PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غيب شدن کانکشنهای ساخته شده : مشکل در ارتباط با اینترنت

TAMIZI
25-03-2006, 12:04
سلام
یه مشکل خیلی خیلی حاد برام پیش اومده ... تو رو خدا هر کی میتونه منو کمک کنه حتی اگه یه کمک کوچولو هم باشه خودش خیلیه ...
امروز کامپیوترم رو روشن کردم و اومدم که وصل بشم به اینترنت و رفتم به استارت بعد گزینه کانکت تو ...
ولی هیچ کدوم از کانکشن های قبلیم وجود نداشت ... هیچ کدوم.. البته دیشب بدون مشکل اومدم اینترنت و کامپیوترم رو هم خیلی معمولی خاموش کردم
گفتم حالا یه باگی بوده .. رفتم کانکشن بسازم دیدم میگه این نامی که برای کانکشن انتخاب کردید وجود داره ... وقتی اسم رو عوض کردم قبول کرد و یعنی کانکشن رو ساخت ولی باز هم اثری از اون در نتورک کانکشن نبود ..
رفتم به گزینه اینترنت اپشن در منوی تولز اینترنت اکسپلورر و بعد تب کانکشن ... اونجا تمامی کانکشنهام لیست شده بود و وجود داشت !!
خلاصه با یه بد بختی از همون جا وصل شده به اینترنت ولی الان کنار ساعتم اون دو تا کامپیوتر کوچولو نیست و نمی دونم سرعتم چقدره ... نمیتونم به راحتی اینترنت رو قطع کنم و هزار تا از این مشکلات ...
تو رو خدا کمکم کنید

b-z
25-03-2006, 12:32
سلام
یه مشکل خیلی خیلی حاد برام پیش اومده ... تو رو خدا هر کی میتونه منو کمک کنه حتی اگه یه کمک کوچولو هم باشه خودش خیلیه ...
امروز کامپیوترم رو روشن کردم و اومدم که وصل بشم به اینترنت و رفتم به استارت بعد گزینه کانکت تو ...
ولی هیچ کدوم از کانکشن های قبلیم وجود نداشت ... هیچ کدوم.. البته دیشب بدون مشکل اومدم اینترنت و کامپیوترم رو هم خیلی معمولی خاموش کردم
گفتم حالا یه باگی بوده .. رفتم کانکشن بسازم دیدم میگه این نامی که برای کانکشن انتخاب کردید وجود داره ... وقتی اسم رو عوض کردم قبول کرد و یعنی کانکشن رو ساخت ولی باز هم اثری از اون در نتورک کانکشن نبود ..
رفتم به گزینه اینترنت اپشن در منوی تولز اینترنت اکسپلورر و بعد تب کانکشن ... اونجا تمامی کانکشنهام لیست شده بود و وجود داشت !!
خلاصه با یه بد بختی از همون جا وصل شده به اینترنت ولی الان کنار ساعتم اون دو تا کامپیوتر کوچولو نیست و نمی دونم سرعتم چقدره ... نمیتونم به راحتی اینترنت رو قطع کنم و هزار تا از این مشکلات ...
تو رو خدا کمکم کنید
شما يه بار سيستمتون ريستور كنين . احتمالا يه مشكلي تو رجيستري بوجود اومده . يه برنامه تعمير رجيستري پيدا كن و نصب كن . ايشالا حل ميشه .اگه نشدم قصه نداره ويندوز بريز تا يه حالي هم به سيستمت بدي .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

TAMIZI
25-03-2006, 12:47
b-z عزیز از راهنماییتون ممنونم
ویندوز رو که قبلا ری استارت کردم ولی برنامه تعمیر ریجستری رو امتحان نکردم...
الان این کار رو انجام می دم و خبرش رو میدم ...
در مورد ویندوز ریختن هم باید بگم الان کمتر از 10 روزه که ویندوزم رو عوض کردم ... و تا جایی که بشه سعی دارم ویندوزم رو حفظ کنم
باز هم ممنون

ghaffar
25-03-2006, 13:00
b-z عزیز از راهنماییتون ممنونم
ویندوز رو که قبلا ری استارت کردم ولی برنامه تعمیر ریجستری رو امتحان نکردم...
الان این کار رو انجام می دم و خبرش رو میدم ...
در مورد ویندوز ریختن هم باید بگم الان کمتر از 10 روزه که ویندوزم رو عوض کردم ... و تا جایی که بشه سعی دارم ویندوزم رو حفظ کنم
باز هم ممنون
سلام. ایشون فرمودند ویندوزتون رو ریستورRestore کنید نه ریستارتRestart.
حتما جاش رو بلدی
Start/All programs/accessories/system tools/system restore
و اون را به تاریخ قبلی تون برگردونید. انشاءالله که مشکل رفع میشه

hesam
25-03-2006, 14:15
سیستم مشکل نداره من هم این مشکل رو دارم مشکل خاصی نیست وقتی که دیدین نیست باید صبر کنید ویندوز کامل بالا بیاد بعد اکاتهاتو نشون میده

TAMIZI
25-03-2006, 14:42
از کمک سریع و صحیح تامامی دوستان عزیزم ممنونم ... بالاخره مشکل حل شد... آخیش
ghaffar عزیز ممنون ... من چون تند خوندم فکر کردم نوشته ری استارت ... در حالی که با تذکر به جای شما متوجه شدم نوشته اند ریستور
hesam جان عزیز از اینکه شما هم به فکر من بودید و کمک کردید سپاسگذارم ... اما مشکل من دایمی بود و هر چه قدر هم صبر کردم باز هم نیامدند ...
راه حل : من با توصیه دوست عزیزمانb-z یک برنامه تعمیر ریجستری از همین پی سی ورد خودمون دانلود کردم و اجرا کردم و بعد از ری استارت کردن نه تنها این مشکلم حل شد بلکه مشکلات ریزه میزه ی دیگه ای هم که داشتم بر ططرف شد ... واقعا که کمک یزرگی کردی همتون
باز هم ممنون و متشکر
آدرس برنامه تعمیر ریجستری که من ازش استفاده کردم رو هم براتون میزارم ... شاید بعدها یک نفری به این مشکل برخورد کرد و بعد از جستجو به اینجا رسید ...( دعای خیر فراموش نشه ها !)

ممنون و سپاسگذار .... عید و سال خوبی داشته باشید

mpsjavad
25-03-2006, 17:03
با سلام ..

براي دانستن :)

اگر ميخواهيد ايکن (نشانگر ) اتصال به شبکه رو نداشته باشيد [ داشته باشيد ] طبق تصاوير زير عمل کنيد .

موفق باشيد .

TAMIZI
26-03-2006, 18:10
mpsjavad عزیز از شما ممنونم
انصافا این مورد رو اصلا نمی دونستم ... به هر جمت ممکنه یه وقتی به درد بخوره
ممنون دوست عزیز