي كه بتونه تلاش خودش رو ميكنه مشتريشو راضي نگه داره

gigi_alex
29-05-2010, 18:45
سلام
بچه ها فکر کنم ADSL مخابرات توی اراک راه اندازی شد. من فردا ثبت نام میکنم.

imanf64
29-05-2010, 19:29
سلام

ايول به ولشون
كجا بايد بريم؟
تعرفه هاش چقدره؟

انجمن 1000
30-05-2010, 09:37
سلام
سلام دوستان من میخوام اینترنت 512 ADSL از شرکت شاتل بگیرم این ADSLمخابرات چیه ؟در ضمن دنبال یه مودم ADSL کارکرده سالم میگردم کسی سراغ داشت منو خبر کنه 09189621929 کرمی

keivanpro
30-05-2010, 18:41
سلام

سلام
آقا مطمئنی؟
اگه واقعیت داشته باشه گلی به گوشه جمالت
کجا باید مراجعه کنیم؟
سرویس نامحدود می دن ؟
هزینه ماهیانش چقدره؟
دوستان کسانی که خبر بیشتری دارن لطفا راهنمایی کنید

ho3in0861
31-05-2010, 12:30
سلام
مطمئنی ؟ تو سایتش که خبری نزده

Macushla
31-05-2010, 20:14
مطمئنی ؟ تو سایتش که خبری نزده

اره امروز زنگ زدم اراك به دوستم ، گفت اينجا هم دارن ثبت نام ميكنن ،
براي ثبت نام به دفاتر خدماتي مراجعه كنيد
البته همون طور كه گفتين تو سايتش خبري نزده

ليست دفاتر خدماتي

keivanpro
01-06-2010, 08:50
اره امروز زنگ زدم اراك به دوستم ، گفت اينجا هم دارن ثبت نام ميكنن ،
براي ثبت نام به دفاتر خدماتي مراجعه كنيد
البته همون طور كه گفتين تو سايتش خبري نزده

ليست دفاتر خدماتي

آقا درود به شرفت
سرویسش نامحدوده؟
هزینش همون 10 هزار تومنه؟

tahoori
01-06-2010, 10:43
قضیه چیه؟؟

اینترنت مخابرات چیه.

یعنی دیگه لازم نیست از شرکت های خصوصی سرویس بگیریم؟

اگه اینجوری بشه عالی میشه.

اگه راه اندازی شده بریم اونجا چی بگیم برامون فعال کنن؟

tahoori
01-06-2010, 11:15
دوستان یک خبر خوش.

من زنگ زدم مخابرات پرسیدم گفتن که 128 با حجم 3 گیگ ماهی 10000 تومن.

گفت 5 ، 6 ساعت بعد از اینکه ثبت نام کنید وصل میشه.

keivanpro
01-06-2010, 11:49
دوستان یک خبر خوش.

من زنگ زدم مخابرات پرسیدم گفتن که 128 با حجم 3 گیگ ماهی 10000 تومن.

گفت 5 ، 6 ساعت بعد از اینکه ثبت نام کنید وصل میشه.

سلام دوست عزیز
مثل تهران سرویس های بدون محدودیت حجم نمی دن؟

gigi_alex
01-06-2010, 12:23
اینم لیست تعرفه ها
قیمت میزان اشتراک سرعت
ریال 59200 12G 64kb/s
" 99400 12 G 128kb/s
" 125600 12 G 256kb/s
" 204800 12 G 512kb/s
" 383200 12 G 1024 kb/s
" 745600 12 G 2048kb/s

قیمت ها به ریال هستند
هزینه نصب هم 1000 تومان.
نامحدود هم نداره

من شنبه رفتم دفتر خدمات ارتباطی گفت 2 روزه دیگه ثبت نام شروع میشه.
در ضمن همه ی مناطق اراک رو پوشش میده. به غیر از شماره هایی که اولشون 4 داره .

tahoori
01-06-2010, 12:42
اینم لیست تعرفه ها
قیمت میزان اشتراک سرعت
ریال 59200 12G 64kb/s
" 99400 12 G 128kb/s
" 125600 12 G 256kb/s
" 204800 12 G 512kb/s
" 383200 12 G 1024 kb/s
" 745600 12 G 2048kb/s

