PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

win2k3
27-12-2010, 15:33
دوستان اندر احوالات سرویس وایمکس باید بگم که الان 20 روزه اینترنت تو منطقه گلستان اهواز قطعه و برادران و خواهران بخش پشتیبانی دارن تمام تلاششون رو برای برطرف کردن این مشکل مصروف میکنن ولی ظاهراً تا این لحظه هنوز به نتیجه ای نرسیدن و ممکنه تا یکی دو ماهه دیگه هم به نتیجه نرسن. اینو اون دوستمون که پشت تلفن بعنوان اپراتور نشسته بود میگفت. واقعا جا داه که بهشون بگم دست گلتون درد نکنه
حالا من موندم و یه کله قند زرد رنگ

ata.royalfalcon
27-12-2010, 15:58
آخه هم پشتیبانی هم تو ایمیل و اس ام اس گفت که نباید پول رو واریز کنی اول وایسا زنگ بزنن بهت بعد پولو واریز کن

قبلا اول پولو بايد واريز ميكردي بعد باهات تماس ميگرفتن
شايد روال كار عوض شده كه من خبر ندارم
در هر حال ما اول پولو واريز كرديم بعد از كلي مكافات اومدن نصب كردن (اصلا به ما هم زنگ نزدن) !!!

adcomputer
27-12-2010, 16:31
البته طبق گفته های دوستمون قاعدتا باید همچین امکانی باشه..
ولی..
شاید بتونی ببین..:20:
اطلاعات آیا می خواهید مودم وایمکس از ایرانسل تهیه نمایید؟: در صورتی که می خواهید مودم وایمکس توسط شرکت ایرانسل برای شما تهیه گردد گزینه بلی و در صورتی که تمایل دارید از مودم اشتراکی استفاده نمایید گزینه خیر را انتخاب نمایید. چنانچه در همسایگی شما دوستان و آشنایان از سرویس وایمکس استفاده می نمایند شما می توانید برای سرویس وایمکس ثبت نام کرده و به جای خریداری مودم از مودم آنها به صورت اشتراکی استفاده نمایید برای این کار شما باید شناسه وایمکس و آدرس مک مودم را از مالک مودم دریافت نمایید و در قسمت مربوطه در فرم ثبت نام وارد نمایید و پس از دریافت تاییدیه مالک مودم توسط سیستم شما قادر خواهید بود ثبت نام خود را تایید کرده و نسبت به پرداخت هزینه های مربوطه اقدام کنید نحوه تهیه مودم: در حال حاضر فقط می توانید با خرید نقدی مودم مالک آن شوید مدل مودم: با توجه به نیاز خود مدل مودم را از بین گزینه های ارائه شده انتخاب نمایید مودم داخلی (Indoor BM 632): "مودم داخلی، با قابلیت نصب و کاربرد بسیار آسان و بدون نیاز به خط تلفن، متناسب با فضای منزل و یا دفاتر کار طراحی شده است." مودم فضای باز (Outdoor BM 8301): مودم فضای باز، که در خارج از ساختمان نصب می گردد، به خط تلفن نیاز نداشته و به علت قدرت گیرندگی بالا، برای مکانهایی که به علت فشردگی ساختمان ها و یا هر دلیل دیگر، فرکانس ها ضعیف تر است، طراحی شده است. مودم داخلی با قابلیت Wi-Fi- BM 635) Wi-Fi): مودم Wi-Fi ایرانسل، با ابعادی کوچک بدون نیاز به خط تلفن، اینترنت را به صورت بی سیم در فضای منزل و یا محیط کار در اختیار شما قرار می دهد. مودم اشتراکی: در صورتی که تمایل دارید از مودم اشتراکی استفاده نمایید لازم است که آدرس مک و شناسه وایمکس مالک اصلی مودم را ارائه نمایید. پس از ارائه این اطلاعات یک اطلاعیه به مالک اصلی مودم ارسال می گردد تا درخواست شما را تایید نماید. لطفا در نظر داشته باشید که شما تنها زمانی قادر خواهید بود که ثبت نام خود را تایید نمایید که مالک اصلی مودم درخواست شما را قبول نماید. در غیر این صورت شما یا باید مودم دیگری را جهت استفاده اشتراکی انتخاب نمایید و یا یک مودم از ایرانسل تهیه نمایید. تاریخ و ساعت تحویل گرفتن مدارک از کاربر (در صورت انتخاب مودم اشتراکی): تاریخ و زمان مد نظر خود را جهت ارائه مدارک مورد نیاز در این قسمت وارد نمایید.
تمامي حقوق براي شركت خدمات ارتباطي ايرانسل (سهامي خاص) محفوظ است

مارک و مودل مودم هم یکی است. نظر من اینکه از نظر فنی باید بشه از مودم شرکت دیگه استفاده کرد. اما شاید ایرانسل به دلایلی دوست نداره این کار رو بکنه.

adcomputer
27-12-2010, 16:39
بزن یک چیز دانلود شه. بعد نگاه کن ببین متوقف میشه برای چند ثانیه یا نه. یا میتونی با یکی Voice Chat کنی. بعد از یه خورده حرف زدن صدا کلاً قطع میشه. بعد از 4-5 ثانیه میاد دوباره. چند بار امتحان کردم. تو این بازه هیچ سایتی هم باز نمیشه.
ممنون دوست عزیز :10:
اگر منظور این باشه برای مبین نت هم چند وقت پیش اینطور میشد. من با نرم افزار گیم رنجر log in بودم که هی قطع میشد.(کلاً اینترنت قطع میشد و بعد از چند ثانیه وصل میشد)

Gamexland
27-12-2010, 17:40
دوستان اندر احوالات سرویس وایمکس باید بگم که الان 20 روزه اینترنت تو منطقه گلستان اهواز قطعه و برادران و خواهران بخش پشتیبانی دارن تمام تلاششون رو برای برطرف کردن این مشکل مصروف میکنن ولی ظاهراً تا این لحظه هنوز به نتیجه ای نرسیدن و ممکنه تا یکی دو ماهه دیگه هم به نتیجه نرسن. اینو اون دوستمون که پشت تلفن بعنوان اپراتور نشسته بود میگفت. واقعا جا داه که بهشون بگم دست گلتون درد نکنه
حالا من موندم و یه کله قند زرد رنگ

15 روزه ثبت نام کردم پولم ریختم نگفتن مشکل داره بعد یارو برای نصب که اومد دم در خونه گفت آقا مثل اینکه قطع شده!!!! گفتم اه؟ گفت اره.حالا که می بینم می گید 20-25 روزه قطعه اما مرتیکه به من نگفت 20-25 روزه قطعه!!!:41:چند روز صبر میکنم حل نشد فسخ می کنم چون نه مودم دستمه نه اکانت استفاده کردم!!!:2::2:

Electronic-Arts
27-12-2010, 18:52
یه سوال دوستان من دیشب ساعت حدود 9 ثبت نام کردم گفت قبل از واریز پول بهتون زنگ میزنیم ولی هنوز زنگ نزده برای شماها کی زنگ زدن؟ بعد از زنگ زدن واریز کردین یا قبلش؟

معلومه بعد از اينكه واريز ميشه زنگ ميزنن
تازه براي من كه اصلا زنگ نزدند
كلي زنگ زدم به پشتيبانيشون كه كي مياين براي نصب ؟؟؟

آخه هم پشتیبانی هم تو ایمیل و اس ام اس گفت که نباید پول رو واریز کنی اول وایسا زنگ بزنن بهت بعد پولو واریز کن

در هر حال ما اول پولو واريز كرديم بعد از كلي مكافات اومدن نصب كردن (اصلا به ما هم زنگ نزدن) !!!
اگه ممکنه دوستان دیگه هم که وایمکس دارن نظرشونو بگن تا بتونم نتیجه گیری کلی بکنم فقط سریعتر که اگه بخوان بپیچونن حالشونو بگیرم

iman23
27-12-2010, 20:19
درود..
دوستان هرکس مشکل ریست شدن مودم داره با مدل BM635 حتی روزی یک بار..
من با یکی از مسئولین فنی شبکه وایمکس ایرانسل در ارتباط هستم و قرار شده هر کس مشکل ریست شدن داره این اطلاعات رو به من بده تا من به ایشون انتقال بدم تا به روند بر طرف شدن مشکل سرعت ببخشن..
شایان ذکر است ریست شدن مودم بنده از روزی 5 یا 6 بار تقریبا به یک بار در هر شبانه روز تقلیل یافته..انشالله که مشکل همه دوستان حل بشه..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به این ایمیل:
1-آدرس مک مودم..
2-شناسه وایمکس..
3-نام و فامیل کامل طرف قرار داد با وایمکس ایرانسل..
4-آدرس کامل محل نصب مودم..
5-یک شماره موبایل و یک شماره ثابت ..
این اطلاعات رو بدن به شما که مسئول فنی بدین و مشکله ریست مودمشون حل شه!!!!!!
شناسه فقط کافیه .اونم زنگ بزنن 707 فرم پیگیری پر کنن بعد SAMPLE میدن NETWORK.
نیاز نیست به این صورتی که شما گفتی

---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

دوست عزیز طبق ایمیل وSMS رسیده صبر کن که بهت زنگ بزنن.چون سیستم تغییر کرده و تا زنگ نزدن به هیچ وجه پول نریز.

farzin1986
27-12-2010, 21:05
این اطلاعات رو بدن به شما که مسئول فنی بدین و مشکله ریست مودمشون حل شه!!!!!!
شناسه فقط کافیه .اونم زنگ بزنن 707 فرم پیگیری پر کنن بعد SAMPLE میدن NETWORK.
نیاز نیست به این صورتی که شما گفتی
---------- Post added at 08:19 PM ---------- Previous post was at 08:16 PM ----------

دوست عزیز مودم ها مشکل نداره چون من 3 روز هست که 24 ساعتی یک بار ریست میشه.. در صورتی که قبلا روزی 5 یا 6 بار میشد.. شایان ذکر هست 3 بار هم مودم رو تعویض کردم..
در ضمن اصلا اصراری نیست..
خود کرده را تدبیر نیست.. حالا هی زنگ بزنین 707 با موزیک انتظارش حال کنین.:8:
در ضمن تو یه پست از شما خوندم:
[QUOTE]دوستان توجه داشته باشین وایمکس مکمل ADSL هستش ، قطع و وصل داره و کاملا یه چیز طبیعی هستش چون سرویس به صورت بی سیم هست.
کجا همچین چیزی هست جناب:18:.. کی گفته هر سیستم بیسیم قطع و وصل میشه و طبیعی هست.:18:.
بعدم بازم کی گفته WiMAX مکمل ADSL هست :18:
کار بنده به نوعی با رادیو و نانو استیشن و انواع میکروتیک و میکرونت در ارتباط هست.. و این مسئله که میفرمایید اگه یخواد هی اتفاق بیوفته و کاملا هم طبیعی باشه که دیگه هیچی.. :31:
وایمکس هم از قابل اطمینان ترین پروتکل ها و بهترین سیستم انتقال با پهنای باند بالا هست.. و در آینده نچندان دور تمام جهان سوم!را هم فرا میگیره..:27:

---------- Post added at 09:05 PM ---------- Previous post was at 09:00 PM ----------

در ضمن دوستان من 10 روزی نیستم.. خدا نگهدار همگی..:40:
ایشالله وقتی برگشتم تهران همه چی حل شده باشه..:27:

mnbobo
28-12-2010, 09:43
اگر منظور این باشه برای مبین نت هم چند وقت پیش اینطور میشد. من با نرم افزار گیم رنجر log in بودم که هی قطع میشد.(کلاً اینترنت قطع میشد و بعد از چند ثانیه وصل میشد)

کاری کردید درست شد یا خود به خود؟ :20:

gigili1567
28-12-2010, 22:38
درود..
دوستان هرکس مشکل ریست شدن مودم داره با مدل BM635 حتی روزی یک بار..
من با یکی از مسئولین فنی شبکه وایمکس ایرانسل در ارتباط هستم و قرار شده هر کس مشکل ریست شدن داره این اطلاعات رو به من بده تا من به ایشون انتقال بدم تا به روند بر طرف شدن مشکل سرعت ببخشن..
شایان ذکر است ریست شدن مودم بنده از روزی 5 یا 6 بار تقریبا به یک بار در هر شبانه روز تقلیل یافته..انشالله که مشکل همه دوستان حل بشه..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به این ایمیل:
1-آدرس مک مودم..
2-شناسه وایمکس..
3-نام و فامیل کامل طرف قرار داد با وایمکس ایرانسل..
4-آدرس کامل محل نصب مودم..
5-یک شماره موبایل و یک شماره ثابت ..

این مودم جدیدا BM632 هم مشکل ریست شدن دارن؟ کسی از اینا داره؟ کیفیتش بهتر نشده؟

Milad4171
28-12-2010, 23:05
نوشته شده توسط Electronic-Arts [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه سوال دوستان من دیشب ساعت حدود 9 ثبت نام کردم گفت قبل از واریز پول بهتون زنگ میزنیم ولی هنوز زنگ نزده برای شماها کی زنگ زدن؟ بعد از زنگ زدن واریز کردین یا قبلش؟
نقل قول:
نوشته شده توسط ata.royalfalcon [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
معلومه بعد از اينكه واريز ميشه زنگ ميزنن
تازه براي من كه اصلا زنگ نزدند
كلي زنگ زدم به پشتيبانيشون كه كي مياين براي نصب ؟؟؟

نقل قول:
نوشته شده توسط Electronic-Arts [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

نقل قول:
نوشته شده توسط ata.royalfalcon [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

وقتي ثبت نام كني فقط اس ام اس و ايميل مياد
وقتي پول بريزي به حساب زنگ ميزنن كه پول ريخته شده و واسه روز اتصال باهات هماهنگ ميكنن
همين
البته شايد هم زنگ نزدن ولي اتوماتيك سيستم بهت اس ام اس و ايمل ميده و تاييد ارسال پول رو بهت اعلام ميكنه!!
البته الان ثبت نام و پرتال ثبت نام دقيق تر و آدم وار تر شده. تاريخ واسه اومدن رو 8 روز بعد از تاريخ ثبت نام به طور اتوماتيك اعلام ميكنه كه ميتوني يه روز بعد از اون 8 روز رو انتخاب كني.
ولي قبلش حتما مطمعن شو منطقه ات مشكل نداشته باشه چون مودم رو اون موقع عوض نكينن. يه پروسه طولاني داره واسه اين كار

imanparsa
29-12-2010, 08:01
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بچه ها كسي ميدونه اين اپراتور سوم كي ميخواد بياد ؟؟؟؟؟؟؟؟
كسي اطلاع تقريبي از شروع كار اين اپراتور داره ؟؟؟

tetis
29-12-2010, 08:56
بچه ها كسي ميدونه اين اپراتور سوم كي ميخواد بياد ؟؟؟؟؟؟؟؟
كسي اطلاع تقريبي از شروع كار اين اپراتور داره ؟؟؟

اينجا تاپيك اينترنت و شبكه وايمكس است نه اپراتورهاي موبايل:41:
شما به اينجا برويد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

adcomputer
29-12-2010, 13:42
کاری کردید درست شد یا خود به خود؟ :20:

نه اصلاً ربطی به مودم نداره. به نظر میاد دلیلش اختلالات معمول:21: اینترنت باشه

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

حتماً این خبر رو بخونید:

- از بین رفتن آدرس های اینترنتی کاربران ( که خودم خیلی برام پیش اومده که آدرس سایت رو میزنی، Web Page Not Found یا ناتوانی در وصل شدن به سرور یا... میده حتی برای پی سی ورد به دفعات)

یکی دیگر از موضوعاتی که از چند روز گذشته مطرح شده، از بین رفتن آدرس اینترنتی سایت‌های مورد نظر کاربران است که بنا بر اظهارات کارشناسان اینترنت این اختلال فنی به طوری است که بسته‌های اطلاعاتی مسیریاب، به سمت مقصد حرکت نکرده و در تداوم پویش مسیر به سمت تهران به ناگاه باز می‌ایستند که شاید علت این امر هم باز مشکل BGP Routinهای شهر یا آسیب‌دیدگی فنی آنها باشد.- قطعی های مکرر که دوستان وایمکس دار اشاره کرده بودند مودم ریست میشه.(که برای من هم بود)

قطعی‌هایی است که به مدت 15 الی 32 ثانیه در بازه‌هایی از هر 14 دقیقه تا 30 دقیقه یکبار رخ می‌دهد. یعنی ممکن است کاربر، اینترنت را با سرعت مناسب پایش کند، اما در آغاز بروز اختلال، تا 32 ثانیه هیچ ارسال یا دریافت بسته صورت نپذیرد ولی مجدد این مشکل مرتفع می‌شود و ارتباط به حالت عادی باز می‌گردد. چند دقیقه بعد، دوباره همین اتفاق تکرار می‌شودمنبع خبر: آی تی ایران

mnbobo
29-12-2010, 15:08
نه اصلاً ربطی به مودم نداره. به نظر میاد دلیلش اختلالات معمول:21: اینترنت باشه

---------- Post added at 01:42 PM ---------- Previous post was at 01:40 PM ----------

حتماً این خبر رو بخونید:

- از بین رفتن آدرس های اینترنتی کاربران ( که خودم خیلی برام پیش اومده که آدرس سایت رو میزنی، Web Page Not Found یا ناتوانی در وصل شدن به سرور یا... میده حتی برای پی سی ورد به دفعات)

- قطعی های مکرر که دوستان وایمکس دار اشاره کرده بودند مودم ریست میشه.(که برای من هم بود)

منبع خبر: آی تی ایران

پس دلیل اینکه اینترنتمون برای چند ثانیه قطع میشه ربطی به ایرانسل نداره. آره؟ کلاً مشکل از بیخ و بن اینترنت ایران هستش مثل اینکه :19: آخه چرا باید قطع شه؟ تا کی اینجوری میمونه؟ :41:
من فکر میکردم چون مودم فضای باز دارم، شاید خوب تنظیم نیست و نویز داره که اینجوری میشه. ممنون که گفتید. :11:

ParadoxPatriot
29-12-2010, 19:35
به سلامتی که فعلا صفحه پورتال ایرانسل برای ورود و استفاده از وایمکس
ایراد پیدا کرده و Load نمیشه ! من نمی دونم کی میخوان دست از این سیستم
مسخره بردارن ! الان مبین نت که صفحه پرتال نداره مگه چه مشکلی واسش به وجود آمده؟
اینا حاضر نیستن تنظیمات رو تغییر بدن و مدام فقط وعده حذف این صفحه رو میدن که
اگر روزی مثل حال حاضر این صفحه با مشکل رو به رو بشه ، دسترسی به اینترنت هم ممکن نیست.

ata.royalfalcon
29-12-2010, 20:22
به سلامتی که فعلا صفحه پورتال ایرانسل برای ورود و استفاده از وایمکس
ایراد پیدا کرده و Load نمیشه ! من نمی دونم کی میخوان دست از این سیستم
مسخره بردارن ! الان مبین نت که صفحه پرتال نداره مگه چه مشکلی واسش به وجود آمده؟
اینا حاضر نیستن تنظیمات رو تغییر بدن و مدام فقط وعده حذف این صفحه رو میدن که
اگر روزی مثل حال حاضر این صفحه با مشکل رو به رو بشه ، دسترسی به اینترنت هم ممکن نیست.

