PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [بحث و بررسی] Wimax Irancell / شرکت ایرانسل { توضیحات در پست اول }

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52

ata.royalfalcon
07-12-2010, 13:39
این لینکو ببینید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سلام به همگي
واله به جز چند روزه اول (از زمان ثبت نام تا موقع نصب) كلا من راضيم :31::31::31:
اما گاهي اوقات در صورتحساباشون اشتباه ميكنن ولي حداقل قبول ميكنن كه اشتباه شده كه باز هم جاي شكرش هست

دوستان به نظر من كلا در ايران زيرساختهاي مناسبي براي دنياي IT وجود ندارد پس نبايد همش بزنيم تو سر ايرانسل
سرويس وايمكس در ايران تنها بعنوان مكمل ADSL هست نه بجاي آن!!!!!!
وقتي من در وسط شهر بخاطر فيبر نوري بودن خطوط تلفن نميتونم ADSL بگيرم ، وايمكس براي من خداست
من اين اتهامات رو عليه ايرانسل اصلا قبول ندارم اتهامات كاملا يكطرفه هست
اون دو تا خبرنگار اونقدر شلوغش كردن كه كل اينترنتو گرفته

T_E_X_A_S
07-12-2010, 14:22
آره منم قبل از اینکه وایمکس بگیرم این صحبت ها رو دیدم تو اینترنت ولی باعث نشد که پشیمون شم و نگیرم منم این اتهامات رو قبول ندارم .

از اول ثبت نامش بخوام بگم که من پول رو که ریختم هواسم نبود یه مقدار کم ریختم که تقصیر خودم بود چون سیستم اونا کامپیوتری و نباید 1 تومنم بدهی داشته باشی وگرنه تایید نمی شه بعد که بقیه پول رو ریختم فرداش اومدن نصب کردن الانم حدود 12 روز که دارم قعطی اصلا نداشته ماله من 256 سرعت بین 30 تا 37 همون طور که دوستمون تو صفحات قبل گفت که میانگینش همون 32 می شه فقط امروز یه 1 ساعتی یکم سرعت اومده بود پایین که درست شد وگرنه هیچ مشکلی نداشتم و راضی هستم .

بعد من فکر می کردم اول که نسبت به ADSL خیلی گرون گرفتم ولی وقتی با 5 تا شرکت معروف که ADSL ارائه میدن مقایسه کردم دیدم گرون هم نگرفتم با شاتل - پارس آنلاین - لایزر - داتک - سپنتا مقایسه کردم 256 نا محدودشون رو که دیدم ارزون ترینشون شاتل بود که 43 تومن میده ماهی که من 6 ماه نامحدود 256 با مودم گرفتم 230 که بخوای با اینا مقایسه کنی از همه اینا ارزون ترم می شه

فقط ممکنه سرعتشون بیشتر باشه تو ADSL

fandak
07-12-2010, 15:56
براي من هم امروز اومدند مودم رو نصب كردند و رفتند . مودم من از نوع wi-fi هست

و چند سوال من :

1 - وقتي نصاب اومد گفت بايد مودم دم پنجره باشه . و يك كابل از مودم به كامپيوتر وصل كرد .
سوال من اينه كه من بايد براي استفاده از اينترنت وايمكس شبانه روز بغل پنجره باشم؟!! يا راهي غير از اين هست ؟
در ضمن مگه اين مودم بي سيم نيست پس چرا همراهش كابل متصل به كامپيوتر داره. ؟
چون من ميخوام لب تاپ رو بدون كابل استفاده كنم . آيا اين امكانش وجود داره؟

2 - نصاب گفت شب اينترنت شما وصل ميشه . آيا براي شماها هم همينطور بود.؟

3 - چراغ سيگنال ها دوتاش روشنه. به نظرتون خوبه يا بد؟

LordMMD
07-12-2010, 17:40
سلام به همگي
واله به جز چند روزه اول (از زمان ثبت نام تا موقع نصب) كلا من راضيم :31::31::31:
اما گاهي اوقات در صورتحساباشون اشتباه ميكنن ولي حداقل قبول ميكنن كه اشتباه شده كه باز هم جاي شكرش هست

دوستان به نظر من كلا در ايران زيرساختهاي مناسبي براي دنياي IT وجود ندارد پس نبايد همش بزنيم تو سر ايرانسل
سرويس وايمكس در ايران تنها بعنوان مكمل ADSL هست نه بجاي آن!!!!!!
وقتي من در وسط شهر بخاطر فيبر نوري بودن خطوط تلفن نميتونم ADSL بگيرم ، وايمكس براي من خداست
من اين اتهامات رو عليه ايرانسل اصلا قبول ندارم اتهامات كاملا يكطرفه هست
اون دو تا خبرنگار اونقدر شلوغش كردن كه كل اينترنتو گرفته
منم دقیقا تو این منطقه برا 512 اونم 3 گیگ باید بیش از 40 تومن بدم ! برا adsl
اما الان وایکمس قیمتش نصف هست.

ضمنا منم مشکل قطعی رو دارم هر چند دقیقه یکبار به مدت چند ثانیه سرعت صفر میشه ، دوباره راه میفته.
حالا مضرات استفاده از مودم داخلی بماند پیشکش! (وقتی هدست میزنم به رایانه! صداهای نویز ناشی از مودم هشدار دهنده ایست برای خودش...)

ata.royalfalcon
07-12-2010, 19:04
حالا مضرات استفاده از مودم داخلی بماند پیشکش! (وقتی هدست میزنم به رایانه! صداهای نویز ناشی از مودم هشدار دهنده ایست برای خودش...)

بخاطر این موارد هست که روی مودم OUTDOOR تاکید میکنم
دلیل دیگه گیرندگی قوی این نوع مودم هست

ضمنا منم مشکل قطعی رو دارم هر چند دقیقه یکبار به مدت چند ثانیه سرعت صفر میشه ، دوباره راه میفته.

پیشنهادم اینه که مودمتونو تا اونجایی که امکان داره جای دورتر از کامپیوتر بزارین شاید هم قطعی نداشته باشه هم نویز روی هدست نداشته باشه

REGISTERED-USER
07-12-2010, 23:51
آقا ما هم از دیروز پیوستیم به وایمکس ایرانسل . مودم هم رفتم از این یو اس بی ها گرفتم . فعلا که سرعت دانلود ماکزیمم اش برای 256 روی 35 هست و خوبه! هر چی باشه از ADSL بهتره. دیروز رفتم بیرون با خودم مودم رو بردم خیلی فاز داد یه یو اس بی میزنی و اینترنت هر جا میخوای استفاده میکنی

kakmak
08-12-2010, 00:38
آره منم قبل از اینکه وایمکس بگیرم این صحبت ها رو دیدم تو اینترنت ولی باعث نشد که پشیمون شم و نگیرم منم این اتهامات رو قبول ندارم .

از اول ثبت نامش بخوام بگم که من پول رو که ریختم هواسم نبود یه مقدار کم ریختم که تقصیر خودم بود چون سیستم اونا کامپیوتری و نباید 1 تومنم بدهی داشته باشی وگرنه تایید نمی شه بعد که بقیه پول رو ریختم فرداش اومدن نصب کردن الانم حدود 12 روز که دارم قعطی اصلا نداشته ماله من 256 سرعت بین 30 تا 37 همون طور که دوستمون تو صفحات قبل گفت که میانگینش همون 32 می شه فقط امروز یه 1 ساعتی یکم سرعت اومده بود پایین که درست شد وگرنه هیچ مشکلی نداشتم و راضی هستم .

بعد من فکر می کردم اول که نسبت به ADSL خیلی گرون گرفتم ولی وقتی با 5 تا شرکت معروف که ADSL ارائه میدن مقایسه کردم دیدم گرون هم نگرفتم با شاتل - پارس آنلاین - لایزر - داتک - سپنتا مقایسه کردم 256 نا محدودشون رو که دیدم ارزون ترینشون شاتل بود که 43 تومن میده ماهی که من 6 ماه نامحدود 256 با مودم گرفتم 230 که بخوای با اینا مقایسه کنی از همه اینا ارزون ترم می شه

فقط ممکنه سرعتشون بیشتر باشه تو ADSL

خدا پدرتو بیامرزه........منم دقیقا مثل خودت...حتی 1 سک هم این اونور نیست...مرسی از گفته هات..منم 256 دارم..خیلی عالیههههههههه...راصی ام

goody_good
08-12-2010, 00:53
براي من هم امروز اومدند مودم رو نصب كردند و رفتند . مودم من از نوع wi-fi هست

و چند سوال من :

1 - وقتي نصاب اومد گفت بايد مودم دم پنجره باشه . و يك كابل از مودم به كامپيوتر وصل كرد .
سوال من اينه كه من بايد براي استفاده از اينترنت وايمكس شبانه روز بغل پنجره باشم؟!! يا راهي غير از اين هست ؟
در ضمن مگه اين مودم بي سيم نيست پس چرا همراهش كابل متصل به كامپيوتر داره. ؟
چون من ميخوام لب تاپ رو بدون كابل استفاده كنم . آيا اين امكانش وجود داره؟

2 - نصاب گفت شب اينترنت شما وصل ميشه . آيا براي شماها هم همينطور بود.؟

3 - چراغ سيگنال ها دوتاش روشنه. به نظرتون خوبه يا بد؟

1. واسه منم گذاشت تو آشپزخونه ولی من آوردم تو اتاقم دیدم آنتنش فوله، الانم دارم یه ماه کار میکنم خوبه...ببین هر جایی که آنتنش خوب باشه و سرعتت ثابت شه، همون جا میتونی بذاری
2.برای من 4 ساعت بعده فعال شد. اس ام اس زدن که فعال شده و شده بود واقعا
3.سیگنالت باید بیشتر باشه معمولا ولی 3 تا واسه 256 مثلا میدونم که کافیه، حالا فعال که شد امتحان کن ببین سرعتت خوبه؟ اگه خوب بود که کلا مهم نیست چراغ سیگنال ها....باید بگردی ببینی کجا بهتره...معمولا اگه محدوده ات خوب باشه همه جا میتونی کار کنی

---------- Post added at 12:53 AM ---------- Previous post was at 12:50 AM ----------

آقا ما هم از دیروز پیوستیم به وایمکس ایرانسل . مودم هم رفتم از این یو اس بی ها گرفتم . فعلا که سرعت دانلود ماکزیمم اش برای 256 روی 35 هست و خوبه! هر چی باشه از ADSL بهتره. دیروز رفتم بیرون با خودم مودم رو بردم خیلی فاز داد یه یو اس بی میزنی و اینترنت هر جا میخوای استفاده میکنی

شما چه شهری هستین؟؟؟ از یو اس بی راضی هستین؟؟ بدون تقویت کننده اش خوبه آنتن دهیش؟؟

Gamexland
08-12-2010, 15:51
درود
دوستان من یکسری سوال دارم.

1-فرق سرویس اعتباری با دائمی چیه؟؟من میخوام از اینترنت بصورت آنلاین هرماه پول اشتراک رو بدم.میتونم مثلا یک ماه 256 بگیرم یکماه 1مگ؟؟میشه توی پنل ایرانسل تغییر داد و همون لحظه تغییر داد؟؟

2-کسی سرعت 512-1مگ و 2مگو تست کرده؟؟مثلا 1 مگ 120 کیلو راحت میده؟؟

3-توی عکسهای پوشش منطقه ما توی نقطه پوشش قوی هستیم.usb یا wifi راحت جواب میده؟؟؟به نظرتون مودم خارجی که 199 تومنه نگیرم که دیگه خیالم راحت راحت باشه؟؟ (میشه به نصاب گفت با خودش 2-3 نمونه مودمو بیاره؟پولشو باید بریزم اول؟چجوریه
جریان؟میخوام ببینم اگر usb خوب جواب داد دیگه سراغ خارجی نرم.یه توضیحی بفرمائید)

4-چند روزه نصب میشه و مراحل ثبت نام به چه صورته؟

مرسی از همه عزیزان

ata.royalfalcon
08-12-2010, 16:04
درود
دوستان من یکسری سوال دارم.

1-فرق سرویس اعتباری با دائمی چیه؟؟من میخوام از اینترنت بصورت آنلاین هرماه پول اشتراک رو بدم.میتونم مثلا یک ماه 256 بگیرم یکماه 1مگ؟؟میشه توی پنل ایرانسل تغییر داد و همون لحظه تغییر داد؟؟

2-کسی سرعت 512-1مگ و 2مگو تست کرده؟؟مثلا 1 مگ 120 کیلو راحت میده؟؟

3-توی عکسهای پوشش منطقه ما توی نقطه پوشش قوی هستیم.usb یا wifi راحت جواب میده؟؟؟به نظرتون مودم خارجی که 199 تومنه نگیرم که دیگه خیالم راحت راحت باشه؟؟ (میشه به نصاب گفت با خودش 2-3 نمونه مودمو بیاره؟پولشو باید بریزم اول؟چجوریه
جریان؟میخوام ببینم اگر usb خوب جواب داد دیگه سراغ خارجی نرم.یه توضیحی بفرمائید)

4-چند روزه نصب میشه و مراحل ثبت نام به چه صورته؟

مرسی از همه عزیزان

در حالت دائمي هر دوماه يه بار صورتحساب مياد كه ميتوني اينترنتي پرداخت كني ولي در حالت اعتباري با توجه به ميزان استفاده از شارژت كم ميشه كه ميبايستي شارژ كني

خير نميشه به نصاب گفت همه نوع مودمو بياره همون مودمي كه ثبت نام كردي همونو مياره اگه با مودم داخلي به هر دليلي نگيره پولتونو پس ميدن و ميتوني مجددا ثبت نام كني با مودم OUTDOOR

مراحل ثبت نام به اين صورته كه

1. اينترنتي ثبت نام ميكني بعد يه ايميل يا پيامك مياد ميگه كه

پيش ثبت نام شما براي شناسه وايمکس *** در تاريخ *** انجام شد و رمز عبور *** مي باشد.

بعد دوباره يه ايميل يا پيامك ديگه مياد ميگه

شناسه وايمکس *** رمز عبور *** ، شناسه پرداخت *** و مبلغ قابل پرداخت *** ريال مي باشد. پرداخت بايد طبق اطلاعات بانكي زير صورت گيرد: بانک ملت به شماره حساب فلان و يا بانک تجارت به شماره حساب بهمان

بعد وقتي پولو واريز كردين ايميل يا پيامك مياد

شما در تاريخ *** ‌ مبلغ *** ريال براي شناسه وايمكس *** پرداخت نموده ايد.

بعد شما صبر ميكنين تا زنگ بزنن براي هماهنگي و نصب
از سه روز تا يك هفته طول ميكشه

Gamexland
08-12-2010, 16:28
در حالت دائمي هر دوماه يه بار صورتحساب مياد كه ميتوني اينترنتي پرداخت كني ولي در حالت اعتباري با توجه به ميزان استفاده از شارژت كم ميشه كه ميبايستي شارژ كني

خير نميشه به نصاب گفت همه نوع مودمو بياره همون مودمي كه ثبت نام كردي همونو مياره اگه با مودم داخلي به هر دليلي نگيره پولتونو پس ميدن و ميتوني مجددا ثبت نام كني با مودم OUTDOOR

مراحل ثبت نام به اين صورته كه

1. اينترنتي ثبت نام ميكني بعد يه ايميل يا پيامك مياد ميگه كه

بعد دوباره يه ايميل يا پيامك ديگه مياد ميگه

بعد وقتي پولو واريز كردين ايميل يا پيامك مياد

بعد شما صبر ميكنين تا زنگ بزنن براي هماهنگي و نصب
از سه روز تا يك هفته طول ميكشه

سپاس ازت.
فقط مورد شماره 2 رو نفرمودی.:11:

ata.royalfalcon
08-12-2010, 17:56
سپاس ازت.
فقط مورد شماره 2 رو نفرمودی.:11:

من این سرعتو امتحان نکردم اما برای من که 128 بیته سرعت دانلود عموما 14 خورده ای کیلو بایت هست
نکته :
128 بیت باید 16 کیلو بایت بدن که 14 بهم میدن (مثلا بخاطر ترافیک یا دلایل دیگه)
اما یک مگابیت که دقیق تر 1024 بیت هست سرعت دانلودش باید 128 کیلو بایت باید باشه که فکر کنم افت سرعتش تا 120 تا 125 باشه
من حدس میزنم مطمئن نیستما!!!!!!!!!!!!!!!!!

REGISTERED-USER
08-12-2010, 19:55
شما چه شهری هستین؟؟؟ از یو اس بی راضی هستین؟؟ بدون تقویت کننده اش خوبه آنتن دهیش؟؟

بنده اهواز هستم ... منطقه امانیه یه جورایی مرکز شهر میشه

از یو اس بی بسیار راضی ام ... کوچیک و بدون دردسر ... با نوت بوک هم sharing کردم بقیه خانواده هم فیض ببرند. من تقویت استفاده نکردم با خود دانگل یو اس بی 3 خط رو پر میکنه توی برنامه نشانگرش و سرعت هم خوبه و بدون قطعی

marvel2000
08-12-2010, 22:54
دوستان شما از كجا ميزان مصرفتون رو مي‌بينيد؟

ata.royalfalcon
08-12-2010, 23:17
دوستان شما از كجا ميزان مصرفتون رو مي‌بينيد؟

میزان مصرف کل رو از اینجا میبینم (من دائمی هستما!!!!!!!!!!!!!!)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

goody_good
09-12-2010, 01:40

از یو اس بی بسیار راضی ام ... کوچیک و بدون دردسر ... با نوت بوک هم sharing کردم بقیه خانواده هم فیض ببرند. من تقویت استفاده نکردم با خود دانگل یو اس بی 3 خط رو پر میکنه توی برنامه نشانگرش و سرعت هم خوبه و بدون قطعی

آها!!! پس یعنی میشه اونم share کرد که مثل وایرلس چند نفر بتونن استفاده کنن؟؟؟
مرسی از پاسختون.....

ali744
09-12-2010, 09:43

خیلی ممنون ، بالاخره یک فیدبک از این مودم های USB گرفتیم :20: اگر دوستان استفاده کننده توی تهران هم چند نظر می گذاشتن خیلی خوب بود.

F_1984
09-12-2010, 12:53
من چندتا سوال دارم که بعضی هاشون مسخرست :31:

من تا حالا چند سال ADSL داشتم ولی یه مدت قطع کردم که حالا می گن پورت ها پره ونمیشه .......

حالا می خوام WIMAX بگیرم ولی هیچی ازش نمی دونم . یا مبین نت یا ایرانسل

1-شما کلا بین مبین و ایرانسل کدوم پیشنهاد می دین مبین نت یا ایرانسل یعنی 256 نامحدود ایرانسل یا 512

40گیگ مبین منطقه ظفر-آفریقا

2- الان مثلا سرعت دانلود 256 تو روز وشب چنده ؟

3- این مودم 99 تومنی که ایرانسل پورت LAN هم داره ویا اینکه حتما آدم باید از این کارت های wireless

که حدودا 25 تومنه بخره ؟

4- قطعی سرویس وپشتیبانیشون چطوره ؟

ممنون می شم جواب بدبد :11:

T_E_X_A_S
09-12-2010, 13:51
سرعت شما ها درسته ؟

ماله من دو سه روزه خیلی اومده پایین بین 10 تا 20 اومده

REGISTERED-USER
09-12-2010, 18:02
سرعت شما ها درسته ؟

ماله من دو سه روزه خیلی اومده پایین بین 10 تا 20 اومده

نه مشکلی ندیدم!

Mr.Aras
09-12-2010, 18:34
من چندتا سوال دارم که بعضی هاشون مسخرست :31:

من تا حالا چند سال ADSL داشتم ولی یه مدت قطع کردم که حالا می گن پورت ها پره ونمیشه .......

حالا می خوام WIMAX بگیرم ولی هیچی ازش نمی دونم . یا مبین نت یا ایرانسل

1-شما کلا بین مبین و ایرانسل کدوم پیشنهاد می دین مبین نت یا ایرانسل یعنی 256 نامحدود ایرانسل یا 512

40گیگ مبین منطقه ظفر-آفریقا

2- الان مثلا سرعت دانلود 256 تو روز وشب چنده ؟

3- این مودم 99 تومنی که ایرانسل پورت LAN هم داره ویا اینکه حتما آدم باید از این کارت های wireless

که حدودا 25 تومنه بخره ؟

4- قطعی سرویس وپشتیبانیشون چطوره ؟

ممنون می شم جواب بدبد :11:
1- نمیدونم چون همزمان از هر دوش استفاده نکردم که بگم این بهتر یا اون (تکنولوژی هر دوشون یکی است)، من فکر کنم ایرانسل توی توسعه شبکه جلوتر از مبین نت باشه.
2 - من 256 نداشتم ولی به طور میانگین سرعتش تقریبا اون چیزی هست که باید باشه، گاهی بیشتر گاهی کمتر. چون شبانه رایگان نداره سرعتش تو شب و روز فرق نداره
3- مودم بی سیمش دوتا پورت Lan و دو تا پورت تلفن داره
4- من از اول مرداد مشترکم، قطعی دو یا حداکثر سه مورد بوده، پشتیبانیش هم خوبه، اگر کار را بنداز نباشن حداقل به آدم احترام میذارن.

Gamexland
09-12-2010, 19:37
درود

دوستان وایمکسی 2 سوال.
میخوام ببینم سرعت 1 مگ و دو مگ که ایرانسل ارائه میده سرعت درست حسابی میده یا نه؟؟یعنی مثلا 1 مگ زیر 110 کیلو که نمیاد دیگه نه؟یا 2 مگ زیر 220 اینا؟؟
کلا وضعیت پهنای باندشون چطوره؟
سوال بعدیم اینکه فرق این دو تا مودم تو چیه؟؟

dr_data_13
10-12-2010, 01:18
نه مشکلی ندیدم!
منم مشکلی نداشتم
فقط مال من شبا 4 تا آنتن پر بود روزا 3 تا از دیروز شباهم 3 تا آنتن پره ولی جالبه که سرعت پایین نیومده و پینگ هم بهتر شده!!!من راضیم به شدت

d.h.d
10-12-2010, 11:10
درود

دوستان وایمکسی 2 سوال.
میخوام ببینم سرعت 1 مگ و دو مگ که ایرانسل ارائه میده سرعت درست حسابی میده یا نه؟؟یعنی مثلا 1 مگ زیر 110 کیلو که نمیاد دیگه نه؟یا 2 مگ زیر 220 اینا؟؟
کلا وضعیت پهنای باندشون چطوره؟
سوال بعدیم اینکه فرق این دو تا مودم تو چیه؟؟

آره سرعتی که میده Dedicate شده هس من خودم الان 512 دارم سرعت دانلود بین 70 تا 65 هست

البته به منطقه ای که هستی بستگی داره شاید سرعتت به خاطر ازدحام بالا کمی کاهش داشته باشه ولی اگر بتونی ADSL بگیری به نطر من جواب بهتری میگیری

فرقشون رو نمیدونم اگر مشخصات تکنیکالش رو بنویسی بهتر میشه تشخیص بدی

Mr Unknown
10-12-2010, 20:27
دوستان میخوام وایمکس بگیرم.فقط چند تا سوال دارم
برای بازی آنلاین چطوره در مقایسه با ADSL؟
فرق اعتباری با دائمی چیه؟کدومو بگیرم کلا؟
مودم USB مشکلی نداره؟راحت جواب میده؟
بعد به پزشکا 512 میدن؟چون مشترک خانگیش فقط128 داره!!!
همین:)
ممنون

dr_data_13
11-12-2010, 00:28
مال شما هم پینگش بالا رفته و سرعتش بعضی وقتا کم میشه؟مال من امروز اینجوری شد نمیدونم بخاطر محرمه یا چون جمعه هست ترافیک بالاست
نظرتون چیه؟

shahab-rayane
11-12-2010, 00:42
سلام به تمام دوستان
چرا ایرانسل اینترتت 3 گیگ در ماه را افزایش نمیده.
اخه روزی 100 مگ هم شد اینترنت نه شبانه داره
نه حجم اضافه ارزون
به درد تایپیک زدن هم نمیخوره
نظر شما ها چیه

mdfariborz
11-12-2010, 04:35
راست میگی ها این موضوع رقابت رو واسش محدود میکنه،البته این بحث ها تو ایران زیاد مهم نیست!

tetis
11-12-2010, 12:36
مال شما هم پینگش بالا رفته و سرعتش بعضی وقتا کم میشه؟مال من امروز اینجوری شد نمیدونم بخاطر محرمه یا چون جمعه هست ترافیک بالاست
نظرتون چیه؟
چند روزي است كه مشكل داره و قطعي هم داره با زياد شدن كاربر فكر كنم داره به مشكل ميخوره:41:

bnc389
11-12-2010, 22:23
گسترش پوشش شبكه EDGE ايرانسل
ايرانسل پيش از اين و براي نختستين بار ايران، در كليه مناطق و جاده‌هاي تحت پوشش شبكه تلفن همراه خود، خدمات اينترنت همراه مبتني بر فناوري GPRS (General Packet Radio Service) و در شهرهاي پرجمعيت كشور، سرويس ممتاز و پرسرعت‌تر EDGE (Enhanced Data rates for GSM Evolution) را به عنوان گستره‌ترين شبكه بي‌سيم ديتاي كشور راه‌اندازي كرده بود و اکنون پوشش و ارتقاء سرعت خدمات اينترنت همراه ايرانسل بر پايه فناوري EDGE را گسترش داد.
مديركل بازاريابي ايرانسل، با بيان اين مطلب گفت: با استفاده از خدمات اينترنت همراه ايرانسل، تمامي مشتركين سيم كارت هاي دائمي، اعتباري و پيام رسان ايرانسل مي‌توانند در هر لحظه بوسيله گوشي تلفن همراه، لپ تاپ، رايانه دستي (PDA) و يا رايانه لوحي خود به اينترنت همراه با سرعت و كيفيت ارتقاء يافته متصل شوند.

اینجا که نوشته همه جا راه اندازی شده چرا همه شک دارن که بعضی جاها نیست ؟ !

LordMMD
11-12-2010, 23:22
دوستان من اعتباری دارم، خواستم بدونم که حجم مصرف نشدم با اتمام ماه، سوخت میشه ؟ یا میشه با فعال کردن یک ماه دیگه اعتبار باقی مونده منتقل میشه و میشه استفاده کرد ؟
ممنون

dr_data_13
11-12-2010, 23:46
چند روزي است كه مشكل داره و قطعي هم داره با زياد شدن كاربر فكر كنم داره به مشكل ميخوره:41:
امیدوارم اینجوری نشه
بقیه هم نظر بدین ببینم بقیه هم این کاهش سرعتو افزایش پینگو مخصوصن شب دارن یا نه

Electronic-Arts
12-12-2010, 00:52
سلام
من ميخوام 512 نامحدود بگيرم ولى نميدونم متن نامه اى كه بايد براى بالاتر از 128 ببرم چى باشه اگر ميشه يه نفر متن دقيق نامه رو بگه كه چى بايد بنويسم

tetis
12-12-2010, 08:28
امیدوارم اینجوری نشه
بقیه هم نظر بدین ببینم بقیه هم این کاهش سرعتو افزایش پینگو مخصوصن شب دارن یا نه
در منطقه ما كه حوالي سيدخندان است قطع و وصل بسيار زياد شده و پينگ اعصاب خوردكن شده . به جايي هم نميتوني شكايت كني!
من گاهي با دايال آپ مجبورم وصل شم. ايرانسل داره خودشو خراب ميكنه . فعلا بعد 6 ماه كار با اين سرويس نمره اين ماه سرويس 12 از 20 است:2:

ali1497
12-12-2010, 08:53
با سلام
هم هزينش بالاست و پائين نيومده و هم داره كيفيتش هم افت ميكنه.
راستي اگر من بعد از پايان اعتبار يك ماهه هزينه شارژ مجدد پرداخت نكنم و يك وقفه ايجاد شود و دوباره بعد از مدتي بخواهم متصل شوم آيا هزينه اضافي دارد؟

amjad2
12-12-2010, 12:28
متسفانه همه جا همینطور مشکل داره
من هم تو پونک هستم و مشکل دارم. مدام داره قطع میشه

ParadoxPatriot
12-12-2010, 12:59
من در پونک و حوالی خیابان سردار جنگل هستم
دیشب ساعت 1 ، یک دفعه وسط دانلود قطع شد
نیم ساعت بعد دوباره وصل شد اما وارد حساب
ایرانسل هم نمی تونستم بشم و خود قسمت مشترکین ایرانسل error میداد
ساعت 3.5 هم یک دفعه آنتن شروع کرد به پرش و چشمک زدن ، یعنی مدام از 5 می رفت
به 2 برگشت یا خاموش می شد.معمولا اونایی که روی TTLS هستن این
مشکل رو دارن ولی منم دیشب این مورد رو دیدم.فکر کنم خودشون دارن
با سیستم ور میرن.

ParadoxPatriot
12-12-2010, 13:06
دوستان من اعتباری دارم، خواستم بدونم که حجم مصرف نشدم با اتمام ماه، سوخت میشه ؟ یا میشه با فعال کردن یک ماه دیگه اعتبار باقی مونده منتقل میشه و میشه استفاده کرد ؟
ممنون

خیر ، مثلا اگر 512 با ترافیک 4 گیگ دارید فقط برای همان ماه اعتبار دارد
و باید در آن مدت مصرف کنید و به ماه بعد منتقل نمی شود.
اگر بسته افزایشی بخرید ربطی به آغاز و پایان ماه نداره و هر زمان که
بسته رو خریداری کنید یک ماه از آن تاریخ اعتبار خواهد داشت.
اگر هم ترافیک ماهیانه شما تمام شد و بسته افزایشی نخرید به
اندازه اعتباری که در حساب شماست می توانید مصرف آزاد داشته باشید
که هر گیگابایت 10000 تومن می شود.

ata.royalfalcon
12-12-2010, 13:51
مال من هم امروز قطعه
الان هم با دیال آپ کانکت شدم
تاریخ ویرایش هم اون پایین نوشته 7:45

tetis
12-12-2010, 17:40
من از ساعت 10 صبح با وجود روشن بودن چراغ سيگنال قطع هستم دوباره به دايال آپ برگشتم:19:
سيستم رو به tls , bridge تغيير دادم وصل شدم نميدانم چه غلطي دارند ميكنند

tetis
12-12-2010, 18:51
من دوباره route كردم روي tls هم جواب ميده ! ولي ttls نه!!!!
اين ttls براي چيه؟ همچنين من اگه برم در حالت روت طبق دستور شركت mtnirancell بزنم باز قطع ميشه !
اين فايل آموزشي ايرانسل به درد خودش ميخوره
بهترين نتيجه را من چه در حالت روت يا بريج با tls , irancell گرفتم و هرگونه تغيير اين دو يا يكي از آنها فعلا باعث قطع ارتباط ميشه:thumbsdow
بازم معلوم نيست آنجا چه خبره!!

dr_data_13
12-12-2010, 18:55
من در پونک و حوالی خیابان سردار جنگل هستم
دیشب ساعت 1 ، یک دفعه وسط دانلود قطع شد
نیم ساعت بعد دوباره وصل شد اما وارد حساب
ایرانسل هم نمی تونستم بشم و خود قسمت مشترکین ایرانسل error میداد
ساعت 3.5 هم یک دفعه آنتن شروع کرد به پرش و چشمک زدن ، یعنی مدام از 5 می رفت
به 2 برگشت یا خاموش می شد.معمولا اونایی که روی TTLS هستن این
مشکل رو دارن ولی منم دیشب این مورد رو دیدم.فکر کنم خودشون دارن
با سیستم ور میرن.
اتفاقا منم 35 متری گلستانم که نزدیک پونکه
این TTLS که میگی یعنی چی؟:31:
مال من از 4 شنبه هفته پیش یه از 4 چراغ آنتن به 3 چراغ و از امروز از 3 چراغ به 2 چراغ کاهش پیدا کرده!!!:19:
حالا نمیدونم قضیه چیه
دیشب و پریشب سرعت دانلود نصف شده بود ولی صبحا درست بود الانم درسته هنوز کم نشده
ولی پینگ افتضاح شده چند روزه شده حدود 700-800 قبلش 300-400 بود
شما هم یه تستی بکنین

fandak
12-12-2010, 20:41
مال من هم امروز قطعه
الان هم با دیال آپ کانکت شدم
تاریخ ویرایش هم اون پایین نوشته 7:45

من از ساعت 10 صبح با وجود روشن بودن چراغ سيگنال قطع هستم دوباره به دايال آپ برگشتم:19:
سيستم رو به tls , bridge تغيير دادم وصل شدم نميدانم چه غلطي دارند ميكنند

آره براي من هم امروز از عصر قطعه

masa_1379
12-12-2010, 20:42
اهواز هم امروز بعد از ظهر اختلال پیدا کرده و مدام قطع وصل میشه حتما دارند تغییراتی در شبکه می دهند.

T_E_X_A_S
12-12-2010, 23:16
ماله منم قطعه معلوم نیست دارن چی کار می کنن

Gamexland
12-12-2010, 23:26
پشتیبانی چی میگه؟؟

ParadoxPatriot
12-12-2010, 23:55
اتفاقا منم 35 متری گلستانم که نزدیک پونکه
این TTLS که میگی یعنی چی؟:31:
مال من از 4 شنبه هفته پیش یه از 4 چراغ آنتن به 3 چراغ و از امروز از 3 چراغ به 2 چراغ کاهش پیدا کرده!!!:19:
حالا نمیدونم قضیه چیه
دیشب و پریشب سرعت دانلود نصف شده بود ولی صبحا درست بود الانم درسته هنوز کم نشده
ولی پینگ افتضاح شده چند روزه شده حدود 700-800 قبلش 300-400 بود
شما هم یه تستی بکنین

ttls همون حالتی است که نیازی به صفحه پورتال نیست
اما تو منطقه با با پرش سیگنال رو به رو میشی.
در ضمن من الان با 707 تماس گرفتم گفتند شبکه قطعه
و ایراد از خود ایرانسل است و شاید تا فردا 8 صبح برطرف بشه
و احتمالا مشکل سخت افزاری یا به روز رسانی دارند.
البته من الان با وایمکس وصل هستم ولی نیم ساعت طول کشید
تا صفحه پورتال بالا بیاد.خیلی از سایت ها Load نمی شوند.

ParadoxPatriot
12-12-2010, 23:58
من دوباره route كردم روي tls هم جواب ميده ! ولي ttls نه!!!!
اين ttls براي چيه؟ همچنين من اگه برم در حالت روت طبق دستور شركت mtnirancell بزنم باز قطع ميشه !
اين فايل آموزشي ايرانسل به درد خودش ميخوره
بهترين نتيجه را من چه در حالت روت يا بريج با tls , irancell گرفتم و هرگونه تغيير اين دو يا يكي از آنها فعلا باعث قطع ارتباط ميشه:thumbsdow
بازم معلوم نيست آنجا چه خبره!!

اون mtnirancell.com که به کل الان عوض شده
و باید بعد از آدرس MAC ، این عبارت بیاید:
macaddress@irancell.ir
عجیبه اون فایل راهنما چرا این تغییر رو اعمال نکرده.
کلا چند روزیه حال ایرانسل خوب نیست.

dr_data_13
13-12-2010, 00:23
حالا واسه من خوب شد یه دفعه البته هنوز 2 تا چراغ روشنه

Gamexland
13-12-2010, 03:13
دوستانی که 2 تا چراغ براشون روشنه توی نقاط سبز رنگ نقشه هستند؟؟؟ یه توضیحی بدید؟توی نقشه پوشش ایرانسل چه رنگ هستید؟؟ ؟3 چراغ ها چطور؟کجا هستند؟؟نوع مودمتون چیه؟؟

fandak
13-12-2010, 06:46
هورا وصل شد...

tetis
13-12-2010, 08:23
وصل شد ولي همش قطع ميشه و افتضاح شده ميره رو اعصاب بدجوري!
ايرانسل هم رفت لاي دست بقيه isp هاي درپيت !!!!با اين فرق كه هيچكسي جوابتو هم نميده!

fandak
13-12-2010, 10:57
آقايون يه سوال:

اين مودم wi-fi دكمه خاموش و روشن نداره ؟ يا انيكه چشم من ضعيف شده هرجاشو مي گردم نداره . همش بايد از برق بكشيم و بزاريم

Mr.Aras
13-12-2010, 13:09
آقايون يه سوال:

اين مودم wi-fi دكمه خاموش و روشن نداره ؟ يا انيكه چشم من ضعيف شده هرجاشو مي گردم نداره . همش بايد از برق بكشيم و بزاريم
گشتم نبود، نگرد نیست. یه دکمه هم یه دکمه است دیگه !! دوستان چینی نمی تونن ازش بگذرن

T_E_X_A_S
13-12-2010, 20:05
آره اگه یه دکمه برای خاموش روش کردنش میزاشتن خیلی خوب بود الان باید هی فیش برق پشتشو بکشیم

Milad4171
13-12-2010, 21:38
خيلي از مودم ها دكمه خاموش روشن نداره. شما بايد كابل برق رو در بياريد بعد از 1 دقيقه دوباره وصل كنيد.
-
راستي
من يك هفته بيتشره پول ريختم به حساب و مودم WIFI رو انتخاب كردم زنگ زدم ميگن داره سيستم آپديت ميشه فعلا نميتونم مودم تحويل بديم
ميگه 10 روز ديگه
بابا عجب مزخرفي شده اين سيستم! من رفتم وايمكس بگيرم واسه يه شركتي چون زود راه اندازي ميشه مثلا. يارو گفت 10 روز من به مديره شركته گفتم يارو داشت منو ميخورد. بس كه عصبانيي بود.
منم زنگ زدم گفتن بايد دوباره ثبت نام كنيد و يه مودم ديگه رو انتخاب كنيد. ولي خوب من همينمو ميخواستم!!!
عجب مسخره بازي هست به خدا
-
راستي
فرق مودم WIFI قديمي با جديد در اينه كه قديمي 1 خروجي كابل شبكه داره جديده 4 تا خروجي داره(‌البته اينطوري گفتن. من خودم نديدم)

dr_data_13
13-12-2010, 21:44
آقا از دیشب حدود ساعت 1 به بعئ یعنی تا همین الان 4 چراغ از 5 چراغ من روشنه یعنی 2 چراغ اضافه شده سرعت هم عالی شده پینگ هم مناسبه
مثکه این چند روز داشتن یه کارایی میکردن که سیگنال ضعیفتر شده بود الان که از دیشب عالیه
مال شما بهتر شده ؟

fandak
13-12-2010, 21:57
براي ما هم از 2 چراغ به 3 چراغ ارتقاء يافت!!!!

Electronic-Arts
13-12-2010, 22:23
سلام
من ميخوام 512 نامحدود بگيرم ولى نميدونم متن نامه اى كه بايد براى بالاتر از 128 ببرم چى باشه اگر ميشه يه نفر متن دقيق نامه رو بگه كه چى بايد بنويسم
؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Milad4171
13-12-2010, 22:42
شما بايد تعرفه ي شركتي حقيقي رو پر كنيد!
بعدم نامه اي چيزي كه داره واسه اون موضوع تحويل بدين !

sei_pm
13-12-2010, 23:27
راستي
فرق مودم WIFI قديمي با جديد در اينه كه قديمي 1 خروجي كابل شبكه داره جديده 4 تا خروجي داره(‌البته اينطوري گفتن. من خودم نديدم)

مگه مودم قدیمیشون مثل مودم مبین نت نیست؟ اون که 4 پورت داشت چجوری واسه ایرانسل 1 پورت داره؟ شاید نمی دونسته چی حواب بده الکی گفته.

Gamexland
14-12-2010, 00:27
من یک سوال پرسیم کسی جوابی نداد خواهشا دقیق راهنمایی کنید.
دوستانی که 2 تا چراغ براشون روشنه توی نقاط سبز رنگ نقشه هستند؟؟؟ یه توضیحی بدید؟توی نقشه پوشش ایرانسل چه رنگ هستید؟؟ ؟3 چراغ ها چطور؟کجا هستند؟؟نوع مودمتون چیه؟؟

T_E_X_A_S
14-12-2010, 00:47
آقا از دیشب حدود ساعت 1 به بعئ یعنی تا همین الان 4 چراغ از 5 چراغ من روشنه یعنی 2 چراغ اضافه شده سرعت هم عالی شده پینگ هم مناسبه
مثکه این چند روز داشتن یه کارایی میکردن که سیگنال ضعیفتر شده بود الان که از دیشب عالیه
مال شما بهتر شده ؟

برای من که از قبل 5 چراغ روشن بود الانم همون 5 چراغ سرعتمم که بین 30 تا 37 بود الانم همونه

ماله شما مگه سرعتت چی بود که میگی الان عالی شده ؟ این جوری که میگی عالی شده یعنی باید حداقل یه 5 کیلو بایتی اومده باشه روش :D یا منظورتون اینه که نوسانش کمتر شده حالا قبلا چه جوری بوده الان چه جوری شده ؟ راستی پینگتونم بگی ممنون می شم من که 500 ایناس روزای اول پینگم 360 بود ولی همون چند روز اول بود .

------------------

یکی بتونه راهنمایی کنه ممنون می شم من آخر نفهمیدم این چیه :

تو حسابت که میری یه جا نوشته :

برای مشاهده جزئیات حساب های ویژه خود اینجا کلیک کنید

وقتی می زنی شماره 10 ترافيک رايگان هست که جلوش اعتبارتو نوشته بعد جلوشم تاریخ انقضاء داره که زده 29/09/1389 که البته این بعضی موقع ها تغییر می کنه میشه 30/9 بعد میشه 29/9 من موندم تو این تاریخ چی قرار انقضاء بشه یکی راهنمایی کنه ممنون می شم من 3/9 اینترننم وصل شده و 6 ماه نامحدود هست

meisam317
14-12-2010, 02:43
من یه سئوالی داشتم یکی میگفت اگه سرویس وایمکستون ور از یک منطقه بخرین دیگه تو سایر مناطق شهرتون نمی تونین استفاده کنین درسته یا نه ؟ میشه تو یک شهر دیگه استفاده کرد ؟ یا نه ؟:10:

ParadoxPatriot
14-12-2010, 03:41
هنوزم وایمکس در تهران و منطقه ما کمی مشکل داره
یعنی بعضی وقتا قطع میشه
من به سختی با 707 تماس گرفتم ( نیم ساعت پشت خط بودم )
حرفشون اینه که فقط اطلاع دارن که از مرکز و تکنسین های فنی
در حال آپدیت شبکه هستند
برای همین اگر کسی الان قصد ایجاد اشتراک جدید داره بهتره صبر کنه
چون مثل قبل سریع برای نصب و تحویل مودم و...نمی آیند
سیستم هنوز کاملا به وضیعت ایده ال نرسیده.
فقط سرعت دانلود که ملاک نیست....

ParadoxPatriot
14-12-2010, 03:49
برای من که از قبل 5 چراغ روشن بود الانم همون 5 چراغ سرعتمم که بین 30 تا 37 بود الانم همونه

ماله شما مگه سرعتت چی بود که میگی الان عالی شده ؟ این جوری که میگی عالی شده یعنی باید حداقل یه 5 کیلو بایتی اومده باشه روش :D یا منظورتون اینه که نوسانش کمتر شده حالا قبلا چه جوری بوده الان چه جوری شده ؟ راستی پینگتونم بگی ممنون می شم من که 500 ایناس روزای اول پینگم 360 بود ولی همون چند روز اول بود .

------------------

وقتی می زنی شماره 10 ترافيک رايگان هست که جلوش اعتبارتو نوشته بعد جلوشم تاریخ انقضاء داره که زده 29/09/1389 که البته این بعضی موقع ها تغییر می کنه میشه 30/9 بعد میشه 29/9 من موندم تو این تاریخ چی قرار انقضاء بشه یکی راهنمایی کنه ممنون می شم من 3/9 اینترننم وصل شده و 6 ماه نامحدود هست

این ping شما کاملا بستگی داره که با کدام سرور سنجیده بشه
شما در سایت pingtest.net یکی از سرورهای هلند یا آلمان را انتخاب کنید
حالا ping بین 300 تا 450 که خوبه ! چند شب پیش این عدد به 900 رسیده بود یعنی فاجعه !
--------------------
چون شما 6 ماهه و نامحدود خریداری کرده اید چیزی منقضی نمی شود
اما برای کاربران اعتباری آن مقدار پول + تاریخ انقضا بسیار مهم است
مثلا 83529 یعنی 835 مگابایت از ترافیک ماهیانه باقی مانده.

sei_pm
14-12-2010, 06:30
من یه سئوالی داشتم یکی میگفت اگه سرویس وایمکستون ور از یک منطقه بخرین دیگه تو سایر مناطق شهرتون نمی تونین استفاده کنین درسته یا نه ؟ میشه تو یک شهر دیگه استفاده کرد ؟ یا نه ؟:10:

تو همه مناطق تحت پوشش میشه استفاده کرد حتی از یک شهر به شهر دیگه. فقط چون امکان Mobility رو مجوزش رو صادر نکردن هنگام جابجایی چون bts ها باید سوئیچ بشه شما قطع میشی و دوباره باید کانکت بشید.

tetis
14-12-2010, 14:15
سرويس من هنوز در وضعيت درپيت با پينگ بالا و.................است.......:2:

Milad4171
14-12-2010, 14:38
هنوزم وایمکس در تهران و منطقه ما کمی مشکل داره
یعنی بعضی وقتا قطع میشه
من به سختی با 707 تماس گرفتم ( نیم ساعت پشت خط بودم )
حرفشون اینه که فقط اطلاع دارن که از مرکز و تکنسین های فنی
در حال آپدیت شبکه هستند
برای همین اگر کسی الان قصد ایجاد اشتراک جدید داره بهتره صبر کنه
چون مثل قبل سریع برای نصب و تحویل مودم و...نمی آیند
سیستم هنوز کاملا به وضیعت ایده ال نرسیده.
فقط سرعت دانلود که ملاک نیست....

من ده روز پيش پول ريختم به حساب واسه يه شركتي. امروز ديدم واسه بار چندم گفتن سيستم داره آپديت ميشه(‌چه ** ميخورن من نميدونم)
امروز زنگ زدم پشتيباني گفتم شماره مسئول وايمكس رو بدن. آدرس جردن رو داد. رفتم اونجا كلي داد و قال كردم كه پولم رو پس بگيرم. گفتن تا فردا پس فردا ميايم وصل ميكنيم.
بايد زور بالا سرشون باشه يه كاري كنن. هم من يه دور دعوا كردم. هم مدير شركت!!!
شما هم واسه اينكه كارتون زور راه بيفته سر سري نگيرين قضيه رو!!

dr_data_13
14-12-2010, 19:34

------------------

والا سرعتم اولش یعنی حدود 2 هفته پیش که گرفته بودم خوب بود و بین 60-70 بود از 4 شنبه هفته پیش شبا سرعت نصف میشد ولی از 2 شب پیش تا حالا درست شده و پینگ هم بدون وی پی ان حدود 400 و با وی پی ان حدود 600 هستش
اینم تست من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

parsams
14-12-2010, 21:52
سلام دوستان
الان یه اس ام اس از ایرانسل برای من اومد که میگه باید تا فردا 32000 تومن به حساب بریزی وگرنه اینترنتت قطع میشه . اما اکانت من 1 مگ نامحدوده و الانم وسط ماهه . زنگ زدم به خدماتش میگه اس ام اس اشتباه اومده و بهش توجه نکن
اما آخه کامپیوتر چطوری اس ام اس اشتباه زده؟ مگه آدمیزاده یا بیسواده که شماره اشتباهی بگیره؟
3 هفته پیشم که چهارشنبه و پنج شنبه تعطیل بود یه اس ام اس به موبایل ایرانسلم اومد که شما مدارکت ناقصه و تا فردا اگه مدارک رو فکس نکنی موبایلت مسدود میشه ، منم توی تعطیلی دسترسی به فکس نداشتم و دقیقا 24 ساعت بعدش یعنی همون پنجشنبه خطم مسدود شد.
فکر کنم ایرانسل یه برنامه ای داره برای این روزای تعطیل :31::41:

ata.royalfalcon
14-12-2010, 22:35
سلام دوستان
الان یه اس ام اس از ایرانسل برای من اومد که میگه باید تا فردا 32000 تومن به حساب بریزی وگرنه اینترنتت قطع میشه . اما اکانت من 1 مگ نامحدوده و الانم وسط ماهه . زنگ زدم به خدماتش میگه اس ام اس اشتباه اومده و بهش توجه نکن
اما آخه کامپیوتر چطوری اس ام اس اشتباه زده؟ مگه آدمیزاده یا بیسواده که شماره اشتباهی بگیره؟
3 هفته پیشم که چهارشنبه و پنج شنبه تعطیل بود یه اس ام اس به موبایل ایرانسلم اومد که شما مدارکت ناقصه و تا فردا اگه مدارک رو فکس نکنی موبایلت مسدود میشه ، منم توی تعطیلی دسترسی به فکس نداشتم و دقیقا 24 ساعت بعدش یعنی همون پنجشنبه خطم مسدود شد.
فکر کنم ایرانسل یه برنامه ای داره برای این روزای تعطیل :31::41:

اینکه چیزی نیست برای شما 32 هزارتومن بریدند برای من دیگه چی بریدند خوب گوش کنین
حدود اواخر برج هشت یه اس ام اس اومد که گفته بود

میزان استفاده از وایمکس به 100 درصد اعتبار رسیده است جهت پرداخت اقدام کنین مبلغ 3516532 ریال

یعنی دوباره هزینه خرید و نصب مودم رو مجددا حساب کرده بودند و وایمکسمو قطع کرده بودند:18::18::18::18:
ولی فقط چند دقیقه بعد دوباره وصلش کردند ولی بازهم چند دقیقه بعد دوباره یه اس ام اسی دیگه اومد که گفته

میزان استفاده از وایمکس به 75 درصد اعتبار رسیده است جهت پرداخت اقدام کنین مبلغ 740225 ریال

من خاک بر سرم ترسیدم گفتم به جهنم پولو اینترنتی واریز کردم آخرش میدونین چی شد معلوم شد که بازهم اشتباه شده و من الان دقیقا 75 هزارتومن طلبکار هستم

ولی بازهم از طریق ایمیل این دفعه یه صورتحسابی اوردند گفتند که باید 350 هزلرتومن پولو واریز کنی و تا 28 ماه جاری مهلت داری
اصلا آتیش گرفته بودم باور میکنین !!!!!!!!!!!
حالا تا 28 صبر میکنم ببینم چه اتفاقی میافته
زنگ زدم پشتیبانیشون گفتن اشتباه شده

T_E_X_A_S
14-12-2010, 22:35
ماله شما هم الان قطع شده ؟ من هر کاری می کنم وصل نمی شه الان با دیال اپ وصل شدم

-------------

1 ساعت هی امتحان میکردم وصل نمی شد یه بار مودم رو خاموش روشن کردم درست شد :D

ata.royalfalcon
14-12-2010, 22:52
ماله شما هم الان قطع شده ؟ من هر کاری می کنم وصل نمی شه الان با دیال اپ وصل شدم

1 ساعت هی امتحان میکردم وصل نمی شد یه بار مودم رو خاموش روشن کردم درست شد :D

الان برای من خوبه ولی دیروز کاملا قطع بود

T_E_X_A_S
15-12-2010, 01:35
ماله من نوسانش زیاد شده یعنی قبلا بین 30 تا 37 بود الان از 10 تا 40 هی بالا پایین می شه

Gamexland
15-12-2010, 03:08

parsams
15-12-2010, 04:19

دوست عزیز من مودم وای فای دارم که 5 تا چراغ داره و هر 5 تاشم روشنه . اما دوستم یک مودم ایندور کله قندی داره که 3 تا چراغ داره ولی فقط یکیش روشنه و سرعت هر دو تامون هم تقریبا برابره گاهی اوقات سرعت اون 6-7 کیلو از من کمتر میشه. البته اینو بگم که خونه اونا طبقه اوله و خونه ما طبقه پنجم .
رنگشو یادم نیست ولی توی نقشه توی مناطق خوب تحت پوشش بودیم . اما نکته اینه که توی این مودمای وایمکس گاهی جابجایی در حد نیم متر و حتی چرخوندن مودم هم قدرت سیگنال رو کم و زیاد میکنه. همینطور هرچی ارتفاع شما نسبت به سطح زمین بیشتر باشه بهتره.
درضمن اگه فنی تر بخوای مساله رو بررسی کنی باید CINR , RSSI و UL_FEC و DL_FEC رو بررسی کنی که فاکتورهای اصلی در سرعت دانلود و ping محسوب میشن و خلاصش اگر DL_FEC برابر با 64QAM(CTC)5/6 باشه باید بتونی با بیشترین سرعت دانلود کنی.
اما اینو بگم که ایرانسل سرعت ماکزیمم یعنی یک هشتم سرعت اسمی رو هیچ وقت پر نمی کنه یعنی مثلا اگر 1 مگابیت داری و سرعت دانلودت باید 128 کیلوبایت در ثانیه باشه سرعت، متوسط روی 114 - 115 می ایسته گاهی هم کمتر. ping هم چندان خوب نیست.
در ضمن ماهی 30 تا 40 ساعت هم قطعی داره و در مورد امور مالی و محاسبات ترافیک و ... هم بی نظمه. روز اول ماه هم بیشتر از نصف روز برای فعال شدن حساب قطعه
اما روی هم رفته از مبین نت خیلی بهتره چون من اون رو هم تجربه کردم و بشدت افتضاح بود. و از شرکتهای نسبتا منظم و مرتبی مثل شاتل و داتک (البته الانشون رو نمیدونم که هنوز منظمن یا نه) هم به مراتب ارزونتره.

tetis
15-12-2010, 10:02
در منطقه من ( سيدخندان) نوز سرويس افتضاح است!! براي چهارمين روز پي در پي !!:2:

Gamexland
15-12-2010, 14:04
دوست عزیز من مودم وای فای دارم که 5 تا چراغ داره و هر 5 تاشم روشنه . اما دوستم یک مودم ایندور کله قندی داره که 3 تا چراغ داره ولی فقط یکیش روشنه و سرعت هر دو تامون هم تقریبا برابره گاهی اوقات سرعت اون 6-7 کیلو از من کمتر میشه. البته اینو بگم که خونه اونا طبقه اوله و خونه ما طبقه پنجم .
رنگشو یادم نیست ولی توی نقشه توی مناطق خوب تحت پوشش بودیم . اما نکته اینه که توی این مودمای وایمکس گاهی جابجایی در حد نیم متر و حتی چرخوندن مودم هم قدرت سیگنال رو کم و زیاد میکنه. همینطور هرچی ارتفاع شما نسبت به سطح زمین بیشتر باشه بهتره.
درضمن اگه فنی تر بخوای مساله رو بررسی کنی باید CINR , RSSI و UL_FEC و DL_FEC رو بررسی کنی که فاکتورهای اصلی در سرعت دانلود و ping محسوب میشن و خلاصش اگر DL_FEC برابر با 64QAM(CTC)5/6 باشه باید بتونی با بیشترین سرعت دانلود کنی.
اما اینو بگم که ایرانسل سرعت ماکزیمم یعنی یک هشتم سرعت اسمی رو هیچ وقت پر نمی کنه یعنی مثلا اگر 1 مگابیت داری و سرعت دانلودت باید 128 کیلوبایت در ثانیه باشه سرعت، متوسط روی 114 - 115 می ایسته گاهی هم کمتر. ping هم چندان خوب نیست.
در ضمن ماهی 30 تا 40 ساعت هم قطعی داره و در مورد امور مالی و محاسبات ترافیک و ... هم بی نظمه. روز اول ماه هم بیشتر از نصف روز برای فعال شدن حساب قطعه
اما روی هم رفته از مبین نت خیلی بهتره چون من اون رو هم تجربه کردم و بشدت افتضاح بود. و از شرکتهای نسبتا منظم و مرتبی مثل شاتل و داتک (البته الانشون رو نمیدونم که هنوز منظمن یا نه) هم به مراتب ارزونتره.

سپاس از لطفت به من.خیلی متشکر که کامل توضیح دادی.
الان خونه ما طبقه اوله و 5 طبقه است ساختمان.به نظرت برم سراغ مودم اوت دور؟ میخوام مشکل آنتن و غیره نداشته باشم.میترسم وایفای بگیرم ایندفعه نگیره الاف بشم برای تعویض و غیره.
خانه ما طبقه اول و پشت ساختمان است.یعنی تراس به کوچه نداره.
مشکل مالی برای خریدش ندارم اصلا.فقط میخوام کیفیت حفظ بشه.
میخوام نظرتو بدونم.
دستت درد نکنه:11:

Electronic-Arts
15-12-2010, 18:12
یه سوال فوری از دوستان دارم وقتی که میخواید وصل اینترنت بشید چه جوری وص میشید؟ منظورم اینه که هنوز مثل قبل باید تو سایتش لاگین کنید یا همین طوری مثل ADSL کانکت میشید؟ اگر میشه سریعتر جواب بدید

ata.royalfalcon
15-12-2010, 18:45
یه سوال فوری از دوستان دارم وقتی که میخواید وصل اینترنت بشید چه جوری وص میشید؟ منظورم اینه که هنوز مثل قبل باید تو سایتش لاگین کنید یا همین طوری مثل ADSL کانکت میشید؟ اگر میشه سریعتر جواب بدید

من هرشب قبل از خواب مودمو از برق میکشم
و بعد از ظهر که از سرکار برمیگردم روشنش میکنم باید تو سایتش لاگین کنم

saeed9009
15-12-2010, 18:49

بله میشه . تو سایت ایرانسل یه پی دی اف هست که راهنمای تنظیماتی هست که باید اعمال کنید.

پ.ن

الان که نگاه کردم تو سایت ایرانسل پیدا نکردم . آپلود کردم رو هات فایل.

farzin1986
16-12-2010, 17:45
سلام خدمت همه دوستان وایمکسی ایرانسل(با این سرویسش :thumbsdow)..
من یک ماه سرویس 256Kb/s نا محدود با مودم WiFi BM635 گرفتم..
تا حالا 3 تا مودم تعویض کردم ولی بازم مودمم خود به خود ریست میشه..
روزی 2 یا 3 بار..
روانیم کرده.:21:. میخواستم ببینم کسی از دوستان هم این مشکل رو دارند..
مودم خود به خود REBOOT میشه و تمام LED های مربوط به POWER,WLAN,TEL1,TEL2,WiMAX خاموش . روشن میشه و در حالت TLS باید دوباره شناسه و پسورد بدم.. یا تو حالت TTLS بزارم تا خودش کانکت بشه..
منتظرم..

---------- Post added at 05:45 PM ---------- Previous post was at 05:43 PM ----------

شریعتی - پیچ شمیران- اینجام من یادم رفت بگم..:20:

Milad4171
16-12-2010, 17:52
سلام خدمت همه دوستان وایمکسی ایرانسل(با این سرویسش :thumbsdow)..
من یک ماه سرویس 256Kb/s نا محدود با مودم WiFi BM635 گرفتم..
تا حالا 3 تا مودم تعویض کردم ولی بازم مودمم خود به خود ریست میشه..
روزی 2 یا 3 بار..
روانیم کرده.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میخواستم ببینم کسی از دوستان هم این مشکل رو دارند..
مودم خود به خود REBOOT میشه و تمام LED های مربوط به POWER,WLAN,TEL1,TEL2,WiMAX خاموش . روشن میشه و در حالت TLS باید دوباره شناسه و پسورد بدم.. یا تو حالت TTLS بزارم تا خودش کانکت بشه..
منتظرم..
مشكل برق ندارين؟
آخه ريست شدن مودم ربطي به شبكه نداره. مشكل برقي دارين شما. اون رو چك كنيد!!!
+
البته ايرانسل داره اين روزا يه غلطايي ميكنه. ممكن هم هست كلي باشه. يعني از سمت اپراتور باشه!!

farzin1986
17-12-2010, 14:36
مشكل برق ندارين؟
آخه ريست شدن مودم ربطي به شبكه نداره. مشكل برقي دارين شما. اون رو چك كنيد!!!
+
البته ايرانسل داره اين روزا يه غلطايي ميكنه. ممكن هم هست كلي باشه. يعني از سمت اپراتور باشه!!
سلام..
فکر نکنم از برق باشه..
چون من تنظیم کننده ولتاژ (AVR) دارم..
و در ضمن رنج کاری آداپتور هم از 100 تا 240 ولت هستش..
کلافه شدم..
یه موقع فقط با موبایل بهش کانکتم ریست میشه..
یه موقع هم فیلمهایی که رو PC به اشتراک گذاشتم رو با لپ تاپ و از طریق WLAN نگاه میکنم و با موبایل و خود PC فایل انتقال میدم و از اینترنت هم استفاده میکنم مشکل نداره..:9:

ata.royalfalcon
17-12-2010, 14:46
سلام..
فکر نکنم از برق باشه..
چون من تنظیم کننده ولتاژ (AVR) دارم..
و در ضمن رنج کاری آداپتور هم از 100 تا 240 ولت هستش..
کلافه شدم..
یه موقع فقط با موبایل بهش کانکتم ریست میشه..
یه موقع هم فیلمهایی که رو PC به اشتراک گذاشتم رو با لپ تاپ و از طریق WLAN نگاه میکنم و با موبایل و خود PC فایل انتقال میدم و از اینترنت هم استفاده میکنم مشکل نداره..:9:

سلام
فکر نمیکنی به خاطر تداخلات امواج باشه ؟؟؟
پیشنهادم اینه که یا موبایلتو نزدیک اون نکن یا اینکه جای اون عوض کن تا چیزی بهش نزدیک نشه !!!
یه کار دیگه هم میتونی بکنی مودم OUTDOOR بگیر بذار پشت بام فکر کنم این بهترین کار باشه چون دیگه چیزی نزدیکش نیست که موجب تداخلات بشه

Gamexland
17-12-2010, 15:24
دوستان وضعیت ایرانسل در شهر اهواز چطوره الان از لحاظ قطعی و سرعت؟؟سرعت 512-1مگ2مگ؟؟
وضعیت چطوره؟؟

farzin1986
17-12-2010, 15:41
سلام
فکر نمیکنی به خاطر تداخلات امواج باشه ؟؟؟
پیشنهادم اینه که یا موبایلتو نزدیک اون نکن یا اینکه جای اون عوض کن تا چیزی بهش نزدیک نشه !!!
یه کار دیگه هم میتونی بکنی مودم OUTDOOR بگیر بذار پشت بام فکر کنم این بهترین کار باشه چون دیگه چیزی نزدیکش نیست که موجب تداخلات بشه
والا ، درصد سیگنالاش که از داخل ستاپ خودش نگاه میکنم خوبه پرش هم نداره با اینکه تو حالت TTLS گذاشتم..
بازم ایندفه میذارم تو یه اتاق که هیچ وسیله الکترونیکی نباشه..
وای یعنی میگی 200 چوب دیگه واسه OUTDOOR بدم..:18:

ata.royalfalcon
17-12-2010, 16:18
والا ، درصد سیگنالاش که از داخل ستاپ خودش نگاه میکنم خوبه پرش هم نداره با اینکه تو حالت TTLS گذاشتم..
وای یعنی میگی 200 چوب دیگه واسه OUTDOOR بدم..:18:

شما میگین که من تا حالا 3 تا مودم عوض کردم اگه به جای اون سه تا ، این مودمو میگرفتی شاید تا حالا این مشکلو نداشتی!!!!:31::31:

LordMMD
17-12-2010, 16:54
آقا این برنامه وایمکس ایرانسل که باید اجراش کنی تا وصل بشی، خیلی چیز داغونیه، تو 7 وقتی اجراش میکنی ، ویژوال افکت ها غیر فعال میشن !!1 (مثلا وقتی پنچره ای رو به در و دیوار مانیتور میزنی دیگه اون حالت زیبا رو نمیبنی فقط یه کادر میبی.)

چرا اینطوری ؟ شمام این مشکلو دارید ؟!

Milad4171
17-12-2010, 17:21
وای یعنی میگی 200 چوب دیگه واسه OUTDOOR بدم..
شما تو چه منطقه اي هستي؟
توي نقشه وضعيت آنتن دهي خوبه؟
دو حالت وجود داره!!! يك توي منطقه ي شلوغي هستين و آنتن هي ممكنه بپره
از آخرين آنتن فاصله تون زياده.
چون برد وايمكس خيلي كمه .نسبت به وايرلس نيست!‌ بايد مطمعن بشين كه نزدكيترين BTS بهتون چقدر فاصله داره!!
چون سرعت به طور يكنواخت انتقال پيدا ميكنه وقتي وصل هست سرعت كم نيست ولي ممكنه يكدفه قطع بشه!!
شما اول زنگ بزن بگو كجايي و بپرس كه نزديكترين آنتن كجاست.
بعدش هم اگه واقعا اونجا آنتن دهي ضعيف باشه(‌نقطه كور)‌ بايد يه دونه آنتن بالا پشت بومي بگيري!!

farzin1986
17-12-2010, 17:56
شما میگین که من تا حالا 3 تا مودم عوض کردم اگه به جای اون سه تا ، این مودمو میگرفتی شاید تا حالا این مشکلو نداشتی!!!!:31::31:
با گارانتی عوض کردم..:27:

---------- Post added at 05:54 PM ---------- Previous post was at 05:50 PM ----------

شما تو چه منطقه اي هستي؟
توي نقشه وضعيت آنتن دهي خوبه؟
دو حالت وجود داره!!! يك توي منطقه ي شلوغي هستين و آنتن هي ممكنه بپره
از آخرين آنتن فاصله تون زياده.
چون برد وايمكس خيلي كمه .نسبت به وايرلس نيست!‌ بايد مطمعن بشين كه نزدكيترين BTS بهتون چقدر فاصله داره!!
چون سرعت به طور يكنواخت انتقال پيدا ميكنه وقتي وصل هست سرعت كم نيست ولي ممكنه يكدفه قطع بشه!!
شما اول زنگ بزن بگو كجايي و بپرس كه نزديكترين آنتن كجاست.
بعدش هم اگه واقعا اونجا آنتن دهي ضعيف باشه(‌نقطه كور)‌ بايد يه دونه آنتن بالا پشت بومي بگيري!!
ممنون از اشاره به این نکات..
شریعتی پیچ شمرون هستم..
منطقه 7
تو نقشه خوبه..
احتمال همین سوییچ کردن زیاده..
707 آمار میگیرم..

---------- Post added at 05:56 PM ---------- Previous post was at 05:54 PM ----------

آقا این برنامه وایمکس ایرانسل که باید اجراش کنی تا وصل بشی، خیلی چیز داغونیه، تو 7 وقتی اجراش میکنی ، ویژوال افکت ها غیر فعال میشن !!1 (مثلا وقتی پنچره ای رو به در و دیوار مانیتور میزنی دیگه اون حالت زیبا رو نمیبنی فقط یه کادر میبی.)

چرا اینطوری ؟ شمام این مشکلو دارید ؟!
والا من همه جور مشکلی با این WiMax داشتم الا این یکی..
منظورت از برنامه چیه؟ همون پورتال که باز میشه؟

T_E_X_A_S
17-12-2010, 21:32
من چهارشنبه صبح زود رفتم مسافرت الان رسیدم گفتم بیام ببینم اوضاع چه جوریه اسپید و پینگ افتضاح ، ایرانسل داره چه کار می کنه به جای اینکه بهتر شه داره بدتر می شه

ماله شما چه جوریه ؟

farzin1986
17-12-2010, 21:47
من چهارشنبه صبح زود رفتم مسافرت الان رسیدم گفتم بیام ببینم اوضاع چه جوریه اسپید و پینگ افتضاح ، ایرانسل داره چه کار می کنه به جای اینکه بهتر شه داره بدتر می شه

ماله شما چه جوریه ؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):31:
ولی مودمم ریست میشه روزی 2 یا 3 بار..
:41:

Gamexland
17-12-2010, 22:04
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]):31:
ولی مودمم ریست میشه روزی 2 یا 3 بار..

فقط تهران افتضاح شده یا شهر های دیگه هم همینطوره؟؟

ata.royalfalcon
17-12-2010, 22:06
ولی برای من که عالیه!!!!!
طرفهای ستارخان ، شهرآرا هستم

LordMMD
17-12-2010, 22:07
والا من همه جور مشکلی با این WiMax داشتم الا این یکی..
منظورت از برنامه چیه؟ همون پورتال که باز میشه؟

ata.royalfalcon
17-12-2010, 22:14
LordMMD جان
این برنامه کارش چیه یه توضیح بده !!!
چرا من از اینا ندارم؟؟؟

farzin1986
17-12-2010, 22:20
فقط تهران افتضاح شده یا شهر های دیگه هم همینطوره؟؟
والا سرعت من 256Kb/s هست همیشه هم همینه..

---------- Post added at 10:20 PM ---------- Previous post was at 10:17 PM ----------

LordMMD جان
چرا من از اینا ندارم؟؟؟
دوست عزیزمون مودم USB دارن..
متاسفانه کار نکردم با این مدل..
این دوستمون اگه مقدار آنتن دهی این مودم رو هم با سامانه تقویت کننده..
و هم بدون سامانه تقویت کننده بگن ممنون میشم..

hamed_1989
17-12-2010, 22:35
دوستان برای سرویس 1 مگ حداکثر میزان دانلود برای 1 ماه چه قدر هست ؟ یعنی تا چند گیگ میشه دانلود داشت؟
چون میخوام سرویس خودم رو با شاتل فسخ کنم واقعا افتضاح شده.
ممنون

farzin1986
17-12-2010, 23:00
دوستان برای سرویس 1 مگ حداکثر میزان دانلود برای 1 ماه چه قدر هست ؟ یعنی تا چند گیگ میشه دانلود داشت؟

چون میخوام سرویس خودم رو با شاتل فسخ کنم واقعا افتضاح شده.

ممنون

1Mb/s

میشه
1024kb/s
اینم میشه 128KB/s
برای یک دقیقه دانلود میشه 7.68MB
برای 1ساعت دانلود میشه 460.8MB
برای 24 ساعت دانلود میشه 11.0592GB
و 30 روز دانلود داشته باشی 331.776GB
البته تو شرایط ایده آل..
که خوب تو واقیعت یه کم کمتره..:46:

hamed_1989
17-12-2010, 23:02
1Mb/s
میشه
1000kb/s
اینم میشه 125KB/s
برای یک دقیقه دانلود میشه 7.5MB
برای 1ساعت دانلود میشه 450MB
برای 24 ساعت دانلود میشه 10.8GB
و 30 روز دانلود داشته باشی 324GB
البته تو شرایط ایده آل..

منظورم اینه تا چه مقدار اجازه میدن دانلود کنید چون مطمئنا نمیزارن 300 گیگ دانلود کنی!!!!
تا چه مقدار اجازه دانلود با سرویس 1 مگ رو داری؟

Gamexland
17-12-2010, 23:21
1Mb/s

میشه
1024kb/s
اینم میشه 128KB/s
برای یک دقیقه دانلود میشه 7.68MB
برای 1ساعت دانلود میشه 460.8MB
برای 24 ساعت دانلود میشه 11.0592GB
و 30 روز دانلود داشته باشی 331.776GB
البته تو شرایط ایده آل..

همین امروز از ایرانسل پرسیدم.گفت برای 1مگ تا نهایت 300 گیگ باشه محدود نمیکنیم

farzin1986
17-12-2010, 23:41
همین امروز از ایرانسل پرسیدم.گفت برای 1مگ تا نهایت 300 گیگ باشه محدود نمیکنیم
شما وقتی نا محدود بگیری دیگه معنی نداره..
فرض کن شما واسه شرکتت میگیری با ترافیک خیلی بالا..
میتونین به دلیل کم فروشی شکایت کنین..

من خودم 256Kb/s نا محدود دارم و پرسیدم این موضوع رو از707 گفت نامحدود..

---------- Post added at 11:41 PM ---------- Previous post was at 11:38 PM ----------

دوستان بازم سوال میکنم..
هیچکس مشکل ریست شدن خود به خودی مودم رو نداره روزی 2 یا 3 بار...:13:

d.b23
18-12-2010, 00:10
من می خوام یه سرویس 256 نا محدود با مودم wi-fi بگیرم.
1.میدان کلانتری یوف آباد کسی سرویس داره؟ راضی هستین؟
2.تو خیابان دولت-منظریه کسی سرویس داره؟
3.می خوام طرح 6 ماهه با مودم رایگان بگیرم.بعد از 6 ماه چهخاکی باید بریزم تو سرم؟باید ماهی 49 هزار تومن پرداخت کنم؟یا میشه طر ح 6 ماه رو نمدید کرد؟

farzin1986
18-12-2010, 00:26
3.می خوام طرح 6 ماهه با مودم رایگان بگیرم.بعد از 6 ماه چهخاکی باید بریزم تو سرم؟باید ماهی 49 هزار تومن پرداخت کنم؟یا میشه طر ح 6 ماه رو نمدید کرد؟
اگه تو منطقه مخابراتیتون پورت خالی دارن (ISP های خوب که بازم تحقیق کن) حتما ADSL بگیر..
چون اکثرا شبا رایگان هستن.. دردسر کمتر داری..
البته اگه کیفیت سرویس WiMax خوب شه که کم کم داره خوب میشه شاید تا 6 ماه دیگه.. WiMaxدر اولویت چون دیگه در قید مکان نیستی ..

Gamexland
18-12-2010, 02:19
من که 512 نامحدود + مودم وایفای همین 2 ساعت پیش سفارش دادم و پولشم اینترنتی ریختم.گفت تا 24 ساعت دیگه توی حسابتون منظور میشه.
چند روزه میان نصب کنند؟؟؟

LordMMD
18-12-2010, 06:33
LordMMD جان
چرا من از اینا ندارم؟؟؟
برای مودم های usb هست...

تو منطقه ما که جزو مناطق سبز رنگ ! نقشه هست، بدون سامانه تقریبا 57 درصد و با اون 64 درصد سیگنال دارم داخل خونه.

---------- Post added at 06:33 AM ---------- Previous post was at 06:31 AM ----------

دوستان بازم سوال میکنم..
هیچکس مشکل ریست شدن خود به خودی مودم رو نداره روزی 2 یا 3 بار...
مودم داریم تا مودم، شما نوعش رو هم بگی بد نیستا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

fandak
18-12-2010, 09:25
من که 512 نامحدود + مودم وایفای همین 2 ساعت پیش سفارش دادم و پولشم اینترنتی ریختم.گفت تا 24 ساعت دیگه توی حسابتون منظور میشه.
چند روزه میان نصب کنند؟؟؟

از دو روز تا ده روز .

منتظر باشيد و از اينجا
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مي تونيد حسابتون رو كنترل كنيد

Milad4171
18-12-2010, 11:08

سلام. چطوري؟ هنوز نگرفتي؟؟
ميتوني بگيري. 256 رو زياد گير نميدن ولي 512 رو يكم سخت تره!!
1- نميدونم ولي اگر زنگ بزني به پشتيباني منطقه ات رو (‌آدرس دقيق خونه ات رو )‌بگي بهت ميگه نزديكترين bts بهت كجاست. خودت براورد كن ببن نزديك يا نه. با توجه به اين كه برد وايمكس كمه. حدودا بايد 10 كيلومتر بيتشر نباشه!!!
2- نزديك مايي كه !! دولت وضعيتش بهتره!!!
كلا چقدر ميتوني هزينه كني؟‌دانلود داري؟

تو بايد اون طرح رو انتخاب كني‌ از طريق لينك مربوطه اش. و پول 6 ماهي كه تو حسابت كه مشخص كرده ecare بريزي!
شما وقتي بري تو بخش ثبت نام بهت ميگه كلا چقدر بايد پول بدي. بايد اون پول رو بريزي به حساب تو بهت ايميل يا اس ام اس بياد كه پول ريخته شده .بعد باهات تماس گرفته ميشه تا زمان نصب مودم رو باهات هماهنگ كنن!

d.b23
19-12-2010, 08:57
سلام. چطوري؟ هنوز نگرفتي؟؟
ميتوني بگيري. 256 رو زياد گير نميدن ولي 512 رو يكم سخت تره!!
1- نميدونم ولي اگر زنگ بزني به پشتيباني منطقه ات رو (‌آدرس دقيق خونه ات رو )‌بگي بهت ميگه نزديكترين bts بهت كجاست. خودت براورد كن ببن نزديك يا نه. با توجه به اين كه برد وايمكس كمه. حدودا بايد 10 كيلومتر بيتشر نباشه!!!
2- نزديك مايي كه !! دولت وضعيتش بهتره!!!
كلا چقدر ميتوني هزينه كني؟‌دانلود داري؟

تو بايد اون طرح رو انتخاب كني‌ از طريق لينك مربوطه اش. و پول 6 ماهي كه تو حسابت كه مشخص كرده ecare بريزي!
شما وقتي بري تو بخش ثبت نام بهت ميگه كلا چقدر بايد پول بدي. بايد اون پول رو بريزي به حساب تو بهت ايميل يا اس ام اس بياد كه پول ريخته شده .بعد باهات تماس گرفته ميشه تا زمان نصب مودم رو باهات هماهنگ كنن!
به به آقا میلاد.شما کجا اینجا کجا .ما کجا شما کجا ؟؟؟؟؟:10::31::31::31::31:
از توضیحاتت ممنونم میلاد جون.
ایرانسل تو خونه خودمون با مودو Wi-Fi تست کردم از 5 تا 4 تا آنتنش پره(حتی بعضی وقتا 5 تا).از بابت مودم مشکل ندارم.2-3 هفته دیگه میگیرم.
دلیل اینکه تا الان نگرفتم این بود که وایمکس یه بررسی یکنم و اینکه صبر کنم یکم خدمات بهتر بشه.
میلاد جون من دولت نیستم یوسف آبادم.
:11:

farzin1986
19-12-2010, 18:13
برای مودم های usb هست...

تو منطقه ما که جزو مناطق سبز رنگ ! نقشه هست، بدون سامانه تقریبا 57 درصد و با اون 64 درصد سیگنال دارم داخل خونه.

---------- Post added at 06:33 AM ---------- Previous post was at 06:31 AM ----------

مودم داریم تا مودم، شما نوعش رو هم بگی بد نیستا ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوست عزیز تو پست های قبلی گفتم..
EchoLife BM635+WiFi

Gamexland
19-12-2010, 21:58
وایمکس جمعه شب سفارش دادم حدود ساعت 11:30 پولشم اینترنتی ریختم دیدم شنبه ساعت 4 عصر زنگ زدن برای نصب میخوایم بیاییم!!!!! یعنی 18 ساعت هم نشده بود!!
خلاصه من که بیرون بودم و فاصله داشتم خودمو رسوندم پیششون بعد طرف اومده دم در خونه میگه ببخشید ظاهرا سایت منطقه شما ( منطقه گلستان اهواز ) قطع شده!!!!!!
گفتم کی وصل میشه پس؟گفت معلوم نیست فعلا قطعه.زنگ میزنم پشتیبانی وایمکس میگه مشخص نیست کی وصل بشه که بتونید از سرویستون استفاده کنید!!!
خوبه که باز نصب نکردن که دوره اکانت شروع بشه!!!!
مسخره بازیه! اول کار و سفارش میزنن تو ذوق آدم!!

win2k3
20-12-2010, 02:14
وایمکس جمعه شب سفارش دادم حدود ساعت 11:30 پولشم اینترنتی ریختم دیدم شنبه ساعت 4 عصر زنگ زدن برای نصب میخوایم بیاییم!!!!! یعنی 18 ساعت هم نشده بود!!
خلاصه من که بیرون بودم و فاصله داشتم خودمو رسوندم پیششون بعد طرف اومده دم در خونه میگه ببخشید ظاهرا سایت منطقه شما ( منطقه گلستان اهواز ) قطع شده!!!!!!
گفتم کی وصل میشه پس؟گفت معلوم نیست فعلا قطعه.زنگ میزنم پشتیبانی وایمکس میگه مشخص نیست کی وصل بشه که بتونید از سرویستون استفاده کنید!!!
خوبه که باز نصب نکردن که دوره اکانت شروع بشه!!!!
مسخره بازیه! اول کار و سفارش میزنن تو ذوق آدم!!
آره الان 10 روزه که منطقه گلستان اهواز قطعه ؟؟؟؟؟؟؟ هر چی هم زنگ میزنم پشتیبانی میگه اختلال شبکه داریم معلوم هم نیست کی درست میشه شما برو از تو سایت اشراکتو قطع کن تا روزهای باقیموندت نسوزه ؟؟؟ ببین تورو خدا این هم شد جواب :41:

Gamexland
20-12-2010, 13:44
آره الان 10 روزه که منطقه گلستان اهواز قطعه ؟؟؟؟؟؟؟ هر چی هم زنگ میزنم پشتیبانی میگه اختلال شبکه داریم معلوم هم نیست کی درست میشه شما برو از تو سایت اشراکتو قطع کن تا روزهای باقیموندت نسوزه ؟؟؟ ببین تورو خدا این هم شد جواب :41:
هنوز وصلم نکردن.برای نصب اومده بود گفت تماس گرفتن که هنوز قطعه.دم در خونه یارو برگشت!!!مسخره بازی شده اول کار.جدا 10 روزه قطعه؟؟:18:

farzin1986
20-12-2010, 14:51
نتیجه اخلاقی ایت تاپیک:
تو کشور عزیزمون ایران هیچ وقت تکنولوژی ها جدید رو نباید اوایلش تجربه کرد..
باید یکی، دوسال صبر کرد..
محدودیت های سرعت اینترنت ..
یاد اون اوایل که FAX تازه اومده بود خط fax هم جدا میفروختن.!!!
موبایل و تعرفه های Caller ID , فعال سازی SMS !!!

ata.royalfalcon
20-12-2010, 16:09
نتیجه اخلاقی ایت تاپیک:
تو کشور عزیزمون ایران هیچ وقت تکنولوژی ها جدید رو نباید اوایلش تجربه کرد..
باید یکی، دوسال صبر کرد..
محدودیت های سرعت اینترنت ..
یاد اون اوایل که FAX تازه اومده بود خط fax هم جدا میفروختن.!!!
موبایل و تعرفه های Caller ID , فعال سازی SMS !!!

من قبول ندارم
من اينقـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــدر راضي هستم ميخوام بال دربيارم:31::31:
سرعت بدون نوسان حدودا 14.8 كيلو بايت
بدون قطعي (البته خيلي كم و محدود)

MRMadadiN
20-12-2010, 19:23
سلام دوستان

من میخواستم یه وایمکس درست حسابی بگیرم.تو منطقه پونک هستم مبین نت پوشش outdoor میده اما ایرانسل پوشش داخلی داره.
حالا میخوام بدونم نظر شما چیه ایرانسل خوب جواب میده این منطقه رو یا نه ؟؟؟؟؟
بعدم اینکه ایرانشل بهتره یا مبین نت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکم عجله دارم دستتون درد نکنه .

masa_1379
20-12-2010, 20:10
فعلا ایرانسل سرویس با ثبات تری ارائه می دهد.

tetis
20-12-2010, 20:16
كيفيت من در منطقه سيد خندان افتضاح شده........
خيلي سايتهاي ايراني كه في...تر نيستند را اصلا باز نميكنه نميدونم چي روش سوار كردن كه با شيلتر فكن هاي مختلف م سايتهاي ايراني را باز نميكنه!!!!!مجبور ميشم براي ديدن اين سايتا با دايال آپپ وصل بشم .
الان زياد راضي نيستم ولي مشكل كمبود خط اي دي اس ال تو منطقه داريم و مجبورم با اين آشغال بسازم

Microsoft24
20-12-2010, 20:43
من ساکن منطقه ی ونک در تهران هستم! کسی میدونه کیفیت سرویس وایمکس ایرانسل اینجا چطوره ؟

بعد بین ایرانسل و مبین نت موندم! نظر شما ؟

با تشکر ،

امید

---------- Post added at 08:43 PM ---------- Previous post was at 08:42 PM ----------

من ساکن منطقه ی ونک در تهران هستم! کسی میدونه کیفیت سرویس وایمکس ایرانسل اینجا چطوره ؟

بعد بین ایرانسل و مبین نت موندم! نظر شما ؟

با تشکر ،

امید

بهنازی
20-12-2010, 21:02
با سلام
آیا بسته افزایشی از دی ماه برقرار میشه ؟ فرقش با وایمکس چیه و کدوم بهتره ؟
همراه اول گرفتم حتی یه دقیقه هم نتونستم استفاده کنم

JIKJIKJIK
20-12-2010, 21:13
دوستان مبين نت بهتره يا ايرانسل؟
در ضمن نقشه شهراي تحت پوشش رو كجا ميتونم ببينم

ata.royalfalcon
20-12-2010, 21:18
سلام دوستان

من میخواستم یه وایمکس درست حسابی بگیرم.تو منطقه پونک هستم مبین نت پوشش outdoor میده اما ایرانسل پوشش داخلی داره.
حالا میخوام بدونم نظر شما چیه ایرانسل خوب جواب میده این منطقه رو یا نه ؟؟؟؟؟
بعدم اینکه ایرانشل بهتره یا مبین نت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

یکم عجله دارم دستتون درد نکنه .

سلام
من نفهمیدم منظور شما متاسفانه!!
ایرانسل چند نوع مودم داره یه نمونه اش مودم OUTDOOR هست با بالاترین گیرندگی
و چند نوع مودم داخلی داره مثلا مودم USB یا وای فای
اگه مایه دار هستی OUTDOOR بگیر گیرندگی بالا و کم دردسره
برای اینکه متوجه بشیتن آیا منطقه مورد نظرتون جواب میده یا نه دو راه هست
مراجه به نقشه سایت یا تماس با پشتیبانیشون
به نظر من ایرانسل بهتره!!!

ata.royalfalcon
20-12-2010, 22:50
دوستان مبين نت بهتره يا ايرانسل؟
در ضمن نقشه شهراي تحت پوشش رو كجا ميتونم ببينم

اینکه کدوم یکی بهتره باید از کسی بپرسی که هر دوتاشو داره !!!
ولی مثل اینکه ایرانسل بهتره !!!

نقشه شهرای تحت پوشش

farzin1986
20-12-2010, 23:24
من قبول ندارم
من اينقـــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــدر راضي هستم ميخوام بال دربيارم:31::31:
سرعت بدون نوسان حدودا 14.8 كيلو بايت
بدون قطعي (البته خيلي كم و محدود)
دوست عزیز این حداقل ترین امکانات WiMax هست با کیفیت کم..
یکی از دلایل رشد وایمکس البته تو جهان! اینه که شما میتونید از ایترنت پر سرعتتون در حال حرکت حتی با اتوموبیل بهره مند باشید..
نه اینکه فقط در منزل!!! اونم با این وضع سرویس دهی..
البته هرکسی یه ایده آلی از سرعت و زندگی آنلاین داره..!

farzin1986
20-12-2010, 23:41
از دوستان خواهش میکنم مودم هاشونو تو حالت TLS زیر که معمولا خود تکنسین های ایرانسلم اینجوری ست میکنن بزارین و به ببینین بعد از یه بار وارد شدن به پورتال و وارد کردن شناسه و پسوورد بازم نیاز میشه تو طول روز شناسه و پسوورد به پورتال و وارد کنید یا نه..
ممنون میشم تعداد دفعات نیاز به این کارو با ذکر مدل مودمتون و محل زندگیتون بگین.. البته مودم رو نباید از برق بکشین..
بازم متشکرم..

farzin1986
20-12-2010, 23:51
با سلام
آیا بسته افزایشی از دی ماه برقرار میشه ؟ فرقش با وایمکس چیه و کدوم بهتره ؟
همراه اول گرفتم حتی یه دقیقه هم نتونستم استفاده کنم
دوست عزیز درود..
بسته افزایشی GPRS محدود و نامحدود ایرانسل!

از این پس، تمامی مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می توانند از مزایای بسته‌های افزایشی محدود و نامحدود سرویس GPRS بهره مند شوند:

برای مشاهده جدول در سایز بزرگتر روی آن کلیک کنید.

همان‌طور که در جدول فوق مشاهده می‌کنید، هم اکنون این امکان برای شما فراهم شده است که بر اساس برآورد خود از نیازتان به اینترنت، هریک از بسته های افزایشی محدود و یا نامحدود اینترنت همراه را که مایل باشید، انتخاب نمایید. برای مثال اگر پیش بینی می‌کنید که در یک بازه زمانی مثلاً یک هفته‌ای مدام به اینترنت نیاز خواهید داشت می‌توانید بسته نامحدود ٧ روزه را سفارش دهید و با پرداخت ٤٩,٩٩٩ ریال، یک هفته از اینترنت نامحدود استفاده نمایید.

همچنین اگر احساس می‌کنید در ماه پیش روی، مثلا ٥٠ مگابایت به اینترنت احتیاج دارید، با پرداخت ٤٠,٠٠٠ ریال و با سفارش بسته محدود ٥٠ مگابایتی از مهلت ٣٠ روزه استفاده از آن برخوردار شوید.

شیوه فعال‌سازی بسته افزایشی GPRS محدود و نامحدود ایرانسل

شما مشترکین دائمی و اعتباری ایرانسل می‌توانید به آسانی و در هر زمان که مایل باشید، طرح پیشرفته بسته افزایشی خدمات GPRS محدود و نامحدود را برای خط ایرانسل خود فعال کنید و از مزایای آن بهره مند شوید. برای فعال‌سازی تنها کافیست کدهای دستوری بالا را از خط خود شماره گیری کنید.

تـوجـه:

• هر مشترک دائمی یا اعتباری، در طول ٢٤ ساعت، تنها یک بار مجاز به خرید هر یک از بسته های افزایشی GPRS ایرانسل می‌باشد و تقاضای خرید بسته افزایشی جدید، تنها ٢٤ ساعت پس از خرید بسته قبلی، قابل ارائه می‌باشد.

• منظور از «غیر ساعات اوج مصرف»، روزهای شنبه تا چهارشنبه، از ساعت ١١ شب تا ٦ صبح و تمامی ساعات روزهای پنج‌شنبه و جمعه می‌باشد.

قابلیت تمدید بسته افزایشی خدماتGPRS نامحدود ایرانسل

در صورتی که مشترک مایل باشد نسبت به سفارش بـستـه افـزایشـی جدید اقدام نماید، می‌تواند باقیمانده اعتبار دوره قبل (تعداد روزهای باقی مانده از بسته) را در دوره جدید نیز مصرف کند. بدین ترتیب، اگر مشترکی زودتر از پایان مدت اعتبار بسته خود، اقدام به تمدید و سفارش مجدد بسته افزایشی خدمات GPRS ایرانسل نماید، مدت زمان باقی مانده از بسته قبلی به مدت اعتبار بسته جدید اضافه خواهد شد. به عنوان مثال، اگر در سومین روز استفاده از بستۀ ٧ روزه، مشترک تصمیم بگیرد از بسته ١ ماهه استفاده نماید، مدت اعتبار استفاده از سرویس GPRS وی به یک ماه و ٤ روز تغییر خواهد کرد. توجه داشته باشید که مشترکین ایرانسل، محدودیتی در تمدید بسته‌های افزایشی GPRS نخواهند داشت و با این کار، مدت باقیمانده از بسته‌های پیشین را از دست نمی‌دهند.

• حداکثر روزهای ممکن برای استفاده از اعتبار موجود در بسته های افزایشی ایرانسل با توجه به قابلیت تمدید این بسته ها، ٩٠ روز خواهد بود.

نحوه اطلاع از حساب:

شما همچنین می‌توانید برای اطلاع از وضعیت حساب بسته افزایشی GPRS خود، کدهای دستوری زیر را از خط خود شماره‌گیری کنید:

سرعت پایینی داره و اصلا قابل مقایسه با سرعت WiMax نیست..
برای این بسته ها همون موبایل و سیم کارت و کابل گوشیتون کافیه..
ولی برای وایمکس باید قرارداد ببندید و مودم مخصوص تهیه کنید..
که بطور کامل اینجا بیان شده..

T_E_X_A_S
21-12-2010, 07:53
الان یه چیز جدید تو حسابم دیدم :

اطلاعات لیست سیاه

در لیست سیاه قرار دارد خیر

این دیگه چیه :D شاید مربوط به دانلود بیش از حد می شه :-؟ اگه زیاد دانلود کرده بودم این بله می شد ؟

ata.royalfalcon
21-12-2010, 08:03
از دوستان خواهش میکنم مودم هاشونو تو حالت TLS زیر که معمولا خود تکنسین های ایرانسلم اینجوری ست میکنن بزارین و به ببینین بعد از یه بار وارد شدن به پورتال و وارد کردن شناسه و پسوورد بازم نیاز میشه تو طول روز شناسه و پسوورد به پورتال و وارد کنید یا نه..
ممنون میشم تعداد دفعات نیاز به این کارو با ذکر مدل مودمتون و محل زندگیتون بگین.. البته مودم رو نباید از برق بکشین..
بازم متشکرم..

من كه هرشب قبل از خواب مودمو از برق ميكشم و فرداش بعداز ظهر از سركار ميام و مودمو روشن ميكنم فقط يه بار شناسه و پسوورد رو ميدم

ata.royalfalcon
21-12-2010, 08:09
الان یه چیز جدید تو حسابم دیدم :

اطلاعات لیست سیاه

در لیست سیاه قرار دارد خیر

این دیگه چیه :D شاید مربوط به دانلود بیش از حد می شه :-؟ اگه زیاد دانلود کرده بودم این بله می شد ؟

راست ميگي براي من هم جديدا اضافه شده
فكر كنم مربوط به همون بيش از حد دانلود باشه
شايد هم استفاده از ف.ي.ل.ت.ر.ش.ك.ن
خب اونهم يه كار غير قانونيه ديگه!!!!!:18:

farzin1986
21-12-2010, 12:02
من كه هرشب قبل از خواب مودمو از برق ميكشم و فرداش بعداز ظهر از سركار ميام و مودمو روشن ميكنم فقط يه بار شناسه و پسوورد رو ميدم
درود، حالا خواهش میکنم از برق نکشین ببینین بازم نیاز هست اطلاعات رو در پورتال وارد کنین یا نه..
ممنون..

ata.royalfalcon
21-12-2010, 12:07
درود، حالا خواهش میکنم از برق نکشین ببینین بازم نیاز هست اطلاعات رو در پورتال وارد کنین یا نه..
ممنون..

درود بر شما
نه نياز نيست
چهارشنبه پنج شنبه جمعه سه روز كامل از برق نكشيدمش
همون يه باري كه روشنش كردم تا سه روز پسورد نخواست
ضمنا من طرفاي شهرارا هستم با مودم OUTDOOR
مودمش هم خيلي باحاله (خيلي بهم حال ميده)!!!!:31::31:

masa_1379
21-12-2010, 14:47
درود بر شما
نه نياز نيست
چهارشنبه پنج شنبه جمعه سه روز كامل از برق نكشيدمش
همون يه باري كه روشنش كردم تا سه روز پسورد نخواست
ضمنا من طرفاي شهرارا هستم با مودم OUTDOOR
مودمش هم خيلي باحاله (خيلي بهم حال ميده)!!!!:31::31:

شما اگر مودم وای فای دارید می توانید اطلاعات حسابتان مانند شناسه مشترک و پسوردتان را در خود مودم وارد کنید و به محض این که مودم روشن می شه به اینترنت وصل می شود دیگر به پورتان نیازی نداره.

ata.royalfalcon
21-12-2010, 15:15
شما اگر مودم وای فای دارید می توانید اطلاعات حسابتان مانند شناسه مشترک و پسوردتان را در خود مودم وارد کنید و به محض این که مودم روشن می شه به اینترنت وصل می شود دیگر به پورتان نیازی نداره.

من به اين دليل اين كار رو نميكنم كه بدون اطلاع من استفاده غير مجاز نشه

farzin1986
21-12-2010, 15:17
درود..
اگه BM635 دارین یه لطفی بکن تو حالت TLS بذار که دستی ID & PASS رو وارد کنی.. میخوام بدونم مودمهای همه (BM635) ریست میشه یا اشکال از منطقه ما هست.. چون 3 بار مودم رو عوض کردم با گارانتیش..
و فقط تو این حالت TLS هست که میشه فهمید ریست شده یا اینکه واسه DOWNLOAD استفاده کنی که مثلا با DAP که ست میکنی بعد از اتمام DL خاموش کنه سیستم رو بعد میبینی نصفه خاموش شده..:41:

tetis
21-12-2010, 15:55
درود..
اگه BM635 دارین یه لطفی بکن تو حالت TLS بذار که دستی ID & PASS رو وارد کنی.. میخوام بدونم مودمهای همه (BM635) ریست میشه یا اشکال از منطقه ما هست.. چون 3 بار مودم رو عوض کردم با گارانتیش..
و فقط تو این حالت TLS هست که میشه فهمید ریست شده یا اینکه واسه DOWNLOAD استفاده کنی که مثلا با DAP که ست میکنی بعد از اتمام DL خاموش کنه سیستم رو بعد میبینی نصفه خاموش شده..:41:
من تو اين حالت tls هستم مودم من هم هروز فعلا ريست ميكنه مشكل از اول محرم كه داشتن مثلا تعمير ميكردند پيش آمده!!!
راستي چطور از گارانتي استفاده كردي و تعويض انجام دادي ؟
بردي جايي يا........؟
لطفا توضيح بدهيد

farzin1986
21-12-2010, 19:28
من تو اين حالت tls هستم مودم من هم هروز فعلا ريست ميكنه مشكل از اول محرم كه داشتن مثلا تعمير ميكردند پيش آمده!!!
راستي چطور از گارانتي استفاده كردي و تعويض انجام دادي ؟
بردي جايي يا........؟
لطفا توضيح بدهيد
درود..
اگه میشه بگین کی وای مکس گرفتین با نوع مودم و منطقه زندگی.. ممنون..
دوست عزیز هم میتونین با تماس با 09377070000از خط 912 یا ثابت و هم با707 از ایرانسل تماس بگیری و مشکل رو بگی.. یه شماره پیگری + 3 یا 4 روز انجماد حساب = یک هفته الافی.. خودشون میان یکی میارن اونو میبرن ..
من 3 بار اینکارو کردم ولی هنوز.....:41:
شریعتی-پیچ شمرون

tetis
21-12-2010, 19:48
درود..
اگه میشه بگین کی وای مکس گرفتین با نوع مودم و منطقه زندگی.. ممنون..
دوست عزیز هم میتونین با تماس با 09377070000از خط 912 یا ثابت و هم با707 از ایرانسل تماس بگیری و مشکل رو بگی.. یه شماره پیگری + 3 یا 4 روز انجماد حساب = یک هفته الافی.. خودشون میان یکی میارن اونو میبرن ..
من 3 بار اینکارو کردم ولی هنوز.....:41:
شریعتی-پیچ شمرون
من 6 ماه است كه مودم دارم همون واي فاي 635 و منطقه من سيدخندان است

farzin1986
21-12-2010, 20:06
من 6 ماه است كه مودم دارم همون واي فاي 635 و منطقه من سيدخندان است
ممنون..
من دو ماه هست.. از اول هم با این مشکل روبرو بودم..:wac:
دوباره امروز با 707 تماس گرفتم گفتم.. گفت فردا از بخش فنیشون تماس میگیرن..
اینا هم فقط بلد هستن خوشگل صحبت کنن.. هیچی فنی حالیشون نیست جز 4 تا ستینگ ساده مودم..:41:

Milad4171
21-12-2010, 22:15
هنوز اين مودم قديميه توي ليست هست. يعني چي؟ كسي تازه ثبت نام كرده؟؟‌اون مودم جديد وايرلسه تو ليست نيست!

T_E_X_A_S
21-12-2010, 22:30
یکی یه توضیحی بده من ممنون می شم

البته فکر کنم باره 100 دومه توضیح می دم :31: ولی این بار یه چیز جدید داره :31:

من 3/9 وایمکسم فعال شد 6 ماه نا محدود برای باره 100 دوم

روز اول رفتم دیدم یه اعتباری به من داده که هر دفعه که من از نت استفاده می کنم از این اعتبار کم می شه برای باره 100 دوم

تا امروز تو این عکس ببینید تو شماره 10 که نوشته ترافیک رایگان این اعتبارم تا امروز بود که هی ازش کم می شد حالا یه اعتبار جدید اضافه شده حالا چی شد اون قبلی پرید ؟ از این جدیده حالا کم می شه ؟ یا نه تا اون قبلی صفر نشه این جدیده کم نمی شه ؟ بعد چرا دفعه قبل اعتبار بیشتر داده بودند تازه نزدیک 1 ماه هم گذشت باز از این یکی هنوز بیشتره

یکی منو روشن کنه ممنون می شم

T_E_X_A_S
21-12-2010, 23:06
برای باره 100 دمه فکر کنم می گم ولی این بار یه چیزی به توضیحاتم اضافه شده

من 6 ماه نامحدود گرفتم برای باره 100 دم ( 3/9 وایمکسم فعال شد ) :31:

من روز اول دیدم یه اعتباری بهم دادن که هر بار از نت استفاده می کنم از این اعتبار کم می شه برای بار 100 دم :31:

حالا یه چیز جدیدی که امروز دیدم یه اعتبار جدید بهم اضافه شده همون طور که تو عکس می بینید شماره 4

حالا من موندم اون اعتبار قبلی که تو شماره 10 هست اون دیگه پرید ؟ از این به بعد از اعتبار جدیدم که شماره 4 باشه کم میشه ؟ یا نه تا اون اعتبار اولیم صفر نشه از این جدیده کم نمیشه ؟ بعد چرا اعتبار جدیدی که بهم دادن از قبلی اینقدر کمتره اون قبلی تازه یه ماه ازش کم شده خیلی بیشتر از اعتبار جدیده که بهم دادن !! یا اصلا یه جور دیگه محاسبه می شه ...

عکس :

یکی منو روشن کن ممنون می شم

Milad4171
21-12-2010, 23:23
عكسات باز نميشه
ولي اصولا تعرفه ها به ماه بعدي انتقال پيدا نميكنه. اگر در ماه زيادي مصرف كردي صفر ميشي و بايد تا ماه بعدي صبر كني( البته قضيه مصرف آزاد هم هست كه ميتونه تعرفه هاي آزاد رو هم خريداري كني تو اين زمان)
ولي اگر هم به دلايلي كمتر مصرف كردي فقط بهت اطلاع ميده . چيزي به ماه بعدي اضافه نميشه!!

ata.royalfalcon
21-12-2010, 23:30
عكسات باز نميشه

عکساتونو اینجا آپلود کنین و لینکشو بذارین تو تایپیک

T_E_X_A_S
22-12-2010, 00:29
عکس رو اینجا که گفتید آپلود کردم

فقط الان یه چیزی رو متوجه شدم 2/10 که تو عکس زده می شه پس فردا من فکر کردم می شه یه ماه دیگه ما آخر نفهمیدیم اینا چه جوری اعتبار میدن ماهی میدن روزی میدن

T_E_X_A_S
22-12-2010, 14:32
دوستان همون طور که یکی از بچه ها تو صفحات قبل گفت این مشکل Reset شدن داره زیاد می شه

اوانایی که مودم WIFi دارن بزارن رو حالته Route TLS ببینن ریست می شن یا نه اینجا اعلام کنن منظور از ریست شدن هم اینه که یهو وسط نت قطع بشه دوباره وصل بشه که اون پورتال میاد و باید یوزر پس وارد کنید برای همین میگم رو حالت Route TLS بارید که متوجه بشید ریست می شه

ممنون

farzin1986
22-12-2010, 14:38
بازم متشکرم..
خودم متوسط روزانه 3 الی 4 بار مودم BM635 تهران شریعتی-پیچ شمیران.:41:

tetis
22-12-2010, 15:56
من روز بروز بيشتر از اين سرويس متنفر ميشم
الان كيفيت 512 من در حد......... است. پينگ 567 از اسپيد تست با آپ 0.12 و دان 0.122..............
ريست شدن روزانه
باز نكردن چندين سايت فارسي زبان كه به اين خاطر بايد برم با دايا آپ وصل شم.
فقط خوب سر برج پول ميگيرن
اين چه شركت اينترنتي است كه چت آنلاين نداره
2 بار زنگ زدم 12 دقيقه فقط جمله منتظر باشيد شنيدم........بي خيال شدم.
با افزايش مشتري مونده تو سرويس دادن حتما اين مشكل به تمام منطقه هاي ديگر هم سرايت ميكنه.

ata.royalfalcon
22-12-2010, 18:23
من روز بروز بيشتر از اين سرويس متنفر ميشم
الان كيفيت 512 من در حد......... است. پينگ 567 از اسپيد تست با آپ 0.12 و دان 0.122..............
ريست شدن روزانه
باز نكردن چندين سايت فارسي زبان كه به اين خاطر بايد برم با دايا آپ وصل شم.
فقط خوب سر برج پول ميگيرن
اين چه شركت اينترنتي است كه چت آنلاين نداره
2 بار زنگ زدم 12 دقيقه فقط جمله منتظر باشيد شنيدم........بي خيال شدم.
با افزايش مشتري مونده تو سرويس دادن حتما اين مشكل به تمام منطقه هاي ديگر هم سرايت ميكنه.

من نمیفهمم برای شما چه مشکلی هست
همانطوری که تو عکس زیر میبینین پینگ من از 245 الی300 متغیره که عالیه
فکر نمیکنین این کیفیت خوب به نوع تعرفه و نوع مودم بستگی داره !!!!

tetis
22-12-2010, 19:23

قبلا اينطور نبود پس به نوع مودم و سرويس بستگي نداره عزيز:5:

farzin1986
22-12-2010, 23:05

دوست من..
کجای این خوبه؟
مال من با مودم داخلی BM635 اینه از 204 تا 303 به مراتب بهتر شما با مودم OUTDOOR این که ملاک خوب بودن سرویس نیست..:thumbsdow

یه سر بزن
پینگ (Ping)
معیاری ست تا از طریق اون متوجه شیم که چه مقدار زمان طول می کشد تا یک “بسته” از داده از سمت کامپیوتر شما به سمت سرور رفته و دوباره آن مسیر را برگردد. واضح است که هر چقدر این عدد کوچکتر باشد کیفیت خط ارتباطی بالاتر است. معمولا از هر ارتباط خوب عددی پایین تر از ۱۰۰ میلی ثانیه انتظار میره.

جیتر (Jitter)
اگر نخوام سر در گمتون کنم، جیتر به صورت ساده میزان اختلاف در زمان رسیدن بسته ها به مقصد است. اینو هم بدونید که کیفیت کار با صدا و تصویر به شدت به جیتر وابسته است.
عکس زیر یکی از بهترینای ارتباط اینترنتی هست(در سوئد).. من انتظار ندارم ایرانسل مثل این جواب بده به همینشم رازی هستیم ولی نه دیگه اینجوری با وضعیت!!

اینم مال خودم.. 256Kb/s EchoLife BM635 WiMAX CPE

دوست عزیز کیفیت رو اینجوری بسنج نه با یه دستور ساده !!!:41:

patal
23-12-2010, 00:02
بازم متشکرم..
خودم متوسط روزانه 3 الی 4 بار مودم BM635 تهران شریعتی-پیچ شمیران.:41:

سلام
من دو Account از وایمکس ایرانسل دارم.
مودم کله قندی! (BM632) با سرعت 128 (دائمی)
مودم وای فای (BM635) با سرعت 512 (دائمی)

کله قندی رو از خرداد ماه دارم استفاده می کنم و توی این چند ماه حتی یک بار هم ReSet نکرده،
ولی این وای فای رو 10 روزه که دارم استفاده می کنم، و روزی 1 بار ReSet می کنه. (در روز فقط 3 ساعت باهاش کار می کنم.)

هر دو مودم در حالت Bridge هستند. (وارد کردن User & Pass در صفحه ی Portal)

مکان :46: سعادت آباد، علامه ی جنوبی

خوش باشین،
©م.م.©

tetis
23-12-2010, 12:25
آنقدر غر زدم كه امروز كلا قطع شد و تو پرتال هم نميره !!!!!
باز هم دايال آپ كه هميشه فريادرس ما ايراني ها بود.
الان هم با دايال وصلم و به رتق و فتق امور مشغول.
بعد از اين 20 زوز علافي اگه طلا بشه ايرانسل من كه ديگه به هيچكي توصيه نمي كنم چون هيچ پاسخگويي هم نداره.
فكر كنم بايد برم دفتر مركزي ايرانسل

Milad4171
23-12-2010, 12:30
فكر كنم بايد برم دفتر مركزي ايرانسل شك نكن همين كارو بكن
من توي اون دوره كه گفتن شبكه داره آپديت ميشه و سرويس ارائه نميديم رفتم يه كم دادو بيداد كردم اونجا تا گفتن بهتون زنگ ميزنيم و اينا. فرداش هم زنگ زدن واسه پس فرداشت اومدن نصب كردن!!!
شك نكن و برو .اگه واقعا مشكل داري.
اون شمارهه يكي مثل من و شما پشتش نشستن. مسئول نيستن!!

mehrdad_hidden
23-12-2010, 12:41
با سلام خدمت تمام اعضا ...
من از شيراز هستم....
ميخواستم بدونم که وايمکس ايرانسل بهتره يا مبين
آخه من نميتونم adsl بگيرم...
لطفاً راهنمايم کنيد
و مثلاً سرعت 128 ايرانسل با مبين چقدر فرق ميکنه...

wiimax
23-12-2010, 15:46
سلامی دوباره... بعد از 2 ماه یا 3 ماه اومدم بگم وایمکس مبین نت بسیارررر عالیه هیچ مشکلی نداره .... سرعت بسیار بالا، هر کی ام ازش بد میگه مشکل از خودشه . من تو این ماهو ماه قبلی فقط 1 روز قعطی داشتم که این خیلی خوبه .

راستی 2 تا سوال .

1.واسه لاگین شدن تو سایت مبین نت مشکل دارم .. اصلآ لاگین نمیشه ... ایمیل و پسوردو که میدم هیچ عملی نمی کنه ..
2. بنده زیاد بازی میکنم .. آنلاین یعنی تازه شروع کردم که از خونه آنلاین میشم، میخواستم بدونم خیلی حجم کم میکنه ؟؟
هرچی میرم تو سایت که ببینم از این 5 گیگ چقدر استفاده کردم نمیشه .

لطفآ کمک .

tetis
23-12-2010, 16:19
شك نكن همين كارو بكن
من توي اون دوره كه گفتن شبكه داره آپديت ميشه و سرويس ارائه نميديم رفتم يه كم دادو بيداد كردم اونجا تا گفتن بهتون زنگ ميزنيم و اينا. فرداش هم زنگ زدن واسه پس فرداشت اومدن نصب كردن!!!
شك نكن و برو .اگه واقعا مشكل داري.
اون شمارهه يكي مثل من و شما پشتش نشستن. مسئول نيستن!!

ساعت 4 وصل شد :19:
اينم نتيجه پينگ و.....
. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

رده F گرفتيم يعني در پيت ترين نوع اينترنت جهان مباركه ايرانسل!!!!
تازه پكت لوس هم آنقدر زياد بود كه قادر به محاسبه نشد بنده خدا.........
پايين تر از f نبود كه بده و گرنه ميداد...........

T_E_X_A_S
23-12-2010, 18:26
واقعا آشغال شده ایرانسل من موقعی که گرفتم فقط یکی دو هفته اول راضی بودم الان که پشیمونم همشم ریست می شه

آقا 2 تا سوال هم داره خواستم مطمئن بشم :

اولیش اینه که الان برید تو حسابتون یه جا نوشته " قطع موقت یا رفع قطع موقت وایمکس" یعنی میشه 1 ماه قطع کنی به این صورت بشه مثلا الان ماله من 1 خرداد 90 شش ماهم تموم می شه من بیام 1 ماه از اینجا وایمکسمو قطع کنم بعد یعنی 1 تیر 90 شش ماهم تموم می شه ؟

بعد الان رفتم این قسمت "قطع موقت یا رفع قطع موقت وایمکس" فقط تاریخ شروع قطع موقت داره نداره گرینه ای که برای چه مدت قطع باشه کسی اینو نمی دونه چه جوریه یه توضیحی بدید ممنون می شم

دومیش اینه که من بعد از 6 ماه می تونم با همین مودم از مبین نت یا هر شرکتی که وایمکس ارائه می ده از اونجا سرویس بگیرم یعنی مودم که دارم فقط پوا شارژ ماهیانشو بدم

ata.royalfalcon
23-12-2010, 19:13
دومیش اینه که من بعد از 6 ماه می تونم با همین مودم از مبین نت یا هر شرکتی که وایمکس ارائه می ده از اونجا سرویس بگیرم یعنی مودم که دارم فقط پوا شارژ ماهیانشو بدم

محض اطلاع مبین نت وضعیتش از ایرانسل بهتر نیست !!!!!!!!!
ایرانسل فعلا در زمینه وایمکس پیشتازه!!!

JIKJIKJIK
23-12-2010, 19:22

ميشه بيشتر توضيح بدين

tetis
23-12-2010, 19:42
ایرانسل فعلا در زمینه وایمکس پیشتازه!!!
خوبه كه پيشتازه!!!!:46:
فقط كافيه يكصدم پول تبليغات تلويزيوني (فقط تلويزيوني نه مطبوعات واستاديوم ورزشي و.....) را خرج بهبود شبكه اش كنه مردم خودشون بهترين را تشخيص ميدهند.
فعلا كه تو مملكت كور ها يك چشم پادشاهه!!!!!!!
:5::5::5::5::5::5::5::5::5::5:

T_E_X_A_S
23-12-2010, 20:45
شما بد متوجه شدی منظور منو من حالا کار ندارم مبین نت خوبه یا نه میگم میشه از شرکت های دیگه با این مودم سرویس گرفت یا نه

HAM5311
23-12-2010, 20:50
وایمکس بازار ADSL رو خراب کرد سرعت دانلود توی ADSL به حالت قانونی یعنی همون 1/8 تبدیل شده

ata.royalfalcon
23-12-2010, 22:25
شما بد متوجه شدی منظور منو من حالا کار ندارم مبین نت خوبه یا نه میگم میشه از شرکت های دیگه با این مودم سرویس گرفت یا نه

به شرطی که شرکت های دیگه مک مودم رو قبول کنن
یعنی به پشتیبانی مثلا مبین نت یا هر شرکت دیگه !!!!! زنگ میزنی میپرسی آقا من مودم وایمکس دارم مک مودمو بدم قبول میکنین ؟؟؟؟
بعدش شما که مشکل ریسیت مودم دارین بهتر نیست نوع مودمو عوض کنین تا اینکه از یه شرکت دیگه سرویس بگیرین؟؟؟

ata.royalfalcon
23-12-2010, 22:36
ميشه بيشتر توضيح بدين

توضیحی لازم نیست مثل آفتاب تو روز روشن همه چیز معلومه!!!!!!!!!!

farzin1986
24-12-2010, 00:41
عطا جان یه لطف میکنی یه تست بگری بزاری اینجا..
تا ببینیم مودم OUTDOOR بگیریم یا یقه ی ایرانسل رو..
ممنون میشم اگه نوع سرویستو با منطقه نصب مودم بگی حتما..

dr_data_13
24-12-2010, 00:47
من که هیچ مشکلی با ایرانسل ندارم واقعا تو این 1 ماهی که دارمش عالیه 1 بار هم قطع نشده:18:
من مودمم outdoor هست و هیچ وقت ریست نشده و کلا از 5 تا آنتن به صورت ثابت 4 تاش پر هست
من تا الان رضایت کامل دارم

Cyber-PC
24-12-2010, 00:55
سلام به دوستان ایرانسلی !
من از کاربرای مبین نت هستم (البته دیگه نخواهم بود)
سرعت و کیفیتش خوب بود ولی با سیاست جدیدش که تعرفه نامحدود نداره باید کوچ کنم
خیلی از صفحات تاپیک رو خواندم ولی چیزی که میخواستم پیدا نکردم
میخواستم ببینم سرعت واقعی که ارائه میشه با سرعتی اسمی یکسان هست یا نه
تو مبین نت من واقعا 130 kbps دانلود میکردم
دوستان اگه لطف کنن بگن ممنون میشم
مخصوصا دوستان کرجی

farzin1986
24-12-2010, 10:49
من که هیچ مشکلی با ایرانسل ندارم واقعا تو این 1 ماهی که دارمش عالیه 1 بار هم قطع نشده:18:
من مودمم outdoor هست و هیچ وقت ریست نشده و کلا از 5 تا آنتن به صورت ثابت 4 تاش پر هست
من تا الان رضایت کامل دارم

دکتر دیتا جان شما هم یه لطف میکنی یه تست بگری بزاری اینجا..
تا ببینیم مودم OUTDOOR بگیریم یا یقه ی ایرانسل رو..
ممنون میشم اگه نوع سرویستو با منطقه نصب مودم بگی حتما..

---------- Post added at 10:49 AM ---------- Previous post was at 10:45 AM ----------

سلام به دوستان ایرانسلی !
من از کاربرای مبین نت هستم (البته دیگه نخواهم بود)
سرعت و کیفیتش خوب بود ولی با سیاست جدیدش که تعرفه نامحدود نداره باید کوچ کنم
خیلی از صفحات تاپیک رو خواندم ولی چیزی که میخواستم پیدا نکردم
میخواستم ببینم سرعت واقعی که ارائه میشه با سرعتی اسمی یکسان هست یا نه
تو مبین نت من واقعا 130 kbps دانلود میکردم
دوستان اگه لطف کنن بگن ممنون میشم
مخصوصا دوستان کرجی

دوست عزیز من از سرعت ایرانسل رازی هستم..
256kb/s دارم و معمولا از 29KB/s تا 32KB/s دانلود دارم..
فعلا فقط مشکل ریست شدن مودم هست..:41:

T_E_X_A_S
24-12-2010, 11:06
ماله من امروز اینطوری :

ata.royalfalcon
24-12-2010, 12:22
این تست من هست
لازم هست یاداروی کنم که من سرعت 128 دارم با مودم outdoor و یه بار هم مشکل ریسیت و قطعی ندارم
طرفای شهرآرا ستارخان هستم

wiimax
24-12-2010, 13:31
چرا هیچکی جواب نمیده ؟؟ ای بابا...

1.واسه لاگین شدن تو سایت مبین نت مشکل دارم .. اصلآ لاگین نمیشه ... ایمیل و پسوردو که میدم هیچ عملی نمی کنه ..
2. بنده زیاد بازی میکنم .. آنلاین یعنی تازه شروع کردم که از خونه آنلاین میشم، میخواستم بدونم خیلی حجم کم میکنه ؟؟

Cyber-PC
24-12-2010, 14:05
دوستان فرآیند سفارش wimax به چه صورت هست؟
باید با چه تلفنی تماس گرفت ؟
باید حضوری جایی رفت؟
نامه برای سرعت بالای 128 که باید ارائه بدیم کجا باید تحویل داد ؟
در منطقه سبز از کدام مدل مودم بهتره استفاده بشه که ساعت کار طولانی رو خوب جواب بده ؟
ببخشید سوالام زیاد بود !!

ata.royalfalcon
24-12-2010, 14:41
چرا هیچکی جواب نمیده ؟؟ ای بابا...

دوست عزیز آدرسو اشتباه گرفتی اینجا زندان اوین ، ببخشید ایرانسله !!!!!!!!!!:31::31:
ولی شاید اکانتتو بستن
یه بار برای من که اشتباهاً بدهی زده بودند نمیتونستم لاگین بشم

ata.royalfalcon
24-12-2010, 14:55
دوستان فرآیند سفارش wimax به چه صورت هست؟
باید با چه تلفنی تماس گرفت ؟
باید حضوری جایی رفت؟
نامه برای سرعت بالای 128 که باید ارائه بدیم کجا باید تحویل داد ؟
در منطقه سبز از کدام مدل مودم بهتره استفاده بشه که ساعت کار طولانی رو خوب جواب بده ؟
ببخشید سوالام زیاد بود !!

فرایند سفارش وایمکس به صورت اینترنتی هست برو تو سایت ایرانسل این آدرس

شروع به ثبت نام میکنی خیلی سادست (فقط شماره موبایل و ایمیل درست بهشون بده چون با پیامک باهات مکاتبه میکنن)
یه ماشین حسابی داره که با توجه به نوع تعرفه انتخابی و نوع مودم و نوع سرعت مبلغ نهایی رو بهت میگه
وقتی ثبت نام کردی یه پیامک میاد ثبت نامتو تایید میکنه و بهت شناسه وایمکس و پسورد میده
و دوباره یه پیامک میاد مبلغ نهایی رو بهت میگه به شماره حسابی که میگن باید واریز کنی (شناسه پرداخت هم بهت میدن و بر اساس شناسه پرداخت باید واریز کنی این شناسه پرداخت با شناسه وایمکس فرق میکنه حواستو جمع کن قاطی نکنی!!!!)
وقتی پولو واریز کردی بازهم پیامک میاد که تایید میکنه شما پولو واریز کردین و بعدش حدود سه روز بعد باهات تماس میگیرن برای هماهنگی نصب مودم

نکته فوق العاده مهم
به گفته سایت ایرانسل افراد کمتر از 18 سال نیان تو:31::31::31::18::18::18:

چند تا توصیه
1. ظاهرا مشکل ریسیت مودم های داخلی داره زیاد میشه پیشنهادم اینه که مودم outdoor بگیری دردسر نداشته باشی
2. از طریق بانک ملت پولو واریز کن چون سریعتر عمل میکنن
3. نوع حساب هم دائمی انتخاب کن (برای من باوجودیکه از اواخر برج هفت اشتراک گرفتم هنوز صورتحساب نیومده!!! :31::31:) چون دائمی هستم
4. نامه برای سرعت بالای 128 رو به نصابی که میاد مودمو نصب کنه میدی!!!

Cyber-PC
24-12-2010, 15:17
فرایند سفارش وایمکس به صورت اینترنتی هست برو تو سایت ایرانسل این آدرس

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشروع به ثبت نام میکنی خیلی سادست (فقط شماره موبایل و ایمیل درست بهشون بده چون با پیامک باهات مکاتبه میکنن)
یه ماشین حسابی داره که با توجه به نوع تعرفه انتخابی و نوع مودم و نوع سرعت مبلغ نهایی رو بهت میگه
وقتی ثبت نام کردی یه پیامک میاد ثبت نامتو تایید میکنه و بهت شناسه وایمکس و پسورد میده
و دوباره یه پیامک میاد مبلغ نهایی رو بهت میگه به شماره حسابی که میگن باید واریز کنی (شناسه پرداخت هم بهت میدن و بر اساس شناسه پرداخت باید واریز کنی این شناسه پرداخت با شناسه وایمکس فرق میکنه حواستو جمع کن قاطی نکنی!!!!)
وقتی پولو واریز کردی بازهم پیامک میاد که تایید میکنه شما پولو واریز کردین و بعدش حدود سه روز بعد باهات تماس میگیرن برای هماهنگی نصب مودم

نکته فوق العاده مهم
به گفته سایت ایرانسل افراد کمتر از 18 سال نیان تو:31::31::31::18::18::18:

چند تا توصیه
1. ظاهرا مشکل ریسیت مودم های داخلی داره زیاد میشه پیشنهادم اینه که مودم outdoor بگیری دردسر نداشته باشی
2. از طریق بانک ملت پولو واریز کن چون سریعتر عمل میکنن
3. نوع حساب هم دائمی انتخاب کن (برای من باوجودیکه از اواخر برج هفت اشتراک گرفتم هنوز صورتحساب نیومده!!! :31::31:) چون دائمی هستم
4. نامه برای سرعت بالای 128 رو به نصابی که میاد مودمو نصب کنه میدی!!!

دیگه یعنی تا انتها رفتی و مارم حسابی شرمنده کردی
مخلص خودتو اون آواتار DOOM 3 :46:
من چون سابقی بدی از آنتن های بیرونی دارم حتما باید داخلی بگیرم کاش همین مودم مبین نت که دارم رو رجیستر کنن :31:

حالا ی چی بگم بخندی من گوشیم فارسی نداره همین اس ام اس های تبلیغی ایرانسل هم که میاد نمیتونم بخونم با این وضع که همه کارش با پیامک ِ باید اول برم ی گوشی بخرم :27:

ata.royalfalcon
24-12-2010, 15:28
من چون سابقی بدی از آنتن های بیرونی دارم حتما باید داخلی بگیرم کاش همین مودم مبین نت که دارم رو رجیستر کنن :31:

حالا ی چی بگم بخندی من گوشیم فارسی نداره همین اس ام اس های تبلیغی ایرانسل هم که میاد نمیتونم بخونم با این وضع که همه کارش با پیامک ِ باید اول برم ی گوشی بخرم :27:

مودمهای بیرونی چه مشکلی دارن مگه ؟؟؟ میشه بگی
اول زنگ بزن پشتیبانی ایرانسل ازشو بپرس من مودم وایمکس دارم (اصلا نگو ماله مبین نت هست) مک مودمو بدم قبول میکنین !!!! بعد برو ثبت نام کن شماره پشتیبانی 09377070000 هست
ضمنا اس ام اس ها تماما فینگیلیش هستن پس جای نگرانی نیست ضمنا همزمان که اس ام اس میشه به ایمیلت هم ارسال میشه

Cyber-PC
24-12-2010, 15:41
من قبلا مودم wifi داشتم (از همینا که پشت بوم نصب میشن outdoor )
3 بار رعد و برق زد بهش که یکبار کلا سیستم ترکید ! (ارتفاع اینجا بالاس)
کلا خاطره خوشی ندارم از اینکه آنتن رو بیرون نصب کنم.

wiimax
24-12-2010, 15:49
اونایی که محدودیت دانلود دارن - 6 یا 5 گیگ... بازی آنلاین چقدر تاثیر داره رو حجم ؟

ata.royalfalcon
24-12-2010, 15:59
توضیحات تکمیلی هم بدم
میتونین طبق عکس زیر گزینه خیر رو انتخاب کنین
ولی به شرطی که مک مودم قبول کنن!!! که فکر میکنم قبول کنن
اون شناسه وایمکس کاربر اصلی (******09411) * که فکر کنم شناسه وایمکس خودتو باید بدی!!!
و مسئله دیگه اینه که با توجه به اینکه شما خودتون مودم دارین ،معلوم نیست نصاب بیاد یا نه
اگه نیاد چطوری میخوای اون نامه رو بدی بهشون!!!!

ata.royalfalcon
24-12-2010, 16:04
یه توضیح تکمیلی دیگه
این ماشین حسابی هست که با توجه به نوع تعرفه و نوع مودم مبلغ نهایی رو بهت میگه

Cyber-PC
24-12-2010, 16:06
این ثبت نام کردن هم واسه خودش طنزی شده !
مبین نت خوب بود همه چیشا ولی ورداشتن هدفمندش کردن !
از نا محدود به 40 گیگ !
حالا نگران اینم بیشتر که نکنه ایرانسل هم محدود بشه

patal
24-12-2010, 16:08
ماله من امروز اینطوری :

سلام
2 نکته رو لازم می دونم که بگم:
نکته ی 1:
T_E_X_A_S عزیز چه بهتر بود اگه می گفتی که چه سرعتی خریدی. (128 یا 256 یا 512)

××××××××××××××××××××××××× ××××
نکته ی 2:
دوستان توجه داشته باشن که به گفته ی خود ِ ایرانسل، سرعت DownStream با سرعت UpStream متفاوت است.

همیشه خوش باشین،
©م.م.©

farzin1986
24-12-2010, 16:37
من قبلا مودم wifi داشتم (از همینا که پشت بوم نصب میشن outdoor )
3 بار رعد و برق زد بهش که یکبار کلا سیستم ترکید ! (ارتفاع اینجا بالاس)
کلا خاطره خوشی ندارم از اینکه آنتن رو بیرون نصب کنم.
دوست عزیز مودم شما الان چیه کامل بگو لطفا!
سیاست های کاری این ایرانسل اصلا قابل اعتماد نیستن..
اول حسابی مشتری جم میکنه بعد برجکشونو میاره پایین..
به یاد ساعات خوش ایرانسل طرح های رنگی و خوبش sms 4t با طرح شبا رایگان و ....
الان کلا عوض شده..
حالا خود دانی.. حسابی تحقیق کن .. از 707 بپرس..
تعرفه های ایرانسل اینها هستن..
من هم گول خوردم..

اینها طرح های پیشنهادهای تشویقی ایرانسل هستند..

نقل قول از ایرانسل:

مدت اعتبار این طرح تنها ۶ ماه خواهد بود و پس از اتمام این دوره، جهت ادامه استفاده از سرویس، کاربر باید نسبت به انتخاب یکی از طرح های تعرفه موجود ایرانسل اقدام نماید.

HAM5311
24-12-2010, 17:38
نیازی به خرید گوشی نیست چون اولا همه ی اس ام اس ها با حروف انگلیسی نوشته شده دوما همون اس ام اس ها رو به آدرس ایمیلتون می فرستن

DaRiOuShJh
24-12-2010, 17:45
دوستان کسی تو منطقه پارک وی یا ونک یا جردن یا جام جم یا این حدودا از وایمکس استفاده میکنه؟

HAM5311
24-12-2010, 19:59
چرا کسی درباره ی کاهش قیمت مودم های ایرانسل حرفی نمی زنه؟

farzin1986
24-12-2010, 23:34
چرا کسی درباره ی کاهش قیمت مودم های ایرانسل حرفی نمی زنه؟
دوست عزیز اینها همه در باغ سبز هست..
من 25% تخفیف گرفتم..
الان شده 32%
بعدا معلوم نیست تخفیف بیشتر بده یا کمتر..

---------- Post added at 11:34 PM ---------- Previous post was at 11:32 PM ----------

دوستان کسی تو منطقه پارک وی یا ونک یا جردن یا جام جم یا این حدودا از وایمکس استفاده میکنه؟
دوست عزیز..
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پوشش قوی (توصیه می شود، در این مناطق از مودم های یواس بی، وای فای و مودم فضای داخلی استفاده شود)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پوشش متوسط (توصیه می شود از مودم فضای باز در این مناطق استفاده کنید)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] پوشش ضعیف

mnbobo
25-12-2010, 09:53
سلام

من یواشکی یک سوال بپرسم. کسی تا الان با این وایمکس ایرانسل از (وی چی چی ان) :31: استفاده کرده؟ مشکلی نداره؟ نبستن که؟ :46:

tetis
25-12-2010, 11:08
كاملا براي من مشخص شد كه ايرانسل تو منطقه ما پهناي باند كم ميآورد. با شروع ساعت اداري اينترنت من تقريبا قطع ميشود تا ساعت 4 يا 5 كه بر ميگرده.............
براي استفاده از وايمكس ايرانسل بايد خونه را عوض كنم !!!!!!

farzin1986
25-12-2010, 18:30
سلام

من یواشکی یک سوال بپرسم. کسی تا الان با این وایمکس ایرانسل از (وی چی چی ان) :31: استفاده کرده؟ مشکلی نداره؟ نبستن که؟ :46:
درود دوست عزیز..
نه من معمولا با ویزی پیزی اِزن (زر گری گفتم):5: کانکتم و یه نکته جالب به عکس زیر نگاه کن خود میبینی...
سرعت DL رو با UL مقایسه کن..:8:
تست مال حدود یک ماه پیش

mnbobo
25-12-2010, 18:57
درود دوست عزیز..
نه من معمولا با ویزی پیزی اِزن (زر گری گفتم):5: کانکتم و یه نکته جالب به عکس زیر نگاه کن خود میبینی...
سرعت DL رو با UL مقایسه کن..:8:
تست مال حدود یک ماه پیش

میشه یواشکی بهم بگی از کجا گرفتی؟ اگه مطمئنه بگو منم بگیرم. یواشکی پی ام بده :46:

kakmak
25-12-2010, 19:11
سلام

سلام..من همین الان با --- اومدم تو این سایت...هیچ گونه مشکلی نداره..من وایمکس 256 دارم

ata.royalfalcon
25-12-2010, 20:21
دوستان ببخشید من سوالهای ابتدایی میپرسم
این اشاره هایی که به هم میکنین یعنی ادیت شد !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
به چه دردی میخوره یه توضیحی بدین ماهم فیض ببریم!!!:20:

farzin1986
25-12-2010, 20:21
میشه یواشکی بهم بگی از کجا گرفتی؟ اگه مطمئنه بگو منم بگیرم. یواشکی پی ام بده :46:

sharmande latin mizanam.. Ba mobilam..
Ham raygan hast k mamulan sor@ paein daran ham chan ruz ye bar bayad awaz koni yeki dge peyda koni..
Ham forushi haast.. Mahi 2 ya 3 toman.. :-)

farzin1986
25-12-2010, 20:28
دوستان ببخشید من سوالهای ابتدایی میپرسم
این اشاره هایی که به هم میکنین یعنی ....
به چه دردی میخوره یه توضیحی بدین ماهم فیض ببریم!!!:20:

doste man ye khahesh daram awal edite kon ouno ----- Bezan..
... Be darde web gardi azad va download az site haei k iran ro tahrim kardan mikhore..
Ya hamun c H i L t E r naSh Kan.. :))

mnbobo
25-12-2010, 20:31
سلام..من همین الان با --- اومدم تو این سایت...هیچ گونه مشکلی نداره..من وایمکس 256 دارم

از کجا گرفتی این چی چی انو :27: یک سایت معرفی کنید (به صورت مخفی با تدابیر شدید امنیتی :31:) تا ما هم به قول دوستمون فیض ببریم :10:

ata.royalfalcon
25-12-2010, 20:45
میگما اگه ما از این ها (همون چی چی ان) استفاده کنیم یه دفعه توسط ایرانسل نریم تو لیست سیاه

mnbobo
25-12-2010, 20:48
میگما اگه ما از این ها (همون چی چی ان) استفاده کنیم یه دفعه توسط ایرانسل نریم تو لیست سیاه

نه اون لیست سیاه برای کسائی هستش که خیلی دانلود کنن. راجع به چیچی ان حرفی نزده :31: من فقط منتظرم یکی بیاد بگه از کجا گرفته که ببینیم این چیچی ان قسمت ما میشه یا نه :20:

V_E
25-12-2010, 23:02
سلام
می خواستم بدونم این مودم های ایران سلو میشه اشتراکی هم استفاده کرد؟(دو تا سیستم همزمان)
سرعت 256 چطوری هستش؟
مودم های خارجی بهتر هستش یا داخلی؟
ممنون

farzin1986
25-12-2010, 23:58
سلام
می خواستم بدونم این مودم های ایران سلو میشه اشتراکی هم استفاده کرد؟(دو تا سیستم همزمان)
سرعت 256 چطوری هستش؟
ممنون
درود..
بله..
با BM635 شما میتونین تا 4 تا PC رو با کابل و 32 دستگاه WIFI حالا یا موبایل یا PSP یا XBOX یا NOTEBOOK و هر سیستم وایر لس رو متصل کنی..
من خودم BM635 دارم و تو خونه 4 تا موبایل 2 تا PC و 2 لپ تاپ رو شبکه کردم..:5:
ولی با 256Kb/s دیگه آخرس 3 نفر راحت میتونن فقط وب گردی کنن بدون دانلود..
فقط الان شبکه وایمکس یمقدار مشکل داره مودم های BM635 ریست میشن البته من کلی با 707 صحبت کردم هی اونا زنگ زدن هی من.. از صبح جمعه تا حالا اصلا ریست نشدم:8:.. ولی بازم تحقیق کن..:27:

---------- Post added at 11:58 PM ---------- Previous post was at 11:54 PM ----------

نه اون لیست سیاه برای کسائی هستش که خیلی دانلود کنن. راجع به چیچی ان حرفی نزده :31: من فقط منتظرم یکی بیاد بگه از کجا گرفته که ببینیم این چیچی ان قسمت ما میشه یا نه :20:
دوست من..
من میخرم ماهی 3 تومن..
پیشنهاد میکنم اگه یه ارتباط مطمئن و پایدار میخوای شما هم اینکارو کن
مایش یه سرچ کوچولو تو گوگل هست..:31:
رایگان ها مهمون یکی دو روزه اونم با سلام و صلوات کانکت میشن..:13:

farzin1986
26-12-2010, 00:02
سلام
سرعت 256 چطوری هستش؟
ممنون
درود..
بله..
با BM635 شما میتونین تا 4 تا PC رو با کابل و 32 دستگاه WIFI حالا یا موبایل یا PSP یا XBOX یا NOTEBOOK و هر سیستم وایر لس رو متصل کنی..
من خودم BM635 دارم و تو خونه 4 تا موبایل 2 تا PC و 2 لپ تاپ رو شبکه کردم..:5:
ولی با 256Kb/s دیگه آخرس 3 نفر راحت میتونن فقط وب گردی کنن بدون دانلود..
فقط الان شبکه وایمکس یمقدار مشکل داره مودم های BM635 ریست میشن البته من کلی با 707 صحبت کردم هی اونا زنگ زدن هی من.. از صبح جمعه تا حالا اصلا ریست نشدم:8:.. ولی بازم تحقیق کن..:27:

---------- Post added at 12:02 AM ---------- Previous post was at 12:00 AM ----------

وست من..
من میخرم ماهی 3 تومن..
مایش یه سرچ کوچولو تو گوگل هست..:27:

farzin1986
26-12-2010, 00:03
وست من..
من میخرم ماهی 3 تومن..
مایش یه سرچ کوچولو تو گوگل هست..:27:

Cyber-PC
26-12-2010, 05:56
سلام دوستان
امروز با 707 تماس داشتم
پرسیدم "من خودم مودم دارم امکانش هست mac من رو رجیستر کنید با همین مودم خودم وصل بشم ؟" ... کم مونده زنه ی آب نکشیده بارم کنه از شدت عصبانیت !!!
انگار بهش حرف نا مربوطی زدم ! :31:
من حتی حاضرم 80 تومن برای قشنگی بدم ولی با همین مودم مبین نت خودم وصلم کنن
این داستان ریست شدن که دوستمون فرزین میگه خیلی ضدحال ِ

ata.royalfalcon
26-12-2010, 07:57
سلام دوستان
امروز با 707 تماس داشتم
پرسیدم "من خودم مودم دارم امکانش هست mac من رو رجیستر کنید با همین مودم خودم وصل بشم ؟" ... کم مونده زنه ی آب نکشیده بارم کنه از شدت عصبانیت !!!

مثله اينكه فهميده بود مودمت ماله مبين نت هست
اين دوتا آبشون تو يه جوي نميره
رقيب هم هستن ديگه!!!

ata.royalfalcon
26-12-2010, 08:12
کم مونده زنه ی آب نکشیده بارم کنه از شدت عصبانیت !!!

خندم گرفت!!!!
يه جايي خوندم كه ميشه مك مودمو عوض كرد يعني بايد فلش كرد
حالا اگه كسي كارشو ميدونه به ما هم بگه!!!

LordMMD
26-12-2010, 11:15
الان من همینطوری یک مودم دیگه بخرم و همین طوری از یکی یه یوزر و پس بگیرم بزنم وصل میشه ؟
یا این که یوزر با مک مودم مچ شده ؟!

یا مثلا مک ها محدودیت هایی دارن ؟!
چطوری هست این قضیه ؟

یه یوزر و پس رو دو نفر همزمان با 2 مودم میتونن استفاده کنن ؟

ata.royalfalcon
26-12-2010, 11:32
الان من همینطوری یک مودم دیگه بخرم و همین طوری از یکی یه یوزر و پس بگیرم بزنم وصل میشه ؟

چطوری هست این قضیه ؟

من فكر نكنم بشه
بايد یوزر با مک مودم مچ بشه
يعني نميتوني يه مودم بخري بعد با هر يوزري كه دلت خواست كانكت بشي
بايد فلش كني تا مك مودم عوض شه

d.b23
26-12-2010, 12:39

چطوری هست این قضیه ؟

یه یوزر و پس رو همزمان 2 نفر نمیتونن استفاده کنن.
زنگ زدم از 707 پرسیدم

mahdihajiali
26-12-2010, 16:10
با سلام .من چند ماهی دارم با مودم 635 تو اینترنت میرم و راضی هستم و تا الان مورد ریست شدن برام پیش نیامده:31:

T_E_X_A_S
26-12-2010, 17:55
من از 5 شنبه شب ترکیدم :D وایمکسم قطع شده

جمعه صبح زنگ زدم مشکلات رو گفتم قرار شد زنگ بزنن خبری نشد شنبه شب یعنی دیشب زنگ زدم گفتن زنگ میزنن بیان برای تعویض مودم یکی دو روز دیگه خبری نشه قاطی می کنم میرم ایرانسل رو میارم پایین :D

ata.royalfalcon
26-12-2010, 18:25

جمعه صبح زنگ زدم مشکلات رو گفتم قرار شد زنگ بزنن خبری نشد شنبه شب یعنی دیشب زنگ زدم گفتن زنگ میزنن بیان برای تعویض مودم یکی دو روز دیگه خبری نشه قاطی می کنم میرم ایرانسل رو میارم پایین :D

من نفهمیدم چطوری میخوای ایرانسلو بیاری پایین
حداکثر پولتو پرت میکنن جلوت

T_E_X_A_S
26-12-2010, 20:40
نمی دونم شاید شما عادت داری همیشه پول پرت می کنن جلوت ، ولی من نه به قول خودت نهایتش اینه که پولو می گیرم ولی شما درک نکردی مثلا می گن زبونم مو در اورد مو که در نیورده اصطلاحه منم منظورم این بود که دفعه بعد یه جور دیگه باهاشون صحبت می کنم

farzin1986
26-12-2010, 22:35
من نفهمیدم چطوری میخوای ایرانسلو بیاری پایین
حداکثر پولتو پرت میکنن جلوت
واقعا زشت هست اینجور ابراز کردن احساسات..
واسه خودت احترام بگذار آقای محترم..
اینجا یک فروم هست برای درمیان گذاشتن نظرات سازنده و مفید..
متاسفم..

farzin1986
26-12-2010, 22:53
درود..
دوستان هرکس مشکل ریست شدن مودم داره با مدل BM635 حتی روزی یک بار..
من با یکی از مسئولین فنی شبکه وایمکس ایرانسل در ارتباط هستم و قرار شده هر کس مشکل ریست شدن داره این اطلاعات رو به من بده تا من به ایشون انتقال بدم تا به روند بر طرف شدن مشکل سرعت ببخشن..
شایان ذکر است ریست شدن مودم بنده از روزی 5 یا 6 بار تقریبا به یک بار در هر شبانه روز تقلیل یافته..انشالله که مشکل همه دوستان حل بشه..:20:
به این ایمیل:

mahyari.ali@gmail.com1-آدرس مک مودم..
2-شناسه وایمکس..
3-نام و فامیل کامل طرف قرار داد با وایمکس ایرانسل..
4-آدرس کامل محل نصب مودم..
5-یک شماره موبایل و یک شماره ثابت ..

ata.royalfalcon
26-12-2010, 23:03
نمی دونم شاید شما عادت داری همیشه پول پرت می کنن جلوت ، ولی من نه به قول خودت نهایتش اینه که پولو می گیرم ولی شما درک نکردی مثلا می گن زبونم مو در اورد مو که در نیورده اصطلاحه منم منظورم این بود که دفعه بعد یه جور دیگه باهاشون صحبت می کنم

آقا از همه دوستان معذرت میخوام سوتفاهم شده
من منظورم این نبوده که به شما توهین کنم من اصلا قصد توهین ندارم
منظورم این بود که ممکنه ایرانسل در نهایت برخورد مناسبی با شما نداشته باشه
مخصوصا وقتی اینجوری با شما بدقول باشن دیگه چه انتظاری داری

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------

واقعا زشت هست اینجور ابراز کردن احساسات..
واسه خودت احترام بگذار آقای محترم..
اینجا یک فروم هست برای درمیان گذاشتن نظرات سازنده و مفید..
متاسفم..

اقا ببخشید منظوری نداشتم که
سوتفاهم شده من اصلا نمیخواستم توهین کنم که

farzin1986
26-12-2010, 23:11
[QUOTE=ata.royalfalcon;5722393]آقا از همه دوستان معذرت میخوام سوتفاهم شده
من منظورم این نبوده که به شما توهین کنم من اصلا قصد توهین ندارم
منظورم این بود که ممکنه ایرانسل در نهایت برخورد مناسبی با شما نداشته باشه
مخصوصا وقتی اینجوری با شما بدقول باشن دیگه چه انتظاری داری

---------- Post added at 11:03 PM ---------- Previous post was at 11:02 PM ----------
نه دوست عزیز من تقریبا یک هفته هست هر روز با پشتیبانی فنی شبکه وایمکس ایرانسل (نه 707) در ارتباط هستم و شک ندارم که تمام تلاششون رو برای از بین بردن ایرادات شبکه و بهبود کیفیت و در نهایت رضایت مشتریهاشون می کنن..
واقعا هم ازشون متشکرم...
درسته خوب همیشه تا یک زیر ساختی به این بزرگی بخواد دارای کیفیت ایده آل بشه نیازمند همکاری مشترکان و تلاش خودشونه..:8:

ata.royalfalcon
26-12-2010, 23:14
سلام دوستان
امروز با 707 تماس داشتم

قابل توجه دوستان ببینید ایرانسلی ها چی میگن
من اصلا قصد توهین ندارم و نداشتم
با فونت درشت مشخص کردم

Cyber-PC
26-12-2010, 23:31
البته دوستمون در تاپیک مبین نت راهنمایی کرد که :

خوب منم برای همین میگم اینترنتی ثبت نام کن. خود سایت ایرانسل قسمتی برای وارد کردن مک داره. من خودم پیش نمایندگی ایرانسل در اهواز رفتم گفت اینترنتی ثبت نام کن. تازه مگه میشه نشه با مودم غیر ایرانسل ثبتنام کرد؟ حتی اگر مارک مودم چیز دیگه ای هم بود باید میشد.(خلاصه بگم پشتیبانی طبق معمول حرف مفت زده)

farzin1986
26-12-2010, 23:37
درود..
من با یکی از مسئولین فنی شبکه وایمکس ایرانسل در ارتباط هستم و قرار شده هر کس مشکل ریست شدن داره این اطلاعات رو به من بده تا من به ایشون انتقال بدم تا به روند بر طرف شدن مشکل سرعت ببخشن..
شایان ذکر است ریست شدن مودم بنده از روزی 5 یا 6 بار تقریبا به یک بار در هر شبانه روز تقلیل یافته..انشالله که مشکل همه دوستان حل بشه..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به این ایمیل:

mahyari.ali@gmail.com1-آدرس مک مودم..
2-شناسه وایمکس..

farzin1986
26-12-2010, 23:48
البته دوستمون در تاپیک مبین نت راهنمایی کرد که :

البته طبق گفته های دوستمون قاعدتا باید همچین امکانی باشه..
ولی..
شاید بتونی ببین..:20:
اطلاعات آیا می خواهید مودم وایمکس از ایرانسل تهیه نمایید؟: در صورتی که می خواهید مودم وایمکس توسط شرکت ایرانسل برای شما تهیه گردد گزینه بلی و در صورتی که تمایل دارید از مودم اشتراکی استفاده نمایید گزینه خیر را انتخاب نمایید. چنانچه در همسایگی شما دوستان و آشنایان از سرویس وایمکس استفاده می نمایند شما می توانید برای سرویس وایمکس ثبت نام کرده و به جای خریداری مودم از مودم آنها به صورت اشتراکی استفاده نمایید برای این کار شما باید شناسه وایمکس و آدرس مک مودم را از مالک مودم دریافت نمایید و در قسمت مربوطه در فرم ثبت نام وارد نمایید و پس از دریافت تاییدیه مالک مودم توسط سیستم شما قادر خواهید بود ثبت نام خود را تایید کرده و نسبت به پرداخت هزینه های مربوطه اقدام کنید نحوه تهیه مودم: در حال حاضر فقط می توانید با خرید نقدی مودم مالک آن شوید مدل مودم: با توجه به نیاز خود مدل مودم را از بین گزینه های ارائه شده انتخاب نمایید مودم داخلی (Indoor BM 632): "مودم داخلی، با قابلیت نصب و کاربرد بسیار آسان و بدون نیاز به خط تلفن، متناسب با فضای منزل و یا دفاتر کار طراحی شده است." مودم فضای باز (Outdoor BM 8301): مودم فضای باز، که در خارج از ساختمان نصب می گردد، به خط تلفن نیاز نداشته و به علت قدرت گیرندگی بالا، برای مکانهایی که به علت فشردگی ساختمان ها و یا هر دلیل دیگر، فرکانس ها ضعیف تر است، طراحی شده است. مودم داخلی با قابلیت Wi-Fi- BM 635) Wi-Fi): مودم Wi-Fi ایرانسل، با ابعادی کوچک بدون نیاز به خط تلفن، اینترنت را به صورت بی سیم در فضای منزل و یا محیط کار در اختیار شما قرار می دهد. مودم اشتراکی: در صورتی که تمایل دارید از مودم اشتراکی استفاده نمایید لازم است که آدرس مک و شناسه وایمکس مالک اصلی مودم را ارائه نمایید. پس از ارائه این اطلاعات یک اطلاعیه به مالک اصلی مودم ارسال می گردد تا درخواست شما را تایید نماید. لطفا در نظر داشته باشید که شما تنها زمانی قادر خواهید بود که ثبت نام خود را تایید نمایید که مالک اصلی مودم درخواست شما را قبول نماید. در غیر این صورت شما یا باید مودم دیگری را جهت استفاده اشتراکی انتخاب نمایید و یا یک مودم از ایرانسل تهیه نمایید. تاریخ و ساعت تحویل گرفتن مدارک از کاربر (در صورت انتخاب مودم اشتراکی): تاریخ و زمان مد نظر خود را جهت ارائه مدارک مورد نیاز در این قسمت وارد نمایید.
تمامي حقوق براي شركت خدمات ارتباطي ايرانسل (سهامي خاص) محفوظ است

amihs
27-12-2010, 00:38
درود..
شایان ذکر است ریست شدن مودم بنده از روزی 5 یا 6 بار تقریبا به یک بار در هر شبانه روز تقلیل یافته..انشالله که مشکل همه دوستان حل بشه..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
به این ایمیل:
1-آدرس مک مودم..
2-شناسه وایمکس..

منم از همین مودم استفاده میکنم و مودمم ریست میشه! طوری که باید از پریز بکشمش بیرون و بعد یکی دو دقیقه دوباره روشنش کنم! یه وقتایی حدود یه هفته مشکلی نیست و نیازی به ریست شدن نداره و یه روزایی هم روزی چند بار ریست میشه!

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:33 AM ----------

اگه آدرسی چیزی ازشون پیدا کردی به منم خبر بده که بدجوری به خونشون تشنه ام! :31: ( رجوع به پست بعد )

---------- Post added at 02:38 AM ---------- Previous post was at 02:38 AM ----------

من دو سه ماهی میشه از ایرانسل وایمکس گرفتم! دو هفته ی اول همه چی آروم بود و مشکلی نداشتم تا اینکه یهو چن روز اینترنتم قطع شد! با بدبختی بعد یکی دو روز پشتیبانی رو گرفتیم یه بار گفتن جای مودمو عوض کن .. یه بار گفتن ویندوزتو عوض کن!!! خلاصه هر سری یه جوری پیچوندنمون و آخرشم تنها راه حلشون این بود که مودمو از برق بکشم و دوباره بزنم به برق! تا یکی دو ماهم با این روش سر کردیم و حتی بازم چن بار دیگه زنگ زدیم بازم جواب نگرفتیم تا بالاخره یکی دو هفته پیش کلا قطع شد و مودم اصلا سیگنال نداشت! این بار هم مث سریای قبل پیچندنمون! یه بار گفتن منطقه تون مشکل داره تا چن ساعت دیگه درست میشه .. یکی دو ساعت بعد زنگ زدم گفت آنتن تو منطقتون فوله و اصلا مشکل نداشته! تا اینکه بالاخره یه شماره پیگیری دادن گفتن باهاتون تماس میگیرن! یکی دو روز هم منتظر تماسشون بودیم تا اینکه ظهر عاشورا!! بالاخره زنگ زدن و اون موقع هم خونه نبودم و جواب ندادم! بعدشم که اومدم خونه زنگ زدم ایرانسل گفتن تا 24 ساعت دیگه تماس میگیرن دوباره! 3 تا 24 ساعت گذشت و زنگ نزدن! هر موقع هم که زنگ میزدم بازم همون جمله ی معروف تا 24 ساعت دیگه .... رو تکرار میکردن! بالاخره اونقدر زنگ نزدن که بعد یه هفته خودش درست شد! تازه آقایون لطف کردن دو سه روز بعد زنگ زدن که گفتم مشکل حل شده! جالب اینه که حتی یه آدرس یا شماره ی دیگه ای به غیر از 707 ندارن و اینجور موقع ها آدم نمیدونه باید دردشو به کی بگه! زنگ زده بودم میخواستم شماره ی مدیریتش رو بگیریم که گفتن اصلا نمیشه با مدیریت صحبت کرد و به جز این شماره ی دیگه ای نداریم!
جالب اینه وقتی بخوان سرویساشونو بهت قالب کنن روزی صدبار بهت زنگ میزنن! یکی دو روز بعد این اتفاق واسه سرویس 512 به صورت مودم اشتراکی ثبت نام کردم در عرض دو روز 4،5 بار بهم زنگ زدن که بگن سرویستون فعاله و میتونین شارژش کنین و ازش استفاده کنین!
خـــــــلاصه ... ایرانسل واقعا پشتیبانی ضعیفی داره و اپراتوراشم خیلی آدمای باسوادی نیستن و کارتو راه نمیندازن!

farzin1986
27-12-2010, 00:44
منم از همین مودم استفاده میکنم و مودمم ریست میشه! طوری که باید از پریز بکشمش بیرون و بعد یکی دو دقیقه دوباره روشنش کنم! یه وقتایی حدود یه هفته مشکلی نیست و نیازی به ریست شدن نداره و یه روزایی هم روزی چند بار ریست میشه!

موافقم ولی فقط تو 707 اطلاعات طوطی واری یاد گرفتن و هر بار زنگ میزنی تکرار میکنن.. من یکی رو تو پشتیبانی فنی پیدا کردم..
این مشخصاتی که گفتم رو میل کنید.. حتما.. هر چی تعداد بیشتر باشه سریعتر پیگیری میکنن..

mahyari.ali@gmail.com

1-آدرس مک مودم..
2-شناسه وایمکس..

amihs
27-12-2010, 00:57
موافقم ولی فقط تو 707 اطلاعات طوطی واری یاد گرفتن و هر بار زنگ میزنی تکرار میکنن.. من یکی رو تو پشتیبانی فنی پیدا کردم..
این مشخصاتی که گفتم رو میل کنید.. حتما.. هر چی تعداد بیشتر باشه سریعتر پیگیری میکنن..

1-آدرس مک مودم..
2-شناسه وایمکس..
پشتیبانی فنی با پشتیبانی 707 فرقی داره آیا؟ :31:

farzin1986
27-12-2010, 01:06
پشتیبانی فنی با پشتیبانی 707 فرقی داره آیا؟ :31:
بله.. 707 مثل روبات تکرار میکنن.. همونا 3 بار الکی مودم من رو عوض کردن با گارانتی ولی مشکلم حل نشد..
ولی یه هفتست شدیدا با پشتیبانی فنی شبکه در تماس هستم نتایج هم قابل ملاحضه بوده.. :8:

amihs
27-12-2010, 01:16
خو چه جوری باهاشون تماس گرفتی اونوقت؟! :20:

farzin1986
27-12-2010, 01:27
خو چه جوری باهاشون تماس گرفتی اونوقت؟! :20:
من تقریبا زنگ زدن به 707 شده بود جزئی از برنامه رورانم.. من چون از BM635 به عنوان access point استفاده میکردم این ریست شدن زجر آور بود مثلا شما وسط کپی کردن یا دیدن فیلم با لپ تاپ از روی PC فک کن ریست شه مودم هیچی دیگه باید کلی ور بری تا دوباره کانکت شه!!!
گفتم بعد از 3 بار تعویض مودم و عدم رفع مشکل..:41: دیگه کار درستاشون بهم زنگیدن.. خدایی هر روزم زنگ میزنه پیگیره.. حتی من گفتم خیلیا اینجورین اکثرا متوجه ریست شدن نمیشن ، که گفت اون اطلاعات رو بدم بهش.. الانم وضعم خیلی بهتره:27:.. شما صفحات قبل رو ببین من از همه شاکی تر بودم..:18:

Gamexland
27-12-2010, 01:53
من 11 روزه پول ریختم براشون میگن آنتن منطقتون قطعه!از بچه های همشهری هم پرسیدم میگن مال ما 22-23 روزه قطعه!!!!!!
هنوز نیومدن نصب کنند.یعنی پول همه چیزو ریختم آنلاین بعد گفتن قطعه وقتی وصل شد میاییم نصب میکنیم.
به نظرتون با این مشکل ریست شدن مودم و غیره فسخ کنم باهاشون همین الان؟ضمنا من ADSL هم دارم یعنی نیاز خیلی فوریه فوری ندارم به وایمکس.
نظرتون چیه؟؟

tetis
27-12-2010, 10:12
دوستان مشكل ريست شدن مودم به علت قطع شدن تماس مودم با شبكه ايرانسل است و اين يعني قطع و صل شدن شبكه به دلايل فني و مطمئن باشيد خودشان دقيقا ميدونند كدام محل و كجا مشكل دارند يا ندارند .
اين روش پرسيدن چندباره مشكل و گرفتن اطلاعات به اصطلاح كامل و...... فقط براي دفع وقت و گرفتن فرصت كافي است و لاغير.....
فقط بايد اميدوار باشيم اين سرويس و تعميرات اينها زودتر تمام بشود.

farzin1986
27-12-2010, 10:15
درود..
به این ایمیل:

mahyari.ali@gmail.com

1-آدرس مک مودم..
2-شناسه وایمکس..

من 11 روزه پول ریختم براشون میگن آنتن منطقتون قطعه!از بچه های همشهری هم پرسیدم میگن مال ما 22-23 روزه قطعه!!!!!!
هنوز نیومدن نصب کنند.یعنی پول همه چیزو ریختم آنلاین بعد گفتن قطعه وقتی وصل شد میاییم نصب میکنیم.
به نظرتون با این مشکل ریست شدن مودم و غیره فسخ کنم باهاشون همین الان؟ضمنا من ADSL هم دارم یعنی نیاز خیلی فوریه فوری ندارم به وایمکس.
نظرتون چیه؟؟
درود دوست عزیز اگه ADSL داری صبر کن تا شبکه وایمکس تا چند وقت دیگه همه مشکلاتش که کم شده حل شه.. بعد اقدام کن..
تو منطقه من (شریعتی - سمیه) خیلی خوب شده من از جمعه تا حالا 1 بار ریست شدم..
الانم خوشحالم واقعا دست بخش فنی شبکه وایمکس ایرانسل درد نکنه..:8:

farzin1986
27-12-2010, 11:03
ریست شدم..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mnbobo
27-12-2010, 11:31
از دوستان اگه کسی هست وایمکس ایرانسل 256 داشته باشه با Speedtest یه تست بگیره بگه ببینم سرعت دانلود و آپلودش چقدره. ماله من الان دانلود 0.24M و آپلود 0.13 هستش. طبیعیه؟ :13:
من مودم فضای باز دارم. فکر کنم این نصابه خوب جهت رو پیدا نکرده. چون بعضی موقع ها یه 4-5 ثانیه ای کلاً Send و Recieve قطع میشه.
مرسی

ata.royalfalcon
27-12-2010, 11:46
از دوستان اگه کسی هست وایمکس ایرانسل 256 داشته باشه با Speedtest یه تست بگیره بگه ببینم سرعت دانلود و آپلودش چقدره. ماله من الان دانلود 0.24M و آپلود 0.13 هستش. طبیعیه؟ :13:
من مودم فضای باز دارم. فکر کنم این نصابه خوب جهت رو پیدا نکرده. چون بعضی موقع ها یه 4-5 ثانیه ای کلاً Send و Recieve قطع میشه.
مرسی
كاملا درست هست
طبق عكس زير سرعت دانلود و آپلود فرق ميكنه

سرعت هايي كه بر حسب بيت هستند رو تقسيم بر 8 كن تا سرعت بر حسب كيلوبايت بدست بياد و اكثرا سرعت عملي با سرعتي كه ميگن
(در بالا) فرق ميكنه و سرعت كمتر ميشه!!!

mnbobo
27-12-2010, 11:50
كاملا درست هست
طبق عكس زير سرعت دانلود و آپلود فرق ميكنه

سرعت هارو تقسيم بر 8 كن تا سرعت دقيق بدست بيار و اكثرا سرعت عملي و سرعت تئوري باهم فرق ميكنه و سرعت كمتر ميشه!!!

خوب اگه 256 تقسیم بر 8 کنیم باید بشه 32. چرا پس 24 هستش؟ ماله همه اینجوریه؟

ata.royalfalcon
27-12-2010, 11:52

بله اكثرا افت سرعت دارن
براي من هم همينطوره
من 128 بيت دارم كه بايد بشه 16 اما سرعتم حدودا13 الي 14 هست

farzin1986
27-12-2010, 11:59
از دوستان اگه کسی هست وایمکس ایرانسل 256 داشته باشه با Speedtest یه تست بگیره بگه ببینم سرعت دانلود و آپلودش چقدره. ماله من الان دانلود 0.24M و آپلود 0.13 هستش. طبیعیه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
مرسی
خوبه دوسته عزیز..
0.24Mb/s=240kb/s=30kB/s
که خوبه.. ایده آل ترین سرعت برای دانلود 32KB/s=256Kb/s=0.256Mb/s
و برای آپلود طبق گفته خود ایرانسل نصف اینهاست..
که البته بنا بر ترافیک شبکه مقداری بالا پایین میره ولی متوسط 30KB/s برای دانلود و 12KB/s برای آپلود منطقی هست..

mnbobo
27-12-2010, 12:02
بله اكثرا افت سرعت دارن
براي من هم همينطوره
من 128 بيت دارم كه بايد بشه 16 اما سرعتم حدودا13 الي 14 هست

برای شما هم بعضی موقع ها 4-5 ثانیه کلاً Send و Recieve قطع میشه؟ آخه من مودم فضای باز دارم باید گیرندگیش بیشتر باشه و نویز کمتری داشته باشه! :19:

---------- Post added at 12:02 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

خوبه دوسته عزیز..
0.24Mb/s=240kb/s=30kB/s
که خوبه.. ایده آل ترین سرعت برای دانلود 32KB/s=256Kb/s=0.256Mb/s
و برای آپلود طبق گفته خود ایرانسل نصف اینهاست..
که البته بنا بر ترافیک شبکه مقداری بالا پایین میره ولی متوسط 30KB/s برای دانلود و 12KB/s برای آپلود منطقی هست..

خیالم راحت شد. فکر کردم برم پشت بوم ببینم این کیفیت سیگنال 4 چراغه رو میتونم بکنم 5 چراغ (مودم فضای باز دارم). ولی با این اوصاف الان خوبه و بیخیال میشم و در گرمای منزل از اینترنت پرسرعت استفاده می کنم :27:

ata.royalfalcon
27-12-2010, 12:05
برای شما هم بعضی موقع ها 4-5 ثانیه کلاً Send و Recieve قطع میشه؟ آخه من مودم فضای باز دارم باید گیرندگیش بیشتر باشه و نویز کمتری داشته باشه! :19:

---------- Post added at 12:02 PM ---------- Previous post was at 11:59 AM ----------

خیالم راحت شد. فکر کردم برم پشت بوم ببینم این کیفیت سیگنال 4 چراغه رو میتونم بکنم 5 چراغ (مودم فضای باز دارم). ولی با این اوصاف الان خوبه و بیخیال میشم و در گرمای منزل از اینترنت پرسرعت استفاده می کنم :27:

كم يا زياد بودن سيگنال خيلي تاثير نداره توي سرعت
من مودم OUTDOOR دارم از اول 5 چراغ بود الان شده 4 چراغ اما تو كيفيت سرعت تغيير نكرده
من تا به حال متوجه قطع شدن 5 ثانيه اي نشدم تا حالا شما اونو از كجا فهميدين تا من هم تستي بكنم

mnbobo
27-12-2010, 12:12
كم يا زياد بودن سيگنال خيلي تاثير نداره توي سرعت
من مودم OUTDOOR دارم از اول 5 چراغ بود الان شده 4 چراغ اما تو كيفيت سرعت تغيير نكرده
من تا به حال متوجه قطع شدن 5 ثانيه اي نشدم تا حالا شما اونو از كجا فهميدين تا من هم تستي بكنم

بزن یک چیز دانلود شه. بعد نگاه کن ببین متوقف میشه برای چند ثانیه یا نه. یا میتونی با یکی Voice Chat کنی. بعد از یه خورده حرف زدن صدا کلاً قطع میشه. بعد از 4-5 ثانیه میاد دوباره. چند بار امتحان کردم. تو این بازه هیچ سایتی هم باز نمیشه.
ممنون دوست عزیز :10:

farzin1986
27-12-2010, 12:19
بزن یک چیز دانلود شه. بعد نگاه کن ببین متوقف میشه برای چند ثانیه یا نه. یا میتونی با یکی Voice Chat کنی. بعد از یه خورده حرف زدن صدا کلاً قطع میشه. بعد از 4-5 ثانیه میاد دوباره. چند بار امتحان کردم. تو این بازه هیچ سایتی هم باز نمیشه.
با پینگ تست یه تست بگی بزا اینجا..
ببینیم جیترتو چند میزن این پارامتر مهمی برای تماس صوتی چون من خودم خیلی از این استفاده میکنم..:5:

ata.royalfalcon
27-12-2010, 12:19

آهان فهميدم
آره بعضي اوقات ميخوام چيزي دانلود كنم يه چندتايي قطعي اون وسط دانلود داره
مثل اينكه براي همه اينطوريه

farzin1986
27-12-2010, 12:27
آهان فهميدم
آره بعضي اوقات ميخوام چيزي دانلود كنم يه چندتايي قطعي اون وسط دانلود داره
مثل اينكه براي همه اينطوريه
فکر کنم این لحظه همون لحظه ای هست که مودم های indoor ریست میشن..:21:

mnbobo
27-12-2010, 12:40

فکر کنم موجودات فضایی یک کارایی میکنن :31: (به کسی نگید ولی شایدم استکبار... :4:
حتماً چک میکنم پینگ رو نتیجش رو میزارم. ولی اینظور که معلومه وسواس نباید خیلی به خرج بدم و حالشو ببرم :7:

LordMMD
27-12-2010, 13:36
ببینید ریست شدن مودم با این که سرویس قطع بشه خیلی فرق داره....این مشکلات ناشی از اختلالات خود شبکشون هست و لا غیر !

imanparsa
27-12-2010, 13:45
سلام دوستان.
به نظر شما مجدادا ايرانسل پكيج نامحدود رو مياره؟
نظر بدبد دوستان:31:

farzin1986
27-12-2010, 13:59
ببینید ریست شدن مودم با این که سرویس قطع بشه خیلی فرق داره....این مشکلات ناشی از اختلالات خود شبکشون هست و لا غیر !

خوب دوست من مودم مرض نداره که خود به خود ریست شه (من سه تا مودم عوض کردم هیچ تغییر حالتی حس نکردم.)
100% مشکل شبکه هست.. که داره حل میشه انشاالله..
مودم من از جمعه تا امروز خوب بود ولی دوباره امروز تا حالا 2 بار ریست شده..
:13:

Electronic-Arts
27-12-2010, 14:43
عزیز من اون 24 کیلوبایت نیست 240 کیلوبیت هست و سرویس شما هم 256 کیلوبیت هست که افت سرعت هم کاملا درست هست

---------- Post added at 02:43 PM ---------- Previous post was at 02:40 PM ----------

یه سوال دوستان من دیشب ساعت حدود 9 ثبت نام کردم گفت قبل از واریز پول بهتون زنگ میزنیم ولی هنوز زنگ نزده برای شماها کی زنگ زدن؟ بعد از زنگ زدن واریز کردین یا قبلش؟

ata.royalfalcon
27-12-2010, 15:09
یه سوال دوستان من دیشب ساعت حدود 9 ثبت نام کردم گفت قبل از واریز پول بهتون زنگ میزنیم ولی هنوز زنگ نزده برای شماها کی زنگ زدن؟ بعد از زنگ زدن واریز کردین یا قبلش؟

معلومه بعد از اينكه واريز ميشه زنگ ميزنن
تازه براي من كه اصلا زنگ نزدند
كلي زنگ زدم به پشتيبانيشون كه كي مياين براي نصب ؟؟؟

Electronic-Arts
27-12-2010, 15:28
معلومه بعد از اينكه واريز ميشه زنگ ميزنن
تازه براي من كه اصلا زنگ نزدند
كلي زنگ زدم به پشتيبانيشون كه كي مياين براي نصب ؟؟؟
آخه هم پشتیبانی هم تو ایمیل و اس ام اس گفت که نباید پول رو واریز کنی اول وایسا زنگ بزنن بهت بعد پولو واریز کن