PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لپ تاپم بالا نمیاد

hkh1365
28-12-2009, 13:04
سلام دوستان
من حدود 2 ماه پیش یه 1520 دل خریدم. یه ماه نگذشته بود که بعضی وقتا، موقع بالا اومدن (اون موقعی که نوار رو پر می کنه)، خیلی کند می شد و بعدش می گفت:
cpu 0: failed, Press F1 to resume, Press F2 to setup که البته ّ1 رو میزدم، می رفت تو ویندوز. اما یه روز دیگه اصلا این پیغام رو هم نداد. یعنی وقتی روشن می کردم، صفحه سیاه میومد و چراغ های کپس لاک و ... روشن بود و چراغ نام لاک هم چشمک میزد. چکار باید کنم؟ کسی هست که این مشکل رو قبلا داشته یا روش درمونشو بلد باشه. لطفا واسم ایمیل کنید اگه ممکنه!!!!!!!!!!!!!
hkh1365@yahoo.com

Pami
28-12-2009, 22:15
به نظر مشكل سخت افزاري مياد و به سيستم عامل مربوط نميشه
اينجا هم راهنمايي خوبي نميتونيد بگيريد ، چون تشخيص عيبش كمي مشكل هست

hkh1365
05-02-2010, 19:30
دوستان سلام
من 3-4 ماه پيش يه وسترو 1520 با سيستم عامل ويستا خريدم. الان قصد دارم اكس پي نصب كنم. ولي موقع نصب وقتي درايور مربوط به O2Micro-Driver رو نصب ميكنم، ويندوز بعد ري استارت ديگه بالا نمياد و يستم خود بخود ري استارت ميشه. مشكل چيه؟ با اينكه مطمئنم كه درايور خودشه. لطفا راهنمايي كنيد.

H@mid-Vista
06-02-2010, 21:16
دوستان سلام
من 3-4 ماه پيش يه وسترو 1520 با سيستم عامل ويستا خريدم. الان قصد دارم اكس پي نصب كنم. ولي موقع نصب وقتي درايور مربوط به O2Micro-Driver رو نصب ميكنم، ويندوز بعد ري استارت ديگه بالا نمياد و يستم خود بخود ري استارت ميشه. مشكل چيه؟ با اينكه مطمئنم كه درايور خودشه. لطفا راهنمايي كنيد.

خوب با سیف مد بیا بالا و درایور مشكل ساز رو حذف كن
موقع بوت اف 8 رو بزن و وارد سیف مود بشو
بعد هم با این روش اقدام كن:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید