PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال Sms بصورت رایگان و تعداد بالا ( بدون دعوتنامه و 100 درصد تضمینی )

befermatooo
27-12-2009, 01:47
سلام .

با ثبت نام در این سایت میتونید Sms هایی با سرعت و تعداد بالا ارسال کنید .

مزایا :

ارسال Sms با شماره شما و حتی ناشناس
تعدا زیاد اس ام اس ارسالی
سرعت بالا
بدون تبلیغات
ثبت نام ساده و راحت

ثبت نام :

ثبت نام خیلی ساده هست . بصورت زیر :

ابتدا وارد آدرس زیر بشین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

1 : در قسمت Enter Your Mobile Number شماره موبایل خودتون را وارد کنید و سپس روی Submit کلیک کنید . مثال : 989364324589+

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PG

2 : در این مرحله مشخصات خواسته شده را وارد کنید و دوباره روی Submit کلیک کنید .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] PG

3 : چند ثانیه بعد یک کد چهار رقمی به موبایل شما فرستاده میشه که کافیه در کادر مربوطه وارد کنید :

4 : حالا وارد سایت شوید

5 : با کلیک روی Send messaqe در سمت چپ سایت میتوانید پیام های خودتون رو ارسال کنید .

شماره گیرنده پیام را به این صورت وارد کنید : مثال : 989364328923

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 9%85%D9%84.JPG

نکته 1 : یوزر نام شما همون شماره موبایلتون هست . مثال : 989364324556+ یا 989364324556

نکته 2 : از قسمت Send from میتونید با انتخاب گزینه Anonymous پیام های ناشناس بدید .

نکته 3 : میتونید با موبایلهای آشناها و دوستان خود چندین اکانت بسازید و با اکانت اونها پیام ارسال کنید . فقط کافیه کد ثبت نام به گوشیشون فرستاده بشه و شما برش دارید .

نکته 4 : فقط یک مشکل اینه که اگه Sms فارسی ارسال کنید , گیرنده Sms خالی یا درهم بر هم دریافت میکنه . یعنی فقط بصورت فینگلیش ارسال کنید .

به همین خوشمزگی

pesar_tanha
29-12-2009, 14:26
در کل سایت که ارسال میکنه مال کیه ؟؟؟
با ایرانسل مثل اینکه جواب نمیده

sourena
29-12-2009, 14:46
من برای چند نفر فرستادم :دی

نمیدونم رسید یا نه :دی

چرا دلیوری نداره؟

befermatooo
29-12-2009, 15:32
ایرانسل و تالیا رو تا اونجایی که یکی از دوستان گفته بود , ساپورت میکنه .

تو یه انجمن دیگه که گذاشته بودم گفته بودن که ارسال میشه . در ضمن تو قسمت Inbox فکر کنم گزارش ارسال وجود داشته باشه .

armin_software
29-12-2009, 16:13
اینکه چند تا بیشتر نمی فرسته!
یک سایت نیست که دل بخواهی باشه!
تبلیغم داشته باشه مشکلی نیست!

befermatooo
29-12-2009, 16:39
اینکه چند تا بیشتر نمی فرسته!
یک سایت نیست که دل بخواهی باشه!
تبلیغم داشته باشه مشکلی نیست!

کافیه با شماره دوستتون ثبت نام کنید و وقتی کد براش فرستاده شد به دوستتون بگین شماره کد چند بوده .
حالا با اون کد یک شناسه جدید بسازین .

pesar_tanha
29-12-2009, 19:37
کافیه با شماره دوستتون ثبت نام کنید و وقتی کد براش فرستاده شد به دوستتون بگین شماره کد چند بوده .

و دستمون رو از این امتیاز محروم کنیم :31:

befermatooo
29-12-2009, 21:50
و دستمون رو از این امتیاز محروم کنیم :31:

اونایی که به اینترنت دسترسی ندارن :دی

Tornado2800
29-12-2009, 22:25
اين خطا رو ميده( Mobile network not covered. Please contact support via [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

befermatooo
29-12-2009, 23:02
کاربراني که اين گفتگو را مشاهده ميکنند: 337 (5 کاربران و 332 مهمان)

چقدر زیاد !!!

بالاترین بدرد همچین موقعی میخوره !!

armin_software
29-12-2009, 23:07
اخرش چی؟
نمیشه که اینجوری؟
ارسال دعوتنامه نداره؟

این تاپیک چه طرفداری داره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !

tiia
29-12-2009, 23:17
خوب بچه به جای اینکه مستقیم ثبت نام کنند برای هم دعوتنامه بفرستند. من که هستم کسی خواست بگه براش دعوتنامه بفرستم.هم اعتبار اون کسی که دعوتنامه براتون فرستاده بیشتر میشه.ولی اینطوری ممکنه هر کی درخواست کنه 10 نفر براش دعوتنامه بفرستند. بهتره از هر کسی خواست توی پیغام خصوصی درخواست کنه. هر جور خودتون صلاح می دونید.

asi2000
30-12-2009, 00:36
چند تا میشه فرستاد؟

majid.khaledi
30-12-2009, 00:42
سلام
تعدادش محدوده
چطور میشه زیادش کرد؟

asi2000
30-12-2009, 00:44
نشد:
Register
Mobile network not covered. Please contact support via [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
همراه اوله سیمکارتم

befermatooo
30-12-2009, 00:51
حدود 30 تا با یوزر خودت که با ساختن اکانت های دیگه مشکلی ندارین

Register
Mobile network not covered. Please contact support via [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
همراه اوله سیمکارتم

تست کردم مشکلی نداره !

در ضمن اینطور که من پیگیری کردم فقط روی ایرانسل و تالیا جواب میده !

iman_s
30-12-2009, 01:34
چه غلطا
تو بالاترين هم لينك ميدي :دي

armin_software
30-12-2009, 15:15
خوب بچه به جای اینکه مستقیم ثبت نام کنند برای هم دعوتنامه بفرستند. من که هستم کسی خواست بگه براش دعوتنامه بفرستم.هم اعتبار اون کسی که دعوتنامه براتون فرستاده بیشتر میشه.ولی اینطوری ممکنه هر کی درخواست کنه 10 نفر براش دعوتنامه بفرستند. بهتره از هر کسی خواست توی پیغام خصوصی درخواست کنه. هر جور خودتون صلاح می دونید.

دوست من اصلا میشه دعوت نامه فرستاد؟!