قیمت ها به ریال هستند
هزینه نصب هم 1000 تومان.
نامحدود هم نداره

مرسی بابت هزینه ها.عالیه.دیگه هیچ کس از شرکت های خصوصی سرویس نگیره تا آدم بشوند.

tahoori
01-06-2010, 13:06
اینم لیست تعرفه ها
قیمت میزان اشتراک سرعت
ریال 59200 12G 64kb/s
" 99400 12 G 128kb/s
" 125600 12 G 256kb/s
" 204800 12 G 512kb/s
" 383200 12 G 1024 kb/s
" 745600 12 G 2048kb/s

قیمت ها به ریال هستند
هزینه نصب هم 1000 تومان.
نامحدود هم نداره

لطف میکنی آدرس اونجایی که خود شما رفتی رو بدی تا ما هم برویم همون جا؟

gigi_alex
01-06-2010, 13:18
لطف میکنی آدرس اونجایی که خود شما رفتی رو بدی تا ما هم برویم همون جا؟

چهار راه دکتر حسابی جنب صندوق ثامن الائمه

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

شرکت های خصوصی هم باید قیمت هارو بیارن پایین .
مخابرات گفته که شرکت های خصوصی حداکثر میتونن 20% روی قیمت های بالا بکشن.

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

هزینه هر گیگ اضافی هم 2500 تومان
من امروز بعد از ظهر میرم .ببینم ثبت نام شروع شده یا نه.
امیدوارم که بتونم بگیرم .چون از شرکتهای خصوصی نتونستم adsl بگیرم.

keivanpro
01-06-2010, 13:29
اینم لیست تعرفه ها
قیمت میزان اشتراک سرعت
ریال 59200 12G 64kb/s
" 99400 12 G 128kb/s
" 125600 12 G 256kb/s
" 204800 12 G 512kb/s
" 383200 12 G 1024 kb/s
" 745600 12 G 2048kb/s

قیمت ها به ریال هستند
هزینه نصب هم 1000 تومان.
نامحدود هم نداره

سلام دوست عزیز
ممنون از راهنماییت این قیمت ها تماما بر اساس 12 گیگ هست ؟
یکی از دوستان نوشته بود 3 گیگ 10 هزار تومن
اگر 12 گیگ باشه که معرکه است

tahoori
01-06-2010, 14:08
چهار راه دکتر حسابی جنب صندوق ثامن الائمه

---------- Post added at 02:16 PM ---------- Previous post was at 02:13 PM ----------

شرکت های خصوصی هم باید قیمت هارو بیارن پایین .
مخابرات گفته که شرکت های خصوصی حداکثر میتونن 20% روی قیمت های بالا بکشن.

---------- Post added at 02:18 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

هزینه هر گیگ اضافی هم 2500 تومان
من امروز بعد از ظهر میرم .ببینم ثبت نام شروع شده یا نه.
امیدوارم که بتونم بگیرم .چون از شرکتهای خصوصی نتونستم adsl بگیرم.

منم بعد از ظهر میرم ببینم چی میشه.اگه بشه که عالی میشه

gigi_alex
01-06-2010, 14:19
سلام دوست عزیز
ممنون از راهنماییت این قیمت ها تماما بر اساس 12 گیگ هست ؟
یکی از دوستان نوشته بود 3 گیگ 10 هزار تومن
اگر 12 گیگ باشه که معرکه است

سلام
بله تمام قیمت ها بر اساس 12 گیگ هست.

---------- Post added at 03:19 PM ---------- Previous post was at 03:17 PM ----------

در ضمن اینجوری که از دفتر خدمات ارتباطی پرسیدم. گفت که لیست قیمتها تقریبا قطعی شده. که همینها باشن.
شایدم یه تغییرات جزئی توش بدن.

