PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوربین عکاسی زیر 320 تومن با این ویژگی ها

Farshadd
27-12-2009, 09:38
سلام.

یه دوربین عکاسی میخوام که معیار های زیر رو داشته باشه:

کمتر از 320 هزار تومن.
کیفیت بالای عکس برداری در هر شرایطی.
فیلم برداری خوب. (حداقل در حد N82 و N95 8G بتونه فیلم بگیره)
حداقل 9 مگاپیکسل.
حداقل 10 برابر زوم اپتیکال.
داشتن زوم در حین فیلم برداری.
نگهداری شارژ باتریش خوب باشه.
عمر بالا و کیفیت خوب قطعات.
میدونم که با 320 تومن نمیشه همچین چیزی گرفت ولی منظورم از "خوب" و "بالا"، نسبت به تمامی هم قیمت هاش هست. خودم با کانن SX200 حال میکردم اما گویا مشکلش اینه که در حین فیلم برداری زوم نمیکنه. حتی زوم دیجیتال؟

پیشنهاد شما چیه؟ اگه چند پیشنهاد بدید بهتره.

پیشاپیش سپاس

:12:

AliSub
27-12-2009, 15:08
سلام
دوربین sony h20 دوربین خوبیه و روی فیلم هم تا 10x زوم داره.
تازه فیلم برداریشم HD هست.
اینم ریویوهش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Lord_theOne
27-12-2009, 15:20
من که می گم Canon بگیر بهترینه در دوربین
من تخصص خاصی ندارم اما دوربینهای حرفه ای دارد

البته گزینه دوم سونی خوبه اما در شب جالب نیست

seymour
27-12-2009, 19:22
سلام.

یه دوربین عکاسی میخوام که معیار های زیر رو داشته باشه:

کمتر از 320 هزار تومن.
کیفیت بالای عکس برداری در هر شرایطی.
فیلم برداری خوب. (حداقل در حد N82 و N95 8G بتونه فیلم بگیره)
حداقل 9 مگاپیکسل.
حداقل 10 برابر زوم اپتیکال.
داشتن زوم در حین فیلم برداری.
نگهداری شارژ باتریش خوب باشه.
عمر بالا و کیفیت خوب قطعات.
میدونم که با 320 تومن نمیشه همچین چیزی گرفت ولی منظورم از "خوب" و "بالا"، نسبت به تمامی هم قیمت هاش هست. خودم با کانن SX200 حال میکردم اما گویا مشکلش اینه که در حین فیلم برداری زوم نمیکنه. حتی زوم دیجیتال؟

پیشنهاد شما چیه؟ اگه چند پیشنهاد بدید بهتره.

پیشاپیش سپاس

:12:
یه گزینه خوب، ZS1 از پاناسونیک هستش که باید قیمتش همین حدود باشه (تا اونجا که من می دونم 330 تومن -- شاید اندکی بالاتر) ... فیلمبرداری اش البته HD نیست اما یه رده پایین تر از اونه (640*480) که بازم یعنی مطلوب و مثلاً هم تراز با N82 و 95 که گفتی.

H20 که دوستمون اشاره کرد هم دوربین خیلی خوبیه.. عملکردش در نور کم هم قابل قبوله (ضمن اینکه به فلاش قوی ای هم مجهزه)

//

بعنوان یه نکته، اینو در نظر داشته باش (یا شاید هم می دونستی) که کلاً از بین ویژگی هایی که مدنظرته قابلیت زوم در حین فیلمبرداری قابلیت کمیاب تری در بین دوربین هایی هستش که زوم بالا دارن... مثل همون مورد Sx200 که خودت هم اشاره کردی.

Farshadd
28-12-2009, 00:30
ممنون از کمک هاتون دوستان.

من که می گم Canon بگیر بهترینه در دوربین
من تخصص خاصی ندارم اما دوربینهای حرفه ای دارد

البته گزینه دوم سونی خوبه اما در شب جالب نیست

حالات کلی برای موارد جزئی ممکنه صدق نکنه.

سلام
دوربین sony h20 دوربین خوبیه و روی فیلم هم تا 10x زوم داره.
تازه فیلم برداریشم HD هست.
اینم ریویوهش:

یه گزینه خوب، ZS1 از پاناسونیک هستش که باید قیمتش همین حدود باشه (تا اونجا که من می دونم 330 تومن -- شاید اندکی بالاتر) ... فیلمبرداری اش البته HD نیست اما یه رده پایین تر از اونه (640*480) که بازم یعنی مطلوب و مثلاً هم تراز با N82 و 95 که گفتی.

H20 که دوستمون اشاره کرد هم دوربین خیلی خوبیه.. عملکردش در نور کم هم قابل قبوله (ضمن اینکه به فلاش قوی ای هم مجهزه)

//

بعنوان یه نکته، اینو در نظر داشته باش (یا شاید هم می دونستی) که کلاً از بین ویژگی هایی که مدنظرته قابلیت زوم در حین فیلمبرداری قابلیت کمیاب تری در بین دوربین هایی هستش که زوم بالا دارن... مثل همون مورد Sx200 که خودت هم اشاره کردی.

حالا در کل به نظرتون از بین h20 و sx200 و zs1(که تو سایتای فارسی میشه tz6) کدوم بهتره؟

prowler88
28-12-2009, 10:28
حالا در کل به نظرتون از بین h20 و sx200 و zs1(که تو سایتای فارسی میشه tz6) کدوم بهتره؟
بین این سه تا که ZS1 بهتره. البته SX200 قیمتش بالاتر از این بودجه هست. ولی فکر کنم تو این قیمت بتونی H50 هم بخری.

hamed_wise
28-12-2009, 21:09
سلام
من به شما H50 سونی رو شنهاد میکنم
خودم دارم
البته با افزایش بودجه تا 50 تومان
از H20 خیلی بهتره
9.1 مگاپیکسل
15 برابر زوم داره
حین فیلم برداری هم زوم میکنه 15 X
کیفیت فوق العاده فیلم برداری که البته HD نیست . ولی 95 و 82 رو میذاره توی جیبش . اصلا مقایسه نکن.
اما من دیشب توی مراسم فیلم برداری کردم که خوب بود. از فیلم برداری توی روز حتما راضی میشی
سیستم دید در شب هم داره
من این دوربین رو واسه 3 نفر توی خانواده خودمون خریدم. همه ازش راضی اند.
مثلا داری توی مجلسی فیلم برداری میکنی که نورش کمه . با تنظیماتی که میکنی میتونی کیفیت بالاتری داشته باشی.
50 تومن افزایش هزینه ، ارزش داره
SONY H50 MADE IN JAPAN

alfredgohar
09-01-2010, 09:49
با سلام خدمت همه شما

همگی بر اساس تجربه ای که دارید صحبت میکنید

ولی با عرض پوزش از همه شما خواستم چند جمله ای برای اون دوستمون که میخوان دوربین عکس برداری بخرند عرض میکنم

در دنیای عکس برداری هنوز هیچ شرکتی نتونسته لنز دوربین عکس برداری به کیفیت شرکت canon تولید کنه.

البته در ضمینه فیلم برداری sony حرف اول رو میزنه اما نه در عکس برداری

خدمت دوست عزیزم عرض کنم بنده چند ماه پیش یه تحقیق در مورد دوربین انجام دادم و بهترین مدل رو با قیمت 300000تومان خریدم البته با تمام لوازم جانبی این قیمت شد.

مدل این دوربین canon A2000 است.

امکانات:

فیلم برداری با 30 فریم در ثانیه (مثل هندی کم بدون کش آمدن فیلم)
عکس برداری با 12 مگا پیکسل (پوستر)
حد اکثر فلش 8 گیگ را ساپورت میکنه
لرزش گیر در زمان عکس برداری (هر کسی با هر توانایی میتونه بهترین عکس رو بگیره)
مانیتور 3 اینچ (که میشه به راحتی فیلم ها و عکس های گرفته شده رو در اون دید)
زوم اوپتیک 6X زوم دیجیتال 24X ( چون لرزش گیر داره پس با بالاترین زوم هم کیفیت پایین نمیاد)
....

اگر خواستید اطلاعات کاملی در این باره دارم

خدمتتون عرض کنم قیمتش در حدود 230000 تومان میشه
+
شارژر سونی ال سی دی دار (بهتری شارژر) 40000 تومان
+
فلش کارت 8 گیگ 25000 تومان
=
295000تومان

به نظر من و خیلی از صاحب نظرانی که ازشون سوال کردم بهترین گزینه با این قیمت است.

sastwhc
09-01-2010, 16:53
ب
در دنیای عکس برداری هنوز هیچ شرکتی نتونسته لنز دوربین عکس برداری به کیفیت شرکت canon تولید کنه.
ZE] [SIZE=4]

خدمت دوست عزیزم عرض کنم بنده چند ماه پیش یه تحقیق در مورد دوربین انجام دادم و بهترین مدل رو با قیمت 300000تومان خریدم البته با تمام لوازم جانبی این قیمت شد.
[SIZ
[SIZE=4][/SI

دوست عزیزم با اینکه من از طرفدارای کنون هستم و عین حال هم با با کلی گویی در مورد برند موافق نیستم.اما حتی در حالت کلی هم نمیشه کنون رو بهترین تصور کرد(در خوشبینانه ترین حالت پنجم یا ششم) ولی خب بی تردید پرطرفدار ترین(کیفیت به قیمت) هست.

گرچه A2000 دوربین بدی نیست اما اولا پیشنادات دوستان شالمل دوربین های بهتری بود دوم اینکه سری A سری آماتوری کنون را شامل میشه.در عین حال شاید بدونید در همین سری هم A3100 دستگا ه بهتریه.

با این بودجه مسلما دوربین های معرفی شده انتخاب بهتری هستند حتی در بودجه شما هم شاید SX120 انتخاب بهتری میتونست باشه.البته امیدوارم از دوربینت لذت ببری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

prowler88
10-01-2010, 11:16

منظورتون کدوم لنز هست؟ منظورتون از کیفیت چیه؟ یعنی شرکت هایی مثل اشنایدر و کارل زایس پایین تر از کنان قرار می گیرند؟
اگر منظورتون از فیلمبرداری در مورد دوربین های عکاسی هست میشه گفت کیفیت فیلمبرداری بعضی از دوربین های عکاسی سونی نسبتا خیلی خوبه ولی در مورد دوربین فیلمبرداری نمیشه گفت حرف اول رو می زنه. الان دیگه قضیه با 10 سال پیش فرق کرده که فقط یه سونی تو بازار بود.

soo14
31-01-2010, 21:54
دوربین h20 دوربین خوبیه اما واید نیست:41: که برای بسیاری کاربرد ها واید بودن کاربرد زیادی دارد ولی عموم موقع خرید بیشتر به زوم تکیه میکنند که معمولا کاربرد کمتری دارد.(برای غیر حرفه ای ها)