PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فرق بین محصولات cs3 و cs4 خصوصا افتر افکت چیست؟

M Like Mother
26-12-2009, 17:21
سلام

میخواستم ببینم بین افتر افکت cs3 و cs4 فرق زیادی وجود داره؟ ( و همینطور پریمیر این دو ورژن )

آیا میارزه سیستم قوی تر گرفت بخاطر cs4 ها یا همان cs3 کفایت می کنه.

لطفا تخصصی جواب بدین نه حسی

ممنون

reza2kn
26-12-2009, 18:02
سلام دوست عزیز.
اول که من فکر نمیکنم تو استفاده از منابع فرق بزرگی بین CS3 و CS4 باشه، که شما بخوای سیستمت رو افزایش بدی که از CS3 بیای رو CS4. حالا شاید استادان بدونن.
هرچی که اضافه شده به CS4 امکاناات بیشتر هست ، نه استفاده بیشتر از منابع سیستمی.
یه سری مواردی که به CS4 اضافه شده:
-اگه اشتباه نکنم Repeater و Wiggle Transform هستن که تو تصویر زیر مشخص کردم:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کارهاشونم Repeater که همون طور که از اسمش پیداست اون آبجکت رو تکرار میکنه به تعدادی که شما میخواین ، یه نمونه از استفاده این افکت:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در اینجا یک Shape Layer داریم که یه دایره کوچیک هست و با Repeater تکرار شده و با افکت CC Cylinder به این شکل تونل مانند در اومده.
Wiggle Transform هم برای کنترل بیشتر روی Wiggle یا همون لرزش تصویر هست. که بازم یه نمونش همین تصویر بالایی هست که اگه دقت کنی میبینی سایز دایره ها یکسان نیست ، اینجا به سایز دایره ها Wiggle دادم که تو انیمشن کوچیک و بزرگ میشن.
-افکت Cartoon که زیر در مجوعه Stylize قرار دراه. برای کارتونی کردن ویدئو.
-امکان باز کردن و کنترل کامل عکسهای 3 بعدی فتوشاپ
و خیلی چیزای دیگه که چون من خودم امتحان نکردم اینجا معرفی نمیکنم مثل اکپسورت پروژه به صورت یک پروژه لایه باز فلش CS4 و... که میتونین از لینکای پایین ببینین.
یه لیست کامل همراه با عکس :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواینجا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اینجا : دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدامیدورم به جوابت رسیده باشی.:40:
راستی اگه میخوای سیستم بگیری یه سیستم قوی با CPU 64 بیت بهت پیشنهاد میکنم چون از CS5 افترافکت فقط نسخه 64 خواهد داشت و 100 البته خیلی بهتر و قوی تر و سریع تر خواهد بود.:8:
موفق باشی:11:

M Like Mother
27-12-2009, 02:52
آقا رضا جوابت کامل بود

حقیقتش دارم matrox rt.x2 HD می گیرم. بعد یه سری سیستم معرفی کرده برای cs3 و یه سری برای cs4.

مادربردهای معرفی شده برای cs3 دیگه قدیمی شدن و حیفه که آدم سیستم جدید ببنده . اونم برای کاری سنگینی مثل ادیت و سیستمش به روز نباشه. اما برای cs4 هر چند پیشنهاداش خیلی محدوده ولی میاد تو نسل جدید و ddr3 ها.

البته سیستمهایی هم هستند که بین هر دو مشترکند یعنی الزامی نداره که شما از cs3 میای به cs4 سیستم قوی تر بشه . ولی پر واضحه که قوی تر بشه تا حدودی بهتره هر چند همیشه میشه با این سیستم جدیدتر ( قوی تر ) اون ورژن قدیمی تر یعنی cs3 رو اجرا کرد.

با توضیحات شما ترجیح میدم cs4 داشته باشم.

به احتمال 90 درصد به بالا این سیستم رو می بندم.

مادر برد: Asus P6T deluxe

سی پی یو: core i7 920

گرافیک: Asus GTX 280 1 G

رم: اگه گیرم بیاد: (3x2) مارک OCZ

البته در انتخاب مادربرد گزینه ی دیگری ندارم

reza2kn
28-12-2009, 19:18
Core I7 و هستم:8: آخر کمالات CPU یی هست تا اونجایی که من میدونم:40:
موفق باشی:11:

lion_sun
29-12-2009, 11:27
هرچه تخصصی تر در خدمتیم!:10::31:

برای اطلاعات بیشتر از امکانات جدید AE CS4:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

lion_sun
29-12-2009, 11:28
Import of 3D layers from Photoshop new

Import 3D models from Adobe® Photoshop® CS4 into Adobe After Effects® CS4 to composite them with other elements, and more.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Searchable timelines and projects and easier nested comp navigation new

Locate any element in a comp or project with the new QuickSearch. Quickly navigate between nested comps with the new Mini-Flowchart.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Compositions exported as layered projects new

Export compositions as layered, XFL format projects that can be opened and edited in Adobe Flash® CS4 Professional software. Many After Effects assets such as text and Adobe Illustrator® artwork are preserved as vectors.

Integrated workflow for mobile device authoring new

Select devices in Adobe Device Central and automatically set up an After Effects project that targets those devices, with settings that match the targeted devices and the Render Queue setup to output to the proper codecs and resolutions.

Numerous interface and workflow tweaks new

Work more efficiently with dozens of user-requested changes, including the new Auto Resolution setting that only renders visible pixels when zooming in and out of a comp view, streamlined memory and multicore processing preferences, and more.
Dynamic Link between Adobe Premiere Pro, After Effects, and Soundbooth new

Using Adobe Creative Suite® 4 Production Premium software, now link Adobe Premiere® Pro sequences to an After Effects composition and After Effects comps to Adobe Soundbooth® with Adobe Dynamic Link.

lion_sun
29-12-2009, 11:28
Independent keyframing of x, y, z values, plus 3D compositing improvements new

Composite in 3D space more easily: Keyframe x, y, and z position values separately, and use the new unified camera, which makes the After Effects camera tool work more like those in 3D modeling applications.
Cartoon effect new

Instantly give live footage the look of cell animation. Stylize video by reducing the color palette of a clip and by emphasizing edges.

Mocha for Adobe After Effects from Imagineer Systems new

Use this powerful 2.5D planar tracking application from Imagineer Systems to track the motion of elements — even in challenging shots where elements move offscreen or where there is motion blur or excessive grain.

XMP metadata for asset intelligence new

Now retain asset metadata while you work in After Effects. Add new project-, comp-, and layer-level metadata to streamline project tracking, and automate asset auditing and many other tasks.

lion_sun
29-12-2009, 11:29
فقط ببخشید انگلیسه.

M Like Mother
30-12-2009, 04:04
فقط ببخشید انگلیسه.

هر چند دوزاریم تو بعضی مواردش نیفتاد (چون باید عملی کار کنم) ولی خوب بود . ممنون

lion_sun
10-01-2010, 14:30
هر چند دوزاریم تو بعضی مواردش نیفتاد (چون باید عملی کار کنم) ولی خوب بود . ممنون

کمک بیشتری خواستی در خدمتم:10:

M Like Mother
14-01-2010, 04:22
کسی پکیج آموزشی سایت برای افتر ا فکت رو نگرفته ؟ میخوام ببینم آموزش کروماکیش تو کدوم دی وی دی هست؟

تیمبرتون
22-02-2010, 14:23
آقا من دنبال یه استاد تو شیرازم که افترافکت درس بده اگه کسی رو میشناسی به من معرفی کن .:10:
متشکرم....:40:

arash_irani
12-03-2010, 23:54
سلام
خب بستگی داره چه نیازی باشه
در کل من دوستایی دارم که هنوز از فتوشاپ نسخه 5.5 استفاده میکنن و بهترین طرح ها رو هم میزنن
ولی در کل در نسخه CS4 پیشرفتهای بسزایی داشته گرچه من امیدوارم بودم در نسخه CS4 افتر افکت نسخه 64 بیتش هم وجود داشته باشه که متاسفانه اینجور نشد ولی خب قولش رو تو نسخه CS5 دادن و اینجوری که فهمیدم هممون باید هنگام ورود نسخه CS5 با نسخه های قدیمی خداحافظی کنیم هر کسی سیستم 64 بیت داره میفهمه چی میگم