keivanpro
01-06-2010, 15:13
سلام
سرعت های بالاتر از 128 را راحت می دن یا این که با کارت دانشجویی میدن؟
تهران که می دونم بالاتر از 128 نمی دن

tahoori
01-06-2010, 16:16
دوستان هرکس فعال کرد اینجا اعلام کنه تا بقیه از وضعیت اطلاع پیدا کنن.مرسی

gigi_alex
01-06-2010, 20:16
سلام بچه ها
امروز رفتم کارو یه سره کردم.
فقط این مرکز خدمات ارتباطی ثبت نام میکنه .
(چهار راه دکتر حسابی جنب صندوق ثامن الائمه)
فقط سرعت های 64kb/s و 128 kb/s میدن به کاربرای خانگی .
ثبت نام هم شروع شده.
من فردا ثبت نام میکنم.
ولی به قول این دوستمون keivanpro منم شنیدم که با کارت دانشجویی سرعت بالاتری هم بهت میدن.
قیمتهاشم. اینا شده
128kb/s 12 g 2mahe 20000 toman
64kb/s 12g 2 mahe 12000 toman

..................................
یارو کارمند این دفتر خدمات ارتباطی انقدر گیج بود که به زور تعرفه ها رو پیدا کرد.
فردا خبرشو بهتون میدم.

tahoori
01-06-2010, 22:54
سلام بچه ها
امروز رفتم کارو یه سره کردم.
فقط این مرکز خدمات ارتباطی ثبت نام میکنه .
(چهار راه دکتر حسابی جنب صندوق ثامن الائمه)
فقط سرعت های 64kb/s و 128 kb/s میدن به کاربرای خانگی .
ثبت نام هم شروع شده.
من فردا ثبت نام میکنم.
ولی به قول این دوستمون keivanpro منم شنیدم که با کارت دانشجویی سرعت بالاتری هم بهت میدن.
قیمتهاشم. اینا شده
128kb/s 12 g 2mahe 20000 toman
64kb/s 12g 2 mahe 12000 toman

..................................
یارو کارمند این دفتر خدمات ارتباطی انقدر گیج بود که به زور تعرفه ها رو پیدا کرد.
فردا خبرشو بهتون میدم.

من رفتم پل برق یارو یه تعرفه گذاشت جلوم پاک نا امید شدم.

64 با ترافیک 3 گیگ 2 ماهش 12 تومن.

128 با ترافیک 6 گیگ 2 ماهش 20 هزار تومن.

قضیه چیه.یعنی 4 راه دکتر حسابی ارزونتر میده؟

gigi_alex
01-06-2010, 23:13
اینا چی میگن. هرکی یه قیمت میده .
تعرفه دیگه ای نداشت. ؟

tahoori
02-06-2010, 08:10
تعرفه هایی که به من دادن توی یک کاغذ سبز رنگ نوشته شده که پشتشم دستاوردهای مخابرات استان مرکزی در سال 88 هست.

یارو گفت چهار شنبه صبح برامون یه جلسه توجیهی گذاشتن شاید قیمتها تغییر کنه

gigi_alex
02-06-2010, 10:04
تعرفه هایی که به من دادن توی یک کاغذ سبز رنگ نوشته شده که پشتشم دستاوردهای مخابرات استان مرکزی در سال 88 هست.

یارو گفت چهار شنبه صبح برامون یه جلسه توجیهی گذاشتن شاید قیمتها تغییر کنه

من امروز واسه ثبت نام اقدام میکنم.
دیروز یارو لیست تعرفه ها رو نذاشت جلوم . خودش از روش خوند. چون گیج هم بوده حتما اشتباه کرده.
شنبه هم که پرسیدم. همینارو بهم گفت.
حالا یه سربب هم به پل برق میزنم. ببینم. چی میشه .

gigi_alex
02-06-2010, 11:31
الان زنگ زدم مخابرات این تعرفه ها رو داد :
128kb/s 6 gig 10000toman
64kb/s 3 gig 6000 toman

kortol
02-06-2010, 12:32
بازم برای مخابرات گرونه.!! ..........اونا تعرفه نامحدود ندارن؟؟؟...........چقدر پورت خالی دارن؟؟؟؟؟؟ هزینه راه اندازی هم دوباره می گیرن ؟؟؟ قیمت شارژ گیگ اضافه چقدره؟؟؟ اراک چقدر پهنای باند داره؟؟ هر مرکز مخابراتی برای خودش اینترنت جدا میده یا نه همه از یه جا تغزیه میشن؟؟؟
اگه رفتید اینها رو هم بپرسید که مثل شاتل نشه به همه پورت بدن و پهنای باند نداشته باشند و سرعت زیر خط فقر باشه!!!!!

tahoori
02-06-2010, 14:57
بازم برای مخابرات گرونه.!! ..........اونا تعرفه نامحدود ندارن؟؟؟...........چقدر پورت خالی دارن؟؟؟؟؟؟ هزینه راه اندازی هم دوباره می گیرن ؟؟؟ قیمت شارژ گیگ اضافه چقدره؟؟؟ اراک چقدر پهنای باند داره؟؟ هر مرکز مخابراتی برای خودش اینترنت جدا میده یا نه همه از یه جا تغزیه میشن؟؟؟
اگه رفتید اینها رو هم بپرسید که مثل شاتل نشه به همه پورت بدن و پهنای باند نداشته باشند و سرعت زیر خط فقر باشه!!!!!

من رفتم فرم رو گرفتم.پشت فرم اساسنامه ها رو نوشته.هزینه نصب 10000 تومان.بین ده نفر شیر میشه.و حق اعتراض هم ندارید.

هر چی باشه از این شرکت های خصوصی در پیت بهتره.

64 با ترافیک 3 gig برای 2 ماه 12 تومن.یعنی 2 ماهش 3 گیگ هست.

هر گیگ هم 3500 تومن میدن.که خیلی به صرفه هست

keivanpro
02-06-2010, 17:59
من رفتم فرم رو گرفتم.پشت فرم اساسنامه ها رو نوشته.هزینه نصب 10000 تومان.بین ده نفر شیر میشه.و حق اعتراض هم ندارید.

هر چی باشه از این شرکت های خصوصی در پیت بهتره.

64 با ترافیک 3 gig برای 2 ماه 12 تومن.یعنی 2 ماهش 3 گیگ هست.

هر گیگ هم 3500 تومن میدن.که خیلی به صرفه هست

شرایط 128 چطوریه؟
می شه به جای سرویس دو ماهه یک ماهه بگیریم؟

gigi_alex
02-06-2010, 18:45
شرایط 128 چطوریه؟
می شه به جای سرویس دو ماهه یک ماهه بگیریم؟

سرویس 128 ماهیانه 10000 تومان 6 گیگابایت .
بله 1 ماه میشه گرفت.
من امروز ثبت نام کردم.
گفت اگه فردا نیومدن واسه نصب . یکشنبه حتما میان.
هزینه نصب هم 10000 تومان .

---------- Post added at 07:45 PM ---------- Previous post was at 07:41 PM ----------

در مورد شاتل دقیقا باها موافقم . نمیدونم رئیسشو میشناسی یا نه. ولی من میشناسمش . یه روزتوی ساتیا دیدمش که افتاده بود به پاشون که 8MB انترنت بهشون بده که اونا هم بیان این 8MB رو بین کلی آدم تقسیم کنن که به هیچکسی سرعتی نرسه .

tahoori
02-06-2010, 21:48
دلپیرو جان 6گیگ برای 1 ماه هست یا 2 ماه.

اگه برای 1 ماه باشه که شدید میارزه.

gigi_alex
02-06-2010, 22:33
دلپیرو جان 6گیگ برای 1 ماه هست یا 2 ماه.

اگه برای 1 ماه باشه که شدید میارزه.

موقع ثبت نام به من گفت 1 ماه میخوای یا 2 ماه من گفتم 2 ماه .
بعد پرسیدم 2 ماهش 6 گیگه. گفت نه ماهیانه 6 گیگl

tahoori
02-06-2010, 23:23
موقع ثبت نام به من گفت 1 ماه میخوای یا 2 ماه من گفتم 2 ماه .
بعد پرسیدم 2 ماهش 6 گیگه. گفت نه ماهیانه 6 گیگl

ایول عالیه.کجا ثبت نام کردی؟

چار راه دکتر حسابی؟

gigi_alex
03-06-2010, 09:52
ایول عالیه.کجا ثبت نام کردی؟

چار راه دکتر حسابی؟

یله چهار راه دکتر حسابی ثبت نام کردم.

tahoori
03-06-2010, 15:40
هر کس فعال کرد بیاد اینجا بگه که سرویسشون خوب هست یا نه.خود منم یا امروز بعد از ظهر یا شنبه صبح اقدام میکنم برای ثبت نام

ho3in0861
03-06-2010, 17:47
مودم چی میخواد ؟ یه مودم خوب میشه به من معرفی کنید و از کجا میتونم تهیه کنم؟

imanf64
03-06-2010, 17:56

يه مودم ADSL بايد بگيري ترجيحا با LAN و USB باشه
برو پاساژ طلا يا اميركبير بگرد مارك D-Link هست واقعا مودمهاي خوبي هستند

DLINK ADSL-2520U 2PORT 30000 Toman

ho3in0861
03-06-2010, 18:43
پس چجوریه که مودم هایی که شرکت ها میدن 50 تومنه؟

imanf64
03-06-2010, 19:04
پس چجوریه که مودم هایی که شرکت ها میدن 50 تومنه؟

اونها به بهونه اينكه هر مودمي با خطهاي ما سازگار نيست يه برند خاص از مودم رو با 20 هزارتومن بالاتر از قيمت واقعيش به مشتري عرضه ميكنند

gigi_alex
03-06-2010, 21:00

Tp linke TD8811 30000 toman
با همین Dlink که دوستمون معرفی کردن.

keivanpro
04-06-2010, 00:17
سلام دوستان
من مودمم مارکش زیمنس و از همین شرکتی که ازش adsl گرفتم خریدم
مخابرات با این مدل مودم مشکلی نداره؟
اگر خودمون مودم را config کنیم باز هم مخابرات هزینه نصب می گیره ؟

keivanpro
04-06-2010, 00:17
تکراری حذف شد

tahoori
04-06-2010, 08:57
سلام دوستان
من مودمم مارکش زیمنس و از همین شرکتی که ازش adsl گرفتم خریدم
مخابرات با این مدل مودم مشکلی نداره؟
اگر خودمون مودم را config کنیم باز هم مخابرات هزینه نصب می گیره ؟

نه اصلا مشکلی نداره.

من رفتم ثبت نام کردم احتمالا یکشنبه وصلش میکنن

آره هزینه نصب رو که میگیرن.

5000 تومانش برای رانژه کردن خط هست.5000 تومان هم برای نصب و Config.

به نظر من واقعا به صرفه تر از این شرکت های خصوصی هست.

worldpcgame
04-06-2010, 09:55
با سلام ، اتفاق فوری وای نه !!!!!!!!!!!!
دوستان ، وزیر سازمان اطلاعات و ارتباطات گفته که مردم ایران دیگه نمی توانند از ADSL 256 , 512 kbps استفاده کنند چون به گفته وزیر ارتباطات که طبق روزنامه جام جم ( کلیک ) گفته که همه کسانی که در خانه از ADSL استفاده می کنند بیشتر از ADSL 128 kbps
نمی توانند ثبت نام کنند . ( بیچاره شدیم )

منبع : کلیک روزنامه جام جم ، شماره 283 ، یکشنبه 9 خرداد 1389

ho3in0861
04-06-2010, 10:50
ببخشید خط هایی که اولشون 4 هست هم میدن؟
عجب شانس گندی دارم رفتم خطمون رو که اولش 4 بود عوض کردم حالا کابل های فیبر نوری سرعتشون واسه adsl بیشتره یا کابل های مسی؟

imanf64
04-06-2010, 11:20
دوستان ، وزیر سازمان اطلاعات و ارتباطات گفته که مردم ایران دیگه نمی توانند از ADSL 256 , 512 kbps استفاده کنند چون به گفته وزیر ارتباطات که طبق روزنامه جام جم ( کلیک ) گفته که همه کسانی که در خانه از ADSL استفاده می کنند بیشتر از ADSL 128 kbps

تا حالا هم همين بوده ولي شركتهاي خصوصي سرعتهاي بالاتر رو ارائه ميدادند و ميدهند

ببخشید خط هایی که اولشون 4 هست هم میدن؟
عجب شانس گندی دارم رفتم خطمون رو که اولش 4 بود عوض کردم حالا کابل های فیبر نوری سرعتشون واسه adsl بیشتره یا کابل های مسی؟

خطوط فيبر نوري فعلا قابليت استفاده از اينترنت پرسرعت رو ندارند

gigi_alex
04-06-2010, 11:35

زرتو پرت بی خودی کرده . آخه آدم بی سواد و چه به این حرفا .
در ضمن این روزنامه های دروغگو رو نخون تو ذهنت تاثیر میزاره .

ho3in0861
04-06-2010, 15:21
خطوط فيبر نوري فعلا قابليت استفاده از اينترنت پرسرعت رو ندارند

مطمئنی ؟ یعنی خط هایی که 4 اولشون هست از adsl مخابرات هم نمیتونن استفاده کنن؟
ولی انگار این چند نفر که اینجا بودن گرفتن

ho3in0861
04-06-2010, 15:40
زرتو پرت بی خودی کرده . آخه آدم بی سواد و چه به این حرفا .
در ضمن این روزنامه های دروغگو رو نخون تو ذهنت تاثیر میزاره .
ببخشید شما از مخابرات adsl که گرفتید رقم اول شماره تلفنتون چند بود؟
کدوم مرکز مخابراتی هستی؟

imanf64
04-06-2010, 15:50
مطمئنی ؟ یعنی خط هایی که 4 اولشون هست از adsl مخابرات هم نمیتونن استفاده کنن؟
ولی انگار این چند نفر که اینجا بودن گرفتن

خطهايي كه با 4 شروع ميشند از فيبر نوري استفاده ميكنند و هنوز تجهيزات اينترنت پر سرعت روي اين خطوط نصب نشده

gigi_alex
04-06-2010, 23:42
ببخشید شما از مخابرات adsl که گرفتید رقم اول شماره تلفنتون چند بود؟
کدوم مرکز مخابراتی هستی؟

رقم اول شمارم 2 هست
مرکز تلفن مالک اشتر.

cyber861
05-06-2010, 10:03
دوستان عزیز از هر جا میگیرین از رزنت یا شاتل نگیرید که مفت گرونه!!

tahoori
05-06-2010, 10:06
دوستان عزیز از هر جا میگیرین از رزنت یا شاتل نگیرید که مفت گرونه!!

دیگه با اومدن ADSL مخابرات هیچکس از شرکت های خصوصی سرویس نگیره بهتره.

یه چند وقتیه دارن پول مفت می خورن.

به نظر من باید تحریمشون کرد

kortol
05-06-2010, 10:49
دیگه با اومدن ADSL مخابرات هیچکس از شرکت های خصوصی سرویس نگیره بهتره.

یه چند وقتیه دارن پول مفت می خورن.

به نظر من باید تحریمشون کرد
.................................................. .................................................. ..................
البته مراقب باشید چون مخابرات الان خصوصی شده و افتاده زیر دست یه شرکت وابسته به س..اه پس مراقب باشید که کجا میرید و چه کار می کنید چون حتی این شرکت های خصوصی هم یه برنامه Log گیری قوی دارند که هیچ جوره نمیشه دورشون زد حتی با این u ها هم نمیشه و هر کاری که بکنید و هر جا که برید ثبت میشه........تقریبا همه در داخل دیتا سنترهاشون ذخیره میشه ( این عمل حتی برای SMS ها هم انجام میشه و 100 روز یه جایی ذخیره میشن ) ......................حالا هم که مخابرات خودش دست به کار شده و اینتر نت میده باید بیشتر مراقب بود.........

موفق باشید!!

gigi_alex
06-06-2010, 10:34
امروز قراره بیان واسه نصب .
ببینم به قولشون عمل میکنن . یا نه.

reza_rahimi_arak
06-06-2010, 10:42
بچه ها دمتون گرم! منم بچه اراکم. من خیلی از سرعتم راضی هستم شبها هم خیلی خوبه و 130 هست و روزها هم 160 و 150 هست. این عکس را هم براتون میذارم از سرعت دانلودم. با همین سرعت شبها 3 گیگ هم دانلود کردم.

gigi_alex
06-06-2010, 12:26
بچه ها دمتون گرم! منم بچه اراکم. من خیلی از سرعتم راضی هستم شبها هم خیلی خوبه و 130 هست و روزها هم 160 و 150 هست. این عکس را هم براتون میذارم از سرعت دانلودم. با همین سرعت شبها 3 گیگ هم دانلود کردم.

سلام
خوش اومدی .
برو این سایت سرعتتو تست کن.

adsl از کجا گرفتی خصوصیه یا ماله مخابراته .

