PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مذاكره با علي دايي براي مربيگري پرسپوليس

satttanism
26-12-2009, 18:04
فارس: سرپرست باشگاه پرسپوليس از مذاكره با علي دايي براي مربيگري در اين تيم خبر داد.

حبيب كاشاني پس از پايان مراسم عزاداري صبح امروز ‌(تاسوعاي حسيني) در مهديه امام حسن مجتبي(ع) خطاب به طرفداران پرسپوليس كه از او سئوالات متعددي بابت سرمربيگري اين تيم مي‌پرسيدند،‌ گفت: قرار است روز دوشنبه پس از پايان مراسم عزاداري با علي دايي جهت پذيرفتن سرمربيگري پرسپوليس جلسه‌اي را برگزار كنيم.

وي ادامه داد:‌ اميدواريم صحبت‌هاي ما با علي دايي مثبت باشد و ايشان هدايت پرسپوليس را برعهده بگيرد.

كاشاني در خصوص وضعيت زلاتكو كرانچار عنوان كرد: هنوز با آقاي كرانچار صحبت نكرده‌ايم و تصميمي در خصوص ايشان نگرفتيم.

در اين لحظه يكي از طرفداران پرسپوليس از وي در خصوص حاشيه‌هاي زياد اين تيم سئوال كرد كه كاشاني در پاسخ گفت: پرسپوليس هميشه پرسپوليس است و حاشيه‌هاي زيادي پيرامون اين تيم وجود دارد. شما بگوئيد ما چكار كنيم اما تا آنجا كه مي‌توانيم براي موفقيت تيم دست از تلاش برنخواهيم داشت.

سرپرست باشگاه پرسپوليس درباره وضعيت هوار ملا محمد به هواداران حاضر گفت: او برمي‌گردد چون وظيفه‌اش است كه برگردد.

كاشاني در پايان در خصوص تفاوت فوتباليست‌هاي ايراني و خارجي و همچنين شخصيت حضرت ابوالفضل عباس(ع) در جمع حاضرين سخن گفت و براي عزاداران حسيني آرزوي موفقيت كرد

pcforlife
26-12-2009, 18:12
به نظر من، اگه بیاد پرسپولیس، اشتباه کرده... چون با وجود پرسپولیسی بودن دایی، باز هم طرفدار های پرسپولیس دله خوشی از اون ندارن... دوران بازیکنی دایی تو پرسپولیس (فصل 83- 84) رو به خاطر بیارید که دایی با وجود آقای گل شدن در لیگ، در برابر آماج دشنام ها از سوی طرفداران پرسپولیس قرار گرفت.
یاعلی:11:

MORINIO
26-12-2009, 18:20
كاشاني در خصوص وضعيت زلاتكو كرانچار عنوان كرد: هنوز با آقاي كرانچار صحبت نكرده‌ايم و تصميمي در خصوص ايشان نگرفتيم.

این حرفش واقعا مسخرست! تو که داری با دایی مذاکره میکنی اونوقت میگی تصمیمی در مورد کرانچار نگرفتی!مشخصه که منتظر مساوی یا باخت پرسپولیس تو بازی بعدی با ذوب آهنه !

ضمنا آوردن دایی به جای کرانچار از چاله به چاه افتادنه!

JIGSA
26-12-2009, 18:30
از چاله به سیاه چاله درست تره.
چون تیمی که بره زیر دست علی دایی چنان به زمین کوبیده میشه که دست کم یه مورینیو میخواد تا دوباره قوت بگیره.

البته میتونه یه سیاست باشه برای پر و بال مجدد دادن به دایی. یعنی دایی رو میارن و بعد پرسپولیس رو قهرمان می کنن. یا طوری برنامه ریزی می کنن که اینبار استقلال به پرسپولیس ببازه تا علی دایی بشه قهرمان.

*IN*
26-12-2009, 18:40
وي ادامه داد:‌ اميدواريم صحبت‌هاي ما با علي دايي مثبت باشد و ايشان هدايت پرسپوليس را برعهده بگيرد.

هوووووووووووووووووووووو
اگه این بیاد باید به فکر صعود از دسته یک باشیم

mf.designing
26-12-2009, 18:44
به امید سقوط سرخ آبی به دسته 1 !! :27:

bbkagp
27-12-2009, 08:20
واقعا كه يه عده چقد حسودن...

دايي قهرمانيه كه هنو كلي وقت مي گيره يه عده ظرفيت فكريشون به اين حد برسه كه درك كنن...

دايي ايي كه سايپا رو قهرمان كرد... حالا يه جوري صحبت مي كنين كه انگار ...

به نفع دايي است اگه بياد تراختور...

اميدوارم دايي قبول نكنه...

elyartab
27-12-2009, 11:38
تبريك به همه سرخي ها!!!!

امروز شبكه خبر اعلام كرد كه دايي سرمربي پيروزي شد!!!

چه شود نبرد ظالم فردوسي پور با علي دايي!! :21:

Mohammad_Ahrari
27-12-2009, 12:32
اگه پرسپولیس اینقدر که مربی عوض میکنه ,پولشو خرج کارای دیگه میکرد الانه داشت به برد از منچستر فکر میکرد نه ذوب آهن

Ship Storm
27-12-2009, 13:50
چون تیمی که بره زیر دست علی دایی چنان به زمین کوبیده میشه که دست کم یه مورینیو میخواد تا دوباره قوت بگیره.

برای بازیکنان فوتیال ایران چه تیم های باشگاهی چه تیم های ملی هر مربی رو بیاری حتی بگو : فيليپه اسكولاري, آرسن ونگر,گاس هيدينك, آنجلوتي,فرگوسن,فابيو كاپلو , مورينيو و... رو هم همرو جمع کنی با هم بیاری واسه بازیکن ایرانی آخرش اینه که میره با بحرین تو استادیوم آزادی مساوی یک یک میکنه برمیگرده

Mohammad_Ahrari
27-12-2009, 13:59
برای بازیکنان فوتیال ایران چه تیم های باشگاهی چه تیم های ملی هر مربی رو بیاری حتی بگو : فيليپه اسكولاري, آرسن ونگر,گاس هيدينك, آنجلوتي,فرگوسن,فابيو كاپلو , مورينيو و... رو هم همرو جمع کنی با هم بیاری واسه بازیکن ایرانی آخرش اینه که میره با بحرین تو استادیوم آزادی مساوی یک یک میکنه برمیگرده

در اینکه بازیکنای ما هیچی حالیشون نی حرفی نیست اما مربی خیلی مهمه

وقتی کاپلو میره سر میز ناهار و گوشی یکی از بازیکنا رو پرت میکنه به دلیل اینکه طبق دستورش عمل نکرده و گوشی آورده ببین چی میشه؟

اونوقت مال ما فقط بلدن بگن ما قهرمان میشیم وقتی هم نشدند میگن خدا نخواست...قسمت نبود.

مربی علاوه بر سواد مربی گری یک سری از فاکتورای دیگه هم میخود که مال ما جفتشو ندارن

خودمونم خسته نکنیم چون قوتبالمون سیاسی شده و ما به واقع چیزی به نام فدراسیون فوتبال نداریم

Rastin.
27-12-2009, 15:26
تبريك به همه سرخي ها!!!!

چه شود نبرد ظالم فردوسي پور با علي دايي!! :21:

با خیلی از کارهای فردوسیپور مخالفم...اما ظالم دونستنش نامردیه!

نادر1368
27-12-2009, 16:32
در اینکه بازیکنای ما هیچی حالیشون نی حرفی نیست اما مربی خیلی مهمه

وقتی کاپلو میره سر میز ناهار و گوشی یکی از بازیکنا رو پرت میکنه به دلیل اینکه طبق دستورش عمل نکرده و گوشی آورده ببین چی میشه؟

اونوقت مال ما فقط بلدن بگن ما قهرمان میشیم وقتی هم نشدند میگن خدا نخواست...قسمت نبود.

مربی علاوه بر سواد مربی گری یک سری از فاکتورای دیگه هم میخود که مال ما جفتشو ندارن

خودمونم خسته نکنیم چون قوتبالمون سیاسی شده و ما به واقع چیزی به نام فدراسیون فوتبال نداریم
من با نظر ایشون موافقم!ولی اگه کاپلو هم بیاد ایران اونم تغییر میدیم!:31:البته خودش تغییر میکنه هرکی میاد ایران عیار کار دستش میاد و اون کارایی خودش رو نشون نمی ده چون میدونه اخر سر با یه مساوی کلکش رو میکنن مثلا اگر کرانچار واقعا اختیار دستش بود و خود خودش بود الان پیروزی سقوط کرده بود!:31:یا باید کل بازیکنا رو میریخت بیرون به جز معدودی خودش بازی میکرد!یا باید بسوزد و یه چندتا تاکتیک درخواستی ارائه بدهد!اینجا بازیکن خودش تعیین میکنه کدوم پست بازی کنم کی تعویض بشم کی بازی نکنم کی دفاع کنم کی حمله کنم اصلا شعوری فوتبالی ما با خصوصیات ما منطبق شده که این شده حال و روزمان!

!@#$%^&*()
27-12-2009, 17:05
انصافا این 2پست رو بخونید...خیلی خیلی جالبه...

دايي قهرمانيه كه هنو كلي وقت مي گيره يه عده ظرفيت فكريشون به اين حد برسه كه درك كنن...

تبريك به همه سرخي ها!!!!

