PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شبکه کردن کامیپوتر با HDTV سامسونگ B690

صفحه ها : 1 [2]

starpars
05-06-2010, 19:33
باید زنگ بزنم تهران یا همین نمایندگی اینجا (اهواز) هم میتونه واسم درستش کنه ؟
همون نمایندگی خودتون زنگ بزن یا میاد بوردشو عوض میکنه یا به صورت نرم افزاری مشکل برطرف میشه

سلام
ممنون از پاسخ شما

پس این قابلیت wireless که تو سایت آمریکایی سامسونگ واسه یه سری از مدل های جدید مثل C650 عنوان کرده فقط به اتصال وایرلس LCD به اینترنت محدود میشه؟؟
هم واسه اینترنت و هم اشتراک گذاری فایلهای pc روی lcd به صورت وایرلس

omidfarzad
09-06-2010, 00:20
با سلام
لطفا نحوه اتصال به اینترنت در c650 رو هم توضیح دهبد

starpars
12-06-2010, 20:22
با سلام
لطفا نحوه اتصال به اینترنت در c650 رو هم توضیح دهبد

دوستان که با c650 کار کردن باید بیان بگن شما اگه تونستی یه توضیحاتی درباره منو هاش و اینکه مشکلت الان دقیقا کجای کار هست, تونستی با pc شبکه کنی یا نه , بگی تا ببینیم مشکل کجاست

vahidsport
18-06-2010, 12:50
سلام به همه....

منم یه مشکل دارم البته تو شبکه کردن موبایل هستش که احتمالا شبیه به B690 باشه ، چند تا سوال در مورد IP,DNS Server,Default Gateway داشتم

یکسری IP,DNS Server,Default Gateway تو تنظیمات خود تلویزیون هستن یکسری IP,DNS Server,Default Gateway تو لن تلویزیون که تو کنترل پنل کامپیوتر میاد هست و یکسری IP,DNS Server,Default Gateway که برای لن کامپیوتر هست که کلا برای شبکه کردن B690 باید سه تا IP,DNS Server,Default Gateway رو مقدار بدیم درست؟ اگه اره که هیچ میریم سوال های پایین اگه نه من تو شبکه کردن موبایل باید سه تا IP,DNS Server,Default Gateway رو مقدار بدم

IP,DNS Server,Default Gateway برای تنظیمات داخلی تلویزیون و لن تلویزیون که تو کنترل پنل هست باید مقدارشون یکی باشه درسته؟

Default Gateway که IP مودم ADSL باید باشه اگه عوضش نکرده باشم و پیش فرض خود مودم باشه میشه 192.168.1.1 درسته؟

DNS Server نمیدونم چیه ولی از تو داس (Dos) و با دستور ipconfig /all میشه DNS Server لن کامپیوتر رو (که به مودم ADSL متصل هست ) رو پیدا کرد و باید همین مقدار رو به DNS Server تو تنظیمات خود تلویزیون و لن تلویزیون تو کنترل پنل داد درسته؟

خیلی ممنون....

starpars
18-06-2010, 14:10
سلام به همه....

منم یه مشکل دارم البته تو شبکه کردن موبایل هستش که احتمالا شبیه به B690 باشه ، چند تا سوال در مورد IP,DNS Server,Default Gateway داشتم

یکسری IP,DNS Server,Default Gateway تو تنظیمات خود تلویزیون هستن یکسری IP,DNS Server,Default Gateway تو لن تلویزیون که تو کنترل پنل کامپیوتر میاد هست و یکسری IP,DNS Server,Default Gateway که برای لن کامپیوتر هست که کلا برای شبکه کردن B690 باید سه تا IP,DNS Server,Default Gateway رو مقدار بدیم درست؟ اگه اره که هیچ میریم سوال های پایین اگه نه من تو شبکه کردن موبایل باید سه تا IP,DNS Server,Default Gateway رو مقدار بدم

IP,DNS Server,Default Gateway برای تنظیمات داخلی تلویزیون و لن تلویزیون که تو کنترل پنل هست باید مقدارشون یکی باشه درسته؟

Default Gateway که IP مودم ADSL باید باشه اگه عوضش نکرده باشم و پیش فرض خود مودم باشه میشه 192.168.1.1 درسته؟

DNS Server نمیدونم چیه ولی از تو داس (Dos) و با دستور ipconfig /all میشه DNS Server لن کامپیوتر رو (که به مودم ADSL متصل هست ) رو پیدا کرد و باید همین مقدار رو به DNS Server تو تنظیمات خود تلویزیون و لن تلویزیون تو کنترل پنل داد درسته؟

خیلی ممنون....

شما دقیقا میخوای چی رو با چی شبکه کنی؟
منظورت از تنظیمات داخلی تلوزیون چیه؟ توی b650 فقط یکی هست که در منو lcd قسمت setup network قرار داره که به عنوان تنظیمات لن تلوزیون شناخته میشه.

اینجا دو مبحث وجود داره یکی شبکه کردن pc و lcd و دوم به اشتراک گذاشتن اینترنت pc روی این شبکه.
برای این کارها باید اطلاعات شبکه شامل (ip/subnet mask/Default Gateway/DNS Servers) رو در دو قسمت , یه بار توی تتنظیمات لن lcd و یه بار هم توی تنظیمات کارت شبکه pc که به lcd متصل شده وارد کنی :

ip : که باید برای هر کدوم متفاوت باشه اما رنج هردو ip مثل هم باشه مثلا :
ip pc : 192.137.1.1
ip lcd : 192.137.1.2

subnet mask : که برای تعین رنج ip هست میتونه 255.255.255.0 باشه یعنی فقط قسمت چهارم ip میتونه با هم متفاوت باشه به عبارتی با این subnet mask میشه 900 عدد ip در شبکه تعریف بشه (مثلا از 192.137.1.1 تا 192.137.1.999)

Default Gateway:
در یک شبکه, کامپیوتری که از طریق کانکشن ADSL به اینترنت متصل هست Gateway محسوب میشه. و بقیه برای وصل شدن به اینترنت از همین کامپیوتر استفاده میکنن
توی pcنیازی به وارد کردنش نیست چون ویندوز خودش برای pc مشخص میکنه اما در lcd باید همون ip کامپیوتر (192.137.1.1) وارد بشه که در اینجا pc به عنوان یه رابط با دنیای خارج برای lcd شناخته میشه

DNS Servers:
ip کامپیوتری هست در isp اینترنت شما که آدرس های اینترنتی در اون ذخیره میشه اگه بخوای lcd به اینترنت وصل بشه باید اونم توی lcd وارد کنید

vahidsport
18-06-2010, 14:52
گوشیه رفیقم لن داره و وقتی گوشی رو از طریق USB به کامپیوتر وصلش میکنم یه لن تو کنترل پنل اضافه میشه

با این لن گوشی میشه از اینترنت کامپیوتر تو گوشی استفاده کنم

حالا IP,DNS Server,Default Gateway تو تنظیمات گوشی و IP,DNS Server,Default Gateway لن گوشی تو کنترل پنل رو چه طوری تنظیم کنم؟ همین... :20:

منظورت از تنظیمات داخلی تلوزیون چیه؟منظورم منو تلویزیون بود که تو پست قبلی به ذهنم نرسید:31:!!!!!

starpars
18-06-2010, 17:17
من می خام گوشیه برادرم که لن داره و وقتی گوشی رو از طریق USB به کامپیوتر وصلش میکنم یه لن تو کنترل پنل اضافه میشه

با این لن گوشی میشه از اینترنت کامپیوتر تو گوشی استفاده کنم

حالا IP,DNS Server,Default Gateway تو تنظیمات گوشی و IP,DNS Server,Default Gateway لن گوشی تو کنترل پنل رو چه طوری تنظیم کنم؟ همین... :20:

منظورم تو منو تلویزیون بود که تو پست قبلی به ذهنم نرسید:31:!!!!!
اینجا که جاش نیست شما بهتر بود یه تاپیک واسه این مشکلت میزدی دوستان بیشتر کمک میکردن ولی کلا استفاده از اینترنت کامپیوتر از طریق usb یا بلوتوث روی گوشی دردسرش زیاده حالا نمیدونم گوشی شما چیه ولی یه تاپیک در همین رابطه وجود داشت .
بهر حال شما توی کانکشن ساخته شده در کنترل پنل pc , ارقامی رو که توی پست بالا برای pc گفتم وارد کن:
192.137.1.1 ip pc :

255.255.255.0 یا subnet mask : 255.255.0.0

Default Gateway:
خالی بزار

DNS Servers:
همونی که توی ipconfig /all هست بزار

و در همه قسمت های گوشی این ارقام:
ip
192.137.1.2

subnet mask
هرچی توی pc گذاشتی

Default Gateway:
ip کامپیوتر (192.137.1.1)

DNS Servers:
همونی که توی ipconfig /all هست بزار

بعد باید اینترنت کامپیوتر رو share کنی > توی تنظیمات کانکشن adsl در تب sharing گزینهاش رو فعال کن تا اینترنت pc شیر بشه فعلا فایروال ویندوز و آنتی ویروس هم حتما خاموش کن
ولی مطمئن نیستم جواب بده

vahidsport
18-06-2010, 22:35
گفتم شاید شبکه کردن گوشی با تلویزیون شبیه به هم باشه اینجا پرسیدم.....:41:

خیلی ممنون ولی مودم رو حالت DHCP هست و وقتی که دستی کامپیوتر IP میدم اینترنت کامپیوتر قطع میشه حتی DNS Server و Default Gateway رو هم میدم ولی اینترنت قطع میشه باید به بزام رو حالت اتوماتیک تا وصل بشه به اینترنت

IP کامپیوترم اینه 192.168.1.104 بعد IP لن گوشی تو کنترل پنل رو دادم 192.168.1.110 و Default Gateway رو دادم 192.168.1.104 و DNS Server رو دادم همونی که داس نشون میداد بعد همینا رو تو منو گوشی وارد کردم گوشی به اینترنت وصل نشد....

starpars
18-06-2010, 22:41
خیلی ممنون ولی مودم رو حالت DHCP هست و وقتی که دستی کامپیوتر IP میدم اینترنت کامپیوتر قطع میشه حتی DNS Server و Default Gateway رو هم میدم ولی اینترنت قطع میشه باید به بزام رو حالت اتوماتیک تا وصل بشه به اینترنت

IP کامپیوترم اینه 192.168.1.104 بعد IP لن گوشی تو کنترل پنل رو دادم 192.168.1.110 و Default Gateway رو دادم 192.168.1.104 و DNS Server رو دادم همونی که داس نشون میداد بعد همینا رو تو منو گوشی وارد کردم گوشی به اینترنت وصل نشد....
شما گفتی یه کانکشن توی کنترل پنل برای pc ظاهر میشه من منظورم اون بودش که اگه بشه باید ip هاش رو دستی بدی نه کانکشن adsl . بعد از این کار باید کانکشن adsl رو share کنی .

hrezaei
04-07-2010, 09:43
با سلام به همه دوستان و ممنون از راهنمایی اساتید
من هم براحتی تلویزیون را به pc متصل کردم فقط یه مشکلی هست بعضی از فایلها که تو کامپیوتر قابل نمایش هست و با usb تو tv هم پخش میشه مثل فایلهای dat از طریق share تو tv پخش نمیشه و not support میزنه . خواهش میکنم راهنمایی کنید .

starpars
04-07-2010, 11:12
با سلام به همه دوستان و ممنون از راهنمایی اساتید
من هم براحتی تلویزیون را به pc متصل کردم فقط یه مشکلی هست بعضی از فایلها که تو کامپیوتر قابل نمایش هست و با usb تو tv هم پخش میشه مثل فایلهای dat از طریق share تو tv پخش نمیشه و not support میزنه . خواهش میکنم راهنمایی کنید .
فایلهای dat که من پسوندشونو پاک میکنم و mpg میزارم چه از usb چه lan پخش میشه

r.erfan1986
05-07-2010, 10:50
دوست عزیز
1 - کابل رو کرمان یا هر چیزه دیگه فقط دقت کن باید ترتیب رنگت بصورت crossباشه چون ارتبارط بین دو تا host هست
2- ip کامپیوتر رو برو تو cmd تایپ کن ipconfig /all هم ip - هم dns و هم gateway رو میده
بعد طبق گفته خودت عمل کن

hrezaei
06-07-2010, 07:29
فایلهای dat که من پسوندشونو پاک میکنم و mpg میزارم چه از usb چه lan پخش میشه

ممنون از جواب شما
اول بگم چون ویندوز من 7 است میتونم با مدیا پلیرش از خاصیت ریموت استفاده کنم . ولی نمی دونم چرا بعضی از فایلها را نشون میده ولی بعضی را نه ؟
در ضمن من همه موارد اشتراک گذاری را چک کردم ولی بعضی مواقع فایلهایی که نمی تونه پخش کنه را نشون نمی ده در صورتیکه باید در شیرینگ همه فایلها را نشون بده ولی شاید نتونه پخش کنه .
یه مورد دیگه : در پخش با ریموت نمی تونه فایلهای با رزلوشن بالا را نشون بده ، نمی دونم چرا ؟ ( رزلوشن را تا حد زیادی میاره پایین .

michelll1
07-07-2010, 07:58
یه مشکل دارم امیدوارم یکی از اساتید زودتر پاسخ بده
یه ----- قدیمی sky1a دارم نمیدونم تاچه حد معرف حضور اساتید هست ، مشکل من عدم اطلاع از چگونگی ساپورت کابل کمپوننت برای اتصال این ----- به ال سی دی هست چون بیشتر اوقات به شدت نیاز به استفاده حالت تصویر در تصویر دارم تا بتونم درحین استفاده از sat از برنامه های تلویزیون هم اطلاع داشته باشم واین قابلیت فقط درحین استفاده از component و hdmi امکان پذیر هست.
پشت ----- به دلیل قدیمی بودن پورت HDMI که نیست اما چهار تا جای فیشهای ویدئویی داره که درحالت عادی با کابلهای ویدئویی سه سر معمولی دارم از سه تای ،آنها استفاده میکنم چهارمی رنگش مشکیه .میخوام بدونم آیا میشه به نحوی از کابل کمپوننت برای اتصالش با کمک همون چهارمی استفاده کنم چون تا جایی که بنده میدونم کمپوننت یا پنج سر هست یا سه سر.لطفا اگر کسی میدونه این مشکل راه حل داره یا نه راهنمایی کنه .بسیارممنون

m_jasour
08-07-2010, 10:33
یه مشکل دارم امیدوارم یکی از اساتید زودتر پاسخ بده
یه ----- قدیمی sky1a دارم نمیدونم تاچه حد معرف حضور اساتید هست ، مشکل من عدم اطلاع از چگونگی ساپورت کابل کمپوننت برای اتصال این ----- به ال سی دی هست چون بیشتر اوقات به شدت نیاز به استفاده حالت تصویر در تصویر دارم تا بتونم درحین استفاده از sat از برنامه های تلویزیون هم اطلاع داشته باشم واین قابلیت فقط درحین استفاده از component و hdmi امکان پذیر هست.
پشت ----- به دلیل قدیمی بودن پورت HDMI که نیست اما چهار تا جای فیشهای ویدئویی داره که درحالت عادی با کابلهای ویدئویی سه سر معمولی دارم از سه تای ،آنها استفاده میکنم چهارمی رنگش مشکیه .میخوام بدونم آیا میشه به نحوی از کابل کمپوننت برای اتصالش با کمک همون چهارمی استفاده کنم چون تا جایی که بنده میدونم کمپوننت یا پنج سر هست یا سه سر.لطفا اگر کسی میدونه این مشکل راه حل داره یا نه راهنمایی کنه .بسیارممنون
متاسفانه ----- شما خروجی کامپوننت هم نداره.
اون فیش چهارم که به رنگ مشکیه، خروجی های 0 و 12 ولت میده برای سوئیچ های قدیمی و خروجی تصویر یا صدا نیست.

davoodgas
03-08-2010, 11:06
سلام
من یه tv la40c550 دارم با زیر نویس فارسی مشکل دارد یعنی نشون میده اما درهم خواهشمند است کمک کنید در ضمن آخرین fireware را هم نصب کردم مشکل حل نشد
در شبکه کردن هم مشکل دارم
موقع تست همه گزینه ها بجز اتصال به اینترنت را تیک میزنه من می خوام فقط با کامپیوتر SHare بشم لطفا مرا راهنمایی کنید.

starpars
09-08-2010, 11:55
سلام
من یه tv la40c550 دارم با زیر نویس فارسی مشکل دارد یعنی نشون میده اما درهم خواهشمند است کمک کنید در ضمن آخرین fireware را هم نصب کردم مشکل حل نشد
در شبکه کردن هم مشکل دارم
موقع تست همه گزینه ها بجز اتصال به اینترنت را تیک میزنه من می خوام فقط با کامپیوتر SHare بشم لطفا مرا راهنمایی کنید.
اگه منظورت همون گزینه domain هست که تیک نمیخوره به خاطر صحیح نبودن dns سرور هست یه dns دیگه رو ست کن مثلا 217.218.155.104 . کانکشن adsl هم باید share بشه

alireza2030
12-08-2010, 14:27
سلام دوستان
من یه تلویزیون 46 سری c6900 گرفتم ،توی راهنماش مودم adsl رو مستقیم به کامپیوتر وصل کرده ولی وقتی من وصل کردم کار نکرد .آیا راهی هست که مودم رو مستقیم به تلویزیون وصل کرد ،اگه هست کجا می شه یوزرنیم و پسورد داد؟

starpars
12-08-2010, 16:46
سلام دوستان
من یه تلویزیون 46 سری c6900 گرفتم ،توی راهنماش مودم adsl رو مستقیم به کامپیوتر وصل کرده ولی وقتی من وصل کردم کار نکرد .آیا راهی هست که مودم رو مستقیم به تلویزیون وصل کرد ،اگه هست کجا می شه یوزرنیم و پسورد داد؟
مودم شما در حالت bridge تنظیم شده واسه همین برای اتصال به اینترنت توی ویندوز کانکشن pppeo می سازید و با یوزر و پسوردتون به adsl وصل میشید .
حالا برای اینکه دیگه نیازی به وارد کردن یوزر پس نباشه شما باید توی تنظیمات مودمتون اون رو به صورت pppoe کانفیگ کنید (آموزشش توی اینترنت هست ) و یوزر و پسورد هم همونجا وارد میکنید بعد از این کار دیگه نیازی نیست از توی ویندوز کانکشن بسازید و باهاش به اینترنت وصل شید .
با کانفیگ pppoe وقتی مودم رو روشن میکنید خودش به اینترنت وصل میشه . بطبع وقتی به tv متصل میکنید اون هم مثل pc به اینترنت وصل میشه .
وقتی مودمو pppeo کردید اگه DHCP توی تنظیمات مودم غیر فعال باشه که معمولا همینطوره فقط ip هایی که به tv یا pc میدید باید در رنج ip مودم (192.168.1.1) باشه مثلا واسه pc میتونید اینا رو وارد کنین:
ip > 192.168.1.2
geatweay > 192.168.1.1
subnet mask > 255.255.255.0
dns (domain) > 217.217.155.104

و همینطور واسه tv هم اینارو :
ip > 192.168.1.3
بقیه مثل pc
همه اینا در شرایطیه که مودم رو مستقیم به tv وصل کنید اگه نمیخوای مستقیم وصل کنی نیازی به تغیر کانفیگ مودم به pppoe نیست و باید اینترنت pc رو با کابل برای TV بع اشتراک بزاری که مطالب همین تاپیکو بخونی یاد میگیری.
:46:
قربانت/مسعود

ali1368r
15-08-2010, 14:38
ba salam va arz khaste nabashid
bande ye ked samsung series 7 daram , baraye vasl shodan be internet moshkel service not support to daram , hata tanzimat menu makhfi ro ham anjam dadam vali moshkelam haal nashod dar zemn ye router smc ham daram baraye vasl be Tv az cable cross bayad estefade konam ya paralell
agar soal tekrariye bayad bebakhshid :(

mohammad_click
17-08-2010, 18:51
من lcd b690 دارم. مشکلی که دارم اینه که اکثر فایلهی ویدویی رو که از روی شبکه play میکنم. دکمه های حرکت به جلو و عقب کار نمی کنند.

mahdi_206
18-08-2010, 07:38
من lcd b690 دارم. مشکلی که دارم اینه که اکثر فایلهی ویدویی رو که از روی شبکه play میکنم. دکمه های حرکت به جلو و عقب کار نمی کنند.
فکر نمی کنم این مشکل از شبکه باشه. همون فایلها رو از طریق USB امتحان کردین که ببینین امکان جلو و عقب بردنشون هست یا نه؟ من خودم هنوز شبکه اش رو امتحان نکردم ولی برای فرمتهایی که تا حالا تست کردم امکان برگشت به عقب مقدور نبوده.

starpars
18-08-2010, 12:44
ba salam va arz khaste nabashid
bande ye ked samsung series 7 daram , baraye vasl shodan be internet moshkel service not support to daram , hata tanzimat menu makhfi ro ham anjam dadam vali moshkelam haal nashod dar zemn ye router smc ham daram baraye vasl be Tv az cable cross bayad estefade konam ya paralell
agar soal tekrariye bayad bebakhshid :(
فارسی تایپ کنید دوست من
برای شما همه گزینه های TEST NETWORK تیک میخوره ؟
تنظیمات منو مخفی دو تاست یکی INFOLINK > ON و یکی هم Infolink Country که باید یک کشور رو انتخاب کنید
کابل هم اگه مخواید از PC به TV وصل کنید باید کراس باشه
شما TV رو مستقیم به مودم وصل کن اگه تنظیمات مودم bridge هست (یعنی توی ویندوز کانکشن adsl نداری و وقتی مودم رو روشن میکنی اتوماتیک به اینترنت وصل میشه) تنظیمات ip تلوزیون رو اتوماتیک بزار بعد اگه توی TEST NETWORK همه گزینه ها صحیح بود ببین میتونی به اینترنت وصل شی . اگه هم تنظیمات مودم pppoe هست باید در رنج ip مودم به tv هم ip بدی (پست 269 همین تاپیکو یه نگاه کن)