برای من هم امروز ساعت حدودا 6 بعداز ظهر که خواستم کانکت بشم صفحه پرتال بزور بازشد (خیلی طول کشید)
اما به محض اینکه یوزر و پسورد رو دادم دیگه مشکل نداشتم

FCBarcelona.ir
29-12-2010, 22:41
دوستان من یه چند تا سوال داشتم از اهل فن.

من یه چند سالی از پارس آنلاین استفاده می کردم، اما زمانی که محدودیت حجمی قرار داد، خیلی اذیت شدم و رفتم اسیاتک. اونا هم الان یه سالیه محدودیت حجمی گذاشتن. واقعا روی اعصابمه. بیشتر از اینکه بیش از 20 گیگی که میدن دانلود می کنم، این مسئله س که هی حساب و کتاب کردن که آخرشم هیچ وقت حساب خودت با حساب شرکت یکی نمیشه روی اعصابه!

واسه همین فکر کردم بیام سراغ وایمکس. نظرات رو که می خوندم به نظر می اومد غالبا راضی هستین. حالا می خوام بپرسم:

1. اولا به نظرتون کار درستیه که از آسیاتک بیام به وایمکس؟

2. به مشترک خونگی سرعت 512 میدن؟

3. ما تو شهرک محلاتی، مینی سیتی زندگی می کنیم. یه نماینده داره اینجا وایمکس ایرانسل. به نظرتون از طریق اون حضوری اقدام کنم کارا سریعتر و بهتر انجام میشه تا اینترنتی؟

ممنونم

ata.royalfalcon
29-12-2010, 22:56
1. اولا به نظرتون کار درستیه که از آسیاتک بیام به وایمکس؟

2. به مشترک خونگی سرعت 512 میدن؟

3. ما تو شهرک محلاتی، مینی سیتی زندگی می کنیم. یه نماینده داره اینجا وایمکس ایرانسل. به نظرتون از طریق اون حضوری اقدام کنم کارا سریعتر و بهتر انجام میشه تا اینترنتی؟

وایمکس به اندازه کافی دردسر داره وقتی ADSL داری اصلا نرو دنبال وایمکس!!!
به مشترکین خونگی بیشتر از 128 نمیدن مگر اینکه معرفی نامه ای چیزی داشته باشی
ثبت نام حضوری نیست اینترنتیه!!! (ولی یه سر اونجا بزن ببین چطوریه)

BLACK-BLACK
29-12-2010, 23:20
سلام دوستان

میخاستم بدونم کساییکه 1 مگ نامحدود ایرانسل دارن تا چه حد با هاش تو ماه میتونن دانلود کنن؟

من شنیدم که سرویسای نامحدودش هم محدودیت دارن ولی محدودیتشون بالاتره

ata.royalfalcon
29-12-2010, 23:58
سلام دوستان

میخاستم بدونم کساییکه 1 مگ نامحدود ایرانسل دارن تا چه حد با هاش تو ماه میتونن دانلود کنن؟

من شنیدم که سرویسای نامحدودش هم محدودیت دارن ولی محدودیتشون بالاتره

سلام
تو این صفحه راجع به میزان محدودیت نوشته

amjad2
30-12-2010, 02:50
تقریبا چند روز هست که آنتن دهی در اطراف پونک قویتر شده و از 3 آنتن به 5 آنتن کامل رسیده ولی پینگ زیاد شده و تقریبا 2 تا 3 برابر شده !!

جاهای دیگه هم همینطور بوده یا نه؟

arman1133
30-12-2010, 14:00
سلام دوستان.من وایمکس ایرانسل را ثبت نام کردم.بعد با من تماس گرفتند که از طریق یکی از شرکت هااقدام کنم.میخواستم بدونم نمیشه مستقل از شرکت عمل کرد ؟ یعنی من پس از ثبت نام از طریق اینترنت و ریختن پول به حساب (بدون هماهنگی با نماینده فروش) خود ایرانسل برای راه اندازی اقدام میکنه؟
سوال بعدی من 512 (6 ماهه) نامحدود گرفتم برای خانه و تنها مدرکم یک معرفی نامه از شکت با سربرگ هست.این به نظر شما کافیه؟

d.b23
30-12-2010, 14:08
سلام دوستان.من وایمکس ایرانسل را ثبت نام کردم.بعد با من تماس گرفتند که از طریق یکی از شرکت هااقدام کنم.میخواستم بدونم نمیشه مستقل از شرکت عمل کرد ؟ یعنی من پس از ثبت نام از طریق اینترنت و ریختن پول به حساب (بدون هماهنگی با نماینده فروش) خود ایرانسل برای راه اندازی اقدام میکنه؟
سوال بعدی من 512 (6 ماهه) نامحدود گرفتم برای خانه و تنها مدرکم یک معرفی نامه از شکت با سربرگ هست.این به نظر شما کافیه؟
اره مدرکت کافیه.
فوقشم اگر بخواد گیر بده میگه کپی روزنامه رسمی شرکت فکس کن
البته به احتمال زیاد روزنامه رسمی نمی خواد
:46:

amir_91
30-12-2010, 19:06
من بالاخره 256 گرفتم.سه تا کامپیوتر همزمان استفاده میکنن.راهی هست که سرعت زیاد کم نشه؟
مرسی

ali6666ila
30-12-2010, 19:43
سلام دوستان...

میخواستم راهنمایی کنین مودم OUTDOOR ایرانسل دارم و میخوام نصبش کنم... چه عددهایی تغییر سیگنال رو نشون میده؟؟؟

+ کلا پارامترهایی که تو صفحه WIMAX Status هست رو توضیح بدین مثل CINR -- RSSI -- DL-FEC و.... کلا همه پارامترها و راهنمایی کنین چجوری با چرخاندن مودم آنتن BTS پیدا کنم.... در کل کمکم کنین بهترین سیگنال رو داشته باشم...

+ فقط تو رو خدا دوستان کمکم کنین... بد جوری گیرم !!!!! از همتون ممنونم و مرسی

اشتراک اعتباری-128-3 گیگ

gigili1567
31-12-2010, 15:44
کسی هست که از این مودم جدید وایرلس، BM632 استفاده کرده باشه؟ اینم ریست میشه یا مشکل ریست شدن و هنگ کردن نداره؟؟؟

amirepsilon
31-12-2010, 19:58
سلام
دوستان پیشنهادتون چیه به من ؟
من یه سروی 512 یا 1000 مگ وایمکس میخوام
از چه شرکتی بگیرم ؟
مزایا و معایبش چیه ؟

---------- Post added at 07:58 PM ---------- Previous post was at 07:58 PM ----------

سلام
دوستان پیشنهادتون چیه به من ؟
من یه سروی 512 یا 1000 مگ وایمکس میخوام
از چه شرکتی بگیرم ؟
مزایا و معایبش چیه ؟

cyberia
31-12-2010, 20:58
من یکی از مشترکین وایمکس ایرانسل هستم. چندتا سوال دارم که میخوام کسانی که اطلاعاتی در این رابطه دارن جوابمو بدن.
قبل از هر چیز باید بگم که وقتی سازمان و یا شرکتی توانایی انجام وعده ای که میده رو نداره، مگه مجبور هست که چنین ادعایی میکنه !! خوب شاید اینهم از ویژگیهای زندگی کردن در کشوری هست به اسم ایران.

بنده مدتهاست که با این مشکلات دست به گریبان هستم. مودم من از نوع outdoor هست و خودم هم در محدوده مرزداران تهران هستم. چراغ سیگنال آداپتور مودم بالاترین حد خودش هست یعنی برای یکبار هم که شده من ندیدم این چراغ از حد بالای خودش که کنار اون شکلک مثلث بزرگ هست پایین تر بیاد اما ... با این دریافتی سیگنال ، هیچ صفحه ای رو نمیتونم باز کنم به غیر از گوگل که اونهم اگه خیلی خوش شانس باشم ! بعد از 50 بار ریست کردن آداپتور مودم و 20 بار از برق کشیدن بالاخره یه ip که کمی سرعت درست و حسابی داره روی سیستم من ست میشه اما اونهم بلافاصله بعد از چند دقیقه مودم من از طرف BS مرکزی ریست میشه !! و یه ip برام ست میکنه باز همون ویژگی اول رو داره ! و یا فقط جند دقیقه سرعت هست و به یکباره هیچ صفحه ای رو بالا نمیاره .اینهم از شاهکارهای troubleshooting متخصصین شبکه ایرانسل !!
با مرکز که تماس میگیری، کسانی که پاسخگو هستن بیشتر نقش کبوترهای نامه رسون رو ایفا میکنن. پیغام من رو ثبت میکنن و میگن منتظر باشید تا باهاتون تماس بگیرن حالا کو تا آقای متخصص بخواد تماس بگیره . من نمیدونم این چه صیغه ای هست که کاربر نباید با پشتیبانی ارتباط داشته باشه ! خوب حتمن جـــیـــــــزه دیگه ! اینهم از شاهکار پشتیبانی ایرانسل !

آدرس آی پی gateway ای که من ازش سرویس میگیرم 172.23.133.46 هست اگه کسی این gateway روی سیستمش ست میشه بگه که کیفیتش چطوره

مشخصات سیگنال دریافتی من این هست:
RSSI -28
CINR Reuse1 34
اگه کسی محدوده ی این پارامترهارو برای وایمکس ایرانسل میدونه بهم بگه

متاسفانه اپراتور دیگه ای هم برای انتخاب وجود نداره غیر از مبین نت.دوستانی که فکر میکنن مثلا شرکت ایرانسل و مبین نت از تکنولوژی و زیرساختهای مختلف استفاده میکنن کاملا در اشتباه هستن. این 2 شرکت هردو از زیرساختهای شرکت بدسابقه چینی HUAWEI استفاده میکنن . شنیدین میگن طرف غورباقه رو رنگ میکنه جای فولکس جامیزنه ؟ حکایت همین ِ .
اول اینکه هر دو برای اتصال به کنسول مودم از شماره IP 192.168.0.10 استفاده میکنن. فقط firmware مودم های مبین نت طوری upgrade شده که آرم خوده مبین نت به جای آرم HUAWE قرار گرفته از firmware جدید ایرانسل اطلاعی ندارم اما برای مودم من که ورژن 3.02.04 هست همون آرم HUAWE رو داره.
دوم اینکه درسته که مودم های این 2 شرکت شبیه به هم هستن اما شما با داشتن آدرس MAC هر مودم یا NIC میتونید به سازنده ی اون شرکت پی ببرید. 24 بیت اول این آدرس یعنی 6 رقم اول اون از سمت چپ معرف شرکتی هست که اون NIC رو ساخته . اگه وارد سایت زیر بشین و 6 رقم اول اون رو وارد textbox سایت کنید و دکمه lookup mac address رو بزنید اسم سازنده رو بهتون میده . من این رو امتحان کردم چون یکی از دوستان از مبین نت سرویس گرفته و آدرس هر 2 MAC نشون میده سازنده کمپانی HUAWEI هست !!!! اینهم شاهکاری دیگر در عرصه رقابت و ارائه سرویس های متنوع برای مشتریان و گول مالیدن روی سر اونها !!!

آدرس : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

d.b23
01-01-2011, 10:46
دوست عزیز ممنون از اطلاع رسانی خوبت
در مورد اینکه سازنده مودم های شرکت مبین نت و ایرانسل Huawei هست اکثر دوستان اینو میدونیم و جای تعجب نداره.
چون تجهیزات شبکه مبین نت و ایرانسل کار Huawei هست ،پس یکم منطقی بود که از مودم های این شرکت هم استفاده بشه(البته به نظر من بهتر هم هست چون همانگی بیشتری داره)
ولی در مورد اینکه انتخاب شرکت Huawei برای اجرای پروژه وایمکس خوب بوده یا بد.این دیگه چیزیه که مجبوریم قبول کنیم چون به قول خودت داریم تو ایران زندگی میکنیم.

melina_rosy
01-01-2011, 17:08
سلام

ببخشید کسی هست محدوده ظفر، میرداماد از وایمکس ایرانسل استفاده کرده باشه؟
سرعتش خوبه؟ مودمش چی باشه بهتره.
من می خوام 256 نامحدود ثبت نام کنم. دانلود هم زیاد دارم. شنیدم حجم دانلود برای 256، تقریباً 80 گیگ در طول ماهه؟

tetis
01-01-2011, 17:45
سلام

من می خوام 256 نامحدود ثبت نام کنم. دانلود هم زیاد دارم. شنیدم حجم دانلود برای 256، تقریباً 80 گیگ در طول ماهه؟
به علت مشكلات وايمكس
براي دانلود بايد از دانلود منيجر استفاده كني چون ممكن است با قطعي هاي پياپي مواجه بشويد و اينطوري مجبور به شروع مجدد نيستي . منظورم اين است نميتوني به دانلود مستمر اميدوار باشي.:41:

Gamexland
01-01-2011, 19:13
سلام

بله نامحدود کامل نیست.حدود 65-70 گیگ.بعدش میذارتون توی لیست سیاه:41:

ata.royalfalcon
01-01-2011, 19:35
بله نامحدود کامل نیست.حدود 65-70 گیگ.بعدش میذارتون توی لیست سیاه:41:

یه سوال
بره تو لیست سیاه چی میشه ؟؟؟
بعدش دوباره میتونه بیاد بیرون از لیست سیاه؟؟؟

mnbobo
01-01-2011, 21:03
سلام.

من امروز سرعتم خیلی بد شده. مودم فضای باز دارم (256). امروز بالای 20 کیلو نمیره دانلودش. رفتم تنظیمات مودم رو دیدم. CINR شده 5!!!طبیعی هستش یا سرعت پایین من برای اونه؟ این دو تا شاخص بیشترش بهتره؟
ممنون

Electronic-Arts
01-01-2011, 22:58
خوب دوستان امروز هم نصاب اومد و مودم من رو نصب کرد حالا هم منتظرم تا سرویسم فعال بشه وقتی فعال شد نتیجه رو میگم مودمم هم Wi-Fi BM632w هست

Electronic-Arts
01-01-2011, 23:24
سرویسم وصل شد

mnbobo
02-01-2011, 11:10
سلام.

من امروز سرعتم خیلی بد شده. مودم فضای باز دارم (256). امروز بالای 20 کیلو نمیره دانلودش. رفتم تنظیمات مودم رو دیدم. CINR شده 5!!!طبیعی هستش یا سرعت پایین من برای اونه؟ این دو تا شاخص بیشترش بهتره؟
ممنون

سلام. کسی نیست یه کمکی بکنه؟ :19:

farzin1986
02-01-2011, 11:16
سرویسم وصل شد

درود خدمت تمام دوستان..
دوست من مودم شما هم ریست میشه..
تو مد TLS که باید شناسه و پسورد وارد کنی باش و ببین که بازم میخواد اینارو .. مثلا طی روز.. البته بدون اینکه مودم رو از برق بکشی.. ممنون..

Electronic-Arts
02-01-2011, 12:10
درود خدمت تمام دوستان..
دوست من مودم شما هم ریست میشه..
تو مد TLS که باید شناسه و پسورد وارد کنی باش و ببین که بازم میخواد اینارو .. مثلا طی روز.. البته بدون اینکه مودم رو از برق بکشی.. ممنون..
تا الان که استفاده کردم تو حالت TLS ریست نشده و فقط یه بار لاگین میکنم تا زمانی که دیسکانکت کنم یا مودم رو از برق بکشم راستی یه سوال هم دارم من تو مد TTLS که میذارم آنتن هی میشه 0 5 2 4 3 0 1 5 و الی آخر یعنی دچار تداخل امواج میشه زنگ زدم بهشون گفتم گفتن تو حالت TTLS همین جوری میشه مشکل از مودم نیست کس دیگه ای هست که این مشکل رو داشته باشه؟ چون گفتن مال همه هین جوریه

fulldownloadcity
02-01-2011, 12:17
با سلام سرعت 128 سرعت دانلودش چنده
سرعت آپلود چی

farzin1986
02-01-2011, 13:03
تا الان که استفاده کردم تو حالت TLS ریست نشده و فقط یه بار لاگین میکنم تا زمانی که دیسکانکت کنم یا مودم رو از برق بکشم راستی یه سوال هم دارم من تو مد TTLS که میذارم آنتن هی میشه 0 5 2 4 3 0 1 5 و الی آخر یعنی دچار تداخل امواج میشه زنگ زدم بهشون گفتم گفتن تو حالت TTLS همین جوری میشه مشکل از مودم نیست کس دیگه ای هست که این مشکل رو داشته باشه؟ چون گفتن مال همه هین جوریه
درود ممنون..
نه بابا چرت و پرت میگن..
فقط irancell.ir >>>> mtnirancell.com

Electronic-Arts
02-01-2011, 13:46
درود ممنون..
نه بابا چرت و پرت میگن..
فقط irancell.ir >>>> mtnirancell.com

خوب آخه خودم همین جوری شدم همون طور که گفتم یه ثانیه هم آنتن ثابت نمیشد

---------- Post added at 01:46 PM ---------- Previous post was at 01:45 PM ----------

با سلام سرعت 128 سرعت دانلودش چنده
سرعت آپلود چی

farzin1986
02-01-2011, 14:13
خوب آخه خودم همین جوری شدم همون طور که گفتم یه ثانیه هم آنتن ثابت نمیشد

NAI
mtnirancell.com@ مک مودم

User ID
mtnirancell.com@شناسه

User Password
mtnirancell.com@پسورد

اینجوری باید جواب بده..100%

masa_1379
02-01-2011, 16:41
دوستان امروز مودم داخلی جدید رو دیدم و تست کردم تفاوتهاش اینه :
مودم جدید یک پورت لن و یک پورت تلفن دارد و وایرلس آن استاندار سری n است که بردی بیشتر در شبکه داخلی خواهد داشت.کوچکتر و زیبا تر شده و حمل آن نیز راحت تر است.

farzin1986
02-01-2011, 17:52
دوستان امروز مودم داخلی جدید رو دیدم و تست کردم تفاوتهاش اینه :
مودم جدید یک پورت لن و یک پورت تلفن دارد و وایرلس آن استاندار سری n است که بردی بیشتر در شبکه داخلی خواهد داشت.کوچکتر و زیبا تر شده و حمل آن نیز راحت تر است.
درود..
دوست من مطمئن هستی که..
IEEE 802.11b/g/n
هست؟:11:

Electronic-Arts
02-01-2011, 18:22
درود..
دوست من مطمئن هستی که..
IEEE 802.11b/g/n

masa_1379
02-01-2011, 19:09
درود..
دوست من مطمئن هستی که..
IEEE 802.11b/g/n

بلی خودم هم تعجب کردم.اما سری n هست.