چه شود نبرد ظالم فردوسي پور با علي دايي!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](27).gif

این علی نه دانش مربیگری داره نه استعداد اونو...................یادتون رفت باعث شد نریم جام جهانی؟؟؟:37:(با کمک بقیه)................یادتون رفت بخاطر یه لج کردن بچگانه با کریمی باعث شد چه لطمه ای به تیم بخوره؟؟؟.............به لطف چند تَن از برادران(برداران همیشه خندان.....) تیم ملی و لیگ ایران به لجن کشیده شد:thumbsup:

دیگم برام هیچ اهمییتی نداره فوتبال ایران........:27:عشق است لیگ اسپانیا و انگلیس:wub:

Mohammad_Ahrari
27-12-2009, 17:25
دایی باعث نشد,قطبی باعث شد...من طرفدار قطبی یا دایی نیستم اما مقصر رو قطبی میدونم

درضمن مشکل فوتبال تو ایران اینه: باند بازی...دروغ ...کلک و هرچی مشکل هست دیگه ...همه دروغ میگن ...همه دنبال دلالی هستن

همین...

Rastin.
27-12-2009, 18:00
دایی باعث نشد,قطبی باعث شد...من طرفدار قطبی یا دایی نیستم اما مقصر رو قطبی میدونم

درضمن مشکل فوتبال تو ایران اینه: باند بازی...دروغ ...کلک و هرچی مشکل هست دیگه ...همه دروغ میگن ...همه دنبال دلالی هستن

همین...
منم طرفدار هیچکدوم نیستم..اما در مورد عدم صعود به جام جهانی صد در صد فدراسیون مقصر بود که مربی کم تجربه ای مثل دایی رو آورد!
ایشون میتونست بعد از چند سال مربی گری در لیگ برتر آماده تیم ملی بشه اما فدراسیون عجله کرد و....
قطبی در سه بازی 5 امتیاز آورد و دایی در 5 بازی 6 امتیاز...هر چند تیم از نظر بازی فرقی نکرد!

امير موسر
27-12-2009, 18:14
جدی دایی سرمربی پرسپولیس شد !؟

masoudtr
27-12-2009, 18:31
حبیب كاشانی سرپرست باشگاه پیروزی تهران به سایت خبری ایسنا اعلام كرد مراسم معارفه دایی فردا دوشنبه برگزار می شود.

در پی كسب كسب نتایج نامطلوب تیم پیروزی در رقابت های لیگ برتر، مسئولان این باشگاه و زلاتكو كرانچار سرمربی كروات این تیم بر سر فسخ قرارداد به توافق رسیدند و علی دایی كاپیتان و سرمربی سابق تیم ملی كشورمان به عنوان جانشین وی انتخاب شد.

جزئیات توافق دایی با باشگاه پیروزی و نام دستیاران وی فردا در نشست خبری اعلام خواهد شد.

كرانچار كه تابستان قبل به عنوان سرمربی پیروزی انتخاب شد، اوائل مهرماه در هفته هشتم لیگ برتر، پس از دیدار با پیكان و تحمل نخستین باخت، توسط عباس انصاری فرد مدیرعامل سابق باشگاه پیروزی به طور شفاهی اخراج شد اما دو روز بعد به كار خود بازگشت و این تیم را تا رده سوم جدول بالا كشید.

منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MORINIO
27-12-2009, 19:27

مسئله ای نیست... حالا میشینیم میبینیم که تیم سوم پرسپولیس رو آخر فصل چندم میکنه! اون موقع معلوم میشه کی درست میگه و کی درکش از فوتبال بهتره و از روی تعصب حرف نمیزنه!

elyartab
27-12-2009, 21:13
يادمه چند وقت پيش در برنامه توپ طلايي بحث خصوصي سازي باشگاه ها مطرح بود.
يكي از مهمونا يه جمله قشنگ گفت اينكه تو ايران هر كدوم از رشته هاي ورزشي پرطرفدار باشه، افراد و سران مهم به طرف اون تيم ميرن ( در حالت تلويحي همون كله گنده ها و دلال ها!) .
همه مون هم ميبينيم ديگه برا بسكتبال ، واليبال و... گير زيادي نميدن و اونا نسبتا در دست اهلشون هست.

Mohammad_Ahrari
27-12-2009, 21:53
منم طرفدار هیچکدوم نیستم..اما در مورد عدم صعود به جام جهانی صد در صد فدراسیون مقصر بود که مربی کم تجربه ای مثل دایی رو آورد!
ایشون میتونست بعد از چند سال مربی گری در لیگ برتر آماده تیم ملی بشه اما فدراسیون عجله کرد و....
قطبی در سه بازی 5 امتیاز آورد و دایی در 5 بازی 6 امتیاز...هر چند تیم از نظر بازی فرقی نکرد!

