PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : windows explorer has stop working Windows Explorer is restarting

cdp
26-12-2009, 20:42
سلام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می خوستم ببینم این پیغام برای چی میاد؟؟...:13:

cdp
26-12-2009, 20:46
من اینو پیدا کردم...توی بیشتر انجمن ها اینو گذاشته...ولی من چیزی از اولش نفهمیدم ....

دانلود نرم افزار Fix Windows Installer, Explorer, Update Has Stopped Working in Windows 7 و یا مشاهده مقاله

After Windows 7 mp3 bug ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) here is another bug finding of windows 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). In this bug SQM client causes windows 7 Explorer or msiexe.exe to crash. Like mp3 bug this windows 7 bug is more dangerous which could led to need of formatting windows 7.
Rafael from withinwindows ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) has discovered that fault lies with the SQM Client which is part of the Customer Experience Improvement Program. It seems that ANY process that calls WinSqmStartSession in ntdll.dll will start crashing when MachineThrottling is enabled in the registry, which seems to happen as a result of CEIP running.
In Simple term when ever you try to install or uninstall any application with Windows Installer (.msi) or executable which Calles msiexec.exe or while updating windows 7 with windows updater, windows installer / windows explorer trows an error “Windows Explorer has stopped working” or “Windows Installer has stopped working”.

In Event Viewer, an Error level log is been recorded, and has the details similar to below:

Faulting application name: Explorer.EXE, version: 6.1.7000.0, time stamp: 0×49431f06
Faulting module name: ntdll.dll, version: 6.1.7000.0, time stamp: 0×49433e67
Exception code: 0xc0000005 or 0xc015000f
Fault offset: 0×0007f6d6
Faulting process id: 0×56c
Faulting application start time: 0×01c97968a23fc032
Faulting application path: C:\Windows\Explorer.EXE
Faulting module path: C:\Windows\SYSTEM32\ntdll.dll
Report Id: f314a30c-e55b-11dd-83d9-001e375c9a5c
There are two workaround for this issue which are listed here,
Fix MSI Installer/Windows Explorer/Windows Update has stopped Working

Method 1: Registry Edit

1. Click on start and Type regedit on search bar (on RUN command)
2. Navigate to following key
HKLM\Software\Microsoft\SQMClient\Windows\Disabled Sessions
3. Now delete all string key except default inside “DisabledSessions”

Method 2: Disabling CEIP Customer Experience Improvement Program

1. Click start and type gpedit.msc on search bar or on RUN command
2. Now navigate to
Computer Configuration -> Administrative Templates -> System -> Internet Communication Management, and then click Internet Communication settings
3. Locate Turn off Windows Customer Experience Improvement Program, double click or right click edit.
4. Click on Enable. Apply and Ok and close gpedit window.
We need to wait until Microsoft fixes the issue and issues a hotfix.

hosseinmusicmaster
26-12-2009, 21:30
من هر دو روش و رفتم ولی درست نمیشه .

cdp
27-12-2009, 14:06
من چند جای دیگه هم رفتم نوشته بود برنامه های قدیمی رو باید حذف کنی ولی باز فکر نکنم با این هم درست شه...:13:

:33:لطفاً کمک های خود را دریغ نفرماییـــد:33:
با تشکــــــــــر CDP
.
.

hosseinmusicmaster
27-12-2009, 19:08
واسه من اشکال از برنامه blaze media pro بود
من تک تک برنامه هایی که رو سیستمم نصب بود باز کردم باهاشون کار کردم، این برنامه رو که باز کردم میخواستم یه فایلی ادد کنم همون اررور و میداد .
برنامه رو unistal کردم درست شد .

thisistest
10-02-2010, 20:36
نشد که نشد من جفتشو انجام دادم نشد
کسی راه دیگه بلد نیست؟

Ava UK
10-02-2010, 22:01
سلام

می خوستم ببینم این پیغام برای چی میاد؟؟...:13:

فکر نکنم بتونید راه حلی برای مشکلتون پیدا کنید بجز عوض کردن ویندوزتون با یک ویندوز اورجینال.

ویندوزی که شما استفاده میکنید نسخه آزمایشی ویندوز 7 است. نسخه های Beta و یا آزمایشی معمولا باگ هایی رو دارند که فقط با آپدیت نسخه ویندوز میشه اونها رو درست کرد. بهتره از یک نسخه ی نهایی یا RTM استفاده کنید.

join me
10-02-2010, 22:33
به نظر من که چیزه مهمی نیست برای من هم چنین حالتی پیش اومده و خود 7 برنامه ای رو که مشکل داشته رو بسته بعد دوباره میشه برنامه رو اجرا کرد

cdp
11-02-2010, 04:32
فکر نکنم بتونید راه حلی برای مشکلتون پیدا کنید بجز عوض کردن ویندوزتون با یک ویندوز اورجینال.

ویندوزی که شما استفاده میکنید نسخه آزمایشی ویندوز 7 است. نسخه های Beta و یا آزمایشی معمولا باگ هایی رو دارند که فقط با آپدیت نسخه ویندوز میشه اونها رو درست کرد. بهتره از یک نسخه ی نهایی یا RTM استفاده کنید.

نسخه ویندوزم نهاییه! این پیغام برای همه ی نسخه های 7 هست و به آزمایشی بودن کاری نداره....

نشد که نشد من جفتشو انجام دادم نشد
کسی راه دیگه بلد نیست؟

اون راه ها رو ول کن...

این پیغام زمانی میاد که یه برنامه یا درایور یا... با ویندوز سازگاری نداشته باشه...

راه حل:
1.باید سعی کنی از برنامه هایی که ویندوز7 رو ساپرت میکنن استفاده کنی...
2. درایورهات رو آپدیت کنی...
3. ویندوز رو آپدیت کنی

نمایش این پیغام در زمان اجرای برنامه های پرتابل:

من چند تا برنامه پرتابل دارم که وقتی بازشون میکنم این پیغام میاد و برنامه بسته میشه...

بعضی از این برنامه ها رو من تونستم با روش زیر درستشون کنم...

روی فایل اجرایی برنامه (.exe) راست کلیک کنید و گزینه Troubleshoot compatibility رو بزنید... بعد روی گزینه Troubleshoot program کلیک کنید بعد گزینه اول وسوم را فعال کنید (گزینه سوم: همیشه برنامه را به حالت Administrator اجرا میکند) در صفحه بعد Windows XP (Service Pack2) را انتخاب کنید وروی Next کلیک کنید...

در این صفحه روی Start the program... کلیک کنید تا برنامه اجرا بشه ... 2حالت داره:

1) برنامه درست اجرا میشه... در این صورت باید روی Next کلیک کنید و درصفحه بعد روی Yes, Save these settings for this program کلیک کنید تا این تنظیمات برای همیشه روی برنامه ذخیره بشه...

2) دوباره همون not responding میاد...در این صورت برنامه رو نمی تونید اجرا کنید...:13:

Ava UK
11-02-2010, 08:27
نسخه ویندوزم نهاییه! این پیغام برای همه ی نسخه های 7 هست و به آزمایشی بودن کاری نداره....

عکسی که شما در پست اولتون گذاشتید اگر مربوط به ویندوز خودتون باشه نشون میده که نسخه ویندوزتون نهایی نیست. چون send feedback فقط در نسخه های آزمایشی دیده میشه. :46:

cdp
11-02-2010, 13:31
نه ماله مال من نیست :دی از توی گوگل پیداش کردم...:46:

بازم ممنون