PLAΨMID
03-01-2011, 12:56
سلام دوستان . . .
از وایمکس راضی هستین ؟؟؟
من نتونستم adsl بگیرم ( به خاطر خطوط فیبر نوری) . خواستم ببینم میشه وایمکس بگیرم ؟
سرعت دانلودش واقعا 128 هست ؟؟
نظرتون چیه ؟؟؟؟
با تشکر .

HAM5311
03-01-2011, 14:37
سلام دوستان . . .
از وایمکس راضی هستین ؟؟؟
من نتونستم adsl بگیرم ( به خاطر خطوط فیبر نوری) . خواستم ببینم میشه وایمکس بگیرم ؟
سرعت دانلودش واقعا 128 هست ؟؟
نظرتون چیه ؟؟؟؟
با تشکر .
سرعت دانلودش 128 کیلو بیت است یعنی 16kb

melina_rosy
03-01-2011, 16:48
به علت مشكلات وايمكس
براي دانلود بايد از دانلود منيجر استفاده كني چون ممكن است با قطعي هاي پياپي مواجه بشويد و اينطوري مجبور به شروع مجدد نيستي . منظورم اين است نميتوني به دانلود مستمر اميدوار باشي.:41:

ممنون. از راهنماییتون. من بیش تر از تورنت استفاده می کنم. با اون که دیگه مجبور نیستم از اول شروع کنم. حالا این مودم usb با تفویت کننده برای منطقه ما خوبه یا نه؟

mehryar1973
03-01-2011, 20:30
ممنون. از راهنماییتون. من بیش تر از تورنت استفاده می کنم. با اون که دیگه مجبور نیستم از اول شروع کنم. حالا این مودم usb با تفویت کننده برای منطقه ما خوبه یا نه؟

اگه بیش تر از تورنت استفاده میکنید کلا ممکنه به مشکل بربخورید
چون مقدار زیادی از ترافیک سرویس تون رو صرف سند میکنید (آپلود)
این ایرنسل لعنتی هم که میدونید حتی نامحدود هاش هم محدودیت حجمی داره

profeshnal
03-01-2011, 21:45
سلام...
من می خوام واسه کافی نت سرویس 1 مگ وایمکس بگیرم...تورنت باز هم هستم...نظرتون چیه؟در ضمن...من موقع ثبت نام گزینه کاربر شرکتی حقیقی رو انتخاب کردم...چون فقط کاربر خانگی و شرکتی داشت...مودم wifi indooer رو هم انتخاب کردم...کلا می خوام نظرتون رو در مورد وایمکس 1 مگ بدونم...کسی تا حالا گرفته ؟وضعیت قطعیش چجوریه؟در ضمن من تقریبا در منطقه سبزرنگ پوشش هستم...:20:

profeshnal
03-01-2011, 22:04
یه سوال دیگه...
نحوه شر کردن وایمکس در شبکه (با کابل شبکه) چه تفاوتی با ADSL داره؟
ADSL من به این شکل بود که وارد سرور می شد و از اونجا با یه کارت شبکه دیگه شر میشد تو شبکه...وایمکس هم همینطوریه ؟؟؟؟:eh:

ms1366
03-01-2011, 22:45
سلام بببخشید من مودم وایرلس مودل dlink dir 600 دارم و میخوام اشتراک وایمکس ایرانسل بگیرم . و نمی خوام مودم از خود ایرانسل بخرم. البته تو سایت وایمکس ایرانسل چند تا مودم رو نام برده که مودم من هم جزو همونها است و میتونن با ایرانسل مچ بشن.
به نظر شما قبول میکنن که از اونها مودم نخرم و از مودم خودم استفاده کنم.؟

FCBarcelona.ir
04-01-2011, 11:06
دوستان به نظر شما مودم USB بهتره یا WiFi؟ می خوام طی هفته آینده از خود ایرانسل بگیرم.

keliledemne
04-01-2011, 11:45
دوستان به نظر شما مودم USB بهتره یا WiFi؟ می خوام طی هفته آینده از خود ایرانسل بگیرم.
جابجایی USB راحتتر است و نیاز به کابل برق و آداپتور نیز ندارد ولی برای شیرینگ به کامپیوتر نیاز داری. WiFi می‌تونه برای چند نفر سرویس بده و اگه پوشش ضعیف باشه بهتر می‌شه جانمایی کرد تا آنتن بهتری بده.
USB درایور میخواد و به هر سیستمی نمی‌تونی وصل کنی ولی WiFi با هر سیستمی مثلا گوشی آیفون و آندروید کار می‌کنه.
خوب می‌شد اگه مثل سرویس دهنده‌های وایمکس خارجی هر دو را برای یک اشتراک داشت تا هر کدوم راحتتر بود استفاده کنیم.

keliledemne
04-01-2011, 12:03
سلام بببخشید من مودم وایرلس مودل dlink dir 600 دارم و میخوام اشتراک وایمکس ایرانسل بگیرم . و نمی خوام مودم از خود ایرانسل بخرم. البته تو سایت وایمکس ایرانسل چند تا مودم رو نام برده که مودم من هم جزو همونها است و میتونن با ایرانسل مچ بشن.
به نظر شما قبول میکنن که از اونها مودم نخرم و از مودم خودم استفاده کنم.؟
برای ارتباط با شبکه وایمکس فقط از مودم خودشون می‌تونی استفاده کنی.
اون چند تا مودم رو که نام برده هیچ ربطی به شبکه وایمکس نداره و فقط جای یک اکسس پوینت و یا روتر عمل می‌کنند که چند تا کامپیوتر همزمان وصل شوند. همه اونهایی رو که نام نبرده اگه سالم باشند و بتونی بهشون وصل بشی با پورت اترنت مدم ایرانسل مچ هستند و اگه مچ نباشند یعنی پورت اترنت مودم ایرانسل اترنت نیست.
دقت کن که مودم ایرانسل دو بخش داره یکی قسمتی که به شبکه وایمکس وصل می‌شه و دومی قسمتی که به شبکه داخلی LAN یا WLAN وصل می‌شه. اون چند تا مودم رو که نام برده به شبکه داخلی وصل می‌شوند و در این بخش قرار نیست ما به مارک و مدل محدود باشیم و مثال بگیم کامپیوترمون اگه سونی بود به شبکه وصل می‌شه و اگه اچ‌پی بود وصل نمی‌شه. برای همین هر مودمی که گفته و نگفته کار می‌کنه. ولی در بخش وایمکس خودش ارتباطو می‌بنده و مثلا مودم‌های مبین نت که همون مارک و مدل هستند و فقط سریالشون فرق می‌کنه وصل نمی‌شوند.

keliledemne
04-01-2011, 12:10
یه سوال دیگه...
نحوه شر کردن وایمکس در شبکه (با کابل شبکه) چه تفاوتی با ADSL داره؟
ADSL من به این شکل بود که وارد سرور می شد و از اونجا با یه کارت شبکه دیگه شر میشد تو شبکه...وایمکس هم همینطوریه ؟؟؟؟:eh:
وایمکس هم همین‌طوریه. هر شبکه‌ای رو می‌شه اینطوری share کرد. اگه از مودم WiFi استفاده بکنی رو خود مودم هم می‌شه Share کرد نیازی به کامپیوتر نداری. مودم‌های دیگشو من کار نکردم ولی هر کدومو که بشه در مود Route تنظیم کرد می‌شه رو خودش اینترنتو شیر کرد.

keliledemne
04-01-2011, 12:26
سلام...
من می خوام واسه کافی نت سرویس 1 مگ وایمکس بگیرم...تورنت باز هم هستم...نظرتون چیه؟در ضمن...من موقع ثبت نام گزینه کاربر شرکتی حقیقی رو انتخاب کردم...چون فقط کاربر خانگی و شرکتی داشت...مودم wifi indooer رو هم انتخاب کردم...کلا می خوام نظرتون رو در مورد وایمکس 1 مگ بدونم...کسی تا حالا گرفته ؟وضعیت قطعیش چجوریه؟در ضمن من تقریبا در منطقه سبزرنگ پوشش هستم...:20:
بعضی موقع‌ها زیادی عالیه قیمتش هم که خوبه بعضی موقع‌ها اگه قطع نشه سرعتش از دایال‌آپ هم کمتره. سبز بودن منطقه هم هیچ ربطی به کارش نداره من تو منطقه سبز با مودم دم پنجره نتونستم وصل بشم ولی تو منطقه قرمز مودم ته اطاق خوب هم میگره. واسه همین مودمو با آدرس منطقه سبز گرفتم ولی تو منطقه قرمز(بالای جردن) استفاده می‌کنم. مهمتر از آنتن‌دهی اینکه که تو منطقه به چند نفر سرویس می‌دند و اینترنت با سرعت خوب به دستگاه‌هاشون وصل شده یا نه که اینارو هیچوقت نمی‌گند. کیفیت ارتباطش به پای ADSL نمی‌رسه ولی همه جا نمی‌شه ADSL داشت و ADSL با این قیمت هم نمی‌دند.

Amir_oscar
04-01-2011, 19:36
سلام. مشخص نیست که پوشش وایمکس ایرانسل کی سراسری می شه و فقط اون 7 تا شهر نیستن؟!

amjad2
04-01-2011, 23:15
این پشتیبانی ایرانسل هم گندش رو در آورده
معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن !!
الان دقیقا 5 روز هست که دارم بهشون زنگ میزنم و تقریبا 25-30 بار تماس گرفتم و هر دفعه حدود 10 دقیقه پشت خط موندم ولی تماس رو جواب نمیدن
تا حالا هیچ شرکتی ندیدم که انقدر پشتیبانی مزخرف و بیخودی داشته باشه. البته این که دیگه اصلا پشتیبانی نداره که بخوایم در موردش قضاوت کنیم.
واقعا جای تاسف داره. فقط تو پول گرفتن سریع هستن و تو پاسخگویی که ر...دن

شما تونستین باهاشون تماس بگیرین؟

الان حدود 1هفته ست که پینگم 3 برابر شده و اعصابمو خورد کرده و کس جوابگو نیست.

HAM5311
04-01-2011, 23:43
این پشتیبانی ایرانسل هم گندش رو در آورده
معلوم نیست چه غلطی دارن میکنن !!
الان دقیقا 5 روز هست که دارم بهشون زنگ میزنم و تقریبا 25-30 بار تماس گرفتم و هر دفعه حدود 10 دقیقه پشت خط موندم ولی تماس رو جواب نمیدن
تا حالا هیچ شرکتی ندیدم که انقدر پشتیبانی مزخرف و بیخودی داشته باشه. البته این که دیگه اصلا پشتیبانی نداره که بخوایم در موردش قضاوت کنیم.
واقعا جای تاسف داره. فقط تو پول گرفتن سریع هستن و تو پاسخگویی که ر...دن

شما تونستین باهاشون تماس بگیرین؟

آره منم امروز هر چی زنگ می زنم کسی جوابگو نیست

Amir_oscar
04-01-2011, 23:50
یعنی چی؟! مشکلش چیه؟!

amjad2
05-01-2011, 01:29
یعنی چی؟! مشکلش چیه؟!

منم نمیدونم مشکلش چیه
من تو پونکم. تا یه هفته پیش آنتنم رو 3 بود الان یه هفته اس آنتنم شده 5 و این خوبه ولی از همون موقع پینگم 3 برابر شده .
اتفاقا من پینگ پایین رو خیلی لازم دارم. ترجیح میدم آنتنم به 2 برسه ولی پینگم پایین باشه.

الان که از cmd پینگ رو (4.2.2.4) چک میکنم حدود 300-350 نشون میده

amirfiri
05-01-2011, 01:38
اقا این مودم usb ها رو هر جایی می شه برد؟
یعنی با این حساب از لحاظ مکانی دیگه محدودیتی برای دسترسی به نت وجود نداره!
ولی اینجوری که دوستان می گن استفاده wi-fi بیشتره.

ata.royalfalcon
05-01-2011, 11:44
منم نمیدونم مشکلش چیه
من تو پونکم. تا یه هفته پیش آنتنم رو 3 بود الان یه هفته اس آنتنم شده 5 و این خوبه ولی از همون موقع پینگم 3 برابر شده .
اتفاقا من پینگ پایین رو خیلی لازم دارم. ترجیح میدم آنتنم به 2 برسه ولی پینگم پایین باشه.

الان که از cmd پینگ رو (4.2.2.4) چک میکنم حدود 300-350 نشون میده

من يه سوالي داشتم
بهترين پينگ براي ايرانسل چقدر بايد باشه ؟؟؟
چون براي من طبق عكس زير پينگم 245 تا 301 هست
فقط ميخوام بدونم حداقلش چقدر هست (فقط براي ايرانسل لطفا ماله كشورهاي خارجي رو نگين)

amjad2
05-01-2011, 13:16
به نظرم باید زیر 100 باشه

شما کجا هستین؟

Mostajab
05-01-2011, 13:50
سلام
من یک ماه اینترنت مبین نت داشتم
الان می خوام باز شارژ کنمش ولی قبلش می خوام یه ایرانسل هم تست کنم ببینم خوب می گیره یا نه
می شه یکی فرکانس های ایرانسل رو بده من تو مودم مبین نتم ست کنم ببینم چطور انتن می ده

ممنون

ata.royalfalcon
05-01-2011, 14:21
به نظرم باید زیر 100 باشه

شما کجا هستین؟

من طرفاي شهرآرا ستارخان هستم
زير 100 ديگه خيلي رويايه يه خورده بايد بكشي بالاتر
فكر كنم حداقل پينگ ايرانسل 200 به بالا باشه

---------- Post added at 02:21 PM ---------- Previous post was at 02:16 PM ----------

سلام
من یک ماه اینترنت مبین نت داشتم
الان می خوام باز شارژ کنمش ولی قبلش می خوام یه ایرانسل هم تست کنم ببینم خوب می گیره یا نه
می شه یکی فرکانس های ایرانسل رو بده من تو مودم مبین نتم ست کنم ببینم چطور انتن می ده

ممنون

چطوري ميخواي تست كني سيگنال رو (مگه رسيوره)
اگه بخواي از مودم مبين نت براي ايرانسل استفاده كني يا حداقل تست كني بايد مك مودم رجيستر كنن
همينجوري نيست كه

amjad2
05-01-2011, 14:46
من طرفاي شهرآرا ستارخان هستم
زير 100 ديگه خيلي رويايه يه خورده بايد بكشي بالاتر
فكر كنم حداقل پينگ ايرانسل 200 به بالا باشه

من قبلا adsl 512 داشتم. پینگم 50-60 بود. الان با وایمکس 1 مگ پینگم 300-350 هست.
خب همچین یخورده زیادی ضایست.

پشتیبانی هم که اصلا گوشی رو جواب نمیدن. الان تو این یه هفته حدود 35 بار تماس گرفتم باهاشون و هر دفعه 10 دقیقه پشت خط موندم ولی انگار هیچ آدمی اونور خط نیست!!

توی سایتشون هم که اصلا قسمت "تماس با ما " ایمیلی چیزی ندارن که حداقل با ایمیل باهاشون در تماس باشیم. الان دیگه درپیت ترین سایتها هم از طریق سایت میشه تماس برقرار کرد ولی اینا مثل اینکه فقط در حال فرار از دست مشتری هستن

واقعا گند زدن با این به اصطلاح پشتیانیشون:2:

ata.royalfalcon
05-01-2011, 15:38
من قبلا adsl 512 داشتم. پینگم 50-60 بود. الان با وایمکس 1 مگ پینگم 300-350 هست.
خب همچین یخورده زیادی ضایست.

پشتیبانی هم که اصلا گوشی رو جواب نمیدن. الان تو این یه هفته حدود 35 بار تماس گرفتم باهاشون و هر دفعه 10 دقیقه پشت خط موندم ولی انگار هیچ آدمی اونور خط نیست!!

توی سایتشون هم که اصلا قسمت "تماس با ما " ایمیلی چیزی ندارن که حداقل با ایمیل باهاشون در تماس باشیم. الان دیگه درپیت ترین سایتها هم از طریق سایت میشه تماس برقرار کرد ولی اینا مثل اینکه فقط در حال فرار از دست مشتری هستن

واقعا گند زدن با این به اصطلاح پشتیانیشون:2:

يه قاعده كلي هست
وقتي ميتوني ADSL بگيري نرو سراغ وايمكس
در مورد جواب ندادنشون ببخشيد ها شما بايد اينقدر گوشي رو گوشتون بذارين تا جواب بدن
حتي اگه 20 دقيقه تا نيم ساعت باشه

tetis
05-01-2011, 15:42
من بارها گفتم از اول محرم كه اينا مثلا آمدن سيستم رو آپديت كنند گند خورده به سرويس هايشون. البته مشكل پهناي باند هم پيدا كرده شديد!!!! هي يوزر اضافه كردند و لي دريغ از افزايش باند. اگر مبين نت قبول كنه شايد برم آنور چون هنوز خلوته!!!

farzin1986
05-01-2011, 21:10
درود..
دوستانی که مودم BM632W دارن مشکل ریست شدن ندارن..؟؟؟؟:13:

kakmak
05-01-2011, 21:56
سلام بچه ها..پینگ منم بین 251 تا 285 eeeeeeeeeee..من اهواز میشینم...انتنم بین 4تا5...eeeee..

256 وایمکس دارم..خیلی راضیم...فوق العادست..الان حدودا 1 ماه ونیم هست که این سرویسو دارم..خیلیم راضیم..

Electronic-Arts
05-01-2011, 22:22
درود..
دوستانی که مودم BM632W دارن مشکل ریست شدن ندارن..؟؟؟؟:13:
خیر.........تا الان هم دوتا DVD دانلود کردم بدون هیچگونه قطعی

farzin1986
05-01-2011, 22:35
میشه لطف کنین تو

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتست بگیرین بزارین..