قطبی 5 امتیازی گه رفت که هر بیننده تلویزیونی میدونست که اگه شتباهات محلکش به عنوان مربی نبود میتونست 9 امتیاز بگیره...قطبی با قولی که من از 2 کره شناخت دارم اومد ولی از 2 کره 1 امتیا گرفت و در بازی با امارات هم فقط شانس و تکنیک فردی بود که گل زد...مشکل هم حق با شماست...فدراسیونه!!!

دایی همظاهرا جدی جدی مربی پرسپولیس شد اخه الانه داشتم شبکه خبر میدیدم زنگ زدن به کاشانی

Jocker
27-12-2009, 22:39
فکر خود علی دایی هم دوست داره که دربارش از این حرف‌ها بزنند... سرش درد می‌کنه برای اینجور جروبحث‌ها...

به نظر من هـم کار درستی انجام نداد که سرمربیگری تیم پیروزی را قبول کرد...

هنوز بابت اینکه چرا در تیم‌ملی موفق نبوده توضیح نداده که حالا اومده مربیگری یک باشگاه را قبول کرده!!!

mdmehry
27-12-2009, 23:00
وداستان ناکامی پرسپولیس ادامه دارد.

نادر1368
27-12-2009, 23:58
هنوز بابت اینکه چرا در تیم‌ملی موفق نبوده توضیح نداده که حالا اومده مربیگری یک باشگاه را قبول کرده!!!
برخی عوامل پشت پرده ای که نگذاشتن پرسپولیس هم موفق بشه:31:.

D r i v e r
28-12-2009, 00:24
ایران سرمربی نیست که مربی گری میکنه
از بازیکن و دروازه بان و توپ جمع کن کنار زمین توی کار مربی دخالت میکنن تا رئیس فدراسیون فوتبال و معاون رئیس جمهور و خود شخص رئیس جمهور
علی دایی هم دانشش رو داره هم تجربشو
بیاین یکم واقع بین فکر کنیم
هر شخصی دوست داره توی اجتماع جایگاه خوبی برای خودش ایجاد
به نظرم فقط و فقط یک نفر توی پرسپولیس تقریبا با برنامه کار کرد و حرف و حاشیه زیادی رو هم درست نکرد اونم مصطفی دنیزلی بود

Rastin.
28-12-2009, 00:31
قطبی 5 امتیازی گه رفت که هر بیننده تلویزیونی میدونست که اگه شتباهات محلکش به عنوان مربی نبود میتونست 9 امتیاز بگیره...قطبی با قولی که من از 2 کره شناخت دارم اومد ولی از 2 کره 1 امتیا گرفت و در بازی با امارات هم فقط شانس و تکنیک فردی بود که گل زد...مشکل هم حق با شماست...فدراسیونه!!!

من فکر میکنم هر بیننده واقع بینی بعد از بازی عربستان مطمئن شد تیم حذفه!
نه قطبی و نه هیچ مربی دیگه ای نمیتونست با اون تیم 9 امتیاز بگیره از سه بازی...انتظار نامعقولیه.
قولی که برای صعود داد تابلو بود برای روحیه دادن به تیمه که در اون شرایط کار درستی بود بنظر من...چون روحیه تیم و مردم بلطف نتایج قبلی صفر بود..

sastwhc
28-12-2009, 00:37
نه قطبی و نه هیچ مربی دیگه ای نمیتونست با اون تیم 9 امتیاز بگیره از سه بازی...انتظار نامعقولیه.
قولی که برای صعود داد تابلو بود برای روحیه دادن به تیمه که در اون شرایط کار درستی بود بنظر من...چون روحیه تیم و مردم بلطف نتایج قبلی صفر بود..

موافقم

کاره سختی بود که نشد
:18:
حالا چرا پرسپولیس میخواد آزموده را دوباره بیازماید

sia-saketi
28-12-2009, 04:08
ضمنا آوردن دایی به جای کرانچار از چاله به چاه افتادنه!

از چاله به سیاه چاله درست تره.

هوووووووووووووووووووووو
اگه این بیاد باید به فکر صعود از دسته یک باشیم

انصافا این 2پست رو بخونید...خیلی خیلی جالبه...

این علی نه دانش مربیگری داره نه استعداد اونو...................یادتون رفت باعث شد نریم جام جهانی؟؟؟:37:(با کمک بقیه)................یادتون رفت بخاطر یه لج کردن بچگانه با کریمی باعث شد چه لطمه ای به تیم بخوره؟؟؟.............به لطف چند تَن از برادران(برداران همیشه خندان.....) تیم ملی و لیگ ایران به لجن کشیده شد:thumbsup:

دیگم برام هیچ اهمییتی نداره فوتبال ایران........:27:عشق است لیگ اسپانیا و انگلیس:wub:

مسئله ای نیست... حالا میشینیم میبینیم که تیم سوم پرسپولیس رو آخر فصل چندم میکنه! اون موقع معلوم میشه کی درست میگه و کی درکش از فوتبال بهتره و از روی تعصب حرف نمیزنه!

البته من علتش رو به شما میگم: حرص زیاد برای پول! (ای کاش رقم واقعی قراردادهای این یارو رو میشد تا دیگه کل ملت بفهمن که کیا هستن که نجومی پول می گیرن.

وداستان ناکامی پرسپولیس ادامه دارد.

حالا چرا پرسپولیس میخواد آزموده را دوباره بیازماید

با این پست های بالا که نقل قولشون کردم با تمام وجود و با بند بند وجودم موافقم!:27:

شرط می بندم که بعد از اتمام قرارداد تولیدی uhl sport با پرسپولیس، لباسای تیم پرسپولیس میشه مال تولیدی Daei دایی... میگی نه؟ نیگا کن...:13::27::2::2::2::2::2::2::2:

بله ما هم همینو میگیم!!!!!:27: خدا کنه هیچ وقت دیگه نیاد توی فوتبال ایران تا فوتبال رو از اینی که هست بیشتر به لجن و کثافت نکشه!!!:27::13::2::2::2::2::2:

حبیب كاشانی سرپرست باشگاه پیروزی تهران به سایت خبری ایسنا اعلام كرد مراسم معارفه دایی فردا دوشنبه برگزار می شود.

منو باش فکر می کردم این کاشانی عاقله!!!!:دی:دی:دی... دیگه ازش متنفر شدم!:13:
به پرسپولیسی های گل تسلیت میگم! امیدوارم که فصل بعدی بتونید از لیگ 1 به لیگ برتر برگردید!!!

نه این حرفا رو نزنید! دایی با ثروتی که داره حتما همه رو می خره تا تیمش برنده بشه و بزنه توی پوز منتقدانش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدا خودش شر دایی رو از سر فوتبال جهان کم کنه ان شاء الله...

================
از طرف یک هوادار تیم HSV !!!

bbkagp
28-12-2009, 08:11
آخه همين شمايي كه اين حرفو مي زنيد، اگه پرسپوليس قهرمان بشه كه ديگه نيشه پيداتون كرد... :31:

حيفه دايي... اگه تو يه كشور ديگه بود يه جوري حرمتشو نگه مي داشتن كه الگو ملت مي شد... ولي متاسفانه تو مملكت ما همش روند تخريبي... فرضا اگه قبول كنيم دايي باعث شد ايران نره جام جهاني 2010، پس احترام موقعي كه باعث شد ايران بره جام جهاني 1998 چي ميشه؟

دايي اشتباه كرد... ايشالا كه موفق باشه...

bbkagp
28-12-2009, 08:13
خدا خودش شر دایی رو از سر فوتبال جهان کم کنه ان شاء الله...

================
از طرف یک هوادار تیم HSV !!!

خدا شر حسودارو هم كم كنه ايشالا... از فوتبال نه، از كل زندگي مردم... آمين

MORINIO
28-12-2009, 13:04
آخه همين شمايي كه اين حرفو مي زنيد، اگه پرسپوليس قهرمان بشه كه ديگه نيشه پيداتون كرد... دی

من که همینجا هستم گم و گور هم نمیشم! اگه این اتفاق بیفته من حرفمو پس میگیرم!

منو باش فکر می کردم این کاشانی عاقله!!!!

عاقل؟ این بشر که رفیق فابه سعیدلو و به تبع اون ا.ن هست!:2: انتظاری بیش از این هم نمیشه داشت!

jb.NY
28-12-2009, 13:30
پیروزی چه با دایی چه بی دایی حرفی واسه گفتن نداره...........

IceLord
28-12-2009, 14:33
به به...

گل بود و به سبزه نیز آراسته شد...

یک قدم اساسی دیگه به سمت نابودی کامل فوتبال در ایران...

jb.NY
28-12-2009, 15:00
به به...

یه جور میگی فوتبال انگار لالیگا یا لیگه جزیره رو داری میگی.............تو ایران که فوتبال بازی نمیکنن......بشینیم گل کوچیک بچه ها رو ببینیم بهتره

sia-saketi
28-12-2009, 16:09
خدا شر حسودارو هم كم كنه ايشالا... از فوتبال نه، از كل زندگي مردم... آمين
من که توی خودم احساس حسادتی نمی بینم، این شما هستی که تعصبی هستی و فقط می خوای دفاع الکی کنی و به هرکس که با نظر شما موافق نیست بگی حسود:27:!؛ حالا این حسادت چیه دقیقا خدا می دونه!:13::2::2::2:
درضمن این رو هم اضافه کنم که این جناب دایی الان کل پرسپولیس رو می کنه محل باند و باندبازی های خودش و آدمای خودش، میگید نه؟ نیگا کنید و ببینید، اولین کسی رو هم که میاره اون مرتیکه افاضلی هست.

