PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمـــــــــک ( ویندوزم به شدت بالا نمی آید من هم بشدت محتاجم )!

far2009
25-12-2009, 21:37
سلام

دوستان تو را به خدا کمک کنید.

ویندوز ویستای لپ تاپ بالا نمی آید و فقط یک صفحه سیاه که نوشته msgboot is missing می آید و هیچ کاری نمی توان کرد. حتی نمی توان به صورت safemode وارد شد. :41:

مدل لپ تاپ من hp dv5-1110 هست.

اگر هم کسی recovry دارد قرار بدهد ممنون می شوم

فقط تا امشب فرصت دارم و به شدت به اطلاعات و خودش نیاز دارم.

کمـــــــــــــــــــک

far2009
25-12-2009, 21:55
دوستان با معرفت . دیگه چجوری بگم به شدت بکمکتون احتیاج دارم ؟

nightmare
25-12-2009, 22:10
Step 1

Press the power button to start the HP. Press and hold the F11 key to launch the HP Recovery Manager from the recovery partition.

Step 2

Backup any files you want to save. Follow the HP Recovery Manager instructions to save any important files before continuing with the recovery process.

Step 3

Continue the recovery process. After backing up files to an external device or CD/DVDs, select the option to perform a system recovery.

Step 4

Obtain and install updates for the HP. After your system reboots, use HP update manager as well as Windows update to restore all critical updates to your HP computer.

Step 5

Make a set of recovery disks. Use HP Recovery Manager and select "Advanced Options" to create a set of recovery disks that can be used in the event that your HP cannot access the hard drive.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
ترجمه :

مرحله اول

لپتاپ رو روشن کنید و دکمه F11 رو بزنید تا وارد برنامه HP Recovery Manager بشید .

مرحله دوم
از تمام فایل ها و فلدر هایی که بهشون احتیاج دارید کپی بگیرید . به توضیحات نرم افزار Recovery Manager هم دقت کنید تا اشتباهی پیش نیاد .

مرحله سوم
مراحل ریکاوری رو ادامه بدید ، بعد از کپی گرفتن از اطلاعاتتون و رایت کردن اونها روی سی دی یا دی وی دی ، گزینه مورد نظرتون رو جهت ریکاوری انتخاب کنید .

مرحله چهارم
آپدیت های لازم رو بعد از انجام عملیات ریکاوری و ریستارت شدن لپتاپتون توسط نرم افزار HP Update Manager دریافت و نصب کنید .

مرحله پنجم
میتونید برای خودتون توسط HP Recpvery Manager در داخل ویندوز ، دی وی دی ریکاوری درست کنید . ( برای مواقعی که هاردتون خراب شده و امکان ریکاوری از روی هارد رو ندارید . )

اگر این راه ها جواب نداد ، پیشنهاد می کنم یه سی دی ویندوز پورتابل دانلود کنی و باهاش بوت کنی تا به درایو هات دسترسی پیدا کنی و اطلاعاتت رو کپی بگیری :

تا بعد ...

H@mid-Vista
26-12-2009, 00:31
دوست عزیز ویندوزت را تعمیر كن
با سی دی نصب بیا بالا و بوت را تعمیر كن
اكس پی هست یا ویستا و یا 7؟

lida
26-12-2009, 09:32
بهترین راه وئندوز پورتابله فعلا فایلات وردار بعدش ویندوزت رو کامل عوض کن

far2009
26-12-2009, 12:55
بهترین راه وئندوز پورتابله فعلا فایلات وردار بعدش ویندوزت رو کامل عوض کن
نشـــــــــــــــد ! ویندوزم هم ویستا هست

Pami
26-12-2009, 13:41
نشـــــــــــــــد ! ویندوزم هم ویستا هست

شما اگر يك سيستم ديگه در اختيار داريد از لينوكس Slax استفاده كنيد و از روي فلش يا CD بوت كنيد
فايلهاي مورد نيازتون رو به جايي ديگه منتقل كنيد و بعد يك نسخه تازه ويندوز نصب كنيد

ورژن 6.2.0
دانلود مستقيم - 190 مگابايت

(ftp://ftp.slax.org/SLAX-6.x/slax-6.2.0.iso)يا مجموعه Hiren's Boot CD 10 رو دانلود كنيد كه Collection از برنامه هاي پارتيشن بندي و مفيد به همراه نخسه Portable XP هست

دانلود - 187 مگابايت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رمز :

far2009
26-12-2009, 14:35
شما اگر يك سيستم ديگه در اختيار داريد از لينوكس Slax استفاده كنيد و از روي فلش يا CD بوت كنيد
متوجه منظورتان از لینوکس slax نشدم.

فايلهاي مورد نيازتون رو به جايي ديگه منتقل كنيد و بعد يك نسخه تازه ويندوز نصب كنيد
مشکل همین عدم دسترسی به اطلاعات هست. با نصب ویندوز جدید پاک می شوند.

Phenomenon
26-12-2009, 23:46
سی دی ویندوزت رو بزار و با اون بیا بالا.حالا به جای گزینه نصب جدید ویندوز روی گزینه ریپیر سیستم که پایین سیستم هست بزن بعد گزینه استارت آپ ریپیر رو بزن.اگه درست شدنی باشه درست میشه وگرنه باید ویندوز پرتابل بیا بالا و هرچی رو می خوای بردار

far2009
27-12-2009, 12:54
سی دی ویندوزت رو بزار و با اون بیا بالا.حالا به جای گزینه نصب جدید ویندوز روی گزینه ریپیر سیستم که پایین سیستم هست بزن بعد گزینه استارت آپ ریپیر رو بزن.اگه درست شدنی باشه درست میشه وگرنه باید ویندوز پرتابل بیا بالا و هرچی رو می خوای بردار
ویندوز روی لپ تاپ نصب بود من هم متاسفانه CD را ندارم .

r_22009
27-12-2009, 14:43
ویندوز روی لپ تاپ نصب بود من هم متاسفانه CD را ندارم .
خب بعضی از لینوکس ها احتیاج به نصب ندارن (مثلا ubunto). با اون ها بوت کن و فایل هاتو یه جایی کپی کن