در ضمن دوباره..
دوستانی که مودم BM632W دارن مشکل ریست شدن ندارن..؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

خیر.........تا الان هم دوتا DVD دانلود کردم بدون هیچگونه قطعی
میشه لطف کنی بگی کجایی..

Gamexland
06-01-2011, 03:09
منظور از ریست شدن چیه؟؟؟دقیقا چه حالتی میشه که یعنی ریست شده؟؟؟باید دوباره مودمو کانفیگ کرد؟؟

farzin1986
06-01-2011, 10:28
منظور از ریست شدن چیه؟؟؟دقیقا چه حالتی میشه که یعنی ریست شده؟؟؟باید دوباره مودمو کانفیگ کرد؟؟
درود..
نه دقیقا مانند ری بوت شدن..
یا حالتی که انگار فیش برق رو سریع بکشی و دوباره جا بزنی..
نیاز به کانفیگ کردن نیست..
البته تو مد TTLS بعد از 15 ثانیه دو باره خود به خود کانکت میشه و شاید هم اصلا متوجه نشم..
ولی زمان دانلود حتی با DAP هم مشکل ایجاد میکنه.. زمانی که مثلا شب برای دانلود همه چیز رو ست میکنی ولی صبح سیستم خاموش و دانلود نا تمام.....:13:

Electronic-Arts
06-01-2011, 11:48
میشه لطف کنین تو تست بگیرین بزارین..

در ضمن دوباره..
دوستانی که مودم BM632W دارن مشکل ریست شدن ندارن..؟؟؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:32 PM ----------

میشه لطف کنی بگی کجایی..
مشهد

Gamexland
06-01-2011, 16:31
من از صفحه پنل مودمم عکس گرفتم.اما مفهوم سیگنال ها رو قاعده هارو نمیدونم کسی میتونه بگه تو چه وضعیتیه؟؟؟ معنی این db ها و غیره چیه؟؟

petr-cech
06-01-2011, 17:16
چند روز طول میکشه تا برای تایید زنگ بزنن ؟

ms1366
06-01-2011, 20:01
سلام به همه .
دوستان، احیاناً کسی هست که مودم داخلی ایرانسل داشته باشه بخوادبفروشه ؟؟؟
آقای ahmaad313 شما مودم تو فروختی یا نه؟
اگه کسی دیگه ای هم هست که میخواد مودم داخلی ایرانسلشو بفروشه لطفاً با من تماس بگیره.
09383678205 مصطفی .
ms136666@yahoo.com

Electronic-Arts
06-01-2011, 20:07
چند روز طول میکشه تا برای تایید زنگ بزنن ؟

واسه من دو روز اونم واسه این که هی زنگ زدم گفتم چرا زنگ نمیزنین , پیشنهاد میکنم مثل من هی زنگ بزنی بهشون راستی مودم رو چی انتخاب کردی؟

petr-cech
06-01-2011, 22:38
واسه من دو روز اونم واسه این که هی زنگ زدم گفتم چرا زنگ نمیزنین , پیشنهاد میکنم مثل من هی زنگ بزنی بهشون راستی مودم رو چی انتخاب کردی؟

باشه من هم زنگ بزنم ببینم چی میگن ...

مودم BM632 W

Cyber-PC
06-01-2011, 23:26
من از صفحه پنل مودمم عکس گرفتم.اما مفهوم سیگنال ها رو قاعده هارو نمیدونم کسی میتونه بگه تو چه وضعیتیه؟؟؟ معنی این db ها و غیره چیه؟؟

نسبت به مبین نت من که خیلی خوبه
مهم CINR و RSSI هست که ماله شما در محدوده خوبیه.
dB ها هم واحدشون هست (دسی بل)

ata.royalfalcon
07-01-2011, 13:04
آقا ما مودممون فول آنتن شده پینگمون هم اومده پایین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از 201 الی 235

ata.royalfalcon
07-01-2011, 13:53
این هم نتیجه تست
ولی اصلا نفهمیدم چرا بین این پینگ با پینگ بالایی اینقدر اختلاف هست
ضمنا اینکه از هر دو روش چند بار تکرار کردم ولی بازهم اختلاف زیاده چرا؟؟؟

اینم یه تست دیگه

پینگ هم دوبرابر دستور cmd هست :18:

farzin1986
07-01-2011, 14:29
درود..
دستور ping از cmd فقط برای کانکشن های point to point قابل استناد هست و برای سنجش کیفیت اینترنت بهترین راه استفاده از سرور های قدرتمند و قابل استناد pingtest.net & speedtest.net هستند..

---------- Post added at 02:29 PM ---------- Previous post was at 02:27 PM ----------

این هم نتیجه تست

جالب هست.. UL از DL بیشتر هست..:31:

farzin1986
07-01-2011, 14:40

T_E_X_A_S
07-01-2011, 16:39
حالا ماله من RSSI خوبه ولی CINR خیلی پایینه :

RSSI : -55.74dBm

CINR Reuse 1 : 6.92dB
CINR Reuse 3 : 10.00dB

amingol
07-01-2011, 16:51
سلام دوستان
من ساکن کرج هستم و تو منطقه عظیمیه میشینم اما از بدشانسی من خط تلفن خونه من pcm هست و این خط امکان دریافت خدمان adsl رو نداره( به خشکی شانس) مخابرات هم رفتم و گفتن تا چند سال دیگه هم نمیشه خط رو عادی کنیم.حالا میخوام ببینم وایمکس ایرانسل واسه من جواب میده یا نه؟اینجور که از صحبت ها حالیم شد وایمکس ایرانسل کلی اعصاب خوردی داره و یه پشتیبانی که فقط بلده بگه پولتو بریز تو حلق ما و بعدش هم حاجی حاجی مکه!!
با در نظر گرفتن اینکه من هیچ امکانی برای گرفتن اینترنت adsl ندارم می ارزه که کلی پول بیشتر بدم و برم وایمکس ایرانسل بگیرم؟

petr-cech
07-01-2011, 17:48
درخواست شما جهت ثبت نام براي شناسه وايمکس ************ طي 28 روز آينده منقضي خواهد شد. لطفاً ظرف مدت تعيين شده نسبت به پرداخت هزينه ثبت نام اقدام نماييد.

دوستان این Email آمده ولی برای تایید زنگ نزدن .

همین درسته دیگه پولو پرداخت کنم ؟

Electronic-Arts
07-01-2011, 18:45
دوستان این Email آمده ولی برای تایید زنگ نزدن .

همین درسته دیگه پولو پرداخت کنم ؟
نه این نیست باید زنگ بزنن تحت پوشش هستی ، الانم زنگ بزن بگو این این ایمیل اومده پس کی زنگ میزنین

sei_pm
07-01-2011, 23:27
سلام دوستان
من ساکن کرج هستم و تو منطقه عظیمیه میشینم اما از بدشانسی من خط تلفن خونه من pcm هست و این خط امکان دریافت خدمان adsl رو نداره( به خشکی شانس) مخابرات هم رفتم و گفتن تا چند سال دیگه هم نمیشه خط رو عادی کنیم.حالا میخوام ببینم وایمکس ایرانسل واسه من جواب میده یا نه؟اینجور که از صحبت ها حالیم شد وایمکس ایرانسل کلی اعصاب خوردی داره و یه پشتیبانی که فقط بلده بگه پولتو بریز تو حلق ما و بعدش هم حاجی حاجی مکه!!
با در نظر گرفتن اینکه من هیچ امکانی برای گرفتن اینترنت adsl ندارم می ارزه که کلی پول بیشتر بدم و برم وایمکس ایرانسل بگیرم؟

اگر روزی بیشتر از 3 ساعت با دایال آپ کار میکنی ارزش داره که وایمکس بگیرید. از مبین نت هم می تونی بگیری اگر تحت پوشش باشی.

gigili1567
08-01-2011, 07:58
مودم من دیشب به دستم رسید، مدارکم رو هم وارد کردن، کانکت هم میشه، ولی فقط تو سایت ایرانسل میره. تو پرتال لاگین نمیکنه که بتونم برم تو اینترنت. چقدر طول میکشه تا اینترنتم فعال بشه؟؟؟؟؟ همون رمز E-care رو باید تو پرتال بزنم؟؟؟؟ رمز دیگه ای که ندارم.... ولی با اون لاگین نمیشه به پرتال. تو E-Care هم حسابم فعاله، ولی هیچی به عنوان اعتبار برام منظور نشده. من 512 پایه گرفتم....

ata.royalfalcon
08-01-2011, 08:10
مودم من دیشب به دستم رسید، مدارکم رو هم وارد کردن، کانکت هم میشه، ولی فقط تو سایت ایرانسل میره. تو پرتال لاگین نمیکنه که بتونم برم تو اینترنت. چقدر طول میکشه تا اینترنتم فعال بشه؟؟؟؟؟ همون رمز E-care رو باید تو پرتال بزنم؟؟؟؟ رمز دیگه ای که ندارم.... ولی با اون لاگین نمیشه به پرتال. تو E-Care هم حسابم فعاله، ولی هیچی به عنوان اعتبار برام منظور نشده. من 512 پایه گرفتم....

وقتي حسابت فعاله بايد بتوني از اينترنت استفاده كني
شما بايد اول شناسه وايمكس و سپس پسورد رو وارد كني و بعد اون عدد 4 رقمي رو كه نشون ميده در جاي خالي وارد كني بعد ميتوني بري اينترنت

gigili1567
08-01-2011, 09:56
وقتي حسابت فعاله بايد بتوني از اينترنت استفاده كني
شما بايد اول شناسه وايمكس و سپس پسورد رو وارد كني و بعد اون عدد 4 رقمي رو كه نشون ميده در جاي خالي وارد كني بعد ميتوني بري اينترنت
مشکل همینه، پسوردم رو قبول نمیکنه، وقتی هم مودم رو رو حالت TTLS میذازم دیگه کانکت نمیشه، این یعنی پورتال منو شناسایی نمیکنه. موجودیه حسابم رو هم خالی زده تو E-Care. حتی صفر هم نزده..... این احتمالا یعنی هنوز اجازه استفاده از پورتال رو ندارم....(و به تبع اون اینترنت)

Electronic-Arts
08-01-2011, 11:11
مشکل همینه، پسوردم رو قبول نمیکنه، وقتی هم مودم رو رو حالت TTLS میذازم دیگه کانکت نمیشه، این یعنی پورتال منو شناسایی نمیکنه. موجودیه حسابم رو هم خالی زده تو E-Care. حتی صفر هم نزده..... این احتمالا یعنی هنوز اجازه استفاده از پورتال رو ندارم....(و به تبع اون اینترنت)
آقا جان هنوز اینترنتت فعال نشده , تمام

gigili1567
08-01-2011, 13:11
آقا جان هنوز اینترنتت فعال نشده , تمام
آقاجان دستت درد نکنه. گفتن هنوز پروفایلت بروز نشده. حداکثر 24 ساعت طول میکشه. تمام

adcomputer
08-01-2011, 13:20
میشه لطف کنین تو تست بگیرین بزارین..

در ضمن دوباره..

میشه لطف کنی بگی کجایی..

کلاً پینگ ایرانسل با مبین نت چندان فرقی نداره(هر دو افتضاح)

این هم مبین نت:

amir_91
08-01-2011, 16:39
سلام
امروز یکی داشت از وایرلس من استفاده میکرد.پسوردو عوض کردم ولی بازم چراغش چشمک میزد. حالا چکار کنم؟
نمیشه با نرم افزار فهمید کیا دارن استفده میکنن؟خواهشا زود جواب بدید

farzin1986
08-01-2011, 16:46
سلام
امروز یکی داشت از وایرلس من استفاده میکرد.پسوردو عوض کردم ولی بازم چراغش چشمک میزد. حالا چکار کنم؟
نمیشه با نرم افزار فهمید کیا دارن استفده میکنن؟خواهشا زود جواب بدید
درود..
از WLAN MAC Filter در این مسیر Basic > LAN > WLAN Filter
استفاده کن و در قسمت white list فقط mac address که میخواهی رو add کن فقط با کابل کانکت باش که وقتی تیک رو میزنی اجازه دسترسی به WLAN قطع میشه تا زمانی که در white list مک هارو add کنی..:5:

BEHZAD2007
08-01-2011, 16:46
سلام دوستان شرمنده این که میگن پینگت بالاست یعنی چی؟
ممنون

farzin1986
08-01-2011, 16:54
سلام دوستان شرمنده این که میگن پینگت بالاست یعنی چی؟
ممنون
درود..
اول برای پدر محترمون دعا میکنم که انشالله زود تر بهبود پیدا کنن تا سلامتی کامل..
معنای ساده: پینگ مدت زمانی هست که شما یک آدرس رو فراخوان میکنین تا زمانی که پاسخ میده به شما..
ساده تر وقتی آدرس رو تایپ میکنی و enter رو میزنی، مدت زمانی هست که سایت مورد نظر شناسایی بشه و که هر چه پینگ پایین تر باشه به معنای سریعتر بودن این روند هست..

amir_91
08-01-2011, 17:35
درود..
از WLAN MAC Filter در این مسیر Basic > LAN > WLAN Filter
استفاده کن و در قسمت white list فقط mac address که میخواهی رو add کن فقط با کابل کانکت باش که وقتی تیک رو میزنی اجازه دسترسی به WLAN قطع میشه تا زمانی که در white list مک هارو add کنی..:5:
یه pc با 2 تا لپ تاپ هست.این مک چیه؟از کجا عددشو پیدا کنم؟
مرسی

farzin1986
08-01-2011, 18:59
یه pc با 2 تا لپ تاپ هست.این مک چیه؟از کجا عددشو پیدا کنم؟
مرسی
در زیر نگاه کن دقیقا هر تعداد مک هست رو add کنی همراه با دو نقطه ها کپی کن..
البته پیشنهاد میکنم با مک دستگاه هات چک کنی بعد add کن..
معمولا روی کارتون موبایل و لپ تاپ شماره مک وایر لس رو میزنن.
از Local Area Connection status و details هم میتونی پیدا کنی..

farzin1986
08-01-2011, 19:21
دوستانی که BM632W دارن مشکل ریست شدن ندارن..
ممنون..؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ata.royalfalcon
08-01-2011, 19:32
من چجوری میتونم برم توی تنظیمات مودم
اگه میشه راهنمایی کنین

Gamexland
08-01-2011, 19:41
حالا ماله من RSSI خوبه ولی CINR خیلی پایینه :

CINR Reuse 1 : 6.92dB
CINR Reuse 3 : 10.00dB

این باید کم باشه؟
یعنی مثلا مال من که -70 حدودا اگر کم بشه مثلا -60 یا -50 بهتره؟؟
و CINR باید عددش بالا باشه؟
مثلا 20 30? :11:

مفهومشون چیه؟

farzin1986
08-01-2011, 19:49
این باید کم باشه؟

مفهومشون چیه؟
بله..
RSSI بین 65- تا 70 - خوبه و بهتره که عددد بزرگتری باشه..
CINRهم باید بــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــا لا باشه..
بهترین معیار همودRSSI هست چون وضعیت کلی کیفیت لینک رو میده..

---------- Post added at 07:49 PM ---------- Previous post was at 07:45 PM ----------

من چجوری میتونم برم توی تنظیمات مودم
اگه میشه راهنمایی کنین
فکر کنم دوست عزیز شما outdoor داشته باشی برای شما
admin
admin

Gamexland
08-01-2011, 19:51
بله..
RSSI بین 65- تا 70 - خوبه و بهتره که عددد بزرگتری باشه..

d
یعنی منظورت اینه که اگر -90 باشه بهتره دیگه؟؟

در مورد CINR چی؟:11:
و اینکه چیا باید بالا باشه که کیفیت بهتر باشه؟

farzin1986
08-01-2011, 19:58
d
یعنی منظورت اینه که اگر -90 باشه بهتره دیگه؟؟

در مورد CINR چی؟:11:
و اینکه چیا باید بالا باشه که کیفیت بهتر باشه؟
بزرگتر یعنی به صفر نزدیکتر باشه .. OK?

CINR Reuse1 >10.00dB
CINR Reuse1 >15.00dB

یعنی بزرگتر از اینا باشن خوبه..
البته کاملا تجربی به نتایج دسیدم

Electronic-Arts
08-01-2011, 20:50
این باید کم باشه؟

مفهومشون چیه؟
هر چه قدر که RSSI پایین تر باشه بهتره و اصلا نباید بالای 80 باشه و CINR هم هرچی بیشتر باشه بهتره

offlineinternet
08-01-2011, 23:39
دوستان من میخوام بخرم ولی قیمتاشو ندارم
اگه زحمتی نیست یکی قیمتهای همه باندهاشو بام بذاره ممنون{اصفهان}
و قضیه این اداری و خونگی چیه

Gamexland
09-01-2011, 02:53
دوستان من طرح تعرفه دایمی دارم.امروز که با پشتیبانی حرف میزدم میگفت اینترنتی اصلا تمدید نکنید!!! برید بانک فیش پر کنید!!!
قضیه اش چیه؟؟؟ علتش چیه؟؟
و اینکه دقیقا باید برای ریختن پول چکار کنم؟چه فیشی؟چه بانکی؟شماره چی باید بزنم؟کجا اصلا باید بزنم؟
یه راهنمایی دقیق بکنید.
مرسی

Electronic-Arts
09-01-2011, 12:53
دوستان من میخوام بخرم ولی قیمتاشو ندارم
اگه زحمتی نیست یکی قیمتهای همه باندهاشو بام بذاره ممنون{اصفهان}
و قضیه این اداری و خونگی چیه
این قیمتاشه و سرعتاش و عین بقیه ISP ها باید برای 128 به بالا نامه از شرکت یا دانشگاه داشته باشی

farzin1986
09-01-2011, 18:03
ممنون..؟؟؟؟؟؟؟؟؟:46:

gigili1567
09-01-2011, 18:44

خیر. مودم خیلی خوبیه.

ata.royalfalcon
09-01-2011, 19:27
اگه مودم شما رو اذیت میکنه پیشنهادم اینه که اصلا مودم رو عوض کنین یه مدل دیگه بگیرین
مثلا مودم usb یا outdoor بگیرین

lordhippo
10-01-2011, 16:32
سلام
منم BM632 دارم ریست هم تا حالا نشده ( 2 روزه اومده )
انصافاً هم از ایرانسل تا الن راضیم. پروسه ثبت نام خیلی منظم و سریع بود، خیلی هم خوش قول بودن.
512 گرفتم، سرعت دانلود بالای 50 و اکثراً 66 ه ( تو ubuntu، چرت نمی نویسه! )
ولی پینگش 400 ه !
امیدوارم تا آخر مث الان بمونه.

farzin1986
10-01-2011, 19:01
ممنون از راهنماییهاتون..
مودم رو عوض میکنم..
BM632W میگیرم ببینم چی میشه..
:20:

ata.royalfalcon
10-01-2011, 19:07
ممنون از راهنماییهاتون..
مودم رو عوض میکنم..

یه سوال
چجوری مودمو عوض میکنین
میری تو سایتش درخواست میدی ؟؟؟
چقدر طول میکشه؟؟؟
خودشون میارن یا نه شما میرین ازشون میگیرین ؟؟؟
میشه مراحل کارشو توضیح بدی

farzin1986
10-01-2011, 19:31
یه سوال
چجوری مودمو عوض میکنین
میری تو سایتش درخواست میدی ؟؟؟
چقدر طول میکشه؟؟؟
خودشون میارن یا نه شما میرین ازشون میگیرین ؟؟؟
میشه مراحل کارشو توضیح بدی
درود..
هم میشه از سایتش درخواست بدی..
هم میشه زنگ بزنی707 ..
مشکل مودم رو میگی بعد از بخش فنی زنگ میزنن تا مشکل تائید شه..
بعد از دو سه روز خط منجمد میشه و زنگ میزنن برای هماهنگی که بیان برای نصب..
بعد اوکی دادی میان برای تعویض و نصب..
و یسری صورت جلسه و فاکتور میارن که باید امضاء کنی..

patal
10-01-2011, 21:22
ممنون از راهنماییهاتون..
مودم رو عوض میکنم..

حتما بعد از عوض کردنت، لطفا اینجا FeedBack ش و بذار که بد جوری شاکی ام از این ReSet شدن ها!

farzin1986
10-01-2011, 21:47
حتما بعد از عوض کردنت، لطفا اینجا FeedBack ش و بذار که بد جوری شاکی ام از این ReSet شدن ها!
چشم.. حتما...
شما هم BM635 دارین..
یا برای بچه ها میگین مدیر عزیز..:46:

denzelmovie
11-01-2011, 11:35
دوستان من میخواستم وایمکس ایرانسل با سرعت 128 بخرم
ترافیک ماهیانه اش 3 گیگه, درسته؟ (این که خیلی کمه)
میخواستم ببینم شما ازش راضی هستید؟ سرعتش خوبه یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

gigili1567
11-01-2011, 15:02
امروز بعد 4 روز هنوز ریست نداشتم. 24 ساعته هم روشنه مودمم... و تو منطقه زرد هم هستم... BM632W دارم. سیگنال دریافتی هم همیشه بالای 88 درصده. معمولا 100 درصد. دیروز که برفی بود تا 88 درصد اومد پایین. جالبه که از ایرانسل میگفتن باید خارجی بگیری، با اصرار من بیخیال شدن و همون وای فای رو برام فرستادن. 512 (از 512)واقعی رو برای داونلود و 230 (از 256) برای آپلود رو تمام مدت دارم.
کی بود میگفت ایرانسل مشکل داره؟؟؟؟؟

iamxorz
11-01-2011, 15:29
سلام دوستان
امروز چراغ wlan مودم من خاموش شده!
فکر میکنید مشکل از کجاست؟
آنتن و سیگنال و همه چی هم ردیفه!!

patal
11-01-2011, 17:30
چشم.. حتما...
شما هم BM635 دارین..
یا برای بچه ها میگین مدیر عزیز..:46:

سلام
BM635 دارم. (برای خودم می گم.)
کله قندی هم دارم.
(آنتن دهی کله قندی 2 برابر قوی تر از BM635 است.)

LordMMD
11-01-2011, 19:40
میگم این 707 چرا هیچ کی جواب نمیده ؟ همش میگه به اپراتور وصل شده اید ، بعد یه کمی وراجی میکنه ! بعدش هم میگه لطفا منتظر باشید (تا زیر پاتون علف سبز بشه) یعنی انقدر اشغاله ؟!

petr-cech
11-01-2011, 19:54
میگم این 707 چرا هیچ کی جواب نمیده ؟ همش میگه به اپراتور وصل شده اید ، بعد یه کمی وراجی میکنه ! بعدش هم میگه لطفا منتظر باشید (تا زیر پاتون علف سبز بشه) یعنی انقدر اشغاله ؟!

آره باید خیلی صبر کنی تا به اپراتور وصل بشی ...

tetis
11-01-2011, 21:32
سلام دوستان
امروز چراغ wlan مودم من خاموش شده!
فکر میکنید مشکل از کجاست؟
آنتن و سیگنال و همه چی هم ردیفه!!
دگمه بغل مودم كه مربوط به wlan است رو بزن!

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 06:00 PM ----------

آره باید خیلی صبر کنی تا به اپراتور وصل بشی ...
چون سرويس ها بسيار عالي هستند مشتركين جهت ابراز احساسات و تشكر وقت اين اپراتور ها را ميگيرند و نوبت به ما مشكلين ! نميرسد.:31:

petr-cech
11-01-2011, 23:23
دگمه بغل مودم كه مربوط به wlan است رو بزن!

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 06:00 PM ----------

چون سرويس ها بسيار عالي هستند مشتركين جهت ابراز احساسات و تشكر وقت اين اپراتور ها را ميگيرند و نوبت به ما مشكلين ! نميرسد.:31:
آره امروز من 20 دقیقه مشفول شنیدن این موزیک اعصاب خورد کن بودم ...
سری قبل هم که زنگ زدم 25 دقیقه پشت خط بودم ...

lordhippo
12-01-2011, 01:32
دوستان من میخواستم وایمکس ایرانسل با سرعت 128 بخرم
ترافیک ماهیانه اش 3 گیگه, درسته؟ (این که خیلی کمه)
میخواستم ببینم شما ازش راضی هستید؟ سرعتش خوبه یا نه؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

مشکلاش کلاً:
1-707 ( البته هنوز بهش بر نخوردم)
2-پینگ بالاش
3-سرعت واقعی ( کم در مقابل بقیه isp ها *
هستند.

ولی من که در کل راضیم. چون سرعتش اکثراً همونیه که باید باشه.
پینگشم تا وقتی نخوای اساسی بازی کنی اذیت نمی کنه. من خودم cod black ops و mw2 بازی می کنم، با سرورای آلمان و انگلیس و روسیه پینگ حدود 250 ه. با ایران زیر 100 ه.

در کل من که راضیم. پیشنهاد میکنه که بگیری!

denzelmovie
12-01-2011, 11:35
مشکلاش کلاً:
1-707 ( البته هنوز بهش بر نخوردم)
2-پینگ بالاش
3-سرعت واقعی ( کم در مقابل بقیه isp ها *
هستند.

ولی من که در کل راضیم. چون سرعتش اکثراً همونیه که باید باشه.
پینگشم تا وقتی نخوای اساسی بازی کنی اذیت نمی کنه. من خودم cod black ops و mw2 بازی می کنم، با سرورای آلمان و انگلیس و روسیه پینگ حدود 250 ه. با ایران زیر 100 ه.

در کل من که راضیم. پیشنهاد میکنه که بگیری!

دوست عزیز خیلی ممنون
فقط با سرعت 128 هم میشه آنلاین بازی کرد؟
بیشتر از 128 به کاربران خانگی نمی دهند؟
ترافیک ماهیانه اش هم 3 گیگه, درسته؟
ممنون میشم در مورد این سوال ها راهنمایی کنید

offlineinternet
12-01-2011, 14:44
دوستان این نامه از شرکت چجوریاس؟
مثلا من باید برم از یه شرکت نامه بگیرم که مخوام برا خونمون وایمکس بگیرم
اینجوریه یا....

Electronic-Arts
12-01-2011, 15:59
دوستان این نامه از شرکت چجوریاس؟
مثلا من باید برم از یه شرکت نامه بگیرم که مخوام برا خونمون وایمکس بگیرم
اینجوریه یا....
یه نامه با سربرگ شرکت که شما رو به عنوان نماینده اون شرکت برای گرفتن سرویس n معرفی کرده
به جای n سرعتی که میخوای بگیری رو مینویسی

lordhippo
12-01-2011, 23:01
دوست عزیز خیلی ممنون
فقط با سرعت 128 هم میشه آنلاین بازی کرد؟
بیشتر از 128 به کاربران خانگی نمی دهند؟
ترافیک ماهیانه اش هم 3 گیگه, درسته؟
ممنون میشم در مورد این سوال ها راهنمایی کنید

آره. تا حد زیادی بازی به سرعت ربطی نداره. بیشتر به پینگ مربوطه.
نه. باید نامه از دانشگاه یا شرکت داشته باشی. من از دانشگاه گرفتم.
برا 128 و 256 3گیگ، برا 512 4گیگ. از اونجا به بعد هم گیگی 6500 ه.

SanAndres
13-01-2011, 16:20
سلام میخواستم بپرسم با سرعت 256 میخوام فیلم 700 مگ دانلود کنم وایمکس دارم 5چراغ مودم هم روشنه معمولا چقدر زمان میبره واسه دانلود ؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

LordMMD
13-01-2011, 17:05
دوستان کسی اینجا از چیزپی.ان استفاده میکنه ؟ جواب میده با وایمکس ایرانسل ؟ اگر آره ممنون میشم تو پی ام بگه از کجا بگیرم.
ممنون.

tetis
13-01-2011, 18:18
سلام میخواستم بپرسم با سرعت 256 میخوام فیلم 700 مگ دانلود کنم وایمکس دارم 5چراغ مودم هم روشنه معمولا چقدر زمان میبره واسه دانلود ؟ ممنون میشم اگه جواب بدین

در شرايط عالي با ماكسيم 32 k دانلود 6 ساعت اندي ولي در عمل حدود 7 ساعت يا بيشتر:20:

kakmak
14-01-2011, 00:01
در شرايط عالي با ماكسيم 32 k دانلود 6 ساعت اندي ولي در عمل حدود 7 ساعت يا بيشتر:20:

دوست عزیز..من الان خودم 256 دارم...ببین حدودا هر 110 مگی رو تو 1 ساعت میگیره..دور و بر 6 ساعت تا 6 ساعت و نیم...بیشتر نمیشه

---------- Post added at 02:01 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------

دوستان کسی اینجا از چیزپی.ان استفاده میکنه ؟ جواب میده با وایمکس ایرانسل ؟ اگر آره ممنون میشم تو پی ام بگه از کجا بگیرم.
ممنون.

اره..دوست عزیز..من خودم ب هشخصه دارم استفاده میکنم

tetis
14-01-2011, 10:18
دوست عزیز..من الان خودم 256 دارم...ببین حدودا هر 110 مگی رو تو 1 ساعت میگیره..دور و بر 6 ساعت تا 6 ساعت و نیم...بیشتر نمیشه-

آقا مگه من چي گفتم؟ همينو گفتم :41:
شما غير از سرعت دانلود ماكسيمم خودت كه بالا و پايين دار تغييرات بند ويت سرور دهنده فايل رو هم بايد تو ذهنت داشته باشي و نتيجه .......

mohandes e ekhraji
14-01-2011, 10:41
سلام دوستان من خودم سرویسه وایمکس ایرانسل دارم فوق العاده راضیم!چرا؟۵تا انتن پر میکنه!سرعت روان و بسیار عالی داره!سرعتش چیه؟سرعتش ۱۲۸ هست که ۱۵kb/s و سرعت اپلود و دانلودش و لود کردنشه121kpb/s

kkkaktoos
14-01-2011, 12:02
دوستان سرعت 128 چجوریه ؟ یه تست بگیرید اینجا بزارید . برای کسی میخوام . می خوام بدونم چجوریه ؟ شبانه رایگان داره ؟ از ساعت چند تا چند ؟ محله به محله سرعتش کم و زیاد میشه ؟

mohandes e ekhraji
14-01-2011, 12:22
دوستان سرعت 128 چجوریه ؟ یه تست بگیرید اینجا بزارید . برای کسی میخوام . می خوام بدونم چجوریه ؟ شبانه رایگان داره ؟ از ساعت چند تا چند ؟ محله به محله سرعتش کم و زیاد میشه ؟
download:128kpbs,upload:16/4kbs

LordMMD
14-01-2011, 20:20
دوستانی که مودم USB رو دارند، وقتی کانکشن LAN شون رو به سیستم وصل میکنن وایمکس دچار مشکل نمیشه ؟

من وقتی کابل LAN سیستمم وصله، وایمکس دیگه به اینترنت وصل نمیشه (آنتش پر میشه و مینویسه connected اما به اینترنت وصل نمیشه...)
win 7 64bit

LordMMD
14-01-2011, 21:09
یک سوال دیگه،
جمعه شب ها کلا سرعت (browse) انقدر داغان میشه ؟!

ata.royalfalcon
14-01-2011, 21:23
یک سوال دیگه،

مال من هم امروز (جمعه) افتضاح هست
در حد فجیع

Electronic-Arts
15-01-2011, 00:41
مال من عالی بود , از 60 پایین تر نمیومد

alahwazi
15-01-2011, 10:40
سلام دوستان ,
من سه هفته است که تقاضای وایمکس دادم. ثبت نام اینترنتی هم انجام دادم و پول را هم همان روز اینترنتی پرداخت کردم , ولی تا حالا برای نصب مراجعه نکردند. تاریخ ثبت نام 5/10/89 . بیست بار هم با مرکز وایمکس تماس گرفتم و هر روز شماره پیگیری جدیدی هم به من می دهند ولی هیچ خبری نشد.
آیا کسی از دوستان شماره بازرسی و رسیدگی به شکایات وایمکس ایرانسل را داره ؟ می خواهم قرار داد را لغو کنم باید چه کار کنم ؟ ساکن اهواز هستم.

kkkaktoos
15-01-2011, 10:43
شبانه رایگان چی داره؟

kkkaktoos
15-01-2011, 11:01
download:128kpbs,upload:16/4kbs
شبانه رایگان چی داره؟

LordMMD
15-01-2011, 12:54
شبانه رایگان چی داره؟
کلا هیچ کدوم از سرویس هاش چنین چیزی نداره...

mohandes e ekhraji
15-01-2011, 13:38
کلا هیچ کدوم از سرویس هاش چنین چیزی نداره...
تایید میشه

DaRiOuShJh
15-01-2011, 14:08
بچه ها تو محدوده ونک تا پارک وی و اطراف کسی نداره؟
آنتنش چه طوره
ای دی اس ال دارم الان میارزه وایمکس بگیرم جاش؟

LordMMD
15-01-2011, 14:45
بچه ها تو محدوده ونک تا پارک وی و اطراف کسی نداره؟
آنتنش چه طوره
ای دی اس ال دارم الان میارزه وایمکس بگیرم جاش؟
شما که ید طولایی در فضای سایبر دارید چرا ؟!

خوب باید توضیح بدی که الان adsl با چه مشخصاتی داری که بگیم میصرفه یا نه....

HamiTHamiT
15-01-2011, 15:11
آقا واقعـآ این وایمکس ایرانسل ارزش گرفتن داره یا مثل اینترنت موبایلشه؟ مبین نت میگن بهتره کسی امتحان کرده؟

ms1366
15-01-2011, 22:41
سلام دوستان.
دوستان نظرتون درباره این شرکتهایی که خدمات وایرلس با مودم امانتی ، ارائه میدن چیه؟
به این صورت که هزینه اشتراک 1 ماهه اینترنت 128 کیلو بایت 19200 تومن و مبلغ حدود 100 هزار تومن هم بابت ضمانت مودم میگیرن .
من فقط برای یک یا 2 ماه اینترنت بیسیم نیاز دارم ، به نظر شما که بیشتر با وایرلس و این شرکتها سرو کار دارین ، من چی کار کنم ؟
به نظر شما از این شرکت ها خدمات بگیرم یا نه؟

gigili1567
16-01-2011, 16:24
یک سوال دیگه،

من 5 شنبه و جمعه همون سرعت 512 رو دارم. بسته به منطقه و میزان مشترکین اون منطقه هم سرعت کم و زیاد میشه. ولی من مشکل ندارم. اطراف دانشگاه شریف. لازم به ذکره که شاتل 5 شنبه و جمعه ها سرعت بسیار پایینی داره. هنوز ADSL رو جمع نکردم. واقعا ایرانسل در برابرش عالیه.... همیشه داونلودم بین 50 تا 63 هست

LordMMD
16-01-2011, 17:53
دوست عزیز..من الان خودم 256 دارم...ببین حدودا هر 110 مگی رو تو 1 ساعت میگیره..دور و بر 6 ساعت تا 6 ساعت و نیم...بیشتر نمیشه

---------- Post added at 02:01 AM ---------- Previous post was at 02:01 AM ----------

اره..دوست عزیز..من خودم ب هشخصه دارم استفاده میکنم
شما مودمت usb هست ؟ که داری چیز پین استفاده میکنی ؟ چون مال من با مودم Usb کار نمیده. گفتم احتمالا کلا مودم های usb این مشکل رو دارن....

farzin1986
16-01-2011, 18:56
سلام
BM635 دارم. (برای خودم می گم.)
کله قندی هم دارم.
(آنتن دهی کله قندی 2 برابر قوی تر از BM635 است.)
درووووووووووووووود..
امروز فــــــــــــــــــــــــ ـــعال شد حسابم..
البته ایندفه دیگه با یه BM632w خوشگل و کوچک تر آنتن دهی خیلی بهتــــــــــــــــــــــ ـــــــر ، واقعا می گم خیلی بهتر نگاه کنین زیر رو..
WIFI هم علاوه بر اینکه رنج n هم ساپورت میکنه و خیلی قوی تر و بهتر هست مخصوصا برای کسانی که مثل من چند تا سیستم رو وایر لس شبکه دارن ..
و با اینکه آنتن هم نداره البته جای نصبش رو داره ولی فعلا من که نیازی ندیدم تا بعد ببینیم..
تا حالا هم ریست نشده..

خیلی اپشن های مدیریتی برای کنترل و مانیتوریگ یوزر ها هم به کنسول مودم اضافه شده علاوه بر یوزر فرندلی بهتر..
در کل که من خیلی از BM632w راضی تر هستم نسبت به BM635 البته تا حلا ، ایشالله هم همینطور میمونه..

به اینا دقت کنین من با BM635 خواب این سیگنال رو هم نمی دیدم..
Signal Strength 100%
Link Quality(CINR Reuse1) 96%
Link Quality(CINR Reuse3) 100%
CINR Reuse1 29.27dB
CINR Reuse3 31.69dB
RSSI -55.56dBm

farzin1986
16-01-2011, 19:09
این هم فایل پی دی اف مربوط به BM632W که من خودم کل اینترنت رو زیرو رو کردم پیدا نکردم..
حتی تو خود سایت HUAWEI هم هیچ اثری از BM632W نیست ..
براتون اپلود کردم امید وارم به کارتون بیاد..
:8:

farzin1986
16-01-2011, 19:25
اینم بری مقایسه مشخصات BM635 با BM632W

BM635

BM632W

MrDevil
16-01-2011, 20:07
سرویس نامحدود واقعا نامحدوده یا گیر میدن زیاد dl کنیم؟

farzin1986
16-01-2011, 20:21
سرویس نامحدود واقعا نامحدوده یا گیر میدن زیاد dl کنیم؟
جدیدا یه قسمت لیست سیاه اضافه شده که اگه خیلی زیاد DL کنی میری توش..
البته طبق گفته دوستان..

ms1366
16-01-2011, 23:15
سلام .دوستان کسی پسدا نشد مودم داخلیش رو بفروشه؟

farzin1986
17-01-2011, 09:51
سلام .دوستان کسی پسدا نشد مودم داخلیش رو بفروشه؟
درود دوست عزیز ایرانسل مک مودم رو با قرارداد تعیین یا تعویض میکنه و فقط تحت شرایط خاص مثل تعویض مودم معیوب و یا استفاده از مودم اشتراکی میتونین مک مودم رو تو قراردادتون عوض کنین..
البته فکر کنم فعلا این جوری باشه..
یادتونه اولا که ADSL اومده بود مودماشم خود ISP ها میدادن و بندرت میشد تو بازار گیر آورد و تازه کلی هم الکی گیر میدادن این مدلها با سیستم ما مچ نیست و باید حتما از خودشون مودم تهیه کنید..
انشالله ایرانسل هم به راه راست هدایت شه..
چون من خودمم میخوام یه USB هم بگیرم که تو جاهای دیگه هم بتونم استفاده کنم با لپ تاپ..

kakmak
17-01-2011, 12:03
شما مودمت usb هست ؟ که داری چیز پین استفاده میکنی ؟ چون مال من با مودم Usb کار نمیده. گفتم احتمالا کلا مودم های usb این مشکل رو دارن....

نه عزیزم..من wifi دارم..برج 8 گرفتمش...طرح مودم رایگان..هر موقع بزنم --- وصل میشه...

FCBarcelona.ir
17-01-2011, 21:21
دوستان منم تازه وایمکس گرفتم. می خواستم ببینم چطوری باید با کارت شتاب شارژش کرد؟ البته یه چیزی به اسم قبض تو حسابم دیدم، ولی گفتم اول مطمئن بشم.

ممنون

a1i
18-01-2011, 11:16
سلام دوستان بنده رو راهنمایی کنین چی کار کنم...

تو محدوده پاسداران که ADSL تعطیله کلا !!!

حالا دوتا راه دارم WIMAX یا GPRS ؟
(از GPRS همراه اول استفاده کردم خوب بود ... ماهی 10 تومن نامحدود ...)
کابرد هم در حد میل هست بعضا شاید وبگردی ...

آیا برای WIMAX میشه حضوری ثبت نام کرد؟؟

چند روز طول میکشه تا کار انجام بشه؟؟

و در آخر چه مودمی بگیرم؟ USB بهتره یا WI FI ؟
تعداد یوزر هم اصولا یک یا دو تاست حداکثر .

فرق دائمی و اعتباری چی هست؟؟

از کجا میشه فهمید تو محدوده ما سیگنالش خوب هست یا نه؟؟ داخل منزل موبایل خوب آنتن نمیده!!

ممنون میشم سریع تر راهنماییم کنین .

mksarv
18-01-2011, 13:30
سلام عزیزم
بذار راجع به مشکلت یکی یکی هر چی می دونم بگم
امیدوارم کمک خوبی بشه واست
اولا Gprs سرویس خیلی محدودیه ار لحاظ سرعت و اصلا بهش فکر نکن
wimax رو می تونی از طریق سایت ثبت نام کنی و سریع اقدام می کنن(من واسه خودم همین کار رو کردم)
واسه من از زمان ثبت نام تا زمان نصب 9 ذور طول کشید اما باید بگم من دیر ریختم واسشون
یک روز بعد از واریز وجه با من تماس گرفتن و اومدن واسه نصب
در مورد مودمم باید یگم که هر کدوم تو یه موقعیت خوبه
در کل wifi از نظر آنتن بهتره و می تونی به عنوان مودم اشتراکی ازش استفاده کنی
در مورد دائمی یا اعتباری من فقط می دونم اعتباری اول پول میدی شارژ می خری اما دائمی واست قبض میاد آخر ماه
واسه اینکه بفهمی تحت پوشش هستی یا نه از نقشه های سایت می تونی ببینی(
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید)
موفق باشی دوست من...

a1i
18-01-2011, 13:54
بسیار ممنونم از راهنماییت:

در مورد انتخاب مودم سوالی داشتم باز :
یک عدد لپ تاپ هست و یک عدد PC ، آیا مودم wi fi ، لن هم داره؟ چطور به pc متصل میشه؟

برای منی که استفاده عمدم با میل هست کدوم برام بصرفه تره دائمی یا اعتباری؟

ممنونم از توضیحاتتون.

mksarv
18-01-2011, 13:59
من بهت مودم wifi رو پیشنهاد می کنم عزیزم
با پورت lan به اولین سیستم وصل میشه
با این مودم همزمان می تونی با pc و laptopet به اینترنت متصل باشی
من خودم اعتباری آزاد استفاده می کنم
بازم سوالی بود من در خدمتم

mohandes e ekhraji
18-01-2011, 14:51
سلام میواستم بدونم پک جدید برای دانلود تغییرات دسامبر و ژانویه کی میاد رو نسخه بازی که ما دانلودش کنیم؟؟؟؟؟

a1i
18-01-2011, 16:43
من بهت مودم wifi رو پیشنهاد می کنم عزیزم
با پورت lan به اولین سیستم وصل میشه
با این مودم همزمان می تونی با pc و laptopet به اینترنت متصل باشی
من خودم اعتباری آزاد استفاده می کنم
بازم سوالی بود من در خدمتم

دوستان پس باسه همین ایرانسل اقدام کنم دیگه؟؟

فقط برای شارژ چیکار کنم؟

این بسته مصرف آزاد محدودیت زمانی نداره دیگه؟؟

آیا میصرفه همین 128 و 6 ماهه بگیرم ماهی 3گیگ؟؟
ماهی 9300 میوفته؟؟
(با توجه به مصرفی که گفتم براتون.)

راستش برای خودم نمی خوام بگیرم باسه یه بنده خدا می خوام ...
میخوام مطمئن بشم بعد از آب در نیاد مارو سرزنش کنن بگن این چی بود دیگه؟؟؟

d.b23
18-01-2011, 22:15
ممنوعیت موبیلیتی وایمکس اردیبهشت سال 92 برداشته می‌شود معاون فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در پاسخ به این سوال که اگر اپراتور سوم با تاخیر به تعهدات خود عمل کند تکلیف واگذاری وایمکس سیار چه می شود، گفت:‌ اگر این موضوع با تاخیر انجام شود به نظر می‌آید طبق پروانه اپراتورهای وایمکس می‌توانند کار خود را آغاز کند.

وایمکس نیوز - لطف‌الله سبوحی، معاون فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما با بیان این مطلب افزود: طبق برنامه‌ریزی و مطابق پروانه، اپراتورهای وایمکس می‌توانند اواخر اردیبهشت سال 92 وایمکس سیار را ارایه دهند.
وی با تاکید بر اینکه زمان انحصار سر جای خود قرار دارد و اگر اپراتور سوم فعالیت خود را با تاخیر آغاز کند، فرصت سوزی کرده است گفت: براساس تعهدات پروانه اپراتور سوم این اپراتور باید سیم کارت‌های خود را در اردیبهشت ماه سال آینده واگذار کند؛ تاریخ لازم الاجرا شدن پروانه اپراتور سوم سی ام مرداد ماه سال جاری بود که 9 ماه بعد از این تاریخ این اپراتور باید بهره‌برداری تجاری خود را آغاز کند که 30 اردیبهشت سال 90 خواهد بود.
سبوحی ادامه داد: اگر اپراتور دلایل کافی و موجهی برای تاخیر خود نداشته باشد سازمان حتی می‌تواند پیشنهاد جریمه ارایه کند و در بحث تخلفات در مفاد پروانه مواردی عنوان شده است؛ البته ما عملکرد این اپراتور را پیگیری می‌کنیم و آنها نیز حرکاتی انجام دادند و امیدواریم اپراتور سوم به موقع بتواند به تعهدات خود عمل کند که ما وارد فاز جریمه نشویم.

واقعا گند زدن به تکنولوژی وایمکس با این تصمیم گری هاشون-یکی از مهمترین مزایای وایمکس همین موبایلیتی بودنش هست:13:

farzin1986
18-01-2011, 23:28
من هم قبلا فکر میکردم که میتونم از قابلیت موبایلیتی وایمکس استفاده کنم و وقتی پیگر شدم که چرا نمیشه گفتن محدودیت سرعت 20 تا 30 کیلو متر بر ساعت دارم..
تازه اونم هی قطع میشه به دلیل عدم پوشش کامل و سوییچ نکرد بین آنتن ها..
دقیقا مثل اولای موبایل ..
خداوندا مرا آن ده که آن به...
چه کنیم با این جبر..
ای کاش میشد مثل دوران دبیرستان حلش کنیم این جبر جهان سوم بودن رو..
البته وقتی بعضی آقایون تو فروم میان میگن وایمکس مکمل ADSL هست و ...
دیگه آدم چی میتونه بگه جز : از ماست که بر ماست..
من بعد از 3 ماه تعویض به دفعات مودم تازه 3 روز هست ارتباط بدون ریست شدن مودم دارم..:20:
اونم با کلی پیگیری و کلکل با سیستمی به نام 707..
ای بابا..:13:

petr-cech
18-01-2011, 23:50
سرویس ما هم وصل شد .
128kb
مودم BM632w

farzin1986
19-01-2011, 00:06
سرویس ما هم وصل شد .
128kb
مودم BM632w
مبارکه..
:40:

petr-cech
19-01-2011, 00:20
مبارکه..
:40:

ممنون ...

این هم اولین تست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mksarv
19-01-2011, 04:12
دوستان پس باسه همین ایرانسل اقدام کنم دیگه؟؟

فقط برای شارژ چیکار کنم؟

این بسته مصرف آزاد محدودیت زمانی نداره دیگه؟؟

آیا میصرفه همین 128 و 6 ماهه بگیرم ماهی 3گیگ؟؟
ماهی 9300 میوفته؟؟
(با توجه به مصرفی که گفتم براتون.)

راستش برای خودم نمی خوام بگیرم باسه یه بنده خدا می خوام ...
میخوام مطمئن بشم بعد از آب در نیاد مارو سرزنش کنن بگن این چی بود دیگه؟؟؟

هر چه سریعتر اقدام کنی زودتر بهش میرسی
مصرف آزاد هزینش زیاد میشه در ماه
می تونی 128kbps بگیری 6 ماهه
مطمئن باش هیچ مشکلیم نداره با خیال راحت بیا تو جمع خودمونیا:11:

LordMMD
19-01-2011, 07:27
ممنوعیت موبیلیتی وایمکس اردیبهشت سال 92 برداشته می‌شود معاون فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در پاسخ به این سوال که اگر اپراتور سوم با تاخیر به تعهدات خود عمل کند تکلیف واگذاری وایمکس سیار چه می شود، گفت:‌ اگر این موضوع با تاخیر انجام شود به نظر می‌آید طبق پروانه اپراتورهای وایمکس می‌توانند کار خود را آغاز کند.

وایمکس نیوز - لطف‌الله سبوحی، معاون فنی و صدور پروانه سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ما با بیان این مطلب افزود: طبق برنامه‌ریزی و مطابق پروانه، اپراتورهای وایمکس می‌توانند اواخر اردیبهشت سال 92 وایمکس سیار را ارایه دهند.
وی با تاکید بر اینکه زمان انحصار سر جای خود قرار دارد و اگر اپراتور سوم فعالیت خود را با تاخیر آغاز کند، فرصت سوزی کرده است گفت: براساس تعهدات پروانه اپراتور سوم این اپراتور باید سیم کارت‌های خود را در اردیبهشت ماه سال آینده واگذار کند؛ تاریخ لازم الاجرا شدن پروانه اپراتور سوم سی ام مرداد ماه سال جاری بود که 9 ماه بعد از این تاریخ این اپراتور باید بهره‌برداری تجاری خود را آغاز کند که 30 اردیبهشت سال 90 خواهد بود.
سبوحی ادامه داد: اگر اپراتور دلایل کافی و موجهی برای تاخیر خود نداشته باشد سازمان حتی می‌تواند پیشنهاد جریمه ارایه کند و در بحث تخلفات در مفاد پروانه مواردی عنوان شده است؛ البته ما عملکرد این اپراتور را پیگیری می‌کنیم و آنها نیز حرکاتی انجام دادند و امیدواریم اپراتور سوم به موقع بتواند به تعهدات خود عمل کند که ما وارد فاز جریمه نشویم.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدواقعا گند زدن به تکنولوژی وایمکس با این تصمیم گری هاشون-یکی از مهمترین مزایای وایمکس همین موبایلیتی بودنش هست:13:
این وسط ما مردم بیچاره برای این که حق انحصار ! اپراتور دولتی تامین تلکام یه موقع ضایع نشه، باید عمرمون رو تلف کنیم ...
تا حالا که تو بوق و کرنا کرده بودن که تو دهه فجر سیمکارت میده.....حالا شد اردیبهشت ! این طوری پیش بره به سال 91 هم میرسه ! دیگه موبیلیتی پیشکش.

petr-cech
19-01-2011, 17:50
دوستان لپ تاپ رو چه جوری به مودم به صورت وایرلس نصب کنم ؟

farzin1986
19-01-2011, 18:19
دوستان لپ تاپ رو چه جوری به مودم به صورت وایرلس نصب کنم ؟
درود..
اگه تنظیمات لازم رو خود نصاب انجام نداده باشه..که اگه انجام میداد بهت میگفت پسورد و مخلفاتشو..
اول ببین LED مربوط به WLAN رو مودمت روشن اگه نبود یه دکمه پشت مودم داره یک بار بزنی روشن میشه..
و بعدبا روشن کردن wifi لپتاپ و سرچ شبکه ها یه شبکه که بازم اگه اسمشو عوض نکرده باشه که اگه میکرد میگفت، پیدا میکنی که BM632W و HUAWEI تو اسمش هست اونو انتخاب کن و WPA Pre-Shared
keyکه خواست اینو بزن دیفالتش هست..
1234567890
البته حتما تو تنظیمات WLAN هم اسم SSID رو عوض کن هم WPA Pre-Shared
key رو..

farzin1986
19-01-2011, 18:24

petr-cech
19-01-2011, 18:42
درود..
اگه تنظیمات لازم رو خود نصاب انجام نداده باشه..که اگه انجام میداد بهت میگفت پسورد و مخلفاتشو..
اول ببین LED مربوط به WLAN رو مودمت روشن اگه نبود یه دکمه پشت مودم داره یک بار بزنی روشن میشه..
و بعدبا روشن کردن wifi لپتاپ و سرچ شبکه ها یه شبکه که بازم اگه اسمشو عوض نکرده باشه که اگه میکرد میگفت، پیدا میکنی که BM632W و HUAWEI تو اسمش هست اونو انتخاب کن و WPA Pre-Shared
keyکه خواست اینو بزن دیفالتش هست..
1234567890
البته حتما تو تنظیمات WLAN هم اسم SSID رو عوض کن هم WPA Pre-Shared
key رو..

ممنون

ولی لپ تاپ هیچ شبکه ای رو پیدا نمی کنه

farzin1986
19-01-2011, 18:51
ویندوزت چیه؟
wlan led روشن هست..
وقتی وای فای لپتاپ روشن میشه ال ای دیش روی لپتاپ هم روشن میشه بعد از قسمت بغل ساعت روی اون ایکن که مثل سیگنال آنتن موبایل هست کلیک کن تمام شبکه هارو نشون میده..
راستی چک کن تیکHide Broadcast: نخورده باشه..

petr-cech
19-01-2011, 19:08
ویندوزت چیه؟
wlan led روشن هست..
وقتی وای فای لپتاپ روشن میشه ال ای دیش روی لپتاپ هم روشن میشه بعد از قسمت بغل ساعت روی اون ایکن که مثل سیگنال آنتن موبایل هست کلیک کن تمام شبکه هارو نشون میده..
راستی چک کن تیکHide Broadcast: نخورده باشه..

win7

احتمال داره مودم خراب باشه ؟

چون همه ی این کارا رو انجام دادم

farzin1986
19-01-2011, 19:13
احتمالش خیلی کمه با یه موبایل که wifi داره سرچ کن ببین اونجام نمیبینی..
یه عکس از اون قسمت ویندوزت که هیچ شبکه ای پیدا نمیکنه بذار..

mohandes e ekhraji
19-01-2011, 19:20
سلام کسی میدونه ایرانسل اجازه استفاده سرعت های بالای ۱۲۸ هم به کاربران خانگی میده یا نه؟

petr-cech
19-01-2011, 19:34
احتمالش خیلی کمه با یه موبایل که wifi داره سرچ کن ببین اونجام نمیبینی..
یه عکس از اون قسمت ویندوزت که هیچ شبکه ای پیدا نمیکنه بذار..

ببخشید الان فهمیدم مشکل از کجاست driver لپ تاپ رو نصب نکرده بودم .
برای همون اصلاً چیزی نمی شناخت .
فقط lan رو به عنوان network می شناسه .

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

سلام کسی میدونه ایرانسل اجازه استفاده سرعت های بالای ۱۲۸ هم به کاربران خانگی میده یا نه؟

میده ولی باید نامه از دانشگاه یا شرکت داشته باشید .

farzin1986
19-01-2011, 19:38
ببخشید الان فهمیدم مشکل از کجاست driver لپ تاپ رو نصب نکرده بودم .
برای همون اصلاً چیزی نمی شناخت .
فقط lan رو به عنوان network می شناسه .

---------- Post added at 07:34 PM ---------- Previous post was at 07:33 PM ----------

میده ولی باید نامه از دانشگاه یا شرکت داشته باشید .

دوست من گفتم که LED روی لپتاپت رو هم چک کن:46:
ولی حتما اونایی که گفتم رو عوض کن تا مورد سواستفاده قرار نگیره..

petr-cech
19-01-2011, 19:55
دوست من گفتم که LED روی لپتاپت رو هم چک کن:46:
ولی حتما اونایی که گفتم رو عوض کن تا مورد سواستفاده قرار نگیره..

اون هم خاموش بود ...

نصاب اون مواردی که شما گفتید رو درست کرده بود هم رمز داره هم اسم شبکه عوض رو عوض کرد .
فقط این Enable WMM باید فعال باشه یا نه ؟
چون الان غیر فعال هست.
خیلی ممنون از کمکی که کردید :11:

farzin1986
19-01-2011, 20:05
خواهش میکنم عزیز..
WMM=Wi-Fi Multimedia
نه منم درست نفهمیدم کارش چیه ولی اونطور که از اسمش پیدا فکر کنم برای ارتباط وسایل wifi که قابلیت های مالتی مدیا نیز دارن استفاده میشه..
مثل XBOX یا Home media center ها..

Mr.Aras
20-01-2011, 00:56
من احساس می کنم حال اینترتت امروز خراب شده، یه جورایی کند و خنگ شده! :18:
نمیدونم شما هم یه همچین حسی دارید ؟

اینم آخرین نوار قلبش :

LordMMD
20-01-2011, 06:49
من احساس می کنم حال اینترتت امروز خراب شده، یه جورایی کند و خنگ شده! :18:
نمیدونم شما هم یه همچین حسی دارید ؟

اینم آخرین نوار قلبش :

آخه داریم به دهه -جر نزدیک میشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farzin1986
20-01-2011, 11:28
آخه داریم به دهه -جر نزدیک میشیم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
60% منم دیشب فایل های پروژه رو میخواستم میل کنم یه فایل 12MB رو مجبور شدم 6 تیکش کنم تا بتونم اتچش کنم..
مخصوصا سرعت آپلود خیلی فنا شده..
ولی امروز یکم بهتر شده..

farzin1986
20-01-2011, 12:08
دوستان..
اینم آخرین وضعیت مودم
بعد از سه روز و 2 ساعت مثل بچه آدم داره کارش رو میکنه بدون ریست شدن و اعصاب خوردی..

Mostajab
20-01-2011, 12:15
سلام دوستان
دیدم حیف هست این پست رو نزنم
من تو پست ۲۰۶۹ این صفحه یه سوال در مورد استفاده از مودم مبین نت با سرویس ایرانسل پرسیدم که گقتند نمی شه
ولی انگار جواب دهنده زیاد اطلاع نداشت
الان برادر من سرویس ایرانسل گرفته با مودم USB ولی برای خودم جالب بود با کمی تنظیمات من مشخصات مودم ایرانسل رو به مودم مبین نتم دادم و راحت وصل شد
تازه هر دو نفرمون با هر دو موردم از یک سرویس در یک لحظه استفاده کردیم

خیلی جالب بود

farzin1986
20-01-2011, 12:43
سلام دوستان
دیدم حیف هست این پسا رو نزنم
من تو پست ۲۰۶۹ این صفحه یه سوال در مورد استفاده از مودم مبین نت با سرویس ایرانسل پرسیدم که گقتند نمی شه
وای انگار جواب دهنده زیاد اطلاع نداره
الان برادر من سرویس ایرانسل گرفته با مودم USB ولی برای خودم جالب بود با کمی تنظیمات من مشخصات مودم ایرانسل رو به مودم مبین نتم دادم و راحت وصل شد

خیلی جالب بود

درود مشخصاتی که دادی دقیق میگی چیا بود..
چون خودمم خیلی دوست دترم اینکار رو بکنم..:27:
دقیقا منظور شما این هست که همزمان با هم از دو مودم یکی برای ایرانسل و دیگری برای مبین نت و در جفتشون یک شناسه وایمکس و پسورد رو زدی و جفتشون کانکت شدن:18: .. برای چه مدت همزمان کانکت بودین ؟

d.b23
20-01-2011, 12:46
سلام دوستان
دیدم حیف هست این پسا رو نزنم
وای انگار جواب دهنده زیاد اطلاع نداره

خیلی جالب بود

میشه یه آموزش کامل بزارین و بگین دقیقا چه کاری انجام دادین.ممنونم:46:

Mostajab
20-01-2011, 13:01
درود مشخصاتی که دادی دقیق میگی چیا بود..
چون خودمم خیلی دوست دترم اینکار رو بکنم..
دقیقا منظور شما این هست که همزمان با هم از دو مودم یکی برای ایرانسل و دیگری برای مبین نت و در جفتشون یک شناسه وایمکس و پسورد رو زدی و جفتشون کانکت شدن .. برای چه مدت همزمان کانکت بودین ؟

بله دقیقا
من با مودم مبین نتم وصل شدم به سرویس ایرانسل
و برادرم با مودم USB اش وصل شد باز به ایرانسل
و هر دو کار کردیم
یه یک ریع کار کردیم چون نیت فقط تست بود

میشه یه آموزش کامل بزارین و بگین دقیقا چه کاری انجام دادین.ممنونم

تمام اطلاعات و فرکانس ها رو وارد کردیم
یه دوتا مورد خاص بود که زدیم و وصل شد
الان مودم برادرم نیست تا دقیقا مواردش رو بهتون بگم که از مودم برادرم چه مواردی رو کپی کردم تو مودم مبین نتم ولی حتما امشب و فردا بیشتر تست می کنم و خبرش رو بهتون می دم:20:

asstubirs
20-01-2011, 21:42
با سلام به دوستان
چون در منطقه ما مشکلات نوسانات برق است من خودم مودم یو اس بی خریدم که خیلی خوب جواب میده
بخصوص با سامانه که عالیه. اما روی پی سی اگر نصب کنی نباید پاور رو خاموش کنی چون اگر کامپوتر رو روشن کنی ویندوز به زور بالا میاد ونیاز به ریستارت شدن میخواد البتته مادر بوردم p5kcاست.(نباید remove diviceکنید)
در مورد مودم خود ایرانسل در سایتش ثبتنام خود از شما می خواد که مشخص کنید که مودم رو آیا از ایرانسل تهیه می کنید یا نه.
یه نکته کسانی که وایمکس دارند هر جا مودم وای فای فعال باشد میتواند با حساب کاربری خود لاگین شود.واز مودم دیگری نیز استفاده نمایند.
اما مودم یو اس بی این اجازه رو نمیده و شخصی است.وکسی نمیتونه از مودم شما استفاده بکنه اما شما میتونید از مودم وای فای فعال استفاده کنید .واین مشغولی خط و ریست شدن رو به حداقل می رساند و کسی بار اضافه رو مودم نمیاره.
نکته ابتدا ای دی اس ال ---درمورد خرید وایمکس تحقیق کنید که آیا آنتن مورد نظر به شما نزدیک است یانه در صورتی که نبود من جی پی آر اس رو پیشنهاد میکنم.

LordMMD
21-01-2011, 15:21
جمعه ها پشتیبانی تعطیله ؟ 10 دقیقه هم شد، هی میگه منتظر باش !

من یه کارت شارژ 20 تومنی تو سیستم وارد کردم اما 19500 شارژ کرد و تو حسابم هم نوشت که انقدر اعتبار داره ، اما برا 512 مثل این که باید 1000 تومن دیگه هم شارژ میکردم که من یه کارت 2 تومنی گرفتم، اما وقتی دوباره رفتم تو کنترل حساب و چک کردم، دیدم اعتبار حسابم صفره !
تو تاریخچه شارژ مجدد هم میزنه داده ای موجود نیست....
قضیه از چه قراره ؟ یکی اعتبار حساب رو کش رفته ؟! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

پشتیبانی هم که رفته تعطیلات....

ادیت: بعد از 12 دقیقه برداشت....
مسخره ها، خوب یکاری کنید با همون یه شارژ 20 تومنی حساب شارژ بشه دیگه، حالا باید یه 2 تومنی هم بگیریم....

راستی بیرون مغازه ای دفتری چیزی نداره ایرانسل که بشه یه مودم جدید ازشون خرید ؟
چون طرف گفت باید درخواست بدی بعد 3 روز کاری تماس میگیرن، 8 تومن هم هزینه نصب داره....ما که خوب خودمون بلدیم نصب کنیم...چه کاریه ؟
از جایی میشه تهیه کرد ؟
ممنون

ehsan_jan3
21-01-2011, 16:00
پس کی میخوان سرعتها را افزایش بدن ؟ ما مردیم با سرعت 14 کیلو دانلود کردن . همه با آ دی اس ال دارن 150 دانلود میکنن . این دیگه چه مسخره بازیه ایرانسل در آورده .

koorosh_kh
21-01-2011, 17:07
سلام
من تقریبا 3 ماه که وایمکس گرفتم و تا 10 روز پیش هم عالی بود و هر 5 تا آنتنش هم روشن بود . اما از 10 روز پیش دائما قطع میشه یعنی هر 5 تا آنتن روشن ولی دریافت و ارسال نداره .چند دقیقه اینجوری بعد درست میشه جاش رو هم که تغییر میدم فایده نداره بعضی مواقع ارتباطش قطع میشه که مجبورم از برق در بیارم و دوباره وصلش کنم این مشگل از چی ؟ اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.

ata.royalfalcon
21-01-2011, 17:10
دوستان گلم
سلام به همگی
من از اوخر برج هفت اشتراک گرفتم حسابم دائمیه
فقط میخوام بدونم چرا تا الان صورتحسابی نیومده سه ماه کامل شده!!!
نکنه مجانیه ما خبر نداریم

Electronic-Arts
21-01-2011, 18:08
دوستان گلم
سلام به همگی
من از اوخر برج هفت اشتراک گرفتم حسابم دائمیه
فقط میخوام بدونم چرا تا الان صورتحسابی نیومده سه ماه کامل شده!!!
نکنه مجانیه ما خبر نداریم
پیشنهاد میکنم پولش رو کنار بذاری چون ممکنه مثلا دو ماه دیگه صورتحساب دو دوره با هم دیگه بیاد یهو 500 600 تومن!!! اونوقت یه دفعه از کجا میخوای این پول رو بیاری؟

ata.royalfalcon
21-01-2011, 18:43
پیشنهاد میکنم پولش رو کنار بذاری چون ممکنه مثلا دو ماه دیگه صورتحساب دو دوره با هم دیگه بیاد یهو 500 600 تومن!!! اونوقت یه دفعه از کجا میخوای این پول رو بیاری؟

منظورتون 5 میلیون ریاله:18::18:
من سقف اعتبارم 908000 ریاله اگه از این بیشتر بشه فورا قطع می کنن
یه چیزی میگی آدم وحشت میکنه

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

ضمنا کل حجم استفاده از اواخر برج 7 تا الان حدودا 15 تا 16 گیگا بایته
واسه این 500 تومن باید بدم نه بابا
ترسیدم

farzin1986
21-01-2011, 23:38
سلام
من تقریبا 3 ماه که وایمکس گرفتم و تا 10 روز پیش هم عالی بود و هر 5 تا آنتنش هم روشن بود . اما از 10 روز پیش دائما قطع میشه یعنی هر 5 تا آنتن روشن ولی دریافت و ارسال نداره .چند دقیقه اینجوری بعد درست میشه جاش رو هم که تغییر میدم فایده نداره بعضی مواقع ارتباطش قطع میشه که مجبورم از برق در بیارم و دوباره وصلش کنم این مشگل از چی ؟ اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه.
درود..
این مقدار ها رو از کنسول مودمت بذار..
Signal Strength
Link Quality(CINR Reuse1)
Link Quality(CINR Reuse3)
CINR Reuse1
CINR Reuse3
RSSI
UL_FEC
DL_FEC

اگه BM635 داری طبیعی هست چون من این مشکل رو تو یه مقطع زمانی 15 روزه داشتم و بعد از کلی جابجا کرد از اینطرف ساختمان به اون طرف و خلاصه بعد از کلی جابجا کردن مشکل حل شد ولی کلی مشکل دیگه هم داشتم با این مودم مسخره "BM635" ولی حدود یک هفته میشه تعویض کردم با یه "BM632w" واقعا عالی هست..:8: من رضایت کامل دارم ازش..
کلا سیگنال های وایمکس رو خیلی بهتر میگیره با اینکه آنتن اینترنال فقط داره..:5:

farzin1986
22-01-2011, 00:04
پس کی میخوان سرعتها را افزایش بدن ؟ ما مردیم با سرعت 14 کیلو دانلود کردن . همه با آ دی اس ال دارن 150 دانلود میکنن . این دیگه چه مسخره بازیه ایرانسل در آورده .
من نمیخوام از ایرانسل جانب داری کنم..
خودمم تا هفته پیش اصلا دل خوشی نداشتم.. شاکی شاکی بودم چون از ADSL پناه آورده بودم به WiMAX ولی خدا رو شکر مشکلم کامل حل شده..:20:
ولی ایرانسل دقیقا همان مقداری رو که قرارداد میبنده میده..

2Mb/S-->256KB/S
1Mb/S-->128KB/S
512Kb/S-->64KB/S
256Kb/S-->32KB/S
128Kb/S-->16KB/S

البته بدلیل ترافیک شبکه و ... یمقدار بالا پایین میشه که حداکثر در حد 2 تا 3 کیلو بایت هست "برای بنده اینطور بوده"

سرویس های ADSL هم استفاده میکردم...
ذات پلید شرکت هایی که اینکارو میکنن اونوقتی پیدا میشه که معمولا در دوره های سه ماه شارژ میکنن و باز هم معمولا ترافیک اضافه نمیفروشن یا اگه هم بفروشن قیمت خیلی بالا..
در روز تا چند برابر سرعت سرویس رو آزاد میکنن بعد از ظهر ها تا حد زیادی سرعتشون میاد پایین..
قربونشون برم شبها هم که رایگان یوزر و پسورد میدن اونم از 3 صبح به بعد با سرعت دانلود 6 تا 7 کیلو بایت..:13:
اما نکته..
شما تو روز بدلیل سرعت بالا اشتیاقتون برای دانلود کردن بالا میره مخصوصا اگه چند کاربر داشته باشین تو خونه که دیگه هیچی..
بعد از یک ماه و خورده ای یا مثلا دو ماه میبینین ترافیک رو تموم کردین...
و دو باره باید برای یک دوره سه ماهه شارژ کنید البته اگه ترافیک اضافه بفروشه هم 100% نمی صرفه و خیلی گرون هست..

نتیجه اخلاقی:

سرویس دهندگان اینترنت برای رضای خدا و مشترکان بینواشون تا چند برابر سرعت سرویس رو ارائه نمیدن..:41:

p3yman_xl
22-01-2011, 11:38
دوستان من سرویس 128 ماهیانه 3 گیگ اعتباری گرفتم...
بعد از فعال شدن سرویس و خرید 3 شارژ 5 تومنی، و بعد از باز کردن 4 صفحه بیش از 2 سوم شارژ تمام شد!!!
این چه جور سیستمیه ؟ مگر ماهیانه 13 تومن نیست این سرویس ... یکی از دوستان گفت باید به صورت اشتراکی استفاده کنم .. کمک کنید لطفا.

x935
22-01-2011, 12:04
من اي دي اس ال دارم با سرعت 64 ميخوام وايمكس بگيرم لطفا كامل راهنماييم كنين

Electronic-Arts
22-01-2011, 13:02
منظورتون 5 میلیون ریاله:18::18:
من سقف اعتبارم 908000 ریاله اگه از این بیشتر بشه فورا قطع می کنن
یه چیزی میگی آدم وحشت میکنه

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:39 PM ----------

ضمنا کل حجم استفاده از اواخر برج 7 تا الان حدودا 15 تا 16 گیگا بایته
واسه این 500 تومن باید بدم نه بابا
ترسیدم
مثال زدم من نمیدونم چه طرح تعرفه ای رو گرفتی ولی اگر مثلا 60 تومن ماهانه هست 2 ماه میشه 120 تومن ولی اگر دوماهه نیاد به احتمال زیاد 4 ماهه میاد که میشه 240 تومن واسه همین گفتم و به ودیعه هم ربطی نداره اگر تا چند روزی که خودشون مهلت میدن پرداخت نکنی از ودیعه برداشت میکنن

Mr.Aras
22-01-2011, 14:02
...
اگه BM635 داری طبیعی هست چون من این مشکل رو تو یه مقطع زمانی 15 روزه داشتم و بعد از کلی جابجا کرد از اینطرف ساختمان به اون طرف و خلاصه بعد از کلی جابجا کردن مشکل حل شد ولی کلی مشکل دیگه هم داشتم با این مودم مسخره "BM635" ولی حدود یک هفته میشه تعویض کردم با یه "BM632w" واقعا عالی هست..:8: من رضایت کامل دارم ازش..
کلا سیگنال های وایمکس رو خیلی بهتر میگیره با اینکه آنتن اینترنال فقط داره..:5:
با کی عوض کردی؟ چطوری ؟ چون منم با قیافه و کابل و ... مشکل دارم می خواستم مودمم و با یکی از دوستام عوص کنم از شانس خونه شون از پوشش خارج شد!:41:

ata.royalfalcon
22-01-2011, 16:21
مثال زدم من نمیدونم چه طرح تعرفه ای رو گرفتی ولی اگر مثلا 60 تومن ماهانه هست 2 ماه میشه 120 تومن ولی اگر دوماهه نیاد به احتمال زیاد 4 ماهه میاد که میشه 240 تومن واسه همین گفتم و به ودیعه هم ربطی نداره اگر تا چند روزی که خودشون مهلت میدن پرداخت نکنی از ودیعه برداشت میکنن

ممنون
امروز صورتحساب اومد
قبلا 740225 ريال اضافه پرداخت كرده بودم كه طلبكار شده بودم
الان صورتحسابم 837163 ريال شده بود (يعني هرچي بود از طلب قبلي كم كرده بودن شده 837163 ريال)
يعني جمعا 1577388 ريال ميشه

باتوجه به هزينه اشتراك ماهيانه 453200 ريال هست
براي سه ماه استفاده بايد بشه 1359600 ريال
كه اختلافش 217788 ريال ميشه مربوط به چند روز آخر برج 7 ميشه شايد هم دانلود زيادي
خلاصه بگم كه محاسباتشون تقريبا درسته

پي نوشت :
اولش حدود 105 هزارتومن اومده بود كه اصلاحش كردن شد 837163 ريال

ata.royalfalcon
22-01-2011, 16:31
دوستان من سرویس 128 ماهیانه 3 گیگ اعتباری گرفتم...
بعد از فعال شدن سرویس و خرید 3 شارژ 5 تومنی، و بعد از باز کردن 4 صفحه بیش از 2 سوم شارژ تمام شد!!!
این چه جور سیستمیه ؟ مگر ماهیانه 13 تومن نیست این سرویس ... یکی از دوستان گفت باید به صورت اشتراکی استفاده کنم .. کمک کنید لطفا.

شايد ويندوزت دانلود مخفي داره
مثلا داره خودشو آپديت ميكنه

farzin1986
22-01-2011, 16:38
با کی عوض کردی؟ چطوری ؟ چون منم با قیافه و کابل و ... مشکل دارم می خواستم مودمم و با یکی از دوستام عوص کنم از شانس خونه شون از پوشش خارج شد!:41:

Dorud
sharmande pingilishe..
Az garantish estefade kardam.
Man alave bar rikhtesh moshkele reset shodan dashtam va bad az 4bar tawiz modem akhari ro goftam bjaye 635 ye 632w bdan ke alan bade ye hafte vaghean razi hastam azash aaliye..
Shoma modeme dusteo begi shenase wimax va passe khodeto bzan ountor k dustemun to chand post balatar goftan nabayad moredi pish biyad, chon ishun modeme mobin-net ro ba hesabe irancell rah endakhte budan.. Shoma k khodi hasti va3 MTN..

p3yman_xl
22-01-2011, 19:34
شايد ويندوزت دانلود مخفي داره
مثلا داره خودشو آپديت ميكنه
نه عزیز.. چک کردم.
الان حسابم رو چک کردم میزان بایت های مصرفی رو 61101056 زده..!!

LordMMD
22-01-2011, 19:51
دوستان مشکلی با اسپیکرشون ندارن ؟!
من که وقتی مودم usb ام رو فعال میکنم نویز عجیبی شروع میشه...
اگر مشکل ندارید، نوع مودم و اسپیکرتون رو بگید ممنون میشم !

joe_satriani
22-01-2011, 20:00

با سلام
نويز خوب طبيعتا بايد طبيعي باشه
مودم رو از مانيتور و اسپيكرتون دور كنيد

موفق باشيد.

ata.royalfalcon
22-01-2011, 20:00
نه عزیز.. چک کردم.
الان حسابم رو چک کردم میزان بایت های مصرفی رو 61101056 زده..!!
این که خیلی زیاده
من پیشنهادم اینه که شما نرم افزار net limiter رو نصب کنی تا خوب مطمئن بشی
این نرم افزار توپ کلیه تحرکات اینترنتی رو زیر نظر میگیره

LordMMD
22-01-2011, 22:28
با سلام
نويز خوب طبيعتا بايد طبيعي باشه
مودم رو از مانيتور و اسپيكرتون دور كنيد

موفق باشيد.
مانیتور که lcd ه و نویز نداره
مودم رو هم تا جایی که جا داشت دور کردم بیفایده بود.
دوستانی که مودم wifi یا بیرونی دارن هم نظر میدن ؟

راستی کسی اینجا تا حالا مودم اضافی خریده ؟
از خود ایرانسل ؟ هزینه نصب هم گرفتن؟

الان من میخوام یه wifi بگیرم از کجا بگیرم ؟!

mahtab5
22-01-2011, 22:49
میخواستم ببینم در کل وایمکس بهتره یا ADSl؟
شرمنده نمیتونم اینهمه صفحه رو بخونم. اگه یکی بطور خلاصه بگه ممنون میشم:40::11:

Mr.Aras
22-01-2011, 23:22
میخواستم ببینم در کل وایمکس بهتره یا ADSl؟
شرمنده نمیتونم اینهمه صفحه رو بخونم. اگه یکی بطور خلاصه بگه ممنون میشم:40::11:
خلاصه اینکه
اول ADSL
دوم وایمکس به شرطی که پوشش خوب باشه
سوم EDGE

dr_data_13
23-01-2011, 01:00

من مودم outdoor دارم و اسپيکرهام هم microlab هيچ نويزي ندارم

mksarv
23-01-2011, 10:58
بچه ها به نظر شما با قیمت های سرویس Edge ایرانسل نباید فکر ارزان کردن سرویس های وایمکسش باشه..؟
الان من نعرفه ی مصرف آزاد 128 دارم که استفاده از اون سرویس برام به صرفه تره...:5:

iman_s
23-01-2011, 11:03
من يك اشتباهي كردم واسه يكي از طريق اينترنت وايمكس ثبت نام كردم و شناسه و.... بهش دادم.طرف بعد از حدود 40 روز رفته پولش رو واريز كرده.وقتي ديد كسي نرفته براش نصب كنه دوباره اومده سراغ من.بهش گفتم بايد زنگ بزنه به 707 و مشكلش رو بگه.اونجا هم بهش گفتند دير مبلغ رو واريز كردي و شناسه ات باطل شده.حالا طرف هم گير داده به من كه پول منو خوردند تقصير تو هست.هرچي هم ميگم دوباره زنگ بزن تا برات برگردونند قبول نميكنه و ميگه خودت بايد درستش كني.منم يكبار زنگ زدم ولي چون طرف با كارت ملي باباش ثبت نام كرده(متولد 1329) پشت خط از صدام فهميد كه و گفت بايد خودش زنگ بزنه.حالا من موندم با يك آدم سريش زبون نفهه.از طريق اينترنت نميشه كاري كرد؟؟

mohsenslr
23-01-2011, 11:09
سلام
ایرانسل ساعات رایگان هم واسه دانلود داره؟ ممنون

ata.royalfalcon
23-01-2011, 11:31
سلام
ایرانسل ساعات رایگان هم واسه دانلود داره؟ ممنون

خير نداره تمام ساعاتش پولي هست

Mr.Aras
23-01-2011, 16:53
بچه ها به نظر شما با قیمت های سرویس Edge ایرانسل نباید فکر ارزان کردن سرویس های وایمکسش باشه..؟
الان من نعرفه ی مصرف آزاد 128 دارم که استفاده از اون سرویس برام به صرفه تره...:5:
درسته شاید EDGE ظاهرا به صرفه تر باشه نامحدود ماهی ده هزار تومن، اما باید توجه داشته باشی که توی اون سیستم اولویت با صدا هست یعنی اگر روی یک آنتن ترافیک صوتی زیاد باشه از پهنای باند EDGE کم می کنه و به صوتش سرویس میده، در نتیجه اینترنت با ثبات و پایداری نداری.

farzin1986
23-01-2011, 17:18
درود..
من هم این مشکل اسپیکر رو داشتم البته نه با WiMAX بلکه با تلفن های بیسیم SENAO چندین سال پیش..
البته من با جابجایی بیس تلفن مشکلم حل شد..
ولی علت اصلیش نا مرغوب بودن اسپیکر و عدم ایزولاسیون و فلیتر گذاری در مدار PRE-APM
خود اسپیکر..
پیشنهاد میکنم با یک اسپیکر دیگه تست کن..

farzin1986
23-01-2011, 17:27
من يك اشتباهي كردم واسه يكي از طريق اينترنت وايمكس ثبت نام كردم و شناسه و.... بهش دادم.طرف بعد از حدود 40 روز رفته پولش رو واريز كرده.وقتي ديد كسي نرفته براش نصب كنه دوباره اومده سراغ من.بهش گفتم بايد زنگ بزنه به 707 و مشكلش رو بگه.اونجا هم بهش گفتند دير مبلغ رو واريز كردي و شناسه ات باطل شده.حالا طرف هم گير داده به من كه پول منو خوردند تقصير تو هست.هرچي هم ميگم دوباره زنگ بزن تا برات برگردونند قبول نميكنه و ميگه خودت بايد درستش كني.منم يكبار زنگ زدم ولي چون طرف با كارت ملي باباش ثبت نام كرده(متولد 1329) پشت خط از صدام فهميد كه و گفت بايد خودش زنگ بزنه.حالا من موندم با يك آدم سريش زبون نفهه.از طريق اينترنت نميشه كاري كرد؟؟
شما به ایشون گوشزد کرده بودین که پیش ثبت نام اعتبار زمانی داره؟؟؟؟ و در صورت واریز نکردن به موقع پول باطل میشه؟؟؟
از طریق اینترنت متاسفانه تا زمانی که شناسه و پسورد به شما ندن هیچ کاری نمیشه کرد..:13:
البته منم در یک مورد مشابه بوده که اومدم ثواب کنم کباب شدم اما طرف منطقی بود و مشکل حل شد..
البته مشکل خاصی نیست به ایشون بگین اگه خودش اقدام نکنه دیگه کلا پولش میپره شاید جواب بده..:20:

overlordJS
23-01-2011, 19:54
سلام دوستان ...
اونایی که وایمکس تعرفه های تشویقی با مودم رایگان و یا هر تعرفه دیگش رو گرفتن میشه یه توضیح مجاب کننده از عملکرد اینترنتشون بدن...
مثلا" سرعت دقیق دانلود در شب و روز و سرعت دقیق وبگردی (با توجه به سرعت تعرفه مثل 128)
و اینکه آیا دیسکانکت میشه یا سرعتش فجیه پایین میاد یا نه؟
ممنون میشم اگر کسایی که هم اکنون دارن و استفاده می کنن یه توضیحی بدن ... .

ata.royalfalcon
23-01-2011, 20:41
سلام دوستان ...
اونایی که وایمکس تعرفه های تشویقی با مودم رایگان و یا هر تعرفه دیگش رو گرفتن میشه یه توضیح مجاب کننده از عملکرد اینترنتشون بدن...
مثلا" سرعت دقیق دانلود در شب و روز و سرعت دقیق وبگردی (با توجه به سرعت تعرفه مثل 128)

سلام
اونایی که میدونم جواب میدم
این سرعت هایی که میده بر حسب بیت هست مثلا 128 بیت
هر 8 بیت یک بایته پس 128 بیت 16 بایته
یعنی سرعت دانلود یا آپلود شما نهایتا 16 کیلو بایته
اما این در حالت ایده آل هست که به ندرت بهش میرسی
یعنی در حالت رایج بین 13 تا 15 نوسان داره
دیسکانکت و افت سرعت بعضی اوقات میشه اما خیلی کم پیش میاد
من الان 128 دایمی با مودم outdoor دارم و کاملا راضی هستم

mksarv
23-01-2011, 20:52
من یک ماهه دارم از سرویس 128 استفاده می کنم
سرعت دانلود نوسان داره اما واسه من تا 22 کیلو بایت هم میرسه و حداقلش به 13 میرسه که این حداقل تنها واسه یک لحظس و سریع خوب میشه
در کل من خیلی راضیم فقط اگه شبارو رایگان می کرد ایرانسل دیگه محشر بود...:31:

farzin1986
23-01-2011, 20:58
سلام دوستان ...
من نمیخوام از ایرانسل جانب داری کنم..
خودمم تا ده روز پیش اصلا دل خوشی نداشتم.. شاکی شاکی بودم چون از ADSL پناه آورده بودم به WiMAX ولی خدا رو شکر مشکلم کامل حل شده..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وکاملا مربوط به مدل BM635 بود و با BM632W کلی حال کردم..
ولی ایرانسل دقیقا همان مقداری رو که قرارداد میبنده میده..

2Mb/S-->256KB/S
1Mb/S-->128KB/S
512Kb/S-->64KB/S
256Kb/S-->32KB/S
128Kb/S-->16KB/S

البته بدلیل ترافیک شبکه و ... یمقدار بالا پایین میشه که حداکثر در حد 2 تا 3 کیلو بایت هست "برای بنده اینطور بوده"

سرویس های ADSL هم استفاده میکردم...
ذات پلیدشون اونوقتی پیدا میشه که معمولا در دوره های سه ماه شارژ میکنن و باز هم معمولا ترافیک اضافه نمیفروشن یا اگه هم بفروشن قیمت خیلی بالا..
در روز تا چند برابر سرعت سرویس رو آزاد میکنن بعد از ظهر ها تا حد زیادی سرعتشون میاد پایین..
قربونشون برم شبها هم که رایگان یوزر و پسورد میدن اونم از 3 صبح به بعد با سرعت دانلود 6 تا 7 کیلو بایت..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اما نکته..
شما تو روز بدلیل سرعت بالا اشتیاقتون برای دانلود کردن بالا میره مخصوصا اگه چند کاربر داشته باشین تو خونه که دیگه هیچی..
بعد از یک ماه و خورده ای یا مثلا دو ماه میبینین ترافیک رو تموم کردین...
و دو باره باید برای یک دوره سه ماهه شارژ کنید البته اگه ترافیک اضافه بفروشه هم 100% نمی صرفه و خیلی گرون هست..

نتیجه اخلاقی:

سرویس دهندگان اینترنت برای رضای خدا و مشترکان بینواشون تا چند برابر سرعت سرویس رو ارائه نمیدن..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mksarv
23-01-2011, 21:03
من هم مودم BM632W دارم واقعا راضیم

Gamexland
24-01-2011, 04:23
درود
سرویس 1 مگ دارم همیشه سرعتش روی 130 فیکسه و اصلا کم نمیشه.
اینم یک عکس از صفحه مودمم که آنتنم 100% هستش و بقیه چیزها عالی.کسی 100% سیگنال داشته تاحالا؟؟؟؟:5: 5 خط پر و بهترین حالتی که توی عمرم دیدم.
عکس:

ata.royalfalcon
24-01-2011, 07:57
من يه سوالي داشتم
تازه لپ تاپ خريدم ميتونم يه مودم usb هم بخرم؟؟
يعني هم مودم outdoor داشته باشم هم مودم usb دوتا مودم داشته باشم

farzin1986
24-01-2011, 10:15
من يه سوالي داشتم
تازه لپ تاپ خريدم ميتونم يه مودم usb هم بخرم؟؟
يعني هم مودم outdoor داشته باشم هم مودم usb دوتا مودم داشته باشم
درود..
اینجوری که دوستمون چند روز پیش گفت تونسته اینکارو بکنه حتی با مبین نت و ام تی ان..
شما زنگ بزن 707.. نتیجه رو هم بگو استفاده کنیم..
البته شما میتونی از WiFi AccessPoint هم استفاده کنی..
و با توجه به اینکه به شما مودم outdoor پیشنهاد شده بخری به این معنی هست که از آنتن هایWiMAX فاصله ی زیادی دارید و مودم USB فقط در بیرون یا جایی که خیلی سیگنال قوی باشه خوب کار میکنه..

ata.royalfalcon
24-01-2011, 10:41
درود..
اینجوری که دوستمون چند روز پیش گفت تونسته اینکارو بکنه حتی با مبین نت و ام تی ان..
شما زنگ بزن 707.. نتیجه رو هم بگو استفاده کنیم..
البته شما میتونی از WiFi AccessPoint هم استفاده کنی..
و با توجه به اینکه به شما مودم outdoor پیشنهاد شده بخری به این معنی هست که از آنتن هایWiMAX فاصله ی زیادی دارید و مودم USB فقط در بیرون یا جایی که خیلی سیگنال قوی باشه خوب کار میکنه..

ممنون
من مودم usb رو براي بيرون رفتن ميخوام (mobility منظورم نيست)
كلا ميخواستم بدونم محدوديتي نداره براي چندتا مودم داشتن ؟؟

پي نوشت:
چرا آواتارتو عوض كردي

farzin1986
24-01-2011, 10:56
ممنون
من مودم usb رو براي بيرون رفتن ميخوام (mobility منظورم نيست)
كلا ميخواستم بدونم محدوديتي نداره براي چندتا مودم داشتن ؟؟

پي نوشت:
چرا آواتارتو عوض كردي

بله ..
پس با تماس بگیر..707
راستی از ایرانسل کاملا رایگان هست من با شارژ خیلی کم چندین بار با زمان های بالای 30 دقیقه صحبت کردم..
حتی یک بار 00:59:59 صحبت کردم که اتو ماتیک قطع شد و خودشون تماس گرفتن..:27:
راجع به آواتار هم قبلی عکس خودم بود و کلا به تنوع علاقه دارم..
اینم بیاد بازی Re-Volt گذاشتم..

LordMMD
24-01-2011, 13:17
پشتیبانی هنوز هم تاکید داره که الان اگر دو تا مودم برا یه شناسه بگیری، بعدا نمیتونی یه اکانت دیگه بگیری و یکی از مودمهات رو به اون منتقل کنی.... (یعنی برا شناسه دوم مودم نگیری و یکی از اون مودم ها رو بهش اضافه کنی) ! همین طوره ؟!

کلا به غیر از این شماره و اپراتور ها ! جای دیگری هست که آدم هایی در سطح بالاتر (از لحاظ فنی و احاطه ) باشن که بشه باهاشون صحبت کرد ؟
کاربر فرزین فکر کنم یکی رو پیدا کرده بودی شما، جی شد ؟ هنوز هم ارتباط دارید ؟
بعدش 59:59 دقیقه، چی میگفتید به هم ؟!!

بعدا من بخوام مثلا مودمم رو بفروشم ، طرف گفت باید شناسه وایمکست رو هم بدی ! همینجوریه ؟!
مرسی

mksarv
24-01-2011, 13:32
درود
سرویس 1 مگ دارم همیشه سرعتش روی 130 فیکسه و اصلا کم نمیشه.
اینم یک عکس از صفحه مودمم که آنتنم 100% هستش و بقیه چیزها عالی.کسی 100% سیگنال داشته تاحالا؟؟؟؟:5: 5 خط پر و بهترین حالتی که توی عمرم دیدم.
عکس:

من هم همیشه سیگنال دریافتیم 100% آنتنمم فوله:5:

orangkala
24-01-2011, 17:45
من وایمکس ایرانسل 128 دارم خانگی
چطوری میشه 256 کردش؟
ممنون میشم راهنمایی کنید

ehsan_jan3
24-01-2011, 19:09
بله ..
پس با تماس بگیر..707
راستی از ایرانسل کاملا رایگان هست من با شارژ خیلی کم چندین بار با زمان های بالای 30 دقیقه صحبت کردم..
حتی یک بار 00:59:59 صحبت کردم که اتو ماتیک قطع شد و خودشون تماس گرفتن..:27:
راجع به آواتار هم قبلی عکس خودم بود و کلا به تنوع علاقه دارم..
اینم بیاد بازی Re-Volt گذاشتم..

امان از دست شما ها چقدر دنبال اسم این بازی بودم .سپاس

esyo
24-01-2011, 19:57
سلام
دوستان من الان شهرک اکباتان هستم
قصد دارم از ایرانسل یا مبین نت خدمات بگیرم
اولا کدوم یکی این منطقه رو پوشش میده ؟
وکدوم یکی از لحاظ آنتن دهی و خدمات بهتر هست؟(کدوم یکی دردسرش کمتر هست؟)
ممنون میشم راهنمایی کنید
با تشکر