PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی تا محدوده 350 تومان

Michael Ropy
26-12-2009, 13:13
سلام! :20: یه گوشی میخوام با این مشخصات تا محدوده 300 دیگه حداکثر 350 (هر چی کمتر، بهتر).

- صفحه حداقل 3 اینچ حتما هم تاچ باشه و حساسیت مطلوبی داشته باشه (مثل 5800 نباشه).
- باتریش با استفاده زیاد حداقل 3 روز رو نگه داره (بیشتر = بهتر).
- سرعت گوشی موشک باشه و به هیچ وجه هنگ نکنه (مثل P990 و G900 نباشه).
- محدودیت اس ام اس یا نداشته باشه یا حداقل تا 1000 تا رو ساپورت کنه.
- محدودیت مخاطبین هم یا نداشته باشه یا حداقل تا 1000 تا رو ساپورت کنه.
- فارسی خوب ساپورت کنه و کیبورد کامل فارسی داشت باشه (مجازی باشه نه فیزیکی!).
- گوشت کوب نباشه و تا میتونه باریک باشه (حداکثر 14-15 میل ضخامتش باشه).
- بلوتوث و وای فای حتما داشته باشه، رم خور هم باشه.
- دوربین مهم نیست ولی حداقل 2 مگا باشه با قابلیت فیلمبرداری (اگه فلش داشت بهتر).
- ترجیحا نوکیا و سیمبیان نباشه.

گوشی طرف P990 هست و انتظاراتش رو برطرف میکنه به جز سرعت و بعضی مسایل. تو این رنج، جت حذف میشه چون محدودیت اس ام اس داره......ویوتی 2 هم به خاطر باتری حذف میشه (شاید بشه یه کاریش کرد! :دی)....بعد این X1 چند هست حالا؟! :دی نمی دونم رنوار تمام این نیاز ها برطرف میکنه یا نه.....:19:

تا 400 تومان هم چیزی بود بگید....ممنون! :11:

hasanmotori
26-12-2009, 13:47
حسین بگو امنیا لایت میخام دیگه :دی
1- صفحش 3 اینچه با تاچ عالی
2- باتریش 4 روز جواب میده
3- سی پی یو 667 با سرعت موشک
4- محدودیت نداره
5-محدودیت نداره
6-  فارسی ساز میریزی روش
7-خیلی باریکه
8- بلوتوثو و وای فای و مموریم داره ... تا 32 گیگ ساپورت میکنه
9- دوربین 3 عالی و فیلم برداری vga
10- نوکیا و سیمبینم نیست

قیمتشو تو سایتای خارجی زده 315 دلار .. احتمالاً همزمان با امنیا 2 میاد ینی فوقش تا یه هفته دیگه
دیگه چی میخای ؟

Michael Ropy
26-12-2009, 15:10
دیگه چی میخای ؟ عیجبه نمی دونم چرا توی سرچ جی اس ام نیومد (انتظاراتم توی سرچ دقیقا برابری میکنه)، الان دوباره سرچ کردم فقط باتری رو بی اهمیت زدم اومد، ولی وقتی باتری رو میزارم 300 - 3 نمیاد تو سرچ! :دی

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپی نوشت: حالا کی میاد، مردیم از بس صبر کردیم....

hasanmotori
26-12-2009, 15:48
خیالت از باتریش راحت باشه
سامسونگ رو امنیا 2 همین باتری 1500 میلیو گزاشته
حالا فک کن رزولوشن صفحه 1/4 بشه ... سایزش 0.7 اینچ کوچیکتر بشه
سی پی یوش بشه 667
و....
باتری امنیا 2 خیلی خوبه ... با استفاده سنگین 2 روز جواب میده
رو امنیا لایت تا 4 روز میتونی حساب کنی
خودتم استار داری میدونی باتریش 2 3 برابر کوکی جواب میده :27:

pulp_152
26-12-2009, 16:04
امنیا لایت از لحاظ قیمت با 5800 برابری میکنه .. بیاد اقتصادی ترین پاکت پیسی با توان بالاست

4870x2
26-12-2009, 16:20
حسین میگن امار دزدیدن امنیا لایت بالا هستش ها
از الان تو دو چیز تو شک باشین!
1-این گوشی تا سال دیگه میادش ایران:دی
2-با قیمت زیر 350 میادش ایران:دی
+
فارسی ساز براش نیست
دوربینش از کوکی ضعیفتره می خواین اسنادش موجوده!بگم؟بگم؟![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasanmotori
26-12-2009, 16:28
حسین میگن امار دزدیدن امنیا لایت بالا هستش ها
از الان تو دو چیز تو شک باشین!
1-این گوشی تا سال دیگه میادش ایران:دی
2-با قیمت زیر 350 میادش ایران:دی
+
فارسی ساز براش نیست
دوربینش از کوکی ضعیفتره می خواین عکس هاش رو بزارم

واسه خودش نمیخاد ... بدزدنش تازه خوشحالم میشه :27:
b7320 اومده اینم احتمالاً با امنیا 2 میاد
قیمتش از همون اولش متعادله
ویندوز موبایلا همشون فارسی ساز میخورن
دوربینش هر چی باشه فوکوس که داره

بعدشم بگو با 300 تومن چه گوشیی از این بهتر میتونی بخری ؟ ... ویندوز موبایل باشه

4870x2
26-12-2009, 16:33
اولا این گوشی تا 300 نخواهد بودش به حتم
من خودم که ویوا رو بهش ترجیح میدم( لامصب براش 1 میلیرینیوم رام اومده:دی)
اینم یه عکس از این سوپر کمیرا(omnia lite)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hasanmotori
26-12-2009, 18:01
اولا این گوشی تا 300 نخواهد بودش به حتم
من خودم که ویوا رو بهش ترجیح میدم( لامصب براش 1 میلیرینیوم رام اومده:دی)
اینم یه عکس از این سوپر کمیرا(omnia lite)

:27:
من به پرو 2 ترجیش میدم :27:

Michael Ropy
26-12-2009, 18:29
گفتم که دوربین اصلا مهم نیست :دی......در ضمن من کی به باتری شک کردم؟! :دی گفتم چرا این جی اس ام قاط زده! :دی حالا معلوم نیست کی میاد؟! کیبورد کامل فارسی خیلی مهمه ها! یه چیز دیگه اگه امنیا لایت آنتن دهیش مثل استاره نمی خوام ها! :دی این آنتن دهی خیلی مهمه.....

راستی امیررضا عکسی که گذاشتی قیلتره....:دی

hasanmotori
26-12-2009, 19:59
والا حسین جون من دیروز خارج شهر بودم
گوشیه خودم که ایرانسل روشه خطاش پر بود که هیچی
b5702 رو با 1110 مقایسه کردم ... یکی از سیم کارتای b5702 ا 3 تا خط داشت یکیش 2تا
1110 یکی داشت بعضی وقتا میشد 2تا
بعد یه دفه تو پارکینگ که 1 خط بیشتر نداشت باهاش زنگ زدم صداش عالی بود
دیگه نمیدونم چرا استار تو اینجوریه !
کیبرد فارسی که میگم باید فارسی ساز و کیبرد فارسی بریزی روش

دیگه چی میخای ؟ :27:

Michael Ropy
26-12-2009, 20:15
دیگه نمیدونم چرا استار تو اینجوریه !

:27::27::27::27::27::27::27:

همچین میگی انگار سامسونگ با من لجه یه نسخه بد آنتن به من داده! :دی

ببین گوشی رو برای داداشم میخوام.....توی خونه خیلی استفاده میکنه، چند بار هم بهت گفتم ما خونمون طوریه که کلا آنتن دهی خیلی بده و هرچی هم از حیاط دورتر میشی بدتر هم میشه....یه اتاق هم داریم که اونجا بدترین آنتن رو داره و دورترین نقطه به حیاط هم هست....

با این توصیفات، استار من توی خونه چی بشه 3 تا خط بده!!!! حالا این خط ها مهم نیست، یه روز از شانسم با سه نفر تماس داشتم، یکی داداشم بود که بعد از چند بار به زحمت تونستیم صحبت کنیم (نزدیک حیاط بودم)، یکی دوستم بود که حتی رفتم تو حیاط بازم بد بود، بیچاره اصلا بیخیال شد، بعدا باهاش تماس گرفتم....یکی هم خودم زنگ زدم دوستم زورکی بهش فهموندم چی میخام! حتی وقتی دیدمش گفت چرا اینقدر صدات ضعیف بود و...

حالا از اینور کوکی، توی همون اتاق بده آنتنش همیشه 4 یا 5 بود، این هیچ! دوبارشو خودم قشنگ یادمه با هدست خیلی راحت با صاب کارمو دادشم صحبت کردم (جات خالی لم داده بود رو تشک و صوبت میکردم...:دی).

چی بگم دیگه....:دی اصلا تو فکر کن ما تو کویر زندگی میکنیم :دی (البته دست کمی هم ازش نداره :27:).

البته این هم نا گفته نماند که باز این استار از موتورولایی که داشتم بهتر آنتن میده (دیگه ببین اون چی بود! :دی).

hasanmotori
26-12-2009, 20:34
عـــــــــــــجــــــــــ ـــــــب :18: :27:
خب حالا امنیا لایت بخر ببین چجوریه

Michael Ropy
26-12-2009, 21:07
خب حالا امنیا لایت بخر ببین چجوریه خوب اگه بد بود میام شیراز خوردش میکنم رو سرت! :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (شوخی)

خوب حالا فکر کن آمنیا لایت ساخته نشده بود، یا اصلا قیمتش 1.5 میلیون بود! :دی حالا چی پیشنهاد میدی؟!

hasanmotori
26-12-2009, 21:12
خوب اگه بد بود میام شیراز خوردش میکنم رو سرت! :دی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (شوخی)

خوب حالا فکر کن آمنیا لایت ساخته نشده بود، یا اصلا قیمتش 1.5 میلیون بود! :دی حالا چی پیشنهاد میدی؟!

خب چرا آرنا نمیگیری ؟

الان که دس منو دیدی نظرت عوض نشد ؟ :27:

Michael Ropy
26-12-2009, 21:20
خب چرا آرنا نمیگیری ؟باتریش واسه داداشم راضی کننده نیست وگرنه خودم باشم میخرم...:دی

الان که دس منو دیدی نظرت عوض نشد ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چرا به داداشم گفتم همینی که هست! :دی باس صبر کنی تا آمنیا لایت بیاد.....:دی

Vamp!r3
26-12-2009, 21:22
خب چرا آرنا نمیگیری ؟

الان که دس منو دیدی نظرت عوض نشد ؟ :27:

فکر کنم با باتریش مشکل داره......

توی این رنج سامسونگ از الجی پیشی گرفته............:31:
همین امنیا لایت خیلی مناسبه..........فقط صبر کن بیاد.....چند نفر بخرن.....بعدش اگه راضی بودن بسم الله.....:31:

S L R
26-12-2009, 21:40
میتونی به Samsung S8000 JET هم فکر کنی.
گوشی خوبی هست صفحه با کیفیت خیلی بالا.
دوربین 5مگاپیکسل.
باتری خوب
ظاهر خوب
و....
که از لینک زیر میتونی ببینی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدقیمتش هم فکرکنم حدود 380اینطورا باید باشه.

Michael Ropy
26-12-2009, 21:44
میتونی به Samsung S8000 JET هم فکر کنی.برادر بالا تو پست اول گفتم که جت محدودیت 500 تایی اس ام اس داره....راستی امنیا اچ دی رو چند میفروشی؟ (پخ بده).

!@#$%^&*()
26-12-2009, 21:45
الان که دس منو دیدی نظرت عوض نشد ؟

what? : دی

حسین میگم Aura بگیر:دی

همین lite خوبه...مخصوصا اینکه سامسونگه:27:

Michael Ropy
26-12-2009, 21:47
what? : دی

حسین میگم Aura بگیر[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

همین lite خوبه...مخصوصا اینکه سامسونگه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اون دست قضیه داره....:دی

آئورا هم حتی اگه 100 تومن هم باشه نمی گیرم....نه از قیافش خوشم میاد نه از امکاناتش....:دی

امنیا هم باشه تا ببینیم چی میشه....

S L R
27-12-2009, 00:15
راستی گوشی HTC Diamond2 هم گزینه خوبیه!ولی قیمتش الان حدود 410اینطورا هست!
ولی ارزش داره!
3.2اینچ صفحه با رزولوشن بالا.
5مگاپیکسل دوربین!
وینمو رسمی 6.5
تاچ با حساسیت عالی.
cpu با سرعت و عملکرد بسیار خوب(از هم رده های خودش خیلی بهتره)
ظاهر بسیار زیبا.
تمام راهای ارتباطی هم داره wifi....
و....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Niyoosha
27-12-2009, 21:13
سلام دوست عزیز
نوشته بودید ویوتی2 نه چون باطری ضعیفی داره
ویوتی 2 من 3 روز کار میکنه همه کارم باهاش می کنم بازی عکس و آهنگ گوش کردن
آنتن دهیشم که حرف نداره حتی در نقاط کور.
خودتون که میدونید گوشی های ال جی بهترین آنتن دهی رو دارند.

Michael Ropy
27-12-2009, 21:41
ویوتی 2 من 3 روز کار میکنه همه کارم باهاش می کنم بازی عکس و آهنگ گوش کردن

عجب!!!! امیدوار شدیم، 3 روز که خوبه! مرسی بابت راهنمایی....

SI-SA
27-12-2009, 21:57
خوب ؛ از اونجایی که حسین جان تاپیک مورد نظر رو زدند من هم همینجا ادامه میدم ، من الان 3-4 ماهی میشه کوکی دارم ازش هم خیلی راضیم مشکلی باهاش نداشتم ؛ ولی طی اتفاقاتی ؛ شرایطی پیش اومد برای خرج کردن بیشتر ؛ دقیقا معلوم نیست ولی شاید با این پول گوشیم رو عوضیدم ؛ اگه بخوام بر اساس محدوده قیمت بگم ؛ این گزینه ها رو پیش رو دارم :
Arena
Jet
X1
Diamond2
M7600 Beat DJ
Omnia Lite
Renoir

فکر کنم همین چند تا بود دیگه ؛ خوب در ابتدا ؛ رنوار حذف میشه چون به دوربین بالا نیاز ندارم و داداشم هم میخواد رنوار بگیره؛ پس کلا حذف.
Beat DJ هم حذف میشه چون صفحه اش2.8 هست و کیبورد کیوورتی هم نداره و تا این حد هم اهل موسیقی نیستم.
Arena هم حذف میشه چون باتریش به اون قدرتی که من می خوام نیست . با استفاده عادی و کمی بیشتر از عادی فکر کنم کمتر از 2 روز دووم بیاره.
دایاموند2 احتمال تقریبا زیاد حذف میشه چون قیافش یه خرده رسمی هست و بنظرم بیشتر به درد آدم حسابی ها میخوره و قیمت با گارانتیش خیلی بالاست و بی گارانتیش هم دست کمی نداره و شاید ریسک باشه ؛ مهمترین دلیلش هم این که پسر داییم که خیلی نچسبه اچ تی سی داره و من هروقت اچ تی سی می بینم یاد اون میوفتم =)))) حال کردین چقدر قانع کننده بود ؟ :دی
X1 رو خیلی دوست دارم ؛ منتها نگرانیم از بابت ترکی هست که بر میداره ؛ Divx هم پخش نمی کنه ، شتاب سنج هم نداره و میترسم منو هاش هم خیلی دلگیر و خسته کننده باشه بخاطر ویندوز موبایل بودنش و ازش خسته شم.ولی کیبورد فیزیکیش و قیافه اش خیلی منو مجذوب کرده که باعث شده هنوز یه خرده امید بهش داشته باشم.
Lite رو امروز تو این تاپیک کشف کردم و هنوز اطلاعات زیادی در موردش ندارم ... جز اینکه از قیافش خوشم میاد :دي
و سر انجام جت ؛ از لحاظ نرم افزاری و امکانات واقعا عالی هست ، صفحه نمایشش هم جای خود دارد ؛ منتها ! منتها قیافش زیاد به دلم ننشسته ...
- - - - - - - - -
خلاصه کلام ؛ درسته اینها رو گفتم ولی بجز سه گزینه اول که حذفشون قطعی هست نظراتتون رو درباره بقیه بهم بگید اگر هم چیز دیگه ای میشناسید از معرفیش دریغ نکنید ؛ موتوشکر .
و اما انتظارات مهم بنده از گوشی مورد نظر :
سرعت بالا ؛ صفحه نمایش با کیفیت خوب ؛ اینترفیس جذاب که بعدا ازش خسته نشم ؛ زیبایی ؛ تاچ خوب ؛ وای فای ؛ دوربین متوسط به بالا (عکاسی) ...
اینها انتظارات بود ؛ اینها هم چیزاییه که باید حتما حتما باشه !
1.باتری قوی ؛ با استفاده عادی حداقل 2 روز دووم بیاره.
2.جستجو در اینترنتش خیلی خوب باشه ، از همه لحاظ.
3.مقاوم باشه ؛ کوکی که داشتم می گفتند مقاوم نیست و ... ولی بارها و بارها ضرباتی بهش خورد و از ارتفاعاتی پرت شد که امیدی بهش نداشتم ولی آخ هم نگفت ! :دي

اینا مهم بود ؛ اگر بعدا چیز دیگه ای یادم اومد اضافه می کنم .
با تشکر !

pulp_152
27-12-2009, 22:10
با توجه به نیازت اول جت همرو پوشش میده (از لحاظ زیبایی از جلو دیدی یا از تو عکس چون از جلو خیلی بهتره)

بعد امنیا لایت .. 1سرعت بالاتری نسبت به x1 داره ... صفحه نمایشش کیفیت ضعیفتری داره نسبت به x1 ولی تفاوت زیاد نیس ... اینترفیسش بهتره ... تاچش بهتره... وای فای هم داره ... دوربین نمیشه گفت بهتر ... چون دوربیناشونو ندیدم ... البته در کلل هیچ کدوم دوربین خوبی ندارند ...

1-باتری هر 2 معرکست ..

2-جستجو در اینترنت به دلیل cpu بالاتر و نرم افزار opera mini 9.5 و ... بهتره ... البته x1 صفحه کلید داره که باز از این لحاظ یه مزیته

3- مقاومت هم خسروان دانند .. نمیدونم

در کل به نظرم اول جت

دوم با توجه به نیازت ببین تاچ میخوای یا با صفحه کلید ازگه صفحه کلید میخوای خوب x1 بهتره ... اگه نه امنیا لایت اقتصادی تر .. و جدیدتره

SI-SA
27-12-2009, 22:18
خیلی ممنون ، الان رفتم یه نگاه دوباره تو جی اس ام آرنا به جت انداختم ، 360درجه رو هم نگاه کردم ، اونقدر ها هم زشت نیست ، ولی در هر صورت همیشه گوشی ها در واقعیت قشنگ تر از اونی هستند که تو عکسا دیده میشه یا لااقل من این حس رو دارم .
از لحاظ تصویر X1 و لایت در مقابل جت ضعیف هستند ولی ویندوز موبایل هستند خودشون نکته مثبتی هست و لایت هم قابلیت ارتقاء به نسخه 6.5 داره ؛ ایکس 1 رو نمی دونم .
این کیبورد ایکس 1 و ظاهر جذابش میشه گفت مهمترین نکته ای هست که باعث شده عاشقش بشم . این گوشی واقعا Divx و Xvid رو نمی خونه و شتاب سنج نداره ؟ منو های لایت و ایکس1 چطوره ؟ خسته کننده نیستند ؟!
ممنون میشم اینها رو هم جواب بدید.

pulp_152
27-12-2009, 22:35
خیلی ممنون ، الان رفتم یه نگاه دوباره تو جی اس ام آرنا به جت انداختم ، 360درجه رو هم نگاه کردم ، اونقدر ها هم زشت نیست ، ولی در هر صورت همیشه گوشی ها در واقعیت قشنگ تر از اونی هستند که تو عکسا دیده میشه یا لااقل من این حس رو دارم .
از لحاظ تصویر X1 و لایت در مقابل جت ضعیف هستند ولی ویندوز موبایل هستند خودشون نکته مثبتی هست و لایت هم قابلیت ارتقاء به نسخه 6.5 داره ؛ ایکس 1 رو نمی دونم .
این کیبورد ایکس 1 و ظاهر جذابش میشه گفت مهمترین نکته ای هست که باعث شده عاشقش بشم . این گوشی واقعا Divx و Xvid رو نمی خونه و شتاب سنج نداره ؟ منو های لایت و ایکس1 چطوره ؟ خسته کننده نیستند ؟!
ممنون میشم اینها رو هم جواب بدید.

ببین همه چیز عکس نیس! روز اولی که x1 رو تو عکس دیدم با خودم گفتم اخر زیباییه ! وقتی از جلو دیدم به نظرم کوچیک امد و البته یه گوشی خیلی عادی ...منظورم اینه که کلا عکس نمای واقعی رو نشون نمیده فقط یه نمای مجازی از گوشیه چون تو عکس گوشی ها بزرگتر از حدی هستند که در واقعیت هستند .. مثلا اگه همین x1 صفحه نمایش 3.5 میداشت واقعا به عکس میخورد ... بعضی از گوشی ها مثل جت تو واقعیت قشنگتر از عکس هستند و بعضی ها بر عکس ... مثلا استار هم همینطوره !

x1 هم احتمالا به 6.5 اپدیت میشه .. ولی کلا توان cpu و شتاب سنج در امنیا لایت برگ برنده از این لحاظ

این گوشی به صورت پیش فرض دایویکس رو نمیخونه ولی میتونی با نرم افزار های مستقل دایویکس رو ببینی روش ولی کلا گوشی که بصورت پیش فرض دایویکس بخونه راحت تر و کم دردسرتره .. و بهتر هم پخش میکنه ... شتاب سنج هم نه نداره ... منوهای لایت خیلی عالیه .. در حد بهتریناست ... تم های وین موبایل قابلیت تعویض زیادی دارند و انقدر هم زیاد هستش که خسته نمیشی ولی رو حالتهای گرافیکی حسابی نمیتونی رو x1 باز کنی .. مثلا فکر کنی گالریش مثل لایت بشه و .. نه ..

hasanmotori
27-12-2009, 22:47
یکی از دوستام میخاد جت بخره
قبلاً میگفت اون دکمه وسطش همون که شبیه الماسه :27: خیلی بزرگه و زشته
وقتی از نزدیک دیدش و گرفتش دستش نظرش کلاً عوض شد ... حالا میخاد بخرتش
شما هم از نزدیک ببین خوشت میاد
بعدش اگه ویندوز موبایل میخای میتونی صبر کنی امنیا لایت بیاد قیمتش 315 دلاره
اینترفیسش تاچ ویز 2 ه ... وقتی بیاد احتمالاً ویندوز 6.5 روشه اگهاز تاچ ویز خوشت نیومد میتونی خاموشش کنی از اینترفیس 6.5 استفاده کنی
باتریشم عالیه

SI-SA
27-12-2009, 22:48
X1 رو از نزدیک خودم زیاد دیدم ؛ قیافش رو دوست دارم ... ولی کوکی رو دیده بودم بنظرم قیافش معمولی بود ولی وقتی خریدم دیدم خیلی زیبا تر از اونی بود که فکر می کردم.
خوب بنظرم بد نباشه X1 رو حذف کنیم ... لایت و جت باقی موندند .
مهمترین برتری های لایت نسبت به جت چیه ؟( و اگه شد برعکسش رو هم ذکر کنید ، برتری های جت به لایت)
ممنون.

SI-SA
27-12-2009, 22:50
یکی از دوستام میخاد جت بخره
قبلاً میگفت اون دکمه وسطش همون که شبیه الماسه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خیلی بزرگه و زشته
وقتی از نزدیک دیدش و گرفتش دستش نظرش کلاً عوض شد ... حالا میخاد بخرتش
شما هم از نزدیک ببین خوشت میاد
بعدش اگه ویندوز موبایل میخای میتونی صبر کنی امنیا لایت بیاد قیمتش 315 دلاره
اینترفیسش تاچ ویز 2 ه ... وقتی بیاد احتمالاً ویندوز 6.5 روشه اگهاز تاچ ویز خوشت نیومد میتونی خاموشش کنی از اینترفیس 6.5 استفاده کنی
باتریشم عالیه
ممنون ، ولی سیستم عامل برام ضروری نیست ،فقط در همین حد که بودنش بهتر از نبودنش هست وگرنه بدون سیستم عامل مشکلی ندارم.
من گوشیم رو احتمالا اوایل یا اواسط بهمن ماه می گیرم.

panther99
28-12-2009, 00:53
دوست عزیز اگه دنباله گوشیه تاچ بدون در نظر گرفتن دوربینی به نظر من HTC ( سلطان گوشی های تاچ ) بهترین گزینه ست برای شما .
سه مدل   Touch Viva . Touch Diamond . و Touch Diamond2 تو همین رنج قیمت هستن .
اطلاعات بیشتر میخوای برو سایت GSMARENA تو قست HTC ببین گوشی ها رو .

Michael Ropy
28-12-2009, 07:17
خوب کوروش جان (درسته؟) چرا ویوتی اسمارت نمیخری؟! 370 تومنه بعد باتریش طبق گفته ی دارندش با استفاده ی نسبتا زیاد 3 روز رو دوام میاره (ارینا درسته 2 روز اینا نگه میداره). بعد من با همشون کار کردم (جت و آرینا و ویوتی 2 و کریستال).

سرعت بالا ؛ صفحه نمایش با کیفیت خوب ؛ اینترفیس جذاب که بعدا ازش خسته نشم ؛ زیبایی ؛ تاچ خوب ؛ وای فای ؛ دوربین متوسط به بالا (عکاسی) ...تو سرعت هیچ فرقی ندارن، فکر نکنی سی پی یو 800 داره میتونی آپولو هوا کنی! :دی (بماند که اون جتی که من تست کردم یکم کلوخ بود! :دی). کیفیت صفحه جفتش خیلی خوبه ولی نمی دونم چرا من از کنتراست ویوتی 2 خیلی بیشر خوشم اومد. به هر حال جت AMOLED هستش و بهتره. تو اینترفیس من بی شک ویوتی 2 و کلا اس کلاس رو پیشنهاد میکنم.....از نظر خودم تاچ ویز در مقابلش باید تعظیم کنه، اس کلاس واقعا زیبا و دلچسبه باید از نزدیک ببینی، توی تاپیکش هم گفته بودم، برای مثال با اینکه مکعب جت 6 وجهیه و اس کلاس 4 وجهی، ولی معکب اس کلاس بسیار بسیار eye-catch تره! :دی و.... زیبایی خود گوشی هم که خیلی زیباست باز باید از نزدیک ببینی (سامی ها نبینن: خودم که از قیافه جت زیاد خوشم نیومد، مخصوصا از اون دکمه وسطیش! :دی)، وای فای هم که داره، دوربینش هم خوبه....

1.باتری قوی ؛ با استفاده عادی حداقل 2 روز دووم بیاره.بالاتر گفتم که 3 روز رو میکشه، تو تاپیک جت هم خونده بودم باتریش اونقدر ها هم قوی نیست (حدود 2 روز فکر کنم)، البته مطمئن نیستم در مورد جت....

2.جستجو در اینترنتش خیلی خوب باشه ، از همه لحاظ.مشکل مرورگر اس کلاس (Teleco Q7) ساپورت نکردن فلش بود که با آپدیت جدید حل شد.....مرورگر خوبی داره....

3.مقاوم باشه ؛ کوکی که داشتم می گفتند مقاوم نیست و ... ولی بارها و بارها ضرباتی بهش خورد و از ارتفاعاتی پرت شد که امیدی بهش نداشتم ولی آخ هم نگفت ! :ديتو مقاومت بین اینا آرینا رقیب نداره، ویوتی 2 هم با اینحال مقاومتی خوبی داره و حداقل از کوکی بهتره! :دی

اینها نظرات من بود، ولی بهترین کار اینه که حتما با هر دو یه نیم ساعتی کار کنی! :27: اون موقع میتونی بهترین انتخاب رو بکنی، من هم تا قبل از این بین این دو یه شبهاتی داشتم، ولی با کار کردن با هر دو (تو علاءالدین) دیگه تمام شک هام برطرف شد.....من خودم بی شک اس کلاس انتخاب میکنم (مثل آرینا، ویوتی 2، کریستال، BL40 و...)، اصلی ترین دلیلم اینترفیس هست که برام اهمیت زیادی داره، تجربه ی تاچ ویز هم دارم (استار). باز میگم بهتره باهاشون کار کنی.....اصلا ممکنه با این همه تعریف من، باز تو از جت بیشتر خوشت بیاد :دی نظر خودت از همه مهم تره........فعلا! :10:

SI-SA
28-12-2009, 13:49
آخه احتمالا من فرصت امتحان کردن ندارم ؛ اینجا احتمالا این گوشی های پیدا نمیشه و من باید سفارش بدم ؛ آخه تو تبلیغات ویوتی اسمارت ؛ از منو هاش خوشم نیومد ... ولی دیروز یه سری اتفاقات افتاد رفتم تو این سایت :

خیلی از لحاظ تبلیغاتی خفن کار کرده بودن :دي من مجذوبیده شدم , احتمالا همین جت رو می گیرم ، فعلا یک ماهه دیگه فرصت تحقیق دارم ... از همگی ممنون .
از دوست عزیزی که ویوا و دایاموند 1 و 2 رو پیشنهاد دادند هم ممنون ؛ ویوا گوشی خوبی هست منتها با توجه به محدوده قیمتی که من دارم می خوام امکاناتش بیشتر از ویوا باشه , دایاموند 1 هم قیافش به دلم ننشسته و صفحه اش هم کوچیکه .
دایاموند2 ولی قبول دارم گوشی خوبی هست ولی احساس می کنم اچ تی سی مال آدم حسابی هاست و به درد من نمیخوره :دی

4870x2
28-12-2009, 14:32
یعنی گوشی رو بخاطر تبلیغش می خوای بخری؟!
اصولا سامی همینه اگه بجای تبلیغ می اومدش محدودیت sms رو بر میداشت بهتر نبودش؟!
در عوض ارینا با اپدیت جدید می تونه فلش هم ساپورت کنه که ایفون توش مونده: دی

jahfer
28-12-2009, 16:35
سلام
LG KS20 هم گزينه خوبي است. قيمتش 270 و اين طرفهاست.
از نظر من تنها ضعفش نسبت به امنيا لايت نداشتن جي پي اس و نمايشگر نا مناسب براي فيلم ديدن است.

Michael Ropy
28-12-2009, 16:52
یعنی گوشی رو بخاطر تبلیغش می خوای بخری؟!راست میگه، ولی باز خودت میدونی، من تا قبل از اینکه با آرینا کار کنم واقعا نمی دونستم چقدر زیباست......

راستی نمی دونم تو کدوم تبلیغ رو دیدی، یه نگاهی به این بنداز: