PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این یعنی چی؟

sorena_hi
28-12-2009, 15:29
فکر کنم اشتباهی زدم و برنامه مدیا پلیر خود ویندوز سون رو با عنوان زون پلیر حذف کردم حالا با هربار بالا آمدن ویندوز این پیغامو میده چه کنم از دست این پیام خلاص شم؟ و اینکه اون برنامه رو چطوری دوباره نصب کنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه جواب بقیه سوالاتمو که در پستی در همین قسمت با عنوان کلیک راست در سون و راه بلدها کمک کنند مطرح کردم میدانید خدا خیرتون بده کمکم کنید.

Gamemaster
28-12-2009, 15:34
يعني الان مديا پلير نداري؟

cdp
28-12-2009, 21:24
فکر کنم اشتباهی زدم و برنامه مدیا پلیر خود ویندوز سون رو با عنوان زون پلیر حذف کردم حالا با هربار بالا آمدن ویندوز این پیغامو میده چه کنم از دست این پیام خلاص شم؟ و اینکه اون برنامه رو چطوری دوباره نصب کنم؟

اگه جواب بقیه سوالاتمو که در پستی در همین قسمت با عنوان کلیک راست در سون و راه بلدها کمک کنند مطرح کردم میدانید خدا خیرتون بده کمکم کنید.

اولاً :برو این عکس رو جای دیگه ای آپ کن (مثلاً -------------)... یه دلیلی که کسی جواب نمیده همینه که شما همه عکساتونو توی free pictute host آپ میکنی و توی این اوضا کسی نمیتونه ببینه...

دویوماً :شما چه جوری مدیا پلیر ویندوز رو حذف کردین؟؟؟:18:

sorena_hi
29-12-2009, 08:44
چرا الان کسی نمیتونه ببینه یعنی شما عکسهای منو نمیبینید من که از ف ی ل ت ر شکن هم استفاده نمیکنم میتونم خودم ببینم ضمنا من تو سایت رویرو عکسهارو آپ کردم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Hamid110
29-12-2009, 09:20
سلام . .

من هم عکس شما رو نمیتونم ببینم . .

شما اگه ویندوز 7 نسخه 22 اکتبر یعنی Ultimate N استفاده کردی . .

این ویندوز قسمت های مولتی مدیا ویندوز مثل ویندوز مدیا پلیر رو نداره . . که شما باید خودتون نصب کنید . .

اگه سرعت اینترنت تون خوبه . . برای من پیغام خصوصی بزارید تا لینک اون رو با حجم تقریبی 250 مگابایت براتون قرار بدم . .

ممنون . .

موفق بشید .

cdp
29-12-2009, 11:16
چرا الان کسی نمیتونه ببینه یعنی شما عکسهای منو نمیبینید من که از ف ی ل ت ر شکن هم استفاده نمیکنم میتونم خودم ببینم ضمنا من تو سایت رویرو عکسهارو آپ کردم
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دوست عزیز این یک وبلاگه... و عکس شما رو در سایت free picture host می ذاره(اینم یه جور زرنگیه دیگه!:21:)... :10:

sorena_hi
29-12-2009, 21:22
اول تشکر از cdp به خاطر راهنماییشون من الان در سایتی که شما گفتید آپلود کردم اما دو تا مشکل دارم اولا عکس کوچکتر از اندازه واقعی هست که خوب قابل دیدن نیست و ضمنا بعد آپلود 6 گزینه به شما میده کدوم رو انتخاب کنم و در این قسمتی که عکس کوهه پیست کنم

cdp
29-12-2009, 22:18
اول تشکر از cdp به خاطر راهنماییشون من الان در سایتی که شما گفتید آپلود کردم اما دو تا مشکل دارم اولا عکس کوچکتر از اندازه واقعی هست که خوب قابل دیدن نیست و ضمنا بعد آپلود 6 گزینه به شما میده کدوم رو انتخاب کنم و در این قسمتی که عکس کوهه پیست کنم

سلام

خواهش میکنم!! برای تشکر کردن میتونی روی دکمه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پست بنده کلیک کنی...:20::11:

اول برو توی سایت ------------- بعد عکست رو انتخاب کن...گزینه Private هم بزن (برای اینکه عکست به صورت شخصی ذخیره بشه) بعدش روی Upload! کلیک کن...

توی صفحه ای که باز میشه پر از کادر متن هست (Text Box) ... آدرس توی آخرین کادر رو (کادر Direct ) کپی کن...

بعد بیا توی اینجا روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کلیک کن...

(اگه از IE ویندوز 7 استفاده می کنی وقتی که روی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] کلیک کنی یک نوار در بالای صفحه میاد که باید روش کلیک کنی و اولین گزینه رو انتخاب کنی... بعد دوباره باید روی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]کلیک کنی...)

ودر کادر باز شده آدرسی که کپی کردید رو پیست می کنید.

تمـــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــام!:10:

sorena_hi
30-12-2009, 19:41

sorena_hi
02-01-2010, 21:36
چطور میشه پستی که زدیم پاک کنیم؟

Ship Storm
02-01-2010, 21:40
چطور میشه پستی که زدیم پاک کنیم؟

پستی که تو این تاپیک رو زدی منطورتونه؟
کدوم پست رو میخوای پاک کنی؟

saeed45
02-01-2010, 23:43
سلام من وین 7 نسب کردم خیلی گیرمیکنم البته بعضی ایرادات را بطور اتفاقی پیدا کردم حل شد اما برای نصب خیلی از برنامه ها اجازه نصب نمیده راستش پاک بریدم اگر بخاطر گرافیک پویای اون نبود تا حالا پاکش کرده بودم حالا شما بگید گیر نصب برای چیه ممنون

cdp
03-01-2010, 12:35
سلام من وین 7 نسب کردم خیلی گیرمیکنم البته بعضی ایرادات را بطور اتفاقی پیدا کردم حل شد اما برای نصب خیلی از برنامه ها اجازه نصب نمیده راستش پاک بریدم اگر بخاطر گرافیک پویای اون نبود تا حالا پاکش کرده بودم حالا شما بگید گیر نصب برای چیه ممنون

ویندوزتون 32 بیتیه یا 64 ؟

چه برنامه هایی نصب نمیشه؟؟؟

اگه ارور میده عکسشو بذارید....

kourosh_sos
03-01-2010, 13:19
دوست عزيز بهتره سيستم رو در حالت SystemRestore به تاريخ قبل از بوجود اومدن اين مشكل ببريد از منوي Start به قسمت Accessories و بعد System Tools رجوع كنيد و SystemRestore رو انتخاب كنيد و سيستم رو به عقب برگردونيد

ghafari88
03-01-2010, 13:20
ولي من از اين مشكلا ندارم. خيلي ويندوز خوبيه. كلا بچه خوبيه. براي نصب نرم افزار ها هم فقط اولش سوال مي پرسه و وقتي تائيد كني ديگه رديفه! .... شايد ويندوزت كامل نيست ...

sorena_hi
03-01-2010, 22:46
بله همین پستی که اینجا میزنیم رو چطوری پاک کنم؟ آقای cdp میشه اگه میدوینید جواب بقیه سوالامو بدین ؟

sorena_hi
03-01-2010, 23:06
لطفا جواب سوالات منم بدین؟ منظورم از پاک کردن پست همین جا بود.