درسته این یکی از ضعف های این شبکه هست که عقب جلو بردن فیلم به سختی انجام میشه البته به نوع کارت شبکه سرعت هارد سیستم و مهمتر متراژ کابل هم بستگی داره ولی با usb به جز در مواردی اغلب فایلها مشکلی ندارن

snowjonas101
18-08-2010, 12:52
با عرض سلام خدمت همه دوستانم من عضو جدید هستم
pmax عزیز کابل های شبکه انواع مختلفی دارن مثلا cat 5,cat 6,... که سرعت و قیمتشون تفاوت داره اما عموما cat 5e رو استفاده میکنن و پاسخگو نیاز شما هم هست و قیمت بسیار کمی داره ولی اگر قراره کابل شبکه شما از مسیزی بره که کناره کابل های برق هست از کابل stp استفاده کنید که قیمت بالاتری داره.

keyv
19-08-2010, 16:39
با سلام خدمت دوستان .
من lcd b690 را با کامپیوتر share کردم و تا چند وقت پیش هیچ مشکلی نبود ولی جدیدا lcd به اینترنت وصل نمی شود
و وقتی وضعیت را بررسی می کردم متوجه شدم که Broadband connection از حالت share خارج شده است و هرچه
سعی کردم نشد که نشد واین Error را نمایش می داد:
cannot enable connetion share.
Error 0x80004005.unspecified error.
دنبال این Error هم گشتم ولی از آجاییکه یک errror غیر اختصاصی است و صدها علت می تواند داشته باشدبه نتیجه ایی نرسیدم
لذا این موضوع را با شما دوستان مطرح کردم شاید به نتیجه برسم.
در ضمن من از windows 7 استفاده می کنم ودر طی این مدت نیز همیشه آنرا update کرده ام .
اگر راهنمایی بفرمایید ممنون می شوم.
با تشکر

s1362
29-08-2010, 21:36
با سلام خدمت همه دوستان من یه led مدل ua40c7000wr دارم با sharing مشکلی ندارم تو تست اینترنت هم بدون مشکل تست با موفقیت انجام میشه tv مستقیم به یکی از 4 پورت مودو linksys وصله فایروال رو مودم رو هم خاموش کردم تنظیمات اینترنتم رو روی مودم انجام دادم ولی internet tv فعال نمیشه فقط مینویسه "این ویژگی ممکن است در بعضی از کشورها فعال نباشد" البته تو service menu هم که میرم media link نیست تو لیست اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم

starpars
29-08-2010, 22:35
با سلام خدمت همه دوستان من یه led مدل ua40c7000wr دارم با sharing مشکلی ندارم تو تست اینترنت هم بدون مشکل تست با موفقیت انجام میشه tv مستقیم به یکی از 4 پورت مودو linksys وصله فایروال رو مودم رو هم خاموش کردم تنظیمات اینترنتم رو روی مودم انجام دادم ولی internet tv فعال نمیشه فقط مینویسه "این ویژگی ممکن است در بعضی از کشورها فعال نباشد" البته تو service menu هم که میرم media link نیست تو لیست اگه دوستان کمک کنن ممنون میشم
تنظیمات منو سرویس روی B650 که اینطوریه حالا پنل شما رو نمیدونم :
برای ورود به منوی سرویس
باید تلویزیون درحالت STANDBY باشد سپس این کلیدها روی ریموت بدنبال هم فشار دهی
info----->menu----->mute----->power

در منوی سرویس در بخش Options پارامتر MediaLink Type باید دارای مقدار InfoLink On باشد
سپس به منوی Control و سپس SubOptions رفته
پارامتر Infolink Country باید هرچیزی بجز None باشد.

s1362
30-08-2010, 20:32
تنظیمات منو سرویس روی B650 که اینطوریه حالا پنل شما رو نمیدونم :
برای ورود به منوی سرویس

در منوی سرویس در بخش Options پارامتر MediaLink Type باید دارای مقدار InfoLink On باشد
ممنون گفتم منو سرویس این فرق داره اون گزینه توش نیست زیاد سرچ کردم به نتیجه نرسیدم
فیرم ویرشم ارتقا دادم به آخرین ورژن(1008.1) متاسفانه بازم نشد
در مورد پیغام خصوصیتون هم من چون کمتر از 10 تا پست دارم نمیتونم جوابتون رو بدم :43:
یه ایمیل بدین جوابتون رو بدم

m_electronic61
04-09-2010, 02:51
سلام بچه ها.من يه LA32B690T1R از تهران گرفتم.مثل خيلي از شما ها مشکل MAC invalid و تو منو سرويس MAC fail و استفاده از Internet TV و DNLA دارم.تله تکس فارسي رو هم نميتونم ببينم.تمام تنظيماتي که دوستان گفته بودن تو سرويس منو و بيرون رو انجام دادم حتي حالت هاي ديگه رو هم ولي جوابي نگرفتم.فکرم به تعويض firmware رفت و به سايت دانلود سامسونگ رفتم Samsung Download Center
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و اونجا براي مدل LA32B650T1R سه ورژن مختلف ديدم.2005و2005.0و2006
که به ترتيب:
LA32B650T1R Upgrade File (ver.2005) ENGLISH (THAILAND) 2009-11-13
LA32B650T1R Upgrade File (ver.2005.0) ENGLISH (INDONESIA) 2009-11-14
LA32B650T1R Upgrade File(USB type) (ver.2006.0) ENGLISH (MALAYSIA) 2010-05-21
داخل توضيحاتشون بود.مشخصات ورژن خودم هم اينه:
T-CHEAEAC-2002.5 2009/07/02_002002
T-CHL7DEUS-1005
T-CHELEU-0103
البته نميدونم اطلاعات خطهاي پاييني مربوط به چيه ولي فکر ميکنم مثل فيرمور گوشي هاي موبايل که بغير از فايل سيستم يه فايل هم مربوط به زبان و امکانات داره باشه.
حالا از شما ميخوام هر کسي که مشخصات من رو داشته و به يکي از اين ورژن ها آپگريد کرده بگه که چه تغييراتي کرده،آيا امکان network , MAC درست شده،چيزي اضافه شده ،تله تکس درست شده،يا اصلا چيزي هم از دست رفته؟مثلا من رو امکان زير نويس فارسي روي Divx حساس هستم و ميخوام باشه،يا پخش فايلهاي HD MKV,.... يا منوي فارسي مونده يا رفته؟
ممنون ميشم اگه منو راهنمايي کنين و اين مشخصات رو بهم بگين و همچنين تغييرات اون سه خط مشخصات بالا چون فکر ميکنم همه اونا با آپگريد تغيير نکنه.
شرمنده که زياد نوشتم و سرتون رو درد آوردم.منتظر جواب شما عزيزان هستم.
ممنون

m_electronic61
04-09-2010, 02:51
سلام بچه ها.من يه LA32B690T1R از تهران گرفتم.مثل خيلي از شما ها مشکل MAC invalid و تو منو سرويس MAC fail و استفاده از Internet TV و DNLA دارم.تله تکس فارسي رو هم نميتونم ببينم.تمام تنظيماتي که دوستان گفته بودن تو سرويس منو و بيرون رو انجام دادم حتي حالت هاي ديگه رو هم ولي جوابي نگرفتم.فکرم به تعويض firmware رفت و به سايت دانلود سامسونگ رفتم Samsung Download Center
که به ترتيب:
T-CHL7DEUS-1005
T-CHELEU-0103
البته نميدونم اطلاعات خطهاي پاييني مربوط به چيه ولي فکر ميکنم مثل فيرمور گوشي هاي موبايل که بغير از فايل سيستم يه فايل هم مربوط به زبان و امکانات داره باشه.
حالا از شما ميخوام هر کسي که مشخصات من رو داشته و به يکي از اين ورژن ها آپگريد کرده بگه که چه تغييراتي کرده،آيا امکان network , MAC درست شده،چيزي اضافه شده ،تله تکس درست شده،يا اصلا چيزي هم از دست رفته؟مثلا من رو امکان زير نويس فارسي روي Divx حساس هستم و ميخوام باشه،يا پخش فايلهاي HD MKV,.... يا منوي فارسي مونده يا رفته؟
ممنون ميشم اگه منو راهنمايي کنين و اين مشخصات رو بهم بگين و همچنين تغييرات اون سه خط مشخصات بالا چون فکر ميکنم همه اونا با آپگريد تغيير نکنه.
ممنون

starpars
04-09-2010, 14:53
که به ترتيب:
T-CHL7DEUS-1005
T-CHELEU-0103
ممنون

شما میتونی از این لینک هم که سایت سامسونگ مالزی هست فریمور رو دانلود کنی نسخه 2006.0

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمن 40 اینچ رو از همینجا آپدیت کردم
که تنها تفاوتی که با فریمور قبلیت احساس میکنی درست شدن تلتکست هست . اون داستان mac آدرس هم با آپدیت فریمور حل نمیشه باید ببری نمایندگی تا درستش کنن که احتمالا بردشو عوض میکنن . اگه خواستی ببری نمایندگی, همونجا بدی واست فریمور 2006.0 هم میریزن

این پست ها رو نگاه کن بد نیست :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

s1362
04-09-2010, 19:28

کسی نبود کمک کنه؟
زیاد سرچ کردم تو یه فروم خارجی نوشته بود که مشکل از DNS هستش نوشته بود که اگه از DNS سرورهای عمومی گوگل مثل: 8.8.8.8 استفاده کنم مشکل حله ولی نشد متاسفانه

jabera
19-09-2010, 16:32
تا صفحه 8این تاپیک که اومدم مخم سوت کشید-گفتم 1راست برم سر اصل مطلب:
من مدل 64 و سری 6 هست.

مودمم را مستقیم با لن وصل میکنم به لن تلویزیون
هر 4تا تیک آزمایش هم میخوره

ولی تو اینترنت نمیره-----دلیل؟؟؟؟؟؟؟

نکات مهم:
1)وقتی 4تا تیک میخوره:آپدیت از طریق اینترنت را که میزنم،1سرچ میکنه و میگه ورژن جدیدی نیومده
این یعنی وصله به اینترنت
2)در internet@tv همه گزینه ها غیر فعال میمونه و مینوسیه منطقه شما فلانه.......
3)نکنه عیب از isp شرکت اینترنتی من باشه؟؟؟؟؟؟
(چون صبانت(که من دارم)مک آدرس ها را قفل میکنه)-یعنی اگه من مودمم را عوض کنم به اینترنت وصل نمیشه

خلاصه:
عیب مال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ardalan_zapata
19-09-2010, 16:50
من مدل 64 و سری 6 هست.

نکات مهم:
1)وقتی 4تا تیک میخوره:آپدیت از طریق اینترنت را که میزنم،1سرچ میکنه و میگه ورژن جدیدی نیومده
این یعنی وصله به اینترنت
(چون صبانت(که من دارم)مک آدرس ها را قفل میکنه)-یعنی اگه من مودمم را عوض کنم به اینترنت وصل نمیشه

خلاصه:
عیب مال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

network test که میزنید روی گزینه Domain name تیک سبز میزنه یا نه ؟

jabera
19-09-2010, 16:52
network test که میزنید روی گزینه Domain name تیک سبز میزنه یا نه ؟

منوی من فارسی هست-با فارسی بگید تا دقیق بفهمم
وقتی آزمایش را میزنم:
هر 4تا تیک سبز میخوره و میگه اتصال درست صورت گرفت
ولی اینترنت تی وی کار نمیکنه

starpars
19-09-2010, 20:00
منوی من فارسی هست-با فارسی بگید تا دقیق بفهمم
وقتی آزمایش را میزنم:
هر 4تا تیک سبز میخوره و میگه اتصال درست صورت گرفت
ولی اینترنت تی وی کار نمیکنه

احتمالا توی منو مخفی تنظیمات مربوط به منطقه رو انجام ندادی
مدل پنل B650 هست؟
برای ورود به منوی سرویس یا همون منو مخفی B650 :

آموزش shareing فایلها هم اینجا هست :

jabera
19-09-2010, 20:11
احتمالا توی منو مخفی تنظیمات مربوط به منطقه رو انجام ندادی
مدل پنل B650 هست؟
برای ورود به منوی سرویس یا همون منو مخفی B650 :

آموزش shareing فایلها هم اینجا هست :

تلویزیون من 46c6960 هست
و در منوی مخفی نه MediaLink Type f بود و نه InfoLink On

راهی نیست؟؟؟؟؟

starpars
19-09-2010, 21:17
تلویزیون من 46c6960 هست
و در منوی مخفی نه MediaLink Type f بود و نه InfoLink On

راهی نیست؟؟؟؟؟
دقیقا نمیدونم مشکل از کجاست یکی از دوستان دیگه با یه مدل دیگه توی همین صفحه این مشکلو داشت . توی b650 که با این تنظیمات بر طرف میشد. شما توی منو مخفی بگرد جایی پیدا میکنی که مثلا یه کشوری رو باید انتخاب کنی .
البته سر خود تنظیمات دیگه رو بهم نریزی که پنلت مشکلات جدی ممکنه پیدا کنه.

jabera
20-09-2010, 17:58
من مدل 64 و سری 6 هست.

نکات مهم:
این یعنی وصله به اینترنت

خلاصه:
عیب مال چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دقیقا نمیدونم مشکل از کجاست یکی از دوستان دیگه با یه مدل دیگه توی همین صفحه این مشکلو داشت . توی b650 که با این تنظیمات بر طرف میشد. شما توی منو مخفی بگرد جایی پیدا میکنی که مثلا یه کشوری رو باید انتخاب کنی .
البته سر خود تنظیمات دیگه رو بهم نریزی که پنلت مشکلات جدی ممکنه پیدا کنه.

کسی نیست جواب من را بده!؟!؟!؟!؟
شما خیال من را راحت کنید که از isp اینترنتم نیست
تا بعد بریم سر مسائل دیگه

starpars
20-09-2010, 21:46
کسی نیست جواب من را بده!؟!؟!؟!؟
شما خیال من را راحت کنید که از isp اینترنتم نیست
تا بعد بریم سر مسائل دیگه
ربطي به مك مك آدرس نداره اگه شما ميگي قفل ميكنه مك آدرس مودم رو قفل ميكنه و شما هم از طريق مودم tv‌ رو وصل ميكني ديگه . چون كارت شبكه pc هم مك آدرس خاص خودشو داره اما با مودم صبانت به اينترنت وصل ميشه .در اينجا شما بجاي pc داري tv رو وصل ميكني نبايد مشكلي باشه . مگه اينكه مثلا صبانت ip يا پورت هايي كه پنل باهاش به اينترنت وصل ميشه رو ف يلتر كرده كه اينم بعيده . البته ميتوني با dial up هم يه تستي كني.
كاشكي اين نمايندگي ها يخورده در مورد چيزي كه وارد كشور ميكنن اطلاعات داشتن الانم اگه بهشون بگي ميگن از ايران نميتوني با tv به اينترنت وصل بشي.

m_electronic61
24-09-2010, 15:12
بچه ها سلام.من دوباره مزاحمتون شدم.چند روز پیش من با سام سرویس تماس گرفتم و مشکل teletext رو گفتم.گفتن کدوم طرف هست منزل گفتم فلان جا،یه شماره دادن که تماس گرفتم و صحبت کردم یه آقایی بود،گفت باشه برنامه تلویزیونت رو فردا میارم و برات نصب میکنم که اومد ولی فلش اون مشکل داشت و خوندنش طول میکشید گفت شاید به مشکل بر بخوره و چند روز بعد تماس بگیرم و هماهنگ کنم که دوباره بیاد.تو همین لحظه موبایلش زنگ خورد و مشغول صحبت شد و من تونستم از فایلهای مربوط به برنامه تو فلش عکس بگیرم که چند تا چیز نظر من رو جلب کرد.من خوذم ورژن 2006 رو از سایت مرکز دانلود سامسونگ برای این مدل دانلود کرده بودمو داشتم و بعد از مقایسه با هم متوجه چند تا تفاوت شدم.
1. سایز فولدر برنامه ای که سام سرویس آورده بود 72MB و 19 فایل بود ولی برنامه سایت سامسونگ 61MB و 11 فایل بود.
2.نوع پسوند بعضی از فایلها با هم فرق داشت.مثلا دو تا فایل حجیم تو هر دوی این فودرها بود که تو فولدر مربوط به سام سرویس appdata.imgو exe.img بود ولی تو فولدر دانلود شده از سایت سامسونگ دانلود سنتر appdata.img.enc و exe.img.enc بود.
3.تو فولدر مربوط به سام سرویس چندتا فایل اضافه با حجم های چند مگابایتی هم هست.
برای واضحتر شدن موضوع دو تا عکس براتون گرفتم،لطفا دوستان و اساتیدی که تو این زمینه تجربه دارن و یا با Linux آشنایی دارن راهنمایی کنن.چون مسئولش که فایل رو آورده بود گفت امکانش هست که با این برنامه مشکل MAC invalid هم حل بشه.
ببخشید که مثل قصه طولانی شد.
ممنونم

bhf
25-09-2010, 19:41
سلام من مشکلی در استفاده از اینترنت led c6900 دارم . تلویزیون در آزمایش شبکه موفق عمل میکند ولی در صفحه استفاده از اینترنت عمل خاصی صورت نمیگیرد راهنمائی کنید برای دریافت اطلاعات چکار کنم . ممنون

m_electronic61
26-09-2010, 00:19
بچه ها سلام.من دوباره مزاحمتون شدم.چند روز پیش من با سام سرویس تماس گرفتم و مشکل teletext رو گفتم.گفتن کدوم طرف هست منزل گفتم فلان جا،یه شماره دادن که تماس گرفتم و صحبت کردم یه آقایی بود،گفت باشه برنامه تلویزیونت رو فردا میارم و برات نصب میکنم که اومد ولی فلش اون مشکل داشت و خوندنش طول میکشید گفت شاید به مشکل بر بخوره و چند روز بعد تماس بگیرم و هماهنگ کنم که دوباره بیاد.تو همین لحظه موبایلش زنگ خورد و مشغول صحبت شد و من تونستم از فایلهای مربوط به برنامه تو فلش عکس بگیرم که چند تا چیز نظر من رو جلب کرد.من خوذم ورژن 2006 رو از سایت مرکز دانلود سامسونگ برای این مدل دانلود کرده بودمو داشتم و بعد از مقایسه با هم متوجه چند تا تفاوت شدم.
1. سایز فولدر برنامه ای که سام سرویس آورده بود 72MB و 19 فایل بود ولی برنامه سایت سامسونگ 61MB و 11 فایل بود.
2.نوع پسوند بعضی از فایلها با هم فرق داشت.مثلا دو تا فایل حجیم تو هر دوی این فودرها بود که تو فولدر مربوط به سام سرویس appdata.imgو exe.img بود ولی تو فولدر دانلود شده از سایت سامسونگ دانلود سنتر appdata.img.enc و exe.img.enc بود.
برای واضحتر شدن موضوع دو تا عکس براتون گرفتم،لطفا دوستان و اساتیدی که تو این زمینه تجربه دارن و یا با Linux آشنایی دارن راهنمایی کنن.چون مسئولش که فایل رو آورده بود گفت امکانش هست که با این برنامه مشکل MAC invalid هم حل بشه.
ممنونم
بچه ها مثل اینکه عکس ها نمایش داده نمیشه،میتونین رو شکلک عکس کلیک راست کنین و Open in new tab یا open in new window رو انتخاب کنین تا تو پنجره دیگه باز بشه.شرمندم

mahdi_206
27-09-2010, 08:51
ممنونم
بچه ها مثل اینکه عکس ها نمایش داده نمیشه،میتونین رو شکلک عکس کلیک راست کنین و Open in new tab یا open in new window رو انتخاب کنین تا تو پنجره دیگه باز بشه.شرمندم
توی این پست آخری شما هم عکسی دیده نمیشه.

m_electronic61
28-09-2010, 03:07
مهدی جان سلام.ممنون که گفتی آره فکر کنم بخاطر فیلتر بودن imageshack.us هست که اینجا نشونش نمیده.راهش اینه که رو شکلک عکس کلیک راست کنین و Open in new tab یا open in new window رو انتخاب کنین تا تو پنجره دیگه باز بشه.شرمندم

mahdi_206
28-09-2010, 08:38
آها! فهمیدم چی شد! من پست شما رو نقل قول کرده بودم ولی هیچ لینکی به عکس ندیدم داخلش. الان نوع ادیتور رو عوض کردم تازه لینک عکسها اومد.
اینجا الان خود سایت imageshack رو من تونستم باز کنم اما نمیدونم چرا لینک اون عکسهای شما رو میزنم چیزی نمیاد.

bhf
28-09-2010, 13:12
سلام من مشکلی در استفاده از اینترنت led c6900 دارم . تلویزیون در آزمایش شبکه موفق عمل میکند ولی در صفحه استفاده از اینترنت عمل خاصی صورت نمیگیرد راهنمائی کنید برای دریافت اطلاعات چکار کنم . ممنون

m_electronic61
01-10-2010, 03:02
مهدی جان سلام باز هم مشخص نیست عکس ها؟

bhf
01-10-2010, 17:51
تلویزیون در آزمایش شبکه موفق عمل میکند ولی در صفحه internet@tv متنی به این شکل میآید :
"به اینترنت متصل شده اید و از محتویات متنوع از طریق internet@tv لذت ببرید . ممکن است در بعضی کشورها موجود نباشد "
و هیچ کلیدی برای عملکرد اینترنت کار نمیکند حتی کلیدهای رنگی

زودتر کمکم کنید . ممنون

m_electronic61
15-10-2010, 09:12
mahdi_206 عزیز سلام.خوبی؟
ممنون میشم یه نگاهی به پست قبلی من بندازی و نظرتو در مورد عکسها و فایلها بگی؟
ممنون

jabera
21-10-2010, 22:53
1سوال مهم و تکراری

تلویزیون من به اینترنت وصل نمیشه
هر4تا تیک را هم میزنه

ولی تا توی interner@tv میرم کار نمیده

مشکل از کجاست؟؟؟؟؟؟؟
ممنون

oqazviny
18-11-2010, 11:06
سلام
من یک c7000 از بانه گرفتم کابل شبکه را از led مستقیم وصل کردم به کامپیوتر به اینترنت هم نمیخوام وصل بشم ای پی ها را هم تنظیم کردم تست تو led سه تای اولی ok است ولی با نرم افزار که شر میکنم چیزی تو تلوزیون نمیبینم من متوجه نشدم که باید حتما از کابل کراس استفاده بشه یا نه من از کابل معمولی شبکه استفاده کردم

oqazviny
20-11-2010, 09:23
سلام
من یک c7000 از بانه گرفتم کابل شبکه را از led مستقیم وصل کردم به کامپیوتر به اینترنت هم نمیخوام وصل بشم ای پی ها را هم تنظیم کردم تست تو led سه تای اولی ok است ولی با نرم افزار که شر میکنم چیزی تو تلوزیون نمیبینم من متوجه نشدم که باید حتما از کابل کراس استفاده بشه یا نه من از کابل معمولی شبکه استفاده کردم
با سلام
با تبدیل کابل معمولی به کراس مشگل حل شد ممنون

kamy74
02-12-2010, 17:36
با سلام :19:
من led مودل 6960 دارم وقتی با برنامه ی pc share manager کار می کنم led برنامه رو می شناسه و میره توی media .
مشکل من این است که من هیچ چیزی رو نمی توانم share کنم . نه pic نه music و نه movie .
لطفا کمک کنید . :41:

starpars
02-12-2010, 21:36
با سلام :19:
من led مودل 6960 دارم وقتی با برنامه ی pc share manager کار می کنم led برنامه رو می شناسه و میره توی media .
مشکل من این است که من هیچ چیزی رو نمی توانم share کنم . نه pic نه music و نه movie .
لطفا کمک کنید . :41:
احتمالا به خاطر كراس نبودن كابل شبكه باشه توي همين صفحه يكي از دوستان ديگه همين مشكلو داشت با استفاده از كابل شبكه از نوع كراس (cross) مشكل حل شد.

amir56
11-12-2010, 18:04
دوستان عزیزی که نمیتونن به اینترنت وصل بشن
من به تازگی یه ال ای دی 8000 خریدم با گارانتی سام سرویس
امروز زنگ زدم سام سرویس و در کمال ناباوری بهم گفتن این گزینه در ایران بعلت تحریم ها غیر فعاله و ممکنه در اینده فعال بشه
حالا دیگه نمیدونم از طریق منو مخفی غیر فعال شده یا سخت افزاریه
کلی هم باهاشون بحث کردم که چرا در سایت فارسی سامسونگ در مورد اینترنت ات تی وی تبلیغ شده و حتی طریقه وصل شدن با اسکایپ هم بصورت فارسی در سایتشون هست ولی هیچ جا اطلاع رسانی نشده که این قسمت تو ایران کار نمیکنه

greenmidi
23-12-2010, 23:20
با سلام
من به کمک شما برای حل مشکلم احتیاج دارم لطفا کمک کنید
من با کابل cat 5 از مادربرد مستقیما به تلویزیون وصل شدم اما ارتباط برقرار نمیشه و ارور میده
در حالت تنظیم خودکار میگه درگاه متصل نیست آدرس دروازه اشتباه است یا متصل نیست
در حالت تنظیم دستی میگه بررسی کنید DHCPتنظیم شده باشد اگر تنظیم نشده به صورت دستی وارد کنید و یک آدرس میدهد
من باید چه کنم لطفا کامل توضیح دهید من سررشته ای ندارم

starpars
24-12-2010, 12:20
با سلام
من به کمک شما برای حل مشکلم احتیاج دارم لطفا کمک کنید
من با کابل cat 5 از مادربرد مستقیما به تلویزیون وصل شدم اما ارتباط برقرار نمیشه و ارور میده
در حالت تنظیم خودکار میگه درگاه متصل نیست آدرس دروازه اشتباه است یا متصل نیست
در حالت تنظیم دستی میگه بررسی کنید DHCPتنظیم شده باشد اگر تنظیم نشده به صورت دستی وارد کنید و یک آدرس میدهد
من باید چه کنم لطفا کامل توضیح دهید من سررشته ای ندارم
من اينجا واسه b650 تقريبا كامل توضيح دادم نميدونيم خوندي يا نه بخون شايد مشكلت حل شد:

ولي به طور خلاصه واسه share كردن فايلها از pc روي lcd :

کابل شبکه از نوع کراس باشه
فایروال ويندوز و آنتي ويروس خاموش باشه

ip كارت شبكه pc رو به اين صورت بزن:

ip address :192.168.137.1
subnet mask : 255.255.0.0
geteway : ميتونهخالي باشه

واسه tv هم اينا رو بزن
ip address :192.168.137.2
subnet mask : 255.255.0.0
geteway 192.168.137.1

greenmidi
24-12-2010, 13:35
با تشکر از راهنمایی های شما مشکل حل شد

mohammad53
29-12-2010, 19:24
دوستان عزیزی که نمیتونن به اینترنت وصل بشن
من به تازگی یه ال ای دی 8000 خریدم با گارانتی سام سرویس
امروز زنگ زدم سام سرویس و در کمال ناباوری بهم گفتن این گزینه در ایران بعلت تحریم ها غیر فعاله و ممکنه در اینده فعال بشه
حالا دیگه نمیدونم از طریق منو مخفی غیر فعال شده یا سخت افزاریه
کلی هم باهاشون بحث کردم که چرا در سایت فارسی سامسونگ در مورد اینترنت ات تی وی تبلیغ شده و حتی طریقه وصل شدن با اسکایپ هم بصورت فارسی در سایتشون هست ولی هیچ جا اطلاع رسانی نشده که این قسمت تو ایران کار نمیکنه

--------------------
سلام
من هم يك LED C6960 گرفتم مدم و اينترنت adsl را مي شناسد ولي اينترنت تي وي كار نمي كنه من هم به سام زنگ زدم كلي جدلكردم تهديد به شكايت كردم ولي فايده نداشت. آخرش گفتند دولت دستور داده اون را مسدود كنيم. در ضمن روش مخفي را كه دوستان نوشته بودند من امتحان كردم ولي منوي دستگاه من infolink نداشت و آيتم country هم بلاك شده بود و قابل انتخاب نبود. احتمالا توسط سام اين تغييرات اعمال شده تا كسي نتواند آنرا تغيير دهد. در چند صفحه قبل هم يكي از دوستان گفت كه سام از او خواسته شماره تلفن كساني را كه به اينترنت وصل مي شوند بدهند تا به مهندسانشان بدهند. اين براي اين بوده تا زودتر جلوي فعال سازي را بگيرند كه در تلويزيون هاي جديد اعمال كردند. بايد در سايتهاي خارجي دنبال روش جديد بود. راستي كسي مي دونه با نصب فريمور جديد 1013 براي تلويزيون من امكان فعال شدن اون گزينه باشه يا نه؟

starpars
29-12-2010, 21:23
--------------------
سلام
من هم يك LED C6960 گرفتم مدم و اينترنت adsl را مي شناسد ولي اينترنت تي وي كار نمي كنه من هم به سام زنگ زدم كلي جدلكردم تهديد به شكايت كردم ولي فايده نداشت. آخرش گفتند دولت دستور داده اون را مسدود كنيم. در ضمن روش مخفي را كه دوستان نوشته بودند من امتحان كردم ولي منوي دستگاه من infolink نداشت و آيتم country هم بلاك شده بود و قابل انتخاب نبود. احتمالا توسط سام اين تغييرات اعمال شده تا كسي نتواند آنرا تغيير دهد. در چند صفحه قبل هم يكي از دوستان گفت كه سام از او خواسته شماره تلفن كساني را كه به اينترنت وصل مي شوند بدهند تا به مهندسانشان بدهند. اين براي اين بوده تا زودتر جلوي فعال سازي را بگيرند كه در تلويزيون هاي جديد اعمال كردند. بايد در سايتهاي خارجي دنبال روش جديد بود. راستي كسي مي دونه با نصب فريمور جديد 1013 براي تلويزيون من امكان فعال شدن اون گزينه باشه يا نه؟

اگه واقعا درست باشه شايد با آپديت فريمور مشكل حل بشه البته بايد دقت داشت كه فريمور دقيقا مخصوص همين تلوزيون و همين region باشه در غير اينصورت ممكنه مشكل ساز بشه
واقعا همينو گفت؟ ديگه حالم داره از اينا بهم ميخوره متاسفانه با اين كارا بزودي قبر خودشونو هم ميكنن.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad53
29-12-2010, 22:37
در سایت سامسونگ که وارد می شوی. وارد سایت فارسی می شود آنجا فریمور 1013 را برای تلوبزیونها ua40c6900vr گذاشته است که قابل دانلود است و جالبه که مال سایت امارات هم همین ورژن و دقیقا همین فایل است. بنابراین با آپدیت فکر کنم مشکل حل شود فقط من یک مسئله دارم و آن این است که اگر آپدیت کنم و مشکل اینترنت برطرف نشود ممکن است دستگاههم از گارانتی خارج شود. دوستانی که مشکل گارانتی ندارد لطفا چک کنند و نتیجه را اعلام نمایند

arashx
19-03-2011, 00:58
--------------------
سلام

نه دوست عزیز منم 6960 خریدم جدیدا و الان با توجه به چیزایی که بچه ها نوشتن اینترنتشو فعال کردم و با پی سی هم شر کردم...و هیچ مشکلی هم نداشتم:10:

b.behnam91
21-05-2011, 18:26
دوستان من led samsung b7000 دارم ! میخوام اینترنت TV رو فعال کنم ! حالا دو تا سوال دارم !
1. اصلا ارزشش رو داره ؟
2. یه آموزشی ، چیزی اگه ازش دارین میشه اینجا بزارین ؟ یا حداقل ادرسش رو بدین ؟؟؟؟
ممنون میشم !

starpars
21-05-2011, 19:16
دوستان من led samsung b7000 دارم ! میخوام اینترنت TV رو فعال کنم ! حالا دو تا سوال دارم !
1. اصلا ارزشش رو داره ؟
2. یه آموزشی ، چیزی اگه ازش دارین میشه اینجا بزارین ؟ یا حداقل ادرسش رو بدین ؟؟؟؟
ممنون میشم !
يكي از بهترين قسمتاش يوتيوب هست اگه اينترنت با سرعت بالاي 512 داري v*p*n هم داري خوبه وگرنه چيزاي ديگش بيشتر جنبه نمايشي داره تا كاربردي
آموزش هم تو همين تاپيك همش آموزشه صفحه 14 رو ببين در مورد shareing هست در مورد اينترنت هم هست

r.babazadeh
01-07-2011, 16:35
سلام
من یک تلوزیون سری 6900 از بانه خریدم با توضیحات دوستان تونستم هم اینترنتش رو راه بندازم هم شیرینگش رو البته من TV رو مستقیما به مودم ADSL وصل کردم و تنظیمات ای پی رو هم AUTO گذاشتم

حالا مشکل من اینه که یوتیوب رو نمیتونم پیدا کنم چطور باید اونو پیدا کنم تا به ایست اپلیکیشن هام اضافه کنم

voharz
24-07-2011, 20:01
سلام
با تشکر از راهنمایی های شما دوستان و اساتید سوالی داشتم امید که جوابی داشته باشد
من LED UA40C5550 دارم تمام گزینه های اتصال به اینترنت چک میشه و مشکلی رو نشون نمیده، ولی نمیدونم باید کدوم دکمه رو روی کنترل بزنم یا کجا باید برم که بتونم صفحات اینترنت رو ببینم؟

Steps-Rap
21-08-2011, 23:20
حذف شود...

17mousavi
29-10-2011, 12:45
سلام
با تشکر از راهنمایی های شما دوستان و اساتید سوالی داشتم امید که جوابی داشته باشد
من LED UA40C5550 دارم تمام گزینه های اتصال به اینترنت چک میشه و مشکلی رو نشون نمیده، ولی نمیدونم باید کدوم دکمه رو روی کنترل بزنم یا کجا باید برم که بتونم صفحات اینترنت رو ببینم؟

با سلام منم همین مشکل را دارم ال سی دی من la40c550 بانه ای است که زیرنویس و تلتکست و زبان فارسی داره به اینترنت هم وصل شد و همه تیک ها رو زد و نوشت اتصال اینترنت بر قرار شده ولی هیچی به هیچی! :41:راستی قابلیت اینترنت تی وی نداره آپدیت جدیدی هم نوشت موجود نیست. حالا چجوری از این اینترنتش استفاده میشه؟ تو دفترچش فقط نحوه اتصالش توضیح داده نه کاربریش.کسی میدونه؟

majid-n
22-03-2012, 01:51
سلام دوستان من دو مدل تلوزیون دارم نمیدونم که تیونر دیجیتال داخلی داره یا نه
la32b650t1r
la40c550j1r
ممنون میشم اگه کسی راهنمای کنه

iman_s
22-03-2012, 21:37
اولی رو نمیدونم ولی تاپیک داشت که میشد فعالش کرد.احتمالا داشته باشه
دومی هم نداره

majid121b
27-09-2012, 10:51
ﻣﻦ ﻳﻪ ﺗﻠﻮﻳﺰﻳﻮﻥ 6960 ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻴﺨﺎﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺑﺎ wifi ﻫﻢ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﻛﺎﻡ~ﻳﻮﺗﺮ ﻭ ﺗﻠﻮﻳﺰﻳﻮﻥ ﺭﻭ ﺷﺒﻜﻪ ﻛﻨﻢ ؟
ﺍﮔﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺑﻔﺮﻣﺎﻳﻴﺪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ

alikhafan123
27-09-2012, 13:07
ﻣﻦ ﻳﻪ ﺗﻠﻮﻳﺰﻳﻮﻥ 6960 ﺩﺍﺭﻡ ﻣﻴﺨﺎﺳﺘﻢ ﺑﺪﻭﻧﻢ ﺑﺎ wifi ﻫﻢ ﻣﻴﺘﻮﻧﻢ ﻛﺎﻡ~ﻳﻮﺗﺮ ﻭ ﺗﻠﻮﻳﺰﻳﻮﻥ ﺭﻭ ﺷﺒﻜﻪ ﻛﻨﻢ ؟
ﺍﮔﻪ ﻣﻴﺸﻪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺑﻔﺮﻣﺎﻳﻴﺪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ

اگه خروجی LAN داشته باشه میتونید با کابل شبکه بهش وصل کنید .

majid121b
27-09-2012, 22:36
Lan ﺩﺍﺭﻩ ﺩﻭﺳﺖ ﻋﺰﻳﺰ ﺍﻣﺎ ﻣﻴﺨﺎﻡ ﺍﺯ ﻃﺮﻳﻖ wifi ﺷﺒﻜﻪ ﻛﻨﻢ ﻛﻪ ﺩﺭﺩﺳﺮ ﺳﻴﻢ ﻛﺸﻰ ﻧﺪﺍﺷﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺍﮔﻪ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﺍﻃﻼﻋﺎﺗﻰ ﺩﺭ ﺍﻳﻦ ﺑﺎﺭﻩ ﺩﺍﺭﻧﺪ ﺭﺍﻫﻨﻤﺎﻳﻲ ﺑﻔﺮﻣﺎﻳﻨﺪ

آریا_
09-04-2013, 18:29
با سلام
دوستان من یه led sumsung model 32eh5560 به تازگی گرفتم
حالا قصد دارم اونو با پی سی شبکه کنم
امروز سوال گرفتم کابل CAT6 d-linkبهم گفت متری 2500 تومن(نمیدونم stpبود یا utp )
توی دفترچه تلوزیون گفته CAT6 stp باشه
به نظر شما چه نوع کابلی بگیرم ؟
در ضمن سوکت رو بگم crossover بزنه یا نه ؟