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:25 PM ----------

الان از مخابرات زنگ زدن بهم . گفتن خط فعال شده. :31:

---------- Post added at 01:26 PM ---------- Previous post was at 01:26 PM ----------

الان از مخابرات زنگ زدن بهم . گفتن خط فعال شده. :31:

tahoori
06-06-2010, 13:12
سلام.به منم زنگ زدن گفتن.امروز به احتمال زیاد میان برامون وصل می کنن.به محض اینکه وصل شد میام اینجا سرعتو و همه چیو میگم.

با تشکر

keivanpro
06-06-2010, 13:50

سلام دوست عزیز
شما از کدوم شرکت سرویس گرفتی؟
لطفا سرعت سرویستون ؟ مرکز مخابراتی؟ و هزینه ماهیانه را هم بگید

ارادتمند

tahoori
06-06-2010, 19:06
برای من در حال نصبه.تا ساعاتی دیگر خبرتون میکنم

tahoori
06-06-2010, 19:48
مال منو نصب کردند.

سرعت دانلود بین 14 و 15 هست.بدک نیست.اما خیلی هم خوب نیست

gigi_alex
06-06-2010, 20:06
ماله منم نصب شد.
سرعتش 12kb/s .
فعلا که خیلی راضی کننده نیست.
از سرورهای قوی واسه دانلود استفاده کنی سرعت هم بیشتر میشه. مثلا از رپیدشیر ماله من تا 35 تا هم دانلود کرد.

Macushla
06-06-2010, 20:07
مال منو نصب کردند.

خوب نيست يعني چي ؟؟؟ سرعت در حد طبيعيه ديگه .

شنيدم 256 و 512 هم ميدن ،
كارت دانشجويي هم قبول ميكنن يا فقط واسه شركت و هيئت علميه ؟

imanf64
06-06-2010, 20:14
مال منو نصب کردند.

ماله منم نصب شد.
سرعتش 12kb/s .
فعلا که خیلی راضی کننده نیست.

بايد كمي صبر كنيم بعد قضاوت
دوستان لطف كنند بگند از كدوم مركز مخابراتي گرفتند
اما در كل من كه چشمم آب نميخوره
اينجا اراكه و بايد اين هم مثل چيزاي ديگش با بقيه جاها فرق كنه ديگه!
تهران كه اينترنت مخابراتش راضي كنندس تعرفه هاي adsl شركتهاي خصوصيش هم مناسبه و سرعت هاشونم فوق العاده با كيفيت تر از اراك
پس به قول معروف بايد همه چيزمون به همه چيزمون بياد ديگه

gigi_alex
06-06-2010, 20:43

---------- Post added at 09:43 PM ---------- Previous post was at 09:42 PM ----------

خوب نيست يعني چي ؟؟؟ سرعت در حد طبيعيه ديگه .

شنيدم 256 و 512 هم ميدن ،
كارت دانشجويي هم قبول ميكنن يا فقط واسه شركت و هيئت علميه ؟

فعلا نمیدن.
الان فقط به شرکت و هیت علمی میدن.
شاید چند ماه دیگه بدن

اینم سرعت دانلود جدید من.
توی رپیدشیر هم همین سرعت دانلود میکنه.

:31:

Macushla
06-06-2010, 21:28
gigi جان حالا زياد جوگير نشي 6 گيگ رو تا فردا صبح تمومش كني . :laughing:

gigi_alex
07-06-2010, 07:59
بچه ها چه خبر از سرعتتون.
من دیشب از سرور رپیدشیر 30 کیلو دانلود کردم.
ولی از تورنت و بقیه سرورها تا 13 تا بیشتر نمیره.
من ازیکی از دوستانم در مخابرات پرسیدم. گفت سرعت دانلودو بیشتر میکنن. که بتونن با isp ها رقابت کنن.
احتمالا از 2 ماه دیگه هم سرعت های بالاتر رو هم میدن به خونه.

ولی یه نکته خیلی باحال : این مسئول نصب هیچی هالیش نبودا :31:

tahoori
07-06-2010, 09:05
بچه ها چه خبر از سرعتتون.
من دیشب از سرور رپیدشیر 30 کیلو دانلود کردم.
ولی از تورنت و بقیه سرورها تا 13 تا بیشتر نمیره.
من ازیکی از دوستانم در مخابرات پرسیدم. گفت سرعت دانلودو بیشتر میکنن. که بتونن با isp ها رقابت کنن.
احتمالا از 2 ماه دیگه هم سرعت های بالاتر رو هم میدن به خونه.

ولی یه نکته خیلی باحال : این مسئول نصب هیچی هالیش نبودا :31:

سلام.من که با همون 14و15 دانلود میکنم.
دیروز که اومدن نصب کنن من خونه نبودم ولی پسر داییم بوده.اتفاقا اونم میگفت که خیلی شوت بوده من باور نکردم.تازه من همه چیزو براش ردیف کرده بودم.فقط اومده یوزر پسورد داده و رفته.راستی چطوری باید اعتبار باقیموندمون رو بفهمیم؟

gigi_alex
07-06-2010, 11:14
سلام.من که با همون 14و15 دانلود میکنم.
.راستی چطوری باید اعتبار باقیموندمون رو بفهمیم؟

ماله من فقط شب اونم برای چند دقیق تا 30 کیلو رفت. بعدش همش روی 14 بوده.
در مورد سوالتم اگه چیزی فهمیدی به ما هم بگو :31:

راستی یه سری به
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید بزن عکسو بزار ببینم.

tahoori
07-06-2010, 12:54
یه چیزه جالب.ماله من اصلا Speedtest جواب نمیده.

همشو مینیویسه N/A

wiliam.wallace
07-06-2010, 13:00
بابا وقتی مخابرات می گه share بین 10-11 نفر می کنه یعنی بعدآ تعداد یوزر های بیشتر بشه سرعت کم تر می شه

من تهران از فن آوا داشتم share بالا بود وبا 256 همیشه 26-27 می گرفتم و هیچی هم جواب ادمو نمی دادند
دوستم تهران 256 از شاتل رو 35 می گرفت و می گفت تنها شرکتی که share بین 2 نفر می کنه شاتله

من فکر می کنم با توجه به سرعتش همین 1 به 2 باشه شاتل
یکی از دوستام هم می گه الان پهنای باند شاتل از گذرگاه هم بالاتره و محدودیت ندارن اصلا
ولی باید دید مخابرات می تونه رقابت کنه یا نه چون پشتیبانی هم که جواب گو باشه خیلی مهمه

ولی share 1 به 10 خیله!!!!
مسخره کردن مردمو!!!:2:

reza_rahimi_arak
07-06-2010, 13:44
خدمت دوستان عزیز:

imanf64
07-06-2010, 15:06
خدمت دوستان عزیز:

داداش نگفتي شما از كجا سرويس ميگيري و با چه سرعتي؟ مبلغ پرداخيتون چقدره؟

gigi_alex
07-06-2010, 15:46
بابا وقتی مخابرات می گه share بین 10-11 نفر می کنه یعنی بعدآ تعداد یوزر های بیشتر بشه سرعت کم تر می شه

من تهران از فن آوا داشتم share بالا بود وبا 256 همیشه 26-27 می گرفتم و هیچی هم جواب ادمو نمی دادند
دوستم تهران 256 از شاتل رو 35 می گرفت و می گفت تنها شرکتی که share بین 2 نفر می کنه شاتله

من فکر می کنم با توجه به سرعتش همین 1 به 2 باشه شاتل
یکی از دوستام هم می گه الان پهنای باند شاتل از گذرگاه هم بالاتره و محدودیت ندارن اصلا
ولی باید دید مخابرات می تونه رقابت کنه یا نه چون پشتیبانی هم که جواب گو باشه خیلی مهمه

ولی share 1 به 10 خیله!!!!
مسخره کردن مردمو!!!:2:

شما نسبتی با رئیس شاتل دارید که اینقدر تعریف میکنی ازش .
همه میدونن که شاتل گندترین سرعتو تو اراک داره.
فکر کردی اونا بین 2 نفر شیر میکنن. به همین خیال باش.
اگه رئیسشو میشناختی اینو نمیگفتی .

keivanpro
07-06-2010, 17:56
سلام
دوستان اشتباه نکنید من که پرسیدم گفتن سرویس 128 6 گیگ برای 2 ماهه یعنی ماهی 3 گیگ
ولی اگر در آینده 256 بدن قیمتش منطقه و عالیه چون 12 گیگ میدن دوماهه یعنی ماهی 6 گیگ 12000 تومن
شما از کجا پرسیدید که بتون گفتن 6 گیگ 128 برای یک ماهه؟