به به...

دقیقاً

من که همینجا هستم گم و گور هم نمیشم! اگه این اتفاق بیفته من حرفمو پس میگیرم!

عاقل؟ این بشر که رفیق فابه سعیدلو و به تبع اون ا.ن هست!:2: انتظاری بیش از این هم نمیشه داشت!

یه جور میگی فوتبال انگار لالیگا یا لیگه جزیره رو داری میگی.............تو ایران که فوتبال بازی نمیکنن......بشینیم گل کوچیک بچه ها رو ببینیم بهتره
راست میگی بریم همون گل کوچیک توی کوچه ها رو نیگا کنیم بهتره! فوتبالی که توش دایی و انصاری فردها و کاشانی و قلعه نویی و مایلی کهن و... باشن معلومه چی از آب درمیاد!:2::2::2::2::2::2::2::2::2::2: از همه بدتر همین یارو دایی؛ داشتیم به اینکه یه مدت نیست دل خوش میشدیم که دوباره اومد:2::2::2::2:

مطمئن باشید که الان آقایون میشینن توی جلساتشون تا کاری کنن که پرسپولیس از این به بعد خوب بازی کنه!!! و جتی شاید قهرمان بشه! تا این مرتیکه دایی رو دوباره جابندازن توی جامعه و بعدش هم دایی خراب میشه روی سر فوتبال مسخره مملکتمون و از اینی که هست بدترش می کنه.
البته جنابه دایی هم دستی به خریدن اینو و اون میزنه. این همون روزیه که من توی پستای قبلم توی تاپیک های دیگه وعده ش رو داده بودم! حالا دیدید گفتم:27::13::2::2::2::2::2::2:
مطمئن باشید پرسپولیس رو کاری می کنن که نتایج خوب بگیره! و بعد اینو می چسبونن به اینکه: به به! عجب دایی ای داره این فوتبال ایران!!! چرا آخه اون جوری باهاش رفتار شد (رفتار کردیم)!!!!

و اون وقته که یه عده که همین الان هم ما رو حسود می دونن می گن: ها! دیدی اشتباه می کردی حسود!:16::2::2::2::2:

elyartab
28-12-2009, 17:05
عزيزان، قصاص قبل از جنايت ممنوع!

IceLord
28-12-2009, 17:54
عزيزان، قصاص قبل از جنايت ممنوع!

این جنایت قبلا توی تیم ملی انجام شده.

jb.NY
28-12-2009, 18:07
پس تصویب شد................اشد مجازات!:31:

elyartab
28-12-2009, 18:12

پس چرا قطبي هم زنده اس؟!

MORINIO
28-12-2009, 18:14
پس چرا قطبي هم زنده اس؟!

نترس قطبی هم بعد همین بازی با قطر اعدام میشه چون تا دقیقه 10 دو هیچ عقبن!

N I R V A N A
28-12-2009, 18:31
آره. دو هیچ عقبه.
علی داییی هم که شد مربی. پس یعنی پرسپولیس رفت دسته دو.....:41:
اون امتحانشو تو تیم ملی پس داده....

masoudtr
28-12-2009, 19:07
این واعظی کیه که بچه ها گفتن میاردش پرسپولیس ؟
همون بوفالوهه بدنساز تیم ملیه؟
مشکلش چی بید؟

nw_nk
28-12-2009, 20:24
سايت گل ـ آنچه كه مي‌خوانيد، باقيمانده حرف‌هاي حاضران در كنفرانس مطبوعاتي پرسپوليس است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دايي تغيير كرده است
يكي از خبرنگاران از دايي سوال كرد كه آيا او تا آخر فصل مي‌تواند مثل لحظه كنفرانس مطبوعاتي همينطور را آرام بماند؟ كه دايي جواب داد: «سوال فني بپرسيد.» و با لبخند ادامه داد:«من خيلي قصد بازگشت نداشتم و همانطور كه همه مي‌دانند اهل بهانه‌گيري هم نيستم. اما دوست داشتم از اول فصل با يك تيم شروع كنم ولي با مشاهده شرايط فكر مي‌كنم با همين پرسپوليس هم موفق خواهم بود چون در اين مدت تجربيات زيادي كسب كرده و تغييرات خوبي كرده‌ام.»

كرانچار : فشار به سعيدلو باعث بركناري من شد
كرانچار با بيان اينكه سرانجام شرايطي از راه رسيد تا حكم بركناري من صادر شود، عنوان كرد:‌ فشار به مسئولان عالي رتبه ورزشي ايران و بخصوص آقاي سعيدلو باعث شد بركنار شوم. طي صحبت دوستانه‌اي كه با آقاي كاشاني داشتم از اين تيم جدا شدم. افتخار مي‌كنم با شخص بلند بالايي به نام كاشاني همكاري مي‌كردم. شكر مي‌كنم از همه كساني كه پرسپوليس حمايت كردند و باز هم اعلام مي‌كنم اميدوارم علي دايي در بخشي كه من خوش‌شانس نبودم، خوش شانس باشد و بتواند براي اين تيم شادي و شعف را به وجود آورد.

دايي: من با خوردبين مشكلي ندارم
علي دايي در پاسخ به سوال يكي از خبرنگاران در اين باره كه آيا موضوع دلخوري او خوردبين به زمان سرپرستي خوردبين در دوره بگوويچ برمي‌گردد. اينطور پاسخ داد:«شما در اين مورد داريد اشتباه مي‌كنيد چون سرپرست آنموقع آقاي آشتياني بود من خيلي آقاي خوردبين را نديدم و مشكلي هم براي كاركردن با ايشان را ندارم البته نمي‌دانم نظر ايشان چيست؟»

عصبانيت كاشاني در موضوع حوار
حبيب كاشاني در پاسخ به سوالي درباره حوار ملامحمد عصباني شد و گفت:«اگر مرا دوست نداريد،‌ حداقل درباره حقي كه به گردن مملكتتان و تيم مملكت‌تان است كم لطفي نكنيد. ما حوار ملامحمد را طبق قراردادش جريمه كرديم اما او آمد و گفت يا جريمه‌ام را كم كنيد يا مي‌روم. من حاضر بودم از حق باشگاه بگذرم اما آقاي كرانچار گفت نيازي به وي نيست و من هم طبق اين نظر عمل كردم. اما يك روزنامه مملكت يك صفحه كامل را به حوار اختصاص داد تا او از خودش دفاع كند ...»

دستياران دايي مجهولند
علي دايي هيچ اطلاعاتي را درباره دستيارانش به زبان نياورد. يكي از خبرنگاران از او درباره افشين پيرواني و رضا شاهرودي پرسيد كه دايي لام تا كام ساكت ماند و گفت:«هنوز دارم بررسي مي‌كنم.»

باقري عمراً‌ مربي نمي‌شود
كريم باقري در تمام مصاحبه ساكت بود و تنها يك سوال به وي رسيد. او درباره اينكه حاضر است دستياري دايي را قبول كند يا نه؛‌ گفت:«من به هيچ وجه از مربيگري خوشم نمي‌آيد و اگر بازي نكنم، فوتبال را كنار مي‌گذارم. درست است كه من بخاطر خود علي به تيم ملي برگشتم اما اين دليل نمي‌شود كه دستياري او را قبول كنم.»

كرانچار عليه انصاري‌فرد
زلاتكو كرانچار در اين مصاحبه عليه مديرعامل قبلي پرسپوليس موضع گرفت و گفت:«اگر آقاي كاشاني از ابتدا در پرسپوليس بودند ما حتماً صدرنشين بوديم. در دوره قبل از ايشان ما مشكلات بيشماري داشتيم و مسائل مالي و اتفاقات ديگر به تيم ما واقعاً ضربه زد.»

كاشاني: كرانچار كليد طلايي است اما به ما نخورد
به عقيده حبيب كاشاني زلاتكو كرانچار يك كليد طلايي است كه به قفل پرسپوليس نخورد. اين تعبير شاعرانه زماني استفاده شد كه او مي‌خواست تأكيد كند تا آخرين لحظه از سرمربي تيمش حمايت كرده است. او گفت:«از خود آقاي كرانچار بپرسيد من بعيد مي‌دانم حتي در كرواسي اينقدر از ايشان كسي حمايت مي‌كرد.» اين جمله با تأييد خود كرانچار هم روبه‌رو شد.

دايي: پرسپوليس دهه 60 را فراموش كنيد
علي دايي درباره فوتبال تهاجمي مي‌گويد:«خود من عاشق فوتبال تهاجمي بودم و در هر تيمي بودم بازي تهاجمي را در اولويت قرار داده‌ام ولي شرايط امروز با دهه 60 متفاوت است و ديگر نمي‌شود توقع داشت پرسپوليس از دقيقه يك روي دروازه حريف توپ بريزيد و دست آخر پيروز بيرون بيايد امروز حتي تيم دهم جدول هم مي‌تواند پرسپوليس را به دردسر بياندازد و حريف دست و پا بسته‌اي نيست.»

نيلوفركنگراني

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

2009/12/28

elyartab
28-12-2009, 20:28
به خدا من با خوندن نظرات شما كلا گيج شدم!
خوب دايي يه بار هم سايپا رو به اوج رسونده. شما فقط چسبيدين به نكات منفي.
ما دو حالت داريم : يا اينكه دايي واقعا مربيه و ميتونه كاري كنه و پيروزي رو مثل سايپا بهتر كنه. ( كه در اين حالت نامرديه از حالا پشتش حرف بزنيم)
يا اينكه دايي از ابزارات ديگه اي استفاده ميكنه! ( كه در اين حالت هم بايد منتظر بود )

خود قطبي هم يه زماني تو پيروزي بهتر بود اما حالا تو تيم ملي مونده تو گل!

پس به نظر من بايد صبر كرد

من نوشته ام رو به اين صورت آپديت ميكنم كه فك كنم متاسفانه مجوز قصاص مستر قطبي هم با اين باختش صادر شد! ( من ميدونم مشكل بازم از علي دائيه!!! سوئيچ تيم ملي رو موقع رفتنش با خودش برده!! :27: )

sia-saketi
29-12-2009, 02:26
دستياران دايي مجهولند
کجاش مجهوله! این از روزی که این دنیا داشت خلق میشد مشخص و معلومه: افاضلی، احمدزاده و یه مشت دار و دسته ی باند جناب دایی! که همیشه معلوم و ثابت و وفادار به دایی و مشخص بودن و هستن و خواهند بود.

Rastin.
29-12-2009, 12:27
به خدا من با خوندن نظرات شما كلا گيج شدم!
خوب دايي يه بار هم سايپا رو به اوج رسونده. شما فقط چسبيدين به نكات منفي.
ما دو حالت داريم : يا اينكه دايي واقعا مربيه و ميتونه كاري كنه و پيروزي رو مثل سايپا بهتر كنه. ( كه در اين حالت نامرديه از حالا پشتش حرف بزنيم)
يا اينكه دايي از ابزارات ديگه اي استفاده ميكنه! ( كه در اين حالت هم بايد منتظر بود )

خود قطبي هم يه زماني تو پيروزي بهتر بود اما حالا تو تيم ملي مونده تو گل!

پس به نظر من بايد صبر كرد

من نوشته ام رو به اين صورت آپديت ميكنم كه فك كنم متاسفانه مجوز قصاص مستر قطبي هم با اين باختش صادر شد! ( من ميدونم مشكل بازم از علي دائيه!!! سوئيچ تيم ملي رو موقع رفتنش با خودش برده!! :27: )

خوب شما و بعضی دوستان دیگه در هر شرایطی از هم ولایتی(:31:) خودتون دفاع میکنید...اینجا دیگه واقع بینی و منطق جایی نداره!
فقط اینو بگم که دایی مقصر عدم صعود به جام جهانی نبود..مقصر فدراسیون بود که دایی رو گذاشت.
قبول دارم میتونه مربی خوبی باشه اما برای تیم ملی هنوز بچه بود..

دلایل عدم محبوبیت(اگه نگیم منفوره!) دایی: اخلاق درجه یک+دیر خداحافظی کردن از تیم ملی+نتایج مربی گری(شاهکار بازی با عربستان)

Ship Storm
29-12-2009, 12:31
به نظر من بهترین های مربیگری جهان رو هم بیارم بازیکن ایرانی بهتر از این نمیشه آخرش میرن جلو قطر 3 بر 2 میبازن میان, حالا میخواد دایی مربی باشه و یا فرگوسن و...

jb.NY
29-12-2009, 12:31
بی خیال بابا...............فوتبال ایران که ارزش اینهمه بحث رو نداره................ایرانی جماعت که عرضه مربی شدن نداره
یه زمانی تو رنکینگ جهانی تیم ملی ما 17 بود......اونم با مربی گری یه شاسکول! برانکو..................الان چی؟ حدود 76 77

Ship Storm
29-12-2009, 12:34
جدی دایی سرمربی پرسپولیس شد !؟

مدارکش هم موجوده تو فدراسیون :31:

بی خیال بابا...............فوتبال ایران که ارزش اینهمه بحث رو نداره................ایرانی جماعت که عرضه مربی شدن نداره
یه زمانی تو رنکینگ جهانی تیم ملی ما 17 بود......اونم با مربی گریه یه شاسکول! برانکو..................الان چی؟ حدود 76 77

دقیقا سال 2001 بود فکر کنم بعد اینکه ایران از ایرلند باخت تو استادیوم آزادی رتبه تیم ملی ایران به 14 هم رسید

jb.NY
29-12-2009, 12:47
دقیقا سال 2001 بود فکر کنم بعد اینکه ایران از ایرلند باخت تو استادیوم آزادی رتبه تیم ملی ایران به 14 هم رسید
گل بود به سبزه نیز آراسته شد.............................بیا........... ...تا چاردهمم رفته بودیم
هــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــی:44:...
:19: