PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل back up گرفتن با انواع نرم افزار ها در hp dv6-2020ev

eng.oam
28-12-2009, 01:39
سلام. خدمت اساتید محترم عرض شود که بنده بعد از ساختن disk راه انداز (boot) نرم افزارهای مختلف ( acronis- paragon-norton ,........) با مشکل عجیبی مواجه می شوم به طوریکه وقتی دیسک برنامه را در dvd writer گذاشته و لپتاپ را ریست می کنم در ابتدا بدرستی سیستم وارد محیط برنامه می شه و برنامه در حال لود شدن هست که ناگهان سیستم هنگ کرده و صفحه سیاه شده و چاره ای جز ریست مجدد نمی ماند و به هیچ طریقی از این مرحله جلوتر نمی رود.
همونطور که عرض شده این مورد درباره همه نرم افزارهای image گیری در لپتاپ من (hp dv6-2020ev) صادق است.
لطفا راهنمایی کنید چون می خوام از شر این برنامه مذخرف recovery خود hp خلاص شم و به سلیقه خودم یه image خوب با این نرم افزارها گرفته و در زمان مقتضی ریکاوری کنم.
با تشکر

roozbeh1369
28-12-2009, 07:57
این مشکل برای من بوجود نیامده چون من هم ایمیج گرفتم اما یاید بگم که ریکاوری خود hp بسیار عالی عمل میکنه و اصلا بد نیست

eng.oam
28-12-2009, 13:15
میشه گفت که من عملا با محیط Dos مشکل دارم چون وقتی هم که می خوام با نرم افزار Advanced Registry Doctor رجیستری windows را تمیز کنم وقتی وارد قسمت Dos میشه نرم افزار مربوط هنگ می کنه!!!
به نظرتون چیکار کنم؟؟؟؟؟

H@mid-Vista
28-12-2009, 19:01
شما باید هارد دیسكهاتون رو چك كنین احتمالا" مشكل بدسكتور دارن
روی درایوها رایت كلیك كن و داخل پراپرتیز و سپس تولز برو و دیسك ها رو چك كن

بعد هم با این روش اقدام كن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

eng.oam
28-12-2009, 21:20
با تشکر از شما دوست عزیز.
ولی این مشکل هم نبود و هارد دیسک مشکلی نداره!
من که حسابی گیج شدم!!!!!!

eng.oam
30-12-2009, 19:12
نیست کسی که در این باره مرا یاری دهد!!!!!؟

H@mid-Vista
30-12-2009, 19:38
دوست عزیز نوع اشكال هارد شما یك راه حل داره
بیا به صورت ساختگی یه كم سایز پارتیشنها رو با اكرونیس دیركتور سویت كم و زیاد كن مثلا 100 مگ و كم و زیاد كن كه بره ادرسها رو تعمیر كنه
بعدش دیگه راحت میشه بك آپ كرد